PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Zende
08-08-2010, 16:13
خوب ترک عزیز
نظر به قانون منع کور ها:خخخخ
قراره فایر یادش بدم
arcane بلده خودش

Beowulf Hero
08-08-2010, 17:46
اقا یه توضیح درباره این NPCscan بده من دانلود کردم ولی هیچ ایکونی نداره
یکم توضیح بدیدددددددددددددددددددددد ددددددددددددددددددددددددد ددددددددددددددددد

plz برا منم بگین

danialshafaie
08-08-2010, 17:51
آقايون پچ ها هنوز دستم نيومده هنوز 3.2.0 ام كه يعني بازي بي بازي. اگه مي شه يكي تغييرات جديد از اون پچ تا الانو بگه با اين كه چه raid هايي الان ملت ميرن بره چه gear هايي؟ راستي ياده twin به خير حالا هم باسه جديد با اين اسمه؟ اون موقع ها باسه اوله swp بود يادمه يه سري 3 نفري زديم :)

LuminaL
08-08-2010, 18:06
خوب ترک عزیز
نظر به قانون منع کور ها:خخخخ
قراره فایر یادش بدم
arcane بلده خودش

بابا شعوووور!
تو یاهو حالا میگم :)

plz برا منم بگین

کار خاصی نداره.
خودش نزدیک یه rare npc که شدی الارم میده. فکر کنم تو مینی مپ هم الامت بزنه.
یه قسمت خاصی هم داره NPC ID و اسم و location میدی البته نمیدونم چه فرقی میکنه با حالت عادیش.

آقايون پچ ها هنوز دستم نيومده هنوز 3.2.0 ام كه يعني بازي بي بازي. اگه مي شه يكي تغييرات جديد از اون پچ تا الانو بگه با اين كه چه raid هايي الان ملت ميرن بره چه gear هايي؟ راستي ياده twin به خير حالا هم باسه جديد با اين اسمه؟ اون موقع ها باسه اوله swp بود يادمه يه سري 3 نفري زديم :)

نرسیده هنوز؟ O.o
بیشتر از 1 هفتس ها ! مگه میشه!:18:

hadi_gamer
08-08-2010, 18:56
دم سید نیما گرم.الان یه گیم کارد خریدم.پول رو اینترنتی ریختم sms زدم.3 دقیقه بعد کارد رو بهم ایمیل کرد.کل زمان خرید 10 دقیقه هم نشد.:11:

deltax
08-08-2010, 19:07
خدا خیرت بده. همون یه بار رو پیدا کنه باید کلاهت رو پرت کنی هوا جوری که دور زحل طواف کنه و برگرده.

من با این همه زحمت تا حالا 4 تا RARE هم نکشتم. هروقت هم که برام پیدا کرده جنازه اون بوده و قبل از من ترکوندنش.

---------- Post added at 03:03 PM ---------- Previous post was at 02:59 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
داداش دمت گرم خیلی حال دادی...بیزحمت برا shadow pve هم یه تلنت توپ با glyphs زحمتشو بکش..بازم ممنون

Tirion Fordring
08-08-2010, 19:31
دانیال چی شد یهو طرفدار مهران شدی ؟ ترسیده یا خبری شده به مام بگو . از اون آدمای نامردی 180 میچرخی :|

خاطره ننوشتم نوب . گفتم اگه کسی تو این باس گیر کرده بهش کمک کنم . ولی اینکه :

من 70 شدم
من 71 شدم
من 75 شدم
من 79 شدم خیلی سخته
من 80 شدم
من 85 شدم
من 100 شدم
اینا خاطره حساب میشه .

طرز کار با npcscan هم اصلا حالا که اینطور شد نمیگم . یه کامند هستش . پ.خ بدید میگم

Zende
08-08-2010, 19:33
داداش دمت گرم خیلی حال دادی...بیزحمت برا shadow pve هم یه تلنت توپ با glyphs زحمتشو بکش..بازم ممنون
خدمت شما:)
البته 100 درصد باید اینارو حسن جون تایید کنه
من که نخودم:دی

البته glyph نداره چون از glyph pve سر در نمیارم:دی

AMir_JAKAL
08-08-2010, 19:37
حالا خوب شد یه بار کارم پیش شماها گیر کرد
خدا نکنه یه چیزو که ما نمیدونیم اینا بدونن دیگه اینقد ناز میکنن که اگه خود آدم با Addon ور بره زودتر یاد میگیره

hadi_gamer
08-08-2010, 19:58
کسی از نرم افزار این سایت استفاده کرده؟برای کاهش پینگ هست.اولش فری هست ولی بعد ماهی 6300 تومن.به نظرتون میارزه؟
کسی تست کرده ببینه آیا واقعا پینگ رو کاهش میده؟اگه اونطور که تو سایتش نوشته پینگ رو کم کنه واقعا میارزه.

Mojtaba.Alfa
08-08-2010, 20:04
سلام یه سوال مسخره:D
کسی لینک دانلود
/script PlaySoundFile("Sound\\Music\\GlueScreenMusic\\BCCredits_Lament_of _the_Highborne.mp3")
داره که دیگه نیاز نباشه تو WOW با شم تا گوش کنیم؟:ُ
و این یکی
/script PlaySoundFile("Sound\\Music\\ZoneMusic\\DMF_L70ETC01.mp3")
بای تا بعد

LuminaL
08-08-2010, 20:25
دانیال چی شد یهو طرفدار مهران شدی ؟ ترسیده یا خبری شده به مام بگو . از اون آدمای نامردی 180 میچرخی :|

خاطره ننوشتم نوب . گفتم اگه کسی تو این باس گیر کرده بهش کمک کنم . ولی اینکه :

من 70 شدم
من 71 شدم
من 75 شدم
من 79 شدم خیلی سخته
من 80 شدم
من 85 شدم
من 100 شدم
اینا خاطره حساب میشه .

طرز کار با npcscan هم اصلا حالا که اینطور شد نمیگم . یه کامند هستش . پ.خ بدید میگم

اینارو گفتم که بگم هر کسی اینجوری بوده پس مسخره نکن کسی رو! ربطی هم به مهران نداره.
اونم بیاد گیر بده جوابشو میدم! من با کسیدشمنی ندارم فقط یادت انداختم.:10:
طرز تهیشم تو guild یه PM میدم 10 نفر جواب میدن بهم :31:
خدا رحم کرده کارمون به تو گیر نیست ! ^^

Tirion Fordring
08-08-2010, 20:33
/npcscan
آقا این twin ها تاکتیش آسونه اما دی پی اسمون نمیرسه موقع شیلد بزنیم چیکارش کنیم

danialshafaie
08-08-2010, 22:55
ما اسپمرها و خاطره نويس هاي قديمي خاطرمونو مي گفتيم بعد جواب سائل بدبخت رو هم آخر سر يه نصفه خط مي داديم ولي شما جديدا نه تنها جواب نميدين بلكه پست آدم رو هم قاطي باقاليها پست مي كنين طرف جاي زدن اينتر تو بازي و گفتن حرفش به رفيقش مياد تو تاپيك مي نويسه اينترو ميزنه مثله حموم زنونه اييه كه يكي heartstone شو گم كرده :) حالا جوابه پسته صفحه پيشه منو يكي بده

LuminaL
09-08-2010, 01:10
بیکار بودم رفتم یه تلنت پلادین ساختم! برای PVP .
هر کی رد شد از پالادین چیزی بلد بود یه نظر بده چجوریه . خودم البته با پالادین مدتی کار کردم یه سری چیز میزاشو بلدم . ( یعنی بگم که الکی نساختم :31: )

=========================

بشتابید بشتابید!
پیش فروش ( فروش که نه :31: ) یکی از بهترین تالنتای PVP برای DK !
متخصصان ما ( خودم :31: ) این تالنت را بعد از بار ها و بار ها بر رسی و اپدیت کردن ساخته اند!
این تلنت معادل و به همان کیفیتی هست که در WOTLK عرضه داشته ایم!
الان چیدمش ولی نمیدم :31:
فردا صبح انشالا ببینم اون تلنتای WOTLK که دادم چقدر طرفدار داشته :31: ( البته به هر کی که دادمشون راضی بوده ) بعد میزارمشون البته ممکن که نه مطمئنا تغیر میکنن تا اصل cata ولی خب اینا فعلا دلمو باهاش شاد کردم خوبه :31:

G.D.ragon.Ir
09-08-2010, 05:40
سلام. میخواستم نظرتون رو درباره سرور magic-wow بدونم.

با تشکر

resident
09-08-2010, 09:30
سلام به همه
هرچی گشتم نتونستم به راه درست و صحیحی برسم!!!!!!!!
من میخوام با دو تا کامپیوتر که به همدیگه LAN هستن، WOW 3 1.20 رو multiplayer بشه بازی کرد. کسی از دوستان هست که آموزش کامل و جامعی بده؟
این رو هم بگم که created games کامپیوتر مقابل رو میبینم. وقتی میزنم که join کنه یا روش دابل کلیک میکنم حدودا 20 ثانیه میکشه و بعد error میده که نمیتونه به شبکه مشخص شده وصل بشه! شبکه ها هم file sharing دارن هم با بازی های دیگه تست شدن. گویا مشکل از خود بازی هستش که گویا برای LAN خانگی باید با VirtualVPN یا Battle .Net v0.5 مجازی سازی کرد.
حالا هرجور که شما میسناسید و بهتره لطفا بگین...

باتشکر ویژه

Zende
09-08-2010, 09:47
والا نمیدونم وگرنه میگفتم:دی

بشتابید بشتابید!
پیش فروش ( فروش که نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) یکی از بهترین تالنتای PVP برای DK !
متخصصان ما ( خودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) این تالنت را بعد از بار ها و بار ها بر رسی و اپدیت کردن ساخته اند!
الان چیدمش ولی نمیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فردا صبح انشالا ببینم اون تلنتای WOTLK که دادم چقدر طرفدار داشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( البته به هر کی که دادمشون راضی بوده ) بعد میزارمشون البته ممکن که نه مطمئنا تغیر میکنن تا اصل cata ولی خب اینا فعلا دلمو باهاش شاد کردم خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فرقی هم داره با قبلی؟!
از پالادین که من زیاد سر در نمیارم
اما بهتر بود Conviction و Vengeance رو میگرفتی

sajjad_setam
09-08-2010, 10:53
یه سرور غیر فان معرفی کنید

Shahroozs2
09-08-2010, 11:19
امروز 2 تا برنامه خوب بهتون معرفی میکنم که با نصب این دو برنامه لتینسیتون به شدت پایین میاد من خودم وقتی که نصب کردم لتنسیم تو wow از 500 به 300 کاهش پیدا کرد و تو بازی cross fire که تند تند dc میشد مشکل برطرف شد.
حالشو ببرید

منبع: خودم:31:

hadi_gamer
09-08-2010, 11:21
امروز 2 تا برنامه خوب بهتون معرفی میکنم که با نصب این دو برنامه لتینسیتون به شدت پایین میاد من خودم وقتی که نصب کردم لتنسیم تو wow از 500 به 300 کاهش پیدا کرد و تو بازی cross fire که تند تند dc میشد مشکل برطرف شد.
حالشو ببرید

چطور کار میکنه؟ مجانیه؟ واقعا پینگ میاره پایین یا سره کاریه؟ با یه بار که نمیشه گفت مثلا یه هفته باید باهاش کار کنی تا ببینی چطوره.
اون سایت که صفحه قبل گفتم رو امتحان نکردی تا حالا؟

csshadows
09-08-2010, 11:30
یه سرور غیر فان معرفی کنید
عزیز بیا سرور gamer-district ، هفت ایکسه ولی کیفیتش بد نیست. بیشتر بچه ها هم اونجان.
از لینک زیر می تونی ثبت نام کنی.

Shahroozs2
09-08-2010, 11:37
چطور کار میکنه؟ مجانیه؟ واقعا پینگ میاره پایین یا سره کاریه؟ با یه بار که نمیشه گفت مثلا یه هفته باید باهاش کار کنی تا ببینی چطوره.
اون سایت که صفحه قبل گفتم رو امتحان نکردی تا حالا؟
جفت برنامه ها فری هستند حالا یه امتحانی بکن ضرری که نداره
او سایتو امتحان نکردم

hadi_gamer
09-08-2010, 11:48
جفت برنامه ها فری هستند حالا یه امتحانی بکن ضرری که نداره
او سایتو امتحان نکردم
میترسم تروجانی ه.کی چیزی باشه پسوردمونو بدزدن.

Shahroozs2
09-08-2010, 11:55
میترسم تروجانی ه.کی چیزی باشه پسوردمونو بدزدن.

اگه از ادرس اولی میترسی به صورت دستی هم میتونی انجام بدی تو همون ادرس تو پست پایینی به صورت دستی اموزش داده مگه انتی ویروس نداری که میترسی؟
ادرس دومی هم یه برنامه نصبی هست مثل همه برنامه ها که ترسی نداره.

Tirion Fordring
09-08-2010, 12:04
دانیالم ناز کرد واسه من . کلا همه اینجا اینطورین نمیخوان یه چیزیو بگن اسپم میکنند

بشتابید ! روش گرفتن tlpd توی سرور gd به صورت کاملا پولی ! اگه استقبال شد میگم ... لول

این مسخره بازی چیه دیگه .

حالا جدی اگه کسی میخواد یه آموزش بذارم الان حال ندارم :( اگه کسی واقعا نمیدونه بهش بگم . توی سرورای دیگه هم same هست فکر کنم

---------- Post added at 01:04 PM ---------- Previous post was at 12:59 PM ----------

هیچ کدوم از اینا واسم کار نکرد پیغام میده . بیزحمت یه چیزی بدید لگ نشه مثلا من پینگم 250 هست ولی لگ دارم یهو مثلا پینگم 8000 ولی یه ثانیه لگ و دیلی ندارم

LuminaL
09-08-2010, 12:36
حالشو ببرید

خدایی اگر کار کنه دستتو میبوسم!
اینا چجوریه باید چیکار کنیم؟!

دانیالم ناز کرد واسه من . کلا همه اینجا اینطورین نمیخوان یه چیزیو بگن اسپم میکنند

بشتابید ! روش گرفتن tlpd توی سرور gd به صورت کاملا پولی ! اگه استقبال شد میگم ... لول

این مسخره بازی چیه دیگه .

حالا جدی اگه کسی میخواد یه آموزش بذارم الان حال ندارم :( اگه کسی واقعا نمیدونه بهش بگم . توی سرورای دیگه هم same هست فکر کنم

---------- Post added at 01:04 PM ---------- Previous post was at 12:59 PM ----------

هیچ کدوم از اینا واسم کار نکرد پیغام میده . بیزحمت یه چیزی بدید لگ نشه مثلا من پینگم 250 هست ولی لگ دارم یهو مثلا پینگم 8000 ولی یه ثانیه لگ و دیلی ندارم

ادم مومن! پولی کدومه! درست بخون ندیدی چی نوشتم؟
تو هم به جای اسپم به هر حال یه 2 روز مثل من با پالادین کار کردی برو یه نظری بده به اون تالنتا .نظر خودم باشه که خوبه! نظر دیگرانو میخوام .

hadi_gamer
09-08-2010, 12:41
اگه از ادرس اولی میترسی به صورت دستی هم میتونی انجام بدی تو همون ادرس تو پست پایینی به صورت دستی اموزش داده مگه انتی ویروس نداری که میترسی؟
ادرس دومی هم یه برنامه نصبی هست مثل همه برنامه ها که ترسی نداره.
تو خودت کدومو نصب کردی؟ آدرس اول یا دومی؟
کدومش بهتر بود و بهتر جواب داد؟

Shahroozs2
09-08-2010, 12:43
تو خودت کدومو نصب کردی؟ آدرس اول یا دومی؟
کدومش بهتر بود و بهتر جواب داد؟
من جفتشو نصب کردم ولی به نظرم اولیه خیلی بهتره ولی حواست باشه دو نسخه 32بیت و 64 بیت داره

Shahroozs2
09-08-2010, 12:50
خدایی اگر کار کنه دستتو میبوسم!
اینا چجوریه باید چیکار کنیم؟!
اولیه را باید با توجه به 32 یا 64 بیت بودن سیستمت دانلود کنی
دومی هم دانلود میکنی و نصب میکنی اگه ویندوزت XP هست که مشکلی نداری فقط اجراش میکنی و گزینه APPLY CHANGES میزنی ولی اگه ویستا داری باید یه فایلی دانلود کنی که تو ادرس تو برنامه هت ولی اگه 7 داری نمیتونی استفاده کنی.

hadi_gamer
09-08-2010, 12:56
بعد هر سری که میخوای بازی کنی باید اجرا کنی یا فقط نصب کنی کافیه؟
پ.ن:ببخشید اینقدر سوال پرسیدم.:31:
آخه الان خونه نیستم نصب کنم.

Shahroozs2
09-08-2010, 13:06
بعد هر سری که میخوای بازی کنی باید اجرا کنی یا فقط نصب کنی کافیه؟
پ.ن:ببخشید اینقدر سوال پرسیدم.:31:
آخه الان خونه نیستم نصب کنم.
عیب نداره تا دلت میخواد بپرس
جفتشون تا وقتی که ویندوزت عوض مشه دووم میاره.

Mojtaba.Alfa
09-08-2010, 13:15
بیکار بودم رفتم یه تلنت پلادین ساختم! برای PVP .
هر کی رد شد از پالادین چیزی بلد بود یه نظر بده چجوریه . خودم البته با پالادین مدتی کار کردم یه سری چیز میزاشو بلدم . ( یعنی بگم که الکی نساختم :31: )

=========================

بشتابید بشتابید!
پیش فروش ( فروش که نه :31: ) یکی از بهترین تالنتای PVP برای DK !
متخصصان ما ( خودم :31: ) این تالنت را بعد از بار ها و بار ها بر رسی و اپدیت کردن ساخته اند!
الان چیدمش ولی نمیدم :31:
فردا صبح انشالا ببینم اون تلنتای WOTLK که دادم چقدر طرفدار داشته :31: ( البته به هر کی که دادمشون راضی بوده ) بعد میزارمشون البته ممکن که نه مطمئنا تغیر میکنن تا اصل cata ولی خب اینا فعلا دلمو باهاش شاد کردم خوبه :31:
سلام
شما یه مشکله اصلی دارین حتی تو تلنتاتون توی DK
شما هیچ کدوم از نلنت های اصلی مربوط به INC Damage نکه توی DK Bloody vengeance هستش و توی پالا Vengeance
در عوض چند تا تلنت آشغال گرفتین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و
و
که در صورت گرفتن
نیازی به این نیست البته از نظر من
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینم یه تلنت از نظر من که هر کی اگه خواست می تونه استفاده کنه یا ایراد بگیرهو نخوادش وبا همبهبحثیم:
البته PVP هستش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]:M0aczV
هرکی نظر داره بگه تا به یه جایی برسیم

LuminaL
09-08-2010, 13:36
سلام
شما یه مشکله اصلی دارین حتی تو تلنتاتون توی DK
شما هیچ کدوم از نلنت های اصلی مربوط به INC Damage نکه توی DK Bloody vengeance هستش و توی پالا Vengeance
در عوض چند تا تلنت آشغال گرفتین:
و
و
که در صورت گرفتن
نیازی به این نیست البته از نظر من
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینم یه تلنت از نظر من که هر کی اگه خواست می تونه استفاده کنه یا ایراد بگیرهو نخوادش وبا همبهبحثیم:
البته PVP هستش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]:M0aczV
هرکی نظر داره بگه تا به یه جایی برسیم

من که الان فقط تلنت Pala دادم :31:
اره خب اینا بهتره قبول دارم! ولی در مورد DK
به جای حروم کردن 8 تا تلنت پونت بی زبون که یه وقتایی 3 % دمیج بیشتری میده
اومدم 5 تا توی toughness گزاشتم حالا toughness چیکار میکنه؟ 30 % زمان slow شدن رو کم میکنه و + ارمور بیشتر. حالا این ارمور بیشتر با توجه به bladed armor که در عوض هر 180 تا ارموری که داریم 5 تا AP میده باعث میشه که AP بره بالاتر. ( اون در عوض ارمور AP میده اونم کمکش میکنه ارمور بره بالا! )
اینجا میمونه 3 تا که قرار بوده برای اون تلنتی که شما گفتی خرج بشه. میایم 2 تاشو میزاریم روی تلنت توی unholy به اسم vicious strikes خرج میکنیم که 6 % crit chnace برای اسپل ها بیشتر میشه. اون یه دونه هم که خرج جاهای دیگه میشه.
به قول خود ترینر بلاد توی ebon hold :
as masters of blood we know the war endless ! :31:
به علاوه به اندازه ی کافی با تلنتای دیگه STR و AP جمع شده پس نیازی به اونی که شما گفتی نیست.

Mojtaba.Alfa
09-08-2010, 14:17
من که الان فقط تلنت Pala دادم :31:
اره خب اینا بهتره قبول دارم! ولی در مورد DK
به جای حروم کردن 8 تا تلنت پونت بی زبون که یه وقتایی 3 % دمیج بیشتری میده
اومدم 5 تا توی toughness گزاشتم حالا toughness چیکار میکنه؟ 30 % زمان slow شدن رو کم میکنه و + ارمور بیشتر. حالا این ارمور بیشتر با توجه به bladed armor که در عوض هر 180 تا ارموری که داریم 5 تا AP میده باعث میشه که AP بره بالاتر. ( اون در عوض ارمور AP میده اونم کمکش میکنه ارمور بره بالا! )
اینجا میمونه 3 تا که قرار بوده برای اون تلنتی که شما گفتی خرج بشه. میایم 2 تاشو میزاریم روی تلنت توی unholy به اسم vicious strikes خرج میکنیم که 6 % crit chnace برای اسپل ها بیشتر میشه. اون یه دونه هم که خرج جاهای دیگه میشه.
به قول خود ترینر بلاد توی ebon hold :
as masters of blood we know the war endless ! :31:
به علاوه به اندازه ی کافی با تلنتای دیگه STR و AP جمع شده پس نیازی به اونی که شما گفتی نیست.
خوب منم تا حدی اینو قبول دارم ولی :
1- قربونش برم Dk کلا کریت زیاد میزنه و در نتیجه Chance گرفتن BloodyVengeance زیاد میشه و اگه به گیره 30 Sec روت میمونه و 30 Sec هم زمان لازم بین Crit شدن Attack های شماست.
2- این تلنت 3% دمیج نیست بلکه Stack ( اگه درست تایپ کرده باشم) و به میزان 9 % به دمیج شما اضافه میکنه
3- اگیه این تلنت بگیره Deal damge شما به میزان 138% اضافه میشه (البته در Stack 3 + blood Pro) و در نتیجه دمیج بسیار زیادی اضافه میشه به شما!
ابنم یه تلنت از روی تجربم (ناقص چون من اکثرا پالا بازی دادم) ببینین خوشتون میاد یانه؟:س البته تو این تلنت بیشتر به فکر دمیج های خیلی عمیق هستم!

البته این تلنت رو میشه ب گونه های مختلف چید سلیقه ای هست!

A L I E N
09-08-2010, 14:22
این متخصصان شما برای وریور چه تلنتی پیشنهاد میدن :31:

Sharingan
09-08-2010, 14:34
تالنت ها تو کاتا کن فیکون میشن. تالنت ها از شاخه های 51 تایی به 31 تایی تقلیل و تعداد کل تالنت ها هم از 71 به 41 کاهش پیدا خواهد کرد. بجاش مستری جالی تالنت های passive رو میگیره.

اینو این وسط گفتم که یه چیزی گفته باشم! :31:

Mojtaba.Alfa
09-08-2010, 14:39
این متخصصان شما برای وریور چه تلنتی پیشنهاد میدن :31:
سلام
من که کلا تو 2 تا Class مهارت کامل دارم Pala (اولین هیروم بود ه وهست) و Shamy .
اما توی Scape مرحوم Hunter . Rouge هم بازی دادم .
با توجه به دونسته هام از این Class ها و شباهت زیاد Pala به War یه تلنت میزارم ولی دوستان باید کاملش کنن.

Fury

Arm

Tirion Fordring
09-08-2010, 14:46
بهتون گفتم چندین ماه پیش ensidia 1 هفته بن بود ؟ همشون با هم bomb engnieer انداختن رو لیچ کینگ یهو دیدن مرده لول

Arrowtic
09-08-2010, 15:30
GD وت دادنش تركيد!وت بي وت.اين يه مدت جكعيت كشتي ها صد برابر شده!!
آقا Priest هيلر چيه تلنتاش؟Holy?

LuminaL
09-08-2010, 15:50
خوب منم تا حدی اینو قبول دارم ولی :
1- قربونش برم Dk کلا کریت زیاد میزنه و در نتیجه Chance گرفتن BloodyVengeance زیاد میشه و اگه به گیره 30 Sec روت میمونه و 30 Sec هم زمان لازم بین Crit شدن Attack های شماست.
2- این تلنت 3% دمیج نیست بلکه Stack ( اگه درست تایپ کرده باشم) و به میزان 9 % به دمیج شما اضافه میکنه
3- اگیه این تلنت بگیره Deal damge شما به میزان 138% اضافه میشه (البته در Stack 3 + blood Pro) و در نتیجه دمیج بسیار زیادی اضافه میشه به شما!
ابنم یه تلنت از روی تجربم (ناقص چون من اکثرا پالا بازی دادم) ببینین خوشتون میاد یانه؟:س البته تو این تلنت بیشتر به فکر دمیج های خیلی عمیق هستم!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته این تلنت رو میشه ب گونه های مختلف چید سلیقه ای هست!

تلنته خوبیه ولی یه سری بدی ها داره به نظرم .
اولیش dancing rune weapon هست.
که توی 1 به 1 پدر طرفو در میاره :31:

بعد blood worms رو نگرفتی شما. که هیل خیلی خوبی ازشون در میاد!
toughness رو نگرفتید که بنظرم برای رو به رویی با hunter , warr , rogue خیلی خوبه.
و ice reach که باعث میشه طرف اگر خیلی دور شد بتونید بزنیدش که برای spell caster ها یا range ها خیلی خوبه.
در کل تلنته خوبی هست و به قول خودتون سلیقه ای هست تلنت :31:

Beowulf Hero
09-08-2010, 16:13
GD وت دادنش تركيد!وت بي وت.اين يه مدت جكعيت كشتي ها صد برابر شده!!
آقا Priest هيلر چيه تلنتاش؟Holy?
بابا توهم که یه کلاس رو فقط تا لول 20 میبری ولش میکنی!
براش هم درخواست تلنت لول 80 میکنی!!
از این ببعد هر هیرویی ساختی برای Spec ی که میخوای 2 تا تلنت اولو تا اخر پر کن فقط!

Arrowtic
09-08-2010, 16:26
shamy م تركيده خوب!توي يه دره آن ميشه!ميفته ميميره!!!!
بعدشم آره خوشم مياد با همه كلاسا بزنم!اصلا توكلم به الله!(اگه گفتي به سبك كي حرف زدم؟!!:31:)
خط بالايي شوخي بود پارسا به دل نگير!

Tirion Fordring
09-08-2010, 16:59
آقا یکی بگه واسه mage چه جمایی رو وردارم ./
Pvp Frost
pve arcane

---------- Post added at 05:56 PM ---------- Previous post was at 05:53 PM ----------

عزیزم st واسه اینکاراست لاگین شدی .st بزن

---------- Post added at 05:59 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------

دارم رکورد کوچیک ترین آدم جهانو میزنم . بزگرترینش باید تورن باشیم . الان یه کاری کردم از جنم کوچیک ترم . اندازه ی انگشت پاش . عکسم خواستید میدم

Beowulf Hero
09-08-2010, 17:22
بعدشم آره خوشم مياد با همه كلاسا بزنم!اصلا توكلم به الله!(اگه گفتي به سبك كي حرف زدم؟!!:31:)
اون شخصی که به سبکش حرف میزنی بد بخت قطع دسترسی شده:دی

Zende
09-08-2010, 17:25
نترس از تو بالا تر زیاده که اینکارو بکنه:دی

pve fire
pvp arcane
pvp frost هم میشه
یادش بخیر عجب لش بازیی بود uber یکی از یه frost mage پرسید که بخوام fros شم چیکار باید بکنم
گفت تا جونت میکشه با frost bolt اسپم بده=)))

نه قطع دسترسی نشده

کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 6 (6 کاربران و 0 مهمان) Zende ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), *Mehran* ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+, AMir_JAKAL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Beowulf Hero ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+, G.D.ragon.Ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Tirion Fordring ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+

AMir_JAKAL
09-08-2010, 17:50
اقا لطفا تز الکی به پالادین ندین
اینجا براتون 4 تا تلنت Paladin PVP میزارم
اولیش برای RET PVP

اینم برای Ret پالادین ((اگه دوست دارین وسط دوئل Repentace بزنینو خودتونو heal کنین (خوب جواب میده))

اینم برای Holy ARENA

اینم Holy واسه duel

Arrowtic
09-08-2010, 17:53
متاسفانه هنوز قطع دسترسي نشده.
حالا تلنت PVE Healer برا Priest بديد ممنونتون بشم.(امروز كمي محترمانه تر شدم!!!!!)

Beowulf Hero
09-08-2010, 18:28
تو که تا لول 20 بیشتر نمیری!
2 تا تلنت اول Holy رو تا 5 پر کن میشه تلنت:دی

Tirion Fordring
09-08-2010, 19:00
ممد کسی نظرتو در مورد spec نپرسید . برادر میگم برای فراست چه gem بذارم واسه آرکین چی

arcane nuke میکنه اما اگه دشمن بیاد نزدیک فاتحه . فراست کم دمیج میده اما نمیذاره دشمن بیاد

Zende
09-08-2010, 19:38
frost همون ویژگیش باعث میشه بهترین باشه توی pvp
gem یه جورایی مشترکه حداقل برا pvp

Arrowtic
09-08-2010, 19:59
تو که تا لول 20 بیشتر نمیری!
2 تا تلنت اول Holy رو تا 5 پر کن میشه تلنت:دی
پارازيت ننداز!:31:
برا خوابوندن پوز تو يكي Priest رو ادامه ميدم.من اول شروع كردم با همه تا لول 50 رفتم.(به غير از شمنم!) بعدش اگه خوشم اومد ادامه دادم.فقط از DK خيلي خوشم اومد و 80 كردمش.حالا Priest رو ميرم خوشم اومد ادامه ميدم.در ضمن از لول 10 تا 20 يازده تا تلنت ميشه گرفت نه 10 تا.

---------- Post added at 07:59 PM ---------- Previous post was at 07:56 PM ----------

پارسا حالا اگه بلدي بگو بهم plz

Zende
09-08-2010, 20:26
نه holy کار من نیست وگرنه میگفتم
باید صبر کنی حسن جون بیاد بهت بگه

Tirion Fordring
09-08-2010, 20:32
ممد خالی نبند . الان با آلتش (jigsa) میاد . (یه یادی از اون شخص)

LuminaL
09-08-2010, 21:03
پارازيت ننداز!:31:
برا خوابوندن پوز تو يكي Priest رو ادامه ميدم.من اول شروع كردم با همه تا لول 50 رفتم.(به غير از شمنم!) بعدش اگه خوشم اومد ادامه دادم.فقط از DK خيلي خوشم اومد و 80 كردمش.حالا Priest رو ميرم خوشم اومد ادامه ميدم.در ضمن از لول 10 تا 20 يازده تا تلنت ميشه گرفت نه 10 تا.

---------- Post added at 07:59 PM ---------- Previous post was at 07:56 PM ----------

پارسا حالا اگه بلدي بگو بهم plz

پارسا قیافش به پریست میخوره اخه؟ باید از اقا حسن بپرسی.

یه چیزی هم بگم انگار کرم از خودته؟ ^_^

Tirion Fordring
09-08-2010, 21:19
من هر وقت مجبور شم هیرومو عوض میکنم . مثلا اول پالادین بودم یهو یه مدت بن شد رفتم شمن خواستم بیام مولتن رفتم میج

Arrowtic
09-08-2010, 21:24
دانيال لطف داري!!
خوب اي كاش سري آقا حسن بياد.

LuminaL
09-08-2010, 21:38
دانيال لطف داري!!

خواهش میکنم! شکست نفسی نفرمایید!
خب تو پروفایلی جایی بهشون بگو.

=================

بابا ایا اند نا مردیه که! خیلی سخته T 10 گرفتن! ادم میترکه ! :39:

باید نزدیک به 300 تا emblem of frost بگیری تا تازه بتونی ضعیف ترین ستشو کامل کنی! بعد شانست بزنه بری tocken گیرت بیاد بتونی اپدیتش کنی! یعنی tocken بدون گیر ضعیفش هیچه!

Tirion Fordring
09-08-2010, 21:46
token هم مگه گیر میاد ؟ 25 دراپ میکنه بجای 25 نفر 50 نفر رول میدن

AMir_JAKAL
09-08-2010, 22:18
:31:راست میگی کلا واسه هرچیزی این ملت رول میزنن
1 هفته پیش رفتم totc حواسمون نبود Loot رو گزاشته بودیم Group Loot
این دراپ شد

یه DK با 6K GS رول زد برد :31:
همه داشتیم میسوختیم:grrr:
اقا جدا از این بحث ها یکی این استراتژی باس سوم یعنی Faction Champions رو میدونه؟
plz بگید خیلی خفن اسکریپت کردن

JIGSA
09-08-2010, 22:24
دانيال لطف داري!!

شما باز هم خلاقیت نکردی.
برو تلنت من رو کپی کن خوب.
اسم و آدرس رو هم که میدونی.

ولی محض اطلاعتون

LuminaL
09-08-2010, 22:37
شما باز هم خلاقیت نکردی.

ولی محض اطلاعتون

اینا کلا خلاقیتشون کمه :31:

میگم شما راه سریع تری بلدید؟ والا اونی که من دیدم اکانتمو ارث برسونم شاید نوه ام بتونه T 10 بگیره :39:

Arrowtic
09-08-2010, 22:53
اختيار داريد استاد!كرمي از خودتونه!چشماتون كرم ميبينه!:دي(ميگما آدم اين جور حرفا رو جاي سخن هاي روزمره بذاره جالب ميشه!!)
____
حسن جان يك سوال:تلنت شما رو از كجا ميوردم؟؟!!:19:
در هر صورت ممنون:11:

---------- Post added at 10:53 PM ---------- Previous post was at 10:52 PM ----------

اسم و آدرسم نمي دونم!:دي

Tirion Fordring
09-08-2010, 23:04
توی مولتن که باگه . اما توی 10 من میگم خودم دیروز زدم .

باید cc در حد تیم ملی باشه . اول همه رو cc کنید اینطوری کنید :

Spriest - Mage > Holy Priest > Druid > Warrior > Shaman Enchancment > Ret Pala > Rogue
اول هیلرا رو بزنید .

Tirion Fordring
09-08-2010, 23:22
برای تایتل The Insane چیکار کنیم . با blood sail honored هستم با اونا چیکار کنم

LuminaL
10-08-2010, 01:16
برای تایتل The Insane چیکار کنیم . با blood sail honored هستم با اونا چیکار کنم

دلت میاد goblin های ناز نازیو به خاطر یه تایتل بکشی؟ :31:

اگر exalt بشی با blood sail یه تایتل میده به به این شکل مثلا mosashi of the blood sail
البته فکر کنم این هست شاید ( شاید :31: ) فرق داشته باشه.

====================

اقا هر کس خواست بیاد بلیزارد بگه من دنبال یه نفرم بتونم Recruit کنم. فقط قبل هر گونه اقدام برای خرید بازی به من بگیــــــــــد!

AMir_JAKAL
10-08-2010, 01:25
نمیشه که اون Druide اونجا مثل پلنگ هیل میکنه بریم رو Druid هولی پالا مثل قرقی (یا قرقی میاد هیل میکنه تازه اونارو میشه یکاریش کرد باس هاشو نمیشه تاونت کرد اونم یکاریش بشه کرد هاترو نمیشه کاریش کرد Aim shot میزنه تازه اونم بشه کاریش کرد Warrior میاد Mortal Strike میزنه :31:
بابا حی میاید میگید جنگو دعوا نکنید خب یکی بگه استراتژی اینو دیگه :31:

---------- Post added at 02:25 AM ---------- Previous post was at 02:23 AM ----------

رفته بودم Second Floor به چند نفر leave دادن بعد 1 ساعت صبر کردیم ریگروپ کنیم اخرشم تا لیدر گفت Tank Go برقا رفت:31:
اعصاب واسه ادم نمیزارن

Tirion Fordring
10-08-2010, 01:54
گابلینا رو زدم کشتم با اونجا اکسلت شدم . الان رفتم کوئست گابلین با اونجام exalt شدم . مونده سه تا شهر
ALBIS THE INASNE

Arrowtic
10-08-2010, 06:01
من شمنم در لول 24 با همه ي شهرهاي Ally توانست Exalted بشه!!حالا دارم سر اين Priest تلاش ميكنم.وقتي 80 شد ميخوام بروم سر كار همون شمن جونم!!

sajjad_setam
10-08-2010, 08:34
سلام
من تو نصب پچ مشکل پیدا کردم
این ارور مال چیه؟

Repair هم کردم
ولی باز هم این ارور رو میده:41:

deltax
10-08-2010, 08:46
شما باز هم خلاقیت نکردی.

ولی محض اطلاعتون

عزیز بازم برات زحمت دارم...یه تلنت مشترک shadow ..میخوام هم pvp باشه هم pve...البته بیشتر رو قسمت pve تاکید کن..بازم ممنون
تو امضام priest هست..یه نیگا به تلنتش بکن...zende تو هم یه نظر بدی ممنون میشم.

Zende
10-08-2010, 09:48
خوب آخه فرق داره
نمیشه که
مثلا این برای pvp هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم برای pve

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته بازم باید به تایید حسن جون در بیاد:دی

مگه mage هست که مشترک باشه:دی
((جالبه من خیلی mage هارو دیدم با fire pvp میکنن O.o))
(((یه بار تست کردم دقیقه اول رفتم رو هوا=)) )))

Arrowtic
10-08-2010, 11:07
حسن جان با دلتاايكس(فينگيليشو حال كن!!) بودي؟؟!!
فكر كردم با مني!

Bill Gates
10-08-2010, 11:12
سلام به دوستان

چند هفته پیش تصمیم گرفتم با دوستام یه سرور ورلد بزنم بدک نشده ... خوشحال میشم بیایم عضو بشین :

لینک سایت - چون توی تست هستیم فعلا دامنه رو ننداختیم روش ... :27:

نسخه 3.3.5a
set realmlist 188.165.41.38

سلام,
پس از مدت ها انتظار تیم گیم پالاش توانست سرور نرمال خود را راه اندازی کند . ثبت نام در این سرور کاملا رایگان بوده و برای مدت کوتاهی برای کسانی که عضو میشوند امکانات زیر فراهم میشود تا هیجان بازی بیشتر شود …

هیروی لول ۸۰
آیتم های خوب
۱۵۰۰ گولد
و …

اطمینان داریم که شما با این ویژگی توانایی دارید تا بازی زیبایی از خودتان به نمایش بگذارید … این فرصت مدت زمان محدودی دارد پس سریعتر ثبت نام کرده و هیرو خود را بسازید تا ما کارهای بالا را برای شما انجام دهیم …
با تشکر فراوان
تیم مدیریت گیم پالاش

sajjad_setam
10-08-2010, 11:15
سلام
من تو نصب پچ مشکل پیدا کردم
این ارور مال چیه؟
کد:

Repair هم کردم
ولی باز هم این ارور رو میده

deltax
10-08-2010, 11:32
خوب آخه فرق داره
نمیشه که
مثلا این برای pvp هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم برای pve

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته بازم باید به تایید حسن جون در بیاد:دی

مگه mage هست که مشترک باشه:دی
((جالبه من خیلی mage هارو دیدم با fire pvp میکنن O.o))
(((یه بار تست کردم دقیقه اول رفتم رو هوا=)) )))

گفتم که pve میخوام حالا اگه یه duel هم دادیم زیاد کم نیاره :)..یعنی 2 منظوره باشه ...glyphs نمیدونم چی بندازم pve shadow

danialshafaie
10-08-2010, 11:42
سجاد لينكت ايراد داره درستش كن بگيم

Zende
10-08-2010, 11:48
خوب آخه وقتی pve باشه میشه به جای sielence و physic horror و improved physic scream چیزای بهتری گرفت
اما اونا برا pvp نیاز میشه
glyph تو کار من نیست برا pve
:P

Tirion Fordring
10-08-2010, 11:50
Sual Talent رو کی میذارن ؟

sajjad_setam
10-08-2010, 11:51
وسط های نصب پچ این ارور رو میده

Tirion Fordring
10-08-2010, 11:54
:دی خیلی باحال میشه ها . البته ضایع میشه یه طرفی

---------- Post added at 12:54 PM ---------- Previous post was at 12:54 PM ----------

عزیزم لینکت فیلتره لینک درست بده (تو سایت خط چین افتاده

LuminaL
10-08-2010, 11:56
Sual Talent رو کی میذارن ؟

اتفاقا خیلی نیازه!!
من الان یه سری ایتم تانک خریدم. ولی تلنتام هر دوش DPS ! یکی مال PVP یکی PVE
حالا موندم من چجوری میخوام تانک کنم با این تالنتایی که برای DPS هست! :39:
من در تعجبم وقتی این نبود چجوری ما بازی میکردیم؟:31:

danialshafaie
10-08-2010, 12:05
سجاد خودش نوشته يه بار بازيو پاك كن دوباره نصب كن شايد درست شه

sajjad_setam
10-08-2010, 12:09
بابا یکی یاهو آیدی بده تا من مشکلم رو بهش بگم
من به گ ا رفتم

ho0rezam
10-08-2010, 12:09
خدا خیرت بده. همون یه بار رو پیدا کنه باید کلاهت رو پرت کنی هوا جوری که دور زحل طواف کنه و برگرده.

من با این همه زحمت تا حالا 4 تا RARE هم نکشتم. هروقت هم که برام پیدا کرده جنازه اون بوده و قبل از من ترکوندنش.

بابا من کلی باهاش rare کشتم...وقتی میرم سراغه mining تویه zone ها معمولا واسم scan میکنه و میگه...اگه یکم زرنگ باشین سریع rare هارو پیدا میکنید.

sajjad_setam
10-08-2010, 12:23
سجاد خودش نوشته يه بار بازيو پاك كن دوباره نصب كن شايد درست شه

آخه من بازی رو از یه سیستم دیگه کپی کردم
بازی راحت اجرا میشه
ولی پچ ها نصب نمیشن

danialshafaie
10-08-2010, 12:32
راستش من اين همه ارور wow ديدم اينو اولين باره مي بينم

Zende
10-08-2010, 12:37
خودش 2 تا راه حل گذاشته
بازیو از اول بریزی
Repair کنی

sajjad_setam
10-08-2010, 12:47
Repair می کنم ولی بازم همون میشه

JIGSA
10-08-2010, 13:48
تلنتی به اسم Shadoe PVP نداریم.
هر کلاسی یه تلنت PVP داره.
تلنت PVP برای پریست همون Disc هستش.

بهترین تلنت Shadow PVE به همراه Glyph هم اینه.

Sharingan
10-08-2010, 14:17
تلنتی به اسم Shadoe PVP نداریم.
هر کلاسی یه تلنت PVP داره.
تلنت PVP برای پریست همون Disc هستش.

بهترین تلنت Shadow PVE به همراه Glyph هم اینه.

از شما بعید بود چنین صحبتی!! یعنی تالنت های psychic horror و silence و improved mind blast مربوط به pve میشه؟ حتما شوخی می فرمائیید!

JIGSA
10-08-2010, 14:56
از شما بعید بود چنین صحبتی!! یعنی تالنت های psychic horror و silence و improved mind blast مربوط به pve میشه؟ حتما شوخی می فرمائیید!

اون ها برای یک نوع تلنت هایبرید هستن که تقریبا الان کسی ازشون استفاده نمی کنه.
تلنتی داشتیم با ترکیب Disc و Shadow که تا قبل از 3.2 خیلی ها ازش استفاده می کردن.

همونطور که خودتون از من بهتر میدونین PVP به دو دسته تقسیم میشه.
BG ها و Arena

تو BG ها شاید Shadow خوب باشه. اما تو آرنا اصلا خوب نیستش.
بهترین پریست برای آرنا همون دسیپلین هستش. که نقش هیلر رو داره.

Beowulf Hero
10-08-2010, 15:21
ون ها برای یک نوع تلنت هایبرید هستن که تقریبا الان کسی ازشون استفاده نمی کنه.
تلنتی داشتیم با ترکیب Disc و Shadow که تا قبل از 3.2 خیلی ها ازش استفاده می کردن.

همونطور که خودتون از من بهتر میدونین PVP به دو دسته تقسیم میشه.
BG ها و Arena

تو BG ها شاید Shadow خوب باشه. اما تو آرنا اصلا خوب نیستش.
بهترین پریست برای آرنا همون دسیپلین هستش. که نقش هیلر رو داره.
WTF
تا حالا هر کی PVP خوف دیدم Shadow بوده!!

Tirion Fordring
10-08-2010, 15:32
از gd بن شدم . دلیلشو هنوز نمیدونم چیه اما نوشته temprorily banned :-S

Arrowtic
10-08-2010, 15:39
حجت به فكر تغيير سرور باش.سرور خوب ديدي به ما هم بگو!!GD مزخرف شده!هي ديسكانكت ميشه.سايت هم نداره و ...

Beowulf Hero
10-08-2010, 15:56
سروری که مهران توش نباشه نمیشه خندید!

Zende
10-08-2010, 16:06
سایت که داره تو توهمی:دی

O.o
حسن جان خوب بیشتر pvp کشش به bg
وقتی shadow pvp باشه میتونه از sielnce و این حرفا استفاده کنه
تو pve که نیاز نیست physic horror بندازیم رو باس که!

Beowulf Hero
10-08-2010, 16:15
aslan shoma goftin har classi ye talent pvp dare
vali pala 2 ta talente pvp dare
shaman hamash pvp mishe druidam hamintor
mage o warlock va baghie ham hamintor

Tirion Fordring
10-08-2010, 16:46
از گیمر دیستریکت 3 روز بن شدم دلیلشم جالبه بهتون میگم

---------- Post added at 05:41 PM ---------- Previous post was at 05:37 PM ----------

اینم دلیلش :

خیلی خنده داره خدایی جی امه ته نوب بوده !

---------- Post added at 05:41 PM ---------- Previous post was at 05:41 PM ----------

من تو این سه روز صبر نمیکنم . یا unban میکنند یا خودم RAGE QUIT میکنم

---------- Post added at 05:46 PM ---------- Previous post was at 05:41 PM ----------

منظورش SPEC بود نه کلاس

Shahroozs2
10-08-2010, 16:56
حجت این سایت امگا را یه نگاهی بنداز ببین خوبه یا نه
سرورش 3x هست لگ نداره جمعیتش هم خوبه و در ضمن سایتش هم سالمه

*Mehran*
10-08-2010, 17:14
سلام دوستان این TENSOR کیه ؟؟؟ 4 روز پیش ساعت 9 الی 10 داشتم بازی میکردم ، این یارو رو از نزدیک دیدم

به لینک های زیر برین تا تصاویری از کار های ایشون رو ببینین :

این تصاویر توسط خودم گرفته شده :11:

Beowulf Hero
10-08-2010, 17:18
نوب Tensor Gm هست!!!

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

تو هم که هرچی میشه میگی رمز زده رمز زده
من رفتم WSG میگفت رمز زدی رفتی
لول اپ میکردم میگفت رمز زدی سریع لول اپ میکنی.
کلا WoW رمز نداره بفهم

Arrowtic
10-08-2010, 17:21
اين امگا Captcha Code چه جوريه توش؟هموني كه يه عكس ميدن ميگن حروف توشو وارد كن.تو اين جمع دو عدد رو داد منم عددي جوابشو زدم گفت غلطه.چندبار امتحان كردم.

*Mehran*
10-08-2010, 17:22
نوب Tensor Gm هست!!!

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

تو هم که هرچی میشه میگی رمز زده رمز زده
من رفتم WSG میگفت رمز زدی رفتی
لول اپ میکردم میگفت رمز زدی سریع لول اپ میکنی.
کلا WoW رمز نداره بفهم

رمز نداره !!! پس این EMU HACKER پدر بزرگ منه ؟

Beowulf Hero
10-08-2010, 17:29
این EMU HACKER رمزه؟؟تو هنوز فرق -- و رمزو نمیدونی؟؟

LuminaL
10-08-2010, 17:40
بابا من کلی باهاش rare کشتم...وقتی میرم سراغه mining تویه zone ها معمولا واسم scan میکنه و میگه...اگه یکم زرنگ باشین سریع rare هارو پیدا میکنید.

شانسه تو که خوبه :31:

WTF
تا حالا هر کی PVP خوف دیدم Shadow بوده!!

یاد بگیر صحبت کنی. وقتی کسی که قد سن تو پریست بازی کردن یه چیزی میگن پس یه چیزی هست! حالا اون زنده یه چیزی بگه باز میگی یه 2 روز با پریست بازی کرده. تو که بازی نکردی هیس!! :31:

رمز نداره !!! پس این EMU HACKER پدر بزرگ منه ؟

عزیزم این GM هست نه هکر! معمولا بعد چنین کاری یه تیپا و میندازنش بیرون! حالا نمیدونم این چقدر پارتی داره :31:

Beowulf Hero
10-08-2010, 17:50
یاد بگیر صحبت کنی. وقتی کسی که قد سن تو پریست بازی کردن یه چیزی میگن پس یه چیزی هست! حالا اون زنده یه چیزی بگه باز میگی یه 2 روز با پریست بازی کرده. تو که بازی نکردی هیس!! :31:
من که بد حرف نزدم
ایشون که خدا نیستن.
هرکی ممکنه اشتباه کنه
منم با پریست بازی نکردم ولی تلنت های بقیه پریست هارو میتونم ببینم.تلنت که معرفی نکردم تاکتیک که نگفتم
همچین میگی انگار فحش دادم
انقدم پاچه خواری موقوف

danialshafaie
10-08-2010, 17:53
آره ديگه rare ها رو وسطه راه كه نمي زارن يه جاهايي قايم ميكنن مثلا وقتي تو booty bay سواره كشتي ميشي بري اونوره آب :) آخرين چيزي كه ديده مي شه يه جزيره كوچيكه كه روش يه گابلين واستاده به ژسته همون مجسمه معروف برزيل تو scape معمولا هميشه يه rare اونجا بود

Arrowtic
10-08-2010, 17:58
پارساجان راست ميگه.ببين ما همه قبول داريم حسن جان چند سروگردن ازمون بالاتره ولي خوب خدا كه نيست.ممكنه اشتباه كنه.حتي اگه اشتباه هم نكنه حق پرسش سوال هست تا بهمون جواب بده.منم با وجود نخوديت تو BG خيلي Shadow خفن تر از Disc ديدم.(به اوج جوگيريت رسيدم!)
البته به كسي توهين نباشه.نه دانيال جان(بهت بگم دني جون ناراحت نميشي؟!) نه پارسا جان نه حسن جان نه ...
_________
توكل به الله جان(:31:) ه/ك يه چيه رمز يه چي ديگه.اين دوتا خيلي فرق دارن جيگر!(به اوج مهرباني رسيدم!!)

Zende
10-08-2010, 18:16
مهران جان
دلبندم
ما در بازی world of warcraft
فلسفه ای داریم به اسم GAME MASTER
این فسلفه اینطوری بیان میکنه که این ها زیر دست admin هستن و میتونن کارای زیادی رو بکنن
در نتیجه این دوستان رمز نزدن
با تشــــکر
ستاد فلاسفه ی wow!!

Beowulf Hero
10-08-2010, 18:36
حجت این لینکی که دادی بابامونو در اورد
میریم تو میگه باید Log IN کنین اگه اکانت ندارین Register کنین
میریم رجیستر کنیم میگه برای ورود به صفحه رجیستر باید لاگین کنیم:P
خودت توضیح بده چرا بن شدی

*Mehran*
10-08-2010, 18:40
پارسا تو دیگه کی هستی ، خوب چه فرقی میکنه رمز همون EMU HACKER هست دیگه بازی رو راحت تر میکنه تا مسافت ها راحت تر طی بشن ، اگه اونجور که تو میگی ...

---------- Post added at 07:40 PM ---------- Previous post was at 07:38 PM ----------

ببینین این GD چقدر دیسی میشه ؟؟؟ قبلا اینجوری نبود ؟؟؟ از زمانی که به این سایت اومده اینطوری شده ، از قبل هم بدتر ، میگم نل بهتر از این نیست :31:

Zende
10-08-2010, 18:42
نل دیگه رفت رو هوا
حالا اسکریپت و ایناش به کنار......در گذشته ای نزدیک باز رول بکا از بین رفته بود مشکلات کمتر شده بود
حالا دیگه انگار دوباره اومده
دیگه نل رفت رو هوا

Beowulf Hero
10-08-2010, 18:44
پارسا تو دیگه کی هستی ، خوب چه فرقی میکنه رمز همون EMU HACKER هست دیگه بازی رو راحت تر میکنه تا مسافت ها راحت تر طی بشن ، اگه اونجور که تو میگی ...
فرقش اینه که EMU HACKER توسط بلیزارد طراحی نشده و کدی وارد نمیکنیم

Zende
10-08-2010, 18:53
نمیتونه npc spawn کنه و راشون بندازه!:))

Arrowtic
10-08-2010, 18:53
رمز رو شركت سازنده ميذاره نه كس ديگه اي.

LuminaL
10-08-2010, 19:03
من که بد حرف نزدم
ایشون که خدا نیستن.
هرکی ممکنه اشتباه کنه
منم با پریست بازی نکردم ولی تلنت های بقیه پریست هارو میتونم ببینم.تلنت که معرفی نکردم تاکتیک که نگفتم
همچین میگی انگار فحش دادم
انقدم پاچه خواری موقوف

هاا؟؟ من چه نیازی دارم تعریف کنم؟ گفتم فقط ایشون که بلدن بهتر میدونن و درست تر میگن! مثلا من از warr هیچی سرم نمیشه! یه بحثی در اون مورد بکنن من حرف نمیزنم!

ho0rezam
10-08-2010, 19:28
شانسه تو که خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چند تا roll 1 میخوای واست لینک بدم که توو raid ها زدم :دی
----
الان میان این پسته منو به دلیله اسپم بودن پاک میکنن...اما نمیدونم چرا این پست هایه محمد رو کلا delete نمیکنن...به جرات میگم از 2126 تا پستش 2127 تا اسپمه :دی

Tirion Fordring
10-08-2010, 19:35
نوب جی ام هر کاری میتونه بکنه !

---------- Post added at 08:35 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------

tensor ... خل ترینشونه . خیلی آدم چرت و اسکلیه . میگم Dear tensor plz one min wisp me میوتم کرد یک ساعت میگه بن حقته . !

دیروزم نیم ساعت بنم کرد. یه اونت 40vs40 گذاشت بعدش جایزمو نداد .

در ضمن این event Cow Vs WYrnn بود .

اینم توضیحات چرا بن شدم

Hi .
I Have a addon . named epicfail . and it do some word (like fu - epic fail - omg - lawl - l2p) with epic style (In 2-3 line with characters). 3-4 ppl asked me in global plz use that macro . i just typed /fu 6 And i got ban . lol . when i cussed gm . kain though i said it to him :|
i maked a new account and i saw just kain came to me and he learned me how i see for what reason i got ban and he Increased my size (for fun) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
tensor think i said it to him ! omg i just did it for fun and ppl laughed.

Proof if any: i didnt took any ss . i didnt thought i can get ban because of a add on . i used it many time . and no mute or ban. now i get ban QQ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Tirion Fordring
10-08-2010, 19:46
منظورم از kain کلا tensor بود

JIGSA
10-08-2010, 19:48
شما دقیقا حرف من رو 180 درجه اونوری متوجه میشین.
منظور من اینه که Shadow Priest تو Arena کاربرد آنچنانی نداره.

محبوب ترین تلنت PVP برای Priest همون ترکیب Disc و Holy هست که به عنوان هیلر استفاده میشه.

اون چیزی هم که میگین بعضی کلاس ها بیشتر از یه تلنت PVP دارن درسته ولی اون کلاسها، کلاسهای شترگاوپلنگ هستن مثل دروید و پالادین.
در ضمن دوستی که پبغام شخصی زده که تلنت پالادین برای PVP هم تانک داریم هم هیلر و هم DPS خیلی کارش درسته چون کدوم آدم ابلهی تو آرنا تانک میبره.

Zende
10-08-2010, 20:11
=))
5v5 برده اینو میزارن تانک بعد heal اش میکنن=)))
اون وقت اون وری هام همه میریزن سر همین تانکه فقط=))
ملت جدا چه نمکن!

---------- Post added at 09:11 PM ---------- Previous post was at 09:10 PM ----------

نوب جی ام هر کاری میتونه بکنه !

نوب جی ام هر کاری نمیتونه بکنه!

Tirion Fordring
10-08-2010, 20:21
چیکار نمیتونه بکنه

---------- Post added at 09:21 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

در ضمن دوستی که پبغام شخصی زده که تلنت پالادین برای PVP هم تانک داریم هم هیلر و هم DPS خیلی کارش درسته چون کدوم آدم ابلهی تو آرنا تانک میبره.
150% مهران بوده .

شاید ایشون تانکن میرن بی جی . چون مهران فقط جهت پاچه خواری پیغام خصوصی میدن

LuminaL
10-08-2010, 20:35
شما دقیقا حرف من رو 180 درجه اونوری متوجه میشین.
منظور من اینه که Shadow Priest تو Arena کاربرد آنچنانی نداره.

محبوب ترین تلنت PVP برای Priest همون ترکیب Disc و Holy هست که به عنوان هیلر استفاده میشه.

اون چیزی هم که میگین بعضی کلاس ها بیشتر از یه تلنت PVP دارن درسته ولی اون کلاسها، کلاسهای شترگاوپلنگ هستن مثل دروید و پالادین.

نمیدونم کی بوده ولی هر کی بوده احتمالا پلیر هارو به عنوانه NPC حساب کرده :39:

=================

اقا به جز شغل یه چند تا راه خوب برای پول در اوردن بگید :31: امروز جیبم خالی شد دادم کلی ench و gem خریدم.
بعد یه سوال , اقایونی که تو بلیز ench دارن , وضعه پول در اوردنش چجوریه؟

*Mehran*
10-08-2010, 20:37
خیلی خود خواهین ، نمی دونین ، لطفا ساکت بشینین و حرف نزنین ، من DPS هستم برو و ببین همه DPS هستن 90 درصد DPS هستن من خودم به BG با همین DPS میرم ، تا حالا پیشم نیومدین ، چرا تو به من حسودی میکنی ؟
حسود هرگز نیاسود ...

Tirion Fordring
10-08-2010, 20:43
من به تو حسودی کنم ؟ چیم از تو کمتره ؟ full relentless نیستم . که هستم. 5100 جی اس ندارم که دارم . توی پی وی با یه بار مردن (یا هیچ بار) 40-50 تا hk نمیزنم که میزنم . چیم از توی گرینی کمتره

---------- Post added at 09:42 PM ---------- Previous post was at 09:39 PM ----------

90% دی پی اس ؟ لول

40 درصد سرور ما دی پی اس هستن 30 درصد هیلر 30 درصد تانک .

---------- Post added at 09:43 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

آقا یه فکری به حال ban ما بکنید . سه روز چطوری صبر کنم آخی

*Mehran*
10-08-2010, 20:50
فدای سرت که بن شدین ...

Zende
10-08-2010, 20:53
یه مدت صبر کن(مدت لول!)
خودم حلش میکنم:دی

میگم مگه اونموقع که بت گفتن DPS بهش نگفتی خودت DPS ؟؟؟=))))))

بمیر حجت 2 تا چار transfer کرد -- کیلو گلد:دی

چیکار نمیتونه بکنه؟
خیلی کارا
البته بسته به سروره
ولی کلا یه گیم مستر معمولی هیچ وقت نمیتونه آیتم به سرور اضافه کنه
یه گیم مستر معمولی هیچ وقت نمیتونه script کنه
یه گیم مستر معمولی هیچ وقت نمیتونه بدون اجازه توی ورلد آبجکت اسپان کنه
یه گیم مستر معمولی غیر command هاش هیچ غلطی نمیتونه بکنه=))

Beowulf Hero
10-08-2010, 21:59
va mehran khodash ham nemifahmad che migoyad...
migam vaghti poshte oon gava vaysade boodi cheghad shabih boodin

LuminaL
10-08-2010, 22:02
ا من چرا اینجا پست دادم:31: شرمنده یکی اینو پاک کنه!

Tirion Fordring
10-08-2010, 22:12
والا دیدی که spawn کرد . این معمولی نیست . به این میگم Tensor The Event manager . lead gm هست . نمیدونم پدر سگ به چه حقی منو بن کرده . توی اونت یه لحظه کامندشو از دست داد زدم کشتمش :دی

Zende
10-08-2010, 22:46
ممکنه جزو ادمین ها باشه
2 تا ادمین داره
kain
durden
اما اینطور که پیداست
gm manager نداره خالی بود جاش

Tirion Fordring
10-08-2010, 22:53
اون کامل نیست . اینجا جی ام هستن
synestra
katih
sector
tensor

Tirion Fordring
11-08-2010, 00:03
جریان Malygos و Deathwing چیه ؟ همه اژدها ها رو تایتان ها بهشون قدرت دادن . به مالیگوس و دیتوینگ هم دو تا تایتان قدرت دادن و قرار شد دیتوینگ محافظ آلکسترسزا بشه . اما الان جفتشون دشمن اکسترسزا هستن . traitor ؟ جریانش چیه .
in warcraft lore چقدر پیچیدست

---------- Post added at 01:03 AM ---------- Previous post was at 01:00 AM ----------

من شاید داستان wotlk رو بدونم . اما هیچی از CATA - TBC - CLASSIC نمیدونم . حتی 1 درصد

learnt
11-08-2010, 00:33
ببخشید میشه بگید شماها الان توی کدوم سرور بازی میکنید . من بعد از دو سالی میخوام دوباره بازی کنم اما نمیدونم کدوم سرور

LuminaL
11-08-2010, 00:37
جریان Malygos و Deathwing چیه ؟ همه اژدها ها رو تایتان ها بهشون قدرت دادن . به مالیگوس و دیتوینگ هم دو تا تایتان قدرت دادن و قرار شد دیتوینگ محافظ آلکسترسزا بشه . اما الان جفتشون دشمن اکسترسزا هستن . traitor ؟ جریانش چیه .
in warcraft lore چقدر پیچیدست

---------- Post added at 01:03 AM ---------- Previous post was at 01:00 AM ----------

من شاید داستان wotlk رو بدونم . اما هیچی از CATA - TBC - CLASSIC نمیدونم . حتی 1 درصد

death wing یا همون Neltahrion قرار شد که نگهبان زمین باشه.
ولی سر یه ماجرایی سارگرس فاسدش میکنه. تا اینجاشو دقیق میدونم.
حالا از اینجا که میگم کامل مطمئن نیستم.
بعد death wing میاد ادها ها رو تشویق میکنه که قسمت از قدرتشون رو به یه چیزی به اسم روان اژدها که بعدا میشه روان اهریمن اضافه کنه. اونا هم بدون خبر این کار میکنن death wing هم اونو بر میداره برای خودش میزنه در میره!
قدرت اون روان اژدها اونقدر زیاد بوده که death wing میقداری از بدنش نابود میشه و میسوزه برای همین هم ( فکر کنم یه گابلین ) میاد یه زره براش میسازه.
در مورد malygos چیز زیادی نمیدونم.
من یه سایت خیلی خوب میشناختم که تمام و کمال در مورد اینا تا پدر جدشون نوشته بود ولی متاسفانه win که عوض کردم توی book mark م بود پرید!:41:

G.D.ragon.Ir
11-08-2010, 04:15
ببخشید میشه بگید شماها الان توی کدوم سرور بازی میکنید . من بعد از دو سالی میخوام دوباره بازی کنم اما نمیدونم کدوم سرور

JIGSA
11-08-2010, 09:21
یه خواهش دارم از همه تون.
اینقد همدیگه رو مسخره نکنین.
این بیچاره مهران رو کردین مثل صیبل. هر چی میگه 2 هزار نفر مسخره اش میکنین.
یه کم مهربون باشین. اگر بلد نیست که نباید بهش توهین بشه.

Beowulf Hero
11-08-2010, 09:55
تا اونجایی که میدونم

بعد جنگی که بین اژدها ها و نلثاریون پیش میاد مالیگاس میاد با نلثاریون میجنگه و دثوینگ مالیگاس رو شکست میده.مالیگاس هم کلی نصیحت میکنه که دیدی اژدهاییت(!)خودتو گم کردیو از این حرفا!!

jack bauver
11-08-2010, 10:34
سلام به همه
یک سرور نیمه فان معرفی کنید . دیگه wowbeez دلمو زد .

*Mehran*
11-08-2010, 10:47
va mehran khodash ham nemifahmad che migoyad...
migam vaghti poshte oon gava vaysade boodi cheghad shabih boodin

حوس دعوا کردی ؟ با اخطار آدم نمیشی ؟ ( حتما باید بنت کنن ) ؟

Arrowtic
11-08-2010, 11:00
مهران اينبار هيچي بابت اين حرفات بهت نميگم.ولي يه پيشنهاد:ساكت شو.وگرنه بار بعدي يه جور ديگه جوابتو ميدم.

Unholy
11-08-2010, 11:10
به به !!!
بحثای گرمتون با مهران هم که هنوز ادامه داره !!
چه خبر از سرور جدید ؟؟ نوز میستری هستین یا بهترش پیدا شد ؟؟ ترنسفرش باز شده ؟؟؟

:دی

Beowulf Hero
11-08-2010, 11:12
سلام به همه
یک سرور نیمه فان معرفی کنید . دیگه wowbeez دلمو زد .
سرور فان همینه اخرش دلتو میزنه!!
بیا سرور بلیزلایک
شاخ ترین پلیر سرورم باشی باز کار هایی هست انجام بدی!

Beowulf Hero
11-08-2010, 11:18
ربه به !!!
بحثای گرمتون با مهران هم که هنوز ادامه داره !!
چه خبر از سرور جدید ؟؟ نوز میستری هستین یا بهترش پیدا شد ؟؟ ترنسفرش باز شده ؟؟؟
تو میستری هستیم جای شما خیلی خالیه!
ترنسفر فرغونی چنده بیا بلول اپ که عشق بازی تو لول اپه:خخ

Arrowtic
11-08-2010, 11:21
یه خواهش دارم از همه تون.
اینقد همدیگه رو مسخره نکنین.
این بیچاره مهران رو کردین مثل صیبل. هر چی میگه 2 هزار نفر مسخره اش میکنین.
یه کم مهربون باشین. اگر بلد نیست که نباید بهش توهین بشه.
استاد گرامي!:31: تو اين تاپيك يه عالمه تازه وارد بوده كه راهنمايي شدن توسط دوستان و هنوزم دارن ياد ميگيرن.يكيش خوده من!هم شما هم بقيه خيلي بهم كمك كرديد تا بازيو ياد گرفتم.دست شما و پارسا و زنده و حجت و رويال و... دردهم نكنه.ولي ايشون بحثش جداست.دليل اينكه اينجوري باهاش رفتار ميشه كارهايي هست كه خودش كرده.پست زير رو بخونيد!چغلي هاشو كه ديديد!اين چندروز كه نبودش دعوا نداشتيم و همه داشتن از هم بازي رو ياد ميگرفتن تا اينكه دوباره دعوا ساختش.من از دعوا خوشم نمياد ولي ايشون هيچ راهي برا همه باقي نذاشتن.

Zende
11-08-2010, 11:29
..........!...... و .......!(:دی)
پارسا هم زیادی تند رفت......
این بارو حق به مهران میدم
وقتی میگه شوخی نکن شوخی نکن...میدونی که بی جنبس
مرض داری؟

Beowulf Hero
11-08-2010, 11:35
ممد تو حرف نزنی سنگین تری کلا

میخوای چیو ثابت کنی همیشه مخالف همه حرف میزنی؟؟
دعوا همه با حجته
میره طرف حجتو میگیره
دعوا با مهرانه میره طرف مهران
بابا تو خدا
تو متوجه

*Mehran*
11-08-2010, 12:04
مهران اينبار هيچي بابت اين حرفات بهت نميگم.ولي يه پيشنهاد:ساكت شو.وگرنه بار بعدي يه جور ديگه جوابتو ميدم.

کاسه ای زیر نیم کاسه ای هست ...70 BEOWULF HERO , SUB-Zero ، :5:

هر چی به پارسا میگم این دخالت میکنه ، عجب با آی دی های مختلفش میاد اینجا و با آی دی خودش طرفداری خودشو میکنه ، تابلو شده دوست عزیز ، تابلو ...:27:
من دارم با پارسا بحث میکنم ، این عصبانی میشه ( سوتی )

Zende
11-08-2010, 12:05
من طرف حقو میگیرم(((این چیچی هست حالا؟:خخخخ)))
دعوا همه با یکی داریم
بله اون میاد پرووگی میکنه در صورتی که هیچکی هیچی بش نگفته
وقتی اومده میگه با من شوخی نکن
خوب مگه دیوانه ای که بش میگی گاو....

JIGSA
11-08-2010, 12:10
اصلا از همین الان هر کس به مهران توهین کنه انگار به من توهین کرده.
من هم با کسی که بهم توهین کنه به طرز معجزه آسایی برخورد میکنم.

Zende
11-08-2010, 12:11
خوب پارسا حالا جرعت داری حرف بزن:دی

jack bauver
11-08-2010, 12:19
اسمه این تایپیک رو عوض کنید بزارید کل کل کده
lol
ریلیم میستری چیه ؟

Arrowtic
11-08-2010, 12:40
خوب.با اين وضعي كه پيش اومده و مهران تهمت ميزنه ولي ديگران حقو به اون ميدن و به منو پارسا رو سركوفت ميزنن اعلام خاموشي دراز مدت ميكنم.
از اين پس براي راحتي اساتيد طرفدار مهران خاموش ميشويم.ولي انتظار اينجور برخوردي را نداشتيم.
در ضمن به عنوان آخرين حرفم با مهران:
اينو تو گوش كرت فرو كن من و پارسا يكي نيستيم.فهميدي؟

Unholy
11-08-2010, 12:41
خوب پس شد لول آپ ؟ اصلا حسش نیس ....
تا اطلاع ثانوی، ترک وو :دی ( ببینم پشتکارم در چه حدیه :دی)

برای دعوا یارکشی میکنید ؟؟؟؟؟؟؟ جل الخالق ..... از هر کی انتظار داشتم دیگه از شما انتظار نداشتم :دی

*Mehran*
11-08-2010, 12:47
خوب.با اين وضعي كه پيش اومده و مهران تهمت ميزنه ولي ديگران حقو به اون ميدن و به منو پارسا رو سركوفت ميزنن اعلام خاموشي دراز مدت ميكنم.
از اين پس براي راحتي اساتيد طرفدار مهران خاموش ميشويم.ولي انتظار اينجور برخوردي را نداشتيم.
در ضمن به عنوان آخرين حرفم با مهران:
اينو تو گوش كرت فرو كن من و پارسا يكي نيستيم.فهميدي؟

من قبلا هم گفتم با من شوخی نکنین ، این رو هم از خاطرت نبر که ابتدا به خودت گفتم با من شوخی نکن ،
نه نفهمیدم ، سوتی ... ( شما ها دو تا نیستین اینو صد در صد مطمئنم ) هر دو تون یک نفرین اونم پارسا .

از وقتی که پارسا اومده ( قبلا هم بود ) به میستری SUB-Zero 70 کم پیدا شده بود ( زیاد آن نمیشه الانم ) ولی قبلا که پارسا الکی تو نل بود این ساب زیرو 70 همیشه و اکثر مواقع آن بود و حتی گاهی اوقات کمک هم میکرد ... ولی از وقتی که تو اینجا بصورت پارسا گفت که میخوام بیام MP کم آن میشد ، خیلی کم ، از حالا تو رو هم پارسا صدا میکنم ( لازم نیست حالا دروغ بگی بخوبی فهمیدم ) ممکنه HIKON هم خودت باشی این نامعلومه هنوز ، اونم میفهمم :5:

LuminaL
11-08-2010, 12:49

مهران جان شما هم همچین بدت نمیاد دعوا کنی هااااا!!

با رض معذرت , شما ساکت! دخالت نکنید.

..........!...... و .......!(:دی)
پارسا هم زیادی تند رفت......
این بارو حق به مهران میدم
وقتی میگه شوخی نکن شوخی نکن...میدونی که بی جنبس
مرض داری؟

این که پستش اسپمه.

ممد تو حرف نزنی سنگین تری کلا

میخوای چیو ثابت کنی همیشه مخالف همه حرف میزنی؟؟
دعوا همه با حجته
میره طرف حجتو میگیره
دعوا با مهرانه میره طرف مهران
بابا تو خدا
تو متوجه

این خیلی باورش شده کسیه برای خودش!!! احساس میکنه ریش سفید فرومه!
البته اینم بگم تو هم بد صحبت کردی.

هر چی به پارسا میگم این دخالت میکنه ، عجب با آی دی های مختلفش میاد اینجا و با آی دی خودش طرفداری خودشو میکنه ، تابلو شده دوست عزیز ، تابلو ...:27:

باز نگو تورو خدا تازه اینقدر خندیدم قش کردم :39: اخه ادم حسابی مردم یه دونه اکانتشو نمیگردونن این بیاد 2 تا بسازه نقش یه تازه واردو بازی کنه که چی! :blink:
حالا نهایتش 2 تا اکانت داره. اصلا 4 تا داره! چیو میخوای ثابت کنی برادر؟

من طرف حقو میگیرم(((این چیچی هست حالا؟:خخخخ)))
دعوا همه با یکی داریم
بله اون میاد پرووگی میکنه در صورتی که هیچکی هیچی بش نگفته
وقتی اومده میگه با من شوخی نکن
خوب مگه دیوانه ای که بش میگی گاو....

بازم اسپم. دعوای ما نیست بزار خودشون دارن صحبت میکنن.

کار خوبیه ولی خب خودش بنده خدا جوش میزنه بی خودی!:13:

خوب پارسا حالا جرعت داری حرف بزن:دی

اسپم نده تو اینقدر.:2:

Beowulf Hero
11-08-2010, 12:56
با تمام احترامی که براتون قائلم ولی من به شما هیچ توهینی نمیکنم.
خود این مهران کم حرف نمیزنه برا 7 پشتم بسه.

اگه اینجوریه پس JIGSA هم اکانت توهه

این خیلی باورش شده کسیه برای خودش!!! احساس میکنه ریش سفید فرومه!
البته اینم بگم تو هم بد صحبت کردی.

درباره مسئله گاو ببخشید شرمنده.
ولی تورو خدا چرا از خودت چیز درمیاری
من کی گفتم ریش سفید فرومم اصلا چه ربطی داشت
مگه اشتباه میگم؟؟
اون دفعه دعوای منو حجت اونجا اومد یه سری چرتو پرت پروند رفت اینم از این...

---------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:54 PM ----------

نوشته شده توسط JIGSA [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اصلا از شما بعید بود همچین پستی؟؟
که چی بشه؟؟
مگه شما فامیلشون یا وکیلشون هستی؟؟

LuminaL
11-08-2010, 12:56

مگه اشتباه میگم؟؟

شما رو نگفتم! چرا به خودت میگیری! زنده ی اسپمر رو گفتم که یکی از عوامل موثر دعواس!

*Mehran*
11-08-2010, 13:03

مگه اشتباه میگم؟؟

---------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:54 PM ----------

اصلا از شما بعید بود همچین پستی؟؟
که چی بشه؟؟
مگه شما فامیلشون یا وکیلشون هستی؟؟

از خدامه کاربر فعال بشم :46:

الان میگی ؟؟:13:

چرت و پرت !!! مگه چی گفتم ؟ گفتم اسپم ندین ...:11:

Zende
11-08-2010, 13:03
نه که فقط من اسپم میدم
تو که میای نظر میدی هم اسپم میدی=)))

دوما من طرف واقعیت رو میگیرم
وقتی میگه شوخی نکن نباید باش شوخی کرد
وقتی میگه گاو اون قبلش چیزی نگفته بود بهش منم جاش بودم ناراحت میشدم
((از واقعیت نگذریم حسن جان میشه جزو اکانت من بشی؟=))))) ))
الآن مثلا چیزایی که تو دادی اسپم نبود؟
فقط برا من اسپم بود؟
هر چی دوست داری پست مفید خدایی خونده میشه و هرچی دوست نداری اسپم

شما رو نگفتم! چرا به خودت میگیری! زنده ی اسپمر رو گفتم که یکی از عوامل موثر دعواس!
تو کل اسپمات این یکیو قبول دارم
لا مصب جاذبه زمینه
هر چی میگی فکر میکنه به این گفتی!!!!

marmolak kocholo
11-08-2010, 13:04
سلام به بچه های گل و یه خورده خل این تاپیک D: ( شوخی )
دوستان بعد از مدت طولانی برگشتم ! ( شاید هنوز منو یادتون باشه )
می خوام ببینم شما کدوم سرور هستید و .... ! ( کلا چه خبرا!؟ )
راستی شما نمی خواید این دعواهاتونو تموم کنین O: !!!؟

Beowulf Hero
11-08-2010, 13:05

NUUUUUUB
این زنده کله زرد نکبتو میگم بفهم!!

---------- Post added at 03:05 PM ---------- Previous post was at 03:05 PM ----------

به به سلام داداش Soosooli:دی

gamer-district هستیم در خدمتیم!

Zende
11-08-2010, 13:06
به به مارمولک طرف wow beez wow scape چطوریه:خخخ
من یادمه تورو
با هم و دانیال شفایی یادش بخیر اسپم میکردیم=))

Beowulf Hero
11-08-2010, 13:09
نه که فقط من اسپم میدم
تو که میای نظر میدی هم اسپم میدی=)))

دوما من طرف واقعیت رو میگیرم
وقتی میگه شوخی نکن نباید باش شوخی کرد
وقتی میگه گاو اون قبلش چیزی نگفته بود بهش منم جاش بودم ناراحت میشدم
((از واقعیت نگذریم حسن جان میشه جزو اکانت من بشی؟=))))) ))
الآن مثلا چیزایی که تو دادی اسپم نبود؟
فقط برا من اسپم بود؟
هر چی دوست داری پست مفید خدایی خونده میشه و هرچی دوست نداری اسپم
این دانیال اگه اسپم بده(که نمیده)
10 برابرش پست مفید میده
راهنمایی میکنه
تاکتیک میگه
دستور عمل میگهه
اموزش میگه
ولی تو چی؟؟
تورو خدا برین پست های اینو از زمانی که دسترسی کوفتیش باز شد(چه مدیر باهوشی که دسترسی اینو باز کرد)همش داری چرت میگی یدونه پست مفید نمیدی.پس حرف اضافه موقوف
من جات بودم دیگه حرف نمیزدم تا بیشتر ضایع نشم.

---------- Post added at 03:09 PM ---------- Previous post was at 03:08 PM ----------

راستی من همون Muradin م!

LuminaL
11-08-2010, 13:11

از خدامه کاربر فعال بشم :46:

الان میگی ؟؟:13:

بابا این با زنده بود!

به به به! مارمولک تارنه! :31: ( تائورن :31: ) خوش اومدی! اینا اگر بعضی ها دخالت نکنن دهواشون تموم میشه!
مگه میشه تورو یادمون بره!:31:

من یادمه تورو

خودتم داری میگی اسپم میکردی. اگرم من نظری دادم حداقل از شعورم استفاده کردم. البته فکر نکنم بدونی چیه؟!!

Zende
11-08-2010, 13:13
اتفاقا من آدم پروییم که با چرت و پرت های تو بخوام ضایع بشم!
تو عمرم یه بار فقط رضا ضایم کرد اونم تو چت=))
پس بازم کار خودمو میکنم
من نگفتم که فقط اسپم میده
گفت اسپم دادی منم گفتم همین کاری که کردی هم خودش اسپم بود من حرفی از بقیش زدم؟
پس تو هم که عقده هاتو از قدیم جمع کردی نیاز نیست بخوای خالی کنی تو موقعیتی مثل الآن!!!!
حالا تو دیگه پست نده=))

---------- Post added at 02:13 PM ---------- Previous post was at 02:11 PM ----------

دانیال جان پسرم
من اسپمرم
مشکلی هم باهاش ندارم
تو که ادعا داری
چرا فقط پست مفید نمیدیو کارتو نمیکنی؟

Beowulf Hero
11-08-2010, 13:14
میگم سنگ پای قزوینه میگی نه...
باشه من گذشت میکنم...:دی

Zende
11-08-2010, 13:15
همین کار خوبیه
بهترین کار ممکنه!
فرض میگیریم گذشت کردی!

Beowulf Hero
11-08-2010, 13:16
دانیال جان پسرم
من اسپمرم
مشکلی هم باهاش ندارم
تو که ادعا داری
ولی ما مشکل داریم باهاش!
اسپمات خصوصی هم نیست.
تو کارای بقیه فقط خودتو قاطی میکنی
اگه جنابالی بزاری دعوا تموم بشه جو تاپیک آروم میشه مطالب مفید هم میزاریم.
الان با این اسپم های گنده گنده جنابالی پست مفید گم میشه تو تاپیک.

---------- Post added at 03:16 PM ---------- Previous post was at 03:15 PM ----------

همین کار خوبیه
بهترین کار ممکنه!
فرض میگیریم گذشت کردی!
هی میخوام هیچی نگم خودت نمیزاری

Zende
11-08-2010, 13:19
آها حالا بحث عوض شد
اون به خاطر اینه که من جزو گروه جاسوسان فریب خورده ی وابسته به بیگانگان یعنی همون آمریکام=))

---------- Post added at 02:19 PM ---------- Previous post was at 02:17 PM ----------

اینه بیگانگان=))

Beowulf Hero
11-08-2010, 13:20
الان میزاره اواتارش...
کشتی مارو با این بیگانگان
این همه ور زدم کشک بود پس؟؟
پست نده!(پست=اسپم)

Zende
11-08-2010, 13:23
گفتی آواتار یادم افتاد عوض کنم داره میپوسه!
آخرین تاریخ اومدم کاتا:
May 25th, 2010
خیلی نکته جالبیه که الآن 3 ماه گذشته ازش=))

marmolak kocholo
11-08-2010, 14:00
NUUUUUUB
به به سلام داداش Soosooli:دی

gamer-district هستیم در خدمتیم!

من یادمه تورو

به به به! مارمولک تارنه! :31: ( تائورن :31: ) خوش اومدی! اینا اگر بعضی ها دخالت نکنن دهواشون تموم میشه!
مگه میشه تورو یادمون بره!:31:

ممنون از همتون
الان همه تو این سرور District بازی می کنین ؟!
اومدم ثبت نام کنم نشد ! ( سایت ارور میده موقع ثبت نام ) !
اسم هیروهاتونو بگین تا ادد کنم بیاین Help !!
الان دارم پچ هارو می گیرم تموم بشه میام سریع !
اسم هیرو خودمم که می دونین D:
Soosooli

LuminaL
11-08-2010, 14:21
اتفاقا من آدم پروییم که با چرت و پرت های تو بخوام ضایع بشم!
تو عمرم یه بار فقط رضا ضایم کرد اونم تو چت=))
پس بازم کار خودمو میکنم
من نگفتم که فقط اسپم میده
گفت اسپم دادی منم گفتم همین کاری که کردی هم خودش اسپم بود من حرفی از بقیش زدم؟
پس تو هم که عقده هاتو از قدیم جمع کردی نیاز نیست بخوای خالی کنی تو موقعیتی مثل الآن!!!!
حالا تو دیگه پست نده=))

---------- Post added at 02:13 PM ---------- Previous post was at 02:11 PM ----------

دانیال جان پسرم
من اسپمرم
مشکلی هم باهاش ندارم
تو که ادعا داری

مشکلم تویی! :)
ادمانه که پست دادی ما هم مشکلمون حل میشه.مثال پستای اسپمت :

آها حالا بحث عوض شد
اون به خاطر اینه که من جزو گروه جاسوسان فریب خورده ی وابسته به بیگانگان یعنی همون آمریکام=))

---------- Post added at 02:19 PM ---------- Previous post was at 02:17 PM ----------

اینه بیگانگان=))

اخه خداوندا این عکس چه ربطی داره به WOW نه چه ربطی داره! اه اه:2:

گفتی آواتار یادم افتاد عوض کنم داره میپوسه!
آخرین تاریخ اومدم کاتا:
May 25th, 2010
خیلی نکته جالبیه که الآن 3 ماه گذشته ازش=))

oct میگن میاد.

ho0rezam
11-08-2010, 14:28
اسپم نده تو اینقدر.حالا به حرفه من رسیدی که این محمد همه ی پست هاش اسپمه؟
دیروز 2126 بود الان شده 2141 !!!! به قول حجت OMG
آمار محمد: پست در هر روز: 3.83
آمار منه بد بخت: پست در هر روز: 1.20

*Mehran*
11-08-2010, 14:28
بدترین کلاس تو wow چیه ؟

Beowulf Hero
11-08-2010, 14:31
باز شروع شد...
مهران آماده باش.:دی

*Mehran*
11-08-2010, 14:39
خوب بگین دیگه ، مگه شوخی دارم ، بدترین کلاس چیه از نظر خودتون ؟؟؟

Zende
11-08-2010, 15:15
هیچ کلاسی بدترین نیست
و هر کلاسی جلوی یه سری ضعیفه جلوی یه سری قویه
اما اگه بحث از یه کلاس خوش نیومدن باش من از هانتر خوشم نمیاد تو bg چون نخود آشه! یعنی مرده خوری میکنه حالا اگه باش 1 به 1 بدی میمیره!:دی

حالا به حرفه من رسیدی که این محمد همه ی پست هاش اسپمه؟
دیروز 2126 بود الان شده 2141 !!!! به قول حجت OMG
آمار محمد: پست در هر روز: 3.83
آمار منه بد بخت: پست در هر روز: 1.20
از کی تاحالا هصود شدی؟:خخخخخ

Cain
11-08-2010, 15:21
خوب بگین دیگه ، مگه شوخی دارم ، بدترین کلاس چیه از نظر خودتون ؟؟؟

هر کلاس در نوع خودش کاربرد داره و نقاط قوت و ضعف خودش رو هم داره . اگه کسی بخواد بگه کدوم کلاس بهتره و یا بدتره بدون که فقت نظر شخصی گفته و حرفش درست نیست .
البته فقت میشه گفت گه کدوم کلاس مثلا تو انجام دادن فلان کار بهتره و اون یگی کلاس ضعیفتره .
مثلا هیچ کلاسی به خوبی Hunter نمیتونه Kite کنه . یا Rogue بهترین CC-Crowd Contol رو انجام میده .

JIGSA
11-08-2010, 15:28
من فکر میکردم اگر این حرف رو بزنم اونایی که قدیمی تر هستن به احترام قدمتمون هم که نباشه به احترام سن بالامون کوتاه میان. ولی زهی خیال باطل.

Tirion Fordring
11-08-2010, 15:40
بدترین کلاس کلاسی هست که مهران بازی میکنه
با عرض پوزش :

مهران جان . ببخشیدا یکم تند میرم . اما زبونم لال شما نفهم تشریف دارید ؟ یه بار گفتید بهترین کلاس چیه 150 نفر اومدن (از جمله حسن) گفتن کلاسا بالانس و ایناست . الان دوباره میگین بد ترین کلاس چیه . به قول خودم OMG

در ضمن یادته یه بار یه اکانتی با پست 1 به نام -مهران- اومد طرفداریتو کرد ؟ ما از اینکارا نمیکنم . خل نیستم که چهار تا اکانت بسازیم . اصلا باشه حق با تو hoorezam - luminal-jigsa-muradin همه اکانتای منه . مشکلیه ؟

Tirion Fordring
11-08-2010, 16:01
واسه مهران omg تاثیر نداره باید بگی ZOMG
یا
OMFG
ZOMFG

Zende
11-08-2010, 17:28
نه اکانت رضا برا منه=))

Shahroozs2
11-08-2010, 17:38
دوباره که دعوا شد!!!
برادرا با هم دوست باشید چون دوستی که فقط میمونه:10:
wow مثل چرک کف دست میمونه ارزش نداره که به خاطرش دعوا کنید:31:
جای دعوا بشینید star craft 2 بازی کنید که خیلی حال میده.

LuminaL
11-08-2010, 18:19
بدترین کلاس کلاسی هست که مهران بازی میکنه
با عرض پوزش :

مهران جان . ببخشیدا یکم تند میرم . اما زبونم لال شما نفهم تشریف دارید ؟ یه بار گفتید بهترین کلاس چیه 150 نفر اومدن (از جمله حسن) گفتن کلاسا بالانس و ایناست . الان دوباره میگین بد ترین کلاس چیه . به قول خودم OMG

در ضمن یادته یه بار یه اکانتی با پست 1 به نام -مهران- اومد طرفداریتو کرد ؟ ما از اینکارا نمیکنم . خل نیستم که چهار تا اکانت بسازیم . اصلا باشه حق با تو hoorezam - luminal-jigsa-muradin همه اکانتای منه . مشکلیه ؟

واسه مهران omg تاثیر نداره باید بگی ZOMG
یا
OMFG
ZOMFG

نه اکانت رضا برا منه=))

باز اسپم داد

===============

نه اخه اینم شانسه؟ خدایا اینم شانسه؟ خداوندا ! :37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::3 7::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37:

دراپ بشه بعد ببری ولی به خاطر این که ثانیه اخر مردن باس DC شد نتونه بهت بدتش. ----
:37::37::37::37:
اقا حسن هیچ راهی نداره؟ کمک کن من از این شانسا یهو میاد یهو هم میره! :37::37::37:

Tirion Fordring
11-08-2010, 18:23
جدا از اسپم خیلی دلم میخواست الان بجا wotlk TBC بازی میکردیم . حال و هوای TBC کجا همه جا قشنگ سبزه و چمن بود توی WOTLK که همه جا یخ میبینیم . ICC یخ ULDAUR یخ TOTC یخ ... توی کاتا هام همش فایر میبینیم حالمون بهم میخوره . به نظر من با اینکه BC بازی نکردم اما TBC PWNZ ALL

---------- Post added at 07:23 PM ---------- Previous post was at 07:22 PM ----------

نتونه بده ؟ خب کاری نداره که . ماله مام اینطوری میشه . بهش بگو همه رایدو جمع کنه دور باز باس بعد Free For All کنه و ورداریم . واسه ما این اتفاقا خیلی پیش میاد . من خودم لیدر بودم میگم همه بیاد اینجا یا کیک میکنم . همه که اومدن ffa میکنه ورمیداری . گیلد راید باشه که چه بهتر کسی نینجا نمیکنه

Zende
11-08-2010, 18:47
tbc از نظر سرزمینی فرق زیادی نداره
فرق بزرگش نبود northend هست
دیگه outland که سبز نیست تو tbc همینیه که هست
ولی بله
tbc لول 70 بود و جی اس بزرگه آیتما حدود 200 تا 300 بود(اونموقع اصلا gs نبود:دی)
ولی یخش کردن 80 و جی اس تا 1000 میره و غیره!

Beowulf Hero
11-08-2010, 18:53
به نظر من هیچی Q های Northrend نمیشه!

LuminaL
11-08-2010, 19:00
جدا از اسپم خیلی دلم میخواست الان بجا wotlk TBC بازی میکردیم . حال و هوای TBC کجا همه جا قشنگ سبزه و چمن بود توی WOTLK که همه جا یخ میبینیم . ICC یخ ULDAUR یخ TOTC یخ ... توی کاتا هام همش فایر میبینیم حالمون بهم میخوره . به نظر من با اینکه BC بازی نکردم اما TBC PWNZ ALL

---------- Post added at 07:23 PM ---------- Previous post was at 07:22 PM ----------

نتونه بده ؟ خب کاری نداره که . ماله مام اینطوری میشه . بهش بگو همه رایدو جمع کنه دور باز باس بعد Free For All کنه و ورداریم . واسه ما این اتفاقا خیلی پیش میاد . من خودم لیدر بودم میگم همه بیاد اینجا یا کیک میکنم . همه که اومدن ffa میکنه ورمیداری . گیلد راید باشه که چه بهتر کسی نینجا نمیکنه

اخه لیدرم از گیلدمون بود. الان بیشتر از 1 ساعت میشه که گزشته . اگر GM ندتش در جا ترک wow ! البته قبلش شاید یه صحبت دوستانه با GM کردم!!!:37::37::37:

AMir_JAKAL
11-08-2010, 19:11
اقا این عکسو نگا

Deathwing هم که ادمه :31: (البته میدونم اژدها هست )
هر بالایی که سر Kalimdor (جهان) میاد تقصیر الیانس هاس
اون از نایت الف ها که پای لژیون اتشو به دنیا باز کردن اونم از ایلیدن که رفت زامبی شد :31: اونم از ارتاس خودفروش و قاتل و خیانتکار اینم از Deathwing که شکله دیگش انسانه :27:
فقط این وسط Tirion یکم ادم هست که اونم طنش به طنه Orc خورده و وفاداری یاد گرفته
البته اونم 1 پاش لبه گوره:27:
میمونه رونین که اونم زنش بلاد الف بوده و به راه راست هدایتش کرده (بلاخره زن خیلی تاثیر داره )
یه ملفاریون هم هست که اونم تحت نظر یه اژدها با یه نیمه خدا بوده (وگرنه معلوم نبود چه خیانتی میکرد)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
جدا از این حرفا چقد بد طراحی کردن گاروش رو به دستاش نگا کنین :31: یکیش بزرگه یکیش کوچیک (دست راستش باد کرده)

Zende
11-08-2010, 19:21
نه آدم خوب توش زیاد بود
مثلا ترالیون
خدگر(بعد جالبه یه نکته که خدگر توی یکی از جنگا برای باز شدن dark portal میره جان فداکاری میکنه که این اتفاق نیافته بعد تهش میگه مردن بعد دوباره یه جا دیگه برا اسکن کردن اون یارو میاد؟:خخخ)
لوتار
شهید شدن بیچاره ها:خخخخخ

G.D.ragon.Ir
11-08-2010, 19:23
سلام. کسی از بچه های اینجا تو گیلد Dark Persian Angels (سرور Gamer District) هست؟ من برای عضویت, به بهنام نامه فرستادم ولی تا الان جوابی نگرفتم. اگه کسی هست, ممنون میشم زحمت بکشه و من رو وارد این گیلد کنه (نام Dragonage) لولم 24 و چون تا الان بصورت انفرادی بازی کردم, نوبم. اینا تو پذیرش, تاثیر منفی میزاره؟

با تشکر

Zende
11-08-2010, 19:28
واه واه
اگه تاثیر بزاره که 100 درصد صاحبش از عقده ای اون ور تره
اگه سرور ایرانی باشه یارو میاد شرط میزاره
وقتی ایرانی نیست باید با جون و دل همه ایرانیارو بپذیره

Beowulf Hero
11-08-2010, 19:31
بابا بانک که نمیخوای بری کار کنی!
بابا به Behnam یا Lastwarrior ویسپر بده بگو inv to guild plz تمومه!

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

در ضمن نامه هم نمیشه
اینا حالو حوصله ندارن
وقتی نامتو خونده حتما Offline بودی
در ضمن الان بیشتر با Lastwarrior انلاین میشه

Tirion Fordring
11-08-2010, 19:31
تاثیرات wow
داشتم ac ii گلیف ها رو میدیدم یهو احساس کردم یه آدم از جلوم با SPEED ---- رد شد wtf

Zende
11-08-2010, 19:33
آیا میدانستید سیلواناس خواهر زن رونینه؟=))

Beowulf Hero
11-08-2010, 19:36
داشتی چیچی هارو میدیدی؟؟
لول
این اثرات نیست مغزت تاب داره:دی
توی خوده بازی هم از این توهم ها میزنی:دی

---------- Post added at 09:36 PM ---------- Previous post was at 09:34 PM ----------

آیا میدانستید سیلواناس خواهر زن رونینه؟=))
آره IQ
تازه یه خواهر دیگه هم دارن به اسم Alria

Tirion Fordring
11-08-2010, 19:40
هوردا آدمای خوبین آره . اول اون ارک های وحشی قهوه ای درین اور که مثل خر و گاو ریختن توی Azeroth .
اون از رهبر احمقشون نرزول که لیچ کینگ شد
تنها آدم خوبشون Thrall بود . اینم از گاروش که به زودی ریدنشو توی تمامی جهان میبینید . یکی هم SAURFANG
تازه پسر سائورفنگ هم نوب بود با یه axe lvl 0 به لیچ کینگ حمله داد
الینسا بدن ؟ لول
Ysera
Tirion Fordring
Jaina
Varian Wyrnn
اینا آدمای بدی بودن ؟ لول
در ضمن . اگه تو کار Warcraft Lore باشی که 90% نیستی باید بدونی هر Dragon برای خودش یه Humaniod Form داره . مالی Cyagonisa بلود الفه . پس هورا آدمای بدین . مال Alexstrasza هم بلود الفه پس یعنی هوردا خوبن ؟ نه اصلا ربطی نداره . مالی Ysera که دراگون سبز هست (Emerland Dream) نایت الفه . اگه تو عمرت Yogg Sarron رو زده باشی که شرط میبندم نزدی (توی مولتن باگه ! tank'spank) وقتی با ذهنش میبرتت توی اتاق دراگون ها humaniod form همشونو میبینی !

---------- Post added at 08:40 PM ---------- Previous post was at 08:38 PM ----------

alria , khadgar با چند نفره دیگه که یه اسم خاصی داشتن دارگ پورتال رو نابود میکنند و خودشون به مارپیچ زیرین سقوط میکنند . محل الریا مشخص نیستش کجاست . اما جالبه khadgar توی Shaatarth city سر و مر گنده هست جریان چیه
مگه درینور همون آتلند نیست پس چرا بهش میگن سرزمین نفرین شده . آتلند که قشنگ ترین جای جهانه به نظرم . مخصوصا Nagrand yay

Zende
11-08-2010, 19:43
آره اونو میدونستم دیگه:دی

نه اون قدم که تو میگی هوردا بد نیستن
مثلا اون نرزول عوضی بود که برا خودش قدرت میخواست
اما نمیشه گفت که چون نرزول عوضی بوده پس هوردا بدن نه
هوردا خودشون آدمای خوبین فقط مشکلشون رهبراشون هست
مثلا یکی از فجیع ترین حوادث 28 شهریور سال 1535 آزروثی هست=))
وقتی که بابای varian رو میکشن
در این لحظه varian فقط میتونه بشینه کشته شدن پدرش رو ببینه
اون بد بختایی هم که رفتن کمک هم سقط شدن:دی
varian تو 10 سالگی شاه شده!

آره خیلی جالبه
اونجا هم که میره
بعد میاد نظر میده و جادو کار میکنه و بقیه جادوگرا باش مخالفت میکنن تو مسائل و این حرفا!

mehdi.kr
11-08-2010, 19:47
سلام دوستان
من چجوری میتونم این آیتم رو بگیرم؟؟؟
منظورم HONOR نیست منظورم اینه که چرا قرمزه؟
خواهشا دقیق توضیح بدید چون من چیزی از Arena نمیدونم

Zende
11-08-2010, 19:49
میگه که باید بری arena
بعد هم خودت هم تیمت rate اش 1400 به بالا باشه
ای ناقلا shaman بودی؟:دی
arena هم یه چیز تو مایه های همون battle ground خودمون هست
با این فرق که 2 به 2 3 به 3 و 5 به 5 هست
در کل چیز خوبی هست:دی
مثل bg هم نیست که گله ای بریزید سر هم
باید اول تیم ساخت

Tirion Fordring
11-08-2010, 19:53
الان تو سرورای مجانی همه میریزن دالاران . (البته یه سری بیرون sw هستند)
توی tbc لابد میریختن shattarth اگه بهم بگن dalran ya shaatarth اولی رو میگم دالاران بد نیست ولی ضایعس ! به جای اینکه مجسمه فوردرینگو بذارن وسط میومدن یه فواره میذاشتن تازشم دوئلو آزاد میکردن نوبا

Beowulf Hero
11-08-2010, 19:58
alria , khadgar با چند نفره دیگه که یه اسم خاصی داشتن دارگ پورتال رو نابود میکنند و خودشون به مارپیچ زیرین سقوط میکنند . محل الریا مشخص نیستش کجاست . اما جالبه khadgar توی Shaatarth city سر و مر گنده هست جریان چیه
مگه درینور همون آتلند نیست پس چرا بهش میگن سرزمین نفرین شده . آتلند که قشنگ ترین جای جهانه به نظرم . مخصوصا Nagrand yay ]
khadgar,turalyon,alria,brann bronzebeard
مارپیچ زیرین کدوم گوریه دیگه:P
بعد اینکه دارک پرتال رو نابود میکنن برمیگردن SW رو بازسازی کنن :P

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:54 PM ----------

حجت Outland قشنگه؟؟Hellfire, shadow moon,blade edg ?
ولی راست میگی به نظر منم هیچ جای ورلد Nagrand نمیشه
آدم میره تو حس
این نامردا زدن Outland و ترکوندن...
Nagrand جایی بوده که تمام قبیله های Orc اونجا هر سال جمع میشدن...

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

آدم میره تو حس

rootnt
11-08-2010, 20:13
به نظر منم کلا tbc خیلی شاخ بود
اون از ۲ تا race بسیار زیبای bloodelf و draeni
اون از outland
و boss ها و instance های بازی هم که دیگه نگو
دلم خیلی واسه ایلیدان و swp تنگ شده

آیتم ست ها رو هم مقایسه کنید از لحاظ زیبایی
S3 یا T6 به نظرم از لحاظ زیبایی از همه ستها قشنگ تر هستن هنوز

JIGSA
11-08-2010, 20:34
اون از outland

دقیقا باهات موافقم. انگار بلیزارد برای Wrath of the Lich King یک دهم Burning Crusade هم وقت نزاشته.

Unholy
11-08-2010, 20:38
با این قسمت مخالفم !!:دی ....... t10 روگ رو نگاه کنید گریه تون میگیره !! ( ار بس که خوشگله !!!)
_____

واقعلا آیتمای tbc ماه بود ...... مخصوصا آیتم های پریست ...خیلی دوستشون داشتم ...

nagrand که بهشتیه برا خودش .... اینقدر حال میده وایسی رو پل و دورو ورو نگاه کنی ......

میمونه رونین که اونم زنش بلاد الف بوده و به راه راست هدایتش کرده
رونین مگه زنش وریسا نبود ؟؟؟
مگه ویندرانر ها نایت الف نبودن ؟؟
(روشنمون کنید که تاریک تاریکم :دی)

LuminaL
11-08-2010, 20:39
اقا این عکسو نگا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدDeathwing هم که ادمه :31: (البته میدونم اژدها هست )
هر بالایی که سر Kalimdor (جهان) میاد تقصیر الیانس هاس
اون از نایت الف ها که پای لژیون اتشو به دنیا باز کردن اونم از ایلیدن که رفت زامبی شد :31: اونم از ارتاس خودفروش و قاتل و خیانتکار اینم از Deathwing که شکله دیگش انسانه :27:
فقط این وسط Tirion یکم ادم هست که اونم طنش به طنه Orc خورده و وفاداری یاد گرفته
البته اونم 1 پاش لبه گوره:27:
میمونه رونین که اونم زنش بلاد الف بوده و به راه راست هدایتش کرده (بلاخره زن خیلی تاثیر داره )
یه ملفاریون هم هست که اونم تحت نظر یه اژدها با یه نیمه خدا بوده (وگرنه معلوم نبود چه خیانتی میکرد)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
جدا از این حرفا چقد بد طراحی کردن گاروش رو به دستاش نگا کنین :31: یکیش بزرگه یکیش کوچیک (دست راستش باد کرده)

خب حالا شما بشنو از بدی هورد!
در عوض illidan اون شاهزاده keal بود که رفت شد زیر دست ایلیدن!
2- خود نرژول! که اون در اصل ارتس رو فاسد کرد.
3-همین گاروش!
4- پدر گاروش که حتی نزدیک بود ترالو بکشه!
5-ترول ها! که هر جا میبینی فساد و تباهی هست چه تو WOTLK یا چه توی classic اونا دست دارن! نمونشم ZG و dung هایی توی northrend
6- اون بلاد الفا که لج منو در میارن!:31:
اول که تیراند کمکشون کرد وگرنه عمرا هیچ کدومشون زنده نمیموندن!
دوم این که برای گرفتن انتقام خون high elf ها اسمشون رو گزاشتن blood elf ولی حالا میبینی که دشمن همن! ( high elf ها تو الی هستن در واقع )
7-خود اورک ها که زدن نیمه خدای جنگل رو کشتن! یکی از قوی ترین کسانی که جلوی لجیون ایستادگی کرد!
ادمای خوبشونم که فقط همین تراله و اون blood hoof که گاروش زحمت در میکنن میکشتش! :31:

الان تو سرورای مجانی همه میریزن دالاران . (البته یه سری بیرون sw هستند)
توی tbc لابد میریختن shattarth اگه بهم بگن dalran ya shaatarth اولی رو میگم دالاران بد نیست ولی ضایعس ! به جای اینکه مجسمه فوردرینگو بذارن وسط میومدن یه فواره میذاشتن تازشم دوئلو آزاد میکردن نوبا

دوئل که توی underbelly و توی krasus landing که ازاده.
تازه اون روز یه NPC دیدم فکر کنم weekly Quest مال TBC رو میداده :31:

]
khadgar,turalyon,alria,brann bronzebeard
مارپیچ زیرین کدوم گوریه دیگه:P
بعد اینکه دارک پرتال رو نابود میکنن برمیگردن SW رو بازسازی کنن :P

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:54 PM ----------

آدم میره تو حس

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

آدم میره تو حس

صدات اکو داره! برو یه جا انتن بده :31:
blade edg که قسمت نایت الفاش که قشنگه! :31:

اون از outland

والا من ندیدم این ست هارو ولی خیلی ها میگن TBC قشنگ تر بود.
ولی خب داستان WOTLK ه نظرم خیلی قشنگ و تکان دهنده بود.

Zende
11-08-2010, 20:41
از حق نمیشه گذشت
این زیبایی لباس ها یه چیز دیگه بود
برا پالادین خیلی قشنگ بود

LuminaL
11-08-2010, 20:41
با این قسمت مخالفم !!:دی ....... t10 روگ رو نگاه کنید گریه تون میگیره !! ( ار بس که خوشگله !!!)
_____

واقعلا آیتمای tbc ماه بود ...... مخصوصا آیتم های پریست ...خیلی دوستشون داشتم ...

nagrand که بهشتیه برا خودش .... اینقدر حال میده وایسی رو پل و دورو ورو نگاه کنی ......

رونین مگه زنش وریسا نبود ؟؟؟
مگه ویندرانر ها نایت الف نبودن ؟؟
(روشنمون کنید که تاریک تاریکم :دی)

نه نایت الف نبودن ولی نسلشون بر میگرده به نایت الفا.

اقا حسن کمک کن axe م رو خوردن! :41: نامردا! گیر کنه تو گلوشون!

jack bauver
11-08-2010, 20:50
یک سوال فنی

برای این که بحث عوض شه این سوال رو میپرسم
معنی کلمه noob و wtf که در بازی زیاد به کار میره چیه ؟

Zende
11-08-2010, 20:54
وریسا

---------- Post added at 09:54 PM ---------- Previous post was at 09:51 PM ----------

یک سوال فنی

noob:
معنی لغوی:
مبتدی
معنی که در بازی به کار میره:
مبتدی!
معنی که تو این تاپیک به کار میره!!!!!!!:
احمق گوسفند گاو شغال نفهم بی شعور خنگ و غیره!!!!

wtf
مخفف: What The ----
معنی لغوی : چه اهمیتی . چه خبره با لحن بد

معنی که تو بازی به کار میره: چه اهمیتی چه خبره با لحن بد

معنی که تو تاپیک به کار میره!!!!!:
اوه خدای من.عجب خر تو خریه.این چرا اینطوریه.باگه.خیلی عوضی هستی و غیره!

Beowulf Hero
11-08-2010, 20:56
یک سوال فنی

noob=تازه کار=خنگ=احمق=الاغ=...=مادر...
wtf=what the ----=این چه گندیه زدی:دی

jack bauver
11-08-2010, 20:58
حالا بزار خودم بگم
wtf = what the f +u +c +k
noob= همون newbie هستش

Shahroozs2
11-08-2010, 20:59
noob=تازه کار=خنگ=احمق=الاغ=...=مادر...
دیگه تا این حد معانی بدی نداره :31:
اگه بخواد بگه مادر... یه راست میگه mother... دیگه که نمیگه نوب :31:

jack bauver
11-08-2010, 21:02
باز مسیر منحرف شد
بابا جاده خاکی نزنید دیگه
lol

AMir_JAKAL
11-08-2010, 21:24
هوردا آدمای خوبین آره . اول اون ارک های وحشی قهوه ای درین اور که مثل خر و گاو ریختن توی Azeroth .
تنها آدم خوبشون Thrall بود . اینم از گاروش که به زودی ریدنشو توی تمامی جهان میبینید . یکی هم SAURFANG
الینسا بدن ؟ لول
Ysera
Tirion Fordring
Jaina
Varian Wyrnn
در ضمن . اگه تو کار Warcraft Lore باشی که 90% نیستی باید بدونی هر Dragon برای خودش یه Humaniod Form داره . مالی Cyagonisa بلود الفه . پس هورا آدمای بدین . مال Alexstrasza هم بلود الفه پس یعنی هوردا خوبن ؟ نه اصلا ربطی نداره . مالی Ysera که دراگون سبز هست (Emerland Dream) نایت الفه . اگه تو عمرت Yogg Sarron رو زده باشی که شرط میبندم نزدی (توی مولتن باگه ! tank'spank) وقتی با ذهنش میبرتت توی اتاق دراگون ها humaniod form همشونو میبینی !

---------- Post added at 08:40 PM ---------- Previous post was at 08:38 PM ----------

مگه درینور همون آتلند نیست پس چرا بهش میگن سرزمین نفرین شده . آتلند که قشنگ ترین جای جهانه به نظرم . مخصوصا Nagrand yay
چرا اینقد چرتو پرت میگی من 2 تا کتابو خوندم اولن
دومن اینکه اینقدر توهمات نزن
اگه این نایت الف های احمق نبودن این سارگراس و زیر دستاش نمیامدن زیر گوش نرزول ویزویز کنن و نرزول هم بگه به هیومنا حمله کنن
پس مقصر خودتونین
ما داشتیم با شادی زندگیمونو میکردیم

لول میگم توهمات زدی نگو نه
اگه رهبر ما احمق بود که با Kil jaeden همکاری میکردو دهنه الیانسو صاف میکرد
اگه تو به کاری که نرزول کرد یعنی احترام به حقوق بشر و همکاری نکردن با نرزول حماقت میگی اون دیگه مشکل خودته

تنها آدم خوبشون Thrall بود . اینم از گاروش که به زودی ریدنشو توی تمامی جهان میبینید
میشه بپرسم گاروش چیکار میکنه ؟ توهمات پشت توهم؟؟؟؟
اگه منظورت به اون حرفهایی هست که حسین همجا پخش کرده که همش یه مشت شایعه بی اساس و پایس
اگه منبع معتبر داری رو کن
تورو خدا اگه نمیتونید چیزی پیدا کنید الکی شایعه درست نکنین

دوست داشته بره بمیره اینم دیگه به الیانس مربوط میشه ؟ خیلی بیربط بود حرفت

الینسا بدن ؟ لول
Ysera
Tirion Fordring
Jaina
Varian Wyrnn
مطمئنی قرص X نخوردی؟؟
Ysera الیانس هست؟؟؟؟؟:18: اژدهاها اومدن شدن الیانس؟
یسر برو Wowwiki نوشته Race رو Natural
لول حالا Tirion شده الیانس؟ بچه گول میزنی??? اون پیرمردو که انداختنش بیرون از SW رفته واسه خودش شده رهبر Argent Dawn
فقط به همون Varian Wyrnn بچسبین :31:که اونم یه وقت بلایی مثل شاه قبلیتون یا Tirion سرش نیارن

در ضمن . اگه تو کار Warcraft Lore باشی
با همین 4 خط نوشتنت معلوم شد که خیلی تو داستان وارکرفت چیره دست هستی
در ضمن چیزی که هست اینه که اونی که Form هیومن داشته اومده شده مرگبال نابودگر

Zende
11-08-2010, 21:30
امتیاز خوب:
خوب حداقل دعوای جدید دعوای سر هورد و آلیانسه
امتیاز بد:
دوباره دعوا و اسپم=))

LuminaL
11-08-2010, 21:44
چرا اینقد چرتو پرت میگی من 2 تا کتابو خوندم اولن
دومن اینکه اینقدر توهمات نزن
اگه این نایت الف های احمق نبودن این سارگراس و زیر دستاش نمیامدن زیر گوش نرزول ویزویز کنن و نرزول هم بگه به هیومنا حمله کنن
پس مقصر خودتونین
ما داشتیم با شادی زندگیمونو میکردیم

لول میگم توهمات زدی نگو نه
اگه رهبر ما احمق بود که با Kil jaeden همکاری میکردو دهنه الیانسو صاف میکرد
اگه تو به کاری که نرزول کرد یعنی احترام به حقوق بشر و همکاری نکردن با نرزول حماقت میگی اون دیگه مشکل خودته

میشه بپرسم گاروش چیکار میکنه ؟ توهمات پشت توهم؟؟؟؟
اگه منظورت به اون حرفهایی هست که حسین همجا پخش کرده که همش یه مشت شایعه بی اساس و پایس
اگه منبع معتبر داری رو کن
تورو خدا اگه نمیتونید چیزی پیدا کنید الکی شایعه درست نکنین

دوست داشته بره بمیره اینم دیگه به الیانس مربوط میشه ؟ خیلی بیربط بود حرفت

مطمئنی قرص X نخوردی؟؟
Ysera الیانس هست؟؟؟؟؟:18: اژدهاها اومدن شدن الیانس؟
یسر برو Wowwiki نوشته Race رو Natural
لول حالا Tirion شده الیانس؟ بچه گول میزنی??? اون پیرمردو که انداختنش بیرون از SW رفته واسه خودش شده رهبر Argent Dawn
فقط به همون Varian Wyrnn بچسبین :31:که اونم یه وقت بلایی مثل شاه قبلیتون یا Tirion سرش نیارن

با همین 4 خط نوشتنت معلوم شد که خیلی تو داستان وارکرفت چیره دست هستی
در ضمن چیزی که هست اینه که اونی که Form هیومن داشته اومده شده مرگبال نابودگر

axe م رو خوردن و نینجا کردن حوصله صحبت ندارم. بنا بر این فرض بعید و محال میگریم کل صحبت های شما صحیحه. فقط!

اگه این نایت الف های احمق نبودن این سارگراس و زیر دستاش نمیامدن زیر گوش نرزول ویزویز کنن و نرزول هم بگه عزیزم شما میدونی دقیقا کی نرژول توسط سارگرس کشته شد؟ و مکانشو میدونید؟ پس بیخودی تز در نوکنید لطفا!!!

و اینم نتونستم سکوت کنم:

اگه رهبر ما احمق بود که با Kil jaeden همکاری میکردو دهنه الیانسو صاف میکرداین دعوا ها دقیقا بر میگرده به قبل wow ! یعنی WC 1 شایدم کمتر :31:
پس اون موقع هوردی وجود نداشته و الی ها هم مشکلی با هورد نداشتن. + high el ها و توی الی بودن.
orc ها که اخر توی جنگ سوم به اتحاد پیوستن
+ اندد ها هنوز وجود نداشتن!
+ تائورن ها هم که اصلا تو باغ نبودن! :31:

پایان!

AMir_JAKAL
11-08-2010, 21:47
خب حالا شما بشنو از بدی هورد!
در عوض illidan اون شاهزاده keal بود که رفت شد زیر دست ایلیدن!
2- خود نرژول! که اون در اصل ارتس رو فاسد کرد.
3-همین گاروش!
4- پدر گاروش که حتی نزدیک بود ترالو بکشه!
5-ترول ها! که هر جا میبینی فساد و تباهی هست چه تو WOTLK یا چه توی classic اونا دست دارن! نمونشم ZG و dung هایی توی northrend
دوم این که برای گرفتن انتقام خون high elf ها اسمشون رو گزاشتن blood elf ولی حالا میبینی که دشمن همن! ( high elf ها تو الی هستن در واقع )
7-خود اورک ها که زدن نیمه خدای جنگل رو کشتن! یکی از قوی ترین کسانی که جلوی لجیون ایستادگی کرد!
ادمای خوبشونم که فقط همین تراله و اون blood hoof که گاروش زحمت در میکنن میکشتش!.
عزیزم متاسفانه اطلاعاتت پایینه
حرف Kael رو زدی ؟
اول از همه بزار بهت بگم که Kael قبل از اینکه به هورد بپیونده با ایلیدن رفیق شد پس الکی چیزیو به ما نسبت ندین
دوم اینکه اگه با ایلیدن همکاری نمیکرد که مردمانش میمردن

پدر گاروش که حتی نزدیک بود ترالو بکشه!
یه دعوای خونوادگی بود حل شد:31:
تازه نزدیک بود بکشه ولی نکشت

گفتم که اطلاعاتت پایینه اون ترول هایی که میبینی یکسری دیگه هستن چند نوع نژاد و گروه هستن ترول ها
پس اگه بخوایم اینجوری حساب کنیم که Ins های wow پره از Human ها

خوبه والا یچیزیم بدهکار شدیم به الی ها
اگه شماها که فقط بخاطر گرفتن یه کمک کوچیک از ایلیدن اونارو نمینداختین بیرون اونجوری نمیشدن

خود اورک ها که زدن نیمه خدای جنگل رو کشتن
بلاخره هوردها خدا که نیستن اشتباه نکنن یه اشتباه کوچیک کردن
اب از اب هم تکون نخورد

Tirion Fordring
11-08-2010, 21:49
آخه نوب تو بحث هیومن فورم رو کردی من گفتم ysera هم الینسه . آخه اگه deathwing هیومن بود میزن نصف sw میسوزند ؟

نه من به حرفای حسین کار ندارم . گاروش احمق ترین آدم جهانه . یه ارک عقده ای بی خاصیت که میخواد انتقام باباشو از همه بگیره .
تیریون الینس نیست ؟ اییی نمیدونستم شرمنده هیومنا هورد شدن جدیدا
1- گاروش میزنه توی یه جنگ Cairne رو میکشه ( فکر کنم بیچاره کور بوده فکر کرده wyrnn هستش ! )
2- گاروش توی Dalaran جلوی رونین به Wyrnn اتک میده و به صورت چی میخوره تهش رونین میبینه داره میمیره یه اسپل میزنه پرت میشن اونور .
3- مثلا این بچه الاغ همراه ترال هست . همه جا تا ترال میاد یه حرفی بزنه مثل بچه هایی که شرتشونو گم کردن میپره وسط . توی argent crusade ترال توسط تیریون دعوت میشه تا میاد بگه ممنون که دعوت کردید باز این بچه الاغ میپره میگه الینس های احمق کجان ما بکشیمشون . تیریون هم برمیگرده میگه ما اینجا نیومدیم تا الینس ها رو بکشیم . ما اومدیم با لیچ کینگ بجنگیم تهش ترال هی نگاش میکنه از رو نمیره .
مثلا ترال مثل عموشه بعد این بچه الاغ به عموشم گوش نمیده . این کجا باباش کجا . باباش به یه hero میخورد . به خاطر از بین بردن Mannaroth جونشو از دست داد .
مثلا قبل رفتن میگه من نمیخوام جریان ویلت هالد تکرار شه . گاروشم بر میگرده میگه به اون که خودنمایی بود من میخواستم اون هیومنو بکشم (ترال تو دلش میگه آره دیدم مثل خر خوردی !)
4- توی کاتا که مثل خر گند میزنه . با سیلواناس دعوا میکنه با رئیس جدید تورنا دعوا میکنه با وول جین دعوا میکنه . خیلی دلم میخواد همه اینا جمع شن پوزه یه سگ وحشی رو بکبونند زمین

listen
هر نژادی چند تا آدم بد داره . یچند تا آدم خوب .
مثلا آدم منفی نایت الف آزشارا و ایلیدن بودن آدم خوبش مایو و مالفورین و تیراندا
ماله ارکا خوبش thrall بود با یکی دیگه اسمش یادم رفت بدش گاروش و اون یارو نصف ارک بابای ویرین رو کشت
هیومن بدش آرتاس بود با کل توزاد خوبش لوتار و ...
پس این بحث مسخره رو تموم کنید که الینس و هورد بدن . بحث من سره Garrosh Gel Screeam هست

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:48 PM ----------

در ضمن . تمامی خواهران Windrunner High Elf هستند و متعلق به الیند . به غیر از سیلواناس که frosken ها رو به وجود آورده .

اینم مدرک که میگی حرفای حسین چرته ".

Image of Garrosh says: Don't talk back to me, troll. You know who was left in charge here. Haven't you stopped to ask yourself why Thrall chose me instead of you?
Vol'jin's image appears.
Image of Vol'jin says: Dere be no question why, Garrosh. He gave ya tha title because ya be Grom's Son and because tha people be wantin' a war hero.
Image of Vol'jin says: To which I tink ya be even more like ya father den he thought, even without ya havin' da demon blood.
Image of Garrosh says: You are lucky I don't gut you right here, whelp. You are foolish to think that you can speak to your Warchief in such ways.
Image of Vol'jin says: Ya be no Warchief of mine. Ya've not earned my respect and I'll not be seein' tha Horde destroyed by ya foolish thirst for war.
Image of Garrosh says: And what exactly do you think that you'll do about it? Your threats are hollow. Go slink away with the rest of your kind in the slums. I will endure your filth in my throne room no longer.
Image of Vol'jin says: I know exactly what I'll be doin' about it, son of Hellscream. I'll be watchin' as ya people slowly become aware of ya ineptitude. I'll laugh as dey grow ta despise ya as I do. And when tha time comes dat ya failure is complete and ya "power" is meaningless, I will be dere to end ya rule, swiftly and silently. Ya will spend ya reign glancin' over ya shoulda and fearin' tha shadows, for when tha time comes and ya blood be slowly drainin' out, ya will know exactly who fired da arrow dat pierced ya heart.
Image of Garrosh says: You have sealed your fate, troll.
Image of Garrosh spits at Vol'jin's feet.
Image of Vol'jin says: And you yours, "Warchief".

سیلواناس :

Lady Sylvanas Windrunner says: Where is that Ogre headed buffoon?
Lady Sylvanas Windrunner says: Ah, speak of the devil ...
Portals from Orgrimmar arrive with Hellscream, Hellscream's elite, and High Warlord Cromush.
Hellscream jumps from the portal down to Sylvanas.
Garrosh Hellscream says: This better be important, Sylvanas. You know how I detest this place and its foul stench. Why have you called for me?
Garrosh Hellscream says: And more importantly, what are those Scourge fiends doing here?
Garrosh makes a gesture at the Val'kyr.
Lady Sylvanas Windrunner says: Warchief, so glad you could make it.
Lady Sylvanas Windrunner says: With the death of the Lich King, many of the more intelligent Scourge became...unemployed. Those 'fiends,' as you so delicately put it, are called val'kyr. They are under my command now...
Lady Sylvanas Windrunner says: ...and they are part of the reason that I asked to see you.
Garrosh Hellscream says: Get on with it Sylvanas.
Lady Sylvanas Windrunner says: Very well, Warchief. I have solved the plight of the Forsaken!
Lady Sylvanas Windrunner says: As a race, we Forsaken are unable to procreate.
Lady Sylvanas Windrunner says: With the aid of the val'kyr, we are now able to take the corpses of the fallen and create new Forsaken.
Lady Sylvanas Windrunner says: Agatha, show the Warchief!
The Val'kyr Agatha proceeds to resurrect fallen corpses as Forsaken.
High Warlord Cromush says: ABERRATION!
Garrosh Hellscream says: What you have done here, Sylvanas... it goes against the laws of nature. Disgusting is the only word I have to describe it.
Lady Sylvanas Windrunner says: Warchief, without these new Forsaken my people would die out ... Our hold upon Gilneas and northern Lordaeron would crumble.
Garrosh Hellscream says: Have you given any thought to what this means, Sylvanas.
Garrosh Hellscream says: What difference is there between you and the Lich King now?
Lady Sylvanas Windrunner says: Isn't it obvious, Warchief? I serve the Horde.
Sylvanas mockingly salutes Garrosh.
Garrosh Hellscream says: Watch your clever mouth, bitch.
Garrosh Hellscream says: Cromush, you stay behind and make sure the Banshee Queen is well "guarded." I will be expecting a full report when next we meet.
High Warlord Cromush says: As you command, Warchief!
Garrosh Hellscream says: Remember, Sylvanas, eventually we all have to stand before our maker and face judgment. Your day may come sooner than others...

jack bauver
11-08-2010, 21:55
اسپم که خوبه دعوا بده :27:

Tirion Fordring
11-08-2010, 22:00
پلیر های بلیزاردم اعتراض کردن . در یک حرکت لیست خیلی از هوردایی که از یک سگ وحشی میتونند بهتر warchief بشن رو نوشتند . خدا کنه بلیزارد یه حرکتی انجام بده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید50-60 نفرن
2. Cairne
3. Saurfang
4. Sylvanus
5. Hogger
6. Lor'themar Theron
7. Gorge the Corpsegrinder
8. Jeremiah Payson
9. Thathung
10. Saurfang The Younger's bloated corpse

شما voljin که یک آدم روشن فکر یا سیلواناس یا خود کایرن رو با یه سگ وحشی که فکر کنم با یه اشتباه قراره کل سرزمیناشو از دست بده مقایسه کنید . ترال برگرده خودش این سگ رو میکشه .
خدایی اگه warchief شه من تو کاتا هر روز راید org میذارم

---------- Post added at 11:00 PM ---------- Previous post was at 10:56 PM ----------

کل لیستشو بخونید . اینا رو توی فروم بلیزارد نوشتند . hogger رو که یادتونه یه موب لول 12 هست از این سگ ها . شماره 5 هستش . یعنی از گاروش بهتره . جالب اینه نوشتن 42 login dragon
lllllllllllllooooooooooooolllllllllllllllll
منظورشون سیندراگوسا هست . 10 هم که واروک هستش . یعنی یه آدم مرده از این سگ بهتر warchiefی میکنه . ای خاک بر سر بلیزارد لعنتی

---------- Post added at 11:00 PM ---------- Previous post was at 11:00 PM ----------

37. A Death Knight ghoul named Bonegobbler
38. Westfall Chicken
15. Mankirk
16. Mankirk's wife
17. Gurky
18. Lurky
19. Murky
llllllllllooooolllllllll

واسه خندم شده بخونید ته خندست خدایی
لول westfall chicken

Zende
11-08-2010, 22:10
بابا تو elwyen forest اون گاوا از این گاروش مفید ترن
حداقل گاوارو میکشی باش skinining آپ میکنی=))))

AMir_JAKAL
11-08-2010, 22:13
پلیر های بلیزاردم اعتراض کردن . در یک حرکت لیست خیلی از هوردایی که از یک سگ وحشی میتونند بهتر warchief بشن رو نوشتند . خدا کنه بلیزارد یه حرکتی انجام بده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید50-60 نفرن
2. Cairne
3. Saurfang
4. Sylvanus
5. Hogger
6. Lor'themar Theron
7. Gorge the Corpsegrinder
8. Jeremiah Payson
9. Thathung
10. Saurfang The Younger's bloated corpse

شما voljin که یک آدم روشن فکر یا سیلواناس یا خود کایرن رو با یه سگ وحشی که فکر کنم با یه اشتباه قراره کل سرزمیناشو از دست بده مقایسه کنید . ترال برگرده خودش این سگ رو میکشه .
خدایی اگه warchief شه من تو کاتا هر روز راید org میذارم

---------- Post added at 11:00 PM ---------- Previous post was at 10:56 PM ----------

کل لیستشو بخونید . اینا رو توی فروم بلیزارد نوشتند . hogger رو که یادتونه یه موب لول 12 هست از این سگ ها . شماره 5 هستش . یعنی از گاروش بهتره . جالب اینه نوشتن 42 login dragon
lllllllllllllooooooooooooolllllllllllllllll
منظورشون سیندراگوسا هست . 10 هم که واروک هستش . یعنی یه آدم مرده از این سگ بهتر warchiefی میکنه . ای خاک بر سر بلیزارد لعنتی

---------- Post added at 11:00 PM ---------- Previous post was at 11:00 PM ----------

37. A Death Knight ghoul named Bonegobbler
38. Westfall Chicken
15. Mankirk
16. Mankirk's wife
17. Gurky
18. Lurky
19. Murky
llllllllllooooolllllllll

واسه خندم شده بخونید ته خندست خدایی
لول westfall chicken
پسر خوب الکی چرتو پرت نگو
پلیرهای بلیزار اعتراض کردن؟؟
یجوری گفتی اعتراض کردن گفتم توی Forum هست
اینو که خود نویسنده سایت نوشته
الکی نرو اینور و اونور بچرخ یه چیزه چرت و بی پایه و اساس پیدا کنی
منم میتونم 1000 تا لینک بهت بدم که به الیانس توهین شده
توهمات رو بزار کنار و قبول کن که الیانس فقط یه عده ادم مغرور و از خود راضی هستن که سر تاج و قدرت حتی پدرشونو (مثل ارتاس) و مردمشونو (مثل نایت الف ها ) بکشتن میدن
Dwarf و Gnome هم که اینقد ریزن که دیده نمیشن

Zende
11-08-2010, 22:17
ول کن دیگه امیر
همه جا خوب و بد داره
هورد بیشتره
باید قبول کنی
اه
هی یه چیز الکیو کش میدن
فعلا موضوع اینه که اون گاوای elewyn forest رو بکنیم warchief جونشو زیاد کنیم آرمورشم زیاد کنیم
طرفدار بیشتر از گاروش داره
=)))

AMir_JAKAL
11-08-2010, 22:20
آخه نوب تو بحث هیومن فورم رو کردی من گفتم ysera هم الینسه . آخه اگه deathwing هیومن بود میزن نصف sw میسوزند ؟

نه من به حرفای حسین کار ندارم . گاروش احمق ترین آدم جهانه . یه ارک عقده ای بی خاصیت که میخواد انتقام باباشو از همه بگیره .
1- گاروش میزنه توی یه جنگ Cairne رو میکشه ( فکر کنم بیچاره کور بوده فکر کرده wyrnn هستش ! )
2- گاروش توی Dalaran جلوی رونین به Wyrnn اتک میده و به صورت چی میخوره تهش رونین میبینه داره میمیره یه اسپل میزنه پرت میشن اونور .
3- مثلا این بچه الاغ همراه ترال هست . همه جا تا ترال میاد یه حرفی بزنه مثل بچه هایی که شرتشونو گم کردن میپره وسط . توی argent crusade ترال توسط تیریون دعوت میشه تا میاد بگه ممنون که دعوت کردید باز این بچه الاغ میپره میگه الینس های احمق کجان ما بکشیمشون . تیریون هم برمیگرده میگه ما اینجا نیومدیم تا الینس ها رو بکشیم . ما اومدیم با لیچ کینگ بجنگیم تهش ترال هی نگاش میکنه از رو نمیره .
مثلا ترال مثل عموشه بعد این بچه الاغ به عموشم گوش نمیده . این کجا باباش کجا . باباش به یه hero میخورد . به خاطر از بین بردن Mannaroth جونشو از دست داد .
مثلا قبل رفتن میگه من نمیخوام جریان ویلت هالد تکرار شه . گاروشم بر میگرده میگه به اون که خودنمایی بود من میخواستم اون هیومنو بکشم (ترال تو دلش میگه آره دیدم مثل خر خوردی !)
4- توی کاتا که مثل خر گند میزنه . با سیلواناس دعوا میکنه با رئیس جدید تورنا دعوا میکنه با وول جین دعوا میکنه . خیلی دلم میخواد همه اینا جمع شن پوزه یه سگ وحشی رو بکبونند زمین

listen
هر نژادی چند تا آدم بد داره . یچند تا آدم خوب .
مثلا آدم منفی نایت الف آزشارا و ایلیدن بودن آدم خوبش مایو و مالفورین و تیراندا
ماله ارکا خوبش thrall بود با یکی دیگه اسمش یادم رفت بدش گاروش و اون یارو نصف ارک بابای ویرین رو کشت
هیومن بدش آرتاس بود با کل توزاد خوبش لوتار و ...
پس این بحث مسخره رو تموم کنید که الینس و هورد بدن . بحث من سره Garrosh Gel Screeam هست

ببین پسر خوب تو مثل اینکه قاطی کردی اینکه گاروش دوست داره الیانس بکشه حقه طبیعیشه نوشه جونش
اینجا بحث سر اینه که کدوم Side حماقت کرده

4 تا کتاب خوندی فکر کردی خیلی چیزا حالیته
یه نگا به این بنداز به اون قسمتی که قرمز کردم برات
برو منتظر باش کتاب بعدی بیاد افرین

AMir_JAKAL
11-08-2010, 22:25
شماها تا چیزی میشه بلدید بگید هوردها وحشین (که البته کاملا حرفه مضخرف و بی پایه و اساسیه) یا بلدید به Tauren ها گیر بدید
و البته بلدید فحش بدید و مسخره کنین که اونم برمیگرده به عقده ای که از هورد دارید
من دارم حرف از خیانتو کشتنو از اینجورحرفا میزنم (رجوع بشه به پست های قبلی)
ولی شماها اومدید فحش میدید به هورد
هرچقدر دوست دارید فحش بدید

Tirion Fordring
11-08-2010, 22:29
الینسا عقده این ؟ هوردا هم گاو و گوسفند و خرن اصلا حالا که اینطوره هر کی هورده گاو و گوسفنده =))

ولی خدایی شباهت دارن . اکثرا جی ام های اسکل tauren هستند .
درم ورد کشتن کایرن ؟ دعوا با ول جین سیلواناس ؟

اگه اون سایتو بخونی که نخوندی میبینی یه لینک سایت بلیزارد داده که زیادی به گاروش توهین کردن پاکش کردن

AMir_JAKAL
11-08-2010, 22:30
4 تا ادم درست حسابی مثل Kael و Tirion داشتید که اونارو هم با نفهمی خودتون بیرون کردید
چیزیو که خراب کردی ماست مالیش نکن
اینم مدرک

الینسا بدن ؟ لول
Ysera
Tirion Fordring
Jaina
Varian Wyrnn
ترجمه : به نظر تو الیانس ها بد هستند؟ من مخالف هستم برای مثال چند تا ادم خوبی که ما داریم عبارتند از:
Ysera
Tirion Fordring
Jaina
Varian Wyrnn
اون که معلوم شد دراگونه اونم که لیدر Argen Dawn هست الکی چیزیو به خودتون نسبت ندین

Tirion Fordring
11-08-2010, 22:35
در ضمن برادر شما گیر دادی که دیت وینگ هیومنه منم گفتم تیریون هیومنه . شما برو مال دیت وینگ هم ببین تو wowwiki نوشته natural .
then stfu

---------- Post added at 11:32 PM ---------- Previous post was at 11:31 PM ----------

آزشارا هم natural هست . کیل تاس و ایلیدن و لیچ کینگ هم همینطور .

---------- Post added at 11:34 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

اگه ته اون سایتو بخونی میبینی که یه لینک داده که متاسفانه پاک شده

بیخیال این بحثو ول کنید
Result :
Hordes Are Pigs
Allys Are Dogs

---------- Post added at 11:35 PM ---------- Previous post was at 11:34 PM ----------

اینو خودشون میگن گاروش به الینسا میگه سگ واریانم خوک از این به بعد من یه هورد دیدم میگم چطوری خوک :دی

سلام برو بچ سگ حالتون چطوره

AMir_JAKAL
11-08-2010, 22:35
الینسا عقده این ؟ هوردا هم گاو و گوسفند و خرن اصلا حالا که اینطوره هر کی هورده گاو و گوسفنده =))

ولی خدایی شباهت دارن . اکثرا جی ام های اسکل tauren هستند .
درم ورد کشتن کایرن ؟ دعوا با ول جین سیلواناس ؟

اگه اون سایتو بخونی که نخوندی میبینی یه لینک سایت بلیزارد داده که زیادی به گاروش توهین کردن پاکش کردن

هوردا هم گاو و گوسفند و خرن اصلا حالا که اینطوره هر کی هورده گاو و گوسفنده =))
فحش بچه صلواته هرچقدر دوست داری فحش بده

اون لینک رو یه نگاه بنداز :31: نوشته
An error was encountered while processing your request

[The topic you're looking for is not found]

یا همچین چیزی اصلا وجود نداشته یا اگرم داشته یه مشکلی توش بوده که Delete کردنش
مثلا اون تایپیک رو چندی از الیانس های عقده ای ساخته بودن

Beowulf Hero
11-08-2010, 22:36
امیر معلومه خیلی عقده های خالی نشده از الای های داری:دی80% این حرفات هم چرتو بدونه اساسه(بیشتر پست اول)میخواستم جواب بدم ولی حوصله ندارم:دیکلا هر وقت میای تو تاپیک سر عقده هاتو باز میکنی الای ها خیانت کارن الاغن چیکار کنم هر جا میرم منو میکشن:دی

AMir_JAKAL
11-08-2010, 22:41
آزشارا هم natural هست . کیل تاس و ایلیدن و لیچ کینگ هم همینطور .
ببین نمیخوام بحث و کش بدم بزار برم VoA 25 :31:
خب اینا گند کاریاشونو کردن بعد رفتن واسه خودشون زندگی کنن
درضمن اینا واسه زمان گزشتس الان همه میدونن که Tirion رو بیرون کردن و Tirion لیدر Argen Dawn هست

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:40 PM ----------

امیر معلومه خیلی عقده های خالی نشده از الای های داری:دی80% این حرفات هم چرتو بدونه اساسه(بیشتر پست اول)میخواستم جواب بدم ولی حوصله ندارم:دیکلا هر وقت میای تو تاپیک سر عقده هاتو باز میکنی الای ها خیانت کارن الاغن چیکار کنم هر جا میرم منو میکشن:دی
Ok تو راست میگی

هر جا میرم منو میکشن
من که هروقت میام این حرفو میزنم میشه یکیشو لینک کنی ؟
فقط بلدید یه چیزی بپرونین دیگه؟
من عقده ای هستم ؟
برو پست اولمو بخون ببین بی احترامی به الیانس کردم
من فقط یه کوچولو روی هورد غیرت دارم وقتی یکی میاد به هورد فحش میده نمیتونم ساکت بشینم
لطفا یکم روی حرف هایی که میزنین فکر کنین توروخدا

keylogger
11-08-2010, 22:59
سلام دوستان
یه سرور خریدیم قراردادش هم 10 ساله یعنی به این زودی ها بسته نمیشه که هیج شاید تمدید هم بشه واسه 20 سال :دی
اگه خواستین یه جایه جدی بازی کنین بیاین این سرور
فلان تا 1 روز 30X گذاشتیم xp rate رو که همه تشویق بشن
بعد 10 X میشه
site = Ultrawow.org
منتظر همتون هستم در ضمن database هم فرانسه هست اصلا هم down نداریم

Tirion Fordring
11-08-2010, 23:03
همه به این گزینه رای دادن . مثل اینکه از گاروش آدم داره آخه تمامی شهرا رو میشناسه و همه شهروندای هورد رو راه میده . مثل گاروش تخس نیست بگه ya orc ya hichi

---------- Post added at 12:03 AM ---------- Previous post was at 12:01 AM ----------

راستی
rexxar کو . پس چرا اون نیومد وارچیف شه . اون که یکی از بهترین آدمای هورد بوده . هم با ولجین کمک کرد هم به ترال . به به گرام که durotar رو با هم دیگه بسازن . یادش بخیر هیچوقت اون مرحله ساختم دوروتار یادم نمیره ... آخش چقدر حال میداد از مدرسه میومدم یه قسمتشو میرفتم . کلا من عاشق دوروتار هستم نمیدونم چرا

امیر من خودم شاید یک سال هورد بودم . اما اینو قبول کن همه آدمای نوب میرن بلود الفو خز میکنند . 1- چون تنها هورد پالادین داره 2- ... :دی (+18)

Beowulf Hero
11-08-2010, 23:07
من که هروقت میام این حرفو میزنم میشه یکیشو لینک کنی ؟
فقط بلدید یه چیزی بپرونین دیگه؟
من عقده ای هستم ؟
برو پست اولمو بخون ببین بی احترامی به الیانس کردم
من فقط یه کوچولو روی هورد غیرت دارم وقتی یکی میاد به هورد فحش میده نمیتونم ساکت بشینم
لطفا یکم روی حرف هایی که میزنین فکر کنین توروخدا
کی اخه به هورد فحش داد؟؟
اول خودت اومدی گفتی الای ها ////

Tirion Fordring
11-08-2010, 23:11
ظاهرا این سگ وحشی با سائور فنگ هم دعوا دارند

---------- Post added at 12:11 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

خب بحثو ول کنید . یکی بگه من کی آنبن میشم

Tirion Fordring
11-08-2010, 23:19
جی اما خیلی احمقن خدایی اه اه این kain بی شرف کجا اون sector کجا . برگشتم تو گلوبال میگم بن اپل یه چیز بیخودیه وقتی کسی نمیخونه میگه exactly now shut up بعدش میوت میکنه
حیف نمیخوام از هیروم بزنم عکسو بذارم تو فروم آبروش بره اما با durden صحبت میکنم بذا بیاد

Tirion Fordring
12-08-2010, 00:15

You are no longer banned.try to pick your words next time.

ho0rezam
12-08-2010, 04:05
race باید یجوری باشه که لرزه به تن دشمن بندازه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقیقا...ابهت رو فقط ORC داره بس!

Tirion Fordring
12-08-2010, 09:13
ابهت ؟
Human Tauren
شرمنده منظورم از هیومن ارک بود .
تورن خدا ترین ابهتو داره . یه شمن با t10 تورن رو مقایسه کن . کلا ابهتش خیلی بالاست تورن انگار یه گله گاو وحشی دارن به سمتت حمله میکنند :دی من هر وقت دی کی یا واریروشو میبینم در میرم :دی

Tirion Fordring
12-08-2010, 09:27
تیریونم کم ابهت نداره

LuminaL
12-08-2010, 11:00
میگم چند وقت پیش یه عکس از special attack وارگن گزاشته بودم دیدید؟ به نظر من یکم مسخره هست اگر واقعا اینقدر بلند بپره! تا فرود بیاد که مرده ! :31:
special attack فقط نایت الف! همچین که میچرخه اتک میده میگی الان طرف 2 متر پرت میشه عقب :31:

mehdi.kr
12-08-2010, 12:19
سلام
من JC گرفتم ولی نمیدونم این GEM رو چجوری بسازم؟؟؟!!!

jafarr
12-08-2010, 12:27
سلام
یه تعداد quest هست که باید از trainer jewelcraft تو dalaran بگیری . بعد یه token های میده بهت که با اونا میتونی recipe این gem رو بخری و بسازی.
Quest ها daily هست.

LuminaL
12-08-2010, 13:50
سلام

باید skillتون رو زیاد کنید. بعد این کار اون کاری که اقا جعفر گفتن انجام بدید.

واقعا باید این مدیر هارو برسی کنن...
همین چند وقت پیش به جای حجت که مهران ریپورتشو داده بود به من اخطار دادن(توی پروفایل مهرانم نوشتن به Tirionford اخطار داده شد.)هر چی هم نامه زدن جواب ندادن
فقط میخوان خودی نشون بدن
متاسفم براشون

بعضی هاشون که شــــوت میزنن! :31:

Arrowtic
12-08-2010, 16:30
دقیقا...ابهت رو فقط ORC داره بس!
اينو قبول دارم صددرصد.ارك ها اگرچه خوشم نمياد ازشون ولي ابهت زيادي دارن.به غير از وارلاكشون!(آخه ارك دامن دار زشته ديگه!!)

Arrowtic
12-08-2010, 16:51
يك سوال دارم:اين T3 يا T10 يا ... چين؟چه جوري به دست ميان؟
:11: