PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Beowulf Hero
18-02-2010, 17:23
هیرو قبلیتون چی بوده؟

Shahroozs2
18-02-2010, 17:28
hunter براي چي؟

Beowulf Hero
18-02-2010, 17:34
به نظر من همون هانترو آپ کنی بهتره

Shahroozs2
18-02-2010, 17:51
براي چي؟ مگه dark knight چشه؟

Beowulf Hero
18-02-2010, 17:59
DeathKnight Vs Hunter هانتر میزنه
ولی درباره کلاس های دیگه مثل دروید DK خیلی شاخ تره

ShadowHex
18-02-2010, 18:08
DeathKnight Vs Hunter هانتر میزنه
ولی درباره کلاس های دیگه مثل دروید DK خیلی شاخ تره

و بلیزارد بالانس را افرید و همه میدانند که dk قابلیت مقابله با هر کلاسی را داراست

Beowulf Hero
18-02-2010, 18:17
درسته اگه طرف پرو باشه
ولی اگه خود کلاس هارو مقایسه کنیم dk دوتا اسپل ضد فرار داره ولی هانتر Trap و 1000000 تا اسپل فرار داره
ولی اگه دیکی پرو باشه مثل این Immortal Power :دی میزنه هانترو:دی

ShadowHex
18-02-2010, 18:44
درسته اگه طرف پرو باشه
ولی اگه خود کلاس هارو مقایسه کنیم dk دوتا اسپل ضد فرار داره ولی هانتر Trap و 1000000 تا اسپل فرار داره
فرار اونم از dk ؟!! chains of ice فقط همین واسش کافیه death grip بماند بقیش پیشکش

Beowulf Hero
18-02-2010, 19:34
1-Wyvern sting:یارو sleep میشه تا وقتی که دوباره damage بخوره!
2-اسمش یادم نیس!:اتک بعدی که پتتون(pet)به هدف بده طرف واسه چند لحظه stun میشه!!!
3-freezing trap:نیازی به توضیح نیست!
تازه اینا واسه وقتیه که dk به hunter برسه!!
بعدشم اگه hunter روdk تو فقس بندازه hunter یه "masters call" میزنه و از قفس در میاد!!!(البته مطمن نیستم که کار میکنه یا نه!!!P: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

HoJJaT_07
18-02-2010, 19:44
-Wyvern sting:یارو sleep میشه تا وقتی که دوباره damage بخوره!
2-اسمش یادم نیس!:اتک بعدی که پتتون(pet)به هدف بده طرف واسه چند لحظه stun میشه!!!
بعدشم اگه hunter روdk تو فقس بندازه hunter یه "masters call" میزنه و از قفس در میاد!!!(البته مطمن نیستم که کار میکنه یا نه!!!P: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) DK Anti Caster

من با شمنم که Full Reltnless بود به سختی میتونستم یه دیت نایت بزنم .

لامصبا Anti Magic Shiled میزنند .

اینو بزنند فقط باید در بری . هیچ کاری نمیتونی بکنی

هیل دی کی هم که خیلی اعضاب خورد کن هست .

یه یارو dk بود خیلی pro بود این یارو با هر کی دوئل میکرد میبرد

آیتماشم آیتمای Furios و Deadly بود

هیچ وقت جونش زیر 50% نمیرفت .

ShadowHex
18-02-2010, 19:55
1-Wyvern sting:یارو sleep میشه تا وقتی که دوباره damage بخوره!
بعدشم اگه hunter روdk تو فقس بندازه hunter یه "masters call" میزنه و از قفس در میاد!!!(البته مطمن نیستم که کار میکنه یا نه!!!P: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

and u can remove all movement impairing effects and all effects which cause loss of control by some trinkets or racial ability
right?

Beowulf Hero
18-02-2010, 20:06
هانتر که کستر نیست!
اسپل هم نمیزنه

---------- Post added at 09:06 PM ---------- Previous post was at 09:04 PM ----------

یک سوال :
بعضی جاها یه مکانی میاد به اسم Dressing Room
مثلا من یه بار وسط Frozen Sea در حال شنا بودم یهو یه صفهه اومد نوشته بود Dressing Room بعد عکس هیروم توش بود
جریانش چیه؟

MB3d
18-02-2010, 21:21
سلام
دو تا سوال داشتم راجع به hunter
یکی اینکه من اشتباهی یکی از دکمه های pet رو پاک کردم (اون دکمه ای رو که می زنی سریع بر می گیرده همونی که وقتی pet رو می گیری خود به خود میاد حالا پاک شده چه طوری دوباره بیارمش ؟
یکی هم اینکه من اسطبلم پر شده ولی از حیوونام خوشم نمیاد چه جوری می تونم پاکشون کنم برم یه حیوون دیگه بگیرم (منظورم اسطبل pet هست)

powiner
18-02-2010, 22:04
سلام من می خوام یه هرو تو بیلیزارد بخرم یه شمن که 2 تیکهt10 وخلاصه full item چند میرزه؟ خودش گفته 200 تومان spell power 3500 وکریت 30% unbuff میرزه؟

ShadowHex
18-02-2010, 23:03
سلام من می خوام یه هرو تو بیلیزارد بخرم یه شمن که 2 تیکهt10 وخلاصه full item چند میرزه؟ خودش گفته 200 تومان spell power 3500 وکریت 30% unbuff میرزه؟

به نظر من عالیه با این قیمت معلومه کلی وقت گذاشته روش البته اگه شمن (که احتمالا elemental یا restoهست) فولی بخر اگه نیستی کار اشتباهی میکنی

HoJJaT_07
18-02-2010, 23:15
به نظر من خیلی ارزون گفت

اولا که توی بیلیزارده این خودش کلی می ارزه دوما T10 داره و سوما 3500 اسپل پاور آنباف خیلیه

آیتم پی وی پی نداره ؟ لینک آرموریشو بده

rezahashtpa
18-02-2010, 23:26
کسی اینجا سرور ووبیز ( توندراستورم ) بازی میکنه ؟

Immortal power
19-02-2010, 00:11
دمت گرم Immortal power
من منظورتو از الی نفهمیدم:31: آخه تازه امروز بار اولمه که دارم wow بازی میکنم و زیاد با این اصطلاحات آشنایی ندارم
تو horde و alliance نگا کردم اما نژادی با اسم الی ندیدم
راهنمایی کنید من یه الی میسازم
راستی من تو سرور molten بازی میکنم شما کجا بازی میکنی؟
دستتونم درد نکنه که به تازه کارا هم اهمیت میدین:11:

خواهش میکنم عزیز. منظورم از الی یعنی همون alliance هست. اگر مولتن بازی میکنید که پچتون خودش 3.2.2a هست.
توی بازی O رو بزنید و بعد رو نوشته ی add friends کلیک کنید و اسم منو بزنید . اسمم تو بازی اینه : magicer
هر وقت ان شدم خبر میدم.:10: فقط اسم هیروتون رو برام پیغام بزنید.

سلام عزیزم خواهش میکنم
Hojjat_07:Jainaproud
Immortal Power:Magicer
Beowulf Hero :Muraddin

از کی تا حالا immortal power تویی؟:31:

براي چي؟ مگه dark knight چشه؟

DK کلاس خیلی خوبیه ولی متاسفانه توی سرور های free اسپل هاش باگن.

درسته اگه طرف پرو باشه

هه هه ممنون!:31:

فرار اونم از dk ؟!! chains of ice فقط همین واسش کافیه death grip بماند بقیش پیشکش

chain of ice متاسفانه رو پالا کار نمیکنه!:41: خیلی بده سریع خودشو خلاص میکنه!

سلام
دو تا سوال داشتم راجع به hunter
یکی اینکه من اشتباهی یکی از دکمه های pet رو پاک کردم (اون دکمه ای رو که می زنی سریع بر می گیرده همونی که وقتی pet رو می گیری خود به خود میاد حالا پاک شده چه طوری دوباره بیارمش ؟
یکی هم اینکه من اسطبلم پر شده ولی از حیوونام خوشم نمیاد چه جوری می تونم پاکشون کنم برم یه حیوون دیگه بگیرم (منظورم اسطبل pet هست)
جواب اول :
وقتی پتتون همراهتون هست P رو بزنید و از تو spell book پتتون اسپلی رو که پاک کردید دوباره سر جاش بزارید.
جواب دو : برید تو اسطبل و پتی رو که نمیخواید از اسطبل برای خودتون بیرونش بیارید. بعد رو عکسش کلیک کنید و گزینه ی abandon رو بزنید تا پتتون پاک بشه.

HoJJaT_07
19-02-2010, 00:15
لومینا این ایترنت تو هم بدجوری Failure هستا .

باو بیا بازی من کلی آیتم جمع کردم . الان gsam حدودا 3680 هست

veyron
19-02-2010, 00:22
ok من یه آدم تو کلاس واریور درست کردم اسمش هم ARTABAZ هست حالا چیکار کنم که پول گیرم بیاد منظورم شغله human ها چه شغل هایی میتونن داشته باشن؟
و اینکه واسه اول کار بهترین راه برای level up کردن چیه؟
راستی چه طور میتونیم همدیگرو پیدا کنیم؟

آخه یکی نیست بگه تورو چه به لول هشتادیها!!!!:31:

Immortal power
19-02-2010, 00:44
ok من یه آدم تو کلاس واریور درست کردم اسمش هم ARTABAZ هست حالا چیکار کنم که پول گیرم بیاد منظورم شغله human ها چه شغل هایی میتونن داشته باشن؟
و اینکه واسه اول کار بهترین راه برای level up کردن چیه؟
راستی چه طور میتونیم همدیگرو پیدا کنیم؟

آخه یکی نیست بگه تورو چه به لول هشتادیها!!!!:31:

شغل به ریس شما ربطی نداره
شما برای اول کار برو skining اپ کن.
از یکی بپرس skining کجا میتونم اپ کنم بهت بگه. چون من به این زودیا نمیتونم بیام.
شما برای این کار حیواناتی مثل گرگ هارو بکش بعد هر چی دارن لوت کن و اعلامتی که روش ظاهر میشه رو بزن به حرف کسی دیگه هم گوش نکن در مورد شغل!!!
شما بزار من معلمتون باشم ضرر نمیکنید! :31:

veyron
19-02-2010, 00:55
مرسی ولی اگه میشه درباره این skining یکم بیشتر توضیح بدین منظورتون خیاتی هاست؟

MB3d
19-02-2010, 01:06
جواب اول :
وقتی پتتون همراهتون هست P رو بزنید و از تو spell book پتتون اسپلی رو که پاک کردید دوباره سر جاش بزارید.
جواب دو : برید تو اسطبل و پتی رو که نمیخواید از اسطبل برای خودتون بیرونش بیارید. بعد رو عکسش کلیک کنید و گزینه ی abandon رو بزنید تا پتتون پاک بشه.

آقا مرسی دومی درست بود
اما اولی نه spell ای رو که می خوام بهش اضافه کنم تو spell book نیست همون دکمه که عکس پا می زنی هر جا باشه برمی گیرده پیشت رو می خوام

Immortal power
19-02-2010, 01:16
مرسی ولی اگه میشه درباره این skining یکم بیشتر توضیح بدین منظورتون خیاتی هاست؟

skining مواد اولیه ی یک سری شغل هارو تهیه میکنه. در واقع پوست حیوانات رو میکنه!

آقا مرسی دومی درست بود
اما اولی نه spell ای رو که می خوام بهش اضافه کنم تو spell book نیست همون دکمه که عکس پا می زنی هر جا باشه برمی گیرده پیشت رو می خوام
عجب .... مطمئن هستید نبود؟
این اسپلی رو که گفتید من دقیق متوجه نشدم کدومه. ایا مال پتتوهن هست یا مال خودتون؟
برای خودمم مثل این اتفاق افتاده ولی اینجوری حل شد مشکلم...
به نظرم اگر پتتون rare نیست abandon کنید ییکی دیگه tame کنید.

veyron
19-02-2010, 01:29
من الان لول 9 هستم و هرچی جکو جونور ودشمن میکشم دیگه لولم نمیره بالا

Immortal power
19-02-2010, 01:36
من الان لول 9 هستم و هرچی جکو جونور ودشمن میکشم دیگه لولم نمیره بالا

برای این که لولتون بره بالا شما نیاز دارید که موجوداتی رو که میکشید حداقل 5 لول پایین تر از خودتون و حداکثر 5 لول بالاتر از خودتون باشن.
یعنی موچوداتی که میکشید نباید لولشون برای شما با خاکستری نوشته شده باشه و نباید هم به صورت اسکلت باشه. البته به صورت اسکلت باشه که زدنش خیلی سخت میشه.
بهتره که موجودات یا همون NPC ها رنگ لولشون برای شما زرد باشه.
بعدم شما تو لول های بالا تر باید Quest بزنید تا هم xp بگیرید هم ایتم و هم پول.

veyron
19-02-2010, 01:51
من الان توی یه رستوران بزرگ هستم وبا یه نفر صحبت کردم بعد یه پنجره باز شد که یه عکس مرغ سوخاری توش بود و یه دکمه train هم داره فکنم یه مقدار پول میگیره آشپزی یاد میده نه؟

Immortal power
19-02-2010, 02:01
من الان توی یه رستوران بزرگ هستم وبا یه نفر صحبت کردم بعد یه پنجره باز شد که یه عکس مرغ سوخاری توش بود و یه دکمه train هم داره فکنم یه مقدار پول میگیره آشپزی یاد میده نه؟

توی سرور های فری اشپزی خیلی بدرد نمیخوره.
شما اسپل های خودتون رو ترین کنید بعد هم اسکینینگ.

veyron
19-02-2010, 02:22
میبخشید ولی من این خط دومی رو نفهمیدم چی شد:blink:
من هنوز با این کلمات آشنا نیستم لطفا یکم ساده تر بگید وبیشتر توضیح بدید مثلا کلمه اسپل رو اولین باره میبینم
و یه چیزه دیگه اینکه چطور میتونم بقیه ایرانی ها رو تو بازی پیدا کنم؟

راستی من اگه بخوام تشکر کنم باید چیکار کم شما دکمه تشکر ندارین

Immortal power
19-02-2010, 02:31
میبخشید ولی من این خط دومی رو نفهمیدم چی شد:blink:

منظورم این بود که پول رو هدر ندید برای چیزای فرعی که به دردتون نمیخوره. در درجه اول اگر پول دارید بدید به اسپل های خودتون برای اموزش.

Beowulf Hero
19-02-2010, 12:58
اسپل همون کار ها و جادو هایی هست که میتونید انجام بدین و ترین هم یعنی از یکی اونارو یاد بگیرید!

veyron
19-02-2010, 13:34
منظورت همونایی هست که آموزش جنگیدن میدن
راستی چطور میشه بقیه ایرانی هارو تو بازی پیدا کرد

Immortal power
19-02-2010, 14:24
منظورت همونایی هست که آموزش جنگیدن میدن
راستی چطور میشه بقیه ایرانی هارو تو بازی پیدا کرد

شما اون کاری رو که بهتون گفتم در مورد add کردن انجام دادید؟ اونجوری میفهمید که دوستتون کی ان شده. ولی نمیتونید به طور خاصی ایرانی پیدا کنید مگر تایپ کنید توی یکی از شهر ها با yell بگید ایرانی اینجا کی هست؟:31:

man war
19-02-2010, 20:06
شما سعی کن بازی رو به 3.2.2a اپدیت کنی. بعد من براتون خودم اکانت میسازم تو یه سرور خوب.
شما اگر بخواید بازی کنید مجبورید توی یه سرور بازی کنید. که اول باید تو سایت این سرور اکانت بسازید.

خوب ارتقا دادم هالا تا دارم 3.3.0 رو ارتقا بدم

Shahroozs2
19-02-2010, 21:05
سلام
از دوستان کسی یه add on خوب برا action bar که با پچ 3.2.2 سازگار باشه سراغ داره؟

powiner
19-02-2010, 22:22
به نظر من خیلی ارزون گفت

اولا که توی بیلیزارده این خودش کلی می ارزه دوما T10 داره و سوما 3500 اسپل پاور آنباف خیلیه

آیتم پی وی پی نداره ؟ لینک آرموریشو بده

سلام عزیز

من لینک ارموریشو ندارم میگیرم میزارم . این شمن ستpve and pvp فوله مخصوصا elementar که t10 داره همه ایتم های meledps و healer هم داره تو سرور kazzak:18:

namx
19-02-2010, 22:33
سلام دوستان شما تو چه سروری بازی میکنید و اینکه اسمتون و race و کلاستون چیه ؟؟ horde or aly ??? من تو مولتن یه هورد ساختم میگم اگه شما aly هستید برم اون شم

Immortal power
20-02-2010, 00:11
خوب ارتقا دادم هالا تا دارم 3.3.0 رو ارتقا بدم

نه فقط به 3.2.2a ازتقا بدید.
من با پیغام خصوصی بهتون تمام مواردو میگم.

سلام دوستان شما تو چه سروری بازی میکنید و اینکه اسمتون و race و کلاستون چیه ؟؟ horde or aly ??? من تو مولتن یه هورد ساختم میگم اگه شما aly هستید برم اون شم
تو مولتن الی ها خیلی قوی هستن. ما هم هورد بودیم رفتیم الی!:31: اکثرا الی هستیم.

IceLord
20-02-2010, 00:36
منم از امشب دارم میام مولتن.
این دفعه دیگه می خوام الی باشم.

وضعیت وارلوک و هانتر و پریست تو این سرور چجوریه؟
کدومش باگ کمتر داره؟

آیدی هاتون رو هم بنویسین.
تو کدوم ریلیمش هستین؟

veyron
20-02-2010, 02:18
کسی راهنمای فارسی سراغ نداره جزئیات این بازی خیلی زیاده که البته خیلی خوبه اما حرفه ای شدن توش خیلی سخته
من که نفهمیدم چطور میشه کار پیدا کرد
یه جایی یه نفر پول گرفت و آموزش کمکهای اولیه داد حالا از تیکه پارچه هایی که ازدشمن میگیره بانداژ درست میکنه یعنی این یه شغله؟

ShadowHex
20-02-2010, 02:30
کسی راهنمای فارسی سراغ نداره جزئیات این بازی خیلی زیاده که البته خیلی خوبه اما حرفه ای شدن توش خیلی سخته
یه جایی یه نفر پول گرفت و آموزش کمکهای اولیه داد حالا از تیکه پارچه هایی که ازدشمن میگیره بانداژ درست میکنه یعنی این یه شغله؟

first aid
.........

Immortal power
20-02-2010, 02:39

به این میگن secondary skill که یعنی شغل فرعی. اصولا با این شغل ها نمیشه به اون صورت پول در اورد.
فرقش با شغل اصلی اینه که همه ی شغل های فرعی رو میشه اموزش دید ولی فقط 2 شغل اصلی رو میتونید اموزش ببینید.:10:

Shahroozs2
20-02-2010, 11:41

ایمن یه اموزش مقدماتی خوب که همراه عکسه و به صورت pdf هست امیدوارم بدرد بخوره :10:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

IceLord
20-02-2010, 13:51
بر و بچ مولتن بگین تو کدوم ریلیم هستین؟
از این کلاس ها کدومش ارزش لول آپ داره؟
وارلاک - هانتر - پریست ؟؟

Beowulf Hero
20-02-2010, 14:48
هر 3 تاشون ارزش دارن!
من همه بچه های اینجا رو نمیشناسم ولی این 3 تا
Beowulf Hero:Muraddin
Immortal Power:Magicer
Hojjat_07:Jainaproud

IceLord
20-02-2010, 15:03
مرسی

من تا حالا هانتر بازی نکردم. ولی از این که پت داشته باشم خوشم نمیاد.
میشه هانتر رو بدون پت بازی کرد یا همه قدرت هانتر به پت هست؟

Immortal power
20-02-2010, 15:26
مرسی

من تا حالا هانتر بازی نکردم. ولی از این که پت داشته باشم خوشم نمیاد.
میشه هانتر رو بدون پت بازی کرد یا همه قدرت هانتر به پت هست؟

برای PVP که خیلی خیلی مفیده.
مخصوصا پت هایی که دشمنو اروم میکنن یا stun .
ولی تالنتی هم داره که قدرتو میده به خود هانتر. برای لول اپ و PvE هم پتش خیلی مفیده البته بیشتر برای lvl up .:10:

Unholy
20-02-2010, 15:45
تو مولتن یه کم میج ها زیاد نیستن ؟
تو lvlup تا دلتون بخواد میج هورد و الی دیدم !
____
الان هم که فعلا لول 60 شدم . یکی از دوستام هم شده 70 .( هیروش هیومن زن هست . اسمش pishro :D )

man war
20-02-2010, 15:57
immortal power من نمیتونم فعلا بهت پیام خصوصی بدم همبنجا تمام زا حل ها رو بگو

Daniel4u
20-02-2010, 16:05
سلام به همه دوستان و اساتید.
من یه تازه وارد تو بخش واکرافت هستم.تو گیم نت دوستم با بچه های بازی میکنم...دقیقا همین امروز تصمیم گرفتم تو سایت ها راجب بازی چیزهایی پیدا کنم به مطالب زیادی برخوردم و مهم ترین آن آنلاین بازی کردن بود.
چندین روش بود من که زیاد چیزی سر در نیاوردم فقط هرچی نوشته بود اجرا کردم اما نمیدونم چرا تو بازی سروری نیست.
خب اول یکم توضیح بدم:
بازی من WarCraft III هست و پچ 1.22 الان هم در حال دانلود پچ 1.24ی هستم...همچنین سوییچر تبدیل 1.22 به 1.24ی را هم دانلود کردم (این اطلاعات را همین امروز بدست آوردم)
در ضمن این عکس از پوشه نصب شده بازی که عکس گرفتم و آپلود کردم این لینکه مستقیه :
و یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از اینها من رفتم نرم افزار Garena که همین امروز از سایتش دانلود کردم را نصب و خودم را رجیستر کردم و همچنین ایمیلم رو کاملا ثبت کردم (به گفته نرم افزار )
بعد طبق آموزش های در سایت و همچنین در اینترنت ابتدا روم رو انتخاب کردم یه روم ایرانی بود و همچنین زمینش هم Dota بود (در حال حاضر من تمامی زمین ها را دارم با ADSL همه رو دانلود کردم...حالا نمیدونم جدیدا چیزی اومد یا نه اما فکر کنم چندین هزار تایی زمین دارم )
خلاصه روم رو انتخا کرده و سمت چپ عکس آدمک های سفید رنگ بعضی هم چندتایی سبز و بعضی هم قرمز بودند من تو سبزها رفتم و خوشبختانه وارد هم شدم بعد
طبق آموزش گزینه Setting رو زدم و اون پایین طبق آموزش دو تا واکرفت بود یکی war3 RPG و یکی دیگه هم war3 TFT احتمالا war3 TFT همون Frozen Throne هست منم مسیرش رو دادم و Update رو زده و استارت رو زدم و بازی اومد
بعد رفتم توی Local Area Network اما طبق آموزش اینجا باید چند تا سرور میبود که برای من نیست.
حالا نمیدونم مشکلم چیه
آیا از پچ هست که به جدیدترینش یعنی 1.24d تغییر بدم و یا اینکه از زمینشه که شاید تو کامپیوترم نباشه
لطفا کمکم کنید.

ممنونم از همه شما

man war
20-02-2010, 17:00
من wow رو نصب کردم پچو به 3.3.2 ارتقا دادم و یه اکانت تو سرور انامیس ساختم و وقتی وارد بازی شدم نام کاربری و پسمو زدم و این اومد : unable to connect... و در اخر اینو نوشته بود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

IceLord
20-02-2010, 17:34
برای PVP که خیلی خیلی مفیده.
مخصوصا پت هایی که دشمنو اروم میکنن یا stun .
ولی تالنتی هم داره که قدرتو میده به خود هانتر. برای لول اپ و PvE هم پتش خیلی مفیده البته بیشتر برای lvl up .:10:
خوب فعلا یه هانتر دارم لول آپ می کنم.

من تو ریلیم high rate هستم. شما ها تو کدوم ریلیم هستین؟

---------- Post added at 05:34 PM ---------- Previous post was at 05:29 PM ----------

من یه تازه وارد تو بخش واکرافت هستم.تو گیم نت دوستم با بچه های بازی میکنم...دقیقا همین امروز تصمیم گرفتم تو سایت ها راجب بازی چیزهایی پیدا کنم به مطالب زیادی برخوردم و مهم ترین آن آنلاین بازی کردن بود.
چندین روش بود من که زیاد چیزی سر در نیاوردم فقط هرچی نوشته بود اجرا کردم اما نمیدونم چرا تو بازی سروری نیست.
خب اول یکم توضیح بدم:
بازی من WarCraft III هست و پچ 1.22 الان هم در حال دانلود پچ 1.24ی هستم...همچنین سوییچر تبدیل 1.22 به 1.24ی را هم دانلود کردم (این اطلاعات را همین امروز بدست آوردم)
در ضمن این عکس از پوشه نصب شده بازی که عکس گرفتم و آپلود کردم این لینکه مستقیه :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از اینها من رفتم نرم افزار Garena که همین امروز از سایتش دانلود کردم را نصب و خودم را رجیستر کردم و همچنین ایمیلم رو کاملا ثبت کردم (به گفته نرم افزار )
بعد طبق آموزش های در سایت و همچنین در اینترنت ابتدا روم رو انتخاب کردم یه روم ایرانی بود و همچنین زمینش هم Dota بود (در حال حاضر من تمامی زمین ها را دارم با ADSL همه رو دانلود کردم...حالا نمیدونم جدیدا چیزی اومد یا نه اما فکر کنم چندین هزار تایی زمین دارم )
خلاصه روم رو انتخا کرده و سمت چپ عکس آدمک های سفید رنگ بعضی هم چندتایی سبز و بعضی هم قرمز بودند من تو سبزها رفتم و خوشبختانه وارد هم شدم بعد
طبق آموزش گزینه Setting رو زدم و اون پایین طبق آموزش دو تا واکرفت بود یکی war3 RPG و یکی دیگه هم war3 TFT احتمالا war3 TFT همون Frozen Throne هست منم مسیرش رو دادم و Update رو زده و استارت رو زدم و بازی اومد
بعد رفتم توی Local Area Network اما طبق آموزش اینجا باید چند تا سرور میبود که برای من نیست.
حالا نمیدونم مشکلم چیه
آیا از پچ هست که به جدیدترینش یعنی 1.24d تغییر بدم و یا اینکه از زمینشه که شاید تو کامپیوترم نباشه
لطفا کمکم کنید.

ممنونم از همه شما

سلام دوست عزیز

به ابن تاپیک خوش اومدین.
اگر یه مقدار کوچک تر هم بنویسین همه می تونن بخونن و اینجا کسی مشکل بینایی نداره.

برای مشکلتون هم خدمتتون عرض کنم که این تاپیک مربوط به بازی World of Warcraft هست و این بازیی که شما میگی Warcraft هست. این دو تا بازی با هم فرق دارن.

باید سوالاتتون رو با فونت کوچیک تر تو این تاپیک مطرح کنین:

Immortal power
20-02-2010, 17:40
immortal power من نمیتونم فعلا بهت پیام خصوصی بدم همبنجا تمام زا حل ها رو بگو

اول شما ای میلتون رو بدید به من. برای ثبت نام میخوام چون بعد ثبت نام باید توی ای میلتون برید و فعال کنید اکانت رو باید ای میل خودتون باشه.

خب اول یکم توضیح بدم:
بازی من WarCraft III هست و پچ 1.22 الان هم در حال

دوست عزیز راستش من کل حرفاتون رو دقیق نخوندم ولی همینجا که رسیدم صبر کردم!
این وارکرفت 3 خیلی با wow فرق داره.

من wow رو نصب کردم پچو به 3.3.2 ارتقا دادم و یه اکانت تو سرور انامیس ساختم و وقتی وارد بازی شدم نام کاربری و پسمو زدم و این اومد : unable to connect... و در اخر اینو نوشته بود

وای! من گفتم تا 3.2.2 نه تا 3.3.2 ! حالا مساله ای نیست توی خدارو شکر ریلم 3.3.2 هم زد مولتن!:31:

خوب فعلا یه هانتر دارم لول آپ می کنم.

من تو ریلیم high rate هستم. شما ها تو کدوم ریلیم هستین؟

---------- Post added at 05:34 PM ---------- Previous post was at 05:29 PM ----------

سلام دوست عزیز

به ابن تاپیک خوش اومدین.
اگر یه مقدار کوچک تر هم بنویسین همه می تونن بخونن و اینجا کسی مشکل بینایی نداره.

برای مشکلتون هم خدمتتون عرض کنم که این تاپیک مربوط به بازی World of Warcraft هست و این بازیی که شما میگی Warcraft هست. این دو تا بازی با هم فرق دارن.

باید سوالاتتون رو با فونت کوچیک تر تو این تاپیک مطرح کنین:

ما تو ریلم neltharion هستیم. البته hossein رفته high rate.

man war
20-02-2010, 17:43
matrix_sw25

IceLord
20-02-2010, 17:44
ما تو ریلم neltharion هستیم. البته hossein رفته high rate.
حالا تو همون neltharion می مونین یا میرین high rate ؟

man war
20-02-2010, 17:49
matrix_sw25

man war
20-02-2010, 17:52
imorttal power اینم ایمیلم : matrix_sw25

Unholy
20-02-2010, 18:02
حالا تو همون neltharion می مونین یا میرین high rate ؟

بابا از neltharion نرید ها !
من اومدم اونجا لول اپ کردم به خاطر این که چند تا اشنا داشته باشم!:دی
این high rate مثلا چند x ?
اخه مدیومش که 12 هست . چه برسه به high rate

HoJJaT_07
20-02-2010, 18:33
High-Rate = 20X
= 3.3.2

So Dont Go There FFS
من میخوام برم اما اول مارچ که اینجا رفت 3.3.2 نمیام .

شبا اونجا بازی میکنم توی نلثاریون صف هست :دی

Unholy
20-02-2010, 19:16
High-Rate = 20X
= 3.3.2

So Dont Go There FFS
من میخوام برم اما اول مارچ که اینجا رفت 3.3.2 نمیام .

شبا اونجا بازی میکنم توی نلثاریون صف هست :دی

این رو منظورتو درست نگرفتم !
با صف هم موافقم ! یا از 1 باید بری تو بازی یا اصلا نری ! اگر ساعت 7 به بعد dc شدی باید قید بازی اون روز رو بزنی :دی

Beowulf Hero
20-02-2010, 19:26
من که هر وقت ریلم سارگراسو دیدم افه!
شما چجوری میرین؟WTF

Unholy
20-02-2010, 19:30
من که هر وقت ریلم سارگراسو دیدم افه!
شما چجوری میرین؟WTF
منم همین طور ! اصلا حواسم نبوده ! برای پچ نیست ؟؟؟؟

man war
20-02-2010, 19:34
من با ریلم neltharion رفتم تو بازی این اومد login sever down

man war
20-02-2010, 19:35
ممنونم که برام اکانت ساختی

man war
20-02-2010, 19:41
راستی با اون اولی که دادی رفتم the ... و در اخر نوشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

man war
20-02-2010, 19:50
سلام

immortal ممنون که برام یاختی

ولی ریلم دومی وقتی که با اون وارد میشم مینویسه login down server اولی چنتا چیز نوشته اخر یه سایت داده

HoJJaT_07
20-02-2010, 19:56
Noob?

شما چطور انتظار داری با پچ 3.2.2 بری سارگراس

Muradin IQ :دی

ریلم سارگراس فقط با 3.3.2 آن میشه

ما هم یک هیرو به نام Muradin ثبت کردیم (حسین یعنی) که اگه خواستی بیای اینو دیلیت کنیم خودت با اون اسم بسازی

الان Tirion و Jaina مال ماست :دی

Beowulf Hero
20-02-2010, 19:59
دیلیت کنین دارم اپ میکنم!

man war
20-02-2010, 20:05
ممنون immortal ولی ریلم اولی باهاش وارد شدم چنتا چیز نوشت خرشم یه سایت بود با اون دومی که رفتم نوشت : login down server

login down server یعنی چه؟

Tenhi
20-02-2010, 23:28
mmorpg4all كسي اين سرورو ميشناسه؟

Tenhi
20-02-2010, 23:30
مشكل سروره

Immortal power
20-02-2010, 23:48
سلام

immortal ممنون که برام ساختی

ولی ریلم دومی وقتی که با اون وارد میشم مینویسه login down server اولی چنتا چیز نوشته اخر یه سایت داده

خواهش میکنم عزیز.
شما گقتی بازیتون پچ چنده؟

ممنون immortal ولی ریلم اولی باهاش وارد شدم چنتا چیز نوشت خرشم یه سایت بود با اون دومی که رفتم نوشت : login down server

login down server یعنی چه؟

اگر کامل نوشته رو بزارید بیشتر میتونم کمکتون کنم ولی فکر کنم اشتباه وارد کردید user va pass رو.:13:
در مورد login server down هم اطمینن ندارم ولی پچ رو بگید ببینم چی ممیشه.

Daniel4u
21-02-2010, 11:47
ممنون از همگی
حالا یه سوال فرق این دو بازی یعنی World of WarCraft با Warcraft III در چی هست؟
مثلا کدوم طرفدار بیشتری داره
از کدوم بیشتر استفاده میشه و کلا از هر لحاظ...

ممنون

HoJJaT_07
21-02-2010, 13:02
این دو تا بازی رو نمیتونی مقایسه کنی

wow آنلاینه و wc آفلاین

man war
21-02-2010, 13:09
immortal واقعا ازت ممنون درسش کردم
gord یا aliyans? بسازم

Immortal power
21-02-2010, 14:10
ممنون از همگی
حالا یه سوال فرق این دو بازی یعنی World of WarCraft با Warcraft III در چی هست؟
مثلا کدوم طرفدار بیشتری داره
از کدوم بیشتر استفاده میشه و کلا از هر لحاظ...

ممنون
خیلی فرق دارن با هم :
از نظر داستان wow ادامه ی Wc هست
از نظر بازی game play هم کاملا متفاوته و در صورتی که WC به صورت استراتژیک هست WOW به صورت سوم شخص هست و کنترل یک نفر فقط دست شماست. تو WC کمپ و پایگاه و ... میسازید ولی اینجا باید کاراکتر خودتونو بسازید!
WC رو دز صورتی که افلاین بازی میکردید هیچ تغییری در بازی نیست ولی WoW رو باید انلاین بازی کنید !
الان هم WoW نزدیک به 15-17 میلیون ادم با سن ها و ملیت های مختلف بازی میکنن ولی WC دیگه نصبتا از دور داره کم کم میره بیرون.
البته شرکتی که ساخته هر دوی این بازی رو یکی هست و اسمش هم BlizZard هست.

man war
21-02-2010, 14:20
IMMORTAL میتونی راهنماییم کنی { تو بازی } که چطوری لول بگیرم و...

من الان لول 10 هستم ELF اسمم تو بازی SADEGH

Immortal power
21-02-2010, 15:58
IMMORTAL میتونی راهنماییم کنی { تو بازی } که چطوری لول بگیرم و...

من الان لول 10 هستم ELF اسمم تو بازی SADEGH

اینجا مساله ای پیش میاد که night elf هستید یا blood elf! اگر نمیدونید رنگ پوستشونم بگید من میفهمم! چون من با این که این blood ها ریس خوش تیپیه ولی من خوشم نمیاد چندان ازشون!:31:
خب از شوخی بگزریم.... شما برای لول گرفتن مجبوری کوئست بزنی. البته برای لول های پایین تر از 30 زدن حیوانات و به عبارتی npc ها یه کم سری تر لول میده. اما چیکار باید بکنید باید NPC هایی رو بزنید که حداکثر 5 لول از شما کمتر هستن. و اگر مثلا شما لول 60 هستید و میخواید npc بزنید برای گرفتن XP یا تجربه یا همون experians ( اگر درست نوشته باشم. ) باید حداکثر طرف لول 55 باشه یا لول 66 . چون کمتر یا بیشتر از این لول به لولی که شما هستید یعنی فرضا 60 xp نمیده.
به لول های بالاتر که رسیدید رو یک سری افراد میبینید که علامت ! ( علامت تعجب ) دیده میشه. اونا به شما کوئست میدن که باید کاری رو انجام بدید مثلا یه کسی رو بکشید یا 5 تا از یه ایتمی رو براش پیدا کنید و یا ...
که با انجام دادن این ها میتوند به پیش شخصی که کوئست گرفتید ( یا بعضی وقت ها یه نفر دیگه رو مشخص میکنه ) برید و کوئست رو تحویل بدید و XP بگیرید.
XP تون که زیاد شه یه لول میگیرید.
برای این که کوئست هارو بهتر بفهمید که چه شکلی تمام کنید یا کجا وسایلشو پیدا کنید یا کجا باید برید رو باید از اد ان هایی استفاده کنید که به اسم QH یا Quest Helper شناخته میشن.
سوال دیگه ای باشه من در خدمتم.:10:

Shahroozs2
21-02-2010, 16:10
کسی از دوستان در سرور neverendless بازی میکنه ؟

man war
21-02-2010, 16:21
بلود الف میشه خودت بیای بهم یاد بدی { تو بازی }

Immortal power
21-02-2010, 16:30
کسی از دوستان در سرور neverendless بازی میکنه ؟

الان حجت میاد میگه:
never endless epic fail!:31:
دیگه اون سرور قدیمی نیست.
الان دور دوره مولتن هست!

man war
21-02-2010, 16:43
بلود الف زنه هانتر

اسمت تو بازی چیه؟

Immortal power
21-02-2010, 18:21
بلود الف زنه هانتر

اسمت تو بازی چیه؟

من طرف مقابلت هستم! یعنی alliance
اگر الی بسازی میتونم کمکت کنم توی خود بازی.
اسمم magicer هست.
توصیه میکنم الی بسازی تو مولتن هورد خیلی قوی نیست.

man war
21-02-2010, 19:09
تو الی ساختم sadegh خوب حالا چیکار کنم؟

Shahroozs2
21-02-2010, 20:57
الان حجت میاد میگه:
never endless epic fail!:31:
دیگه اون سرور قدیمی نیست.
الان دور دوره مولتن هست!

منم خودم تو مولتن بودم ولی از وقتی که برای ورود باید 2 ساعت منتظر بشینی پشیمون شدم:41:

HoJJaT_07
21-02-2010, 21:17
neverendless Legendary fail

شما چرا اومدی 3.2.2 . یک گیگ دانلود کن بیا 3.3 صف نیست

برای وروردم توی شبا باید منتظر بمونید . بده سرور لگ نداره ؟ بگه سرور جمعیتش زیادی؟

به نظر شما صف موندن بهتره یا اینکه الان لاگین میکنید میبینید هیچی ندارید و هیروتون لخته و تغییرات 15 روز پیش اعمال شده!

Shahroozs2
21-02-2010, 22:23
حق با شماست ولي من صبح دانشگاهم نميتونم برم ظهرم كه ميام دو ساعت بايد وايسم تا برم تو بازي.
خيلي ستمه

N-Se7en
21-02-2010, 23:58
با سلام.
Molten-wowسرور خوبیه ولی انتظارش کشندست.
سرور Magic-wowچه جوریه؟اصلا ارزش بازی کردن داره؟ ممنون میشم اگه منو راهنمائی کنید.

AMItheWise
22-02-2010, 01:01
سلام
دوستان من با یک مشکل جدی در دانلود پچ 3.3.2 شدم! به طوری که طی دو هفته ی اخیر چنیدین بار این پچ رو از سرور های مختلف دانلود کردم و همشون تا 99.94 درصد می رن و دیگه دانلود نمی کنند. سه بار با خود بازی دانلود کردم بازم هر سه بار این اتفاق افتاد. رپید شیر هم 27 مگابایت که دانلود می کرد می ترکید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کس دیگه ای این مشکل رو داره؟
اگر این پچ رو بدون مشکل دانلود کردید می شه لینکش رو بدید؟ شاید فرجی بشه! دو هفته است که بازی نکردم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی ممنون
توفیق رفیق راهتان باد
یا علی

man war
22-02-2010, 13:41
s=سلام یکی یه سرور ایرانی خوب به ما معرفی کنه تا بازی کنیم { مجانی}

HoJJaT_07
22-02-2010, 15:16
سرور Magic-wowچه جوریه؟اصلا ارزش بازی کردن داره؟ ممنون میشم اگه منو راهنمائی کنید.

Magic Wow :

50% Bugged
No Onyxia Lair
No Toc
No Ulduar
No Duel Talent

Unholy
22-02-2010, 17:05
Magic Wow :

50% Bugged
No Onyxia Lair
No Toc
No Ulduar
No Duel Talent

این مولتن کفر آدم رو در میاره !
نمیشه توش بازی کرد که ! ساعت 3 هم که میری 500-600 نفر جلوتن
پشیمون شدم از این که وقت گذاشتم برا lvlup !

از اون جمله ی قرمز منظورت (dual spec ) هست ؟ نوشتی دوئل تلنت !:دی

man war
22-02-2010, 17:09
یکی یه سرور خوب ایرانی یا خارجی که توش ایرانیا بازی میکنن به ما معرفی کنید

IceLord
22-02-2010, 18:01
سلام
دوستان من با یک مشکل جدی در دانلود پچ 3.3.2 شدم! به طوری که طی دو هفته ی اخیر چنیدین بار این پچ رو از سرور های مختلف دانلود کردم و همشون تا 99.94 درصد می رن و دیگه دانلود نمی کنند. سه بار با خود بازی دانلود کردم بازم هر سه بار این اتفاق افتاد. رپید شیر هم 27 مگابایت که دانلود می کرد می ترکید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کس دیگه ای این مشکل رو داره؟
اگر این پچ رو بدون مشکل دانلود کردید می شه لینکش رو بدید؟ شاید فرجی بشه! دو هفته است که بازی نکردم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی ممنون
توفیق رفیق راهتان باد
یا علی

از لانچر خود بازی استفاده کردی؟

اگه کار نکرد نسخه ایت رو بگو تا لینک بذارم. enGB یا enUS؟

Metalzadeh
22-02-2010, 20:56
با سلام.
Molten-wowسرور خوبیه ولی انتظارش کشندست.

سلام
Molten اینس های کمی رو اسکریپت کرده واسه همین زیاد حال نمیده بازی
ولی تو Magic اینس هایی که باز هستن کاملا اسکریپت شدن مثل naxx OS ulduar
PvP تو magic واقعا بهتر از Molten هست کاقیه یه نگاه به BG ها بندازی
Magic رول بک نمیشه با vote نمیشه آیتم خرید هر روز بعضی از باگ ها درست میشه اصلا لگ نداره Lockout ش کمتره 2 ساعت واسه Ulduar و 1 ساعت واسه OS , Naxx و نیم ساعت واسه Dung های HC
در کل Magic بیشتر حال میده
در ضمن Dual Spec هم داره ;)

Mojtaba.Alfa
22-02-2010, 21:00
Magic Wow :

50% Bugged
No Onyxia Lair
No Toc
No Ulduar
No Duel Talent

سلام دوست عزیز لطفا تا چیزی رو نمی دونید حرف نزتید:
1-از کی تا حالا تو پتچ 3.2.0 Onyxia می یاد؟
2-Ulduar هم هست پس اطفا جک نگین
3-Dual spec از هموون اوایل سرور بود(خدایش این یکی اخر جک بود)
اما Bug :اره bug های زیادی تو LVL up داره اما Bug haie Inc ها کمتر از Lvl upe در کل بد نیست
آما TOC:بله نداره

HoJJaT_07
22-02-2010, 21:35
سلام
Molten اینس های کمی رو اسکریپت کرده واسه همین زیاد حال نمیده بازی
ولی تو Magic اینس هایی که باز هستن کاملا اسکریپت شدن مثل naxx OS ulduar
PvP تو magic واقعا بهتر از Molten هست کاقیه یه نگاه به BG ها بندازی
Magic رول بک نمیشه با vote نمیشه آیتم خرید هر روز بعضی از باگ ها درست میشه اصلا لگ نداره Lockout ش کمتره 2 ساعت واسه Ulduar و 1 ساعت واسه OS , Naxx و نیم ساعت واسه Dung های HC
در کل Magic بیشتر حال میده
در ضمن Dual Spec هم داچرا حرف مفت میزنید
شما چند وقته مولتن بازی میکنید

اینجا
Onyxia Scripted
Naxx Scripted
OS Scripted
Dungeaongs Scripted In Sargeras Realm (And In 1 March In Neltharion ANd Deathwing)
Ulduar Scripted In Sargeras Realm (And In 1 March In Neltharion ANd Deathwing)Toc Scripted In Sargeras Realm (And In 1 March In Neltharion ANd Deathwing)
All Bg Work
Drop Rate And Honor Rate 1X
Duel Spec

SO S T F U Fffs
کی گفته مولتن آنسکریپته مولتن همه باساش اسکریپت میزنند .

60% مجیک وو اومدن اینجا . میتونید برید فرومشون بگید از مجیک اومدید یا نه

خود ایرانیای مجیک که داود و اینا هستن اینجان برید بپرسید توی فروم ازشون

و اینکه دیروز 10-20 نفری ویسپ دادن گفتن ما از مجیک اومدیم اینچا چطوره

BTW سراغ مجیک نرید که پرباگ ترین سرور دنیاست . کل دوستای من اومدن بیرون . پچشم که یه ساله 3.2.0 هست

Lockout یعنی بعد دو ساعت باسا دوباره ظاهر میشنو میتونید بزنید!؟

OMG اگه این باشه یعنی اون سرور سوپر فان هست . دیگه همه هی میرن اولدارو فارم میکنند .

بیخیال مجیک

بعد کی گفته وت شاپش آیتم نمیده برید ببینید همه چیز میده . در کل اینجا هم دان تایم و رول بک نداره

اگه اتفاقی بعد 4-5 روز ریست شد رول بکش 5 ثانیست

*Ali*
22-02-2010, 22:41
دوستان اینجا محل تبادل نظر هست ، لطفا نظر اشتباه دوستتون رو با "حرف مفت میزنی و جک میگی ... " اصلاح نکنید.

veyron
23-02-2010, 01:34
سلام بچه ها هرچی تو اینترنت گشتم یه لینک پیدانکردم واسه QuestHelper-3.2.2a اگه لینک بزارید ممنون میشم :46:
و اینکه من الان لول 26 هستم از لول چند میشه توی battleground ها شرکت کنم آخه فکنم خیلی باحاله نه:40:

Metalzadeh
23-02-2010, 01:37
چرا حرف مفت میزنید
شما چند وقته مولتن بازی میکنید

اینجا
Onyxia Scripted
Naxx Scripted
OS Scripted
Dungeaongs Scripted In Sargeras Realm (And In 1 March In Neltharion ANd Deathwing)
Ulduar Scripted In Sargeras Realm (And In 1 March In Neltharion ANd Deathwing)Toc Scripted In Sargeras Realm (And In 1 March In Neltharion ANd Deathwing)
All Bg Work
Drop Rate And Honor Rate 1X
Duel Spec

SO S T F U Fffs
کی گفته مولتن آنسکریپته مولتن همه باساش اسکریپت میزنند .

60% مجیک وو اومدن اینجا . میتونید برید فرومشون بگید از مجیک اومدید یا نه

خود ایرانیای مجیک که داود و اینا هستن اینجان برید بپرسید توی فروم ازشون

و اینکه دیروز 10-20 نفری ویسپ دادن گفتن ما از مجیک اومدیم اینچا چطوره

BTW سراغ مجیک نرید که پرباگ ترین سرور دنیاست . کل دوستای من اومدن بیرون . پچشم که یه ساله 3.2.0 هست

Lockout یعنی بعد دو ساعت باسا دوباره ظاهر میشنو میتونید بزنید!؟

OMG اگه این باشه یعنی اون سرور سوپر فان هست . دیگه همه هی میرن اولدارو فارم میکنند .

بیخیال مجیک

بعد کی گفته وت شاپش آیتم نمیده برید ببینید همه چیز میده . در کل اینجا هم دان تایم و رول بک نداره

اگه اتفاقی بعد 4-5 روز ریست شد رول بکش 5 ثانیست

پسر چرا داغ می کنی ؟
یکم ادب یکم ...

من 4 5 ماهی میشه Molten رو میشناسم
یه Rogue 80 هم دارم
هر جایی که رفتم unscripted بود
بیا ins های magic رو ببین متوجه میشی Script به چی میگن
بعدشم شلوغی سرور دلیل بر خوبی سرور نیست
چون چند تا ایرانی اومدن توش نمیشه گفت اینجا بهتره که پسر

بعدشم ما چرا سرور فری بازی می کنیم ؟
صرفه جویی در وقتو پول درسته ؟
پس سروره فری که lock out داشته باشه ارزش نداره ...
واقعا حیف وقت نیس آدم پای سرور فری بزاره ؟
که یه روزی هم کلا بسته میشه ؟

...

veyron
23-02-2010, 01:40
سلام بچه ها هرچی تو اینترنت گشتم یه لینک پیدانکردم واسه QuestHelper-3.2.2a اگه لینک بزارید ممنون میشم :46:
و اینکه من الان لول 26 هستم از لول چند میشه توی battleground ها شرکت کنم آخه فکنم خیلی باحاله نه:40:
راستی من جریان این سنگهای جادویی که باهاشون میشه به خونه برگشت رو متوجه نشدم یه توضیحی
در مورد طرز استفاده و اینکه از کجا میشه پیداشون کرد بدید لطفا:11:

Elliyot
23-02-2010, 12:02
سلام دوستان من يك خاهشي داشتم اگه يكي براي من wpe pro تو rapidshar يا 4 shared آپلود كنه خيليييي ممنونش ميشم آخه من با جلهلي ديگه مشكل دارم و نميتوونم دان كنم راستي تو 3.2.2 و 3.3.0 هم كار ميكنه؟

منتظرم دووستان d:

ShadowHex
23-02-2010, 17:21
پسر چرا داغ می کنی ؟
یکم ادب یکم ...

من 4 5 ماهی میشه Molten رو میشناسم
یه Rogue 80 هم دارم
هر جایی که رفتم unscripted بود
بیا ins های magic رو ببین متوجه میشی Script به چی میگن
بعدشم شلوغی سرور دلیل بر خوبی سرور نیست
چون چند تا ایرانی اومدن توش نمیشه گفت اینجا بهتره که پسر

...
به دل نگيريد دوست عزيز
اينجا رو ببين متوجه ميشي ;)

Tenhi
23-02-2010, 20:19
Magic-wow.com/changelog.txt

اين لينك رو چك كنين تا دستتون بياد چه سروريه!

Magicwow voteshop داره ولي فقط چند mount+pet خاص ميده نه آيتم!

HoJJaT_07
23-02-2010, 20:22
All Know
ما تو بیلیزارد بازی میکنیم برای صرفه جویی در پول نه وقت :دی

به همین دلیل همه دنبال نزدیک ترین سرور به بیلیزارد هستند که مولتن حرف اولو میزنه بعد مجیک

چون این دوتا اسکریپتند .

---------------

به دل نگيريد دوست عزيز
اينجا رو ببين متوجه ميشي ;)

Lmao

البته یه سری حقیقت هام هستش . مولتن وت شاپ و دونیت داره که اینو همه سرورا دارند .

-------------

کشته مرده این Change Log تون هستم !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم بخونید

ShadowHex
23-02-2010, 20:57
All Know
ما تو بیلیزارد بازی میکنیم برای صرفه جویی در پول نه وقت :دی

به همین دلیل همه دنبال نزدیک ترین سرور به بیلیزارد هستند که مولتن حرف اولو میزنه بعد مجیک

چون این دوتا اسکریپتند .

---------------

Idiot
Lmao

البته یه سری حقیقت هام هستش . مولتن وت شاپ و دونیت داره که اینو همه سرورا دارند .

-------------

کشته مرده این Change Log تون هستم !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم بخونید

احمق شما هستی برادر که در سرورای بی درو پیکر بازی میکنید و حرفای فشنگتر از این هم یاد نگرفتید که نشون دهنده فرهنگ و معاشرت والای شماست

به مدیر اینجا:
اگه اینجا محلی برای بحث های مسخره و افراد بی شعوری مثل ایشونه لطفا بگید ما وارد این بحث های تخصصی و فرهنگی سرورهای فری نشیم یا اسم تاپیک رو به (بحث و کل کل در مورد سروهای فری) تغییر بدید

rootnt
23-02-2010, 22:36
عجب
دوست عزیز من ندیدم ایشون به شما تو اون پستش بی احترامی کرده باشه که اینا رو می گی
تعصب به سرورهای wow واقعا مسخره ترین چیزیه که تا حالا دیدم
بس کنید لطفا

ShadowHex
23-02-2010, 22:52
عجب
دوست عزیز من ندیدم ایشون به شما تو اون پستش بی احترامی کرده باشه که اینا رو می گی
بس کنید لطفا

مدیر حرفه ای باشه اینجا متوجه میشه که طرف پستش رو ویرایش کرده میتونید تاریخ ویرایش رو ببینید
پستش کاملا در پست من نقل قول شده! شما در پست من ویرایش میبینید یا اون اقا؟
مگه من با این اقا مشکلی دارم که بیام باش اینطور حرف بزنم
طرف ویرایش کرده پستش رو

namx
23-02-2010, 23:14
نه خیر انگار شما ادم نمشیشد چند بار این تاپیک رو بستن به خاطر بی ادبی و کل کل و ... بازم میخواید تخته کنند ؟ حق داشتن اونایی که از اینجا رفتن مثل jigsa , blizzard m, ... هم باره علمیه تاپیک رو اوردید پایین هم به همدیگه بی احترامی میکنید از علی جان میخوام اگه دوباره تکرار شد اینجارو ببندید جنبه فروم اومدن رو ندارید نیاید برید خاله بازیتونو بکنید بازی wow به درد شما نمیخوره

ShadowHex
24-02-2010, 00:15
عجب
بس کنید لطفا
پست من چره تایید نشد؟! دوست عزیز ویرایشش کرده

veyron
24-02-2010, 02:21
سلام بچه ها
من واقعا تعجب میکنم که بعضی از دوستان اینقدر عصبی ومتعصب هستن
اینقدر به این چیزا اهمیت ندین تمام لذت wow به اینه که آدم چند تا دوست پیدا کنه و باید همکاری کنید و یه سرور خوب پیدا کنیم
تا همه جمع شن با هم از بازی لذت ببرن :20:
البته این فقط نظر شخصی منه

Mostafa-Sabab
24-02-2010, 12:57
عجب
بس کنید لطفا

سلام بچه ها !
بعد از قرن ها اینترنت من درست شد!!
من بلیزارد میزنم !
اقا این تاپیک نزدیک 1 سال بحثش شده سرور های فری !
چرا از Quest ها و شغل ها بحثی نمیشه ؟

دوست عزیزی هم که دنبال QHelper میگردی از اینجا دانلود کن

Mostafa-Sabab
24-02-2010, 13:17
راستی من جریان این سنگهای جادویی که باهاشون میشه به خونه برگشت رو متوجه نشدم یه توضیحی
در مورد طرز استفاده و اینکه از کجا میشه پیداشون کرد بدید لطفا:11:
این سنگ ها پیدا نمیشه و از اول تو کیف شما هست هر یه مدت یه بار میتونین ازش استفاده کنین !

HoJJaT_07
24-02-2010, 13:43
البته من توهینی به ایشون نکردم . همه میتونند نقل قول یک پست رو عوض کنند

+ ویرایش دلیلی بر توهین نیست

مثلا مصطفی پستشو ویرایش کرده میشه گفت فحش داده

؟

سلام بچه ها !
بعد از قرن ها اینترنت من درست شد!!
من بلیزارد میزنم !
اقا این تاپیک نزدیک 1 سال بحثش شده سرور های فری !
چرا از Quest ها و شغل ها بحثی نمیشه ؟

دوست عزیزی هم که دنبال QHelper میگردی از اینجا دانلود کن

------------
احمق
عوضی
...

این در صورتی که فحش نداده پس الان میتونم برم بگم مصطفی فحش داد؟

Beowulf Hero
24-02-2010, 13:53
بحث ها تازه داشت به جاهای خوب کشیده میشد که که چند نفر اومدند دوباره بحث رو کشوندن به سرور ها اصلا همیشه کارشون همینه(خودشون میدونند کیرو میگم)

دیگه این بحث سرورارو خواهش میکنم تموم کنید

Kolang
24-02-2010, 14:26

؟

من با شناختي كه ار شما دارم... مطمئنم كه اون دوستمون دروغ نميگه
idiot كه واسه شما مثل نقل و نباته...

بابا در اينجا روببنديد كلا... خدايي حال آدم بهم ميخوره از بس اين بچه بحث هاي ابله هانه راه ميندازه...

يا تاپيكرو ببنديد،يا دسترسي اون يكي دو نفر رو...يا يه تاپيك بزنيد واسه سرو فري ها...كه همه اين بحث هاي مسخره رو اونجا ادامه بدن
نشد ما بياييم اينجا، يه پست درست و حسابي در مورد بازي بخونيم

Beowulf Hero
24-02-2010, 17:04
لطفا دیگه این بحث سرورا رو تموم کنید و بخث اصلی بچسبید

ShadowHex
24-02-2010, 17:29

؟

مثل اینکه طلب کارم شدی !!!

لعنت به من اگه دیگه بیام تو این فرهنگ سرای سرورفری
دوستان بلیزاردی لطف کنن نیان اینجا مثل اینکه اینجا برای بحث های سرور فری هست مدیرا هم مثل اینکه پشتشون هستن که واقعا عجیبه

بابا در اينجا روببنديد كلا... خدايي حال آدم بهم ميخوره از بس اين بچه بحث هاي ابله هانه راه ميندازه...

يا تاپيكرو ببنديد،يا دسترسي اون يكي دو نفر رو...يا يه تاپيك بزنيد واسه سرو فري ها...كه همه اين بحث هاي مسخره رو اونجا ادامه بدن

دوست عزیز تنها راه اینه که بلیزاردی ها اینجا رو تحریم کنن تا دیگر دوستان با فرهنگ اینجا رو به گند بکشن
شما هم اگه موافق هستین دیگه نیاین اینجا

تنها راهی که میتونم به مدیران پیشنهاد کنم:
یک تاپیک جدا واسه دوستان سرور فری بزنید چون همش دوست دارن کل کل کنم و بگن ما بهتریم

bye

Immortal power
24-02-2010, 18:14

شما درست ميگيد بحث هايي كه به وجود ميان تعداد زياديشون بسيار بچه گانه هستن.
ولي اگر نظر منو بخوايد اين تاپيك پست اولش طريقه ي كانكت به سرور فري هست!:31: پس نبايد كسي كه بليزارد بازي ميكنه خودشو در مقابل كساني كه فري بازي ميكنن خدا ببينه. منظور من به شما نيست البته منظورم به كسانيه كه طرز تفكرشون يكم غلطه.:10:

akharwarbaz
24-02-2010, 18:25
پست من چره تایید نشد؟! دوست عزیز ویرایشش کرده

سلام

كلنگ جان و shadow hexشما اين باسارو زديد ؟

Rotface

Festergut

ميگم اگه زديد يه استراتژي كوچيك در موردش ميشه بديد. ممنون

AMir_JAKAL
25-02-2010, 00:08
خب این بحث سرور ها خیلی خنده داره بیشترش هم مربوط به اقا حجت میشه خب عزیز من هرکی با یک سرور حال میکنه یکی با بلیزارد حال میکنه یکی با مولتن حال میکنه یا یکی هم با فان حال میکنه حالا چون شما تو مولتن بازی میکنی دلیل نمیشه که همه بیان اونجا
برای مثال یکی با ماشین های اخرین سیستم حال میکنه یکی هم با ماشین های کلاسیک حالا اینا نباید با هم دعوا کنن که البته این فقط یک مثال بود
خطاب به بلیزاردی های عزیز: بلیزارد هم یک روز درش تخته میشه

ShadowHex
25-02-2010, 00:29
سلام

Rotface

Festergut

نه دوست عزیز متاسفته شارج اکانتم تموم شده فعلا هم سراغش نرفتم اگه چیزی دستگیرم شد حتما میزارم

من تایپک اختصاصی برای سرورهای فری ایجاد کردیم نظر شماها چیه؟

ShadowHex
25-02-2010, 00:34
خب این بحث سرور ها خیلی خنده داره بیشترش هم مربوط به اقا حجت میشه خب عزیز من هرکی با یک سرور حال میکنه یکی با بلیزارد حال میکنه یکی با مولتن حال میکنه یا یکی هم با فان حال میکنه حالا چون شما تو مولتن بازی میکنی دلیل نمیشه که همه بیان اونجا
برای مثال یکی با ماشین های اخرین سیستم حال میکنه یکی هم با ماشین های کلاسیک حالا اینا نباید با هم دعوا کنن که البته این فقط یک مثال بود
خطاب به بلیزاردی های عزیز: بلیزارد هم یک روز درش تخته میشه
:18:
فقط میتونم بگم !!!!!
rofl

بلیزارد درش تخته میشه؟!! یک شرکت بزرگ rofl
اخه برای چی؟

Bs_panzer
25-02-2010, 00:54
دوستان همه مولتن بازی می کنید ؟

من فکر کنم تو deathwing یه هیرو داشته باشم :دی

HoJJaT_07
25-02-2010, 14:09
خطاب به بلیزاردی های عزیز: بلیزارد هم یک روز درش تخته میشهبحث سرورای فری؟ اولا من کاری به کار کسی نداشتم یکم دقت کنید چند نفر اومدن گفتند Molten Wow سرور خوبی نیست و میجک و از این حرفا

دوما اینجا جمعا 10 نفر بیشتر بیلیزارد بازی میکنند . در عوض 150 نفر فری بازی میکنند . ما باید به خاطر اون 10 نفر در مورد بیلیزارد حرف بزنیم؟

در مورد جمله آخرم خیلی حرف مسخره ای هست .

مثلا شرکتی مثل Microsoft یه روز درش تخته میشه آره ؟ Google چی؟ اونام تخته میشند؟

[QUOTE][ستان همه مولتن بازی می کنید ؟

من فکر کنم تو deathwing یه هیرو داشته باشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

Deathwing رو ول کن صف داره بیا Sargeras :D

البته الان همه فول گرینن ریلم 4 روزه زده شده

-

K!myAgaR
25-02-2010, 14:15
سلام به همه 1 سوال داشتم : میخاستم ببینم ان کپی ایتم تو پچ 3.20و 3.2.2 هم میشه زد با wpe pro 0.9 ? یا باید ورژن جدید باشه . و اگه میشه چتوری باید اجراش کرد ؟ اگه کامل توضیح بدید ممنون میشم

Beowulf Hero
25-02-2010, 14:51
Neltharion خیلی صفش کم شده...
ساعت 7 شب همیشه 1500 نفر جلوت بودن... ولی الان حداکثر 200 نفر جلوتن ساعت 7 ...
به نظر من کسایی که به سارگراس پناهنده شدن(!)بیان همین نلثاریون بهتر شده

ShadowHex
25-02-2010, 16:17

همونطور که گفتم مدیران پشت کاربران سرور فری هستن چون اطلاعات بسیار دقدق تری از بازی دارن و پست های فوث مفید میدن و از اون تاپیکی که من زدم بستن

من دیگه نمیام اینجا
خداحافظ

...ALI...
25-02-2010, 17:12
لینک این بازی رو برا دانلود می خواستم.

Unholy
25-02-2010, 17:41

وقعا ؟؟؟
منم میخواستم برم سارگراس برای اون صف های لعنتیش !!!! کفر ادم رو در میاره :دی

mohamd reza akbar
25-02-2010, 18:37
برید بابا با این بازیتون هیچ کدوتون بلد نیستید مثل امل دارید حرف میزنید اسکول ها

Beowulf Hero
25-02-2010, 18:53
عزیزم این فحش هایی که دادی هیچ ربطی به هم نداشت :))

ShadowHex
25-02-2010, 19:57
همونطور که گفتم مدیران پشت کاربران سرور فری هستن چون اطلاعات بسیار دقدق تری از بازی دارن و پست های فوث مفید میدن و از اون تاپیکی که من زدم بستن

من دیگه نمیام اینجا
خداحافظ
امکان ویرایش پست هم برا اشتباه تایپی هم که ندارم
بسی جالبه
خداحافظ فری بازی های حرفه ای

rootnt
25-02-2010, 21:21

من دیگه نمیام اینجا
خداحافظ

امکان ویرایش پست هم برا اشتباه تایپی هم که ندارم
بسی جالبه
خداحافظ فری بازی های حرفه ای
فکر می کنم منظورت از مدیران منظورت من بودم چون من مدیر دیگه ای ندیدم اینجا بیاد فقط همکار انجمن بازی به اینجا سر می زنه
پس باید بهت یاد آور بشم من مدیر انجمن گنو لینوکسم و اینجا دسترسیم مثل یه کاربر عادیه
فقط چون خیلی وقته wow بازی می کنم اینجا زیاد سر می زنم و بیشتر پستها رو می خونم
همونطور که تو اون پستم گفتم من ندیدم آقای حجت تو پستش توهینی کرده باشه حالا ویرایشم کرده باشه فرقی نمی کنه

در ضمن فکر نکن چون تو بلیزارد بازی می کنی خیلی حرفه ای هستی

به سلامت

ShadowHex
25-02-2010, 21:24
فکر می کنم منظورت از مدیران منظورت من بودم چون من مدیر دیگه ای ندیدم اینجا بیاد فقط همکار انجمن بازی به اینجا سر می زنه
پس باید بهت یاد آور بشم من مدیر انجمن گنو لینوکسم و اینجا دسترسیم مثل یه کاربر عادیه
فقط چون خیلی وقته wow بازی می کنم اینجا زیاد سر می زنم و بیشتر پستها رو می خونم
همونطور که تو اون پستم گفتم من ندیدم آقای حجت تو پستش توهینی کرده باشه حالا ویرایشم کرده باشه فرقی نمی کنه

در ضمن فکر نکن چون تو بلیزارد بازی می کنی خیلی حرفه ای هستی

به سلامت
موقعی مدیر اینجا حالا چه فرقی داره ماله کدوم بخش میخواد کل کل راه بنداره چه برسه به بقیه
من به بقیه حق میدم چون خود مدیرا کارشون رو هنوز بلد نیستن و خودشونم قوانین رو رعایت نمیکنن

Unholy
25-02-2010, 21:48
برید بابا با این بازیتون هیچ کدوتون بلد نیستید مثل امل دارید حرف میزنید اسکول ها

پیه !!!!
این دیگه از کجا پیداش شد این جا شروع کرد چرت بگه ؟؟؟؟؟

Beowulf Hero
25-02-2010, 21:49
ما خودمون 4 شاخ موندیم!

HoJJaT_07
25-02-2010, 23:08
FFS WTF
این از کجا پیداش شد اومد فحش میده

بله اینم نمونه ای از مدیریت انجمن . خیلی خوب پستای توهین آمیز رو پاک میکنید -_-

اومده هر چی از دهنش در اومده گفته ...

Donor Power Fail

AMir_JAKAL
26-02-2010, 03:20
بلاخره در بلیزارد هم تخته میشه خواهید دید دیر و زود داره ولی سوختو سوز نداره ( البته منظورم سرورش بود) گرچه در خودش هم روزی بسته میشه
تا همین الانشم تا اونجا که میدونم 12-14 تا کتاب دادن بیرون حالا بعد از cataclysm میخوان چیکار کنن فک میکنین چقدر میخوان داستان بازی رو کش بدن؟ یا چقدر هی میخوان ایتم جدید بدن بیرون
2 الی 3 سال صبر کنین خودتون میبینین که در سروراش تخته میشه یا نه

AMir_JAKAL
26-02-2010, 03:20
بلاخره در بلیزارد هم تخته میشه خواهید دید دیر و زود داره ولی سوختو سوز نداره ( البته منظورم سرورش بود) گرچه در خودش هم روزی بسته میشه
تا همین الانشم تا اونجا که میدونم 12-14 تا کتاب دادن بیرون حالا بعد از cataclysm میخوان چیکار کنن فک میکنین چقدر میخوان داستان بازی رو کش بدن؟ یا چقدر هی میخوان ایتم جدید بدن بیرون

HoJJaT_07
26-02-2010, 09:11
بیخیال بیلیزارد بابا الان پچ 3.3.2 و 3.3.5 داره میاد ...

میگم مگه قرار نبود 3.3.2 آخرین پچ باشه و بعدش برن کاتاکالیسم پس اینا چیه ؟ :دی

Elliyot
26-02-2010, 11:14
سلام دوستان من يك خاهشي داشتم اگه يكي براي من wpe pro تو rapidshar يا 4 shared آپلود كنه خيليييي ممنونش ميشم آخه من با جلهلي ديگه مشكل دارم و نميتوونم دان كنم راستي تو 3.2.2 و 3.3.0 هم كار ميكنه؟

منتظرم دووستان d:

عجب اينجا همه فكر خودشونن بابا يكي به من بدبخت كمك كنه ديگه:44::37:

HoJJaT_07
26-02-2010, 13:41
خب اینم از شعور همون کاربری که اینجا توهین کرد . گفتم من ریپورت میدم ببینید چه فرمودند (+18)

------------------------

کسی میدونه چطوری میشه کل توزاده زد ؟ سرور ما فول اسکریپته . تهش یه 4 تا Crypt Lord میزنه و کل رایدو وایپ میکنه

Unholy
26-02-2010, 13:50
خب اینم از شعور همون کاربری که اینجا توهین کرد . گفتم من ریپورت میدم ببینید چه فرمودند (+18)

------------------------

واقعا عجب ادم هایه ......... ( این جا جاش نیست ) پیدا میشن !
مدیریت هم که فقط بلده وقتی اینجا دعوا یا کل کل شد تاپیک رو قفل یا یه تذکر بده ! الانم که اصلا هیچ .....
فروم خوبیه ولی خیلی توش کم کارن . حلا مدیریت بهش بر نخوره ها :دی
یه فروم خیلی کوچک تر از این جا ( دارن شان فنز ) . توش یه پست تک خطی حتی نمیتونی بدی ! ولی این جا خیلی ول شده . هر کی هر کاری بخواد میکنه . البته شک دارم اصلا این پست رو مدیریت ببینه
حیف .....

HoJJaT_07
26-02-2010, 14:16
موضوه اینه مدیرای انجمن کاری نمیتونند بکنند . فقط بخشو اداره میکنند

مشکل اصل اینه ما VIP و ادمین نداریم . اگه هم داریم(که داریم) من ندیدیم اینا آن شند

Elliyot
26-02-2010, 15:05
بابا من wpe pro ميخوام يكي اين لطف رو در حق من بكنهههه

Beowulf Hero
26-02-2010, 16:17
کسی میدونه چطوری میشه کل توزاده زد ؟ سرور ما فول اسکریپته . تهش یه 4 تا Crypt Lord میزنه و کل رایدو وایپ میکنه
اره چند تا کریپ میندازه وسط رید و اگه تو یه NOOB RAID باشی قشنگ تانکو هیلرو اینا به باد میرن!
من فقط 2 بار تونستم بزنمش اونم طوری که باید یدونه Off Tank داشته باشی بعد به 4 نفر میگی که فقط رو اون موب ها Dps کنن بعد که مردن برین سراغ کلتوزاد کارشو تموم کنید
یعنی فقط تمرکز میخواد و اعضای رید اگه به لیدر گوش نکنن رید به #$%# میره!

Beowulf Hero
26-02-2010, 16:36
بابا من wpe pro ميخوام يكي اين لطف رو در حق من بكنهههه
پ
چی هست اینی که میگی؟هاننن؟

hadi_gamer
26-02-2010, 18:43
حالا شما چرا حرص میخوری برادر؟
در بلیزارد تخته بشه یا نشه به شما چی میرسه؟فعلا که کلی بازیکن و طرفدار داره و بهترین بازی آنلاین هست.

ho0rezam
26-02-2010, 19:12
سلام...میخوام یک pic بذارم از حمله ی بی نتیجه ی horde ها به IF (البته امیدوارم به horde ها بر نخوره)

در وبسایتی دیگر Upload شد

------
در ضمن بازی wow حالا حالا ها جمع نمیشه...اگه هم جمع شه blizz ;i که هست و چون acc همه ی پلیر هارو از wow تبدیل به battle کرده، معلومه که میخواد همه رو نگه داره حتی اگه wow جمع شه...منظور اینه که اگه هم احتمال بدیم wow جمع شه، مطمعنا blizz بازیه دیگه ای رو با همین سبک به بازار میفرسته (RPG)

Beowulf Hero
26-02-2010, 19:15
لینک این عکس خرابه
اگه میشه یه جا دیگه اپلود کنید

Shahroozs2
26-02-2010, 19:34
سلام...میخوام یک pic بذارم از حمله ی بی نتیجه ی horde ها به IF (البته امیدوارم به horde ها بر نخوره)

------
در ضمن بازی wow حالا حالا ها جمع نمیشه...اگه هم جمع شه blizz ;i که هست و چون acc همه ی پلیر هارو از wow تبدیل به battle کرده، معلومه که میخواد همه رو نگه داره حتی اگه wow جمع شه...منظور اینه که اگه هم احتمال بدیم wow جمع شه، مطمعنا blizz بازیه دیگه ای رو با همین سبک به بازار میفرسته (RPG)

اقا این addon مال action bar اسمش چیه؟

hadi_gamer
26-02-2010, 19:38

------
راستی رضا چرا رفتی ally ؟

Elliyot
26-02-2010, 19:50
پ
چی هست اینی که میگی؟هاننن؟

narmafzare copy item hast

ho0rezam
26-02-2010, 19:57
اقا این addon مال action bar اسمش چیه؟ این addon که شکل رو تغییر داده Sunart هست...البته بگم که فقط شکل رو تغییر میده و کاری به bar ها نداره
من خودم به سلیقه ی خودم bar ها رو به صورت افقی و عمودی چیدم...تغییر bar ها هم با bartender انجام میشه

راستی رضا چرا رفتی ally ؟ خوب من از ally خوشم میاد دیگه :دی البته حسن و کمال هم ally هستن(توو یه ریلم دیگه)
یه جورایی از orc هم خوشم میاد :دی

Unholy
26-02-2010, 20:10
مولتنی ها :
اگه گلد دارید plz help me :D
میخوام مونت فلای ترین کنم اصلا گلد ندارم . اگه داری لطف کنید ممنون میشم :دی
الان که ان نیستم . اگه داشتید برام سند کنید تا فردا ظهر بگیرم . ty

HoJJaT_07
26-02-2010, 20:15
هوردای سارگراس اونقدر نوبن (ریلم ما) که از گیت میاند کینگ رو بزنند

بعد گاردا میکشننشون :O

lordSalazar
27-02-2010, 12:23
ای بابا اینجا چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا این تایپیک رو زدن تا اگه کسی مشکلی داشت بگه بقیه کمکش کنن ولی حالا فقط همه دارن سر سرور ها کل کل می کنن؟؟
اگه قرار باشه سرور ها رو مسخره کنیم می شه همشون رو مسخره کرد ...همه سرور ها باگ دارن.... حتی بلیزارد..من خودم تو بلیزارد بازی می کنم همین چند وقت پیش یه mage دیدم spell های pala رو داشت ..وقتی بهش گفتم از کجا اوردی گفت سرور رو -- کرده.. تازه با gm هم صحبت کرده بود و باگ رو report داده بود تا درستش کنن.......
این از بلیزارد... سرور های دیگه که دیگه وضعشون معلومه .... توی همشون باید صبر کنیم 2% اول باس رو تانک بزنه تا باس روی کسه دیگه agrro نکنه......تازه اگه یه دفعه کریت بزنی که دیگه باس 2% اول حالیش نمی شه ..صاف میاد رو ادم...
موب باگ هم که توی همه ی area ها پیدا می شه .. من خودم تا حالا 23 تا report دادم......
ولی شما ها که ایند کل کل می کنین سر سرور می دونین اگه blizzard قانون copy right رو برای سرورش و بازیش بگیره تمامه سرور ها بسته می شن؟؟؟؟؟؟ البته blizzard با این کارش داره نشون می ده که بهترین سرور ماله خودشه.....
در مورد gm های سرور ها هم که خودتون بهتر می دونین....توی همه ی سرور ها ما باید التماس و پاچه خواری gm رو بکنیم ولی تو بلیزارد وقتی با gm صحبت می کنی یارو التماست رو می کنه تازه بعد از صحبت هم ازت توسط خود بلیزارد ه نظر خواهی در مورد gm میشه.... حالا جرات داری تو یه سرور به gm یه چیزی بگو راحت اکانتت رو ban می کنه....
هیچ کس می دونه اگه کسی blizzard رو -- کنه و بعد ودش report بده و توضیح بده بهش درخواست کار توی blizzard رو می دن ؟؟؟؟؟؟ حقوقش هم به پول ایران ماهیانه 2 میلیون می شه تازه اکانت اصلیه طرف رو free می کنن و یه اکانت gm هم بهش میدن...حالا میشه بگین کدوم یکی دیگه از سرور ها از این کارها می کنه؟؟؟؟؟؟
blizzard هیچوقت درش تخته نمی شه چون اگه بخواد این کار رو بکنه باید به همه ی player هاش خسارت بده...
ببخشید اگه املام بعد بود...

Unholy
27-02-2010, 16:32
هوردای سارگراس اونقدر نوبن (ریلم ما) که از گیت میاند کینگ رو بزنند

بعد گاردا میکشننشون :O

یعنی دیگه neltharion بازی نمیکنی ؟ چرا ؟

HoJJaT_07
27-02-2010, 18:38
هیچ کس می دونه اگه کسی blizzard رو -- کنه و بعد ودش report بده و توضیح بده بهش درخواست کار توی blizzard رو می دن ؟؟؟؟؟؟ حقوقش هم به پول ایران ماهیانه 2 میلیون می شه تازه اکانت اصلیه طرف رو free می کنن و یه اکانت gm هم بهش میدن...حالا میشه بگین کدوم یکی دیگه از سرور ها از این کارها می کنه؟؟؟؟؟؟
blizzard هیچوقت درش تخته نمی شه چون اگه بخواد این کار رو بکنه باید به همه ی player هاش خسارت بده...
ببخشید اگه املام بعد بود...

خدایی ؟ یعنی اگه مثلا یکی بیلیزاردو -- کنه بعد خودش بیاد بگه -- کردم جی ام میشه ؟ اونم مجانی

بعد حضوریه یا غیر حضوری :دی

Beowulf Hero
27-02-2010, 20:12
-- چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

ho0rezam
27-02-2010, 21:14
اگه قرار باشه سرور ها رو مسخره کنیم می شه همشون رو مسخره کرد ...همه سرور ها باگ دارن.... حتی بلیزارد..من خودم تو بلیزارد بازی می کنم همین چند وقت پیش یه mage دیدم spell های pala رو داشت ..وقتی بهش گفتم از کجا اوردی گفت سرور رو -- کرده.. تازه با gm هم صحبت کرده بود و باگ رو report داده بود تا درستش کنن.......
بعد میشه بگی این باگ هارو چرا ماها نمیبینیم؟؟؟؟ :o

موب باگ هم که توی همه ی area ها پیدا می شه .. من خودم تا حالا 23 تا report دادم......
این که انشالله منظورت توو بلیزارد نیست ؟ :دی :دی
توو اون 10-15 هزار تایی که mob کشتم تا لول 80 بشم...فقط یک بار باگ خورد توو بلیزارد که 2 بار بگم copper داد...همین و دیگه هیچ وقت باگی ندیدم...فک نمیکنم کسه دیگه ای هم دیده باشه!!!!!!

mehdi.kr
28-02-2010, 00:11
سلام
skill minimg رو به 300 رسوندم چرا دیگه train نمیشه؟؟؟؟

Mostafa-Sabab
28-02-2010, 10:17
سلام
Sharmande in pc farsi nadare !
azizam bayad beri outland
Az Oonja beri Hellfire To Thrall mar male horde ha hast Malle Ally ham To Valley of Honor hastesh fek konam

Mojtaba.Alfa
28-02-2010, 10:24
سلام

سلام
شما باید برای train&Skill Up برین Out Land تا 375 بعد NR
برای ترین هم باید برین Thrallmar اگه درست تایپ کرده باشم و Horde باشین .
اگر همَ Ally هستید برین Honor Hold دقیق اسمشو نمیدونم روبروی کمپ Horde هاست

Kolang
28-02-2010, 10:26
سلام

Rotface

Festergut

آخه توضيح دادن اينا كه يكمي طولانيه!
من دومي رو ميگم كه اكثر ريدها اول ميرن سراغش... اولي رو برو بخون خودت :31:
(راستي... من هنوز نزدم اينها رو... زدن اين باس ها بدون گيلد ران تقريبا محاله!!! چون حتما بعد 2 ساعت بازي ليو ميدن بعضيا و اگه گيلد ران نباشه... كارت تمومه)

1- كستر ها بايد با حداقل 10 يارد فاصله از هم با ايستن...
2- بعد از هر بار كه اون گاز آروم آروم داره محو ميشه، روي سر 2 يا بازيكن، spore ظاهر ميشه(يه ستاره هاي زرد رنگ روي سرشون)
بايد يكيشون توي melee ها باشه و يكي بين كستر ها... اگه مثلا هر دوتا از melee ها شدن، يكيشون بايد بدوه بره پيش كسترها
تو اين مرحله حتما بايد بري بچسبي به اوني كه spore بالاي سرشه...
اين spore ها وقتي منفجر ميشن، بازيكن هاي اطراف يه بافي ميگيرن كه اگه از دستش بدي، حتما خواهي مرد...
3 بار اين روند طي ميشه، و بعد كه همه 3 تا باف رو گرفتن... باس به قول خومون ميتركونه :دي كه با اون 3 تا بافي كه گرفتي، ميتوني در برابر اسپل مقاومت كني و بازي رئ ادامه بدي...

همين... تاكتيك خاصي نداره... فقط اگه هيلرهاي قوي اي نداشته باشي (چون دميج باس روي تانك ها وحشتناكه) و بازيكن ها نتونن خودشون رو به spore برسونن.. نميتوني باس رو بزني...

معمولا توي گيلد ران ها.. زدن اين باس راحته... اما خارج از گيلد خيلي سخته... چون هميشه يكي دو نفر نيستن :46:

akharwarbaz
28-02-2010, 13:09
آخه توضيح دادن اينا كه يكمي طولانيه!
من دومي رو ميگم كه اكثر ريدها اول ميرن سراغش... اولي رو برو بخون خودت :31:
(راستي... من هنوز نزدم اينها رو... زدن اين باس ها بدون گيلد ران تقريبا محاله!!! چون حتما بعد 2 ساعت بازي ليو ميدن بعضيا و اگه گيلد ران نباشه... كارت تمومه)

1- كستر ها بايد با حداقل 10 يارد فاصله از هم با ايستن...
2- بعد از هر بار كه اون گاز آروم آروم داره محو ميشه، روي سر 2 يا بازيكن، spore ظاهر ميشه(يه ستاره هاي زرد رنگ روي سرشون)
بايد يكيشون توي melee ها باشه و يكي بين كستر ها... اگه مثلا هر دوتا از melee ها شدن، يكيشون بايد بدوه بره پيش كسترها
تو اين مرحله حتما بايد بري بچسبي به اوني كه spore بالاي سرشه...
اين spore ها وقتي منفجر ميشن، بازيكن هاي اطراف يه بافي ميگيرن كه اگه از دستش بدي، حتما خواهي مرد...
3 بار اين روند طي ميشه، و بعد كه همه 3 تا باف رو گرفتن... باس به قول خومون ميتركونه :دي كه با اون 3 تا بافي كه گرفتي، ميتوني در برابر اسپل مقاومت كني و بازي رئ ادامه بدي...

همين... تاكتيك خاصي نداره... فقط اگه هيلرهاي قوي اي نداشته باشي (چون دميج باس روي تانك ها وحشتناكه) و بازيكن ها نتونن خودشون رو به spore برسونن.. نميتوني باس رو بزني...

معمولا توي گيلد ران ها.. زدن اين باس راحته... اما خارج از گيلد خيلي سخته... چون هميشه يكي دو نفر نيستن :46:

خيلي ممنون داداش:11:

راستش همين ديشب بود كه با گيلد رفتيم سراغش بار اول كه سري wipe شديم ولي بار دومو نگوووو
سر 100k منفجر شد هممون تركيديم :21: همه تو vent داشتن جيغ ميكشيدن . خدايي خيلي زور داشت
تو اين 4 تا باس اول كه من ديدم اون gunship از همشون راحت تره خدايي. كاشكي همشون اينقدر راحت بودن

HoJJaT_07
28-02-2010, 15:13
اینکه یه میج اسپل پالا داره طبیعیه

یه پالای دشمن پیدا کن (توی TOC) که بهترین منطقه هست میتونید اسپل بزنید اما دمیج نه بعدش یه Spellsteal بزن و حله

من همین الان تو بازی RIGHTEOUS FURY که ماله Threat پالادین هست و CD نداره دارم

یعنی تا آخر که بمیرم این هستش

man war
28-02-2010, 15:22
یکی به من یه ریلمی بگه تا دیگه تو هر سروری اکانت میسازم نخواد ریلم تغییر بدی

[اصلا همچین {ریلمی} هست؟؟؟}

Daniel4u
28-02-2010, 15:29
خیلی فرق دارن با هم :
از نظر داستان wow ادامه ی Wc هست
از نظر بازی game play هم کاملا متفاوته و در صورتی که WC به صورت استراتژیک هست WOW به صورت سوم شخص هست و کنترل یک نفر فقط دست شماست. تو WC کمپ و پایگاه و ... میسازید ولی اینجا باید کاراکتر خودتونو بسازید!
WC رو دز صورتی که افلاین بازی میکردید هیچ تغییری در بازی نیست ولی WoW رو باید انلاین بازی کنید !
الان هم WoW نزدیک به 15-17 میلیون ادم با سن ها و ملیت های مختلف بازی میکنن ولی WC دیگه نصبتا از دور داره کم کم میره بیرون.
البته شرکتی که ساخته هر دوی این بازی رو یکی هست و اسمش هم BlizZard هست.

باز هم سلام به دوستان
همانطور که میدونید قبلا سوالم رو در مورد فرق World of warcraf و Warcraft III پرسیدم که جوابش رو دادید (متن بالا )

اما سوالم اینه که یعنی به هیچ وجه نمیتوان WOW را آفلاین و مثل واکرافت بازی کرد؟
و در آخر اگر جواب بله بود کسی هست که نسخه کاملش رو داشته باشه تا بخرم....البته در صورتیکه جواب سوالم مثبت باشه یعنی بتوان آفلاین بازی کرد...
با تشکر

Unholy
28-02-2010, 16:00
اینکه یه میج اسپل پالا داره طبیعیه

یه پالای دشمن پیدا کن (توی TOC) که بهترین منطقه هست میتونید اسپل بزنید اما دمیج نه بعدش یه Spellsteal بزن و حله

من همین الان تو بازی RIGHTEOUS FURY که ماله Threat پالادین هست و CD نداره دارم

یعنی تا آخر که بمیرم این هستش

خب ! جواب پست قبلمو که ندادی :دی
حالا این ریلم جدیده وضعیتش چه طوره ؟؟ صف نداره که ؟
inc ها درسته ؟ icc و toc رو هم کامل داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از صف های نلثاریون واقعا خسته شدم . تا میرم بشینم برا lvlup میبینم 400 نفر حد اقل تو صفن . پشیمون میشم !!!

ho0rezam
28-02-2010, 19:20
باز هم سلام به دوستان
همانطور که میدونید قبلا سوالم رو در مورد فرق World of warcraf و Warcraft III پرسیدم که جوابش رو دادید (متن بالا )

و در آخر اگر جواب بله بود کسی هست که نسخه کاملش رو داشته باشه تا بخرم....البته در صورتیکه جواب سوالم مثبت باشه یعنی بتوان آفلاین بازی کرد...
با تشکر
سلام دوسته عزیز
آره میشه آفلاین wow رو بازی کرد.

اول پیشنهاد میکنم که اصلا این کارو نکنی، چون اصلا این بازی واسه آفلاین ساخته نشده
اما اگه حتما میخوای این کار کنی باید بگم که:

شما اول باید بازی رو داشته باشی...همینی که همه آنلاین بازی میکنن
دوم هم یه سری به تاپیک ساخت سرور ورلد اف وارکرافت بزنی...اونجا میتونی فایل ها رو دانلود کنی که فک کنم 40-50 مگی بشه...بعد فایل رو همون طور که توضیح داده شده میریزی رو هاردت و اجراش میکنی...وقتی سیستمت یه سرور شد...میتونی وارد بازی بشی و با user و passی که ساختی بازی کنی (تمام امکاناته Gm رئ هم میتونی داشته باشی)

Immortal power
28-02-2010, 20:09
باز هم سلام به دوستان

با تشکر

نگاه كنيد داستان WoW خيلي با WCفرق ميكنه.
در واقع شما در WCيه خط داستاني رو پيش ميرفتيد و در نهايت به اخر بازي مي رسيديد
ولي WoW يه بازي هست كه هر چي بازي كنيد تازه فضاي بازي بزرگ تر ميشه و تقريبا ميشه گفت انتهايي نداره.
ولي خب به هر حال راه هايي هست كه بشه افلاين بازي كرد البته من در اين مورد چيزي نميدونم.
از دوستان ديگه مثل Hoorezam بپرسيد فكر كنم جوابتون رو بگيريد.

HoJJaT_07
28-02-2010, 21:19
inc ها درسته ؟ icc و toc رو هم کامل داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از صف های نلثاریون واقعا خسته شدم . تا میرم بشینم برا lvlup میبینم 400 نفر حد اقل تو صفن . پشیمون میشم !!!
ICC ? LMAO
هیچ سروری به غیر بیلیزارد ICC نداره

اینجا تازه Ulduar که ماله 3.1.3 بود اسکریپت کردن با TOChampion .
TOGC باگه

Beowulf Hero
01-03-2010, 14:21
سرور آراتور ICC اونم فول اسکریپت داره
انقد با اطمینان حرف نزن عزیز:10:

Unholy
01-03-2010, 20:07
ما هم شانس نداریم ها !!!!!
امروز که اصلا صف نداشت یه dk ساختم . . کردمش 65 یه دفعه باگ شد !!!!!
هیچ کدوم از ability هاش کست نمیشه .
فکر کنم ارورش هم این بود :
can't do that while spacifite
اینکه بزرگ نوشتم رو مطئن نیستم ولی یه چی تو همین مایه ها بود . buff یا چیز دیگه ای هم روم نبود .چند بار مردم ولی بازم درست نشد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HoJJaT_07
01-03-2010, 20:40
Plz Dont Make DK

Kaer Said

توی سارگراس >|D باگه

Unholy
01-03-2010, 20:57
Plz Dont Make DK

Kaer Said

توی سارگراس >|D باگه

سارگراس نه !!!
neltharion

marde tanhayi
01-03-2010, 23:14
باز هم سلام به دوستان

با تشکر

اگر امکانات اینترنت پرسرعت با پینک پایین رو داری بازی رو بخر در این تاپیک از دوستان بپرس کدوم سایت فری بازی می کنن برو اونجا
اگه امکانات نداری بازی رو بخر برو زیر همین تاپیک ، تاپیکی به نام ساخت سرور wow اونجا بگردی می تونی آموزش ساخت سرور رو پیدا کنی

csabz
02-03-2010, 13:28
سلام به همه
من وچند تا ازدوستانم داخل یه گیم نت واقع در مشهد توی سرور مولتن مشغول بازی هستیم
خوشحال می شم با دوستانی که در این سرور مشغول بازی هستن آشنا بشم
من تو realam dead بازی می کنم یه پریست به اسم afsongarدارم
اما به دلیل loding سرور میخوامsargrasبازی کنم کسی اونجا هیرو داره به من خبر بده aliyیا hord
مشخص کنه

Th1NG
02-03-2010, 14:29
سلام دوستان من میخواستم یه addon بهم معرفی کنید که hoykey ها بشه باهاش عوض کرد

AMir_JAKAL
02-03-2010, 16:50
دوستان از دیروز تا حالا جمعیت مولتن اومده پایین (از نظر توی صف موندن) دیشب ساعت 7 که ساین این کردم 400 نفر بودن الان هم که ساعت 5 هست هیچ کس تو صف نبود خبری شده؟ اخه همیشه این ساعتا کم کم 800 نفری تو صف بودن اگه خبری شده به ما هم بگین

Beowulf Hero
02-03-2010, 18:43
لول؟
همیشه ساعت 7 :1600 Queueولی دیروز من ساعت 10 رفتم 4 نفر تو صف بودن!ایول به کسایی که رفتن!:دی

akharwarbaz
02-03-2010, 18:51
به به ميبينم كه يواش يواش دارن خبراي كاتا رو ميدن بيرون

اون طور كه من سري خوندم اينها از ايتم ها پاك شده
Attack Power
Spell Power
Armor Penetration
Shield Block Value

همچنين اين ها كلن از بازي حذف شده
Defense
Spell Rank
Weapon Skill
كه اين واقعا لازم بود دمشون گرم

طريقه change كردن ايتم ها شونم جالبه

به طور مثال اگر DPS CASTER هستيد . ايتم هايي كه داريد اگر Spell Powr داشته باشن تبديل ميشن به intel و stamina

يه چيز جالبه ديگه اي كه هست ديگه ‍‍Caster DPS ها چيزي به اسم SPTRIT براي ريجن مانا ندارن ووو فقط و فقط Healer ها Sprit دارن

و خيلي چيزاي ديگه ....

Immortal power
02-03-2010, 19:41
سارگراس نه !!!
neltharion

احتمالا شما بعد از اين كه از ebon hold خارج شديد و به زمان حال اومديد اون كوئست اخر رو انجام نداديد.
اين كارو كه بكنيد باگ ميشيد. سر من هم اين بلا 2 بار اومد تا فهميدم علتش چيه.:10:

Unholy
03-03-2010, 14:30
اون آخری چیه ؟؟؟؟
راستی وقتی سوار تاکسی میشی میای پایین :دی صفحه یه حالتی پیدا میکنه و یه چیزی به اسم realm of shadow . البته فکر کنم همین باشه میاد روم . اون رو برداشتم . اشکالی که نداره ؟

Unholy
03-03-2010, 23:32
farsi nadaram.
man tanha kari ke nakarde boodam in bood ke oon quest ro too sw tahvil nadade boodam . :D
ویرایش :
هیچکس اینجا نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی neltharion be 3.3.2 آپ شد

DJmoji
04-03-2010, 18:17
سلام
من این بازی رو نصب کردم نصخه لیچ کینگه 3.1.3 هست.گویا اون سروری که من میخوام برم توش 3.2.2 لازم داره ولی من نمیدونم چجوری اپدیتش کنم.سرور هم اسمش wocserver هست
اگه میشه برام pm کنید که چی کار باید کنم.ااخه اینجا روزی خداتا صفحه اضافه میشه با تاپیک و ممکنه من یه روز نرسم بیام صفحه که شما توش توضیح دادین رو گم کنم.

Beowulf Hero
04-03-2010, 19:32
کسی یه لینک برای دانلود کوست هلپر 3.3 داره؟
نیاز دارم شدید...

csshadows
04-03-2010, 19:36
سلام بچه ها.
هنوز این تاپیک زندست.
یه دو تا کمک اگه بکنین ممنون می شم.
اول اینکه پچ wow 2.0 تا wow 2.4.4 رو اگه لینک دارین بذارین. باقیش رو از wowwiki می گیرم.
دوم اینکه الان تو کدوم سرور بیشتر می رین؟
ممنون می شم اگه جواب بدین.

csshadows
04-03-2010, 19:43
کسی یه لینک برای دانلود کوست هلپر 3.3 داره؟
نیاز دارم شدید...

عزیز می تونی از یکی از لینک های زیر استفاده کنی.

Beowulf Hero
05-03-2010, 09:21
:10:دستت درد نکنه داداش صفا دادی

Scary Feelings
05-03-2010, 12:08
lol
سلام دوباره به همه
میگم بچه ها یه سری به سرور ما بندازین یه کو با هم بخندیم :31:
Funwowserver.com

koruir
06-03-2010, 01:27
سلام. چند تا سوال دارم. که خواهش میکنم دوستان جواب بدن.
1.چه Raceهایی میتونن دوتا شمشیر بگیرن دستشون؟
2.اگه مثلا من یه Orc Warrior لول 80 داشته باشم. بهتره یا یه Dead Knite ریس Orc لول 80؟
سوال دو رو بگم برای تانک میخوام.
3.چجوری میشه talent رو زیاد کرد؟ آیا برای هر سطح خاصی از لول یک میزان خاص از talent وجود داره یا میشه بعدا زیادش کرد؟
4.خصوصیاتی مثل stamina و streng و ... رو به غیر از عوض کردن Itemهای در حال Use چجوری میشه ارتقا داد و زیاد کرد.

csshadows
06-03-2010, 20:04
2.اگه مثلا من یه Orc Warrior لول 80 داشته باشم. بهتره یا یه Dead Knite ریس Orc لول 80؟
3.چجوری میشه talent رو زیاد کرد؟ آیا برای هر سطح خاصی از لول یک میزان خاص از talent وجود داره یا میشه بعدا زیادش کرد؟
4.خصوصیاتی مثل stamina و streng و ... رو به غیر از عوض کردن Itemهای در حال Use چجوری میشه ارتقا داد و زیاد کرد.
عزیز در مورد سوال اولت rouge و warrior می تونن. باقی رو نمی دونم.
سوال دومت رو هم نمی تونم جواب بدم چون تا حالا با Death Knight تانک نشدم.
برای زیاد شدن تلنت هم با بالا رفتن لولت می تونی تلنت ها رو باز کنی. فکر کنم در عوض هر لول یکی بتونی باز کنی.(خیلی وقته که دیگه wow بازی نکردم)
Stamina رو هم که گفتی با بالا رفتن لول و اضافه کردن آیتم هایی بهتر بالاتر می رن. البته بعضی از raceها توانایی تغییر بعضی از این آیتم ها رو در مدت زمان خاص دارن. البته با استفاده از یه سری معجون ها که تو بازی درست می شه و یا از روی بعضی از noobها بر میداری هم می تونی اونا رو بالا ببری(البته تایم خاصی داره).:46:

Unholy
07-03-2010, 14:49

1- rogue . warrior . dk ( akbate 2 ta one hand ) .hunter
2-warrior bara tank behtare chon block ham dare ham talent haye tankesh kheyli bekhatre
3-az lvl 9 talent point migiri va har lvl ham yeki azafe mishe ta lvl 80 ke mishe 71
4- az tarighe socket va enchant
------------------------------
sharmande farsi nadashtam .
rasti baghie chera dige sar nemizanan ????????????????????

namx
07-03-2010, 19:37
1- rogue . warrior . dk ( akbate 2 ta one hand ) .hunter
2-warrior bara tank behtare chon block ham dare ham talent haye tankesh kheyli bekhatre
3-az lvl 9 talent point migiri va har lvl ham yeki azafe mishe ta lvl 80 ke mishe 71
4- az tarighe socket va enchant
------------------------------
sharmande farsi nadashtam .
rasti baghie chera dige sar nemizanan ????????????????????

shaman هم دو تا شمشیر میگیره
ببخشید نظر میدم ولی death knight tuaran بهترین تانکه کی گفته واریور ایتم بهتر داره یا بهترینه .... به نظر من death knight برای تانک بهتره اخه اتکر شاخی نیس نسبت به بقیه کلاس ها

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:35 PM ----------

lol
سلام دوباره به همه
میگم بچه ها یه سری به سرور ما بندازین یه کو با هم بخندیم :31:
Funwowserver.com

میتونی یکم درباره سرورش توضیح بدی ؟؟

HoJJaT_07
07-03-2010, 20:21
ببخشید نظر میدم ولی death knight tuaran بهترین تانکه کی گفته واریور ایتم بهتر داره یا بهترینه .... به نظر من death knight برای تانک بهتره اخه اتکر شاخی نیس نسبت به بقیه کلاس ها
درسته DK آرمور داره اما شیلد نداره .

من خودم یه دی کی با T9 رو بردم توی VOA Script . Wipe شد.
با همون راید یه تانک واریور بریدم تونستیم بزنیم

از هرکی بپرسید میگن واریور بهترین تانکه

کلا بهترین تانک ها :

Warrior > Pala - DK

به هر حال dk چون کلاس جدیدیه میتونید بهترنی استفادشو توی unholy کنید توی PVP . به نظرم خفن ترین کلاس توی باتل گرانده که هر کاری میتونه بکنه . هیلم که داره ...

Shahroozs2
08-03-2010, 11:24
سلام
من میخوام rideing 300 را train کنم ولی 5000 گلد میخواد به نظر شما می صرفه بگیرم؟
از چه راهی میشه گلد زیادی بدست اورد؟

koruir
08-03-2010, 11:42
سلام دوستان. واقعا ممنون که توضیح دادین.
متاسفانه من تو فروم دکمه تشکر ندیدم. تا بتونم از دوستان تشکر کنم.
البته شاید از محدودیت های تازه واردین باشه. و بعدا حل بشه قضیه.

دوستان یه سوال دیگه داشتم.
هر صلاح مربوط به نوع خاصی هست؟ مثلا hordeها نمیتونن از صلاح های allianceها استفاده کنن؟
آخه رفته بودم تو سایت wowhead.com داشتم لیست صلاح ها رو میدیدم ععبارت زیر نظرم رو جلب کرد:

Unholy
08-03-2010, 14:20
سلام
من میخوام rideing 300 را train کنم ولی 5000 گلد میخواد به نظر شما می صرفه بگیرم؟
از چه راهی میشه گلد زیادی بدست اورد؟
valla miarze !!!1 man goldesham ndaram ke bekham train konam felan bad bakhtam

درسته DK آرمور داره اما شیلد نداره .

من خودم یه دی کی با T9 رو بردم توی VOA Script . Wipe شد.
با همون راید یه تانک واریور بریدم تونستیم بزنیم

از هرکی بپرسید میگن واریور بهترین تانکه

کلا بهترین تانک ها :

Warrior > Pala - DK

به هر حال dk چون کلاس جدیدیه میتونید بهترنی استفادشو توی unholy کنید توی PVP . به نظرم خفن ترین کلاس توی باتل گرانده که هر کاری میتونه بکنه . هیلم که داره ...

hatta az talentasham mishe fahmid . male dk tanha too chand ta talent mishe az az oona mishe be in ke 25% armor mide . oon ke 5% kam tar hit mikhore va oon 2% ke too frost presence mide . hich chize digei bar tank shodan nadare . tanke badi nist . vali aslan tanke kameli be hesab nemiad . chon block nadare va ......
tank ke faghat be armor nist
---------------------------
rasti in chand vaghte koja boodid ?????/
---------------------------
bazam sharmande ke farsi nadaram

Beowulf Hero
08-03-2010, 14:25
Druid خیلی تانک خوبیه برای اینکه به Defense Rating احتیاجی نداره.ولی خیلی خوب Aggro رو از دست میده
و برای رید ها زیاد خوب نیست.ولی برای bg هایی مثل Alterac Valley درویید بهترینه.
Warrior هم تانک خوبیه و Aggro رو خوب نگه میداره و تو رید ها میترکونه.
Pala هم متوسطه.
DK هم ارمورش سر به اسمون میزنه.2 تا Tank Weapon میگیره دستش.Ability های توپی هم داره .من شخصا با دیکی تانک خیلی حال میکنم

HoJJaT_07
08-03-2010, 14:32
Druid یادم رفت بگم .
چون این کلاس Defence نمیخواد یکم بهتره . دروید ها بیشتر قابلیت Dodge دارند و همین باعث میشه تانکای خوبی بشند . مثلا یه دروید بود 40% Dodge Rating داشت . از نظر Agrro هم همه کلاس ها agrro دارند کی گفته ... کول دانش هم فقط 5-10 ثانیه هست (برای پالا)

namx
08-03-2010, 15:40
دروید هم خیلی خوبه هم ارمور و هم dodge ولی به نظر من دی کی و دروید بهترین تانکان درویده خودم با t9 بهترین تانکه سروره باینکه ایتماش ماله dps هست ولی 60 % dodge و 30k ارمور حتی با 1 هیلر دووم میاره جلو 90% باس ها

Immortal power
08-03-2010, 19:21
سلام دوستان. واقعا ممنون که توضیح دادین.
متاسفانه من تو فروم دکمه تشکر ندیدم. تا بتونم از دوستان تشکر کنم.
البته شاید از محدودیت های تازه واردین باشه. و بعدا حل بشه قضیه.

دوستان یه سوال دیگه داشتم.
هر صلاح مربوط به نوع خاصی هست؟ مثلا hordeها نمیتونن از صلاح های allianceها استفاده کنن؟
آخه رفته بودم تو سایت wowhead.com داشتم لیست صلاح ها رو میدیدم ععبارت زیر نظرم رو جلب کرد:

نه اين بخش ( بازي هاي انلاين ) دكمه تشكر نداره.
بعضي از gear هاي بازي اين شكلي هستن ولي اكثرشون هر دو طرف ميتونه استفاده كنن.

دروید هم خیلی خوبه هم ارمور و هم dodge ولی به نظر من دی کی و دروید بهترین تانکان درویده خودم با t9 بهترین تانکه سروره باینکه ایتماش ماله dps هست ولی 60 % dodge و 30k ارمور حتی با 1 هیلر دووم میاره جلو 90% باس ها

اره دروييد تانكش عاليه. كلا همه چيش عاليه! اون از هيلرش كه براي ارنا بهترينه و هيل هاي خيلي عليي داره! اون از تانكش كه ديگه خودتون داريد ميگيد! و اونم از spell caster ش كه حرف نداره! و در اخر melee dps خيلي خوبي هم هست. من اون اوايل با ايتم هاي full green اتك اسپيدم 0.9 ثانيه بود! ديگه واي به حال اونايي كه furious و ... دارن!

HoJJaT_07
08-03-2010, 22:11
دروید Hybird فقط توی بیلیزارده .

منظور از Hybird اینه تلنتاش یه جوریه هم Melee هست هم Ranger هم هیلر

و باید طرف پرو باشه

csabz
08-03-2010, 23:01
سلام
آره druid یه هیرو همه کارست
اما فول کردنش هم سخته
چون بایید یه set اتک یه تانکی یه هلر یه اسپل که ممکنه تو setاسپلش بعضی ها hastکار کنند بعضی ها همcrit
قبلا هم به این هیرو بازی می کردم اما فقط اتکر
تو servermoltenبه خاطر اینکه یه نوعی اسپل زنها قوی ترند
یهwarlock ساختم از نظر اتک اسپل توrideوارلاک یکی از بهترین گزینه هاست
هم به خاطر اسپل پاور بالای این هیرو وtealentهای مخصوص اسپل قدرت بینظیری داره
و هم تویtalent petهای 80 که تیدیل به موجودی می شه شبیه iliden که 600% armorیه مقداری اسپل ها هم روش کم می خوره تبدیل میشه که ضعفشو در مقابل اتکرهایی مپل warior.paladin.dk.druidبر طرف کرده
برای level upراحته به خاطر petوفیروارها که داره
توی ridam با استفاده از soul shardمی تونه بقییه افرادو هر جایی sumonکنه و یا روی یه reserصلیب بندازه که در صورت کشته شدن افراد دوباره از همونجا شروع کنن به ادامه raid
و خوب به خاطر تبدیل کردنlifeبه mana تو raidمی تونه بدون کم آوردن مانا به زدن اسپل ادامه بده

Kolang
10-03-2010, 10:36
توي بيليزارد زياد تانك درويد محبوب نيست...
چون دروييد تانك در اصل hb الكيه... حق انتخاب weapon خيلي كم داره...
مثلا توي ريد، وقتي يه دورويد 60 كي hb باشه و يه پالا و دي كي 50، دروويد رو ميگن بره واسه اون يكي دو تا مب، پالا و ديكي (يا واريو) رو ميگن با ايسته زير باس

واريو بهترينه توي نگه داشتن اگرو روي 1 تارگت
پالا بهترينه توي نگه داشتن اگرو روي چندين تارگت

پالا بهتره اگه melee دميج بالا و spell دميج پايين باشه
دي كي بهتره اگه melee كمتر و spell دميج بالا بشه

اما در مجموع اصلا نميشه گفت كدوم تانك از بقيه بهتره... چون كاملا بستگي به شرايط داره.... به نوع اتك هاي باس ، به تعداد موب ها و چيزهاي ديگه

اما... چيزي كه مشخصه اينه كه دروييد توي هيچ حالتي بهترين نيست... الا مقدار HB اي كه نشون داده ميشه... :دي
پالا كمترين HB رو بين تانك ها داره... اما دميج هاي زير 35 درصد، 20 درصد كاهش پيدا ميكنن كه جبران HP كمترش رو ميكنه

باز هم در پايان چيزي كه مشخصه اينه كه، مهمترين ملاك مهارت افراده در استفاده از قابليت هاي يه كلاس...

Unholy
12-03-2010, 22:29
امروز رفتیم naxx 25 که gluth رو بزنیم همه به فنا رفتن بعد باس با الیت هایی که summun کرده بود در گیر شد و مرد !!!!!!!!!!!!!
:D

HoJJaT_07
12-03-2010, 23:06
لول ؟

کسی هکی چیزی نزد؟

اولا ما هر وقت Naxx میریم Gluth بعد اینکه موب سامون میکنه (اگه وایپ شیم) موبا میرند . امکان نداره

دوما اگه میخواید به فنا نرید به یه Hunt بگید به اصطلاح اون موب ها رو Slow کنه و بچرخه . یا OT بذارید .

سوما گلوت روی تانک یه سری دی اسپل میزنه که Healing رو 100% کم میکنه پس بعد اینکه اون 50% شد سریع یه OT باید اونو Pull کنه (Taunt)

rocka
12-03-2010, 23:09
سلام دوستان کسی میدونه Cataclysm کی افتتاح میشه؟ :20:

Immortal power
12-03-2010, 23:49
امروز رفتیم naxx 25 که gluth رو بزنیم همه به فنا رفتن بعد باس با الیت هایی که summun کرده بود در گیر شد و مرد !!!!!!!!!!!!!
:D
به اين ميگن شورش بر ضد سرور!:31:

Shahroozs2
13-03-2010, 12:57
بهترین تلنت برای rouge چیه؟

Immortal power
13-03-2010, 14:40
بهترین تلنت برای rouge چیه؟

تالنتيه كه تو باهاش راحت تري!
اينو جدي ميگم من يه مدت از تالنتاي ديگران استفاده ميكردم ولي يه بار خودم تالنت چيدم ديدم چقدر قدرتم توي PVP و PVE بيشتر شده! از اون به بعد تالنتام رو طبق نياز خودم ميچينم.:10:

mohamad114
13-03-2010, 16:22
سلام دوستان اگر میشه یک سرور خوب برای بازی معرفی کنید از مولتن خسته شدم نمیدونم چرا همش مشکل داره

neltharion هستم ولی موقع وارد شدن به بازی خیلی طول میکشه و اعصابم رو خورد میکنه 1 ساعت صبر میکنم وارد بازی نمیشه

منتظر راهنمایی شما دوستان هستم و سروری باشه که راحت lvl up کنم

چطور میتوانم سکه طلای زیاد به دست بیارم ؟

mehdi.kr
13-03-2010, 17:40
سلام
آقا این GS چیه؟؟
از کجا بفهمم GS چند دارم؟؟
اگه نرم افزار داره لطفا لینک دانلودشم بذارید

HoJJaT_07
13-03-2010, 18:21
سلام دوستان اگر میشه یک سرور خوب برای بازی معرفی کنید از مولتن خسته شدم نمیدونم چرا همش مشکل داره

neltharion هستم ولی موقع وارد شدن به بازی خیلی طول میکشه و اعصابم رو خورد میکنه 1 ساعت صبر میکنم وارد بازی نمیشه

منتظر راهنمایی شما دوستان هستم و سروری باشه که راحت lvl up کنم

چطور میتوانم سکه طلای زیاد به دست بیارم ؟

بیا سارگراس صفش کمتر از Neltharion هست .

سلام
آقا این GS چیه؟؟
از کجا بفهمم GS چند دارم؟؟
اگه نرم افزار داره لطفا لینک دانلودشم بذارید

Gearscore
یه اد آن میخواد .

مثلا هر چه ایتماتون بهتر باشه GS بالاتری دارید

Unholy
13-03-2010, 20:36
مولتن چه مسخره شده !!!! دیروز یه رید جمع کردم برای cos وقتی منو دیدن گفتن gs نداری !!! بای بای ! همه رفتن . اینجا فقط میشه با وت gs گرفت .:D

Shahroozs2
13-03-2010, 20:49
من وقتی تو northend از flight master برای رفتن به جایی استفاده می کنم quest helper ارور میده که broke شده و بازی به شدت گیر می کنه راهی هست که درست بشه؟

powiner
13-03-2010, 21:43
سلام من می خوام یکی از این هیرو هارو تو بیلیزارد بخرم لطفا نطز بدید.
shaman
hunter
shamane اینا که تو ارمریشه ایتمای pvp هست هیتم های pve سه تا t10 دارهl?

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید الان huntere هم میزارم

HoJJaT_07
13-03-2010, 21:55
مولتن چه مسخره شده !!!! دیروز یه رید جمع کردم برای cos وقتی منو دیدن گفتن gs نداری !!! بای بای ! همه رفتن . اینجا فقط میشه با وت gs گرفت .:D

عزیزم شما اول کار میری cos ? آیتم جمع کن بعد برو . معلومه که حق دارند . اتفاقا مسخره نشده بهتر شده . هر idiot یا نوبی رو نمیبرن اونیکسا

mehdi.kr
13-03-2010, 22:03
من وقتی تو northend از flight master برای رفتن به جایی استفاده می کنم quest helper ارور میده که broke شده و بازی به شدت گیر می کنه راهی هست که درست بشه؟

وقتی بازی فریم فریم شد(گیر کرد) یه reload/ بزن درست میشه

powiner
13-03-2010, 22:05
نظرتون در مورد shamane که ارمریشو گذاشتم چیه؟

HoJJaT_07
13-03-2010, 22:12
به نظر من عالیه اما قیمتشم بگو .

هانترم بذار .

در کل شمن کلاس قوی هست برای PVP . من از هانتر بیشتر میپسندمش

powiner
13-03-2010, 22:35
عزیز قیمت حده اکثر250 تومن تازه set pve خیلی تو پی داره

---------- Post added at 11:35 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

من خودم دیدم بایه پیریست هیلر همرو تو arena زدن خیلی هیروی خنیه

HoJJaT_07
13-03-2010, 22:41
به نظرم خوبه بخرید

Scary Feelings
13-03-2010, 23:42
سلام به همه
بعد از مدتها از Rogue خسته شدم میخوام بزنم تو کار Warior : دی
بعد میگم ..
واسه dps شدن چه تلنت هایی بگیرم بهتره؟
2تا wep دو دست بهتره یا 2تا 1 دست؟
یه جا بگین که یه اموزش خفن با واریور داشته باشه هم بدین عالی میشه
ممنون

Beowulf Hero
14-03-2010, 10:11
عزیز قیمت حده اکثر250 تومن تازه set pve خیلی تو پی داره

با این قیمت هیرو FULL GREEN هم نمیدن!به نظر من بخر تا از دستت در نرفته!

سلام به همه
بعد از مدتها از Rogue خسته شدم میخوام بزنم تو کار Warior : دی
بعد میگم ..
واسه dps شدن چه تلنت هایی بگیرم بهتره؟
2تا wep دو دست بهتره یا 2تا 1 دست؟
یه جا بگین که یه اموزش خفن با واریور داشته باشه هم بدین عالی میشه
ممنون
2 تا 1 دست به درد Warrior نمیخوره!
به نظر من برای PvP تلنتاتونو ( Arms (DPSو برای PvE هم تلنتاتونو (Fury(DPS بچینین!

Fury میتونین 2 تا شمشیر 2 هند بگیرید و Arms 1 دونه!ولی برای PvP اکثرا Arms رو می پسندند!

اگه میخواین Duel Spec تانک و DPS باشید Fury و Protenction بچینید!

Immortal power
14-03-2010, 14:24
سلام بچه ها! منم بالاخره رفتم بليزارد! :31: لينك هيروم رو هم بعدا ميزارم الان ايتماش يكم بده. لول 23 هستم! :31:

Unholy
14-03-2010, 14:28
عزیزم شما اول کار میری cos ? آیتم جمع کن بعد برو . معلومه که حق دارند . اتفاقا مسخره نشده بهتر شده . هر idiot یا نوبی رو نمیبرن اونیکسا

کی حرف ار onixya زد ؟؟؟؟؟؟
cos که یه dungeune !!!!!!
wtf

HoJJaT_07
14-03-2010, 15:00
دانجنی که باس آخرش تانک رو استون میکنه ..

دانجنی که باساش اسپل میزنند .

Beowulf Hero
14-03-2010, 16:51
حجت تو دیگه لطفا حرف نزن!
هر نوبی (تو که دیگه...)میدونه که هر کی 80 میشه اول میره Dungeon ها Toc , COS,Azjol nerub...
تا هر چی میگی میگه Onixa ! کشت مارو با این Onixa !...
و برو همون سارگراس بازی کن که 1 روزه 80 میشی 1 روز دیگه FULL GEAR!

Immortal power
14-03-2010, 17:10

كدوم دانجني هست كه باساش اسپل نزنن؟ =))
به قول پارسا هر كي 80 شه اول ميره cos!

Unholy
14-03-2010, 17:27

هر وقت توش باس دیدی به منم بگو بیام باش عکس یادگاری بگیرم . همش elite
یعنی dungeun ی که ایتم rare 200 میده gs میخواد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این جوری هیچ کس هیچی نمیتونه بگیره چون از همین جا ها شروع میشه بعد میره inc

Beowulf Hero
14-03-2010, 17:40
نه اخه حجت وقتی 80 میشه اول میره ارنا گاو بندی بعد میره CoS !:دی

Immortal power
14-03-2010, 17:45
نه اخه حجت وقتی 80 میشه اول میره ارنا گاو بندی بعد میره CoS !:دی

نه عزيز اخه كاراكتر هاي حجت وقتي 80 ميشن خودشون فابريك T 9 دارن نصب ميكنن! :31: :31:

AMir_JAKAL
14-03-2010, 18:00
دوستان این Lockout بلیزارد چقدر هست؟
ممنون

akharwarbaz
14-03-2010, 19:32
سلام بچه ها! منم بالاخره رفتم بليزارد! لينك هيروم رو هم بعدا ميزارم الان ايتماش يكم بده. لول 23 هستم!

به به مباركه .كدوم ريلم رفتي ؟ ميومدي تو يه ريلم كه بچه ها باشن بتونن كمكت كنن

HoJJaT_07
14-03-2010, 20:23
میشه همتون Shut The - Up شید؟

اولا توی نلتاریون 3 روز طول کشید 80 شم .
دوما COS جی اس 1500 میخواد . به نظر خود من . حالا شما نوبی نمیدونم (پارسا)
سوما من برای T9 گرفتن کلی دانجن رفتم و الات 4300 GS دارم . شمام میخوای برو . (البته بلد نیستید که)
چهارما ONYXIA هستش نه ONIXIA . تو که اصلا ندیدی . فکر میکنی Humaniod هست

Beowulf Hero
14-03-2010, 21:38
به نظر خود من
کسی به نظر شما اهمیت نمیده اقای نوبلدوه.

آقای idiot شما برو همون Sargeras بازی کن که Full Green میرن اولدوار صاف میکنن
تو برو همون غلظ املایی های فرومو بگیر

اصلا تو PTF میدونی یعنی چی؟نمیدونی حرف نزن شرح حالته بچه جون

Immortal power
14-03-2010, 21:47
به به مباركه .كدوم ريلم رفتي ؟ ميومدي تو يه ريلم كه بچه ها باشن بتونن كمكت كنن

KazzaK هستم. پيش اقا رضا!:31: البته متاسفانه هورد هاش بر خلاف چيزي كه گفتيد قوي ترن. البته شايدم هورد هايي كه به دوره ي من براي لول اپ خوردن قوي باشن! :31:
میشه همتون Shut The - Up شید؟

اولا توی نلتاریون 3 روز طول کشید 80 شم .
دوما COS جی اس 1500 میخواد . به نظر خود من . حالا شما نوبی نمیدونم (پارسا)
سوما من برای T9 گرفتن کلی دانجن رفتم و الات 4300 GS دارم . شمام میخوای برو . (البته بلد نیستید که)
چهارما ONYXIA هستش نه ONIXIA . تو که اصلا ندیدی . فکر میکنی Humaniod هست

به به بالاخره ياد گرفتي انگليسي هم بنويسي؟ ولي مثل اين كه اون بزرگتري كه يادت داده نوشتنشو ( حالا استاد يا پدر يا مادر يا كسي دگر ) معنيشو يات نداده! يا شايدم يادت نداده كجا به كار ميره؟ شايدم خودشون تو مكان هاي عمومي جايي كه نبايد بد دهني كرد استفاده ميكنن تو هم يادذ گرفتي؟؟ اخه يادمه قديما مثلا ICC رو ميگفتي ايس كراون كيتيدال! يا براي يه نفر فعل جمع مياوردي!
حالا بيخيال بريم سر بحث اصلي :
من با ميج كه تا لول 30 كلا كوئست نزدم اخرش Gs 1900 بود. حالا اين بنده خدا با DK GSش كمتر از 1500 شده يعني؟ اخه پسر جان فكر كن بعد حرف بزن.... حالا خوبه مستقيم حرف نميزنيم كه عجله كني حرف بپروني! دوما تو راست ميگي .... هيچ شكي هم نيست فقط من ميگم كه نميدونم چطوري 2 -3 روز بعد كه 80 ميشي يهو مياي ميگي من t9 براي PVE و furious براي PVP دارم! جالبه برام فقط ميخواستم بدونم!
سوما همين اخرين بار قبل اين كه هيرو شو هك كنن 1 بار خودش ادم جمع كرد براي 25 man يه بارم من ليدر شدم 10 man جمع كردم! كه هر دوبارشم زديم باس رو !! روز خوبي داشته باشي اميدوارم در انگليسي پيشرفت كني و ( حداقل ) جاي كلمات رو ياد بگيري!

amin2000
14-03-2010, 21:50
سلام

میشه درباره واریور و پالادین یکم توضیح بدین ... یا لینک توضیحات قبلیرو بزارین ... هرچی سرچیدم چیزی ندیدم

این تانک ها چجوریه که خونشون کم نمیشه - یا خیلی کم , کم میشه - ؟
هلر ها که هر چی هم باشن نمیتونن 7000 تا هل کنن اون هم پشت سر هم !!؟ البته از پریست ها بعید نیست :lol

ببخشید سوالاتم ابتداییه :S
یک توضیح خلاصه بدین

ممنون

Immortal power
14-03-2010, 21:56
سلام

میشه درباره واریور و پالادین یکم توضیح بدین ... یا لینک توضیحات قبلیرو بزارین ... هرچی سرچیدم چیزی ندیدم

این تانک ها چجوریه که خونشون کم نمیشه - یا خیلی کم , کم میشه - ؟
هلر ها که هر چی هم باشن نمیتونن 7000 تا هل کنن اون هم پشت سر هم !!؟ البته از پریست ها بعید نیست :lol

ببخشید سوالاتم ابتداییه :S
یک توضیح خلاصه بدین

ممنون

سلام.
در مورد پالادين و warrior دوستان ديگمون كمكتون ميكنن وليدر مورد سوال دوم:
تانك ها به خاطر ارمور بالا خونشون كمتر از بقيه كم ميشه. به علاوه با داشتن dodge و parry و block و ... ممكنه اصلا ضربات باس بهشون نخوره.
و شما اختيار داري!!! :31: نميتونن 7000 هيل كنن؟ من خودم يه پالادين ديدم 12000 تا هيل ميكرد! اصلا يه هيلر معمولي( نه خيلي هم خوب ) هيلش پايينه 6000 نبايد باشه!

Beowulf Hero
14-03-2010, 22:16
به به بالاخره ياد گرفتي انگليسي هم بنويسي؟ ولي مثل اين كه اون بزرگتري كه يادت داده نوشتنشو ( حالا استاد يا پدر يا مادر يا كسي دگر ) معنيشو يات نداده! يا شايدم يادت نداده كجا به كار ميره؟ شايدم خودشون تو مكان هاي عمومي جايي كه نبايد بد دهني كرد استفاده ميكنن تو هم يادذ گرفتي؟؟ اخه يادمه قديما مثلا ICC رو ميگفتي ايس كراون كيتيدال! يا براي يه نفر فعل جمع مياوردي!
حالا بيخيال بريم سر بحث اصلي :
من با ميج كه تا لول 30 كلا كوئست نزدم اخرش Gs 1900 بود. حالا اين بنده خدا با DK GSش كمتر از 1500 شده يعني؟ اخه پسر جان فكر كن بعد حرف بزن.... حالا خوبه مستقيم حرف نميزنيم كه عجله كني حرف بپروني! دوما تو راست ميگي .... هيچ شكي هم نيست فقط من ميگم كه نميدونم چطوري 2 -3 روز بعد كه 80 ميشي يهو مياي ميگي من t9 براي PVE و furious براي PVP دارم! جالبه برام فقط ميخواستم بدونم!
سوما همين اخرين بار قبل اين كه هيرو شو هك كنن 1 بار خودش ادم جمع كرد براي 25 man يه بارم من ليدر شدم 10 man جمع كردم! كه هر دوبارشم زديم باس رو !! روز خوبي داشته باشي اميدوارم در انگليسي پيشرفت كني و ( حداقل ) جاي كلمات رو ياد بگيري!
والا من خودم وقتی 80 شدم gs ام 2650 بود! نمیدونم این رفیق چی میگه!

sajadgamer
14-03-2010, 23:47
این چه حرفیه میزنی یه پالادینه Dps هم میتونه به راحتی 7000 تا بیشتر Heal کنه.

ho0rezam
15-03-2010, 00:37
البته متاسفانه هورد هاش بر خلاف چيزي كه گفتيد قوي ترن. البته شايدم هورد هايي كه به دوره ي من براي لول اپ خوردن قوي باشن!
توو battleground و arena اگه منظورت باشه باید بگم که فقط از یه ریلم نیستن .... مثه dungeon از چند تا ریلم هستن ( jaedenar - kilrogg - ravenholdt - wildhammer و ... )
اما اگه منظورت توو خوده Kazzak هست...باید بگم pvp باز هایه horde بهتر از ally ها هستن تا اونجا که دیدم...اما توو pve و آیتم جمع کردن ally ها خفن ترن...نمونشم بالاتر بودن گیلد های slash cry - * - Heroism - impulse- ascend هستش که بیشتر member هاشون pve بازن و آیتم هایه شاخی هم دارن.در کل توو pve آلیانس ها بهتر از هورد ها هستن توو kazzak

akharwarbaz
15-03-2010, 12:11
با سلام .

همونطور كه ميدونيد اين روز ها زمزمه اي به گوش ميرسه و اونم چيزي نيست جز پچ جديد يعني 3.3.3

Dungeon Finder

خوب تغيرات متعددي داشته كه مهمترينش زياد شدن زمان منتظر موندن براي استفاده ي مجدد از dungeon finder در صورت leave دادن از group هست كه از 15 دقيقه به 30 دقيقه افزايش داشته.

دومين تغير اين هست كه اگر پليري از Vote Kick در group استفاده كنه بايد يه دليل براي اينكه چرا ميخواد بازيكن رو kick كنه بنويسه كه اين دليل براي تمام player ها از جمله كسي كه ميخواد kick بشه به نمايش در مياد.

تغير بعدي كه تو pach 3.3.3 در سيستم dungeon finder شاهدش خواهيم بود اينه كه در صورتي كه ايتمي رو لازم داريد ولي نميتونيد اون ايتم رو need كنيد دليل رو براي شما ارائه ميده كه به چه دليل قادر به need كردن اون ايتم نيستيد.

Professions شغلها

مقدار runed orb در recipe هايي كه اين متريال رو لازم داشتن به مقدار قابل توجهي كاهش يافته.

مقدار ink در بيشتر recipe هاي از 2 به 1 كاهش يافته.

Mining

Titansteel Bar : ديگه ساختن اين ايتم cooldown نداره

Tailoring

Glacial Bag .ساختن ايتم 7 روز cooldown داره (البته به دليل زير )

يكي از بهترين تغيرات براي tailoring ها زمان و محل براي ساختن Moonshroud, Spellweave Ebonweave برداشته شده.

Battleground

خوب تغيرات جالبي داشته

كويست Daily برداشته شده و بجاش سيستم random battleground اضافه ميشه.

همچنين ديگه battleground ها چيزي به اسم Mark نميدن. و يه vendor براي تعويض Mark به Honor قرار ميدن .

و خيلي تغييرات ديگه كه مربوط به سيستم جديد و holyday ميشه .

Dungeon

از اين به بعد در Culling of Stratholme ميتونيد حرفهاي Arthas رو skip كنيد (اين تغير واقعا لازم بود چون خيلي زمان بر بود .... )

HoJJaT_07
15-03-2010, 12:44
Titansteel Bar : ديگه ساختن اين ايتم cooldown ندارهاین یعنی که قیمتش به شدت میاد پایین و البته همه میتونند موتور بخرند :دی

ee لومینا من اون پستتو نخوندم تو رفتی بیلیزارد ؟

لول WTF
ما که تو همین مولتنش موندیم چه برسه بیایم بیلیزارد ...

همچنين ديگه battleground ها چيزي به اسم Mark نميدن. و يه vendor براي تعويض Mark به Honor قرار ميدن .ایول . خیلی ضایع بود . من مثلا لولو 80 هستم (Furios) هونور میخوام . کلی BG میرم مارک میگیرم که برم آیتمای Green بخرم؟!

آقای idiot شما برو همون Sargeras بازی کن که Full Green میرن اولدوار صاف میکنن

و البته اولداری که اسکریپت هست و gs3900 میخواد . همه مثل شما idiot نیستن پسر جان . توی سرور شما idiot بازی در میارند (ریلم)

Beowulf Hero
15-03-2010, 16:08
اولین کسی که گفت بیا اون ریلم خود شما بودی .شما برو PDHت رو بچسب بچه جون

با سلام .

همونطور كه ميدونيد اين روز ها زمزمه اي به گوش ميرسه و اونم چيزي نيست جز پچ جديد يعني 3.3.3

Dungeon Finder

خوب تغيرات متعددي داشته كه مهمترينش زياد شدن زمان منتظر موندن براي استفاده ي مجدد از dungeon finder در صورت leave دادن از group هست كه از 15 دقيقه به 30 دقيقه افزايش داشته.

دومين تغير اين هست كه اگر پليري از Vote Kick در group استفاده كنه بايد يه دليل براي اينكه چرا ميخواد بازيكن رو kick كنه بنويسه كه اين دليل براي تمام player ها از جمله كسي كه ميخواد kick بشه به نمايش در مياد.

تغير بعدي كه تو pach 3.3.3 در سيستم dungeon finder شاهدش خواهيم بود اينه كه در صورتي كه ايتمي رو لازم داريد ولي نميتونيد اون ايتم رو need كنيد دليل رو براي شما ارائه ميده كه به چه دليل قادر به need كردن اون ايتم نيستيد.

Professions شغلها

مقدار runed orb در recipe هايي كه اين متريال رو لازم داشتن به مقدار قابل توجهي كاهش يافته.

مقدار ink در بيشتر recipe هاي از 2 به 1 كاهش يافته.

Mining

Titansteel Bar : ديگه ساختن اين ايتم cooldown نداره

Tailoring

Glacial Bag .ساختن ايتم 7 روز cooldown داره (البته به دليل زير )

يكي از بهترين تغيرات براي tailoring ها زمان و محل براي ساختن Moonshroud, Spellweave Ebonweave برداشته شده.

Battleground

خوب تغيرات جالبي داشته

كويست Daily برداشته شده و بجاش سيستم random battleground اضافه ميشه.

همچنين ديگه battleground ها چيزي به اسم Mark نميدن. و يه vendor براي تعويض Mark به Honor قرار ميدن .

و خيلي تغييرات ديگه كه مربوط به سيستم جديد و holyday ميشه .

Dungeon

از اين به بعد در Culling of Stratholme ميتونيد حرفهاي Arthas رو skip كنيد (اين تغير واقعا لازم بود چون خيلي زمان بر بود .... )
مرسی بابت این مطالب.
به نظرم خیلی بده که Glacial Bag کول دان داره!من نصف در امدم از تو همین بود!

ho0rezam
15-03-2010, 16:14
این که خیلی بد شد :( :( هرچند من خودم با leave موافق نیستم...اما گاهی نیازه :(...با این تفاسیر فک کنم باید با هر گروهی شده dungeon رو بریم :دی

این یعنی که قیمتش به شدت میاد پایین و البته همه میتونند موتور بخرند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه ربطی داره؟؟؟ مگه همه mat هایه ساخت موتور titansteel bar هست؟؟؟؟
Salvaged Iron Golem Parts این آیتم خودش 3k هست
Elementium-plated Exhaust Pipe اینم 1.5k هست
Goblin-machined Piston این هم 1k هست
حالا هر چقدر هم قیمت titansteel bar بیاد پایین...باز هم کمه کمش باید قیمت خرید یه fly mount 300 رو بدی
ایول...اینو موافقم...خیلی عالی میشه.