PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Omidelf
25-05-2010, 08:55
اقا امروز میخوام برم این بازی رو بگیرم فقط چند تا سوال داشتم

برای اینکه به سرور های مجانی وصل شم باید نوعه خاصی از کرک شدش رو بگیرم یا از هر جایی بازی رو بخرم فرقی نداره ؟

سرور های مجانی بهترین و شلوغ ترینش کدومه ؟ و ادرسش رو هم میدین ؟

Immortal power
25-05-2010, 10:07
دوستان يه راهنمايي نياز دارم
الان تو سرور اصلي بليزارد يه blood elf Paladian رو دارم ميارم بالا الانم lvl 55 هستش
به نظر شما همون رو ادامه بدم يا DeathKnight بگيرم براي ادامه دادن؟
چون كم تجربه هستم زياد اطلاع ندارم
يكي از دوستان ميگفت DK خيلي خسته كننده است و زود دلتو ميزنه حالا اساتيد نظر بدن ممنون

از نظر خسته کننده بودن اشتباه گفتن دوستتون. ولی خب اگر همون پالادین رو ادامه بدید خیلی خوب میشه.... بعد که اون قوی شد بیاید DK اپ کنید.

DK من هنوز بعد کلی وقت بازی هنوز اسپلای فراستشو دقیق یاد نگرفتم نمیدونم دوستتون چجوری میگن خسته کننده!:31:

بعد از طرفی به قول دوستان اگر اولین کاراکتری هست که توی WOW اپ میکنید همون پالادین خیلی بهتره .

Tirion Fordring
25-05-2010, 11:03
آموزش توتم های pvp کلاس قدرتمند Shaman
اگه از هر کدوم از اینا لازم نشد استفاده کنید برای بعضی از دشمن ها با توجه به نوع اتکشون باید یه توتم Resistance بذارید !

Earth :

بستگی داره دشمنتون چه کلاسی باشه .

اگه Melee هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عالیه . وقتی ظاهر شد سریع بکارید نزدیکش و فرار کنید با گرگ . به مدت چند ثانیه نمیتونه حرکت کنه و بعدش سرعتش به شدت کاهش میابه . اگه یه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرعتش از راه رفتن پایین تر میاد . برای Warrior , pala , rouge خوبه . البته میتونند Despell کنند .

اگه Warlock یا Hunter یا Mage و مهم تر پریست هست از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید . شما رو از Fear یا Sleep در میاره که وارلاک هر چند ثانیه اینکارو میکنه پس استفادش خیلی مفیده .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم دشمن رو برای مدتی Taunt میکنه که باز خوبه بد نیست وقتی جونتون کم شد استفاده کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم یه مینیون قدرتمند هست در بعضی جاها به کار میاد . دشمن اول اونو میزنه که آزار نده بهش و شما راحت میزنیدش .

Fire :

خب در اینجا من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو توصیه میکنم برای هر کلاسی که هست خوبه هم Stun میکنه و هم دمیج بالایی میده بهش .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از اونجایی که توتم بالایی سریع میره این توتمم هم خوبه دمیج 300-400 به دشمن میده که قابل قبوله . به محض اینکه بالایی اومد اونو بکارید !

البته توی bg هایی که چندین تا شمن وجود داره دیگران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میذارن نگرانش نباشید توی دوئل هم اگه خوب بود بد نیست بذارید اگه sp زیادی دارید نمیخواد .

Water :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بسیار خوبه . هیل میکنه . البته هیلش 120 تا در ثانیه هست اما موقع به درد میخوره که دشمنتون رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کنید و اینو بذارید یا هیل کنید . به سرعت جونتون پر میشه !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم توتم خوبیه در مقابل پریست . وای از دست این پریست ها :دی وقتی disc باشند فقط بلدن ماناتون رو ته بکشونند . که این به درد میخوره !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این هم در بعضی جاها به درد میخوره مثلا کلاس هایی که زیاد unbuff میزنند !

Air :

بهترین و مهمترین و کارآمد ترین توتم توی pvp اینه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بله . هر موقع دیدید دشمنتون داره Hex میکنه یا Fear میکنه یا Polymorph میکنه یا هر بلایی سرتون میاره . یا یه روگی میخواد استان کنه یا پالادین استان کنه و خلاصه هر کاری منفی که میخوان با شما بکنند اینو بکارید .

هر بلایی بیارند سر این توتم میارند و کلی cd شون رو هدر میدند . بار ها شده با شمن های قوی تر میجنگیدم و وقتی hex میکرد این قورباغه شد و من hex کردم و زدم .

البته اگه دیدید شمنی اینو کاشته راحت یه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزنید از بین میره .

این آموزش توتم بود اما کامل نیست .

شما باید توتم رو با توجه به اسپل بزنی . اگه بخوام آموزش کامل بدم برای هر کلاس شاید 10 صفحه باید بنویسم . شمن یه کلاس تجربی هست . Spell Prority بسیار مهمی داره . کمک خواستی بگو

namx
25-05-2010, 16:02
سلام دوستان میشه بگید بهترین سرور فری که پر جمعیت و بدون باگ و .. باشه الان چیه ؟؟

virus2009
25-05-2010, 17:08
سلام دوستان میشه بگید بهترین سرور فری که پر جمعیت و بدون باگ و .. باشه الان چیه ؟؟

lastwow.com
سرور خوبیه و همیشه هم شلوغه.

Tirion Fordring جان دستت درد نکنه زحمت کشیدی:40:
میرم امتحان کنم ببینم چی میشه
ممنون:11:

virus2009
25-05-2010, 17:45
یک سوال دیگه :
برای ele شامن یک mac یا axe یا staff دو دست بهتره یا یک شیلد با یک یک دست ... ؟؟؟
ممنون

Mojtaba.Alfa
25-05-2010, 20:12
یک سوال دیگه :
برای ele شامن یک mac یا axe یا staff دو دست بهتره یا یک شیلد با یک یک دست ... ؟؟؟
ممنون
سلام دوست عزیز
بهترین برای Shield&One hand هستش چون Sp& Armor زیادی میده!

Tirion Fordring
25-05-2010, 20:31
سلام .

lastwow totc icc داره ؟ دانجن چی ؟

spidernetromania همه چی داره . اما ریتش 1.9 که میشه .

بدترین عواملش اینه اکثرا رومانیایی هستن . اگه نبودن میرفتم

Arrowtic
25-05-2010, 20:46
یه سوال:بهترین کلاس برای BloodElf چیه؟؟یکی از دوستانم گفت Mage.شما چیه نظرتون؟؟
___
در ضمن گروه طرفداران آرتاس ساخته شد.به این گروه بپیوندید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AMir_JAKAL
25-05-2010, 22:04
یه سوال:بهترین کلاس برای BloodElf چیه؟؟یکی از دوستانم گفت Mage.شما چیه نظرتون؟؟
___
در ضمن گروه طرفداران آرتاس ساخته شد.به این گروه بپیوندید.

همون پالادین دیگه
کلا فقط باید واسه پالادین سراغ بلاد الف رفت بقیه چیزاش جالب از اب در نمیاد

Tirion Fordring
25-05-2010, 23:51
World Event ها فقط توی بیلیزارد هست ؟ کی این اونت رو دیده :

از قراره معلوم زمانیه که naxx باز میشه . من نفهمیدم نکس توی wotlk اومد یا از classic بود .

این اونت از این قراره که لیچ کینگ حمله میکنه به استورویند و اورگ که ترال با گاروش میجنگه و ... !

Beowulf Hero
26-05-2010, 12:04
من یسری اسکرین شات هاشو که مالو دوستم بوده دارم
اگه میخواین بگید بزارم

masoud93
26-05-2010, 14:33
می خوام انلاین بازی کنم کدوم نسخه از بازیو رو بگیرم (کدوم بهتره)

Arrowtic
26-05-2010, 14:56
این سوال 100 بار پرسیده شده!شما ورژن آخرو بگیر:
World Of Warcraft Wrath Of Lich King 3.3.3a

Kolang
26-05-2010, 18:26
خواهشا یکی کمکم کنه
من هاردم سوخت هفته پیش... الان برگشتم به دنیای کامپیوتر باز

ولی بدون wow:(
از بچه های اصفهان کسی هست که داشته باشه پچ 3.3 رو؟ شدیدا احتیاج دارم
client wow 3.01 رو دارم... پج هاش از 3.3 تا 3.3.3 رو هم دارم

فقط پچ ها از 3.01 تا 3.3 رو میخوام که فکر کنم حدود 2 گیگ بشه...

اگه کسی توی اصفهان کاملش رو هم داره بگه تا بیام ازش بگیرم...
:(

ho0rezam
26-05-2010, 19:20
سلام.

خواهشا یکی کمکم کنه
من هاردم سوخت هفته پیش... الان برگشتم به دنیای کامپیوتر بازچه بد کمال جان...ایشالله کارت راه بیوفته

----------
آقا کسی میتونه tact دو تا باس رو کامل بهم بگه؟؟؟؟واقعا ممنون میشم
blood prince ها و blood Queen

اولی خیلی مهم تره...تاکت کلی رو میدونم که هر بار blood رویه یکی از باس ها jump میکنه...بیشتر spellهایی که باس ها میزنن رو میخوام بدونم، مخصوصا taldaram (اون گوی آتشی چیه؟ چیکار باید کرد؟) - valanar وقتی shock vortex رو میزنه باید هر پلیر از همدیگه فاصله بگیرن؟ربطی به دور و نزدیک بودن به باس داره؟

اون بالون هایه تیره رنگ که واسه keleseth هست و range ها جمعش میکنن چیه؟و چرا اینکار انجام میشه؟؟؟؟
اگه چیز هایه دیگه هم هست یه توضیح بدید...ممنون

Kolang
26-05-2010, 20:30
سلام.
چه بد کمال جان...ایشالله کارت راه بیوفته

----------
آقا کسی میتونه tact دو تا باس رو کامل بهم بگه؟؟؟؟واقعا ممنون میشم
blood prince ها و blood Queen

اولی خیلی مهم تره...تاکت کلی رو میدونم که هر بار blood رویه یکی از باس ها jump میکنه...بیشتر spellهایی که باس ها میزنن رو میخوام بدونم، مخصوصا taldaram (اون گوی آتشی چیه؟ چیکار باید کرد؟) - valanar وقتی shock vortex رو میزنه باید هر پلیر از همدیگه فاصله بگیرن؟ربطی به دور و نزدیک بودن به باس داره؟

اون بالون هایه تیره رنگ که واسه keleseth هست و range ها جمعش میکنن چیه؟و چرا اینکار انجام میشه؟؟؟؟
اگه چیز هایه دیگه هم هست یه توضیح بدید...ممنون

آقا من کامل جوابتو نوشه بودم... یهو این مسخره بسته شد :41:
دیگه اعصاب ندارم... توضیح خیلی کوتاه میدم فقط در مورد اولی

taldaram
اون گوی آتیش رو فقط زیرش وا نستا... در مسیر حرکتش به بازیکنا دمیج میزنه... بعد از یه مدت هم میترکه فکر کنم... هر چی توی مسیرش دمیج بیشتری بزنه... انگه موقع ترکیدن دمیج کمتری میزنه!!!

valanar
یه ورتکس داره که فقط روی یه بازیکن میزنه... اون که معلومه... توی اون محوطه کسی نباید با ایسته (12 یارد)
یه ورتکس همگانی هست... اونجا باید melee ها از هم دور با ایستن... همگی دمیج میخورن و پرت میشن عقب.. اگه اگه نزدیک کسی باشی... دوبار دمیج میخوری... واسه همینه که باید پخش بشید

keleseth
اون بالن بنفش ها رو اصلا نباید دی پی اس کرد...
تانکی که روی این باسه (که میتونه یکی از رنج ها باشه) اونها رو لازمه داره تا از یه دمیج 80کی باس جون سالم به در ببره
اون بالن ها به آخرین شخصی که اتک بده بهشون میچسبن
پس رنج ها وضیفشون اینه که اونها رو جمع کنن ببرن پیش تانک مربوطه تا اون جمعضون کنه

توی این باس... به هیچ وجه نباید AOE کرد... چون اگه اون بالن بنفش ها نابود شن... تانک مربوطه مممکنه بمیره

Immortal power
26-05-2010, 20:46
خواهشا یکی کمکم کنه
من هاردم سوخت هفته پیش... الان برگشتم به دنیای کامپیوتر باز

ولی بدون wow:(
از بچه های اصفهان کسی هست که داشته باشه پچ 3.3 رو؟ شدیدا احتیاج دارم
client wow 3.01 رو دارم... پج هاش از 3.3 تا 3.3.3 رو هم دارم

فقط پچ ها از 3.01 تا 3.3 رو میخوام که فکر کنم حدود 2 گیگ بشه...

اگه کسی توی اصفهان کاملش رو هم داره بگه تا بیام ازش بگیرم...
:(

من تقریبا نزدیکم... شیراز هستم من. میخواید ادرس بدید از پچ 3.0.1 تا 3.3.3 a دارم و میتونم براتون پست کنم.
اگر خواستید ادرس رو برام پ.خ کنید.:10:

Kolang
26-05-2010, 20:50
من تقریبا نزدیکم... شیراز هستم من. میخواید ادرس بدید از پچ 3.0.1 تا 3.3.3 a دارم و میتونم براتون پست کنم.
اگر خواستید ادرس رو برام پ.خ کنید.:10:
ممنون دوست عزیز
پست که 2 روز طول میکشه...
امشب و فردا شب دانلود میکنم خودم...
میخواستم ببینم میشه فردا من بعد از 8 روز بازی کنم... که انگار نمیشه... تا پسفردا :41:

Immortal power
26-05-2010, 21:01
ممنون دوست عزیز
پست که 2 روز طول میکشه...
امشب و فردا شب دانلود میکنم خودم...
میخواستم ببینم میشه فردا من بعد از 8 روز بازی کنم... که انگار نمیشه... تا پسفردا :41:

من از نظر دانلود گفتم که شاید مشکل ترافیک داشته باشید برای دانلود یا حوصله سر بر باشه براتون گفتم من بفرستم.. اگر میدونید دانلود راحت تره که خب حله!:31:

Phoenixrezareza 
26-05-2010, 21:41
آق رضا تشریف ببر bosskillers.com فیلمم داره.تاکتیکا رو مو به مو نوشته.یه نمه همت مضاعف/کار مضاعف کن ردیف میشی.من هرچی هم سعی کنم به دقت و نظمی که تو اون سایت نوشته نمیشه.
در عین حال هروقت خواستی تماس بگیر برات توضیح میدم،یا بیا تو vent یا skype برات بگم.اصلا حوصله تایپ ندارم.

Kolang
26-05-2010, 21:53
دم شما گرم....
ترافیک که ندارم... شبانه دان باید بکنم... اما سریعتر از اداره پست کار میکنم :دی ... امیدوارم امشب و فردا شب اوکی شه... :(
چه زد حالیه وقت داشته باشی ولی نتونی بازی کنی

ho0rezam
26-05-2010, 22:52
آقا من کامل جوابتو نوشه بودم... یهو این مسخره بسته شد :41:
دیگه اعصاب ندارم... توضیح خیلی کوتاه میدم فقط در مورد اولی

taldaram
اون گوی آتیش رو فقط زیرش وا نستا... در مسیر حرکتش به بازیکنا دمیج میزنه... بعد از یه مدت هم میترکه فکر کنم... هر چی توی مسیرش دمیج بیشتری بزنه... انگه موقع ترکیدن دمیج کمتری میزنه!!!

valanar
یه ورتکس داره که فقط روی یه بازیکن میزنه... اون که معلومه... توی اون محوطه کسی نباید با ایسته (12 یارد)
یه ورتکس همگانی هست... اونجا باید melee ها از هم دور با ایستن... همگی دمیج میخورن و پرت میشن عقب.. اگه اگه نزدیک کسی باشی... دوبار دمیج میخوری... واسه همینه که باید پخش بشید

keleseth
اون بالن بنفش ها رو اصلا نباید دی پی اس کرد...
تانکی که روی این باسه (که میتونه یکی از رنج ها باشه) اونها رو لازمه داره تا از یه دمیج 80کی باس جون سالم به در ببره
اون بالن ها به آخرین شخصی که اتک بده بهشون میچسبن
پس رنج ها وضیفشون اینه که اونها رو جمع کنن ببرن پیش تانک مربوطه تا اون جمعضون کنه

توی این باس... به هیچ وجه نباید AOE کرد... چون اگه اون بالن بنفش ها نابود شن... تانک مربوطه مممکنه بمیره

دستت طلا کمال جان.
آره گوی آتشه میترکه آخر سر...راستش منم در تعجب بودم،اگه نباید توو مسیرش موند خوب چرا توو movie ها player ها میرفتن سمتش و بعدش بیخیالش میشدن؟ که با توضیحاتی که دادی گرفتم داستان چیه.

---
در مورد Queen هم خوندم توو int
به نظر راحت میاد
darkfallen که بزنه ، دوتا پلیر target شده باید بیان پیشه همدیگه تا buff ازبین بره
swarming shadow هم که به صورت راندوم رویه هر پلیر بیوفته، طرف باید به گوشه ها یا هر مسیری بره که هم خودش توویه اون توده قرار نگیره و دمیج نخوره و هم بعدا پلیر هایه دیگه دچار مشکل نشن با توده ها.
زمانی هم که queen میاد وسط و پرواز میکنه...عملا از دست dps ها کاری بر نمیاد...بیشتر رویه range ها تمرکز داره

فقط یه مسئله هست: اون bloodbolt یکیو target میکنه؟ و هر کسی که در 6 یاردیه تارگت باشه damage میخوره یا نه؟ چجوریه اون؟

آق رضا تشریف ببر bosskillers.com فیلمم داره.تاکتیکا رو مو به مو نوشته.یه نمه همت مضاعف/کار مضاعف کن ردیف میشی.من هرچی هم سعی کنم به دقت و نظمی که تو اون سایت نوشته نمیشه.
در عین حال هروقت خواستی تماس بگیر برات توضیح میدم،یا بیا تو vent یا skype برات بگم.اصلا حوصله تایپ ندارم. همونو خودنم و فیلم هایه همونو دیدم و این سوال ها واسم پیش اومد
البته فیلمهاش خیلی بی کیفیت هستن....جدیدا میرم تویه xfire نگاه میکنم.

Kolang
26-05-2010, 23:37
دستت طلا کمال جان.
آره گوی آتشه میترکه آخر سر...راستش منم در تعجب بودم،اگه نباید توو مسیرش موند خوب چرا توو movie ها player ها میرفتن سمتش و بعدش بیخیالش میشدن؟ که با توضیحاتی که دادی گرفتم داستان چیه.

---
در مورد Queen هم خوندم توو int
به نظر راحت میاد
darkfallen که بزنه ، دوتا پلیر target شده باید بیان پیشه همدیگه تا buff ازبین بره
swarming shadow هم که به صورت راندوم رویه هر پلیر بیوفته، طرف باید به گوشه ها یا هر مسیری بره که هم خودش توویه اون توده قرار نگیره و دمیج نخوره و هم بعدا پلیر هایه دیگه دچار مشکل نشن با توده ها.
زمانی هم که queen میاد وسط و پرواز میکنه...عملا از دست dps ها کاری بر نمیاد...بیشتر رویه range ها تمرکز داره

فقط یه مسئله هست: اون bloodbolt یکیو target میکنه؟ و هر کسی که در 6 یاردیه تارگت باشه damage میخوره یا نه؟ چجوریه اون؟

همونو خودنم و فیلم هایه همونو دیدم و این سوال ها واسم پیش اومد
البته فیلمهاش خیلی بی کیفیت هستن....جدیدا میرم تویه xfire نگاه میکنم.

در مورد bloodbolt درسته... 6 یا 10 یاردشو نمیدونم.... اما هر کس نزدیکش باشه 10کی دمیج میخوره
درمورد swarming shadow هم درسته... 0.5 ثانیه اگه توی یه توده بمونه دمیج میخوره... واسه همین باید بدوه کنار زمین
در مورد وقتی که میره هوا... باید بازیکن ها پخش بشن با فاصله 10 یارد از هم

نزدیکترین پلیر به تانک؛ دمیجی مساوی تانک میخوره
پس حواست باشه نزدیکتر از OT به تانک نباشی(معمولا اتفاق نمیوفته... محض احتیاط میگم)

وقتی گزیده میشی و vampire میشی... بعد از 1 دقیقه بهت 10 ثانیه وقت میده که یه نفر دیگه رو بگزی...
ببین بهترین dps کیه... اونو بگز :46:

Tirion Fordring
26-05-2010, 23:39

تاکتیک اکثر باسا رو نوشته به زبان فارسی :دی

ماله لیچ کینگو خیلی حال کردم . تریلرشو داشتم اما عادم تا نخونه نمیفهمه چون تریلر کیفتش زیاد نبود و این گوی های ice معلوم نبود ! :دی بعدشم آدم نمیفهمه لیچ کینگ میره وسط چی میشه ... !

amin2000
27-05-2010, 14:14
سلام

یکمی هم در مورد ایتم های لجندری هم بحث کنید...
مثل [Black Qiraji Resonating Crystal] و .... اینو که خیلی دوست دارم بگیرم ؟ میشه ؟ یا دیگه نمیشه ؟ چیز خیلی جالبیه !
یا bow ای که KJ دراپ میکنه ... بی نیاز به تیر !!

اگه کسی نحوه رفتن اون mount رو بلده بگه ...
من تو این سرور های رایگان ندیدم کسی اینا داشته باشه .. جز یه سرور که با 25000 گلد میشد خرید ! ( سرور فان بود )

ممنون

Kolang
27-05-2010, 14:44
خواهشا یکی از بچه های اصفهانی کمک کنه
بازی رو کامل دان کردم... اما یه مشکلی داره... فایل lichking.MPQ رو نداره :(
خواهشا اگه کسی از بچه های اصفهان اینجا هست یه چیزی بگه... دیگه اصلا تصور اینکه بخوام 7 گیگ رو دوباره دانلود کنم نمیتونم بکنم :(

Tirion Fordring
27-05-2010, 15:54
اون مانت یه World Event هست . پس توی سرورای فری نیست

Immortal power
27-05-2010, 18:39
در مورد bloodbolt درسته... 6 یا 10 یاردشو نمیدونم.... اما هر کس نزدیکش باشه 10کی دمیج میخوره
درمورد swarming shadow هم درسته... 0.5 ثانیه اگه توی یه توده بمونه دمیج میخوره... واسه همین باید بدوه کنار زمین
در مورد وقتی که میره هوا... باید بازیکن ها پخش بشن با فاصله 10 یارد از هم

نزدیکترین پلیر به تانک؛ دمیجی مساوی تانک میخوره
پس حواست باشه نزدیکتر از OT به تانک نباشی(معمولا اتفاق نمیوفته... محض احتیاط میگم)

وقتی گزیده میشی و vampire میشی... بعد از 1 دقیقه بهت 10 ثانیه وقت میده که یه نفر دیگه رو بگزی...
ببین بهترین dps کیه... اونو بگز :46:

این قسمت ومپایر شدنش چجوریه؟؟
یعنی باف هست یا دیباف!؟

jafarr
27-05-2010, 19:06
Salam Be Hame Bebakhshid Ke Farsi Nanveshtam.
Shenidam Server Irani Patch 3.3.3 WOW ON Sode Age Dorost Shenidam ishe KesiAdresesho Be Man Bede Mamnon Misham:20:

Arrowtic
27-05-2010, 19:08
یه چی:میدونم اگه بپرسم میزنیدا ولی میپرسم!:دی
هر چی گشتم آموزش کامل بازی کردن در سرور بلیزارد رو ندیدم.یکی برام آموزش کامل بازی کردن سرور بلیزارد رو بذاره.
جاویدان باشید

Beowulf Hero
27-05-2010, 19:35
یه چی:میدونم اگه بپرسم میزنیدا ولی میپرسم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
هر چی گشتم آموزش کامل بازی کردن در سرور بلیزارد رو ندیدم.یکی برام آموزش کامل بازی کردن سرور بلیزارد رو بذاره.
جاویدان باشید
داداش من تا اونجایی که میدونم:
خوب اول از همه میرید یه ID مجانی 10 روزه در Blizzard میسازید
این آیدی محدوده بعضی از محدودیت ها :

- حداکثر لول 20 هست

- Wisper نمیتونید بدید

- تو Group نمیتونید باشید

ولی نگران نباشید ! شما با خریدن WoW : Classic که حدود 19 هزاز تومان قیمت داره علاوه بر 30 روز مجانی هدیه Blizzard ده روز Trail شما هم دیگه محدود نیست !

پس اول یه آیدی Trail ده روزه بسازید و بلافاصله Key WoW:Classic رو وارد کنید ( با 19 هزار تومان 40 روز بازی میکنید + WoW : Classic هم به اسم خودتون ثبت کردید ) .

مرحله بعد اینه که تو این 40 رو لول 57 بشید ! حتی قبل 40 روز ...

فرض کنید 30 روزه شدید 57 و میخواین برین Outland حالا دیگه مجبورید WoW : BC رو هم به اسم خودو ثبت کنید . قیمت Wow : Bc هم 19 هزار تومان هست و البته 10 روز به آیدی قبلی شما اضافه میکنه !

تو این 10 روز + 10 روز از قبل 68 بشید و حالا Key code WoW:Wotlk رو باید وارد کنید ..

این Key Code حدود 47 تومان قیمتش هست و مثل Wow : BC ده روز به آیدی شما اضافه میکنه !

در مجموع تا الان شما 60 روز مجانی در Blizzard بازی کردید .

حالا دیگه شما عضو رسمی Blizzard هستید و برای ادامه بازی بعد از 60 روز باید یه Game Cart بخرید . هر Game Cart به ID شما 60 روز زمان بازی اضافه میکنه و قیمتش هم 32 تا 37 تومان هست .

Tirion Fordring
27-05-2010, 22:16
این روشی که گفت گرونه

شما ۳- Battle Chest (Standard CD Key + ۳۰ day Gametime + Burning Crusade):

بخر 23 تومنه . bc هم داره .

Wrath Of the Lich King هم 31 تومنه . کی گفته 10 روز اضافه میکنه ؟ فکر نکنما !

Tirion Fordring
28-05-2010, 00:55
البته اینکه گاروش آدم مغروریه شکی نیست حتی توی Scourge Invasion که اونت معروفی بود pre wotlk و فکر کنم کسی ندیده و جریانشو نمیدونم چیه (اگه یکی توضیح بده عالی میشه) با ترال میجنگه :دی یعنی دوئل میده که ویدیوشو دیدم ...

اما اینکه کایرن رو میکشه شایعه هست

Metalzadeh
28-05-2010, 02:49
این قسمت ومپایر شدنش چجوریه؟؟
یعنی باف هست یا دیباف!؟

حالت باف داره
2 دقیقه روتون هست بعد 2 دقیقه 10 ثانیه وقت بهتون میده که کس دیگری رو گاز بگیرین
اگه گاز بگیرین کسیو (طرف نباید این باف رو داشته باشه) ومپایر میشه و باف شما هم تجدید میشه
اگه کسی رو گاز نگیرین Mind Control میشین و pew pew

Kolang
28-05-2010, 09:22
داداش من تا اونجایی که میدونم:
خوب اول از همه میرید یه ID مجانی 10 روزه در Blizzard میسازید
این آیدی محدوده بعضی از محدودیت ها :

- حداکثر لول 20 هست

- Wisper نمیتونید بدید

- تو Group نمیتونید باشید

ولی نگران نباشید ! شما با خریدن WoW : Classic که حدود 19 هزاز تومان قیمت داره علاوه بر 30 روز مجانی هدیه Blizzard ده روز Trail شما هم دیگه محدود نیست !

پس اول یه آیدی Trail ده روزه بسازید و بلافاصله Key WoW:Classic رو وارد کنید ( با 19 هزار تومان 40 روز بازی میکنید + WoW : Classic هم به اسم خودتون ثبت کردید ) .

مرحله بعد اینه که تو این 40 رو لول 57 بشید ! حتی قبل 40 روز ...

فرض کنید 30 روزه شدید 57 و میخواین برین Outland حالا دیگه مجبورید WoW : BC رو هم به اسم خودو ثبت کنید . قیمت Wow : Bc هم 19 هزار تومان هست و البته 10 روز به آیدی قبلی شما اضافه میکنه !

تو این 10 روز + 10 روز از قبل 68 بشید و حالا Key code WoW:Wotlk رو باید وارد کنید ..

این Key Code حدود 47 تومان قیمتش هست و مثل Wow : BC ده روز به آیدی شما اضافه میکنه !

در مجموع تا الان شما 60 روز مجانی در Blizzard بازی کردید .

حالا دیگه شما عضو رسمی Blizzard هستید و برای ادامه بازی بعد از 60 روز باید یه Game Cart بخرید . هر Game Cart به ID شما 60 روز زمان بازی اضافه میکنه و قیمتش هم 32 تا 37 تومان هست .

البته قیمت های nimlog خیلی پایین تر از اینهاس
12500 به جای 19000 تومن ها
و 32000 به جای47000 تومن
قیمت گیم کارت هم همون 32 هست

Asus_tab
28-05-2010, 09:41
با سلام
من یه گیم نت دارم و می خوام بازی وارکرفت رو راه اندازی کنم ، اما تاحالا چیزی راجب این بازی نشنیدم
تو اولین پست این تاپیک نحوه اجرا رو شرح دادین ، اما اون سایتی که گذاشته بودین واسه گرفتن اکانت فیلتره و من تو همین اول کاری موندم
میشه راهنمائی کنید و برام توضیح بدین که چیکار باید بکنم

ho0rezam
28-05-2010, 11:16
و 32000 به جای47000 تومن
تایید میشه...

---
در مورد اون 10 روز اضافه شدن ها، درسته اضافه میشه...اما داستانش یه نموره فرق میکنه...وقتی free هستی 10 روز trial میسازی و بازی میکنی، بعده 10 روز classic رو میخری...همینجا میتونی 10 روز هم tbc بازی کنی( یعنی فعالش کنی)....وقتی tbc رو خریدی میتونی 10 روز Lich بگیری...

اما دقیق نمیدونم که آیا این 10 روز ها به کل روزها اضاف میکنه یا اینکه در خلال اون بازه ی زمانی که داشتی، میتونی این pack هارو امتحان کنی.

(من خودم امتحان نکردم، همه ی پک هارو تو فاصله ی خیلی کم از هم دیگه خریدم)

Beowulf Hero
28-05-2010, 12:02
و 32000 به جای47000 تومن
شرمنده داداش من استاندارد یه جارو که دیده بودم گفتم
ببخشید

jafarr
28-05-2010, 12:58
Az barvarch blizz realm kazzak age kasi hast be man bege man ye guild khob mikham :D

virus2009
28-05-2010, 13:30
سلام دوستان
سرور خوب با Xp Rate بالا (حدودا 10-20 ) برای Wrath of the lich king کسی سراغ داره ......؟؟؟؟؟
بلیزلایک نباشه

Asus_tab
28-05-2010, 15:29
کسی نیست مارو راهنمائی کنه ؟

jafarr
28-05-2010, 16:09
این روشی که گفت گرونه

اون 10 روز تریال را داره فکر کنم :ِ

Tirion Fordring
28-05-2010, 19:55

بهترین سروری که پیدا کردم با جمعیت شدیدا کم .

169 نفر آنلاین داره . رفتم who گرفتم از چند نفرم پرسیدم

ICC داره .
TOTC داره .
WG داره .
همه آی ان اس هاش اسکریپتن
ریتشم 40x هست اما میگن دراپ اینا 1x :دی ضرر نداره بریم توش

Mr. President
29-05-2010, 00:21
خبر ! خبر ! ( شایدم قبلا شنیدین :31:)
همه جناب فارامیر رو که یادتونه ؟؟ شاهزاده ی دوم خدمت گزار شهر گاندور در فیلم ارباب حلقه ها ؟؟
و پرنس آرتاس منتیل و شاه لیچ رو در فیلم سینمایی وارکرافت معرفی میکنم !!!

فعلا

---------- Post added at 01:18 AM ---------- Previous post was at 01:15 AM ----------

شخصیت Archilon Wrynn در داستان هم که معرف حضور هست ؟
ایشون قراره بازی کنن :

---------- Post added at 01:21 AM ---------- Previous post was at 01:18 AM ----------

این فیلم کادر فنی بسیاد قدرتمند و معروفی هم داره :

Tirion Fordring
29-05-2010, 00:51
Tirion رو کی بازی میکنه ؟

همچنین ایلیدن و ... البته باید جلوه پردازیایی خفنی بشه . مثلا چطوری میخوان یه ارک بسازند :دی

Tirion Fordring
29-05-2010, 01:14
دو ساعت پشت کامپیوتر ترکیدم از خنده !

Arrowtic
29-05-2010, 08:49
فیلمش کی میاد؟

trianqle
29-05-2010, 10:10
3lm be tamame baro bax gaymer
man ye soal dashtam dar morede wow nemitonam chand ta q haro anjam bedam kasi mitone mano rahnamayi kone ?

:41:

trianqle
29-05-2010, 10:37
3lm arz mikonam be tamame baro bax gamer
man 2 3 ta soal dashtam darmorede wow nemidonam 2 3 ta q chejori anjam bedm kasi hats mano ranhamayi kone lotfan !?
:41:

trianqle
29-05-2010, 10:45
3lm be tamame baro bax gaymer
man 2 3 ta soal da6tam az wow kasi mitone mano rahnamayi kone?:41::41:

Unholy
29-05-2010, 11:44

بهترین سروری که پیدا کردم با جمعیت شدیدا کم .

169 نفر آنلاین داره . رفتم who گرفتم از چند نفرم پرسیدم

ICC داره .
TOTC داره .
WG داره .
همه آی ان اس هاش اسکریپتن
ریتشم 40x هست اما میگن دراپ اینا 1x :دی ضرر نداره بریم توش

نه به این شوریه شوری نه به این بی نمکی !! 40x کجا و 1x :دی
الان جمعیت پاندورا خیلی داره بهتر میشه ....
امیدوارم اینس هاش هم درست بشه هرچه زود تر ----------------------------------
از جمعیت کم پاندورا مینالیدی حالا یه کم جمعیت تر پیدا کردی ؟؟:10:

trianqle
29-05-2010, 12:04
3lm be hame gaymer ha
man 2 3 ta soal dashtam dar morede wow kasi hast be man komak kone ?

yuny61
29-05-2010, 12:08
سلام خدمت دوستان
یه سوال داشتم که این پرواز کردن و کجا میشه آموزش دید.
یه نامه اومده که تو honor hold هستش.
ولی من هر چی اونجا رو گشتم پیدا نکردم.
ride من الان 150 full هستش.
دوستان اگه عکس بزارین که عالی میشه.
ممنون از دوستانی که راهنمایی میکنن.

yuny61
29-05-2010, 12:33
ببخشید یه سوال دیگه.
روشهای بدست آوردن honor چیه؟
ممنون.

Immortal power
29-05-2010, 13:25
این روشی که گفت گرونه

دو ساعت پشت کامپیوتر ترکیدم از خنده !

ایول خیلی باحال بود!:31:

سلام خدمت دوستان
دوستان اگه عکس بزارین که عالی میشه.
ممنون از دوستانی که راهنمایی میکنن.

اول بگو هورد هستی یا الی؟؟
اگر الی هستی توی hellfire یه کمپ هست که فکر کنم همون honor hold هست اسمش.
یه جایی هست که یه سری سرباز ایستادن و کنارشم تقریبا یه اصطبله!
شما کنار مینی مپ یه چیزی میبینید که کلیک کنید روش گزینه های مختلفی میاد.
بزنید و profession trainer رو انتخاب کنید. بعد میبینید رو مینی مپ یه سری علامت ها اومده که ماوس رو که روشون نگه دارید میزنه چه شغل هایی هست ... حالا از اون نقطه ها چیزی رو که میخواید پیدا کنید.

ببخشید یه سوال دیگه.
ممنون.

عمومی ترین راهش کشتن بازی کن های تیم مقابل هست.
البته کوئست هایی هم هست که honor میده.:10:

Sharingan
29-05-2010, 13:36
ببخشید یه سوال دیگه.
ممنون.

رفتن به battle ground! و انجام کوئست های مخصوص pvp

ho0rezam
29-05-2010, 13:38
سلام.
یه addon میخواستم...کسی اگه میشناسه...لینکشو بذاره

addonی میخوام که targetting me و player assists رو نشون بده...xperl رو میدونم داره ( به جز این چه addonی هست؟)

من xperl رو دارم، اما فقط از یه امکاناتش استفاده میکنم و بقیه امکاناتش هیچ استفاده ای واسم ندارن...واسه portrate و party و غیره shadowed uf رو دارم و واسه raid ها هم Grid عالیه به نظرم (هر چند واسه healerها کاربرد داره)

yuny61
29-05-2010, 15:41
اگر الی هستی توی hellfire یه کمپ هست که فکر کنم همون honor hold هست اسمش.
یه جایی هست که یه سری سرباز ایستادن و کنارشم تقریبا یه اصطبله!
شما کنار مینی مپ یه چیزی میبینید که کلیک کنید روش گزینه های مختلفی میاد.
بزنید و profession trainer رو انتخاب کنید. بعد میبینید رو مینی مپ یه سری علامت ها اومده که ماوس رو که روشون نگه دارید میزنه چه شغل هایی هست ... حالا از اون نقطه ها چیزی رو که میخواید پیدا کنید.

پیدا نمیکنم:41:

Tirion Fordring
29-05-2010, 17:17
Pnadorawow چیا رو داشت یادم رفت

totc ulduar naxx رو داشت ؟؟

healburn
29-05-2010, 17:44
سلام دوستان

کسی چیت خوب سراغ داره ؟

ممنون میشیم

مثلا کپی آیتم ، Roll یا هرچیه دیگه که درست و حسابی به کار بیاد :40::11:

veyron
29-05-2010, 22:12
برو بچ من به سختی wow بازی میکنم اینترنتم خیلی داغونه (پینگ 380) مخصوصا وقتی با player ها میجنگم هنگ میکنه بعد از 10 ثانیه میبینم جسدم رو زمینه. cry/
البته من توی molten بازی میکنم که سرورش آمریکاست.

حالا میخوام سرویسو عوضش کنم الان پیشگامان دارم قبلا شاتل داشتم باز بهتر بود. ظاهرا فقط همین دوتا شرکت تو منطقه ما سرویس میدن .
(من اصفهانم)

ping شما چنده ؟؟؟؟؟؟ (pingtest.net)
حتما بگین!

Phoenixrezareza 
29-05-2010, 22:20
سلام.
یه addon میخواستم...کسی اگه میشناسه...لینکشو بذاره

addonی میخوام که targetting me و player assists رو نشون بده...xperl رو میدونم داره ( به جز این چه addonی هست؟)

من xperl رو دارم، اما فقط از یه امکاناتش استفاده میکنم و بقیه امکاناتش هیچ استفاده ای واسم ندارن...واسه portrate و party و غیره shadowed uf رو دارم و واسه raid ها هم Grid عالیه به نظرم (هر چند واسه healerها کاربرد داره)

این رو که میگی واسه چی میخوای؟اصلا به چه دردی میخوره؟
بگو اگه بدرد بخور بود میرم پیدا میکنم.

راستی نمیخوای بری sylvanas ؟

Tirion Fordring
29-05-2010, 22:23
Molten اصلا سرور خوبی نیست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته توی wow پینگ من همیشه 150 هست اینجا نمیدونم چرا اینطوری شده !

ho0rezam
29-05-2010, 23:19
کلا سواله ما پشمک دیگه...یعنی هیچکی اینجا addon استفاده نمیکنه؟؟؟؟؟ یا کلا حال نمیکنید جوابه مارو بدید؟

kumarbaz
30-05-2010, 00:53
کسی میدونه تو Dalaran کجا میشه قیافتو عوض کنی ؟

worldpcgame
30-05-2010, 08:12
با سلام بر همه دوستان من به پیشنهاد یک نفر این بازی رو گرفتم البته 3 تاست !!!
1- WorldOfWarcarft
2- Burning Crusade
3-Wrath of the lich king
تعجب !!! من که همشو خریدم و دارای کرک آفلاین هم بود !!!
خلاصه اگه میتونین برام خوب آموزش بدین که چگونه میتونم آنلاین بازی کنم راستی من الآن کرک سرور آفلاین رو ریختم با بازی حالا اگه الان بخوام آنلاین بازی کنم میشه بازی کرد ؟
اگه میشه چجوری ؟
من الان بازی رو که وقتی توش میرم میگه آکونت می خواد باید به کجا برم تا آکونت بسازم ؟
و اینکه چطور میتونم پتچ بازی رو نصب کنم ؟ لطفا جدیدترین پتچ رو که همه دارن به من معرفی کنین .
لطفا به سوالاتم پاسخ بدین منتظرم ... ممنون :11:

Unholy
30-05-2010, 08:16

از گارد ها بپرس !
میدونم کجاست ولی چه جوری بگم ؟؟>>.....
میشه شمال شرقی دالاران ولی بازم از گارد ها بپرسی خیلی راحت تری

Beowulf Hero
30-05-2010, 08:43
guard های دالاران هیچ وقت جواب نمیدن!

worldpcgame
30-05-2010, 08:54
کسی نیست جواب بده ؟

Shahroozs2
30-05-2010, 09:00
سلام دوستان
یه خبر خوب به کسایی که از neverendless بدشون میاد
این سرور جدیدا سیستم خودشو اپگرید کرده و لگ تو این سرور به شدت کم شده هر کی میخواد بره خیلی سرور با حالی شده.

Sharingan
30-05-2010, 09:05
با سلام بر همه دوستان من به پیشنهاد یک نفر این بازی رو گرفتم البته 3 تاست !!!
1- WorldOfWarcarft
2- Burning Crusade
3-Wrath of the lich king
تعجب !!! من که همشو خریدم و دارای کرک آفلاین هم بود !!!
خلاصه اگه میتونین برام خوب آموزش بدین که چگونه میتونم آنلاین بازی کنم راستی من الآن کرک سرور آفلاین رو ریختم با بازی حالا اگه الان بخوام آنلاین بازی کنم میشه بازی کرد ؟
اگه میشه چجوری ؟
من الان بازی رو که وقتی توش میرم میگه آکونت می خواد باید به کجا برم تا آکونت بسازم ؟
و اینکه چطور میتونم پتچ بازی رو نصب کنم ؟ لطفا جدیدترین پتچ رو که همه دارن به من معرفی کنین .
لطفا به سوالاتم پاسخ بدین منتظرم ... ممنون :11:

دوست عزیز، آفلاین رو فراموش کن. اگه adsl داری به راحتی می تونی به یه سرور مجانی متصل بشی.

namx
30-05-2010, 09:13

ali_kalagh
30-05-2010, 09:22
ُserver iranwow

-MRG
30-05-2010, 09:52

از بانک هوردها که اومدی بیرون
سر 4 راه دست چپ اولین دکان
آرایشگاه هست.

ho0rezam
30-05-2010, 09:55
نزدیک north bank سمته چپ بانکه horde ها

کی همچین حرفی رو زده؟؟؟!!!! اتفاقا جواب میدن

ho0rezam
30-05-2010, 10:03
راستی در مورد PING گرفتن...تعجب میکنم که چرا دوستان میرن و PING خودشون رو با سرور DOHA میگیرن!!! این کاملا اشتباه هستش...توو سایت امکانه دادنه IP هم هست...در ضمن اگه بدونید SERVER ی که بازی میکنید توو کدوم شهر هستش، با انتخاب اون شهر میتونید PING حدودیه درستی رو بگیرین.

کاری که دوستان انجام میدن کاملا اشتباه هست...مثه این میمونه که من در EU بازی کنم و بعد بیام PING خودم رو با US بگیرم!!!

این دو عکس رو ببینیند:
اولی برای همون Doha هست که همه گرفتن

دومی هم، سرور شهریه که realm ی که من بازی میکنم تووش قرار داره

worldpcgame
30-05-2010, 10:11
دوست عزیز، آفلاین رو فراموش کن. اگه adsl داری به راحتی می تونی به یه سرور مجانی متصل بشی.

با سلام لطفا کامل تر جواب بدین من ADSL 256 kbps دارم مال پارس هستش و کالاف و قلعه بازی می کنم ولی من
پچ بازی WOW رو ندارم و درایو های من بیشتر از 16 گیگ جا نداره یعنی الان بازی WOW که خود فروشنده اونو آپدید کرده و تمامی پچ ها رو دانلود کرده و لیچ کینگ هستش که 5 دی وی دی هستش و ورژنش 3.2.12.7 هستش من تعجب می کنم مگه تو این بازی چی هستش که اینقدر جا میگیره خلاصه من دیگه باید بی خیال WOW بشم ( غصه و غم و اندوه و ناراحت )

:41::19::2::44::45:

h!dden
30-05-2010, 10:27
من از سرور magic wow راضيم !!شلوغه و همينش خوبه !!
ايراني هم توش زياده !!
به همه ي شما هم پيشنهاد ميكنم بيان چون حرف نداره !!

worldpcgame
30-05-2010, 10:35
با سلام مشکل من ولی حل نشد !!! چون من در یک فروشگاه دیدم کامل پتچ و خود بازی رو می فروشه 5 دی وی دی به قیمت 5 هزار تومن که من دیگه نمیتونم WOW رو بازی کنم چون درایو های من آخرش 16 گیگ هستش ولی 5 دی وی دی میشه 20 گیگ
4 دیویدی رو میتونم نصب کن اما 5 دیویدی رو نه نمیتونم . ای کاش میتونستم این بازی رو آنلاین بازی کنم ، چون من از اینجور بازی ها خوشم میاد /// ( ناراحت , غم و اندوه , Cry )

:41::2:

veyron
30-05-2010, 10:54
Molten اصلا سرور خوبی نیست

البته توی wow پینگ من همیشه 150 هست اینجا نمیدونم چرا اینطوری شده !

molten چرا خوب نیست؟
توی wow کجا پینگ رو میگه؟

veyron
30-05-2010, 11:06

با این پینگ بازی کند نمیشه راحت بازی میکنی؟
مخصوصا با پلیرها که میجنگی؟

ho0rezam
30-05-2010, 11:36
با سلام مشکل من ولی حل نشد !!! چون من در یک فروشگاه دیدم کامل پتچ و خود بازی رو می فروشه 5 دی وی دی به قیمت 5 هزار تومن که من دیگه نمیتونم WOW رو بازی کنم چون درایو های من آخرش 16 گیگ هستش ولی 5 دی وی دی میشه 20 گیگ
4 دیویدی رو میتونم نصب کن اما 5 دیویدی رو نه نمیتونم . ای کاش میتونستم این بازی رو آنلاین بازی کنم ، چون من از اینجور بازی ها خوشم میاد /// ( ناراحت , غم و اندوه , Cry )

اول اینکه من الان تا نسخه ی آخر بازی رو دارم و کل بازی شده 17.6gig البته 113mb هم addon دارم که اینو ازش کم کنی، 17.5gig میشه کل بازی.

در مورد drive ها هم فقط یکم حوصله میخواد، اونم اینه که بشینی یه drive رو واسه بازی بسازی و حجمشو زیاد کنی... اگه خوشت میاد که این بازی رو انجام بدی بشینو یه 1 ساعت وقت بذارو hard رو partition کن

worldpcgame
30-05-2010, 12:13
اول اینکه من الان تا نسخه ی آخر بازی رو دارم و کل بازی شده 17.6gig البته 113mb هم addon دارم که اینو ازش کم کنی، 17.5gig میشه کل بازی.

در مورد drive ها هم فقط یکم حوصله میخواد، اونم اینه که بشینی یه drive رو واسه بازی بسازی و حجمشو زیاد کنی... اگه خوشت میاد که این بازی رو انجام بدی بشینو یه 1 ساعت وقت بذارو hard رو partition کن

با سلام میشه نحوه پارتیشن بندی درایو ها رو آموزش بدی ؟ ممنون میشم ( آخجون پس راه چاره هست )
دوست عزیز بابت خوشحال کردن من ازت ممنونم ...:10::46::8:

خدایا شکرت...

Arrowtic
30-05-2010, 12:17
من از طریق بوت اینکارو میکنم.(من خیلی بلد نیستم ولی کلک رشتی میزنم!از طریق بوت شروع میکنم به نصب ویندوز و اونجایی که میگه درایوو انتخاب کن همه درایوا(به غیر از درایو اصلی) رو پاک میکنم و Creat a partiton رو میزنم و حجم درایوو میزنم و OK میکنم).بعد نصبو ادامه نمیدم.

Tirion Fordring
30-05-2010, 12:24
من سه تا wow رو سیستم دارم :دی

Arrowtic
30-05-2010, 12:27
برو حالشو ببر.آوزش پارتیشن بندی با نرم افزار Partition Magic:

Unholy
30-05-2010, 12:56

????
من که میخواستم بریزم رو فلش مموری 20گیگ بود . دلیلش چی میتونه باشه ؟؟
------------------------------------------
یه سری خواستم بریزم رو فلش 32 یکس از بچه ها :
نمیدونم مشکل از فلش بود یا از کامپیوتر طرف ! 8 ساعت طول کشید کپی شد :دی خود پوشه شده بود 137 گیگ wtf و توی اون پوشه ی 137 گیگی یه پوشه ی 250 گیگ دیگه هم بود ! حساب کنید چه قدر اون روز .......... شدم
ویرایش :راستی اینم بگم که آخرش اجرا هم نشد

worldpcgame
30-05-2010, 13:00
مگه بازی World Of Warcraft همون بازی borning cruasader یا همون wrath lich king نیست ؟

ho0rezam
30-05-2010, 13:06
با سلام میشه نحوه پارتیشن بندی درایو ها رو آموزش بدی ؟ ممنون میشم ( آخجون پس راه چاره هست )
دوست عزیز بابت خوشحال کردن من ازت ممنونم ...:10::46::8:

خدایا شکرت...
اینجا جای توضیح اینجور چیز ها نیستش.اما خوب یه توضیح مختصر میدم که متوجه بشی باید چی کار کنی

اول از همه CD win نیاز داری که bootable باشه (معمولا همه ی win xp های جدید bootable هستن)
تنظیماته first boot رو رویه dvd rom بذار...در هنگام boot شدنه pc وارد اطلاعاته cd شو.
اول خودش شروع میکنه به خوندنه اطلاعاته cd بعدش هم که به قسمت partition بندی میرسی.
چند تا نکته: باید از اطلاعاته درایو یا درایو هایی که میخوای partition کنی copy بگیری و یه جایی نگه داری(یه drive دیگه که نمیخوای پارتیشنش کنی یا flash و dvd) ... البته همه اینها واسه اینه که اگه نیاز داری اون اطلاعات رو این کارو انجام بدی.

واسه پارتیشن کردن هم باید با توضیحاتی که تویه همون صفحه ی پارتیشن هست، ابتدا درایو هایه مورد نظر رو پاک کنی و بعد دوباره بسازیشون (موقع ساختن دوباره، ازت مقدار حجمه درایو رو میخواد)
فرض کن 2 تا درایو 30 داری و هر دو رو حذف کردی پس حالا 60 گیگ فضای آزاد داری رو هاردت که پارتیشن نشده، وقتی رویه اون 60 گیگ کلیک کنی واسه ساخته درایو، ازت سوال میکنه که حجمش چقدر باشه؟ هر مقدار که انتخاب کنی بقیش میشه همون فضای ازاده هاردت و باز میتونی با اون درایو بسازی.

این راهیه که من انجام میدم، راه هایه دیگه هم هست (نرم افزار هایه پارتیشن بندی).

من از طریق بوت اینکارو میکنم.(من خیلی بلد نیستم ولی کلک رشتی میزنم!از طریق بوت شروع میکنم به نصب ویندوز و اونجایی که میگه درایوو انتخاب کن همه درایوا(به غیر از درایو اصلی) رو پاک میکنم و Creat a partiton رو میزنم و حجم درایوو میزنم و OK میکنم).بعد نصبو ادامه نمیدم.
این کار اصولیش هست عزیز ...کاره درستیو انجام میدی

Beowulf Hero
30-05-2010, 13:15
سلام دوستان
یه خبر خوب به کسایی که از neverendless بدشون میاد
این سرور جدیدا سیستم خودشو اپگرید کرده و لگ تو این سرور به شدت کم شده هر کی میخواد بره خیلی سرور با حالی شده.

از بانک هوردها که اومدی بیرون
سر 4 راه دست چپ اولین دکان
آرایشگاه هست
من میدونستم داداش!

کی همچین حرفی رو زده؟؟؟!!!! اتفاقا جواب میدن __________________
تو مولتن که نمیدادن:دی

ho0rezam
30-05-2010, 13:46
من که میخواستم بریزم رو فلش مموری 20گیگ بود . دلیلش چی میتونه باشه ؟؟
اون مربوط میشه به پتچ هایی که اصلا نیاز نیست توو پوشه ی بازی کپی بشه، اون پتچ هارو میشه از هر درایو دیگه ای نصب کرد...دلیلش احتمالا اینه

yuny61
30-05-2010, 13:53
سلام خدمت دوستان
دوستان کسی نیست به ما یه کمکی بکنه؟:19:
خیلی معطلم به خدا:41:
میشه یه عکسی از این یارو بزارین

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:53 PM ----------

سلام خدمت دوستان

Immortal power
30-05-2010, 13:55

قیافه رو که نمیشه ولی مو ها و ریش و رنگ مو رو میشه عوض کرد.:10:

یادم رفت چی میخواستم بگم!:31:

من از سرور magic wow راضيم !!شلوغه و همينش خوبه !!
ايراني هم توش زياده !!
به همه ي شما هم پيشنهاد ميكنم بيان چون حرف نداره !!

خب اینایی که گفتید معلومه عیبی که داره اینه که ایرانی توش زیاده!:18::13:

من سه تا wow رو سیستم دارم :دی

رکوردش مال خودمه!:27: 5 تا! برو حالشو ببر!:31:

---------- Post added at 03:55 PM ---------- Previous post was at 03:55 PM ----------

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:53 PM ----------

من که بهت گفتم کجاست ! صبر کن ببینم میتونم عکس بگیرم.

Immortal power
30-05-2010, 14:28

اینجا هست
توجه کنید اینی هست که اسمش رو مشخص کردم.

این هم مکانش روی نقشه

Neverendless-wow
30-05-2010, 20:25

بدترین مشکل:کار نکردن ICC و قاطی بودن TOC (باس آخر)

بیشترین درصد باگ:فیکسد

از نظر پلیر:متوسط +2000 و آنلاین در روز(در ساعات شلوغ +3000 تا 4000)

بیشترین جمعیت:هورد

آیتم دونوری:متاسفانه داره

پتچ:3.3.3a

ریلم لیست:

set realmlist realm.neverendless-wow.com

پیشنهاد شخصی:سرور خیلی خوبیه

رسیدگی گیم مستر ها به مشکلات:متوسط(چرا دروغ!)

باگ بودن کوئست ها:خیلی کم در نورثند مشاهده میشود

باگ شدن کاراکتر ها:خیلی خیلی کم

آف شدن سرور و رول بک شدن:اصلا مثل قدیم نیست و هر آف کمتر از 1 دقیقه طول میکشد و رول بک ها هم کمتر از 1 دقیقه و کلا در روز ها و ساعات خیلی شلوغ 1 الی 2 بار آف میشود

ho0rezam
30-05-2010, 20:38
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبدترین مشکل:کار نکردن ICC و قاطی بودن TOC (باس آخر)

ریلم لیست:

آف شدن سرور و رول بک شدن:اصلا مثل قدیم نیست و هر آف کمتر از 1 دقیقه طول میکشد و رول بک ها هم کمتر از 1 دقیقه و کلا در روز ها و ساعات خیلی شلوغ 1 الی 2 بار آف میشود
حجت؟؟؟ :دی:دی:دی

yuny61
30-05-2010, 23:30
اینجا هست
توجه کنید اینی هست که اسمش رو مشخص کردم.

این هم مکانش روی نقشه

جلل خالق:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::1 8::18::18::18::18:
ممنون از زحمتت دوست عزیز
ولی تو wow من این قثمت اینطوریه
پچ بازیم 3.2.2.a هستش.
دیگه دارم کلافه میشم:32::grrr::grrr::grrr::grrr::37::37::37::3 7::37:
از اساتید کسی نیست که جواب ما رو بده؟:41::41::41:

AMir_JAKAL
31-05-2010, 00:03
ممنون از زحمتت دوست عزیز
پچ بازیم 3.2.2.a هستش.
دوست عزیز میشه بگی کدوم سرور بازی میکنی؟ :D
اینجوری که من میبینم 8 تا prof اصلی داری xD

worldpcgame
31-05-2010, 09:25
با سلام ، من سوال دارم اینکه بازی World Of WarCraft همون بازی Wrath the Lich King یا Boiling Crusader نیست ؟ مگه وقتی WorldOfWarCraft رو تو هارد نصب می کنیم و با ADSL پتچ ها رو دانلود می کنیم ورژن بازی رو بالا می بریم همون Wrath Lich King یا Boiling Crusader نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهشا جواب بدین ( تو صفحه اول تاپیک نوشتن که وقتی پتچ هارو دانلود کردین بازی ابتدا به نام Boiling Crusader و بعد به Wrath Lich king ارتقا پیدا می کند ؟؟؟ )

Arrowtic
31-05-2010, 09:58
دوست عزیز:بازی WOW در سه نسخه اومده:
1.World Of Warcraft
2.World Of Warcraft:Burning Crusade
3.World Of Warcraft"Wrath Of the Lich King
هر سروری با یک پچ کار میکنه.اکثر سرور ها با پچ 3.3.3a کار میکنن.شما برای بازی در این سرور ها دو راه دارید:بازیو دانلود کنید یا بازیو بخرید(3 دی وی دی) بعدش یا باید پچ ها رو دانلود کنید یا پچ ها رو هم بخرید.وقتی خریدید و پچ ها رو نصب کردید فایل Realmist رو ادیت می کنید.(باید با NotePad بازش نید و نوشته هارو پاک کنید و نوشته های دیگه ای رو بنویسید که هر سرور نوشته ای مربوط به خودش داره)
وقتی ورژنو تا آخر بالا ببری میشه Wrath Of the Lich King.
شما میتونی هم خود بازی و هم پچ ها رو از فروشگاه eshooop بخرید.

Unholy
31-05-2010, 10:54
راست میگه!

من میدونستم داداش!

تو مولتن که نمیدادن:دی

من تو مولتن تستیدم جواب داد

Beowulf Hero
31-05-2010, 10:55
شاید فیکس کردن

(یا من همیشه تو لگ بودم تو دالاران!)

worldpcgame
31-05-2010, 11:27
دوست عزیز:بازی WOW در سه نسخه اومده:
1.World Of Warcraft
2.World Of Warcraft:Burning Crusade
3.World Of Warcraft"Wrath Of the Lich King
هر سروری با یک پچ کار میکنه.اکثر سرور ها با پچ 3.3.3a کار میکنن.شما برای بازی در این سرور ها دو راه دارید:بازیو دانلود کنید یا بازیو بخرید(3 دی وی دی) بعدش یا باید پچ ها رو دانلود کنید یا پچ ها رو هم بخرید.وقتی خریدید و پچ ها رو نصب کردید فایل Realmist رو ادیت می کنید.(باید با NotePad بازش نید و نوشته هارو پاک کنید و نوشته های دیگه ای رو بنویسید که هر سرور نوشته ای مربوط به خودش داره)
وقتی ورژنو تا آخر بالا ببری میشه Wrath Of the Lich King.
شما میتونی هم خود بازی و هم پچ ها رو از فروشگاه eshooop بخرید.

با سلام مجدد ، من سوال اصلیم ان هستش که الان بازی World Of WarCraft : Wrath Of The Lich King رو در یک فروشگاه دیدم که خودش آپدید کرده و ورژنش رو به آخرین ورژن یعنی 3و2و1 v رو داره که الان من اونو بخرم آیا می توانم مطمئن باشم که بازی WOW:WOTL رو به راحتی بازی کنم و ورژن دیگران هم بعدا همین میشه ؟؟؟

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:22 PM ----------

و سوال دیگر من این است که در این بازی میشه Lich King رو به عنوان هیرو گرفت ؟؟؟

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:27 PM ----------

Arrowtic
31-05-2010, 11:51
ببین من این لینکو میدم برو تو اون.از اینجا بخر.(آخرین ورژن 3.3.3a) هستش.البته این لینک 3.3.2 هستش که شما 150 مگ دان کد آپدیت میشه.فکر کنم خودتم همین فروشگاهو دیدی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما باید هم WOW:WOTL رو بخری هم پچ ها.روی هم 5.900 میشن.

worldpcgame
31-05-2010, 12:53
آره ممنون از همه شما کاربران و مدیران P30 WORLD

Immortal power
31-05-2010, 13:43

بدترین مشکل:کار نکردن ICC و قاطی بودن TOC (باس آخر)

ریلم لیست:

داداش این سروری که الان شما معرفی کردی یه 6 ماه پیش کلا تو تاپیک همه ترکش کردن!:31:
صد البته همونجوری که گفتید رول بک هاش تو مایه های 5-15 دقیقه هست! کاراکتر ها که اره کمه ولی خود اسپلاشون افتضاحه... من یه DK دارم 6 ماهه دارم به GM میگم من اسپلایی که تالنت unholly میده رو مندارم ... تالنتاش بهم اسپلشو نمیده ولی کو گوش شنوا! اخر مجبور شدم یه تالنتشو بزارم frost !

حجت؟؟؟ :دی:دی:دی

البته بعید نیست!

با سلام مجدد ، من سوال اصلیم ان هستش که الان بازی World Of WarCraft : Wrath Of The Lich King رو در یک فروشگاه دیدم که خودش آپدید کرده و ورژنش رو به آخرین ورژن یعنی 3و2و1 v رو داره که الان من اونو بخرم آیا می توانم مطمئن باشم که بازی WOW:WOTL رو به راحتی بازی کنم و ورژن دیگران هم بعدا همین میشه ؟؟؟

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:22 PM ----------

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:27 PM ----------

ببخشید! شما که قصد انتخاب باس اخر بازی رو نداری؟؟:31: ( اشتهاتون چه خوبه! :31: ( شوخی ) )
نه هیچ هیرویی که تو وارکرفت شما بازی میکردی نمیشه گرفت... اینجا خودتون باید یه هیرو بسازی روش کار کنی تا قوی بشه.:10:
ولی اگر خیلی به لیچ کینگ علاقه دارید یه کلاس هست که Death knight اسمشون هست و زیر دستان لیچ کینگ به حساب میان... بهتره بگم میومدن!

Tirion Fordring
31-05-2010, 15:07
من حجتم چی میگی ....

من بخوام برم nel ? عمرا مگه ... خر خوردم که بخوام برم نل . سروری که 4 روز هیروی آدمو رول بک میزنه و جدیدا شنیدم رول بک 4 ماهه هم خورده ارزش نداره .

بله . البته بزرگترین معایب اینا هم هستش اضافه کنید

Unscript Bodan :

Naxx
Ulduar
ICC
TOTC
TOC
ALL 5 DUNGEAGON
NO POS
NO FOS
NO HOR
NO LANGUAGE
VERY LAG
NO BALANCE
ALL HORDE
AND ...

راستی Boiling Crusader چیه مگه بولینگ بازی میکنید !

هیرو هامو از مولتن که پاک کردن کلا . دیگه جایی نمیخوام بازی کنم ( فعلا NO WOW ) تا این Magic Wow لعنتی بیاد 3.3.3 بریم اونجا لااقل دلمون خوشه اولدارو کامل داره totc هم میخوان بذارند .

نزدیک به 5 میلیون سرور با icc toc پیدا کردم اما همشون جمعیتشون در حد جمعیت خونه ماست !
نمونه :

wow-inferno.com

کلا هر سروری که همه چیز داره عین بیلیزارد کم جمعیت من نمیدونم این خارجیهای احمق واسه چی میرن سرور هایی مثل مولتن و نل که هنوز اولدار رو سکریپت نکردن و هیرو های ملتو هر 1 روز پاک میکنند !!

Tirion Fordring
31-05-2010, 15:22
نه بابا من نبودم ( پست قبلی توضیح دادم باید تایید شه !!)

راستی این سرورو ببینید . عین بیلیزارد همه چیز داره ( icc 79 درصد رفتند) تنها عیب بزرگ : جمعیت آنلاین 41 نفر که کلا 1000 تا اکانت دارند

yuny61
31-05-2010, 15:28
ممنون از زحمتت دوست عزیز
پچ بازیم 3.2.2.a هستش.

از اساتید کسی نیست که جواب ما رو بده؟:41::41::41:

Tirion Fordring
31-05-2010, 15:36
شما توی یه سرور فان بازی میکنی که اونو نداره . اگه میخوای TRAIN بکنی برو دالاران اونجا میده

میگم فانه به خاطر اینه که شما 9 تا شغل اصلی رو با هم داری . سوپر فان باید باشه !

hossein2801
31-05-2010, 17:24
نه بابا من نبودم ( پست قبلی توضیح دادم باید تایید شه !!)

راستی این سرورو ببینید . عین بیلیزارد همه چیز داره ( icc 79 درصد رفتند) تنها عیب بزرگ : جمعیت آنلاین 41 نفر که کلا 1000 تا اکانت دارند

سلام بر highlord بزرگوار فرمانده ي argent crusade
اين سرور قسمتي از سرور معروف wow-pwnage.com هست به خاطر همين اميد هست بزودي كاربراش بيشتر بشه
3-4 روزه اين ريلم راه اندازي شده
wow-pwnage.com يكي از بهترين ريلم هاي bg رو داره و خيلي پرطرفداره
اين سرور به تازگي راه اندازي شده و در اصل ريلم blizzlike سرور wow-pwnage.com هست كه همشون به تازگي تحت شبگه سرگرمي pwnage-gaming.com شناخته ميشن

مشخصات كامل:

*** 12x Rate Blizzlike Realm
* Server Platform: EnDeavour Emu II - Win x64
* Server Box: Intel Xeon-Nehalem 5570 Quad [2Proc] 16 x 2.93 GHZ - 24 GB DDR3 1333 ECC
* Very High uptime's
* 1GBPS Up & Downlink (NO lag)
* We have 97% of talents working.
* 95% Scripted world mobs / npc's.
* We have 95% of the Wotlk Content working:
* This includes quests / items =>

* All the Usual Wotlk instances & raids (5/10/25 player Normal, Heroic & Hardmodes)
+
- Trial Of the Crusader
- Forge of Souls
- Pit of Saron
- Halls of Reflection

* Working vehicles (This includes all quests & instances that make use of vehicles to complete objectives).

Icecrown Citadel is currently finished for 77% and will be implemented soon for testing

Immortal power
31-05-2010, 17:27
من حجتم چی میگی ....

من بخوام برم nel ? عمرا مگه ... خر خوردم که بخوام برم نل . سروری که 4 روز هیروی آدمو رول بک میزنه و جدیدا شنیدم رول بک 4 ماهه هم خورده ارزش نداره .

بله . البته بزرگترین معایب اینا هم هستش اضافه کنید

Unscript Bodan :

Naxx
Ulduar
ICC
TOTC
TOC
ALL 5 DUNGEAGON
NO POS
NO FOS
NO HOR
NO LANGUAGE
VERY LAG
NO BALANCE
ALL HORDE
AND ...

راستی Boiling Crusader چیه مگه بولینگ بازی میکنید !

هیرو هامو از مولتن که پاک کردن کلا . دیگه جایی نمیخوام بازی کنم ( فعلا NO WOW ) تا این Magic Wow لعنتی بیاد 3.3.3 بریم اونجا لااقل دلمون خوشه اولدارو کامل داره totc هم میخوان بذارند .

نزدیک به 5 میلیون سرور با icc toc پیدا کردم اما همشون جمعیتشون در حد جمعیت خونه ماست !
نمونه :

wow-inferno.com

کلا هر سروری که همه چیز داره عین بیلیزارد کم جمعیت من نمیدونم این خارجیهای احمق واسه چی میرن سرور هایی مثل مولتن و نل که هنوز اولدار رو سکریپت نکردن و هیرو های ملتو هر 1 روز پاک میکنند !!

ااا!
نه بابا! NEl زده BG هارو + random bg رو فیکس کرده!:18:

Tirion Fordring
31-05-2010, 18:16
حرفه همش

دیروز دوستم تو مدرسه رفته بود Magic wow از گیلدش پرسیده بود بهترین سرور با icc چیه همه گفتند مولتن .

سلام حسین چطوری :دی

wow pwnage جمعیتش زیاده ؟ من ندیدم اگه زیاده بریم تست کنیم :دی

آره دیدک تو سه تا ریلم 1200-1300 تا داره .

hossein2801
31-05-2010, 18:31
حرفه همش

دیروز دوستم تو مدرسه رفته بود Magic wow از گیلدش پرسیده بود بهترین سرور با icc چیه همه گفتند مولتن .

سلام
اونايي كه اين جواب رو دادن حتما نميدون icc چيه

اخرين بازي كه توش بازي كردم 1k انلاين داشت فعلا من نميتونم بازي كنم
همون طور كه گفتم ريلم bg هست

يكي از دوستان ميگفت تو نل هنوز emblem of conquest از dungeon ها drop ميشه با حالي كه 3.3.3 هست
حقيقت داره؟

Immortal power
31-05-2010, 18:36
حرفه همش

نه بابا حرف نیست خودم تست کردم تا اخرین تیکش هم درست بود!

worldpcgame
31-05-2010, 19:53
با سلام من بازی WOW رو خریدم ،،، 2500 تومن پول دادم ورژنم 1.0 هستش الان با کدام سرور ها میتونم بازی کنم ؟
و باید چکار کنم ؟؟؟ سرعت ADSL من 256 kbps هستش خوبه برای بازی کردن WOW ?

Tirion Fordring
31-05-2010, 20:03
1.0 ?

سرت کلاه گذاشتن

شما باید wotlk رو بخری . اونم از 3.0.1 شروع میشه بعد تازه باید 3 گیگ پچ بریزی

AMir_JAKAL
31-05-2010, 20:06
مولتن که قرار بود 20 May سرور رو ببره 3.3.3a هنوز اپدیت نکرده الان 31 may هست
1 تست ریلم زده رفتم دیدم totc هنوز باز نیست (Kaer گفته بود 3.3.3a رو که بریزن totc و چند تا از دانجن های fotlk رو باز میکنن که هنوز باز نیست)
کلن هر سروری که ادم بره همینه نتنها مولتن بقیه سرور ها هم همینن اگرهم نیستن میشن تنها سرور درست همون بلیزارده
خداییش اگه کنکور نداشتمو یلنگه پا رو هوا نبودم سریع میومدم بلیزارد ولی چکنم که فعلا نمیتونم

ho0rezam
31-05-2010, 22:30
نه بابا حرف نیست خودم تست کردم تا اخرین تیکش هم درست بود!
icc رو تست کردی؟؟؟؟

Tirion Fordring
31-05-2010, 23:10
SOTA خیلی باحاله . فقط یک روز داشتم تو این WOW-PWNAGE باتل گراندش بازی میکردم . خیلی باحاله همه چیز داره . اون BLIZLIKE شونم باید یه چیزایی داشته باشه !

worldpcgame
01-06-2010, 08:33
با سلام من از Eshoop سفارش دادم شد 8100 تومن می ارزه ؟؟؟؟ با پست پیشتاز ....

---------- Post added at 09:33 AM ---------- Previous post was at 09:28 AM ----------

ولی اولش اون WOW رو به اون فروشنده پس دادم ، نمی خواست بگیره ، منم گفتم این بازی کلی پچ داره منم LAN ندارم که همشو دانلود کنم 8 تومن می دم خودش کامل هستش ، منتهی اینی که خریدم پچ 3.3.2 هستش ،
من سوال دارم که کدامیک از شما این نسخه را بازی می کنین ؟؟؟
این نسخه طرفدار زیاد داره ( Wroth Of The Lich King ) و یا نسخه های دیگر ( Boiling Crusader , WOW ) ؟؟؟ لطفا به سوالاتم جواب بدین

Arrowtic
01-06-2010, 08:59
Wrath Of the Lich King بیشترین طرفدارو داره.شما هم که ورژنش 3.3.2 هستش یا 180 مگ(شایدم کمتر) دان کن بشه 3.3.3a .سرور مولتن هم از 3.3.2 استفاده میکنه خواستی برو اون.

worldpcgame
01-06-2010, 09:14
با سلام دوستان من تونستم لیچ کینگ رو بسازم با یک نرم افزار
:

هاهاهاهاها آخر تونستم ....
شما ها گفتین نمیشه ... ولی شد ...

من خودم استاد اینجور کارام عزیز :27:

Arrowtic
01-06-2010, 09:30
آقا ببخشیدا ولی وا رو خر فرض کردی؟؟شما رفتی عکس لیچ کینگو از WOWWiki و از Shivenz برداشتی میگی خودم ساختم؟؟فکر کردی مو هارو تو آسیاب سفید کردیم؟

Beowulf Hero
01-06-2010, 10:05
بابا شما که تو GM SERVER بازی میکنی!

Tirion Fordring
01-06-2010, 10:34
بابا من فکر کنم ایشون نوبه دقیق نمدونه ساختن لیچ کینگ یعنی چی فکر میکنه عکسه .

یا ما رو الاغ فرض کرده . تابلویه دیگه من خودم لیچ کینگو 5 میلیارد بار اینجا دیدم .

اگه اینطوریه :

دیدید منم تونستم تیریون بسازم ؟ ها ها من لیچ کینگو کشتم

Hadijooon
01-06-2010, 13:14
سلام بر بچه ها. امروز اولین بار هست که دارم بازی میکنم. هیروهم ساختم وارد world شدم و الان لول 5 هستم. یک سوال فنی: چطور میشه پول در اورد؟!

Hadijooon
01-06-2010, 13:32
سلام بر بچه ها. امروز اولین بار هست که دارم بازی میکنم. هیروهم ساختم وارد world شدم و الان لول 5 هستم. یک سوال فنی: چطور میشه پول در اورد؟!

دوستان عزیز بگید چجوری میشه پول بدست اورد

Immortal power
01-06-2010, 13:56

راه های مختلفی هست ولی معمولا من خودم اول برای استارت کار میرم یکم پول از بازیکن های دیگه میگیرم. در حدی که از گشنگی نمیرم!:31:

راه های پول در اوردن:
1- فروختن اشیائی که از موجودات دراپ میشن ( مقدار پول : خیلی کم برای لول های پایین. )
2- گرفتن 2 تا شغل اصلی . ( مقدار پول : نسبت به بازیکن ها , سرور , ارزش پول و شغلی که میگرید متغیر هست. )
3-اگر gold rate سرور بالاست میتونید گلد فارم کنید به این منظور که یه npc که معمولا باگ باعثش میشه رو شناسایی کنید و تعداد زیادیشون رو بکشید... مثلا تو پچ های قبل من میرفتم تو ICC یه سری npc ها بودن کنار لیچ کینگ که هر کدومشون بین 25 تا 40 گلد دراپ میکردن. ( مقدار پول : معمولا خوب ولی زمان بر و نیاز به حوصله داره! )
میتونید یک سری ایتم های رو تو AH قیمت مناسبی دارن و به دست اوردنشون براتون به نسبت اسون تره رو شناسایی کنید و ازش به دست بیارید و بفروشید , مثلا عنواع گیاه ها یا پارچه ها یا سنگ های معدنی.( مقدار پول : معمولا زیاد و به صرفه ) :10:

akharwarbaz
01-06-2010, 16:25

به سختي ..راحت ترين راه اينه كه جيب افراد رو بزني

---------- Post added at 04:25 PM ---------- Previous post was at 04:21 PM ----------

چیه به شما دیگه چی میشه ، کی از شما سوال کرد !!!؟

طريقه ساختن ليچ كينگ رو به منم ياد ميدي ؟؟:31:

hossein2801
01-06-2010, 17:09
همتون نامردین ، خیانت کردین ، دیگه به این تاپیک نمی آیم ، مطمئن باش ، ... منو بچه فرض کردین خودم 24 سالمه ، بچه هم شدیم
دست شما درد نکنه ، اینم استقبال گرم بچه های WOW می خواستم شوخی کنم ، شوخی به جهنم کشید ، حالا دیدم که نمیشه روی شما حساب کرد :41::13:
والا تا جايي كه من ميدونم اين ليچ كينگ بود كه به ياران بزرگش (كساني كه اتحاد knight of the ebon blade رو تشكيل دادن) خيانت كرد
شما به عنوان يك dk عضو اين اتحاد ميشين و هدف اين اتحاد هم نابود كردن ليچ كينگه
فكر ميكني علتش چي بوده؟
نامرد كسيه كه به ليچ كينگ خدمت كنه

Unholy
01-06-2010, 18:13
مولتن که قرار بود 20 May سرور رو ببره 3.3.3a هنوز اپدیت نکرده الان 31 may هست
1 تست ریلم زده رفتم دیدم totc هنوز باز نیست (Kaer گفته بود 3.3.3a رو که بریزن totc و چند تا از دانجن های fotlk رو باز میکنن که هنوز باز نیست)
کلن هر سروری که ادم بره همینه نتنها مولتن بقیه سرور ها هم همینن اگرهم نیستن میشن تنها سرور درست همون بلیزارده
خداییش اگه کنکور نداشتمو یلنگه پا رو هوا نبودم سریع میومدم بلیزارد ولی چکنم که فعلا نمیتونم

الان که شده 3.3.3
نمیدونم از کی تا حالا (فقط neltharion آپدیت شده )

hossein2801
01-06-2010, 18:52
ببین دانیال من Tirion هستم :دی لیچ کینگو یه بار کشتم باید سربازاشم بکشم لول

مولتن : آشغال ترین سرور . هیروی منو بدون دلیل پاک کردن به جی ام میگم چرا پاک کردید میگه به من چه :18::2:
مثل اينكه تو اپديت جديد هيچي كه fix نشده هيچ خيلي از باگ هاي قبلي هم برگشته
همچنين همه وعده هاي kaer در مورد ins هاي جديد طبق معمول دروغ بوده
چند نفر پيشنهاد دادن 2 ريلم بعدي رو اپديت نكنن lol

منبع:
فوروم مولتن

ho0rezam
01-06-2010, 20:49
lol
بابا دمتون گرم....اومدم چند صفحه خوندم و کلی خندیدم...جدی جدی دمتون گرم...چند صفحه ی توپ تو تاپیک ثبت شدش.

راستش پتچ جدید که داره میاد بنده deathwing رو reserve کردم و میخوام بسازمش!!!
شرمنده دیگه، کلا هواستون باشه توو هر ریلمی بودم چند کیلومتریه بنده پیداتون نشه!!!

---
اما جدایه شوخی نظرشون خیلی باحال بودش...یه بار بریم lich و illidan و بقیه رو control کنیم....فک کنم خیلی حال بده :دی:دی

Tirion Fordring
01-06-2010, 22:48
بابا با اون حال که لیچ کینگ 101 کیلو اچ پی داره تهشم یه 1 میلیون دمیج میزنه باید اسپلای بالانس بده

حالا u کی هستی

این
Lich King WIN & all other lord Lost هم باحال بود لول

akharwarbaz
02-06-2010, 00:29
Lich King WIN & all other lord Lost

امضا اولش foto lich king بود ....به جا for the lich king:
:27:
چرا پست ا پاك شده :41:

AMir_JAKAL
02-06-2010, 04:42
تا اونجایی که من میدونم مولتن پچ رو که عوض کرد سرور ری.. شد بهش
VH , CoS ,ToC که کار نمیکنه
ulduar هم رفتم دیدم اسکریپت شده بود ولی yogg ,general ,thourim و اون زنه که تو جنگل بودش نبودن
اینا فعلا تو داجن ها و ulduar گیر کردن totc پیشکششون
سرور ماشالا هر 15 دقیقه 1 بار crash میشه (تایم درستش 12 دقیقس) و بین 15 تا 20 دقیقه رولبک میخوره
باگ هم که همینجوری ریخته تانک من 36K HP داشت 1ساعت که گذشت دیدم همینجوری داره HP هیروم میره بالا تا 41K رسید
با شامانم هم که آن شدم دیدم Chain heal و healing totem کار نمیکنن حالا دیگه بقیه کلاس ها چه باگ هایی دارن خدا داند

worldpcgame
02-06-2010, 08:44
ان شاء الله آن کسی که منو مسخره می کنه ، در آتش بسوزه ، ( چون دروغ گو هستش ) من امضام رو هر وقت بخوام تغییر می دهم هیچ ربطی به شما هم نداره ، این ID خودمه و هر کاری که می خوام بکنم می کنم ، اگر تباه شدین به من ربطی نداره ، با عرض پوزش

Unholy
02-06-2010, 09:41
ان شاء الله آن کسی که منو مسخره می کنه ، در آتش بسوزه ، ( چون دروغ گو هستش ) من امضام رو هر وقت بخوام تغییر می دهم هیچ ربطی به شما هم نداره ، این ID خودمه و هر کاری که می خوام بکنم می کنم ، اگر تباه شدین به من ربطی نداره ، با عرض پوزش

شما پیاده شو با هم بریم ..............
خودتون باعث این شدین که بهتون بخندن ... منم خندیدم چون واقا جوکی بود ولی نخواستم پست بدم !
اما دیگه نشد که نشد ................................................

Arrowtic
02-06-2010, 09:42
دوست 24 ساله ي ما كه بجه هم نيستي و قصد شوخي داشتي و فهميدي ما بي جنبه ايم(:دي).شما كمي بي جنبه تري ها!اينو بدون كه تو اين تاپيك همه با هم شوخي دارن و گاهي اوقات دعواهم ميشه ولي هيچ كي اينظوري جبهه نمي گيره و بعد از يك روز يا دو روز همه چي يادشون ميره.
(درضمن يه شوخي:به دعاي گربه سياه بارون نمياد! ما به اين راحتي تباه نميشيم و تا وقتي بقيه رو تباه نكنيم دست بردار نيستيم)

worldpcgame
02-06-2010, 09:59
پس شما به همه جا انتشار دادین ها ، اشکال نداره فدای سرت ، ولی لطفا با لهن درست صبحت کنین با تشکر ، :20:

---------- Post added at 10:59 AM ---------- Previous post was at 10:54 AM ----------

مشکل بر طرف شد ، خوب بیاین دوباره شروع کنیم ، من الان وقتی بازی دستم رسید ، باید اونو نصب کنم ، وقتی نصب کردم باید چه کار کنم ؟؟؟ و وقتی ما وارد سروری می شویم ، مثلا من تو بازی تمرین کردم و رسیدم به لول ( Level ) مثلا 10 بعد سیوم در کجا ذخیره میشه ؟؟؟ تو مای داکیومنت ؟؟؟

Zende
02-06-2010, 10:19
آقا مارو حلال کن یه کمی شوخی کردیم باهات

مشکل بر طرف شد ، خوب بیاین دوباره شروع کنیم ، من الان وقتی بازی دستم رسید ، باید اونو نصب کنم ، وقتی نصب کردم باید چه کار کنم ؟؟؟ و وقتی ما وارد سروری می شویم ، مثلا من تو بازی تمرین کردم و رسیدم به لول ( Level ) مثلا 10 بعد سیوم در کجا ذخیره میشه ؟؟؟ تو مای داکیومنت ؟؟؟
ممکنه ورلد آف وارکرافتت کپیی باشه یا اینکه نصبی باشه بستگی داره
اما اگه از eshoop سفارش دادی کپیی هست
فرق خاصی نداره
مثل همون نصبه
وقتی نصب کردی ریلم لیست سرور مورد نظرتو توی اینجا وارد میکنی:
G:\wow\Data\enGB
ممکنه G نباشه:دی
اونجا یه فایل هست به نام Realmlist اون رو اول باید به شکل notepad دربیاری اونجا ریلم لیست سرور مورد نظر رو وارد میکنی پتچش مهم نیست فقط همون ریلم لیسته(پتچ مهمه ها!!! منظورم خط دوم توی اون فایل هست)
سیو این بازی آنلاینه
میره تو بایگانی بیلیزارد:دی
شوخی کردم سیو میشه روی اکانت شما
شما کامپیوترت منفجرم بشه بازم سیو سر جاشه

Victoty Is Mine
Lich King WIN & all other lord Lost

اینارم عوض کن اصله خندست!!

Arrowtic
02-06-2010, 10:28
خوب ديگه همه آشتي كنن!روبوسي!بغل كنيد همو!:10:

worldpcgame
02-06-2010, 11:28
ببین یعنی سیو بدست سرور می افتده ؟

Hadijooon
02-06-2010, 11:34
دوباره سلام.
میخوام اینو نصب کنم اینجوری میشه در ضمن burning ... نصبه ولی اینجوری میشه:

amin2000
02-06-2010, 11:53
سلام

من دنبال آموزش های تانکی با پالادین میگشتم از اینا استفاده کردم ... برا تازه تانک ها (پالادین) خیلی خوبه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم جالبه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید------------------------------------------------------------
و چند تا سوال از پالادین بازها:

Hand of Sacrifice به چه دردی میخوره ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید,
cleanse و purify چه تفاتی با هم دارن؟ بهتره یه لول 80 از کودوم استفاده کنه من همیشه از استفاده میکنم ....

worldpcgame
02-06-2010, 11:59
دوباره سلام.

با سلام دوست عزیز ، ببینید شما به احتمال 99% حتما بازی رو نسخه اروپایی خریدین ، و باید نسخه آمریکایی بخرین

kazagh
02-06-2010, 12:10

تو لول های پایین بهترین راه پول درآوردن گدایی هست!!:31:
از لول بالاها پول بگیر من یک بار 200g گرفتم!!!
50g که بگیری حداقل تا لول 30 اوضاعت روبراهه البته اگه از AH خرید سنگین نکنی
بعد دو تا Proffession خوب هم ترین کن و از همان لول های پایین یعنی 5 یا 6 روشون کار کن
سعی کن همزمان با لول آپ کردن proffession ها رو هم بالا ببری وگرنه وقتت تلف می شه و باید بری جاهای لول پایین
لول 30 به بعد می تونی خوب ازشون پول دربیاری

---------- Post added at 12:10 PM ---------- Previous post was at 12:06 PM ----------

دوباره سلام.

اگه می خوای من lich king و پچها از 3.0.2 تا 3.3.3a رو دارم اگه می خوای بهت بدم ( ورژن اروپایی )

Zende
02-06-2010, 12:47
گدایی یا درواقع جیب افراد زنی تخصص ایرانیاست:دی
چون خودشون اکثرا واقعا نیاز دارن:دی
بستگی به سرورت داره
اما باید فوت و فنشو یاد بگیری!
از همین immortal power و tiron میتونی بپرسی
باید کلاس خصوصی برات بزارم:دی
تاحالا جمعی بخوایم حساب کنیم 20 هزار گلد به بالا زدم جیب افرادو:دی رکوردمم 5000 گلد در یک جا بود که یه ارک بهم داد!((((توی سرور medium:27::21:))))
فوت و فن اول:
از کسی بخواه که آیتم دونوری داشته باشه(اگه سرورت آیتم دونوری داره)
فوت و فن دوم:
از کسی بخواه که سوار موتور باشه
فوت و فن سوم:
از کسی بخواه که mount اش برای راید ها باشه!(البته اگه سرورت voteshop داشته باشه این یکی حذف میشه)
مونتایی مثل ashes 'alar و raven lord!
فوت و فن سوم:
از کسی بخواه که بیکار یه جا وایساده باشه در عین حال afk نباشه!
فوت و فن چهارم:
از کسی بخواه که اگه شرایط بالارو نداشت حداقل gearscore اش بالای حداقل 4000 و حداکثر 5000 باشه!
اینارو داشته باش دیگه همینا کفاف میده برا جیب بری:27:

---------- Post added at 01:47 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این میگه ورژن بازی اصلی شما برای آمریکا نیست و این پک wrath of the lich king که میخواید نصبش کنید برای آمریکاست

ببین یعنی سیو بدست سرور می افتده ؟ بله همینطوره یه جورایی
اما روی همون اکانت حساب کن
فرق خاصی نداره
اگه سرور منفجر بشه کلا درش تخته بشه آره اکانت شما هم با همه چیزاش تخته شده!

Zende
02-06-2010, 12:57
کسانی که برای addon درخواست داده بودن
درخواست الکی ندید و بیخودی صرفا جهت تفریح پست ندید!
این برنامرو دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو میتونید بعد از نصب
از بخش Get more addons بعد از سرچ هزار ساله که طول میکشه کل ادون های موجود برای بازی رو ببینید بپسندید و توضیحاتشم برید توی سایتش اول کلیک کنید روی ادون بعد از طریق گزینه ی web site مستطیل سیاهه پایین سمت چپ به وبسایتش برید و توضیحاتشو اونجا کامل بخونید
و بخونید و دانلود کنید
محل بازی رو مشخص کنید بعد از اینکه محل بازی رو شناخت وقتی یک ادون رو دانلود میکنید اتوماتیک به اونجا میره و تنها کاری که میمونه اینه که برید توی بازی و بازی کنید(حتی خودش اتوماتیک همرو enable هم میکنه)

Tirion Fordring
02-06-2010, 15:10
من توی مولتن هم جی اسم بالای 5 هزار بود هم مانت خدا داشتم از راید (پروتو دریک اولدار) اما گلد نداشتم .:27:

یه بار از یه ارک توی مولتن 5 کیلو گرفتم برای فلاینگ :دی کل من بلدم .

Immortal power
02-06-2010, 15:25

دوست من شما برو یه چند صد صفحه اونو تر کسی نیست با کسه دیگه ای دعوا نداشته باشه ولی الان میبینی شادو خوشحال دارن با هم حرف میزنن! مثلا : منو حجت , حجت و حسین , ما و ااقا کمال و اقا حسن , اقا حسن با حسین و ....!!!!!! حالا هم که این خیالمون نیست داریم با هم میگیم میخندیم! شما خودت باعث شدی دست بیفتی ! حالا عیبی نداره یه 2 روز اینجا باشی قلق کار دستت میاد!!:31:

ببین یعنی سیو بدست سرور می افتده ؟

شما سیوی در کامپیوتر ذخیره نمیکنی , در اصل سرور سیو میکنه. حتی اگر برقتون هم بره باز از همونجایی که خاموش شده کامپیوتر شروع میکنید.

دوباره سلام.

گدایی یا درواقع جیب افراد زنی تخصص ایرانیاست:دی
چون خودشون اکثرا واقعا نیاز دارن:دی
بستگی به سرورت داره
اما باید فوت و فنشو یاد بگیری!
از همین immortal power و tiron میتونی بپرسی
باید کلاس خصوصی برات بزارم:دی
تاحالا جمعی بخوایم حساب کنیم 20 هزار گلد به بالا زدم جیب افرادو:دی رکوردمم 5000 گلد در یک جا بود که یه ارک بهم داد!((((توی سرور medium:27::21:))))
فوت و فن اول:
از کسی بخواه که آیتم دونوری داشته باشه(اگه سرورت آیتم دونوری داره)
فوت و فن دوم:
از کسی بخواه که سوار موتور باشه
فوت و فن سوم:
از کسی بخواه که mount اش برای راید ها باشه!(البته اگه سرورت voteshop داشته باشه این یکی حذف میشه)
مونتایی مثل ashes 'alar و raven lord!
فوت و فن سوم:
از کسی بخواه که بیکار یه جا وایساده باشه در عین حال afk نباشه!
فوت و فن چهارم:
از کسی بخواه که اگه شرایط بالارو نداشت حداقل gearscore اش بالای حداقل 4000 و حداکثر 5000 باشه!
اینارو داشته باش دیگه همینا کفاف میده برا جیب بری:27:

---------- Post added at 01:47 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

این میگه ورژن بازی اصلی شما برای آمریکا نیست و این پک wrath of the lich king که میخواید نصبش کنید برای آمریکاست
بله همینطوره یه جورایی
اما روی همون اکانت حساب کن
فرق خاصی نداره
اگه سرور منفجر بشه کلا درش تخته بشه آره اکانت شما هم با همه چیزاش تخته شده!

به به استــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــاد زنده متخصص در امر جیب بری تشریف اوردن!:31: در ادامه حرف استاد بگم باید از جملات ترحم بر انگیزی مثل : may I have some gold pls??? و sir , pls give me some gold pls for my spell training! :31: یه چیز دیگه : سعی کن مقدار گلدی که میخوای رو یا نگی یا مقدار کمی بگی چون معمولا اصافه مقداری که گفتی پول میدن.:31: ( الان تاپیک به علت بد اموزی قفل میشه! )
اخی چه روزگاری داشتیم! یادته راه افتادیم برای fly mount گدایی؟:31: یه یارو 2 k گلد بهم داد تو هم که خودت اسناد یه 6 k گلد از یکی گرفتی!:31:

من توی مولتن هم جی اسم بالای 5 هزار بود هم مانت خدا داشتم از راید (پروتو دریک اولدار) اما گلد نداشتم .:27:

یه بار از یه ارک توی مولتن 5 کیلو گرفتم برای فلاینگ :دی کل من بلدم .

گلد دراوردن باید تو خونه ادم باشه!:31: مثلا من تو یه شب نزدیک به 16 k گلد از ah گیرم اومد!:31: اصولا من گلدم از هیکل و لول کاراکترم بیشتره!:31:

csshadows
02-06-2010, 16:53
سلام بچه ها.
از بروبکس قدیم کسی نیست؟؟؟؟؟
عیب نداره کسی هست که تو سرور آمریکا بازی کنه.
من می خوام اکانت آمریکا بخرم.
از سایت خود بلیزارد رفتم دیدم هم wow 1 , 2 , 3 رو با هم میفروشه. برای اینکه لیچ رو بازی کنم باید هر سه رو بخرم یا فقط آخری رو؟؟؟؟

Zende
02-06-2010, 16:54
اخی چه روزگاری داشتیم! یادته راه افتادیم برای fly mount گدایی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه یارو 2 k گلد بهم داد تو هم که خودت اسناد یه 6 k گلد از یکی گرفتی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هیچ وقت فوت فن اصلیشو ازم یاد نگرفتی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!!
در جملاتت یادت باشه اینارم بگی آخرش:دی
pls pls pls pls pls pls pls
یارورو دیوونه میکنی
و اما یه نکته ی دیگه
با هر کاراکتر اونجوری که هست هم باید حرف بزنی تا خوشش بیاد
مثلا یکی موی سفید داره و ریشم داره بهش بگو Hey old man بیشتر خوشش میاد یه :D هم بزار آخرش:دی

شما سیوی در کامپیوتر ذخیره نمیکنی , در اصل سرور سیو میکنه. حتی اگر برقتون هم بره باز از همونجایی که خاموش شده کامپیوتر شروع میکنید.

خسته نشی!

amin2000
02-06-2010, 17:22
اگه از این بلود الف های ... بود چی بگیم Hey Bache gherti :شوخی

و یه نکنه مهم :دي رو باید جدا گفت؟ یا همراه با جمله ؟ لول

پس برای گدایی گلد آدم باید روان شناس باشه !؟ لول

بالاترین مبالغ گداییم تو سرور فان 20000 تا بود ... تو مولتن هم 1000 تا و در کمال تعحب ORC ( عجب موجودات خوبی )
بالا ترین مبلغی هم که ازم گدایی کردن 500 تا واسه یه ایرانی و 2 تا هم حداکثر واسه حارجی ها ..... !

Zende
02-06-2010, 18:37
سرور فانو ولش
سرورایی مثل مولتنو حساب کن که mediumهه:دی آدم که نیست ولی ریتش که هست!
بله بلد نباشی یه فوش میکشتت!

jafarr
02-06-2010, 20:16
بقول یه دوستی panadarow خالی از vote و donor

Immortal power
02-06-2010, 20:17
هیچ وقت فوت فن اصلیشو ازم یاد نگرفتی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!!
در جملاتت یادت باشه اینارم بگی آخرش:دی
pls pls pls pls pls pls pls
یارورو دیوونه میکنی
و اما یه نکته ی دیگه
با هر کاراکتر اونجوری که هست هم باید حرف بزنی تا خوشش بیاد
مثلا یکی موی سفید داره و ریشم داره بهش بگو Hey old man بیشتر خوشش میاد یه :D هم بزار آخرش:دی

خسته نشی!

سلامت باشی!

اگه از این بلود الف های ... بود چی بگیم Hey Bache gherti :شوخی

و یه نکنه مهم :دي رو باید جدا گفت؟ یا همراه با جمله ؟ لول

پس برای گدایی گلد آدم باید روان شناس باشه !؟ لول

بالاترین مبالغ گداییم تو سرور فان 20000 تا بود ... تو مولتن هم 1000 تا و در کمال تعحب ORC ( عجب موجودات خوبی )
بالا ترین مبلغی هم که ازم گدایی کردن 500 تا واسه یه ایرانی و 2 تا هم حداکثر واسه حارجی ها ..... !

اوه چه جورم اصلا یه شاخه هست تو رشته ی wow به نام مهندسی گدایی! :31:

من بیشترینش 2000 بوده و بیشترینشم که خرج کردم برای اجنبی600 گلد بوده! :31:

یه 15 K هم برای یکی از دوستام خرج کردم حالا اسمشو نمیگم تو همین تاپیکه! :31:

Zende
02-06-2010, 21:18
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین لولاشم احتمالا میشه با وت گرفت!!!:16::16::16::16::16::16::39::39:
بابا دیگه وت شاپ نل تا این حد وضعش خراب نیست خدارو شکر!!!!!!!:42:

ho0rezam
02-06-2010, 21:53
منظورش Muradin اهه فکر نکنید منم این یک آدمای گدایی بود خیرش به من نرسید:دی
آدمی آخه؟:دی
باید اسمشو بدونی چیچی میخوای بعدش برو تو همون برنامه بگرد پیدا کن اگرم اسمشو نمیدونی ایشالله انگیلیسیتم که از ما قوی تره 2 ثانیه وقت بزار بخون از سایتش بخون
حالا چی میخواستی؟:دی
نیست تو هستی؟

اگه اسمشو میدونستم نمی پرسیدم داداش، میرفتم دانلود میکردم!!!!...118mb ادان دارم، این یعنی این که روزم تویه curse.com سپری میشه!!!!

یه ادان میخوام که targetting me و assist on target رو نشون بده...xperl رو معرفی نکن که دارم و خوشم نمیاد ازش

Zende
02-06-2010, 22:43
برا هر چیزی که 100 نوع ادون نساختن دیگه
ها امروز چه حال وداد بتل گروند:دی
یه یارو دیوونه یه تاروف زد گفت بیشین رو موتور ما ببرمت!
منم که پرو 3 تا بتل گراند دیگه با هم رفتیم نشستم رو موتورش!!!!!
خودش فهمیده بود آخرا وقتی میرفت پرچم برداره یا از اون خطارو پر کنه بعدش صب میکرد من بشینم رو موتورش:دی

worldpcgame
03-06-2010, 08:35
سلام ، من بازی دوشنبه دستم میرسه ، میشه دوباره بگین چطور باید درایو مورد نظر را بوت کرد مثلا من 4 تا درایو 16 گیگ دارم و 1 درایو 4 گیگ دارم لطفا بگین که من می خوام به یک درایو مثلا G که 16 گیگ هست نمی خوام دست بزنم ولی درایو C=4 , D = 16 , E=16 , F =16 رو می خوام 2 درایو کنم که C بشه 20 گیگ و D بشه 32 گیگ و درایو G رو هم نمی خوام دست بزنم اگه میشه آموزش بوت کردن رو برام یاد بدین ممنون میشم ...

Shahroozs2
03-06-2010, 09:03
سلام
کسی میدونه این دوتا اسپل وارلاک چیکار میکنه؟
ritual of souls
ritual of summoning

Immortal power
03-06-2010, 09:25
منظورش Muradin اهه فکر نکنید منم این یک آدمای گدایی بود خیرش به من نرسید:دی
آدمی آخه؟:دی
باید اسمشو بدونی چیچی میخوای بعدش برو تو همون برنامه بگرد پیدا کن اگرم اسمشو نمیدونی ایشالله انگیلیسیتم که از ما قوی تره 2 ثانیه وقت بزار بخون از سایتش بخون
حالا چی میخواستی؟:دی

نخیر مورادین نبود! تازه نزار بگم چقدر پول بهت دادم چقدرم دزدی کردی ازم!:31:

این لولاشم احتمالا میشه با وت گرفت!!!:16::16::16::16::16::16::39::39:
بابا دیگه وت شاپ نل تا این حد وضعش خراب نیست خدارو شکر!!!!!!!:42:

بابا اینا که vote نیست:13: اینا احتمالا donor هست.

اممم میگم اد ان خاصی نیست که برای هیلر ها به درد بخوره؟؟؟ من مشکلم اینه که تو راید هایی که چند تا هیلر هست تا من میام heal بدم تانکو یهو میبینم جونش با heal های اون یکی healer ها پر شد و heal من میخوره به hp کامل تانک!!:41:

Tirion Fordring
03-06-2010, 10:21
این وت که خوبه عزیزم .
این دونورم هست تازه
این خودتو جر بدی 5 تا emblem of frost میده . حداقل بهتر از nel و مولتن هست که توش با وت اینا رو میدن :

Furios Gladiator Set
Reltnless Gladiator Set
Wrathful Gladiator Set
OMG Gladiator Set
T7
T8
T9
T10
T11
T12
T13
T14
و البته آیتم های Custom دونور نل که خیلی خوبه . فراست مورن با 50 کی دمیج

Unholy
03-06-2010, 11:05
بقول یه دوستی panadarow خالی از vote و donor

والا بلا بهتر از خیلی جاهاست !!!! ولی آره .... خالی نیست ...
مثلا یارو نهایتا میاد back یا waist 264 میگیره ! این دیگه نهایتشه . اوه ترینکتو یادم رفت بگم :دی
حالا همون دوست به دلیل کنایه های شما میاد سراغتون ....... :19::18:

Immortal power
03-06-2010, 11:40
این وت که خوبه عزیزم .
این دونورم هست تازه
این خودتو جر بدی 5 تا emblem of frost میده . حداقل بهتر از nel و مولتن هست که توش با وت اینا رو میدن :

Furios Gladiator Set
Reltnless Gladiator Set
Wrathful Gladiator Set
OMG Gladiator Set
T7
T8
T9
T10
T11
T12
T13
T14
و البته آیتم های Custom دونور نل که خیلی خوبه . فراست مورن با 50 کی دمیج

ای بابا انگار تو خیلی خوشت میاد همه چی رو اینقدر بزرگ کنی! مولتن که فقط deathly میده و nel هم بیشترینش که با vote میشه خرید furious هست! اخه کجا t 10 و relentless میده!:18:

Beowulf Hero
03-06-2010, 11:49
ritual of souls
ritual of summoning

ritual of summuning:یه پورتال میسازه که 2 نفر دیگه از پارتیتون باید روش کلیک کنن تا بشه مثل یک Summuning Stone

ritual of souls:یه چیزی میسازه با یه soul shard که 25 نفر از رید میتونن روش کلیک کنن و هر کی روش کلیک کنه یه Healthstone میگیره

Zende
03-06-2010, 12:40
نخیر مورادین نبود! تازه نزار بگم چقدر پول بهت دادم چقدرم دزدی کردی ازم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چقدر 2 گلد؟!

بابا اینا که vote نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینا احتمالا donor هست.نه بابا vote خودم تست کردم

Furios Gladiator Set
Reltnless Gladiator Set
Wrathful Gladiator Set
OMG Gladiator Set
T7
T8
T9
T10
T11
T12
T13
T14
و البته آیتم های Custom دونور نل که خیلی خوبه . فراست مورن با 50 کی دمیج آِیتم دونوریشو قبول دارم نامردی البته تا اون حد که نه:دی
ولی الآن وضع همونا هم بهتره شده
خودتو باید جر بدی بگیری از اونارو هر کدومش شده 96 point!
تازه فقط هم آخرش furious داره اگه اونارو میداد که خوب بود:دی
رتل لس و وراث فول اصلا نمیده
ها من تریپ بتل گراندی برداشتم اینا میزنن من مرده خوری میکنم!!

amin2000
03-06-2010, 14:01
دوستان یکی نحوه فروش آیتم ها تو AH رو بگه ( خودم میدونم تب آخریه :دی )

یه نفر بای اوت زده و خریده ولی پول بهم مایل نشده فقط یه نامست بدون هیچ پولی :41: ! لول :21:

لطفا یه توضیح مختصر و مفید بدید !!

شاید علتش اینه باید صبر کنم ؟ :

تا الان 6 نفر خریدن

ممنون

Zende
03-06-2010, 14:15
8 نفر یه آیتم رو خریدن؟نمیشه که!
2 حالت داره یا تو لگی!
یا سرورت مورد داره
یا همون باید صبر کنی:دی

Beowulf Hero
03-06-2010, 14:34
یه ایتم رو 8 نفر نخریدن از یه ایتم یه عالمه گذاشته تو ah

amin2000
03-06-2010, 14:35
یه آیتم نه چند تا آیتم گذاشتم 8 تاشو خریدن :دی
لگ ..نه فکر نکنم
مولتن :2:
........... اینو نمیدونم اولین باره ... حالا صبر میکنم نتیجشو میگم

amin2000
03-06-2010, 15:45
لگ داره به خصوص دالاران :دی
همه چیش خوبه جز لگش :دی
ولی در کل سرور خوبیه و من بعد از ظهر ها خیلی کم لگ دارم یا اصلا ولی بقیه مواقع !! عجیبه آخه بعد از ظهر ها سرور شلوغ تر هم هست

کدوم ریلم بازی میکنی؟

ho0rezam
03-06-2010, 18:56
در مورد ah
والا تویه سرور هایه دیگه رو نمیدونم اما بلیزارد اینطوریه که وقتی یه نفر آیتمت رو خرید بعده 1 ساعت یه نامه به دستت میرسه به همراه پول.

اون عکس اولی، اونی که قرمز کشیدی دورش یعنی همین الان یه نفر shadowmight ring که توو ah هست رو خریده ...و اون دوتا پشت سره هم یعنی هر دوتا رو خریده.

Beowulf Hero
03-06-2010, 19:15
یه آیتم نه چند تا آیتم گذاشتم 8 تاشو خریدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
لگ ..نه فکر نکنم
مولتن :2:
........... اینو نمیدونم اولین باره ... حالا صبر میکنم نتیجشو میگم

بابا این زنده گاگوله فکر کرد یه ایتمو 8 بار خریدن که ربطی به سرور و هیچی نداره

ر مورد ah
والا تویه سرور هایه دیگه رو نمیدونم اما بلیزارد اینطوریه که وقتی یه نفر آیتمت رو خرید بعده 1 ساعت یه نامه به دستت میرسه به همراه پول.

اون عکس اولی، اونی که قرمز کشیدی دورش یعنی همین الان یه نفر shadowmight ring که توو ah هست رو خریده ...و اون دوتا پشت سره هم یعنی هر دوتا رو خریده.
عجب!
تو سرور عادی همون لحظه میاد پستش!

Hadijooon
03-06-2010, 21:21
lich king فقط میشه انلاین بازی کرد؟؟؟؟؟؟

Immortal power
04-06-2010, 09:12
خوب منم که همینو گفتم!

بابا این زنده گاگوله فکر کرد یه ایتمو 8 بار خریدن که ربطی به سرور و هیچی نداره

عجب!
تو سرور عادی همون لحظه میاد پستش!

نه بابا اینگار تو خیلی عقبی! مولتن که از روز اولشم همینجوری بود , nel هم جدیدا اینجوری شده!

دیروز یه اسکمر عوضی 10 k دارو ندارمو بالا کشید! منم رفتم کارگری جنس گزاشتم AH فروش بره دیدم اینجوری شده!

جلبک بلیزارد رو دوباره با سرور عادی مقایسه کردی؟
آهان همون که میتونستی از هر راهی خبر بدی و ندادی منم نیومدم بازی بعد 1 ماه پاک شد دیگه؟!؟!؟!!؟
منو میگه منو میگه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.ای خدا نوب همه چیز دان بزرگ باز دوباره اومد! اخه کدوم مدیر باهوشی به ذهنش رسید دسترسی تورو برگردونه!:16::39:

Immortal power
04-06-2010, 10:54
کسی جواب نمیده؟

اگر منظورتون wrath of the lichking باشه که باید بگم اصل بازی انلاین هست نه افلاین!

*Ali*
04-06-2010, 14:06
واقعا نمیخواید خجالت بکشید ؟ آخه چقدر باید اسم این انجمن بد در بره ؟ :13:اگه تعدادی از دوستان دیگه نتونستن این تاپیک رو ببینن گله نکنن

Immortal power
04-06-2010, 14:12
واقعا نمیخواید خجالت بکشید ؟ آخه چقدر باید اسم این انجمن بد در بره ؟ :13:اگه تعدادی از دوستان دیگه نتونستن این تاپیک رو ببینن گله نکنن

علی جان شما خون خودتو کثیف نکن اینا شوخیه جدی که نیست! بعدم ماشالا همه جنبه دارن اینجا کسی نیست بی جنبه باشه!:46:
اگر شما کاری نکنی به خوبی و خوشی انشالا پیش میره کسی چیزیش نمیشه!

ho0rezam
04-06-2010, 17:21
باز این علی بعده شونصد سال اومد تو تاپیک؟؟؟ آقا داداش از من به شما نصیحت اصلا اگه یه موقع آفتاب از مغرب هم طلوع کرد، شما نیا تو این تاپیک...خوب داداش؟؟؟ واسه خودتم بهتره

اونی که باید خجالت بکشه شمایی نه بچه هایی که میان و اینجا رو اسپم میکنن... دمه اونا گرم، آخه اینجا فقط به درده اسپم کردن میخوره،پر شده از کلی اسپم.

شما که خودتو همکار فرض کردی و هر از چند گاهی میای یه چیز در میکنیو میری، شده تا حالا یه 5 ساعت بشینی و این تاپیک رو تر تمیز کنی؟
اگه خیلی ادعات میشه ، بشین پست های درست و راست رو یه جا جمع کن بقیه رو هم delete کن...بعد اونوفت بیا اینجا پست بده داداش.

تا زمانی که بخش هایی چون تاکتیکه باس ، ادان و ... درست نشه، همینه که میبینی...به قول دوستمون شما نمیخواد خونتو کثیف کنی، بشین به بقیه ی کارهات برس.

ایشالله انجا حذف شه و یه تغییراتی کلی در این بخش ایجاد بشه...نمونش بخش فیلم ها رو برو نگاه کن فک کنم واست و واسه ی بقیه ی مدیر ها خوب باشه

جدا سخته؟؟؟ که بخش بازی هایه آنلاین بازم تقسیم به بخش بشه؟؟؟ مثلا همین ورلد اف وارکرافت تبدیل بشه به یه بخش تویه بازی های آنلاین و داخلش هم فقط و فقط چند تاپیک باشه (نشه تاپیکی ایجاد کرد) اما تاپیک هایی که واقعا نیازه، همون هایی که مثال زدم
بقیه ی بازی هایه مهم دیگه هم همینطور..به این میگن نظم،که اول باید از مدیرهاش و همکاراش آغاز بشهو بعد برسه به member هاش (متاسفانه مدیراش هنوز نظم رو نمیدونن چیه، چه انتظاری از عضوهاش داری آخه؟؟؟)

خیلی دلم میخواد ببینم باز مثه دفعاته قبل میخواین بهونه بیارین یا میشینید و اینجارو راستو ریس میکینید( البته از این مدیراها کلا بعیده)
ایشالله موفق باشی تو مراحل زندگیت

Tirion Fordring
04-06-2010, 17:46
دمت گرم حرف دل خیلی از ما ها رو زدی .

بعضی از مدیران بلدن فقط بیان اینجا چند نفرو دسترسی قطع کنند بعد بگن همه چیز درست شد دوباره بیان ببینند یه سری دیگه ...

علی جان میشه بپرسم خود شما چه بازی میکنی ؟ یا کلا wow بازی میکنید ؟ اگه نه بهتره تو این تاپیک نیاید و بگید که چند نفر بن میشند چند تا پست پاک میشند و تاپیک n روز بسته میشه .

وقعا توی این فروم باید برای بازی هایی مثل وست و تریبال یه تاپیک بزنید چون گسترده نیست و تحت وبه اما بازی بزرگی مثل wow این مباحثو داره :

addon
bosses
guide to lvl up
بحث آزاد در مورد ریس و کلاس و پی وی پی
spam

هیچ جا ندیدم بحث wow بدون اسپم باشه . بحث در مورد سرورای فری هم که هیچی ...

الان باز میایم میبینیم دسترسی من و رضا و چند نفر دیگه قطع شده چون اعتراض کردیم و فحش دادیم ! اینجا آزادی بیان نداره کسی کلا

Immortal power
04-06-2010, 17:47
باز این علی بعده شونصد سال اومد تو تاپیک؟؟؟ آقا داداش از من به شما نصیحت اصلا اگه یه موقع آفتاب از مغرب هم طلوع کرد، شما نیا تو این تاپیک...خوب داداش؟؟؟ واسه خودتم بهتره

اونی که باید خجالت بکشه شمایی نه بچه هایی که میان و اینجا رو اسپم میکنن... دمه اونا گرم، آخه اینجا فقط به درده اسپم کردن میخوره،پر شده از کلی اسپم.

شما که خودتو همکار فرض کردی و هر از چند گاهی میای یه چیز در میکنیو میری، شده تا حالا یه 5 ساعت بشینی و این تاپیک رو تر تمیز کنی؟
اگه خیلی ادعات میشه ، بشین پست های درست و راست رو یه جا جمع کن بقیه رو هم delete کن...بعد اونوفت بیا اینجا پست بده داداش.

تا زمانی که بخش هایی چون تاکتیکه باس ، ادان و ... درست نشه، همینه که میبینی...به قول دوستمون شما نمیخواد خونتو کثیف کنی، بشین به بقیه ی کارهات برس.

ایشالله انجا حذف شه و یه تغییراتی کلی در این بخش ایجاد بشه...نمونش بخش فیلم ها رو برو نگاه کن فک کنم واست و واسه ی بقیه ی مدیر ها خوب باشه

جدا سخته؟؟؟ که بخش بازی هایه آنلاین بازم تقسیم به بخش بشه؟؟؟ مثلا همین ورلد اف وارکرافت تبدیل بشه به یه بخش تویه بازی های آنلاین و داخلش هم فقط و فقط چند تاپیک باشه (نشه تاپیکی ایجاد کرد) اما تاپیک هایی که واقعا نیازه، همون هایی که مثال زدم
بقیه ی بازی هایه مهم دیگه هم همینطور..به این میگن نظم،که اول باید از مدیرهاش و همکاراش آغاز بشهو بعد برسه به member هاش (متاسفانه مدیراش هنوز نظم رو نمیدونن چیه، چه انتظاری از عضوهاش داری آخه؟؟؟)

خیلی دلم میخواد ببینم باز مثه دفعاته قبل میخواین بهونه بیارین یا میشینید و اینجارو راستو ریس میکینید( البته از این مدیراها کلا بعیده)

من حرف شما رو کاملا قبول دارم...
این بازی در حد یک بازی نیست در حد یه دنیاست اسمشم که روشه . مثلا تا حالا توجه کردید اقتصاد داخل بازی با اقتصاد واقعی یکیه!:18: یا مثلا خیلی چیزای دیگه ولی اکثرا دست کم گرفتن این بازی رو.
علی جان یادم هست مدتی پیش hoorezam جان یه تاپیک برای اد ان ها زده بود که بستنش.... تو این تاپیک هم باید اد ان معرفی بشه هم باید اموزش داده بشه هم باید سرور معرفی بشه هم باید تاکتیک های باس هارو بزارن هم باید در مورد پچ هایکه قراره بیاد بحث بشه هم باید در مورد تحولات پچ های جدید بحث بشه و خب حرف هایی هم که بچه های این تاپیک میزنن ( حرف های معمولی غیر قابل جلوگیریه به هر حال اینجا پست ها شمارش نمیشه و + بازی های انلاین یه سری چیزاش روندش تند تره.)

چطور توی تاپیک تریبال وارز طرف اسپم میده حرف میزنه خاطره تعریف میکنه بعد هیچی نمیشه!

خود شما هم اگر تا حالا همکار نشده بودی چندان کم اسپم نمیدادی. حالا میخوای منو بن کن میخوای دسترسیمو ببند میخوای هر کار دیگه ولی این حقیقت هست.

Tirion Fordring
04-06-2010, 17:49
قابل توجه باشه چند ماه پیش توی تاپیک وست بود یا تریبال عکس *** گذاشته بودن :18:

البته هر بازی که الان آقا علی مشغولش هستند اسپم توش معنی نداره . :13:

ofc که باید اینطوری باشه

*Ali*
04-06-2010, 20:09

وقتی شما میای اینجور حرفی میزنید جاش پیش میاد که یکم برات مسائل شفاف سازی بشه تا بعد بتونی هرچیزی که خواستی درباره هرکسی بزنی و وضعیت قبل از انجمن رو فراموش کنی .
وقتی یکی بیاد و به خاطر اینکه آیا 5 تا گلد داده یا گرفته یا پارسال از گیلد انداخته تش بیرون بیاد به دوستش فحش بده من بشینم و نگاه کنم ؟ چون که اینجا به درد اسپم میخوره ؟

قبل از شروع 2010 از مدیران پیغام رسید برای تفکیک انجمن ها آماده بشید . تمامی همکاران بخش های مختلف انجمن بازی مشغول تنظیم بخش های مختلف انجمن خود شدند . همین بخش بازیهای آنلاین رو اگه نمیدونی قرار بود به 7 تا زیر انجمن تقسیم بشه بنده شخصا قوانین خاص انجمن رو نوشتم و تسلیم مدیر کردم و قرار بر این شد تا شروع سال 2010 تفکیک انجمن ها انجام بشه این که چنین اتفاقی نیافتاده رو بهتره از مدیران ارشد بپرسی بعدش بیای و همه چیز رو بندازی گردن من و بدون اطلاع از هرچیزی ، هرچیزی خواستی درباره من بگی :13:

علی جان میشه بپرسم خود شما چه بازی میکنی ؟ یا کلا wow بازی میکنید ؟ اگه نه بهتره تو این تاپیک نیاید و بگید که چند نفر بن میشند چند تا پست پاک میشند و تاپیک n روز بسته میشه .

خب حجت جان شما هم معلومه دلت از من پره . بهتره اینو بگم اگر مدیران پادر میونی نمیکردن مطمئنا این یوزر چهارمیت نبود . خودت هم بهتر از هرکسی میدونی برای چی و چرا . من خودم بیست روز دیگه کنکور دارم و امسال هم تقریبا بازی آنلاین رو گذاشتم کنار که به کنکور برسم و گفتم اینجا 4 نفر که یه بازی رو دوست دارن بیان درموردش بحث کنن منم بخشی از وقتم رو بذارم که بازم یکی اینجا باشه که بهش رسیدگی کنه و اینقدر انجمن بی در و پیکر و بی صاحب نباشه .

در پایان هم میگم
دوستانی که قدیمی این انجمن هستید
آیا زمانی که همکار قبلی مفقود الاثر شد وضعیت اینجا خیلی بهتر بود ؟ آیا زمانی که کسی نبود پستهای کاربرای تازه رو تایید کنه وضعیت خیلی بهتر بود ؟ آیا زمانی که برای رسیدگی به انجمن دست به دامن Maggy_P و Masoud_King میشدیم اینجا خیلی وضعش بهتر بود ؟ آیا زمانی که کسی نبود لیست انجمن رو آپدیت کنه خیلی اوضاع شما روبه راه تر بود ؟ آیا زمانی که آموزش برای مبتدیان به اول تاپیک اضافه نشده بود افراد تازه وارد خیلی راهنمایی میشدن ؟

من کاری نکردم که به خاطرش بخوام از خودم دفاع کنم بعد از این پست هم لطفا کسی درباره این مسائل در تاپیک صحبت نکنه و هرچیزی دلش خواست بگه یا در پروفایل یا با پیغام خصوصی با من مطرح کنه

Tirion Fordring
04-06-2010, 22:31
تا الان n بار پ.خ زدیم جوابی نیومد !

بیخیال نمیخوام بحثو ادامه بدم

راستی انتقاد من از شما نبود از کل مدیراست . چه سوپر مدیر ها چه ادمینا تنبلن . من که ادمین ها رو ندیدم فعالیت کنند جایی . سوپر مدیر هام قبل بابک فعال ترین بود که زیاد بن میکرد :دی اونام بازنشسته شدن ...
راستی یکم تند رفتم شرمنده فصل امتحاناته واسه آدم اعصاب نمیذاره :19:
------------

این wow-pwnage سرور باحالیه ترالو به زور توش میزنند برای تفریح خوبه ارزش داره یه بار تست کنید

worldpcgame
05-06-2010, 06:45
با سلام ، و عرض خسته نباشید ، دوستان من که تعجب می کنم ، مگه علی چی کار کرده ، ؟؟؟ خوب می آد می بینه تاپیک خوبه یا بد ، ما باید ازش استقبال کنیم ... :46::10::46:
-----------------------------
در ضمن من سرور رو باید از کجا گیر بیارم ، ؟ چندین سرور تو جهان هستش کدومش بهتره ؟؟؟ که شما ها هم توش بازی می کنین ؟؟؟:10:

worldpcgame
05-06-2010, 06:55
وقتی شما میای اینجور حرفی میزنید جاش پیش میاد که یکم برات مسائل شفاف سازی بشه تا بعد بتونی هرچیزی که خواستی درباره هرکسی بزنی و وضعیت قبل از انجمن رو فراموش کنی .
وقتی یکی بیاد و به خاطر اینکه آیا 5 تا گلد داده یا گرفته یا پارسال از گیلد انداخته تش بیرون بیاد به دوستش فحش بده من بشینم و نگاه کنم ؟ چون که اینجا به درد اسپم میخوره ؟

قبل از شروع 2010 از مدیران پیغام رسید برای تفکیک انجمن ها آماده بشید . تمامی همکاران بخش های مختلف انجمن بازی مشغول تنظیم بخش های مختلف انجمن خود شدند . همین بخش بازیهای آنلاین رو اگه نمیدونی قرار بود به 7 تا زیر انجمن تقسیم بشه بنده شخصا قوانین خاص انجمن رو نوشتم و تسلیم مدیر کردم و قرار بر این شد تا شروع سال 2010 تفکیک انجمن ها انجام بشه این که چنین اتفاقی نیافتاده رو بهتره از مدیران ارشد بپرسی بعدش بیای و همه چیز رو بندازی گردن من و بدون اطلاع از هرچیزی ، هرچیزی خواستی درباره من بگی :13:
خب حجت جان شما هم معلومه دلت از من پره . بهتره اینو بگم اگر مدیران پادر میونی نمیکردن مطمئنا این یوزر چهارمیت نبود . خودت هم بهتر از هرکسی میدونی برای چی و چرا . من خودم بیست روز دیگه کنکور دارم و امسال هم تقریبا بازی آنلاین رو گذاشتم کنار که به کنکور برسم و گفتم اینجا 4 نفر که یه بازی رو دوست دارن بیان درموردش بحث کنن منم بخشی از وقتم رو بذارم که بازم یکی اینجا باشه که بهش رسیدگی کنه و اینقدر انجمن بی در و پیکر و بی صاحب نباشه .

در پایان هم میگم
آیا زمانی که همکار قبلی مفقود الاثر شد وضعیت اینجا خیلی بهتر بود ؟ آیا زمانی که کسی نبود پستهای کاربرای تازه رو تایید کنه وضعیت خیلی بهتر بود ؟ آیا زمانی که برای رسیدگی به انجمن دست به دامن Maggy_P و Masoud_King میشدیم اینجا خیلی وضعش بهتر بود ؟ آیا زمانی که کسی نبود لیست انجمن رو آپدیت کنه خیلی اوضاع شما روبه راه تر بود ؟ آیا زمانی که آموزش برای مبتدیان به اول تاپیک اضافه نشده بود افراد تازه وارد خیلی راهنمایی میشدن ؟

من کاری نکردم که به خاطرش بخوام از خودم دفاع کنم بعد از این پست هم لطفا کسی درباره این مسائل در تاپیک صحبت نکنه و هرچیزی دلش خواست بگه یا در پروفایل یا با پیغام خصوصی با من مطرح کنه

با سلام علی ، آقا شما بهترین هستین ، شما عالی هستین ، و حق با شماست ، دوست عزیز:10:

worldpcgame
05-06-2010, 07:19

---------- Post added at 08:19 AM ---------- Previous post was at 08:18 AM ----------

در ضمن چرا در اینجا یعنی بازی های آنلاین پست ها رو نمی شمارند ؟؟؟

worldpcgame
05-06-2010, 07:28

Beowulf Hero
05-06-2010, 07:35
LOL
Multiboxingدیگه در این حد...

در ضمن چرا در اینجا یعنی بازی های آنلاین پست ها رو نمی شمارند ؟؟

اگه میشمردن من الان جفت اکانتم پستاش از ادمین بیشتر بودن!

Immortal power
05-06-2010, 10:05
با سلام ، و عرض خسته نباشید ، دوستان من که تعجب می کنم ، مگه علی چی کار کرده ، ؟؟؟ خوب می آد می بینه تاپیک خوبه یا بد ، ما باید ازش استقبال کنیم ... :46::10::46:
-----------------------------
در ضمن من سرور رو باید از کجا گیر بیارم ، ؟ چندین سرور تو جهان هستش کدومش بهتره ؟؟؟ که شما ها هم توش بازی می کنین ؟؟؟:10:

سرور که قد موهای سر ادم زیاد هست!! ولی همشون به درد بازی نمیخورن. من از همین الان نصیحت میکنم اگر با پولش مشکل نداری دوست من حتما بیا بلیزارد.

Zende
05-06-2010, 10:45
worldpcgameول کن این عکسایی که از تو گوگول میاری رو دیگه:دی

سرور که قد موهای سر ادم زیاد هست!! ولی همشون به درد بازی نمیخورن. من از همین الان نصیحت میکنم اگر با پولش مشکل نداری دوست من حتما بیا بلیزارد.
بله اگه مورد پولی نداری برو بلیزارد و اگه نمیخوای خرج کنی مثل خودم:دی بیا neverendless سوالاتم توی بازی اگه بودم جواب میدم

Beowulf Hero
05-06-2010, 11:17
راست میگه امروز صبح من یه سری زدم نل خیلیییی خفن شده
Random Bg
Call To Arm
Just Arena
کلا ریلم PvP به این میگن
اصلا رید تشکیل نمیشه!

Tirion Fordring
05-06-2010, 11:42
شما 5 تا پست پشت سر هم دادی برای همینه شمارش نمیشه .

راستی اگه میخوای سرور فعلا صبر کن چند تا خوبشو داریم پیدا میکنیم . براش شروع برو نل یا مولتن اما نل نمون چون اطمینانی نیست هیروت تا فردا بمونه یا نه . مولتنم همینطور . بدون دلیل پاک میکنند . نل که رول بک n روزی میخوره

Tenhi
05-06-2010, 12:16
Victory is not never to fall, It is to rise after every fall

success is the ability to go from one failure to the next without any loss of enthusiasm

KAMAL_CAMARO
05-06-2010, 14:10
سلام دوستان !

چند تا سوال خیلی مبتدیانه داشتم !

خیلی وقت بود میخواستم وارکرافت رو آنلاین بازی کنم ولی ADSL نداشتم ولی تونستم الان بگیرم !

ولی اصلا نمیدونم باید چی کار کنم !

تو سایت neverendless-wow.com یک اکانت ساختم اما حالا چی کار کنم ؟

چطور بازی رو به 3.3.3a به روز کنم ؟

چطور سرور بازی رو برای سایت ست کنم ؟

ممنون !!!!!!!!

Immortal power
05-06-2010, 14:18
شما 5 تا پست پشت سر هم دادی برای همینه شمارش نمیشه .

راستی اگه میخوای سرور فعلا صبر کن چند تا خوبشو داریم پیدا میکنیم . براش شروع برو نل یا مولتن اما نل نمون چون اطمینانی نیست هیروت تا فردا بمونه یا نه . مولتنم همینطور . بدون دلیل پاک میکنند . نل که رول بک n روزی میخوره

حجت یه سوالی چند روزه این N رو یاد گرفتی؟!:31:

سلام دوستان !

چند تا سوال خیلی مبتدیانه داشتم !

خیلی وقت بود میخواستم وارکرافت رو آنلاین بازی کنم ولی ADSL نداشتم ولی تونستم الان بگیرم !

ولی اصلا نمیدونم باید چی کار کنم !

تو سایت neverendless-wow.com یک اکانت ساختم اما حالا چی کار کنم ؟

چطور بازی رو به 3.3.3a به روز کنم ؟

چطور سرور بازی رو برای سایت ست کنم ؟

ممنون !!!!!!!!

توجه توجه!! این بازی وارکرفت نیست World Of Warcraft هست!
پس WC با WoWفرق داره!

شما اول بازی رو از
eshooop.com
سفارش بده بعد که رسید به دستتون میگم بقیش رو.
بازی که باید سفارش بدید این هست : world of warcraft: wrath of the lich king

Tirion Fordring
05-06-2010, 14:50
اینو سوم دبستان بودم بلد بودم :دی :27:

مثل اینکه ملت نمیفهمن

آقا باشه برید توی نل یه راندوم بی جی گذاشته اونو اکثر سرورا دارند .

نه isle of conquest داره نه sota نه wg داره نه voa اسکریپت نه totc نه icc دانجن اسکریپتم که نداره

برید دو روز دیگه هیروتونو پاک کردن بیاید اینجا باشه ؟

1561300230601
05-06-2010, 15:21
سلام بچه ها
من اینجا تازه واردم
می خواستم اگه کسی می تونه یکم کمک کنه .
دنبال کپی ایتم هستم
تمام صحفات رو دور زدم
یه چیز هایی یاد گرفتم .
پیشرفت هم کردم که مدیون شما دوستان هستم
.
ولی هنوز نتونسم کپی کنم
هر کی می تونی یه آموزش کامل یه بار دیگه باری ما بزاره ممنون می شم ازش
یا حتمی بتونه بهم میل کنه
operator_2009@yahoo.com

KAMAL_CAMARO
05-06-2010, 15:38
حجت یه سوالی چند روزه این N رو یاد گرفتی؟!:31:

توجه توجه!! این بازی وارکرفت نیست World Of Warcraft هست!
پس WC با WoWفرق داره!

شما اول بازی رو از
eshooop.com
سفارش بده بعد که رسید به دستتون میگم بقیش رو.
بازی که باید سفارش بدید این هست : world of warcraft: wrath of the lich king

دوست عزیز من فرق بین این دوتا رو میدونم تا قبل از این هم همه ورژن ها رو گرفته بودم و روی سرور آفلاین بازی میکردم فقط ADSL نداشتم و از نعمت آنلاین محروم !

Zende
05-06-2010, 16:18
success is the ability to go from one failure to the next without any loss of enthusiasm my friend here is World of Warcraft topic and its just my ENDORSEMENT.....

Tirion Fordringبزار دانیال الآن خودم حالیش میکنم
کرایه ی ثابت دوچرخه ای 1000 تومان است اگر بر اساس اتحاد مزدوج بخوایم حساب کنیم و دوچرخه 300 تومن کرایه دیگه داشته باشه
برای n ساعت کرایه ی دوچرخه چقدر است؟!
(حالا اینقدر حالش گرفته میشه که دیگه این n رو ول کنه:دی)

دوست عزیز من فرق بین این دوتا رو میدونم تا قبل از این هم همه ورژن ها رو گرفته بودم و روی سرور آفلاین بازی میکردم فقط ADSL نداشتم و از نعمت آنلاین محروم ! این کلا بلد نیست یه بکی کمک کنه:دی
به عنوان حالت ابتدایی بهتره شما از لاونچر خود بازی بزارید آپدیت شه و آپدیتشم خودش میکنه همراه با دانلود
اما اگه حالت پیشرفته شو میخواید خوب باید از این سایت یکی یکی بگیرید(این راه بهتریه و خیلی ها از جمله خودم از این کار استفاده میکنیم):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه بعد از دانلود باید آپدیت کنید خودتون
و اینطوری میتونید از روی پتچ ها چون حجمشون زیاده رایت کنید
به هر حال ممکنه هر مشکلی برای کامپیوتر پیش بیاد پس داشتنش ضرری نداره

دوستانی که سوال دارن در سرور neverendless به Shuta ویس بدن

Immortal power
05-06-2010, 16:48
اینو سوم دبستان بودم بلد بودم :دی :27:

مثل اینکه ملت نمیفهمن

آقا باشه برید توی نل یه راندوم بی جی گذاشته اونو اکثر سرورا دارند .

نه isle of conquest داره نه sota نه wg داره نه voa اسکریپت نه totc نه icc دانجن اسکریپتم که نداره

برید دو روز دیگه هیروتونو پاک کردن بیاید اینجا باشه ؟

اخه سرور کلا PVP هست بیان اونارو درست کنن چیکار!:31:
راستی یعنی الان سوم دبستانی؟! :31: ( شوخی )

دوست عزیز من فرق بین این دوتا رو میدونم تا قبل از این هم همه ورژن ها رو گرفته بودم و روی سرور آفلاین بازی میکردم فقط ADSL نداشتم و از نعمت آنلاین محروم !

اخه شما گفتی وارکرفت , چون اکثرا میان اشتباه میگیرن این 2 تارو... حالا شرمنده!:31:

شما بزار launcher تون خودش حساب همه پچ هارو میرسه!:31: اگر هم نخواستید این zende هر 1-2 سالی یه بار به کسی کمک میکنه استفاده کنید از لینکی که داد!:31::39:

my friend here is World of Warcraft topic and its just my ENDORSEMENT.....
بزار دانیال الآن خودم حالیش میکنم
کرایه ی ثابت دوچرخه ای 1000 تومان است اگر بر اساس اتحاد مزدوج بخوایم حساب کنیم و دوچرخه 300 تومن کرایه دیگه داشته باشه
برای n ساعت کرایه ی دوچرخه چقدر است؟!
(حالا اینقدر حالش گرفته میشه که دیگه این n رو ول کنه:دی)
این کلا بلد نیست یه بکی کمک کنه:دی
به عنوان حالت ابتدایی بهتره شما از لاونچر خود بازی بزارید آپدیت شه و آپدیتشم خودش میکنه همراه با دانلود
اما اگه حالت پیشرفته شو میخواید خوب باید از این سایت یکی یکی بگیرید(این راه بهتریه و خیلی ها از جمله خودم از این کار استفاده میکنیم):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه بعد از دانلود باید آپدیت کنید خودتون
و اینطوری میتونید از روی پتچ ها چون حجمشون زیاده رایت کنید
به هر حال ممکنه هر مشکلی برای کامپیوتر پیش بیاد پس داشتنش ضرری نداره

دوستانی که سوال دارن در سرور neverendless به Shuta ویس بدن

بیشین بابا!:31: وقتی من داشتم اینجا کمک میکردم به مردم تو داشتی دوران تبعیدتو میگزروندی!:16:

Immortal power
05-06-2010, 20:08
راستی یه سوالی.... داستان این priest ها که وقتی میمیرن میشن شبیه این spirit healer ها چیه؟؟ کار خاصی انجام میدن اگر اونجوری بشن؟!

Tirion Fordring
05-06-2010, 22:17
بله در اون حالت هم میتونند هیل کندن تا زمانی که بمیرند .

مرده :

جواب ابلهان خاموشیست . خودت گفتی 10 سال از دنیا عقبی نمیدونی sota چیه

-MRG
06-06-2010, 07:06
سرور خوب میخوای
دیسی و لگ نداره
در حال حاضر فقط ناکس 10و25 نفره و همه اینسهای 5 نفره باز هست
اما نکته مثبت اینه که فیکس فیکس هستن
فقط زدن باسهای 5 نفره VH به اندازه 25 نفره بعضی سرورها سخت هست حالا میری تو 1 سرور میبینی طرف فول سبزه اما هد یا اکس KTz داره !
سرور بلیزلایک
در ضمن 4 تا BG اول هم بازه.
3.3.2

-MRG
06-06-2010, 07:45
The Ruby Sanctum (10/25-player raid)
The Ruby Sanctum will be the last raid released in Wrath of the Lich King, advancing the storyline towards Cataclysm.
خوب دوستان این هم آخرین رید 25 نفره تو خشم لیچ کینگ
که تو پچ 3.3.5 ارائه میشه و شامل 4 باس هست
و بعد از اون دیگه رید جدید رو تو کاتا خواهیم دید.

Zende
06-06-2010, 07:50
سرور خوب میخوای کد:
دیسی و لگ نداره
در حال حاضر فقط ناکس 10و25 نفره و همه اینسهای 5 نفره باز هست
اما نکته مثبت اینه که فیکس فیکس هستن
فقط زدن باسهای 5 نفره VH به اندازه 25 نفره بعضی سرورها سخت هست حالا میری تو 1 سرور میبینی طرف فول سبزه اما هد یا اکس KTz داره !
سرور بلیزلایک
در ضمن 4 تا BG اول هم بازه.
3.3.2
این سرورش یه ذره شاد میزنه!
QuestXP: 1.5x
Honor: 1.5x
Everything else: 1x
بگو بلیزارده میخواستیم تابلو نشه یه نیم بش اضافه کردیم دیگه!!!!!!!
وت که داره اگه وت شاپ نداشته باشه دیگه کلا شاد میزنه!!!!

Kolang
06-06-2010, 08:30

در پایان هم میگم

يكمي گذشته از تاريخ اين پست.... اما بد نيست منم يكمي توضيح بدم... آخه چند ماهي همكار بودم و ميدونم اوضاع چطوره
يكي از دلايلي كه خود من ديگه نخواستم ادامه بدم توي پي سي همين بود كه اون بالا هيچكي درست محل نميذاره به حرف هاي همكارا... اگه مدير قسمت با ادمين ها رابط خوبي داشته باشن... خوب.. مممكنه مشكل زود حل شه... وگرنه بيچارتون ميكنن

دوم در مورد پاك سازي تاپيك ها...
اين حرفي كه رضا ميزنه كاملا غير ممكنه
انجمن بازي هاي آنلاين فقط يه تاپيك wow نيست كه بشه پاك سازيش كرد مرتب
حتي مني كه چند روز يه بار سر ميزنم و فقط ميام سراغ اين تاپيك هم نميرسم همه پست ها رو بخونم
حالا شما انتظار داري علي بشينه تك تك پست هاي كل انجمن آنلاين رو بخونه و بي ربط هاش رو پاك كنه؟
جدا يه همكار وظيفش اينه كه 24 ساعته در اختيار كاربرا باشه و انجمن واسشون آب و جارو كنه؟!!!!

اين انجمن بازيهاي انلاين رو پيشنهادش رو من دادم به ميثم (زماني كه ترايبال بازي ميكرديم) و از همون زمان آمار اسپم هاي تاپيك هاي مربوط به بازيهاي آنلاين خيلي زياد بود... واسه همين بود كه ازش خواستم شمارش پست هاي اينجا رو ببنده

Tirion Fordring
06-06-2010, 10:30
آره اولین تاپیک یادمه تریبال بود حتی کسانی که بازی نمیکردن هم میومدن اسپم میدادن . تقصیر اوناست .

چون مدیریت نداشت کسی به اونجا پستا روپاک کنه .

اگه بخوان باز کنند یه سری شاید پستاشون به 15-20 هزار هم برسه :18:

Arrowtic
06-06-2010, 10:34
مشكل اينه كه خوب اونا اسپم گذاشتن نه ما!گناه ما چيه؟من در همين صفحه ي اول 120 تا پست مفيد دارم.شما بايد بر اونا نظارت مي كرديد نه اين كه شمارش پست ها رو خاموش كنيد!

Zende
06-06-2010, 13:03
آره اولین تاپیک یادمه تریبال بود حتی کسانی که بازی نمیکردن هم میومدن اسپم میدادن . تقصیر اوناست .

چون مدیریت نداشت کسی به اونجا پستا روپاک کنه .

اگه بخوان باز کنند یه سری شاید پستاشون به 15-20 هزار هم برسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خود من الآن از کل کاربرا جمع کنی پست بیشتر داشتم اگه میشمردن!

مشكل اينه كه خوب اونا اسپم گذاشتن نه ما!گناه ما چيه؟من در همين صفحه ي اول 120 تا پست مفيد دارم.شما بايد بر اونا نظارت مي كرديد نه اين كه شمارش پست ها رو خاموش كنيد!

از قدیم گفتن تر و خشک رو با هم میسوزونن!

Kolang
06-06-2010, 14:53

اين تاپيك 14000 تا پست داره
من به شما اطمينان ميدم بيش از 10000 تا از اين پست ها اسپم محض هستن...
پس نگيد به ما ربطي نداره
اين خصوصيت بازيهاي آنلاينه... اسپم...
ترايبال و واركرافت خيلي فرقي نميكنه...

زنده هم خوب ميگه... تر و خشك ديگه :46:

Arrowtic
06-06-2010, 15:05
:19: من پستاي خودمو ميخوام!!!:19:
حالا به جهنم.مهم رفاقته نه؟؟

Zende
06-06-2010, 15:30
میگم وقتی آدم مست باشه نمیتونه بره BG? من مستم نمیزاره برم:دی

Tirion Fordring
06-06-2010, 17:54
به نظرم ن باید تاپیکو کلا پاک کنند از نو شروع کنند هر کی هم اسپم کرد بن کنند .

همین پست بالایی اسپم حساب میشه . بعضیا شاید عقده دارند میان اسپم میکنند :41:

Immortal power
06-06-2010, 18:37
میگم وقتی آدم مست باشه نمیتونه بره BG? من مستم نمیزاره برم:دی

بابا باز نوب بازی در اوردیا محمد!:31:
یا leave دادی قبل این که تموم بشه.... یا مثلا در حال جنگ بودی یا داشتی میپریدی مثلا... خلاصه اینا عواملی هست که نمیزاره بری تو BG .... مثلا تو بلیزارد یه وقتایی ( خیلی کم میشه گفت کم تز از 0.5 % مواقع ) باگ میشد میگفت random dungeon صف گرفتی نمیتونی BG بری در حالی که یانجوری نبود... حالا اینو که میگم یعنی تو بلیزاردشم هست چه برسه سرور های درپیتی!:31:

راستی امروز دنبال راید میگشتم دیدم GM یهو hiden` seek event گزاشت گفتم حالا برم شاید یه بارم پیداش کردم! رفتم نفر سوم شدم! گفتم الان یه 2 'k گلد میده گفتم 2 ک هم خوبه! رفتم دیدم 4 ک فرستاده نگو مال week end ش بوده ! :31:

اه حجت بسته دیگه جنبه ی شوخی نداری تو امضات بنویس کسی باات شوخی نکنه.:13:
یادت نمیاد خودت اون اوایل که رفتی هورد ( حالا قبلشو نمیگم! ) چقدر اسپم میدادی؟!

jafarr
06-06-2010, 19:57
آقا بنظرتون من change faction کنم هیرو خوبه ؟ میخام برم alliance منظورم از خوب یا بدش اینه که باگ اینجور چیزا.

ho0rezam
06-06-2010, 20:24
میشد میگفت random dungeon صف گرفتی نمیتونی BG بری در حالی که یانجوری نبود... حالا اینو که میگم یعنی تو بلیزاردشم هست چه برسه سرور های درپیتی!

نمیدونم منظورت چیه!!! اما احتمال میدم این اتفاق بعده اینکه از bg قبلی leave دادی افتاده...که اگه درست باشه اون به خاطر این بوده که شما lock شدی واسه 15min به دلیل اینکه قبله تموم شدنه bg اومدی بیرون!!!

Immortal power
06-06-2010, 20:52
نمیدونم منظورت چیه!!! اما احتمال میدم این اتفاق بعده اینکه از bg قبلی leave دادی افتاده...که اگه درست باشه اون به خاطر این بوده که شما lock شدی واسه 15min به دلیل اینکه قبله تموم شدنه bg اومدی بیرون!!!

ببخشید یعنی میگید نوبم دیگه؟!! مثلا dungeon finder ثبت نام کردم رفتم تموم شده راید.... میخوام برم BG میکگه که شما تو صف dungeon finder هستید نمیتونید برید BG . در حالی که تو صف نیستم و در این باره مطمئن هم هستم.
بعد جالبیش اینه که میخوام ری لاگ کنم میگه که نمیتونید!:18:

Zende
06-06-2010, 21:05
اه حجت بسته دیگه جنبه ی شوخی نداری تو امضات بنویس کسی باات شوخی نکنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یادت نمیاد خودت اون اوایل که رفتی هورد ( حالا قبلشو نمیگم! ) چقدر اسپم میدادی؟! منظورش با من نبود با sub zero بود که خوب واقعا هم اسپم بود دیگه:دی

نمیدونم منظورت چیه!!! اما احتمال میدم این اتفاق بعده اینکه از bg قبلی leave دادی افتاده...که اگه درست باشه اون به خاطر این بوده که شما lock شدی واسه 15min به دلیل اینکه قبله تموم شدنه bg اومدی بیرون!!! اینو راست میگه من خودم نیومدم بیرون مدم ضاغارتم انداختم بیرون ولی درسته همینه 15 مین lock میکنه اگه قبل اتمام بیای یادم نبود

ببخشید یعنی میگید نوبم دیگه؟!!رضا همه حرفاش درسته^^:دی

Tirion Fordring
06-06-2010, 21:16
بابا بس کنید این اسپمو دیگه آدم اعصابش خورد میشه :31: (من یکم ...شعر زیاد میگم کلا اثرات منفی امتحانای سخته!)

به جای اینکارا دنبال یه سرور خوب با icc , totc بگردید :31:

من یکی پیدا کردم اینه آدرسش :

همه چیز داره عین بیلیزارد

شبیه بیلیزارد نیست خود بیلیزارد

ho0rezam
06-06-2010, 22:17
ببخشید یعنی میگید نوبم دیگه؟!! مثلا dungeon finder ثبت نام کردم رفتم تموم شده راید.... میخوام برم BG میکگه که شما تو صف dungeon finder هستید نمیتونید برید BG . در حالی که تو صف نیستم و در این باره مطمئن هم هستم.
بعد جالبیش اینه که میخوام ری لاگ کنم میگه که نمیتونید!:18:
شما کلا bug بودی توو بلیزارد :دی:دی

Zende
06-06-2010, 22:34
این kazzak ای که این بوده احتمالا kazzak سرور neverendless یا molten بوده:دی

Beowulf Hero
07-06-2010, 06:58

بابا ولش کن دیگه!
همین پست اسپمی بیش نبود!
بن هم اینکارو میکردن اگه نمیکردن این یوزر 4مت نبود!
کجاش اسپم حساب میشه؟سوال کرد این بدبخت!
اره واقعا عقده!

بابا بس کنید این اسپمو دیگه آدم اعصابش خورد میشه :31: (من یکم ...شعر زیاد میگم کلا اثرات منفی امتحانای سخته!)
آها اینو قبل از اینکه اینو بخونم نوشته بودم!

Immortal power
07-06-2010, 08:12
منظورش با من نبود با sub zero بود که خوب واقعا هم اسپم بود دیگه:دی
اینو راست میگه من خودم نیومدم بیرون مدم ضاغارتم انداختم بیرون ولی درسته همینه 15 مین lock میکنه اگه قبل اتمام بیای یادم نبود
/QUOTE]

[QUOTE]منظورش با من نبود با sub zero بود که خوب واقعا هم اسپم بود دیگه:دی

صااف منظورم خودت بودی اتفاقا!:31:

اینو راست میگه من خودم نیومدم بیرون مدم ضاغارتم انداختم بیرون ولی درسته همینه 15 مین lock میکنه اگه قبل اتمام بیای یادم نبود

تو صفحه ی قبل هم من همینو بهت گفتم!

رضا همه حرفاش درسته^^:دی
اینو که خودم میدونم تو لازم نیست بگی!:27:

شما کلا bug بودی توو بلیزارد :دی:دی

اره خب کلا باگ منو زیاد دوست داره! تو free که DK بدبختمون انهولیش باگ شد.... friend list ش هم باگ شد همه چی شد!:31:
تو بلیزاردم که اومدیم ولمون نمیکنه!

Beowulf Hero
07-06-2010, 09:15
آقا من یه مشکل دارم از موقع اپدیت دل به 3.2.2!
فریند لیستم هر کسیو اد میکنه وقتی ریلاگ میکنم میپره!

Zende
07-06-2010, 10:04
فریند لیست من بهتره وضعش!!
شیفتی عوض میشه
صبح میای میبینی
مثلا
palahertal
ظهر میای میبینی
Duta
عصر میای بینیی
greenfang
شب میای میبینی
kiaxxar
همین جوری پشت سر هم شیفت عوض میکنه!

اره خب کلا باگ منو زیاد دوست داره! تو free که DK بدبختمون انهولیش باگ شد.... friend list ش هم باگ شد همه چی شد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو بلیزاردم که اومدیم ولمون نمیکنه!
خودتم باگی

تو صفحه ی قبل هم من همینو بهت گفتم!
تو کلا نوبی:دی

صااف منظورم خودت بودی اتفاقا![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من تورو نگفتم حجتو گفتم چرا خودتو میپرونی وسط!

Immortal power
07-06-2010, 10:18
فریند لیست من بهتره وضعش!!
شیفتی عوض میشه
صبح میای میبینی
مثلا
palahertal
ظهر میای میبینی
Duta
عصر میای بینیی
greenfang
شب میای میبینی
kiaxxar
همین جوری پشت سر هم شیفت عوض میکنه!

خودتم باگی

تو کلا نوبی:دی

!

1- مال من عشقيه يهو اد ليستام پاك ميشن بعد نميشه ادشون كرد دوباره!
2-اره تازه واگير هم دارم! :31:
3-فعلا كه معلوم شد كي نوبه!:27::39:

LΩRD
07-06-2010, 11:14
سلام به همه ی رفقا و اساتید WOW
آقا ما بعد از 100 سال :31: میخایم WOW بازی کنیم ! به نظر شما واسه من که مبتدی ام کدوم ورژن بهتره ؟!
آیا بین ورژن ها تفاوتی هست ؟

Arrowtic
07-06-2010, 11:30
به سوال شما 1001 بار جواب داده شده.يه سرچ كنيد ديگه!

---------- Post added at 11:30 AM ---------- Previous post was at 11:26 AM ----------

ببخشيد!پاك شد.

Tirion Fordring
07-06-2010, 11:42
به

کی با شما بودش من منظورم با جناب اسپمر رنک یک جناب آقای مرده بود نه با شما که :27:

----------------

من نمیدونم این احمقای خارجی چرا میرن سرورای باگ . بهریتن سرور هست همه چیز داره جمعیت نداره . یه سروری مثل مولتن هیچی نداره جمعیت داره :2:

virus2009
07-06-2010, 12:49
سلام دوستان
هیرو من تو بازی مرد و وقتی زنده شدم هنوز buff ، Ghost رو کاراکترمه و نمی ره و stamina ش هم 1 شده.
هیچ کی رو تو بازی نمی تونم ببینم و صفحه رنگی هست ( یعنی سیاه و سفید نیست مثل موقعی که روح می شوید )
کاراکتر هم کمی shadow هستش.
هیچ فرشته ای هم نیست تا برم جاش زنده شم ( انگار که مردم ولی جنازم هنوز رو خودمه )
آقا هرکی میدونه جواب بده من خیلی برای این هیرو زحمت کشیدم
حتی اگه شده راهنمایی کنید.
ممنون

csshadows
07-06-2010, 13:54
سلام به همه.
ممنون از اینکه جواب سوالم رو ندادین.
آخه کسی اینجا سرور blizz بازی نمی کنه؟

---------- Post added at 02:54 PM ---------- Previous post was at 02:50 PM ----------

راستی الان داشتم اولین پستم رو نگاه می کردم.
صفحه 158 بود.
تازه می خواستم وارد wow بشم.
یادش بخیر.
خواستم بگم دم همه بچه ها گرم که 158 رو کردن 1474. :7:

Immortal power
07-06-2010, 14:00
آقا من یه مشکل دارم از موقع اپدیت دل به 3.2.2!
فریند لیستم هر کسیو اد میکنه وقتی ریلاگ میکنم میپره!

خب خدا پدرتو بیامرزه ما داریم 1 ساعته سر همین بحث میکنیم!:31:

سلام به همه ی رفقا و اساتید WOW
آقا ما بعد از 100 سال :31: میخایم WOW بازی کنیم ! به نظر شما واسه من که مبتدی ام کدوم ورژن بهتره ؟!
آیا بین ورژن ها تفاوتی هست ؟

ورژن اخر! 3.3.3a !
خب اگر تفاوتی نداشت که دیگه ورژن جدید نمیساختن که! :31:

سلام به همه.
ممنون از اینکه جواب سوالم رو ندادین.
آخه کسی اینجا سرور blizz بازی نمی کنه؟

---------- Post added at 02:54 PM ---------- Previous post was at 02:50 PM ----------

راستی الان داشتم اولین پستم رو نگاه می کردم.
صفحه 158 بود.
تازه می خواستم وارد wow بشم.
یادش بخیر.
خواستم بگم دم همه بچه ها گرم که 158 رو کردن 1474. :7:

من بلیزارد بازی میکنم البته خیلی وقت نیست که رفتم بلیز.... یه 4-5 ماهی میشه.

Tirion Fordring
07-06-2010, 18:14
و تو شارژش مونده فکر کنم :31:

از من به شما نصیحت اگه درآمد ماهیانه دارید برید بیلیز بعد 5-6 ماه تو شارژش مثل چی میمونیدا :دی

Arrowtic
07-06-2010, 18:49
تورو خدا ببخشيد!اين زنده(الهي بميره!شوخي) گفت با من بودي.خداييش ببخشيد.پستمو الآن ويرايش ميكنم.
جاويدان باشيد

Immortal power
07-06-2010, 19:11
و تو شارژش مونده فکر کنم :31:

از من به شما نصیحت اگه درآمد ماهیانه دارید برید بیلیز بعد 5-6 ماه تو شارژش مثل چی میمونیدا :دی

نه تو شارژش نموندم... شارژم تو اوایل اردیبهشت تموم شد دیدم اگر بخرم صاف 2 ماهش میخوره به 2 ماهی که امتحانات زیاده بعد یا پولم هدر میره یا درسم نابود میشه! حالا گزاشتم 25 که امتحانامون تموم شد بخرم! :31:

amin2000
07-06-2010, 20:05
سلام دوستان

بالاخره بعد از چشم اندازی 20 ساله ( 2 روزه :دی ) گراند ایس ماموت خریدم ..... تو مولتن

یکی میشه بگه چطور بقیه رو سوار کنم .... دو تا جا دیگه هست :دی لول
اون یارو اسکیل ریدینگ هم میخواد؟

Ty

Unholy
07-06-2010, 21:26
سلام دوستان
هیرو من تو بازی مرد و وقتی زنده شدم هنوز buff ، Ghost رو کاراکترمه و نمی ره و stamina ش هم 1 شده.
هیچ کی رو تو بازی نمی تونم ببینم و صفحه رنگی هست ( یعنی سیاه و سفید نیست مثل موقعی که روح می شوید )
کاراکتر هم کمی shadow هستش.
هیچ فرشته ای هم نیست تا برم جاش زنده شم ( انگار که مردم ولی جنازم هنوز رو خودمه )
آقا هرکی میدونه جواب بده من خیلی برای این هیرو زحمت کشیدم
حتی اگه شده راهنمایی کنید.
ممنون

از توی سایت سرور >>>> unstuck
سرور ؟

AMir_JAKAL
07-06-2010, 21:41
سلام دوستان

بالاخره بعد از چشم اندازی 20 ساله ( 2 روزه :دی ) گراند ایس ماموت خریدم ..... تو مولتن

Ty
اون قالبلیت باگه و کار نمیکنه

---------- Post added at 10:41 PM ---------- Previous post was at 10:38 PM ----------

Kaer گفت: به قسمت قرمز توجه کنین
Good day, please take a few minutes to read the tldr wall of text [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

It is safe to mention that 3.3.3a update has been successful with no other issues except instability (crashes/"dc"s) which is normal after any patch update. Our update was greater than just a patch as it included full synchronization/update with our core/database/script roots together with our own development, patches and optimizations. All characters, glyphs, items and guilds have been successfully updated and converted, this is easily said but took weeks by our developers to actually make sure that the update is successful.

However - core 3.3.3a is unstable. At the time of writing highest uptime reached was 2 hours 45 minutes within 24 hours of launching the update. Also, every crash that occured has been fixed and implemented in the core, but more will come - and we will continue fixing them. This is the Stabilization Period that is expected to last 7-10 days after launching the update.

Once Neltharion reaches acceptable uptimes (6 hour+) we will update Deathwing and Sargeras. This may happen in 2 days (June 4, 2010). After that for another 5 days all crashes will be worked on at highest priority.

We do read and are aware of in-game bugs that popped up on 3.3.3a (such as Shaman Chain Heal, Battleground issues etc) but we are not attending to them until core is stabilized. Being familiar with current situation and estimating possible complications, we can say that class fixes, in-game bugs and scripts will continue at a fast pace after 7 days from this post. We also need to make sure that scripts are fully and successfully updated from 3.3.3a to 3.3.2 since script-engine has changed, after that (as I said about 2 weeks ago) Pit of Saron, scripted bosses of Trial of the Grand Crusader and first boss of Icecrown Citadel (Marrowgar) can be expected. Many things on 3.3.3a are also fixed, but unannounced until all realms are updated.

What I said above is an estimation and an update of current situation, so you know what we're doing and we're constantly working, every single staff member. We know that crashes are extremely annoying, they are even more annoying to us, so please be patient and know that it's our foremost priority and are discovered after they happen. After a crash happens, developers read the dump, make a fix, compile it and it takes effect after next restart. So technically any crash even if attended immediately can happen 2 times before it's fix is in effect, possibilities are countless and we do our best to minimize it with the high population and anti-lag patches that we have. Those directly impact stability. Whether it is good or bad at a given time, we're doing our best to make Molten the most stable, safe and reputable server we can.

زیاد باور نکنین

Tirion Fordring
07-06-2010, 23:14
اگه بتونه کلا togc و باس اول icc رو فیکس کنه همین الان با اینکه بی شعورا کل هیرو هامو پاک کردن میام میرم icc !!

البته شمنم تو نلثاریون هستش اما ...

amin2000
07-06-2010, 23:26
اوه .... ای بابا پس 8000 تا گلدو دور ریختم الکی وگرنه این ماموت بی ریختو میخوام چیکار :دی

Zende
08-06-2010, 12:07
برای تستش
اول باید اون که میخواد سوار بشه توی گروهت باشه تا بتونه
یه گزینه ی فلش برعکس میاد که سوار میکنه
رایدینگ نیاز نداره

Tirion Fordring
08-06-2010, 12:27
تو مولتن باگه اون

Zende
08-06-2010, 12:28
پس بازم به نل بابا:دی

Immortal power
08-06-2010, 14:58
سلام دوستان

Ty

اوه .... ای بابا پس 8000 تا گلدو دور ریختم الکی وگرنه این ماموت بی ریختو میخوام چیکار :دی

8000 تا؟! فکر کنم نشه با اون ماموت ها سوار کرد ... ولی اگر صندلی اضافه داره میشه!:31:

برای تستش
اول باید اون که میخواد سوار بشه توی گروهت باشه تا بتونه
یه گزینه ی فلش برعکس میاد که سوار میکنه
رایدینگ نیاز نداره

پس بازم به نل بابا:دی

فقط NE - wow!!!!!

Zende
08-06-2010, 15:32
اهه اینا چرا ماموتاشون 8000 تاست برا ما 20000 تاست:دی