PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Tirion Fordring
18-06-2010, 00:02
amir_jakal

چه realm هستی اسمت چیه و کلاس

بگو شاید شناختم

من 80% مولتنو میشناسم

Beowulf Hero
18-06-2010, 09:04
آقا اين چه وضعشه ؟؟؟
چرا راجع به هيرويه مورد علاقه من توضيح ندادين ؟
تبعيض Classi قائل ميشين ديگه !!!
آر ه ؟؟؟ :| يعني چي اين كارا ؟؟؟
این پست برای زمانیه که هنوز کلاس Death Knight در نیومده بوده

danialshafaie
18-06-2010, 11:45
السلام عليكم لجميع وولعبان و اطفال التاپيك شمارشه معكوسه كنكور 13 روز ديگه ميام و تصميمه كبري گرفتم (بزرگ نه مار ) كه جاي اسپم يه عالمه مطلب خوبه ترجمه و تاليفي بزارم آقاي امير خان آگه اونيكي دانيال بود يه چي بهت مي گفت البته منم مي گم ولي دلايل اون با استناد تام به دلايله واضح و مبرهن آقاي جي آر تالكينه ولي بره من شرو ور ولي ملت عاشقه گاو و گوساله و جسد و جك جونورهاي ايكبيري هردها هستن نه شخصيت هاي متمدن و ظريف اليانس ولي همون چندتا اليانس ها نه به خاطر دونور بلكه به خاطره اتحاد و قدرته بالاي پي وي پي شون قوين همون طور كه از اسمه اليانس متحدين معلومه نه هرد گله و بهتره بدوني تو ساعات و ريلم هاي مختلف فرق داره مثلا كازاك دسته اليانس هاست ولي مگتريدونو هرد ها گرفتن دستشون يا مثلا كرك تو اسكيپه فري از 12 به بعد تا صبح ساعت 10 11 هميشه دسته اليانس ها بود و wsg فقط مي گي تو هر سروري كه من بودم آراتي باسين دسته اليانسا بوده تازه با اقليت بودن هم حاله ديگه يي داره كه تاثير هر فرد بيشتر معلومه ما چه لشكرهايي از هرد رو با افراده كمتر شكست داديم چقدر ناكس رو با چند نفر كم گرفتيم البته باز هم ميگم دعواي هرد الي وقت تلف كردنهفعلا باي ببخشيد بعضي جاها رو انگليسي ننوشتم حال نداشتم آلتو شيفتو با هم بگيرو :)

---------- Post added at 11:45 AM ---------- Previous post was at 11:44 AM ----------

باز هم اسپم هام شروع شد اين لينك رو هم ببينين والپيپره وو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Beowulf Hero
18-06-2010, 13:40
looool
...........

السلام عليكم لجميع وولعبان و اطفال التاپيك شمارشه معكوسه كنكور 13 روز ديگه ميام و تصميمه كبري گرفتم (بزرگ نه مار ) كه جاي اسپم يه عالمه مطلب خوبه ترجمه و تاليفي بزارم آقاي امير خان آگه اونيكي دانيال بود يه چي بهت مي گفت البته منم مي گم ولي دلايل اون با استناد تام به دلايله واضح و مبرهن آقاي جي آر تالكينه ولي بره من شرو ور ولي ملت عاشقه گاو و گوساله و جسد و جك جونورهاي ايكبيري هردها هستن نه شخصيت هاي متمدن و ظريف اليانس ولي همون چندتا اليانس ها نه به خاطر دونور بلكه به خاطره اتحاد و قدرته بالاي پي وي پي شون قوين همون طور كه از اسمه اليانس متحدين معلومه نه هرد گله و بهتره بدوني تو ساعات و ريلم هاي مختلف فرق داره مثلا كازاك دسته اليانس هاست ولي مگتريدونو هرد ها گرفتن دستشون يا مثلا كرك تو اسكيپه فري از 12 به بعد تا صبح ساعت 10 11 هميشه دسته اليانس ها بود و wsg فقط مي گي تو هر سروري كه من بودم آراتي باسين دسته اليانسا بوده تازه با اقليت بودن هم حاله ديگه يي داره كه تاثير هر فرد بيشتر معلومه ما چه لشكرهايي از هرد رو با افراده كمتر شكست داديم چقدر ناكس رو با چند نفر كم گرفتيم البته باز هم ميگم دعواي هرد الي وقت تلف كردنهفعلا باي ببخشيد بعضي جاها رو انگليسي ننوشتم حال نداشتم آلتو شيفتو با هم بگيرو :)

سلام داداشی
منم موافقم!
الان شما بری
همین مولتن
هورد های سارگراس:کمپ زدن هر روز تو SW
هورد های دثوینگ:CC شدن هر روز در everywhere

Unholy
18-06-2010, 14:47
WTF

شما بجای اینکه اسپم کنی بیا دو تا چیز مفید بده .

به تازه واردا پیشنهاد میکنم بیان مولتن . جمعیت زیاد .

vh فول سکریپت
Fos Full Script
POS Full Script
TOC Full Script

and soon (in that week)
TOTC Full Sciprt
ICC 2 First Boss Full Script

اما نل چی ؟

هنوز تو اسکریپت اولدار مونده ! kek

تازه مولتن نل و voa هم فول داره

من که برگشتم . هر کی هم میاد در خدمت هستیم .

حسین نوب هم نمیدونم رفته کلا چند هفته پیش میگفت 1-2 ماه میره :دی اومد میگم برگرده لول

رفتیم fos سر باس اول dc شدم ... تنها اشکال molten اینه که از بس شلوغه queue داره شبا . اونم زود میره .

الان مثلا 225 بود 5 مین بعد شد 75

دو باره شرع شد ؟؟؟؟ :دی
واقعا icc و togc یا totcش بازه ؟؟؟

AMir_JAKAL
18-06-2010, 14:49

---------- Post added at 11:45 AM ---------- Previous post was at 11:44 AM ----------

باز هم اسپم هام شروع شد اين لينك رو هم ببينين والپيپره وو
همونطور که گفتم همتون فقط دوست دارین به هورد فحش بدین و حرفاتون فقط از روی عقدس چون هورد ها زیاد زدنتون
در مورد Realm های بلیزارد هم صحبت نکنیم بهتره
درضمن من داشتم درباره مولتن حرف میزدم که شما با دمپایی پریدی وسط بحث

Tirion Fordring
18-06-2010, 15:30
نه اما الان همه باسا رو اسکریپت کردن totc به غیر انوب . اونم اسکریپت کنند میاد بالا

icc هم دارند کار میکنند

pos خیلی باحاله :دی اون Gnome With Head Of Mimirion اونجا چیکار میکنه دیگه

don mohsen
18-06-2010, 15:31
این دعوا ها چیه دیگه؟؟؟wth!!!

یاد بگیرید از وارکرفت 3 که یه بنده خدای میج که اسمش یادم نمیاد اومد هورد و الی ها رو در برابر burning legion متحد کرد و تونست

بزرگترین demon های اون زمون رو شکست بده!!!

Tirion Fordring
18-06-2010, 15:48
Medivh . اون میج بود اما وظیفش بود . اون لژیونو آورد . اسمشم

Medivh , The Last Guardin
البته در مورد هورد الی جاینا خودش با هوردا رابطه داشت . GF ترال بود (لول) Keal Thas هم یه بار ازش خواستگاری کرده بود ... تازه gf آرتاس هم بودش
lol

ولی Garrosh از جاینا خوشش نمیومد کلا تو دالاران میخواست بکشتش

مطمئنم تو کاتا همتون از هورد میرید .

چون گاروش بی شعور بی عقل بی مغز خر میاد رییس هورد میشه و Thrall میره گاردین (اونم بی طرف بود با الیا اکثرا صلح میکرد) و گاروشم از روی عقده تمامی هورد ها رو از Org میندازه بیرون (به غیر ارک) و در کمال بی رحمی Cairne Bloodhoof رییس تورن ها رو میکشه

این مطلبیه که اکثرا میگن !

amin2000
18-06-2010, 16:49
مطمئنم تو کاتا همتون از هورد میرید .

چون گاروش بی شعور بی عقل بی مغز خر میاد رییس هورد میشه و Thrall میره گاردین (اونم بی طرف بود با الیا اکثرا صلح میکرد) و گاروشم از روی عقده تمامی هورد ها رو از Org میندازه بیرون (به غیر ارک) و در کمال بی رحمی Cairne Bloodhoof رییس تورن ها رو میکشه

این مطلبیه که اکثرا میگن ! اگه این داستانش باشه که ....
هورد بدون Thrall که هورد نیست....
عجب داستان عجیبی :دی ما کاری به اکثر نداریم ... بلیزارد چی میگه

---------- توضیح المسائل مولتن --------
Pos & Fos تا الان چندین و چند بار رفتم ... واقعا خوب اسکریپت کردن ....

icc باس اول , toc , togc !anubarak رو به زودی باز میکنن

vh قبلا بحث شده در موردش ... فقط هانتر و وارلاک میتونن pull کنن
cos باس نداره !! ولی وقتی میری توش شبیه Human ها میشی ... !
toc هم که کسی واسه صدا زدن باس نداره ...

Pos نرمال امبلم میندازه - دو تا باس اولش هستن ... باس آخر نیست .. ( فارم emblem هست :دی )

بقیه inc ها مشکلی ندارن !!

-------------------------------------------
کلا سرور خوبیه ... مشکلات هم به زودی رفع میشه

mansour.m
18-06-2010, 17:08
می گم من تو اصطبل 3 تا pet بیشتر نمی تونم بزارم ولی تو راهنما گفته بود 5 تا(همه رو خریدم جا ها رو 3 تا کلا جا بود؟؟!!) به خاطره اینه که من TBC بازی می کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ho0rezam
18-06-2010, 17:14
sargeras هم بیاد رئیسه هورد بشه بازم فقط هورد!!

گاروشم از روی عقده تمامی هورد ها رو از Org میندازه بیرون (به غیر ارک)
دمش گرم، کاره درستی کرده...حرکت 3 امتیازی رفته.

Unholy
18-06-2010, 17:42
اخیش !!! دوباره یه چیزی شد این مولتن ! از فردا میریم :دی

اون dung های icc فکر کنم تو نرمال هم eot میده . لا اقل تو پاندورا هم همین طور بود

AMir_JAKAL
18-06-2010, 18:03
عزیزم شما اول سعی کن حرف های Hossein رو کپی پیست نکنی
دوم اینکه ترال فعلا برای یک مدت ارگریمار رو ترک کرده و لیدری رو داده به گاروش
سوم اینکه ترال شامان هست و گاروش واریور پس درنتیجه روحیه جنگ جویی داره و صلح و صفا تو کتش نمیره
چهارم اینکه تا اونجایی که من خوندم بیشتر هورد های خارجی خوشحالن از اینکه گاروش لیدر شده چون صلح جو بودن ترال رو خیلی مسخره و بیفایده میدونستن (این بازی یک بازی جنگی هست پس باید توش جنگید واقعا خندم میگیره به اون الیانس هایی که با افتخار میگن ما الیانس ها ادم های صلح جویی هستیم)
پنجم اینکه توی شهر ارگریمار باید بیشتر ارک باشه تا نژاد های دیگه همونطور که توی اندرسیتی 90% شهر اندید ها هستن یا Thunderbluf یا سیلورمون پس درنتیجه با تصمیم گاروش کاملا موافق هستم

worldpcgame
18-06-2010, 18:55
ای کاش میتونستیم با همدیگه بازی کنیم ...:41:

ho0rezam
18-06-2010, 18:55
گاروش واریور پس درنتیجه روحیه جنگ جویی داره و صلح و صفا تو کتش نمیره
دقیقا...اصلا آدم وقتی میره توی warsong hold خیلی حال میکنه تا اورگریمار...garrosh اونجا داره خودشو واسه جنگ آماده میکنه ...اونجاش باحاله که قاطی میکنه و تویه تقشه میزنه تمامه flag هایه ally هارو نابود میکنه :دی

پنجم اینکه توی شهر ارگریمار باید بیشتر ارک باشه تا نژاد های دیگه همونطور که توی اندرسیتی 90% شهر اندید ها هستن یا Thunderbluf یا سیلورمون پس درنتیجه با تصمیم گاروش کاملا موافق هستم
exactly

mansour.m
18-06-2010, 19:38
می گم من تو اصطبل 3 تا pet بیشتر نمی تونم بزارم ولی تو راهنما گفته بود 5 تا(همه رو خریدم جا ها رو 3 تا کلا جا بود؟؟!!) به خاطره اینه که من TBC بازی می کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نگفتینا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه چیز دیگه این macros چیه تو منو هست؟؟؟؟؟؟

AMir_JAKAL
18-06-2010, 20:26
ممکنه سرورتون باگ باشه و نتونی بیشتر از 3 تا جا بخری
ماکرو یکجور برنامه نویسی هست که خیلی از کارهارو اسونتر میکنه
مثلن اینو بنویسی هروقت روی ایکون کلیک کنی خودش برات رول میزنه
/roll
به همین راحتی البته این یک دستور خیلی ابتداییش هست
یک سر به این لینک بزن از سیر تا پیازو نوشته
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Tirion Fordring
18-06-2010, 20:50
Macro داریم رول 100 بزنه rofl

در ضمن اینکه اونا حرفایی که اکثرا میگن و بیلیزاردم فکر کنم تایید کرده .

و اینکه ترال فکر نکنم Guardin شه . مگه به Medivh نمیگیم The Last Guardin پس ترال دیگه چیه :دی

و اینکه گاروش آدم خودخواهی هست . توی یه اونت با ترال جنگید و شکستش داد ... گاروش حاضره ترال عموی خودشم بکشه .

راستی این پسر واقعیه Grom هست ؟ پس چرا قهوه ای هست .

و اینکه اصلا به باباش نمیاد باباش یه آدم دیگه بود این کجا . اصلا ازش خوشم نمیاد . کسی که به Tirion میخواست حمله کنه (چرت و پرت میگفت یعنی) و توی دالاران به Wrynn حمله میکنه ممکن بود بعدشم Rhonin رو بکشه (لول) انتظاری نمیره

F GARROSH Hellscream

ho0rezam
18-06-2010, 20:59
macro معمولا واسه راحت تارگت کردن یا چند spell رو باهم زدن به درد میخوره...
مثلا تویه باسه اوله icc وقتی باس bone spike میکنه...پلیر ها با macro ای که ساختن میتونن سریع تر bone spike رو انتخاب کنن تا سریعتر نابود بشه.
چند اسپل رو باهم زدن هم که یکی دیگه از کارهاش هست.
البته به صورت فان هم به کار میره :دی:دی... از کارهایه جالبش اینه که میتونید با یک کلیک یه تعداد آیتم رو با آیتم هایی که الان رویه کاراکتر یوز هست رو change کنید

Tirion Fordring
18-06-2010, 21:13
ایی کد اون ماکرو رو میدی که آیتم عوض کنه ؟ مثلا gear pvp یا pve با یک کلیک عوض شه !

راستی

Scripting of boss Marrowgar (Icecrown Citadel) is undergoing internal testing and planned for launch in the upcoming days. Trial of the Grand Crusader will follow shortly afterwards.

ماشالله :دی

راستی رضا pos normal توی بیلیزارد emblem میدن ؟ هر سرور فری رفتم (مولتن و پاندورا و ...) میدادن .

AMir_JAKAL
18-06-2010, 21:58
عزیزم اون یک قابلیت هست که بلیزارد از پچ 3.3.3 فکر کنم اوردش که از اینترفیس میتونی تنظیم کنی

hellwildboy
18-06-2010, 22:01
با رسیدن Cataclysm دیگه کسی نمیره hord
یه نگاه به این بندازین خودتون می فهمین :31:

Tirion Fordring
18-06-2010, 22:11
wtf

ولی من میرم :دی

Goblin Mount FTW

موتور که داشتیم ماشینم بگیریم هلیکپتر هم داریم میمونه هواپیما بیلیزارد روش فکر میکنه .

اون قابلیت کجای INTERFACE هست ؟

ho0rezam
18-06-2010, 22:37
ایی کد اون ماکرو رو میدی که آیتم عوض کنه ؟ مثلا gear pvp یا pve با یک کلیک عوض شه !

راستی

Scripting of boss Marrowgar (Icecrown Citadel) is undergoing internal testing and planned for launch in the upcoming days. Trial of the Grand Crusader will follow shortly afterwards.

ماشالله :دی

راستی رضا pos normal توی بیلیزارد emblem میدن ؟ هر سرور فری رفتم (مولتن و پاندورا و ...) میدادن .
nomral ها تویه اولین راندم 2 تا triumph میده و بقیه فقط gold میده...باس ها هم drop میکنن.

در مورد عوض کردن item هایه تویه bag با item هایه use شده...نمیتونم یه چیزی بگم که دقیق بتونی استفاده کنی...چون به قرار گرفتنه آیتم ها در کدام slot و bag برمیگرده
مثلا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآیتمی که تویه بگ 3 و slot 4 هست رو با آیتم مشابه use شده تغییر میده...مثلا اگه آیتمی که تو بگه سوم بود یه hand باشه، جاشو با hand تغییر میده.
شمارشه بگ ها از راست به چپ هست...و همیشه bagpack شماره 0 هست.بقیه هم 1 تا 4

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم چند تا با هم هست..الان آیتم هایه 2 و 3 و 4 که تویه بگ 3 هست رو use میکنه

Zende
18-06-2010, 22:39
خوب اگه یه هند درپیتی سبز توی جا عوض شدن باشه یه دفعه ای با wrathfull جاشو عوض میکنه؟!

ho0rezam
18-06-2010, 23:04
خوب اگه یه هند درپیتی سبز توی جا عوض شدن باشه یه دفعه ای با wrathfull جاشو عوض میکنه؟!
اون بسته به مدیریتت تویه چیدن آیم ها در بگ داره...اگه خرکی (شرمنده) بخوای آیتم ها رو تویه بگ یذاری بله...ممکنه هر چیزی جاشو با ایتم بهتری عوض کنه...من به شخصه بگ 3 رو گذاشتم واسه آیتم ها...وقتی use 3 1 میکنم...legه pvp جاشو با pve عوض میکنه و برعکس اگه pve تویه بگ باشه با pvp عوض میشه.

AMir_JAKAL
18-06-2010, 23:15
بابا من دارم داستان حسین کرد شبستری (:دی) میگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اون نیاز به ماکرو نداره خود بلیزارد یک قابلیت جدید اضافه کرده که راحت میتونین گیرهاتونو عوض کنین

AMir_JAKAL
18-06-2010, 23:33
برای اینکار میرین توی اینترفیس توی تب Features و گزینه Equipment Manager رو تیکش رو فعال میکنین
بعد C رو میزنین میبینین که اون بالا یکچیزی اومده وقتی روش کلیک میکنین این شکل براتون میاد

مثلا اگه میخواید همین ستی که الان پوشیدین رو سیو کنین روی گزینه سیو کلیک میکنین و اسم بهش میدین و اوکی میکنین
بعد ایکونش رو روی اکشن بار میزارین هروقت روش کلیک کنین همرو یکجا براتون میپوشونه :دی

AMir_JAKAL
18-06-2010, 23:38
با رسیدن Cataclysm دیگه کسی نمیره hord
یه نگاه به این بندازین خودتون می فهمین :31:

عزیز این سیاست جدید بلیزارد برای جذب الیانس بیشتر هست
بلیزارد اومده گوبلین هایی رو که ما همگی به عنوان موجودات صلح جو میشناسیم رو اورده هورد و گرگ هارو که همه به عنوان موجودات وحشی میشناسیمو برده الیانس
کلا بلیزارد قاطی کرده خودشم نمیدونه چیکارداره میکنه شب میخوابی صبح پا میشی لیچ کینگ مرده دیگه چه انتظاری میشه داشت
ولی خب طرفدار الیانس کمتر از هورده دیگه اینم یه سیاست برای جذب جمعیت هست

ho0rezam
18-06-2010, 23:42
بابا من دارم داستان حسین کرد شبستری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اون نیاز به ماکرو نداره خود بلیزارد یک قابلیت جدید اضافه کرده که راحت میتونین گیرهاتونو عوض کنین
توضیحه کاراییه macro بوده داداش...
وقتی با یه کلیک در اکشن بار بشه انجام داد...چه کاریه آدم c بزنه بعد equip manager رو بالا بیاره و بعد انتخاب کنه؟

AMir_JAKAL
19-06-2010, 00:09
عجب حرف عجیبی زدی
من میگم ایکونش رو میزاری اکشن بار
تازه دیگه لازم نیست که مثلا یک ایتم رو بزاری یک جای خاص از بگ
ولی خب باهاش کار نکردی نمیدونی بهتر از ماکرو هست

ho0rezam
19-06-2010, 00:29
عجب حرف عجیبی زدی
من میگم ایکونش رو میزاری اکشن بار
تازه دیگه لازم نیست که مثلا یک ایتم رو بزاری یک جای خاص از بگ
ولی خب باهاش کار نکردی نمیدونی بهتر از ماکرو هست
آره باهاش کار نکردم و ممکنه خوب هم باشه...اما macro هم همین رو داره /equip و نیازی نیست جایی قرار بگیره آیتم....اونی که من توضیح دادم از روش های راحته macro بودش.

Sharingan
19-06-2010, 07:37
این دعوا ها چیه دیگه؟؟؟wth!!!

یاد بگیرید از وارکرفت 3 که یه بنده خدای میج که اسمش یادم نمیاد اومد هورد و الی ها رو در برابر burning legion متحد کرد و تونست

بزرگترین demon های اون زمون رو شکست بده!!!

medivh بزرگترین ,wizard که تاحالا بوده. البته از نوعه انسانیش. :31: اون کسی بود که در ابتدا orcها رو به azeroth آورد.

Arrowtic
19-06-2010, 08:23
مديو شخصيت جالبي داره.وقتي خادگار روح مديو رو ديد مديو گفت من برميگردم.خادگار گفت:اين بار به چه صورتي؟اهريمن؟
مديو گفت:نمي دونم.ولي بدون از قبلم بهتر خواهم بود.
تو وار3 به عنوان Prophet اومد.

hellwildboy
19-06-2010, 08:59
درسته ولی الیانس نیاز اساسی به این موجودات وحشی داشت چون خیلی صلح جو بودن!:41:
اما با رسیدن Cataclysm حتمآ یه Warrior از این گرگ ها می سازم:5:
امید وارم قوزی راه نرن مثل این هوردا که من خیلی بدم میاد (از نظر خودم ) :2:
البته Blood Elf خوبن تو هوردا.

Sharingan
19-06-2010, 09:09
medivh از همون اول می دونست که burning legion demons به همراهی undead scourge قصد حمله به azeroth رو دارند، حمله ای که بیشتر شبیه یک انتقام از شکست قبلیشون است. برای همین هم اورک ها رو آورد تا متحدان جدیدی در مقابل این نیروی عظیم ویرانگر شکل بگیره. البته اون می دونست که جنگی بین الیانس و هورد برای همیشه وجود خواهد داشت ولی وقتی دشمن جدید و مشترک پا به عرصه بگذارد، این دو دشمن قدیمی با هم متحد می شوند و نیروی ویرانگر را شکست می دهند.

shervin1358
19-06-2010, 09:33
با تشکر از تمامی دوستان ، یه review برای دوستان تازه وارد می زارم

قل قول:
سبك اين بازي چه هست؟؟
Massively multiplayer online role-playing game =MMORPG

نقل قول:
لطفا خلاصه اي از بازي واسه منه تازه كار بگين

Alliance ها که شامل Human - NightElf - Gnome - Dwarf - Deraeni میشه
Horde ها که شامل Orc - Undead - Tauren - Troll - BloddElf میشه

بعد از ورود به بازي :

- باید Level بگیرین : یعنی از لول 1 برسین به لول 80 - که اینکار اول خیلی ساده است و بعد سخت تر میشه

- باید قدرتهای جدیدی یاد بگیرین : به ازای هر 2 لول که بگیرین می تونین یک سری قدرتهای جدید یاد بگیرین

- باید لباس ( زره ) و ابزارهای جنگی بخرین : توی بازی برای جنگیدن نیاز به ابزارهای جنگی و زره دارین

- باید پول جمع کنین : برای یاد گرفتن قدرتهای جدید - لباس ها و ابزار های جنگی جدید باید پول بدین

- باید شغل انتخاب کنین ( آهنگری - معدنچی - خیاط و .... ) : از طریق این شغل شما پول بدست میارین

- باید افتخار جمع کنین : توی بازی در اصل دو گروه هستن که با هم دشمن هستن که اگر شما یکی ار افراد گروه مخالف رو بکشین افتخار جمع می کنین که با این افتخار می تونین زره های خفن بخرین

- و .....

در بازی یکسری ماموریت ( Quest ) وجود داره که شما با انجام دادن اونها پول و یا ابزار الات خوبی گیر میارین

و بالاخره مهمترین و قشنگترین قسمت بازی BattleGround ها و Instance هاست :

BattleGround یه جایی شبیه میدون جنگه که شما و افراد هم گروهیتون میرین اونجا و با گروه دشمنان می جنگید و افتخار(honor) کسب می کنین

Instance هم جایی هستش که شما و دوستان و هم گروهی ها میرین و با کشتن دشمن پول خوب و ابزار و لباسهای خوبی گیر میارین

در نهایت اگر حوصله و جنبه یک بازی خفن رو دارین WoW آخرین و بهترین انتخابه
نقل قول:
من یه سوال دارم که ممکنه ربط زیادی نداشته باشه با اهداف تایپیک ولی پینگ و سیستم مورد نیاز برای بازی Wow چند باید باشه.
پينگ هرچه كمتر بهتر.ولي نرمالش اگر بين 200-400 باشه خوبه .
سيستم مورد نياز
Minimum System Requirements

Windows® System 2000/XP OS:
Intel Pentium® III 800 MHz or AMD Athlon 800 MHz
512 MB or more of RAM
32 MB 3D graphics card with Hardware Transform and Lighting, such as NVIDIA® GeForce™ 2 class card or above
DirectX® 9.0c (included) and latest video drivers
6.0 GB available HD space
4x CD-ROM drive
A 56k or better Internet connection

Recommended Specifications
Windows® System 2000/XP OS:
Intel Pentium® IV 1.5 GHz or AMD XP 1500+ MHz
1024 MB RAM
64 MB 3D graphics card with Hardware Transform and Lighting, such as NVIDIA® GeForce™ FX 5700 class card or above
Broadband Internet connection
Two-button scroll-wheel mouse

نقل قول:
اگر می شه یه راهنمایی کامل بنویسین که من چه پچ ها و چه فایل هایی رو باید بگیرم و چه جوری به یه سرور وصل بشم
اين بازي پچهاش بايد به ترتيب نصب بشه .شما ميتونيد با توجه به نسخه بازيتون پچش رو از اينجا دانلود كنيد.
نحوه اتصال به سرور:
1-اول در سايت سرور يه اكانت ميسازين
2-بعد بايد دنبال Realmlist سرور بگرديد.(اين ريلم ليست كاره همون Ip رو ميكنه)
3-ريلم ليست رو كپي كرده
4-به جايي كه بازي رو نصب كرديد ميريد داخل فلدر Data شده و فلدر enGB رو باز ميكنيد .دونبال فايلي به اسم Realmlist بگرديد و روي اون راست كليك كرده سپس Open With و بعد با برنامه Notepad بازش كنيد.
4-اين همون Ip هست.هرچي نوشته هست رو پاك كنيد و Realmlist او سرور رو كه قبلا كپي كرده بوديد رو جايگزين اين ها كنيد.(set realmlist هميشه بايد اولش باشه)
5-خارج شده و Save كنيد.
6-وارد بازي شويد شويد.
(اون نوشته هاي اوليه كه داخل فايل ريلم ليست بود Ip اصلي بليزارد هست)
نقل قول:
ميشه بگين چجوري ميشه wow رو offline بازي كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واسه اينكار بايس دنبال شبيه سازها بگردين ولي من پيشنهاد ميكنم دنبال آفلاين نريد كه ضدحال ميخريد بد.چون همه ي حال اين بازي به باهم بودنش هست و هرچي تعداد بازيكن ها بيشتر باشه كيف بيشتري هم ميده(اين يه بازي اجتماعيه نميتونيد فرديش كنيد)
نقل قول:
درضمن حداقل connection براي wow online جه كانكشني هست؟بايد حتما adsl يا dsl باشه؟

خير .حتما نبايد با adsl باشه ولي اگه ميخاين اعصابتون راحت باشه بهتر بگم بله .
نقل قول:
اگه بخام Official بازي كنم ، بازي و CD-key رو بايد از كدوم سايت بخرم ؟

اروپا
آمريكا
نقل قول:
addons يعني چي؟

اينها كارشون اينه كه كاره شما رو در بازي راحتتر ميكنه و انواع مختلي داره واسه كارهاي مختلف.
مثلا واسه انجام دادن سريعتر questها ميتونيد از addonsه quest helper استفاده كنيد و ...
نقل قول:
يه سايت واسه دانلود Addonها بگين لطفا
Curse
نقل قول:
addonsهارو كجا بايد نصب كرد؟؟
آدرس روبرو: (درايو g فقط يك مثال هست.)
G:\World of Warcraft\Interface\AddOns
نقل قول:
من تو هر سروری که میرم همیشه مینوسیه 49 نفر بیشتر آنلاین نیستن! البته بیشترن
ولی نمیدونم چرا رقم واقعی رو نمینویسه شاید بخاطر این free بودنشه کسی میدونه چیه؟!
نه بخاطر فري بودن يا نبودن نيست بلكه سقف اين آمار از 50تا بيشتر نميشه.ولي ميتونيد از طريق نوار زيرش بازيكن يا هرچيزي رو كه ميخايد سرچ كنيد.
نقل قول:
آيا جايي هست كه بشه همه ي سرورهاي فري رو اونجا ديد؟؟
WoWstatus
نقل قول:
اين سوال من رو ميشه جواب بديد مي خواستم بدونم اگه بخوام تو اين سرور هاي Free بازي کنم هم بايد سي ديم اورجينال باشه؟
خير.حتي واسه بازي كردن در سرورهاي آفيشيال هم نياز به بازي اورجينال نيست .(واسه سرورهاي بليزارد يا آفيشيال به game Cart+Cd-key نياز داريد.)
نقل قول:
من از کجا بفهمم ورژن بازیم چیه؟
وارد بازي كه شديد ،پايين سمت چپ .
نقل قول:
1-در كل بين hord و alliance كدوم قويتر هستند....؟؟؟
هيچكدوم .هردو برابرند
نقل قول:
يه جايي معرفي كنيد كه برم ازش game card بگيرم
یه مغازه هست تو ولیعصر به نام بیلیزارد ... پایین تر از میدون ... کنار درب جنوبی پاساژ ولیعصر ... تو کوچست ... اونجا میفروشن
نقل قول:
كدوم كلاس بهتره؟؟
همشون بهترن^^
نقل قول:
گیم کارت ها جند هست؟و تا چند وقت ميشه ازش استفاده كرد؟
قيمتش بين 35تا37 تومن هست واسه 2ماه شارژ
نقل قول:
آقا اگر من بخام الان بليزارد بازي كنم چقدر خرجم ميشه؟؟
cd-key واسه Classic ميشه 27
cd-key واسه TBC ميشه 27
cd-key واسه Wotlk ميشه 27
وقتي سريال TBC رو گرفتيد 1ماه مجاني ميتونيد بليزارد بازي كنيد.
بعد ميريد سراغ Game cardها:
كه گفتم قيمتش 37تومن هست واسه 2ماه.
در كل تا 80 شيد حدودا 155 تومن.(اين قيمت با 2عدد گيم كارت در نظر گرفته شده)
نقل قول:
لطفا يه روش بگيد كه به صرفه باشه تا بتونم در بليزارد بازي كنم
-شما از اينجا 10رو آزمايشي وارد بليز ميشد.تو اين 10رو ميتونيد حداكثر 20لول بگيريد.
-بعد از اون 10روز دوتا cd-key واسه Wow:classic و Wow:TBC +كارت شارژ ميگيريد كه ميتونين 3ماه بازي كنين.
-تاحالا شد 3ماهو 10روز.تو اين مدت حتما 70 ميشيد.
-بعد كه 70 شديد نياز به سريال Wotlkداريد .تا بتونين لول بگيريد.
-10لول باقيمونده تا80 رو با خريدن سريال Wotlk+كارت شارژ ميگيريد .(اگه سريع لول آپ ميكنين خيلي به صرفتون هست)
-تمام
در كل 5ماهو 10 روز بازي كرديد
يا:
اول 10روز فزي رو ميريد بعد همه ي سريالها رو ميگيريد كه 1 ماه جايزه داره.بعد اينكه 1ماه تموم شد بريد سراغ كارت شارژ ...

نقل قول:
تو كدوم ريلمها ايراني بيشتره؟(بليزارد)
Magtheredion.Horde
Kazzak.horde
Outland:Horde
...
Deathwing:Ally
Frostmane:ally
Lightning blade:ally
نقل قول:
كسي رو ميشناسي كه بتونم كارت شارژ و... ازش بگيرم؟
0913.115.1721 - رضا بابایی
نقل قول:
جادو ها رو فقط از طریق خریدن میشه به دست اورد؟
جادو يا مجيكها رو از طريق Trainer كه عمل Train كردن مجيكها رو بر عهده داره ميشه گرفت و در قبالش gold پرداخت.talentها از لول 10 به بعد قابل دست رسند و به ازا‍ي هر لول كه ميگيريد يك Talent Point به شما داده مشه.(N كه بزنيد صفحه ي تلنتها رو ميتونيد ببينيد)
نقل قول:
اقا ممکنه یه کی پیدا شه در مورده macro کامل توضیح بده؟
macroها اين قابليت رو دارن بجاي اينكه چند دكمه و كليك اضافي و وقتگير رو بزنيد با درست كردن يه Macro و يك كليك روي اون همه ي اون كارها رو در كوتاهترين وقت ممكن انجام دهيد .
نقل قول:
میخواستم ببینم شما (بروبچ بازی سنتر) تو چه سروری بازی می کنند
Blizzard
نقل قول:
سلام من تازه میخوام بزنم تو کار wow دیروز wow:bc رو سارش دادم (2 dvd) اما نوشته بود این نسخه قابلیت بازی آنلاین رو نداره ! میخواستم ببینم اصلا همچین چیزی ممکنه ؟!
قابليت آنلاين بازي كردن رو داره ولي شما به هر سروري كه وصل شدي بايد پچي رو كه همون سرور پشتيباني ميكنه رو داشته باشي.
شما پچت بايس 2باشه ولي اون سرور احتمالا پچ 3.0.9 رو ساپورت ميكنه.پس از اينجا پچها رو به ترتيب دانلود كن و بازي كن.
نقل قول:
راستی بهترین سرور free چیه ؟

نقل قول:
Buff چيست؟؟؟

باف ها به بازيكن ها كمك ميكنن كه كارشون رو بهترانجام بدند .
البته ما 2نوع باف داريم يه باف خوب كه توسط بازيكنان هر قوم مثلا ally روي ally ميزنه .دوم بافهاي بد و مخرب كه توسط باس (Boss)ها يا موجودات وحشي به روي بازيكن ها زده مشه.
×حالا چطور بافها به بازيكنها كمك ميكنن ، اينطور كه با زياد كردن مقدار stats پليرها كارايي بازيكن رو بيشترميكنن.
خود بافهاي مفيد هم از دو طريق ايجاد ميشن:
-يا به وسيله شخصي روي شخص ديگه(مثل Arcane Intellect كه از كلاس Mage روي باقيه كلاس ها زده ميشه و Mana اونها رو زياد ميكنه)
-يا از وسايل(Gear يا Weapon)
×چطور بافها رو از روي خودمون خنثي كنيم؟؟
با راست كليك روي نشانه ي بافها .
ولي يادتون باشه از بين بردن بافهاي مخرب روي خوردتون از راه بالا انجام پذير نيست.(هر كدوم يه شيوه اي دارن)
نقل قول:
ميشه بگيد چنتا هيرو ميتونيم بسازيم در هر ريلم ؟
در هر ريلم 10تا و در كل ريلمها 50 عدد هيرو.
نقل قول:
ميشه تفاوتهاي سرور اصلي بليزارد و سرورهاي مجاني رو بگيد؟؟
-در سرورهاي مجاني يا خصوصي (Private Server) مقدار گرفتن XP متفاوت هست.مثلا با كشتن 1 كرييپ لول 1 ،لول شما 3 ميشه يا بشتر حتي يهو ديديد 80 شديد !!!
ولي مقدار XP دادن بليزارد هميشه ثابت هست.مثلا با كشتن 1 كريپ خمس لول Xp ميگيريد ^^
-به سرورهاي مجاني نميشه زياد اتمينان كرد چرا كه شخص يا جاي خاصي رو كاره اين ها نظارت نداره و ممكنه با آپگريد پچ جديد روي سرور همه ي هيروهاتون پاك بشه و هيچ به هيچ ....
ولي بليزارد اينطور نيست و ميشه گفت تا وقتي كه شركتي به نام بليزارد وجود داره هيروي شما هم هست .
-زياد بودن تعداد باگها در سرورهاي مجاني يه مقدار اذيت كنندست .ولي در بليزارد ....
-ديسكانكت شدنهاي پي در پي از ديگر مشكلات سرورهاي مجانيست(بستگي به نوع سرور دارد)
-خريداري آيتم ها توسط افراد در سرورهاي مجاني و بيكلاه موندن بقيه.....
در بليزارد چيزي به نام خريدن آيتم وجود نداره و همه در شرايط مساوي هستند و سعي اونهاست كه برتري رو نشون ميده نه پولشون...
نقل قول:
سرور مجاني واسه من تازه كار خوبه ؟
بله ،چرا كه شماي تازه كار اگر بخاين از همون اول وارد بليزارد بشين تا آشنايي نسبتا كامل به بازي زمان تقريبا زيادي خواهد برد و اين يعني هدردادن پول ....در صورتي كه سرورهاي مجاني مكان مناسبي براي آشنايي با مقدمات اوليه هست .وتا سختي هاي سرورهاي مجاني رو نكشيد قدر بليزارد رو نخواهيد فهميد.
من و تمام بچه هايي كه تو اين سايت داريم در بليزارد بزي ميكنيم يه روز در همين سرورهاي به قول معروف دره پيت (يادش بخير) بوديم.بهتيرن خاطرات من از همون سرورهاست ^^ Ultra
نقل قول:
ميشه درباره ي نوع ريلمها بگيد مثلا Pvp .... ؟
PvP چيست؟
Pvp يا Player vs. Player يا Player versus Player به معني جنگ و درگيري بين دو نفر يا چند نفر ميباشد.
در ريلمهاي Pvp شما بعد از يك لول مشخص شده( معمولا بين 20 تا 30 ) گوشه تصويرتون يه پرچم كوچك به پرچم Horde يا Ally پديدار ميشه .از اين موقع به بعد شما در هرجايي كه باشيد ميتونيد با نژاد مقابل دگير بشيد .

PvE چيست؟
PvE يا Player vs Environment يا Player versus Environment به معني بازيكن در برابر محيط هست .
اسم ديگه PvE realms ، ريلم Normal هم گفته ميشه .
در PvP شما نياز جدي به لتنسي مناسب و پايين داريد .
PvE درست ضد PvP هست.
كساني كه ميخواهند بازي خودشون رو كنند و كاري به كاره ديگران ندارند بهترين حالت همين PvE ه.
در PvE بازيكن (شما) تعيين كننده هستيد كه آيا دوست داريد با بقيه درگير بشيد يا نه!
با راست كليك روي عكس كاراكترتون ميتونيد اون پرچم Pvp رو فعال يا غير فعال كنيد
در PvE شما نياز مبرم به لتنسي كم نداريد .

ادامه دارد...
نقل قول:
من اگر پچ بازيم بيشتر از پچ مورد نياز سرور باشه ميتونم به اون سرور وصل شم ؟
خير.پچ ها بايد دقيقا برابر با پچ سرور باشه .
نقل قول:
ميشه اطلاعاتي درباره ي كلاس ها بديد ؟
كلاس ها براي هر دو گروه Horde , Ally يكسان هست:
Druid | Hunter | Mage | Paladin | Priest | Rogue | Shaman | Warlock | Warrior | Death Knight
The Death Knight
اين كلاس داراي Health زياديست و داراي قدرت Runic Power ميباشد .
اين كلاس ميتونه Tank يا Dps بشه .لباس (gear) اصليش Plate ميباشد .او ميتونه بقيه ي لباس ها رو هم بپوشه (Cloth, Leather, Mail)
صلاحهايي رو كه ميتونه در دست بگيره شامل Axes, Polearms, Swords, Two-Handed Axes, Two-Handed Swords, One-handed Maces, Two-Handed Mace هست.
Dk از لول 55 براي بازيكنان باز ميشه(يعني شما بايد دراكانتتون يه هيرو با لول 55 يا بالاتر داشته باشيد ) و ميتونن اون رو انتخاب و بازي كنن.وقتي كاراكترتون رو انتخاب كرديد و وارد بازي شديد Dk شما لولش 55 ه بعد بايد لول آپش كنيد.
Dkواسه همه ي نژادها (Race) قابل اجراست.(يعني همه ي نژادها اين كلاس رو دارند)
....
The Druid
اين تنها كلاسي است كه متونه خودش رو به شكل چند حيوان ديگر در بياره...(پلنگ سياه-يوز پلنگ -شير آبي -شير -كركس-خرس-درخت)
درووود داراي باف(Buff)هاي خوب و زيادي است كه بسيار براي رايدها و بقيه بازيكن ها مفيده...
Druid ميتونه DPS يا Healer يا Tank بشه ...مثلا با تبديل شدن به خرس ميتونه آرمرش رو زياد كنه و با قدرت Rage كه بدست مياره Tank بشه و زير Boss دووم بياره....يا روي Cat Form كه ميره با قدرت Energy ميتونه Melle dps بشه ....يا روي حالت درخت بوسيله Mana ميتونه بقيه رو Heal كنه( سلامتي اونهارو بازيابي كنه).
ميتونه لباسهاي Cloth, Leather بپوشه
و صلاحهاي Staves, Polearms, Maces (with training), Daggers, Unarmed Weapons (with training)
اين كلاس فقط روي دو نژاد Night Elf, Tauren ميباشد ...
....

The Hunter
يه كلاس شكارچي به اسم Hunter .و تنها كارش Dps هست.
اين كلاس ميتونه Pet (حيوان احلي) داشته باشه و اون رو كمك كنه در بازي .(Petش فقط بايد Beast باشه...)
petها از لول 10 واسه هانترها آموخته ميشن...
Petها هم همراه با كلاس هانتر لول ميگيرند و با گرفتن لول، قدرت هاي جديدي رو با آموختن(Training) ميتونن بدست بيارند...
به قول طرف اين كلاس دورزن هست يعني با فاصله از هدفش مي ايسته و با اون دركير ميشه .
البته از نزديك هم ميتونه درگير بشه ولي قدرتش بسيار كم ميشه چون ديگه نميتونه از تفنگ يا تيركمون از فاصله نزديك استفاده كنه....
اين كلاس داراي مانا است..
لباسهاي قابل پوشين: ( Cloth, Leather, Mail---> ( at level 40, with training
اصلحه ها :Axes (Dwarves/Tauren start, others with training), Daggers (Night Elves and Blood Elves start, others with training), Guns or Bows, Crossbows (Draenei start, others with training), Fist Weapons (with training), Polearms (with training), Staves (with training), Swords (Draenei start, others with training), Thrown (with training), Two-Handed Axes (with training), Two-Handed Swords (with training)

نژادهايي كه اين كلاس رو دارند:
Dwarf - Draenei - Tauren -Troll - Blood elf - Night Elf - Orc
....
The Mage
يه كلاس كه تماما Dps هست....
Armor كمي داره ولي بد Attack ميده
اصل كارش بر پايه Mana ساخته شده.
توانايي ساختن Water و Food رو داره.(Water براي برگرداندن مانا ي از دست رفته و Food براي بازيابي Health از دست رفته )
نژادهايي رو كه ميتونن اين كلاس رو داشته باشن : Human, Gnome, Undead, Troll, Blood Elf, Draenei
تنها لباسي رو كه ميتونه بپوشه Cloth هست.
صلاحها: ( Staves, Wands, Daggers (with training), Swords (with training
....
The Paladin
كلاسي سابقه دار ^^
توانايي Dps - Tank - Heal رو به خوبي داره و كامله .
ميتونه با لباس Plate ي كه ميپوشه Armor رو زياد كنه .(كلا لباس Plate لباس پر Armor ي هست و Health رو زياد ميكنه)
ميتونه با انجام چند ماموريت )Quest( صاحب اسب بشه ...
Buff هاي كارامدي داره ...
ميتونه كسايي كه مردند رو زنده كنه.
نژادهايي كه اين كلاس رو ساپورت ميكنن:
Human, Dwarf, Blood Elf, Draenei
و مانا قدرتش رو تشكيل ميده...
لباسهاي اين كلاس : ( Mail, Leather, Cloth, Shields, Plate (with training
صلاحها:One- and Two-handed Maces, One- and Two-handed Swords (with training), One- and Two-handed Axes, Polearms (with training)
....
The Priest
يه Healer ه تمام عيار و يه Dps كننده ي خوب...
اصل كارش با Mana هست.
Armor كمي داره .
Buff هاي مفيد داره .
نژادهايي كه اين كلاس رو دارند:Human, Dwarf, Night Elf, Troll, Undead, Blood Elf, Draenei
فقط لباس Cloth ميپوشه ...
صلاح ها :One-Handed Maces, Daggers, Staves, Wands
....

The Rogue
كلاسي براي Dps melle
تنها عاملي كه سبب انتخاب اين كلاس ميشه به نظر قدرت پنهان شدنش (Sealth) هست.
نژادهايي كه اين كلاس رو دارند:Human, Dwarf, Night Elf, Gnome, Orc, Troll, Undead, Blood Elf
اصل كارش بر مبناي Energy هست.
لباسها:Cloth, Leather
اصلحه هايي كه ميتونه به دست بگيره:Daggers, Thrown, Swords (with training), Bows (with training), Crossbows (with training), Maces (with training), Fist Weapons (with training), Guns (with training)
ميشه گفت يه خنجركش حرفه ايه.اون هم با دودست.
....
The Shaman
يه Healer تووپ (از نظره من)
و يه Dps كن ...
ميتونه تبديل به گرگ بشه و سرعتش بشه 40%.
دارايه Totem هست كه بسيار بسيار كارامد هست در همه جا...
ميتونه روي آب حركت كنه
اساس كارش روي كار با Mana هست.
نژادهايي كه اين كلاس رو دارند: Orc, Tauren, Troll, Draenei
لباسهاش: ( Cloth, Leather, Shields, Mail (with training
صلاحهاش:One-Handed Maces, Staves, Fist Weapons (Draenei with training), One-Handed Axes (with training), Daggers (with training), Two-Handed Axes (with training), Two-Handed Maces (with training)
كارش درسته^^
....
The Warlock
يه Dps تمام عيار به اسم Warlock
كارش با ماناست.
تنها كلاسيه كه ميتونه Health اش رو تبديل به mana كنه...
يه باف تووپ داره كه روي هركي بزنه اون شخص اگر مرد ميتونه دوباره زنده بشه .پس خيلي واسه رايدها و insها بدرد ميخوره.
حتي ميتونه Pet بگيره ...(Petش شامل فقط Demonها ميشه)(Petهاش از قبل تعين شدست و مثل هانتر نيست كه بتونه هر موجودي رو كه خواست بگيره)
Petش هم هم زمان با خودش لول ميگيره و صاحبش رو در كارهاش كمك ميكنه)
نژادهايي كه اين كلاس رو دارند: Human, Gnome, Orc, Undead, Blood Elf
لباسش فقط Cloth هست.(معمولا Cloth داران Armor كمي دارند)
صلاح ها: ( Daggers, Wands, Swords (with training), Staves (with training
يه رغيب براي Mage هست.
....
The Warrior
يه ابر Tank واقعي...
يه جنگجوي همه چيز پوش...
داراي Armor زياده و Plate لباس اصليشه...
از قدرت Rage استفاده ميكنه .و در درگيري با بقيه اين قدرت زياد ميشه ...
در يكي از 3 شاخه Talentهاش اون ميتونه در هر دستش يه Weapon 2hand بگيره و اين كار اونو در Dps كمك ميكه...
واريور ميتوه Tank - Dps بشه ....
نژادهايي كه اين كلاسهارو دارند: Human, Dwarf, Night Elf, Gnome, Orc, Tauren, Troll, Undead, Draenei
لباسهايي كه ميتونه بگيره :Cloth, Leather, Mail, Plate (with training), Shields
و جالب تر از همش اينه كه ميتونه همه ي صلاحها رو به دست بگيره....

(همه ي كلاسهاي بالا از لحاظ قدرت PVP با هم برابرند و توانايي هاي خودشون رو دارند)
پ.و:
With Training: به معني اينه كه شما بايد اين وصيله يا لباس يا مجيك رو با رفتن پيش Trainer ياد بگيريد.هر كلاس Trainer مخصوص به خودش رو داره .Train كردن مجاني هم نيست و بايد خرج كنيد ....(گلد بديد)

Damage per second :DPS به معني ضربه زدن در واحد زمان هست.كساني كه بهشون گفته ميشه Dps ،كارشون اينه كه به اون هدفي كه گروه مورد نظرش هست ضربه هاي پي در پي بزنن و Health اون هدف رو با اين كارش كم كنن...

Tank :كارش اين هست كه چون Armor زيادي داره و Healthش هم زياده ، ميره زيره باس يا هر موجود ديگري كه قدرتش نسبت به بقيه بيشتره و ضربه هاي باس رو كنترل ميكنه و مانع از اين ميشه كه ديگر اعضاي گروه مورد تهاجم باس (boss) قرار بگيرند...

Healer :كارش اين هست كه Health يا جون افراد رو بازيابي كنه (پر كنه) و نقش بسيار مهمي داره در Insها , Dungeonها...ميشه گفت هدف اصلي Healerها ،مراقب بودن به وضعيت Health ه Tank هست.

Melee Dps : همون نزديكزن ميشه بهش گفت.

Caster dps : دورزن ميشه بهش گفت .

Range dps :با تيركمون و تفنگ dps كردن، كه فقط Hunter اين ويژگي رو داره.
نقل قول:
درباره ي شغلها يه توضيح بديد
اين سوال رو آقاي zxc0012004 عزيز پاسخ دادند:
توی wow شغل های اصلی (professions) به 2 دسته کلی تقسیم میشن:

1: شغل هایی که کار اصلی در اونها جمع آوری ـه (gathering) شامل: Herbalism و Mining و Skining
2: شغل هایی که کار اصلی شون تولید ـه (crafting) شامل: Alchemy و Blacksmithing و Engineering و Inscription و Jewelcrafting و Leatherworking و Tailoring

این بین Enchanting تنها حرفه ایه که هم gathering محسوب میشه و هم crafting
مواد اولیه ش از disenchanting حاصل میشه و خوب craft ش هم که میشه enchant زدن روی item ها

tailoring هم زیاد به gathering ها وابسته نیست، چون ماده اولیه ش cloth ـه که خوب cloth هم world drop ـه و نیاز نیست که حرفه خاصی برای جمع آوریش داشته باشی (کما اینکه اگر tailor باشی میزان بیشتری از cloth برایت drop میشه (توی northrend البته)
البته در برخی موارد خاص tailoring نیاز به یسری مواد خاص هم داره که از gathering ها حاصل میشن، ولی این موارد کمتر از 5% رو تشکیل می دن.

اما
هر شغل craft کننده، نیاز به یسری مواد اولیه داره
مواد اولیه به 3 دسته تقسیم مشین و شغل هایی که با این مواد مربوط هستن رو هم جلوشون می نویسم.

Herb ها: Alchemy و Inscription
Metal ها: Blacksmithing و Engineering و Jewelcrafting
lether یا چرم: Leatherworking

خوب حالا اینکه این شغل ها برای چی هستن !

در کنار اینکه شما از یک شغل می تونی پول در بیاری، اگر یک Raider حرفه ای باشی می تونی buff های خاص رو هم ازشون بدست بیاری که خوب اکثر hard core gamer ها به این امر توجه می کنن
هر شغل در کنار تمام تولید ها و جمع آوری هاش، یسری خصوصیت اختصاصی رو برای صاحبش به ارمغان می آره
به این شکل
Alchemy: اولاً زمان تمامی flask ها و elixir ها برای این افراد 2 برابر میشه ... در ثانی می تونن trinket اختصاصی برای خودشون craft کنن که جدیدترین اون باعث افزایش 40% اثر potion ها میشه
Blacksmithing: بیشتر بدرد melee ها می خوره ... chain های مخصوص weapon داره بهمراه اینکه می تونه یه socket اضافی روی bracer ایجاد کنه
Enchanting: می تونه روی ring هاش enchant های خاص بزنه (هیچ کرکتر دیگه ای جز خود enchanter ها نمی تونه اروی ring ش enchant بزاره)
Engineering: یسری head item اختصاصی داره + اینکه می تونی برای خودت mount گرنده خاص هم درست کنی
Inscription: برای shoulder ت می تونی enchant اختصاصی بزنی که بشدت از enchant های موجود برای سایر افراد بهتره
Jewelcrafting: می تونی تا 3 تا از gem های خودت رو از gem های اختصاصی JCer ها اصتفاده کنی که خوب بسیار ارزشمند ـه
Leatherworking: برای Bracer و Pant یسری enchant های اختصاصی داره
Tailoring: یک enchant اختصاصی برای back داره + اینکه عملا pant enchant برات مجانی در میاد، ولی متاسفانه این enchant اختصاصی نیست و برتریی جر قیمت کمتر نسبت به مدل craft یش نداره

حالا اینکه بخوای چه کنی
اگر می خوای فقط و فقط از این حرفه ها پول در بیاری بهترین حرفه alchemy (elixir master) / herbalism ـه
بدلیل اینکه نهایتاً چیزی که تولید می کنی consumable ـه و خریدار وقتی می خره اونا رو مصرف می کنه و چند روز بعد مجدداً باید خرید کنه (این در حالیه که اکثر افراد gem رو مثلاً یکی 2 بار عوض می کنن، ولی هر روز که raid می رن 2 تا flask می خورن ... بنابراین)
در ثانی elixir master ها می تونن وقتی elixir یا flask می سازن اصطلاحاً proc بزنن .. یعنی اینکه با مواد لازم برای ایجاد 1 دونه flask حدوداً 20% شانس دارن که 2 تا flask بسازن

یه توصیه مهم اینکه هیچ وقت mining / herbalism رو همزمان برندار، چرا که نمی تونی همزمان هر دو رو trace کنی و این یعنی waste

اما اگه می خوای raid کنی
برای تمامی رل های موجود (شامل Tanker ها، Healer ها و DPS ها) بهترین ترکیب profession چیزی نیست جز Enchanting / Jewelcrafting ـه
دلیل اون هم بر می گرده به ring enchant های اختصاصی و gem های اختصاصی که این ترکیب رو به بهترین ترکیب ممکن تبدیل می کنه
البته باید این رو هم بهش اشاره کنم که level up هر دو این شغل ها بسیار سخت، وقت گیر و گرون قیمت ـه ... از سمتی اگر قراره JC باشی باید حتما یک کرکتر alt که miner باشه داشته باشی ... و زیاد هم به اینکه بتونی از encahnting پول در بیاری دل نبندی ! چون برای 5 گلد کمتر و بیشتر باید با ملت کل کل کنی، و این در حالیه که در مورد alchemy این افراد مجبورن برن و از auction house خرید کنن که خوب اونجا این اعصاب خوردی ها رو نداره ...
نقل قول:
glyph چيست؟؟
ها spellها يا توانايي هايي هستند كه به وسيله شغل Inscription قابل ساختن هستند.
glyph شبيه به talent عمل ميكنه.يعني يا مياد بعضي از مجيكها رو قويتر ميكنه يا spellهاي جديد رو در بر داره.
دو نوع Glyph داريم
1- Major كه تاثير بيشتري داره
2- Minor كه تاثير كمتري داره
در كل ترتيب گرفتن اين آيتمها توسط لولهاي مختلف به شرح زير است
Level 15: 1 Major, 1 Minor
Level 30: 2 Major, 1 Minor
Level 50: 2 Major, 2 Minor
Level 70: 2 Major, 3 Minor
Level 80: 3 Major, 3 Minor
اين آيتمها به هر نوعش ، همه جا قابل نصب كردن هستند.(قبلا بايد كناره يه كتاب به اسم Lexicon of Power مياستاديم تا glyph نصب بشند)
glyphs مثل gemها يكبارمصرفند.يعني اگه ميخاستي يه glyph ديگه بنصبي ،plyph قبليت از بين ميره.
glyph قابل delete كردن هستند اگه نخاستينشون.
اينها واسه هر كلاس نوعهاي منحصربه فرد همون كلاس رو داره.

Major glyphs
بيشتر، در Combat ها تاثيرگذارند.
مثلا مقدار damage رو زياد ميكنه يا stun رو اضافه ميكنه يا Crit اضاف ميكنه به مجيكها و ...

Minor glyphs
بشتر، مدت زمان بعضي از مجيكها رو زياد ميكنه.
مثلا مدت زمان buffه Blessing of Might رو وقتي روي خودتون ميزنيد ،2برابر ميكنه.يعني از 10 دقيقه ميكنه 20 دقيقه (اين glyphه [Glyph of Blessing of Might] هست واسه پالادينها)
در يه جمله ميشه گفت اين glyphs همون كاره talent رو انجام ميده ولي به مقدار كمتر و به وصيله آيتم(تلنته قابل تغيير)
glyph رو از AH ميشه خريد قيمتش هم كم هست.

Tirion Fordring
19-06-2010, 10:21
b elf ها چیزن یه جوری خوبن .

ترول ها چین مثلا کمرش 50000 درجه پایینه .

آنددم که اسکلته . elixir Gadgetzen از اون بهتره .

orc خوبه . Tauren Holy Cow خوبه (به زودی) و b elf

من اگه Cata بیاد اولین کاری که میکنم یه تورن روگ میسازم(لول)
شوخی بود

دورف شمن چی میشه دیگه نایت الف میج خوبه

من جدی Cata بیاد یه هیومن Female هانتر میسازم . اصل هانتر ها هیومن ها هستند . نمیدونم پس این archer ها زمان قدیم دفاع میکردند از قلعه کشک بودن ؟ اینو باید از classic میذاشت بیلیزارد nub .

hellwildboy
19-06-2010, 10:48
ایا راسته که هانتر 3 تا پت هم زمان کنترل میکنه؟
اخه نمیشه که ! به نظرم میتونه 3 پت داشته باشه و فقط بتونه 1 سامون کنه مثل Warlock
اگر اینجوری باشه زدنش خیلی سخت میشه:41:
ولی Paladin پارتیش کلفته شاخ بود شاخترم شد:21:
فقط در برابر Mage یکم ضعیف عمل مبکنه :13:
ولی اگه Mage یه اشتباه یا کند باشه میخوره:27:

amin2000
19-06-2010, 10:59
سلام

لطفا یکی در مورد Master Looter توضیح بده ... مثلا چجوری آیتم رو بدیم به یکی ....؟ خیلی مهم حتما بگین

و چند تا Addon برای بهتر کنترل کردن رول ها و .... هم معرفی کنید

ممنون

ho0rezam
19-06-2010, 12:40
چند مدته پیش داداش رضا در مورد dps تویه dung ها چند تا عکس گذاشته بود...منم چند تا میذارم ( گفته بودم 12k هم میشه) البته تا 13 - 14 کی هم دیده بودم اما خودم نتونستم فعلا با این gear ها تویه dung بزنم

Zende
19-06-2010, 13:44
سلام

لطفا یکی در مورد Master Looter توضیح بده ... مثلا چجوری آیتم رو بدیم به یکی ....؟ خیلی مهم حتما بگین

و چند تا Addon برای بهتر کنترل کردن رول ها و .... هم معرفی کنید

ممنون

مستر لوتر بعد از زدن باس به درد میخوره و میشه باش نینجا کرد:دی
به هرحال!
اونارول میزنن و تو میبنی که کدوم رول بیشتر از همست
پس روی آیتم مورد نظرت که توی raid warning داده بودی کلیک راست میکنی و میزنی give to مثلا soosankoori مثلا میگم:دی
برای این که به حالت مستر لوتر در بیاد روی خودت کلیک راست کن روی آیکونت و group loot رو بکن master loot خودت اولین مستر لوتری میتونی به یکی دیگه هم بدی پس فقط لیدر نیست که مستر لوتره
همه این کارا باید خودت لیدر باشی

آقا یه شامان درست و حسابی بیاد ما ادش کنیم تو یاهو باید skill شامانمو improve در کنم از خودم:دی

Tirion Fordring
19-06-2010, 14:29
رفتیم voa molten ماشالله همه چیزو اسکریپت کردن .

راستی واسه چی میگن frozen orb ها رو سریع نیوک کنیم ؟ خب هر چند ثانیه 2کیلو دمیج میده . 2 کیلو که چیزی نیست ؟ هست ؟

بیشترین دمیجم با GS 4500 حدودا 21 کیلو بود عکس نگرفتم این یکی که 19 کیلو هست

recount لعنتی هم همیشه باگه . هر جا رفتم . مشکل چیه ؟

این 18کیلو بود اینم 19 کیلویی:دی

MAGE FTW

Zende
19-06-2010, 14:47
یه شامان بیاد ویس بده دیگه من اسکیل آپش میخوام بکنم:دی یعنی بیاد بام دوئل کنه تو یه سرور لش:دی

Tirion Fordring
19-06-2010, 14:50
I AM Shaman But In Ne-wow and horde

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:48 PM ----------

رضا WTF

شما تو بیلیزارد چطوری مانت 280 میگیرید . با اون وضع گلد بیلیزارد چطوری 5000 گلد میدید WTF

ماشالله Proto Drake مدلش چیه 206 یا 207 :دی :27:

Zende
19-06-2010, 16:07
بگو 20000 تا از کجا اووردی ماموت خریدی تراین فلی رو ول کن!
آخه نل که بخوره تو سرت دارم میگم سرور لشه لول 80 شروع میشه furious هم بت میده!
ولی بیا دارینی:دی

Shahroozs2
19-06-2010, 16:16
به نظر شما اگه یه hunter و rouge حرفه ای دوئل کنن کودومشون میبره؟

Unholy
19-06-2010, 16:55
هانتر باز باشه میزنه

Tirion Fordring
19-06-2010, 17:02
یه هانتر میشناسم تو باس 24کیلو کریت زد !

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 05:59 PM ----------

OMG WTF

شما چطوری با یه Realm دیگه راید رفتید ؟ اصلا این دانجن فاندر چیه ؟

Arrowtic
19-06-2010, 18:29
ميگم حجت جان شما هم گير دادي به اين WTF ها!!!
___
من گوبلين الينس ميخوام!چرا هورد گذاشتن اين گوگوليارو؟؟؟

Unholy
19-06-2010, 19:13
یه هانتر میشناسم تو باس 24کیلو کریت زد !

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 05:59 PM ----------

OMG WTF

شما چطوری با یه Realm دیگه راید رفتید ؟ اصلا این دانجن فاندر چیه ؟

قابلیت جدید بلیزز ( خیلی خودتو ناراحت نکن :دی)

هانتر یکی از بچه ها تو kazzak , horde اسمشم باید hellboy باشه (البته با حرفای عجیب غریب ) جالبه بدونید کاراکنرش female هست !
32k kill shot

Arrowtic
19-06-2010, 20:12
اسم تاپيكو به WTF تغيير نديم؟؟؟
___
من فردا ديگه خودم WOW باز ميشم.اين يه مدت برا بچه ها آيدي لول آپ ميكردم ديگه فردا خودمم ADSL م وصل ميشه ميام WOW.
سرور فري ميخوام برم.شما چي پيشنهاد ميكنيد؟

Unholy
19-06-2010, 20:20
WTF
WTF
WTF
:دی

واقعا dps هانتر مسخرس !!! یکس بیاد جلو هانتررو بگیره !!
سر باس 2بار combat ressش کردن تو damage done شده بود دوم !!!

ho0rezam
19-06-2010, 20:22
قابلیت جدید بلیزز ( خیلی خودتو ناراحت نکن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
dungeon finder اصلی ترین قابلیتش همینه...کارش اینجوریه که یه تعداد realm با هم دیگه match میشن و پلیر هاش میتونن با هم دیگه dung برن...اینجوری راحت تر میشه dung پیدا کرد...الان battle ها هم همینجوریه

JIGSA
19-06-2010, 20:40
دوستان وقتی میگن یه نفر 32K DPS زده یعنی اینکه در طول مدت زمان مبارزه با یه باس مقدار دمیجی که زده تفسیم بر زمان بشه 32K نه اینکه یه اسپل بزنه که 32K دمیج بزنه.

Tirion Fordring
19-06-2010, 21:15
سلام حسن :دی

بله درست گفتش . 32dps درست نیست . اونو خود باسم نمیتونه بده !

بهتره بگیم 32k Dmg

sub-zero سرور بیا مولتن . نل که هیچی نداره اسکرپیت :دی چیزاییم داره دارن آنسکریپت میکنند

molten :
FOS
POS
TOC
VH
اینا اسکریپتن
+
Ulduar
Naxx
VOA
هم اسکریپتن

و TOTC و باس اول ICC به زودی میاند . ارزش موندن داره .

QUEUE زیادی داره اگه از صبح بمونید مشکلی نمیشه . 1400 -1500 تا شده جدیدا به دلیل اینکه CAP رو تا باز شدن ICC کردن 3500 . به فکر Realm 4 م هستند ... اونطوری باید بهشون بگیم Dungeagon Founder بذارند ... نمیشه که

Unholy
19-06-2010, 21:24
دوستان وقتی میگن یه نفر 32K DPS زده یعنی اینکه در طول مدت زمان مبارزه با یه باس مقدار دمیجی که زده تفسیم بر زمان بشه 32K نه اینکه یه اسپل بزنه که 32K دمیج بزنه.

من که نگفتم 32k dps کرده !! گفتم kill shot زده 32k .

و TOTC و باس اول ICC به زودی میاند . ارزش موندن داره

سارگراسو نمیدونم ولی تو ریلمی که طرف میاد 5k+ جمع میکنه برای vh ما حالا حالا ها رنگ icc نمیبینیم .
منم امروز رفتم voa 25 فقط cloth داد !!! حتی wrist یا waist ش هم cloth بود

ho0rezam
19-06-2010, 21:49
vh که dung هست...چرا باید +5کی gs واسه یه dung دره پیت جمع کرد؟ واسه achivش؟؟؟!!!!!!! o.O

Tirion Fordring
19-06-2010, 21:52
من سارگراس هستم ساب زیرو تو هم بیا .

خوش به حالت من رفتم فقط plate داد .

اون یارو هم نوب بوده . مولتن نوب داره یکمی یارو میگه lfm uldaur 25 +6k

نه رضا اینا یه مشت نوبن . من هرکدومشونو میبینم اول به فحش خواهر و مادر و برادر و پدر میگیرم بعد بلافاصله ایگنور میکنم !

Tirion Fordring
19-06-2010, 22:08
Sargeras is experiencing instability related to launch of Icecrown Citadel scripts. Please be patient as we work on hotfixing these issues. Realm may be restarted without warning during this time.

کسانی که میگفتن به زودی نمیاد .

یه ضرب ال مثل هست میگه
Kaer Can Do EveryThing With $$$

اینهمه پول دونیت گرفته حالا دولوپر جدید خریده

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:05 PM ----------

ویرایش : icc بازه !!

ای خدا wow درست شه برم تو .

برید همه وت بدید مولتن realm Blizlike بزنه (چهارمین) این خوبه ریت 3 یعنی واقعا عالی

Arrowtic
19-06-2010, 23:17
منم نوبما!!فحش كه نميدي؟؟؟!!:دي
آدم ناخن خشك تر از گيم نت سر كوچمون نديده كسي!ميگم چند ميفروشي بازيو ميگه 12000 !!!
از eshooop ميخرم.دوستامم هيچ كي بهم نميده بازيو.

Tirion Fordring
19-06-2010, 23:22
Epic Friends

اه بازم نمیره تو wow . این مشکل چیه تو succsess میمونه . جدی هر کی واسم راه حلشو بگه بهش هر چی بخواد میدم

Arrowtic
19-06-2010, 23:26
چرا سايت مولتن باز نميشه؟404 Error ميده!

Tirion Fordring
19-06-2010, 23:27
چون خودش گفته احتمال داره هر 15 مین تا فردا سرور دی سی شه . من که اصلان میتونم برم هیچ سروری .

چون دارند icc رو هی تست میکنند هی میبنند اسکریپت دوباره تست :دی

Arrowtic
19-06-2010, 23:28
حجت(ببخشيد خودموني شدم) فكر كنم دليل ارورت همين وا نشدن سايت مولتن باشه.

Zende
19-06-2010, 23:31
Epic Friends

اه بازم نمیره تو wow . این مشکل چیه تو succsess میمونه . جدی هر کی واسم راه حلشو بگه بهش هر چی بخواد میدم
donor هستند epic نیستن لول
مشکلتو حل میکنم کل اکانتای مولتنت حالا جهنمو ضرر شامانت برا من:دی

حجت(ببخشيد خودموني شدم) فكر كنم دليل ارورت همين وا نشدن سايت مولتن باشه. این کلا توهمات میره wowاش مثل پارسا میمونه اکثر اوقات میشه با یه مدم خاموش روشن کردن یا پاک کردن cache و کپی دوبارش درستش کرد

سوال کنکور بلیزارد:
خدای بعدی که خواهد بود!
ایلیدن اومد خوردنش مردم!
لیچ هم که اومد خوردنش!
بعدی کیه؟!

Tirion Fordring
19-06-2010, 23:33
حجت(ببخشيد خودموني شدم) فكر كنم دليل ارورت همين وا نشدن سايت مولتن باشه.
نه لول مشکل منه .
my wow suck
بیا یاهو من جوگیر میشم دو سه تا چیز میگم بن میشم باز ها :دی

هر کاری کردم نشد . اونا که رو شاخشه .

Zende
19-06-2010, 23:36
استاد اینجا sux میگیره اول یاد بگیر بعد به کار ببر
بعدشم این که این وو تو از این حرفا گذرونده دیگه!!!!!!
یا repair کن درست شه یا هی رو اعصابش برو درست شه یا دوباره بریز درست شه درست نشد برو گمشو کلا نمیخواد بازی کنی!
lol!

Arrowtic
19-06-2010, 23:41
آيدي بده!آيدي ياهوتو ندارم.

Tirion Fordring
19-06-2010, 23:41
hojjat_07

مشکل همچنان هست

Repairinga

ho0rezam
20-06-2010, 08:46
از eshooop ميخرم.دوستامم هيچ كي بهم نميده بازيو.
12تومان؟ چه خبره؟؟؟ کلا 4 تا دی وی دی...خیلی ازت بگیره واسه رایتش 4500 :دی
حالا چرا دوستات بهت نمیدن؟؟!!!!! اینم زیادی عجیب میزنه !!!!!

Hollydeath
20-06-2010, 09:07
Salam Bax khobe P30world .
Bad az modat ha akharesh ma ham tonestim Server WoW bezanim :D
Kheyli sakht bood vali amali shod !
alanam ro test e !
Fekr konam avalin server khobe iran beshe !
albate Tarif az khod nabashe vali man khodam In hame dasto pa zadam ke Be server khob beresam !
dar sathe Blizzard
albate hich vaght nemitone blizzard beshe vali khob dg :D
Har chi bashe 2 ta admin e khob darim :P
faghat ie rahnemiai mikham azaton !
kasi midone man Domain va Host alan az koja mitonam pida konam ?
Har kiam dar morede server Etelaat mikhad Be in Id pm bede chon inja nemishe nam bord Zed ghavanine .
ID yahoo = death.knight_ali@yahoo.com

Unholy
20-06-2010, 09:21
ویرایش : icc بازه !!
شاید یه جوری اسکریپتش کنن که فقط donor ها بیان و بتونن بزنن !

وارد icc باید شد , جور دگر باید دید !!!

Beowulf Hero
20-06-2010, 10:24
ای کاش تو مولتن بن نمیشدم!
تو سارگراس یه وارلاک 80 داشتم 3.5 gs

*Mehran*
20-06-2010, 11:47
با سلام ، بر WOW بازان ، می بخشین این سوال رو می پرسم مسئول پست ها کیه ؟ منظورم پست های شخصی هر نفرهستش
من بیش از 80 تا مطلب فرستادم ولی هنوز عضو جدیدم !!!!!! یعنی چی ؟؟؟ من از همینجا از مدیران و کاربران فعال توضیح می خواهم چون یکی با 8 تا پست در آغاز فعالیت و یکی با 20 تا داره خودمونی میشه شده !!!! من که با 80 تا پست هنوز عضو جدیدم !!!!!!! آخه یکی بگه چرا ؟؟؟؟ :41:

Tirion Fordring
20-06-2010, 13:11
مشکل هنوز هست . نه میره تو اون نه cross fire .

اه

Sharingan
20-06-2010, 13:20
با سلام ، بر WOW بازان ، می بخشین این سوال رو می پرسم مسئول پست ها کیه ؟ منظورم پست های شخصی هر نفرهستش
من بیش از 80 تا مطلب فرستادم ولی هنوز عضو جدیدم !!!!!! یعنی چی ؟؟؟ من از همینجا از مدیران و کاربران فعال توضیح می خواهم چون یکی با 8 تا پست در آغاز فعالیت و یکی با 20 تا داره خودمونی میشه شده !!!! من که با 80 تا پست هنوز عضو جدیدم !!!!!!! آخه یکی بگه چرا ؟؟؟؟ :41:

پست هایی این تاپیک شمرده نمی شوند، چون تقریبا 99% اسپم هستند. بنابراین با پست زدن در اینجا هیچ وقت تعداد پستات می ره بالا .... :46:

Tirion Fordring
20-06-2010, 13:26
کسی مشکلمو حل کنه ؟

تو Succsses میمونه . cancel کنی میره Retrivnign Realm List
Reapir
Delete Cache
Modem Reboot
system reebot
هر کاری کردم نشد .

Zende
20-06-2010, 13:36
کارایی که من گفتم رو نکردی
برای تست خود wow رو هم دوباره نصب کن از اول

من بیش از 80 تا مطلب فرستادم ولی هنوز عضو جدیدم !!!!!! یعنی چی ؟؟؟ من از همینجا از مدیران و کاربران فعال توضیح می خواهم چون یکی با 8 تا پست در آغاز فعالیت و یکی با 20 تا داره خودمونی میشه شده !!!! من که با 80 تا پست هنوز عضو جدیدم !!!!!!! آخه یکی بگه چرا ؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شری خوشیا!
خود این اومده اسپم داده!
خوب به این تاپیک چه ربطی داره!
آدم چه چیزایی میبینه باید بره پیششون لونگ بندازه لول
این جا پستاش شمارش نمیشه عزیزم برو یه جا دیگه!

ها میگم این flame چی چی weapon بهتره یا اون یکی wind چی چی؟l

*Mehran*
20-06-2010, 13:53
راستی فکر می کنی من این بازی WOW رو بازی نکردم الان ورژنم 3.3.3 هستش منو سرزنش می کنی داداش هاهاها ، لول
من استاد این بازی هستم چی میگین World Of WarCraft Wrath The Lich King دوست عزیز وقتی نمیدونین لطفا تهمت نزنین خودم میدونم اینجا پستام شمارش نمیشه چون اون بالا نوشته شمارش پست ها خاموش ، و در ضمن شما ها تو چه سروری بازی می کنین ؟

Zende
20-06-2010, 14:51
استاد محض اطلاع بگم 3.3.3a هستش اینو بدونید که دفعه بدی خواستی استاد شی حداقل پتچ و یادت بمونه
بنده از پست های دیگتون که روح مارو شاد کردی سرزنشتون کردم!lol!

hirsababak
20-06-2010, 14:55
ضمن ارزوی موفقت برای برادر رضا در امتحانات

می خواستم نظرات دوستان رو در مورد پریست شادوو بدونم.واسه راید ها می تونه موثر باشه؟از یه طرف هوس کردم پریست لولینگ کنم از طرفی دیگه هم چون با هیلر بودن نمی تونم کنار بیام می خوام شادوو باشه.

rootnt
20-06-2010, 15:48
خبر
آلفا ثبت نام رو باز کرد
الان می تونید راحت یه اکانت بسازید اونجا

G U L D A N
20-06-2010, 16:09
1509 صفحه ، کیه این همه رو بشینه بخونه
تو رو به خدا یه PDf بسازین و لینک دانلودش رو هم قرار بدین

Tirion Fordring
20-06-2010, 17:02
کسی مشکلمو حل کنه ؟

تو Succsses میمونه . cancel کنی میره Retrivnign Realm List
Reapir
Delete Cache
Modem Reboot
system reebot
هر کاری کردم نشد .

کـــــــــســــــــی نـــبــود؟

در ضمن آلفا این راحتیام نیست Apllication داره . من زدم فکر نکنم قبول کنند همشو چرت و پرت زدم

worldmaster
20-06-2010, 20:02
من امروز با این فرم آشنا شدم و فکر نکنم بتونم این ۱۵۰۰ صفحه رو بخونم
بهتره این سوال رو بپرسم
اینجا Blizzard باز هم هست؟

ho0rezam
20-06-2010, 20:02

می خواستم نظرات دوستان رو در مورد پریست شادوو بدونم.واسه راید ها می تونه موثر باشه؟از یه طرف هوس کردم پریست لولینگ کنم از طرفی دیگه هم چون با هیلر بودن نمی تونم کنار بیام می خوام شادوو باشه.

سلام عزیز...مرسی داداش. فردا رو بدم دیگه راحت میشم.البته نگرانه نمرات هستم :( استادا این ترم بد جوری سوال هارو پیچوندن :(
آره بابا shadow priest خیلی عالیه...os رو بذار heal اگه نیاز شد change کنی...تویه بیشتره raid ها هم میگیرن.

Tirion Fordring
20-06-2010, 20:45
Pirest Shadow خوبه اما دمیجش به پای میج نمیرسه :دی

DISC یه چیز دیگست . فقط مانای یارو رو تو PVP میکشه . بعد کم کم دمیج میده و طرف میمیره

worldpcgame
20-06-2010, 21:08
راستی فکر می کنی من این بازی WOW رو بازی نکردم الان ورژنم a3.3.3 هستش منو سرزنش می کنی داداش هاهاها ، لول
من استاد این بازی هستم چی میگین World Of WarCraft Wrath The Lich King دوست عزیز وقتی نمیدونین لطفا تهمت نزنین خودم میدونم اینجا پستام شمارش نمیشه چون اون بالا نوشته شمارش پست ها خاموش ، و در ضمن شما ها تو چه سروری بازی می کنین ؟

راستی ؟ اینقدر این بازی را میشناسی ؟ خوبه ، من اکثرا در سرور های متوسط بازی می کنم می تونی از دیگران بپرسی ... چون من زیاد نمیدونم که کدام سرور خوبه ... در ضمن من در سرور معروف ایران هستم ...:11:

---------- Post added at 09:08 PM ---------- Previous post was at 09:05 PM ----------

1509 صفحه ، کیه این همه رو بشینه بخونه
تو رو به خدا یه PDf بسازین و لینک دانلودش رو هم قرار بدین

ببخشین دوست عزیز شما نمی توانین در انجا تبلیغ کنین این اخطار برای شماست لطفا امضای خود را عوض کنین ممنون .

amin2000
20-06-2010, 21:49

یا من درست متوجه نشدم یا عجیبه ... واسه حالت heroic چرا کمتر میخواد؟ 535 ؟

//ممنون

Zende
20-06-2010, 21:58
حجت راه دیگه غیر دوباره نصب کردن نداری دیگه

عزیزم تو ذوقت نخوره اینجا تاپیکش کلا اینطوریه نمیشه درست حسابی رفتار کرد:دی
aQoa رباطه کاربر نیست^^

یکی منو از تو جو در بیاره رفتم bg همرو درو کردم با شامان lol!
ارزش وقت گذاشتنو داره این کلاس:دی

worldpcgame
20-06-2010, 22:13
با سلام ،:mellow:
از همه دوستان معذرت می خواهم ... حلالم کنین ، آخه میدونین چرا سریع پستام اینطور شد:question: چون منم میخواستم یک پروفشنال بشم و عجله کردم و سریع سریع پست دادم آخر هم به من شک کردن ، الان هم میگن من اسپمر هستم:ohno: ولی به خدا اصلا نمی دانم اسپمر چیه ؟ :question: ولی اگه ممکنه یکی به اونا بگه آخه من ابتدا از یکی از دوستام تو پی سی ورلد گفت که بیام اینجا عضو بشوم و مطالب خوب در اینجا بگذارم راستشو بخوای من مدیر یک وبلاگ هستم و دوست داشتم تو P30 World هم عضو باشم ولی متاسفانه همه به من شک کردن و هر چیزی که اشتباه کنم مثلا زیاد مطلب بنویسم واویلا میشه :41:آخه چرا حرفم رو باور نمی کنن من اینجا رو دوست دارم و دارم سعی می کنم همه کاربران خوب نهایت استفاده رو از P30 World ببرن و خودم می بینم و با خودم میگم که همه کاربران منو مسخره میکنن حتی در همین پست بالا آخه میخواستم منم با شما باشم ولی نمیشه !!!:41: چون به من شک می کنین همگی :37:
الانم مدیر تراش ، میاد و میگه اینی که الان نوشتم اسپمه آخه این مطلب من اسپمه !!! آخه من چی مینویسم خوب اینم یک مشکل منه دیگه کجا برم بگم الان که نمیتونم فایل هام رو ویرایش کنم ، الان که نمیتونم در یک گروه عضو شوم و یا سریع نوشته هایم به نمایش در آیند !!! و یا یک پیغام خصوصی و یا حتی الامکان یک پیغام معمولی از روی کلیک کردن روی یک پروفایل و با استفاده از ارسال پیغام معمولی یک پیغام هم بفرستم ، این چیز ها رو خودتون از من بهتر میدونین !!!:41: آخه چی بگم من که همه چیز رو گفتم دوستان قضیه همینه لطفا منو حلال کنین ، فکر کنم مدیر به من شک داره و نمیذاره من یک عضو خوب بشم !!!:44: :37: و همگی فکر می کنن من اسپمر هستم ، نه دوستان اینطور نیست:41: :13:، من فقط یک عضو معمولی مثل شما هستم و بیشتر WOW بازی کرده ام و تا حالا هیچوقت نشده بود که تو یک انجمن اینطوری بشه ،

در ضمن من این قضیه رو در همینجا گفتم تا دوست خوبم Ali هم ببینه چون در بقیه تاپیک ها بگم میگن اسپمر اومد :37::sad:
آخه چیکار کنم دوستان؟:question: تا همه به من اعتماد کامل رو داشته باشن ؟ ممنون میشم که همگی راهنماییم کنین ... و در ضمن معذرت می خوام که این قضیه رو اینجا بیان کردم امیدوارم منو ببخشین ... مخصوصا مدیر ها و کاربران فعال و کاربران خوب P30 World و مخصوصا مدیر کل آقای سینا که به من شک کردن و کاربر همکار تراش aQoa...|||| با تشکر از همگی ، مهران :45:

با سلام دوست عزیز متاسفم ، میدونم اسپمر نیستین من خودم به ali میگم ، در ضمن فکر کنم aQoa اگه اشتباه نکنم رباط سطل آشغال هستش ... خلاصه همین الان میگم | موفق باشی ...:40::40::40:

Cain
20-06-2010, 22:14

یا من درست متوجه نشدم یا عجیبه ... واسه حالت heroic چرا کمتر میخواد؟ 535 ؟

//ممنون

برای اینکه تو Heroic همه Mobs ها lvl80 یا دیگه 81 هستن . اما تو Raid ها boss ها ؟؟؟lvl هستند .؟؟؟lvl همیشه 3lvl بیشتر هستند به همین دلیل احتمال Crit بیشتری دارند تا Mobها .
مثلا اگر Molten Core برید که ماله lvl60 هاست اما Boss اونجا lvl63 حساب میشه . و برای Raid برای lvl80ها هم باید 3lvl بیشتر حصاب کرد boss هارو .

hellwildboy
20-06-2010, 22:16
چرا من نمیتونم داخل
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در خواست بدم همش این پیغام میده:19:

Your password needs at least 1 uppercase, 1 lowercase and 1 digit

کسی میدونه مشکل از چی؟
این همه صبر کردم برا همچین روزی اما حالا این جوری شده!:41:

Cain
20-06-2010, 22:40
چرا من نمیتونم داخل
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در خواست بدم همش این پیغام میده:19:

Your password needs at least 1 uppercase, 1 lowercase and 1 digit

کسی میدونه مشکل از چی؟
این همه صبر کردم برا همچین روزی اما حالا این جوری شده!:41:

Password باید حداقل یه حرف بزرگ داشته باشه(با Caps Lock یا Shift ) و حداقل یه حرف کوچیک (یعنی همش رو Caps تکن) و به عدد داشته باشه .
من این
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو Test نکردم ام از error که نقل قول کردی این جواب رو دادم . خودت امتحان کن.

Arrowtic
20-06-2010, 22:49
شما باید تو پسورد از یک حرف لاتین کوچک و از یک حرف لاتین بزرگ و یک عدد استفاده کرده باشید.(حداقل)

hellwildboy
20-06-2010, 23:00
مرسی عزیزان همینکه شما گفتین بود:thumbsup:

Tirion Fordring
20-06-2010, 23:29
7 ریختم مشکل درست نشد

+ ممد نوبی این مشکل ربطی به wow نداره . مشکل اینترنته کانکت نمیشه .

Sharingan
21-06-2010, 07:44
برای اینکه تو Heroic همه Mobs ها lvl80 یا دیگه 81 هستن . اما تو Raid ها boss ها ؟؟؟lvl هستند .؟؟؟lvl همیشه 3lvl بیشتر هستند به همین دلیل احتمال Crit بیشتری دارند تا Mobها .
مثلا اگر Molten Core برید که ماله lvl60 هاست اما Boss اونجا lvl63 حساب میشه . و برای Raid برای lvl80ها هم باید 3lvl بیشتر حصاب کرد boss هارو .

نه عیزیز دل برادر. باس های تمام raid ها لول ؟؟ هستند. چه raid لول 60 باشه چه raid لول 80. اگر واقعا هم لولشون رو بخوای لول 500 هستند. اگر gm بشی توی سرور خصوصی می تونی لولشون رو ببینی. :10:

---------- Post added at 07:44 AM ---------- Previous post was at 07:41 AM ----------

من یدونشو دارم. واسه BG که فوق العاده است. راحت اسپل کستر ها رو لت و پار می کنه. واسه رید هم میتونه دمیجش در حد تیم ملی بالا بره ولی سخته. نیاز به گیر و چرخش ابیلیتی زیادی داره. شما که میج هستین ممکنه با دمجش حال نکنی. ولی کلا کلاس باحالیه. مشکل اصلیش توی pvp واریور و روج هستند. البته اگه disc باشی و اسکیلتم هم خوب باشه می تونی از پسشون بر بیای. ولی کلاس هایی مثله شامان المنتال و هانتر رو قورت میده. :10:

Unholy
21-06-2010, 08:10
به نقل از سایت مولتن :
A new server is being provisioned for opening of a 4th realm in the upcoming days.

شاد باشید :دی

don mohsen
21-06-2010, 08:10
اقا مهران بابا تو دیگه کی هستی؟؟!!ها تو دیگه کی هستی؟؟!!

اسپمات که هیچ...!!!!!

آواتار مدیر انجمن بازی ها رو هم کپ می زنی؟؟؟!!!

بابا تو دیگه کی هستی؟؟؟!!!!

deltax
21-06-2010, 09:22
سلام
اقا اونایی که بلیزاردن این dungeon که برا festival fire باز شده این ترینکت 170 stamina رو که معمولا تانکا میندازن رو dp میکنه؟

Shahroozs2
21-06-2010, 10:29
تو alphawow درخواست ثبت نام دادم قبول نکردن
زرشک
درخواست کار دادنم اینقدر دردسر نداره!!!

worldmaster
21-06-2010, 11:50
همهٔ شما free server بازی می‌کنید؟

Tirion Fordring
21-06-2010, 11:55
WTF
your application for an account at AlphaWoW was denied

WTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTF

یکی جواب همه سوالاشو بگه همه بریم :دی

Zende
21-06-2010, 12:11
این آلفا وو چجوریه؟

Tirion Fordring
21-06-2010, 12:19
تو TBC اسکریپتش از بیلیزارد بهتر بود ! لول

الانم احتمالا همه چیزو اسکریپت کرده باز کرده . فقط APP باید بدی ماله منو لامصبا قبول نکردن میگن سوالات غلط بود .

WOW تو 7 درست شد . راستی ویستا از 7 سنگین تره تو ویستا 15 FPS میگرفتم تو 7 32 تا لول

Cain
21-06-2010, 12:24
نوشته شده توسط Sharingan
نه عیزیز دل برادر. باس های تمام raid ها لول ؟؟ هستند. چه raid لول 60 باشه چه raid لول 80. اگر واقعا هم لولشون رو بخوای لول 500 هستند.
اگر gm بشی توی سرور خصوصی می تونی لولشون رو ببینی.

یا تازه واردی یا اطلاع کمی داری(منظور بدی ندارم).

Skull bosses

Skull type bosses are the hardest mobs to kill in WoW. Their level is not displayed as a number, but as a death's head sign. When hovering your mouse over such a mob, the tooltip will read "Level ?? (Boss)".

These bosses have a "dynamic" level - when a numeric level is required for some calculation, they are considered to be 3 levels above the player character involved in that calculation.

برات یه منبع از Wowwiki گزاشتم که خودت ببینی .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میتونی بخونی . قسمت Skull Boss .

Zende
21-06-2010, 12:36
تو TBC اسکریپتش از بیلیزارد بهتر بود ! لول

الانم احتمالا همه چیزو اسکریپت کرده باز کرده . فقط APP باید بدی ماله منو لامصبا قبول نکردن میگن سوالات غلط بود .

WOW تو 7 درست شد . راستی ویستا از 7 سنگین تره تو ویستا 15 FPS میگرفتم تو 7 32 تا لول
لول مگه آزمون ووردی داره آلفا وو

اه اه اه این آبر وو عجب گیم مسترای خری داره خودمونیم
هر چی بپرسی بت میگن delete cache and then check it
من نمیدونم رباطن؟!
میگم اسکیل کار نمیکنه میگه کچ دیلیت کن
میگم رلنتس از کجا بیارم میگه کچ دیلیت کن
میگم چرا شماها رباطید چیز تکراری میگید
بازم مرتیکه میگه کچ دیلیت کن!!!!!!!!!!!!!!

Sharingan
21-06-2010, 13:06
یا تازه واردی یا اطلاع کمی داری(منظور بدی ندارم).

برات یه منبع از Wowwiki گزاشتم که خودت ببینی .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میتونی بخونی . قسمت Skull Boss .

ممنون. البته این چیزی که شما از مرجع ذکر کردید، با اون چیزی که گفته بودین فرق داشت.

در مورد لول 500 هم من یه زمانی gm بودم توی سرور خصوصی، اونجا باس ها لول 500 بودن. شاید اون سرور اینجوری تنظیم کرده بوده. البته ماله زمان قبل از tbc است (vanilla - classic) شایدم بلیز مکانیزم باس ها رو عوض کرده.

Scary Feelings
21-06-2010, 13:22
سلام بچه ها
میگم این مولتن Donate هم داره؟

Tirion Fordring
21-06-2010, 14:06
چرا نداشته باشه ؟

تنها سروری که دونیت نداره آلفا هست اونم یارو خر مایه هست :دی

rootnt
21-06-2010, 14:25
جهت اطلاع بگم که به مشکل نخورید
آلفا پچ ۳.۳.۳ هست ولی محتواش فکر کنم ۳.۰.۹
arena season 5 هستیم الان
به جزا انگشترای دالاران که IL 251 هستن، ۲۲۶ بالاتر نیست (تا اونجا که من دیدم)
تو honor گرفتن مشکلی نخواهید داشت چون 3x هست ولی ارنا بازاش حرفه این سخته

Tirion Fordring
21-06-2010, 14:45
rootnt لطف کن جواب سوالاشو بگو .

hossein2801
21-06-2010, 16:12
سلام
app من تو الفا accept شد
your application for an account at AlphaWoW was accepted.
اگه به سوالات درست پاسخ بديد قبول ميشيد
سوالان انتخاب شده از قوانين هست و بسيار سادس
موقعي بدون توجه سوالات رو جواب بديد بايد هم قبول نشيد
البته من فعلا بازي نميكنم

rootnt
21-06-2010, 16:19
من نمی دونم اصلا قضیه سوال چیه
۳ ماه پیش اونجا اکانت ساختم

G U L D A N
21-06-2010, 16:40
راستی ؟ اینقدر این بازی را میشناسی ؟ خوبه ، من اکثرا در سرور های متوسط بازی می کنم می تونی از دیگران بپرسی ... چون من زیاد نمیدونم که کدام سرور خوبه ... در ضمن من در سرور معروف ایران هستم ...:11:

---------- Post added at 09:08 PM ---------- Previous post was at 09:05 PM ----------

ببخشین دوست عزیز شما نمی توانین در انجا تبلیغ کنین این اخطار برای شماست لطفا امضای خود را عوض کنین ممنون .
دوست عزیز . من امضا مو عوض نکردم و نمی دونم کودوم آدم ..... عوض کرده .
با تشکر از اینکه سوالم رو جواب دادین.

Cain
21-06-2010, 16:44
نوشته شده توسط Sharingan
ممنون. البته این چیزی که شما از مرجع ذکر کردید، با اون چیزی که گفته بودین فرق داشت.

بزار دقیق تر بگم . شما وقتی به یه Low Level دمج میدی احتمال Crit بیشتری داری دیگه اینو که خودت هم تو بازی متوجه شدی و راجب Boss هم همین جوره . چون 3تا level از شما بالاتره پس احتمال Crit بیشتری داره واسه همین واسه Raid از Heroic ها بیشتر Defense میخات چون Boss ها 3تا level بیشتر از Heroic هستن .

*Mehran*
21-06-2010, 17:12
با سلام دوستان الآن در کدام سرور شما ها بازی می کنین ؟ دوست دارم با شما بازی کنم ... و در ضمن من الان دارم دوباره این بازی رو نصب می کنم حالا یه وقت خوب بذارین تا با هم بازی کنیم ... ، در ضمن از حالا می خوام دوباره لول کنم خودمو و شما پیشنهاد می کنین در کدام سرور عضو شوم ؟ ممنون میشم سریعتر راهنمایی کنین ، چون امشب می خوام یک تمرین کنم چون مدت زیاده که این بازی رو بازی نکردم و هم اکنون بازی رو که از فروشگاه Eshooop خریدم که اینطور خوبه ... چون لینک پچ های قبلیم متاسفانه حذف شده :41: وزمانی اینقدر بیچارگی کشیدم و دانلود مردم حالا راحت از دستم رفت .... :41: خلاصه ، من الان سریع ورژنم رو 3.3.3a می کنم با دانلود پچ البته اگه شما هم تا ضرف 2 ساعت لطف کنین یک سرور خوب و پر ترافیک و یک سروری که خودتون در آن عضو هستین رو بذارین ممنون .:20:

worldmaster
21-06-2010, 17:25
میگم کسی از شما تا حالا blizzard بازی کرده؟
منظورم اینه که فرق خود blizzard رو با free servers تجربه کرده؟

*Mehran*
21-06-2010, 18:34
با سلام من بازی رو از eshoop خریدم همراه با patch بازی حالا چطور باید پچ بازی رو نصب کنم ؟

hellwildboy
21-06-2010, 18:52
لطف کنین یکی بگه چه جوری دوباره درخواست بدیم؟
چون دیگه فرمش باز نمیشه:19:

Unholy
21-06-2010, 19:07
نوشته فعلا غیر فعاله :دی

Tirion Fordring
21-06-2010, 19:13
شما برو app رو ببین سوالا رو جواب بده
هر کی جواب بده همه میتونیم بریم تو
منظور اینه جوابا رو اینجا بذاره

نه به خدا من همشو درست زدم مثلا گفتم نه این کار نا جوان مردانه ست و کلاه بردار باید بره بمیره (:دی) ولی آخری رو نه .

سوالا رو بگو حسین

Shahroozs2
21-06-2010, 19:15
الان رفتم ثبت نام باز شده فقط تا تونستم پاچه خواری کردم:31:
شما هم برید ثبت نام کنید

Zende
21-06-2010, 19:16
این آلفا ریت و ایناش چجوریه؟

Tirion Fordring
21-06-2010, 19:19
راستی جریان امضا ایشون زود قضاوت کردن قبلا هم میخواست سر ما کلاه بذاره :دی

ایشون یه عکس آپلود کردن الان پاک شده تبلیغ اومده . ایشونم فکر کرد تبلیغه

---------- Post added at 08:19 PM ---------- Previous post was at 08:18 PM ----------

یکی جواب سوالای قوانینو بده من هر چی زدم غلط بود .
Free App هم پر نکردم :دی اگه بکنم باید سنو بزنم 18

محمد آلفا واسه تو خوب نیست تو 25x میخوای آلفا 3 هست و عین بیلیزارد و تو هم میخوای مثل چی زود آیتم بگیری پس بهتره نیای لول

Shahroozs2
21-06-2010, 19:20
این آلفا ریت و ایناش چجوریه؟

Zende
21-06-2010, 19:23
آره بابا اگه من وقت و مخ 3 ایکس داشتم که الآن پیش شماها نبودم خود بلیز بودم حالا تا اون حدم نه ولی یه چیزی نسبتا نرمال در حد نل
لول!

Tirion Fordring
21-06-2010, 19:24
توروخدا جواباشو بگید

(نل 20x اما از 100x فان تره)

شما برو Realm bg از اول لول 80 kek
----

سوالاشو عوض کرد لطفا یکی سریع بگه هر روز عوض میشه .

الان ایناست :

Q: Your close friend that was sharing your account betrayed you and you lost your web account. What now?
Q: How would you define people who trick others into trading goods fraudulently?
Q: How to react when a player whispers you and tells you to obey his wishes, he claims to be a GM!
Q: Your friend has sent you 30000 gold, 100 rare gems, 500 titanium bars, for you. You know for certain that he or she didn't obtain those items in a fair way. What would you do?

Zende
21-06-2010, 19:29
اولا نل 12 تاست مثل مولتنه اما به خاطر این مولتن نمیام که اونجا چار ندارم بساطم اینجاست

Q: Your close friend that was sharing your account betrayed you and you lost your web account. What now?
Q: How would you define people who trick others into trading goods fraudulently?
Q: How to react when a player whispers you and tells you to obey his wishes, he claims to be a GM!
Q: Your friend has sent you 30000 gold, 100 rare gems, 500 titanium bars, for you. You know for certain that he or she didn't obtain those items in a fair way. What would you do? A:will make another account and report that one ipies will check and he will get ban
A:ایی رو نفهمیدم چیچی گفت:دی
A:Ignore and Reporting
A:Reporting!
همیانورو بگو حله
آخرشم پاچه خواری کن

Tirion Fordring
21-06-2010, 19:32
نوب تو سایتو باز کردی ؟ اصلا همچین گزینه هایی نبود . سایتو باز کن میفهمی .

Zende
21-06-2010, 19:33
خوب الاغ یابو تو که نگفتی تشریحی نیست من چمیدونستم!

worldpcgame
21-06-2010, 19:34
با سلام دوستان کسی هست بازیش رو از eshooop خریده باشه ؟

1-من نسخه پچ بازی رو هم که خریده بودم اگه میشه منو راهنمایی کنین چطور این پچ ها رو نصب کنم ؟...
و 2- در ضمن می گفتین باید یک فایل رو بنام realmlist رو باید با notepad باز کنم بعد گفتین اونجا چکار کنم ؟
3- الان شما ها در کدام سرور بازی می کنین میشه لینکشم بگذارین ممنون میشم
4- من حاضرم هم اکنون با شما ها بازی کنم ولی لطفا یادم بدین ، چون میدونین که من تازه واردم ولی Warcraft 3 رو چندین باز آخرش رسیدم ...

Tirion Fordring
21-06-2010, 19:35
بابا یکی جواب بده اینا اصلا تو قوانین نیست !

Zende
21-06-2010, 19:40
خوب به هر حال اون i will report on isus forum رو بزن
سوال دوم i can beg for help
سوال سوم we shoudlnt چیچی
سوال چهارم no because its forblidin by server rules
اینارو بزن حله
هم پاچه خواری توش داره هم حل میشه
اون پوله که گفتی توش نبود

---------- Post added at 08:40 PM ---------- Previous post was at 08:37 PM ----------

با سلام دوستان کسی هست بازیش رو از eshooop خریده باشه ؟

1-من نسخه پچ بازی رو هم که خریده بودم اگه میشه منو راهنمایی کنین چطور این پچ ها رو نصب کنم ؟...
و 2- در ضمن می گفتین باید یک فایل رو بنام realmlist رو باید با notepad باز کنم بعد گفتین اونجا چکار کنم ؟
3- الان شما ها در کدام سرور بازی می کنین میشه لینکشم بگذارین ممنون میشم
4- من حاضرم هم اکنون با شما ها بازی کنم ولی لطفا یادم بدین ، چون میدونین که من تازه واردم ولی Warcraft 3 رو چندین باز آخرش رسیدم ...
خوب اگه پتچ آماده باشه که انگار سنگ آتش فشانی داره به آسمون میخوره اونارو روش بزنی اینستال بزنی خودش آپدیت میکنه آخرشم اوکی میده
باید ریلم لیست سرور مورد نظر رو توش بدی
میخواستم تو نل کمکت کنم اما چون خودم نیستم و دانیال هم رفته بلیز در نتیجه برو مولتن پیش این tirion به Jaina ویس بده آلی هم باش کمکت میکنه بلکه خیرش به ما که نرسید به تو برسه!

ho0rezam
21-06-2010, 19:42
3 هست و عین بیلیزارد
شبیهش نی...یه 3x بیشتره :دی

hellwildboy
21-06-2010, 19:42
این مولتن دیگه شد ضد حال از وقتی اپ کرده همه ریختن تو دوبار باید صبری کنی 1300 تا 1550 نفر :19:
خدا کنه این الفا قبول کنه!
neverendless اینجام رفتم ولی خفن lag بود و دونور خفنی داشت هورد تو SW تنهای زد 4 نفر کشت ...!
بعد یکی دیگه دیدم ایتماش 6 خط Equip داشت! مگه ایتماش custom هست؟
عزیزانی که تو neverendless بازی می کنن لطف کنن بگن چه جوری؟

worldpcgame
21-06-2010, 19:44
ببخشین میشه لینک مولتن رو بدین و باید تو اون فایل که با Notepad باز باید بکنم چی بنویسیم لطفا آن را اینجا بنویسید و با کجا اونو جایگزین کنم ؟

Shahroozs2
21-06-2010, 21:08
دوباره درخواستم رد شد:41:

Tirion Fordring
21-06-2010, 21:15
3X = 3 برابر . از 25 برابر که بهتره نیست ؟

من دوباره درخواست کردم . قبول نمیکنند نصف سوالا غلط داده بودی :دی بعضیاشم تو گزینه نبود لول

LuminaL
21-06-2010, 21:33
این مولتن دیگه شد ضد حال از وقتی اپ کرده همه ریختن تو دوبار باید صبری کنی 1300 تا 1550 نفر :19:
خدا کنه این الفا قبول کنه!
neverendless اینجام رفتم ولی خفن lag بود و دونور خفنی داشت هورد تو SW تنهای زد 4 نفر کشت ...!
بعد یکی دیگه دیدم ایتماش 6 خط Equip داشت! مگه ایتماش custom هست؟
عزیزانی که تو neverendless بازی می کنن لطف کنن بگن چه جوری؟

اوه اوه ! اونجا پر شده از هر چی donor ! گفتیم بعد رول بکی که زد کم میشن دیدم نه زادو ولد کردن donor هاش!:31:
اره ایتم هاشون custom هست , طرف یه weapon ساخته بود به اسم guildش! :31:

Unholy
21-06-2010, 21:48
این الفا احیانا با ای-میل یاهو مشکل نداره ؟
هرچی میزنم میگه :
Make sure that you use a working email address.

Zende
21-06-2010, 22:26
من دوباره درخواست کردم . قبول نمیکنند نصف سوالا غلط داده بودی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعضیاشم تو گزینه نبود لول خوب همین که نصفش درست بود خودش خیلیه
من اولای گزینه هارو میگفتم خوب
تازه هر دفعه میان سوال عوض میکنن خیلی باهوشن!!!!
مثلا برا تو اون 30 کیلو گلده بود برا من نبود!

این الفا احیانا با ای-میل یاهو مشکل نداره ؟
هرچی میزنم میگه :
Make sure that you use a working email address.
این جملش یه جوریه ولی میگه مطمئن باش ایمیلت کار کنه یا چک میشه داری اشتباه میزنی یا برات کد میفرستن

light
21-06-2010, 22:30
من تازه ميخوام بازي رو شروع كنم و آماتور هستم

كدوم يكي از اين پچ ها رو نصب كنم ؟؟؟
WoW-3.0.1.8874 EU PTR Installer
WoW-3.0.2.9056-to-3.0.3.9183-enGB-patch
WoW-3.0.3.9183-to-3.0.8.9464-enGB-patch
WoW-3.0.8.9464-to-3.0.8.9506-enGB-patch
WoW-3.0.8.9506-to-3.0.9.9551-enGB-patch

آموزش كلي اگه هست بهم بديد ؟

Tirion Fordring
21-06-2010, 22:32
عزیزم . شما به ترتیب باید همشو از 3.0.1 تا 3.3.3 نصب کنی .

amin2000
21-06-2010, 22:41
کسی میتونه اینو یکم توضیح ( ترجمه ) بده ؟ من چیزی نفهمیدم

First, lets cover Rotations. Rotations are everything for tanking, if you have a stupid rotation you will get pummeled or your group will. So listen up.

از اینجا : wowhead.com/forums&topic=159846&p=2129810

Tirion Fordring
21-06-2010, 22:43
روتیشن ؟ WTF

OK GUYS من تا شنبه نیستم میرم مسافرت (اردو از مدرسه میبرن رامسر لول)

اونجا با موبایل چک میکنم اگه آلفا قبول نکرد خودمو میندازم تو دریا :31:

Unholy
21-06-2010, 22:49
خوب همین که نصفش درست بود خودش خیلیه
من اولای گزینه هارو میگفتم خوب
تازه هر دفعه میان سوال عوض میکنن خیلی باهوشن!!!!
مثلا برا تو اون 30 کیلو گلده بود برا من نبود!
این جملش یه جوریه ولی میگه مطمئن باش ایمیلت کار کنه یا چک میشه داری اشتباه میزنی یا برات کد میفرستن
سوالاش نسبتا آسونه !

میل هم کاملا درسته ! 2 تا میل هامو زدم ولی فرقی نکرد

AMir_JAKAL
21-06-2010, 23:34
ببخشین میشه لینک مولتن رو بدین و باید تو اون فایل که با Notepad باز باید بکنم چی بنویسیم لطفا آن را اینجا بنویسید و با کجا اونو جایگزین کنم ؟
Molten-wow.com
set realmlist logon.molten-wow.com

Arrowtic
22-06-2010, 08:53
آقا بالاخره WOW رسید اما یک مشکل بزرگ دارم:
DVD2 رو که میذارم وسطای نصبش ارور میده میگه DVD رو درست نذاشتی.با این که DVD2 داخلشه تازه خودش مقداری از DVD2 رو Extract هم کرده.چی کار کنم؟؟؟؟؟!!!
:19:

Beowulf Hero
22-06-2010, 09:18
عجب!
برم یه دور سوالارو جواب بدم ببینم چی میشه!

ashillll
22-06-2010, 10:53
این بازی من اشکال داره. تا میام بازش کنم میگه failed to open archive interface.MPQ. پچم 3.2.2a هست. کسی ریپیر این پچ رو نداره؟

worldpcgame
22-06-2010, 11:18
با سلام چطور باید در مولتن ثبت نام کرد ؟ هر کار میکنم نمیشه !!!

Zende
22-06-2010, 11:32
میری اینحا
بعد
If you accept our Terms of Service type "I AGREE" in the field below
پایین این متن
مینویسی
I AGREE
بعدش
Countiune Regist
میزنی
IN GAME INFORMATION
اینارو پر میکنی
اول نام کاربری
بعدش پسورد
دوباره پسورد
ایمیل
دوباره ایمیل
ایمیل و پس که دوباره میزنی باید با قبلی یکی باشه
همین بسه
بعدش میزنی
REGISTER!

Arrowtic
22-06-2010, 12:25
اون ارور رفع شد ارور جدید:
Read error in the file F:\wow.part07.rar

*Mehran*
22-06-2010, 12:57
ولی یک مشکل داره اونم وقتی می خوام رو Register بزنم میگه You must accept our rules and guidelines. لطفا خودتون برین ببینید ... نمیشه ثبت نام کرد ، :41:

ho0rezam
22-06-2010, 13:35
اون ارور رفع شد ارور جدید:
Read error in the file F:\wow.part07.rar
سلام عزیز
به نظرم بهتره شما اول همه ی part هارو تویه hardت کپی کنی و بعد شروع کنی به unzip کردنش.الان نمیتونه part 7 رو بخونه ، حالا مربوط میشه به خط داشتنه dvd یا dvdromت مشکل داره و یا اینکه اون part به خوبی کپی نشده تویه dvd...بهترین کار همونیه که گفتم، شما اول بریز تویه hardت تا مطمئن شی، همه ی فایل هایه داخله هاردت سالم.

Arrowtic
22-06-2010, 15:20
مشكل اينه رو هارد كپي نشد.الآن دوباره هم امتحان ميكنم.
رو XP و 7 و Vista هم امتحان كردم بازيو.

Zende
22-06-2010, 16:13
ولی یک مشکل داره اونم وقتی می خوام رو Register بزنم میگه You must accept our rules and guidelines. لطفا خودتون برین ببینید ... نمیشه ثبت نام کرد ، [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه مولتنو میگی که گفتم پایین اون جمله باید تشریحی بنویسی I AGREE

hossein2801
22-06-2010, 16:34
سوالات الفا به صورت dynamic‌ از چندين سوال انتخاب ميشن يعني اينكه ممكنه با هر بار باز كردن لينك app سوالات متفاوتي ببينيد پس من نميتونم جواب سوالاتي رو كه نميدونم براي شما چيه رو بدم
به غير از free app كه تغييري نميكنه
واسه يكي از دوستانم هم app دادم اونم accept شد
تو هر كدوم ميتونيد 4 تا اكانت in-game‌ بسازيد

*Mehran*
22-06-2010, 16:54
آقایون برین خودتون تست کنین نمیشه ، الان بسته هستش .... من در اونجا I AGREE رو میزنم و میرم مرحله بعد ... ولی در همین مرحله پسورد نام کاربری و ... میاد و کاملش میکنم ولی هنگام زدن RIGISTER اون ارور رو میده نه در مرحله اول که میگین I AGREE رو بزن ، اصلا برو خودت تست کن و سعی کن یک آکانت بسازی ... نمیشه ... خودتون آزمایش کنین ...

AMir_JAKAL
22-06-2010, 16:58
مولتن داره ریلم 4ام رو هم میزنه بیشتر چیزاش هم x3 هست

Cain
22-06-2010, 17:37
Apply for Account من رو تو Alphawow قبول کردند . اما لازمش ندارم همینجوری Apply کردم .
اولین کسی که E-Mail بزاره واسش Send میکنم Info رو . :20:

hellwildboy
22-06-2010, 18:18
آقا لطفأ یکی برا من بسازید با این ایمیل hellwildboy@yahoo.com
پسشم برام ایمیل کنید ممنون می شم :11:

don mohsen
22-06-2010, 19:53
اقا این مرتیکه bolvar fordragon عوضی که قیافه سوختش مثل بلال حبشیه نمی خواد به این زودی ها بره؟؟؟

آرتاس رفت یه آدم دیوونه جاش اومد تعجبم این بود که چرا tirion کلاه رو بهش داد.

یه چیز دیگه بعد از مرگ ارتاس در دمو باباش به tirion یه چیزی در مورد لیچ کینگ می گه اما بد می گه و بارم مفهوم نیست تا معنیش

کنم یکی میگه چی می گه این حاجی؟؟؟

JIGSA
22-06-2010, 22:31
اقا این مرتیکه bolvar fordragon عوضی که قیافه سوختش مثل بلال حبشیه نمی خواد به این زودی ها بره؟؟؟

آرتاس رفت یه آدم دیوونه جاش اومد تعجبم این بود که چرا tirion کلاه رو بهش داد.

یه چیز دیگه بعد از مرگ ارتاس در دمو باباش به tirion یه چیزی در مورد لیچ کینگ می گه اما بد می گه و بارم مفهوم نیست تا معنیش

کنم یکی میگه چی می گه این حاجی؟؟؟

میگه که با وجود مرگ آرتاس ، Scourge و موجودات وحشی اون هنوز هم تهدید بزرگی هستن. میگه که به یه لیچ کینگ جدید نیاز هستش تا اونا رو مهار کنه و از Tirion میخواد که لیچ کینگ بشه. اما Bolvard چون وجودش پر از نفس اژدهای قرمز ( الکسترزا ) شده هیچ وقت فاسد نمیشه و تبدیل به Undead نمیشه برای همین Tirion کلاه خود رو بهش میده.

ho0rezam
23-06-2010, 00:15
میگه که با وجود مرگ آرتاس ، Scourge و موجودات وحشی اون هنوز هم تهدید بزرگی هستن. میگه که به یه لیچ کینگ جدید نیاز هستش تا اونا رو مهار کنه و از Tirion میخواد که لیچ کینگ بشه. اما Bolvard چون وجودش پر از نفس اژدهای قرمز ( الکسترزا ) شده هیچ وقت فاسد نمیشه و تبدیل به Undead نمیشه برای همین Tirion کلاه خود رو بهش میده.
اما حس میشه که bolvar میخواد خیانت کنه...درسته؟ :دی اگه اینجوری بشه که خیلی باحاله...داستان جنایی پلیسی میشه :دی

END_BOY
23-06-2010, 00:25
سلام
من این بازی رو تازه گرفتم
موقع نصب هم 2 تا بازی رو نصب کرده:

World of WarCraft
World of WarCraft: frozen

اولی رو شروع کردم به بازی

اما سوالاتم:

داستان بازی در چه موردیه ؟
این 2 تا با هم چه فرقی دارن دومی ادامه اولیه ؟

انلاین چجوری میشه بازی کرد ؟
پچ میخواد ؟

Arrowtic
23-06-2010, 01:58
چيزي به نام World Of Warcraft:frozen نيست.Warcraft:The Frozen Throne هستش كه زمين تا آسمو با World Of Wacraft فرق داره.

Zende
23-06-2010, 08:29
اما حس میشه که bolvar میخواد خیانت کنه...درسته؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه اینجوری بشه که خیلی باحاله...داستان جنایی پلیسی میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اه اه این بلیزارد شورشو در اورده دیگه
خوب آرتاس مرد که مرد تمومش کن داستانتو دیگه
هی کشش میده مرتیکه.....

END_BOY
23-06-2010, 09:34
چيزي به نام World Of Warcraft:frozen نيست.Warcraft:The Frozen Throne هستش كه زمين تا آسمو با World Of Wacraft فرق داره.

خوب من کدومش رو باید بازی کنم ؟:d

elun
23-06-2010, 10:05
سلام.
کسی از دوستان میتونه یک جای معتبر برای خرید گیم کارت wow ورژن US به صورت آن لاین معرفی کنه ؟
مرسی

ho0rezam
23-06-2010, 10:22
سلام.
کسی از دوستان میتونه یک جای معتبر برای خرید گیم کارت wow ورژن US به صورت آن لاین معرفی کنه ؟
مرسی
سایت nimlog هستش که همه ی محصولاته wow رو میفروشه (اما نمیدونم us داره یا نه، چون مشتری هاش eu هستن) البته یه شخصه دیگه هم هست که سایت نداره ، اما کارش درسته (رضا بابایی) و این هم idش هست: reza_mmx
هر دو کارتون رو زود راه میندارن...اولی چند تا شماره حساب داره و دومی یه دونه و فقط بانک ملت

ali_kalagh
23-06-2010, 11:18
کمترین Latency
کمترین Bug
در بهترین سرور world of warcraft ایران

Realm : wow.irangames.net ya 10.243.0.138
Sait : wow.irangames.net

سرور free می باشد و به تازگی شروع به کار کرده و به یاری شما بهترین خواهیم شد

elun
23-06-2010, 11:38
سایت nimlog هستش که همه ی محصولاته wow رو میفروشه (اما نمیدونم us داره یا نه، چون مشتری هاش eu هستن) البته یه شخصه دیگه هم هست که سایت نداره ، اما کارش درسته (رضا بابایی) و این هم idش هست: reza_mmx
هر دو کارتون رو زود راه میندارن...اولی چند تا شماره حساب داره و دومی یه دونه و فقط بانک ملت

mer30 !!! :10:

LuminaL
23-06-2010, 12:44
خوب من کدومش رو باید بازی کنم ؟:d

World Of Warcraft!
یا بهتر بگم: world of warcraft : Wrath of the lich king!
که به زودی البته عوض میشه ولی خب فعلا همین رو کاریه! :31:

don mohsen
23-06-2010, 13:40
!!!!!

bolvar در خدمت الاینس بشه؟؟؟؟

یا نه کلا مستقل باشه ولی فقط ماموریتش مهار همون موجودات اسکرج باشه؟؟؟؟

اما یه چیزی هست که خیلی مشکوکه

اینه که وقتی کلاه رو سرش هست صداش کم کم تغییر می کنه و به صدای لیچ تغییر می کنه و میگه برو به مردم بگو لیچ مرد

bolvar هم با هش مرد بعد هم میگه برو اینجارو ترک کن و هیچ وقت برنگرد.

اما ممکنه bolvar که همون فردی هست که در نبرد wrath gate فرمانده الاینس بوده با توجه به سوابق قبلیش

به خدمت الاینس ها باشه؟؟؟

Zende
23-06-2010, 14:11
کمترین Latency
کمترین Bug
در بهترین سرور world of warcraft ایران

Realm : wow.irangames.net ya 10.243.0.138
Sait : wow.irangames.net

کد:
سرور free می باشد و به تازگی شروع به کار کرده و به یاری شما بهترین خواهیم شد
استاد منظورت از Sait همون site خودمونه دیگه؟!
بعد میای تبلیغ میکنی یه ذره بازاریابی نمیکنی؟!
حداقل بگو ریتش چجوریه سیستم چجورریه نت برای ایرانه یا نه!
ICC TOCT TOTGC کار میکنه یا نه اسکریپته یا نه
بازار گرمیم دیگه جوونای الآن بلد نیستن:خخخخخ

virus2009
23-06-2010, 18:33
آقایون برین خودتون تست کنین نمیشه ، الان بسته هستش .... من در اونجا I AGREE رو میزنم و میرم مرحله بعد ... ولی در همین مرحله پسورد نام کاربری و ... میاد و کاملش میکنم ولی هنگام زدن RIGISTER اون ارور رو میده نه در مرحله اول که میگین I AGREE رو بزن ، اصلا برو خودت تست کن و سعی کن یک آکانت بسازی ... نمیشه ... خودتون آزمایش کنین ...

خوب شما تیک جلوی نوشته Please read & accept our Rules and Guidelines رو نمیزنی...!!!
اون تیک رو بزن بعد register رو بزن
من خودم الان یک اکانت ساختم.

linkin_park
24-06-2010, 00:21
من هم اومدم .... الان تو kazzak هستم با Human Mage به نام Alless .... lvl 7 فعلن .....
اگه کسی تو kazzak هست هوای ما رو هم داشته باشه !

LuminaL
24-06-2010, 03:50
!!!!!

bolvar در خدمت الاینس بشه؟؟؟؟

یا نه کلا مستقل باشه ولی فقط ماموریتش مهار همون موجودات اسکرج باشه؟؟؟؟

اما یه چیزی هست که خیلی مشکوکه

اینه که وقتی کلاه رو سرش هست صداش کم کم تغییر می کنه و به صدای لیچ تغییر می کنه و میگه برو به مردم بگو لیچ مرد

bolvar هم با هش مرد بعد هم میگه برو اینجارو ترک کن و هیچ وقت برنگرد.

اما ممکنه bolvar که همون فردی هست که در نبرد wrath gate فرمانده الاینس بوده با توجه به سوابق قبلیش

به خدمت الاینس ها باشه؟؟؟

بعید میدونم.... خیلی بعید میدونم!!! اون دیگه Blovar نیست و بلوار هم مرده , حالا اگر بخواد لیچ دوباره بلند شه از سر جاش همون موجود قبلی به نام لیچ کینگه!

من هم اومدم .... الان تو kazzak هستم با Human Mage به نام Alless .... lvl 7 فعلن .....
اگه کسی تو kazzak هست هوای ما رو هم داشته باشه !

من تو کزاکم .
mosashi druid lvl 55!
dkmosashi DK lvl 61 !
البته خودم خیلی وضعم جالب نیست ولی یه guild خوب دارم اگر خواستی بگو بگگم inv کنتت.جمعه ها ICC میرن و بقیه روز ها هم اینس های دیگه.

=======================

راستی رفتم DK ساختم همه چی دستم اومد ازداستان! اصلا 180 درجه فرق داره با سرور فری!
اخرش میان حمله میکنن argent dawn , بعد بر خلاف انتظار یهو میبینی داریون زانو میزنه و scourge ها در میرن !
یهو تیریون میاد شروع میکنه حرف زدن! میگه تو بر خلاف چیزی شدی که پدرت بود , داریون .
وسط این حرفا یهو روح پدر داریون میاد. روح داریونم جدا میشه شروع میکنن حرف زدن ( فکر کنم چیزاییه که گزشته به پدرش گفته بوده و یادش میاد )
بعد که داریون روحش بر میگرده یهو لیچ کینگ پیداش میشه و در جا روح پدر داریون رو تسخیر میکنه!
بعد شروع میکنه رجز خونی!:31:
حمله میکنه روح tirion fordring رو بگیره یهو داریون شمشیر ashbringer رو که در اصل مال پدرش بوده و بعد این که به دست داریون میرسه فاسد میشه رو پرت میکنه برای تیریون! یهو شمشیر مثل اولش میشه و قدرت لیچ کینگ از بین میره! میبینه کاری نمیتونه بکنه و در میره!
داریون و تیریون شروع میکنن حرف زدن بعد هم یه نامه میدن به بازی کن که alliance یا horde به خاطر کشتار مردم و همراهی کردن scourge ببخشتشون!
شانس ما رفتیم نامه رو بدیم به شاه شاهم مرده بود!:31:
یک ساعت فقط گارد های SW داشتن چیز میز پرت میکردن روم و فحشم میدادن!

amin2000
24-06-2010, 08:42
راستی رفتم DK ساختم همه چی دستم اومد ازداستان! اصلا 180 درجه فرق داره با سرور فری!
اخرش میان حمله میکنن argent dawn , بعد بر خلاف انتظار یهو میبینی داریون زانو میزنه و scourge ها در میرن !
یهو تیریون میاد شروع میکنه حرف زدن! میگه تو بر خلاف چیزی شدی که پدرت بود , داریون .
وسط این حرفا یهو روح پدر داریون میاد. روح داریونم جدا میشه شروع میکنن حرف زدن ( فکر کنم چیزاییه که گزشته به پدرش گفته بوده و یادش میاد )
بعد که داریون روحش بر میگرده یهو لیچ کینگ پیداش میشه و در جا روح پدر داریون رو تسخیر میکنه!
بعد شروع میکنه رجز خونی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حمله میکنه روح tirion fordring رو بگیره یهو داریون شمشیر ashbringer رو که در اصل مال پدرش بوده و بعد این که به دست داریون میرسه فاسد میشه رو پرت میکنه برای تیریون! یهو شمشیر مثل اولش میشه و قدرت لیچ کینگ از بین میره! میبینه کاری نمیتونه بکنه و در میره!
داریون و تیریون شروع میکنن حرف زدن بعد هم یه نامه میدن به بازی کن که alliance یا horde به خاطر کشتار مردم و همراهی کردن scourge ببخشتشون!
شانس ما رفتیم نامه رو بدیم به شاه شاهم مرده بود![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عجب ... پس خیلی باید لذت بیشتری داشته باشه به خصوص قسمت آخرش :دی

deltax
24-06-2010, 09:12
بعید میدونم.... خیلی بعید میدونم!!! اون دیگه Blovar نیست و بلوار هم مرده , حالا اگر بخواد لیچ دوباره بلند شه از سر جاش همون موجود قبلی به نام لیچ کینگه!

من تو کزاکم .
mosashi druid lvl 55!
dkmosashi DK lvl 61 !
البته خودم خیلی وضعم جالب نیست ولی یه guild خوب دارم اگر خواستی بگو بگگم inv کنتت.جمعه ها ICC میرن و بقیه روز ها هم اینس های دیگه.

=======================

بعد شروع میکنه رجز خونی!:31:
شانس ما رفتیم نامه رو بدیم به شاه شاهم مرده بود!:31:

راست میگه باحاله..بعد هم مثل میج میتونی به deathgate پرتال بسازی....اونجا که میری تو شهر میوه میزنن تو سر و کلت باحال:)

*Mehran*
24-06-2010, 09:39
با سلام ،1- کدام یک از شما ها در سرور NeverEndLess بازی میکنین ؟
2- راستی دوستان من الان Tauran هستم و اسمم در NEL اینه : captantauran خوب اگه دوست داشتین بیاین با هم Duel کنیم ... 3- در ضمن من از کجا میتونم به دشمنان هم اکنون حمله کنم ؟
4- و در چه زمانی میتوانم برای خودم اسب یا ... بگیرم ؟
5- و در چه وقت میتوانم طلا های بیشری بدست بیاورم ؟
6- معمولا بعضی از دوستانی که در NEL بازی میکنند را می بینم ولی بعضی از آنها اسب هم دارند و آنها چطور توانسته اند 20 نقره بدهند !!! من 1 نقره رو به زور پیدا میکنم چه برسه به 20 نقره و یا حتی 9 طلا ... ،
7- تو بازی چطور گروهی به دشمنان حمله کنیم ؟
8- یا چطور Duel کنیم ؟
9- و چطور با یک نفر به مسافرت برویم و با دشمنان بجنگیم ...
10- و در آخر کی می توانم با Lich King مبارزه کنم ، در ضمن در نقشه گروه انسان ها کجاست ؟ و یا نایت الف ها ؟
11- می خواهم با آنها بجنگم ، یک نکته هم بگم ، هیچوقت انسان نگیرین بسیار ضعیفه ، از یک شیر شکست خورد ،
فقط و فقط Tauran
12- اینم تصویری از Character من : من چند تا کاراکتر دیگه دارم ولی این بهترینه : الان lvl 15 هستم ...

ILLIDAN-D
24-06-2010, 10:15
اولین دوره مسابقات ارنا تورنمنت به صورت 2vs2 در ایران توسط تیم ایرانیان گیمرز و با میزبانی این سرور انجام خواهد گرفت .

با توجه به اینکه بازیکنان ایرانی در پچ 2.4.3 مهارت های بسیار زیادی دارند تیم ایرانیان گیمرز تصمیم گرفت با برگذاری مسابقات ارنا توانایی های بازیکنان را بیش از پیش افزایش داده و در رقابتی سالم و هیجانی بالا بهترین بازیکنان ایرانی که در مسابقات شرکت کرده اند را معرفی کند

نکات قابل توجه دوره اول مسابقات ارنا تورنمنت ایرانیان

1 . این مسابقات کاملا رایگان انجام خواهد گرفت و از بازیکنان هیچگونه هزینه ای جهت ثبت نام گرفته نخواهد شد

2 . جوایز مسابقات *ده میلیون ریال*

تیم اول : 500 هزار تومان که 200 هزار تومان به صورت وجه نقد و 300 هزار تومان اعتبار در سایت iranianplayers.com

تیم دوم : 300 هزار تومان که 100 هزار تومان به صورت وجه نقد و 100 هزار تومان اعتبار در سایت iranianplayers.com

تیم سوم : 200 هزار تومان که 50 هزار تومان به صورت وجه نقد و 150 هزار تومان اعتبار در سایت iranianplayers.com

قابل توجه است که در صورتی که اسپانسر جدیدی برای مسابقات گرفته شود جوایز مسابقات افزایش داده خواهد شد

3 . این مسابقات از شروع به صورت 2 حذفی و در 32 و یا 64 تیم بسته به میزان شرکت کنندگان برگذار خواهد شد

ریلم جدید مسابقات در سرور :

مسابقات در تابستان 1389 برگذار خواهد شد و تمامی بازیکنان ایرانی زمان مناسبی برای تمرین خواهند داشت
مسئولین برگذاری تصمیم گرفتند ریلم مورد نظری که قرار است در ان مسابقات برگذار شود را زود تر از موعد مورد نظر راه اندازی کنند تا بازیکنان ایرانی هیرو های خود را برای مسابقات اماده کرده و تمامی مشکلات خود را قبل از برگذاری مسابقات برطرف کنند و اگر باگی وجود دارد به مسئولین گذارش کنند

ریلم مورد نظر در تاریخ 15.4.1389 به ادرس Set Realmlist : iranianplayers.com راه اندازی خواهد شد

از علاقه مندان درخواست میشود جهت ساخت اکانت به این لینک مراجعه کنند

شرکت کنندگان از تاریخ 15.4.1389 تا تاریخ 29.5.1389 فرصت دارند هیرو های خود را برای مسابقات در ریلم مورد نظر اماده کنند

اطلاعات بیشتر

1 . جهت ساخت اکانت به این لینک مراجعه نمایید
2 . جهت اطلاع از قوانین مسابقات به این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه نمایید

3 . جهت اطلاع از نحوه برگذاری مسابقات به این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه نمایید

4 . جهت همکاری تبلیغاتی و اسپانسری مسابقات به این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مراجعه نمایید

5 . جهت مشاهده تیم های که اعلام امادگی کرده اند به این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه نمایید
6 . جهت طرح سوالات به این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه نمایید
7 . جهت گفتگوی ازاد در مورد مسابقات به این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه نمایید

چون پولی از شما بابت ثبت نام گرفته نمیشه پس احتیاجی به پاک کردن پست نیست این پست برای علاقه مندان به WoW PVP هست

Zende
24-06-2010, 10:40
شما غیر اینکه یوزرت ایلیدنه همون ایلیدن هم مونده!

با سلام ،1- کدام یک از شما ها در سرور NeverEndLess بازی میکنین ؟
2- راستی دوستان من الان Tauran هستم و اسمم در NEL اینه : captantauran خوب اگه دوست داشتین بیاین با هم Duel کنیم ... 3- در ضمن من از کجا میتونم به دشمنان هم اکنون حمله کنم ؟
4- و در چه زمانی میتوانم برای خودم اسب یا ... بگیرم ؟
5- و در چه وقت میتوانم طلا های بیشری بدست بیاورم ؟
6- معمولا بعضی از دوستانی که در NEL بازی میکنند را می بینم ولی بعضی از آنها اسب هم دارند و آنها چطور توانسته اند 20 نقره بدهند !!! من 1 نقره رو به زور پیدا میکنم چه برسه به 20 نقره و یا حتی 9 طلا ... ،
7- تو بازی چطور گروهی به دشمنان حمله کنیم ؟
8- یا چطور Duel کنیم ؟
9- و چطور با یک نفر به مسافرت برویم و با دشمنان بجنگیم ...
10- و در آخر کی می توانم با Lich King مبارزه کنم ، در ضمن در نقشه گروه انسان ها کجاست ؟ و یا نایت الف ها ؟
11- می خواهم با آنها بجنگم ، یک نکته هم بگم ، هیچوقت انسان نگیرین بسیار ضعیفه ، از یک شیر شکست خورد ،
فقط و فقط Tauran
12- اینم تصویری از Character من : من چند تا کاراکتر دیگه دارم ولی این بهترینه : الان lvl 15 هستم ...
دانیال رفته بلیز حجت مولتنه منم رفتم سرور لش پس میمونه bewolf hero بگرد پیداش کن:دی
خوب به هر حال من 2 تا هورد بیشتر تو نل ندارم که متاسفانه 80 کاری نمیشه کرد:دی
هر وقت ببینیشون!
در لول 20 اسب 60 درصد لول 40 اسب 100 درصد لول 60 مونت پروازی هر چیزی^^ لول 67 پرواز در northend
شما به مرور زمان بری جلو پول در میاری
6-باید کوئست هم انجام بدی لول 15 چجوری شدی !!!!! کوئست که انجام میدادی لول 15 شدی حداقل باید تو نل 10 گلد داشته باشی مگه رفتی بلیز؟!؟!؟!
7-آدم دعوت میکنی میشی گروه!
8-با کسی که میخوای دوئل کنی کلیک راست میکنی رو آیکونش و میزنی Duel!
9-مگه اومدی سیمز بازی کنی که به مسافرت بروی؟!؟!
10-وقتی 80 شدی میتونی این کارو بکنی 40 نفر دعوت میکنی بعد میری باش میجنگی
البته محض اطلاعت بگم نل لیچ کینگش خراب بیده انشاءالله ورژن 10 کاتالیسم که اومد اینم فیکس میشه!
11-LOOOOOOOOOOL
12-خوبه!
شما وضع منو یا حجتو یا دانیال و یا پارسا رو بیا ببینی سکته میکنی احتمالا اینجا بلد باشی پول دربیاری مثل خودم 5 روزه موتور 40 کیلو گلدی یعنی 40 هزار گلدی خریدم بلیزارد که نیومدی بازی کنی سرور high rate!

*Mehran*
24-06-2010, 12:29
با سلام مجدد چطور باید با یک نفر در WOW دوست بشم و اونو add کنم ؟

Zende
24-06-2010, 12:35
O رو میزنی و توی تب friends گزینه ی add friends رو میزنی اسمشو وارد میکنی و accpet رو میزنی

*Mehran*
24-06-2010, 12:55
در ضمن چطور باید یک گروه بسازم ؟

Zende
24-06-2010, 13:04
کسی رو که میخوای دعوت کنی روی آیکونش کلیک راست میکنی و invite رو میزنی گروه ها 5 نفرن برای اینکه بیشتر بشه باید O رو بزنی بری توی تب raid و بزنی convert to raid

brain
24-06-2010, 15:54
سلام کسی اینجا raid black temple رو تو سرور های blizz like رفته ؟

linkin_park
24-06-2010, 19:12
@ LuminaL :
آقا یه لطفی کن منم تو raid دعوت کن ... یوزرم Alless هست .... دمتون گرم !

راستی من پینگم با اینکه256 ام خیلی بالاس 1000 ایناس .... چی کار کنم بیاد پایین ؟!

TCG
24-06-2010, 20:02
سلام بچه ها.
من توی neverendless-wow بازی میکنم.
لتنسیش خیلی بالائه.
سرور دیگه ای سراغ دارین که با 3.3.3a بشه توش بازی کرد؟
blizzlike باشه نه Fun.
ممنون

LuminaL
24-06-2010, 20:51
عجب ... پس خیلی باید لذت بیشتری داشته باشه به خصوص قسمت آخرش :دی

اره! اصلا کف کرده بودم! :31: خیلی خفنه! وسط جنگ این ادمای هر race که تو ارجنت داون هستن میان مثلا یکیش َaoe هیل میده گروهو! :18: اصلا خیلی غیر قابل پیش بینی بود باختن اسکرج چون 700 تا بیشتر نیرو داشتن! گفتم الان میرن نابود میکنن یهو دیدم زانو زدیم جلو تیریون! :31:
عکس هم دارم خواستید یاهو ای دی م رو اد کنید share کنم!:31:

راست میگه باحاله..بعد هم مثل میج میتونی به deathgate پرتال بسازی....اونجا که میری تو شهر میوه میزنن تو سر و کلت باحال:)

اخ اخ از اونجاش نگو که شاه مرده بود یک ساعت گارد های شهر با اب دهن (!) و تنقلات داشتن ازم پذیرایی میکردن!:31:

@ LuminaL :
آقا یه لطفی کن منم تو raid دعوت کن ... یوزرم Alless هست .... دمتون گرم !

راستی من پینگم با اینکه256 ام خیلی بالاس 1000 ایناس .... چی کار کنم بیاد پایین ؟!

منم معمولا بین 450 تا 900 هستم..... به خاطر اینه که ریلم ها خیلی فاصله دارن. من خودم از یه برنامه استفاده میکنم منتها اون بیشتر روی از بین بردن request time out تمرکز داره و خوب هم کار میکنه.
باید ان باشید تا بتونم بگم Invite کنتتون.

rootnt
25-06-2010, 08:47
اولین دوره مسابقات ارنا تورنمنت به صورت 2vs2 در ایران توسط تیم ایرانیان گیمرز و با میزبانی این سرور انجام خواهد گرفت .

[RIGHT][RIGHT]با توجه به اینکه بازیکنان ایرانی در پچ 2.4.3 مهارت های بسیار زیادی دارند تیم ایرانیان گیمرز تصمیم گرفت با برگذاری مسابقات ارنا توانایی های بازیکنان را بیش از پیش افزایش داده و در رقابتی سالم و هیجانی بالا بهترین بازیکنان ایرانی که در مسابقات شرکت کرده اند را معرفی کند

خسته نباشی
پچ ۲.۴.۳ دیگه کی بازی می کنه؟
چرا به روز نیستید؟

*Mehran*
25-06-2010, 09:13
سلام بچه ها.
من توی neverendless-wow بازی میکنم.
لتنسیش خیلی بالائه.
سرور دیگه ای سراغ دارین که با 3.3.3a بشه توش بازی کرد؟
blizzlike باشه نه Fun.
ممنون

با سلام ، Never End Less خوبه که من در این سرور بازی می کنم الان هم lvl 17 هستم در ضمن نامتون تو بازی چیه ؟ می خوام add کنم اگه حاضری الان بیا بازی کنیم ...

brain
25-06-2010, 11:04
با سلام ، Never End Less خوبه که من در این سرور بازی می کنم الان هم lvl 17 هستم در ضمن نامتون تو بازی چیه ؟ می خوام add کنم اگه حاضری الان بیا بازی کنیم ...
never end less که پر باگه .. ار اون بدتر پر noob ...... یکی از بدی هاش اینه که اکثرا پول دادن و از آیتم های donate استفاده میکنن .... که فکر نکنم هیچ فایده ای داشته باشه !!! من اونجا 3 -4 تا کاراکتر 80 دارم ، آیتم ست هم بستم .... ولی فعلا اونجا بازی نمیکنم !!

*Mehran*
25-06-2010, 11:19
never end less که پر باگه .. ار اون بدتر پر noob ...... یکی از بدی هاش اینه که اکثرا پول دادن و از آیتم های donate استفاده میکنن .... که فکر نکنم هیچ فایده ای داشته باشه !!! من اونجا 3 -4 تا کاراکتر 80 دارم ، آیتم ست هم بستم .... ولی فعلا اونجا بازی نمیکنم !!

راستی ؟ کی میگه noob هستن من حاضرم با تو بجنگم ، اگه راست میگی بیا دوئل کنیم ، هنوز نمیگذارم راه بری چه برسه به حمله کردن ، ههههه ، :31: ، خلاصه فکر نکن که NEL تنبله انجور نیست اتفاقا بسیار قوی هستش .عزیزم ، وقتی بازی نمی کنی و ندیدی لطفا به سرور NEL تهمت نزن ...:13:

LuminaL
25-06-2010, 11:34

خب راستش سرور خوبیه برای تازه کار ها خیلی خوبه ولی خب یکم بد شده به خاطر این که دونور توش زاید شده و جای پیشرفت نمیزاره برای تازه وارد

Red Boy_2008
25-06-2010, 15:52
با سلام

کی می تونه dvd wow با مخلفاتش برام جور کنه ؟

Zende
25-06-2010, 17:00
تعویض اکانت تو نل میج 3 کیلو جی اس میدیم شامن 6 کیلو میگیریم:خخخخخ

نل در کل سرور خوبیه اما خوب تنها بدیش اینه که دونوری داره حالا با باگاش میشه سر کرد اما دونور زیاد داره و اصلا خوب نیست
یهو میبینی یارو میجه staff اش 1600 تا دمیج میزنه خوب مرتیکه مگه shadowmorun اه این؟!؟!؟!

*Mehran*
25-06-2010, 21:05
با سلام دوستان ، امروز خیلی بازیم بد بود ! یا اینکه من خودم ضعیف هستم و ... ، چون امروز تعداد زیادی Quest دریافت کردم ، اصلا نمی دانم چی هستن ؟!!! لطفا به سوالاتم پاسخ بدین ممنون میشم ...
1- اگه میشه برام یک نرم افزاری معرفی کنین که تو بازی بریزمش و تو نقشه دیده بشه ...
2- آیا میتوانم lvl را با پول بالا ببرم ؟
3- برای انتخاب کار یا شغل به کجا بروم ؟ ( اصلا تو این بازی کجا میشه پول در آورد ) اونم زیاد ...
4- الان من lvl 18 هستم و تو سرور NEL من با شیر پرنده به تمام مکان ها سفر کردم ، اما واقعا منو خسته کرد ، آخه چقدر بزرگه ... من که اصلا تعجب می کنم درختان بزرگ ، کوه ها ، برف و باران ، صحرا ، ساحل ، محل زندگی نایت الف ها و ... چقدر زیاد ...
4.5 - خلاصه من که واقعا خسته شدم و تا آخر میخواستم برم اما تموم نمیشه ، در ضمن دوستان لطفا یک راهنمایی بکنین که یک نرم افزاری باشه که Quest ها در اون مشخص شده باشه و تو بازی بریزم و راهنماییم کنه ... این مهمه ...
5- در کجا میتوانم به میدان نبرد دایره ای بروم ؟ اصلا این میدان کجاست ؟
6- من چطور میتوانم یک طلا به دوستم بفرستم ...
7- من الان Warrior Tauren هستم اینم تصویر از کاراکتر محبوب من :

8- آیا من تو این بازی جان بی نهایت دارم ؟ یعنی هر وقت بمیرم دوباره زنده میشم ؟ ( بی نهایت ؟ )
9- کی می توانم یک جاروی پرنده بگیرم و آن را مجا می فروشند و آیا Tauren می تواند بر آن سوار شود ؟
10- در کجا می توان دشمن را پیدا کرد ، که آن را بکشم ... :27:
11- خلاصه ما هم اهل این بازی شدیم دیگه ... داریم یاد می گیریم ...
12- اگر ممکنه به سوالات من پاسخ دهین لطفا پاسخ دهین ممنون ، و با تشکر ....

AMir_JAKAL
25-06-2010, 21:37
دوست عزیز بزار مختصر و مفید راهنماییت کنم که چیکار باید بکنی و کجاها باید بری و ...
اول اینکه شما اگه بخوای با کشتن جک و جونور ها Level بگیری1 سالی طول میکشه تا 80 بشی پس باید کوئست بری
کوئست هم بهت Level میده و هم پول
حالا از کجا بفهمی که کجا باید بری و از کجا کوئست بگیری
شما اول برو wow.curse.com و Cartographer رو دانلود کن
اینجوری وقتی توی نقشه موس رو روی یک شهر نگه میداری اون بالا برات Level شهر رو مینویسه مثلا مینویسه 20-25
حالا اگه رنگه این 20-25 قرمز بود یعنی اون شهر جونوراش و کوئست هاش خیلی Levelشون برات زیاده و کاری نمیتونی اونجا بکنی
نارنجی یکم زیاد
زرد جایی که برات مناسبه
خاکستری یعنی اونجا خیلی برات بقول معروف Low Level هست
حالا Quest-Helper رو هم از همونجا دانلود کن
حالا وقتی تو بازی هستی با یک فلش بهت میگه که کجا باید بری و چیکار بکنی البته تو مپ هم بهت جاهاشونو نشون میده
سوال شماره 2ت اگه منظورت پول واقعی هست توی فری سرور ها میشه ولی اگه منظورت با گلد هست نچ نمیشه
سوال 3ومت:از گاردها (محافظین شهر های اصلی) بپرسی جاشونو بهت نشون میدن
برای فرستادن گلد میتونی از Mail یا همون نامه استفاده کنی
سوال 8ام : بله بینهایته
من از وضعیت سرورت خبر ندارم ولی جارو رو نمیتونی بخری (عموما)
سوال 10امت : فعلا برات زوده جوجه:27:

AMir_JAKAL
25-06-2010, 21:52
اینم بگیر دانلود کن متن کامل اموزشی هست :D دیگه بعد از خوندن این همه چیز دستگیرت میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Mehran*
25-06-2010, 21:59
ببخشین میشه لینک Cartographer رو بذارین ممنون میشم ...

*Mehran*
25-06-2010, 22:05
در ضمن ببین اون Quest Help برای Turen نیست ؟ اینکه بده :41:

LuminaL
25-06-2010, 22:19
در ضمن ببین اون Quest Help برای Turen نیست ؟ اینکه بده :41:
تائورن نداره دیگه! اون کوئست هلپرو ally ها هم استفاده میکنن چه برسه به tauren !:31: کوئست هلپر برای همه هست فقط برایrace خاصی نیست.
در ضمن : تو محله ما هم نیا خطرناکه تظمین نمیکنم هم نژاد های من نکشنت!!!:3::31:

Beowulf Hero
25-06-2010, 22:27
Carthographer برای پچ 3.3.3a هنوز در نیومده

ho0rezam
25-06-2010, 22:58
اول اینکه شما اگه بخوای با کشتن جک و جونور ها Level بگیری1 سالی طول میکشه تا 80 بشی پس باید کوئست بری
البته ایشون منظورشون تویه blizz هست...تویه free هاییه که xp rate بالایی دارن راحت میشه لول آپ کرد...تو همین نل با اون xp rate 12 که داره میشه یک روزه 50- 60 شد تهش 3 روز 80 :دی

AMir_JAKAL
25-06-2010, 23:18
تائورن نداره دیگه! اون کوئست هلپرو ally ها هم استفاده میکنن چه برسه به tauren !:31: کوئست هلپر برای همه هست فقط برایrace خاصی نیست.
در ضمن : تو محله ما هم نیا خطرناکه تظمین نمیکنم هم نژاد های من نکشنت!!!:3::31:
مجید جان دلبندم تضمین درسته:31:

AMir_JAKAL
25-06-2010, 23:26
لینک Cartographer
فقط یه نکته ای که هست اونم اینکه وقتی wow رو اجرا میکنی برو توی Addons و یک گزینه هست به اسم Run Out of date addons
تیک اون رو فعال کن

LuminaL
25-06-2010, 23:45
مجید جان دلبندم تضمین درسته:31:
چی ها کجا کی کو !؟ ( نگرفتم منظورتونو :31: )

mdavodi
26-06-2010, 01:09
سلام
من یه acc تو مولتن دارم که می خوام واگذارش کنم. acc پریمیوم هستش یعنی تو هر کدوم از اون 4 تا ریلم مولتن که بخوای بری نیازی نیست تو صف بمونی.
یه پالا 80 با mining + bs فول تلنت پروتکت 3.8k و هولی 3.8k
یه شامان 80 با jc + eng فول با gs 5200 البته یه سری آیتم نخریدم الان 5200 هستش آیتمایی هم که داره به شرح زیره:

Wrathful Gladiator's Handaxe Item Level 277
Furious Gladiator's Splitter Item Level 239
[Headguard of Inner Warmth] Item Level 245
[Pauldrons of the Devourer] Item Level 245
Wrathful Gladiator's Wristguards of Triumph Item Level 264
در مورد باقی آیتماشم اگه خواستید بهم بگید براتون بذارم.

35 x [Emblem of Frost]
50 x [Emblem of Triumph]

اگه این هفته هم voa برم 4 تا فراست دیگه هم اضافه میشه.

و اینکه برای بلیز تو کدوم ریلم برم بهتره؟ شما کجا بازی میکنید بگید منم بیام. دنبال یه نفر میگردم که بتونیم با هم لول آپ کنیم. حالت معرفی بود چی بود نمیدونم همونیکه یه مانت دو نفره هم میده.

ho0rezam
26-06-2010, 08:21
Wrathful Gladiator's Handaxe Item Level 277
Furious Gladiator's Splitter Item Level 239
[Headguard of Inner Warmth] Item Level 245
[Pauldrons of the Devourer] Item Level 245
Wrathful Gladiator's Wristguards of Triumph Item Level 264
عزیز اینا که نصفش شد آیتم pvp و نصفه دیگش شد pve...شما بهترین آیتم هایی که داری رو اینجا گذاشتی؟ یا همه ی اینها رو با هم دیگه یوز میکنی؟ نصف pvp نصف pve که راه نمیدن آدم رو تویه raid ها!!!!

خلاصه چی شد شما یه shamanهه pvp داری یا pve ؟؟؟؟

Zende
26-06-2010, 09:33
آقا من میخوام جهنمو ضرر هزینه ی حمل اکانتشو خودم میدم اکانتو مجانی میخرم:خخخخخ
عیب نداره رضا شامان مفته مفت باشه کوفت باشه:خخخ

استاد اونوقت کدوم ریلم هستن اینا؟
احتمالا هر دوش sargeras

Beowulf Hero
26-06-2010, 09:54
چی ها کجا کی کو !؟ ( نگرفتم منظورتونو :31: )
منظورش این بود که تضمین رو نوشتی تظمین:دی

احتمالا هر دوش sargeras
بابا 40 بار بهت گفتم SARGERAS فقط xprate ش از بقیه ریلم ها بیشتره بقیه ریتاش عین همونه

R.a.m.i.n
26-06-2010, 10:03
سلام
چطور میشه یک اکانت بسازی ؟:20:

Zende
26-06-2010, 11:09
همانا خدا شفا دهد کسی را که در سروری چون مولتن و نل donate مینماید
سوره ی بلیزارد آیه ی 164

LuminaL
26-06-2010, 11:13
منظورش این بود که تضمین رو نوشتی تظمین:دی

بابا 40 بار بهت گفتم SARGERAS فقط xprate ش از بقیه ریلم ها بیشتره بقیه ریتاش عین همونه

خب سوتی بود دیگه! :31: ساعتشو نگاه کن! ساعت 3 شب نوشتن پست رو!:31:

فکر کنم گلد و دراپش هم یه ذره بالاتر باشه.

خب بچه ها دیگه DK داره به ذباله دان تاریخ میپیونده! ما هم باید زوم کنیم روی همون درویید!

اخه این چه وضعشه عملا دارن DPS DK رو نصف میکنن. اصلا دیگه نمیشه باهاش بازی کرد . برای warr برداشتن ریج شو بیشتر کردن برای ما هم برداشتن 600 سال CD گزاشتن روی rune هامون. اخه همین الانش من وسط جنگ کمبود rune دارم باید از death coil استفاده کنم , حالا وای به روزی که کاتا بیاد , من میدونمو رییس بلیز اگر منصرف نشدن از گندی که زدن. :(

ho0rezam
26-06-2010, 11:45
اخه این چه وضعشه عملا دارن DPS DK رو نصف میکنن. اصلا دیگه نمیشه باهاش بازی کرد . برای warr برداشتن ریج شو بیشتر کردن برای ما هم برداشتن 600 سال CD گزاشتن روی rune هامون. اخه همین الانش من وسط جنگ کمبود rune دارم باید از death coil استفاده کنم , حالا وای به روزی که کاتا بیاد , من میدونمو رییس بلیز اگر منصرف نشدن از گندی که زدن. :(
عزیز...این تغییرات فقط و فقط پیشنهاده خود انیماتور ها و برنامه نویساش و متفکراش نیست...اینها پیشنهاده پلیر هایه برگزیده ی بلیزارد و همینطور Mail هایه پیشنهادیه به لیزارد هست...بیشتر اوقات بلیزارد نظر سنجی واسه خیلی چیز ها میذاره، همیشه هم وقتی یه چیزی رو میگه، تاکید میکنه که احتمال داره بعدا تغییر کنه، خیلی وقتا تویه test realm ها و یا همون نسخه های بتا تغییر میکنن، چون تست میکنن میبینن تاثیر بدی گذاشته یا اگه خب شده زیادی خوب شده.

در کل وقتی یه تغییراتی به وجود میاد معمولا تعداده زیادی این رو خواسته بودن...چه اونایی که dk بودن چه اونایی که نبودن و از این وضعش گله داشتن

*Mehran*
26-06-2010, 12:38
سوره ی بلیزارد آیه ی 164
با سلام دوست عزیز ، با قرآن شوخی نکن ، بلایی به سرت میاد :41:

simorgh1
26-06-2010, 14:17
سلام . می خواستم یک سرور wow معرفی کنم تا همه حال کنن . این جور که من شنیدم گقته شده که یک تیم قدیمی دوباره کنار هم جمع شدن که یک سرور قدرتمند با پیشرفته ترین تجهیزات می خواهد روی کار بیارند . احتمالا هم اسم این سرور Mass Games یا یک هم چین چیزی هست . پیشنهاد می کنم اخبار این سرور رو دنبال کنید . خیلی ها منتظر Run شدن این سرور هستند . در ضمن گفته شده است که این سرور با بالاترین اصول و قوانین Wow ، برای رقابت با بلیزارد Run خواهد شد

AMir_JAKAL
26-06-2010, 16:58
خب سوتی بود دیگه! :31: ساعتشو نگاه کن! ساعت 3 شب نوشتن پست رو! :(
خب چه ربطی به 3 شب داره؟
سوتی دادی میخوای ماست مالی کنی

hossein2801
26-06-2010, 17:00
سلام. می خواستم یک سرور wow معرفی کنم تا همه حال کنن . این جور که من شنیدم گقته شده که یک تیم قدیمی دوباره کنار هم جمع شدن که یک سرور قدرتمند با پیشرفته ترین تجهیزات می خواهد روی کار بیارند . احتمالا هم اسم این سرور Mass Games یا یک هم چین چیزی هست . پیشنهاد می کنم اخبار این سرور رو دنبال کنید . خیلی ها منتظر Run شدن این سرور هستند . در ضمن گفته شده است که این سرور با بالاترین اصول و قوانین Wow ، برای رقابت با بلیزارد Run خواهد شد

dream on
...........

Mojtaba.Alfa
26-06-2010, 17:22
سلام
کسی از بچه های Billizard یه Acc سراغ نداره (Shamy or Pala or War )
برای فروش درباره قیمت هم با هم به توافق میر سیم.

Tinydl.com
26-06-2010, 17:56
سلام من وقتی می خوام وارد سرور بشم یه چیزایی می نویسه بعد ارور می ده
your account .............
و یک لینک وقتی می رم تو لینک می گه باید دانلود کنی

من فقط می تونم تو یکی سرور خودش برم و یکی دیگه اونم کسی نیست

mdavodi
26-06-2010, 18:29
عزیز اینا که نصفش شد آیتم pvp و نصفه دیگش شد pve...شما بهترین آیتم هایی که داری رو اینجا گذاشتی؟ یا همه ی اینها رو با هم دیگه یوز میکنی؟ نصف pvp نصف pve که راه نمیدن آدم رو تویه raid ها!!!!

خلاصه چی شد شما یه shamanهه pvp داری یا pve ؟؟؟؟
آره تقریبا بهترین آیتم ها بود. فقط Wrathful Gladiator's Handaxe رو با donate گرفتم. برا لوگین سریع. pve استانداردش هم resto هم dps حدود 4600 هستش. البته اینو هم بدون با Wrathful Gladiator's Handaxe بهتر از ایتمهای موجود داخل بازی میشه dps کرد. چون icc هنو تو مولتن باز نشده. مطمئن باش اگه تو راید راه نمیدادن من از وقتی که frost تو بازی دراپ میشه تا الان اصلا نمی تونستم 35 تا بگیرم. منظور 4x فراست که توی voa دراپ میشه.

آقا من میخوام جهنمو ضرر هزینه ی حمل اکانتشو خودم میدم اکانتو مجانی میخرم:خخخخخ
عیب نداره رضا شامان مفته مفت باشه کوفت باشه:خخخ

احتمالا هر دوش sargeras
نه هردوش توی deathwing هستش.

سوره ی بلیزارد آیه ی 164

به نظر شما بیشتر نیاز به شفا داری عزیزم. اول اینکه نل و مولتن رو کنار هم نذار. هر چند هر دوتاش آشغالن. ولی مولتن با تمام سیاست های کثیفش تا الان تونسته تو بین سرورهای فری جز بهترین ها باشه. شما یه سر بزن.
و اینکه چرا donate کردم چون دلم نمی خواست از صبح تا شب بشینم پشت صف که اگه dc نشد بتونم یه خورده بازی کنم. واسه من یه 20$ ارزش وقتمو داره. اگه نه یا مجبور بودم بمونم پشت صف یا برم نل یا یکی دیگه از این سرور های در پیتی یا یه سرور خوب با جمعیت 100 نفر یا برم بلیز هر ماه 20 تومن بدم. بازم میگی ارزششو نداره؟ اگه بگی بازم نظرت قابل احترامه. ولی برا من 20$ زیاد مهم نبود 30$ donate هم راحت لوگین میشم تو هر ریلمی که دلم بخواد و هر وقت دوست داشتم بازی کنم هم Wrathful Gladiator's Handaxe گرفتم که در مقابل اون full donate هایی که تو آرنا هستن یه چیزی داشته باشم.
ولی چون در حال حاضروقت بازی کردن برام نمونده گفتم اگه کسی طلبه هست اکانتمو بدم بهش. البته قصد سود کردن و فروش و این چیزا رو ندارم. فقط پول همون donate رو میگیرم. اگر هم نه که میذارمش کنار هر وقت فرصت شد میرم بازی میکنم.
موفق باشی

Zende
26-06-2010, 18:30
با سلام دوست عزیز ، با قرآن شوخی نکن ، بلایی به سرت میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کی با قرآن شوخی کرد این کتابی که ازش خوندم کتاب wow بود:دی

dream on
ایول ایول!

mdavodi
26-06-2010, 18:56
zende عزیز من تو یه پست جواب دادم در مورد acc. البته باید به تایید مدیر عزیز برسه تا شما ببینید.
فقط خواستم بگم شما اگه تو مولتن بخواید بازی کنید مجبورید از صبح تا شب تو صف بمونید برا من که وقتم بیشتر ارزش داره 20$ به حساب نمیاد.
اگه سروری سراغ دارید که fun نباشه ( البته مولتن هم کم fun نیست) جمعیتش هم به پای مولتن برسه مثل nel هم افتضاح نباشه معرفی کن بیایم پیشت بازی کنیم.
در کل خدا هممون رو شفا بده که داریم وقتمونو الکی هدر میدیم.

LuminaL
26-06-2010, 20:44
عزیز...این تغییرات فقط و فقط پیشنهاده خود انیماتور ها و برنامه نویساش و متفکراش نیست...اینها پیشنهاده پلیر هایه برگزیده ی بلیزارد و همینطور Mail هایه پیشنهادیه به لیزارد هست...بیشتر اوقات بلیزارد نظر سنجی واسه خیلی چیز ها میذاره، همیشه هم وقتی یه چیزی رو میگه، تاکید میکنه که احتمال داره بعدا تغییر کنه، خیلی وقتا تویه test realm ها و یا همون نسخه های بتا تغییر میکنن، چون تست میکنن میبینن تاثیر بدی گذاشته یا اگه خب شده زیادی خوب شده.

در کل وقتی یه تغییراتی به وجود میاد معمولا تعداده زیادی این رو خواسته بودن...چه اونایی که dk بودن چه اونایی که نبودن و از این وضعش گله داشتن

خب انگار ما صحبتمونو کردیم! :31:

خب چه ربطی به 3 شب داره؟
سوتی دادی میخوای ماست مالی کنی

اخه عزیز من که ضمن ش رو درست نوشتم یعنی اینقدر نفهمم؟

zende عزیز من تو یه پست جواب دادم در مورد acc. البته باید به تایید مدیر عزیز برسه تا شما ببینید.
فقط خواستم بگم شما اگه تو مولتن بخواید بازی کنید مجبورید از صبح تا شب تو صف بمونید برا من که وقتم بیشتر ارزش داره 20$ به حساب نمیاد.
اگه سروری سراغ دارید که fun نباشه ( البته مولتن هم کم fun نیست) جمعیتش هم به پای مولتن برسه مثل nel هم افتضاح نباشه معرفی کن بیایم پیشت بازی کنیم.

شما ناراحت نکن خودتو این عادت داره با همه مثل پسر خالش رفتار میکنه! :31:

namx
26-06-2010, 21:34

100٪ تایید میشه منم از بی سروری مردم

Cain
27-06-2010, 00:17
سلام

من Account ام رو دارم میفروشم . تو امضام لینک Characterهام هست. اطلاعات دیگه هم خواستی ازم بپرس.

Tirion Fordring
27-06-2010, 00:33
سلام

من برگشتم :دی

Notes :

1- مثلا مولتن Realm ریت 3 زده . یکی نیست بگه شما نصف inc هاتون باگه bg هم کسی نمیره نصفش باگه ملت چطوری لول کنن ؟
2- این چند روزه میبینم یه سری دوستان دارند میرند نل باید بگم با اینکه مولتن 50 درصد INC هاش اسکریپته نل 5% اسکریپته !!
3- تو نل هر چند وقت یهو ممکنه هیروتونو از دست بدید . خودم شخصا دیدم یارو لول 80 بود یهو شد لول 1 (LOL)

این حمله به Argent Dawn یه چیزایی شنیده بودم(تو wowhead) ... یکی یه فیلمی چیزی بذاره . حالا ارتش scoruge چقدر بود ؟ مثلا 500 موب اونجا بود ؟ (لول)

جریان اینکه گاردا چیز میز پرت میکنند چیه ؟

mh_amri
27-06-2010, 01:14
من یک بار اینجا گفتم که تو alphawow بازی میکنم دوستان زیادی پیام خصوصی دادن که دعوتنامه بفرستم که بنده شرمنده همشون شدم چون دعوتنامه ای باقی نمونده بود. ولی خبر خوب اینکه آلفاوو دوباره عضوگیری میکنه . البته باید application پر کنید و به یک سری سوال که مشخص می کنه که قوانین رو حتما خوندین جواب بدید . خلاصه اگر تونستید دعوتنامه بگیرید پیام خصوصی بهم بدید

برای اونا که آدرس سایت alphawow.com رو نمیدونن البته اگر تبلیغ نباشه
ارادتمند

Tirion Fordring
27-06-2010, 01:35
کسی میتونه واسم یه اکانت بسازه ؟

تو آلفا اگه آره پی ام بده

LuminaL
27-06-2010, 03:01
سلام

Notes :

1- مثلا مولتن Realm ریت 3 زده . یکی نیست بگه شما نصف inc هاتون باگه bg هم کسی نمیره نصفش باگه ملت چطوری لول کنن ؟
2- این چند روزه میبینم یه سری دوستان دارند میرند نل باید بگم با اینکه مولتن 50 درصد INC هاش اسکریپته نل 5% اسکریپته !!
3- تو نل هر چند وقت یهو ممکنه هیروتونو از دست بدید . خودم شخصا دیدم یارو لول 80 بود یهو شد لول 1 (LOL)

این حمله به Argent Dawn یه چیزایی شنیده بودم(تو wowhead) ... یکی یه فیلمی چیزی بذاره . حالا ارتش scoruge چقدر بود ؟ مثلا 500 موب اونجا بود ؟ (لول)

حالا بر نمیگشتی هم مساله ای نبود! یه ممبر کمتر اسپم کمتر!:31:
در مورد توی wowhead شنیدنتم یه مثل هست که به کار میبرن یه کلمه هم بیشتر نیست ولی خب من اینجا نمیگم بنم میکنن! P:

نیگاه کن : بعد از این که لیچ کینگ scarlet رو زیرو رو میکنه گند میکشه بهشون , داریون میره حمله کنه به ارجنت دان.
اولا 500 نیست 1000 تاس! :31:
دوما یهو از زیر زمین در میان! ( وقتی در اومدن منو PC و internet با هم هنگ کردیم! :31: )
البته دقیقا 1000 تاشون که همزمان نمیان.
یه فلگ یا همون بنر لیچ کینگ یا همون scourge میدن بهت جون و HP در حد فضا میشه! بعد نیرو های ارجنت که 300 تان حمله میکنیم.
حالا اخرای کار یهو داریون زانو میزنه ! جلو کی؟ جلو تیریون!
تیریون بهش میگه تو بر خلاف چیزی شدی که میخواستی بشی و پدرت بود.
وسط حرف یهو یه دروازه باز میشه و پدر داریون میاد... روح دارونم میاد بیرون ( حالت یه گفتگوشون که با پدرش جوان بوده داشته ) اتفاق میوفته.
این تیکش زیاده حوصله گفتن ندارم! :31:
روح داریون که بر میگرده یهو سرو کلیه جناب بزرگوار لیچ کینگ پیدا میشه... در جا روح پدر داریون رو جذب میکنه با فراست مورن.
بعد شروع میکنن حرف زدن که نگو لیچ کینگ به داریون و ( در واقع بازیکن ها ) خیانت کرده که فقط ( البته فکر کنم ) جای تیریون رو پیدا کنه.
شروع میکنه جذب کردن روح تیریون و کشتنش یهو داریون به خودش میاد و شمشیر ashbringer رو پرت میکنه طرف تیریون و تیریون میگیرتش و شمشیر مثل اولش میشه. قدرت لیچ هم از بین میره. میگه این چیه! میگه این مرگه توئه! لیچم میبینه اوضاع خرابه در میره.
حالا تیریون با داریون صحبت میکنن و داریون میاد یه فرقه ی جدید میسازه به نام knight of ebon blade که همون undeath ها هستن ولی نه زیر سلطه ی لیچ کینگ و نه شرور!
از اونجایی که به هر حال ( مثلا من نایت الفم برای شاه وارین نامه مینویسه ) تیریون و میده بهم میگه برو بده به شاه که به خاطر این که اسکرج رو همراهی کرده بودی ببخشتت.
وقتی میری تو شهر گارد های شهر چون هنوز یه اسکرجی ازت بدشون میاد و شروع میکنن چیز میز پرت کردن.
حالا اگر شانست مثل من نباشه شاهو نکشته باشن(!) میری پیش شاه نامه رو میدی بهش و اونم به همه مردم داستانو اعلام میکنه و میگه از این به بعد DK ها و knight of Ebon blade با ما دوست هستن.
از اینجا بازی میاد دست بازیکن دیگه تورو به خوشی مارو به سلامت!
نیم ساعت نشستم اینارو برای تو ساعت 4 صبح نوشتما زر زیادی بزنی ایراد بگیری میکشمت! :31: :31:

عکس هم میخوای تو یاهو بگو نشونت بدم خیلی زیادن , از هر دیالوگشون یه عکس گرفتم! یه 20 تایی هست! :31:
فیلم هم متاسفانه نداشته بیدم!

AMir_JAKAL
27-06-2010, 03:09
سلام

Notes :

ولی تا اونجایی که من میدونم همه باس ها تو مولتن اسپل میزنن
میشه بگی کدوم اینسش باگه تا ما هم استفاده بکنیم

mdavodi
27-06-2010, 08:04
ولی تا اونجایی که من میدونم همه باس ها تو مولتن اسپل میزنن
میشه بگی کدوم اینسش باگه تا ما هم استفاده بکنیم

آره اسپل میزن ولی اسپل زدن به معنای اسکریپت بودن نیست. منظور ایشون هم از باگ اون جنبه مثبت ( بهتره بگم منفی :31:) که شما فکر میکنی نیست. مثلا cos الان باس نداره. vh اسکریپت هستش ولی دست و پا شکسته باسهاشو باید با هانتر لوک یا میج pull کنی تا بتونی بهشون اتک بدی....

ILLIDAN-D
27-06-2010, 09:25
سلام. می خواستم یک سرور wow معرفی کنم تا همه حال کنن . این جور که من شنیدم گقته شده که یک تیم قدیمی دوباره کنار هم جمع شدن که یک سرور قدرتمند با پیشرفته ترین تجهیزات می خواهد روی کار بیارند . احتمالا هم اسم این سرور Mass Games یا یک هم چین چیزی هست . پیشنهاد می کنم اخبار این سرور رو دنبال کنید . خیلی ها منتظر Run شدن این سرور هستند . در ضمن گفته شده است که این سرور با بالاترین اصول و قوانین Wow ، برای رقابت با بلیزارد Run خواهد شد

Retard Post

Zende
27-06-2010, 09:45
در کل خدا هممون رو شفا بده که داریم وقتمونو الکی هدر میدیم. منو که خودمم گفتم خودمو سر در همه شفا بده خدا که بجای اینکه برم درس بخونم اومدم پیش شماها فروم بازی:خخخ
ولی در کل جمعی حساب کنیم شفا بده:دی

3- تو نل هر چند وقت یهو ممکنه هیروتونو از دست بدید . خودم شخصا دیدم یارو لول 80 بود یهو شد لول 1 (LOL)1-مولتن خل و چله اگه میخواست معروف تر بشه باید برای این تنبلا همون 25x رو در میوورد یه عده کم فقط میگن نه کارش درسته ریتش کمه اما مردم 25x پسندن یعنی فان پسندن از ما الاف ترن لول
2-ساکت شو به نل توهین نکن قراره وقتی پتچ 10 کاتا بیاد اینم icc باز کنه LOL!
3-نه دیگه این یکی اغراقه

در مورد سروری که من بازی میکنم
من قبلا توی نل بودم اما الآن برای اینکه کار با شامنو قوی کنم رفتم تو این سرور لشا
البته کلا 7 یا 8 روزه ...
به هر حال خواستی بیا

Kolang
27-06-2010, 13:50
سلام

يه هورد دارم... لول 79
يه اليانس... لول 80
البته پالا....

هورد كه هيچ...

اما الي:
لينكش توي امضام هست... گير تانك حدود 5.7 و گير هولي حدود 5.5 كي
بقيه مشخصاتش هم همگي توي آرموريش هست...
ببين اگه خوشت اومد... قيمت بده... اگه اوكي باشه... شايد بفروشمش... (البته فروش اكانت نه، ترنسفر بين اكانت)

dadash_koochike_u
27-06-2010, 15:01
بروبچ بازی perfect world چطوره؟

mansour.m
27-06-2010, 15:05
من یه مشکل مهم دارم خواهش می کنم زود جواب بدید

من بعضی وقت ها که رید می رم وقتی می رم تو instance بقیه رو نمی بینم تو نقشه کوچیک کنارم هستما ولی نمی بینمشون
تو اونجا فقط وفقط باس ها هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

چی کار کنم؟؟؟؟

Beowulf Hero
27-06-2010, 15:09
من یه مشکل مهم دارم خواهش می کنم زود جواب بدید

من بعضی وقت ها که رید می رم وقتی می رم تو instance بقیه رو نمی بینم تو نقشه کوچیک کنارم هستما ولی نمی بینمشون
تو اونجا فقط وفقط باس ها هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

چی کار کنم؟؟؟؟
شما بعد از اینکه یک رید میرین برای مدتی save میشین و دیگه نمیتونید تا یه مدت اون رید رو برید

این مدت رو میتونین برین تو قسمت تقویم و با فعال کردن این قسمت ببینید

*Mehran*
27-06-2010, 15:14
آقایون ، فقط و فقط Never End Less
از من بشنوین به اینجا برین ... چون بازیکناش خوبن ...
من که در این سرور هستم ... الان هم این شکلی هستم و lvl 30 هستم...هر روز 10 تا lvl میرم بالا ، ...

mansour.m
27-06-2010, 15:27
شما بعد از اینکه یک رید میرین برای مدتی save میشین و دیگه نمیتونید تا یه مدت اون رید رو برید

این مدت رو میتونین برین تو قسمت تقویم و با فعال کردن این قسمت ببینید

ممنو:11::11::11:ن ولی من پیداش نکردم لطفا یا عکی بزارین یا توضیح بدین
این هیروی منه خوشگله!؟:31:

Beowulf Hero
27-06-2010, 15:40
ممنو:11::11::11:ن ولی من پیداش نکردم لطفا یا عکی بزارین یا توضیح بدین
این هیروی منه خوشگله!؟:31:

اره خوشگله:دی

ببین بالای مپ یک منو کشویی داره که اگه بزنی چند تا گزینه میاد
تیک Raid Reset رو بزن

*Mehran*
27-06-2010, 16:23

شما که الان یک هیروی کامل هستین ولی من تازه به Knight شدن رسیدم یعنی تازه اسب گرفتم :31:
در ضمن دوست عزیز

اینی که شما گرفتین Warrior هستش یا Paladian ?