PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Tirion Fordring
03-08-2010, 22:20
من پارسا رو مسخره نکردم خواستم امضا رو خز کنم

میخوای آواتارو امضاتو بذارم ؟

hadi_gamer
04-08-2010, 00:45
چرا اسم بعضی بازیکنا سبزه اسمه بعضیا آبی؟ فرقشون چیه؟

Tirion Fordring
04-08-2010, 02:09
فکر کنم سبز یعنی pvp on هست آبی یعنی off

LuminaL
04-08-2010, 02:38
خب مرد حسابی کجای گلایف هام یجوری بود؟؟
به جای Thunder Storm که مانای بیشتر میده Lesser healing wave رو گرفتم که با هر یدونش 2 برابر یه Healing Wave هیل کنی!

talent های مارو که هر کی برده رازی بوده!:31:
مدل بازی باهاش دستم بیاد برای شمن هم یه تالنت میسازم روی همتون کم شه!:31:

Mojtaba.Alfa
04-08-2010, 08:50
تلنت المنتال شامن.

---------- Post added at 06:19 PM ---------- Previous post was at 06:19 PM ----------

لازم دارم..........
سلام اینم دو مدل تلنت یکی برای PVP یکی برای PVE:
PVP:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
PVE:

بای تا بعد

Shahroozs2
04-08-2010, 10:55
به علت دعوت نامه های بی شماری که فرستاده شد به الینس نقل مکان میکنیم:31:

Shahroozs2
04-08-2010, 11:08
اقا اسم من kakodk هست یکی منو تو گیلد persian angle بیاره

hadi_gamer
04-08-2010, 11:19
فکر کنم سبز یعنی pvp on هست آبی یعنی off
حالا چطور ميشه آف كرد؟
اكثر لول 80 ها آف هستن.چرا اينطوريه؟

*Mehran*
04-08-2010, 11:36
حالا فهمیدین که هورد ها تو میستری نوبن...

Tirion Fordring
04-08-2010, 12:18
ببین پی وی پی تو شهر خودته . مثلا یه سری به شهرت حمله کنند اگه آف باشه نمیتونند بزننت !

این تلنتا رو منم تایید میکنم یکمی .

hadi_gamer
04-08-2010, 12:22
ببین پی وی پی تو شهر خودته . مثلا یه سری به شهرت حمله کنند اگه آف باشه نمیتونند بزننت !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین تلنتا رو منم تایید میکنم یکمی .
خوب منم ميگم چطور ميشه آفش كرد؟

ho0rezam
04-08-2010, 12:52
روو portrate کلیک راست کن و player vs player رو enable یا disable کن

iMbaQ_SiR
04-08-2010, 12:54
سلام. کسی هست که تو ی رلم خوف بلیزارد آلینس بازی کنه؟

اگه هست من می خوام ی پیریست هییمن لول آپ کنم پایه باشه با هم ردیف کنیم.

ho0rezam
04-08-2010, 13:05
سلام. کسی هست که تو ی رلم خوف بلیزارد آلینس بازی کنه؟

اگه هست من می خوام ی پیریست هییمن لول آپ کنم پایه باشه با هم ردیف کنیم.
کدوم ریلم؟؟؟
راستی تازه 80 شدی؟ Gz
بابا حالا بچسب رویه Mage و باهاش ins هارو جارو کن....راستی ench و gem هم use کن روو charت...قوی تر میشه

Zende
04-08-2010, 13:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]:MpjzMm
من با گلیف هاش موافق نیستم
اما تلنتاش عالیه
با اینکه reverburation نگرفته(البته خیلی چیز مهمی نیست) ولی تلنتاش عالیه

Mojtaba.Alfa
04-08-2010, 13:33
اما تلنتاش عالیه
اگه میشه دلیل مخالفتتو بگو تا با هم به یه نتیجه ای برسیم یا لااقل یه گلیف بگیر

Tirion Fordring
04-08-2010, 13:34
15 Min تا TOTC Full And کلیر کردن انوب

iMbaQ_SiR
04-08-2010, 13:36
کدوم ریلم؟؟؟
راستی تازه 80 شدی؟ Gz
بابا حالا بچسب رویه Mage و باهاش ins هارو جارو کن....راستی ench و gem هم use کن روو charت...قوی تر میشه

Mage من تازه 80 شده به نظر می یاد؟:41:

این که تمام ایتم هاش لول 232 به بالاس.

بعد منظورت از ins هارو جارو کن و اون ench و gem چی من بلد نیستم.

من نگفتم چه رلمی ، گفتم اگه ی نفر تو ی رلم خوف آلیینس هست بگه رلمش فرقی نداره فقط از نظر جمعیت تو وضعت های باشه.

*Mehran*
04-08-2010, 13:51
موتور میخوام

LuminaL
04-08-2010, 13:53
اما تلنتاش عالیه

به نظر من گلایف چیدن برای کسی چیز مسخره ای هست. مثلا من با اروم کردن دشمنم با glyph of hearth strike بیشتر میتونم تمرکز کنم روش و بزنمش ولی مثلا یکی دیگه ترجیح میده به جای اون دمیج plague strike رو با انداختن glyph بیشتر کنه.
یا مثلا من از cahin of ice بیشتر استفاده میکنم یه glyph ]م میندازم روش که دمیج هم بده.
حالا اومدیم یکی کمتر استفاده کرد ... خب این نمیرزه.

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:51 PM ----------

من نگفتم چه رلمی ، گفتم اگه ی نفر تو ی رلم خوف آلیینس هست بگه رلمش فرقی نداره فقط از نظر جمعیت تو وضعت های باشه.

enchant و socket

ho0rezam
04-08-2010, 13:56

اوه...شرمنده من قصد بدی نداشتم.
آخه دیدم هیچ raid ی نرفتی و هیچ کدوم از باس هاش done نشده...بعد رویه آیتم هات اصلا enchant نکردی و فقط یه تعدادی رو gem گذاشتی.
gear scoreت هم 4.4K هستش. به همین خاطر فک کردم تازه 80 شدی
راستش بهتره شما باthriumph emblem هات T9 بخری فعلا، تا gear هات بالا بره...چون تمامه آیتم هات الان واسه Dungeon ها هستش.مخصوصا اون دو تا ring و trinket رو عوض کنی خیلی بهتر میشه.. با thriumph ها میتونی gear هایه با ilvl 245 داشته باشی...بعد که frost هات زیاد شد برو T10 بخر...که با اونا حداقل ilvl 255 میگیری

Beowulf Hero
04-08-2010, 14:20
این Guild پرشین آنجل مزخرف ترین گروهه یه سوال میدن پشتش کلن فحش میدن Hikan بیچاره رو Kick کردن !!!
خیلی هم بچه های خوبی هستن
مخصوصا افیسراش
ولی نوبایی مثل تورو نمیتونن تحمل کنن همینه دیگه
اومده میگه رمز دارین گلد بده(LOL)

Hikan مگه تو mystery?:O

Zende
04-08-2010, 14:30
خدایی نکرده تازه 80 بشیم تو بلیزارد 4.4 کیلو جی اس از کجا میاریم؟:دی

اگه میشه دلیل مخالفتتو بگو تا با هم به یه نتیجه ای برسیم یا لااقل یه گلیف بگیر minor ها که کلا نخود هستن:دی
ولی خوب شاید به جای Renewed Life اگه Water Shield باشه بهتره یه ذره مانای سریع تر یه ذرست!
آخه خرید ankh چه ارزشی داره که بیایم پول پای glyph بدیم!!
(راستی تعجبم چرا Convection رو نگرفتی 10 درصد خیلیه برا یکی که gear اش در حد ... هست:دی)
اما major ها
lava خوبه
اما به جای اون 2 تای دیگه شاید اگه lighting bolt و hex یا thunder باشه بیشتر میارزه
البته اون totem of wrath هم جزو خوب هاست اما pvp که یارو نمیاد صبر کنه تو totem بزاری پایین که!!!
خیلی کم پیش میاد وقت همچین کاری

به نظر من گلایف چیدن برای کسی چیز مسخره ای هست. مثلا من با اروم کردن دشمنم با glyph of hearth strike بیشتر میتونم تمرکز کنم روش و بزنمش ولی مثلا یکی دیگه ترجیح میده به جای اون دمیج plague strike رو با انداختن glyph بیشتر کنه.
یا مثلا من از cahin of ice بیشتر استفاده میکنم یه glyph ]م میندازم روش که دمیج هم بده.
حالا اومدیم یکی کمتر استفاده کرد ... خب این نمیرزه.
تو که آدم نیستی:دی

Mojtaba.Alfa
04-08-2010, 14:42
خدایی نکرده تازه 80 بشیم تو بلیزارد 4.4 کیلو جی اس از کجا میاریم؟:دی

minor ها که کلا نخود هستن:دی
ولی خوب شاید به جای Renewed Life اگه Water Shield باشه بهتره یه ذره مانای سریع تر یه ذرست!
آخه خرید ankh چه ارزشی داره که بیایم پول پای glyph بدیم!!
(راستی تعجبم چرا Convection رو نگرفتی 10 درصد خیلیه برا یکی که gear اش در حد ... هست:دی)
اما major ها
lava خوبه
اما به جای اون 2 تای دیگه شاید اگه lighting bolt و hex یا thunder باشه بیشتر میارزه
البته اون totem of wrath هم جزو خوب هاست اما pvp که یارو نمیاد صبر کنه تو totem بزاری پایین که!!!
خیلی کم پیش میاد وقت همچین کاری

تو که آدم نیستی:دی
سلام مسئله همينه
من اصولا سعي ميكنم كه كمي طول بكشه و اين به نفع منه چون مسلا اگه دقت كرده باشي يكي از گليف هام ماله محافظت از خودم وتوتم هامه پس ميتونم از توتم هام استفاده كنم:))

*Mehran*
04-08-2010, 14:45
از کجا ها GOLD بیشتری بدست میاد ؟

Arrowtic
04-08-2010, 14:55
خیلی هم بچه های خوبی هستن
مخصوصا افیسراش
ولی نوبایی مثل تورو نمیتونن تحمل کنن همینه دیگه
اومده میگه رمز دارین گلد بده(LOL)

Hikan مگه تو mystery?:O
آره!حجت اولين كسي بود كه از بروبچ رفت بعد من بودم بعدشم Hikan بود ديگه!!

---------- Post added at 02:55 PM ---------- Previous post was at 02:51 PM ----------

هنوز چون تو نوبی و تازه میستری اومدی خجالتم نمی کشی اینقدر زبون در آوردی من کی گفتم رمز دارین ؟ من فقط گفتم چرا از Emu hacker استفاده میکنی ؟ به من میگی نوب خودت نوبی اونم چه نوبی ... از هکر استفاده میکنی تو خودتم نوب میشی بزودی Ban میشی اگه زیاد استفاده کنی ...
آره Hikan تا وقتی که من lvl 50 کردم تو میستری بود بهم کمک کرد دستشم درد نکنه ولی این Behnam و اون آفیسر های بی ادب به Hikan فحش دادن و از بهنام تقاضا کردن که Hikan رو Kick کنن بهنام هم از افیسر ها هم بدتر با Hikan
فحش و ... دعوا کردند بعد پرسیدم چرا Kick کردین ؟ بهنام گفت تو BG اینقدر نوب بود که ما به خاطر اون شکست خوردیم ... WTF !!! ( آخه مرد حسابی مگه میشه تو BG شکست نخوری ... بعضی موقع شکست و بعضی مواقع پیروزی دیگه !!! ) بهنام بخاطر همین کاری که Hikan کرده بود اونو کیک کرد ...فکر کنم از Guild رفت به Guild دیگه و من تا حالا از اون زمان ندیدم که Hikan بیاد با همون Dwarf بازی کنه فکر کنم یه هیروی دیگه ساخته اونو فکر کنم الان هورد شده و میخواد با بهنام بجنگه ... امیدوارم بجنگه و این بهنام رو بکشه ... الهی آمین ...:11:
ماجراي دعوا اين بود:
Hikan با بهنام و آفيسر به fos ميرود.Hikan كه هانتر است آيتم Plate بر ميدارد با اينكه به دردش نمي خورد.آفيسر شروع به دعوا ميكند و فحش ميدهد و Hikan هم در جواب فحش هاي بدتر ميده و كيك ميشه.
در ضمن چي چيو هورده؟الآن الينس جديد ساخته تو همون گيلد هم هستش ولي اسمش سكرته به هيچ كي نميگيم!!

ho0rezam
04-08-2010, 14:56
خدایی نکرده تازه 80 بشیم تو بلیزارد 4.4 کیلو جی اس از کجا میاریم؟ dungeun Hc هایه 80

Tirion Fordring
04-08-2010, 15:00
مهران شورشو در آوردی . لول 1 بود اومد گیلد گفت plz gold بهش 2 کیلو گلد دادن . الان لول 50-60 هست اومده میگه سلام میشه 5کیلو گلد بدین ؟ آخه مرتیکه 2 کیلو رو چیکار کردی . بعد میگه من اصلا تو اون گیلد نیستم .

خیل پر رویی . گدایی تا این حد ...

---------- Post added at 04:00 PM ---------- Previous post was at 03:59 PM ----------

بعدشم بهنام رو من میشناسم اعصاب نوب داره . اما اعصاب Fucking NUB نداره !
من خودم تا جی اس 5 باهاشون رفتم دیگه لیو دادم برم یه گیلد دیگه . FOS شونو با -- میرن 50 باز زدن . مشکلی داری ... مالی جی اما رو کن ببین چیکارت میکنند .

stfu and play game or i will ---- u
ffs nub

---------- Post added at 04:00 PM ---------- Previous post was at 04:00 PM ----------

dungeun Hc هایه 80
برادر 226 کلا ماله اولداره :دی

من فکر نمیکنم تازه 80 شده باشه ها

*Mehran*
04-08-2010, 15:22
مهران شورشو در آوردی . لول 1 بود اومد گیلد گفت plz gold بهش 2 کیلو گلد دادن . الان لول 50-60 هست اومده میگه سلام میشه 5کیلو گلد بدین ؟ آخه مرتیکه 2 کیلو رو چیکار کردی . بعد میگه من اصلا تو اون گیلد نیستم .

---------- Post added at 04:00 PM ---------- Previous post was at 03:59 PM ----------

من خودم تا جی اس 5 باهاشون رفتم دیگه لیو دادم برم یه گیلد دیگه . FOS شونو با -- میرن 50 باز زدن . مشکلی داری ... مالی جی اما رو کن ببین چیکارت میکنند .

ffs nub

---------- Post added at 04:00 PM ---------- Previous post was at 04:00 PM ----------

به من فحش میدین :18:

ho0rezam
04-08-2010, 15:36
برادر 226 کلا ماله اولداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فکر نمیکنم تازه 80 شده باشه ها خب مثه اینکه باس دلیل بیارم
من نگفتم تازه 80 شده ... چون با یه دیده کلی دیدم هیچی نداره هیروش گفتن تازه 80 شدی؟ که گفت نه...اما کلا هیروش به هیرو هایی میخوره که 1 یا 2 week هه 80 شدن...چرا؟؟؟ چون

Symbol of Redemption واسه toc 5man
Girdle of Bane واسه utgarde pinnacle
Boots of the Crackling Flame واسه toc 5man
Azure Cloth Bindings واسه Violet hold
Annhylde's Ring واسه Utgarde keep
Winged Talisman واسه Halls of lightning
Nevermelting Ice Crystal واسه pi of saron
Engraved Gargoyle Femur واسه pit of saron
Wand of Ahn'kahet واسه the old kingdom

بقیه هم furious هستن آقا حجت!

popor_jok
04-08-2010, 15:46
دوستان کسی می دونه چه بلایی سر مستری اومده ؟؟؟؟؟

*Mehran*
04-08-2010, 15:49
فکر کنم میستری -- شد :41:
وای خدای من ... میدونستم آخر یه چیزیش میشه به این میستری پروجکت ...

---------- Post added at 04:49 PM ---------- Previous post was at 04:46 PM ----------

بریم به سایتش ببینین چی میشه یکی سایت رو -- کرده و گفته تمامی سیو های شما دوستان هست و حالا میتونید از ریلم زیر استفاده کنین :

میستری -- شد ...

*Mehran*
04-08-2010, 15:58
دوستان اگه اشتباه نکنم میستری به سایت جدید انتقال یافته ...

Zende
04-08-2010, 15:58
خب مثه اینکه باس دلیل بیارم
من نگفتم تازه 80 شده ... چون با یه دیده کلی دیدم هیچی نداره هیروش گفتن تازه 80 شدی؟ که گفت نه...اما کلا هیروش به هیرو هایی میخوره که 1 یا 2 week هه 80 شدن...چرا؟؟؟ چون

بابا رضا با این بحث نکن فایده نداره

بنده خدا میخواد fly ترین کنه=))

*Mehran*
04-08-2010, 16:05
دوستان مراقب باشین نباید پاستون رو بدین فکر کنم میخوان آی دی هامون رو -- کنن ، احتیاط کنین ...

---------- Post added at 05:05 PM ---------- Previous post was at 05:00 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه نگاهی به اینجا بندازین این لینک VOTE هستش معلومه سایت -- شده که صفحه اصلی رو خوب نمیاره ...

*Mehran*
04-08-2010, 16:14
دوستان صد در صد میستری -- شده به این تصویر نگاه کنین :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

LuminaL
04-08-2010, 16:15
فکر کنم میستری -- شد :41:
وای خدای من ... میدونستم آخر یه چیزیش میشه به این میستری پروجکت ...

---------- Post added at 04:49 PM ---------- Previous post was at 04:46 PM ----------

بریم به سایتش ببینین چی میشه یکی سایت رو -- کرده و گفته تمامی سیو های شما دوستان هست و حالا میتونید از ریلم زیر استفاده کنین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمیستری -- شد ...

بابا رضا با این بحث نکن فایده نداره

من به جز 20 تایی که از رضا اون اول گلد گرفتم دیگه تا همین الان که الانه هیچ کس نگفتم گلد! تازه کسی هم گلد خواسته بهش دادم.

دوستان مراقب باشین نباید پاستون رو بدین فکر کنم میخوان آی دی هامون رو -- کنن ، احتیاط کنین ...

---------- Post added at 05:05 PM ---------- Previous post was at 05:00 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه نگاهی به اینجا بندازین این لینک VOTE هستش معلومه سایت -- شده که صفحه اصلی رو خوب نمیاره ...

دوستان صد در صد میستری -- شده به این تصویر نگاه کنین :

جدا؟ خوبه یاد بگیریم سایتایی ک اینجوری بالا میان ه.ک شدن! :31:
تو هم که جر دادی خودتو با این ه.ک!
فکر کردی -- بچه بازیه!؟ مگه شهره هرته بیان هی -- کنن.میدونی اصلا چچیا لازمه برای هک؟ مگه ملت بیکارن بیان هی سرور -- کنن.

*Mehran*
04-08-2010, 16:16
باور کن راست میگم تصویری که گذاشتم رو ببین ، میستری با اون همه خراب شدن سرور ...

یه تصویر میستری رو گرفتم ...

تصویر Load برین تو سایت و ببینین همه میتونن بگیرن ...WTF !!!

LOGO رو هم گرفتم :

*Mehran*
04-08-2010, 16:29
به نظرم فعلا -- نشده یکی میخواد هم اکنون هکش کنه اما Admin فکر کنم داره مقاومت میکنه ... خدای من OMG ...

---------- Post added at 05:29 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

اینو بخوانین از ترجمه گر گوگل استفاده کردم ...

سلام همکار بازیکن!

Durden speaking here, former admin of Mystery-Project Durden صحبت کردن در اینجا ، مدیر سابق از رمز و راز ، پروژه

I grew tired of the old owner which you all know as Mystery, من از صاحب قدیمی که از همه شما به عنوان رمز و راز می دانم خسته رشد کرد ،

his disrespectful manners towards me and his corrupt administration, رفتار موهن خود نسبت به من و دولت خود را فاسد ،

therefore I created this new community called . بنابراین من ایجاد شده این انجمن جدید به نام

If you simply want to continue playing where you left off from Mystery-Project اگر شما به سادگی مایل به ادامه بازی که در آن شما را از اسرار - پروژه چپ

simply change your realmlist to wow.gamer-district.com به سادگی district.com خود را تغییر دهید realmlist به wow.gamer -

All your progress has been saved and you won't lose or rollback anything. همه پیشرفت شما ذخیره شده است و شما نمی خواهد از دست بدهد یا هر چیز عقبگرد.

I'll cya in game. من در بازی cya.

Regards, با احترام ،

Durden - Owner and Admin of Durden -- صاحب امتیاز و مدیر [/URL]

You will be redirected there in a bit, or you may click [URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) . از شما می خواهند هدایت می شوید کمی وجود دارد ، یا شما ممکن است کلیک کنید

*Ali*
04-08-2010, 16:43
الان که مشکلی نیست
من توی district.com با همون هیروم دارم بازی میکنم.

*Mehran*
04-08-2010, 16:45
با سلام بر علی محترم یعنی هیچ مشکلی پیش نمیاد ؟

JIGSA
04-08-2010, 16:47
این لینک هانتر منه. 10 روز پیش 80 شده. روزی 3-4 ساعت باهاش بازی میکنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآیتم ها رو چک کنین.

در عرض دو هفته باید خیلی بهتر از من باشین.

Tirion Fordring
04-08-2010, 17:03
مهران یه لحظه خفه میشی ؟ سایت -- نشده یه ddos attack سادست یه لحظه صبر کن من بهتون میگم .

Beowulf Hero
04-08-2010, 17:05
هنوز چون تو نوبی و تازه میستری اومدی خجالتم نمی کشی اینقدر زبون در آوردی من کی گفتم رمز دارین ؟ من فقط گفتم چرا از Emu hacker استفاده میکنی ؟ به من میگی نوب خودت نوبی اونم چه نوبی ... از هکر استفاده میکنی تو خودتم نوب میشی بزودی Ban میشی اگه زیاد استفاده کنی ...

لول
هر کی پس تو لول 10 میره Warsong Gluch هکره دیگه؟؟؟
اون 30 نفر دیگه هم حتما هکر بودن لول

تو نگفتی رمز دارین؟؟
تو Guild Massage نوشته بود -- جدید گفت رمز چیه گلد میده؟؟خدایی نگفتی؟؟دیگه یکم صادق باش!

میگه فقط لول 80 میتونه بره BG روفل

آره Hikan تا وقتی که من lvl 50 کردم تو میستری بود بهم کمک کرد دستشم درد نکنه ولی این Behnam و اون آفیسر های بی ادب به Hikan فحش دادن و از بهنام تقاضا کردن که Hikan رو Kick کنن بهنام هم از افیسر ها هم بدتر با Hikan
فحش و ... دعوا کردند بعد پرسیدم چرا Kick کردین ؟ بهنام گفت تو BG اینقدر نوب بود که ما به خاطر اون شکست خوردیم ... WTF !!! ( آخه مرد حسابی مگه میشه تو BG شکست نخوری ... بعضی موقع شکست و بعضی مواقع پیروزی دیگه !!! ) بهنام بخاطر همین کاری که Hikan کرده بود اونو کیک کرد ...فکر کنم از Guild رفت به Guild دیگه و من تا حالا از اون زمان ندیدم که Hikan بیاد با همون Dwarf بازی کنه امیدوارم بجنگه و این بهنام رو بکشه ... الهی آمین ...:11:
کی گفته نمیشه به خاطر یک نفر شکست خورد؟؟
من همین دیروز Battleground بودم Flag Carrier(هه؟:دی)نوب بازی در اورد بخواطر اون باختیم
یا با ممد رفته بودیم AV (اهه؟؟) باسو هیل میکرد بخواطر همین معطل کردیم الای هارو بعد هوردا باسو زدن بردیم!

فکر کنم یه هیروی دیگه ساخته اونو فکر کنم الان هورد شده و میخواد با بهنام بجنگه ...

زیادی فکر نکن لطفا:((

ماجراي دعوا اين بود:
Hikan با بهنام و آفيسر به fos ميرود.Hikan كه هانتر است آيتم Plate بر ميدارد با اينكه به دردش نمي خورد.آفيسر شروع به دعوا ميكند و فحش ميدهد و Hikan هم در جواب فحش هاي بدتر ميده و كيك ميشه.
در ضمن چي چيو هورده؟الآن الينس جديد ساخته تو همون گيلد هم هستش ولي اسمش سكرته به هيچ كي نميگيم!!
لول اینو با حرف اون نوب مقایسه کن!

ffs nub

نقل قول:
dungeun Hc هایه 80

اصلا الان خدا هم باشه از نوبی این فرار میکنه:O

به من فحش میدین :18:
نه با Tirionford بود:((

نه خیر میخواد موتور بخره:((

لول ایدی هرکیو -- کنن سراغ ID تو نمیان نترس:دی

یه نگاهی به اینجا بندازین این لینک VOTE هستش معلومه سایت -- شده که صفحه اصلی رو خوب نمیاره ...
60 بار تو 2000 پست گفتی

جدا؟ خوبه یاد بگیریم سایتایی ک اینجوری بالا میان ه.ک شدن! :31:
تو هم که جر دادی خودتو با این ه.ک!
فکر کردی -- بچه بازیه!؟ مگه شهره هرته بیان هی -- کنن.میدونی اصلا چچیا لازمه برای هک؟ مگه ملت بیکارن بیان هی سرور -- کنن.
کسی که وقتی من تو لول 15 رفتم Battleground میگه -- کردی(رمز زدی:(() انتظار دیگه ای نمیشه ازش داشت!

باور کن راست میگم تصویری که گذاشتم رو ببین ، میستری با اون همه خراب شدن سرور ...

یه تصویر میستری رو گرفتم ...

تصویر Load برین تو سایت و ببینین همه میتونن بگیرن ...WTF !!!

LOGO رو هم گرفتم :

خب اینا چه ربطی داشت؟؟

به نظرم فعلا -- نشده یکی میخواد هم اکنون هکش کنه اما Admin فکر کنم داره مقاومت میکنه ... خدای من OMG ...
مگه دوئل ه!
انقد نظر نده بابا جر دادی خودتو!

Tirion Fordring
04-08-2010, 17:11
جیگسا یو پرو هستی اینا بستگی داره خوب ...

از همین
set realmlist wow.gamer-district.com

استفاده کنید . سایت -- نشده اما realm رو عوض کردن !

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

Mystery Project و یه سری آدم بی شرف که چشم دیدن یه سرور درست حسابی رو ندارن Attack زدن . بعد Durden که مثل Blackswann احمق نیست سریع یه db کپی گرفتو برد روی یه realm دیگه ! یعنی الان همونه این سرور . blackswann به جای اینکارو کنه کپی نکردو یهو شایهد 4 روز رول بک شدیم !

hadi_gamer
04-08-2010, 17:38
چند سوال.
1-اگه پی وی پی رو آف کنی میشه رفت BG ؟
2-با آنر(honor) از کجا میشه خرید کرد؟ چی بخرم بهتره؟ الان بخرم یا جمع کنم؟الان 3500 تا آنر دارم.
3-به نظرتون با وارلاک بهتره dagger بگیرم با offhand یا یدونه staff ؟

Zende
04-08-2010, 17:42
Durden speaking here, former admin of Mystery-Project
Durden صحبت کردن در اینجا ، مدیر سابق از رمز و راز ، پروژه

I grew tired of the old owner which you all know as Mystery,
من از صاحب قدیمی که از همه شما به عنوان رمز و راز می دانم خسته رشد کرد ،

his disrespectful manners towards me and his corrupt administration,
رفتار موهن خود نسبت به من و دولت خود را فاسد ،

therefore I created this new community called .
بنابراین من ایجاد شده این انجمن جدید به نام

If you simply want to continue playing where you left off from Mystery-Project
اگر شما به سادگی مایل به ادامه بازی که در آن شما را از اسرار - پروژه چپ

simply change your realmlist to wow.gamer-district.com
به سادگی district.com خود را تغییر دهید realmlist به wow.gamer -

All your progress has been saved and you won't lose or rollback anything.
همه پیشرفت شما ذخیره شده است و شما نمی خواهد از دست بدهد یا هر چیز عقبگرد.

I'll cya in game.
من در بازی cya.

Regards,
با احترام ، شما متن انگلیسیشو میذاشتی ما خودمون میفهمیدیم=)))

شاید حرفایه تو درست باشه حجت
اما چیزی که من از این متن فهمیدم
اینه که این سرور 2 تا ادمین داره البته حدسی میگم
ادمین اصلی یکی دیگست durden نیست
میگه من از صاحب قبلی سرور خسته شدم که همه ی شما اونو به اسم mystery میشناسید
اینجور که پیداست durden اون blackswann نیست بلکه kaer و beep beep هست
البته حدسیه چیزی که من ازش فهمیدم

چند سوال.
2-با آنر(honor) از کجا میشه خرید کرد؟ چی بخرم بهتره؟ الان بخرم یا جمع کنم؟الان 3500 تا آنر دارم.

میری تو bg آن میشه
توی org یه قسمت داره من نرخ بلیز رو نمیدونم ولی فکر نکنم با 3500 کاری بشه کرد
نمیدونم!

hadi_gamer
04-08-2010, 17:59
فکر کنم لینک حسن این باشه.لینکی که خودش داد کار نکرد.

Tirion Fordring
04-08-2010, 18:03
همین الان durden انوب رو سامون داره میکنه و گفته منتظرم ببینم که first on world رو میگیره .

ما تو fc گیر کردیم . یکی تاکتیک بگه 39کی دمیج میدن لامصبا با هم میریزن سرت ! راهی نیستش ؟ hero هم که میزنند از آرنا سخت تره

---------- Post added at 07:03 PM ---------- Previous post was at 07:02 PM ----------

mystery رو من آنلاین ندیدم . پس اینم خیانت کردن . من اصلا اونو نخوندم ایول . جالبه همم اومدن .

*Mehran*
04-08-2010, 18:20
دوستان Quest helper شما کار میکنه ؟ مال من خرابه !!!:41:

Beowulf Hero
04-08-2010, 18:32
Its Works...

mdavodi
04-08-2010, 18:35
چند سوال.

1- آره میره تو bg بعد اتوماتیک روشن میشه وقتی هم بیای بیرون 5 مین cd داره تا دوباره off شه.
2- تو لول شما بهتره بری arathi highland اونجا آیتم لول پایین داره با 300 تا میتونی بخری. سعی کن بیشتر جمع کنی خیلی کمه.
3- ببین کدومش بهت stat بیشتری میده برای وارلاک int,stamina,spell power خیلی مهمه ببین در مجموع کدوم بیشتر بهت میده از اون استفاده کن.

jafarr
04-08-2010, 18:37
دوستان Quest helper شما کار میکنه ؟ مال من خرابه !!!:41:
اگه patch 3.3 به بعد هستی که نیازی نیست . اگه هم پایینتر
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید راحت میشه دانلود کرد.

Tirion Fordring
04-08-2010, 18:49
نصف سرور آیتمای هیرویک گرفتند :دی

jafarr
04-08-2010, 18:55

جسارت نباشه خدایی هم تو 2 هفته خیلی شل رفتی .

Tirion Fordring
04-08-2010, 19:01
1- هاردمود totc مثل چی سخته . paragorn چطوری اینو بدون وایپ زده ! حالا این به کنار ببینیم icc چیه دیگه . تو باس اول وایپ شدیم .

jafarr
04-08-2010, 19:05
1- هاردمود totc مثل چی سخته . paragorn چطوری اینو بدون وایپ زده ! حالا این به کنار ببینیم icc چیه دیگه . تو باس اول وایپ شدیم .
به نظر من TOC Herioc از ICC Heroic سختره . بخصوص من از Champion خیلی بدم میاد . خر تو خر میشه.

*Mehran*
04-08-2010, 19:17
دوستان استاد پالادین کسی میدونه تو کوئسته
Dispelling Evil

چیکار باید کرد ؟ مربوط میشه به Train پالادین Quest helper خوب نشون نمیده و معلوم نیست کیو باید بکشم هر افرادی رو میکشم فایده نداره به WOWHEAD رفتم

ولی نتونستم جوابمو پیدا کنم کسی از شما ها میدونه ؟

Zende
04-08-2010, 19:32
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجوابت این جا هست
اون نقطه بزرگارو میبینی؟
اون جا یافت میشه
علامت تعجبه هم جاییه که کوئستو میده سواله جایی که پس میگیره
کار خاصی نداره
عکسشو که زده
باید 20 تا Minion's Scourgestones جمع کنی بعدش بدی به High Priest Thel'danis
در منطقه ی Western Plaguelands

Tirion Fordring
04-08-2010, 19:34
آره باو 7-8 تا باس مثل خر میریزن سرت .

deltax
04-08-2010, 19:35
اقا سریع جواب بدید یه idd فروشیه ..180 میرزه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این lock6100 فکر کنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این dk تانک 6k
یه پریست 5.5 هم توشه
میرزه دارم واسه کسی میگیرم؟ lock 6k هم pvp داره

jafarr
04-08-2010, 19:40
اقا سریع جواب بدید یه idd فروشیه ..180 میرزه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این lock6100 فکر کنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این dk تانک 6k
یه پریست 5.5 هم توشه
میرزه دارم واسه کسی میگیرم؟ lock 6k هم pvp داره
ارزش داره . ولی رلم باحالی نیست :31:
اگه بخای gs 6100 رو خودت بگیری 2-3 ماه طول میکشه اونم تازه خوش شانس باشی .
صبر نکن . بگیرش . در ضمن cdkey رو هم یادت نره

Arrowtic
04-08-2010, 19:44
با سلام بر علی محترم یعنی هیچ مشکلی پیش نمیاد ؟
تيكه ي پررنگو بخونيد بخنديد!:27::31:(مهران چون همكاره لازم نيست اينقدر رسمي حرف بزني!!!:31:)
__
جالبه ها براي وت از همون لينك قبلي ميشه استفاده كرد!!

Tirion Fordring
04-08-2010, 19:45
یکی سریع یه Talent خوب واسه arcane pve بدید . slow o barrage اینا نباشه توشا

jafarr
04-08-2010, 19:49
یکی سریع یه Talent خوب واسه arcane pve بدید . slow o barrage اینا نباشه توشا
من که تلنت رو همیشه خودم اینقد تست میکنم تا یه چیز خوب گیرم بیاد ولی برو اینجا تلتنهای باحالی داره.

deltax
04-08-2010, 19:50
ارزش داره . ولی رلم باحالی نیست :31:
اگه بخای gs 6100 رو خودت بگیری 2-3 ماه طول میکشه اونم تازه خوش شانس باشی .
صبر نکن . بگیرش . در ضمن cdkey رو هم یادت نره

cdkey که سهله تا 10 پشت ابا اجداد طرفو باید بشناسم بعد میگیرم اونم برا رفیقم :)

Tirion Fordring
04-08-2010, 20:00
مسخره کردی ؟ اینکه اصلا تلنت میج نداشت :دی

به من تلنت توی wowhead بدید

Zende
04-08-2010, 20:00
برا من میگیری؟:دی:DDD

iMbaQ_SiR
04-08-2010, 20:13
خب مثه اینکه باس دلیل بیارم

کاملاً درست گفتی 2 هفتس 80 شدم.:20:

یکم راهنماییم کن دوست عزیز چه طوری آیتمامو اینچنت کنم و این که چه کارایی کلاً باید براش بکنم تا پا بگیره.

چند ساله wow می زنی؟ خیلی واردی.

اگه روت نمیشه اینجا بگی یا فک می کنی ی عده فصول دخوالت می کنن PM بده.:10:

Tirion Fordring
04-08-2010, 20:29
واسه enchant سه راه هست .

با یه سری جا ها rep بگیری و اونا یه سری انچنت مخصوص میدن . فکر کنم کل rep های نورترند بشه .
یکی که شغلش enchant هست رو گیر بیاری و با پرداخت یه پولی آیتمتو enchant کنی .
token میخواد بعضیاشونم مثلا یه vendor توی wintergrasp برات با stone keepershard enchant میده .
در مورد جم هم با هونور یا کلا از یه jc میخری و میندازی روی آیتم

اگه روت نمیشه اینجا بگی یا فک می کنی ی عده فصول دخوالت می کنن PM بده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
WTF

Zende
04-08-2010, 20:37
منظورش دقیقا با خودت بود حجت=))

حدودا 4 ساله:دی
از خودش بپرس
یه چیزیو از حسن یاد گرفتم
مهم تعداد سالی که بازی میکنی نیست
مهم اطلاعاتیه که از بازی میگیری

jafarr
04-08-2010, 20:40
مسخره کردی ؟ اینکه اصلا تلنت میج نداشت :دی

به من تلنت توی wowhead بدید
با دقت Search کن.

iMbaQ_SiR
04-08-2010, 20:49
واسه enchant سه راه هست .

با یه سری جا ها rep بگیری و اونا یه سری انچنت مخصوص میدن . فکر کنم کل rep های نورترند بشه .
یکی که شغلش enchant هست رو گیر بیاری و با پرداخت یه پولی آیتمتو enchant کنی .
token میخواد بعضیاشونم مثلا یه vendor توی wintergrasp برات با stone keepershard enchant میده .
در مورد جم هم با هونور یا کلا از یه jc میخری و میندازی روی آیتم

WTF

این که فضولی نبود راهنمایی بود

ولی من هیچی غیر قسمت ی Enchanter پیدا کن بده Enchat کنه نفهمیدم. اون 2 تارو ساده تر بگو.

من 2 ماه دارم wow بازی می کنم سر جمع.

Arrowtic
04-08-2010, 21:03
آقا از كجا براي Gamer District وت بدم؟
لينك قبليه وت ميشه داد ازش ها!ولي حساب نميشه.

---------- Post added at 09:03 PM ---------- Previous post was at 09:01 PM ----------

براي انچنت يك آيتم سبز را Disenchant كن.(اگه enchanting ترين كني اين اسپل و اسپل enchant رو بهت ميده)
بعد اين كار به مواد اوليه تجزيه ميشه.حالا با اسپل enchant يكي از recipe ها رو انتخاب كن و بعد روي آيتمي كه ميخواي پيشرفتش بدي كليك كن.

LuminaL
04-08-2010, 21:05
لول
هر کی پس تو لول 10 میره Warsong Gluch هکره دیگه؟؟؟
اون 30 نفر دیگه هم حتما هکر بودن لول

تو نگفتی رمز دارین؟؟
تو Guild Massage نوشته بود -- جدید گفت رمز چیه گلد میده؟؟خدایی نگفتی؟؟دیگه یکم صادق باش!

میگه فقط لول 80 میتونه بره BG روفل

کی گفته نمیشه به خاطر یک نفر شکست خورد؟؟
من همین دیروز Battleground بودم Flag Carrier(هه؟:دی)نوب بازی در اورد بخواطر اون باختیم
یا با ممد رفته بودیم AV (اهه؟؟) باسو هیل میکرد بخواطر همین معطل کردیم الای هارو بعد هوردا باسو زدن بردیم!

زیادی فکر نکن لطفا:((

لول اینو با حرف اون نوب مقایسه کن!

اصلا الان خدا هم باشه از نوبی این فرار میکنه:O

نه با Tirionford بود:((

نه خیر میخواد موتور بخره:((

لول ایدی هرکیو -- کنن سراغ ID تو نمیان نترس:دی

60 بار تو 2000 پست گفتی

کسی که وقتی من تو لول 15 رفتم Battleground میگه -- کردی(رمز زدی:(() انتظار دیگه ای نمیشه ازش داشت!

خب اینا چه ربطی داشت؟؟

مگه دوئل ه!
انقد نظر نده بابا جر دادی خودتو!

کلا پست خوبی دادی
من یه کلمه که میگم چقدر طرفدار پیدا میکنه! امضا میخوای؟ :31:

شما IMBA هستی اونوقت خودتونو با ما مقایسه میکنید؟!:31:
فکر کنم هانتره 1 هفته پیش لولش 30 بود :31:

چند سوال.

شما جمعشون کن بعد بده NON set های rele یا wrathful بگیر. توجه کن NON SET ! یعنی neck و feet و wrist و ... نه head و chest و امثال این!
اونا مال 80 هست ولی بعدا خیلی خیلی به دردت میخوره. الان شاید بگی به دردم نمیخوره ولی این کارو بکنی پشیمون نمیشی.

تيكه ي پررنگو بخونيد بخنديد!:27::31:(مهران چون همكاره لازم نيست اينقدر رسمي حرف بزني!!!:31:)
__
جالبه ها براي وت از همون لينك قبلي ميشه استفاده كرد!!

رسمی حرف نزده به قول حجت .... مالی کرده یعنی! :)

hadi_gamer
04-08-2010, 21:26
شما جمعشون کن بعد بده NON set های rele یا wrathful بگیر. توجه کن NON SET ! یعنی neck و feet و wrist و ... نه head و chest و امثال این!
اونا مال 80 هست ولی بعدا خیلی خیلی به دردت میخوره. الان شاید بگی به دردم نمیخوره ولی این کارو بکنی پشیمون نمیشی.چندتا آنر میخواد این آیتما؟از کجا باید بگیرم؟

---------- Post added at 10:26 PM ---------- Previous post was at 10:24 PM ----------

بعدش یه کمی در مورد این pvp توضیح بدید.اگه اینطوری باشه که حال نمیده همه میان خودشونو آف میکنن که کشته نشن.حال این بازی اینه که یه نفر از فکشن مقابل تو نقشه دیدی غافلگیرش کنی و بکشیش.یعنی هیچ شرایطی نداره اف کردن پی وی پی؟
اگه اینطوره پس چرا بعضیا التماس میکنن که نکشیشون؟

LuminaL
04-08-2010, 21:52
چندتا آنر میخواد این آیتما؟از کجا باید بگیرم؟

---------- Post added at 10:26 PM ---------- Previous post was at 10:24 PM ----------

بعدش یه کمی در مورد این pvp توضیح بدید.اگه اینطوری باشه که حال نمیده همه میان خودشونو آف میکنن که کشته نشن.حال این بازی اینه که یه نفر از فکشن مقابل تو نقشه دیدی غافلگیرش کنی و بکشیش.یعنی هیچ شرایطی نداره اف کردن پی وی پی؟
اگه اینطوره پس چرا بعضیا التماس میکنن که نکشیشون؟

باید توی tretory خودت باشی تا بتونی PVP رو اف کنی. مثلا هورد ها توی ارگریمار و دوراتار یکی از جاهایی هست که میتونن PVP OFF کنن. بیشتر جاهایی هستش که low lvl داره .
اگر مثلا بری STV اونجا کسی نیمتونه PVP اف کنه.
یا مثلا تو بخش های دیگه.
بین 36 K تا 52 k
زیادن ولی ارزششو داره. بعدا خیلی کمکت میکنه. مثلا من رفتم یه شمشیر با 16 K انر گرفتم مال lvl 60 بود.
تو لول 65 یکیشو با 10 گلد پیدا کردم که سر تا پا بهتر بود. بعد پشیمشون شدم که 16 K رو دادم اونو خریدم.

Zende
04-08-2010, 21:58
چقدر حرف میزنید به جاش بگید حاج سارگراس و پسران کی میاد:دی

hadi_gamer
04-08-2010, 22:04
ای بابا امروز هم که بلیز آفه تو کف موندیم.من برم بخوابم صبح برم سر کار.بد چیزیه خماری.:31:

IIIXSubZeroXIII
04-08-2010, 22:22
سلام
منم اومدم Gaming District (خدا بیامرز Mystery سابق ) ولی مثه اینکه لوگین نمیشه کرد تو سایت!
به هر حال هر کسی Guild سراغ داره inv کنه.:10:
Mohsenus : Human Warrior LVL 20
2 ساعت پیش تو آرموری بود کارکترم ولی الان نیست!:13:

Tirion Fordring
04-08-2010, 22:39
سارگراس هیچ وقت نمیاد . اگه فعالیت داشت الان به جای wow باید .. میکردی :دی

Tirion Fordring
04-08-2010, 22:56
آقا جان مادرتون یکی تاکتیکای faction champion توی 10 نرمال بگه . 25 که باگه 35کیلو دمیج میده . 10 خیلی سخته خدایی نمیشه . poly میکنیم اما 9 ثانیه فقط

Arrowtic
04-08-2010, 23:19
براي وت در ميستري سابق و گيمر چي چي جديد!

amin2000
04-08-2010, 23:21
اول اینکه مولتن رو میگی؟

faction champion که آسونه 10m اش :دی 25 هم که ما Wipe شدیم ... تا pull میکردیم میرفتن .. غیب میشیدن احتمالا باگ بودن ... چند لحظه بعد هم سرور dc شد ...
10m مثه چی باید دمیج بدی بکشی هیلر هاشونو ... نمیدونم چطور زدیم !!
----------------------------------
و یک سوال اینا taunt نمیشن؟ من هر ثانیه 1 بار taunt میکردم ولی دوباره تارگتشون عوض میشد !؟

Tirion Fordring
05-08-2010, 00:00
من مگه خرم توی مولتن باگ بمونم . نه عزیزم من mystery هستم که فول اسکریپته . عمرا توی سرور kaer بی شرف بازی کنم از نظرم هر کیم اینکارو کنه نوبه وقتی سرورای بهتر هست

IIIXSubZeroXIII
05-08-2010, 00:09
بچه ها اسم کارکترتون چیه تو GD :31:

*Mehran*
05-08-2010, 06:42
بچه ها اسم کارکترتون چیه تو GD :31:

با سلام ، منو میتونی با نام Tirionford پیدا کنی فعلا lvl 65 هستم ...:46:

Tirion Fordring
05-08-2010, 07:39
دیشب خواب دیدم لاگین کردم دیدم gm island م ... بعد یه جی امو گفت الان بنت میکنم نمیدونم منتها چرا بن نشدم

ظهر که سرور تازه بودش جی اما اومده بودند اما کسی جی ام نشده بود مسخره بازی میکردن ملتم ریختن عقده هاشونو با اسپم خالی کردن تهش durden اومد گفت من اینجاما .. :دی
یکیشونم میگفت
DPS 25K LFG :

اینوایتش کردم نیومد totc

---------- Post added at 08:39 AM ---------- Previous post was at 08:38 AM ----------

این شیرتو ببین

deltax
05-08-2010, 09:07
اول اینکه مولتن رو میگی؟

faction champion که آسونه 10m اش :دی 25 هم که ما Wipe شدیم ... تا pull میکردیم میرفتن .. غیب میشیدن احتمالا باگ بودن ... چند لحظه بعد هم سرور dc شد ...
10m مثه چی باید دمیج بدی بکشی هیلر هاشونو ... نمیدونم چطور زدیم !!
----------------------------------
و یک سوال اینا taunt نمیشن؟ من هر ثانیه 1 بار taunt میکردم ولی دوباره تارگتشون عوض میشد !؟

اول باید هیلرا رو بزنید...اگه شمن رستو بود اول اون...دروید با پالا با پریست هم همینطور اگه هیلر بودن اول....یه تانک هم وریورو مشغول نگه داره...اینجا اخه تانک اصلا معنی نداره..هر کی بیشتر بزنه برندست...فقط لیدر بایدمارک کنه هر کی نره یکیو برا خودش بزنه...:)

ho0rezam
05-08-2010, 10:23
کاملاً درست گفتی 2 هفتس 80 شدم.:20:

یکم راهنماییم کن دوست عزیز چه طوری آیتمامو اینچنت کنم و این که چه کارایی کلاً باید براش بکنم تا پا بگیره.

چند ساله wow می زنی؟ خیلی واردی.

اگه روت نمیشه اینجا بگی یا فک می کنی ی عده فصول دخوالت می کنن PM بده.:10:
نمیدونم شما با من بودی یا نه عزیز....در هر صورت.
اگه آره که کمه کمش فک کنم 2-3 سالی میشه که wow بازی میکنم یک سال هم هست رفتم بلیز.
مقداره بازی اصلا مهم نیست ، چون بازی رو بعده 1-2 ماه میشه خوبه خوب یاد گرفت و بقیش دیگه اهمیت نداره و تکرار مکرراته.

در مورد up کردن و enchant و gem
خب enchant رو هم که بچه ها گفتن، تویه AH خیلی از این دست آیتم ها پیدا میشه...کارشون اینه که هر کدوم مخصوصه یه gear هستن...و باید رویه gear هات use کنی...مثلا یکی ap رو زیاد میکنه ، یکی haste رو ، یکی هم مثلا قدرته wep رو بالا میبره...دقیقا مثه gem ها میمونه که رویه بعضی از gear ها use کردی.
من اینو به این خاطر میگم که ench و gem یوز کن رویه gear ها که اولا قدرته خودت بالا میره و دوما وقتی بخوای بری raid پلیر ها بهت میگن بیا gear هاتو ببینیم.خب به طور معمول رویه gem و ench شدن و نشدنه gear ها همه حساس هستن (نظره من اینه که معمولا همیشه full gem and ench باشید)

در مورد قوی تر کردن هم:
والا دیگه بهتره dungeon فقط برای جمع کردنه frost و یا thriumph برید...الان چند تا thriumph دارید عزیز؟؟؟ باید یه تعداد set T9 بخرین و gs رو ببرین بالا...بعد دیگه باید raid برید...مثلا با gs 4.5 به بالا که 4.8 راحت تره...toc 10/25 رو روش کار کنید...اون خودش کلی آیتم داره که gs رو میبره بالا...با یکم تلاش میتونید خودتون رو به 5 یا 5.2 برسونید (بسته به ریلم شما، احتمالا بتونید بعده 5.2 واسه 4 باس اوله icc وارد گروه بشید)

موفق باشید

*Mehran*
05-08-2010, 10:29
سلام ، کسی میتونه کل کار Enginer یا همون مهندسی رو تعریف کنه ؟ مثلا چه موقع میتونم هیلکوپتر و موتور و ... با اون بسازم و قطعات آن از کجا بدست می آید مثلا Light Leather , ... ممنون میشم راهنماییم کنین :11:

Zende
05-08-2010, 10:42
هلیکوپتر اسکیل 450 میخواد موتور هم همینطور
با فرق این که برا اینکه موتور بسازی یه برگه اجازه میخوای اون برگه اجازه قبلا 1900 یا 900 تا کوئست باید میزدی=))
کلا کار خوبیه
خیلی خوب نیست اگه سرور blizzlike باشه
کلا یه کار تفریحیه

Arrowtic
05-08-2010, 11:06
آقا من تو وت دادن در GD مشكل دارم.وتم حساب نميشه.بعدشم هر 12 ساعت ميتونم 1000 تا وت بدم.اصلا حسابشون نميكنه.
چه كنم؟الآن هم يه GM دستي تلپورتم كرد.

Tirion Fordring
05-08-2010, 11:19
با فرق این که برا اینکه موتور بسازی یه برگه اجازه میخوای اون برگه اجازه قبلا 1900 یا 900 تا کوئست باید میزدی=))
باز این زر زد .

کل کوئستای اونجا 110 تاست .

توی GD هم باید فقط 10-20-30 تاشو بری .

---------- Post added at 12:19 PM ---------- Previous post was at 12:18 PM ----------

شما ها نمیتونید بدون تلپورت بازی کنید ؟ لول

-------------

ما هیلرا رو میایم Nuke کنیم یهو میبینیم نصف راید مردن .. ایی چی شد ؟ دی کی اومد همه رو کشت :O

Arrowtic
05-08-2010, 11:19
Light Leather رو از Skinning به دست مياري.

Tirion Fordring
05-08-2010, 11:20
کلا چرت ترین BOSS هستند اونا . یکی میگه ما FC رو زیر 60 ثانیه رفتیم رفتیم توی Twin وایپ شدیم . یه گروپم رفتش anub وایپ شد . فعلا یکی دو روزه کسی نرفته هنوز . 25 هم که هیچی عمرا
هیرویک اولین باس که سامون میشه wipe

Arrowtic
05-08-2010, 11:20
نه نميتونيم.شما با مونت 60 درصد از Exodor برو Ironforge بعد دوباره برگرد بعدشم برو SW همه اينا بدون تلپورت.ببينم چي كار ميكني؟!:31:

LuminaL
05-08-2010, 11:22
هلیکوپتر اسکیل 450 میخواد موتور هم همینطور
کلا کار خوبیه
خیلی خوب نیست اگه سرور blizzlike باشه
کلا یه کار تفریحیه

باز این زر زد .

کل کوئستای اونجا 110 تاست .

توی GD هم باید فقط 10-20-30 تاشو بری .

---------- Post added at 12:19 PM ---------- Previous post was at 12:18 PM ----------

شما ها نمیتونید بدون تلپورت بازی کنید ؟ لول

-------------

ما هیلرا رو میایم Nuke کنیم یهو میبینیم نصف راید مردن .. ایی چی شد ؟ دی کی اومد همه رو کشت :O

من نفهمیدم کی اینو بهش گفته که بعد یک سال بازی کردن هنوزم داره اشتباهشو تکرار میکنه هر کسی هم بهش بگه گوشش نمیشنوه.... بعد جالبه ادعاشم میشه! ممد تورو میگما نه حجت.

Tirion Fordring
05-08-2010, 11:47
بعد ادعاشم میشه .
ضمنا هلیکپتر 280% اسکیل 375 eng میخواد و 150% اسکیل 300 میخواد . موتور هم 450 میخواد . مجانی واست نمیاد نترس باید 12.5 کیلو از یک وندور mats بخری.

در ضمن ! از الان گدایی نکن 80 شدی یکی بهت میده گلدو

---------- Post added at 12:47 PM ---------- Previous post was at 12:45 PM ----------

دم پارسا گرم به این میگه گاگول

*Mehran*
05-08-2010, 11:58
بفرمایید من این آموزش رو میزارم :
آموزش قدم به قدم VOTE دادن :

1- ابتدا وارد این لینک شوید :

حالا طبق تصویر به جلو برین ...

تهیه شده توسط خودم *MEHRAN*

*Mehran*
05-08-2010, 12:06
شما میتوانید برای آموزش بهتر از لینک زیر استفاده کنین این تصویر ها رو به WORD انتقال دادم ، با تشکر :

Arrowtic
05-08-2010, 12:17
درست نشد.اون گزينه ي Get Vote Point نيومد.

---------- Post added at 12:17 PM ---------- Previous post was at 12:16 PM ----------

رو اسم سرور كه كليك ميكنم ميره تو خوده سايت GD.

*Mehran*
05-08-2010, 12:42
باید سریع گزینه ضرب یا همون STOP مرورگر رو بزنی ...

Arrowtic
05-08-2010, 13:08
با فايرفاكس امتحان كردم شد.

*Mehran*
05-08-2010, 13:18
این چیه ؟

*Mehran*
05-08-2010, 13:25
میخوام ترانسفر کنم ... چیکار باید بکنم؟

Tirion Fordring
05-08-2010, 13:26
نوب اونو من گفتم ترانسفر با گیلد بازه . باید یه گیلد معتبر باشن . 10 نفر هم از توش بیان . پیدا کردی بسم الله !

گفته بودم اینو

Tirion Fordring
05-08-2010, 13:33
بسته نبود که باز بشه

*Mehran*
05-08-2010, 13:40
خودت گفتی بسته هستش WTF !!!!

LuminaL
05-08-2010, 13:57
هورا! رفتم VoA 25
فقط من بودمو یه DK دیگه!
بهش گفتم بیا معامله! PVE افتاد برای من PVP افتاد برای تو.
گفت نه نگه دار برای خودت معاملتو!
رفتیم همین زدیمش یه hand وراتفول دراپ کرد! رول دادم بردم! :31: یه 2 تا فراست هم به جیب زدم اومدم بیرون!:31:

*Mehran*
05-08-2010, 15:54
سرور ریستارت شد ... ، از کجا ها GOLD بیشتری بدست میاد ؟

amin2000
05-08-2010, 16:23
بخت یارت بوده ... من رول هام از 40 بیشتر نمیشه ... زیادی خوش شانسم :دی
تا حالا هم از voa آیتم تانک پالا نیوفتاده واسه من...

deltax
05-08-2010, 16:28
هورا! رفتم VoA 25
فقط من بودمو یه DK دیگه!
بهش گفتم بیا معامله! PVE افتاد برای من PVP افتاد برای تو.
گفت نه نگه دار برای خودت معاملتو!
رفتیم همین زدیمش یه hand وراتفول دراپ کرد! رول دادم بردم! :31: یه 2 تا فراست هم به جیب زدم اومدم بیرون!:31:

مگه چقدر gs داری رفتی voa انقدر خوشحالی :)
گفتم که تانک جمع کن گوش نکردی :)..تانک باشی 4.5 هم میبرنت

*Mehran*
05-08-2010, 17:25
میستری امروزا داره گند میزنه هر ساعت دیسی میشه ... مشکل چیه ؟؟؟

Tirion Fordring
05-08-2010, 17:28
Mystery had disbanded

بابا شما چقدر خر شانس هستید به خدا . رولای من جالبه.
ROLL TROPHY OF CURDASER . کل راید رول میدن یکی یا 99 میده یا 100 یا یکی دیگه 95
من اینجا 90 میدمو نمیبرم .

رول یک آیتم میج .
2 تا میج هست . من رول 53 میدم اون 54 میبره
رول یه آیتم CLOTH
من رول 1 میدم یکی رول 100 اون میبره !

ho0rezam
05-08-2010, 17:37
Arthas: "Father... is it... over?"
Terenas: "Don't worry my son... the raid will reset next week."دمت گرم ...امضات خیلی باحال بود :دی
---
زرشک گیلد ما دیروز ks رو بازهم زد و باز من نبودم :دی

بابا شما چقدر خر شانس هستید به خدا . رولای من جالبه.
ROLL TROPHY OF CURDASER . کل راید رول میدن یکی یا 99 میده یا 100 یا یکی دیگه 95
من اینجا 90 میدمو نمیبرم .

رول یک آیتم میج .
2 تا میج هست . من رول 53 میدم اون 54 میبره
رول یه آیتم CLOTH
من رول 1 میدم یکی رول 100 اون میبره !

شماها در مقابله من هیچی نیستید :دی
من پادشاه roll هستم...الان 4 week هست حتی یه شیپیش هم از icc 25 نبردم...آخرین باز roll 1 زدم و یه chest گیرم اومد...تا الان یه دونه هم token ندارم...هر بار که رفتم trinket saurfang دراپ شد و من rollم بالاترینش 20-30 بوده...کم مونده من roll منفی بزنم :دی

Tirion Fordring
05-08-2010, 17:47
Arthas: "Father... is it... over?"
Terenas: "Don't worry my son... the raid will reset next week
لول ته خندست

LuminaL
05-08-2010, 18:04
مگه چقدر gs داری رفتی voa انقدر خوشحالی :)
گفتم که تانک جمع کن گوش نکردی :)..تانک باشی 4.5 هم میبرنت
5.2 K
ICC هم میتونم برم منتها گیرم نمیاد , یکی میخواد 11/12 بره اون یکی میخواد 25 HC بره چمیدونم خلاصه کسی که 10 man معمولی بره و 5.2 بخواد کمه که اونم اچیو میخوان :31:

TOC ]م کم میرن که برم باهاشون.
از VoA رفتنم خوشحال نیستم از ایتمی که گیرم اومد خوشحالم. چون 3-4 هفته 10 من و 25 من رفتم حتی زحمت نکشید DK دراپ کنه که بخوام رول بدم :31:

Tirion Fordring
05-08-2010, 18:25
یه جی ام داری به اسم Synestra . مثلا همه اسمشو صدا میزدن که پی ام بده کارت داریم یهو یکی اسمش بود Salostra یه چیزی به زبان خودشون گفت (رومانیایی مثلا) یه چیزی گفت . یهو جی ام برگشت گفت . Synstera Watch Your Language
قاطی کرد بنده خدا کله گلوبال زد زیره خنده کم آورد گفت guys want mute ?

Tirion Fordring
05-08-2010, 18:33
Totc باسه yells میده Overpowered یهو میزنه یکی رو میکشه . حالبه .

دعوای wyrnn با گاروش باحال بود

king_darkness
05-08-2010, 18:49
من بازي رو دارم ورژن 3.3.3 هستش مي خوام آپديت كنم برسه به وزژن 3.3.5 اما نمي تونم از لانچر استفاده كنم. يكي از دوستان زحمت بكشه بگه چجوري بايد پچ رو از لانچر گرفت يه لينك مي خواستم كه پچ‌هاي بازي رو براي دانلود گذاشته باشه ادرس سايتي كه همه سرور ها رو توش نوشته هم مي خوام باتشكر

amin2000
05-08-2010, 18:58
از اون جهت که ته خندس گذاشتمش :دي
--------------
من رول هام تو ml افتضاحه از 30-40 بیشتر نشده

روزه اولی که togc باز شد رفتیم 25 منشو ... gl بود TROPHY OF CURDASER دراپ شد از باس دوم ... (فکر کنم همه باس ها دراپ میکنن , احتمالا :دی) ... رول یکی 90 بود رول من هم 90 ولی اون گرفتش ... 10m آنوب آراک رو زدیم ساده تر از همه باس ها بود .. فقط FC سخته خر تو خر میشه

تو راید ها هم اگه نینجا نکنن ... منه تانک مشکلی ندارم ... هر وقت راید رفتم main spec prio بوده .. آیتم تانک ماله من دیگه :دی

--------------

من بازي رو دارم ورژن 3.3.3 هستش مي خوام آپديت كنم برسه به وزژن 3.3.5 اما نمي تونم از لانچر استفاده كنم. يكي از دوستان زحمت بكشه بگه چجوري بايد پچ رو از لانچر گرفت يه لينك مي خواستم كه پچ‌هاي بازي رو براي دانلود گذاشته باشه ادرس سايتي كه همه سرور ها رو توش نوشته هم مي خوام باتشكر

من از اینجا میگیرم تا الان که مشکلی نداشتم :

Zende
05-08-2010, 19:21
یه جی ام داری به اسم Synestra . مثلا همه اسمشو صدا میزدن که پی ام بده کارت داریم یهو یکی اسمش بود Salostra یه چیزی به زبان خودشون گفت (رومانیایی مثلا) یه چیزی گفت . یهو جی ام برگشت گفت . Synstera Watch Your Language

و همانا حجت فقط خودش میفهمه چی میگه!

من رولم خوبه نمیتونم بگم بده:دی
یه بار یه آیتم میخواست دراپ شه با کلی ذوق و شوق زدم رول 99 2 3 ثانیه مونده بود بهم بده یکی زد 100!!!!!!:((((((((

یه بار دیگه اون قدیما با دانیال رفته بودیم naxx فکر کنم رول زدیم رول من بیشتر بود یارو گاگول بود هنگ کرد داد به دانیال=)))

LuminaL
05-08-2010, 22:08

اینارو باید جمله بسازیم باهاش؟ :31:

و همانا حجت فقط خودش میفهمه چی میگه!

من رولم خوبه نمیتونم بگم بده:دی
یه بار یه آیتم میخواست دراپ شه با کلی ذوق و شوق زدم رول 99 2 3 ثانیه مونده بود بهم بده یکی زد 100!!!!!!:((((((((

یه بار دیگه اون قدیما با دانیال رفته بودیم naxx فکر کنم رول زدیم رول من بیشتر بود یارو گاگول بود هنگ کرد داد به دانیال=)))

من اینی که میگی دقیق یادم نمیاد ولی رفتیم یادمه باسو که زدیم که سر یه نک چون هر دومون هم DK بودیم رول دادیم.
اسمامون شبیه هم بود والا من یادم نمیاد چی شد دقیقا رول کی بیشتر بود! ولی یادمه دادش به من! :31:
یادش بخیر چه روزگاری داشتیم!:7:

من رولام ویریه! :31:
هنوز باسو شروع نکرده بودیم تو راه بری تست همینجوری 3 تا رول دادم باورتون نمیشه هر 3 تاش بالای 90 بود!
برای ایتمه هم رول 86 دادم اون یکی 66 :31:
کلا خوب میشه یه وقتا رولام! :31:

Tirion Fordring
05-08-2010, 22:10
یا blested lands بخیر . من که اومدم gd پارسا هم اومد ممدم اگه بیاد توی نوب رفتی بلیزارد . به قول یکی Retail Is For Nubs :D

Beowulf Hero
05-08-2010, 22:16
راست میگه امروز منو مهران رفتیم بلستد لندس
اون موقع من کوست موست حالیم نبود فقط NPC میکشتم(اولیم هیرومو تا لول 78 با ان پی سی کشتن لول اپ کردم)
یادش بخیر
هوردا اون بالای کوه بودن
میکشتنمون
بعد Corpose بالای کوه بود هر کاری میکردیم نمیرسیدیم بهش:))

---------- Post added at 12:16 AM ---------- Previous post was at 12:12 AM ----------

لول این دانیال هر ماه Game Card میخره ولی 24h تو Uber Wow علافه:((

Zende
05-08-2010, 22:32
من فعلا تو تحریم اینترنتی هستم:دی

باید صبر کنید برای الآن

ولی تا آینده ای نزدیک میام
فعلا وقتمو تو همین uber برا یاد گرفتن بعضی کلاس ها میگذرونم
اه اه حالم از druid به هم میخوره نمیدونم چرا:دی

LuminaL
05-08-2010, 22:50
راست میگه امروز منو مهران رفتیم بلستد لندس
اون موقع من کوست موست حالیم نبود فقط NPC میکشتم(اولیم هیرومو تا لول 78 با ان پی سی کشتن لول اپ کردم)
یادش بخیر
هوردا اون بالای کوه بودن
میکشتنمون
بعد Corpose بالای کوه بود هر کاری میکردیم نمیرسیدیم بهش:))

---------- Post added at 12:16 AM ---------- Previous post was at 12:12 AM ----------

لول این دانیال هر ماه Game Card میخره ولی 24h تو Uber Wow علافه:((

من کجا 24 ساعت اوبرم!
من فقط یه وقتا یه سر میزدم بهتون نگید رفت دیگه پیداش نشد :31:

من فعلا تو تحریم اینترنتی هستم:دی

باید صبر کنید برای الآن

ولی تا آینده ای نزدیک میام
فعلا وقتمو تو همین uber برا یاد گرفتن بعضی کلاس ها میگذرونم
اه اه حالم از druid به هم میخوره نمیدونم چرا:دی

منم از shadow form پریست حالم به هم میخوره!
جونت فرضا 30 تا باشه خوراکش 6 تا مون فایره! قشنگ 5.2 K هر اتکش دمیج میزنه! فرض میگیریم از اون جون سالم به در بردی یه star fall رفتی پیش پدر بزرگ ترال! ( تو کاتا باید بگیم پدر گاروش!:31: )

deltax
06-08-2010, 09:17
دمت گرم ...امضات خیلی باحال بود :دی
---
زرشک گیلد ما دیروز ks رو بازهم زد و باز من نبودم :دی

شماها در مقابله من هیچی نیستید :دی
من پادشاه roll هستم...الان 4 week هست حتی یه شیپیش هم از icc 25 نبردم...آخرین باز roll 1 زدم و یه chest گیرم اومد...تا الان یه دونه هم token ندارم...هر بار که رفتم trinket saurfang دراپ شد و من rollم بالاترینش 20-30 بوده...کم مونده من roll منفی بزنم :دی

وضع من اینجا از همه بهتره..2 هفته پشت هم token25 ..بعد icc 10 هفته قبل تا پروفسور gs dps شد 5.6 :) ...5.3 بود..25 icc این هفته هم feet dps..خدا بده برکت ما که راضیم :)
تازه ایتمای plate holy که دراپ شد و دادن منو ننوشتم ..lol ...گیر holy pve هم 5.3 تو بانکه واسه روز مبادا :)

Zende
06-08-2010, 10:20
lol
دلشون آب شد که:دی

منم از shadow form پریست حالم به هم میخوره!
جونت فرضا 30 تا باشه خوراکش 6 تا مون فایره! قشنگ 5.2 K هر اتکش دمیج میزنه! فرض میگیریم از اون جون سالم به در بردی یه star fall رفتی پیش پدر بزرگ ترال! ( تو کاتا باید بگیم پدر گاروش![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
فعلا همون shadow form قورت میده همرو:دی

*Mehran*
06-08-2010, 10:26
سلام ، کسی میدونه چرا من نمیتونم کسی رو که مرده زنده کنم ؟؟؟ کلاسم پالادین هستش به Quest اش هم رفتم اما قبلا نمیدانستم و اونو Delete کردم حالا میخوام دوباره اون Quest رو بگیرم نمیشه !!! کسی راه حلی میدونه ؟ دیگران از من تعجب میکنن چرا من نمیتونم اونا رو زنده کنم !!! من مثل اینکه PALADIN هستم ... :| ؟؟؟ چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

csshadows
06-08-2010, 11:01
بابا کسی راهی برای باز کردن مپ یاد نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

ho0rezam
06-08-2010, 11:53
وضع من اینجا از همه بهتره..2 هفته پشت هم token25 ..بعد icc 10 هفته قبل تا پروفسور gs dps شد 5.6 :) ...5.3 بود..25 icc این هفته هم feet dps..خدا بده برکت ما که راضیم :)
تازه ایتمای plate holy که دراپ شد و دادن منو ننوشتم ..lol ...گیر holy pve هم 5.3 تو بانکه واسه روز مبادا :)
خوش به حالت...همچین چشت میزنم هفته ی دیگه حتی شیپیش هم گیرت نیاد...:31::40::31:
اما خب دیشب بعده پستم، با گیلد رفتیم (23 نفر از گیلد) icc 25 ...یه bracer رو با رول 99 بعده 4 week بردم :دی خودمم کف کردم ازش Pic گرفتم.
اما
رویه fest باز هم رول 1 زدم که این هفته هم خالی از عریضه نباشه :دی...token رو هم رول داغون زدم مثه همیشه و گیرم نیومد!!!
و باز هم :(( :(( Q item هارو نبردم و رول 11 زدم یه dk رول 32 یا 33 زد و یه pala هم 94 :دی

اینم Pic از رول 1 من : (جدی جدی دارم پادشاه رول 1 میشم، حداقل تویه icc )

hossein2801
06-08-2010, 12:11
kaer میخواد تا قبل از ماه اینده میلادی core سرورش رو یه تغییر اساسی بده
میخواد با ترکیب mangos و trinity از قابلیتهای هر دوش استفاده کنه و یه هسته hybrid بسازه
یعنی میخواد قابلیتهای ( Random Battlegrounds, Wintergrasp, Dalaran Sewers, Vehicles etc) رو اضافه کنه
kaer سیاست هم میده lol
گفته هیچ سروری بغیر از ما و مجیک نمیتونه بیش از 1500 انلاین بدون لگ نگه داره با uptime بالا چون نیازمند developer های حرفه ای و ماه ها کار هست تا بتونن چنین کاری کنن

Tirion Fordring
06-08-2010, 13:39
WTF
WTF
WTF
WTF
WTF
WTF
WTF
WTF
WTF
پس برگردیم مولتن لول ...
ولی آخه QUEUE چی ... فکر اونم کرده ؟

---------- Post added at 02:37 PM ---------- Previous post was at 02:36 PM ----------

من تنها مشکلی که مولتن داشت siege و q بود . با باتل گراندا . totc رو که بهتر از این g d باگ گذاشته . FC رو اصلا نمیشه کشت !

---------- Post added at 02:37 PM ---------- Previous post was at 02:37 PM ----------

من تنها مشکلی که مولتن داشت siege و q بود . با باتل گراندا . totc رو که بهتر از این g d باگ گذاشته . FC رو اصلا نمیشه کشت !

---------- Post added at 02:38 PM ---------- Previous post was at 02:37 PM ----------

در مورد دونور هر دوشون دونور دارن تازه تو مولتن شادومورن رو نمیدن با دونور .

---------- Post added at 02:39 PM ---------- Previous post was at 02:38 PM ----------

ولی خب مولتن heroic نداره

csshadows
06-08-2010, 14:27
بچه ها کدوم سرور بازی می کنین؟

Tirion Fordring
06-08-2010, 14:30
GAMER-DISTRICT.COM

Tirion Fordring
06-08-2010, 15:32
سه نفری رفتیم MT . باسا رو زدیم هیچی ندادن تهش KT دو تا آیتم داد یه پت با یه Orb Of Sindorei که بلود ال میشی باهاش . اولی رو رول زدم 99 بردم !
دومی رو رول زدم 31 گفتم باختم . یکی رول زد 11 یکی دیگه هم رول زدش 31 دوباره . ری رول زدیم اون داد 77 (بازم گفتم باختم اینو) یهو دیدم من زدم 91 :دی

کلا خدای رول دانجن های tbc هستم :دی

hadi_gamer
06-08-2010, 16:05
چطور میشه guild chat رو خفه کرد؟همش زر میزنن میره تو مخ.
بعد چطور میتونم تو یه channel صحبت کنم؟با کدوم دکمه؟

Zende
06-08-2010, 16:09
سه نفری رفتیم MT . باسا رو زدیم هیچی ندادن تهش KT دو تا آیتم داد یه پت با یه Orb Of Sindorei که بلود ال میشی باهاش . اولی رو رول زدم 99 بردم !
دومی رو رول زدم 31 گفتم باختم . یکی رول زد 11 یکی دیگه هم رول زدش 31 دوباره . ری رول زدیم اون داد 77 (بازم گفتم باختم اینو) یهو دیدم من زدم 91 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا خدای رول دانجن های tbc هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو ذوق زدن نباشه باید باش جمله بسازیم به قول دانیال؟=))

G.D.ragon.Ir
06-08-2010, 17:13
یک سوال, کارکتر من وارلاک هست. میخواستم بدونم اگه باف هایی مثل ترس یا استون, رومون باشه, فقط توسط توانایی های خاص بعضی از نژادها (انسانها یا اندیدها) میتونیم از بین ببریمشون؟ منظورم اینه که نوم ها برخلاف انسانها و یا اندیدها همچین قابلیت هایی ندارند, پس اگه همچین باف هایی روشون بود باید صبر کنم تا طرف با خیال راحت جادو/حملش رو انجام بده؟ وارلاک جادویی نداره که اینجور باف ها رو از بین ببره؟

با تشکر

Tirion Fordring
06-08-2010, 17:21
نه پسرم . اینا رو کسانی که wow بازی کردن میفهمن . نه آدمای احمقی که نمیدوند orb of sindorei چی هست . برو نمازت دیر نشه

---------- Post added at 06:21 PM ---------- Previous post was at 06:20 PM ----------

medallion of alliance بخر

amin2000
06-08-2010, 17:26
چطور میشه guild chat رو خفه کرد؟همش زر میزنن میره تو مخ.
بعد چطور میتونم تو یه channel صحبت کنم؟با کدوم دکمه؟

اولی راحش طولانیه ... الان تو صف مولتن ام وارد شدم با تصویر میگم ...
توضیح : روی General از بالای چت باکس راست کلیک میکنی -> settings رو میزنی -> از بغل سمت چپ اولین گزینه رو بزن -> بعد تیک بغل guild chat رو بر میداری و دیگه حرفاشونو نمیبینی برای دیدن گیلد چت هم باید تیک بغل همین گزینه رو بزنی
... اگه نفهمیدی بگو عکس بزارم

------------
رو اسمه channel مورد نظر کلیک میکنی یا id اش رو میزنی مثلا تو هر شهر general ایدش 1 هست برای چت توش ... تو اینتر میزنی و مینویسی 1/
به همین شکل و ترتیب ... اگه چیزیو نفهمیدی بگو بیشتر توضیح بدم

LuminaL
06-08-2010, 17:26
یک سوال, کارکتر من وارلاک هست. میخواستم بدونم اگه باف هایی مثل ترس یا استون, رومون باشه, فقط توسط توانایی های خاص بعضی از نژادها (انسانها یا اندیدها) میتونیم از بین ببریمشون؟ منظورم اینه که نوم ها برخلاف انسانها و یا اندیدها همچین قابلیت هایی ندارند, پس اگه همچین باف هایی روشون بود باید صبر کنم تا طرف با خیال راحت جادو/حملش رو انجام بده؟ وارلاک جادویی نداره که اینجور باف ها رو از بین ببره؟

با تشکر

با ترینکت هایی مثل medaliun
titan forge
و ...
یا اسپل که بعضی کلس ها دارن مثل lichborn که مربوط میشه به DK که البته اون مال فیر هست. که البته شما گفتی وارلاک من راستش وارلاک دقیق بلد نیستم ولی میتونید حداقل برای جلو گیری از دمیج خوردن از shield پت وارلاک استفاده کنید.

*Mehran*
06-08-2010, 17:44
GOLD میخوام فوری ، لطفا ... 1300 گلد فوری فوری خواهشن ... من Tirion Ford هستم سریع لطفا ...

Zende
06-08-2010, 17:53
تلگراف مینویسی؟=)))

Tirion Fordring
06-08-2010, 18:52
گلد میخوای چیکار ؟ میگه من لول 70م یا باید فلای مانت 5000 بخرم یا لول آپ نمیکنم . آخه نوب گوش کن . تو فلای مان 150 کافیه واست . زمان ما اصلا ما با مانت زمینی میرفتیم . چون فلای مانت نبود تو نورترند باید 77 میشدیم . الان که 70 هست دیگه چه مرگته بشین بازیتو بکن

Beowulf Hero
06-08-2010, 19:03
گلد میخوای چیکار ؟ میگه من لول 70م یا باید فلای مانت 5000 بخرم یا لول آپ نمیکنم . آخه نوب گوش کن . تو فلای مان 150 کافیه واست . زمان ما اصلا ما با مانت زمینی میرفتیم . چون فلای مانت نبود تو نورترند باید 77 میشدیم . الان که 70 هست دیگه چه مرگته بشین بازیتو بکن

اول تو گمشو برو منو از ایگنور در بیار!
مرتیکه لوس تا میگی چ از چرا ایگنور میکنه!تا 10 قرنم در نمیاره!

---------- Post added at 09:03 PM ---------- Previous post was at 09:01 PM ----------

مهران انقدر گلد گلد کردی تا از گیلد کیکت کردم(چقدر خندیدیم)
امروزم به جای لول اپ همش تو SW بودی

Zende
06-08-2010, 19:04
لول یادش بخیر نل....
یه بار ایگنورت کردم دیگه در نمیومدی=))
هر دفعه درت میووردم خودش اتوماتیک میرفت تو ایگنور وقتی relog میکردم
اکانت آلزایمر داشت=))

تازه حجت ما پولمون هم خودمون در میووردیم!!!

Shahroozs2
06-08-2010, 20:45
نه لالایی بود:))
تو با حجت برادر دو قلو هستی؟ اخه اواتارتون مثل همه:31:

Beowulf Hero
06-08-2010, 20:46
Do you Have some Gold ? I need Some Gold please , Thank you
آیا شما مقداری طلا دارید ؟ من به مقداری طلا احتیاج دارم ، متشکرم

هر چی باشی تو گدایی از ما نمیتونی جلو بزنی
من فقط همین امروز 7000 گلد گیرم اومد!تازه با جدیت هم کار نکردم:دی

---------- Post added at 10:46 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

تو با حجت برادر دو قلو هستی؟ اخه اواتارتون مثل همه:31:
بنده خدا عین میمون کپی کرد عکسو:دی

Shahroozs2
06-08-2010, 20:50
پارسا کلاس خصوصی نمیذاری برای متدهای نوین گدایی؟:31:

*Mehran*
06-08-2010, 20:50
بنده خدا عین میمون کپی کرد عکسو

دعوا نکنین ...

---------- Post added at 09:50 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

[QUOTE=Beowulf Hero;5248908]هر چی باشی تو گدایی از ما نمیتونی جلو بزنی
من فقط همین امروز 7000 گلد گیرم اومد!تازه با جدیت هم کار نکردم:دی[COLOR="Silver"]

کلاس خصوصی نمیذاری؟:31:

کلاس خصوصی ؟ مسخره نکنین دیگه :19:

Beowulf Hero
06-08-2010, 20:51
کلاس خصوصی نمیذاری؟:31:
شهریش روزی 2k :دی

دعوا نکنین ...
...

کلاس خصوصی ؟ مسخره نکنین دیگه :19:
کی با تو بود :P

Zende
06-08-2010, 21:06
میگم شماها آلی هستین یا هورد؟
پارسا برا منم نگه دار خواستم بیام:دی

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:05 PM ----------

این اسمایله باحاله=))

Tirion Fordring
06-08-2010, 21:20
تو 7 کیلو به دست آوردی یا من ؟ موتور سازی کلا خیلی سود داره . 12.5کیلو واسه تو در میاد میفروشی 16

Beowulf Hero
06-08-2010, 21:30
من با مفت خوری 7 کی بدست اوردم (الان شد 8کی:دی)تو با عرق ریختن 3.5 کی!:دی

Tirion Fordring
06-08-2010, 21:32
یه موتور فروختم .
از یکی nobles گرفتم 5 کیلو به یکی فروختم 10 کیلو

Beowulf Hero
06-08-2010, 21:39
منم Orb Of Deception خریدم از یکی 300 گلد به یکی فروختم 1200 گلد
در ضمن Nobles خریدن هم عرق ریختن حساب میشه!

amin2000
06-08-2010, 21:43
بلاخره خرس های مهربون هم پاشون به wow باز شد :2:

virus2009
06-08-2010, 21:51
سلام دوستان
من تازه پچ 3.3.5 رو گرفتم.
یک سرور توپ معرفی کنید
نه زیاد فان باشه و نه زیاد بلیز.
nel چه جوریه ، خوبه ... ؟؟؟
ممنون

Beowulf Hero
06-08-2010, 22:00
نل خوبه ولی این بهتره:
Gamer-District.com
سایتش قاط داره بعضی اوقات نمیاد ولی خوبیش اینه بعضی اوقات میاد:دی

---------- Post added 07-08-2010 at 12:00 AM ---------- Previous post was 06-08-2010 at 11:59 PM ----------

بلاخره خرس های مهربون هم پاشون به wow باز شد :2:
کد:

Zende
06-08-2010, 22:11
wtf داره؟!؟!؟
tauern هم شاخ داره

Beowulf Hero
06-08-2010, 23:11
منظورم شاخ زیر دندونی(!) بود:دی

JIGSA
06-08-2010, 23:22
واقعا گند زدین به این فروم.

آقایون این خاله خان باجی بازیهای بی مزه تون رو اینجا انجام ندید.

حالم به هم خورد.

LuminaL
07-08-2010, 00:00
GOLD میخوام فوری ، لطفا ... 1300 گلد فوری فوری خواهشن ... من Tirion Ford هستم سریع لطفا ...

:blink::blink::blink:
من تو نل میرفتم زیر scoruge elite هایی که یه اتکش 4 تای تورو میخوره علف میکشیدم بیرون میفروختم این اومده فروم کرده گدا خونه!
تو بلیزاردم که یه بار رفتم سراغ یه مینرال , اول که 3 تا NPC کشتم. بعد یه هورده اومد اونو زدم! بعد دوباره یه NPC یهو spawn شد اونو زدم تا تونستم مینرال رو بیل بزنم!

Do you Have some Gold ? I need Some Gold please , Thank you
آیا شما مقداری طلا دارید ؟ من به مقداری طلا احتیاج دارم ، متشکرم

این کارارو توی بازی میکنن نوب!;)

اسم منو کش رفتی هیچی نگفتم . نوب بازی در آوردی هیچی تگفتم ولی الان خیلی پررو شدی

پارسا به این گلد ندیا

این پارسا یهو خل میشه میره گلد میریزه به پای این! :39:

فحش میدی ؟:18:

میشه اسمشو گزاشت تعریف و تمجید؟ :39:

نه لالایی بود:))

:39:

منم Orb Of Deception خریدم از یکی 300 گلد به یکی فروختم 1200 گلد
در ضمن Nobles خریدن هم عرق ریختن حساب میشه!

...
لطف کن نرخ های روز , فروشای روزانه , روش های گدایی و ... رو یه جا دیگه توضیح بده!

منظورم شاخ زیر دندونی(!) بود:دی

توجه توجه! عضو جدید بدن توسط پارسا خلق شد! :39:
بگو دندون دیگه!

واقعا گند زدین به این فروم.

آقایون این خاله خان باجی بازیهای بی مزه تون رو اینجا انجام ندید.

حالم به هم خورد.

شما بگو ولی اینا که نمیفهمن! مخصوصا این مهران که ری..مون زده به فروم... ابروی alliance رو یکی مثل این نوب میبره.:2:

Sam Fisher 11
07-08-2010, 06:48
بسه دیگه
گندشو درآوردین!
چقد بچه بازی درمیارین...
هر روز گزارش دعوا و فحش فحش کاریتونو میدن...خودتون میدونید منظورم با کیاس...

دیگه با کسی شوخی ندارم هر کسی حرف زیادی بزنه سریعا حذف دسترسی میشه!

sajjad_setam
07-08-2010, 08:23
سلام
بچه ها یه آموزش کامل از این بازی رو می خوام
هر کی منبعی رو سراغ داره رو معرفی کنه

A L I E N
07-08-2010, 08:55
به من نوب کمک کنین : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واسه تانک شدن یه وریور سوکت چی ببندم ؟
استامینا یا دودج یا کلا یه چیه دیگه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Mehran*
07-08-2010, 08:58
سلام
بچه ها یه آموزش کامل از این بازی رو می خوام
هر کی منبعی رو سراغ داره رو معرفی کنه

سلام دوست عزیز ، اگه راهنمای کامل این بازی رو میخواین میتونین به لینک زیر مراجعه و دانلود کنین ، آموزش کامل بازی WOW هستش ، موفق باشین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:

Beowulf Hero
07-08-2010, 09:15
به من نوب کمک کنین : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واسه تانک شدن یه وریور سوکت چی ببندم ؟
استامینا یا دودج یا کلا یه چیه دیگه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Just
Stamina

linkin_park
07-08-2010, 09:24
آقا سلام من 1 هفته نبودم مسافرت بودم .....

الان لول 61 ام .... مشکلی که دارم گلده ... برای Mount فک کنم 300 تایی باید جور کنم ... اگه روشی برای Gold Earning توی OutLand بلدید بگید ... در ضمن من Fishing هم بلدم و شنیدم Pool های Outland ماهی های با ارزشی داره ....

Zende
07-08-2010, 09:36
خوب اگه داره برو بگیر:دی
ولی چرا نرفتی تو کار mining البته من زیاد از نرخ بلیز سر در نمیارم باید رضا بیاد بگه

بسه دیگه
گندشو درآوردین!
چقد بچه بازی درمیارین...
هر روز گزارش دعوا و فحش فحش کاریتونو میدن...خودتون میدونید منظورم با کیاس...

دیگه با کسی شوخی ندارم هر کسی حرف زیادی بزنه سریعا حذف دسترسی میشه!
100 درصد حسین جون من با شما موافقم
اما موضوع این هم هست که فقط آقای مهران اومده به شما راپورت داده
خوب اگه جنبه نداره نیاز نیست بیاد اینجا که فحش بشنوه بعد بیاد تو پروفایل شما راپورت بده
من نمیگم حجت کار درستی کرده اون کلا شعورش در حد همینه اما اگه مهران اومده تو جمع ما باید این نخاله رو تحمل کنه!!!
با تشــــکر!

amin2000
07-08-2010, 10:11
آقایون ول این بحث هارو ... پیش میاد ... (اومده)
------------

اینو چند وقت پیش تو یک Q که مربوط میشه به ملکه الحق نامردگان شنیدم ... خیلی جالبه
تو چت اینو بزنید و بشنوید ...

اینم لینک وو-ویکی : wowwiki.com/Lament_of_the_Highborne

LuminaL
07-08-2010, 10:33
آقا سلام من 1 هفته نبودم مسافرت بودم .....

الان لول 61 ام .... مشکلی که دارم گلده ... برای Mount فک کنم 300 تایی باید جور کنم ... اگه روشی برای Gold Earning توی OutLand بلدید بگید ... در ضمن من Fishing هم بلدم و شنیدم Pool های Outland ماهی های با ارزشی داره ....

mining رو بچسب سریع اپش کن نرخاش خیلی خوبه.
باید شغل اپ میکردی ولی حالا عیب نداره سریع اپش کن بزن تو خط BG تا call to arms هست و mining رو اپ کن.

آقایون ول این بحث هارو ... پیش میاد ... (اومده)
------------

اینو چند وقت پیش تو یک Q که مربوط میشه به ملکه الحق نامردگان شنیدم ... خیلی جالبه
تو چت اینو بزنید و بشنوید ...

اینم لینک وو-ویکی : wowwiki.com/Lament_of_the_Highborne

چیکار میکنه این حالا؟

Beowulf Hero
07-08-2010, 10:37
آین اهنگه رو خیلی دوست دارم
توی یه قسمت تو منوی Wow هست یادم نیست اسمشو
مال WoTlk و TBC و Classic رو میاره
این ماله TBC بود

amin2000
07-08-2010, 10:46
چیکار میکنه این حالا؟
گفتم دیگه ... گوش میکنی کاره خاصی نمیکنه :دی
خودم دنبالش گشتم ... اینجا گذاشتم اگه کسی اینو تا حالا نشنیده باشه فیض ببره

ho0rezam
07-08-2010, 11:26
خیلی باحال بود دمت گرم....حال میده وسطه encounter آدم بذاره و حالشو ببره...اما فک کنم به جایه attack دادن sleep/ رو بزنه :دی
جدای شوخی ، آهنگ هایه دیگه هم هست؟؟؟ اگه آره لینک wowwiki رو بده ببینیم دیگه چی داره

amin2000
07-08-2010, 11:48
آهنگ که زیاده ولی باید دنبالش بگردی تو وو ویکی و ....

من الان اینترنتم خیلی خرابه ... نمیدونم چطور این صفحه باز شده !!
wow بالا نمیاد!! تو خماری این آهنگ به سر میبرم :دی

LuminaL
07-08-2010, 12:19
گفتم دیگه ... گوش میکنی کاره خاصی نمیکنه :دی
خودم دنبالش گشتم ... اینجا گذاشتم اگه کسی اینو تا حالا نشنیده باشه فیض ببره

یکی دو بار شندیه بودمش ولی این که هر بار بخوای بزاری گوش بدی خیلی باحاله.

خیلی باحال بود دمت گرم....حال میده وسطه encounter آدم بذاره و حالشو ببره...اما فک کنم به جایه attack دادن sleep/ رو بزنه :دی
جدای شوخی ، آهنگ هایه دیگه هم هست؟؟؟ اگه آره لینک wowwiki رو بده ببینیم دیگه چی داره

انگ که هست ولی خب اسماشو فکر کنم باید بدونیم باری سرچ .

آهنگ که زیاده ولی باید دنبالش بگردی تو وو ویکی و ....

من الان اینترنتم خیلی خرابه ... نمیدونم چطور این صفحه باز شده !!
wow بالا نمیاد!! تو خماری این آهنگ به سر میبرم :دی
ایول با وضع افتضاح اینترنت رفتم گوش دادم ولی :31:

بگرد پیدا کن خیلی باحاله :31:

linkin_park
07-08-2010, 13:09
آقا من cd key BC میخوام بخرم قبلا از uniquedc میخریدم اما انگار یارو در دسترس نیست .... جایی سراغ ندارید سریع تحویل بده ؟

LuminaL
07-08-2010, 13:11
آقا من cd key BC میخوام بخرم قبلا از uniquedc میخریدم اما انگار یارو در دسترس نیست .... جایی سراغ ندارید سریع تحویل بده ؟

شوخی که نمیکنی؟:18: چجوری پس 61 شدی بدون TBC !؟
برای خریدن هم

linkin_park
07-08-2010, 13:15
lol راستش من 289999 xp داشتم .... دیگه گفتم 61 ام دیگه ! نگو دیدم blizzard مارمولک تر از این حرفاس :D الان xp ام گیر کرده ... 1 دونه بگیرم 61 ام ... حالا از کجا بگیرم ؟

LuminaL
07-08-2010, 13:16
lol راستش من 289999 xp داشتم .... دیگه گفتم 61 ام دیگه ! نگو دیدم blizzard مارمولک تر از این حرفاس :D الان xp ام گیر کرده ... 1 دونه بگیرم 61 ام ... حالا از کجا بگیرم ؟

nimlog.com
قیمتاش خیلی خوبه.

Zende
07-08-2010, 13:20
اینطور که پارسا گفت
این آهنگ credits برای tbc هست
قشنگ ترین آهنگشه بعد از دموی wotlk همون قضیه ی my son:دی

---------- Post added at 02:20 PM ---------- Previous post was at 02:18 PM ----------

کلا آهنگ های elcteric که بلیزارد برای wow میزاره خیلی هاشون قشنگن

linkin_park
07-08-2010, 13:26
شانس ما همه اینا موبایلاشونو خاموش کردن .... فک کنم صنف (یا سنف ! ) اینا رو دارن کم کم جمع میکنن :((

LuminaL
07-08-2010, 14:14
شانس ما همه اینا موبایلاشونو خاموش کردن .... فک کنم صنف (یا سنف ! ) اینا رو دارن کم کم جمع میکنن :((

نه بابا این گردن کلفته :31:
ظهرا خاموش میکنه گوشی رو میخوابه :31:
تا 12 شب هم بهش SMS بدی جواب میده.... یا حداقل جواب منو که داد! :31:

amin2000
07-08-2010, 14:15
از اونجایی که ارادت خاصی به خواهران night elf تو WCIII داشتم
این هم آهنگی که توی Temple of the moon پخش میشه ... قبلا هم یکی خواسته بود

اینم آهنگ محبوب Howling-fjord فکر کنم 7 تاست ... این 1 آخرش رو تغیر بدین

اینم نمیدونم چیه ؟؟

آره اسماشو تو گوگل بزنی پیدا میشه ...
-------------------------------
لول .... دارم تاپیک رو به راه راست هدایت میکنم
من یه شمن ساختم کلاس جالبیه لول آپ باهاش حال میده ... کدوم talent build شمن بهتره واسه دی.پی.اس ele یا enh ... تفاوتشو بگین ... اسپل های اصلی ... بیکار نشینید :دی

کسی لینک آرموری main حسن ( جیگسا ) رو داره؟

AMir_JAKAL
07-08-2010, 14:48
با این اهنگاتون :31: دلم سوخت واستون
برید اینو بزنید حالشو ببرید
فقط هد زدن (Head) یادتون نره

AMir_JAKAL
07-08-2010, 14:55
خواننده Thrall با همکاری چندی از Orc ها:31:
اسم اهنگ Power Of The Horde

Storm, Earth and Fire, heed my call!

I am the son of the wind and rain,
Thunder beckons and I heed the call.
If I die upon this day,
In battle I will fall.

Hear me brothers gather up the wolves, <howl>
To battle, we will ride.
War drums echo the beating heart,
Pounding from inside.

Chorus:
STORM
Black clouds fill the sky.
EARTH
I hear my battle cry.
FIRE
Thunder we'll bring forth...
DEATH
From the power of the Horde...

Far Seer to the Warsong Clan
To no man will I kneel.
Feel the power and the energy,
Born of black blood, honor, and steel.
I feel the fire burning in my veins,
Lightning strikes at my command.
By storm and earth, axe and fire,
We come to claim this land.

Chorus

-guitar solo-

Yeeeeaaaahhhh!

Surrounded by the enemy,
The wolf among the hounds.
Thunder turns to silence it,
Took the hundred to bring me down.

Wolf brothers falling at my side,
With honor I will die.
Upon the Altar of the Storms
I will be reborn.

Chorus

STORM
EARTH
FIRE
DEATH <death sound>
The power of the Horde...

jack bauver
07-08-2010, 15:13
سلام .
من یک مشکل دارم . WOW من جزییات نقشه رو نشون نمیده لطفا کمک کنید

AMir_JAKAL
07-08-2010, 15:36
منظورت از جزعیات چیه دقیقا

jack bauver
07-08-2010, 15:43
مثلا قلعه های وسط نقشه رو نشون نمیده

Zende
07-08-2010, 15:49
این power of the horde توی war 3 قشنگترین آهنگ بود:دی

من یه شمن ساختم کلاس جالبیه لول آپ باهاش حال میده ... کدوم talent build شمن بهتره واسه دی.پی.اس ele یا enh ... تفاوتشو بگین ... اسپل های اصلی ... بیکار نشینید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ele
تفاوتشون اینه که ele کستر هست(caster) و ench میلی هست(melee)
در مجموع caster باحال تره ولی خیلی تفاوت خاصی نمیکنه خواستی caster اشو یاد بگیری
میای از پارسا همین beowolf hero یاد میگیری مرحله پارسا رو که رد کردی میرسی به خودم=))

jack bauver
07-08-2010, 16:09
سلام .
یکی جوابمو بده لطفا

AMir_JAKAL
07-08-2010, 16:20
والا مشکلت خیلی عجیب غریبه
یه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بزن شاید درست شد یا

AMir_JAKAL
07-08-2010, 16:28
دیشب بعد از 200 بار زدن Anzu بلاخره Raven Lord دراپ شد :27:

A L I E N
07-08-2010, 16:52
من موتور میخوام ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از کجا بیارم بخرم بسازم بدزدم بکشم :31:

jack bauver
07-08-2010, 17:10
من موتور میخوام ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از کجا بیارم بخرم بسازم بدزدم بکشم :31:
اگه بخای بسازی باید engevening تو فول کنی بعد باید هانورد بشی بد نامشو بگیری بعد باید بری دنبال item های مورد نیازش بگردی . اگه میخای بسازی این کارارو باید انجام بدی ولی به نظر من برو بخرش lol

Beowulf Hero
07-08-2010, 17:11
سلام .

باید اول بری اونجا تا کشف بشه بعد نشون میده

amin2000
07-08-2010, 17:32
آقا این Anzu رو چطور زدی؟
مگه نباید یک دروید دنبالت باشه تا summon کنه؟
کلید HC رو از کجا آوردی؟

توضیح ... :دی

AMir_JAKAL
07-08-2010, 17:38
Druid داشتیم دیگه
کلید رو هم میری با Lower City Honored میشی کلیدو از Quartermaster میخری خیلی راحت

jack bauver
07-08-2010, 17:52
مشکل من همینه وقتی که کشفش میکنم هم نشون نمیده

Beowulf Hero
07-08-2010, 18:01
لابد اون قصر چیز مهمی نیست
یا خیلی خیلی مهمه:دی
همه جا همینه؟

jack bauver
07-08-2010, 18:07
متاسفانه بله . یکی کمک کنه از addon ها نیست؟
کسی این جا wowbeez بازی نمیکنه:10::27::8::5:

amin2000
07-08-2010, 18:20
druid گیر نمیاد :دی یکی داشتیم دیگه on نمیشه
کلید .. یادم رفته بود لول
-----------------------------------
چه Addon های داری؟
ممکنه مشکل از addon هات باشه ...

ho0rezam
07-08-2010, 19:09
آخجوووووووووون lvl 80 شدم ، YAHOOOOOOOOO
آخر رسیدم به این lvl 80 ، ممنونم ، ممنونم ، با تشکر ...:31::5::46:
gz عزیز.
حالشو ببر با lvl ـه 80 :دی
راستی حالا دقیق کجا بازی میکنی؟؟

*Mehran*
07-08-2010, 19:15
gz عزیز.
حالشو ببر با lvl ـه 80 :دی
راستی حالا دقیق کجا بازی میکنی؟؟

نمیدونم آقا پارسا لطف میکنن :31:

، نمیدونم ، خوب الان باید به کجا برم ؟؟؟lvl 80 شدم ؟؟؟

black.assassin
07-08-2010, 19:50
برای اولین بار تو عمرم می خواستم بازی RPG بازی کنم . از اونجایی که خیلی تعریفه WOW رو شنیدم اومدم تو این تاپیک . چند صفحه اولو خوندم . اونقد اطلاعات ابتدایی بود که اصلا لازم نبود بخونیشون . بعد اومدم چند صفحه آخر هیچی حالیم نشد !!!:18:
بعد میگید چرا جوون مردم میره معتاد میشه . همینکارارو می کنید دیگه . بازم به تنفرم نسبت به RPG اضافه شد . :19:

AMir_JAKAL
07-08-2010, 19:54
اقا یکی یه سایت خوب واسه Arena Calculator :31: سراغ داره؟ ماله بلیزارد دهن سرویس میکنه تا بالا بیاد خیلی هم پیچیدس ادم گم میشه توش

---------- Post added at 08:54 PM ---------- Previous post was at 08:52 PM ----------

برای اولین بار تو عمرم می خواستم بازی RPG بازی کنم . از اونجایی که خیلی تعریفه WOW رو شنیدم اومدم تو این تاپیک . چند صفحه اولو خوندم . اونقد اطلاعات ابتدایی بود که اصلا لازم نبود بخونیشون . بعد اومدم چند صفحه آخر هیچی حالیم نشد !!!:18:
بعد میگید چرا جوون مردم میره معتاد میشه . همینکارارو می کنید دیگه . بازم به تنفرم نسبت به RPG اضافه شد . :19:
عزیز تا Wow رو بازی نکنی نمیفهمی که چی هست

C0OPeR
07-08-2010, 20:14

به دنیای وارکرافت خوش آمدی :27::21:
اگه تجربه این نوع بازی ها رو نداری باید یه نفرو پیدا کنید یه سال کنارت باشه تا فقط چیزای مقدماتی رو یاد بگیری بعد خودت میتونی گلیمتو از آب بکشی . به فکر این نباش که بتونی به تنهایی این بازی رو یاد بگیری چون امکان پذیر نیستش:31:

Tirion Fordring
07-08-2010, 20:22
الان برگشتم .

آقا بحث آهنگ شد جون مادرتون یکی اون آهنگی که توی Grizzly Hills رو پخش میکنه رو بده . خـــــــیـــــلـــــــی قشنگ هستش . کل کسانی که wow بازی میکنند اونو دوست دارند

پ.ن : مهران کارت میفته تو بازی ;)

---------- Post added at 09:22 PM ---------- Previous post was at 09:20 PM ----------

کسی از شما نپرسید لول :31:
جالبه . ایشون با توهین برخورد میکنه بعد میره ... مدیر رو میکنه مدیر انجمن میاد به ما اخطار میده WTF

LuminaL
07-08-2010, 20:22
اقا درسته بلیزارد میخواد Add on هایی مثل gear score رو بلاک کنه؟
خیلی خوب میشه :31:
البته شایدم بد شه اونوقت طرف میاد inspect میکنه میفهمه مثلا یه gear ت قاچاقی PVP هست یا مثلا ench هارو ننداختی :31:

نمیدونم آقا پارسا لطف میکنن :31:

، نمیدونم ، خوب الان باید به کجا برم ؟؟؟lvl 80 شدم ؟؟؟

80 که شدن دیگه بازی نمیکنن که.

حالا اگر خواستی چون معمولا ارزش نداره چند نفری برن میتونی بری hallion رو بزنی!

amin2000
07-08-2010, 20:28

فکر کنم 4 تاست ... بجای 1 آخر 2 و ... بذار :دی

amin2000
07-08-2010, 20:38
آره دیگه برو یه جایی که موزیک نباشه :دی ... برا این راهه حلی ندارم !
-------------------------
لول :18:
-------------------------
حجت این addon چت اسمش چیه؟
lvl رو مینویسه و S , W From
جالبه ... لینکشو بده لطفا

یکیو دیدم gs رو هم تو چت جلو اسم مینوشت ... لینک اونم اگه بدین TY

amin2000
07-08-2010, 20:45
اه از دیروز نت ام خرابه ... هنوز راید های eof نرفتم ... صبح زیره Marrogar دی.سی شدم / icc 25m :41:
فوقش تا 3 تا باس نتم دووم بیاره ... شب هم که تو مولتن DC == خدا حافظ تا فردا صبح

با این نت gear گرفتن واقعا وحشت ناکه !!!

Tirion Fordring
07-08-2010, 20:45
اسمش prot هست . جالبه اگه یکی رول زد (اگه roll manager نداری) یه who بزنی گروپشم میگه .

JIGSA
07-08-2010, 20:58
کسی لینک آرموری main حسن ( جیگسا ) رو داره؟

لینک آرموری می خوای چیکار ؟ هان ؟ هان ؟ هااااااان ؟

ابتکار به خرج بده خب.
سرور Sylvanas
کاراکترها
Hillion = Priest
Siilvanas = Hunter

می خوای چیکار ؟ هان ؟

Tirion Fordring
07-08-2010, 21:34
اه بالاخره TLPD گرفتم . بعد یه روز گشتن از شانس خوبم لاگین کردم دیدم یه صدایی اومد فهمیدم آلرت اد آن هست دیدم زیرمه لول :دی

JIGSA
07-08-2010, 21:34
اون میج دیگه مرده. اسمش Amateraso بود ولی باهاش خیلی وقته بازی نمی کنم/
تلنت پریست و هانتر و پالادین و اینا بخوای در خزمتیم.

A L I E N
07-08-2010, 22:22
اگه بخای بسازی باید engevening تو فول کنی بعد باید هانورد بشی بد نامشو بگیری بعد باید بری دنبال item های مورد نیازش بگردی . اگه میخای بسازی این کارارو باید انجام بدی ولی به نظر من برو بخرش lol

از کجا باید خرید:13:

AMir_JAKAL
07-08-2010, 22:36
این بحث ها چیه بابا
تو GSت از من پایین تره
تو نوبی
تو فلانی
بجای این حرف ها این Addon TLPD رو بده :31:

ho0rezam
07-08-2010, 22:42
این بحث ها چیه بابا
تو GSت از من پایین تره
تو نوبی
تو فلانی
بجای این حرف ها این Addon TLPD رو بده :31:
_NPCScan رو تویه curse سرچ کن.

hadi_gamer
08-08-2010, 00:03
دمش گرم بلیزارد call to arms گذاشته تو warsong امروز 3 لول گرفتم.خیلی حال میده یه دست که میبری حدود 40K به من exp میداد.
حالا این تا چند وقت میمونه؟از دیروز شروع شده.

lvlajicl
08-08-2010, 00:25
کسی میدونه چطور میشه اکانت سرور Alpha رو ساخت

*Ali*
08-08-2010, 00:29
دوستان عزیز
بعد از جدا شدن این تاپیک از تالار اصلی انجمن بازیهای آنلاین و فعال شدن شمارش پست در این قسمت حد اقل انتظاری که خودم از شما ها داشتم فعالیت مفید تر و صمیمی تر از قبل بود . اما متاسفانه الان هم مثل قبل مجبورم با هر بار چک کردن اینجا تعدادی پست پاک کنم یا چند نفر رو ناراحت کنم . هر دفعه هم به خودم میگفتم این دفعه آخره و با پاک کردن پست حساب کار دستشون میاد .
هر بار که تذکر داده میشد سریع همه تقصیر رو گردن هم مینداختن و نوک پیکان رو طرف یه نفر نشونه میرفتن و بدبختانه الان هم وضعیت از قبل بهتر که نشده هیچ باید هرروز شکایت های WOW بازهای تازه کار که میخوان یه چیزی از تاپیک یاد بگیرن رو بخونم و شرمنده بشم .
پس از الان به بعد دیگه توی تاپیک راه افتادن دعوا و توهین به هم دیگه دیده نمیشه ، دیگه ادامه داددن کل کل و مشاجره دیده نمیشه ، دیگه سرکوفت زدن به هم دیگه و یادآوری خاطرات و ... دیده نمیشه . وگرنه رویکرد جدیدی برای کنترل اتخاذ میشه.

LuminaL
08-08-2010, 00:34
_NPCScan رو تویه curse سرچ کن.

ایول مرســــی!

دمش گرم بلیزارد call to arms گذاشته تو warsong امروز 3 لول گرفتم.خیلی حال میده یه دست که میبری حدود 40K به من exp میداد.
حالا این تا چند وقت میمونه؟از دیروز شروع شده.

4 روز هست که از جمعه شروع میشه و دوشنبه تموم. 3 روز میشه اسمشو گزاشت CD ! داره! :31:
بعد دوباره یه call to arms دیگه شروع میشه.

ho0rezam
08-08-2010, 00:39
دوستان عزیز
بعد از جدا شدن این تاپیک از تالار اصلی انجمن بازیهای آنلاین و فعال شدن شمارش پست در این قسمت حد اقل انتظاری که خودم از شما ها داشتم فعالیت مفید تر و صمیمی تر از قبل بود . اما متاسفانه الان هم مثل قبل مجبورم با هر بار چک کردن اینجا تعدادی پست پاک کنم یا چند نفر رو ناراحت کنم . هر دفعه هم به خودم میگفتم این دفعه آخره و با پاک کردن پست حساب کار دستشون میاد .
هر بار که تذکر داده میشد سریع همه تقصیر رو گردن هم مینداختن و نوک پیکان رو طرف یه نفر نشونه میرفتن و بدبختانه الان هم وضعیت از قبل بهتر که نشده هیچ باید هرروز شکایت های WOW بازهای تازه کار که میخوان یه چیزی از تاپیک یاد بگیرن رو بخونم و شرمنده بشم .
پس از الان به بعد دیگه توی تاپیک راه افتادن دعوا و توهین به هم دیگه دیده نمیشه ، دیگه ادامه داددن کل کل و مشاجره دیده نمیشه ، دیگه سرکوفت زدن به هم دیگه و یادآوری خاطرات و ... دیده نمیشه . وگرنه رویکرد جدیدی برای کنترل اتخاذ میشه.
شما هم که فقط بعضی از پست هایه بنده رو ببین ...باشه علی جان؟؟؟:13::19:
اون خاطره واسه این بود که بعضی ها بفهمن چطور باید با تازه کار ها رفتار کرد.
نمیدونم چرا...اما من و شما کلا با هم مشکل داریم :10:

ایول مرســــی!
خواهش میشه...البته یکم همچین راحت هم نیستش...اون الارم رو بهتون میده که همچین Mob rare ی اینجا هست...اما یکم باید دنبالش بگردید.اینم به خاطره اینه که مقدار search yard ادون بالاست.
اما من معمولا دارم mining میکنم خیلی از rare هارو واسم scan میکنه
در کل addon خوبیه

LuminaL
08-08-2010, 01:39
شما هم که فقط بعضی از پست هایه بنده رو ببین ...باشه علی جان؟؟؟:13::19:
اون خاطره واسه این بود که بعضی ها بفهمن چطور باید با تازه کار ها رفتار کرد.
نمیدونم چرا...اما من و شما کلا با هم مشکل داریم :10:

خواهش میشه...البته یکم همچین راحت هم نیستش...اون الارم رو بهتون میده که همچین Mob rare ی اینجا هست...اما یکم باید دنبالش بگردید.اینم به خاطره اینه که مقدار search yard ادون بالاست.
اما من معمولا دارم mining میکنم خیلی از rare هارو واسم scan میکنه
در کل addon خوبیه

من اون اوایل تو نل با هانترم 7 روز توی sholazar basin داشتم کشیک میدادم و دنبال یه پت میگشتم اخرم که پیداش کردم اومدم tame کنم دیدم ا این که friendly هست! یادم اومد اصلا باگه rare elite توی نل ! :39:
به هر حال بهتر از هیچیه که.
راستی یعنی خودش جاشو نشون نمیده وقتی scan شد؟

LuminaL
08-08-2010, 02:03
اون میج دیگه مرده. اسمش Amateraso بود ولی باهاش خیلی وقته بازی نمی کنم/
تلنت پریست و هانتر و پالادین و اینا بخوای در خزمتیم.

میگم اقا حسن اون میجتو میتونم برات نگه دارم , میخوای؟ :31:
مجانی مجانی . اکانت ترنسفرش کن برات نگه داریش کنم :31: بعدم پس میدم :31:

deltax
08-08-2010, 09:24
اقا سوال سوال
پریست من بلاخره 80 شد..فقط اینو یه پریستباز حرفه ای میخوام جواب بده...pve که shadow میرم...برا pvp به نظرتون disc بهتره یا shadow...خودم نظرم رو disce ....سریع بگید :)..فقط خواهشا اطلاعات ندارید الکی جواب ندیدا ty...بعد خودم تلنت بلدم بچینم ولی یه تلنت خوب برا مقایسه اگه هست بزارید...دمتون گرم

JIGSA
08-08-2010, 10:23
اقا سوال سوال
پریست من بلاخره 80 شد..فقط اینو یه پریستباز حرفه ای میخوام جواب بده...pve که shadow میرم...برا pvp به نظرتون disc بهتره یا shadow...خودم نظرم رو disce ....سریع بگید :)..فقط خواهشا اطلاعات ندارید الکی جواب ندیدا ty...بعد خودم تلنت بلدم بچینم ولی یه تلنت خوب برا مقایسه اگه هست بزارید...دمتون گرم

اگر تلنت خوب میخوای برای PVP Disc از مال من یه کپی برداری کن.
تو آرنا با ست درب و داغون 2 دقیقه میتونم تنهایی در مقابل دو نفر دووم بیارم.

Sharingan
08-08-2010, 10:40
اقا سوال سوال

حاجی می خوای تو pvp هیلر باشی یا dps؟ هم با شادو، هم با دیسک و هم با هولی می تونی هم تالنت pvp
یری و هم تالنت pve. بستگی به سلقت داره. البته هولی کمتر استفاده می شه.

اما یه توصیه می کنم. واسه arena برو سراغ disc pvp ولی برای BG برو سراغ Shadow pvp. :46:

Zende
08-08-2010, 11:24
من حرفه ای نیستم ولی میتونم بگم که sharingan درست گفت
آرنا بهتره بری disc بهتر میخوانت ولی Bg که کلی آدم میریزن سر همدیگه shadow بهترین گزینس

Tirion Fordring
08-08-2010, 12:36
ببین لومینا . وقتی از 100-200 یاردی یه موب باشی این npc یه صدای آلرت میده و وقتی روش کلیک کنی رو تارگت triangle میندازه .

deltax
08-08-2010, 12:52
اگر تلنت خوب میخوای برای PVP Disc از مال من یه کپی برداری کن.
تو آرنا با ست درب و داغون 2 دقیقه میتونم تنهایی در مقابل دو نفر دووم بیارم.
تلنتت کو؟ راستی بیزحمت 3 تا glyphs هم link کن..برا disc pvp

LuminaL
08-08-2010, 13:48
ببین لومینا . وقتی از 100-200 یاردی یه موب باشی این npc یه صدای آلرت میده و وقتی روش کلیک کنی رو تارگت triangle میندازه .

من یه npcscan دانلود کردم ولی این انگار نوشته هر باری که یه NPC پیدا کرد اگر دوباره بخواید پیداش کنید باید folder cache رو پاک کنید. خب اینجوری که نمیشه!

JIGSA
08-08-2010, 14:03
من یه npcscan دانلود کردم ولی این انگار نوشته هر باری که یه NPC پیدا کرد اگر دوباره بخواید پیداش کنید باید folder cache رو پاک کنید. خب اینجوری که نمیشه!

خدا خیرت بده. همون یه بار رو پیدا کنه باید کلاهت رو پرت کنی هوا جوری که دور زحل طواف کنه و برگرده.

من با این همه زحمت تا حالا 4 تا RARE هم نکشتم. هروقت هم که برام پیدا کرده جنازه اون بوده و قبل از من ترکوندنش.

---------- Post added at 03:03 PM ---------- Previous post was at 02:59 PM ----------

تلنتت کو؟ راستی بیزحمت 3 تا glyphs هم link کن..برا disc pvp

Tirion Fordring
08-08-2010, 14:13
Lol
:دی

تو بلیزارد پیدا کردنش سخته . میگن هر هفته یا هر ماه 6 ساعت respawn میشه اونم تازه شاید vyragosa باشه!!

---------- Post added at 03:13 PM ---------- Previous post was at 03:12 PM ----------

حسن واسه pve arcane رو انتخاب میکنید یا فایر رو . اگه میشه یه guide بذارید . آرکین که بلدم 4-5 ta blast 1 misslle دی پی اسمم زور بزنم 4800 هست . اما دیدم خیلیا با gs من توی فایر 5500 هم دی پی اس میکنند . جریان چیه

AMir_JAKAL
08-08-2010, 14:29
اقا یه توضیح درباره این NPCscan بده من دانلود کردم ولی هیچ ایکونی نداره
یکم توضیح بدیدددددددددددددددددددددد ددددددددددددددددددددددددد ددددددددددددددددد

Tirion Fordring
08-08-2010, 14:31
بالاخره با گیلدم fc رو زدیم . ایندفعه همه قاطی کرده بودن جوگیر بودن . زدیمش yay

---------- Post added at 03:31 PM ---------- Previous post was at 03:31 PM ----------

بریمم واسه twin ها

Sharingan
08-08-2010, 14:40
Lol
:دی

---------- Post added at 03:13 PM ---------- Previous post was at 03:12 PM ----------

حسن واسه pve arcane رو انتخاب میکنید یا فایر رو . اگه میشه یه guide بذارید . آرکین که بلدم 4-5 ta blast 1 misslle دی پی اسمم زور بزنم 4800 هست . اما دیدم خیلیا با gs من توی فایر 5500 هم دی پی اس میکنند . جریان چیه

جریان لگ اینترنت ماست. این لگ حداقل 20% دی پی اس رو میاره پایین.

Zende
08-08-2010, 14:40
حجت برا pvp آرکین بهتره ولی pve فایر
این هم نظر شخصیه هم نظر خیلی ها
فایر بیشتر جواب میده یه کوچولو هم مانا کمتر میگیره یه کوچولا=))

sajjad_setam
08-08-2010, 14:46
بچه ها یه بی زحمت یه سرور فان و یه غیر فان معرفی کنید:31:

Tirion Fordring
08-08-2010, 14:51
twin سخت تر از fc هست لول

---------- Post added at 03:51 PM ---------- Previous post was at 03:50 PM ----------

نه من اصلا لگ ندارم با فایر بلد نیستم آخه

Zende
08-08-2010, 14:52
صبر کن اینترنتم درست شه بیا آبر یادت میدم
کار خاصی نداره
آسون تر از بقیس

LuminaL
08-08-2010, 15:35
جریان لگ اینترنت ماست. این لگ حداقل 20% دی پی اس رو میاره پایین.

مخصوصا برای دانجن و باز هم مخصوصا برای melee :41:
تا میاد اسپلو اجرا کنه یهو طرف میمیره! این وسط هی یه زره یه زره DPS میاد پایین تا وقتی که یهو میبینی کیکت کردن :(

Tirion Fordring
08-08-2010, 15:55
twin رو قرار شد شب بزنیم . گیلده خیلی باحاله . پارسا میارمت توش آیتم بگیری اما مهرانو نمیارم چون اگه بیارم آّبرومو میبرن :دی امشب twin فردا anub yay

---------- Post added at 04:55 PM ---------- Previous post was at 04:55 PM ----------

تاکتیکای twin رو فهمیدم . کاری نداره فقط هی پورتال عوض باید بکنی

LuminaL
08-08-2010, 16:04
twin رو قرار شد شب بزنیم . گیلده خیلی باحاله . پارسا میارمت توش آیتم بگیری اما مهرانو نمیارم چون اگه بیارم آّبرومو میبرن :دی امشب twin فردا anub yay

ببینم نکنه باورت شده اومده بودی نل خیلی کم نوب بازی در میاوردی؟

LuminaL
08-08-2010, 16:09
خدا خیرت بده. همون یه بار رو پیدا کنه باید کلاهت رو پرت کنی هوا جوری که دور زحل طواف کنه و برگرده.

من با این همه زحمت تا حالا 4 تا RARE هم نکشتم. هروقت هم که برام پیدا کرده جنازه اون بوده و قبل از من ترکوندنش.

---------- Post added at 03:03 PM ---------- Previous post was at 02:59 PM ----------

اینقدر سخته؟:31:
کامنتا های wow head رو خوندم مخم هنگ کرد , کم کم 20 روز کار داره تازه اگر خوش شانس باشی ولی من خوش شانسم الان میخوام برم بکشمش :31:

بالاخره با گیلدم fc رو زدیم . ایندفعه همه قاطی کرده بودن جوگیر بودن . زدیمش yay

---------- Post added at 03:31 PM ---------- Previous post was at 03:31 PM ----------

بریمم واسه twin ها

باز شروع کرد خاطره نویسی :39:
اون بدبخت اومد نوشت 80 شدم دست همه درد نکنه اینقدر بهش پرید خودش اومده خاطره نویسی :39:
منم بخوام خاطره بنویسم کل فرومو باید بنویسم.

صبر کن اینترنتم درست شه بیا آبر یادت میدم
کار خاصی نداره
آسون تر از بقیس

تو که فایر کار میکنی :31:
استاد arcane منم :31: