PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هك وب سايت ها

Siavash Y
18-08-2005, 06:38
هر كي در مورد هك كردن يه وب سايت و اين كه چيا لازم داره اطلاعات داره خواهشمندم به ما هم بگه.
من هك افراد رو بلدم اما اينكه چجوري يه وب سايت رو هك كنم نه. ممنون ميشم :wink:

Ali_k
18-08-2005, 06:44
یگانه خانوم شما هک افرادو بلدی :shock:
پس من یه آیدی بهت بدم میتونی هک کنی :P

mostafaeshghi
18-08-2005, 12:58
كسي اگر بخواد سايت هك كنه بايد يه تخصصي در زبانهاي برنامه نويسي و HTML داشته باشه به اين راحتي ها هم نيست كه كسي بياد اينجا آموزش بده.

K053_LSH_KV90
18-08-2005, 13:02
مصطفی جان من HTML بلدم
یعنی من هکرم :mrgreen:
===================
برای هک کردن سایت نیازی به بلد بودن HTML نیست
میگن که زبان C یا اسمبلی باید بلد بود
==================
تازه علاوه بر اینا یه جیز هایی دیگه هم میخواد!!1

double_n
18-08-2005, 13:27
دوست عزیزم کوسه جون درست گفتن .

ضمنا عزیزان برای هک کردن فقط Html و C که لازم نیست .
شما باید با انواع حفره ها آشنا باشین و طریقه سو استفاده از اونها رو یاد بگیرید . طرز کار اکسپلویت رو بلد باشن و اگه حرفه ای باشین و یه حفره جدید کشف کنین که بعید میدونم بتونین برای اون با یه زبان برنامه نویسی قدرتمند اکسپلویت بنویسین . البته تو اعضای این انجمن افرای هستن که تا این حد پیشرفته هستن :wink:
و باید بگم که هک فقط به این مطلب که شما عنوان کردین مرتبط نمیشه .
ضمنا دوستانی که هک کلاینت کار کردن به سختی می تونن مطالب مرتبط با هک کردن سرور ها رو یاد بگیرن .
و اون دوستمون که این کار رو گفتن بلدن باید یه 3 تا 4 سالی برن فقط برنامه نویسی به یکی از زبان های C یا assembly و یا پرل یا پیتون و هر زبان برنامه نویسی که برنامه نویسی سوکت رو پشتیبانی میکنه کار کنه و بعد بیاد با حفره ها آشنا بشه و اکسپلویت بنویسه و اونوقت بگه که هکر هستش .

در آخر بگم که میتونین فقط یه مصرف کننده باشین و از جدید ترین نرم افزای metasploit استفاده کنین . سایتش هم یه همین نامه . دیگه ادامه نمیدم . اگه سوالی بود اون دوستان تو انجمن رو خودتون پیدا کنین و با PM باهاشون مرتبط شین . شاید جوابتونو بدن :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

موفق و سربلند باشید :wink:

hatef_4541
19-08-2005, 02:20
بقول يكي از دوستان حرفه اي خودم: هك نه ورد هست نه جادو !‌ هك دانش يك admin سرور هست كه بايد بر عليه خودش استفاده بشه !
جسارت البته ! من تا حالا 2-3 تا target داشتم هك هم كردم ( متاسفانه يا خوشبختانه هكر نيستم البته) اينو گفتم كه بگه زبان C اصلا بلد نيستم ! اما شده مثلا مواردي واقعا زبان HTML كمكم كرده ! يا با درك زبان ASP تونستم كل ديتا بيس يه جار رو در اختيار بگيرم ! در كل بحثي نيست كه در يك تاپيك يا حتي در يك سايت خلاصه بشه !

arkadas
19-08-2005, 03:15
هاتف جان،فکر کنم شکسته نفسی می کنی.
با اطلا عاتی که ازت دارم.

Siavash Y
19-08-2005, 05:16
از بچه هايي كه نظر دادن ممنونم. البته راستشو بگم چيزايي كه گفتين كارمو راه ننداخت و اينارو خودم از قبل مي دونستم
ولي بازم ممنون
در ضمن كارم راه افتاد.
و اينكه من پسرم نه دختر

Ali_k
19-08-2005, 06:03
یگانه خانوم شما هک افرادو بلدی :shock:
پس من یه آیدی بهت بدم میتونی هک کنی :P
lمن گفتم دختر از این عرضه ها ندارندا :lol:
راستی جوابه منو ندادی :roll:

AHT
19-08-2005, 06:29
علي جان اين كه مشخصه :wink:

mostafaeshghi
19-08-2005, 11:53
مصطفی جان من HTML بلدم
یعنی من هکرم :mrgreen:
===================
برای هک کردن سایت نیازی به بلد بودن HTML نیست
میگن که زبان C یا اسمبلی باید بلد بود
==================
تازه علاوه بر اینا یه جیز هایی دیگه هم میخواد!!1

حرف شما درست ولي من آن موقع وقت كافي براي جواب نداشتم براي همين مختصرا نوشتم زبانهاي برنامه نويسي به هر جهت اگر اشتباهي از ما سر زد ما را ببخش.

locked account
19-08-2005, 19:26
هاتف جان هك سرور اين نيست كه ديتابيس رو در دست بگيري. من خودم برات ديتا بيس دانلود ميكنم اونم فقط با استفاده از گوگل :wink:.
nbsfucker جان برنامه هايي كه در دسترس عموم قرار گرفتن خيلي كم پيش مياد كه كار كنند. چون قبل از هر كس ديگه اي مديرهاي شبكه ها ميان و سايتشون رو با اونها چك ميكنن و ايراد ها رو ميگيرن :arrow: :arrow: .
هك كردن سرور با هك كرد سايت فرق ميكنه. مثلن اگر شما بيايد و انجمن هاي p30world رو خداي نكرده هك كنيد ميشه web application hacking ولي اگر بياد يه كامپيوتر كه سرور هستش و روش سايت وجود داره رو هك كنيد ميشه server hacking. هك كردن سرور نيازي به دانستن html يا asp نداره. ولي c و c++ و اسمبلي و perl و ... لازم هستن. مثلن براي يك حمله سر ريزي بافر مثلن C خوبه. بعضي از حمله ها هم مثله DoS نياز به داشتن آگاهي زيادي از شبكه و TCP و IP و ... اينجور چيزها داره.

يه چيزه خيلي مهمه ديگه داشتن تجربه هست. انتظار نداشته باش يه هكر بياد به تو چيزي ياد بده. بايدخودت بري دنبالش. همون طور كه nbsfucker هم گفته exploit نويسي يكي از راه هاي كارآمد و موثره كه اگر بتوني خوب ياد بگيري خيلي خوبه. من كتاب Art of exploition رو بهت معرفي ميكنم. كتاب معروفيه توي گوگل بگرد. گيرت مياد.
براي اينكه به پيچيدگي موضوع پي بري اينو بخون:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Siavash Y
20-08-2005, 00:37
شما اي دي رو بده علي سعيمو مي كنم
راستي اولين تجربه هك وب سايت نيمه موفقيت آميز بود.
يعني هك شد ولي نه اونجوري كه بايد. خيلي دلم ميخواست آدرس وب رو بدم برين يه نگاه بندازين ولي شرمنده سايت دولتي بود. واسه همين ترسيدم :|
ممنون از نظرات بچه ها

hatef_4541
21-08-2005, 02:02
هاتف جان هك سرور اين نيست كه ديتابيس رو در دست بگيري. من خودم برات ديتا بيس دانلود ميكنم اونم فقط با استفاده از گوگل :wink:.
.......
سلام دوست عزيز !‌منم كه نگفتم ديتابيس زدن هك سرور هست !‌هر ديتا بيسي هم با گوگل نميشه زد ! شما مثلا ميتوني ديتابيس سايت هاي مجتمع فني تهران رو با گوگل بزني؟ من با اون روش كه گفتم الان كل DB در اختيارم هست ! موضوع تاپيك هم هك وب سايت بود نه سرور ! در هر صورت اگه من حرف غلطي زدم شما ببخشيد!
البته من همون اول اعلام كردم چيزي حاليم نيست !هكر هم نيستم خدا رو شكر ! :wink:

locked account
29-08-2005, 11:26
.......
سلام دوست عزيز !‌منم كه نگفتم ديتابيس زدن هك سرور هست !‌هر ديتا بيسي هم با گوگل نميشه زد ! شما مثلا ميتوني ديتابيس سايت هاي مجتمع فني تهران رو با گوگل بزني؟ من با اون روش كه گفتم الان كل DB در اختيارم هست ! موضوع تاپيك هم هك وب سايت بود نه سرور ! در هر صورت اگه من حرف غلطي زدم شما ببخشيد!
البته من همون اول اعلام كردم چيزي حاليم نيست !هكر هم نيستم خدا رو شكر ! :wink:من اشتباه كردم. بله با گوگل نميسه هر كاري كرد. اونم كه شما ميگي من ميدونم چه چوريه. البته نمدونم دقيق اونه يانه ها؟
من خودم هم چ
يزي حاليم نيست. فكر كردي من چيزي بلدم :lol: :lol: :lol:

Mohammad_Ahrari
29-08-2005, 11:30
يگانه, جان يه آي دي تو پيغام خصوصي دادم ببينم ميتوني پسشو بدي

ممنون ميشم

Friend
29-08-2005, 13:15
خوب ببین همین جا بده ما هم پسش رو ببینیم :mrgreen: :mrgreen:

double_n
29-08-2005, 13:39
:shock: :shock: مردم آزاری :shock: :shock: :!: :!: