PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

ho0rezam
24-04-2010, 12:58
حسن قدیما حرف خوبی زده بود، الان منم همونو میگم: این آخرین باریه که به حرفه کسی گوش میکنم و میرم توو یه ریلم دیگه!!!!
مشکلاتی که بچه ها گفتن، مشکلات عمومی نیست!!! مشکلات شخصیه و دلیلی بر بد یا خوب بودن ریلم ها نیست.

مثلا:
- طرف لگ داره و نمیتونه رید بره، خب من که اصلا این مشکل رو ندارمو خیلی راحت دارم رید هارو میرم و دقیق از صبح تا ساعت 1:30 شب هم لتنسیه خوبی دارم.
- هورد و الی هم بودن که همونطور خودشون هم گفتن دلیل شخصیه
- در مورد گیلد ها هم : مگه تمامه عالم و آدم باید انگلیش باشن؟؟؟؟ بابا خودمون ایرانی هستیم اما همیشه اونجا داریم انگلیسی حرف میزنیم، یه بد بخت هایی هم باید پیدا بشن که سوئدی و فرانسوی و مثلا مجاری باشن دیگه، حتما یکی هم باید پیدا بشه و بیاد بگه بابا بیا از kazzak بریم پر شده از ایرانی جماعت؟؟؟؟؟...من که به هر گیلدی بر خوردم انگلیسی حرف زدن...اون گریگوری هاش هم توو vent انگلیسی حرف میزنن چه برسه به مثلا game is not over و elemental gankery و morality

~PhoeniX~
24-04-2010, 14:03
آق رضا من که غیر از اون اول که گفتم بریم ragnaros دیگه به هیچ کس پیشنهاد ندادم بیاد.حتی چندتا از بروبچ ravenholdt هم که میخواستن بیان بهشون گفتم نیان،شما هم میپرسیدی میگفتم نیا.
من هیچ کسو مجبور نکردم و نخواهم کرد و نمیتونم بکنم که بیاد realmی که من میرم.
در مورد زبان هم زبون معیار متاسفانه یا خوشبختانه همه جا english هست.ما هم که ایرانی هستیم هر جا میریم english صحبت میکنیم،غیر از اینه؟وقتی رفتی تو یه ریلم engb آره باید همه ی عالم و آدم انگلیسی حرف بزنن.من نگفتم چرا اینا سوئدی و مجاریو فرانسوی هستن.من دارم میگم اینا خیلیاشون اصلا نه میتونن انگلیسی حرف بزنن نه انگلیسی زبونها رو راه میدن.توی elemental gankery و Game is not over فقط و فقط مجاری ها رو راه میدن.Morality هم تا 2 3 هفته پیش فقط مجاری میگرفت.اخیرا شده international .اگه همه ی ریلم هم فرانسوی و مجاریو سوئدی بودن ولی انگلیسی حرف میزدن و انگلیسی زبونا رو راه میدادن که عالی بود (گور بابای انگلستان و آمریکا)
حالا علاوه بر اینا تا حالا 100بار تو رید های مختلف رفتم.طرف میپرسه: اینجا کی hungarian نیست؟ who is not hungerian here?
بعد همه میگن من هستم و هرهر میخندن...بعد شروع میکنن به زبون خودشون حرف زدن انگار ما اصلا نیستیم.این مورد 10 بار تا حالا واسم پیش اومده.یا تو trade یا موقع حرف زدن تا حالا 20 بار بهم ویسپ دادن به زبون خودشون انگار رفتی مجارستان و مقصر تویی که مجاری بلد نیستی.
چندین بار میخواستم از مثلا اعضای همین elemental gankery جنس بگیرم طرف اصلا انگلیسی حالیش نبود به هر زبونی میخواستم بهش بفهمونم حالیش نمیشد.کلا انگلیسی تعطیل.یا مثلا میخواستم تو گیلد R O N I N یا Silver river برم بهم گفتن فقط سوئدی یامجاری میگیریم.خوب وقتی ریلم شده باشه قلمرو مجارستان و تو از بازی لذتی نبری،چه فایده ای داره وقتتو اونجا تلف کنی؟

مشکلاتی که من گفتم مشکلای خیلیهاست.آره جریان horde و alli شخصیه قبول.ولی زبون و lag نه.شما lag نداری دلیل نمیشه بگی هیجکس لگ نداره پس مشکل شخصیه.البته انگار اخیرا یه کم بهتر شده اینترنت.

آق رضا دیگه با خودته اگه نمیخوای هزینه کنی.هر جا هستی خوش باشی.
و در ضمن شما 1 هفته نشده اومدی،چند تا رید رفتی با EG و GinO یا با بقیه که میگی همه انگلیسی حرف میزنن؟

وقتی انگلیسی ویسپ میدی بهشون انگار به یه عرب داری میگی بگو : گچپژ

ho0rezam
24-04-2010, 16:07
آق رضا من که غیر از اون اول که گفتم بریم ragnaros دیگه به هیچ کس پیشنهاد ندادم بیاد.حتی چندتا از بروبچ ravenholdt هم که میخواستن بیان بهشون گفتم نیان،شما هم میپرسیدی میگفتم نیا.
من هیچ کسو مجبور نکردم و نخواهم کرد و نمیتونم بکنم که بیاد realmی که من میرم.
در مورد زبان هم زبون معیار متاسفانه یا خوشبختانه همه جا english هست.ما هم که ایرانی هستیم هر جا میریم english صحبت میکنیم،غیر از اینه؟وقتی رفتی تو یه ریلم engb آره باید همه ی عالم و آدم انگلیسی حرف بزنن.من نگفتم چرا اینا سوئدی و مجاریو فرانسوی هستن.من دارم میگم اینا خیلیاشون اصلا نه میتونن انگلیسی حرف بزنن نه انگلیسی زبونها رو راه میدن.توی elemental gankery و Game is not over فقط و فقط مجاری ها رو راه میدن.Morality هم تا 2 3 هفته پیش فقط مجاری میگرفت.اخیرا شده international .اگه همه ی ریلم هم فرانسوی و مجاریو سوئدی بودن ولی انگلیسی حرف میزدن و انگلیسی زبونا رو راه میدادن که عالی بود (گور بابای انگلستان و آمریکا)
حالا علاوه بر اینا تا حالا 100بار تو رید های مختلف رفتم.طرف میپرسه: اینجا کی hungarian نیست؟ who is not hungerian here?
بعد همه میگن من هستم و هرهر میخندن...بعد شروع میکنن به زبون خودشون حرف زدن انگار ما اصلا نیستیم.این مورد 10 بار تا حالا واسم پیش اومده.یا تو trade یا موقع حرف زدن تا حالا 20 بار بهم ویسپ دادن به زبون خودشون انگار رفتی مجارستان و مقصر تویی که مجاری بلد نیستی.
چندین بار میخواستم از مثلا اعضای همین elemental gankery جنس بگیرم طرف اصلا انگلیسی حالیش نبود به هر زبونی میخواستم بهش بفهمونم حالیش نمیشد.کلا انگلیسی تعطیل.یا مثلا میخواستم تو گیلد R O N I N یا Silver river برم بهم گفتن فقط سوئدی یامجاری میگیریم.خوب وقتی ریلم شده باشه قلمرو مجارستان و تو از بازی لذتی نبری،چه فایده ای داره وقتتو اونجا تلف کنی؟

مشکلاتی که من گفتم مشکلای خیلیهاست.آره جریان horde و alli شخصیه قبول.ولی زبون و lag نه.شما lag نداری دلیل نمیشه بگی هیجکس لگ نداره پس مشکل شخصیه.البته انگار اخیرا یه کم بهتر شده اینترنت.

آق رضا دیگه با خودته اگه نمیخوای هزینه کنی.هر جا هستی خوش باشی.
و در ضمن شما 1 هفته نشده اومدی،چند تا رید رفتی با EG و GinO یا با بقیه که میگی همه انگلیسی حرف میزنن؟

داداش رضا از حرفام ناراحت نشو...دوستیه منو حسن و تو بقیه پا برجاست، غیره اینه داداش؟؟؟...

من اول نیومدم rag چون میترسیدم بد باشه....همیشه با حسن در تماس بودم که آیا اونجا خوبه یا نه؟؟؟ یه مدت اول حسن گفت خوبه اما من چون پول توو دست و بالم نبود بیخیال شدم و همون kazzak موندم...بعده یه چند مدت که باز از حسن پرسیدم گفت: نه خوب نیست و اشتباه کردم اومدم و میخوام برم executus و میگن که اونجا خوبه...منم کلا بیخیاله transfer شدم و همون kazzak موندم و به دانیال هم گفتم که بیا Kazzak من اینجا موندنیم (اون بنده خدا هم اومد اونجا و حالا هم که به خاطر من سرگردون شده cry)
اما بعده یه مدت که دیدم واقعا یه تعداد noob و کلاس تعطیل kazzak رو پر کردن و به قول خودت توویه pug هم به زور 4 boss اول رو میرن تصمیم گرفتم بیام rag ...همون موقع از حسن پرسیدم که گفت: وضعیت اینجا عالیه و منم بیام...

راستی الان 1 ماهی میشه که اومدم عزیز:دی روزا زود میگذره :دی

والا من در مورد زبان زیاد برخورد نکردم عزیز که مثه گوسفند!!! بیان به زبان خودشون حرف بزنن...اما قبول دارم که سوئدی اونجا خیلی زیاده...بارها پیش اومده که ازم سوال میکردن سوئدی هستم یا نه ولی حتی توو PUG ها هم معمولا انگلیش بود زبون صحبت...این آخری هم که یه raid pug خوب رفته بودم...به خاطر بالا بودن gear هایه group طرف ip + pass رو به همه داده بود که voice صحبت کنیم و همه هم english میحرفیدن.

من خودم هم خیلی Horde رو میپسندم...توو ravenholdt که با حسن یه مدت بازی میکردم Orc برداشته بودم و خیلی خوشم اومده بود و خودشم میدونه که چقدر تعریف میکردم، که بعدش شماها اومدین alliance و ما هم بیخیال horde شدیم.

در کل منم شاید همینجا موندمو change faction کردم یا شاید رفتم توو یه ریلم دیگه.اما اگه واقعا ریلم خوبی پیدا کردی و از هر نظر خوب بود به ما خبر بده..راستی خودت میخوای کجا بری؟ حسن که خیال داره بره sylvanas
من الان هیچ پولی ندارم که بخوام واسه این کار خرج کنم، اما اگه دستم رسید...حتما این کارو میکنم.

~PhoeniX~
24-04-2010, 16:30
ما تو این فروم هروقت دهنمونو باز کردیم یه نفر از دسمون شاکی شده.بیشتر میترسیدم شما ناراحت بشی.حالا بزگریم...بابا کجا 1 ماهه اومدی؟نکنه اومده بودی خبر ندادی؟ جدی فوقش 2 هفته س اومدی...
از من میشنوی فعلا سعی کن یه گیلد گیر بیاری که واقعا لازمت داشته باشه و بتونی همه ی ریدها رو با گیلد بری.سعی کن توی گیلدی که میری یه جای درست واسه خودت وا کنی و در خدمت گیلد باش تا بتونی پیشرفت کنی.سعی کن pug کمتر بری.gear score رو برسون بالای 5.7 کیلو تا اگه خواستی migrate کنی گیلدای درست حسابی بخوانت.

~PhoeniX~
24-04-2010, 16:40
درضمن من و حسن 2 روحیم در یه جسد.sylvanas رو با هم انتخاب کردیم البته این دفعه حسن یافتش،منم دل و رودشو ریختم به هم و جد و آباءشو در اوردم و فعلا به این نتیجه رسیدیم که realm خوبیه.

ShadowHex
24-04-2010, 21:27
درضمن من و حسن 2 روحیم در یه جسد.sylvanas رو با هم انتخاب کردیم البته این دفعه حسن یافتش،منم دل و رودشو ریختم به هم و جد و آباءشو در اوردم و فعلا به این نتیجه رسیدیم که realm خوبیه.

میخواین برین sylvanas هورد بشین درسته؟
در مورد اینکه اطلاعات این سایت چقد دقیق باشه اطلاعی ندارم
چیزی که این سایت نشون میده اینه که این ریلم بالانس نیست از لحاظ تعداد الیانس و هورد
الیانس ها 2 برابرن!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
شخصا برای اینکه به lore این بازی علاقه زیادی دارم من الیانس رو انتخاب کردم
در مورد اتفاقاتی که در cata رخ میده و اینکه garrosh به جای thrall میشینه و دست به کارای ... میزنه اطلاعاتی دارید؟

ho0rezam
24-04-2010, 22:54
ما تو این فروم هروقت دهنمونو باز کردیم یه نفر از دسمون شاکی شده.بیشتر میترسیدم شما ناراحت بشی.حالا بزگریم...بابا کجا 1 ماهه اومدی؟نکنه اومده بودی خبر ندادی؟ جدی فوقش 2 هفته س اومدی...
از من میشنوی فعلا سعی کن یه گیلد گیر بیاری که واقعا لازمت داشته باشه و بتونی همه ی ریدها رو با گیلد بری.سعی کن توی گیلدی که میری یه جای درست واسه خودت وا کنی و در خدمت گیلد باش تا بتونی پیشرفت کنی.سعی کن pug کمتر بری.gear score رو برسون بالای 5.7 کیلو تا اگه خواستی migrate کنی گیلدای درست حسابی بخوانت. آره راست میگی...همینو کم داشتم که u بیای و به ما بتوپی...اشکال نداره :دی آدم باید بقیه رو بشناسه دیگه، نه؟؟؟
با حسن جان خوش باش عزیز

والا تا اونجا که ما میدونیم کمه کمش 3 هفته و چند روزی میشه که اومدم و کلا توو این ریلم کمه کمش 3 آیتم جمع کردم...که 3 تا از اون آیتم ها توو 3 هفته ی جدا گونه بوده...حالا رضا جان شما 2 هفته حساب میکنی بازم اشکال نداره...اصلا بگیریم 1 هفته...نه باشه 1 روز:دی چه فرقی میکنه؟؟؟اگه شناخت realm به تعداد روزهاشه، پس عملا sylvanas رو باید بگم نمیشناسی دیگه

شرمنده رضا جان...نمیتونستم هیچی نگم...توو post قبلی احساس کردم ناراحت شدی...خواستم تموم شه، دوستی ارزش نداره، اس ام اس هم زدم اما جوابی ندادی...هرچی باشه بزرگتر هستی و احترام واجب، به گردن ما هم حق داری...اما شما دوستیه توو پستت زیره پا له کردی...آره اولش اشتباه از من بوده و نباید تند حرف میزدم...من عذر میخوام.

خوش باشی آقا...دوستیه خوبی بود...دمت گرم

~PhoeniX~
25-04-2010, 09:01
آره راست میگی...همینو کم داشتم که u بیای و به ما بتوپی...اشکال نداره :دی آدم باید بقیه رو بشناسه دیگه، نه؟؟؟
با حسن جان خوش باش عزیز

والا تا اونجا که ما میدونیم کمه کمش 3 هفته و چند روزی میشه که اومدم و کلا توو این ریلم کمه کمش 3 آیتم جمع کردم...که 3 تا از اون آیتم ها توو 3 هفته ی جدا گونه بوده...حالا رضا جان شما 2 هفته حساب میکنی بازم اشکال نداره...اصلا بگیریم 1 هفته...نه باشه 1 روز:دی چه فرقی میکنه؟؟؟اگه شناخت realm به تعداد روزهاشه، پس عملا sylvanas رو باید بگم نمیشناسی دیگه

شرمنده رضا جان...نمیتونستم هیچی نگم...توو post قبلی احساس کردم ناراحت شدی...خواستم تموم شه، دوستی ارزش نداره، اس ام اس هم زدم اما جوابی ندادی...هرچی باشه بزرگتر هستی و احترام واجب، به گردن ما هم حق داری...اما شما دوستیه توو پستت زیره پا له کردی...آره اولش اشتباه از من بوده و نباید تند حرف میزدم...من عذر میخوام.

خوش باشی آقا...دوستیه خوبی بود...دمت گرم

حالت خوبه مشتی؟من که جواب sms ت رو دادم.من کی توپیدم بهت ؟ Oo
تو پستم نوشتم من نگران بودم شما از حرفای من ناراحت شده باشی،ولی خوشبختانه نشدی.شما مگه چجوری جمله ها رو خوندی؟؟؟من احساس نکردم باهام تند حرف زدی اصلا؛حالا موندم شما چجوری به این نتیجه رسیدی که من بهت توپیدم؟!!! عجیبا غریبا ! بابا اصلا 1 ساله شما اومدی ragnaros چه فرقی داره.
تو sms نوشتم تو فروم جوابتو دادم ولی رفته واسه تایید.من و حسن با هم میریم sylvanas این چیزیه که تو sms نوشتم البته مختصرش.

من با این IQ که نفهمیدم چی شد! بقیه ی نوابغ اگه چیزی متوجه میشن که چی شده این مهندس ما قات زده ما رو هم روشن کنن لطفا !

در مورد sulvanas آره هنوز درست نمیشناسیمش.شاید خوب از آب در بیاد شایدم نه.در مورد بالانس نبودنش هم FCM گذاشتن واسه alliance به چند تا ریلم.بالانس میشه.معتبرترین سایت آمار واسه ریلم ها هم warcraftrealms.com هست.اینا رو خودم چک کردم.

akharwarbaz
25-04-2010, 18:05
اقا با اين كه به من مربوط نميشه ولي فك كنم حق با اقاي phoenix هست . ايشون حرف بدي نزدن ها P:

Immortal power
25-04-2010, 18:56
اقا با اين كه به من مربوط نميشه ولي فك كنم حق با اقاي phoenix هست . ايشون حرف بدي نزدن ها P:

سلام به همه دوستان بعد از 1 ماه!:31:
چه خبر پچ جدیدی چیزی رلیز شده؟
خدا کنه تا بعد از امتحانات این cata رو رلیز نکنن.

این پست بالییم هم نقل قول کردم یه چیزی بگم بیخیال شدم!:31:

حالا یه چیزی! این port که به سرور های بلیزارد وصل میشیم دقیقا چیه؟ یعنی در واقع port رو میخوام! مشکل ما که حل نشد هنوز.:41:
اینترنت خودمم معلوم نیست یه مرگشه! یه روز وسله یه روز قطع هست حالا هم که به کل تموم شده قرار دادش!:13:

HoJJaT_07
25-04-2010, 20:29
تازه Beta ش اومده اونم Test Closed فکر کنم یه 2-3 ماه بعد بیاد

ho0rezam
25-04-2010, 23:35
حالت خوبه مشتی؟من که جواب sms ت رو دادم.من کی توپیدم بهت ؟ Oo
تو پستم نوشتم من نگران بودم شما از حرفای من ناراحت شده باشی،ولی خوشبختانه نشدی.شما مگه چجوری جمله ها رو خوندی؟؟؟من احساس نکردم باهام تند حرف زدی اصلا؛حالا موندم شما چجوری به این نتیجه رسیدی که من بهت توپیدم؟!!! عجیبا غریبا ! بابا اصلا 1 ساله شما اومدی ragnaros چه فرقی داره.
تو sms نوشتم تو فروم جوابتو دادم ولی رفته واسه تایید.من و حسن با هم میریم sylvanas این چیزیه که تو sms نوشتم البته مختصرش.

من با این IQ که نفهمیدم چی شد! بقیه ی نوابغ اگه چیزی متوجه میشن که چی شده این مهندس ما قات زده ما رو هم روشن کنن لطفا !

در مورد sulvanas آره هنوز درست نمیشناسیمش.شاید خوب از آب در بیاد شایدم نه.در مورد بالانس نبودنش هم FCM گذاشتن واسه alliance به چند تا ریلم.بالانس میشه.معتبرترین سایت آمار واسه ریلم ها هم warcraftrealms.com هست.اینا رو خودم چک کردم
اس ام اسی به من نرسید داش رضا.
صحبته چند وقته رو هم خودت رو کردی دیگه دادا...چرا گیرشو به من میدی؟؟؟ خوب چیزیم گفتی...چه فرقی میکنه من چند وقته اومدم rag????
آره...دیشب هم با حسن اختلاتی ( اخطلاط - اختلاط - اخطلات) کردیم و خیلی منطقی یه چیزهایی رو گفت که تا اینجا قبول کردم...حداقلش اینه که این موضوع بهانه ای شده واسه اینکه من برم و orc شم چون خیلی با orc حال میکنم (با هورد اصلا حال نمیکنم، فقط با orc :دی یه وقت اشتپ نگیرین)
حالا اینکه همین rag بمونم یا برم جایه دیگه رو نمیدونم و بسته به money داره.

akharwarbaz
26-04-2010, 00:01
(با هورد اصلا حال نمیکنم، فقط با orc یه وقت اشتپ نگیرین)

به نظر من خوش style ترين race تو بازي orc هست. ايتم ها خيلي روش قشنگ جا ميوفتن. مخصوصا plate .

~PhoeniX~
26-04-2010, 11:15
منم میخوام orc female بسازم.مادرجان چه شود...

4king
26-04-2010, 13:26
سلام کسی اگه سرور 2.4.3 tbc میشناسه که BT - hyjal - swp توش script کامل شده باشن؟

HoJJaT_07
26-04-2010, 13:40
حالا چرا female . من از male بیشتر خوشم میاد

چرا دیگه tauren هم gear بهش میاد اما بقیه لاغر هستند . به تورن بیشتر ست شمن میاد ( t9 که خیلی میومد t7 هم خوبه )

اما به طور شخصی از female troll va orc زیاد خوشم نمیاد لول

ho0rezam
26-04-2010, 18:27
به نظر من خوش style ترين race تو بازي orc هست. ايتم ها خيلي روش قشنگ جا ميوفتن. مخصوصا plate . 60 درصد درسته (همون 100درصد خودمون) :دی منم که warrior :دی
دویدنشون هم که محشره...اینگار میخوان زمینو سوراخ کنن!!!

منم میخوام orc female بسازم.مادرجان چه شود...
بابا male بساز حالیش بیشتره دادا...حسن میخواد باز blood elf بسازه :دی:دی

Beowulf Hero
26-04-2010, 19:01
درصد درسته (همون 100درصد خودمون) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif منم که warrior :دی
دویدنشون هم که محشره...اینگار میخوان زمینو سوراخ کنن!!!

منم از اورک خیلی خوشم میاد...
Warlock Male شو ببینی دیگه به هیچ ریسی دست نمیزنی!

با اون دویدن میچرخه و Bolt پرتاب میکنه و از تو زمین چیز میز در میاره از آسمون اتیش میاره...

HoJJaT_07
26-04-2010, 22:03
cast هم باحاله . انگارد یه بادی داره از جلو به back میخوره ... خیلی خوشم میاد

akharwarbaz
27-04-2010, 09:13
تو زمین چیز میز در میاره از آسمون اتیش میاره..

والا ما كه وارلاكيم هنوز نتونستيم چيزي از زمين در بياريم:31: شايد فقط orc ها دارن .

hadikiller2000
27-04-2010, 12:14
من تو سرور مجیک بازی می کنم و یک کویست هلپر می خوا که تو پچ 3.2.0 کار کنه :دی

Beowulf Hero
27-04-2010, 13:09
Hellfire رو میگم دیگه
حالا منظورم استیلش بود.

Immortal power
27-04-2010, 14:24
منم از اورک خیلی خوشم میاد...
Warlock Male شو ببینی دیگه به هیچ ریسی دست نمیزنی!

با اون دویدن میچرخه و Bolt پرتاب میکنه و از تو زمین چیز میز در میاره از آسمون اتیش میاره...

میگم اینا که گفتی که مال وارلاک هست نه اورک!
من فقط و فقط با 2 تا ریس میتونم بازی کنم.
1- Night Elf
2- Dreanei
تازه فقط هم male !
البته درن ای ها هم female شون تنها fmale تو بازی هست که من میتونم به عنوان کاراکتر خودم قبول کنم!:31:

Beowulf Hero
27-04-2010, 15:20
میگم اینا که گفتی که مال وارلاک هست نه اورک!
من فقط و فقط با 2 تا ریس میتونم بازی کنم.
1- Night Elf
2- Dreanei
تازه فقط هم male !
البته درن ای ها هم female شون تنها fmale تو بازی هست که من میتونم به عنوان کاراکتر خودم قبول کنم!:31:
منظور من Orc Warlock ه .

amin2000
27-04-2010, 20:58
سلام

بین این: Furious Gladiator's Claymore

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو این : Furious Gladiator's Crusher

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرا واریور کدوم رو انتخاب کنم؟

اینم مقایسشون : ( برا راحتی کار)
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشک من از اینه که mace داره (2656 feral attack power) این چیه؟

---------------------------------------------------------------------------------------
لطفا برا این چند چیز یه توضیح مختصر بدین .؟ چون خیلی ها هستن + خودم :31: که اینا خوب نمیفهمن
Resilience rating
haste
hit rating
critical strike
agility :31: به چه درد میخوره؟
...... و امثال اینها !؟

و هر چیز که میدونید

----------------------------------------------------------------------------------------
و آخرش این که تو channel ها چت کنیم؟ :دی
باید میپرسیدم....!

ممنون

Metalzadeh
27-04-2010, 22:07
سلام

بین این: Furious Gladiator's Claymore

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو این : Furious Gladiator's Crusher

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرا واریور کدوم رو انتخاب کنم؟

اینم مقایسشون : ( برا راحتی کار)
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشک من از اینه که mace داره (2656 feral attack power) این چیه؟

---------------------------------------------------------------------------------------
لطفا برا این چند چیز یه توضیح مختصر بدین .؟ چون خیلی ها هستن + خودم :31: که اینا خوب نمیفهمن
Resilience rating
haste
hit rating
critical strike
agility :31: به چه درد میخوره؟
...... و امثال اینها !؟

و هر چیز که میدونید

----------------------------------------------------------------------------------------
و آخرش این که تو channel ها چت کنیم؟ :دی
باید میپرسیدم....!

ممنون

برای انتخاب بین اون 2 تا Weapon باید به تلنتتون توجه کنید
اگه mace spec هست mace رو بردارید و اگر sword spec باید Sword رو انتخاب کنید
feral attack power هم مربوط به druid feral میشه

resil = شانس کمتر خوردن کریت , دمیج کمتر از کریت , تاثیر کمتر mana burn و کلا کمتر دمیج خوردن (resil فقط در pvp کاربرد دارد)
haste : سرعت کست اسپل یا اتک دادن
hit rating = شانس اینکه دمیج شما به دشمن بخوره و miss نشه (بیشتر در pve کاربرد داره)
crit = شانس اینکه اتکتتون چند برابر بزنه
agility = آرمور , dodge , attack power و شانس کریت فیزیکال دمیج رو زیاد میکنه
strength = این block value رو برای Warr و pala زیاد میکنه و کار اصلیش افزایش attack power هست (1stre=2ap)
stamina = برای افزایش HP هست
intelect = برای افزایش حجم مانا و بالا بردن شانس کریت اسپل هست
spirit = افزایش قدرت برگشت مانا هنگام و قدرت برگشت HP هنگام خارج بودن از جنگ
armor = این هم که باعث میشه دمیج کمتری از فیزیکال دمیج ها بخوریم

موفق باشید

deltax
28-04-2010, 10:43
سلام
اگه میتونید 3 تا glyphs برا pala tank بزارید
راستی realm trollbane هم بد نیستا

lord arthas
28-04-2010, 13:19
من سیستمم گازوییلی هست 1.7 دارم یک اموزش مختصر میخوام:دی

kazagh
28-04-2010, 17:56
من تو سرورهای molten و wowlegacy بازی کردم ولی چندان جالب نبود
شما کدام سرورها بازی می کنید
بک سرور می خوام که تو آمریکا نباشه
ترجیحاً ایرانی ها هم توش باشن ...

HoJJaT_07
28-04-2010, 18:23
alphawow بهترین سرور wow هست اما بستست و اینوایت میخواد . بعد اونم به ترتیب molten و ...

kazagh
29-04-2010, 10:42
alphawow بهترین سرور wow هست اما بستست و اینوایت میخواد . بعد اونم به ترتیب molten و ...

دوست عزیز شما می تونی منو invite کنی؟

ILLIDAN-D
29-04-2010, 11:05
چرا بلیزارد بازی نمی کنید ؟ یا اینکه چرا سرور های ایرانی بازی نمی کنید ؟

kazagh
29-04-2010, 11:11
چرا بلیزارد بازی نمی کنید ؟ یا اینکه چرا سرور های ایرانی بازی نمی کنید ؟

سرور های ایرانی زیاد قابل اعتماد نیستند
بلیزارد شما جایی می شناسید که بشه اکانت خرید
شما سرور ایرانی خوب سراغ دارید که بعد از یک مدت هوس جمع کردن به سرشون نزنه؟

HoJJaT_07
29-04-2010, 12:09
wow.nimlog.com

اینجا میفروشه

دوست عزیز شما می تونی منو invite کنی؟

شما داشتی به من هم میدی ؟

deltax
29-04-2010, 13:19
اقا یکی لطفا یه توضیح کامل در باره باسهای icc با فازاش بزاره
حداقل 4 تا باس اول رو بزارید

rootnt
29-04-2010, 14:42
مسئولین آلفا گفتن می خوان ثبت نام رو باز کنن یا بالاخره یه فکری به حالش بکنن ولی هنوز که هنوزه خبری نیست
چون تعداد زیادی خلاف کار رو هم بن کردن تعداد کم شده

HoJJaT_07
29-04-2010, 15:00
فکر کنم بعد کاتا اینا باز کنند لول

DHAMID
29-04-2010, 16:53
اگه میشه به این سوالا پاسخ بدید میخام بیام سمت وارکرافت
اکانت وارکراف چنده؟
هم ماهیانه و هم 1 ساله؟
اصلا ارزششو داره اکانتشو بخری؟
باید حتما بازیت هم ارجینال باشه تا بتونی بازی کنی؟
اصلا کلا برای بازی کردن وارکرافت تو بهترین حالات و با تمام ماد هاش چقدر باید خرج کنی؟هم اولش و هم هر ماه؟

HoJJaT_07
29-04-2010, 17:03
اکانت وارکراف چنده؟
هم ماهیانه و هم 1 ساله؟
اصلا ارزششو داره اکانتشو بخری؟
باید حتما بازیت هم ارجینال باشه تا بتونی بازی کنی؟
اصلا کلا برای بازی کردن وارکرافت تو بهترین حالات و با تمام ماد هاش چقدر باید خرج کنی؟هم اولش و هم هر ماه؟

اولا وارکراف ، وارکرافت نه و World Of Warcraft . وارکرفت بازی آنلاین نیست .

دوما سرور های مجانی نیاز به هیچ چیز ندارند . نه پول نه چیزی اما میگیم مجانی . یعنی ایراد و چیز های دیگه که مثل آپدیت نیست و ... (سریال و شارژ هم نمیخواد)

حالا اگه میخوای بری بیلیزارد (سرور اصلی) بخون :

1- هر دو ماه باید 32 تومن باید بدی برای شارژ . (فکر کنم بشه 10 تا خرید هر وقت تموم شد استفاده کرد)
2- برای سریال هم این بازی تا لول 80 داره .

اول 12500 میدید تا لول 60 میتونید برید ( یک ماه هم مجانی شارژ میدند)
بعد 12 تومن میدید و تا لول 70

بعد هم 31 تومن و تا لول 80

اما به جای گزینه 1 و دو میتونید 23 تومن بدید و هر دوشونو بخرید

HoJJaT_07
29-04-2010, 17:04
جوابتونو دادم تایید نشد (مسخره هست سیستم اینجا) چند ساعت صبر کنید شاید یکی تایید کرد
کلا جواب پست بالایی این هست که هنوز نیومده

ho0rezam
29-04-2010, 19:40
اقا یکی لطفا یه توضیح کامل در باره باسهای icc با فازاش بزاره
حداقل 4 تا باس اول رو بزارید

منظورتو دقیق نگرفتم عزیز...منظورت اینه که توضیح بدیم چطور میزننش؟؟؟
اگه آره که من یه توضیح مختصر در موردشون میدم.

باس های wing اول به ترتیب
lord marrowgar
lady
Gunship
saurfang
هستن...که من فعلا lord رو توضیح مختصر میدم...اگه ok بود بقیه رو هم میگم.

Lord Marrowgar:
کلا این باس سه تاکتیک داره که همه باید بدونن
اول اینکه هر چند مدت به چند مدت، باس یکی از پلیر هارو انتخاب میکنه و bone spike میزنه (همون impale شدن) و پلیر هایه دیگه باید به اون spike اتک بدن و نابودش کنن تا پلیر آزاد بشه (تا زمانی که bone spike رویه target باشه، اون target نمیتونه کاری کنه)
معمولا اتک دادن به bone spike ها وظیفه ی range ها هست....اما در بعضی مواقع هم melee ها هم کمک میکنن.در این فاصله هم group healer باید به target هیل بده تا نمیره

دومین تاکتیک هم که مربوط میشه به bone storm که معمولا خیلی از raid ها سر همین wipe میشن...هر 1 دقیقه باس این ability رو میزنه...و وظیفه ی raid اینه که از باس فاصله بگیرن...این ability شبیه به whirlwind میمونه.
پس melee و range ها باید سریع به گوشه ها برن تا از اتک های خفن باس در امان بمونن... باس به صورت زیکزاک به نقاط مختلف میره و تعدادی از پلیر هارو هدف قرار میده...باز هم هیلر مثه همیشه باید هواسش به target ها باشه.این ability هم به مدت 18-20 ثانیه اتفاق میوفته تا باس دوباره به وضعیت ثابت خودش برگرده

سومین تاکتیک هم مربوط میشه به cold flame ها که به صورت تصادفی playerی رو هدف قرار میدن...در اصل این توانایی به شکل یک شعله ی آبی رنگ در یک خط راست به سمت target حرکت میکنه...و وظیفه ی کل رید اینه که وارد اون شعله ها نشن

اینها تاکتیک های کلی بود،بقیه که چطور تانک ها taunt رو عوض کنن و healer ها و dps ها چی کار کنن...به leader برمیگرده

mahdibozorg
29-04-2010, 19:52
دوستان

در world warcraft lichking کویست هیروی death night را با نام Death Comes From On High - eye را چطور باید حل لطفا اگر

کسی می دونه یک راهنمایی کامل بکنه

Zizzigolo
29-04-2010, 19:53
مسئولین آلفا گفتن می خوان ثبت نام رو باز کنن یا بالاخره یه فکری به حالش بکنن ولی هنوز که هنوزه خبری نیست
چون تعداد زیادی خلاف کار رو هم بن کردن تعداد کم شده

سرور رو به 3.3.3 آپدیت کردنو هیچ خبری نشد
خریدار اکانت alphawow هستم
کسی رو نمیشناسی اکانتش رو بفروشه؟

DHAMID
29-04-2010, 19:58

دوما سرور های مجانی نیاز به هیچ چیز ندارند . نه پول نه چیزی اما میگیم مجانی . یعنی ایراد و چیز های دیگه که مثل آپدیت نیست و ... (سریال و شارژ هم نمیخواد)

1- هر دو ماه باید 32 تومن باید بدی برای شارژ . (فکر کنم بشه 10 تا خرید هر وقت تموم شد استفاده کرد)

این 23 تومن برای چیه؟یعنی چی؟23 تومن پ.ل چیو میدیم
من اگه بخوام dvd اصلیشو بخرم با همه پچ هاش تو ایران گیر میاد؟
سرور های رایگان هم بازیکنای زیاد و حرفه ای داره؟
ممنون از جوابت

ShadowHex
29-04-2010, 20:02
دوستان

در world warcraft lichking کویست هیروی death night را با نام Death Comes From On High - eye را چطور باید حل لطفا اگر

کسی می دونه یک راهنمایی کامل بکنه

باید 4 جا رو توسط eye of acherus انالیز کنی

چطوری انالیز کنی؟

مکان هایی که لازم به انالیز هست خودش نوشته شده و موقعی به اون قسمت بری به اسمش دقت کن متوجه میشی
به بالای اون مکان که رسیدی روی گزینه ی ابی رنگ کلیک کن و صبر کن تا انالیز بشه
4 جا رو انالیز میکنی و تمام

ho0rezam
29-04-2010, 21:21
ممنون از جوابت
نگاه کن عزیز...اصلا نیاز نیست dvd اورجینال داشته باشی...این بازیو اگه از پشت کوه های افغانستان هم گیر بیاری،ok هست و میتونی تو بلیززارد بازی کنی...چطور؟
بلیزارد واسه اینکه مشکلات ارسال و خرابی و از این قبیل اتفاقات رو حل کنه (البته هنوز هم dvd اورجینال میفروشه و در بازار هست) روش cd key رو راه انداخته...یعنی اینکه شما میتونی از هر جا که دلت خواست تا آخرین پتچ بازی رو داشته باشی...اما باید cd key ها رو بخری...در واقع این cd key ها نقش همون dvd هایه اورجینال رو دارن...شما این cd key هارو تویه account خودت وارد میکنی و مثه این میمونه که رفتی و dvd اورجینال خریدی و رمز داخلش رو برداشتی.

---
در مورد اون 23 تومان...همون طور که میدونید این بازی تا اینجا 3 تا pack داشته
1.Classic
TBC.2
LICH KING.3
اون قیمت هایی که دوستمون گفت، قیمت cd key ها بوده...اما بلیزارد یه بسته ی جدید به نام battle chest رو فرستاده بیرون که پک های 1 و 2 رو با هم داره و قیمتش هم ارزون تر در میاد.(اون یک ماه free رو هم داره)

JIGSA
29-04-2010, 21:27
اگر میخواین تو سرورهای اصلی بازی کنین با من تماس بگیرین. تا توضیحات کاملی بهتون بدم و براتون دعوتنامه بفرستم تا بیشتر XP بگیرین و سریعتر لول آپ بشین.
در مورد CD Key ها هم ارزونترین ها رو سراغ دارم.

Immortal power
29-04-2010, 21:34

ممنون از جوابت

شما 30 تومان میدید و 2 تا پک میخرید اول کار.....
تا اینجا میتونید لول 70 برید و 1 ماه هم مجانی شارج اکانت دارید.
بعد فکر کنم نزدیک به 40 تومان میدید پک اخر یعنی Wrath of the lich ling رو میخرید
حالا بازیتون تکمیل شده باید تا لول 80 برید.
بعد بازی رو از اونجایی که انتها نداره تا وقتی خسته نشدید بازی میکنید!:31:

یک سری تفاوت های سرور اصلی ( بلیزارد ) با سرور های free
1- سرور های فری اکثرا ( 95 % ) xp rate بالا تر از 1 دارن مثلا x12 ( نسبت xp به نسبت به سرور اصلی حساب میشه مثلا وقتی میگن 12 برابر یعنی 12 برابر سرور اصلی xp میگیرید.( گرفتن xp باعث میشه شما نهیتا level بگیرید. )
2- سرور های فری باگ زیاد دارن! ( احتمالا با کلمه ی bug اشنایی دارید ) ممکنه نتونید یه قسمت بازی رو برید یا یه ایتم رو استفاده نتونید بکنید یا مثلا قابلیت های هیروتون مشکل داشته باشه.
3- سرور اصلی سخت تره که حال بازی رو بیشتر میکنه! شما میتونید با داشتن یه اکانت 10 روزه مجانی سرور اصلی رو تست کنید.
4- سرور اصلی مناسب با بعضی ایام جشن داره در صورتی که فری چنین نیست.
5-سرور های فری چیزی به نام donate دارن کهیک سری وسایل مسخره ای رو که در بازی نیست میفروشن و این به شدت زجر اوره! ( بعد از این که رفتید تو بازی متوجه میشید! )

در مورد DVD شما راحت باشید! یه DVD کپی بخرید و نصب کنید.
پچ ها هم که اصلا حتی نیاز نداره بخریدشون.... باید دانلودشون کنید.
اگر میخواید بازی رو بخرید توجه کنید enGB باشه بازی که مربوط میشه به اروپا ( البته تاثیرش توی سرور اصلی هست نه فری)
بله..... بله! بازی کن به اصطلاح NOOB و بازی کن های حرفه ای همه جا هستن.... خیلی ها هستن که واقعا حرفه ای هستن ولی به دلایلی تو سرور های فری بازی میکنن.
و برعکس یه عده بی استعداد (!) به علت پول زیادی میان بلیزارد و از noob بازی اشک ادمو در میارن!:31:

در اخر شما مهم نیست بازیتون اصل هست یا نه در هر صورت میتونید بازی کنید :
1- سرور اسلی که با خریدن سریال بازی میتونید بازی رو تبدیل کنید به نسخه قانونی
2- سرور های فری که هیچ نیازی به خرج کردن پول نداره.
اگر هم بازی رو به صورت DVD اصل بخرید احتمالا ( مطمئن نیستم ون خودم نخریدم ) سریال رو هم همراهش داره ولی خب یکم گرون تر در میاد.:10:

deltax
29-04-2010, 21:40
منظورتو دقیق نگرفتم عزیز...منظورت اینه که توضیح بدیم چطور میزننش؟؟؟
اگه آره که من یه توضیح مختصر در موردشون میدم.

باس های wing اول به ترتیب
lord marrowgar
lady
Gunship
saurfang
هستن...که من فعلا lord رو توضیح مختصر میدم...اگه ok بود بقیه رو هم میگم.

Lord Marrowgar:
کلا این باس سه تاکتیک داره که همه باید بدونن
اول اینکه هر چند مدت به چند مدت، باس یکی از پلیر هارو انتخاب میکنه و bone spike میزنه (همون impale شدن) و پلیر هایه دیگه باید به اون spike اتک بدن و نابودش کنن تا پلیر آزاد بشه (تا زمانی که bone spike رویه target باشه، اون target نمیتونه کاری کنه)
معمولا اتک دادن به bone spike ها وظیفه ی range ها هست....اما در بعضی مواقع هم melee ها هم کمک میکنن.در این فاصله هم group healer باید به target هیل بده تا نمیره

دومین تاکتیک هم که مربوط میشه به bone storm که معمولا خیلی از raid ها سر همین wipe میشن...هر 1 دقیقه باس این ability رو میزنه...و وظیفه ی raid اینه که از باس فاصله بگیرن...این ability شبیه به whirlwind میمونه.
پس melee و range ها باید سریع به گوشه ها برن تا از اتک های خفن باس در امان بمونن... باس به صورت زیکزاک به نقاط مختلف میره و تعدادی از پلیر هارو هدف قرار میده...باز هم هیلر مثه همیشه باید هواسش به target ها باشه.این ability هم به مدت 18-20 ثانیه اتفاق میوفته تا باس دوباره به وضعیت ثابت خودش برگرده

سومین تاکتیک هم مربوط میشه به cold flame ها که به صورت تصادفی playerی رو هدف قرار میدن...در اصل این توانایی به شکل یک شعله ی آبی رنگ در یک خط راست به سمت target حرکت میکنه...و وظیفه ی کل رید اینه که وارد اون شعله ها نشن

اینها تاکتیک های کلی بود،بقیه که چطور تانک ها taunt رو عوض کنن و healer ها و dps ها چی کار کنن...به leader برمیگرده

nداداش دستت درد نکنه
اون 3 تا دیگه هم واسه dps melee بگو

ho0rezam
29-04-2010, 23:35
nداداش دستت درد نکنه
اون 3 تا دیگه هم واسه dps melee بگو

خواهش میکنم عزیز...چشم

Lady deathwhisper:
قبل از اینکه شروع به زدنش بکنید...range ها باید آماده ی اتک دادن به باس بشن...و تانک ها و melee ها هم در یک یا دو طرف room منتظر spwanهه add ها بشن.

lady در ابتدا mana barrier داره و عملا تا زمانی که این shield رو از بین نبرین از جاش حرکت نمیکنه و hpش هم کم نمیشه...پس range ها باید به lady پشت سر هم اتک بدن تا اون shield ازبین بره.

تانک و میلی ها هم که در دو طرف یا یک طرف room هستن ( بنا به 25 یا 10 بودن raid) باید add های spawn شده رو بزنن.add ها هر 40 ثانیه spawn میشن

وقتی melee ها add هارو زدن در زمان باقی مونده تا spawn دوباره ی add ها باید به سمت باس برن و بهش اتک بدن تا زودتر shield ازبین بره
این روند همین طور ادامه پیدا میکنه تا اینکه mana barrier ازبین بره...از اون به بعد تانک ها باید lady رو taunt کنن و dps ها هم مثه همه ی باس ها شروع کنن به زدنش.

اما چند نکته در مورد این باس:
باس همیشه به طور شانسی در مکانی از بازی ability هه Death and decay رو میزنه که به شکل یک دایره ی سبز رنگ روی زمین هست...نباید در اون محوطه بمونید، چون به سرعت میمیرید

در مورد add ها معمولا cult adherent رو dps ها و cult fanatic رو tank ها میزنن.چون fanatic ها گاهی پیش میاد که منفجر میشن و 12k shadow dmg یا 25k به پلیر میزنن.

گاهی پیش میاد که lady یکی از پلیر هارو به صورت تصادفی enemy میکنه با شما...همین طور که hp خودش کم میشه، هر کسی که در 10 یاردیش باشه هم hit میخوره.

در phase دوم هم همین طور که در حال زدن باس هستید باید مراقب vengeful ها باشید که اینها هم در فاصله ی معینی aoe میزنن.

veyron
30-04-2010, 02:43
سلام بچه ها من یه چند وقت نبودم (من همونیم که خیلی سوال میپرسید!!!)
آخرین بار که سر زدم چند وقت قبل از عید بود همون موقع که چندتا از بچه ها حرفشون شده بود و حسابی حرفای قشنگ قشنگ بهم زدن! (راستی عیدتون مبارک)
دیشب میخواستم بعد از یه دوماهی بازی کنم وقتی رفتم تو بازی به مشکل بر خوردم بعد یه سر به سایت مولتن زدم دیدم رفته پچ 3.3.2
الان پچ من 3.2.2a هست میخواستم ببینم چندتا پچ باید نصب کنم تا بهش برسم وحجمشون چقده
راستی همه میگن از wowwiki پچ دانلود کن ولی من هر چی گشتم چیزی ندیدم حالا اگه میدونید کجا واسه دانلود پچ بهتره آدرس بدین دمتون گرم

Metalzadeh
30-04-2010, 02:52
سلام بچه ها من یه چند وقت نبودم (من همونیم که خیلی سوال میپرسید!!!)
آخرین بار که سر زدم چند وقت قبل از عید بود همون موقع که چندتا از بچه ها حرفشون شده بود و حسابی حرفای قشنگ قشنگ بهم زدن! (راستی عیدتون مبارک)
دیشب میخواستم بعد از یه دوماهی بازی کنم وقتی رفتم تو بازی به مشکل بر خوردم بعد یه سر به سایت مولتن زدم دیدم رفته پچ 3.3.2
الان پچ من 3.2.2a هست میخواستم ببینم چندتا پچ باید نصب کنم تا بهش برسم وحجمشون چقده
راستی همه میگن از wowwiki پچ دانلود کن ولی من هر چی گشتم چیزی ندیدم حالا اگه میدونید کجا واسه دانلود پچ بهتره آدرس بدین دمتون گرم

ShadowHex
30-04-2010, 05:39
خبر جدید از cataclysm

lockout در 10 و 25 share میشه!!!

ShadowHex
30-04-2010, 06:48
اخرین پتچ wotlk 3.3.5 نیست بلکه 3.9 هست
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه در این پتچ شاه gnome ها یعنی High Tinker Mekkatorque شهر Gnomeregan که مال gnome ها هست رو از اشغالگرها پس میگیره که باعثش خیانت Mekgineer Thermaplugg که مجبور شدن شهرشون رو ترک کنن و به iron forge پناهنده بشن
در طرف دیگه هم Vol'jin سرزمینهای از دست رفته ی ترول ها رو پس میگیره

ShadowHex
30-04-2010, 08:14
یک خبر دیگه از cataclysm که باورم نمیشه:18:
اومدن lockout رو در 25و 10 به اشتراک گذاشتن این به کنار ( یعنی اگه شما 10 نرمال برید تو 25 نرمال هم lockout می خورید.

ایتم دراپ در 10 و 25 یکی شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فقط با این تفاوت که در مد 25 گلد و emblem و تعداد ایتم بیشتره

یعنی رسما 25 تعطیل شد
ما رو باش فکر میکردیم 40man رو میخوان برگردونن اومدن 25 رو هم تعطیل کردن

فقط موندم هدفشون ار این کار چی بوده به غیر از اینگه به گیلد های hardcore pve ضربه زدن

HoJJaT_07
30-04-2010, 08:41
چه خوب یعنی کلا هفته ای باید چند تا راید بری و بعدشم بشینی نگاه کنی =))

شهر جدید اضافه میشه ؟

ShadowHex
30-04-2010, 08:46
چه خوب یعنی کلا هفته ای باید چند تا راید بری و بعدشم بشینی نگاه کنی =))

شهر جدید اضافه میشه ؟

در هفته 2 تا
بین 10 و 25 نرمال یکی
بین 10 و 25 hc هم یکی

اره شهره gnome ها بشون برمیگرده
ماله ترول ها هم فکر کنم یک جزیرست

این جاها الان هم هستن ولی در اشغاله

HoJJaT_07
30-04-2010, 09:05
Echo Isles که خیلی کوچیک تر از اون چیزیه که شهر شه !

راستی فیلم با کیفتی داری از Fall Of The Lich King و Yogg Sarron ?
yogg sarron 25 باشه اما lich king اگه 25 گیر نیومد 10 .. :دی کیفیتشم خوب باشه

ماله یوگ سارون میگن خیلی جالبه ماله لیچ کینگ میخوام بعضی از قسمتاشو ببینم که تیریون میزنتش

ShadowHex
30-04-2010, 09:11
Echo Isles که خیلی کوچیک تر از اون چیزیه که شهر شه !

راستی فیلم با کیفتی داری از Fall Of The Lich King و Yogg Sarron ?
yogg sarron 25 باشه اما lich king اگه 25 گیر نیومد 10 .. :دی کیفیتشم خوب باشه

ماله یوگ سارون میگن خیلی جالبه ماله لیچ کینگ میخوام بعضی از قسمتاشو ببینم که تیریون میزنتش

fall of the lk تو این مسیره Data\enGB\Interface\Cinematics
با دو کیفیت
از جایی رو نشون میده که دیگه کار لیچ تموم شده
من فقط secret of ulduar رو دیدم که این رو باید تو خود سایت بلیز dl کنی

HoJJaT_07
30-04-2010, 09:12
لول نوب نیستم که میدونم اونو 50 بارم دیدم . منظورم از ویدیو توسط پلیر گرفته شده باشه . نه اون تریلر .

مثلا یه پلیر میاد میگیره که چطوری توی wow لیچ کینگ میمیره !

JIGSA
30-04-2010, 10:46
یک خبر دیگه از cataclysm که باورم نمیشه:18:
اومدن lockout رو در 25و 10 به اشتراک گذاشتن این به کنار ( یعنی اگه شما 10 نرمال برید تو 25 نرمال هم lockout می خورید.

ایتم دراپ در 10 و 25 یکی شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یعنی رسما 25 تعطیل شد
ما رو باش فکر میکردیم 40man رو میخوان برگردونن اومدن 25 رو هم تعطیل کردن

فقط موندم هدفشون ار این کار چی بوده به غیر از اینگه به گیلد های hardcore pve ضربه زدن

شما یه خورده اشتباه متوجه شدین.
تو Heroic ها همون آیتم ها دراپ میشه ولی قویترش.

مثل IceCrown :
تو 25 نرمال :
تو 25 هیروئیک :

اینجوری ملت برای آیتم جمع کردن احتیاج به تلاش بیشتری دارن. در ضمن همین الان هم 10 نرمال و هیروئیک با هم شیر میشن.

در ضمن طبق اطلاعات موثقی که دارم یه رید 40 نفری قراره اضافه بشه. چیزی شبیه OS هستش اما 5 تا باس داره. و یه مانت خفن و یه ترینکت خفن دراپ بشه. این Raid الان تو آلفا تیم داره روش کار میشه.

اما متاسفانه بلیزارد داره به سمت بدی پیش میره و اون هم اینه که مهره های خودش ( باس ها ) رو داره ضعیف میکنه و خیلی زود از بین میبرتشون. برای مثال Archimonde و Kil'Jaeden دو تا دستیاران اصلی سارگراس هستن و ایلیدین اصلا در حدی نیست که در مقابل اینها تبدیل به Final Boss بشه.
امیدوارم که Deathwing رو به این زودی نسوزونن.

چند تا مثال :
تو Burning Crusade :
Kael'thas که یه موجود زمینیه از Kil'Jaeden و Archimonde که موجودات فرا زمینی هستن قویتره.
منظور از قویتره یعنی مبارزه باهاش نیاز به Focus بیشتری داره.

تو Lich King :
مبارزه با Malygos که یکی از محافظان Azeroth هست از مبارزه با Sindragosa که یه Drake معمولی هست آسونتره.
مبارزه با Yogg Saron از مبارزه با Arths سخت تره. و این بزرگترین اشتباه بلیزارده.

---------------
من چند ماه قبل مبارزه اصلی آرتاس رو برای بچه ها نوشتم. مبارزه ای که Sindragosa و آرتاس با هم مبارزه میکردن. اما بلیزارد در یه نظرسنجی مسخره تصمیم گرفت اون مبارزه رو به خاطره ها بسپاره و این شیوه زاقارت رو بزاره رو آرتاس که یه بچه 5 ساله بیاد و بزنتش.

HoJJaT_07
30-04-2010, 10:57
مبارزه با Malygos که یکی از محافظان Azeroth هست از مبارزه با Sindragosa که یه Drake معمولی هست آسونتره.sindragosa مگه Queen Of Frost Wyrnn نبود ؟

کلی جیدن مگه همون جا موقع summon کردن توسط keal thas نمرد ؟

راستی میتونید یه ویدیو از کشته شدن لیچ کینگ بدی ؟ کیفیتش خوب باشه . واسه yogg هم میخوام .

ShadowHex
30-04-2010, 10:58

مثل IceCrown :
تو 25 نرمال :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو 25 هیروئیک :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینجوری ملت برای آیتم جمع کردن احتیاج به تلاش بیشتری دارن. در ضمن همین الان هم 10 نرمال و هیروئیک با هم شیر میشن.

در ضمن طبق اطلاعات موثقی که دارم یه رید 40 نفری قراره اضافه بشه. چیزی شبیه OS هستش اما 5 تا باس داره. و یه مانت خفن و یه ترینکت خفن دراپ بشه. این Raid الان تو آلفا تیم داره روش کار میشه.

اما متاسفانه بلیزارد داره به سمت بدی پیش میره و اون هم اینه که مهره های خودش ( باس ها ) رو داره ضعیف میکنه و خیلی زود از بین میبرتشون. برای مثال Archimonde و Kil'Jaeden دو تا دستیاران اصلی سارگراس هستن و ایلیدین اصلا در حدی نیست که در مقابل اینها تبدیل به Final Boss بشه.

چند تا مثال :
تو Burning Crusade :
Kael'thas که یه موجود زمینیه از Kil'Jaeden و Archimonde که موجودات فرا زمینی هستن قویتره.

تو Lich King :
مبارزه با Malygos که یکی از محافظان Azeroth هست از مبارزه با Sindragosa که یه Drake معمولی هست آسونتره.
مبارزه با Yogg Saron از مبارزه با Arths سخت تره. و این بزرگترین اشتباه بلیزارده.

---------------
من چند ماه قبل مبارزه اصلی آرتاس رو برای بچه ها نوشتم. مبارزه ای که Sindragosa و آرتاس با هم مبارزه میکردن. اما بلیزارد در یه نظرسنجی مسخره تصمیم گرفت اون مبارزه رو به خاطره ها بسپاره و این شیوه زاقارت رو بزاره رو آرتاس که یه بچه 5 ساله بیاد و بزنتش.

یعنی شما الان 10 نرمال برید 10hc هم save میشین؟
طوری که wowhead گفته
#
10- and 25-man raids will share the same lockout.
#
10- and 25-man raids will share the same loot

درسته که تو hc ایتم بهتری دراپ میشه ولی من گفتم که در این2 درجه سختی 2 حالت بیشتر نداریم یعنی
در هفته 2 تا
بین 10 و 25 نرمال یکی
بین 10 و 25 hc هم یکی

HoJJaT_07
30-04-2010, 11:04
یه چیزی رو یادم رفت بگم .

بیلیزارد کاری نداره که لیچ کینگ قوی تره یا یه باس معمولی . در اغلب اوقات بر اساس پچ باساشو اسکریپت میکنه یعنی مثلا همون malygos تو پچای اولیه لیچ کینگ اومده اما sindragosa توی 3.3 پس باید سیدراگوسا قوی تر باشه کاری نداره که چیکاره بود و ... (این قانون بیلیزارده)

deltax
30-04-2010, 11:33
خواهش میکنم عزیز...چشم

Lady deathwhisper:
قبل از اینکه شروع به زدنش بکنید...range ها باید آماده ی اتک دادن به باس بشن...و تانک ها و melee ها هم در یک یا دو طرف room منتظر spwanهه add ها بشن.

lady در ابتدا mana barrier داره و عملا تا زمانی که این shield رو از بین نبرین از جاش حرکت نمیکنه و hpش هم کم نمیشه...پس range ها باید به lady پشت سر هم اتک بدن تا اون shield ازبین بره.

تانک و میلی ها هم که در دو طرف یا یک طرف room هستن ( بنا به 25 یا 10 بودن raid) باید add های spawn شده رو بزنن.add ها هر 40 ثانیه spawn میشن

وقتی melee ها add هارو زدن در زمان باقی مونده تا spawn دوباره ی add ها باید به سمت باس برن و بهش اتک بدن تا زودتر shield ازبین بره
این روند همین طور ادامه پیدا میکنه تا اینکه mana barrier ازبین بره...از اون به بعد تانک ها باید lady رو taunt کنن و dps ها هم مثه همه ی باس ها شروع کنن به زدنش.

اما چند نکته در مورد این باس:
باس همیشه به طور شانسی در مکانی از بازی ability هه Death and decay رو میزنه که به شکل یک دایره ی سبز رنگ روی زمین هست...نباید در اون محوطه بمونید، چون به سرعت میمیرید

در مورد add ها معمولا cult adherent رو dps ها و cult fanatic رو tank ها میزنن.چون fanatic ها گاهی پیش میاد که منفجر میشن و 12k shadow dmg یا 25k به پلیر میزنن.

گاهی پیش میاد که lady یکی از پلیر هارو به صورت تصادفی enemy میکنه با شما...همین طور که hp خودش کم میشه، هر کسی که در 10 یاردیش باشه هم hit میخوره.

در phase دوم هم همین طور که در حال زدن باس هستید باید مراقب vengeful ها باشید که اینها هم در فاصله ی معینی aoe میزنن.

داداش دمت گرم دکمه تشکر نبود ..وگرنه پست نمیزدم

gamebazi.blogfa
30-04-2010, 11:58
سلام
من بعد از 2-3 ماه اومدن به molten-wow بیام انگار سرورشو بستن آره؟؟!!
قضیه چیه؟

HoJJaT_07
30-04-2010, 13:13
kaer دروغگویی بیش نیست . با یه دانجن 5 نفره کل ملتنو گول زد . الان فهمیدم چرا وقتمو اونجا هدر میدادم .

ho0rezam
30-04-2010, 13:17
داداش دمت گرم دکمه تشکر نبود ..وگرنه پست نمیزدم
خواهش میکنم عزیز....کاری نکردم
خب میخوام ادامه بدم تاکتیک های wing اول icc رو

Gunship:
به نظر من ساده ترین قسمته wing اول همین gunship هست و جالب تر از همه هم هستش
اول واسه اونایی که نمیدونن میگم: شما وارد کشتی خودتون (horde یا ally) میشین و منتظر کشتی دشمن میمونید.جنگ بین دو کشتی هست

آماده شدن واسه شروع مبارزه:
-- تمام رید (اونهایی که میخوان وارد کشتی دشمن بشن) باید از goblinی که در کشتی هست یه rocket pack بگیرن و use کنن رویه shirtشون.
-- شما در کشتی خودتون بسته به mode بازی یه تعدادی cannon دارین که melee ها باید اونو کنترل کنن.
-- یه تانک باید در کشتی خودتون همیشه بمونه و add هایی که spawn میشن رو taunt کنه و یک تانک هم در زمان هایی که بعدا میگم باید وارد کشتی دشمن بشه.
-- معمولا هیلر و range dps ها باید توو کشتی خودشون بمونن...اما بعضی ها هم میتونن وارد کشتی دشمن بشن...چراشو بعدا توضیح میدم.

مبارزه:
-- خب در ابتدا باید cannon ها به rocketeer ها شلیک کنن...چون اونها بمب پرتاپ میکنن به سمته کشتیه شما...و عملا range dps ها نمیتونن به اونها اتک بدن چون در rangeشون قرار ندارن...پس این وظیفه ی اول cannon ها هست.بعده اینکه rocketeer ها رو زدین اگه فرصت بود به add هایه نزدیک کشتی باید شلیک کنید..این روند همیشه ادامه پیدا میکنه چون پشت سر هم add ها spawn میشن.
-- در کشتیه خودتون هم تانک و range dps ها باید به add هایی که از Portal وسط کشتی بیرون میان اتک بدن.
-- زمانی که یکی از battle mage ها به وسط کشتی خودشون رفت و شروع کرد به freez کردنه cannon ، تانکی که گفته بودم در بعضی مواقع باید به کشتیه دشمن بره، حالا باید jump کنه و وارد کشتیه enemy بشه... melee ها هم که الان cannon شون freez شده و نمی تونن ازش استفاده کنن باید به کشتیه دشمن برن...تانک باید باس رو taunt کنه تا dps ها بتونن بدون مزاحمته باس ، به battle mage اتک بدن و نابودش کنن تا cannon ها آزاد بشن.همون طور که گفته بودم بعضی از healr ها و ranged dps ها هم باید وارد کشتی دشمن بشن...range ها هم مثه melee ها باید به mage اتک بدن و هیلر ها هم hp تانک رو نگه دارن.
-- وقتی battle mage رو زدین همه باید برگردن به کشتیه خودشون و موقعیته قبلیی که داشتن...melee ها وارد cannon بشن...و دوباره همون کار هایه قبلی رو انجام بدن...تا زمانی که مبارزه تموم بشه و کشتی enemy نابود بشه.

gamebazi.blogfa
30-04-2010, 13:27
kaer دروغگویی بیش نیست . با یه دانجن 5 نفره کل ملتنو گول زد . الان فهمیدم چرا وقتمو اونجا هدر میدادم .
یعنی سرور تعطیل شده؟
عجب
خسته شدیم از این سرور به اون سرور رفتیم.

mahdibadboy
30-04-2010, 13:33
Salam azizan migam kasi bug to eternion-wow balade bezre mamnon misham :5:

HoJJaT_07
30-04-2010, 13:46
نه نشده اما ارزش نداره بازی کنی

HoJJaT_07
30-04-2010, 14:43
من نمیدونم چرا همه دوست دارند باگ بزنند . یعنی نمیتونید مثل آدم شرافت مندانه بازی کنید ؟ حتما ایرانی جماعت اسمش باید به -- و باگ در بره ؟

یه سرور پیدا کردم این مشخصاتشه . فعلا دارن هاست انتقال میدن اگه خوب بود خبرشو میدم .

اگه واقعا اینطور باشه خیلی عالیه اما یه مقدار xp بالاست که اونم مهم نیست . مهم اینه که دانجن اسکریپت باشه نه ایکس پی :دی

Immortal power
30-04-2010, 14:50

مثل IceCrown :
تو 25 نرمال :
تو 25 هیروئیک :

اینجوری ملت برای آیتم جمع کردن احتیاج به تلاش بیشتری دارن. در ضمن همین الان هم 10 نرمال و هیروئیک با هم شیر میشن.

چند تا مثال :
تو Burning Crusade :

تو Lich King :

---------------

با کمال ادب اینا که نوشتید :

در زمان مبارزه با Lich King تو IceCrown Citadel يه سري چيزاي عجيب مي بينيد.
Lich King يا همون آرتاس تو 10 فاز يا مرحله با شما ميجنگه. آرتاس 130 ميليون جون داره
تو مرحله اول و دوم و سوم. خودش كنار وايستاده و يه سري از نيروهاش رو مي فرسته. البته تو مرحله سوم از قدرتهاش استفاده ميكنه اما نمي شه زدش.
تو مرحله چهارم آرتاس مياد و يه قدرت ميزنه و همه پرت ميشن. بعد اژدهاي خودش رو فراخوني ميكنه.
مرحله 5 و6و 7 - خفن ترين مرحله : اژدها هم غير قابل انتخاب كردنه شما با ارتاس مي جنگيد و اژدهاي اون، قدرت هاي AOE frost‌ ميزنه و هر از چند گاهي يكي از اعضاي گروه رو با خودش ميبره بالا و پرتش ميكنه پايين كه اگر ميج ها يا Priest ها از قدرتهاشون استفاده نكنن طرف در جا ميميره.
آرتاس 25% از جونش رو كه از دست ميده دوباره درد سر شروع ميشه چون به اژدهاش دستور ميده تا خودي نشون بده و اون هم Enrage ميشه. حالا ميشه اون رو هم انتخاب كرد و زد. وقتي اژدها به نصف جونش ميرسه آرتاس بهش ميگه كه شما ها برادرش يا همون Malygos رو كشتين. حالا اژدها دومين Enrage‌رو هم ميزنه و تقريبا 400% بيشتر از حالت معمولي دميج ميزنه. وقتي به 10% رسيد الكسترازا مياد و اون رو ميسوزونه و كارش رو تموم ميكنه.
حالا آرتاس كه از كشته شدن اژدهاش حسابي قاطي كرده شروع ميكنه به تحت تاثير قرار دادن اعضاي گروه. Debuff هايي رو روي اعضاي گروه قرار ميده كه بايد در عرض 5 ثانيه پاك بشن وگرنه شما ميشين يه Undead‌ كه جونش اصلا كم نميشه و مثل چي هم دميج ميزنه. (من خودم از اين قسمت خوشم مياد)
اينكار تا 25% رسيدن جون آرتاس ادامه پيدا ميكنه.
مرحله 9 : آرتاس ديگه دميج نميزنه و فقط حرف هاي پدرش و اينا به يادش مياد. روح تك تك اون افراد مياد تو اون اتاق و به محض رسيدن جونش به 10% ديگه نميشه بهش دميج زد. تو اين مرحله Highlord Tirion Fordring كه سردسته Argent Crusade‌ هستش و شمشير Ashbringer‌ رو هم داره مياد و طي يك گفتگوي طولاني به كمك شما آرتاس رو تلف ميكنه.
جنگ با آرتاس براي گروه تست كننده اون كه از آيتم هاي خفني استفاده ميكنن 35 دقيقه طول كشيده. پيش بيني ميشه كه اگر بهترين گيلد بازي كه كل گروه بهترين آيتم ها رو هم داشت باشن برن در عرض بيشتر از يك ساعت بزننش.

اين چيزي كه ميگم رو يكي از دوستانم كه Alpha Tester‌ بليزارد هستش برام تعريف كرده.

الان جنگ بر سر اينه كه تقريبا 75% افراد نظرشون اينه كه شمشير FrostMourne فقط و فقط براي يك نفر از آليانس و يك نفر از هورد دراپ بشه و ديگه هيچ كس نتونه اون رو بگيره غير از اين دو نفر. اما 25% بقيه نظرشون اينه كه اين شمشير هم مثل شمشير هاي ايليدين با شانس خيلي كمي دراپ بشن.

الکی بوده؟؟؟؟

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:46 PM ----------

من نمیدونم چرا همه دوست دارند باگ بزنند . یعنی نمیتونید مثل آدم شرافت مندانه بازی کنید ؟ حتما ایرانی جماعت اسمش باید به -- و باگ در بره ؟

یه سرور پیدا کردم این مشخصاتشه . فعلا دارن هاست انتقال میدن اگه خوب بود خبرشو میدم .

اگه واقعا اینطور باشه خیلی عالیه اما یه مقدار xp بالاست که اونم مهم نیست . مهم اینه که دانجن اسکریپت باشه نه ایکس پی :دی

شرمنده ها همین خود شما بودی میگفتی من با achivment faker ( ؟) اچیو جعل میکنم!:31:

HoJJaT_07
30-04-2010, 15:40
اچیومنت فرق داره . همین الانم میتونم بکنم . اون اجباریه مثلا یه زمان تاکتیک باسو میدونی اما اولین بارته پس اونو لینک میکنی که باور کنند .

-- هم فرق داره . شما کلا نفهمیدی -- چیه . -- یعنی تقلب و آسیب میرسونه به سرور و موجب ریست شدن میشه (ادمینا برای اینکه بتونند یه سری آنتی -- بزنند و بن کنند موجب به .. )

راستی عزیزم learn to read

حسن گفت

اما بلیزارد در یه نظرسنجی مسخره تصمیم گرفت اون مبارزه رو به خاطره ها بسپاره و این شیوه زاقارت رو بزاره رو آرتاس که یه بچه 5 ساله بیاد و بزنتش.

Shahroozs2
30-04-2010, 16:05
سلام
t3 یعنی چی؟

ho0rezam
30-04-2010, 16:20
tier 3
یه نوع set هست
الان بهترین t10 هستش

Shahroozs2
30-04-2010, 16:27
tier 3
یه نوع set هست
الان بهترین t10 هستش
ست چی؟
به چه درد میخوره؟
اگه میشه یه توضیح کوتاه و مختصری در موردش بگو

Metalzadeh
30-04-2010, 16:37
با کمال ادب اینا که نوشتید :

در زمان مبارزه با Lich King تو IceCrown Citadel يه سري چيزاي عجيب مي بينيد.
Lich King يا همون آرتاس تو 10 فاز يا مرحله با شما ميجنگه. آرتاس 130 ميليون جون داره
تو مرحله اول و دوم و سوم. خودش كنار وايستاده و يه سري از نيروهاش رو مي فرسته. البته تو مرحله سوم از قدرتهاش استفاده ميكنه اما نمي شه زدش.
تو مرحله چهارم آرتاس مياد و يه قدرت ميزنه و همه پرت ميشن. بعد اژدهاي خودش رو فراخوني ميكنه.
مرحله 5 و6و 7 - خفن ترين مرحله : اژدها هم غير قابل انتخاب كردنه شما با ارتاس مي جنگيد و اژدهاي اون، قدرت هاي AOE frost‌ ميزنه و هر از چند گاهي يكي از اعضاي گروه رو با خودش ميبره بالا و پرتش ميكنه پايين كه اگر ميج ها يا Priest ها از قدرتهاشون استفاده نكنن طرف در جا ميميره.
آرتاس 25% از جونش رو كه از دست ميده دوباره درد سر شروع ميشه چون به اژدهاش دستور ميده تا خودي نشون بده و اون هم Enrage ميشه. حالا ميشه اون رو هم انتخاب كرد و زد. وقتي اژدها به نصف جونش ميرسه آرتاس بهش ميگه كه شما ها برادرش يا همون Malygos رو كشتين. حالا اژدها دومين Enrage‌رو هم ميزنه و تقريبا 400% بيشتر از حالت معمولي دميج ميزنه. وقتي به 10% رسيد الكسترازا مياد و اون رو ميسوزونه و كارش رو تموم ميكنه.
حالا آرتاس كه از كشته شدن اژدهاش حسابي قاطي كرده شروع ميكنه به تحت تاثير قرار دادن اعضاي گروه. Debuff هايي رو روي اعضاي گروه قرار ميده كه بايد در عرض 5 ثانيه پاك بشن وگرنه شما ميشين يه Undead‌ كه جونش اصلا كم نميشه و مثل چي هم دميج ميزنه. (من خودم از اين قسمت خوشم مياد)
اينكار تا 25% رسيدن جون آرتاس ادامه پيدا ميكنه.
مرحله 9 : آرتاس ديگه دميج نميزنه و فقط حرف هاي پدرش و اينا به يادش مياد. روح تك تك اون افراد مياد تو اون اتاق و به محض رسيدن جونش به 10% ديگه نميشه بهش دميج زد. تو اين مرحله Highlord Tirion Fordring كه سردسته Argent Crusade‌ هستش و شمشير Ashbringer‌ رو هم داره مياد و طي يك گفتگوي طولاني به كمك شما آرتاس رو تلف ميكنه.
جنگ با آرتاس براي گروه تست كننده اون كه از آيتم هاي خفني استفاده ميكنن 35 دقيقه طول كشيده. پيش بيني ميشه كه اگر بهترين گيلد بازي كه كل گروه بهترين آيتم ها رو هم داشت باشن برن در عرض بيشتر از يك ساعت بزننش.

اين چيزي كه ميگم رو يكي از دوستانم كه Alpha Tester‌ بليزارد هستش برام تعريف كرده.

الان جنگ بر سر اينه كه تقريبا 75% افراد نظرشون اينه كه شمشير FrostMourne فقط و فقط براي يك نفر از آليانس و يك نفر از هورد دراپ بشه و ديگه هيچ كس نتونه اون رو بگيره غير از اين دو نفر. اما 25% بقيه نظرشون اينه كه اين شمشير هم مثل شمشير هاي ايليدين با شانس خيلي كمي دراپ بشن.

الکی بوده؟؟؟؟

این fight کامل با lich king :

HoJJaT_07
30-04-2010, 16:38
Set = گروهی از آیتم ها که هم رنگ ، نوع هم هستند و مثل یه ست هستند . مثلا شما یه شلوار و بلوز میپوشی که آبی باشه ستم همونه . هر ست معمولا 5 تیکه هست (بعضی ها 7 تیکه) که اگه همشو داشته باشید یه سری Bouns میده

HoJJaT_07
30-04-2010, 18:03
اومدم دانلود کنم فیلم رو (همونی که دادند) تا 99.9 رفت بعد سرتم اومد رو 0 byte و الان ادامه نمیده :2::19::41:

Arrowtic
30-04-2010, 20:39
آقا بهترین سرور رایگان چیه؟؟
Fun نباشه.عینهو آدم XP بگیره نه خیلی سریع نه خیلی تند.

ShadowHex
30-04-2010, 20:51
lich king به بهترین شکل ممکن از بین رفت البته arthas
لیچ کینگ هیچ وقت از بین نمیره
کسانی که ناراضی هستن احتمالا از طرفدارای ارتاس بودن
tirion سالها تلاش کرد argent dawn و silver hand رو یکی کرد و argent crusade رو ساخت مدت ها در argent tournament تمرین کردن در مقابل حملات anub arak مقابله کردن و از طرف دیگه darion لیدر ebon blade رو متوجه کاراش کرد و اونم باش متحد شد و در اخر هم ارواحی که frostmourne جذب کرده بود باعث مرگش شد.

HoJJaT_07
30-04-2010, 21:02
الان دیدم خیلی جالب میمیره .

البته اون رایده خیلی خفن بود تو 17 دقیقه زدنش .

Scary Feelings
30-04-2010, 21:29
سلام
میگم بعد از اون ویدو که آرتاس میمیره..ویدو جدیدی نیومده؟از فیلمش خبری نیست؟

Scary Feelings
30-04-2010, 21:35
راستی..من تو این ویدو که دیدم..آرتاس مسموم میشه میمیره..اصلا tirion هم لیچ کیگن نمیشه!

HoJJaT_07
30-04-2010, 22:19
مسموم ؟ :))

منظورت همونیه که تو 3.3.0 اضافه شده ؟ اون بعده مردن . وقتی که فراست مورن میشکنه و لیچ ضعیف میشه

حجمش زیاده اما میارزه

Scary Feelings
30-04-2010, 22:24
نمیدونم
تو این ویدو که من دیدم هورد و آلیانس دم در قصر وایسادن .. بعد لیچ کینگ میاد .. یهو یه یارو آندد از بالا با ارتشش به هر سه طرف سم پرتاب میکنه..تو ویدو بعدی که دیدم آرتاس رو زمین افتاده کلاه خود لیچ کینگ هم افتاده..روح پدرش میاد میگه چی میبینی پسرم؟میگه فقط تباهی..بعدشم میمره
بعد پدر آرتاس به tirion میگه که یکی باید لیچ کیگن بشه..اما وقتی tirion کلاه رو برمیداره..یه آدم اتیشی میاد .. میگه بدش من.اونم میدتش..بعد کلاه خود هم آتیشی میشه :دی
تو این مسیر بود :
C:\lich 3.3.2\Data\enGB\Interface\Cinematics

HoJJaT_07
30-04-2010, 22:43
به ! اون که wrath gate . اون چندین سال قبل fall of lich king و یه جنگی به حساب میاد که با دخالت نیرو های کثافت سیلواناس جنگ شروع نشده تموم میشه :دی

+ دومی همونی که آتیشی بود به گفته شما بولواره . همونی که رهبری آلینس ها تو حمله به wrath gate ( دروازه ) رو رهبری میکنه . معلومه انگلیسیتون خوب نیست

Scary Feelings
30-04-2010, 22:49
نه..نصف شب هم هست..زیاد هم صدای کامپوتر زیاد نبود چیز زیادی نفهمیدم.
خوب بالاخره آرتاس اینطوری میمیره یا اونطوری که تو اون فیلمه که دادی؟:دی
ویدو جدیدتر نیومده؟

HoJJaT_07
30-04-2010, 22:56
اون یه تریلر سینماییی هست . تو اونجا لیچ کینگ میمیره (توی wow یعنی پلیرا) بعدش که پلیرا رفتن مثلا این اتفاقا میفته

Unholy
30-04-2010, 23:10

حالا این چه سروری هست ؟؟؟
اگه اینس ها و dung هاش همین طور که گفته باشه بد نیست !
همون طور که هم گفتی هم xp rate مهم نیست (نظر شخصی)
اگه رفتید اینجا ( هر کی خواست بره ) هورد بر میدارید یا آلی ؟؟
[/LEFT]

ShadowHex
01-05-2010, 00:01
به این لینک رسمی نگاه کنید ببینید چی میبینید

تست cataclysm beta بزودی زود شروع میشه

ILLIDAN-D
01-05-2010, 08:39
سرور های ایرانی زیاد قابل اعتماد نیستند
بلیزارد شما جایی می شناسید که بشه اکانت خرید
شما سرور ایرانی خوب سراغ دارید که بعد از یک مدت هوس جمع کردن به سرشون نزنه؟

سرور ایرانی پیشگامان الان 4 سال هست که فعالیت می کنه و میانگین آنلاین پلیرهای ایرانی در این سرور 300 نفر در روز هستند

تنها مشکلی که داره اینه که هنوز در TBC مونده

بله برای بلیزارد بازی کردن خیلی از سایت ها و ادمها هستن در ایران که میفروشن

----------------------------------------------------------------------

کسی Powerleveling لازم داره بهم پیغام خصوصی بده

یعنی پول میگیرم برا کسی هیرو لول آپ می کنم در بیزارد با سرعت بالا

deltax
01-05-2010, 09:21
خواهش میکنم عزیز....کاری نکردم
خب میخوام ادامه بدم تاکتیک های wing اول icc رو

Gunship:
به نظر من ساده ترین قسمته wing اول همین gunship هست و جالب تر از همه هم هستش
اول واسه اونایی که نمیدونن میگم: شما وارد کشتی خودتون (horde یا ally) میشین و منتظر کشتی دشمن میمونید.جنگ بین دو کشتی هست

آماده شدن واسه شروع مبارزه:
-- تمام رید (اونهایی که میخوان وارد کشتی دشمن بشن) باید از goblinی که در کشتی هست یه rocket pack بگیرن و use کنن رویه shirtشون.
-- شما در کشتی خودتون بسته به mode بازی یه تعدادی cannon دارین که melee ها باید اونو کنترل کنن.
-- یه تانک باید در کشتی خودتون همیشه بمونه و add هایی که spawn میشن رو taunt کنه و یک تانک هم در زمان هایی که بعدا میگم باید وارد کشتی دشمن بشه.
-- معمولا هیلر و range dps ها باید توو کشتی خودشون بمونن...اما بعضی ها هم میتونن وارد کشتی دشمن بشن...چراشو بعدا توضیح میدم.

مبارزه:
-- خب در ابتدا باید cannon ها به rocketeer ها شلیک کنن...چون اونها بمب پرتاپ میکنن به سمته کشتیه شما...و عملا range dps ها نمیتونن به اونها اتک بدن چون در rangeشون قرار ندارن...پس این وظیفه ی اول cannon ها هست.بعده اینکه rocketeer ها رو زدین اگه فرصت بود به add هایه نزدیک کشتی باید شلیک کنید..این روند همیشه ادامه پیدا میکنه چون پشت سر هم add ها spawn میشن.
-- در کشتیه خودتون هم تانک و range dps ها باید به add هایی که از Portal وسط کشتی بیرون میان اتک بدن.
-- زمانی که یکی از battle mage ها به وسط کشتی خودشون رفت و شروع کرد به freez کردنه cannon ، تانکی که گفته بودم در بعضی مواقع باید به کشتیه دشمن بره، حالا باید jump کنه و وارد کشتیه enemy بشه... melee ها هم که الان cannon شون freez شده و نمی تونن ازش استفاده کنن باید به کشتیه دشمن برن...تانک باید باس رو taunt کنه تا dps ها بتونن بدون مزاحمته باس ، به battle mage اتک بدن و نابودش کنن تا cannon ها آزاد بشن.همون طور که گفته بودم بعضی از healr ها و ranged dps ها هم باید وارد کشتی دشمن بشن...range ها هم مثه melee ها باید به mage اتک بدن و هیلر ها هم hp تانک رو نگه دارن.
-- وقتی battle mage رو زدین همه باید برگردن به کشتیه خودشون و موقعیته قبلیی که داشتن...melee ها وارد cannon بشن...و دوباره همون کار هایه قبلی رو انجام بدن...تا زمانی که مبارزه تموم بشه و کشتی enemy نابود بشه.

داداش بازم از راهنمایی کاملت ممنون

Arrowtic
01-05-2010, 14:37
سرور رایگان که XP گرفتنش معمولی باشه چی هست؟؟؟
راستی مگه بلوار نقش مثبت نبود؟؟؟پس حالا که لیچ کینگ شد کلا میشه گفت لیچ کینگ فرت!!چون یه نقش مثبت لیچ کینگ شد و خوب دیگه کارهای پلید انجام نمیده!!
ببخشید مدت هاست بازی نکردم خیلی چیزا رو نمی دونم.

Shahroozs2
01-05-2010, 15:29
سلام
این glyphs چیه ؟ چی کار میکنه؟

sina1111
01-05-2010, 16:39
سلام
من تازه بازی وارکرافت رو گرفتم و میخواستم توی سرور magic-wow بازی کنم ولی این ارور رو میداد : unable to validate game version

سرور magic-wow نوشته پچ 3.2.0a و من الان ورژن 3.3.2.11403 هستم
حالا باید چه کار کنم ؟

Shahroozs2
01-05-2010, 17:13
سلام
من تازه بازی وارکرافت رو گرفتم و میخواستم توی سرور magic-wow بازی کنم ولی این ارور رو میداد : unable to validate game version

سرور magic-wow نوشته پچ 3.2.0a و من الان ورژن 3.3.2.11403 هستم
حالا باید چه کار کنم ؟

HoJJaT_07
01-05-2010, 18:52
یک ساله دنبال دعوتنامه ی آلپا وو هستم . کسی نیستش کلا داشته باشه . فکر کنم ایرانیا هیچکی نداره ×!

Immortal power
01-05-2010, 18:53
اچیومنت فرق داره . همین الانم میتونم بکنم . اون اجباریه مثلا یه زمان تاکتیک باسو میدونی اما اولین بارته پس اونو لینک میکنی که باور کنند .

-- هم فرق داره . شما کلا نفهمیدی -- چیه . -- یعنی تقلب و آسیب میرسونه به سرور و موجب ریست شدن میشه (ادمینا برای اینکه بتونند یه سری آنتی -- بزنند و بن کنند موجب به .. )

راستی عزیزم learn to read

حسن گفت

نمیخوام وارد جزئیات بشم حوصله جر و بحث با بچه هارو ندارم!!!:46:
ولی اون تیکه اخری هم اگر بیشتر دقت کنی ( البته اگر اون 3 کلمه ی خز شده رو سعی کنی تبدیلش کنی به 4 تا حداقل شاید یکم شک برمون داره یه چیزی بلدی! ) من پست اقا حسن رو نقل کرده بودم و هیچ رابطه ای بین حرفی که با ایشون زدم و تو وجود نداره خوشکل!:46:

سرور رایگان که XP گرفتنش معمولی باشه چی هست؟؟؟
راستی مگه بلوار نقش مثبت نبود؟؟؟پس حالا که لیچ کینگ شد کلا میشه گفت لیچ کینگ فرت!!چون یه نقش مثبت لیچ کینگ شد و خوب دیگه کارهای پلید انجام نمیده!!
ببخشید مدت هاست بازی نکردم خیلی چیزا رو نمی دونم.

سعی کنید سرور free نرید که xp 1 باشه.
چون اکثرا بازی کن کم داره و بد تر کوئستا باگ هستن و خیلی درد سر ایجاد میکنن.
چرا نقش مثبت بود ولی حالا احتمالا به هر حال اگر دوباره لیچ کینگ پاشه بیاد معرکه گیری( :31: ) در واقع بلوار نیست بلکه یه موجود به نام لیچ کینگ هست با بدن بلوار .
یعنی در واقع لیچ کینگ این انگل میمونه که بدن کسی رو تسخیر میکنه.
البته من خودم طرف داره lich king هستم بار اولی هم که صحنه ی مردن ارتاس رو دیدم داشت گریم میگرفت!!! :31:

HoJJaT_07
01-05-2010, 22:19
اون سرور خیلی فان بود . این بهتره

اطلاعاتی در مورد ins ها ندارم اما اینا رو میدونم

Forge Of Soul
Pit Of Saron
Dungeagons
Full Scripted .

اینا رو مطمئن نیستم
uldaur script
naxx script
و کلا ریت هاش مناسبه . بیلیز لایک به حساب میاد یه جورایی :دی
با وت هم مانت میدن با badge . اونم ریتش نمی ارزه
مانت مثلا black proto drake میدن (دو تا پروتو) اونم 1500 . هر دفعه وت 5 تا میده دونیت هم که همینا هست کلا . پس با این حساب کلی باید وت بدید .

اما جمعیتش کمه یکم . باید زیاد شه

Zizzigolo
02-05-2010, 06:27

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداطلاعاتی در مورد ins ها ندارم اما اینا رو میدونم

Forge Of Soul
Pit Of Saron
Dungeagons
Full Scripted .

اینا رو مطمئن نیستم
uldaur script
naxx script
مانت مثلا black proto drake میدن (دو تا پروتو) اونم 1500 . هر دفعه وت 5 تا میده دونیت هم که همینا هست کلا . پس با این حساب کلی باید وت بدید .

خیلی سرور خوبی به نظر میاد
در حد alpha هست ! یعنی با donate ایتم نمیده
تو این چنین سرورها ارزش داره بازی کنی

ShadowHex
02-05-2010, 07:02

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداطلاعاتی در مورد ins ها ندارم اما اینا رو میدونم

Forge Of Soul
Pit Of Saron
Dungeagons
Full Scripted .

اینا رو مطمئن نیستم
uldaur script
naxx script

میتونم بگم این سرور و alpha الان بهترین ها هستن

علت:
خبری از donate واسه بدست اوردن ایتمهای end game نیست
از vote shop نميشه ايتم epic‌گرفت
خبری از CUSTOM ITEM نیست
rate هاش واقعا مناسبه
هر گونه insی هم که باز هست تا حد ممکن script شده
این مشخصات سروره

Realm Info:

Current Version: 3.3.3

XP Rates:

Killing: 10x
Quests: 10x
Exploring: 5x

Gameplay:

Money Loot: 5x (Copper, Silver, Gold)
Items Loot: 5x, 3x, 2x (Normal, Uncommon/Rare, Epic)
Resting Bonus: 2x
Honor Points: 3x
Reputation Gain: 3x

Features:

Blizzlike: Spawns, Monsters Stats, AI Scripts
Blizzlike: Vendors, NPCs, Dialogs, Quests
Blizzlike: Spells, Talents, Attributes
NO CUSTOM ITEMS, that means MORE FAIRNESS between players!
Line of Sight and Collision System
Scripted Instances
Working battlegrounds and PvP systems
Constant core and database updates for stability and quality

وقت خودتون رو در سروهایی که بر بنای پول درآوردن طراحی شدن همچون مولتن و نل حروم نکنید چون در این چنین سرورها هیچ وقت ins های روز باز نمیشه بخاطر اینکه موج donor ها طرفشون سرازیر بشه
یا در این چنین سرورها بازی کنید یا خود بلیزارد

راستی وب سایتشو ببینید خیلی شبیه battle.net طراحی شده

babikool
02-05-2010, 11:33
سلام ببخشید من تازه یه اکانت تویه pandora wow ساختم الان خواستم logon بشم نمیشه همش میزنه که سرور اف هستش چه خبره سرورش on میشه یا نه اگه میشه یه خبر بدین ممنون:41:

Scary Feelings
02-05-2010, 11:55
این alpha چرا نمیشه توش اکانت ساخت؟؟!

ho0rezam
02-05-2010, 13:05
این alpha چرا نمیشه توش اکانت ساخت؟؟!

چون دعوتنامه ای هستش...و باید یکی که تووش بازی میکنه یه invite code واست بفرسته...به نظر میرسه فعلا به هیچ کسی invite code نمیدن

ShadowHex
02-05-2010, 13:23
سلام ببخشید من تازه یه اکانت تویه pandora wow ساختم الان خواستم logon بشم نمیشه همش میزنه که سرور اف هستش چه خبره سرورش on میشه یا نه اگه میشه یه خبر بدین ممنون:41:

دقت کن ببین Realm list رو درست وارد کردی
سرور انلاین هست بیش از 1 روز هم uptime داره

در ضمن مثل اینکه trial of crusader رو هم داره
فقط icc رو نداره که اونم گفتن تا زمانی script نشه باز نمیشه

Unholy
02-05-2010, 13:24

اطلاعاتی در مورد ins ها ندارم اما اینا رو میدونم

Forge Of Soul
Pit Of Saron
Dungeagons
Full Scripted .

اینا رو مطمئن نیستم
uldaur script
naxx script

اما میشه باهاش embelm Frost گرفت بعد باهاشون ایتم بگیری(ویرایش : حواسم نبود که اشاره کرده به همین )ولی با 49$ میشه 250 تا embelm گرفت حالا چند تا هر ایتم میخواد نمیدونم
اون یکی غیر از xprate بالاش چه مشکلی داشت ؟

HoJJaT_07
02-05-2010, 13:38
همشون نوب بودن .

بعدشم emblem of frost روزی یه دونه میتونی بگیری . ارزش داره برای یه آیتمی که 100 تا میخواد باید 100 روز وت بدی و بگیری . اون 100 روزو میدی یه مانت میخره تا یه آیتم !

ShadowHex
02-05-2010, 13:44
اما میشه باهاش embelm Frost گرفت بعد باهاشون ایتم بگیری
اون یکی غیر از xprate بالاش چه مشکلی داشت ؟

ارزونترین ایتم t10 چقد emblem of frost میخواد ؟
shoulder t10 تعداد 60 تا emblem of frost نیاز داره اینجا هم شما روزی 5coin میتونی از vote بگیری . فکر اینشم بکن حدود 2 ماه طول میشکه 60 emblem frost از vp بگیری :31:
تو بلیزاد میشه هفته ای 83 emblem frost گرفت که در private server ها بدلیل باگ بودن خیلی موارد از جمله weekly quest ها , random daily heroic خیلی سخته بدست اوردنش

اون سروری که قبلا صحبتش بود مشکلش اینه که از core قدیمی و پر از باگ summit استفاده میکنه و چیزی بنام lockout هم درونش وجود نداره

HoJJaT_07
02-05-2010, 13:59
Added support for "Trial of the Crusader" instance
Added support for "The Forge of Souls" instance

اولدار هم داره . totc هم که داره . lock out هم عین بیلیزارد . کلا تو بیلیزارد داریم بازی میکنیم :دی

تنها چیزی که مطمئن نیستم داره یا نه event ha هست .

ho0rezam
02-05-2010, 14:50
تو بلیزاد میشه هفته ای 83 emblem frost گرفت
چجوری عزیز؟؟؟!!!
14 تا random daily
4 تا از travon
24 تا icc10 normal
24 تا icc25 normal
(اون 48 تا یعنی اینکه هر هفته lich رو در 10 و 25 بزنی دیگه :دی:دی)
5 تا هم Q weekly

فعلا Hc رو فاکتور میگیرم!!!

جمعش میشه 71 عدد frost
به خدا من دارم ایراد نمیگیرم (نوشته هام رو به گونه ی بد نخونید)...فقط میخواستم بگم این تعداد هست که میشه جمع کرد (بدون در نظر گرفتن icc Hc)...حالا اگه چیز دیگه ای هم هست بگین، بلکه ما هم یکم سریع تر frost جمع کنیم!!!

من به شخصه هفته ای 41-46 تا جمع میکنم.
اونایی که مثلا هر هفته 2 wing رو در 10 و 25 میرن میتونن: 51 - 56 تا جمع کنن
اونهایی که هر هفته Lich رو تویه normal میزنن میتونن: 71- 76 تا جمع کنن
اونهایی هم که هر هفته شلوار lich رو در میارن( Hc + normal ) میتونن : 119 - 124 تا جمع کنن.

ShadowHex
02-05-2010, 15:15
چجوری عزیز؟؟؟!!!
14 تا random daily
4 تا از travon
24 تا icc10 normal
24 تا icc25 normal
(اون 48 تا یعنی اینکه هر هفته lich رو در 10 و 25 بزنی دیگه :دی:دی)
5 تا هم Q weekly

فعلا Hc رو فاکتور میگیرم!!!

جمعش میشه 71 عدد frost
به خدا من دارم ایراد نمیگیرم (نوشته هام رو به گونه ی بد نخونید)...فقط میخواستم بگم این تعداد هست که میشه جمع کرد (بدون در نظر گرفتن icc Hc)...حالا اگه چیز دیگه ای هم هست بگین، بلکه ما هم یکم سریع تر frost جمع کنیم!!!

من به شخصه هفته ای 41-46 تا جمع میکنم.
اونایی که مثلا هر هفته 2 wing رو در 10 و 25 میرن میتونن: 51 - 56 تا جمع کنن
اونهایی که هر هفته Lich رو تویه normal میزنن میتونن: 71- 76 تا جمع کنن
اونهایی هم که هر هفته شلوار lich رو در میارن( Hc + normal ) میتونن : 119 - 124 تا جمع کنن.

من حداکثر تعداد رو گفتم و کاری هم ندارم به اینکه کسی بتونه یا نه
پس:

The grand total Emblem of Frost available per week is 83

25x from ICC10
25x from ICC25
5x from ICC10 Weekly Quest
5x from ICC25 Weekly Quest
5x from Weekly Raid Quest
2x from Toravon 10 Man
2x from Toravon 25 Man
14x from Daily Random Heroics

83x Emblem of Frost max per week

اینا هم هست

* 6x Emblem of Frost are rewarded from the Inside the Frozen Citadel (Alliance) / (Horde) quest chain.
* 5x Emblem of Frost (and 5x [Emblem of Triumph]) are rewarded for completing weekly raid quests (similar to the previous daily heroic dungeon system, but once a week). This weekly raid quest is separate to the Icecrown Citadel raid quests that give the [Sack of Frosty Treasures], and both can be completed each week.
* 2x Emblem of Frost are rewarded for completing the first Heroic Level 80 PuG for a character, daily, using the Dungeon Finder system, also introduced in patch 3.3.0.

Scary Feelings
02-05-2010, 16:02
چون دعوتنامه ای هستش...و باید یکی که تووش بازی میکنه یه invite code واست بفرسته...به نظر میرسه فعلا به هیچ کسی invite code نمیدن
:31: خوب یعنی شما دعوت نامه ندارین بدین ما؟
اون یکی pandorawow هم که افلاین هست..حالا من کجا بازی کنم؟:19:

Unholy
02-05-2010, 16:25
بعد این سروری که توش donate کردن ارزش نداره یه دفعه مایه کم نیاره جمع کنه ؟
اگه نشه که خوبه :دی

Beowulf Hero
02-05-2010, 17:44
خوب منم بعد از مدت برگشتم به wow...
دارم همه سرورارو چک میکنم دونه دونه
فعلا اراتور و نل از نظر من تو صدرن...
البته این pandora wow نرفتم...

babikool
02-05-2010, 17:59
دقت کن ببین Realm list رو درست وارد کردی
سرور انلاین هست بیش از 1 روز هم uptime داره

در ضمن مثل اینکه trial of crusader رو هم داره
فقط icc رو نداره که اونم گفتن تا زمانی script نشه باز نمیشه

همینه دیگه logon.pandorawow.com من هرچی user با pw وارد میکنم میره تو اما تا میخواد قسمت hero ها رو لود کنه مینویسه you have beed disconnected from the server میگم شاید عیب از ورژن بازی باشه حتما 3.3.3a جواب میده دیگه درسته:19::9:

Beowulf Hero
02-05-2010, 18:05
من یه مدت کوتاه رفتم و این ایراد هارو دیدم

line of sight dont work
missing trainer!!!no quest!!

HoJJaT_07
02-05-2010, 18:14
Pandora ? LOs نداره ؟ لول شما تو los نبودی . بیا خودم نشونت بدم .

missing trainer فقط توی سرور فانی مثل نل هست . که هر روز 15 روز رول بک بخوره پس اگه نمیخوای بیای بیلیزلایک بای !

فعلا اراتور و نل از نظر من تو صدرن...آراتورو نمیدونم اما نل کلا تو همه سایتا از لحاظ رول بک اول شده . (جدی میگم!)

بعد این سروری که توش donate کردن ارزش نداره یه دفعه مایه کم نیاره جمع کنه ؟خارجی ها اونقدر .. هستند که به خاطر مانت هم دونیت میکنند !

-----------

کلا یادش بخیر با اینکه سررو بدیه اما کلی خاطره از نل دارم

Arrowtic
02-05-2010, 18:29
آقا هرکی سروری که میره رو بگه.

ho0rezam
02-05-2010, 18:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوب یعنی شما دعوت نامه ندارین بدین ما؟من اونجا بازی نمیکنم عزیز

من حداکثر تعداد رو گفتم و کاری هم ندارم به اینکه کسی بتونه یا نه درسته.
اما باید جوری حساب کرد که به طور معمول هر کسی بتونه جمع کنه،
اما حرف شما در مورد حداکثر درسته عزیز

* 6x Emblem of Frost are rewarded from the Inside the Frozen Citadel (Alliance) / (Horde) quest chain.
* 5x Emblem of Frost (and 5x [Emblem of Triumph]) are rewarded for completing weekly raid quests (similar to the previous daily heroic dungeon system, but once a week). This weekly raid quest is separate to the Icecrown Citadel raid quests that give the [Sack of Frosty Treasures], and both can be completed each week.
* 2x Emblem of Frost are rewarded for completing the first Heroic Level 80 PuG for a character, daily, using the Dungeon Finder system, also introduced in patch 3.3.0.
اینها توضیحاته همون بالایی ها هستش

Beowulf Hero
02-05-2010, 19:34
Pandora ? LOs نداره ؟ لول شما تو los نبودی . بیا خودم نشونت بدم .

missing trainer فقط توی سرور فانی مثل نل هست . که هر روز 15 روز رول بک بخوره پس اگه نمیخوای بیای بیلیزلایک بای !

رول بک ماله نله نه مولتن!
مولتنم ولی مضخرفه!
عزیزم من وارلاک بدونه اینکه کوست پت رو بزنم از ترینر ترین کردم!
پس چیزی نمیدونی مسخره نکن

ShadowHex
02-05-2010, 21:07
من یه مدت کوتاه رفتم و این ایراد هارو دیدم

line of sight dont work
missing trainer!!!no quest!!

این که کار میکنه!
یه سوال کنم؟ ناراحت نشیا:31:
line of sight چیه؟

من که warlock دارم از quest گرفتمش چطوری تو از trainer گرفتی!!

HoJJaT_07
02-05-2010, 21:17
ایشون تو نل بازی میکنند . شما تو نل Proto Drake هم از ترینر میگیری !

ShadowHex
02-05-2010, 21:32
:31: خوب یعنی شما دعوت نامه ندارین بدین ما؟
اون یکی pandorawow هم که افلاین هست..حالا من کجا بازی کنم؟:19:

Server Uptime: 1 day 17h 8m

همینه دیگه logon.pandorawow.com من هرچی user با pw وارد میکنم میره تو اما تا میخواد قسمت hero ها رو لود کنه مینویسه you have beed disconnected from the server میگم شاید عیب از ورژن بازی باشه حتما 3.3.3a جواب میده دیگه درسته:19::9:

کلاینت باید 3.3.3a باشه

TCG
03-05-2010, 02:32
سلام.
Quest Helper برای نسخه ی 3.3.3a میخواستم.
مرسی.

ShadowHex
03-05-2010, 05:46
سلام.
Quest Helper برای نسخه ی 3.3.3a میخواستم.
مرسی.

HoJJaT_07
03-05-2010, 11:58
بروبچ تا جمعه من نیستم میرم یه جایی . اگه جواب ندادم ناراحت نشید :دی

Unholy
03-05-2010, 13:02
کسی هست بخواد تو این سرور بازی کنه (pandora)و اکانت نساخته یه pm به من بده . :دی
100 تا pandoracoin الکی نیست که ! بازم :دی

Beowulf Hero
03-05-2010, 13:07
بخدا من تا لول 5 بردم بعد رفتم کنار ترینر کنار نرثشایر بعد تو لیست اسپلا Summun Imp هم بود!

ایشون تو نل بازی میکنند . شما تو نل Proto Drake هم از ترینر میگیری
دوباره شروع نکن نزار دهنم باز شه...من هیچ چیزی رو الکی نمیگم ...منم تو نل بازی نمیکنم ولی سرور خوبیه حتی اگه پروتو درک هم با ترینر بده دلیل به بدی سرور نمیشه...اصلا بیا یه وارلاک لول 5 کنم جلوت اسپل پت رو ترین کنم...اصلا تا حالا با وارلاک کار کردی که حرف مفت میزنی؟

Beowulf Hero
03-05-2010, 13:20
اگه با لینکت ثبته نام کنم چی میشه؟به 2 طرف coin میده؟یا فقط به تو؟

Unholy
03-05-2010, 13:30
اگه با لینکت ثبته نام کنم چی میشه؟به 2 طرف coin میده؟یا فقط به تو؟
احتمالا فقط به خودم . ولی باید 1هیرو رو تا lvl50 برد

Shahroozs2
03-05-2010, 17:19
سلام
ینجا کی تو سرور high rate ,wowbeez بازی میکنه؟

hirsababak
03-05-2010, 19:56
hirsa رو تو ragnaros تنها گذاشتید. Cry

Unholy
03-05-2010, 20:29
تو فروم این pandorawow نوشته که 2تا boss اول icc درسته . حالا نمیدونم باز هست که درسته یا منتظرن همش درست شه بعد بازش کنن

akharwarbaz
03-05-2010, 20:57
بخدا من تا لول 5 بردم بعد رفتم کنار ترینر کنار نرثشایر بعد تو لیست اسپلا Summun Imp هم بود!

دوباره شروع نکن نزار دهنم باز شه...من هیچ چیزی رو الکی نمیگم ...منم تو نل بازی نمیکنم ولی سرور خوبیه حتی اگه پروتو درک هم با ترینر بده دلیل به بدی سرور نمیشه...اصلا بیا یه وارلاک لول 5 کنم جلوت اسپل پت رو ترین کنم...اصلا تا حالا با وارلاک کار کردی که حرف مفت میزنی؟

شما imp رو از ترينر ميگيري بعد تا لول 10 كويست void walker رو ميري

ShadowHex
03-05-2010, 22:49
تو فروم این pandorawow نوشته که 2تا boss اول icc درسته . حالا نمیدونم باز هست که درسته یا منتظرن همش درست شه بعد بازش کنن

اسکریپ نبود بستنش
اسکرپت شد باز میشه مثل بقیه سرورا نیست که insهای روز رو برای جلب donor ها ببندن
کدوم طرفی بازی میکنی؟

ShadowHex
03-05-2010, 23:12
فکر میکنید کسی هست که بتونه کل اچیومنت های حال حاظر رو بگیره؟ :18:

قبلا یه پلیر تایوانی رکورد دار بود

Beowulf Hero
04-05-2010, 05:51
شما imp رو از ترينر ميگيري بعد تا لول 10 كويست void walker رو ميري
عجب!پس چرا من تو مولتن برا ایمپ کوست زدم!مولتن هم حوصله داره!خودش کوست طراحی میکنه:دی

Unholy
04-05-2010, 05:55
اسکریپ نبود بستنش
اسکرپت شد باز میشه مثل بقیه سرورا نیست که insهای روز رو برای جلب donor ها ببندن
کدوم طرفی بازی میکنی؟
ally
یه rogue لول 24 دارم فعلا . ne male
راستی این طور که تو changelog update دیروز نوشته (مولتن) toravon هم spawn شده ! شاید امروز یه سری بزنم ببینم چه جوریه

ShadowHex
04-05-2010, 13:29
ally
یه rogue لول 24 دارم فعلا . ne male
راستی این طور که تو changelog update دیروز نوشته (مولتن) toravon هم spawn شده ! شاید امروز یه سری بزنم ببینم چه جوریه

به کارهای kaer بی شرف نمیشه دیگه اعتماد کرد
از کجا معلوم loot رو دستکاری و در اسکریپت کردن زیاده روی نکرده باشن
شخصا دیگه به این ادم پست اعتماد نمیکنم
روزی که سرور بنا شد گفتن داریم رو totc کار میکنیم و بزودی full در اختیارتون میزاریم سرور اپدیت شده و هیچ خبری نشد تا اینکه اقای بی شرف گفت ما رو icc فوکوس کردیم! اومدن fos راه انداختن طوری که شنیده ام چنان در اسکریپت زیادی روی و اشتباه کردن که از retailسخت تر شده
به حرف های این ادم بی شرف اعتماد نکنید
تو فروم هم 1 انتقاد بشه رو هوار تاپیک بسته و بن میکنن
چطوری بدون gear totc بریم سراغ icc که میخواین اسکریپت کنن؟
میتونی جواب منو بدی؟
بیشتر افراد کهنه کار این سرور از بس دروغ شنیدن این سرور رو ترک کردن
تو این سرور با gear pvp میرن pve
خیلی مسخرست
dk تو این سرور میتونم با اطمینان بگم 70% باگه حالا چند ماه گذشت و change log پرمحتوا رو ببینید
فقط 1 گزینه رو برا dk فیکس کردن!

akharwarbaz
04-05-2010, 17:42
فك كنم حق با شماست ..يه كم فك ميكنم يادم مياد از quest لول 2-3-4 بود گرفتم ! ا ما به هر حال imp براي لول اپ بدرد نميخوره و void walker از همه ي براي lvl اپ بهتره تا وقتي كه felgurd رو بگيريد

Immortal power
04-05-2010, 18:36
يه سوال كلي!
به نظر شما بليزارد چقدر ديگه ميخواد بزي رو طول بده! اميدوارم بيشتر از 1-2 سال طولش بده!:31:
ولي خيلي نمارديه تا من 80 بشم تو بليزارد ميشه دوران 3.0.9 ! كه فقط هر رايد 2 بار ميشد رفت.:41:
نامرداااا!

JIGSA
04-05-2010, 19:18
يه سوال كلي!
به نظر شما بليزارد چقدر ديگه ميخواد بزي رو طول بده! اميدوارم بيشتر از 1-2 سال طولش بده!:31:
ولي خيلي نمارديه تا من 80 بشم تو بليزارد ميشه دوران 3.0.9 ! كه فقط هر رايد 2 بار ميشد رفت.:41:
نامرداااا!

شما بلیزارد بازی می کنی ؟ کدوم ریلم ؟

Immortal power
04-05-2010, 19:33
شما بلیزارد بازی می کنی ؟ کدوم ریلم ؟

من همون loomina هستم! تو بازي اسمم mosashi بود. يه مدت اومدم راگناروس ولي در اصل كزاكم!

============
يه سوالي
اين افتضاح دقيقا چيزيه كه فهميدم؟؟؟ يكي معني كنه اينو
Tree of Life is changing from a passive talent to a cooldown-based talent

Unholy
04-05-2010, 20:32
به کارهای kaer بی شرف نمیشه دیگه اعتماد کرد
از کجا معلوم loot رو دستکاری و در اسکریپت کردن زیاده روی نکرده باشن
شخصا دیگه به این ادم پست اعتماد نمیکنم
روزی که سرور بنا شد گفتن داریم رو totc کار میکنیم و بزودی full در اختیارتون میزاریم سرور اپدیت شده و هیچ خبری نشد تا اینکه اقای بی شرف گفت ما رو icc فوکوس کردیم! اومدن fos راه انداختن طوری که شنیده ام چنان در اسکریپت زیادی روی و اشتباه کردن که از retailسخت تر شده
به حرف های این ادم بی شرف اعتماد نکنید
تو فروم هم 1 انتقاد بشه رو هوار تاپیک بسته و بن میکنن
چطوری بدون gear totc بریم سراغ icc که میخواین اسکریپت کنن؟
میتونی جواب منو بدی؟
بیشتر افراد کهنه کار این سرور از بس دروغ شنیدن این سرور رو ترک کردن
تو این سرور با gear pvp میرن pve
خیلی مسخرست
dk تو این سرور میتونم با اطمینان بگم 70% باگه حالا چند ماه گذشت و change log پرمحتوا رو ببینید
فقط 1 گزینه رو برا dk فیکس کردن!
این که pvp و pve رو با هم یکی میگیرن آره !! ولی اون باس voa درسته چون یکی از بچه ها ازش ایتم گرفته . این ط.ر که میگفت هم script بوده.
یه چیز دیگه , شما ها کدوم وری بازی میکنید و اسماتون چیه ؟

---------- Post added at 09:32 PM ---------- Previous post was at 09:29 PM ----------

من همون loomina هستم! تو بازي اسمم mosashi بود. يه مدت اومدم راگناروس ولي در اصل كزاكم!

============
يه سوالي
اين افتضاح دقيقا چيزيه كه فهميدم؟؟؟ يكي معني كنه اينو
Tree of Life is changing from a passive talent to a cooldown-based talent
اگه اشتب نکرده باشم یعنی spell tree of life از این حالت که همیشگی باشه در میاد و یه لول میشه با cd

akharwarbaz
04-05-2010, 23:39
اگه اشتب نکرده باشم یعنی spell tree of life از این حالت که همیشگی باشه در میاد و یه لول میشه با cd

دقيقا هميني هست كه ايشون گفتن.

AMir_JAKAL
05-05-2010, 02:18
مولتن یک سرور کاملا مزخرف و چرت هست همین و بس یادمه یه مدت زیاد میگفتن این بهترین سرور و بلیزلایک ترین سرور هست
تا اونجایی که من میدونم تمام Cloth Wear ها OP هستن مخصوصا وارلاک DK هم که زیادی قوی هست
تا چند روز پیش هم که تا اونجایی که میدونم VoA فقط 2 تا باس داشت و Ulduar طبقه دومش بسته بود FoS هم اگه تونستین باس اولش رو بزنین جایزه دارین
خدارو شکر من قبل از اینکه سرور توش نوب زیاد بشه GS ام رو بردم بالا اگرنه که الان 1min برین تو دالاران وایسین برا VH زیر 4K GS اینوایت نمیکنن
Lockout ها هم که باگ شده و بلد نیستن درستش کنن و باید سرور رو ریست کنن تا از Save دربیای
تو این یکی دو هفته هم که سرور خیلی Lag داره و بیشتر روزا روزی 6-7 بار سرور Crash میشه و 10 دقیقه رول بک میخوره
نوب و دونیتور بشدت زیاد شده با Vote point هم که میشه ایتم Furius از وت شاپ گرفت
بیشتر پلیر ها از سرور رفتن قدیما نمیشد تو دالاران راه رفت ولی حالا دیگه اونجوری نیست
دیگه سرور ارزش بازی کردن نداره برای خودم متاسفم که تو این سرور بازی کردم

Unholy
05-05-2010, 06:23
مولتن یک سرور کاملا مزخرف و چرت هست همین و بس یادمه یه مدت زیاد میگفتن این بهترین سرور و بلیزلایک ترین سرور هست
تا اونجایی که من میدونم تمام Cloth Wear ها OP هستن مخصوصا وارلاک DK هم که زیادی قوی هست
تا چند روز پیش هم که تا اونجایی که میدونم VoA فقط 2 تا باس داشت و Ulduar طبقه دومش بسته بود FoS هم اگه تونستین باس اولش رو بزنین جایزه دارین
خدارو شکر من قبل از اینکه سرور توش نوب زیاد بشه GS ام رو بردم بالا اگرنه که الان 1min برین تو دالاران وایسین برا VH زیر 4K GS اینوایت نمیکنن
Lockout ها هم که باگ شده و بلد نیستن درستش کنن و باید سرور رو ریست کنن تا از Save دربیای
تو این یکی دو هفته هم که سرور خیلی Lag داره و بیشتر روزا روزی 6-7 بار سرور Crash میشه و 10 دقیقه رول بک میخوره
بیشتر پلیر ها از سرور رفتن قدیما نمیشد تو دالاران راه رفت ولی حالا دیگه اونجوری نیست
voa که toravon رو فعلا add کردن . اون یکی رو نمیدونم .
والا ما fos رو الیت (باس) آخریش رو هم زدیم اونم 1 بار wipe شدیم . lock ها که فوق العاده op بودن
هنوزم اون جا بازی میکنی یا ....

ShadowHex
05-05-2010, 16:47
این که pvp و pve رو با هم یکی میگیرن آره !! ولی اون باس voa درسته چون یکی از بچه ها ازش ایتم گرفته . این ط.ر که میگفت هم script بوده.
یه چیز دیگه , شما ها کدوم وری بازی میکنید و اسماتون چیه ؟

---------- Post added at 09:32 PM ---------- Previous post was at 09:29 PM ----------

آليانس
فعلا در سرور pandorawow بازي ميكنم
soulkeeper
از اسمش معلومه چه كلاسيه :31:
تو مولتن قسم خوردم انلاين نشم

كاملا تاييد ميشه
كسي كه از اين سرور در اوايل تعريف ميكرد من بودم (لعنت بر من) من هم تقصيريي نداشتم اونا بعد از چند مدت چهره واقعي خودشون رو نشون دادن. قبلا توضيح دادم
والا من نميدونم اون كسايي كه در حال حاظر دارن تو مولتن بازي ميكنن دلشون به چي خوشه

Unholy
05-05-2010, 17:34
آليانس
فعلا در سرور pandorawow بازي ميكنم
soulkeeper
از اسمش معلومه چه كلاسيه :31:

:D !!
اول خواستم همین اسمو بزارم برا rogue دیدم یکی قبلا گذاشته و از اینم که یه اسمو طور دیگه ای بنویسم خوشم نمیاد . من این چند وقته که بازی کردم اولن باریه که تونستم اسمیو که دوست دارم برای خودم بذارم !
تا حالا هرچی با کلاس های دیگه بازی کردم بهم نچسبیده و دنبال trade بودم اما هیچوقت از rogue خسته نشدم و امیدوارم که نشم چون هیروییه که باهاش بازی رو شروع کردم

Arrowtic
05-05-2010, 18:04
من که حال میکنم با کلاس Mage.

ShadowHex
05-05-2010, 18:15
:D !!
اول خواستم همین اسمو بزارم برا rogue دیدم یکی قبلا گذاشته و از اینم که یه اسمو طور دیگه ای بنویسم خوشم نمیاد . من این چند وقته که بازی کردم اولن باریه که تونستم اسمیو که دوست دارم برای خودم بذارم !
تا حالا هرچی با کلاس های دیگه بازی کردم بهم نچسبیده و دنبال trade بودم اما هیچوقت از rogue خسته نشدم و امیدوارم که نشم چون هیروییه که باهاش بازی رو شروع کردم

ولي اين اسم فقط برا warlock خوبه چون با soul سروكار داره

Beowulf Hero
05-05-2010, 19:02
اگه دوتا بازی کرده باشین Soulkeeper یه هیروی Warlock-Rogue هست(ایلیدن)

Arrowtic
05-05-2010, 19:57
البته اینو بگم که در دوتا با داستان اصلی وارکرفت زمین تا آسمون فرق داره.از آرتاس بگو تا Phantom Assassin و ایلیدن.

Unholy
05-05-2010, 20:43
ولي اين اسم فقط برا warlock خوبه چون با soul سروكار داره
من بیشتر به شخصیتی که تو allstars داره توجه کردم و این که sword های معروفش رو هم فقط rogue و warr میتونستن استفاده کنن به نظر من بیشتر به rogue میخوره ولی هر 2 تاش به حساب میاد (تو allstars )
ability هاش ماله lock و شیوه ی مبارزش rogue
تو pandora هم به نظر من بهترین گزینه برای اسفاده از coin هاش champion seal هست (البته برای تازه 80 ها ) چون با 30 تاش میشه 1ترینکت 1 neck و 1 فیت rare گرفت . با 25 تا هم میشه یه dagger e-pic لول 200 گرفت که برای 1 تازه 80 خوبه

ShadowHex
06-05-2010, 09:42
قبلا توضيحاتي داده بودم كه در cata نميتونين raid 10 , 25 در يك هفته بريد:
10hc , 25hc‌يك انتخاب داريد
10norm , 25norm هم يك انتخاب داريد
يعني بين 10man normal و 25normal يك انتخاب داريد و اگه 10normal‌بريد بصورت اتوماتيك در 25normal هم سيو ميشيد
اين سياست جديد بليزارد كه در cataclysm اعمال شده براي اينه كه ايتمهايي كه در 25man دراپ ميشه در 10man هم دراپ ميشه فقط با اين تفاوت كه در مد 25 تعداد ايتم و گلد و emblem‌بيشتره
حال در يكي از انجمن هاي معروف مربوط به اين بازي نظر سنجي انجام شده كه:

شما در cataclysm كداميك از مدهاي 25 , 10 رو انتخاب ميكنيد؟

تا الان 10man دو برابر آرا رو برده

خود شما كدوميك رو انتخاب ميكنيد؟

ShadowHex
06-05-2010, 09:55
مثل اينكه كلاينت الفايcata‌براي بليزاردي ها public شده
ولي فكر كنم براي بازي كردن بايد friends & family بليز باشي
friends & family بليزارد كيا هستن؟ lol

Shahroozs2
06-05-2010, 11:22
این سرور pandorawow مثل molten شلوغه؟

ShadowHex
06-05-2010, 11:38
این سرور pandorawow مثل molten شلوغه؟
خیر
ولی قابل مقایسه با مولتن نیست!

akharwarbaz
06-05-2010, 11:57
قبلا توضيحاتي داده بودم كه در cata نميتونين raid 10 , 25 در يك هفته بريد:
10hc , 25hc‌يك انتخاب داريد
10norm , 25norm هم يك انتخاب داريد
يعني بين 10man normal و 25normal يك انتخاب داريد و اگه 10normal‌بريد بصورت اتوماتيك در 25normal هم سيو ميشيد
اين سياست جديد بليزارد كه در cataclysm اعمال شده براي اينه كه ايتمهايي كه در 25man دراپ ميشه در 10man هم دراپ ميشه فقط با اين تفاوت كه در مد 25 تعداد ايتم و گلد و emblem‌بيشتره
حال در يكي از انجمن هاي معروف مربوط به اين بازي نظر سنجي انجام شده كه:

شما در cataclysm كداميك از مدهاي 25 , 10 رو انتخاب ميكنيد؟

تا الان 10man دو برابر آرا رو برده

خود شما كدوميك رو انتخاب ميكنيد؟

نهايت 100 تا گلد با 1 دونه حالا ميگيم فوقش 2 تا ايتم بيشتر دراپ بشه(كه تا الان كه بيشتر از 3 تا ما نديدم دراپ شه) ! خوب اينجا 2 تا ايتم داريم با 15 نفر ادم بيشتر .معلومه كه ادم 10 man رو انتخاب مكينه ! نكته ديگه اينكه در 10 man خطا ها خيلي كمتر از 25 هست و خيلي راحت ميشه hc زد .

Arrowtic
06-05-2010, 14:08
دوستان همه اسم خودشون و سروری که میرن و کلاس هیروشونو بگن تا بیشتر آشنا شیم.

akharwarbaz
06-05-2010, 14:24
اينم عكس deathwing
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كلا بريد اينجا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید عكسهارو ببينيد و ببنيد كه چقدررر تغييرات دادن تو بازي (orgrimar رو ببينيد !)

ShadowHex
06-05-2010, 15:59
نهايت 100 تا گلد با 1 دونه حالا ميگيم فوقش 2 تا ايتم بيشتر دراپ بشه(كه تا الان كه بيشتر از 3 تا ما نديدم دراپ شه) ! خوب اينجا 2 تا ايتم داريم با 15 نفر ادم بيشتر .معلومه كه ادم 10 man رو انتخاب مكينه ! نكته ديگه اينكه در 10 man خطا ها خيلي كمتر از 25 هست و خيلي راحت ميشه hc زد .

موافقم
پس با اين حساب 25man تعطيل
البته من از اين تغيير راضي نيستم

ShadowHex
06-05-2010, 16:08
اين هم از

cataclysm alpha 11927 US

فايل installer هست كه 2.3گيگ اپديت از سرور بليزدانلود ميكنه
login screen هيچ تغييري فعلا نكرده

amirs66
07-05-2010, 02:09
join شين به تايپيك:

براي بهترين فوتبال انلاين دنيا

ShadowHex
07-05-2010, 06:44
اين هم از

cataclysm alpha 11927 US

فايل installer هست كه 2.3گيگ اپديت از سرور بليزدانلود ميكنه
login screen هيچ تغييري فعلا نكرده

اگه کسی میخواد دانلود کنه و تست کنه بگه من اموزش نصبش رو کلاینت eu رو بزارم و همچنین تست سرور

HoJJaT_07
07-05-2010, 11:10
بزرگترین ضعف پاندورا = جمعیت کم .

واقعا خیلی سخته لول آپ با جمعیت کم . من اهل ضر زدن زیادم . حتی یک کانال ندارند همه توش صحبت کنند .

Arrowtic
07-05-2010, 11:14
امیرجان تبلیغ در تاپیک های دیگه خلاف قوانینه.
ShadowHex جان لطفا آموزششو بذارد.

Unholy
07-05-2010, 11:36

واقعا خیلی سخته لول آپ با جمعیت کم . من اهل ضر زدن زیادم . حتی یک کانال ندارند همه توش صحبت کنند .
آره واقا اذیت میکنه ! بخوام درست lvlup کنم باید (معذرت)ولی یه جای این 80 هارو مالید !
تا میرم یه unit بزنم 2 تا دیگه میریزن سرم و یا مرگ یا فرار ! اگرم فرار کنی گیر چند تا دیگه میوفتی ! حالا اگه rogue باشه میشه با vanish یه جوری در رفت که اونم cd داره

funblizz
07-05-2010, 11:45
بعد از ساخته شدن چندین سرور ایرانی بالاخره سروری ساخته شد که توانایی رقابت با سرورهای محبوب اروپایی رو داره ! سروری که میشه گفت تو اون از باگ خبری نیست و از یه لتنسی رویایی برخورداره !!! این سرور حدودا یک هفته پیش ران شده و تونسته نظر بازیکنای زیادی رو به خود جلب کنه ! البته روند بازی در این سرور با سرورهای دیگه کمی فرق میکنه ولی در کل میتونه شمارو ساعت ها سرگرم خودش کنه !
GM فعال در سرور به مشکلات شما رسیدگی خواهد کرد.
برای خرید آیتم Donate با ادمین تماس بگیرید ۰۹۳۶۸۹۵۱۰۶۵
set realmlist 217.23.8.58
Or
set realmlist persianwow.ir
Or
set realmlist funserver.tk

patch 3.2.2a
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Create Accont Free ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

w w w . p e r s i a n w o w . i r
:8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8:
:10::10::10::10::10::10:
:27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::27:
:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31:
:11::11::11::11::11:
:7::7:
:26::26:
:32:

ShadowHex
07-05-2010, 12:52

پس اون global چیه؟
نکنه کانالی میخوای که با side مخالف هم صحبت کنی؟

آره واقا اذیت میکنه ! بخوام درست lvlup کنم باید (معذرت)ولی یه جای این 80 هارو مالید !
تا میرم یه unit بزنم 2 تا دیگه میریزن سرم و یا مرگ یا فرار ! اگرم فرار کنی گیر چند تا دیگه میوفتی ! حالا اگه rogue باشه میشه با vanish یه جوری در رفت که اونم cd داره

علت اینکه این فکرو میکنی اینه که تو مولتن quest item ماله lvl 70+ رو از lvl1 میگرفتی دست و پارو میکردی میرفتی جولو
اینجا npc ها هم script هستن اگه اهل سرور blizzlike نیستید و سروری که همه چیز fairplay باشه بهتره برگردید همون مولتن

Unholy
07-05-2010, 14:10
پس اون global چیه؟
نکنه کانالی میخوای که با side مخالف هم صحبت کنی؟

علت اینکه این فکرو میکنی اینه که تو مولتن quest item ماله lvl 70+ رو از lvl1 میگرفتی دست و پارو میکردی میرفتی جولو
اینجا npc ها هم script هستن اگه اهل سرور blizzlike نیستید و سروری که همه چیز fairplay باشه بهتره برگردید همون مولتن
مشکل من با این نیست ! مثلا میری یه جا که یه q خیلی خوب داری ...
npc مورد نظرت وسط 4-5 تا دیگس.. حالا چه میکنی ؟؟ باید بیخیال q شی !!! ولی تو مولتن هرجا که من میخواستم lvlup کنم چند نفر دیگم بودن کمک هم میکردیم تا کوست رو comp کنیم
انچا جایی که q ها مال لول 30-35 هست من لول 2 تا لول 45 دیدم داشتن lvlup میکردن که 1کیشون هورد و اون یکی هم آلی بود . از آلی سوال کردم چرا اینجا هستی گفت به خاطر جمعیت کم سرور نمیشه با این راحتیا lvlup کرد

ShadowHex
07-05-2010, 14:15
مشکل من با این نیست ! مثلا میری یه جا که یه q خیلی خوب داری ...
npc مورد نظرت وسط 4-5 تا دیگس.. حالا چه میکنی ؟؟ باید بیخیال q شی !!! ولی تو مولتن حر جا که من میخواستم lvlup کنم چند نفر دیگم بودن کمک هم میکردیم تا کوست رو comp کنیم
انچا جایی که q ها مال لول 30-35 هست من لول 2 تا لول 45 دیدم داشتن lvlup میکردن که 1کیشون هورد و اون یکی هم آلی بود . از آلی سوال کردم چرا اینجا هستی گفت به خاطر جمعیت کم سرور نمیشه با این راحتیا lvlup کرد

من که الان با دوستانم تو پارتی داریم با هم lvlup میکنیم هیچ مشکی هم در lvlup نداشتم
امثال این quest رو هم که میگی تک نفری با warlock انجام دادم

Unholy
07-05-2010, 14:23
من که الان با دوستانم تو پارتی داریم با هم lvlup میکنیم هیچ مشکی هم در lvlup نداشتم
امسال این quest رو هم که میگی تک نفری با warlock انجام دادم
من کدوم q رو گفتم ؟؟
شایدم ما شانس نداریم :دی

ShadowHex
07-05-2010, 14:26
من کدوم q رو گفتم ؟؟
شایدم ما شانس نداریم :دی
چندتا q هست تو redridge mountains به همین صورتیه که شما میگین

*Ali*
07-05-2010, 15:27
سلام دوستان WOW باز
با توجه به اینکه تعداد سرورا داره روز به روز زیاد میشه و برای معرفی اونها مشکلاتی هست و دوستان شکایت دارن که نظم تاپیک به هم میریزه ، تصمیم گرفته شد که بخش ویژه ای رو برای معرفی سرورها ایجاد کنیم
شما که در جریان هستید به طور متوسط هفته ای چند تا سرور (ایرانی و خارجی) ایجاد میشه ؟

HoJJaT_07
07-05-2010, 16:29
سرورای ایرانی ؟ به نظرم ن کار درستی نیست چون کسی سراغ اونا نمیره . وقتی اروپاییا هستند کی سراغ ایرانی جماعت میره!

این سرورا هم جدید نیستند فقط جدید شناخته شدند . اما در مورد ایرانی به نظرم تبلیغ به حساب میاد و فقط اگه سررو خارجی باشه خوبه

پس اون global چیه؟
نکنه کانالی میخوای که با side مخالف هم صحبت کنی؟global ? =)) یک کانال رسمی نیست
3 نفر بیشتر توش نیستند !
کسی هم حرف نمیزنه

Arrowtic
07-05-2010, 16:48
ممنون علی جان.فکر خیلی خوبی کردی.
دوستان بهتره یه تاپیک باشه که توش درباره سرورا بحث بشه و اینجا به هم نریزه.نظر شماها چیه؟؟؟
____
یه سوال:من تو pandorawow میرم اصلا از جمعیتش راضی نیستم.بهترین سرور پر جمعیت از نظر شما چیه؟

ShadowHex
07-05-2010, 16:52
سرورای ایرانی ؟ به نظرم ن کار درستی نیست چون کسی سراغ اونا نمیره . وقتی اروپاییا هستند کی سراغ ایرانی جماعت میره!

این سرورا هم جدید نیستند فقط جدید شناخته شدند . اما در مورد ایرانی به نظرم تبلیغ به حساب میاد و فقط اگه سررو خارجی باشه خوبه

global ? =)) یک کانال رسمی نیست
3 نفر بیشتر توش نیستند !
کسی هم حرف نمیزنه

علتش اینه کانال global به world تغییر نام پیدا کرده

HoJJaT_07
07-05-2010, 18:18
اونم رفتم 6 نفر بیشتر نبودن .

اگه اینطوری پیش بره من حاضر نیستم بازی کنم

ShadowHex
07-05-2010, 18:30
اونم رفتم 6 نفر بیشتر نبودن .

اگه اینطوری پیش بره من حاضر نیستم بازی کنم

کسی نامه فدایت شوم واست نفرستاده که بیای تو این سرور بازی کنی

HoJJaT_07
07-05-2010, 19:37
من یه سروری میخوام عین پاندورا با جمعیت زیاد
تو هم که نمیای کمک با هم لول آپ شیم . باز یه چیزی چون یه مقدار 80 دارعه

amin2000
07-05-2010, 19:43
سلام

به احتمال زیاد بعد از امتحانات Blizzard بازی کنم... چند تا سوال داشتم

اول اینکه اگه بخوای از Wow:classic شروع کنی به بازی کردن ... باید حتما آخرین نسخه رو داشته باشی ؟
برای بازی کردن باید حتما آخرین پچ باشه که روی سرور بلیزار نصبه داشته باشی یا نه؟

و چیز های دیگه ای برای شروع بازی تو بلزارد باید بدونم رو بگین !؟

در نهایت توی کدوم ریلم بازی کنم؟ که انگلیسی زبان باشه و ایرانی هم داشته باشه....و... (EU)

__ممنون

ShadowHex
07-05-2010, 19:46
من یه سروری میخوام عین پاندورا با جمعیت زیاد
تو هم که نمیای کمک با هم لول آپ شیم . باز یه چیزی چون یه مقدار 80 دارعه

چنین سروری وجود نداره
alphawow هم جمعیتش تقریبا مثل pandora هست
پس بگو چته!
تو حال lvlup نداری میخوای یکی کنارت باشه کمکت کنه lol

HoJJaT_07
07-05-2010, 20:26
حال لول آپ دارم اما تنها توی بیلیز لایک نمیشه . داری میگه wow پس یه بازی گروهی . چطوری من باید الایت بزنم !

Kolang
08-05-2010, 10:34
سلام

به احتمال زیاد بعد از امتحانات Blizzard بازی کنم... چند تا سوال داشتم

اول اینکه اگه بخوای از Wow:classic شروع کنی به بازی کردن ... باید حتما آخرین نسخه رو داشته باشی ؟
برای بازی کردن باید حتما آخرین پچ باشه که روی سرور بلیزار نصبه داشته باشی یا نه؟

و چیز های دیگه ای برای شروع بازی تو بلزارد باید بدونم رو بگین !؟

در نهایت توی کدوم ریلم بازی کنم؟ که انگلیسی زبان باشه و ایرانی هم داشته باشه....و... (EU)

__ممنون

بله بايد آخرين پچ رو داشته باشي تا بتوني بازي كني... مستقل از اينكه چه اكانتي ميخري
ريلم هم... اين سوال رو از كسي نپرس.. يكي دو نفر رو كه باهاشون حال ميكني رو ببين كدوم ريلمن، برو اونجا...
اگه فكر ميكني ميري يه جايي كه ايراني ها دور و ورتن... اشتباه فكر ميكني...
اگه اومدي راگنارس... خبرم كن يكمي گلدت بدم كه اول كار لنگ نباشي...
اما... توي انتخاب ريلم دقت كن كه بعد هي نخواي ريلمتو عوض كني :46:

amin2000
08-05-2010, 11:34
بله بايد آخرين پچ رو داشته باشي تا بتوني بازي كني... مستقل از اينكه چه اكانتي ميخري
ريلم هم... اين سوال رو از كسي نپرس.. يكي دو نفر رو كه باهاشون حال ميكني رو ببين كدوم ريلمن، برو اونجا...
اگه فكر ميكني ميري يه جايي كه ايراني ها دور و ورتن... اشتباه فكر ميكني...
اگه اومدي راگنارس... خبرم كن يكمي گلدت بدم كه اول كار لنگ نباشي...
اما... توي انتخاب ريلم دقت كن كه بعد هي نخواي ريلمتو عوض كني :46:

نه به خاطر ایرانیها نیست ... خارجی ها هم بهترن:27: ( شوخی )

خب.. این راگنارس خوبه؟ من شنیدم بیشترشون مجارستانی و سوئدی اند و کمتر انگلیش حرف میزنن ! گیلد های خوب هم همین طور ... برای من ریلم فرقی نداره چون اولین بارمه و خب نمیشناسم

ho0rezam
08-05-2010, 12:07
خب.. این راگنارس خوبه؟ من شنیدم بیشترشون مجارستانی و سوئدی اند و کمتر انگلیش حرف میزنن ! گیلد های خوب هم همین طور ... برای من ریلم فرقی نداره چون اولین بارمه و خب نمیشناسم
بله درسته.
بعضی ها هم واقعا مثه گوسفند میمونن!!!
حتی دو کلمه هم بلد نیستن انگلیسی حرف بزنن...و همیشه توو بازی مجاری صحبت میکنن و member هم فقط مجاری میگیرن...رضا راست میگفت،گاهی پیش میاد وقتی چند تا مجار توو raid میرسن به همدیگه فقط و فقط مجاری حرف میزنن...این گوسفند ها گاهی حتی tact رو هم مجاری میگن و انگار نه انگار که دارن توو یه ریلم انگلیسی زبان بازی میکنن.
به هیچ وجه ragnaros رو انتخاب نکن.

amin2000
08-05-2010, 15:31
دوستان یه سوال دیگه که از همه حیاتی تره

من اینترنتم 256 هست ( ایرانه دیگه 256 اش مثل لاک پشت )

اولین بار که نسخه مجانی wow رو تست کردم (دیروز) راحت میرفت و وارد بازی میشد ( پینگ بد نبود 600 تا 1000 )
حالا دوباره امروز میخوام برم ببینم میشه کاراکتر انتخاب کرد ولی لودینگ تا آخرش که میره هنوز هم بازی نمیاد و بل اجبار Alt+F4

مشکل از نسخه مجانیه یا سرعت نت ؟:41:
احتمال میدم نت باشه .... چون امروز خیلی وضعش خرابه الان پینگم تو نل 2000-4000 هست حتی 6000 هم شد !!
.................................................. .................................................. ............................

و یه سوال کوچک اگه من مجانی رو استارت کنم و همزمان سی دی کی کلاسیک رو هم وارد کنم 40 روز دارم اون ده روز مجانی محدودیتش از بین میره؟

ممنون

~PhoeniX~
08-05-2010, 15:34
آقا رضا دیشب رو آلتت ویسپر دادی؟متوجه نشدم اولش،بعد که wlog رو چک کردم دیدم.شرمنده نشد جواب بدم.

من دارم یه شامان تو رلم sylvanas لولآپ میکنم.رلم خوبیه.من که بدی ازش ندیدم.شما هم آقا amin2000 اگه میخوای بیای بلیز حسن و من میتونیم دعوتت کنیم 3 سوته لولآپ بشی.
آقا شما تا حالا کسی رو دعوت نکردین؟خیلی فاز میده.یه دور میری wailing cavern سه لول میگیری.من الان یکیو دارم.در کل 16~17 ساعت بازی کردم شدم لول 28 البته کلی هم الاف گشتم.اگه از دوستتون تو لولآپ عقب بیفتین اون میتونه بهتون لول مجانی بده.کرکر خندسTعین فان سرور میمونه P:

با وجود اینکه میخوام هرجور شده کاراکترمو انتقال بدم sylvanas ولی پریروز pro patria دعوتم کرد.همون شب هم رفتم grand crusader 25 چهار تا باس هم زدیم.امشب هم ادامشه.دیشب رفتیم icc10 تا lich king رو درو کردیم.امشب king slayer میشم.

متاسفانه همه ی گیلدایی که تو sylvanas میخواستم برم توشون DPS warr نمیخوان یا میگفتن تجربت کمه (خیر سرمون 11/12 از icc 10 و 25 رو دارم) -->> لیکن تا اطلاع ثانوی همین راگناروس کوفتی میمونم و تجربیات رو میبرم بالا که دهن اینایی که میگن تجربت کمه رو ببندم و بعد ضمن اینکه شامان رو همچنان تو sylvanas لولآپ میکنم به محض باز شدن یه جا واسم تو گیلدی که حسن میره توش فلفور میرم sylvanas .

amin2000
08-05-2010, 17:57
خب پس منم میام sylvanas البته از خرداد شروع میکنم ! که یکم از دست امتحانات خلاص شم

و یه توضیح مختصر در مورد نوع ریلم ها بلدین (pvp , normal ,roleplaying , pvprp )
تفاوت بازی کردن و....

ممنون

ShadowHex
08-05-2010, 19:07
مثل اينكه دوباره فيبر نوري تو خليج فارس پاره شده
همين باعث شده سرعت اينترنت بياد پايين
من 3 مركز اينترنت رو تست كردم و همگي پينگ تايمشون بالا بوده

ho0rezam
08-05-2010, 19:51
آقا رضا دیشب رو آلتت ویسپر دادی؟متوجه نشدم اولش،بعد که wlog رو چک کردم دیدم.شرمنده نشد جواب بدم.
اشکال نداره عزیز.بعد توو بازی میبینمت!

من دارم یه شامان تو رلم sylvanas لولآپ میکنم.رلم خوبیه.من که بدی ازش ندیدم.شما هم آقا amin2000 اگه میخوای بیای بلیز حسن و من میتونیم دعوتت کنیم 3 سوته لولآپ بشی.
آقا شما تا حالا کسی رو دعوت نکردین؟خیلی فاز میده.یه دور میری wailing cavern سه لول میگیری.من الان یکیو دارم.در کل 16~17 ساعت بازی کردم شدم لول 28 البته کلی هم الاف گشتم.اگه از دوستتون تو لولآپ عقب بیفتین اون میتونه بهتون لول مجانی بده.کرکر خندسTعین فان سرور میمونه P:
alt توو sylvanas منو میتونی rec کنی؟؟؟:دی

فعلا که charم lock شده و با بلیزارد دارم مکاتبه میکنم تا char رو unlock کنن...به نظر میاد چند تا گوسفند هم توو بلیزارد هستن.هر 5-6 ساعت جوابه آدمو میدن...امشب اگه unlock نشه، یه mail میفرستم و از خجالتشون در میام!!!!
آخه خنگ بودن تا چه حد؟ از یه طرف میان mail میدن که change faction با موفقیت انجام شده و میتونی الان on شی...بعده یک روز میان char رو lock میکنن!!!!!
تازه جالبش اینه که وقتی Mail میدی یه الاقی میاد میگه داداش ما کارتو راه انداختیم و همه چیز حله، اما وقتی میری توو بازی میبینی باز charت lock هست!!!!

amin2000
08-05-2010, 21:47
این بلیزارد که بد تره اصلا نمیتونم با این اکانت مجانی وارد هیچ کدوم از ریلم ها بشم !!
__________________________________________________ _____________________________________
Connecting
success !
Conection
بعد از چند ثانیه انتخاب ریلم

بعد از 1-2 دقیقه هم DC میشه...!

------------------------ حالت دیگش اینه که -----------------------

میره تو لیرم لیست و موقع ساخت کاراکتر creating character روی این پیام وای میسته و بعد هم DC میشه !!

----------------------- یه حالت دیگه هم داره که : -----------------------------

دیروز که تازه اکانت ساختم تونستم بازی کنم امروز تو اون ریلم که کاراکتر دارم میتونم وارد بشم اما وقتی رو کاکتر ها کلیک میکنم لودینگ تا ته میره و دیگر هیچ همون جا میمونه !!!
__________________________________________________ _______________________________________
اگه اینجوریه که خیلی بده !!؟

سوالات قبلیمم جواب بدین لطفا

ممنون

morteza_pc
09-05-2010, 00:06
با سلام خدمت دوستان
من تازه ميخوام آنلاين بازي كنم
نسخه بازيم هم burning crusade ورژن 2 نسخه enGB هستش
ميخواستم دوستان يك سرور خوب و رايگان كه با ورژن بازي من سازگار باشه معرفي كنند امكان دانلود كردن ورژن جديد رو ندارم با تشكر

amin2000
09-05-2010, 08:52
ورژن 2 دیگه خیلی قدیمیه ولی یه 2.4.3 fun میشناسم که خیلی جالبه
و ایرانی هم زیاد داره

amin2000
09-05-2010, 11:28
اینو دیدین :

تعداد آلی هارو باش lol

ho0rezam
09-05-2010, 12:51
اینو دیدین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتعداد آلی هارو باش lol
به زودی ballance میشه

Immortal power
09-05-2010, 13:06
واییی!! کاتا اومد؟؟؟ :18:
الان پچ چند میخواد بلیزارد؟:18:

ShadowHex
09-05-2010, 14:19
واییی!! کاتا اومد؟؟؟ :18:
الان پچ چند میخواد بلیزارد؟:18:
نسخه ی آلفا اومده اونم فعلا US

mehrdad2006
09-05-2010, 14:53
آقا من پچ 3.3.3a رو ریختم
ولی تو سرور rtkgameing نمیره
باید چی کار کنم
والان از سر مجبوری در pandora بازی میکنیم

Beowulf Hero
09-05-2010, 16:15
باید چی کار کنم

من فکر کنم شمارو بشناسم
کلاسی که باهاش بازی میکنین چیه؟

mehrdad2006
09-05-2010, 16:32
من تازه دارم بازی میکنم
اول تو سرور مستر بازی میکردم ولی الان بستس
کلاس چیه؟

Beowulf Hero
09-05-2010, 16:34
هیچی اشتباه شد...

ShadowHex
09-05-2010, 18:13
باید چی کار کنم

RTK‌كه 3.3.2 هست!

akharwarbaz
09-05-2010, 20:15
به زودی ballance میشه

سلام

هيروت چرا human شد دوباره ؟؟؟؟؟؟:18:

farbodkain
09-05-2010, 20:56
با سلام خدمت تمام دوستان
می خواستم اگر امکان داره یکی از بچه ها من را راهنمایی کنه
کم دنبال یک سرور مجانی هستم با جمعیت زیاد و پینگ پایین برای ایرانی ها اصلا مهم نیست که توش ایرانی باشه یا نباشه مهم پینگ و تعداد player ها است از همه مهمتر 2 هفته بازی نکنیم بعد سرور منفجر بشه.
در حالا حاضر من احتیاج به چه نسخه ای دارم؟!
با تشکر.

ho0rezam
09-05-2010, 21:40
سلام

هيروت چرا human شد دوباره ؟؟؟؟؟؟
دست رو دلم نذار دادا :( :(
این بلیزارده دیوونه بعده یک روز که هورد بودم اومد منو lock کرد...بعده 2 روز از lock در آورد اما منو roll back داد به روزه قبله change faction و گفت دوباره change faction کن...هیچی دیگه حدود 11 تا frostم پرید و مجبور شدم 9تاشو دوباره بگیرم ( weekly + travon ) و 4 تا هم ضرر کردم و 2 تا هم که گرفته بودم از دست دادم.
فردا احتملا دوباره orc میشم.

Immortal power
09-05-2010, 23:02
این بلیزارده دیوونه بعده یک روز که هورد بودم اومد منو lock کرد...بعده 2 روز از lock در آورد اما منو roll back داد به روزه قبله change faction و گفت دوباره change faction کن...هیچی دیگه حدود 11 تا frostم پرید و مجبور شدم 9تاشو دوباره بگیرم ( weekly + travon ) و 4 تا هم ضرر کردم و 2 تا هم که گرفته بودم از دست دادم.

میگم faction عوض کردید چرا شعارتونم عوض شد؟:31:

akharwarbaz
09-05-2010, 23:28

امان از اين blizz با اين security بازياش

ho0rezam
10-05-2010, 02:20
میگم faction عوض کردید چرا شعارتونم عوض شد؟منظورت چیه؟ کدوم شعار؟؟؟

امان از اين blizz با اين security بازياشاره والا.
یه روز عقب انداختم change faction رو...یه pug خفن رفتیم امشب :دی بدون wipe شش تا باس رو done کردیم...فردا هم میخوایم ادامش رو بریم.اگه بشه 2-3 تا دیگه هم بریم خیلی عالی میشه.

------
راستی دیشب رضا توو icc10 لیچ رو زد و kingslayer شد :دی :دی

mehrdad2006
10-05-2010, 08:48
RTK‌كه 3.3.2 هست!

یعنی من پچ باید 3.3.2 کنم
rtk پچ شو ارتقاء نمیده؟

farbodkain
10-05-2010, 10:38
هیچ کس نیست جواب این پست ما را به یعنی؟
یعنی همه شما ها اورجینال باز می کنید؟!
حدا قل یکی بگه من از این نسخ ها کدام را احتیاج دارم؟!جای هست توی تهران بشه تهیه کرد یا باید دانلود کنم؟!
[ٌWorld of Warcraft

World of Warcraft: Wrath of the Lich King]

[World Of Warcraft Expansion: Burning Crusade]

World of Warcraft: Cataclysm]

؟

amin2000
10-05-2010, 11:05
Wow:classic دورانش تموم شد

الان بیشتر World of Warcraft: Wrath of the Lich King بازی میکنند که سرور هم زیاد داره .....

World Of Warcraft Expansion: Burning Crusade هم قدیمی تره ولی بازم مشتری خودشو داره ... من یه فان خوب میشناسم که قبلا هم معرفی کردم :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدWorld of

Warcraft: Cataclysm هم هنوز نسخه نهاییش نیومده!!

ho0rezam
10-05-2010, 11:14
با سلام خدمت تمام دوستان
می خواستم اگر امکان داره یکی از بچه ها من را راهنمایی کنه
کم دنبال یک سرور مجانی هستم با جمعیت زیاد و پینگ پایین برای ایرانی ها اصلا مهم نیست که توش ایرانی باشه یا نباشه مهم پینگ و تعداد player ها است از همه مهمتر 2 هفته بازی نکنیم بعد سرور منفجر بشه.
در حالا حاضر من احتیاج به چه نسخه ای دارم؟!
با تشکر.

سلام دوسته عزیز.
سرور free که زیاده و معمولا هم پینگ نسبتا خوبی هم دارن...pandora جدیده و molten هم قدیمی تر...اما یه چیز رو باید توجه داشته باشی، free ها ماهیتشون اینه که بعده چند مدت از بین برن.
1. باگی بخوره توو بازی و همه برن farm کنن و عملا اون سرور میشه fun و دیگه blizzlike نیستش
2. جی ام ها بتوپن به همدیگه
3. دیر به دیر update شه سرور
همه ی اینها باعث میشه جمعیت کم و زیاد بشه و یه روز هم سرور جمع میشه! پس دونبال سرور free که بتونه مدت زیادی دووم بیاره نگرد.

در مورد نسخه های بازی، بارها و بارها منو دوستان توو همین تاپیک توضیح دادیم، اگه یه مقدار search کوچیک میکردی، مطمعنا پیدا میشد.
برای بازی کردن wow باید همه ی نسخه ها رو داشته باشی...چون این نسخه ها به همدیگه مربوط هستن و در بالا اومدن بازی هم به همدیگه نیاز دارن.
و باید دقت کنی که نسخه هارو به ترتیب نصب کنی.مطمعنا ترتیب نسخه ها رو میدونی ( البته اگه بری GN های شهر خودت، اونا توویه 4 تا dvd میتونن نسخه ی کامل بازی و بهت بدن)
یک نکته رو هم بگم که هنوز cataclysm نیومده و release نشده، پس فعلا اون رو دایره ی قرمز بگیر!!!
یک نکته ی دیگه اینکه: بیشتر سرور های free به پتچ بلیزارد نزدیک هستن و همیشه سعی میکنن با بلیزارد پیش برن.پس در نتیجه شما باید در حال حاضر پتچ 3.3.3 رو داشته باشی.

موفق باشی

Immortal power
10-05-2010, 12:37
سلام دوسته عزیز.
سرور free که زیاده و معمولا هم پینگ نسبتا خوبی هم دارن...pandora جدیده و molten هم قدیمی تر...اما یه چیز رو باید توجه داشته باشی، free ها ماهیتشون اینه که بعده چند مدت از بین برن.
1. باگی بخوره توو بازی و همه برن farm کنن و عملا اون سرور میشه fun و دیگه blizzlike نیستش
2. جی ام ها بتوپن به همدیگه
3. دیر به دیر update شه سرور
همه ی اینها باعث میشه جمعیت کم و زیاد بشه و یه روز هم سرور جمع میشه! پس دونبال سرور free که بتونه مدت زیادی دووم بیاره نگرد.

در مورد نسخه های بازی، بارها و بارها منو دوستان توو همین تاپیک توضیح دادیم، اگه یه مقدار search کوچیک میکردی، مطمعنا پیدا میشد.
برای بازی کردن wow باید همه ی نسخه ها رو داشته باشی...چون این نسخه ها به همدیگه مربوط هستن و در بالا اومدن بازی هم به همدیگه نیاز دارن.
و باید دقت کنی که نسخه هارو به ترتیب نصب کنی.مطمعنا ترتیب نسخه ها رو میدونی ( البته اگه بری GN های شهر خودت، اونا توویه 4 تا dvd میتونن نسخه ی کامل بازی و بهت بدن)
یک نکته رو هم بگم که هنوز cataclysm نیومده و release نشده، پس فعلا اون رو دایره ی قرمز بگیر!!!
یک نکته ی دیگه اینکه: بیشتر سرور های free به پتچ بلیزارد نزدیک هستن و همیشه سعی میکنن با بلیزارد پیش برن.پس در نتیجه شما باید در حال حاضر پتچ 3.3.3 رو داشته باشی.

موفق باشی

تصبت سرور free به blizzard این این میمونه که یکی داره دنبال یکی دیگه با سرعت میدوه و طرفی که داره یکی دنبالش میکنه محدودیتی نداره که کجا بره و میتونه راحت حرکت کنه ولی کسی که داره به دنبالش میاد باید حتما دنبال اون طرفه جلویی بره تا گم نشه! تو این راه ممکنه کسی که داره یکی دیگه رو دنبال میکنه اشتباه بکنه و مثلا جایی که طرف اول میپیچه اون نپیچه!:31:
یعنی اینو میخوام بگم که سرور های معمولی باید دنباله رو بلیزارد باشن و تو این دنبال کردن چون مجبورن راه خاصی رو برن و محدودیت دارن اشتباهات زیادی میکنن.

HoJJaT_07
10-05-2010, 13:31
امروز تو مدرسه به طور تصادفی به 7-8 نفر (دارو دسته بودند :دی ) رسیدم دیدم همشون wow بازی میکنند .

اکثرا توی مجیک بودند یکیشون توی alpha بود ( از 2-3 سال پیش که اونجا آزاد بود ریجستر رفته بود) گفت دعوت نامه دیگه نمیدن پس باید قید آلپا رو فعلا زد

pandora هم که جمعیتش خیلی کمه . شاید نشه 25 نفر پیدا کرد رفت راید لول

میمونه مجیک . یکی از دوستام میگه lock out 4-5 ساعته . یکم فان نیست ؟

اولدارشون فول هست . naxx هم همینطور باسا هم yells میدن . پچشم به زودی میاد 3.3.3

راستی من دقیقا معنی لاک آت رو نفهمیدم .

کدومه ؟

1- اینکه با یه رایدی میرید و یه باس رو میزنید و آی دی میگیرید . بعد لاک آت میرید آی دیتون میمونه اما باس respawn میشه و با کسانی که آی دی ندارند یا آی دی شما رو دارند میتونید برید راید .
2- با یه راید میرید و قبل اینکه باس بزنید سیو میشید . بعد یه مدت دوباره لاک آت میشه .

اگه اولی باشه که خیلی فان میشه توی مولتن هر روز باسا respawn میشد .

Unholy
10-05-2010, 13:54
اینجارو اگه ندیدید یه سری بزنید :
نامردا گذاشتن ما که بریم 1 جا دیگه اینارو بیارن !! :دی

amin2000
10-05-2010, 16:22
ای بابا دوستان بلیز باز

به سوالم پاسخ بدین دیگه :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکسی تا حالا این مشکلو نداشته؟

--------------------- فهمیدم lol ! مشکل از نت هست !
ممنون

~PhoeniX~
10-05-2010, 19:38
یالله kingslayer اومد.
خدا وکیلی اینم شد بازی؟انصافا برین خودتون ببینین واقعا حسن راست میگه.آخه lich king از این پشمک میرزا تر نمیشد.همش باید حواستون به 2 یا نهایت 3 چیز باشه:
defile
Plague
valkyr guardian
همین.کلا باید 90 درصد جونشو هم بزنی.فقط با یه چیزی حال کردم حسابی.اونم دیالوگای terenas menethil بود.هم صداش خیلی باحاله هم دیالوگاش.
Free at last,my son,this is the moment or reckoning
پشمک میرزا هم آخرش میگه:
I stand the lion before the lambs...and the do not fear...they...Can not fear

تو frostmourne که میری هم باحاله البته.
در کل مبارزه ی خیلی قشنگیه ولی اصلا در حد باس آخر expansion و کسی که روش اینهمه همه حساب میکردن که اخر باس باید باشه نیست.
شاید تو hard mode بهتر باشه.ایشالله هفته دیگه میریم hard mode .

ShadowHex
10-05-2010, 20:44
اینجارو اگه ندیدید یه سری بزنید :
نامردا گذاشتن ما که بریم 1 جا دیگه اینارو بیارن !! :دی
آقای دروغ زیاد ار این حرفا میزنه
ایشون که تا دیروز در جواب یه بنده خدا که انتقاد کرد و گقت پس چی شد این totc در جواب اقای بی شرف گفت ما رو icc25 فوکوس کردیم حالا میگه totc !
ulduar چی شد پس؟ اقای دروغ گفت teleporter رو درست کردیم ولی بچه ها رفتن دیدن خبری از general , yog نیست و چند تای دیگه اونایشم که بود یا اسکریپت نبود یا freindly بودن lol
torovan رو یکی از دوستان که تانک بوده و def cap هم نداشته بدون هیچ استراتژی زد اونم 25man این بود اسکرپیتش؟
فقط میخواد تو این چند مدت چند تا ادم ساده رو گول بزنه که donor هاش بره بالا
حجت تو که تا دیروز با magic باز ها بحثت بود که سرورتون فانه و مسخره میکردی حالا مثل اینکه lol

HoJJaT_07
10-05-2010, 20:59
نگفتم فان نیست الان میخوام بدونم معنی اصلی لاک آت چیه . اگه اونی باشه که فکر میکردم خیلی فان تر از مولتنه اما اگه اون نباشه فان نیست

ShadowHex
10-05-2010, 21:36
نگفتم فان نیست الان میخوام بدونم معنی اصلی لاک آت چیه . اگه اونی باشه که فکر میکردم خیلی فان تر از مولتنه اما اگه اون نباشه فان نیست

بستگی به سرور داره که چقد re-spawn time میزارن واسه هر باسی

morteza_pc
10-05-2010, 22:34
با سلام
نسخه بازي من bc ورژن 2.0.1 ميخوام تا ورژن 2.4 ارتقاع بدم يك سايت خوب براي دانلود پچ معرفي كنيد
براي نسخه enGB
با تشكر

Immortal power
10-05-2010, 23:50
یالله kingslayer اومد.
خدا وکیلی اینم شد بازی؟انصافا برین خودتون ببینین واقعا حسن راست میگه.آخه lich king از این پشمک میرزا تر نمیشد.همش باید حواستون به 2 یا نهایت 3 چیز باشه:
defile
Plague
valkyr guardian
همین.کلا باید 90 درصد جونشو هم بزنی.فقط با یه چیزی حال کردم حسابی.اونم دیالوگای terenas menethil بود.هم صداش خیلی باحاله هم دیالوگاش.
Free at last,my son,this is the moment or reckoning
پشمک میرزا هم آخرش میگه:
I stand the lion before the lambs...and the do not fear...they...Can not fear

تو frostmourne که میری هم باحاله البته.
در کل مبارزه ی خیلی قشنگیه ولی اصلا در حد باس آخر expansion و کسی که روش اینهمه همه حساب میکردن که اخر باس باید باشه نیست.
شاید تو hard mode بهتر باشه.ایشالله هفته دیگه میریم hard mode .

درود بر king slayer ! فقط قبل از این که هوس کنم انتقام جون شاه لیچم رو ازتون بگیرم حرفمو بزنم برم!:31:
بابا ما بهش گفتیم اینا اشنان حواست باشه خیلی مقاومت نکنی وگرنه میزد راید رو نابود میکرد!:31:
حالا غیر از این شوخی ها واقعا اسونه؟ اخه چرا!
خدایی مسخره نیست لیچ کینگ با این همه قدرت بمیره؟؟ تازه اونم فراست مورن که با یه شمشیر مسخره زد نابود شد! اگر فقط میشد صدامو برسونم به گوش این مسولان بلیزارد واقعا خوب میشد!
اما خب حداقل چیزی که پیداس اینه که بلیزارد نخواسته بدون یه بار مردن ایتم های لیچ نسیبتون بشه و از طرفی هم کسی نمیتونه بگه لیچ رو کشتیم چون در اصل fordring هست که میکشتش. درست میگم دیگه؟
خوبه حداقل ابروشو نبردن!:41:
به هر حال امیدوارم دوباره رو به راه کنن لیچ کینگ رو چون بالاخره یه نیمه خداس بره خودش!
کشتن لیچ رو یه بار دیگه هم تبریک میگم بهتون انشالا یه روز انتقامشو میگیرم ازت!:31:

akharwarbaz
11-05-2010, 06:22
PTR Patch 3.3.5 و The Ruby Sanctum امد.

rasoolyas
11-05-2010, 09:40
با سلام كدهاي تقلب واركرافت را ميخواستم.
در مپ dota allstar
مانند:AR-
كه مال هييروي تصادفي است.
بقيه را ميخوام.

Emad00
11-05-2010, 11:13
salam bache ha
age mikhain to server bahal bazi konin be shoma
serveri ba Quest haye bahal moarfi mikonam
bebin ban nist
pache 3.3.3a
web :
man to realme eternion 80 bazi mikonam
name hero Xtion
komak khastin khabar bedin
bye bye

ShadowHex
11-05-2010, 11:48
درود بر king slayer ! فقط قبل از این که هوس کنم انتقام جون شاه لیچم رو ازتون بگیرم حرفمو بزنم برم!:31:
بابا ما بهش گفتیم اینا اشنان حواست باشه خیلی مقاومت نکنی وگرنه میزد راید رو نابود میکرد!:31:
حالا غیر از این شوخی ها واقعا اسونه؟ اخه چرا!
خدایی مسخره نیست لیچ کینگ با این همه قدرت بمیره؟؟ تازه اونم فراست مورن که با یه شمشیر مسخره زد نابود شد! اگر فقط میشد صدامو برسونم به گوش این مسولان بلیزارد واقعا خوب میشد!
اما خب حداقل چیزی که پیداس اینه که بلیزارد نخواسته بدون یه بار مردن ایتم های لیچ نسیبتون بشه و از طرفی هم کسی نمیتونه بگه لیچ رو کشتیم چون در اصل fordring هست که میکشتش. درست میگم دیگه؟
خوبه حداقل ابروشو نبردن!:41:
به هر حال امیدوارم دوباره رو به راه کنن لیچ کینگ رو چون بالاخره یه نیمه خداس بره خودش!
کشتن لیچ رو یه بار دیگه هم تبریک میگم بهتون انشالا یه روز انتقامشو میگیرم ازت!:31:
صحبت لیچ کینگ جداس و ارتاس هم جدا
ارتاس برای نجات دادن سرزمین و مردمش به این روز افتاد این نرزول بود که دنبال فردی میگشت تا جسمش رو از ان خودش کنه چون نرزول جسمی نداشت و جیدن اونو نفرین کرده بود
عامل همه ی غصب ها نرزول بود که از رئیسش جیدن دستور میگرفت و بعدها نرزول از کنترل جیدن خارج شد و خود خالق لیچ تصمیم نابودی مخلوقش رو گرفت
موقعی ارتاس و نرزول نفرین شده یکی شدن موجود پلیدی بوجود اومد
شما اگه کاری که لیچ کینگ با darion کرد رو ببینید متوجه میشید که لیچ کینگ چه ادم پلید کثیف و قدرت طلبی هست که به هیچ چیزی وابسته نیست و کل دنیا رو واسه خودش میخواد و بس
قبل از این هم لیچ کینگ 1 بار از tirion شکست خورده بود و فرار کرد ولی اینبار ...
لیچ کینگ خواست همه رو جلوی چشم tirion بکشه که همین باعث مرگش شد
قدرت لیچ کینگ بسیار خوب به نمایش گذاشته شد چون همه رو در هر حالتی میکشه و نیروی پالادینی tirion هست که برای اخرین بار در منظقه ی نفرین شده به کمکش میاد و در اخر ترنس منتیل هست که همه رو زنده میکنه
به نظر من پایان بسیار خوبی بود کساین همه که راضی نیستند ار طرفداران تعصبی هستن

Sharingan
11-05-2010, 12:39
با سلام كدهاي تقلب واركرافت را ميخواستم.
در مپ dota allstar
مانند:AR-
كه مال هييروي تصادفي است.
بقيه را ميخوام.

سلام. اینجا تاپیک مخصوص wow می باشد نه مخصوص dota. می تونید به اینجا مراجعه کنید:

Beowulf Hero
11-05-2010, 13:18
darion کی بود؟

ShadowHex
11-05-2010, 15:26
darion کی بود؟

darion لیدر اتحاد knights of the ebon blade هست

Arrowtic
11-05-2010, 16:20
یعنی آرتاس اون آخرا هم رضایت قلبی نداشت؟؟یعنی وقتی که از افراد نرزول شد هم طبق میل خودش نبود؟

ho0rezam
11-05-2010, 16:23
سلام...امروز داشتم توو xfire گشت میزدم که به چند تا فیلم cata رسیدم و به نظرم رسید اینجا بذارم.

نمایی کامل از Deepholm که dung جدید هستش

---
transform به worgen

---
اینم قسمت char سازی در بازی رو نشون میده..الیته فقط goblin و worgen
یکی از کارهای جالبی که بلیزارد کرده، اینه که دیگه توو این قسمت، char ها مثه چوب خشک نیستن، و هر char بنا به کلاسی که داره، یه حرکتی از خودش نشون میده :دی

---
اینم یه zone دیگه (خودم نفهمیدم کجاست)

---
Orgrimar جدید

---
stormwind جدید

Beowulf Hero
11-05-2010, 17:55
darion لیدر اتحاد knights of the ebon blade
خوب چه بلایی سرش اورد؟

ShadowHex
11-05-2010, 18:06
خوب چه بلایی سرش اورد؟

دااستانش طولانيه
ولي من فقط اصل مطلب رو ميگم
جلو چشم پسر روح پدر ‌رو با frostmourne جذب كرد

ShadowHex
11-05-2010, 18:11
یعنی آرتاس اون آخرا هم رضایت قلبی نداشت؟؟یعنی وقتی که از افراد نرزول شد هم طبق میل خودش نبود؟

آرتاس براي نجات مردمش حاظر بود از هر قدرتي استفاده كنه كه سرگذشت اين شد
نرزول قدرت اينو داشت كه هر كسي رو طرف خودش جذب كنه
موقعي يكي شدن موجودي بوجود اومد كه نميشه تعريفش كرد
هر كسي نظري داره

Immortal power
11-05-2010, 19:38
صحبت لیچ کینگ جداس و ارتاس هم جدا
ارتاس برای نجات دادن سرزمین و مردمش به این روز افتاد این نرزول بود که دنبال فردی میگشت تا جسمش رو از ان خودش کنه چون نرزول جسمی نداشت و جیدن اونو نفرین کرده بود
عامل همه ی غصب ها نرزول بود که از رئیسش جیدن دستور میگرفت و بعدها نرزول از کنترل جیدن خارج شد و خود خالق لیچ تصمیم نابودی مخلوقش رو گرفت
موقعی ارتاس و نرزول نفرین شده یکی شدن موجود پلیدی بوجود اومد
شما اگه کاری که لیچ کینگ با darion کرد رو ببینید متوجه میشید که لیچ کینگ چه ادم پلید کثیف و قدرت طلبی هست که به هیچ چیزی وابسته نیست و کل دنیا رو واسه خودش میخواد و بس
قبل از این هم لیچ کینگ 1 بار از tirion شکست خورده بود و فرار کرد ولی اینبار ...
لیچ کینگ خواست همه رو جلوی چشم tirion بکشه که همین باعث مرگش شد
قدرت لیچ کینگ بسیار خوب به نمایش گذاشته شد چون همه رو در هر حالتی میکشه و نیروی پالادینی tirion هست که برای اخرین بار در منظقه ی نفرین شده به کمکش میاد و در اخر ترنس منتیل هست که همه رو زنده میکنه
به نظر من پایان بسیار خوبی بود کساین همه که راضی نیستند ار طرفداران تعصبی هستن

آرتاس براي نجات مردمش حاظر بود از هر قدرتي استفاده كنه كه سرگذشت اين شد
نرزول قدرت اينو داشت كه هر كسي رو طرف خودش جذب كنه
موقعي يكي شدن موجودي بوجود اومد كه نميشه تعريفش كرد
هر كسي نظري داره

در واقع لیچ کینگ نه نرزول هست نه ارتاس.
این نظر منه
در مورد تعصب هم اره من تعصبیم رو لیچ! البته فحششم بدید کاریتون ندارم ولی کشتنش یکم برام سخته...!:41:

Arrowtic
12-05-2010, 12:35
منم خیلی درباره ی آرتاس تعصبی ام.البته بهتره بگم مرحوم آرتاس.

akharwarbaz
12-05-2010, 14:33
الان داشتم تو سايت --------- ميگشتم كه تو اخبارش ديدم ميخان cataclysm الفا رو براي دانلود بزارن تا چن ساعت ديگه !البته براي اعضا شون هست فقط فك كنم

- نسخه 2010 بازی World of Warcraft با نام Cataclysm با حجم تقریبی 14 گیگابایت تا ساعاتی دیگر با لینک مستقیم ارائه می شود. البته این نسخه نهایی نیست و فعلا در مرحله آزمایشی می باشد.

14 گيگ !!!

ShadowHex
12-05-2010, 15:24
الان داشتم تو سايت --------- ميگشتم كه تو اخبارش ديدم ميخان cataclysm الفا رو براي دانلود بزارن تا چن ساعت ديگه !البته براي اعضا شون هست فقط فك كنم

14 گيگ !!!

من installer رو دارم 3.3.3A رو میخواد + 2.3gig آپدیت

ولی موقعی کپی میشه تو cataclysm بتا همه اطلاعات woltk رو کپی نمیکنه که هجمش میشه 14.2g
100% واسه اینکه نسخه تست هست اینطوره

Publication Type: Alpha Version
Language: English
Voice set Language: English
Tablet: Not required
Size: 14.2 GB

System requirements:
Operating System: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Processor: Intel Core 2 Duo E6700 2.6 GHz / AMD Athlon 64 X2 processors 6000 +
RAM: 1 GB / 2 GB (Windows Vista)
Video Card: GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 4700
Sound Card: Sound device compatible with DirectX ® 9.0s
Free space on hard disk: 15 GB

Description: The next (already third) addition to the popular MMORPG. In it the hero to return to Azeroth - the world of original game - that seriously changed after the cataclysm. The maximum level is raised to 85 th, in addition, players who have reached this strip will be able to pass on one of six ways the Titans and take part in upgrading their own guild. There were also two new races: Goblins for Horde and the Alliance for Voerg

HotFile

Rapidshare

Filefactory

HotFile

Letitbit.Net

Shareflare.net

Unholy
12-05-2010, 15:26
این pandora coin ها که از مولتن هم بد تره !! من تا 3 روز دیگه با 500 pandora coin چه کنم ؟؟ :دی
post قبلی رو برم !! فکر کردم تا من رفتم یا post بدم این همه جواب هم رو دادید !

ShadowHex
12-05-2010, 15:29
این pandora coin ها که از مولتن هم بد تره !! من تا 3 روز دیگه با 500 pandora coin چه کنم ؟؟ :دی
اگه همشو بدی به emblem of frost فقط یه تکه t10 میتونی ازش بگیری

Unholy
12-05-2010, 15:34
کی میره t10 بگیره ! یا فوریوس میگیرم باشون که میشه shoulder =150 , head=225
یا هم یه جور دیگه خرجشون میکنم ! من برا هر هیرویی تا حالا این 2تا ایتم رو داشتم جز rogue !( حالا نه هر هیرویی ... اونا که داشتم )
شکل ایتماشو خیلی دوست دارم بر عکس مال dk !!!

حرفمو عوض کردم !!! shoulder t10 رو میگیرم ولی .....
خداییش این head t10 رو نگاه ::
حالمو از حرچی head بهم زد . شبیه قیفه تا head
راستی با 240 تا vote میشه shouldero گرفت که بعد از 500 تا همین قدر دیگه هم برام میمونه که یه hand هم میشه باهاش 'hand هم گرفت

ShadowHex
12-05-2010, 15:35
این ایتم cata رو ببینید

akharwarbaz
12-05-2010, 16:14
ايتم اولي كه به احتمال زياد باگ هست !! 1357 استمينا ؟!؟!؟ اونم براي لول 78 !

amin2000
12-05-2010, 17:27
این سیستم مستری چیه که تو کاتا میاد؟

ShadowHex
12-05-2010, 17:36
این سیستم مستری چیه که تو کاتا میاد؟

mastery جايگزين اون خواصي ميشه كه از gear‌ ايتم يا بازي حذف شده

اون خواصي كه پايين talent‌ ميبيني سيستم جديد mastery هست

ShadowHex
12-05-2010, 18:02
ايتم اولي كه به احتمال زياد باگ هست !! 1357 استمينا ؟!؟!؟ اونم براي لول 78 !
منم تعجب كردم
شايدم فقط برا تست باشه