PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Tirion Fordring
18-06-2010, 00:02
amir_jakal

چه realm هستی اسمت چیه و کلاس

بگو شاید شناختم

من 80% مولتنو میشناسم

Beowulf Hero
18-06-2010, 09:04
آقا اين چه وضعشه ؟؟؟
چرا راجع به هيرويه مورد علاقه من توضيح ندادين ؟
تبعيض Classi قائل ميشين ديگه !!!
آر ه ؟؟؟ :| يعني چي اين كارا ؟؟؟
این پست برای زمانیه که هنوز کلاس Death Knight در نیومده بوده

danialshafaie
18-06-2010, 11:45
السلام عليكم لجميع وولعبان و اطفال التاپيك شمارشه معكوسه كنكور 13 روز ديگه ميام و تصميمه كبري گرفتم (بزرگ نه مار ) كه جاي اسپم يه عالمه مطلب خوبه ترجمه و تاليفي بزارم آقاي امير خان آگه اونيكي دانيال بود يه چي بهت مي گفت البته منم مي گم ولي دلايل اون با استناد تام به دلايله واضح و مبرهن آقاي جي آر تالكينه ولي بره من شرو ور ولي ملت عاشقه گاو و گوساله و جسد و جك جونورهاي ايكبيري هردها هستن نه شخصيت هاي متمدن و ظريف اليانس ولي همون چندتا اليانس ها نه به خاطر دونور بلكه به خاطره اتحاد و قدرته بالاي پي وي پي شون قوين همون طور كه از اسمه اليانس متحدين معلومه نه هرد گله و بهتره بدوني تو ساعات و ريلم هاي مختلف فرق داره مثلا كازاك دسته اليانس هاست ولي مگتريدونو هرد ها گرفتن دستشون يا مثلا كرك تو اسكيپه فري از 12 به بعد تا صبح ساعت 10 11 هميشه دسته اليانس ها بود و wsg فقط مي گي تو هر سروري كه من بودم آراتي باسين دسته اليانسا بوده تازه با اقليت بودن هم حاله ديگه يي داره كه تاثير هر فرد بيشتر معلومه ما چه لشكرهايي از هرد رو با افراده كمتر شكست داديم چقدر ناكس رو با چند نفر كم گرفتيم البته باز هم ميگم دعواي هرد الي وقت تلف كردنهفعلا باي ببخشيد بعضي جاها رو انگليسي ننوشتم حال نداشتم آلتو شيفتو با هم بگيرو :)

---------- Post added at 11:45 AM ---------- Previous post was at 11:44 AM ----------

باز هم اسپم هام شروع شد اين لينك رو هم ببينين والپيپره وو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Beowulf Hero
18-06-2010, 13:40
looool
...........

السلام عليكم لجميع وولعبان و اطفال التاپيك شمارشه معكوسه كنكور 13 روز ديگه ميام و تصميمه كبري گرفتم (بزرگ نه مار ) كه جاي اسپم يه عالمه مطلب خوبه ترجمه و تاليفي بزارم آقاي امير خان آگه اونيكي دانيال بود يه چي بهت مي گفت البته منم مي گم ولي دلايل اون با استناد تام به دلايله واضح و مبرهن آقاي جي آر تالكينه ولي بره من شرو ور ولي ملت عاشقه گاو و گوساله و جسد و جك جونورهاي ايكبيري هردها هستن نه شخصيت هاي متمدن و ظريف اليانس ولي همون چندتا اليانس ها نه به خاطر دونور بلكه به خاطره اتحاد و قدرته بالاي پي وي پي شون قوين همون طور كه از اسمه اليانس متحدين معلومه نه هرد گله و بهتره بدوني تو ساعات و ريلم هاي مختلف فرق داره مثلا كازاك دسته اليانس هاست ولي مگتريدونو هرد ها گرفتن دستشون يا مثلا كرك تو اسكيپه فري از 12 به بعد تا صبح ساعت 10 11 هميشه دسته اليانس ها بود و wsg فقط مي گي تو هر سروري كه من بودم آراتي باسين دسته اليانسا بوده تازه با اقليت بودن هم حاله ديگه يي داره كه تاثير هر فرد بيشتر معلومه ما چه لشكرهايي از هرد رو با افراده كمتر شكست داديم چقدر ناكس رو با چند نفر كم گرفتيم البته باز هم ميگم دعواي هرد الي وقت تلف كردنهفعلا باي ببخشيد بعضي جاها رو انگليسي ننوشتم حال نداشتم آلتو شيفتو با هم بگيرو :)

سلام داداشی
منم موافقم!
الان شما بری
همین مولتن
هورد های سارگراس:کمپ زدن هر روز تو SW
هورد های دثوینگ:CC شدن هر روز در everywhere

Unholy
18-06-2010, 14:47
WTF

شما بجای اینکه اسپم کنی بیا دو تا چیز مفید بده .

به تازه واردا پیشنهاد میکنم بیان مولتن . جمعیت زیاد .

vh فول سکریپت
Fos Full Script
POS Full Script
TOC Full Script

and soon (in that week)
TOTC Full Sciprt
ICC 2 First Boss Full Script

اما نل چی ؟

هنوز تو اسکریپت اولدار مونده ! kek

تازه مولتن نل و voa هم فول داره

من که برگشتم . هر کی هم میاد در خدمت هستیم .

حسین نوب هم نمیدونم رفته کلا چند هفته پیش میگفت 1-2 ماه میره :دی اومد میگم برگرده لول

رفتیم fos سر باس اول dc شدم ... تنها اشکال molten اینه که از بس شلوغه queue داره شبا . اونم زود میره .

الان مثلا 225 بود 5 مین بعد شد 75

دو باره شرع شد ؟؟؟؟ :دی
واقعا icc و togc یا totcش بازه ؟؟؟

AMir_JAKAL
18-06-2010, 14:49

---------- Post added at 11:45 AM ---------- Previous post was at 11:44 AM ----------

باز هم اسپم هام شروع شد اين لينك رو هم ببينين والپيپره وو
همونطور که گفتم همتون فقط دوست دارین به هورد فحش بدین و حرفاتون فقط از روی عقدس چون هورد ها زیاد زدنتون
در مورد Realm های بلیزارد هم صحبت نکنیم بهتره
درضمن من داشتم درباره مولتن حرف میزدم که شما با دمپایی پریدی وسط بحث

Tirion Fordring
18-06-2010, 15:30
نه اما الان همه باسا رو اسکریپت کردن totc به غیر انوب . اونم اسکریپت کنند میاد بالا

icc هم دارند کار میکنند

pos خیلی باحاله :دی اون Gnome With Head Of Mimirion اونجا چیکار میکنه دیگه

don mohsen
18-06-2010, 15:31
این دعوا ها چیه دیگه؟؟؟wth!!!

یاد بگیرید از وارکرفت 3 که یه بنده خدای میج که اسمش یادم نمیاد اومد هورد و الی ها رو در برابر burning legion متحد کرد و تونست

بزرگترین demon های اون زمون رو شکست بده!!!

Tirion Fordring
18-06-2010, 15:48
Medivh . اون میج بود اما وظیفش بود . اون لژیونو آورد . اسمشم

Medivh , The Last Guardin
البته در مورد هورد الی جاینا خودش با هوردا رابطه داشت . GF ترال بود (لول) Keal Thas هم یه بار ازش خواستگاری کرده بود ... تازه gf آرتاس هم بودش
lol

ولی Garrosh از جاینا خوشش نمیومد کلا تو دالاران میخواست بکشتش

مطمئنم تو کاتا همتون از هورد میرید .

چون گاروش بی شعور بی عقل بی مغز خر میاد رییس هورد میشه و Thrall میره گاردین (اونم بی طرف بود با الیا اکثرا صلح میکرد) و گاروشم از روی عقده تمامی هورد ها رو از Org میندازه بیرون (به غیر ارک) و در کمال بی رحمی Cairne Bloodhoof رییس تورن ها رو میکشه

این مطلبیه که اکثرا میگن !

amin2000
18-06-2010, 16:49
مطمئنم تو کاتا همتون از هورد میرید .

چون گاروش بی شعور بی عقل بی مغز خر میاد رییس هورد میشه و Thrall میره گاردین (اونم بی طرف بود با الیا اکثرا صلح میکرد) و گاروشم از روی عقده تمامی هورد ها رو از Org میندازه بیرون (به غیر ارک) و در کمال بی رحمی Cairne Bloodhoof رییس تورن ها رو میکشه

این مطلبیه که اکثرا میگن ! اگه این داستانش باشه که ....
هورد بدون Thrall که هورد نیست....
عجب داستان عجیبی :دی ما کاری به اکثر نداریم ... بلیزارد چی میگه

---------- توضیح المسائل مولتن --------
Pos & Fos تا الان چندین و چند بار رفتم ... واقعا خوب اسکریپت کردن ....

icc باس اول , toc , togc !anubarak رو به زودی باز میکنن

vh قبلا بحث شده در موردش ... فقط هانتر و وارلاک میتونن pull کنن
cos باس نداره !! ولی وقتی میری توش شبیه Human ها میشی ... !
toc هم که کسی واسه صدا زدن باس نداره ...

Pos نرمال امبلم میندازه - دو تا باس اولش هستن ... باس آخر نیست .. ( فارم emblem هست :دی )

بقیه inc ها مشکلی ندارن !!

-------------------------------------------
کلا سرور خوبیه ... مشکلات هم به زودی رفع میشه

mansour.m
18-06-2010, 17:08
می گم من تو اصطبل 3 تا pet بیشتر نمی تونم بزارم ولی تو راهنما گفته بود 5 تا(همه رو خریدم جا ها رو 3 تا کلا جا بود؟؟!!) به خاطره اینه که من TBC بازی می کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ho0rezam
18-06-2010, 17:14
sargeras هم بیاد رئیسه هورد بشه بازم فقط هورد!!

گاروشم از روی عقده تمامی هورد ها رو از Org میندازه بیرون (به غیر ارک)
دمش گرم، کاره درستی کرده...حرکت 3 امتیازی رفته.

Unholy
18-06-2010, 17:42
اخیش !!! دوباره یه چیزی شد این مولتن ! از فردا میریم :دی

اون dung های icc فکر کنم تو نرمال هم eot میده . لا اقل تو پاندورا هم همین طور بود

AMir_JAKAL
18-06-2010, 18:03
عزیزم شما اول سعی کن حرف های Hossein رو کپی پیست نکنی
دوم اینکه ترال فعلا برای یک مدت ارگریمار رو ترک کرده و لیدری رو داده به گاروش
سوم اینکه ترال شامان هست و گاروش واریور پس درنتیجه روحیه جنگ جویی داره و صلح و صفا تو کتش نمیره
چهارم اینکه تا اونجایی که من خوندم بیشتر هورد های خارجی خوشحالن از اینکه گاروش لیدر شده چون صلح جو بودن ترال رو خیلی مسخره و بیفایده میدونستن (این بازی یک بازی جنگی هست پس باید توش جنگید واقعا خندم میگیره به اون الیانس هایی که با افتخار میگن ما الیانس ها ادم های صلح جویی هستیم)
پنجم اینکه توی شهر ارگریمار باید بیشتر ارک باشه تا نژاد های دیگه همونطور که توی اندرسیتی 90% شهر اندید ها هستن یا Thunderbluf یا سیلورمون پس درنتیجه با تصمیم گاروش کاملا موافق هستم

worldpcgame
18-06-2010, 18:55
ای کاش میتونستیم با همدیگه بازی کنیم ...:41:

ho0rezam
18-06-2010, 18:55
گاروش واریور پس درنتیجه روحیه جنگ جویی داره و صلح و صفا تو کتش نمیره
دقیقا...اصلا آدم وقتی میره توی warsong hold خیلی حال میکنه تا اورگریمار...garrosh اونجا داره خودشو واسه جنگ آماده میکنه ...اونجاش باحاله که قاطی میکنه و تویه تقشه میزنه تمامه flag هایه ally هارو نابود میکنه :دی

پنجم اینکه توی شهر ارگریمار باید بیشتر ارک باشه تا نژاد های دیگه همونطور که توی اندرسیتی 90% شهر اندید ها هستن یا Thunderbluf یا سیلورمون پس درنتیجه با تصمیم گاروش کاملا موافق هستم
exactly

mansour.m
18-06-2010, 19:38
می گم من تو اصطبل 3 تا pet بیشتر نمی تونم بزارم ولی تو راهنما گفته بود 5 تا(همه رو خریدم جا ها رو 3 تا کلا جا بود؟؟!!) به خاطره اینه که من TBC بازی می کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نگفتینا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه چیز دیگه این macros چیه تو منو هست؟؟؟؟؟؟

AMir_JAKAL
18-06-2010, 20:26
ممکنه سرورتون باگ باشه و نتونی بیشتر از 3 تا جا بخری
ماکرو یکجور برنامه نویسی هست که خیلی از کارهارو اسونتر میکنه
مثلن اینو بنویسی هروقت روی ایکون کلیک کنی خودش برات رول میزنه
/roll
به همین راحتی البته این یک دستور خیلی ابتداییش هست
یک سر به این لینک بزن از سیر تا پیازو نوشته
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Tirion Fordring
18-06-2010, 20:50
Macro داریم رول 100 بزنه rofl

در ضمن اینکه اونا حرفایی که اکثرا میگن و بیلیزاردم فکر کنم تایید کرده .

و اینکه ترال فکر نکنم Guardin شه . مگه به Medivh نمیگیم The Last Guardin پس ترال دیگه چیه :دی

و اینکه گاروش آدم خودخواهی هست . توی یه اونت با ترال جنگید و شکستش داد ... گاروش حاضره ترال عموی خودشم بکشه .

راستی این پسر واقعیه Grom هست ؟ پس چرا قهوه ای هست .

و اینکه اصلا به باباش نمیاد باباش یه آدم دیگه بود این کجا . اصلا ازش خوشم نمیاد . کسی که به Tirion میخواست حمله کنه (چرت و پرت میگفت یعنی) و توی دالاران به Wrynn حمله میکنه ممکن بود بعدشم Rhonin رو بکشه (لول) انتظاری نمیره

F GARROSH Hellscream

ho0rezam
18-06-2010, 20:59
macro معمولا واسه راحت تارگت کردن یا چند spell رو باهم زدن به درد میخوره...
مثلا تویه باسه اوله icc وقتی باس bone spike میکنه...پلیر ها با macro ای که ساختن میتونن سریع تر bone spike رو انتخاب کنن تا سریعتر نابود بشه.
چند اسپل رو باهم زدن هم که یکی دیگه از کارهاش هست.
البته به صورت فان هم به کار میره :دی:دی... از کارهایه جالبش اینه که میتونید با یک کلیک یه تعداد آیتم رو با آیتم هایی که الان رویه کاراکتر یوز هست رو change کنید

Tirion Fordring
18-06-2010, 21:13
ایی کد اون ماکرو رو میدی که آیتم عوض کنه ؟ مثلا gear pvp یا pve با یک کلیک عوض شه !

راستی

Scripting of boss Marrowgar (Icecrown Citadel) is undergoing internal testing and planned for launch in the upcoming days. Trial of the Grand Crusader will follow shortly afterwards.

ماشالله :دی

راستی رضا pos normal توی بیلیزارد emblem میدن ؟ هر سرور فری رفتم (مولتن و پاندورا و ...) میدادن .

AMir_JAKAL
18-06-2010, 21:58
عزیزم اون یک قابلیت هست که بلیزارد از پچ 3.3.3 فکر کنم اوردش که از اینترفیس میتونی تنظیم کنی

hellwildboy
18-06-2010, 22:01
با رسیدن Cataclysm دیگه کسی نمیره hord
یه نگاه به این بندازین خودتون می فهمین :31:

Tirion Fordring
18-06-2010, 22:11
wtf

ولی من میرم :دی

Goblin Mount FTW

موتور که داشتیم ماشینم بگیریم هلیکپتر هم داریم میمونه هواپیما بیلیزارد روش فکر میکنه .

اون قابلیت کجای INTERFACE هست ؟

ho0rezam
18-06-2010, 22:37
ایی کد اون ماکرو رو میدی که آیتم عوض کنه ؟ مثلا gear pvp یا pve با یک کلیک عوض شه !

راستی

Scripting of boss Marrowgar (Icecrown Citadel) is undergoing internal testing and planned for launch in the upcoming days. Trial of the Grand Crusader will follow shortly afterwards.

ماشالله :دی

راستی رضا pos normal توی بیلیزارد emblem میدن ؟ هر سرور فری رفتم (مولتن و پاندورا و ...) میدادن .
nomral ها تویه اولین راندم 2 تا triumph میده و بقیه فقط gold میده...باس ها هم drop میکنن.

در مورد عوض کردن item هایه تویه bag با item هایه use شده...نمیتونم یه چیزی بگم که دقیق بتونی استفاده کنی...چون به قرار گرفتنه آیتم ها در کدام slot و bag برمیگرده
مثلا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآیتمی که تویه بگ 3 و slot 4 هست رو با آیتم مشابه use شده تغییر میده...مثلا اگه آیتمی که تو بگه سوم بود یه hand باشه، جاشو با hand تغییر میده.
شمارشه بگ ها از راست به چپ هست...و همیشه bagpack شماره 0 هست.بقیه هم 1 تا 4

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم چند تا با هم هست..الان آیتم هایه 2 و 3 و 4 که تویه بگ 3 هست رو use میکنه

Zende
18-06-2010, 22:39
خوب اگه یه هند درپیتی سبز توی جا عوض شدن باشه یه دفعه ای با wrathfull جاشو عوض میکنه؟!

ho0rezam
18-06-2010, 23:04
خوب اگه یه هند درپیتی سبز توی جا عوض شدن باشه یه دفعه ای با wrathfull جاشو عوض میکنه؟!
اون بسته به مدیریتت تویه چیدن آیم ها در بگ داره...اگه خرکی (شرمنده) بخوای آیتم ها رو تویه بگ یذاری بله...ممکنه هر چیزی جاشو با ایتم بهتری عوض کنه...من به شخصه بگ 3 رو گذاشتم واسه آیتم ها...وقتی use 3 1 میکنم...legه pvp جاشو با pve عوض میکنه و برعکس اگه pve تویه بگ باشه با pvp عوض میشه.

AMir_JAKAL
18-06-2010, 23:15
بابا من دارم داستان حسین کرد شبستری (:دی) میگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اون نیاز به ماکرو نداره خود بلیزارد یک قابلیت جدید اضافه کرده که راحت میتونین گیرهاتونو عوض کنین

AMir_JAKAL
18-06-2010, 23:33
برای اینکار میرین توی اینترفیس توی تب Features و گزینه Equipment Manager رو تیکش رو فعال میکنین
بعد C رو میزنین میبینین که اون بالا یکچیزی اومده وقتی روش کلیک میکنین این شکل براتون میاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثلا اگه میخواید همین ستی که الان پوشیدین رو سیو کنین روی گزینه سیو کلیک میکنین و اسم بهش میدین و اوکی میکنین
بعد ایکونش رو روی اکشن بار میزارین هروقت روش کلیک کنین همرو یکجا براتون میپوشونه :دی

AMir_JAKAL
18-06-2010, 23:38
با رسیدن Cataclysm دیگه کسی نمیره hord
یه نگاه به این بندازین خودتون می فهمین :31:

عزیز این سیاست جدید بلیزارد برای جذب الیانس بیشتر هست
بلیزارد اومده گوبلین هایی رو که ما همگی به عنوان موجودات صلح جو میشناسیم رو اورده هورد و گرگ هارو که همه به عنوان موجودات وحشی میشناسیمو برده الیانس
کلا بلیزارد قاطی کرده خودشم نمیدونه چیکارداره میکنه شب میخوابی صبح پا میشی لیچ کینگ مرده دیگه چه انتظاری میشه داشت
ولی خب طرفدار الیانس کمتر از هورده دیگه اینم یه سیاست برای جذب جمعیت هست

ho0rezam
18-06-2010, 23:42
بابا من دارم داستان حسین کرد شبستری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اون نیاز به ماکرو نداره خود بلیزارد یک قابلیت جدید اضافه کرده که راحت میتونین گیرهاتونو عوض کنین
توضیحه کاراییه macro بوده داداش...
وقتی با یه کلیک در اکشن بار بشه انجام داد...چه کاریه آدم c بزنه بعد equip manager رو بالا بیاره و بعد انتخاب کنه؟

AMir_JAKAL
19-06-2010, 00:09
عجب حرف عجیبی زدی
من میگم ایکونش رو میزاری اکشن بار
تازه دیگه لازم نیست که مثلا یک ایتم رو بزاری یک جای خاص از بگ
ولی خب باهاش کار نکردی نمیدونی بهتر از ماکرو هست

ho0rezam
19-06-2010, 00:29
عجب حرف عجیبی زدی
من میگم ایکونش رو میزاری اکشن بار
تازه دیگه لازم نیست که مثلا یک ایتم رو بزاری یک جای خاص از بگ
ولی خب باهاش کار نکردی نمیدونی بهتر از ماکرو هست
آره باهاش کار نکردم و ممکنه خوب هم باشه...اما macro هم همین رو داره /equip و نیازی نیست جایی قرار بگیره آیتم....اونی که من توضیح دادم از روش های راحته macro بودش.

Sharingan
19-06-2010, 07:37
این دعوا ها چیه دیگه؟؟؟wth!!!

یاد بگیرید از وارکرفت 3 که یه بنده خدای میج که اسمش یادم نمیاد اومد هورد و الی ها رو در برابر burning legion متحد کرد و تونست

بزرگترین demon های اون زمون رو شکست بده!!!

medivh بزرگترین ,wizard که تاحالا بوده. البته از نوعه انسانیش. :31: اون کسی بود که در ابتدا orcها رو به azeroth آورد.

Arrowtic
19-06-2010, 08:23
مديو شخصيت جالبي داره.وقتي خادگار روح مديو رو ديد مديو گفت من برميگردم.خادگار گفت:اين بار به چه صورتي؟اهريمن؟
مديو گفت:نمي دونم.ولي بدون از قبلم بهتر خواهم بود.
تو وار3 به عنوان Prophet اومد.

hellwildboy
19-06-2010, 08:59
درسته ولی الیانس نیاز اساسی به این موجودات وحشی داشت چون خیلی صلح جو بودن!:41:
اما با رسیدن Cataclysm حتمآ یه Warrior از این گرگ ها می سازم:5:
امید وارم قوزی راه نرن مثل این هوردا که من خیلی بدم میاد (از نظر خودم ) :2:
البته Blood Elf خوبن تو هوردا.

Sharingan
19-06-2010, 09:09
medivh از همون اول می دونست که burning legion demons به همراهی undead scourge قصد حمله به azeroth رو دارند، حمله ای که بیشتر شبیه یک انتقام از شکست قبلیشون است. برای همین هم اورک ها رو آورد تا متحدان جدیدی در مقابل این نیروی عظیم ویرانگر شکل بگیره. البته اون می دونست که جنگی بین الیانس و هورد برای همیشه وجود خواهد داشت ولی وقتی دشمن جدید و مشترک پا به عرصه بگذارد، این دو دشمن قدیمی با هم متحد می شوند و نیروی ویرانگر را شکست می دهند.

shervin1358
19-06-2010, 09:33
با تشکر از تمامی دوستان ، یه review برای دوستان تازه وارد می زارم

قل قول:
سبك اين بازي چه هست؟؟
Massively multiplayer online role-playing game =MMORPG

نقل قول:
لطفا خلاصه اي از بازي واسه منه تازه كار بگين

Alliance ها که شامل Human - NightElf - Gnome - Dwarf - Deraeni میشه
Horde ها که شامل Orc - Undead - Tauren - Troll - BloddElf میشه

بعد از ورود به بازي :

- باید Level بگیرین : یعنی از لول 1 برسین به لول 80 - که اینکار اول خیلی ساده است و بعد سخت تر میشه

- باید قدرتهای جدیدی یاد بگیرین : به ازای هر 2 لول که بگیرین می تونین یک سری قدرتهای جدید یاد بگیرین

- باید لباس ( زره ) و ابزارهای جنگی بخرین : توی بازی برای جنگیدن نیاز به ابزارهای جنگی و زره دارین

- باید پول جمع کنین : برای یاد گرفتن قدرتهای جدید - لباس ها و ابزار های جنگی جدید باید پول بدین

- باید شغل انتخاب کنین ( آهنگری - معدنچی - خیاط و .... ) : از طریق این شغل شما پول بدست میارین

- باید افتخار جمع کنین : توی بازی در اصل دو گروه هستن که با هم دشمن هستن که اگر شما یکی ار افراد گروه مخالف رو بکشین افتخار جمع می کنین که با این افتخار می تونین زره های خفن بخرین

- و .....

در بازی یکسری ماموریت ( Quest ) وجود داره که شما با انجام دادن اونها پول و یا ابزار الات خوبی گیر میارین

و بالاخره مهمترین و قشنگترین قسمت بازی BattleGround ها و Instance هاست :

BattleGround یه جایی شبیه میدون جنگه که شما و افراد هم گروهیتون میرین اونجا و با گروه دشمنان می جنگید و افتخار(honor) کسب می کنین

Instance هم جایی هستش که شما و دوستان و هم گروهی ها میرین و با کشتن دشمن پول خوب و ابزار و لباسهای خوبی گیر میارین

در نهایت اگر حوصله و جنبه یک بازی خفن رو دارین WoW آخرین و بهترین انتخابه
نقل قول:
من یه سوال دارم که ممکنه ربط زیادی نداشته باشه با اهداف تایپیک ولی پینگ و سیستم مورد نیاز برای بازی Wow چند باید باشه.
پينگ هرچه كمتر بهتر.ولي نرمالش اگر بين 200-400 باشه خوبه .
سيستم مورد نياز
Minimum System Requirements

Windows® System 2000/XP OS:
Intel Pentium® III 800 MHz or AMD Athlon 800 MHz
512 MB or more of RAM
32 MB 3D graphics card with Hardware Transform and Lighting, such as NVIDIA® GeForce™ 2 class card or above
DirectX® 9.0c (included) and latest video drivers
6.0 GB available HD space
4x CD-ROM drive
A 56k or better Internet connection

Recommended Specifications
Windows® System 2000/XP OS:
Intel Pentium® IV 1.5 GHz or AMD XP 1500+ MHz
1024 MB RAM
64 MB 3D graphics card with Hardware Transform and Lighting, such as NVIDIA® GeForce™ FX 5700 class card or above
Broadband Internet connection
Two-button scroll-wheel mouse

نقل قول:
اگر می شه یه راهنمایی کامل بنویسین که من چه پچ ها و چه فایل هایی رو باید بگیرم و چه جوری به یه سرور وصل بشم
اين بازي پچهاش بايد به ترتيب نصب بشه .شما ميتونيد با توجه به نسخه بازيتون پچش رو از اينجا دانلود كنيد.
نحوه اتصال به سرور:
1-اول در سايت سرور يه اكانت ميسازين
2-بعد بايد دنبال Realmlist سرور بگرديد.(اين ريلم ليست كاره همون Ip رو ميكنه)
3-ريلم ليست رو كپي كرده
4-به جايي كه بازي رو نصب كرديد ميريد داخل فلدر Data شده و فلدر enGB رو باز ميكنيد .دونبال فايلي به اسم Realmlist بگرديد و روي اون راست كليك كرده سپس Open With و بعد با برنامه Notepad بازش كنيد.
4-اين همون Ip هست.هرچي نوشته هست رو پاك كنيد و Realmlist او سرور رو كه قبلا كپي كرده بوديد رو جايگزين اين ها كنيد.(set realmlist هميشه بايد اولش باشه)
5-خارج شده و Save كنيد.
6-وارد بازي شويد شويد.
(اون نوشته هاي اوليه كه داخل فايل ريلم ليست بود Ip اصلي بليزارد هست)
نقل قول:
ميشه بگين چجوري ميشه wow رو offline بازي كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واسه اينكار بايس دنبال شبيه سازها بگردين ولي من پيشنهاد ميكنم دنبال آفلاين نريد كه ضدحال ميخريد بد.چون همه ي حال اين بازي به باهم بودنش هست و هرچي تعداد بازيكن ها بيشتر باشه كيف بيشتري هم ميده(اين يه بازي اجتماعيه نميتونيد فرديش كنيد)
نقل قول:
درضمن حداقل connection براي wow online جه كانكشني هست؟بايد حتما adsl يا dsl باشه؟

خير .حتما نبايد با adsl باشه ولي اگه ميخاين اعصابتون راحت باشه بهتر بگم بله .
نقل قول:
اگه بخام Official بازي كنم ، بازي و CD-key رو بايد از كدوم سايت بخرم ؟

اروپا
آمريكا
نقل قول:
addons يعني چي؟

اينها كارشون اينه كه كاره شما رو در بازي راحتتر ميكنه و انواع مختلي داره واسه كارهاي مختلف.
مثلا واسه انجام دادن سريعتر questها ميتونيد از addonsه quest helper استفاده كنيد و ...
نقل قول:
يه سايت واسه دانلود Addonها بگين لطفا
Curse
نقل قول:
addonsهارو كجا بايد نصب كرد؟؟
آدرس روبرو: (درايو g فقط يك مثال هست.)
G:\World of Warcraft\Interface\AddOns
نقل قول:
من تو هر سروری که میرم همیشه مینوسیه 49 نفر بیشتر آنلاین نیستن! البته بیشترن
ولی نمیدونم چرا رقم واقعی رو نمینویسه شاید بخاطر این free بودنشه کسی میدونه چیه؟!
نه بخاطر فري بودن يا نبودن نيست بلكه سقف اين آمار از 50تا بيشتر نميشه.ولي ميتونيد از طريق نوار زيرش بازيكن يا هرچيزي رو كه ميخايد سرچ كنيد.
نقل قول:
آيا جايي هست كه بشه همه ي سرورهاي فري رو اونجا ديد؟؟
WoWstatus
نقل قول:
اين سوال من رو ميشه جواب بديد مي خواستم بدونم اگه بخوام تو اين سرور هاي Free بازي کنم هم بايد سي ديم اورجينال باشه؟
خير.حتي واسه بازي كردن در سرورهاي آفيشيال هم نياز به بازي اورجينال نيست .(واسه سرورهاي بليزارد يا آفيشيال به game Cart+Cd-key نياز داريد.)
نقل قول:
من از کجا بفهمم ورژن بازیم چیه؟
وارد بازي كه شديد ،پايين سمت چپ .
نقل قول:
1