PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در نصب برنامه

Hoom@n
18-08-2005, 14:19
سلام من وقتي مي خوام بعضي برنامه ها مثل Quick time رو نصب كنم با ارور زير مواجه مي شم چي كار كنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Cracki
18-08-2005, 15:22
وقتی که برنامه رو داری اینستال میکنی زبانی رو که ویندوزت داره باید در اون برنامه انتخاب کنی.

مثلا اگر ویندوزت انگلیسی هستش در هنگام اینستال هم باید زبان انگلیسی رو برای ادامه اینستال انتخای کنی.

مورد دیگه هم اینکه برنامه هایی رو که دانلود میکنی اون هم باید زبانش با زبان سیستمت یکی باشه.یعنی اینکه اگر شما مثلا FireFox رو بخوای از سایت خودش و یا جاهای دیگه دانلود کنی اگر نسخه روسی رو بگیری خب مسلمه که بر روی ویندوز انگلیسی نصب نمیشه و اگر هم نصب بشه دچار مشکل خواهی شد.

Hoom@n
19-08-2005, 10:16
اين برنامه فقط يه نسخه براي دانلود داشت كه اينگليسي هست و وقتي رو اون كليك كنم اون بدون هيچ سوالي اون ارور رو مي ياره چي كار كنم يا چطور زبون سيستم رو با اون يكي كنم؟

reza12100
20-08-2005, 05:26
از طریق regional and language option در contorol panel میتونی زبان را تغییر بدی

alex_pk
20-08-2005, 08:57
فکر کنم داره ميگه زبان United States نصب نيست...
اگه اينجوری باشه ، همون طور که Reza12100 جان گفتن:
برو تو Control panel بعد برو تو قسمت Regional and language option و بعد united states رو انتخاب کن و بعد Apply کن...اگه نصب نباشه بهت ميگه CD ويندوز رو بزار
البته تو اين Error اينجوری پيداست که شما ميتونی يه زبان ديگه هم انتخاب کنی

Soda
20-08-2005, 09:39
اين ansi codepage for english united state بايد در اين بخش باشه
regional and language option
سربرگ advanced
بخش code pages conversion tables
در اونجا يه ليسته كه بايد از توش ansi -english united state رو انتخاب كني و بعد ok رو بزني

Hoom@n
20-08-2005, 16:07
يونايتد استيت بود ولي اي ان سي ال نداشت نصب كردم ولي بازم همين ارور رو داد

Soda
20-08-2005, 20:32
والا من ديگه نمي دونم

Hoom@n
21-08-2005, 09:09
چه بدشانسي بزرگي البته ويندوز من اصل هست و انگليس خريده شده تو سايت مايكروسافت هم كه مي رم منتقل مي شه با قسمت يونايتد كينگدام مايكروسافت شايد واسه همينه كه آمريكيي اون درست نيست