PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

hadi_gamer
24-07-2010, 11:20
يكي كار با اين gatherer رو توضيح بده.اين كه اصلا جاي معدن ها رو نشون نميده فقط جاهايي رو كه خودت پيدا ميكني رو نقشه علامت ميذاره.من يه addon ميخوام كه خودش نشون بده جاها رو.
bloodhound هم يه فلش قرمز رو نقشه هست با يه سري نقاط قرمر كه وقتي نزديكشون ميشي غيب ميشن و خبري از معدن نيست.

Beowulf Hero
24-07-2010, 11:57
امیر نوب دی کی ت که الینسه

حجت بیا دیگه به من help کن ، یه کمی هم Gold بده خیلی poor هستم ...:31:

مهران خیلی پر رویی . بچه های گیلد بهت 2 کی دادن تو لول 30 بازم گلد میخوای ؟ واقعا که

به من میگه میخوام ماموتو موتور بخرم . عزیزم اونا واسه لول 80ه ...

اره تو نلم من همین بد بختی رو داشتم
هی میگفت گلد بده میخوام برم موتور بخرم:O

در ضمن پروفایل یا پیام خصوصی هم افریده شده برای همین ور زدنا
به اونجا مراجعه کنید

آخه مرد حسابی ، من تو Guild شما هستم ، یکبار هم نیومدین سراغم ، فقط دیروز خودت اومدی اونم نیومده رفتی ، یعنی چی ؟؟؟
شما ها که اصلا کمک نمیکنین ؟؟؟ لا اقل کمک کنین lvl up کنم ، هر وقت میگم یه بهونه ای میارین :41:
گریه نکن گوگولی
این حجت همینجوریه
وقتی با حجت تو یه سرور بازی میکنی باید اینارم بکشی:دی

در ضمن حتما نباید یکی کمکت کنه
خودت بازی کن !!
یعنی چی کمکم کنید؟؟

منم اسپم بدم عقب نیوفتم:خخخ
حجت رفتی myjestry اون سرور بد بخت رو هم خز کردی؟!؟
دوستان توجه کنند این خواست بیاد uber من و دانیال و پارسا که هیچی رفیقای خارجیمونم با خودمون میبریم!:خخخ
اومد نل رو خز کرد نل بیچاره مشکل داخلی براش پیش اومد 2 ماه رول بک شد 3 تا ادمینشو از 15 تا ادمین از دست داد:دی
لول کلا حجت هر جا میره سرور به ... کشیده میشه:دی

طالع حجت نحضه!:خخخخخ
طالعش نحس نیست خودش نحسه:دی

ho0rezam
24-07-2010, 12:29
يكي كار با اين gatherer رو توضيح بده.اين كه اصلا جاي معدن ها رو نشون نميده فقط جاهايي رو كه خودت پيدا ميكني رو نقشه علامت ميذاره.من يه addon ميخوام كه خودش نشون بده جاها رو.
bloodhound هم يه فلش قرمز رو نقشه هست با يه سري نقاط قرمر كه وقتي نزديكشون ميشي غيب ميشن و خبري از معدن نيست.
bloodhound همون چیزیه که میخوای....اون بهت نشون میده که در این مکان deposite هست. و وقتی به 60 یاردیه deposite برسی کم کم محو میشه تا بتونی نقطه ی زرد رنگ که به معنیه وجود deposite هست ببینی...وقتی mat هایه deposite رو برداری ghaterer اون رو برات علامت گذاری میکنه که همیشه دیگه بدونی اونجا چه depositی هست.

نکته: زیاد دنباله فلش نرو...بهتره از قبل بدونی در کدوم مناطق علامت هایه قرمزه bloodhound وجود داره.
نکته: وقتی bloodhound مکانی رو نشون میده، منظور این نیست که حتما در این لحظه اونجا deposite وجود داره (شاید یه پلیر قبلا اومده باشه اونو برداشته باشه و هنوز respawn نشده باشه اون deposite ) اما چون مکانه deposite ها به صورت random نیست و بلیزارد یه مکان های مشخصی رو برای deposite ها تعیین کرده پس حتما در اون مکان depositeی هست!

hadi_gamer
24-07-2010, 12:42
نميشه كاري كرد كه فقط mining رو نشون بده؟

Zende
24-07-2010, 12:54
چرا از توی تنظیماتش میشه
اگه منظورت gatherer هست

ho0rezam
24-07-2010, 13:21
نميشه كاري كرد كه فقط mining رو نشون بده؟

بله...هر دو این امکان رو دارن...باید تویه تنظیماته addon بری و bloodhound رو پیدا کنی...بعد باید herb رو برداری

Tirion Fordring
24-07-2010, 13:43
Lol
@ امیر :

دی کی ها
از Darion Morganire اطاعت میکنند . لیچ کینگ از قدرت Ashbringer میترسیده . به همین دلیل با DK کردن Darion اون شمشیرو بهش میده و Corrupted میشه . و خودش نظارت میکنه اونجا یعنی کلا ما مطیع لیچ کینگ میشدیم . آخرش به داریون میگه با سربازات (10 هزار نفر) حمله کن به Argent Dawn و نابودشون کن . اونا هم 300 نفر بودن :18:
بعدش Tirion Fordring از راه میرسه و داریون میفهمه نمیتونه کاری کنه . قدرت Shadow توی سرزمین Holy هیچ اثری نداره (همین بود لیچ کینگ گفت :When next we meet it won't be on holy ground, paladin.) تسلیم میشه .

بعدش یهو پدر داریون یعنی Alexandros Mograine میاد و یه Shade از داریون زمانی که هیومن بود ایجاد میشه و با پدرش حرف میزنه . از این دیالوگش خیلی خوشم میاد :

Highlord Alexandros Mograine says: My son, there will come a day when you will command the Ashbringer and, with it, mete justice across this land. I have no doubt that when that day finally comes, you will bring pride to our people and that Lordaeron will be a better place because of you. But, my son, that day is not today.

Highlord Alexandros Mograine says: Do not forget...
بعد لیچ کینگ سامون میشه و با یه اسپل باباشو جلو خودش میکشه .

داریون هم میگه تو همه ما رو فریب دادی ، face the Might Of Morganire ! بعد حمله میکنه و چون ashbbringer کارپت بود لیچ کینگ با یه ضربه پرتش میکنه اونور .
بعد 300 نفری که اونجا بوده رو میکشه و شروع میکنه به Capture روح تیریون

تا اینکه داریون بالاخره به خودش میاد و :

Highlord Darion Mograine says: That day is not today

Highlord Darion Mograine yells: Tirion
بعدش Ashbringer رو به طرف تیریون میندازه و به محض اینکه به دست تیریون میرسه Clean میشه و به صورت اصلیش در میاد . بعد به طرف لیچ کینگ حمله میکنه و اونو پرت میکنه اونور :5:
بعدش لیچ کینگ که ترسیده بود (Fucking Coward) در میره ... تیریون هم میاد به داریون میگه ما باید باهم متحد شیم . Knights Of Ebon Blade با Argent Dawn باید متحد شه و بر علیه لیچ کینگ بجنگه . بعد میگه The Argent Crusade Come For u ARTHAS
ته ته یه نامه میده بری پیش کینگ Varian Wyrnn یا ترال . بهشون میدی و اونام به همه میگن اینا دیگه دشمنای ما نیستن و مردم ما رو نمیکشن باهاشون مثل آدم رفتار کنید (تو بیلیزارد گاردا قبل دادن نامه بهت چیز میز میندازن لول)

LuminaL
24-07-2010, 14:21
مهران خیلی پر رویی . بچه های گیلد بهت 2 کی دادن تو لول 30 بازم گلد میخوای ؟ واقعا که

به من میگه میخوام ماموتو موتور بخرم . عزیزم اونا واسه لول 80ه ...

کی گفته ؟! من لول 41 دیدم موتور سوار بود! و همچنین لول پایین های زیادی دیدم که ماموت داشتن.

يه سوال:DK ا بالاخره يارن با ليچ كينگ يا نه؟آخه الآن مبارزه ي تيريون و ليچ كينگ رو از نزديك ديدم و ليچ كينگ گفت هنوز تموم نشده.بعد يكي از دوستاي تيريون بهم كوئست داد 10 تا Undead و رئيسشونو بكشم!بالاخره من با ليچ كينگ دوستم يا نه؟آخه يارو هي بر خلاف ليچ كينگ حرف مي زد.

DK ها در اول کار به عنوان scourge حساب میشدن. ولی بعد لیچ کینگ بهشون خیانت میکنه. و فقط تعداد کمی از اونا که واقعا قدرتمند و مورد علاقه ی لیچ کینگ بودن باهاش میمونن. بقیه جدا میشن ازش و به رهبری darion یه گروه تشکلیم میدن به اسم knights of the ebon blade .
این گروه از اندد ها تشکیل شده و DK ها ولی فرقشون اینه که بر علیه لیچ کینگ میجنگن.
توضیحات بیشترم که حجت اون بالا نوشته!

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

Lol
@ امیر :

دی کی ها
از Darion Morganire اطاعت میکنند . لیچ کینگ از قدرت Ashbringer میترسیده . به همین دلیل با DK کردن Darion اون شمشیرو بهش میده و Corrupted میشه . و خودش نظارت میکنه اونجا یعنی کلا ما مطیع لیچ کینگ میشدیم . آخرش به داریون میگه با سربازات (10 هزار نفر) حمله کن به Argent Dawn و نابودشون کن . اونا هم 300 نفر بودن :18:
بعدش Tirion Fordring از راه میرسه و داریون میفهمه نمیتونه کاری کنه . قدرت Shadow توی سرزمین Holy هیچ اثری نداره (همین بود لیچ کینگ گفت :When next we meet it won't be on holy ground, paladin.) تسلیم میشه .

بعدش یهو پدر داریون یعنی Alexandros Mograine میاد و یه Shade از داریون زمانی که هیومن بود ایجاد میشه و با پدرش حرف میزنه . از این دیالوگش خیلی خوشم میاد :

بعد لیچ کینگ سامون میشه و با یه اسپل باباشو جلو خودش میکشه .

داریون هم میگه تو همه ما رو فریب دادی ، face the Might Of Morganire ! بعد حمله میکنه و چون ashbbringer کارپت بود لیچ کینگ با یه ضربه پرتش میکنه اونور .
بعد 300 نفری که اونجا بوده رو میکشه و شروع میکنه به Capture روح تیریون

تا اینکه داریون بالاخره به خودش میاد و :

Highlord Darion Mograine says: That day is not today

Highlord Darion Mograine yells: Tirion
بعدش Ashbringer رو به طرف تیریون میندازه و به محض اینکه به دست تیریون میرسه Clean میشه و به صورت اصلیش در میاد . بعد به طرف لیچ کینگ حمله میکنه و اونو پرت میکنه اونور :5:
بعدش لیچ کینگ که ترسیده بود (Fucking Coward) در میره ... تیریون هم میاد به داریون میگه ما باید باهم متحد شیم . Knights Of Ebon Blade با Argent Dawn باید متحد شه و بر علیه لیچ کینگ بجنگه . بعد میگه The Argent Crusade Come For u ARTHAS
ته ته یه نامه میده بری پیش کینگ Varian Wyrnn یا ترال . بهشون میدی و اونام به همه میگن اینا دیگه دشمنای ما نیستن و مردم ما رو نمیکشن باهاشون مثل آدم رفتار کنید (تو بیلیزارد گاردا قبل دادن نامه بهت چیز میز میندازن لول)

ببخشید؟! گفت silver convert و argent dawn باید یکی شن حرفی از متحد شدن ebon blade نزد!
بعد یکم بالاتر... باباش مرده بوده چجوری دوبراه میکشتش؟ :31: روحشو تسخیر میکنه.

*Mehran*
24-07-2010, 14:24
تو نل که بودم با پارسا مشکل نداشتم با حجت مشکل داشتم ، تو مایستری که هستم الان با حجت مشکلی ندارم با پارسا مشکل دارم ، ؟؟؟!!!؟؟؟ تعجب میکنم !!! که چرا اینا اینطورین ؟؟؟ این پارسا داره کم میاره اینطوری میگه و به من داره تهمت میزنه ، پارسا کلن تو نل بیشتر از 100G به من نداد ... حجت هنوز هیچی ... :31: D:
تا حالا چنین موجود نوبی ندیده بودم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از یه یکی دو ضربه کارش تموم شد :

ای کاش میتونستم اون کاراکتری که تو نل هست رو بیارمش مایستری :

IIIXSubZeroXIII
24-07-2010, 14:25
من الان تو بازی mining و bs رو انتخاب کردم و لی با bs زیاد حال نمیکنم ! به نظرتون بین jewel crafting , herbalism و enchanting کدوم رو انتخاب کنم ؟
شنیدم تو herbalism یه اسپل می ده که میشه باهاش هیل کرد (کارکترم واریوره و هیل نیاز دارم شدید)! درسته؟

Zende
24-07-2010, 14:28
تو ذوق حجت نزن بابا
تازه کوئست هارو تموم کرده شاده یکم:دی

مهران جان دلبندم شما لول 38 هستی
اون لول 25
قدرت شما بیشتره
سریع میکشیش
فهمیدی یا دویاره بگم عزیزم؟

Tirion Fordring
24-07-2010, 14:40
آره اما نه با گدایی . 80 شو پول در بیار موتور بخر مثل من

---------- Post added at 03:40 PM ---------- Previous post was at 03:40 PM ----------

knights of ebon blade همون دی کی ها هستن . اینا رو حسین میدونه فعلا نیستش بیاد جواب میده لول

jafarr
24-07-2010, 16:14
فقط همین یه بار که یه mining leather herb هر چیزی فارم کنی جاش واست تو نقشه save میشه . که سری بعد اینقدر نگردی دنبالش

hossein2801
24-07-2010, 16:20
آره اما نه با گدایی . 80 شو پول در بیار موتور بخر مثل من

---------- Post added at 03:40 PM ---------- Previous post was at 03:40 PM ----------

knights of ebon blade همون دی کی ها هستن . اینا رو حسین میدونه فعلا نیستش بیاد جواب میده لول

argent dawn و silver hand یکی شدن شد argent crusade به رهبری tirion
darion هم رهبر knight of the ebon blade هست که از dkها تشکیل شده
که در همون event تصمیم گرفتند بر علیه لیچ کینگ بجنگند.
با هم یکی نشدند

Tirion Fordring
24-07-2010, 16:58
به حسین زنده ای ؟

معلومه کجایی

آلفا نموندم . ترانسفر کردم mystery همونی که یک سال پیش پیدا کردیم
باو کلی کوئست باگ داره اصلا نمیشه آپ کرد تو الفا

---------- Post added at 05:58 PM ---------- Previous post was at 05:57 PM ----------

راستی زمانی که به تیریون حمله کردن اونا Argent Dawn بودن یا Argent Crusade?

Beowulf Hero
24-07-2010, 17:03
کی گفته ؟! من لول 41 دیدم موتور سوار بود! و همچنین لول پایین های زیادی دیدم که ماموت داشتن.
اونا Alt بودن!
اخه کی Main لول 40 ش Mamoth داشته باشه!

تو نل که بودم با پارسا مشکل نداشتم با حجت مشکل داشتم ، تو مایستری که هستم الان با حجت مشکلی ندارم با پارسا مشکل دارم ، ؟؟؟!!!؟؟؟ تعجب میکنم !!! که چرا اینا اینطورین ؟؟؟ این پارسا داره کم میاره اینطوری میگه و به من داره تهمت میزنه ، پارسا کلن تو نل بیشتر از 100G به من نداد ... حجت هنوز هیچی ... :31: D:

مگه طلب کاری اخه؟؟
اینجوری از بازی هیچی نمیفهمی
باید خودت پول در بیاری
این طرز بازی نیست اومدی 1 روز بازی کردی بهترین چیزای بازی رو میخوای.

hossein2801
24-07-2010, 17:33
به حسین زنده ای ؟

معلومه کجایی

آلفا نموندم . ترانسفر کردم mystery همونی که یک سال پیش پیدا کردیم
باو کلی کوئست باگ داره اصلا نمیشه آپ کرد تو الفا

---------- Post added at 05:58 PM ---------- Previous post was at 05:57 PM ----------

راستی زمانی که به تیریون حمله کردن اونا Argent Dawn بودن یا Argent Crusade?

گفتم كه فعلا بازي نميكنم
mystery‌يادمه ميگفتن با اسكريپت lockout رو reset‌ميكنن
قبلا donor shop‌بهتري داشت بهترين ايتما رو نميزاشت واسه donor ولي حالا shadowmourne‌رو هم گذاشتن!
سيستم ترنسفرشم قبول ندارم براحتي ميشه abuse‌كرد

پس اون ملتي كه تو الفا 80 شدن چطوري 80 كردن؟
quest هاي كدوم منطقه باگ بود؟
mystery و الفا هر دو ترينيتيه
موقع حمله argent crusade ي وجود نداشت
اونموقع تيريون جزء silver hand‌ بود
موقعي ليچ كينگ فرار كرد و واسشون خطو نشون كشيد اونموقع بود كه تيريون argent crusade‌ رو تشكيل داد

Tirion Fordring
24-07-2010, 18:02
من بد اومدم . همه گفتن 70 برو borean من 68 رفتم . الان 75 موندم . 300 کیلو ایکس پی کسیم نمیاد گریند .

آره lockout نداره . باو برای تفریح که خوبه لاقل totc رو داره :دی

---------- Post added at 06:59 PM ---------- Previous post was at 06:58 PM ----------

من اومدم تا موقعی که آلفا اولدارو بذاره + یکم درست کنه کوئستاشو

(ایشالله سه سال بعد)

راستی بیا یاهو

---------- Post added at 07:02 PM ---------- Previous post was at 06:59 PM ----------

shadowmorune رو من ندیدم کسی داشته باشه ولی هامر اولدار رو دارن

*Mehran*
24-07-2010, 18:09
من میخوام از نل به مایستری کاراکترم رو جابه جا کنم لطفا یکی آموزشش رو بذاره ممنون میشم ، همون ترانسفر شما چطوری ؟؟؟؟

Arrowtic
24-07-2010, 18:29
حذف شود.اشتباه نگارشي!

*Mehran*
24-07-2010, 18:35
خواهشن یکی جواب بده به سوال بالایی ما ...

Tirion Fordring
24-07-2010, 18:46
50 بار تو بازی گفتم باور نمیکنی .
جی ام ها ترانسفر رو بستن . میفهمی ؟ فعلا بسته هستش

DaRiOuShJh
24-07-2010, 19:00
دوستان من اومدم آموزش ببینم
کی ما رو اموزش میده؟

Zende
24-07-2010, 19:10
اول پتچت رو برسون به 3.3.5a
بعدش تمام کمکی هارو از پست اول بخون
بعدش یه سرور بهت معرفی میکنم به نام uber-wow(ریلم battle ground TWO)
بعدش میای این سرور هورد میشی
از بین کلاس های مختلف caster ها رو بهت آموزش میدیم هر کدوم خواستیو و از بین melee ها dk paladin رو بهت میگیم(یه کلاس بیشتر بت نمیگیم فکر نکن خبریه:دی)
بعدش آزادی هر جا میخوای بری بری از یه کلاسم یه چیزای خوبی بلدی
بعدش میخوای بری بلیز برو آخه به من چه:دی

Tirion Fordring
24-07-2010, 19:19
ببین . یه آدم نیو که اومده نباید بره باتل گراند زده میشه .

ببین اصلا دور فری رو خط بزن . (من حجتم میشناسی که لول) دو ماه 30 تومن بده برو بیلیزارد . تو سرورای فری هیچی یاد نمیگیری

---------- Post added at 08:19 PM ---------- Previous post was at 08:19 PM ----------

بیا تو یاهو توضیح میدم

Arrowtic
24-07-2010, 19:24
سرور فري فقط دو چيز ياد ميده:
1.پول بده برو بليز.
2.همون اولي.

Zende
24-07-2010, 19:29
نه که تو الآن رفتی بلیزارد همه چی رو یاد گرفتی!(خیلی هم بلدی!)

من برای آموزش کلاس بهش گفتم

Tirion Fordring
24-07-2010, 19:34
یه مکان مخفی پیدا کردم به نام old if . عمرا عقل کسی برسه کجاست . میج میتونه بقیه رو ببره (باید poly کنه)

Tirion Fordring
24-07-2010, 19:39
چه جایه قشنگیه ... یکی هست میگه من تو بلیزارد world expelorer بودم اونقدر چیازی مخفی پیدا کردم بنم کردن

روش رفتن به gm island رو گفت . eng میخواد + neggonfir و یا وارلاک باشی یا شمن

*Mehran*
24-07-2010, 20:20
چطور میتونم موتور بخرم در lvl 80 ...

Tirion Fordring
24-07-2010, 20:34
دیگه داری ... به اعصاب آدم . خودت میگفتی اسپم ندید الان یه سوالو پنجاه بار میپرسی

یا واقعا نابینا هستی یا نه

پست به این بزرگی رو ندیدی
ok بزرگ تر مینویسم

MYSTERY ترانسفر رو فعلا بسته به دلیل اینکه زیاد سو استفاده کردن .

DaRiOuShJh
24-07-2010, 20:36
اول پتچت رو برسون به 3.3.5a
بعدش تمام کمکی هارو از پست اول بخون
بعدش یه سرور بهت معرفی میکنم به نام uber-wow(ریلم battle ground TWO)
بعدش میای این سرور هورد میشی
از بین کلاس های مختلف caster ها رو بهت آموزش میدیم هر کدوم خواستیو و از بین melee ها dk paladin رو بهت میگیم(یه کلاس بیشتر بت نمیگیم فکر نکن خبریه:دی)
بعدش آزادی هر جا میخوای بری بری از یه کلاسم یه چیزای خوبی بلدی
بعدش میخوای بری بلیز برو آخه به من چه:دی

ببین . یه آدم نیو که اومده نباید بره باتل گراند زده میشه .

ببین اصلا دور فری رو خط بزن . (من حجتم میشناسی که لول) دو ماه 30 تومن بده برو بیلیزارد . تو سرورای فری هیچی یاد نمیگیری

---------- Post added at 08:19 PM ---------- Previous post was at 08:19 PM ----------

بیا تو یاهو توضیح میدم

سرور فري فقط دو چيز ياد ميده:
1.پول بده برو بليز.
2.همون اولي.

نه که تو الآن رفتی بلیزارد همه چی رو یاد گرفتی!(خیلی هم بلدی!)

من برای آموزش کلاس بهش گفتم

به به به
برادران و اساتید شفیق دستتون درد نکنه
ولی اینا که گفتید چین؟ خوردنین؟
بابا ساده بگید بفهمیم
نفهمیدم اصلا چی شد
بازیشم 2-3 سال پیش یکی خریده بودم منتها کرکی بود

namx
24-07-2010, 20:51
دیگه داری ... به اعصاب آدم . خودت میگفتی اسپم ندید الان یه سوالو پنجاه بار میپرسی

یا واقعا نابینا هستی یا نه

پست به این بزرگی رو ندیدی
ok بزرگ تر مینویسم

MYSTERY ترانسفر رو فعلا بسته به دلیل اینکه زیاد سو استفاده کردن .

دوسته عزیز حتما ندیده شما احترام رو رعایت کن و از سر پستش بگذر خوده این پست اسپم هست و لطفا اینقدر بزرگ ننویسید نظم تاپیک بهم میخوره ویرایش فرماید :46:

Zende
24-07-2010, 20:55
cool
new moderator has came
at least this one is active user
better than nothing
lol

داریوش فوش که ندادم:دی
اون uber wow سرور بود
شما از یه سایت بازی رو سفارش میدی یا از دوستات میگیری
ترجیحا پتچ 3.3.3a به بالا چون تا اینجا برسی حجم زیادی میگیره برای دانلود
این پله ی اوله همین رو انجام بده تا برسیم به بقیه:دی

Tirion Fordring
24-07-2010, 21:49
دوسته عزیز حتما ندیده شما احترام رو رعایت کن و از سر پستش بگذر خوده این پست اسپم هست و لطفا اینقدر بزرگ ننویسید نظم تاپیک بهم میخوره ویرایش فرماید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
QQ ؟

نظم تاپیک لول ؟ مگه عکس بزرگ گذاشتم . برای همچین آدمایی باید اینطوری

ندیده ؟ تو بازی 15 بار بهش گفتم میگه تو دروغ میگی .

یه هورد اومده بود sw هیچکی اتک نمیداد اونقدر چرت و پرت گفت تهش خودش اتک داد (هورده نشسته بود) frost armor هورده کشتش خیلی حال کردم ....

*Mehran*
24-07-2010, 22:00
1- چطور میتونم با دروید خودم رو تبدیل کنم به موجودات دیگر ... ( خرس ، گربه وحشی ، ببر ، شیر و ... ) ؟
2- در چی لیولی ؟

---------- Post added at 11:00 PM ---------- Previous post was at 10:55 PM ----------

QQ ؟

نظم تاپیک لول ؟ مگه عکس بزرگ گذاشتم . برای همچین آدمایی باید اینطوری

ندیده ؟ تو بازی 15 بار بهش گفتم میگه تو دروغ میگی .

یه هورد اومده بود sw هیچکی اتک نمیداد اونقدر چرت و پرت گفت تهش خودش اتک داد (هورده نشسته بود) frost armor هورده کشتش خیلی حال کردم ....

اونم درسته ندیدم

خیلی خوب کردم گفتم به شما چه ؟ قانون این بازی چیه ؟ آلانس ها بشینن به هورد ها رفاقت کنن ، هورد ها هم بیان آلانس ها رو بکشن ، تو که خودت نوبی نمیتونی بزنیش ساکت باش و هیچی نگو ... آخرش یه دوستم اونو کشت خیلی دلم خنک شد ...:27::10:
بیچاره ها حیف نمیتونم CaptanHuman رو بیارم و اگر نه همین الان میومدم میکشتمت ( هوردتو ) با چند تا دوستانی که دارم بهترین گروه میشیم و ... خواهی دید ، حیف وقتی نوبت ما شد ، مایستری آوردن کاراکتر رو قفل کرد !!! اگه captanHuman میومد آدمتون میکردم ...:27:

Tirion Fordring
24-07-2010, 22:27
همون لول 80 که جی اسش 1000 بیشتر نیست ؟

لول من میتونستم با سه تا اسپل بزنم اما وقتی بهم میگه بیا با هم دوست شیم من صلح رو پیشنهاد میکنم . اگه میخوای تو این بازی مثل نوبا پیشرفت کنی بکش بکش ولی اگه نه باید با هوردا دوست شی . بهش 1000 گلدم دادم در عوض کلی به هوردم کمک کرد

اگه جنگ میخوای برو BG اونم لول 80

در ضمن زیادی جوگیر نشو اومده بود SW داد میزد من تیریون فوردرینک رییس همه شمام یکی برگشت خیلی قشنگ گفت
STFU OR I ---- YOUR MOM FUCKING NUB BOSS
=))

خیلی حال کردم با این قسمتش

ho0rezam
24-07-2010, 22:47
دوستان من اومدم آموزش ببینم
کی ما رو اموزش میده؟به به داریوش جان..آقا اگه این بازی رو شروع کنی عملا دیگه نمیتونی به سایت و این چیزا برسیا :دی...راستی هنوز در مورد --- هم فعالیت میکنی عزیز؟؟؟؟
ما که شروع کردیم اینو از کارو زندگی افتادیم تازه چند نفر دیگه رو هم بدبخت کردیم :دی( آه و نفرینشون حالا پشته سرمونه :دی)

خب عزیز شما آموزش رو درباره نصب و پتچ ها میخوای یا بازی؟شما هم معلوم کن خب :دی

Tirion Fordring
24-07-2010, 22:50
منو خودم بدبخت کردم
لعنت بر خودم :دی

AMir_JAKAL
24-07-2010, 23:09
منم مثلا 4 روز دیگه کنکور دارم :31: نشستم دارم wow بازی میکنم
ای تف به این wow

Arrowtic
24-07-2010, 23:24
esme topico bezarim motadine WOW behtare:31:

hadi_gamer
25-07-2010, 00:13
از لول چند میتونم برم pvp ؟
باید کجا برم؟
من دو هفته ای لول 30 شدم.چطوره؟ به نظرتون خوبه؟البته اصلا وقت ندارم بازی کنم شاید روزی 2 ساعت.

Tirion Fordring
25-07-2010, 00:38
آره خوبه . اما پولتو هدر میدی . اگه میری بیلیازدر 24 ساعته بازی کن :دی

pvp h رو بزن برو تب باتل گراند queue کن

---------- Post added at 01:38 AM ---------- Previous post was at 01:36 AM ----------

راستی مهران اون دوستت بود ؟ نمیدونستم آخه تهش بهت فحش داد

Unholy
25-07-2010, 01:59
بسی جالب !!!!

تا خواستیم بریم اسکرین شات بگیریم ، ترنسفر رو بستن ؟؟؟؟؟

خبری نیست که کی باز میشه ؟ اصلا 2باره باز میشه ؟

Tirion Fordring
25-07-2010, 02:04
معلوم نیست.

با یکی آشنا شدم میگه من 3 ساله WOW بازی میکنم 2 سالشو دنبال expolit بودم . یه چیزایی میگه آدم شاخ در میاره .... old outland
old if (ino khodam raftam basi jaleb bod)
دیگه old org و روش رفتن به gm island .

*Mehran*
25-07-2010, 07:27
همون لول 80 که جی اسش 1000 بیشتر نیست ؟

لول من میتونستم با سه تا اسپل بزنم اما وقتی بهم میگه بیا با هم دوست شیم من صلح رو پیشنهاد میکنم . اگه میخوای تو این بازی مثل نوبا پیشرفت کنی بکش بکش ولی اگه نه باید با هوردا دوست شی . بهش 1000 گلدم دادم در عوض کلی به هوردم کمک کرد

اگه جنگ میخوای برو BG اونم لول 80

در ضمن زیادی جوگیر نشو اومده بود SW داد میزد من تیریون فوردرینک رییس همه شمام یکی برگشت خیلی قشنگ گفت
STFU OR I ---- YOUR MOM FUCKING NUB BOSS
=))

خیلی حال کردم با این قسمتش

تو میتونیستی بکشیش !!! مگه داری جوک میگی ، راستشو بگو دیگه بعضی از آلانس ها هم کمی میزدنش که جونش کم میشد و دوباره حون میگرفت ... ، با 3 تا اسپل واقعا حالت خوبه ... یارو lvl 80 هستش البته تو هم 80 هستی ولی قدرت تو از اون کمتره ، اونم مثل خودت نوب بوده اومده SW گفته Dont kill me مثل اینکه یه دزدی میاد پیش پلیس میگه لطفا منو دستگیر نکنید :27: ، من و هرکس دیگه رو که در قاره هورد ها میبینم همشون مردن منم دیگه از پالادین خسته شدم ، واقعا مسخره هستش ، از یه warrior lvl 38 شکست میخوره خودم 41 هستم
ترجیح میدم Captanhuman رو دوباره بسازم و قویش کنم تو که نمیخوای یاد بدی :13:!!! میسازمش تو 2 روزه lvl 50 میکنم چون میدونم کجا ها XP خوبی میدم ، شما صلح رو پیشنهاد میکنید ... مگه شما فرمانده آلانس ها هستین که حکم دوستی صادر میکنین ؟؟؟ مگه نقد این بازی رو نخوندی ؟؟؟ این 2 گروه ( هورد ها و آلانس ها )
سال های سال هستند که با هم در حال جنگ هستند ... ، خودت نوبی که میگی Dont kill him این کاره نوباست
از بس که میترسیدی گفتی dont kill منم وقتی مردم به یکی Whipser زدم و گفتم plz kill him ، اونم گفتم ok
چون Rogue بود خیلی عالی کشتش ... :27: تو که نمیگی چطور باید بیارم کاراکترم رو از NEL به mystery !!!
میگی ها ولی 60 درصد دروغی هم هست ، چون تا حالا ندیدم راست بگی ...

درسته من این اسم رو گرفتم و هر کاری که دلم بخواد میکنم ، ( حسود هرگز نیاسود ) :27: حسودیت میشه دیگه لول ،
ولی من حال نکردم بعدا حسابش رو میرسم ، دوست تو هستش دیگه ، عین خودته دروغگو هستش :27:
پس شما تو این بازی فقط حال کن :31:

---------- Post added at 08:27 AM ---------- Previous post was at 08:23 AM ----------

فحش داد ، باز دروغ گفت ... ببین این حجت برای حفظ آبروی خودش حاضره به هرکی دروغ بگه ... این دیگه کیه ؟!
انسان که نیست .... اورکه :31:
منظورت از تهش بهت فحش داد چیه ؟؟؟ چرا مزخرف میگی ؟؟؟ مرض داری ؟ دروغ میگی ؟:13::41:

Unholy
25-07-2010, 07:56
ببین اول باید یه تعریف درست حسابی از GS بدونی که فکر نکنم همچین چیزی (فعلا)تو لغت نامه ات باشه .

تو که نمیگی چطور باید بیارم کاراکترم رو از NEL به mystery !!!

دیگه چطوری بگه ترنسفر بسته اس ؟؟

منم دیگه از پالادین خسته شدم ، واقعا مسخره هستش ، از یه warrior lvl 38 شکست میخوره خودم 41 هستم
دیگه ایراد به کلاس نگیر ... پالادین به قول بچه ها یکی از چیز مال ترین هیرو هاس :دی
اینقدر بدبخت نیست که نتونه یه وریور (حتی ، نه 3 لول پایین تر ) رو بزنه !!!:دی

jafarr
25-07-2010, 08:55
esme topico bezarim motadine WOW behtare:31:
من که معتاد نیستم می تونم تا 3 روز wow بازی نکنم :13:

---------- Post added at 08:55 AM ---------- Previous post was at 08:52 AM ----------

آره خوبه . اما پولتو هدر میدی . اگه میری بیلیازدر 24 ساعته بازی کن :دی

pvp h رو بزن برو تب باتل گراند queue کن

---------- Post added at 01:38 AM ---------- Previous post was at 01:36 AM ----------

اصلا نیازی نیست وقتی بلیزارد امدی تمام وقت رو صرف کنی که چون پول دادی حیف نشه.
این dk من رو بیبین 2 هفته میشه 80 شدم الان هم gs 5750 هفته بعد هم 5850 میشم شاید هم بیشتر. بلیزارد به زور زدن نیازی نیست بلکه به زرنگیت نگاه میکنه.

Arrowtic
25-07-2010, 09:35
مهران جان ترنسفر بستست باور كن.

LuminaL
25-07-2010, 10:24
تا حالا چنین موجود نوبی ندیده بودم :

بعد از یه یکی دو ضربه کارش تموم شد :

ای کاش میتونستم اون کاراکتری که تو نل هست رو بیارمش مایستری :

پسرم این احیانا یه 10 lvl از خودت پایین تره ها! اگر با دو ضربه نمیمرد باید تعجب میکردی!:31:
از اینا هم زیاده! برو north rend توی dragon blight وردودیش از اینا پره! فقط البته اونا فقط ممکنه بکشنت کار خاص دیگه ای نمکنن! :31:

hirsababak
25-07-2010, 10:34
چرا پست های من پاک شده؟ حالا خوبه کم میام اینجا و اسپم هم نمیدم :D

Gnome

LuminaL
25-07-2010, 10:36
تو میتونیستی بکشیش !!! مگه داری جوک میگی ، راستشو بگو دیگه بعضی از آلانس ها هم کمی میزدنش که جونش کم میشد و دوباره حون میگرفت ... ، با 3 تا اسپل واقعا حالت خوبه ... یارو lvl 80 هستش البته تو هم 80 هستی ولی قدرت تو از اون کمتره ، اونم مثل خودت نوب بوده اومده SW گفته Dont kill me مثل اینکه یه دزدی میاد پیش پلیس میگه لطفا منو دستگیر نکنید :27: ، من و هرکس دیگه رو که در قاره هورد ها میبینم همشون مردن منم دیگه از پالادین خسته شدم ، واقعا مسخره هستش ، از یه warrior lvl 38 شکست میخوره خودم 41 هستم
ترجیح میدم Captanhuman رو دوباره بسازم و قویش کنم تو که نمیخوای یاد بدی :13:!!! میسازمش تو 2 روزه lvl 50 میکنم چون میدونم کجا ها XP خوبی میدم ، شما صلح رو پیشنهاد میکنید ... مگه شما فرمانده آلانس ها هستین که حکم دوستی صادر میکنین ؟؟؟ مگه نقد این بازی رو نخوندی ؟؟؟ این 2 گروه ( هورد ها و آلانس ها )
سال های سال هستند که با هم در حال جنگ هستند ... ، خودت نوبی که میگی Dont kill him این کاره نوباست
از بس که میترسیدی گفتی dont kill منم وقتی مردم به یکی Whipser زدم و گفتم plz kill him ، اونم گفتم ok
چون Rogue بود خیلی عالی کشتش ... :27: تو که نمیگی چطور باید بیارم کاراکترم رو از NEL به mystery !!!

درسته من این اسم رو گرفتم و هر کاری که دلم بخواد میکنم ، ( حسود هرگز نیاسود ) :27: حسودیت میشه دیگه لول ،
ولی من حال نکردم بعدا حسابش رو میرسم ، دوست تو هستش دیگه ، عین خودته دروغگو هستش :27:

---------- Post added at 08:27 AM ---------- Previous post was at 08:23 AM ----------

فحش داد ، باز دروغ گفت ... ببین این حجت برای حفظ آبروی خودش حاضره به هرکی دروغ بگه ... این دیگه کیه ؟!
انسان که نیست .... اورکه :31:
منظورت از تهش بهت فحش داد چیه ؟؟؟ چرا مزخرف میگی ؟؟؟ مرض داری ؟ دروغ میگی ؟:13::41:

با 3 تا اسپل؟؟؟ فکر نکن ! 80 داریم تا 80!
من با GS 4.6 داشتم بیل میزدم برای جمع کردن مینرال یهو دیدم نصفه کم تر جونم رف! تا به خودم بیام مردم! چجوری؟ 2 تا star fire و یه moon fire زد دروییده رفتم اون دنیا! ( فکر کنم GSش cap بوده! :31: )

در مورد شکست خوردن دیگه اون مشکلش ممکنه 2 چیز باشه.
یا تو نوبی
یا warrior پرو بوده! :31: وگرنه پالادین کجا وار کجا. وار رده ی اخره توی melee ها از نظر PVP !
به نظرم به این ترتیبه DK اوله! paladin دومه وار هم اخره! :31:
نگاه کن منم دقیقا با همین تفکر تو رفتم 3 تا کاراکتر بعد این که 80 شدم بار اول ساختم! ولی فهمیدم مهم اول مهارت بازیه بعد gear !

اما در این مورد :

مگه شما فرمانده آلانس ها هستین که حکم دوستی صادر میکنین ؟؟؟

اصولا یه چیزی داریم بهش میگن personal alliance ! یعنی فقط با خود اون شخص دوسته!
من خودم هیچ low lvl رو نمیکشم وجدانم نمیزاره! :31: چون میگم ضعیفن بزار به کارشون برسن.
ولی این موضوع چندان ادامه نداشت! چون یه بار تو hell fire به خاطر call to arms با درویید ان شده بودم. یه لول 80 اومد رو درویید 60 من corps camping زد! 7 بار کشتم! منم دیگه از اون به بعد هورد که میبینم نگاه نمیکنم لول1 هست یا لول 80! میرم سراغش!

---------- Post added at 10:36 AM ---------- Previous post was at 10:35 AM ----------

چرا پست های من پاک شده؟ حالا خوبه کم میام اینجا و اسپم هم نمیدم :D

Gnome

ایشون یکی از وفادار تیرن ها به الی هستن احترام بگزارید :31:
اینا هر چند روزی یه 5 تا پست پاک میکنن از شانس شما هم خورد به پستای شما :31:

Zende
25-07-2010, 11:12
عزیزم
دلبندم مهران جان
ما یه چیزی داریم در این بازی
به نام Spell!!!
نه اینکه شما وایسی فقط با شمشیرت بهش بزنی!!!

منم وجدانم نمیکشه تو uber لول پایین بکشم
اصلا پیدا نمیشه:خخخخ
البته این دانیال اونجا low lvl حساب میشه:خخخخ
داینال بگم؟ بگم تو RP خوردی از اون یارو؟:دی
تو که بابا خوبی
خود منم خوردم ازش!!!

Beowulf Hero
25-07-2010, 11:43

اخه مگه سنت به بازی نمیخوره مجبوری بیای بازی کنی
ماشالاه حرف حساب هم که تو گوشت نمیره

حجت درکت میکنم:دی
تو نل هم من همین بدبختی رو با این داشتم:دی

LuminaL
25-07-2010, 11:44
عزیزم
دلبندم مهران جان
ما یه چیزی داریم در این بازی
به نام Spell!!!
نه اینکه شما وایسی فقط با شمشیرت بهش بزنی!!!

منم وجدانم نمیکشه تو uber لول پایین بکشم
اصلا پیدا نمیشه:خخخخ
البته این دانیال اونجا low lvl حساب میشه:خخخخ
داینال بگم؟ بگم تو RP خوردی از اون یارو؟:دی
تو که بابا خوبی
خود منم خوردم ازش!!!

بابا اون که قول بود! DK فول wrath full از هر 10 تا اتکم 3-4 تاش میخورد تازه نصف دمیجم نمیزد بهش! :39:
گفتن تا این on هست بیا بریم SW یکم انر فارم کنیم! :39: شرط میبندم کیگ واریان رو بدون هیلر تانک میکرد! :39:
من خیلی ازش خوشم اومد!

Zende
25-07-2010, 11:55
رفیقا من آدم حسابین:دی
راستی دیشب بهت خوش گذشت؟
اگه گذشت که خوب خوبه:دی
اگه نگذشت به جهنم
من رانک 1 rp maker رو داشتم تو gm server:دی

Beowulf Hero
25-07-2010, 11:58
بمیر بابا
یه صندلی نمیتونستی spawn کنی

Zende
25-07-2010, 12:00
تاحالا به این فکر کردی که نمیخواستم یادت بدم و میتونستم اون کارو بکنم؟
=))))

ho0rezam
25-07-2010, 12:01
یا warrior پرو بوده! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وگرنه پالادین کجا وار کجا. وار رده ی اخره توی melee ها از نظر PVP !
به نظرم به این ترتیبه DK اوله! paladin دومه وار هم اخره!تو هم که کشتی مارو با این dkت
در ضمن در مورد AH گابلین ها...یه چیزی رو یادت رفت...مگه اون تنها AH دو طرفه نیست؟؟؟؟خب پس اگه کسی بخواد آیتم رو برداره باید بیاد اونجا....وقتی هم اونجا کسی نباشه یعنی اینکه فعلا کسی نیست که buyout کنه آیتمت رو!!!! گرفتی منظورمو؟
اگه یه دوست داشته باشی که چه بهتر (منو Hirsa همین کارو میکنیم) همونجا باهات میاد و آیتم رو برمیداره و بعد که با اونیکی char بالا بیای بهت برمیگردونه...اگه هم نه فک نمیکنم در زمان هایی که کسی اونجا نیست، تا relog کنی کسی بیاد و دقیقا بره سر وقته آیتمی که گذاشتی:دی:27: (اون دیگه تهه بد شانسیه!!!! یعنی یکم از ته هم اونورتر!!!!!)

Beowulf Hero
25-07-2010, 12:06
تاحالا به این فکر کردی که نمیخواستم یادت بدم و میتونستم اون کارو بکنم؟
=))))
بمیر plz

..

Beowulf Hero
25-07-2010, 12:29
اقا حجت چرا خودتو لوس میکنی خوب بگو چجوری رفتی old if?

*Mehran*
25-07-2010, 12:30
شما همتون حالتون بده ، DK دیگه کیلو چنده برو برای من یه lvl 80 بیار ببین با shaman چطور لت و پارش میکنم ، dk کیلو چنده ... ( سیخی چنده ) اینم بدونین که warrior قویتر از paladin هستش ، paladin زیاد جادو دارو مغز آدم رو به اشتباه میندازه ، همشون بدن به غیر از 2 ، 3 تاشون ... اینم بگم shaman قویتر از dk هستش بعد warrior ...
1- Shaman
2- Death Knight
3- Warrior
4- Paladin
5- Mage
6- Rogue
7- warlock
8- Druid
9-priest
10- Hunter

Beowulf Hero
25-07-2010, 12:34
شما همتون حالتون بده ، DK دیگه کیلو چنده برو برای من یه lvl 80 بیار ببین با shaman چطور لت و پارش میکنم ، dk کیلو چنده ... ( سیخی چنده ) اینم بدونین که warrior قویتر از paladin هستش ، paladin زیاد جادو دارو مغز آدم رو به اشتباه میندازه ، همشون بدن به غیر از 2 ، 3 تاشون ... اینم بگم shaman قویتر از dk هستش بعد warrior ...
1- Shaman
2- Death Knight
3- Warrior
4- Paladin
5- Mage
6- Rogue
7- warlock
8- Druid
9-priest
10- Hunter
ببین
شما بیا uber wow
از اول 80ی
ست Furious رو بهت میده
با همه این کلاس ها که گفتی باهات دوئل میکنم
ببین اگه تونستی منو بزنی هر چی طلا تو نل دارم مال تو

نوبی شما رو میرسونه این حرفا

همین پریست که گذاشتی رده اخر این ممدو میارم خودتو 10 تا رفیقاتو با هم اسفالت میکنه

*Mehran*
25-07-2010, 12:35
اقا
الان مهران اینجا بود 10 مین نگاه کرد تاپیکو بعد رفت(امارو حال کن)
میدونی چی فکر میکنم؟؟
تمام پست هارو این ریپورت داده الان همه پاک شده
چون قبل از اون یا بعدش هیج کی غیر از منو اون ان نبود.
حالا نمیدونم چیو میخواد ثابت کنه
10 مین نگاه کرد لول چقدر شوتی ، من پنجره رو Minimize کردم دارم آنتی ویروس آپ میکنم که یکدفعه DC شدم ...
چی میگی ؟ تو ؟ ریپورت چیه ؟ من خودم کلن WOW بازی میکنم از صبح تا شب حالا بشینم اینجا ریپورت بدم ، برو بابا بچه ای ... واقعا لوسی ... :27:
چی تو اون مغز اهریمنیت هست ؟ تو انسان نیستی Rogue هستی از پشت خنجر میزنی ...

Beowulf Hero
25-07-2010, 12:36
این پست اشتباه شد ایراد از مرور گر منه اینجوری نشون داد
دیدی که 30 ثانیه بعد ویرایش کردم

از من به شما معذرت

keylogger
25-07-2010, 12:37
با سلام به دوستان
کسی میدنه Realmlist جدید wowscape یا به اسم جدیدش universal gaming کدومه ؟

Beowulf Hero
25-07-2010, 12:37
2bitgaming.com

keylogger
25-07-2010, 12:41
خوب این چی بود ؟ یه توضیحی چیزی اصلا چنین سابتی وجود نداره

Unholy
25-07-2010, 12:42
با سلام به دوستان

logon.universalgaming.eu

Beowulf Hero
25-07-2010, 12:43
داداش scape gaming پاشیده شد و admin ش یه سرور جدید زد به اسمه 2bitgaming حالا نمیدونم اینم شاید پاشیده

keylogger
25-07-2010, 12:45
اینم میگه You have Disconnected From Server :(

Unholy
25-07-2010, 12:45
البته سرور تا اونجایی که من ازش اطلاع دارم ، فعلا سایت نداره ...
پچش هم اگه اشتباه نکنم 3.3.3a ...:دی

اگه 2hand هم میتونی بگیری که shadow edge و shadow mourne هم خزه اونجا ...
میری فقط q تحویل میدی :دی

keylogger
25-07-2010, 12:46
تو سایت WoWStatus.net این سرور رو online نشون میده سایتش هم هست universalgaming.eu
فقط realmlist نیست

Unholy
25-07-2010, 12:47
اینم میگه You have Disconnected From Server :(
پچت چنده ؟؟

keylogger
25-07-2010, 12:51
این پایین نوشته
Version 3.3.5 (12340) Relased
jun 24 2010

Unholy
25-07-2010, 12:58
پچش تا اونجایی که یادم میاد 3.3.3 بود ...

چه قدر مسخره اس !! رفم تو سایتش هیرو هامو restore کنم همشو گرفته بودن :دی
ببینید چه سیستمه فجیحی داره :دی(برید تو سایتش )

keylogger
25-07-2010, 13:01
چطوری میشه 3.3.5 رو برگردوند به 3.3.3 ؟

Beowulf Hero
25-07-2010, 13:07
اسون ترین راهش اینه که بازی رو از اول نصب کنی و پچ هارو دوباره update کنی

keylogger
25-07-2010, 13:14
نصب رو ندارم همین طوری نصب شدشو کپی کردم از گیم نت یه را دیگه بگین پلز

Unholy
25-07-2010, 13:40
اینکارو من خودم امتحان نکردم ولی بازم محض اطمینان باید از یکی دیگه بپرسی ...

از توی پوشه ی دیتا ، patch.mpq (البته فکر کنم همین باشه ) رو پاک میکنی و بعد از تو پوشه ی بازی repair رو میزنی و تا وقتی پچ رو برسونه 3.3.3 متوقش کنی :دی

البته اینا رو هیچ کدوم رو 100 درصد مطمئن نیستم ، پس واسا تا یکی دیگه که بلده هم تایید کنه بعد اینکارو بکن

LuminaL
25-07-2010, 13:49
تو هم که کشتی مارو با این dkت
در ضمن در مورد AH گابلین ها...یه چیزی رو یادت رفت...مگه اون تنها AH دو طرفه نیست؟؟؟؟خب پس اگه کسی بخواد آیتم رو برداره باید بیاد اونجا....وقتی هم اونجا کسی نباشه یعنی اینکه فعلا کسی نیست که buyout کنه آیتمت رو!!!! گرفتی منظورمو؟
اگه یه دوست داشته باشی که چه بهتر (منو Hirsa همین کارو میکنیم) همونجا باهات میاد و آیتم رو برمیداره و بعد که با اونیکی char بالا بیای بهت برمیگردونه...اگه هم نه فک نمیکنم در زمان هایی که کسی اونجا نیست، تا relog کنی کسی بیاد و دقیقا بره سر وقته آیتمی که گذاشتی:دی:27: (اون دیگه تهه بد شانسیه!!!! یعنی یکم از ته هم اونورتر!!!!!)

...
ببخشید احیانا 4 تا AH داره تو 4 تا جای مختلف! حالا وامدیم booty bay کسی نبود! من چند 100 تا کاراکتر باید بسازم چک کنم کسی نباشه! :31:
اره بدشانسیه ولی به ریسکش نمیارزه!:31:

1- Shaman
2- Death Knight
3- Warrior
4- Paladin
5- Mage
6- Rogue
7- warlock
8- Druid
9-priest
10- Hunter

مهران؟!؟!؟! مهران؟! بیا تو نل یه 10-15 بار بزنمت حالت جا بیاد یکم دور هم بخندیم! :39:
خدایی خیلی دور برداشتی یه 5 بار که زدمت خودت از رو میری!

10 مین نگاه کرد لول چقدر شوتی ، من پنجره رو Minimize کردم دارم آنتی ویروس آپ میکنم که یکدفعه DC شدم ...
چی میگی ؟ تو ؟ ریپورت چیه ؟ من خودم کلن WOW بازی میکنم از صبح تا شب حالا بشینم اینجا ریپورت بدم ، برو بابا بچه ای ... واقعا لوسی ... :27:
چی تو اون مغز اهریمنیت هست ؟ تو انسان نیستی Rogue هستی از پشت خنجر میزنی ...

اه این حجت که اینقدر جو گیره از تو کمتر مثال میزنه از وارکرفت! این دیگه کامل شد وارکرفت یکی بیاد اینو بگیره!

Tirion Fordring
25-07-2010, 13:52
و میتونیستی بکشیش !!! مگه داری جوک میگی ، راستشو بگو دیگه بعضی از آلانس ها هم کمی میزدنش که جونش کم میشد و دوباره حون میگرفت ... ، با 3 تا اسپل واقعا حالت خوبه ... یارو lvl 80 هستش البته تو هم 80 هستی ولی قدرت تو از اون کمتره ، اونم مثل خودت نوب بوده اومده SW گفته Dont kill me مثل اینکه یه دزدی میاد پیش پلیس میگه لطفا منو دستگیر نکنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، من و هرکس دیگه رو که در قاره هورد ها میبینم همشون مردن منم دیگه از پالادین خسته شدم ، واقعا مسخره هستش ، از یه warrior lvl 38 شکست میخوره خودم 41 هستم
ترجیح میدم Captanhuman رو دوباره بسازم و قویش کنم تو که نمیخوای یاد بدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!! میسازمش تو 2 روزه lvl 50 میکنم چون میدونم کجا ها XP خوبی میدم ، شما صلح رو پیشنهاد میکنید ... مگه شما فرمانده آلانس ها هستین که حکم دوستی صادر میکنین ؟؟؟ مگه نقد این بازی رو نخوندی ؟؟؟ این 2 گروه ( هورد ها و آلانس ها )
چون Rogue بود خیلی عالی کشتش ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو که نمیگی چطور باید بیارم کاراکترم رو از NEL به mystery !!!

درسته من این اسم رو گرفتم و هر کاری که دلم بخواد میکنم ، ( حسود هرگز نیاسود ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حسودیت میشه دیگه لول ،
ولی من حال نکردم بعدا حسابش رو میرسم ، دوست تو هستش دیگه ، عین خودته دروغگو هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس شما تو این بازی فقط حال کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چقدر idiot هستی گوگولی

اصلا هیچی نمیدونی در مورد بازی . اون میج بود جونشم پر نمیکرد . اون rogue هم گفتی اسمش bat بود تو گروپ من بودش (تو که نمیدونی گروپ چیه حرف نزن باز) یه پریستم آوردی به پریسته گفتم mind control کن بعد ما poly میکنیم جونش کم شه
قبل اینا جونشو به 1000 رسونده بودم طرف گفت نکشش دیدم گناه داره آدم باحالیم هست نزدم .
نمیخوام یه عکسایی از pvp خودم نشون بدم که توی av 150 نفرو کشتم و فقط 1-2 بار مردم اونم واقعا گیر کرده بودم پس لطفا خفه شو یا وگرنه مجبورم یه راه دیگه بگم .
آره تونستی کاراکترتو ازن ل بیار من بهت 50 تومن میدم . عجب غلطی کردم این سرور خوب رو معرفی کردیم نوبا مثل چی ریختن
در ضمن اینجا وارکرافت نیستش فرمانده الی باشه . اینجا همه در یه سطحن هر کسی هم بخواد میتونه کاری کنه . محبوبیت مهمه که اون یارو آدم خوبی بود همم میشناختنش (همون پریسته) گفت نکشید کسیم کاری نداشت . پس ....

---------- Post added at 02:50 PM ---------- Previous post was at 02:49 PM ----------

دیگه چطوری بگه ترنسفر بسته اس ؟؟

این از همون بچگی idiot و نوب بوده . کاری نمیشه کرد به قول خارجیا یک کلمه :
u are a RETARD

---------- Post added at 02:52 PM ---------- Previous post was at 02:50 PM ----------

آقا من سرورمو عوض میکنم آدرسشم تو پ.خ میدم این نوب پدر ما رو در آورد

Beowulf Hero
25-07-2010, 13:53
u are a RETARD
این تیکه رو خوب اومدی

Tirion Fordring
25-07-2010, 13:56
راستی این مهران جان پالادین بوده اول . از واریور خورد گفت واریور خداست . از شمن خورد گفت شمن خوبه میره شمن از میج میخوره میگه میج خوبه . تهشم از لیچ کینگ میخوره میگه من چطوری لیچ کینگ بشم

---------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:55 PM ----------

البته از همه کسایی که خورده لول 80 بودن !

LuminaL
25-07-2010, 14:15
چطوری میشه 3.3.5 رو برگردوند به 3.3.3 ؟

فایل patch.mpq رو پاک میکنید.
repair میزنید. بر میگردونه بازی رو به 3.0.1
حالا اپدیتاتون رو تا 3.3.3 بریزید دوباره تو بازی.
( یه بک اپ از patch ها بگیرید )

*Mehran*
25-07-2010, 14:30
خوب آره دیگه این لیول 80 های نوب منو میزنن منم اعصابم خورد میشه و میخوام انتقام بگیرم ، ولی با چی ؟ الان دیگه باید دوباره
CaptanHuman رو بسازم ...

JIGSA
25-07-2010, 14:45
1- Shaman
2- Death Knight
3- Warrior
4- Paladin
5- Mage
6- Rogue
7- warlock
8- Druid
9-priest
10- Hunter

این رده بندی رو فیفا اعلام کرده ؟
شما یه کم ما رو راهنمایی کن.
میج پنجمه ؟
وارلاک هفتم ؟
پیرست نهم ؟
هانتر دهم ؟

من الان خودم هانتر بازی میکنم. تو PVP هر چندم که باشه دهم نیست.

یه کم این مخ رو کار بندازین بعد دکمه پاور احساسات شخصی رو بزنین تا خاموش بشه بعد نظر بدین لطفا.

Unholy
25-07-2010, 14:57
این طبقه بندی تو برره هم سندیت نداره !!:دی

---------- Post added at 03:57 PM ---------- Previous post was at 03:56 PM ----------

راستی جیگسا جان یه نمه توقع زیادی از این بابا داری

Tirion Fordring
25-07-2010, 15:08
جیگسا شما دیگه چرا با نوبا بحث میکنی .

pvp همه کلاسا بالانسند . اما تو بیلیزارد . تو سرورای فری اسپل یه کلاس باگ باشه اون کلاس fail میشه .

من از نظر dps میگم :

Caster :
Warlock
SPriest - Mage - Balance Dudu
Shaman

Melee :
Rogue - Warrior
Dk - Pala - dudu

Healer :
Priest
Pala-Shaman-Dudu

بین این سه تا آخری واقعا نمیتون انختاب کنم لول

Shahroozs2
25-07-2010, 15:09
فایل patch.mpq رو پاک میکنید.
repair میزنید. بر میگردونه بازی رو به 3.0.1
حالا اپدیتاتون رو تا 3.3.3 بریزید دوباره تو بازی.
( یه بک اپ از patch ها بگیرید )
این روش زیاد کارایی نداره من هر وقت از این روش رفتم موقع پچ کردن ارور میداد و مجبور میشدم بازی را از اول نصب کنم.

Tirion Fordring
25-07-2010, 15:16
یه چیز جالب . وقتی بعضی از آیتمایی که با آیتمای باس میخرید ( بعضی از باسا یه آیتمایی دراپ میکنند واسه 3-4 تا کلاس میری به vendor بهت آیتم اصلی میده ) اون آیتم اصلی رو تا دو ساعت played time میتونید پس بدید و آیتم باس رو بگیرید اگه اشتباه خریدید

Unholy
25-07-2010, 15:18
جیگسا شما دیگه چرا با نوبا بحث میکنی .

pvp همه کلاسا بالانسند . اما تو بیلیزارد . تو سرورای فری اسپل یه کلاس باگ باشه اون کلاس fail میشه .

من از نظر dps میگم :

Caster :
Warlock
SPriest - Mage - Balance Dudu
Shaman

Melee :
Rogue - Warrior
Dk - Pala - dudu

Healer :
Priest
Pala-Shaman-Dudu

بین این سه تا آخری واقعا نمیتون انختاب کنم لول
این 3تا آخری که گفتی خدای dps هان !!!!:دی

---------- Post added at 04:18 PM ---------- Previous post was at 04:16 PM ----------

یه چیز جالب . وقتی بعضی از آیتمایی که با آیتمای باس میخرید ( بعضی از باسا یه آیتمایی دراپ میکنند واسه 3-4 تا کلاس میری به vendor بهت آیتم اصلی میده ) اون آیتم اصلی رو تا دو ساعت played time میتونید پس بدید و آیتم باس رو بگیرید اگه اشتباه خریدید
بگو token اینقدر خودتو آزار نده

Tirion Fordring
25-07-2010, 15:33
دانیال یادته یه تلنت Frost و بلود داد ؟ با بلود hp بیشتری دارم لول

بیا یاهو Action bar فروستم بگو

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

لول یادم رفته

خوب منم تو dps گفتم . shamanam dps خوبی داره اما من ندیدم اول یا دوم شه اکثرا سوم میشن . وارلاک اگه پرو باشه با شادو پریست رقابت میتونه بکنه .

Zende
25-07-2010, 15:41
توی یه جا خوندم خارجی بود سایته
Spriest رکن اساسی dps هاست و همینطور dicpriest هم رکن اساسی healer ها!
تقریبا قبولش دارم این موضوع رو:دی

پارسا دلت خوشه ها
این که تازه وارده
همین حجت و 10 تا رفیقاشو من میزنم=))

انیشتین اومده رتبه بندی در کرده
priest
نهم
=)))))))

Tirion Fordring
25-07-2010, 15:47
4 روز بعد :

مهران شمن میشه و از میج میخوره

:
این میج ها خیلی قوین من یه میج میسازم مخصوصا به آندد میاد
اینا قوی هستند :
1- میج
2- شمن
3- دی کی
4- وارلاک
5- ..

Beowulf Hero
25-07-2010, 16:03
Thats Me :دی

rezakheyri
25-07-2010, 16:04
از بچه های پالادین بازه حرفه ای کسی هست که چند تا macro به من معرفی کنه؟

Beowulf Hero
25-07-2010, 16:09
چند تا ماکرو تو اکانت مولتنم که بن شد بود!
الان دیگه دمه دست نیست:دی
ماکرو نمیخواد زیاد پالا
شمن یا پریست نیست که پیچیده باشه

یه چند تا ماکرو هست برای تانک کردن
1 2 تا هم برای هیلر
1 دونه هم برای pvp هست
من حضور ذهن ندارم الان متاسفانه:دی

Tirion Fordring
25-07-2010, 16:23
شمن ماکرو میخواد خفن . بهترین ماکرو اینه که وقتی ress میکنی بگه Ressing Felani
دی کی یه ماکرو کسی سراغ داره Death & Decay رو میزنی دیگه اون چیز سبز رنگ نیاز کجا بزنه ! زیر پات بزنه
نیست همچین ماکرویی ؟ تا کلیک کنی کجا بزنه .. :دی

*Mehran*
25-07-2010, 16:35
میج پنجمه ؟
وارلاک هفتم ؟
پیرست نهم ؟
هانتر دهم ؟

یه کم این مخ رو کار بندازین بعد دکمه پاور احساسات شخصی رو بزنین تا خاموش بشه بعد نظر بدین لطفا.

شما ساکت بشینین ، ما از شما تجربه زیادی داریم :

میچ پنجمه چون از warrior , shaman , paladin , death knight ضعیفه ،

وارلاک بدلیل ضعیف بودن از روگ و میج و پالادین و واریور و دیکی و شامن ضعیفه

پیرست به علت کم بودن قدرت attack این طوری شده ..

هانتر هم در مقابل پلایر های دیگر بسیار ضعیفه شما با یه پلایر واقعی بجنگ میبینی تو سه سوته شکست میخوری ...
1- Shaman
2- Death Knight
3- Warrior
4- Paladin
5- Mage
6- Rogue
7- warlock
8- Druid
9-priest
10- Hunter

---------- Post added at 05:35 PM ---------- Previous post was at 05:34 PM ----------

4 روز بعد :

:
اینا قوی هستند :
1- میج
2- شمن
3- دی کی
4- وارلاک
5- ..

من شامنم تا آخر خواهی دید خودم تو بازی ادبت میکنم ...:27:

Beowulf Hero
25-07-2010, 16:51
I can say just LoL

خواهی دید خودم تو بازی ادبت میکنم ...:27:
ای خدا
چرا این میستری ترنسفرو بسـته اخه؟؟
میومدم یه فصل خدا اینو Corpose Camping میکردم اخ چه حالی میداد!

هانتر هم در مقابل پلایر های دیگر بسیار ضعیفه شما با یه پلایر واقعی بجنگ میبینی تو سه سوته شکست میخوری ...
1- Shaman
2- Death Knight
3- Warrior
4- Paladin
5- Mage
6- Rogue
7- warlock
8- Druid
9-priest
10- Hunter

همه که مثل جنابالی نوب نیستن پریست رو بزارن رو Auto Attack :O OMG

ولی رو پلیر های الکی خوب جواب میده:دی :27::39::39::39:

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:38 PM ----------

تازه اگه به Auto Attack هم باشه Rogue قبل Mage نمیشه:O

---------- Post added at 06:44 PM ---------- Previous post was at 06:41 PM ----------

هنگ کرد بیچاره:دی
PvP چیچیه؟؟؟:دی

---------- Post added at 06:45 PM ---------- Previous post was at 06:44 PM ----------

من شامنم تا آخر
با شمنم فقط Auto Attack میدی؟

---------- Post added at 06:48 PM ---------- Previous post was at 06:45 PM ----------

شوخی نکن!
چند وقته داری wow بازی میکنی؟؟
روز اول اومده بودی میگفتن nel نوب زیاد داره میگفتی کی گفته من که نوب نیستم :P

---------- Post added at 06:49 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

برو یکم فارسی یاد بگیر!
در ضمن اینجوری همشون ضعیفن که:P
دلیلشم نگفتی :P

---------- Post added at 06:49 PM ---------- Previous post was at 06:49 PM ----------

پیرست
پریست

Rugue
Rogue

---------- Post added at 06:51 PM ---------- Previous post was at 06:49 PM ----------

حالا بگیم اینا انگلیسی
فعل بندی فارسی هم بلد نیستی:41:

Unholy
25-07-2010, 17:02

1- Shaman
2- Death Knight
3- Warrior
4- Paladin
5- Mage
6- Rogue
7- warlock
8- Druid
9-priest
10- Hunter

---------- Post added at 05:35 PM ---------- Previous post was at 05:34 PM ----------

بزار من همین حالا این پاچه تو بخوارم تا یه وقت تو بازی به غضبت دچار نشم ...
ای بلیزارد ... ای تجربه ... ای پرو ... ای............... (این داستان ادامه دارد)

شما جناب جیگسا رو مورد عفو خودت قرار بده که داره تو بلیزارد با نوب ترین پلیر های موجود بازی میکنه ... همه که مثل شما پرو نیستن با پلیر های حرفه ای pvp داشته باشن ... جیگسا جان واقعا به حالت تاسف میخورم ... داری وقتت رو تو بلیز هدر میکنی :دی

در ضمن ٬ توی ادبیات فارسی یه حرف اضافه هست به اسم "تر" ! باهاش میشه صفت تفضیلی ساخت :دی

G.D.ragon.Ir
25-07-2010, 17:51
دوستان, ایتم هایی که بدست میاریم رو چطور میشه فروخت و برای بیشتر کردن فضای کوله پشتی چه کاری باید انجام داد.

با تشکر

rootnt
25-07-2010, 17:51
از بچه های پالادین بازه حرفه ای کسی هست که چند تا macro به من معرفی کنه؟
پالادین ۳ تا کلاس داره من فقط هیلر بلدم
از ماکرو معمولا برای targeting استفاده می کنم با وجود gcd کار زیاد دیگه ای نمی شه کرد
باز بستگی به خودت داره
تو گوگل جستجو کن تعداد زیادی پیدا خواهی کرد
اصلشم اینجاست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Zende
25-07-2010, 18:30
آقای خدا
به کسی که الآن توهین کردی میدونی کی بود اصلا؟
همین کسی که ساکت بشینه میتونه با هر کلاسی بخوای بدون gear تورو با wrathfull بزنه(تو که مبتدیی برو رفیقاتم بیار!)
پس اول یاد بگیر دهنتو کی باز کنی
بعد ببین جلو کی داری باز میکنی!

Arrowtic
25-07-2010, 18:30
ميشه درباره Raid توضيح كامل بده يكي؟نيازهاش و چه جوري بريم توش و طريقه ي به دست آوردن آيتم باس(به كي ميرسه آيتم؟) و ...؟

hadi_gamer
25-07-2010, 18:34
وای خدا بگم چی کارتون کنه این سه چهار صفحه آخر رو داشتم میخوندم از خنده روده بر شدم.اینقد خندیدم اشکم دراومد.مخصوصا این رده بندی های مهران خیلی جالب بود.دم همه بر و بچ گرم.باز از این برنامه ها بذارین یه خورده بخندیم :31:
در ضمن این رده بندی مهران رو باید به مدیران بلیزاد پیشنهاد بدیم تا تو cata یه خورده کلاسها رو بالانس تر کنن.:46:

Beowulf Hero
25-07-2010, 18:35
يشه درباره Raid توضيح كامل بده يكي؟نيازهاش و چه جوري بريم توش و طريقه ي به دست آوردن آيتم باس(به كي ميرسه آيتم؟) و ...؟
کدوم سرور؟

LuminaL
25-07-2010, 18:43
میج پنجمه ؟
وارلاک هفتم ؟
پیرست نهم ؟
هانتر دهم ؟

اقا حسن این یکم منگ تشریف داره با عرض معذرت! بنابر این یکم سخته چنین کار های انجام بده!

این طبقه بندی تو برره هم سندیت نداره !!:دی

---------- Post added at 03:57 PM ---------- Previous post was at 03:56 PM ----------

راستی جیگسا جان یه نمه توقع زیادی از این بابا داری

یه نمه کلمه مناسبی نیست! ببرش بالاتر! خیلی!

این 3تا آخری که گفتی خدای dps هان !!!!:دی

---------- Post added at 04:18 PM ---------- Previous post was at 04:16 PM ----------

بگو token اینقدر خودتو آزار نده

4 روز بعد :

:
اینا قوی هستند :
1- میج
2- شمن
3- دی کی
4- وارلاک
5- ..

1- Shaman
2- Death Knight
3- Warrior
4- Paladin
5- Mage
6- Rogue
7- warlock
8- Druid
9-priest
10- Hunter

OMG WTF!
چی گفتی؟ بهتره بگم چی نالش کردی؟! ایشونی که توی بچه میای اینجوری بهشون میگی محض اطلاعت از اول تاریخ wow بازی میکردن اونم نه تو سرورای در پیت توی blizzard که تو عمرا 1 ثانیه توش دووم نمیاری.
ببین باز دوبراه چرندیات گوییتو شروع نکن!;) این بار بن شم نمیزارم حرف زیادی به ایشون بزنی. قبل از این که تو بتونی زبون باز کنی ایشون wow بازی میکرده و بدم نیست یکم پدر مادرت ادب یادت بدن که با بزرگ ترت درست صحبت کنی.:hmm:

فقط دلم خیلی مخواد یه 2 بار بزنمت حالیت شه! بگو کدوم سروری. مردی بیا uber wow که همه چیشم حاضره ببین چجوری میزنمت... بعد که از من خوردی بدون ایشون 100001 برابر از من قوی تره!

بعد توی مغز فندقیت یکم فکر کن ببین... اگر این کلاس ها بد بودن مردم مرض داشتن اینارو بگین؟ :blink:کتک خوردن دوست داشتن؟ پس لطفا زر زیادی ول نده از خودت! ;)
جالب تر از همه این که درویید و هانتر رطبه دادنشه! خدایی ته خنده یی. ما تورو داریم فیلم کمدی میخوایم چی کار؟

Zende
25-07-2010, 18:49
نه من قصد اینو میدونم
میخواد یکم بخندیم دور همی
=))

تازه تو هر چی میخوای بپوش ما بدون لباس بات میجنگیم بعد وقتی باختی بدون ایشون همون قدر که اون گفت از ما حرفه ای تره:دی

دانیال دلبندم اون رتبه هست نه رطبه:خخخ

آقای خدا
تو جرعت داری بیا uber
ما لخت میشیم تو مارو بزن=)))))))))
اگه زدی خودکشی میکنیم=))))))
مرتیکه نوب به حسن توهین میکنه......grrrrr......

*Mehran*
25-07-2010, 19:16
لطفا همه ساکت بشن ... مسخره بازی در نیارین مگه اینجا سیرک بین المللی هستش که بخندین من فقط میخواستم حال این پارسا رو بگیرم ، میخواستم ببینم چه عکس المعلی علیه من نشون میده ... فهمیدم حالا قضیه از چه قراره ...:5:

hirsababak
25-07-2010, 19:18
مهران عزیز دل Gnome

شما که با این رده بندی فاتحه رو خوندی عزیزم

Gnome

Arrowtic
25-07-2010, 19:47
کدوم سرور؟
مايستري يا بليزارد!:31:

Beowulf Hero
25-07-2010, 19:49
کدوم اخر سر?

LuminaL
25-07-2010, 20:01
لطفا همه ساکت بشن ... مسخره بازی در نیارین مگه اینجا سیرک بین المللی هستش که بخندین من فقط میخواستم حال این پارسا رو بگیرم ، میخواستم ببینم چه عکس المعلی علیه من نشون میده ... فهمیدم حالا قضیه از چه قراره ...:5:

حرف دهن فهمیدن و شعور داشتن هم نعمت هایی بود خدا به تو یکی نداد.:13: :)

Zende
25-07-2010, 20:04
ای خدا
اینو
پیغام استاد مهران
با موضوع نامه:خفه شو
خفه شو کثافت ، لاشخر عوضی ، بدبخت بی شعن نزول ، کافر بی خدا ... کودن بیشئور ... ( به من نگو خدا ) مرتیکه ی کافر ، برو بمیر بدبخت

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
مهران جان عزیزم
میخواستم بگم بی شعور نوشته میشه نه بی شئور
من نیازی بحث با تورو ندارم
تو حتی نفهمیدی منظورم از خدا چی هست بد بخت=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))
ای خدا این خیلی خنده داره=))))))))))))))))))
خدایی دارم میمیرم از خنده
=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
یکی بیاد کمک الآن میترکم
=)))))))))))))
فقط اینو بدون وقتی تو داشتی بت میپرستیدی نمیدونستی اصلا خدا چی چی هست من ایمان داشتم=)))))))))
و ایمانمم مثل خیلی ها کیلویی نیست یکیش خود تو=)))))))))))))))))))))

Shahroozs2
25-07-2010, 20:07
بچه ها یه توضیحی در موزد مایکرو میدید که چیه و به چه درد میخوره؟

Zende
25-07-2010, 20:10
ماکرو کارایی زیادی داره برا خیلی کلاس ها
هدف اصلیش اینه که کاری که طول میکشه در یه زمان کوتاه انجام بده برات(یعنی با یه کلیک روی اون ماکرو مثل کلیک روی اسپل) البته نه به این معنا که یه اسپل 10 ثانیه طول میکشه cast شه بعد اینو بزنی instant شه نه اینطوری نه:دی

---------- Post added at 09:10 PM ---------- Previous post was at 09:08 PM ----------

ای خدا یکی کمک کنه هنوز دارم میترکم از خنده=))))

hadi_gamer
25-07-2010, 20:31
بابا شما چه حالی دارید نشستید با یه بچه 13-12 ساله بحث میکنید.زشته به خدا.بیخیال شید دیگه.
ایشون هم دل داره.حالا یه حرفی زده از روی بی تجربگی و سن کم بوده.شما ها ببخشیدش....

Arrowtic
25-07-2010, 20:34
دوستان, ایتم هایی که بدست میاریم رو چطور میشه فروخت و برای بیشتر کردن فضای کوله پشتی چه کاری باید انجام داد.

با تشکر
فروش دو راه داره:يا برو پيش فروشنده ي هر چيزي رو آيتم كليك راست كن.يا برو Auction House و برا فروش بذار.
فضاي كوله پشتي زياد نميشه.ولي ميتوني كوله پشتي جديد بخري يا از دراپ بگيري.من كه نميخرم و وقتي يه يونيت ميكشم كه كيف داره كيفشو بر ميدارم.وقتي برش داري ميره تو همون كيف اصليت.بعد بايد Drag كنيش و بياريش توي يكي از جاكيفي هاي خالي اون پايين.

Tirion Fordring
25-07-2010, 20:37
Albis has Enraged . Damage Done increased 500% And Movement speed 100% . He Also can fu*ck the fucking idiot retards

دیگه قاطی کردم برام مهم نیست بن شم یا نه یا علی بیاد بنم کنه (علی که هیچ وقت از دکمه اخطار استفاده نمیکنه بن میکنه لول)

جناب نوب تازه به دوران رسیده که 5 روز نمیشه wow بازی کردی . میدونی اون کسی که بهش گفتی تجربت ازش بیشتره کیه ؟ صفحه اولو بخون میفهمی ازwow classic (تو که نمیدونی wow چیه فقط میدونی بازی هورد و الینس باید بکشی مثل نوب های احمق) داره توی بلیزراد بازی میکنی (اونم نمیدونی یعنی چی . آره بلیزارد یه سرور مجانیه :)) میخوای لینک بدم برو اونجا رو به گند بکش ببین چیکارت میکنند) بعد میای میگی تجربت بیشتره ؟ باشه چند تا سوال میپرسم

TOTC چیه
ICC چیه
تاکیتیک باس دوم TOTC چیه ؟
تو باس 12م ICC چیکار باید کرد؟ اسمش چیه ؟
این بازی چند تا لول داره؟
اسم ZONE های PVP رو بگو
باتل گراند چیه
آرنا چیه

اگه اینا رو بگی معلوم میشه تجربت بیشتره از همست(لول) ولی اگه نتونی بگه معلوم میشه نه شعور خانوادگی داری نه چیزی بلدی فقط یک نوب بیشعور هستی

لطفا این پستو پاک نکنید تا جواب بده

---------- Post added at 09:37 PM ---------- Previous post was at 09:36 PM ----------

بابا شما چه حالی دارید نشستید با یه بچه 13-12 ساله بحث میکنید.زشته به خدا.بیخیال شید دیگه.
ایشون هم دل داره.حالا یه حرفی زده از روی بی تجربگی و سن کم بوده.شما ها ببخشیدش...

12-13 ؟ لول

13 ساله به خدا عقل و شعورش بیشتر از اینه . این شاید بره دوم دبستان آخه پورست و راگ رو نمیدونم چیه شما فهمیدید به منم بگید

Tirion Fordring
25-07-2010, 20:52
زنده خودش 13-14 سالشه شعورش از این بیشتره . مقایسه کنید فقط
لول

(پ.ن هادی حالا خودت 24 سالته احساس بابابزرگی نکنی لول)

Tirion Fordring
25-07-2010, 21:02
مهران جان یه نصیحت میکنم .

هر کلاسی از یه کلاس دیگه میخوره . واریور از میج میخوره اما شاید بتونه یک کلاس دیگه رو بزنه . mage در مقابل melee ها قویه اما در مقابل rogue یکم ضعیفه (مثاله همه اینا) تو با هیچ کلاسی نمیتونی 100 درصد همه کلاسا رو بزنی مگر اینکه 4-5 سال wow بازی کرده باشی اونم یک کلاس مثل جیگسا

Zende
25-07-2010, 21:17
من که شعورم از خودتم بیشتره=))
همچین میگه من 13 14 سالمه حالا خودت 12 سالته:دی

بابا 13 ساله به خدا خوبه!
ذهنش در حاله تکامله
این 8 سالش باشه کلاشو بندازه آسمون!
ولی خودمونیم منم نمیدونم تو باس 12 icc چیکار باید کرد:دی
دلبندم اون بتل گراند هست نه باتل:دی

Unholy
25-07-2010, 21:21
[QUOTE=Zende;5207850]ای خدا
اینو
پیغام استاد مهران
با موضوع نامه:خفه شو
خفه شو کثافت ، لاشخر عوضی ، بدبخت بی شعن نزول ، کافر بی خدا ... کودن بیشئور ... ( به من نگو خدا ) مرتیکه ی کافر ، برو بمیر بدبخت

QUOTE]
نه انصافا اینو کپی ، پیست کردی ؟؟؟؟؟؟
من یه لحظه فکر کردم از تو فرهنگ لغت دهخدا ورداشتی اوردیش !!! این معدود کلماتیو که درست نوشته بود داشتم از خوشحالی میپریدم هوا !!!!
(حالا میاد میگه این royyyyal ایدی دیگه ی tirion fordringه :دی)
_____
________

من میخواستم dkامو وریورش کنم !!!!:دی ... اگه ترنسفر باز شد به نظرتون تانکش کنم یا dps ?

Zende
25-07-2010, 21:26
خوب من برم با آِی دی hoorezam آن بشم از حسن دفاع کنم=))))))))))

ای خدا این خیلی باحاله هیچوقت نرو اینقدر میخندیم از دستت تا میمیریم=))))))
این جمله بسیار ادبی بود:خخخ

hacker2007
25-07-2010, 21:33
سلام بچه ها کسی می دونه بازیwow با پچ3.3.3و3.3.5روتو مشهد از کجا بخرم اگه بگید ممنون می شم

Tirion Fordring
25-07-2010, 21:38
من 13م نه 12 نوب

---------- Post added at 10:38 PM ---------- Previous post was at 10:37 PM ----------

من برم با لومینا بیام فعلا میدونستید من هامرم ؟ زننده تاپیک .
علی هم یکی از یوزرامه کم باهاش میام

ho0rezam
25-07-2010, 21:45
اهم اهم اهم...صدا میرسه؟؟؟؟

باید بگم که بچه ها زیادی دارن بزرگ میکنن موضوع رو.اگه امکان داره بچه ها شوخی رو بذارن کنار.راستش درست نیست این رفتار ها.
5 یا 6 صفحه واقعا خجالت آور بود...از بعضی بچه ها انتظار این پست ها نمیرفت.مهران جان هم باید یکم تغییر عقیده بده.

به جای این جو گیری ها بهتره بحث هایه منطقی بشه...آره رتبه بندی اصلا درست نبود اما خب یه نظره شخصیه و مورد احترام هم هستش...من اگه باشم مطمعنا priest رو 9 قرار نمیدم...چون واقعا کلاس خوبیه...اگه arena season هایه بلیز رو دنبال کرده باشین، میبینید توو بیشتره 3v3 ها group ها بالای 60-70 درصد priest رو دارن.
warrior شاید hit و crit هایه واقعا خفنی داشته باشه اما واقعا رویه range ها تا حدودی ضعیف عمل میکنه.

در کل اصلا رتبه بندیه کلاس ها یه کاره اشتباه هست...چون بالاخره باید یه کلاس اول قرار بگیره و یه کلاس آخر.و آیا واقعا اون کلاسی که آخر قرار گرفته از همه میخوره؟ یا اونی که اول مونده همه رو میرنه؟؟؟؟

Zende
25-07-2010, 22:09
ایول ایول داش رضاو ایول:دی

آخه رضا دیگه به هیچیش که گیر نمیدی از توهینش به حسن نمیشه گذشت مثل این میمونه که بیاد به تو توهین کنه
با پررویی تمام!

البته میدونم انتظار نمیره ازم بی ادب شم ولی خوب خیلی بی مزه شد یه لحظه:دی

حجت جان دلبندم چرا تو اینطوری تلفظ میکنی:دی
اون همر خونده میشه:دی
هر چی ا هست آ میخونی:دی

hirsababak
25-07-2010, 22:11
سلام بچه ها کسی می دونه بازیwow با پچ3.3.3و3.3.5روتو مشهد از کجا بخرم اگه بگید ممنون می شم

من طرف های خیام هستم اگه مسیرت می خوره هماهنگ کن

hirsa_davids@yahoo.com

Gnome

hirsababak
25-07-2010, 22:17
Gnome برای Orc ارزو می کند سریع به SHADOW'S EDGE خود برسد

ho0rezam
25-07-2010, 22:19
Gnome برای Orc ارزو می کند سریع به SHADOW'S EDGE خود برسد

دستت درست هیرسا جان...اما ایکاش دعا میکردی زود تری 12.5k رو جور کنم و موتور رو بگیرم :دی

Tirion Fordring
25-07-2010, 22:21
میدونید چه کلاسی همه کلاسا رو میزنه ؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Boss

---------- Post added at 11:21 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

رضا خجالت بکش این همه مانت داری
ماموت 8 کیلو
ماموت 20 کیلو
موتورم میخوای ؟ :دی
چقدر گلداتو هدر میدی به جا اینا دو تا چیز درست بخر :دی لول

AMIR_TO
25-07-2010, 22:39
آقا من یه مشکلی دارم لطفا کمکم کنید
وقتی می خوام بازی رو اجرا کنم این پیغام رو میده
failed to open archive interface.mpq.
مشکل چیه؟
چه جوری حلش کنم؟

hirsababak
25-07-2010, 22:46
از الان میگم مبارکت باشه

من که مشکل کوتاهی قد دارم نمی تونم سوار موتور بشم حداقل تو برو موتور بخر

AMIR_TO
25-07-2010, 23:00
کسی نمیتونه به من کمک کنه؟:19::19:

ho0rezam
25-07-2010, 23:04
آقا یه سوال...توو trailer wrathgate اونجا که گاروش حمله میکنه به لیچ، بعدش که میخوره زمین میمیره؟؟؟ آخه لیچ با فراستمورن انگار روحه گاروش رو میگیره!!!! خب حالا چطور گاروش توو کاتا میشه لیدر ارک ها؟؟؟؟

Tirion Fordring
25-07-2010, 23:24
رضا ؟!
از تو بعید بود
اون گاروشه آخه ؟
نه اون گاروشه ؟
اگه گاروش بود اونجا با بولوار حمله میکرد از بس نوب بود!
اون High Overlord Varok Saurfang بود . خیلیام قبول دارن قدرتش از لیچ کینگ بیشتره کلا خیلی جک در موردش هست . میگن تو پچ3.0.1 تو ارگ بود باگ شده بود 1 میلیون دمیج میداد
کامنتای صفحه wowhead شو + اینو بخون کلا خیلی حاشیه داره

---------- Post added at 12:24 AM ---------- Previous post was at 12:21 AM ----------

فکر کنم وقتی Thrall برگرده گاروش رو میکشه
لول

راستی ترال الان توی کاتا فکر کنم نقشی رو داره که تیریون اینجا داره .
البته ترالو دست کم نگیرید فرقی با تیریون نداره . تازه DoomHammer رو داره . اما هیچ وقت علیه scoruge نجنگیده یا من ندیدم

Tirion Fordring
25-07-2010, 23:39
دیروز یکی گفتم منو برد old if الانم برد یه جاهای دیگه لول
ملت بیکارنا

---------- Post added at 12:35 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

شمال elynn بغل sw بالای نرثشیر یه دریاچه هست با آبشار بسته شده الان اونجا بودم

الانم رفتم جنوب جنوب Tanaris . پشت mountaina

---------- Post added at 12:39 AM ---------- Previous post was at 12:35 AM ----------

لول یه مکان مخفی هستش .

همون جایی که گفتم . تا ته برید پایین دریا رو (water walking) به یه جزیره میرسید من وسطش مردم
واقعا این wow چیا داره !

Tirion Fordring
25-07-2010, 23:48
سه تا جزیره بودن یه ساختمونای گابلین بود . احتمالا start zone goblin هاست . بلیزرادو ببینید از wotlk فکر گابلین بود
او کی من برم مسافرت شنبه میام بای

AMIR_TO
25-07-2010, 23:50
آقای تیروین(از شخصیتت تو wow بسیار خوشم میاد میدونی چرا؟چون آرتاس رو کشتی
منم که ایلیدن پرستم)2 تا سوال داشتم لطفا جواب بدبد
مشکل من چیه؟تو کدوم سرور بازی می کنید؟

Unholy
25-07-2010, 23:51
تو این چند صفحه اینقدر زحمت کشیدی برای پست دادن که نبودت توی این سفر قابل چشم پوشیه :دی
خوش بگذره ...

باید ببینیم اینا که گفتی چیه ، واجب شد :دی

moz
25-07-2010, 23:54
بچه ها نظرتون در مورد سرور knight-wow.com چیه؟ :دی

جدی داره روش کار میشه

AMIR_TO
25-07-2010, 23:56
آقا یکی جواب منو بده لطفا

ho0rezam
26-07-2010, 00:15
رضا ؟!
از تو بعید بود
اون گاروشه آخه ؟
نه اون گاروشه ؟
اگه گاروش بود اونجا با بولوار حمله میکرد از بس نوب بود!
اون High Overlord Varok Saurfang بود . خیلیام قبول دارن قدرتش از لیچ کینگ بیشتره کلا خیلی جک در موردش هست . میگن تو پچ3.0.1 تو ارگ بود باگ شده بود 1 میلیون دمیج میداد
کامنتای صفحه wowhead شو + اینو بخون کلا خیلی حاشیه داره تورو خدا مارو نزن؟؟؟ باشه؟؟؟
خب مثه آدم جواب بده!!! سخته؟؟؟؟:13:
زرشق...این دادا saurfang خودمونه که :دی البته بازم جوونی هاش
حالا این trailer کی اومده بود؟ من ندیده بودمش تا الان!!!!
در ضمن high overlord saurfang میشه بابایه saurfang نه خوده saurfang

Beowulf Hero
26-07-2010, 08:39
حجت کجای کاری ما هیجال زمان حال هم دیدیم

jafarr
26-07-2010, 08:50
آقای تیروین(از شخصیتت تو wow بسیار خوشم میاد میدونی چرا؟چون آرتاس رو کشتی
منم که ایلیدن پرستم)2 تا سوال داشتم لطفا جواب بدبد
مشکل من چیه؟تو کدوم سرور بازی می کنید؟
اگه امدی KAZZAK من هم الایانس دارم هم هورد ولی بیشتر تو الایانس هستم.

---------- Post added at 08:50 AM ---------- Previous post was at 08:49 AM ----------

09159089800 اسمم جعفر گلستان

Mojtaba.Alfa
26-07-2010, 09:10
آقا من یه مشکلی دارم لطفا کمکم کنید
وقتی می خوام بازی رو اجرا کنم این پیغام رو میده
failed to open archive interface.mpq.
مشکل چیه؟
چه جوری حلش کنم؟
سلام
مشکل شما اینه که بازی شما ناقص یا بد پتچ شده و فایل interface.mpq یا خراب یا وجود نداره شما باید WOW رو دوباره نصب کنی یا از گزینه Repair استفاده کنی که...
پس همون بهتره که بری دنبال پتچ ها تا سری کارت راه بیفته

Arrowtic
26-07-2010, 09:10
به ايليدن پرستم داريم اينجا!
من اول آرتاس پرست بودم ولي پس از خيانتش به ما جماعت DK دلريون و تيريون پرست شدم.به خصوص داريون جون.:31:

deltax
26-07-2010, 09:12
با سلام به دوستان

SET realmlist logon.universalgaming.eu

Arrowtic
26-07-2010, 09:13
جماعت DK باز تلنت برا تانك ميخواستم.

Zende
26-07-2010, 09:20
این حجت شاده همچین گفت تا ته رود خونه برو

من تو hilsbard یه بار تا ته رود خونه رفتم شمشیر در سنگ پیدا کردم از بالای آبشار!!
حالا گذشته از دیدن هیجال زمان حال!

رضا جون به دل نگیر
این خودش زیادی اطلاعات داره نشسته همه داستانارو یه شبه خونده همه سایتای وو رو هم چک کرده چیزی داستانی خرده شیشه ای از قلم نیافته که یه وقت کم نیاره
فکر میکنه تو هم باید همینطور بیکار باشی!
متاسفانه البته:دی

ایلیدن پرست داریون پرست تیریون پرست لیچ پرست...
منو ببین
خود پرست!
تو امضامم هست
همیشم بیشتر از همه تو بازی لذت میبرم
معتادم نیستم که نتونم 1 روز wow بازی نکنم
اصلش اینه:دی

keylogger
26-07-2010, 09:24
هاااااا یه سوال :دی
شما تو کدوم سرور دارین بازی میکنین ؟
منم می خوام :دی

keylogger
26-07-2010, 09:30
در مورد برگردوندن پچ هم یه روش میگم فقط بگین میشه یا نه :دی
منDVD اول wow و BC رو دارم + همه ی پچ ها
فقط نسخه ی lich رو ندارم میشه همه رو بزنم و بعد واسه lich king فایل Lichking.mpq رو از data کپی کنم ؟
در این حالت کار میکنه ؟

Unholy
26-07-2010, 09:39
هاااااا یه سوال :دی
شما تو کدوم سرور دارین بازی میکنین ؟
منم می خوام :دی

اینجا بچه ها 2گانگی سروری دارن :دی (البته خیلی بیشتر از 2گانگیه )

مولتن ، نل ، mystery , آلفا ، یه مدتم 2نفری تو پاندورا سیر میکردیم .....

deltax
26-07-2010, 09:52
بزار منم در مورد رده بندی pvp بگم
هیچوفت به قطعیت نمیشه گفت فلان کلاس فلان کلاسو میزنه...اینم هست که هر کلاس 3 تا تلنت داره شاید شما مثلا پریست shadow رو بزنی..اونوقت از تلنت disc بخوری..پس هیچ قطعیتی نداریم...اصل pvp مهارته...تو اکثر تیمهای arena قوی3v3 معمولا یه priest disc هست...تو icc هم معمولا من دیدم یه پریست disc میبرن برا هیل تانک

Unholy
26-07-2010, 09:54
اگه چیزی جا مونده دیگه دست من نیس

(فکر نمیکردم یکی بین این 2پست، پست بده :دی)

LuminaL
26-07-2010, 10:54
[
بزار منم در مورد رده بندی pvp بگم
هیچوفت به قطعیت نمیشه گفت فلان کلاس فلان کلاسو میزنه...اینم هست که هر کلاس 3 تا تلنت داره شاید شما مثلا پریست shadow رو بزنی..اونوقت از تلنت disc بخوری..پس هیچ قطعیتی نداریم...اصل pvp مهارته...تو اکثر تیمهای arena قوی3v3 معمولا یه priest disc هست...تو icc هم معمولا من دیدم یه پریست disc میبرن برا هیل تانک

کاملا صحیح. اصلا به نظر من skill > class

Mr. ساب زیرو! :31: این تالنتای DK . فکر نکنم بهتر از این تو PVP باشه! ( تعریف نکنم از خودم! :31: )
تا حالا خیلی هال بردن راضی بودن! :39:

glyph هاشم برات چیدم . بهترینیه که میتونی داشته باشی ولی خب اگر باب میلت نبود میتونی عوض کنی.
برای PVE DPS و PVE tank هم خواستی بگو بدم.

mega lord
26-07-2010, 10:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1-دوستان بهترین class تو wow کدوم کلاسه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- بهترین سرور الان کدام سروره ( فان و پولی نباشه ) ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- بهترین شغل برای warrior , shaman , paladin چیه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4- از کجا ها میتونم اسب ، ماموت ، موتور ، دایناسور ، بز کوهی شاخدار ، فیل ، اسب آتشی ، اژدهای پرنده سیاه ، مرغ ، شتر مرغ ، موشک قرمز ، اسب پا آبی و اسب پا زرد رو از کجا ها میتونم تهیه کنم ؟ ( لطفا تو نقشه برام نشون بدین ، و یا خوب مکانش رو بگین ) واسه lvl 80 میخوام ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با تشکر از همه شما دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Black-Ninja
26-07-2010, 11:00
چایی دوغ نوشابه سالاد فصل ماست مسیر ترشی لیته لیمو تازه دلستر هلو پیاز سبزی ریحون سبز تره نان تازه پنیر کره مربا عسل خامه کرم کارامل ماهی تازه مرغ جوجه کباب سلطانی

چیزی دیگه میل نداری ؟

deltax
26-07-2010, 11:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1-دوستان بهترین class تو wow کدوم کلاسه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- بهترین سرور الان کدام سروره ( فان و پولی نباشه ) ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- بهترین شغل برای warrior , shaman , paladin چیه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4- از کجا ها میتونم اسب ، ماموت ، موتور ، دایناسور ، بز کوهی شاخدار ، فیل ، اسب آتشی ، اژدهای پرنده سیاه ، مرغ ، شتر مرغ ، موشک قرمز ، اسب پا آبی و اسب پا زرد رو از کجا ها میتونم تهیه کنم ؟ ( لطفا تو نقشه برام نشون بدین ، و یا خوب مکانش رو بگین ) واسه lvl 80 میخوام ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با تشکر از همه شما دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همه کلاسها خوبن بستگی به مهارتت داره
blacksmiting
نزدیک هر شهر اصلی هست و inss با dungeon اسب پازرد ماله وارلاکه

mega lord
26-07-2010, 11:03
چایی دوغ نوشابه سالاد فصل ماست مسیر ترشی لیته لیمو تازه دلستر هلو پیاز سبزی ریحون سبز تره نان تازه پنیر کره مربا عسل خامه کرم کارامل ماهی تازه مرغ جوجه کباب سلطانی

چیزی دیگه میل نداری ؟

مسخرم میکنین ؟:18:

---------- Post added at 12:03 PM ---------- Previous post was at 12:02 PM ----------

همه کلاسها خوبن بستگی به مهارتت داره
blacksmiting
نزدیک هر شهر اصلی هست و inss با dungeon اسب پازرد ماله وارلاکه

من جوابمو خوب نگرفتم ...:41::13:
__________________________________________________ _____________

لطفا خوب جواب بدین ...
{ لطفا یه کلاس رو نام ببرین }
{ یه سرور باشه که فان و پولی نباشه و پینگش پایین باشه }
{ لطفا 3 تا شغل برام معرفی کنین }

لطفا یکی یکی مکانشون رو بگین ، من همشون رو میخوام من lvl 80 هستم ...

Shahroozs2
26-07-2010, 11:06

1- بهترین کلاس بستگی به خودت داره نمیشه گفت یه کلاس از همه قویتره و یه کلاس ضعیفتر
2-alpha-wow.net molten-wow.com mystery-project.com
3-بهترین شغل برای warrior و paladin از نظر من mining و blacksmithing هست ولی شامنو نمیدونم
4-برای هر raceی فرق میکنه مثلا human اسب داره orc گرگ داره و بعضی کلاس ها هم mount مخصوص خودشونو دارن مثل paladin و warlock یه سری mount هم باید بری از dalaran بخری یا از raid ها گیرت میاد

AMIR_TO
26-07-2010, 11:09
به ايليدن پرستم داريم اينجا!
من اول آرتاس پرست بودم ولي پس از خيانتش به ما جماعت DK دلريون و تيريون پرست شدم.به خصوص داريون جون.
:31:

من از تیریون هم خوشم میاد ولی ایلیدنیه چیزه دیگس:5::5:

mega lord
موتور رو چطور میتونم بخرم ؟ موتور که همه میتونن

Shahroozs2
[

Mr. ساب زیرو! :31: این تالنتای DK . فکر نکنم بهتر از این تو PVP باشه! ( تعریف نکنم از خودم! :31: )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدglyph هاشم برات چیدم . بهترینیه که میتونی داشته باشی ولی خب اگر باب میلت نبود میتونی عوض کنی.
pve tank هم تلنتشو بگو
ممنون

AMIR_TO
26-07-2010, 11:10
اینجا بچه ها 2گانگی سروری دارن :دی (البته خیلی بیشتر از 2گانگیه )

مولتن ، نل ، mystery , آلفا ، یه مدتم 2نفری تو پاندورا سیر میکردیم .....

من خودم 30 گانگی سرور دارم

Zende
26-07-2010, 11:15
خوب ما از 2 گانگی زیاد تر اونور تر داریم
هر روز تو یه سروریم:خخخ

Shahroozs2
26-07-2010, 11:16
موتور رو چطور میتونم بخرم ؟ موتور که همه میتونن
همه میتونن داشته باشن ولی بای شغل engineering داشته باشی و لولشو به 450 رسونده باشی

AMIR_TO
26-07-2010, 11:16
من الان wow رو repair کردم همه پچ ها پرید
میشه یکی لینک پچ های 3.0.1 رو تا 3.3.3a بده؟

Zende
26-07-2010, 11:17
شوخی نکن بچه گناه داره:دی
خریدن موتور که دیگه engreening نمیخواد ساختش میخواد
اونی که برا سوار شدن هم engreening میخواد هلکوپتره

بیا عزیزم

برو حال کن هر چی خواستی از توش بردار:دی

AMIR_TO
26-07-2010, 11:20
منم یه روز این سرور یه روز اون سرور و سرور های فان رو خیلی دوست دارم(یه سروری بود xp rate 200!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
اگه میشه چند تا سرور فان معرفی کنین

---------- Post added at 01:19 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

حالا کسی لینک 3.0.1 رو به 3.3.3a داره؟

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:19 PM ----------

هواسم نبود شما که لینک دادی

Shahroozs2
خریدن موتور که دیگه engreening نمیخواد ساختش میخواد
ادم باید خودکفا باشه و همه چیزشو خودش بسازه:31:

Zende
تو هم شوخی نکن:دی
instant 80 بیشتر میارزه از 200 x
lol
نمیخواد بری سرور فان
به جاش بیا سرور بتل گراند اگه فان دوست داری
فان نیست
بتل گرانده:دی
اگه یادت باشه و دیده باشی یه سروری توی 2.4.3 بود که بتل بود 10000 نفر یه طرف هورد یه طرف آلیانس تو altrec valley میریختن سر هم:دی
اینم مثل همونه ولی فقط altrec valley نیست همه بتل گراند هایی داره آرنا هم داره
یادش بخیر اون موقع season 4 عجب ستی بود:دی

ادم باید خودکفا باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]صحیح است:دی

AMIR_TO
26-07-2010, 11:24
این هم instant 80 بود ولی تا 255 ادامه داشت
این سرور بتل گراند اسمش اینه یا همه همش تو bg هستن؟

hadi_gamer
26-07-2010, 11:28
من ديروز با يه پريست دوئل كردم نميدونم چيكار كرد يه 5-4 تا buff به خودش زد من هر چي ميزدم يه ذره هم از جونش كم نشد بعد با دو سه تا باف منو كشت.چطور اين كار رو ميكنه؟
اگه اينطور باشه كه پريست رو كسي نميتونه بزنه.

AMIR_TO
26-07-2010, 11:29
پریست چی بود؟

Shahroozs2
26-07-2010, 11:29
ریلم high rate wowbeez چه قدر شلوغ شده 1828!!!

AMIR_TO
26-07-2010, 11:30
سرور فانه؟

Shahroozs2
26-07-2010, 11:31
من ديروز با يه پريست دوئل كردم نميدونم چيكار كرد يه 5-4 تا buff به خودش زد من هر چي ميزدم يه ذره هم از جونش كم نشد بعد با دو سه تا باف منو كشت.چطور اين كار رو ميكنه؟
اگه اينطور باشه كه پريست رو كسي نميتونه بزنه.
پریست یه اسپل داره که ضربه را جذب میکنه البته تا یه حدی و هرچی بزنیش روش اثر نمیکنه

پریست چی بود؟
یه کلاسه.

AMIR_TO
26-07-2010, 11:33
نگفتی این high rate wowbeez فانه؟

Shahroozs2
26-07-2010, 11:36
نگفتی این high rate wowbeez فانه؟
نه ولی ریلم فان و bg هم داره

AMIR_TO
26-07-2010, 11:38
برا پریست چشم بسته غیب گفتی باور کن:31::31:
منظور من اینه که شدو بود چی بود؟

hadi_gamer
26-07-2010, 11:41
من چه ميدونم چي بود.لول 30 بود منم وارلاك لول 30 بودم.

AMIR_TO
26-07-2010, 11:46
آقا این high rate wowbeez چه پچی می خواد؟

Zende
26-07-2010, 11:48
نه همش که توی بی جی نیستن که:دی
هوردا توی org هستن آلیانس ها sw بعد اولش بهت furious میده این که الآن گفتم آیتم ست season 6 هست:دی بعدش میتونی vote بدی season 7 بگیری بعد بری بتل گراند انر جمع کنی season 8 بگیری جلوتر از season8 نیومده دیگه:دی
در مجموع سرور خوبیه
خیلی چیزاش کار میکنه
تو به جای فان بیای اینجا بهتره کار با کلاس میتونی قوی کنی:دی

اون احتمالا shadow بوده شدو اینطوری سریع میکشه
اون که بهش نمیخوره buff رو خودش نداده shield داده!!!!که اتک هاتو absorb میکرده
1 به 1 تاحالا از کسی نخوردم خود من ولی 1 به 1 کی اینجا انجام میده 10 به 1 میریزن نامردا:دی
در مجموع بهترین کلاسی که تاحالا باهاش کار کردم همین پریست بوده شدو
با پالادین کار نکردم:دی ولی پالادین هم کارایی که این میکنه رو نداره

راستی این سروره که گفتم 3.3.5a میخواد

---------- Post added at 12:48 PM ---------- Previous post was at 12:47 PM ----------

برا اینکه بشناسیش
بگو سیاه بود یا رنگ معمولی بود:دی

Shahroozs2
26-07-2010, 11:53
آقا این high rate wowbeez چه پچی می خواد؟
3.3.5a میخواد

Arrowtic
26-07-2010, 12:36
قا من وقتي تازه لول 80 شدم چه كنم؟Dungeon برم يا Ins?كجا برم چه جوري برم؟بروبچ مايستري بگن كدوم BG برم كه الكي نخواد تو صف وايستي.

Arrowtic
26-07-2010, 12:42
برا PVE Tank هم بگو لطفا.نكته:برا DK!

mega lord
26-07-2010, 13:32
دوستان میشه یه کاراکتر رو از نل به مولتن برد ؟

IIIXSubZeroXIII
26-07-2010, 13:35
سلام
تو آلفا یه اشتباهی کردم رفتم Exodor وقتی از شهر رفتم بیرون کرش کرد و هر وقت وارد بازی میشم کرش میکنه و خارج میشه!:19: کسی میتونه کمک کنه؟
من بازیمو از eshooop خریدم ، لقب های بازی غیر فعالن یعنی اصلا تو قسمت کارکتر تایتل ها وجود ندارن کسی می دونه چطوری میشه درستش کرد؟
لطفا جواب بدید قبلا 2 تا سوال پرسیدم که کسی اصلا جواب نداد و همه رفته بودن تو حاشیه :46:
:11:

Beowulf Hero
26-07-2010, 13:42
همینجور که الکی که تایتل نداری!
باید بری کار های مختلف قبیل ins بکنی تا بهت Title بده

Mojtaba.Alfa
26-07-2010, 14:07
[

glyph هاشم برات چیدم . بهترینیه که میتونی داشته باشی ولی خب اگر باب میلت نبود میتونی عوض کنی.
سلام یه سوال
چند وقته که Dk بازی میدی ؟
یه سواله فنی تر دلیل علمیت برای نگرفتن Bloody Vengeance چیه؟::13:

Beowulf Hero
26-07-2010, 14:09
چند وقته که Dk بازی میدی ؟
2 ساله!!!!!!!!

Arrowtic
26-07-2010, 15:03
دوستان میشه یه کاراکتر رو از نل به مولتن برد ؟
طبق اطلاعات بنده خير.

---------- Post added at 03:03 PM ---------- Previous post was at 03:01 PM ----------

من به محض لول 80 شدنم چه كنم؟Raid برم يا Dungeon?چه جوري برم؟كجا برم؟لطفا توضيح كامل بديد از Raid و Dungeon هيچي نميدونم.
به خصوص Dungeon.

AMir_JAKAL
26-07-2010, 15:11
طبق اطلاعات بنده خير.

---------- Post added at 03:03 PM ---------- Previous post was at 03:01 PM ----------

من به محض لول 80 شدنم چه كنم؟Raid برم يا Dungeon?چه جوري برم؟كجا برم؟لطفا توضيح كامل بديد از Raid و Dungeon هيچي نميدونم.
به خصوص Dungeon.
بستگی به سروری داره که داری بازی میکنی
اصولش اینه که اور دانجن بری بعد رید ولی بازم به شرایط سرورت بستگی داره

Arrowtic
26-07-2010, 15:31
درباره دانجن توضيح ميدي؟چه جوري برم؟اول از همه كجا برم؟ و ...
ممنون

Beowulf Hero
26-07-2010, 15:34
آخه ما میستری بازی نکردیم که بدونیم!
از حجت بپرس جوابتو میده!

حالت عادیش تو فری سرور اینه که:

یارو میگه
LFM VH(VIOLET HOLD) NEED ALL
بعد بهش ویسپر میدی میگی INV
دعوتنامه میده میری تو گروپ
البته چون تازه کاری میبینی یهو الکی kick شدی:دی
بعد میری دالاران تو اینستانس ViOLET HoLD

وقتی باس مرد
لیدر اسم ایتم هارو میخونه

بعد اگه اون ایتمو میخواستی میزنی /roll اگه عدد از همه بیشتر باشه ایتمو میده به تو
اگه GROUP LOOT هم باشه باید رو عکس تاس بزنی

Arrowtic
26-07-2010, 16:56
چه جوري دانجن ميسازن؟دانجن همون party هستش كه اينس ميرن؟من رفتم VH يه پرتال اونجا بود ولي واردش نمي شد.چه جوري وارد اينس شم؟

Beowulf Hero
26-07-2010, 17:04
تنهایی نمیشه
شما هم تازه کاری نمیتونی leader باشی
دیدی رید VH دارن میرن بگو تورم اینو کنن

AMIR_TO
26-07-2010, 17:41
آقا کسی بلده چه جوری با پچه 3.0.1 آفلاین بازی کنم؟
(این بازی خراب شد repair کردمش همه پچها پرید تا وقتی درستش می کنم می خوام آفلاین بازی کنم)

Unholy
26-07-2010, 17:41
mystery هم که فعلا سایتش بالا نمیاد :دی

(محض ابراز وجود)

Arrowtic
26-07-2010, 18:11
تنهایی نمیشه
شما هم تازه کاری نمیتونی leader باشی
دیدی رید VH دارن میرن بگو تورم اینو کنن
دانجن 5 نفرست ديگه برا رفتن به VH?در ضمن چه جوري يكي از دوستام يكي بسازه بعد مارم اينوايت كنه؟

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

mystery تو سرور گفت برا مدتي بالا نمياد ولي داريم درستش ميكنيم.

Beowulf Hero
26-07-2010, 18:18
اره 5 نفرست

اگه دوستات وارد باشن خودشون بلدن
فقط روت کلیک میکنن (Invite(

Arrowtic
26-07-2010, 19:14
اونا هم بلد نيستن.

Beowulf Hero
26-07-2010, 19:25
ببین
اگه 5 نفر ایرانی باشین حرف همو خوب میفهمین کارتون راه میفته

ببین
تو فریند لیست اونارو Invite میکنی
بعد میشین 5 نفر تو یه Group بعد کوست VH رو میگیرین که Key درش رو بهتون میده
درو باز کنین با هم برین توش
بعد بگردین دمبال باسا بکشینشون:دی

Beowulf Hero
26-07-2010, 19:59
تشکر..........

Arrowtic
26-07-2010, 20:00
هر بار كه بخوايم بريم VH بايد كوئستشو رد كنيم يا يه بارم بسه؟

Zende
26-07-2010, 20:08
1 بار بسه کوئستش فقط برا کلیدشه
اما داخل ins
صدا کردنه باس ها
باید بری طرف portal هایی که اونجا هست
البته الآن کامل یادم نیست:دی
portal keeper رو بکشی خیلی هم سریع بکشیش چون هی موب سامون میکنه
بعدش برگردی دم در
بعد بری جلو باس رو بزنی:دی
تقریبا یه چیز تو این مایه ها بود

Shahroozs2
26-07-2010, 21:04
داستان world of warcraft به صورت pdf
منبع: پارس گیم

G U L D A N
26-07-2010, 21:22
سلام
کسی تو سرور

قسمت mide rate بازی می کنه؟

mega lord
26-07-2010, 22:05
دوستان کسی میدونه برای وارد شدن به پارس گیم ، چه چیزی را باید جایگزین ریلم یا همون فایلی هست که توش رو عوض میکنیم تا به سرور وارد بشیم ، چی باید بذاریم ؟ آدرسش چیه ؟ تو سایتش که خیلی عجیبه ( نبود ) ؟؟؟ کسی میدونه ؟

amin2000
26-07-2010, 22:13
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید----------------------------------------------------------------------------
This page is currently unavailable

If you are the webmaster for this site, please contact your hosting provider's support team for assistance.
--------------------------------------------------------------------------------------

اینم فنا گشت؟

Arrowtic
26-07-2010, 22:26
فنا نگشت!دارن آپديت ميكنن سايتشونو.برا وت هم برو به:

---------- Post added at 10:22 PM ---------- Previous post was at 10:22 PM ----------

اين لينكه هم خراب شده!!

---------- Post added at 10:26 PM ---------- Previous post was at 10:22 PM ----------

دوستان کسی میدونه برای وارد شدن به پارس گیم ، چه چیزی را باید جایگزین ریلم یا همون فایلی هست که توش رو عوض میکنیم تا به سرور وارد بشیم ، چی باید بذاریم ؟ آدرسش چیه ؟ تو سایتش که خیلی عجیبه ( نبود ) ؟؟؟ کسی میدونه ؟
بگردي توش نوشته.
set realmlist

AMIR_TO
26-07-2010, 22:56
این پارس گیم یه لانچری داره
اونو بگیر براحتی می تونی بازی کنی

Arrowtic
27-07-2010, 01:20
براي وت دادن در مايستري بريد به:

rootnt
27-07-2010, 07:32
این پارس گیم یه لانچری داره
اونو بگیر براحتی می تونی بازی کنی
از این کارا نکنید
احتمال ویروس و تروجان بودن داره

*Mehran*
27-07-2010, 07:47
دوستان راسته که دارن سایت مایستری رو بروز میکنن و میخوان ترانسفر رو تا اندک روزی باز کنن ؟!؟ تو guild دیروز میگفتن ...

keylogger
27-07-2010, 11:43
یه سوال دیگه :دی
به این سایت میشه اطمینان کرد منظور به اطلاعاتی که در مورد سرور ها نوشته
wowstatus.net
این پیچ 3.2.0 هم گذاشتیم دانلود 1.50 گیگ هستش خدا میدونه با این سرعت من (25 کیلوبایت) کی تموم میشه :26::34::42:

Zende
27-07-2010, 12:07
هزار سال دیگه تموم میشه:دی

بله میشه^^

hadi_gamer
27-07-2010, 12:39
بابا اون میستری هست.میستری درسته میستری...
مایستری غلطه .میستری درسته.

Cain
27-07-2010, 12:41
یه چند تا Addon میزارم شاید به درد کسی خورد :
ACP یا Addon Control Panel واسه اینه که بدون Logoff کردن بشه بقیه Addon هارو فعال و غیرفعال کرد .

------------------------
Bosstactic که Tactic باسهارو توش نوشته و با تصویر نشون داده . این Addon بیشتر واسه زمانی خوبه که Tactic رو فراموش کردید و برای یاداوری Tacticخوبه چون بهترین راه یاد گرفتن Tactic اینه که Video ببینید . تو Wow این Out of Date میزنه اما تا Lich King داره .

------------------------
Cooldowns که Cooldown رو روی Spell ها با Timer نشون میده و دیگه احتیاج نیست که Mouse رو روی Spell نگه دارید تا زمان Cooldown رو ببینید که کی از Cooldown در میاد و اماده میشه .

------------------------
Gup Slam Alert زمانی که هروقت Slam از طریق Talent Bloodsurge که توی Fury هستش فعال شد یه اخطار میده .از این راه زود متوجه میشید که کی میتونید Slam رو استفاده کنید .

------------------------
Raid Mob Marker برای سریع Mark کردن Mob ها هستش که برای Leader بودن مفیده .

------------------------
zzHuntar یا همون Zug Zug Huntar واسه زمانیه گه Hunter هستید و Talent Improved Tracking رو گرفتین . این Talent کارش اینه که هر کسی رو دارید Track میکنید Damage شما رو 5% بیشتر میکنه اگر به شخصی که Track میکنید Attack میدید . اگر Humanoid رو Track میکنید Damage شما 5% بیشتر میشه زمانی که به Humanoid حمله میکنید و در مورد بقیه Track ها هم همینه . حالا این Addon خودکار با توجه به Mob یا Player که شما Attack میدید خودش Track میکنه . اخه Change کردن Track ها همیشه فراموش میشه .

------------------------
RatingBuster که واقعا محشره . بهتون میگه مثلا این 100تا Strength که از این Item گرفتید چقدر Attack Power و Block و Parry میده و برای همه Attributes همینجوره و با توجه به Class ها هم تغییر میکنه و تاثیر Talent هارو هم میگه متلا با توجه به Talent Armored to the Teeth که ماله Warrior هستش و Armor رو تبدیل به Attack power میکنه هم میگه که مثلا این 1260 تا Armor روی Item Leg شما چقدرش تبدیل به Attack Power شده . Gem ها و Enchant رو هم شامل میشه .

------------------------
Move Anything برای تغییر مکان دادن چیزها تو Screen شما هستش و برای Edit کردن UI شما و یا همون Action Bar و Mini Map و ... هستش . مثلا جای Stance های Warrior یا Mini Map و ...

------------------------
Comix که Fun هستش مثلا هروقت jump میزنید صدای جالب و خنده دار میده . Crit کی میزنید با Crit میخورید و یا HP دشمن کم که میشه و .... کلا خیلی از مواقع دیگه صداهای Fun میده و محیط Wow رو جالب میکنه .

Arrowtic
27-07-2010, 13:28
بابا اون میستری هست.میستری درسته میستری...
مایستری غلطه .میستری درسته.
چشم آقا معلم!:31:
بروبچ ميستري كدوم BG مدت زمان تو Queque موندنش كمتره و سريع تر ميره توش؟

Crawling In MySkin
27-07-2010, 14:01
سلام برو بچ باحال p30 world

میخواستم بدونم توی World Of Warcraft کدوم نژاد از همه قوی تره؟؟؟(همرو میتونه بزنه؟؟)

G.D.ragon.Ir
27-07-2010, 14:07
دوستان, من به عنوان شغل, Enchanting رو انتخاب کردم اگه میشه روش انجام دادنش رو توضیح بدید

با تشکر

Beowulf Hero
27-07-2010, 14:13

میخواستم بدونم توی World Of Warcraft کدوم نژاد از همه قوی تره؟؟؟(همرو میتونه بزنه؟؟)

یه کلام:
هیچکدوم:دی

دوستان, من به عنوان شغل, Enchanting رو انتخاب کردم اگه میشه روش انجام دادنش رو توضیح بدید

با تشکر
ایتمایی رو که میگیری رو Disenchant کن تا مواد لازم رو بگیری

Crawling In MySkin
27-07-2010, 14:14
منظورتون چیه؟؟
مسخره میکنین؟

*Mehran*
27-07-2010, 14:16

سلام دوست عزیز :20:
راستش همه نژاد ها قدرت خاص خودشون رو داره و نمیشه گفت کدوم قویه همه در مقابل هم قوی هستن اما بعضی پلایر ها یه نقطه ضعفی دارن که نمیتونن با جادو و کتاب های جادوگری سریع خودشون رو با اون سازگار کنند به همین دلیل اگه شما تازه کاری میتونین کلاس Warrior رو بگیرین و یا اگر هم میخواهین از جادو های قدرت بخش استفاده کنین Paladin رو بگیرین ، اما بهترش اینه که این متن زیر رو بخوانین :

شما در آغاز میبایست کاراکتر شبیه به خصوصیات اخلاقی خود را پیدا کنید.تمامی کاراکتر ها دارای قدرت جنگیدن میباشند.
۱٫پریست.آرام مهربان با نیروهای فراوان دارای روحی لطیف است و بیشتر زندگی میبخشد.به کسانی پیشنهاد میشود که همیشه دوست دارن در جمع قرار بگیرن و از پشت دوستان خود را حمایت کنن.در هه مد های بازی در گروه جای ویژه دارد و بیشتر به خانمها پیشنهاد میشود.بلود الف این گونه بسیار زیباست.
۲٫پالادین.محکم استوار فیزیکی میجنگد میتواند از مرگ بگریزد و دیگران را شفا دهد.بیشترین کاربردش تانک شدن و شفا دادن است. به کسانی پیشنهاد میشود که میخواهند در بازی معجزه کنند و محبوب باشند.
۳٫هانتر.شکارچی تمام موجودات زنده.همیشه همراه حیوان دست آموزش میجنگد و برای همه ایجاد دردسر میکند.به کسانی پیشنهاد میشود که میخواهند از دور دیگران را غافلگیر کنند.
۴٫روگ.هیچ وقت دیده نمیشود گرفتن انتقام براش خیلی آسون است .تک رو است و هیچ رحمی ندارد.به کسانی پیشنهاد میشود که دوست دارند در خفا حریفان رو نابود کنند و دیگران ساعتها از ترس او به دنبالش بگردن.گرفتن انتقام با روگ خیلی آسون است فقط کافیست خنجرهای تیزی داشته باشید.
۵٫وارلاک.جادوگر سایه ها از او بترسید او فقط یک دشمن دارد .کاری جز کشتن بلد نیست.به کسانی پیشنهاد میشود که فقط میخواهند بکشند.از کنار دیگران رد شوید و از مردنشان لذت ببرید.
۶٫میج.سرما و گرما در دستان اوست.میتواند شما را به گوسفند تبدیل کند.نزدیک شدن به او خیلی سخت است.کسانی که به جادوگری علاقه دارند پیشنهاد میشود.
۷٫دروید.هیچ وقت نمیتوانید بفهمید او چه موجودیست.تمام مدت در حال عضو کردن شکل خود است.از بازی کردن با او خسته نمیشوید. میتواند مثل یک میج از دور بزند یا مثل یک پالادین تانک شود و یا اینکه دیده نشود و مثل یک روگ از پشت ضربه بزند و در آخر اینکه مثل یک پریست دوستان خود را شفا بدهد.به کسانی پیشنهاد میشود که زود خسته میشوند آنها هیچ وقت از دروید خسته نمیشوند.
۸٫شمن.قدرت باد و رعدو برق در اختیار اوست.گیلد ها و گروها اون رو میپرستن مثل یک ناجی.برای همه مفید است و برای دشمنان خطرناک.پیشنهاد میشود با گروهی که شمن دارند درگیر نشوید.دارای تنوع زیادی است و به کسانی پیشنهاد میشود که میخواهند برای دیگران کاری کرده باشند.موجودیست اجتماعی.
۹٫ورییور.جنگجوی خستگی ناپذیر .بلاخره باید یکی جنگ رو شروع کنه این کار این کلاسه.اگه فکر میکنید یک تنه میتونید همه را بزنید امتحانش کنید.چرا جنگ را شما شروع نمیکنید تا خشونت را به دیگران نشان دهید.

یه سری توضیح درباره بعضی کلاس ها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]جنگجو ها که قدرت زیادی برای جنگیدن دارند و با سپر ها و زره های آهنین خود به جنگ می روند.این گروه قدرت جادویی ندارد.اما قدرت های جنگی بی نظیری دارد.یک جنگجو عمر(Health) زیاد هم دارد.جنگجو برای استفاده از قدرت از Rage استفاده می کند.Rage هم با جنگیدن پر می شود.جنگجو همه لباس های جنگی را می توند به تن کند.(لباس ها می تواند لباس معمولی زره و یا لباس چرمی و … باشد.)
-برخی از سلاح ها و … را همه نیرو ها و یا بعضی نیرو ها و گروه ها می توانند یاد بگیرند.مثال:
چاقو:همه می توانند یاد بگیرند.
چوب دست:Priest و Mage و Warlock می توانند یاد بگیرند.
و…
همچنین جنگجو می تواند تقریبا از همه سلاح های جنگیدن به جز چوب دست جادویی و عصا(Staff) استفاده کند(یعنی چنگچو می تواند از شمشیر و تبر و گرز و چاقو و تیرکمان استفاده کند)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یک Paladin همانند جنگجو است.اما تفاوت های کوچکی هم با آن دارد.Paladin بیشتر از گرز برای جنگ استفاده می کند.عمر زیاد دارد و می تواند جادو نیز داشته باشد(جادویی هایی مثل قدرت بیشتر و بهبود عمر و …).یک Paladin هم اغلب لباس ها و سلاح های جنگجو را می تواند استفاده کند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این سرباز قابلیت پنهان شدن و دزدی کردن را دارد.عمر متوسطی دارد و به جای جادو از نیرو(Energy) خود استفاده می کند.سلاح این نیرو چاقو است و تقریبا بیشتر لباس ها را می تواند استفاده کند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این نیرو قدرت ها متفاوتی دارد که بیشتر مربوط به جادو می شود.مهم ترین قدرت یک Preist امکان جان بخشی است.(یعنی زیاد کردن عمر یا خوب کردن عمر و یا زنده کردن یک فرد و …).این نیرو بیشتر از جادو های مختلف برای نابود کردن دشمن استفاده می کند.سلاحش گرز و چوب دست جادویی(Wand) و عصا و چاقو است.لباس این نیرو هم لباس معمولی است. و عمر متوسط دارد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این نیرو هم بیشتر قدرتش جادو است.عمر کمی دارد و از جادو استفاده می کند.سلاحش عصا است.لباس های معمولی هم می تواند استفاده کند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یک نیرو که تا حدودی به طرف تاریکی رفته است.قدرت این نیرو, نیرو های تاریکی است و از جادو های سیاه استفاده می کند.عمر این گروه متوسط است و از جادو استفاده می کند.سلاح اولیه اش چاقو است و لباس معمولی می تواند استفاده کند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این گروه بیشتر قدرتش شکار و استفاده از تفنگ است.عمر متوسطی دارد و از جادو استفاده می کند.اگر هم قدرت بگیرد می تواند برای خود یک جانور داشته باشد که بسیار قدرمند است.سلاح اصلی این گروه تبر است و تقریبا همه لباس ها را می تواند استفاده کند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نیرویی که می تواند خود را شبیه جانوران کند.این نیرو عمر متوسطی دارد و از جادو استفاده می کند.سلاحش عصا است و لباس های معمولی استفاده می کند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این نیرو قدرتش جادو است و سلاح اصلی اش گرز می باشد و لباس معمولی دارد و عمر متوسطی هم دارد.
و میتواند از Ankn استفاده کنن ( قدرتی که وقتی کشته شد یکبار تا 30 دقیقه بعد زنده شود )

منبع : فروشگاه Eshooop

:11:

Beowulf Hero
27-07-2010, 14:16
مسخره چیه!

Crawling In MySkin
27-07-2010, 14:21
سلام دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستش همه نژاد ها قدرت خاص خودشون رو داره و نمیشه گفت کدوم قویه همه در مقابل هم قوی هستن اما بعضی پلایر ها یه نقطه ضعفی دارن که نمیتونن با جادو و کتاب های جادوگری سریع خودشون رو با اون سازگار کنند به همین دلیل اگه شما تازه کاری میتونین کلاس Warrior رو بگیرین و یا اگر هم میخواهین از جادو های قدرت بخش استفاده کنین Paladin رو بگیرین ، اما بهترش اینه که این متن زیر رو بخوانین :

شما در آغاز میبایست کاراکتر شبیه به خصوصیات اخلاقی خود را پیدا کنید.تمامی کاراکتر ها دارای قدرت جنگیدن میباشند.
۱٫پریست.آرام مهربان با نیروهای فراوان دارای روحی لطیف است و بیشتر زندگی میبخشد.به کسانی پیشنهاد میشود که همیشه دوست دارن در جمع قرار بگیرن و از پشت دوستان خود را حمایت کنن.در هه مد های بازی در گروه جای ویژه دارد و بیشتر به خانمها پیشنهاد میشود.بلود الف این گونه بسیار زیباست.
۲٫پالادین.محکم استوار فیزیکی میجنگد میتواند از مرگ بگریزد و دیگران را شفا دهد.بیشترین کاربردش تانک شدن و شفا دادن است. به کسانی پیشنهاد میشود که میخواهند در بازی معجزه کنند و محبوب باشند.
۳٫هانتر.شکارچی تمام موجودات زنده.همیشه همراه حیوان دست آموزش میجنگد و برای همه ایجاد دردسر میکند.به کسانی پیشنهاد میشود که میخواهند از دور دیگران را غافلگیر کنند.
۴٫روگ.هیچ وقت دیده نمیشود گرفتن انتقام براش خیلی آسون است .تک رو است و هیچ رحمی ندارد.به کسانی پیشنهاد میشود که دوست دارند در خفا حریفان رو نابود کنند و دیگران ساعتها از ترس او به دنبالش بگردن.گرفتن انتقام با روگ خیلی آسون است فقط کافیست خنجرهای تیزی داشته باشید.
۵٫وارلاک.جادوگر سایه ها از او بترسید او فقط یک دشمن دارد .کاری جز کشتن بلد نیست.به کسانی پیشنهاد میشود که فقط میخواهند بکشند.از کنار دیگران رد شوید و از مردنشان لذت ببرید.
۶٫میج.سرما و گرما در دستان اوست.میتواند شما را به گوسفند تبدیل کند.نزدیک شدن به او خیلی سخت است.کسانی که به جادوگری علاقه دارند پیشنهاد میشود.
۷٫دروید.هیچ وقت نمیتوانید بفهمید او چه موجودیست.تمام مدت در حال عضو کردن شکل خود است.از بازی کردن با او خسته نمیشوید. میتواند مثل یک میج از دور بزند یا مثل یک پالادین تانک شود و یا اینکه دیده نشود و مثل یک روگ از پشت ضربه بزند و در آخر اینکه مثل یک پریست دوستان خود را شفا بدهد.به کسانی پیشنهاد میشود که زود خسته میشوند آنها هیچ وقت از دروید خسته نمیشوند.
۸٫شمن.قدرت باد و رعدو برق در اختیار اوست.گیلد ها و گروها اون رو میپرستن مثل یک ناجی.برای همه مفید است و برای دشمنان خطرناک.پیشنهاد میشود با گروهی که شمن دارند درگیر نشوید.دارای تنوع زیادی است و به کسانی پیشنهاد میشود که میخواهند برای دیگران کاری کرده باشند.موجودیست اجتماعی.
۹٫ورییور.جنگجوی خستگی ناپذیر .بلاخره باید یکی جنگ رو شروع کنه این کار این کلاسه.اگه فکر میکنید یک تنه میتونید همه را بزنید امتحانش کنید.چرا جنگ را شما شروع نمیکنید تا خشونت را به دیگران نشان دهید.

یه سری توضیح درباره بعضی کلاس ها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]جنگجو ها که قدرت زیادی برای جنگیدن دارند و با سپر ها و زره های آهنین خود به جنگ می روند.این گروه قدرت جادویی ندارد.اما قدرت های جنگی بی نظیری دارد.یک جنگجو عمر(Health) زیاد هم دارد.جنگجو برای استفاده از قدرت از Rage استفاده می کند.Rage هم با جنگیدن پر می شود.جنگجو همه لباس های جنگی را می توند به تن کند.(لباس ها می تواند لباس معمولی زره و یا لباس چرمی و … باشد.)
-برخی از سلاح ها و … را همه نیرو ها و یا بعضی نیرو ها و گروه ها می توانند یاد بگیرند.مثال:
چاقو:همه می توانند یاد بگیرند.
چوب دست:Priest و Mage و Warlock می توانند یاد بگیرند.
و…
همچنین جنگجو می تواند تقریبا از همه سلاح های جنگیدن به جز چوب دست جادویی و عصا(Staff) استفاده کند(یعنی چنگچو می تواند از شمشیر و تبر و گرز و چاقو و تیرکمان استفاده کند)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یک Paladin همانند جنگجو است.اما تفاوت های کوچکی هم با آن دارد.Paladin بیشتر از گرز برای جنگ استفاده می کند.عمر زیاد دارد و می تواند جادو نیز داشته باشد(جادویی هایی مثل قدرت بیشتر و بهبود عمر و …).یک Paladin هم اغلب لباس ها و سلاح های جنگجو را می تواند استفاده کند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این سرباز قابلیت پنهان شدن و دزدی کردن را دارد.عمر متوسطی دارد و به جای جادو از نیرو(Energy) خود استفاده می کند.سلاح این نیرو چاقو است و تقریبا بیشتر لباس ها را می تواند استفاده کند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این نیرو قدرت ها متفاوتی دارد که بیشتر مربوط به جادو می شود.مهم ترین قدرت یک Preist امکان جان بخشی است.(یعنی زیاد کردن عمر یا خوب کردن عمر و یا زنده کردن یک فرد و …).این نیرو بیشتر از جادو های مختلف برای نابود کردن دشمن استفاده می کند.سلاحش گرز و چوب دست جادویی(Wand) و عصا و چاقو است.لباس این نیرو هم لباس معمولی است. و عمر متوسط دارد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این نیرو هم بیشتر قدرتش جادو است.عمر کمی دارد و از جادو استفاده می کند.سلاحش عصا است.لباس های معمولی هم می تواند استفاده کند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یک نیرو که تا حدودی به طرف تاریکی رفته است.قدرت این نیرو, نیرو های تاریکی است و از جادو های سیاه استفاده می کند.عمر این گروه متوسط است و از جادو استفاده می کند.سلاح اولیه اش چاقو است و لباس معمولی می تواند استفاده کند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این گروه بیشتر قدرتش شکار و استفاده از تفنگ است.عمر متوسطی دارد و از جادو استفاده می کند.اگر هم قدرت بگیرد می تواند برای خود یک جانور داشته باشد که بسیار قدرمند است.سلاح اصلی این گروه تبر است و تقریبا همه لباس ها را می تواند استفاده کند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نیرویی که می تواند خود را شبیه جانوران کند.این نیرو عمر متوسطی دارد و از جادو استفاده می کند.سلاحش عصا است و لباس های معمولی استفاده می کند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این نیرو قدرتش جادو است و سلاح اصلی اش گرز می باشد و لباس معمولی دارد و عمر متوسطی هم دارد.

منبع : فروشگاه Eshooop

ممنون اقا مهران
یک دنیا ممنون
حالا از میون نژاد ها کدوم قوی تره؟

*Mehran*
27-07-2010, 14:31
اگه تازه کاری Warrior رو پیشنهاد میکنم ... من خودم وقتی اولین بار بازی کردم Warrior گرفتم کلاس خوبیه اما جادو نداره من بیشتر از کلاسی خوشم میاد که به Mana احتیاج نباشه ، چون در حین بازی مانا تمام میشه و نمیتونم دشمن رو نابود کنم به همین دلیل Warrior برای تازه کار ها خوبه و یه کلاس عالی برای آنهاست تا وقتی که با Warrior بازی میکنی میتونی از کلاس های دیگه که در بازی به شما کمک میکنند تجربه کسب کنی مثل خودم که ابتدا Warrior گرفتم و دیدم چه کار های دیگری میتونم با کلاس های دیگر یاد بگیرم تا اینکه بعد از Warrior هر کلاسی رو که دوست داشتی میتونی انتخاب کنی به نظر من وقتی با Warrior به lvl 80 رسیدی پیشنهاد میکنم Rogue رو بگیرین چون قدرتش 50 درصد شبیه Warrior هستش ...
Warrior
من تو سرور
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بازی میکنم

Crawling In MySkin
27-07-2010, 14:37
اگه تازه کاری Warrior رو پیشنهاد میکنم ... من خودم وقتی اولین بار بازی کردم Warrior گرفتم کلاس خوبیه اما جادو نداره من بیشتر از کلاسی خوشم میاد که به Mana احتیاج نباشه ، چون در حین بازی مانا تمام میشه و نمیتونم دشمن رو نابود کنم به همین دلیل Warrior برای تازه کار ها خوبه و یه کلاس عالی برای آنهاست تا وقتی که با Warrior بازی میکنی میتونی از کلاس های دیگه که در بازی به شما کمک میکنند تجربه کسب کنی مثل خودم که ابتدا Warrior گرفتم و دیدم چه کار های دیگری میتونم با کلاس های دیگر یاد بگیرم تا اینکه بعد از Warrior هر کلاسی رو که دوست داشتی میتونی انتخاب کنی به نظر من وقتی با Warrior به lvl 80 رسیدی پیشنهاد میکنم Rogue رو بگیرین چون قدرتش 50 درصد شبیه Warrior هستش ...
Warrior
من تو سرور کد:
Mystery-project.com
بازی میکنم
من تو سرور wowbeez هستم چون همه دوستانم اونجان
من یک دستگاه:دی درویید ساختم.چون هم مثل واریور میشه هم Rogue
اینها Class هستن
من میخوام بدونم قوی ترین نژاد (Race) چیه؟

G.D.ragon.Ir
27-07-2010, 14:43
حالا از میون نژاد ها کدوم قوی تره؟
اینجور بازی ها بالانسن (هر کلاس و نژادی یکسری نقاط ضعف و قوت داره) و تمامآ به خودتون برمیگرده. نمونش خودم, هیچوقت از مبارزات نزدیک خوشم نمیومد (تو بازی های نقش آفرینی) تو این بازی هم, جادوگر برداشتم برای نژاد هم باید بعد از انتخاب کلاس, فاکتورهایی که بیشتر بدرد اون کلاس میخورن رو تو نژادهایی که اون کلاس رو پشتیبانیی میکنند چک کنید و بعد بهترین گزینه رو انتخاب کنید. البته ظاهر کارکتر هم برای بعضی ها (از جمله خودم) تاثیر گذاره و میتونه فاکتورهای دیگر رو کمرنگ تر کنه.

Beowulf Hero
27-07-2010, 14:45
wowbeez??? سرور خوبی نیست
شما همون mystery برین بهتره

Crawling In MySkin
27-07-2010, 14:48
اینجور بازی ها بالانسن (هر کلاس و نژادی یکسری نقاط ضعف و قوت داره) و تمامآ به خودتون برمیگرده. نمونش خودم, هیچوقت از مبارزات نزدیک خوشم نمیومد (تو بازی های نقش آفرینی) تو این بازی هم, جادوگر برداشتم برای نژاد هم باید بعد از انتخاب کلاس, فاکتورهایی که بیشتر بدرد اون کلاس میخورن رو تو نژادهایی که اون کلاس رو پشتیبانیی میکنند چک کنید و بعد بهترین گزینه رو انتخاب کنید. البته ظاهر کارکتر هم برای بعضی ها (از جمله خودم) تاثیر گذاره و میتونه فاکتورهای دیگر رو کمرنگ تر کنه. __________________
ممنون
یعنی هیچ فرقی نداره که من Orc بگیرم یه Night Elf? فقط شکل؟

linkin_park
27-07-2010, 14:51
آقا یه Addon واسه Herbalism که روی ورژن جدید بازی 3.5 کار کنه سراغ ندارین ؟ Gatherer رو 3.1 بیشتر جواب نمیده ....

Beowulf Hero
27-07-2010, 14:51
ممنون
تفاوت های دیگه ای هم هست ولی خیلی کمه و با یه Socket )gem( جبران میشه!

Crawling In MySkin
27-07-2010, 14:54
تفاوت های دیگه ای هم هست ولی خیلی کمه و با یه Socket )gem( جبران میشه!
Socket چیه؟

Arrowtic
27-07-2010, 15:01
بستگي به خودت داره.هيچ نژادي قويترين نيست.نه نژاد نه كلاس.

rootnt
27-07-2010, 15:20
ممنون
هر نژادی خاصیت خاص خودشو داره
عمومی ترینش bloodelf هست که اسپلش ۲ ثانیه silence می کنه و مانا یا انرژی می ده و ۲٪ کمتر spell dmg می خوره و که به درد همه کلاسهای bloodelf می خوره
هیومن یه اسپل داره که هیرو رو از stun, fear و غیره خارج می کنه که خیلی بدرد بخوره
مثلا یکی از بهترین نژادها برای هانتر dwarf هستش که gun specialization داره یعنی با تفنگ یه مقداری بیشتر دمیج می زنه
اینجا همه نژادها رو داره :

با توجه به کلاسی که می خوای بازی کنی انتخاب کن

Beowulf Hero
27-07-2010, 15:26
برای Druid تارن بهتره یا Night Elf?
به نظر من برای Tank تاورن بهتره چون HP بیشتری داره
برای Melee Dps هم نایت الف به خاطر Agility

Crawling In MySkin
27-07-2010, 15:32
من نمیدونم Melee Dps چیه ولی Night Elf گرفتم!
چون خیلی خوشم میاد ازشون!

Arrowtic
27-07-2010, 15:34
من نمیدونم Melee Dps چیه ولی Night Elf گرفتم!
چون خیلی خوشم میاد ازشون!
بيا ميستري.

Beowulf Hero
27-07-2010, 15:38
اره میستری واقعا بهتره

Crawling In MySkin
27-07-2010, 15:39
نه اخه 2 تا از فامیلام توی wowbeez realm highrate هستن!

rezakheyri
27-07-2010, 15:46
اقایون کسی میتونه یه سایت واسه تلنت PVP معرفی کنه؟

Beowulf Hero
27-07-2010, 15:48
سایت میخوای چیکار بگو واسه چه کلاسی میخوای برات میزاریم

rezakheyri
27-07-2010, 15:52
واسه paladin میخواستم

Crawling In MySkin
27-07-2010, 15:53
یکی از دوستام Paladin داره اگه میخواین بگین ازش میپرسم