PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Beowulf Hero
15-03-2010, 16:20
چه ربطی داره؟؟؟ مگه همه mat هایه ساخت موتور titansteel bar هست؟؟؟؟
Salvaged Iron Golem Parts این آیتم خودش 3k هست
Elementium-plated Exhaust Pipe اینم 1.5k هست
Goblin-machined Piston این هم 1k هست
حالا هر چقدر هم قیمت titansteel bar بیاد پایین...باز هم کمه کمش باید قیمت خرید یه fly mount 300 رو بدی

اینو ولش کن اقا رضا کلا ارزش بحث کردن نداره

همچنين ديگه battleground ها چيزي به اسم Mark نميدن. و يه vendor براي تعويض Mark به Honor قرار ميدن .
اره...
من تو سرور قدیمیم(نل)که داغون بود تو wsg -- میزدم و حدود 150 تا مارک داشتم!اگه میشد تبدیل به هونور کنم الان فول Wrathful بودم!

akharwarbaz
15-03-2010, 17:36
بله حذف مارك لازم بود ولي چنتا قسمت ديگه اضافه كنم

كه اين كه شما در ازاي هر مارك فقط 185 honor ميتونيد دريافت كنيد كه اين يكم بي انصافيه ( البته هنوز PTR هست شايد مقدار رو بيشتر كنن)

دوم اينكه انر ي كه براي PvP Mount تعيين كردن 50.000 هست كه اين هم بي انصافيه چرا
چون pvp mount 90 مارك ميخاد پس 90x185=16650 !!‌اين كجا 50k كجا. ولي در اوردن انر تو بليزارد به نظر من خيلي ساده هست.

سوم اينكه Frozen Orb هاتو نفروشيد .چون يه vendor در Dalaran اضافه ميشه كه فقط با frozen orb‌ ميشه ازش خريد كرد (و ايتم هاي خيلي خوبي هم ميده اينطور كه بوش مياد !!)

+ يه instance جديد

Immortal power
15-03-2010, 19:18
با سلام .

همونطور كه ميدونيد اين روز ها زمزمه اي به گوش ميرسه و اونم چيزي نيست جز پچ جديد يعني 3.3.3

Dungeon Finder

خوب تغيرات متعددي داشته كه مهمترينش زياد شدن زمان منتظر موندن براي استفاده ي مجدد از dungeon finder در صورت leave دادن از group هست كه از 15 دقيقه به 30 دقيقه افزايش داشته.

دومين تغير اين هست كه اگر پليري از Vote Kick در group استفاده كنه بايد يه دليل براي اينكه چرا ميخواد بازيكن رو kick كنه بنويسه كه اين دليل براي تمام player ها از جمله كسي كه ميخواد kick بشه به نمايش در مياد.

تغير بعدي كه تو pach 3.3.3 در سيستم dungeon finder شاهدش خواهيم بود اينه كه در صورتي كه ايتمي رو لازم داريد ولي نميتونيد اون ايتم رو need كنيد دليل رو براي شما ارائه ميده كه به چه دليل قادر به need كردن اون ايتم نيستيد.

Professions شغلها

مقدار runed orb در recipe هايي كه اين متريال رو لازم داشتن به مقدار قابل توجهي كاهش يافته.

مقدار ink در بيشتر recipe هاي از 2 به 1 كاهش يافته.

Mining

Titansteel Bar : ديگه ساختن اين ايتم cooldown نداره

Tailoring

Glacial Bag .ساختن ايتم 7 روز cooldown داره (البته به دليل زير )

يكي از بهترين تغيرات براي tailoring ها زمان و محل براي ساختن Moonshroud, Spellweave Ebonweave برداشته شده.

Battleground

خوب تغيرات جالبي داشته

كويست Daily برداشته شده و بجاش سيستم random battleground اضافه ميشه.

همچنين ديگه battleground ها چيزي به اسم Mark نميدن. و يه vendor براي تعويض Mark به Honor قرار ميدن .

و خيلي تغييرات ديگه كه مربوط به سيستم جديد و holyday ميشه .

Dungeon

از اين به بعد در Culling of Stratholme ميتونيد حرفهاي Arthas رو skip كنيد (اين تغير واقعا لازم بود چون خيلي زمان بر بود .... )

نهههه!! نميدونم چرا بليز هر يه پچي كه ميره بالاتر من از تغييراتش بيشتر ناراحت ميشم!:41:
اينا هم چندان براي من خوب به نظر نميرسه! بعدم مگه اين بليز درد داره هي زمان زياد ميكنه!:31: فكر كنم 3-4 تا پچ ديگه مثلا زمانش ميشه 2 ساعت! زمان leave از BG هم ميشه 3 ساعت!:31:

كه اين كه شما در ازاي هر مارك فقط 185 honor ميتونيد دريافت كنيد كه اين يكم بي انصافيه ( البته هنوز PTR هست شايد مقدار رو بيشتر كنن)

دوم اينكه انر ي كه براي PvP Mount تعيين كردن 50.000 هست كه اين هم بي انصافيه چرا
چون pvp mount 90 مارك ميخاد پس 90x185=16650 !!‌اين كجا 50k كجا. ولي در اوردن انر تو بليزارد به نظر من خيلي ساده هست.

سوم اينكه Frozen Orb هاتو نفروشيد .چون يه vendor در Dalaran اضافه ميشه كه فقط با frozen orb‌ ميشه ازش خريد كرد (و ايتم هاي خيلي خوبي هم ميده اينطور كه بوش مياد !!)

+ يه instance جديد

185 كه خيلي كمه! بايد همش بريم arathi basin!:31:

rootnt
15-03-2010, 20:03
دقیقا
هر چی بیشتر می گذره تغییراتی که می ده بیشتر محبوبیتشو از دست می ده برای من
الان دارم رو آلفا بازی می کنم پچ 2.4.3
خیلی حال می ده
به سختی اکانت آلفا گیر آوردم

hirsababak
15-03-2010, 20:55
اگه بخوام از ragnaros برم چه ریلم رو پیشنهاد می کنید ؟

HoJJaT_07
15-03-2010, 22:04
چه ربطی داره؟؟؟ مگه همه mat هایه ساخت موتور titansteel bar هست؟؟؟؟
Salvaged Iron Golem Parts این آیتم خودش 3k هست
Elementium-plated Exhaust Pipe اینم 1.5k هست
Goblin-machined Piston این هم 1k هست
حالا هر چقدر هم قیمت titansteel bar بیاد پایین...باز هم کمه کمش باید قیمت خرید یه fly mount 300 رو بدینگاه کن توی خیلی از سرورا مثل خودمون موتور خیلی گرونه هست . 12k که میره یه mats که از storm میخری .

حالا توی سرور ما Titansteel 1500 تا هست . یعنی اگه 12 تا بخری 18 هزار تا . اینم به دیل اینه که هم تیتانیوم توی سرور ما rare هست و هم 24 ساعت . حالا اگه اینو وردارن قطعا قیمتش به زیر 1000 میرسه . نه ؟

اینو ولش کن اقا رضا کلا ارزش بحث کردن نداره
آخه توی بچه در حدی نیستی به یکی دستور بدی با من بحث کنه یا نه تو برو با دیگران درگیر شو بازم هیروتو -- کنند لول

من تو سرور قدیمیم(نل)که داغون بود تو wsg -- میزدم و حدود 150 تا مارک داشتم!اگه میشد تبدیل به هونور کنم الان فول Wrathful بودم! فکر کنم نل 3.2.2 بود ها . نمیدونم اونجا wrathful بود یا نه اما S8 توی 3.3.2 اومده حالا شما اونجا میخواستی S8 داشته باشی شاید هکی چیزی زدی lol

ho0rezam
15-03-2010, 22:37
نگاه کن توی خیلی از سرورا مثل خودمون موتور خیلی گرونه هست . 12k که میره یه mats که از storm میخری .

حالا توی سرور ما Titansteel 1500 تا هست . یعنی اگه 12 تا بخری 18 هزار تا . اینم به دیل اینه که هم تیتانیوم توی سرور ما rare هست و هم 24 ساعت . حالا اگه اینو وردارن قطعا قیمتش به زیر 1000 میرسه . نه ؟
به صورت normal آیتم هایه storm باید 12.5k باشن...همون 3 تایی که گفتم (توو همه ی سرور ها همینه،چون قیمت vendor هارو دستکاری نمیکنن) ...اما در مورد titan باید بگم که خیلی زیاده چون توو سرور شما داره در حد و اندازه ی Primordial saronite فروش میره (همه جا 20 ساعته هست) و قیمت درست این آیتم (چون greenهه) باید 145 تا 175 باشه.
Handful of Cobalt Bolts هم هر stack باید 50g باشه...Arctic Fur معمول بین 5-10 هست.
با این قیمت ها، 15k میتونه قیمت تموم شده ی موتور باشه...البته گاهی 17-18 هم فروش میره که اون بسته به player داره

HoJJaT_07
15-03-2010, 22:38
عزیزم تو توی بیلیزارد هستی ما توی فری .

اینجا گلد ریت 4 هست اونجا 1 .

پس در نتیجه اینجا 4 برابر اونجا باید باشه .

Beowulf Hero
15-03-2010, 22:48
فکر کنم نل 3.2.2 بود ها . نمیدونم اونجا wrathful بود یا نه اما S8 توی 3.3.2 اومده حالا شما اونجا میخواستی S8 داشته باشی شاید هکی چیزی زدی lol
PDH (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( (((((((((((((((((((((((:
خوب بچه جون تو 3.2 مارک به هونور رو هم نمیشه تبدیل کرد نوب کوچولوی من
تو اگه عرضه داشتی به جای مسخره کردن جواب تازه کارایی که سوال میپرسنو میدادی
خدایی شده تا الان جواب سوال یه تازه کارو بدی تو فروم؟؟ دیگه Ignored چون نمیخوام اسپماتو ببینم

دقیقا
خیلی حال می ده

چرا حال میده؟
به نظر من بهترین جای wow نورثرنده!مخصوصا کویست ها و اچیو هاش!شما از کجا اکانتشو گیر اوردی؟

به صورت normal آیتم هایه storm باید 12.5k باشن...همون 3 تایی که گفتم (توو همه ی سرور ها همینه،چون قیمت vendor هارو دستکاری نمیکنن) ...اما در مورد titan باید بگم که خیلی زیاده چون توو سرور شما داره در حد و اندازه ی Primordial saronite فروش میره (همه جا 20 ساعته هست) و قیمت درست این آیتم (چون greenهه) باید 145 تا 175 باشه.
Handful of Cobalt Bolts هم هر stack باید 50g باشه...Arctic Fur معمول بین 5-10 هست.
با این قیمت ها، 15k میتونه قیمت تموم شده ی موتور باشه...البته گاهی 17-18 هم فروش میره که اون بسته به player داره
رضا جان یک سوال:
تو بلیزارد میشه Faction یک هیرو رو عوض کرد؟

akharwarbaz
16-03-2010, 01:00
نهههه!! نميدونم چرا بليز هر يه پچي كه ميره بالاتر من از تغييراتش بيشتر ناراحت ميشم!
اينا هم چندان براي من خوب به نظر نميرسه! بعدم مگه اين بليز درد داره هي زمان زياد ميكنه! فكر كنم 3-4 تا پچ ديگه مثلا زمانش ميشه 2 ساعت! زمان leave از BG هم ميشه 3 ساعت!

دقیقا
خیلی حال می ده

سلام اينطوري ها هم كه شما ميگيد نيست.. همه ي اين كار هارو فقط براي پلير ها و بهتر شدن بازي ميكنن. به طور مثال همين زياد شدن زمان leave باعث ميشه ديگه كسي leave نده الكي (به هر دليلي ) چون ميدونه كه براي استفاده ي مجدد بايد 30 دقيقه
منتظر بمونه

در ضمن شما هنوز wintergrasp رو تجربه نكردي كه چه انر ي ازش در مياري P: + اينكه سيستم جديد random bg ام گذاشتن ديگه نور علا نور ..

koruir
16-03-2010, 02:18
سلام دوستان.یه سوال دارم ازتون.
چرا دوتا کاراکتر؛ با یه نژاد و یه race و یه level مقدار جون (Heal) و مانا متفاوتی دارن؟
مثلا یه پالادین بلود الف لول 80 مقدار جونش 17K هست. و یکی دیگه 30K جون داره.
البته میدونم که تا یه حدی به itemهایی بستگی داره که استفاده کرده. اما آخه تا چه حد؟ دوبرابر؟!؟!

Beowulf Hero
16-03-2010, 07:24
بله!حتی 3 برابر!مثلا یکی ایتماش همه سبزه یکی دیگه همه نارنجی!(که البته کمن تو بلیزارد)مثلا بنفش!بستگی بهStamina یی که ایتم میده هم داره!

Shahroozs2
16-03-2010, 08:30
ایتم ها با کدوم رنگ از همه بهتره؟

Beowulf Hero
16-03-2010, 08:57
کرم از همه بهتر هستش!ولی فقط شاید دست GM بینید!چون از باس دراپ نمیشن!بهترین ایتمایی که از باس دراب میشن نارنجی هستن

اگر ترتیب رنگ هارو هم خواستین بگین بزارم

Kolang
16-03-2010, 10:21

+ يه instance جديد

frozen orb كه خيلي با ارزش تر ميشه
باهاش ميشه frost lotus خريد... همينطور انواع eternal
به محض اينكه اولين نوت در مورد پچ جديد منتشر شد (حدود 1 ماه پيش) من سريع حدود 100 تا frozen orb‌خريدم...
با قيمت زير 10 گلد... همين الان بالاي 20 ارزش داره و بعد از پچ بيشتر هم ميشه:46:

Shahroozs2
16-03-2010, 10:50
کرم از همه بهتر هستش!ولی فقط شاید دست GM بینید!چون از باس دراپ نمیشن!بهترین ایتمایی که از باس دراب میشن نارنجی هستن

اگر ترتیب رنگ هارو هم خواستین بگین بزارم
اگه ترتیبشو بگید خیلی ازتون ممنون میشم:10:

Beowulf Hero
16-03-2010, 11:22
Poor – Common – Uncommon – Rare – Epic – Legendary – Artifact – Heirloom

Me.n.KHOF4SH
16-03-2010, 12:57
سلام. میشه یه ترکیب Arcane-Frost رو بذارید؟
من خودم فروستم، ولی همه میگن باید بری arcane!:41:
حالا میخوام یه ترکیب Frost-Arcane ببندم. Help!!!

akharwarbaz
16-03-2010, 12:57
frozen orb كه خيلي با ارزش تر ميشه
باهاش ميشه frost lotus خريد... همينطور انواع eternal
به محض اينكه اولين نوت در مورد پچ جديد منتشر شد (حدود 1 ماه پيش) من سريع حدود 100 تا frozen orb‌خريدم...
با قيمت زير 10 گلد... همين الان بالاي 20 ارزش داره و بعد از پچ بيشتر هم ميشه:46:

الان توي ah سرور ما زير 25 پيدا نميشه .
اخرين چيزي هم كه اضافه كردن يدونه recipe براي tailoring هست از همين mountقاليچه ها كه به رنگ ابي هست:8:

راستي من رفيقم قبلا تو سرور شما بود اسمش nero بود dwarf pala

Beowulf Hero
16-03-2010, 13:18
من خودم فروستم، ولی همه میگن باید بری arcane!:41:
حالا میخوام یه ترکیب Frost-Arcane ببندم. Help!!!
ترکیبی چیزه خوبی از اب در نمیاد !
باید یا فراست باشی یا ارسین

ali_metal_357
16-03-2010, 13:23
یه کمک جدی !

پریست من یه شامن ضعیفم نمی تونه بکشه !!!!

البته خودشم نمی میره ها ولی نمی دونه هم بکشه !!! (اخه هی شیلد میزنم :)) )

ستم تنم کامله ایتم هام هم بد نیست از باس ها گرفتم

ولی دیمج لول هام 2000 تا بیشتر نمیشه

چی کار کنم بره بالا ؟؟؟

HoJJaT_07
16-03-2010, 13:43
من خودم فروستم، ولی همه میگن باید بری arcane![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا میخوام یه ترکیب Frost-Arcane ببندم. Help!!! PVP : Frost
PVE : Arcane
ترکیب جفتشون چیز جالبی نمیشه .

ولی دیمج لول هام 2000 تا بیشتر نمیشه

چی کار کنم بره بالا ؟؟؟
مرد مومن با پریست هیلر میخوای 10K بزنی؟

Spec چی هست ؟ آیتمات چی هست ؟ gset چنده . این که بگی از باس ها گرفتم نشد که ما کلی باس داریم .

ho0rezam
16-03-2010, 14:05
رضا جان یک سوال:
آره میشه...( تغییر به male یا female - تغییر faction - تغییر realm - تغییر name)
اما خوب همه ی اینه پولی هستش

Immortal power
16-03-2010, 14:49
آخه توی بچه در حدی نیستی به یکی دستور بدی با من بحث کنه یا نه تو برو با دیگران درگیر شو بازم هیروتو -- کنند لول

lol

بستونه ديگه .... من دستم به مسول اين بازي ها بيوفت تو ايران! حالشو جا ميارم كه بركنار كنه خودشو!
الكي ننوشتن اون رده بندي سني رو كه.... براي زيبايي هم نزاشتن! شما ها هم ميخوايد بازي كنيد بزي هاي زير 12 سال بخريد به نظر من كمتر جو گير ميشيد مضخرف از دهنتون جاري ميكنيد .

PDH (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( (((((((((((((((((((((((:

چرا حال میده؟
به نظر من بهترین جای wow نورثرنده!مخصوصا کویست ها و اچیو هاش!شما از کجا اکانتشو گیر اوردی؟

رضا جان یک سوال:

به نظرم 3.0.9 از همه اينا بيشتر حال ميده!:31:

سلام دوستان.یه سوال دارم ازتون.
چرا دوتا کاراکتر؛ با یه نژاد و یه race و یه level مقدار جون (Heal) و مانا متفاوتی دارن؟
مثلا یه پالادین بلود الف لول 80 مقدار جونش 17K هست. و یکی دیگه 30K جون داره.
البته میدونم که تا یه حدی به itemهایی بستگی داره که استفاده کرده. اما آخه تا چه حد؟ دوبرابر؟!؟!
خب اين معلومه ديگه! مال ايتم هاشون هست. كسي كه تازه 1 ساعت هست 80 شده خب مطمئنن جون و مانا ي كمتري داره نطبت به اوني كه 1 مله هست 80ه! پس قرار بود ايتم ها و ست ها زياد نكنن قدرت رو ديگه چه كاري بود ميرفتن همه t7 ميگرفتن خلاص!:31:

Poor – Common – Uncommon – Rare – Epic – Legendary – Artifact – Heirloom

ترکیبی چیزه خوبی از اب در نمیاد !
باید یا فراست باشی یا ارسین

فكر كنم اركين هست! اركين خيلي عاليه به نظر من.... crit هاي خركي زيادي ميزنه!:31:
و اين كه ايتم Epic به بالا رو كه ديگه نميدن دست بازيكن!

ali_metal_357
16-03-2010, 14:53
[HTML][PHP][CODE][QUOTE]
مرد مومن با پریست هیلر میخوای 10K بزنی؟

Spec چی هست ؟ آیتمات چی هست ؟ gset چنده . این که بگی از باس ها گرفتم نشد که ما کلی باس داریم .

بابا من dk بودم پریسته دهن منو صاف کرد 6000 تا لول میزد شیلدم میزد به خودش اتک های من میشد پشمک !!!

بردمش ولی با کنده شدن پوستم !!!

Spec چی هست ؟ متوجه نشدم

gset چنده .؟ بازم متوجه نشدم

ایتم ها رو عکس میگیرم میگم چی هست

powiner
16-03-2010, 15:06
به نظر من عالیه اما قیمتشم بگو .

هانترم بذار .

در کل شمن کلاس قوی هست برای PVP . من از هانتر بیشتر میپسندمش

سلام
شرمنده یه زره دیر شد اینم ارموری hunter :13:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 04:00 PM ---------- Previous post was at 03:58 PM ----------

سلام من می خوام یکی از این هیرو هارو تو بیلیزارد بخرم لطفا نطز بدید.
shaman
hunter
shamane اینا که تو ارمریشه ایتمای pvp هست هیتم های pve سه تا t10 دارهl?
کد:

---------- Post added at 04:01 PM ---------- Previous post was at 04:00 PM ----------[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 04:06 PM ---------- Previous post was at 04:02 PM ----------

نظر بدیدfast

Unholy
16-03-2010, 15:06
میشه همتون Shut The - Up شید؟

اولا توی نلتاریون 3 روز طول کشید 80 شم .
دوما COS جی اس 1500 میخواد . به نظر خود من . حالا شما نوبی نمیدونم (پارسا)
سوما من برای T9 گرفتن کلی دانجن رفتم و الات 4300 GS دارم . شمام میخوای برو . (البته بلد نیستید که)
چهارما ONYXIA هستش نه ONIXIA . تو که اصلا ندیدی . فکر میکنی Humaniod هست

با ایتم خاکستری که نرفتم ! اون جا از یکی سوال کردم Gs من چنده . تو group گفت 1935 بعدشم همه leave دادن
لطفا اگه اطلاعات کامل ندارید به قول خودت :
shut the ------ up
---------------------

Beowulf Hero
16-03-2010, 15:07
8
Spec چی هست ؟ متوجه نشدم

gset چنده .؟ بازم متوجه نشدم

Spec همون Talent هست.

gs هم یک Addons هست که باهاش به ایتما امتیاز میده

شما چه ستی داری؟

با ایتم خاکستری که نرفتم ! اون جا از یکی سوال کردم Gs من چنده . تو group گفت 1935 بعدشم همه leave دادن
shut the ------ up
---------------------

شما ناراحت نشو این عادتشه
تا الان 3 تا اکانتش بن شده این چهارمین اکانتشه
خوشش میاد بیاد فروم رو به .... بده
هی میاد اکانت جدید میسازه
شما صفهه های قبلی تاپیک رو ببینی متوجه میشی
تا این کاربر Bann Ip نشه اینجا اروم و تخصصی نمیشه

mansour.m
16-03-2010, 15:08
هیروی من:

سرور ------------------ lastwow
دسته -------------------- Alliance
نژاد -----------------------human
کلاس ------------------- paladin
لول ----------------------- 55

من چند تا سوال دارم تمنا می کنم جواب بدید:

1-چرا بعضی از شغل ها رو که می خوایم یاد بگیریم یه لول اولیه می خواد (عموما 1)ما که هنوز یاد نگرفتیم که تو اون شغل تجربه داشته باشیم؟

2-battle ground ها کجان ؟؟؟ یه کم بیشتر در موردشون توضیح بدین؟

3-نظرتون در مورد سرور last wow چیه؟

4- من الان دیگه الان نمی تونم خودمو اپ کنم همه جک و جونورا تو دور و ور sw لول 20---30 بیشتر نیستن

5- من با کشتن چند تا هیروی horde الان 246 تا افتخار دارم کجا میشه استفادشون کرد؟

6- کسی از شما تو last wow بازی می کنه؟

7- اصلا Instance چی هست؟

8- گیلد یعنی چی؟

:31::31::31::31:

Immortal power
16-03-2010, 15:26
هیروی من:

سرور ------------------ lastwow
دسته -------------------- Alliance
نژاد -----------------------human
کلاس ------------------- paladin
لول ----------------------- 55

من چند تا سوال دارم تمنا می کنم جواب بدید:

1-چرا بعضی از شغل ها رو که می خوایم یاد بگیریم یه لول اولیه می خواد (عموما 1)ما که هنوز یاد نگرفتیم که تو اون شغل تجربه داشته باشیم؟

2-battle ground ها کجان ؟؟؟ یه کم بیشتر در موردشون توضیح بدین؟

3-نظرتون در مورد سرور last wow چیه؟

4- من الان دیگه الان نمی تونم خودمو اپ کنم همه جک و جونورا تو دور و ور sw لول 20---30 بیشتر نیستن

5- من با کشتن چند تا هیروی horde الان 246 تا افتخار دارم کجا میشه استفادشون کرد؟

6- کسی از شما تو last wow بازی می کنه؟

7- اصلا Instance چی هست؟

8- گیلد یعنی چی؟

:31::31::31::31:

1- منظورتون رو نفهميدم!
2- جاهايي كه بايد بجنگيد! معمولا به صورت خارجي نميشه واردشون شد. بايد H ر. فشار بديد بريد تب battle grouond و در يكيشون وارد صف بشيد.
3- بازي نكردم.
4-SW ؟:18: خب مجبور نيستيد بريد sw ! براي لول 55 winterspiring خوبه كه تو شمال كاليمدور قرار داره.
5-نميتونم دقيقا جواب سوال رو بدم.
6- فكر نكنم!
7-جايي هست كه بازيكن ها به صورت گروهي ميرن و موجودات بسيار قوي كه باس ناميده ميشن رو ميزنن و ايتم هاي خفن ميگيرن!
8-يه گروه دائمي از بازيكن ها كه به هم كمك ميكنن .... رايد ميرن.... battle ground ميرن و خيلي كار هاي ديگه.

mansour.m
16-03-2010, 21:05
1- منظورتون رو نفهميدم!
2- جاهايي كه بايد بجنگيد! معمولا به صورت خارجي نميشه واردشون شد. بايد H ر. فشار بديد بريد تب battle grouond و در يكيشون وارد صف بشيد.
3- بازي نكردم.
4-SW ؟:18: خب مجبور نيستيد بريد sw ! براي لول 55 winterspiring خوبه كه تو شمال كاليمدور قرار داره.
5-نميتونم دقيقا جواب سوال رو بدم.
6- فكر نكنم!
7-جايي هست كه بازيكن ها به صورت گروهي ميرن و موجودات بسيار قوي كه باس ناميده ميشن رو ميزنن و ايتم هاي خفن ميگيرن!
8-يه گروه دائمي از بازيكن ها كه به هم كمك ميكنن .... رايد ميرن.... battle ground ميرن و خيلي كار هاي ديگه.

1- مثلا شغل شما mining هست شما وقتی می خواین ترین کنید هم باید پول بدین هم یه مقدار تجربه قبلی لازمه برای مثال skill شما تو ماینیگ 20 هست برای این که چیز بعدی رو ترین کنین باید به اسکیل 40 برسین منظور من این بود که برای یاد گیری اولین کارشم اسکیل لازمه خب من چطور اید اسکیل داشته باشم در حالی که هنوز اون شغلو بلد نیستم؟؟؟؟؟

3- توصیه می کنم حتما بازی کنید همیشه حد اقل 1500-1600 نفری آن هستن عالیه

4-sw====>storm wind
من جا های زیادی رو گشتم نصف بیشتر کالیمندورم دیدم اما بعضی جا ها یا ضعیفن یا مناسبن ولی اردوگاه خودی ندارن که چیز میزاتو بفروشی وسایلتو تامیر کنی و ... اگه جایی هست که همه این خصوصیاتو داره بگید ممنونتون میشم

7-اینا کجان چجوری باید واردشون شد؟

8- راید میرن یعنی چی؟

----------------------------------------

*********من الان the burning crusade بازی می کنم wrath of lich king هم دارم پچ 3.2.2 هست می خواستم بپرسم:

9-ایا میشه با لیچ کینک وارد برنیگ کروزو شد؟

10 - یه سرور توپ(شلوغ باشه مثل last wow) می تونید بهم معرفی کنید؟

HoJJaT_07
16-03-2010, 22:24
1600 تا که خیلی نیست . سرور ما 4000 تا آنلاین داره .

و منظور دانیال این بود شما چطوری تو SW لول گرفتی . آخه اونجا کریپ نیست که بکشی .

شما بیا یه سررو WOTLK بهتر هستش . TBC الان زیاد کسی نمیره .

موجودات خفن یه سری جا هستند . که باید با گروه برید .

به اصطلاح یه دایره سبز یا بنفش هست که وار بشید اعضای گروهو میبینید . راید هم به همین گروه میگن که به اصطلاح میشه حمله کردن .

به صورت خارجی هم میشه . توی یه سری مکان ها مثلا یه معدن هست که بری توش تا ته یه Interace هست که یه موب واستاده . صحبت میکنید و میرید تو . اما خوب یه سری موب هم هستند ولی همه از این h استفاده میکنند .

Beowulf Hero
16-03-2010, 22:26
ببین من با سرور شما اشنا نیستم ولی فردا صبح اگه ان باشی یه اکانت میسازم نشونت میدم

به صورت خارجی هم میشه . توی یه سری مکان ها مثلا یه معدن هست که بری توش تا ته یه Interace هست که یه موب واستاده . صحبت میکنید و میرید تو . اما خوب یه سری موب هم هستند ولی همه از این h استفاده میکنند .
من که هیچی نفهمیدم چه برسه به ایشون!

HoJJaT_07
16-03-2010, 23:14
shut the ------ up
---------------------

خب اگه اینطوریه طرف نوب بود

چون من فکر کردم خیلی GS پایینی داری آخه مثلا یا رو بود لول 80 کلا 850 تا gs داشت !

بعدشم همه یهو لیو میدن یعنی اینکه کیک شدی .

مثلا اگه کیک کننت نشون میده که همه لیو دادن .

شما ناراحت نشو این عادتشه
تا الان 3 تا اکانتش بن شده این چهارمین اکانتشه
خوشش میاد بیاد فروم رو به .... بده
هی میاد اکانت جدید میسازه
شما صفهه های قبلی تاپیک رو ببینی متوجه میشی
تا این کاربر Bann Ip نشه اینجا اروم و تخصصی نمیشه Learn To Write

اولا من تا الان یادم نمیاد هیرویی بن کرده باشم . شاید یدونه بود که اونم از قصد کردم (For The Horde بود که از اسمش خوشم نمیومد در نتیجه یه کاری کردم بن شه !)
دوما من فرومو به ... ندادم تو داری میدی ببین کی شروع کرد . من گفتم شاید جی است کمه اومد فحش داد . شعور خانوداگیته یگه
سوما این دومین اکانتمه .
چهارما اینجا هم آروم هست هم تخصصی فقط یه سری Flamer مثل شما داره که اونم درست میشه .

چهارما Bann چیه ؟ منظورت Ban هست؟
پنجما الان اگه این پستو جواب بدی یعنی اینکه چرت گفتی چون صفحه پیش گفتی ایگنور کردم . الان اگه جواب بدی یعنی خالی بستی و بگی منم بلدم ایگنور کنم .

من که هیچی نفهمیدم چه برسه به ایشون! این شاید از نفهمی شماست ! دوستانی که توی بیلیزارد بازی میکنند میفهمند من چی میگم .

Beowulf Hero
16-03-2010, 23:23
اقای محترم لطفا توهین نکن
معلومه دوستانی که تو بلیزارد بازی میکنن متوجه میشن ولی شما داری برای یه تازه کار توضیح میدی !انتظار نداشته باش مثل خودت درک کنه!مثلا از کجا بدونه Intrace ,Mob یعنی چی؟
لطفا دیگه توهین نکن

Immortal power
16-03-2010, 23:32
1- مثلا شغل شما mining هست شما وقتی می خواین ترین کنید هم باید پول بدین هم یه مقدار تجربه قبلی لازمه برای مثال skill شما تو ماینیگ 20 هست برای این که چیز بعدی رو ترین کنین باید به اسکیل 40 برسین منظور من این بود که برای یاد گیری اولین کارشم اسکیل لازمه خب من چطور اید اسکیل داشته باشم در حالی که هنوز اون شغلو بلد نیستم؟؟؟؟؟

3- توصیه می کنم حتما بازی کنید همیشه حد اقل 1500-1600 نفری آن هستن عالیه

4-sw====>storm wind
من جا های زیادی رو گشتم نصف بیشتر کالیمندورم دیدم اما بعضی جا ها یا ضعیفن یا مناسبن ولی اردوگاه خودی ندارن که چیز میزاتو بفروشی وسایلتو تامیر کنی و ... اگه جایی هست که همه این خصوصیاتو داره بگید ممنونتون میشم

7-اینا کجان چجوری باید واردشون شد؟

8- راید میرن یعنی چی؟

----------------------------------------

*********من الان the burning crusade بازی می کنم wrath of lich king هم دارم پچ 3.2.2 هست می خواستم بپرسم:

9-ایا میشه با لیچ کینک وارد برنیگ کروزو شد؟

10 - یه سرور توپ(شلوغ باشه مثل last wow) می تونید بهم معرفی کنید؟

storm wind رو فهميدم منظورم اين بود كه اخه اونجا لول 40 نداره! گفتم كه منطقه ي شمالي كاليمدور به نام winter spiring هست كه تغريبا در مركز نقشه يه كمپ گابلين هست كه از AH گرفته تا بانك و repair و ... دارن.
سرور خوب هم molten-wow.com هست ولي متاسفانه طرفدار زياد داره اين kaer هم كه دلش نمياد ظرفيتو ببره بالا!

1600 تا که خیلی نیست . سرور ما 4000 تا آنلاین داره .

و منظور دانیال این بود شما چطوری تو SW لول گرفتی . آخه اونجا کریپ نیست که بکشی .

شما بیا یه سررو WOTLK بهتر هستش . TBC الان زیاد کسی نمیره .

موجودات خفن یه سری جا هستند . که باید با گروه برید .

به اصطلاح یه دایره سبز یا بنفش هست که وار بشید اعضای گروهو میبینید . راید هم به همین گروه میگن که به اصطلاح میشه حمله کردن .

منظروم به صورت خارجي يعني اين كه مثلا darnassus رو من از ساحل تاريك ( dark shore ) ميرم ولي battle ground ها رو نميشه زفت به عبارتي روي نقشه نيستن. ( البته فكر كنم يكيش باشه؟! )

خب اگه اینطوریه طرف نوب بود

چون من فکر کردم خیلی GS پایینی داری آخه مثلا یا رو بود لول 80 کلا 850 تا gs داشت !

بعدشم همه یهو لیو میدن یعنی اینکه کیک شدی .

مثلا اگه کیک کننت نشون میده که همه لیو دادن .

Learn To Write

اولا من تا الان یادم نمیاد هیرویی بن کرده باشم . شاید یدونه بود که اونم از قصد کردم (For The Horde بود که از اسمش خوشم نمیومد در نتیجه یه کاری کردم بن شه !)
دوما من فرومو به ... ندادم تو داری میدی ببین کی شروع کرد . من گفتم شاید جی است کمه اومد فحش داد . شعور خانوداگیته یگه
سوما این دومین اکانتمه .
چهارما اینجا هم آروم هست هم تخصصی فقط یه سری Flamer مثل شما داره که اونم درست میشه .

چهارما Bann چیه ؟ منظورت Ban هست؟
پنجما الان اگه این پستو جواب بدی یعنی اینکه چرت گفتی چون صفحه پیش گفتی ایگنور کردم . الان اگه جواب بدی یعنی خالی بستی و بگی منم بلدم ایگنور کنم .

این شاید از نفهمی شماست ! دوستانی که توی بیلیزارد بازی میکنند میفهمند من چی میگم .

اخه اين بنده خدا خودش leader بوده!
و باز هم اخطار ميدم دعوا رو همينجا تمومش كنيد. يكيتون نشون بديد بزرگ شديد جواب اون يكي رو نديد.
و در مورد فحش دادن كه خود جناب عالي اول شروع كردي پس بس كن.
در اصل bann هست.

========================
اينجا كسي حق نداره خودشو برتر از ديگران احساس كنه. حتي مدير كل فروم كه خوبه وزير هم بياد حق نداره به كسي توهين كنه و خودشو برتر بدونه.

HoJJaT_07
16-03-2010, 23:34
پنجما الان اگه این پستو جواب بدی یعنی اینکه چرت گفتی چون صفحه پیش گفتی ایگنور کردم . الان اگه جواب بدی یعنی خالی بستی و بگی منم بلدم ایگنور کنم ....

Learn To Read
من برای ایشون نگفتم برای دانیال گفتم . میدونی نقل قول یعنی چی ؟

اينجا كسي حق نداره خودشو برتر از ديگران احساس كنه. حتي مدير كل فروم كه خوبه وزير هم بياد حق نداره به كسي توهين كنه و خودشو برتر بدونه.من چیزی نگفتم . اگه میخوای برم چند صفحه پیش بگم کی شروع کرد .

NVM جواب ابلهان خاموشیست .

اخه اين بنده خدا خودش leader بوده!لول یعنی چون لیدر GSESH کم بوده لیو دادن ؟ WTF
کیا رو اینو کرده بودی ؟ یه مشت نوب؟

برو Google Translate بزن ban . مینویسه ممنوعیت . اخراج

اما بنویس bann هیچی نمینویسه . چون bann نداریم .

(دانیال بیا یاهو کار دارم)

rocka
16-03-2010, 23:48
سلام دوستان

کسی میتونه یک توضیح کامل واسه این t بده t7 بهتره یا t10 ؟ ممنون میشم :20:

ho0rezam
16-03-2010, 23:56
اما بنویس bann هیچی نمینویسه . چون bann نداریم .
در اصل bann هست.
Learn To Write
برو Google Translate بزن ban . مینویسه ممنوعیت . اخراج عذر میخوام اما احساس میکنم شما ها همچین یه نموره انجمن رو اشتباهی اومدین... انجمن مقالات انگلیسی دو کوچه اونور تره...اگه هم سختتونه بفرمایید اینم لینکش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه هم درست اومدین، تمنا میکنم...خواهش میکنم...اگه امکان داره، اگه به کلاستون بر نمیخوره یکم کلماتی که در بازی استفاده میکنید رو کم کنید.ما میدونیم که شما انگلیسیتون به واسطه ی این بازی خوب شده و میتونید دستو پا شکسته صحبت کنید

AMir_JAKAL
17-03-2010, 04:19
سلام دوستان

کسی میتونه یک توضیح کامل واسه این t بده t7 بهتره یا t10 ؟ ممنون میشم :20:
هرچی شماره هاش بالاتر میره بهتره

lordSalazar
17-03-2010, 08:01
سلام
کسی اینجا تو blizzard وارلاک داره؟
من تو ریلیم outland بازی می کنم و وارلاک دارم
وارلاک من 2.8k sp داره و 5286 gs ولی هر کار می کنم نمی تونم بیشتر از 3.5k dps بدم(یعنی وقتی تو اینس یه نفر dps meter می ده من حد اکثر 3.5k dps دادم...
کسی می دونه مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟
اینم لینک هیرو تو Armory

rocka
17-03-2010, 08:07
مرسی

ولی اگه میشه یک توضیح کاملتر بدید

1- t چی هست؟
2- چطوری بدست میاد؟
3- تا t چند داریم؟
4- از فروشنده ها میشه خرید؟چطوری با چی؟

دوستان من پارسال 3ماه تو ایران بلیز بودم وقت سرور پکید دیگه بازی نکردم ولی الان دنبال دی وی دیش میگردم نمیدونم ولی شاید امدم سرور اصلی

Beowulf Hero
17-03-2010, 10:12
- t چی هست؟
2- چطوری بدست میاد؟
3- تا t چند داریم؟
4- از فروشنده ها میشه خرید؟چطوری با چی؟

1- به معنی Tier!که زره هایی هستن که توی Raid ها استفاده میشن
2-توی رید ها از باس ها دراپ میشن و از فروشنده هام میشه با Emblem (اینم از باس دراپ میشه خرید)
3-فعلا تا 10

بلیز پکید؟بلیز همون سرور اصلیه!

Unholy
17-03-2010, 10:25
1- به معنی Tier!که زره هایی هستن که توی Raid ها استفاده میشن
2-توی رید ها از باس ها دراپ میشن و از فروشنده هام میشه با Emblem (اینم از باس دراپ میشه خرید)
3-فعلا تا 10

بلیز پکید؟بلیز همون سرور اصلیه!

میگه iranblizz نه blizz !!!
راستی قضیه ی این اواتار جدید چیه ؟؟؟ چرا :
for the hord

mansour.m
17-03-2010, 10:58
من تو molten-wow ثبت نام کردم ولی به ایمیلم چیزی فرستاده نشد!!!!!!!!! چند تا ان داره؟

1-فرق WOLK با TBC چیه؟

2-اخر سر جواب سوال 1 , 5 صفحه های قبل منو ندادیدا؟

3-کریپت؟

4-موب؟

5-لیدر؟

6-RAID?

7-ورژن WOLK من 3.2.2 هست یه لینک برای پچ آخرش می خواستم حتما قابلیت PLAY و PUSE داشته باشه

8-هیچ راهی به winter spring وجود ندارخ پس حتما باید تله پورت کرد ولی از کجا؟:18::18::18::18::18: من بیچاره تا ایالت بغلیش رفتم:41::41::41::41:

Beowulf Hero
17-03-2010, 12:07
3-کریپت؟

4-موب؟

5-لیدر؟

6-RAID?

بفرما حجت خان نگفتم؟

8-هیچ راهی به winter spring وجود ندارخ پس حتما باید تله پورت کرد ولی از کجا؟:18::18::18::18::18: من بیچاره تا ایالت بغلیش رفتم:41::41::41::41:
وا!
چرا راه نداره این همه راه داره
شما با Flight Patch استورم ویند برو!

Beowulf Hero
17-03-2010, 12:07
3-کریپت؟

4-موب؟

5-لیدر؟

6-RAID?

بفرما حجت خان نگفتم؟

وا!

ho0rezam
17-03-2010, 12:11
من تو molten-wow ثبت نام کردم ولی به ایمیلم چیزی فرستاده نشد!!!!!!!!! چند تا ان داره؟

1-فرق WOLK با TBC چیه؟

2-اخر سر جواب سوال 1 , 5 صفحه های قبل منو ندادیدا؟

3-کریپت؟

4-موب؟

5-لیدر؟

6-RAID?

7-ورژن WOLK من 3.2.2 هست یه لینک برای پچ آخرش می خواستم حتما قابلیت PLAY و PUSE داشته باشه

1. هر کدوم یه پک هستن که ورژن بازی رو ارتقا دادن...امکانات بازی رو زیاد کردن...اولین پک( همونی که بازی واسه اولین بار release شد CLASSIC بود بعدش tbc اومد و حالا هم wotlk بعدا هم میخواد cataclysm بیاد.

2. عملا همچین چیزی (تا اونا که فهمیدم) امکان نداره...وقتی شغل رو train کنید skill شما یک هست و یه تعداد هم آیتم میتویند بسازید تا skill خودتون رو بالا ببرید...بعدش میتونید برید پیشه prof master و ازش آیتم های جدید train کنید

honor هارو میتونید توو old town stormwind ...همونجا که class trainer ها هستن پیشه vendor ها استفاده کنید

3.همون npc ها که توو بازی هستن و شما میکشید و lvl و item ازشون میگیرد

4.اینم همون بالاییه..اما خوب یکمقدرتشون بیشتره و توو ins ها هستن...البته خیلی ها npc + mob رو همون mob میگن

5.وقتی توو group یا raid باشین یه نفر leader میشه تا بتونه بقیه رو کنترل کنه...به عبارتی به کل گروه نظم ببخشه و همه باید ازش اطاعت کنن تا بتونن اون کاری که میخوان انجام بدن رو به نحو احسن به پایان برسونن.

6. گروهی ار 5 تا 40 نفره که واسه انجما کاری با هم دیگه واسه مدتی group میشن

7. ...

8.چرا وجود داره...وقتی وارد felwood شدین...تا تهش برین جلو...اون بالای مپ به یه تونل میرسید...برین تووش...تونل دو تا مسیر داره...یکی به moonglade یکی هم به winterspring

ho0rezam
17-03-2010, 13:26
3.3.3 هم به زودی release میشه
تا اینجا که 2 partش اومده...فقط مونده final part...البته الان blizz down هست...شاید با 3.3.3 بیاد بالا :دی

mansour.m
17-03-2010, 13:29
1. هر کدوم یه پک هستن که ورژن بازی رو ارتقا دادن...امکانات بازی رو زیاد کردن...اولین پک( همونی که بازی واسه اولین بار release شد CLASSIC بود بعدش tbc اومد و حالا هم wotlk بعدا هم میخواد cataclysm بیاد.

2. عملا همچین چیزی (تا اونا که فهمیدم) امکان نداره...وقتی شغل رو train کنید skill شما یک هست و یه تعداد هم آیتم میتویند بسازید تا skill خودتون رو بالا ببرید...بعدش میتونید برید پیشه prof master و ازش آیتم های جدید train کنید

honor هارو میتونید توو old town stormwind ...همونجا که class trainer ها هستن پیشه vendor ها استفاده کنید

3.همون npc ها که توو بازی هستن و شما میکشید و lvl و item ازشون میگیرد

4.اینم همون بالاییه..اما خوب یکمقدرتشون بیشتره و توو ins ها هستن...البته خیلی ها npc + mob رو همون mob میگن

5.وقتی توو group یا raid باشین یه نفر leader میشه تا بتونه بقیه رو کنترل کنه...به عبارتی به کل گروه نظم ببخشه و همه باید ازش اطاعت کنن تا بتونن اون کاری که میخوان انجام بدن رو به نحو احسن به پایان برسونن.

6. گروهی ار 5 تا 40 نفره که واسه انجما کاری با هم دیگه واسه مدتی group میشن

7. ...

8.چرا وجود داره...وقتی وارد felwood شدین...تا تهش برین جلو...اون بالای مپ به یه تونل میرسید...برین تووش...تونل دو تا مسیر داره...یکی به moonglade یکی هم به winterspring

1-پس اساسی با هم فرق ندارن

2-بگید چجوری از بارزی عکس بگیرم تا بزارم

7-....

وا!

برای پرواز اول باید یه بار پیاده رفت

از جواباتون ممنون
:18::18::18::18:

9-یه چیز دیگه من برای تلنت ها صفحه ی اولو رفتم یه نفر گفت سوم بهتره اره؟

ho0rezam
17-03-2010, 13:46
2-بگید چجوری از بارزی عکس بگیرم تا بزارم
رو keyboardت یه دکمه ای هست به نام prtScr SysRq یا یه همچین چیزی که مخفف print screen هست...اگه اون رو click کنی...از بازی عکس میگیره و در پوشه screenshot ذخیره میشه....البته اگه نرم افزار snagit داشته باشی که کارت راحت تر میشه

9-یه چیز دیگه من برای تلنت ها صفحه ی اولو رفتم یه نفر گفت سوم بهتره اره؟
بستگی به hero و specی که میخوای بازی کنی هم داره...چون هر برگه ی تلنت یه خصوصیاتی رو افزایش میده و در هر class هم فرق میکنه...
به طور مثال warr مثه همه ی class ها 3 برگه ی تلنت داره...arms - fury - protect که هر کدوم رو که پر کنی یه خصوصیاتی از hero قوی میشه...این رو هم باید در نظر بگیری که مثلا warr فقط میتونه tank یا dps بشه...واسه tank شدن حتما باید protect رو پر کنه و واسه dps شدن باید یکی از دو برگه ی arms یا furry رو پر کنه ( fury برای pve و arms برای pvp هست)...البته چون تعداد talent point ها زیاده...معمولا یه 10-15 تایی هم میتونی از یه برگه ی دیگه (غیر از برگه ی اصلیی که انتخاب کردی) رو پر کنی

alone-boy
17-03-2010, 14:03
اول سلام و درود بر همه:10:
mansour.m عزبز من و دوستام lastwow بازی میکنیم زیاد هم هستیم هم هورد هم الی تقریبا همه وقتی هم ان(چرا بد می خونی منظورم ON هست:31:) هستیم . اگه کمک خواستی ما در خدمتیم
ویس بده :20:
Horde:Doristaril
Ally:Xboy

akharwarbaz
17-03-2010, 14:23
بلهههههههههههههههههههههه !!!

اول كسي كه تونست Shadowmourn رو بگيرهههه.. واقعا GZ بهش !!!

HoJJaT_07
17-03-2010, 14:30

SW توی Eastern هست و Winterspring توی کالیمدور . چطوری میشه رفت ؟

-----------

میگم چرا واسه ی Shadowmourn اچیومنت First On Realm نذاشتن؟

mansour.m
17-03-2010, 14:35
1-یه چیزی ما سه تا جای سلاح داریم اولی مال سلاح اصلیه دومی مال سپر یا اگه بتونی دو تا شمشیر بگیری مال دومیه سومی مال چیه؟

2-من پالادینم چیکار کنم دوتا وان هند ویپن (سلاح یک دستی) را با هم به کار بگیرم می خوام این کارو بکنم می گه شما هنوز این توانایی رو ندارین باید پیش weapon master برم ؟ تو sw یکی بود همشو یاد گرفتم

HoJJaT_07
17-03-2010, 15:07
سومی سلاح نیست . بلکه libram هست . کلا پالادینا لیبرام دارند . میج ها Wand و هانتر ها و واریور ها روگ ها هم تیرکمونه و اصلحه .

شما هر چی شیلدو و اصلحه داری استفاده میکنه ببر تو bag بعد اینکارو بکن

mansour.m
17-03-2010, 15:21
سومی سلاح نیست . بلکه libram هست . کلا پالادینا لیبرام دارند . میج ها Wand و هانتر ها و واریور ها روگ ها هم تیرکمونه و اصلحه .

میشه یکم واضح تر توضیح بدین؟

---------- Post added at 06:51 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

کیفبیت عکسایی که می گیرم پاینه می شه دستور تعویض فرمت عکس ها رو بهم بگین
+
یه لیست کامل از command ها

akharwarbaz
17-03-2010, 15:26
میگم چرا واسه ی Shadowmourn اچیومنت First On Realm نذاشتن؟

اونشو نميدونم ولي اين اقا world first شده

+يه سايت كاربردي براي اينكه ببينين gs افراد در بازي چقدر هست !

كافيه به سايت زير بريد و name و server و اينكه تو كجا بازي ميكنه (eu us ...) رو بزنيد و gs رو بهتون نشون ميده

مثلا همين اقايي كه shadowmourn رو گرفته ببينيد چقد gs داره!!!

akharwarbaz
17-03-2010, 15:33
سلام
کسی اینجا تو blizzard وارلاک داره؟
من تو ریلیم outland بازی می کنم و وارلاک دارم
وارلاک من 2.8k sp داره و 5286 gs ولی هر کار می کنم نمی تونم بیشتر از 3.5k dps بدم(یعنی وقتی تو اینس یه نفر dps meter می ده من حد اکثر 3.5k dps دادم...
کسی می دونه مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟
اینم لینک هیرو تو Armory

سلام ببخشيد من پست شمارو نديدم بزودي يه اموزش ميزارم براتون البته يه چيزي شما تو raid هاي 25man اينقد dps مكيكنيد تا random dungeon ها ؟

+ من نميدونم هر چند وقت يك بار با ارموري مشكل پيدا ميكنم نميتونم ايتم ها رو درست ( با اينچنت و سوكت ها ) ببينيم.

HoJJaT_07
17-03-2010, 15:38
میگم 6.5 یکم زیاد نیست ؟

تو سرور ما یارو فول گیر باشه 5.6 جی اس داره (دونور کلا 5.7) :دی

آره منم نمیتونم آیتما رو ببینم توی آرموری بیلیزارد

asman616
17-03-2010, 17:06
اقا الان پچ بلیزارد چیه می خوام بعد 3 ماه فردا شارژ کنم عیدو بشینم بازی کنم

---------- Post added at 05:06 PM ---------- Previous post was at 05:01 PM ----------

یکی بگه لطفا

Shahroozs2
17-03-2010, 17:42
سلام دوستان
من امروز تازه لول 80 شدم و میخوام یه رید تشکیل بدم طریقه تشکیل دادنشو یه توضیحی میدید؟

HoJJaT_07
17-03-2010, 18:53
اقا الان پچ بلیزارد چیه می خوام بعد 3 ماه فردا شارژ کنم عیدو بشینم بازی کنم
الان پچش 3.3.2 هست ولی دارند میرن 3.3.3

سلام دوستان
من امروز تازه لول 80 شدم و میخوام یه رید تشکیل بدم طریقه تشکیل دادنشو یه توضیحی میدید؟ این کارو نکنید بذارید یکم آیتم قوی جمع کردید . بهرحال

اول توی دالاران . Global یا هر کانال دیگه (نمیدونم تو سرور شما کجا میرن) شروع بگید که من میخوام برم یه جایی .

مثلا
LFM Naxx Heroic (25man) need all
بعد یه سری میان بهتون پیغام میدن . کلیک رایت کنید و اینوایت بزنید . به 5 نفر شد o رو بزنید و تب آخر اون بالا convert to raid بزنید و شروع به اینوایت کردن بقیه کنید . فقط یادتون باشه که تانک و هیلرم باید اینوایت کنید .

---------------

Shahroozs2
17-03-2010, 18:59
این کارو نکنید بذارید یکم آیتم قوی جمع کردید . بهرحال

اول توی دالاران . Global یا هر کانال دیگه (نمیدونم تو سرور شما کجا میرن) شروع بگید که من میخوام برم یه جایی .

مثلا
LFM Naxx Heroic (25man) need all
بعد یه سری میان بهتون پیغام میدن . کلیک رایت کنید و اینوایت بزنید . به 5 نفر شد o رو بزنید و تب آخر اون بالا convert to raid بزنید و شروع به اینوایت کردن بقیه کنید . فقط یادتون باشه که تانک و هیلرم باید اینوایت کنید
من تو مولتن هستم
برای گرفتن ایتم خوب باید چی کار کنم؟

HoJJaT_07
17-03-2010, 19:13
باید بری راید ها .

----------

من میخوام بیام Free Trial بیلیزارد . الان wotlk دارم میشه با Wotlk بازی کرد؟

HoJJaT_07
17-03-2010, 19:33
کسانی که بیلیز بازی میکنند من این Free Trial رو اکتیو کردم از Battle Net اما خب الان با wotlk میشه رفت ؟ دقیقا چیکار باید بکنم . اگه نسخه کلاسیک میخواد راهی برای Downgrade نیست؟!

mansour.m
17-03-2010, 19:55
1هچیزی ما سه تا جای سلاح داریم اولی مال سلاح اصلیه دومی مال سپر یا اگه بتونی دو تا شمشیر بگیری مال دومیه سومی مال چیه؟

2-من پالادینم چیکار کنم دوتا وان هند ویپن (سلاح یک دستی) را با هم به کار بگیرم می خوام این کارو بکنم می گه شما هنوز این توانایی رو ندارین باید پیش weapon master برم ؟ تو sw یکی بود همشو یاد گرفتم

نقل قول:نوشته شده توسط HoJJaT_07

میشه یکم واضح تر توضیح بدین؟

جواب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من الان لول 60 شدمtbc31::31::31::31::31:

****silver vein کجا زیاده؟

asman616
17-03-2010, 20:12
سلام دوستان
من امروز تازه لول 80 شدم و میخوام یه رید تشکیل بدم طریقه تشکیل دادنشو یه توضیحی میدید؟
شهروز world بازی می کنی ؟:31:
هوی بیا تو رپ چش شده برم فرومش یکم با بچه ها بهت بخندیم :5:

Tenhi
17-03-2010, 22:11
سلام، احتمالا تا چند روز ديگه منم به ميلتن ميام،
كدوم سرورش برم؟
nelth or death

Beowulf Hero
17-03-2010, 22:36
neltharion

Immortal power
17-03-2010, 23:25
میگم 6.5 یکم زیاد نیست ؟

منم تازگي اين مشكلو پيدا كردم. به خاطر اينه كه adobe flash player م اكسپاير شده! و سرورش هم اجازه ي دانلودشو بهم نميده. به هر حال اگر كسي داره واقعا ممنون ميشم لينك دانلودشو برايم پيقام خصوصي كنه يا تو همين فروم بگه.

========================

اقا لينك اين اد ان zygor رو كسي نداره بزاره؟ من يكي دارم رو كاراكترم كار نميكنه.:13:

akharwarbaz
17-03-2010, 23:40
میگم 6.5 یکم زیاد نیست ؟

از يكم يكم بيشتره :31:

امروز يه شانسي اوردم تو VoA 25 اونم اين بود كه كلا 2 تا وارلاك بيشتر نبوديم hand t10 رو دراپ كرد ولي من نبردم ! (من 3 رول زدم اون يكي 98 !!!!!)

بعدش يهو ايتمو trade كرد و گفت من pvp بازم و اگه اينو بندازم براي pvp خوب نيس خلاصه هينطوري دادش من ..خيلي حال داد خدايي :27:

HoJJaT_07
17-03-2010, 23:46
WTF
مگه سولبند میشه ترید کرد :دی

میگم من اسم هیروم Frosttute هست . قشنگه ؟ اسم بهتر نبود . Rangaros بازی میکنم لول 2 :دی (Free Trial هست هنوز شاید چند ماه دیگه Upgrade کردم)

ho0rezam
17-03-2010, 23:48
بعدش يهو ايتمو trade كرد و گفت من pvp بازم و اگه اينو بندازم براي pvp خوب نيس خلاصه هينطوري دادش من ..خيلي حال داد خدايي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا باز آیتم کلاست دارپ شد واست :((( ما که هر وقت میریم...اگه Plate دراپ شده واسه pala هست...دیروز هم 10 رو رفتم هم 25..رو هر دو تا Plate افتاد اما واسه pala...البته ایتم 10 خیلی گریگوری بود

WTF
مگه سولبند میشه ترید کرد
میتونی تا 2 ساعت به همه اونایی که باهات توو raid بودن trade کنی

HoJJaT_07
17-03-2010, 23:55
چه جالب

میگم سیستم هونور بیلیزارد چیه . کف کردم

یارو توی سرور ما 1000 نفر در یک روز میشکه فقط 4000 هونور میگیره . یه پالادین 80 با 5.1k جی اس اومد nortthshire دیدم یارو 64 نفر کشته 66 هزار هونور

اینطوری که همه میتونند هر Gear رو بخرند .. :دی

لول 4 :دی

ho0rezam
18-03-2010, 00:17
چه جالب

یارو توی سرور ما 1000 نفر در یک روز میشکه فقط 4000 هونور میگیره . یه پالادین 80 با 5.1k جی اس اومد nortthshire دیدم یارو 64 نفر کشته 66 هزار هونور

میشه یکم...فقط یکم..منطقی حرف بزنی؟؟؟؟
من 600 نفر رو کشتم + reward victory + آیتم honor همش 90k جمع کردم...بعد شما با چه منطقی متوجه شدی طرف 64 نفر رو کشته و 66k جمع کرده؟؟؟؟میشه به من هم بگید تا بتونم اینقدر سریع honor جمع کنم؟؟؟؟

HoJJaT_07
18-03-2010, 00:20
ببین من خودم Inspect کردم رفتم تب PVP . دقیقا همینو نوشته بود . یادمه حدود 60 نفر و 65K هونور .

خودم کف کردم اخه مگه میشه ما توی مولتن خودمونو جر میدادیم 10 کی بیشتر هونور نمیشد جمع کرد . شاید از همین Wintergarsp هست ...

آدم چیزای جالب میبینه یارو لول 14 حدود 1141 GS داشت .

پس اینجا از آیتمای BWT Account استفاده میکنند . توی مولتن که اونا دکور بود .

ho0rezam
18-03-2010, 00:28
خب پس بد نیست این رو هم که همین الان گرفتم رو ببینی...به قسمت قرمز توجه زیادی بکن
طرف 5.6gs داشت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خودم کف کردم اخه مگه میشه ما توی مولتن خودمونو جر میدادیم 10 کی بیشتر هونور نمیشد جمع کرد . شاید از همین Wintergarsp هست ..
اون به احتمال زیاد از Q هایی که reward honor دارن استفاده کرده و همینطور هم Wintergrasp Commendation

Immortal power
18-03-2010, 11:54
چه جالب

LOL
مطمئني فان سرور كانكت نشدي؟! تو مولتن كه ميگي كوئست اول 4 لول ميده بعد اونوقت چجري از بليزارد سخت تره؟؟؟؟

HoJJaT_07
18-03-2010, 12:32
lmao
عزیزم فرق مولتن و بیلیزارد؟

مولتن Wintergarsp نداره و بیلیزارد داره :دی

mansour.m
18-03-2010, 12:44
بد نیست جواب ما رو هم بدینا:41:
صفحه 1357

mansour.m
18-03-2010, 13:03
یه چیز دیگه من لول 61 شدم الان winter sprig هم دیگه برام جای خوبی نیست کجا برم لول 60-62 زیاد باشه در ضمن winter spring خوب بود همه چی داشت جز ترینر!!!!!!!!
جای یه مهدن silver هم بگین ممنونتون می شم

ho0rezam
18-03-2010, 13:06
یه چیز دیگه من لول 61 شدم الان winter sprig هم دیگه برام جای خوبی نیست کجا برم لول 60-62 زیاد باشه در ضمن winter spring خوب بود همه چی داشت جز ترینر!!!!!!!!
دیگه کم کم کوچ کن به outland :دی از 58 به بعد باید میرفتی outland

Immortal power
18-03-2010, 13:24
اقا يكي به من اد ان zygor برسونه!!!! مردم از بس سرچ كردم!

lmao

جدا؟ اينقدر شبيه بليزارد بوده ما خبر نداشتيم!:27::20:

akharwarbaz
18-03-2010, 13:33
اقا يكي به من اد ان zygor برسونه!!!! مردم از بس سرچ كردم!

جدا؟ اينقدر شبيه بليزارد بوده ما خبر نداشتيم!:27::20:

سلام دوست من

من يدونه برات پيدا كردم ببين همينه :11::11:

akharwarbaz
18-03-2010, 13:43
حالا باز آیتم کلاست دارپ شد واست :((( ما که هر وقت میریم...اگه Plate دراپ شده واسه pala هست...دیروز هم 10 رو رفتم هم 25..رو هر دو تا Plate افتاد اما واسه pala...البته ایتم 10 خیلی گریگوری بود

اره :31: خوبيش اين بود كه هفته ي پيششم leg اش برام دراپ شده بود :21: ولي يه چيز عجيبي كه من ديدم تو اين چند باري كه من رفتم VoA هر بار يه ست براي Rogue دراپ شده !!نميدونم چرا واقعا

میگم من اسم هیروم Frosttute هست . قشنگه ؟ اسم بهتر نبود . Rangaros بازی میکنم لول 2 (Free Trial هست هنوز شاید چند ماه دیگه Upgrade کردم)
ايول سرور خوبي براي بازي كردن انتخاب كردي

براي ديدن اينكه وضعيت سرور ها چطوريه اين دو سايت عالي هستند

mansour.m
18-03-2010, 13:43
دیگه کم کم کوچ کن به outland از 58 به بعد باید میرفتی outland

باشه سعی می کنم از تو اکانت تله پورت کنم اگه نتونستم از کجا باید رفت؟

mansour.m
18-03-2010, 13:48
رفتم شاتراس الان اونجام

میشه یه قرارگاه تکمیلو کامل بهم معرفی منید (بی زحمت نزدیک باشه)

****توجه توجه****

در بدو ورود و لحظات اول توسط یه هیروی لول 70 کشته شدم:31::31::31:

rootnt
18-03-2010, 14:12
lmao

هه هه
چه جالب
نمی دونستم بلیزاردم آیتمای دونور می فروشه
vote shop هم داره حتما:31:

HoJJaT_07
18-03-2010, 14:20
لول

من فرق رو از نظر هونور گفتم

ولی خوب بود ها بیلیزارد دونور داشت 80 میشدیم :دی

mansour.m
18-03-2010, 15:15
یه کمپ تو اوتلند می خوام نصف وسیله هام خرابم خیلی وقته که ترین نکردم کیفام تقریبا پره:41:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

Immortal power
18-03-2010, 16:03
اره :31: خوبيش اين بود كه هفته ي پيششم leg اش برام دراپ شده بود :21: ولي يه چيز عجيبي كه من ديدم تو اين چند باري كه من رفتم VoA هر بار يه ست براي Rogue دراپ شده !!نميدونم چرا واقعا

ايول سرور خوبي براي بازي كردن انتخاب كردي

براي ديدن اينكه وضعيت سرور ها چطوريه اين دو سايت عالي هستند

وااي! واقعا ممنون! يه نيم قرني بود داشتم دنبالش ميگشتم! برم تستش كنم خدا كنه كار كنه.:31:

یه کمپ تو اوتلند می خوام نصف وسیله هام خرابم خیلی وقته که ترین نکردم کیفام تقریبا پره:41:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

عزيز شما ميخواي كاراكترو بده يه نفر ديگه برات اپ كنه!:31:
ديگه هر گوشه كناري كه شما بري حداقل يه vendor پيدا ميشه كه gear هاي شما رو تعمير كنه!
توي مركز جنگل شاتار و شمال اون شهر مخروبه يه جايي هست كمكت ميكنن و كوئست ميدن و تعمير هم ميتوني بكني. فقط ترينر و ... ندارن.
( البته اگر ترينر داشتن كه ميشد شهر نميشد كمپ! ):31:

ho0rezam
18-03-2010, 16:32
اره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوبيش اين بود كه هفته ي پيششم leg اش برام دراپ شده بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولي يه چيز عجيبي كه من ديدم تو اين چند باري كه من رفتم VoA هر بار يه ست براي Rogue دراپ شده !!نميدونم چرا واقعا Gz...من کلا بد شانسم :دی یا اصلا آیتمی که میخوام دراپ نمیشه...یا اگه اگه اگه دراپ بشه...roll من میشه 3 ، roll بقیه دورو بره 80-90 میچرخه :دی
تازه جالبه آیتم OS هم نمیوفته که بخوام رو os roll شانسمو امتحان کنم...فعلا که voa رو تا اینجا واسه frostش رفتم :دی

mansour.m
18-03-2010, 18:57
عزيز شما ميخواي كاراكترو بده يه نفر ديگه برات اپ كنه!:31:
ديگه هر گوشه كناري كه شما بري حداقل يه vendor پيدا ميشه كه gear هاي شما رو تعمير كنه!
توي مركز جنگل شاتار و شمال اون شهر مخروبه يه جايي هست كمكت ميكنن و كوئست ميدن و تعمير هم ميتوني بكني. فقط ترينر و ... ندارن.
( البته اگر ترينر داشتن كه ميشد شهر نميشد كمپ! ):31:

نه از پیشنهادت ممنونم ولی بدرد ما نمی خوره:13::19::19::19::19:

خب تو بگو وقتی تو هر صفحه یه فروم که اسمش ارائه و آموزش wow هست باید پرسشو 5 تا پرسشو 6 بار بگی تا 3 تا شو جواب بدن چه حالی می شی
برو 4/5 صفحه ی اخرو بخون ببین چند تا سوال من بی جواب مونده!!!!:18::18::9::9:

تازه وقتی جواب میدنم اینجوری میگن:41::41::41:

بگذریم پس کجا ترین کنم؟
کیف بیشتر از 16 تایی هم هست؟

brain
18-03-2010, 20:21
سلام.

میخواستم بدونم Instance Ice Crown Citadel قسمت لیچ کینگ باز شده ؟ ینی میشه زدش یا فعلا قسمت های اولش باز شده ؟

Immortal power
18-03-2010, 20:35

خب تو بگو وقتی تو هر صفحه یه فروم که اسمش ارائه و آموزش wow هست باید پرسشو 5 تا پرسشو 6 بار بگی تا 3 تا شو جواب بدن چه حالی می شی

بگذریم پس کجا ترین کنم؟

كيف تا 24 تا هم فكر كنم باشه. 22 تاييشو يه vendor توي شهر شاتارات ميفروشه.
ولي 20 تايي رو بايد از بازيكن بخري.

HoJJaT_07
18-03-2010, 21:26
میگم من اشتباه کردم Free Trial زدم الان میخوام برم مسافرت ...

نمیشه اینو Deactive کرد ؟ یا حداقل برگشتم یک اکانت دیگه بسازم (لولش زیاد نیست)

من الان اکانت battle.net دارم کسی چطوری میتونه منو Recuruit کنه که xp 3x شه ؟

کیف 24 تایی از یه وندور توی شارات به قیمت 3000 گلد

marde tanhayi
18-03-2010, 22:44

بگذریم پس کجا ترین کنم؟

نمی دونم این آموزش ها رو خوندی یا نه

Immortal power
18-03-2010, 22:45
سلام دوست من

من يدونه برات پيدا كردم ببين همينه :11::11:

عجب اينو هم نميتونم استفاده كنم. وقتي ميخواد load كنه يه چيزي مينويسه. و نميزاره اد ان بالا بياد. چيكار كنم؟:41:

HoJJaT_07
18-03-2010, 23:05

کسی جواب ما رو نداد

----------

عزیز من تعمیر زیاد مهم نیستش . اما Train چرا . شما Hearthstone رو قرار بده Sharrath بده برو Train کن دوباره برگرد

akharwarbaz
19-03-2010, 10:43
سلام.

میخواستم بدونم Instance Ice Crown Citadel قسمت لیچ کینگ باز شده ؟ ینی میشه زدش یا فعلا قسمت های اولش باز شده ؟

سلام . ليچ كينگ در قسمت Heroic Mod هم كشته شده دوست من

چرا ميشه هر چند تا كه بخواي ميتوني trail بسازي فقط بايد يه ايميل جديد با يه اكانت battle جديد بسازي
در مورد Recruit ام ميتوني اگه كسي recruit داشته باشه ولي تو trail تا 20 بيشتر نميتوني بري

عجب اينو هم نميتونم استفاده كنم. وقتي ميخواد load كنه يه چيزي مينويسه. و نميزاره اد ان بالا بياد. چيكار كنم؟:41:

شرمنده دوست من والا من از اين addon استفاده نكردم اونيم كه برات گذاشته بودم اخرين update اش بود شايد ديگه سازنده ورژن جديدي ازش نداده بيرون ..:41::41:

mhv_kntu
19-03-2010, 12:34
2 تا سوال دارم !
در حال حاضر اونایی که free بازی می کنن رو کدوم سرور بازی می کنن ؟
میشه آدرسش رو بدین
برای استفاده از اون 10 روز Trial دچار مشکل شدم ! Battle.net میگه باید acc خودت تو wow رو Merge کنی اینجا ! یعنی چی ؟! کدوم اکانت منظودشه ؟

mehdi.kr
19-03-2010, 12:42
سلام
اینو چجوری گیر بیارم؟؟؟

akharwarbaz
19-03-2010, 13:07
delete please

ho0rezam
19-03-2010, 16:09
سلام
اینو چجوری گیر بیارم؟؟؟

همون جا توضیح داده که ...اگه توو FREE بازی میکنی فک کنم BUG باشن ( MAYBE ) چون معمولا NPC هایی که پرواز میکنن bug هستن.

اما توضیح:
حدود 50-51ی از این npc توو Zul'Drak هست و اسمش gundrak bat rider هست (باید پرواز کنی و دنبالش بگردی، چون اونم پرواز میکنه)...این رو هم بگم که chance dropش 1.1% هست توو بلیز
این npc رو میتونی نزدیکی هایه Dungeon هه Gundrak پیدا کنی

تمام توضیحاتی که دادم رو از wowhead نگاه کردم...منظورم اینه که شما هم اگه با دقت نگاه کنید، خودتون همه چیز دستگیرتون میشه

mehdi.kr
19-03-2010, 16:11
2 تا سوال دارم !
در حال حاضر اونایی که free بازی می کنن رو کدوم سرور بازی می کنن ؟
میشه آدرسش رو بدین
برای استفاده از اون 10 روز Trial دچار مشکل شدم ! Battle.net میگه باید acc خودت تو wow رو Merge کنی اینجا ! یعنی چی ؟! کدوم اکانت منظودشه ؟

بهترین سرور مجانی(پر از ایرانی)بدون lag
فقط مشکلش اینه که از ساعت 4 full میشه
بهترین را حل اینه که از بازی خارج نشی یعنی فقط Logoutکنی

اینم کاراکتر منه:27:
Rkr

namx
19-03-2010, 17:56
اا rkr تویی ؟؟ من paladinc هستم تو گیلدتم حالا بگذریم و سرور خیلی خوبیه هنوز 80 نشدم ولی سرور خوبی به نظر میاد فان نیست

IceLord
19-03-2010, 18:42
سلام
اینو چجوری گیر بیارم؟؟؟

من این ایتم رو تو مولتن نتونستم گیر بیارم. کلا 4 تا از این موب رو تونستم پیدا کنم ولی هر چی زدمشون (حدود 30 یا 40 بار) بازم دراپ نشد. بعدش از وت شاپ گرفتمش. 9 تا وت می خواد.

mansour.m
19-03-2010, 20:00
اینا سوال هایی است که تو چند صفحه آخر پرسیدم و جوابی دریافت نکردم یا جواب اصلا برام واضح نبود خواهش می کنم جواب بدید.

*چوابشو خودم پیدا کردم:5: علت اینه که نمی شه بشتر از دو تا شغل داشت و شغل های اصلی من هم ماینیک و اهنگری هست حالا سوال اینه که به نظر شما شغل های خوبین؟؟؟؟

2-ورژن WOLK من 3.2.2 هست یه لینک برای پچ آخرش می خواستم حتما قابلیت PLAY و PUSE داشته باشه

3-یه چیزی ما سه تا جای سلاح داریم اولی مال سلاح اصلیه دومی مال سپر یا اگه بتونی دو تا شمشیر بگیری مال دومیه سومی مال چیه؟
*پاسخی که هیچی ازش نفهمیدم---سومی سلاح نیست . بلکه libram هست . کلا پالادینا لیبرام دارند . میج ها Wand و هانتر ها و واریور ها روگ ها هم تیرکمونه و اصلحه .

بگید الان من چجوری اونجا چیزی بذارم هیچ چیزی اونجا نمی ره-از کجا تهیشون کنم

4-من پالادینم چیکار کنم دوتا وان هند ویپن (سلاح یک دستی) را با هم به کار بگیرم می خوام این کارو بکنم می گه شما هنوز این توانایی رو ندارین باید پیش weapon master برم ؟ تو sw یکی بود همشو یاد گرفتم

5-کیفبیت عکسایی که می گیرم پاینه می شه دستور تعویض فرمت عکس ها رو بهم بگین (به png)
+

6-****silver vein کجا زیاده؟(سنگ معدن نقره)

7-بگذریم پس کجا ترین کنم؟ *فهمیدم تو اوتلند ترینری وجود نداره
8-کیف بیشتر از 16 تایی هم هست؟ *كيف تا 24 تا هم فكر كنم باشه. 22 تاييشو يه vendor توي شهر شاتارات ميفروشه.
*****کی در این باره مطمئنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

----------------------------------------------------------
حالا سوال های جدید

9-گیلد با رید چه فرقی داره؟

10-این یه ایالتی هست این علامت الیانس ها و هرد ها دو طرفش چیه؟

11-قضیه این دستگا ها چیه؟

12-باس که میگین همون عکس کله اسکلت تو این نقشس؟؟؟؟؟

mansour.m
19-03-2010, 20:06
اینم دو تا عکس از خودم(البته الان عوض شدم این مال دیروزه)

یه چیز دیگه متن مخفی چه جوری می ذاشتیم؟؟

Unholy
19-03-2010, 20:43
]
اینم کاراکتر منه:27:
Rkr

اا rkr تویی ؟؟ من paladinc هستم
horde یا ally ???

mansour.m
19-03-2010, 20:53
اسکیل آهنگری من 75/75 چجوری باید جاشو بیشتر کنم پیش ترینر گلد شیر رفتم نشد!!!!!

رفتم sw مشکل حل شد

Immortal power
19-03-2010, 21:12
اینا سوال هایی است که تو چند صفحه آخر پرسیدم و جوابی دریافت نکردم یا جواب اصلا برام واضح نبود خواهش می کنم جواب بدید.

*چوابشو خودم پیدا کردم:5: علت اینه که نمی شه بشتر از دو تا شغل داشت و شغل های اصلی من هم ماینیک و اهنگری هست حالا سوال اینه که به نظر شما شغل های خوبین؟؟؟؟

2-ورژن WOLK من 3.2.2 هست یه لینک برای پچ آخرش می خواستم حتما قابلیت PLAY و PUSE داشته باشه

3-یه چیزی ما سه تا جای سلاح داریم اولی مال سلاح اصلیه دومی مال سپر یا اگه بتونی دو تا شمشیر بگیری مال دومیه سومی مال چیه؟
*پاسخی که هیچی ازش نفهمیدم---سومی سلاح نیست . بلکه libram هست . کلا پالادینا لیبرام دارند . میج ها Wand و هانتر ها و واریور ها روگ ها هم تیرکمونه و اصلحه .

بگید الان من چجوری اونجا چیزی بذارم هیچ چیزی اونجا نمی ره-از کجا تهیشون کنم

4-من پالادینم چیکار کنم دوتا وان هند ویپن (سلاح یک دستی) را با هم به کار بگیرم می خوام این کارو بکنم می گه شما هنوز این توانایی رو ندارین باید پیش weapon master برم ؟ تو sw یکی بود همشو یاد گرفتم

5-کیفبیت عکسایی که می گیرم پاینه می شه دستور تعویض فرمت عکس ها رو بهم بگین (به png)
+

6-****silver vein کجا زیاده؟(سنگ معدن نقره)

7-بگذریم پس کجا ترین کنم؟ *فهمیدم تو اوتلند ترینری وجود نداره
8-کیف بیشتر از 16 تایی هم هست؟ *كيف تا 24 تا هم فكر كنم باشه. 22 تاييشو يه vendor توي شهر شاتارات ميفروشه.
*****کی در این باره مطمئنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

----------------------------------------------------------
حالا سوال های جدید

9-گیلد با رید چه فرقی داره؟

10-این یه ایالتی هست این علامت الیانس ها و هرد ها دو طرفش چیه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید11-قضیه این دستگا ها چیه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید12-باس که میگین همون عکس کله اسکلت تو این نقشس؟؟؟؟؟

شما مگه انلاين بازي نميكنيد؟ چجوري play و puse داشته باشه؟

3- مال دوميه اگر 2 تا شمشير بگيريد. شمشير اول توي جاي اول و شمشير دومك براي جاي دوم.
اون سومي هم هر كلاسي ايتم مخصوص خودشو داره.

4- پالادين 2 تا 1 hand نميتونه دستش بگيره. فقط يه 1 hand يا يك 2 hand .

5- اي رو بايد در انجمن مخصوصش بيان كنيد تا كمكتون كنن.

6- هر جايي ميتونه باشه.
شما بريد توي wowhead.com و سرچ كنيد.

7- heart stone كنيد به شاتار و بعد بريد شهري كه ميخوايد و بعد دوباره با heart stone برگرديد

8- من مطمئنم! 6-8-12 slot رو وندور ميفروشه.
22-24 slot رو هم vendor ميفروشه ولي 20 تايي رو بايد از شغل tailoring به دست بياريد ( يا از كسي كه داره بخريد )

ho0rezam
19-03-2010, 21:36
اول از همه سوال هایه شما زیادی گیج کننده هست...اگه یه جوری بنویسی که ما هم بفهمیم حتما بهت کمک میکنیم....مثلا همون شماره 2، چیزی که شما گفتی خیلی با جوابی که پیدا کردی فرق میکنه...وقتی دوتا شغل داشته باشی کلا نمیشه اون شغل رو گرفت چه برسه به اینکه req بخواد واسه skill upش

3.دوستان بهت گفتن...سومی برای pala جای libram هست...مثلا واسه warrior جایه bow یا crossbow هست که واسه اول کار warr human نمیتونه bow استفاده کنه و باید بره پیشه weapon master darn اونو train کنه
من نمیدونم pala مثه warr نیاز هست که اونو train کنه یا نه اما مطمئن باش که باید libram بذاری اونجا

4.pala نمیتونه دوتا one hand برداره...اونجا شما باید shield بذاری

6.سه تا جایی که خیلی زیاده به ترتیب
Arathi Highlands
Thousand needles
Barrens

7.ترین واسه چی؟؟؟؟

8.سی و دوتایی هم هست که واسه prof ها هست...22 رو میتونی از tailoring ها بخری

9.خیلی زیاد فرق میکنن...گیلد گروهیه که همیشه تووش عضو هستی و یه مقامی تووش داری...گاهی پیش میاد که با یه تعدادی از عضو هایه گیلد میرین کاری رو انجام میدین...lvl up یا Dungeon یا raid یا Quest و هر چیز دیگه ای...اما raid یه گروه 5 تا 40 نفره هست که واسه مثلا کشتن باس دور هم جمع میشن...بعد از اینکه کارشون تموم شد هر کس از raid میا بیرون و میره سراغ کار خودش

10.هیچی نفهمیدم

11.کدوم؟

12.نه عزیز...این که میبینی elite هست...باس ها به جای لول علامت اسکلت دارن و hpشون بیش از حد زیاده

mehdi.kr
20-03-2010, 00:44
horde یا ally ???

horde
بشتر ایرانی ها هوردن:5:

Zizzigolo
20-03-2010, 06:24
سلام
اینو چجوری گیر بیارم؟؟؟

اینو خیلی جاها میتونی بدست بیاری ولی به نظر من اسونترینش رفتن به nexus نرمال هست

Zizzigolo
20-03-2010, 06:28
horde
بشتر ایرانی ها هوردن:5:

بیشتر که درست
ولی
میانگین سنی بالا میرن الیانس پایینترا هورد علت رو هم اگه نمیدونید وناراحت نمیشید تا بگم :31:

Beowulf Hero
20-03-2010, 10:26
بگو عزیزم:دی

Zizzigolo
20-03-2010, 11:09
بگو عزیزم:دی
علت اینه که کوچیکترا از قیافه های خشن و غیر انسان نما خوشون میاد و حال میکنند با حیوانات بازی کنن :31:
ولی بزرگترها فکرشون مدرنه :31:

Beowulf Hero
20-03-2010, 12:12
علت اینه که کوچیکترا از قیافه های خشن و غیر انسان نما خوشون میاد و حال میکنند با حیوانات بازی کنن :31:
تایید شد:دی

سلام
اینو چجوری گیر بیارم؟؟؟

کد:

از elite های توی VOA زیاد دیدم دراپ شد

mansour.m
20-03-2010, 12:55
شما مگه انلاين بازي نميكنيد؟ چجوري play و puse داشته باشه؟

3- مال دوميه اگر 2 تا شمشير بگيريد. شمشير اول توي جاي اول و شمشير دومك براي جاي دوم.
اون سومي هم هر كلاسي ايتم مخصوص خودشو داره.

4- پالادين 2 تا 1 hand نميتونه دستش بگيره. فقط يه 1 hand يا يك 2 hand .

5- اي رو بايد در انجمن مخصوصش بيان كنيد تا كمكتون كنن.

6- هر جايي ميتونه باشه.
شما بريد توي wowhead.com و سرچ كنيد.

7- heart stone كنيد به شاتار و بعد بريد شهري كه ميخوايد و بعد دوباره با heart stone برگرديد

8- من مطمئنم! 6-8-12 slot رو وندور ميفروشه.
22-24 slot رو هم vendor ميفروشه ولي 20 تايي رو بايد از شغل tailoring به دست بياريد ( يا از كسي كه داره بخريد )

*من نوشته بودم یه لینک دانلود برای پچی می خوام که ورژن 3.2.2 منو به آخری ارتقا بده لینک دانلودشم play و puse داشته باشه تا بشه مثلا یکمشو الان یکمشو فردا دانلود کرد

3- من اصلا تا حالا هیچ آیتمی پیدا نکردم تو سومی بره!!!!!

4-منم این حدسو زدم ولی این ارورش فرق داره بعضی ایتم ها رو میگه به خاطر پرو فایلتون(همون کلاس) نمی تونید ازش استفاده کنید ولی برای این که 2 تا وان هند بگیرم می گه من هنوزززز این توانایی رو ندارم(i don't have that ability yet)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8-کجاغ می فروشه؟؟؟؟؟؟؟؟

akharwarbaz
20-03-2010, 12:59

blood elf ما كه از همه نژاد هاي تو بازي كه خوشگل ترن !

بعد يه سوال ميتونم بپرسم شما چقدر سن داريد ؟

mansour.m
20-03-2010, 13:09
اول از همه سوال هایه شما زیادی گیج کننده هست...اگه یه جوری بنویسی که ما هم بفهمیم حتما بهت کمک میکنیم....مثلا همون شماره 2، چیزی که شما گفتی خیلی با جوابی که پیدا کردی فرق میکنه...وقتی دوتا شغل داشته باشی کلا نمیشه اون شغل رو گرفت چه برسه به اینکه req بخواد واسه skill upش

3.دوستان بهت گفتن...سومی برای pala جای libram هست...مثلا واسه warrior جایه bow یا crossbow هست که واسه اول کار warr human نمیتونه bow استفاده کنه و باید بره پیشه weapon master darn اونو train کنه
من نمیدونم pala مثه warr نیاز هست که اونو train کنه یا نه اما مطمئن باش که باید libram بذاری اونجا

4.pala نمیتونه دوتا one hand برداره...اونجا شما باید shield بذاری

6.سه تا جایی که خیلی زیاده به ترتیب
Arathi Highlands
Thousand needles
Barrens

7.ترین واسه چی؟؟؟؟

8.سی و دوتایی هم هست که واسه prof ها هست...22 رو میتونی از tailoring ها بخری

9.خیلی زیاد فرق میکنن...گیلد گروهیه که همیشه تووش عضو هستی و یه مقامی تووش داری...گاهی پیش میاد که با یه تعدادی از عضو هایه گیلد میرین کاری رو انجام میدین...lvl up یا Dungeon یا raid یا Quest و هر چیز دیگه ای...اما raid یه گروه 5 تا 40 نفره هست که واسه مثلا کشتن باس دور هم جمع میشن...بعد از اینکه کارشون تموم شد هر کس از raid میا بیرون و میره سراغ کار خودش

10.هیچی نفهمیدم

11.کدوم؟

12.نه عزیز...این که میبینی elite هست...باس ها به جای لول علامت اسکلت دارن و hpشون بیش از حد زیاده

شاید شما درست می گی

3- من اصلا تا حالا هیچ آیتمی پیدا نکردم تو سومی بره!!!!! چی باید بزارم؟ من پیش ویپن مستر sw و اکسادر رفتم هر چی اونا داشتن ترین کردم یعنی اونا کامل نیستن؟؟:18::18:

4-منم این حدسو زدم ولی این ارورش فرق داره بعضی ایتم ها رو میگه به خاطر پرو فایلتون(همون کلاس) نمی تونید ازش استفاده کنید ولی برای این که 2 تا وان هند بگیرم می گه من هنوزززز این توانایی رو ندارم(i don't have that ability yet)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6-ممنون حتما یه سری می زنم

7-منظورم همون ترین معمولی پالادینا بود

8- 32 تایی!!!!wow مال کیاست؟؟؟(profیعنی چی؟)

10-خب منظورم بود علامت هر گروه در دو طرف نقشه ی اون منطقه وجود داره آیا اون جا خیریه؟؟ علت خاصی دار؟؟

11-این

علت این سوال اینه که یه بار تو ایرن فرج وقتی روش رفتم تبدیل به آدم کوتو له شبیه به بابانوئل شدم!!!!!!!!

12-منظورم اون عکس جمجه رو نقشه بود

ho0rezam
20-03-2010, 13:44
3- من اصلا تا حالا هیچ آیتمی پیدا نکردم تو سومی بره!!!!! چی باید بزارم؟ من پیش ویپن مستر sw و اکسادر رفتم هر چی اونا داشتن ترین کردم یعنی اونا کامل نیستن؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هر weapon master یه سری چیز هایه خاص رو بهت یاد میده...مثلا شما نمیتونی bow رو از weapon master sw یاد بگیری...مجبوری حتما بری Darn.

این لیست کاملی از weapon master هایه alliance هست.libram تووش نیست...پس فقط این رو پیدا کن و تووش بذار...از auction house بخر

Woo Ping teaches: Crossbow, Daggers, One- and Two-Handed Swords, Polearms and Staves.
Buliwyf teaches: Fist Weapons, Guns, One- and Two-Handed Axes, One- and Two-Handed Maces.
Bixi Wobblebonk teaches: Crossbow, Daggers and Throwing weapons.
Ilyenia Moonfire teaches: Bows, Daggers, Fist Weapons, Staves and Throwing weapons.
Handiir teaches: Daggers, Crossbows, One- and Two-Handed Swords, One- and Two-Handed Maces
7-منظورم همون ترین معمولی پالادینا بود این صفحه تمام paladin trainer هایه بازی ور گففته...یه تعداد واسه horde و یه تعداد واسه ally هست...هر کدوم که بهت نزدیکتره فعلا رو انتخاب کن

8- 32 تایی!!!!wow مال کیاست؟؟؟(profیعنی چی؟)prof منظورم همون شفل ها بود...فقط میتونی آیتم های اون شفل رو تووش بذاری.

12-منظورم اون عکس جمجه رو نقشه بود آره اونا boss هستن...اما به اونا میگن world boss

Immortal power
20-03-2010, 15:16

واه واه واه!:31: همين بلاد هاتونم از الي داريد! ثمره ي اخراج كردنشون از elf ها توسط night elf ها هست و تركيب نژادشون با انسان ها!:31:
به نظر من female هاي درن اي از همه نژاد ها زيبا ترن و female ترول از همشون بيريخت تره!
( حالا جنگ راه نندازيد بازم! ):31:

Beowulf Hero
20-03-2010, 15:55
3- من اصلا تا حالا هیچ آیتمی پیدا نکردم تو سومی بره!!!!! چی باید بزارم؟ من پیش ویپن مستر sw و اکسادر رفتم هر چی اونا داشتن ترین کردم یعنی اونا کامل نیستن؟؟:18::18:

بابا شما برو توی دالاران (Silver Covement ) ..وندور هایی داره که Relic Libram میفروشن در ازای Emblem

به نظر من female هاي درن اي از همه نژاد ها زيبا ترن و female ترول از همشون بيريخت تره!
از undead female هم بیریخت تره؟

mansour.m
20-03-2010, 19:41
بابا این بازی چقدر پیچیدس!!!

1-boss با world boss چه فرقی داره؟

2-نگفتین اون دستگاهه چیه

3-اون منطقه رو هم نگفتین

4-من نزدیکه لول 70 بشم بعد از این که شدم فکر نکنم دیگه برای بازی انگیزه ای داشته باشم بعد از 70 باید چی کار کرد؟؟؟؟

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اینم نظر من درباره ی این که هرد بازی کنی یا الیانس

هدف از انجام بازی لذت بردنه و این که باعث خوشحالی قلبی ادم بشه منم به خاطر همین همیشه تو بازی ها طرف ادم خوبام

Immortal power
20-03-2010, 20:02

2-نگفتین اون دستگاهه چیه

3-اون منطقه رو هم نگفتین

4-من نزدیکه لول 70 بشم بعد از این که شدم فکر نکنم دیگه برای بازی انگیزه ای داشته باشم بعد از 70 باید چی کار کرد؟؟؟؟

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

هدف از انجام بازی لذت بردنه و این که باعث خوشحالی قلبی ادم بشه منم به خاطر همین همیشه تو بازی ها طرف ادم خوبام

تازه به لول اخر كه رسيديد اصل بازي شروع ميشه! رايد رفتن! بايد با گروه هاي ديگه رايد بريد تا ايتم هاي بهتر و قوي تري گيرت بياد!

Immortal power
20-03-2010, 20:22
بابا شما برو توی دالاران (Silver Covement ) ..وندور هایی داره که Relic Libram میفروشن در ازای Emblem

از undead female هم بیریخت تره؟

اره از اونا هم بيريخت تره female troll !اصلا قابل تحمل نيست!

Unholy
20-03-2010, 20:50
من از female orc بیشتر بدم میاد !
______________-
خواستم spam ندم نشد . عید همه مبارک !!!!!!!!!!!!!:دی

akharwarbaz
20-03-2010, 21:43
ترييب علاقه من به نژاد ها در بازي

famle undead
male unead
famle troll
famle orc

من با اين ها خيلي حال ميكنم

با allince ها هم فقط با gnom ها حال ميكنم اخه كي ميره Famle dwarf بر داره با اون ....اش:31:

Zizzigolo
20-03-2010, 21:45

من 24 سالمه
blood elf رو من شخصا هنوز جز الیانس حساب میکنم اینا پیمانشون رو با الیانس شکستن که به اینجا رسیدن و دست مزدشم تو cata میگیرن
ولی به نظر من
قشنگترین نژاد ne هست نازترینش gnome و بهترین و سرور همه ی نژادها human

marde tanhayi
21-03-2010, 01:09

2-نگفتین اون دستگاهه چیه

3-اون منطقه رو هم نگفتین

وقتی به 70 رسیدی تازه تو رو تو رید جا می دن و جزو بازی کن ها حساب میشی
بعد 70 انگیزه برات نمی مونه صبر کن یه بار به جنگ ایلیدن بری عظمت اونو ببینی وبا اسپل های خفن اون روبرو بشی و لذت کار گروهی رو بچشی اون وقت دیگه نمی تونی این بازی رو ول کنی
اخرین سطح هم 80 هست نه 70

Immortal power
21-03-2010, 01:49
من 24 سالمه
blood elf رو من شخصا هنوز جز الیانس حساب میکنم اینا پیمانشون رو با الیانس شکستن که به اینجا رسیدن و دست مزدشم تو cata میگیرن
ولی به نظر من
قشنگترین نژاد ne هست نازترینش gnome و بهترین و سرور همه ی نژادها human

به نظر من Night elf ها كلا شيك هستن!:31: خب البته اخرش هيومن ها مي مونن و بس!

تو كاتاليسم چي ميشه مگه؟ در مورد بلاد ها چيزي نشنيدم.
اخه اينا نميدونم چي شد كه حتي با كساني كه ميخواستن انتقام خونشون رو بگيرن دشمن شدن!
كلا الف هاي عالي طرف الي هستن. نمونش هم مجسمه ي alira wind runner ( درست نوشتم ؟ :31: ) توي گذرگاه قهرمانان تو شهر sw هست ( valley of hero`s ) هست.

ترييب علاقه من به نژاد ها در بازي

famle undead
male unead
famle troll
famle orc

من با اين ها خيلي حال ميكنم

با allince ها هم فقط با gnom ها حال ميكنم اخه كي ميره Famle dwarf بر داره با اون ....اش:31:

واا!:31: حالا undead به نظرم زنش قابل تحمل تر از مردشه!
ولي ترول رو نميدونم چرا نميتونم تحمل كنم! ( ارك هم باز خوبه! ) عجييبه تنها كسي هستيد كه بلاد هارو توي ليستتون قرار ندادين و هورد هم بازي ميكنيد!

من از female orc بیشتر بدم میاد !
______________-
خواستم spam ندم نشد . عید همه مبارک !!!!!!!!!!!!!:دی

باز اونا يه مدل ميدن موهاشونو ميشه تحملشون كرد!:31:

عيد شما هم مبارك:20:

وقتی به 70 رسیدی تازه تو رو تو رید جا می دن و جزو بازی کن ها حساب میشی
بعد 70 انگیزه برات نمی مونه صبر کن یه بار به جنگ ایلیدن بری عظمت اونو ببینی وبا اسپل های خفن اون روبرو بشی و لذت کار گروهی رو بچشی اون وقت دیگه نمی تونی این بازی رو ول کنی
اخرین سطح هم 80 هست نه 70

اخه ايشون TBC بازي ميكنن.

Beowulf Hero
21-03-2010, 09:05
Famle dwarf
:2:
عید همه دوستان مبارک

Zizzigolo
21-03-2010, 10:17
به نظر من Night elf ها كلا شيك هستن!:31: خب البته اخرش هيومن ها مي مونن و بس!

تو كاتاليسم چي ميشه مگه؟ در مورد بلاد ها چيزي نشنيدم.
اخه اينا نميدونم چي شد كه حتي با كساني كه ميخواستن انتقام خونشون رو بگيرن دشمن شدن!
كلا الف هاي عالي طرف الي هستن. نمونش هم مجسمه ي alira wind runner ( درست نوشتم ؟ :31: ) توي گذرگاه قهرمانان تو شهر sw هست ( valley of hero`s ) هست.

واا!:31: حالا undead به نظرم زنش قابل تحمل تر از مردشه!
ولي ترول رو نميدونم چرا نميتونم تحمل كنم! ( ارك هم باز خوبه! ) عجييبه تنها كسي هستيد كه بلاد هارو توي ليستتون قرار ندادين و هورد هم بازي ميكنيد!

باز اونا يه مدل ميدن موهاشونو ميشه تحملشون كرد!:31:

عيد شما هم مبارك:20:

اخه ايشون TBC بازي ميكنن.

از orgrimmar کیک میشن:34:

amin2000
21-03-2010, 10:19
سلام دوستان

من وقتی با یه راید TK میرم و کائل رو هم میکشیم یه سری سلاح های خفن میده مثل Devastation

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما وقتی از راید بیرون میام دیگه توی دستم نیستن ... O-o ؟
علتش چیه؟
بعضی ها رو دیدم که اینا رو دستشون گرفتن !! علت چیست؟
--
اگه میشه مایکرو ها و اددون های مفید رو واسه وارریور بزارین!؟

لطفا منو از گیجی در بیارید
ممنون

Zizzigolo
21-03-2010, 10:27
سلام دوستان

من وقتی با یه راید TK میرم و کائل رو هم میکشیم یه سری سلاح های خفن میده مثل Devastation

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما وقتی از راید بیرون میام دیگه توی دستم نیستن ... O-o ؟
علتش چیه؟

ممنون

خسته نباشی :31:
اینا duration داره و فقط تا 15 دقیقه میتونی ازش استفاده کنی
یعنی کسی رو دیدی این همیشه با هاش بوده؟ impossible

Zizzigolo
21-03-2010, 10:30
سلام دوستان

علتش چیه؟

ممنون

یادم رفتم بگم
اگه از رید دربیای اونم درمیاد :31:

deltax
21-03-2010, 11:07
سلام
کسی بلیزارد تو realm trollban...magthridon بازی میکنه
هورد

akharwarbaz
21-03-2010, 11:51
اخه بدي اينه كه شما خوشگلي رو تو قيافه ميبينيد فقط. به نظر من troll دخترش خيلي پر ابهت تر از human دختر هست.

bloodها رم براي اين خوشم نمياد چون زيادي سوسولن (پسراش از دختراش دختر ترن ) (:31:)

rootnt
21-03-2010, 12:11
این چیزایی که گفتید کاملا هم درست نیست
من معمولا به قیافه نگاه نمی کنم
بیشتر به تواناییهایی که اون نژاد خاص داره توجه می کنم
که در این صورت بهترینشون می شه gnome به نظر من بعدشم bloodelf
هیچ موقع هم زن ور نمی دارم : دی
حیف که gnome پالادین نداره وگرنه همیشه gnome ور می داشتم
ولی کلا از night elf ها خیلی بدم میاد

Zizzigolo
21-03-2010, 12:12
اخه بدي اينه كه شما خوشگلي رو تو قيافه ميبينيد فقط. به نظر من troll دخترش خيلي پر ابهت تر از human دختر هست.

bloodها رم براي اين خوشم نمياد چون زيادي سوسولن (پسراش از دختراش دختر ترن ) (:31:)

خوشگلی رو پس تو چی میبین؟ نکنه ترول دختر دوتا .... داره :31:
خط دوم رو قبول دارم
زیادی هم لاغرن gear روشون نما نداره

Zizzigolo
21-03-2010, 12:20

طبق اماری که گرفتم چنین حرفی میزنیم شامل اکثریت میشه نه همه.

Immortal power
21-03-2010, 13:13

من تو هر سروري كه هيرو ساخته باشم اگر شما بريد ببينيد حتي يكيشونم female نيست!:31: همشون male هستن!:31:
مثلا تو همين nel خدا بيامرز :
night eld druid: male!
human pala : male!
night elf hunter : male!
night elf death knight : male!
blood elf pala : male!
night elf rogue : male!:31:
همه ي كاراكتر هام مرد هستن!
بعد كه رفتم مولتن :
tauren DK : male!
tauren druid : male!
dreanei mage : male!
حالا هم كه بليزارد :
night elf druid : male!!!!!
:31::31:
كلا خوشم نمياد female بردارم.

Shahroozs2
21-03-2010, 15:39
سلام من امروز رفتم تو یه رید وقتی که باسو زدم و موقع بر داشتن ایتم ها شد نمیتونستم چیزی رو بردارم و یه اروری میداد تو مایه های cant rolled علتش چیه؟

ho0rezam
21-03-2010, 15:44
سلام من امروز رفتم تو یه رید وقتی که باسو زدم و موقع بر داشتن ایتم ها شد نمیتونستم چیزی رو بردارم و یه اروری میداد تو مایه های cant rolled علتش چیه؟

master loot بوده

موافقم...اما اگه ابهت مد نظرتونه فقط Orc ( با اینکه ally هستم،اما جدا از orc ها اونم فقط maleش خوشم میاد...نوعه دویدنشون فوق العاده هست....gear هم که وقتی روشون use بشه وافعا پر ابهت میشن.
اما فقط ally human واسه بازی :دی اونم از نوع male

Shahroozs2
21-03-2010, 15:54
اگه master loot بوده چرا بقیه برداشتن ولی من چیزی گیرم نیومد

Immortal power
21-03-2010, 16:13
master loot بوده

موافقم...اما اگه ابهت مد نظرتونه فقط Orc ( با اینکه ally هستم،اما جدا از orc ها اونم فقط maleش خوشم میاد...نوعه دویدنشون فوق العاده هست....gear هم که وقتی روشون use بشه وافعا پر ابهت میشن.
اما فقط ally human واسه بازی :دی اونم از نوع male

من يه بار ارك گرفتم ولي خوشم نيومد از راه رفتنشون! ادم احساس ميكنه زير پاشون يه ان خالي ميشه وقتي راه ميرن! ( يه جوري ايگار مي لنگن! )

من براي بازي فقط 2 تا نژاد رو ترجيح ميدم تو الي :
night elf male
dreanei male
البته درن اي female شون هم خوشكله! ولي من از هيكل مرداشون بيشتر خوشم مياد.:31:

mansour.m
21-03-2010, 20:01
آخه یشون tbc بازی می کنه

من wolk هم دارم ولی پچ 3.2.2 هست و ظاهرا پچ آخرش 3.3.2 هست هر چی داد زدم یکی برام لینک دانلود پچ بزاره 3.3.2 کنم هیچکی نشنید

***دیروز 24 بار هرد کشتم(هیرو ادم)

70 شدم:5:

حالا لطفا بگین چی کار بکنم یعنی چی کارا می تونم بکنم لطفا یکم بیشتر توضیح بدین ممنون (شغلمو ادامه بدم؟؟؟)

Unholy
21-03-2010, 21:45
من يه بار ارك گرفتم ولي خوشم نيومد از راه رفتنشون! ادم احساس ميكنه زير پاشون يه ان خالي ميشه وقتي راه ميرن! ( يه جوري ايگار مي لنگن! )

من براي بازي فقط 2 تا نژاد رو ترجيح ميدم تو الي :
night elf male
dreanei male
البته درن اي female شون هم خوشكله! ولي من از هيكل مرداشون بيشتر خوشم مياد.:31:

orc ها تو هورد ها خوش استیل ترین warr , dk !
البته dkش بهترین هم تو هورد هم تو الی ولی هیچی به بای warr nightelf male نمیرسه . اصلا انگار ساخته شده برای warr شدن

Unholy
21-03-2010, 21:52
من wolk هم دارم ولی پچ 3.2.2 هست و ظاهرا پچ آخرش 3.3.2 هست هر چی داد زدم یکی برام لینک دانلود پچ بزاره 3.3.2 کنم هیچکی نشنید

***دیروز 24 بار هرد کشتم(هیرو ادم)

70 شدم:5:

حالا لطفا بگین چی کار بکنم یعنی چی کارا می تونم بکنم لطفا یکم بیشتر توضیح بدین ممنون (شغلمو ادامه بدم؟؟؟)

هنوز هم سروراییی هست که با 3.2.2 باشه .
برا patch ها هم فکر کنم تو wowwiki تو قسمت patchmirorش یه چیزایی گیرت بیاد .
سوال دوم هم :
حالا تازه اول کاره !!! شغل رو up کنید تا برا قبل از inc ها بتونید باش ایتم بسازید که فول سبز نباشید .
بعدشم که دیگه همش باید تو sw باشید (چون شهر اصلی الی هاست ) تا توی رید ها inv شید و برید باس و بدونید هنوز چیزی که این بازی رو تا این حد معتاد کننده کرده نرسیدید !(خدا کنه برسید :دی)
بعدشم که اصل حال من ............................ pvp

mansour.m
21-03-2010, 22:24
هنوز هم سروراییی هست که با 3.2.2 باشه .
برا patch ها هم فکر کنم تو wowwiki تو قسمت patchmirorش یه چیزایی گیرت بیاد .
سوال دوم هم :
حالا تازه اول کاره !!! شغل رو up کنید تا برا قبل از inc ها بتونید باش ایتم بسازید که فول سبز نباشید .
بعدشم که دیگه همش باید تو sw باشید (چون شهر اصلی الی هاست ) تا توی رید ها inv شید و برید باس و بدونید هنوز چیزی که این بازی رو تا این حد معتاد کننده کرده نرسیدید !(خدا کنه برسید :دی)
بعدشم که اصل حال من ............................ pvp

جان من واضح باشه ما تلزهیکی دو ماهه با زی می کنیما!!؟؟
1-inc?(شاید همون instanceباشه)
2-فول سبز!!!!!!!!؟
3-pvp?

akharwarbaz
21-03-2010, 23:03
جان من واضح باشه ما تلزهیکی دو ماهه با زی می کنیما!!؟؟
1-inc?(شاید همون instanceباشه)
2-فول سبز!!!!!!!!؟
3-pvp?

سلام دوست من

Incمخفف همون instance هست

فول سبز يا full green منظورشون نوع ايتماتونه

PVP مخفف Player versus Player هست يعني بريد با player هاي ديگه بجنگيد.

Immortal power
22-03-2010, 00:32
orc ها تو هورد ها خوش استیل ترین warr , dk !
البته dkش بهترین هم تو هورد هم تو الی ولی هیچی به بای warr nightelf male نمیرسه . اصلا انگار ساخته شده برای warr شدن

اينو قبول دارم.
روگ هاشون هم خيلي خفن از اب در ميان! با اون head فكر كنم فوريوس باشه خيلي خوش تيپ ميشن.
و به خاطر اگيليتي بالا و قدرت نايت ها كه توي حالتي كه غيب ميشن احتمال ديدنشون كم تره روگ هاي خيلي خوبي داريم ما! ( نايت الفا! :31: )

mhv_kntu
22-03-2010, 09:15
آقایون اگه امکانش هست آدرس چند تا سرور free رو بدید ! الان شما کجا بازی می کنین ؟ با cheat اونجا مبارزه می کنن یا نه ؟

mansour.m
22-03-2010, 10:08
آقایون اگه امکانش هست آدرس چند تا سرور free رو بدید ! الان شما کجا بازی می کنین ؟ با cheat اونجا مبارزه می کنن یا نه ؟
من فذز lastwow.com بازی می کنم ولی اونجا دیدم که جی ام بخاطر -- کردن یه نفرو 1 ماه بن کرد

***می شه درباره ی فول سبز توضیح بدبد:46:

من ایتم قوی می خوام چون الان فقط اسما 70 هستم از کجا گیر بیارم؟:18:

Immortal power
22-03-2010, 11:06
من فذز lastwow.com بازی می کنم ولی اونجا دیدم که جی ام بخاطر -- کردن یه نفرو 1 ماه بن کرد

همون رايدي كه خدمتتون گفتم براي همين هست.
شما توي شهر اصليتون يعني sw يا شهري كه بازيكن توش زياده برو ميبيني يك سري افراد دارن ميگن مثلا :
LFM
LF dps black temple !
به اون ها نسبت به كاري كه ميخواي توي رايد به عهده بگيري و چيزي كه اونا نياز دارن ويسپر بده و بگو invite كننت.

اين LFM يعني Looking for more

black temple و ... هم اسم هاي مكان هايي هست كه باس توشون هست.
كار هايي كه گفتم يعني چي؟
ما تو رايد 3 تا كار هست كه افراد بايد به عهده بگيرن.
1- healer : كه كارش heal كردن افراد رايد به ويژه تانك هست.
2- Tank : كه كارش اينه كه حواس باس رو به خودش متوجه كنه تا باس به او.ن حمله كنه و اعضاي ديگه اسيب نبيننو
3- DPS : كه بايد با وارد كردن دميج هاي بالا جون باس رو كمتر كنه تا نهايتا بميره.
فعلا راحت ترين كار براي شما DPS هست ( DPS مخفف كلمه ي damage per second هست )
ميتونيد بعدا با جمع كردن ايتم هاي تانك يا هيلر يكي از اين دو هم بشيد.:10:

فول سبز يا Full Green منظور به رنگ ايتم هاتون هست . ك ايتم ها به اين صورت هست:
خاكستري < سفيد < سبز < ابي < بنفش < نارنجي
كه اينا اساسي ترين هاشن.
معمولا ايتم بنفش يا Epic بايد جمع كنيد. تا قدرتتون بيشتر بشه.

mansour.m
22-03-2010, 11:32
از کجا بفهمم یه ایتم چه رنگیه؟

دمیج نیزم 90 و خرده ای هست چه طوره ولی هنوز خیلی ضعیفم
اینم یه عکس جدید از خودم

Immortal power
22-03-2010, 14:16
از کجا بفهمم یه ایتم چه رنگیه؟

دمیج نیزم 90 و خرده ای هست چه طوره ولی هنوز خیلی ضعیفم
اینم یه عکس جدید از خودم

خب دوست عزيز رنگ ايتم هاتون رو زده ديگه كنار ايتم هاتون! رنگ نوشته و اسمش هر رنگي بود اون رنگيه ايتمتون.

90 خيلي كم هست. البته من معيار هاي TBC رو نميدونم شايد براي TBC خوب باشه. ولي به نظرم بازم كمه.

amin2000
22-03-2010, 14:58
دوستان الان آخرین پچ رایج تو سرور ها چیه؟
کسی میتونه جایی رو بهم معرفی کنه که بخرم ( از 243 به آخرین (332) )

و یه سرور خوب کم عیب و شلوغ که ایرانی هم داشته باشه معرفی بفرمایید لطفا !

ممنون

mansour.m
22-03-2010, 18:03
خب دوست عزيز رنگ ايتم هاتون رو زده ديگه كنار ايتم هاتون! رنگ نوشته و اسمش هر رنگي بود اون رنگيه ايتمتون.

90 خيلي كم هست. البته من معيار هاي TBC رو نميدونم شايد براي TBC خوب باشه. ولي به نظرم بازم كمه.

اره کمه فکر کنم من 160/80 تایی شم دیدم.می تونم از تو OLD TOWN با هنر هام بخرم ولی غیر از HONOR یه چیز های دیگه هم می خواد!اونا چین؟:18:

بهتر نیست برم جایی که جک و جونور ها ی 68 تا 70 زیاد داشته باشه؟ ولی کجا؟

نوب یعنی چی؟ ARENA POINT باید از کجا بگیرم؟

GBOK یعنی چی اینا هی می گن منو جی بوک کن؟

mhv_kntu
22-03-2010, 18:57

این چه سروریه آخه شما بازی می کنین ؟! یعنی چی 15 برابر exp بیشتر و ...
خوب معلومه 100 سال هم رو اینطور سرورها بازی کنین PRO نمیشین !
با این همه مسخره بازی هایی که این سرورها دارن دیگه CHEAT نیازس نیست.

یعنی هیچ سروری نیست که با قواعد سرور اصلی بازی اداره بشه ؟!

Unholy
22-03-2010, 19:53
این چه سروریه آخه شما بازی می کنین ؟! یعنی چی 15 برابر exp بیشتر و ...
خوب معلومه 100 سال هم رو اینطور سرورها بازی کنین PRO نمیشین !
با این همه مسخره بازی هایی که این سرورها دارن دیگه CHEAT نیازس نیست.

یعنی هیچ سروری نیست که با قواعد سرور اصلی بازی اداره بشه ؟!

pro شدن به xp rate نیست ! من بلیزی نوب هم میشناسم .
مثلا سرور ما xprate 12x هست . اخه ادم تو lvlup چه قدر pro میشه ؟؟؟؟ نمیگم تاثیر نداره چون اشنایی با بازی از همون جاست . ولی همون قدری که یه بلیزاردی تو lvlup یاد میگیره شما هم یاد میگیری ( تقریبا )
سرور هایی هم هستن که تو اون مایه ها باشن اما معمولا شلوغ نیستن .چون کسی که میخواد hard بازی کنه سرور فری معمولا بازی نمیکنه که وقتشو حروم کنه

mhv_kntu
22-03-2010, 20:33
pro شدن به xp rate نیست ! من بلیزی نوب هم میشناسم .
مثلا سرور ما xprate 12x هست . اخه ادم تو lvlup چه قدر pro میشه ؟؟؟؟ نمیگم تاثیر نداره چون اشنایی با بازی از همون جاست . ولی همون قدری که یه بلیزاردی تو lvlup یاد میگیره شما هم یاد میگیری ( تقریبا )
سرور هایی هم هستن که تو اون مایه ها باشن اما معمولا شلوغ نیستن .چون کسی که میخواد hard بازی کنه سرور فری معمولا بازی نمیکنه که وقتشو حروم کنه

چون کسی که میخواد hard بازی کنه سرور فری معمولا بازی نمیکنه که وقتشو حروم کنه
این جمله رو قبول دارم ! و مثل اینکه باید بیخیال سرورهای free بشم.

Immortal power
22-03-2010, 20:43
اره کمه فکر کنم من 160/80 تایی شم دیدم.می تونم از تو OLD TOWN با هنر هام بخرم ولی غیر از HONOR یه چیز های دیگه هم می خواد!اونا چین؟:18:

بهتر نیست برم جایی که جک و جونور ها ی 68 تا 70 زیاد داشته باشه؟ ولی کجا؟

نوب یعنی چی؟ ARENA POINT باید از کجا بگیرم؟

GBOK یعنی چی اینا هی می گن منو جی بوک کن؟

شما اگر 1 ميليون تا جك و جونور 70 بكشيد هم باز ايتم هاي خوب گيرتون نمياد.

نوب به بازيكني تازه كاري ميگن كه خيلي از مرحله پرت هست! :31: به عبارتي به كسي ميگن تو بازي كه هيچ چيز بلد نيست.

arena team براي همينه. شما اينارو هيچ تو بازي انجام نميديد مگه؟ اخه كل بازي رو پرسيديد تعجب ميكنم چون بايد حداقل يك سري از چيزاشو تو بازي ياد ميگرفتيد.

تنها راهي هم كه ميشه ايتم هاي قوي گريتون بياد اينه كه بريد رايد! من اينو تو 3 پست شما جواب دادم ولي ماشا ا... شما گوش نميديد كه!

GBOK , BOK , BOM , BOW و ... از باف هاي پالادين هست كه به ديگر اعضا ميده.
اسم اصل همشونو نميدونم چون خيلي وقته پالادين بازي نكردم ولي
bok مخفف شده ي blesing of king هست.
GBOK [م همين باف هست ولي مدت زمانش بيشتره و كل گروه رو يه جا باف ميده.

در ضمن اونم هنر خوانده نميشه بلكه انر خوانده ميشه.

rootnt
22-03-2010, 20:47
چرا هست
اتفاقا خیلی هم شلوغه
شبا باید تو صف وایسی
۲ تا سروری که من از همه بیشتر قبول دارم تو این فری ها:
spidernetromania.net - سرور 1x با پلیرهای خیلی حرفه ای
alphawow.net که الان خودم روش بازی می کنم 3x هست پلیرهای فوق حرفه ای ولی همینطوری نمی تونی توش اکانت بسازی و بازی کنی
مزیت اصلی این سرورها اینه که عدالت در حد بالایی توش رعایت می شه و توش آیتمهای بازی فروخته نمی شه
انقدر بدم میاد از سرورهایی که آیتم های بازی رو می فروشن یا با vote می دن
می ری bg می بینی طرف آیتماش فول نارنجیه همه رو با ۱ ضرب می کشه
من نمی دونم واقعا این چه لذتی داره؟!؟!؟

mansour.m
22-03-2010, 21:30
شما اگر 1 ميليون تا جك و جونور 70 بكشيد هم باز ايتم هاي خوب گيرتون نمياد.

نوب به بازيكني تازه كاري ميگن كه خيلي از مرحله پرت هست! :31: به عبارتي به كسي ميگن تو بازي كه هيچ چيز بلد نيست.

arena team براي همينه. شما اينارو هيچ تو بازي انجام نميديد مگه؟ اخه كل بازي رو پرسيديد تعجب ميكنم چون بايد حداقل يك سري از چيزاشو تو بازي ياد ميگرفتيد.

تنها راهي هم كه ميشه ايتم هاي قوي گريتون بياد اينه كه بريد رايد! من اينو تو 3 پست شما جواب دادم ولي ماشا ا... شما گوش نميديد كه!

در ضمن اونم هنر خوانده نميشه بلكه انر خوانده ميشه.

من خیلی ها رو می دونم ولی شک دارم برای همین می پرسم تا مطمئن شم در ضمن یه سری اسپل ها است که همیشه خاکسترین(نمی شه انجام شون داد) تو همشون_(رو شون می ری یه تو ضیحاتی می ده) هم این هست symbol of king احتمالا همینا بوف می کنن پس چرا غیر فعالن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

mhv_kntu
22-03-2010, 21:34
چرا هست
اتفاقا خیلی هم شلوغه
شبا باید تو صف وایسی
alphawow.net که الان خودم روش بازی می کنم 3x هست پلیرهای فوق حرفه ای ولی همینطوری نمی تونی توش اکانت بسازی و بازی کنی
مزیت اصلی این سرورها اینه که عدالت در حد بالایی توش رعایت می شه و توش آیتمهای بازی فروخته نمی شه
الان تو صف سرور spidernetromania.net که یه سرور 1x هست هستم !! خیلی شلوغه نمیشه رفت تو lol
این سرور رومانیایی هست ؟
این رومانی هاییا تو بقیه بازی های mmorpg دیگه ای هم که من می کردم ترکوندن ! ظاهرا خیلی خوره mmorpg هستن.

Zizzigolo
22-03-2010, 21:55
چرا هست
اتفاقا خیلی هم شلوغه
شبا باید تو صف وایسی

نمیدونی الفا کی میخواد اپدیت کنه؟

Unholy
22-03-2010, 22:36
الان تو صف سرور spidernetromania.net که یه سرور 1x هست هستم !! خیلی شلوغه نمیشه رفت تو lol
این سرور رومانیایی هست ؟
این رومانی هاییا تو بقیه بازی های mmorpg دیگه ای هم که من می کردم ترکوندن ! ظاهرا خیلی خوره mmorpg هستن.
خوبه ! چند نفر تو صفن ؟
من تو حرفم یه معمولا هم گفتم چون اطلاعات کاملی نداشتم
الان رفتم تو سایتش تو قسمت آنلاین ها
زده 1100 آنلاین . چیزی هم ندیدم که بره برای صفحه ی بعد . اگه این جوریه شما چه جوری رفتید تو صف ؟؟؟؟:دی

Mr. President
23-03-2010, 01:03

سلام به همه .. سال نو مبارک !
Gbok-bok
Greater Blessing of kings
10 % به تمام stat ها اضافه میکنه
Gbom-bom
Greater Blessing of might
attack power رو زیاد میکنه بستگی به لول spell داره حداکثر 550
Gbow-bow
greater blessing of wisdom
به mana region اضافه میکنه معمولا 95 تا (mp5)
//فعلا"

Mr. President
23-03-2010, 01:33
حذف شد / پست تکراری

Mr. President
23-03-2010, 01:34
یه سوال ... الان سرور 3.3.2 خوب و free چی هست ؟؟
شما کجا بازی میکنین ؟
میگن moltenخوبه .. منم توی realm sargras یه لول 2 دارم lol

Zizzigolo
23-03-2010, 05:03
شما کجا بازی میکنین ؟

درسته مولتن خوبه ولی فقط ریلم sargeras

علت:
اون 2 ریلم قبلی voa و uld توش اسکریپت نبوده همه فارمش کردن

Unholy
23-03-2010, 06:52
شما کجا بازی میکنین ؟

یه سوال :
شما کی بازی کردی ؟
اخه تا دیشب همه ریلم ها آف بود . حالا هم که نوشته آن شدن هنوز تعداد آنلاین هارو نمیزنه ! میشه یکی تست کنه ببینه درسته یا نه ؟؟؟
ممنون

Unholy
23-03-2010, 07:05
چرا هست
اتفاقا خیلی هم شلوغه
شبا باید تو صف وایسی

spidernetromania.net که من دو بار تا حالا سر زدم
population high=1200 و population low =30
نمیدونم با این 1200 نفر چه جوری تو صف میمونید ؟ نمیدونم مولتن چشه ولی همیشه این موقع صبح کمتر 2000 آنلاین نداشته شبا هم تا 4000 نفر فول میشه من تا 1800 نفر تو صف هم دیدم (شنبه تا 3شنبه ها فوق العاده شلوغه)

mhv_kntu
23-03-2010, 09:50
spidernetromania.net که من دو بار تا حالا سر زدم
population high=1200 و population low =30
نمیدونم با این 1200 نفر چه جوری تو صف میمونید ؟ نمیدونم مولتن چشه ولی همیشه این موقع صبح کمتر 2000 آنلاین نداشته شبا هم تا 4000 نفر فول میشه من تا 1800 نفر تو صف هم دیدم (شنبه تا 3شنبه ها فوق العاده شلوغه)
به نظر شما الان دلیلی داره که بیایم حرفمون رو به شما اثبات کنیم یا نه ؟ شما فرض کن دروغ میگیم.

Mr. President
23-03-2010, 14:37
یه سوال :
شما کی بازی کردی ؟
اخه تا دیشب همه ریلم ها آف بود . حالا هم که نوشته آن شدن هنوز تعداد آنلاین هارو نمیزنه ! میشه یکی تست کنه ببینه درسته یا نه ؟؟؟
ممنون
من دیشب پالادینمو لول 11 کردم ...کاملا ها سالم بود ....
پس ما هم رفتیم molten
بنده رو اد کنین :
realm : sargeras
charr: Cna
alliance-human
Holy paladin
lvl 11-20

Mr. President
23-03-2010, 16:01
شدیدا نیاز به gold دارم ...... اصلا gold گیر آدم نمیاد !!!!
لول 11 هستم اما اسپلام لول پنجه !!!!

Unholy
23-03-2010, 16:21
به نظر شما الان دلیلی داره که بیایم حرفمون رو به شما اثبات کنیم یا نه ؟ شما فرض کن دروغ میگیم.

نمیگم دروغ میگید . خودم میخواستم ببینم چه جوریه . تعجب کردم که با 1000 تا player شما تو صف موندید

Zizzigolo
23-03-2010, 19:48
نمیگم دروغ میگید . خودم میخواستم ببینم چه جوریه . تعجب کردم که با 1000 تا player شما تو صف موندید

ببینید این فقط بستگی به سرور داره شاید گنجایش بالاتر از این نداشته باشه که به نظر من خیلی کمه
هر ریلم 5 هزار انلاین داشته باشه wow جذابیت داره

oyunambari
23-03-2010, 21:00
اقا من تو سرور پیشگامان / 2.4.3 بازی می کنم . می خوام 280 Trane کنم . می شه گلد برام send کنین ؟
Blacksatan / Lvl 70 / Night Elf / Warrior
منتظرم

amin2000
23-03-2010, 21:14
دوستان کسی میتونه پچ 332 رو واسم بفرسته هزینه هاشو هم میدم
243 -> 332
ممنون

یه سرور هم معرفی کنید؟

akharwarbaz
23-03-2010, 21:44
بليزارد بازا دست به كار شيد كه فردا يا پس فردا 3.3.3 لايو ميشه

Beowulf Hero
23-03-2010, 22:30

خوب عزیز سقف سرور 1000 تا هست
تو مولتن 4000 تا هست
تو نل 6000 تا بود

................
Cna جان ما اکثرا ریلم neltharion هستیم بیای اونجا بهتره
ولی منم تو سارگراس یه وارلاک لول 45 دارم
ولی هیرو های 80ام تو نلثاریونه توهم بیا.

Zizzigolo
24-03-2010, 07:36
خوب عزیز سقف سرور 1000 تا هست
تو مولتن 4000 تا هست
تو نل 6000 تا بود

................
Cna جان ما اکثرا ریلم neltharion هستیم بیای اونجا بهتره
ولی منم تو سارگراس یه وارلاک لول 45 دارم
ولی هیرو های 80ام تو نلثاریونه توهم بیا.

تو نل 6000 تا بود؟!!
خود سازندهاش میگن 4000 تا بود که این 4ک هم بدون بزنامه ریزی بود که باعث شد دیتابیسشون corrupted بشه وکاربراشو از دست بده الان انلاینی هم داره بیشترش fake هست
مولتن دارای 3 ریلم که هر کدوم 4.5 ک گنجایش داره هست با یک تیم dev بسیار قوی و کاربلد نه مثل نل که هر ماه صاحبشم عوض میشد:31:
من تو همه ی ریلم ها کارکتر دارم
neltharion کجاش بهتره؟
ریلمی که koralon فارم کردن و همه بالای 5k gs هستن کجاش بهتره؟ uld بماند اونهمه هکی هم زدن بماند
بازی کردن در دو ریلم اولی وقت تلف کردنه البته مثل bg fun میمونه شاید بعضی ها بپسندن:31:

akharwarbaz
24-03-2010, 09:50

خوب همونطور كه گفتم 3.3.3 LIVE

mansour.m
24-03-2010, 10:32
یه چیزی اتفاقی فهمیدم گفتم بهتون بگم

خیلی وقتا بخاطر باگ یا مسائل دیگه باید سریع relog کنید ولی در حالت عادی 30/40 ثانیه طول می کشه :18:

برای relog در کم تر از 5 ثانیه اینو تو چت تایپ کنید : RL/

:31::31:

ho0rezam
24-03-2010, 10:54
آره من از هفته پیش part 1 و 2 رو دانلود کرده بودم...احتمالش خیلی زیاد بود که این چهارشنبه میره رو 3.3.3
الانم که داریم final part رو دانلود میکنیم....بریم ببینیم frozen orb چی میده ؟ :دی حالا vendor هاش کجان؟؟؟؟
battleground finder چجوریه؟؟؟

Zizzigolo
24-03-2010, 11:03
آره من از هفته پیش part 1 و 2 رو دانلود کرده بودم...احتمالش خیلی زیاد بود که این چهارشنبه میره رو 3.3.3
الانم که داریم final part رو دانلود میکنیم....بریم ببینیم frozen orb چی میده ؟ :دی حالا vendor هاش کجان؟؟؟؟

یه gnome هست تو دالاران فکر کنم نزدیکای master leatherworking

Zizzigolo
24-03-2010, 11:08

پیداش کردم

40.28 دالاران

ho0rezam
24-03-2010, 12:00
هنوز سرور بالا نیومده...اما یه چیزهایی در مورد frozen orb پیدا کردم...نمیدونم چقدر درسته...اما میذارم

مثه اینکه یه vendor به نام Frozo the Renowned به بازی در dalaran اضافه میشه... همون جایی که prof ها هستن.
مثه اینکه این آیتم هارو با frozne orb عوض میکنه
Crusade orb
Runde orb
Eternal fire
Eternal Earth
Eternal shadow
Eternal Air
Eternal life
Eternal eater
Frost Lotus
مثه اینکه واسه tailor ها هم Frosty flying carpet

---------- Post added at 01:00 PM ---------- Previous post was at 12:59 PM ----------

یه gnome هست تو دالاران فکر کنم نزدیکای master leatherworking
آره عزیز درست گفتی

akharwarbaz
24-03-2010, 13:21
هنوز سرور بالا نیومده...اما یه چیزهایی در مورد frozen orb پیدا کردم...نمیدونم چقدر درسته...اما میذارم

مثه اینکه یه vendor به نام Frozo the Renowned به بازی در dalaran اضافه میشه... همون جایی که prof ها هستن.
مثه اینکه این آیتم هارو با frozne orb عوض میکنه
Crusade orb
Runde orb
Eternal fire
Eternal Earth
Eternal shadow
Eternal Air
Eternal life
Eternal eater
Frost Lotus
مثه اینکه واسه tailor ها هم Frosty flying carpet

---------- Post added at 01:00 PM ---------- Previous post was at 12:59 PM ----------

آره عزیز درست گفتی

اره همينارو ميده ايشون هستن :31:

Zizzigolo
24-03-2010, 13:28
راهی بلد هستید که بشه فهمید مثلا ریلم x بلیز تو چی کشوری هست؟

ho0rezam
24-03-2010, 14:15
راهی بلد هستید که بشه فهمید مثلا ریلم x بلیز تو چی کشوری هست؟
بفرما عزیز

بیشتری ها توو فرانسه هستن...کلا فک کنم توو فرانسه - سوئد - آلمان هست سرور ریلم ها

AMir_JAKAL
24-03-2010, 15:35
نمیارزه 1 فروزن ارب رو حروم کنی 1 دونه Eternal Eearth بگیری بهتره تعدادشو زیاد کنن

---------- Post added at 04:35 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

فعلا هم که مولتن داره هر 2 ثانیه 1 بار DC میشه وضعش خیلی داغون شده
تا دیشب که همینجوری HS رو عوض میکرد یا از دالاران که پرواز میکنی Dismount میشی :D

iMbaQ_SiR
24-03-2010, 17:29
سلام و عیدتون مبارک.
مچکر م از آقای akharwarbaz که امضاشون کمکم کرد . چون هرچی دنبال این قسمت می گشتم

پیداش نمی کردم.

اینم 2 تا از Hero های من که تو امضام می بینید.

akharwarbaz
24-03-2010, 17:46
نمیارزه 1 فروزن ارب رو حروم کنی 1 دونه Eternal Eearth بگیری بهتره تعدادشو زیاد کنن

lاره موافقم

سلام و عیدتون مبارک.
مچکر م از آقای akharwarbaz که امضاشون کمکم کرد . چون هرچی دنبال این قسمت می گشتم

پیداش نمی کردم.

اینم 2 تا از Hero های من که تو امضام می بینید.

سلام . چيزي تو امضاتون وجود نداره برار. :17:

iMbaQ_SiR
24-03-2010, 18:07
می دونم 2 ساعت دارم ور می رم ولی اینجا نشون نمی دتش!!!؟

قعلاً اینا باشه تا امضام ردیف شه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدGustmagiq

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدBorastigal

akharwarbaz
24-03-2010, 19:10
می دونم 2 ساعت دارم ور می رم ولی اینجا نشون نمی دتش!!!؟

قعلاً اینا باشه تا امضام ردیف شه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدGustmagiq

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدBorastigal

سلام به نظر من شما mage رو بكن main ات

بعد يه سوال اين دوتا كاراكتر براي خودت نيست مگه ؟ چرا براي جفتشون Mining رفتي ؟

mansour.m
24-03-2010, 21:36
برای این که کارکترتو تو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نشون بدی حتما باید تو سرور اصلی بلیزارد بازی کنی؟

می خوام برم تو بازی اینو می گه سرور مشکل پیدا کرده:41::41::41::41::41::41::41::41::41:

Unholy
24-03-2010, 22:18
برای این که کارکترتو تو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نشون بدی حتما باید تو سرور اصلی بلیزارد بازی کنی؟

می خوام برم تو بازی اینو می گه سرور مشکل پیدا کرده:41::41::41::41::41::41::41::41::41:

سوال اول : آره
این که مشکل نیست ! سرور ful شده باید تو صف وایسید

iMbaQ_SiR
25-03-2010, 14:57
من جواب دادم ولی ثبت نشد.

برای سیاست تجاری. اینجوری از AH کلی پول در آوردم.

akharwarbaz
25-03-2010, 16:42
من جواب دادم ولی ثبت نشد.

برای سیاست تجاری. اینجوری از AH کلی پول در آوردم.

خوب شما با يكدومشون mining كني بعد با يكدوم ديگه يه شغل ديگه داشتي باشي كه بهتره !

به نظر من اگه پول لازم داري بهترين شغل و البته بدردبخور Alchemy-Herb هست

وقتي كه Alchemy تو skill up كردي و به اندازه پول در اوردي Herb رو ريست كن JC برو. البته اگه هم نتونستي همون alchemy-herb خيلي شغل هاي خوب و پردرامدي هستن

يا يه كار ديگه هم ميتوني بكني. با يكدوم مثلا herb-mining بري و با اون يكي alchemy-JC كه هم شغلارو داشته باشي هم پول پارو كني !

iMbaQ_SiR
25-03-2010, 20:25
اینم ایده خوبی دست درد نکنه.

فعلاً که اکانتم فیریز شده : ) .

تابستون بیام دوباره راش می ندازم.

ho0rezam
25-03-2010, 23:52
سلام...آقا من توو پتچ جدید (3.3.3) با x-perl به مشکل خودم اساسی :((
portrait م مشکل داره :( یعنی health رو نشنون نمیده کم یا زیاد شده...همین طوری رو 100 مونده...البته target یا target of target مثه ساعت کار میکنن...کسی میدونه مشکل چیه؟؟؟؟

البته اگه یه unit frame بهتر سراغ دارین معرفی کنید...shadowed unit frame رو امتحان کردم...خوبه اما یه مشکل داره که target me نداره.

Mr. President
26-03-2010, 17:00
آقا تورو خدا یه دعوت نامه apha-wow.com
برام میل کنین !!:41::41:

mansour.m
26-03-2010, 17:24
خوب شما با يكدومشون mining كني بعد با يكدوم ديگه يه شغل ديگه داشتي باشي كه بهتره !

به نظر من اگه پول لازم داري بهترين شغل و البته بدردبخور Alchemy-Herb هست

وقتي كه Alchemy تو skill up كردي و به اندازه پول در اوردي Herb رو ريست كن JC برو. البته اگه هم نتونستي همون alchemy-herb خيلي شغل هاي خوب و پردرامدي هستن

يا يه كار ديگه هم ميتوني بكني. با يكدوم مثلا herb-mining بري و با اون يكي alchemy-JC كه هم شغلارو داشته باشي هم پول پارو كني !

1-ah?
2-jc?
3-herb=herbelism?

***حالا که صحبت از شغل شد یه چیزی من یه کاراکتر 70 دارم شغل هاش mining و blacksmithing هست خوبه؟از کجا باید ریست کنم؟شغل هاشو آپ کنم بدرد می خوره؟

یه کاراکتر دیگه هم تازه زدم هنوز باهاش بازی نکردم شغل هاشو چی بگیرم

akharwarbaz
26-03-2010, 20:08
1-ah?
2-jc?
3-herb=herbelism?

***حالا که صحبت از شغل شد یه چیزی من یه کاراکتر 70 دارم شغل هاش mining و blacksmithing هست خوبه؟از کجا باید ریست کنم؟شغل هاشو آپ کنم بدرد می خوره؟

یه کاراکتر دیگه هم تازه زدم هنوز باهاش بازی نکردم شغل هاشو چی بگیرم

AH مخفف Auction House هست . جايي كه Player ها ايتم هاشونو براي فروش ميزارن-يه جورايي بازار حساب ميشه !:27::27:

بله herb همون Herbalism هست

minig bs شغلاي خوبي هستند مخصوصابراي Plateپوشا. براي شغل گرفتن اول بايد همه چيو در نظر بگيريد اول. كه از شغل ميخوايد چه استفاده اي بكنيد.

HoJJaT_07
26-03-2010, 22:07
بعد یه هفته مسافرت برگشتم

دقیقا 67 تومن جمع کردم که میشه cd key
Wow Classic + Wotlk + 30 Day Free :d

فقط مونده یکی بیاد منو توی ragnaros recruit کنه .. چون اگه لول 70 شم تو بیلیز نمیتونم تا 80 برم (با 1x شاید 2 ماه طول بکشه)

iMbaQ_SiR
26-03-2010, 22:32
بعد یه هفته مسافرت برگشتم

دقیقا 67 تومن جمع کردم که میشه cd key
Wow Classic + Wotlk + 30 Day Free :d

فقط مونده یکی بیاد منو توی ragnaros recruit کنه .. چون اگه لول 70 شم تو بیلیز نمیتونم تا 80 برم (با 1x شاید 2 ماه طول بکشه)

چرا اگه رسولت نشی تا 70 می تونی بری؟

HoJJaT_07
26-03-2010, 22:40
عزیزم 1x سخته واسه من :دی

شما میتونی Recruit کنی ؟

iMbaQ_SiR
26-03-2010, 22:56
رسولت می کنم فقط کشورت رو باید UK بزنی.

اینم بگم منم رسولت کردن ولی 1x lvl up کردم.

HoJJaT_07
26-03-2010, 23:23
jainaproud@rocketmail.com
بفرست

iMbaQ_SiR
26-03-2010, 23:44
فرستادم. حالش و ببر.

HoJJaT_07
27-03-2010, 00:14
میگم الان با یه تریال میتونم این Rec رو استفاده کنم بعدا یه cd key بخرم؟

iMbaQ_SiR
27-03-2010, 00:34
آره می تونی ولی از AH و صندوق پستی نمی تونی استفاده کنی.

HoJJaT_07
27-03-2010, 00:36
من قبلا Free Trial زده بودم الان دوباره رفتم اکانت قبلی نوشت شما 10 روز free trial داری :دی

الان میتونی لول بدی تو بازی ؟ یا باید cdkey بخرم

iMbaQ_SiR
27-03-2010, 00:43
جانم؟ لول بدم ؟

چه طوری باید لول بدم اون وقت؟

بدم من شارژ اکانتم تموم شده نمی تونم بیام تو بازی.

HoJJaT_07
27-03-2010, 01:28
بابا میگن میتونی تا لول 30 به طرف بدی :o

iMbaQ_SiR
27-03-2010, 04:24
کسی که به ما نداد.

شما برو یکی از اون بده هاش و پیدا کن مارم خبر کن. l o l.:27:

AMir_JAKAL
27-03-2010, 05:09
خب اینم از جدید ترین تانک توی مولتن:18: 107K HP :18::18:
[همون طور که میبینین فقط 4.8K GS داره :18: بدون BP که بود 70K بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Zizzigolo
27-03-2010, 08:22
آقا تورو خدا یه دعوت نامه apha-wow.com
برام میل کنین !!:41::41:

هم رجیستر و هم invite code بسته شده

Zizzigolo
27-03-2010, 08:37
بفرما عزیز

بیشتری ها توو فرانسه هستن...کلا فک کنم توو فرانسه - سوئد - آلمان هست سرور ریلم ها

ممنون
ولی ipهاشون فکر کنم عوض شدن من میخواستم pingشون رو تست کنم که نمیشه

Zizzigolo
27-03-2010, 08:40
[همون طور که میبینین فقط 4.8K GS داره :18: بدون BP که بود 70K بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

drood فقط hp خالیه با dodge بالا که به نظر من در رده اخر واسه تانک شدنه
با وجود چند تا trinket و قابلیته های خود drood این چیز عجیبی نیست البته در چند ثایته
حالا hp که def نداشته باشه به چه درد میخوره؟ کلی crit میخوره

mansour.m
27-03-2010, 10:28
AH مخفف Auction House هست . جايي كه Player ها ايتم هاشونو براي فروش ميزارن-يه جورايي بازار حساب ميشه !:27::27:

minig bs شغلاي خوبي هستند مخصوصابراي Plateپوشا. براي شغل گرفتن اول بايد همه چيو در نظر بگيريد اول. كه از شغل ميخوايد چه استفاده اي بكنيد.

راستش نمی دونم دقیقا اونی که شغلش ماینینگ و بلک اسمیسینگ هست یه پالا 70 است نگفتی شغل هاو اپ کنم یا نه؟یه چیز دیگه فیشینگ انگار اصلا بدرد نمی خوره اخه چیزی ازش گیرت نمی یاد!!!!!ولی باید یه چیزای باشه:5:

این کاراکتر جدید من هم یه واریور 17 است تو همون اکانتم که موندم شغلشو چی بگیرم الان 607 تا بیشتر گلد ندارم(آخه به این نتیجه رسیدم کیف همه کاره بیشتر از 22 تایی نداریم رفتم 4 تا خریدم هر کدوم 1200 گلد:18::18::18:)البته برم تو اکانت حتما بیشتره شایدم چند کیلویی باشه اخه تو ah ایتم های خفن با قیمت بالا گذاشته بودم.:31::31:

اگه می شه فواید هر شغلو بزارید من انتخاب کنم ولی در کل یه شغلی می خوام که هم بتونم باهاش ایتم هایی خفن و کمیاب بشازم هم پول در آر باشه هم نه چندان سخت

****راستی من تا حالا واریور نگرفته بودم چه جوری باید دو تا اسلحه گرفت بستگی به لول داره یا باید برم ویپن مستر انگار ویپن مستر sw کامل نیست شنیدم مال darn بهتره اره؟؟؟؟؟؟؟؟

***قبلا غیر از اسم برای npc ها یه چیز های دیگه ای هم میومد مثلا می نوشت "paladin trainer"ولی حالا فقط اسم میاد چی کار کنم درست شه؟؟؟؟؟؟؟

rootnt
27-03-2010, 10:37
هم رجیستر و هم invite code بسته شده
رجیستر که خیلی وقته بسته هست ولی دعوتنامه با شرایطی می شه فرستاد البته این جدیدا باز شده
داخل خود سرور تعداد بازیکن ها پایینه
با این همه خیلی ها می خوان بیان تو سرور بازی کنن ولی پشت اون در بسته موندن
نمی دونم چرا اینطوریه
البته ظاهرا تعداد قبلا بالا بوده اما به دلیل استفاده از باگ و غیره gmها ۳ سوت بن می کنن

Zizzigolo
27-03-2010, 11:16
لول عزیزم وقتی چیزی نمیدونی حرف نزن
دروید خودش یک تلنت داره که کلا از باس کریت نمیخوره و نیاز به def نداره
drood هم نیست druid

دیگه واقعا لوووووووووووووووووووووووو ول
عزیز جناب هرچی باشه از سارگراس بهتره
خوده کسایی که بازی میکنن میگن ما روز اول 80 شدیم
روز دوم gs مون 3900 شد!
شما دیگه...از نوبی دارین میترکین

کوچولو هر وقت در توانت رسید در فروم های خاجی در مورد wow بحث کنی میفهمی اون جاها بش میگن drood
هیچ احمقی در بلیز drood رو mt نمیکنه شما ها چون فقط تو فری بازی کردید و هیچی از skil باس ها نمیدونید این حرف رو میزنید
drood بالاترین crit رو بین همه ی تانکها میخوره
ببین کوچولو lvlup کردن کسی رو که 1k کارکتر 80 کرده چیزی به معلوماتش اضافه نمیکنه
بنده تو نلثاریون رکورد دارم زیر 23 ساعت 80 کردم
در ضمن تو از مولتن چی میدونی؟ من زمانی که مولتن 30 نفر انلاین داشت عضوش بودم
2 ریلم اولی همونطور که گفتم از روز اول voa , uld توش اسکریپت نبوده و هر بچه کوچولویی رفته ful s7, t9.5 کرده . جالب اینجاست از ایتمهای uld از هر کدوم 5-6 تا دارن
ریلم sargeras از روز اول همه جا اسکریپت بوده نه اینکه کاملا ولی در حد معقول . من uld رو تست کردم چنتا از skil باس ها درست کار نمیکرد ولی در کل قابل قبوله
اگه کسی تو sargeras یک روزه 3800 کنه تو ریلم های قبلیشم دقیقا میتونه این کارو کنه چون rate هاش بجر ,rep xp همه مثل همن . پس در مورد چیزی که اطلاعی نداری مجبور نیستی حرف بزنی

lvlup کردن که برا من فقط وقت حروم کردنه شاید شما کلا با lvlup حال میکنید
کافی هست تو ریلم نلثاریون و deathwing یه سر برین dalaran تا ببینید کمتر از 5k gs نمیبینید اگه از بین 1000 تایی 1نفر 5 نبود بدونید اون یا تازه وارده یا بی عرضه بوده قبلا voa uld فارم نکرده
بهتون فقط پیشنهاد میکنم بازی کردن تو اون ریلم ها فقط وقت حروم کردنه هر چی جون بکنی به یوزرای 3.2.2 نمیرسی یعنی pve مرده و کلا pvp حرف اول رو اونجا میزنه
خود دانید
بنده کلی کارکتر تو نلثاریون دارم بیخیالش شدم اومدم sargeras چون واقعا بچه بازی شده

Zizzigolo
27-03-2010, 11:21
رجیستر که خیلی وقته بسته هست ولی دعوتنامه با شرایطی می شه فرستاد البته این جدیدا باز شده
نمی دونم چرا اینطوریه
البته ظاهرا تعداد قبلا بالا بوده اما به دلیل استفاده از باگ و غیره gmها ۳ سوت بن می کنن

الان امکانش هست برام یه دعوت نامه بفرستی؟ اخه به چنتا از یوزرای خارجیش صحبت کردم گفتن inv code هم بسته شده

Mr. President
27-03-2010, 12:15
ممنون
ولی ipهاشون فکر کنم عوض شدن من میخواستم pingشون رو تست کنم که نمیشه

نمی دونم چرا اینطوریه
کلا من خیییییلیییی بد شانسم !!!
خیل خوب مثل اینکه مجبورم برم سرور اصلی ......
میشه در مورد اونم یه توضیح بدین ؟؟ گیم کارت از کجا بگیرم .... حدودا چقدره .... ؟ ممنون میشم . خیلی ممنون

Beowulf Hero
27-03-2010, 13:31
کوچولو هر وقت در توانت رسید در فروم های خاجی در مورد wow بحث کنی میفهمی اون جاها بش میگن drood
هیچ احمقی در بلیز drood رو mt نمیکنه شما ها چون فقط تو فری بازی کردید و هیچی از skil باس ها نمیدونید این حرف رو میزنید
drood بالاترین crit رو بین همه ی تانکها میخوره
ببین کوچولو lvlup کردن کسی رو که 1k کارکتر 80 کرده چیزی به معلوماتش اضافه نمیکنه
بنده تو نلثاریون رکورد دارم زیر 23 ساعت 80 کردم
در ضمن تو از مولتن چی میدونی؟ من زمانی که مولتن 30 نفر انلاین داشت عضوش بودم
2 ریلم اولی همونطور که گفتم از روز اول voa , uld توش اسکریپت نبوده و هر بچه کوچولویی رفته ful s7, t9.5 کرده . جالب اینجاست از ایتمهای uld از هر کدوم 5-6 تا دارن
ریلم sargeras از روز اول همه جا اسکریپت بوده نه اینکه کاملا ولی در حد معقول . من uld رو تست کردم چنتا از skil باس ها درست کار نمیکرد ولی در کل قابل قبوله
اگه کسی تو sargeras یک روزه 3800 کنه تو ریلم های قبلیشم دقیقا میتونه این کارو کنه چون rate هاش بجر ,rep xp همه مثل همن . پس در مورد چیزی که اطلاعی نداری مجبور نیستی حرف بزنی

lvlup کردن که برا من فقط وقت حروم کردنه شاید شما کلا با lvlup حال میکنید
کافی هست تو ریلم نلثاریون و deathwing یه سر برین dalaran تا ببینید کمتر از 5k gs نمیبینید اگه از بین 1000 تایی 1نفر 5 نبود بدونید اون یا تازه وارده یا بی عرضه بوده قبلا voa uld فارم نکرده
بهتون فقط پیشنهاد میکنم بازی کردن تو اون ریلم ها فقط وقت حروم کردنه هر چی جون بکنی به یوزرای 3.2.2 نمیرسی یعنی pve مرده و کلا pvp حرف اول رو اونجا میزنه
خود دانید
بنده کلی کارکتر تو نلثاریون دارم بیخیالش شدم اومدم sargeras چون واقعا بچه بازی شده

عزیز جان من که نگفتم کریت نمیخوره تو گفتی چون def نداره همش کریت میخوره منم گفتم که کریت نمیخوره
لول molten فری نیست؟نکنه پولیه!
درباره ریت ها نمیدونی حرف نزن
خوب عزیز جان نوب اون موقع که سارگراس اومد بقیه رو 3.2.2 بودن!وقتی رفت رو 3.3.2 دیگه همه اسکریپت شدن اقای drood LOL

namx
27-03-2010, 14:08

شما رفتی mage رو نشون دادی که 4800 gs داره رو خوده دروید نیسی بدم دروید با اون بافش که hp رو 2 برابر میکنه جا تعجب نداره

Zizzigolo
27-03-2010, 14:10
من قبلا Free Trial زده بودم الان دوباره رفتم اکانت قبلی نوشت شما 10 روز free trial داری :دی

الان میتونی لول بدی تو بازی ؟ یا باید cdkey بخرم

ببین دوست عزیز سیستم RAF این طور هست که کسی که تو روRAF میکنه باید باهاش تو یه party باشی تا xp rate بره بالا
کنارتم باید باشه
یعنی باید یه دوست با مرام داشته باشی که وقتشو بزاره واسه شما
پس اگه نداری بیخیال شو:31:

mansour.m
27-03-2010, 14:32
نقل قول:نوشته شده توسط akharwarbaz
AH
مخفف Auction House هست . جايي كه Player ها ايتم هاشونو براي فروش ميزارن-يه جورايي بازار حساب ميشه !

راستش نمی دونم دقیقا اونی که شغلش ماینینگ و بلک اسمیسینگ هست یه پالا 70 است نگفتی شغل هاو اپ کنم یا نه؟یه چیز دیگه فیشینگ انگار اصلا بدرد نمی خوره اخه چیزی ازش گیرت نمی یاد!!!!!ولی باید یه چیزای باشه

این کاراکتر جدید من هم یه واریور 17 است تو همون اکانتم که موندم شغلشو چی بگیرم الان 607 تا بیشتر گلد ندارم(آخه به این نتیجه رسیدم کیف همه کاره بیشتر از 22 تایی نداریم رفتم 4 تا خریدم هر کدوم 1200 گلد)البته برم تو اکانت حتما بیشتره شایدم چند کیلویی باشه اخه تو ah ایتم های خفن با قیمت بالا گذاشته بودم.

اگه می شه فواید هر شغلو بزارید من انتخاب کنم ولی در کل یه شغلی می خوام که هم بتونم باهاش ایتم هایی خفن و کمیاب بشازم هم پول در آر باشه هم نه چندان سخت

****راستی من تا حالا واریور نگرفته بودم چه جوری باید دو تا اسلحه گرفت بستگی به لول داره یا باید برم ویپن مستر انگار ویپن مستر sw کامل نیست شنیدم مال darn بهتره اره؟؟؟؟؟؟؟؟

***قبلا غیر از اسم برای npc ها یه چیز های دیگه ای هم میومد مثلا می نوشت "paladin trainer"ولی حالا فقط اسم میاد چی کار کنم درست شه؟؟؟؟؟؟؟

gs یعنی چی؟

Mr. President
27-03-2010, 15:11
کلا من خیییییلیییی بد شانسم !!!
خیل خوب مثل اینکه مجبورم برم سرور اصلی ......
میشه در مورد اونم یه توضیح بدین ؟؟ گیم کارت از کجا بگیرم .... حدودا چقدره .... ؟ ممنون میشم . خیلی ممنون
کسی نبود مشکل ما رو حل کنه ؟؟ :31:

rootnt
27-03-2010, 15:32
الان امکانش هست برام یه دعوت نامه بفرستی؟ اخه به چنتا از یوزرای خارجیش صحبت کردم گفتن inv code هم بسته شده
متاسفانه نه
من خودم حدود ۱ ماه پیش از بچه ها درخواست می کردم اگر کسی می تونه منو اینوایت کنه
و هر اکانتی باید ۳ ماه بگذره تا بتونه اینوایت کنه:

Mr. President
27-03-2010, 15:37
نقل قول:نوشته شده توسط akharwarbaz
AH

gs یعنی چی؟
dual wiend دو تا towhand weapon که مخصوص کلاس واربور هست در واقع یه talent هه !!
صفحه ی arms یا fury درست یادم نیست ... ولی ربطی به trainer نداره .. فقط یه تلنته !
GS یا GearScore همون میزان قدرتمندی آیتم هات هست ... یا به قول خودمون میزان شاخ بودن آیتمات
معمولا +5000 دیگه خوبه .
باید یه add on بگیری برای دیدنش...

HoJJaT_07
27-03-2010, 16:29

من یه زمانی Nelth بودم . نمیخوای بگی که تو گیلد CTRL ALT DEL بودی :دی

یادم نیست خیلی وقت پیش بودم تو یه راید هیلر نوب بازی در آورد منم هر چی از دهنم در اومد گفتم کیک شدم لول

Zizzigolo تایید میشه اساسی .

من خودم Nelth 2 تا هیرو فول 80 داشتم .

یه زمانی voa باگ بود یادمه اونجا Full Reltnless & t9.5 شدم . روزی میتونستید 250 بار برید VOA . فقطم Korlan . هفته بعدش باگو فیکس کردن رفتم دالاران دیدم همه 5400 تا GS دارند . نه میشد PVP کرد نه کسی حاضره بیاد PVE . (بماند که خیلی ها هم 6000 تا gs داشتن (دونور))

@MURADIN:
اما سارگراس

خفن ترین GS که من دیدم 5100 بود اونم Full Furios + Relntless از اونایی بود که شبانه روز آرنا بود . حالا من نمیدونم کدوم Idiot ی به شما گفته خودش یه روزی 3700 gs شده . ایشون بیاد همین کارو کنه من کل پسورد هیرو هامو به شما میدم . قبول؟

در نتیجه Idiot بازی در نیارید . دراپ ریتا 1 شده . من گیلدی رو ندیدم بتونه Korolan رو به صورت GRaid بزنه . همشون Fail میشند .. اونم به دلیل 56k crit هست که میزنه . (چند تا 10 زدند اما 25 نه)

هفته پیش Torovan نبودش نمیدونم الان فیکس شد یا نه اما Emalon رو هیچکی نمیتونه بزنه . به خاطر mob هایی که سامون میکنه و در عرض 20 ثانیه کل رایدو میکشه . من نمیدونم شما از کجا میگی که voa توی سارگراس باگه . شما کی سارگراس بازی کردید ؟ یادم nelth بودید . دقیقا یادمه وقتی که لینک یه اد آن رو ندادم (لول 65 بودید) رفتید کل Global رو Spam کردید که من نینجا هستم و یه سری احمقم باور کردند لول :18:
بعدم که گفتید Main من Muradin هست و رفتم ازش پرسیدم گفت من همچین کسی (یعنی شما) رو نمیشناسه و عکسشو توی گلوبال گذاشتم و Epic Fail For U

SO اگه آیتم گرفتند براتون سخته برید دونیت کنید یا برید توی سروری که همه GS 6000 دارند و Onyxia 50% Scripte .

بیا سارگراس اونیکسا رو ببین فول اسکریپت شد . توی نلثاریون Drake های بزرگو sum نمیکرد که اینجا میکنه این یعنی 150 mob در یک ثانیه که فکر کنم باگ شده . به هر حال کمتر کسی شده بتونه بزنه ..

HoJJaT_07
27-03-2010, 16:32
ببین دوست عزیز سیستم RAF این طور هست که کسی که تو روRAF میکنه باید باهاش تو یه party باشی تا xp rate بره بالا
کنارتم باید باشه
یعنی باید یه دوست با مرام داشته باشی که وقتشو بزاره واسه شما
پس اگه نداری بیخیال شو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WTF

بیخیالش پس (پست قبلی تایید نشد چرا لول)
اگه طرف 80 باشه چی ؟ مطمئنی باید یه پارتی باشیم؟ کسی نیستش که توی Ragnaros لول آپ کنه ما رو هم rec کنه

akharwarbaz
27-03-2010, 17:01
ن

راستش نمی دونم دقیقا اونی که شغلش ماینینگ و بلک اسمیسینگ هست یه پالا 70 است نگفتی شغل هاو اپ کنم یا نه؟یه چیز دیگه فیشینگ انگار اصلا بدرد نمی خوره اخه چیزی ازش گیرت نمی یاد!!!!!ولی باید یه چیزای باشه

این کاراکتر جدید من هم یه واریور 17 است تو همون اکانتم که موندم شغلشو چی بگیرم الان 607 تا بیشتر گلد ندارم(آخه به این نتیجه رسیدم کیف همه کاره بیشتر از 22 تایی نداریم رفتم 4 تا خریدم هر کدوم 1200 گلد)البته برم تو اکانت حتما بیشتره شایدم چند کیلویی باشه اخه تو ah ایتم های خفن با قیمت بالا گذاشته بودم.

gs یعنی چی؟

اره برا پالا خوبه اين شغلا...fishing هم خيلي بدرد ميخوره . مثلا بعضي از mat (لوازم براي ساختن ايتم) شغل هاي ديگرو ميتوني باهاش در بياري .
اگه پول ميخواي alchemy-JC خيلي پول توشون هست -

براي واريور تلنت رو fury بگير بعد 2 تا two hand بنداز.
Gs يعني gear score كه نشون ميده gear (لباس هايي كه داريد ) در چه حدي هست. يك addon هست كه از زير ميتوني بگيريش

Mr. President
27-03-2010, 17:07
میخوام تغییر سرور بدم دوستانی که سرور اصلی بازی میکنین .....
یه راهنمایی کنین ممنون میشم ...

AMir_JAKAL
27-03-2010, 17:29
شما رفتی mage رو نشون دادی که 4800 gs داره رو خوده دروید نیسی بدم دروید با اون بافش که hp رو 2 برابر میکنه جا تعجب نداره
عزیزم من که دروغ ندارم که بگم اون میج همینطوری دستم مونده روش اگرنه دروید هم 4.8K بود همون شب هم باهاش رفته بودم Ulduar

Mr. President
27-03-2010, 17:37
2630000000 سال بعد .....
نبود ؟؟

Immortal power
27-03-2010, 18:09

شما هم اخر با اين مدل بازي چيزي از بازي نميفهمي!:31:
هر 3-4 روز يه بار اخه مگه سرور عوض ميكنن! همون چند وقت پيش بود مولتن بودي!

mansour.m
27-03-2010, 18:50
jc به کدوم شغل می گن؟

iMbaQ_SiR
27-03-2010, 19:26
Jewelcrafting=jc

جواهر سازی

akharwarbaz
27-03-2010, 19:28

سرور اصلي منظورت چيه ؟ اگه بليزارد هست الان تو eu رنك 1 lightning s'blade هست به خاطر وجود گيلد مشهور Paragon كه ديروز براي اولين بار lich king 25 HC زد و دوم به خاطر transfer گيلد بزرگ Ensidia به همين ريلم.

jc

Jewelcrafting (جواهر سازي)

HoJJaT_07
27-03-2010, 19:33
EEE یعنی Ragnaros نرم؟ ؟

کلا من یه realm میخوام ایرانی توش باشه
از نظر PVP الی ها بهتر باشند .
از نظر گیلد گیلداش نوب نباشند (خیلی وقتا شده گیلد مستر نوب دیدم تو بیلیزارد نمیدونم) یعنی در کل گیلدای خفن داشته باشه مثل همین Ensidia سایتشونو دیدم خیلی خفنه :دی

کدوم Realm بهتره

اگه یکی هم باشه که توی اون Realm Recruit کنه منو و xp rate 3x بشه خیلی بهتره

iMbaQ_SiR
27-03-2010, 20:18
EEE یعنی Ragnaros نرم؟ ؟

کلا من یه realm میخوام ایرانی توش باشه
از نظر PVP الی ها بهتر باشند .
از نظر گیلد گیلداش نوب نباشند (خیلی وقتا شده گیلد مستر نوب دیدم تو بیلیزارد نمیدونم) یعنی در کل گیلدای خفن داشته باشه مثل همین Ensidia سایتشونو دیدم خیلی خفنه :دی

کدوم Realm بهتره

اگه یکی هم باشه که توی اون Realm Recruit کنه منو و xp rate 3x بشه خیلی بهتره

به همین خیال باش 1 قرون بده آش.

ی ضربل مثل می گم اگه گرفتی غذیه چه که فبها اگه نم که نه:
((هیچ گربه ای مهز رزای خدا موش نمی گیره.))

فقط می خواستی Recruit مارو آره دیگه.