PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Tirion Fordring
19-09-2010, 15:40
حالت عادی Human Form هستید وقتی جنگ میشه (فکر کنم وقتی که PvP On میشه)یا تو رید هستید تبدیل به Worgen میشین
file:///C:/Users/HoJJaT/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-2.png]
WTF?
شوخی نمیکنی که ... مگه میشه
درویدش که بیشتر از 10 تا فرم خواهد داشت حیف که الینسه

اما مانت گابلین رو بچسب . فرض کن یه تورن سوارش شه

Muradin
19-09-2010, 16:50
مگه من با تو شوخی دارم؟:)

Arrowtic
19-09-2010, 16:57
وای خدا تا حالا یه نوم سوار بر ماموت دیدید؟!(خیلی ضایعست!)
گفتی PVP On باشه؟یعنی تو PVE برای مثال نمیشه؟Human میمونه؟

---------- Post added at 04:57 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

یه سوال دیگه:Worgen ها که خودشون Mount میشن میتونن کسیو سوار کنن؟!

Muradin
19-09-2010, 17:03
چرا موقع جنگ کلا ورگن میشن

نه فقط مونت های Race خودشون میشن

مثلا مال Human که اسبه

بقیه میتونن سوار شن

Arrowtic
19-09-2010, 17:06
در کل کسی نمیتونه سوارشون بشه؟

---------- Post added at 05:05 PM ---------- Previous post was at 05:04 PM ----------

نمیتونن به بقیه سواری بدن؟!:31:

---------- Post added at 05:06 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

راستی ماجراشون چیه؟داستانشون کین چی کارن رئیسشون کیه و ...

Arrowtic
19-09-2010, 17:11
هنوز معلوم نیست مثلا تو BG وقتی که خودشون تو جنگ شرکت ندارن چه فرمی هستن؟آخه باحال میشه!مثلا یارو از دور میبینه میاد بکشت یهو میبینه شدی یه گرگ!:31:
ورگن بیاد سریع امتحانش میکنم.
___
در ضمن من از پس فردا و به مدت 3 ماه ADSL ندارم.

hossein2801
19-09-2010, 18:02
هنوز معلوم نیست مثلا تو BG وقتی که خودشون تو جنگ شرکت ندارن چه فرمی هستن؟آخه باحال میشه!مثلا یارو از دور میبینه میاد بکشت یهو میبینه شدی یه گرگ!:31:
ورگن بیاد سریع امتحانش میکنم.
___
در ضمن من از پس فردا و به مدت 3 ماه ADSL ندارم.

تا زمانی که با کسی درگیر نشی میتونی تو فرم هیومن بمونی
اولین Attack رو دادی میری تو حالت worgen
من دیگه نمیتونم صبر کنم:9:

---------- Post added at 07:02 PM ---------- Previous post was at 06:57 PM ----------

اقا مرد هیومن که خیلی زاغارته....غوز که داره......
هر سری هم که ما میریم dungeon استورم هولم از بد شانسی ما پالادین ما کچل میشه...سریع show helm رو میزنم :)
اینم یه نظر شخصی: اکثر کارکترای قوی کستر هورد که دیدم یا undeath یا troll بودن

من فکر میکنم ترول رو با هیومن اشتباه گرفتی;):tongue: undead ها هم که از بیخ کجن هر چند وقت یه بارسعی میکنن صافش کنن :31:
هیومن کجاش قوز داره؟

hossein2801
19-09-2010, 18:08
]
WTF?
شوخی نمیکنی که ... مگه میشه
درویدش که بیشتر از 10 تا فرم خواهد داشت حیف که الینسه

اما مانت گابلین رو بچسب . فرض کن یه تورن سوارش شه

برا تو چه فرقی داره؟
تو نسبت به سرور تغییر ماهیت میدی:31:

Tirion Fordring
19-09-2010, 18:43
کدوم خری میاد بره سمت طرفی که -- میزنند ؟
بزرگ ترین گیلد الینس ها که خیلی ادعاش میشد 35 روز بن بود به دلیل اینکه انوب آراکو کشیدن به سمت تکسچر یهو مردش !
و الانم دعوای بزرگیه . یه گیلد هورد داشته باس اولو میزده یهو یه میج 9999999999999 دی پی اس میده (معلوم نبوده -- بود چی بود) اینام به Durden گفتند و رفتند لوت کردند حالا گیلد ما با اینا دعوا داره که چرا لوت کردید . گیلد مام رفتش rotface و blood council رو زده اینا میگن چرا شما زدید (ما لوت نکرده بودیم یعنی لوت نداد که لوت کنیم)

Muradin
19-09-2010, 18:50
میگم حسین اینا چه امید وارن Durden میتونه Cata رو Fix کنه تو GD :دی :خخخخخ

hossein2801
19-09-2010, 19:11
میگم حسین اینا چه امید وارن Durden میتونه Cata رو Fix کنه تو GD :دی :خخخخخ

Durden خر کیه بابا
همه کارا رو تیم ترینیتی انجام میده و تیم acid , ... اینا فقط سرورشون رو پچ میکنن
اگه اینا برن رو کاتا همه میتونن برن

Arrowtic
19-09-2010, 19:15
کدوم خری میاد بره سمت طرفی که -- میزنند ؟
بزرگ ترین گیلد الینس ها که خیلی ادعاش میشد 35 روز بن بود به دلیل اینکه انوب آراکو کشیدن به سمت تکسچر یهو مردش !
و الانم دعوای بزرگیه . یه گیلد هورد داشته باس اولو میزده یهو یه میج 9999999999999 دی پی اس میده (معلوم نبوده -- بود چی بود) اینام به Durden گفتند و رفتند لوت کردند حالا گیلد ما با اینا دعوا داره که چرا لوت کردید . گیلد مام رفتش rotface و blood council رو زده اینا میگن چرا شما زدید (ما لوت نکرده بودیم یعنی لوت نداد که لوت کنیم)
کدوم خری فقط به صرف قوی تر بودن ساید عوض میکنه؟

LuminaL
19-09-2010, 19:58
آقا یه ذره درباره Human Form که Worgen ها دارن توضیح بدید.به چه دردی میخوره چه مواقعی هیومن میشن و ...

در هر موقعی که عشقت بکشه میتونی انسان شی فقط به شرط این که تو کامبت نباشی.
مثلا میتونی تو حالت عادی هم وارگن باشی.

حالت عادی Human Form هستید وقتی جنگ میشه (فکر کنم وقتی که PvP On میشه)یا تو رید هستید تبدیل به Worgen میشین

چرا اطلاعات نصفه نیمه میدی به بچه!

مگه من با تو شوخی دارم؟:)

:39:

وای خدا تا حالا یه نوم سوار بر ماموت دیدید؟!(خیلی ضایعست!)
گفتی PVP On باشه؟یعنی تو PVE برای مثال نمیشه؟Human میمونه؟

---------- Post added at 04:57 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

یه سوال دیگه:Worgen ها که خودشون Mount میشن میتونن کسیو سوار کنن؟!

فعلا که اینطور شده. ولی فکر نکنم بتونن کسیو سوار کنن!:31:

در کل کسی نمیتونه سوارشون بشه؟

---------- Post added at 05:05 PM ---------- Previous post was at 05:04 PM ----------

نمیتونن به بقیه سواری بدن؟!:31:

---------- Post added at 05:06 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

راستی ماجراشون چیه؟داستانشون کین چی کارن رئیسشون کیه و ...

اینا بعد از جنگ دوم میرن میچپن تو قلمروشون بیرونم نمیان! فقط همینو میدونم از گزشتشون. الانم که بیرون اومدن چون انددا ریختن سرشون نایت الفا اومدن کمکشون بردنشون الی.

کدوم خری فقط به صرف قوی تر بودن ساید عوض میکنه؟

حجت! :خخخخ!:39:
[/QUOTE]
درویدش که بیشتر از 10 تا فرم خواهد داشت حیف که الینسه[/QUOTE]

2 حالت داره!
1- شمارش بلد نیستی.
2-توهم زدی!

Muradin
19-09-2010, 20:04
اینا بعد از جنگ دوم میرن میچپن تو قلمروشون بیرونم نمیان! فقط همینو میدونم از گزشتشون. الانم که بیرون اومدن چون انددا ریختن سرشون نایت الفا اومدن کمکشون بردنشون الی.

خوب قبل جنگ دوم کجا بودن؟:دی

Arrowtic
19-09-2010, 20:07
با این وضع به ورگن سلام میدهیم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی مشتاقم بیاد!

Zende
19-09-2010, 20:25
الآن این سلام نبودا یه جا دیگه ندش:خخخخخخ

Arrowtic
19-09-2010, 20:37
چی میگی تو؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Zende
19-09-2010, 20:38
یه کمکی بهش توجه کن سلام نبود:دی

LuminaL
19-09-2010, 20:57
خوب قبل جنگ دوم کجا بودن؟:دی

خونه باباش! :39:

یه کمکی بهش توجه کن سلام نبود:دی

تو منحرفی وگرنه اون سلامه :31:

Arrowtic
19-09-2010, 21:03
آها از اون نظر!به قول دانیال تو منحرفی به ما چه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Zende
19-09-2010, 21:09
نه بابا چه ربطی داره خوب زشته:دی

Tirion Fordring
19-09-2010, 22:06
این ورگنا یه سری هیومن بودن
با خودشون درگیر شدن روانی شدن چی شد نفهمیدم یهو دیدن ایی گرگ شدیم
بعد دیگه رفتن
سیلواناسم گیر داده به اینا باهاشون جنگ میکنه هی
بابا دو سه تا گرگن دیگه بذا زندیگشونو کنند lol

-----------------------------------------------------

قابل توجه حسین

اگه یکم brain داشته باشی که داری میفهمی که GD از TRINTY استفاده نمیکنه . اگه ترینتی بود الان آلفا هم باید ICC داشت اما توی NAXX گیر کرده .
این از Core اختصاصی Moonlapse استفاده میکنه مثل مولتن که ترکیب Trinty + Custom Files هستش به همین دلیله که 6 تا باس اول icc باز هست 6 تای دومشم ماه بعد اما واسه کاتا هیچ حرفی نزده خودش چون کاتا رو این اسکریپت نمیکنه کاتا رو باید تیم ترینتی یا mangos (که از هم پاشید) کاری کنند که اونم معلوم نیست .
so no cata

Unholy
19-09-2010, 22:15
درباره ی اون ورگن ها یه کمیک اومده که فکر نکنم الان در دسترس باشه و تازه احتمالا داره فروش میره

---------- Post added at 11:15 PM ---------- Previous post was at 11:14 PM ----------

می گردم اگه چیزی بود که مطمئنا نیست می ذارم :دی

---------- Post added at 11:15 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

می گردم اگه چیزی بود که مطمئنا نیست می ذارم :دی

Arrowtic
19-09-2010, 22:39
ADSL من دو روز زودتر قطع شد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hossein2801
20-09-2010, 00:10
این ورگنا یه سری هیومن بودن
با خودشون درگیر شدن روانی شدن چی شد نفهمیدم یهو دیدن ایی گرگ شدیم
بعد دیگه رفتن
سیلواناسم گیر داده به اینا باهاشون جنگ میکنه هی
بابا دو سه تا گرگن دیگه بذا زندیگشونو کنند lol

-----------------------------------------------------

قابل توجه حسین

اگه یکم brain داشته باشی که داری میفهمی که GD از TRINTY استفاده نمیکنه . اگه ترینتی بود الان آلفا هم باید ICC داشت اما توی NAXX گیر کرده .
این از Core اختصاصی Moonlapse استفاده میکنه مثل مولتن که ترکیب Trinty + Custom Files هستش به همین دلیله که 6 تا باس اول icc باز هست 6 تای دومشم ماه بعد اما واسه کاتا هیچ حرفی نزده خودش چون کاتا رو این اسکریپت نمیکنه کاتا رو باید تیم ترینتی یا mangos (که از هم پاشید) کاری کنند که اونم معلوم نیست .
so no cata

واقعا احمقی
دیگه کاملا ازت نا امید شدم:41:
تنها هسته ای که تونسته vehicle ها رو fix کنه ترینیتی بوده و همچنین quest helper جدید بلیز و quest های dk
مگه اینا تو gd کار نمیکنه پس ترینیتی هست
برعکس تو مولتن کار نمیکنه که منگوس هست

موقعی هیچی در مورد هسته ها حالیت نیست مجبور نیستی حرف بزنی که مردم بت بخندن
اگه تو میدونستی تیم Acid و scriptdev چطوری کار میکنند این حرفا رو نمیزدی
اونم تیم منگوس بود که از هم پاشید که در اصل روسی بودن و دیر به دیر اپدیت میکردند و واسه همین یه تیم جدا اومدن پروژه ترینیتی رو استارت کردن
هر احمقی رسیده اومده یه سرور زده تو کامپایل اسم سرور رو عوض کرده یه احمق تر از اون فکر میکنه شاهکار کرده یه چیز اختصاصی داره

Tirion Fordring
20-09-2010, 02:13
این شما و این هم مانت پالادین
اسم اسپل Summon Fat Charger هست
HOLY COW
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 03:12 AM ---------- Previous post was at 03:10 AM ----------

واقعا احمقی
دیگه کاملا ازت نا امید شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تنها هسته ای که تونسته vehicle ها رو fix کنه ترینیتی بوده و همچنین quest helper جدید بلیز و quest های dk
مگه اینا تو gd کار نمیکنه پس ترینیتی هست
برعکس تو مولتن کار نمیکنه که منگوس هست

موقعی هیچی در مورد هسته ها حالیت نیست مجبور نیستی حرف بزنی که مردم بت بخندن
اگه تو میدونستی تیم Acid و scriptdev چطوری کار میکنند این حرفا رو نمیزدی
اونم تیم منگوس بود که از هم پاشید که در اصل روسی بودن و دیر به دیر اپدیت میکردند و واسه همین یه تیم جدا اومدن پروژه ترینیتی رو استارت کردن
هر احمقی رسیده اومده یه سرور زده تو کامپایل اسم سرور رو عوض کرده یه احمق تر از اون فکر میکنه شاهکار کرده یه چیز اختصاصی داره lol
بهت یاد ندادن با ادب بحث کنی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا جنبه نداری یا شعور ، یکی از این حالت هاست
یو بد تری
اصلا نفهمیدی چی گفتم
OK تو برو بلیزارد بازی کن برو همون گیلدای شر و ور بعد 5 ساعت یکی فحش مادر میده تو راید میپاشیه از هم
کدوم سروری تونسته ToGC فول بذاره ؟ کدوم سروری تونسته Deathbringer رو retail like اسکریپت کنه .
اگه یکم چشاتو باز کنی میفهمی که گفتم این TRINTY هستش فقط یکمی دستکاری شده که متاسفانه ....

برعکس تو مولتن کار نمیکنه که منگوس هستتو با خودتم مشکل داریا یه بار میگی مولتن منگوسه یه بار میگی ترینتی یه بار میگه Molten core یه بار میگی ...
معلوم نیست این اصلا چیه
اصلا بیخیال بابا گور بابای جفتشون بازیتو بکن من که اصلا از کاتا خوشم نمیاد و نمیخوام توش بازی کنم ... واقعا epic fail هستش ، (بعدا میفهمید چرا میگم حال ندارم توضیح بدم) :2:
nvm

---------- Post added at 03:13 AM ---------- Previous post was at 03:12 AM ----------

امیر nub?
با دیال آپ بیا دیگه adsl من سه ماه قطع بود با دیال آپ wow بازی میکردم لول
فقط پینگت میشه 5000 :2:

hossein2801
20-09-2010, 02:42
HOLY COW

---------- Post added at 03:12 AM ---------- Previous post was at 03:10 AM ----------

lol
بهت یاد ندادن با ادب بحث کنی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا جنبه نداری یا شعور ، یکی از این حالت هاست
یو بد تری
اصلا نفهمیدی چی گفتم
OK تو برو بلیزارد بازی کن برو همون گیلدای شر و ور بعد 5 ساعت یکی فحش مادر میده تو راید میپاشیه از هم
کدوم سروری تونسته ToGC فول بذاره ؟ کدوم سروری تونسته Deathbringer رو retail like اسکریپت کنه .
اگه یکم چشاتو باز کنی میفهمی که گفتم این TRINTY هستش فقط یکمی دستکاری شده که متاسفانه ....
تو با خودتم مشکل داریا یه بار میگی مولتن منگوسه یه بار میگی ترینتی یه بار میگه Molten core یه بار میگی ...
معلوم نیست این اصلا چیه
اصلا بیخیال بابا گور بابای جفتشون بازیتو بکن من که اصلا از کاتا خوشم نمیاد و نمیخوام توش بازی کنم ... واقعا epic fail هستش ، (بعدا میفهمید چرا میگم حال ندارم توضیح بدم) :2:
nvm

---------- Post added at 03:13 AM ---------- Previous post was at 03:12 AM ----------

امیر nub?

rofl
ببینید کی به من میگه با ادب صحبت کن:39:
من با هر کسی در حد و اندازه خودش باش رفتار میکنم
باهوش مولتن اول ترینیتی بود بعد رفت منگوس حالا قصد داره یکسری امکانات ترینیتی رو با منگوس یکی کنه
اره کاتا واسه hardcore گیمرهاست نه امثال تو casual
در مورد چیزی که تجربش نکردی بهتره نظر ندی
چند نفری که تو بتا بازی کردن گفتن خیلی خیلی نسبت به wotlk سخت تر شده مخصوصا dungeon هاش که شاید مجبورتون کنه اینم guild run برید

اگه یکم brain داشته باشی که داری میفهمی که GD از TRINTY استفاده نمیکنه .
اگه یکم چشاتو باز کنی میفهمی که گفتم این TRINTY هستش فقط یکمی دستکاری شده که متاسفانه ....:39:
حجت مخت جایی نخورده احیانا؟ دارم نگرانت میشم:31:

حالا این چه ربطی داشت به موضوع؟!
اونجا افراد کم سن مثل تو نیست که شعورشون در این حد پایین باشه که از این حرفا بزنن

Muradin
20-09-2010, 08:58
بهت یاد ندادن با ادب بحث کنی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا
لووووووووووووووول
تو دیگه حرف نزن کی به کی میگه!

یا جنبه نداری یا شعور ، یکی از این حالت هاست
اگه هر دو رو نداشته باشه که میشه عین تو!

کدوم سروری تونسته ToGC فول بذاره ؟ کدوم سروری تونسته Deathbringer رو retail like اسکریپت

LOOOOL
حالا بلیزارد بازی کردنو مسخره میکنه!!! :O این دیگه کیه...

(بعدا میفهمید چرا میگم حال ندارم توضیح بدم) :2:
توضیح بدی یا ندی فرقی نداره به حال ما

deltax
20-09-2010, 09:50
تا زمانی که با کسی درگیر نشی میتونی تو فرم هیومن بمونی
اولین Attack رو دادی میری تو حالت worgen
من دیگه نمیتونم صبر کنم:9:

---------- Post added at 07:02 PM ---------- Previous post was at 06:57 PM ----------

من فکر میکنم ترول رو با هیومن اشتباه گرفتی;):tongue: undead ها هم که از بیخ کجن هر چند وقت یه بارسعی میکنن صافش کنن :31:
هیومن کجاش قوز داره؟

undeath ها خیلی باحالن که :) ....4 تا استخون با یه روکش...ولی تو همه ریس ها rogue فقط برازنده undeath اونم مرد :) ...هر وقتم troll میبینم یاد فیلم میمون مسته جکی چان میوفتم...ولی تو الاینس فقط نایت الف اونم زنش باحاله..حالا اینا رو گفتم یه چیزی گفته باشم وگرنه منم مثل رضا تو قیدوبند داستان این بازی نیستم :)

Sharingan
20-09-2010, 09:58
واقعا شماها بلید نیستین با ادبیاتی بعد از دوران پارینه سنگی با هم صحبت کنید؟ این چه وضعیه؟ یکمی از نظر عقلی رشد کنید لطفا ...

هر وقت میام اینجا فکر می کنم حداکثر سن شماها 10 12 ساله ... (البته فکر کنم بعضاتون همین حدودا باشین)

Zende
20-09-2010, 10:37
واقعا احمقی
دیگه کاملا ازت نا امید شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حسین جون خودمونیم
تو هم یه نمه مغزت عیب داره ها!
ما یه عمره داریم اینو میگیم تازه میای میگی احمقه؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تازه من نمیدونم چی شد قرار بود تاپیک نیاد!دوباره اومد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آدمو دیوونه میکنه
حالا تو که چند وقته باهاش کل انداختی
ببین من و پارسا و دانیال چی شدیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

LuminaL
20-09-2010, 11:02
HOLY COW

lol
یو بد تری
اصلا نفهمیدی چی گفتم
تو با خودتم مشکل داریا یه بار میگی مولتن منگوسه یه بار میگی ترینتی یه بار میگه Molten core یه بار میگی ...
معلوم نیست این اصلا چیه
nvm

امیر nub?

کی به کی میگه!!!!!!!!!!:39::39::39::39::39::39:
نه تورو خدا! تو به حسین میخوای ادب یاد بدی؟!!! :39::39::39::39::39::39:

rofl
ببینید کی به من میگه با ادب صحبت کن:39:
من با هر کسی در حد و اندازه خودش باش رفتار میکنم
باهوش مولتن اول ترینیتی بود بعد رفت منگوس حالا قصد داره یکسری امکانات ترینیتی رو با منگوس یکی کنه
اره کاتا واسه hardcore گیمرهاست نه امثال تو casual
در مورد چیزی که تجربش نکردی بهتره نظر ندی
چند نفری که تو بتا بازی کردن گفتن خیلی خیلی نسبت به wotlk سخت تر شده مخصوصا dungeon هاش که شاید مجبورتون کنه اینم guild run برید

:39:
حجت مخت جایی نخورده احیانا؟ دارم نگرانت میشم:31:

حالا این چه ربطی داشت به موضوع؟!
اونجا افراد کم سن مثل تو نیست که شعورشون در این حد پایین باشه که از این حرفا بزنن

مخش که فابریک جایی خوردس! :39:
ربطش اینه که زورش گرفته ! :خخخخخخخخ خخخ خ خخخ!

undeath ها خیلی باحالن که :) ....4 تا استخون با یه روکش...ولی تو همه ریس ها rogue فقط برازنده undeath اونم مرد :) ...هر وقتم troll میبینم یاد فیلم میمون مسته جکی چان میوفتم...ولی تو الاینس فقط نایت الف اونم زنش باحاله..حالا اینا رو گفتم یه چیزی گفته باشم وگرنه منم مثل رضا تو قیدوبند داستان این بازی نیستم :)

نگووووووووووو!!!!!!!!!!
من از اندد روگ متنفرم! یعنی ببینمشون چنان enrage ی میزنم که لیچ کینگ رو فکر کنم یه ضرب میکشم :31:
نه خودایی راس میگم! حرسم میگیره میبینمشون! فقط اندد وارلاکش خوشکله :31:

حسین جون خودمونیم
تو هم یه نمه مغزت عیب داره ها!
ما یه عمره داریم اینو میگیم تازه میای میگی احمقه؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تازه من نمیدونم چی شد قرار بود تاپیک نیاد!دوباره اومد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آدمو دیوونه میکنه
حالا تو که چند وقته باهاش کل انداختی
ببین من و پارسا و دانیال چی شدیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:39::39::39::39::39::39::39::39::39: من شخصا به پای این بچه پیر شدم! :39::39::39::39::39::39::39::39::39::39:

اصلا بیخیال بابا گور بابای جفتشون بازیتو بکن من که اصلا از کاتا خوشم نمیاد و نمیخوام توش بازی کنم ... واقعا epic fail هستش ، (بعدا میفهمید چرا میگم حال ندارم توضیح بدم) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اقایون دقت کنید , همین ادمی که میگه نمیام اولین نفر فرتی میره دنبال سرور کاتا دار! شرط میبندم! سر هر اکانتی که تو سرور های فری دارم شرط میبندم!

Arrowtic
20-09-2010, 11:05
حرست میگیره؟احیانا نباید حرصت بگیره؟!:31:(شوخی)

Zende
20-09-2010, 11:10
این موضوع حرس گرفتن در بچه هایی که در سن بلوغ هستند عادیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان برای چند ماهی دیگه نمیام.اگر بدی خوبی دیدید حلال کنید.دلم برا همتون تنگ میشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خدارو شکر:خخخ

LuminaL
20-09-2010, 11:17
تایر 11 درویید:
جالبه که برای هر race رنگ متفاوتی داره.

deltax
20-09-2010, 11:48
واقعا شماها بلید نیستین با ادبیاتی بعد از دوران پارینه سنگی با هم صحبت کنید؟ این چه وضعیه؟ یکمی از نظر عقلی رشد کنید لطفا ...

هر وقت میام اینجا فکر می کنم حداکثر سن شماها 10 12 ساله ... (البته فکر کنم بعضاتون همین حدودا باشین)

حالا بگو روی صحبتت با کیا هست؟ :)
امروز بلیزارد مسابقات بزسواری گزاشته :دی باحاله

Tirion Fordring
20-09-2010, 11:52
جریان این Brewfast browfast brewfost brewfist bre dest چیه حالا هر کوفتی چیه باید چیکار کنیم توش

Zende
20-09-2010, 12:04
امروز رفتم نل
میگفتن تغییر کرده تغییر کرده من که چیزی توش ندیدم
ولی قیمت ها پایین اومده
قبلا موتور 50 کیلو بود(به صرف اینکه من یکیو خر کردم 40 کیلو خریدم:خخخ) الآن شده 30 کیلو!

یه کار هنری هم دیدم خیلی خودشونو کشته بودن دلم نیومد نزارم:خخخخ
دیگه خیلی سخته همچین چیزی برا سروری که 2 درصد world of warcraft رو فول فول اسکریپت داره=))

ho0rezam
20-09-2010, 12:16
بابا آخه free هم ارزشه بحث کردن داره؟بیخیال بابا، همشون میپاشن توو cata
یا نپاشن، اون blizzlike هاشون میشن فان از بس باگ میگیرن

Zende
20-09-2010, 12:26
همینو بگو رضا جان
حالا اصلا شایدم نپاشید
بازم به زندگیشون ادامه دادن
اصلا شدن بهتر از بلیزارد
ارزش بحث نداره
خود بلیزارد هم ارزش بحث نداره
من میخوام بیام GD بازی کنم زورم میاد کاراکترمو تا 55 برسونم یه دث نایت بسازم:خخخخخخ

Zende
20-09-2010, 12:50
این قضییه ای که الآن توی وو ویکی اومده چیه؟
تا 4.0.0 میرسونه
یه 1.74 گیگی
یه 2.6 گیگی

LuminaL
20-09-2010, 12:56
حالا بگو روی صحبتت با کیا هست؟ :)
امروز بلیزارد مسابقات بزسواری گزاشته :دی باحاله

مال brewfest ه! :31:
خیلی باحاله :31:
باید بری بشکه های مشروب از اونوور کمپ براشون بیاری با بزا :31:
یه وقتایی هم dark iron dwarf ها حمله میکنن میدزدن باید باهاشون بجنگی cup پرت کنی تو کلشون :31:
یه9 بار باختیم نتونستیم بزنیمشون همه مشروبارو بردن :31:

این قضییه ای که الآن توی وو ویکی اومده چیه؟
تا 4.0.0 میرسونه
یه 1.74 گیگی
یه 2.6 گیگی

تو خیلی تو کفش نرو ! خخخخ! :39:

Tirion Fordring
20-09-2010, 12:57
ظاهرا مسابقه مشروب خوری هست :دی

حالا اونو ول کن اینو بچسپ

Zende
20-09-2010, 13:04
تو خیلی تو کفش نرو ! خخخخ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ........

باشه حجت مارو کشتی قشنگه دیگه یه بار گفتی:خخخخ

بعد جالبه اینا برای همه هستن یا طرف هورد؟
البته ایجور که دانیال میگفت آلی ها هم گیلد مانتشون kodo داره خیلی نکته جالبیه ها:دی
احتمالا یه داستان هم برا اونا در میاد
اینا مثل الفا شدن
light kodo
dark kodo
=))

ho0rezam
20-09-2010, 13:07
من زرتی همین امروز کارتم تموم شد...صبح بیدار شدم دیدم توو بازی زده 30 دقیقه دیگه گیم کارت expire میشه...فعلا هم که رضا بابایی کارت رو نفرستاده :((

Zende
20-09-2010, 13:08
خوب شد ننداختی تقصیر من:خخخخخ

deltax
20-09-2010, 13:17
من زرتی همین امروز کارتم تموم شد...صبح بیدار شدم دیدم توو بازی زده 30 دقیقه دیگه گیم کارت expire میشه...فعلا هم که رضا بابایی کارت رو نفرستاده :((

بجنب 3 تا achive مفته...برو dungeon ترینکتت هم بگیر :دی

---------- Post added at 02:17 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

مال brewfest ه! :31:
خیلی باحاله :31:
باید بری بشکه های مشروب از اونوور کمپ براشون بیاری با بزا :31:
یه وقتایی هم dark iron dwarf ها حمله میکنن میدزدن باید باهاشون بجنگی cup پرت کنی تو کلشون :31:
یه9 بار باختیم نتونستیم بزنیمشون همه مشروبارو بردن :31:

تو خیلی تو کفش نرو ! خخخخ! :39:

بزه turbo داره :)

ho0rezam
20-09-2010, 13:19
بجنب 3 تا achive مفته...برو dungeon ترینکتت هم بگیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همه بچه ها توو vent دارن دهنمو آب میندازن :دی همه رفتن باهم دیگه گرفتن...من موندم تک :دی
پول رو ریختم به حساب اما هنوز سند نکرده به میلم گیم کارت رو

Muradin
20-09-2010, 13:24
بابا من این Brewfest رو پارسال(تا اونجایی که تو نل فیکس بود یعنی هیچیش:خخخ)رفته بودم

ho0rezam
20-09-2010, 13:26
بابا من این Brewfest رو پارسال(تا اونجایی که تو نل فیکس بود یعنی هیچیش:خخخ)رفته بودم

آخه پارسال ما این موقع توو ترک بودیم :دی حدود 3ماه :دی

Zende
20-09-2010, 13:28
تو نل احتمالا 100 درصد اسکریپت بوده
ولی فقط شراب میووردی میبوردی
اصلا dark dwarf نبوده:خخخخخخخخ

Arrowtic
20-09-2010, 13:32
آقا با Dial Up در چه حد میشه بازی کرد؟میتونم یه یونیت رو باهاش بکشم؟!

Muradin
20-09-2010, 13:32
آخه پارسال ما این موقع توو ترک بودیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif حدود 3ماه :دی
ماشالله چقدم ترک کردین:خخخخ:دی
من اصلا ترک و اینا حالیم نیست منو به زور میارن WoW بازی کنم اصلا حسش نیست:دی

Muradin
20-09-2010, 13:43
به نظر من بیخیالش شو
این حجت یه چیزی میپرونه همین با ADSL من نمیتونم بازی کنم تکون نمیتونم بخورم اون وقت با DIAL UP?

---------- Post added at 02:43 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

حالا 3 ماه WoW و TeeWorld کوفتی بازی نکنی میمیری؟:دی

armin_software
20-09-2010, 13:53
سلام
موقعی بازی نصب شد اکانتم رو ساختم و بعد یوزر و پس رو تو بازی وارد کردم و تو بازی آپدیت رو دانلود کرد
حالا یک صفحه ای باز شده می گه پوشه رو از تو هاردت انتخاب کن
پشتش هم نوشته تست سرعت اینترنت
چیکار باید بکنم؟
چی رو باید وارد کنم؟

---------- Post added at 02:53 PM ---------- Previous post was at 02:51 PM ----------

اینم عکسش

Zende
20-09-2010, 14:24
من در مورد مشکلتون چیزی نفهمیدم
اما
این کلاسیک نیست؟:دی

Muradin
20-09-2010, 14:27
منم نفهمیدم هیچی:خخخ

---------- Post added at 03:27 PM ---------- Previous post was at 03:26 PM ----------

حالا یک صفحه ای باز شده می گه پوشه رو از تو هاردت انتخاب کن
خوب شمام انتخواب کن:خخخخخ مشکلت اینه؟:دی

LuminaL
20-09-2010, 14:56
...............................

باشه حجت مارو کشتی قشنگه دیگه یه بار گفتی:خخخخ

بعد جالبه اینا برای همه هستن یا طرف هورد؟
البته ایجور که دانیال میگفت آلی ها هم گیلد مانتشون kodo داره خیلی نکته جالبیه ها:دی
احتمالا یه داستان هم برا اونا در میاد
اینا مثل الفا شدن
light kodo
dark kodo
=))

شرمنده باید بگم اشتباه خوندم! اون مانته kody بوده! ( بدبختا دیگه از بس اسم گزاشتن کمبود اسم دارن :31: )
ولی اینی که حجت خودشو جر داد باهاش احتمال 99% مال تارن هاس که 100 البته برای شمن مناسب تره چنین مانتی! خخخ

بجنب 3 تا achive مفته...برو dungeon ترینکتت هم بگیر :دی

---------- Post added at 02:17 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

بزه turbo داره :)
خخخخ اره , سرعتش میگن 280میشه تو حالت turbo ! با مانت معمولی داشتم میرفتم یهو دیدم یه چیزی گفت وییییییییژ! :31: دیدم یارو ازم زد جلو با بزه! :31:

در حدی که بری تو. اون خونه متروکه ی نزدیک SW زل بزنی بهش ! خخخ!:31:

Arrowtic
20-09-2010, 15:06
آره میمیرم بازی نکنم!معتاد شدم رفت!

Zende
20-09-2010, 16:00
خوب خوبه
عادت میکنی:خخخ
راستی دانیال
الان بلیزی؟

Muradin
20-09-2010, 16:01
آره بلیزه...

LuminaL
20-09-2010, 18:25
خوب خوبه
عادت میکنی:خخخ
راستی دانیال
الان بلیزی؟

اره.

=================

رفتم برای دانلوده PTR ! :26::26::26:
واییییی! اگر بتونم وارد شم تمام خبرا و تغییراتو بهتون میگم :31:

Zende
20-09-2010, 18:49
ptr چیچیه؟:دی

استارت دوباره بازی وو با نصب رایگان ادون در محل و مدیریت جدید در سرور GD :خخخخخ

Muradin
20-09-2010, 18:50
Public Test Realm

Zende
20-09-2010, 18:52
حالا خوبه ارور نده با این همه ادون:خخخخخ

ها؟
چیچی هست این؟:دی
یعنی میرن کاتارو میبینن تست میکنن؟

Muradin
20-09-2010, 18:54
آره عزیزم هیرو رو کپی میکنن بعد میرن ببینن چه خبره:دی

LuminaL
20-09-2010, 18:55
ptr چیچیه؟:دی

---------- Post added at 07:49 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

استارت دوباره بازی وو با نصب رایگان ادون در محل و مدیریت جدید در سرور GD :خخخخخ

public test realm
بعد که بلیز خرش از پل میگزره یه چیزی میزنه مردم بیان مفتکی براش باگ یابی کنن , تعمال خوبیه!
مردم عشق میکنن با چیزایه جدید , بلیزم مفتکی باگ یابی میکنه :31:

LuminaL
20-09-2010, 19:07
SHIT!
تو مرحله لانچرشم رسیدم , ارورر میده! :(((((((((((((((((

Zende
20-09-2010, 19:20
چقدره حجمش؟:دی

jafarr
20-09-2010, 19:33
جریان این Brewfast browfast brewfost brewfist bre dest چیه حالا هر کوفتی چیه باید چیکار کنیم توش
نميدونم . ولي صبح رفتم تو بليز quest ها رو انجام دادم . 10 min بعد هم دوستم ديد رفت كه تو molten-wow همين كاره منو انجام بده ولي quest ها bug بود .
در ضمن من با dangoun finder جوين ميشدم ولي دوستم مجبور بود party بسازه تا خوده inc رو بره . كه هر دفه شانسي يه چيز ميده كه خيلي كاره سختي هست تو سروهاي fun . من تقريبا 39-40 دفه جوين كردم ولي mount نگرفتم . اصلا drop نشد . :D
اينجور صحنه ها رو كه ميبينم ميگم دمش گرم . باز هم بليز

hossein2801
20-09-2010, 19:33
دانیال بخیالش شو واسه خودمون فایده نداره
باید 16 گیگ رو با لانچر دانلود کنی اگه رو 99 درصد گیر کرد و مشکلی پیش اومد دوباره باید از اول شروع کنی

Zende
20-09-2010, 19:36
وو گفتی دانجن فایندر
داشتیم راه میرفتیم یکی دفعه ویس داد که دانجن فایندر جوین شو به شکل هیلر من گفتم فعلا میخوام تصحیلاتمو ادامه بدم:خخخ(یعنی لول آپ)
این بدبختا هیلر به شدت کم دارن
حجت هم میگفت تو کل گیلدش همینه هیلر فقط در کل اگه تو این سرور هیلر شیم نونمون تو روغنه:خخخخ

hossein2801
20-09-2010, 19:39
اونت فعلی بلیز موضوعش می خورون هست:31:
باید از انوع می و غداهایی که هست بخورین تا اچیو بگیرین چند تا quest هست که باش پت میده اینم اچیو داره
1 dungeon هستن که هم ترینکت مفت میده هم eof مفت هر روز هم میشه رفت و ریست میشه
یکسری quest هست که باهاش یکسری جوایز میگیری که با 200 تاش جزو کلاب میشی
title هم میده فکر کنم master of brew هست
یه اچیوش اینه که باید تا خرخره می بزنی تو رگ موقعی دنیا دوره سرت گیج رفت از 65 یارد سقوط ازاد کنی اگه نمردی اچیو میده lol
این کارا رو جدی نگیریدا :31:

Zende
20-09-2010, 19:41
نمیشه وقتی مست شدیم از اون 65 یارد بپریم رو یه دختر؟:خخخخخخ

jafarr
20-09-2010, 19:42
اقا مرد هیومن که خیلی زاغارته....غوز که داره......
هر سری هم که ما میریم dungeon استورم هولم از بد شانسی ما پالادین ما کچل میشه...سریع show helm رو میزنم :)
اینم یه نظر شخصی: اکثر کارکترای قوی کستر هورد که دیدم یا undeath یا troll بودن
طرف ميبني full ميشه ميره واسه يه ايتم دستو پا مشكنه كه 10 تا attackpower بيشتر شه. كه تو pvp كم نياره . خوشبختانه human خودش trinket removable داره . ديگه نيازي نيست ترينكت بزاره . در كل بگم يه ترينكت جلو تر از باقي race ها هست. درسته orc يا هر كلاس ديگه هم يه قدرت racei داره . ولي در كل حساب كني بهترين كلاس بين horde و alliance براي pvp همين human هست.
يه خوبي ديگه اينه كه با mace و sword خفن تر attack ميده و invsible هارو هم بهتر ميبينه بخصوص duel بين rouge با rouge .
و 3% sprit داره يعني واسه priest حرف نداره .

hossein2801
20-09-2010, 19:54
طرف ميبني full ميشه ميره واسه يه ايتم دستو پا مشكنه كه 10 تا attackpower بيشتر شه. كه تو pvp كم نياره . خوشبختانه human خودش trinket removable داره . ديگه نيازي نيست ترينكت بزاره . در كل بگم يه ترينكت جلو تر از باقي race ها هست. درسته orc يا هر كلاس ديگه هم يه قدرت racei داره . ولي در كل حساب كني بهترين كلاس بين horde و alliance براي pvp همين human هست.
يه خوبي ديگه اينه كه با mace و sword خفن تر attack ميده و invsible هارو هم بهتر ميبينه بخصوص duel بين rouge با rouge .
و 3% sprit داره يعني واسه priest حرف نداره .
undead ها هم این قابلیت رو دارن ولی هر چی باشه اینا هم جسد همین هیومن ها هستن lol

Muradin
20-09-2010, 19:56
undead ها هم این قابلیت رو دارن ولی هر چی باشه اینا هم جسد همین هیومن ها هستن lol

Zende
20-09-2010, 19:56
آقا من الآن تو این سرور GD جلو در sw یه چیزایی میبینم
یه چند تا dwarf و یه قول
چیکارشون باید بکنم؟:دی
چندتاشون که دکورن
2 تاشون شراب میفروشن
2 تا بشکه هم هست
که میگه empty brewfest stein میخواد
چیکار کنم اینارو؟:دی

jafarr
20-09-2010, 19:58
من هم هورد بازي كردم و هم اليانس ولي undead اصلا نساختم . اخه خيلي بيشتر از human قوز داره :21:

Zende
20-09-2010, 20:02
آندد=:2::2::2::2::2::2::2:
ولی لیدرشون=:40::40::40::40::40:
:31:

Muradin
20-09-2010, 20:05
اینو راستمیگه با همه خنگیش Sylvanas So ...:دی

hossein2801
20-09-2010, 20:05
جدی؟؟اسمش؟

will of the forsaken

Zende
20-09-2010, 20:06
حسین بگو چه کنم الآن!:37:
فردا تموم میشه میره پی کارش حسرت میخورم:خخخخ

Muradin
20-09-2010, 20:10
یادش بخیر نل اونت میزاشت تو تقویم تموم میشد بعد 6 روز تازه یادش می افتاد باید تموم بشه:خخخخ

LuminaL
20-09-2010, 20:14
اونت فعلی بلیز موضوعش می خورون هست:31:
باید از انوع می و غداهایی که هست بخورین تا اچیو بگیرین چند تا quest هست که باش پت میده اینم اچیو داره
1 dungeon هستن که هم ترینکت مفت میده هم eof مفت هر روز هم میشه رفت و ریست میشه
یکسری quest هست که باهاش یکسری جوایز میگیری که با 200 تاش جزو کلاب میشی
title هم میده فکر کنم master of brew هست
یه اچیوش اینه که باید تا خرخره می بزنی تو رگ موقعی دنیا دوره سرت گیج رفت از 65 یارد سقوط ازاد کنی اگه نمردی اچیو میده lol
این کارا رو جدی نگیریدا :31:

من اچیو 65 یارو گرفتم :31:
هم توی هورد بلدم هم تو الی , مست مست کردم پریدم پایین :31: جونم رو 1 درصد ایستاد خخخخ!
امروز شمردم 12-13 تا اچیو گرفتم! :18:

آقا من الآن تو این سرور GD جلو در sw یه چیزایی میبینم
یه چند تا dwarf و یه قول
چیکارشون باید بکنم؟:دی
چندتاشون که دکورن
2 تاشون شراب میفروشن
2 تا بشکه هم هست
که میگه empty brewfest stein میخواد
چیکار کنم اینارو؟:دی

برو IF
Q توی شهر رو بگیر.
برو پایین جاده ی IF اونجا ادامه بده.

will of the forsaken

اون که مال فقط remove کردنه fear , charm , sleep هست.

حسین بگو چه کنم الآن!:37:
فردا تموم میشه میره پی کارش حسرت میخورم:خخخخ

تا 2 هفته eventه! فردا تموم میشه؟! :39:
برو پایین جاده ی IF .
فقط اونجا میتونی بری.

Zende
20-09-2010, 20:15
اوووووووووووووف
خیلی راهه که با متروشم خیلی راهه:خخخ
ولش کن اشالله سال آینده:خخخخخ

LuminaL
20-09-2010, 20:15
تازه kodo ی brewfest هم گیرم اومد! شانس دراپش 1.7% اونم سالی یه بار شانس داری :31:

Muradin
20-09-2010, 20:17
اقایون بلیز باز کسی تا الان تونسته اون Green Proto Drake رو بگیره تا الان؟(بقیه رو نگفتم چون تو GD دیدم با Vote میگیرن:خخخ)

Zende
20-09-2010, 20:18
بیا دانیال میگی خر شانس نیستم:خخخخ
راستی این اونت دقیقا کی تموم میشه میشه بگی؟

Muradin
20-09-2010, 20:21
اون تقویم ساب مرده رو واسه همین گذاشتن!

jafarr
20-09-2010, 20:25
اقایون بلیز باز کسی تا الان تونسته اون Green Proto Drake رو بگیره تا الان؟(بقیه رو نگفتم چون تو GD دیدم با Vote میگیرن:خخخ)
راستش اصلا تو باغ collection نيستم . از همون اول يه mount گرفتم هنوز هم همون هست . شايد cata هم بشه با همون باشم . يادم هست يه مونت رو تو burning crusade از اول داشتم تا زماني كه patch شد 3.2.0 البته نه تو بليز . ولي كلا حال اصلي بازي رو تو pvp ميكنم .

Zende
20-09-2010, 20:25
اینقدر بدم میاد از اینایی که حرف حساب میزنند:خخخخخخ
بهه
همین امروز شروع شده
5 اکتبر تموم میشه
یعنی میشه 15 روزه دیگه سه شنبه هم هست
خوب حالا اشالله بعدا با دی کی که ساختم میرم مانتم بهتر شه وضعش
خیلی وقته:دی
این harvest قضیش چیه 2 روز دیگه تمومه
fishing ها هم که به من ربطی نداره:خخخخ

Muradin
20-09-2010, 20:27
بهه
همین امروز شروع شده
5 اکتبر تموم میشه
بمیر:دی :خخخخ
چه عجب جمع و تفریق حد اقل بلدی:دی:خخخ

jafarr
20-09-2010, 20:30
بهه
همین امروز شروع شده
5 اکتبر تموم میشه
خوب حالا اشالله بعدا با دی کی که ساختم میرم مانتم بهتر شه وضعش
خیلی وقته:دی
این harvest قضیش چیه 2 روز دیگه تمومه
fishing ها هم که به من ربطی نداره:خخخخ
والا اگه ملت بخان مثل شما post كنن كه همه دو روزه ميشن خداي froum يا تو همون مايه ها .
جدي نگير زياد. اينم حرف بي حساب :5:

Zende
20-09-2010, 20:40
عزیزم منظور من یه شوخی بود با پارسا
من با شما نبودم
هر وقت هم که کسی اسپم نده منم فقط پست های مفید رو میدم
مثل وقتی که حجت نبود کم بودیم من جواب میدادم
پس اینقدر چشم ندوز به پستای من!

بمیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :خخخخ
چه عجب جمع و تفریق حد اقل بلدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خخخ چه کنیم دیگه:دی
ضرب هم بلدم تقسیم سخته:دی

این کوئسته توی sw هم بود
اما تحویل دادنش سر نبش if بود:دی

jafarr
20-09-2010, 20:41
عزیزم منظور من یه شوخی بود با پارسا
من با شما نبودم
هر وقت هم که کسی اسپم نده منم فقط پست های مفید رو میدم
مثل وقتی که حجت نبود کم بودیم من جواب میدادم
پس اینقدر چشم ندوز به پستای من!

چه کنیم دیگه:دی
ضرب هم بلدم تقسیم سخته:دی
بخيال . گذشته ها گذشته . ولي اگه بخام پست هاي شما رو همين الان حساب كنم . كه حالش رو ندارم خداييش خيلي ... بوده :2:

Zende
20-09-2010, 20:43
خوب فعلا که همونطور که مشاهده میشه خودتم داری پا به پای من میای و اسپم میدی!
باز من 4 تا خاطره از مسابقات تعریف میکنم
اینکارم نمیکنی!

hossein2801
20-09-2010, 21:10
گزارش شده هر dungeon تو کاتا 1-2 ساعت وقت میبره

LuminaL
20-09-2010, 21:21
بیا دانیال میگی خر شانس نیستم:خخخخ
راستی این اونت دقیقا کی تموم میشه میشه بگی؟

گفت! بعدم من که گفتم 2 هفتس.

اون تقویم ساب مرده رو واسه همین گذاشتن!

خخخخ

من اخه این همه وقت از سر راه گیر بیارم؟ :(((
اونم تو مدارس! :((((((((((((((

Muradin
20-09-2010, 21:27
من اخه این همه وقت از سر راه گیر بیارم؟ :(((
اونم تو مدارس! :((((((((((((((
دقیقا:خخخخخ(همون :(((((( :دی)
البته اگه بازی کنم:دی

Zende
20-09-2010, 21:37
خوب چه دردیه میزاریمش برا تعطیلات:خخخخخ

LuminaL
20-09-2010, 21:48
خوب چه دردیه میزاریمش برا تعطیلات:خخخخخ

نخوام بازی کنم که نمیشه چون میشه مثل داستان WOTLK که به زور gear گرفتم! ( عقب افتاده شدم! : خخخ :31: )

Zende
20-09-2010, 21:51
خوب مگه هنوز نیستی؟:خخخخخ

LuminaL
20-09-2010, 21:53
Peacebloom Vs. Ghouls
A lot of people wondered what the "Peacebloom vs. Ghouls" achievements from the latest beta build are and we finally have an answer. Have you ever played Plants vs. Zombies ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])? No? Cataclysm will give you a chance to fix that! A new quest was added to the game in the latest beta build, it's a brand new mini-game heavily based on Plants vs Zombies and I'm sure a lot of players will waste an insane amount of time on it.

راس میگه! من یکی که حسابی خوشم اومد از اون بازیه plant vs zombies! اینم پس خوشم میاد :31:

عکس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Zende
20-09-2010, 21:54
این سایت mmo champion هم بد لشه ها:خخخخ

Tirion Fordring
20-09-2010, 23:04
Omg Troll spammer

ولی اینی که حجت خودشو جر داد
WTF?

-------------
این اونته باسش خیلی باحاله 99999999 بار رفتیم مانتو نداد ...

خیلی .. هستش :دی

اون 65 یاردم من هر چی پریدم نداد تهش 6-7 بار خوردم تا آخر رفتم سر 3% زنده موندم :خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

nAB نگفتم تنها هیلر منم تنها که نمیشه هیل کرد گفتم 1- من زرنگم 2- I AM ''ing no lifer یهو دیدی 16 ساعت بیدار موندم دارم میرم icc خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

رفتم همه باسای الینس رو ترکوندیم خیلی حال داد مخصوصا سر تیراندا
دو تا روگ اومدن کرم ریزی هر دفعه میمردن
این گیلدم باحاله اینم 3 هفته پیش birthday شون بود

ho0rezam
20-09-2010, 23:13
اون پارسال بودش که mount میداد ...امثال توو bag هستش.
ما که امروز از شانسمون frost گرفتیم و دانیال kodo ... ایشالله فردا میگیرم

گل بود به سبزه نیز آراسته شد!!!
مگه داریم Icc وینگ 2 میریم؟چه خبره؟ از کجا خوندی؟

----
event امروز هم خیلی خنده دار بود...مخصوصا اونجا که میزدیم توو سره dwarf ها ...اون پرش از 65 هم باحال بودش.

Tirion Fordring
20-09-2010, 23:26
bag?
یعنی چی کلا

1-2 ساعت ؟ شاید باسه بیشتر از لیچ کینگ hp داره ...

چی میگی بابا ما icc 4 تا باس اولو توی 20 دقیقه clear میکنیم (10 البته) ...

hossein2801
20-09-2010, 23:35

----
event امروز هم خیلی خنده دار بود...مخصوصا اونجا که میزدیم توو سره dwarf ها ...اون پرش از 65 هم باحال بودش.

چند نفری که تو بتا بازی کردن تو mmo گزارش دادن
ولی بحث بود که اوایل اینطوره و با گرفتن ایتم های کاتا راحت تر میشه چون ایتم های فعلی واقعا نسبت به ایتم های کاتا ضعیفن
مستقما هم نمیشه رفت hc باید حتما نرمال طی بشه بعد hc که ایتم بهتری هم بدست بیاریم
یه نفر گفته بود لول آپ از 83-85 is pain for your ass
rofl
گفته بود بعضی mob هار رو میخاد نیم تا 1 ساعت باش درگیر باشی تا بزنیش

---------- Post added at 12:35 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

bag?
یعنی چی کلا

همش به hp نیست
قبلا گفته شد در dungeon های کاتا زیاد باید از crowd control استفاده کرد که همین نشون دهنده قابلیت های قوی باس هاست

کاتا ماله hardcore گیمرهاست
پس اماده باشید :P

LuminaL
21-09-2010, 00:47
Omg Troll spammer

WTF?

-------------

خیلی .. هستش :دی

اون 65 یاردم من هر چی پریدم نداد تهش 6-7 بار خوردم تا آخر رفتم سر 3% زنده موندم :خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

nAB نگفتم تنها هیلر منم تنها که نمیشه هیل کرد گفتم 1- من زرنگم 2- I AM ''ing no lifer یهو دیدی 16 ساعت بیدار موندم دارم میرم icc خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

رفتم همه باسای الینس رو ترکوندیم خیلی حال داد مخصوصا سر تیراندا
دو تا روگ اومدن کرم ریزی هر دفعه میمردن
این گیلدم باحاله اینم 3 هفته پیش birthday شون بود

1
دور دیگه هم میزدینش عددش روند شه! ولی مطمئنا بازم دراپ نمیشد! چون از bag دراپ میشه مانت!

bag?
یعنی چی کلا

----

ااا! یعنی میشه هر روز بگ گرفت؟ اخ جون نونمون تو روغنه , روزی 4 تا فراست !:31: راستی شنیدم به جز kodo یه Ram هم هست؟ اگر بشه ram رو برای درویید بگیرم , چه کیفی میده :31:
میگم راستی مگه برای هورد ها هم dwarf میان دزدی؟
دروییدم میخوام بکش اپش کنم :31: تو این 2 هفته حتما میشه 80ش کنم.:31:

چند نفری که تو بتا بازی کردن تو mmo گزارش دادن
ولی بحث بود که اوایل اینطوره و با گرفتن ایتم های کاتا راحت تر میشه چون ایتم های فعلی واقعا نسبت به ایتم های کاتا ضعیفن
مستقما هم نمیشه رفت hc باید حتما نرمال طی بشه بعد hc که ایتم بهتری هم بدست بیاریم
یه نفر گفته بود لول آپ از 83-85 is pain for your ass
rofl
گفته بود بعضی mob هار رو میخاد نیم تا 1 ساعت باش درگیر باشی تا بزنیش

---------- Post added at 12:35 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

همش به hp نیست
قبلا گفته شد در dungeon های کاتا زیاد باید از crowd control استفاده کرد که همین نشون دهنده قابلیت های قوی باس هاست

کاتا ماله hardcore گیمرهاست
پس اماده باشید :P

من غلط بکنم! لیچ کینگو 20 دقیقه ای میزنن اینا نیم ساعت طول میکشه؟! سر گردنس؟!!!!!
البته اولین تایر رو که بگیری دیگه همشون میشن بوق! تایر 12 -13 هم که بیاد که دیگه حله! سختیش چند پچ اوله :31:

Tirion Fordring
21-09-2010, 01:18
Bag چیه میگید
مگه همون باسه توی BLACK ROCK DEPTHS نیستش ؟ خب اون دراپ میکنه دیگه

LuminaL
21-09-2010, 01:30
Bag چیه میگید
مگه همون باسه توی BLACK ROCK DEPTHS نیستش ؟ خب اون دراپ میکنه دیگه

خدا بیامرزه! نشنیدی مگه! رضا گفت مثل این که تا پارسال حق دراپش مال اون بوده.
ولی مثل این که میاد میگه دراپ شانسشو کم کنید وگرنه باگ میشم دراپ نمیکنم اصلا! بلیزم میاد حق دراپشو ازش میگیره میزاره توی bag!!! خخخخخ
یعنی وقتی از دانجن فایندر استفاده میکنی با کشتنش یه بگ هم بهت میده که شانست خوب باشه دراپ میشه.
( البته با وفور نعمتی که تو GD هست با هر بگش 4 تا مانت باید دراپ شه :31: )

Tirion Fordring
21-09-2010, 01:40
اولا ریت اینجا باگ نیست
دوما چطوری dungeon finder Queue کنیم تو یه دانجن مگه راندوم نیستش ؟!

LuminaL
21-09-2010, 02:11
اولا ریت اینجا باگ نیست
دوما چطوری dungeon finder Queue کنیم تو یه دانجن مگه راندوم نیستش ؟!

والا من که هر NPC میزدم کل ایتمایی رو که قرار بود مثلا توی کشتن 9-10 تا از اون NPC دراپ شه دراپ میشد!

نه توی random نیستش. اون گوشه که زده random wotlk hc ( یا یه همچین چیزایی ) بزن روش بعد گزینه ی coren چیچی رو انتخاب کن , اون مال festival هست.

Muradin
21-09-2010, 09:12
گاگولی بگ یعنی همون مثل همون بگی که OS دراپ میکنه Open میکنی توش چیز میز پیدا میشه!(اون اولا نمیدونستم چیه هی roll میدادم مینداختم دور :خخخ)

Zende
21-09-2010, 09:22
منم نمیدونستم یادش بخیر یاسر بم گفت:خخخخ
میگم با این ریت 7 ایکس اگه بخوایم بگیریم احتمالا چیزای خوبی گیرمون بیاد:دی
امکان داره مثلا یه لول 20 ایی بگ فراست گیرش بیاد؟
یا فقط 80 ها گیرشون میاد؟

deltax
21-09-2010, 09:49
ای بابا ...این dk عجب داستانیه...یه dk 66 دارم میخوام 80 کنم..یه تلنت تانک... با یه dps unholy ...دیروز رفتم از رو تانکای خوبه ریلم تانکو بچینم.هر کی یه مدل چیده :) جالبه یکی فروست تانک یکی بلود..اونم در رنگها و مدلهای مختلف :)
یه تلنت کامل تانک میخوام با اسپلایی که AGGRO از دستم در نره...یکی که بلده plz help me
برا unholy هم یه screen shot ازچیدن اسپلا ..ترتیبی که dps رو ببره بالا هم بزارید...

Zende
21-09-2010, 11:36
این GD هم خر باگه ها:خخخ
دیگه باگ لوت اینطوری دیده بودید؟!
ان پی سی رو بکشی
از اون نورا ازش بلند بشه
(یعنی آیتم داره)
بعد بری بالا سرش
اونوقت اصلا روش میگیری علامت لوت زرد نمیشه که بخواد لوت کنه
خیلی نکته جالبیه
دیده بودیم لوت نکنه اصلا که خودش باگ بدیه(مثل پارس گیم) یا یه طور دیگه کوئست آیتم رو نده(بازم مثل پارس گیم:دی) دیگه ندیده بودیم اینطوریشو!!!
کل خوبی نل اینبود که اینطوری نبود آیتم ها:خخخ
همین یه خوبی رو کلا داشت با اونتاش:خخخ
-----------------------
ویرایش:
درست شد مشکل با یک ریلوگ اما موضوع اینه که چرا باید باگ بشه؟:دی

Zende
21-09-2010, 11:58
یه سوال هم داشتم
این 65 یارد دقیقا چقدر فاصله میشه؟
ممنون

ho0rezam
21-09-2010, 12:52
یه سوال هم داشتم
ممنون این دو عکس رو ببین

Zende
21-09-2010, 12:55
به نظر میاد زیاد نباشه!:خخخخ

Sharingan
21-09-2010, 13:05
سلام
یک سئوال فنی. پچ های میرور که در wowwikki لینک شدن، مانند قبل بر اساس زبان بازی مرتب نشده اند. مثلا بر اساس enGB یا enUS نیستند و فقط مشخص شده اند که US هستند یا EU و یا غیره.

لطفا راهنمایی کنید برای enGB کدوم پچ رو باید دانلود کنم. ممنون

LuminaL
21-09-2010, 13:08
ای بابا ...این dk عجب داستانیه...یه dk 66 دارم میخوام 80 کنم..یه تلنت تانک... با یه dps unholy ...دیروز رفتم از رو تانکای خوبه ریلم تانکو بچینم.هر کی یه مدل چیده :) جالبه یکی فروست تانک یکی بلود..اونم در رنگها و مدلهای مختلف :)
یه تلنت کامل تانک میخوام با اسپلایی که AGGRO از دستم در نره...یکی که بلده plz help me
برا unholy هم یه screen shot ازچیدن اسپلا ..ترتیبی که dps رو ببره بالا هم بزارید...

DK محله تقدیم میکند خخخخ! :31:

الان یه تانکی برات میچینم حال کنی.
من خودم بلاد خوشم نمیاد تانکشو! یعنی بیشتر مناسب solo کردنه.

corps explosion برای نگه داشتن اگرو وقتی چند تا NPC تانک میکنی.
death and decoy هم همینطور , بهتره برای شروع اول اونو بزنی زمین!
death grip برای یه NPC بیشتر کاربرد داره ولی اگر دیدی اگروی یکی در رفت افتاد مثلا رو هیلر سریع گریپش کن.
dark command هم که تقریبا کار grip رو میکنه.
رو frost presence هم که باشی که اگرو خودش مادر زاد زیاد میش :31:
howling blast برای نگه داشتن چند تا NPC بهتره.
fear هم که تو کارت نیست! :31: fear شدی lichbloom بزن حله!
خواستی اون glyph هاشم عوض کن ولی اونا خوبه.

یه سوال هم داشتم
ممنون

من خیلی شانسی مال هورد و الی رو کشف کردم!
مال الی ها از یه زاویه خاصی باید توی بندر SW بپری پایین , مال الیا خیلی سخته , دقیقا نیم یارد اینور اونو فرود بیای مردی :31:
باید مانت 100% هم داشته باشی.

---------- Post added at 01:07 PM ---------- Previous post was at 01:06 PM ----------

سلام
یک سئوال فنی. پچ های میرور که در wowwikki لینک شدن، مانند قبل بر اساس زبان بازی مرتب نشده اند. مثلا بر اساس enGB یا enUS نیستند و فقط مشخص شده اند که US هستند یا EU و یا غیره.

لطفا راهنمایی کنید برای enGB کدوم پچ رو باید دانلود کنم. ممنون

enGB همون EU خودمونه.

---------- Post added at 01:08 PM ---------- Previous post was at 01:07 PM ----------

به نظر میاد زیاد نباشه!:خخخخ

65 مقداریه که بشه 66 مردی! :39:

Zende
21-09-2010, 13:34
این اچیوش همون 65 yards going down without dieing هستش؟
اینو من تو نل فکر کنم گرفتم
کلا شاد بودم فرامرز قریبیان بازی میکردم اینور اونور میپریدم:خخخخ

jafarr
21-09-2010, 13:42
ببين dk تلنت واسه تانكي حالت هاي مختلف داره . مثلا blood با twohand تانكي كني خوبه . و تو blood يه خوبي داره stamina بيشتر هست . frost اگه دوست داري هم ميتوني با twohand تاكني كني هم با onehand ولي در كل واسه aggro كشيدن بهترين تلنت frost با twohand هست كه البته توي frost بدن هم قوي تر هست .
]

deltax
21-09-2010, 14:54
تانک رو که فروست گزاشتم دمتون گرم
حالا یه dps unholy هم بزارید
ممنون

Zende
21-09-2010, 15:16

در کل دوستان شاید نظرات بسیار مختلف زیادی داشته باشند
ولی من اینو به عنوان دی پی اس ضد یک باس معرفی میکنم بهت
به تایید دوستان هم برسه چه بهتر:دی

Tirion Fordring
21-09-2010, 15:43
تانک بلاد بذار
ولی فراستم خوبه
بلاد مثلا رفتی pos hc یا fos hc یهو هیلر مرد . فراست باشی وایپ بلاد باشی خودتو هیل میده میزنیش

ولی کلا فراستم خوبه . دی کی اولین چیزیه سلیقست . نصف اسپلای تانک بلاده نصفش فراست
اصلا برو آنهولی بذار ! :خخخخخخخخ

samfire
21-09-2010, 16:09
سلام از دوستان کسی اطلاع داره چه طوری میشه اکانت رپایر کرد ( سرور اسکپ که برگشته باید اکانتتو رپایر کنی ) ادرس سایت شو هم ندارم...

Zende
21-09-2010, 16:21
مگه اسکپ هنوز زندس؟:خخخخ

samfire
21-09-2010, 16:25
اره با یه ادرس جدید خیلی وقت که اومده بالا 3.3.5 هم هست فقط تو نت ادرس سایت شو پیدا نمیکنم Repair account کنی هیروت بر میگرده....

hossein2801
21-09-2010, 16:32
ببينيد چه mount اختصاصي توپي دادن به alchemy

samfire
21-09-2010, 16:35
کسی ادرس شو نداره ؟

Zende
21-09-2010, 16:40
حسین قضیه ی این چیه
یعنی هر کی alchemist باشه اینو برمیداره یا با alchemy میسازنش؟

Muradin
21-09-2010, 16:43
ببينيد چه mount اختصاصي توپي دادن به alchemy
میخوام!!Skill میخواد یا بخری کافیه؟

---------- Post added at 05:43 PM ---------- Previous post was at 05:43 PM ----------

کسی ادرس شو نداره ؟

universalgaming.com
2bitgaming.com

samfire
21-09-2010, 16:47

---------- Post added at 05:43 PM ---------- Previous post was at 05:43 PM ----------

universalgaming.com
2bitgaming.com

2بیت گیمنگ که باز نیست....

universalgaming.com جایی برای رپایر نیست...

hossein2801
21-09-2010, 16:57
حسین قضیه ی این چیه

از امكانات اختصاصي alchemy هست كه با بدست اوردن recipe‌ اون فقط براي خودش ميتونه بسازه

---------- Post added at 05:55 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

omg
اين يك mount عادي نيست
شما رو به اين شكل transform ميكنه

پس من حتما بايد alchemy رو بگيرم :31:

---------- Post added at 05:57 PM ---------- Previous post was at 05:55 PM ----------

نه مثل اينكه اختصاصي هم نيست!
چنين چيزي بايد اختصاصي ميبود!
عجيبه!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولي هنوز معلوم نيست شايد اختصاصي باشه:31:

deltax
21-09-2010, 17:25
تانک بلاد بذار
ولی فراستم خوبه
بلاد مثلا رفتی pos hc یا fos hc یهو هیلر مرد . فراست باشی وایپ بلاد باشی خودتو هیل میده میزنیش

ولی کلا فراستم خوبه . دی کی اولین چیزیه سلیقست . نصف اسپلای تانک بلاده نصفش فراست

اینی که گفتی جوک بود دیگه نه :)....من نباید به خاطر هیلر که شاید بمیره که تلنتمو عوض کنم
2 تا dungeon تست کردم با فروست اصلا AGGRO از دستم در نرفت.ولی تو بلود زیاد در میرفت..
بازم از راهنمایی همتون ممنون

LuminaL
21-09-2010, 17:58
تانک رو که فروست گزاشتم دمتون گرم
حالا یه dps unholy هم بزارید
ممنون

unholy dps به نظر من چیز جالبی در نمیاد , دو بار با دو مدل متلف امتحان کردم ولی به روحیه من یکی که سازگار نیست! :31:

تانک بلاد بذار
ولی فراستم خوبه

یه کلمه هم از ننه ی عروس بشنویم خخخخخ :39:
اخه ادم مومن , تانک 5.5 توی دانجنای دهه ی 70 به زور 100 تا بدبختی healer مرد تونست خودشو نگه داره! اونوقت ببینم هیچ POS یا FOS روفتی که این حرفو میزنی؟! بعد میشه 2 تا spell تانک بهم معرفی کنی که بلاد باشه؟! اها حتما میخوای بگی heart strike !:39: نه؟! حالا فرضم که بگیریم اسپل بلاد داشته باشه اونقت death grip و death and decoy بوق حساب میشن؟!
و محض اطلاعت هم unholy هم تانک میکنن اگر نمیدونستی بدون!و بعد هم یه چیزی افریده شد به نام رول , پس heal کار تانک نیست! مثل این میمونه بگی حالا که پالادینی دیگه هیلر نمیاریم باها toc !!!

حسین قضیه ی این چیه

نامردی کردی :31: من اومدم بزارم DC شد بعدشم رفتم Wow تو زود تر گزاشتی :31:
چیز خفنیه , نه تنها ترنسفر میشی بلکه میشه یه نفر دیگه رو هم پشتت سوار کنی!

universalgaming.com
2bitgaming.com

اینی که گفتی جوک بود دیگه نه :)....من نباید به خاطر هیلر که شاید بمیره که تلنتمو عوض کنم
2 تا dungeon تست کردم با فروست اصلا AGGRO از دستم در نرفت.ولی تو بلود زیاد در میرفت..
بازم از راهنمایی همتون ممنون

تالنت دد نایته محله شعبه ی دیگری ندارد خخخخ!:31:

LuminaL
21-09-2010, 18:04
خدمت شما که عارض شوم این تالنت بلاد DPS هست.

من فعلا اینو تستش نکردم , یعنی یه چیزیشو شک دارم ولی یه امتیاز خیلی خوب اضافه شده نسبت به تالنته بعدی که میدم اونم اینه که oblitrate دمیجشو میزنه بدون این که DOT هارو از بین ببره. که میتونه توی مصرف rune صرفه جوی کنه!
اینم الان من خودم استفاده میکنم.

قبل از این که بگی بابا این که نوبه toughness برداشته بگم اون به خاطر تالنتی که توی بلاده باعث افزایش AP میشه. ولی خب شما به دلخواه میتونی عوضش کنید بزاریدش روی چیز دیگه.

deltax
21-09-2010, 18:23
پس واسه dps بلود بهتره...من برام بلود با unholy فرق نداره میخوام dps بیشتری داشته باشه
فقط زودتر اینو 80 کنم این 2 تا ترینکته میره تا سالی دیگه و این dungeone بسته میشه :)

JIGSA
21-09-2010, 19:27
این مانت مخصوص Alchemy ها برای هر کسی آب نداشته باشه. واسه من یکی که نون داره.
چون کلی آیتم و هرب جمع کردم که میتونم بزارمشون واسه فروش. چون بعد از Expamsion هر ننه قمری میره Alchemist میشه.

linkin_park
21-09-2010, 19:55
Wow !!!

فقط میتونم بگم ... Forza Alchemy

آقا این 10 مگ چیه Launcher داره دانلود میکنه ؟!

Tirion Fordring
21-09-2010, 20:10
یه کلمه هم از ننه ی عروس بشنویم خخخخخ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ننه عروس مامانته :|

دیگه دهن منو باز نکن
هی هیچی نمیگم هر دفعه میاد یه فحشی میده ....
شعورم خوب چیزیه ....

Tirion Fordring
21-09-2010, 20:15
-------
راستی deltax کلا dps aoe توی سرور ما unholy خداست ... توی whelp اونیکسا یارو 18 کیلو دی پی اس داد با تلنت aoe آنهولی

LuminaL
21-09-2010, 20:25
ننه عروس مامانته :|

دیگه دهن منو باز نکن
هی هیچی نمیگم هر دفعه میاد یه فحشی میده ....
شعورم خوب چیزیه ....

از اونجایی که بعید میدونم اصلا بدونی معنیشم چیه مهم نیست فحش بده ناراحت نمیشم , عقدتو یه جا خالی کنی بهتره تا جمع شه سر دلت رودل کنی :39: :39: :39:

( بچس دیگه نمیشه زد تو ذوقش! )

deltax
21-09-2010, 20:26
-------
راستی deltax کلا dps aoe توی سرور ما unholy خداست ... توی whelp اونیکسا یارو 18 کیلو دی پی اس داد با تلنت aoe آنهولی

برا boss کدوم بیشتر dps میده ...unholy یا blood..?

Tirion Fordring
21-09-2010, 20:47
رفتیم icc

دراپ شد
بعد یه درویدم بود تا 198 تا Dkp واسش داد من 199 دادم بردم خیلی خفنه این dkp . شاید من رولم 3 میشد اون 90 میبرد :دی

---------- Post added at 10:47 PM ---------- Previous post was at 10:47 PM ----------

blood
اما کلا Unholy بهترین aoe و پی وی پی هست . بهترین پی وی پی از نظر من blood - unholy چون هم rune tap داری هم آنهولی که خودش خداست .

Zende
21-09-2010, 21:15
دانیال هوی:دی
اون تلنتی که من دادم چطور بود؟
بعد یه عمری میخوام برم دی کی:خخخ
البته الآن که دارم با پریست آپ میکنم هیل میکنم برو بچ رو بیشتر بم کیف میده :خخخخخ

LuminaL
21-09-2010, 22:03

خیلی ها با انهولی DPS قوی دارن ولی من که هرگز نتونستم :31:
من همون بلاد رو ترجیح میدم. خیلی بهتره.
ا

دانیال هوی:دی
اون تلنتی که من دادم چطور بود؟
بعد یه عمری میخوام برم دی کی:خخخ
البته الآن که دارم با پریست آپ میکنم هیل میکنم برو بچ رو بیشتر بم کیف میده :خخخخخ

اون که دادی تانک بود یا DPS ؟ یادم نیست والا :31: بگو برم ببینم بگم.

Zende
21-09-2010, 22:31
dps بود........

samfire
21-09-2010, 22:58
کسی ادرس اون سایت رپایر برای اسکپ رو نداره ؟

Tirion Fordring
21-09-2010, 23:40
ببین گور بابای اسکیپ
بیا Gamer-district
ICC
Totc که انوب رو بسته بودن الان باز کردن . شاید امشب با گیلد بترکونیمش .

--------
آنهولی = فایر میج .
دمیج بیشتری میدی اما بازی کردن باهاش خیلی سخته .

LuminaL
21-09-2010, 23:42
کسی ادرس اون سایت رپایر برای اسکپ رو نداره ؟

از من میشنوی برو یه جای درست راست! این scape و ... نابود شدن! اگر مشکل پول نداری به نظرم بیا بلیزارد , اگرم که کلا با بلیزارد نمیسازی برو این سرورایی که بچه های اینجا بازی میکنن , مثل molten-wow یا GD.

hossein2801
21-09-2010, 23:52
منم نظرم unholy هست
خیلی کیف میده با اسپل کستر pvp کنی
بلاد رو دیگه spec tank حساب کنید
رو فراست و unholy تمرکز داشته باشید تا تو کاتا قات نزنید

samfire
22-09-2010, 00:53
ممنون دوستان

میام Gamer-distric او وقت xp ratesh چند ؟ 10 پایینه لول اپ کلی طول میکشه

پنگش 250 - 300 بود خوبه...

LuminaL
22-09-2010, 00:59
منم نظرم unholy هست
خیلی کیف میده با اسپل کستر pvp کنی
بلاد رو دیگه spec tank حساب کنید
رو فراست و unholy تمرکز داشته باشید تا تو کاتا قات نزنید

توی حال زندگی کن نه اینده :31:
من تو کاتا میخوام نقل مکان کنم به frost . هر چی باشه از اون Unholy خیلی بهتره ! نمیدونم چرا ولی هر بار رفتم سراغش پشیمونم کرده انهولی.

ممنون دوستان

میام Gamer-distric او وقت xp ratesh چند ؟ 10 پایینه لول اپ کلی طول میکشه

پنگش 250 - 300 بود خوبه...

rate ش شاد میزنه :31:
اخر هفته ها 15 X میشه و در بین هفته 7x .

samfire
22-09-2010, 01:09
اگه میشه یکی منو ادد کنه کاور بده

Samfire

samfire
22-09-2010, 01:17
الان که اف شد :دی

hossein2801
22-09-2010, 01:50
توی حال زندگی کن نه اینده :31:
من تو کاتا میخوام نقل مکان کنم به frost . هر چی باشه از اون Unholy خیلی بهتره ! نمیدونم چرا ولی هر بار رفتم سراغش پشیمونم کرده انهولی.

rate ش شاد میزنه :31:
اخر هفته ها 15 X میشه و در بین هفته 7x .

فراست چون کند attack میده ازش خوشم نمیاد

Tirion Fordring
22-09-2010, 01:52
اخر هفته ها 15 X میشه و در بین هفته 7x . من موندم تو چطوری کلاس اول دبستان قبول شدی
7x2 ?
15?

------------

آقا شما هورد هستی یا الینس ، اگه الی بیا هورد.
25 رفتیم icc یه آیتمای توپی گیرمون اومد
از تو آرمور ببینیدشون
کلا اگه هفته بعد icc جور شه من با eof این Belt رو میگیرم هندم از icc 25 ترینکتم 10 دیگه حله کارم با آی سی سی

LuminaL
22-09-2010, 02:07
من موندم تو چطوری کلاس اول دبستان قبول شدی
7x2 ?
15?

------------

آقا شما هورد هستی یا الینس ، اگه الی بیا هورد.
25 رفتیم icc یه آیتمای توپی گیرمون اومد

ننه ی عروس ( :39: ) , من توی اون سرور بازی نمیکنم و از فورمولای مضخرفی که صحابای اونجا به کار میبرن خبر ندارم! پس نمیدونم که ریتشو 2 برابر میکنن! حل شد؟!

samfire
22-09-2010, 03:46
7x2 ?
15?

------------

یه 20 تا لول اپ کردم یکی از دوستان ( حجت ) 100 تا گلد هم کمک کرد...

راستی ضرب تقسیم کلاس 3 تدریس میشه :31: کلاس اول جمع کار میکنن :31:

Muradin
22-09-2010, 08:12
7x2 ?
15?

خوشگل ضرب رو کلاس سوم یاد میگیرن نه اول دبستان
در ضمن مگه این ضرب کرد؟؟

deltax
22-09-2010, 10:02
اقا یه نظر بدید...اینو zende گزاشته ...میخوام همینو بزارم

Zende
22-09-2010, 10:08
مگه من چمه:دی
من خیلی از دث نایت سر در نمیارم
درسته همه ی دث نایت نل رو بلد بودم
اما موضوع اینه که کلا نل 10 درصد داشت!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما به نظر خودم این برای آنهولی(نا مقدسه اسپلا![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) dps عالیه

میگم موندم چه کنم
از یه طرف با پریست که هیل میدم بم میچسبه با اینکه shadow ام!:دی
از یه طرف این حجته زیادی دست و دل وازی به خرج داده پول که ازش نمیخوام بخوره تو سرش! خودم جیب بر محلم ولی میگه تو بعد کوئست های دی کی به من بگو 80 ات میکنم جی است رو هم به 4800 میرسونم واقعا خیلی دست و دلوازیه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Muradin
22-09-2010, 10:11
درسته همه ی دث نایت نل رو بلد بودم
خوبه خودم با پالادین HOLY بدون HEAL!!!زدمتا... این تلنتم معلوم نیس از کی کش رفته(!)...

Zende
22-09-2010, 10:16
خوب خنگ جونم نل پالادینو بیشتر داشت دیگه
مگه یادت نیست
اومدی تو آبر خوردی
گفتی نل پالادینش از اینجا بیشتر بود درصدش!!
کلا نل دث نایت رو چون جدید بود مخش نمیکشید زیاد بیاره:خخخخ
ولش کن
گور بابا دث نایت:خخخ
همین پریست میمونم
هیل میدم
فقط از حسن جون تقاضا دارم یه تلنت خوب برای هیلری بهم بده برا pve پی وی پی هم که شدو ام
چون میخوام هیلر باشم
البته خیلی سخته ها:خخ
ولی یه جوری باید شد شروع کرد دیگه:خخخ

PRIEST IS WILD
:خخخخخخخ

فعلا برم لول آپ جو گرفتتم!!:31:

deltax
22-09-2010, 10:20
خوب داریم با هم مشورت میکنیم اگه خوبه که همینو بزارم دیگه :دی
اخه من اصلا تا حالا unholy نبودم...ولی تو یه raid دیدم یه dk ترکونده dps رو...دیدم unholy چیده
البته من 80 شم gs رو به 5k برسونم دیگه فقط تانک میرم...ولی با gear پایین که نمیشه تانک کرد

Muradin
22-09-2010, 10:20
خوب خنگ جونم نل پالادینو بیشتر داشت دیگه
مگه یادت نیست
اومدی تو آبر خوردی
تو آبر اصلا تو DK داشتی که بخوام ازت بخورم؟؟با وارلاکم که شمنتو زدم پس چی میگی!حالا با پریست چون باگ بود زدیم(!)

Zende
22-09-2010, 10:26
تو آبر اصلا تو DK داشتی که بخوام ازت بخورم؟؟با وارلاکم که شمنتو زدم پس چی میگی!حالا با پریست چون باگ بود زدیم(!) پریست که وحشی بود باگ نبود
پریست همینه
شامن رو هم که خوردی دیگه لش بازی درنیار دوباره 100 خط دعوا هی لوس بازی در میاره نمیخواد قبول کنه
یه بار تو زدی یه بارم من زدم وقتی با furios بودیم
هی مسخره بازی در میاره
اه

خوب داریم با هم مشورت میکنیم اگه خوبه که همینو بزارم دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اخه من اصلا تا حالا unholy نبودم...ولی تو یه raid دیدم یه dk ترکونده dps رو...دیدم unholy چیده
البته من 80 شم gs رو به 5k برسونم دیگه فقط تانک میرم...ولی با gear پایین که نمیشه تانک کرد
سریع تر بزار بره پی کارش:خخخ:دی

Muradin
22-09-2010, 11:11
باشه بابا تو راست میگی اصلا تو خدا
تو خدای DK تو ارتاس تو پریست
هرچیم میگردم این SS که با وارلاک زدمت پیدا نمیکنم خوبه دیروز همین شانسی دیدمش الان دنبالشم پیداش نمیکنم:خخ

Zende
22-09-2010, 11:26
نه نگو خدا که تو هستی که با اون اخلاق ضایت نمیخوای قبول کنی یه بار خوردی یه بار زدی
البته میدونم مشکل کجاست
ارت میگیره که یه شمن یکی 2 روز راه افتاده یه لوک خر سرش چند ماه بازی کرده رو بزنه
هیچ اشکالی نداره
منم دیگه کشش نمیدم
هر چی میخوای از خودت دفاع کن!

Muradin
22-09-2010, 11:30
لوک خر سرش چند ماه بازی کرده رو بزنه
لوک چیه لاک گاگولک:خخخ برو یاد بگیر بعد حرف بزن
دوما من با وارلاک 1 هفته بیشتر اونم تو مولتن بازی نکرده بودم اونموقع
توهم که شمن 2 هفته بود کار میکردی!

نه نگو خدا که تو هستی که با اون اخلاق ضایت نمیخوای قبول کنی یه بار خوردی یه بار زدی
اخلاق همه بده به جز تو نه؟؟
خوب خوردی مجبور نیستی خالی ببندی سرتو بگیر بالا بگو خوردم نه اینکه چرت بگی:)) افرین پسر خوب

Mostafa-Sabab
22-09-2010, 11:43
man har bar miam in topic sar bezanam hamishe dava e oonam sare chizae shero ver
basse yekam bozorg shin lotfan !!!

Zende
22-09-2010, 11:46
لوک چیه لاک گاگولک:خخخ برو یاد بگیر بعد حرف بزن
دوما من با وارلاک 1 هفته بیشتر اونم تو مولتن بازی نکرده بودم اونموقع
توهم که شمن 2 هفته بود کار میکردی!تلفظ مخففی گفتم!
بابا برو جمعش کن
دیگه چقدر دروغ
خودتم میدونی کلا 2 یا 3 روز بود ساخته بودم اصلا شامن رو!!!!!!
تو هم که میگفتی من کلی با لاک بازی کردم!!

man har bar miam in topic sar bezanam hamishe dava e oonam sare chizae shero ver
الآن خیلی آدم خوبی هستی؟:دی
تلنت هیلر پریست منو بده:دی

اخلاق همه بده به جز تو نه؟؟
خوب خوردی مجبور نیستی خالی ببندی سرتو بگیر بالا بگو خوردم نه اینکه چرت بگی:)) افرین پسر خوب
گفتم که نمیخوام کشش بدم
هر چی دلت میخواد بگو

Mostafa-Sabab
22-09-2010, 11:56
تلنت هیلر پریست منو بده????
yani chi
chi migi Haji :D
ma khodemoon 1 pa healer imba hastim :D
ro Blood Prince HEROIC MODE KHodam tanhaei hamaro heal mikardam reza ham shahede :D

Metalzadeh
22-09-2010, 11:59
سلام
کسی می دونه این طرف از چه UI استفاده می کنه ؟

Muradin
22-09-2010, 12:00
بابا imba
یه تلنت پریست به این بدبخت بده خودشو کشت

Mostafa-Sabab
22-09-2010, 12:07
Zende jan :D
in 1 healer imba iranie :D
eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Kazzak&cn=Chaosknightt
Priest holy va shadow

Zende
22-09-2010, 12:11
اینجانب متشکر است chef جان:خخخخخ
ماشالله t10 بارونه:خخخخ
همشم gear اش برا هیلره shadow اش دیگه چیه:خخخخ

البته shadow اش برا خودت همون holy بیشتر مورد توجهه:خخخ

Muradin
22-09-2010, 12:17
گاگولک Change میکنه Gear هارو دیگه

LuminaL
22-09-2010, 12:19
خوب داریم با هم مشورت میکنیم اگه خوبه که همینو بزارم دیگه :دی

من مجوز رسمی از ادارات دارم هر تالنتی که ساخته میشه من باید مهر تایید بزنم خخخخ! ( مفتی هم مهر نمیزنم خخخخ :31: )

ویرایش: خیلی جالب نیست , نصبت به این که 10 % DK رو بلده خوبه ولیعیب داره!
یه تغییر جزیی توی گلایف هاش که تقریبا نابود بود ( :31: ) دادم. یه چیزاییش رو هم جا به جا کردم. الان بهتره. ولی من بازم بلاد رو میپسندم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]:rsqMmV

چون شما گفتی من ضمانت میکنم دفعه بعد دعوا نکنن خخخخ

Zende
22-09-2010, 12:21
تلنت دث نایت منظورشه:دی
خوب حالا به تلنتی که من دادم مهر میزنی؟:خخخخ

Mostafa-Sabab
22-09-2010, 12:22
Dastam be DK ya druid shoma berese khodam khedmatetoon miresam :D

LuminaL
22-09-2010, 12:29
تلنت دث نایت منظورشه:دی
خوب حالا به تلنتی که من دادم مهر میزنی؟:خخخخ

چقدر پول میدی؟! خخخ!
تالنتت تایید نشد! یه تغییر جزئی دادم توش که با فرهنگ انقلاب اسلامی هم جور در بیاد الان دیگه مهر میزنم اگر بخوای :39:

Dastam be DK ya druid shoma berese khodam khedmatetoon miresam :D

من با درویید باس سولو میکنم این شما که چیزی نیستی :31:

G U L D A N
22-09-2010, 12:41
سلام
دوستان یه Addon واسه pirest می خواستم که تو heal دادن کمک کنه!
اینکه تمام health بچه های raid رو پایین صفحه نشون بده!

Zende
22-09-2010, 12:46
اهم
healbot رو پیشنهاد میدم

Zende
22-09-2010, 12:52
از خبری که هم اکنون به دست ما رسیده توجه کنید نخواستید نکنید:خخخخ
در پی مرگ آرتاس و جایگزینی بلوار و آمدن دث وینگ وبلاگ آرتاس کار خود را به اتمام رساند
در پی این خبر آقای آرتاس نویسنده ی این وبلاگ در سن 47 سالگی بر اثر ضربه ای که اشبرینگر به سینه ی ایشان وارد کرد جان خود را از دست داد
تنها وصیت نامه ای که از او پیدا شده یک یادگاری است که به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم(اینو خودم بش اضافه کردم:خخخخ)
وب آرتاس هم تموم شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مث چیزای خوب دیگه تو این دنیا که "تموم" میشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مث بستنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا خیلی چیزای دیگه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی وب خفنی بود! شما رو نمی دونم ولی به من که خیلی حال داد...
در آخر هم میخوام براتون آرزویی کنم که هر گیمری از ته دل واسه هم نوعش می کنه...

Good Luck & Have Fun

آرتاس-شهریور 1389

به نظر میرسد که مرگ ایشون به دست فریب خوردگان مهارب آمریکایی و اسرائیلی یعنی بلوار و تیریون بوده است.

من میرفتم مجری میشدم سنگین تر بودم تا پلیر:خخخخخخخخخخخخخخخ

Tirion Fordring
22-09-2010, 13:07
ننه ی عروسننه دانیال ؟

:16::16:
-----------------------------

آره تو الینسو ول کن یا اینجا من بهت گلد ملدم میدم
اینجا یه سری گلد cap دارند .
اکثرا
بعد یه یارو میاد Gold Run میذاره ، کل باسای toc رو میزنید بعد سر آیتما با گلد bid میدید مثلا من میگم 5 کیلو یکی که بگه 50 کیلو برندست (البته اگه کسی نگه 51)

بعد آخر راید گلدو بین همه تقسیم میکنند ..

دو سه بار رفتیم یه 30 کیلو گلد گیرمون اومد
هیچیم نبردیم :خخخخخخخخخخخخخخخخخ

بعد یکی بود تو ارگ میگفت هر کی بیاد ترید کنه 10 کیلو گلد میگیره
با 6-7 تا alt رفتیم از اونم 60-70 کیلو گرفتیم
بعد یکی دیگه اومد تو گیلد گفت بابا ول کنید اونو من خودم بهتون گلد میدم
اونم بهمون 50 کیلو داد
دیگه حسابش از دستم در رفته :خخخخخخخ

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:05 PM ----------

یکی میگفت موبای توی icc رو pull کنی به سمت تیریون یه ضربه میزنتشون .... باس رو هم اینکارو میکنه ؟
ما تست نکردیم

---------- Post added at 03:07 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

بهترین اد آن Healbot . تنظیم میکنی با یه کلیک هر کسی رو هیل میکنی بعد تند تند کلیک کن همینطوری :دی
خیلی حال میده
باحاش تا 4 میلیونم هیل کردم
گرید خوب نیست باز میکنی 9-10 تا پنجره باز میشه :O

Zende
22-09-2010, 13:08
نمیخوام هورد باشم میخوام هیلر باشم
حاضرم نیستم دوباره شروع کنم الآن هیروم 45 اهه
خیلی زوره دوباره شروع کنم

Muradin
22-09-2010, 13:10
ننه دانیال ؟

چقدر با مزه بود واقعا چقدر خندیدم ها ها ها(!)

از خبری که هم اکنون به دست ما رسیده توجه کنید نخواستید نکنید:خخخخ
در پی مرگ آرتاس و جایگزینی بلوار و آمدن دث وینگ وبلاگ آرتاس کار خود را به اتمام رساند
در پی این خبر آقای آرتاس نویسنده ی این وبلاگ در سن 47 سالگی بر اثر ضربه ای که اشبرینگر به سینه ی ایشان وارد کرد جان خود را از دست داد
تنها وصیت نامه ای که از او پیدا شده یک یادگاری است که به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم(اینو خودم بش اضافه کردم:خخخخ)
وب آرتاس هم تموم شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مث چیزای خوب دیگه تو این دنیا که "تموم" میشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مث بستنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا خیلی چیزای دیگه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی وب خفنی بود! شما رو نمی دونم ولی به من که خیلی حال داد...
در آخر هم میخوام براتون آرزویی کنم که هر گیمری از ته دل واسه هم نوعش می کنه...

Good Luck & Have Fun

آرتاس-شهریور 1389

به نظر میرسد که مرگ ایشون به دست فریب خوردگان مهارب آمریکایی و اسرائیلی یعنی بلوار و تیریون بوده است.

من میرفتم مجری میشدم سنگین تر بودم تا پلیر:خخخخخخخخخخخخخخخ

آره اون موفع به منم میگفت خودم 80ت میکنم ولی خداشاهده اگه 1 xp این به من کمک کرده باشه :خخخ
همون بری الای بهتره حداقل با این تو یک ساید نیستی:خخ

اکثرا
بعد یه یارو میاد Gold Run میذاره ، کل باسای toc رو میزنید بعد سر آیتما با گلد bid میدید مثلا من میگم 5 کیلو یکی که بگه 50 کیلو برندست (البته اگه کسی نگه 51)

اونم بهمون 50 کیلو داد
بابا پولدار باشه تو GOLD CAP

Mehran Gamer
22-09-2010, 14:30
سلام مجدد به دوستان خوبم من دوباره اومدم :) ، منتهی سرعتم 128 هستش :( قبلا 256 بود :( در ضمن من یه مشکل تو wow دارم ( تو نصب پچ هاش ) وقتی دارم پچ 3.2.0 رو نصب میکنم ارور میده و میگه یه فایل ویرسی هستش و اونو آنتی ویروسم پاکش میکنه ولی بعدش میگه Update cannot Completed !!! نمی دونم چرا ؟!؟!؟ راهی هست ؟ بازیم رو از ایشاپ گرفته بودم ...

Tirion Fordring
22-09-2010, 14:45
به مهران جان
چرا هی اکانت عوض میکنی با یکی بیا دیگه

من gold cap ندارم ehehehehehehe

ننه عروس خنده داشت ؟ نه .
زر زد جوابشو دادم

آره اون موفع به منم میگفت خودم 80ت میکنم ولی خداشاهده اگه 1 xp این به من کمک کرده باشه :خخخ
:o
کی بود از جی اس 1000 بردمت fos pos hc شدی جی اس 4500 ؟

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:43 PM ----------

این ممدم فکر کرده فقط من هیلرم دیگه جای هیلر نیست
عزیزم
togc
6-7 تا هیلر میخواد !
پس همون با تانک بساز یا هیلر بساز
اینجا الینسا
نه گیلد خفن دارند
همه جا ظلم میشه .
vendor eof ندارند
تو bg میبازند
وقتی یه گیلد هورد یه چیزی رو تست کنه تست حساب میشه اما الینس abuse.
و اینکه جی اما طرفدار هوردان
:دی

Tirion Fordring
22-09-2010, 14:58
ولی ممد الینس به دردت میخوره
3-4 تا دختر داره توش :دی
عکس IRL شونم دارم (In Real Life)
اگه بلدی مخ زنی بهت عکسو میدم برو تو کارش
هیچ کدومشونم قانع نمیشند بیاند هورد :(

(البته هوردم دو سه تا داره ولی خب الینسا یه چیز دیگن):خخخخخخخخخخخ

LuminaL
22-09-2010, 15:15
ننه دانیال ؟

:16::16: :O

استغرف الله ننه ی عروس میبینم زور میزنی عرق کردی اخه , نکنه... =)))))

لول اینکه مال هفته قبل این خبر:خخخ
Lyrics متالیکا گزاشته ادامه مطلب :خخخ

همون بری الای بهتره حداقل با این تو یک ساید نیستی:خخ

ادم جزء scourge باشه ولی توی سایدی که حجت بازی میکنه نباشه!!! =)))))

سلام مجدد به دوستان خوبم من دوباره اومدم :) ، منتهی سرعتم 128 هستش :( قبلا 256 بود :( در ضمن من یه مشکل تو wow دارم ( تو نصب پچ هاش ) وقتی دارم پچ 3.2.0 رو نصب میکنم ارور میده و میگه یه فایل ویرسی هستش و اونو آنتی ویروسم پاکش میکنه ولی بعدش میگه Update cannot Completed !!! نمی دونم چرا ؟!؟!؟ راهی هست ؟ بازیم رو از ایشاپ گرفته بودم ...

اوه اوه او نمیخوای بگی که این همون مهرانه!!!!

( الان میاد میگه مهران کیه؟!؟! :O ) خخخخخ

به مهران جان
چرا هی اکانت عوض میکنی با یکی بیا دیگه

من gold cap ندارم ehehehehehehe

ننه عروس خنده داشت ؟ نه .
زر زد جوابشو دادم

:o
کی بود از جی اس 1000 بردمت fos pos hc شدی جی اس 4500 ؟

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:43 PM ----------

این ممدم فکر کرده فقط من هیلرم دیگه جای هیلر نیست
عزیزم
togc
6-7 تا هیلر میخواد !
پس همون با تانک بساز یا هیلر بساز
اینجا الینسا
نه گیلد خفن دارند
همه جا ظلم میشه .
vendor eof ندارند
تو bg میبازند
وقتی یه گیلد هورد یه چیزی رو تست کنه تست حساب میشه اما الینس abuse.
و اینکه جی اما طرفدار هوردان

زر زد جوابشو دادماختیار داری زر که کار شماس :)

6-7 تا هیلر میخواد !باز شر گفت!

نه گیلد خفن دارند
پیشرفت کردی , تا همین 2 روز پیش بلد نبودی تالنتات چند تاس , حالا گیل هم میره =)))))

vendor eof ندارندمعنای این حرف توی wiki pedia!
1-سرورتون باگه بابا جمش کن =))
2- یکی مثل تو میزنه میکشه دیگه , خودشون نمیزنن که =))

وقتی یه گیلد هورد یه چیزی رو تست کنه تست حساب میشه اما الینس abuse.خبر خبر حجت کلمه جدید یاد گرفت از فردا این کلمه رو تو هر پستش میبینید =)))))

و اینکه جی اما طرفدار هوردانgame master یی که طرف ساید مخصوص باشه مفت نمیارزه , و سروری هم که GMش طرفدار ساید باشه ادم نمیشه!
2- یکی مثل تو هست که صرفا به خاطر قدرت ساید مخالف ساید عوض میکنه. :)
در اخر خیلی خندیدیم همی دمت گرم اینقدر تاحالا به کسی نخندیده بودمی! =))

Mehran Gamer
22-09-2010, 15:18
کسی نیست جواب ما رو بده ؟

Mehran Gamer
22-09-2010, 15:23
Please Dont Fight :11:

deltax
22-09-2010, 15:24
ننه دانیال ؟

-----------------------------

اکثرا

اونم بهمون 50 کیلو داد

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:05 PM ----------

یکی میگفت موبای توی icc رو pull کنی به سمت تیریون یه ضربه میزنتشون .... باس رو هم اینکارو میکنه ؟
ما تست نکردیم

---------- Post added at 03:07 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

بهترین اد آن Healbot . تنظیم میکنی با یه کلیک هر کسی رو هیل میکنی بعد تند تند کلیک کن همینطوری :دی
خیلی حال میده
باحاش تا 4 میلیونم هیل کردم
گرید خوب نیست باز میکنی 9-10 تا پنجره باز میشه :O

;کی گفته تیریون با 1 ضربه موب میکشه؟...فکر کنم دیشب جومونگ دیدی...اونقدرام اتکش سنگین نیست..

Tirion Fordring
22-09-2010, 15:24
دانیال من چطوری بگم بابا به خدا من بابای تو نیستم چرا نمیفهمی ..
تو خونه با بابات اینطوری صحبت میکنی فکر نکن من بابای توم
OK?

2- یه عقده هایی مثل تو میزنن میکشن دیگه , خودشون نمیزنن که =))چیزی رو که نمیدونی اون دهن گشادتو ببند
اینجا از همون اول Vendor eof نداشت الینس
اصلا نمیدونم کی با تو حرف زد
من دارم
با محمد حرف میزنم
مثل این بچه 1 ساله ها میپره وسط میگه من پستونکمو میخوام من ننمو میخوام ...
هر وقت کسی باهات زر زد اونموقع بیا وسط ok ?

خبر خبر حجت کلمه جدید یاد گرفت از فردا این کلمه رو تو هر پستش میبینید =)))))باز منو با باباش اشتباه گرفت :|

و در آخر هم نمیخوام اینجا به گند کشیده بشه مثل تو و خانوادت بی شعور و بی فرهنگ نیستم که بیام اینجا رو به گند بکشم با یه سری .. شعر که خودتم نمیفهمی ...
دو تا اکانتتو بن کردم ظاهرا آدم نشدی بازم میخوای ...
-------------

کسی نیست جواب ما رو بده ؟
دقیقا چه اروری میده . تو که 3.3.5 داشتی چی شد depatch کردی ؟

;کی گفته تیریون با 1 ضربه موب میکشه؟...فکر کنم دیشب جومونگ دیدی...اونقدرام اتکش سنگین نیست.. مگه بازم جومونگ میده ؟! :خخخخخخخ
من که بلیزارد بازی نکردم یکی بهم گفت موبا رو ببری بهشون 600-700کیلو دمیج میده میده
ولی فکر کنم خالی بسته فوقش 100 کیلو باید بده که اونم اگه باس باشه تیریون فکر نکنم لولش باس باشه همون 83 بودا .. (یادم رفته)

فکر کنم 30-40 تا بده
راستی به باسم اینکارو میکنه ؟ اگه بکنه خیلی عالی میشه MARA رو بکشونی به سمت باس بعد سولو میکنیش :دی
بعد یهو مینویسه Impale on tirion لوللللللل
کاری که توی هایجال میکردیم

Mehran Gamer
22-09-2010, 15:26
آره بازی رو حذف کردم ... الانم دوباره دارم نصب میکنم ( خدا خدا ... ) تعجب میکنم الان ویروس نمیاد !!! چون الان به اینترنت وصلم ... WTF !!!!

deltax
22-09-2010, 15:31
OK?

چیزی رو که نمیدونی اون دهن گشادتو ببند
من دارم
با محمد حرف میزنم

باز منو با باباش اشتباه گرفت :|

و در آخر هم نمیخوام اینجا به گند کشیده بشه مثل تو و خانوادت بی شعور و بی فرهنگ نیستم که بیام اینجا رو به گند بکشم با یه سری .. شعر که خودتم نمیفهمی ...
-------------

مگه بازم جومونگ میده ؟! :خخخخخخخ
من که بلیزارد بازی نکردم یکی بهم گفت موبا رو ببری بهشون 600-700کیلو دمیج میده میده
ولی فکر کنم خالی بسته فوقش 100 کیلو باید بده که اونم اگه باس باشه تیریون فکر نکنم لولش باس باشه همون 83 بودا .. (یادم رفته)

فکر کنم 30-40 تا بده
راستی به باسم اینکارو میکنه ؟ اگه بکنه خیلی عالی میشه MARA رو بکشونی به سمت باس بعد سولو میکنیش :دی

boss بودنش که bosse ولی اتکش اونقدرام بالا نیست..40 تا بزنه کلاشو میندازه بالا

Mehran Gamer
22-09-2010, 15:38
یادمه آخرین روزام حجت با moohawk اومد یه ایتم داشت به من پرتاپ میکرد :( در اصل منو آتیش میزد Oo why ?

---------- Post added at 04:38 PM ---------- Previous post was at 04:34 PM ----------

این ارور رو میده :
The update could not be applied.
The file "D:\World Of The Warcraft The Wrath Of the Lich King\wow\Wow.exe.temp" could not be renamed to "D:\World Of The Warcraft The Wrath Of the Lich King\wow\Wow.exe". If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (ConflictManager::ResolveConflicts/2)
The file "D:\World Of The Warcraft The Wrath Of the Lich King\wow\Wow.exe.temp" could not be deleted. (ConflictManager::UncreateObjects)
To check this installation for problems, click the "Repair" button. The Repair tool can automatically fix many update errors.

LuminaL
22-09-2010, 15:41
OK?

چیزی رو که نمیدونی اون دهن گشادتو ببند
من دارم
با محمد حرف میزنم

-------------

مگه بازم جومونگ میده ؟! :خخخخخخخ

فکر کنم 30-40 تا بده

من اصولا با بچم اینجوری حرف میزنم نه با بابام =)))

ر....ی! اومد درستش کنه خرابش کرد , اصلا نداشته باشه که دیگه گل بگیرن درشو به مراطب بهتره!

پسرم دیروز زدم تو سرت انگار بدجور فشار اومده بت =))

خیلی زایه میزنه که کی بی فرهنگه , اصلا فریاد میزنه به جان تو نباشه به جان یکی دیگت که خیلی دوستش دارم داد میزنه !!! =))))))))))))
حداقل 4 تا اکانتم بن نشده , یکیشم که علی بن کرد =)))

Mehran Gamer
22-09-2010, 15:45
بابا جواب منو بدین یه کمکی به من بکنین ... plssssssssssssss

Tirion Fordring
22-09-2010, 16:16
یادمه آخرین روزام حجت با moohawk اومد یه ایتم داشت به من پرتاپ میکرد :( در اصل منو آتیش میزد Oo why ?

:O
بابا اون آیتم فان هست واسه خنده زدیم بخندیم دور هم امیرم بودش :دی

---------- Post added at 06:16 PM ---------- Previous post was at 06:16 PM ----------

بازی رو یه بار REPAIR کن نشد از اول نصب کن

hossein2801
22-09-2010, 17:14
اليانسها اين دو عكس رو حتما ببينند
همه ي ليدرها پيش هم در sw جمع شدن و دارن با هم در مورد مسائل صحبت ميكنند
به اين ميگن اتحاد

Zende
22-09-2010, 17:27
من natural ام ولی زورم میاد لول 47 رو ول کنم بیام از اول بسازم اعصابم میدونی که نمیکشه وگرنه هیلر میساختم هورد
این دانیال رو لعنت کنید منو مجبور کرد آلی بسازم:خخخخخ
من که از الآن قصد کردم بشم هیلر خفنه ی آلی
البته بیام هوردم از حجت میزنم جلو گیرم بش برسه کلاسم برا هیل بهتره
ولی خوب همین آلی میمونم

hossein2801
22-09-2010, 17:32
بزرگترين retailer فرانسه تارخ ريليز بازي رو 9 نوامبر اعلام كرده

Zende
22-09-2010, 17:46
ماشالله زبون
فقط 9 نوامبرش پیداس:دی

hossein2801
22-09-2010, 17:47
ورژن هوردشم هست كه ترال داره خداحافظي ميكنه و گاروش رو به جا خودش انتخاب ميكنه اينجا دوباره گاروش به voljin حرف مفت ميزنه

Zende
22-09-2010, 17:49
جان؟
ورژن هورد یعنی چه؟

hossein2801
22-09-2010, 17:51
جان؟
ورژن هورد یعنی چه؟

گردهمايي ليدرها

Zende
22-09-2010, 17:52
آهان
اینا دمو نداره؟:دی

hossein2801
22-09-2010, 17:56
آهان
اینا دمو نداره؟:دی

نه فعلا فقط عكس ازش بيرون اومده
فكر كنم اونت هاي pre-cata هست

Muradin
22-09-2010, 17:58
دمو هم داشت تو یکی دانلود میکردی؟

Zende
22-09-2010, 18:02
زیر 50 مگ باشه من خود کاتا رو هم دانلود میکنم:خخخخخ

Mehran Gamer
22-09-2010, 18:36
دارم پچ 3.2.0 رو دانلود میکنم رفتم تو فروم بلیز سوالم رو مطرح کردم و گفتم بعد فکر کنم GM گفت این مشکل حل شده ( قبلا ) و گفت دوباره اون آپدیت 3.2.0 رو دانلود کنم ، گفت خودمون Repair کردیم ، خداییش چقدر سریع جواب میدن ... Oo:18:

---------- Post added at 07:32 PM ---------- Previous post was at 07:28 PM ----------

کسی میدونه Hikan کیه ؟ تو GD یه دفعه دیدم عین امیر صحبت می کنه فکر کردم امیر هستش اما نبود تازگی هام بهش گفتم تو پارسایی ، خداییش فکر میکنم پارسا هستش چون این پارسا زیاد تو GD آن نمیشه چرا ؟؟؟ Deathtotem ?!?!?!?!?

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:32 PM ----------

در ضمن بهترین تالنت واسه Shaman میخوام کسی میدونه ؟

---------- Post added at 07:36 PM ---------- Previous post was at 07:34 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] V6jPQaLTdYaQSS-fZjui04UyhRIFOk3oUStaeBw/fashih_mage.png

Muradin
22-09-2010, 18:59
کسی میدونه Hikan کیه ؟ تو GD یه دفعه دیدم عین امیر صحبت می کنه فکر کردم امیر هستش اما نبود تازگی هام بهش گفتم تو پارسایی ، خداییش فکر میکنم پارسا هستش چون این پارسا زیاد تو GD آن نمیشه چرا ؟؟؟ Deathtotem ?!?!?!?!?
عزیزم من یه سال پیش بن شدم:خخخخ:دی
حوصله WoW هم ندارم:)

Mehran Gamer
22-09-2010, 19:00
اما رفیق چرا ؟

Muradin
22-09-2010, 19:02
:O
اما رفیق چرا؟هنگ کردم..:دی

Zende
22-09-2010, 19:13
تلگرافی بود:خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخ

Mehran Gamer
22-09-2010, 19:35
اشکالی داره ؟

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:29 PM ----------

میگم چرا ترک کردی WoW رو ؟ چیزی شده به مام بگو ... اما فکر کنم مثل من شدی :( آپدیتم نصب نمیشه میگه ویروس هست :( فعلا دارم از ساعت 4 دانلود میکنم ... 469 مگابایت هستش الان شده 84%

---------- Post added at 08:35 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

آموزش Exalt شدن با Alliance Vanguard میخوام کسی از دوستان اگه میدونه خواهشا بذاره ، خیلی خیلی ممنون میشم

---------- Post added at 08:35 PM ---------- Previous post was at 08:35 PM ----------

wowhead نباشه ، خودتون لطفا توضیح بدین

Muradin
22-09-2010, 19:46
میگم چرا ترک کردی WoW رو ؟ چیزی شده به مام بگو ... اما فکر کنم مثل من شدی :( آپدیتم نصب نمیشه میگه ویروس هست :( فعلا دارم از ساعت 4 دانلود میکنم ... 469 مگابایت هستش الان شده 84%
خیر هر وقت بخوام میتونم بازی کنم

آموزش Exalt شدن با Alliance Vanguard میخوام کسی از دوستان اگه میدونه خواهشا بذاره ، خیلی خیلی ممنون میشم

مثل آدم میری کویست میزنی

wowhead نباشه ، خودتون لطفا توضیح بدین
خداروشکر فردا میری مدرسه معلم ادبیات بهت میرسه...

Mehran Gamer
22-09-2010, 19:54
الان اینایی که گفتی شوخیه ؟

---------- Post added at 08:54 PM ---------- Previous post was at 08:53 PM ----------

خیر هر وقت بخوام میتونم بازی کنم

مثل آدم میری کویست میزنی

خداروشکر فردا میری مدرسه معلم ادبیات بهت میرسه...

فکر نکنم بتونی :27:
شما نمیدونین ساکت بنشینین ، مودب باش ...
از استقبالتون ممنون:20:

LuminaL
22-09-2010, 20:01
زیر 50 مگ باشه من خود کاتا رو هم دانلود میکنم:خخخخخ

اخه ادم مومن , 50 مگ بازیایه دهه ی 60 هم 50 مگ نبودن =)))

الان اینایی که گفتی شوخیه ؟

---------- Post added at 08:54 PM ---------- Previous post was at 08:53 PM ----------

شما نمیدونین ساکت بنشینین ، مودب باش ...
از استقبالتون ممنون:20:

به! بازم شروع شد!!!
تو وقت کردی برو اکانت بساز خیلی تو بهر WoW نرو بره سنتم خوب نیست!

ho0rezam
22-09-2010, 20:06
به به...خب بچه ها Raid رو جمع کنید که فک کنم توو تاپیک جنگ میخواد پیش بیاد...مراقب AOE ها هم باشید.... تر و خشک رو با هم میسوزونه

Muradin
22-09-2010, 20:07
چرا نتونم؟
از دانیال بپرس امروز بعد از قرنی رفتیم Uber

Mehran Gamer
22-09-2010, 20:07
به! بازم شروع شد!!!
تو وقت کردی برو اکانت بساز خیلی تو بهر WoW نرو بره سنتم خوب نیست! همچنین به فضول و ... نیازی نداریم به مهد کودکی هایی مثل تو هم نیاز نداریم با منم کاری نداشته باش و اگر نه به عنوان ... معرفی میشی ، دوست ندارم با تو یکی دعوا کنم ...:13:میخوای با این کارات ما رو به جون هم بندازی ، خجالت بکش ...:2:

Muradin
22-09-2010, 20:10
Reported Honey...

---------- Post added at 09:10 PM ---------- Previous post was at 09:08 PM ----------

به به...خب بچه ها Raid رو جمع کنید که فک کنم توو تاپیک جنگ میخواد پیش بیاد...مراقب AOE ها هم باشید.... تر و خشک رو با هم میسوزونه
دعوا چیه بابا:خخ
کسی اینو آدم حساب نمیکنه که بخواد دعوا هم بشه تازه...
اوندفه اومده بود عذر خواهی وخداحافظی گفتیم آدم شده...ولی مثل اینکه...

Zende
22-09-2010, 20:19
ایشششش
چه بی ادب!!:39::39::39::39::39::39::39::39:

عزیزم
ما یه موضوعی بینمون هست
که الآن خودمم دیگه wow رو گذاشتم کنار(شدم 50 تو GD تازه:دی)
اون موضوع هم اینه که
ما درسامون مثل درس شما الف ب پ ت ج چ ه خ د ل گ ک این حرفا نیست(یکی بیاد الفبارو یاد من بده ضایه بازیه:خخخخ)
درسامون سنگینه
وقته بازی هم بکنیم وقته wow نمیکنیم چون wow چیزیه که طول بیخودی داره وقت بیخودی ازمون تلف میکنه
با مزست برای یه مدت خاص فوق فوقش تابستون ها
نه دیگه کل عمر!:13::13:

رضا عیب نداره بچه هارو با پریستم AOE هیل میدم تو کاتا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عقده ی این رو هم نداریم که بگیم اوخ اوخ من کل ترفند wow رو لدم من خدای wow ام من icc رو سولو کردم اصلا!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حداقل من یکی اینطوریم
و همین الآن
به طور رسمی وو رو ترک کردم
این خنده آخری همون گریه بود شده خنده:خخخخخ

بسم الله الرحمن الرحیم!
از اعلامیه ای که 2 3 ثانیه پیش به دست ما رسیده توجه کنید
در پی ریت اعصاب خوردکن GD و حال نداشتن برای لول آپ
محمد/ Zende به طور رسمی با بازی ورلد آف وارکرافت خداحافظی کرد
در این اعلامیه اومده که پریست جوان ایشان در سن 50 سالگی در حالی که فقط 10 کیلو گلد ناقابل به همراه داشت (خوشبختانه از بچه های پی سی هم نگرفته بود یا رفیقاش!) جان خود را از دست داد
در پی این حادثه محمد دید ریت این سرور خیلی اعصاب خوردکن هست و ایشان به کل بازی ورلد آف وارکرافت رو پاک کرد
در آخر ایشان گفته که دیگه عمرا به تاپیک wow که یک مشت بچه توش ریختند سر نخواهد زد
با تشــــــکر
محمد

Mehran Gamer
22-09-2010, 20:26
LOL:31::39::39::39::39::39::39::39:

LuminaL
22-09-2010, 21:25
همچنین به فضول و ... نیازی نداریم به مهد کودکی هایی مثل تو هم نیاز نداریم با منم کاری نداشته باش و اگر نه به عنوان ... معرفی میشی ، دوست ندارم با تو یکی دعوا کنم ...:13:میخوای با این کارات ما رو به جون هم بندازی ، خجالت بکش ...:2:

اگر من مهد کودکی باشم تو که هنوز به وجود نیومدی =))))
من تورو ادمم حساب نمیکنم چه برسه به این که بخوام بندازمت به جون یکی دیگه =)))))))

hossein2801
22-09-2010, 21:42

Tirion Fordring
22-09-2010, 23:18
Best tree eu iz here dont worry we kel all np

در این اعلامیه اومده که پریست جوان ایشان در سن 50 سالگی در حالی که فقط 10 کیلو گلد ناقابل به همراه داشت (خوشبختانه از بچه های پی سی هم نگرفته بود یا رفیقاش!) جان خود را از دست دادبده من پریستتو 55 کنم خخخخخخخخخخخ

ریت gd پایینه ؟ lol
اون 10 کیلو رو بده یه دی کی با اسم خودت میسازم
بعد 56 میام کمکت
به شرطی که هورد باشه
او کی؟

نیازی نداریم به مهد کودکی هایی مثل تو هم نیاز نداریم با منم کاری نداشته باش و اگر نه به عنوان خایمال معرفی میشی WTF؟
خودش داره اعتراف میکنه
بعد به ما گیر میده
WTF؟

اگر من مهد کودکی باشم تو که هنوز به وجود نیومدی =))))
من تورو ادمم حساب نمیکنم چه برسه به این که بخوام بندازمت به جون یکی دیگه =))))))) +1

اینجا با کوئست طول میکشه EXALT شی . تنها راه اینه یا از من بخری یا روششو بدونی که 3 ثانیه ای Exalt شی که فقط من میدونم و یه نفر از دوستام

LOL[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .. ?

اینقدر پست پشت سر هم نده که درجت بره بالا

samfire
23-09-2010, 00:31
سرور مادر مرده gamer-district. همش دیسی میشه....

IIIXSubZeroXIII
23-09-2010, 00:46
GD دوباره restart شد الان واسه آپدیت. تو 1 دقیقه آخر چه اسپم بازاری بود D: ظهرم یه بار ریست شد ولی سر نزدم تا الان که تا وارد شدم دوباره ریست کردن:5:
..............
چرا همه emblem هارو میشه تبدیل کرد به هم به جز frost !؟ کلی نقشه کشیده بودم براش:13:

ho0rezam
23-09-2010, 00:55
چرا همه emblem هارو میشه تبدیل کرد به هم به جز frost !؟ کلی نقشه کشیده بودم براش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عملا همچین چیزی امکان پذیر نیست.
هر emblemی رو میتونی به یکی پایین تر از خودش تبدیل کنی و دیگه بر نمیگرده

LuminaL
23-09-2010, 00:56
GD دوباره restart شد الان واسه آپدیت. تو 1 دقیقه آخر چه اسپم بازاری بود D: ظهرم یه بار ریست شد ولی سر نزدم تا الان که تا وارد شدم دوباره ریست کردن:5:
..............
چرا همه emblem هارو میشه تبدیل کرد به هم به جز frost !؟ کلی نقشه کشیده بودم براش:13:

emblem هارو نمیشه تبدیل کرد به هم دیگه , فقط میشه یه درجه demote بدی بهش! مثلا :
frost to triumph
triumph to valor!
( البته من ترتیبشو خیلی بلد نیستم )
بعدم مردم از خداشونه frost دستشون بیاد اونوقت شما میخوای تبدیلش کنی به یه چیز بی ارزش؟!!!!!:18:

IIIXSubZeroXIII
23-09-2010, 01:05
emblem هارو نمیشه تبدیل کرد به هم دیگه , فقط میشه یه درجه demote بدی بهش! مثلا :
frost to triumph
triumph to valor!
( البته من ترتیبشو خیلی بلد نیستم )
بعدم مردم از خداشونه frost دستشون بیاد اونوقت شما میخوای تبدیلش کنی به یه چیز بی ارزش؟!!!!!:18:
نه مبخواستم یه چیزه بی ارزشو تبدیل کنم به frost:31:
پس heroism بی ارزش ترینشونه؟ منه نوبم 59 تا دارم! :5:

samfire
23-09-2010, 01:12
دوباره ریست شد ای بابا

LuminaL
23-09-2010, 01:19
نه مبخواستم یه چیزه بی ارزشو تبدیل کنم به frost:31:
پس heroism بی ارزش ترینشونه؟ منه نوبم 59 تا دارم! :5:

اها , از اون نظرم که بلیز زرنگ تر از ماست :31:
البته میشه اون عتیقه متیقه هاش ایتمای LVL up گرفت ولی خب خیلی تو ریتای بالا به کار نمیان.

hossein2801
23-09-2010, 08:14
گزارش شده که rexxar برگشته
به خاطر جنگی که بین هورد و element ها رخ میده rexxar برمیگرده و به هورد کمک میکنه
این در اونت ptr دیده شده

hossein2801
23-09-2010, 08:37
ترال هم به nagrand میره و فقط برای چند هفته یا چند ماه اونجا میمونه و در غیابش هم گاروش لیدر هست

akharwarbaz
23-09-2010, 10:45
لول اين چه اچيو باحاليه

Peacebloom Vs. Ghouls
A lot of people wondered what the "Peacebloom vs. Ghouls" achievements from the latest beta build are and we finally have an answer. Have you ever played Plants vs. Zombies? No? Cataclysm will give you a chance to fix that! A new quest was added to the game in the latest beta build, it's a brand new mini-game heavily based on Plants vs Zombies and I'm sure a lot of players will waste an insane amount of time on it.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehran Gamer
23-09-2010, 11:10
GD بالا نمیاد یعنی نمیشه بازی کرد ، پچ 4.0.0 اومده با حجم 4.45GB یا بهتر بگم دارم نسخه CATACLYSM رو دانلود میکنم ...

Tirion Fordring
23-09-2010, 11:17
چه ربطی داره
gd که نرفته کاتالیسم
بعدشم ما مثل تو کور نیستم اینقدر caps ننویس
--------------

ترال رفت Nagrand?
WTF
مگه نمیاد با DEATHWING بجنگه

آها
Rexxar به نظرم بهترین لیدر واسه وارچیف بودن هست . چون نه ارکه نه تروله نه آندد :دی

به نظرم بلیزارد بعدا میخواد یه عکس العملی نشون بده
شاید لیدرا جمع شدن گاروشو کشتند لول

---------- Post added at 01:17 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

GD داره آپدیت میشه
30 مین صبر کنید میاد

-----------
مهران تو کلاس اول میری ؟ چرا امروز مدرسه نرفتی پس

Tirion Fordring
23-09-2010, 13:38
مهران جان تو اون اول اومده بودی 18 سالت بود...بعد 1 ماه شدی 22 ساله...حالا کوچیک شدی رفتی اول دبیرستان؟؟LoL

فردا میاد میگه چهارم دبیرستانه =))

شایدم پنجم چی میدونیم

این از اونایی میره گیلد سه تا app میده
اولی میگه 15
دومی میگه 18
سومی میگه 25

LuminaL
23-09-2010, 14:13
به خر توهین نکنید خر ها:خخخخ
خر ابهت دارد
عقل دارد
2 بار بزنیش دیگه نمیپره وسط خیابون
حالا اینو 100 بار بزن:دی

یه چیزی هست به نام رو!!! حالا گر فرض و بنا رو بزاریم رو این که روی حجت سنگ پا قزوینه :31: روی این مهران میشه در حد سختیه کره ی زمین =))))

Tirion Fordring
23-09-2010, 15:29
خدایی من اگر اینقدر رو داشتم الان slash cry افیسر بودم!!!!!
من اگر اینقدر رو داشتم به Brut میگفتم تو بیا Trial شو من جی ام گیلد :دی

------

ممد nobo اگه اون 10 کیلو گلدو بدی ، که دادی
اگه ندی ...