PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Unholy
12-05-2010, 19:46
حرفمو عوض کردم !!! shoulder t10 رو میگیرم ولی .....
خداییش این head t10 رو نگاه ::
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالمو از حرچی head بهم زد . شبیه قیفه تا head
راستی با 240 تا vote میشه shouldero گرفت که بعد از 500 تا همین قدر دیگه هم برام میمونه که یه hand هم میشه باهاش 'hand هم گرفت

Shamita
12-05-2010, 19:57
من یه مشکل دارم که میخوام patch 3.0.3 رو به 3.0.8 تبدیل کنم ولی ارور میده موقع نصبش(فکر نکنید میخوام قدیمی بازی کنما بعدش میخوام دوباره روشون patch نصب کنم تا بشه آخری:31:) کسی میدونه باید چیکار کنم؟(راستی باید بگم تا حالا wow بازی نکردم حرفه ای نیستم:45:).
اینم عکسش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

akharwarbaz
12-05-2010, 20:25
من نميدونم اخه اين چه كيفي داره شما vote ميدي ايتم ميگيري .الان با 12 هزار تومان ميتونيد تا لول 60 تو بليز بريد بالا.(1ماه فري) به نظر من اين ديگه پولي نيست كه بگيد زياد هست تو اين 1 ماه هم ميدونيد 1 ماه وقتتونو تلف نكرديد و هم اين كه بليز بازي كرديد .

*LionHeart*
12-05-2010, 21:15
من نميدونم اخه اين چه كيفي داره شما vote ميدي ايتم ميگيري .الان با 12 هزار تومان ميتونيد تا لول 60 تو بليز بريد بالا.(1ماه فري) به نظر من اين ديگه پولي نيست كه بگيد زياد هست تو اين 1 ماه هم ميدونيد 1 ماه وقتتونو تلف نكرديد و هم اين كه بليز بازي كرديد .
دقيقا :11::11:

JIGSA
12-05-2010, 21:50
بر طبق داستان وارکرافت.
آرتاس اصلا موجود قابل پیش بینی نبود. عشق قدرت داشت و عقده ای بود.
برای همین هم وقتی دعوت نرزول رو دریافت کرد همه چیز رو فدا کرد. و بعد از گرفتن فراست مورن تقریبا به یه موجود فاقد اراده تبدیل شد.

به نظر من مرگ آرتاس خیلی بد بود. دوست داشتم سیلواناس میومد و ریز ریزش میکرد. بعد میداد حیوون ها بخورنش.

arn_shelby
12-05-2010, 21:52
این چه سروریه آخه شما بازی می کنین ؟! یعنی چی 15 برابر exp بیشتر و ...
خوب معلومه 100 سال هم رو اینطور سرورها بازی کنین PRO نمیشین !
با این همه مسخره بازی هایی که این سرورها دارن دیگه CHEAT نیازس نیست.

یعنی هیچ سروری نیست که با قواعد سرور اصلی بازی اداره بشه ؟!

این سروری که میزارم براتون واقعا عالیه تو اکثر سایتای سرور ها در رده 1ول تا دهم همیشه با اخرین ورژن کار می کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حتما نگاه کنید ما اونجا 10 تا ایرانی داریم امیدوارم با این فرم زیاد ترم بشیم کافیه بعد از عضویت و شروع به بازی به دو تا کاراکتر Rhino یا Buffalo بگین که ایرانی هستید تا با بقیه ایرانی ها اشنا بشید ...

ShadowHex
12-05-2010, 23:19
بر طبق داستان وارکرافت.
آرتاس اصلا موجود قابل پیش بینی نبود. عشق قدرت داشت و عقده ای بود.
برای همین هم وقتی دعوت نرزول رو دریافت کرد همه چیز رو فدا کرد. و بعد از گرفتن فراست مورن تقریبا به یه موجود فاقد اراده تبدیل شد.

به نظر من مرگ آرتاس خیلی بد بود. دوست داشتم سیلواناس میومد و ریز ریزش میکرد. بعد میداد حیوون ها بخورنش.

sylvanas عددی نیست که بخواد با lichking دربیوفته قبل از این هم بلای بدی lichking سر sylvanas اورده
jaina نتونست هیچ کاری در مقابل lichking بکنه چه برسه به dark lady که قبلا هم از lichking شکست بدی خورده با این حال دوباره هوس میکنه lichking رو ببینه؟ البته تو hall of reflection ملاقاتش میکنه lol
از روی تعصب حرف نزنید دوست عزیز
همون یه کم انسانیت arthas باعث شد تا اون لحظه همه رو غصب نکنه
ارتاس عقده ای بود؟ اینو کجای داستان wow نوشته؟
دعوت نرزول رو زمانی دریافت کرد که forstmourne رو در دست داشت و همین باعث شد نفرین بشه
ارتاس برای نجات مردمش این رو میخواست ولی نفرین شد
لطفا در مورد چیزی که اطلاعاتی ندارید حرف نزنید

arn_shelby
12-05-2010, 23:19
server ke goftam yadetoon nare bacheha

account rapidshare mikhayn in linko bebinin

AMir_JAKAL
12-05-2010, 23:43
پس اینهمه اون رفیقش که بهش گفت این شمشیره نفرین شدس کشک بود دیگه؟ یا توی اون لحظه که با محافظین فراست مورن روبرو شدن هم اونا هم هشدار دادن
ارتاس برای نجات سرزمینش رفت ولی وقتی فراست مورن رو دید وسوسه شد , وسوسه قدرت , برای همین برگشت و پدرشو کشت
ارتاس وطن پرست بود ولی خیانتکار شد
(( لطفا بحث راه نندازین چون اینجور بحث ها مثل بحث بین دین هاست هرکس میخواد از دین خودش دفاع کنه و هیچوقت کم نمیاره))

ShadowHex
12-05-2010, 23:54
پس اینهمه اون رفیقش که بهش گفت این شمشیره نفرین شدس کشک بود دیگه؟ یا توی اون لحظه که با محافظین فراست مورن روبرو شدن هم اونا هم هشدار دادن
ارتاس برای نجات سرزمینش رفت ولی وقتی فراست مورن رو دید وسوسه شد , وسوسه قدرت , برای همین برگشت و پدرشو کشت
ارتاس وطن پرست بود ولی خیانتکار شد
(( لطفا بحث راه نندازین چون اینجور بحث ها مثل بحث بین دین هاست هرکس میخواد از دین خودش دفاع کنه و هیچوقت کم نمیاره))

اون فقط میخواست از هر قدرتی استفاده کنه تا مردمش رو نجات بده که اینطور شد
اون شمشیر نفرینش کرد که همین باعث شد پدرشو بکشه
قبلا گفتم
شما به اصل قضیه نگاه کنید
همه ی این بلایا باعثش نافرمانی یک orc از جیدن بوده

Unholy
13-05-2010, 05:54
:دی
من تو یه سرور 100x هم که برم از lvlup متنفرم چه برسه به این که بخوام تو blizz بازی کنم !
دوما : وقت زیادی برای بازی کردن ندارم و اگه بخوام بیام اون جا هیچ کاری نمیتونم بکنم (برای هیروم )
دوست دارم بیام ها ولی به این 2 دلیل که گفتم نمیتونم .
اون vote هم برای هر سرور اجباریه چون اگه کسی vote نده سرور هم شناخته نمیشه اون ها هم باید یه جایزه ای برای vote دادن بذارن تا ما تشویق شیم vote بدیم

Shamita
13-05-2010, 12:18
من یه مشکل دارم که میخوام patch 3.0.3 رو به 3.0.8 تبدیل کنم ولی ارور میده موقع نصبش(فکر نکنید میخوام قدیمی بازی کنما بعدش میخوام دوباره روشون patch نصب کنم تا بشه آخری:دی) کسی میدونه باید چیکار کنم؟(راستی باید بگم تا حالا wow بازی نکردم حرفه ای نیستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](44).gif).
ارروره میگه: the source data for a patch file could not be located

Shamita
13-05-2010, 12:21
من یه مشکل دارم که میخوام patch 3.0.3 رو به 3.0.8 تبدیل کنم ولی ارور میده موقع نصبش(فکر نکنید میخوام قدیمی بازی کنما بعدش میخوام دوباره روشون patch نصب کنم تا بشه آخری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif) کسی میدونه باید چیکار کنم؟(راستی باید بگم تا حالا wow بازی نکردم حرفه ای نیستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](44).gif). اروره میگه:فthe source data for a patch file could not be located. یکی جواب بده!

HoJJaT_07
13-05-2010, 14:04
در مورد worldcraft توضیح بدید چیا داره چیا نداره .

کلا سروری پیدا نکردم با این مشخصات :

1- اکثر Instance & Dungeaons ها script باشند . از جمله TOTC - ICC - TOC - POS - HOR - FOS - Ulduar - Naxx - OS و دانجن ها مثل vh

2- جمعیتش متوسط باشه . نه زیاد باشه که نتونی بری توش و لگ باشه مثل مولتن نه خیلی کم مثل Pandora

3- ریت ( Rate ) هاش نرمال باشند . (بیلیز لایک هم بود می ارزه به شرطی که جمعیتش خوب باشه) بین 1-10x خوبه :دی دراپ ریتشم مثل مولتن 100 نباشه :دی 1-3 واسه دراپ ریت epic برای یه سرور خوبه .

(در کل فکر نکنم همچین سرروی باشه الان میان میگن برو بیلیزارد!)

akharwarbaz
13-05-2010, 14:13
:دی
من تو یه سرور 100x هم که برم از lvlup متنفرم چه برسه به این که بخوام تو blizz بازی کنم !
دوما : وقت زیادی برای بازی کردن ندارم و اگه بخوام بیام اون جا هیچ کاری نمیتونم بکنم (برای هیروم )
دوست دارم بیام ها ولی به این 2 دلیل که گفتم نمیتونم .
اون vote هم برای هر سرور اجباریه چون اگه کسی vote نده سرور هم شناخته نمیشه اون ها هم باید یه جایزه ای برای vote دادن بذارن تا ما تشویق شیم vote بدیم

بله لول اپ در بليز سخته ولي در صورتي كه تنها باشيد. اگه با دوستتون بازي كنيد و اونو recruit كنيد واقعا تا لول 60 رو اصلا نميفميد چطوري رفتين. فوقش 2 الي 3 روز طول ميكشه. جديد هم mount recruit رو عوض كردن و azshra رو برداشتن و يه فلاي مونت 2 نفره خوشگل گذاشتن بجاش..
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در كل هر كي هر جا دوست داره بازي ميكنه و منم نگفتم زوري بياد كسي اميدوارم هر سروري بازي ميكنيد خوش بگزره بهتون !!

JIGSA
13-05-2010, 16:57
من نمی دونم ؟ ؟ ؟ ؟

دوست عزیز مل گانیس Mal'Ganis تو Stratholme در اصل فرار نمی کنه. نرزول روشی رو بهش یاد میده تا مقداری از پست فطرتی خودش رو به آرتاس منتقل کنه و بعد فرار کنه تا آرتاس بیفته دنبالش. بعد تو Northrend اون رو به سمت فراستمورن میکشونه و بعد هم که معلومه چی میشه.

من داستان رو تو کتاب اصلی بلیزارد خوندم. و نسخه چاپیش رو هم خریدم. پس به من نگو نمی دونی.

در ضمن یکی از دوستان میگفت که شمشیر Trion زاقارت هست و چجوری تونست فراست مورن رو بشکونه. اون شمشیر اسمش Ashbringer هستش و قدرت فنا ناپذیری داره. قویترین شمشیر موجود در داستان وارکرافته.

ShadowHex
13-05-2010, 20:03
من نمی دونم ؟ ؟ ؟ ؟

دوست عزیز مل گانیس Mal'Ganis تو Stratholme در اصل فرار نمی کنه. نرزول روشی رو بهش یاد میده تا مقداری از پست فطرتی خودش رو به آرتاس منتقل کنه و بعد فرار کنه تا آرتاس بیفته دنبالش. بعد تو Northrend اون رو به سمت فراستمورن میکشونه و بعد هم که معلومه چی میشه.

من داستان رو تو کتاب اصلی بلیزارد خوندم. و نسخه چاپیش رو هم خریدم. پس به من نگو نمی دونی.

در ضمن یکی از دوستان میگفت که شمشیر Trion زاقارت هست و چجوری تونست فراست مورن رو بشکونه. اون شمشیر اسمش Ashbringer هستش و قدرت فنا ناپذیری داره. قویترین شمشیر موجود در داستان وارکرافته.

جوابه منم رو که ندادی
کجای داستان نوشته ارتاس عقده ای بوده؟
این داستانا رو چطوری سر هم میکنی؟

نرزول روشی رو بهش یاد میده تا مقداری از پست فطرتی خودش رو به آرتاس منتقل کنه و بعد فرار کنه تا آرتاس بیفته دنبالش. بعد تو Northrend اون رو به سمت فراستمورن میکشونهلطفا در مورد این حرفت اگه اینم دوستانت سر هم نکردن منبع بیار
چون خود ارتاس و مورادین هر 2 دنبال این شمشیر افسانه ای بودن و تا اون لحظه هیچ کدوم نمیدونستن این شمشیر نفرین شدست و بعد از اینکه فراستمورن رو بدست اورد اولین کسی رو که باش کشت خود مل گانیس بود این کارش هم طبق درخواستی بود که از خود لیچ کینگ دریافت کرد.
حرفای دوستان شما فاقد اعتباره
ملت مییرن از منابع معتبر اطلاعات میگیرن ایشون میگه دوستم گفت فلان
اخه کی بی حرف دوست شما اهمیت میده؟
در ضمن Ashbringer شمشیر tirion نیست و ماله پدر darion هست که فقط tirion اون رو از حالت corrupted خارج میکنه مشکل شما اینه که همه ی قدرت رو در شمشیر میبینید و نیروی پالادینی tirion که هم تونست Ashbringer رو شفا بده و هم در مکانی نفرین شده به اخرین درخواست tirion جواب داد رو در نظر نمیگیرید

HoJJaT_07
13-05-2010, 20:07
در مورد worldcraft توضیح بدید چیا داره چیا نداره .

کلا سروری پیدا نکردم با این مشخصات :

1- اکثر Instance & Dungeaons ها script باشند . از جمله TOTC - ICC - TOC - POS - HOR - FOS - Ulduar - Naxx - OS و دانجن ها مثل vh

2- جمعیتش متوسط باشه . نه زیاد باشه که نتونی بری توش و لگ باشه مثل مولتن نه خیلی کم مثل Pandora

3- ریت ( Rate ) هاش نرمال باشند . (بیلیز لایک هم بود می ارزه به شرطی که جمعیتش خوب باشه) بین 1-10x خوبه :دی دراپ ریتشم مثل مولتن 100 نباشه :دی 1-3 واسه دراپ ریت epic برای یه سرور خوبه .

(در کل فکر نکنم همچین سرروی باشه الان میان میگن برو بیلیزارد!)
پیدا نکرد کسی چیزی

----

اون event اولی که فقط توی بیلیزارد هست پس من ندیدم . این دومی هم کامل نتونستم بخونم . اما فکر کنم حرف حسین درست باشه که َashbringer ماله پدر darion هست .

Bs_panzer
13-05-2010, 20:14
این cataclysm کی میاد ؟

Unholy
13-05-2010, 20:41
در كل هر كي هر جا دوست داره بازي ميكنه و منم نگفتم زوري بياد كسي اميدوارم هر سروري بازي ميكنيد خوش بگزره بهتون !!
منظور منو بد نگیریدا ! فقط از تنبلی ها محدودیت های خودم گفتم !

ShadowHex
13-05-2010, 20:44
این cataclysm کی میاد ؟
اکتبر 2010 میاد

JIGSA
13-05-2010, 21:46
جوابه منم رو که ندادی
کجای داستان نوشته ارتاس عقده ای بوده؟
این داستانا رو چطوری سر هم میکنی؟
لطفا در مورد این حرفت اگه اینم دوستانت سر هم نکردن منبع بیار
چون خود ارتاس و مورادین هر 2 دنبال این شمشیر افسانه ای بودن و تا اون لحظه هیچ کدوم نمیدونستن این شمشیر نفرین شدست و بعد از اینکه فراستمورن رو بدست اورد اولین کسی رو که باش کشت خود مل گانیس بود این کارش هم طبق درخواستی بود که از خود لیچ کینگ دریافت کرد.
حرفای دوستان شما فاقد اعتباره
ملت مییرن از منابع معتبر اطلاعات میگیرن ایشون میگه دوستم گفت فلان
در ضمن Ashbringer شمشیر tirion نیست و ماله پدر darion هست که فقط tirion اون رو از حالت corrupted خارج میکنه مشکل شما اینه که همه ی قدرت رو در شمشیر میبینید و نیروی پالادینی tirion که هم تونست Ashbringer رو شفا بده و هم در مکانی نفرین شده به اخرین درخواست tirion جواب داد رو در نظر نمیگیرید

آخه چرا نمی فهمی بعد الکی حرف میزنی ؟
من گفتم که یکی از بچه ها تو فروم یه همچین چیزی گفت و این جوابشه.

در ضمن کشته شدن مل گانیس با فراست مورن حرفهای من رو تکذیب نمی کنه. در ضمن دوارف ها مدت زیادی دنبال فراست مورن بودن اما کسی نمی تونست پیداش کنه. اما نرزول خواست که آرتاس بهش دسترسی داشته باشه. عقده ای بودن آرتاس هم زمانی شروع شد که تو Stratholm پالادین ها راضی نشدن بهش کمک کنن شهر رو نابود کنه. و همینطور جاینا هم بهش پشت کرد. برای همین تصمیم گرفت تا به پالادین ها ثابت کنه از همشون بهتره و همین قضیه باعث شد نرزول اون رو انتخاب کنه. چون پلیدی رو تو وجودش حس کرد.

این قسمت بریده ای از سایت wowwiki هست که صد البته من و دوستام اداره اش نمی کنیم.

Mal'Ganis led Arthas to Stratholme, and left him with the choice of either slaughtering all of its inhabitants or watching them fall to the plague. Arthas chose to kill his own subjects rather than let them become slaves to Mal'Ganis in death, killing most of the inhabitants of the town. Mal'Ganis was there in the wreckage, and goaded Arthas once again to come to Northrend to finish their battle. As expected, Arthas took the royal fleet and sailed north. The Prince's obsession with the hated dreadlord led him further down the path of evil, first lying to his men, betraying his mercenaries, and finally forsaking his own soul to take up the runeblade Frostmourne, grievously wounding Muradin Bronzebeard in the process

ShadowHex
13-05-2010, 22:01
آخه چرا نمی فهمی بعد الکی حرف میزنی ؟
من گفتم که یکی از بچه ها تو فروم یه همچین چیزی گفت و این جوابشه.

در ضمن کشته شدن مل گانیس با فراست مورن حرفهای من رو تکذیب نمی کنه. در ضمن دوارف ها مدت زیادی دنبال فراست مورن بودن اما کسی نمی تونست پیداش کنه. اما نرزول خواست که آرتاس بهش دسترسی داشته باشه. عقده ای بودن آرتاس هم زمانی شروع شد که تو Stratholm پالادین ها راضی نشدن بهش کمک کنن شهر رو نابود کنه. و همینطور جاینا هم بهش پشت کرد. برای همین تصمیم گرفت تا به پالادین ها ثابت کنه از همشون بهتره و همین قضیه باعث شد نرزول اون رو انتخاب کنه. چون پلیدی رو تو وجودش حس کرد.

این قسمت بریده ای از سایت wowwiki هست که صد البته من و دوستام اداره اش نمی کنیم.

بهتره از این خرابترش نکنید
شما فقط دارید بحث رو عوض میکنید
در این قسمت ارتاس میخواست دست مال گانیس به مردم طاعون زده نرسه و دستور کشتن همه رو داد اوتر و جینا و چندی از افراد silver hand اطاعت نکردن ولی افراد وفادار ارتاس همراهیش کردن شما چرا به اصل قضیه که هدفش نجات دادن مردمش هست رو در نظر نمیگیرید؟
من گفتم در مورد این حرفت مدرک بیار

نرزول روشی رو بهش یاد میده تا مقداری از پست فطرتی خودش رو به آرتاس منتقل کنه و بعد فرار کنه تا آرتاس بیفته دنبالش. بعد تو Northrend اون رو به سمت فراستمورن میکشونه لطف کن بگو این کجا نوشته
شاید چیزی باشه ما ندیدیم!!
اگه هم مدرکی نداری لازم نیست بحث رو عوض کنی

در مورد ارتاس و حس وطن پرستیش برات بگم
با چشمان باز به اخرین حرفای ارتاس زمانی که فراست مورن رو درخواست کرد نگاه کن بعد از برداشتن فراست مورن دیگه قضیه فرق داره
Using an ancient waygate Arthas, Muradin, and a small group of men traveled to the vicinity of the fabled runeblade. Arthas was soon confronted by the Guardian, who tried to keep him from Frostmourne, apparently for his own protection. The Guardian fell, and Arthas and Muradin claimed their prize. Muradin, reading an inscription, reported that the blade was cursed and pleaded "Oh, leave it be, Arthas! Forget this business and lead your men home!", but Arthas was adamant. Arthas asked the spirits of the cavern for the sword to be released from its icy prison, proclaiming that he would "give anything or pay any price, if only you will let me save my people." When the weapon broke free, Muradin was struck by a rogue shard of ice. Arthas moved to help Muradin, but was dissuaded by the call of Frostmourne in his mind. Arthas discarded his holy warhammer, Light's Vengeance, then picked Frostmourne up and returned to his base, leaving Muradin for dead. With Frostmourne in hand, Arthas defeated Mal'Ganis' minions and finally confronted the demon.

Mal'Ganis told him that the voice he was now hearing was that of the Lich King. However, Arthas replied that voice was instructing him to destroy Mal'Ganis, much to the dreadlord's surprise. Slaying the dreadlord, Arthas fled into the frozen north, leaving his troops to fend for themselves. Arthas soon lost the last remnants of sanity.
بله ایشون در نگاه شما و دوستان متعصبت عقده ای است این امری طبیعیه
ولی جایی نگید من کتابو خوندم فلان رو خوندم

akharwarbaz
13-05-2010, 22:08
منظور منو بد نگیریدا ! فقط از تنبلی ها محدودیت های خودم گفتم !

سلام من اين تيكه به حرفم خطاب به پست بالاييم بود . منظورم شما نبوديد.

:11:

ho0rezam
13-05-2010, 23:55
لطفا در مورد این حرفت اگه اینم دوستانت سر هم نکردن منبع بیار
این داستانا رو چطوری سر هم میکنی؟فک نکنم کتاب خوندن اینقدر مهم باشه که آدم بخواد پز بده واسش...مثلا شما خوندی و به جا اینکه درساتو حفظ کنی، اومدی اینارو حفظ کردی...خب تهش چی؟؟؟بیا اینم برچسب 100 آفرین رویه دفتر مشقت که 100 بار جمله ی آرتاس رو نوشتی با خط خوش
اصلا شما نویسنده ی ورلد اف وارکرافت... شما بلیزارد.
اگه آرتاس عقده ای نبود، چرا طرفدارش هست؟ فقط یکم از درک خودشو آدم باید به کار ببره...تا متوجه بشه چجوری باید صحبت کنه.

متاسفم واسه شما!!!

hasibi01
14-05-2010, 00:12
بهتره از این خرابترش نکنید
شما فقط دارید بحث رو عوض میکنید
در این قسمت ارتاس میخواست دست مال گانیس به مردم طاعون زده نرسه و دستور کشتن همه رو داد اوتر و جینا و چندی از افراد silver hand اطاعت نکردن ولی افراد وفادار ارتاس همراهیش کردن شما چرا به اصل قضیه که هدفش نجات دادن مردمش هست رو در نظر نمیگیرید؟

پس شما از اون دسته افرادی هستین که میگن هدف وسیله رو توجیه میکنه.
اگه یه نگاه به این دست ادبیات بندازین میبینین که حتی نویسنده ها هم با شما مخالفن. کسایی مثل تالکین ، ناک و حتی رولینز. توی این ادبیات همه دارن کارهای درستی انجام میدن و همه هدف های بزرگی دارن و فرق قهرمان و ضد قهرمان توی روش هاییه که کاراکترها واسه رسیدن به هدف هاشون انتخاب میکنن. قهرمان اونیه که حلقه رو نابود میکنه نه اونی که بهش دل میبنده حالا هرچند هر دوتاشون یه هدف دارن واونم نجات دادن مردمشونه.

حالا اگه شما چون ازش خوشت میاد میخوای یه جوری خرابش نکنی بحث جداس و دیگه دلیل نداره که بیای و کلی دلیل و مدرک بیاری. منم از هیتلر خوشم میاد و فکر نکنم مرتکب جرمی شده باشم حتی اگه همه دنیا هم باهاش مشکل داشته باشن. مشکل اون زمانی بوجود میاد که من برم جلوی همه وایسم و تفکرشون رو زیر سوال ببرم.

JIGSA
14-05-2010, 00:26
مطمئنی ما از روی تعصب حرف میزنیم و شما از دیدگاه یه خداوند به همه بنده هات به یه چشم نگاه می کنی ؟؟

آرتاس شاگرد مورادین بود و مورادین بهش گفت که فراست مورن یه شمشیر نفرین شده هستش. اما آرتاس چون تشنه قدرت بود باز هم حرف استادش رو اطاعت نکرد.

ShadowHex
14-05-2010, 10:30
فک نکنم کتاب خوندن اینقدر مهم باشه که آدم بخواد پز بده واسش...مثلا شما خوندی و به جا اینکه درساتو حفظ کنی، اومدی اینارو حفظ کردی...خب تهش چی؟؟؟بیا اینم برچسب 100 آفرین رویه دفتر مشقت که 100 بار جمله ی آرتاس رو نوشتی با خط خوش
اگه آرتاس عقده ای نبود، چرا طرفدارش هست؟ فقط یکم از درک خودشو آدم باید به کار ببره...تا متوجه بشه چجوری باید صحبت کنه.

متاسفم واسه شما!!!
حرفای شما بسیار بی ربطه
مثل بجه کوچیکا حرف میزنید
حرفای من طبق سند و مدارکی هست که چند تاشو با خط بزرگ هم واسه کسانی که مشکل دید دارن بزرگ کردم

مطمئنی ما از روی تعصب حرف میزنیم و شما از دیدگاه یه خداوند به همه بنده هات به یه چشم نگاه می کنی ؟؟

آرتاس شاگرد مورادین بود و مورادین بهش گفت که فراست مورن یه شمشیر نفرین شده هستش. اما آرتاس چون تشنه قدرت بود باز هم حرف استادش رو اطاعت نکرد.

من به شما گفتم از این خرابترش نکن
ارتاس شاگرد اوتر است نه مورادین lol
فقط با مورادین تمرینات شمشیر زنی داشته

اخه با شماها که اطلاعاتون در این حده چطور میشه در مورد اهداف ارتاس بحث کرد
خواهش میکنم از این خرابترش نکنید
مطمئن هستم در مورد ماتیاس هم هیچی نمیدونید و همچنین اخرین حرفای جینا بعد از فرار کردن از دست لیچ کینگ
مثل اینکه بعضی ها فکر میکنن من طرفدار ارتاس هستم
نه اینطور نیست
من فقط دارم حقایق رو میگم

ho0rezam
14-05-2010, 11:57
حرفای شما بسیار بی ربطه
مثل بجه کوچیکا حرف میزنید
حرفای من طبق سند و مدارکی هست که چند تاشو با خط بزرگ هم واسه کسانی که مشکل دید دارن بزرگ کردم

به کسی میگن بچه که با خوندن 4 تا خط از یه داستان خودشو گم کنه و فک کنه الان افلاطون شده، یه جورایی منو یاد یه نفر که توو همین تاپیک هم هست میندازی... من زیاد داستانه بازی رو نخوندم اصلا هم در موردش نظر ندادم و ندارم حاجی!!!! اما شما اومدی سند و مدرکاتو بهم نشون میدی (اینم آدمو یاده یه نفر میندازه)... من میگم شما که فک میکنی بزرگی، بهتره نوع برخورد و صحبت کردنت رو هم بزرگ کنی، نه اینکه به قول خودت "بحث رو عوض کنی"
صحبت من چی بود؟ شما چی گفتی؟

آدم به جا اینکه فک کنه شما چیزی بارته، بیشتر این احساس رو پیدا میکنه که چند مدته کتابا رو خوندی و بد جوری روتون تاثیر گذاشته و حالا فک میکنی که ...!!!!

akharwarbaz
14-05-2010, 12:08
به کسی میگن بچه که با خوندن 4 تا خط از یه داستان خودشو گم کنه و فک کنه الان افلاطون شده، یه جورایی منو یاد یه نفر که توو همین تاپیک هم هست میندازی... من زیاد داستانه بازی رو نخوندم اصلا هم در موردش نظر ندادم و ندارم حاجی!!!! اما شما اومدی سند و مدرکاتو بهم نشون میدی (اینم آدمو یاده یه نفر میندازه)... من میگم شما که فک میکنی بزرگی، بهتره نوع برخورد و صحبت کردنت رو هم بزرگ کنی، نه اینکه به قول خودت "بحث رو عوض کنی"

آدم به جا اینکه فک کنه شما چیزی بارته، بیشتر این احساس رو پیدا میکنه که چند مدته کتابا رو خوندی و بد جوری روتون تاثیر گذاشته و حالا فک میکنی که ...!!!!

من نميدونم اخه چرا ماها اينطوري هستيم. الان اين تا 2 دوست عزيزمون shadow و jigsa ميتونن خيلي صميمي و عين 2 تا رفيق با هم بحث كنن ولي هنوز هيچي نشده كار به دعوا رسيده. (كه البته بيشتر يوزر shadow تند ميرن.)

شما اگه چيزي بلد هستيد نميخواد انقد با لحن تند حرف بزني تا ما باور كنيم. خيلي دوستانه تر هم ميشه صحبت كرد.

ShadowHex
14-05-2010, 12:15

کسی با شما بحثی نداره عزیزم
من با هر کسی بحث نمیکنم
شما هم اندک اطلاعاتی ندارید پس خون خودتونو کثیف نکنید
من فقط دارم جلوی اطلاعات غلط رو میگیرم
شما این وسط چیکاره هستید
کلیه حرفای من روشنه
بنده هم نگفتم کتاب خوندم
کسی که داری پایینترین iq باشه میدونه کسی که اواتارش تیریون هست طرفدار ارتاس نیست البته اینم درک و فهم نیاز داره
کسانی که ادعای کتاب خونی میکنن مثل اینکه اطلاعاتشون رو هواست
در ضمن من مثل شما دبیرستانی نیستم که میگی به جای درس خوندن شاید هم در پایین تر باشید
من مهندس کامپیوتر هستم و هم اکنون هم در اداره ثبت اسناد شاغل هستم و شرکت کامپیوتری هم دارم اگه دوست داری تا شماره ثبت و ادرس محل رو بدم خدمتتون
شما بهتره به درساتون برسید من خیلی وقته تمومش کردم
در کل حرفاتون بچه گانس

ShadowHex
14-05-2010, 12:24
من نميدونم اخه چرا ماها اينطوري هستيم. الان اين تا 2 دوست عزيزمون shadow و jigsa ميتونن خيلي صميمي و عين 2 تا رفيق با هم بحث كنن ولي هنوز هيچي نشده كار به دعوا رسيده. (كه البته بيشتر يوزر shadow تند ميرن.)

شما اگه چيزي بلد هستيد نميخواد انقد با لحن تند حرف بزني تا ما باور كنيم. خيلي دوستانه تر هم ميشه صحبت كرد.

حرفای شما کاملا درسته
ولی با افراد متعصب هیچ وقت نمیشه دوستانه حرف زد

Immortal power
14-05-2010, 12:34
فک نکنم کتاب خوندن اینقدر مهم باشه که آدم بخواد پز بده واسش...مثلا شما خوندی و به جا اینکه درساتو حفظ کنی، اومدی اینارو حفظ کردی...خب تهش چی؟؟؟بیا اینم برچسب 100 آفرین رویه دفتر مشقت که 100 بار جمله ی آرتاس رو نوشتی با خط خوش

متاسفم واسه شما!!!

من نمیخوام دخالت کنم ولی..... خب.... رابطه ی زیادی بین حرف های ایشون و حرف های شما پیدا نمیکنم راستش!

ارتاس مگه پالادین نبود! مورایدن که warrior بود!:31: حالا نزنیدمون من اصلا شما حساب کن تازه کارم!

بله با شما موفقم.
هر 2 طرف سریع جبهه گیری کردن!
اقا جیگسا : شما حرفی زدید ولی خب شاید از نظر شخصه دیگه ای درست نباشه... اصلا شاید طرف مقابلتون اشتباه کنه در مسائلی ولی از شما بعیده بیاید به جا توجیه کردن دعوا راه بندازید.
اقای shadow hex : شما هم همینطور... چرا به جای ملایمت دعوا میکنید؟ اگر حرفتون درسته پس سعی کنید با ارامش طرف مقابل رو قانع کنید. اصابانیت چیزی جر مصمم کردن به نظر در پیش نخواهد داشت!
اقای ho0rezam : اخرین چیزی که از شما انتظار داشتم همین پستتون بود!!؟ دو نفر که همینجوری داره بحثشون تبدیل به دعوا میشه خودش کافیه! دیگه نیازی به تند کردن اتش دعوا نداره که! از شما توقع نداشتم والا.:13:

HoJJaT_07
14-05-2010, 12:47

Student ; Arthas

راستی حسین توی توضیحات آرتاس توی wow wiki :

Mentor(s) Uther the Lightbringer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Muradin Bronzebeard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ShadowHex
14-05-2010, 12:53
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدStudent ; Arthas

راستی حسین توی توضیحات آرتاس توی wow wiki :

Mentor(s) Uther the Lightbringer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Muradin Bronzebeard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پست منو کامل خوندی؟
اوتر استاد اصلی ارتاسه
He was trained as a paladin by Uther the Lightbringer

با مورادین فقط تمرینات شمشیر زنی داشته
As a youth, Arthas was trained in combat by Muradin Bronzebeard, the brother of the dwarven king Magni Bronzebeard, and became an adept swordsman.

HoJJaT_07
14-05-2010, 12:57
اشتباه شد :دی

فکر کردم میگی uther بهش یاد نداده . در کل

آرتاس قدرت light رو از uther یاد گرفته و این مورادین اینجا نقش تمرینی داشته ( در حد تمرین )

Arrowtic
14-05-2010, 13:05
من یه مشکل دارم که میخوام patch 3.0.3 رو به 3.0.8 تبدیل کنم ولی ارور میده موقع نصبش(فکر نکنید میخوام قدیمی بازی کنما بعدش میخوام دوباره روشون patch نصب کنم تا بشه آخری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کسی میدونه باید چیکار کنم؟(راستی باید بگم تا حالا wow بازی نکردم حرفه ای نیستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). اروره میگه:فthe source data for a patch file could not be located. یکی جواب بده!
این مشکل مدتیه برا منم رخ داده!
کمک.ورژن پچ و بازی هم هر دو به هم میخوردن.هر دو GB

JIGSA
14-05-2010, 13:58
شما یه سال پیش فلان استاد معارف یاد گرفتی. شاگردش به حساب نمیای ؟
یا فلان استاد تو آزمایشگا فیزیک شما استاد شما به حساب نمیاد ؟
به فرض این هم که اوتر استاد آرتاس باشه. بازم آرتاس از اون هم تخطی کرده چون تو روحش پلیدی وجود داشته.
با حرف رضا موافقم شما فقط یه کم جو گیر شدی. اما حیف که ادب نداری.

Bs_panzer
14-05-2010, 14:04
شما کلا عادت دارید هر چند وقت یه باز این جا قفل شه نه ؟

حیف این تاپیک

ShadowHex
14-05-2010, 14:12
شما یه سال پیش فلان استاد معارف یاد گرفتی. شاگردش به حساب نمیای ؟
یا فلان استاد تو آزمایشگا فیزیک شما استاد شما به حساب نمیاد ؟
به فرض این هم که اوتر استاد آرتاس باشه. بازم آرتاس از اون هم تخطی کرده چون تو روحش پلیدی وجود داشته.
با حرف رضا موافقم شما فقط یه کم جو گیر شدی. اما حیف که ادب نداری.

من از شما چی خواستم؟
شما اومدید گفتید

بر طبق داستان وارکرافت.
آرتاس اصلا موجود قابل پیش بینی نبود. عشق قدرت داشت و عقده ای بود.من هم گفتم برای این حرفت که میگی طبق داستان مدرک بیار
این طبق داستان نیست دوست عزیز این نظرات عادی هست که هر کسی میتونه نظری بده
اشتباه شما اینه که گفتین طبق داستان

فقط میای حرفای بی ربط میزنی
شما هر حرفی رو میزنید باید مدرک بیارید
بدون مدرک رو هوا حساب میشه
فکر نکنم شما معنی عقده ای رو بدونید
حرفای شما کلا فاقد اعتبار و ساخته ی نظرات پوچ دیگرانه
اگه شما کتاب رو خوندین لطف کنید در مورد ماتیاس برای من توضیح بدید و 100 البته همه چیز در کتاب