PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Scary Feelings
06-04-2011, 22:18
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینو بخونید :18: نوشته بدترین تانک پالادین هست , بعد تازه تانک شمن :18: بهتر از پالا هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Hossein813
06-04-2011, 23:04
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینو بخونید :18: نوشته بدترین تانک پالادین هست , بعد تازه تانک شمن :18: بهتر از پالا هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
اين سايت رو يك آدم نووووب به قوه n تاسيس كرده ! من ميشناسمش و خيلي هم fool هست.

loomina
06-04-2011, 23:08
haste و hit چی هستن؟

haste سرعته , که تو کلاس های مختلف متفاوته , تو DK اتک اسپید و rune regn رو سرعت میده و GCD , تو کلاس های مانا دار CD رو کم میکنه و مقدار تایم کست کردن.

hit هم که شانس ضربه زدن یا اسپل زدن به دشمن رو میگن hit chance یا همون hit .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینو بخونید :18: نوشته بدترین تانک پالادین هست , بعد تازه تانک شمن :18: بهتر از پالا هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

خضعبلات ( خظعبلاط؟ خظعبلات؟ خزعبلات؟ :31: ) مسخره ای به خرد مردم داده ها! این چیچیه اخه نوشته! تانک درویید بهش میگن هیلر دق مرگ کن این نوشته بهترین! :31:

ویرایش: هر چی گشتم یه جایی پیا کنم 2 تا فحش بدم اعتراض کنم پیدا نکردم! شما پیدا کردید بگید با هم یکم فحش بارشون کنیم! :31:
خدایی مسخره ترین و غلط ترین اطلاعات در مورد wow بود! مهران از این بهتر اطلاعات میده ((:

alireza853
06-04-2011, 23:26
deltax دمت گم که جواب دادی ، دادا یه چند تا سوال دیگه !!!
به نظرت من که میخوام wow بگیرم us بگیرم یا eu یا uk ؟
میخوام برم از یه گیم نت Wow بگیرم ، بعدش دادا wow خیلی پیچیدست بعضی جاها آموزش میده ولی اصطلاحات زیادی توشه ، به نظر من که میخوام یاد بگیرم چیکار کنم ؟

hadi_gamer
06-04-2011, 23:35
آقایونی که قرار بود تو کزاک گیلد بزنید من هنوز منتظرما.

---------- Post added at 12:35 AM ---------- Previous post was at 12:34 AM ----------

یه سوال هم دارم.این fly mount های بزرگ که رایدینگ 300 میخواد رو از کی باید خرید؟تو org جاش کجاست؟
برا orc dk چی پیشنهاد میکنید که بهش بیاد؟

loomina
06-04-2011, 23:38
میخوام برم از یه گیم نت Wow بگیرم ، بعدش دادا wow خیلی پیچیدست بعضی جاها آموزش میده ولی اصطلاحات زیادی توشه ، به نظر من که میخوام یاد بگیرم چیکار کنم ؟

ما یه دخالت کنیم تو کار استاد علی :31:

ورژن UK که راستش من نشنیدم تاحالا , در اصل EU هست که اروپاس و US که امریکاس , شما EU رو بگیرید قطعا بهتره.
اصطلاحات رو بهتره یکی باشه یادتون بده ( تو طول بازی هم توجه میشید بعضی هاشون رو ) ولی اگر یکی باشه یا همینجا سوال کنید سریع تر و بهتره.

---------- Post added at 11:38 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

آقایونی که قرار بود تو کزاک گیلد بزنید من هنوز منتظرما.

---------- Post added at 12:35 AM ---------- Previous post was at 12:34 AM ----------

یه سوال هم دارم.این fly mount های بزرگ که رایدینگ 300 میخواد رو از کی باید خرید؟تو org جاش کجاست؟
برا orc dk چی پیشنهاد میکنید که بهش بیاد؟

کلا رایدینگ 280 همه مانت هارو میرونه , اون 310% هم که خریدنیه میتونید از یه fly trainer تو ارگ یا تو دالاران بخرید , اون رو که خریدید با هر نوعی از مانت زمینی ( حتی مانت 60% هم سرعت 100% میرید و با هر نوعی از مانت پرنده سرعت 310% میرید. )

Scary Feelings
07-04-2011, 00:25
haste سرعته , که تو کلاس های مختلف متفاوته , تو DK اتک اسپید و rune regn رو سرعت میده و GCD , تو کلاس های مانا دار CD رو کم میکنه و مقدار تایم کست کردن.

hit هم که شانس ضربه زدن یا اسپل زدن به دشمن رو میگن hit chance یا همون hit .

خضعبلات ( خظعبلاط؟ خظعبلات؟ خزعبلات؟ :31: ) مسخره ای به خرد مردم داده ها! این چیچیه اخه نوشته! تانک درویید بهش میگن هیلر دق مرگ کن این نوشته بهترین! :31:

ویرایش: هر چی گشتم یه جایی پیا کنم 2 تا فحش بدم اعتراض کنم پیدا نکردم! شما پیدا کردید بگید با هم یکم فحش بارشون کنیم! :31:
خدایی مسخره ترین و غلط ترین اطلاعات در مورد wow بود! مهران از این بهتر اطلاعات میده ((:

عضو شو تغیرش بده پلیززز :دی

BursT
07-04-2011, 04:51
اینو بخونید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته بدترین تانک پالادین هست , بعد تازه تانک شمن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بهتر از پالا هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
آقا سوئ تفاهم شده...
این مال TBC هست که درست هست(shaman اگر تانک باشه بهتره پالادینه توی TBC....)و druid ها هم که همه می دونند توی TBC بهترین تانک ها بودند.

Hossein813
07-04-2011, 06:41
يه نفر به من نگفت چه سيستمي كاتا ساپورت ميكنه . رم 512 ميكشه ؟ :دي

Mobham69
07-04-2011, 08:40
آقا سوئ تفاهم شده...
این مال TBC هست که درست هست(shaman اگر تانک باشه بهتره پالادینه توی TBC....)و druid ها هم که همه می دونند توی TBC بهترین تانک ها بودند.
پسر خوب چرا داری چرند میگی کی گفته که Shaman تو TBC از Pala بهتر تانک میشه !:41::18::22:

---------- Post added at 09:37 AM ---------- Previous post was at 09:34 AM ----------

من که بهت توصیه میکنم که اگر برات زمان مهمه برو تو یه گیم نت حرفه ای (تو WOW حرفه ای )اونجا یاد بگیر:5:

---------- Post added at 09:40 AM ---------- Previous post was at 09:37 AM ----------

در ضمن بگو کجا میشینین(تو تهران-مشهد-....) اگه تو مسیرم بودی برات WOW رو تا 3.3.5a به طور کامل برات میارم که نری کلی پول بدی از گیم نت های گران فروش بخری...:10:

deltax
07-04-2011, 08:42
سلام,
میگم جناب deltax ببین یعنی دف و دودج و pary سوکت نباید برا تانک بندازیم؟؟! میشه def cap رو بگین چنده؟

من جناب نیستم همون deltax ....:دی
برا warr با pala رو 545 کافیه dk هم 555 البته این برا wotlk تو icc هست . بیشترش مهم نیست..ولی تو icc برا تانک stamina مهمه
برا پالادین dodge میخوای بندازی تو icc چیکار کنه؟پالا 40% block داره با shield گفتما:دی
تانک باید def رو از رو گیر بالا ببره...gem با enchant stamina بجز یکی دو مورد
اکثرا تو ایران eu بازی میکنن..بعدم فرق eu با us فکر کنم 100mb دانلوده
هادی جان شرمندتم تا اخر ماه مولتن ام ..اول برج میام بلیزارد بچسبیم به pve
haste با hit هم که دانیال گفت
راستی اینی که گفته شامن بهتره..اون برا ایلیدان تو یکی از phaz هاش شامن تانک میشه

Mobham69
07-04-2011, 08:44
چه کاری باید بشه؟میدونی def cap برای icc برا dk warr pala چقده؟تانک باید def با dodge با parry رو از رو gear بگیره
برادر من اگه همه ی سوکت ها رو Stamina بندازیم تانک میشه مثل یه بادکنک که توش فقط باده >>>:22:

deltax
07-04-2011, 08:51
برادر من اگه همه ی سوکت ها رو Stamina بندازیم تانک میشه مثل یه بادکنک که توش فقط باده >>>:22:

گفتم که باید از رو gear بگیری..اگه همه gear ت تانک باشه و پالا باشی 555 حدودا def باید داشته باشی اونم با 5.6 gs
به خدا ما همینجوری lich رو زدیم:دی..تو prienc blood هم 2 تا رو من میگرفتم چپی رو یه تانک dk
حالا تو تست کن اگه نشد با من...جون داداش2 ساله دارم بلیزارد تانک بازی میکنم..یا dk یا pala من هیچ موقع درباره warr نظر نمیدم چون بازی نکردم زیاد
هوی دانیال :دی استاد خودتی اخراجیه horde ..من درباره چیزی اطلاعات داشته باشم نظر میدم...تا حالا دیدی درباره warr یا lock صحبت کنم؟
استاد خودتی...فرار کن اخره برج میام بلیزارد :دی

Scary Feelings
07-04-2011, 09:01
برا warr با pala رو 545 کافیه dk هم 555 البته این برا wotlk تو icc هست . بیشترش مهم نیست..ولی تو icc برا تانک stamina مهمه
برا پالادین dodge میخوای بندازی تو icc چیکار کنه؟پالا 40% block داره با shield گفتما:دی
راستی اینی که گفته شامن بهتره..اون برا ایلیدان تو یکی از phaz هاش شامن تانک میشه
:دی ببین درکل یه راهنمایی کن ببین چی من ضعیفه:

آرمور 36k
Defense Rating 1k هست که البته دف شده 600
Dodge 33% - 652Rating
Parry 322 - 25%
Block 13% که البته 40% خودش اضاف کنی بیشترم میشه
Hp هم بدون باف 45.5
حالا به نظر تو من رو چی برم کار کنم؟

Mobham69
07-04-2011, 09:08
گفتم که باید از رو gear بگیری..اگه همه gear ت تانک باشه و پالا باشی 555 حدودا def باید داشته باشی اونم با 5.6 gs
به خدا ما همینجوری lich رو زدیم:دی..تو prienc blood هم 2 تا رو من میگرفتم چپی رو یه تانک dk
حالا تو تست کن اگه نشد با من...جون داداش2 ساله دارم بلیزارد تانک بازی میکنم..یا dk یا pala من هیچ موقع درباره warr نظر نمیدم چون بازی نکردم زیاد
هوی دانیال :دی استاد خودتی اخراجیه horde ..من درباره چیزی اطلاعات داشته باشم نظر میدم...تا حالا دیدی درباره warr یا lock صحبت کنم؟
استاد خودتی...فرار کن اخره برج میام بلیزارد :دی
شما یه خورده؟ حرفت خنده داره اینو از هر کسی هم که بپرسی بهت میگه ما هیچی از یه Wow باز حرفه ای دیگه سوال کن در ضمن Warr باید تمام سوکت ها رو رو Def ..Dodge کار کنی و ا جایی که ما میدونیم برای پالا هم Dodge میندازن هالا شما یه اسکرین شات از پالات بنداز ببینم چجوریه !!! اسم سرور هم باشه !:8::10:

deltax
07-04-2011, 09:44
شما یه خورده؟ حرفت خنده داره اینو از هر کسی هم که بپرسی بهت میگه ما هیچی از یه Wow باز حرفه ای دیگه سوال کن در ضمن Warr باید تمام سوکت ها رو رو Def ..Dodge کار کنی و ا جایی که ما میدونیم برای پالا هم Dodge میندازن هالا شما یه اسکرین شات از پالات بنداز ببینم چجوریه !!! اسم سرور هم باشه !:8::10:

عزیز شما راست میگی...به راهنمایی منم توجه نکن...من گفتم wotlk ...همه کارکترام هم تو امضام هست..البته 80 به بالا

IIIXSubZeroXIII
07-04-2011, 09:45
شوخی نکن :31:
احیانا با druid اشتباه نگرفتی( که البته اونم تمام State هارو از gear میگیره و کل سوکتاش Stamina س)دوستم با همین سوکتا icc 25 رو MT میکنه تا prince
در مورد warrام که بعد از Def cap فقط Stamina

آرمور 36k
Dodge 33% - 652Rating
Parry 322 - 25%
Hp هم بدون باف 45.5
اگه این باشه حرف نداره فقط رو Hp کار کن البته با buff 60k میشی تقریبا که عالیه!

deltax
07-04-2011, 09:50

آرمور 36k
Dodge 33% - 652Rating
Parry 322 - 25%
Hp هم بدون باف 45.5

ارمور مهم نیست چون تو plat پوشی..خود gearت بت armor میده
omg اگه هیروت پالاست 550 def کافیه..پالادین block مهمه...dodge تو icc زیاد کاری نمیکنه..پالادین من تو icc 75k بود..فکر کنم 560 هم def داشت با 5.950 gs

Mobham69
07-04-2011, 10:04
شوخی نکن :31:
احیانا با druid اشتباه نگرفتی( که البته اونم تمام State هارو از gear میگیره و کل سوکتاش Stamina س)دوستم با همین سوکتا icc 25 رو MT میکنه تا prince
در مورد warrام که بعد از Def cap فقط Stamina

شما خودت برا pala چی میندازی ؟؟؟ اگه همه رو Stamina کار میکنی که سخت در اشتباهی اصولا برای تانک یا dodge و یا def-parry کار میکنن حالا شما مختاری میتونی بری Str هم کار کنی !!!!! برو Stamina بنداز با HP حال کن !!:8::5::10::2:

---------- Post added at 11:04 AM ---------- Previous post was at 11:00 AM ----------

من با این که باید dodge....parry........... از رو gear گرفت به شرطی موافقم که gear هم gear باشه !!! بازم اینو قبول دارم که Deltax استاد ما هست :10:

BursT
07-04-2011, 10:22
پسر خوب چرا داری چرند میگی کی گفته که Shaman تو TBC از Pala بهتر تانک میشه ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من چیزی که به چشم دیدمو میگم.پالادین تانک توی TBC یک epic fail بود.برای همین این همه تغییر ساختارش دادند.

Scary Feelings
07-04-2011, 10:38
ممنون پس با این حساب باید یه jc یا ench کار کنم , 120تا استامینا اضاف :دی

ارمور مهم نیست چون تو plat پوشی..خود gearت بت armor میده
omg اگه هیروت پالاست 550 def کافیه..پالادین block مهمه...dodge تو icc زیاد کاری نمیکنه..پالادین من تو icc 75k بود..فکر کنم 560 هم def داشت با 5.950 gs
ممنون پالا منم تو مولتن نل هست,5.8 همه میگن دفت زیادیه:دی برم یه خورده سوکتا رو تغیر بدم پس

loomina
07-04-2011, 12:48
آقا سوئ تفاهم شده...

تازه اونم که وارلاک هم انجام میده پس لابد وارلاک هم بهتره! ((:

من چیزی که به چشم دیدمو میگم.پالادین تانک توی TBC یک epic fail بود.برای همین این همه تغییر ساختارش دادند.

من از TBC چیزی یادم نمیاد! یعنی نبودم که بخواد یادم بیاد ولی تا اونجایی که من میدونم دیگه والا شمن نمیرفت تانک کنه.

deltax
07-04-2011, 13:08
تازه اونم که وارلاک هم انجام میده پس لابد وارلاک هم بهتره! ((:

من از TBC چیزی یادم نمیاد! یعنی نبودم که بخواد یادم بیاد ولی تا اونجایی که من میدونم دیگه والا شمن نمیرفت تانک کنه.

تو lvl 70 شامن انجام میداده..زیر الیدان..من اون سایتو نخوندم..ماله منم نیست :دی ولی شاید منظورس یه boss خاص بوده

hadi_gamer
07-04-2011, 13:13
کلا رایدینگ 280 همه مانت هارو میرونه , اون 310% هم که خریدنیه میتونید از یه fly trainer تو ارگ یا تو دالاران بخرید , اون رو که خریدید با هر نوعی از مانت زمینی ( حتی مانت 60% هم سرعت 100% میرید و با هر نوعی از مانت پرنده سرعت 310% میرید. )
من منظورم ترين كردن نبود.خود اون اژدها بزرگا رو ميگم از كجا ميخرن.

IIIXSubZeroXIII
07-04-2011, 13:46
شما خودت برا pala چی میندازی ؟؟؟ اگه همه رو Stamina کار میکنی که سخت در اشتباهی اصولا برای تانک یا dodge و یا def-parry کار میکنن حالا شما مختاری میتونی بری Str هم کار کنی !!!!! برو Stamina بنداز با HP حال کن !!:8::5::10::2:

---------- Post added at 11:04 AM ---------- Previous post was at 11:00 AM ----------

من با این که باید dodge....parry........... از رو gear گرفت به شرطی موافقم که gear هم gear باشه !!! بازم اینو قبول دارم که Deltax استاد ما هست :10:
مزه نریز ، من فقط warr تانک کردم ولی تا دلت بخواد تانک inspect کردم :31:
در مورد این جمله زیبای gear هم gear باشه ،نکنه میخوای با آِتم های dung normal بری icc تانک کنی!؟
ما که با کسی دعوا نداریم حالا ، be happy

Hossein813
07-04-2011, 14:41
اكثرا EU بازي ميكنن كه ميشه (EnGb ) در ضمن براي پتچ 3.3.5a خيلي پول بدي به اندازه DVD ها معمولا 4 تاست يا 3 تا. 1000 تومن به هر DVD بده

Hossein813
07-04-2011, 14:44
من دیروز یک جا تو اینترنت به انگلیسی خوندم سازندش گفته بود بازی رو می خوان کاری کنن دیگه همه مجانی بازی کنن .نرن کارت بخرن دیگه.ولی نگفته بود از کی بلیزارد مجانی میشه.کسی اینجا می دونه از کی این کارو می کنن?
كجا خواندي ؟
لينكش رو بده. بليزارد اخبارش رو توي سايت هاي اصلي خودش قرار ميده معمولا!

loomina
07-04-2011, 15:46
من منظورم ترين كردن نبود.خود اون اژدها بزرگا رو ميگم از كجا ميخرن.

یکم راهنمایی؟ اژدهای بزرگ زیاد داریم اخه :31:
drake of ..... sands?
...... proto drake?
اژدها ICC!?
یا چیز دیگه؟

hossein2801
07-04-2011, 16:21
تو lvl 70 شامن انجام میداده..زیر الیدان..من اون سایتو نخوندم..ماله منم نیست :دی ولی شاید منظورس یه boss خاص بوده

وارلاک تانک میشد تا جایی که یادمه به خاطر shadow resist ی که داشت

---------- Post added at 04:21 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

همه تو wotlk استامینا میزاشتن کسی هم dodge نمیزاره همون Agility هم dodge میده هم Crit پس چرا dodge بزارن؟ البته تو Wotlk الان اینطور نیست

الانم همه استامینا میزارن و mastery

..hamed..
07-04-2011, 17:16
اقا این به این عکس نگاه کنین ببینید که این چی هست که من جلوش وایسادم ماوس رو هم که روش میبرم یه علامت چکش مانندی میاد که وقتی راست کلیک میکنم کار نمیکنه یه چیری مینویسه که الان یادم نیست وقیقا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و این که تو بازی dragon age یه قسمت بود که خیلی شبیه قسمت تلنت این بازی بود با این تفاوت که وقتی تو دراگون ایج قابلیت های کاراکتر رو بالا میبردیم عکس اون قابلیت (قابلیت هایی مانن شلیک گلوله اتشین یا منجمد کردن دشمنان یا ... ) پایین صفحه میومد و میشد موقع جنگ رو اون قابلیت کلیک کرد تا ازش استفاده کنه و دشمنو اتیش بزنه یا منجمدش کنه ولی وقتی تلنتهای این بازی رو فعال کردم اتفاق خاصی نیفتاد و چیزی اضافه نشد منم که کاراکترم الان لول 28 شده ولی هیچ فایلیت جدیدی به دست نیاورده
مثلا به این عکس توجه کنید که کل صفحه کم مونده پر بشه با قابلیتهای کاراکتر :
و یه سوال دیگه این که تو چند صفحه قبل یکی یه سایت برا چیدن تلنت خواسته بود حالا چه چیز چیدن این تلنتها سخت و حساب شده هست که به سایت احتیاج هست من تا لول 26 از این تلنت ها بی خبر بودم و همین جوری شانسی روشون کلیک کردم و اتفاقی هم نیافته یعنی مرتکب اشتباه شدم و چه چیزهایی رو باید رعایت میکردم تو چیدن این تلنت ها
و اخرین سوال هم اینه که چه راههایی برا ارتقای لول کاراکتر هست یادمه یکی بهم گفت که تنها کشتن و انجام ماموریتهای مختلف تنها راه نیست

IIIXSubZeroXIII
07-04-2011, 17:18
واسه عکس بالا یی باید mining داشته باشی!
واسه پایینی هم باید بری پیش ترینر کلاست

..hamed..
07-04-2011, 17:26
واسه عکس بالا یی باید mining داشته باشی!
واسه پایینی هم باید بری پیش ترینر کلاست

عزیز من تازه کارما
یه جوری بگو که منظورتو متوجه بشم
mining چیه و از کجا پیداش کنم و کلاست یعنی چی و اونو از کجا پیدا کنم و چجوری ازش استفاده کنم

Hossein813
07-04-2011, 17:33
عزیز من تازه کارما
mining چیه و از کجا پیداش کنم و کلاست یعنی چی و اونو از کجا پیدا کنم و چجوری ازش استفاده کنم
mining يه كار هست كه باهاش به معادن دست پيدا ميكني كه براي اكثر كار هاي ديگه مورد استفاده قرار ميگيره .
كلاست يعني چي :دي كلاس شامل rogue, hunter , druid , mage , warrior , paladian , warlock, priest , deathknight ميشه بسته به كلاس شما . يه سري Trainer وجود داره كه لول ها و توانايي هاي كلاس شما رو بهتون ياد ميدن. كه توي شهر هاي اصلي هستند.
اگه بازم مشكلي بود بگو كه با عكس نشونت بدم.

IIIXSubZeroXIII
07-04-2011, 17:40
عزیز من تازه کارما
خوب این بازی توضیحات زیاد داره منم الان خسته ام :31:
این لینکو نگاه کن کلی از چیزا میاد دستت

تو تاپیک سرچ کنی بازم هست!
فقط من موندم با heroic strike چطوری رفتی لول 28 بدون train :10:

Mobham69
07-04-2011, 17:45
من یه نصیحت برادرانه به بعضی ها میکنم : جونه هرکی دوست دارین انقدر چرندیات نیگین : کجا تو یه سرور آدم واری شده که شما یه shaman ..lock تانک بشه :18:

Mobham69
07-04-2011, 17:51
عزیز من تازه کارما
Mining به فارسی میشه معدنچی گری و برای اینکه این سنگ جلوت رو بتونی ازش بهره برداری کنی باید مهارت معدنچی گری رو داشته باشه !
راه بدست آوردن این مهارت:میری به شهر Stormwind و اونجا یه محافظ شهر رو پیدا کن بهد ازش محل آموزش این مهارت رو سوال کن اونم برات تو نقشه علامت میزاره
از همون محافظ میتونی جای ارتقا لول رو هم سوال کنی بازم هر سوال دیگه داشتی درخدمتم!:10:

..hamed..
07-04-2011, 18:10

heroic strike چیه ؟:31::31::31:
train چی هست و چطوری میتونم ازش استفاده کنم

Scary Feelings
07-04-2011, 18:17
عزیز تراین یعنی آموزش و یاد گرفتن , وقتی تراین میکنی یه سری قابلیت های جدید پیدا میکنید , و میتونی باهاشون سریع تر بکشی
اون mining هم یه شغل هست که درکل برای هردوی این کارا باید بری توی یه شهر بزرگ مثل Stromwind City , از اونجا برو پیش یه سرباز صفر , خودش یه لیست بت میده,Class Trainer رو انتخاب میکنی , بعد Warrior , بعد یه پارچه قرمز محل اون طرف رو نشونت میده , میری اونجا و پیش طرف تراین میکنی

loomina
07-04-2011, 18:53
من یه نصیحت برادرانه به بعضی ها میکنم : جونه هرکی دوست دارین انقدر چرندیات نیگین : کجا تو یه سرور آدم واری شده که شما یه shaman ..lock تانک بشه :18:

عجب گیری هستی! بابا بخون خب پست رو تا میبینه گفتن وارلاک تانک میاد نصیحت برادرانه میده!الان برای این که جنابالی روشن شی دوباره تکرار میکنم

وارلاک سر ایلیدن تانک میشد
وارلاک سر باس ایلیدن تو black temple یه فازش تانک میشد!
دیگه شفاف تر؟

Scary Feelings
07-04-2011, 19:01
بابا بیخیال :دی یه نوبی یه حرفی زد بعدشم معلوم شد اصلش چی بود تموم شد رفت :دی
میگم مثلا من mining رو کامل کردم 60تا استامینا داده , اگه del کنم mining رو , استامیناها هم پاک میشه؟؟

hossein2801
07-04-2011, 20:12

شما tbc ایلیدن try کردی که ابراز احساسات میکنی؟

deltax
07-04-2011, 21:20

منم یه نصیحت میکنم ...فقط درباره چیزی که اطلاعات داری اظهار نظر کن..نه هر چیزی...
10 بار گفتیم منظور طرف یه boss خاص بوده شاید..تو icc پیش بلود پرینس بعضی وقتا سمت چپی رو lock تانک میکنه..اینم یه مثال تازه البته برا wotlk

BursT
07-04-2011, 23:42
وارلاک سر فاز چهارم ایلیدن باید تانک کنه.
برای دفعه ی اول در دنیا یک جوان ایرانی به نام آقا نریمان در گیلد nihilum (گیلد کونگن)اینکارو کردند و تونستن ایلیدن رو بزنند(یک دست یه هورا:D)
شمن هم مثل پالادین تانک حساب نمی شده توی TBC (واقعا تانک هاشون ضعیف بود)ولی توی aggro نگه داشتن کمی بهتر از پالادین بود.من با تانک شمن TBC و Old رفتم .با تانک پالادین هم TBC رفتم.به قدری تانک پالادین crushing می خورد که خدا می دونهX_X
همونجور که دوستمون هم گفتند توی WoTLK سر باس council وارلاک تانک می کرد

..hamed..
07-04-2011, 23:47

heroic strike چیه که شما موندین چطور من بدون اون تا لول 28 رفتم :20:

در ضمن من این traner رو پیدا کردم یعنی هی میدیدمش ولی کاری انجام نمیداد مثلا این عکس رو ببینید همشون غیر فعال هستن و نمیشه هیچ کدومشونو خرید

BursT
08-04-2011, 06:06
این trainer مد نظر نیست.
باید بری پیش یک گارد و از توی شاخه ی class trainers مال warrior رو انتخاب کنی.
هر کاراکتر می تونه 2 تا شغل اصلی داشته باشه و این کسی که توی عکس هست enchanter trainer هست

..hamed..
08-04-2011, 08:19
این trainer مد نظر نیست.
باید بری پیش یک گارد و از توی شاخه ی class trainers مال warrior رو انتخاب کنی.
هر کاراکتر می تونه 2 تا شغل اصلی داشته باشه و این کسی که توی عکس هست enchanter trainer هست
پیداش کردم بابا !!!!!!!!!
سربازه نقشه رو علامت زد و منم رفتم پیش همون یارو اونم منو پاس داد به storm...city (همون قلعه بزرگ ) اونجا هم با یکی که فلشه نشونش میداد حرف زد و اون یه ماموریتی داد و الان توش موندم یعنی دو سه نفر به محلی که تو عکس میبینین اومدن و یه کلید هست که باید یکی رو کشت و اونو به دست اورد و با اون کلید یه جعبه رو باز کرد و یه ایتمی رو برداشت تا ماموریت تموم بشه تا من بدونم اخر این traning نصیب ما میشه یا نه ولی وقتی کلید رو بدست میاریم و جعبه رو باز میکنیم هیچی توش نیست !!!!!!!!!!!! اونجا 2 نفر دیگه هم اومدن که اونا هم مشکل منو داشتن (نمیدونین با چه مصیبتی دارم با دیگر بازکنان انگلیش حرف میزنم :31: :31: :31: )

Scary Feelings
08-04-2011, 08:43
بابا تو داری دوره خودت میچرخی,پیشنهاد میکنم یا انگلیسیت رو خوب کن, یا 2-3 روز برو گیمنت بازی کن :دی کدوم سرور بازی میکنی؟, اون تراینر برای بعضی کلاس ها کوست میده,بعدشم تو الان تراین کردی , تراین که میکنی همون لول 1 2 3 4 و ایت چیزا بت میرسه,اون 6 هم اگه رو سر آیتمایی که اسمشون سبز رنگ هست بزنی بهت یه چیزایی میده میتونی بفروشیشون

..hamed..
08-04-2011, 10:13
بابا تو داری دوره خودت میچرخی,پیشنهاد میکنم یا انگلیسیت رو خوب کن, یا 2-3 روز برو گیمنت بازی کن :دی کدوم سرور بازی میکنی؟, اون تراینر برای بعضی کلاس ها کوست میده,بعدشم تو الان تراین کردی , تراین که میکنی همون لول 1 2 3 4 و ایت چیزا بت میرسه,اون 6 هم اگه رو سر آیتمایی که اسمشون سبز رنگ هست بزنی بهت یه چیزایی میده میتونی بفروشیشون

من تو نوار پایین که عکی اون کاراکتره هم هست رو یکی از ایکن ها کلیک کردمو یه پنجره ای باز شد و اونارو با ماوس گرفتم کشیدم انداختم تو نوار پایین و همون جا هم موندن و دیگه نتونستم برشون دارم (یکیش تکراری شده 1 با 5) اینم عکسش که اینجا رو من دسکاری نکردم و همین جوری بود فقط با ماوس کشیدمشون و گذاشتم تو نوار پایینی

ولی انصافا بازی سخته ریزه کاری داره خیلی خیلی :13::19: اینحا تو ارومیه هم کسی تو گیم نت واو بازی نمیکنه :41:

در ضمن من سرور deathwingX12 سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بازی میکنم

Black-Ninja
08-04-2011, 11:29
پیشنهاد میکنم یک مدت توی سرور ایرانی بازی کن حداقل بهت کمک کنن !

Muradin
08-04-2011, 11:36
از بچه هایی که مولتن بازی میکنن کمک بگیر چیزای اولیه رو تو خود بازی بهت یاد بدن!

..hamed..
08-04-2011, 11:38
اگه باشه که عالی میشه ادرس یکیشو که بازی کننده زیاد داره روبدی ممنون میشم

---------- Post added at 12:38 PM ---------- Previous post was at 12:37 PM ----------

از بچه هایی که مولتن بازی میکنن کمک بگیر چیزای اولیه رو تو خود بازی بهت یاد بدن!

اقا من تازه کارم و شما که جواب میدین یه سوال دیگه میشه برام جواب شما.
مولتن چی هست ؟؟:31::31::31::31: از کجا پیداشون کنم
اصلا خودت یکیشو بهم معرفی میتونی بکنی

AMIR_TO
08-04-2011, 11:48
مولتن یک سرور که شما هم خودت داری توش بازی میکنی البته تو ریلمه دسوینگ
من تو سارگراس هستم(اینم یکی دیگه از ریلم هاست)
خواستی بیای سارگراس من کمکت میکنم

..hamed..
08-04-2011, 12:35
باشه میام
حالا چطوری شما رو پیدا کنم و کی ها ان میشی بگو تا هر وقت ان شدی منم بیام

Muradin
08-04-2011, 12:57
عزیزم من اومدم بهت راهنمایی کنم ولی مثل اینکه wisper دادن هم بلد نیستی:دی

hadi_gamer
08-04-2011, 13:14
یکم راهنمایی؟ اژدهای بزرگ زیاد داریم اخه :31:
drake of ..... sands?
...... proto drake?
اژدها ICC!?
یا چیز دیگه؟
نمیدونم مگه همه رو یه npc نمیفروشه؟
یه چیزی که به orc dk بیاد.

Mobham69
08-04-2011, 13:18
منم یه نصیحت میکنم ...فقط درباره چیزی که اطلاعات داری اظهار نظر کن..نه هر چیزی...
10 بار گفتیم منظور طرف یه boss خاص بوده شاید..تو icc پیش بلود پرینس بعضی وقتا سمت چپی رو lock تانک میکنه..اینم یه مثال تازه البته برا wotlk
من در این رابطه کاملا مطلع هستم....جان هر کی رو که دوست داری لطفا نگین shaman..lock تانک میشه ..حالا برای هر باسی!
این طوری مردم فکر میکنن شما نوب تشریف دارین! پس خودتون رو الکی خراب نکنین!:2::33:

..hamed..
08-04-2011, 13:52
عزیزم من اومدم بهت راهنمایی کنم ولی مثل اینکه wisper دادن هم بلد نیستی:دی

خوب بگو که چطوری باید ویسپر بدم !:5: و ممنون که به سوالهام توجه میکنید:46:

Muradin
08-04-2011, 13:56
گفتم تو بازی بهت چجوری باید ویسپر بدی!!:دی
ولی فک کنم نفهمیدی:دی

ببین ویسپر میخوای بدی باید بزنی
w esme bazikon/

بعد اینکه ویسپر دادی با زدن enter میتونی دوباره ویسپر بدی:دی
اگرم یکی بهت ویسپر داد خواستی جواب بدی دکمه R رو بزن

loomina
08-04-2011, 14:09
من در این رابطه کاملا مطلع هستم....جان هر کی رو که دوست داری لطفا نگین shaman..lock تانک میشه ..حالا برای هر باسی!
این طوری مردم فکر میکنن شما نوب تشریف دارین! پس خودتون رو الکی خراب نکنین!:2::33:

شما حالت خوب نیست برو یه چرخ بزن بیا دوباره بخون یا بگو یکی بیاد برات تفسیر کنه!!! یا شایدم یه مترجم نیاز داشته باشی!!

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:05 PM ----------

General

Honor is now purchasable from the Justice Commodities Vendor at 250 Honor per 375 Justice.
Justice is now purchasable from the Honor Commodities Vendor at 250 Justice per 375 Honor.
Conquest is now purchasable from the Valor vendor at 250 Conquest per 250 Valor.

و قابل توجه که honor میزانش x2 شده یعنی دو برابر انر میده هر BG یا هر kill.

Raids & Dungeons

The Dungeon Finder: Call to Arms will now identify which class role is currently the least represented in the queue, and offer them additional rewards for entering the Dungeon Finder queue and completing a random level-85 Heroic dungeon.

The least represented class icon will show within the Dungeon Finder to indicate the role that is eligible to earn the bonus reward.
Players must queue solo with the currently indicated least represented class (by the system) and complete the dungeon up to and including the final boss in order to be eligible for the bonus reward.
The bonus reward will be displayed to eligible (system identified as least represented) classes within the UI.
Once the dungeon is completed the eligible player will receive a goodie bag with various potential rewards including: gold, rare gems, non-combat pets, and (very rare) mounts.

deltax
08-04-2011, 14:14

منم تو wowscape ایلیدان رو تکی با