PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Scary Feelings
06-04-2011, 22:18
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینو بخونید :18: نوشته بدترین تانک پالادین هست , بعد تازه تانک شمن :18: بهتر از پالا هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Hossein813
06-04-2011, 23:04
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینو بخونید :18: نوشته بدترین تانک پالادین هست , بعد تازه تانک شمن :18: بهتر از پالا هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
اين سايت رو يك آدم نووووب به قوه n تاسيس كرده ! من ميشناسمش و خيلي هم fool هست.

loomina
06-04-2011, 23:08
haste و hit چی هستن؟

haste سرعته , که تو کلاس های مختلف متفاوته , تو DK اتک اسپید و rune regn رو سرعت میده و GCD , تو کلاس های مانا دار CD رو کم میکنه و مقدار تایم کست کردن.

hit هم که شانس ضربه زدن یا اسپل زدن به دشمن رو میگن hit chance یا همون hit .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینو بخونید :18: نوشته بدترین تانک پالادین هست , بعد تازه تانک شمن :18: بهتر از پالا هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

خضعبلات ( خظعبلاط؟ خظعبلات؟ خزعبلات؟ :31: ) مسخره ای به خرد مردم داده ها! این چیچیه اخه نوشته! تانک درویید بهش میگن هیلر دق مرگ کن این نوشته بهترین! :31:

ویرایش: هر چی گشتم یه جایی پیا کنم 2 تا فحش بدم اعتراض کنم پیدا نکردم! شما پیدا کردید بگید با هم یکم فحش بارشون کنیم! :31:
خدایی مسخره ترین و غلط ترین اطلاعات در مورد wow بود! مهران از این بهتر اطلاعات میده ((:

alireza853
06-04-2011, 23:26
deltax دمت گم که جواب دادی ، دادا یه چند تا سوال دیگه !!!
به نظرت من که میخوام wow بگیرم us بگیرم یا eu یا uk ؟
میخوام برم از یه گیم نت Wow بگیرم ، بعدش دادا wow خیلی پیچیدست بعضی جاها آموزش میده ولی اصطلاحات زیادی توشه ، به نظر من که میخوام یاد بگیرم چیکار کنم ؟

hadi_gamer
06-04-2011, 23:35
آقایونی که قرار بود تو کزاک گیلد بزنید من هنوز منتظرما.

---------- Post added at 12:35 AM ---------- Previous post was at 12:34 AM ----------

یه سوال هم دارم.این fly mount های بزرگ که رایدینگ 300 میخواد رو از کی باید خرید؟تو org جاش کجاست؟
برا orc dk چی پیشنهاد میکنید که بهش بیاد؟

loomina
06-04-2011, 23:38
میخوام برم از یه گیم نت Wow بگیرم ، بعدش دادا wow خیلی پیچیدست بعضی جاها آموزش میده ولی اصطلاحات زیادی توشه ، به نظر من که میخوام یاد بگیرم چیکار کنم ؟

ما یه دخالت کنیم تو کار استاد علی :31:

ورژن UK که راستش من نشنیدم تاحالا , در اصل EU هست که اروپاس و US که امریکاس , شما EU رو بگیرید قطعا بهتره.
اصطلاحات رو بهتره یکی باشه یادتون بده ( تو طول بازی هم توجه میشید بعضی هاشون رو ) ولی اگر یکی باشه یا همینجا سوال کنید سریع تر و بهتره.

---------- Post added at 11:38 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

آقایونی که قرار بود تو کزاک گیلد بزنید من هنوز منتظرما.

---------- Post added at 12:35 AM ---------- Previous post was at 12:34 AM ----------

یه سوال هم دارم.این fly mount های بزرگ که رایدینگ 300 میخواد رو از کی باید خرید؟تو org جاش کجاست؟
برا orc dk چی پیشنهاد میکنید که بهش بیاد؟

کلا رایدینگ 280 همه مانت هارو میرونه , اون 310% هم که خریدنیه میتونید از یه fly trainer تو ارگ یا تو دالاران بخرید , اون رو که خریدید با هر نوعی از مانت زمینی ( حتی مانت 60% هم سرعت 100% میرید و با هر نوعی از مانت پرنده سرعت 310% میرید. )

Scary Feelings
07-04-2011, 00:25
haste سرعته , که تو کلاس های مختلف متفاوته , تو DK اتک اسپید و rune regn رو سرعت میده و GCD , تو کلاس های مانا دار CD رو کم میکنه و مقدار تایم کست کردن.

hit هم که شانس ضربه زدن یا اسپل زدن به دشمن رو میگن hit chance یا همون hit .

خضعبلات ( خظعبلاط؟ خظعبلات؟ خزعبلات؟ :31: ) مسخره ای به خرد مردم داده ها! این چیچیه اخه نوشته! تانک درویید بهش میگن هیلر دق مرگ کن این نوشته بهترین! :31:

ویرایش: هر چی گشتم یه جایی پیا کنم 2 تا فحش بدم اعتراض کنم پیدا نکردم! شما پیدا کردید بگید با هم یکم فحش بارشون کنیم! :31:
خدایی مسخره ترین و غلط ترین اطلاعات در مورد wow بود! مهران از این بهتر اطلاعات میده ((:

عضو شو تغیرش بده پلیززز :دی

BursT
07-04-2011, 04:51
اینو بخونید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته بدترین تانک پالادین هست , بعد تازه تانک شمن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بهتر از پالا هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
آقا سوئ تفاهم شده...
این مال TBC هست که درست هست(shaman اگر تانک باشه بهتره پالادینه توی TBC....)و druid ها هم که همه می دونند توی TBC بهترین تانک ها بودند.

Hossein813
07-04-2011, 06:41
يه نفر به من نگفت چه سيستمي كاتا ساپورت ميكنه . رم 512 ميكشه ؟ :دي

Mobham69
07-04-2011, 08:40
آقا سوئ تفاهم شده...
این مال TBC هست که درست هست(shaman اگر تانک باشه بهتره پالادینه توی TBC....)و druid ها هم که همه می دونند توی TBC بهترین تانک ها بودند.
پسر خوب چرا داری چرند میگی کی گفته که Shaman تو TBC از Pala بهتر تانک میشه !:41::18::22:

---------- Post added at 09:37 AM ---------- Previous post was at 09:34 AM ----------

من که بهت توصیه میکنم که اگر برات زمان مهمه برو تو یه گیم نت حرفه ای (تو WOW حرفه ای )اونجا یاد بگیر:5:

---------- Post added at 09:40 AM ---------- Previous post was at 09:37 AM ----------

در ضمن بگو کجا میشینین(تو تهران-مشهد-....) اگه تو مسیرم بودی برات WOW رو تا 3.3.5a به طور کامل برات میارم که نری کلی پول بدی از گیم نت های گران فروش بخری...:10:

deltax
07-04-2011, 08:42
سلام,
میگم جناب deltax ببین یعنی دف و دودج و pary سوکت نباید برا تانک بندازیم؟؟! میشه def cap رو بگین چنده؟

من جناب نیستم همون deltax ....:دی
برا warr با pala رو 545 کافیه dk هم 555 البته این برا wotlk تو icc هست . بیشترش مهم نیست..ولی تو icc برا تانک stamina مهمه
برا پالادین dodge میخوای بندازی تو icc چیکار کنه؟پالا 40% block داره با shield گفتما:دی
تانک باید def رو از رو گیر بالا ببره...gem با enchant stamina بجز یکی دو مورد
اکثرا تو ایران eu بازی میکنن..بعدم فرق eu با us فکر کنم 100mb دانلوده
هادی جان شرمندتم تا اخر ماه مولتن ام ..اول برج میام بلیزارد بچسبیم به pve
haste با hit هم که دانیال گفت
راستی اینی که گفته شامن بهتره..اون برا ایلیدان تو یکی از phaz هاش شامن تانک میشه

Mobham69
07-04-2011, 08:44
چه کاری باید بشه؟میدونی def cap برای icc برا dk warr pala چقده؟تانک باید def با dodge با parry رو از رو gear بگیره
برادر من اگه همه ی سوکت ها رو Stamina بندازیم تانک میشه مثل یه بادکنک که توش فقط باده >>>:22:

deltax
07-04-2011, 08:51
برادر من اگه همه ی سوکت ها رو Stamina بندازیم تانک میشه مثل یه بادکنک که توش فقط باده >>>:22:

گفتم که باید از رو gear بگیری..اگه همه gear ت تانک باشه و پالا باشی 555 حدودا def باید داشته باشی اونم با 5.6 gs
به خدا ما همینجوری lich رو زدیم:دی..تو prienc blood هم 2 تا رو من میگرفتم چپی رو یه تانک dk
حالا تو تست کن اگه نشد با من...جون داداش2 ساله دارم بلیزارد تانک بازی میکنم..یا dk یا pala من هیچ موقع درباره warr نظر نمیدم چون بازی نکردم زیاد
هوی دانیال :دی استاد خودتی اخراجیه horde ..من درباره چیزی اطلاعات داشته باشم نظر میدم...تا حالا دیدی درباره warr یا lock صحبت کنم؟
استاد خودتی...فرار کن اخره برج میام بلیزارد :دی

Scary Feelings
07-04-2011, 09:01
برا warr با pala رو 545 کافیه dk هم 555 البته این برا wotlk تو icc هست . بیشترش مهم نیست..ولی تو icc برا تانک stamina مهمه
برا پالادین dodge میخوای بندازی تو icc چیکار کنه؟پالا 40% block داره با shield گفتما:دی
راستی اینی که گفته شامن بهتره..اون برا ایلیدان تو یکی از phaz هاش شامن تانک میشه
:دی ببین درکل یه راهنمایی کن ببین چی من ضعیفه:

آرمور 36k
Defense Rating 1k هست که البته دف شده 600
Dodge 33% - 652Rating
Parry 322 - 25%
Block 13% که البته 40% خودش اضاف کنی بیشترم میشه
Hp هم بدون باف 45.5
حالا به نظر تو من رو چی برم کار کنم؟

Mobham69
07-04-2011, 09:08
گفتم که باید از رو gear بگیری..اگه همه gear ت تانک باشه و پالا باشی 555 حدودا def باید داشته باشی اونم با 5.6 gs
به خدا ما همینجوری lich رو زدیم:دی..تو prienc blood هم 2 تا رو من میگرفتم چپی رو یه تانک dk
حالا تو تست کن اگه نشد با من...جون داداش2 ساله دارم بلیزارد تانک بازی میکنم..یا dk یا pala من هیچ موقع درباره warr نظر نمیدم چون بازی نکردم زیاد
هوی دانیال :دی استاد خودتی اخراجیه horde ..من درباره چیزی اطلاعات داشته باشم نظر میدم...تا حالا دیدی درباره warr یا lock صحبت کنم؟
استاد خودتی...فرار کن اخره برج میام بلیزارد :دی
شما یه خورده؟ حرفت خنده داره اینو از هر کسی هم که بپرسی بهت میگه ما هیچی از یه Wow باز حرفه ای دیگه سوال کن در ضمن Warr باید تمام سوکت ها رو رو Def ..Dodge کار کنی و ا جایی که ما میدونیم برای پالا هم Dodge میندازن هالا شما یه اسکرین شات از پالات بنداز ببینم چجوریه !!! اسم سرور هم باشه !:8::10:

deltax
07-04-2011, 09:44
شما یه خورده؟ حرفت خنده داره اینو از هر کسی هم که بپرسی بهت میگه ما هیچی از یه Wow باز حرفه ای دیگه سوال کن در ضمن Warr باید تمام سوکت ها رو رو Def ..Dodge کار کنی و ا جایی که ما میدونیم برای پالا هم Dodge میندازن هالا شما یه اسکرین شات از پالات بنداز ببینم چجوریه !!! اسم سرور هم باشه !:8::10:

عزیز شما راست میگی...به راهنمایی منم توجه نکن...من گفتم wotlk ...همه کارکترام هم تو امضام هست..البته 80 به بالا

IIIXSubZeroXIII
07-04-2011, 09:45
شوخی نکن :31:
احیانا با druid اشتباه نگرفتی( که البته اونم تمام State هارو از gear میگیره و کل سوکتاش Stamina س)دوستم با همین سوکتا icc 25 رو MT میکنه تا prince
در مورد warrام که بعد از Def cap فقط Stamina

آرمور 36k
Dodge 33% - 652Rating
Parry 322 - 25%
Hp هم بدون باف 45.5
اگه این باشه حرف نداره فقط رو Hp کار کن البته با buff 60k میشی تقریبا که عالیه!

deltax
07-04-2011, 09:50

آرمور 36k
Dodge 33% - 652Rating
Parry 322 - 25%
Hp هم بدون باف 45.5

ارمور مهم نیست چون تو plat پوشی..خود gearت بت armor میده
omg اگه هیروت پالاست 550 def کافیه..پالادین block مهمه...dodge تو icc زیاد کاری نمیکنه..پالادین من تو icc 75k بود..فکر کنم 560 هم def داشت با 5.950 gs

Mobham69
07-04-2011, 10:04
شوخی نکن :31:
احیانا با druid اشتباه نگرفتی( که البته اونم تمام State هارو از gear میگیره و کل سوکتاش Stamina س)دوستم با همین سوکتا icc 25 رو MT میکنه تا prince
در مورد warrام که بعد از Def cap فقط Stamina

شما خودت برا pala چی میندازی ؟؟؟ اگه همه رو Stamina کار میکنی که سخت در اشتباهی اصولا برای تانک یا dodge و یا def-parry کار میکنن حالا شما مختاری میتونی بری Str هم کار کنی !!!!! برو Stamina بنداز با HP حال کن !!:8::5::10::2:

---------- Post added at 11:04 AM ---------- Previous post was at 11:00 AM ----------

من با این که باید dodge....parry........... از رو gear گرفت به شرطی موافقم که gear هم gear باشه !!! بازم اینو قبول دارم که Deltax استاد ما هست :10:

BursT
07-04-2011, 10:22
پسر خوب چرا داری چرند میگی کی گفته که Shaman تو TBC از Pala بهتر تانک میشه ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من چیزی که به چشم دیدمو میگم.پالادین تانک توی TBC یک epic fail بود.برای همین این همه تغییر ساختارش دادند.

Scary Feelings
07-04-2011, 10:38
ممنون پس با این حساب باید یه jc یا ench کار کنم , 120تا استامینا اضاف :دی

ارمور مهم نیست چون تو plat پوشی..خود gearت بت armor میده
omg اگه هیروت پالاست 550 def کافیه..پالادین block مهمه...dodge تو icc زیاد کاری نمیکنه..پالادین من تو icc 75k بود..فکر کنم 560 هم def داشت با 5.950 gs
ممنون پالا منم تو مولتن نل هست,5.8 همه میگن دفت زیادیه:دی برم یه خورده سوکتا رو تغیر بدم پس

loomina
07-04-2011, 12:48
آقا سوئ تفاهم شده...

تازه اونم که وارلاک هم انجام میده پس لابد وارلاک هم بهتره! ((:

من چیزی که به چشم دیدمو میگم.پالادین تانک توی TBC یک epic fail بود.برای همین این همه تغییر ساختارش دادند.

من از TBC چیزی یادم نمیاد! یعنی نبودم که بخواد یادم بیاد ولی تا اونجایی که من میدونم دیگه والا شمن نمیرفت تانک کنه.

deltax
07-04-2011, 13:08
تازه اونم که وارلاک هم انجام میده پس لابد وارلاک هم بهتره! ((:

من از TBC چیزی یادم نمیاد! یعنی نبودم که بخواد یادم بیاد ولی تا اونجایی که من میدونم دیگه والا شمن نمیرفت تانک کنه.

تو lvl 70 شامن انجام میداده..زیر الیدان..من اون سایتو نخوندم..ماله منم نیست :دی ولی شاید منظورس یه boss خاص بوده

hadi_gamer
07-04-2011, 13:13
کلا رایدینگ 280 همه مانت هارو میرونه , اون 310% هم که خریدنیه میتونید از یه fly trainer تو ارگ یا تو دالاران بخرید , اون رو که خریدید با هر نوعی از مانت زمینی ( حتی مانت 60% هم سرعت 100% میرید و با هر نوعی از مانت پرنده سرعت 310% میرید. )
من منظورم ترين كردن نبود.خود اون اژدها بزرگا رو ميگم از كجا ميخرن.

IIIXSubZeroXIII
07-04-2011, 13:46
شما خودت برا pala چی میندازی ؟؟؟ اگه همه رو Stamina کار میکنی که سخت در اشتباهی اصولا برای تانک یا dodge و یا def-parry کار میکنن حالا شما مختاری میتونی بری Str هم کار کنی !!!!! برو Stamina بنداز با HP حال کن !!:8::5::10::2:

---------- Post added at 11:04 AM ---------- Previous post was at 11:00 AM ----------

من با این که باید dodge....parry........... از رو gear گرفت به شرطی موافقم که gear هم gear باشه !!! بازم اینو قبول دارم که Deltax استاد ما هست :10:
مزه نریز ، من فقط warr تانک کردم ولی تا دلت بخواد تانک inspect کردم :31:
در مورد این جمله زیبای gear هم gear باشه ،نکنه میخوای با آِتم های dung normal بری icc تانک کنی!؟
ما که با کسی دعوا نداریم حالا ، be happy

Hossein813
07-04-2011, 14:41
اكثرا EU بازي ميكنن كه ميشه (EnGb ) در ضمن براي پتچ 3.3.5a خيلي پول بدي به اندازه DVD ها معمولا 4 تاست يا 3 تا. 1000 تومن به هر DVD بده

Hossein813
07-04-2011, 14:44
من دیروز یک جا تو اینترنت به انگلیسی خوندم سازندش گفته بود بازی رو می خوان کاری کنن دیگه همه مجانی بازی کنن .نرن کارت بخرن دیگه.ولی نگفته بود از کی بلیزارد مجانی میشه.کسی اینجا می دونه از کی این کارو می کنن?
كجا خواندي ؟
لينكش رو بده. بليزارد اخبارش رو توي سايت هاي اصلي خودش قرار ميده معمولا!

loomina
07-04-2011, 15:46
من منظورم ترين كردن نبود.خود اون اژدها بزرگا رو ميگم از كجا ميخرن.

یکم راهنمایی؟ اژدهای بزرگ زیاد داریم اخه :31:
drake of ..... sands?
...... proto drake?
اژدها ICC!?
یا چیز دیگه؟

hossein2801
07-04-2011, 16:21
تو lvl 70 شامن انجام میداده..زیر الیدان..من اون سایتو نخوندم..ماله منم نیست :دی ولی شاید منظورس یه boss خاص بوده

وارلاک تانک میشد تا جایی که یادمه به خاطر shadow resist ی که داشت

---------- Post added at 04:21 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

همه تو wotlk استامینا میزاشتن کسی هم dodge نمیزاره همون Agility هم dodge میده هم Crit پس چرا dodge بزارن؟ البته تو Wotlk الان اینطور نیست

الانم همه استامینا میزارن و mastery

..hamed..
07-04-2011, 17:16
اقا این به این عکس نگاه کنین ببینید که این چی هست که من جلوش وایسادم ماوس رو هم که روش میبرم یه علامت چکش مانندی میاد که وقتی راست کلیک میکنم کار نمیکنه یه چیری مینویسه که الان یادم نیست وقیقا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و این که تو بازی dragon age یه قسمت بود که خیلی شبیه قسمت تلنت این بازی بود با این تفاوت که وقتی تو دراگون ایج قابلیت های کاراکتر رو بالا میبردیم عکس اون قابلیت (قابلیت هایی مانن شلیک گلوله اتشین یا منجمد کردن دشمنان یا ... ) پایین صفحه میومد و میشد موقع جنگ رو اون قابلیت کلیک کرد تا ازش استفاده کنه و دشمنو اتیش بزنه یا منجمدش کنه ولی وقتی تلنتهای این بازی رو فعال کردم اتفاق خاصی نیفتاد و چیزی اضافه نشد منم که کاراکترم الان لول 28 شده ولی هیچ فایلیت جدیدی به دست نیاورده
مثلا به این عکس توجه کنید که کل صفحه کم مونده پر بشه با قابلیتهای کاراکتر :
و یه سوال دیگه این که تو چند صفحه قبل یکی یه سایت برا چیدن تلنت خواسته بود حالا چه چیز چیدن این تلنتها سخت و حساب شده هست که به سایت احتیاج هست من تا لول 26 از این تلنت ها بی خبر بودم و همین جوری شانسی روشون کلیک کردم و اتفاقی هم نیافته یعنی مرتکب اشتباه شدم و چه چیزهایی رو باید رعایت میکردم تو چیدن این تلنت ها
و اخرین سوال هم اینه که چه راههایی برا ارتقای لول کاراکتر هست یادمه یکی بهم گفت که تنها کشتن و انجام ماموریتهای مختلف تنها راه نیست

IIIXSubZeroXIII
07-04-2011, 17:18
واسه عکس بالا یی باید mining داشته باشی!
واسه پایینی هم باید بری پیش ترینر کلاست

..hamed..
07-04-2011, 17:26
واسه عکس بالا یی باید mining داشته باشی!
واسه پایینی هم باید بری پیش ترینر کلاست

عزیز من تازه کارما
یه جوری بگو که منظورتو متوجه بشم
mining چیه و از کجا پیداش کنم و کلاست یعنی چی و اونو از کجا پیدا کنم و چجوری ازش استفاده کنم

Hossein813
07-04-2011, 17:33
عزیز من تازه کارما
mining چیه و از کجا پیداش کنم و کلاست یعنی چی و اونو از کجا پیدا کنم و چجوری ازش استفاده کنم
mining يه كار هست كه باهاش به معادن دست پيدا ميكني كه براي اكثر كار هاي ديگه مورد استفاده قرار ميگيره .
كلاست يعني چي :دي كلاس شامل rogue, hunter , druid , mage , warrior , paladian , warlock, priest , deathknight ميشه بسته به كلاس شما . يه سري Trainer وجود داره كه لول ها و توانايي هاي كلاس شما رو بهتون ياد ميدن. كه توي شهر هاي اصلي هستند.
اگه بازم مشكلي بود بگو كه با عكس نشونت بدم.

IIIXSubZeroXIII
07-04-2011, 17:40
عزیز من تازه کارما
خوب این بازی توضیحات زیاد داره منم الان خسته ام :31:
این لینکو نگاه کن کلی از چیزا میاد دستت

تو تاپیک سرچ کنی بازم هست!
فقط من موندم با heroic strike چطوری رفتی لول 28 بدون train :10:

Mobham69
07-04-2011, 17:45
من یه نصیحت برادرانه به بعضی ها میکنم : جونه هرکی دوست دارین انقدر چرندیات نیگین : کجا تو یه سرور آدم واری شده که شما یه shaman ..lock تانک بشه :18:

Mobham69
07-04-2011, 17:51
عزیز من تازه کارما
Mining به فارسی میشه معدنچی گری و برای اینکه این سنگ جلوت رو بتونی ازش بهره برداری کنی باید مهارت معدنچی گری رو داشته باشه !
راه بدست آوردن این مهارت:میری به شهر Stormwind و اونجا یه محافظ شهر رو پیدا کن بهد ازش محل آموزش این مهارت رو سوال کن اونم برات تو نقشه علامت میزاره
از همون محافظ میتونی جای ارتقا لول رو هم سوال کنی بازم هر سوال دیگه داشتی درخدمتم!:10:

..hamed..
07-04-2011, 18:10

heroic strike چیه ؟:31::31::31:
train چی هست و چطوری میتونم ازش استفاده کنم

Scary Feelings
07-04-2011, 18:17
عزیز تراین یعنی آموزش و یاد گرفتن , وقتی تراین میکنی یه سری قابلیت های جدید پیدا میکنید , و میتونی باهاشون سریع تر بکشی
اون mining هم یه شغل هست که درکل برای هردوی این کارا باید بری توی یه شهر بزرگ مثل Stromwind City , از اونجا برو پیش یه سرباز صفر , خودش یه لیست بت میده,Class Trainer رو انتخاب میکنی , بعد Warrior , بعد یه پارچه قرمز محل اون طرف رو نشونت میده , میری اونجا و پیش طرف تراین میکنی

loomina
07-04-2011, 18:53
من یه نصیحت برادرانه به بعضی ها میکنم : جونه هرکی دوست دارین انقدر چرندیات نیگین : کجا تو یه سرور آدم واری شده که شما یه shaman ..lock تانک بشه :18:

عجب گیری هستی! بابا بخون خب پست رو تا میبینه گفتن وارلاک تانک میاد نصیحت برادرانه میده!الان برای این که جنابالی روشن شی دوباره تکرار میکنم

وارلاک سر ایلیدن تانک میشد
وارلاک سر باس ایلیدن تو black temple یه فازش تانک میشد!
دیگه شفاف تر؟

Scary Feelings
07-04-2011, 19:01
بابا بیخیال :دی یه نوبی یه حرفی زد بعدشم معلوم شد اصلش چی بود تموم شد رفت :دی
میگم مثلا من mining رو کامل کردم 60تا استامینا داده , اگه del کنم mining رو , استامیناها هم پاک میشه؟؟

hossein2801
07-04-2011, 20:12

شما tbc ایلیدن try کردی که ابراز احساسات میکنی؟

deltax
07-04-2011, 21:20

منم یه نصیحت میکنم ...فقط درباره چیزی که اطلاعات داری اظهار نظر کن..نه هر چیزی...
10 بار گفتیم منظور طرف یه boss خاص بوده شاید..تو icc پیش بلود پرینس بعضی وقتا سمت چپی رو lock تانک میکنه..اینم یه مثال تازه البته برا wotlk

BursT
07-04-2011, 23:42
وارلاک سر فاز چهارم ایلیدن باید تانک کنه.
برای دفعه ی اول در دنیا یک جوان ایرانی به نام آقا نریمان در گیلد nihilum (گیلد کونگن)اینکارو کردند و تونستن ایلیدن رو بزنند(یک دست یه هورا:D)
شمن هم مثل پالادین تانک حساب نمی شده توی TBC (واقعا تانک هاشون ضعیف بود)ولی توی aggro نگه داشتن کمی بهتر از پالادین بود.من با تانک شمن TBC و Old رفتم .با تانک پالادین هم TBC رفتم.به قدری تانک پالادین crushing می خورد که خدا می دونهX_X
همونجور که دوستمون هم گفتند توی WoTLK سر باس council وارلاک تانک می کرد

..hamed..
07-04-2011, 23:47

heroic strike چیه که شما موندین چطور من بدون اون تا لول 28 رفتم :20:

در ضمن من این traner رو پیدا کردم یعنی هی میدیدمش ولی کاری انجام نمیداد مثلا این عکس رو ببینید همشون غیر فعال هستن و نمیشه هیچ کدومشونو خرید

BursT
08-04-2011, 06:06
این trainer مد نظر نیست.
باید بری پیش یک گارد و از توی شاخه ی class trainers مال warrior رو انتخاب کنی.
هر کاراکتر می تونه 2 تا شغل اصلی داشته باشه و این کسی که توی عکس هست enchanter trainer هست

..hamed..
08-04-2011, 08:19
این trainer مد نظر نیست.
باید بری پیش یک گارد و از توی شاخه ی class trainers مال warrior رو انتخاب کنی.
هر کاراکتر می تونه 2 تا شغل اصلی داشته باشه و این کسی که توی عکس هست enchanter trainer هست
پیداش کردم بابا !!!!!!!!!
سربازه نقشه رو علامت زد و منم رفتم پیش همون یارو اونم منو پاس داد به storm...city (همون قلعه بزرگ ) اونجا هم با یکی که فلشه نشونش میداد حرف زد و اون یه ماموریتی داد و الان توش موندم یعنی دو سه نفر به محلی که تو عکس میبینین اومدن و یه کلید هست که باید یکی رو کشت و اونو به دست اورد و با اون کلید یه جعبه رو باز کرد و یه ایتمی رو برداشت تا ماموریت تموم بشه تا من بدونم اخر این traning نصیب ما میشه یا نه ولی وقتی کلید رو بدست میاریم و جعبه رو باز میکنیم هیچی توش نیست !!!!!!!!!!!! اونجا 2 نفر دیگه هم اومدن که اونا هم مشکل منو داشتن (نمیدونین با چه مصیبتی دارم با دیگر بازکنان انگلیش حرف میزنم :31: :31: :31: )

Scary Feelings
08-04-2011, 08:43
بابا تو داری دوره خودت میچرخی,پیشنهاد میکنم یا انگلیسیت رو خوب کن, یا 2-3 روز برو گیمنت بازی کن :دی کدوم سرور بازی میکنی؟, اون تراینر برای بعضی کلاس ها کوست میده,بعدشم تو الان تراین کردی , تراین که میکنی همون لول 1 2 3 4 و ایت چیزا بت میرسه,اون 6 هم اگه رو سر آیتمایی که اسمشون سبز رنگ هست بزنی بهت یه چیزایی میده میتونی بفروشیشون

..hamed..
08-04-2011, 10:13
بابا تو داری دوره خودت میچرخی,پیشنهاد میکنم یا انگلیسیت رو خوب کن, یا 2-3 روز برو گیمنت بازی کن :دی کدوم سرور بازی میکنی؟, اون تراینر برای بعضی کلاس ها کوست میده,بعدشم تو الان تراین کردی , تراین که میکنی همون لول 1 2 3 4 و ایت چیزا بت میرسه,اون 6 هم اگه رو سر آیتمایی که اسمشون سبز رنگ هست بزنی بهت یه چیزایی میده میتونی بفروشیشون

من تو نوار پایین که عکی اون کاراکتره هم هست رو یکی از ایکن ها کلیک کردمو یه پنجره ای باز شد و اونارو با ماوس گرفتم کشیدم انداختم تو نوار پایین و همون جا هم موندن و دیگه نتونستم برشون دارم (یکیش تکراری شده 1 با 5) اینم عکسش که اینجا رو من دسکاری نکردم و همین جوری بود فقط با ماوس کشیدمشون و گذاشتم تو نوار پایینی

ولی انصافا بازی سخته ریزه کاری داره خیلی خیلی :13::19: اینحا تو ارومیه هم کسی تو گیم نت واو بازی نمیکنه :41:

در ضمن من سرور deathwingX12 سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بازی میکنم

Black-Ninja
08-04-2011, 11:29
پیشنهاد میکنم یک مدت توی سرور ایرانی بازی کن حداقل بهت کمک کنن !

Muradin
08-04-2011, 11:36
از بچه هایی که مولتن بازی میکنن کمک بگیر چیزای اولیه رو تو خود بازی بهت یاد بدن!

..hamed..
08-04-2011, 11:38
اگه باشه که عالی میشه ادرس یکیشو که بازی کننده زیاد داره روبدی ممنون میشم

---------- Post added at 12:38 PM ---------- Previous post was at 12:37 PM ----------

از بچه هایی که مولتن بازی میکنن کمک بگیر چیزای اولیه رو تو خود بازی بهت یاد بدن!

اقا من تازه کارم و شما که جواب میدین یه سوال دیگه میشه برام جواب شما.
مولتن چی هست ؟؟:31::31::31::31: از کجا پیداشون کنم
اصلا خودت یکیشو بهم معرفی میتونی بکنی

AMIR_TO
08-04-2011, 11:48
مولتن یک سرور که شما هم خودت داری توش بازی میکنی البته تو ریلمه دسوینگ
من تو سارگراس هستم(اینم یکی دیگه از ریلم هاست)
خواستی بیای سارگراس من کمکت میکنم

..hamed..
08-04-2011, 12:35
باشه میام
حالا چطوری شما رو پیدا کنم و کی ها ان میشی بگو تا هر وقت ان شدی منم بیام

Muradin
08-04-2011, 12:57
عزیزم من اومدم بهت راهنمایی کنم ولی مثل اینکه wisper دادن هم بلد نیستی:دی

hadi_gamer
08-04-2011, 13:14
یکم راهنمایی؟ اژدهای بزرگ زیاد داریم اخه :31:
drake of ..... sands?
...... proto drake?
اژدها ICC!?
یا چیز دیگه؟
نمیدونم مگه همه رو یه npc نمیفروشه؟
یه چیزی که به orc dk بیاد.

Mobham69
08-04-2011, 13:18
منم یه نصیحت میکنم ...فقط درباره چیزی که اطلاعات داری اظهار نظر کن..نه هر چیزی...
10 بار گفتیم منظور طرف یه boss خاص بوده شاید..تو icc پیش بلود پرینس بعضی وقتا سمت چپی رو lock تانک میکنه..اینم یه مثال تازه البته برا wotlk
من در این رابطه کاملا مطلع هستم....جان هر کی رو که دوست داری لطفا نگین shaman..lock تانک میشه ..حالا برای هر باسی!
این طوری مردم فکر میکنن شما نوب تشریف دارین! پس خودتون رو الکی خراب نکنین!:2::33:

..hamed..
08-04-2011, 13:52
عزیزم من اومدم بهت راهنمایی کنم ولی مثل اینکه wisper دادن هم بلد نیستی:دی

خوب بگو که چطوری باید ویسپر بدم !:5: و ممنون که به سوالهام توجه میکنید:46:

Muradin
08-04-2011, 13:56
گفتم تو بازی بهت چجوری باید ویسپر بدی!!:دی
ولی فک کنم نفهمیدی:دی

ببین ویسپر میخوای بدی باید بزنی
w esme bazikon/

بعد اینکه ویسپر دادی با زدن enter میتونی دوباره ویسپر بدی:دی
اگرم یکی بهت ویسپر داد خواستی جواب بدی دکمه R رو بزن

loomina
08-04-2011, 14:09
من در این رابطه کاملا مطلع هستم....جان هر کی رو که دوست داری لطفا نگین shaman..lock تانک میشه ..حالا برای هر باسی!
این طوری مردم فکر میکنن شما نوب تشریف دارین! پس خودتون رو الکی خراب نکنین!:2::33:

شما حالت خوب نیست برو یه چرخ بزن بیا دوباره بخون یا بگو یکی بیاد برات تفسیر کنه!!! یا شایدم یه مترجم نیاز داشته باشی!!

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:05 PM ----------

General

Honor is now purchasable from the Justice Commodities Vendor at 250 Honor per 375 Justice.
Justice is now purchasable from the Honor Commodities Vendor at 250 Justice per 375 Honor.
Conquest is now purchasable from the Valor vendor at 250 Conquest per 250 Valor.

و قابل توجه که honor میزانش x2 شده یعنی دو برابر انر میده هر BG یا هر kill.

Raids & Dungeons

The Dungeon Finder: Call to Arms will now identify which class role is currently the least represented in the queue, and offer them additional rewards for entering the Dungeon Finder queue and completing a random level-85 Heroic dungeon.

The least represented class icon will show within the Dungeon Finder to indicate the role that is eligible to earn the bonus reward.
Players must queue solo with the currently indicated least represented class (by the system) and complete the dungeon up to and including the final boss in order to be eligible for the bonus reward.
The bonus reward will be displayed to eligible (system identified as least represented) classes within the UI.
Once the dungeon is completed the eligible player will receive a goodie bag with various potential rewards including: gold, rare gems, non-combat pets, and (very rare) mounts.

deltax
08-04-2011, 14:14

منم تو wowscape ایلیدان رو تکی با پالادین زدم..بیچاره نشسته بود یه جا تکون نمیخورد ..تو بیلیزارد هم با lvl 80 raid اونم 10 man زدیم ..تازه اخرش 2 تا هم تلفات دادیم...حالا دیگه حسابش رو بکن این boss lvl70 بوده
من چیز درست رو میگم ..مهم نیست بزار بقیه فکر کنن من نوبم...یه جا نوشته بود ادم خواب رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو زده به خواب نه..
ولش کن این بحث تموم شد...قضاوت رو میذارم به عهده بقیه

G U L D A N
08-04-2011, 16:04
با سلام
این آموزش برای warrior هست ولی من هیچی ازش رو نفهمیدم ! می شه برای من توضیح بدین کامل !

روتیشن باس فایت اینه:
Blood Thirst----> Whirlwind---> Heroic Strike---> Slam
(اگه تلنت دومی رو گرفتید به جای Heroic Strike هم Cleave بزنید!)
ماکرو ها:
2 تا ماکرو هست که پیشنهاد می کنم حتما" بگیرید:
1- این رو در ادامه ی روتیشن BossFight می تونید بزنید:
/Cast Berserker Rage
/Cast Bloodrage
2- این هم برای سوئیچ کردن به Battle Sence و زدن Shattering Throw و برگشتن به Berseker
#showtooltip
/cast [stance:2/3] Battle Stance
/cast Shattering Throw
/cast [stance:1] Berserker Stance

moxx
08-04-2011, 16:16
سلام، این دانجن های tbc مپ ندارن؟ یکی گفت alphamap مشکلتو حل میکنه ولی فایده ای نداشت. atlas بدرد میخوره؟

loomina
08-04-2011, 16:21
سلام، این دانجن های tbc مپ ندارن؟ یکی گفت alphamap مشکلتو حل میکنه ولی فایده ای نداشت. atlas بدرد میخوره؟

نه , بلیز براشون نقشه نساخته , ولی اگر بلیزارد بازی میکنید تو پچ جدید map هاشون میاد.

Muradin
08-04-2011, 16:33
عوض کن لومینا این آبرو ریزیو:دی

loomina
08-04-2011, 16:52
عوض کن لومینا این آبرو ریزیو:دی

گرررررر!!!!

alireza853
08-04-2011, 16:54
سلام ، شما که مادرزادی wow باز نبودین که ، بالا خره یکی معرفت داشت بهتون یاد داد ، حالا چی میشه شما سوال یکی دیگرو جواب بدین ؟
من میخوام تو سرور مجانی Molten بازی کنم ، حالا بازی کپی شده WOW رو از کجا گیر بیارم ، اگه سایت یا وبلاگی رو میشناسید بی زحمت بگین !
راستی wow من باید us باشه یا eu که بتونم تو سرور Molten بازی کنم ؟
اگه کسی میدونه الان Molten چه پچی رو میخواد بگه ، ممنون !

Mobham69
08-04-2011, 16:59

---------- Post added at 12:38 PM ---------- Previous post was at 12:37 PM ----------

اقا من تازه کارم و شما که جواب میدین یه سوال دیگه میشه برام جواب شما.
مولتن چی هست ؟؟:31::31::31::31: از کجا پیداشون کنم
اصلا خودت یکیشو بهم معرفی میتونی بکنی
شما بگو کی on میشی من هر چی بخوای رو یادت میدم!:10::8::5:

Arrowtic
08-04-2011, 18:07
باشه میام
حالا چطوری شما رو پیدا کنم و کی ها ان میشی بگو تا هر وقت ان شدی منم بیام
عزیز من که همیشه دسوینگ آنم!اسممم بهت دادم که خوب چرا آن نمیشی یا پیغامی نمی دی؟پیغام هم میدیم جواب نمیدی!

hossein2801
08-04-2011, 18:34
hلومینا این کثا فت چیه گذاشتی اواتار
عوضش کن تا خونت رو نریختم :دی

Mobham69
08-04-2011, 18:55
سلام ، شما که مادرزادی wow باز نبودین که ، بالا خره یکی معرفت داشت بهتون یاد داد ، حالا چی میشه شما سوال یکی دیگرو جواب بدین ؟
من میخوام تو سرور مجانی Molten بازی کنم ، حالا بازی کپی شده WOW رو از کجا گیر بیارم ، اگه سایت یا وبلاگی رو میشناسید بی زحمت بگین !
اگه کسی میدونه الان Molten چه پچی رو میخواد بگه ، ممنون !
molten ba 3.3.5a کار میکنه
فرقی نمیکنه که us و یا uk باشه
شما کجای ایران زندگی میکنی >کدام شهر<؟ اگه و مشهدی آدرس بده خودم برات بازی رو میارم نصب کنی!:10::5::8:

Crawling In MySkin
08-04-2011, 18:59
منم بهش گفتم
این دختره نماد فسق و فسجور است
باید از ته سرش را بزنند تا برای این بوزینه های آدم نما درس عبرت شود
تکبیر:خخخخ

اگه کسی میدونه الان Molten چه پچی رو میخواد بگه ، ممنون ! مولتن فکر میکنم 3.3.5a میخواد
قدیما eu بود
یه سایتی هست ما قدیما ازش خریدیم اون موقه ها درست بود و پچشم قدیمی بود البته الآن همین پچ رو میده دیگه درستیش با خداست

گرررررر!!!!
این هم جررررررر هست 10 دفعه هم بهت گفتم 10 جا هم شنیدم کوو گوش شنوا!

..hamed..
08-04-2011, 19:00
عزیز من که همیشه دسوینگ آنم!اسممم بهت دادم که خوب چرا آن نمیشی یا پیغامی نمی دی؟پیغام هم میدیم جواب نمیدی!

سلام عزیز
اقا من شما رو بین دوستان ادد میکنم ولی زیر اسمتون مینویشه unknow و نامه ای نمیفرسته در ضمن من اصلا نمیدونم از کجا باید نامه هایی که به من میرسه رو باز کنم الان نیم ساعته که همه منو ها رو زیر رو رو کردم ولی چیزی عایدم نشد
حالا فکر نکنین که من ..... هستما

1 ساعت بعد >>>>>>>:
الان فهمیدم که تو این بازی نامه نمیدن بلکه فقط چت کردن ممکنه (نامه با چت فرق میکنه نامه اگه ان هم نباشی به بازیکن مورد نظر میره و تو صندوق دریافت هاش میمونه ولی چت کردن فقط وقتی به کا میاد که بازیکن ان باشه ) :27:

loomina
08-04-2011, 19:10
hلومینا این کثا فت چیه گذاشتی اواتار
عوضش کن تا خونت رو نریختم :دی

بابا چتونه شماها ! تو اخبار میگن فلان حرکت واکنش 20 تا کشور رو در پی داشت همینه دیگه! ((:
نه ولی کلا چشه؟ اهنگاش قشنگه که هست خودش خوش تیپه که هست بنده خدا چیکارش دارید :31:

منم بهش گفتم
این دختره نماد فسق و فسجور است
باید از ته سرش را بزنند تا برای این بوزینه های آدم نما درس عبرت شود
تکبیر:خخخخ
مولتن فکر میکنم 3.3.5a میخواد
قدیما eu بود
یه سایتی هست ما قدیما ازش خریدیم اون موقه ها درست بود و پچشم قدیمی بود البته الآن همین پچ رو میده دیگه درستیش با خداست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم جررررررر هست 10 دفعه هم بهت گفتم 10 جا هم شنیدم کوو گوش شنوا!

شاعر میگه تو ولات شما شیر و ببر و پلنگ سواره ایند هر سه به جنگ؟! ( چه ربطی داشت؟ )
خلاصه این که گرر درسته بعدم چشت در اد نمیتونی ببینی یکی از خودت هنرمند تره؟ :31:

Muradin
08-04-2011, 19:15
خودش
که عددی نیس:دی

خوش تیپه
...م تو تیپش:دی

اهنگاش
اصل مشکل همینجاس:دی

---------- Post added at 07:15 PM ---------- Previous post was at 07:14 PM ----------

خلاصه این که گرر درسته بعدم چشت در اد نمیتونی ببینی یکی از خودت هنرمند تره؟ :31:
به خدا من از این هنرمند ترم:دی مگه هنر به دختربازیه؟!:دی(خدایی ببینین به جز لومینا همه طرفداراش دخترای 13 14 سالن :27:)

loomina
08-04-2011, 19:20
که عددی نیس:دی

...م تو تیپش:دی

اصل مشکل همینجاس:دی

---------- Post added at 07:15 PM ---------- Previous post was at 07:14 PM ----------

به خدا من از این هنرمند ترم:دی مگه هنر به دختربازیه؟!:دی(خدایی ببینین به جز لومینا همه طرفداراش دخترای 13 14 سالن :27:)

بر خورد بهم!!
ولم کنید غلط کردم! :((
نکنه باز این سازمان امار گیری حجت طرفداراشو بهت گفته؟!

Muradin
08-04-2011, 19:23
بر خورد بهم!!

بایدم بر بخوره:دی تازه من ظاهر قضیه رو گفتم...وضع خراب تر از این حرفاس...

ولم کنید غلط کردم! :((

دیگه نکن:دی

نکنه باز این سازمان امار گیری حجت طرفداراشو بهت گفته؟!
حجت عقلش به این آمارا نمیرسه:دی آمارای من مو لا درزش نمیره:دی

loomina
08-04-2011, 19:26
بایدم بر بخوره:دی تازه من ظاهر قضیه رو گفتم...وضع خراب تر از این حرفاس...

دیگه نکن:دی

حجت عقلش به این آمارا نمیرسه:دی آمارای من مو لا درزش نمیره:دی

حالا اسپم ندید میاد یقه مارو میگیرن نگا نمیکنن که فعالیت هامونو , صاف دست میزارن رو همین 4 تا اسپم!

+ من فقط خوشم میاد ازش نه این که خودمو بکشم براش!!

Muradin
08-04-2011, 19:27
من فقط خوشم میاد ازش نه این که خودمو بکشم براش!!
ازین ببعد نگاشم نکن:دی
حالا اشکال نداره شوخی کردم :46:هر چی عشقت میکشه گوش کن حالشو ببر:46:

loomina
08-04-2011, 19:30
ازین ببعد نگاشم نکن:دی
حالا اشکال نداره شوخی کردم :46:هر چی عشقت میکشه گوش کن حالشو ببر:46:

باو من از 18 سال پیش داشتم اهنگاشو گوش میدادم(!) فقط مساله اینجاس همین امروز اواترشو گزاشتم یهو همه گیر دادن ((:

Muradin
08-04-2011, 19:32
باو من از 18 سال پیش داشتم اهنگاشو گوش میدادم(!) فقط مساله اینجاس همین امروز اواترشو گزاشتم یهو همه گیر دادن ((:
این یارو خودش 16 سالشه:دی
خوب دیگه مشکل اینجاس کسایی که میان تو تاپیک نمیتونن یکی در میون هر پست قیافه اینو تحمل کنن:دی(حتی نیومدی یه عکس بهتر ازش بزاری:دی)

loomina
08-04-2011, 19:34
این یارو خودش 16 سالشه:دی
خوب دیگه مشکل اینجاس کسایی که میان تو تاپیک نمیتونن یکی در میون هر پست قیافه اینو تحمل کنن:دی(حتی نیومدی یه عکس بهتر ازش بزاری:دی)

شما عکس بده ما بزاریم ( یا این کوره که تو اواتارته رو بزارم خوبه؟ ((: )

Muradin
08-04-2011, 19:41
الان میزارم تو پروفایلت

IIIXSubZeroXIII
08-04-2011, 19:42
heroic strike چیه که شما موندین چطور من بدون اون تا لول 28 رفتم :20:

همون spell که تو action bar اته (شماره 2)

با سلام
این آموزش برای warrior هست ولی من هیچی ازش رو نفهمیدم ! می شه برای من توضیح بدین کامل !
اون ماکرو ها که چرتن
واسه rotaition هم اینو برو:
دقت کرده باشی heroic strike و cleave یه مقداری طول میکشه که اجرا شن پس همیشه بزاز تو proc باشن یعنی در حال اجرا
HS > Blood thirst> HS > Whirlwind > HS > Slam
تا موقعی که BT , WW تو CD ان Slam رو تکرار کن ، فقط یادت باشه اول hs بزنی بعد Slam چون تا وقتی Slam داره کست میشه نمی تونی hs بزنی!
واسه cleave هم همین فقط بجای HS باید Cleave بزنی
واسه talent ام میتونی واسه warr منو تو امضام ببینی فقط اگه مشکله hit نداری اون 1 point تو precision و بردار improve cleave رو full کن و بالعکس !
سوات من در همین حده تقریبا :31: اگه اشکال و ایرادی داره بچه ها میتونن اصلاح کنن

IIIXSubZeroXIII
08-04-2011, 20:04
lol
این که بدتر شد حالا باید تو هر پست ببینبم اینو

..hamed..
08-04-2011, 20:05
در ضمن اینم عکس همون کسی که ادرسشو بهم میدادین ولی این هم همش غیر فعاله

Crawling In MySkin
08-04-2011, 20:06
بابا چتونه شماها ! تو اخبار میگن فلان حرکت واکنش 20 تا کشور رو در پی داشت همینه دیگه! ((:
نه ولی کلا چشه؟ اهنگاش قشنگه که هست خودش خوش تیپه که هست بنده خدا چیکارش دارید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]میخوام کشورتو فتح کنم:خخ
چشه؟ چش نیست ؟ حالا واقعا چشه؟:خخخ
من خیلی با صداش حال نمیکنم
صدای مرد باید بلند باشه داد بیداد کنه:خخخخ
صدا لیلا فروهر تو بچه گیاش از این بلند تر بود:خخخخ
بعدم حالا شما 2 تا اسپم با هم میکنید ریختشو باید به جا یکی در میون هر پست ببیینیم:خخخ

Muradin
08-04-2011, 20:08
چرت نگو ممد:دی
انقد با اکانت من اسپم نده بن بشه من کل فک و فامیلتو بن میکنم:دیالان یه اخطار گرفت:دی خودتو یکم کنترل کن پسریم:دی اوج نگیر:دی

IIIXSubZeroXIII
08-04-2011, 20:10
خوب همشوکه یهو نمیتونی بگیری!
lvlup کن هر 2-3 lvl یه سر برو پیش trainer
.......
اگه میخوای اسپلارو جابه جا کنی shift و نگه دار

Crawling In MySkin
08-04-2011, 20:18
چرت نگو ممد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انقد با اکانت من اسپم نده بن بشه من کل فک و فامیلتو بن میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]الان یه اخطار گرفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خودتو یکم کنترل کن پسریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اوج نگیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من تا اچیو 10000 accounts banned رو نگیرم ول کن نیستم!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر چند لول یه بار باید پیشش بری روی اونا بزنی نوشته چه لولی

G U L D A N
08-04-2011, 21:33
ممنون IIIXSubZeroXIII

دوستان کسی تلنت شاخ برای warrior pvp بده که بد جوری لازممه !

2. من Defensive stance ندارم یعنی quest رو trainer بهم داد ولی باگ شد ! چه جوری این مشکل رو حل کنم؟

G U L D A N
08-04-2011, 21:56
راستی رو بعضی آیتم ها نوشته source : chest drop این یعنی چی ؟

..hamed..
08-04-2011, 22:21
خوب همشوکه یهو نمیتونی بگیری!
lvlup کن هر 2-3 lvl یه سر برو پیش trainer
.......
اگه میخوای اسپلارو جابه جا کنی shift و نگه دار

ولی من هر وقت اومدم اینجا همشون غیر فعال بود اون چند تا قابلیت هم من اضافه نکردم فقط دکمه p روزدم و با ماوس کشیدم انداختمشون تو نوار پایینی (یعنی من اون قابلیت ها رو فعال نکردم )
در ضمن من الان لول 32 هستم

Scary Feelings
08-04-2011, 23:07
خوب پس پول نداری

..hamed..
08-04-2011, 23:14
خوب پس پول نداری

اقا ممنون مشکل حل شد
اگه حدس زدین مشکل کجا بود

مشکل این بود اون قابلیتهایی که میتونستم فعال کنم فیلتر بودن :31::31::31::31::31::31::31:

یک هفتس کلافه شدم کسی هم نمیگه اقا جان یه نگا به اونجا بنداز !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alireza853
08-04-2011, 23:22
Crawing in myskin دمت گرم لوتی ، که جواب سوالمو دادی و نوکرتم

---------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:17 AM ----------

کسی اینجا molten بازی میکنه ؟

Black-Ninja
08-04-2011, 23:37

wowzone.ir سرور ایرانی هست به نظرم اینجا مناسب باشه یوزر هاش تا 500 - 600 نفر میرسه

فکر کنم اکانت ساختن FREE باشه قبلا باید 2000 میدادی در کل سرور خوبیه

امدی خبر بده کمکت کنم .

loomina
08-04-2011, 23:52

یه چیز دیگه هم هست , بعضی قابلیت هارو باید کوئستش رو از trainer بگیری.

Arrowtic
09-04-2011, 06:14

---------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:17 AM ----------

من!دسوینگ هستم.Titanter hunter lvl 80 night elf
تو امضام هم مشخصات هست.

Arrowtic
09-04-2011, 06:25
حامدجان شما هنوز مونت لول 20 رو نداری.یه نامه لول 20 برات اومده.برو Mail box بخونش آدرس محل خرید مونتو گفته.(لول چهل هم دوباره از همون جا باید مونت سریع تر بگیری)

G U L D A N
09-04-2011, 07:33
wowzone.ir سرور ایرانی هست به نظرم اینجا مناسب باشه یوزر هاش تا 500 - 600 نفر میرسه

فکر کنم اکانت ساختن FREE باشه قبلا باید 2000 میدادی در کل سرور خوبیه

امدی خبر بده کمکت کنم .

دوستان هیچکس تو این سرور نره ، چرا؟
چون:
بی دلیل بن می شی و بهت می گن cheat زدی و درخواست پول می کنن .
xp quest برای اکانت free معادل 5X است و برای بالا بردن xp باید پول بدید !
اکثر boss ها باگ دارن ! تا دلت بخواد تو BG ها cheat می زنن ! من 80% بازی هایی که رفتم در 10 ثانیه اول باختیم ( مخصوصا warsong )عمرا هم بن نمی شن !
اگه مشکلی پیش بیاد عمرا G M حلش کنه ! کلا سرورش مضخرفه !

Mobham69
09-04-2011, 08:05

من تو مولتن تو deathwing12x بازی میکنم اسم هیرو هم=Recardo
در ضمن حامد جان من دیروز 500 تا whisp دادم ولی جواب نشنیدم یه نگاه به گوشه صفحه بکنی بد نیستا!:27::10::8::5::5::5::5:

alireza853
09-04-2011, 08:40
من!دسوینگ هستم.Titanter hunter lvl 80 night elf
تو امضام هم مشخصات هست.

سلام دادا ، من میخوام تو سرور molten بازی کنم ، میخوام بدونم سرور خوبیه ؟

IIIXSubZeroXIII
09-04-2011, 10:37
راستی رو بعضی آیتم ها نوشته source : chest drop این یعنی چی ؟
یعنی از chest دراپ میشن مثله faction champion تو toc یا saurfang تو icc

Black-Ninja
09-04-2011, 10:42
چون:
اکثر boss ها باگ دارن ! تا دلت بخواد تو BG ها cheat می زنن ! من 80% بازی هایی که رفتم در 10 ثانیه اول باختیم ( مخصوصا warsong )عمرا هم بن نمی شن !

من کاملاً برعکس شما فکر میکنم ، من خودم تاحالا اصلاً بن نشدم

نمیدونم از 17 فروردین که آپدیت کردن تو سرور بودی یا نه ؟ الاً دیگه تمام اینس های بازی باز شده

فقط ایرادش فکر کنم چیت هست که الاً خیلی کمتر شده

به نظر من اینکه امدن اکانت معمولی رو 5x کردن طرح باحالی هست در کل اگر پول در نیارن بقای سرور با این قیمت های گران در ایران ممکن نیست مثل سرور های خارجی نیست سرور های خارجی Donate دارن کلی هم پلیرها کمک میکنن اما تو ایران فعلاً فرهنگ Donate جا نیافتاده

Crawling In MySkin
09-04-2011, 13:01

قربونت حاجی به جا این اسم طولانی یه zende یا محمد هم بگی ما قبول میکنیم:خخخ

من کاملاً برعکس شما فکر میکنم ، من خودم تاحالا اصلاً بن نشدم

نمیدونم از 17 فروردین که آپدیت کردن تو سرور بودی یا نه ؟ الاً دیگه تمام اینس های بازی باز شده

فقط ایرادش فکر کنم چیت هست که الاً خیلی کمتر شده

به نظر من اینکه امدن اکانت معمولی رو 5x کردن طرح باحالی هست در کل اگر پول در نیارن بقای سرور با این قیمت های گران در ایران ممکن نیست مثل سرور های خارجی نیست سرور های خارجی Donate دارن کلی هم پلیرها کمک میکنن اما تو ایران فعلاً فرهنگ Donate جا نیافتاده
یادش بخیر یه زمانی برا یه سرور به اسم پارس گیم تبلیغ میکردی
سرور خوبی بود اون اولاش ما رفتیم ته نمکی بود!
هورد ها نوب در حد المپیک من یه شمن المنتال 2k gs با یه resto 4.5 میریختیم تو بی جی مقابل 10 نفر نمیتونستیم ببریم ولی تا میخوردن میکشتیمشون فقط در یه صورت مارو میکشتن اونم در صورتی بود که یه هیلر باهاشون بود خفن ترین هیلر هورد بود اون زمان که جمعیت کم بود سرور نمکی بود در کل:دی(شایدم نوب نبودن ما پرو بودیم تیکه بسیار حجتی ! )
راستی حجت کو پیداش نی

Black-Ninja
09-04-2011, 13:12
یادش بخیر یه زمانی برا یه سرور به اسم پارس گیم تبلیغ میکردی
سرور خوبی بود اون اولاش ما رفتیم ته نمکی بود!
هورد ها نوب در حد المپیک من یه شمن المنتال 2k gs با یه resto 4.5 میریختیم تو بی جی مقابل 10 نفر نمیتونستیم ببریم ولی تا میخوردن میکشتیمشون فقط در یه صورت مارو میکشتن اونم در صورتی بود که یه هیلر باهاشون بود خفن ترین هیلر هورد بود اون زمان که جمعیت کم بود سرور نمکی بود در کل:دی(شایدم نوب نبودن ما پرو بودیم تیکه بسیار حجتی ! )
راستی حجت کو پیداش نیهدف تبلیغ نیست فقط صرفا جهت پیدا کردن محلی برای قلقک دادن بیشتر Entertainment :17:

Scary Feelings
09-04-2011, 13:22
تو مولتن realm نل هم اگه اومدین Gth من هستم,تانکه معروفی هم هست, آلیانس هستم خواسین بگین کمک میکنیم

Muradin
09-04-2011, 13:24
دمشو چیدن:دی(بنه:دی)

hossein2801
09-04-2011, 14:46
چون:

دوستان من هم دقیقا اینو میگن
مثل اینک ه صاحب سرور شده برادر kaer و فقط پول دوست داره:31:
حالا kaer خوبی داشت بلد بود fix کنه

BursT
09-04-2011, 16:39
آقا جان سمت سرور ایرانی نروید.

G U L D A N
09-04-2011, 17:21
salam bebakhshid ke finglish minevisam. Chon ba gushi daram chek mikonam.
Dust man boro hey cheat bezan ta ye kam honor giret biad . Boro be khatere 5 hezar toman alaki banet konan

---------- Post added at 06:21 PM ---------- Previous post was at 06:18 PM ----------

tu in server ye pirest hast ke ba gs 1k miraft inc ba 2 nafar
Bug mindakht. Ye ruze gr'esh shoe 6k
Boro hal kon

Black-Ninja
09-04-2011, 17:23
اسم هیروت چیه ؟؟

G U L D A N
09-04-2011, 17:44
silvanasis
Hord hastam.
Q defensive stance bara man bug shod.
Alan 5 mahe ticket mikonam amma dorost nakardan. Ey lanat be gm hash

AMIR_TO
09-04-2011, 22:42
راست میگه بیا بو رو سایت ها رو ببین بعضی ها میگن مولتن تنها حریفه بلیزارده بعد بیکاریم بیایم بریم zone؟

Black-Ninja
09-04-2011, 23:51
اولاً ------------- بعدم سرور Molten جهانی هست اگر تو ایران بود نهایت چند نفر جمع میکرد ؟

بعدم مگه برنامه نویسی چیه ؟ بهتر یک نگاه به این کنی

فقط امدی یه چی بگی ؟ :)

راست میگه بیا بو رو سایت ها رو ببین بعضی ها میگن مولتن تنها حریفه بلیزارده بعد بیکاریم بیایم بریم zone؟
100% نه من منظورم این هست اگر میخوای سرور ایرانی رو انتخاب کنی این بهترین گزینه هست در آخر هیچ اجباری نیست شما هرجا بهت خوش میگذره همونجا باش.

Hossein813
10-04-2011, 05:25
ملتن حريف بليزارد نيست بلكه بهترين حريف با بهترين تيم برنامه نمويسي توي سرور هاي رايگان هست. سيستم (نرم افزاري-سخت افزاري-برنامه نويسي و ...) سرور هاي رايگان با بليزارد زمين تا آسمون فرق ميكنه !

deltax
10-04-2011, 08:22
تو مولتن realm نل هم اگه اومدین Gth من هستم,تانکه معروفی هم هست, آلیانس هستم خواسین بگین کمک میکنیم

من الان مولتنم..یه gnome dk 80 کردم به هر کی گفتم 300 گلد بده برا fly trin هیچکی نداد..بابا من تو بلیزارد ایرانی جماعت بگه گلد میدم..نمونش همین ممد با دانیال..تا گفتم گلد دادن..بعد dungeon finder که خرابه.. گفتیم بابا یکی بیاد boost کنه انگار نه انگار..
میگی دروغ میگم چشم خورد به یه pala dwarf به اسم irantank یا برعکس...اونم 300 تا گلد رو نداد :دی بش گفتم به خدا این سرور freeee..اخرم پاکش کردم رفتم tauren ساختم..gnome پاک کردم tauren ساختم:دی الان هیرسا خودکشی میکنه:)

Mobham69
10-04-2011, 08:37
آقایون به نظر من بیان تو یه سرور دیگه و هر 12 ساعت فقط تو مولتن Vp بگیرید ! و زمانیکه 300 تا VP جمع کردین برین برا خودتون آیتم بگیرید!:5:

AMIR_TO
10-04-2011, 10:31
من الان مولتنم..یه gnome dk 80 کردم به هر کی گفتم 300 گلد بده برا fly trin هیچکی نداد..بابا من تو بلیزارد ایرانی جماعت بگه گلد میدم..نمونش همین ممد با دانیال..تا گفتم گلد دادن..بعد dungeon finder که خرابه.. گفتیم بابا یکی بیاد boost کنه انگار نه انگار..
میگی دروغ میگم چشم خورد به یه pala dwarf به اسم irantank یا برعکس...اونم 300 تا گلد رو نداد :دی بش گفتم به خدا این سرور freeee..اخرم پاکش کردم رفتم tauren ساختم..gnome پاک کردم tauren ساختم:دی الان هیرسا خودکشی میکنه:)

من که تو سارگراس بازی میکنم و یه دث نایت belf دارم به هرکی گفتم گلد بده داده و دانجن فایندر هم کار میکنه
توش ایرانی زیاده و یک گیلد هورده فعاله ایرانی هم وجود دارد:46::46:

Muradin
10-04-2011, 13:12
آقایون به نظر من بیان تو یه سرور دیگه و هر 12 ساعت فقط تو مولتن Vp بگیرید ! و زمانیکه 300 تا VP جمع کردین برین برا خودتون آیتم بگیرید!:5:

چه روش جالبی.. ولی فقط نمیشه وقتی هر 12 ساعت وت میدیم تو همون مولتن بازی هم بکنیم؟!

..hamed..
10-04-2011, 13:16
lاقایون سلام من بازم با چند تا سوال در خدمتتون هستم ::31:
گیلد هورد یعنی چی ؟
دانجن چیه ؟یکی بهم گفت بریم دانجن کنیم یا یه همچین چیزی جملش یادم نیست منم نرفتم :21:
دفعه پیش من یه سوالی پرسیدم که یا من یادم نیست شما چی جواب دادین یا شما یادتون رفته بهش جواب بدین سوال این بود که یکی بهم تو همین تایپک گفته بود که به جز گرفتن ماموریت و دشمن کشی راه دیگه ای هم برا بالا بردن لول کاراکترمون هست اون راه چیه

EditEhsan
10-04-2011, 13:38
دانجن یه سری مکانهاییه که شما اسم مینویسی (توی منوی پایین صفحه عکس یه چشم سبزه)
بعد به شما پیغام میده که بری داخل دانجن
داخل که شدی میبینی 4 نفر دیگه هم باهات هستن . فقط دنبالشون برو و دشمنها رو بکش تا کم کم دستت بیاد اوضاع
اونجا هم XP میگیری و هم وقتی باس ها رو میکشی یه سری آیتم خوب بهت میدن که البته اونجا موقع ایتم گرفتن داستانی داره که انشاله یکی از دوستان میاد توضیح میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BursT
10-04-2011, 14:00
هر ایتم خوبی که در دانجن ها دراپ می شه برای شما 4 تا انتخاب باز می زاره:
1)pass کردن که به معنای بیخیال شدن از اون آیتم هست(با زدن ضربدر)
2)need کردن که به معنای نیاز داشتن به اون آیتم هست
3)greed کردن که به معنای اینه که اون آیتم رو برای فروش یا ست دوم می خواهی
4)disenchant که به منعای از بین بردن اون آیتم و گرفتن ماده های لازم برای enchant هست

deltax
10-04-2011, 14:15
اینم من اضافه کنم فقط با roll dps وارد شو....تانک با هیلر رو بیخیال شو که raid رو به گ... میدی :دی

..hamed..
10-04-2011, 17:19
کلمات تخصصی wow رو که به کار میبرین یه پرانتز هم برا معنای فارسیش باز کنین :11:
roll dps ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
ممنون انگار کمی دستم اومد که چیه الان تو نقشه علامت خاصی دارن اون محلهای دانجن و این که من الان لول 40 هستم و اونجا برم زود نمیمیرم که ؟:13:

در ضمن من اینا رو پیدا کردم که کمی گنگن برا من اون قسمت dps که متوجه نشدم چی میشه یه جاییش در مورد aggro یه چیزی نوشته که نمیدونم چعنی چی:
نکاتی که برای رفتن به Dungeon باید بدانیم

رفتن به Dungeon و یا Instance با گروه های پنج نفره و یا بیشتر ( در Raid ) یکی از سه راه اصلی گذراندن زمان در بازی می باشد ( دو راه دیگر PVP و Solo Questing می باشد ) . از همان اوایل شروع بازی و از level های 12 یا 13 می توانید Dungeon رفتن را تجربه کنید. لینک زیر فهرستی از Dungeon ها و سطح آنها می باشد (Levels )

در صورتی که برای یافتن افراد دیگری که با شما به Dungeon بروند مشکل دارید می توانید از ابزار Looking For Group خود بازی WOW استفاده نمایید و یا در General Channel به دنبال افراد متمایل بگردید بطور مثال LFG Gnomeregan یعنی اینکه به دنبال گروهی برای رفتن به Gnomergan می گردید و یا LF2 DPS For Gnomergan یعنی اینکه برای رفتن به این Dungeon دنبال دو Class ای هستید که DPS SPec هستند.

مهمترین عامل در Dungeon کارکردن به صورت گروهی و کنترل aggro می باشد. اصطلاح aggro از کلمه aggravation به مفهموم خشمگین کردن می باشد . اصطلاح aggro در ارتباط مستقیم با threat می باشد . وقتی شما در حال Damage دادن به یک Mob می باشید بسته به میزان Damage ای که می دهید و همچنین Talent های خود بر روی آن Mob میزان معینی Threat ایجاد می کنید . مهمترین عامل در Dungeon این می باشد که افراد گروه هنگام درگیری از Mob ها aggro نگیرند ، Aggro گرفتن ممکن است به علت بالا رفتن Threat شما از Tank ، یا نزدیک شدن بیش از حد به Mob ها و یا استفاده نادرست از توانایی ها باشد ، بطور مثال Fear کردن نا صحیح Mob ها در Dungeon ممکن است باعث aggro گرفتن از سایر Mob ها و پاشیدن گروه شود (wipe )

وقتی به صورت گروهی به یک Dungeon می روید باید نقش خود را بطور کامل درک کنید ، سه نقش اصلی در یک گروه وجود دارد :

Tank : وظیفه اصلی Tank حائل شده بین Mob ها و سایر اعضای گروه می باشد ، در واقع کار اصلی Tank ایجاد aggro بر روی هدف اصلی می باشد بطوری که Mob ها فقط بر روی Tank تمرکز کرده تا بقیه اعضای گروه بتوانند به نقش خود بپردازند ( damage دادن و Heal کردن ) از موارد مهمی که یک Tank باید رعایت کند این است که از break کردن CC خودداری کند ، CC به معنی Crown Control می باشد و در Dungeon ها برای کم کردن تعداد MOB هایی که همزمان می بایست با آنها درگیر شد بکار می رود . بطور مثال اگر 3 Mob در برابر گروه شما می باشند و قرار است که یکی از آنها Sheep شود ( یکی از جادوهای Mage ها ) و دیگری Banish ( از جادوهای Warlock ها ) و سپس سومین Mob هدف اول باشد ، حمله کردن به Sheep و بیرون آوردن وی از Sheep تا زمانی که Mob هدف زنده است کار اشتباهی است .

Healer : Healer ها وظیفه زنده نگه داشتن افراد گروه را دارند ، برخی از Healer ها می خواهند در مواقع غیر ضروری به Damage دادن هم بپردازند که این کار باعث هدر رفتن Mana آنها و یا غافل شدن آنها از سایر اعضای گروه می شود که نهایتا منجر به Wipe شدن می شود. Healer ها باید مراقب باشند که هنگام Heal کردن Aggro نگیرند .داشتن یک یا دو Mana Potion برای مواقع ضروری از دیگر آیتمهای ضروری برای یک Helaer می باشد.

DPS : وظیفه اصلی افراد در این گروه دادن Damage به Mob ها بدون گرفتن Aggro و Crowd Control می باشد. اینکه شما خوب Damage دهید ولی بخاطر aggro گرفتن بمیرید مساوی آن است که Dps شما برابر صفر می باشد ، معمولا اینطور افراد بعد از 2 3 بار اشتباه از گروه Kick می شوند . پس علاوه بر Damage دادن به Target اصلی ، همواره مراقب Threat خود در قیاس با Tank باشید .

نقش ها فرعی :
Leader : کسی است که با Mark گذاشتن روی Mob ها وظایف را تقسیم می کند ، بطور مثال بر روی یک Mob علامت ستاره می گذارد و از شما می خواهد Mob مذکور را Sheep کنید ، تازمانی که نوبت کشتن آن Mob برسد .
Puller : اصطلاحا کسی است که جنگ را شروع می کند و Mob ها را به طرف گروه می کشاند ، این کار می تواند با Damage دادن و یا CC کردن صورت پذیرد . یکی از بهترین Class ها برای Pull کردن Hunter ها می باشند که می توانند Mob ها را به سمت Tank گروه Pull نمایند .
Crowd Control ) CC ) :به معنی خارج کردن موقتی یک Mob در زمان درگیری می باشد . Polymorph از رایجترین روشهای CC کردن می باشد ( گوسفند کردن Mob یا Pig ... ) ، البته هر Class یک روش CC کردن دارد که با توجه به نوع Mob ای که با آن درگیر هستید یکی از آنها مناسب می باشد . Trap توسط Hunter ها ، Fear و Banish توسط Warlock ها ، Sap توسط Rogue ها , Shackle توسط Priest ها و .... از روشهای CC کردن می باشد ، باید توجه کنید که هر CC ویژگیهای خاص خود را دارد بطور مثال Mage ها نمی توانند Undead ها را Sheep کنند ( در Dungeon ) و یا … . همواره مراقب باشید که به Mob CC شده تا زمانی که نوبت آن نرسد حمله نکنید ، بزرگترین اشتباه در این موارد هنگامی است که یک DPS شروع به AOE کردن ( Damage دادن به یک منطقه و نه به یک Mob خاص (می کند و Mob CC شده در آن منطقه از CC در می آید .
Off-tank : در بعضی Pull ها لازم می شود که کسی به غیر از Main tank نقش Tank دوم را بازی کند و برای مدتی یک Mob را مشغول خود کند تا زمانی که نوبت کشتن آن برسد.

ترتیب یک درگیری :

در Dungeon ها هر Pull معمولا از ترتیبی به مانند زیر تشکیل می شود :
1. آماده شده
2. Pull کردن
3. ایجاد Aggro توسط Tank
4. Damage دادن و Heal کردن
5. موارد پس از خاتمه نبرد

1. آماده شدن: در این مرحله ترتیب کشتن Mob ها و نقش هر فرد عنوان می گردد ، معمولا برای این کار از Mark کردن استفاده می کنند در هر گروه مارک ها ممکن است معنی خاصی داشته باشند که Leader گروه آن را عنوان می نماید . بطور معمول Mob ای که روی آن علامت اسکلت می باشد ، Mob ایست که می بایست اول به آن Damage داد و آن را کشت ، با استفاده از سایر Mark ها وظایف CC کردن ها مشخص می شود ، مثلا ستاره برای Shackle کردن ، ماه برای Sap کردن و ....
2. Pull کردن : به معنی کشاندن تعدادی محدود از Mob های Dungeon برای کشتن آنها می باشد، در صورتی که Pull صحیح صورت نگیرد احتمال Wipe بسیار زیاد می باشد ، بطور مثال فرض کنید قصد کشتن 4 Mob را دارید و هنگام Pull یک گروه دیگر را هم به طرف گروه می کشانید که معمولا گروه را دچار مشکل می کند . به این منظور بهتر است که Puller هنگام Pull کردن از گروه فاصله بگیرید تا در صورتی که اشتباها گروه دیگری را نیز Pull کرد فقط خودش بمیرد و گروه Wipe نشود . نکته مهمتر اینکه در صورتی که شما جزء گروه Healer و یا DPs هستید منتظر شوید تا ببینید که Pull صحیح صورت گرفته و سپس در درگیری وارد شوید در غیر این صورت حتی اگر Puller بمیرد به دلیل اینکه شما هم Aggro گرفته اید Mob ها به سمت شما و گروه می آیند.
3. Aggro Building : در واقع پس از Pull اعضای گروه باید زمانی کوچکی را به Tank اختصاص دهند تا وی بتواند بر روی Mob های مورد نظر Threat ایجاد نماید ، در صورتی که به محض شروع نبرد ، شروع به Damage دادن کنید ، ممکن است Tank هنوز فرصت threat ایجاد کردن را نکرده باشد و شما Aggro بگیرید و بمیرید ، معمولا Tank ها در این موارد بسیار عصبانی می شوند و البته حق دارند !!!
4. Damage دادن و Heal کردن : در این مرحله افراد شروع به Damage دادن می کنند ، مهمترین نکات در این مرحله به شرح زیر می باشد :

تمرکز کردن بر روی هدف اصلی و اجتناب از دادن Damage به سایر Mobها خارج از برنامه تعیین شده

مراقبت از Mob های دیگر دور و اطراف خود بطوری که باعث aggro گرفتن و اصطلاحا منجر به add کردن تعداد بیشتری Mob نشوید .

Avoid Breaking Crowd Control : خارج کردن Mob های CC شده خارج از زمان مقرر آن ، معمولا Tank زمانی که Mob قبلی را بکشد خودش شروع به Damage دادن به Mob دوم می کند و ان را CC در می آورد ، اشتباه دیگر در این مورد می تواند این باشد، که Tank هدف CC شده دوم را از CC در بیاورد تا آن را بکشید و شما هنوز اصرار به CC کردن آن داشته باشید .

Loot کردن هنگام نبرد : از این کار جدا اجتناب ورزید .

توجه به استراتژی مخصوص آن Fight : هنگامی که با Boss ها در Dongeon شروع به نبرد می کنید ، باید بدانید که روش مبارزه به Boss مذکور چگونه است!!! هر Boss توانایی ها و قابلیت های خاص خود را دارد و در مقاطع زمانی ممکن است کارهای خاصی انجام دهد ( اصطلاحا Phase ) ، بخاطر داشته باشید در صورتی که نمی دانید Boss مذکور چه کارهایی انجام می دهد بهتر از بقیه اعضای گروه بپرسید تا اینکه هنگام شروع مبارزه دچار اشتباهی شوید که گروه را Wipe کند ، بهترین راه جستجو کردن نام Boss در
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و مرور استراتژی ها و نحوه مبارزه با آن Boss می باشد .

5. پس از مبارزه : بعد از اینکه نبرد خاتمه یافت ، موارد زیر را رعایت کنید :

- منتظر شوید تا Caster ها Mana خود را پر کنند
- از دور شدن از گروه و گرفتن Aggro از Mob ها اجتناب ورزید
- منتظر شدن برای افرادی در گروه که می خواهند Quest خاصی را کامل کنند
- منتظر شدن برای زنده شدن افرادی که در نبرد کشته شده اند و نیاز به Buff گرفتن و پرشدن جان و Mana دارند

بطور خلاصه ارتباط با سایر اعضای گروه هنگام رفتن به Dungeon بسیار مهم می باشد ، این می تواند از طریق سیستم صحبت کردن از طریق Ventrilo و یا خود امکانات WOW و یا تایپ کردن باشد . اعلام آمادگی برای Pull کردن یک گروه جدید راه خوبی برای شروع مبارزه می باشد .

از مهمترین مباحث مطرح در Dungeon بحث Loot می باشد . Loot به معنی تاراج و اصطلاحا غنیمت بردن می باشد و منظور آیتمهایی است که از Mob ها Drop می شود . وقتی شما به تنهایی Mob ها را می کشید تمام Item ها Drop شده را Loot می کنید و لی در یگ گروه باید تابع قوانین آن باشید ، روشهای مختلفی برای Loot موجود می باشد ، که بهتر است هنگام شروع رفتن به یک Dungeon از سایر اعضای گروه سووال کنید ( اصطلاحا راجع به Loot Rules از آنها بپرسید ) . بطور شایع معمولا آیتمهای BOE ( Bind on equipment ) را Greed می کنند و آیتمهای BOP (Bind on Pick up ) را Pass می کنند ( علامت ضربدر ) و سپس یا Roll می اندازند (/roll ) و یا درباره آن صحبت می کنند .
BOE - Bind on equipment : در صورتی که این ایتمها را Loot کنید تا زمانی که آنها را استفاده ننمایید ( یعتی نپوشید ) می توانید آنها را Trade کنید ، پس اگر اشتباها آنها را Lott کردید هنوز جای جبران هست
BOP -Bind on Pick up - : در صورتی که این ایتمها را Loot کنید ، این آیتم به شما Bind می شود و دیگر نمی توانید آن را Trade کنید و در واقع دیگر جای جبران نیست ، پس در مورد Loot کردن این آیتم ها بیشتر توجه کنید.
در صورت استفاده از این مورد ، یک تاس توسط شما انداخته می شود که در صورتی که تاس شما از سایرین بیشتر باشد شما برنده آیتم می شوید ، نکته بسیار مهم این است که اگر سایر اعضا Greed بزنند و شما Need ، در صورتی که تاس شما از آنها کمتر باشد باز هم شما برنده می شوید ، پس از قبل از تاس انداختن در مورد قانون loot مطمئن شوید .
در صورت استفاده از این مورد ، یک تاس توسط شما انداخته می شود که در صورتی که تاس شما از سایرین بیشتر باشد شما برنده آیتم می شوید ،
در صورتی که آیتم را نخواهید و یا قرار است که همه Pass کنند و سپس در مورد آن صحبت کنند و یا Roll بیاندازند از این مورد استفاده کنید .

اطلاعات بیشتر در این زمینه را می توانید در این لینک بیابید :

در آخر به یاد داشته باشید که هیچ کس هنگام ورود به دنیای WOW همه چیز را بلد نیست و در صورتی که چیزی را نمی دانید خیلی راحت از سایر اعضای گروه سووال کنید، این بسیار بهتر از این است که به علت ندانستن یک مورد باعث کشته شدن سایر اعضا و یا برداشتن Item ها بدون اجازه از سایرین ( اصطلاحا ninja کردن ) کنید . رفتن به Dungeon یکی از بهترین راه ها برای یادگرفتن توانایی ها شما و کار گروهی در WOW می باشد ، همچنین در صورتی که با افراد گروه تعامل خوبی داشته باشید می توانید بعدا هم با آن هم گروه شوید و باز هم به Dungeon روید .

loomina
10-04-2011, 19:53
کلمات تخصصی wow رو که به کار میبرین یه پرانتز هم برا معنای فارسیش باز کنین :11:
roll dps ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
ممنون انگار کمی دستم اومد که چیه الان تو نقشه علامت خاصی دارن اون محلهای دانجن و این که من الان لول 40 هستم و اونجا برم زود نمیمیرم که ؟:13:

در ضمن من اینا رو پیدا کردم که کمی گنگن برا من اون قسمت dps که متوجه نشدم چی میشه یه جاییش در مورد aggro یه چیزی نوشته که نمیدونم چعنی چی:
نکاتی که برای رفتن به Dungeon باید بدانیم

رفتن به Dungeon و یا Instance با گروه های پنج نفره و یا بیشتر ( در Raid ) یکی از سه راه اصلی گذراندن زمان در بازی می باشد ( دو راه دیگر PVP و Solo Questing می باشد ) . از همان اوایل شروع بازی و از level های 12 یا 13 می توانید Dungeon رفتن را تجربه کنید. لینک زیر فهرستی از Dungeon ها و سطح آنها می باشد (Levels )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر صورتی که برای یافتن افراد دیگری که با شما به Dungeon بروند مشکل دارید می توانید از ابزار Looking For Group خود بازی WOW استفاده نمایید و یا در General Channel به دنبال افراد متمایل بگردید بطور مثال LFG Gnomeregan یعنی اینکه به دنبال گروهی برای رفتن به Gnomergan می گردید و یا LF2 DPS For Gnomergan یعنی اینکه برای رفتن به این Dungeon دنبال دو Class ای هستید که DPS SPec هستند.

مهمترین عامل در Dungeon کارکردن به صورت گروهی و کنترل aggro می باشد. اصطلاح aggro از کلمه aggravation به مفهموم خشمگین کردن می باشد . اصطلاح aggro در ارتباط مستقیم با threat می باشد . وقتی شما در حال Damage دادن به یک Mob می باشید بسته به میزان Damage ای که می دهید و همچنین Talent های خود بر روی آن Mob میزان معینی Threat ایجاد می کنید . مهمترین عامل در Dungeon این می باشد که افراد گروه هنگام درگیری از Mob ها aggro نگیرند ، Aggro گرفتن ممکن است به علت بالا رفتن Threat شما از Tank ، یا نزدیک شدن بیش از حد به Mob ها و یا استفاده نادرست از توانایی ها باشد ، بطور مثال Fear کردن نا صحیح Mob ها در Dungeon ممکن است باعث aggro گرفتن از سایر Mob ها و پاشیدن گروه شود (wipe )

وقتی به صورت گروهی به یک Dungeon می روید باید نقش خود را بطور کامل درک کنید ، سه نقش اصلی در یک گروه وجود دارد :

Tank : وظیفه اصلی Tank حائل شده بین Mob ها و سایر اعضای گروه می باشد ، در واقع کار اصلی Tank ایجاد aggro بر روی هدف اصلی می باشد بطوری که Mob ها فقط بر روی Tank تمرکز کرده تا بقیه اعضای گروه بتوانند به نقش خود بپردازند ( damage دادن و Heal کردن ) از موارد مهمی که یک Tank باید رعایت کند این است که از break کردن CC خودداری کند ، CC به معنی Crown Control می باشد و در Dungeon ها برای کم کردن تعداد MOB هایی که همزمان می بایست با آنها درگیر شد بکار می رود . بطور مثال اگر 3 Mob در برابر گروه شما می باشند و قرار است که یکی از آنها Sheep شود ( یکی از جادوهای Mage ها ) و دیگری Banish ( از جادوهای Warlock ها ) و سپس سومین Mob هدف اول باشد ، حمله کردن به Sheep و بیرون آوردن وی از Sheep تا زمانی که Mob هدف زنده است کار اشتباهی است .

Healer : Healer ها وظیفه زنده نگه داشتن افراد گروه را دارند ، برخی از Healer ها می خواهند در مواقع غیر ضروری به Damage دادن هم بپردازند که این کار باعث هدر رفتن Mana آنها و یا غافل شدن آنها از سایر اعضای گروه می شود که نهایتا منجر به Wipe شدن می شود. Healer ها باید مراقب باشند که هنگام Heal کردن Aggro نگیرند .داشتن یک یا دو Mana Potion برای مواقع ضروری از دیگر آیتمهای ضروری برای یک Helaer می باشد.

DPS : وظیفه اصلی افراد در این گروه دادن Damage به Mob ها بدون گرفتن Aggro و Crowd Control می باشد. اینکه شما خوب Damage دهید ولی بخاطر aggro گرفتن بمیرید مساوی آن است که Dps شما برابر صفر می باشد ، معمولا اینطور افراد بعد از 2 3 بار اشتباه از گروه Kick می شوند . پس علاوه بر Damage دادن به Target اصلی ، همواره مراقب Threat خود در قیاس با Tank باشید .

نقش ها فرعی :
Leader : کسی است که با Mark گذاشتن روی Mob ها وظایف را تقسیم می کند ، بطور مثال بر روی یک Mob علامت ستاره می گذارد و از شما می خواهد Mob مذکور را Sheep کنید ، تازمانی که نوبت کشتن آن Mob برسد .
Puller : اصطلاحا کسی است که جنگ را شروع می کند و Mob ها را به طرف گروه می کشاند ، این کار می تواند با Damage دادن و یا CC کردن صورت پذیرد . یکی از بهترین Class ها برای Pull کردن Hunter ها می باشند که می توانند Mob ها را به سمت Tank گروه Pull نمایند .
Crowd Control ) CC ) :به معنی خارج کردن موقتی یک Mob در زمان درگیری می باشد . Polymorph از رایجترین روشهای CC کردن می باشد ( گوسفند کردن Mob یا Pig ... ) ، البته هر Class یک روش CC کردن دارد که با توجه به نوع Mob ای که با آن درگیر هستید یکی از آنها مناسب می باشد . Trap توسط Hunter ها ، Fear و Banish توسط Warlock ها ، Sap توسط Rogue ها , Shackle توسط Priest ها و .... از روشهای CC کردن می باشد ، باید توجه کنید که هر CC ویژگیهای خاص خود را دارد بطور مثال Mage ها نمی توانند Undead ها را Sheep کنند ( در Dungeon ) و یا … . همواره مراقب باشید که به Mob CC شده تا زمانی که نوبت آن نرسد حمله نکنید ، بزرگترین اشتباه در این موارد هنگامی است که یک DPS شروع به AOE کردن ( Damage دادن به یک منطقه و نه به یک Mob خاص (می کند و Mob CC شده در آن منطقه از CC در می آید .
Off-tank : در بعضی Pull ها لازم می شود که کسی به غیر از Main tank نقش Tank دوم را بازی کند و برای مدتی یک Mob را مشغول خود کند تا زمانی که نوبت کشتن آن برسد.

ترتیب یک درگیری :

در Dungeon ها هر Pull معمولا از ترتیبی به مانند زیر تشکیل می شود :
1. آماده شده
2. Pull کردن
3. ایجاد Aggro توسط Tank
4. Damage دادن و Heal کردن
5. موارد پس از خاتمه نبرد

1. آماده شدن: در این مرحله ترتیب کشتن Mob ها و نقش هر فرد عنوان می گردد ، معمولا برای این کار از Mark کردن استفاده می کنند در هر گروه مارک ها ممکن است معنی خاصی داشته باشند که Leader گروه آن را عنوان می نماید . بطور معمول Mob ای که روی آن علامت اسکلت می باشد ، Mob ایست که می بایست اول به آن Damage داد و آن را کشت ، با استفاده از سایر Mark ها وظایف CC کردن ها مشخص می شود ، مثلا ستاره برای Shackle کردن ، ماه برای Sap کردن و ....
2. Pull کردن : به معنی کشاندن تعدادی محدود از Mob های Dungeon برای کشتن آنها می باشد، در صورتی که Pull صحیح صورت نگیرد احتمال Wipe بسیار زیاد می باشد ، بطور مثال فرض کنید قصد کشتن 4 Mob را دارید و هنگام Pull یک گروه دیگر را هم به طرف گروه می کشانید که معمولا گروه را دچار مشکل می کند . به این منظور بهتر است که Puller هنگام Pull کردن از گروه فاصله بگیرید تا در صورتی که اشتباها گروه دیگری را نیز Pull کرد فقط خودش بمیرد و گروه Wipe نشود . نکته مهمتر اینکه در صورتی که شما جزء گروه Healer و یا DPs هستید منتظر شوید تا ببینید که Pull صحیح صورت گرفته و سپس در درگیری وارد شوید در غیر این صورت حتی اگر Puller بمیرد به دلیل اینکه شما هم Aggro گرفته اید Mob ها به سمت شما و گروه می آیند.
3. Aggro Building : در واقع پس از Pull اعضای گروه باید زمانی کوچکی را به Tank اختصاص دهند تا وی بتواند بر روی Mob های مورد نظر Threat ایجاد نماید ، در صورتی که به محض شروع نبرد ، شروع به Damage دادن کنید ، ممکن است Tank هنوز فرصت threat ایجاد کردن را نکرده باشد و شما Aggro بگیرید و بمیرید ، معمولا Tank ها در این موارد بسیار عصبانی می شوند و البته حق دارند !!!
4. Damage دادن و Heal کردن : در این مرحله افراد شروع به Damage دادن می کنند ، مهمترین نکات در این مرحله به شرح زیر می باشد :

تمرکز کردن بر روی هدف اصلی و اجتناب از دادن Damage به سایر Mobها خارج از برنامه تعیین شده

مراقبت از Mob های دیگر دور و اطراف خود بطوری که باعث aggro گرفتن و اصطلاحا منجر به add کردن تعداد بیشتری Mob نشوید .

Avoid Breaking Crowd Control : خارج کردن Mob های CC شده خارج از زمان مقرر آن ، معمولا Tank زمانی که Mob قبلی را بکشد خودش شروع به Damage دادن به Mob دوم می کند و ان را CC در می آورد ، اشتباه دیگر در این مورد می تواند این باشد، که Tank هدف CC شده دوم را از CC در بیاورد تا آن را بکشید و شما هنوز اصرار به CC کردن آن داشته باشید .

Loot کردن هنگام نبرد : از این کار جدا اجتناب ورزید .

توجه به استراتژی مخصوص آن Fight : هنگامی که با Boss ها در Dongeon شروع به نبرد می کنید ، باید بدانید که روش مبارزه به Boss مذکور چگونه است!!! هر Boss توانایی ها و قابلیت های خاص خود را دارد و در مقاطع زمانی ممکن است کارهای خاصی انجام دهد ( اصطلاحا Phase ) ، بخاطر داشته باشید در صورتی که نمی دانید Boss مذکور چه کارهایی انجام می دهد بهتر از بقیه اعضای گروه بپرسید تا اینکه هنگام شروع مبارزه دچار اشتباهی شوید که گروه را Wipe کند ، بهترین راه جستجو کردن نام Boss در
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و مرور استراتژی ها و نحوه مبارزه با آن Boss می باشد .

5. پس از مبارزه : بعد از اینکه نبرد خاتمه یافت ، موارد زیر را رعایت کنید :

- منتظر شوید تا Caster ها Mana خود را پر کنند
- از دور شدن از گروه و گرفتن Aggro از Mob ها اجتناب ورزید
- منتظر شدن برای افرادی در گروه که می خواهند Quest خاصی را کامل کنند
- منتظر شدن برای زنده شدن افرادی که در نبرد کشته شده اند و نیاز به Buff گرفتن و پرشدن جان و Mana دارند

بطور خلاصه ارتباط با سایر اعضای گروه هنگام رفتن به Dungeon بسیار مهم می باشد ، این می تواند از طریق سیستم صحبت کردن از طریق Ventrilo و یا خود امکانات WOW و یا تایپ کردن باشد . اعلام آمادگی برای Pull کردن یک گروه جدید راه خوبی برای شروع مبارزه می باشد .

از مهمترین مباحث مطرح در Dungeon بحث Loot می باشد . Loot به معنی تاراج و اصطلاحا غنیمت بردن می باشد و منظور آیتمهایی است که از Mob ها Drop می شود . وقتی شما به تنهایی Mob ها را می کشید تمام Item ها Drop شده را Loot می کنید و لی در یگ گروه باید تابع قوانین آن باشید ، روشهای مختلفی برای Loot موجود می باشد ، که بهتر است هنگام شروع رفتن به یک Dungeon از سایر اعضای گروه سووال کنید ( اصطلاحا راجع به Loot Rules از آنها بپرسید ) . بطور شایع معمولا آیتمهای BOE ( Bind on equipment ) را Greed می کنند و آیتمهای BOP (Bind on Pick up ) را Pass می کنند ( علامت ضربدر ) و سپس یا Roll می اندازند (/roll ) و یا درباره آن صحبت می کنند .
BOE - Bind on equipment : در صورتی که این ایتمها را Loot کنید تا زمانی که آنها را استفاده ننمایید ( یعتی نپوشید ) می توانید آنها را Trade کنید ، پس اگر اشتباها آنها را Lott کردید هنوز جای جبران هست
BOP -Bind on Pick up - : در صورتی که این ایتمها را Loot کنید ، این آیتم به شما Bind می شود و دیگر نمی توانید آن را Trade کنید و در واقع دیگر جای جبران نیست ، پس در مورد Loot کردن این آیتم ها بیشتر توجه کنید.
در صورت استفاده از این مورد ، یک تاس توسط شما انداخته می شود که در صورتی که تاس شما از سایرین بیشتر باشد شما برنده آیتم می شوید ، نکته بسیار مهم این است که اگر سایر اعضا Greed بزنند و شما Need ، در صورتی که تاس شما از آنها کمتر باشد باز هم شما برنده می شوید ، پس از قبل از تاس انداختن در مورد قانون loot مطمئن شوید .
در صورت استفاده از این مورد ، یک تاس توسط شما انداخته می شود که در صورتی که تاس شما از سایرین بیشتر باشد شما برنده آیتم می شوید ،
در صورتی که آیتم را نخواهید و یا قرار است که همه Pass کنند و سپس در مورد آن صحبت کنند و یا Roll بیاندازند از این مورد استفاده کنید .

اطلاعات بیشتر در این زمینه را می توانید در این لینک بیابید :

در آخر به یاد داشته باشید که هیچ کس هنگام ورود به دنیای WOW همه چیز را بلد نیست و در صورتی که چیزی را نمی دانید خیلی راحت از سایر اعضای گروه سووال کنید، این بسیار بهتر از این است که به علت ندانستن یک مورد باعث کشته شدن سایر اعضا و یا برداشتن Item ها بدون اجازه از سایرین ( اصطلاحا ninja کردن ) کنید . رفتن به Dungeon یکی از بهترین راه ها برای یادگرفتن توانایی ها شما و کار گروهی در WOW می باشد ، همچنین در صورتی که با افراد گروه تعامل خوبی داشته باشید می توانید بعدا هم با آن هم گروه شوید و باز هم به Dungeon روید .

معنی اصلی DPS یعنی damage per second ولی در اصل به کسی میگن که کارش دمیج های زیاد زدن به باس هست.
اگرو ( agro ) تو بازی اصطلاحا به توجه باس به افراد میگن , هر فرد مقدار اگرویی روی باس میگیره که این اگرو بالا یا پایین میره نسبت به این که چه عملی انججام میدید.
تانک : کسی که قدرت زیادی داره و باید بیشترین اگرو رو روی باس نگه داره
DPS : کسی که دمیج زیادی میده , ولی نباید اگرو رو زیاد بالا ببره.
healer : کسیه که اعضا رو هیل میده , این هم نباید اگرو بگیره.

Mobham69
10-04-2011, 19:56
چه روش جالبی.. ولی فقط نمیشه وقتی هر 12 ساعت وت میدیم تو همون مولتن بازی هم بکنیم؟!
شما مختاری هر کاری حال میکنی ! بکنی !!!!:10:

AMIR_TO
10-04-2011, 19:58
نه شما زود نمیمیری به این دلیل که هر لولی یک یا چند دانجن همون لولی داره
مثلا فلان دانجن لول 25-35
بعد شما کدوم قسمت رو متوجه نشدی من برای توضیح بدم

Muradin
10-04-2011, 20:13
چیه؟! از اواتارم بدت میاد؟ مجبوری تحملش کنی!!!
فدات بشم من:دی شانس توهه دیگه:دی کل دنیا روانی اینن تو افتادی جایی که همه بدشون میاد:دی

..hamed..
10-04-2011, 20:23
معنی اصلی DPS یعنی damage per second ولی در اصل به کسی میگن که کارش دمیج های زیاد زدن به باس هست.
اگرو ( agro ) تو بازی اصطلاحا به توجه باس به افراد میگن , هر فرد مقدار اگرویی روی باس میگیره که این اگرو بالا یا پایین میره نسبت به این که چه عملی انججام میدید.
تانک : کسی که قدرت زیادی داره و باید بیشترین اگرو رو روی باس نگه داره
DPS : کسی که دمیج زیادی میده , ولی نباید اگرو رو زیاد بالا ببره.

خوب چطوری میشه اگرو رو بالا یا پایین برد

و اینکه نگفتین تو نقشه علامتی دارن این محل های دانجن

Crawling In MySkin
10-04-2011, 20:26
که این یه مورد بخواد نخواد میگیره و تانک باید ازش بگیره

فدات بشم من[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شانس توهه دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کل دنیا روانی اینن تو افتادی جایی که همه بدشون میاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دنی از بچه گیش همینطور بود دست رو هر چی میزاشت کلی طرفدار داشت توی رفیقا خودش همه از اون چیز بدشون میمد!

loomina
10-04-2011, 21:16
خوب چطوری میشه اگرو رو بالا یا پایین برد

و اینکه نگفتین تو نقشه علامتی دارن این محل های دانجن

نه توی نقشه علامت خاصی ندارن.

اگرو با هیل دادن , دمیج زدن زیاد میشه , کاری که تانک باید بکنه اینه که با یه spell به نام عمومیه taunt اگرو رو نگه داره .

فدات بشم من:دی شانس توهه دیگه:دی کل دنیا روانی اینن تو افتادی جایی که همه بدشون میاد:دی

دنی از بچه گیش همینطور بود دست رو هر چی میزاشت کلی طرفدار داشت توی رفیقا خودش همه از اون چیز بدشون میمد!

به به چه رفقای خوبی دارم من :31: ذوق کردم :31:
تعریف از خود نباشه من همیشه روابط دیپلماتیک داشتم با همه(!) :31:

..hamed..
10-04-2011, 21:26
منظورتون از spell چیه ؟ (هی این اصطلاحات تو بازی از یادم میره !)

و اینکه چطوری تانک اگرو رو میتونه ازشون بگیره :

loomina
10-04-2011, 22:24

توضیح دادم خدمتتون . بخونید متوجه میشید

spell اصطلاحا به قدرت هایی که تو بازی استفاده میکنید میگن.

..hamed..
11-04-2011, 07:14
در ضمن در مورد تلنت کمی بیشتر توضیح بدین و اینکه تو چیدنش چه چیزهایی رو باید رعایت کنم
ایا به هر شاخه حداقل پوینت ها رو بدم تا شاخه زیری باز بشه و همین طور ادامه بدم تا به اخرین شاخه برسم ؟؟؟؟؟؟؟
برا نمونه این بهتره :

یا این:

و این که نوع تلنتهایی که افزایش میدم چی باشه Arms یا Fury یا Protection و هر کدوم از اینا چه جایی به درد میخورن

136209
11-04-2011, 09:57
سلام
من اینو با همه پچ و مچ هاش نصب کردم حالا برای آنلاین بازی کردن چه کار باید بکنم
please help me

Mobham69
11-04-2011, 10:34
در ضمن در مورد تلنت کمی بیشتر توضیح بدین و اینکه تو چیدنش چه چیزهایی رو باید رعایت کنم
ایا به هر شاخه حداقل پوینت ها رو بدم تا شاخه زیری باز بشه و همین طور ادامه بدم تا به اخرین شاخه برسم ؟؟؟؟؟؟؟
برا نمونه این بهتره :

یا این:

و این که نوع تلنتهایی که افزایش میدم چی باشه Arms یا Fury یا Protection و هر کدوم از اینا چه جایی به درد میخورن
شما باید با توجه به کاری که میخوای انجامش بدی تلنت ها رو بگیری ! مثلا:
میخوای بری تانک بشی که بری زیره باس
میخوای بری DPS بدی !
Protection : برای تانک بودن این شاخه رو باید بگیری
برای DPS هم باید Arms-fury رو بگیری
نظر شخصی خودم رو میگم:تا زمانیکه 80 نکردی و آیتم های تانک شدن رو هم نداری برو تو کار DPS :8::10::46::10::10::10:

Mobham69
11-04-2011, 10:42
سلام
من اینو با همه پچ و مچ هاش نصب کردم حالا برای آنلاین بازی کردن چه کار باید بکنم
please help me
شما باید بری محل نصب بازی و دنبال فایل Realmlist بگردی بعد که یافتی فایل رو با Notepad-wordpad-word باز کن بعدش شماره یا آدرس سروری که میخوای داخلش بازی کنی رو بزن ! مثلا:
اگه میخواهی تو سرور molten که با پچ 3.3.5a ران میشه بازی کنی باید این:logon.molten-wow.com<<<<
رو آونجا وارد کنی!سپس فایل رو ببند و تغیرات رو ذخیره کن !:10:
>> یه سوال هم دارم منظورت از این که میگه با همه پچ هاش ریختی یعنی تا 4.1 رو ریختی!؟:44::44:
و اگه 4.1 نیست بگو چه پچیه!؟؟؟:10::8::5:

Black-Ninja
11-04-2011, 11:58

به جادوهایی که در Action Bar ( منو پایین صفحه ) میگن اسپل البته فقط این نیست

در کل حتی Glyph ها هم اسپل محسوب می شوند حتی Mount ها اسپل دارند

تصویر زیر رو ببین

قسمت Use اسپل محسوب میشه

چه اسپل تو اسپلی شد :13:

تانک معمولاً سعی میکنه مقدار دمیج اولیه رو بیشتر بده و بقیه سعی میکنن Light DPS بدن و مثل یکی از رفیقای بنده نیستن که همان اول Pyroblast بزنن تو سر باس :))

و اینکه 2 تا اسپل داره به که به راحتی باس رو میکشه طرف خودش و WIPE میشید ( شوخی )

Taunt :
این اسپل پرکاربردترین اسپل Warrior به ویژه تانک ها می باشد با این راحت زمینه WIPE رو فراهم میکنی معمولاً از Cooldown کمتری برخوردار هست به همین دلیل خوراکه

یکی دیگه هم بود که الاً یادم رفته بعد اگه پیدا کردم بهت میگم

امیدوارم متوجه شده باشی

Crawling In MySkin
11-04-2011, 13:16
ترجمتو الاصطلاحات ورژن 1:

Glyphبعدا استفاده میشه و یه سری اسپل هارو قوی میکنه

Mountسوارشون میشی

Light DPSجوجه دی پی اس:خخخ

Pyroblastیکی از اسپلای fire mage

WIPEباختن مقابل باس

Cooldownبعضی اسپلا وقتی استفاده میکنی مقداری طول میکشن تا دوباره بتونی استفاده کنی این اون مقدار زمانه

Warriorاینم که خودتی:خخ

Black-Ninja
11-04-2011, 13:20
آها تا این حد طرف ضعیفه ؟ فکر کردم فقط رو همین Spell و Aggro گیره :))

Crawling In MySkin
11-04-2011, 13:28
نه حاجی تازه کار تر از این حرفاس

136209
11-04-2011, 16:02
شما باید بری محل نصب بازی و دنبال فایل Realmlist بگردی بعد که یافتی فایل رو با Notepad-wordpad-word باز کن بعدش شماره یا آدرس سروری که میخوای داخلش بازی کنی رو بزن ! مثلا:
اگه میخواهی تو سرور molten که با پچ 3.3.5a ران میشه بازی کنی باید این:logon.molten-wow.com<<<<
رو آونجا وارد کنی!سپس فایل رو ببند و تغیرات رو ذخیره کن !:10:
>> یه سوال هم دارم منظورت از این که میگه با همه پچ هاش ریختی یعنی تا 4.1 رو ریختی!؟:44::44:
و اگه 4.1 نیست بگو چه پچیه!؟؟؟:10::8::5:

سلام

ورژن رو نوشته v4.0.6.13623
بعدش اون نوشته های داخل این فایل رو پاک کنم یا نه
و خودتون یک سرور خیلی خوب معرفی کنید که برم داخل اون بازی کنم

Black-Ninja
11-04-2011, 16:10
سلام

ورژن رو نوشته v4.0.6.13623
بعدش اون نوشته های داخل این فایل رو پاک کنم یا نه
و خودتون یک سرور خیلی خوب معرفی کنید که برم داخل اون بازی کنم

این ورژن رو فکر کنم فقط تو بلیزارد بتونی بازی کنی تازه باید به ورژن اخر برسونی ، اگر میخوای توی سرور های فری ( رایگان ) بازی کنی با این ورژن نمیشه اقلب سرور های FREE در حال حاضر 3.3.5a هستند

برای Realmlist هم باید بگم کلا باید به این شکل باشه

set realmlist xx.xx.xx.xx

xx همان آی پی سرور هست که میخوای بهش متصل بشی

موفق باشی

136209
11-04-2011, 16:12
این ورژن رو فکر کنم فقط تو بلیزار بتونی بازی کنی تازه باید به ورژن اخر برسونی ، اگر میخوای توی سرور های فری ( رایگان ) بازی کنی با این ورژن نمیشه اقلب سرور های FREE در حال حاضر 3.3.5a هستند

برای Realmlist هم باید بگم کلا باید به این شکل باشه

set realmlist xx.xx.xx.xx

xx همان آی پی سرور هست که میخوای بهش متصل بشی

موفق باشی

ممنون
پس حالا من باید چککارکنم

Black-Ninja
11-04-2011, 16:17
2 حالت داره !

1. شما اکانت بلیزارد بخری و پتچ بازی رو به آخر برسونی
2. اگر میخوای تو سرورهای ( رایگان ) بازی کنی و از انجایی که نمیشه ورژن بازی رو به عقب برگرداند باید دوباره بری و پتچ 3.3.5a تهیه کنی

موفق باشی.

136209
11-04-2011, 16:35
2 حالت داره !

1. شما اکانت بلیزارد بخری و پتچ بازی رو به آخر برسونی
2. اگر میخوای تو سرورهای ( رایگان ) بازی کنی و از انجایی که نمیشه ورژن بازی رو به عقب برگرداند باید دوباره بری و پتچ 3.3.5a تهیه کنی

موفق باشی.

این پتچ 3.3.5a رو نصب کنم اون پتچ 4.0.6. پاک میشه یا هست

..hamed..
11-04-2011, 16:41
ترجمتو الاصطلاحات ورژن 1:
بعدا استفاده میشه و یه سری اسپل هارو قوی میکنه
سوارشون میشی
جوجه دی پی اس:خخخ
یکی از اسپلای fire mage
باختن مقابل باس
بعضی اسپلا وقتی استفاده میکنی مقداری طول میکشن تا دوباره بتونی استفاده کنی این اون مقدار زمانه
اینم که خودتی:خخ

به خودم امیدوار شدم چه پیشرفتی کردم !!!!!!!همه اینا رو دیگه میدونستم به جز wipe :20::31::31:

Black-Ninja
11-04-2011, 16:44
این پتچ 3.3.5a رو نصب کنم اون پتچ 4.0.6. پاک میشه یا هست

کل بازی که پتچ 4.0.6 هست بریز داخل یک درایو دیگه و پتچ 3.3.5a رو هم در یک درایو دیگه همزمان میتونی داشته باشی

فقط خواستی پتچ 3.3.5a بگیری یادت باشه که کل بازی رو بهت بده و فقط پتچ 3.3.5a رو بهت نده

loomina
11-04-2011, 20:31
یه نظر سنجی میخواستم بپرسم.
نظر به این که الان هورد حمله کرده تو جنگل های نایت الفا و این که قسمتی از کوئست های نایت الفرو که میزنی هورد عقب نشینی میکنه و البته نظر به این که هیومن ها و درن ای ها هم تو کلیمدور مرکزی اومدن کمک به نظرتون در اینده موفق میشه هورد که اشنویل رو بگیره یا نه؟

و البته در مورد forsaken که قسمت هایی از سرزمین الی رو گرفتن چی میگید.

Crawling In MySkin
11-04-2011, 20:59
اولا که اشنوال یاد آور ملکه ی خائنه پس همون دست اونا باشه بهتره(چه ربطی داره:خخخ)
دوما forsaken هم هر کار دوست داشته باشه میکنه به کسی هم ربطی نداره (مادامی که لیدرش سیلواناسه)

G U L D A N
11-04-2011, 21:03
سلام به همه

یه سوال داشتم اینکه چطور می شه macro ساخت و اینکه چند تا spell رو می شه با یه ماکرو انجام داد؟
کاش یکی تمام این آموزش ها رو تو یه فایل word بریزه تا بعدا یه PDF مشت ازش در بیاد!

Black-Ninja
11-04-2011, 21:06
من آموزش ( تقریباً کامل ) رو دارم برات میزارم البته برای مبتدی ها خوراکه ! وقت کنم آپلود میکنم .

amir.em
11-04-2011, 21:49
آقایون من نسخه یک اورجینال این بازی رو از بلیزارد هدیه گرفتم ولی الان دارم 10 روز رایگانش رو انجام میدم
وارد بازی که میشم با یک محیط بزرگ روبرو میشم که چند نفر دیگه هم دارن اونجا میگردن ولی یک ساعت که بازی کردن دیدم بازی واقعا کسل کننده هست و همش باید کوئست های تکراری و بیمزه رو انجام بدم و مسیر های طولانی و خسته کننده رو پای پیاده طی کنم و و الکی دارم تو نقشه دور خودم میگردم و گرگ و پرنده میکشم
سوال من اینه که آیا واقا این بازی که ازش اینهمه تعریف میکنن همینه ؟!!
من که در 4 ساعت از بازی کردنم هیچ چیز خاصی توش ندیدم

loomina
11-04-2011, 22:20
اولا که اشنوال یاد آور ملکه ی خائنه پس همون دست اونا باشه بهتره(چه ربطی داره:خخخ)
دوما forsaken هم هر کار دوست داشته باشه میکنه به کسی هم ربطی نداره (مادامی که لیدرش سیلواناسه)

بدون تعصب و درست لطفا نظر بده.

loomina
11-04-2011, 22:47
آقایون من نسخه یک اورجینال این بازی رو از بلیزارد هدیه گرفتم ولی الان دارم 10 روز رایگانش رو انجام میدم
وارد بازی که میشم با یک محیط بزرگ روبرو میشم که چند نفر دیگه هم دارن اونجا میگردن ولی یک ساعت که بازی کردن دیدم بازی واقعا کسل کننده هست و همش باید کوئست های تکراری و بیمزه رو انجام بدم و مسیر های طولانی و خسته کننده رو پای پیاده طی کنم و و الکی دارم تو نقشه دور خودم میگردم و گرگ و پرنده میکشم
سوال من اینه که آیا واقا این بازی که ازش اینهمه تعریف میکنن همینه ؟!!
من که در 4 ساعت از بازی کردنم هیچ چیز خاصی توش ندیدم

دوست عزیز فکر نمیکنید واقعا سوال جالبی نبود؟ خب مطمئنا اگر کل بازی فقط همین بود این بازی به اکسپنشن اول هم نمیرسید همون 1 سال اول درش تخته میشد میرفت پی کارش , قطعا که اینطور که شما فکر میکنید نیست . شما تازه اول بازی هستید , ( قصد بدی ندارم فقط مثاله ولی: ) کاراکتر شما مثل کودکی میممونه که تازه متولد شده , تا یه مدت اول کارش به جز خوردن و تقریبا 70% روز خوابیدن نیست , شاید این کار از نظر یه ادم بالغ کسل کننده باشه!
شما یه مدت که جلو برید به چیز های خیلی عظیم تری دست پیدا میکنید
1- مهم ترین چیز بازی : کار گروهی: کار گروهی بر علیه بازی کن های دیگه , جنگیدن باهاشون و برنده شدن یا باختن
یا بر علیه کامپیوتر که 5-10 یا 25 نفری میتونید باهاشون بجنگید!
2- داستان بسیاز زیبا و سیاستمدارانه ی بازی! داستانیی که واقعا یه دنیاست , من خودم 2-3 ساله دارم هم wow بازی میکنم هم warcraft هم کتاباشو خوندم هم تو سایت ها تحقیق کردم هنوز خیلی چیز هارو در مورد داستان شاید ندونم.
3- پول در اوردن : ک دیگه از اسمش معلومه.
4- تعامل بر قرار کردن با افراد دیگه , خرید و فروش , شغل ها و خیلی چیز های دیگه.

hossein2801
11-04-2011, 23:03
یه چیزی پیدا کردم تووووووووووپ
اتوماتیک arch میکنه
به کسی نمیدم لطفا اصرار نکنید:31:

loomina
11-04-2011, 23:12
یه چیزی پیدا کردم تووووووووووپ
اتوماتیک arch میکنه
به کسی نمیدم لطفا اصرار نکنید:31:

برو عمو انگار روش سولو کردن دد وینگ در 10 دقیقه رو گیر اورده!
ما که 525 ایم خدا رو شکر :31:

hossein2801
11-04-2011, 23:28
حالا این که هیچی
اتوماتیک lvlup
bg
mining
herb
هم داره

loomina
11-04-2011, 23:34
حالا این که هیچی
اتوماتیک lvlup
bg
mining
herb
هم داره

ارر یه چیزی , اینو به کسی نه بگو نه توصیه کن چون بعد بیچاره بن میشه مجبوری تو پاسخ گو باشی! :31:

hossein2801
11-04-2011, 23:37
برنامه پولیه مثل بازی باید ماهیانه شارجش کنی rofl

بیخیالش شدیم :31:

loomina
11-04-2011, 23:42
برنامه پولیه مثل بازی باید ماهیانه شارجش کنی rofl

بیخیالش شدیم :31:

کلا حالا خودت که استادی ولی تا اونجایی که من میدونم چنین برنامه هایی رو بلیزارد کاملا و صریحا غیر مجاز اعلام کرده و ban forever رو شاخشه :31:

Black-Ninja
11-04-2011, 23:59
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکلاً یک برنامه هست خودش لول آپ میکنه Work آپ میکنه و گلد جمع میکنه ولی پولی هست و اینکه بن نداره

تازه Free Trial هم میزاره تست کنی ! ( مشکوک میزنه )

خیلی راحت این برنامه رو باز می کنید و میرید لا لا میکنید و وقتی زیر کولر هستید و صدای زیبای فن در حال تلاش برای سرد کردن CPU می باشد و چراق HDD داره تلاش میکنه تا خودی نشون بده و وقتی مقداری از رم شما بابت این برنامه اشغال شده و اینکه WR با موفقیت در Process های PC شما جا گرفته و از دور داره میگه من پا برجام مثل ایران اگر زمینم خورد ایستادمممممممممم و وقتی خواستید My Computer رو باز کنید و دید دیگه به دلیل این برنامه با اون سرعت اولیه باز نمیشه !!!!!!!!!!! ||| این برنامه داره برای شما لول آپ میکنه

حالا ان قسمت که زده Anti Warden میدونید یعنی چی ؟ یعنی سیستمی هست که بلیزارد استفاده میکنه برای مثال شما ( Cheat Engine ) اگر باز باشه و وارد بازی بشه فوراً میگه که شما یک برنامه Cheat باز کردید

حالا این زده Anti Warden احتمالا دیگه Detect نمیشه

باید بگم فقط برای Blizzard کار میکنه و Private Server ها ساپورت نمیشه

کسی استفاده کرد به ما هم خبر بده :-"

راستی من دستم رو کردم تو لیوان و زدم به دیوار به نظر شما اسمم رو تو کتاب ریکورد های گینس ثبت می کنن یا دنبالش نرم ؟

amir.em
12-04-2011, 00:39
دوست عزیز فکر نمیکنید واقعا سوال جالبی نبود؟ خب مطمئنا اگر کل بازی فقط همین بود این بازی به اکسپنشن اول هم نمیرسید همون 1 سال اول درش تخته میشد میرفت پی کارش , قطعا که اینطور که شما فکر میکنید نیست . شما تازه اول بازی هستید , ( قصد بدی ندارم فقط مثاله ولی: ) کاراکتر شما مثل کودکی میممونه که تازه متولد شده , تا یه مدت اول کارش به جز خوردن و تقریبا 70% روز خوابیدن نیست , شاید این کار از نظر یه ادم بالغ کسل کننده باشه!
شما یه مدت که جلو برید به چیز های خیلی عظیم تری دست پیدا میکنید
1- مهم ترین چیز بازی : کار گروهی: کار گروهی بر علیه بازی کن های دیگه , جنگیدن باهاشون و برنده شدن یا باختن
یا بر علیه کامپیوتر که 5-10 یا 25 نفری میتونید باهاشون بجنگید!
2- داستان بسیاز زیبا و سیاستمدارانه ی بازی! داستانیی که واقعا یه دنیاست , من خودم 2-3 ساله دارم هم wow بازی میکنم هم warcraft هم کتاباشو خوندم هم تو سایت ها تحقیق کردم هنوز خیلی چیز هارو در مورد داستان شاید ندونم.
3- پول در اوردن : ک دیگه از اسمش معلومه.
4- تعامل بر قرار کردن با افراد دیگه , خرید و فروش , شغل ها و خیلی چیز های دیگه.

مشکل اینجاست که من هیچ دشمنی نمیبنم و هرچقدر هم کوئست میرم چیزی تغییر نمیکنه
گفتم شاید این چیزی که من دارم بازی میکنم کلا با بازی اصلی فرق داره ، بیشتر شبیه تمرینه
حالا شما میدونی که من تا کی باید این کوئست های بیمزه رو ادامه بدم ؟
متاسفانه فایت هایی هم که با همین موجودات انجام میدم خیلی یکنواخت شده

hossein2801
12-04-2011, 00:47
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکلاً یک برنامه هست خودش لول آپ میکنه Work آپ میکنه و گلد جمع میکنه ولی پولی هست و اینکه بن نداره

خیلی راحت این برنامه رو باز می کنید و میرید لا لا میکنید و وقتی زیر کولر هستید و صدای زیبای فن در حال تلاش برای سرد کردن CPU می باشد و چراق HDD داره تلاش میکنه تا خودی نشون بده و وقتی مقداری از رم شما بابت این برنامه اشغال شده و اینکه WR با موفقیت در Process های PC شما جا گرفته و از دور داره میگه من پا برجام مثل ایران اگر زمینم خورد ایستادمممممممممم و وقتی خواستید My Computer رو باز کنید و دید دیگه به دلیل این برنامه با اون سرعت اولیه باز نمیشه !!!!!!!!!!! ||| این برنامه داره برای شما لول آپ میکنه

حالا ان قسمت که زده Anti Warden میدونید یعنی چی ؟ یعنی سیستمی هست که بلیزارد استفاده میکنه برای مثال شما ( Cheat Engine ) اگر باز باشه و وارد بازی بشه فوراً میگه که شما یک برنامه Cheat باز کردید

راستی من دستم رو کردم تو لیوان و زدم به دیوار به نظر شما اسمم رو تو کتاب ریکورد های گینس ثبت می کنن یا دنبالش نرم ؟

هر کی جرات داره استفاده کنه
از کجا معلوم فردا یه hotfix میده میزنه رو دست anti warden و همه رو بدبخت میکنه

Black-Ninja
12-04-2011, 00:50
هر کی جرات داره استفاده کنه
از کجا معلوم فردا یه hotfix میده میزنه رو دست anti warden و همه رو بدبخت میکنه

انوقت برنامه نویسان wow-robot بیکار نمیشنن پروژه به این مهمی با یک HotFix از بین بره سری برای آپدیت آنتی جدید اقدام میکنن و اینطور که در سایت زده Quick Support و Update میتونی برنامه رو آپدیت شده بگیری و دوباره استفاده کنی

در ضمن تستش کاری نداره کافیه یک اکانت 10 روز Free Trial در بلیزارد بسازی برنامه هم Free Trial دانلود کن تست کن ببین Detect میشه یا نه تازه فکر کنم تو همین 10 روز هیرو رو 85 کنه :))

hossein2801
12-04-2011, 00:52
اونموقه من بن شدم چطوری استفاده کنم؟ :31:

Black-Ninja
12-04-2011, 00:58
اونموقه من بن شدم چطوری استفاده کنم؟ :31:

کار Anti Warden معمولاً Block کردن بر حسب کلاینت بدون نیاز به لوگین کردن اکانت هست | البته هیچکس خبر نداره اگر استفاده کنی report میفرسته یا نه ولی فکر نمیکنم !

اگرم بلیزارد بخواد Anti Warden رو آپدیت کنه احتما تو هر Patch آپدیت میده مثلا 4.x.x
بهتره اول از همون روش اکانت 10 روز Free Trial و دانلود برنامه Free Trial استفاده کنی که اگر اینطوری برنامه Fake بود اکانت اصلی در خطر نباشه اگر دیدی کار داد ولش کن تو همین 10 رو هیرو رو 85 کنه یکمم گلد جمع کرد بفرست واسه هیرو اصلی :))

hossein2801
12-04-2011, 01:14
گفتم شاید این چیزی که من دارم بازی میکنم کلا با بازی اصلی فرق داره ، بیشتر شبیه تمرینه

lvlup تو این بازی یعنی وقت تلف کردن
شما وقتی 85 بشین اونموقع بازی شروع میشه

Black-Ninja
12-04-2011, 02:07

دقیقاً یاد خودم افتادم یاد روزهای اول که پتچ 1.12.1 رو گرفتم

ولی یکم صبور باشی این بازی کلاً معتادت میکنه و میفهمی تازه داخل چه دامی افتادی !

فعلا لول آپ کن 85 که شدی بازی کم کم جذاب تر میشه .

amir.em
12-04-2011, 09:39
آموزش کامل بازی رو کسی نداره
چطوری باید شغل انتخاب کنم؟
چه نژادی برای تازه کارا بهتره؟
چطوری باید سریع لول آپ بشم
چطوری باید وارد این battleground ها بشم ؟

این بلیزارد هم مارو گرفتار کرد با این هدیه ش :دی
حیف که نمیتونم این سی دی کی رو بفروشم :)

G U L D A N
12-04-2011, 11:38
سلام به همه

یه سوال داشتم اینکه چطور می شه macro ساخت و اینکه چند تا spell رو می شه با یه ماکرو انجام داد؟

کسی جواب من رو نمی ده ؟

hossein2801
12-04-2011, 12:03
کسی جواب من رو نمی ده ؟
با هم که امکان نداره
پشت سر هم میشه

Black-Ninja
12-04-2011, 12:10
کسی جواب من رو نمی ده ؟

خیلی راحت توی بازی بزن macro/ یا ESC بزن Macro رو انتخاب کن

بعد مثلاً برای Warrior مکرو میخوای

میزنی

معلوم چه کار میکنی Spell ها رو Cast میکنه

یا میزنی

با این یک Heroic Strike میزنی بعد Berserker میزنه که برای Anti Fear هست و Rage اضافه میکنه

دیگه کد های مکرو رو خودت یک سرچ کن پیدا میکنی

G U L D A N
12-04-2011, 12:41
این ماکرو چیکار می کنه دقیقا:

یا این :

loomina
12-04-2011, 14:02

شما لول 10 که شدید H رو بزنید بعد گزینه ی سمت راست پایین صفحه ای که باز میشه رو بزنید بعد یه invite میاد بعد یه چند دقیقه برید تو .
یا بعد از این که 15 شدید I رو بزنید که میبرتتون دانجن.

کار Anti Warden معمولاً Block کردن بر حسب کلاینت بدون نیاز به لوگین کردن اکانت هست | البته هیچکس خبر نداره اگر استفاده کنی report میفرسته یا نه ولی فکر نمیکنم !

اگرم بلیزارد بخواد Anti Warden رو آپدیت کنه احتما تو هر Patch آپدیت میده مثلا 4.x.x
بهتره اول از همون روش اکانت 10 روز Free Trial و دانلود برنامه Free Trial استفاده کنی که اگر اینطوری برنامه Fake بود اکانت اصلی در خطر نباشه اگر دیدی کار داد ولش کن تو همین 10 رو هیرو رو 85 کنه یکمم گلد جمع کرد بفرست واسه هیرو اصلی :))

عزیزم بلیز برای کسب در امد خودشم که شده هر کاری انجام میده یه 4 نفرو بن کنه !
مطمئن باش تا حالا هیچ کس تو بلیز خلاف نکرده که سالم در بره.
در اخر 0.5% که نفهمه خودم ریپورتتو میدم! ((:

mehdisatss
12-04-2011, 14:05
سلام. آقا کسی ازدوستان بهترین محل ها برای لول آپ سریع و انجام کوست رو نداره بزاره من قبلا یه جایی دیده بودم به نظرم تو وو ویکی بود الان نمیتونم پیداش کنم نمیدونم از لول چند تا چند کجا کوست انجام بدم بهتره. ممکنه کسی راهنمایی کنه یه فایل راهنما با آدرس وب زون لول آپ بزاره. من زیگورم دارم ولی چون کلی heirloom و گیلد پرک دارم هی ازش جلوتر میافته تازه خیلی از کوئستاش چین کوئست هست یکیشو که انجام ندی هی باید بری بگردی ببینی کدومش کجاست سخته. خلاصه کلام اینکه ممنون میشم یکی از دوستان با تجربه بگه بهترین zone ها برای لول آپ سریع تو هر لولی کجاست. ممنون

BursT
12-04-2011, 16:59
عزیزم بلیز برای کسب در امد خودشم که شده هر کاری انجام میده یه 4 نفرو بن کنه !
مطمئن باش تا حالا هیچ کس تو بلیز خلاف نکرده که سالم در بره.
در اخر 0.5% که نفهمه خودم ریپورتتو میدم! ((:
loomina جان مطمئن باش اشتباه می کنی.بلیزارد بزرگتر از اون هست که بخواد اینکارا رو برای کسب درآمد انجام بده.
خیلی از افراد هم اینکارو انجام می دن و گرفتار نمی شن:خخخخخخخخ:P

..hamed..
12-04-2011, 17:28
اخه چرا ؟؟!!!!!!!!!!
من تازه لول 46 شده بودم اخه !
سروره ریست شد :27:

---------- Post added at 06:28 PM ---------- Previous post was at 06:26 PM ----------

سلام. آقا کسی ازدوستان بهترین محل ها برای لول آپ سریع و انجام کوست رو نداره بزاره من قبلا یه جایی دیده بودم به نظرم تو وو ویکی بود الان نمیتونم پیداش کنم نمیدونم از لول چند تا چند کجا کوست انجام بدم بهتره. ممکنه کسی راهنمایی کنه یه فایل راهنما با آدرس وب زون لول آپ بزاره. من زیگورم دارم ولی چون کلی heirloom و گیلد پرک دارم هی ازش جلوتر میافته تازه خیلی از کوئستاش چین کوئست هست یکیشو که انجام ندی هی باید بری بگردی ببینی کدومش کجاست سخته. خلاصه کلام اینکه ممنون میشم یکی از دوستان با تجربه بگه بهترین zone ها برای لول آپ سریع تو هر لولی کجاست. ممنون

یه جایی به اسم بود که اول اسمش rebel بود که اگه لول 30 شدی حتما برو و کوئست هاشو انجام بده که ماموریت هاش خیلی کوتاه هستن و سریع به لول 50 میرسی

AMIR_TO
12-04-2011, 17:47
امروز یه میجه خیلیییییییییییییییییییییی یییییییییی نوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووب
اعصابمو واقعا خورد کرد(دلم میخواد همین الان گلوشو بجوم)
رفتیم fos یک آیتمplate دراپ شد
میجه نوبه گاو زد need یعنی همه دهنه شون خورد به کفه پاشون
بعد اون برد آیتم رو
بدم لیو داد از پارتی
خدایی تا حالا اینقد نوب بازی ندیده بودم

Black-Ninja
12-04-2011, 18:51
باید کم کم به وجود این نووووب ها عادت کنی :D

G U L D A N
12-04-2011, 19:29
امروز یه میجه خیلیییییییییییییییییییییی یییییییییی نوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووب
بعد اون برد آیتم رو
بدم لیو داد از پارتی
خداییش خیلی نوب بوده ! احتمالا می خواسته آیتم رو dischant کنه ! اما آدم عوصی ای بوده ! لول

Crawling In MySkin
12-04-2011, 19:31
یه جایی به اسم بود که اول اسمش rebel بود که اگه لول 30 شدی حتما برو و کوئست هاشو انجام بده که ماموریت هاش خیلی کوتاه هستن و سریع به لول 50 میرسی
فیلم ---- که نیست بلیزارده!

بعد اون برد آیتم رو
بدم لیو داد از پارتی
مولتنه دیگه
تو بلیزشم بعضی اوقات این اتفاقا میافته مولتن که خوبه
البته دیگه این که نید بده برا پلیت ممکن نیست:دی

BursT
12-04-2011, 19:35
بعد اون برد آیتم رو
بدم لیو داد از پارتی
نووب نبوده.نینجا بوده.احتمالا برای فروش می خواسته.

البته دیگه این که نید بده برا پلیت ممکن نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه آیتم level تمام پلیر ها بالاتر از اون level باشه ممکنه.(یا یه فرمولی شبیه به این-مثلا اعضای پارتی از dungeon finder استفاده نکرده باشند )
و البته این قابلیت توی WoTLK هم بود که میج نتونه برای plate نید بزنه:-؟نمی دونم چه طوری تونسته

deltax
12-04-2011, 22:13
فیلم ---- که نیست بلیزارده!

مولتنه دیگه
تو بلیزشم بعضی اوقات این اتفاقا میافته مولتن که خوبه
البته دیگه این که نید بده برا پلیت ممکن نیست:دی

چرا فرافکنی میکنید...یارو میخواسته حال گیری کنه که موفقم بوده :دی
راستی اونا که تازه شروع کردن ...اگه میخواید بدونید چه lvli کجا برید برا lvlup همیشه به inkeeper شهر اصلی برید و quest پررنگ رو بگیرید میگه کجا برید برا lvl up
خوبی بلیزارد اینه که کسایی که تو یه raid یا dungeon با هم بودن تا 1 ساعت بعد میتونن ایتم رو trade کنن

amir.em
12-04-2011, 22:28
دوستان یه نفر یه سایت معرفی کنه که من آخرین پچ (4.1) کاتاکلیسم رو ازش بخرم
مال اروپا هم باشه

loomina
12-04-2011, 22:29
نووب نبوده.نینجا بوده.احتمالا برای فروش می خواسته.

اگه آیتم level تمام پلیر ها بالاتر از اون level باشه ممکنه.(یا یه فرمولی شبیه به این-مثلا اعضای پارتی از dungeon finder استفاده نکرده باشند )
و البته این قابلیت توی WoTLK هم بود که میج نتونه برای plate نید بزنه:-؟نمی دونم چه طوری تونسته

نه اشتباه نکنید, یه میج به هیچ عنوان نمیتونه روی یه plate یا حتی leather نید رول بزنه.

AMIR_TO
12-04-2011, 23:03
یا این خاصیت تو کاتا اضافه شده
یا این که این تو مولتن کار نمیکنه
من دیدم اون نید زد
و یک چیز دیگه
من وقنی نید بزنم اون هم باید نید زده باشه دیگه تا آیتم رو ببره

loomina
12-04-2011, 23:37
یا این خاصیت تو کاتا اضافه شده
یا این که این تو مولتن کار نمیکنه
من دیدم اون نید زد
و یک چیز دیگه
من وقنی نید بزنم اون هم باید نید زده باشه دیگه تا آیتم رو ببره

گزینه ی 2 جواب صحیح است! :31:

منم یه بار قدیما یه axe 1 هند بود تو hor اخرش دراپ میشد , نیاز فوری داشتم بهش 2 روز هم بود دراپ نمیشد! رفتم شانسم زد دراپ شد یهو یه وار اشغال برای یه axe 1 هند نید زد برداشت بردش! ای زورم گرفت :31:

Arrowtic
13-04-2011, 06:28
اشتباه این ماکرو کجاست؟Silencing Shot رو نمیزنه و میگه Another action is in procces

#showtooltip chimera shot
#show chimera shot
/cast [target=pettarget,exists] kill command
/cast chimera shot
/cast silencing shot

Black-Ninja
13-04-2011, 12:27
یه

بزار ببین درست میشه یا نه

Arrowtic
13-04-2011, 12:41
نه این نشد ولی خودم درستش کردم!جای Silencing و Chimera رو باید عوض میکردم!آخه Silencing اصلا Global CD نداره!

BursT
13-04-2011, 14:59
نه اشتباه نکنید, یه میج به هیچ عنوان نمیتونه روی یه plate یا حتی leather نید رول بزنه.
من توی cata زمانی که با بچه های گیلد queue کرده بودیم می تونستم رینگ physical هارو need بزنم.
حالا 2 حالت داشته:
1)چون آیتم level همه بالا بوده اینطور شده
2)چون با هم از قبل آشنا بودیم اینطوری شده

loomina
13-04-2011, 17:18
من توی cata زمانی که با بچه های گیلد queue کرده بودیم می تونستم رینگ physical هارو need بزنم.
حالا 2 حالت داشته:
2)چون با هم از قبل آشنا بودیم اینطوری شده

برادر حرفی میزنیا :31: بازی از کجا بفهمه شما اشنایی داری با اعضا :31:
اون رینگ بوده , رو یه ایتم plate نمیتونه , همینطور یه DK یا کلا plate پوش هم نمیتونه رو cloth , mail , leather نید بزنه.

AMIR_TO
13-04-2011, 17:51
پس این تو مولتن کار نمیکنه
چون من تا حالا میل خیلی نید زدم(از سره بد بختی)

Black-Ninja
13-04-2011, 18:35
نه این نشد ولی خودم درستش کردم!جای Silencing و Chimera رو باید عوض میکردم!آخه Silencing اصلا Global CD نداره!

خوبه در کل از این stopcasting میتونی خیلی جاها استفاده کنی چیز به درد بخوری هست

من برای Warrior استفاده میکردم

alireza853
13-04-2011, 20:00
ما یه دخالت کنیم تو کار استاد علی :31:

ورژن UK که راستش من نشنیدم تاحالا , در اصل EU هست که اروپاس و US که امریکاس , شما EU رو بگیرید قطعا بهتره.
اصطلاحات رو بهتره یکی باشه یادتون بده ( تو طول بازی هم توجه میشید بعضی هاشون رو ) ولی اگر یکی باشه یا همینجا سوال کنید سریع تر و بهتره.

---------- Post added at 11:38 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

)
دادا دمت گرک که جواب دادی ، دادا تلنت یعنی چی ؟ اسپل به اصطلاح خودمون همون لول ؟
دادا بیزحمت اگه میشه کل مخارجی که من بخوام تو بلیزارد بازی کنم رو بگی ممنون میشم !
راستی من تو یه سایت wow رو سفارش دادم پچشم 335A ، چطوری بفهمم eu یا us ?
راستی اگه بخوام تو blizzard ّ بازی کنم باید CD اصلی باشه یا باید cd key داشته باشم ؟
CD key رو از کجا میشه گیر اورد ؟

amir.em
13-04-2011, 20:29
دادا دمت گرک که جواب دادی ، دادا تلنت یعنی چی ؟ اسپل به اصطلاح خودمون همون لول ؟
دادا بیزحمت اگه میشه کل مخارجی که من بخوام تو بلیزارد بازی کنم رو بگی ممنون میشم !
راستی اگه بخوام تو blizzard ّ بازی کنم باید CD اصلی باشه یا باید cd key داشته باشم ؟

لازم نیست سی دی اصل داشته باشی
یکی از این سی دی هایی که تو بازار هست رو بخر که مال اروپا باشه
enGB
از این ساید هم میتونی سی دی کی بخری

البته 10 روز رایگان رو اول استفاده کن بعد بخر

alireza853
13-04-2011, 20:33
در به در دنبال یه سرور سختم که دقیقا مثل blizzard باشه ، ولی مجانی !!!!

Crawling In MySkin
13-04-2011, 21:29
حالا 2 حالت داشته:
2)چون با هم از قبل آشنا بودیم اینطوری شده توهم زدی برادر:دی
همین الآنشم میشه نید زد

CD key رو از کجا میشه گیر اورد ؟ تلنت بالترجمه میشه مهارت یه سری مهارت ها هستن که در طول بازی لول بالا میری بهت میده و باعث میشه یه سری اسپل هات قوی بشه
خیر اسپل یعنی جادو جادو هایی که میزنی که شامل اونایی که با شمشیر و از این قبیل هم زده میشه میشه
خوب برا بازی تو بلیزارد پچ 4.0.6a میخوای همین الآن
خود سایتش نوشته کدوم ورژنه وقتی هم که نصب کردی میری تو فایل data اونجا یه فایل هست که نوشته enGB که همون eu هست و enUS که همون us هست
cd key ها :
cd key classic و یک ماه شارژ که تا لول 60 میتونی بری و از قابلیت ها تا اون لول استفاده کنی 15.5t(در این حالت ساختن نژاد worgen blood elf draeeni goblin و کلاس deathknight مجاز نمیباشد نقطه.)
حالا burning crusade که میتونی باهاش blood elf و draaeni بسازی و تا لول 70 بری و از قابلیت ها تا اون لول استفاده کنی 15t
حالا یه نکته جالب جمع این 2 تا میشه 30.5t در صورتی که میتونی جاش یه battlechest بخری شامل هر دو میشه که 28.5t هست
خوب حالا wrath of the lich king که میتونی کلاس deathknight رو برداری و تا لول 80 بری 38t
و در آخر Cataclysm که تا 85 میره و فعلا سقف بازیه آخرش همینه 43.5t
اینا سی دی کی ها بودند
برای بازی متداول بعد از اینها تو بلیزارد شما به یه گیم کارد یا همون تایم بازی نیاز داری که 2 ماهست که 33t میباشد
پس در کل اگه بخوای یک دفعه ای کل این هارو بخری(به جز گیم کارت):
110 هزار تومن سی دی کی ها
33 تومن هم گیم کارت
(من به شخصه از این نیما خرید نمیکنم دزد در اومد به من ربطی نداره دوستان میگیرند و راضی اند)

loomina
13-04-2011, 21:38

site
nimlog.com
میتونید بخرید که دوستمون گفتن چند در میاد ( ور و بر 110 تومن برای خرید کامل بازی با pack هاش. )

البته یه چیزی رو در مورد spell بگم ,
spell به جادو هایی گفته میشه که wep درش دخالت نداره , یعنی شما بدون استفاده از یک اسلحه اون رو میزنید , به قابلیت هایی که اسلحه میخواد میگن ability
عامینه میشه همون level .

من خودم از نیما میخرم خیلی هم سریع تحویل میده به من که بد قولی نکرده.

توهم زدی برادر:دی
همین الآنشم میشه نید زد

تلنت بالترجمه میشه مهارت یه سری مهارت ها هستن که در طول بازی لول بالا میری بهت میده و باعث میشه یه سری اسپل هات قوی بشه
خیر اسپل یعنی جادو جادو هایی که میزنی که شامل اونایی که با شمشیر و از این قبیل هم زده میشه میشه
خوب برا بازی تو بلیزارد پچ 4.0.6a میخوای همین الآن
خود سایتش نوشته کدوم ورژنه وقتی هم که نصب کردی میری تو فایل data اونجا یه فایل هست که نوشته enGB که همون eu هست و enUS که همون us هست
cd key ها :
cd key classic و یک ماه شارژ که تا لول 60 میتونی بری و از قابلیت ها تا اون لول استفاده کنی 15.5t(در این حالت ساختن نژاد worgen blood elf draeeni goblin و کلاس deathknight مجاز نمیباشد نقطه.)
حالا burning crusade که میتونی باهاش blood elf و draaeni بسازی و تا لول 70 بری و از قابلیت ها تا اون لول استفاده کنی 15t
حالا یه نکته جالب جمع این 2 تا میشه 30.5t در صورتی که میتونی جاش یه battlechest بخری شامل هر دو میشه که 28.5t هست
خوب حالا wrath of the lich king که میتونی کلاس deathknight رو برداری و تا لول 80 بری 38t
و در آخر Cataclysm که تا 85 میره و فعلا سقف بازیه آخرش همینه 43.5t
اینا سی دی کی ها بودند
برای بازی متداول بعد از اینها تو بلیزارد شما به یه گیم کارد یا همون تایم بازی نیاز داری که 2 ماهست که 33t میباشد
پس در کل اگه بخوای یک دفعه ای کل این هارو بخری(به جز گیم کارت):
110 هزار تومن سی دی کی ها
33 تومن هم گیم کارت
(من به شخصه از این نیما خرید نمیکنم دزد در اومد به من ربطی نداره دوستان میگیرند و راضی اند)

loomina
13-04-2011, 22:05
راستی یک سری ماکرو بود که میزدم تو بازی بعد صدای اون منطقه ی مورد نظرمون رو میزاشت , اگر کسی اون ماکرو هارو داره بی زحمت بده , خودم داشتم گمشون کردم متاسفانه. ( مخصوصا صدای ارگریمار جدید :31: )

BursT
13-04-2011, 22:14
برادر حرفی میزنیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازی از کجا بفهمه شما اشنایی داری با اعضا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون رینگ بوده , رو یه ایتم plate نمیتونه , همینطور یه DK یا کلا plate پوش هم نمیتونه رو cloth , mail , leather نید بزنه.
منظور از آشنایی اینه که قبل از queue یه گروه 5 نفره باشیم و queue کنیم.
رینگ physical هم ور حالت عادی با mage و warlock نمیشه need زدولی در اون حالت ممکن بود.اینم مطمئن می شم میگم خدمتتون

تلنت بالترجمه میشه مهارت یه سری مهارت ها هستن که در طول بازی لول بالا میری بهت میده و باعث میشه یه سری اسپل هات قوی بشه
بالترجمه:خخخخخخخخخخخخخخ

Crawling In MySkin
13-04-2011, 22:21
البته یه چیزی رو در مورد spell بگم ,
spell به جادو هایی گفته میشه که wep درش دخالت نداره , یعنی شما بدون استفاده از یک اسلحه اون رو میزنید , به قابلیت هایی که اسلحه میخواد میگن ability
عامینه میشه همون level .

اشتباه نشه ها من سوتی ندادم حواسم بود:دی
منظورم این بود که کسایی که شمشیر دارن هم میتونن بزنن (مثلا پالادین)

loomina
13-04-2011, 22:38
منظور از آشنایی اینه که قبل از queue یه گروه 5 نفره باشیم و queue کنیم.
رینگ physical هم ور حالت عادی با mage و warlock نمیشه need زدولی در اون حالت ممکن بود.اینم مطمئن می شم میگم خدمتتون

بالترجمه:خخخخخخخخخخخخخخ

خب اینجا یه مساله پیش میاد , شما اگر queue کرده باشید نباید اینطوری بشه در حالت عادی مگر مشکلی واقعا پیش اومده باشه تو سرور.

alireza853
14-04-2011, 00:38
lomina & craling ممنون که جواب دادین:11:

amir.em
14-04-2011, 01:50
من چندتا سوال داشتم
بهترین شغل برای انسان پالادین چیه ؟
چطوری میشه کار کرد ؟
من آهنگری یاد گرفتم ولی بلد نیستم کار کنم
بهترین تلنت برای پالادین چیه
چون من رفتم تو بتل گروند ولی هی زرتی میمردم و کلا به کسی دمیج نمیزدم ولی اونا همینطوری از دور من رو میزدن

deltax
14-04-2011, 07:14
من چندتا سوال داشتم
بهترین شغل برای انسان پالادین چیه ؟
چطوری میشه کار کرد ؟
من آهنگری یاد گرفتم ولی بلد نیستم کار کنم
بهترین تلنت برای پالادین چیه
چون من رفتم تو بتل گروند ولی هی زرتی میمردم و کلا به کسی دمیج نمیزدم ولی اونا همینطوری از دور من رو میزدن

بعضی از شغلها رو تکی نمیشه گرفت...تکی سخته...مثلا blacksmiting رو باید با mining بگیری.(تنها میشه گرفت ولی باید خیلی گلد داشته باشی که از ah خرید کنی)..برا blacksmiting (اهنگری) باید چکشش رو بخری بغل anvil هم واستی
معمولا برا lvlup تلنت dps برا همه کلاسها بهتره..پالا retri....واریور fury..و..

amir.em
14-04-2011, 11:15
یعنی فقط باید همون چکسی که نوشته balcksmith hammer (یه همچین چیزی ) اون رو بخرم؟ چیز دیگه ای لازم ندارم ؟
mining رو باید از کجا یاد بگیرم ؟
این dps مخفف چیه ؟

..hamed..
14-04-2011, 11:30
سلام اقا این ماکرو ها به چه کاری میان و چطوری میشه ازشون استفاده کرد
و این که این گزینه اخری به چه کاری میاد که 1000 تا هم طلا لازمه
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و اینکه من چطور میتونم یه اسبی چیزی برا سوار شدن داشته باشم چون همه یه چیزی برا سریع جابه جا شدن دارن ولی من ندارم !!
در ضمن من از سربازه جایی که باید اسب تهیه کنم سوال میکنم ولی به اونجا و اون شخصی که نشون میده میرم اتفاقی نمیافته و فقط بهم سلام میکنه :31:
در اخر اینکه ظرفیت برداشتن ایتم ها رو نمیشه بالا برد ؟؟؟

Black-Ninja
14-04-2011, 12:55
سلام اقا این ماکرو ها به چه کاری میان و چطوری میشه ازشون استفاده کرد
و این که این گزینه اخری به چه کاری میاد که 1000 تا هم طلا لازمه
[
و اینکه من چطور میتونم یه اسبی چیزی برا سوار شدن داشته باشم چون همه یه چیزی برا سریع جابه جا شدن دارن ولی من ندارم !!
در ضمن من از سربازه جایی که باید اسب تهیه کنم سوال میکنم ولی به اونجا و اون شخصی که نشون میده میرم اتفاقی نمیافته و فقط بهم سلام میکنه :31:

سلام Macro معمولاً برای PVP به کار میره ولی در PVE هم کاربرد داره با Macro میتونی محدودیت ها رو برداری و به بازی سرعت بدی برای مثال از حالت x میخوای بری حالت y و یک Spell بزنی ، برای اینکار باید روی حالت ها با موس کلیک کنی که وقت میگیره ولی با Macro و Bind کردن میتونی مثلا با فشار دادن کلید T همه این کارو انجام بدی

برای سوال دوم گزینه آخر باعث میشه 2 صفحه تلنت بگیری برای مثال Arms & Fury رو میتونی بگیری بعد میتونی با یک گزینه هر کدوم رو خواستی فعال کنی اگر گزینه آخر رو نزنی فقط یک انتخاب داری یا هیرو رو کاملا Arms میکنی یا Fury

برای خرید اسب هم باید به نقشه زیر بری فقط یادت باشه این مال Human هاست هر نژاد معمولا برای خرید اسب یا Mount باید به جاهای دیگه مراجعه کنند

loomina
14-04-2011, 13:09

چرا شما 3 تا علامت خالی کنار bag اصلیتون میبینید , میتونید با بگ های زیاد تر اون هارو پر کنید .

..hamed..
14-04-2011, 13:19
من یه بار از رو کنجکاوی یه چیزی خریدم که شبیه یه جعبه خالی بود اونم رفت کنار اسلات خالی bag اصلی ولی چیزی توش قرار نمیده
یانم عکسش:

و بعضی ایتم ها هستن که ازشون نمیشه استفاده کرد اینا به چه دردی میخورن :

Crawling In MySkin
14-04-2011, 13:51
خوب اولی که چون بگ مخصوص تیر هست یعنی میتونی تیر بزاری توش(تیر تفنگ با تیر کمون فرق داره اون برا کمونه که داری)
دومی هم به اینا recipe گفته میشه میشه یه جورایی گفت دستورالعمل مخصوص شغل ها هست و یه محدوده مهارتی نیاز داره

amir.em
14-04-2011, 15:08
دوستان من یه سوال دیگه دارم
بعضی ها هستن که سوار اژدها و موجودات دیگه هستن
اینا رو از کجا باید بگیریم ؟

Crawling In MySkin
14-04-2011, 15:25
اون ها مانت هایی هستن که از راه های مختلف به دست میاد
دانجن , خرید با honor ,خرید با گلد , خرید با گلد(این یکی با داشتن یک فکشن خاص در exalted) , دراپ شدن از رید ها و غیره

alireza853
14-04-2011, 15:46
بازم سلام به همه دوستان :11:
من دنبال یه سرور میگردم که سخت باشه و به درد من که مبتدی ام بخوره ولی مجانی باشه چون الن پول تو دست و بالم نیست ولی بعدا اگه خدا بخواد blizzard بازی میکنم ، برای همین دنبال یه سروری ام که بازیم خوب بشه چون کسی رو نمیشناسم که wow بلد باشه !!!
یه سری مفاله از همین انجمن و وبلاگ arthas.blogfa .com پیدا کردم که کمکم میکنه !
اگه همچین سروری رو میشناسین بی زحمت بگین :10:

amir.em
14-04-2011, 17:01
آقا من چکش آهنگری رو خریدم کنار ANVIL هم وایستادم ولی کار نمیکنه :(
چی کار کنم ؟

loomina
14-04-2011, 17:47
آقا من چکش آهنگری رو خریدم کنار ANVIL هم وایستادم ولی کار نمیکنه :(
چی کار کنم ؟

مواد اولیه چیزی که میخواید بسازید رو دارید؟

moxx
14-04-2011, 19:03
دانجن , خرید با honor ,خرید با گلد , خرید با گلد(این یکی با داشتن یک فکشن خاص در exalted) , دراپ شدن از رید ها و غیره
همچنین با پیدا کردن یا کشتن یه سری rare npc مثل Aeonaxx یا خرید با پول واقعی (loot card).

amir.em
14-04-2011, 22:47
مواد اولیه چیزی که میخواید بسازید رو دارید؟

مواد اولیه چیه؟ :دی
از کجا باید بخرم ؟
اصلا من چی میخوام بسازم ؟ :دی

loomina
15-04-2011, 00:20
مواد اولیه چیه؟ :دی
از کجا باید بخرم ؟
اصلا من چی میخوام بسازم ؟ :دی

مشکل حل شد پس :31:

شما P رو بزن , یه پنجره میاد , پایینش یه tab هست prof ها رو اون جا زده , کلیک کن رو عکس black smith ( همون اهنگری )
بعد یه صفحه میاد اونجا میزنه برای چه ایتم هایی چه چیزی نیازه که داشته باشید.

princeofpersia_7
15-04-2011, 03:00
دوستان من میخوام این بازی رو شروع بکنم.. اکثر نوشته های ابتدای تاپیک که توضیح میداد رو خوندم و بحث های این اخیر رو هم پیگیری کردم..ولی یه چیزایی برام نامفهوم و مبهم هست..یک اینکه بازی کردن به طور آنلاین چه قدر از حجم اینترنت adsl کم میکنه و آیا نیاز به سرعت بالایی داره یا خیر؟

و کلا اگر منبعی هم هست که داستان رو برای من مبتدی کامل شیرفهم کرده باشه اگر لینک بدید ممنون میشم :40:

..hamed..
15-04-2011, 09:23
دوستان من میخوام این بازی رو شروع بکنم.. اکثر نوشته های ابتدای تاپیک که توضیح میداد رو خوندم و بحث های این اخیر رو هم پیگیری کردم..ولی یه چیزایی برام نامفهوم و مبهم هست..یک اینکه بازی کردن به طور آنلاین چه قدر از حجم اینترنت adsl کم میکنه و آیا نیاز به سرعت بالایی داره یا خیر؟

و کلا اگر منبعی هم هست که داستان رو برای من مبتدی کامل شیرفهم کرده باشه اگر لینک بدید ممنون میشم :40:

یه adsl 128 kb کافیه براش

داستان ؟ داستان چی ؟ خود بازی یا این که کلا تو بازی چیکار باید کرد

hadi_gamer
15-04-2011, 09:56

هر ساعت تقریبا 30 مگ از حجم رو مصرف میکنه.اگه بخوای endgame خوب بازی کنی و raid بری حداقل 256 باید داشته باشی.

---------- Post added at 10:56 AM ---------- Previous post was at 10:54 AM ----------

لطفا یه فلای مانت بگو که تهیه کردنش از همه راحت تر باشه به orc dk هم بیاد.

loomina
15-04-2011, 10:19
هر ساعت تقریبا 30 مگ از حجم رو مصرف میکنه.اگه بخوای endgame خوب بازی کنی و raid بری حداقل 256 باید داشته باشی.

---------- Post added at 10:56 AM ---------- Previous post was at 10:54 AM ----------

خب بستگی داره , مانت ها معمولا اسون نیست تهیه کردنش.
من خودم یه سلیقه ای دارم شما یه سلیقه. بنابر این من یه چیزی پیشنهاد میکنم به شما.

شما برو تو این ادرس , تمام مانت هارو زده ( عکسشم 90%شون رو زده. ) بعد شما انتخاب کن اگر نفهمیدی یا نمیدونستی از کجا میشه تهیه کرد بیا بگو من خودم بهتون میگم.:10:

Crawling In MySkin
15-04-2011, 10:42
مشکل حل شد پس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما P رو بزن , یه پنجره میاد , پایینش یه tab هست prof ها رو اون جا زده , کلیک کن رو عکس black smith ( همون اهنگری )
بعد یه صفحه میاد اونجا میزنه برای چه ایتم هایی چه چیزی نیازه که داشته باشید.
این سیستم کاتاهه عمویی
سیستم wotlk:
برو P توی اسپل ها شغلتون رو اونجا زده روش بزنید میاد

نظر شخصی:Bronze Drake
از این یارو دراپ میشه

و چنسش هم 100% هست
و قیافشم خیلی بد نیست به ارک هم میاد

loomina
15-04-2011, 10:46
WoW باز به این میگنا

معلوله , دست چپش کار نمیکنه. با این همه هیلره از این ممد ما هم بهتر هیل میده خخخخ ((:

G U L D A N
15-04-2011, 10:48
منظور از React: A H چی هست؟

loomina
15-04-2011, 10:50
منظور ازReact: A H چی هست؟

اون قرمزی یا سبزی به این معناست که دشمن هست یا دوسته و اون A و H هم به معنای ally و horde هست.

amir.em
15-04-2011, 10:56
اون رو پیدا کردم ولی مواد خام رو پیدا نکردم هنوز
یه دونه مس چی هست اون رو نداره هیچ جا

آقا من قبلا یک بار PvP بازی کردم ولی الان هرچی join battle رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته ! 1.5 هم صبر کردم ولی اتفاقی نمی افته
2 تا هم battle هست که میشه join شد
لول 20 هم هستم
join رو که میزنم آیکون یه سپر میاد کنارش ولی هیچ اتفاقی نمیشه
بعد dungeon هم که میخوام جوین بشم میگه چون تو صف battleground هستی نمیتونی join بشی
مشکل از چیه ؟

loomina
15-04-2011, 11:00
اون رو پیدا کردم ولی مواد خام رو پیدا نکردم هنوز
یه دونه مس چی هست اون رو نداره هیچ جا

آقا من قبلا یک بار PvP بازی کردم ولی الان هرچی join battle رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته ! 1.5 هم صبر کردم ولی اتفاقی نمی افته
2 تا هم battle هست که میشه join شد
لول 20 هم هستم
join رو که میزنم آیکون یه سپر میاد کنارش ولی هیچ اتفاقی نمیشه
بعد dungeon هم که میخوام جوین بشم میگه چون تو صف battleground هستی نمیتونی join بشی
مشکل از چیه ؟

خب دانجن و bg که نمیشه همزمان join شد.
بعد شما 1.5 دقیقه به نظرتون یکم کم نیست؟ :31:
بعضی وقتا تعداد بازیکنا کمه یا ملت دارن رید میرن کمتر لول اپ میکنن.

hadi_gamer
15-04-2011, 11:02
یه گیلد ایرانی پیدا کردم تو kazzak که 272 نفر عضو داره همه ایرانی هستن.لول گیلد هم 21 هست.هر کی خواست به Randver پیغام بده تو بازی اینوایتش کنه.
کسایی هم که میخواستن تو کزاک گیلد بزنن به نظرم بیان اینجا همه با هم باشیم بهتره.
اسم گیلد green vote هست.

..hamed..
15-04-2011, 12:09
من تا حالا نتونستم تو دانجنی شرکت کنم یه راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم dongeon finder رو که میزنم یه چیزی میگه که نمیدونم منظورش چیه :

بعد شما 1.5 دقیقه به نظرتون یکم کم نیست؟

و این که دانجن دانجنه حالا battleground که باید براش تو صف وایساد
اقا یکی بیاد کمک گیر افتادم !!!!!!!!!!!!!!:5:
نه میشه جلو رفت (در جا کشته میشم ) و نه میشه برگشت
یکی با لول 70 80 بیاد منو از اینجا رد کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:31:

نمیدونم چرا این بار در وازه ها بسته شدن ؟؟؟ و نمیشه برگشت !!
فقط هر کی میاد یه ساعتی بگه که من هم باشم و با هم از اونجا رد بشیم قبل ساعت 18 هم باشه که تو صف ورود به سرور معطل نشیم

hadi_gamer
15-04-2011, 12:21
خب بستگی داره , مانت ها معمولا اسون نیست تهیه کردنش.
من خودم یه سلیقه ای دارم شما یه سلیقه. بنابر این من یه چیزی پیشنهاد میکنم به شما.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما برو تو این ادرس , تمام مانت هارو زده ( عکسشم 90%شون رو زده. ) بعد شما انتخاب کن اگر نفهمیدی یا نمیدونستی از کجا میشه تهیه کرد بیا بگو من خودم بهتون میگم.:10:
من این رو خیلی دوست دارم. :46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

amir.em
15-04-2011, 12:41
بعد شما 1.5 دقیقه به نظرتون یکم کم نیست؟ :31:

همزمان نمیزنم
توی همون PvP که نوشته (H رو میزنم ) دو تا گزینه هست اولی رو میزنم Join battle فقط یک Icon جلوش ظاهر میشه و هیچ اتفاقی نمیافته بعد دومی رو میزنم دوباره همون Icon سپر میاد و هیچ اتفاقی نمیافته و بعد دوباره Join battle رو که روی هرکدوم میزنم میگه فقط میتونی تو 2 تا صف BG باشی
cancel هم نمیشه کرد
بعد هم که میخوایم بریم دانجن میگه که توی صف BG هستی و نمیتونی جوین بشی

منظورم 1.5 ساعت بود که به 3 ساعت هم رسید و وارد bg نشدم !!!

Crawling In MySkin
15-04-2011, 12:43
من این رو خیلی دوست دارم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کد:
.
آخی نازی
چقدر کم اشتها !
کل اچیو های 25 من ulduar رو میخواد !

G U L D A N
15-04-2011, 13:57

دیگه چی ! ! لول
من تو کف 10 من موندم چه برسه به 25 من

می خوای هواپیمای شخصیم رو بهت بدم تا فعلا بی خیال این بشی! :31:

Metalzadeh
15-04-2011, 15:07
البته دیگه الان گرفتنش کاری نداره !

..hamed..
15-04-2011, 15:20
اینا چی هستن که میخواید بگیریشون

Crawling In MySkin
15-04-2011, 15:45
نمردیمو گلدن کینگ هم دیدیم یکی داشت

loomina
15-04-2011, 20:01

لازمش یه گروه خوبه , در غیر این صورت بیخیال :31:

همزمان نمیزنم
توی همون PvP که نوشته (H رو میزنم ) دو تا گزینه هست اولی رو میزنم Join battle فقط یک Icon جلوش ظاهر میشه و هیچ اتفاقی نمیافته بعد دومی رو میزنم دوباره همون Icon سپر میاد و هیچ اتفاقی نمیافته و بعد دوباره Join battle رو که روی هرکدوم میزنم میگه فقط میتونی تو 2 تا صف BG باشی
cancel هم نمیشه کرد
بعد هم که میخوایم بریم دانجن میگه که توی صف BG هستی و نمیتونی جوین بشی

منظورم 1.5 ساعت بود که به 3 ساعت هم رسید و وارد bg نشدم !!!

شما وقتی میزنی یه علامت کنار mini map تون ظاهر میشه روی اون کلیک کنید و cancel کنید.
احتمالش کمه ولی چیزی که من حدس میزنم اینه که شما احتمالا چون 10 روز ترایال استفاده میکنید و الان هم از لول 20 بیشتر نمیتونید برید جز کسانی حساب میشید که twink کردن ( داستانش مفصله ) این ادم ها XP رو لاک میکنن تا از یه لول بالاتر نرن , بعد متاسفانه یا خوشبختانه نمیتونن تو BG های معمولی برن , برای همینه که طول میکشه.

اینا چی هستن که میخواید بگیریشون

مانت های پرنده.

---------- Post added at 08:01 PM ---------- Previous post was at 08:00 PM ----------

نمردیمو گلدن کینگ هم دیدیم یکی داشت

خیلی وقت پیش یه نفر تو ارنا ( حدود یه هفته پیش ) سوارش بود. کف کردم :31:

loomina
15-04-2011, 20:09
مانت میخوای بیا اینو بگیر خیلی هم اسونه(!) :31:

اسمش invincible هست , یه مانتیه که واقعا افسانیه ایه , م از نظر داستانی هم از نظر توی بازی کلا داشتنش افتخاریه که فقط raider های معروف wow دارن.

این اسب در واقع همون اسب ارتاسه ک قبل و بعد از این که تبدیل به یک death knight بشه داشتش , اگر یادتون بیاد تو وارکرفت سه وقتی death knight شد یه اسب سوار بود و اون اسب همین اسبه ,
گرفتن این اسب واقعا اسون نیست , لازمش زدنه LK حداقل یک بار تو HC و بعد هم تو حالت 25 hc هست که دیگه خودتون حسابشو بکنید ! حالا تازه با زدنش یه drop chance یی تو مایه های 0.1% داره!

mehdisatss
15-04-2011, 22:27
کسی نبود ؟؟ :41:

amir.em
16-04-2011, 00:07
آره 10 روز trail رو داشتم میرفتم ولی الان با نسخه اصلی هم همین مشکل رو دارم
البته امروز صبح درست شد ولی الان بازم جوین نمیشه

یه سوال دیگه اینکه شما این copper که ماده اولیه آهنگری هست رو از کجا میخرید ؟ من هر جا رفتم کسی برای فروش نداشت

اینجا همه سرور های بلیزارد بازی میکنن ؟
یه سرور که ایرانی زیاد هست رو معرفی کنید ما هم بیایم اونجا

alireza853
16-04-2011, 00:24
من دنبال یه سرور میگردم که سخت باشه و به درد من که مبتدی ام بخوره ولی مجانی باشه چون الن پول تو دست و بالم نیست ولی بعدا اگه خدا بخواد blizzard بازی میکنم ، برای همین دنبال یه سروری ام که بازیم خوب بشه چون کسی رو نمیشناسم که wow بلد باشه !!!
اگه همچین سروری رو میشناسین بی زحمت بگین :10:

alireza853
16-04-2011, 00:25
اگه همچین سروری رو میشناسین بی زحمت بگین :10: s

..hamed..
16-04-2011, 09:41
مانت میخوای بیا اینو بگیر خیلی هم اسونه(!) :31:

اسمش invincible هست , یه مانتیه که واقعا افسانیه ایه , م از نظر داستانی هم از نظر توی بازی کلا داشتنش افتخاریه که فقط raider های معروف wow دارن.

این اسب در واقع همون اسب ارتاسه ک قبل و بعد از این که تبدیل به یک death knight بشه داشتش , اگر یادتون بیاد تو وارکرفت سه وقتی death knight شد یه اسب سوار بود و اون اسب همین اسبه ,
گرفتن این اسب واقعا اسون نیست , لازمش زدنه LK حداقل یک بار تو HC و بعد هم تو حالت 25 hc هست که دیگه خودتون حسابشو بکنید ! حالا تازه با زدنش یه drop chance یی تو مایه های 0.1% داره!

اینا رو چجوری میگیرین تو نقشه باید جای خاصی رفت و گرفتشون ؟؟
در ضمن کسی تو سرور deathwings نیست بهم کمک کنه . گیر کردم عکسش صفحه قبله .کسی نباشه مجبور میشم یه کاراکتر دیگه بسازم
در ضمن چطور میشه به یه نفر دیگه تو بازی طلا داد

alireza853
16-04-2011, 12:55
اگه همچین سروری رو میشناسین بی زحمت بگین

loomina
16-04-2011, 13:26
اینا رو چجوری میگیرین تو نقشه باید جای خاصی رفت و گرفتشون ؟؟
در ضمن کسی تو سرور deathwings نیست بهم کمک کنه . گیر کردم عکسش صفحه قبله .کسی نباشه مجبور میشم یه کاراکتر دیگه بسازم
در ضمن چطور میشه به یه نفر دیگه تو بازی طلا داد

نیاز به ساختن کاراکتر جدید نیست شما bag اولتو باز کن یه چیز سفید رنگی شبیه به سنگ هست که روش یه نقش ابی رونگه , اون رو بزن و منتظر باش کارشو بکنه.

این ها از یه جاهایی به اسم raid به دست میاد که چند نفره ( عموما 10 یا 25 ) میرن .
البته خیلی از این مانت ها از جاهای دیگه هم به دست میاد.