PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Unholy
12-05-2010, 19:46
حرفمو عوض کردم !!! shoulder t10 رو میگیرم ولی .....
خداییش این head t10 رو نگاه ::
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالمو از حرچی head بهم زد . شبیه قیفه تا head
راستی با 240 تا vote میشه shouldero گرفت که بعد از 500 تا همین قدر دیگه هم برام میمونه که یه hand هم میشه باهاش 'hand هم گرفت

Shamita
12-05-2010, 19:57
من یه مشکل دارم که میخوام patch 3.0.3 رو به 3.0.8 تبدیل کنم ولی ارور میده موقع نصبش(فکر نکنید میخوام قدیمی بازی کنما بعدش میخوام دوباره روشون patch نصب کنم تا بشه آخری:31:) کسی میدونه باید چیکار کنم؟(راستی باید بگم تا حالا wow بازی نکردم حرفه ای نیستم:45:).
اینم عکسش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

akharwarbaz
12-05-2010, 20:25
من نميدونم اخه اين چه كيفي داره شما vote ميدي ايتم ميگيري .الان با 12 هزار تومان ميتونيد تا لول 60 تو بليز بريد بالا.(1ماه فري) به نظر من اين ديگه پولي نيست كه بگيد زياد هست تو اين 1 ماه هم ميدونيد 1 ماه وقتتونو تلف نكرديد و هم اين كه بليز بازي كرديد .

*LionHeart*
12-05-2010, 21:15
من نميدونم اخه اين چه كيفي داره شما vote ميدي ايتم ميگيري .الان با 12 هزار تومان ميتونيد تا لول 60 تو بليز بريد بالا.(1ماه فري) به نظر من اين ديگه پولي نيست كه بگيد زياد هست تو اين 1 ماه هم ميدونيد 1 ماه وقتتونو تلف نكرديد و هم اين كه بليز بازي كرديد .
دقيقا :11::11:

JIGSA
12-05-2010, 21:50
بر طبق داستان وارکرافت.
آرتاس اصلا موجود قابل پیش بینی نبود. عشق قدرت داشت و عقده ای بود.
برای همین هم وقتی دعوت نرزول رو دریافت کرد همه چیز رو فدا کرد. و بعد از گرفتن فراست مورن تقریبا به یه موجود فاقد اراده تبدیل شد.

به نظر من مرگ آرتاس خیلی بد بود. دوست داشتم سیلواناس میومد و ریز ریزش میکرد. بعد میداد حیوون ها بخورنش.

arn_shelby
12-05-2010, 21:52
این چه سروریه آخه شما بازی می کنین ؟! یعنی چی 15 برابر exp بیشتر و ...
خوب معلومه 100 سال هم رو اینطور سرورها بازی کنین PRO نمیشین !
با این همه مسخره بازی هایی که این سرورها دارن دیگه CHEAT نیازس نیست.

یعنی هیچ سروری نیست که با قواعد سرور اصلی بازی اداره بشه ؟!

این سروری که میزارم براتون واقعا عالیه تو اکثر سایتای سرور ها در رده 1ول تا دهم همیشه با اخرین ورژن کار می کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حتما نگاه کنید ما اونجا 10 تا ایرانی داریم امیدوارم با این فرم زیاد ترم بشیم کافیه بعد از عضویت و شروع به بازی به دو تا کاراکتر Rhino یا Buffalo بگین که ایرانی هستید تا با بقیه ایرانی ها اشنا بشید ...

ShadowHex
12-05-2010, 23:19
بر طبق داستان وارکرافت.
آرتاس اصلا موجود قابل پیش بینی نبود. عشق قدرت داشت و عقده ای بود.
برای همین هم وقتی دعوت نرزول رو دریافت کرد همه چیز رو فدا کرد. و بعد از گرفتن فراست مورن تقریبا به یه موجود فاقد اراده تبدیل شد.

به نظر من مرگ آرتاس خیلی بد بود. دوست داشتم سیلواناس میومد و ریز ریزش میکرد. بعد میداد حیوون ها بخورنش.

sylvanas عددی نیست که بخواد با lichking دربیوفته قبل از این هم بلای بدی lichking سر sylvanas اورده
jaina نتونست هیچ کاری در مقابل lichking بکنه چه برسه به dark lady که قبلا هم از lichking شکست بدی خورده با این حال دوباره هوس میکنه lichking رو ببینه؟ البته تو hall of reflection ملاقاتش میکنه lol
از روی تعصب حرف نزنید دوست عزیز
همون یه کم انسانیت arthas باعث شد تا اون لحظه همه رو غصب نکنه
ارتاس عقده ای بود؟ اینو کجای داستان wow نوشته؟
دعوت نرزول رو زمانی دریافت کرد که forstmourne رو در دست داشت و همین باعث شد نفرین بشه
ارتاس برای نجات مردمش این رو میخواست ولی نفرین شد
لطفا در مورد چیزی که اطلاعاتی ندارید حرف نزنید

arn_shelby
12-05-2010, 23:19
server ke goftam yadetoon nare bacheha

account rapidshare mikhayn in linko bebinin

AMir_JAKAL
12-05-2010, 23:43
پس اینهمه اون رفیقش که بهش گفت این شمشیره نفرین شدس کشک بود دیگه؟ یا توی اون لحظه که با محافظین فراست مورن روبرو شدن هم اونا هم هشدار دادن
ارتاس برای نجات سرزمینش رفت ولی وقتی فراست مورن رو دید وسوسه شد , وسوسه قدرت , برای همین برگشت و پدرشو کشت
ارتاس وطن پرست بود ولی خیانتکار شد
(( لطفا بحث راه نندازین چون اینجور بحث ها مثل بحث بین دین هاست هرکس میخواد از دین خودش دفاع کنه و هیچوقت کم نمیاره))

ShadowHex
12-05-2010, 23:54
پس اینهمه اون رفیقش که بهش گفت این شمشیره نفرین شدس کشک بود دیگه؟ یا توی اون لحظه که با محافظین فراست مورن روبرو شدن هم اونا هم هشدار دادن
ارتاس برای نجات سرزمینش رفت ولی وقتی فراست مورن رو دید وسوسه شد , وسوسه قدرت , برای همین برگشت و پدرشو کشت
ارتاس وطن پرست بود ولی خیانتکار شد
(( لطفا بحث راه نندازین چون اینجور بحث ها مثل بحث بین دین هاست هرکس میخواد از دین خودش دفاع کنه و هیچوقت کم نمیاره))

اون فقط میخواست از هر قدرتی استفاده کنه تا مردمش رو نجات بده که اینطور شد
اون شمشیر نفرینش کرد که همین باعث شد پدرشو بکشه
قبلا گفتم
شما به اصل قضیه نگاه کنید
همه ی این بلایا باعثش نافرمانی یک orc از جیدن بوده

Unholy
13-05-2010, 05:54
:دی
من تو یه سرور 100x هم که برم از lvlup متنفرم چه برسه به این که بخوام تو blizz بازی کنم !
دوما : وقت زیادی برای بازی کردن ندارم و اگه بخوام بیام اون جا هیچ کاری نمیتونم بکنم (برای هیروم )
دوست دارم بیام ها ولی به این 2 دلیل که گفتم نمیتونم .
اون vote هم برای هر سرور اجباریه چون اگه کسی vote نده سرور هم شناخته نمیشه اون ها هم باید یه جایزه ای برای vote دادن بذارن تا ما تشویق شیم vote بدیم

Shamita
13-05-2010, 12:18
من یه مشکل دارم که میخوام patch 3.0.3 رو به 3.0.8 تبدیل کنم ولی ارور میده موقع نصبش(فکر نکنید میخوام قدیمی بازی کنما بعدش میخوام دوباره روشون patch نصب کنم تا بشه آخری:دی) کسی میدونه باید چیکار کنم؟(راستی باید بگم تا حالا wow بازی نکردم حرفه ای نیستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](44).gif).
ارروره میگه: the source data for a patch file could not be located

Shamita
13-05-2010, 12:21
من یه مشکل دارم که میخوام patch 3.0.3 رو به 3.0.8 تبدیل کنم ولی ارور میده موقع نصبش(فکر نکنید میخوام قدیمی بازی کنما بعدش میخوام دوباره روشون patch نصب کنم تا بشه آخری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif) کسی میدونه باید چیکار کنم؟(راستی باید بگم تا حالا wow بازی نکردم حرفه ای نیستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](44).gif). اروره میگه:فthe source data for a patch file could not be located. یکی جواب بده!

HoJJaT_07
13-05-2010, 14:04
در مورد worldcraft توضیح بدید چیا داره چیا نداره .

کلا سروری پیدا نکردم با این مشخصات :

1- اکثر Instance & Dungeaons ها script باشند . از جمله TOTC - ICC - TOC - POS - HOR - FOS - Ulduar - Naxx - OS و دانجن ها مثل vh

2- جمعیتش متوسط باشه . نه زیاد باشه که نتونی بری توش و لگ باشه مثل مولتن نه خیلی کم مثل Pandora

3- ریت ( Rate ) هاش نرمال باشند . (بیلیز لایک هم بود می ارزه به شرطی که جمعیتش خوب باشه) بین 1-10x خوبه :دی دراپ ریتشم مثل مولتن 100 نباشه :دی 1-3 واسه دراپ ریت epic برای یه سرور خوبه .

(در کل فکر نکنم همچین سرروی باشه الان میان میگن برو بیلیزارد!)

akharwarbaz
13-05-2010, 14:13
من تو یه سرور 100x هم که برم از lvlup متنفرم چه برسه به این که بخوام تو blizz بازی کنم !
دوما : وقت زیادی برای بازی کردن ندارم و اگه بخوام بیام اون جا هیچ کاری نمیتونم بکنم (برای هیروم )
دوست دارم بیام ها ولی به این 2 دلیل که گفتم نمیتونم .
اون vote هم برای هر سرور اجباریه چون اگه کسی vote نده سرور هم شناخته نمیشه اون ها هم باید یه جایزه ای برای vote دادن بذارن تا ما تشویق شیم vote بدیم

بله لول اپ در بليز سخته ولي در صورتي كه تنها باشيد. اگه با دوستتون بازي كنيد و اونو recruit كنيد واقعا تا لول 60 رو اصلا نميفميد چطوري رفتين. فوقش 2 الي 3 روز طول ميكشه. جديد هم mount recruit رو عوض كردن و azshra رو برداشتن و يه فلاي مونت 2 نفره خوشگل گذاشتن بجاش..

در كل هر كي هر جا دوست داره بازي ميكنه و منم نگفتم زوري بياد كسي اميدوارم هر سروري بازي ميكنيد خوش بگزره بهتون !!

JIGSA
13-05-2010, 16:57
من نمی دونم ؟ ؟ ؟ ؟

دوست عزیز مل گانیس Mal'Ganis تو Stratholme در اصل فرار نمی کنه. نرزول روشی رو بهش یاد میده تا مقداری از پست فطرتی خودش رو به آرتاس منتقل کنه و بعد فرار کنه تا آرتاس بیفته دنبالش. بعد تو Northrend اون رو به سمت فراستمورن میکشونه و بعد هم که معلومه چی میشه.

من داستان رو تو کتاب اصلی بلیزارد خوندم. و نسخه چاپیش رو هم خریدم. پس به من نگو نمی دونی.

در ضمن یکی از دوستان میگفت که شمشیر Trion زاقارت هست و چجوری تونست فراست مورن رو بشکونه. اون شمشیر اسمش Ashbringer هستش و قدرت فنا ناپذیری داره. قویترین شمشیر موجود در داستان وارکرافته.

ShadowHex
13-05-2010, 20:03
من نمی دونم ؟ ؟ ؟ ؟

دوست عزیز مل گانیس Mal'Ganis تو Stratholme در اصل فرار نمی کنه. نرزول روشی رو بهش یاد میده تا مقداری از پست فطرتی خودش رو به آرتاس منتقل کنه و بعد فرار کنه تا آرتاس بیفته دنبالش. بعد تو Northrend اون رو به سمت فراستمورن میکشونه و بعد هم که معلومه چی میشه.

من داستان رو تو کتاب اصلی بلیزارد خوندم. و نسخه چاپیش رو هم خریدم. پس به من نگو نمی دونی.

در ضمن یکی از دوستان میگفت که شمشیر Trion زاقارت هست و چجوری تونست فراست مورن رو بشکونه. اون شمشیر اسمش Ashbringer هستش و قدرت فنا ناپذیری داره. قویترین شمشیر موجود در داستان وارکرافته.

جوابه منم رو که ندادی
کجای داستان نوشته ارتاس عقده ای بوده؟
این داستانا رو چطوری سر هم میکنی؟

نرزول روشی رو بهش یاد میده تا مقداری از پست فطرتی خودش رو به آرتاس منتقل کنه و بعد فرار کنه تا آرتاس بیفته دنبالش. بعد تو Northrend اون رو به سمت فراستمورن میکشونهلطفا در مورد این حرفت اگه اینم دوستانت سر هم نکردن منبع بیار
چون خود ارتاس و مورادین هر 2 دنبال این شمشیر افسانه ای بودن و تا اون لحظه هیچ کدوم نمیدونستن این شمشیر نفرین شدست و بعد از اینکه فراستمورن رو بدست اورد اولین کسی رو که باش کشت خود مل گانیس بود این کارش هم طبق درخواستی بود که از خود لیچ کینگ دریافت کرد.
حرفای دوستان شما فاقد اعتباره
ملت مییرن از منابع معتبر اطلاعات میگیرن ایشون میگه دوستم گفت فلان
اخه کی بی حرف دوست شما اهمیت میده؟
در ضمن Ashbringer شمشیر tirion نیست و ماله پدر darion هست که فقط tirion اون رو از حالت corrupted خارج میکنه مشکل شما اینه که همه ی قدرت رو در شمشیر میبینید و نیروی پالادینی tirion که هم تونست Ashbringer رو شفا بده و هم در مکانی نفرین شده به اخرین درخواست tirion جواب داد رو در نظر نمیگیرید

HoJJaT_07
13-05-2010, 20:07
در مورد worldcraft توضیح بدید چیا داره چیا نداره .

کلا سروری پیدا نکردم با این مشخصات :

1- اکثر Instance & Dungeaons ها script باشند . از جمله TOTC - ICC - TOC - POS - HOR - FOS - Ulduar - Naxx - OS و دانجن ها مثل vh

2- جمعیتش متوسط باشه . نه زیاد باشه که نتونی بری توش و لگ باشه مثل مولتن نه خیلی کم مثل Pandora

3- ریت ( Rate ) هاش نرمال باشند . (بیلیز لایک هم بود می ارزه به شرطی که جمعیتش خوب باشه) بین 1-10x خوبه :دی دراپ ریتشم مثل مولتن 100 نباشه :دی 1-3 واسه دراپ ریت epic برای یه سرور خوبه .

(در کل فکر نکنم همچین سرروی باشه الان میان میگن برو بیلیزارد!)
پیدا نکرد کسی چیزی

----

اون event اولی که فقط توی بیلیزارد هست پس من ندیدم . این دومی هم کامل نتونستم بخونم . اما فکر کنم حرف حسین درست باشه که َashbringer ماله پدر darion هست .

Bs_panzer
13-05-2010, 20:14
این cataclysm کی میاد ؟

Unholy
13-05-2010, 20:41
در كل هر كي هر جا دوست داره بازي ميكنه و منم نگفتم زوري بياد كسي اميدوارم هر سروري بازي ميكنيد خوش بگزره بهتون !!
منظور منو بد نگیریدا ! فقط از تنبلی ها محدودیت های خودم گفتم !

ShadowHex
13-05-2010, 20:44
این cataclysm کی میاد ؟
اکتبر 2010 میاد

JIGSA
13-05-2010, 21:46
جوابه منم رو که ندادی
کجای داستان نوشته ارتاس عقده ای بوده؟
این داستانا رو چطوری سر هم میکنی؟
لطفا در مورد این حرفت اگه اینم دوستانت سر هم نکردن منبع بیار
چون خود ارتاس و مورادین هر 2 دنبال این شمشیر افسانه ای بودن و تا اون لحظه هیچ کدوم نمیدونستن این شمشیر نفرین شدست و بعد از اینکه فراستمورن رو بدست اورد اولین کسی رو که باش کشت خود مل گانیس بود این کارش هم طبق درخواستی بود که از خود لیچ کینگ دریافت کرد.
حرفای دوستان شما فاقد اعتباره
ملت مییرن از منابع معتبر اطلاعات میگیرن ایشون میگه دوستم گفت فلان
در ضمن Ashbringer شمشیر tirion نیست و ماله پدر darion هست که فقط tirion اون رو از حالت corrupted خارج میکنه مشکل شما اینه که همه ی قدرت رو در شمشیر میبینید و نیروی پالادینی tirion که هم تونست Ashbringer رو شفا بده و هم در مکانی نفرین شده به اخرین درخواست tirion جواب داد رو در نظر نمیگیرید

آخه چرا نمی فهمی بعد الکی حرف میزنی ؟
من گفتم که یکی از بچه ها تو فروم یه همچین چیزی گفت و این جوابشه.

در ضمن کشته شدن مل گانیس با فراست مورن حرفهای من رو تکذیب نمی کنه. در ضمن دوارف ها مدت زیادی دنبال فراست مورن بودن اما کسی نمی تونست پیداش کنه. اما نرزول خواست که آرتاس بهش دسترسی داشته باشه. عقده ای بودن آرتاس هم زمانی شروع شد که تو Stratholm پالادین ها راضی نشدن بهش کمک کنن شهر رو نابود کنه. و همینطور جاینا هم بهش پشت کرد. برای همین تصمیم گرفت تا به پالادین ها ثابت کنه از همشون بهتره و همین قضیه باعث شد نرزول اون رو انتخاب کنه. چون پلیدی رو تو وجودش حس کرد.

این قسمت بریده ای از سایت wowwiki هست که صد البته من و دوستام اداره اش نمی کنیم.

Mal'Ganis led Arthas to Stratholme, and left him with the choice of either slaughtering all of its inhabitants or watching them fall to the plague. Arthas chose to kill his own subjects rather than let them become slaves to Mal'Ganis in death, killing most of the inhabitants of the town. Mal'Ganis was there in the wreckage, and goaded Arthas once again to come to Northrend to finish their battle. As expected, Arthas took the royal fleet and sailed north. The Prince's obsession with the hated dreadlord led him further down the path of evil, first lying to his men, betraying his mercenaries, and finally forsaking his own soul to take up the runeblade Frostmourne, grievously wounding Muradin Bronzebeard in the process

ShadowHex
13-05-2010, 22:01
آخه چرا نمی فهمی بعد الکی حرف میزنی ؟
من گفتم که یکی از بچه ها تو فروم یه همچین چیزی گفت و این جوابشه.

در ضمن کشته شدن مل گانیس با فراست مورن حرفهای من رو تکذیب نمی کنه. در ضمن دوارف ها مدت زیادی دنبال فراست مورن بودن اما کسی نمی تونست پیداش کنه. اما نرزول خواست که آرتاس بهش دسترسی داشته باشه. عقده ای بودن آرتاس هم زمانی شروع شد که تو Stratholm پالادین ها راضی نشدن بهش کمک کنن شهر رو نابود کنه. و همینطور جاینا هم بهش پشت کرد. برای همین تصمیم گرفت تا به پالادین ها ثابت کنه از همشون بهتره و همین قضیه باعث شد نرزول اون رو انتخاب کنه. چون پلیدی رو تو وجودش حس کرد.

این قسمت بریده ای از سایت wowwiki هست که صد البته من و دوستام اداره اش نمی کنیم.

بهتره از این خرابترش نکنید
شما فقط دارید بحث رو عوض میکنید
در این قسمت ارتاس میخواست دست مال گانیس به مردم طاعون زده نرسه و دستور کشتن همه رو داد اوتر و جینا و چندی از افراد silver hand اطاعت نکردن ولی افراد وفادار ارتاس همراهیش کردن شما چرا به اصل قضیه که هدفش نجات دادن مردمش هست رو در نظر نمیگیرید؟
من گفتم در مورد این حرفت مدرک بیار

نرزول روشی رو بهش یاد میده تا مقداری از پست فطرتی خودش رو به آرتاس منتقل کنه و بعد فرار کنه تا آرتاس بیفته دنبالش. بعد تو Northrend اون رو به سمت فراستمورن میکشونه لطف کن بگو این کجا نوشته
شاید چیزی باشه ما ندیدیم!!
اگه هم مدرکی نداری لازم نیست بحث رو عوض کنی

در مورد ارتاس و حس وطن پرستیش برات بگم
با چشمان باز به اخرین حرفای ارتاس زمانی که فراست مورن رو درخواست کرد نگاه کن بعد از برداشتن فراست مورن دیگه قضیه فرق داره
Using an ancient waygate Arthas, Muradin, and a small group of men traveled to the vicinity of the fabled runeblade. Arthas was soon confronted by the Guardian, who tried to keep him from Frostmourne, apparently for his own protection. The Guardian fell, and Arthas and Muradin claimed their prize. Muradin, reading an inscription, reported that the blade was cursed and pleaded "Oh, leave it be, Arthas! Forget this business and lead your men home!", but Arthas was adamant. Arthas asked the spirits of the cavern for the sword to be released from its icy prison, proclaiming that he would "give anything or pay any price, if only you will let me save my people." When the weapon broke free, Muradin was struck by a rogue shard of ice. Arthas moved to help Muradin, but was dissuaded by the call of Frostmourne in his mind. Arthas discarded his holy warhammer, Light's Vengeance, then picked Frostmourne up and returned to his base, leaving Muradin for dead. With Frostmourne in hand, Arthas defeated Mal'Ganis' minions and finally confronted the demon.

Mal'Ganis told him that the voice he was now hearing was that of the Lich King. However, Arthas replied that voice was instructing him to destroy Mal'Ganis, much to the dreadlord's surprise. Slaying the dreadlord, Arthas fled into the frozen north, leaving his troops to fend for themselves. Arthas soon lost the last remnants of sanity.
بله ایشون در نگاه شما و دوستان متعصبت عقده ای است این امری طبیعیه
ولی جایی نگید من کتابو خوندم فلان رو خوندم

akharwarbaz
13-05-2010, 22:08
منظور منو بد نگیریدا ! فقط از تنبلی ها محدودیت های خودم گفتم !

سلام من اين تيكه به حرفم خطاب به پست بالاييم بود . منظورم شما نبوديد.

:11:

ho0rezam
13-05-2010, 23:55
لطفا در مورد این حرفت اگه اینم دوستانت سر هم نکردن منبع بیار
این داستانا رو چطوری سر هم میکنی؟فک نکنم کتاب خوندن اینقدر مهم باشه که آدم بخواد پز بده واسش...مثلا شما خوندی و به جا اینکه درساتو حفظ کنی، اومدی اینارو حفظ کردی...خب تهش چی؟؟؟بیا اینم برچسب 100 آفرین رویه دفتر مشقت که 100 بار جمله ی آرتاس رو نوشتی با خط خوش
اصلا شما نویسنده ی ورلد اف وارکرافت... شما بلیزارد.
اگه آرتاس عقده ای نبود، چرا طرفدارش هست؟ فقط یکم از درک خودشو آدم باید به کار ببره...تا متوجه بشه چجوری باید صحبت کنه.

متاسفم واسه شما!!!

hasibi01
14-05-2010, 00:12
بهتره از این خرابترش نکنید
شما فقط دارید بحث رو عوض میکنید
در این قسمت ارتاس میخواست دست مال گانیس به مردم طاعون زده نرسه و دستور کشتن همه رو داد اوتر و جینا و چندی از افراد silver hand اطاعت نکردن ولی افراد وفادار ارتاس همراهیش کردن شما چرا به اصل قضیه که هدفش نجات دادن مردمش هست رو در نظر نمیگیرید؟

پس شما از اون دسته افرادی هستین که میگن هدف وسیله رو توجیه میکنه.
اگه یه نگاه به این دست ادبیات بندازین میبینین که حتی نویسنده ها هم با شما مخالفن. کسایی مثل تالکین ، ناک و حتی رولینز. توی این ادبیات همه دارن کارهای درستی انجام میدن و همه هدف های بزرگی دارن و فرق قهرمان و ضد قهرمان توی روش هاییه که کاراکترها واسه رسیدن به هدف هاشون انتخاب میکنن. قهرمان اونیه که حلقه رو نابود میکنه نه اونی که بهش دل میبنده حالا هرچند هر دوتاشون یه هدف دارن واونم نجات دادن مردمشونه.

حالا اگه شما چون ازش خوشت میاد میخوای یه جوری خرابش نکنی بحث جداس و دیگه دلیل نداره که بیای و کلی دلیل و مدرک بیاری. منم از هیتلر خوشم میاد و فکر نکنم مرتکب جرمی شده باشم حتی اگه همه دنیا هم باهاش مشکل داشته باشن. مشکل اون زمانی بوجود میاد که من برم جلوی همه وایسم و تفکرشون رو زیر سوال ببرم.

JIGSA
14-05-2010, 00:26
مطمئنی ما از روی تعصب حرف میزنیم و شما از دیدگاه یه خداوند به همه بنده هات به یه چشم نگاه می کنی ؟؟

آرتاس شاگرد مورادین بود و مورادین بهش گفت که فراست مورن یه شمشیر نفرین شده هستش. اما آرتاس چون تشنه قدرت بود باز هم حرف استادش رو اطاعت نکرد.

ShadowHex
14-05-2010, 10:30
فک نکنم کتاب خوندن اینقدر مهم باشه که آدم بخواد پز بده واسش...مثلا شما خوندی و به جا اینکه درساتو حفظ کنی، اومدی اینارو حفظ کردی...خب تهش چی؟؟؟بیا اینم برچسب 100 آفرین رویه دفتر مشقت که 100 بار جمله ی آرتاس رو نوشتی با خط خوش
اگه آرتاس عقده ای نبود، چرا طرفدارش هست؟ فقط یکم از درک خودشو آدم باید به کار ببره...تا متوجه بشه چجوری باید صحبت کنه.

متاسفم واسه شما!!!
حرفای شما بسیار بی ربطه
مثل بجه کوچیکا حرف میزنید
حرفای من طبق سند و مدارکی هست که چند تاشو با خط بزرگ هم واسه کسانی که مشکل دید دارن بزرگ کردم

مطمئنی ما از روی تعصب حرف میزنیم و شما از دیدگاه یه خداوند به همه بنده هات به یه چشم نگاه می کنی ؟؟

آرتاس شاگرد مورادین بود و مورادین بهش گفت که فراست مورن یه شمشیر نفرین شده هستش. اما آرتاس چون تشنه قدرت بود باز هم حرف استادش رو اطاعت نکرد.

من به شما گفتم از این خرابترش نکن
ارتاس شاگرد اوتر است نه مورادین lol
فقط با مورادین تمرینات شمشیر زنی داشته

اخه با شماها که اطلاعاتون در این حده چطور میشه در مورد اهداف ارتاس بحث کرد
خواهش میکنم از این خرابترش نکنید
مطمئن هستم در مورد ماتیاس هم هیچی نمیدونید و همچنین اخرین حرفای جینا بعد از فرار کردن از دست لیچ کینگ
مثل اینکه بعضی ها فکر میکنن من طرفدار ارتاس هستم
نه اینطور نیست
من فقط دارم حقایق رو میگم

ho0rezam
14-05-2010, 11:57
حرفای شما بسیار بی ربطه
حرفای من طبق سند و مدارکی هست که چند تاشو با خط بزرگ هم واسه کسانی که مشکل دید دارن بزرگ کردم

به کسی میگن بچه که با خوندن 4 تا خط از یه داستان خودشو گم کنه و فک کنه الان افلاطون شده، یه جورایی منو یاد یه نفر که توو همین تاپیک هم هست میندازی... من زیاد داستانه بازی رو نخوندم اصلا هم در موردش نظر ندادم و ندارم حاجی!!!! اما شما اومدی سند و مدرکاتو بهم نشون میدی (اینم آدمو یاده یه نفر میندازه)... من میگم شما که فک میکنی بزرگی، بهتره نوع برخورد و صحبت کردنت رو هم بزرگ کنی، نه اینکه به قول خودت "بحث رو عوض کنی"
صحبت من چی بود؟ شما چی گفتی؟

آدم به جا اینکه فک کنه شما چیزی بارته، بیشتر این احساس رو پیدا میکنه که چند مدته کتابا رو خوندی و بد جوری روتون تاثیر گذاشته و حالا فک میکنی که ...!!!!

akharwarbaz
14-05-2010, 12:08
به کسی میگن بچه که با خوندن 4 تا خط از یه داستان خودشو گم کنه و فک کنه الان افلاطون شده، یه جورایی منو یاد یه نفر که توو همین تاپیک هم هست میندازی... من زیاد داستانه بازی رو نخوندم اصلا هم در موردش نظر ندادم و ندارم حاجی!!!! اما شما اومدی سند و مدرکاتو بهم نشون میدی (اینم آدمو یاده یه نفر میندازه)... من میگم شما که فک میکنی بزرگی، بهتره نوع برخورد و صحبت کردنت رو هم بزرگ کنی، نه اینکه به قول خودت "بحث رو عوض کنی"

آدم به جا اینکه فک کنه شما چیزی بارته، بیشتر این احساس رو پیدا میکنه که چند مدته کتابا رو خوندی و بد جوری روتون تاثیر گذاشته و حالا فک میکنی که ...!!!!

من نميدونم اخه چرا ماها اينطوري هستيم. الان اين تا 2 دوست عزيزمون shadow و jigsa ميتونن خيلي صميمي و عين 2 تا رفيق با هم بحث كنن ولي هنوز هيچي نشده كار به دعوا رسيده. (كه البته بيشتر يوزر shadow تند ميرن.)

شما اگه چيزي بلد هستيد نميخواد انقد با لحن تند حرف بزني تا ما باور كنيم. خيلي دوستانه تر هم ميشه صحبت كرد.

ShadowHex
14-05-2010, 12:15

کسی با شما بحثی نداره عزیزم
من با هر کسی بحث نمیکنم
شما هم اندک اطلاعاتی ندارید پس خون خودتونو کثیف نکنید
من فقط دارم جلوی اطلاعات غلط رو میگیرم
شما این وسط چیکاره هستید
کلیه حرفای من روشنه
بنده هم نگفتم کتاب خوندم
کسی که داری پایینترین iq باشه میدونه کسی که اواتارش تیریون هست طرفدار ارتاس نیست البته اینم درک و فهم نیاز داره
کسانی که ادعای کتاب خونی میکنن مثل اینکه اطلاعاتشون رو هواست
در ضمن من مثل شما دبیرستانی نیستم که میگی به جای درس خوندن شاید هم در پایین تر باشید
من مهندس کامپیوتر هستم و هم اکنون هم در اداره ثبت اسناد شاغل هستم و شرکت کامپیوتری هم دارم اگه دوست داری تا شماره ثبت و ادرس محل رو بدم خدمتتون
شما بهتره به درساتون برسید من خیلی وقته تمومش کردم
در کل حرفاتون بچه گانس

ShadowHex
14-05-2010, 12:24
من نميدونم اخه چرا ماها اينطوري هستيم. الان اين تا 2 دوست عزيزمون shadow و jigsa ميتونن خيلي صميمي و عين 2 تا رفيق با هم بحث كنن ولي هنوز هيچي نشده كار به دعوا رسيده. (كه البته بيشتر يوزر shadow تند ميرن.)

شما اگه چيزي بلد هستيد نميخواد انقد با لحن تند حرف بزني تا ما باور كنيم. خيلي دوستانه تر هم ميشه صحبت كرد.

حرفای شما کاملا درسته
ولی با افراد متعصب هیچ وقت نمیشه دوستانه حرف زد

Immortal power
14-05-2010, 12:34
فک نکنم کتاب خوندن اینقدر مهم باشه که آدم بخواد پز بده واسش...مثلا شما خوندی و به جا اینکه درساتو حفظ کنی، اومدی اینارو حفظ کردی...خب تهش چی؟؟؟بیا اینم برچسب 100 آفرین رویه دفتر مشقت که 100 بار جمله ی آرتاس رو نوشتی با خط خوش

متاسفم واسه شما!!!

من نمیخوام دخالت کنم ولی..... خب.... رابطه ی زیادی بین حرف های ایشون و حرف های شما پیدا نمیکنم راستش!

ارتاس مگه پالادین نبود! مورایدن که warrior بود!:31: حالا نزنیدمون من اصلا شما حساب کن تازه کارم!

بله با شما موفقم.
هر 2 طرف سریع جبهه گیری کردن!
اقا جیگسا : شما حرفی زدید ولی خب شاید از نظر شخصه دیگه ای درست نباشه... اصلا شاید طرف مقابلتون اشتباه کنه در مسائلی ولی از شما بعیده بیاید به جا توجیه کردن دعوا راه بندازید.
اقای shadow hex : شما هم همینطور... چرا به جای ملایمت دعوا میکنید؟ اگر حرفتون درسته پس سعی کنید با ارامش طرف مقابل رو قانع کنید. اصابانیت چیزی جر مصمم کردن به نظر در پیش نخواهد داشت!
اقای ho0rezam : اخرین چیزی که از شما انتظار داشتم همین پستتون بود!!؟ دو نفر که همینجوری داره بحثشون تبدیل به دعوا میشه خودش کافیه! دیگه نیازی به تند کردن اتش دعوا نداره که! از شما توقع نداشتم والا.:13:

HoJJaT_07
14-05-2010, 12:47

Student ; Arthas

راستی حسین توی توضیحات آرتاس توی wow wiki :

Mentor(s) Uther the Lightbringer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Muradin Bronzebeard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ShadowHex
14-05-2010, 12:53
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدStudent ; Arthas

راستی حسین توی توضیحات آرتاس توی wow wiki :

Mentor(s) Uther the Lightbringer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Muradin Bronzebeard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پست منو کامل خوندی؟
اوتر استاد اصلی ارتاسه
He was trained as a paladin by Uther the Lightbringer

با مورادین فقط تمرینات شمشیر زنی داشته
As a youth, Arthas was trained in combat by Muradin Bronzebeard, the brother of the dwarven king Magni Bronzebeard, and became an adept swordsman.

HoJJaT_07
14-05-2010, 12:57
اشتباه شد :دی

فکر کردم میگی uther بهش یاد نداده . در کل

آرتاس قدرت light رو از uther یاد گرفته و این مورادین اینجا نقش تمرینی داشته ( در حد تمرین )

Arrowtic
14-05-2010, 13:05
من یه مشکل دارم که میخوام patch 3.0.3 رو به 3.0.8 تبدیل کنم ولی ارور میده موقع نصبش(فکر نکنید میخوام قدیمی بازی کنما بعدش میخوام دوباره روشون patch نصب کنم تا بشه آخری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کسی میدونه باید چیکار کنم؟(راستی باید بگم تا حالا wow بازی نکردم حرفه ای نیستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). اروره میگه:فthe source data for a patch file could not be located. یکی جواب بده!
این مشکل مدتیه برا منم رخ داده!
کمک.ورژن پچ و بازی هم هر دو به هم میخوردن.هر دو GB

JIGSA
14-05-2010, 13:58
شما یه سال پیش فلان استاد معارف یاد گرفتی. شاگردش به حساب نمیای ؟
یا فلان استاد تو آزمایشگا فیزیک شما استاد شما به حساب نمیاد ؟
به فرض این هم که اوتر استاد آرتاس باشه. بازم آرتاس از اون هم تخطی کرده چون تو روحش پلیدی وجود داشته.
با حرف رضا موافقم شما فقط یه کم جو گیر شدی. اما حیف که ادب نداری.

Bs_panzer
14-05-2010, 14:04
شما کلا عادت دارید هر چند وقت یه باز این جا قفل شه نه ؟

حیف این تاپیک

ShadowHex
14-05-2010, 14:12
شما یه سال پیش فلان استاد معارف یاد گرفتی. شاگردش به حساب نمیای ؟
یا فلان استاد تو آزمایشگا فیزیک شما استاد شما به حساب نمیاد ؟
به فرض این هم که اوتر استاد آرتاس باشه. بازم آرتاس از اون هم تخطی کرده چون تو روحش پلیدی وجود داشته.
با حرف رضا موافقم شما فقط یه کم جو گیر شدی. اما حیف که ادب نداری.

من از شما چی خواستم؟
شما اومدید گفتید

بر طبق داستان وارکرافت.
آرتاس اصلا موجود قابل پیش بینی نبود. عشق قدرت داشت و عقده ای بود.من هم گفتم برای این حرفت که میگی طبق داستان مدرک بیار
این طبق داستان نیست دوست عزیز این نظرات عادی هست که هر کسی میتونه نظری بده
اشتباه شما اینه که گفتین طبق داستان

فقط میای حرفای بی ربط میزنی
شما هر حرفی رو میزنید باید مدرک بیارید
بدون مدرک رو هوا حساب میشه
فکر نکنم شما معنی عقده ای رو بدونید
حرفای شما کلا فاقد اعتبار و ساخته ی نظرات پوچ دیگرانه
اگه شما کتاب رو خوندین لطف کنید در مورد ماتیاس برای من توضیح بدید و 100 البته همه چیز در کتاب نوشته نشده
اتفاقات تو hall of reflection رو هم که ندیدید
خواهش میکنم اگه جوابی ندارین بحث رو دوباره عوض نکنید

JIGSA
14-05-2010, 14:20
من هیچ نعصبی نسبت به شخصیتی ندارم. یعنی الان من عکس Yogg Saron رو بزارم به عنوان آواتار یعنی طرفدار اونم با اون قیافه مزخرف. ؟ که اومدی میگی من آواتارم فلان شخصه و . . . . ؟ اما از شخصیت سیلواناس خوشم میاد. چون تنها کسی بود که اونقدر وجود داشت که به لیچ کینگ خیانت کنه.

در ضمن آقای دوست عزیز مالک یک شرکت بزرگ کامپیوتری و مالک سازمان ثبت اسناد از اینکه فهمیدیم مهندس کامپیوتر هستی مسرور شدیم. آدرس محل کارت رو هم خودت حفظ کن که مسیر رو صبح ها اشتباه نری. نیاز به رخ کشیدن نیست. منم مالک خیلی چیزا هستم اما شان خودم رو در حدی پایین نمیارم که بهشون پز بدم. هر چی که باشم مال خودمم. هرچی که باشی مال خودت باش. بزرگی به سن و سال نیست که دیگران رو مسخره میکنی. منش و شخصیتت رو بالا ببر. منم میتونم دهنم رو باز کنم و چشمام رو ببندم و هرجوری که لایق من و شما نیست حرف بزنم.

اگر مایلی مثل دو تا آدم متمدن بشینیم و مدرک رو کنیم بسم الله (البته نه از اون مدرک هایی که یه نفر رو میکرد). اگر نه بحث همینجا برای همیشه تعطیل.

ShadowHex
14-05-2010, 14:27
من هیچ نعصبی نسبت به شخصیتی ندارم. یعنی الان من عکس Yogg Saron رو بزارم به عنوان آواتار یعنی طرفدار اونم با اون قیافه مزخرف. ؟ که اومدی میگی من آواتارم فلان شخصه و . . . . ؟ اما از شخصیت سیلواناس خوشم میاد. چون تنها کسی بود که اونقدر وجود داشت که به لیچ کینگ خیانت کنه.

در ضمن آقای دوست عزیز مالک یک شرکت بزرگ کامپیوتری و مالک سازمان ثبت اسناد از اینکه فهمیدیم مهندس کامپیوتر هستی مسرور شدیم. آدرس محل کارت رو هم خودت حفظ کن که مسیر رو صبح ها اشتباه نری. نیاز به رخ کشیدن نیست. منم مالک خیلی چیزا هستم اما شان خودم رو در حدی پایین نمیارم که بهشون پز بدم. هر چی که باشم مال خودمم. هرچی که باشی مال خودت باش. بزرگی به سن و سال نیست که دیگران رو مسخره میکنی. منش و شخصیتت رو بالا ببر. منم میتونم دهنم رو باز کنم و چشمام رو ببندم و هرجوری که لایق من و شما نیست حرف بزنم.

اگر مایلی مثل دو تا آدم متمدن بشینیم و مدرک رو کنیم بسم الله (البته نه از اون مدرک هایی که یه نفر رو میکرد). اگر نه بحث همینجا برای همیشه تعطیل.

واقعا از شما چنین حرفای بچه گانه ای دور از انتظاره
حرفای دوست گرامی شما که مهر تایید رو هم پاش زدید. این حرفا رو شما قبول دارید؟ اینطور یک ادم به قول شما متمدن بحث میکنه؟ چه جوابی باید داد؟

متاسفم واسه شما!!!

ایشون به من گفتن به جای اینکه درست رو بخونید رفتین اینا رو حفظ کردین و افتخار میکنین من گفتم بنده درسم رو تموم کردم و مثل شما نیستم و شاغل هستم
در مورد اواتار هم فقط برای این گفتم که بعضی ها فکر میکنن من طرفدار ارتاس هستم
من از همون اول از شما خواستم جایی که داستان نوشته شده ارتاس عقده ای بوده رو به ما نشون بدید چون شما گفتید کتاب رو دارم و خوندمش
خیلی کار راحتیه اگه مدرکی داشته باشی
و یک مدرک هم از این حرفت میخوام

نرزول روشی رو بهش یاد میده تا مقداری از پست فطرتی خودش رو به آرتاس منتقل کنهاین مربوط میشه به malganis
همین جا هم اعلام میکنم اگه مدرک معتبری داشته باشی تو همین تاپیک از شما معذرت خواهی میکنم
من هیچ وقت نگفتم داستانو میدونم و کتاب رو دارم و خوندم و فلان
شاید اطلاعاتی باشه ما ندیدیم
و من هم از شما منبع خواستم
این بی ادبیه؟
من فقط پیش خودم فکر میکنم این نظرات خود شماست و رسمیت نداره همین و بس

JIGSA
14-05-2010, 14:42
من از شما چی خواستم؟
شما از کسی چیزی نمی خوای. اصولا دوست نداری باهات مخالفت بشه. دیکتاتوری.

در مورد غیرقابل پیش بینی بودن آرتاس هم به زودی مدرک میدم بهت چون این حرف رو اوتر به پدر آرتاس میزنه و پدرش هم در جواب یه مثال میزنه که میگه فلز سخت تر رو ضربه های سخت تر نرم میکنه و از اوتر میخواد که اون رو به ماموریتهای سخت بفرسته تا روح طغیانگرش آروم بشه.

حرفای شما کلا فاقد اعتبار و ساخته ی نظرات پوچ دیگرانه
دیگران کیه که شما هی اسمش رو میاری ؟

من هیچ کسی رو به عنوان مرجع قبول ندارم به جز کتاب و سایتهای معتبر

فکر نکنم شما معنی عقده ای رو بدونید

جوابت رو تو قسمتی از wowwiki که مربوط به Stratholm هست ( صد البته این سایت مال من و دوستام نیست ).

The Prince's obsession with the hated dreadlord led him further down the path of evil, first lying to his men, betraying his mercenaries, and finally forsaking his own soul to take up the runeblade Frostmourne, grievously wounding Muradin Bronzebeard in the process

اتفاقات تو hall of reflection رو هم که ندیدید
خیلی باحالی. من 4 ساله دارم WOW بازی میکنم.
اینم لینک عکس مربوط به Hall of Reflection جهت مدرک.

ho0rezam
14-05-2010, 14:54
در ضمن من مثل شما دبیرستانی نیستم که میگی به جای درس خوندن شاید هم در پایین تر باشید
من مهندس کامپیوتر هستم و هم اکنون هم در اداره ثبت اسناد شاغل هستم و شرکت کامپیوتری هم دارم اگه دوست داری تا شماره ثبت و ادرس محل رو بدم خدمتتون
شما بهتره به درساتون برسید من خیلی وقته تمومش کردم
در کل حرفاتون بچه گانس باید خدمتتون عرض کنم که بنده هم ، هم رشته ای شما هستم!!!
در ضمن در این خلال کار هم میکنم
واقعا متاسفم که منو حسن با شما هم رشته ای و همکار هستیم...قشر مهندسین باید با مثلا تحصیلاته عالیه شون یکم با ادب تر صحبت کنن نه اینکه 2 صفحه اطلاعاتشون رو اینجوری روو کنن.
باز اگه میگفتین کوچیک تر هستین آدم از این لحن اینقدر ناراحت نمیشد...تاسف داره والا

من با هر کسی بحث نمیکنماوه اوه اوه...زیادی داری تند میری حاجی، یکم یواش تر، پیاده شو با هم بریم!!!!! چقدر تکبر؟!!! بس کن تو رو خدا
همش یه هفته نیازه که بیام و باهات توو این بحث شرکت کنم.خواهشن بیدارشو، غرق شدی توو رویاهات.

من نمیخوام دخالت کنم ولی..... خب.... رابطه ی زیادی بین حرف های ایشون و حرف های شما پیدا نمیکنم راستش!دخالت کردی آقا دانیال
رابطش میدونی چیه؟ اینه که بنده گفتم: کم کن این تکبر و غرور رو ... اصلا گیرم ایشون همه ی داستان رو خودش نوشته باشه و به گوشه و کنار داستان تسلط داشته باشه...اما این لحن درسته؟
اطلاعاته طرف رو که بازی میگیره این آقا مهندس، هیچ... تازه میگه اینارو شما نمیدونی، دوستات بهت گفتن.
میبینی که مهندسیش رو په جوری به رخ میکشه...همه رو درمقابله خودش بچه میبینه...بهتره یکم به آینه نگه کنه

اقای ho0rezam : اخرین چیزی که از شما انتظار داشتم همین پستتون بود!!؟ دو نفر که همینجوری داره بحثشون تبدیل به دعوا میشه خودش کافیه! دیگه نیازی به تند کردن اتش دعوا نداره که! از شما توقع نداشتم والا.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1. کسی که بیاد به قدیمیه تاپیک و دوستت بد بگه، شما میمونی نگاه میکنی؟؟؟ اگه آره، ماشالله به رفاقتت
2. اینجا تاپیکه ، نه میدون شوش!!!

ShadowHex
14-05-2010, 15:10
شما از کسی چیزی نمی خوای. اصولا دوست نداری باهات مخالفت بشه. دیکتاتوری.

در مورد غیرقابل پیش بینی بودن آرتاس هم به زودی مدرک میدم بهت چون این حرف رو اوتر به پدر آرتاس میزنه و پدرش هم در جواب یه مثال میزنه که میگه فلز سخت تر رو ضربه های سخت تر نرم میکنه و از اوتر میخواد که اون رو به ماموریتهای سخت بفرسته تا روح طغیانگرش آروم بشه.

دیگران کیه که شما هی اسمش رو میاری ؟

من هیچ کسی رو به عنوان مرجع قبول ندارم به جز کتاب و سایتهای معتبر

جوابت رو تو قسمتی از wowwiki که مربوط به Stratholm هست ( صد البته این سایت مال من و دوستام نیست ).

خیلی باحالی. من 4 ساله دارم WOW بازی میکنم.
اینم لینک عکس مربوط به Hall of Reflection جهت مدرک.
دیگران اینا هستن

در ضمن یکی از دوستان میگفت که شمشیر Trion زاقارت هست و چجوری تونست فراست مورن رو بشکونه. اون شمشیر اسمش Ashbringer هستش و قدرت فنا ناپذیری داره. قویترین شمشیر موجود در داستان وارکرافته. پس کسی که 4 سال تو بلیز بازی کنه همه ی داستانو میدونه
اقای عزیز من از شما چیزای دیگه خواستم باز داری میپیچونی
فکر کنم شما عقده ای بودن رو با غرور جوانی اشتباهی گرفتین
ایشون مگه در پروندش در زمانی که به لیچ کینگ تبدیل نشده بود شکستی یا مشکلاتی بوده که ارتاس رو عقده ای کنه؟ ایشون ولیعهد تاج و تخت لردارن بود دیگه چی از این بهتر؟
من این رو خواستم

نرزول روشی رو بهش یاد میده تا مقداری از پست فطرتی خودش رو به آرتاس منتقل کنه حرفایی که jaina با اوتر میزنه
که این یکم انسانیت باقی مانده جلوی اینو گرفته که همه جا رو غصب نکنه ولی برای دفاع از azeroth باید نابود بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدJaina communed with the souls stolen from Frostmourne and much to her surprise, Uther the Lightbringer appeared and told her a terrible truth. Not only did he inform her that Arthas was nothing but a small glimmer of light that stayed the Lich King's wrath, but in order to protect Azeroth, the Lich King would have to be killed and a replacement would have to make the ultimate sacrifice.
باز هم برای کسانی که مشکل دید دارن بزرگ می کنیم
یک مدرک دیگه که نشون دهنده انسانیت باقی مانده در ارتاس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا خود شما بگید با اون قدرتی که لیچ کینگ داشت چرا همه جا رو غصب نکرد؟ اگه عقده ای در دل داشت حتما این کار رو میکرد ولی ..
همه چیز روشنه

Immortal power
14-05-2010, 15:13
دخالت کردی آقا دانیال
رابطش میدونی چیه؟ اینه که بنده گفتم: کم کن این تکبر و غرور رو ... اصلا گیرم ایشون همه ی داستان رو خودش نوشته باشه و به گوشه و کنار داستان تسلط داشته باشه...اما این لحن درسته؟
اطلاعاته طرف رو که بازی میگیره این آقا مهندس، هیچ... تازه میگه اینارو شما نمیدونی، دوستات بهت گفتن.
میبینی که مهندسیش رو په جوری به رخ میکشه...همه رو درمقابله خودش بچه میبینه...بهتره یکم به آینه نگه کنه

1. کسی که بیاد به قدیمیه تاپیک و دوستت بد بگه، شما میمونی نگاه میکنی؟؟؟ اگه آره، ماشالله به رفاقتت

اصولا هر چی شده هی قدیمی تاپیک کردید! قدیمی تاپیک رو بیخیال... ما هم قدیمی تاپیک تراویان و سیمز 2 و3 بودیم به ادمی نبود که کمکش نکردیم ولی الان بریم برامون تره هم خورد نمیکنن! قدیمی تاپیک بودن فقط برای قسمت achivment خوبه! نه برای دعوا!
پس جملتون رو ویرایش میکنم!
1. کسی که بیاد به دوستت بد بگه، شما میمونی نگاه میکنی؟؟؟ اگه آره، ماشالله به رفاقتت

خب حالا بیشتر دقت میکنیم!
بستگی داره حق با کیه , که اینجا هم هر دو طرف نا حق گفتن به نوبت خودشون. شما فقط با دخالتتون باعث بیشتر شدن دعوا میشی. من همیشه بهتون احترام کردم خودتونم میدونید. ولی دلیل نمیشه نظرمو نگم! به علاوه والا من ندیدم حرف بدی کسی به کسی بزنه.
این بحث [B]ما نیست پس بزارید فعلا که میخوان برای هم مدرک بیارن , بیارن و دعوا رو تموم کنن.
قبول کنید حرفی رو که به مزاجتون خوش در نمیاد رو خیلی سخت باهاش برخورد میکنید.

ShadowHex
14-05-2010, 15:15
باید خدمتتون عرض کنم که بنده هم ، هم رشته ای شما هستم!!!
در ضمن در این خلال کار هم میکنم
واقعا متاسفم که منو حسن با شما هم رشته ای و همکار هستیم...قشر مهندسین باید با مثلا تحصیلاته عالیه شون یکم با ادب تر صحبت کنن نه اینکه 2 صفحه اطلاعاتشون رو اینجوری روو کنن.
باز اگه میگفتین کوچیک تر هستین آدم از این لحن اینقدر ناراحت نمیشد...تاسف داره والا

اوه اوه اوه...زیادی داری تند میری حاجی، یکم یواش تر، پیاده شو با هم بریم!!!!! چقدر تکبر؟!!! بس کن تو رو خدا
همش یه هفته نیازه که بیام و باهات توو این بحث شرکت کنم.خواهشن بیدارشو، غرق شدی توو رویاهات.

دخالت کردی آقا دانیال

1. کسی که بیاد به قدیمیه تاپیک و دوستت بد بگه، شما میمونی نگاه میکنی؟؟؟ اگه آره، ماشالله به رفاقتت
همه چیز در روش حرف زدن شما و دوستانتون معلومه
قشر تحصیل کرده هیچ وقت مثل بی فرهنگ ها حرف نمیزنن

نمونه ای از حرفای افراد تحصیل کرده:

فک نکنم کتاب خوندن اینقدر مهم باشه که آدم بخواد پز بده واسشاصلا کتاب خوندن مهم نیست!

؟بیا اینم برچسب 100 آفرین رویه دفتر مشقت که 100 بار جمله ی آرتاس رو نوشتی با خط خوش
اصلا شما نویسنده ی ورلد اف وارکرافت... شما بلیزارد
اوه اوه اوه...زیادی داری تند میری حاجی، یکم یواش تر، پیاده شو با هم بریم!!!!! چقدر تکبر؟!!! بس کن تو رو خدا
همش یه هفته نیازه که بیام و باهات توو این بحث شرکت کنم.خواهشن بیدارشو، غرق شدی توو رویاهات.:31:

ho0rezam
14-05-2010, 15:34
حق با شماست...نیست علاقه ی زیادی به مدرک و امضا و مهر تایید و غیره دارید...باشه ما هم روو میکنیم

در کل حرفاتون بچه گانس

من با هر کسی بحث نمیکنم
بنده به نوبه ی خودم خیلی ناراحت شدم که سعادت این رو نداشتم که یکم از وقته شریفتون رو به بنده اختصاص بدین. البته درک میکنم،سرتون خیلی شلوغه آقای مهندس. شما به کارتون برسید.

حرفای شما بسیار بی ربطه

من همین جا سکوت میکنم.

JIGSA
14-05-2010, 15:36
درود بر king slayer ! فقط قبل از این که هوس کنم انتقام جون شاه لیچم رو ازتون بگیرم حرفمو بزنم برم!:31:
بابا ما بهش گفتیم اینا اشنان حواست باشه خیلی مقاومت نکنی وگرنه میزد راید رو نابود میکرد!:31:
حالا غیر از این شوخی ها واقعا اسونه؟ اخه چرا!
خدایی مسخره نیست لیچ کینگ با این همه قدرت بمیره؟؟ تازه اونم فراست مورن که با یه شمشیر مسخره زد نابود شد! اگر فقط میشد صدامو برسونم به گوش این مسولان بلیزارد واقعا خوب میشد!
اما خب حداقل چیزی که پیداس اینه که بلیزارد نخواسته بدون یه بار مردن ایتم های لیچ نسیبتون بشه و از طرفی هم کسی نمیتونه بگه لیچ رو کشتیم چون در اصل fordring هست که میکشتش. درست میگم دیگه؟
خوبه حداقل ابروشو نبردن!:41:
به هر حال امیدوارم دوباره رو به راه کنن لیچ کینگ رو چون بالاخره یه نیمه خداس بره خودش!
کشتن لیچ رو یه بار دیگه هم تبریک میگم بهتون انشالا یه روز انتقامشو میگیرم ازت!:31:

این بحث رو من به قسمت خصوصی میبرمش و مدارک رو برای شما پیام خصوصی میدم.
اون دوستانی که شما ازش حرف میزنی جواب این پست آقای دوست و برادر هستش که الان وایستاده وسط و داره پارازیت از خودش در میکنه. و صد البته تعصب هم نداره.
اشتباه من این بود که ایشون رو به عنوان دوست قبول داشتم. ایشون لبه تیز شمشیرشون سمت من بوده.

آقای مهندس جان شما هم یه تست درک مطلب بده. شاید هم من باید تست فن بیان بدم که این آقای رضا خان کوچولو و بچه حرف من رو فهمید و شما آقا مهندس بزرگوار نگرفتی.

Immortal power
14-05-2010, 15:59
این بحث رو من به قسمت خصوصی میبرمش و مدارک رو برای شما پیام خصوصی میدم.
اون دوستانی که شما ازش حرف میزنی جواب این پست آقای دوست و برادر هستش که الان وایستاده وسط و داره پارازیت از خودش در میکنه. و صد البته تعصب هم نداره.
اشتباه من این بود که ایشون رو به عنوان دوست قبول داشتم. ایشون لبه تیز شمشیرشون سمت من بوده.

آقای مهندس جان شما هم یه تست درک مطلب بده. شاید هم من باید تست فن بیان بدم که این آقای رضا خان کوچولو و بچه حرف من رو فهمید و شما آقا مهندس بزرگوار نگرفتی.

ببخشید نکنه منظورتون منم؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
من با شما بحثی ندارم. پای منم وسط نکشید. اینقدر تو سر و کله ی هم بزنید تا مدیر بیاد کل انجمن رو lock کنه!
ادامشو چرا نخوندید پس؟ من تعصب روی هیچ خری تو wow و bliZzard ندارم. اصلا بازی مال خودتون! اصلا لیچ کینگ گاو tirion هم خر , سناریوس و ... هم 4 پا و نفهم ترال و گاروش بی شعور , کینگ وارین دیوتاانه ی روانی تیراندا گاگول نایت الف نپاد خرکی - تائورن و اورک و ... گاو و گوساله - الی و هورد هم از دم چرندیاتن (!) gm هاشونم از دم بی سواد , رییس بلیزاردم بی کاره بی ار! خوبه؟؟؟
این پستمم هم جواب و فقط شوخی با phonixreza بود و بس!

نکنه شما از مسولان بلیزارد هستید که از حرف من ناراحت شدید؟؟؟ پارازیت هم که گفتم من هیچ گونه بحثی با شما ندارم. و حق دارم پست بدم!

من با کسی دشمنی ندارم و نوشتمم موجوده : نمیخوام دخالت کنم تو بحثای مضخرف که کی به کیه!

HoJJaT_07
14-05-2010, 16:34
ایول اگه دعوا هست بپریم جبهه گیری فوقش این آیدی دسترسیشو میبندن دیگه :31:

ادامه بدید مجبور میشم بیام دعوا و قدیمیا میدونند دعوای من چطوریه . :46:

Beowulf Hero
14-05-2010, 16:50
راست میگه بس کنید.

eng.bili
14-05-2010, 19:15
سلام
من این بازی تازه شروع کردم فقط یه درویدو 80 رسوندم
الان باید چی کار کنم لطفا به من بگید

akharwarbaz
14-05-2010, 19:17
سلام دوستان پالادين باز داريم ؟

ميخام طريقه ي نگه داشتن اگرو رو single و trash بدونم. يعني براي single چه اسپل ها يي بزنم و همينطور براي trash ها (براي واريو كه خيلي راحت بود )

ممنون ميشم كمك كنيد..

پ.ن : اين دعواها هم به هيچ جايي نميرسه....

HoJJaT_07
14-05-2010, 19:36
من یه مدت پالادین بودم تانک هم بودم . اما کلا تو سرور های FREE فرق داره با بیلیزارد :دی

توی nel من اینا رو میزدم

اول Righteous Fury میزنم که threat رو 80% افزایش میده .

بعد Seal of Light که خودش یه نوع heal هست .

معمولا برای pull کردن از Exorcism و Hand of Reckoning

و برای نگه داشتن agrro هم Avenger's Shield و بقیه اسپلای پالادین .

اینا برای boss بود . منظور دقیقتونو از single و trash نفهمیدم :دی

ترش همون موب منظورتونه ؟

ShadowHex
14-05-2010, 19:48
دیگه حال ندارم حرفای بی ربط و ماست مالی های بعضی ها رو نقل قول کنم
من میگم کجای داستان نوشته ارتاس عقده ای بوده میاد لینک از malganis میده که اون رو به مکانی کشیده اخه این چه ربطی داره ارتاس فقط داشت رد طاعون رو میگرفت و از اهدافشم بود malganis رو بکشه
میگم کجا نوشته نروزل روشی رو یادش داد بحث رو عوض میکنه
حرف از استاد میزنه
میگم اتفاقات تو hall of reflection رو دیدی عکس از اچیومنت میده lol
من همه چیزو روشن و طبق مدارک گقتم شما ها فقط پیچوندی من صحبت از انسانیت باقی مانده ارتاس کردم از اخرین حرف های ارتاس زمانی که فراست مورن رو خواست صحبت کردم از دلیرهای ارتاس اگه نیازی باشه صحبت کنم
هر سوالی هم کردم جواب بی ربط شنیدم
ارتاس وارث تاج و تخت لردران کسی که جلوی اقدامات وحشیانه ی ترول های zulaman َرو گرفت کسی که kt رو بخاطر انتشار طاعون کشت عقده ای هست lol
به خاطر چه من نمیدونم:31:

ashillll
14-05-2010, 19:59
من یه مشکل دارم واو من وقتی بازش می کنم می گه failed to open interface.mpq میشه یکی کمک کنه؟ من پچم 3.2.2a هست سی دی به صورت کپی شده 4 دی وی دی هست.ریپیر هم واسه ی این پچ نیست

ho0rezam
14-05-2010, 20:01
اینا برای boss بود . منظور دقیقتونو از single و trash نفهمیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ترش همون موب منظورتونه ؟
single اصطلاحا یعنی یک target و بس...مثه یه mob یا یه boss
trash هم اصطلاحا یعنی چند target.گاهی پیش میاد توو dung و یا raid ها تانک باید چندین target رو aggro کنه و نگهشون داره.

HoJJaT_07
14-05-2010, 20:05
گرفتم

برای single که اونایی که گفتم خوب بود . تا حالا تجربه ترش هم نداشتم :دی

akharwarbaz
14-05-2010, 20:11
من یه مدت پالادین بودم تانک هم بودم . اما کلا تو سرور های FREE فرق داره با بیلیزارد :دی

توی nel من اینا رو میزدم

اول Righteous Fury میزنم که threat رو 80% افزایش میده .

بعد Seal of Light که خودش یه نوع heal هست .

معمولا برای pull کردن از Exorcism و Hand of Reckoning

و برای نگه داشتن agrro هم Avenger's Shield و بقیه اسپلای پالادین .

اینا برای boss بود . منظور دقیقتونو از single و trash نفهمیدم :دی

ترش همون موب منظورتونه ؟

سلام

ممنون براي جواب. منظورم از single همون باس بود .trash هم اره همون mob ها مثلا 6-7 تا mob با همن.

تا اينجا كه من ديدم پالا از واريور خيلي راحت تر هست تانكيش با اين كه وايور هم اسونه. نظر دوستان چيه

Unholy
14-05-2010, 20:25
سلام

ممنون براي جواب. منظورم از single همون باس بود .trash هم اره همون mob ها مثلا 6-7 تا mob با همن.

تا اينجا كه من ديدم پالا از واريور خيلي راحت تر هست تانكيش با اين كه وايور هم اسونه. نظر دوستان چيه
والا من با pala کار نکردم ولی وریور آسونه . با این که تجربه ی pala رو نداشتم فکر کنم dk از همشون کفر در ار تر باشه چون یه مدت خواستم هیرومو تانک کنم آخرش برگشتم dps . چون یه taunt درست و حسابی نداره (aoe) فقط یه spell برای aoe داره که انم همچین چنگی به دل نمیزنه !death and deacy
برای single target خوبه ولی برا trash ها یه کم اذیت میکنه یا لا اقل برای منکه این طور بود :دی
----------------------------------------
2-3 صفحه رو کامل spam کردید !!! کفم برید سر هر مسئله ای باید جر و بحث بشه !؟؟؟ متاسفم
فقط خواهشا به من یکی گیر ندید !:11:

HoJJaT_07
14-05-2010, 20:39
تا اينجا كه من ديدم پالا از واريور خيلي راحت تر هست تانكيش با اين كه وايور هم اسونه. نظر دوستان چيه تا حالا واریور 80 نکردم اما پالادین در کل انتخاب خوبیه . یه جورایی هم برای هیلر و تانک خوبه هم dps . اما dpsesh به پای روگ نمیرسه . توی باس ها زیاد دیده نشده پالادینی اول بشه تو dps متر

dk انتخاب خوبیه برای تانک . کی گفته نداره . برای trash که خیلی خوبه دی کی . یه dnd میزنید با blood boil همه pull میشند . برای single هم میشه از taunt مخصوص + Death Grip استفاده کرد

Immortal power
14-05-2010, 20:41
والا من با pala کار نکردم ولی وریور آسونه . با این که تجربه ی pala رو نداشتم فکر کنم dk از همشون کفر در ار تر باشه چون یه مدت خواستم هیرومو تانک کنم آخرش برگشتم dps . چون یه taunt درست و حسابی نداره (aoe) فقط یه spell برای aoe داره که انم همچین چنگی به دل نمیزنه !death and deacy
برای single target خوبه ولی برا trash ها یه کم اذیت میکنه یا لا اقل برای منکه این طور بود :دی
----------------------------------------
2-3 صفحه رو کامل spam کردید !!! کفم برید سر هر مسئله ای باید جر و بحث بشه !؟؟؟ متاسفم
فقط خواهشا به من یکی گیر ندید !:11:

اختیار داری!
یه taunt داره به نامه dark command برای یه تارگت.
aoe هم یکی به نام death and decoy داره یکی هم به نام blood boil . یعدم باید تالنتتون فراست باشه کگه خودش برای single خیلی خوبه. و خود فراست فکر کنم 2 یا 1 aoe دیگه هم میده. فکر کنم همه تارگت هارو یخ میزنه که خیلی اگرو میگیره.
نسبتای تانک برای چند تا تارگت به نظرم اینجوریه :
1- paladin
2 warrior & Death knight
3 druid !!
درویید که خیلی بده برای چند تارگت.

برای یه تارگت ها خیلی دقیق نمیدونم ولی هر سشون برای نگه داشتن تارگت خوبن مگر بحث قدرت رو وسط بکشیم.

Unholy
14-05-2010, 21:13
اختیار داری!
aoe هم یکی به نام death and decoy داره یکی هم به نام blood boil . یعدم باید تالنتتون فراست باشه کگه خودش برای single خیلی خوبه. و خود فراست فکر کنم 2 یا 1 aoe دیگه هم میده. فکر کنم همه تارگت هارو یخ میزنه که خیلی اگرو میگیره.

dk انتخاب خوبیه برای تانک . کی گفته نداره . برای trash که خیلی خوبه دی کی . یه dnd میزنید با blood boil همه pull میشند . برای single هم میشه از taunt مخصوص + Death Grip استفاده کرد
منم نگفتم خوب نیست !! گفتم دردسرش از warr و pala بیشتره

R.a.m.i.n
14-05-2010, 22:39
سلام
میشه wow تک نفری بدون اینترنت بازی کرد ؟

Bs_panzer
14-05-2010, 23:48
بله با استفاده از سرور آفلاین

AMir_JAKAL
15-05-2010, 01:23
سلام

paladin بهترین تانک برای Raid های add دار هست
واریور هم خودم به شخصه تاحالا باحاش Lose aggro نشدم (برای باس های Single)

اختیار داری!
نسبتای تانک برای چند تا تارگت به نظرم اینجوریه :
1- paladin
2 warrior & Death knight
3 druid !!
درویید که خیلی بده برای چند تارگت.

برای یه تارگت ها خیلی دقیق نمیدونم ولی هر سشون برای نگه داشتن تارگت خوبن مگر بحث قدرت رو وسط بکشیم.
تا اونجایی که من میدونم Paladin بهترین تانک برای مولتی NPC هست
واریور بهترین تانک برای Single هست
با DK تانک بودم ولی زیاد چنگی به دل نمیزنه شخصا دروید رو ترجیح میدم

AMir_JAKAL
15-05-2010, 01:40
راستی اگر ارتاس همه جارو غضب نکرد فقط یک دلیل داره اونم بخاطر این بود که اگه غضب میکرد دیگه wow تموم میشد:31:
((دلیل اصلیش همونی هست که بالا نوشتم ولی در جواب دوست عزیزمون Shadowhex : عزیزم ارتاس اگه همه جارو غضب نکرد بخاطر اون ته مونده انسانیت یا احساساتش نبود چون ارتاس بعد از یکی شدن با لیچ قلب خودش رو درمیاره))
یک نفر اونور دنیا نشسته و داره هرچی که از مخش بیرون میاد رو روی کاغذ مینویسه و پول در میاره . اینجا مردم دارن دربارش دعوا میکنن . این فقط یک داستان هست مثل بقیه داستان ها یک حادثه واقعی نیست بهتره اینقدر جدی نگیرینش و فقط خواننده باشین
ارتاس فقط به یک دلیل مرد اونم بخاطر اینکه بلیزارد میخواد Cata رو بده بیرون و اگه ارتاس نمیمرد بلیزارد مجبور بود داستان Wotlk رو ادامه بده و از فروش CD هاش جا بمونه
تاحالا هیچ شده با خودتون فکر کنین که چرا ارتاس اینقدر یکهو و سریع مرد؟

ShadowHex
15-05-2010, 10:18
راستی اگر ارتاس همه جارو غضب نکرد فقط یک دلیل داره اونم بخاطر این بود که اگه غضب میکرد دیگه wow تموم میشد:31:
((دلیل اصلیش همونی هست که بالا نوشتم ولی در جواب دوست عزیزمون Shadowhex : عزیزم ارتاس اگه همه جارو غضب نکرد بخاطر اون ته مونده انسانیت یا احساساتش نبود چون ارتاس بعد از یکی شدن با لیچ قلب خودش رو درمیاره))
یک نفر اونور دنیا نشسته و داره هرچی که از مخش بیرون میاد رو روی کاغذ مینویسه و پول در میاره . اینجا مردم دارن دربارش دعوا میکنن . این فقط یک داستان هست مثل بقیه داستان ها یک حادثه واقعی نیست بهتره اینقدر جدی نگیرینش و فقط خواننده باشین
ارتاس فقط به یک دلیل مرد اونم بخاطر اینکه بلیزارد میخواد Cata رو بده بیرون و اگه ارتاس نمیمرد بلیزارد مجبور بود داستان Wotlk رو ادامه بده و از فروش CD هاش جا بمونه

فکر کنم حرفای جینا و اوتر از حرفای شما معتبر تر باشه lol

Jaina communed with the souls stolen from Frostmourne and much to her surprise, Uther the Lightbringer appeared and told her a terrible truth. Not only did he inform her that Arthas was nothing but a small glimmer of light that stayed the Lich King's wrath, but in order to protect Azeroth, the Lich King would have to be killed and a replacement would have to make the ultimate sacrifice.

جینا در hall of reflection این امید رو داشت تا روح از دست رفته عشقش رو از frostmourne بیرون بکشه ولی موفق نشد

Jaina later arrived at the Frozen Halls to confront the Lich King and attempt to reason with the Dark Lord, in hopes of releasing the spirit of her lost love, Arthas
Jaina and her troupe discovered Frostmourne, the blade that stole Arthas' soul and lead to the fall of Lordaeron

دوست عزیز ماتیاس نماد قلب ارتاس بعد از تبدیل شدن به لیچ و نشون دهنده انسانیت باقی مانده ی ارتاسه من چد بار اینا رو باید بگم؟

Not much is known about Matthias. It is speculated by some that he is the embodiment of Arthas' humanity, which was banished when the Prince took to the Frozen Throne and became the Lich King, the name "Matthias Lehner" being an anagram for "Arthas Menethil"

این خط داستان بازیه و خیلی جالبه شما اون رو به پایان بازی تشبیه میکند من فقط دارم در مورد وقایع بازی صحبت میکنم

این ها به کنار

پس شما که از جینا بیشتر مطلع هستید میشه بگید چرا قدرت پالادینی tirion در مکانی نفرین شده برای اخرین بار بهش جواب داد؟

Mojtaba.Alfa
15-05-2010, 11:15
سلام دوستان پالادين باز داريم ؟

ميخام طريقه ي نگه داشتن اگرو رو single و trash بدونم. يعني براي single چه اسپل ها يي بزنم و همينطور براي trash ها (براي واريو كه خيلي راحت بود )

ممنون ميشم كمك كنيد..

پ.ن : اين دعواها هم به هيچ جايي نميرسه....

سلام
من یه مدتی هست که Pala بازی میدم
در موردیا Single هم Boss:
از اینSpell همیشه استفاده می کنیم :

وبرای Taunt:

برای نگه داشتن اگررو چون تو RDPS ها بعضی ها اخر DPS هستن از این Seal استفاده میکنیم:

وبرای نگهداشتن اگرو از این Spell:

در مورد ترش هم همین طور ولی از اگه دیدن چند تا Elite از اگرو خارج شد میتونین از این استفاده کنین:

تا بعد...

Immortal power
15-05-2010, 11:21
paladin بهترین تانک برای Raid های add دار هست
واریور هم خودم به شخصه تاحالا باحاش Lose aggro نشدم (برای باس های Single)

تا اونجایی که من میدونم Paladin بهترین تانک برای مولتی NPC هست
واریور بهترین تانک برای Single هست
با DK تانک بودم ولی زیاد چنگی به دل نمیزنه شخصا دروید رو ترجیح میدم

خب منم که نوشتم پالادین بهتر از همشونه!:31:
dk فقط به خاطر نداشتن block از چشم بعضی ها افتاده ولی در عوض اون چیزای دیگه ای هم داره.
مثلا همین 2 تا aoe که گفتم باعث میشه از warrior و druid بهتر برای چند تا تارگت عمل کنه.

اگر بحث به کسی که داستان رو نوشته باشه که همه چی تمومه! خوبی این داستان اینه که میشه بدون تکیه دلیل های نویسنده میشه ادم دلیل بیاره براش. به هر حال این اقایون محترم دارن سر خود داستان بازی بحث میکنن نه نویسندش!:31: و بهتره ما هم دخالت نکنیم چون اصولا عادت دارن خیلی زود بهشون بر بخوره.

HoJJaT_07
15-05-2010, 11:28
گور بابای لیچ کینگ . اینو ول کنید . لیچ کینگ هر --- بود مرد . الان باید به فکر داستان cata بود . اینکه توی جنگ بین alex و deathwing کی پیروز میشه . اینکه garrosh چه گند هایی میزنه روی هورد و اینکه هورد از هم پاشیده میشه یا نه .

اگه thrall گاردین میشه . پس medivh چی میشه

ShadowHex
15-05-2010, 11:31
گور بابای لیچ کینگ . اینو ول کنید . لیچ کینگ هر --- بود مرد . الان باید به فکر داستان cata بود . اینکه توی جنگ بین alex و deathwing کی پیروز میشه . اینکه garrosh چه گند هایی میزنه روی هورد و اینکه هورد از هم پاشیده میشه یا نه .

اگه thrall گاردین میشه . پس medivh چی میشه

به امضای من دقت کن :31:
صبر کن تا اخبار رسمی بیاد همه چیز معلوم میشه

HoJJaT_07
15-05-2010, 11:36
عزیز اگه واقعا هورد از هم پاشیده شه که بازی بی معنی میشه .. :دی

وقتی همه نژاد ها رو میندازه بیرون از ارگ دو سه حالت ممکنه بشه .

یا اینکه یه عده بیاند گاروش رو بکشند .

یا اینکه هورد از هم پاشیده شه .

یا اینکه اونطوری تحمل کنند و هرکسی بره شهر خودش که ضایعست

ShadowHex
15-05-2010, 11:55
عزیز اگه واقعا هورد از هم پاشیده شه که بازی بی معنی میشه .. :دی

وقتی همه نژاد ها رو میندازه بیرون از ارگ دو سه حالت ممکنه بشه .

یا اینکه یه عده بیاند گاروش رو بکشند .

یا اینکه هورد از هم پاشیده شه .

یا اینکه اونطوری تحمل کنند و هرکسی بره شهر خودش که ضایعست

امیدوارم اخبار اون مجله که گقته بود cairne توسط garrosh کشته میشه حقیقت نداشته باشه

akharwarbaz
15-05-2010, 12:40
ممنونم بابت جواب همه ي دوستان .خيلي باحاليد :11:

HoJJaT_07
15-05-2010, 12:55
بچه ها یه چیز دیگه .

ما اینجا داریم در مورد این wotlk میجنگیم (داستان wotlk) اما کسی حاضر نیست در مورد pre tbc صحبت کنه ؟

من هنوز توی داستان بازی غرق شدم . کلی سوال مونده .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجریان classic رو اصلا نمیدونم چیه . حداقل یه مقدار از bc رو میدونم اما اونو نه . مثلا جریان این جنگا چیه / یا همین جنگ nexus و ...

فکر نکنم کسی چیز زیادی در مورد جنگ های رخ داده بدونه . تعدادش خیلی زیاده

کلا مهم ترین سوالم جریان این Gates_of_Ahn'Qiraj هستش .

amin2000
15-05-2010, 13:41
چطور میشه لقب هایی مثل warlord و... گرفت من تا حالا بیشتر از 1000 تا آدم کشتم ولی هیچ اما یکی فقط 600 تا کشته بود و این لقب رو داشت !!

بچه ها یه چیز دیگه .

ما اینجا داریم در مورد این wotlk میجنگیم (داستان wotlk) اما کسی حاضر نیست در مورد pre tbc صحبت کنه ؟

من هنوز توی داستان بازی غرق شدم . کلی سوال مونده .

کد:
جریان classic رو اصلا نمیدونم چیه . حداقل یه مقدار از bc رو میدونم اما اونو نه . مثلا جریان این جنگا چیه / یا همین جنگ nexus و ...

فکر نکنم کسی چیز زیادی در مورد جنگ های رخ داده بدونه . تعدادش خیلی زیاده

کلا مهم ترین سوالم جریان این Gates_of_Ahn'Qiraj هستش .

منم خیلی دوست دارم داستان wow classic رو بفهمم ....

-----------------
این بلیزار نمیخواد Warcraft 4 رو بسازه تا ته 3 که رفته دیگه حالا کاتا اومده باید در کنارش داستان استراتژیکشم بیاد !!!

ممنون

Beowulf Hero
15-05-2010, 13:47
WC تموم شد

HoJJaT_07
15-05-2010, 14:00
c رو بزن . اون بالا لیستی نیست برای انتخاب tittle ؟ اگه نیست یعنی باگه

Mostafa-Sabab
15-05-2010, 14:04
Salam Be Hamegi ...
Bacheha
1 hunter 5222 gs Leatherworking Skinning +450 Cooking 410
va 1 Dk 71 Engeener 400+Mining 450 ( full 1-80 ) va 1 Mage 42 ( full 1-80 )
TO Server Blizzard Va Realm kazzak Be Dalile Inke Doostam tarke bazi Mikone Be Geymat 80.000 Toman be Forosh Mirese ta 18 Rooz Dige ham Sharj Dare...
Age kasi Mikhad Bishtar Bedoone Be In Shomare 1 Zang bezane 09192799330

HoJJaT_07
15-05-2010, 14:06
یه چیزی .

این جنگایی که گفتم چندین هزار سال قبل first war هست . یعنی قبل ارکا و هیومن ها .

چقدر داستانش پیچیده شد اه

یا war of the three hammer که بین دورف ها بود .

بیخیال . آدم باز از warcraft i شروع به بازی کنه تا بفهمه . که اونم گرافیکش در حد ...

amin2000
15-05-2010, 15:15
Warcraft تموم شد :41: حیف شد فکر میکردم 4 مین نسخش شاهکار باید باشه

خیلی دوست داشتم وارکرات 1 رو با همون گرافیک ... بازی کنم ... کسی لینک دانلودشو داره؟ lol

ho0rezam
15-05-2010, 18:17
بدون شرح :دی

ashillll
15-05-2010, 18:34
واو من اشکال داره. وقتی می خوام بازش کنم می گه failed to open archive interface.mpq. پچم3.2.2 بازی هم کپی شده هست. repair هم داره ولی واسه ی این پچ نیست. تو رو خدا یکی کمک کنه

Antisoosk
15-05-2010, 18:34
سلام
چی شده؟ بازی تموم شده؟:13:یعنی دیگه نمیشه بازی کرد؟
اگه میشه که یه سوال:
این بازی برای اجرا گرافیک چند میخواد؟

Unholy
15-05-2010, 18:39

خواهشا شرحش رو هم بذار !! من هیچی نگرفتم از این !!!!
خیلی چیز واضحیه ؟؟؟ lol

ShadowHex
15-05-2010, 18:43
فكر كنم اين عكس مربوط ميشه به the Sons of Hodir

akharwarbaz
15-05-2010, 18:43

6 ماه Daily اونجا رو زدم ولي دريغ از يه مانت .. اخه اين شانسه .. !‌

Mostafa-Sabab
15-05-2010, 19:03
اي بابا !!!!
رفيقم تخم خريد از Oracle !!!!
اولي Green Proto-Drake در اومد... منم Daily اينجارو هر روز ميزنم فقط Snow Ball ميده
راستي H0orezam جان Human رفته Horde ? شما كه Human تشريف دارين

ho0rezam
15-05-2010, 19:15
خواهشا شرحش رو هم بذار !! من هیچی نگرفتم از این !!!!
خیلی چیز واضحیه ؟؟؟ lol
Brunnhildar village هستش تویه storm speaks، وقتی وارد این village بشی به این شکل در میای البته باید Q حل کنی که همون طور که گفته شد، مربوط میشه به sons of hodir

6 ماه Daily اونجا رو زدم ولي دريغ از يه مانت .. اخه اين شانسه .. !‌
بابا red proto رو بگیر راحت تره که...نیازی هم به شانس نیست!!! فقط یکم اعصاب میخواد + group خوب واسه dung ها

HoJJaT_07
15-05-2010, 19:21
اینجا توی سرورای فری مثل مولتان هم کاری میکنه . به این فرم در میاد آدم اما داستان اون Green Proto Drake چیه ؟

Immortal power
15-05-2010, 19:27
اي بابا !!!!
رفيقم تخم خريد از Oracle !!!!
اولي Green Proto-Drake در اومد... منم Daily اينجارو هر روز ميزنم فقط Snow Ball ميده

شما که for the horde رو دیدید یکم پایین ترش رو چرا ندیدی!:31:

ho0rezam
15-05-2010, 20:04
داستانه من طولانیه عزیز :دی
من change faction کردم به horde و orc شدم...اما مشکلاتی به وجود اومد و بلیزارد منو برگردوند به alliance دوباره...یه چند روزی char م رو lock کرد و بعد از چندین باز نامه نگاری با بلیزارد، بهم گفتن که شمارو برمیگردونیم دوباره به alliance و دوباره برای change faction اقدام کنید...فعلا چند مدتی رو دست نگه داشتم و احتمالا چند روز دیگه دوباره horde میشم.

Immortal power
15-05-2010, 20:04
یافتـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــم!
هورااااااااا!:31::26::26::26::7::33:

درست شد! مشکلی که با بلیزارد داشتنم درست شد!:26::26:

مشکلم این بود که اشتباهان ریلم لیست دوم رو که توی data/engb هست 2 تا خط از نوشته هاشو رو پاک کرده بودم!
چند ساعت پیش خونه یکی از دوستام رفتم بازی رو براش نصب کنم دیدم ریلم لیسته اولی 2 خط هست ریلم دومی 4 خط! اومدم خونه دست کاری کردمش دیدم درست شد!:26::6:

akharwarbaz
15-05-2010, 20:40
Brunnhildar village هستش تویه storm speaks، وقتی وارد این village بشی به این شکل در میای البته باید Q حل کنی که همون طور که گفته شد، مربوط میشه به sons of hodir

بابا red proto رو بگیر راحت تره که...نیازی هم به شانس نیست!!! فقط یکم اعصاب میخواد + group خوب واسه dung ها

اون كه fly mount هست . اين خرس سفيدرو ميگم .

akharwarbaz
15-05-2010, 20:47
یافتـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــم!
هورااااااااا!:31::26::26::26::7::33:

درست شد! مشکلی که با بلیزارد داشتنم درست شد!:26::26:

مشکلم این بود که اشتباهان ریلم لیست دوم رو که توی data/engb هست 2 تا خط از نوشته هاشو رو پاک کرده بودم!
چند ساعت پیش خونه یکی از دوستام رفتم بازی رو براش نصب کنم دیدم ریلم لیسته اولی 2 خط هست ریلم دومی 4 خط! اومدم خونه دست کاری کردمش دیدم درست شد!:26::6:

من هم دقيقا همين مشكلو داشتم . وقتي اكانت رو ميزدم ميگف اكانتت تو بتل merge نشده . اولش فك كردم هك شدم:31: ولي وقتي مشكلو فهميدم خندم گرف / چه كارايي كه نكرده بودم .

HoJJaT_07
15-05-2010, 20:49
رفتم PANDORA یه میج بلود الف .

دیدم 5 مینه لول 8 شدم .

ریت های اینجا طوریه که با یه هیومن نزدیک به 20 مین وقت میبره لول 10 شید .

نمیدونم دلیلش چیه

یادم میاد مورادین (پارسا) یه چیزایی در مورد روحیه میگفت که این کلاس با روحیم خوب نیست و منم میگفتم این چرت و پرتا چیه . اما الان دیدم silvermoon و کل zone های هورد سرسبز هستند و علاوه بر اینکه به روحیه آدم میاد کوئستاشم آسونه . با اینکه elynn هم سرسبزه اما تو بعضی از غاراش .. بیخیال :دی

Immortal power
15-05-2010, 21:20
من هم دقيقا همين مشكلو داشتم . وقتي اكانت رو ميزدم ميگف اكانتت تو بتل merge نشده . اولش فك كردم هك شدم:31: ولي وقتي مشكلو فهميدم خندم گرف / چه كارايي كه نكرده بودم .

مشکل من این بود که حتی کانکت نمیشدم به سرور!:31: ولی خداروشکر حل شد!
ویندوز عوض کردم , انتی ویروس عوض کردم , به ساپورت بلیزارد E mail زذم و... ولی حل ندش مشکلم! حالا که دیدم مشکلم چی بوده یکم از خنگیم خجالت زده میشم!:31:

رفتم PANDORA یه میج بلود الف .

دیدم 5 مینه لول 8 شدم .

ریت های اینجا طوریه که با یه هیومن نزدیک به 20 مین وقت میبره لول 10 شید .

نمیدونم دلیلش چیه

یادم میاد مورادین (پارسا) یه چیزایی در مورد روحیه میگفت که این کلاس با روحیم خوب نیست و منم میگفتم این چرت و پرتا چیه . اما الان دیدم silvermoon و کل zone های هورد سرسبز هستند و علاوه بر اینکه به روحیه آدم میاد کوئستاشم آسونه . با اینکه elynn هم سرسبزه اما تو بعضی از غاراش .. بیخیال :دی

والا اینطور حکه من دیدم که الی zone هاش سرسبز تره که!:31:
مثلا sw رو elwyn به مراطب سرسبز تر از orgrimar هست!
یا مثلا Darnassus رو به هیچ وجح نمیشه با undercity مقایسه کرد.
در مورد exodar و silvermoon هم که سیلور مون قشنگ تره ولی خب exodar هم بد نیست!

HoJJaT_07
15-05-2010, 21:42
سیو ما چی شد پس ! .

آره اما من حال لول آپ با الینس رو ندارم نمیدونم چرا .

Immortal power
15-05-2010, 21:55
سیو ما چی شد پس ! .

آره اما من حال لول آپ با الینس رو ندارم نمیدونم چرا .

شما حال چی داری!:31:

گفتم فردا یا نهایتا پس فردا! حالا یه کاری برات میکنم.:31:

HoJJaT_07
15-05-2010, 22:12
بابا 5 تا لول بیشتر نیستا ! .

یاهوتو آن کن

Unholy
16-05-2010, 03:12
اون كه fly mount هست . اين خرس سفيدرو ميگم .

اینو یکی از بچه ها گرفت بقیه خیلی دوستانه زدنش !!!!! چون تازه اومده بود بلیز ولی بچه های قدیمی هر دفعه این q رو میرفتن هیچی گیرشون نمیومد :دی
البته ذدنشون دوستانه بود ولی بازم ........

Sharingan
16-05-2010, 08:32
سلام دوستان. اگر مایلید در مورد اسپل ها و توانایی های جدید هر کلاس در کاتالیسم مطالبی رو بدونید به این تاپیک ها یک سری بزنید. این تاپیک ها، تاپیک های رسمی بلیزاد هستند و قابل اعتبار می باشند:

death knight

Druid
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hunter

Mage

paladin

Priest

Rouge

Shaman

Warlock

Warrior

amin2000
16-05-2010, 08:38
دوستانی که دوست دار WC I بازی کنن : :27:

Mostafa-Sabab
16-05-2010, 08:58
داستانه من طولانیه عزیز :دی
من change faction کردم به horde و orc شدم...اما مشکلاتی به وجود اومد و بلیزارد منو برگردوند به alliance دوباره...یه چند روزی char م رو lock کرد و بعد از چندین باز نامه نگاری با بلیزارد، بهم گفتن که شمارو برمیگردونیم دوباره به alliance و دوباره برای change faction اقدام کنید...فعلا چند مدتی رو دست نگه داشتم و احتمالا چند روز دیگه دوباره horde میشم.
آهان از اون ... ؟‌:دي
اگه بياي kazzak و Horde شي منم ميام ...
چون دوستام رفتن Xavius منم رفتم اما پشيمون شدم فقط 1 پايه ميخوام كه برم اونجا !

jafarr
16-05-2010, 09:18
از بچه های مشهد کی بلیزارد بازی میکنه؟

Mostafa-Sabab
16-05-2010, 09:20
سلام جعفر جان !!!
اقا اكانت رو ميخواي يا نه ؟:دي !!!

jafarr
16-05-2010, 09:24
سلام جعفر جان !!!
اقا اكانت رو ميخواي يا نه ؟:دي !!!
اقا اگه میتونی شما تماس بگیر.

HoJJaT_07
16-05-2010, 09:57
این WAR1 رو ریختم که بازی کنم . یکم نصبش سخته اما آموزشش کامله .

میگم بازی گرافیکش در حد خودش خیلی عالیه . اون زمان با این گرافیک .. :دی

5 مگ بیشتر نیست .

ho0rezam
16-05-2010, 10:41
آهان از اون ... ؟‌:دي
اگه بياي kazzak و Horde شي منم ميام ...
چون دوستام رفتن Xavius منم رفتم اما پشيمون شدم فقط 1 پايه ميخوام كه برم اونجا !
اتفاقا من char م رو توو kazzak 80 کردم و مدته زیادی هم اونجا بودم :دی الان حدود یک ماه و نیم میشه اومدم ragnaors :دی و البته میخوام transfer کنم به یه جا دیگه (فعلا نه ، دستم خالیه) منم پشیمون هستم از این realm

ho0rezam
16-05-2010, 11:36
به به ، به به ! آق مهندس،ای گنجینه ی اطلاعات این مال Sons of Hodir ه؟ به قول حجت " لول "

همون موقع که IDت حسین بود هم زیر بار هیچ حرفی نمیرفتی و احساس میکردی علامه دهری.
الانم که ... همه ی دنیا رو داری... میدی از اطلاعاتت و 5 6 صفحه تاپیکو به گند کشیدی.صد رحمت به سنگ پای قزوین.5 6 صفحه س داری میگه حرفای تو اعتبار نداره،من مدرک دارم،پرونده ها رو میزه..هی میگه...شما بچه این،من

مهندسم،شما هیچی نوفهمین...

این آرتاسی که شما اینقدر سنگشو به سینه میزنی و هی میگه گفته For my people , For my people اگه واقعا آدم بود مرض داشت زد پادشاه مردمشو،بابای خودشو بکشه؟ آخه کسی که این کارو کنه آدمه؟کسی که نفر دوم

کشورشو،استادشو uther و مورادین رو بکشه انسانیت داره؟ بابا این جینای ...خول چون عاشق آرتاسه هی میگه آرتاس یه کم انسانیت داره(یکم انسانیتش بخوره تو سرش)،درحالی که آرتاس از همون اول تشنه و دیوانه ی قدرته.

راستی شما همن نبودی که میگفتی : هااااااااااااااوووووییییی یییی بلیزارد 2 تا شد،ملت بدوین که molten wow آخر سروره،هااااااااااوووویییی یی آرموریش هم اومد،وااااااااااییییی همه ی raid هاش فول داره کار میکنه،آآآآآآآآآآآیییییی مگه دیوونه این دارین

میرین بلیزارد ........
کلی هم سر همین انتخاب سرور برق حروم کردیمو دکمه های کیبردو واسه جواب به شما اذیت کردیم.
چی شد پس،زرتش در اومد؟ همه دارن بهش فحش میدن که !؟؟ حالا معلوم نشد سرور فری هیچ تعهدی نداره ؟؟

lol
خونه خودتو کثیف نکن دادا رضا :دی
بابا آق مهندس منظورش این بوده که تهه Q هایه این village ختم میشه به the sons of hodir دیه :دی درست گفتش دیه :دی
مگه نه آق مهندس؟؟؟

Metalzadeh
16-05-2010, 11:45
سلام
کسی realm Boulderfist بازی نمی کنه ؟ :)

HoJJaT_07
16-05-2010, 11:46
کشورشو،استادشو uther و مورادین رو بکشه انسانیت داره؟ بابا این جینای ...خول چون عاشق آرتاسه هی میگه آرتاس یه کم انسانیت داره(یکم انسانیتش بخوره تو سرش)،درحالی که آرتاس از همون اول تشنه و دیوانه ی قدرته

به جاینا فحش نده ها :دی

-----

ولی آره این مربوط به son of hodir هستش در کل . ولی خب در مورد مولتن حق با شماست . یه زمانی میگفت کپی بیلیزارد الان میگه ...

kazagh
16-05-2010, 16:11
خبر جدید :سرور wowlegacy توپید!!اینطور که خبرها پخش شده سرور به علت اختلافات مدیران down شده و سایت هم از کار افتاده استحالا معلوم نیست که این سرور مجدداً راه اندازی خواهد شد یا خیر اما این در هر صورت یک مشکل جدی است و بدون هر گونه خبر قبلی بوده ...این سرور طرفداران زیادی داشتواقعاً به این سرور های خصوصی اعتباری نیستمدیر سرور شب می خوابه و فردا پا میشه هوس می کنه سرور رو خاموش کنه ...!!تنها جایی که ارزش بازی داره فقط بلیزارده ...

ho0rezam
16-05-2010, 16:55
خبر جدید :سرور wowlegacy توپید!!اینطور که خبرها پخش شده سرور به علت اختلافات مدیران down شده و سایت هم از کار افتاده استحالا معلوم نیست که این سرور مجدداً راه اندازی خواهد شد یا خیر اما این در هر صورت یک مشکل جدی است و بدون هر گونه خبر قبلی بوده ...این سرور طرفداران زیادی داشتواقعاً به این سرور های خصوصی اعتباری نیستمدیر سرور شب می خوابه و فردا پا میشه هوس می کنه سرور رو خاموش کنه ...!!تنها جایی که ارزش بازی داره فقط بلیزارده ... بله صد ردصد
حتی گاهی پیش میاد، تیم ساپورت بلیزارد هم دیر جوابگو میشن...اما باز بالاخره جوابگو هستن.
اگه h a c k بشی یا آیتم هات بنا به هر دلیلی delete بشه و هر مسئله ی دیگه ای که پیش بیاد...کسی هست اونور که بهت کمک کنه.

jafarr
16-05-2010, 17:31
چرا پوست های من صفر شده ؟ عجب

akharwarbaz
16-05-2010, 21:42
ادم پشيمون ميشه مياد اينجا ! من نميدونم چرا دوستان ايقد علاقه به دعوا دارن . اين جا يه مكان تخصصي هست و براي بحث در مورد بازي . تمام اين حرفا فقط باعث كدورت ميشه و هيج فايده اي نداره.
شما اگه از محتواي پستي خوشتون نيومد لازم نيست اونو كوت كنيد و دعوا راه بندازيد .

لطفا ديگه پست كوت نكنيد و دعوا راه نندازيد !

Unholy
17-05-2010, 07:04
بله صد ردصد
حتی گاهی پیش میاد، تیم ساپورت بلیزارد هم دیر جوابگو میشن...اما باز بالاخره جوابگو هستن.
اگه h a c k بشی یا آیتم هات بنا به هر دلیلی delete بشه و هر مسئله ی دیگه ای که پیش بیاد...کسی هست اونور که بهت کمک کنه.
اگه این کار ها رو نکنه که همون فری سرور میشه ! این وظیفشه...
شما بهش مایه میدی که همین چیزارو براتون انجام بده بنا بر این کار شاقی نکرده !
این pishgaman هم حتی امکان backup رو داره ! :20:

Mostafa-Sabab
17-05-2010, 10:36
اتفاقا من char م رو توو kazzak 80 کردم و مدته زیادی هم اونجا بودم :دی الان حدود یک ماه و نیم میشه اومدم ragnaors :دی و البته میخوام transfer کنم به یه جا دیگه (فعلا نه ، دستم خالیه) منم پشیمون هستم از این realm
منم Kazzak بودم !!!
هيچ كدوم برا horde ريلم Kazzak نميشه:13::13:

kazagh
17-05-2010, 15:11
wowlegacy تقریباً نابود شد!!!!!!

ماجرا دزدی یکی از مدیران سرور است و اینطور هم که بوش میاد کاراکترهای کاربرها هم پریده ....
من یک لول 68 اونجا داشتم :13:
سرور بدی نبود هر چی بود از مولتن خیلی بهتر بود
البته شاید دوباره راه بیفتد ولی هرگز اون اعتبار اول رو نخواهد داشت

یکی از مدیرها به اسم Nico ماجرا رو توضیح داده ....

ho0rezam
17-05-2010, 17:23

ماجرا دزدی یکی از مدیران سرور است و اینطور هم که بوش میاد کاراکترهای کاربرها هم پریده ....
من یک لول 68 اونجا داشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همون بلایی که سر scape gaming اومده بود...اینجا هم اومد...البته یه مقدارش هم به خاطر دیرکرد توو update پتچ جدید بود.

اگه این کار ها رو نکنه که همون فری سرور میشه ! این وظیفشه...
شما بهش مایه میدی که همین چیزارو براتون انجام بده بنا بر این کار شاقی نکرده !
این pishgaman هم حتی امکان backup رو داره !
بله وظیفشه...این گوشه ای از امکاناته بلیزارد هست جدای بی نقص بودن بازی، off شدن ، roll back خوردن و کلی مسائل دیگه.
همه ی اینها به خاطر این هست که داریم پول میدیم.دقیقا، حرف شما کاملا درسته...اما آیا جایی رو سراغ دارید (نه در محدوده ی اینترنت) که مجانی و بدون پول امکاناتی خوب رو ارائه بده؟

HoJJaT_07
17-05-2010, 17:36
امکانات داریم تا امکانات . اما خب یکم قیمتای بیلیزارد گرونه :دی اکثر بازی ها نیازی به شارژ ندارند اما ...

من خودم میخواستم بیام بعد حساب کردم دیدم بعد چند ماه تو شارژش میمونم !

farbodkain
17-05-2010, 17:41
با سلام خدمت تمام دوستان من تو سرور molten بازی می کنم اما نمی دونم چرا با وجود latancy 300 , fps 60 چرا انقدر lag دارم توی بازی در حالی که خیلی از بچه این مشکل را ندارن؟!من داتک 128 دارم کسی از دوستان می تونه من را راهنمایی کنه؟و یا سرور بهتری بهم معرفی کنه؟با تشکر!

AMir_JAKAL
17-05-2010, 18:46

من یک لول 68 اونجا داشتم :13:

دوست عزیز شما مثل اینکه تو باغ نیستی شما داری مولتن رو با wowlegacy مقایسه میکنی ؟ :D:D
من خودم 7 ماه تو wowlegacy بازی کردم
این سرور علاوه بر داشتن لگ شدید باگ های فاجعه ای داشت من خودم با کاراکترم 5 تا profession داشتم و 1 ایتم باگ داشتم که میرفتم VoA رو توی 5 دقیقه Clean میکردم (تازه بگزریم که VoA لاک اوت نداشت یعنی مثل دانجن های نرمال میومدیم بیرون VoA رو ریست میکردیم )
البته نمیگم مولتن خداست ولی از بیشتر سرور ها بهتره
البته تو مولتن هم یک باگ بلد بودم که EoT باگ میکردی (همینجوری بهت EoT میداد)ولی حداقل اونا فیکسش کردن

AMir_JAKAL
17-05-2010, 19:02
ولی خب این احتمال هم هست که میخواستن در سرور رو گل بگیرن اومدن گفتن یکی از مدیرها دزدی کرده (طرف پولارو با خودش برده سرور به اون گندگی رو که نصفه شبی در حین دزدی نمیتونسته بزاره رو کولشو دربره:31::31:))

kazagh
17-05-2010, 19:09
دوست عزیز شما مثل اینکه تو باغ نیستی شما داری مولتن رو با wowlegacy مقایسه میکنی ؟ :D:D
من خودم 7 ماه تو wowlegacy بازی کردم
این سرور علاوه بر داشتن لگ شدید باگ های فاجعه ای داشت من خودم با کاراکترم 5 تا profession داشتم و 1 ایتم باگ داشتم که میرفتم VoA رو توی 5 دقیقه Clean میکردم (تازه بگزریم که VoA لاک اوت نداشت یعنی مثل دانجن های نرمال میومدیم بیرون VoA رو ریست میکردیم )
البته نمیگم مولتن خداست ولی از بیشتر سرور ها بهتره
البته تو مولتن هم یک باگ بلد بودم که EoT باگ میکردی (همینجوری بهت EoT میداد)ولی حداقل اونا فیکسش کردن

من با یک کاراکتر تا لول 68 رفتم ولی حداقل lag رو تجربه کردم و از این بابت خیلی راضی بودم
حداقل این اواخر خیلی خوب بود

ضمناً دوست عزیز من وحشتناکترین Lag رو وقتی در مولتن به Dalaran رسیدم تجربه کردم واقعاً بازی غیر ممکن بود
تا به حال نه تنها در WOW بلکه در هر بازی دیگه ای همچین چیزی ندیدم

ضمن اینکه 512 از سپنتا دارم
تو hinterland شما آیتم خاصی رو از دراپ بدست میاری و یک ماموریت رو شروع می کنه ولی در مولتن این ماموریت کاملاً باگه اما تو legacy اینطور نبود
به هر صورت من تو legacy خیلی راحت بودم
شما تو مولتن لگ نداری؟
اگه نداری مشخصات سیستمت رو به من بگو لطفاً همچنین سرعت اینترنت و اینکه از کجا می گیری

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 07:06 PM ----------

ولی خب این احتمال هم هست که میخواستن در سرور رو گل بگیرن اومدن گفتن یکی از مدیرها دزدی کرده (طرف پولارو با خودش برده سرور به اون گندگی رو که نصفه شبی در حین دزدی نمیتونسته بزاره رو کولشو دربره:31::31:))

تو ساعت های شلوغ تعداد بازیکنا به 500 600 تا هم می رسید
بعدشم دوست عزیز یک کم فکر کن با دزدیدن یک اکانت یا کردیت کارد یارو می تونه کلی پول بدزده
نه اینکه کامپیوتر بزنه تو گونی ببره :31:

kazagh
17-05-2010, 19:20
با سلام خدمت تمام دوستان من تو سرور molten بازی می کنم اما نمی دونم چرا با وجود latancy 300 , fps 60 چرا انقدر lag دارم توی بازی در حالی که خیلی از بچه این مشکل را ندارن؟!من داتک 128 دارم کسی از دوستان می تونه من را راهنمایی کنه؟و یا سرور بهتری بهم معرفی کنه؟با تشکر!

من مشکلی داشتم که با عوض کردن سرور درست نشد
مثلاً دکمه W رو می گرفتم تا کاراکتر جلو بره وقتی ول می کردم همینطور ادامه می داد
فکر کردم کیبوردم خرابه اما مشکل از آنتی ویروس بود
وقتی غیر فعال کردم این مشکل برطرف شد
تا وقتی بازی می کنی آنتی ویروستو غیر فعال کن اما Firewall مشکلی نداره
ببین تو سیستمت چه برنامه هایی ران شدن و تو Background دارن کار می کنن اینها ممکنه باعث لگ بشن
به نظر من کمبود Ram ممکنه باعث لگ بشه اما مطمئن نیستم
برو تو کنترل پنل بعد Administrative tools بعد Performance یک نمودار ظاهر می شه خط زرد میزان Ram مورد استفاده و خط سبز CPU Usage رو نشون می ده
WOW رو اجرا کن و برو به جایی که بیشترین لگ رو داری و بعد سریع از بازی خارج شو مثلاً با Alt+F4
ببین شاید سیستمت از نظر سخت افزاری کم داره
اگر خط زرد به بالای نمودار چسبیده و پایین نیومده احتمالا Ram کم داری
لطفاً جوابشو به من بگو

AMir_JAKAL
17-05-2010, 19:37
عزیزم سرعت اینترنت ربطی به لگ داشتن نداره
شما سرعتت 1 ترابایت هم باشه ولی پهنای باند نداشته باشی بازم تو دالاران به مشکل بر میخوری
پهنای باند و سرعت اینترنت 2 چیز کاملا جدا هستن که البته خیلیا اینارو با هم اشتباه میگیرن
شما 1 زنگ به ISPیت که سپنتا باشه بزن بگو پهنای باند اختصاصی میخوام اونوقت اگه سرعت اینترنتت هم 64 هم بکنی بازم لگ نمیگیری

AMir_JAKAL
17-05-2010, 19:42
ماها معمولا از Nod32 استفاده میکنیم این nod32 فایروالش خیلی پینگو میبره بالا من هروقت فایروالش رو Disable میکنم پینگم 500 تا میاد پایین (معمولا 800 هستم ولی وقتی غیرفعال میکنم 250-200 میشه) حداقل اینجوری به من نشون میده

akharwarbaz
17-05-2010, 20:22
ماها معمولا از Nod32 استفاده میکنیم این nod32 فایروالش خیلی پینگو میبره بالا من هروقت فایروالش رو Disable میکنم پینگم 500 تا میاد پایین (معمولا 800 هستم ولی وقتی غیرفعال میکنم 250-200 میشه) حداقل اینجوری به من نشون میده

به نظر من بهترينشون kaspersky هست نه سرعت رو كم ميكنه و نه ping . من با اين كه كلا با انتي ويروس مشكل داشتم از وقتي كه kasper رو گرفتم هر هفته اپديتش رو هم ميگيرم.

ho0rezam
17-05-2010, 20:34
به نظر من کمبود Ram ممکنه باعث لگ بشه اما مطمئن نیستم
به گرافیک هم خیلی مربوط میشه...گرافیک در fps تاثیر میذاره.
همون طور که دوستان گفتن، احتمالا program هایی در سیستمت در حال اجرا هستن که cpu رو use میکنن و lag میگیری.

بنده avast دارم و خیلی عالی هست و مشکلی در latency و ... ندارم، البته یک امکان gaming mode هم داره که علاوه بر انجام وظایفش، خلالی در بازی به وجود نمیاره

امکانات داریم تا امکانات . اما خب یکم قیمتای بیلیزارد گرونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اکثر بازی ها نیازی به شارژ ندارند اما ...

من خودم میخواستم بیام بعد حساب کردم دیدم بعد چند ماه تو شارژش میمونم !
چه امکاناتی؟؟؟
در مورد قیمت ها هم چون ما در ایران زندگی میکنیم و هر euro به پول ما میشه 1200 به بالا، گرونه...وگرنه واسه بقیه کشور ها پولی نیستش واسه هر دو ماه. بلیزارد قیمت هایی رو انتخاب کرده واسه بازیش که هر کسی بتونه بازی کنه.

Arrowtic
17-05-2010, 21:15
بنده هم اصلا آنتی ویروس ندارم!:دی

farbodkain
17-05-2010, 21:52
من هم اصلا آنتی وایروس استفاده نمی کنم و اون دوست عزیز هم حرفش کاملا منطقی است سرعت و پنهایی باند هیچ ارتباطی به latancy نداره.من بعد از در یک سرور شلوغ با پینگ 600 داشتم بازی می کردم اما لگ نداشتم واقعا برام عجیبه.این سرور molten چرا برای من اینجوریه.البته این را هم می دونم که داتک جزو داغون ترین ping ها است تو بین isp ها اما دیگه انقدر همن داغون نیست که اینجوری باشه.از نظر hardware هم نه بعید می دونم که دستگاهم نتونه اجرا کنه چون fps بصورت دائم روی 60 است.

Immortal power
17-05-2010, 22:46
شما سرعتت 1 ترابایت هم باشه ولی پهنای باند نداشته باشی بازم تو دالاران به مشکل بر میخوری
پهنای باند و سرعت اینترنت 2 چیز کاملا جدا هستن که البته خیلیا اینارو با هم اشتباه میگیرن
شما 1 زنگ به ISPیت که سپنتا باشه بزن بگو پهنای باند اختصاصی میخوام اونوقت اگه سرعت اینترنتت هم 64 هم بکنی بازم لگ نمیگیری

بدون پولی چیزی چنین کاری میکنن؟؟
من انتی ویروسم nod 32 هست وشنیدم کمترین دردسر رو برای سرعت کامپیوتر درست میکنه ولی خب در مورد اینترنتش چیزی نشنیدم!:31:

AMir_JAKAL
17-05-2010, 22:57
بدون پولی چیزی چنین کاری میکنن؟؟
من انتی ویروسم nod 32 هست وشنیدم کمترین دردسر رو برای سرعت کامپیوتر درست میکنه ولی خب در مورد اینترنتش چیزی نشنیدم!:31:
تاحالا دیدی بدون پول واسه ادم کاری بکنن؟ :31:

kazagh
18-05-2010, 04:17

عجب !!
من که الان 512 دارم می شود 128 ضربدر 4 !!
حالا بگو ببینم پهنای باند من بیشتر است یا یکی که 128 دارد

نخیر از هم جدا نیستن بلکه با هم تناسب دارن و هرچه پهنای باند بیشتر باشد سرعت هم بیشتره

خوب دوست عزیز باز می رسیم به صحبت قبلی

اگه کسی 512 باشه و یکی 64
چون 64 ضربدر 8 می شه 512 آیا پهنای باند اولی 8 برابر دومی نیست!؟
نمی تونی 512 را 8 تا کانال 64 فرض کنی؟
سرعت همان است اما تعداد کانالها 8 برابر شده؟
من که 8 کانال 64 دارم پهنای باندم 8 برابر کسی که یک 64 داره نیست؟
حرفهایی می زنی دوست عزیز

kazagh
18-05-2010, 04:26
من هم اصلا آنتی وایروس استفاده نمی کنم و اون دوست عزیز هم حرفش کاملا منطقی است سرعت و پنهایی باند هیچ ارتباطی به latancy نداره.من بعد از در یک سرور شلوغ با پینگ 600 داشتم بازی می کردم اما لگ نداشتم واقعا برام عجیبه.این سرور molten چرا برای من اینجوریه.البته این را هم می دونم که داتک جزو داغون ترین ping ها است تو بین isp ها اما دیگه انقدر همن داغون نیست که اینجوری باشه.از نظر hardware هم نه بعید می دونم که دستگاهم نتونه اجرا کنه چون fps بصورت دائم روی 60 است.

fps به کارت گرافیک ربط داره

سرعت و پنهایی باند هیچ ارتباطی به latancy نداره

شما هم که حرفاهای عجیب می زنی دوست عزیز
من با لتنسی هزار هم می تونم لگ نداشته باشم
اما بستگی داره کجا باشه
اما وسط شلوغی SW یا تو یک Battleground شما می فهمی که سیستمت چند مرده حلاجه یا اینکه اینترنت کانکشنت چقدر قویه
شما که اینطور می فرمایید

سرعت و پنهایی باند هیچ ارتباطی به latancy نداره :41::13:

پس لااقل سیستم خودت و نرم افزارات رو یک نگاه بنداز!!

حالا من شک دارم که شاید شما آنتی ویروس استفاده نمی کنی انواع اقسام ویروسها روی سیستم شما فعال باشن و منابع سخت افزار شما رو مصرف می کنن !!!
همینطور پهنای باند شما را!!

راستی اون تست رو انجام دادید عزیز!؟

خیلی عجیبه که شما آنتی وایرس ندارید!!

AMir_JAKAL
18-05-2010, 04:47
ای بابا اخه اینجا جاش نیست که من بشینم برات موشکافانه توضیح بدم
ببین دوست عزیز پهنای باند 512 با 128 زیاد فرق نمیکنه اینترنتی که شما میگیری سرعتش 512 هست ولی پهنای باندش به اصتلاح Share هست یعنی شما و فرضا 5000 نفر دیگه پهنای باندتون Share شده (اگرنه که شرکت های اینترنتی بجای فروش پهنای باند اختصاصی میومدن سرعت اینترنت اختصاصی مفروختن :31: البته گفتم خیلیا پهنای باند رو با سرعت اینترنت اشتباه میگیرن (البته تاثیر میزارن روی همدیگه ولی نخیلی زیاد)
تو یک مثال ساده اگه بخوام بگم سرعت اینترنت و پهنای باند مثل اتوبان میمونن یعنی هم سرعت ماشینها (سرعت اینترنت) توی اتوبان اهمیت داره هم پهنای جاده (پهنای باند) مثل جاده تهران - شمال میشه :31:طول جاده زیاده ولی پهنای درست حسابی نداره

درضمن FPS بیشتر به مانیتور ربط داره , اگه کارت گرافیکت خدا هم باشه ولی مانیترت زپرتی FPS ت تا یک حدی خوب میشه (برای همینه که خیلی از گیمر های حرفه ای به هیچ عنوان از مانیترهای LCD استفاده نمیکنن)

JIGSA
18-05-2010, 06:57
سلام. من از سپنتا سرویس میگیرم و سرعتم 256 هستش.
اما هیچ مشکلی ندارم. اینجا جای تبلیغ نیست ولی در بین 4 شرکت بزرگ سرویس دهنده سپنتا حرف اول رو میزنه. من تو بلیزارد همیشه Latency زیر 200 دارم و اکثر اوقات تا 89 هم پایین میاد. تو دالاران هم میشه 320.
شما مشکلت به احتمال زیاد سخت افزاریه و به احتمال کم مشکل از سرورتونه.
میتونی بیای و یه اکانت 10 روزه مجانی تو بلیزارد بسازی و ببینی اینجا اوضاع چطوره. تا ببینی مشکل از کجاست.

Kolang
18-05-2010, 08:11
آقا يه چيزي رو متوجه شدم... نميدونم قبلا هم به اين شكل بوده يا نه... اما خوب ميگم كه دوستاني كه نميدونن (بيليز بازها) بدونن ;)

من 1 هفته اي (روزي 3 4 ساعت بازي) كاراكتر جديدم رو لول 46 كردم...

فكر كنم اين موضوع ماله بعد از آخرين پچ باشه كه مارك هاي بتل گراند ها حذف شدن...
اين هفته CALL TO ARMS روي بتل گراند Warsong بود... لول 15 بودم... رفتم بتل و برديم... ديدم لول آپ شدم... بعد كه دقت كردم ديدم هر برد 10K xp ميده، يهني با هر برد 1 لول ميگرفتم تا قبل لول 20
از لول 20 تا 50 هم هر 2 يا 3 بردي باز يك لول گرفتم...

ديشب لول 45 بودم... واسه هر برد... نزديك 30k xp ميگرفتم از بتل... (و هر باخت حدود 10k)
(توي پرانتر بگم كه لول 45 حدود 80k xp ميخواد تا بره لول بعد)

خلاصه... ار اين به بعد اگه قصد لول آپ كاراكتر جديدي كردين... ببينين كي call to arms ميوفته روي warsong اون موقع به سرعت و سادگي هر چه تمام تر كاراكترتون رو لول آپ كنين ;)

akharwarbaz
18-05-2010, 09:53
آقا يه چيزي رو متوجه شدم... نميدونم قبلا هم به اين شكل بوده يا نه... اما خوب ميگم كه دوستاني كه نميدونن (بيليز بازها) بدونن ;)

اين هفته CALL TO ARMS روي بتل گراند Warsong بود... لول 15 بودم... رفتم بتل و برديم... ديدم لول آپ شدم... بعد كه دقت كردم ديدم هر برد 10K xp ميده، يهني با هر برد 1 لول ميگرفتم تا قبل لول 20

ديشب لول 45 بودم... واسه هر برد... نزديك 30k xp ميگرفتم از بتل... (و هر باخت حدود 10k)

خلاصه... ار اين به بعد اگه قصد لول آپ كاراكتر جديدي كردين... ببينين كي call to arms ميوفته روي warsong اون موقع به سرعت و سادگي هر چه تمام تر كاراكترتون رو لول آپ كنين ;)

شما دوباره داري druid لول اپ مكني ؟‌:18:

Immortal power
18-05-2010, 09:54
تاحالا دیدی بدون پول واسه ادم کاری بکنن؟ :31:

اینم حرفیه! نه والا!:31:

خوش به حالتون! پس باید برای چنین لول اپی بریم هورد دیگه؟؟؟ چون اصولا هورد ها تو battle ground ها میبرن!
تحقیقات ثابت کرده 85 % کسانی که هورد بر میدارن تعصب خاصی روی جنگ با الی دارن!:31: جدی میگم... تو هر سروری همینطوره. یا شایدم شانسه ماست که هر faction ی که بر میداریم faction مقابلش قوی تر از اب در میاد!:41:

farbodkain
18-05-2010, 09:58
ممنون از همه دوستان اما یک چند تا مسئله:
1.من اشتباه نوشته بودم پهنا باند و سرعت را و عذر می خوام اما باز هم بر همین عقیده هستم که سرعت اینترنت کمکی به شما نمی کنه و چرا؟بخاطر اینکه فرض بگیریم من از داتک دارم اینترنت می گیرم از اینجا وصل می شم به امارات از امارات وصل میشم به سرور بازی حالا هر چه قدر همه من سرعتم را تا امارات ببرم بالا معلوم نیست که ار امارات تا سرور بازی چقدر باشه پس تغییر دادن سرعت اینترنت چندان تاثیری نداره.ولی عوض کرد ISP چرا.
2.یکی از دوستان گفت شما مشکل سخت افزاری داری و حتی ویروس داری که کله دستگاهت را آلوده کرده من قبل از ارسال پست خودم zone alarm original خودم را unistal کردم و تمام سرویس ها که مربوط به نت میشه Disable اما باز کمکی بهم نکردو اگر از نظر سخت افزاری دستگاه من قابلیت اجرا ین بازی را نداره پس چطور در سرور NVC من به راحتی بازی کردم؟!(اونجا نمی تونم بازی کنم چون خیلی شلوغ است و من هم نمی دونم اصلا باید چی کار کنم)
3.تشکر از دوست عزیز که راه خیلی خوبی پیشنهاد کرد و اون هم Trial 10 روز خوده billizard است که امتحان می کنم و نتیجه را می گم.

با تشکر از همه

farbodkain
18-05-2010, 11:08
با سلام خدمت تمام دوستان با توجه به این که پینگ من توی سرور رسمی بالاتر از این private ها بود من هیچ گونه لگ توی بازی نداشتم حالا به نظر دوستان مشکل کجاست؟!

kazagh
18-05-2010, 11:57
ای بابا اخه اینجا جاش نیست که من بشینم برات موشکافانه توضیح بدم
ببین دوست عزیز پهنای باند 512 با 128 زیاد فرق نمیکنه اینترنتی که شما میگیری سرعتش 512 هست ولی پهنای باندش به اصتلاح Share هست یعنی شما و فرضا 5000 نفر دیگه پهنای باندتون Share شده (اگرنه که شرکت های اینترنتی بجای فروش پهنای باند اختصاصی میومدن سرعت اینترنت اختصاصی مفروختن :31: البته گفتم خیلیا پهنای باند رو با سرعت اینترنت اشتباه میگیرن (البته تاثیر میزارن روی همدیگه ولی نخیلی زیاد)
تو یک مثال ساده اگه بخوام بگم سرعت اینترنت و پهنای باند مثل اتوبان میمونن یعنی هم سرعت ماشینها (سرعت اینترنت) توی اتوبان اهمیت داره هم پهنای جاده (پهنای باند) مثل جاده تهران - شمال میشه :31:طول جاده زیاده ولی پهنای درست حسابی نداره

درضمن FPS بیشتر به مانیتور ربط داره , اگه کارت گرافیکت خدا هم باشه ولی مانیترت زپرتی FPS ت تا یک حدی خوب میشه (برای همینه که خیلی از گیمر های حرفه ای به هیچ عنوان از مانیترهای LCD استفاده نمیکنن)

دوست گرامی
ما که از شرکتهای مختلف ADSL می گیریم از تکنولوژی مشابهی استفاده می کنیم لذا استفاده از واژه سرعت می تواند خیلی مشابه پهنای باند باشد
اما وقتی که ADSL رو با فیبر نوری مقایسه می کنیم هم پهنای باند و هم سرعت مطرح می شود
من سرعت را با پهنای باند اشتباه نمی گیرم

مگر واحد سنجش پهنای باند bps یا بیت در ثانیه نیست؟
وقتی کسی 265 دارد آیا 4 برابر 64 نیست؟
اگر نیست بگویید تا بلکه تو جدول ضرب هم تجدید نظری شود!! :31:

یک 256 واقعی 4 برابر 64 واقعی توان انتقال اطلاعات دارد و این یعنی دارای پهنای باند بیشتر است

مثال همان اتوبان
64 یک باند دارد اما 256 4 بانده است
ضمناً من راجع به این موضوع کاملاً مطمئنم و دیگه راجع به این موضوع بحثی ندارم
راجع به FPS باید بگویم که در درجه اول کارت گرافیک است و بعد مانیتور
تا حدی که مانیتور در درجه چندم قرار می گیرد و مانیتورهای CRT هم تا FPS بالایی رو پشتیبانی کنند
راستی شما گویا مشکل لگ نداری ( تو مولتن )
اگ ممکنه مشخصات سیستمت و سرعت ( یا تقریباً همون پهنای باند ! ) اینرنتت و اینکه از کجا می گیری بنویس البته اگه زحمتی نیست!
راجع به آن دوست عزیز که راجع به lag پرسیدند اگر عامل جدیدی یافتید که مشکل لگ شما را برطرف کرد حتماً اینجا اعلام کنید تا دیگران استفاده کنند

موفق باشید

AMir_JAKAL
18-05-2010, 12:39
دوست عزیز wow یک بازی هست که با Dial-up هم میشه بازی کرد همه هم اینو میدونن پس سرعت زیادی نیاز نداره پس بحس بعدی توش مطرح میشه که پهنای باند هست حالا شما 512 باش , wow همونقدر که نیاز داره از سرعت اینترنتتون استفاده میکنه (دوست من چیزهایی که من میگم چیزهایی هست که خودم تجربه کردم) من رفیقم قبلا 256 بود ولی تا از قضیه پهنای باند باخبر شد و از اونجایی که هزینش یکم بالا هست سرعتش رو به 128 کاهش دادو رفت پهنای باند خرید و Latency خیلی خوب شد و دیگه لگ نداشت
دوست من این اشتباح هست که فکر میکنی 64 یک باند اما 256 4 باند همشون همون 1 باند رو دارن ولی سرعت انتقال 256 توی اون 1 باند بالاتر هست (تا وقتی که پهنای باندت رو افزایش بدی)
در مورد مانیتر هم حرفی ندارم چون حرفط خیلی بیربط بود من گفتم کارت گرافیک ربط داره ولی مانیتر باید بتونه کارت گرافیکت رو ساپورت کته
درمورد حرف اقای JIGSA : دوست عزیز به احتمال زیاد شما توی شهری بغیر از تهران هستید چون توی شهرهای دیگه چون کاربران ADSL از تهران پایینتر هست برای همین پهنای باند بین افراد کمتری Share میشه و پینگ شما بهتر میشه

AMir_JAKAL
18-05-2010, 12:58
بحث ما درمورد لگ بود حالا اگه شما دوست داری میتونی بری پهنای باند بخری هم اینکه میتونی بری سرعت 1GIG بخری
این 1 پیشنهادی بود که من به شما کردم لازم نبود اینقدر درموردش بحس کنیم

kazagh
18-05-2010, 13:13
دوست عزیز
من راجع به این موضوع از خود سپنتا پرسیدم
همچین چیزی اصلاً شدنی نیست که شما پهنای باند اختصاصی بخری بعد سرعت رو بیاری پایین !!
مگر اینکه درصد شرینگ اون کانکشن رو کم کنن سرعت رو هم کم کنن که در این صورت اون شرکت کلاه برداره
این جزو روال کار یک شرکت معتبر نیست دوست من
پهنای باند بر حسب بیت در ثانیه سنجیده می شه و سرویس شرکتها هم بر حسب بیت در ثانیه هست حالا من نمی دونم شما چرا اینقدر اصرار می کنی

اصلاً اینها سرویسی به نام پهنای باند اختصاصی ندارن

Kolang
18-05-2010, 13:43
شما دوباره داري druid لول اپ مكني ؟‌:18:

لول
واقعا بتل گراند بازی کردن با درویید محشره...
ضمن اینکه این یکی رو میخوام فرالش کنم... زمین تا آسمون با اون یکی درویید فرق میکنه... اصلا کاری به هم ندارن :46:

اینم حرفیه! نه والا!:31:

خوش به حالتون! پس باید برای چنین لول اپی بریم هورد دیگه؟؟؟ چون اصولا هورد ها تو battle ground ها میبرن!
تحقیقات ثابت کرده 85 % کسانی که هورد بر میدارن تعصب خاصی روی جنگ با الی دارن!:31: جدی میگم... تو هر سروری همینطوره. یا شایدم شانسه ماست که هر faction ی که بر میداریم faction مقابلش قوی تر از اب در میاد!:41:

نه اصلا...
من لول 15 تا 19 رو اکثر بتل ها رو بردیم... چون من دروید بودم و هیرلوم داشتم و راحت فلگ ها رو اینور اونورشون میکردم...
بردن بتل گراند تا قبل لول 60 کاملا به اختلاف لول و گیر دو تیم بستگی داره...
الان مثلا من وقتی twink باشم و بتونم یه دروید 5 لول بالاتر خودم رو بزنم... مطمئنن وقتی لول 47 48 باشم... خیلی تو برد تیم تاثیر داره

اگه قرار بود بازیها رو ببازیم... به این سرعت 30 لول نمیگرفتم... بالای 50 درصد رو بردیم...

یه مسئله دیگه هم هست... توی بعضی بتل های خاص یه طرف معمولا بیشتر میبره...
مثلا توی alterac valley اکثرا الی ها میبرن...
یا برعکسش توی arathi basin

Sharingan
18-05-2010, 15:03
لول
ضمن اینکه این یکی رو میخوام فرالش کنم... زمین تا آسمون با اون یکی درویید فرق میکنه... اصلا کاری به هم ندارن :46:

نه اصلا...
من لول 15 تا 19 رو اکثر بتل ها رو بردیم... چون من دروید بودم و هیرلوم داشتم و راحت فلگ ها رو اینور اونورشون میکردم...
الان مثلا من وقتی twink باشم و بتونم یه دروید 5 لول بالاتر خودم رو بزنم... مطمئنن وقتی لول 47 48 باشم... خیلی تو برد تیم تاثیر داره

اگه قرار بود بازیها رو ببازیم... به این سرعت 30 لول نمیگرفتم... بالای 50 درصد رو بردیم...

می بینم که کم کم داری با دروید حال می کنی!! :31: (امضا Autumnbreeze)!!

Immortal power
18-05-2010, 15:15
لول

نه اصلا...

میگم شما کدوم ریلم هستید؟

اخه ما هم WSG و هم AB رو هر بار رفتیم باختیم! البته به جز یه سری موارد خاص! ( یه بار هم هوردارو پیچوندیم امتازشون 0 ازشون بردیم! که اینم به حساب همون موارد خاص بزارید. )

من اکثرا دیدم هورد ها میبرن ولی باز خدا از زبون شما بشنوه!:31:

akharwarbaz
18-05-2010, 15:28
لول
ضمن اینکه این یکی رو میخوام فرالش کنم... زمین تا آسمون با اون یکی درویید فرق میکنه... اصلا کاری به هم ندارن

ادم بايد واقعا عاشق يه كلاس باشه تا براي اينكه 3 تا spec شو داشته باشه يدونه دوباره از اول لول اپ كنه . كه اينطور كه مشخصه انگاري عاشق اين كلاس شدي.

AMir_JAKAL
18-05-2010, 17:39
والا چی بگم شما حرف بنده که خودم و رفیقم رفتیم خریدیم و جواب گرفتیم رو قبول نداری اونوقت به منشی اونجا ...
چی بگم
پس دوست عزیز میشه بگی چرا با 512 لگ داری ولی من با 128 (داتک) ندارم؟
در هر صورت بحث رو کش نمیدم چون اینجا جاش نیست
موفق باشی

Immortal power
18-05-2010, 20:21
ادم بايد واقعا عاشق يه كلاس باشه تا براي اينكه 3 تا spec شو داشته باشه يدونه دوباره از اول لول اپ كنه . كه اينطور كه مشخصه انگاري عاشق اين كلاس شدي.

درویید تنها کلاسیه که به نظرم اگر 2 تاشو تو یه ریلمم اپ کنید ضرر نکردید!:31:
مثلا اولی رو میشه کرد balance یعنی همون spell caster و resto یا همون هیلر!
دومی رو هم میشه melee DPS کرد و tank!:31:
من خودم اولین کلاسم درویید بود.

Sharingan
19-05-2010, 07:27
به نظر من دروید در pve فقط برای هیلینگ بسیار قوی و در pvp خیلی ضعیفه. البته اینکه بگیم ضعیفه یعنی نیاز به مهارت بسیار زیادی داره وگرنه کلاسی نیست که ضعیف یا قوی باشه و تقریبا همه کلاس ها بالانس هستند.

Unholy
19-05-2010, 08:29
برای dps feral هم خیلی ماهه !! من تو icc دیدم 13k هم dps داده دروید feral

Sharingan
19-05-2010, 08:38

آخه کی دروید فرال رو می بره icc وقتی dps های melee خیلی بهتری چون warrior/fury و یا rouge هستند؟ :24::tongue: اگه هم بردن فقط برای تانکه... استثنائات رو نمی گم.

Unholy
19-05-2010, 08:49
آخه کی دروید فرال رو می بره icc وقتی dps های melee خیلی بهتری چون warrior/fury و یا rouge هستند؟ :24::tongue: اگه هم بردن فقط برای تانکه... استثنائات رو نمی گم.
دیگه از ایناش خیر ندارم !!!ولی این یارو بد جور استثنا بوده

Kolang
19-05-2010, 09:07
می بینم که کم کم داری با دروید حال می کنی!! :31: (امضا Autumnbreeze)!!

آره... واسه لول آپ خيلي حال ميده...:46:

میگم شما کدوم ریلم هستید؟

اخه ما هم WSG و هم AB رو هر بار رفتیم باختیم! البته به جز یه سری موارد خاص! ( یه بار هم هوردارو پیچوندیم امتازشون 0 ازشون بردیم! که اینم به حساب همون موارد خاص بزارید. )

من اکثرا دیدم هورد ها میبرن ولی باز خدا از زبون شما بشنوه!:31:

من ragnaros ام...
نه اونجوري نيست... بردن بتل توي لول هاي پايين فقط به لول بازيكنها و گيرهاشون ربط داره
هرچي لول ها ميره بالاتر به تجربه... كه توي بتل هاي 10 نفره... مهارت يكي دو نفر خيلي تاثير گذاره توي برد تيم...

درويد 3 تا spec‌داره... اما 4 تا رول... واسه همين 2تا دارم:31:

به نظر من دروید در pve فقط برای هیلینگ بسیار قوی و در pvp خیلی ضعیفه. البته اینکه بگیم ضعیفه یعنی نیاز به مهارت بسیار زیادی داره وگرنه کلاسی نیست که ضعیف یا قوی باشه و تقریبا همه کلاس ها بالانس هستند.

با اين 2 نظر زياد موافق نيستم....
درويد هيلش كه خوب حرفي توش نيست...
بالانسش اگه فوكوس كني روي spell power و spell rotation هاتو درست انجام بدي (كه كاره ساده اي هم هست) دي پي اس خيلي بالايي ميتونه داشته باشه روي باس...
در مورد تانكش دفاع خاصي نميشه كرد.... اما HP بالا واسه خيلي جاها كاربرد خوبي داره... مخصوصا باس هايي كه دميج هاي بالايي ميدن كه قبليت defend , resis نداشته باشن...

اما در مورد feral dps
يكي از سخت ترين PVE DPS هاس بين كليه كلاس هاس... درسته... اگه طرف واقعا حرفه اي نباشه... با بهترين گير هم نميتونه دي پي اس بالايي داشته باشه... مثل ميج و پالا و بالانس دروييد و ... نيست كه با زدن چند تا اسپل دي پي اس كني
من خودم هنوز تجربه ريد با feral dps رو نداشتم... اما در اين حد ميدونم Rotation پيچيده و خيلي سختي داره كه در تمام لحظات مبارزه تمركز 100 درصد ميخواد.

اما در مورد pvp...
اتفاقا خوبي فرال درويد اينه كه pvp‌اش سادس.... :31: و خيلي قوي
با instant هيلي كه بعد از finish move اش ميزنه جلوي melee ها كم نمياره
و جلوي spell caster ها هم اگه كم بياره ميتونه راحت فرار كنه...
كلا ذلت مرگ جلوي حريف رو زياد نميچشه :31:

hirsababak
19-05-2010, 09:17

در خدمتیم . hirsa_davids@yahoo.com

Immortal power
19-05-2010, 09:48

من با فول گرین کریت های 6 تا میزدم!:31: با گیر هایی که نصفشم 70 اینا بود!

:18::18::18:

شما یا درویید ندیدی یا اگر دیدی فرالشو ندید!:31:

اصلا درویید فرال به نظرم توی کلاس ها بیشترین کریت رو میزنه.
دمیج هاشم خیلی ماهه. کلا درویید فرال از بالانس دمیج های بیشتری میزنه و برای pvp بهتره.
البته من خودم balance هستم و نمیگم بالانس بده ولی به قول دوستان نیاز به مهارت خیلی بالایی داره برای کار ابهاش... مخصوصا که فعلا اسپلی برای slow کردن نداره!:31:

jafarr
19-05-2010, 10:37
در خدمتیم . hirsa_davids@yahoo.com
کدوم رلم هستی؟

Sharingan
19-05-2010, 11:03
اما در مورد pvp...
اتفاقا خوبي فرال درويد اينه كه pvp‌اش سادس.... :31: و خيلي قوي
با instant هيلي كه بعد از finish move اش ميزنه جلوي melee ها كم نمياره
و جلوي spell caster ها هم اگه كم بياره ميتونه راحت فرار كنه...
كلا ذلت مرگ جلوي حريف رو زياد نميچشه :31:

تو که خودت می گفتی دروید واسه pvp خوب نیست!

دروید فقط راه های فرارکردن خیلی خوبی داره، مانند instant travel form و یا cat form & dash. تنها سیستم دفاعی که داره bark skin و nature grasp هستند که خیلی قوی نیستند. (در پچ جدید nature grasp بهتر شده)
به نظر من دروید در مقابل spell caster ها به شدت ضعیفه. در مورد melee هم ضعیف تر از هر کلاس نوع خودش هست. (یعنی cat از rouge و bear از warrior خیلی ضعیف ترند).

این مسئله ایست که خود blizzard عنوان می کنه. علتش هم اینه که یک کلاس که می تونه 4تا نقش رو ایفا بکنه، باید از کلاس هایی که فقط برای اون نقش طراحی شده اند ضعیف تر باشه تاانصاف رعایت بشه. مثلا کاملا بی انصافی است که یک دروید بالانس (که می تواند زمانی هیل کند و یا تانک شود) دمیجی بیش از یک میج وارد کند. (البته این به معنی این نیست که دمیج قابل قبولی نداشته باشد)

قوی بودن دروید در pvp تنها مستلزم استفاده هم زمان از بسیاری از توانایی های این کلاس، درک زمان بندی زیاد و تسط بسیار زیاد به تغییر شکل (shape shifting) می باشد. این امر کلاس دروید رو بسیار جذاب و متنوع و در عین حال خیلی سخت می کنه.

تنها نقشی که دروید با خیال راحت می تونه ایفا کنه healer است.

در کل به نظر من دروید کلاس خیییییلیی فانی است که خیلی به موقعیت بستگی داره (Situational).

Immortal power
19-05-2010, 11:47
تو که خودت می گفتی دروید واسه pvp خوب نیست!

دروید فقط راه های فرارکردن خیلی خوبی داره، مانند instant travel form و یا cat form & dash. تنها سیستم دفاعی که داره bark skin و nature grasp هستند که خیلی قوی نیستند. (در پچ جدید nature grasp بهتر شده)
به نظر من دروید در مقابل spell caster ها به شدت ضعیفه. در مورد melee هم ضعیف تر از هر کلاس نوع خودش هست. (یعنی cat از rouge و bear از warrior خیلی ضعیف ترند).

این مسئله ایست که خود blizzard عنوان می کنه. علتش هم اینه که یک کلاس که می تونه 4تا نقش رو ایفا بکنه، باید از کلاس هایی که فقط برای اون نقش طراحی شده اند ضعیف تر باشه تاانصاف رعایت بشه. مثلا کاملا بی انصافی است که یک دروید بالانس (که می تواند زمانی هیل کند و یا تانک شود) دمیجی بیش از یک میج وارد کند. (البته این به معنی این نیست که دمیج قابل قبولی نداشته باشد)

قوی بودن دروید در pvp تنها مستلزم استفاده هم زمان از بسیاری از توانایی های این کلاس، درک زمان بندی زیاد و تسط بسیار زیاد به تغییر شکل (shape shifting) می باشد. این امر کلاس دروید رو بسیار جذاب و متنوع و در عین حال خیلی سخت می کنه.

تنها نقشی که دروید با خیال راحت می تونه ایفا کنه healer است.

در کل به نظر من دروید کلاس خیییییلیی فانی است که خیلی به موقعیت بستگی داره (Situational).

درویید اصلش balance هست.... د ر واقع بیشتر از همه تو spell caster ها حسابش میکنن. پس چجوری میشه گفت قوی نیست؟ تنها حالتی که کسی با درویید نتونه قوی بازی کنه نبودن مهارت کافیه... یه دویید بود جلو در IF با هر کی دوئل میکرد میزدش.... حتی با پالادین! ( احساس میکنم پالا یکی از جون سخت ترین کلاساس!:31: )
به هر حال
powerfull class = enough skill!

kazagh
19-05-2010, 11:48
............................
پس دوست عزیز میشه بگی چرا با 512 لگ داری ولی من با 128 (داتک) ندارم؟
در هر صورت بحث رو کش نمیدم چون اینجا جاش نیست
موفق باشی

شما هم به همچنین

-MRG
19-05-2010, 14:20
با سلام دوبار
این پست رو فکر کنم بعد از 2 سال دارم تو پی سی ورلد میزنم
دوستانی که منو میشناسن که مخلصشونم و بقیه دوستان هم انشاءالله باب دوستی باز میشه
بنده Timsar هستم
یعنی only warior
حالا نمیدونم با این بلایی که سر warior قرار بیاد بازم به بازی با warior ادامه بدم یا نه
گویا تو پچ جدید قرار تغییراتی رو هروها انجام بشه (یعنی شده)
به وریور هم یه چیزایی اضافه شده ولی در عوض چیزایی که ازش گرفتن خیلی بیشتره و ذلیلش کرده

Mace Specialization and Poleaxe Specialization will be removed

Mortal Strike (and other classes' healing reduction effects) will reduce healing by 20%, down from 50%
میبینید که 5% cirit رو با axe ازش گرفتن و همینطور کاهنده هیل لولهای هیلینگ رو 20% ضعیف کردن.
با این وجود فکر کنم warior خیلی ضعیف میشه
حالا نظر دوستان رو نمیدونم.

Sharingan
19-05-2010, 14:32
با سلام دوبار
این پست رو فکر کنم بعد از 2 سال دارم تو پی سی ورلد میزنم
دوستانی که منو میشناسن که مخلصشونم و بقیه دوستان هم انشاءالله باب دوستی باز میشه
بنده Timsar هستم
یعنی only warior
حالا نمیدونم با این بلایی که سر warior قرار بیاد بازم به بازی با warior ادامه بدم یا نه
گویا تو پچ جدید قرار تغییراتی رو هروها انجام بشه (یعنی شده)
به وریور هم یه چیزایی اضافه شده ولی در عوض چیزایی که ازش گرفتن خیلی بیشتره و ذلیلش کرده

Mortal Strike (and other classes' healing reduction effects) will reduce healing by 20%, down from 50%
میبینید که 5% cirit رو با axe ازش گرفتن و همینطور کاهنده هیل لولهای هیلینگ رو 20% ضعیف کردن.

تمام این کارها برای بالانس کردن کلاس هاست.
چطور وقتی بلیزاد titans grip یا blade storm رو به واریورها داد، شما اعتراض نکردین که چرا اینقدر قوی شده!! :46:

-MRG
19-05-2010, 14:44
چطور وقتی بلیزاد titans grip یا blade storm رو به واریورها داد، شما اعتراض نکردین که چرا اینقدر قوی شده!! :46:

حاجی داستان این باس زدن ها،کار کردن ها و ...
به نظر من برای قوی شدن و نایودی دشمن هست
برای (اگه هرد باشی) for the hord هست
آخرش باید با پلیر بجنگی و وقتی اینجوری ضعیف بشه اشکت در میاد
معنیش واسه من اینه که warior پا به سن گذاشته و پیرمرد شده :41:

Unholy
19-05-2010, 14:50

20% کم نشده بلکه 30% کم شده !
در ضمن ablility های healing reduction بقیه ی کلاس هارو هم کم کردن این طور که نوشته

Sharingan
19-05-2010, 15:39
20% کم نشده بلکه 30% کم شده !
در ضمن ablility های healing reduction بقیه ی کلاس هارو هم کم کردن این طور که نوشته

بقیه کلاس ها رو کم نکردن. بلکه بقیه هم همون 20% است.

من تنها 4 تا توانایی می دونم که ضریب هیلینگ رو کم می کنه.
1- mind blast پریست ها که با تالنت شادو ضریب هیل رو تا 20% کم می کنه.
2- frost spells میج ها که با تالنت فراست، اون هم تا 20% کم می کنه.
3- MS واریور که انگار می خوان کمش کنن.
4- واریور fury تالنتی داره که به صورت passive ضریب هیلینگ رو تا 50% کم می کنه.

بنابراین تنها واریور رو دارن مثه بقیه کلاس ها می کنن. هرچند واریور اولین و قدیمی ترین توانایی کاهش ضریب هیلینگ رو داشت.

Cain
19-05-2010, 16:13
چطور وقتی بلیزاد titans grip یا blade storm رو به واریورها داد، شما اعتراض نکردین که چرا اینقدر قوی شده!!
Titan Grip رو که خیلی وقته Nerf کردن . 10%dmg Reduction میده .

میبینید که 5% cirit رو با axe ازش گرفتن
این جوری نیست .تالنت Mace Specialization و Poleaxe Specialization رو حذف میکنند اما به Sword Specialization اضافش میکنند . در واقع این 3تا تالنت با هم قاطی میشه .

AMir_JAKAL
19-05-2010, 17:54
واریور Arms که خیلی قوی هست Bleed افکت هاش اشک همرو تو PVP درمیاره حالا اومدن healing reduce رو از 50% کردن 20% فک نکم اتفاق خاصی رخ بده فوقش با هولی پالا یکم به مشکل برمیخوره

AMir_JAKAL
19-05-2010, 18:17
در عوض 2 تا ability جدید گرفته که خیلی خوفه
inner rage :وقتی واریور rageش 100 بشه یک باف میگیره که 50% بیشتر rage میگیره و 15% بیشتر دمیج میده
Gushing wound : وقتی بندازی رو هدف و هدف راه بره خونریزی میکنه (مثل بلاد سیکر تو دوتا) هالا فرض کنین اینو رو هدف بندازی Rend هم روش باشه Blade storm هم بزنی دیگه مگه کسایی مثل هانتر یا میج میتونن جون سالم بدر ببرن

Unholy
19-05-2010, 19:33
امروز یکی از بچه ها امتحان کرد با rogueش که چقدر میتونه طرف رو stun-lock کنه ...
به نظرتون چه قدر شد ؟؟؟؟ البته فقط امتحانی بود و تو جای دیگه ای نمیشه به کار برد و این که gouge هم استفاده نکنه البته چند بار بعد از هم
جمعا 78 ثانیه طرف رو تو stun نگه داشت !! فیلمشم گرفتیم اگه شد بعدا میذارم
البته چند باری یه ریزه طرف از تو stun در اومد اما فقط به خاطر این که دوستم با این روش کامل اشنا نبود . یه چیز دیگه هم بود که گفت ندارم که blindش کنم (یه ایتم بود )که اگه داشت میشد 88 ثانیه !
ویرایش : زمانش رو خودشون گفتم ولی خودم که همین الان حساب کردم چند ثانیه کم اوردم نمیدونم شاید یه چیزی رو جا انداختم

hirsababak
19-05-2010, 19:51
کدوم رلم هستی؟

hirsababak
19-05-2010, 20:06
سلام. من از سپنتا سرویس میگیرم و سرعتم 256 هستش.
اما هیچ مشکلی ندارم. اینجا جای تبلیغ نیست ولی در بین 4 شرکت بزرگ سرویس دهنده سپنتا حرف اول رو میزنه. من تو بلیزارد همیشه Latency زیر 200 دارم و اکثر اوقات تا 89 هم پایین میاد. تو دالاران هم میشه 320.
شما مشکلت به احتمال زیاد سخت افزاریه و به احتمال کم مشکل از سرورتونه.
میتونی بیای و یه اکانت 10 روزه مجانی تو بلیزارد بسازی و ببینی اینجا اوضاع چطوره. تا ببینی مشکل از کجاست.

سلام.قبل از هر چیزی عرض ادب دارم حسن جان.خوش به حالت با 256 مشکلی نداری.با یه بد بختی رفتم 512 گرفتم ولی باز هم لتنسی خوبی ندارم raid که میرم مدام dc می شم. مجبورم دیر وقت برم :)

Tenhi
19-05-2010, 22:06
براي كاهش ليتنسي اين تكنيكا كه واسه من جواب داد شما هم امتحان كنيد:
(فرصت نشد ترجمه كنم)

wow.zuggaming.com/2008/06/20/how-to-lower-wow-ping/

m.hack3r
20-05-2010, 11:23
سرور World راه اندازی شد واسه همه ایرانی های عزیز
patch 3.3.3a
مشخصات ( قابل به ذکر هست اونایی که انگلیسیشون به هر دلیلی خوب نیست inc های جدید همه کار می کنن حتی ICC )

* Almost Every Spell Works
* Almost Every Talent works! Aint a Lie!!
* Fully working Death Knight Starting Area!!!
* All Racial spells are working!
* Working ICC and Dungeons at The Frozen Halls!
* Arena's and Battlegrounds Working!
* Tested and working correctly

آدرس انجمن های گفتگو
آدرس ثبت نام و Realm بازی
wow.ModernGames.IR

Exp Rate 20x Midrate

xp بازی فعلا 20x گذاشته شده تا شما بتونین به راحتی lvlup کنید.
ثبت نام مجانی و دارای latency قابل قبول ( سرویس اینترنت از SoftLayer آمریکا با سرعت 2Gbps )

منتظر شما هستیم

~ PhoeniX ~
20-05-2010, 11:34
در کل بلیزارد گند زد به واریور بدجور:
اول که دیدن از پس stance dance واریورها تو pvp بر نمیان گند زدن به glyph چارج و juggernut
دوباره دیدن از پس DPS با titan grip بر نمیان برداشتن 10% دمیجشو کم کردن.
بعد دیدن بازم dpsش زیاده،ورداشتن wirlwind و bladestorm رو کردن dps رو 4 تا هدف.
بعد نامردا دیدن armor penetration زیادی واریور رو قوی کرده اومدن درصد تاثیرشو کلی که کردن و ArP منفی رو بی تاثیر کردن.
بعد فهمیدن sweeping strike رو میشه روی single target استفاده کرد اینم گفتن باگ بوده درستش کردن.
اونجایی که دیگه کفر منو در آوردن جایی بود که واریورو اینقدر ذلیل کردن که تو bladestorm حالا دیگه میشه disarmش کرد.آآآی خاک بر سرت بلیزارد.
من که میخوام روی tank gearم کار کنم و واسه cata بشم tank و DPSرو بکنم offspec...مگه اینکه ببینم DPSش خیلی باحال شده.دارم یه resto shaman و یه lock هم لولآپ میکنم.

Phoenixrezareza 
20-05-2010, 12:26
اول که دیدن از پس stance dance واریورها تو pvp بر نمیان گند زدن به glyph چارج و juggernut
بعد نامردا دیدن armor penetration زیادی واریور رو قوی کرده اومدن درصد تاثیرشو کلی که کردن و ArP منفی رو بی تاثیر کردن.
بعد فهمیدن sweeping strike رو میشه روی single target استفاده کرد اینم گفتن باگ بوده درستش کردن.
اونجایی که دیگه کفر منو در آوردن جایی بود که واریورو اینقدر ذلیل کردن که تو bladestorm حالا دیگه میشه disarmش کرد.آآآی خاک بر سرت بلیزارد.
من که میخوام روی tank gearم کار کنم و واسه cata بشم tank و DPSرو بکنم offspec...مگه اینکه ببینم DPSش خیلی باحال شده.دارم یه resto shaman و یه lock هم لولآپ میکنم.

jafarr
20-05-2010, 12:40
به هانتر هم خوب گند زده

---------- Post added at 12:40 PM ---------- Previous post was at 12:36 PM ----------

سلام.قبل از هر چیزی عرض ادب دارم حسن جان.خوش به حالت با 256 مشکلی نداری.با یه بد بختی رفتم 512 گرفتم ولی باز هم لتنسی خوبی ندارم raid که میرم مدام dc می شم. مجبورم دیر وقت برم :)
دوست عزیز لتنسی اصلا مهم نیست . شما وقتی تو راید دی سی میشی اون ماله پهنای باند پایین هست.
اگه از جایی که اینترنت میگیری میتونی پهنای باند رو زیاد کنی مشکلت حله.
من خودم از صبانت گرفتم همین مشکل رو داشتم ولی بعد از اینکه مشکل پهنا باند رو حل کردم دیگه مشکل ندارم.

Phoenixrezareza 
20-05-2010, 12:57
به هانتر هم خوب گند زده

---------- Post added at 12:40 PM ---------- Previous post was at 12:36 PM ----------

دوست عزیز لتنسی اصلا مهم نیست . شما وقتی تو راید دی سی میشی اون ماله پهنای باند پایین هست.
اگه از جایی که اینترنت میگیری میتونی پهنای باند رو زیاد کنی مشکلت حله.
من خودم از صبانت گرفتم همین مشکل رو داشتم ولی بعد از اینکه مشکل پهنا باند رو حل کردم دیگه مشکل ندارم.

با عرض پوزش من پستم دوبل فرستاده شد با آی دی قدیمی که اومدم اشتیباه شد.حالا بزگریم.
مشکل پهنای باند یعنی چی منظورت؟یعنی پهناشو بیشتر کردی؟
مشکل هیرسا واسه این نیست،به نظر من پهنای باندش یا تو مغازه share شده یا از مخابرات با شونصد نفر shareش کردن.

واسه بهتر شدن latency هم توی سایت wowinterface.com شرچ کنید Leatrix Latency Fix یه نرمفزار ویرایش registry هست که بعضی وقتا عجیب خفن جواب میده.

Cain
20-05-2010, 16:05
در عوض 2 تا ability جدید گرفته که خیلی خوفه
inner rage :وقتی واریور rageش 100 بشه یک باف میگیره که 50% بیشتر rage میگیره و 15% بیشتر دمیج میده
Gushing wound : وقتی بندازی رو هدف و هدف راه بره خونریزی میکنه (مثل بلاد سیکر تو دوتا) هالا فرض کنین اینو رو هدف بندازی Rend هم روش باشه Blade storm هم بزنی دیگه مگه کسایی مثل هانتر یا میج میتونن جون سالم بدر ببرن

Buff Inner Rage 50% بیشتر Rage استفاده میکنه . ممکنه Rage-Starved بشه Warrior .
Gushing Wound هم Bleed Effect حساب میشه فک نکنم با Spell Bleed بتونه Stack شه .

AMir_JAKAL
20-05-2010, 16:10
حرفو حدیث زیاده باید منتظر باشیم تا خودشو بازی کنیم تا واقعا تغییرات مهم بچشم بیاد
فعلا من از هرکی میپرسم (چه ایرانی چه خارجی) که میخوای تو cata چی بسازی میگه Undead Hunter :31:
منم که عشق هانتر:40:

Immortal power
20-05-2010, 17:06

مگه به DK عزیز وار گند نزدن!:31:
مگه druid healer رو اینقدر بدبختش نکردن!
کل بلا هایی که سر وریور اوردن با گزاشتن CD رو TOL form درویید برابره! خیلی ها صداشون در اومد بابت این داستان.

حرفو حدیث زیاده باید منتظر باشیم تا خودشو بازی کنیم تا واقعا تغییرات مهم بچشم بیاد
فعلا من از هرکی میپرسم (چه ایرانی چه خارجی) که میخوای تو cata چی بسازی میگه Undead Hunter :31:
منم که عشق هانتر:40:

از من بپرسن میگم : DK or warrior worgen!:31:

hirsababak
20-05-2010, 19:33
با عرض پوزش من پستم دوبل فرستاده شد با آی دی قدیمی که اومدم اشتیباه شد.حالا بزگریم.
مشکل پهنای باند یعنی چی منظورت؟یعنی پهناشو بیشتر کردی؟
مشکل هیرسا واسه این نیست،به نظر من پهنای باندش یا تو مغازه share شده یا از مخابرات با شونصد نفر shareش کردن.

واسه بهتر شدن latency هم توی سایت wowinterface.com شرچ کنید Leatrix Latency Fix یه نرمفزار ویرایش registry هست که بعضی وقتا عجیب خفن جواب میده.

سلام رضا جان

والا چند بار امتهان کردم از share کردن سیستم هام نیست هر چی هست زیر سر این مخابراته چون منطقه ما کافو نوری هست و فقط مخابرات خدمات میده.انگار نه انگار پهنای باندم 512 هست.این نوبت شارژم تموم بشه دیگه اکانت رو شارژ نمی کنم چون اصلا نمیشه بازی کرد.دیشب toc 25 بودم تا می خواستم واسه pattern رول بزنم dc شدم :))

ho0rezam
20-05-2010, 23:11
سلام hirsa جان :دی چه خبر آقا؟؟؟؟:46:

----

راستی رضا جان 16.9 dps هست دیگه؟؟؟ ایول عالیه.:20:
اینو دیدم، یاده یه سوال افتادم که میخواستم ازت بپرسم.
آقا من روی هر trash توو icc 10 خوبم و معمولا بین 11-15 dps میکنم...معمولا cleave و whirlwind رو بیشتر استفاده میکنم...slam رو هم نمیذارم از دست بره (هر چند آنچنان cirtی نمیخوره) بقیه ی spell ها رو هم در زمانه خودش.
در کل
cleave 1
whirlwind 2
melee 3
به نظرم tact اسپل زدن ، همین واسه trash ها خوب باشه
اما مشکلم روو single ها هست و باس ها...single هارو معمولا 5-7 dps میکنم....بیشتر رویه 5 هست.این رو هم از همون tact استفاده میکنم...البته یه نموره Heroic strike رو بیشتر میکنم...نظرت در مورده single چیه؟؟؟میخوام ببرمش بالای 8-9 میشه به نظرت؟؟؟

اینهارو که گفتم فقط واسه 10 بودا :دی

Phoenixrezareza 
21-05-2010, 01:08
17 کیلویی هست تقریبا،البته همچی شاهکار هم نیست،به علت کمبود عکس فعلا موقتی گذاشتم.
من هفته پیش تو 25 روی لورد ماروگار 10.9 کیلو DPS زدن یعنی single target شدم 9.1% DPS کل،البته pug بود.توی insهای 5 نفره هم بعضی وقتا میره رو 9~10 کیلو DPS تنک بدبخت گریش میگیره.
اون دفعه که پشت تلفن صحبت کردیم اگه یادت باشه واسه تک هدف هم بهت گفتم چیکار کنی.اگه میخوای خوب DPS کنی 2 تا نکته ضروریه:
Armor penetration رو هر جور شده برسون به 100% که خیلی تاثیر داره.
4 تا تیکه set t10 بپوش.
(hit و exp کپ شدن که جای خود داره)
rotationی که باید واسه single target استفاده کنی:
WW اولین و مهمترین قدرت
BT اولویت دوم.این 2تا همیشه باید تو cool down یاشن یعنی تا اکتیو شدن بزنیشون.
اصلا واسه single target به هیچ وجه cleave نزن.بجاش فقط و فقط heroic strike بزن.
و نکته آخر استفاده از slam به محض فعال شدن.
اگه همون تلنتی که گفتم رو عوض نکرده باشی روی هر باس میتونی 2 بار cool down ها رو آتیش کنی.پس همیشه سر شروع pull هرچی cd داری بزن،دفعه دوم هم وقتی heroism / bloodlust زدن بزن.
البته چیزای دیگه مثل ترینکت deathbringer's will و weapon هم خیلی تاثیر داره ولی rotation مهم تره.با gear شما فکر میکنم اگه بتونی روی یه باس مثل saurfang حدود 8~9 کیلو بزنی یعنی خیلی خوب داری کار میکنی.البته فکر کنما،جدیدا ندیدم آیتمات چجوره.

خوشحال میشم نظر دوستان دیگه رو هم بشنوم.اینایی که گفتم بر اساس تجربه و نظر و روش شخصی خودمه.

Sharingan
21-05-2010, 08:59
واریور Arms که خیلی قوی هست Bleed افکت هاش اشک همرو تو PVP درمیاره حالا اومدن healing reduce رو از 50% کردن 20% فک نکم اتفاق خاصی رخ بده فوقش با هولی پالا یکم به مشکل برمیخوره

کاملا تایید میشه! :19:

Kolang
21-05-2010, 11:39
17 کیلویی هست تقریبا،البته همچی شاهکار هم نیست،به علت کمبود عکس فعلا موقتی گذاشتم.
من هفته پیش تو 25 روی لورد ماروگار 10.9 کیلو DPS زدن یعنی single target شدم 9.1% DPS کل،البته pug بود.توی insهای 5 نفره هم بعضی وقتا میره رو 9~10 کیلو DPS تنک بدبخت گریش میگیره.
اون دفعه که پشت تلفن صحبت کردیم اگه یادت باشه واسه تک هدف هم بهت گفتم چیکار کنی.اگه میخوای خوب DPS کنی 2 تا نکته ضروریه:
4 تا تیکه set t10 بپوش.
WW اولین و مهمترین قدرت
اگه همون تلنتی که گفتم رو عوض نکرده باشی روی هر باس میتونی 2 بار cool down ها رو آتیش کنی.پس همیشه سر شروع pull هرچی cd داری بزن،دفعه دوم هم وقتی heroism / bloodlust زدن بزن.
البته چیزای دیگه مثل ترینکت deathbringer's will و weapon هم خیلی تاثیر داره ولی rotation مهم تره.با gear شما فکر میکنم اگه بتونی روی یه باس مثل saurfang حدود 8~9 کیلو بزنی یعنی خیلی خوب داری کار میکنی.البته فکر کنما،جدیدا ندیدم آیتمات چجوره.

خوشحال میشم نظر دوستان دیگه رو هم بشنوم.اینایی که گفتم بر اساس تجربه و نظر و روش شخصی خودمه.

الان توی آی سی سی میشه ۱۰ کی دمیج زد. اما توی اینس ۵ نفره به نظر یکم خالی بندی میاد. انواع باف و ۱۵ درصد دمیج بیشتر علت دی پی اس ۱۰ کی توی آی سی سیه. امکان نداره کسی توی اینس ۵ نفره همونقدر دی پی اس بزنه روی سینگل تارگت که توی آی سی سی میزنه

رضا جان، بد نیست سایت elitisjerk رو یه سر بزنی
بهترین راهکارها واسه بیشترین دمیج ممکنه و کلی توضیحات توپه دیگه در مورد کلاس های مختلف هست. حتی در مورد دی پی اس در حلت هیروایزم هم توضیح میده معمولا

Phoenixrezareza 
21-05-2010, 11:53
من نگفتم روی single target منظورم روی trash ها بود.4 5 تا که با هم میان.بعدشم گفتم بعضی وقتا به 9~10 کیلو میرسه.الان خونه نیستم.رفتم یه ss واستون میزارم،اگه هم خواستی یه رندم با هم میریم میبینی:5:...من اهل خالی بندی نیستم.:20:
جریان باف و این چیزا رو هم خودم میدونم.در مورد elitjerk هم میدونم و همچنین spread sheet ها و... واسه واریور landsoul's spread sheet استفاده میکنن.مال یه واریور توی یکی از گیلدای معروف US هست به همین اسم.اسم گیلد یادم نی.

Beowulf Hero
21-05-2010, 12:19
به هانتر هم خوب گند زده
به هانتر گند زده؟؟؟؟؟؟
الان دیگه کلاس OP تر از هانتر پیدا نمیشه!
وقتی یه هانتر 3 تا پت رو همزمان انداخت روت تازه میفهمی به چی گند زده!

ho0rezam
21-05-2010, 12:27
4 تا تیکه set t10 بپوش.
WW اولین و مهمترین قدرت

خوشحال میشم نظر دوستان دیگه رو هم بشنوم.اینایی که گفتم بر اساس تجربه و نظر و روش شخصی خودمه.دستت طلا رضا جان
gear که منم یادم نمیاد آخرین بار که دیدی چیا داشتم.خب میتونی wowarmory رو ببینی دیگه
الان 2 تا t10 دارم و 5 تا آیتم icc دارم بقیه هم frost هستش. gs هم که شده 5766

تویه trash که واقعا cleave عالیه... اگه number one هم تویه top damage ها هم باشه خیلی بهتره.
من قبلا cleave سومین یا دومین top damage م بود...همین که رسوندمش به اول حدود 5k توو trash معمولا تفاوت ایجاد شده...اما آنچنان تغییری تویه single ها ایجاد نشد و مشخص بود که به درده single نمیخوره ، واسه همین heroic strike رو واسه single ها بیشتر میزنم

armor penet هم که الان روو 62 هست.Hit خفنی میده..توو Dung گاهی 8hit 8crit دارم.
رو saurfang با tact ترش حدود 6k dps میکنم.تا الان با heroic strike امتحان نکردمش.

الان توی آی سی سی میشه ۱۰ کی دمیج زد. اما توی اینس ۵ نفره به نظر یکم خالی بندی میاد. انواع باف و ۱۵ درصد دمیج بیشتر علت دی پی اس ۱۰ کی توی آی سی سیه. امکان نداره کسی توی اینس ۵ نفره همونقدر دی پی اس بزنه روی سینگل تارگت که توی آی سی سی میزنه

رضا جان، بد نیست سایت elitisjerk رو یه سر بزنی
بهترین راهکارها واسه بیشترین دمیج ممکنه و کلی توضیحات توپه دیگه در مورد کلاس های مختلف هست. حتی در مورد دی پی اس در حلت هیروایزم هم توضیح میده معمولا دستت طلا عزیز.حتما یه سر میزنم
راستش من توو dung ماکسیمم 6.2 داشتمو معمول بین 5.2 و 5.5 هستش.معمولا هم همین قدر رو رویه single هایه icc دارم
البته اضافه کنم که توو dung منظورم trash بودش

Phoenixrezareza 
21-05-2010, 13:32
الان dial up دارم که همین صفحه ی فروم هم زورکی باز میکنه،چه برسه به آرموری.کمربندتو باید اون leatherه که ArP داره میخریدی.shadow's edge رو هم بگیر دیگه،الان saronite ها رو میشه 550گلد خرید.
اون rotationی که گفتم رو دنبال کن جواب میده.
اونشبی که ss گرفتم اولین شبی بود که با ArP 100% میرفتم icc25 وقتی cool downها رو زدم 24k 24k دمیج میزد،شاخم در اومد،علتش ArP بود.
اینم ssش:
به عددای recount دقت کن که چندتا از هر کدوم زدم.
خودتو اصلا درگیر gear score نکن.چند تا عامل رو در نظر بگیر: hit/exp کپ بشه،نه بیشتر نه کمتر،تا اونجایی که میتونی ArP جم کن،gem ها رو جوری بزار که set bonus های +6 str رو از دست ندی.البته همیشه geme ArP تو اولویته.حتی به قیمت از دست دادن یکی دو تا +6 str .

ho0rezam
21-05-2010, 15:14
الان dial up دارم که همین صفحه ی فروم هم زورکی باز میکنه،چه برسه به آرموری.کمربندتو باید اون leatherه که ArP داره میخریدی.shadow's edge رو هم بگیر دیگه،الان saronite ها رو میشه 550گلد خرید.
اون rotationی که گفتم رو دنبال کن جواب میده.
اونشبی که ss گرفتم اولین شبی بود که با ArP 100% میرفتم icc25 وقتی cool downها رو زدم 24k 24k دمیج میزد،شاخم در اومد،علتش ArP بود.
اینم ssش:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه عددای recount دقت کن که چندتا از هر کدوم زدم.
خودتو اصلا درگیر gear score نکن.چند تا عامل رو در نظر بگیر: hit/exp کپ بشه،نه بیشتر نه کمتر،تا اونجایی که میتونی ArP جم کن،gem ها رو جوری بزار که set bonus های +6 str رو از دست ندی.البته همیشه geme ArP تو اولویته.حتی به قیمت از دست دادن یکی دو تا +6 str .

leather دیدم بعضی ها میذارن...فقط همون armor penet رو داره که خوب هم هستش.

در مورد recount اگه فقط واسه lord باشه...اگه دقت کنی heroic strike رو 52 بار زدی و 398،828 damage خرده...یعنی میانگینه هر یه دونه میشه 7669
اما cleave رو 21 بار زدی و 163،004 تا damage خرده...که میانگینش میشه 7762
البته خب این مشخصه که crit هایه cleave بیشتر از Hs هست...اما باز cleave به نظر میاد بهتر عمل کرده ، اگه cleave میزدی نتیجه ی بهتری نمیگرفتی؟؟؟
نظر من اینه که اگه بشه num one رو bt کرد روو single ها خیلی بهتره...با اون مقداری که زدی یعنی 11k هر کدوم بوده.

Phoenixrezareza 
21-05-2010, 15:52
آره،120 تا Agility هم داره که کلی crit میده بهت.در کل با 3 تا gem که بندازی روش 140 تا ArP میده که میشه 10%.خیلی عالیه دیگه.

این recountه مربوط به lord میشه و bone spikeها که هر از گاهی میزنه.من هروقت bone spike میزنه cleave رو جای HS میزنم.اینم که نوشته 21 بار احتمالا 7 بار بوده و چون cleave سه تا هدف رو میزنه شده 21 بار.حالا چرا cleave نزنی:چون وقتی میزنی تمام attackهات متوقف میشه تا وقتی که بر اساس سرعت main handet کلیو عمل کنه.اگه دقت کرده باشی وقتی دکمه cleave رو میزنی تاخیر داره یه کم تا اجرا بشه.این واسه اینه که تا دستور برسه به مغز weaponت طول میکشه.این میانگینی که گرفتی واسه اینه که من همیشه از قابلیت 3 تا هدف cleave استفاده کردم و هر بار زدم 3 بار damage زدم و این اون قضیه تاخیرشو جبران کرده.در حالی که اگه رو single بزنه بدجوری DPSت میاد پایین.تازه cleave خیلی بیشتر از HS ریج میخواد وقتی تند تند بزنی زور rageت تموم میشه.
ولی در مورد HS اینهمه تاخیر نداری و همچنین نکته مهم تر اینکه تو glyphش رو بستی که بهت rage میده.پس چون هم سرعتش بیشتره هم rage کمتر میخواد هم glyphش رو بستی واسه single حتما باید HS بزنی.

whirlwind بدون شک بهترین و قوی ترین ability ت چه تو single چه تو multi هست چون که با هر 2 weapon میزنی و instant هست (مثل cleave یا HS تاخیر نداره) و توی تلنتات قویش کردی.اصلا شک نکن،همیشه WW اولویت اوله ولا غیر.

یه چیزی که باید بدونی هم اینه که cleave و heroic strike اصطلاحا on next meele attack هستن.یعنی damage سفید بعدیت که همون َAuto attackهات هستن رو تبدیل میکنه به damage زرد HS یا cleave .اگه توی تغییرات cata خونده باشی این 2 تا رو هردوش رو میخوان بکنن instant یعنی دیگه این خصوصیتی که گفتم رو نداره و میشه عین sinister strike روگها.انیو محص اطلاع گفتم.

از دوستان دیگه هم عذر میخوام فروم تبدیل شد به warrior دونی.دیدم جمعیت واریور ها زیاد شده،گفتم شاید این بحثا به دردتون بخره.

Immortal power
21-05-2010, 19:37
به هانتر گند زده؟؟؟؟؟؟
الان دیگه کلاس OP تر از هانتر پیدا نمیشه!
وقتی یه هانتر 3 تا پت رو همزمان انداخت روت تازه میفهمی به چی گند زده!

شما که هانتر باز نیستی ! از کی تاحالا هانتر 3 تا پت داره؟؟:31: مگه باغ وحشه که با 3 تا پت حمله کنه؟

AMir_JAKAL
21-05-2010, 21:11
قراره تو cata بتونه همزمان 3 تا پت داشته باشه

Unholy
21-05-2010, 21:28
جل الخالق !!!! :دی
این pandora جمعیت کمش اذیت میکنه ! یه pos به زور میتونی بری ! بخوای بری bg هم ally هست , ولی horde ها انگار تو این سرور از bg خوششون نمیاد !!!!!!!!!!!!:19:فعلا که جمعیتش داره بهتر میشه چون یادمه اون موقع که شروع کردم 200 تا به زور آنلاین داش ولی حالا داره میرسه به 500. کاش بازم بره بالا

masoud93
21-05-2010, 22:30
من بازی World of WarCraft رو نصب کردم و هیچ کار دیگه ای نکردم و می خوام آنلاین بازی کنم می خواستم بدونم باید چه کارهاییانجام بدم کامل توضیح دهید.

Phoenixrezareza 
21-05-2010, 23:10
امر دیگه ای نداشتین؟بفرما تو...:46:
این تاپیک 1446 صفحه هست،حداقلش 1500 بار به سوال شما جواب داده شده،لطفا یه نمه همت مضاعف،کار مضاعف کنید برید توی تاپیک جوابتونو پیدا کنید.

jafarr
21-05-2010, 23:18
هر موقه کاتا شد بگو

AMir_JAKAL
21-05-2010, 23:49
چرا تیکه میندازی من فقط جواب پست 14449 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دادم

Unholy
22-05-2010, 06:11
هر موقه کاتا شد بگو
اصلا بحث کاتا بود که توش به چیا گند زدن !

Beowulf Hero
22-05-2010, 09:17
هر موقه کاتا شد بگو

شما اصلا تو باغ نیستی!

اینم یه سری توضیح کلی:

میج:
میج ها یه قابلیت جدید تو تلنت Fire شون خواهند داشت که بهشون اجازه میده وقتی مانا شون تموم شد به جاش از هلت شون استفاده کنن! همچنین تقریبا" همه ی مجیک های Fire از این به بعد DoT خواهند داشت! میج های Arcane هم تغییرات جالبی کردن! اگر اسپل Arcane تون به هر دلیلی به طرف نخوره مانای Cast شده بهتون بر می گرده! اسپل هایی که بیلزارد از اون ها به عنوان"مجیک های بی هدف" نام برده همگی حذف خواهند شد! Dampen Magic و Frost Ward و Amplify Magic و Fire Ward جزو این "مجیک های بی هدف" هستند! تهیه ی Food و نوشیدنی از لول 40 به بعد در اختیار میج ها قرار خواهد گرفت. میج های Arcane میزان دمیجی که میزنن با میزان مانا شون ربط خواهد داشت. مثلا" یه میج با مانای 100% دمیج بیشتری خواهد زد تا با مانای 50% . یه لول دیگه به اسم Wall Of Fag به میج ها اضافه خواهد شد که طرز کارش مثل Trap هست. یعنی هرکی از اون خط رد بشه دمیج می خوره! یه لول دیگه به اسم Time Warp هم اضافه میشه که Haste رو بالا می بره! (یه چیزی تو مایه های Heroism) و میشه اون رو رو سر اعضای Raid یا Party انداخت ضمن اینکه این لول علاوه بر این ها موومنت اسپید رو هم بالا می بره!

بعد از خوندن این تغییرات تقریبا" هر کسی به فکر ساختن یه میج میفته!!!
خدا بهمون رحم کنه!همینجوریشم شاخ بود میج!
واریور:
یه لول به اسم Inner Rage به واریور ها اضافه میشه که وقتی Rage واریور 100% میشه هم بیشتر دمیج میزنه و هم بیشتر Rage میگیره!
لول دیگه ای که به واریور اضافه شده Gushing Wound نام داره و خفن ترین تغییر Warrior در Cataclysm هست.به این ترتیب که طرف یه دی باف می گیره و شروع می کنه به خونریزی و اگه حرکت کنه بیشتر دمیج می خوره!!!

وارلاک:
وارلاک ها تغییر آنچنانی نکردن...
Fel Flame یه لول Instant Cast هست که به وارلاک ها اضافه شده. همه ی DoT ها وارلاک ها می تونه Critical بشه!!
تغییرات دیگه ای هم تو Demon ها داشته ولی خیلی محسوس نیست...
پریست!!!
اوهوی مرتیکیه ی نوب! داری خودتو به کشتن میدی! این لول جدیده پریسته! Leap Of Fate یه جورایی مثل Death Grip دث نایته و کارش اینه که اعضای Raid یا Party تون رو که بد جا وایسادن رو بکشه به سمت خودتون! Inner Will هم لول جدیدیه که میزان مانا کست اسپل هاتون رو کم می کنه و اسپید تون رو بالا می بره.
پالا:
از هرچه بگذریم سخن پالی خوش تر است! به عقیده ی خیلیا پالی شاخ ترین کلاس WoW هست و همه منتظر تغییرات پالی تو اکسپنشن جدید بودن! مهم ترین تغییر Gurdian Of The Ancient King هست که یه جور محافظ برای پالادین تون ظاهر می کنه(مثل Ghoul واسه DK) با این تفاوت که برای هر تلنت یه کار می کنه! مثلا" واسه هیلر ها میاد هیل میده واسه DPS ها دمیج میزنه و برای تانک ها دشمن رو تانت می کنه. Healing Hands هم اسم لول دیگه ی پالادینه که همه ی اطرافیانش رو هیل می کنه... با این حال لول های شاخ مثل شیلد ها و WD های پالی تقریبا" بدون تغییر مونده...احتمالا" پالادین همونطور که الان شاخه تو اسکپنشن جدید هم به همین اندازه شاه می مونه.
DK:
تلنت های دث نایت از این به بعد منظم تر خواهند شد! یعنی بلاد فقط برای تانک شدن و آنهولی فقط برای DPS شدن و Frost هم برای PvP! یه لول دیگه هم قراره به دث نایت اضافه بشه به اسم Necroic Strike که یه جور Wepon Damge محسوب میشه و یه دی باف هم رو سر Target می اندازه که مقداری هیل رو Absorb می کنه! سیستم Rune ها هم قراره عوض بشه!
Rogue:
روگ ها هم تغییرات خفنی کردن! مهم ترین تغییر روگ اضافه شدن مهارتی به اسم Smoke Bomb هست که مثل کانتر یه نارنجک دود زا میندازه که تو اون محوطه هیشکی نمی تونه چیزی ببینه! البته اکثر تغییرات روگ برای Combat هست و Assasin هنوز مثل سابق هست و فرق زیادی توی این پچ نخواهد کرد!
shamy:
یکی از لول هایی که قراره برای شمن هیلر اضافه بشه Healing Rain هست! همونطور که می دونید شمن ها در مبارزه از قدرت عناصر استفاده می کنن و این لول هم باعث میشه که بارون بیاد و همه ی کسانی که توی اون منطقه هستن از نعمت بارون بهره مند شده و هیل بشن! ولی این تنها تغییر شمن نیست! شمن ها یک نوع Wepeon Damge هم خواهند داشت که از لول 4 در اختیار شون قرار می گیره و به این ترتیب سرعت لول آپ برای شمن ها بالا میره!
Hunter:
اینقدر تغییرات خفن برای این کلاس اومده که نمی دونم از کجا شروع کنم! سیستم Pet کلا" عوض شده! وقتی هانتر میسازید یه Pet هم همون اول کنارتونه!!! و این Pet بستگی به نژاد تون فرق می کنه! هانتر ها دیگه مانا ندارن و از فکوس استفاده می کنن که مثل انرژی روگ هست! هانتر ها می تونن تا 3 pet رو در یک زمان کنترل کنند! با حساب این که هیومن ها و آندید ها هم می تونن هانتر بسازن احتمالا" هانتر یکی از پرطرفدار ترین کلاس ها خواهد شد!

Amin.P30
22-05-2010, 10:39
سلام دوستان....
الان چه سروری خوب هست برا بازی...
این MGWOW.IR را امتحان کردید...
الان چه پچی استفاده میکنید..؟
رایگان هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟/
کدوم سرور رایگانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پچش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

-MRG
22-05-2010, 13:03
پست تکراری

-MRG
22-05-2010, 13:04
پست تکراری

Sharingan
22-05-2010, 13:06
سلام دوستان....
الان چه سروری خوب هست برا بازی...
این MGWOW.IR را امتحان کردید...
الان چه پچی استفاده میکنید..؟
رایگان هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟/
کدوم سرور رایگانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پچش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما تو گوگل یه سرچ کوچولو بزنی، به اندازه کل پلیرهای وو، سرور مجانی و پرایوت پیدا می کنی. :20:
فقط بزن wow free server یا wow private server .... یه لیست برات میاره در حد تیم ملی... ولی از من میشنوی سرور مجانی نرو ... یه روز یه جایت میسوزه .. مثه من و wowscape!!

-MRG
22-05-2010, 13:13
تغیرات کلاس warior

Heroic Strike will no longer be an on-next-swing ability, since that particular mechanic is being removed completely. It will still be a rage dump, but work in a redesigned manner. Heroic Strike will be "grayed out" if the Warrior has less than 10 rage; once at 10, it will consume up to 30, converting it into damage. To make sure it never eats all of the rage, Heroic Strike will never leave the Warrior with less than 10 (so if you have 11 rage, it will consume only 1; if you have 40 or more, it will use the full 30).
هروک استريک درجا کار ميکنه اما بر حسب ريج دميجش حساب ميشه
حداقل 10 و حداکثر 30 ريج استفاده ميکنه -اما نکته اينه که هميشه 10 ريج برات نگه ميداره
يعني با 30 ريج اگه استفاده کني 20 ريجشو دميج ميزنه و 10 ريج باقي ميمونه.
محدوده ریج برای دمیج میشه بیشتر از 10 و کمتر از 41

]Inner Rage [/COLOR](81)
Increases rage cost by 50% and all damage by 15% for a short amount of time whenever the rage bar hits 100. This is a passive ability so it won't need to be activated by the player. The goal for this ability is make sure that hitting 100 rage is neither a must (the +50% rage cost), nor a hindrance (the +15% damage).
در اين مورد يا من بد متوجه شدم يا دوستان بايد پستهای قبل رو اصلاح بفرمايند
که وقتي ريج 100 شد ميزان مصرف ريج موقع استفاده لولها 50% زياد ميشه يا ريج توليد شده 50% افزايش داره
اونکه من متوجه شدم ميگه براي 15 ثانيه لولها 50% بيشتر ريج مصرف ميکنن ولي در عوض 15% دميج بيشتري ميزنن.
"منطقي هم هست"

Heroic Leap (85)
Yet another flashback from Wrath of the Lich King beta, this ability makes the character leap at their target and apply the Thunder Clap ability to all enemies in the area when they land. Heroic Leap will be usable in Battle Stance and shares a cooldown with Charge, but the Juggernaut and Warbringer talents will allow Heroic Leap to be used in any stance and possibly while in combat. The cooldown for this ability might be longer than the Charge ability, but it will also apply a stun effect so you can make sure the target will still be there when you land.
گويا يک لول شارژ ديگه به وريور اضافه ميشه با احتساب استفاده از thunder clap ضمن اينکه cooldown از لول charg
بيشتره و هر دو لول رو به colldown ميبره و با گرفتن تلنتهاي شارژ کمبت تو همه استنسها قابل استفاده هست

Battle Shout, Commanding Shout, and possibly Demoralizing Shout
ديگه به ريج نياز نخواهند داشت اما cooldown 10-15 ثانيه پيدا ميکنن.

اينو که فکر کنم بد خراب کردن
Whirlwind will hit an unlimited number of targets, but only for 50% of weapon damage. This will make it an AoE ability instead of a strong melee and string, but limited AoE one.
WW تا الان به 4 نفر ميخورد ولي از اين به بد محدوديت نداره اما 50% قدرت اسلحه رو دميج ميزنه.

اينم که تو پستاي قبل صحبت شد، هيلينگ رو بجاي اينکه 50% کم کنه 20% کم ميکنه.

Sunder Armor will now stack 3 times for 4% armor reduction per stack, down from 5 stack for 4%. This should make sure that a group missing Sunder Armor, or an encounter where it may fall if, doesn't suffer a great DPS loss.
اينم که از 5 استک به 3 استک کاهش يافته يعني 12% آرمور منفي بجاي 20%

Rend will crit
از اين به بعد کيريت ميزنه

Changing stances may not lose rage but cause you not to earn any for a short time.
عوض کردن استنسها (استنس دنسينگ) از اين به بعد ريج شما رو نميسوزونه

توي Talent Changes هم تغيراتي ديده ميشه که ان شاالله توي يک پست ديگه.

Immortal power
22-05-2010, 14:08
یا علی 3 تا پت!؟؟؟؟؟
همینجوری پت هانتر توی low lvl میترکونه چه برسه وقتی بیاد 3 تا پت همزمان کنترل کنه! یه پیشنهادی به بلیزارد : بیا اسم هانترو عوض کن بزار مامور باغ وحش!:31:

Immortal power
22-05-2010, 14:13
شما اصلا تو باغ نیستی!

اینم یه سری توضیح کلی:

میج:
میج ها یه قابلیت جدید تو تلنت Fire شون خواهند داشت که بهشون اجازه میده وقتی مانا شون تموم شد به جاش از هلت شون استفاده کنن! همچنین تقریبا" همه ی مجیک های Fire از این به بعد DoT خواهند داشت! میج های Arcane هم تغییرات جالبی کردن! اگر اسپل Arcane تون به هر دلیلی به طرف نخوره مانای Cast شده بهتون بر می گرده! اسپل هایی که بیلزارد از اون ها به عنوان"مجیک های بی هدف" نام برده همگی حذف خواهند شد! Dampen Magic و Frost Ward و Amplify Magic و Fire Ward جزو این "مجیک های بی هدف" هستند! تهیه ی Food و نوشیدنی از لول 40 به بعد در اختیار میج ها قرار خواهد گرفت. میج های Arcane میزان دمیجی که میزنن با میزان مانا شون ربط خواهد داشت. مثلا" یه میج با مانای 100% دمیج بیشتری خواهد زد تا با مانای 50% . یه لول دیگه به اسم Wall Of Fag به میج ها اضافه خواهد شد که طرز کارش مثل Trap هست. یعنی هرکی از اون خط رد بشه دمیج می خوره! یه لول دیگه به اسم Time Warp هم اضافه میشه که Haste رو بالا می بره! (یه چیزی تو مایه های Heroism) و میشه اون رو رو سر اعضای Raid یا Party انداخت ضمن اینکه این لول علاوه بر این ها موومنت اسپید رو هم بالا می بره!

بعد از خوندن این تغییرات تقریبا" هر کسی به فکر ساختن یه میج میفته!!!
خدا بهمون رحم کنه!همینجوریشم شاخ بود میج!
واریور:
یه لول به اسم Inner Rage به واریور ها اضافه میشه که وقتی Rage واریور 100% میشه هم بیشتر دمیج میزنه و هم بیشتر Rage میگیره!
لول دیگه ای که به واریور اضافه شده Gushing Wound نام داره و خفن ترین تغییر Warrior در Cataclysm هست.به این ترتیب که طرف یه دی باف می گیره و شروع می کنه به خونریزی و اگه حرکت کنه بیشتر دمیج می خوره!!!

وارلاک:
وارلاک ها تغییر آنچنانی نکردن...
Fel Flame یه لول Instant Cast هست که به وارلاک ها اضافه شده. همه ی DoT ها وارلاک ها می تونه Critical بشه!!
تغییرات دیگه ای هم تو Demon ها داشته ولی خیلی محسوس نیست...
پریست!!!
اوهوی مرتیکیه ی نوب! داری خودتو به کشتن میدی! این لول جدیده پریسته! Leap Of Fate یه جورایی مثل Death Grip دث نایته و کارش اینه که اعضای Raid یا Party تون رو که بد جا وایسادن رو بکشه به سمت خودتون! Inner Will هم لول جدیدیه که میزان مانا کست اسپل هاتون رو کم می کنه و اسپید تون رو بالا می بره.
پالا:
از هرچه بگذریم سخن پالی خوش تر است! به عقیده ی خیلیا پالی شاخ ترین کلاس WoW هست و همه منتظر تغییرات پالی تو اکسپنشن جدید بودن! مهم ترین تغییر Gurdian Of The Ancient King هست که یه جور محافظ برای پالادین تون ظاهر می کنه(مثل Ghoul واسه DK) با این تفاوت که برای هر تلنت یه کار می کنه! مثلا" واسه هیلر ها میاد هیل میده واسه DPS ها دمیج میزنه و برای تانک ها دشمن رو تانت می کنه. Healing Hands هم اسم لول دیگه ی پالادینه که همه ی اطرافیانش رو هیل می کنه... با این حال لول های شاخ مثل شیلد ها و WD های پالی تقریبا" بدون تغییر مونده...احتمالا" پالادین همونطور که الان شاخه تو اسکپنشن جدید هم به همین اندازه شاه می مونه.
DK:
تلنت های دث نایت از این به بعد منظم تر خواهند شد! یعنی بلاد فقط برای تانک شدن و آنهولی فقط برای DPS شدن و Frost هم برای PvP! یه لول دیگه هم قراره به دث نایت اضافه بشه به اسم Necroic Strike که یه جور Wepon Damge محسوب میشه و یه دی باف هم رو سر Target می اندازه که مقداری هیل رو Absorb می کنه! سیستم Rune ها هم قراره عوض بشه!
Rogue:
روگ ها هم تغییرات خفنی کردن! مهم ترین تغییر روگ اضافه شدن مهارتی به اسم Smoke Bomb هست که مثل کانتر یه نارنجک دود زا میندازه که تو اون محوطه هیشکی نمی تونه چیزی ببینه! البته اکثر تغییرات روگ برای Combat هست و Assasin هنوز مثل سابق هست و فرق زیادی توی این پچ نخواهد کرد!
shamy:
یکی از لول هایی که قراره برای شمن هیلر اضافه بشه Healing Rain هست! همونطور که می دونید شمن ها در مبارزه از قدرت عناصر استفاده می کنن و این لول هم باعث میشه که بارون بیاد و همه ی کسانی که توی اون منطقه هستن از نعمت بارون بهره مند شده و هیل بشن! ولی این تنها تغییر شمن نیست! شمن ها یک نوع Wepeon Damge هم خواهند داشت که از لول 4 در اختیار شون قرار می گیره و به این ترتیب سرعت لول آپ برای شمن ها بالا میره!
Hunter:
اینقدر تغییرات خفن برای این کلاس اومده که نمی دونم از کجا شروع کنم! سیستم Pet کلا" عوض شده! وقتی هانتر میسازید یه Pet هم همون اول کنارتونه!!! و این Pet بستگی به نژاد تون فرق می کنه! هانتر ها دیگه مانا ندارن و از فکوس استفاده می کنن که مثل انرژی روگ هست! هانتر ها می تونن تا 3 pet رو در یک زمان کنترل کنند! با حساب این که هیومن ها و آندید ها هم می تونن هانتر بسازن احتمالا" هانتر یکی از پرطرفدار ترین کلاس ها خواهد شد!

یه چیز خاص که من واقعا خندم گرفت ! اگر تمام اطلاعاتش مثل اطلاعاتی که در مورد DK داده باشه که این پست ارزش پاک شدنم نداره!

والا ما 6 ماه DK بازی میکردیم ولی تا اونجایی که من میدونم frost مال tank بود unholly بیشتر برای pve بود یا pvp با اسپل کستر ها و blood هم مال PVP و بیشترشم روی melee caster تمرکز داشت! حالا من نمیدونم والا چقدر این چیزی که اینجا نوشته درست باشه! ( که نیست! ):31:

Sharingan
22-05-2010, 14:35
یه چیز خاص که من واقعا خندم گرفت ! اگر تمام اطلاعاتش مثل اطلاعاتی که در مورد DK داده باشه که این پست ارزش پاک شدنم نداره!

والا ما 6 ماه DK بازی میکردیم ولی تا اونجایی که من میدونم frost مال tank بود unholly بیشتر برای pve بود یا pvp با اسپل کستر ها و blood هم مال PVP و بیشترشم روی melee caster تمرکز داشت! حالا من نمیدونم والا چقدر این چیزی که اینجا نوشته درست باشه! ( که نیست! ):31:

هیچ تالنتی خاص هیچ کاری نیست و هر تالنتی خاص همه کارها هست! به عبارت دیگر، شما می تونید به 6 صورت تالنت بردارید: unholy برای pvp و pve و frost برای pvp و pve و ...

البته بعضی شاخه ها مثلا برای pvp یا pve قابلیت های بیشتری دارند.

-MRG
22-05-2010, 14:58
هیچ تالنتی خاص هیچ کاری نیست و هر تالنتی خاص همه کارها هست! به عبارت دیگر، شما می تونید به 6 صورت تالنت بردارید: unholy برای pvp و pve و frost برای pvp و pve و ...

بله ولی مصداقش اینه که با کفش اسکیت بری کوهنوردی یا از تفنگ به جای چماق استفاده بشه

یعنی با تلنت شدو پریست به جای هولی بری MT هیل بدی

... روی بامو .... زیر بام ،هر دو ... اما این کجا و آن کجا.

virus2009
22-05-2010, 18:54
سلام دوستان
کسی اینجا هست که از کلاس shaman خوشش بیاد و توش حرفه ای باشه .....؟؟؟؟
میخوام یک توضیحات حرفه ای در مورد این کلاس بهم بده .

یک پیشنهاد :
برای تاپیک یک نظر سنجی بزارید که کدوم کلاس از همه بهتره .

Tirion Fordring
22-05-2010, 19:19
همه کلاسا خوبن و همه کلاسا بدن :دی

بستگی به اسکیلتون داره .

منم حدود 7-8 ماهی شمن بازی کردم کمکتون میکنم .

Unholy
22-05-2010, 19:40
چقدر با rogue رفتن bg حال میده !! همش غیبی و یارات که زورشون رو زدن یه shadowstep با یه ambush !!!
ته مرده خوری و اصلیت rogue تو bg مشخص میشه

Immortal power
22-05-2010, 20:47

خب دوست عزیز دقیقا همین قابلیت های بیشتری که اشاره کردید باعث میشه که بگن این تالنت برای این کار بهتر یا خوبه.

===========================

خبر جدید از female worgen! ولی ابهتشون به پای male شون که نمیرسه! :31:

Unholy
22-05-2010, 21:14

خبر جدید از female worgen! ولی ابهتشون به پای male شون که نمیرسه! :31:
cloth رو female هاشون واقعا مسخرست !! شکل npc هست تا یه کاراکتر ! مثل این vendor های معمولی زن !
دیشب که داشتم عکساشو نگاه میکردم یاد داستان شنل قرمزی افتادم که گرگه تو لباس مادر بزرگه بود !!!!:دی

Immortal power
22-05-2010, 21:27
cloth رو female هاشون واقعا مسخرست !! شکل npc هست تا یه کاراکتر ! مثل این vendor های معمولی زن !
دیشب که داشتم عکساشو نگاه میکردم یاد داستان شنل قرمزی افتادم که گرگه تو لباس مادر بزرگه بود !!!!:دی

اره ضعف زیادی داره . امیدوارم اخرین فرم پیشنهادیشون نباشه.
بیشتر شبیه روباه میمونن تا گرگ! یکم مو های دور گردنشون رو باید زیاد تر کنن.:13:

Phoenixrezareza 
22-05-2010, 21:40
اره ضعف زیادی داره . امیدوارم اخرین فرم پیشنهادیشون نباشه.
بیشتر شبیه روباه میمونن تا گرگ! یکم مو های دور گردنشون رو باید زیاد تر کنن.:13:

حرفای تو comment های wowhead رو اومدی اینجا کپی میکنی؟یا اونا حرفای تو رو از اینجا کپی کردن تو wowhead ?

AMir_JAKAL
23-05-2010, 00:02
سلام دوستان
کسی اینجا هست که از کلاس shaman خوشش بیاد و توش حرفه ای باشه .....؟؟؟؟
میخوام یک توضیحات حرفه ای در مورد این کلاس بهم بده .

یک پیشنهاد :
برای تاپیک یک نظر سنجی بزارید که کدوم کلاس از همه بهتره .
دوست عزیز شامان یک کلاسی هست که باید خیلی باهاس کار کنی تا قلقش دستت بیاد (البته برای PVP باید خیلی زیاد باهاش کار کنی) مثلا طریقه گزاشتن totem ها و ...
تو رید هم انگار همه ارث پدرشون پیش شامان مونده :31:
ولی کلن کلاس خیلی کارامد و بدرد بخوریه (مخصوصا تو BG و Arena )
Chain Lighting که تو BG میزنه موی همه سیخ میشه Lavaش که دیگه هیچی
جلوی همه کلاس ها قوی هست و فقط جلوی Hunter کم میاره

Beowulf Hero
23-05-2010, 07:27
همه کلاسا خوبن و همه کلاسا بدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

بستگی به اسکیلتون داره .

منم حدود 7-8 ماهی شمن بازی کردم کمکتون میکنم .

از شکل اکانت فهمیدم حجتی!متنو خوندم دیگه ...:دی

عزیز من که نگفنم اینا هست گفتم تو کاتا اینجوری میشه!
در ضمن این جوری که گفتی نیست تلنتا هیچ نظمی نداره
من اکثر تانک هارو که دیدم بلاد بودن انهولی هم واسه پی وی پی
جور دیگشم میشه
هیچ نظمی نداره

Tirion Fordring
23-05-2010, 10:46
نه حجت کیه من تیریون فوردرینگ هستم :دی

در ضمن دانیال باید بگم اکثر تانک ها توی بیلیزارد بلود هستند . اینیکیه شما میگی توی سرور های مضخرف مجانی هست که دی کی باگه . دی کی یکی از خدا ترین کلاسا برای پی وی پی است .

در مورد شمنم بگم من یه مدت تو pvp توتم اشتباه میذاشتم . یه بار توی آرنا از یکی یاد گرفتم توتم درست چیدم تونستم جفتشونو بزنم (یار من مرده بود .. )

شمن برای melee واقعا مناسبه . من خودم بعد mage شمن رو ترجیح میدم . یه توتم میذارید طرف slow میشه و یه root از زیر پاش در میاد . بعد دمیج خفن میدی دوباره اومد از اون توتم میذاری و گرگ میشی و میدویی اونور دوباره میزنی ... خیلی راحت میشه زد

Immortal power
23-05-2010, 11:15
حرفای تو comment های wowhead رو اومدی اینجا کپی میکنی؟یا اونا حرفای تو رو از اینجا کپی کردن تو wowhead ?

نخیر حرفای اونارو خوندم دیدم راست میگن.... دلیل نمیشه چون اونا یه دور گفتن کسه دیگه ای حق گفتنشو نداشته باشه.... چون من باهاشون موافقم... شما هم به جای به خیال خودتون سوتی گرفتن 4 تا کار مفید انجام بدی بد نیست!:27::31:

از شکل اکانت فهمیدم حجتی!متنو خوندم دیگه ...:دی

عزیز من که نگفنم اینا هست گفتم تو کاتا اینجوری میشه!
در ضمن این جوری که گفتی نیست تلنتا هیچ نظمی نداره
من اکثر تانک هارو که دیدم بلاد بودن انهولی هم واسه پی وی پی
جور دیگشم میشه
هیچ نظمی نداره

اخه frost بیشتر روی ارمور دادن و اینجچور چیزایی که تانک میخواد تمرکز داره .... بلاد بیشتر روی heal دادن و افزایش crit .... حالا خود شما بگو کدوم تانکی نیاز به هیل خودش داره! وقتی هیلر هست دیگه heal طرف حتی پالادینم باشه نیازی نیست چه برسه به heal DK
والا ما اگر تانک DK دیدم frost بوده نمیدونم شما ها کجا دیدید!

Beowulf Hero
23-05-2010, 11:28
اخه frost بیشتر روی ارمور دادن و اینجچور چیزایی که تانک میخواد تمرکز داره .... بلاد بیشتر روی heal دادن و افزایش crit .... حالا خود شما بگو کدوم تانکی نیاز به هیل خودش داره! وقتی هیلر هست دیگه heal طرف حتی پالادینم باشه نیازی نیست چه برسه به heal DK
والا ما اگر تانک DK دیدم frost بوده نمیدونم شما ها کجا دیدید!
همینه که میگم نظم نداره...
توی کاتا دیگه فقط بلاد برای تانکه

فراست فقط یه اسپل داره که ارمور رو افزایش میده
بقیش فقط دی پی اسه!

Immortal power
23-05-2010, 11:57
همینه که میگم نظم نداره...
توی کاتا دیگه فقط بلاد برای تانکه

فراست فقط یه اسپل داره که ارمور رو افزایش میده
بقیش فقط دی پی اسه!

unbreakable armor و improved frost presence هم بوق تشریف دارن دیگه؟:31:

---------- Post added at 01:57 PM ---------- Previous post was at 01:53 PM ----------

در ضمن دانیال باید بگم اکثر تانک ها توی بیلیزارد بلود هستند . اینیکیه شما میگی توی سرور های مضخرف مجانی هست که دی کی باگه . دی کی یکی از خدا ترین کلاسا برای پی وی پی است .

در مورد شمنم بگم من یه مدت تو pvp توتم اشتباه میذاشتم . یه بار توی آرنا از یکی یاد گرفتم توتم درست چیدم تونستم جفتشونو بزنم (یار من مرده بود .. )

شمن برای melee واقعا مناسبه . من خودم بعد mage شمن رو ترجیح میدم . یه توتم میذارید طرف slow میشه و یه root از زیر پاش در میاد . بعد دمیج خفن میدی دوباره اومد از اون توتم میذاری و گرگ میشی و میدویی اونور دوباره میزنی ... خیلی راحت میشه زد

بابا میگم blood روی بالا بردن str و heal تمرکز داره که اینا برای PVP خوبه شما هی حرف خودتو بزن! اصلا خود frost presence برای بالا بردن threat و ارمور هست ! کدوم DPS میاد threat افزایش بده اخه!:31:

Immortal power
23-05-2010, 11:59

بابا میگم blood روی بالا بردن str و heal تمرکز داره که اینا برای PVP خوبه شما هی حرف خودتو بزن! اصلا خود frost presence برای بالا بردن threat و ارمور هست ! کدوم DPS میاد threat افزایش بده اخه!:31:

virus2009
23-05-2010, 12:13

دستت درد نکنه
نحوه درست چیدن توتم رو هم یاد بده
کدوم ها بهترن..؟؟؟
از کدوم ها بیشتر استفاده می کنی ..؟؟؟

-MRG
23-05-2010, 13:44
فکر کنم با این توضیحات بحث بر سر تلنت تانک DK به پایان برسه

Death Knights will tank as Blood in Cataclysm | 2010-04-06 14:45| Ghostcrawler
We're doing our Cataclysm preview on the death knight changes later this week, but we knew one change risked overshadowing all the others, so we figured we'd go ahead and drop the proverbial Blood bomb today.

In Cataclysm, death knights will have a dedicated tanking tree, much like the other three tank classes. That tree will be Blood.

تو ورژن بعدی wow ، دی کی 1 صفحه تلنت مخصوص تانک میگیره تا دیگه ملت به این مشکلات بر نخورن و اون چیزی نیست جز تلنت بلود.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
فکر کنم 1 روز هم میان یه شیلد میدن دستش و هی تغیرش میدن 1 هو سرشونو میگیرن بالا میبینن شده وریور.

Tirion Fordring
23-05-2010, 14:15
لول شیلد بدن بهش که از واریور خدا تر میشه . واریور هیل نداره این داره ... تنها فرقش شیلده اونم داشته باشه میبینی یهو یارو با 50 کیلو اچ پی میاد bg هی هیل میده شمام زور بزنید شاید زدینش .

--------
دوست عزیز شما اول spec رو بگو . باید بگم که هر سه نوع برای pvp و pve مناسبه . اما ele یه چیز دیگست !!

Phoenixrezareza 
23-05-2010, 15:07
نخیر حرفای اونارو خوندم دیدم راست میگن.... دلیل نمیشه چون اونا یه دور گفتن کسه دیگه ای حق گفتنشو نداشته باشه.... چون من باهاشون موافقم... شما هم به جای به خیال خودتون سوتی گرفتن 4 تا کار مفید انجام بدی بد نیست!:27::31:

من از حضور شما که شخصیت علمی تاپیک هستید خیلی خیلی عذر میخوام که حرفام مث حرفای شما که همه علمی و بسیار مفید برای جهانیان هست علمی و به درد بخور نیست.

Immortal power
23-05-2010, 21:10
من از حضور شما که شخصیت علمی تاپیک هستید خیلی خیلی عذر میخوام که حرفام مث حرفای شما که همه علمی و بسیار مفید برای جهانیان هست علمی و به درد بخور نیست.

عذر خواهیتون رو میپذیرم.... سعی کنید دیگه تکرار نشه!:31::happy:
یه نصیحتی هم دارم براتون اینه که سعی کن این حات جیهه گیریتون رو کنترل کنید. من نمیدونم این اقایون چیرا همه ماشالا تو WoW خیلی مهربانانه حرف میزنن اینجا که میان دلشون هوای جبهه جنگ میکنه!;) اسم کاراکترت اون پایین نبود میگفتم خودش نیست!

Phoenixrezareza 
23-05-2010, 22:54
عذر خواهیتون رو میپذیرم.... سعی کنید دیگه تکرار نشه!:31::happy:
یه نصیحتی هم دارم ...

حالا خیلی جو نگیردت برادر...

مگه من چی گفتم؟یه کامنت کپی کردی سوتیتو گرفتم...شما یه کم انتقادپذیر باش.

اینو از من داشته باش که اون دوستی که ایرادتو میگیره و شاید با این کارش ناراحتت میکنه واقعا دوستته،نه اونی که هر چی میگی بهت بگه آفرین و بیخودی چاپلوسی میکنه...(اینو کلی دارم میگما،فردا نریزین سرمون)

مثلا همین حسن،روزی ده بار سر مسائل مختلف بحث میکنیم و من به اون گیر میدم،اون به من گیر میده...من لیچار بارش میکنم...اون لنترانی میفرسته...بالاخره با همین چیزاست که آدم پیشرفت میکنه.

حالت جبهه گیریم؟؟؟؟ دیجیتااالم کجا بود مرد حسابی؟

rezakheyri
23-05-2010, 23:24
بچها کسی سرور 3.3.3 خوب سراغ داره؟
اگه دارید ریلمشو بدید ممنون میشم

AMir_JAKAL
23-05-2010, 23:41
دوست عزیز شما اول spec رو بگو . باید بگم که هر سه نوع برای pvp و pve مناسبه . اما ele یه چیز دیگست !!
راس میگه:tongue:شامان Enchance ارزش بازی کردن نداره بجاش ادم روگ ورداره خیلی بهتره
اون Totem هارو هم باید بصورت تجربی یاد بگیری یعنی اینقد دوئل و PVP بکنی که قلقش دستت بیاد

ho0rezam
24-05-2010, 00:07
آقا این 3.3.5 کی میاد؟؟؟؟

virus2009
24-05-2010, 11:46

Elemental .....

Immortal power
24-05-2010, 13:18
حالا خیلی جو نگیردت برادر...

مگه من چی گفتم؟یه کامنت کپی کردی سوتیتو گرفتم...شما یه کم انتقادپذیر باش.

اینو از من داشته باش که اون دوستی که ایرادتو میگیره و شاید با این کارش ناراحتت میکنه واقعا دوستته،نه اونی که هر چی میگی بهت بگه آفرین و بیخودی چاپلوسی میکنه...(اینو کلی دارم میگما،فردا نریزین سرمون)

مثلا همین حسن،روزی ده بار سر مسائل مختلف بحث میکنیم و من به اون گیر میدم،اون به من گیر میده...من لیچار بارش میکنم...اون لنترانی میفرسته...بالاخره با همین چیزاست که آدم پیشرفت میکنه.

حالت جبهه گیریم؟؟؟؟ دیجیتااالم کجا بود مرد حسابی؟

من که چیز خاصی نگفتم! گفتم فقط اونا گفتن دیدم راست میگن منم گفتم!
غیر از اینه که این female worgen مو نداره!
غیر از اینه که به بچه گربه بیشتر شبیه!
غیر از اینه که فرمش اصلا خوب نیست؟

Sharingan
24-05-2010, 14:26
آقا چطوری میشه از تو stun lock روج خارج شد؟ این چجور طراحی کردن کلاسه آخه!! یعنی کسی که گیر یه روج افتاد نباید هیچ شانسی برای دفاع از خودش داشته باشه؟؟ :41:

Tirion Fordring
24-05-2010, 15:19
oh المنتال . عشق خودمه برای PVE بستگی داره کدوم باس هستی . بعضیا Resitance میخوان . بعضیا نمیخوان ...

اینا به طور کلی هست برای pve

اینا معمولی ترین هست که میتونید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم بذارید !

اولی خیلی عالی هستش . هم sp میده هم کریتیکال . اما دومی هم خوبه اما باید بگم دمیج خیلی کمی میده زیاد به درد بخور نیست . بازم میتونید از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید .

اینا هم خوبه . اما سومی بهترینه دومی و سومی زیاد کاربرد نداره . دومی که نه اما سومی باز خوبه .

اینا هم خوبه . فکر کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم توی pve کاربرد داشته باشه .

فعلا توی این فروم ... به زور تونستم این عکسا رو کپی کنم با توجه به اینکه لینک نمیاد. برای pvp بعدا میذارم

Tirion Fordring
24-05-2010, 17:24
این Spidernetromania تعریفشو شندیم میگن همه چیز داره جز icc اگه خوبه بریم .

نکته :
rate 1.9 هست
بعضیا رومانیایی حرف میزنند بگی انگلیسی هم بلدن
کلی ایرانی داره
+ ...

اما اینم مانت گابلین ... منم میخوام

ho0rezam
24-05-2010, 20:14
اما اینم مانت گابلین ... منم میخوام

اه اه اه
جدا خیلی زشته... blueprintش خیلی جذاب تر بود...چرخاش گنده تر و پر ابهت بودن...اگه این باشه به قوله بچه دوزار هم نمیارزه

---

اینو نگاه کن....خیلی تفاوت درش هست !!!!!!

این اونه؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Unholy
24-05-2010, 20:23
آقا چطوری میشه از تو stun lock روج خارج شد؟ این چجور طراحی کردن کلاسه آخه!! یعنی کسی که گیر یه روج افتاد نباید هیچ شانسی برای دفاع از خودش داشته باشه؟؟ :41:
با چه کلاسی ؟؟؟

siamak_r60
24-05-2010, 21:10
دوستان يه راهنمايي نياز دارم
الان تو سرور اصلي بليزارد يه blood elf Paladian رو دارم ميارم بالا الانم lvl 55 هستش
به نظر شما همون رو ادامه بدم يا DeathKnight بگيرم براي ادامه دادن؟
چون كم تجربه هستم زياد اطلاع ندارم
يكي از دوستان ميگفت DK خيلي خسته كننده است و زود دلتو ميزنه حالا اساتيد نظر بدن ممنون

Unholy
24-05-2010, 21:27
الان تو سرور اصلي بليزارد يه blood elf Paladian رو دارم ميارم بالا الانم lvl 55 هستش
يكي از دوستان ميگفت DK خيلي خسته كننده است و زود دلتو ميزنه حالا اساتيد نظر بدن ممنون
اگه اهل pvp هستی dk بساز چون من که نتونستم باهاش pvp درست حسابی کنم دلمو زد
نظر بقیه رو نمیدونم .....

AMir_JAKAL
24-05-2010, 23:10
در اومدن از استن روگ که زیاد سخت نیست مهم اینه که دوباره استن نشی
میتونی Medallion بگیری تازه اگه هیومن باشی هیومن ها خودشون Every man for himself دارن که کاره مدالیون رو میکنه
واریور هم اگه باشی یک اسپل داره که از sap درت میاره و نمیزاره تا چند ثانیه سپ بشی

همون پالادین رو ادامه بده
چون پالادین بهترین هیرو برای PVE هست البته Holy پالادین ها هم واسه PVP خیلی خوبن

-MRG
25-05-2010, 06:30

من همیشه به دوستام پیشنهاد میدم اگر بار اولی هست که هرو آپ میکنن بهتره با پالادین شروع کنن
چون هروی کاملی هست،هم تو لولینگ راحتی داره و هم اینکه وقتی 80 شدی دستت بازه برای اینکه
dps tank healr
هرکدوم از این تلنتهارو بگیری و ببینی با چی حال میکنی
توی pvp , pve هم هروی قویی هست حالا چه تانکش چه هیلرش و چه اتکرش
تو پچ بعدی هم که از قبل قوی تر میشه
هیلریش بهتر از قبل
و جالب اینکه
Guardian of Ancient Kings (85)
Summons a guardian that works differently depending on the paladin's spec (it also looks like the winged angel-like creature from WarCraft III's Resurrection spell). 30 seconds duration. 3 minutes cooldown.
Holy: Heals nearby wounded targets, preferring the ones with lowest health.
Protection: Absorbs a portion of the incoming damage.
Retribution: Attacks nearby enemies (like Summon Gargoyle).
برای خودش سه مدل گارد میتونه سامون میکنه
1کیشون هیل میده
1کیشون میتونه مثل آفت تانک کتک بخوره
1کیشونم میتونه برای پالادین dps بده.
در کل مثل همیشه باگ میمونه.

virus2009
25-05-2010, 07:15
oh المنتال . عشق خودمه برای PVE بستگی داره کدوم باس هستی . بعضیا Resitance میخوان . بعضیا نمیخوان ...

اینا به طور کلی هست برای pve

اینا معمولی ترین هست که میتونید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم بذارید !

اولی خیلی عالی هستش . هم sp میده هم کریتیکال . اما دومی هم خوبه اما باید بگم دمیج خیلی کمی میده زیاد به درد بخور نیست . بازم میتونید از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید .

اینا هم خوبه . اما سومی بهترینه دومی و سومی زیاد کاربرد نداره . دومی که نه اما سومی باز خوبه .

اینا هم خوبه . فکر کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم توی pve کاربرد داشته باشه .

فعلا توی این فروم ... به زور تونستم این عکسا رو کپی کنم با توجه به اینکه لینک نمیاد. برای pvp بعدا میذارم

آقا دستت درد نکنه خیلی زحمت کشیدی :11:
بی زحمت برای pvp هم بزار

دوستان یک مشکل :

من دو روزه که نمی تونم با اکانتم وارد بازی بشم موقع connecting ارور میده و کانکت نمیشه
مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟

سرور : lastWow.com