PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Beowulf Hero
03-07-2010, 09:09
اونوقت اصلا به
مخت خطور نکرد که 2 دفه با هم دوئل زدیم سر فوریوس و در دفعه ی اول لگ و هنگ نداشتم باختم و حالا دفعه ی دوم که باحال تر شد لگ و هنگ داشتم فوریوس هم پوشیده بودیم قورتت دادم مانامم نصف شده بود هلثم تکون نخورده بود؟!؟!
تازه من دفعه ی اول اول هم وراث نداشتم رلنتس داشتم

تو کلا کم داری
خودت فهمیدی چی میگی؟

در دفعه ی اول لگ و هنگ نداشتم باختم و حالا دفعه ی دوم که باحال تر شد لگ و هنگ داشتم فوریوس هم پوشیده بودیم
اینا همه نشانه های یک آدم گیج(سانسور شد:دی) رو میرسونه!

Zende
03-07-2010, 09:14
من حوصله ی بحث با تورو ندارم اصلا هم سن تو نیستم که بخوام با تو بحث کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Beowulf Hero
03-07-2010, 09:19
من حوصله ی بحث با تورو ندارم اصلا هم سن تو نیستم که بخوام با تو بحث کنم
اره کوچیکتری

Tirion Fordring
03-07-2010, 09:44
لول کدوم نوبی بهت گفته Demon واسه pve ? تمامی بزرگترین وارلاک های بیلیزارد رو دیدم حتی ویدیو یکیشونو دیدم تو راید کشتن لیچ کینگ همشون destro بودن .

+ با choas حدودا 20-25کیلو میزدن لول

البته demon هم خوبه ها ... چون meta داره مثل ایلیدن میشیم :دی

لول آپ فقط affli

Beowulf Hero
03-07-2010, 10:05
لول آپ فقط affli
موافقم

البته demon هم خوبه ها ... چون meta داره مثل ایلیدن میشیم
همینش میدونی چقد دمیج میده؟
دمیج پت رو میدونی چقدر افزایش میده؟
همش که تو pve دمیج نیست
نمردن هم هست
destro pvp

Tirion Fordring
03-07-2010, 10:16
بیا بازی دیگه نوب

اسمت چیه ؟

اومدی به SoulBringer ویسپ بده .

Doombringer ثبت بود soulkeeper هم ثبت شده بود گذاشتم این لول

---------- Post added at 11:16 AM ---------- Previous post was at 11:15 AM ----------

درسته زنده موندم هم مهمه اما نه وقتی که 5 تا هیلر aoe تو راید هستند . من خودم پریست هم باشم هیچوقت خودمو هیل نمیکنم

Sharingan
03-07-2010, 11:08
من هر وقت میام اینجا پشیمون می شم... آخه بی انصافا چقدر اسپم؟؟؟!!! شده چت روم...

Beowulf Hero
03-07-2010, 11:23
بیا بازی دیگه نوب

اسمت چیه ؟

من Murradin
امروز صبح اومدم بازی نوب
الانم دارم میرم مسافرت
فعلا هیرو ممد:
soosankoori
هیرو یکی از دوستام:
devilshadow

من هر وقت میام اینجا پشیمون می شم... آخه بی انصافا چقدر اسپم؟؟؟!!! شده چت روم...
شما به انصاف خودتون ببخش

Tirion Fordring
03-07-2010, 11:42
من دارم frostwolf میگم آخه این ممد کی اومده اینجا لول

LuminaL
03-07-2010, 12:39
سوتیه دانیال[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو که از هیچی خبر ناری ور نزن! منظور من اون لاکش بود که هی فیر میکرد از محوطه رفتم بیرون.

تو که فول وراث فول بودی چی میگی!بعد که فوریوس پوشیدی ترکونتدمت که!تو حرف نزنی سنگین تری کلا!

میگم جدیدا پالا Fear داره؟

بیا
aflli:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]:MVcc0m
در مورد PvE هم باید بگم که تو PvE از demonology استفاده میشه!نه dest!

پارسال مطمئنا خودتو که به حماقت نمیزنی که؟ نه؟ منگه پسره! :39:

من حوصله ی بحث با تورو ندارم اصلا هم سن تو نیستم که بخوام با تو بحث کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مارو بگو عقلمونو دادیم دست کیا! بیا بریم بزار اینا هم کارشونو بکنن... گفتم که خوبم هست وارلاک بسازه , میریم با لول یک میترکونیمش! ^^

تمامی بزرگترین وارلاک های بیلیزارد رو دیدم حتی ویدیو یکیشونو دیدم تو راید کشتن لیچ کینگ همشون destro بودن .

+ با choas حدودا 20-25کیلو میزدن لول

البته demon هم خوبه ها ... چون meta داره مثل ایلیدن میشیم :دی

لول آپ فقط affli

میگم تورو چه به وارلاک های بزرگ بیلیزارد! اکثر این DK های احمق هم میرن unholly بر میدارن حالا من باید بیام بگم پس unholly خفن تر از همشه؟ منم برم انهولی بردارم! در صورتی که بلاد برداشتم هر DK رو درو میکنم میرم جلو! البته DK که جای خود دارد هر کلاسیو درو میکنم! ( البته وارلاک یه نموره سختمه ولی بازم میزنمش! )

موافقم

همینش میدونی چقد دمیج میده؟
دمیج پت رو میدونی چقدر افزایش میده؟
همش که تو pve دمیج نیست
نمردن هم هست
destro pvp

بیا بازی دیگه نوب

اسمت چیه ؟

درسته زنده موندم هم مهمه اما نه وقتی که 5 تا هیلر aoe تو راید هستند . من خودم پریست هم باشم هیچوقت خودمو هیل نمیکنم

ولش کن اینو زده به سرش نمیفهمه چی میگه!:31: بیا من خودم تالنت میچینم برات بری پیش لیچ کینگ بلند میشه به پات! :31:

==================

توجه شما را به این اسامی جلب مینمایم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

danialshafaie
03-07-2010, 12:40
احسنت به سرعت تاپيك با سرعته توليد مثل خرگوش اينم توليد مثل مي كنه !! مثل هميشه هم تنوره دعواها داغه !! راستي هنوز پچ ها رو نگرفتم اگه بگيرم ميام در مورده آموزشه pvp هم خيلي وقته بازي نمي كنم خيلي چيزا يادم رفته بايد راه بيفتم تا بتونم بزارم دوما هم جلوي اساتيده تاپيك از اين جسارتا نميكنم ولي آموزش هاي سطح پايين تر مثله bg و arena مي زارم :) در مورده دعواهاتون هم لطفا به توصيه ي مرحوم كلاه قرمزي عمل كنين كه مي گه : چرا دعوا ميكني؟ بابا دعوا كاره بچه ي بده :) كنكور رو مغزم تاثيره مخربي داشته :)

LuminaL
03-07-2010, 12:42
توجه شما را به این اسامی جلب مینمایم:

* عکس اولی به چیزی که گفته توجه کنید.

** بقیه عکس ها اسمارو توجه کنید!

Beowulf Hero
03-07-2010, 12:47

اره این ممد اومده بود از ریت ها گریش گرفته بود لول

احسنت به سرعت تاپيك با سرعته توليد مثل خرگوش اينم توليد مثل مي كنه !! مثل هميشه هم تنوره دعواها داغه !! راستي هنوز پچ ها رو نگرفتم اگه بگيرم ميام در مورده آموزشه pvp هم خيلي وقته بازي نمي كنم خيلي چيزا يادم رفته بايد راه بيفتم تا بتونم بزارم دوما هم جلوي اساتيده تاپيك از اين جسارتا نميكنم ولي آموزش هاي سطح پايين تر مثله bg و arena مي زارم :) در مورده دعواهاتون هم لطفا به توصيه ي مرحوم كلاه قرمزي عمل كنين كه مي گه : چرا دعوا ميكني؟ بابا دعوا كاره بچه ي بده :) كنكور رو مغزم تاثيره مخربي داشته :)
الهی بمیرم

Beowulf Hero
03-07-2010, 12:54
اون عکس دومی رو نفهمیدم!
اشتباه گذاشتم فکر کنم
واقعا لولی!
Proffosor Dabiri LOOOOOOOOOOOOOOOOL

LuminaL
03-07-2010, 13:17
اون عکس دومی رو نفهمیدم!
اشتباه گذاشتم فکر کنم
واقعا لولی!
Proffosor Dabiri LOOOOOOOOOOOOOOOOL

نفهمیدی واقعا؟:18:
کی لوله! ؟:31:
خب دقیقا به خاطر اسماشون گزاشتم دیگه.

Beowulf Hero
03-07-2010, 13:38
اره ولی دومی عکس لیچ بود که داره درباره شمنیسم میگه!

LuminaL
03-07-2010, 13:44
اره ولی دومی عکس لیچ بود که داره درباره شمنیسم میگه!

اه اره! اونویادم رفت بگم! حدس بزن کجاس! توی howling fjord ! یه شمنه یه چیزی داد بهم رفتم اونجا استفاده کردم همین تو حالت گشت و گزار یهو دیدم لیچ کینگ وایساده! اومدم برم جلو گریپم کرد! من نمیدونم چرا هر چی بیشتر مسخرم میکنه بیشتر میخوام بهش خدمت کنم ! لعنتی خیلی با ابهته! :31:

Beowulf Hero
03-07-2010, 13:48
اه اره! اونویادم رفت بگم! حدس بزن کجاس! توی howling fjord ! یه شمنه یه چیزی داد بهم رفتم اونجا استفاده کردم همین تو حالت گشت و گزار یهو دیدم لیچ کینگ وایساده! اومدم برم جلو گریپم کرد! من نمیدونم چرا هر چی بیشتر مسخرم میکنه بیشتر میخوام بهش خدمت کنم ! لعنتی خیلی با ابهته! :31:
چی داد بهت یادت نیس؟

Tirion Fordring
03-07-2010, 14:50
اینا قدیمیه اکثرشو دیدم به غیر گمشو

راستی
فیلد مارشال افراسیابی هم هست

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

آره لیچ کینگ اونجا هست یه کوئسته .

لیچ کینگ توی ic همبود توی پچ 3.0.9 با بر و بچ گیلدمون توی نل کشتیمش .

Sharingan
03-07-2010, 14:58
اگر دارید راجب اسم های فارسی در وو صحبت می کنید، برید outland، netherstorm . اونجا فکشن consortium هستند که خیلی از اسماشون ایرانیه. همون فکشنیست که شبیه آدم های مومیایی شده هستند.
در ضمن در shadowmoon valley یک npc هست که اسمش Asghar. تو کوئست باید بکشیمش.... :31:
در arathi highlands هم یک مزرعه هست به نام dabiri farm
در outland در hellfire peninsula هم یک npc الیانس هست به نام flight master dabiri ...
در ضمن یکی از تهیه کنندگان (producer manager) های اصلی وو ایرانیه. که می تونین اسمشو تو credits پیدا کنید.

Zende
03-07-2010, 15:28
فامیلی اون هم اتفاقا همین afrasiabi هست فکر کنم alex afrasiabi بود اولین بار توی credit های tbc دیدمش

STON-COLD
03-07-2010, 16:26
یک سوال...
من که کانکشن PPPOE دارم میتونم انلاین بازی کنم یا نه؟

LuminaL
03-07-2010, 16:38
اینا قدیمیه اکثرشو دیدم به غیر گمشو

راستی
فیلد مارشال افراسیابی هم هست

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

آره لیچ کینگ اونجا هست یه کوئسته .

لیچ کینگ توی ic همبود توی پچ 3.0.9 با بر و بچ گیلدمون توی نل کشتیمش .

lol!
تو 3.0.9 که خوبه هنوزم هست جایی که بشه رفت زدش! ما با زنده رفتیم ICC 2 نفره ولی خب یکم طول کشید! بعد برای امنیت Master مون قرار شد به کسی چیزی نگیم! :31:

اگر دارید راجب اسم های فارسی در وو صحبت می کنید، برید outland، netherstorm . اونجا فکشن consortium هستند که خیلی از اسماشون ایرانیه. همون فکشنیست که شبیه آدم های مومیایی شده هستند.
در ضمن در shadowmoon valley یک npc هست که اسمش Asghar. تو کوئست باید بکشیمش.... :31:
در arathi highlands هم یک مزرعه هست به نام dabiri farm
در outland در hellfire peninsula هم یک npc الیانس هست به نام flight master dabiri ...
در ضمن یکی از تهیه کنندگان (producer manager) های اصلی وو ایرانیه. که می تونین اسمشو تو credits پیدا کنید.

اره خب عکس هارو هم اگر ببینید همونایی هستن که شما گفتی.
فکر کنم dabiri هم یکی از کسایی هست که دست دارن چون با این دو تایی که معرفی کردید 3 جا میشه که اسم دبیری هست! تازه توی کشتیه wet lands - theramor یه کاپیتان هستش اسمش مهرانه! :31:

*Mehran*
03-07-2010, 16:43
این نل هم مارو کشت ، با این آپدیتش ... بلیزارد که نوب بود کلش ... مولتن که نمی تونم الان وارد بشم چون پچم 3.3.5 هستش !!!
چه بد ...

LuminaL
03-07-2010, 16:59
این نل هم مارو کشت ، با این آپدیتش ... بلیزارد که نوب بود کلش ... مولتن که نمی تونم الان وارد بشم چون پچم 3.3.5 هستش !!!
چه بد ...

lol
دقیقا چه چیزیش نوب بود؟!:31:

hirsababak
03-07-2010, 17:02
یک سوال...
من که کانکشن PPPOE دارم میتونم انلاین بازی کنم یا نه؟

اره مشکلی نیست

Tirion Fordring
03-07-2010, 17:11
آلکس افراسیابی !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ته خندست مخصوا این

The Lich King wears Saurfang pajamas when he goes to bed.

یه سری میگن saurfang قوی تر از لیچ کینگ و آلگالونه جریاشن چیه ؟ چرا اینو سوژه کردن ؟

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:06 PM ----------

جریان این اونت چیه ؟ مثل اینکه بزرگترین اونت جهان بود یکی جون مادرش ترجمه کنه :دی

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:10 PM ----------

+ این :

Scary Feelings
03-07-2010, 19:57
بابا این مولتن اعصاب خورد کنه..2ساعت باید واسه برای لوگین شدن -_-

Unholy
03-07-2010, 20:36
بچه ها از فرط بیکار اومدم یه سلام کننم برم :دی

سلللللام !!!!
چه خبر ؟
5 روز به خاطر این نت مضخرف (مزخرف) نتونستم بازی کنم !! هر 4 دقیقه dc !!

lol

---------- Post added at 09:36 PM ---------- Previous post was at 09:35 PM ----------

ر استی ... دیگه پستای اینجا شمارش میشه ؟

*Mehran*
03-07-2010, 21:34
با سلام ، ببخشین چطور میشه تو بازی WOW که من آلانس هستم و یک Quest اومده که من باید به سرزمین Horde ها باید برم چطور میتونم به اون طرف برم میشه کمکم کنین ، خیلی فوریه ... ممنون میشم ...

LuminaL
03-07-2010, 21:57
با سلام ، ببخشین چطور میشه تو بازی WOW که من آلانس هستم و یک Quest اومده که من باید به سرزمین Horde ها باید برم چطور میتونم به اون طرف برم میشه کمکم کنین ، خیلی فوریه ... ممنون میشم ...

هورد سرزمین های کمی نداره! یعنی باید اسمشو حداقل بگید... ولی اگر میخواید برید قاره ی اونوری یا همونkalimdor میتونید برید بندر SW و اونجا اولین کشتی تو اولین اسکله ( از سمت چپ ) میبرتتون dark shore .
اگر اونجا دوره به هدفتون میتونید برید Iron Forge و بعد از اونجا با فلای برید wet lands . بعد اونجا یه کشتی هست که میبرتتون theramor .
یه راه خطرناکم هست که بیشتر برای روگ ها خوبه! میتونید برید STV از اونجا برید duratar یا نزدیک orgrimar.

*Mehran*
03-07-2010, 22:23
با سلام دوست عزیز ، آره می خوام برم قاره Horde اما من نام سرزمین ها رو نمیدونم میشه تو تصویر نشون بدی که از کجا ها میتونم اینکارو بکنم ، خیلی ممنون میشم دوست عزیز ...

الله اکبر ، اینجا پست ها شمارش میشن ، الله اکبر
خدایا شکرت آخر اینجا هم به شمارش رفت ، آخر ما هم آدم حساب شدیم :31:

Black-Ninja
03-07-2010, 22:31
معرفی یکی از بهترین های سرور که حرف هایی برای گفتن داره ! و از نظر من تایید هست برای همین به خودم زحمت دادم و یکم گرافیک خرجش کردم :20: من کمتر وقت هایی حوصله میکنم از این کار ها بکنم ولی این ارزش داشت

PARS GAME WORLD OF WARCRAFT

توضیحات از نقل Admin سرور :

تا جایی که امکان داشت سرور را به بلیزارد نزدیک کردیم و هدف خود را مشخص کردیم و سعی کردیم از حاشیه ها دور باشیم.

با بازی کردن در پارس گیم می توانید به صورت رایگان و کیفیت بالا از محیط هایی که برای شما ساخته شده لذت ببرید و بدانید که زحمت های فراوانی برای سرور کشید شده است و معتقدیم در ایران می توانیم انطور که باید شاید نظر بازیکن های هموطن را جلب کنیم .

بسیاری از ایرانی ها عقیده دارند که هیچ سروری در ایران نیست که بتواند به روز بوده و با سرور های خارج از کشور رقابت کند ، پارس گیم میخواهد خلاف این را ثابت کند و در هدف خود مصمم است .

شما هم می توانید همین حالا به صورت رایگان اکانت بسازید و به جمع ما بپیوندید ، مطمئن باشید برنامه هایی که برای تنوع در سرور ایجاد خواهد شد لحظه های خوشی را برای شما به رقم خواهد آورد و می توانید با دوستان خود خاطرات خوبی داشته باشید .

همه چیز محیاست مشکلات همچنان وجود دارد ولی در تلاش برای رفع آنها هستیم .

همین حالا به ما بپیوندید

==================
خصوصیات سرور ( خودمونی ) :

من توی بیشتر سرور ها دیدم که Quest های اسکورت خراب هستند حتی در سرور های خارجی !! ولی اینجا خوشبختانه سالم هستند و باعث تعجب و کنجکاوی من شد ! .

بیشتر سرور ها میبنیم که Dungeon Finder کار نمیکنه ولی جالب هست بدونید اینجا تا 80 % کار میکرد !!!! خ

موتور Engineering رو که همه میشناسند کمتر جایی می بینید که بشه 2 نفر سوار این مونت شد ولی در اینجا کاملا سالم هست !!!

یکی از مشکلات ادیده اینس Utgarde Pinnacle باس Skadi هست که پرواز میکنه و باید با Harpoon بزنی تا بیاد پایین !! در این سرور هیچ مشکلی نداشت !!!

مشکل اینس Violet Hold در بیشتر سرور ها احساس میشه در اینجا کاملا به صورت بلیزارد بود !!! یکی از سخت ترین اینس هاست !! اینطوری نگاهش نکنید !

اینس Gundrak بدون مشکل کار میکنه و باید تمام باس ها را بزنی و آبجکت هایی که نزدیک باس هست فشار بدی تا آبجکت های بالا سقف بیوفته و روی پل قرار بگیره تا پل بچرخه و راهی بشه برای زدن باس آخر که در این سرور سالم هست !!

اینس Naxxramas حتی افکت Sapphiron هم کار میکنه ( ابتدا استخوان های Sapphiorn به زمین ریخته شده بعد که نزدیک میشه سر هم میشن و Sapphiron ظاهر میشه ) در این سرور سالم است !!!!

اینس Ahn'Kahet وقتی به باس آخر میرسی باس تورو به صورت اسکلت در میاره و کلا اسپل هاتم عوض میشه و باید توی اون حالت بهش اتک بدی !! جالبه نه ؟ توی این سرور سالم هست !!!!!!!!!!

اینس Azol'nerub باعث تعجب من شده بود که چطور همه باس هایی که پور از افکت هستند در اینجا سالم هستند !

هرچی بگم بازم کم هست !

نکته خوبش این هست که چیتر ها چپ و راست نمی چرخند بالای سرت چون سرور آنتی چیت بسیار کار آمدی داره !

سایت بسیار زیبایی داره مخصوصا با اون انجمن IPB که با سیستم آجاکس آدم کیف میکنه :31:

خدمات سایت :

ساخت اکانت به صورت رایگان

تغییر نژاد هیرو ( این خیلی باحال هست ) اصلا ربطی به فان نداره

شناسنامه هیرو ( او خدای من با این گزینه می توانید شناسنامه هیرو خود را در امضا در دیگر انجمن ها استفاده کنید مثل Xfire تقریبا ) تازه خیلی خوشکل تر از اون هست !!! خیلی

لیست جریمه ها ( این هم که مشخص هست چیه نمایش لیست افراد جریمه شده )

تغییر رمز عبور درون سایت که به راحتی می توانید رمز عبور را تغییر بدهید

20 مبارز اول سرور ( این هم باحال هست و نشان میده 20 نفر اولی که تعداد کشته هاشون بالاتر بوده چه کسانی هستند )

و کلی امکانات که شرط می بندم عاشقش میشه ( افتخار ایران هست ! )

منتظر شما هستــــــــــــــــــم باید Alliance ها رو نجات بدیم و زیاد بشیم .

*Mehran*
03-07-2010, 22:38
ببخشین لینکش کو ؟ کجا باید بریم ؟ ... هر چی باشه فکر نکنم از Never End Less بهتر باشه :31:

*Mehran*
03-07-2010, 22:53
الحمد لله فکر کنم من اولین نفری باشم که پست های دوستانم رو دارم می بینم بیولف هیرو 10 پست داشت حالا نگاه کن 332 تا شده !!!! زنده رو وای خدای من OMG پست ها رو ببینین ...؟؟؟!!!

Unholy
03-07-2010, 23:26
نه عزیز ! اول نیستی !
من زود تر دیدم !
من هم 250 تا پست داشتم ! دیدم شده 500 تا مثل این آواتارم رفتم تو هوا :دی

Tirion Fordring
04-07-2010, 01:20
ماشالله :

لول

تازه بماند که For The Horde و Hojjat_07 هم بن شد .

ماشالله

جمع گفتگوها: 2,285

این مال اکانت HoJJaT_007 هست . 900 تا بود 1200 تا پست

Tirion Fordring
04-07-2010, 01:36
راستی اینا که همش دانجن بود درسته اسکریپتشون سخته . اما زیاد اهمیتی نداره

ممهم Trial Of THe Curdsar و Icecrown Citadel هستند . + Ulduar
آیا برای اینا برنامه ای دارید ؟

Tirion Fordring
04-07-2010, 02:00
من 2091 پست این تاپیکو دادم . کلا حساب کردم با همه اکانتام . دیگه هم قرار نیست اسپم بدیم :دی

LuminaL
04-07-2010, 02:04
با سلام دوست عزیز ، آره می خوام برم قاره Horde اما من نام سرزمین ها رو نمیدونم میشه تو تصویر نشون بدی که از کجا ها میتونم اینکارو بکنم ، خیلی ممنون میشم دوست عزیز ...

الله اکبر ، اینجا پست ها شمارش میشن ، الله اکبر
خدایا شکرت آخر اینجا هم به شمارش رفت ، آخر ما هم آدم حساب شدیم :31:
خب ببین چی نوشته اسم سرزمینشو... اصلا شاید بر فرض کوئست BG باشه! باید بدونم چه سرزمینی رو میخواید.

ویرایش:
راه اول:

بعد با کشتی که برید میبرتتون اینجا:

راه دوم:
میرید
بعد بافلای میرید سمت wet lands

بعد با کشتی میرید اینجا

راه سوم!

بعد با کشتی میرسونتتون اینجا:

اینجا ها میره به Kalimdor . حالا از اینجاها هر کجا خواستید میتونید برید.
اگر سرزمینای جنوبی هست با راه 2 برید.
اگر سرزمینای مرکزی هست با راه 1
اگر هم سرزمین های شمالی هست با راه 3.

Black-Ninja
04-07-2010, 02:19
راستی اینا که همش دانجن بود درسته اسکریپتشون سخته . اما زیاد اهمیتی نداره

ممهم Trial Of THe Curdsar و Icecrown Citadel هستند . + Ulduar
آیا برای اینا برنامه ای دارید ؟

خود Admin سرور یک Movie گزاشته بود و رفته بود داخل ICC و تا آخرین باس یعنی The Lich King تست کرد و 80 % درست بود

Trial OF The Crusade هم 70 % اعلام کرد وقتی همه Summon ها رو زد زمین فرو ریخت و رفت پیش Anub'Arak فقط این باس یکم مشکل داشت

در باره Ulduar هم همین دیروز Tower ها و Repair ها رو درست کرده بود

Unholy
04-07-2010, 08:40
خود Admin سرور یک Movie گزاشته بود و رفته بود داخل ICC و تا آخرین باس یعنی The Lich King تست کرد و 80 % درست بود

Trial OF The Crusade هم 70 % اعلام کرد وقتی همه Summon ها رو زد زمین فرو ریخت و رفت پیش Anub'Arak فقط این باس یکم مشکل داشت

آدرسش ؟

ریت هاشو تو پست قبلی گفتی یا من یادم نیست ؟

بی wowی بد دردیه !!!

Beowulf Hero
04-07-2010, 09:01
الحمد لله فکر کنم من اولین نفری باشم که پست های دوستانم رو دارم می بینم بیولف هیرو 10 پست داشت حالا نگاه کن 332 تا شده !!!! زنده رو وای خدای من OMG پست ها رو ببینین ...؟؟؟!!!

پست های اکانت Muradin هم هست + پست های این اکانت

*Mehran*
04-07-2010, 10:11
نه عزیز ! اول نیستی !
من زود تر دیدم !
من هم 250 تا پست داشتم ! دیدم شده 500 تا مثل این آواتارم رفتم تو هوا :دی

راستی ، شما ساعت 11:15 و حدود اون موقع پست دادین من ساعت 10:50 اینجا بودم پس من اول دیدم شما دوم دیدین ، زمانی که پست دادین رو نگاه کنین ...:46:

Zende
04-07-2010, 10:27
گیر عجب اسپم بازاری افتادیم حالا
من 600 تا پست دادم 400 تاش مفید بود تشکر اومده برید تشکر کنید:خخخخ(چون من یه مدت نبودم و یه مدتم دسترسی نداشتم مثل این چورمنگا نبودم که اکانت بسازم:دی)

استاد
این سروری که معرفی کردید احیانا سایت نداره اونوقت؟
ما باید از روی چی ثبت نام کنیم؟!
اونوقت ریتش چیه؟؟؟
اون موتور چیزه جالبی نیست بیشتر جاها هست ولی اسکلته باحاله ولی دانجنه:دی

*Mehran*
04-07-2010, 11:54
راست میگی حجت این یارو خودش کاربر فعاله حالا اومده اسپم و تبلیغ زده ... !!!:31:

من از دست این بیورلف هیرو چیکار کنم با نام Plnamayande میگه Quest هاتون حذف کن ، منم یکم دیر حذف کردم ، حالا از من ...
آخه خودش گفت تمام Quest هاتو پاک کن منم داشتم پاک میکردم ، ( من که جت نیستم که تو 3 ثانیه پاک کنم :31: )
من الان بدون Quest شدم حی میخوام باهاش حرف بزنم نمیذاره منو بلاک کرده ، یعنی چی ؟ تمام QUest من رفت و حذفش کردم چیزی که خودش گفت رو ، حالا با من یک کلوم هم صحبت نمیکنه !!! خیلی نامردی بیولف هیرو ...:13:

LuminaL
04-07-2010, 12:28

یه مثل هست میگه : هــیچ سروری بلیزارد نمیشه!

راستی ، شما ساعت 11:15 و حدود اون موقع پست دادین من ساعت 10:50 اینجا بودم پس من اول دیدم شما دوم دیدین ، زمانی که پست دادین رو نگاه کنین ...:46:

به جا این اسپما که هی ول میدی از خودت برو بگو بدردت خورد یا نه چون راه دیگه ای بخوام بگم هورد تا برسی gear هاتو قرمز کرده!

گیر عجب اسپم بازاری افتادیم حالا
من 600 تا پست دادم 400 تاش مفید بود تشکر اومده برید تشکر کنید:خخخخ(چون من یه مدت نبودم و یه مدتم دسترسی نداشتم مثل این چورمنگا نبودم که اکانت بسازم:دی)

استاد
این سروری که معرفی کردید احیانا سایت نداره اونوقت؟
ما باید از روی چی ثبت نام کنیم؟!
اونوقت ریتش چیه؟؟؟
اون موتور چیزه جالبی نیست بیشتر جاها هست ولی اسکلته باحاله ولی دانجنه:دی

تصحیح میکنم: 600 تا پست دادم 400 تاش اسپم بوده!!

Unholy
04-07-2010, 13:01

چند تا پست بالاتر رو هم نگاه کنی بد نیست عزیز !:دی
پست شماره ی :
15529

ولی ماله شما شماره ی :
15535

جناب حواس جمع ، حواستو بیشتر جمع کن :دی

Tirion Fordring
04-07-2010, 13:43
راست میگی حجت این یارو خودش کاربر فعاله حالا اومده اسپم و تبلیغ زده ... !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من کی همچین حرفی زدم ....

یه خواهشی فقط و فقط در کارای مدیریتی دخالت نکنید . OK ?

Black-Ninja
04-07-2010, 13:44
راست میگی حجت این یارو خودش کاربر فعاله حالا اومده اسپم و تبلیغ زده ... !!!:31:

من از دست این بیورلف هیرو چیکار کنم با نام Plnamayande میگه Quest هاتون حذف کن ، منم یکم دیر حذف کردم ، حالا از من ...
آخه خودش گفت تمام Quest هاتو پاک کن منم داشتم پاک میکردم ، ( من که جت نیستم که تو 3 ثانیه پاک کنم :31: )
من الان بدون Quest شدم حی میخوام باهاش حرف بزنم نمیذاره منو بلاک کرده ، یعنی چی ؟ تمام QUest من رفت و حذفش کردم چیزی که خودش گفت رو ، حالا با من یک کلوم هم صحبت نمیکنه !!! خیلی نامردی بیولف هیرو ...:13:

اگر منظورت با منه زمانی که شما نمی دونستی p30world رو با چه W می نویسند ما اینجا ثبت نام بودیم و با بچه ها توی اینجا می چرخیدیم ضمنن پست تبلیغاتی توی اینجا تازه برای بازی ! هیچ اشکالی نداره حالا این تبلیغات نیست که میگید " بیاین تو سرور Never End less " یا ..... ؟

عزیز تا وقتی تو حاشیه باشی که این چرا کاربر فعال شده اون چرا کاربر فعال شده همینطوری خواهی بود .

"یک مشت بچه خورده ریخته " توی این فروم :)

ho0rezam
04-07-2010, 14:06
من توی بیشتر سرور ها دیدم که Quest های اسکورت خراب هستند حتی در سرور های خارجی !! ولی اینجا خوشبختانه سالم هستند و باعث تعجب و کنجکاوی من شد ! .

بیشتر سرور ها میبنیم که Dungeon Finder کار نمیکنه ولی جالب هست بدونید اینجا تا 80 % کار میکرد !!!! خ

موتور Engineering رو که همه میشناسند کمتر جایی می بینید که بشه 2 نفر سوار این مونت شد ولی در اینجا کاملا سالم هست !!!

یکی از مشکلات ادیده اینس Utgarde Pinnacle باس Skadi هست که پرواز میکنه و باید با Harpoon بزنی تا بیاد پایین !! در این سرور هیچ مشکلی نداشت !!!

مشکل اینس Violet Hold در بیشتر سرور ها احساس میشه در اینجا کاملا به صورت بلیزارد بود !!! یکی از سخت ترین اینس هاست !! اینطوری نگاهش نکنید !

اینس Gundrak بدون مشکل کار میکنه و باید تمام باس ها را بزنی و آبجکت هایی که نزدیک باس هست فشار بدی تا آبجکت های بالا سقف بیوفته و روی پل قرار بگیره تا پل بچرخه و راهی بشه برای زدن باس آخر که در این سرور سالم هست !!

اینس Naxxramas حتی افکت Sapphiron هم کار میکنه ( ابتدا استخوان های Sapphiorn به زمین ریخته شده بعد که نزدیک میشه سر هم میشن و Sapphiron ظاهر میشه ) در این سرور سالم است !!!!

اینس Ahn'Kahet وقتی به باس آخر میرسی باس تورو به صورت اسکلت در میاره و کلا اسپل هاتم عوض میشه و باید توی اون حالت بهش اتک بدی !! جالبه نه ؟ توی این سرور سالم هست !!!!!!!!!!

اینس Azol'nerub باعث تعجب من شده بود که چطور همه باس هایی که پور از افکت هستند در اینجا سالم هستند !

هرچی بگم بازم کم هست !

نکته خوبش این هست که چیتر ها چپ و راست نمی چرخند بالای سرت چون سرور آنتی چیت بسیار کار آمدی داره !

سایت بسیار زیبایی داره مخصوصا با اون انجمن IPB که با سیستم آجاکس آدم کیف میکنه

به نظر عالی میاد... اما این رو هم باید در نظر گرفت که گروه developerش چقدر حرفه ای هستن...چند مدته که دارن تلاش میکنن....این خیلی مهمه...مثلا اگه یه پتچ جدید بیاد در عرض چه مدتی میتونن مشکلات رو fix کنن...شاید الان که اینقدر قوی به نظر میاد ، حدود چندین ماه وقتشون رو گرفته باشه.
در کل باید developer ها خیلی pro و سریع باشن تا بتونن تا حد ممکن از روو هوا موندن سرور جلوگیری کنن

Zende
04-07-2010, 14:09
پدربزرگ جواب منو ندادی شما
سایت سرور چیه و ریت این سرور چنده

به نظر عالی میاد... اما این رو هم باید در نظر گرفت که گروه developerش چقدر حرفه ای هستن...چند مدته که دارن تلاش میکنن....این خیلی مهمه...مثلا اگه یه پتچ جدید بیاد در عرض چه مدتی میتونن مشکلات رو fix کنن...شاید الان که اینقدر قوی به نظر میاد ، حدود چندین ماه وقتشون رو گرفته باشه.
در کل باید developer ها خیلی pro و سریع باشن تا بتونن تا حد ممکن از روو هوا موندن سرور جلوگیری کنن
موافقم
مثل این تیم نل نباشه هرچی باگ بزاری بره خاک بخوره تو بخشش!

deltax
04-07-2010, 14:15
بیخیال یه دو تا مطلب اموزشی یا چیزای باحال بزارید :) تعداد پستا مهم نیست مهم اینه که چقدر ازش استفاده بشه
من یه orb of deception خریدم 2k ..هیروم blood elfe تبدیل میشه به (درنی) میخوام بدونم فقط به همین race تبدیل میشه؟
لا اقل nightelf میشد بهتر بود..اینا خیلی زاغارتن .الکی هم 2k به ..... دادیم :)

Scary Feelings
04-07-2010, 14:21
لول این پستا که شمارش میشن چه خوب شد!
پستای من یه 300تایی رفت بالا :دی

LuminaL
04-07-2010, 14:21
بیخیال یه دو تا مطلب اموزشی یا چیزای باحال بزارید :)
من یه orb of deception خریدم 2k ..هیروم blood elfe تبدیل میشه به (درنی) میخوام بدونم فقط به همین race تبدیل میشه؟

اگر بلاد نبودی یه ارب دیگه هم هست ولی متاسفانه خودت فابریک بلادی! :31:
orb of sindorei که تبدیلت میکنه به بلاد الف.
همینی که گفتی به این صورته:
blood elf <---> dreanei
night elf <---> undeath
gnome <---> tauren
dwarf <---> troll
human <---> orc
و به زودی worgen <---> goblin
یکی دیگه هم هست که cooking میخواد که باید دستورشو گیر بیاری که تبدیلت میکنه به human pirate یا دزد.

akharwarbaz
04-07-2010, 14:24
بیخیال یه دو تا مطلب اموزشی یا چیزای باحال بزارید :) تعداد پستا مهم نیست مهم اینه که چقدر ازش استفاده بشه

بالايي زودتر جواب داد :13:

Scary Feelings
04-07-2010, 14:27
راستی میشه اسم یه Shield خوب برا تانک رو بهم بدین؟ برا این مولتن میخوام سفارش بدم اما shield خوب نمیشناسم

namx
04-07-2010, 14:37
بهترین تو مولتن اینه ولی یا وت نداره یا خیلی زیاده

Bulwark of Algalon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعدش هم این

The Boreal Guard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

deltax
04-07-2010, 15:05
اقا این ایرانی جماعت همه جا تابلوه :)