PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وصل شدن به اينترنت با ويژال بيسيك

unicorn
18-08-2005, 12:12
سلام.من دو روز هست كه در اينترنت به دنبال يه كد براي ويژوال بيسيك ميگردم كه بتونم بدون استفاده از كانكشن هاي ويندوز به اينترنت وصل بشم.يعني مستقيم با برنامه نام كاربري و پسورد رو وارد كنم و وصل بشم ولي چيزي در اين مورد پيدا نكردم.اگه ميشه يه كمك بكنيد.ممنون

sa3er
18-08-2005, 14:07
سلام؛
شما با استفاده از تابع های WinInet API می توانيد کاری که مورد نظرتون هست رو انجام بديد.
برای اطلاعات بیشتر و دريافت مثال به لینکهای زير مراجعه نماييد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همچنين می توانيد از component هايی همانند مورد اشاره شده زير استفاده کنيد:
MarshallSoft DUN Dialer for Visual Basic

لحظات به کام.

unicorn
19-08-2005, 00:47
سلام.ممنون از كمك شما ولي اينها از كانكشن هاي خود ويندوز استفاده مي كنند.من ميخوام برنامه كلا مستقل عمل كنه يعني نام كاربري و پسورد در خود برنامه تايين بشه.ممنون

sa3er
19-08-2005, 01:24
سلام؛
عذر مي خوام
منظور شما يه همچين چيزی هست:

بايد با RAS Server آی اس پی تون ارتباط برقرار کنيد:

كام به لحظات :D

unicorn
19-08-2005, 21:13
سلام.از كمكتون ممنون.ولي easy dial رو قبلا هم پيدا كرده بودم.خيلي چيز خوبي هست ولي پوليه.كرك يا سريالش رو نداريد؟

sa3er
19-08-2005, 21:44
سلام؛
نيازی مبرمی به easydial نيست.... چون بنده که يه لينک ديگه هم دادم خدمت شما که توضيحاتی داده در مورد اينکه چگونه می توان با استفاده از لايبری rasapi32 اين کار رو انجام داد.

توضيحات:

سورس نمونه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شما با استفاده از لايبری rasapi32 و تابع های اون می تونيد به راحتی با RAS server آی اس پی يا شبکه مقصد ارتباط برقرار کنيد و authentication رو انجام بديد.

کام لحظات به. :D

unicorn
19-08-2005, 23:12
ببخشيد كه دائما سوال مي كنم چون واقعا به اين احتياج دارم.من از اين سورس استفاده كردم.سورس آماده اين رو هم پيدا كردم.ولي وقتي كه ديال رو ميزنم يعني كدي رو كه براي شروع كار هست رو اجرا مي كنم هيچ اتفاقي نمي افته.اگه ميشه يه راهنمايي ديگه هم بكنيد :oops:

sa3er
20-08-2005, 10:38
سلام؛
شما هر چقدر سوال داری بپرس، خجالت هم نکش... بنده و دوستان تا جا یی که بتونیم و در حد دانش شما رو یاری خواهیم کرد.

يک لينکی به اون کدی که پيدا کرديد بديد تا ببينيم مشکل چيست. این کدی که من دادم که به خوبی کار می کنه.

لحظات کام به. :D

unicorn
20-08-2005, 10:55
آقا با تشكر از شما.اون كه من پيدا كردم هم مثل همين هست.لينكي كه شما داديد رو با دقت توي به پروژه قرار دادم.هيچ پيغام خطايي هم نميده.ولي شماره گيري هم نميكنه.حالا چيكار كنم؟

unicorn
20-08-2005, 13:14
سلام.آقا از كمكتون خيلي ممنون من از RASDial ActiveX استفاده كردم و مشكلم حل شد.خيلي ممنون

unicorn
22-08-2005, 10:53
سلام.آقا اگه ميشه دوباره يه كمك بكنيد.من وقتي مي خوام بدون استفاده از كانكشن هاي ويندوز از rasdial activex استفاده كنم اين كنترل به ويندوز وصل نميشه و خطاي مربوط به اشتباه بودن مشخصات كاربر رو ميده.وقتي هم كه مي خوام مستقم از سورس كدها استفاده كنم اين سورس ها بسيار ضعيف هستند و دائما ويندوز خطا ميده.در ضمن در انقال خطاها و وضعيت مودم بسيار ضعيف هستند.كسي ميتونه يه كمك بكنه؟ممنون

تکنیک برتر
09-10-2005, 08:40
سلام دوست عزیز شما می خواهی تلفن بزنی یا اینکه برنامه ای باشه که ماننده کانکشن ویندوز رمز عبور و نام کاربری داشته باشه . اگر برای تلفن بخواهی دارم اگز برای کانکشن باید برایت پیدا کنم تا شب می گزارم.

aftab58
08-04-2015, 19:25
شب نشده؟:n36:
من هم دنبال یه سورس کد هستم که تو شبکه محلی اینترنت رو بتونم باهاش قطع کنم ویا وصل کنم :n01:

fire007
28-08-2015, 12:55
سلام آیا راهی هست که به توان با آن از طریق vb به wifi متصل شد؟؟