PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

cursedmage
02-06-2008, 08:18
1 - fishing هر شهر با شهر دیگه فرق میکنه . سایت رو چک کن بهت میگه واسه fishing مثلا 60 کجا باید بری . ( 225 کوست داره )
2 - damage meter
3- addone و تنضیمات interface
4- وقتی برای یه اتم برای مثال 4 نفر need میزنن اوتو رول هرکی رولش بالاتر باشه اتم رو برنده میشه . ( بالاترین رول اتم رو میگیره ) البته برای باس های دانجن های راید معمولا از مستر لوتر استفاده میشه که شما باید وقتی مستر لوتر اتم مورد نیازتو اعلام کرد roll/ بزنی و اگه رولت بالاتر باشه اتم رو میگیری . ( استف ایلیدان 2 تا رول کم اوردم )
5- این هم addon هست البته فقط نقشه دانجنی که توشی رو مشخص میکنه نه جای پلیر ها رو
6 - برو به سایت wow.curse.com

cursedmage
02-06-2008, 08:26
رول تقریبا شانس هستش . این فرض که هرچقدر درصد عمل کرد شما تو dungen بالاتر باشه رول بالاتری میگیری درست نیست . بارها و بارها شده من تو damage meter با اختلاف +15 درصد اول بودم ولی رولم زیر 10 بوده .
fidshing : قبل از اینکه بخوای بری فیشینگ چند تا ایتم از شاپ بخر که رو قلاب ماهیگیریت یوز میشه و تقریبا کارتو اسون تر میکنه . اگه خواستی میتونی از addon فیشینگ استفاده کنی که خودش بری ماهی بگیری ( تو سرور کوگت - امریکا منو بن نکردن فقط تذکر دادن که از این addon استفاده نکنم ولی تو سرور های فری نمودونم بی میکنن یا نه !!! )
چنتا پست بالا تر من گفتم از چپ به راست تلنت بگیر . فرقی نمیکنه چه جوری بگیری فقط مهمه که طبق عکس بگیری حالا هر کدوم برای مهم تره اونو بگیر .

cursedmage
02-06-2008, 08:29
حسو حال تایپ کردن نیست بعضی از کلمات اشتباه شده D: خودتو سر در بیارید (:

amin_moj
02-06-2008, 10:12
اقا منم فعلا اومدم WOWSCAPE -WOWLEGION اسم char :sheykh.
خوب از اسم معلومه كه ميجم. يه نكته هم هست اونم اينه كه تو اين wowscape چقدر lvl up كردن كشكه.

mazi_z_PSP
02-06-2008, 11:12
بهترین حالت تلنت در مقابل شامان 20-0-41 یا 0-20-41 هست

ببين دوست عزيز يا من اصلا حرفای شما رو متوجه نميشم يا شما منظور من رو نميفهميد.
این اعداد رو ميگم. با توجه به توضيحی که داديد اصلا نميتونم خودمو توجيح کنم. کامل لطفا. اگر تا الان يک توضيح کامل ميداديد اینهمه پست لازم نبود.!

دوستان عزيزم . هرکی در مورد شامان و نحوه تلنت گرفتنش هرچی ميدونه بگه فقط درست باشه. يعنی نميخوام گمراه بشم بعد يکی ديگه بياد بگه اینا اشتباهه. هرکی ميتونه تلنت هارو با عکس بزاره خيلی خوبه. يعنی 3 صفحه درخت تلنت رو بزاره که نشون بده کدوماش گرفته شده با توضيح . ممنون ميشم واقعا. پيرشين الهی!!

يعنی اینجا هيچکی از شامان اطلاعات نداره؟ جيگسا کجاست؟ چرا نمياد يه مدتيه؟

mazi_z_PSP
02-06-2008, 11:21
دوستان AddOnsهای QHelperبرای پچ 2.4.2 ميخوام. مال من هی اخطار ميده موقعی که بگ يک مرده رو باز ميکنم.!!
لطفا هرچی هست بزاريد برم دانلود کنم.

osiris
02-06-2008, 12:22
سلام لطفا اگه کسی با druid بازی کرده بگه که کلاسه خوبی هست یا نه

cursedmage
02-06-2008, 12:32
منظور از این اعداد برای مثال 20-0-41 اینه که :
20 تا تلنت از فراست
0 از فایر
41 از ارکین
ok ؟ اگه نیاز بود بگو تا عکس هم بزارم .

اگه بازم سوالی بود دقیق بگو تا جواب و بدم . ( برای توجیح کامل اموزش عملی در دوراتور انجام میشود . مقدم دوستان را گرامی میداریم . حضور شما باعث ارامش روح آن مرحوم ( شامان ) میگردد . lol )

تلنت های شامان رو بصورت حرفه ای بلد نیستم ولی اگه سوالی بود بگو تا جایی که بتونم راهنمایی میکنم .

addon quest helper 2.4.2 رو میتونی از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنی

cursedmage
02-06-2008, 12:37
سلام لطفا اگه کسی با druid بازی کرده بگه که کلاسه خوبی هست یا نه

اول تکلیف خودتو با خودت روشن کن که میخوای DPS - tank - healer باشی ؟
druid کلاس خوبیه میتونه هیلر شاخی باشه . برای دانجن های هیرویک . کارا یا گرول افتانک خوبیه . DPS شم بد نیست / ولی در کل کلاس کاملی نیست و انتخاب های بهتری هم هست .
DPS = mage / warlock
tank = just warrior
healer = paladin - priest
پیام بازرگانی = روگ - دروید - شامان ( البته شامان چین هیلش عالیه و تاتم هاش )

druid = همه کاره و هیچ کاره

cursedmage
02-06-2008, 12:54
مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم مهم

برای گرفتن تلنت در هر کلاس یه سری چیز های ثابت هست که همه میگیرن منتها گرفتن تلنت بستگی به کسی داره که داره با اون کاراکتر بازی میکنه . تلنت ها رو دونه به دونه بخونید ببینید چیکار میکنه بعد بسته به کاری که میخواید بکنید تلنت ها تون رو انتخاب کنید . این شمایید که میخواید با کاراکترتون بازی کنید پس بهتره تلنت هاتونو خودتون بسته به نیازتون انتخاب کنید ( با علم به اینکه هر تلنت دقیقا چیکار میکنه نه همین جوری کشکی )

T@Z
02-06-2008, 18:34
خوب میرسیم به دوئل میج - شامان
بهترین حالت تلنت در مقابل شامان 20-0-41 یا 0-20-41 هست ( دقت کنی میبینی که ارکین خیلی مهمه )
دول که شروع شد شما اسپل presence of mind رو یوز میکنی بدون کسد برادر شامی رو شیپ میکنی . بعدش همهی باف هایی که رو سرش هست رو بر میداری دوباره شیپ میکنی Arcane power و ترینکت و Ice veins رو یوز مکنی حالت کافیه بتونی 2 تا فراست بهش بزنی که 100% میزنی . این میشه 8K یه fire blast هم میزنی خود دیگه اگه چیزی از HP ی شامی موند یه فراست نوا بعدش تا وقتی fire blast آماده بشه 2-3 تا ایس میزنی دیگه تمومه .
نکته : شامان فول ونجی فول با ویپن فقط تونست 1100 تا اتک بده . lol در ضمن silent یادتون نره
با اجازه استاد:10::11:
معمولا شامان يه تتم داره كه spellبه خودش ميكشه (من بهش ميگم تتم فداكار:31:)معمولن قبل polyحتما ice lanceبزنين تا تتم بتركه بعدشم معمولا وقتي مي خوان هيل بدن به خودشون تتم فداكارو ميندازن يادتون نره قبل سايلنس 2باره ice lanc بزنين

mazi_z_PSP
02-06-2008, 19:07
منظور از این اعداد برای مثال 20-0-41 اینه که :
20 تا تلنت از فراست
0 از فایر
41 از ارکین
ok ؟ اگه نیاز بود بگو تا عکس هم بزارم .

ممنون دقيقا منظورم همين بود . عکس هم که برای ميج صفحه قبل گزاشتی درسته؟ اگر نذاشتی خوب بزار.
در مورد شامان هم هرچقدر هرکی ميتونه کمک کنه فقط درست و با عکس ممنون ميشم.!

( با علم به اینکه هر تلنت دقیقا چیکار میکنه نه همین جوری کشکی )

منم دقيقا همينو ميخوام بدونم چون مثلا نميدونستم ميج فراست خيلی خوفه اما ميج فاير برای لول آپ خوبه.!

mazi_z_PSP
02-06-2008, 19:08
دوستان عزيزم . هرکی در مورد شامان و نحوه تلنت گرفتنش هرچی ميدونه بگه فقط درست باشه. يعنی نميخوام گمراه بشم بعد يکی ديگه بياد بگه اینا اشتباهه. هرکی ميتونه تلنت هارو با عکس بزاره خيلی خوبه. يعنی 3 صفحه درخت تلنت رو بزاره که نشون بده کدوماش گرفته شده با توضيح . ممنون ميشم واقعا. پيرشين الهی!!
-------------------------------------------------------
عزيزان تا هفته ديگه بهترين سرور ایران با نام کلاسيک به راه ميوفته. طبق گفته ادمين ها و قول ها و قسم هايی که خوردن نحوه کوئست ها و باس زنی ها 90% به بليزارد شبيه و من اینو قبول دارم با چشمم ديدم. دقيقا همون حرفايی که جيگسا از بليزارد ميگفت اونجا هم بود. اون 10 % ديگه هم بخاطر بعضی تغييرات هست که اصلا به چشم نمياد. يعنی تو ظاهر بازی تغيير ایجاد نميکنه. شايدم 95% شبيه باشه من تقريبی گفتم.
از پچ ليچ کينگ Lich King نسخه آزمايشی استفاده ميکنه و این پچش حالت فان داره فعلا تا بليزارد پچ نهايی Lich King رو عرضه کنه . ( در این پچ تا لول 80 ميتونيد بريد درست مثل بليزارد ) ديگه از این بهتر نميشه که تو ایران يک همچين سروری راه اندازی بشه. قبل از اینکه پچ اصلی بياد فعلا با BC به صورت 95% Blizz Like بازی ميکنيم تا پچ اصلی ريليز بشه از بليزارد. اما تو همين BC هم همچی کاملا استاندارد و کامل هست. جيگسا جان پيشنهاد ميکنم حتما بيای امتحان کنی و نظر خودت رو همينجا بگی چون نظر شما هم برام خيلی مهمه. موقعی که سرور کامل و بدون باگ راه اندازی شد آدرس سايت و آی پی رو بهتون ميدم و هر سوالی داشتين در خدمتم.
فقط خودم يه سوال داشتم :
کسی ميدونه پچ Lich King کی به طور کامل ريليز ميشه؟ ميگن دوتا کلاس جديد هم داره . خيلی خيلی باحاله. اونم رويه يک سرور ایرانی کاملا استاندارد. توووپه. ایشالا اونجا ميبينيم همديگرو.

JIGSA
02-06-2008, 19:21
سلام

هدفم ایرادگیری و این چیزا نیست . . . . .
1- ورلد اف وارکرافت الان 3 ساله اومده و این دوستمون چهار ساله داره بازی میکنه. ( هدف خندیدن بود )

2 - یه شعر معروف هست که میگه رهبر فقط سید علی - میج فقط آرکین فایر . حالا شما فراست رو از کجا درآوردی من نمی دونم.

3- همه عالم و آدم میدونن که برای Level Up کردن میج فراست خیلی بهتره. شما میای میگی فایر

4- یکی از اسم های شامان ، Mage Killer هستش و شما میگی شامان جلوی میج هیچیه. این احتمالا به خاطر اینه که شما با ست PVP داری یه شامان تازه 70 شده رو میزنی.

5- ورلد اف وارکرافت به بالانس بودن معروفه. یعنی هیچ کلاسی نیست که بتونه به راحتی همه رو ببره. میج هم دشمنان خاص خودش رو داره که یکیش شامانه و دیگری Rogue. البته نباد Warlock رو هم دست کم گرفت.

در کل با توجه به 5 مورد بالا :
شما میخوای برای شوخی هم که شده اینجا مخالفت کنی.

شرمنده که میگم ولی بهتره یه کم بیشتر مطالعه کنی.

Black-Ninja
02-06-2008, 19:36
در کل با توجه به 5 مورد بالا :
شما میخوای برای شوخی هم که شده اینجا مخالفت کنی.

شرمنده که میگم ولی بهتره یه کم بیشتر مطالعه کنی.

JIGSA آخه چیو بره مطالعه کنه هر جا یه چیز نوشته بچه رو گمراه میکنی

اگه شما مطالعه کردی منبع رو به ما هم بگو :13: البته اگه منبعی وجود داشته باشه :21:

در کل بازی wow نیاز به مطالعه نداره ادم به مرور زمان تی دوئل های فراوانی که انجام میده پیشرفت میکنه ..

اون اقای mazi_ps هم پیشنهاد میکنم که این همه دسته مبارک رو برای تایپ خسته نکنه عزیز شما خودت باید تجربه کسب کنی نه اینکه اینجا یکی گفت شامان خوبه بری شامان بازی کنی بعد وسطه بازی زده بشی ..

اینم عکس برادر بنده در سرور 130 که یه جورایی ادمین هست اخه همه با این میرن ins و همیشه لوت مستر هست .. بزرگترین گیلد هم مطعلق به همین پلیر هست ..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یه عکس از Priest خودم در زمان اوج که اخر هیرو باگ شد :(

فقط میخوام بگم ادم خودش باید بازی یاد بگیره

cursedmage
02-06-2008, 21:16
به به . چه عجب . نمردیم و نظرات اساتید محترم رو هم شنیدیم .

100% شما درست میگید بنابراین به ادامه بازیتون بپردازید .
هدف من فقط کمک به دوستان تازه کار بود که با وجود نظرات شما اساتید محترم ( lol ) فک نکنم نیازی به من باشد .

در ضمن :
1- شاید از زمانی که شما شروع به بازی کردی 3 سال گذشته باشه . بیشتر تحقیق کن
2- شعر معروفت دقیقا درست میگه . برای شماها البته که ارکین فایر خوبه . ( باهاش PVP میکنی مثل هولو )
3 - همه ی عالم و آدم شما گویا نمیدونن که اتک فایر از فراست بیشتره . پس بهتره وقتی میخوای کریپ بکشی کریپ نرسیده بهت مرده باشه . نه اینکه اسلو باشه توام 30 تا بهش اتک بده . البته شیوه بازی هرکی به خودش ربط داره من دارم شیوه کلی رو میگم
4 - معمولا شامان تازه کار ( مثل شماها ) نمیدونه ایتم یا ویپن VG چیه . پس نیازی به دوئل کردن باهاش نیست . نکته : کلاب دوئل شرطی رو تو کورگت ما راه انداختیم مینیمم ایتم 4/5 VG هستش البته حداقل با یه تیکه ویپن . (اگه نمیدونی VG چیه بگو تا برات توضیح بدم )
5 - نظراتت خیلی خنده داره . شما که میگی فوق لیسانس میج داری احتمالا باید از دانشگاه WOWlegion ( درپیت ) باشی که در مقابل روگ کم بیاری . نکته : البته با تلنت بسیار بسیار عالم جنابالی - فایر - 100% این اتفاه می افته . lol

در کل با توجه به 5 مورد بالا هر وقت خواستی realm که داری بازی میکنی رو بگو من میگریت میکنم اونجا ببینیم چند چندیم دوست عزیز . نکته : یه دست با یه چشم هم اوانس lol ( خنده )

T@T = معمولا وقتی با یه نفر دوئل میکنی اون هم پزیشن های خاص خودشو داره و مثل خیار جلوت وای نمیسته تو هرکار دوست داشتی بکنی . هر پزیشنی یه زد پزیشن داره و بسته به شعور پلیر در موقع دوئل فرق میکنه .

برای شما alliance ها : تو پچ 1.5 نمیدونم بازی میکردید یا نه ؟ ولی اگه اون موقع دنیا اومده بودید میدیدید که تو UC برای رسیدن به king شهر باید حتما undead ( وارلاک - underwater ) باشی وگر نه وسط راه میمیری . نیازی هم به اتک کسی نبود . الان اینو بر داشتن ولی خبر نداشتن که alliance ها از چیزی به نام ... بی بهره هستن . برای مثال میج فایر ( جیکسا ) با گرفتن تلنت فایر جلوی روگ عملا خوکشی میکنه . تا باشه از این استاتید

خداحافظ ( خلایق هرچه لایق )

Black-Ninja
02-06-2008, 22:19
اساتید اینجا 4 تا بچه بیشتر نیستن زیاد دلتو به نظراتشون خوش نکون heh البته فکر کنم اساتید که گفتی منم شاملشون بودم اره... ؟ :5:

باس بگم که این بچه مچه ها هرچی jigsa میگه اینا فکر میکنن درست میگه.. کلا حال نمیکنم اینجور تریپارو باس مردوم اگاه شن با اموزش شفاهی در زمینه wow هیچ گو... نمیشید فقط و فقط خودتون ... ( قابل توجه mazi_psp )

حداقل راجب نقطه زعف ها صحبت کنید که یکم مفیدتر باشه نه چه کلاسی خوبه چه کلاسی بده

یا حق..

:7: ویسکی رو بزن به بدن روشن شی گوره پدر wow

mazi_z_PSP
02-06-2008, 22:52
همه عالم و آدم میدونن که برای Level Up کردن میج فراست خیلی بهتره. شما میای میگی فایر

جيگسا جان نميگم چيزی نميدونی اما من از هرکی پرسيدم ميگه برای لول آپ فاير بهترينه. بعد هم که 70 شدی ترکيب آرکين و فراست بهترينه.!
-----------------------------------------------
اساتيد ديگه ، اصلا انتظار اینطور حرف زدن و توهين رو نداشتم. يا مثل آدم صحبت کنيد يا همتون بريد بميريد!! ناراحت نشين اما از شاخ و شونه کشيدن خوشم نمياد .هرکی يک چيزی ميدونه و ميگه و این به عهده طرفه که چه تصميمی بگيره.( مثل من )
در ضمن جيگسا در سرور اصلی بليزارد بازی ميکنه نه اون آشغاليه WoWscape

xxa
02-06-2008, 23:23
سلام اقا میشه بگید چه طوری باید این اتک ها + مجیک ها هستااااا

2 صفحه کرد مثل این

nafe-bandar
02-06-2008, 23:37
بچه ها یه چیز بگم مسخره نکنید ها چه جوری میشه از صفحه عکس گرفت

ALI TT
02-06-2008, 23:37
سلام دوستان
ببخشید وارد بحث داغتون شدم .

این بازی رو من خریدم ، چه جوری میشه آف لاین بازی کرد؟

ممنون

اگه جایی توضیح دادید منو راهنمایی کنید

nafe-bandar
02-06-2008, 23:45

JIGSA
03-06-2008, 00:51
به به . چه عجب . نمردیم و نظرات اساتید محترم رو هم شنیدیم .

100% شما درست میگید بنابراین به ادامه بازیتون بپردازید .
هدف من فقط کمک به دوستان تازه کار بود که با وجود نظرات شما اساتید محترم ( lol ) فک نکنم نیازی به من باشد .

در ضمن :
1- شاید از زمانی که شما شروع به بازی کردی 3 سال گذشته باشه . بیشتر تحقیق کن
2- شعر معروفت دقیقا درست میگه . برای شماها البته که ارکین فایر خوبه . ( باهاش PVP میکنی مثل هولو )
3 - همه ی عالم و آدم شما گویا نمیدونن که اتک فایر از فراست بیشتره . پس بهتره وقتی میخوای کریپ بکشی کریپ نرسیده بهت مرده باشه . نه اینکه اسلو باشه توام 30 تا بهش اتک بده . البته شیوه بازی هرکی به خودش ربط داره من دارم شیوه کلی رو میگم
4 - معمولا شامان تازه کار ( مثل شماها ) نمیدونه ایتم یا ویپن VG چیه . پس نیازی به دوئل کردن باهاش نیست . نکته : کلاب دوئل شرطی رو تو کورگت ما راه انداختیم مینیمم ایتم 4/5 VG هستش البته حداقل با یه تیکه ویپن . (اگه نمیدونی VG چیه بگو تا برات توضیح بدم )
5 - نظراتت خیلی خنده داره . شما که میگی فوق لیسانس میج داری احتمالا باید از دانشگاه WOWlegion ( درپیت ) باشی که در مقابل روگ کم بیاری . نکته : البته با تلنت بسیار بسیار عالم جنابالی - فایر - 100% این اتفاه می افته . lol

در کل با توجه به 5 مورد بالا هر وقت خواستی realm که داری بازی میکنی رو بگو من میگریت میکنم اونجا ببینیم چند چندیم دوست عزیز . نکته : یه دست با یه چشم هم اوانس lol ( خنده )

T@T = معمولا وقتی با یه نفر دوئل میکنی اون هم پزیشن های خاص خودشو داره و مثل خیار جلوت وای نمیسته تو هرکار دوست داشتی بکنی . هر پزیشنی یه زد پزیشن داره و بسته به شعور پلیر در موقع دوئل فرق میکنه .

برای شما alliance ها : تو پچ 1.5 نمیدونم بازی میکردید یا نه ؟ ولی اگه اون موقع دنیا اومده بودید میدیدید که تو UC برای رسیدن به king شهر باید حتما undead ( وارلاک - underwater ) باشی وگر نه وسط راه میمیری . نیازی هم به اتک کسی نبود . الان اینو بر داشتن ولی خبر نداشتن که alliance ها از چیزی به نام ... بی بهره هستن . برای مثال میج فایر ( جیکسا ) با گرفتن تلنت فایر جلوی روگ عملا خوکشی میکنه . تا باشه از این استاتید

خداحافظ ( خلایق هرچه لایق )

دوست ندارم وایسم اینجا با یه مشت بچه مثل شما بحث کنم. اما یواش یواش داشت روت زیاد میشد.

1 - شما چهار ساله داری بازی میکنی ؟ آخه لااقل برو یکی دو تا سایت رو ببین بعد بیا حرف بزن :
اگر قبول داری که سایت Wikipedia اطلاعاتش از شما بیشتره یه نگاهی به این لینک بنداز :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ببین تاریخ انتشار رو کی زده.
- 23 نوامبر سال 2004 تو آمریکا
- 11 فوریه 2005 تو اروپا
الان چجوری میشه 4 سال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2- تو همه سایت ها نوشته بهترین حالت میج برای PVP یا همون دوئل Arcane / Frost و برای PVE یا همون باس کشی Arcane / Fire. حالا هی شما بیا نقل پرتاب کن.

3- دکتر جون من تو یه توصیح کلی که دادم گفتم که فایر بیشتر از فراست دمیج میزنه و گفتم که فراست از لحاظی خوبه که طرف بهت نمی رسه. در ضمن کی گفته که من 30 تا اسپل میزنم تا طرف بمیره. طرف فوق فوقش 6 تا اسپل میخوره. اگر میج فراست باشی اگر بیشتر از یک کریپ اومد سراغت راحت تر از پسشون برمیای. کتک بخوری و فایربال بزنی بهتره یا زیر یه Ice Barrier وایسی و فراست بولت بزنی ؟

4- در مورد شامان فعلا هیچ چیزی ندارم بهت بگم چون نظر شخصی من بود. و چیزی بود که از چند تا میج دیگه شنیده بودم.

5- کدوم شاس منگولی به شما گفته که من 100% فایر هستم ؟ من آرکین فایر هستم. و برای میج آرکین / فایر دوئل با روگ سخته.

من تا حالا تو سرور فری بازی نکردم. یه بار به اصرار بچه ها رفتم Wowlegion که سر جمع 5 ساعت هم نشد. پس بی زحمت حرف مفت نزن.
-----------------------------------------------------------------------
آقا شما کلاست خیلی بالاست. خیلی حرفه ای هستین.
شما و این دوستان اطرافت کجا و من تازه کار کجا .
ماشالله این دوستان تا دیروز می پرسیدن که میج میتونه Heal کنه یا نه و امروز برای من قد علم می کنن.

هر وقت تونستی 4 تا کاراکتر بفروشی و 7هزار تا گیرت بیاد بیا برای من ابراز وجود کن.
ما مثل شما چهار سال بازی نکردیم ولی یه زمانی تنها تانکی که تو MC دووم میاورد حاجیت بود. ( لازم به توضیح که اون زمون TBC نبود. :31:)

دوستان خداحافظ. شما را با این دوست جدیدتون به خدای بزرگ می سپارم. یا حق.

T@Z
03-06-2008, 10:36
به به دعوااا!!!!!!!!!!
با با بيخيال اين بازيه ارزش نداره

t@t = معمولا وقتی با یه نفر دوئل میکنی اون هم پزیشن های خاص خودشو داره و مثل خیار جلوت وای نمیسته تو هرکار دوست داشتی بکنی . هر پزیشنی یه زد پزیشن داره و بسته به شعور پلیر در موقع دوئل فرق میکنه .
خوب منظور؟يا تو ظور !
ببين اين يكي از مثلا پزيشنها بود كه بايد حتما ياداوري ميكردم(خودمم يادم ميره)هدف گفتن يه تاكتيك بود(اگه بهش بشه گفت تاكتيك)
بنظر منم mage frost راحتتر up ميكنه مثلا شرايطي پيشمياد كه creep هم hpزياده هم lvl از پتت استفاده ميكني و خيلي مزايايه ديگه
ببين زدن شامان خيلي سخته اگه مجيكال باشه مشكل پيدا ميكني باهش (بنظر منم شامان يجوراي كارش ميج زدنه)حالا چه فاير باشي چه frost
اجيبه ميگي rouge زدن راحته كف كردم اساس !!!! :18:ميخواي يه سيكل مبارزرو واست بگم ؟زدن كسيكه تو دماغت داره مي جنگه اسونه؟!(بماند ميج deep frost يكارايي ميتونه بكنه ) ولي دركل زدن rouge مشكله مخصوصا واسخ ميج

mazi_z_PSP
03-06-2008, 11:01

تو بازی که هستی دکمه Print Screenرو بزن و بعد عکس ذخيره ميشه در پوشه WoW/Screenshotsو بورو حالشو ببر.

--------------------------------------------------

واقعا متاسفم برای اونايی که اینجوری با جيگسا صحبت کردن. اگر صفحات اول این تاپيک رو نگاه کنيد ميبيند که قبل از اینکه شما اسم تاپيک WoWرو بشنويد جيگسا اینجا داشته به بچه ها کمک ميکرده. حالا بريد بميريد که اینجوری هم خودتون رو نابود کرديد هم این تاپيک رو.
--------------------------
جيگسا جان فقط و فقط در مورد اون سروری که صفحه قبل اطلاعاتشو گزاشتم نظرت رو بگو و بگو که پچ ليچ کينگ کی به صورت کامل و رسمی عرضه ميشه؟ ( اگر خواستی پيغام خصوصی بده. )

Alone_In_Hell
03-06-2008, 11:23
سلام

بحث داره به جاهای باریک میکشه ......

من میج باز نیستم اما میدونم با Frost وقتی میخوای یه کریپ بکشی ... با فراست انقدر Slow میشه که بهت نرسیده مرده ...
در مورد شامان : شامان باز ندیدی شما ...... یه دمو دارم که یه شامان 3 تا میج رو تو BG میزنه (Horde )
واسه duel با میج ... Frost چرا ؟ Ice Barrier - Ice Block - Pet که میده خیلی مورد استفاده فرار میگیره
از اینکه وسط حرفاتون پریدم شرمنده اما یه وساطت لازم بود

خواهشا دیگه بحث رو ادامه ندید

Black-Ninja
03-06-2008, 11:38
تو بازی که هستی دکمه Print Screenرو بزن و بعد عکس ذخيره ميشه در پوشه WoW/Screenshotsو بورو حالشو ببر.

به به بعد از مدت ها mazi_psp هم به سود دهی رسید و یه چیزی یاد داد :18:

Black-Ninja
03-06-2008, 11:54
اوه یه چیز بگم راستی !!!

باباااااااااا عصاب ادم رو خورد میکنن هی میگن قبل از اینکه wow بدونی چیه من wow بازی میکردم عزیز زیاد بازی کردن دلیل بر خوب بازی کردن نیست یکی ممکنه شاسکول باشه .. که تو تایپیک زیاد دیدم .. بازی بارش نباشه همه چیز ربط به استعداد داره حالا عین عقده ای ها بیا بگو من 3 سال دارم wow بازی میکنم من تو بلیزارد فلانم ... بابااااااااااااا بلیزارد سیخی چنده استعدادو بچسبببببببببب

حالا باز بیا بگو شامان خوبه ؟ دروید خوبه ؟ میج خوبه ؟ چه Race برم بهتره .. ؟ اگه Staff فلانو بزارم بهتره ؟ =)) ای روزگار...

ای باباااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ا

مشت ان است که ببوید نه انکه عطار بگوید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
از این حرفا.........

عصاب نمیزارن :19:

nafe-bandar
03-06-2008, 14:17

--------------------------------------------------
واقعا متاسفم برای اونايی که اینجوری با جيگسا صحبت کردن. اگر صفحات اول این تاپيک رو نگاه کنيد ميبيند که قبل از اینکه شما اسم تاپيک WoWرو بشنويد جيگسا اینجا داشته به بچه ها کمک ميکرده. حالا بريد بميريد که اینجوری هم خودتون رو نابود کرديد هم این تاپيک رو.
--------------------------
جيگسا جان فقط و فقط در مورد اون سروری که صفحه قبل اطلاعاتشو گزاشتم نظرت رو بگو و بگو که پچ ليچ کينگ کی به صورت کامل و رسمی عرضه ميشه؟ ( اگر خواستی پيغام خصوصی بده. )

عالیه
دستت درست

alizshah
03-06-2008, 14:26
اوه یه چیز بگم راستی !!!

باباااااااااا عصاب ادم رو خورد میکنن هی میگن قبل از اینکه wow بدونی چیه من wow بازی میکردم عزیز زیاد بازی کردن دلیل بر خوب بازی کردن نیست یکی ممکنه شاسکول باشه .. که تو تایپیک زیاد دیدم .. بازی بارش نباشه همه چیز ربط به استعداد داره حالا عین عقده ای ها بیا بگو من 3 سال دارم wow بازی میکنم من تو بلیزارد فلانم ... بابااااااااااااا بلیزارد سیخی چنده استعدادو بچسبببببببببب

حالا باز بیا بگو شامان خوبه ؟ دروید خوبه ؟ میج خوبه ؟ چه Race برم بهتره .. ؟ اگه Staff فلانو بزارم بهتره ؟ =)) ای روزگار...

ای باباااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ا

مشت ان است که ببوید نه انکه عطار بگوید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
از این حرفا.........

عصاب نمیزارن :19:

اقای wow
مشک آنست که ببوید نه آنکه عطار بگوید

alizshah
03-06-2008, 14:27
کی به جیسکا حرفی زده
بزنم دهنشو .... ؟

brain
03-06-2008, 17:47
سلام بچه ها ......
من این بازی رو 3 سال پیش بازی میکردم بعد بیخیال شدم دوباره الان اومدم سراغش ...رفتم تو یه سرور خارجی ....
حالا چند تا سوال دارم :
چه میجوری میتونم خیلی سریع lvl up کنم بدون انجام Q ؟
برای پول در آوردن چه راهی پیشنهاد می کنید ؟
این سایت های خارجی که نوشتن 1-70 در 3 روز راسته یا دروغ ؟
اگه ترفندی چیزی سراغ دارید بگید بد نیست ؟
من lvl 12 هستم و پالادین .........
realm :wow.ehonet.ro
اگه سرور خوب دیگه ای هم سراغ دارید بگید ( فقط از اون سرور ها نباشه که تا میای تو lvl 60 هستی ، چون اینجوری بازی بی مزه میشه )
اگه جواب بدید یه دنیا ممنون میشم......

amin_moj
03-06-2008, 18:07
سلام بچه ها ......
من این بازی رو 3 سال پیش بازی میکردم بعد بیخیال شدم دوباره الان اومدم سراغش ...رفتم تو یه سرور خارجی ....
حالا چند تا سوال دارم :
چه میجوری میتونم خیلی سریع lvl up کنم بدون انجام Q ؟
برای پول در آوردن چه راهی پیشنهاد می کنید ؟
این سایت های خارجی که نوشتن 1-70 در 3 روز راسته یا دروغ ؟
اگه ترفندی چیزی سراغ دارید بگید بد نیست ؟
من lvl 12 هستم و پالادین .........
realm :wow.ehonet.ro
اگه سرور خوب دیگه ای هم سراغ دارید بگید ( فقط از اون سرور ها نباشه که تا میای تو lvl 60 هستی ، چون اینجوری بازی بی مزه میشه )
اگه جواب بدید یه دنیا ممنون میشم......

برای lvl up بهترین راه تنها q است.
برای پول در آوردن نمی دونم. ولی فکر کنم همون prof خودمون یه ذره auction باشه. ولی گدایی نکن مگر در مواقع ضروری و به مقدار کم و مورد نیاز.
در مورد سایت های خارجی فکر نکنم اپرم منطورشون 96 ساعت باشه بازم نمیشه.
قید نرفند رو بزن.
منم سرور مورد نظر بازی کردم یه ذره خلوت است بیا wowscape -wowlegion خودم کمکت می کنم lvl up بشی. :10:البته خودم فعلا lvl 25 ام.:31: راحت تر میشه توش lvl up شد.

amin_moj
03-06-2008, 18:10
اها یه چیزی یادم رفت بگم اگه خواستی بیای wowscape بیا alliance.

amin_moj
03-06-2008, 18:12
کی به جیسکا حرفی زده
بزنم دهنشو .... ؟
زیاد خودت رو ناراحت نکن فشار خونت میره بالا:11::31:

Black-Ninja
03-06-2008, 19:18
کی به جیسکا حرفی زده
بزنم دهنشو .... ؟

به به چقدر تو این مدت جیگسا خا.....مال جمع کرده خوشا به سعادتش

بزنی تو گوشه بچه میگن چرا بچه رو زدی

alizshah
03-06-2008, 19:18
زیاد خودت رو ناراحت نکن فشار خونت میره بالا:11::31:

شما هم نیازی نیست به خودتون فشار قصه رو بیارین :27:
حالا کی دعوا شده کی با جیسکا دعوا کرده ؟:47::47:

alizshah
03-06-2008, 19:23
به به چقدر تو این مدت جیگسا خا.....مال جمع کرده خوشا به سعادتش

بزنی تو گوشه بچه میگن چرا بچه رو زدی
زیاد حرف نزن
ضرر داره برات
--
بهتره بری .........

JIGSA
03-06-2008, 19:27
اساتید.

دو نفر دیگه با هم جر و بحث کردن. شما دارین دعوا میکنین.

بیخیال . اجازه بدین بچه ها از بازی و مطالب آموزشی اینجا لذت ببرن.

هر کس هم قصد جر و بحث داره، یاهو مسنجر قبلا اختراع شده. میشه رو در رو دعوا کرد.

B L A S T E R
03-06-2008, 20:05
جیگسا جون بدخواه داری بگو :