PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

loomina
09-10-2010, 21:14
Look
اگه یه لول 80 داری Book رو بخر binds to account هست ، میل کن به آلتت .

اگه نه باید 78 باشی !

-------

حالا چی شد آلکسترسزا مرد ؟

بعد اینا هیل ندارن؟

باگم زیاد داشت الکس یهو میپره رو اژدها در حالت مرده lol

بزار تیریپه خودت صحبت کنم
lvl 77 you mean lolz =))))))))

ضمنا نلثاریون یه زمانی رییس دوم Dreanor بود ، جریان چیه ؟

حسین بیا یاهو

خب شدی نه؟ رییس دوم درانور !؟ اصلا میدونی این چیه که گفتی؟ خخخخخ

ببخشید میشه بگید کجا به من معرفی شده؟ پست شماره ی چند هست؟

چندین صفحه پیش بعد درخواست دومتون گفتن بچه ها. الانم که دوباره جواب دادن خدمتتون

ما آخر نفهمیدیم حجت همش داره به آلی فوش خار و مادر میده همش هم دیدیمش با البیس تو گلوبال داره قار قار میکنه بی جی هم میره رید هم میره
من نفهمیدم آخر!!

اخرشم نمیفهمی بیخود زور نزن :)

Muradin
09-10-2010, 21:21
Molten-wow = مضخرف ترین سرور
توصیه نمیشه
هر سروری که حجت توش بازی نمیکنه = مضخرف ترین سرور

Zende
09-10-2010, 21:40
اه اه خوبه من رفیق دارم ماشالله ماشالله نه که این حجت هر روز منو میبره eot فارم
خودمو (ج .... ر ....) دادم تونستم یه t9 امروز بگیرم:| اونم هند:|
اونم تانیک:دی
رفتم تو کار تایتانیک:دی

G.D.ragon.Ir
09-10-2010, 21:50
Molten-wow = مضخرف ترین سرور
توصیه نمیشه حداقل چندتا از دلایلتون رو مینوشتید و یک سرور خوب هم معرفی میکردید (هرچند فکر نکنم سرور خوبی بجز بلیزارد وجود داشته باشه (یا مشکل جمعیت دارند, یا باگ زیاد دارند و...))

HoJJaT_007
09-10-2010, 22:07
هر سروری که حجت توش بازی نمیکنه = مضخرف ترین سرور
cool story bro u can right a book
gd مضخرفه واسه چی اومدی تو یه مدت

ما آخر نفهمیدیم حجت همش داره به آلی فوش خار و مادر میده همش هم دیدیمش با البیس تو گلوبال داره قار قار میکنه بی جی هم میره رید هم میره
خودتم میگی هوردا نوبن :دی

یارو تو بی جی 4 تا دمولیشر هستند به player اتک میده
کلا نوب همه جا هست همین فرومم نوب داره میدونید کیه خیلی هم نوب بزرگیه .

HoJJaT_007
09-10-2010, 22:15
حداقل چندتا از دلایلتون رو مینوشتید و یک سرور خوب هم معرفی میکردید (هرچند فکر نکنم سرور خوبی بجز بلیزارد وجود داشته باشه (یا مشکل جمعیت دارند, یا باگ زیاد دارند و...))
الان میرم بخوابم فردا یادم بنداز 50 تاشو با حسین بگیم

مگه GD چیش بده ؟
PH هم رفته بود سرور دیگه یعنی میخواد بره همون بهتر کیک کرد

loomina
09-10-2010, 23:23
cool story bro u can right a book
gd مضخرفه واسه چی اومدی تو یه مدت

خودتم میگی هوردا نوبن :دی

کلا نوب همه جا هست همین فرومم نوب داره میدونید کیه خیلی هم نوب بزرگیه .

خخخخخخخ تورو خدا right رو برو خخخخ :39:
خودت داری میگی یه مدت , پس یعنی یه مدت اومده دیگه نیومده چون فهمیده خوب نیست خخخخ

loomina
10-10-2010, 01:52
اقا این یعنی چی دقیقا , منظورش چیه؟ مشکوک میزنه!

How are you going to address people using the TCPAckFrequency registry ---- to "lower" their ping? Are you going to disable it in-game, similar to how you handled the nagle algorithm?
The server now enforces the actual global cooldown value, whereas in the past it allowed a .4 sec slush. So, instead of having a slush factor that let somebody cast a bit early, it now catches the request, waits until the cooldown has actually completed, then casts the spell for you (the queue'd ability) at the soonest possible time

نکنه باعثه لگه بیشتر برای ما اینترنت ترکیده ها شه؟ :31:

loomina
10-10-2010, 01:57
بیچاره nihility شد نفر 7 ام! دیروز یه چند تا عکس باهاش انداختم :31: امروزم شانسی همین کسیو که لینکشو پایین میدم دیدم! خیلی شانسی وایساده بود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

الان این نفر اول کزاکه از نظر GS . و قابل ذکر هم هست که DKهست!

hossein2801
10-10-2010, 08:57
ریلم frostwolf مولتن الان بهترین هستش

G.D.ragon.Ir
10-10-2010, 11:20
مگه GD چیش بده ؟ مشکلش جمعیتش هست. موقع نوشتن این پست تو هرکدوم از ریلم های مولتن 3000 نفر "آن" بودند ولی GD فقط 500 نفر "آن" داشت (دیروز تو زمانی که تمام ریلم های مولتن 3500 فول بودند و کلی هم تو صف انتظار, GD فقط 1100 نفر "آن" داشت) برای من جمعیت فاکتور مهمی هست (بخاطر همین از GD رفتم)

IIIXSubZeroXIII
10-10-2010, 12:38
مشکلش جمعیتش هست. موقع نوشتن این پست تو هرکدوم از ریلم های مولتن 3000 نفر "آن" بودند ولی GD فقط 500 نفر "آن" داشت (دیروز تو زمانی که تمام ریلم های مولتن 3500 فول بودند و کلی هم تو صف انتظار, GD فقط 1100 نفر "آن" داشت) برای من جمعیت فاکتور مهمی هست (بخاطر همین از GD رفتم)
جمعیت زیاد خوبه ولی دیگه مولتن بیش از حد جمعیتش زیاده!
چند شب پیش 800 تا تو صف داشت دقیقا هر 10 ثانیه 1 نفر کم میشد حالا حساب کن کی نوبت من میشد:5:

G.D.ragon.Ir
10-10-2010, 12:54
جمعیت زیاد خوبه ولی دیگه مولتن بیش از حد جمعیتش زیاده!
چند شب پیش 800 تا تو صف داشت دقیقا هر 10 ثانیه 1 نفر کم میشد حالا حساب کن کی نوبت من میشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همونطور که قبلآ گفتم و خودتون هم میدونید, سرور خوب و رایگان وجود نداره. اگه سرور رایگانی وجود داشت که از همه لحاظ عالی بود, دراونصورت باید به شعور افرادی که برای بازی تو بلیزارد پول پرداخت میکنند, شک کرد :13:

Mehran Gamer
10-10-2010, 13:02
به نظر من هر سروری که جمعیتش متوسط باشه مثل GD و لاگ نداشته باشه واسه من بهتره ... ، اگه جمعیت زیاده باشه هم لاگی میشه ، هم تو بعضی Quest ها مشکل ایجاد میشه که نفر قبلی اونو کشته و ... ، مولتن مزخرف ترین سروره ، قبلا تو مولتن بودم ، حالم بهم خورد ، نمیخوام زحمتم بیفته دست آمریکایی ها ... ، لا اقل GD تو اروپاست ...

HoJJaT_007
10-10-2010, 13:25
TCPAckFrequency registry
WTF?

چه سوتی دادم RIGHT A Book rofl

ساعت 11 تایپ کنی همین میشه

به نظر من هر سروری که جمعیتش متوسط باشه مثل GD و لاگ نداشته باشه واسه من بهتره ... ، اگه جمعیت زیاده باشه هم لاگی میشه ، هم تو بعضی Quest ها مشکل ایجاد میشه که نفر قبلی اونو کشته و ... ، مولتن مزخرف ترین سروره ، قبلا تو مولتن بودم ، حالم بهم خورد ، نمیخوام زحمتم بیفته دست آمریکایی ها ... ، لا اقل GD تو اروپاست ...

cool story
مولتن آمریکا نیست ایرانه
اون لاگ نیست لگه
کوئستاشم respawn میشن

حتما دانلود کنین ، خیلی قشنگه ... مخصوص درس خون ها و کسانی که همیشه امید برای موفقیت دارند ...
فارسیتم مثل انگلیسیت ! درس خون ها؟

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

مشکلات Molten-WoW از نظر کارشناسان گرامی :خخخخخخخخخخخ

1- سرور جهت پول ایجاد شده ، فکر کردید واسه چی صف داره ؟ ها
صف داره ، 8 دلار میدی دیگه صف نداره این یعنی توانایی داشتن آنلاین 7-8 هزار نفر توی یه Realm هم داره اما به خاطر $$$ اینکارو نمیکنه Kaer بیشرف !
2- Mangos هست و با اینکه الان با Trinty Custom شده اما بازم Mangos هستش توش ،
3- Siege Weapons کار نمیکنه ، مثلا باس اول اولدار یا کلا Sota
4- باتل گراند Wintergrasp رو نداره .
5- وعده های الکی هم که میدونید.
زمانی که من و حسین اونجا بودیم (ما از اولین روز رفتیم) میگفتن TOC 1-2 هفته دیگه میاد بعدش 1 ماه شد نیومد 2 ماه شد نیومد باس اول ICC دادن TOC نیومد
بعد 1-2 ماه TOC اومد تازه اونم میگن FC و انوب آراک باگند و باگای زیادی پیدا شد مثلا همین که حسین میگه بدون وایپ یه گیلدی زده حتی بدون اینکه کسی بمیره ، (TOGC 25) اینو Pargorn به زور زدش !
6- شنیدم icc باگ هست نمیدونم کلا
7- سرور 3x ولی نصف کوئستا شایدم 75% باگ هستش.

HoJJaT_007
10-10-2010, 13:39
مشکل جمعیت gd هم 1100 تا آنلاین بود یه روز

به زودی شاهد 3کیلو آنلاین توی gd باشید

Mehran Gamer
10-10-2010, 13:59
WTF?

چه سوتی دادم RIGHT A Book rofl

ساعت 11 تایپ کنی همین میشه

cool story
مولتن آمریکا نیست ایرانه
اون لاگ نیست لگه
کوئستاشم respawn میشن

فارسیتم مثل انگلیسیت ! درس خون ها؟

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ
.

خاک تو سرت کنن بی سواد مولتن آمریکاست .
لاگه نه لگ بی سواد 14 ساله ...
وقت میخواد ...

راستی اینو از کجا دیدی ؟

من اینو تو 1 دقیق بعد از نوشتنم پاک کردم ، معلومه اون آکانت هم مال خودته ... برو درستو بخون بچه 14 ساله ، خیلی سریع به بلوغ رسیدی... با این حرف های بزرگ تر از سن خودت ، ادبم یاد بگیر ... احترام خودتم نگه دار ، وقتی رو میدم هم پر رو یا روفرشی نشو ... کاریت ندارم ، خودت میای مسخره میکنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، معلومه یه مرض ژنتیکی داری ...

G.D.ragon.Ir
10-10-2010, 14:05
به نظر من هر سروری که جمعیتش متوسط باشه مثل GD و لاگ نداشته باشه واسه من بهتره ... ، اگه جمعیت زیاده باشه هم لاگی میشه ، هم تو بعضی Quest ها مشکل ایجاد میشه که نفر قبلی اونو کشته

به زودی شاهد 3کیلو آنلاین توی gd باشید الان که جمعیت GD کمه, جمعیت زیاد عیب محسوب میشه. از یک طرفی هم دوست دارید یک روزی 3کیلو آنلاین توی gd باشه!!!

7- سرور 3x ولی نصف کوئستا شایدم 75% باگ هستش. من که به مشکل خاصی تو این زمینه برنخوردم. البته قبول دارم ماموریت مربوط به زنده کردن مرده (پالادین - انسان) اول باگ بود ولی همون هم برطرف کردند. شاید چون شما اون اوایل بازی میکردید اینطور بود

مولتن مزخرف ترین سروره ، قبلا تو مولتن بودم ، حالم بهم خوردمنم قبلآ GD بودم ولی الان نیستم, پس الان باید بگم GD مزخرفترین سروره!!!

akharwarbaz
10-10-2010, 14:18
خوب منم google translator رو قبول ندارم :31:
اصلا به این سیستمهای کامپیوتری نمیشه اعتماد کرد
گوگل هم rouge رو روژ تلفظ میکنه اونم کشیده پس ما اشتباه میکنیم میگیم روگ؟

برادر من گوگل هم روگ ميگه شما rogue رو نوشتي rouge كه اونطوري تلفظ ميكنه..ولي در مورد قسمت بلد شده باهات موافقم

G U L D A N
10-10-2010, 14:18
سلام
منم یه مدت کمی تو GD بازی کردم !
چند تا مشکل داشت این سرور:
1. گاردهاش همه نوبند (هیچ جایی رو نشون نمی دن !)
2. از sw گرفته تا dalaran مثل شهر ارواح می مونه !
یه مزیتی هم که داشت من عضو گیلدی بودم که حجت جان معرفیم کرده بود
تو این گیلد اول بسم ا... یه bag 22 تایی بهم دادن که تو . . . . عروسی بود ! ! ! لول

بهترین سرور bliz هستش که واقعا این دوستم grandspell خیلی حال داد بهم
بعد از bliz فقط و فقط magic wow هم نسبتا شلوغه هم . . . .

loomina
10-10-2010, 14:19
وقت میخواد ...
...

نه انگار مطمئن شم این یه چیزیش میشه!:39:

Muradin
10-10-2010, 14:46
2. از sw گرفته تا dalaran مثل شهر ارواح می مونه !
یه مزیتی هم که داشت من عضو گیلدی بودم که حجت جان معرفیم کرده بود
تو این گیلد اول بسم ا... یه bag 22 تایی بهم دادن که تو . . . . عروسی بود ! ! ! لول
من قبل اینکه بن بشم از این گیلد 15k گلد چاپیده بودم:دی:دی

Zende
10-10-2010, 14:50
خودتم میگی هوردا نوبن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا نوب همه جا هست همین فرومم نوب داره میدونید کیه خیلی هم نوب بزرگیه . آقا کسایی که پریست بازی کردن:
حسن جون رضا جون مسعود جون
کدوم گوری از دنیا از penance توی بی جی یارو داره میمیره Penance رو چندین بار مکرر میزنه به دشمن؟!؟!؟!!؟!!؟!؟؟!!؟!؟!
نه خدا وکیلی!!!!
بعد میگم هر ننه من غریبه ای که نمیدونه wow چیه به خاطر جمعیت میره هورد میگن نه!

لگه......
اینم هنوز به بلوغ نرسیده در ضمن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به زودی شاهد 3کیلو آنلاین توی gd باشید
زورم میاد به آلی فوش خار و مادر میدی خودت میری آلی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kolang
10-10-2010, 14:58
وقت میخواد ...

راستی اینو از کجا دیدی ؟

من اینو تو 1 دقیق بعد از نوشتنم پاک کردم ، معلومه اون آکانت هم مال خودته ... برو درستو بخون بچه 14 ساله ، خیلی سریع به بلوغ رسیدی... با این حرف های بزرگ تر از سن خودت ، ادبم یاد بگیر ... احترام خودتم نگه دار ، وقتی رو میدم هم پر رو یا روفرشی نشو ... کاریت ندارم ، خودت میای مسخره میکنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، معلومه یه مرض ژنتیکی داری ...

مهران جون تو اگه كانديد بشي واسه رياست جمهوري من بهت راي ميدم حتما
پايه خنده نيستي كه هستي
ادب نداري كه داري!!!
نوب كه اصلاااااااا نيستي :دي
ماشالا به اين همه اعتماد به نفس... :31:

هر چند ميدونم زشته من بخوام وقت بزارم جوابت رو بدم...
اما اگه منظورت اون تاخير زماني توي بازيه قبل اجرا شدن دستور... اون لگه مجيد جان
مجيد جان دلبندم... لاگ يه چيز ديگس... به سوابق و نتايج ثبت شده ميگن...

Mehran Gamer
10-10-2010, 15:01
عجب هر وقت من یه چیزی میدم یه کاربر جدید به این فروم میاد ... عجب ...

HoJJaT_007
10-10-2010, 15:04
بابا من کی رفتم الی چرا زر میزنی

اینم هنوز به بلوغ نرسیده در ضمن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگه نرسیده بودم که ...

یه چیز میگم جفتمون بن شیما

وقت میخواد ...

راستی اینو از کجا دیدی ؟

من اینو تو 1 دقیق بعد از نوشتنم پاک کردم ، معلومه اون آکانت هم مال خودته ... برو درستو بخون بچه 14 ساله ، خیلی سریع به بلوغ رسیدی... با این حرف های بزرگ تر از سن خودت ، ادبم یاد بگیر ... احترام خودتم نگه دار ، وقتی رو میدم هم پر رو یا روفرشی نشو ... کاریت ندارم ، خودت میای مسخره میکنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، معلومه یه مرض ژنتیکی داری ... مولتن آمریکاست؟
اگه آمریکاست چرا پینگ من بهش 250 هست
و مهم تر چرا ساعت gmt مال باکو هست ؟ من نمیگم باکو هست اما توی اروپاست

وقت میخواد ...
شد جریان i no have money
اولا من بابات نیستم به بابات میگی آقای 8 ساله
دوما بازم من بابات نیستم
سوما لاگ نیست و لگه از موب خر یا گاو توی Elynn forest هم بپرسی بهش بگی sup yo mehran that is log or lag میگه lag

راستی اینو از کجا دیدی ؟1 ساعت شد هاا نشد ؟

برو فارسی یاد بگیر

من اینو تو 1 دقیق بعد از نوشتنم پاک کردم ، معلومه اون آکانت هم مال خودتهاولا آکانت نه و اکانت
دوما کدوم اکانت باز این شروع کرد

برو درستو بخون بچه 14 ساله ، خیلی سریع به بلوغ رسیدی... با این حرف های بزرگ تر از سن خودت ، ادبم یاد بگیر ... احترام خودتم نگه دار ، وقتی رو میدم هم پر رو یا روفرشی نشو
خوبه خصوصیات خودتو میدونی

نذار بگم چند روز پیش جشن شکوفه هاتون بود مدیر مدرست دعوات کردا =))
ادبم من نیازی ندارم تو داری کافیه
تو زورو منم ...

اما اگه منظورت اون تاخير زماني توي بازيه قبل اجرا شدن دستور... اون لگه مجيد جان
مجيد جان دلبندم... لاگ يه چيز ديگس... به سوابق و نتايج ثبت شده ميگن... شما خونتو کثیف نکن
مثلا میتونی به یه خر یاد بدی باهات حرف بزنه ؟ البته که نه به اینم نمیشه این چیزا رو یاد داد من نمیدونم این از کجا اومد تو این wow

آره کاربرای جدیدی میفهمن تو چجور آدمی هستی
الان میاد میگه kolang = parsa = hojjat

Muradin
10-10-2010, 15:05

آره اینم اکانت منه...مشکلیه؟!

loomina
10-10-2010, 15:42

وقتی توی قاشق نشسته ی بدبخت هنوز به دنیا نیومده بودی ایشون WOW بازی میکرده محض اطلاعت که بعید میدونم اصلا عقل داشته باشی که اطلاعم توش بره ایشون کاربر جدید نیستن!

ABTS
10-10-2010, 16:09
***عاشق خورشیدی و تشنه بیداری ، به جهان ثابت کن چی تو فکرت داری***

من که فکر می کنم در فکرت پرسا=حجت=ABTS=loomina
باشه نه چیز دیگه ای

---------- Post added at 06:09 PM ---------- Previous post was at 06:04 PM ----------

وقت میخواد ...

راستی اینو از کجا دیدی ؟

لاگ!!!!
پوف!:39:

شما برو فرق log با LAG رو بفهم بعد بیا

Mehran Gamer
10-10-2010, 16:28
بابا من کی رفتم الی چرا زر میزنی

اگه نرسیده بودم که ...

یه چیز میگم جفتمون بن شیما

مولتن آمریکاست؟
اگه آمریکاست چرا پینگ من بهش 250 هست
و مهم تر چرا ساعت gmt مال باکو هست ؟ من نمیگم باکو هست اما توی اروپاست

شد جریان i no have money
اولا من بابات نیستم به بابات میگی آقای 8 ساله
دوما بازم من بابات نیستم
سوما لاگ نیست و لگه از موب خر یا گاو توی Elynn forest هم بپرسی بهش بگی sup yo mehran that is log or lag میگه lag
1 ساعت شد هاا نشد ؟

برو فارسی یاد بگیر
اولا آکانت نه و اکانت
دوما کدوم اکانت باز این شروع کرد

خوبه خصوصیات خودتو میدونی

نذار بگم چند روز پیش جشن شکوفه هاتون بود مدیر مدرست دعوات کردا =))
ادبم من نیازی ندارم تو داری کافیه
تو زورو منم ...
شما خونتو کثیف نکن
مثلا میتونی به یه خر یاد بدی باهات حرف بزنه ؟ البته که نه به اینم نمیشه این چیزا رو یاد داد من نمیدونم این از کجا اومد تو این wow

آره کاربرای جدیدی میفهمن تو چجور آدمی هستی
الان میاد میگه kolang = parsa = hojjat

عجب ، این خصوصیاتی که گفتی همش ماله خودت هست ، وقتی داشتی خاطره مینوشتی اشتباهی منو جای خودت قرار دادی ، باز خاک تو سرت کنن ، عقل و شعور نداری ، این چیزا رو میگی برو فعلا ادب یاد بگیر بعد برو پیش خانم مدیر بعد بگو بلوغ رو برات توضیح بده ... در ضمن جشن مهد کودکت رو بهت تبریک میگم ، امسال تو مهد کودک خوش بگذرونی ...

وقتی توی قاشق نشسته ی بدبخت هنوز به دنیا نیومده بودی ایشون WOW بازی میکرده محض اطلاعت که بعید میدونم اصلا عقل داشته باشی که اطلاعم توش بره ایشون کاربر جدید نیستن!

این که تابلوست کی عقل نداره و شعورش مثل گاو ، اون خودت هستی با اون قیافه مسخرت ، که چیزی که به تو دخالت نیست ، توش دخالت میکنی ... ، در ضمن به این مامان پسر خالت حجت بگو بچش رو تو مهد کودک به یکی بسپاره و اگر نه کار به دستش میده ...:27:

لاگ!!!!
پوف![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما برو فرق log با LAG رو بفهم بعد بیاpff شمام بهتره بری به مادر پسر عمت حجت بگی حجت رو تربیت کنه ، خیلی بی شعور شده :27:

Zende
10-10-2010, 16:35
محض اطلاع:
ری-- به smoke و axe همین 2 تا:دی

بابا من کی رفتم الی چرا زر میزنی1- خودت لو دادی
2-آریان شاهده
3- حرف هم زدی
4-2 نفری هم که باهاشون حرف میزدی رفیقامن در نتیجه= بمیر:دی
5-این اسمایله چه باحاله: :19: :خخخخخخ

نه ببینید پسران عزیزم شما باید با فرمول حل کنید اینجور مسائل رو
1-علی=زنده
2-رضا=زنده
3-کلنگ=دلتاکس
4-دلتاکس=زنده
5-پارسا=دانیال
6-ABTS = پارسا
7-پارسا=حجت
8-حجت=آریان
9-آریان=امیر
10-امیر=زنده

پس نتیجه میگیریم کل اکانت های این تاپیک برا منه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه چندتاشم میدم دانیال حال کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عجب ، این خصوصیاتی که گفتی همش ماله خودت هست ، وقتی داشتی خاطره مینوشتی اشتباهی منو جای خودت قرار دادی ، باز خاک تو سرت کنن ، عقل و شعور نداری ، این چیزا رو میگی برو فعلا ادب یاد بگیر بعد برو پیش خانم مدیر بعد بگو بلوغ رو برات توضیح بده ... در ضمن جشن شکوفه های مهد کودکت رو بهت تبریک میگم ، امسال تو مهد کودک خوش بگذرونی ...
جشن شکوفه ها برا اول دبستانه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این که تابلوست کی عقل نداره و شعورش مثل گاو ، اون خودت هستی با اون قیافه مسخرت ، که چیزی که به تو دخالت نیست ، توش دخالت میکنی ... ، در ضمن به این مامان پسر خالت حجت بگو بچش رو تو مهد کودک به یکی بسپاره و اگر نه کار به دستش میده ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ماشالله چشم برزخی هم داری؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهران جان دلبندم اون خط اولم اصلا ربطی به wow نداشت به خودت نگیری!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

loomina
10-10-2010, 16:37
عجب ، این خصوصیاتی که گفتی همش ماله خودت هست ، وقتی داشتی خاطره مینوشتی اشتباهی منو جای خودت قرار دادی ، باز خاک تو سرت کنن ، عقل و شعور نداری ، این چیزا رو میگی برو فعلا ادب یاد بگیر بعد برو پیش خانم مدیر بعد بگو بلوغ رو برات توضیح بده ... در ضمن جشن شکوفه های مهد کودکت رو بهت تبریک میگم ، امسال تو مهد کودک خوش بگذرونی ...

این که تابلوست کی عقل نداره و شعورش مثل گاو ، اون خودت هستی با اون قیافه مسخرت ، که چیزی که به تو دخالت نیست ، توش دخالت میکنی ... ، در ضمن به این مامان پسر خالت حجت بگو بچش رو تو مهد کودک به یکی بسپاره و اگر نه کار به دستش میده ...:27:
pff شمام بهتره بری به مادر پسر عمت حجت بگی حجت رو تربیت کنه ، خیلی بی شعور شده :27:

گمشو یکم حرف زدن یاد بگیر بعد بیا اینجا گ.ه بخور لطفا. چیزی که به من دخالت نیست؟ این باید جمله بسازیم مطمئنم! :39:

همین کسایی که میگی مهد کودکی شعورشون از هر کی بیشتر نباشه از تو دهاتیه ادم ندیده ی روانی بیشتره . گمشو یه بیمارستان یکم روان درمانیت کنن.

Zende
10-10-2010, 16:38
ااااا بچه ها سوتی از حجت گرفتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
آقا heal bot خوبه فقط راید 25 یه میشکلی هست مثلا دو تا ستون داره . راهی نیست مثل xperl گروپ باشه ؟ مثلا گروه یک یه ستون افراد اون گروه . دو تا ستو خیلی ضایعست . میشه ؟
مثلا ستون اول گروه 1
ستو دوم گروه دو ..
تو باتل گراندم آسون میشه

اینم برا اینکه مهران احساس قریبی نکنه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گمشو یکم حرف زدن یاد بگیر بعد بیا اینجا گ.ه بخور لطفا. چیزی که به من دخالت نیست؟ این باید جمله بسازیم مطمئنم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همین کسایی که میگی مهد کودکی شعورشون از هر کی بیشتر نباشه از تو دهاتیه ادم ندیده ی روانی بیشتره . گمشو یه بیمارستان یکم روان درمانیت کنن.
آرام باش آرام باش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehran Gamer
10-10-2010, 16:39
محض اطلاع:
ری-- به smoke و axe همین 2 تا:دی

1- خودت لو دادی
2-آریان شاهده
3- حرف هم زدی
4-2 نفری هم که باهاشون حرف میزدی رفیقامن در نتیجه= بمیر:دی
5-این اسمایله چه باحاله: :19: :خخخخخخ

نه ببینید پسران عزیزم شما باید با فرمول حل کنید اینجور مسائل رو
1-علی=زنده
2-رضا=زنده
3-کلنگ=دلتاکس
4-دلتاکس=زنده
5-پارسا=دانیال
6-ABTS = پارسا
7-پارسا=حجت
8-حجت=آریان
9-آریان=امیر
10-امیر=زنده

خوب من حلش میکنم :
1- علی زنده نیستی ، 2- رضا کیه ؟ 3- کلنگ داتاکس هست 4- دلتاکس زنده هست 5- دانیال کیه ؟6- صد در صد
7- در حال بررسی ... 8- آریان کیه ؟ 9- آریان کیه ؟ 10- شاید ... :5:

---------- Post added at 05:39 PM ---------- Previous post was at 05:38 PM ----------

گمشو یکم حرف زدن یاد بگیر بعد بیا اینجا گ.ه بخور لطفا. چیزی که به من دخالت نیست؟ این باید جمله بسازیم مطمئنم! :39:

:13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::1 3:

لیاقت صحبت کردن نداری ... بهتره بری تیمارستان ... روانی هم خودتی ، زیاد قرض X خوردی ، حافظتو از دست دادی ...

Zende
10-10-2010, 16:40
برا عوض شدن جمع:
For Dark Lady Real Leader of the Elves
:خخخخخ
هر کی مشکلی داره با این جمله بیاد جلو!!!

Mehran Gamer
10-10-2010, 16:46
ااااا بچه ها سوتی از حجت گرفتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
آقا heal bot خوبه فقط راید 25 یه میشکلی هست مثلا دو تا ستون داره . راهی نیست مثل xperl گروپ باشه ؟ مثلا گروه یک یه ستون افراد اون گروه . دو تا ستو خیلی ضایعست . میشه ؟
مثلا ستون اول گروه 1
ستو دوم گروه دو ..
تو باتل گراندم آسون میشه

اینم برا اینکه مهران احساس قریبی نکنه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آرام باش آرام باش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه هرچی باشه شما خوبین :46: از قبل با هم شوخی داشتیم :46::20:
در ضمن یه پیشنهاد زیاد نخند سکته میکنی ... مراقب سلامتیت باش :46:

تو باتل گراندم آسون میشه

از همون قبل گفتم باز هم میگم حجت بی سواده ... فکر کرده با این سن 14 ساله میتونه از من عذر بگیره مگه تو کسی هستی که منو میخوای تسلیم خودت کنی ، در ضمن کور خوندی حجت حجت ...

عجب باتل سوادم نداره دیگه حجت باز میگم بی سوادی حجت ...:27:

---------- Post added at 05:46 PM ---------- Previous post was at 05:44 PM ----------

زنده این رو خودت زدی ویرایش کردی خودت نوشتی جشن شکوفه ها حالا میای واسه من سوتی درست میکنی ... !!!

---------- Post added at 05:46 PM ---------- Previous post was at 05:46 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پارسا اومد

HoJJaT_007
10-10-2010, 16:56
عجب ، این خصوصیاتی که گفتی همش ماله خودت هست ، وقتی داشتی خاطره مینوشتی اشتباهی منو جای خودت قرار دادی ، باز خاک تو سرت کنن ، عقل و شعور نداری ، این چیزا رو میگی برو فعلا ادب یاد بگیر بعد برو پیش خانم مدیر بعد بگو بلوغ رو برات توضیح بده ... در ضمن جشن مهد کودکت رو بهت تبریک میگم ، امسال تو مهد کودک خوش بگذرونی ...
STFU

---------- Post added at 04:56 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

از همون قبل گفتم باز هم میگم حجت بی سواده ... فکر کرده با این سن 14 ساله میتونه از من عذر بگیره مگه تو کسی هستی که منو میخوای تسلیم خودت کنی ، در ضمن کور خوندی حجت حجت ...
بازم STFU

Zende
10-10-2010, 16:59
این جمله ره شما ترجمه میکنی؟
حاک بر سرت کنم من؟:خخخ
خوب کسی مشکلی نداره پس با For Dark Lady Real Leader of the Elves
خوبه!

Mehran Gamer
10-10-2010, 16:59
من باباتم یا ننت ؟

نذار بگم از پرورشگاه کجا آوردنا معلومه از این بچه هایی هستی ننه بابا بالا سرشون نیست

خاک بر سرت کنم من

---------- Post added at 04:56 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

من مثل بابای اول دبیرستانیت بی سواد نیستم

اصلا تو زورو منم تورو

عجب نتونستی سوتی بدی اینارو میگی بدبخت ... کی گفتم تو بابای منی یا مامانم ؟ فکر کنم کور شدی ... بهتره بری پیش دکتر معاینت کنه ...

نه خاک رو من تو سرت کنم ...

LOL خودم دوم دبیرستانم بابام اول دبیرستان باز LOL

نه من تورو تو زورو ... فکر کردی معنیشو نمیدونم احمق ... خجالت بکش...

HoJJaT_007
10-10-2010, 17:01
:o

یاد گرفتی حرف تو دهن آدم هم بذاری

ok تا فردا معلوم میشه کی اینجا موندنی هست ظاهرا بازم بن میخواد

Mehran Gamer
10-10-2010, 17:02
من باباتم یا ننت ؟

اصلا تو زورو
تو پیغمبر
تو مدیر فروم
میشه دهن گشادتو ببندی خفه شی یا از کلمات خارجی مثلا stfu استفاده کنم

خودتی زورویی ، به مقدسات توهین نکن احمق ، مقدسات مثل من گذشت نمیکنن به آسونی ...

مدیر فروم جناب SINA و MEYSAM هستش لازم نیست تو مدیر باشی ...

اس تی اف یو ، شات آپ فاک یو

king_darkness
10-10-2010, 17:02
لطفا رعایت کنید دیگه دارید شورش رو در می یارید
به پدر و مادر هم دیگه چی کار دارید

به نظر من ادمین ها مهد کودک میزدند کارشون حسابی می گرفت

Mehran Gamer
10-10-2010, 17:06
این جمله ره شما ترجمه میکنی؟
حاک بر سرت کنم من؟:خخخ
خوب کسی مشکلی نداره پس با For Dark Lady Real Leader of the Elves
خوبه!

عالیه ......

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------

لطفا رعایت کنید دیگه دارید شورش رو در می یارید
به پدر و مادر هم دیگه چی کار دارید

به نظر من ادمین ها مهد کودک میزدند کارشون حسابی می گرفت

من با پدر و مادرش کاری ندارم اون فحش میده به بابا و مامانم ... تربیت نداره به خدا...

HoJJaT_007
10-10-2010, 17:13
بابا حرف میذاره من کی به پدر مادر این فحش دادم

=))

بحث کردن با این فایده نداره
/ignore
شما میتونی به خر سواد یاد بدی ؟ نه
میتونه به مهران تربیت و ادب یاد بدی ؟ نه
چرا ؟ چون خر = خر شعور خانوادگی نداره
چون مهران = مهران تربیت نشده

آدم با بچه 9 ساله بحث نمیکنه که همه /ignore کنید یکی دو روز چرت و پرت میگه (البته فردا بن میشه شرت میبندم بن نشه خودم بنش میکنم)
بعدش دیگه چیزی نمیگه میره
;)

فعلا بای تا بن مهران

---------- Post added at 05:13 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

ضمنا این همش توی فحشاش به پدر و مادر ادم فحش میده نه من عجب جریانی شده ها

Zende
ای بابا
بسه دیگه
هی حرف مفت میزنه میزنه پشت سر هم
اون یکی هم هی جوابشو میده
شعور شعور نکن حجت که تو یکی خودت از همه بدتری
کیک شدی نیاز نیست سر این خالی کنی
تو هم مهران فکر نکن خبریه 2 بار بت خندیدم پررو شدی
من با تو شوخی ندارم
به جا چرت و پرت گفتن حداقل همون کپی هایی که اشتباه هم بود یه سری نکاتشو کپی کن بردار بزار تو تاپیک بهتر از ایناست
هی میای یه چیزی یاد بگیری هی دارن دعوا میکنن
بعد میگن چرا نمیای فروم
بعد میگن چرا حسن نمیاد
چرا رضا نمیاد
خوب آخه کدوم گورستونش جنبه آموزشی داره؟!؟!؟

Mehran Gamer
بابا حرف میذاره من کی به پدر مادر این فحش دادم

=))

بحث کردن با این فایده نداره
/ignore
شما میتونی به خر سواد یاد بدی ؟ نه
میتونه به مهران تربیت و ادب یاد بدی ؟ نه
چرا ؟ چون خر = خر شعور خانوادگی نداره
چون مهران = مهران تربیت نشده

آدم با بچه 9 ساله بحث نمیکنه که همه /ignore کنید یکی دو روز چرت و پرت میگه (البته فردا بن میشه شرت میبندم بن نشه خودم بنش میکنم)
بعدش دیگه چیزی نمیگه میره
;)

فعلا بای تا بن مهران

خداحافظ رفیق ... مدیرا حالا اینقدر بی فکر نیستن که بیان و بن کنن مگه شهر هرته الکی بن کنن ... تو داری فحش میدی تو داری بعد از هر پستم به من فحش میدی ... تو داری به من میگی خر ، من باید بن شم یا تو ؟

loomina
10-10-2010, 17:36
برا عوض شدن جمع:

من مشکل دارم!:3:
این بابا دیگه رییس الفا نیست رییسه forsaken ]است , هر چی بوده ارتاس تمومش کرده خخخخ:31:

Zende
10-10-2010, 17:38
همینه که هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من نه آزشارارو نه لوک تاره هر خری هست نه تیراندا رو برای لیدر الفا قبول ندارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهترین گزینه فقط و فقط همین الآن هم سیلواناسه
مدرک هاشم موجوده
بگم؟!؟!بگم؟!!؟!
:خخخ

Mehran Gamer
10-10-2010, 17:38
بگو ... :31:

Muradin
10-10-2010, 17:50
ای بابا
بسه دیگه
هی حرف مفت میزنه میزنه پشت سر هم
اون یکی هم هی جوابشو میده
شعور شعور نکن حجت که تو یکی خودت از همه بدتری
کیک شدی نیاز نیست سر این خالی کنی
تو هم مهران فکر نکن خبریه 2 بار بت خندیدم پررو شدی
من با تو شوخی ندارم
به جا چرت و پرت گفتن حداقل همون کپی هایی که اشتباه هم بود یه سری نکاتشو کپی کن بردار بزار تو تاپیک بهتر از ایناست
هی میای یه چیزی یاد بگیری هی دارن دعوا میکنن
بعد میگن چرا نمیای فروم
بعد میگن چرا حسن نمیاد
چرا رضا نمیاد
خوب آخه کدوم گورستونش جنبه آموزشی داره؟!؟!؟
تنها حرف زنده که درست بوده باشه همینه!

جمش کنین بابا اون میاد بچه بازی در میاره اونم هر چی از دهنش در میاد میگه...

یه دسته الف دستش بود فقط اونم کرم میریخت همش به ارتاس اونم زد منقرضشون کرد :دی بعدش که اندد شد از نوادگانش کیلتاس رهبر الف ها شد

loomina
10-10-2010, 17:57
همینه که هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من نه آزشارارو نه لوک تاره هر خری هست نه تیراندا رو برای لیدر الفا قبول ندارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهترین گزینه فقط و فقط همین الآن هم سیلواناسه
مدرک هاشم موجوده
بگم؟!؟!بگم؟!!؟!
:خخخ

اخه گاگول الفا خودشون رهبر دارن این ماله اندداس!

تنها حرف زنده که درست بوده باشه همینه!

جمش کنین بابا اون میاد بچه بازی در میاره اونم هر چی از دهنش در میاد میگه...

سیلواناس هیچوقت لیدر الف ها نبوده :خخخ

یه حرف راست زد!

hossein2801
10-10-2010, 18:01
گاروش ميگه سيلواناس bitch هست :31: مگه جايي با كسي ديدتش؟ :31:
به قولا تا نباشد چيزكي مردم نگويند چيزها:46:

Muradin
10-10-2010, 18:02
:دی
کلا تیپش بهش میخوره:دی

Zende
10-10-2010, 18:04
پس از کجا میدونی بچه ی varian حلال زادس؟=))

اخه گاگول الفا خودشون رهبر دارن این ماله اندداس!
مهم نیته:خخخخخ من نگفتم لیدر باشه گفتم شایسه ی لیدریه به نظر من
خیلی بهتر از تیراندای حال به هم زنه که پریسته یا نوادگان کیل تاس که جدشون رید به خاندانشون:دی(شایدم جدشون نباشه:خخخ)

یه دسته الف دستش بود فقط اونم کرم میریخت همش به ارتاس اونم زد منقرضشون کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعدش که اندد شد از نوادگانش کیلتاس رهبر الف ها شد
میخوام نشه:خخخخ

loomina
10-10-2010, 18:04

این گاروش اصولا یه وقتا چیزای خوبی میگه خخخخ

Zende
10-10-2010, 18:06
گاروش که خودش ننه باباش با هم bitch ان=))
بعدشم به تیراندا بیشتر میخوره -ون گندرو داده بیرون با اون قدش=))

loomina
10-10-2010, 18:09
گاروش که خودش ننه باباش با هم bitch ان=))
بعدشم به تیراندا بیشتر میخوره -ون گندرو داده بیرون با اون قدش=))

اون سیلوانس لولو از بس بزرگ بود نتونست ببرتش =)))))))))))))

Zende
10-10-2010, 18:09
اه اه حالم به هم میخوره از تیراندا پارتی بازی که میگن همینجاس
برداشتن یه پریست و کردن لیدر
نشسته تو معبد صلوات میفرسته=))

اون سیلوانس لولو از بس بزرگ بود نتونست ببرتش =)))))))))))))
-.-

Mehran Gamer
10-10-2010, 18:10

-.-

صلوات ؟ مگه مسلمانه ؟ اونکه بی حجابه xD :31:

loomina
10-10-2010, 18:13

-.-

بعدم همین پریست که میگی خودت چند لحظه پیش داشتی میگفتی حطرناکه قویه فلانه ...

Muradin
10-10-2010, 18:15
اقایون بحث هارو دیگه اونجوری نکنین الان علی میاد شوتمون میکنه از اکانت بیرون:دی لطفا اسلامی بحث کنین:دی

Zende
10-10-2010, 18:16
چند لحظه پیش منظورت چند ساله پیشه دیگه
آره تو نل میخواستم تنهایی بکشمش خوب باسه خر سرش 4 تا فن کاراته میزد:دی
ولی عمرا باسیش به گردپای سیلواناس نمیرسه
برو فعلا تو جلوش kneel بده خودکشی کن bow یادت نره=))
همینو بگو گوش نمیده که:|

loomina
10-10-2010, 18:19
چند لحظه پیش منظورت چند ساله پیشه دیگه
آره تو نل میخواستم تنهایی بکشمش خوب باسه خر سرش 4 تا فن کاراته میزد:دی
ولی عمرا باسیش به گردپای سیلواناس نمیرسه
برو فعلا تو جلوش kneel بده خودکشی کن bow یادت نره=))
همینو بگو گوش نمیده که:|

به من چه تو اول به جاهای شخصیه تیراند گیر دادی :39: :31:

اره من برای دفاع از رهبر همه کار میکنم خخخ

Zende
10-10-2010, 18:22
رهبر:||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||
اون کل کار مثبتی که تو کل عمرش انجام داد این بود که یه زمانی دنبال ایلیدن بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تازه آبم بردش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

loomina
10-10-2010, 18:24
رهبر:||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||
اون کل کار مثبتی که تو کل عمرش انجام داد این بود که یه زمانی دنبال ایلیدن بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تازه آبم بردش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدم بحثو عوض نکن , بحث سر اون دارک مشنگه نه تیرانده.

Zende
10-10-2010, 18:34
دارک مشنگ تویی با اون تیرانده جونت:|
اون موقع که داشت یه تنه دفاع میکرد forsaken میشد تیراندا داشت وسط معبد شر میگفت!:خخخ

Muradin
10-10-2010, 18:40
خوبه بدونی اون موقع که سیلواناس داشت هم تیمی هاشو میزدو خیانت میکرد Forsaken میشد تیرانده داشت با انددا میجنگید و ایلیدن رو دستگیر میکرد...

loomina
10-10-2010, 18:41
دارک مشنگ تویی با اون تیرانده جونت:|
اون موقع که داشت یه تنه دفاع میکرد forsaken میشد تیراندا داشت وسط معبد ج- میزد!:خخخ

بیا دیدی خودت منحرفی!

Zende
10-10-2010, 18:52
در مجموع که خوب بخوای حساب کنی تیراندا خره:خخخ
موضوع اصلی اینه

loomina
10-10-2010, 18:53
در مجموع که خوب بخوای حساب کنی تیراندا خره:خخخ
موضوع اصلی اینه

حساب هم نخوایم بکنیم تو کم اوردی :)

Zende
10-10-2010, 18:58
خوب گاگول بالاخره باید یکی کم میوورد:خخ
من جان فداکاری کردم:خخخخخخخخخخخخخخ
به هر حال اولین کسی بود که جرات کرد جلوی آرتاس وایسه و به قول رفقا خ-- همینو هیچکی نداشت

JIGSA
10-10-2010, 19:17
خب ! میبینم که آمار مفید بودن این تاپیک هم مثل رشد اقتصادی ایران رو به بالا رفتنه و البته و صد البته که مدارکش هم موجوده.

همچنین آمار بی ادبی و بی نزاکتی دوستان هم مثل آمار تورم در حال نزول و صفر شدنه که صد البته مدارکش هم موجوده.

از اینا هم بگذریم.

سیلواناس از خانواده اشرافی الف هاست یعنی های الف High elf ها .
از اونجایی هم که تنها کسی که تونست جرات کنه و روبروی آرتاس وایسه سیلواناس بود شخصیت مورد علاقه من هستش.

hossein2801
10-10-2010, 19:29
خب ! میبینم که آمار مفید بودن این تاپیک هم مثل رشد اقتصادی ایران رو به بالا رفتنه و البته و صد البته که مدارکش هم موجوده.

همچنین آمار بی ادبی و بی نزاکتی دوستان هم مثل آمار تورم در حال نزول و صفر شدنه که صد البته مدارکش هم موجوده.

از اینا هم بگذریم.

سیلواناس از خانواده اشرافی الف هاست یعنی های الف High elf ها .
از اونجایی هم که تنها کسی که تونست جرات کنه و روبروی آرتاس وایسه سیلواناس بود شخصیت مورد علاقه من هستش.

چرا گاروش به یه اشرافی گفت bitch ? موضوع چیه؟ :31:
راستی نظرت در مورد گاروش چیه؟

loomina
10-10-2010, 19:54
خوب گاگول بالاخره باید یکی کم میوورد:خخ
من جان فداکاری کردم:خخخخخخخخخخخخخخ
به هر حال اولین کسی بود که جرات کرد جلوی آرتاس وایسه و به قول رفقا خ-- همینو هیچکی نداشت

دومین نفرشم لیدر دوم منه ( اگر فرض ر. بر این بزاریم که من DK هستم! :31: )
اونم کسی نیست جز داریوووووووووون جووون! :31:

Muradin
10-10-2010, 20:00
داریون که عرضه نداشت بجنگه شمشیرو پاس داد تیریون گفت تو بزن:دی

loomina
10-10-2010, 20:06

خخخخ خب داریون DPS هست تانک نیست برای همین شمشیرو داد به اون ( شمشیره اگروی زیادی داره ! :31: )

hossein2801
10-10-2010, 20:07
:31:

به نظر من باید کسانی رو انتخاب کنید که هیچ وقت رو به تاریکی نرفتند
مثل tirion.lothar.khadgar,rhonin,antonidas
alliance of lordaeron FTW

Muradin
10-10-2010, 20:12
antonidas

هیچی مرگ lothar نمیشه!واقعا Heroic

Zende
10-10-2010, 20:35
اه اه کیلویی که میگن همینه یه fos hc میری تا دم باس نرسیده به زور میری تانکشو که داری خودت میکنی هر 10 سال یه باری هیلر یه هیلی میده pvp هم که هست خر سرش 5600 جی اس داره اندازه 3 کیلو جی اس هم هیل نمیده!
کلشو داشتم خودم میرفتم=))
آخرشم که سرور یه دفعه ای ترکیدن !
یعنی آدم این کیلویی هارو میبینه جر میخوره!

Mehran Gamer
10-10-2010, 20:40
بلاخره اومدم هورد ، این آلیانس های نوب تو BG خیلی نوبن بدبختن به خدا ، هیچی نمیدانن ...

Zende
10-10-2010, 20:41
بچه یه چیزیت میشه ها
تو کلا همه چیت غیر بقیه اس آره؟
ما همش داریم تو بی جی میبازیم بعد تو میگی آلیانس نوبه؟!!؟

loomina
10-10-2010, 20:50
بچه یه چیزیت میشه ها
تو کلا همه چیت غیر بقیه اس آره؟
ما همش داریم تو بی جی میبازیم بعد تو میگی آلیانس نوبه؟!!؟

گفتی BG! :31:

دیروز و پریروز همش میرفتیم arathi basin می بردیم! یه تاکتیکی بود اولش زده بودم تو ماکرو , میزدم ] بعدم وسطا هی لینکه زمان میدادمو میگفتم مثلا 2 نفر برن LM و ... , خلاصه جوری شده بود تو هر AB که میرفتم میزدم ماکروئه رو چند نفر هی میگفتن به تاکت mosashi عمل کنید :31: خیلی حال میداد , ولی امروز هورداش گکاو شده بودن 3 بار رفتم 2 بار باختیم خخخ :31:
انقدر حال میداد , جو گیر شده بودم پریدم از بالا تو GM 2 تا روگ زدم base رو تصرف کردم ! خلاصه جو گیری بود همش میبردیم خخخخ
از اونو مثلا از LM »یپریدم تو BS میزدم نابودشون میکردم! :31: خودم کف کرده بودم :31:

Zende
10-10-2010, 20:52
یکی دانیال رو خاموش کنه الآن میزنه دث نایت من رو هم کنترل از بلیزارد میکشه:خخخخ

بابا آریان کوشی پس میرم با لاک میام دیگه بر هم نگشتی انگار!
تازه سرور هم همچنان میترد:خخخ

میگن چیز از آشنا نگیر همینه
تو کل عمرمون خواستیم یه graid بسازیم یه دفعه هم که گروپ فول شد سرور....!!

loomina
10-10-2010, 20:54

تازه وسطاش هی فحش میدادم به خودم چرا druid ول کردم رفتم DK ساختم خخخخ

Zende
10-10-2010, 21:09
عیب نداره اشالله آدم میشی:خخخخ

آقا یه چیز میگم نخند تاکتیک تانکیه باس آخر pos رو بده:خخخخخ
یه بارم تو عمرم نزدم باس آخرو همیشه wipe شدیم:خخخخ

marmolak kocholo
10-10-2010, 21:10

میگن چیز از آشنا نگیر همینه
تو کل عمرمون خواستیم یه graid بسازیم یه دفعه هم که گروپ فول شد سرور....!!

آرین نه آریان ! ( Martike ) !

سرورم که هی .... !!!!
بزار ّفیکس بشه بعد بریم !!!

hossein2801
10-10-2010, 21:13

بدبخترین باس تو frozen hall همینه
در کل نیازی به تاکتیک نداره فقط رو اون یخ هایی که مانتش میندازه واینسین

Zende
10-10-2010, 21:19
منظورت از مانت اونی نیست که یه اژدها گندس تو اون زمینه؟=)))
والا هر موقع ما رفتیم اصلا میکشیدیمش تو مانتشم مثل بز نگا میکرد=))

آرین نه آریان ! ( Martike ) !

سرورم که هی .... !!!!
بزار ّفیکس بشه بعد بریم !!! حالا هر کوفتی
پاشو بیا:|

ای یعنی این منو جر داد
---- به این سرور و ---- به GRAID هر دو با هم!
اون از هیلش این از دی سیش!:|
من که رفتم civ 5 اعصابم خورده شاید ساعت 10 برگشتم

hossein2801
10-10-2010, 21:20
منظورت از مانت اونی نیست که یه اژدها گندس تو اون زمینه؟=)))
والا هر موقع ما رفتیم اصلا میکشیدیمش تو مانتشم مثل بز نگا میکرد=))
حالا هر کوفتی
پاشو بیا:|

ای یعنی این منو جر داد
---- به این سرور و ---- به GRAID هر دو با هم!
اون از هیلش این از دی سیش!:|
من که رفتم civ 5 اعصابم خورده شاید ساعت 10 برگشتم

همون frostwrynn که اولش سوارشه
اون بالا میمونه بش دستور میده یخ میندازه پایین

HoJJaT_007
10-10-2010, 22:18
دیروز رفتم تو ab جوگیر شدم 6 تا پرچم گرفتم

من اگه جوگیر شم توی SOTA بد جور میشم ، یه Demolisher میگیرم 4 تا Gate رو پشت سر هم میزنم البته یکی باید کنارم باشه با Gear PVP :دی

یه بار رفتیم Permade جوگیر شدم همه گیتا رو زدم ! (4-5 تا Melee مثل مگس بودن هی اتک میدادم پرت میشدن اونور خخخخخخخخخخ)
بعد 4 تا گیتو در 1 دقیقه زدیم رو Titan هم کلیک کردم
گیلد کف کرده بود :دی

تو gd مثل مولتن هست میرید توی اون سالت اژدها کاری نمیکنه :دی

ولی قاطی میکنی یهو تانک نزدیک باشه wipe میشه

تاکتیک اصلی = KITE اگه یهو یکی دیباف گرفت دمیج نده 20 کیلو تانک بخوره !

حسین از تو بعید بود
کی به حرف گاروش گوش میده آخه گاروش به ترالم میگه NOOB لول
هیچ متحدی نداره تقریبا فکر کنم وسطای کاتا میمیره;)

سیلواناس هم بعد اینکه مردش Banshee شد تنها هدفش این بود که انتقام بگیره چه الینس چه هورد ، پس چی بود اون وارلاکه اومد Wrathgate به فاک داد لیچ کینگ نمرد یه مشت الینس و هورد مردن =))

بعدشم این پچی که داده بودی صدا اینا رو قشنگ کرد اما Loading screen همون Sindragosa هستش .

ضمنا آهنگای cata رو همشو میخوام خیلی قشنگه <3

Zende
10-10-2010, 22:21
همون frostwrynn که اولش سوارشه
اون بالا میمونه بش دستور میده یخ میندازه پایین ما از اینا که میگی نداریم فوشه؟:خخخخ
داشتنش داریم ولی مثل بز داره نگا میکنه هیچ کاری نمیکنه حتی نمیشه زدش:خخخ

marde tanhayi
10-10-2010, 22:34
یادش بخیر خیلی وقته این بازی رو بازی نکردم از 243 گذاشتم زمین

تاپیک رو 2000 صفحه کردین !!!!

لیچ کینگ رو زدین چطوریه این از ایلیدن خفن تره؟اگه تصویری از خود بازی در کنار لیچ در حال زدنش دارین بگذارین ما هم حال کنیم

HoJJaT_007
10-10-2010, 22:35
آهنگ Main Wotlk هم از دقیقه 6 به بعد قشنگ میشه قبلش لالایی میخونه =))

راستی کسی آهنگ اونجایی که آرتاس باباشو میکشه رو داره؟

---------- Post added at 10:35 PM ---------- Previous post was at 10:34 PM ----------

لیچ کینگ رو زدین چطوریه این از ایلیدن خفن تره؟اگه تصویری از خود بازی در کنار لیچ در حال زدنش دارین بگذارین ما هم حال کنیم
ایلیدن کیلو چنده بابا لیچ کینگ در حد تیم ملی سخته البته 25 hc ولی خب در مقابل بعضی باس ها مثل halion آسونه .

---------- Post added at 10:35 PM ---------- Previous post was at 10:35 PM ----------

ایلیدن کیلو چنده بابا لیچ کینگ در حد تیم ملی سخته البته 25 hc ولی خب در مقابل بعضی باس ها مثل halion آسونه .

Zende
10-10-2010, 22:36
سیلواناس هم بعد اینکه مردش Banshee شد تنها هدفش این بود که انتقام بگیره چه الینس چه هورد ، پس چی بود اون وارلاکه اومد Wrathgate به فاک داد لیچ کینگ نمرد یه مشت الینس و هورد مردن =))
اون ربطی به سیلواناس نداشت اونا خیانت کرده بودن

marde tanhayi
10-10-2010, 22:40

عجب

پس دست رو لیچ هم در اومده !!!!

حالا عکس نداره کسی از این

HoJJaT_007
10-10-2010, 22:41
لعنت بر هر چی روسیه هست و هر کسی توی روسیه زندگی میکنه .
یا مافیا هستند یا ه.کر به هیچ دردی نمیخورند

لعنت بر پدر و مادرشون

marde tanhayi
10-10-2010, 22:46
چی شد اکانت رو هکرد
تو سرور بیلیزارد بازی می کنی

HoJJaT_007
10-10-2010, 22:58
نه Fight لیچ خیلی سخت نیست ولی خیلی هم آسون نیست یکم لگ خوب میخواد وگرنه با Quake پرت میشی پایین فاتحه

چی شد اکانت رو هکرد
تو سرور بیلیزارد بازی می کنی نه بابا سرورو -- کرد

بلیزارد چیه بلیزاردو مگه میشه ه.ک کرد آخه =))
عمرا کسی بتونه

loomina
10-10-2010, 23:25
با این چیزایی که به بعضی کلاس ها اضافه کردن فکر میکنم یه راید پیش رو داریم که باید از دست کسی یا چیزی فرار کنیم :31: مثلا برای priest که یکی از raid member هارو میکشه طرف خودش , یا roar درویید که سرعت رو اضافه میکنه و یا اسپل جدیده mage که باز اون سرعت میده!

Zende
11-10-2010, 00:07
مسابقه دو گذاشتن بین ما و دث وینگ=))
مدارکشم موجوده=))

loomina
11-10-2010, 00:16
مسابقه دو گذاشتن بین ما و دث وینگ=))
مدارکشم موجوده=))

شایدم قبل دد وینگ مثل اون dungeon HoR که در میریم از دست lich king باید در بریم با فرق این که دانجن نیست raid هست!:31:

deltax
11-10-2010, 11:05

اتفاقا pos با hor با fos زدن باساش راحته...زدن اون موب ها سخته :)...فقط هم دهن تانک سرویس میشه

linkin_park
11-10-2010, 11:20
یه سوال پیش پا افتاده دارم ! دانیال شفایی که توی این فروم هست کیه ؟! من تو بلیز باهاش فرندم ... اما یادم رفته یوزرشو ...

کار واجب باهاش دارم .... میخوام اگه بشه بیام دانشگاش ! .... دانیال اگه هستی شماره تو بده ....

hossein2801
11-10-2010, 12:43
فردا احتمالا بلیز به 4.0.1 اپدیت میشه

We will be performing extended maintenance on Tuesday, October 12th. Maintenance will begin at 12:00 AM PDT and conclude at approximately 12:00 PM PDT. During this time, all realms and many web services will be unavailable.

Thank you for your patience

Mehran Gamer
11-10-2010, 13:06
oO یعنی GD میره تو 4.0.0 ? 4 گیگابایت رو چطور دانلود کنم ؟

hossein2801
11-10-2010, 13:29
خاب دیدی خوش باشه
این ورژن سیستم wow کاملا متحول میشه و سرورهای فری فعلا نمیتونن اپدیت کنن

Zende
11-10-2010, 14:38
فعلا
یا همین ترینیتی یا اسکنت میبره رو کاتا
مخصوصا bruex که دیگه 100 درصد این کارو میکنه
اصلا پروژه ی عظیم منظورش همین بوده

دانیال شفیعی همین جا هست کم آنلاین میشه و تا اونجایی که یادمه توی بلیزارد ریلمشو یادم نیست یه شمن داشت
از شمن های خوبه کشوره:خخخخخ

loomina
11-10-2010, 15:00
یه سوال پیش پا افتاده دارم ! دانیال شفایی که توی این فروم هست کیه ؟! من تو بلیز باهاش فرندم ... اما یادم رفته یوزرشو ...

کار واجب باهاش دارم .... میخوام اگه بشه بیام دانشگاش ! .... دانیال اگه هستی شماره تو بده ....

اسمه فرومش دقیقا همینه که گفتی! :31:

اولا نه
دوما 4 نه 5 گیگ!

hossein2801
11-10-2010, 15:10
اسمه فرومش دقیقا همینه که گفتی! :31:

اولا نه
دوما 4 نه 5 گیگ!

دانیال چیکار کردی؟ دانلودش کردی یه نه؟ :31: من نمیتونم بعد از اپدیت صبر کنم
همین که رفت 4 باید من ان بشم
برم اکانت 1 مگ بگیرم؟

loomina
11-10-2010, 15:14
اقا من اهنگ login screen WOTLK رو میخوام , کسی میتونه جورش کنه برام؟

---------- Post added at 04:14 PM ---------- Previous post was at 04:12 PM ----------

دانیال چیکار کردی؟ دانلودش کردی یه نه؟ :31: من نمیتونم بعد از اپدیت صبر کنم
همین که رفت 4 باید من ان بشم
برم اکانت 1 مگ بگیرم؟

از دیروز شروع کردم دانلود ولی سرعتم خیلی پایینه , تازه 100 مگابایتشو دانلود کردم :(
اون لامصب دوره ی cata beta که دانلود میکردم 2 روز عصر گزاشتم شب برداشتم 3 گیگ دانلود شد! :31:

hossein2801
11-10-2010, 15:21
من از این اهنگ متنفرم اسمشم نیار که حالم به هم میخوره
با 4690 JP میشه فول t10 کرد
طبق ptr

hands: 695
shoulder: 695
head: 1100
chest: 1100
legs: 1100

total: 4690

دیگه فول t10,s7 کردن اسون میشه

loomina
11-10-2010, 15:28
طبق ptr

اینا فردا خاطره میشه خخخخ

حالا جدا اگر میتونی گرش بیار برام خیلی خوشم میاد از بعضی تیکه هاش. PLS! :(

---------- Post added at 04:28 PM ---------- Previous post was at 04:25 PM ----------

طبق ptr

خوبه نزدیک به 3 k امتیاز دارم , 3 تا تیکش رو هم که دارم , بقیشم میدم non set

تازه همین مقدارو بکنم emblem of valor اونوقت 1430 گلد بهم پول میده!

Muradin
11-10-2010, 15:28
وا چرا؟!؟!

Zende
11-10-2010, 15:37
آریان پاشو بیا:|
درسته میبازیم ولی من حساب کردم هر یه دونه تو هر 10 تا که ببریم سر سال بعد دستمون به لنگه وراث میرسه:خخخخخ

چشه آهنگه

s8 منظورته دیگه:دی

تو کاتا اصلا فول تی 10 نباشی دانجن میتونی وارد بشی اصلا؟:))

hossein2801
11-10-2010, 15:41
وا چرا؟!؟!

از بس شنیدمش ازش متنفر شدم
موقع login من speaker رو خاموش میکنم :31:

---------- Post added at 03:41 PM ---------- Previous post was at 03:38 PM ----------

آریان پاشو بیا:|
درسته میبازیم ولی من حساب کردم هر یه دونه تو هر 10 تا که ببریم سر سال بعد دستمون به لنگه وراث میرسه:خخخخخ

چشه آهنگه

s8 منظورته دیگه:دی

تو کاتا اصلا فول تی 10 نباشی دانجن میتونی وارد بشی اصلا؟:))

با craft میشه اینم هایی تو کاتا ساخت از t10 بهتر
مگه با eof s8 میدادن که الان بخوان بدن؟
نه همون s7 منظورمه

Zende
11-10-2010, 15:52
ا؟
راست میگیا قاطی کردم فکر کردم وراث s9 اهه:P

HoJJaT_007
11-10-2010, 16:06
آهنگش 7 مین هست بعدا یادم بنداز آپلود کنم من کل آهنگای WOTLK رو دارم

حسین چرا خالی میبندی اون پچی که دادی آهنگ Loading Screen و آهنگ شهرا رو توپ کرده اما Login Screen همون Sindragosa nobo هستش (nobo رو فکر کنم بدونید یعنی چی)

ضمنا مطمئن نباشید
کاتا بیاد TC تا بخواد اسکریپت کنه تول میکشه

همون Ascent میمونه که اونم فکر کنم فقط قراره یه سرور اختصاصی بزنن با Core اختصای که من فکر کنم زمانی که مولتن هنوز Wotlk هست اونجا Cata و همه میرن اونجا !
20 روز دیگه :(
ولی در کل من هنوز آرزو دارم باید لیچ کینگو بزنم Q.Q

JIGSA
11-10-2010, 16:07
هاهاها . . . .

یه خبر باحال ! هسته مرکزی WOW قراره تو پچ بعدی تغییر کنه و ورژن بتای اون هم تو 4.0.1 اعمال میشه و بعد از عیب یابی نهایی تو Cataclysm کاملا عملی میشه.

یک تابلوی ورود ممنوع برای سرورهای فری .

Zende
11-10-2010, 16:17
نترس حسن جون از این حرفا زیاد میزنن آخر هم سرور های فری میرن رو کاتا
طول میکشه ولی میشه
میگی نه؟ بشین نگاه کن

hossein2801
11-10-2010, 16:23
آهنگش 7 مین هست بعدا یادم بنداز آپلود کنم من کل آهنگای WOTLK رو دارم

حسین چرا خالی میبندی اون پچی که دادی آهنگ Loading Screen و آهنگ شهرا رو توپ کرده اما Login Screen همون Sindragosa nobo هستش (nobo رو فکر کنم بدونید یعنی چی)

ضمنا مطمئن نباشید
کاتا بیاد TC تا بخواد اسکریپت کنه تول میکشه

همون Ascent میمونه که اونم فکر کنم فقط قراره یه سرور اختصاصی بزنن با Core اختصای که من فکر کنم زمانی که مولتن هنوز Wotlk هست اونجا Cata و همه میرن اونجا !
20 روز دیگه :(
ولی در کل من هنوز آرزو دارم باید لیچ کینگو بزنم Q.Q

خواستم ثواب كنيم كباب شديم
به من چه
همين كه اهنگو عوض كنه برا من بسه

راستي هنوز معلوم نيست burlex‌جر تيم ascent‌باشه
فعلا صبر كنيد

HoJJaT_007
11-10-2010, 16:44
هاهاها . . . .

یه خبر باحال ! هسته مرکزی WOW قراره تو پچ بعدی تغییر کنه و ورژن بتای اون هم تو 4.0.1 اعمال میشه و بعد از عیب یابی نهایی تو Cataclysm کاملا عملی میشه.

یک تابلوی ورود ممنوع برای سرورهای فری .
Rolf :D
سر Wotlk هم همین حرفو میزدن همه ولی اومد ؛ صد درصد برای سرور Free میاد ولی خب Core داریم تا Core الان کدوم سروری هستش که لیچ کینگو اسکریپت داره یا مثلا Halion؟

hossein2801
11-10-2010, 16:56
Rolf :D
سر Wotlk هم همین حرفو میزدن همه ولی اومد ؛ صد درصد برای سرور Free میاد ولی خب Core داریم تا Core الان کدوم سروری هستش که لیچ کینگو اسکریپت داره یا مثلا Halion؟

كي اين حرفو زد؟
tbc به wotlk چه تغيير اساسي كرد كه كسي بگه تو اپديت گير ميكنن؟

HoJJaT_007
11-10-2010, 17:35
سر 1000000 تومن شرت میبندم Cata میاد اما فقط با 50% استفاده یعنی خیلی چیزا باگ

ABTS
11-10-2010, 17:58
اگه نیاد ما اصلا نمیام wow بدشم دوستان منباع هایی که همچین حرف هایی زدن بزارین

hossein2801
11-10-2010, 18:07

منبعش:

new talent tree
new spels
new world
mastery system
new drood
new glyph system
new gear statistics

HoJJaT_007
11-10-2010, 18:18
So?
همه اینا قابل اسکریپت هست
اصلا به ما چه فرض کن نمیاد ما همین wotlk میمونیم
کاتا یه چیز مضخرف و آشغال میشه
وقتی tree درویدو وردارن
لعنت به بلیزارد

Mehran Gamer
11-10-2010, 18:19

اون منباع نیست منابع هستش...

---------- Post added at 07:19 PM ---------- Previous post was at 07:19 PM ----------

بعدشم نباید بعدش هایی بیاری ...

Zende
11-10-2010, 18:34
So?
همه اینا قابل اسکریپت هست
اصلا به ما چه فرض کن نمیاد ما همین wotlk میمونیم
کاتا یه چیز مضخرف و آشغال میشه
وقتی tree درویدو وردارن
لعنت به بلیزارد تا الآن دنبال دانلود کاتا و گرفتن ورگن میگشتا:39::39::39::39::39:

نه جونم میاد
اما داره:
وقتی بیاد خیلی چیزاش باگه
بازم اما داره:
به مرور زمان اونا هم درست میشه
شرط سر حجت و میبندم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ABTS
11-10-2010, 18:35

---------- Post added at 07:19 PM ---------- Previous post was at 07:19 PM ----------

اگه کله شما کار می کرد می فهمیدی اون یه اشتباه تایپیه

HoJJaT_007
11-10-2010, 18:35
من به بلیزارد پول نمیدم وقتی میره میرنه روی دروید

گفتم حرف اول و آخر اگه بیا که اومد چه بهتر نیادم نیاد بازم چه بهتر !

بچه ها معلم دیکته اومد

بابا آب داد =))

Zende
11-10-2010, 18:37
جدیدا بابا آبم میده زمان ما نان میداد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من بهت میگم میاد;)
اولش مثل چی باگه به مرور زمان اونا هم حل میشه
اصلا اگه اکس افراسیابی پاشه برا خودش سرور بزنه میاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ABTS
11-10-2010, 18:39
آخه مگه میشه نیاد ؟ ها؟
اولش که wotlk اومد باگ نداشت؟؟
اینم بیاد ولی با باگ که کم کم fix میشن مثل یه مپ war3 که کم کم fix میشد

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:37 PM ----------

جدیدا بابا آبم میده زمان ما نان میداد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زمان ما ام نون می داد نه آب هه هه هه

Zende
11-10-2010, 18:40
اولش که wotlk اومد که تو خود بلیزارم باگ داشت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول اول که همه جا باگ داره به مرور زمان با دادن پچ مختلف حل کرد و تکمیلش کرد
یه 10 20 هزار تا دانجن از اول wotlk تا الآن که پتچ 3.5.5a هست اضافه شده:خخخخ

قربونت war 3 وار 3 اهه با یه دنیای کوچیک (که البته میشه هر کاری روش کرد)که هر کی 1 روز وقت بزاره مپ میده بیرون بعدشم 1 ساعت وقت میزاره تر و تر ورژن میده بیرون(البته مثالی:دی)
این wow سیستمش فرق داره دنیاش خیلی بزرگتره
البته به مرور زمان حله

ABTS
11-10-2010, 18:43
فکر میکنی با بازی نکردیم تو آفش ما از یه ور مپ تا اون ور مپ رفتی پیر شدیم

Zende
11-10-2010, 18:45
خوب دیگه پس میدونی
راستی پتچت 3.5.5a نشده هنوز؟

ABTS
11-10-2010, 18:47
نه بابابخوام دان کنم 3.0.0 تو 3.0.1 16 ساعت باید وای سم بدشم اگه بگم کافی نتی دان کنه 8 تومن می گیره!!!

HoJJaT_007
11-10-2010, 18:52
شنیدم اولا که 3.0.1 اومد dk ها نه zone داشتن نه کوئست روفل

loomina
11-10-2010, 18:58

تاپیک ادبیات اونوره ! تا همبن 2 روز پیش خودش نمیتونست بگه من N سالمه حالا اومده داره از این بابا غلط میگیره :39:

خوب دیگه پس میدونی
راستی پتچت 3.5.5a نشده هنوز؟

مجید جان دلبندم اون پچ هست نه پتچ خخخخ

شنیدم اولا که 3.0.1 اومد dk ها نه zone داشتن نه کوئست روفل

نمیدونم چرا فکر میکنی هر چی میشنوی راسته :39: :39: :39:

ABTS
11-10-2010, 19:00
نمیدونم چرا فکر میکنی هر چی میشنوی راسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا راست بود یا دروغ؟

loomina
11-10-2010, 19:01
اه این 4.0.0 هیچ لینکی نداره؟ اونجای خودمون و کامپیوتر ادمو میسوزونه تا دانلود شه که!
اگر هست بگید توروخدا ( نیست گفتم لینکه اهنگه WOTLK بدید دادید , :39: )

---------- Post added at 08:01 PM ---------- Previous post was at 08:00 PM ----------

حالا راست بود یا دروغ؟

از شما بعید بود والا , خب معلومه بلیز این چیزارو نداشت که میشد فری!:13:

ABTS
11-10-2010, 19:03
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooop
چه سوتی دادم!!

HoJJaT_007
11-10-2010, 19:05
سوتی هست :دی

والا توی بتا میگن اینطوری بود حتی wowhead نوشته یه آیتم میداد به نام trashbringer !!!

آهنگو الان آپ میکنم

در عوض lyrics آهنگ tbc + Cinametic و خودشونو بهم بده او کی ؟ deal me :دی

ABTS
11-10-2010, 19:06
ای بابا با این سوتی ک الان دادیم 1 سال دیگه حرفه ای شیم مسخرمون می کنن ما دیگه باید غایم شیم نبیننمون
:11:

loomina
11-10-2010, 19:09
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooop
چه سوتی دادم!!

نترس ما هم زیاد سوتی دادیم قدیما :)

سوتی هست :دی

والا توی بتا میگن اینطوری بود حتی wowhead نوشته یه آیتم میداد به نام trashbringer !!!

آهنگو الان آپ میکنم

در عوض lyrics آهنگ tbc + Cinametic و خودشونو بهم بده او کی ؟ deal me :دی

my son زو نمیخواما , login screen رو میخوام :31:

چی بدم به جاش؟!؟!

HoJJaT_007
11-10-2010, 19:16
همونو میدم

آهنگ لاگین اسکرین + Video همون tbc دیگه مثل همین my son

---------- Post added at 07:16 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

اصلا اونو کی میخونه اسمشو بدید به من

Zende
11-10-2010, 19:20
تو خود وو هستش برا tbc که ایلیدن رو معرفی میکنه و بلود الف و درینی رو معرفی میکنه
^^
کسی میخونه؟ tbc خوندن داشت؟ O.o

HoJJaT_007
11-10-2010, 19:27
حالا هر چی

متنشو میخوام :دی

بعدشم آهنگ اصلیش خاننده نداشت ؟ همون login screen مگه solama ahsela lore یا همچین کوفتی نیست؟

loomina
11-10-2010, 19:32
تو خود وو هستش برا tbc که ایلیدن رو معرفی میکنه و بلود الف و درینی رو معرفی میکنه
^^
کسی میخونه؟ tbc خوندن داشت؟ O.o

اولا بلاد الف دوما درن ای سوما من که از هیچ کدومشون خوشم نمیاد خخخخخخ :39:

---------- Post added at 08:32 PM ---------- Previous post was at 08:27 PM ----------

حالا هر چی

متنشو میخوام :دی

بعدشم آهنگ اصلیش خاننده نداشت ؟ همون login screen مگه solama ahsela lore یا همچین کوفتی نیست؟

TBC متن نداشت که اهنگه خالیه :31:
ولی my son رو میدونم.

Muradin
11-10-2010, 19:33
:-L
خوبه همین یه ماه پیش میگفت ابهت درن ای الهی قدرت درن ای خدا درن ای...

loomina
11-10-2010, 19:38
:-L
خوبه همین یه ماه پیش میگفت ابهت درن ای الهی قدرت درن ای خدا درن ای...

کی من؟ گ.ه بخورم! فقط یکم با ابهت راه میره تیپشم بد نیست , ولی خوشم نمیاد در کل!

hossein2801
11-10-2010, 19:41
اه این 4.0.0 هیچ لینکی نداره؟ اونجای خودمون و کامپیوتر ادمو میسوزونه تا دانلود شه که!
اگر هست بگید توروخدا ( نیست گفتم لینکه اهنگه WOTLK بدید دادید , :39: )

---------- Post added at 08:01 PM ---------- Previous post was at 08:00 PM ----------

از شما بعید بود والا , خب معلومه بلیز این چیزارو نداشت که میشد فری!:13:

HoJJaT_007
11-10-2010, 20:50
یکی میشه این آهنگ cata login screen + login screen tbc o cinametic شو بده ؟ اینا رو میخوام :دی

Zende
11-10-2010, 21:01
اولا بلاد الف دوما درن ای سوما من که از هیچ کدومشون خوشم نمیاد خخخخخخ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اولا لفظی گفتم دور همی بخندیم دوما اونی که من گفتم تلفظ آمریکاییه کلا من همه تلفظام آمریکاییه(به جهنم که خودش میگه دران ای):خخخخ

Mehran Gamer
11-10-2010, 21:30
لعنت به GD ، از دیروز داره چندین بار DC میشه ... فکر کنم داره رکورد NEL رو میزنه ... هورد های بیشعور دارن از Speed hacker استفاده میکنن ... GM میاد یقه مارو میگیره ... ... چی بگم والا ...

ho0rezam
11-10-2010, 21:43
lol دانیال تو هنور 5 گیگ رو دانلود نکردی؟؟؟ P: دیر میشه ها ، بجنب دانلود کن
من که دانلودش کردم... فعلا هم منتظره بقیش هستم (اگه بقیه ای هم باشه)

در مورد حرفه حجت که میگه نصفش باگه و کاتا به درد نمیخوره:

فعلا کلی از باگ هاش گرفته شده...دلیله عقب افتادنه تاریخ ریلیز هم همین گرفتنه باگ ها و etc بوده...شاید یه مقدار باگ داشته باشه اما نه اینکه بزنه نصفش کار نکنه (مگه کشکه؟؟؟) الان تویه PTR خیلی از گیلد ها member هاشونو میبرن واسه تست کردنه هر چیزی که قراره جدید بیاد و میشه تویه PTR تست کرد...اگه باگ داشته باشه اونم به قوله شما 50 درصد ، خب همین الانش باید تویه PTR دیده بشه دیگه !!!!

کاتا به نظر میاد خیلی جالب باشه...اینکه یه spell یا ability از یه class کم بشه دلیلی بر بد شدنه کله expansion هست؟؟!!!فعلا خیلی از پلیر ها لحظه شماری میکنن واسه اومدنه این پک جدید.
خب نقطه ضعف هایی داره و غیر عادی هم نیست.به شخصه احساس میکنم رویه set هایه Tier بازی کم کاری شده و اون ابهت قبلی رو ندارن...اما یکی از کار هایه جالبی که بلیزارد انجام داده در بعضی Questها هست...وقتی یه کوئست خاص رو شروع میکنی (فک نمیکنم همه ی کوئست ها باشن) UI بازی محو میشه و شبیه دمو در میاد و همین طور camera هم حرکت میکنه.

guild talent ها خودشون واقعا به جذاب شدنه بازی خیلی کمک میکنن...هر پلیری نمیتونه خیلی راحت از گیلد leave بده...بازی دوباره برمیگرده به guild محوری و کار های دسته جمعی...همین از بین رفتنه PUG خودش به نظره من بهترین پیشرفته بازی هست!!

loomina
11-10-2010, 21:58
اولا لفظی گفتم دور همی بخندیم دوما اونی که من گفتم تلفظ آمریکاییه کلا من همه تلفظام آمریکاییه(به جهنم که خودش میگه دران ای):خخخخ

فعلا کلی از باگ هاش گرفته شده...دلیله عقب افتادنه تاریخ ریلیز هم همین گرفتنه باگ ها و etc بوده...شاید یه مقدار باگ داشته باشه اما نه اینکه بزنه نصفش کار نکنه (مگه کشکه؟؟؟) الان تویه PTR خیلی از گیلد ها member هاشونو میبرن واسه تست کردنه هر چیزی که قراره جدید بیاد و میشه تویه PTR تست کرد...اگه باگ داشته باشه اونم به قوله شما 50 درصد ، خب همین الانش باید تویه PTR دیده بشه دیگه !!!!

کاتا به نظر میاد خیلی جالب باشه...اینکه یه spell یا ability از یه class کم بشه دلیلی بر بد شدنه کله expansion هست؟؟!!!فعلا خیلی از پلیر ها لحظه شماری میکنن واسه اومدنه این پک جدید.
خب نقطه ضعف هایی داره و غیر عادی هم نیست.به شخصه احساس میکنم رویه set هایه Tier بازی کم کاری شده و اون ابهت قبلی رو ندارن...اما یکی از کار هایه جالبی که بلیزارد انجام داده در بعضی Questها هست...وقتی یه کوئست خاص رو شروع میکنی (فک نمیکنم همه ی کوئست ها باشن) UI بازی محو میشه و شبیه دمو در میاد و همین طور camera هم حرکت میکنه.

guild talent ها خودشون واقعا به جذاب شدنه بازی خیلی کمک میکنن...هر پلیری نمیتونه خیلی راحت از گیلد leave بده...بازی دوباره برمیگرده به guild محوری و کار های دسته جمعی...همین از بین رفتنه PUG خودش به نظره من بهترین پیشرفته بازی هست!!

رضا , رضا , رضا رضا! :31: میفرستی برام؟ :31:

loomina
11-10-2010, 22:09

اگر تا 3 روز طولش بده عقبش بندازن خوبه .
:(((( من تازه اومدم با Tree of life درویید حال کنم یکم ( خدایی خیلی حال میده هیل دادن باهاش ) برداشتنش :31:

HoJJaT_007
11-10-2010, 22:21
هورد های بیشعور دارن از Speed hacker استفاده میکنناز کجا میدونی هورد هست؟

3 بار پشت سر هم داشتیم BG رو میبردیم 5 ثانیه مونده بود سرور کرش شد !

ضمنا جی ام میدونه کی -- میزنه از طریق آی پی.

guild talent ها خودشون واقعا به جذاب شدنه بازی خیلی کمک میکنن...هر پلیری نمیتونه خیلی راحت از گیلد leave بده...بازی دوباره برمیگرده به guild محوری و کار های دسته جمعی...همین از بین رفتنه PUG خودش به نظره من بهترین پیشرفته بازی هست!!اشتباه گرفتی دادا

من گفتم توی سرور های فری 50% میاد بلیز که 150%
ولی لعنت بهشون tree رو ورداشتن.
لعنت بر بلیزارد
البته از یه جهاتی خوبه اما همین tree منو از cata زده کرد آخه مگه چه فرقی میکرد ...
ریدن به دروید با این کارشون

بگزریم گیلد مانت و اینا خوبه حتی همون cut sense که گفتی مثلا کوئست آلکسترسزا حتی خودتم نشون میده در حال حرکت و bow کردن و اینا :18:

hossein2801
11-10-2010, 22:26

guild talent دیگه چیه؟
ظاهر ایتم رو ضعف حساب میکنی؟ این سلیقه ای هست
اگه خیلی ابهت و قشنگی برات مهمه aion رو بت پیشنها میدم
در مورد او quest فکر کنم طرف alt+z زده بوده :31:

---------- Post added at 10:26 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

tree فرم رو که کامل حذف نکردند شانس خراب من
اون moonkin فرم رو هم کامل حذف کنن خیلی عالی میشه که من از این 2 فرم خیلی بدم میاد :31:

HoJJaT_007
11-10-2010, 22:34
نه حسین alt+z نیست کات سنس هست

قشنگ یارو مثل یه موب از مانت پیاده شد جلو الکس kneel کرد بعدشم آلکسو برد بالا رو دستاش سوار مانت کرد لول

اون moonkin فرم رو هم کامل حذف کنن خیلی عالی میشه که من از این 2 فرم خیلی بدم میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا چون توی راید نمیذاره به فاک نرید ؟
Raid W/O Tree = FAIL

Mehran Gamer
11-10-2010, 22:35
تمام GM های GD یه مشت احمق هستن که فکر میکنن کین ... GD کلش DC شده ، اصلا از نلم بد تر شده ...

Zende
11-10-2010, 23:04
ها مگه داریم چی بازی میکنیم ووه دیگه این همه چرت و پرت چرا بش اضافه کردن:دی
من نظرم بر این است که بیام بلیزارد
ولی حاضر نیستم لول آپ کنم
اگر دوستی آشنایی رفیقی گاوی گوسفندی داره چی یعنی پریستی شمنی هر سایدی هم میخواد باشه!(حتی نوم((سوتیو:خخخ)) ) ازش میخریم و میایم بلیز
با تشــکر:خخخخ

JIGSA
11-10-2010, 23:05
منم از همین 2 تا فرم دروید متنفرم و پریست دسیپلین. فارسی رو حال کنین.

امروز با یه پریست دسیپلین 14 بار دوئل کردم یه بار بردم.

hossein2801
11-10-2010, 23:07
ها مگه داریم چی بازی میکنیم ووه دیگه این همه چرت و پرت چرا بش اضافه کردن:دی
من نظرم بر این است که بیام بلیزارد
ولی حاضر نیستم لول آپ کنم
اگر دوستی آشنایی رفیقی گاوی گوسفندی داره چی یعنی پریستی شمنی هر سایدی هم میخواد باشه!(حتی نوم((سوتیو:خخخ)) ) ازش میخریم و میایم بلیز
با تشــکر:خخخخ
lvlup مثل اوایل دیگه سخت نیست
الان من یه چار دیگه ساختم 3 روز پیش الان لول 43 هست با حالی که زیادم بازی نمیکنم

Zende
11-10-2010, 23:08
اااااا یه عمر خودمو کشتم دنبال تلفظش بودم:خخخخخخخخخخخخخخ

شما که پریستت خودش دیسیلیپینه ؟ دیسلیپینه ؟ دیپسیلینه؟ حالا هرچی:خخخخخ

الان من یه چار دیگه ساختم 3 روز پیش الان لول 43 هست با حالی که زیادم بازی نمیکنم
3 روز؟
مگه بلیزارده؟!!؟!(خوب بلیزارده دیگه:خخخخ)
خیلیه:دی

hossein2801
11-10-2010, 23:13
اااااا یه عمر خودمو کشتم دنبال تلفظش بودم:خخخخخخخخخخخخخخ

شما که پریستت خودش دیسیلیپینه ؟ دیسلیپینه ؟ دیپسیلینه؟ حالا هرچی:خخخخخ

3 روز؟
مگه بلیزارده؟!!؟!(خوب بلیزارده دیگه:خخخخ)
خیلیه:دی

ببین بهونه نیار اگه میخای بیای خودم کمکت میکنم زیر 1هفته 80 شی

Zende
11-10-2010, 23:15
1 هفته؟
خیلی کمه که بازی بی مزه میشه

خوب آخه مسائل گلدی نقدی هست!
مسائل اقتصادی گلدی هست!
مسائل گلدی هست!
مسائل پرواز امنیت گلدی هم هست!
تازه مسائل راهبردی پروازی جنسی هم هست :خخخخخخخخخخخخخخ

loomina
11-10-2010, 23:17
منم از همین 2 تا فرم دروید متنفرم و پریست دسیپلین. فارسی رو حال کنین.

امروز با یه پریست دسیپلین 14 بار دوئل کردم یه بار بردم.

بابا به خدا دروییده! اینراو نداشت میشد میج!

1 هفته؟
خیلی کمه که بازی بی مزه میشه

خوب آخه مسائل گلدی نقدی هست!
مسائل اقتصادی گلدی هست!
مسائل گلدی هست!
مسائل پرواز امنیت گلدی هم هست!
تازه مسائل راهبردی پروازی جنسی هم هست :خخخخخخخخخخخخخخ

تو هر گروستونی میخوای بری برو ولی میای کزاک , نیومدی خودم ه.کت میکنم خخخخ

Zende
11-10-2010, 23:21
بیا مسائل حسود گلدی هم هست:خخخخخخ
(خوب ببین 1-اگه واقعا زیر 1 هفته 80 اهه من هستم البته فوق فوقش با 1 - 2 ساعت بازی چرا؟ چون وقت ادای زندگی هست:خخخ 2-مسائل fly 280 درصد هم هست مثل اینجا نیست که هر خری فلی نداشت فلی بزنه با امو ه ک بره جلو! در نتیجه فقط 6 کیلو پول این موضوعه(با کسر اینکه بقیه اش رو دانیال میده:خخخخ)
3-ریت نکبت بلیز هم رو اعصابه گذشته از اکس پرنس ریت اسکیل ها و غیره هم نکبت هستند)

تازه تازه من از کجا اینترنت مفت بیارم cata دانلود کنم پس فردا میخواد بره رو کاتا؟:|

hossein2801
11-10-2010, 23:21
بابا به خدا دروییده! اینراو نداشت میشد میج!

تو هر گروستونی میخوای بری برو ولی میای کزاک , نیومدی خودم ه.کت میکنم خخخخ
نه
به جا این 2 فرم بی ریخت یه فرم خر و یه فرم توله سگ بش بدن میشه اصل دروید :دی
یکی از قابلیتای فرم خرش این باشه که تا 10 یاد هرکی کی اطرافش باشه رو با لگد پرت کنه :31:

loomina
11-10-2010, 23:27
بیا مسائل حسود گلدی هم هست:خخخخخخ
(خوب ببین 1-اگه واقعا زیر 1 هفته 80 اهه من هستم البته فوق فوقش با 1 - 2 ساعت بازی چرا؟ چون وقت ادای زندگی هست:خخخ 2-مسائل fly 280 درصد هم هست مثل اینجا نیست که هر خری فلی نداشت فلی بزنه با امو ه ک بره جلو! در نتیجه فقط 6 کیلو پول این موضوعه
3-ریت تخمی بلیز هم رو اعصابه گذشته از اکس پرنس ریت اسکیل ها و غیره هم تخمی هستند)

---------- Post added at 12:21 AM ---------- Previous post was at 12:20 AM ----------

تازه تازه من از کجا اینترنت مفت بیارم cata دانلود کنم پس فردا میخواد بره رو کاتا؟:|

من خودم 1 هفته طول کشید فلای 280 رو بگیرم.
من به عمرم یه 100 گلد رضا داد بهم فقط , یه 20 گلد هم از یه بابایی گرفتم! بقیشو تا الان که الانه از خودمم پول نگرفتم چه برسه کسی دیگه :39:
تازه با این وضع 4 ک گلد دارم.
تازه برای این که کمکت کنم باید الی هم برداری :31:
جدی میگم rec میزنم خودمم میام میج باهات لول اپ XP میشه 3x بعدم فکر کنم 30 لول رو مجانی میری بالا .
من فقط با skill up کار هاش مشکل دارم و بس , بقیش 2 روز بیای عادی میشه , اصلا حال میده کوئست زدناش , لول اپ تو BG .
تازه شانس اوردی دورانه ما به زور میبردنمون ICC الان تو بیای میشه کاتا فرتی دانجن میزنی gear هات خوب میشه میبرنت راید!

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

نه
به جا این 2 فرم بی ریخت یه فرم خر و یه فرم توله سگ بش بدن میشه اصل دروید :دی
یکی از قابلیتای فرم خرش این باشه که تا 10 یاد هرکی کی اطرافش باشه رو با لگد پرت کنه :31:

اهم اهم دیگه قرار نشد به قشر زحمت کش درویید توهین کنیا!:3:
هی من هیچی نمیگم... :31:

Zende
11-10-2010, 23:27
این جور که وضعه دانجن های کاتاهه تا فول تی 10 نداشته باشی اصلا نمیتونی بری=))

loomina
11-10-2010, 23:30
این جور که وضعه دانجن های کاتاهه تا فول تی 10 نداشته باشی اصلا نمیتونی بری=))

پست بالایی رو یه چیزی اضافه کردم بخون دوباره
بعدم مگه از TBC میخوایم بریم WOTLK کم NPC ها قوی هستن! من با DK با گیرای DPS تو TBC تانک میکردم همین رفتم WOTLK دیدم نه خطرناک شد , ولی بازم مشکلی نداشت.

Zende
11-10-2010, 23:32
آقا یک کلام نامه هم حالا ادامه داره تموم نشده:خخخخخخ
یا یک پریست 3 کیلو جی اس تایلورینگ فوله فلی 280 درصد <<هیلر ترجیحا هولی(که اصلا باهاش کار نکردم:خخخخ)>> برا من پیدا کنید یا به شدت بیاید منو ساپورت کنید همه این کارارو دیگه حداقل تو هفته دوم کرده باشیم با روزی 1 ساعت بازی:خخخ
نایت الف نکبت هم بر نمیدارم!
هیومن برمیدارم خوشگل موشگل:خخخ
کازاک هم نمیرم میرم آویزون حسین میشم چند تا سوال تخصصی خواستیم بپرسیم بلد باشه:خخخخ

hossein2801
11-10-2010, 23:39
راستی نکته مهم؟
حسین کجاست؟:خخخخ
frostmane تو گیلد اولین kingslayer های ایرانی (گیلد ایرانی)

Zende
11-10-2010, 23:40
حلوا خیر میکنن تو گیلد ایرانی؟:خخخخ

hossein2801
11-10-2010, 23:43
حلوا خیر میکنن تو گیلد ایرانی؟:خخخخ
به زودی حلوای nefarian , deathwing رو تو کاتا میدیم :31:

Zende
11-10-2010, 23:46
همممم دانیال میگه بیا کازاک تا لول 30 که بهت میده همینطوری اوتلند رو هم تقبل میکنه فلی رو مانت هارو هم که میده تاکسی هم هست که برا نرثند تمامی اسپل هارو هم تقبل میکنه دوئل اسپک رو هم تقبل میکنه برا پروفوشن هم که کمک میکنه
یعنی میگید برم؟:دی
تو چی میدی؟:دی

hossein2801
11-10-2010, 23:52
همممم دانیال میگه بیا کازاک تا لول 30 که بهت میده همینطوری اوتلند رو هم تقبل میکنه فلی رو مانت هارو هم که میده تاکسی هم هست که برا نرثند تمامی اسپل هارو هم تقبل میکنه دوئل اسپک رو هم تقبل میکنه برا پروفوشن هم که کمک میکنه
یعنی میگید برم؟:دی
تو چی میدی؟:دی
اگه میخوای هوردها سرویست کنن برو kazzak :31:
چه چیز میتونه بهتر از از یه گیلد حرفه ای و فعال باشه؟
من با گیلد مستر صحبت میکنم invت کنه به گیلد البته اگه قبول کنه چون فعلا نه عضو جدیدی میخوان نه هر کسیو به راحتی inv میکنن
حالا من 6-7 تا bag 20 slotو مقداری گلد بت میدم quest های + هم کمکت میکنم

فقط یه چیز
حالتو میگیرم اگه سرکارمون گذاشته باشی:46::31:

Zende
11-10-2010, 23:54
خوب اون سرکاریه که 100 درصد:خخخ
ولی پیشنهاد دانال بهتره:خخ
نمیشه از ریلم خودت این 6 7 تا بگ 20 اسلاتی رو بم بدی؟:خخخ

hossein2801
11-10-2010, 23:58
خوب اون سرکاریه که 100 درصد:خخخ
ولی پیشنهاد دانال بهتره:خخ
نمیشه از ریلم خودت این 6 7 تا بگ 20 اسلاتی رو بم بدی؟:خخخ

fool :31:
حالا تو کاتا میفهمی گیلد بهتره یا گلد
اره بیا حتما برات میفرستم :31: :46:

Zende
12-10-2010, 00:00
آقا ما از الآن شروع کنیم کلا چقدر وقت داریم تا بلیزار بره رو کاتا؟

hossein2801
12-10-2010, 00:07
آقا ما از الآن شروع کنیم کلا چقدر وقت داریم تا بلیزار بره رو کاتا؟

کمتر از 2 ماهه دیگه
7 دسامبر
پتچ 4 که بیاد کل سیستمهای جدید روش هست به جز سرزمین دگرگون شده ،نژادهای جدید، ins های جدید و شغل جدید
من به همین 4 راضیم:31:

Zende
12-10-2010, 00:08
2 ماه؟
خیلی کمه که
4 کیلو کنم جی اسو کلاه رو باید بندازم هوا:خخخخ

hossein2801
12-10-2010, 00:13
اومدن پتچ 4 تو این هفته 100% شد.

من خیلی کارا با reforging و mastery دارم :31:
omg
change log جدید رو ببینید چقد زیاده
1 کیلومتره:31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز همین معلومه دیگه اخرای کاره

---------- Post added at 12:13 AM ---------- Previous post was at 12:11 AM ----------

2 ماه؟
خیلی کمه که
4 کیلو کنم جی اسو کلاه رو باید بندازم هوا:خخخخ

خیلیم زیاده
تو بلیز با وجود dungeon finder یک روزه میتونی ببری بالای 4
من 1-2 روزه فول t9 کردم

Zende
12-10-2010, 00:14
پس به این صورت 1 ماهه شدیم 6 کیلو جی اس صلوات و بفرست :خخخخخ

hossein2801
12-10-2010, 00:20
پس به این صورت 1 ماهه شدیم 6 کیلو جی اس صلوات و بفرست :خخخخخ

اگه تو icc مثل من بدشانس نباشی که rollت بالای 9 نره اره:31:

---------- Post added at 12:20 AM ---------- Previous post was at 12:19 AM ----------

حالا جدا میخوای بیای یا سر کارمون گذاشتی؟

hossein2801
12-10-2010, 00:27
میریم سرورو ه ک میکنیم رولمون بره بالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه بیام که میرم کازاک:دی
بزار ببینیم چی میشه
میبینم که دانیال بدجور مختو زده :دی
خود دانیال هم اشتباهی رفت kazzak :31:

hossein2801
12-10-2010, 00:33
دانیال ببین سیستم runic رو کاملا عوض کردند و از rune مصرفی spell ها هم کم کردند و چندتا از spell های unholy که نگاه کردم قویتر هم شده
dk تو کاتا از بهترین هاست

The way in which runes regenerate has been changed. Rather than each rune type (Blood, Frost, Unholy) regenerating simultaneously, they now fill sequentially. For example, if you use two Blood runes, then the first rune will fill up before the second one starts to fill up. You essentially have three sets of runes filling every 10 seconds instead of six individual runes filling every 10 seconds. This allows the death knight rotation to be more forgiving, so that the player can take advantage of things like ability procs or respond to movement. This system makes it a little easier to get back on track without six separate runes now "out of sync" from the standard rotation.

# Anti-Magic Shell Runic Power cost removed.
# Death and Decay now costs 1 Unholy, down from 1 Blood 1 Unholy 1 Frost. Now deals [ 6.4% of AP + 41.43 ] Shadow damage, up from 62 Shadow damage.
# Raise Dead no longer requires Corpse Dust if no corpse is available.
# Death Coil now deals 30% of AP + 885 damage. up from 510.
# Plague Strike now deals 100% weapon damage plus 378, up from 50% weapon damage plus 189.

#
# Rune Strike is now Instant instead of Next Melee. Now causes 200% weapon damage plus 20% of Attack Power, up from 150% weapon damage plus 15% of Attack Power.
# Horn of Winter now has a 45 yards range, up from 30 yards.
# Obliterate now deals 160% weapon damage plus 934, up from 80% weapon damage plus 467.
# Path of Frost now affects party or raid members within 50 yards.
# Chains of Ice now reduces movement by 60%, down from 95%. The target no longer regains a % of their movement each second.
# Icy Touch now reduces the target's ranged, melee attack, and casting speed by 20% for 21 sec. No longer generates high treat.

G U L D A N
12-10-2010, 08:20

تا اون جا من بازی کردم تو بلیز لول آپ سخته
اگه راه آسونتری داری به ما هم بگو استفاده کنیم
ممنون

hossein2801
12-10-2010, 10:30
تا اون جا من بازی کردم تو بلیز لول آپ سخته
اگه راه آسونتری داری به ما هم بگو استفاده کنیم
ممنون

استفاده از call to arms و dungeon finder کار رو اسون میکنه
اگه ایتم های heirloom هم داته باشی 20% xp رو بیشتر میکنه

hossein2801
12-10-2010, 10:39
دانیال خدا بگم چیکارت کنه پچ رو دانلود نکردی؟ :31:
بلیز همین امشب اپدیت میکنه به 4 :41: من هم پتچ رو ندارم :sad:

Extended maintenance will begin tonight at midnight, Tuesday, October 12 for the release of patch 4.0.1. Maintenance will begin at 12:01 AM PDT and conclude at approximately 12:01 PM PDT. During this time all realms and many web services will be unavailable.

Due to the size of the patch we highly recommend you enable your background downloader. If you need assistance doing so please visit

G U L D A N
12-10-2010, 10:42
call to arms چیه؟
میشه بیشتر توضیح بدین؟

ho0rezam
12-10-2010, 10:55
guild talent دیگه چیه؟
ظاهر ایتم رو ضعف حساب میکنی؟ این سلیقه ای هست
اگه خیلی ابهت و قشنگی برات مهمه aion رو بت پیشنها میدم
در مورد او quest فکر کنم طرف alt+z زده بوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثلا یه لول هست که وقتی توو raid وایپ شدن با اون لول میتونن پلیر هارو ress کنن. یا مثلا باف شمن رو 10 درصد یه تلنت افزایش میده.
اگه با گیلد گروه بسازین و برین level up حدود 5درصد xp بیشتری میگیرین
افزایش سرعت مانت
زمانه باف ها و feast چند درصدی کم میشه
و ...

hossein2801
12-10-2010, 11:17
call to arms چیه؟
میشه بیشتر توضیح بدین؟

تا دیروز call to arms ab بود میتونستی ازش xp بگیری هر برد تقریبا 3/4 یک لول
تو تقویم میتونی ببینی کی ها call o arms هست

linkin_park
12-10-2010, 11:27
امشب 4 میاد ؟! یعنی 4 گیگ دانلود نشه نمیشه بازی کرد ؟!

hossein2801
12-10-2010, 11:32
امشب 4 میاد ؟! یعنی 4 گیگ دانلود نشه نمیشه بازی کرد ؟!
اره امشب اپدیت میشه
5 گیگه بدون پارت اخری که فکر کنم پارت اخری الان رو BACKGROUND DOWNLOADER هست

deltax
12-10-2010, 12:04
چه تبلیغی میکنن برا جذب player برا ریلم lol
بیا trollbane تا lvl 20 میپری ترک grand mamutواست q میزنیم..80 هم شدی روزی 10 تا hc با toc با voa :) با چیپس و پفک و نون اضافه...گارانتی هم داره :دی ..به gs5k هم رسیدی یه icc 10 میزنم برات :)
راستی دیروز یه setup زدیم ..رتری با واریور..20 تا برد 6 تا باخت..میوفتادیم رو یکی مثل کابوس بود :)..از warrior با disc بهتر جواب داد
البته هورد

G U L D A N
12-10-2010, 12:08
راستی تو dungeon finder همه ی تیک ها رو می زارید؟

---------- Post added at 12:08 PM ---------- Previous post was at 12:06 PM ----------

چه تبلیغی میکنن برا جذب player برا ریلم lol
بیا trollbane تا lvl 20 میپری ترک grand mamutواست q میزنیم..80 هم شدی روزی 10 تا hc با toc با voa :) با چیپس و پفک و نون اضافه...گارانتی هم داره :دی ..به gs5k هم رسیدی یه icc 10 میزنم برات :)
راستی دیروز یه setup زدیم ..رتری با واریور..20 تا برد 6 تا باخت..میوفتادیم رو یکی مثل کابوس بود :)..از warrior با disc بهتر جواب داد
البته هورد

؟؟ می شه بیشتر توضیح بدی

deltax
12-10-2010, 12:12
راستی تو dungeon finder همه ی تیک ها رو می زارید؟

---------- Post added at 12:08 PM ---------- Previous post was at 12:06 PM ----------

؟؟ می شه بیشتر توضیح بدی

نه فقط spec خودت..اگه dps هستی dps و....
تیک leader هم نزار..بیشتر معطل میشی
mounte سه نفرست 2 نفر دیگه هم میتونن سوار شن..lvl 80 هم شدی برا embelem of trumph میبرمت رندوم dungeon hc
چیپس با پفک هم میخوای :دی

G U L D A N
12-10-2010, 12:20
منظورم این نیست که dps یا ..
منظورم اینه که همه dungeon ها رو انتخاب می کنین یا تک تک؟

deltax
12-10-2010, 12:35
منظورم این نیست که dps یا ..
منظورم اینه که همه dungeon ها رو انتخاب می کنین یا تک تک؟

اگه quest برا dungeon خاصی داری تیک اونو فقط بزن...وگرنه random بهتره ..یه reward میده که توش یه gear از کلاست توشه

G U L D A N
12-10-2010, 12:45
من لول 15 quest انجام بدم یا برم dungeon یا BG ؟
کودوم بیشتر xp میده تو bliz

deltax
12-10-2010, 12:52
من لول 15 quest انجام بدم یا برم dungeon یا BG ؟
کودوم بیشتر xp میده تو bliz

من خودم بیشتر با q و dungeon میرفتم..بعضی هام با bg
خودت تست کن ببین q راحتتره یا dungeon

Kolang
12-10-2010, 13:15
آقا من اولين باره دارم از wowwiki پچ دانلود ميكنم
اينها كه هيچ كدوم فايل اجرايي نيستن
اينها رو چيكارشون كنم؟

hossein2801
12-10-2010, 13:22
آقا من اولين باره دارم از wowwiki پچ دانلود ميكنم
اينها كه هيچ كدوم فايل اجرايي نيستن
اينها رو چيكارشون كنم؟

اینا پارت هستند
چون پارت اخری نیومده اینطوره
پارت اخری که باید درست میشه

Zende
12-10-2010, 13:39
میبینم که دانیال بدجور مختو زده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خود دانیال هم اشتباهی رفت kazzak [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آره بد مخ زده
پیشنهادات دیگه ای هم داده که اصلا نمیشه بیان کرد:خخخخخ
خوب بالاخره تو حالت مجازی بخوایم حساب کنیم ما با هم بهترین رفیقاییم کنار هم باشیم بیتره
یه جورایی پیشنهاد دلتاکس از 5 کیلو به بعده پیشنهاد دانیال از 4.5 کیلو:دی
500 تا اختلاف زمانیه:دی
ولی نه مخ من از طرف دانیال بیشتر خورده:دی!!!
=))

این دث نایت خوب خوبه اون قدر ها هم ضعیف نشده ولی پریست خوشبختانه هنوز حالت آور پاور خودشو داره هه هه
:دی

what the
یعنی 4 یعنی میره رو کاتا یا pre cata هست یعنی منظورم اینه که آشنا میکنه با کاتا و هنوز همون 2 ماه رو من وقت دارم؟

رضا میفرستی برام؟:دی
پول پستشم با من:دی

من به شدت به سرم زده بیام بلیز:دی

HoJJaT_007
12-10-2010, 13:45
به دروید توهین نکن
بعضی از باسا مثل لیچ کینگ بدون دروید امکان پذیر نیست
به خاطر Innervete یا Combat Ress یا Tranquility یا همون HOT های خدایی که میزنه رو همه !

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

میگم Deltax پول گیم کارد ما هم بدی من میام :دی

Zende
12-10-2010, 13:49
کی به درود توهین کرد؟

اگه پول گیم کار رو دلتاکس میداد که با کله میرفتم میشدم گربه خونگیش:خخخخخخخ

hossein2801
12-10-2010, 13:50
من یه توضیح کلی در مورد این patch میدم:

در این پتچ talent tree کاملا متحول میشه و شما باید Talent خود رو دوباره تنظیم کنید
جم های مثل armor pen حذف و به crit تبدیل میشن

شاهد تغییراتی در موتور گرافیکی بازی هم خواهیم بود مانند تصویر زیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیستم mastery به تلنت اضافه میشه که جایگزین stat هایی هم میشه که از بازی یا ایتم ها حذف شده

ui بازی متحول میشه

جالبترین قسمت Flexible Raid Lock هست که این امکان رو فراهم میکنه که شما دیگه کاملا در یک Raid سیو نمیشید و سیو per boss میشه به این صورت که اگه شما وارد یه raid شدید و در icc باس اول رو زدید و بنا به هر دلیلی raid از هم پاشید باز این امکان رو دارید که وارد یک raid دیگه بشین و باس دوم رو بزنید
امکان دیگر اینه که میشه wing اول رو 10man رفت و دوم رو 25

reforging اضافه خواهد شد که شما میتوانید تغییر در stat گیر اعمال کنید
مثلا از یک گیر crit رو به haste تبدیل میکنید

aura های جدید به بازی اضافه میشن

glyph های جدید به بازی اضافه میشن و از این به بعد glyph ها ایتم مصرفی نیستند و شما میتونین اون رو یاد بگیرین و در هر وقت خواستین تعویض کنید

emblem دیگه در بازی وجود نخواهد داشت از این به بعد point خواهید گرفت

تغییرات زیادی در کلاس ها و تلنت ها اعمال شده که در این لینک میتونین مشاهده کنید

Zende
12-10-2010, 13:55
خوب این که شد کاتا؟!؟!=))
الآن کاتا چیز اضافه تر هم داره غیر از این؟=))
خوب پس وضعمون ترکیده....
دانیال چند تا گلایف بخر تا آخر امشب هنوز کاتا نشده بدبخت میشیم!!!:((

بعد الآن گرافیک خیلی تغییر کرده؟:خخخخ
ااااا یعنی چه یعنی فقط تلنت میشه از یه شاخه گرفت؟
مسخرست که!

hossein2801
12-10-2010, 13:58
خوب این که شد کاتا؟!؟!=))
الآن کاتا چیز اضافه تر هم داره غیر از این؟=))
خوب پس وضعمون ترکیده....
دانیال چند تا گلایف بخر تا آخر امشب هنوز کاتا نشده بدبخت میشیم!!!:((

بعد الآن گرافیک خیلی تغییر کرده؟:خخخخ
ااااا یعنی چه یعنی فقط تلنت میشه از یه شاخه گرفت؟
مسخرست که!

نه اینطور نیست از یک شاخه دیگه هم میتونی انتخاب کنی

درسته این کاتا هست بدون:
race جدید
spell های جدید
zone جدید
ins جدید
archeology

Kolang
12-10-2010, 14:03
اقا اگه كسي خواست توي kazzak هورد لول آپ كنه...بگه به من...احتمال داره يه لول آپ هم اونجا بكنم...

مرسي حسين...
پات آخر فردا مياد؟

HoJJaT_007
12-10-2010, 14:04
فقط از یه شاخه ؟ یعنی دیگه no instant ghost wolf ?

no haste bouns برای دروید اون تلنت از بالانس

راستی فلای مانتا چی ؟ میشه رو آزروت فلای زد؟
در کل گند زد

deltax
12-10-2010, 14:07
راستی گلد جمع کنید
شنیدم تو کاتا گرون میشه...من الان همش 10k دارم..برسونم به 20 خوبه
اگه dk میسازی تانک برو os dps برو

hossein2801
12-10-2010, 14:11
اقا اگه كسي خواست توي kazzak هورد لول آپ كنه...بگه به من...احتمال داره يه لول آپ هم اونجا بكنم...

مرسي حسين...
پات آخر فردا مياد؟

یا امشب میاد یا بعد از maintenance

میخای چی بسازی طرف هورد؟ من میخاستم صبر کنم goblin باید

---------- Post added at 02:11 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

فقط از یه شاخه ؟ یعنی دیگه no instant ghost wolf ?

no haste bouns برای دروید اون تلنت از بالانس

راستی فلای مانتا چی ؟ میشه رو آزروت فلای زد؟
در کل گند زد

گفتم که از هر شاخه ای که خواستی میتونی
محمد هم خوب شایعه میسازه:31:

خبری از فلای تو azeroth نیست شاید بعد از event
دقیقا زمانی که azeroth دگرگون شد

Kolang
12-10-2010, 14:16
یا امشب میاد یا بعد از maintenance

میخای چی بسازی طرف هورد؟ من میخاستم صبر کنم goblin باید

---------- Post added at 02:11 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

گفتم که از هر شاخه ای که خواستی میتونی
محمد هم خوب شایعه میسازه:31:

خبری از فلای تو azeroth نیست شاید بعد از event
دقیقا زمانی که azeroth دگرگون شد

نميدونم...بعد از كاتا كه worgen روعمراول كنم بيام goblin
قبلش ميخوام يه لولآپ كنم...
من معمولا اولين لول آپ توي هر ريلمم دروييده...

HoJJaT_007
12-10-2010, 14:19
Gamer-District Festergut رو هم گذاشت یکی تاکتیکاشو بگه :دی

deltax
12-10-2010, 14:27
Gamer-District Festergut رو هم گذاشت یکی تاکتیکاشو بگه :دی

چیز خاصی نداره 10yard فاصله رو رعایت کن..تو 10 man دو تا spor میده یکی وایمیسته پیش تانک با melee یکی هم واسه هیلر با range
2 تا تانک هم میخواد .debuff میده 9 تا شد OT تانت میکنه ..boss راحتیه معمولا hc میرن

loomina
12-10-2010, 14:30
دانیال خدا بگم چیکارت کنه پچ رو دانلود نکردی؟ :31:
بلیز همین امشب اپدیت میکنه به 4 :41: من هم پتچ رو ندارم :sad:

Extended maintenance will begin tonight at midnight, Tuesday, October 12 for the release of patch 4.0.1. Maintenance will begin at 12:01 AM PDT and conclude at approximately 12:01 PM PDT. During this time all realms and many web services will be unavailable.

Due to the size of the patch we highly recommend you enable your background downloader. If you need assistance doing so please visit

اه دیشب دانلود کردم پارت یکشو حالا نمیدونم torent بود یا معمولی! :((

بعد این یکی لینکشم نمیاد بددبختم کرده :(((

deltax
12-10-2010, 14:33
راستی من گزاشتم خود luncher از طریق خود بلیزارد دانلود کنه
زده 40 ساعت
هر چی باشه این اطمینان داره :دی

loomina
12-10-2010, 14:54
رفتم برای پارت 2! منتها با این سرعت احمقانه ای که دارم زده 1 day & 18 Hr!

hossein2801
12-10-2010, 14:56
این قراره چجوری باشه؟!مثلا داری راه میری زیر پات دگرگون میشه؟!:دی

حملات از سوی deathwing که باعث میشه azeroth جر بخوره :31:

deltax
12-10-2010, 15:05
کسی جایی رو سراغ نداره پچ رو بفروشن
با این وضع نت با این سرعت فضایی دهن صاحاب بچه که سرویس میشه :دی

Muradin
12-10-2010, 15:05
حملات از سوی deathwing که باعث میشه azeroth جر بخوره :31:
اونو که میدونم
چجوری اونت اجرا میشه؟!

loomina
12-10-2010, 15:07
کسی جایی رو سراغ نداره پچ رو بفروشن
با این وضع نت با این سرعت فضایی دهن صاحاب بچه که سرویس میشه :دی

من دیشب سرعتم 100 تا بود تازه تو خیابنوم بود خخخخ , الان به زور به 30 میرسه!:41:

hossein2801
12-10-2010, 15:25
اونو که میدونم
چجوری اونت اجرا میشه؟!

شهرهای اصلی مورد حمله قرار میگیرن و یکسری Quest میری و dungeon بعد کاتا میاد

Zende
12-10-2010, 16:11
اینا که میگی به زمان منم میرسه؟:خخخخ
یعنی منم میتونم این دانجن هارو برم؟
اصلا کلا تو این وقت کمی که دارم چه غلطی میتونم بکنم؟:خخخخخ

hossein2801
12-10-2010, 16:28
اره کمتر از 2ماه وقت هست

Zende
12-10-2010, 16:30
خوب جواب ندادی:|
کلا چه اغلاطی همی میتوانم به انجامم؟:خخخخخ
یعنی میرسم به این dunegon های کاتا و دمو ها و فایت الکسترازا و دث وینگ>؟

hossein2801
12-10-2010, 16:32
خوب جواب ندادی:|
کلا چه اغلاطی همی میتوانم به انجامم؟:خخخخخ
یعنی میرسم به این dunegon های کاتا و دمو ها و فایت الکسترازا و دث وینگ>؟

اره میرسی نترس
البته اگه بیای پیش من :31:

Zende
12-10-2010, 16:35
ا؟ برا شما آخر هفته ها میشه 10x ؟=))

خوب راستش من با دانیال راحت ترم حالا چه از نظر شوخی چه پولی(!) چه رفاقتی
ولی خوب مثلا یه دفعه است شما میای کل اکانت منو میخری tbc , wotlk , cata رو هم پولشو میدی با 2 ماه شارج و گیم کارد خوب در اون صورت دانیال کیه اصلا؟:خخخخخخخخ

deltax
12-10-2010, 16:51

یه مورد اکازیون برات دارم
یه id کامل با 1 شمن 1 dk با 1پالا اینا gs هاش بین 5 - 5.3 یه دروید 80 تازه شده با یه وریور 75 تو ریلم vashj
میده 170...خواستی بگو :)
خدا رو شکر ما از شر dl پچ راحت شدیم...خریدم 10 تومن :دی

ABTS
12-10-2010, 18:08
هی گچ دستمو باز کردم فقط باید فردا برم پین هاشو بکشم

---------- Post added at 08:08 PM ---------- Previous post was at 08:06 PM ----------

این راسته که برای death knight باید یه هیرو لول 55 داشته باشی و می تونی روح اونا رو که کشتی به عنوان پت استفاده کنی؟

Zende
12-10-2010, 18:23
بله 55 میخواد

چیز جدیده این دومی؟=))

قربونت برم دلتاکس مگه سر گنج نشستم:خخخخ
بعد من گفتم پریست

Zende
12-10-2010, 18:32
دلتاکس یه سوال شرعی تخصصی هم داشتم:خخخخخخخخخخخخ
tbc , classic که انگار 20 تومنن wotlk هم 40 هه میشه 60 تومن خوب این از این مطمئنا یه باره اگه کاتا 50 نباشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!:|:خخخ
بعد game card دانیال میگفت 60 تومنه این یه باره یا این خدایی نکرده باید هر 2 ماه یه بار 60 تومن بدم ؟؟!؟ O.o
بعد شارج هم که 30 تومنه 2 ماه!!

باید جر بخورم یعنی؟:خخخخخخ

ABTS
12-10-2010, 18:36
چیز جدیده این دومی؟=))

منم به دوستام گفتم هنگ کرد فکر کنم یارو مخش تاب داشته تو وبلاگش نوشته بود

Zende
12-10-2010, 18:39
نه باور نکن شر و وره

حا من هنگ کردم
رفتم تو این سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحساب کردم 2 ماهه شارج با سی دی کی ها جمعا میشه 94 تومن
پس گیم کارد قضیش چی بیده؟

ABTS
12-10-2010, 18:42
کسی نمی تونه wow بفرسته؟
من wow می خوام plz اگه کسی به ولنجک نزدیکه بگه

---------- Post added at 08:42 PM ---------- Previous post was at 08:39 PM ----------

حا یی حسام دو برره تو اون cd به عنوان هدیه 2 ماه بهت سرویس میدن بعدش باید خودت گیم کارت بخری

Zende
12-10-2010, 18:44
مثل آدم فارسی از اول بگو من بفهمم:خخخخ
یعنی 2 ماه گیم کارد رو هدیه میدن
بعدش اون وقت جر خوردن شروع میشه؟

deltax
12-10-2010, 18:46
tbc , classic که انگار 20 تومنن wotlk هم 40 هه میشه 60 تومن خوب این از این مطمئنا یه باره اگه کاتا 50 نباشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!:|:خخخ
بعد game card دانیال میگفت 60 تومنه این یه باره یا این خدایی نکرده باید هر 2 ماه یه بار 60 تومن بدم ؟؟!؟ O.o

الان id کامل با مخلفات 53 با 30 روز free
اونم من نمیفروشم که :)
;کاتا هم که میاد باید بخری دیگه حدود 50
هر 2 ماه هم 32 باید سر کیسه رو شل کنی
خرج کن بره ..این پولا رو میخوای با خودت کجا ببری

Muradin
12-10-2010, 18:56
منم به دوستام گفتم هنگ کرد فکر کنم یارو مخش تاب داشته تو وبلاگش نوشته بود
نه بابا درسته این ممد خیر سرش 1 سال دی کی بازی کرد بازم شر و ور میگه وگرنه میتونه

Zende
12-10-2010, 18:58
چرا ما نکردیم تا حالا؟
شاید آنهولی بوده من خبری از آنهولی ندارم(تو عمرم دست به تلنتش نزدم:خخخخخ)
یعنی چه هر کی رو که میکشه روحش میشه پتش؟

Muradin
12-10-2010, 19:03
یه اسپل بود به اسم Rise Ally اینکارو میکرد.

Zende
12-10-2010, 19:04
خوب این که قول درست میکرد؟
خوب اینو که میدونم abts گفت روحش میشه پتش

Muradin
12-10-2010, 19:09
خوب روحش میشه پتش دیگه:خخخ
دقیقا یادم نیست چجوری بود چون خودم تا الان ازش استفاده نکردم باید بقل جنازه الای میبودی منم هروقت بودم یادم میرفت بزنم:دی

ولی برو تو WoWHead بزن Raise Dead توضیحاتشو بخون

Zende
12-10-2010, 19:14
2 تاست یکی raise dead هه یکی raise ally ولی هر دو تر و تر قول میزائن:خخخخخخ

loomina
12-10-2010, 19:18

من کی گفتم 60 تومانه!

مثل آدم فارسی از اول بگو من بفهمم:خخخخ
یعنی 2 ماه گیم کارد رو هدیه میدن
بعدش اون وقت جر خوردن شروع میشه؟

اول که کلاسیک میخری 30 روز مجانی میدن بعد TBC میخری بعدم میای trial WOTLK رو فعال میکنی میشه 50 روز مجانی . تو این مدت دیگه 80 میشی مطمئنا.

نه بابا درسته این ممد خیر سرش 1 سال دی کی بازی کرد بازم شر و ور میگه وگرنه میتونه

یه اسپل بود به اسم Rise Ally اینکارو میکرد.

خیر rise ally هم نیست! rise dead هست. :)

===========

رفتم game net یارو گفت گیگابایتی 10 تومن :/
گفتم مرد حسابی من خود بازیم 50 تومن نخریدم =))

---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:15 PM ----------

2 تاست یکی raise dead هه یکی raise ally ولی هر دو تر و تر قول میزائن:خخخخخخ

rise ally فرق داره با rise dead

rise ally میاد یه بازیکنی که مثلا تو راید باشه مرده باشه زنده میکنه به عنوان یه قول و کنترلش هم دست اون بازیکنیه که روش کست شده ولی rise dead میاد از جسد اون NPC یا هر چیزی دیگه قول میسازه.

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

نه خدایی زور نداره با فلاکت 300 مگابایت دانلود کنی بعد ارور بده؟:37:

Zende
12-10-2010, 19:50
نه باو رفتم از چند تا کسایی که دور ور اون گیلد بودن هم پرسیدم
یعنی من نمیدونستم
دیدم یکی داره با یکی حرف میزنه
که آره moohawk got kicked
گفتم why?
گفتن cuz he laughed at an officer!!!!!!!!

Muradin
12-10-2010, 19:52
نه باو رفتم از چند تا کسایی که دور ور اون گیلد بودن هم پرسیدم
یعنی من نمیدونستم
دیدم یکی داره با یکی حرف میزنه
که آره moohawk got kicked
گفتم why?
گفتن cuz he laughed at an officer!!!!!!!!
خوب گاگول چقدر تو سطحی میبینی!
قبلش یه گهی تو Wisper خورده یا کاری کرده اینا چون ظاهرو دیدن اینو گفتن!