PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرتون چیه؟ارتقا یا خرید لپتاپ

AaVaA
27-06-2007, 11:31
به نظرتون کدوم راه به صرفه تره؟اینکه سیتمم رو عوض کنم یا ارتقا بدم یا اصلا به جاش لپتاپ بخرم؟
توضیح:من خودم از سیتم سخت افزاری کامپیوترم سردرنمیارم!تقریبا 7 ساله که بهش دست نزدم.سرعتش تو اینترنت پایینه و..هزارتامشکل دیگه!
لطفا راهنمایی کنید!(با توجه به اینکه دارید یه مبتدی رو راهنمایی می کنید!)

Sharingan
27-06-2007, 11:52
ارتقاء چون كه راحت تره...

AaVaA
27-06-2007, 12:17
یعنی ارتقا از خرید راحتتره؟
بیشتر راهنمایی کنید

Mahdi_Moosavi
27-06-2007, 12:31
ارتقاء چون كه راحت تره...

خواهشن دوست گرامی تو راهنمایی کردن کمی دقت کنید . :13:

به نظرتون کدوم راه به صرفه تره؟اینکه سیتمم رو عوض کنم یا ارتقا بدم یا اصلا به جاش لپتاپ بخرم؟
توضیح:من خودم از سیتم سخت افزاری کامپیوترم سردرنمیارم!تقریبا 7 ساله که بهش دست نزدم.سرعتش تو اینترنت پایینه و..هزارتامشکل دیگه!
لطفا راهنمایی کنید!(با توجه به اینکه دارید یه مبتدی رو راهنمایی می کنید!)

اما در مورد شما دوست عزیز اگه کامپیوتر شما واسه 7 سال پیشه که اصلآ جای ارتقاء نداره . :41:

اما اگه لپ تاپ رو واسه کارهای خونگی می خوای که اشتباه بزرگی میکنی چون با همون هزینه میشه یه pc بگیری

که کم کم 30 درصد قوی تر از همون loptop هست . اگه حداکثر بودجه رو واسه خرید بگی بیشتر کمکت می کنیم

AaVaA
27-06-2007, 15:07
. اگه حداکثر بودجه رو واسه خرید بگی بیشتر کمکت می کنیم
لطفا بدون در نظر گرفتن بودجه توضیح بدید(چون هنوز تصمیم اصلی نگرفتم و همینطور بودجه رو هم تعیین نکردم!)

Actros
28-06-2007, 01:50
لطفا بدون در نظر گرفتن بودجه توضیح بدید(چون هنوز تصمیم اصلی نگرفتم و همینطور بودجه رو هم تعیین نکردم!)

به نظر منم laptop نگیر
حداکثر پولی که میتونی خرج منی بگو تا سیستم بهت پیشنهاد بدیم

Sec Expert
13-10-2007, 18:53
سلام،
ببینم دوستان لپتاپ قابل ارتقا هستش؟

davsep
17-10-2007, 07:29
اما در مورد شما دوست عزیز اگه کامپیوتر شما واسه 7 سال پیشه که اصلآ جای ارتقاء نداره . :41:

اما اگه لپ تاپ رو واسه کارهای خونگی می خوای که اشتباه بزرگی میکنی چون با همون هزینه میشه یه pc بگیری

که کم کم 30 درصد قوی تر از همون loptop هست . اگه حداکثر بودجه رو واسه خرید بگی بیشتر کمکت می کنیم

من هم موافقم. کاربرد لپ تاپ متفاوت از PC یه.
و اما به نظر من سیستمی که مال 7 سال پیشه هم قابل ارتقا هست. منظور از ارتقا، ارتقاست نه ارتقا به حداکثر سخت افزار !!

به نظر منم laptop نگیر
حداکثر پولی که میتونی خرج منی بگو تا سیستم بهت پیشنهاد بدیم

هیچوقت این ذهنیت رو نداشته باشید که: حداکثر هزینه ای که میتونی در نظر بگیری چقدره که من متناسب با همون پیشنهاد سخت افزار بدم. ممکنه یه شخصی تا 5 میلیون هم بتونه هزینه سیستم بده ولی شاید ( البته شاید) اون شخص میتونست با 600 تومن هم یه سیستم بگیره که از هر نظر کارشو را بندازه.
به نظر من حداقل پولی رو که میتونی باهاش یه سیستم مناسبه کارات بگیری، اختصاص بده.
سیستم فعلی تو معلوم نیست که کاراییش رو از دست داده باشه! ممکنه مشکله نرم افزار داشته باشه، ویروس، تروجان یا نادرست بودن طریقه نصب برنامه های کاربردی و یا خیلی موارد دیگه . . .
در هر صورت من فکر میکنم با کمترین هزینه ها میشه کارای فوق العاده ای انجام داد. موفق باشی

pv2005
21-10-2007, 12:25
اگه لپتاپو با خود اینور اونور نمی بری بهترین راه ارتقا هست. در قسمت اصلاع رسانی کمک های لازم بهت داده می شه.

Hilary Lida
21-10-2007, 12:33
لپ تاب به دردت نمیخره .

zarinsara
27-10-2007, 19:45
سلام عزيزم من بهت پيشنهاد ميكنم سيستمتو ساعت 9شب بزاري دم در صبح با خيال راحت بري يك لپ تاب خفن بخري