PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

cursedmage
02-06-2008, 08:18
1 - fishing هر شهر با شهر دیگه فرق میکنه . سایت رو چک کن بهت میگه واسه fishing مثلا 60 کجا باید بری . ( 225 کوست داره )
2 - damage meter
3- addone و تنضیمات interface
4- وقتی برای یه اتم برای مثال 4 نفر need میزنن اوتو رول هرکی رولش بالاتر باشه اتم رو برنده میشه . ( بالاترین رول اتم رو میگیره ) البته برای باس های دانجن های راید معمولا از مستر لوتر استفاده میشه که شما باید وقتی مستر لوتر اتم مورد نیازتو اعلام کرد roll/ بزنی و اگه رولت بالاتر باشه اتم رو میگیری . ( استف ایلیدان 2 تا رول کم اوردم )
5- این هم addon هست البته فقط نقشه دانجنی که توشی رو مشخص میکنه نه جای پلیر ها رو
6 - برو به سایت wow.curse.com

cursedmage
02-06-2008, 08:26
رول تقریبا شانس هستش . این فرض که هرچقدر درصد عمل کرد شما تو dungen بالاتر باشه رول بالاتری میگیری درست نیست . بارها و بارها شده من تو damage meter با اختلاف +15 درصد اول بودم ولی رولم زیر 10 بوده .
fidshing : قبل از اینکه بخوای بری فیشینگ چند تا ایتم از شاپ بخر که رو قلاب ماهیگیریت یوز میشه و تقریبا کارتو اسون تر میکنه . اگه خواستی میتونی از addon فیشینگ استفاده کنی که خودش بری ماهی بگیری ( تو سرور کوگت - امریکا منو بن نکردن فقط تذکر دادن که از این addon استفاده نکنم ولی تو سرور های فری نمودونم بی میکنن یا نه !!! )
چنتا پست بالا تر من گفتم از چپ به راست تلنت بگیر . فرقی نمیکنه چه جوری بگیری فقط مهمه که طبق عکس بگیری حالا هر کدوم برای مهم تره اونو بگیر .

cursedmage
02-06-2008, 08:29
حسو حال تایپ کردن نیست بعضی از کلمات اشتباه شده D: خودتو سر در بیارید (:

amin_moj
02-06-2008, 10:12
اقا منم فعلا اومدم WOWSCAPE -WOWLEGION اسم char :sheykh.
خوب از اسم معلومه كه ميجم. يه نكته هم هست اونم اينه كه تو اين wowscape چقدر lvl up كردن كشكه.

mazi_z_PSP
02-06-2008, 11:12
بهترین حالت تلنت در مقابل شامان 20-0-41 یا 0-20-41 هست

ببين دوست عزيز يا من اصلا حرفای شما رو متوجه نميشم يا شما منظور من رو نميفهميد.
این اعداد رو ميگم. با توجه به توضيحی که داديد اصلا نميتونم خودمو توجيح کنم. کامل لطفا. اگر تا الان يک توضيح کامل ميداديد اینهمه پست لازم نبود.!

دوستان عزيزم . هرکی در مورد شامان و نحوه تلنت گرفتنش هرچی ميدونه بگه فقط درست باشه. يعنی نميخوام گمراه بشم بعد يکی ديگه بياد بگه اینا اشتباهه. هرکی ميتونه تلنت هارو با عکس بزاره خيلی خوبه. يعنی 3 صفحه درخت تلنت رو بزاره که نشون بده کدوماش گرفته شده با توضيح . ممنون ميشم واقعا. پيرشين الهی!!

يعنی اینجا هيچکی از شامان اطلاعات نداره؟ جيگسا کجاست؟ چرا نمياد يه مدتيه؟

mazi_z_PSP
02-06-2008, 11:21
دوستان AddOnsهای QHelperبرای پچ 2.4.2 ميخوام. مال من هی اخطار ميده موقعی که بگ يک مرده رو باز ميکنم.!!
لطفا هرچی هست بزاريد برم دانلود کنم.

osiris
02-06-2008, 12:22
سلام لطفا اگه کسی با druid بازی کرده بگه که کلاسه خوبی هست یا نه

cursedmage
02-06-2008, 12:32
منظور از این اعداد برای مثال 20-0-41 اینه که :
20 تا تلنت از فراست
0 از فایر
41 از ارکین
ok ؟ اگه نیاز بود بگو تا عکس هم بزارم .

اگه بازم سوالی بود دقیق بگو تا جواب و بدم . ( برای توجیح کامل اموزش عملی در دوراتور انجام میشود . مقدم دوستان را گرامی میداریم . حضور شما باعث ارامش روح آن مرحوم ( شامان ) میگردد . lol )

تلنت های شامان رو بصورت حرفه ای بلد نیستم ولی اگه سوالی بود بگو تا جایی که بتونم راهنمایی میکنم .

addon quest helper 2.4.2 رو میتونی از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنی

cursedmage
02-06-2008, 12:37
سلام لطفا اگه کسی با druid بازی کرده بگه که کلاسه خوبی هست یا نه

اول تکلیف خودتو با خودت روشن کن که میخوای DPS - tank - healer باشی ؟
druid کلاس خوبیه میتونه هیلر شاخی باشه . برای دانجن های هیرویک . کارا یا گرول افتانک خوبیه . DPS شم بد نیست / ولی در کل کلاس کاملی نیست و انتخاب های بهتری هم هست .
DPS = mage / warlock
tank = just warrior
healer = paladin - priest
پیام بازرگانی = روگ - دروید - شامان ( البته شامان چین هیلش عالیه و تاتم هاش )

druid = همه کاره و هیچ کاره

cursedmage
02-06-2008, 12:54
مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم

برای گرفتن تلنت در هر کلاس یه سری چیز های ثابت هست که همه میگیرن منتها گرفتن تلنت بستگی به کسی داره که داره با اون کاراکتر بازی میکنه . تلنت ها رو دونه به دونه بخونید ببینید چیکار میکنه بعد بسته به کاری که میخواید بکنید تلنت ها تون رو انتخاب کنید . این شمایید که میخواید با کاراکترتون بازی کنید پس بهتره تلنت هاتونو خودتون بسته به نیازتون انتخاب کنید ( با علم به اینکه هر تلنت دقیقا چیکار میکنه نه همین جوری کشکی )

T@Z
02-06-2008, 18:34
خوب میرسیم به دوئل میج - شامان
بهترین حالت تلنت در مقابل شامان 20-0-41 یا 0-20-41 هست ( دقت کنی میبینی که ارکین خیلی مهمه )
دول که شروع شد شما اسپل presence of mind رو یوز میکنی بدون کسد برادر شامی رو شیپ میکنی . بعدش همهی باف هایی که رو سرش هست رو بر میداری دوباره شیپ میکنی Arcane power و ترینکت و Ice veins رو یوز مکنی حالت کافیه بتونی 2 تا فراست بهش بزنی که 100% میزنی . این میشه 8K یه fire blast هم میزنی خود دیگه اگه چیزی از HP ی شامی موند یه فراست نوا بعدش تا وقتی fire blast آماده بشه 2-3 تا ایس میزنی دیگه تمومه .
نکته : شامان فول ونجی فول با ویپن فقط تونست 1100 تا اتک بده . lol در ضمن silent یادتون نره
با اجازه استاد:10::11:
معمولا شامان يه تتم داره كه spellبه خودش ميكشه (من بهش ميگم تتم فداكار:31:)معمولن قبل polyحتما ice lanceبزنين تا تتم بتركه بعدشم معمولا وقتي مي خوان هيل بدن به خودشون تتم فداكارو ميندازن يادتون نره قبل سايلنس 2باره ice lanc بزنين

mazi_z_PSP
02-06-2008, 19:07
منظور از این اعداد برای مثال 20-0-41 اینه که :
20 تا تلنت از فراست
0 از فایر
41 از ارکین
ok ؟ اگه نیاز بود بگو تا عکس هم بزارم .

ممنون دقيقا منظورم همين بود . عکس هم که برای ميج صفحه قبل گزاشتی درسته؟ اگر نذاشتی خوب بزار.
در مورد شامان هم هرچقدر هرکی ميتونه کمک کنه فقط درست و با عکس ممنون ميشم.!

( با علم به اینکه هر تلنت دقیقا چیکار میکنه نه همین جوری کشکی )

منم دقيقا همينو ميخوام بدونم چون مثلا نميدونستم ميج فراست خيلی خوفه اما ميج فاير برای لول آپ خوبه.!

mazi_z_PSP
02-06-2008, 19:08
دوستان عزيزم . هرکی در مورد شامان و نحوه تلنت گرفتنش هرچی ميدونه بگه فقط درست باشه. يعنی نميخوام گمراه بشم بعد يکی ديگه بياد بگه اینا اشتباهه. هرکی ميتونه تلنت هارو با عکس بزاره خيلی خوبه. يعنی 3 صفحه درخت تلنت رو بزاره که نشون بده کدوماش گرفته شده با توضيح . ممنون ميشم واقعا. پيرشين الهی!!
-------------------------------------------------------
عزيزان تا هفته ديگه بهترين سرور ایران با نام کلاسيک به راه ميوفته. طبق گفته ادمين ها و قول ها و قسم هايی که خوردن نحوه کوئست ها و باس زنی ها 90% به بليزارد شبيه و من اینو قبول دارم با چشمم ديدم. دقيقا همون حرفايی که جيگسا از بليزارد ميگفت اونجا هم بود. اون 10 % ديگه هم بخاطر بعضی تغييرات هست که اصلا به چشم نمياد. يعنی تو ظاهر بازی تغيير ایجاد نميکنه. شايدم 95% شبيه باشه من تقريبی گفتم.
از پچ ليچ کينگ Lich King نسخه آزمايشی استفاده ميکنه و این پچش حالت فان داره فعلا تا بليزارد پچ نهايی Lich King رو عرضه کنه . ( در این پچ تا لول 80 ميتونيد بريد درست مثل بليزارد ) ديگه از این بهتر نميشه که تو ایران يک همچين سروری راه اندازی بشه. قبل از اینکه پچ اصلی بياد فعلا با BC به صورت 95% Blizz Like بازی ميکنيم تا پچ اصلی ريليز بشه از بليزارد. اما تو همين BC هم همچی کاملا استاندارد و کامل هست. جيگسا جان پيشنهاد ميکنم حتما بيای امتحان کنی و نظر خودت رو همينجا بگی چون نظر شما هم برام خيلی مهمه. موقعی که سرور کامل و بدون باگ راه اندازی شد آدرس سايت و آی پی رو بهتون ميدم و هر سوالی داشتين در خدمتم.
فقط خودم يه سوال داشتم :
کسی ميدونه پچ Lich King کی به طور کامل ريليز ميشه؟ ميگن دوتا کلاس جديد هم داره . خيلی خيلی باحاله. اونم رويه يک سرور ایرانی کاملا استاندارد. توووپه. ایشالا اونجا ميبينيم همديگرو.

JIGSA
02-06-2008, 19:21
سلام

هدفم ایرادگیری و این چیزا نیست . . . . .
1- ورلد اف وارکرافت الان 3 ساله اومده و این دوستمون چهار ساله داره بازی میکنه. ( هدف خندیدن بود )

2 - یه شعر معروف هست که میگه رهبر فقط سید علی - میج فقط آرکین فایر . حالا شما فراست رو از کجا درآوردی من نمی دونم.

3- همه عالم و آدم میدونن که برای Level Up کردن میج فراست خیلی بهتره. شما میای میگی فایر

4- یکی از اسم های شامان ، Mage Killer هستش و شما میگی شامان جلوی میج هیچیه. این احتمالا به خاطر اینه که شما با ست PVP داری یه شامان تازه 70 شده رو میزنی.

5- ورلد اف وارکرافت به بالانس بودن معروفه. یعنی هیچ کلاسی نیست که بتونه به راحتی همه رو ببره. میج هم دشمنان خاص خودش رو داره که یکیش شامانه و دیگری Rogue. البته نباد Warlock رو هم دست کم گرفت.

در کل با توجه به 5 مورد بالا :
شما میخوای برای شوخی هم که شده اینجا مخالفت کنی.

شرمنده که میگم ولی بهتره یه کم بیشتر مطالعه کنی.

Black-Ninja
02-06-2008, 19:36
در کل با توجه به 5 مورد بالا :
شما میخوای برای شوخی هم که شده اینجا مخالفت کنی.

شرمنده که میگم ولی بهتره یه کم بیشتر مطالعه کنی.

JIGSA آخه چیو بره مطالعه کنه هر جا یه چیز نوشته بچه رو گمراه میکنی

اگه شما مطالعه کردی منبع رو به ما هم بگو :13: البته اگه منبعی وجود داشته باشه :21:

در کل بازی wow نیاز به مطالعه نداره ادم به مرور زمان تی دوئل های فراوانی که انجام میده پیشرفت میکنه ..

اون اقای mazi_ps هم پیشنهاد میکنم که این همه دسته مبارک رو برای تایپ خسته نکنه عزیز شما خودت باید تجربه کسب کنی نه اینکه اینجا یکی گفت شامان خوبه بری شامان بازی کنی بعد وسطه بازی زده بشی ..

اینم عکس برادر بنده در سرور 130 که یه جورایی ادمین هست اخه همه با این میرن ins و همیشه لوت مستر هست .. بزرگترین گیلد هم مطعلق به همین پلیر هست ..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یه عکس از Priest خودم در زمان اوج که اخر هیرو باگ شد :(

فقط میخوام بگم ادم خودش باید بازی یاد بگیره

cursedmage
02-06-2008, 21:16
به به . چه عجب . نمردیم و نظرات اساتید محترم رو هم شنیدیم .

100% شما درست میگید بنابراین به ادامه بازیتون بپردازید .
هدف من فقط کمک به دوستان تازه کار بود که با وجود نظرات شما اساتید محترم ( lol ) فک نکنم نیازی به من باشد .

در ضمن :
1- شاید از زمانی که شما شروع به بازی کردی 3 سال گذشته باشه . بیشتر تحقیق کن
2- شعر معروفت دقیقا درست میگه . برای شماها البته که ارکین فایر خوبه . ( باهاش PVP میکنی مثل هولو )
3 - همه ی عالم و آدم شما گویا نمیدونن که اتک فایر از فراست بیشتره . پس بهتره وقتی میخوای کریپ بکشی کریپ نرسیده بهت مرده باشه . نه اینکه اسلو باشه توام 30 تا بهش اتک بده . البته شیوه بازی هرکی به خودش ربط داره من دارم شیوه کلی رو میگم
4 - معمولا شامان تازه کار ( مثل شماها ) نمیدونه ایتم یا ویپن VG چیه . پس نیازی به دوئل کردن باهاش نیست . نکته : کلاب دوئل شرطی رو تو کورگت ما راه انداختیم مینیمم ایتم 4/5 VG هستش البته حداقل با یه تیکه ویپن . (اگه نمیدونی VG چیه بگو تا برات توضیح بدم )
5 - نظراتت خیلی خنده داره . شما که میگی فوق لیسانس میج داری احتمالا باید از دانشگاه WOWlegion ( درپیت ) باشی که در مقابل روگ کم بیاری . نکته : البته با تلنت بسیار بسیار عالم جنابالی - فایر - 100% این اتفاه می افته . lol

در کل با توجه به 5 مورد بالا هر وقت خواستی realm که داری بازی میکنی رو بگو من میگریت میکنم اونجا ببینیم چند چندیم دوست عزیز . نکته : یه دست با یه چشم هم اوانس lol ( خنده )

T@T = معمولا وقتی با یه نفر دوئل میکنی اون هم پزیشن های خاص خودشو داره و مثل خیار جلوت وای نمیسته تو هرکار دوست داشتی بکنی . هر پزیشنی یه زد پزیشن داره و بسته به شعور پلیر در موقع دوئل فرق میکنه .

برای شما alliance ها : تو پچ 1.5 نمیدونم بازی میکردید یا نه ؟ ولی اگه اون موقع دنیا اومده بودید میدیدید که تو UC برای رسیدن به king شهر باید حتما undead ( وارلاک - underwater ) باشی وگر نه وسط راه میمیری . نیازی هم به اتک کسی نبود . الان اینو بر داشتن ولی خبر نداشتن که alliance ها از چیزی به نام ... بی بهره هستن . برای مثال میج فایر ( جیکسا ) با گرفتن تلنت فایر جلوی روگ عملا خوکشی میکنه . تا باشه از این استاتید

خداحافظ ( خلایق هرچه لایق )

Black-Ninja
02-06-2008, 22:19
اساتید اینجا 4 تا بچه بیشتر نیستن زیاد دلتو به نظراتشون خوش نکون heh البته فکر کنم اساتید که گفتی منم شاملشون بودم اره... ؟ :5:

باس بگم که این بچه مچه ها هرچی jigsa میگه اینا فکر میکنن درست میگه.. کلا حال نمیکنم اینجور تریپارو باس مردوم اگاه شن با اموزش شفاهی در زمینه wow هیچ گو... نمیشید فقط و فقط خودتون ... ( قابل توجه mazi_psp )

حداقل راجب نقطه زعف ها صحبت کنید که یکم مفیدتر باشه نه چه کلاسی خوبه چه کلاسی بده

یا حق..

:7: ویسکی رو بزن به بدن روشن شی گوره پدر wow

mazi_z_PSP
02-06-2008, 22:52
همه عالم و آدم میدونن که برای Level Up کردن میج فراست خیلی بهتره. شما میای میگی فایر

جيگسا جان نميگم چيزی نميدونی اما من از هرکی پرسيدم ميگه برای لول آپ فاير بهترينه. بعد هم که 70 شدی ترکيب آرکين و فراست بهترينه.!
-----------------------------------------------
اساتيد ديگه ، اصلا انتظار اینطور حرف زدن و توهين رو نداشتم. يا مثل آدم صحبت کنيد يا همتون بريد بميريد!! ناراحت نشين اما از شاخ و شونه کشيدن خوشم نمياد .هرکی يک چيزی ميدونه و ميگه و این به عهده طرفه که چه تصميمی بگيره.( مثل من )
در ضمن جيگسا در سرور اصلی بليزارد بازی ميکنه نه اون آشغاليه WoWscape

xxa
02-06-2008, 23:23
سلام اقا میشه بگید چه طوری باید این اتک ها + مجیک ها هستااااا

2 صفحه کرد مثل این

nafe-bandar
02-06-2008, 23:37
بچه ها یه چیز بگم مسخره نکنید ها چه جوری میشه از صفحه عکس گرفت

ALI TT
02-06-2008, 23:37
سلام دوستان
ببخشید وارد بحث داغتون شدم .

این بازی رو من خریدم ، چه جوری میشه آف لاین بازی کرد؟

ممنون

اگه جایی توضیح دادید منو راهنمایی کنید

nafe-bandar
02-06-2008, 23:45

JIGSA
03-06-2008, 00:51
به به . چه عجب . نمردیم و نظرات اساتید محترم رو هم شنیدیم .

100% شما درست میگید بنابراین به ادامه بازیتون بپردازید .
هدف من فقط کمک به دوستان تازه کار بود که با وجود نظرات شما اساتید محترم ( lol ) فک نکنم نیازی به من باشد .

در ضمن :
1- شاید از زمانی که شما شروع به بازی کردی 3 سال گذشته باشه . بیشتر تحقیق کن
2- شعر معروفت دقیقا درست میگه . برای شماها البته که ارکین فایر خوبه . ( باهاش PVP میکنی مثل هولو )
3 - همه ی عالم و آدم شما گویا نمیدونن که اتک فایر از فراست بیشتره . پس بهتره وقتی میخوای کریپ بکشی کریپ نرسیده بهت مرده باشه . نه اینکه اسلو باشه توام 30 تا بهش اتک بده . البته شیوه بازی هرکی به خودش ربط داره من دارم شیوه کلی رو میگم
4 - معمولا شامان تازه کار ( مثل شماها ) نمیدونه ایتم یا ویپن VG چیه . پس نیازی به دوئل کردن باهاش نیست . نکته : کلاب دوئل شرطی رو تو کورگت ما راه انداختیم مینیمم ایتم 4/5 VG هستش البته حداقل با یه تیکه ویپن . (اگه نمیدونی VG چیه بگو تا برات توضیح بدم )
5 - نظراتت خیلی خنده داره . شما که میگی فوق لیسانس میج داری احتمالا باید از دانشگاه WOWlegion ( درپیت ) باشی که در مقابل روگ کم بیاری . نکته : البته با تلنت بسیار بسیار عالم جنابالی - فایر - 100% این اتفاه می افته . lol

در کل با توجه به 5 مورد بالا هر وقت خواستی realm که داری بازی میکنی رو بگو من میگریت میکنم اونجا ببینیم چند چندیم دوست عزیز . نکته : یه دست با یه چشم هم اوانس lol ( خنده )

T@T = معمولا وقتی با یه نفر دوئل میکنی اون هم پزیشن های خاص خودشو داره و مثل خیار جلوت وای نمیسته تو هرکار دوست داشتی بکنی . هر پزیشنی یه زد پزیشن داره و بسته به شعور پلیر در موقع دوئل فرق میکنه .

برای شما alliance ها : تو پچ 1.5 نمیدونم بازی میکردید یا نه ؟ ولی اگه اون موقع دنیا اومده بودید میدیدید که تو UC برای رسیدن به king شهر باید حتما undead ( وارلاک - underwater ) باشی وگر نه وسط راه میمیری . نیازی هم به اتک کسی نبود . الان اینو بر داشتن ولی خبر نداشتن که alliance ها از چیزی به نام ... بی بهره هستن . برای مثال میج فایر ( جیکسا ) با گرفتن تلنت فایر جلوی روگ عملا خوکشی میکنه . تا باشه از این استاتید

خداحافظ ( خلایق هرچه لایق )

دوست ندارم وایسم اینجا با یه مشت بچه مثل شما بحث کنم. اما یواش یواش داشت روت زیاد میشد.

1 - شما چهار ساله داری بازی میکنی ؟ آخه لااقل برو یکی دو تا سایت رو ببین بعد بیا حرف بزن :
اگر قبول داری که سایت Wikipedia اطلاعاتش از شما بیشتره یه نگاهی به این لینک بنداز :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ببین تاریخ انتشار رو کی زده.
- 23 نوامبر سال 2004 تو آمریکا
- 11 فوریه 2005 تو اروپا
الان چجوری میشه 4 سال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2- تو همه سایت ها نوشته بهترین حالت میج برای PVP یا همون دوئل Arcane / Frost و برای PVE یا همون باس کشی Arcane / Fire. حالا هی شما بیا نقل پرتاب کن.

3- دکتر جون من تو یه توصیح کلی که دادم گفتم که فایر بیشتر از فراست دمیج میزنه و گفتم که فراست از لحاظی خوبه که طرف بهت نمی رسه. در ضمن کی گفته که من 30 تا اسپل میزنم تا طرف بمیره. طرف فوق فوقش 6 تا اسپل میخوره. اگر میج فراست باشی اگر بیشتر از یک کریپ اومد سراغت راحت تر از پسشون برمیای. کتک بخوری و فایربال بزنی بهتره یا زیر یه Ice Barrier وایسی و فراست بولت بزنی ؟

4- در مورد شامان فعلا هیچ چیزی ندارم بهت بگم چون نظر شخصی من بود. و چیزی بود که از چند تا میج دیگه شنیده بودم.

5- کدوم شاس منگولی به شما گفته که من 100% فایر هستم ؟ من آرکین فایر هستم. و برای میج آرکین / فایر دوئل با روگ سخته.

من تا حالا تو سرور فری بازی نکردم. یه بار به اصرار بچه ها رفتم Wowlegion که سر جمع 5 ساعت هم نشد. پس بی زحمت حرف مفت نزن.
-----------------------------------------------------------------------
آقا شما کلاست خیلی بالاست. خیلی حرفه ای هستین.
شما و این دوستان اطرافت کجا و من تازه کار کجا .
ماشالله این دوستان تا دیروز می پرسیدن که میج میتونه Heal کنه یا نه و امروز برای من قد علم می کنن.

هر وقت تونستی 4 تا کاراکتر بفروشی و 7هزار تا گیرت بیاد بیا برای من ابراز وجود کن.
ما مثل شما چهار سال بازی نکردیم ولی یه زمانی تنها تانکی که تو MC دووم میاورد حاجیت بود. ( لازم به توضیح که اون زمون TBC نبود. :31:)

دوستان خداحافظ. شما را با این دوست جدیدتون به خدای بزرگ می سپارم. یا حق.

T@Z
03-06-2008, 10:36
به به دعوااا!!!!!!!!!!
با با بيخيال اين بازيه ارزش نداره

t@t = معمولا وقتی با یه نفر دوئل میکنی اون هم پزیشن های خاص خودشو داره و مثل خیار جلوت وای نمیسته تو هرکار دوست داشتی بکنی . هر پزیشنی یه زد پزیشن داره و بسته به شعور پلیر در موقع دوئل فرق میکنه .
خوب منظور؟يا تو ظور !
ببين اين يكي از مثلا پزيشنها بود كه بايد حتما ياداوري ميكردم(خودمم يادم ميره)هدف گفتن يه تاكتيك بود(اگه بهش بشه گفت تاكتيك)
بنظر منم mage frost راحتتر up ميكنه مثلا شرايطي پيشمياد كه creep هم hpزياده هم lvl از پتت استفاده ميكني و خيلي مزايايه ديگه
ببين زدن شامان خيلي سخته اگه مجيكال باشه مشكل پيدا ميكني باهش (بنظر منم شامان يجوراي كارش ميج زدنه)حالا چه فاير باشي چه frost
اجيبه ميگي rouge زدن راحته كف كردم اساس !!!! :18:ميخواي يه سيكل مبارزرو واست بگم ؟زدن كسيكه تو دماغت داره مي جنگه اسونه؟!(بماند ميج deep frost يكارايي ميتونه بكنه ) ولي دركل زدن rouge مشكله مخصوصا واسخ ميج

mazi_z_PSP
03-06-2008, 11:01

تو بازی که هستی دکمه Print Screenرو بزن و بعد عکس ذخيره ميشه در پوشه WoW/Screenshotsو بورو حالشو ببر.

--------------------------------------------------

واقعا متاسفم برای اونايی که اینجوری با جيگسا صحبت کردن. اگر صفحات اول این تاپيک رو نگاه کنيد ميبيند که قبل از اینکه شما اسم تاپيک WoWرو بشنويد جيگسا اینجا داشته به بچه ها کمک ميکرده. حالا بريد بميريد که اینجوری هم خودتون رو نابود کرديد هم این تاپيک رو.
--------------------------
جيگسا جان فقط و فقط در مورد اون سروری که صفحه قبل اطلاعاتشو گزاشتم نظرت رو بگو و بگو که پچ ليچ کينگ کی به صورت کامل و رسمی عرضه ميشه؟ ( اگر خواستی پيغام خصوصی بده. )

Alone_In_Hell
03-06-2008, 11:23
سلام

بحث داره به جاهای باریک میکشه ......

من میج باز نیستم اما میدونم با Frost وقتی میخوای یه کریپ بکشی ... با فراست انقدر Slow میشه که بهت نرسیده مرده ...
در مورد شامان : شامان باز ندیدی شما ...... یه دمو دارم که یه شامان 3 تا میج رو تو BG میزنه (Horde )
واسه duel با میج ... Frost چرا ؟ Ice Barrier - Ice Block - Pet که میده خیلی مورد استفاده فرار میگیره
از اینکه وسط حرفاتون پریدم شرمنده اما یه وساطت لازم بود

خواهشا دیگه بحث رو ادامه ندید

Black-Ninja
03-06-2008, 11:38
تو بازی که هستی دکمه Print Screenرو بزن و بعد عکس ذخيره ميشه در پوشه WoW/Screenshotsو بورو حالشو ببر.

به به بعد از مدت ها mazi_psp هم به سود دهی رسید و یه چیزی یاد داد :18:

Black-Ninja
03-06-2008, 11:54
اوه یه چیز بگم راستی !!!

باباااااااااا عصاب ادم رو خورد میکنن هی میگن قبل از اینکه wow بدونی چیه من wow بازی میکردم عزیز زیاد بازی کردن دلیل بر خوب بازی کردن نیست یکی ممکنه شاسکول باشه .. که تو تایپیک زیاد دیدم .. بازی بارش نباشه همه چیز ربط به استعداد داره حالا عین عقده ای ها بیا بگو من 3 سال دارم wow بازی میکنم من تو بلیزارد فلانم ... بابااااااااااااا بلیزارد سیخی چنده استعدادو بچسبببببببببب

حالا باز بیا بگو شامان خوبه ؟ دروید خوبه ؟ میج خوبه ؟ چه Race برم بهتره .. ؟ اگه Staff فلانو بزارم بهتره ؟ =)) ای روزگار...

ای باباااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ا

مشت ان است که ببوید نه انکه عطار بگوید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
از این حرفا.........

عصاب نمیزارن :19:

nafe-bandar
03-06-2008, 14:17

--------------------------------------------------
واقعا متاسفم برای اونايی که اینجوری با جيگسا صحبت کردن. اگر صفحات اول این تاپيک رو نگاه کنيد ميبيند که قبل از اینکه شما اسم تاپيک WoWرو بشنويد جيگسا اینجا داشته به بچه ها کمک ميکرده. حالا بريد بميريد که اینجوری هم خودتون رو نابود کرديد هم این تاپيک رو.
--------------------------
جيگسا جان فقط و فقط در مورد اون سروری که صفحه قبل اطلاعاتشو گزاشتم نظرت رو بگو و بگو که پچ ليچ کينگ کی به صورت کامل و رسمی عرضه ميشه؟ ( اگر خواستی پيغام خصوصی بده. )

عالیه
دستت درست

alizshah
03-06-2008, 14:26
اوه یه چیز بگم راستی !!!

باباااااااااا عصاب ادم رو خورد میکنن هی میگن قبل از اینکه wow بدونی چیه من wow بازی میکردم عزیز زیاد بازی کردن دلیل بر خوب بازی کردن نیست یکی ممکنه شاسکول باشه .. که تو تایپیک زیاد دیدم .. بازی بارش نباشه همه چیز ربط به استعداد داره حالا عین عقده ای ها بیا بگو من 3 سال دارم wow بازی میکنم من تو بلیزارد فلانم ... بابااااااااااااا بلیزارد سیخی چنده استعدادو بچسبببببببببب

حالا باز بیا بگو شامان خوبه ؟ دروید خوبه ؟ میج خوبه ؟ چه Race برم بهتره .. ؟ اگه Staff فلانو بزارم بهتره ؟ =)) ای روزگار...

ای باباااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ا

مشت ان است که ببوید نه انکه عطار بگوید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
از این حرفا.........

عصاب نمیزارن :19:

اقای wow
مشک آنست که ببوید نه آنکه عطار بگوید

alizshah
03-06-2008, 14:27
کی به جیسکا حرفی زده
بزنم دهنشو .... ؟

brain
03-06-2008, 17:47
سلام بچه ها ......
من این بازی رو 3 سال پیش بازی میکردم بعد بیخیال شدم دوباره الان اومدم سراغش ...رفتم تو یه سرور خارجی ....
حالا چند تا سوال دارم :
چه میجوری میتونم خیلی سریع lvl up کنم بدون انجام Q ؟
برای پول در آوردن چه راهی پیشنهاد می کنید ؟
این سایت های خارجی که نوشتن 1-70 در 3 روز راسته یا دروغ ؟
اگه ترفندی چیزی سراغ دارید بگید بد نیست ؟
من lvl 12 هستم و پالادین .........
realm :wow.ehonet.ro
اگه سرور خوب دیگه ای هم سراغ دارید بگید ( فقط از اون سرور ها نباشه که تا میای تو lvl 60 هستی ، چون اینجوری بازی بی مزه میشه )
اگه جواب بدید یه دنیا ممنون میشم......

amin_moj
03-06-2008, 18:07
سلام بچه ها ......
من این بازی رو 3 سال پیش بازی میکردم بعد بیخیال شدم دوباره الان اومدم سراغش ...رفتم تو یه سرور خارجی ....
حالا چند تا سوال دارم :
چه میجوری میتونم خیلی سریع lvl up کنم بدون انجام Q ؟
برای پول در آوردن چه راهی پیشنهاد می کنید ؟
این سایت های خارجی که نوشتن 1-70 در 3 روز راسته یا دروغ ؟
اگه ترفندی چیزی سراغ دارید بگید بد نیست ؟
من lvl 12 هستم و پالادین .........
realm :wow.ehonet.ro
اگه سرور خوب دیگه ای هم سراغ دارید بگید ( فقط از اون سرور ها نباشه که تا میای تو lvl 60 هستی ، چون اینجوری بازی بی مزه میشه )
اگه جواب بدید یه دنیا ممنون میشم......

برای lvl up بهترین راه تنها q است.
برای پول در آوردن نمی دونم. ولی فکر کنم همون prof خودمون یه ذره auction باشه. ولی گدایی نکن مگر در مواقع ضروری و به مقدار کم و مورد نیاز.
در مورد سایت های خارجی فکر نکنم اپرم منطورشون 96 ساعت باشه بازم نمیشه.
قید نرفند رو بزن.
منم سرور مورد نظر بازی کردم یه ذره خلوت است بیا wowscape -wowlegion خودم کمکت می کنم lvl up بشی. :10:البته خودم فعلا lvl 25 ام.:31: راحت تر میشه توش lvl up شد.

amin_moj
03-06-2008, 18:10
اها یه چیزی یادم رفت بگم اگه خواستی بیای wowscape بیا alliance.

amin_moj
03-06-2008, 18:12
کی به جیسکا حرفی زده
بزنم دهنشو .... ؟
زیاد خودت رو ناراحت نکن فشار خونت میره بالا:11::31:

Black-Ninja
03-06-2008, 19:18
کی به جیسکا حرفی زده
بزنم دهنشو .... ؟

به به چقدر تو این مدت جیگسا خا.....مال جمع کرده خوشا به سعادتش

بزنی تو گوشه بچه میگن چرا بچه رو زدی

alizshah
03-06-2008, 19:18
زیاد خودت رو ناراحت نکن فشار خونت میره بالا:11::31:

شما هم نیازی نیست به خودتون فشار قصه رو بیارین :27:
حالا کی دعوا شده کی با جیسکا دعوا کرده ؟:47::47:

alizshah
03-06-2008, 19:23
به به چقدر تو این مدت جیگسا خا.....مال جمع کرده خوشا به سعادتش

بزنی تو گوشه بچه میگن چرا بچه رو زدی
زیاد حرف نزن
ضرر داره برات
--
بهتره بری .........

JIGSA
03-06-2008, 19:27
اساتید.

دو نفر دیگه با هم جر و بحث کردن. شما دارین دعوا میکنین.

بیخیال . اجازه بدین بچه ها از بازی و مطالب آموزشی اینجا لذت ببرن.

هر کس هم قصد جر و بحث داره، یاهو مسنجر قبلا اختراع شده. میشه رو در رو دعوا کرد.

B L A S T E R
03-06-2008, 20:05
جیگسا جون بدخواه داری بگو :دی

xxa
03-06-2008, 21:40
سلام اقا میشه بگید چه طوری باید این اتک ها + مجیک ها هستااااا

2 صفحه کرد مثل این

کسی جواب نمیده

در ضمن مهم نیست 3 سال پیش اومده یا 4 سال پیش این بهانه ایی ....

brain
03-06-2008, 21:40
برای lvl up بهترین راه تنها q است.
برای پول در آوردن نمی دونم. ولی فکر کنم همون prof خودمون یه ذره auction باشه. ولی گدایی نکن مگر در مواقع ضروری و به مقدار کم و مورد نیاز.
در مورد سایت های خارجی فکر نکنم اپرم منطورشون 96 ساعت باشه بازم نمیشه.
قید نرفند رو بزن.
منم سرور مورد نظر بازی کردم یه ذره خلوت است بیا wowscape -wowlegion خودم کمکت می کنم lvl up بشی. :10:البته خودم فعلا lvl 25 ام.:31: راحت تر میشه توش lvl up شد.

من حالم از Q بهم می خوره ولی باشه ناچارن میرم سراغ اون ........
منظورت از prof چیه ؟ من خیلی از این چیز میزا سر در نمیارم ..... اگه تالنت هم توشیح بدی بد نیست چون اسمشو زیاد شنیدم ولی نمیدونم چیه (:31:)
تو wow legion اومدم ، 4 تا سرور داره ، تو یکیش رفتم ، تا میای تو بازی لول 60 هستی فکر کردم بقیه اش
هم همونجوریه .. realm ش رو بده و بگو که کجا باس اکانت بسازیم....

دنبال یه سرور می گردم که هم شلوغ باشه هم انگلیسی اینی که من هستم اکثرا رومانی هستن ..........

xxa
04-06-2008, 00:12
brain سلام

اسم هیروت چی

من لول 30

Black-Ninja
04-06-2008, 09:11
اساتید.

دو نفر دیگه با هم جر و بحث کردن. شما دارین دعوا میکنین.

بیخیال . اجازه بدین بچه ها از بازی و مطالب آموزشی اینجا لذت ببرن.

هر کس هم قصد جر و بحث داره، یاهو مسنجر قبلا اختراع شده. میشه رو در رو دعوا کرد.

احسنت منم حدفم همینه اما حرف های الکی نزنین حداقل راجب چیزای مهمتر بازی بحث کنید .

یا حق !

Black-Ninja
04-06-2008, 09:11
هرکس با من مشکل داره ID Yahoo : pesare.relax هست بیاد بینم دردش چیه

brain
04-06-2008, 09:24
brain سلام

اسم هیروت چی

من لول 30

من تو سرور wowlegion نیستم و شایدم نیام ..........
:31:
تو سرور wow.ehonet.ro هستم .......... لول 12

amin_moj
04-06-2008, 11:11
من حالم از Q بهم می خوره ولی باشه ناچارن میرم سراغ اون ........
منظورت از prof چیه ؟ من خیلی از این چیز میزا سر در نمیارم ..... اگه تالنت هم توشیح بدی بد نیست چون اسمشو زیاد شنیدم ولی نمیدونم چیه (:31:)
تو wow legion اومدم ، 4 تا سرور داره ، تو یکیش رفتم ، تا میای تو بازی لول 60 هستی فکر کردم بقیه اش
هم همونجوریه .. realm ش رو بده و بگو که کجا باس اکانت بسازیم....

دنبال یه سرور می گردم که هم شلوغ باشه هم انگلیسی اینی که من هستم اکثرا رومانی هستن ..........
prof=حرفه یا کار.
تالنت جیپسا بهتر از من میدونه.
برو تو wowscape یه اکانت بساز بعد تو بازی login شو بعد هم change realm رو بزن برو wowlegion رو انتخاب کن. تموم شد...

mazi_z_PSP
04-06-2008, 14:16

کجائی بابا. بيا مارو راه بنداز!

JIGSA
04-06-2008, 14:31
من نسخه آلفا پچ Wrath of Lich King رو دارم.

اما هنوز هیچ سروری از این پچ استفاده نمی کنه.

زمان پرده برداری رسمی آگوست 2008 اعلام شده.

حجم نسخه آلفا 2.8 گیگابایته و باید یه پچ 160 مگی و یه پچ 110 مگی هم براش دانلود کنین.

nafe-bandar
04-06-2008, 14:38
دوستان عزیز
پچ من ورژن 2.4.2 هست اگه اشتباه نکنم تا 2.4.4 اومده چطور باید بقیه اش رو دانلود کنم لطفا هرچه سریع تر راهنمایی کنید
با تشکر

JIGSA
04-06-2008, 14:45
آخرین پچ تو سرور اصلی : 2.4.2.8278

پچ 2.4.4 رو من نشنیدم که اومده باشه. چون قراره هفته دیگه یه پچ بیاد و بعدش همگی میریم برای پچ 3 که همون Wrath of Lich King باشه.

nafe-bandar
04-06-2008, 15:11
آخه تو گیم نت ما بهم نشون داد اون پایین نوشته بود 2.4.4
این سرور ه گفتی تازه اومده یا پچش تازه قراره بیاد?

mazi_z_PSP
04-06-2008, 19:33
من نسخه آلفا پچ Wrath of Lich King رو دارم.

اما هنوز هیچ سروری از این پچ استفاده نمی کنه.

زمان پرده برداری رسمی آگوست 2008 اعلام شده.

آره . ايول. این سروری هم که من ميگم تو ایران به نام کلاسيک اولين سروری هست که این پچ رو به طور آزمايشی کار ميکنه و بعد از انتشار نسخه اصلی کلا ميره رو این پچ. توووپه
حالا این آگوست 2008 ميشه چند ماه ديگه؟!!

mazi_z_PSP
04-06-2008, 19:35
-------------------------------------------------------
عزيزان تا هفته ديگه بهترين سرور ایران با نام کلاسيک به راه ميوفته. طبق گفته ادمين ها و قول ها و قسم هايی که خوردن نحوه کوئست ها و باس زنی ها 90% به بليزارد شبيه و من اینو قبول دارم با چشمم ديدم. دقيقا همون حرفايی که جيگسا از بليزارد ميگفت اونجا هم بود. اون 10 % ديگه هم بخاطر بعضی تغييرات هست که اصلا به چشم نمياد. يعنی تو ظاهر بازی تغيير ایجاد نميکنه. شايدم 95% شبيه باشه من تقريبی گفتم.
از پچ ليچ کينگ Lich King نسخه آزمايشی استفاده ميکنه و این پچش حالت فان داره فعلا تا بليزارد پچ نهايی Lich King رو عرضه کنه . ( در این پچ تا لول 80 ميتونيد بريد درست مثل بليزارد ) ديگه از این بهتر نميشه که تو ایران يک همچين سروری راه اندازی بشه. قبل از اینکه پچ اصلی بياد فعلا با BC به صورت 95% Blizz Like بازی ميکنيم تا پچ اصلی ريليز بشه از بليزارد. اما تو همين BC هم همچی کاملا استاندارد و کامل هست. جيگسا جان پيشنهاد ميکنم حتما بيای امتحان کنی و نظر خودت رو همينجا بگی چون نظر شما هم برام خيلی مهمه. موقعی که سرور کامل و بدون باگ راه اندازی شد آدرس سايت و آی پی رو بهتون ميدم و هر سوالی داشتين در خدمتم.
فقط خودم يه سوال داشتم :
کسی ميدونه پچ Lich King کی به طور کامل ريليز ميشه؟ ميگن دوتا کلاس جديد هم داره . خيلی خيلی باحاله. اونم رويه يک سرور ایرانی کاملا استاندارد. توووپه. ایشالا اونجا ميبينيم همديگرو.

bahdar
04-06-2008, 21:02
ببخشید وسط بحثتون.گروه World Of WarCraft هم افتتاح شد.بفرمایید:

Black-Ninja
05-06-2008, 01:28
سلام من یه درخواست دارم فقط مرد عملش بیاد جلو کسی میتونه نسخه Wrath of Lich King برام بفرسته ؟ پولش هرچی باشه مهم نیست ... کسی هست؟

JIGSA
05-06-2008, 02:14
من مرد عمل بودم. ترک کردم

ولی من نسخه آلفا رو دارم

2.8 گیگابایته - البته برای اروپا هستش.
دو تا هم پچ برای دانلود کردم که اگر بخوای با اون 2 تا پچ برات می فرستم.

Black-Ninja
05-06-2008, 08:31

ولی من نسخه آلفا رو دارم

اگه این کارو کنی ممنون میشم .. اخه ما تو این شهر هیچی مثل ادم نداریم نه یه سی دی فروشی معتبر داریم نه یه شرکت adsl درست حالا ولش کن بخوام این چیزارو بگم تمومی نداره.. خوب عزیز هر وقت که وقت کردی یه ندا بده آدرس بدم ...... :11:

4891
05-06-2008, 10:37

ولی من نسخه آلفا رو دارم

سلام منم میخوام پیام خصوصیم بستست یک sms بزن تماس میگیرم هزینش رو هم میدم پچ US رو هم میخوام ممنون
تلفن : 09141495038 هومن هستم
ممنون

4891
05-06-2008, 10:39
ببخشید وسط بحثتون.گروه World Of WarCraft هم افتتاح شد.بفرمایید:

چطور میتونم تو گروه عضو شم ؟

JIGSA
05-06-2008, 11:23
دوستانی که World of Warcraft : Wrath of Lich King - Alpha Testers رو می خوان. به یه نکته ای دقت کنین:

شما باید اکانتتون به نسخه Alpha Testers آپگرید بشه که این کار رو فقط بلیزارد میتونه انجام بده.

پس الکی دنبالش نباشین. در ضمن من تو سایت بلیزارد خوندم که هیچ سروری حتی فری سرور ها دسترسی به نسخه مخصوص سرور این پچ ندارند. یعنی هیچ سروری نمی تونه به این پچ آپگرید بشه.

اون سروری هم که میگین قراره راه بیفته و این پچ رو داشته باشه احتمالا یه جای کارش مشکل داره.
این نسخه ای که من دارم تو هر روز 3 تا پچ براش میاد که این نشون میده که دارن باگ گیری میکنن.

اگر بخواین براتون می فرستم. اما اگر به دردتون نخورد مشکل از من نیست.
یه DVD هستش و هزینه اش هم 2 تومن میشه. هزینه ارسال به عهده خودتون.

اینم شماره من، فقط اس ام اس بزنین، چون من فقط به اس ام اس ها جواب میدم.
100 99 98 0936

JIGSA
05-06-2008, 12:24

mazi_z_PSP
05-06-2008, 15:27
اون سروری هم که میگین قراره راه بیفته و این پچ رو داشته باشه احتمالا یه جای کارش مشکل داره.
این نسخه ای که من دارم تو هر روز 3 تا پچ براش میاد که این نشون میده که دارن باگ گیری میکنن.

آی گفتی.
آره اینا يه آشنا دارن از روسيه که تو يک گروه هک بسيار بزرگ کار ميکنه. اون براشون پارتی بازی کرده و يک کاری کرده تا بتونن نسخه سرور رو دانلود کنن و بطور آزمايشی کار کنن. ایشالا تا 2 ماه ديگه هم ما ميريم رو اون پچ.(از خونه)

prince_fable
05-06-2008, 15:28
آقا الان بهترين سرور ايراني چيه كه شلوغ باشه و مجاني؟(2.4.2)

mazi_z_PSP
05-06-2008, 15:29
بورو بابا من که نميام. اینجا بهتره. بزار همينجا ادامه بديم همه يکجا جمع باشيم. اونوقت اگر برين اونجا هم بايد بياين اینجا هم اونجا جواب بدين.

JIGSA
05-06-2008, 15:30
من اومدم تو اون فروم عضو شدم.

نام کاربری همینی که هست.

Jigsa

JIGSA
05-06-2008, 15:31
اون به نظر خیلی حرفه ای تر میاد . . . .

aRThaS_08
05-06-2008, 15:50
جیگسا آواتار جدیدت مبارک لول70 هست ؟؟؟

JIGSA
05-06-2008, 15:58
آره لول 70 هستش

JIGSA
05-06-2008, 16:10
فعلا خوبه. تا ببینیم بعدا چی پیش میاد

4891
05-06-2008, 21:53
ویرایش : فعلا حذف

عاشق انگلیسی
06-06-2008, 10:15
moshkal man vaghti ka mikham acunte basazam filash nist.

nafe-bandar
06-06-2008, 14:53
اولین کمک من

nafe-bandar
06-06-2008, 14:56
این هم اولین مشکل من

nafe-bandar
06-06-2008, 14:58
یه سوال دیگه talent چیه؟

alizshah
06-06-2008, 15:23
کسی میتونه پچ این بازی رو بفرسته به من
به یکی گفته بودم میخواست بفرسته ولی فعلا on نشده

xxa
06-06-2008, 20:27
سلام

این ادون هست برای کوئست ها رو نصب کردم

اما تو بازی نیمدونم چرا لگ اوفتاده

دیر تر هم کانت میشه

alizshah
06-06-2008, 22:37
سلام

این ادون هست برای کوئست ها رو نصب کردم

اما تو بازی نیمدونم چرا لگ اوفتاده

دیر تر هم کانت میشه

اقا راستی قرار بود پچ بفرستی
من که شاید نتونم زنگ بزنم
تو 1 dvd جا بشه بفرست

tshaytoonak
06-06-2008, 23:26
سلام به همه دوستان من توي سايت p30 همه ي صقحه هاي ورلدو خوندم
ولي بازم نفهميدم بهترين سرور مجاني چيه؟
ميشه يه سرور بهم معرفي كنين كه همه سرعت خيلي بالاي نخواد همه خيلي شبيه سرور بيلزارد باشه هم باگش كم باشه و همچنين توش پر از ايراني باشه البته اونتور كه من توسايت p30 ديدم كسي تو سرور هاي خارجي از ايرانيا خيري نديده ولي بازم بهتره.
در ضمن ميخواستم بدوم كه اگه پك كامل bc با پچ جديدش رو بخوام از كجا ميتونم جور كنم اگر كسي داره ميتونه باسم بفرسته يا نه.
مرسي

xxa
07-06-2008, 05:33
اقا راستی قرار بود پچ بفرستی
من که شاید نتونم زنگ بزنم
تو 1 dvd جا بشه بفرست

سلام داش شرمنده بادم رفته بود :10:

من لول 34 اپ کردم

خیلی جالب ببرم رو هم گرفتم شیرم گرفتم خوک دریایی مو + خرس رو هم گرفتم

داش علی برات میفرستم عجله نکن:40:

amin_moj
07-06-2008, 09:49
سلام به همه دوستان من توي سايت p30 همه ي صقحه هاي ورلدو خوندم
ولي بازم نفهميدم بهترين سرور مجاني چيه؟
ميشه يه سرور بهم معرفي كنين كه همه سرعت خيلي بالاي نخواد همه خيلي شبيه سرور بيلزارد باشه هم باگش كم باشه و همچنين توش پر از ايراني باشه البته اونتور كه من توسايت p30 ديدم كسي تو سرور هاي خارجي از ايرانيا خيري نديده ولي بازم بهتره.
در ضمن ميخواستم بدوم كه اگه پك كامل bc با پچ جديدش رو بخوام از كجا ميتونم جور كنم اگر كسي داره ميتونه باسم بفرسته يا نه.
مرسي

من دو تا سرور مجانی میشناسم. یکی wowscape و دیگری echonet. که wow.echonet.ro بیشتر blizz میزنه تا wowscape.net ولی جمعیت اولی کمه و حال نمیده. سرور هر چقدر هم blizz بزنه ولی جمعیت نداشته باشه به درد نمیخوره . پس به نظر من بهتره بیای wowscape اگه میخوای.:10::11:

amin_moj
07-06-2008, 09:50
من لول 34 اپ کردم

horde گه نیستی؟

nafe-bandar
07-06-2008, 13:54
سلام داش شرمنده بادم رفته بود :10:

من لول 34 اپ کردم

داش علی برات میفرستم عجله نکن:40:

میگم تو هوردی یا آلیانس؟

تو کدوم سرور wowscape بازی می کنی؟
اسمت چیه؟

xxa
07-06-2008, 18:07
نام هیروم : tackm

کلاس : druid

لول : 34

سروری که توش بازی میکنم : wowlegion

گشت زنی : پایین بارنز

xxa
07-06-2008, 18:08
شما ها کی ان میشید

این ایدی yahoo منه هرکی میخواد با هم بازی کنیم پی ام بده

ایدی : ams2n

xxa
07-06-2008, 23:03
یه تاریخ درست حسابی بگید همه بچه ها آن ( on ) بشن

xxa
08-06-2008, 21:24
سلام اقا به نظر من همین جا ادامه بدیم بهتر نیست ؟؟؟

در ضمن هرکی بخواد براش مجانی پتچ رو براش میفرستم

xxa
09-06-2008, 14:57
دیگه اینجا ادامه نمیدهید ؟؟؟؟

nafe-bandar
09-06-2008, 16:36
سلام اقا به نظر من همین جا ادامه بدیم بهتر نیست ؟؟؟

در ضمن هرکی بخواد براش مجانی پتچ رو براش میفرستم

cussed هم دوست ماست. اینجا هم باش
اونجا هم باش. تا یکم رونق پیدا کنه

ashjaee
10-06-2008, 20:54
سلام.
می خواست بپرسم بدون گیم کارت می شود در سرور های مجانی بازی کرد؟
ممنون

xxa
10-06-2008, 23:26
سلام

اره داش

اینجا 99 درصد مجانی دارن بازی میکنن

JIGSA
11-06-2008, 18:58
این آیتم که به درد نمی خوره

تا تو بیای یه دونه بزنی، شونصد تا ضربه خوردی

سرعتش رو بکن 1.00

alizshah
11-06-2008, 21:38
درسته علاقه ندارم همکاری کنم
ولی بهتر بود شما یک هاست رایگان بگیرید که میدویند بعدش vBulletin رو روش نصب کنید
خیلی بهتره از این فروم ها

jafarr
11-06-2008, 23:02
این آیتم که به درد نمی خوره

تا تو بیای یه دونه بزنی، شونصد تا ضربه خوردی

سرعتش رو بکن 1.00
taze shans beyari miss ya block ya parry nashe age paladin bashe time migere sare 98 shield mikeshe onvaght bayad 99 sec dige sabr konee lol:27:

jafarr
11-06-2008, 23:04
doostan aziz sharmande ke English type kardam inam site harjoor addon hal koneed hast breen download koneed[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarr
11-06-2008, 23:08

Alone_In_Hell
13-06-2008, 13:49
سلام

تا این Polearm بیاد اتک بده باس به علت کهولت سن میمیره
تو همین سایت یه استف دروید درست کردم خیلی خدا بود

wrw
14-06-2008, 19:41
cussed اسم شخصیتت تو بازی چیه؟ تو legion بازی میکنی؟

csshadows
15-06-2008, 03:04
با سلام خدمت بروبچه هاي گل تاپيك.
من دوباره برگشتم البته اگه ديده باشين يك بار مطلب گذاشتم.:31: فكر كنم چند مورد باشه كه بد نباشه توضيح بدم.(يكم وراجي اضافه)
1.ديدم جديدآ جنگ راه انداخته بودين.واقعاً فكر مي كنين در بازي بزرگي مثل واركرفت با اون همه عظمت فقط بتونه يك نوع هيرو فرمانروايي كنه.:13:
2.جيگسا جان ميبينم كه طرفدار زياد داري.فكركنم به خاطر عكست باشه....(جدي نگيريد):21:
3.mazi_z_PSP جان. ذكر كرده بودي يك سرور ايراني به نام كلاسيك مي خواد شروع به كار كنه.البته من مشكلي توش نديدم تا اونجا كه رسيديم به رفيق روسي و هك و غيره.خواستم فقط بگم تا حالا به عمرت ديدي يكي يك سايت رو هك كنه.يا فكر مي كني هك كردن بچه بازيه كه يك سرور با اون همه حجم رو با اون همه سخت افزار فاير وال رو هك كرد.:27:
قصد توهين ندارم ولي اون هكي كه توي فيلما مي بيني با واقعيت فرق داره.:5:
4.جناب cussed من به فرومي كه ساخته بودي سر زدم و ديدم در مورد كانتر هم فروم زدي.من خودم با اجازتون الان 6.5 سال هستش دارم كانتر بازي مي كنم و توي خيلي از مسايلش استادم.اگه كمك خواستي دريغ نكن.در مورد WOW هم مي تونم در بخش دانلود هاش كمك كنم.(توي اين زمينه ديگه واقعاً استاد شدم.).:5:
قبلاً گفته بودم كه دارم يك وبلاگ در مورد WOW راه اندازي مي كنم.15 روز ديگه افتتاحش مي كنم.
خوشحال مي شم با هم همكاري داشته باشيم.:10:
باز هم ببخشين كه وقتتون رو گرفتم.(البته زياد فرقي نمي كنه ببخشين يا نه).

amin_moj
15-06-2008, 18:18
من وقتی با یه هورد درگیر میشم از اول تا آخر کار stun میمونم. چه کنم................

vampire666
15-06-2008, 19:21
دوستان من بازي ارجينال wow رو گرفتم ولي وقتي نصب ميكنم ميگه بايد اكانت بسازي اكانتشم 15 دلاره خب از ايران هم كه نميشه پرداخت كرد حالا چي كار كنم 75 هزار تومن هم پولشو دادم

eagleblue-8
16-06-2008, 08:49
[quote=takotok;2264320]سلام
من بازی World of Warcraft رو گرفتم ولی بعد از نصب ، اکانت می خواد (یوزر و پسورد) ولی چیزی برای ساخت اکانت اونجا نیست
این بازی رو بدون اتصال به اینترنت هم می شه کرد؟
اصلا تک نفره هم داره
اگه می شه بگید چطوری اکانت بسازم
با adsl64 هم می شه این بازی رو کرد؟
ممنون[/
در جواب سوال اولت "نه"و در جواب سوال دوم "بله" درجواب سوال سوم"اگر می خواهی برایت اکانت درست می کنم"

eagleblue-8
16-06-2008, 09:35
:33::1::rambo::whistle:بچه ها به من کمک کنید من خیلی با wow بازی کردم وتقریبا چیزهای زیادی ازش می دانم ولی می خواهم بیشتر بدانم .

eagleblue-8
16-06-2008, 09:43
cussed اسم شخصیتت تو بازی چیه؟ تو legion بازی میکنی؟

بهش می گن هیرو
:5:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

eagleblue-8
16-06-2008, 09:46
همش عقب و جلو برو و لول هایت را پشت سر هم بزن و فعال کن

eagleblue-8
16-06-2008, 09:57
کسی لینک خرید آنلاین این بازی رو نداره ؟

ممنون

hako من قبلا تو را توی بازی دیده بودم من ock هستم دیگه به دلیل یه مشکل توی کامپیوترم نمی توانم بازی بکنم البته در حال درست کردن کامپیوترم هستم:10::18::8::5::2::13::41::20::31:

ho0rezam
16-06-2008, 11:21
دوستان سلام...راستش من لیچ کینگ رو گرفتم اما error زیر رو میده
this version of Wrath of the Lich King is only compatible with the English (US)version of World of Warcraft
واسه اینکه بتونم تو wowScape بازی کنم باید چی کار کنم؟این پتچ رو عوض کنم؟یا BC رو ؟ تو blizzard چی؟

csshadows
16-06-2008, 20:13
با سلام خدمت برادران و خواهران وارباز.:11:
همچنين عرض تبريك به مناسبت تولد انجمن هاي p30world .:7:
خواستم يكم توضيح بدم در مورد بازي WOW .:3:
اين بازي از سري بازيهايي هستش كه هم ميشه به صورت تكنفره و هم به صورت چند نفره اون رو بازي كرد.
ولي در هر حالت شما بايد اول يك سرور براي خود بسازيد.اگر خواستين به صورت تكي و اون هم توي خونه اين بازي رو انجام بدين بايد از نرم افزارهايي كه اين نوع سرورها رو مي سازند استفاده كنين كه فكر مي كنم توي DVD بازي باشه.البته اين نوع سرورها به دليل مشكلات عمده از جمله باگ هاي زياد مورد قبول نيستن و همچنين براي راه اندازي بايد سيستمتون پرسرعت تر باشه.(نسبت به حالت معمولي)
اما نوع دوم كه همه دوستان اون نوع رو انتخاب مي كنند. وصل شدن به يك سرور ديگه.
خب يك راه حل براي فرار از باگ هاي سرور هاي خانگي اينه كه شما به سرور هايي وصل بشين كه ديگران ساختن و اونها رو روي اينترنت قرار دادن.بعضي از اين سرور ها مجاني و بعضي هم پولي هستن.در اين سرور ها هم سرور ايراني وجود داره و هم سرور خارجي.اما محبوبيت سرورهاي خارجي به علت باگ كمتر و سرعت بيشتر و بازيكن بيشتر خب بيشتره.
خب حالا اگه راه دوم رو انتخاب كردين بايد اول براي خودتون اينترنت دست و پا كنين كه بيشتر اينترنت ADSL توصيه مي شه.سرعت هم اگه بالا باشه بهتره.(البته تا يه حدي تاثير داره.)
خب بعد از دست و پا كردن اينترنت شما بايد يك سرور براي خودتون پيدا كرده و توش يك اكانت بسازين.اگه پولي باشن بايد پولشو بدين تا اكانتتون ساخته بشه و اگه مجاني باشن كه هيچي.(در مورد سرورها در صفحات قبلي خيلي خيلي بحث شده كه كافيه كافيه).
سپس براي وصل شدن به سرور شما نياز به داشتن آدرس اون داري.من پايين آدرس چندتاشون رو ميدم.
بعد ازين كه توي سرور اكانت ساختي ميري به پوشه اي كه بازي رو نصب كردي و فايل realmlist.wtf را با نوت پد باز مي كني و بعد از خالي كردن يا پاك كردن محتوياتش آدرس رو توش مي نويسي.بعد فايل رو سيو مي كني و وارد بازي مي شي و اكانت خود رو وارد مي كني.باقيشم به من ربط نداره...
اين هم آدرس چند تا سرور :(به نظر من بهتره به سرور هاي خارجي وصل بشين.)

wowscape
آدرس براي ساخت اكانت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آدرسي رو كه بايد توي فايل بازي وارد كنيد.
set realmlist logon.wowscape.net

echonet
آدرس براي ساخت اكانت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آدرسي رو كه بايد توي فايل بازي وارد كنيد.
set realmlist wow.echonet.ro

pgameserver

يك سرور ايراني براي ثبت نام به آدرس زير برين خودش توضيحات داره البته پوليه.

سرور اولي يا همون آفا يك سرور خارجي و سرور بعدي يك سرور ايرانيه كه پولي هستش.(ايرانيه.)
با تشكر.:12:

mazi_z_PSP
16-06-2008, 21:07
دوستان سلام...راستش من لیچ کینگ رو گرفتم اما error زیر رو میده
this version of Wrath of the Lich King is only compatible with the English (US)version of World of Warcraft
واسه اینکه بتونم تو wowScape بازی کنم باید چی کار کنم؟این پتچ رو عوض کنم؟یا BC رو ؟ تو blizzard چی؟

دوست من شما اصلا نميتونی این پچ رو بازی کنی. علکی وقت تلف نکن. تو هر سروری که بخوای بازی کنی اول بايد اون سرور پچشو عوض کنه تا شما هم بتونی اون پچ رو بازی کنی. پس فعلا نميشه.
این اروری هم که ميده مخصوصه زبان بازی هست که هر پچی که ميگيری بايد با زبان ورژن قبليت همخونی داشته باشه.
2 ماه ديگه پچ ليچ کينگ به طور رسمی از طرف بليزارد عرضه ميشه و اولين سروری که در ایران از این پچ به طور کامل استفاده ميکنه سرور کلاسيک هست که تا آخر هفته راه ميوفته. يکی از بهترين سرور های ایرانی ، اینو مطمئن باشيد.

mazi_z_PSP
16-06-2008, 21:14
جان. ذكر كرده بودي يك سرور ايراني به نام كلاسيك مي خواد شروع به كار كنه.البته من مشكلي توش نديدم تا اونجا كه رسيديم به رفيق روسي و هك و غيره.خواستم فقط بگم تا حالا به عمرت ديدي يكي يك سايت رو هك كنه.يا فكر مي كني هك كردن بچه بازيه كه يك سرور با اون همه حجم رو با اون همه سخت افزار فاير وال رو هك كرد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

ميبينم که باز در جايی فضولی کردی که عقلت نميکشه.!
يکم فکر کن. نميخواستم توضيح بدم اما برای بستن دهنت مجبورم عزيزم
اگر کمی جستجو کنی ميبينی نسخه آزمايشی این پچ تو اینترنت برای دانلود هست. اما قفل نرم افزاری داره که نميشه اون رو برای سرور ها استفاده کرد. يعنی بليزارد اونو رو سرورش قرار داده و آدمايی مثل من و شما ميرن پچ رو دانلود ميکنن به سرور بليزارد وصل ميشن و باگ گيری ميکنن.
حالا اون گروه روسی چيکار کرده جناب نابغه؟ آمده اون پچ رو دانلود کرده و هکش کرده و تونسته اون قفل نرم افزاری رو بشکونه تا بتونه همون پچ رو رويه سرور های ديگه نصب کنه و ازش استفاده کنه. حالا ما با آشنامون تماس گرفتيم و با کلی بدبختی تونستيم این پچ رو بگيريم ازشون و نصب کنيم. اولين سروری که تو ایران بعد از بليزارد تو دنيا از این پچ استفاده ميکنه ، سرور کلاسيک هست. و هرکی بخواد این پچ رو تجربه کنه بايد به این سرور وصل بشه. که البته مجانی هم نيست.
حالا افتاد؟ اون گروه هک روسی هم اینقدر گندن که ميتونن کل سايت های امنيتی جمهوری اسلامی رو هک کنن چه برسه به بقيه. !!! اینقدر هم پخمه نيستن.
چقدر بده که يک خنگ به يک نابغه بگه تو خنگی.!!

xxa
17-06-2008, 02:54
در سرور wowscape خیلی خیلی افتضاح شده

بیچاره ها هم تغصیری ندارن تعداد یوزر ها خیلی زیاد

من نصف بیشتر از وقتمو تو لگ میگذرونم : (( 256 تازه هست

csshadows
17-06-2008, 07:03
اگر کمی جستجو کنی ميبينی نسخه آزمايشی این پچ تو اینترنت برای دانلود هست. اما قفل نرم افزاری داره که نميشه اون رو برای سرور ها استفاده کرد. يعنی بليزارد اونو رو سرورش قرار داده و آدمايی مثل من و شما ميرن پچ رو دانلود ميکنن به سرور بليزارد وصل ميشن و باگ گيری ميکنن.
حالا اون گروه روسی چيکار کرده جناب نابغه؟ آمده اون پچ رو دانلود کرده و هکش کرده و تونسته اون قفل نرم افزاری رو بشکونه تا بتونه همون پچ رو رويه سرور های ديگه نصب کنه و ازش استفاده کنه. حالا ما با آشنامون تماس گرفتيم و با کلی بدبختی تونستيم این پچ رو بگيريم ازشون و نصب کنيم. اولين سروری که تو ایران بعد از بليزارد تو دنيا از این پچ استفاده ميکنه ، سرور کلاسيک هست. و هرکی بخواد این پچ رو تجربه کنه بايد به این سرور وصل بشه. که البته مجانی هم نيست.
حالا افتاد؟ اون گروه هک روسی هم اینقدر گندن که ميتونن کل سايت های امنيتی جمهوری اسلامی رو هک کنن چه برسه به بقيه. !!! اینقدر هم پخمه نيستن.

بابا نابغه:42:
باب هك:42:
بابا گروه روسي:42:
چند نكته كوچيك كوچيك:3:
1.جيگر جان هك كردن سايت هاي ايراني كار زياد سختي نيست كه ازش دم مي زني.هك كردن يك سايت خارجي سخته كه 2 طبقه فايروال داره(البته فكر نكنم بدوني فايروال چيه):5:
2.نمي دونستم با استفاده از پچ بازي ميشه سرور بازي رو ساخت ببخشين واقعاً شرمنده...:27:
3.درضمن آقاي نابغه بهتره خون خودتو كثيف نكني و ارزش تاپيك رو كم نكني...:27:

asman616
17-06-2008, 07:10
اقا این جا کسی هست به من کمک کنه واسه خریدن acc blizzard (eu نمی خوام جز این توزیح بیشتری بدین چون 2ساله wow بازی میکنم فقط می خوام ببینم چقدر پول و شارژ چقدر هست مرسی ممنون

asman616
17-06-2008, 07:13
اقا در مورد هک اگه میخواین بدونین بچه های ما سرور روسی revraro هک کردن که ip ایران ban شد
چند وقتت پیشم سرور ایرانی pgameservero هک کرد کل سرورای ایرانیو هک کرد

ho0rezam
17-06-2008, 13:15
سلام...کسی میتونه پتچ 2.0.12 تا 2.4.2 رو بهم بده؟البته enGB و مجانی هم منظورم نبود...هر چی به رشت نزدیکتر باشه بهتر...من فقط پتچ رو میخوام نه بازی...اگه هم از گیلان دورین،با پست میشه مشکل رو حل کرد(آخ چقدر من پر رو هستم)

csshadows
17-06-2008, 15:33
اقا این جا کسی هست به من کمک کنه واسه خریدن acc blizzard (eu نمی خوام جز این توزیح بیشتری بدین چون 2ساله wow بازی میکنم فقط می خوام ببینم چقدر پول و شارژ چقدر هست مرسی ممنون

اگه صفحات قبل رو جستجو کنی پیدا می کنی. :31:
اگه حوصله نداشتی از جیگسا بپرس. :10:
ولی من تا جایی که یادم هست حدوداً 100000 تومن در می اومد.کارت شارژ هم فکر می کنم ماهی 20000 بود.البته دقیقش رو نمی دونم. :13:
بهتره از جیگسا بپرسی.

mazi_z_PSP
17-06-2008, 18:52
.درضمن آقاي نابغه بهتره خون خودتو كثيف نكني و ارزش تاپيك رو كم نكني...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

آره راست ميگی. کوچيک تر از این حرفايی که بخوام دوباره بزنم تو دهنت.!!

eagleblue-8
17-06-2008, 22:30
:20::5::46::41::13::27::21::10::10::5::21::2:سل م دوستان من می آیم و هر روزی 100000بار به وبلاگ سر می زنم ولی پیغامی نمی گذارم.:10::18::19::13::31:راستی کسی نمی خواهد مرا راهنمایی کند ؟ من فقط بلدم بیارمش بالا بازی کنم بکشم لول پر کنم و پول جمع کنم بقیه کار ها را

هم برادرم برام می کنه ولی من را راهنمایی نمی کند.لطفا شما مرا راهنمایی کنید.:42::42::42::42::42::42::42:

Demon_lord2008
17-06-2008, 23:44

lol تصمیم گرفته بودم دیگه پست ندم ولی این حرفت واقعا خنده داره ( Super funny ) ببین عزیز من سرور به غیر از بلیزارد یعنی DataBase یعنی سروری که با استفاده از MySql و بانک های اطلاعاتی شروع میکنه به کار کردن تا اینجاشو داشته باشین :20:
تو خودت میگی سرور بلیزارد این پچ رو به طور آزمایشی گذاشته که یه گروه برن تستش کنن که اینجا 4 تا مساله پیش میاد
1) تو خودت میگی بلیزارد اون پچ رو گذاشته که Player ها برن باگ گریری کنن پس این پچ هنوز تو بلیزارد باگ داره حالا اگه رو سرور معمولی پیاده شه میشه Ultra Bug
2) اگه کسی بخواد پای سرور معمولی پول بده میره بلیزارد بازی میکنه که پلیرهاش مطمئن باش خیلی بیشترن و Support عالی هم داره آخه لذت بازی 50% درست بودن سرور 50% پلیرهاشه ( لا اقل میدونی پارتی بازی توش نیست )
3) اگر اون پچ هم اومده باشه مطمئن باش از بلیزارد هک نشده بلکه Copy شده ( فرق بین هک با کپی خیلی زیاده ) همه سرورهای معمولی کپی شده سرور بلیزاردن نه هک شدش !!!!!!!!!!!
4) تو میگی این تیم روسی میتونن کل سایت های جمهوری اسلامی رو هک کنن !! پشتیبانی بلیزارد جوری نیست که به همین راحتی ---- بشه تا الان هم ---- نشده همونجوری که گفتم Copy شده اگه ---- شده بود باگ هاشم میشد مثل بلیزارد

وقتی که ما می خواستیم سرور Persian یا Professional رو بزنیم راجه به همه چیزای یک سرور تحقیق کردیم !! من تقریبا همه چیز رو دیگه درباره سرورهای معمولی میدونم

حالا اون تیکه بالا رو تکمیل میکنم : این سروری هم که اومده Copy شده همه کوئست ها . تلنت ها و ..... توی Database ه
در ضمن نمیخواد زنگ بزنید به این دوستای روسمون و به بدبختی بیفتین . نسخه Beta این سرور واسه سرور های معمولی تو اینترنت هست بگردی پیدا میکنی :27:

در ضمن همئنجوری که یکی از دوستان گفتن با استفاده از پچ بازي نميشه سرور بازي رو ساخت

Demon_lord2008
17-06-2008, 23:56
تا اونجایی که خبر دارم
20تومان Starter
25تومان BC
35تومان هر دو ماه

Demon_lord2008
17-06-2008, 23:57
تا اونجایی که خبر دارم
20تومان Starter
25تومان BC
35تومان هر دو ماه

ho0rezam
18-06-2008, 00:47
سلام...کسی میتونه پتچ 2.0.12 تا 2.4.2 رو بهم بده؟البته enGB و مجانی هم منظورم نبود...هر چی به رشت نزدیکتر باشه بهتر...من فقط پتچ رو میخوام نه بازی...اگه هم از گیلان دورین،با پست میشه مشکل رو حل کرد(آخ چقدر من پر رو هستم)
به جای این درگیری ها یکی به ما کمک کنه...خواهش میشه

JIGSA
18-06-2008, 18:50
دو روز من نیام اینجا میفتین به جون هم ؟

این عکس رو ببینین :

عنوان DVD هستش :
World of Warcraft: Wrath of the Lich King Friends & Family Alpha Edition

چند نکته :
1- این DVD دارای Autorun از نوع خود بلیزارد هستش : پس از جایی هک نشده و کپی شده
2- عنوان بازی میگه Friends & Family : یعنی هنوز نسخه اصلی نیست و این نسخه مخصوص سرورهای Fun Server هستش
3- Alpha Edition ورژنی هست که توسط متخصصین تست میشه و بعد از اصلاح عیوب ورژن Beta ساخته میشه
4- در وب سایت بلیزارد نوشته که تا ورژن بتا به بازار نیاد کسی رو به عنوان تست کننده استخدام نمی کنند. پس هنوز نسخه بتا نیومده.
5- توی وب سایت نوشته 3 هفته بعد از اومدن نسخه بتا قراره یه پچ به بازی اضافه بشه و تقریبا یک ماه بعد از اون Wrath of Lich king به بازار عرضه بشه.
6- توی خود وب سایت بلیزارد نوشته که نسخه سرور Wrath of Lich King برای فان سرور ها هم اکنون توی بازار هست و به گفته بلیزارد سرشار از باگ هست.
7- بلیزارد اعلام کرده که هنوز Talent های هیرو کلاس Bard و Death Knight به طور کامل طراحی نشدند.

اینا همه دلیل بر این میشه که دوستان روسی ما نسخه سرور رو از یه جا دانلود کردن. و بعد اومدن پچهای مخصوص Alpha Edition رو به این نسخه خوروندن. که شاید تو روسیه به اینکار میگن هک.

فقط این بحث همینجا تموم شه.

csshadows
18-06-2008, 20:09
آقا ممنون از همیاری بچه ها که با اطلاعات بالاشون به ما کمک کردن.من هم موافقم که بحث همینجا تموم شه بهتره.:12:
شما هم Mazi جان بذار اون دفعه که زدی تو دهنم خوب بشه چون من هنوزم که هنوزه بستریم.(خیلی خیلی بی جنبه ای):39:
درضمن یک خبر جدید من قصد دارم فردا برم یاهو و گوگل رو هک کنم و یک سایت جدید بر مبنای این دو تا بسازم.:3:
خدمت جناب eagleblue-8 هم بهتره عرض کنم که بازی WOW به علت بزرگی بیش از حدش نمی شه براش توضیح نوشت و شما اگه می خواهی ازش سر در بیاری بهتره یا از داداشت بخواهی که بهت یکم کمک کنه(چون بهترین راه یادگرفتن بازی حضوریه) یا هم از بچه های این فروم یا فروم های دیگه در مورد چیزهایی که نمی دونی سوال بپرسی.(مبنای یاد گرفتن بازی WOW بیشتر سوال پرسیدنه نه توضیح دادن.):12:
ho0rezam جان شما برای بدست آوردن پچ ها می تونی یک گیمنت توی رشت پیدا کنی و ازش پچ ها رو بگیری(چون فکر می کنم باید داشته باشن و این راحت ترین راهه).
اگر هم نخواستی یا نشد می تونی به صفحات قبلی بری تا ببینی کدوم یکی از بچه ها می تونن برات پچ ها رو بفرستن(چون قبلاً گفتن).
البته فکر کنم جیگسا یک بار گفته بود که پچ ها رو می فروشه.(جیگسا جان یک کمکی به این درمانده ها بکن دیگه).

mazi_z_PSP
18-06-2008, 22:49
حيف که جيگسا جان گفته بحث رو تموم کنم اگر نه بازم ميزدم تو دهنت.!

JIGSA
18-06-2008, 23:44
خیلی ممنون از همکاریتون.

در مورد پچ ها. من هر دو نسخه آمریکایی و اروپایی رو همیشه آپدیت دارم. اگر کسی میخواد میتونم براش بفرستم.
ولی مسلما بهترین راه رفتن به یه گیم نت و گرفتن بازی + پچ ها هستش.

من تا 3-4 روز دیگه یه سری اطلاعات سری و توپ در مورد Wrath of Lich King در اختیارتون میذارم.
نپرسید این اطلاعات رو از کجا قراره گیر بیارم. ولی تو صحت اطلاعاتم شک نکنید. میتونین برای مطمئن شدن از آقای مهندس افراسیابی که تو بلیزارد کار می کنن بپرسید

در مورد اون سرور که قراره بیاد و از نسخه Wrath of Lich King استفاده کنه :
من منتظرم تا ببینمش. خیلی دوست دارم ببینم این Northern Lands چه شکلیه

و طبق آخرین اخبار سایت BlizzFans تا الان چیزی نزدیک به یک میلیون نفر با زدن ایمیل به بلیزارد خواهان پیش خرید این Expansion شدن. که البته همشون با یه ایمیل به رنگ قهوه ای متالیک در اومدن.

ho0rezam
19-06-2008, 09:37
در مورد پچ ها. من هر دو نسخه آمریکایی و اروپایی رو همیشه آپدیت دارم. اگر کسی میخواد میتونم براش بفرستم.
سلام JIGSA جان...من بدجوری نیازمند پچ هستم...خودم تا پچ زیر رو دارم...اما بقیش رو اگه لطف کنی ممنون میشم
wow-2.0.10.6448-to-2.0.12.6546-engb-patch
اگه شماره ی گوشیت رو از طریق پیغام خصوصی برام بفرستی تا بتونم بهت زنگ بزنم و چگونگی فرستادن و گرفتن پچ ها رو ازت بپرسم خیلی خوب میشه...ممنون...منتظرم عزیز.

mazi_z_PSP
19-06-2008, 09:58
در مورد اون سرور که قراره بیاد و از نسخه Wrath of Lich King استفاده کنه :
من منتظرم تا ببینمش. خیلی دوست دارم ببینم این Northern Lands چه شکلیه

این سرور 100% تا قبل از عرضه رسمی این پچ استارت ميشه. برای بازی کردن در پچ BCکه Blizz Likeهست بايد پولی پرداخت کنيد تا براتون اکانت ساخته بشه.
برای بازی کردن در پچ ليچ کينگ هم فقط ميتونيد از طريق گيم نت هايی که در این سرور عضو هستن این پچ رو امتحان کنيد که کاملا جنبه Funداره و برای آزمايش دوستان ایرانيمون گزاشته شده.

som fisher
19-06-2008, 14:56
سلام من بازی wow با همه پچهاش رو میخاستم می خواهم بخرم میشه بگین از کجا بخرم

arsham20
19-06-2008, 16:26
بازي Wow و تمام پچ هاش رو مي توان در سايت<<<<pgameserver>>>كه سايت پيشگامان هست تهيه كرد
اين سايت Wow ايرانها هست

arsham20
19-06-2008, 16:33
براي تمام افرادي كه با Quest در Server هاي Wow مشكل دارن بهتره از Wow Quest Helper استفاده كنند
در Server هاي Fan هم برال Teleportو Speed بالا مي توانين از Wow ---- استفاده كنين

JIGSA
19-06-2008, 22:01
کسی سوالی نکرد که من جواب بدم.

خودم هم که نمی تونستم از خودم سوال بپرسم . . .

alizshah
20-06-2008, 00:17
دو روز من نیام اینجا میفتین به جون هم ؟

این عکس رو ببینین :

عنوان DVD هستش :
World of Warcraft: Wrath of the Lich King Friends & Family Alpha Edition

چند نکته :
1- این DVD دارای Autorun از نوع خود بلیزارد هستش : پس از جایی هک نشده و کپی شده
2- عنوان بازی میگه Friends & Family : یعنی هنوز نسخه اصلی نیست و این نسخه مخصوص سرورهای Fun Server هستش
3- Alpha Edition ورژنی هست که توسط متخصصین تست میشه و بعد از اصلاح عیوب ورژن Beta ساخته میشه
4- در وب سایت بلیزارد نوشته که تا ورژن بتا به بازار نیاد کسی رو به عنوان تست کننده استخدام نمی کنند. پس هنوز نسخه بتا نیومده.
5- توی وب سایت نوشته 3 هفته بعد از اومدن نسخه بتا قراره یه پچ به بازی اضافه بشه و تقریبا یک ماه بعد از اون Wrath of Lich king به بازار عرضه بشه.
6- توی خود وب سایت بلیزارد نوشته که نسخه سرور Wrath of Lich King برای فان سرور ها هم اکنون توی بازار هست و به گفته بلیزارد سرشار از باگ هست.
7- بلیزارد اعلام کرده که هنوز Talent های هیرو کلاس Bard و Death Knight به طور کامل طراحی نشدند.

اینا همه دلیل بر این میشه که دوستان روسی ما نسخه سرور رو از یه جا دانلود کردن. و بعد اومدن پچهای مخصوص Alpha Edition رو به این نسخه خوروندن. که شاید تو روسیه به اینکار میگن هک.

فقط این بحث همینجا تموم شه.

این لینک دانلودش هست تو دانلود بازی !

som fisher
20-06-2008, 11:41
سلام

من تازه می خواهم wow را بازی کنم دمه همه ی wow بازها گرم که برای من سایته دانلودش را می زنین ولی من سرعت اینترنتم پایین است نمی توانم دانلود کنم اگر میشه یه مغازهای یه جایی که خود بازی با همه پچاش میفروشه بگین که من از اونجا بخرم چون من رفتم بخرم فقط خودشو داشتن پچشو نداشتن

ali_ranger22
20-06-2008, 12:34
سلام دوستان یه سوال داشتم من احتمالا تابستون اگه محلمون ADSL رو پشتیبانی کنه میگیرم و بعدش wow رو میگیرم(حیف اگه محلمون ADSL داشت من سه سال پیش wow باز میشدم!) میخوام ببینم پچ ها هم حتما باید اورجینال باشه ؟ مثلا الان من BC رو دارم ولی اصل نیست میخوام بدونم میشه همینو نصب کرد یا نه؟

JIGSA
20-06-2008, 15:15
نه. همه چیز باید اوریجینال باشه.

xxa
20-06-2008, 17:41
ای در به در بشه این wowscape ما 4 ساعت توش میریم

همش 20 مین وقت مفید بازی میکنیم

همش لعنتی می یوفته تو باگ

یا سرور اف میشه :41:

( در ضمن پول مول هم نداریم بریم یه اکانت بخریم:27: )

لول ما که شد 40 داره گند بازی این wowscape هم بیشتر میشه

پری شب 1 ساغت جدی 1 ساعت تو باگ بودم

اخر سر الت + اف 4 گرفتم اومدم بیرون ( بیرون هم نمی یومد ):2:

تو این سرور ایرانی گیلاس که بازی میکردم اون نه باگ داشت نه این همه دی سی میشد

اما یوهو ( سرور ایرانی دیگه ) یهو میخوایی بیایی بازی کنی میبینی هیروت نیست ( پاک شد ) !!!

اخه پول هم بدی بری اکانت بخری زور داره !!!!

ho0rezam
20-06-2008, 18:23
من تازه می خواهم wow را بازی کنم دمه همه ی wow بازها گرم که برای من سایته دانلودش را می زنین ولی من سرعت اینترنتم پایین است نمی توانم دانلود کنم اگر میشه یه مغازهای یه جایی که خود بازی با همه پچاش میفروشه بگین که من از اونجا بخرم چون من رفتم بخرم فقط خودشو داشتن پچشو نداشتنکسی اینجا بهت کمک نمیکنه...فقط بلدن دعوا بگیرن و کری بخونن واسه همدیگه...وقتت رو تلف نکن...من از خیلی صفحات قبل تر به دونبال بازی و پتچش بودم...اما کیه که کمک کنه...خودتی و خودت،خداییش سنگین تره که خودت گیر بیاری(در ضمن یادت باشه اگه پیدا کردی،مثه بچه های این تاپیک نباشی،من که اگه گیر بیارم ...هر کسی بخواد نوکرشم هستم،واسش پست میکنم)

csshadows
20-06-2008, 19:25
سلام دوستان یه سوال داشتم من احتمالا تابستون اگه محلمون ADSL رو پشتیبانی کنه میگیرم و بعدش wow رو میگیرم(حیف اگه محلمون ADSL داشت من سه سال پیش wow باز میشدم!) میخوام ببینم پچ ها هم حتما باید اورجینال باشه ؟ مثلا الان من BC رو دارم ولی اصل نیست میخوام بدونم میشه همینو نصب کرد یا نه؟

جیگسا راست می گه باید بازیت اورجینال باشه اگه بخواهی توی سرور های بلیزارد بازی کنی.:10:
در اون صورت برای ثبت نام توی بلیزارد باید سی دی کی بازی رو وارد کنی که فقط بازی اورجینال این سی دی کی رو داره.
در صورتی هم که بخواهی توی سرور مجانی بازی کنی نیازی به اورجینال بودن نداره.فقط باید ثبت نام کنی.البته همونجور که بچه ها گفتن زیاد باگ داره یا از کار می افته یا لگ داره.:19:
اگه می خواهی درست و حسابی بازی کنی برو بلیزارد ولی باید پاش مایه بریزی.(بهتره اول با سرور مجانی بازی رو شروع کنی.):5:

csshadows
20-06-2008, 19:31
یادم رفت بگم.بچه ها من هم اومدم توی WOWScape
الانم لول 13 درویدم.هورد اصل(با 8 سال گارانتی):34:
قبلاً گیلد داشتین اگه الانم دارین بگین ماهم بیایم.:15:
اینم آیدی من توی بازی csshadow

JIGSA
20-06-2008, 19:33
کسی اینجا بهت کمک نمیکنه...فقط بلدن دعوا بگیرن و کری بخونن واسه همدیگه...وقتت رو تلف نکن...من از خیلی صفحات قبل تر به دونبال بازی و پتچش بودم...اما کیه که کمک کنه...خودتی و خودت،خداییش سنگین تره که خودت گیر بیاری(در ضمن یادت باشه اگه پیدا کردی،مثه بچه های این تاپیک نباشی،من که اگه گیر بیارم ...هر کسی بخواد نوکرشم هستم،واسش پست میکنم)

حاجی خیلی دور برداشتی.

یه نیش ترمز بزن. ته این جاده سر پایینیه. ترمز می بری.
وقتی که از طرف آدرس می پرسی میگه مثلا من تو شیراز هستم. چجوری براش بفرستم. من صبح میرم سر کار ساعت 7 شب میام. کدوم پستخونه ببرم پستش کنم.

قربونش برم نظام مقدس جمهوری اسلامی هم که کلا جمعه همه جا تعطیله

xxa
20-06-2008, 22:13
کسی اینجا بهت کمک نمیکنه...فقط بلدن دعوا بگیرن و کری بخونن واسه همدیگه...وقتت رو تلف نکن...من از خیلی صفحات قبل تر به دونبال بازی و پتچش بودم...اما کیه که کمک کنه...خودتی و خودت،خداییش سنگین تره که خودت گیر بیاری(در ضمن یادت باشه اگه پیدا کردی،مثه بچه های این تاپیک نباشی،من که اگه گیر بیارم ...هر کسی بخواد نوکرشم هستم،واسش پست میکنم)

باید بگم

لعنت به جامعه مجازی کل ایران ( فروم ها سایت ها که قسمت نظر دارن )

هر چیزی که پیش میاد 2 نفر با هم اختلاف پیدا میکنن یا یه چیز شبه اون 10000 نفر میان مثل پیر زن ها ( ای دعوا چی دعوا زشته اینجا شده دعوا فلان بهمان .... ) به خدا خیلی زشته تو کار دیگران دخالت کردن

لعنت به کسایی که به دون هیچ دلیلی به کار عده یا نفری کار دارن !!!

اینجا یه انجمن نیمه آزاده ( تعریف از انجمن شنیدی ) جایی که بچه ها ( کاربرا ) با هم به تبادل نظر میپردازند .

تو این تبادل نظر ها هختلافاتی هم هست کسی به کسی تیکه میندازه .........

خواهش میکنم از دوستان نه فقط تو اینجا همه جا دست از این کارا فضول بازی ( پیر زن بازی ) بردارن

شیرینی کار به همین تیکه ها و جرو بحث های داغه :10:

ho0rezam
21-06-2008, 09:30
کسی دور بر نداشته، حقیقته هفته های اخیر تاپیک با پست هاش رو عرض کردم...اما جناب JIGSA منظورم شما نبودی...اینکه پیر این تاپیک و مو سفید کردش هستین،بر من پوشیده نیست...وقتی این تاپیک توسط Hammerجان زده شد...شما از پنجمین پست شروع به دادن پست کردین...الان حدودا یک سال میشه و معلومه کمک های خوب و شایانی هم به این تاپیک کردین...انتظار فرستادن هم نداریم(یه تیر در تاریکیه،در حالی که تا اینجا خودم واسه خودم گیر آوردم و کل شهرمون و حتی شهر های دیگه رو هم زیر پا گذاشتم)البته اینم بگم وظیفمه...اما خوب جواب هم چیز خوبیه که بعد اون پستم شما دادین...الحق و النصاف درست و منطقی بود اما ای کاش زودتر جواب داده میشد،بازم میگم گله ای نیست...اما در جواب آقایXXA باید بگم...عزیز جان رو سر دره این تاپیک نوشته شده آموزش و آرائه WOW ...به نظرت منظورش چیه؟خوب به آموزش و ارائه نگاه کن،بلکه چیزی یادت بیاد...تو این صفحات آخره تاپیک، ما که چیزی با این مضمون ندیدیم،یعنی تاپیک داره منحرف میشه...پست های آخره اینجا اصلا قابل مقایسه با پست های اولش نیست...توضیحاتی که قبلا داده میشد بار آموزشیه فوق العاده ای داشتن..اما حالا چی؟کیه که توضیح بده؟یه موضوعه دیگه هم هست که فکر کنم بدونی بد نباشه...خیلی از تاپیک هایه دیگه ی این انجمن به دلیل همین مسائل ازبین رفت(دلیل بر بد بودن تاپیک نبود)اما مسائل حاشیه ای باعث شد که تاپیک ها حذف بشن...مدیرا میدونی چه تصمیمی گرفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برای اینکه بار آموزشیه تاپیک ها با این دعوا ها از بین نره و به روند آموزشیش ادامه بده،گروه های اجتماعی زده شد...از اسمشم معلومه...این جور حرف ها جاش اونجاست.(خوب اصلا مثه اینکه جو اینجا پر شده از کری خوندن،هر کی میاد مجبور میشه یه کری واسه بقیه بخونه(مثه خودم با حرف هایی که زدم)امید به روزی که این تاپیک دوباره به اوج روز های اولش برگرده...و این کار زمانی تحقق پیدا میکنه که اساتید این تاپیک،همون هایی که این تاپیک رو شروع کردن،دوباره در کنار هم جمع بشن.)

akharwarbaz
21-06-2008, 10:39
دوستاني كه تو wowscape هستند و horde ن اين id
vengful
qie
tidetanker
رو add كنيد..هر وقت ديديد on ام pm بديد كمك خواستيد 3 سوت ميام

JIGSA
21-06-2008, 13:22
vengful
qie
tidetanker

به سلام

کجایی حاجی ؟ نیستی ؟

یه سر به ما بزن. دلمون پوسید . . . . :10:

akharwarbaz
21-06-2008, 15:28
به سلام

کجایی حاجی ؟ نیستی ؟

یه سر به ما بزن. دلمون پوسید . . . . :10:

سلام jigsa جون..:10:

هيچي ديگه درگير درس و مشق بوديم نميشد زياد بيام

از اين كه به ياد من بودي ممنونم :40::10:

4891
21-06-2008, 17:12
vengful
qie
tidetanker
به به سلام داداشی :40:
کجایی نیستی پس کی بر میگردی >:D< :10:
آمدی بگو بهم بیا تو گیلد
----------------
دوستانی که تو wowscapeبازی میکنن realm : wowlegion به من بگن تا دعوتشون کنم به گیلد
اسم کارکتر های من :
BlackFlower , Darkfear , Icepack :31:
موفق باشید

ali_ranger22
21-06-2008, 18:18
نه. همه چیز باید اوریجینال باشه.

پس چرا اینا به فروش میرسه؟! آخه مساله این جاست که این پچ هست بازی اصلی نیست .... یعنی اگه نشه که خیلی گرون میشه!

som fisher
21-06-2008, 18:55

سلام دمت گرم که فکر ما تازه کارا هستی من همینطور دنباله پچها دارم میگردم منم اگر پیدا کنم جاشو می نویسم تا هر کسی دنبالشه راحت پیدا کنه

xxa
21-06-2008, 19:10
ho0rezam

سلام من هم با شما موافقم آموزش جدید دیگه ارائه نمیشه یه کوچولو انحراف پیدا کرده.

راستی یه چیزی بهترین جا برای لول گیری 2 منطقه هست یکی بالا بارنز دست چپ : دی ( ادرس داریم میدیم )

اسم جاشو یادم نیست رفتم تو بازی مینوسیم

یکی هم پایی پایین بارنز ( که از بارنز خارج میشیم )

راستی من رفتم با لول 40 تو یه قاره هست که میشه از طریق کشتی رفت

اهههههه همش نامردا میومدن منو میزدن اخر سر هم انقده یارو نامرد شده بود میدونست من پیش فرشته زنده میکنن یه عده رو فرستاده بود پیش فرشته هرکی زنده میشد باز هم میزدن

من بی خیال شدم اومدم بیرون ( 1 ساعت الکی پیش فرشته هایی کسته میشدیم نامردا بی خیال هم نمیشدن )

akharwarbaz
21-06-2008, 20:04
به به سلام داداشی :40:
کجایی نیستی پس کی بر میگردی >:D< :10:
آمدی بگو بهم بیا تو گیلد
----------------
دوستانی که تو wowscapeبازی میکنن realm : wowlegion به من بگن تا دعوتشون کنم به گیلد
اسم کارکتر های من :
BlackFlower , Darkfear , Icepack :31:
موفق باشید

سلام هومن جون :40:
من كه همش هستم تو نيستي كه ..بگو كي يا مياي منم همون موقع ها بيام همديگرئ ببينيم :11:
char جديد ساختي ؟‌
:10:

سلام دمت گرم که فکر ما تازه کارا هستی من همینطور دنباله پچها دارم میگردم منم اگر پیدا کنم جاشو می نویسم تا هر کسی دنبالشه راحت پیدا کنه
من نميدونم والا 100 بار گفته شده ..شما ميخواي پچ هارو بخري يا Dl كني ؟
اگه ميخواي Dl كني بهترين جا اينجاست

اگه هم ميخواي از بچه ها بگيري كه الان اكثر بچه ها ميگن كه اگه پچ ميخوايد بگيد براتون بفرستيم ..نمونش همين هومن جون با jigsa خان
حالا الان باز هم بگيد از كجا پچارو بگيريم

xxa
21-06-2008, 20:50
راستی کسی میدونه چه طوری مجیک ( ترین ) این کندن طلا را باید اکتیو کرد

پیش کدوم ترینر باید بریم

من ترین ماهیگیری را دارم خیلی جالبه !!! وقتی قلاب پرتاپ میکنه خیلی بامزست !!!

som fisher
22-06-2008, 05:39
من كه همش هستم تو نيستي كه ..بگو كي يا مياي منم همون موقع ها بيام همديگرئ ببينيم :11:
char جديد ساختي ؟‌

اگه هم ميخواي از بچه ها بگيري كه الان اكثر بچه ها ميگن كه اگه پچ ميخوايد بگيد براتون بفرستيم ..نمونش همين هومن جون با jigsa خان

سلام هومن جان
من پچها و خود بازی رو می خواستم اگه زحمتی براتون نداره اگر email دارین ادرسشو بنویسید براتون mail میزنم یا اگه تهرانین بگین کجا بیام از شما پچارو بگیرم بخشید یه سوال اینکه میگن نصبش خیلی سخته راست میگن؟
راستی من server خونگیشم می خواستم شما server دارین؟
دسته شما هم درد نکنه اقای akharwarbaz از منم ناراحت نشین من خودم گفتم تازه واردم
فعلا خدا حافظ

Arash_K7
22-06-2008, 09:46
سلام

میبینم که جمع wowscapeها جمعه!

اسم من تو wowscape هست:

Nicey

کاری داشتین خبرم کنین .

من از ساعت 6 هستم تا 11

راستی چه تلنتی رو برای میج پیشنهاد خوبه؟

mehryar4
22-06-2008, 14:23
سلام
ما حدود 20 نفر هستيم كه تو سرور Europ بازي ميكنيم
تو Realm Karazhan تو Guild Persian Knight
اسم Hero من Yahya هست الان هم 62 هستم
Moslem 70 هست
Shadowjewel داره 70 ميشه
خيلي بچه ايروني اينجا هست
تمام حالش به اينه كه حدود 20 نفر بشيم و به كمپ Aliance حمله كنيم
تو سرور Europ ميليونها نفر بازي ميكنن و ميدونين كه ارزش بازي Wow به تعداد بازيكناشه
منتظرتون هستيم
هر كمكي خواستين به اين ايميل پيام بدين wanton_302@yahoo.com
منتظريم

mehryar4
22-06-2008, 14:35
سلام
قابل توجه تمام اونايي كه بدنبال WOW Burning و كليه Patchهاي جديد هستند.
من هم يه روزي مثل شما كلي گيج ميخوردم و هيچكس نبود كمكم كنه

من دو تا DVD بهتون ميدم فقط اونو رو كامپيوترتون كپي كنيد . بعد ميتونيد راحت WOW Europ رو بازي كنيد
با آخرين ورژن Patch ها قيمت 6000 تومن

Gamecard براي سرور اروپا 40هزارتومن

بيايين سرور Europ داريم يه Guild ايراني درست ميكنيم كه همه رقمه هواي همديگرو داريم
wanton_302@yahoo.com

mehryar4
22-06-2008, 14:38
سلام
من بدم نمياد wowscape رو تجربه كنم
منتهي الان داريم europe ميريم . مشكلي تو Patch ها ايجاد نميشه ؟
ميشه هر دو رو بازي كرد ؟
مراحل ثبت نامشو لطف كن بنويس
ارادتمنديم

csshadows
22-06-2008, 19:33
سلام
من بدم نمياد wowscape رو تجربه كنم
منتهي الان داريم europe ميريم . مشكلي تو Patch ها ايجاد نميشه ؟
ميشه هر دو رو بازي كرد ؟
مراحل ثبت نامشو لطف كن بنويس
ارادتمنديم

نه نیازی به تغییر پچ ها نیست فقط realmlist رو به logon.wowscape.net تغییر بده حل می شه.(set realmlist logon.wowscape.net)
هروقت هم که خواستی دوباره Uk بازی کنی realmlist رو عوض کن.
برای ثبت نام هم به آدرس زیر برو:

خوشحال می شیم ببینیمت.

csshadows
22-06-2008, 19:38
بازم سلام به بچه هاي گل تاپيک.
آقا ما يک غلطي کرديم حالا همه گير دادن تاپيک همش کل کله.اون همه مطلب آموزشي رو نديدين پس.:18:
منم عذرخواهي مي کنم از تمامي کسايي که اوقاتشون تلخ شد.:41:
در ضمن بچه ها هر کي خواست کل کل کنه به خودش مربوطه ولي آخر کل کلش به چند تا از سوال ها هم جواب بده تا بقيه هم فيض ببرن.:46:
درضمن من يک سوال داشتم.مي خواستم بدونم شغل هايي رو که انتخاب کردي کجا نشون مي ده و براي اينکه حذفشون کني(يعني بيخيال شي) کدوم قسمت بازي بري.:19:
آخه من دو تا شغل ترين کردم و حالا موندم تو کفش چون مي خوام يکيش رو حذف کنم.
در ضمن خدمت برادران گرامي مجدداً عرض کنم که براي بازي کردن در سرور هاي بليزارد بايد بازي اورجينال باشه نه براي بازي در سرورهاي مجاني.
در مورد آخرين پچ بازي(قبل از Wrath of Lich King ) يا همون ورژن 2.4.3 فکر کنم تا 23 روز ديگه مياد.(البته دقيقاً نفهميدم).گفتم بگم ندونسته از دنيا نرين.:31:
آقا من هم تو wowlegion هستم درويد لول 21(بازم ميگم هورد اصل اصل تازه با گارانتي بليزارد).آيدي من هم csshadow هستش.
به لطف برادر هومن من هم اومدم تو گیلد.::8:

akharwarbaz
22-06-2008, 20:06
يه تغيري هم كه تو 2.4.3 ميكنه اينه كه از اين بعد ميتونيد تو lvl 30 مونت بگيريد..تغير جالبيه !

4891
22-06-2008, 21:16
يه تغيري هم كه تو 2.4.3 ميكنه اينه كه از اين بعد ميتونيد تو lvl 30 مونت بگيريد..تغير جالبيه !
البته این فقط برای Paladin و Warlock هستش :31:

4891
22-06-2008, 21:48
char جديد ساختي ؟‌

سلام هومن جان
من پچها و خود بازی رو می خواستم اگه زحمتی براتون نداره اگر email دارین ادرسشو بنویسید براتون mail میزنم یا اگه تهرانین بگین کجا بیام از شما پچارو بگیرم بخشید یه سوال اینکه میگن نصبش خیلی سخته راست میگن؟
راستی من server خونگیشم می خواستم شما server دارین؟
دسته شما هم درد نکنه اقای akharwarbaz از منم ناراحت نشین من خودم گفتم تازه واردم
فعلا خدا حافظ
علی جون داداشی من معمولا عصر میام تا 4 صبح :31:
---------------
در مورد تهیه کردن WOW BC :
من همیشه آخرین پچ موجود رو دارم پس در مورد پچ های پایینتر سوال نپرسید :10:
بازی رو به صوررت پچ خالی نمیدم یعنی بازی کامل هست و کافی رو هارد کپی کنید و اجرا
ورژن بازی من ENGB هست اگه ENUS میخواید حسن جان میتونه کمکتون کنه
آگه گیم کارت میخواید باز حسن آقا :40::10::31:
خوب الا اگه کسی نسحه آخر ENGB یا همون اروپا رو میخواد به من SMS یزنه
09141495038
موفق باشید

Black-Ninja
23-06-2008, 02:33
یه 2 تا ترفند باحال کشفیات خودم !

1.با یک Warrior و یک mage برین Doom Lord Kazzak پیشه Boss دوئل کنید خوب حالا warrior بره زیره Boss اون Mage هم وقتی health warrior کم شد Poly (گوسفند) کنه تا health warrior پور بشه ( البته خودم هنوز تست نکردم تست کردین منم خبر کنید )

2. این ترفند هم ماله خوردن MANA یا FOOD هنگامی که سوار Mount هستین . اول Food یا Mana رو توی Action Bar خودتون کنار Mount قرار بدین خوب حالا سریع روی Mana یا Food که کنار mount قرار دادین کلیک کنید و بعد سریع رو Mount کلیک کنید

جالب بود ؟

=Cussed=

Black-Ninja
23-06-2008, 02:51
راستی چه تلنتی رو برای میج پیشنهاد خوبه؟

پیشنهاد خوبه جدید اومده ؟

ho0rezam
23-06-2008, 11:36

مرامتو عشق است...

ho0rezam
23-06-2008, 11:41
سلام
قابل توجه تمام اونايي كه بدنبال WOW Burning و كليه Patchهاي جديد هستند.
من هم يه روزي مثل شما كلي گيج ميخوردم و هيچكس نبود كمكم كنه

من دو تا DVD بهتون ميدم فقط اونو رو كامپيوترتون كپي كنيد . بعد ميتونيد راحت WOW Europ رو بازي كنيد
با آخرين ورژن Patch ها قيمت 6000 تومن

Gamecard براي سرور اروپا 40هزارتومن

بيايين سرور Europ داريم يه Guild ايراني درست ميكنيم كه همه رقمه هواي همديگرو داريم
wanton_302@yahoo.com

سلام عزیز...من پایم و میخوامش...اگه لطف کنی ممنون میشم...واسه کجا هستی؟شماره حسابتو بده...البته من فقط دوتا DVD رو میخوام...ممنون

The King
23-06-2008, 12:27
سلام به همه دوستان
من نزديك به 2 ساله كه WOW رو به صورت offline يا تو سرور هاي كرك شده بازي مي كنم اما حالا مي خوام تو خود blizz UK بازي كنم اما نسخه اصل wow گيرم نمياد (ورژن UK ) و نمي دونم از كجا بايد gamecard بخرم ممنون ميشم اگه ما رو راهنمايي كنيد.:31:

The King
23-06-2008, 12:58
.درضمن من يک سوال داشتم.مي خواستم بدونم شغل هايي رو که انتخاب کردي کجا نشون مي ده و براي اينکه حذفشون کني(يعني بيخيال شي) کدوم قسمت بازي بري.:19:
آخه من دو تا شغل ترين کردم و حالا موندم تو کفش چون مي خوام يکيش رو حذف کنم.

شغل هاي اصلي كه انتخاب كردي رو ميتوني تو تب skills تو قسمت character info ببيني اگر هم خواستي كه پاكشون كني روي نوار skill هر كدوم كه خواستي پاك شه كليك كن بعد پايين صفحه همون skill bar مياد كنار اون يه دكمه كوچيك قرمز هست كه اون skill رو پاك مي كنه ;)

akharwarbaz
23-06-2008, 14:41
البته این فقط برای Paladin و Warlock هستش
ايول اينو نميدونستم :دي:11:

علی جون داداشی من معمولا عصر میام تا 4 صبح

پس منتظر من باش ..راستي مياي يه هيرو دوباره با هم اپ كنيم:31:

4891
23-06-2008, 19:33
ايول اينو نميدونستم :دي:11:

پس منتظر من باش ..راستي مياي يه هيرو دوباره با هم اپ كنيم:31:
تصمیم گرفته بودم تا 3 ماه بعد char جدید دسازم :31:
ولی چون تو هم هستی با هم لول میکینم قبول :31::10::11::40:

csshadows
24-06-2008, 06:12
آقا خوب تو فروم دل می دین قلوه میستونین(قابل توجه برادران علی و هومن):10:
یکم هم WOW ارائه بدین دیگه(یک دو سه یک دو سه یک دو سه):31:
هومن جان با ارض معذرط تحیه با ه هستش نه با ح.(بهر پاس و زاپاس داشتن ادبیات گفتم):27:
فکر کنم یا صفحه کلیدت خراب شده یا دستات عجیب می لرزه(مطمئناً به WoW ربط داره) چون همه متنت پر غلط غلوط بید جیگر.یه ویرایشی چیزی بکنی بد نیست به خدا.:19:
درضمن من هر ساعت روز آن شدم دیدم تو آنی کجا تو از عصر تا صبح آنی؟؟؟:18:
آقای The King از شما هم ممنون ولی خودم تو بازی سیخ کول(سیخ ریختن) کردم راهش رو فهمیدم.:5:
اقا کسی راهی بلد نیست با لول 28 لول 55 رو بزنم. :18:
در ضمن لول چند دروید می تونه Sword ترین کنه.الان 2Hand ترین کردم. :13:
باز هم میگم به برادران گرامی وقتی متن می گذارین حداقل به چند تا از سوال ها هم جواب بدین تا بار آموزشی تاپیک کم نشه.:34:
اقا اگر کسی خواست از خنده بمیره من یک سرور fun توپ رو بهتون پیشنهاد می کنم.خودم چند وقت پیش رفتم توش هیرو ساختم لولم یک بود یه لول یک دیگه رو زدم لولم 7 شد.تو 3 ساعت هم لولم رو رسوندم به 58.از خنده مرده بودم( دیروز ختمم بود.) :16:
بد نیست برای خنده هم که شده امتحان کنین.
برای ثبت نام ابتدا این فرم رو پر کنین:

سپس این فرم رو پر کنین:

بعد هم realmlist رو به insain.funserver.cc تغییر بدین.
در آخر هم از خنده بمیرین.
بعضی از مشخصات سرور: 300x XP 200X gold 4 Custom Areas Teleport NPC Level 255
باحاله نه!!!!!!!!
از جهت زیاد شدن بار آموزشی و ارائه WoW چندتا Wallpaper توپ براتون گذاشتم دانلود کنین حالشو ببرین.

برای دانلود هنگامی که از شما کد می خواد باید حروف و شماره هایی رو بنویسین که گربه روی اونها مشخص هستش(یعنی روشون گربه هست).پسوند فایل رو هم exe گذاشتم برین حال کنین.

nezamdoobarareh
24-06-2008, 16:27
سلام خسته نباشید
آقا بالاخره این کل کل ها تموم شد ؟ خدا رو شکر
گفتم اگر دوستان بیکار هستند و زحمتی نیست براشون پاسخ بدن که آیا با wow bc میشه نسخه classic رو بازی کرد ؟
با تشکر از دوستان.

پ.ا* : برای این که دوستان دیگرتون در دیگر نقاط کشور بتونن برن باس کشی و هی لول آپ کنن پیشنهاد میشود موقع بازی شبها به کمپ های بین راهی بروید که آتش بر افروخته اند و نیازی به استفاده از چراغ نباشه.

* : پیام خلاقی

amin_moj
24-06-2008, 22:31
گفتم اگر دوستان بیکار هستند و زحمتی نیست براشون پاسخ بدن که آیا با wow bc میشه نسخه classic رو بازی کرد ؟

آره میشه.
ای بابا این چرا به کوتاهی massage پیر میده.

IceLord
25-06-2008, 01:28
دوستان یک سوال

کسی میتونه لینک دانلود wow classic engb رو برای من بزاره. صد البته رزیوم هم داشته باشه. تورنت هم یاشه مشکلی نیست.

یه تلنت خوب هم برای rogue می خوام. می خوام توی PVP شاخ باشه و به درد PVE هم بخوره. البته PVP مهمتره!

مرسی

4891
25-06-2008, 15:01
دوستان یک سوال

کسی میتونه لینک دانلود wow classic engb رو برای من بزاره. صد البته رزیوم هم داشته باشه. تورنت هم یاشه مشکلی نیست.

یه تلنت خوب هم برای rogue می خوام. می خوام توی PVP شاخ باشه و به درد PVE هم بخوره. البته PVP مهمتره!

مرسی
اولین سایتی که میتونی ازش دانلود کنی که هم Seed میده و هم سرعت بالا داره سیدی فروشی سروه کوچتون هست:31:

ali_ranger22
25-06-2008, 16:53
جریان این wowscape چیه سرور مجانیه?؟

Black-Ninja
25-06-2008, 19:54
یه 2 تا ترفند باحال کشفیات خودم !

1.با یک Warrior و یک mage برین Doom Lord Kazzak پیشه Boss دوئل کنید خوب حالا warrior بره زیره Boss اون Mage هم وقتی health warrior کم شد Poly (گوسفند) کنه تا health warrior پور بشه ( البته خودم هنوز تست نکردم تست کردین منم خبر کنید )

2. این ترفند هم ماله خوردن MANA یا FOOD هنگامی که سوار Mount هستین . اول Food یا Mana رو توی Action Bar خودتون کنار Mount قرار بدین خوب حالا سریع روی Mana یا Food که کنار mount قرار دادین کلیک کنید و بعد سریع رو Mount کلیک کنید

=Cussed=

از این ها استقبال نشد چرا :41:

4891
25-06-2008, 22:19
جریان این wowscape چیه سرور مجانیه?؟
بله عزیز سرور رایگان هسنش :10::46:

xxa
26-06-2008, 00:25
و خیلی هم لگ داره ( ادم تون تون میوفته تو باگ ) 256 دارم ها ...

IceLord
26-06-2008, 02:10
اولین سایتی که میتونی ازش دانلود کنی که هم Seed میده و هم سرعت بالا داره سیدی فروشی سروه کوچتون هست:31:

دوست عزیز

چند دفعه من این بازی رو از این مغازه ها گرفتم ولی همه شون enus هستن. حالا اگه لینکی داری لطف کن بذار اگر هم نداری برو به بازیت برس

مرسی

xxa
26-06-2008, 16:07
عزیز گلم

اگه شما حد اقل 256 نداشته باشی

بخدا ضرر خالصه یعنی برات 10 - 15 می افته ( وققت تلف میشه !!! اینترنت تلف میشه !!! کامپیوترت بی خودی مصرف میشه ...)

مثل بچه ادم بگو برات یکی از دوستان بفرسته ( اگه خاستی خودم برات میفرستم شماره موبایلم 09124106905 ) بگو کجایی تا برات بفرستم بابت هزینه هم هیچ مشکل ندارم !!!

AMIRH21
26-06-2008, 16:15
من با 128 بازی می کنم و لکم هم خیلی کم هست تو تهران هم هستم نزدیک به سورو هم نیستم که لک نداشته باشم

IceLord
26-06-2008, 17:12
سلام

من با 64 بازی می کنم تو wowcrack . لگ هم بین 300 تا 800 هستش. ولی بازم بد نیست. سرور شهراد که حدود 60 تا 90 بود.

راستی اینجا کسی wowcrack بازی نمی کنه؟؟؟

یه سوال هم داشتم: این wowcrack خیلی dc میشه. بقیه سرور ها هم همین جوری هستن یا نه؟ آخه بعضی مواقعه میفته رو دور dc شدن و هر چند دقیقه یک بار dc میشه.

sbs
26-06-2008, 18:57
wowscape funserver
(Guild:Persian Warriors (alliance
MasterGuild:babakak:Rouge:lvl70
HighOfficer:Azgolar:Druid:lvl70 من:31:
Member:10

Bahram_Designer
26-06-2008, 19:39
سلام بچه ها
تو dota allstars این درسته که zeus ضد sandking هست؟

som fisher
26-06-2008, 21:06
سلام بر بروبچ wow باز

من اگه بخواهم adsl بخرم از این محدوداس بد وقتی بری تو بازی از مقدارش کم نمی شه :41:

AMIRH21
26-06-2008, 22:17
چرا بدون مهدودیت بگیری بهتره
یه سوال داشتم من برای گرفتن arena هر کاری کردم برای همه PVP های 2 تای 3 و5 هم تیم ساختم و رفتم تو PVP کولی هم بازی کردم ولی هیچی ARENA نداد چی کار کنم

IceLord
27-06-2008, 00:19
سلام بر بروبچ wow باز

من اگه بخواهم adsl بخرم از این محدوداس بد وقتی بری تو بازی از مقدارش کم نمی شه :41:

سلام دوست عزیز

این بازی رو بخوای آنلاین بازی کنی هر ساعت تقریبا حدود 7 یا 8 مگ مجموعا ارسال و دریافت داری که مقدار خیلی کمی هست و مشکلی برای محدودیتت ایجاد نمی کنه.

The King
27-06-2008, 00:40
یه سوال هم داشتم: این wowcrack خیلی dc میشه. بقیه سرور ها هم همین جوری هستن یا نه؟ آخه بعضی مواقعه میفته رو دور dc شدن و هر چند دقیقه یک بار dc میشه.
DC شدن سرور ها ميتونه دلايل زيادي داشته باشه : اشكالات خود سرور يا استفاده كردن playerها از bugهاي بازي (مثلا enslave كردن boss!!!) يا... حالا بايد ديد كه علت DC سرور شما چيه

The King
27-06-2008, 00:44
دوستان ميشه يه راهنمايي به من بكنيد و بگيد از كجا ميتونم DVD اصل wow(ورژن اروپا) و gamecard بخرم؟

IceLord
27-06-2008, 02:25
دوستان ميشه يه راهنمايي به من بكنيد و بگيد از كجا ميتونم DVD اصل wow(ورژن اروپا) و gamecard بخرم؟

سلام دوست عزیز

ورودتونو به انجمن تبریک می گم

برای خرید بازی هم به JIGSAW پیغام خصوصی بده

dipashmak
27-06-2008, 09:08
سلام خسته نباشيد من تازه اينجارو ديدم هنوز دارم صفحه هاي اول ميخونم يك سوال دارم از wow يكي از اساتيد ميدونه THeartچيه تو بازي منظورش چيه؟ رو enemy playerتاثير داره ؟ مثلا اون ترينكتي كه از lady ميافته به چه دردي مي خوره يا مثلا يكي از تلنتاي ميج كه باعث كاهش Theart ميشه به چه دردي مي خوره؟

Blizzard
27-06-2008, 14:40
سلام .
در مورد Game card باید بگم من خرید هامو مستقیم سفارش می دم و برام خیلی ارزونتر در میاد .
اگه کسی Gamecard یا Acc می خواد پیام بده من نوکر همتون هم هستم.
مطمئا باشید از این قیمت هایی که بچه ها می گن (Gamecard 40 , Classic+TBC 55) ارزونتر حساب می کنم .

Blizzard
27-06-2008, 14:48
دوباره سلام .
حالا که بحث Threat پیش اومد ، منم یه سوال دارم .
Aggro یی که Kungen نگه می داره مربوط به همون Thundefury یه ؟؟؟
ممنون می شم یه کم در مورد این Sword توضیح بدین .

csshadows
27-06-2008, 18:30
بازم سلام خدمت برادران گلم.
چند روزی نتونستم بیام تاپیک رو بخونم خیلی پیام گذاشتین.
در مورد بازی WOW بگم که خیلی راحت می شه با اینترنت خونه هم بازی کرد(البته سرعتش یکمی کمه)
با ADSL هم اگه ازین آشغالا نباشه به راحتی میشه بازی کرد.فکر نکنم محدودیت اینترنت مشکلی برای بازی داشته باشه یا بالعکس.
در مورد سرور WoWscape هم بگم که تقریباً بهترین سرور فری دنیاست(می گم تقریباً چون لیست های سرور ها رو ندارم ولی خودم قبلاً دیدم اول بوده )
برای درست کردن آیدی هم به آدرس زیر برین.

درضمن لطف کنین وقتی متن می نویسین یکم پارسی رو پاس بدارین.(غلط غلوط ننویسین.)
اگه کسی هم پچ های بازی رو خواست می تونه از لینک زیر استفاده کنه ولی لینک دانلود کامل ندارم اینترنتم که راه افتاد براتون می گذارم.

جناب Bahram_Designer اینجا تاپیک بازی WoW هستش.(World of Warcraft)
بهترین جا برای خرید بازی کامل WoW اروپا گیمنت ها هستن.چون معمولاً با سرور های پیشگامان و ------ بازی می کنند و این سرور ها با WoW اروپا بازی می کنند.بهتره برین توی یکی از این گیمنت ها(که حتماً شهرتون داره) چند روزی بازی کنید و بعد ازش بازی رو بخرین یا هاردتون رو بدین براتون کپی کنه.
تا یکی دو هفته دیگه وبلاگ WoW رو راه اندازی می کنم می تونین بیاین اونجا هر چی خواستین پیدا کنید.

The King
27-06-2008, 18:49
سلام دوست عزیز

ورودتونو به انجمن تبریک می گم

برای خرید بازی هم به JIGSAW پیغام خصوصی بده
ممنون از كمكتون :31:

alizshah
27-06-2008, 18:49
بازم سلام خدمت برادران گلم.
چند روزی نتونستم بیام تاپیک رو بخونم خیلی پیام گذاشتین.
در مورد بازی WOW بگم که خیلی راحت می شه با اینترنت خونه هم بازی کرد(البته سرعتش یکمی کمه)
با ADSL هم اگه ازین آشغالا نباشه به راحتی میشه بازی کرد.فکر نکنم محدودیت اینترنت مشکلی برای بازی داشته باشه یا بالعکس.
در مورد سرور WoWscape هم بگم که تقریباً بهترین سرور فری دنیاست(می گم تقریباً چون لیست های سرور ها رو ندارم ولی خودم قبلاً دیدم اول بوده )
برای درست کردن آیدی هم به آدرس زیر برین.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددرضمن لطف کنین وقتی متن می نویسین یکم پارسی رو پاس بدارین.(غلط غلوط ننویسین.)
اگه کسی هم پچ های بازی رو خواست می تونه از لینک زیر استفاده کنه ولی لینک دانلود کامل ندارم اینترنتم که راه افتاد براتون می گذارم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجناب Bahram_Designer اینجا تاپیک بازی WoW هستش.(World of Warcraft)
بهترین جا برای خرید بازی کامل WoW اروپا گیمنت ها هستن.چون معمولاً با سرور های پیشگامان و ------ بازی می کنند و این سرور ها با WoW اروپا بازی می کنند.بهتره برین توی یکی از این گیمنت ها(که حتماً شهرتون داره) چند روزی بازی کنید و بعد ازش بازی رو بخرین یا هاردتون رو بدین براتون کپی کنه.
تا یکی دو هفته دیگه وبلاگ WoW رو راه اندازی می کنم می تونین بیاین اونجا هر چی خواستین پیدا کنید.

البته ببشخیدا
تبلیغ تو امضا ممنوع هست
مخصوصا سایت فارسی
--
اینا نه تنها فارس نمینویسن بلکه فینگلیش ( اونم غلط مینویسن )

shahab_f
28-06-2008, 12:59
سلام دوستان , ببینید الان مواد لازم برای wow بازی کردونو دارم , یه دی وی دی بازی , یه دی وی دی Burning Crusade , اما خب پچ ندارم , و در ضمن از این ورژن اروپایی امریکایی بودن هم سر در نمیارم , میشه لطفا به صورت مرحله مرحله به من بگید چیکار باید بکنم , (و ای کاش اون رو تو پست اول هم بذارین , آخه تاپیک 195 صفحه شده)اینترنتمم ADSL داتک هستش.
پیشاپیش ممنون از وقتی که میذارید.:11:

*Ali*
28-06-2008, 16:22
با ورژن 1.5.0 هم میشه تو سرور wowspace بازی کرد؟

Black-Ninja
28-06-2008, 16:56
با ورژن 1.5.0 هم میشه تو سرور wowspace بازی کرد؟

نه علی جان:10:

katzong
29-06-2008, 09:59
سلام...من تازه تصمیم گرفتم این بازیو انجام بدم:5::5::5:
dota-allstars زیاد بازی کردم و تصمیم گرفتم بزنم تو این خط....شکر خدا هم هیچی از بازی سر در نمیارم....
قراره فردا پس فردا برم یه gamecard بگیرم و یه هیرو بسازم....اگه کسی پیشنهادی داره لطف کنه بگه اول چی کار کنم...منظورم اینه که چه هیرویی بسازم:10::10::11::11:

wrw
29-06-2008, 10:08
سلام
تاپیک خیلی خوبیه
خواستم بگم کی تو wowlegion هست؟
سان ول توی wowscape باز شده میخواستم ببینم الان سان ول خیلی سخت شده 25 نفر فول احتمال کشتن کریپ هاش و باس هاش و دارن تول بلیزارد همش به این سختیه؟

prince_fable
29-06-2008, 13:03
سلام مگه ميشه خوب نباشه. من تو wow legion هستم. البته Alliance/Human/Priest/Lvl 7 :D اينم اسم: Edwiner

4891
29-06-2008, 15:31
سلام
تاپیک خیلی خوبیه
خواستم بگم کی تو wowlegion هست؟
سان ول توی wowscape باز شده میخواستم ببینم الان سان ول خیلی سخت شده 25 نفر فول احتمال کشتن کریپ هاش و باس هاش و دارن تول بلیزارد همش به این سختیه؟
دوست عزیز ما باس اول رو 10 نفری زدیم :10: باس ها سخت نیستن trash mob هاش سخته ( البته اونم سخت نیست فقط جا برا green & noob نیست ( منظورم شما نبودی بر نخوره :10:))
البته این فقط تو free سرور ها هستش تو بلیزارد 100% سخت تره تا جایی که من شنیدم nihilum هنوز kill jaedn رو نزده :31::10:

abtin5
29-06-2008, 20:31
بچه ها با ديال آپم ميشه بازي كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

csshadows
29-06-2008, 20:55
بازم سلام.
alizshah جان با تشکر از تذکرتون امضا رو درست کردم.:19:
shahab_f جان برای بازی WoW شما نیاز به دو دی وی دی بازی و پچ ها داری.دی وی دی ها از شماره یک به بعد با دو ورژن اروپایی و آمریکایی کار می کنند.البته اینها رایج ترین ورژن ها هستند.اینجوری می شه توضیح داد که دو نوع مختلف هستند.سرور ها هم بازی رو بر اساس این ورژن ها ارئه می دهند.یعنی بعضی با ورژن اروپایی و بعضی دیگه با ورژن آمریکایی کار می کنند.بیشتر سرور های محبوب ایرانی ها با ورژن اروپایی کار می کنند.مثلاً پیشگامان یا ------ و WoWScape.
باید بگم اگه می خوای بازی رو اجرا کنی و بتونی به سرور ها وصل بشی باید پچ های بازی رو هم به ترتیب نصب کنی.پچ ها رو هم می تونی از گیمنت ها یا بعضی مغازه ها یا از بعضی از بچه های همین تاپیک بگیری.لینک دانلودش هم هست که برات می گذارم.البته باید سرعتت بالا باشه چون حجمش زیاده(حدوداً یک گیگ).
بعد از اینکه دو دی وی دی و پچ ها رو نصب کردی باید به یک سرور وصل شی.طریقه وصل شدن به سرور رو هم قبلاً به طور کامل توضیح دادم.می تونی به صفحه 186 بری و از اونجا استفاده کنی.اینترنتت هم خوبه.امیدوارم کامل باشه اگه بازم مشکلی بود ما در خدمتیم.
*ali* جان همونطور که برادر cussed گفتند با این ورژن نمی تونید توی WoWScape بازی کنید.بهتره ورژن بازیت رو ارتقا بدی.بیا اونجا ما در خدمتت هستیم.
katzong جان اگه دفعه اولی هست که می خواهی این بازی رو انجام بدی بهتره از سرور های فری (مجانی) استفاده کنی.چون Gamecart فقط برای سرور های پولی بلیزارد به کار میاد.اگر خواستی توی یک سرور فری بازی کنی به صفحه 186 مراجعه کن همه چیز رو توضیح دادم.برای ساخت هیرو هم خودت بهتره تصمیم بگیری.چون هر کسی با یک نوع هیرو حال می کنه.مثلاً من Mage و Warlock و Warrior و Druid ساختم.ولی با Warrior بیشتر حال می کنم.البته توی WoWscape یه Druid ساختم.تا چند روز دیگه شروع می کنم دوباره lvlup کنم.الانم لول 30 هستم.بیا اونجا بچه ها همه هستیم اگه کمک بخواهی کمکت می کنیم.
wrw جان ممنون که از تاپیک تعریف می کنی.ان شا ا... بهتر هم می شه.(البته با کمک بچه ها)
من هم توی wow legion هستم هورد دروید.لولم هم 30 هستش.اگه کمک خواستی بگو همه جوره در خدمتم.
اینم آیدی من Csshadow .
prince_fable جان شما هم هنوز لولت پایینه هورد بساز بتونم کمک برسونم.البته اگه لازم بود.
abtin5 جان یک بار گفته بودم با دایل آپ هم می شه بازی کرد.ولی یکم اذیت می کنه.بهتره ADSL بگیری.(من خودم فعلاً با دایل آپ دارم بازی می کنم.)
درکل ممنون از بچه ها که توی پیشرفت فروم کمک می کنند.اگه کسی سوالی داشت حتماً بپرسه سعی می کنم جواب بدم.اگر هم سخت بود کسی پیدا می شه جواب بده.
آقا درضمن من آواتورم رو عوض کردم چه جوری بید؟؟؟؟؟ :34:
اینم لینک دانلود پچ های بازی.حواستون به ورژنش باشه.

wow-admin
30-06-2008, 00:28
سلام سلام
من تو wow سابقه زياد دارم ولي با سايت شما تازه كارم
ميشه منم تو جمع خودتون بپذيرين؟
دوستان اگه كسي از مشهد به patch ها نيازي داشت در خدمت هستم همچنين اگه اقايون staff سرور هاي مختلف نيازي داشتند
تمام دستورارت admin و gm براي ascent & mangos رو با كمال ميل در اختلارشون ميزارم

wow-admin
30-06-2008, 00:30
ba dial up 56k mishe
ama entezare latency 100 ro nadashte bash
(sharmande man aslan nemitonam farsi benevisam)
------------------------------------------------------------------
U r not Prepared

wow-admin
30-06-2008, 00:52
rasti yek chizi
age to server haye element-wow & infernal-wow wow.wolfpack

biyayn man mitonam be onvane Game master va admin aaton esteghbal konam
age khestin biyayn begin ta realm va account reg ro baraton begam
-------------------------------------------------------------------------------------------------
U r not Prepared

wow-admin
30-06-2008, 01:01
age az dostan kasi donbale yek servere kamelan blizlike free hast man wolfpack ro tosiye mikonam az on server hast ke arzesh bazi ro dare
(kharejiye(
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
U r not prepared

wow-admin
30-06-2008, 01:47
salam salam
JIGSA jan mesle inke shoma dar hokme admin inja hasti
az page 3 ta 196 hozor daem dashti
hamishe javabe dostan va tazekara ro dadi

khob begzarim berim sare asl matlab
man daram to ye iran yek server rah andazy mikonam
donbale 5ta Game Master 2ta admin migardam az dostanike hatman ba ascent sabeghe daran va c++ ro
mishnasan davat be kar mikonam
moshkhasate sytem host: ram:3GB cpu : 4200*2 internet: 1024ADSL
age toye server haye mokhtalef sabe ghe darin be E@mail man send konin
etelaati ke lazem daram

mahale zendegi
sen
chan sal wow bazi mikonid
che ghadr sabeghe GM ya admin darid va koja
ta che had ba C++ ashna hastid
esm va famil va E@ro ham bendazin tangesh
MY E@MAIL:HITMAN.VAHID@GMAIL.COM
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
U r not prepared

nezamdoobarareh
30-06-2008, 02:00
سلام دوستان
من یک سوال داشتم
این که اگر من اکانت کلاسیک داشته باشم و یک هیرو رو لول آپ کرده باشم
اون موقع اگر اکانتم رو به Bc ارتقاع بدم ، میتونم که همون هیرو رو باهاش ادامه بدم ؟
یا این که باید یه هیرو جدید بسازم ؟
و سوال دیگه این که آیا با اکانت کلاسیک میشه به اوت لند رفت ؟
یا این که مثل دو کلاس درنی و بلود الف ها با ارتقاع اکانت قابل دسترسی میشه ؟

eagleblue-8
30-06-2008, 10:10
باید از ما دخترهایی که عضو این وبلاگ هستیم عذر خواهی بکنی

eagleblue-8
30-06-2008, 10:15
چرا بدون مهدودیت بگیری بهتره
یه سوال داشتم من برای گرفتن arena هر کاری کردم برای همه PVP های 2 تای 3 و5 هم تیم ساختم و رفتم تو PVP کولی هم بازی کردم ولی هیچی ARENA نداد چی کار کنم

انشاء الله قبول می شی برادر من هم رشته برق است و دانشگاهی است کمک خواستی به ایمیلم بفرست eagleblue-8@myway.com

nezamdoobarareh
30-06-2008, 12:45
چه خبر شده ؟
چرا پستها قاطی پاتی شدن ؟
دختر کجا وجود داره ؟
دانشگاه کدومه ؟
این کیه ؟ من کیم ؟
این رو کی %$^& ؟

دوستان من یک سوال دیگه هم داشتم
این که میشه اسم هیرو رو تویه سرور های بلیزارد عوض کرد ؟

eagleblue-8
30-06-2008, 15:24
شمایی که الان در حال بررسی وبلاگ هستی نام شما چیست ؟

eagleblue-8
30-06-2008, 15:30
خدمت جناب eagleblue-8 هم بهتره عرض کنم که بازی WOW به علت بزرگی بیش از حدش نمی شه براش توضیح نوشت و شما اگه می خواهی ازش سر در بیاری بهتره یا از داداشت بخواهی که بهت یکم کمک کنه(چون بهترین راه یادگرفتن بازی حضوریه) یا هم از بچه های این فروم یا فروم های دیگه در مورد چیزهایی که نمی دونی سوال بپرسی.(مبنای یاد گرفتن بازی WOW بیشتر سوال پرسیدنه نه توضیح دادن.) خیلی ببخشیدا اول که من جناب نیستم دوم که خودم دو راهی را که گفتی بلد بودم آقای نابغه.

csshadows
01-07-2008, 01:33
خدمت جناب eagleblue-8 هم بهتره عرض کنم که بازی WOW به علت بزرگی بیش از حدش نمی شه براش توضیح نوشت و شما اگه می خواهی ازش سر در بیاری بهتره یا از داداشت بخواهی که بهت یکم کمک کنه(چون بهترین راه یادگرفتن بازی حضوریه) یا هم از بچه های این فروم یا فروم های دیگه در مورد چیزهایی که نمی دونی سوال بپرسی.(مبنای یاد گرفتن بازی WOW بیشتر سوال پرسیدنه نه توضیح دادن.) خیلی ببخشیدا اول که من جناب نیستم دوم که خودم دو راهی را که گفتی بلد بودم آقای نابغه.

آقا نابغه بودنم رو خودم می دونستم.:34:
ببخشید توی حرفم جناب آوردم.:37:
در ضمن توی حرفم بیشتر تاکید روی سوال کردن بود.نه از چه کسی.منظورم این بود که برای یادگرفتن WoW بهتره بازی کنی و هر وقت جایی مشکلی داشتی از کسی بپرسی.(روی پرسیدن استرس داره).
در کل شرمنده.
راستی منظورت از اینکه جناب نیستی چیه.(بده احترام گذاشتم)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :9:

csshadows
01-07-2008, 01:42
چه خبر شده ؟
چرا پستها قاطی پاتی شدن ؟
دختر کجا وجود داره ؟
دانشگاه کدومه ؟
این کیه ؟ من کیم ؟
این رو کی %$^& ؟

دوستان من یک سوال دیگه هم داشتم
این که میشه اسم هیرو رو تویه سرور های بلیزارد عوض کرد ؟

خبر خاصی نیست(البته من هم سر در نیاوردم)
توی WoW که فکر نکنم بشه اسم کاراکتر یا همون هیرو رو عوض کرد.در مورد همه سرور ها اینو می گم.باید بسوزی و بسازی!

JIGSA
01-07-2008, 11:05
تو سرورهای بلیزارد میتونی اسم کاراکترت رو عوض کنی. ولی باید پول پرداخت کنی.

که اگر اشتباه نکنم 10 دلار باشه

nezamdoobarareh
01-07-2008, 14:27
ببخشید خود به خود دو تا شد ( خبر ندارم چرا دو تا پست شد )

nezamdoobarareh
01-07-2008, 14:41
به به برادر جیگسا جان
میبینم که میج شدی خفن ( خدمت سربازیت تموم شد ؟ دیگه واریور بازی نمیکین ؟ :31: )
آقا من صفحه قبل هم یک سوال پرسیده بودم اون هم درباره این بود که اگر من یک هیرو تو کلاسیک درست کرده باشم و اون رو لول آپ کرده باشم با آپگرید اکانت خودم به ورژن بی سی هنوز اون هیرو رو دارم یا نه ؟ میتونم همون هیرو رو باهاش ادامه بدم ؟
یا که ریلم جدید اضافه میشه و تویه اون ریلم جدید ها اوتلند باز میشه و باید اونجا بازی کنم ؟ ( هر کی فهمید چی گفتم به خودم هم بگه :31: )

راستی منظورت از اینکه جناب نیستی چیه.(بده احترام گذاشتم)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر کنم صفحه قبلی ایشون گفته بودن که میخوان از حقوق دختر ها حمایت کنند و به نظرم که دختر باشند. ( فمنسیم یا فمونسیم، یه همچین چیزی:19: )

csshadows
01-07-2008, 15:30
فکر کنم صفحه قبلی ایشون گفته بودن که میخوان از حقوق دختر ها حمایت کنند و به نظرم که دختر باشند. ( فمنسیم یا فمونسیم، یه همچین چیزی:19: )
ها ای فمونوسم که وگفتی یعنی چه؟؟؟؟ :15:

csshadows
01-07-2008, 17:07
آقا من صفحه قبل هم یک سوال پرسیده بودم اون هم درباره این بود که اگر من یک هیرو تو کلاسیک درست کرده باشم و اون رو لول آپ کرده باشم با آپگرید اکانت خودم به ورژن بی سی هنوز اون هیرو رو دارم یا نه ؟ میتونم همون هیرو رو باهاش ادامه بدم ؟
یا که ریلم جدید اضافه میشه و تویه اون ریلم جدید ها اوتلند باز میشه و باید اونجا بازی کنم ؟ ( هر کی فهمید چی گفتم به خودم هم بگه :31: )

فکر کنم توی صفحه 135 جیگسا مطلبی رو مطرح کرده بود که تقریباً جوابت از توش در میاد.
جیگسا وگفته بید:

سلام دوستان

یه پیشنهاد توپ دارم برای همه wow بازها

یه پیغام به من بزنین تا براتون دعوتنامه یه اکانت مجانی 10 روزه رو بفرستم. بعدش میتونین 20 هزار تومن بدین و یه اکانت wow Classic بگیرین و اکانتتون رو آپگرید کنین. حالا یه ماه دیگه به اون 10 روز اضافه میشه. 40 روز زمان خوبیه تا بتونین لول 60 بشین. حالا اگر خواستین ادامه بدین می تونین 30 تومن برای Burning Crusade و 40 تومن برای شارژ کارت 2 ماهه بپردازین و بیاین به Outland اگر هم نخواستین که میتونین فقط با خرید گیم کارت تو Azeroth بازی کنین و لذت یه بازی خفن توی سرور اصلی بلیزارد رو بچشین. این قدر هم سراغ سرور های فری نرین که آخر و عاقبت نداره.

در مورد اکانت هم هر کس خواست یه پیغوم بده در خدمتیم.
بازی رو هم اگر بخواین با آخرین پچ براتون می فرستم

خب اگه دقیق خونده باشی می فهمی که می شه.من که اینطور برداشت کردم.اگه غلط بود به من چه!!!:31:
کلی گشتم تا پیداش کردم.

alizshah
01-07-2008, 17:31
خوب امروز میرم ببینم کدوم گوری پچ wow پیدا میشه
____
اگه لینک دانلودی دارین حتما بدین ( لینک دانلود پچ ها )

csshadows
01-07-2008, 17:39
خوب امروز میرم ببینم کدوم گوری پچ wow پیدا میشه
____
اگه لینک دانلودی دارین حتما بدین ( لینک دانلود پچ ها )

برای 13864843 بار.
اینم لینک دانلود پچ ها فقط مواظب ورژنش باش.

csshadows
01-07-2008, 17:42
جیگسا جایی دیدم نوشته بودی می خواهی از مانیتورت فیلم بگیری برای آموزش بذاری اینجا.
اگر خواستی می تونی از لینک دانلود های زیر استفاده کنی.

My Screen Recorder

Hero Screen Recorder

HyperCam v2.11.00

Super Screen Recorder 2.0

فکر کنم کافی باشه.:31:

alizshah
01-07-2008, 18:10
جیگسا جایی دیدم نوشته بودی می خواهی از مانیتورت فیلم بگیری برای آموزش بذاری اینجا.
اگر خواستی می تونی از لینک دانلود های زیر استفاده کنی.

My Screen Recorder

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدHero Screen Recorder

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدHyperCam v2.11.00

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSuper Screen Recorder 2.0

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفکر کنم کافی باشه.:31:

اگه از بازی میخوای فیلم بگیره میدونی حجمش چقدر میشه
کمتر از 200 mg باشه دانلود میکنیم
خدا -------- رو لعنت کنه
لینک دانلود فیلتره

4891
01-07-2008, 19:53
salam salam
JIGSA jan mesle inke shoma dar hokme admin inja hasti
az page 3 ta 196 hozor daem dashti
hamishe javabe dostan va tazekara ro dadi

khob begzarim berim sare asl matlab
man daram to ye iran yek server rah andazy mikonam
donbale 5ta Game Master 2ta admin migardam az dostanike hatman ba ascent sabeghe daran va c++ ro
mishnasan davat be kar mikonam
moshkhasate sytem host: ram:3GB cpu : 4200*2 internet: 1024ADSL
age toye server haye mokhtalef sabe ghe darin be E@mail man send konin
etelaati ke lazem daram

mahale zendegi
sen
chan sal wow bazi mikonid
che ghadr sabeghe GM ya admin darid va koja
ta che had ba C++ ashna hastid
esm va famil va E@ro ham bendazin tangesh
MY E@MAIL:HITMAN.VAHID@GMAIL.COM
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
U r not prepared
سلام خوش آمدی
متاسفانه نتونستم هیچ کدوم از پست هاتو بحونم
لطفا اگه نمیتونی فارسی بنویسی کلا بیخیال نوشتن شو
ممنون

shahab_f
01-07-2008, 21:27
shahab_f جان برای بازی WoW شما نیاز به دو دی وی دی بازی و پچ ها داری.دی وی دی ها از شماره یک به بعد با دو ورژن اروپایی و آمریکایی کار می کنند.البته اینها رایج ترین ورژن ها هستند.اینجوری می شه توضیح داد که دو نوع مختلف هستند.سرور ها هم بازی رو بر اساس این ورژن ها ارئه می دهند.یعنی بعضی با ورژن اروپایی و بعضی دیگه با ورژن آمریکایی کار می کنند.بیشتر سرور های محبوب ایرانی ها با ورژن اروپایی کار می کنند.مثلاً پیشگامان یا ------ و WoWScape.
باید بگم اگه می خوای بازی رو اجرا کنی و بتونی به سرور ها وصل بشی باید پچ های بازی رو هم به ترتیب نصب کنی.پچ ها رو هم می تونی از گیمنت ها یا بعضی مغازه ها یا از بعضی از بچه های همین تاپیک بگیری.لینک دانلودش هم هست که برات می گذارم.البته باید سرعتت بالا باشه چون حجمش زیاده(حدوداً یک گیگ).
بعد از اینکه دو دی وی دی و پچ ها رو نصب کردی باید به یک سرور وصل شی.طریقه وصل شدن به سرور رو هم قبلاً به طور کامل توضیح دادم.می تونی به صفحه 186 بری و از اونجا استفاده کنی.اینترنتت هم خوبه.امیدوارم کامل باشه اگه بازم مشکلی بود ما در خدمتیم.

اینم لینک دانلود پچ های بازی.حواستون به ورژنش باشه.

بسیار ممنون از تئضیحاتت دوست عزیز, مغازه ای رو تو تهران میشناسی که دی وی دی patch رو بفروشه؟:10:

csshadows
01-07-2008, 21:43
اگه از بازی میخوای فیلم بگیره میدونی حجمش چقدر میشه
کمتر از 200 mg باشه دانلود میکنیم
خدا -------- رو لعنت کنه
لینک دانلود فیلتره

فکر نکنم زیاد بشه چون کیفیت متوسطه.
در مورد فیل تر بودن هم اینجا که فیل تر نبود.:19:

بسیار ممنون از تئضیحاتت دوست عزیز, مغازه ای رو تو تهران میشناسی که دی وی دی patch رو بفروشه؟:10:

من خودم تو تهران نیستم.ولی از بچه ها اونجا زیاد رد دارم.آمار می گیرم برات می فرستم.:46:

Black-Ninja
02-07-2008, 09:33
باگ در wowscape realm BG TEST

2 تا میج با هم دیگه وارد سرور کنید !
یکی از میج هاTALENT کامل صفحه اول بره ( Arcane)
بعد دوئل کنید بعد اون میج که Talent Arcane رفته رو خودش presence of mind بندازه
با اون یکی میج روی طرف spellsteal بزنه و prensence of mind رو از روی طرف برداره بده به خودش

حالا برای خودتون تا هروقت که میخواین Payroblast بدون COST بزنید !

البته همین روزها باگ رو Fix میکنند !

ho0rezam
02-07-2008, 13:18
csshadows جان سلام...وقتی داشتی به اون دوست گلمون توضیحات تکمیلی میدادی...تهه نقل قولت که از JIGSA بود به خط جالبی بر خوردم...در زیر اومده

در مورد اکانت هم هر کس خواست یه پیغوم بده در خدمتیم.
بازی رو هم اگر بخواین با آخرین پچ براتون می فرستم

اما موقعی که من پتچ ها رو میخواستم...JIGSA جان اینو تحویل ما دادن

وقتی که از طرف آدرس می پرسی میگه مثلا من تو شیراز هستم. چجوری براش بفرستم. من صبح میرم سر کار ساعت 7 شب میام. کدوم پستخونه ببرم پستش کنم.
قربونش برم نظام مقدس جمهوری اسلامی هم که کلا جمعه همه جا تعطیله
خب JIGSA راست میگه...آدم با مشغله ی کاری که نمیتونه این جور کار ها رو انجام بده...پست خونه هم که صبح ها بازه...نتیجه گیریه اخلاقیش اینه که در حال حاظر اگه کسی به دنبال Patch ها باشه یا اکانت و این جور چیز ها بخواد...گیرش نمیاد،همون طور که JIGSA گفت:یکی این سر دنیاست ،یکی هم اون سر دنیا...اما من یه راه حل دارم...اونی که پتچ ها رو داره،آخر مرامم هست...بفرسته واسه این P30world تا هم تو فروشگاهش بمونه و تا همه هم بتونن بگیرن...والا خودم اگه داشتم میبردم به مدیر های فروم میدادم(آخه هم شهری هستیم)انشالله این مشکلی که گریبان گیره خیلی ها شده حل شه...

csshadows
02-07-2008, 14:44
csshadows جان سلام...وقتی داشتی به اون دوست گلمون توضیحات تکمیلی میدادی...تهه نقل قولت که از JIGSA بود به خط جالبی بر خوردم...در زیر اومده

اما موقعی که من پتچ ها رو میخواستم...JIGSA جان اینو تحویل ما دادن

خب JIGSA راست میگه...آدم با مشغله ی کاری که نمیتونه این جور کار ها رو انجام بده...پست خونه هم که صبح ها بازه...نتیجه گیریه اخلاقیش اینه که در حال حاظر اگه کسی به دنبال Patch ها باشه یا اکانت و این جور چیز ها بخواد...گیرش نمیاد،همون طور که JIGSA گفت:یکی این سر دنیاست ،یکی هم اون سر دنیا...اما من یه راه حل دارم...اونی که پتچ ها رو داره،آخر مرامم هست...بفرسته واسه این P30world تا هم تو فروشگاهش بمونه و تا همه هم بتونن بگیرن...والا خودم اگه داشتم میبردم به مدیر های فروم میدادم(آخه هم شهری هستیم)انشالله این مشکلی که گریبان گیره خیلی ها شده حل شه...

ho0rezam جان من خودم بازي رو دارم.سعي دارم به دوتا دي وي دي تبديلش كنم و يك نصب توپ همراه با راهنماي فارسي براش بذارم.درست شد خودم نوكر همتون هستم.دنبال پولش هم نيستم.فقط پول دو تا دي وي دي و هزينه پست بر عهده شخصه.فكر كنم تقريباً 1500 تومان مي شه.آماده شد اطلاع ميدم.
در مورد p30shop هم بگم مي شه اون كار رو كرد ولي باز بايد قيمت هاي زيادي رو پرداخت كرد.وبم داره راه مي افته فعلاً دارم مطلب جمع مي كنم.راه افتاد از اونجا هم ميشه بازي رو خريد.فكر نكنم جايي بشه با اين قيمت بازي رو پيدا كرد.:10:

csshadows
02-07-2008, 14:45
از جيگسا هم نبايد به دل گرفت خب شايد كار داره بنده خدا.

ho0rezam
02-07-2008, 16:09
ho0rezam جان من خودم بازي رو دارم.سعي دارم به دوتا دي وي دي تبديلش كنم و يك نصب توپ همراه با راهنماي فارسي براش بذارم.درست شد خودم نوكر همتون هستم.دنبال پولش هم نيستم.فقط پول دو تا دي وي دي و هزينه پست بر عهده شخصه.فكر كنم تقريباً 1500 تومان مي شه.آماده شد اطلاع ميدم.
در مورد p30shop هم بگم مي شه اون كار رو كرد ولي باز بايد قيمت هاي زيادي رو پرداخت كرد.وبم داره راه مي افته فعلاً دارم مطلب جمع مي كنم.راه افتاد از اونجا هم ميشه بازي رو خريد.فكر نكنم جايي بشه با اين قيمت بازي رو پيدا كرد.

بابا ایول...مرامتو عشق است...من که به کل پایم...واسش لحظه شماری هم میکنم...(یالا یالا ما WOW میخوایم یالا)

از جيگسا هم نبايد به دل گرفت خب شايد كار داره بنده خدا.
نه عزیز از JIGSA جان گله ای نیست...در هر تاپیکی،پیر های اون تاپیک رو سر اعضاش جا دارن....

alizshah
02-07-2008, 16:33
خلاصه هر کی پچ نداره
میگه هر وقت پچ دستم بیاد به همه میفرستم ولی وقتی دستش رسید
یه دفعه دیگه اونو انلاین نمیبینی
(اقا من اخرش ندونستم این wow به lvl 70 برسه چی میشه
؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه چیزهایی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

dipashmak
02-07-2008, 17:16
سلام خسته نباشيد من تازه اينجارو ديدم هنوز دارم صفحه هاي اول ميخونم يك سوال دارم از wow يكي از اساتيد ميدونه THeartچيه تو بازي منظورش چيه؟ رو enemy playerتاثير داره ؟ مثلا اون ترينكتي كه از lady ميافته به چه دردي مي خوره يا مثلا يكي از تلنتاي ميج كه باعث كاهش Theart ميشه به چه دردي مي خوره؟
بچه ها ممنون ميشم اگه جواب بدين:42:

4891
03-07-2008, 14:48
خلاصه هر کی پچ نداره
میگه هر وقت پچ دستم بیاد به همه میفرستم ولی وقتی دستش رسید
یه دفعه دیگه اونو انلاین نمیبینی
(اقا من اخرش ندونستم این wow به lvl 70 برسه چی میشه
؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه چیزهایی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
اینم برای بار 1000 :10:
اگه engb میخواید من همیشه پچ آخر رو دارم 2 DVD
اینم شماره 09141495038

csshadows
03-07-2008, 15:11
بيا ديگه چي مي خواين black flower هم كه اعلام آمادگي كرد و گفت بازي رو داره.
من هم خودم بازي رو دارم ولي به صورت كپي روي هاردم.سعي دارم به دو تا دي وي دي تبديلش كنم.بعد براتون مي فرستم.
البته هر كي خواست.

shervin D12
03-07-2008, 16:03
salam besiar sharmande ma english minevisam akhe pc jadid gereftam farsi nadare,man in chand rooze too servere wow scape latancym mire roo 300-4000-5000 mikhastam bedoonam faghat man in moshkelo daram ya baghiye ham daran ?age i moshkel az mane bayad chikar konam ta paiin biad ??adsl 256 daram

JIGSA
03-07-2008, 16:45
من اومدم . . . . . . خوش اومدم

یه چند روزی نبودیم ، تو هر پست اسم ما بود . . . .

قابل توجه دوستان، من 27 سالمه و 8 سال پیش سربازی رو پول دادم و خریدم . . . پس قضیه از خدمت برگشتی و این حرفا منتفی . . .

من اولین کاراکتری که داشتم یه واریور بود که اونم 2 سال پیش فروختمش !!!!!! حالا جریان نمی خوای دوباره واریور بشی و اینا رو هم نفهمیدم که چی بود. چون بعد از فروش اون واریور دستم رو داغ گذاشتم که دیگه واریور نشم

الان دو ساله که من میج بازی میکنم. اول یه Human داشتم تو سرور آمریکا و الان یه Blood Elf دارم تو سرور اروپا. در نتیجه اون جریان بالاخره میج شدی رو هم نفهمیدم. . . . .

اون دوستمون که پیشنهاد داد پچ ها رو بدیم به فروشگاه پی سی ورلد خیلی پیشنهاد بکری داشت ولی باید یه نفر اجراییش کنه چون فروشگاه پی سی ورلد تو رشت هستش.

در مورد فروش اکانت و اینا هنوز در خدمتم . . . . . . .
جدیدا کارت اعتباری هم گرفتم و خودم مستقیم خرید میکنم . . . . .

بقیه موارد در پستهای بعدی . . .

JIGSA
03-07-2008, 16:52
در مورد Threat :

این در اصل مقدار توجهی هست که باس یا حالا هر Mob دیگه ای به زدن شما داره یا به تعبیر دیگه مقدار تهدیدی هست که باس از طرف شما حس میکنه.
با هر ضربه ای که Melee Attacker ها میزنن یا هر اسپل که Caster ها میزنن و یا مقدار Heal که Healer ها انجام میدن باس نسبت به اون شخص احساس تهدید ( ترس ) میکنه و اگر مقدار تهدیدی که دیگران ایجاد میکنن از مقدار تهدیدی که تانک ایجاد میکنه بیشتر بشه باس تانک رو ول میکنه و میاد اون شخص رو میزنه

یه Add-on هست به اسم Threat Meter که میاد و اسم همه اعضای گروه و مقدار تهدیدشون رو مینویسه و چنانچه از مقدار تهدید تانک بیشتر بشه به شما آلارم میده که یه مقدار آتیش خودتون رو آروم تر کنید.
یه سری از تلنتهای میج وبعضی از کلاسهای دیگه میاد و این مقدار تهدید رو کم میکنه.
یه سری Trinket و آیتم های دیگه هم هستن که مقدار این تهدید رو کم میکنن.

امیدوارم مفید بیده بوده باشه

alizshah
03-07-2008, 18:33
اقا اصلا این wow چقدر سیستم میخواد ؟
اقای 4891 میشه ایمیل بدی ؟
چون شماره خلاف قوانین هست :دی
یه سئوال دیگه دارم که تو ایمیل میگم ؟

shahab_f
03-07-2008, 18:54
من خودم تو تهران نیستم.ولی از بچه ها اونجا زیاد رد دارم.آمار می گیرم برات می فرستم.:46:

مرسی, :11: منتظرم:46:

dipashmak
03-07-2008, 19:20
در مورد Threat :

این در اصل مقدار توجهی هست که باس یا حالا هر Mob دیگه ای به زدن شما داره یا به تعبیر دیگه مقدار تهدیدی هست که باس از طرف شما حس میکنه.
با هر ضربه ای که Melee Attacker ها میزنن یا هر اسپل که Caster ها میزنن و یا مقدار Heal که Healer ها انجام میدن باس نسبت به اون شخص احساس تهدید ( ترس ) میکنه و اگر مقدار تهدیدی که دیگران ایجاد میکنن از مقدار تهدیدی که تانک ایجاد میکنه بیشتر بشه باس تانک رو ول میکنه و میاد اون شخص رو میزنه

یه Add-on هست به اسم Threat Meter که میاد و اسم همه اعضای گروه و مقدار تهدیدشون رو مینویسه و چنانچه از مقدار تهدید تانک بیشتر بشه به شما آلارم میده که یه مقدار آتیش خودتون رو آروم تر کنید.
یه سری از تلنتهای میج وبعضی از کلاسهای دیگه میاد و این مقدار تهدید رو کم میکنه.
یه سری Trinket و آیتم های دیگه هم هستن که مقدار این تهدید رو کم میکنن.

امیدوارم مفید بیده بوده باشه
عالي بود ممنون:11:

bersam
03-07-2008, 19:25
سوال سوال !!!

مثل این که این بازی خیلی باید باحال باشه در نتیجه من سوال هایی دارم که شاید توی تمام این 200 صفحه بیش از 20000 بار جواب داده شده باشه ولی خب ... شما حالش رو داری بگردی؟؟؟

اولین سوالم اینه که : این بازی مثل تریبال وارزه یعنی روی مرورگره ؟؟؟ اگه نه پس چی دی وی دیه ؟؟؟ اگه اره از کجا باید تهیش کنم ؟؟؟ توی بازار هست ؟؟؟ اگه توی بازار نیست از کجا تهیه کنم ؟؟؟ باید دانلودش کنم ؟؟؟ سیستم مورد نیازش چیه ؟؟؟ با یه سیستم ذغالی که رمش 512 و گرافیکش 256 و سی پی یوش 2.8 باشه مشکلی داره ؟؟؟

اگه یه سری توضیحات کامل بزارین صفحه اول یه عالمه کاربر از پرسیدن سوالات تکراری راحت می شن !!!

alizshah
03-07-2008, 23:44
سوال سوال !!!

مثل این که این بازی خیلی باید باحال باشه در نتیجه من سوال هایی دارم که شاید توی تمام این 200 صفحه بیش از 20000 بار جواب داده شده باشه ولی خب ... شما حالش رو داری بگردی؟؟؟

اولین سوالم اینه که : این بازی مثل تریبال وارزه یعنی روی مرورگره ؟؟؟ اگه نه پس چی دی وی دیه ؟؟؟ اگه اره از کجا باید تهیش کنم ؟؟؟ توی بازار هست ؟؟؟ اگه توی بازار نیست از کجا تهیه کنم ؟؟؟ باید دانلودش کنم ؟؟؟ سیستم مورد نیازش چیه ؟؟؟ با یه سیستم ذغالی که رمش 512 و گرافیکش 256 و سی پی یوش 2.8 باشه مشکلی داره ؟؟؟

اگه یه سری توضیحات کامل بزارین صفحه اول یه عالمه کاربر از پرسیدن سوالات تکراری راحت می شن !!!

نه عزیز جان
این بازی فرق میکنه حدود چند gb میخواد
میری بازار یک دی وی دی میگری و نصب میکنی
بعدش یک پچ داره که حدود دو دی وی دی هست
اینارو که نصب شد
باید اینترنت وصل بشی و استفاده کنی
البته سرور اصلی گرون هست
ولی سرور رایگان هم داره
که ....

bersam
04-07-2008, 01:07
نه عزیز جان
این بازی فرق میکنه حدود چند gb میخواد
میری بازار یک دی وی دی میگری و نصب میکنی
بعدش یک پچ داره که حدود دو دی وی دی هست
اینارو که نصب شد
باید اینترنت وصل بشی و استفاده کنی
البته سرور اصلی گرون هست
ولی سرور رایگان هم داره
که ....

چه قدر زیبا !!! خود بازی یه دی وی دیه پچش دو دی وی دی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این پچش رو از کجا می گیری ؟؟؟ تو بازار موجوده ؟؟؟؟

بعد نگفتی رو سیستم های ذغالی مثل من می آد(مشخصاتش اون بالاست)

alizshah
04-07-2008, 03:57
چه قدر زیبا !!! خود بازی یه دی وی دیه پچش دو دی وی دی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این پچش رو از کجا می گیری ؟؟؟ تو بازار موجوده ؟؟؟؟

بعد نگفتی رو سیستم های ذغالی مثل من می آد(مشخصاتش اون بالاست)

پچ رو باید اینقدر به اینو اون التماس کنی شاید یکی پیدا شد داد :27:
شوخی کردم ببین اینجا کی اصفهانی هست از اون بگیر !
بعدش سئوال دوم رو نمیدونم ولی حدس میزنم
رم 500
باشه
cpu :2000
کارت گرافیگ هم
6200
دیگه حداقلش باید این باشه
نه دوستان
؟