PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Arrowtic
19-07-2010, 09:36
آقا همه به خدا احترام بگزارید
همه به خدا احترام بزارید
وگرنه مارو مورد نفرینش قرار میده
پيام هاي بازرگاني!:31:
آقا من Plate Armor از كجا بخرم؟human هستم لول 43.شهرهايي رو بگيد كه برام خطرناك نباشن!:دي
توي Storm Wind رو گشتم هيچي نبود.

Beowulf Hero
19-07-2010, 09:44
آقا من Plate Armor از كجا بخرم؟human هستم لول 43.شهرهايي رو بگيد كه برام خطرناك نباشن!:دي
دیگه با خریدن نمیشه سر کرد:دی
باید کوست زد و دراپ کرد:دی

البته تو Blasted Lands فکر کنم هم لول تو ارمور خاکستری داشته باشه

deltax
19-07-2010, 10:39
به نظر شما بين mining و tailoring كدوم رو انتخاب كنم؟كدوم بهتره؟من يه شغل ديگه ميتونم بردارم.

اگه الان پول لازمی mining بگیر تا 450 راحت up میشه ..اولشم خوب پولدراره ..هر کی 2تا شغل داره شغل دومت چیه
اصلا کار با enchant رو بلدی یا توضیح بدم؟

Arrowtic
19-07-2010, 10:51
Blasted Lands كجانه؟:31:

Beowulf Hero
19-07-2010, 10:56
پایین Eastren Kingdom

LuminaL
19-07-2010, 11:06
معععععععععععععععععععععععع .1000 گلد؟
من الان همش 3 گلد دارم.:31:
راستي چطور پول در بيارم؟

تو که وارلاکی دوئال دا لول 80 به دردت نمیخوره.
مثلا درویید یا پالا بودی یه چیزی!
من خودم 80 شدم دود از چشم در اومد تا گلدارو دادم به یارو! :31:
حالا این که خوبه برای fly 150 به بالا باید 5000 گلد بدی! من هنوز نتونستم جمع کنم!
یه راه نسبتا خوب پارچه هایی که دراپ میشن رو جمع کن بزار AH .

به نظر شما بين mining و tailoring كدوم رو انتخاب كنم؟كدوم بهتره؟من يه شغل ديگه ميتونم بردارم.

mining
بعد اگر حوصله و پول داری JC.
اگر نه enchant ! تازه میتونی اخراشم مجانی بفروشی بگی no fee ! سری اسکیل اپ میشی.

فکر خریدشو اصلا نکن! یا دانجن یا Quest

کناره death wind pass و پایین swamp of sarrow
و کلی بگیم میشه :

پایین Eastren Kingdom

Arrowtic
19-07-2010, 11:42
آقا من براي Warrior بايد Berserker Stance رو داشته باشم.يه اسپله.Warrior Trainer هم ندارش.چه كنم؟

Unholy
19-07-2010, 11:50

اگه بخوای بری خیلی راحته ....

فکر کنم توی هر شهری یه پرتال به blasted lands داشته باشه:20:

---------- Post added at 12:47 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

آقا من براي Warrior بايد Berserker Stance رو داشته باشم.يه اسپله.Warrior Trainer هم ندارش.چه كنم؟

باید براش Q بری

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:47 PM ----------

اینم Qش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amin2000
19-07-2010, 13:32
دوستان کسی یک Addon برا کنترل roll ها و ... میشناسه مثلا کی 2 تا رول زده و کی بالاترین رول رو زده ....

مهمه برام :دی
-------------------------------------------
و این دو تا کلمه معنیشون چیه؟
def cap
Rofl
-------------------------------------------
و کسی تا حالا icc 10 man نرمال :دی تو مولتن رفته؟ باس تو حالت نرمالش مثله hc هست !! بر اساس این بلاگ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حالت Heroic دو فرق اساسی با حالت نورمال داره. اول اینکه اون ColdFlame ها برای 8 ثانیه روی زمین باقی می مونه! و فرق دوم اینکه باس در حالی که داره Bone Storm میزنه(یعنی هی میچرخه و به نزدیکاش دمیج میده) ColdFlame رو هم میزنه!خب تو نرمال که ما میریم هم همین جوریه ! :دی ... عجیبه ! تو بلیز هم اینجوریه؟ لول

Beowulf Hero
19-07-2010, 13:47
Rofl
یبار تو چت Say بازی همین رو بزن:rofl
ببین چی میشه:دی

LuminaL
19-07-2010, 15:52
پ
نزار بگم با dk چه گند خفنی زدی!
با پالام باهاش دوئل کردم زدمش
گفت هیل نکن
هیل نکردم بازم زدمش
بعد گفت گیرت بهتره(DPS )
گیر هیلر پوشیدم بازم با تلنت هیلر زدمش
بعد گفت با تلنت و گیر هیلر هم هیل نکن(چه پررویه این)
بازم با تلنت هیلر باهاش دوئل کردم هیلم ندادم بازم خورد!!OMG از این نوب تر؟؟
با وارلاکم شمنتو زدم چرا خالی میبندی یبار Wrathful بودی زدی منو بعد عوض کردی Fuirous شدی بعد زدمت

منو میگی؟؟؟:دی
ممد انقد ندید بدید بازی در نیار دیگه اه برای خودت بد میشه
از این ببعد تا خودتونو درست نکنین ازتون تشکر نمیکنم:دی(حجت و ممد)(به درک:دی)
اسمت چیه با پریست؟

تو که کلا از این همه spell های وارلاک 3 تاشو بیشتر استفاده نمیکردی! :39:
fear
اونی که جونو میکشه فکر کنم اسمش life drain باشه. و mana drain!
خدایی اند خنده بود! وارلاک 3 اسپله!
این ممد اومد شمن شاگرداش تازه تورو میزنن چه برسه خودش! ( جدی میگم شاگردم داره! لا مصبا چقدرم خوب بازی میکنن )
از رستو درود یک بارم که حساب کنی باختی بازم ننگ داره! بیا تا اتحادیه وارلاک ها نیوفتاده دنبالت بگیرتت همون پالادینتو بازی کن! :39:

Tirion Fordring
19-07-2010, 16:18
حالا خوبه من یکم به ممد شمن رو یاد دادم :دی: دی

دوستان کسی یک Addon برا کنترل roll ها و ... میشناسه مثلا کی 2 تا رول زده و کی بالاترین رول رو زده ....ادآن نمیخواد . اولا مردم رول ها رو میگن دوما خودت ببین دیگه تابلو هست . مگه چند نفر رول میدن

rofl :

Rolling On Floor Laughing

Def Cap :
ماکسیمم defence که دارید . فکر کنم 540یا 550 باشه . اما شما هر چقدر بخواید میتونید ببنید . هر چقدر def بیشتر باشه دمیج کمتری = تانک خفن تری

مولتنم که باگه من واسش ارزشی قائل نیستم . هریوک هم باگه لول

Mystery = Molten
اما با این مزایا با وت فقط چیزای چرت و پرت و مانت و آیتمای فان میدن .
totc داره .
transfer داره
جی اماش واقعا خدان . دیروز یه جایی باگ بود موبای فریندلی الیت که repsawn میشدو زدم به جی ام گفتم اومد همشونو کشت :دی
sota داره
WINTERGRASP داره
دیگه ...

---------- Post added at 05:18 PM ---------- Previous post was at 05:16 PM ----------

پارسا عقده ای بازی چرا در میاره اه

باشه بابا تو زورو تو همه رو زدی تو اون پریستم زدی .... خیلی بچه هستین کلا

من خودم 100 بار دوئل میدم 50 بار میبرم 50 بار میبازم بازی رو یاد میگیرم . فکر کردید با شمنم چیکار کردم ؟ اونقدر دوئل زدم باختم تا بالاخره یاد گرفتم !

بعد شما یه دوئل میزنید میبرید میاین فروم میگید

من شمن اینو زدم
من پالادین اینو زدم
من خدام
من ...

Zende
19-07-2010, 16:29
این کر کری که خوند خودشم جزوش بود:خخخخ

آخه غد بازی در میاره واقعیت رو نمیخواد قبول کنه
حتی نمیخواد قبول کنه از یه درود رستو خورده!
fear اش میکنه بعد میگه چرا در میری از زمین دوئل!!!!!!
زوروهه دیگه اه اه
زورو هم میومد میگفت من میخورم این قبول نمیکنه
زورو قبول کرد داشت میباخت از اون یارو سیاهه بعدش سیاهه نکشتش باهاش خوب شد
این قبول نمیکنه باخته!!!

اینم قبول دارم هر کسی یه مقدار از این شامنو به من یاد داده دستشو میبوسم
همین حجت بی خاصیت این caster و ایناشو فقط یاد داد همین کلماتو این کلمات به هیچ دردی نمیخوره ها اما همین که گفت دستشو میبوسم
چون ارزش قائلم برا کسایی که باعث شدن الآن خوب بشه بازی با شامنم
حالا این فقط به اندازه 2 تا کلمه بود!

Beowulf Hero
19-07-2010, 16:33
که کلا از این همه spell های وارلاک 3 تاشو بیشتر استفاده نمیکردی! :39:
fear
اونی که جونو میکشه فکر کنم اسمش life drain باشه. و mana drain!
خدایی اند خنده بود! وارلاک 3 اسپله!
این ممد اومد شمن شاگرداش تازه تورو میزنن چه برسه خودش! ( جدی میگم شاگردم داره! لا مصبا چقدرم خوب بازی میکنن )
از رستو درود یک بارم که حساب کنی باختی بازم ننگ داره! بیا تا اتحادیه وارلاک ها نیوفتاده دنبالت بگیرتت همون پالادینتو بازی کن! :39:
اخه کور من affli بودم تو که تا الان به warlock میگفتی war حرف نزن
کور جون من affli بودم affli اسپل با cast بالا نداره همش Debuff تو هم کور بودی اونارو ندیدی
خودتونم خوب میدونین ازم خوردین حالا هی برین دوستاتونو بیارین بریزن سر من لول
ادم عقده ای همینه دیگه

پارسا عقده ای بازی چرا در میاره اه

باشه بابا تو زورو تو همه رو زدی تو اون پریستم زدی .... خیلی بچه هستین کلا

من خودم 100 بار دوئل میدم 50 بار میبرم 50 بار میبازم بازی رو یاد میگیرم . فکر کردید با شمنم چیکار کردم ؟ اونقدر دوئل زدم باختم تا بالاخره یاد گرفتم !

بعد شما یه دوئل میزنید میبرید میاین فروم میگید

من شمن اینو زدم
من پالادین اینو زدم
من خدام
من ...
لول تو دیگه حرف نزن سنگین تری خودت برو پست های قبلی خودت(1000 صفحه پیش رو بخون بعد بیا اینجا زر بزن)

این کر کری که خوند خودشم جزوش بود:خخخخ

آخه غد بازی در میاره واقعیت رو نمیخواد قبول کنه
حتی نمیخواد قبول کنه از یه درود رستو خورده!
fear اش میکنه بعد میگه چرا در میری از زمین دوئل!!!!!!
زوروهه دیگه اه اه
زورو هم میومد میگفت من میخورم این قبول نمیکنه
زورو قبول کرد داشت میباخت از اون یارو سیاهه بعدش سیاهه نکشتش باهاش خوب شد
این قبول نمیکنه باخته!!!

اینم قبول دارم هر کسی یه مقدار از این شامنو به من یاد داده دستشو میبوسم
همین حجت بی خاصیت این caster و ایناشو فقط یاد داد همین کلماتو این کلمات به هیچ دردی نمیخوره ها اما همین که گفت دستشو میبوسم
چون ارزش قائلم برا کسایی که باعث شدن الآن خوب بشه بازی با شامنم
حالا این فقط به اندازه 2 تا کلمه بود!

اخه نوب مادر زاد تو اصلا اونجا که منو دانیال دوئل میکردیم بودی که زر مفت میزنی؟؟؟

من با ادمای بد بختی که نمیخوان نوبی خودشونو قبول کنن حرف نمیزن(حالا کم میارن میگن باشه تو خدا)

لطفا اگه مردین خودتون حرف بزنین نرید دوستای از خودتون نوب ترو بیارین

Beowulf Hero
19-07-2010, 16:44
اینم جواب لومینا:
ادمی که از دوئل فرار میکنه forfiet میشه(اینو گذاشتم چون پالا هست وگرنه الکی میگفتین Fear Spam) و ha ck میزنه و میکشه بعد میگه زدمت:O فقط ببینید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 71 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 34 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 29 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ببخشید host اپلود درست حسابی پیدا نکردم

میدونی چی فکر میکنم؟؟
اینکه تو با هزار تا کلاس بازی کردی به جز وارلاک ولی وقتی دیدی من رفتم با وارلاک دارم حرفه ای میشم از حسودی داری این حرفارو میزنی
خداییش خیلی نامردی

hadi_gamer
19-07-2010, 17:00
اگه الان پول لازمی mining بگیر تا 450 راحت up میشه ..اولشم خوب پولدراره ..هر کی 2تا شغل داره شغل دومت چیه
اصلا کار با enchant رو بلدی یا توضیح بدم؟
بلد نیستم توضیح بده.

deltax
19-07-2010, 17:51
بلد نیستم توضیح بده.

اول اینو بگم اگه یه شغلو unlearn کنی دیگه نمیتونی بگیریش دوباره

enchant راحته وقتی میگیری یه گزینه میاد تو spelbook به اسم disenchant با اون میتونی ایتمای سبز به بالا رو به مواد اولیه تبدیل کنی...میزنی روش بد میزنی رو ایتمت که میخوای خوردش کنی...این قسمت اول بود....قسمت بعد میزنی رو گزینه enchant (همون شغلت) هر کدوم رو نوشته برا کدوم ایتمه...مثلا نوشته این 5 تا healt اضافه میکنه به chest ..پس فقط میتونی واسه chest استفاده کنی.
کلا enchant مثل gem میمونه ..به ایتمات بسته به نیازت یه چیزایی اضافه میکنه(مثل aggility...spellpower..stamina..وغیره )

Arrowtic
19-07-2010, 18:22
خوب نوبارو نوب ننوشتم دیگه نوب: دی
نظر لطفته!:31:
بروبچ چه جوري unlearn كنم يه شغلو؟

Unholy
19-07-2010, 18:27
برو تو تب اسکیل ها ... روی اسم شغلت برو بغلش یه علامت قرمز رنگ هست

اونو بزن حله

Zende
19-07-2010, 18:28
برو C بعد بخش skill
بعد برو رو اون شغل بزن
بعدش پایینش یه ورود ممنوع هست
اونو بزن

LuminaL
19-07-2010, 18:30
مهران جان . لازم نکرده شما پست دادن رو یاد بدی . به نظرم بهتره یکم دیگه پستامونو ریپورت بده شاید فرجی شد ادمین شدی .

به قول ترال تو argent tournament :
wise words
موافقم با حرفات!!

نظر لطفته!:31:
بروبچ چه جوري unlearn كنم يه شغلو؟

K میزنی میری رو اون شغلی که میخوای unlearn کنی کلیک کن روش بعد تیکه ی پایینی یه علامت کنار skill bar میاد ( این علامت ورود ممنوع! :31: ) رو اون میزنی بعد accept بعد دیگه تو اون شغلو نداری! :31:

Tirion Fordring
19-07-2010, 19:03
من جیگسا هستم . علی هم اکانت منه .

یادم نرفته شما یه اکانت ساختی اومدی گفتی حجت دروغگو .

دوستان ول کنید ایشون نابینا هستند . فکر کنم اسم اکانتا رو همشو tirion fordring میبینند .

فقط یک کلمه میتونم بگم

L2S
Learn To See

---------- Post added at 08:03 PM ---------- Previous post was at 08:02 PM ----------

راستی اکانت تمامی ادمین ها ماله منه .

ما اگه یه اکانت بودیم اسکل بودیم 5 ساعت بشینیم با هم دعوا کنیم فحش بدیم ؟
-----------

پارسا رو من میشناسم خیلی بزرگتر از شماست و تقریبا سن بابای شما رو داره . شما که 7-8 سالته کلاس چندمی ؟

Zende
19-07-2010, 19:12
هوی حجت 100 بار گفتم اکانت دانیال و جیگسا برا منه برا خودت نکن!!!

*Ali*
19-07-2010, 19:17
آقایون همینجا دارم میگم . بار آخریه که دارم تذکر میدم . دفعه بعدی تاپیک به طور دائم مسدود میشه . بسه هربار اومدم تو تاپیک 20 تا 20 تا پست پاک کردم .

LuminaL
19-07-2010, 19:27
به به دیگ گندشو در آوردین ، فردا اینجا بسته هستش ، ان شا ءالله ... میگم که خودتون به من هی فحش میدین کوفت میگین مرض میگین به من حالا از من طلب دارین ، عجبیه ، این بیولف هیرویی ک من بهش اعماد داشتم ، فکر نکنم این باشه ، چون اون مودب تر بود
این یکی مودب نیست ، معلومه کاسه ای زیره نیم کاسه ای هست ، ای نوشته داده دست من دوباره تو پست های بالا گذاشته ، ضایع شده ، اینکارو میکنه ، عجب !!! معلومه که من با یه بچه روبه رو شدم !!! ای کاش با این Kid رو به رو نیمشدم ، ای کاش ...

6 در مقابل 1 اشکال نداره ، 10 نفرم باشین برام حریف نیستین ، معلومه این کسایی که با من ضد هستن ، بچه هستن ... اینو صد در صد مطمئنم ... ،:11:

تو دیگه چی میگی ؟ :41::27:
یه مثل هست میگه .... مال.ن در جهان برترند! خب راست میگی!

من چی میگم؟ ببینم کچولو خودت چند سالته؟ اگر سن منو بخوای بیاری پایین تا برسه به دوران بچگی اونوقت سن تو میرسه به منفی 14 !
من صبرم زیاده ولی نگا تمام این کسانی که اینجان میدونن من حوصلم سر بره یه لحظه دیدی زده عضویت تعلیق شده ولی قبلش بلایی که سرت میارم دیدنیه!:46:
اگر عادت نداری به این حرفا برو از اول تاپیک بخون بیا جلو همش همینه... تازه برای بعدت که خدا ی نکرده زبونت لال بخوای مدیر شی هم خوبه! :20: کسی چیزی نگفته همش هم به خوشی تموم شده پس لطف کن دهن دهن مبارکو ببند.

تو چیکاره ای اصلا! مشکلت چیه؟ هدفت چیه؟ مشخص کن اینو برام. نکنه باور کردی مدیر میکنتت؟ کسی؟

من جیگسا هستم . علی هم اکانت منه .

یادم نرفته شما یه اکانت ساختی اومدی گفتی حجت دروغگو .

دوستان ول کنید ایشون نابینا هستند . فکر کنم اسم اکانتا رو همشو tirion fordring میبینند .

فقط یک کلمه میتونم بگم

L2S
Learn To See

---------- Post added at 08:03 PM ---------- Previous post was at 08:02 PM ----------

راستی اکانت تمامی ادمین ها ماله منه .

ما اگه یه اکانت بودیم اسکل بودیم 5 ساعت بشینیم با هم دعوا کنیم فحش بدیم ؟
-----------

پارسا رو من میشناسم خیلی بزرگتر از شماست و تقریبا سن بابای شما رو داره . شما که 7-8 سالته کلاس چندمی ؟

فکر کنم نتونسته کلاس دومشو هنوز پاس کنه! :39:
یه اکانت؟ بنده خدا 4 تا اکانت ساخته بود!

---------- Post added at 07:27 PM ---------- Previous post was at 07:26 PM ----------

آقایون همینجا دارم میگم . بار آخریه که دارم تذکر میدم . دفعه بعدی تاپیک به طور دائم مسدود میشه . بسه هربار اومدم تو تاپیک 20 تا 20 تا پست پاک کردم .

علی جان اینو به این جناب تازه واردمون بگو که اومده اسایشو از کل اعضا صلب کرده!!! والا ما هم بدمون نمیاد حالت عادی پیش بره تاپیک ولی این اقا بدجور گازشو گرفته داره میره جلو.

*Mehran*
20-07-2010, 10:42
سلام دوستان لطفا این مطلبو تا آخر بخوانین ...:11:
دوستان ممنون از کمکتون ، راهنمایی شدم ... ممنون از زحماتتون ، راستش یه نکته رو بگم ، من تو اینجا هر سوالی که میکردم پشتش یه چیز مزخرف بهم میگفتین ... آقای پارسا هم که فکر نکنم این بیولف هیرو باشه !!! خیانت در امانت کرد ... زنده هم که فقط میخواد خودشو به دیگران محترم کنه و چرب زبانی میکنه ( پارچه خواری ) ، حجت هم فکر کرده با 4 آکانتش میتونه این تاپیکو در اختیار بگیره ، رویال هم یه کم روش زیاد شده ... ، لیومینال تازه از راه رسید و چون دیگران دارن به من تهمت میزنن ، فکر کرده کم نمیاره بره پشت سر من مزخرف بگه ... هادی هم مثل لیومینال و زنده شده ... دلتاکس هم نا جوانمردانه به آدم میچسبه مثل حجت و ول نمیکنه ... :46: تجربه...
راستش من این تجربه ها رو در اینجا کسب کردم که برای اینکه از خودتون دفاع میکنین دروغ میگین البته اینم بگم من این دروغو در رویال و حجت دیدم ، در ضمن یکی دیروز گفته بود مهران قبل از اینکه اینجا بیاد ما آخر فروم باز شده بودیم ، آخه مرد حسابی قبلا پست ها شمارش نمیشد و در آغاز فعالیت و خودمونی بودین بیشترتون ، این شمارش پست ها هم حدود 3 هفته یا 2 هفته ای شده شمارش میشه ، و بعد از اینکه من اینجا بودم آخر فروم باز شدین ، قبل نه بعد از آمدن من ، به همه خسته نباشید میگم که به من خیلی تهمت زدین ، اینم از میهمان نوازی کاربران WOW باز پی سی ورلد :31:
خلاصه من دیگه پا مو اینجا نمیذارم و پست نمیدم ، مگر اینکه دوباره به من تهمت و ... بزنین و یا اینکه همه دوستان دوباره دست در دست هم بدن و خوبی کنن ... :46:، آخه چرا با هم رفیق نمیشیم ؟؟؟ فقط دعوا میکنیم ؟؟؟؟:13:
و کلی دوستی کنیم ؟؟؟ فقط فکر میکنین دنیا دعوا و ... هستش ؟؟؟ یه کم بشینین و فکر کنین ، در مورد حجت هم قبلا و جدیدا به من میگفت میخواد آدمین بشه : آخه مرد حسابی کی گفته آدمین بشه ؟ مگه شوخیه ؟ تو این پی سی ورلد هیچکس به جز چند نفر که این سایت و فروم تاسیس کردند میتونن در ضمن من از همینجا به همه دوستان و همکاران و مدیران و سوپر مدیران و آدمین ها و همکار انجمن تراش :31: خدا قوت میگم که منو راهنمایی کردن.؟!. خلاصه اگر بدی کردم معذرت میخوام
Sorry of all Friend ... حلالم کنین ... من که معذرت خواهی کردم اگر تقصیر و بدی از من دارین Sorry ... :11:

درخت تو گر بار دانش بگیرد ، به زیر آوری چرخ نیلوفری را

Unholy
20-07-2010, 10:53

علی جان فکر کردی ما خودمون خیلی علاقه داریم این بحث ها این جا باشه ؟؟؟ بحث هارو از اونجایی که ایشون اومد تو این تاپیک دنبال کردی ؟

یه آقایی اومده این چند وقته هر چی از دهنش در میاد میگه و انتظار داره که همه جلوش تعظیم کنن .
در ضمن میان یه اکانت دیگه هم میسازن و از خودشون دفاع میکنن ، بعد هم میگن اونا که ما نبودیم !! دارن به شعور همه تو اینجا توهین میکنن ... تازه فکر میکنن ما هم از این کارا مکنیم میگن این اکانتا (royyyyal) و (tirion fordring) ماله (beowulf hero) هست !!!:دی

__________________________________________________ ______________________
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حجت راستی این سروره که ترنسفر کردی توش خوب هست یا نه ؟؟
از یکی اسکرین شات خواستم ببینم میده یا نه ... اگه نداد مجبورم برای dk خودم آیتم بگیرم بعد تبدیلش کنم به warrچون dk ترسفر نمیکنن ... فکر کنم گفته بود تو توضیحاتش که باید به وریور یا پالا تبدیل بشه

Zende
20-07-2010, 10:58
نه عزیزم
هیچکس با شما مشکلی نداره
شما خودتی که مشکل داری
نه ما
اگه ما حرفی بهت میزدیم
به خاطر این بود که خودتو وسط بحث های ما میندازی وسط
اگرم اونا آخر فروم باز نبودن قبل اینکه شما رنگ پی سی رو ببینی من یکی بودم
راستشو بهت بگم خودتو خلاص کنی!
اینجا محلی برای دعوا و جر و بحثه تا آخرش به توافق برسیم
پس اگه مشکلی داری همون بهتر که نیای
قانون این تاپیک اینه
جر و بحث برای رسیدن به توافق
هر چی باشه

:O
یعنی چی باید به وریور تبدیل بشه
مسخرست که

deltax
20-07-2010, 11:16
اقا پسر من که اصلا درباره تو فکرم نمیکنم چه برسه بیام بات کل کل کنم یا جوابتو بدم
یه پست منو بزار که درباره تو حرف زده باشم.
ولی حالا که گفتی بزار بگم...یکم بزرگ شو 2 تا ادم ببین بلکه یکم یاد بگیری تو جمع چطور صحبت کنی..
من بلدم نیستم مثل تو لفظ قلم صحبت کنم یا زیراب کسی رو بزنم
کسی هم طالب بود میتونه id مارو بن کنه..مشکلی نیست
اگه هم اینجا پست میدم محض تنوعه .شایدم بتونم جواب سوال یکیو بدم

LuminaL
20-07-2010, 11:40
سلام دوستان لطفا این مطلبو تا آخر بخوانین ...:11:
دوستان ممنون از کمکتون ، راهنمایی شدم ... ممنون از زحماتتون ، راستش یه نکته رو بگم ، من تو اینجا هر سوالی که میکردم پشتش یه چیز مزخرف بهم میگفتین ... آقای پارسا هم که فکر نکنم این بیولف هیرو باشه !!! خیانت در امانت کرد ... زنده هم که فقط میخواد خودشو به دیگران محترم کنه و چرب زبانی میکنه ( پارچه خواری ) ، حجت هم فکر کرده با 4 آکانتش میتونه این تاپیکو در اختیار بگیره ، رویال هم یه کم روش زیاد شده ... ، لیومینال تازه از راه رسید و چون دیگران دارن به من تهمت میزنن ، فکر کرده کم نمیاره بره پشت سر من مزخرف بگه ... هادی هم مثل لیومینال و زنده شده ... دلتاکس هم نا جوانمردانه به آدم میچسبه مثل حجت و ول نمیکنه ... :46: تجربه...
راستش من این تجربه ها رو در اینجا کسب کردم که برای اینکه از خودتون دفاع میکنین دروغ میگین البته اینم بگم من این دروغو در رویال و حجت دیدم ، در ضمن یکی دیروز گفته بود مهران قبل از اینکه اینجا بیاد ما آخر فروم باز شده بودیم ، آخه مرد حسابی قبلا پست ها شمارش نمیشد و در آغاز فعالیت و خودمونی بودین بیشترتون ، این شمارش پست ها هم حدود 3 هفته یا 2 هفته ای شده شمارش میشه ، و بعد از اینکه من اینجا بودم آخر فروم باز شدین ، قبل نه بعد از آمدن من ، به همه خسته نباشید میگم که به من خیلی تهمت زدین ، اینم از میهمان نوازی کاربران WOW باز پی سی ورلد :31:
خلاصه من دیگه پا مو اینجا نمیذارم و پست نمیدم ، مگر اینکه دوباره به من تهمت و ... بزنین و یا اینکه همه دوستان دوباره دست در دست هم بدن و خوبی کنن ... :46:، آخه چرا با هم رفیق نمیشیم ؟؟؟ فقط دعوا میکنیم ؟؟؟؟:13:
و کلی دوستی کنیم ؟؟؟ فقط فکر میکنین دنیا دعوا و ... هستش ؟؟؟ یه کم بشینین و فکر کنین ، در مورد حجت هم قبلا و جدیدا به من میگفت میخواد آدمین بشه : آخه مرد حسابی کی گفته آدمین بشه ؟ مگه شوخیه ؟ تو این پی سی ورلد هیچکس به جز چند نفر که این سایت و فروم تاسیس کردند میتونن در ضمن من از همینجا به همه دوستان و همکاران و مدیران و سوپر مدیران و آدمین ها و همکار انجمن تراش :31: خدا قوت میگم که منو راهنمایی کردن.؟!. خلاصه اگر بدی کردم معذرت میخوام
Sorry of all Friend ... حلالم کنین ... من که معذرت خواهی کردم اگر تقصیر و بدی از من دارین Sorry ... :11:

درخت تو گر بار دانش بگیرد ، به زیر آوری چرخ نیلوفری را

من تازه واردم؟ :39: یه ااکنت دارم به اسم لومینا که دیگه باهاش ان نمیشم دیگه.
برو تاپیک سیمز 2 خدا بیامرز! ببین جواب چند صد نفرو دادم اونجا. یا برو اوایل و اوسط تاپیک سیمز 3. یا AC 2 .
میدونی ادم احساس خوبی بهش دست نمیده وقتی میبینه یه اماتور اومده داره اینقدر برای مدیرا شیرین بازی در میاره.
مارو که میبینی 9 ماه پیش یک دعوا کردیم 100 صفحه از فروم پاک شد! :31:الانم با هم دوستیم! اینو گفتم که بگم اینجا کسی با کسی مشکل نداره اگر میبینی به یکی گیر میدیم مطمئن باش میدونیم طرف جنبه داره و مهم تر این که اون شخص هم رفیقمونه .
مثلا من به حجت گفتم چقدر ور میزنی چون میدونستم جنبه داره نمیاد فحش بده.
یا مثلا به بیو ولف گفتیم باختی بحث میکردیم کسی به معنای این نیست که منو زنده باهاش دشمنیم.
امیذدوارم نخوای باز خود شیرینی کنی . بهت هم ثابت شده کسی باهات مشکل نداره. چون هر سوالی داشتی همه بهت تا اونجایی که میدونستن جواب دادن.
اون شعر اخرشم ربطی نداشت به حرفات ویرایشش کن!

Zende
20-07-2010, 11:50
اااا
یکی بیاد کمککککک
این shadow priest خیلی پیچیدست بابا!!!!!
آدم هنگ میکنه
O.o
یکی راهنما بزاره راحت شه برامون: دی:دی

Tirion Fordring
20-07-2010, 12:10
Shadow Priest :
هر چی اسپل داری بزن دی باف بعد اگه مانا داره burn کن بعد میبینی بردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Tirion Fordring
20-07-2010, 12:10
Shadow Priest :
هر چی اسپل داری بزن دی باف بعد اگه مانا داره burn کن بعد میبینی بردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Unholy
20-07-2010, 12:20
چرا این 2تا پست بالا یکی نشده ؟؟؟

Zende
20-07-2010, 12:24
به همین راحتی ها هم که میگی بود خوب بود آخه!!!!
من این همه به مردم کمک کردم برا همین پریست
از یه سایت تلنتارو دزدیدم دادم بهشون:خخخخ
یکی پیدا نمیشه کمک کنه:خخخ

Tirion Fordring
20-07-2010, 12:45
تلپورت دی کی طبقه اول به طبقه دوم باگ نیستش اما GLITCH میشه یهو ... به جی امه گفتیم 3-4 نفری یکیشون اومد سراغمون هر چی سعی کرد نتونست تهش یه دی کی دیگه ساخت با اونم نشد :دی

خواست که بره اشتباه رو یکی فلای زد یارو حال میکرد گفت sorry اشتباه زدم :دی

بعد گفتم رو خودت بزن برو پایین سامون کن دیگه :دی

جی اماش خیلی باحالن

این گه تو مولتن بود :
تیکت میزنی (جی اما تو گلوبال که نمیان حرف بزنند)

6 سال بعد :

hey kaer (or seven) i am stucked plz help me in dk portal
Kaer Wishpers : STFU . u can leave this server
لول

تو نل هم که جواب نمیدن . بعد 6 سال میدن اونم میگن delete cache

LuminaL
20-07-2010, 12:48
Shadow Priest :

اه خیلی از دیباف های پریست بدم میاد.
با درویید یارو وارلاک میاد دیباف میده 2 تا کلیک میکنم بیشترشون از بین میرن ولی این پریست لا مصب فکر کنم فقط یه دیبافشو میتونم بردارم! تازه همون یکیشم فکر میکنم مطمئن نیستم! :31:

هه هه! یارو وارلاکه با یه گروه هورد داشتن از Sw رد میشدن برن از کشتی ها استفاده کنن. یکیشون جا مون نگه بانا ریختن کشتنش. بعد دیدم یارو نامرد از soul stone استفاده کرد که مرد اینا که رفتن زنده شه در بره! منم نامردی نکردم وایسادم بالا سرش تا زنده شد 3 تا اتک دادم کشتمش! :31:

Tirion Fordring
20-07-2010, 13:19
هانترم بدجور گول میزنه آدمو اما تابلوه .

وقتی خودشو به مردن میزنه یک علامت باف زیرش میاد + میشه بهش اتک داد.

یارو خودشو میزنه به مردن من نفهمم منم با اسپل میکشمشش لول

Zende
20-07-2010, 14:37
هانتر که نخودیه:دی
با همین 1 روز بازی کردن با پریست
هرچی هانتر دیدم درو کردم
=)))
چهار تا از اسپلامو میخورن میمیرن
=))))
نه دیگه بی انصاف نباش اونجا که میگن دیلیت کچه برای uber wow هست اگه تو نل همچین تیکتی بزنی میفرستت gm box بعد میاد میگه why did u use ha ck
=)))))))))))))))
در مجموع این shadow priest خیلی خفنه شاید خفن تر از elemental shaman ولی هنوز باهاش راه نیافتادم
هر مشنگی با المنتال شامن قوی میشه ولی این دیگه ....: دی
تازه هانترای اینجا هوش مصنوعیشون نمیکشه خودشونو به مردن بزنن=))

don mohsen
20-07-2010, 15:05
این کاتا کی میاد مردیم دیگه ؟؟!!!!

ها راستی نل چه قدر بعد از انتشار کاتا خودشو آپ می کنه؟؟؟

Zende
20-07-2010, 15:06
نه دیگه انصاف که سر جاش باشه نل تو آپدیت خیلی خوبه ولی چیزا دیگش بده:دی
2 3 ماه دیگه

csshadows