PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 [81] 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Mehran Gamer
29-09-2010, 20:19
امروز حجت چرا منو inv کردی و Offline شدی /؟

ABTS
29-09-2010, 20:47
زنگ زدم فردا پچ 3.0.0 رو میارن این بانکه راحت میشه گرفت

Tirion Fordring
29-09-2010, 20:54
باگ شده بودم خواستم آنباگ کنم
تو stv بد ترسیدی ازما

IIIXSubZeroXIII
29-09-2010, 21:15
کسی لینک دانلود Landsoul Spreadsheet رو داره؟ چند تا لینک از filefront پیدا کردم خراب بودن:13:

hossein2801
29-09-2010, 23:53
یه چیز دیگه اضافه کنم و حرف شما رو هم نمیگم اشتباست ولی من هم اول با twohand تو frost تانکی میکردم ولی الان به این نتیجه رسیدم که تنها تلنتی که میشه باهاش onehand گرفت همین frost هست . دو تا تلنت داره که خیلی واسه onehand خوبه و بسیار آگرو خوب میکشه .
Threat of Thassarian و Nerves of cold steel جفتش تو frost هست . حتما روش کار کن تو هم به نتیجه من میرسی .

---------- Post added at 02:34 PM ---------- Previous post was at 02:31 PM ----------

به نظر من رلم Silvermoon الیانس بهترین هست .

برا اینکه 90 درصدش الیانسه این حرفو میزنی؟

---------- Post added at 12:53 AM ---------- Previous post was at 12:49 AM ----------

آقا یه خبری که من شنیدم و از راست و دروغش خبری ندارم .
میگن باید Emblem جمع کرد و هر 2 تاش با یکی از جدیداش Change میشه . البته ملت هم این روزا حتی LFM میدن واسه HC5:18:
و البته حداکثر 4000 میشه اینکارو کرد.

emblem جدیدی دیگه وجود نخواهد داشت و به point تبدیل میشن
این خبر که قدیمیه
من خودم دارم Emblem جمع میکنم که تو پتچ جدید به justice point تبدیل میشه

hossein2801
30-09-2010, 03:53
اطلاعاتی در مورد Deathwing

He will have 895 million hp and a 40 minuts enrage timer
It is a 40m instance.
He has a tailswipe, a frontal cleave and a breath that hits for 100K fire damage :18:

Phase 1:
He will summon dragons to fly over the room, they will shoot fireballs at 3 random players dealing 10K fire damage.

At 90% phase 2 starts and deathwing flys in the air.

Manny small eggs will hatch and spawn 1 dragon each, they will need to be offtanked and killed, also a dragonflight champion will spawn with 213 million hp.
Deathwing will fly above the raid and use the following abilities

Molten breath : attemps to bury the players below in molten earth killing all players who stand in it instantly. 3 sec cast time the patch on the floor is marked. 30 sec cooldown.
He will also cast killing frenzy, incresing the damage done with 500% and hp with 1000% :18:( is cast on dragonwhelp hatchling ). 10 sec cooldown.

When the dragonflight champion is dead phase 4 begins and deathwing lands and the room begins fill with lava. Also blue dragons fly above the raid

Every sec u stand on lava u gain a stacking debuff called melting incresing ur damage done with 1% each stack, when u have 100 stacks of the debuff u will die instantly and cant be ressed by soulstone or something like that. Also deals damage each second.
The frost patches left by the blue dragons will remove a stack of molten evry sec u stand on them but will deal some minor damage to you.

Deathwing will cast molten breath attempting to bury the highest treath target in molten earth killing it instantly. 3 sec cast time can be interrupted.

At 50% phase 4 starts, he keeps his abilities from phase 3 and melting will give also a 0.5% attack speed increse per stack.

Deathwing will start to melt, he geths a buff that increses damage done with 10% and deals 4.5K fire damage to all players evry second.

Twilight dragons will fly above the raid engaging the blue dragons, some will land and players will be able to mount them. The blue dragons have the following abilities :
Frozen breath : attemps to freeze all targets in front of the dragon in place for 10 secs and dealing 200K frost damage
Greater heal : heals another dragon for 100K health 5 sec cast time can be interrupted 10 sec cd.
Mana shield : absorbs damage and immune to interrupts.

The twilight dragons will have the following abilities :
Arcane breath : deals 50K arc. damage to all enemies in front of the dragon evry sec for 5 seconds.
Mind explosion : deals 100K damage to target dragon and interrupts a spell.

At 20% phase 5 will destroy the floor, letting all players fall for some time and than land in a much larger room.

Deathwing : such a shame to let those die, i will let the old gods deal with u!

Tentacles will spawn and grab all players in the raid. Just before deathwing trys to kill evryone Alexstrasza arrives and frees the raid, deathwing lands and trys to kill them, Alexstrasza does the same and will help the raid.
Aura of life : gives a 100% life and healing done inrcese.
Aura of fire : fire damage done is incresed with 30%

Deathwing will gain a 50% damage increse, a 50% attack speed increse and fire damage done is incresed with 200%. He also has an aura that does 8K fire damage per second to each raid member.

At 15% Ysera will enter the room and land.
Relentless nightmares : damage done by deathwing is decresed with 20%
Aura of nature : nature damage done is incresed with 30%
Aura of the dreaming : players will partially enter the emerald dream drecesing damage taken with 20%

At 10% Nozdormu will enter the room and land.
Aura of time : attack speed incresed with 50%

Deathwing will enrage and all his buffs and debuffs will be removed, hes damage done will be incresed with 200% and attack speed with 50%.
Also evry 30 seconds 3 tentacles with 1 mill health spawn and snatch a raid member dealing 10% of their maximum health as damage.

Now its a burn phase.

At 1% there will be a little chit chatting and after that the 3 aspects finish deathwing, thank you and leave a chest full with loot, after that they will fly off and leave a portal to stormwind / ogrimmar

خیلی خیلی جالب هست مخصوصا زمانی که Alexstrasza وارد میشه و از کشتن همه توسط deathwing جلوگیری میکنه و نقش هیلر هم رو بازی میکنه و بعدش هم Ysera و Nozdormu هم وارد میشن بعد از phase 4 هم پلیر ها میتونن از mount استفاده کنن

hossein2801
30-09-2010, 04:02
اینم از ترال در malestorm

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

akharwarbaz
30-09-2010, 09:24
الان داشتم ويدوهاي اين گيلد مونت هارو ميديدم تو يوتوب .. چقد اين الاينس ها دارن براي اين scorpion خودشو تيكه پاره ميكنن

....seriously? blizzard are you fucking etarded or sumthing GIANT PLATED SPIKED SCORPION FOR THE FUCKINGTARDED ASS HORDE and we get a lion shit lions are bad ass they eat mother fuckers but COME ON atleast make it big as ----

just to make things clear blizzard pull the shit from your brain cuz this is fucking stupid

Just another cat mount imo. GIMME DA SCORPION!
...

ho0rezam
30-09-2010, 09:28
عقده ای هستن دیگه :دی

hossein2801
30-09-2010, 09:29
الان داشتم ويدوهاي اين گيلد مونت هارو ميديدم تو يوتوب .. چقد اين الاينس ها دارن براي اين scorpion خودشو تيكه پاره ميكنن

...

والا مانت اليانسا خيلي بهتر از اون جونور بي ريخت دم درازه :31:
تو mmo هم نظر سنجي گذاشتن بيشترين ارا رو lion برد

hossein2801
30-09-2010, 09:36
كسي ميتونه بگه اين چه نوع جونوريه
من فكر ميكنم نسلي جهش يافته از fel orc هاست
چرا سرش تو شكمشه؟:31:
ارك ها گردن ندارن؟
يه لنگ از كفشاشم گم كرده :39:

كلا همونطور كه مغزش تا به تاست خودشم تا به تاست
يه شلدرشم نيست rofl

hossein2801
30-09-2010, 09:43
سينماتيك goblin ها رو ببينيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

LuminaL
30-09-2010, 11:07

...

اتفاقا جدی میگم , داشتم فکر میکردم میگفتم صدای بازیکنای هورد در نمیاد با این مانتی که گزاشتن؟ :31:

كسي ميتونه بگه اين چه نوع جونوريه
من فكر ميكنم نسلي جهش يافته از fel orc هاست
چرا سرش تو شكمشه؟:31:
ارك ها گردن ندارن؟
يه لنگ از كفشاشم گم كرده :39:

يه شلدرشم نيست rofl

فکر میکنم گاروش باشه :39:

ho0rezam
30-09-2010, 11:08
يه شلدرشم نيست rofl عزیز تاحالا shoulder توو بازی ندیدی که یه طرفه هستن؟؟؟؟ والا شما alliance ها به چه چیز هایی گیر میدین!!! آدم شاخ در میاره :34:...گیر میدن به mount ساید مخالف ، ما الاینس ها n تا از شما هورد ها بیشتر zone داریم ، لیدر ما جوراباش مثه همه ، لیدر شما جوراباش سوراخه!!! ، ما etc شما etc
Hmmmm!!!!

اتفاقا جدی میگم , داشتم فکر میکردم میگفتم صدای بازیکنای هورد در نمیاد با این مانتی که گزاشتن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دقیقا برعکس ، mount باحالیه

LuminaL
30-09-2010, 11:20
عزیز تاحالا shoulder توو بازی ندیدی که یه طرفه هستن؟؟؟؟ والا شما alliance ها به چه چیز هایی گیر میدین!!! آدم شاخ در میاره :34:...گیر میدن به mount ساید مخالف ، ما الاینس ها n تا از شما هورد ها بیشتر zone داریم ، لیدر ما جوراباش مثه همه ، لیدر شما جوراباش سوراخه!!! ، ما etc شما etc
Hmmmm!!!!

اسمش لیدره ها یه ابهتی باید داشته باشه! بیشتر به دلقکا میخوره :39:
خدا رو شکر که به سلیقه ی من نمیسازه :31:

ho0rezam
30-09-2010, 11:23
اسمش لیدره ها یه ابهتی باید داشته باشه! بیشتر به دلقکا میخوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خدا رو شکر که به سلیقه ی من نمیسازه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخ که لیدر night elf ها ابهت داره...همون بهتر که به سلیقت نمیخوره =))
همون لیدر human ها بیچاره رفت پشته Rhonin پناه گرفت ، وگرنه نفله شده بود...به این میگن ابهت نه؟؟؟؟

LuminaL
30-09-2010, 11:32
همون لیدر human ها بیچاره رفت پشته Rhonin پناه گرفت ، وگرنه نفله شده بود...به این میگن ابهت نه؟؟؟؟

لیدر نایت الفا ببخشید که کاهنه هست! قرار بود لابد گرز میگرفت دستش با plate های ابدیده!؟؟؟ :39:

باشه لیدر هیومنا رفت پناه گرفت , چون حداقل شعورش رو داشت اونجا دعوا نکنه :27: در مورد tournament چی میگی پس؟ اونم لابد تقصیر تیریون بود نه؟

ho0rezam
30-09-2010, 11:41
لیدر نایت الفا ببخشید که کاهنه هست! قرار بود لابد گرز میگرفت دستش با plate های ابدیده!؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب همون دیگه ...آخه آدم لیدری رو میده به کاهن؟ به قوله بعضیا Rolling On Laughing Floor

چون حداقل شعروش رو داشت اونجا دعوا نکنه
شعور رو خوب اومدی...نه دادا کلا noob میزد رفت باباشو آورد =)) میدونست اگه اونجا بجنگه cata رو نمیبینه (به قول خودت :39:)

hossein2801
30-09-2010, 11:48
عزیز تاحالا shoulder توو بازی ندیدی که یه طرفه هستن؟؟؟؟ والا شما alliance ها به چه چیز هایی گیر میدین!!! آدم شاخ در میاره :34:...گیر میدن به mount ساید مخالف ، ما الاینس ها n تا از شما هورد ها بیشتر zone داریم ، لیدر ما جوراباش مثه همه ، لیدر شما جوراباش سوراخه!!! ، ما etc شما etc
Hmmmm!!!!

اره شلدرای عتیق احد بوق رو میگی :31:
یه لیدر باید کلاس داشته باشه مثل این:
ریختش درست و حسابی باشه
ادم نگاش میکنه نبیاد یاد سگای وحشی هار بیفته :31:
لنگ کفششو گم نکرده باشه lol
این ایتما رو از کجا اورده ؟
ایتمایی که من craft میکنم از اینا قشنگتره :2:

---------- Post added at 12:48 PM ---------- Previous post was at 12:44 PM ----------

کجا king varian این کارو کرده؟

LuminaL
30-09-2010, 11:48
خب همون دیگه ...آخه آدم لیدری رو میده به کاهن؟ به قوله بعضیا Rolling On Laughing Floor

شعور رو خوب اومدی...نه دادا کلا noob میزد رفت باباشو آورد =)) میدونست اگه اونجا بجنگه cata رو نمیبینه (به قول خودت :39:)

حرف میزاری تو دهن ادم من کی گفتم چنین چیزی!O.o
اخه درکش برای شوما سخته , ادت کردید یه سری وحشی بشن لیدرتون :27:
+ میدونی همین تیرانده چقدر به مردمش و اتحادش خدمت کرده؟ بر خلاف بعضی ها هم نزده لیدرای اتحادشو بکشه =))

اره شلدرای عتیق احد بوق رو میگی :31:
ریختش درست و حسابی باشه
ادم نگاش میکنه بنیاد یاد سگای وحشی هار بیفته :31:
لنگ کفششو گم نکرده باشه lol
این ایتما رو از کجا اورده ؟
ایتمایی که من craft میکنم از اینا قشنگتره :2:

ایتم چیچیه بابا , pet دد نایته من از این به مراطب خفن تر و قشنگ تره =))))))

Mostafa-Sabab
30-09-2010, 11:53
ميبينم كه كل كله
كليه Ally هاي شكلات فقط حرف ميزنين !!!!
ابهت GOROSH HellScream كه حتي Leader هم نيست بيشتر از King شماست .
چه برسه به Thrall كه نماد عقل و شعور هست تو داستان WOW .

Dkmosashi يا Mosashi رو بيار دالاران Duel نشونت بدم HORDE يعني چي و Ally يعني چي :خخخخخخخخخخخخخخ

G U L D A N
30-09-2010, 11:54
سلام
کسی تو کازاک hord داره؟
من یه میج Undead ساختم و اگه امکان داره یکی من رو راهنمایی کنه که چه جوری برم ogrimar ؟

hossein2801
30-09-2010, 11:59
ميبينم كه كل كله
از كليه Ally هاي شكلات فقط حرف ميزنين !!!!

والا شما ها از بس رفتین تو نخ جونورای هورد یادتون رفته خودتون human هستید
اخه اون fel orc بی شعور وحشی ابهت کجاش بود
در ضمن برگردید به 2هزار صفحه قبل تا متوجه بشد همین ایتم داغون تا به تا لیدر شماهاست
در ضمن نماد عقل و شعورتونم از دست دادین و ترال به طور کلی از هورد جدا شده و حالت بی طرف گرفته

---------- Post added at 12:59 PM ---------- Previous post was at 12:56 PM ----------

ميبينم كه كل كله

Dkmosashi يا Mosashi رو بيار دالاران Duel نشونت بدم HORDE يعني چي و Ally يعني چي :خخخخخخخخخخخخخخ

در ضمن اینجا جای ادعا و بچه بازی نیست
بحث لیدرها و lore بازیست

Mostafa-Sabab
30-09-2010, 12:00
سلام
کسی تو کازاک hord داره؟
من یه میج Undead ساختم و اگه امکان داره یکی من رو راهنمایی کنه که چه جوری برم ogrimar ؟

grandspell ادد كن
تو بازي PM بده ميام پرتال ميزنم برات

ho0rezam
30-09-2010, 12:01
اره دیگه اسکولیه خودشو پشته 4 5 تا plate پر زرق و برق میپوشونه

کجا king varian این کارو کرده؟
Ulduar

اخه درکش برای شوما سخته , ادت کردید یه سری وحشی بشن لیدرتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
غیرت چیزی که alliance ها و مخصوصا n elf ها ندارن :27:

+ میدونی همین تیرانده چقدر به مردمش و اتحادش خدمت کرده؟ بر خلاف بعضی ها هم نزده لیدرای اتحادشو بکشه =))
چقدر لطیف !!! :22:
--------------------------------------
اگه ابهت میخواین...بهتره این عکس رو ببینین...که به قول خودتون بدون plate های شیک و پر زرق و برق، ابهتش به چند تایه king میرسه...حالا اگه Plate بهش میدادن که باید مثه بچه ها alliance ها میرفتن توو froum بلیزارد گریه میکردن که به هورد ها اینو دادین به ما ندادین

Mostafa-Sabab
30-09-2010, 12:04
والا شما ها از بس رفتین تو نخ جونورای هورد یادتون رفته خودتون human هستید
اخه اون fel orc بی شعور وحشی ابهت کجاش بود
در ضمن برگردید به 2هزار صفحه قبل تا متوجه بشد همین ایتم داغون تا به تا لیدر شماهاست
در ضمن نماد عقل و شعورتونم از دست دادین و ترال به طور کلی از هورد جدا شده و حالت بی طرف گرفته

---------- Post added at 12:59 PM ---------- Previous post was at 12:56 PM ----------

در ضمن اینجا جای ادعا و بچه بازی نیست
بحث لیدرها و lore بازیست

عزيزم Wow كه X-Party نيست كه GOROSH biad با KIng برن dance/ بزنن .
در ضمن Braax همون ORC اي بود كه بيشتر از خود Ally ها بهشون كمك كرد

morteza_k
30-09-2010, 12:04
سلام
یک سرور مجانی یا پولی World Of Warcraft Wrath of The Lich King بهم معرفی می کنید که مطمئن باشه و خراب نشه (از کار نیفته)
ممنونم.

hirsababak
30-09-2010, 12:05
سلام دوستان

اگه کسی خواست من می تونم Recruit-A-Friend انجام بدم

چند تا از دوستان گلم بودند که ابتدا اکانت ساخته بودند و حتی لول اپ هم کرده بودند . خواهشا قبل از ساختن اکانت هماهنگ کنید

hirsa_davids@yahoo.com (hirsa_davids@yahoo.com)

hossein2801
30-09-2010, 12:09

Ulduar

اگه ابهت میخواین...بهتره این عکس رو ببینین...که به قول خودتون بدون plate های شیک و پر زرق و برق، ابهتش به چند تایه king میرسه...حالا اگه Plate بهش میدادن که باید مثه بچه ها alliance ها میرفتن توو froum بلیزارد گریه میکردن که به هورد ها اینو دادین به ما ندادین

این عکس با in-game خیلی فرق داره
اگه secret of ulduar رو میگی باید خدمتت عرض کنم اول king varian بود که به طرف گاروش حمله کرد جنگ شروع نشده rhonin با یه اسپل از هم جداشون کرد rhonin گفت برای شکست دادن scourge باید در کنار هم بجنگین تا پیروز بشین king varian گفت من نیازی به کمک ندارم و بعد هم رفت
کجاش king varian قایم شد؟
king varian از بچکی مزه جنگ رو چشیده و از هیچ چیزی هراس نداره

---------- Post added at 01:09 PM ---------- Previous post was at 01:06 PM ----------

عزيزم Wow كه X-Party نيست كه GOROSH biad با KIng برن dance/ بزنن .
در ضمن Braax همون ORC اي بود كه بيشتر از خود Ally ها بهشون كمك كرد

به نظز شما leader هورد باید با دیگر لیدرهای متحدش وارد بحث بشه و بهشون حرف مفت بزنه و اونا رو تحقیر کنه اونم بدون دلیل
من مشکلم با گاروش اینه که به لیدرهای متحد خودشم احترام نمیزاره

Mostafa-Sabab
30-09-2010, 12:15
این عکس با in-game خیلی فرق داره
اگه secret of ulduar رو میگی باید خدمتت عرض کنم اول king varian بود که به طرف گاروش حمله کرد جنگ شروع نشده rhonin با یه اسپل از هم جداشون کرد rhonin گفت برای شکست دادن scourge باید در کنار هم بجنگین تا پیروز بشین king varian گفت من نیازی به کمک ندارم و بعد هم رفت
کجاش king varian قایم شد؟
king varian از بچکی مزه جنگ رو چشیده و از هیچ چیزی هراس نداره

---------- Post added at 01:09 PM ---------- Previous post was at 01:06 PM ----------

به نظز شما leader هورد باید با دیگر لیدرهای متحدش وارد بحث بشه و بهشون حرف مفت بزنه و اونا رو تحقیر کنه اونم بدون دلیل
من مشکلم با گاروش اینه که به لیدرهای متحد خودشم احترام نمیزاره

:دي !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
زرشك‌!!
King كه همش زير شمشيرش قايم شده بود . Rhonin اگه Save اش نميكرد كه توي TOC هم نميتونست به پشت گرمي HIgh lord حرف بزنه

hossein2801
30-09-2010, 12:19
:دي !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
زرشك‌!!
King كه همش زير شمشيرش قايم شده بود . Rhonin اگه Save اش نميكرد كه توي TOC هم نميتونست به پشت گرمي HIgh lord حرف بزنه

من با بچه های که از الفاظ کوچه بازاری استفاده میکنن وشخصیت کوچیک خودشون رو نشون میدن بحثی ندارم
جدیدا هم زیر شمشیر میشه قایم شد!

ho0rezam
30-09-2010, 12:22
تازه گاروش اول battle shout میزنه بعدش هم شارژ میکنه رویه king با ابهتتون rolf ...بعد هم king به جز اون یه ضربه ای که میزنه به گاروش ( که فک کنم همه ی cooldown هاش رو use کرده بوده ، Dodge میشه ) بقیش رو هم که میدونی زیره ضربه هایه گاروش بوده دیگه !!!

hossein2801
30-09-2010, 12:25
تازه گاروش اول battle shout میزنه بعدش هم شارژ میکنه رویه king با ابهتتون rolf ...بعد هم king به جز اون یه ضربه ای که میزنه به گاروش ( که فک کنم همه ی cooldown هاش رو use کرده بوده ، Dodge میشه ) بقیش رو هم که میدونی زیره ضربه هایه گاروش بوده دیگه !!!

ضربه dodge شد درست
حالا کجاش king varian پشت rhonin قایم شد؟
ابهت الیانس به فرقه هایی هست که تشکیل داده و در برابر شیطان مقاومت کرده
در مورد غیرت الیانس هم راست میگی الیانس اگه غیرت داشت نمزاشت پای این ارکا که ابزار دست شیاطین بودن به Azeroth باز میشد

Mostafa-Sabab
30-09-2010, 12:28
من با بچه های که از الفاظ کوچه بازاری استفاده میکنن وشخصیت کوچیک خودشون رو نشون میدن بحثی ندارم
جدیدا هم زیر شمشیر میشه قایم شد!

چند سالته بزرگ ؟
هر وقت پا گذاشتي تو 24 تشريف بيار كه بگم ميشه باهات بحث كرد

ho0rezam
30-09-2010, 12:30
ضربه dodge شد درست
همون دیگه...اگه rhonin وساطت نکرده بود که king نفله میشد :27:

hossein2801
30-09-2010, 12:31
چند سالته بزرگ ؟
هر وقت پا گذاشتي تو 24 تشريف بيار كه بگم ميشه باهات بحث كرد

شعور و شخصیت به سال نیست دوست عزیز
در حرف زدن هر کس میشه شخصیتشو تشخیص داد

---------- Post added at 01:31 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

همون دیگه...اگه rhonin وساطت نکرده بود که king نفله میشد :27:

Dream on
:46:

Mostafa-Sabab
30-09-2010, 12:37
شعور و شخصیت به سال نیست دوست عزیز
در حرف زدن هر کس میشه شخصیتشو تشخیص داد

:46:

اگه تو فكر ميكني كه كلمه زرشك فوش يا بي شخصيتي محسوب ميشه بايد بگم كه برو كشكتو بساب و ديگه پست نده

hossein2801
30-09-2010, 12:40
اگه تو فكر ميكني كه كلمه زرشك فوش يا بي شخصيتي محسوب ميشه بايد بگم كه برو كشكتو بساب و ديگه پست نده

طبق فرمایش جناب عالی حتما همین کارو میکنم
برو به بزرگترت بگو تا بهت بگه کسانی که از این الفاظ استفاده میکنن در چه رده ی شخصیتی هستن

ho0rezam
30-09-2010, 12:44
عزیز این یه بحثه....چند وقت بود هر چی دلت خواست به horde ها گفتی...حالا اومدیم جوابتو میدیدم ،صحبت از حرف نزدن میکنی که فلانی اله فلانی بله؟؟؟ خب همون قدر که ما جنبه ی شنیدن داریم شما هم داشته باش و بحث رو به بزرگ و کوچیک بودن نکشون...واقعا جایه تاسفه

hossein2801
30-09-2010, 12:54
عزیز این یه بحثه....چند وقت بود هر چی دلت خواست به horde ها گفتی...حالا اومدیم جوابتو میدیدم ،صحبت از حرف نزدن میکنی که فلانی اله فلانی بله؟؟؟ خب همون قدر که ما جنبه ی شنیدن داریم شما هم داشته باش و بحث رو به بزرگ و کوچیک بودن نکشون...واقعا جایه تاسفه

من فقط میگم از الفاظ کوچه بازاری استفاده نکنید و اینجا هم جای ادعا نیست که میگه بیا فلان جا باهات duel بزنم حالیت کنم چی به چیه
چنین محیطی ساخته شده واسه فرهنگ سازی نه رواج بی فرهنگی

ho0rezam
30-09-2010, 13:02
بحث رو تموم کنیم بهتره...ما هورد ها با garrosh خیلی حال میکنیم شما ها هم با king تون حال کنید...قرار نیست شما از leader ما خوشتون بیاد که ...ما هم از leader شما خشمون نمیاد...تموم

LuminaL
30-09-2010, 13:10
ميبينم كه كل كله

دد نایته من وحشیه از اونجایی که اطمینان دارم هورد ببینه با چشماش قورتش میده میترسم بیام =))

Ulduar

ها ها , تیرت خطا میره ها =)) اون زمانی که نقطه ضعف من نایت الف بود گزشت دیر رسیدی :39:
حداقل مثل اون رییس بلاد الفاتون نخودی نیست , گزاشتنش که بگن اینا هم لیدر دارن =))
وقتی شما ارکا تازه یاد گرفته بودید ارک دیگه ای که میبینید هم نژاد خودتونه نباید بهش حمله کنید نایت الفا پایتخت داشتن به ابهته 100 برابر هورد الان , شهر داشتن مثل ماه! وقتی دیدن ملکشون داره خیانت میکنه تا پای جونشون مایه گزاشتن. ولی شما ها چی؟ لیدراتون رفتن خودتونم رفتید با لیجیون , بلاد الفا رییسشون رفت تا از جادویی که شیطانی بود کمک بگیره اینا هم دنبالش رفتن .
وقتی دوارفا توی ازیروت بودن که شما ها توی درانور داشتید تو سر و کله ی هم میزدید :39:
تنها نژآد هورد که حق داره توی ازروت بمونه تارن هان و بس.
وقتی ارکا سیارشونو به فنا دادن نایت الفا و دیگر نژادای الی 3 بار مقاومت کردن!
اندد ها هم که هیچی نمیگم چون: " چیزی که ایان است چه حاجت به بیان است؟! "
و دیگه هم سعی ندارم ادامه بدم چون با اینایی که گفتی مشخصه کاملا از روی این که فقط لج در بیاری حرف میزنی وگرنه همه جا مشخص شده غیرت نایت الفا. ( تازه حتی اونایی که با اشارا هم بودن وفادار بودن بهش چچه برسه اونایی که میجگیدن بر علیهشون )

ضربه dodge شد درست
ابهت الیانس به فرقه هایی هست که تشکیل داده و در برابر شیطان مقاومت کرده
در مورد غیرت الیانس هم راست میگی الیانس اگه غیرت داشت نمزاشت پای این ارکا که ابزار دست شیاطین بودن به Azeroth باز میشد

---------- Post added at 01:10 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------

بحث رو تموم کنیم بهتره...ما هورد ها با garrosh خیلی حال میکنیم شما ها هم با king تون حال کنید...قرار نیست شما از leader ما خوشتون بیاد که ...ما هم از leader شما خشمون نمیاد...تموم

فقط تعداد معدودی حال میکنن باهاش , تو mmo champion توی هر 10 صفحه شاید 1 نفر گفته باشه گاروش خفنه :31:

Mostafa-Sabab
30-09-2010, 13:17
دد نایته من وحشیه از اونجایی که اطمینان دارم هورد ببینه با چشماش قورتش میده میترسم بیام =))

:31:

بيا و اصلآ نترس :دي.
HoOrezam هم به عنوان شاهد مياد

Tirion Fordring
30-09-2010, 13:24
Cairne Bloodhoof رو گاروش نکشتش . اینقدرام اسکل نیست بیاد یار خودی ترالو بکشه . یکمی عقل داره.

Displeased with the new Warchief, Cairne challenges Garrosh Hellscream to an honorable duel in Thunder Bluff. While in recovery after losing the duel, Cairne mysteriously dies. Aghast, Garrosh flees Thunder Bluff, fearing a potential uprising. Only later does he find out that the Grimtotems have been poisoning Cairne's drinks, and that the poison was responsible for his death. Infuriated, Garrosh joins with Cairne's son Baine in an attack on Thunder Bluff to run out the Grimtotems.

گاروش اگه کایرن رو میکشت الان پسرش مینشست میموند تو هورد ؟ میرفت ارگریمار خشتکشو میکشید پایین !

جریان از این قراره که داشتن دوئل میکردن
بعد یهو توی اون Drink یا Food کارین Grimtotems سم ریخته بودن . اینم میخوره میمیره
گاروش که ترسیده بود شدید (اگه Varian Wyrnn بود میپرید پایین از TB) در میره .
Baine هم شاهد بود دید کار گاروش نیست .
بعد ها گاروش یه ارتش میفرسته تا این Grimtotems رو بکشند .

---------- Post added at 03:24 PM ---------- Previous post was at 03:21 PM ----------

ضمنا حسین دو جانبه بازی رو تموم کن لول

توی NEL و مولتن هورد بودی
بعد دید Albis رفته الینس اینم رفت کلا الی شد

هنوز یادم نرفته چطوری طرف بلاد الفا رو میگرفتی !

---------- Post added at 03:24 PM ---------- Previous post was at 03:24 PM ----------

همونی که GS 5000 داره ؟

Mostafa-Sabab
30-09-2010, 13:28
Cairne Bloodhoof رو گاروش نکشتش . اینقدرام اسکل نیست بیاد یار خودی ترالو بکشه . یکمی عقل داره.

Displeased with the new Warchief, Cairne challenges Garrosh Hellscream to an honorable duel in Thunder Bluff. While in recovery after losing the duel, Cairne mysteriously dies. Aghast, Garrosh flees Thunder Bluff, fearing a potential uprising. Only later does he find out that the Grimtotems have been poisoning Cairne's drinks, and that the poison was responsible for his death. Infuriated, Garrosh joins with Cairne's son Baine in an attack on Thunder Bluff to run out the Grimtotems.

گاروش اگه کایرن رو میکشت الان پسرش مینشست میموند تو هورد ؟ میرفت ارگریمار خشتکشو میکشید پایین !

بعد یهو توی اون Drink یا Food کارین Grimtotems سم ریخته بودن . اینم میخوره میمیره

---------- Post added at 03:24 PM ---------- Previous post was at 03:21 PM ----------

---------- Post added at 03:24 PM ---------- Previous post was at 03:24 PM ----------

همونی که GS 5000 داره ؟

براي اولين بار 200% موافقم با حرف حجت.
5كيلو همش ؟
5k و اين همه ادعا ؟‌
Offspec كاراكتر الت من 5843 Gs داره

LuminaL
30-09-2010, 14:12

همونی که GS 5000 داره ؟

نه اونی که 5.7 k داره :)
حجت تو یکی سکوت اختیار کن تاریخچه ی تو یکیو که همه میدونن از سست عنصری دست پلاسما رو هم از پشت بستی :)

5كيلو همش ؟
5k و اين همه ادعا ؟‌

:خخخخ
حاجی بدجور با خودت درگیری داریا =)) بحث ما سر لیدر های هورد و الی بود شما اومدی میگی بیا دوئل بزن =))
البته اگرم منو به عنوان لیدر میبینی که خیلی لطف داری شما :)

ho0rezam
30-09-2010, 14:20
فقط تعداد معدودی حال میکنن باهاش , تو mmo champion توی هر 10 صفحه شاید 1 نفر گفته باشه گاروش خفنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا میشه چند نفر نام ببری که با night elf حال کنن؟؟؟ خودت و خودت احتمالا؟؟؟ پایتختتون همونه که دیروز رفتم discoverش کردم؟ یدونه آدم هم تووش نبود؟ درشو گل بگیرن بهتره :دی پایتخت یا village ؟؟؟؟؟ :31:

و دیگه هم سعی ندارم ادامه بدم چون با اینایی که گفتی مشخصه کاملا از روی این که فقط لج در بیاری حرف میزنی
کاملا مشخصه که من از رویه لج دارم حرف میزنم و شما تمامه اون چند خط نوشتت از رویه لج با horde ها نبوده. :27:

LuminaL
30-09-2010, 14:23
حالا میشه چند نفر نام ببری که با night elf حال کنن؟؟؟ خودت و خودت احتمالا؟؟؟ پایتختتون همونه که دیروز رفتم discoverش کردم؟ یدونه آدم هم تووش نبود؟ درشو گل بگیرن بهتره :دی پایتخت یا village ؟؟؟؟؟ :31:

کاملا مشخصه که من از رویه لج دارم حرف میزنم و شما تمامه اون چند خط نوشتت از رویه لج با horde ها نبوده. :27:

نه , من خودم کاراکتر هورد داشتم :)

+ جمعیت نایت الفا تا اونجایی که من میبینم زیاده ! اگرم نباشه هیچ ربطی به این نداره که لیدر شما دلقکه :39:

Mostafa-Sabab
30-09-2010, 14:25
الان گفتي ميزني :دي
گفتي Horde ببيني وحشي ميشه DK ...
خوب ميخوام ببينم چجوري ميشه‌!:دي
مگر اينكه بترسي

ho0rezam
30-09-2010, 14:25
+ جمعیت نایت الفا تا اونجایی که من میبینم زیاده ! اگرم نباشه هیچ ربطی به این نداره که لیدر شما دلقکه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه دلقکه بیا جلوش یه /lol بزن...جرات داری بیا =)) بیا بهت نشون بده دلقک n elf تو هست یا garrosh ؟؟؟؟

Mehran Gamer
30-09-2010, 15:32
بهترین تالنت واسه Paladin چیه ؟ :)

Mostafa-Sabab
30-09-2010, 15:38
هر 3 تا تلنت
هر كدوم خوشت مياد بازي كن :دي

Tirion Fordring
30-09-2010, 15:45
نایت الفا ugly هستن با اون گشاشون
آخه کدوم موجودی بنفشه اه اه

بلاد الف = الف واقعی که توی کتابای تالکین هم اومده توی lotr هم اومده .

نه یه الف بنفش که هیچی نداره .

LuminaL
30-09-2010, 16:01
نایت الفا ugly هستن با اون گشاشون
آخه کدوم موجودی بنفشه اه اه

بلاد الف = الف واقعی که توی کتابای تالکین هم اومده توی lotr هم اومده .

نه یه الف بنفش که هیچی نداره .

dreanei , troll , tauren ها هم تو هیچ افسانه ای نیومدن! یاد بگیر این یه داستانه جداس!

---------- Post added at 04:01 PM ---------- Previous post was at 03:59 PM ----------

اگه دلقکه بیا جلوش یه /lol بزن...جرات داری بیا =)) بیا بهت نشون بده دلقک n elf تو هست یا garrosh ؟؟؟؟

رضا بدجور قات زدی! اون بابا هم اومد منحرف کرد ذهنو , وگرنه بحث ما سر لیدراس , اینم گفتم دوباره میگم اگر من رو شبیه به لیدرا میبینید نظر لطفتونه :)!

mdavodi
30-09-2010, 16:12
باب چه خبره بازم بچه بازی شده اینجا. هی این میگه هورد بهتره اون میگه آلی... بس کنید تا دوباره این مدیرا نیومدن. میان دوباره گل میگیرن اینجارو. دلخوشی ما هم همین یه فرومه. بیخیال دوستان.

من 4 سال هورد بازی کردم 2 ماهه رفتم بلیز دارم آلی بازی میکنم. با هردوشونم حال میکنم دعوا ها رو بزارید کنار برید رو اخبار کاتا .

جریان این justc point ها چیه؟ فرق نداره چه embelmi باشه؟

یه عکس هم میزارم آخر خوش شانسی رو ببینید.
آیتم تانکی دراپ شد منو main tank رول زدیم اون اول رول زد منم در کمال نا امیدی رول زدم بعد 10 ثانیه!!!

ho0rezam
30-09-2010, 17:16
از این رول ها منم زیاد زدم اما همیشه یکی دوتا پایین تر از بقیه :34:

LuminaL
30-09-2010, 17:49
از این رول ها منم زیاد زدم اما همیشه یکی دوتا پایین تر از بقیه :34:
من اگر رول بزنم یا 40 50 تا پایین تره یا 40 50 تا بالا تره :31:

Mehran Gamer
30-09-2010, 17:58
اینجا کسی نمیدونه که بیشتر HP پالادین چنده ؟ و چطور میتونم برم ایلیدن و آرتاس و ... رو بکشم ؟

Tirion Fordring
30-09-2010, 18:11
آموزش PVP
چیزایی خوبی میگه مثلا توی راندوم بلیزارد چطوری BRAIN ندارن بعضیا

Mehran Gamer
30-09-2010, 18:25
جواب ندادین ...

---------- Post added at 07:25 PM ---------- Previous post was at 07:24 PM ----------

hossein2801
30-09-2010, 18:55

همونی که GS 5000 داره ؟

/facedesk
اره من زمان جاهلیت هورد بودم
میدونی میگن کافر همه را به کیش خود پندارد؟
گاروش به خاطر همین کارش + نژاد پرستی هایی که راه میندازه + طرز رفتارش با لیدرای هورد منفورتری چهره حال حاظر wow هست
اینو که خود سست عنصر 2 رنگ هم تا چند روز پیش تایید میکردی
اخه خائن 2 جانبه albis خر کیه که من بخام بخاطرش side عوض کنم
تو که زمانی albis رو شناختی اسمت هم تغییر کرد چه برسه به sideت من که تو neltharion نموندم
بلاد ها رو هم هنوز طرفشون رو میگیرم و شخصا هنوز الیانس حسابشون میکنم
در ضمن skill>gs هست
راست یادت باشه تا چند روز دیگه که داد بزنی مولتن بهترین سروره چون داره با trinity هایبرید میکنه و حتی شاید isle of conquest رو هم راه بندازه

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:52 PM ----------

باب چه خبره بازم بچه بازی شده اینجا. هی این میگه هورد بهتره اون میگه آلی... بس کنید تا دوباره این مدیرا نیومدن. میان دوباره گل میگیرن اینجارو. دلخوشی ما هم همین یه فرومه. بیخیال دوستان.

من 4 سال هورد بازی کردم 2 ماهه رفتم بلیز دارم آلی بازی میکنم. با هردوشونم حال میکنم دعوا ها رو بزارید کنار برید رو اخبار کاتا .

جریان این justc point ها چیه؟ فرق نداره چه embelmi باشه؟

یه عکس هم میزارم آخر خوش شانسی رو ببینید.
آیتم تانکی دراپ شد منو main tank رول زدیم اون اول رول زد منم در کمال نا امیدی رول زدم بعد 10 ثانیه!!!

هر emblem eof eot به 11.85 justice point تبدیل میشه که باهاش ایتم های rare cata ilvl346 میگرن و با valor پوینت که از raid و random dungeon میاد ایتم high ilvl359 میگیرن

Tirion Fordring
30-09-2010, 19:09
Idiot?
یادت نیست میگفتی "" به زودی شما رو به سروری که کپی بلیزارد هست دعوت میکنم ""
"" نل بهترین سرروه ""
""نل خراب شد blackswann رید بیاید مولتن""
...

راست یادت باشه تا چند روز دیگه که داد بزنی مولتن بهترین سروره چون داره با trinity هایبرید میکنه و حتی شاید isle of conquest رو هم راه بندازه

این گاگولا برن اول به باساشون یاد بدن yells بدن بعد queue نذارن من میرم =))

ioc رو که اینجام داره میذاره

hossein2801
30-09-2010, 19:14
Idiot?
یادت نیست میگفتی "" به زودی شما رو به سروری که کپی بلیزارد هست دعوت میکنم ""
"" نل بهترین سرروه ""
""نل خراب شد blackswann رید بیاید مولتن""
...

این گاگولا برن اول به باساشون یاد بدن yells بدن بعد queue نذارن من میرم =))

ioc رو که اینجام داره میذاره

خیلی جالبه
من به این بچه بی سواد گفتم idiot یعنی چی حالا داره به خودم میگه idiot :31: یه سری هم به پروفایل من بزنید ببینید جطوری التماس میکنه من کاراشو انجام بدم
من گفتم بزودی چون وعده هایی داده بودن که نتونستن بهش عمل کنن

Tirion Fordring
30-09-2010, 19:27
Cool story Bro

gd چرا واسه همه میاد به غیر من ؟ مثل اینکه مشکل isp هست
ازت فقط یدونه acc آلفا خواستم
این ph هم خواستم ببینم شعورت چقدره که نداری محض اطلاع خودم app داده بودم قبولم شد (که فهمیدم نداری)

hossein2801
30-09-2010, 19:30
Cool story Bro

این ph هم خواستم ببینم شعورت چقدره که نداری محض اطلاع خودم app داده بودم قبولم شد (که فهمیدم نداری)

نه چون واسه alpha واست انجام دادم و قیول شدی دیگه پررو شدی:46: احیانا هم ملت خر نیست حرفای تو رو باور کنن:46: پستای خودت در پروفایل من موجوده اگه الان نری ویرایششون کنی :31:

Mehran Gamer
30-09-2010, 19:53
کسی الان میتونه وارد GD بشه ؟؟؟؟؟

IIIXSubZeroXIII
30-09-2010, 20:50
منم نمیتونم وارد شم!
الان نیم ساعته تعداد پلیر ها اینجوریه:
Alliance 333 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 457[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرور کلا down شده
-------------

Troublesome : We apologize for current downtime we are probably being under DDoS attack again , this will be sorted out soon. Sorry for any inconvinience this may have caused

Tirion Fordring
30-09-2010, 21:12
با cal حرف زدم
میگه هیچ راهی واسه مقابله با ddos نیست.
درست میگه ؟

LuminaL
30-09-2010, 21:16
Cool story Bro

چه خفن نحوه ی جدید سنجش شعور , میان میگن app منو برام پر کن تا تشخیص بدیم شعورت چقدره =))

نه چون واسه alpha واست انجام دادم و قیول شدی دیگه پررو شدی:46: احیانا هم ملت خر نیست حرفای تو رو باور کنن:46: پستای خودت در پروفایل من موجوده اگه الان نری ویرایششون کنی :31:

نترس ویرایش نمیشه :31:

---------- Post added at 09:16 PM ---------- Previous post was at 09:14 PM ----------

منم نمیتونم وارد شم!
الان نیم ساعته تعداد پلیر ها اینجوریه:
Alliance 333 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 457[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرور کلا down شده
-------------

ایول اواتارت خیلی خفنه :31:

deltax
30-09-2010, 21:23
oops ...dk رو 80 کردم ولی .... شدم :)
دانیال ببین تلنت دومم خوبه اون dps
تو امضامه

hossein2801
30-09-2010, 21:24
با cal حرف زدم
میگه هیچ راهی واسه مقابله با ddos نیست.
درست میگه ؟

راه بسیار هست که خرج داره نیاز به سخت افزار داره که اینا نمیخوان خرج کنن یا توانشو ندارن
جدیدا هم رسم شده هر سروری مشکل واسش پیش میاد میگه ddos بمون میزنن

LuminaL
30-09-2010, 21:29
oops ...dk رو 80 کردم ولی .... شدم :)
دانیال ببین تلنت دومم خوبه اون dps
تو امضامه

چشم الان نگاه میکنم :31:

mahdibozorg
30-09-2010, 21:30
دوستان

من در سرور last اسکیل tailoring 75/75 هستش ولی موقعی پیش ترینر tailoring میرم بالاتر از ترین نمیکنه کسی میدونه

چطور اسکیل رو بالاتر ببرم چون تا 300 هستش در ضمن من tarun hord هستم من در شهر tnderbluff میرم برای آپدیت ا

سکیل لطفا زاهنمایی کنید (اسمهایی که نوشتم شاید غلط املایی داشته باشد )در ضمن بهترین تلنت برای fear combat برای پج 2.4.3

پیشنهاد کنید ممنون

hossein2801
30-09-2010, 21:33
دوستان

من در سرور last اسکیل tailoring 75/75 هستش ولی موقعی پیش ترینر tailoring میرم بالاتر از ترین نمیکنه کسی میدونه

چطور اسکیل رو بالاتر ببرم چون تا 300 هستش در ضمن من tarun hord هستم من در شهر tnderbluff میرم برای آپدیت ا

سکیل لطفا زاهنمایی کنید (اسمهایی که نوشتم شاید غلط املایی داشته باشد )در ضمن بهترین تلنت برای fear combat برای پج 2.4.3

پیشنهاد کنید ممنون
شاید اون ترینتر باگ باشه برو پیش ترینر orgrimmar

LuminaL
30-09-2010, 21:39
اگر این منظورتون هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباید بگم به نظرم اون تالنتی که روی necrosis و morbidity تو انهولی استفاده کردید برشون دارید , به جاش بزاریدشون روی black ice و annihilation توی فراست.

بعد اگر STR تون به اندازه ی کافی هست و مورد قبوله 2 تا از ravenous death رو بزارید روی epidemic . اینجوری با دمیجی که با obliterate میدید دیگه DoT هاتون رو از روی اون NPC مورد نظر پاک نمیکنه و میتونید 2 تا پشت سر هم بزنید و اگر کریت بخوره خیلی خفن میشه! قابل توجه هست که obliterate یکی از قوی ترین crit هارو توی اسپل های DK میزنه البته به شرطی که 2 تا DoT مربوط به ice touch و plague strike رو اون NPC باشه. crit هایی که میزنه مثلا با گیرای من که هنوز اونجورم خفن نیست تا 16 ک هم زدم باهاش. حالا فرض کنید بدون محدودیت باشه 2 تا بخوره به باس فکر کنم نصف اگرو رو میشکونه :31:
اینم بگم که obliterate وقتی دمیج میزنه DoT هارو از رو NPC پاک میکنه.
ویرایش: glyph هاتون هم یه دستی بکشید به نظرم :31:

---------- Post added at 09:39 PM ---------- Previous post was at 09:38 PM ----------

دوستان

پیشنهاد کنید ممنون

منظورتون feral combat نیست؟

deltax
30-09-2010, 21:44
اگر این منظورتون هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباید بگم به نظرم اون تالنتی که روی necrosis و morbidity تو انهولی استفاده کردید برشون دارید , به جاش بزاریدشون روی black ice و annihilation توی فراست.

بعد اگر STR تون به اندازه ی کافی هست و مورد قبوله 2 تا از ravenous death رو بزارید روی epidemic . اینجوری با دمیجی که با obliterate میدید دیگه DoT هاتون رو از روی اون NPC مورد نظر پاک نمیکنه و میتونید 2 تا پشت سر هم بزنید و اگر کریت بخوره خیلی خفن میشه! قابل توجه هست که obliterate یکی از قوی ترین crit هارو توی اسپل های DK میزنه البته به شرطی که 2 تا DoT مربوط به ice touch و plague strike رو اون NPC باشه. crit هایی که میزنه مثلا با گیرای من که هنوز اونجورم خفن نیست تا 16 ک هم زدم باهاش. حالا فرض کنید بدون محدودیت باشه 2 تا بخوره به باس فکر کنم نصف اگرو رو میشکونه :31:
اینم بگم که obliterate وقتی دمیج میزنه DoT هارو از رو NPC پاک میکنه.
ویرایش: glyph هاتون هم یه دستی بکشید به نظرم :31:

---------- Post added at 09:39 PM ---------- Previous post was at 09:38 PM ----------

منظورتون feral combat نیست؟

بچین plz
دمت گرم....ولی سرعت lvl up رو داشتی :)

LuminaL
30-09-2010, 21:54
بچین plz
دمت گرم....ولی سرعت lvl up رو داشتی :)

چشم.

اون epidemic رو اگر STR کافی دارید بچینید , وگرنه روی همون ravenous death استفاده کنید ازش.

گلایف های major رو هم بزارید plague strike , ice touch و obliterate .
بعدم شما که استادی :31:

Tirion Fordring
30-09-2010, 21:55
نه جدا ddos میرفستن
به مولتنم یه زمانی میدادن قطع شده

چون امنیت داره مولتن

---------- Post added at 11:55 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

(30 September 2010 - 06:11 PM) Server is up. Sorry for any inconvinience this may have caused.

deltax
30-09-2010, 22:09
چشم.

اون epidemic رو اگر STR کافی دارید بچینید , وگرنه روی همون ravenous death استفاده کنید ازش.

گلایف های major رو هم بزارید plague strike , ice touch و obliterate .
بعدم شما که استادی :31:

دستت درست...نه بابا pala رو تقریبا بلدم

hossein2801
30-09-2010, 22:40
پتچ 4.0.1 13 اکتبر میاد تا 4.0.3 هم برای همین wotlk میاد بعدش میره رو cataclysm

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداماده دانلود 6-7 گیگ patch باشید
اونت های بسیار جالبی در این پتچ خواهد بود

hossein2801
01-10-2010, 03:34
تاریخ ریلیز کاتا رسما اعلام شد
7 دسامبر
14 دسامبر هم arena s9 اضافه میشه

jafarr
01-10-2010, 10:40
دوستان گرامي . اگه كسي patch cata رو دانلود كرد يا بدستش رسيد . به من يه pm بده . راستش اصلا نميشه رو دانلود حساب كرد . گرچه دانلودم 200kps+ هست:31: ولي ميترسم يه جايي Error بده . اگه زيره 2GB باشه دانلودم ميكنم حتي واسه تست.
گرچه از اين صحبت ها بين بچه هاي فروم نيست . ولي مسعله پولش نيست .:10:

jafarr
01-10-2010, 10:50
اين تلنت dps هست يا تانك؟‌ يا تركيبي هست؟
اگه تانك ميكني اشتباه هست . واسه dps هم زياد مالي نيست .

Tirion Fordring
01-10-2010, 11:29
wtf?
اول گفتن سپتامبر بعد شد اکتبر بعد دسامبر
مطمئنم میندازنش 2011

jafarr
01-10-2010, 11:41
wtf?
مطمئنم میندازنش 2011

به هر حال اولين سرور هست كه ميشه cata و خوبيش هم اينه كه سرورهاي ديگه به اين زودي ها نميتونن update كنن و فقط ميمونه blizz . اخه اينسري بليز اومده تغييرات بسيار اساسي تو wow داده.:18:

AnGelS.Of.WaR
01-10-2010, 12:15
6GB ? زياد نيست با سرعت ايران :D

jafarr
01-10-2010, 12:22
5كيلو همش ؟
5k و اين همه ادعا ؟‌
سلام اقا رسول . بابا بازي مگه به gs هست ؟
اين ميشه جريان همون يارو كه 6500gs داشت ولي تاكتيك باس اول رو بلد نبود . اينقد سركوب نكن :46:

AnGelS.Of.WaR
01-10-2010, 12:28
من خودم ديروز رفتم ICC10 و10تا رو باس هم زيدم 3 تا hc رو زديم . avarage gs 5.3 بود . اخه طرف شعور داره كه مياد با اون Gs مياد boss hc رو مثل باقالي ميزنه . به نظر من gs مهم نيست .

LuminaL
01-10-2010, 12:56
wtf?
مطمئنم میندازنش 2011

پسفردا میگن سر کارید اصلا قرار نیست بیاد :39:

سلام اقا رسول . بابا بازي مگه به gs هست ؟
اين ميشه جريان همون يارو كه 6500gs داشت ولي تاكتيك باس اول رو بلد نبود . اينقد سركوب نكن :46:

من خودم ديروز رفتم ICC10 و10تا رو باس هم زيدم 3 تا hc رو زديم . avarage gs 5.3 بود . اخه طرف شعور داره كه مياد با اون Gs مياد boss hc رو مثل باقالي ميزنه . به نظر من gs مهم نيست .

اینجاس که میگن BS>skill>gs

LuminaL
01-10-2010, 13:11

ا راستی الی هستید کزاکم که هستید :31: اسم کاراکترتون چیه؟:31:

king_darkness
01-10-2010, 14:26
هنوز مسوولان شرکت بلیزارد تاریخ انتشار کاتاکلیزم، دنباله مستقل دنیای واکرفت را رسما اعلام نکرده‌اند، اما فروشگاه زنجریه‌ای آمازون بطور ضمنی خبر از انتشار این عنوان در ماه ژانویه سال آینده‌ی میلادی داده است.
تعداد بسیار زیادی از کاربران سایت اینترنتی کوتاکو که نسبت به پیش‌خرید نسخه‌ی ویژه کلکسیونرهای کاتاکلیزم از فروشگاه‌ اینترنتی آمازون اقدام کرده‌اند، تایید کردند نامه‌ای الکترونیکی از سوی مسوولان این فروشگاه دریافت کرده‌اند مبنی بر این‌که دنباله مستقل کاتاکلیزم در فاصله زمانی بین چهارم ژانویه تا هجدهم ژانویه سال آینده میلادی در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

فروشگاه اینترنتی آمازون تاریخ انتشار کاتاکلیزم را در وب‌سایت خود قرار نداده است، اما فروشگاه اینترنتی تارگت نسخه ویژه کلکسیونرهای جدیدترین دنباله مستقل دنیای وارکرفت را با قیمت 80 دلار برای تحویل در تاریخ سی‌ویکم دسامبر سال جاری میلادی در لیست محصولات خود قرار داده است.
در خصوص صحت و سقم این خبر با مسوولان شرکت بلیزارد تماس گرفته شده است.

منبع : دنيا بازي

----------------------
فكر كنم حدس حجت درست باشه

ABTS
01-10-2010, 17:28
من گفتم وایسم این جدیدرو بخرم دیگه مجبور نشم 7 گیگ دانلود کنم
ببینم گوبلینا میرن هورد دیگه
بعدشم این wow جدید چند گیگ میشه همون رم با همون گرافیک رو میخواد آره؟

jafarr
01-10-2010, 17:42
ا راستی الی هستید کزاکم که هستید :31: اسم کاراکترتون چیه؟:31:
این محسن هست تو کازاک با ما هست دیگه . ارموری هم که داده دیگه.

Mojtaba.Alfa
01-10-2010, 18:07
سلام
آقا یه درخواست کسی هت که لینک دان آهنگ My son رو بده؟
چند وقت پیش داده بودین دان کردم ولی الان پاک شده و نمی تونم تو پستا پیداش کنم!

hos_zn
01-10-2010, 19:10
سلام
من و دوستام چند روزيه كه نمي تمونيم به صورت معمولي wow تو blizzard بازي كنيم و فقط با wow tunnels ميتونيم به سرور وصل بشيم وبازي كنيم ميخواستم ببينم كسي هم اين مشكل رو داره؟

deltax
01-10-2010, 20:07
اين تلنت dps هست يا تانك؟‌ يا تركيبي هست؟
اگه تانك ميكني اشتباه هست . واسه dps هم زياد مالي نيست .

2 تا تلنته اولی تانکه....البته بلود...دومی هم dps بلود..حالا کدوم اشکال داره؟

hossein2801
01-10-2010, 22:03
wtf?
مطمئنم میندازنش 2011

هنوز مسوولان شرکت بلیزارد تاریخ انتشار کاتاکلیزم، دنباله مستقل دنیای واکرفت را رسما اعلام نکرده‌اند، اما فروشگاه زنجریه‌ای آمازون بطور ضمنی خبر از انتشار این عنوان در ماه ژانویه سال آینده‌ی میلادی داده است.
تعداد بسیار زیادی از کاربران سایت اینترنتی کوتاکو که نسبت به پیش‌خرید نسخه‌ی ویژه کلکسیونرهای کاتاکلیزم از فروشگاه‌ اینترنتی آمازون اقدام کرده‌اند، تایید کردند نامه‌ای الکترونیکی از سوی مسوولان این فروشگاه دریافت کرده‌اند مبنی بر این‌که دنباله مستقل کاتاکلیزم در فاصله زمانی بین چهارم ژانویه تا هجدهم ژانویه سال آینده میلادی در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

فروشگاه اینترنتی آمازون تاریخ انتشار کاتاکلیزم را در وب‌سایت خود قرار نداده است، اما فروشگاه اینترنتی تارگت نسخه ویژه کلکسیونرهای جدیدترین دنباله مستقل دنیای وارکرفت را با قیمت 80 دلار برای تحویل در تاریخ سی‌ویکم دسامبر سال جاری میلادی در لیست محصولات خود قرار داده است.

منبع : دنيا بازي

----------------------
فكر كنم حدس حجت درست باشه

من میگم رسما اعلام شد رفت شما میگید فکر کنم؟

قبلا گفته شده بود arena s9 در تاریخ 14 دسامبر اضافه میشه و بعد Zarhym از خود بلیزارد گفت:

The next Arena Season will begin for level-85 players approximately one week after the official launch of World of Warcraft: Cataclysm

که میشه 7 دسامبر

خبر رسمی هست
اون تاریخ پیش فروش امازون قبلا نوامبر بود بعد رفت دسامبر حالا کردنش 2011 lol
بزودی تاریخش رو عوض میکنه
به خاطر همین کاراش کلی از مشتریاش خریدشون رو کنسل کردن

ABTS
01-10-2010, 22:48
ببخشید میشه اطلاعات دقیق بزارین؟؟
یعنی مثلا چند گیگه خوده بازی تو ایران پخش شده؟ الان پچ بخش شده؟؟؟ پچ 4.0.0 رو میگم.
بعد اگه من بخوام 4.0.0 به 4.0.3 دان کنم چقدره؟

hossein2801
01-10-2010, 22:55
ببخشید میشه اطلاعات دقیق بزارین؟؟
یعنی مثلا چند گیگه خوده بازی تو ایران پخش شده؟ الان پچ بخش شده؟؟؟ پچ 4.0.0 رو میگم.
بعد اگه من بخوام 4.0.0 به 4.0.3 دان کنم چقدره؟

هنوز کامل نیومده تا stage3 اومده
حالا فرض که اومده باشه میخوای چیکارش کنی؟

LuminaL
02-10-2010, 00:10
t 11 warr
فکر کنم رضا الان خیلی خوشحال میشه چون به نظر من یکی که خیلی باحاله .

ho0rezam
02-10-2010, 00:27
فکر کنم رضا الان خیلی خوشحال میشه چون به نظر من یکی که خیلی باحاله .
اتفاقا بر عکس ، حالم به هم خورده :( حداقل که توو عکس خیلی ضایست ...شایدم توو تنه human ها خوب نمیشینه !!! کلا حال نکردم...نه تنها gear ـه warr بلکه تمامه gear هایه کلاس هایه دیگه یه جور رنگین کمان شدن!!!
به قول flare ، میتونستن بهتر از این ها کار کنن

LuminaL
02-10-2010, 00:31
اتفاقا بر عکس ، حالم به هم خورده :( حداقل که توو عکس خیلی ضایست ...شایدم توو تنه human ها خوب نمیشینه !!! کلا حال نکردم...نه تنها gear ـه warr بلکه تمامه gear هایه کلاس هایه دیگه یه جور رنگین کمان شدن!!!
به قول flare ، میتونستن بهتر از این ها کار کنن

خب البته شاید به خاطر این که بقیه کلس هارو ندیدم به نظرم باحاله :31: head ش که مطمئنا باحاله :31:

تو تنه هیومن نشینه دیگه بقیه بیچارن که! چون معمولا هیومنا ایتماشون قشنگ کیپ میشه با تنشون.

من کلا تمام ست های DK رو دوست دارم! البته به جز t 9 :31:

فکر کنم اسم سته وریور earthen ring باشه ( یه یه همچین چیزایی :31: )

hossein2801
02-10-2010, 00:49
فعلا بهترین طراحی ماله وارلاک بوده

hossein2801
02-10-2010, 02:30
تغییری عالی که بلیز در lockout system بزودی اعمال میکنه:

save شدن کامل در یک raid تغییر و سیو per باس میشه
مثلا lord رو تو icc زدیم بعدش raid از هم میپاشه حالا فقط رو lord سیو میشین و میتونین وارد یه raid دیگه بشید و deathwhisper رو بزنید

wing اول رو 10man میریم wing دوم رو میشه 25man رفت

G U L D A N
02-10-2010, 08:24
سلام بچه ها
این t9 یا ... که می گین چی هستش؟
از کجا می شه گیر آورد؟
یه تلنت خوب واسه mage می خواستم !
چرا لول آپ کردن تو بلیزارد اینقدر سخته؟

Metalzadeh
02-10-2010, 09:27
سلام
من و دوستام چند روزيه كه نمي تمونيم به صورت معمولي wow تو blizzard بازي كنيم و فقط با wow tunnels ميتونيم به سرور وصل بشيم وبازي كنيم ميخواستم ببينم كسي هم اين مشكل رو داره؟

سلام
مشکل از IP تون هست
اگه می تونید IP Valid بگیرید دیگه از اینجور مشکلات براتون پیش نمیاد

سلام بچه ها
از کجا می شه گیر آورد؟

سلام
t مخفف tier هست . tier یک Set پنج تیکه ای هست (head , shoulders , chest , hands , legs) که با پوشیدن 2 یا 4 تیکه از 5 تاش یه سری bonus میگیرین .
Tier های میج :

تلنت برای lvl up یا برای چیزه دیگه ای ؟

G U L D A N
02-10-2010, 09:37
تلنت برای dungeon و BG

hossein2801
02-10-2010, 09:53
تلنت برای dungeon و BG

pve talent:

arcane:

fire:

pvp talent:
frost:
3v3:
2v2:

Metalzadeh
02-10-2010, 11:33
پیشنهاد من برای Arcane :

IIIXSubZeroXIII
02-10-2010, 12:48
یه تلنت ام واسه لول آپ لطف کنید:31:
--------
امروز بدجوری پینگم رفته بالا ، دیروزم کلا اینترنتم قطع بود:19:

Mehran Gamer
02-10-2010, 13:00
و بالاخره من فهمیدم به کدوم کلاس تو WOW برم در اصل از 4 کلاس خیلی زیاد خوشم میاد :
1- Paladin
2- Mage
3- Warlock
4- Warrior
از اینا خیلی زیاد خوشم میاد البته Hunter هم تو اولویت پنجمم هستش :) الان دارم Mage آپ میکنم تو Ally راستش چون بعدا Worgen به ally میاد و طرفدارش زیاد میشه ترجیح میدم تو آلی باشم اما هورد Goblin میاره اصلا از Goblin خوشم نمیاد :(

LuminaL
02-10-2010, 14:58
تغییری عالی که بلیز در lockout system بزودی اعمال میکنه:

save شدن کامل در یک raid تغییر و سیو per باس میشه
مثلا lord رو تو icc زدیم بعدش raid از هم میپاشه حالا فقط رو lord سیو میشین و میتونین وارد یه raid دیگه بشید و deathwhisper رو بزنید

wing اول رو 10man میریم wing دوم رو میشه 25man رفت

سلام بچه ها
از کجا می شه گیر آورد؟

1- سلام!
2- T 9 به ست میگن سته gear . برای lvl 80 ها هست.
2- از vendor های توی tournament ground
3-اینو که گفتن :31:
4- خب چون بلیزارده! :31:

ABTS
02-10-2010, 15:34
پس 13 oct میاد دیگه بعد کی سرورا برای پچ 4.0.0 ران میشن؟؟

ABTS
02-10-2010, 16:14
منم طرف دار worgen ام race خوبی باید باشه ولی بدونید گوبلینم کم نمیاره و بازم طرف دارای هورد زیاد تر از الی میمونن

Mehran Gamer
02-10-2010, 16:28
پارسا خواهیم دید وقتی Horde ها کم شدن و همه اومدن Alliance تو راک worgen اون موقع باید خفه شی چون ضایع میشی ، طی اطلاعات من از تمام فروم های ایرانی و خارجی خوندم که همه گفتن میان به راک انسان های گرگ نما ، خواهی دید ... هورد کم میاره ...

ABTS
02-10-2010, 16:35
پس bloodelf با Tauren و orc ها اون وسط برای تماشان ؟؟؟ نه خیر هورد همون هورد میمونه !!
worgen ها باید جالب باشن و ممکنه از همه ی ریس ها بهتر بشه اما Tauren هم همون طور که گفتم برا خنده نیستن

samfire
02-10-2010, 17:03
دوستان gamer-district.com دونات خیلی بدی داره یارو یه one hand دستش بود تخیلی 1000 خورده ایی دمج میزد 200 تا استامینیا داشت 200 اگلیلیتی 200 تا استرنج اینو دیدیم حالم از gamer-district.com بهم خورد کی میتونه جلوش واسته one hand + one hand = 2.xxx damage per sec دیگه کی میتونه جلوش واسته ... سرور برای دوناتی ها درست کردن...

LuminaL
02-10-2010, 17:04
پارسا خواهیم دید وقتی Horde ها کم شدن و همه اومدن Alliance تو راک worgen اون موقع باید خفه شی چون ضایع میشی ، طی اطلاعات من از تمام فروم های ایرانی و خارجی خوندم که همه گفتن میان به راک انسان های گرگ نما ، خواهی دید ... هورد کم میاره ...

جدا؟ با همین اینگلیش قشنگت اطلاعاتم جمع کردی؟ :))

samfire
02-10-2010, 17:06
سلام

این wow tunnels رو از کجا میشه دانلود کرد یا توی پوشه وو هست ؟

LuminaL
02-10-2010, 17:06
خخخخخخ

تور خدا , نه تورو خدا اینو ببینید :39: :39:

برداشتن از رو plants Vs zombies کپیش کردن =)))))))))

deltax
02-10-2010, 17:27
منم طرف دار worgen ام race خوبی باید باشه ولی بدونید گوبلینم کم نمیاره و بازم طرف دارای هورد زیاد تر از الی میمونن

من اول فکر کردم میگه هوردا میمونن :دی بعد دقت کردم دیدم میمون رو که نمیگه فعل موندنه :)

ABTS
02-10-2010, 17:32
من اول فکر کردم میگه هوردا میمونن :دی بعد دقت کردم دیدم میمون رو که نمیگه فعل موندنه :)
lol

به هر حال ما نظر خودمونو گفتیم
ببینم این 'گل plants vs zombie گذاشتن کجا؟؟؟ تو wow که نذاشتن!!!؟>>

---------- Post added at 07:32 PM ---------- Previous post was at 07:30 PM ----------

جدا؟ با همین اینگلیش قشنگت اطلاعاتم جمع کردی؟ :))

به به race تبدیل شد به راک مگه دیجیمونه!!
lol wtf

LuminaL
02-10-2010, 17:38
lol

به هر حال ما نظر خودمونو گفتیم
ببینم این 'گل plants vs zombie گذاشتن کجا؟؟؟ تو wow که نذاشتن!!!؟>>

---------- Post added at 07:32 PM ---------- Previous post was at 07:30 PM ----------

به به race تبدیل شد به راک مگه دیجیمونه!!
lol wtf

چرا توی wow هم هست اتفاقا! وگرنه اینجا نمیزاشتمش که :39:
این انگلیسیه بعضیا منو کشته :))

ABTS
02-10-2010, 17:40
e
خوب یهو بجا undead ها هم zombie هاشو میزاشتن!!

ABTS
02-10-2010, 18:55
e
یکی یه چیزی بگه میشه درباره ی واریرور اطلاعات بذارین؟؟
مثلا charger به چه دردی میخوره؟
واریرو چه جور توانایی هایی داره و ..

marmolak kocholo
02-10-2010, 19:36

من واقعا در تعجبم که تو با چه اعتماد به نفسی میای تو این فروم پست می دی!!!!
به قول یکی از هم کلاسی ها که 107 کیلو بود :
اگه من اعتماد به نفس تورو داشتم الان باربی بودم :31:

LuminaL
02-10-2010, 19:39
من واقعا در تعجبم که تو با چه اعتماد به نفسی میای تو این فروم پست می دی!!!!
به قول یکی از هم کلاسی ها که 107 کیلو بود :
اگه من اعتماد به نفس تورو داشتم الان باربی بودم :31:

باحال تر این که تحقیق هم کرده هم از فرومای خارجی هم از ایرانی =)))))))))))))

ABTS
02-10-2010, 19:43
نه منم که آن بازی نکردم می دونم چی به چیه این که آن بازی میکنه دیگه کیه!!
بابا همین noob هان دیگه میان بازی هارو خز میکنن!!
دیروز داشتیم دوتا بازی میکردیم یارو با استرینجارد 3 تا نون زده بود 15 دد داده بود!!

---------- Post added at 09:42 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

باحال تر این که تحقیق هم کرده هم از فرومای خارجی هم از ایرانی =)))))))))))))

همون فارسی حرف زدنشم ایراد داره رفته از فروم خارجی اطلاعات جمع کرده!

---------- Post added at 09:43 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

نکنه آهنگ راکو میگه؟
نه میخوام بدونم یه آدم نمی دونه اگه c بعدش حروف صدا دار بیاد س خونده میشه نه ک؟؟

LuminaL
02-10-2010, 19:54
نه منم که آن بازی نکردم می دونم چی به چیه این که آن بازی میکنه دیگه کیه!!
بابا همین noob هان دیگه میان بازی هارو خز میکنن!!
دیروز داشتیم دوتا بازی میکردیم یارو با استرینجارد 3 تا نون زده بود 15 دد داده بود!!

---------- Post added at 09:42 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

همون فارسی حرف زدنشم ایراد داره رفته از فروم خارجی اطلاعات جمع کرده!

---------- Post added at 09:43 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

نکنه آهنگ راکو میگه؟
نه میخوام بدونم یه آدم نمی دونه اگه c بعدش حروف صدا دار بیاد س خونده میشه نه ک؟؟

این اگر عقل داشت مثل ادم حرف میزد نه مثل این ادم ندیده ها. :)

ABTS
02-10-2010, 20:01
اینم چند تا عکس از worgen:

و یه سوال اصلا کلا wow cata اومده یا نه ؟؟

LuminaL
02-10-2010, 20:03
من دیگه نمیتونم تحمل کنم , من رفتم PTR دانلود کنم!!!

ABTS
02-10-2010, 20:06
من دیگه نمیتونم تحمل کنم , من رفتم PTR دانلود کنم!!!

ptr چیه؟ میشه توضیح بدی سوال بالام هم جواب ندادی

LuminaL
02-10-2010, 20:12
اینم چند تا عکس از worgen:

و یه سوال اصلا کلا wow cata اومده یا نه ؟؟

نه اگر اومده بود که دیگه اینقدر سر و کله نمیشکستن براش :31:

ptr چیه؟ میشه توضیح بدی سوال بالام هم جواب ندادی

public test realm هست , یعنی realm ی که بلیزارد برای تست کردن میزنه که مردم برن تست کنن.
اینی که میگم برای دانلود بازی هست. در واقع برای دانلوده نسخه ی بتا ی بازیه.

ABTS
02-10-2010, 20:16
نه اگر اومده بود که دیگه اینقدر سر و کله نمیشکستن براش :31:

public test realm هست , یعنی realm ی که بلیزارد برای تست کردن میزنه که مردم برن تست کنن.
اینی که میگم برای دانلود بازی هست. در واقع برای دانلوده نسخه ی بتا ی بازیه.

ممنون از سر در گمی در اوردیم!
یعنی اگه بخوای می تونی به حالت تستی با لیچ کینگ بری تو کاتا؟ ؟؟؟!؟
بعد من بخوام بخرم کی میاد تو بازار ایران؟

JIGSA
02-10-2010, 20:25
اگر یه هورد بره و به خاطر Worgen ها الیانس بشه اصلا هورد نیست. :13:
یه هورد همیشه هورد میمونه. من خودم رفتم الیانس شدم ولی دوباره 80 تومن خرج کردم هورد شدم و از همه هورد ها هم به خاطر این کارم عذرخواهی می کنم.
اصلا شاخ شکسته Tauren ها شرف داره به الیانس ها. :31:

G.D.ragon.Ir
02-10-2010, 20:28
میخواستم بدونم شغل jewelcrafting برای دروئید مناسب هست؟

LuminaL
02-10-2010, 20:31
ممنون از سر در گمی در اوردیم!
یعنی اگه بخوای می تونی به حالت تستی با لیچ کینگ بری تو کاتا؟ ؟؟؟!؟
بعد من بخوام بخرم کی میاد تو بازار ایران؟

نه , بتای کاتا رو دانلود میکنیم , یعنی ایچ کینگ نیست.
والا فعلا که بلیز عرضشو همینجور انداخته عقب خدا میدونه :31:

یه هورد همیشه هورد میمونه. من خودم رفتم الیانس شدم ولی دوباره 80 تومن خرج کردم هورد شدم و از همه هورد ها هم به خاطر این کارم عذرخواهی می کنم.

به هر حال بعضیا هستن قیافه براشون درجه ی اولو داره :31: مثلا اونایی که بلاد الف اومد رفتن بلاد الف P:

---------- Post added at 08:31 PM ---------- Previous post was at 08:28 PM ----------

میخواستم بدونم شغل jewelcrafting برای دروئید مناسب هست؟

فرقی نداه چه شغلی بردارید , در نهایت یه مدت اولش منافع های شخصی داره .

Muradin
02-10-2010, 20:32
چیزی گفتی؟

Tirion Fordring
02-10-2010, 20:41
دوستان gamer-district.com دونات خیلی بدی داره یارو یه one hand دستش بود تخیلی 1000 خورده ایی دمج میزد 200 تا استامینیا داشت 200 اگلیلیتی 200 تا استرنج اینو دیدیم حالم از gamer-district.com بهم خورد کی میتونه جلوش واسته one hand + one hand = 2.xxx damage per sec دیگه کی میتونه جلوش واسته ... سرور برای دوناتی ها درست کردن...
اشتباه دیدی

ما custom نمیده سرورمون
شاید شادومورن بوده دیدی

اصلا همچین آیتمی وجود نداره

20 تا بوده اشتباه دیدی .

ضمنا worgen واسه یه آلت خوبه اما برای Main ارزش نداره .

فقط مانت گابلین و Cow .

LuminaL
02-10-2010, 21:00
اشتباه دیدی

ما custom نمیده سرورمون
شاید شادومورن بوده دیدی

اصلا همچین آیتمی وجود نداره

20 تا بوده اشتباه دیدی .

ضمنا worgen واسه یه آلت خوبه اما برای Main ارزش نداره .

فقط مانت گابلین و Cow .

عجب نظریه زیبایی! بری مطرحش کنی تو بلیزارد جایزه دادن شاید :))

ABTS
02-10-2010, 21:14
من هنوز طرف دار Tauren ام بین worgen و Tauren موندم!!

Muradin
02-10-2010, 21:18
Orc ro eshghe

IIIXSubZeroXIII
02-10-2010, 21:24
من هنوز طرف دار Tauren ام بین worgen و Tauren موندم!!
مگه میخوای بری بلیز!
اگه نه که بیا بچسب به همون tauren:31:
------
یه تلنت فراست واسه لول آپ میج پلیز ! (فارسی رو پاس بداریم)

ABTS
02-10-2010, 21:44
worgen منو جذب کرده احتمالا اولش که شما خواستی بازی کنی با نگاه اول عاشق فلان ریس شدید این طور نیست؟؟

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

نمی شد بلاد الف برن با الی ها بعد worgen ا میومدن با هورد؟؟؟؟؟

LuminaL
02-10-2010, 21:49
worgen منو جذب کرده احتمالا اولش که شما خواستی بازی کنی با نگاه اول عاشق فلان ریس شدید این طور نیست؟؟

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

نمی شد بلاد الف برن با الی ها بهد worgen ا میومدن با هورد؟؟؟؟؟

نه من با نگاه اول عاشق ریس نشدم , من بدون نگاه هم عاشق نایت الفا بودم :31:

نه نمیشد :31:

ABTS
02-10-2010, 21:53
نه من با نگاه اول عاشق ریس نشدم , من بدون نگاه هم عاشق نایت الفا بودم :31:

نه نمیشد :31:

پوف
کاش یه ریسی بیاد برا خون آشما!!
من از الف ها بدم میومد بعد به مرور زمان از اونا خوشم اومد!
ببینم گفتی کدوم سرور بازی میکنی؟

LuminaL
02-10-2010, 22:44
پوف
کاش یه ریسی بیاد برا خون آشما!!
من از الف ها بدم میومد بعد به مرور زمان از اونا خوشم اومد!
ببینم گفتی کدوم سرور بازی میکنی؟

به نظر من قشنگ ترین کاری که بلیز میتونه انجام بده تو پک بعدی اگر قرار باشه بیاد اینه که یه فکشن سوم اضافه کنه!

من ریلم کزاک توی بلیزارد بازی میکنم.

LuminaL
02-10-2010, 23:10
dک مانته خفن:

شبیه به مانته celestial steed میمنوه با این تفاوت که بال نداره , ستاره هم نداره :31:

اینم حالته pet ه مربوط به dark phoenix هست!

Tirion Fordring
02-10-2010, 23:30
Night elf sux

گیلد ما ظاهرا میخواد برای بالانسوندن سرور ترانسفر کنه

منتظر کاتا هستن بریم ورگن

همه میرن ورگن :دی

البته بگم که اینا خیلی امید دارن

راستی 135 kills و 1 die توی av بد نیست . هست ؟

LuminaL
02-10-2010, 23:43
Night elf sux

خودت sux :)!

ho0rezam
03-10-2010, 00:58
اگر یه هورد بره و به خاطر Worgen ها الیانس بشه اصلا هورد نیست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا شاخ شکسته Tauren ها شرف داره به الیانس ها. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موافقم 100 در 100
من خیلی الاینس بازی کردم، اما از زمانی که هورد شدم خیلی حال کردم با بازی...مخصوصا orc :دی
for the horde
lok'tar ogar

thomas-anders
03-10-2010, 01:52
ورژن بازی من 3.0.1 هستش سایت gamer-district ورژن 3.3.5 رو میخواد
باید یکی یکی کل ورژن ها رو دانلود کنم یا همون 3.3.5 رو دانلود کنم کافیه ؟

thomas-anders
03-10-2010, 01:52
ویرایش .. خود به خود ارسال شد !

thomas-anders
03-10-2010, 02:03
ویرایش .. خود به خود ارسال شد !

hossein2801
03-10-2010, 04:16
این بلیزاردم مارو مسخره کرده ها
اول تاریخ ریلیز پتچ 4 رو زده بود 5 کتبر بعد تغییر دادن 15 اکتبر حالا کلا برداشتنش

در مورد worgen
معلوم هست خیلی ها رو طرف خودش جذب میکنه
قابلیت های racial این نژاد کارایی بسیار خوبی در bg مثل warsong داره و کلا در pvp
فرض کنید یه گروه 10 نفره همه worgen باشن برن wasong تا هورد از تپه بیاد پایین پرچم اول رو بردن lol
هوزد هم مثلا پرچم رو برداره darkfight فعال و با افزایش سرعت 70 درصد به طرف پرچم:21:

hossein2801
03-10-2010, 05:27
dک مانته خفن:

شبیه به مانته celestial steed میمنوه با این تفاوت که بال نداره , ستاره هم نداره :31:

اینم حالته pet ه مربوط به dark phoenix هست!

بلیزارد تو رنگ عوض کردن و قالب کردن خیلی استاده
اون از باسایی که فقط رنگشو عوض کرده بودن اینم از این
بزرگترن کارشون هم عوض کردن رنگ یه سرزمین به نام Azeroth بود و بزودی هم رنگ outland رو عوض میکنه :31:

G.D.ragon.Ir
03-10-2010, 06:05
ورژن بازی من 3.0.1 هستش سایت gamer-district ورژن 3.3.5 رو میخواد
باید یکی یکی کل ورژن ها رو دانلود کنم یا همون 3.3.5 رو دانلود کنم کافیه ؟ باید تمام پچ ها رو به ترتیب (دانلود) نصب کنید

Sharingan
03-10-2010, 09:55

A dark shadow will fall upon all those who dare to stand against the might of the alliance. We will unleash the tides of doom upon all those who would appose us.

For the Alliance

Mehran Gamer
03-10-2010, 13:12
خودم با warlock میام Goblin ها رو قورت میدم :31:

Mehran Gamer
03-10-2010, 13:23
مرگ بر هورد xD ، لعنت به این هورد های هـکر امروز کلن لاگی بود این GD کشت مارو با این هورد های هـکر رفته بودیم به اون BG که باید ایالت ها رو بگیریم Capture Flags دیدم یه هورد قبل از این مسابقه شروع بشه داره تمام پرچم ها رو میگیره !!! WTF !!! ما هم از همین جا داریم تعجب میکنیم بعد تو گلوبال گفتن آلی ها هـک میزنن GM اومد دید 7 هورد هـک داره ، گفت This BG Need To close ما هم همه فحش دادیم تو گلوبال GM هم کاری به کار ما نداشت ولی اون 7 تا هورد رو BAN کرد خداییش خیلی حال کردم ... من واقعا تعجب میکنم که این هوردا همیشه تو BG اول میشن ... چون EH میزنن speed ha.ck و ... کلن پخ شد این هوردا یه روگ هم سراغم اومد اینقدر نوب بود با Warlock چهار ضربه زدم فرستادمش به جهنم ... فکر کرده با Rogue میتونه Warlock رو بزنه ، امروزا تو GD هـکر زیاد شده ، یکیش هم جلو من داره میرقصه و بالا پایین میره بد بخت بود فکر کرده warlock نمیتونه بزنتش 4 تا زهر گذاشتم روش خودی خود جونش میرفت بعد از چند لحظه شهید شد xD

Mehran Gamer
03-10-2010, 13:32
آموزش جدید کلاس ها ===>

Alliance : تشكیل شده از پنج نژاد به نام های dwarf , draenei , gnome, human ,night elf
HORDE : تشكیل شده از پنج نژاد به نام های,undead , Orc ,tauren ,troll وblood elf

هر نژاد از چند class تشكیل شده كه در پایین خلاصه ای از مهارت های كلاس ها را مشاهده می کنید.
Warrior : قهرمان یا جنگجو تقریبا میتواند از همه صلاح ها و زره ها استفاده كنه. البته صلاح های اصلیش (Sword)و(Axe) و (mace) هست.و زره اصلیش (Plate) است.warrior قابلیت استفاده از دو صلاح یك دستی ویا یك صلاح دو دستی و یا یك صلاح یك دستی و یك (shield) را دارد.
قابلیت های warrior به دو نوع شناخته میشود .1. (dps) : كه ضربات سنگینی وارد میكنه.2. كه به tank معروف هست و بیشتر روی Armor تمركز داره تا damage و میتونه زربات سنگین رو به راحتی تحمل كنه.

Paladin: این كلاس هم مانند warrior میتواند تقریبا از همه صلاح ها و زره ها استفاده كند اما صلاح اصلی او معمولا mace و یا sword است و از َarmor ,plate استفاده میكنه.paladin قابلیت استفاده از یك صلاح دو دستی و یك shield و یا یك صلاح دو دستی را دارد.
انواع paladin كه سه دسته هست 1. Dps (توضیح در قسمت warrior.)2.Tank (توضیح در قسمت warrior.)3. كه شفا بخش یا healer میباشد و باعث میشود paladin را به یك كلاس كامل تبدیل كند.paladin در حالت معمولی میتواند جان از دست رفته خود را بازیابی كند اما در سورتی كه تخصص اصلی خود را healer قرار دهد به صورت وحشت ناكی میتواند خود و اطرافیانش را heal كند.

Rogue: به معنای آدم كیف قاپ یا دغل باز. rogue میتواند از sword و mace و (dagger) استفاده کند البته صلاح اصلی او dagger است كه برای اجرای برخی از قدرت هایش به dagger نیازدارد و لباسی که می تواند استفاده کند چرم است كه نسبت به Plate قدرت كمتری دارد.
تخصص rogue در غیب شدن و گیج كردن حریف و حمله از پشت سر است زیرا rogue از پشت بیشتر به دشمن صدمه میزند.

Hunter: شكارچی .همینطور كه از اسمش معلومه صلاح تخصصیش (gun) و (Bow) و (crasbow) میباشد. لباس او آهنی (mail) میباشد كه از leather قوی تر ولی از plate ضعیف تر است.
hunter توانای این را دارد كه از بین حیوانات یكی را رام كرده و به عنوان (pet) خود انتخاب كند .این pet همراه با شما level میگیرد و قوی میشود و به دستور شما حمله , دفاع و یا بی كار میشود ولی این pet به غذا هم احتیاج دارد كه یكی از دردسر های hunter به شمار میرود.
hunter با قدرت های كه دارد برای حریف تله گزاری كند كه اگه به تله hunter بیوفتی از سرعتت به شدت كاسته میشه و اون وقت تیر های bow یا gun به سرعت شما رو به شكست وا میداره ..
البته 90% كلاس ها میتونن از gun یا bow استفاده كنن البته به صورت خیلی ضعیف ولی hunter صلاح اصلیش bow ,gun هست به همین خاطر خیلی سریع تر و قویتر شلیك میكنه.

Mage: جادوگر .همین طور كه گفتم جادوگره و تمام قدرتاش بر اساس جادو هست و صلاحی كه دست میگره (Staff) است البته از صلاحش برای ضربه زدن استفاده نمیكنه و بیشتر میزان توانایی رو به character اضافه میكنه. لباس مورد استفاده cloth هست كه از تمام لباس ها ضعیف تره البته زیاد مهم نیست آخه كسی زنده به mage نمیرسه اگرم برسه اونقد جادو واسه فرار داره كه نگو..
mage ها به 3 دسته تقسیم میشن .
1. fire از اسمش پیداس كه از جادوی آتش استفاده میكنه.2.Frost اینم كه معلومه از جادوی یخ استفاده میكنه (این نوع معمولا مبارزات تك به تك رو عالی كار میكنه ).3. arcane این نوع mage بیشتر تخریب میكنه تا مبارزه مثلا یكی از جادوهاش اینه كه دشمنش تا جند ثانیه نمیتونه از قدرتش استفاده كنه

Warlock: معادل فارسیش میشه ساحره .از اسمشم پیداس كه به mage شبیه البته تفاوت هم زیاده.مهمترین خصلت warlock اینه كه pet داره البته با pet . hunter كاملا فرق میكنه warlock برای به دست آوردن pet باید ماموریت Quest انجام بده وخاص هم هست در صورتی كه hunter میتونه هر حیوونی رو كه حال كنه به عنوان pet اتخاب كنه.
warlock هم مثل mage از staff و armor ,cloth استفاده میكنه ,این كلاس هم قدرتش بر اساس جادو هست ولی نه fire نه frost نه arcane بلكه جادوی سیاه یا سایه (shadow).در ضمن warlock تنها كلاسی هست كه میتونه از حریف mana بكشه(در باره mana بعد توضیح میدم).

Druid: در زبان فارسی به معنای كاهن و فالگیر است این كلاس یه كلاس عجیب هست و كار باهاش سخت اما در عین حال كامل هست نوع لباسی كه استفاده میكنه Cloth هست. حالا عجیب بودنش رو توضیح میدم druid میتونه خودش رو به شكل حیوون تبدیل كنه البته نه هر حیوونی ,كه در هر حالت خاصیت های مختلفی داره كه یكی یكی توضیح میدم :
Cat form: كه به شكل ببر سیاه (Alliance) و شیر شاخ دار (HORDE) میباشد و در این حالت شما به یك rogue تبدیل میشوید .
bear form : كه در هر دو گروه به شكل خرس میشود كه در این حالت شما به یك warrior تمام عیار تبدیل میشوید محكم و قوی.
travel form: در این حالت شما به شكل یك پلنگ در می آیید كه سرعت (speed) شما به شكل قابل توجهی افزایش پیدا میكند و برای طی كردن مسیر و یا فرار خیلی به درد می خوره..( druid دارای form های دیگه هم هست كه بعدا توضیح میدم مثل جادوگر و healer ,...)

Priest: در زبان فارسی به معنی كشیش و روحانی هست. یكی از كم یاب ترین كلاس ها اما در عین حال پر كارآمد در بازی گروهی.نوع لباسی كه به تن میكنه cloth هست و صلاحش هم mace هست ...تخصص priest بازیابی جان از دست رفته خود و البته دیگران كه این مساله باعث میشه همیشه برای كارای تیمی مثل BG , Arena , inss (بعدا در رابطه با این موارد حرف میزنم ) به priest نیاز باشه.راستی priest هم مثل paladin میتونه بازی كنانی كه طی درگیری مرده اند را زنده كنه..

Shaman: در شمال آسیا به جادوگران خوب اتلاق میشده...اما من چون باهاش بازی نكردم اطلاعات چندانی ازش ندارم ولی سعی میكنم بعدا بیشتر در بارش تحقیق كنم.shaman بیشتر از صلاح axe ,mace استفاده میكنه و میتونه به مقدار متوسط از جادو استفاده كنه. ولی بیشترین كاربرد shaman چوبه های محافظتی(totem) اونه ,totem چیه؟ چوبه های كوتاهی هستن كه فقط shaman میتونه با استفاده از قدرت هاش totem بسازه و خودش و اطرافیانش از اون استفاده كنن انواع totem هست كه من همشو نمیشناسم ولی بعضی مثل mana totem ,air totem , water totem و fir totem هستن كه كاربرد خاص خودش رو داره مثلا mana totem باعث میشه مانای خودش و كسانی كه اطراف totem هستند بازیابی بشه..

كلاس ها در world of warcraft 'Burning crusade' در اینجا به پایان رسید
البته در world of warcraft Wrath of the lich king علاوه بر این كه بازی كن میتواند hero خود را تا لول 80 ارتقا دهید یك كلاس هم به بازی اضافه شده. و اون كلاس:

Death Knight: شوالیه مرگ نام این كلاس است.كه به نوكران Lich King معروف هستند (البته نوكریه Lich King لیاقت میخواد) به همین دلیل اول باید لیاقتتون رو به لیچ كینگ نشون بدی میخواید بدونین چه جوری؟؟؟ میگم : اول باید یكی از كلاس های بالا رو انخاب كنین و به لول (Level)ا 55 برسونی اون موقع میتونین یه hero از كلاس death knight بسازین ...این كلاس دارای قابلیت های جدیدی هست كه شما میتونید از بازی با اون لذت ببرید . یكی از كارای خاصی كه هیچ كلاسه توانای انجامش رو نداره اینه كه اون میتونه از بدن جانورانی كه میكشه روحشون رو بیرون بكشه و برای مدتی از اون به عنوان pet استفاده كنه...

===>

آموزش بعضی RACE --->
آموزش بعضی نژادها:
موجوداتی که درسایه هازندگی می کنند.این نژاد با رها شدن از اراده آهنین لیچ کینگ توسط ملکه سیلواناس رهبری می شوند.شهراصلی آنهاUndercityنام داردودرمنطقهTrisfalGladeدرEasternKin gdmواقع است. این نژاددرابتدای بازی ازهمان منطقهTrisfalGladeدرشهری بنامDeathKnellبازی راآغازمی کنند.ویژگی های خاص این نژادشامل:ShadowResistanceکه مقاومت آنهارادرمقابل جادوهایی ازجنسShadowراتا10افزایش می دهد؛در مورد Resistacetدربخش کاراکترتوضیح خواهم داد.Canabilizingکه می تواند زمانیکه فعال می شود(باکلیک کردن) کاراکتر شماباخوردن اجسادجان میگیردیاHealthخودراپرمیکندای ن توانایی۷درصدکلhealthشماراظرف ۱۰ثانیه پرمیکند؛Will of the forsakenکه هنگامی که شماتوسط شخص دیگری خواب شدیدیا ازترس پابه فرارمی گذارید ویاتوسط تلسمی به موجود دیگری تبدیل می شویدبافعال کردن این توانایی به حالت اول بازمی گردیدوتا5ثانیه دربرارجادوهای مذکورمقاوم می شوید.به اصطلاحImmuneمی کنید. همچنین مدت زمانیکه یکUndeadمی تواندزیرآب بماندسه برابرسایرنژادهامی باشد.کاراکترهایی که توسط این Raceانتخاب می شوندشامل:جادوگر(Mage)،جنگجو(wa rrior)،روحانی(Priest)،جاسوس(Rogue)، �ارلاک( جادوگر های سیاه).لازم به ذکر است که این نژادبه نامUndeadForsakenهستندوشاخه ای ازUndeadها می باشند. شاخه اصلی این نژادUndeadScourgeهست که تحت اراده لیچ کینگ فعالیت می کنندودشمنForsaken هاهستند

درانای ها.داستان این نژاد کمی پیچیده است و ازBurningCrusadeقابل انتخاب هستند.Orcهاکه توپست قبلی راجبشون گفتم؛درOutLandتحت فرمان نژادی به نامBurningLegionیاارتش سوزان بودند.نوعی مفهوم این وسط هست بنام Rageبودن.این مفهوم به کسانی اطلاق دارندکه جزبه خونریزی وهوسرانی وفسادی و ویرانگری و پلیدی به چیز دیگری نمی اندیشند.شخصRageشده درانتقام گیری بی نظیراست و خونی فاسد دارد.چشمانی قرمز و فروزان و عربده کش.ارک هابه فرماندهی لیجن هاهمگی فاسدوRageبودند.تااینکهDurotanفر مانده کلن یا قبیلهFrostWolfبه خودآمدو ارک هارا سعی کردتااز فرماندهی لیجن هاآزادوبه آذیروث انتقال دهد.دراین میان یک کاهن که تمرینات وارلاک هارادیده بودبا باز کردن دروازه دنیاهایاPortalراه ارک هارابه آذیروث باز می کند.لازم به ذکر است که لیجن هادر اوت لند نیروهای خودراباآوردن دیوهایاDemonهاازطریق سایر پرتال ها به اوت لند تقویت می کردند.خدایان تایتان بعدازخلق آذیروث زمانی متوجه می شوندکه ارک هابه آذیروث راه پیداکرده اند.خدایان آذیروث نیز به آنها پناه داده اند.بنابراین به جنگ باخدایان آذیروث می پردازند.آنهالیجن هایا همان ارتش سوزان رامامور جنگ با خدایان آذیروث می نمایند.گروهی از این ارتش از فرمان خدایان تایتان سرباز می زنند.این گروه درانای نام دارند. پس از جدایی ازارتش سوزان به اوت لندرفته و درسرزمین نور سکنامی گزینند.Sergarasیکی از خدایان تایتان که درطی این جنگ هاCorruptمی شود(یعنی توسط نفرین و یا جادویی آلوده شده و رو به زوال می نهد)توسط خدایان تایتان طرد می شودوتصمیم می گیرددر اوت لندمقر فرماندهی برای خود انتخاب کند.او سپاه خودرا هر چه بیشتر با دیوها یاDemonهاتجهیزکرداماهرروز از روز قبل ترCorruptترمی شد.تااینکه تصمیم می گیردمک تریدون یکی از ژنرال های خودرا دراوت لند قرار دهدتاخودبرای پایان دادن جنگ با آذیروث فعالیت نماید.که داستان این قسمت خارج از توان این پست است.مک تریدون خودش یکDemonکامل بود.او برای گسترش قلمرو لیجن ها تصمیم گرفت به سرزمین نور محل زندگی درانای هاحمله کند.او آنجارا فتح کرد(همانطورکه در دمو دیدید)ونام آنجارامعبدسیاه یا BlackTemple نهاد.درانای هانیزدرمیان اوت لندسرگردان ماندندوبیشترآنهادراثرانرژ ی هایی ازنوعDemonicیا دیوی Corrupt شدند. تااینکه باآمدنIllidanبه اوت لند طبق قاعده دشمن دشمن من دوست من هست به او پیوستند.تاسرانجام توانستند آنجاراازمک تریدون پس بگیرند.امابدلیل دوری کردن رهبرآنان ازفعالیت های دیو شناسی وجادو های سیاه ایلیدن به زندان فرستاده می شودومنتظرانتقام می ماندباید دید کی نوبت ایلیدن خواهدبودکه قدرت راازدست دهد.در این میان درانای های دیگربه آذیروث منتقل شدند.شهراصلی آنهاExodarنام داردو از شهرAzuremyst IsleدرKalimdorواقع در منطقه AmmenValeبازی راآغاز می کنند. مرکب رایج آنهاElekkنام داردکه نوعی فیل است.قدرت های ویژه این نژاد شامل:Gemcuttingکه باعث می شودمهارت های این نژاددرجواهرسازی5تابیشتراز �قیه باشد.Gift of the naaru زمانی که فعال می شودhealthهدف راتا50+15*levelپرمی کندیاHealمی کند.Inspiring Presenceکه که سبب می شودتا1%شانس ضربه زدن یاHitباجادو(درقسمت کاراکتر بیشترراجع به این مسئله توضیح خواهم داد) به دشمن را شما و اعضای گروهتان تافاصله30یاردی داشته باشید.Heroic Presenceبه شما و اعضای گروهتان در فاصله 30 یاردی1% شانس می دهدتابااسلحه به دشمن ضربه یاHitواردنمایید.shadow resistanceامکان مقاومت رادر برابر جادوهایی ازجنس سایه رامی دهد(دربخش کاراکتربحث می شود)بطوریکه 10بار بیشتراز بقیه می باشند.کلاس هایی که توسط این نژاد انتخاب می شوندشامل:جنگجو(warrior)،کاهن(sha man)،روحانی(priest)،پهلوان(paladin) ،جادوگر(mage)وشکارچی(hunter).

BloodElfها
گروهی ازElfهابه مطالعات گسترده ای رویWellOfEternityبه رهبریAzsharaپرداختند.آنهابهBurn ingLegionها نیز خدماتی کردندوبرهمین اساس ازبینElfهارانده شدند.آنهادرQualtalathسکنا گزیدند وانرژی خودراازSunWellتامین می نمودند.بعدازجنگ سه روزه که منجربه ازبین رفتنWellOfEternityشدIllidanوAzsharaتصمی م گرفتندیک چشمه جدیدی ایجادکنندتامنبع انرژی هایArcaneباشدونتیجه این امر همانSunWellبود.این گروه خودراHighElfنامیدند. پس ازحمله آرتاث بهQualtalath برای قراردادند جسدKealthazadدرSunwellبرای زنده کردن اوQualthalasازبین رفت وSunwellنیزنابودشد.دراین میان یکی ازRangerهای آنهابنامSylvanasWindrunnerنیزدرطی جنگ توسط آرتاث به ملکهBansheeهاتبدیل وجزئی ازScourgeشد.که بعدهاازفرمان لیچ کینگ خارج شده وForsakenهاراتشکیل می دهد. ازآن به بعدآنهابه یاد وبرای انتقام گیری خون برادرانشان خودراBloodElfمی نامند.رهبرآنهایعنیKealthasبه انسانها خدمت می کرد(پس ازآن جنگ).امابعدهابه علت تبعیض نژادی آنهاوبه پیشنهادLadyVashjکه فرماندهNagaهای Illidanاست به Illidanمی پیوندد.سایرBloodElfهابه پیشنهادSylvanasبهHordeهامی پیوندند.Sylvanasوillidan نیز منبع جدیدی ازانرژی رابهBloodElfهامعرفی می کنندوآنDemonicانرژی وجادوهای تاریک است. به هرحال بین بد و بدترباید یکی روانتخاب کرد. ویژگی های این نژادArcaneAffinityکه مهارتEnchantingآنهاراتا10تابیشت رمی کند. ArcanTorrentکه تمام دشمنان رادر8یاردیSilenceمی کندوبه ازای هرManatapمی توانید50+1*levelمانابرگردانیدو برای کلاسRogue10تاانرژی به ازای هرmanaTapبرمی گرداند.MagicResistanceکه تمام مقاومت ها درونی یا Resistanceهای این نژادرادرمقابل تمام کلاس های جادوه به اندازه5تازیادمی کند.ManaTapکه تاهدفی که تا30 یاردی قرارداردراهدف قرارداده و51+1*levelمانای اوراگرفته وتا10دقیقه به شمااجازه می دهدکه ازArcaneTorrent استفاده کنید.این توانایی تا3بار قابل شارژ است یعنی اگر3باربدون استفاده شارژشودهنگامی که ازArcaneTorrent استفاده می کنیدبه اندازه سه برابری کهArcane،به شمامانا می دهدمانابرمی گردانید.به این گونه توانایی ها که اینگونه شارژ می شوندStackAbleیاباقابلیت پشته ای گویند.این نژادازBurningCrusadeقابل انتخاب خواهندبود. کلاس های قابل انتخاب برای این نژادشامل:Hunter(شکارچی)،Mage(جاد وگر)،Paladin(پهلوان)،Priest(روحان �)، Rogue(جاسوس)،Warlock(جادوگرسیاه). �ین نژادبازی راازSunStriderIsleواقع درمنطقهEversongWoodsدر easternKingdimآغازمی کنند.شهراصلی آنها Silvermooncityمی باشد.مرکب آنهاHawkstriderکه نوعی شترمرغ است میان آنهارایج است.

Taurenها
موجوداتی شبیه به گاو که باعقایدی کهن زندگی میکنند.آنهاEarthMotherرامنشاخوب ی می دانند.آنهابه طبیعت خدمت می کنندوبرای تعادل بین رمین و ارواح وعناصریاالمنتال هاگام برمی دارند.مهمترین دشمن آنهاCentuaryها هستند که انسانهایی بابدن اسب می باشند.همانطورکه ازwarcraftبه یادداریدThrallباتوجه به گفتهMediveبه kalimdorمی رودودرآنجا بهTaurenهاکمک می کندتادرمقابلCentuaryهامبارزه کنند.CairneBloodhoof لیدر و ChieftainنژادTaurenهاازآن به بعدبه پیشنهادThrallبه Hordeهامی پیوندند. توانایی های این نژاد می توان به Warstompکه 5نفرراتا8یاردی برای2ثانیه stunمی کند(گیج و کیملا بی حرکت بطوری که هیچ کاری نمی تواند بکند) Enduranceکه5%کلhealthیکtaurenرابه آن اضافه می کندCultivationکه مهارت باغبانی یاHerbalismاین نژادرا15 تا بیشترازبقیه می کند.NatureResistanceکه10تامقاومت درونی این نژادرادرمقابل حمله های طبیعی نظیرسم یا poisonزیادمی کند.مرکب رایج آنهاKodoمی باشدکه نوعی کرگدن است.کلاس های قابل انتخاب برای این نژاد شامل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](کاهن کهن)،shaman(کاهن)،warrior(جنگجو)،hu nter(شکارچی) می باشند.این نژادبازی راازRedCloudMesaواقع درمنطقهMulgoreدرKalimdorبازی راآغاز می کنند.شهراصلی آنهاThunderBluffمی باشد.

نژاداولین نژادی بودکه دردنیای وارکرفت لااقل توآذیروث شکل گرفت.آنهاماه وشب راپرستش می کردند.عده ای ازآنان که خورشیدرامنشاخوبی می دانستندازآنهاجداشده وخودراHighelfنامیدند.منبع اصلی انرژی آنها WellOfEternityبود.آنهاEluneراخدای خودمی دانستندوماه رابه اونسبت می دادنداماپس ازجنگ سه روزه این چشمه ازبین رفت وبخشی ازاین نژادبه اعماق دریافرورفتندوتوسط سرگاراس نفرین شده و به ناگاتبدیل شدند. این نژادهزاران سال دربرابرجنگ هامقاومت کردند.دراین نژادآنهایی که چشمان شان به صورت طلایی رنگ می درخشید نشان ازاستعداددرونی ویژه برایDruidشده رادارندوآنهایی که نقره ای فام هستندبرای کلاس های دیگرمناسب ترند.توانایی های این نژادشامل:shadowmeldزمانیکه فعال می شودوشماتکان نمی خوریدشماراازدیدبقیه محو می کند(Stealth).Quicknessکه1%شانس بیشتری برای جاخالی کردن یاDoggeبه این نژادمی دهد.Whispspirit که درهنگام مرگ بهWhispتبدیل می شوندو25%سرعت بیشتری نسبت به بقیه ارواح پیدا می کنند.NatureResistance که10تامقاومت درونی بیشتری به آنهادرمقابل نیروی های طبیعی نظیرسم یاpoisonمی دهد.مرکب آنهاNightsaber که نوعی ببر است می باشد.این نژادبازی راازTeldrassilواقع درKalimdorآغازمی کنند.شهراصلی آنهاDarnassus در همانTeldrassil می باشد.کلاس های قابل انتخاب برای این نژادشامل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](کاهن کهن)،hunter(شکارچی)، priest(روحانی)،rogue(جاسوس)وwarrior( �نگجو)می باشند.فرمانده آنهایک روحانی بنامTyrandaمی باشد.احتمالامی شناسیدش.

انسانها)Human
بااین نژاددیگه خودتون آشناهستید.stormwindcityتنهاشهری ازاین نژادبودکه دربرابرتمام حجوم هاسالم ماند.هم اکنون این نژادبازی راازCathedralواقع درمنطقهElwynForestدرEasternKingdomباز � راآغازمی کنند.شهراصلی آنها همانstormwindcityاست وپادشاه آنهاکودکی 5 ساله است که پدرش فرمانروای آنجابوداماپس ازحمله Scourge در راه دفاع ازاین شهرکشته شد.توانایی های این نژادشامل:Preceptionزمانیکه فعال می شودامکان شناسایی stealthهارابالامی برد.The human spiritکهspiritاین نژادرا10%بیشترمی کند.Dipolmacyکه باعث می شود این نژاد 10%بیشترازبقیهReputationبگیرند.Sw ard and Mace Specialisationکه سبب می شودمهارت این نژاددراستفاده از شمشیر و پتک5تابیشترازبقیه باشد.مرکب این نژاداسب است.کلاس های قابل انتخاب توسط این نژادشامل:جادوگر (mage)،پهلوان(paladin)،روحانی(priest )،جاسوس(rogue)،جنگجو(warrior)وجاد �گرسیاه(warlock)هستند...

منبع :

Mehran Gamer
03-10-2010, 13:50
O Rly?

Those Alliance Dogs Cant Do Some Shit things , u know that.

Coolstory bro دقیقا با همین انگلیسی گفت ؟ آخه چرا خالی میبندی

راسته مثل اینکه اشتباهی آنبن شدی دارم با دوردن حرف میزنم دوباره بن شی

اون چیزایم که نوشتی اکثرا پست 2 تاپیکه قدیمی هست در حد تیم ملی و تکراریه

و اینکه خراب شده لینک بده پستتم ویرایش کن اینجا خوب در نمیاد

قرارمون یادته ؟!؟!؟:46:

---------- Post added at 02:50 PM ---------- Previous post was at 02:45 PM ----------

من هنوزم نتونستم بفهمم هورد قویه یا آلیانس ؟!!!

Tirion Fordring
03-10-2010, 14:59
هورد توی gd قوی تره

ABTS
03-10-2010, 15:12
قبول نیست من می خوام worgen ها بیان هورد !

LuminaL
03-10-2010, 15:21
قبول نیست من می خوام worgen ها بیان هورد !

به چرا زود تر نگفتی , حالا که شما گفتی ورگنارو میاریم تو هورد , اژدها اضافه میکنیم بهش ,
الی رو هم کلا تعطیل میکنیم میایم میشینیم خاله بازی میکنیم :) یا شایدم اسمشو هم عوض کردیم گزاشتیم world of sims craft! : new edition !!!

IIIXSubZeroXIII
03-10-2010, 15:43
کسی تلنت واسه لول آپ frost mage نداره؟ الان لول 47 ام

king_darkness
03-10-2010, 15:52
این بلیزاردم مارو مسخره کرده ها
اول تاریخ ریلیز پتچ 4 رو زده بود 5 کتبر بعد تغییر دادن 15 اکتبر حالا کلا برداشتنش

در مورد worgen
معلوم هست خیلی ها رو طرف خودش جذب میکنه
قابلیت های racial این نژاد کارایی بسیار خوبی در bg مثل warsong داره و کلا در pvp
فرض کنید یه گروه 10 نفره همه worgen باشن برن wasong تا هورد از تپه بیاد پایین پرچم اول رو بردن lol
هوزد هم مثلا پرچم رو برداره darkfight فعال و با افزایش سرعت 70 درصد به طرف پرچم:21:

من كه بهت گفتم بازي رفته براي 2011

hossein2801
03-10-2010, 16:26
من كه بهت گفتم بازي رفته براي 2011

عزیزم این پتچ 4 موضوعش با cata فرق میکنه
در این پتچ pre-event های cata رو میبینیم و...
پتچ 4 رفت رو حالت release و بزودی میاد. کمتر از چند روز دیگه
تاریخ7 دسامبر برای cata قطعی هستش

ABTS
03-10-2010, 16:34
یعنی 4.0.0 13 دسامبر میاد؟

hossein2801
03-10-2010, 16:38
یعنی 4.0.0 13 دسامبر میاد؟

خیر
4 فوقش تا 15 اکتبر میاد
کاتا 7 دسامبر

AnGelS.Of.WaR
03-10-2010, 16:38
دوستان عزيز اليانس لطفا واسه هورد و اليانس با اين هوردا دهن به دهن نزارين . تشكر.
For the Allliance
جعفر جان يادمه وقتي اومدم بليز char اينا همين بود با همين gear الانم همينه . واسه همينه اينقد changefaction ميكنن:5:

G.D.ragon.Ir
03-10-2010, 16:42
Paladin: از َarmor ,plate استفاده میكنه.paladin قابلیت استفاده از یك صلاح دو دستی و یك shield و یا یك صلاح دو دستی را دارد. plate رو تو لول 40 میشه باز کرد
سپر و سلاح یک دستی

Druid: نوع لباسی كه استفاده میكنه Cloth هست. Cloth و Leather

قطعآ مشکل از منبع هست :10:

king_darkness
03-10-2010, 17:03
عزیزم این پتچ 4 موضوعش با cata فرق میکنه
در این پتچ pre-event های cata رو میبینیم و...
پتچ 4 رفت رو حالت release و بزودی میاد. کمتر از چند روز دیگه
تاریخ7 دسامبر برای cata قطعی هستش

والا من از خدامه كه زودتر بياد ولي تا به حال نشده آمازون تاريخ اتشار بازي ها رو اشتباه بگه

LuminaL
03-10-2010, 17:05
دوستان عزيز اليانس لطفا واسه هورد و اليانس با اين هوردا دهن به دهن نزارين . تشكر.
For the Allliance

ایول , ماشالا :31:

خیر
4 فوقش تا 15 اکتبر میاد
کاتا 7 دسامبر

من البته خیلی دوست داشتم همون 2011 بیاد چون یه سری کارا هست که باید انجام بدم از جمله گرفتن اچیو blood sail admiral با دروییدم! :31:

واخ واخ
جدا راست میگی؟
تو کاتا رو بازی نمیکنی؟
میدونی معنی بتا چیه؟
drood اگه ازش چیزی حذف کردن براش قابلیتهای جدید اضافه میکنن
cata تا به الان کلیه ی کسانی که بعد از کلاسیک به خاطر تغیییرات wow رو ترک کردن رو دوباره راضی کرده

شرط میبندم , شرط میبندم این روز قبل از کاتا میوفته دنبال خریدش! حالا میگه نمیام ولی من اینو میشناسم!
پسفردا که کاتا اومد میره worgen بر میداره ( همون بود که میگف ورگن برای الت خوبه فلانه بهمانه ... ) بعد شروع میکنه به هورد فحش دادن :39: بعد یه مدت دلشو میزنه , دوباره میره هورد شروع میکنه به ورگنا فحش دادن خخخخ

G U L D A N
03-10-2010, 17:14
مهران جان اگه بشه pdf درست کنی خیلی عالی میشه
اثری ماندگار خواهد شد

king_darkness
03-10-2010, 17:15
واخ واخ
جدا راست میگی؟
تو کاتا رو بازی نمیکنی؟
میدونی معنی بتا چیه؟
drood اگه ازش چیزی حذف کردن براش قابلیتهای جدید اضافه میکنن
cata تا به الان کلیه ی کسانی که بعد از کلاسیک به خاطر تغیییرات wow رو ترک کردن رو دوباره راضی کرده

منظور druid ديگه ؟؟؟ :31:

مهران جان اگه بشه pdf درست کنی خیلی عالی میشه
اثری ماندگار خواهد شد

آره آموزش خوبي ميشه ولي يه كم قديمي هستش و يه سري اشتباهات داره كه ميشه ويرايشش كرد
البته زمان زيادي مي‌خواد
اگه يه همچين آموزشي تو پست اول تاپيك باشه سوالات به مورد افراد تازه كار خيلي كم‌تر ميشه

G U L D A N
03-10-2010, 17:28
دوست عزیز مهران جان نمی دونم با کی هستی و چی می گی؟
بیا و خوبی کن
من یه چند تا pdf از سایت arthas گرفته بودم با اینکه ناقص بود خیلی بدردم خورد !
حالا اگه من رو با کسه دیگه اشتباه گرفتین دیگه به من مربوط نیست !
یه نظری بود که دادم
امید وارم که ناراحت نشده باشین

thomas-anders
03-10-2010, 17:31
باید تمام پچ ها رو به ترتیب (دانلود) نصب کنید

ممنون:46: ....

جایی هست که بتونم تمام پچ ها رو دانلود کنم ؟

LuminaL
03-10-2010, 18:30
منظور druid ديگه ؟؟؟ :31:

آره آموزش خوبي ميشه ولي يه كم قديمي هستش و يه سري اشتباهات داره كه ميشه ويرايشش كرد
البته زمان زيادي مي‌خواد
اگه يه همچين آموزشي تو پست اول تاپيك باشه سوالات به مورد افراد تازه كار خيلي كم‌تر ميشه

به druid بعضیا drood هم میگن.

این الان چیه؟!!! ربطی با تاپیک نداره اخه!:blink::blink::blink:

king_darkness
03-10-2010, 18:40
به druid بعضیا drood هم میگن.

این الان چیه؟!!! ربطی با تاپیک نداره اخه!:blink::blink::blink:

گفتم استاداي اين تاپيك از اين اشتباها نمي كنن :20:
اشتباه از من بود:11:

Tirion Fordring
03-10-2010, 20:14
پسفردا که کاتا اومد میره worgen بر میداره ( همون بود که میگف ورگن برای الت خوبه فلانه بهمانه ... ) بعد شروع میکنه به هورد فحش دادن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد یه مدت دلشو میزنه , دوباره میره هورد شروع میکنه به ورگنا فحش دادن خخخخ

Worgen فقط روگش خوبه ، از بس این روگ ها کوتوله هستن (gnome dwarf undead ... ) حسرت به دل موندیم یه تورن از پشت بیاد اتک بده :(

ولی خب من اولین چیزی که میسازم Tauren Paladin هست .

---------- Post added at 10:14 PM ---------- Previous post was at 10:12 PM ----------

به هر حال اینم یه عکس از CATA

اینم لاگین پیج

wtb tree به غیر بانسش که قراره به صورت raical بدن احتمالا یا توی تلنت خود tree شکلش یه چیز دیگه بود کلا ابهت دروید به درخته :(((((((

چقدر لاگین پیجش شبیه دارک پرتاله ، بعد اونوقت اینجا کجاست الان ؟

LuminaL
03-10-2010, 20:23
Worgen فقط روگش خوبه ، از بس این روگ ها کوتوله هستن (gnome dwarf undead ... ) حسرت به دل موندیم یه تورن از پشت بیاد اتک بده :(

---------- Post added at 10:14 PM ---------- Previous post was at 10:12 PM ----------

به هر حال اینم یه عکس از CATA

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم لاگین پیج

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدwtb tree به غیر بانسش که قراره به صورت raical بدن احتمالا یا توی تلنت خود tree شکلش یه چیز دیگه بود کلا ابهت دروید به درخته :(((((((

چقدر لاگین پیجش شبیه دارک پرتاله ، بعد اونوقت اینجا کجاست الان ؟

اولا که شبیهش نیست , خودشه!!!! فقط اسمش عوض شده!!!

دوما اونجا brill هست , توی trisfal . من که الیم بهتر از تو میشناسم!

تو کاتا UC و حوالیش سر سبز تر میشه.

Tirion Fordring
03-10-2010, 21:11
باورت میشه تو عمرم یه بار بیشتر uc نرفتم؟

ABTS
03-10-2010, 21:56
نه اینجا چرا تقد و برسی نمیشه همه دیگرو مسخره می کنن
ایشالا همین فردا بلیز میگه سرکارید قرار همین امروز بیاد

LuminaL
03-10-2010, 22:07
باورت میشه تو عمرم یه بار بیشتر uc نرفتم؟

نه :خخخخخ :31:

پارسا با اون یکی آکانتش میاد میگه و میخنده بعد با مورادین میاد ، منو سرزنش میکنه ، آخه چی بگم بهت ... کارت عین مهد کودکی هاست ...

خدا تورو هم شفا میده!!:)

نه اینجا چرا تقد و برسی نمیشه همه دیگرو مسخره می کنن
ایشالا همین فردا بلیز میگه سرکارید قرار همین امروز بیاد

خدا نکنه! من امیدوارم دیر بیاد من کلی کار دارم برای WOTLK !

---------- Post added at 10:07 PM ---------- Previous post was at 10:05 PM ----------

به به به , Overgrowth بالانس رو که برداشتن :) سایلنس ش رو هم که از 10 یارد کردن 5 یارد ! امیدوارم دلیل خوبی داشته باشن برای این کارشون :(

Mehran Gamer
04-10-2010, 07:46

از ماه May سال ۲۰۰۹ تا کنون شرکت blizzard هر ماه ۱۰۰ میلیون دلار فقط به خاطر بازی World of Warcraft در امد داشته که در صنعت گیم حتی نمونه چنین رقمی برای هیچ بازی دیگری وجود ندارد.
وقتی فروشگاه انلاین بازی یک ایتم جدید و خاص معرفی میکنند همان روز تعداد
بسیار زیادی از ان ایتم خریداری میشود که تمام رکورد های پیشین را هم جا به
جا میکند.

نسخه جدیدی از این سری بازی(WOW) با نام cataclysm قرار است به بازار عرضه
شود ولی قبل از آن شرکت بلیزارد که هنوز هم دنبال سود بیشتر است یک نسخه
Collector’s Edition از ان معرفی کرده که ویژگی های زیر را دارد:

کتابی ۱۷۶ صفحه ای شامل Art work ها و عکس های تیم های معروف و
مختلف بازیوهمچنین عکس ها و راز هایی از بازی که قبلا جایی دیده نشده اند
یک حیوان اختصاصی که نمونه آن هنوز وارد بازی نشده و اطلاعات زیادی از آن موجود نیست
یک DVD اختصاصی شامل بیش از یک ساعت مصاحبه با سازندگان بازی و تاریخچه پول ساز ترین بازی تاریخ!
۱۰ موزیک اختصاصی نسخه Cataclysm
یک پد موس اختصاصی همراه عکس بازی
و یک کارت ۶۰ روزه بازی در سرور اختصاصی بلیزارد

این پک خاص با قیمت $۷۹٫۹۹ وارد بازار میشود
هنوز هیچ تاریخ عرضه دقیقی از بازی Cataclysm در دست نیست.
مطمئنا طرفداران پر شور این بازی استقبال زیادی از آن خواهند کرد و مانند
تمام نسخه های دیگر یک فروش عالی منتظر بازی و سود بسیار زیادی منتظر شرکت
بلیزارد است.
همانطور که میدانید همین شرکت به تازگی بازی Starcraft II: Wings of
Liberty را روانه بازار کرده که توانسته سریعترین فروش یک بازی استراتژی را
با ۱٫۵ میلیون نسخه تنها در ۱۸ ساعت بدست آورد.
باید دید بازی های بزرگ آینده این شرکت یعنی Diablo3 و Warcraft IV چگونه عملکردی خواهند داشت.
بنظر موفقیت های Blizzard تمامی ندارد!

اطلاعاتی درباره بازی :

حذفیات و تغییرات در بازی:
Mana per second برداشته خواهد شد و توانایی جدیدی برای Healer ها جایگزین می شود.

Spell Power از gear حذف میشه
از weapon ها spel power میگیریم و intelect هم تاثیر گزاره

Attack Power برداشته شده و Agility در Mail و Leather و Strengh در Plate ها برای جبران آن زیاد می شوند.این گونه دیگر Plate پوش ها کمتر به سمت Mail و Leather می روند.

Defense بخاطرمسائل Cap حذف می شود و Tank ها Anti Crit در Talent ها خواهند داشت مثل Surival of the Fittest

Armor Penetration با Mastery جایگزین می شود.

Haste درضد energy و ... را نیز افزایش می دهد.Paladin retro و shaman enhance نیزTalent هایی برای سود بیشتر از این تغییر دارند.

ُStamina زیاد تر خواهد شد.
مپ بازی كمی عوض شده و گرافیك بازی كمی بهبود یافته است.

Professions:
Archaeology یا همان باستن شناسی یک کار جدید است که به عنوان کار ثانوی به بازی اضافاه می شود (مثل cooking o first aid) که شما Ability ها خود را با یافتن گنج و ... افزایش می دهیددراین کار شما علاوه بر گنج یابی قسمت های گمشده نقشه را نیز پیدا می کنید و امکناتای برای بهبود بازیکنتان کسب می کنید.
Reforging یک کار اصلی در بازی خواهد بود که به Tailor ها و Leatherwork و Jewelcraft و Blacksmith و Enginneers در ساخت Item ها کمک خواهد کرد.
تغییرات در کلاس ها:
Warlock:
Soul Shard ها دیگر در کیف ها جا نمی گیرند و در زیر اسم بازیکنتان خواهند بود یعنی کنار HPو mana
Soul Burn یک جادوی جدید که نیاز به یک Soul Shard دارد و جادوی های دیگر را تحت تاثیر قرار می دهد.مثلا باعث Instant شدن Fear می گردد.

Hunter:
دیگر نیزای به Mana ندارد و از Focus استفاده می کند یعنی دیگر نیازی به نگرانی راجع به Mana reg و intellect و Aspect of Viper نیست ...
Focus همانند energy برای Rogue خواهد بود که حداکثر آن 100 است.
Ammunition قابل Equip خواهد شد.

Heroic Class Instances:
برای نسخه Classic بازی برای Deadmines و ShadowFangKeep امکان Heroic رفتن اضافه شده .ِDungeon های زیادی The Firelands, Abyssal Maw, Blackrock Caverns, Grim Batol, Skywallاضافه شده است.
امکان پرواز در Azeroth به بازی اضافه شده است.

BattleGround و Quest و Raid های جدید به بازی اضافه شده است.(مثل Battle for Gilneas به عنوان BG و Tol Barad به عنوان PVPzone)
سیستم Levelup با Guild اضافه شده است که در آن xp و talent به همراه guild کسب می شود...

یک امکان جدید برای بازیکن به نام Path of Titans اضافه شده است
Class های جدید و Race ها :
Race های اضافه شده: Worgen برای Aliance ها و Goblins برای Horde ها
كلاسهای اضافه شده:

Human Hunter
Orc Mage
Night Elf Mage
Blood Elf Warrior
Dwarf Shaman
Dwarf Mage
Undead Hunter
Tauren Paladin
Tauren Priest
Gnome Priest
Troll Druid

World of Warcraft: Cataclysm، اوایل سال 2011 میلادی در اختیار بازی‌کننده‌ها

World of Warcraft: Cataclysm

سازنده: Blizzard Entertainment
ناشر: Activision Blizzard
سبک: نقش‌آفرینی چندنفره آنلاین کلان (MMORPG)
پلت‌فرم: انحصاری PC
تاریخ انتشار: نامشخص

منابع :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم بسته بندی شکیل این بازی :

ببینیم حالا چه بهانه ای میارین ... ، ببینم حالا کی مسخره بازی در میاره ، اما امیدوارم دوباره مثل قبل نشه ... :46:

G.D.ragon.Ir
04-10-2010, 08:12
کسی تو "فراست ولف" گیلد ایرانی سراغ داره؟ (هورد - بجز persian angels)

hossein2801
04-10-2010, 08:26
Spell Power برداشته می شود و Intellect ها زیاد تر می شوند.

spell power برداشته نمیشه
از gear حذف میشه
از weapon ها spel power میگیریم و intelect هم تاثیر گزاره

Muradin
04-10-2010, 08:41

تو که نمیخواستی هیچ وقت بیای کاتا پس چجوری Tauren Pala میسازی؟؟

hossein2801
04-10-2010, 08:52

:39:

ABTS
04-10-2010, 11:26
اگه بندازن 2011 من از بی wow می میرم

Shahroozs2
04-10-2010, 11:38
سلام بچه ها
بعد یه مدتی تصمیم گرفتم دوباره wow بزنم
الان سروری که no vote no donation باشه چه بغیر از مولتن؟

Tirion Fordring
04-10-2010, 11:49

فرض کن همه سروای فری بیان کاتا

البته همه اینا فرضیه هست چون همین Wotlk میمونیم

Muradin
04-10-2010, 11:55
1 دونش اومد کلاتو باید بندازی بالا:خخخ:دی

فرضیه سازی نکن زیاد وقتی میگی "هرگز" یعنی هر چی بشه امکان نداره کاتا بیام مثل الان که سرور های BC هم هستن

Tirion Fordring
04-10-2010, 11:57
الان سروری که no vote no donation باشه چه بغیر از مولتن؟

alpha
که پچش 3.0.9 هست یا حداقل اولدار داره فکر کنم .

البته خواستی بیا اینجا gd وت که چیز زیادی نمیدن (یه سری مانت و خورده اینا)

hossein2801
04-10-2010, 12:17
اگه بندازن 2011 من از بی wow می میرم

اگه کاتا میخوای باید بیای بلیزارد

ABTS
04-10-2010, 12:29
اگه کاتا میخوای باید بیای بلیزارد

نه بابا به پول دادنش نمی ارزه!:41:
گفتی 7دسامبر میاد؟:19:
اگه 7 دسامبر بیاد من وای میسم!:2:

Muradin
04-10-2010, 12:36
7 دسامبر تازه میاد رو بلیزارد:خخخخخخ

hossein2801
04-10-2010, 12:36
نه بابا به پول دادنش نمی ارزه!:41:
گفتی 7دسامبر میاد؟:19:
اگه 7 دسامبر بیاد من وای میسم!:2:

اره
سرورهای فری نمیتونن اپدیت کنن به کاتا

Tirion Fordring
04-10-2010, 13:17
ببین واسه wotlk هم هیمنو میگفتن اما اومد

من فکر کنم میاد اما با کلی باگ ماگ ، تا اینکه وقتی 1-2 سال گذشت تازه 50% کاتا میاد مثل الان wotlk

hossein2801
04-10-2010, 13:26

من فکر کنم میاد اما با کلی باگ ماگ ، تا اینکه وقتی 1-2 سال گذشت تازه 50% کاتا میاد مثل الان wotlk

talent tree و سیستم mastery باعث میشه گیر کنن تو آپدیت

Muradin
04-10-2010, 13:34

کی همینو میگفتن؟؟؟تو که همون اول wotlk بودی

Muradin
04-10-2010, 13:42
در ضمن تا اونجا که یادمه اون اول wotlk هم سرورایی بودن که اکثرشو فیکس کرده بودن (3.0.9)ولی جمعیت کم بود طرفدار نداشتن

ABTS
04-10-2010, 14:28
پس من چیکار کنم؟ اگه آپدیت نشه باید همون lich king بازی کنم بابا یکی یه چیزی بگه من خوشم بیاد

Tirion Fordring
04-10-2010, 16:29
با یه سری عکس از Cataclysm Beta اومدم .

این از Tree Form

این از مانت گایلین توی ارگریمار (این ارگریماره ؟!)

اینم Tol Bard (باتل گراند جدید)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم ارگریمار جدید (جدی چقدر تغییر پیدا کرده من فکر نمیکردم این ارگریماره ، اینا سلیقه ترال هستا ROFL :دی)یه قسمت دریاچه هم اضافه شده ظاهرا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم تغییرات Durotar ظاهرا قراره درخت و اینا بکارن روش رودخونم کشیدن ! (اون Siege ها رو عشقه کاش میشد الینس ها حمله میکردن به شهر از اینا استفاده میکردی میزدیشون - یکمی تخیلی شد اون دیگه wow نمیشد :دی)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم ورگن در حال PVP

ho0rezam
04-10-2010, 16:37
پس من چیکار کنم؟ اگه آپدیت نشه باید همون lich king بازی کنم بابا یکی یه چیزی بگه من خوشم بیاد
تنها راهش اینه که بیای بلیزارد...همین تنها راهشه

این از مانت گایلین توی ارگریمار (این ارگریماره ؟!)
دقیقا...اینجا ارگریماره...خیلی توپش کردن

hossein2801
04-10-2010, 16:42
کجا سلیقه ترال هستا
این تغییرات همه به دستور گاروش بوده و تو زمان تغییر ترال orgrimmar نبوده

بعدا هم ورگن نه
ورجن

مثل این میمونه که به میج بگی میگ lol

hossein2801
04-10-2010, 16:53
فکر کنم تو کاتا مانت goblin رو engineer میتونه بسازه

hossein2801
04-10-2010, 17:04
darkmoon card های کاتا

Tirion Fordring
04-10-2010, 17:05
ورجن حالا هر چی

چرت و پرت چرا میگی

مانت raical هست ربطی به eng نداره :O

گابلین ها مهندس Eng هستند . حتی از نوم ها هم بیشتر . به خاطر همینه مانت به این خدایی دارن حالا دعوا میشه میبینی

یه سری میخوان برن الینس برای ورجن
یه سری میاد هورد برای این مانت که سه ترکشم هست ظاهرا

---------- Post added at 07:05 PM ---------- Previous post was at 07:04 PM ----------

اینا همش اسم چیزای زمین هست مثلا Volcano آتشفشان earthqake زلزله ، همون گفتم داره برمیگرده به Elemental ها . یا Tsunami

hossein2801
04-10-2010, 17:07
ورجن حالا هر چی

چرت و پرت چرا میگی

گابلین ها مهندس Eng هستند . حتی از نوم ها هم بیشتر . به خاطر همینه مانت به این خدایی دارن حالا دعوا میشه میبینی

/facedesk

گابلین نه گوبلین :31:
گوبلین ها استاد alchemy هستند نه eng
این ماشن کوکی کجاش خداست؟ lol
حالا شرط میبندی تو کاتا اینو eng میتونه بسازه؟
البته نه مثل او 100 شرط بندی که بعدا زدی زیرش

Muradin
04-10-2010, 17:08
اینجوری باشه که مانت Gnome هارو هم باید Eng بسازه

مانت رو از وندر میخرن حالا وندرش خیلی حرفه ایه فرق داره:دی

hossein2801
04-10-2010, 17:10
اینجوری باشه که مانت Gnome هارو هم باید Eng بسازه

مانت رو از وندر میخرن حالا وندرش خیلی حرفه ایه فرق داره:دی

تو wotlk موتور اضافه شد تو کاتا هم یه مانتی مثل مانت گوبلین شبیه ماشین کوکیه

Muradin
04-10-2010, 17:11
گابلین نه گوبلین :31:
گوبلین ها استاد alchemy هستند نه eng
این ماشن کوکی کجاش خداست؟ lol
حالا شرط میبندی تو کاتا اینو eng میتونه بسازه؟
البته نه مثل او 100 شرط بندی که بعدا زدی زیرش
اگه بتونه پس باید یه مانت دیگه برا لول 20 و 40ش بزارن

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:11 PM ----------

تو wotlk موتور اضافه شد تو کاتا هم یه مانتی مثل مانت گوبلین شبیه ماشین کوکیه

hossein2801
04-10-2010, 17:27
اینو ببینید حال کنید :دی

ABTS
04-10-2010, 17:30
پس اصلا نمی خوام بیاد نیااااااااااااااااااد :19:

hossein2801
04-10-2010, 17:36
بفرمایید اینم از خوده بلیز که تو سایتش هم اعلام کرد 7 دسامبر کاتا میاد
حالا باز بگین 2011

Tirion Fordring
04-10-2010, 17:49
شرط میبندم اگه این مانت ورگن بود حسین میگفت ماشین لامبورگینی ماشین فراری نه ماشین کوکی Rofl

hossein2801
04-10-2010, 17:52
شرط میبندم اگه این مانت ورگن بود حسین میگفت ماشین لامبورگینی ماشین فراری نه ماشین کوکی Rofl

ورجن مانت نداره تبدیل میشه به گرگ ROFL
در نوع خودش هم ماشین کوکی خیلی جالبه lol

Tirion Fordring
04-10-2010, 17:56
خب Mehran با چرت و پرتایی که توی کانال LFG میگفت مجبور کرد قولی که دادمو بشکونم .

اینم چند تا عکس از انگلیسی مهران

قبل دیدن این عکسا با 115 تماس بگیرید که از خنده طوریتون نشه

(Text کامل Whisp رو بخونید)

WHERE ARE U COME FROM?
ICC IS All armor for body =))))))))))))))))))))))))))
MOTHER BROTHER SISTER FATHER FUCKING HORDE
HOW ARE U : I AM MEHRAN
WHO ARE U : I AM FINE
میخواست عضو گیلد ما شه
ای کاش میگفتم یه App تو سایت بده بخندیم بهت بعد دیدم آبروی ایران میره

Muradin
04-10-2010, 17:58
اینو ببینید حال کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اندازه این تصویر کوچک شده است ! برای مشاهده تصویر اصلی اینجا کلیک کنید . اندازه اصلی تصویر 1328x830 و حجم آن 301 کیلوبایت میباشد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینو انگلیششو میزاری فیض ببریم؟

hossein2801
04-10-2010, 18:02
اینو انگلیششو میزاری فیض ببریم؟

انگلیسی فعلا پیدا نکردم
پیدا کردم میزارم
ولی خدایی هیکل رو ببین :31:

Muradin
04-10-2010, 18:06
خب Mehran با چرت و پرتایی که توی کانال LFG میگفت مجبور کرد قولی که دادمو بشکونم .

WHERE ARE U COME FROM?
میخواست عضو گیلد ما شه
کد:
کد:
کد:
کد:

دمت گرم چقدر خندیدیم:خخخ:دی

---------- Post added at 07:06 PM ---------- Previous post was at 07:04 PM ----------

انگلیسی فعلا پیدا نکردم
پیدا کردم میزارم
ولی خدایی هیکل رو ببین :31:
یه سری ارمور بود از هیجال میگرفتی شولدر داشت خیلی باحال بود اگه رو این میزاشتی چی میشد خدا:دی

hossein2801
04-10-2010, 18:09

WHERE ARE U COME FROM?
میخواست عضو گیلد ما شه

یاده قدیما افتادم منم یه تستی از یکی از دوستام گرفتم :31:
بش گفتم به انگلیسی بگو کجا میتونم فلان ایتم رو پیدا کنم
گفت: World trade buy
:39:
عکسم ازش داشتم پاک شد

ABTS
04-10-2010, 18:12
ببینم از کدوم منبع می گید این cataclysm روی سرور های free ران نمی شن

Muradin
04-10-2010, 18:18
ما خودمون منبع موسخیم:دی:دی:خخخ

hossein2801
04-10-2010, 18:31
ببینم از کدوم منبع می گید این cataclysm روی سرور های free ران نمی شن

میاد ناراحت نباش ولی:

talent tree 100% buged
mastery 200% buged
questهای جدید همگی باگ
0% scripted content
worgen buged[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
racial ability buged as well :31:

هر 1 دقیقه 60 بار کرش:31:

dungeon هایی که tune شدن مثل shadowfang همون ایتمای کلاسیکو دراپ میکنن lol
npc های جدیدم چیزی drop نمیکنن :31:

Arrowtic
04-10-2010, 18:36
دوستان چه خبر؟کاتا اومده یا نه؟(من الآن با هزار بدبخت آن شدم!!!مدمم ترکیده کافی نتم!)

marmolak kocholo
04-10-2010, 19:35
Oh oh oh oh

Gd ترکید ! تو 3 دقیقه 4 بار DC شد !!!!

ABTS
04-10-2010, 20:11
من که نمی دونم
من حالیم نیست باید بیاد
من گفتم باید بیاد اینجوری که نمی شه کم کم باگ ها fix میشن نمیشه که در تمام مدت cataclysm باگ بازی باشه که

Tirion Fordring
04-10-2010, 20:29
با عرض پوزش
شما هنوز wotlk رو بازی کردی در مورد کاتا حرف میزنی؟

بیا بازی کن بعدا برو کاتا

Muradin
04-10-2010, 20:38
راست میگه تو cata مناطق عوض میشن میتونی تو Wotlk ببینی بعد رفتی کاتا تغییرات رو ببینی

ABTS
04-10-2010, 20:43
من wow lich king رو تو گیم نت بازی می کردم!

ABTS
04-10-2010, 21:55
پس من wow woflt
می گیرم اینجوری باید حداقل برای این که بتونم توی سرور درست حسابی تقریبا بدون باگ بازی کنیم 3 ماه باید صبر کنم

hossein2801
05-10-2010, 09:01
ميدونيد اسم expansion بعدي چيه؟

World of Warcraft : Return of the Lich King

فقط يه پيش بينيه

hossein2801
05-10-2010, 09:23
ورجن حالا هر چی

چرت و پرت چرا میگی

---------- Post added at 07:05 PM ---------- Previous post was at 07:04 PM ----------

اینا همش اسم چیزای زمین هست مثلا Volcano آتشفشان earthqake زلزله ، همون گفتم داره برمیگرده به Elemental ها . یا Tsunami

بفرما اينم از مانتي كه ميگفتم eng‌ميسازدش دقيقا مثل مال goblin‌هست با اين تفاوت كه 2 نفرست و قشنگتر هم هست
ياده ماشين كوكي ميندازه منو:31:

Sharingan
05-10-2010, 10:34
ورجن حالا هر چی

چرت و پرت چرا میگی

فکر کنم تلفظ صحیحش ورگن باشه.

در ضمن گابلین به هیچ وجه eng نیستند. بلکه Alchemy تخصص اصلیشون و توانایی های racial اوناهم برای Alchemy طراحی شده.
به فاروم بلیز برای صحت این بحث مراجه شود! (چقدر لفظ قلم گفتم! :19:)

hossein2801
05-10-2010, 11:20
فکر کنم تلفظ صحیحش ورگن باشه.

در ضمن گابلین به هیچ وجه eng نیستند. بلکه Alchemy تخصص اصلیشون و توانایی های racial اوناهم برای Alchemy طراحی شده.
به فاروم بلیز برای صحت این بحث مراجه شود! (چقدر لفظ قلم گفتم! :19:)

از text to speech مايكروسافت بپرسي جواب ورجن هست

G U L D A N
05-10-2010, 11:23
بچه ها سلام
با بدبختی رفتم اگریمار
یکی کمک کنه
من رو تو guild دعوت می کنین؟
hord
kazzak
اسمم : freename
جونه من یکی کمکم کنه

linkin_park
05-10-2010, 11:33
سلام برو بکس ......2 هفته ای هس نبودم ... واسه دانشگاه .... قراره adsl بگیرم ..... احتمالا 10 روز دیگه به میادین باز گردم ....

تو این مدت بلیر Event خاصی رح نداد ؟! چیزی از دست ندادم ؟!

یه سوال فنی ... با 256 تو رید 25 dc میشم یا نه ؟!

hossein2801
05-10-2010, 11:37
سلام برو بکس ......2 هفته ای هس نبودم ... واسه دانشگاه .... قراره adsl بگیرم ..... احتمالا 10 روز دیگه به میادین باز گردم ....

تو این مدت بلیر Event خاصی رح نداد ؟! چیزی از دست ندادم ؟!

یه سوال فنی ... با 256 تو رید 25 dc میشم یا نه ؟!

اخرين event brewfest‌بود كه امروز تموم ميشه من كه 2تا مانت رو ازش گرفتم و title brewmaster
تا 10 روز ديگه پتچ 4.0.1 مياد با event ها و تغييرات اساسي
6-7 گيگ هم بايد دانلود كني ايتم مفت لول 251 هم از dungeon ميشه گرفت

با 256 اگه پينگ خوبي داشته باشه dc نميشي

Mehran Gamer
05-10-2010, 12:59
باز این حجت شروع کرد آخه مرد حسابی امروز به خدا تو رو من ندیدم چیکار کردم که اینارو میگی ؟ واقعا که یه ذره اعتماد هم نباید به تو کرد ، حیفه به خدا دروغ میگی من کی با تو بحثم شد ؟! هی میخوای با این و اون دعوا کنی !!! ماشالله میگی که از من بزرگی ، یه حدیثی میگه بخشش از بزرگ تر هاست ، حالا اینجا رو نگاه کنین ... :( دوباره هوس دعوا کرده این حجت ...

Tirion Fordring
05-10-2010, 13:30
تو گلوبال که داشتی به هوردا فحش میدادی بعد یکی بهت فحش میده میگی با کی ؟ با moohawk ? آهان پس با اونی،

تو لیافت دوستی نداری ;)

-----------

worgen رو توی tts
ventrilo زدم گفتش ورجن ،

---------- Post added at 03:30 PM ---------- Previous post was at 03:29 PM ----------

ولی کلا باید گابلین ها استاد eng بشن نه نوم ها ، چون کلا گابلینا آسانسور اینا رو ساختن ، اگه برید به Zone goblin توی wotlk (یه جزیره مخفی در جنوب اقیانوس هست که تو مپ هم نیستش!) میبینید همه اینارو

hossein2801
05-10-2010, 15:41
تو گلوبال که داشتی به هوردا فحش میدادی بعد یکی بهت فحش میده میگی با کی ؟ با moohawk ? آهان پس با اونی،

تو لیافت دوستی نداری ;)

-----------

worgen رو توی tts
ventrilo زدم گفتش ورجن ،

---------- Post added at 03:30 PM ---------- Previous post was at 03:29 PM ----------

ولی کلا باید گابلین ها استاد eng بشن نه نوم ها ، چون کلا گابلینا آسانسور اینا رو ساختن ، اگه برید به Zone goblin توی wotlk (یه جزیره مخفی در جنوب اقیانوس هست که تو مپ هم نیستش!) میبینید همه اینارو

اگه اینطور بخوایم حساب کنیم چون DWARF ها بین SW و IF مترو زدن باید استاد ENG باشن
نوم ها هم تو gnomergan اسانسور دارن

---------- Post added at 03:41 PM ---------- Previous post was at 03:36 PM ----------

تو پتچ 4.0.1 بلیز Jewelcrafter Quartermaster رو حذف میکنه
یکی از منابع درامدم رو از دست دادم:41:

Tirion Fordring
05-10-2010, 15:53
یعنی چی ؟

quartermaster همونیه regent میفروخت یا ring of kirin tor ؟ اولیو وردارن که jc فلج میشه

hossein2801
05-10-2010, 15:55
یعنی چی ؟

quartermaster همونیه regent میفروخت یا ring of kirin tor ؟ اولیو وردارن که jc فلج میشه

همون که reagent اپیک jc با honor مبادله میکرد

ABTS
05-10-2010, 17:02
ببینم worgen ها روز ها human میشن؟
نمیشن که؟

ABTS
05-10-2010, 17:23
میشه پچ های 3.0.0 تا 3.0.3 رو بزارین؟؟

ABTS
05-10-2010, 17:36
یه سرور خوب برای پچ 3.3.2 هم معرفی کنید!
خواهشان یه جا باشه ساعت 6 7 همه آنباشن

IIIXSubZeroXIII
05-10-2010, 17:42
پچارو میتونی از اینجا دانلود کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.............
کسی مینونه وارد gd شه؟! من نمیتونم لاگین کنم:19: