PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای ترجمه انگلیسی به فارسی

darya_Sh
27-06-2007, 10:39
دوستان میشه نرم افزاری برای ترجمه ی انگلیسی به فارسی معرفی کنید و بگید که از کجا می تونم دانلودش کنم .
با تشکر.

Behroooz
27-06-2007, 10:46
دیکشنری لینگوو سافت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

darya_Sh
27-06-2007, 11:41
ممنون اما می دونید حجمش چقدره ؟ اگه حجمش زیاد باشه نمی تونم دانلودش کنم و کارم فوریه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
27-06-2007, 11:47
مشخص نكرديد واسه لغت ميخوايد يا متن ! ...

دیکشنری انگلیسی به فارسی Yalameh Dictionary v1.0

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه دیکشنری انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کاملا رایگان مخصوص تمامی کسانی که با لغات و زبان انگلیسی مشکل دارند !! با این دیکشنری خیلی راحت میتوانید هر جا که متنی را دیدید آن را انتخاب کنید و با کپی کردنش در حافظه موقت ویندوز یا فشردن کلید های CTRL+C معنیشو مشاهده کنید. راستی اگر خوشتون نمیاد برنامه بر روی دسکتاپتون دیده نشود این قابلیت را دارید که اون را کمینه کنید و موقع مشاهده ترجمه بالونی براتون به نمایش در میاد و کلمه ترجمه شده را بهتون نشون میدهد. این برنامه نوشته شده توسط آقای حسین یلمه هست و امیدواریم برنامه های بهتر و کاربردی تری را برای ایرانیان عزیز آماده کنند.

10.4MB

پسورد فایل :

;)

darya_Sh
27-06-2007, 11:53
مرسی از لینکی که گذاشتین

darya_Sh
27-06-2007, 12:06
مرسی دوست عزیز . من برای ترجمه لغت می خواستم . اما این لینکی که شما لطف کردین گذاشتین و خیلی حجمش بالاست . برنامه ای با حجم کمتر نیست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
27-06-2007, 12:06
ديكشنري و مترجم رايگان فارسي Arad 2.0

4.0MB

پسورد فایل :

;)

darya_Sh
27-06-2007, 15:07
مرسی دوست عزیز . فقط یه مشکلی : من که برنامه رو دانلود کردم با پسوند Rar دانلود شده و من نمی دونم چه شکلی باید فایل رو باز کنم ؟ شکل فایل شبیه به فیال ورد هست . و من نمی دونم چه شکلی باید Run کنم برنامه رو ؟

WooKMaN
27-06-2007, 15:19
شما باید با برنامه winrar فایل رو از فشردگی خارج کنین ...

;)

darya_Sh
27-06-2007, 19:59
بازم ممنون . ببخشید اگه سوالم پیش پا افتاده بود . اصلا حواسم به برنامه winrar نبود که حل شد . اما برنامه رو باید رجیستر کنم . من نمی دونم باید چی کار کنم . میشه کمکم کنید ؟ این لینک صفحه ی رجیستره :
من که یوز و پسورد ندارم . باید چی کار کنم ؟ میشه کمکم کنید .
باز هم ممنون و متشکر از لطفتون.