PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

ho0rezam
01-12-2009, 22:41
برای نصب پچ warth of lich king باید پچ قبلیش یعنی burning crusade رو هم داشته باشیم ؟
از رو پچ کلاسیک (بدون burning crusade ) نمیشه نصب کرد
لطفا توضیح بدید.....
من لیچ کینگ رو تو 3 دی وی دی خریدم
سلام...اگه یک سرچ کنین این جواب ها توو تاپیک گفته شده دوسته عزیز.
باید تمام expansion ها به ترتیب نصب بشه.اما بهترین و عاقلانه ترین کار اینه که برین یه گیم نت و ازش بخواین که بازی رو براتون 700 تا 700 تا rar کنه و براتون توو dvd بزنه...چون بازی portable هستش و نیازی به نصب مجدد نداره.

amirmaru
01-12-2009, 23:15
سلام...اگه یک سرچ کنین این جواب ها توو تاپیک گفته شده دوسته عزیز.
باید تمام expansion ها به ترتیب نصب بشه.اما بهترین و عاقلانه ترین کار اینه که برین یه گیم نت و ازش بخواین که بازی رو براتون 700 تا 700 تا rar کنه و براتون توو dvd بزنه...چون بازی portable هستش و نیازی به نصب مجدد نداره.
world of warcraft clasic رو دارم warth of the lich king رو هم دارم اگه burning crusade رو بگیرم میتونم warth of the lich king رو بازی کنم (منظورم اینه که نیازی به پچای بینش برای نصب warth of the lich king نیست ؟)
لطفا در مورد چجوری نصب کردن burning crusade و warth of the lich king رو clasic توضیح بدید ......لطفا

ho0rezam
02-12-2009, 16:22
world of warcraft clasic رو دارم warth of the lich king رو هم دارم اگه burning crusade رو بگیرم میتونم warth of the lich king رو بازی کنم (منظورم اینه که نیازی به پچای بینش برای نصب warth of the lich king نیست ؟)
لطفا در مورد چجوری نصب کردن burning crusade و warth of the lich king رو clasic توضیح بدید ......لطفا

ببین دوسته عزیز، اول باید کلاسیک رو نصب کنی و ببینی تا چه پتچی رو داره...و بعد ببینی آیا tbc که خودت داری دقیقا از بعد از اون پتچ هست یا نه و همین روال رو برای wotlk هم باید انجام بدی...و اگه پتچی بود که این وسط نداشتی...باید بری و دانلودش کنی

مثلا اگه بخوای Patch 3.2.0 to 3.2.0a رو نصب کنی...باید حتما آخرین پتچ بازیت روو 3.2.0 باشه تا بتونی پتچ بعدی رو نصب کنی.

روش نصب هم اینطوریه که: فایل ها application هستن و وقتی اجراش کنی خودش شروع میکنه به آپدیت کردن بازی و فایل هارو وارد پوشه ی بازی میکنه و وقتی کارش تموم شد بازیت آپدیت میشه...اما یادت باشه که پتچ ها نوع های مختلف دارن که معروفترینش enGb و enUs هست...Gb واسه سرور هایه اروپا استفاده میشه و Us هم واسه آمریکا...Uk هم همون enGb هستش.

Unholy
02-12-2009, 20:01
این تاپیک بالا خره آروم شد !!!!!!!!
به خاطر نل ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
قبلا صفحهیی میرفت جلو ولی حالا 1 پست هم زوری میدن ! قضیه چیه ؟

gamebazi.blogfa
02-12-2009, 20:58
سلام!
چه خبر از نل؟
از فانی در اومد؟ من یه 2-3 ماهی هست که بعد آپدیتش توش نرفتم و تا از فانی در نیاد هم نمی رم .
یه سرور خوب سراغ دارین؟ مثله magicwow؟؟ اخه من تو این سرور نمی دونم چرا پینگم خیلی بالاس!! بالای 800 همیشه!!!!!! در حالی که تو نل همیشه زیره 250 بود!
چه خبر از wow scape?? درست شده؟

Unholy
02-12-2009, 22:18
سلام!
چه خبر از نل؟
از فانی در اومد؟ من یه 2-3 ماهی هست که بعد آپدیتش توش نرفتم و تا از فانی در نیاد هم نمی رم .
یه سرور خوب سراغ دارین؟ مثله magicwow؟؟ اخه من تو این سرور نمی دونم چرا پینگم خیلی بالاس!! بالای 800 همیشه!!!!!! در حالی که تو نل همیشه زیره 250 بود!

2bitgaming بد نیست ! همون scapegaming ه . با همون اکانت ها و هیرو ها !
خود اسکپ جمع شد

JIGSA
03-12-2009, 00:33
البته منم جدیدا که برگشتم kazzak دیدم خیلی شلوغ شده و همیشه FULL هست...اگه بشه واسه لول آپ transfer رایگان میزنم میرم توو یه ریلم کم جمعیت ( هم پلیر لول پایین بیشتره و هم quest group و zone group بیشتر تشکیل میشه)

اما جدی میگم، حسن که برگشت 20$ بخرجیم و با هم بریم توو یه ریلم خوب با جمعیت متوسط(خواهشا Pvp نباشه :دی)

سلام.
من از عید شروع می کنم.
امروز بررسی کردم. به هزاران دلیل می خوام الیانس بشم و قراره با یکی از دوستان بریم Rangaros خیلی ریلم خوبیه. هورد و الیانسش خیلی بالانس هستن.

البته من احتمالا تو بهمن ماه عمل انتقال کاراکترها رو انجام میدم.

hossein2801
03-12-2009, 01:19
سلام!
چه خبر از نل؟

نل با اون vote shop مسخرش تبدیل به super fun server شده
بهترین سرور حال حاضر به نظر من molten-wow.com هست تازه تاسیس هست ولی 100% اسپل ها کار میکنه کسی که ساختدش که نل رو واسشون اپدیت کرد
vote شاپ داره ولی ایتم قوی نمیده
باس ها هم اسکریپت شدن

ho0rezam
03-12-2009, 11:24
سلام.
من از عید شروع می کنم.
امروز بررسی کردم. به هزاران دلیل می خوام الیانس بشم و قراره با یکی از دوستان بریم Rangaros خیلی ریلم خوبیه. هورد و الیانسش خیلی بالانس هستن.

سلام...با کی میخوای بری ragnaros ؟؟؟ آقا اینم که pvp هستش که؟؟؟ چرا نریم یه ریلم rppvp????

مثلا
Defias Brotherhood
Scarshield Legion
Sporegger
The venture Co
البتهمن هیچ کدومشون رو امتحان نکردم...اگه میشه یه سرچ بکن و ببین خوب هستن یا نه.

War Art
03-12-2009, 14:39
اگه برنامه هکش هم هست بزارید :31:

فقط ماله speed یا fly نباشه :34:

hossein2801
03-12-2009, 14:59
تازه با seven صحبت کردم گفت انجمن اختصاصی واسه ایران هم میزنیم
به اینا میگن مرد نه اون blackswann نامرد

marsello
03-12-2009, 18:27
سلام من الان بازی رو گرفتم ولی نمی تونم بیارمش
دایما هی patch download میکنه منم از ورژن های قدیمش دارم دنبال میکنم
ولی دیگه دارم کلافه میشم میشه به من بگین این چنتا patch داره .
یا اگر ورژن کاملشو دارین که با راهنمای نصب باشه که نیازی به اتصال به اینترنت نداشته باشه رو به من برسونید .
چون من داستانشو دنبال کردم .:19:

War Art
03-12-2009, 18:54
کسی یه باگ برای hunter بلده:20:

سید علی محمدی
03-12-2009, 19:51
تا می تونین بازی کنین چون بعد از حذف یارانه ها دیگه نمی تونین بازی کنین می گید چرا ؟
بخوان جواب را !!!
امروز فیش برق اومد روش نوشته دولت به برق 5 برابر قیمت کنونی یارانه می دهد این یعنی اینکه پول قبض ما که 15000 تومان آمده بعد حذف یارانه ها در 5 ضرب خواهد شد و 75000 خواهد آمد . یعنی پایان wow شاید بتونم روزی نیم ساعت بازی کنم ولی فکر نکنم بشه یه شکم سیر بازی کرد .
با تمام وجود lol .

JIGSA
03-12-2009, 20:20
این HERO که میبینی 3 نفر روش کار کرده یعنی ما تقسیم بندی کردیم هر چند ساعتی 1 نفر باش بازی کنه کمتر از 1 هفته 80 شد
این روش ماست
این هم عیب داره؟
من 2005 تا حالا WOW باز میکنم

سلام

آقا من 3-4 روزه که دارم سعی می کنم که این موضوع رو زیر سبیلی رد کنم. ولی جون حاجی نشد.
یعنی کسی بخواد رکورد ما رو بزنه تحقیق واجب میشه.

اول از همه یه عکس با هم میبینیم که از Achievement های پروفایل شما برداشته شده. به آدرس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این عکس :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در شماره یک : ما می بینیم که شما در 2009/06/22 اولین دوئل رو انجام دادی که خب چون تو لول 1 هم میشه دوئل شد فرض میکنیم شما لول 1 بودی.

در شماره 2 : شما 5 روز بعد از لول یک بودن رفتی یه Instance لول 30 که خوب این یه سرعت متوسطه.

در شماره 3 : در تاریخ 2009/07/10 رفتی یه Instance لول 58 که تا اینجا میشه 18 روز.

در شماره 4 : شما در تاریخ 2009/07/26 شدی لول 80. که میشه 34 روز.

در شماره 5 : شما آخرین بار در تاریخ 2009/10/20 رفتی تو بازی.

چند تا سوال . . .

1- شما که تو 34 روز لول 80 شدی چرا میگی 1 هفته. ؟ ؟ ؟ ؟ هان ؟ ؟ ؟ ؟ چرا ؟ چرا ؟ چرا ؟ ؟ ؟
2- شما تقریبا 3 ماه 80 بودی و 3 نفری هم که بازی میکردین، این آیتم های درب و داغون چیه ؟ ؟ ؟ ؟
3- شما چرا قبل از بستن خالی به وضعیت سقف و جنبه آدم ها و عدم وجود آدم هایی مثل من دقت نکردی ؟

البته عذر میخوام که تحقیق و تفحص انجام دادم. اصولا عادت به کشف جرم دارم.

ho0rezam
03-12-2009, 20:38
ایول کشف جرم:دی

خیلی جالب شدها...یه سوال همین اوله کاری واسم پیش اومده...این آقا که میگفت همین چند مدته پیش (10 روزه پیش) اکانت خریدم...اگه اون 1 هفته 80 کردن هیرو هم درست باشه پس باید آخرای november هیرو رو 80 کرده باشه...اما با achiev که الان روبرومه ایشون توو ماه 6 لول 80 شده...این یعنی چی؟؟؟؟

بعدشم اگه 10 روز پیش اکانت خریده و شروع کرده به بازی چرا آخرین روز on شدنش توو بازی واسه 2 ماه پیشه؟؟؟

جون داداش داری جواب میدی به سوال های حسن جان...سوال هایه منم جواب بده...دمت گرم :دی

amirmaru
03-12-2009, 21:06
burning crusade رو نصب کردم حالا تو چه سایتی میشه با این پچ بازی کرد
با چه پچی ؟
لطفا لینک دانلود پچ بدید
پچ من 2 هستش
با تشکر

hossein2801
03-12-2009, 21:09
سلام

آقا من 3-4 روزه که دارم سعی می کنم که این موضوع رو زیر سبیلی رد کنم. ولی جون حاجی نشد.
یعنی کسی بخواد رکورد ما رو بزنه تحقیق واجب میشه.

اول از همه یه عکس با هم میبینیم که از Achievement های پروفایل شما برداشته شده. به آدرس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین عکس :

در شماره یک : ما می بینیم که شما در 2009/06/22 اولین دوئل رو انجام دادی که خب چون تو لول 1 هم میشه دوئل شد فرض میکنیم شما لول 1 بودی.

در شماره 2 : شما 5 روز بعد از لول یک بودن رفتی یه Instance لول 30 که خوب این یه سرعت متوسطه.

در شماره 3 : در تاریخ 2009/07/10 رفتی یه Instance لول 58 که تا اینجا میشه 18 روز.

در شماره 4 : شما در تاریخ 2009/07/26 شدی لول 80. که میشه 34 روز.

در شماره 5 : شما آخرین بار در تاریخ 2009/10/20 رفتی تو بازی.

چند تا سوال . . .

1- شما که تو 34 روز لول 80 شدی چرا میگی 1 هفته. ؟ ؟ ؟ ؟ هان ؟ ؟ ؟ ؟ چرا ؟ چرا ؟ چرا ؟ ؟ ؟
2- شما تقریبا 3 ماه 80 بودی و 3 نفری هم که بازی میکردین، این آیتم های درب و داغون چیه ؟ ؟ ؟ ؟
3- شما چرا قبل از بستن خالی به وضعیت سقف و جنبه آدم ها و عدم وجود آدم هایی مثل من دقت نکردی ؟

البته عذر میخوام که تحقیق و تفحص انجام دادم. اصولا عادت به کشف جرم دارم.

کاراگاه دلیلی نمیبینم جوابتو بدم
ولی حالا چون شمایی باشه جواب مبدم lol
من نمیدونستم کارگاه پوارو اینجان یعنی در پستای قبلی گفتم این id خریداری شده البته من باش بازی میکردم ولی ماله من نبود ولی حالا ماله منه و گیم کارت ندارم
من حدود 3 هفته تو تابستون باش بازی کردم و دوستم باش رفته باس حالا من ازش خریدمش
و اینکه من چه ایتمی دارم به شما ربطی داره؟
شما تاریخ بازی منو از اون duel achiv حساب کردین
عجب :31:
تشکر میکنم بابت این همه گشت گذار تو ارموری باری کشف جرم:39:

JIGSA
03-12-2009, 21:54
کاراگاه دلیلی نمیبینم جوابتو بدم
ولی حالا چون شمایی باشه جواب مبدم lol
من نمیدونستم کارگاه پوارو اینجان یعنی در پستای قبلی گفتم این id خریداری شده البته من باش بازی میکردم ولی ماله من نبود ولی حالا ماله منه و گیم کارت ندارم
من حدود 3 هفته تو تابستون باش بازی کردم و دوستم باش رفته باس حالا من ازش خریدمش
و اینکه من چه ایتمی دارم به شما ربطی داره؟
شما تاریخ بازی منو از اون duel achiv حساب کردین
عجب :31:
تشکر میکنم بابت این همه گشت گذار تو ارموری باری کشف جرم:39:

آیتم های شما هیچ ربطی به من که نداره هیچ. اصلا به خودت هم ربط نداره. اما شما چنان با اطمینان کامل چشماتو میبندی و به دیگران بد و بیراه میگی که کسی ندونه میگه 20 تا کاراکتر 80 کردی و الان بلیزارد وقتی می خواد پچ بده با شما مشورت میکنه.

hossein2801
03-12-2009, 21:59
آیتم های شما هیچ ربطی به من که نداره هیچ. اصلا به خودت هم ربط نداره. اما شما چنان با اطمینان کامل چشماتو میبندی و به دیگران بد و بیراه میگی که کسی ندونه میگه 20 تا کاراکتر 80 کردی و الان بلیزارد وقتی می خواد پچ بده با شما مشورت میکنه.
عزیز من با شما بحثی ندارم و نخواهم داشت
بازی های رایانه ای که فقط wow نیست

البته بادم رفت بگم این هیرو فقط باسای nax رو خوب رفته و تو ورژنای جدید خورد به تعطیلات و بیخالش شدیم و زیاد باسای trialو uld نرفته
و در ضمن فقط 3 نفره برا 80 شدن استفاده کردیم و باس رو فقط 1 نفر رفته
اگه من به کسی حرفی زدم به خاطر بی احترامی به من بوده که به مدیریت اصلی سایت هم گزارش دادم

سید علی محمدی
03-12-2009, 22:17
عزیز من با شما بحثی ندارم و نخواهم داشت
بازی های رایانه ای که فقط wow نیست

البته بادم رفت بگم این هیرو فقط باسای nax رو خوب رفته و تو ورژنای جدید خورد به تعطیلات و بیخالش شدیم و زیاد باسای trialو uld نرفته
و در ضمن فقط 3 نفره برا 80 شدن استفاده کردیم و باس رو فقط 1 نفر رفته
اگه من به کسی حرفی زدم به خاطر بی احترامی به من بوده که به مدیریت اصلی سایت هم گزارش دادم

دوست عزیز ما به آقای jigsa ارادت داریم و از قدیمی های اینجاس اگه بخوای به اون توهین کنی باید جواب یه لشگر رو بدی که بهش احترام می گذارن پس دقت کن وگر نه اگه درگیری شروع شه باید قید اون اکانت رو که باهاش به این فروم میای رو بزنی

آقا jigsa برای شما می گم یکی از دوستان که اسمش رو نمی گم ( در پست های قبل هست ) در اوایل که بازی رو شروع کرده بود به یه سرور فان رفته بود (تمام فان ) اسم کاراکتر رو می نوشت لول 70 تحویل می گرفت این آقاهه به فکر اینکه کسی نمی فهمه آورده بود عکس کاراکتراش با تصویر باکیفیت بالا گذاشته بود او حال می کرده وگفت اینا رو ببینین همش مال منه که در ارز نصف روز تبدیل به جک برای همه شد لاقل اون به خاطر کارش یه معضرت خواهی کردو توجیه عمل خطا ، رو نکرد لیکن ...

hossein2801
03-12-2009, 22:22
دوست عزیز ما به آقای jigsa ارادت داریم و از قدیمی های اینجاس اگه بخوای به اون توهین کنی باید جواب یه لشگر رو بدی که بهش احترام می گذارن پس دقت کن وگر نه اگه درگیری شروع شه باید قید اون اکانت رو که باهاش به این فروم میای رو بزنی

آقا jigsa برای شما می گم یکی از دوستان که اسمش رو نمی گم ( در پست های قبل هست ) در اوایل که بازی رو شروع کرده بود به یه سرور فان رفته بود (تمام فان ) اسم کاراکتر رو می نوشت لول 70 تحویل می گرفت این آقاهه به فکر اینکه کسی نمی فهمه آورده بود عکس کاراکتراش با تصویر باکیفیت بالا گذاشته بود او حال می کرده وگفت اینا رو ببینین همش مال منه که در ارز نصف روز تبدیل به جک برای همه شد لاقل اون به خاطر کارش یه معضرت خواهی کردو توجیه عمل خطا ، رو نکرد لیکن ...
یعنی اینقدر قدرت شما زیاده؟ lol
نمیبینم کاری برا این تاپیک بکنید
بنده هستم که اخرین اخبار رو میزارم اینجا lol
Raid تشکیل بدین ببینید منو میتونین بدون دلیل بن کنید lol

من چند بار بگم با شماها بحثی ندارم بیخود به من گیر ندین که گزارش میدم به مدیریت سایت بنده همکارشونم مثلا

JIGSA
03-12-2009, 22:35
آقا من خدمت همه دوستان ارادت دارم. سید علی خان شما تاج سری.

شما اگر پست ها رو با دقت نگاه کنین ما هم یه دستی بر آتش داریم و اگر به چهار نفر کمک نکردیم لااقل دل کسی رو هم نشکوندیم.
من الان 4 ماهه که به خاطر مشغله کاری زیاد نمی تونم بازی کنم. بنابراین کمتر میام اینجا. ولی تو 10 صفحه اخیر اصولا فقط شما رو دیدم که پریدی به این و اون.

میگن یه روز یه نفر با یکی دیگه دعواش میشه و حسابی داشته کتک می خورده. یکی میاد و اینا رو از هم جدا میکنه و طرفی که داشته کتک میزده میزاره و میره. اینی که جدا کرده بوده مدام به اون کتک خورده میگه که شانس اوردی رسیدم وگرنه طرف می کشتت. هر کس رو هم میدیده واسش تعریف میکرده که آره داشتن این رو می کشتن من اومدم و نزاشتم.
کتک خورده آخر قاطی میکنه و میگه بابا میزاشتی منو میکشت. لا اقل هرکی میدید میگفت فلانی مظلوم مرد. زیر منت کسی هم نمی رفتم. ضعیفی من هم پیش هیچکسی رو نمی شد.

حالا جریان شماست. دو تا خبر میدی، بقیه رو میبندی به تمسخر و بد و بیراه

hossein2801
03-12-2009, 22:40
آقا من خدمت همه دوستان ارادت دارم. سید علی خان شما تاج سری.

شما اگر پست ها رو با دقت نگاه کنین ما هم یه دستی بر آتش داریم و اگر به چهار نفر کمک نکردیم لااقل دل کسی رو هم نشکوندیم.
من الان 4 ماهه که به خاطر مشغله کاری زیاد نمی تونم بازی کنم. بنابراین کمتر میام اینجا. ولی تو 10 صفحه اخیر اصولا فقط شما رو دیدم که پریدی به این و اون.

میگن یه روز یه نفر با یکی دیگه دعواش میشه و حسابی داشته کتک می خورده. یکی میاد و اینا رو از هم جدا میکنه و طرفی که داشته کتک میزده میزاره و میره. اینی که جدا کرده بوده مدام به اون کتک خورده میگه که شانس اوردی رسیدم وگرنه طرف می کشتت. هر کس رو هم میدیده واسش تعریف میکرده که آره داشتن این رو می کشتن من اومدم و نزاشتم.
کتک خورده آخر قاطی میکنه و میگه بابا میزاشتی منو میکشت. لا اقل هرکی میدید میگفت فلانی مظلوم مرد. زیر منت کسی هم نمی رفتم. ضعیفی من هم پیش هیچکسی رو نمی شد.

حالا جریان شماست. دو تا خبر میدی، بقیه رو میبندی به تمسخر و بد و بیراه
با چه زبونی بگم با شماها بحثی ندارم اون کاربرای خرابکار با گزارش من بن شدن کاری نکنی باز این تاپیک به گند کشیده بشه
شماها راه خودتونو برین من هم راه خودمو چی از جون من میخواین شماها؟
در ضمن اینجا تاپیک قصه تعریف کردن نیست

zipper
03-12-2009, 23:22
سلام دوستان :40:
ببخشید من چند روزه که دنبال یه سرور هارد (hard) میگدم که مجانی باشه اما پیدا نمیکنم ...
اگه کسی یه سرور هارد میشناسه کـــــمـــــکـــــم کـــــنــــــه
ممنون

ho0rezam
04-12-2009, 13:01
به هر صورت من که میدونستم یه ریگی توو کفشه این آقا هست حسن جان... حالا دیگه بهتره بیخیال شیم...فقط درس عبرتی میشه واسه کسای دیگه که نیان و با هیرویه این و اون کلاس بزارن

آره شاید بلیزارد سرور خوبی باشه و کسایی که تووش دارن بازی میکنن یه برتریی نسبت به بقیه داشته باشن، اما به این معنا نیست که اونایی که توو فری بازی میکنن هیچی حالیشون نباشه و از wow چیزی ندونن(مگه ما خودمون یادمون رفته وقتی از فری رفتیم بلیزارد، دیدیم میتونیم اینجا بازی کنیم و اونقدارا هم سطحمون پایین نیست؟؟؟)

آقا حسین، تغییر دادنه گفته ها اصلا کاره جالبی نیست...هر کی ندونه من که میدونم در جوابه پست من چی گفتی.

----

burning crusade رو نصب کردم حالا تو چه سایتی میشه با این پچ بازی کرد
با چه پچی ؟
لطفا لینک دانلود پچ بدید
پچ من 2 هستش
با تشکرسلام دوسته عزیز
خوب راستیتش فک نمیکنم دیگه سروری با این پتچ ها on باشه...بیشتری ها به خاطر اینکه پلیرهاشون رو از دست ندن با پتچ هایه خوده بلیزارد میرن جلو...بهتره lich نصب کنی...بعد میشه گفت که کجا بری بهتره...البته نظر من در درجه ی اول اینه که بری بلیزارد :دی (البته اگه دوست داری پول خرج منی)

Immortal power
04-12-2009, 13:47
سلام!
چه خبر از نل؟

بيا نل! باگ هاش شايد 95 % باگ هارو رفع كرده. در اكثر مواقع دير به دير اف ميشه. وارپ خدا بيامرز شد! فقط xp rate يكم بالاس كه اونم ربطي به لول 80 ها نداره! باس هاشم اسپل ميزنن مااه! :31:

سلام.
من از عید شروع می کنم.

ايول چي شده ميخوايد بيايد alliance ؟ بالاخره به حرفم رسيديد! :31::10:

هه هه! ايول خوب دروغشو در اورديد!

یعنی اینقدر قدرت شما زیاده؟ lol
نمیبینم کاری برا این تاپیک بکنید
بنده هستم که اخرین اخبار رو میزارم اینجا lol
Raid تشکیل بدین ببینید منو میتونین بدون دلیل بن کنید lol

من چند بار بگم با شماها بحثی ندارم بیخود به من گیر ندین که گزارش میدم به مدیریت سایت بنده همکارشونم مثلا

خخخ! بابا تورو جدت بس كن. از وقتي اومدي يا با من يا با حجت يا با اقا جيگسا يا با بليزارد يا با نل دعوا داري! خدايي نميتوني درست پست بدي؟ بعد اونوقت ملرو مسخره ميكني ميگي سنمون كمه؟ ما كه والا از تو كمتر درگيري ايجاد كرديم! حرفم كه باهات بزنن يا ريپورت ميدي يا دعوا ميكني.

HoJJaT_07
04-12-2009, 15:44
Hi

lol

دقیق نمیدونم چرا دسترسی منو قطع کردن .

بحث حسینو که بیخیال خالی بندی تابلو شد

-----

آپتایم نل رفته بالا دیروز یه بار آف شد امروز یه بار .
باگ هاش فیکس شده . دارند روی TOC کار میکنند اما اولدار کاملا درسته من دیروز گیلد راید رفتم اولین باس 43K اسپل زد ! (Flame رو نمیگم)

Rare Elite فیکس شده . البته بماند قضیش . من دیروز 5 ساعت الاف این بودم توی یه منطقه از Sorm Peaks امروز توی گیلد گفتم این سرور خیلی مضخرفه ! Rare الیت هاش Respawn نمیشند . یهو از اون منطقه رد شدم دیدم ای بابا ! این که تایم لاسته ! سریع از مانت پریدم پایین (فرود نیومدم) نصف hp رفتش ولی آخر سر زدمش . مانتو داد با یه Bag و یه Neck !

منم Full T9 شدم . رکورد 11K Crit با شمن رو دارم .

خلاصه نل تازه داره میشه سرور . آیتمای فان رو حزف کردند . مثلا یه Sword بود از وت شاپ 150-200 دمیج میزرد برای لول 1 اون الان لول 69 میخواد . سرور شده BlizLike . باتلگراندا 250 تا هونور به هر کس بیشتر نمیمدن . آرنا پوینت من 10 تا رفتم 51 داد!

41134100
04-12-2009, 17:32
سلام
دوستان لطف كنيد درباره رپ ها توضيح بديد
رپ چيه؟ چي ميدهخ؟ كارش چيه؟ ايكس پي ميده؟ 3 -4 تا رپ خوب معرفي كنيد و بگيد چي ميدن. كودوم رپ ها مونت ميدن؟
از كجا ميشه رپ پيدا كرد؟

سوال زياد شد.(براي جلوگيري از پست زياد)

hossein2801
04-12-2009, 17:45
بيا نل! باگ هاش شايد 95 % باگ هارو رفع كرده. در اكثر مواقع دير به دير اف ميشه. وارپ خدا بيامرز شد! فقط xp rate يكم بالاس كه اونم ربطي به لول 80 ها نداره! باس هاشم اسپل ميزنن مااه! :31:

ايول چي شده ميخوايد بيايد alliance ؟ بالاخره به حرفم رسيديد! :31::10:

هه هه! ايول خوب دروغشو در اورديد!

خخخ! بابا تورو جدت بس كن. از وقتي اومدي يا با من يا با حجت يا با اقا جيگسا يا با بليزارد يا با نل دعوا داري! خدايي نميتوني درست پست بدي؟ بعد اونوقت ملرو مسخره ميكني ميگي سنمون كمه؟ ما كه والا از تو كمتر درگيري ايجاد كرديم! حرفم كه باهات بزنن يا ريپورت ميدي يا دعوا ميكني.
و من با الیانسهای نوب بحثی ندارم

مگه میخوای باز به علی بگم این اکانتتم بن کنه؟
کدوم دروغ رو ثابت کرد؟lol
تو هنوز بلد نیستی تو فوروم چطور حرف میزنن
کل پستاش اولش یا خخخ خخخ هست یا خرر خخر یا ترتر ترر
نل جای بحث نداره یه سوپر فان سروره که همه فول گلادیاتورن اونم با vote
برای مثال بیاین من هیرویی نشونتون میدم که باس نرفته ولی فول گلادیاتوره:39:

amirmaru
04-12-2009, 17:53
چرا همه فهشه هم میدن ؟
همتون تو این بازی از لحاظ یه نفر نوبید
مردید بیاید با من dota بزنید تا بهتون بگه warcraft یعنی چی :grrr:

hossein2801
04-12-2009, 18:10
به هر صورت من که میدونستم یه ریگی توو کفشه این آقا هست حسن جان... حالا دیگه بهتره بیخیال شیم...فقط درس عبرتی میشه واسه کسای دیگه که نیان و با هیرویه این و اون کلاس بزارن

آره شاید بلیزارد سرور خوبی باشه و کسایی که تووش دارن بازی میکنن یه برتریی نسبت به بقیه داشته باشن، اما به این معنا نیست که اونایی که توو فری بازی میکنن هیچی حالیشون نباشه و از wow چیزی ندونن(مگه ما خودمون یادمون رفته وقتی از فری رفتیم بلیزارد، دیدیم میتونیم اینجا بازی کنیم و اونقدارا هم سطحمون پایین نیست؟؟؟)

آقا حسین، تغییر دادنه گفته ها اصلا کاره جالبی نیست...هر کی ندونه من که میدونم در جوابه پست من چی گفتی.

----
سلام دوسته عزیز
خوب راستیتش فک نمیکنم دیگه سروری با این پتچ ها on باشه...بیشتری ها به خاطر اینکه پلیرهاشون رو از دست ندن با پتچ هایه خوده بلیزارد میرن جلو...بهتره lich نصب کنی...بعد میشه گفت که کجا بری بهتره...البته نظر من در درجه ی اول اینه که بری بلیزارد :دی (البته اگه دوست داری پول خرج منی)
یعنی این هیرو ماله من نیست و خودمم نمیدونم :39:
نمیدونستم تو بلیز بازی کردن رو ادم تاثیر میزاره:31:

آره شاید بلیزارد سرور خوبی باشهنه بلیزارد سرور خوبی نیست :16:

من یه هیرو خریدم به شماها چی ربطی داره lol

farbodkain
04-12-2009, 18:33
با سلام خدمت تمام دوستان
من تازه وارد هستم توی این world of warcraft بعد می خواستم یکی من را راهنمایی کنه نمی خوام از سرور های اصلی استفاده کنم می خواستم یکدونه از این private server ها که ایرانی داشته باشه و شلوغ هم باشه و با adsl کلنگی من هم مشکل نداشته باشه منظورم پینگ پایین باشه.من دو تا نسخه اصلی و burn crusade را دارم.ممنون میشم یکی بیاد من را راهنمایی کنه فکر نمی کنم همه دوستان از سرور اصلی استفاده کنند.

hossein2801
04-12-2009, 18:53
با سلام خدمت تمام دوستان
من تازه وارد هستم توی این world of warcraft بعد می خواستم یکی من را راهنمایی کنه نمی خوام از سرور های اصلی استفاده کنم می خواستم یکدونه از این private server ها که ایرانی داشته باشه و شلوغ هم باشه و با adsl کلنگی من هم مشکل نداشته باشه منظورم پینگ پایین باشه.من دو تا نسخه اصلی و burn crusade را دارم.ممنون میشم یکی بیاد من را راهنمایی کنه فکر نمی کنم همه دوستان از سرور اصلی استفاده کنند.
بهترین سرور ایرانی پیشگامان

farbodkain
04-12-2009, 19:06
بهترین سرور ایرانی پیشگامان
آدرسش را میشه محبت کنی بدی کم توی google سرچ کردم پیدا نکردم و در صمن شما می دونی چند تا player داره این این سرور ؟!

hossein2801
04-12-2009, 19:15
من اينقدر e-mail و دسترسي به IP دارم كه تا 50 تا اكانتمم بن شن خبري نيست!
اره معلومه كي بلد نيست حرف بزنه!
منم يكي پارتيمو داشت معلومه به همه ميپريدم! هي ريپورت ميدادم! :39:

همين جمله ي alliance هاي نوب معلومه كه هنوز فكرت بچه گانس و من با كساني كه از عقلشون دستور نميگيرن بحثي ندارم! تورو هم به عنوان يه بچه حساب ميكنم نه يه ادم كه عقلش كامل شده. خوش باشي كوچولو! دفعه ي بعد ابنبات برات ميارم!:) به هر حال بچه ها گاهي وقتا بهونه هاي الكي ميگيرن ديگه چه ميشه كرد! :)
گزارشت داده شد
من جو این تاپیک رو با بحث با افاردی مثل شما خراب نمیکنم

آدرسش را میشه محبت کنی بدی کم توی google سرچ کردم پیدا نکردم و در صمن شما می دونی چند تا player داره این این سرور ؟!

پولیه ادرسشو بلد نیستم

JIGSA
04-12-2009, 19:20
هیهات به فرومی که توش اعضا با نظر دوستانشون دیگران رو بن می کنن.

خدا برسونه از این علی ها برای ما.

JIGSA
04-12-2009, 20:33
اين بچه رو ول كنيد اقا جيگسا. بچس ديگه زود اشكش در مياد ..... هي بهونه ميگيره .... هي فحش ميده.... ديگه توقع زيادي نميشه ازش داشت.

راستي ميشه يه ترينكت به من معرفي كنيد كه استاميناي زيادي بده؟ هر چي استاميناش بيشتر بهتر!:10:

اگر برای تانک میخوای

من 4 ماهه بازی نمی کنم ولی همه تانک ها معمولا این رو دارن

Immortal power
04-12-2009, 20:41
اگر برای تانک میخوای

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن 4 ماهه بازی نمی کنم ولی همه تانک ها معمولا این رو دارن

ممنون:11:
راستي من يه چند روزيه با wow head مشكل دارم :41: صفحه رو درست بارگزاري نميكنه.:41:

JIGSA
04-12-2009, 20:49
بارگذاری رو خوب اومدی.
به خاطر اینکه داره زود زود اطلاعات پچ 3.3.0 رو میزاره تو سایتش

Doctor.Freeman
04-12-2009, 21:07
با سلام خدمت تمام دوستان

به نظر من شما پول ندي بهتره .
بيا Jahangames.ir
من تضمين ميكنم .

del_shad
04-12-2009, 22:06
salam. man file repair.exe patch 2.4.3 ro mikham
man in patch ro daram va mikham lich king ro nasb konam ke in peighamo mide:
The patch "MPQs-1\unconditional\Data#common-2.MPQ\World\Maps\Kalimdor\Kalimdor_35_20.adt~Patch (Data#common,1710131)" could not be applied. (Invalid source file size: expected 1710131, actual 196608.) If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (BNUpdate::PTCApply)
lotfan komakan konin ke chikar konam 2rost beshe

hossein2801
04-12-2009, 22:36
اگر برای تانک میخوای

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن 4 ماهه بازی نمی کنم ولی همه تانک ها معمولا این رو دارن

LOL
این ایتم لول 200 چیه معرفی کردی؟!!

این بهترینه ولی به نظر من تانک DODGE بالا داشته باشه بهتره

marmolak kocholo
04-12-2009, 22:37
بچه ها تو Nel حدود 350 Vote Point دارم ولی 1 هیرو لول 80 ندارم D:

hossein2801
04-12-2009, 22:45
بچه ها تو Nel حدود 350 Vote Point دارم ولی 1 هیرو لول 80 ندارم D:
برا همینه که بش میگن SUPER FUN SERVER دیگه LOL
برو فول گلادیاتور کن حال کن LOL

HoJJaT_07
04-12-2009, 22:59
لول .

عزیزم تو کوچیکتر از اونی هستی که من بخوام با توی نوب بحث کنم ;)

-----------

لومینا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبهترین ترینکت تانک با وت بگیرش .

البته اونی که حسن جون گفت یکمی چیزه .. توی نل ما Black Knight داریم ؟! پیداش کن بهت 50 دلار میدم :D

-----------

حسن ....

سلام :دی

به نظرت set T9 Item Lvl 235 برای شمن المنتال خوبه ؟ من الان Full T9 هستم . حددو 10K Crit میزنم ... ولی شمن دیدم 15k هم زده ... (الی بود)

برای pvp کدوم معیار مهمه ؟ Stamina ؟ sp ؟ یا Relisance ؟ :دی

یه سوال دیگه

Anveena Teague کیه ؟

من کامل نفهمیدم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکلا مگه Keal'Thas در حال Summon KJ به آزروت توسط یه سری مورد حمله قرار نمیگیره و Summon ناموفق میشه خب پس جریان این باسای دیگه چیه ؟ کلا اگه میشه یکی لطف کنه جریان کل داستان SWP رو بگه ...

JIGSA
04-12-2009, 23:35
LOL

جناب مهندس. نوه عمه من یه دختر 4 ساله هستش. اونم میدونه که آیتمی که شما معرفی کردی بهتره.
شما که الان 2-3 قرنی هست داری بازی می کنی این آیتم رو نداری. حالا این بیچاره ها که تو سرور فری هستن و اکثرا ریدهای جدید توش باگ هستن همینی که من گفتم رو هم اگر بیفته خیلیه.

Immortal power
05-12-2009, 00:09
LOL

من استامينيا خواستم نه دج!:46:

جناب مهندس. نوه عمه من یه دختر 4 ساله هستش. اونم میدونه که آیتمی که شما معرفی کردی بهتره.
شما که الان 2-3 قرنی هست داری بازی می کنی این آیتم رو نداری. حالا این بیچاره ها که تو سرور فری هستن و اکثرا ریدهای جدید توش باگ هستن همینی که من گفتم رو هم اگر بیفته خیلیه.

ROFL ! :31:
اره والا راست ميگيد. توي نل فقط anub arak داره از باس هاي ديگه هم خبري نيست! ( فعلا ):41:
ايني كه ديدم فكر نكنم بشه با emblem هم خريدش درسته؟:41: ديگه به قول خودتون فري هستش ديگه...

hossein2801
05-12-2009, 00:34
lol
طبق لول 200 و گفته های شما همه ی سرواری فری فقط nax رو سالم دارن:31: عزیزم ایتم لول 245 همین حالا نل میده با امبلم trim

ali rocky
05-12-2009, 10:12
سلام من بازی رو با یک سرور افلاین داخل میشوم ولی وقتی Enter World میکنم تا نصفه Load میشود و بعد این Erorr رو می ده:

چی کار کنم؟:41:

amirmaru
05-12-2009, 11:02
پچ های enus رو میشه رو پچ uk یا engb نصب کرد ؟

amirmaru
05-12-2009, 12:41
سلام من بازی رو با یک سرور افلاین داخل میشوم ولی وقتی Enter World میکنم تا نصفه Load میشود و بعد این Erorr رو می ده:

چی کار کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اسم سرورت چیه ؟؟
چه پچی رو بازی میکنی ؟

Immortal power
05-12-2009, 12:57
پچ های enus رو میشه رو پچ uk یا engb نصب کرد ؟

خير. پچ بايد با نوع بازي ( enUS en GB و ... ) مطابقت داشته باشه.:10:

amirmaru
05-12-2009, 13:04
خير. پچ بايد با نوع بازي ( enUS en GB و ... ) مطابقت داشته باشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ُحالا من باید از کجا بفهمم نوع بازیم چیه ؟

peyman123
05-12-2009, 13:12
من مي خوام قسمتBreakingNews رو تو ورلد اف واركرافت(ليچ گينگ) فعال كنم كسي از دوستان در اين زمينه اطلاعي داره لطفا راهنماي كنه:20:

Immortal power
05-12-2009, 13:25
اقا اين تو چه مپي هست؟

HoJJaT_07
05-12-2009, 14:00
زونی که آندرسیتی در آن قرار داره یعنی Tirisfal Glades ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Immortal power
05-12-2009, 16:13
زونی که آندرسیتی در آن قرار داره یعنی Tirisfal Glades ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خب استاد احساس نميكني يكم اين تريسفال بزرگه؟ من بخوام بگردم كه كلي طول ميكشه. جاي دقيقش رو ميخوام.
رو نقشه اگر ميتوني مشخص كن. وگرنه مپ اصليش رو بلد هستم. جاي دقيق ميخوام.

ali rocky
05-12-2009, 17:41
اسم سرورت چیه ؟؟
چه پچی رو بازی میکنی ؟

اسم سرورم هست: Wddg_Multitool
پچمم : 1.5.0 هستش چه کار کنم؟

ho0rezam
05-12-2009, 18:04
ُحالا من باید از کجا بفهمم نوع بازیم چیه ؟

اول از همه اگه حتی یه فایل پتچ هم توو پوشه ی بازیت باشه ، روش نوشته که enGb هست یا نه
راه بعدی اینه که بری فایل realmlist رو ببینی که آیا آدرس بازی به بلیزارد اروپا هست یا امریکا
را آخر هم اینه که بری به پوشه data و ببینی چه پوشه ای تووش هست؟ enGb یا enUs

اینها راه هایی بود که به ذهنم رسید...حالا شاید راه بهتری هم باشه.

HoJJaT_07
05-12-2009, 19:02
شما یه Cartographer بریز بعد ببین در هر صورت .

شمال شرقی Trisifal هستش . عزیزم چیزی نمیده اگه اون مانتی رو که میخوای هم روی زمین میره هم رو هوا یه اسب سبز رنگه با اون جارو اونا یه باسی میاد فقط توی Haloweend اونت میاد پس من رفتم اونجا هیچی نبود ;)

اینم مپ کامل میگه کجاست

یکی لطف کنه سوالات من رو در صفحه قبل بخونه

hossein2801
05-12-2009, 19:15
به یه افیسر که با پنل گیلد اشنا باشه نیاز دارم برا سرور molten
حدود 150 عضو داریم و روزی کلی عضو میگیریم. گیلد هم دیروز تاسیس شده. امار انلاین molten روزی 50 تا داره میره بالا خدایی نگا تاریخ ساخت ریلم کنید!
هر کی پایه هست بگه با کسی هم دشمنی ندارم حتی اگه حجت یا لومینا باشه
نل رو ول کنید wow رو از چشمتون میبره

AnGelS.Of.WaR
05-12-2009, 19:59
حدود 150 عضو داریم و روزی کلی عضو میگیریم. گیلد هم دیروز تاسیس شده. امار انلاین molten روزی 50 تا داره میره بالا خدایی نگا تاریخ ساخت ریلم کنید!

لینکه سایتشو میشه بذاری ؟

AnGelS.Of.WaR
05-12-2009, 20:01
eee
Sry
به این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهترین سرور wow
توجه نکرده بودم
:20:

سید علی محمدی
05-12-2009, 20:46
اسم سرورم هست: Wddg_Multitool
پچمم : 1.5.0 هستش چه کار کنم؟

الان دیگه هیچ سروری این پچ رو پشتی بانی نمی کنه
اگه بخوای پچهای دیگه رو هم دانلود کنی فک کنم تا سال بعد همین روز بتونی همه شو دانلود کنی :20:
بهترین راه خرید بازی با پچ 3.2.2 یا بالاتر هست چون بیشتر سرور های فر این پچ رو پشتی بانی می کنن
برو از یه گیم ت بخر یا یه سرچی تو اینترنت بزن و از یه سایتی که فروش اینترنتی می کنه یعنی بازی رو میفرسته و بعد پول رو می گیره بخر ، حداکثر قیمتش 5000 هست نه بیشتر .

del_shad
05-12-2009, 22:26
The patch "MPQs-1\unconditional\Data#common-2.MPQ\World\Maps\Kalimdor\Kalimdor_35_20.adt~Patch (Data#common,1710131)" could not be applied. (Invalid source file size: expected 1710131, actual 196608.) If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (BNUpdate::PTCApply)
کسی نمیدونه چیجوری درست میشه؟
من الان چند روزه میخوام نصبش کنم نمیشه

JIGSA
05-12-2009, 22:35
اقا اين تو چه مپي هست؟

Immortal power
05-12-2009, 23:58

ايول خيلي ممنون.:11::11::11:
بعد يه توضيح كوچيكم در موردش بديد مثلا ميشه چند نفره يه تعداد از باس هاشو زد؟ يا خيلي شاخ هستن؟

HoJJaT_07
06-12-2009, 01:45
لومینا جون این مال لول 24 هست باسش هم 1000-100000 بیشتر نداره ! البته آخریه که توی Hallowed End میاد حدودا یه 300 کی داره

Zende
06-12-2009, 10:10
سیکریته؟ آخه ما نمیتونیم ببینیم:دی

Immortal power
06-12-2009, 11:23

من اومدم ثبت نام كردم ولي اي ميل فعال سازي برام نيومد.:41:

ali rocky
06-12-2009, 13:00
سلام کسی لینک دانلود پچ 2.4.3 بازی World Of Warcraft داره یا بگه که چطوری پچ 1.5.0 رو به 2.4.3 ارتقاء داد؟:41:

Immortal power
06-12-2009, 14:00
كــــمــــك!
من تمام scarlet monastery رو گشتم ولي اين npc رو پيدا نكردم.:41::41:

zipper
06-12-2009, 14:08
دوستان من سه روزه که دنبال یه سرور هارد (hard) با پچ 3.0.9 میگردم
اگه یه سرور میشناسین کــــــمـــــکـــــــم کـــــنـــــیــــــد

hossein2801
06-12-2009, 14:15
من اومدم ثبت نام كردم ولي اي ميل فعال سازي برام نيومد.:41:
bulk یا spam رو چک کن نشد بگو خودم برات یوزر بسازم

Immortal power
06-12-2009, 14:55
bulk یا spam رو چک کن نشد بگو خودم برات یوزر بسازم

هر كجا بود رفتم ولي نداشت پيغام.
نل هم خيلي باگ هاشو فيكس كردن ولي در اصل اشكال از من هست كه ازش زده شدم در واقع molten هم بيام همينطور ميشم چون لتنسيم خيلي بالاس. كلا سرعت اينترنتم اومده پايين.:41:

hossein2801
06-12-2009, 16:57
هر كجا بود رفتم ولي نداشت پيغام.
نل هم خيلي باگ هاشو فيكس كردن ولي در اصل اشكال از من هست كه ازش زده شدم در واقع molten هم بيام همينطور ميشم چون لتنسيم خيلي بالاس. كلا سرعت اينترنتم اومده پايين.:41:
یوزر برات بسازم؟

Immortal power
06-12-2009, 17:25
یوزر برات بسازم؟

اره بساز.‌‌‌‌‌‌‌‌‌

AnGelS.Of.WaR
06-12-2009, 18:09
اقا از MMAORPG4ALL چه خبر ؟
میگن بحران مالی یقه اینارو هم گرفته . راسته ؟

hossein2801
06-12-2009, 18:10
اره بساز.‌‌‌‌‌‌‌‌‌
پیغام خصوصی فرستادم چک کن

AnGelS.Of.WaR
06-12-2009, 18:15
الان دیگه هیچ سروری این پچ رو پشتی بانی نمی کنه
اگه بخوای پچهای دیگه رو هم دانلود کنی فک کنم تا سال بعد همین روز بتونی همه شو دانلود کنی :20:
بهترین راه خرید بازی با پچ 3.2.2 یا بالاتر هست چون بیشتر سرور های فر این پچ رو پشتی بانی می کنن
برو از یه گیم ت بخر یا یه سرچی تو اینترنت بزن و از یه سایتی که فروش اینترنتی می کنه یعنی بازی رو میفرسته و بعد پول رو می گیره بخر ، حداکثر قیمتش 5000 هست نه بیشتر .
البته بهتره از یه اشنا بخره تا یه غریبه .
چون زمانی که من 3.0.9 میخواستم بخرم یارو 15000 تومن مارو تیغید بعد فهمیدم 2.4.3 هست:18:

Immortal power
06-12-2009, 19:44
پیغام خصوصی فرستادم چک کن

OK ممنون.

چون زمانی که من 3.0.9 میخواستم بخرم یارو 15000 تومن مارو تیغید بعد فهمیدم 2.4.3 هست:18:

يك سايت معتبر هست كه اكثر بچه هاي اين تاپيك از جمله خود من از اونجا بازي رو سفارش داديم! البته با پچ 3.1.1 ميفرسته يه كمي بايد دانلود كني.:10:

Immortal power
06-12-2009, 19:51
اقا هر كس headless horseman رو جاش رو توي سرور neverendless نشونم بده 1 K گبد بهش ميدم! من هر چي تو wow head خوندم نفهميدم اين قضيش چيه!

hossein2801
06-12-2009, 20:02
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و این است مرام BEEPBEEP
من 100 بار به BLACKSWANN نل التماس کردم فوروم برا ایران نساخت

Immortal power
06-12-2009, 20:02
خوبي كه داره ميشه faction رو عوض كرد ولي بدي كه داره الان vote دادم هيچ point اضافه نكرد :(

hossein2801
06-12-2009, 20:08
خوبي كه داره ميشه faction رو عوض كرد ولي بدي كه داره الان vote دادم هيچ point اضافه نكرد :(
خودم برات کلیک کردم LOL
زود بیا 80 کن

سید علی محمدی
06-12-2009, 21:26

منم همینو می گم اول باید از یه گیم نتی بخره که آشنا باشه اگه دید قیمت رو چرند می گه به یه سایت باید بره البته من خودم از سایتهایی می خرم که بزرگ باشن و سابقه طولانیی در این کار داشته باشن .
نمی دونم چرا p30world خودش نمی فروشه با این فروم به این بزرگی یه نعمت و یه فرصته هم می تونه بازی بفروشه هم سرور بزنه ولی نمی دونم چرا از این فرصت خوب نمی خوان استفاده کنن ؟
:13:

HoJJaT_07
06-12-2009, 21:37
چند بار باید بگم headless horseman توی اونت halowed میاد ! اه حالا هی بپرس

Zende
06-12-2009, 21:56
من مخم ترکیده
احیانا این بیب بیب شما به یه جی ام که به command های بیشتر core ها آشنا باشه نیاز نداره؟:دی(mangose-Ascent-ArcEmu

HoJJaT_07
06-12-2009, 22:01
حسین این مل سرور بعدی نیستش ولی من حوصله لول آپ ندارم . (مل منظورمه نه نل!)

Mel = Molten WoW
Nel = Neverendless :D

Unholy
06-12-2009, 22:13
سلام باگ جدید ulduar اول باید باگ سپید داشته باشی سپید را روی 118می زاریم و اینس را 25 man می کنیم و با جامپ پیشه باس میرویم بعد قبل از اینکه باس برای ما معلوم بشه به سمت باس میرویم وبعد hp باس اندازه ی 10 man میشود

hossein2801
06-12-2009, 23:04
من مخم ترکیده
احیانا این بیب بیب شما به یه جی ام که به command های بیشتر core ها آشنا باشه نیاز نداره؟:دی(mangose-Ascent-ArcEmu

بیا به خودش بگو:31:

Immortal power
06-12-2009, 23:11
چند بار باید بگم headless horseman توی اونت halowed میاد ! اه حالا هی بپرس

كي از تو پرسيد كه خون كثيف خودتو الوده ميكني؟! توي wowhead نوشته بود هر موقع ميشه summon كردش ولي نفهميدم چجوري.

hossein2801
06-12-2009, 23:53
سلام باگ جدید ulduar اول باید باگ سپید داشته باشی سپید را روی 118می زاریم و اینس را 25 man می کنیم و با جامپ پیشه باس میرویم بعد قبل از اینکه باس برای ما معلوم بشه به سمت باس میرویم وبعد hp باس اندازه ی 10 man میشود

میگم حیف وقت نیست تو سرورایی بازی کرد که اینقد باگ داره؟

peyman123
07-12-2009, 09:00
من مي خوام قسمتBreakingNews رو تو ورلد اف واركرافت(ليچ گينگ) فعال كنم كسي از دوستان در اين زمينه اطلاعي داره لطفا راهنماي كنه

Kolang
07-12-2009, 10:38
سلام.
من از عید شروع می کنم.

سلام حسن جان
ايول...اگه بياييد اونجا كه حال ميده... منم انگيزه پيدا ميكنم بمونم :31:

من ودوستم فعلا اونجا بازي ميكنيم....اونم درو اه:20:
حالا ميشه بگي چي شد تصميم گرفتي بياي اليانس و اونجا؟!!

Immortal power
07-12-2009, 13:30
نل يه رول بك زده كه 4 روز برگشته عقب! من 3 تاتيكه فوريوس رو از دست دادم! تا اونجا كه تونستم فحشش دادم GM رو
يهو summon كرد تا پاي بن كردنمم رفت! گفتم بهش تو GM هستي بايد كمكم كني نه بنم كني! گفتم باور كن اصباني شدم قبول داشته باش منو كه اصباني شدم! ز خر شيطون پياده شد! تو اون مدت 4 تا عكسم گرفتم ازش!:31:

Zende
07-12-2009, 13:57
عجب کلاه برداری هستیا:دی
اصبانی؟:خخخخخ

HoJJaT_07
07-12-2009, 14:18

هر چی از دهنم در میومد گفتم

Immortal power
07-12-2009, 14:23
عجب کلاه برداری هستیا:دی
اصبانی؟:خخخخخ

تو فكرم ميكني حرف ميزني؟! لابد خودم فوريوس هامو ريختم دور ميگم رول شده!:13:

hossein2801
07-12-2009, 17:51
حجت دیگه میری نل؟

JIGSA
07-12-2009, 18:20
سلام حسن جان
ايول...اگه بياييد اونجا كه حال ميده... منم انگيزه پيدا ميكنم بمونم :31:

من ودوستم فعلا اونجا بازي ميكنيم....اونم درو اه:20:
حالا ميشه بگي چي شد تصميم گرفتي بياي اليانس و اونجا؟!!

چرا میخوام الیانس بشم. ؟ ؟ من از اول هم عشق الیانس بودم. اما از بلادالف ها خوشم میاد.

میخوام Draenei بشم. از آواتار هم که معلومه :دی

و در مورد سرور هم یکی از دوستام یه تحقیق خفن انجام داده که به دلیل و دلایلها اونجا از هر سروری برای ما بهتره.:20:

ایشالله میام اونجا می بینمت :10:

AnGelS.Of.WaR
07-12-2009, 19:04
میگم حیف وقت نیست تو سرورایی بازی کرد که اینقد باگ داره؟
اقا یه کم تو استفاده از کلمات دقت به خرج بده
اخه هر کی ندونه فکر میکنه داری توهین میکنی به ایشون و Player هایه ScapeGaming سابق که با اومدنه این 2Bit e عوضی به 2BitGaming تغیر نام داد
لطفا برداشت بد نکنین من به این سرور تعصبی هستم هر چند که الان بازی نمیکنم

Zende
07-12-2009, 19:19
حسن جون قصد فوضولی ندارما
ولی خوش تیپ تر از درایینی پیدا نشد؟
تازه رضا هم یه مثل بسیار زیبا در موردشون میگه :خخخخخخ

JIGSA
07-12-2009, 19:38
شما اگر کتاب ظهور هورد رو خونده باشی. به هیچ ریسی به اندازه این Draenei ها ظلم نشده. و توسط اورک ها قتل عام شدن.
این قضیه باعث شد تا من به این ریس علاقه مند بشم. قبلا هم 2 تا Draenei داشتم اما بد که اومدم به سرور اروپا و مجبور شدم هورد بشم بلاد الف انتخاب کردم.

در ضمن مگه این خوشگل بابا چشه ؟ ؟ ؟

Zende
07-12-2009, 20:29
از رضا بپرس بهت میگه:خخ
مگه ما اومدیم اینارو نجات بدیم که بشون بیشتر ظلم شده:دی

Immortal power
07-12-2009, 20:58
حسن جون قصد فوضولی ندارما
ولی خوش تیپ تر از درایینی پیدا نشد؟
تازه رضا هم یه مثل بسیار زیبا در موردشون میگه :خخخخخخ

شما كه خودت از همه غلط املايي ميگيري دراييني نه درناي تكرار كن : د - ر - ن - اي دوباره ميگم درن اي!

JIGSA
07-12-2009, 21:15

JIGSA
07-12-2009, 21:16
به نظرت این مشخصات خوب نیست ؟

Zende
07-12-2009, 21:39
عزیزم چرا میزنی حالا ما یه چیزی پروندیم من از نظر قیافه گفتم:دی

Immortal power
07-12-2009, 21:53

به نظرت این مشخصات خوب نیست ؟

خب 100 البته كه بهتر از بلاد ها هست قدت هاشون. ولي به نظر من بيا بشو نايت الف !:31::31:
من چندي پيش يه پالادين دونور افتاد دنبالم توي تريسفال گليد ديدم من برم اين دور كه نميشه هيچ سرعتشم زياد ميكنه ميرسه بهم كارم تمومه!! به محض اين كه يه تپه رسيدم ديدش يه لحظه قطع شد منم نامردي نكردم shadowmelt زدم:31: از تو كاراكترم رد شد نفهميد! برگشت!:31: ( حق بديد به من نميتونم پالادين دونور كه 50 K جون داره بجنگم اونم با اين لتنسي فاجعه ام! )

JIGSA
07-12-2009, 22:21
خب 100 البته كه بهتر از بلاد ها هست قدت هاشون. ولي به نظر من بيا بشو نايت الف !:31::31:
من چندي پيش يه پالادين دونور افتاد دنبالم توي تريسفال گليد ديدم من برم اين دور كه نميشه هيچ سرعتشم زياد ميكنه ميرسه بهم كارم تمومه!! به محض اين كه يه تپه رسيدم ديدش يه لحظه قطع شد منم نامردي نكردم shadowmelt زدم:31: از تو كاراكترم رد شد نفهميد! برگشت!:31: ( حق بديد به من نميتونم پالادين دونور كه 50 K جون داره بجنگم اونم با اين لتنسي فاجعه ام! )

آخه نایت الف میج نداریم :13:
در ضمن نایت الف ها گوشاشون خیلی درازه :31:

Zende
07-12-2009, 23:24
یک نصیحت بشنو از من کاندر آن نبود غرض:دی
اگه میخوای درای نی برداری پالا بردار اگه میخوای میج برداری هیومن بردار

JIGSA
07-12-2009, 23:29
چپس حتما لحاظ می کنم :31:

البته نه حالا حالا

Immortal power
07-12-2009, 23:52
آخه نایت الف میج نداریم :13:
در ضمن نایت الف ها گوشاشون خیلی درازه :31:
حالا فعلا DK و priest رو نايت برداريد تا 3.3 ميجشم مياد! :31: گوشاشونم حالا يه كاري ميشه كرد! ولي باحاله!:31:

JIGSA
08-12-2009, 00:02
حالا ما هر 3 تا رو Draenei بر می داریم. بعد که 3.3 اومد یه چند تا کاراکتر Draenei دیگه هم اون موقع درست می کنیم. خوبه ؟ ؟

phoenixrezareza
08-12-2009, 05:55
سلام.
میبینم که حاج jigsaی کبیر به طرز فوق شدیدی فعالیت خویش را از سر گرفته اند.
بسیار درود.
آقا میج undead بردار اگه تو sw رات ندادن بگو من رفیق البرزم همون گاو گندهه؛اینو که بگی حتما گاردای sw تو خودشون چیز میکنن میگن شرمنده نشناختیم.
این حاج جیگسای ما اصولا خوش تیریپه.واسه همین only draeni/female یا human/female میگی نه نیگا کن.

آقا از دوستان هر کس ((دي وي دي هاي بازي يا پچها)) رو بخواد من ميتونم براش بفرستم با پست.البته هزينه هم داره.ايميل بزنين يا اس ام اس:
09177042422
m7reza@yahoo.com
در ضمن دي وي دي شامل همه ي پچهاي 3.0.1 به بالا تا 3.3.0 هست يعني تا هر پچي که خواستين ميتونين نصب کنين و واسه اونايي که تو سروراي فري بازي ميکنن مناسبه.خودمم از همين پک استفاده کردم.100% مطمئن هست هيچ مشکلي نداره.

ونتريلو و نرم افزار کورس و addon و .... هم داره.

در ضمن هر کوفتو زهرماری که در مورد warrior/warlock و تا حدودی rogue/shaman/DK خواستین من میتونم جواب بدم.حاج حسن هم متخصخص priest/mage/pala/DK هستند.

عيدتونم مبارک
يا علي

phoenixrezareza
08-12-2009, 06:42
حاج حسن بازگشت غرورانگیزت به wow تاریخش جلو افتاد؟
حاجی draeni برداری من میشم 15% hitrating عجب!!!Oo الان 365 هیت دارم/8 تا اکسپرتایز.هرکی میبینه میخنده.کاش draeni ها exp میدادن.
کاراکتر اینجانب alborz/ravenholdt گاو گنده ایرانیه.و بزودی به اوس kolang در راگناروس خواهیم پیوست با تمام قدرت.دوستای داداشم هم میخوان بیان سرور اصلی؛گفتم بیان راگنا.
به زودی میبینمتون.

تماس یخ

Kolang
08-12-2009, 13:14
چرا میخوام الیانس بشم. ؟ ؟ من از اول هم عشق الیانس بودم. اما از بلادالف ها خوشم میاد.

میخوام Draenei بشم. از آواتار هم که معلومه :دی

و در مورد سرور هم یکی از دوستام یه تحقیق خفن انجام داده که به دلیل و دلایلها اونجا از هر سروری برای ما بهتره.:20:

ایشالله میام اونجا می بینمت :10:

آره... ریلم خوبیه... فقط الا1 هفتس یه هکر داره توی اکشن هاوس فعالیت میکنه... خیلی وضعش بد شده... thorium ore رو میزاره 30 گلد :41:

حاج حسن بازگشت غرورانگیزت به wow تاریخش جلو افتاد؟
حاجی draeni برداری من میشم 15% hitrating عجب!!!Oo الان 365 هیت دارم/8 تا اکسپرتایز.هرکی میبینه میخنده.کاش draeni ها exp میدادن.
کاراکتر اینجانب alborz/ravenholdt گاو گنده ایرانیه.و بزودی به اوس kolang در راگناروس خواهیم پیوست با تمام قدرت.دوستای داداشم هم میخوان بیان سرور اصلی؛گفتم بیان راگنا.
به زودی میبینمتون.

تماس یخ

ایول... اگه اومدی حتما یه میل بزن بهم...
من اینو که 70 کردم (فعلا خیلی کم بازی میکنم) بر میگردم راون و پالا رو 80 میکنم و یکمی باش بازی میکنم... بعد بر میگردم راگنا

JIGSA
08-12-2009, 17:10
من آخر این ماه کاراکترها رو میفرستم تو Ragnaros . ولی فکر نکنم بتونم زودتر از بهمن ماه بازی رو شروع کنم.

marmolak kocholo
08-12-2009, 18:40
خدایی نمیشه تو این نل بازی کرد !!!!
لول نزدیک 70 بودم الان رفتم دیدم رول بک شده، شدم لول 50 !!!
به نظرم بازی کردن تو نل وقت تلف کردنه ! از فردا خبر نداری !
امروز خوبه فردا دیدی کلا سرور تخته شد ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
اسم هیروتونو تو Molten بدید بریم اونجا هم تست کنیم.
منم مثل همیشه
Main Character : SooSooli

ho0rezam
08-12-2009, 18:50
این حاج جیگسای ما اصولا خوش تیریپه.واسه همین only draeni/female یا human/female میگی نه نیگا کن
aslan shak nakon...100 dar sad doroste...
agha sharmande ke finglish neveshtam...bande cd win'am fout shodan o alan farsi saz nadarim

HoJJaT_07
08-12-2009, 18:54
لول .

بای بای نل :-h

بچه ها به نظرم همه لیو بدید بره من کل آیتمام پرید خودمم بن شدم

Zende
08-12-2009, 19:21
leave بدید :خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
ترک سرور که لیو دادنی نیست میتونی دیگه بازی نکنی

JIGSA
08-12-2009, 20:25
من یه پیشنهاد به همه کسانی که تو فری سرورها بازی می کنن دارم.

به جای اینکه هر 2-3 هفته تو یه سرور بازی کنین بعد سرور رول بک بشه یا باگ داشته باشه. یه اکانت بلیزارد بخرین و تو بلیزارد بازی کنین. و لذت یه سرور بدون باگ رو تجربه کنین. با اکانت کلاسیک شروع کنین و یواش یواش برین جلو. اگر خوشتون هم نیومد اکانتتون رو بفروشین. اگر هم نفروشین چیز زیادی از دست ندادین.

Immortal power
08-12-2009, 20:42
leave بدید :خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
ترک سرور که لیو دادنی نیست میتونی دیگه بازی نکنی

تو هم بيا هي اينو اونو مسخره كن يه پست مفيد نديا! 100 رحمت به aqua :31:

Immortal power
08-12-2009, 20:44

به جای اینکه هر 2-3 هفته تو یه سرور بازی کنین بعد سرور رول بک بشه یا باگ داشته باشه. یه اکانت بلیزارد بخرین و تو بلیزارد بازی کنین. و لذت یه سرور بدون باگ رو تجربه کنین. با اکانت کلاسیک شروع کنین و یواش یواش برین جلو. اگر خوشتون هم نیومد اکانتتون رو بفروشین. اگر هم نفروشین چیز زیادی از دست ندادین.

يه انتقاد براي شما كه تو بليزارد بازي ميكني!
ما كه اعصاب درست راست نداريم 1 هفته طول بكشه لول اپ با اين وضعه فاجعه دراپ! بعدم از طرفي پولمون كجا بود بيايم ! حالا باز ريلم اسون داشت يه كاريش ميكرديم پوله رو!:10:

HoJJaT_07
08-12-2009, 21:14
molten-wow سخته ولی خوبه . جمعیتش داره میره بالا

phoenixrezareza
08-12-2009, 21:37

صد در سگ موافقم.حاجی نظرت چیه بریم تو سرورا اسپم بدیم که wts recruit chance بعد که پولی از خارجیا بگیریم گلد منظورمه بعدش هم رفقای ایرانی حالی میبرن و 3 برابر xp میگیرن و ماونت و ... هم یه گلد مفتی میزنیم به جیب.چطوره؟

phoenixrezareza
08-12-2009, 21:40

صد در سگ موافقم.حاجی نظرت چیه بریم تو سرورا اسپم بدیم که wts recruit chance بعد یه پولی از خارجیا بگیریم، گلد منظورمه بعدش هم رفقای ایرانی حالی میبرن و 3 برابر xp میگیرن و ماونت و ... هم یه گلد مفتی میزنیم به جیب.چطوره؟

Immortal power
08-12-2009, 23:23

منم يه انتقاد از شما كه تو بليزاردي ميكنم!:31:
ما كه سرمايشو نداريم ماهي 40 تومان پول بديم!:41:
از طرفي قدرت زندگي تو بليزاردو نداريم. دارپش كمه xp ش كمه. تنها كاري كه ميتونيم بكنيم اينه كه حسرت بخوريم و نگاه كنيم!:41:
بالاخره به ما هم ميگن قشر سرور به دوش! ( بر وزن خانه به دوش! :31: )

phoenixrezareza
08-12-2009, 23:59
اوس حسن صد در سگ بات موافقم.حاجي نظرت چيه بريم تو سرورا اسپم بديم که wts recruit chance بعد يه پولي از خارجيا بگيريم؛ گلد منظورمه بعدش هم رفقاي ايراني يه حالي ميبرن و 3 برابر xp ميگيرن و ماونت و ... هم يه گلد مفتي ميزنيم به جيب.چطوره؟
البته مسلما با آلت اسپم ميکنيم.فقط از نظر شرعي بليزارد گير نميده؟

JIGSA
09-12-2009, 00:27
موافق نیستم. :31:

به بن شدن نمی ارزه

Immortal power
09-12-2009, 01:01
اوس حسن صد در سگ بات موافقم.حاجي نظرت چيه بريم تو سرورا اسپم بديم که wts recruit chance بعد يه پولي از خارجيا بگيريم؛ گلد منظورمه بعدش هم رفقاي ايراني يه حالي ميبرن و 3 برابر xp ميگيرن و ماونت و ... هم يه گلد مفتي ميزنيم به جيب.چطوره؟
البته مسلما با آلت اسپم ميکنيم.فقط از نظر شرعي بليزارد گير نميده؟

اوخ اوخ اوخ! اين خطري حرف ميزنه! شر نشه برامون! :31::10:

phoenixrezareza
09-12-2009, 01:08
اصولا این جانب خوراکم خطره.
نترسین بابا فقط در حد پیشنهاد بود،واسه خالی نموندن عریضه گفتم lol تازه alborz هواتونو داره،پس دیگه ترس معنی نداره،خیالاتتون تخته.
آخرش نفهمیدیم این 3.3.0 لعنتی کی میاد.من shadowmourne میخوااااااااااااااااااااا اااااااااااااام !!!

JIGSA
09-12-2009, 01:20
اصولا این جانب خوراکم خطره.
نترسین بابا فقط در حد پیشنهاد بود،واسه خالی نموندن عریضه گفتم lol تازه alborz هواتونو داره،پس دیگه ترس معنی نداره،خیالاتتون تخته.
آخرش نفهمیدیم این 3.3.0 لعنتی کی میاد.من shadowmourne میخوااااااااااااااااااااا اااااااااااااام !!!

یواش برو ما هم برسیم.

برای اون باید آرتاس رو تو 25 نفره Heroic بزنی. البته بعد از کلی کوئست.:13:
صبر کن من میام هیل می کنم آرتاس رو دوتایی میزنیم :10:

البته تو خواب :31:

phoenixrezareza
09-12-2009, 01:36
اینو ببین:

آرتاس جونو نمیخواد بزنیم ولی N^N تا مصیبت دیگه داره.قراره این axe ما رو تو کشتن آرتی کوچولو کمک کنه.

JIGSA
09-12-2009, 01:41
اینم مسیر کوئست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Bitmap Image.jpg

phoenixrezareza
09-12-2009, 01:49
فکر کنم جدی جدی ول شد 3.3.0 یعنی release شد.کوفتشون بشه.باید تا اسفند صبر کنم QQ
حاجی به یاد اون شبایی که تو ravenh خدافسی میکردم :
با اجازت ما بریم بکپیم،شب خشک.
bb :*

Cain
09-12-2009, 02:28

امروز 4شنبه که weekly maintenance شد ... 3.3.0 Live میشه.

Kolang
09-12-2009, 08:58
توي پچ 3.3 شنيدم ديگهqhelper نيازي نيست...
كسي چيزي ميدونه در اين مورد؟

Zachyrock
09-12-2009, 09:05
foroshe ACC Neverendless-wow bedone charac ba :

500 vote point

1000 vote point

gamebazi.blogfa
09-12-2009, 10:36
معرفی سرور فوق العاده ی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این سرور کمتر از 7 روزه که درست شده ولی تا حالا بیش از 1000 نفر افراد آنلاین داره!!! سبک سختی بازی 12X medium هستش حتما بیایین
پینگش هم خوبه من تو این سرور پینگم 100 هستش عالیه!!!

phoenixrezareza
09-12-2009, 11:27
حسن اینو ببین:

برو بچ گیلد بدجوری به آماتو و هیلی نیاز دارن انگار.
آقا این patch note 3.3.0 در مورد qhelper هم نوشته.یه نمه انگلیش بخون هیکلت بیاد.

واسه گرفتن shadowmourne باید این مصیبتا رو بکشید (واسه اونایی که مث من تو کفن):

1:باید با فکشن جدید ashen verdict دوست(فرندلی) بشین،
2:یه کوست از Darion Mograine میگیرین و باید 25 عدد ناقابل Primordial Saronite بعلاوه 2 تا کوست آیتم از Festergut و Rotface بگیرید که اینم خودش تا release شدن پارت دوم پچ 3.3.0 طول میکشه.و در آخر واسه این کوست باید اون mace قدیمی آرتاس که قبل از frostmourne داشتش رو پیدا کنین که اسمش Light's Vengeance میباشد.این قسمتش raid نمیخواد باید برین Frostmourne Cavern تو Dragonblight که منم نمدونم کجاست.
حالا تازه کوستو که انجام دادین shadows edge گیرتون میاد.
3:حالا باید با shadows edge که یه 2h Axe هست برین و پدر پرفسفر پوتریساید رو با مواد شیمیایی خودش در بیارین:

Find a way to absorb his mutated slime. Use the foul substance to infuse your weapon with the power of the unholy. Only when this has been done shall I reveal your next task.

4:این قسمتش مربوط به ول شدن(release) قمست 3 icc میشه.
باید برین و شاهزاده Lana'thel رو نفله کنین.شاهزاده یه قدرتی داره بنام mirror of blood یا تو همین مایه ها که به این قسمت کوست مربوطه.چطوری؟نمیدونم:

Your weapon is now prepared to be endowed with the power of blood. You are to face Queen Lana'thel in battle and bathe the axe in her Blood Mirror power. When it has been fully infused, you must slay her unmercifully.

May her screams pierce the ears of the Lich King as he awaits his fate.

5:تو این قسمت باید تشریف ببرین و وقتی قسمت آخر پچ ول شد برین سیندراگوسا رو نفله کنین البته باید 3 بار خودتونو در معرض frozen breath قرار بدین و جون سالم به در ببرین.یعنی از 37 الی 45k دمیج زنده در برین. ماااااااااااادر جان !!!

6: حالا باید 60 تیکه کریستال که کیلجائدن واسه حبس کردن نرژول تو تخت یخی (frozen throne) ساخته بود و آرتاس واسه تسخیر تخت و icc با فراستمورن کریسالو شکست پیدا کنین.این تیکه ها تو icc پیدا میشن.

7:این قسمت یه خورده گلابیه،همش باس 1000 تا mob تو icc بکشین.همین.خیلی خوبه دیگه.
خدا رحم کنه.البته اگه mob ها بعد از زدن باسها تو رید respawn بشن شاید بشه تو یکی 2 هفته این قسمتو جمش کرد.

بفرما آقا اینم shadowmourne برو حالشو ببر.

akharwarbaz
09-12-2009, 13:34
يه انتقاد براي شما كه تو بليزارد بازي ميكني!
ما كه اعصاب درست راست نداريم 1 هفته طول بكشه لول اپ با اين وضعه فاجعه دراپ! بعدم از طرفي پولمون كجا بود بيايم ! حالا باز ريلم اسون داشت يه كاريش ميكرديم پوله رو!:10:

خوب این موضوع رو برای دوستانی که اطلاع ندارن بگم که blizzard یه امکانی برای بازیکنا فراهم کرده به اسم recuit . با این ویژگی شما 3x xp میگیرین(موب و quest) که تازه همه اینارو با رفیقتون میرین.
یعنی به طور مثال من دیروز ! همین دیروز که با رفیقم recuit ام تو به quest تو boty bay
37k گرفقیم. لولمونم 48 بود. که الان 4 5 روزه 50 شدیم. فقط یه قسمت بدی که داره اینه که این 3x xp تا لول 60 هست. البته یه سری امکانات دیگه رو برای کسی که دوستشو recuit میکنه گذاشتن به شرح زیر که تلافی اون قسمت بد رو در میاره :27:
این کلی:

Friend-to-friend summoning makes it easy to travel together.
میتونین همدیگرو sumon کنین هر جا که هستین

Faster levelling with triple experience gained!
همون 3x ایکسپی
Your friend can even grant bonus levels to your own characters
این خیلی باحاله: دوستیتون به شما لول میده. به این صورت که مثلا رفیقتون تکی لول گرفته و شما عقب موندین.راحت به شما میتونه لول بده تا بهش برسین(فقط دوستتون که شما recuit اش کردین میتونه به شما لول بده!) هر 2 تا لول 1 لول میتونه به شما بده . اگرم اصلا ازش لول نگیرید میتونید یه char جدید بردارید و 30 تا لول یهو ازش بگیرید..

خوب میرسیم به قسمت باحالش
If your friend purchases a full copy of World of Warcraft and pays for a month of subscription time, you'll get
اگه رفیقتون بره و اکانتشو شارژ کنه
30 days of subscription time FREE!
30 روز اکانت مجانی میگیرین.
an exclusive in-game zhevra mount!
یه مانت باحالم تو بازی میگیرین

جنتا نکته اینه که recuit فقط 90 روزه و بعد 90 روز(3 ماه) اکانتاتون عادی میشه
و اینکه اگه خواستین اکانت بسازین یکدوم از این کشورارو برای کشورتون انتخاب کنید

Austria, Finland, France, Germany, Italy, the Netherlands, UK, Norway, Sweden, Greece, Ireland, Belgium, Spain, Russia, Ukraine, Latvia, Lithuania and Belgium. Players from outside of these countries; players with trial accounts, or with full accounts with five referrals from the "Recruit A Friend" service currently pending, are ineligible.
چون فقط وقتی میتونین recuit کنین که تو یکی از این کشورا باشید(هیج وق ایران رو برای کشورتون انتخاب نکنید در کل :27: ترجیحا همون uk رو انتخاب کنید از همه لحاظ بهتره)
توضیحات بیشتر

HoJJaT_07
09-12-2009, 14:39
من غار فروستمورن رو دیدم : اینا هاش

البته فورستمورن توی یه یخ هست ولی من میس آرتاس رو ندیدم !

Kolang
09-12-2009, 14:57
خوب این موضوع رو برای دوستانی که اطلاع ندارن بگم که blizzard یه امکانی برای بازیکنا فراهم کرده به اسم recuit . با این ویژگی شما 3x xp میگیرین(موب و quest) که تازه همه اینارو با رفیقتون میرین.
یعنی به طور مثال من دیروز ! همین دیروز که با رفیقم recuit ام تو به quest تو boty bay
37k گرفقیم. لولمونم 48 بود. که الان 4 5 روزه 50 شدیم. فقط یه قسمت بدی که داره اینه که این 3x xp تا لول 60 هست. البته یه سری امکانات دیگه رو برای کسی که دوستشو recuit میکنه گذاشتن به شرح زیر که تلافی اون قسمت بد رو در میاره :27:
این کلی:

Friend-to-friend summoning makes it easy to travel together.
میتونین همدیگرو sumon کنین هر جا که هستین

Faster levelling with triple experience gained!
همون 3x ایکسپی
Your friend can even grant bonus levels to your own characters
این خیلی باحاله: دوستیتون به شما لول میده. به این صورت که مثلا رفیقتون تکی لول گرفته و شما عقب موندین.راحت به شما میتونه لول بده تا بهش برسین(فقط دوستتون که شما recuit اش کردین میتونه به شما لول بده!) هر 2 تا لول 1 لول میتونه به شما بده . اگرم اصلا ازش لول نگیرید میتونید یه char جدید بردارید و 30 تا لول یهو ازش بگیرید..

خوب میرسیم به قسمت باحالش
If your friend purchases a full copy of World of Warcraft and pays for a month of subscription time, you'll get
اگه رفیقتون بره و اکانتشو شارژ کنه
30 days of subscription time FREE!
30 روز اکانت مجانی میگیرین.
an exclusive in-game zhevra mount!
یه مانت باحالم تو بازی میگیرین

جنتا نکته اینه که recuit فقط 90 روزه و بعد 90 روز(3 ماه) اکانتاتون عادی میشه
و اینکه اگه خواستین اکانت بسازین یکدوم از این کشورارو برای کشورتون انتخاب کنید

چون فقط وقتی میتونین recuit کنین که تو یکی از این کشورا باشید(هیج وق ایران رو برای کشورتون انتخاب نکنید در کل :27: ترجیحا همون uk رو انتخاب کنید از همه لحاظ بهتره)
توضیحات بیشتر

من 1 هفته بعد از اينكه ليچ رو خريديم اين متن رو خوندم... اونقدر سوختم كه نگو... چون كشور رو ايران زده بدوم و ... :41:
اگه 35 واسه ليچ نداده بودم... ميرفتم و يه اكانت جديد ميخريدم.. اما با اون پ.لي كه داده بودم ديگه ارزش نداشت

راستي... شمايي كه الان يي رو ريكرويت كردي، مثلا اگه 3 ماه بعد يه نفر ديگه رو ريكرويت كني، باز همون داستان رو ميتوني داشته باشي؟؟ (البته براي لول آپ كاراكتر جديدت)

البته يه نكته اينكه... لول 48 تا 50 رو معمولا 1 روزه ميشه رفت... 4 5 روز يكمي زياد نيست!!؟ :دي
(من سرعت لول آپ خودم به خاطر مزدوج شدن و سر كار رفتن بالا نيست... اما بازم... :پي )

akharwarbaz
09-12-2009, 15:23
من 1 هفته بعد از اينكه ليچ رو خريديم اين متن رو خوندم... اونقدر سوختم كه نگو... چون كشور رو ايران زده بدوم و ... :41:
اگه 35 واسه ليچ نداده بودم... ميرفتم و يه اكانت جديد ميخريدم.. اما با اون پ.لي كه داده بودم ديگه ارزش نداشت

راستي... شمايي كه الان يي رو ريكرويت كردي، مثلا اگه 3 ماه بعد يه نفر ديگه رو ريكرويت كني، باز همون داستان رو ميتوني داشته باشي؟؟ (البته براي لول آپ كاراكتر جديدت)

البته يه نكته اينكه... لول 48 تا 50 رو معمولا 1 روزه ميشه رفت... 4 5 روز يكمي زياد نيست!!؟ :دي
(من سرعت لول آپ خودم به خاطر مزدوج شدن و سر كار رفتن بالا نيست... اما بازم... :پي )

سلام راستش 5 روز نشده دیشب یادمه اخرین باری که played/ زده بودم 3day o 6 7 ساعت بود .نه دیگه خدایی خیلی ستمه 1 روزه :18: در ضمن l همیشه هورد بودیم ایندفه اومدیم الی هیج جارو بلد نبودیم
ولی از حق نگزریم location های horde برای لول اپ بهتره D:
در مورد اون سوالت بله میشه . شما در کل 5 تا recruit code داری که میتونی تا 5 نفر رو recruit کنی :27:
(فک کن 5 نفر برن شارژ کنن 5 ما فری :40:)

(در مورد قسمت اخرم خدا صبر کبیره بهت بده :31:)

hossein2801
09-12-2009, 15:48
foroshe ACC Neverendless-wow bedone charac ba :

500 vote point

1000 vote point

:39:
شما مفتی هم بدی کسی نمیخواد

HoJJaT_07
09-12-2009, 21:11
آخرین تریلر 3.3 رو دیدم . نمیدونم چی بگم . 80 مگ حجم داشت ... ولی واقعا باحال بود . یه گروه راید الی Agrent میرند تو Icecrown Citadel . از اون ور لیچ کینگ میره فورست مورنو برداره که روح پدرش با کلی هیومن دیگه اونجا ظاهر میشه و پدرش یکمی حرف میزنه بعد لیچ کینگ میگه این راید (کلی میگم) باید از کلی باس و اینا رد شه که نشون میده تک تک باس ها رو میزنند . کاملا واضح بود قبل لیچ کینگم Sindragosa میاد و اونم که زدن میرسه لیچ کینگ . اینجاشو نشون نمیده ولی لیچ کینگ داد میزنه : "" Come . Frostmorune Is Hungry '''' البته مطمئن نیستم اینو میگه یا نه .

بعدشم که اسم پچ رو میگن . مسلما اسم 3.3.
The Fall Of Lich King هست

Immortal power
09-12-2009, 22:43
آخرین تریلر 3.3 رو دیدم . نمیدونم چی بگم . 80 مگ حجم داشت ... ولی واقعا باحال بود . یه گروه راید الی Agrent میرند تو Icecrown Citadel . از اون ور لیچ کینگ میره فورست مورنو برداره که روح پدرش با کلی هیومن دیگه اونجا ظاهر میشه و پدرش یکمی حرف میزنه بعد لیچ کینگ میگه این راید (کلی میگم) باید از کلی باس و اینا رد شه که نشون میده تک تک باس ها رو میزنند . کاملا واضح بود قبل لیچ کینگم Sindragosa میاد و اونم که زدن میرسه لیچ کینگ . اینجاشو نشون نمیده ولی لیچ کینگ داد میزنه : "" Come . Frostmorune Is Hungry '''' البته مطمئن نیستم اینو میگه یا نه .

اينا رو بيخيال! بگو cataclysm كي مياد! من مردم از دل تنگي!

Zende
09-12-2009, 22:44
حسین جون نزن تو ذوق مردم:دی
این بیب بیب بق بقو چرا جواب نمیده پس!
10 20 بارم بش دادم!
مثل آدم هم نیست جدی جدی خود خود این شتر مرغست!
خوب حد اقل یه نهیی چیزی! هیچی نمیگه بیپ بیپ میکنه میره:خخ

akharwarbaz
09-12-2009, 23:01
اينا رو بيخيال! بگو cataclysm كي مياد! من مردم از دل تنگي!

5 الی 6 ماه دیگه

همه چیرو بیخی این مونت goblin ها منو مرده!! :31:

iMbaQ_SiR
09-12-2009, 23:37
ی سرور مجانی معرفی کنید که 3.3.0 باشه. من امروز wow رو گرفتم طرفم wowش 3.3.0 بوده ولی server های مجانی هنوز .3.2.2a هستن.

کسی هست که علاقه ای به کمک به ی تازه وارد داشته باشه؟(من که فک نکنم باشه!!! :[ )

من اگه بخوام تو Blizard بازی کنم به چه چیزهایی نیاز دارم؟

iMbaQ_SiR
09-12-2009, 23:40

از کجا می گریری آدرسش رو بده ما هم DL کنیم.

Immortal power
09-12-2009, 23:46
5 الی 6 ماه دیگه

جدا اين مونت گابليناس؟ چه باحاله!:31:

phoenixrezareza
10-12-2009, 00:14
محض اطلاع دوستان رکورد لولآپ حدود 36 ساعت هست از 1 تا 80.
البته راههای مختلف در سرعت بخشیدن به لولآپ وجود داره از جمله addonهای پولی و همچنین یجورایی به تجربه و مهارتتون هم مربوط میشه.من از 1 تا 30 رو با وارلاکم تو 2 هفته رفتم البته نه اینکه 24 ساعت بازی کنما.حاج حسنم شاهده.
یه پلیر معمولی میتونه تو حدود 4 تا 5 روز play time بشه 80.البته واقعا به تجربه نیاز داره.
تیکه کلام arthas هم اینه:
Frostmourne Hungers فراستمورن تو این جمله یه شخصیت سوم شخصه.

iMbaQ_SiR
10-12-2009, 00:19
دوستان ی سری adoon بهم معرفی کنید لطفاً کارشون و طرض استفاده هر کدوم هم بگین.

hossein2801
10-12-2009, 01:33
5 الی 6 ماه دیگه

تاریخی رسما اعلام نشده کجا اینو شما دیدید؟!!

tba 2010 هست حالا کی بیاد معلوم نیست ولی احتمالا Q1

hossein2801
10-12-2009, 01:34
ی سرور مجانی معرفی کنید که 3.3.0 باشه. من امروز wow رو گرفتم طرفم wowش 3.3.0 بوده ولی server های مجانی هنوز .3.2.2a هستن.

کسی هست که علاقه ای به کمک به ی تازه وارد داشته باشه؟(من که فک نکنم باشه!!! :[ )

من اگه بخوام تو Blizard بازی کنم به چه چیزهایی نیاز دارم؟
سرور 3.3 وجود نداره فعلا

HoJJaT_07
10-12-2009, 12:55
این داستان سیلواناس و جاینا چیه ؟ نفهمیدم من .. یه سری شایعات (یا واقعیت) وجود داره که میگه جاینا و سیلواناس به شما کمک میکنند توی Icecrown Citadel از دست لیچ کینگ فرار کنید . خب اگه میشه زدش چرا فرار کنیم . اگه نمیشه زدش چرا ساختن اونجا رو ؟! جریانش چیه

Zende
10-12-2009, 16:10
شاید مثل ایلیدانه که میپره هوا اینم دنبالت میاد با کمک اینا در میری برمیگردی میزنیش

Immortal power
10-12-2009, 18:10
بچه ها اگر Anti virus رو خاموش كنيم وقت بازي امكان داره سرور يا كسي ويروس بگيريم يا چيزي بشه؟

HoJJaT_07
10-12-2009, 18:57
چقدر میترسی ...

بابا هیچی نمیشه مگه ممکنه . اونموقعه الان کل بیلیزارد ویروسی بود ... lol

آقا من عاشق این Battle Ship آیسکرون کیتادل شدم . یه تریلر ببینید . شما سوار یه کشتی میشید هر کس پشت یه توپ میره آنددا (الیت ها) هم میرن پشت یه کشتی دیگه اگه کشتی منفجر شه باید کل راید رو از اول برید (فکر کنم)

phoenixrezareza
10-12-2009, 19:46
چقدر میترسی ...

بابا هیچی نمیشه مگه ممکنه . اونموقعه الان کل بیلیزارد ویروسی بود ... lol

آقا من عاشق این Battle Ship آیسکرون کیتادل شدم . یه تریلر ببینید . شما سوار یه کشتی میشید هر کس پشت یه توپ میره آنددا (الیت ها) هم میرن پشت یه کشتی دیگه اگه کشتی منفجر شه باید کل راید رو از اول برید (فکر کنم)

چیچیو خبری نیست.من خودم زخم خورده ی هکرام.یه بار اکانتمو دزدیدن همه آیتمامو بردن+گلد و .... .حتما این 2 تا نرم افزارو نصب کنین با فووول آپدیت:
ad-aware
spybot search and destroy
با یه آنتیویروس درست درمون.
من 2 هفته طول کشید اکانتم به حالت قبلش برکرده.این مال جریان merge شدن اکانتای battle.net با wow accountها بود.احتیاط کنید.

جیگرطلا این آیسکرون کیتادل نیست loooooooooooool آیسکرون سیتادل.

iMbaQ_SiR
10-12-2009, 19:50
کسی نیست مارو راهنمایی کنه |Blizard بازی کنیم؟

اگه Acant بگیرم 1 ماه فیری می گیریدا!!! اگه من و دعوت کنید. حالا خود دانید.

JIGSA
10-12-2009, 20:45
این داستان سیلواناس و جاینا چیه ؟ نفهمیدم من .. یه سری شایعات (یا واقعیت) وجود داره که میگه جاینا و سیلواناس به شما کمک میکنند توی Icecrown Citadel از دست لیچ کینگ فرار کنید . خب اگه میشه زدش چرا فرار کنیم . اگه نمیشه زدش چرا ساختن اونجا رو ؟! جریانش چیه

این مربوط به یکی از اینستنس های پچ 3.3 هستش که شما میرید و 2 تا باس رو میکشین. بعد میرسین به جایی که می بینین Jaina یا Sylvanas دارن با آرتاس می جنگن. (اگر هورد باشین سیلواناس رو می بینین و اگر الیانس باشین جاینا ). بعد جاینا یا سیلواناس آرتاس رو فریز می کنن و تایمر شروع میشه. آرتاس به سرعت آرومی به سمت شما میاد. شما باید با یه مشت موب Undead مبارزه کنین تا زمانی که جاینا یا سیلواناس یه دیوار یخی رو از بین ببرن. و 3 تا دیوار وجود داره و برای هر دیوار تعداد موب ها بیشتر میشه. اگر سر زمان معین نتونین از اونجا فرار کنین. آرتاس بهتون میرسه و همه رو میکشه.
اما اگر بتونین فرار کنین صدای آرتاس رو یشنوین که میشه اگر خیلی ادعاتون میشه بیاین IceCrown Citadel تا با هم مبارزه کنیم.

JIGSA
10-12-2009, 20:46
کسی نیست مارو راهنمایی کنه |Blizard بازی کنیم؟

اگه Acant بگیرم 1 ماه فیری می گیریدا!!! اگه من و دعوت کنید. حالا خود دانید.

به ایرونی ها این قانون تعلق نمی گیره.

del_shad
10-12-2009, 20:58
کسی نمیدونه چیجوری درست میشه؟
من الان چند هفتست میخوام نصبش کنم نمیشه
ye adam khoda shenas nemidoone bayad chikar konam?
toro khoda komaam konid

iMbaQ_SiR
10-12-2009, 21:22
به ایرونی ها این قانون تعلق نمی گیره.

خیلی ها هستن که ایرونین زدن آمریکا ، فرانسه و ....

مجبور نیستی بزنی ایران که. بعدم من که فک نکنم فرقی داشته با شه شما جایی خوندی تعلق نمی گبیره؟

لینکش رو بزا مام ببینبم.

JIGSA
10-12-2009, 21:31
آموزش کامپیوتر :

جلسه اول - IP چیست ؟

IP مانند یک آدرس برای هر شخص می باشد و معمولا ISP ها آن را تنظیم می کنند. از طریق این آدرس می توان به محل اشخاص پی برد.

دوست عزیز، لازم نیست شما زده باشی ایران یا آمریکا یا آلفا قنطورس. از طریق اون IP کشور شما رو تشخیص میده.

iMbaQ_SiR
10-12-2009, 21:38
اولاً آموزش NETWORK هست نه PC

دوماً 1000 تا راه هست برا تغییر IP یکیش Ultrasorf هست. بعد حا لا آمریکایی یا هر کفت دیگه ای بایاد ایران بخواد wow بزنه

امکاناتش رو ازش میگیرن یعنی؟
ا
اصلاً همون که شما میگی نمی خوای یاد بدی به منکه چه طوری بازی کنم تو بلیزارد؟

essiprog
10-12-2009, 23:06
سلام دوستان

3.3 هم به سلامتی دیروز صبح اومد . تازه رید ها ریست شده بود اومدم یه توک برم خستگیم در بیاد خورد تو حالم!

آقا من یه مشکل دارم . این ایمان مغازش رو از ولیعصر جمع کرده موندم گیم کارت از کجا بگیرم

درضمن کسی هست که تو شمال تهران 3.3 رو داشته باشه من ازش بگیرم؟ 800 مگ خیلی ستمه! پولشم میدم

راستی دوستی که میخواست تو بلیزارد شروع کنه اگه تو رلم من بیاد میتونه رو من حساب کنه

من تو Tarren Mill هستم . اسم هیروی من : Ratas

ممنون از همه

essiprog
10-12-2009, 23:22
من چون پست هام 10 تا نشده نتونستم پیغامت رو جواب بدم

ببین شما برای شروع یه سریاله World Of Warcraft : Classic احتیاج داری که قیمتش حدود 20 هزار تومنه . همین . اگه خواستی بگو شماره بدم 1 ساعته بهت تحویل میده . ساختن اکانت هم 5 دقیقه بیشتر طول نداره بعدش یک ضرب میای تو بازی . نسخه آخر (3.3) هم که خودت داری. چیز دیگه نمیمونه

essiprog
10-12-2009, 23:29
راستی

با سریال کلاسیک تا لول 60 میتونی بیای و پالادین هم نمیتونی بسازی . در غیر این صورت باید به جنگ سوزان (Burning Crusade) ارتقا بدی . اونم 25 هزار تومنه و اجازه ساخت پالادین رو میده و تا لول 70 میتونی بیای. (البته شما چون به سرور فری عادت کردی حداقل 2 ماه طول داره یه اون حد برسی :دی)

iMbaQ_SiR
10-12-2009, 23:35
اون شعره رپو شنبدی که می گه :<<شماره بدم؟ چی گفتی ؟ دباره بگم؟>>

آره داش سریاله 3 تاش رو هم چن؟ بعد این سریال ها رو کجا باید وارد کنم ؟

طرف مطمعن هست؟ من خودم
World Of Warcraft Authentication Key + World Of Warcraft Burning Crusade CD Key (EU)

قیمت :35000 تومان

این و پیدا کردم نظرت چی؟

Kolang
10-12-2009, 23:37
حسن جان... یه توضیح میدی در مورد فلای مانت توی northrend?
واسه کاراکتر اول باید تا لول 77 صبر کرد تا بشه فلای کرد اونجا
اما اگه یه لول 80 داشته باشی... از همون لول 68 میشه گویا
حالا میخوام بدونم بهد از اینکه لول 80 شدی، چه کارای باید کرد؟ (آخه دارم پالادینم رو واسه اینکه دروییدام بتونه فلای کنه، 80 میکنم.... میخوام ببینم خیلی دردسر نداشته باشه)

Kolang
10-12-2009, 23:39

طرف مطمعن هست؟ من خودم
World Of Warcraft Authentication Key + World Of Warcraft Burning Crusade CD Key (EU)

این و پیدا کردم نظرت چی؟

قیمتش بالاس
این سایت 16 میده

essiprog
10-12-2009, 23:54
ببین من قیمتی کی دارم ماله وقتیه که برای دوستم خریدم .1-2 ماه پیش . از این پایین تر ندیده بودم . مطمئن 100% .

روی هم با Wrath of the Lich king حدود 80 تومن میشه که تا 40 روز میتونی بازی کنی . از اون به بعد هر 2 ماه 36 هزار تومن باید برای تمدید گیم کارت بگیری
حالا شما میتونی از جاهای دیگه هم بگیری .

در باره Cold Weather Flying
ببین شما اگه یه هیرو 80 داشته باشه از دالاران میتونه یه Tome of cold weather flying بخری که یه آیتمه Bing to account هست بعد به اونیکی هیروی 68+ بفرستی که تو Norhtrend پرواز بکنی . اگر نه باید تا لول 77 بیای

essiprog
10-12-2009, 23:56
ببین من قیمتی کی دارم ماله وقتیه که برای دوستم خریدم .1-2 ماه پیش . از این پایین تر ندیده بودم . مطمئن 100% .

روی هم با Wrath of the Lich king حدود 80 تومن میشه که تا 40 روز میتونی بازی کنی . از اون به بعد هر 2 ماه 36 هزار تومن باید برای تمدید گیم کارت بگیری

ببین شما اگه یه هیرو 80 داشته باشه از دالاران میتونه یه Tome of cold weather flying بخری که یه آیتمه Bing to account هست بعد به اونیکی هیروی 68+ بفرستی که تو Norhtrend پرواز بکنی . اگر نه باید تا لول 77 بیای

essiprog
11-12-2009, 00:00

طرف مطمعن هست؟ من خودم

این و پیدا کردم نظرت چی؟

خوبه قیمتش . این Battle Chest هستش . برای شروع بهترین انتخابه . بعدش من یه دعوت نامه برات میفرستم که اکانتت رو باهاش میسازی . 3 برابر Xp میگیری و وقتی که آنلاین نیستی هم من میتونم برات لول بزنم . تا لول30 هم که برسی 30 لول هدیه بصورت Instant از اکانت من میتونی هدیه بگیری . ( یعنی میشی 60)

JIGSA
11-12-2009, 00:00
یه فروشنده تو Dalaran هست که یه کتاب میفروشه به اسم Tome of Cold Weather Flight.
اون کتاب رو میتونی به هر کاراکتری که داری بفرستی. اما باید تو یه ریلم باشن. از لول 68 هم میتونی از مانت پرنده استفاده کنی.

essiprog
11-12-2009, 00:01
راستی کی بود که گفت تو ایران RAF کار نمیکنه؟

iMbaQ_SiR
11-12-2009, 00:04
قیمتش بالاس
این سایت 16 میده

خوبه قیمتش . این Battle Chest هستش . برای شروع بهترین انتخابه . بعدش من یه دعوت نامه برات میفرستم که اکانتت رو باهاش میسازی . 3 برابر Xp میگیری و وقتی که آنلاین نیستی هم من میتونم برات لول بزنم . تا لول30 هم که برسی 30 لول هدیه بصورت Instant از اکانت من میتونی هدیه بگیری . ( یعنی میشی 60)

دست درد نکنه .
شمام همین طور آقای essiprog همین کارو می کنیم.

این که دوستمون گفت قیمتش از همه بهتره از همین می گیرم که میشه در کل 68 هزار تومان.

بعد مگه هر CD Key یک ماه مجانی نمیده که شما میگی 40 روز؟

iMbaQ_SiR
11-12-2009, 00:07
من می خوام Shaman یا پا لادین هورد بازی کنم چه نژادی بر دارم برا هر کدوم بهتره؟

چه Adon هایی به درد می خوره و هر کدوم چی کار می کنن. (Qust helper رو می شناسم غیر اون)

Kolang
11-12-2009, 00:07

آقا ایول
مرسی :10:
پس برم اینو 80 کنم زود :46:

essiprog
11-12-2009, 00:09
نه خیر . شما 10 روز تریال رو اکانتت میگیری + 30 روز مجانی فقط از کلاسیک که میشه 40 روز

JIGSA
11-12-2009, 00:11
راستی کی بود که گفت تو ایران RAF کار نمیکنه؟

من گفتم.
میگی نه! چک کن.

فقط یه راه داره اونم ( وی پی ان )

essiprog
11-12-2009, 00:14
شما فقط از کلاسیک 1 ما میگیری . پالادین که فقط رو بلاد الف میتونی بگیری . شمن هم بستگی داره . اگه میخوای DPS بشی ترول بهتره . اگر هم میخوای هیلر بشی Orc , Tauren . در کل برای هیلر شدن در Shaman کلاس تاثیر نداره . (اگه من بودم Tauren برمیداشتم چون با مزست .

توی 3.3 تقریبا به QH نیازی نیست . اما شما میتونی برای رید رفتن اینارو دریافت کنی از : Wow.curse.com

Quest Helper . Deadly boss modes . Pit Bull . Omen . Scrolling Combat text . Raid ready chek , Cartographer

JIGSA
11-12-2009, 00:15
آقا ایول
مرسی :10:
پس برم اینو 80 کنم زود :46:

حواست باشه که این آیتم رو فقط میتونی به کاراکترهایی بفرستی که تو یه ریلم باشن. :20:

essiprog
11-12-2009, 00:16
از کی تا حالا؟ راستی شما تو پریستت از ToC5Norm , Black knight ترینکت آبیت رو عوض کن . یه ترینکت اینتلکت میندازه هلو

essiprog
11-12-2009, 00:23
Cartographer : این نقشست

Pitbull = این یونیت فریم رو بازی رو عوض میکنه طوری که توی رید ها بهتر بتونی تارگت رو عوض کنی

Elcano buff bars = این باف ها و دیباف ها رو دقیق با تایمر زیر هم لیست میکنه

Omen = این یه تریت متر (Treath Meter) هست که درصد تنفر مانستر ها نسبت به بقیه پلیر ها لیست میکنه

Deadly boss modes = این برای زدن باس ها مثل آچار فرانسه عمل میکنه . هر لحظه میگه باس داره چه اسپلی میزنه به همراه تایمر اسپل ها

Recoung = این مثل یه کانتره . میگه هر پلیر تا به حال توی پارتی یا رید چه قدر فعالیت کرده

دیگه خسته شدم از تایپ . بقیش برای بعدن :دی

iMbaQ_SiR
11-12-2009, 00:26
essiprog دست درد، خدا حفظت کنه بقیه دوستان که یا دشون رفته اصلاً این تاپیک برا چی ( آموزش و ارائه World of Warcraft) Email تو بده addet کنم.

من هفته دیگه اقدام می کنم برا این Cd key ها.

شما باید دعوت نا مه رو موقع خاصی بفرستی یا هر موقع بفرستی میشه؟

اگه موقع خاصی نداره الان بفرست تا خریدم use کنم.

من می خوام بتونم Patch های جدبد که می یاد جدا DL و نصب کنم رو wow و از Lancher استفاده نکنم ولی چون wow ما کپی هست فک کنم به صورت عادی نمیشه.درسته؟ آیا این راهی داره؟

essiprog
11-12-2009, 00:38
من توی سرور اروپا . رلم Tarren Mill هستم و اسم هیروی من Ratas هست .

ایمیلت رو بده الان میفرستم 10 روز میتونی مجانی بازی کنی . هروقت سریال هارو گرفتی بزنی توش من میتونم اون XP ها رو اکتیو کنم فقط با Ultra***SUR**F باز کن صفحات رو محظ احتیاط

ببین شما اگه از لانچر باز کنی احتمال هک شدن و ... کمتر میشه چون خود لانچر آنتی اسپای داره. کلا پچ های این بازی رو از اینجا هم میتونی بگیری :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید فقط حواست باشه به ترتیب بگیری و نصب کنی که یهو ورلدت قاطی نکنه .
ربطی به کپی بودن ورلد نداره . واسه منم کپی منم از لانچر استفاده میکنم برای دریافت مشکل نداره

essiprog
11-12-2009, 00:41
من پست کردم اما میگه مدیر باید تایید کنه
فکر کردم آّی دی بازی رو خواستی :دی . ایمیل من : Shell3r@yahoo.com . با مسنجر هم آن میشم .

essiprog
11-12-2009, 00:45
درضمن برای وصل شدن به سرور بلیزارد رلم هارو اینطور ست کن :

phoenixrezareza
11-12-2009, 01:39
شمایی که میگین میشه recruit کرد خودتون امتحان کردین؟

iMbaQ_SiR خان اگه تازه میخوای بیای تو بازی به نظرم حتما اول حداقل 1 ماه برو تو فری بازی کن تا بیاد دستت چی به چیه.وگرنه ممکنه نوب بازی در بیاری (بی تجربگی) و بشی خوراک ignore liste بقیه.خود دانی.

از دوستان هر کسی addon زیگور رو خواست من میتونم براش بفرستم.
این Addon پولیه و میتونید مشخصاتش رو اینجا ببینید.

خلاصه بگم یه راهنمای لولآپ هست که راحت میشه باهاش تو 4 تا 6 روز playtime بشین 80.واسه همه ی کلاسها،همه ی ریس ها،و هر 2 فکشن هورد و الاینس راهنمای مستقل داره.بهتون دقیقا تو نقشه میگه کجا برین با کی صحبت کنین از کی کوست بگیرین کی اسکیلها رو یاد بگیرین کی flight path بگیرین .... تو سرور فری هم جواب میده.
قیمتش تو سایتش $50 واسه هر راهنما هست.نمیخوام اینجا دوکون راه بندازم فقط واسه کمک به دوستان هست.البته خودمم مفتی گیرم نیومده.
من براتون با ایمیل میفرسم در عرض 3 سوت.
قیمت 10000 تومان ناقابل
شماره تماس 09177042422
ایمیل: m7reza@yahoo.com

iMbaQ_SiR
11-12-2009, 01:49
شمایی که میگین میشه recruit کرد خودتون امتحان کردین؟

iMbaQ_SiR خان اگه تازه میخوای بیای تو بازی به نظرم حتما اول حداقل 1 ماه برو تو فری بازی کن تا بیاد دستت چی به چیه.وگرنه ممکنه نوب بازی در بیاری (بی تجربگی) و بشی خوراک ignore liste بقیه.خود دانی.

از دوستان هر کسی addon زیگور رو خواست من میتونم براش بفرستم.
این Addon پولیه و میتونید مشخصاتش رو اینجا ببینید.

خلاصه بگم یه راهنمای لولآپ هست که راحت میشه باهاش تو 4 تا 6 روز playtime بشین 80.واسه همه ی کلاسها،همه ی ریس ها،و هر 2 فکشن هورد و الاینس راهنمای مستقل داره.بهتون دقیقا تو نقشه میگه کجا برین با کی صحبت کنین از کی کوست بگیرین کی اسکیلها رو یاد بگیرین کی flight path بگیرین .... تو سرور فری هم جواب میده.
قیمتش تو سایتش $50 واسه هر راهنما هست.نمیخوام اینجا دوکون راه بندازم فقط واسه کمک به دوستان هست.البته خودمم مفتی گیرم نیومده.
من براتون با ایمیل میفرسم در عرض 3 سوت.
قیمت 10000 تومان ناقابل
شماره تماس 09177042422
ایمیل: m7reza@yahoo.com

دست درد نکنه از راهنمایی.

این که گفتی Noob بازی و کلاً پایتم. البته من Dota بازه حرفه ای هستم و WoW رم 1.5 سال پیش وقتی Patch 2.4.3 بود بازی کردم ی مقداری ولی wow لامصب خیلی چیر میز داره و تو این Server های Free هم انقد Cheato این چیزا use می کنن که ترجیه می دم Ignor شم تا تو این server ها بازی کنم. خدا شکر هرکیم خرش از پل می گزره دیگه بقیه رو یادش میره. اون Serveri که من بازی می کردم ایرانی زیاد داشت ولی کسی اصلا کمکم نمی کرد هرچی سوال می کردم.
در مورد اون Adon الان پولش رو ندارم ولی اگه برام بفرستی 1 ماهه پولش رو می دم چون فعلاً باید پول Cd key های wow رو بدم.

phoenixrezareza
11-12-2009, 02:22
اگه فکر میکنی میتونی تو اصلی بازی کنی یا علی.فقط سرورای اروپا قوانین نانوشته زیاد دارن،به هر حال به خارجیای بازی بلد طرفی.جای خطا زیاد نداری.من گفتم که گفته باشم.آخه ضایع شدن جلو خارجیا خیلی خففته.
پیشنهاد میکنم بیای ragnaros من و حسن و خیلیای دیگه میخوایم بریم اونجا.میتونیم کمکت کنیم.در مورد addon هم تا یه ماه دیگه که دیگه به دردت نمیخوره کلی لولت میره بالا.
البته ما به رفقا اعتماد داریم.اگه خواستی sms یا email بزن بهم تا صحبت کنیم.زنگ شاید نتونم بردارم سرم شلوغه.

از کی تا حالا؟ راستی شما تو پریستت از ToC5Norm , Black knight ترینکت آبیت رو عوض کن . یه ترینکت اینتلکت میندازه هلو

حسن همش 2 هفته حدودا رو پریستش کار کرده شده این.باهاش totc10 رو هم هیل کرد یادمه.این hillion غولیه واسه خودش راهنمایی نمیخواد.

بدجوری دودلم واریورمو female/human بردارم یا male/nightelf یا male/draeni.
اولی خوراک آرنا هست+واسه pve هم مناسبه.
دومی shadowmeldش کولاکه تو BG و Arena و واسه تنک کردن هم خوبه.1% dodge البته من mainspecم DPS هست.ژستشم باحاله.از تیریپو قیافشون خوشم میاد.
سومی هم که ابهتش منو کشته.gift of naru هم که خیلی به درد واریور میخوره داره+هیت.
خلاصه تو کفیم چی انتخاب کنیم.

فعلا male/nightelf پیشتازه.

Immortal power
11-12-2009, 03:22
اگه فکر میکنی میتونی تو اصلی بازی کنی یا علی.فقط سرورای اروپا قوانین نانوشته زیاد دارن،به هر حال به خارجیای بازی بلد طرفی.جای خطا زیاد نداری.من گفتم که گفته باشم.آخه ضایع شدن جلو خارجیا خیلی خففته.
پیشنهاد میکنم بیای ragnaros من و حسن و خیلیای دیگه میخوایم بریم اونجا.میتونیم کمکت کنیم.در مورد addon هم تا یه ماه دیگه که دیگه به دردت نمیخوره کلی لولت میره بالا.
البته ما به رفقا اعتماد داریم.اگه خواستی sms یا email بزن بهم تا صحبت کنیم.زنگ شاید نتونم بردارم سرم شلوغه.

حسن همش 2 هفته حدودا رو پریستش کار کرده شده این.باهاش totc10 رو هم هیل کرد یادمه.این hillion غولیه واسه خودش راهنمایی نمیخواد.

بدجوری دودلم واریورمو female/human بردارم یا male/nightelf یا male/draeni.
اولی خوراک آرنا هست+واسه pve هم مناسبه.
دومی shadowmeldش کولاکه تو BG و Arena و واسه تنک کردن هم خوبه.1% dodge البته من mainspecم DPS هست.ژستشم باحاله.از تیریپو قیافشون خوشم میاد.
سومی هم که ابهتش منو کشته.gift of naru هم که خیلی به درد واریور میخوره داره+هیت.
خلاصه تو کفیم چی انتخاب کنیم.

فعلا male/nightelf پیشتازه.

به نظر من , من خودم از نظر شخصي كه نايت الف دوست دارم گذشته : هيومن باحال ميشه warriorش ولي خب يه نموره قدش وايستي پيش نايت الفا تو چشم ميزنه!:31: درن اي هم خوب مطمئنا هيكلش باحال تره ولي من بودم نايت بر ميداشتم چون دجش هم بالاست فكر كنم يه نموره agily بالاتري هم داشته باشه بعدم ست كه براش بگيري خيلي باحال ميشه!:31:

iMbaQ_SiR
11-12-2009, 03:28
warrior hord چی خوفه؟

phoenixrezareza
11-12-2009, 03:29
به نظر من , من خودم از نظر شخصي كه نايت الف دوست دارم گذشته : هيومن باحال ميشه warriorش ولي خب يه نموره قدش وايستي پيش نايت الفا تو چشم ميزنه!:31: درن اي هم خوب مطمئنا هيكلش باحال تره ولي من بودم نايت بر ميداشتم چون دجش هم بالاست فكر كنم يه نموره agily بالاتري هم داشته باشه بعدم ست كه براش بگيري خيلي باحال ميشه!:31:

آره agility داره ولی str کمتر از human داره فکر کنم.ولی هیکل شناسی رو خوب اومدی کلی حال کردم.موافقم باهات اصولتا.

Beowulf Hero
11-12-2009, 09:35
من دیگه تو نل نمیمونم!میس شمنم لاست شد!
کجا بریم برو بچ؟

Beowulf Hero
11-12-2009, 09:37
eeeeeeeeee
بچه ها بیز 3.3 زده!

phoenixrezareza
11-12-2009, 10:16
2روزه که پچ اومده.

warrior hord چی خوفه؟

بستگی داره بخوای باهاش چیکار کنی.اگه بخوای تنک بشی فقط tauren و در اولویت دوم orc.
اگه بخوای pvp خفن بزنی اولویت اول undead بعدی tauren.
اگه بخوای pve بزنی و dps باشی orc در حال حاضر بهترینه و بعدش undead.
این نظر من بعد از n سال واریور بودنه.

================================================== ===================================
فروش addon Zygor Guide مخصوص لولآپ در کمترین زمان ممکن،توضیحات کامل در صفحه 1220 پست 12198
قیمت سایت سازنده:50$ برای هر راهنما
قیمت برای شما 10000 تومان

phoenixrezareza
11-12-2009, 10:21
2روزه که پچ اومده.

در مورد واریور بستگی داره بخوای باهاش چیکار کنی.اگه بخوای تنک بشی فقط tauren و در اولویت دوم orc.

================================================== =============================================
فروش Zygor Guide مخصوص لولآپ در کمترین زمان ممکن،توضیحات کامل در صفحه 1220 پست 12198
قیمت سایت سازنده: 50$ برای هر راهنما

phoenixrezareza
11-12-2009, 10:22
2روزه که پچ اومده.

در مورد واریور بستگی داره بخوای باهاش چیکار کنی.اگه بخوای تنک بشی فقط tauren و در اولویت دوم orc.

================================================== ================================================== ===================
Zygor Guide مخصوص لولآپ در کمترین زمان ممکن،توضیحات کامل در صفحه 1220 پست 12198

essiprog
11-12-2009, 10:30
سلام

آقا ادون های کوئست رو تخته کن بره! برو ببین بلیز کوئست لاگ رو چه کار کرده . واسه FP هم یه کربونایت کافیه . من الان کل آرشیو Bryan و Jonna راهنما هاش رو دارم . اگه خواستید بگید براتون بزارم . jonna که 500$ هست رو سایتش!

من وقتی از فروشگاه بلیزار لایسنسم رو گرفتم اکانت تریالم RAF بود به اکانت علی توی ولیعصر . 100% جواب داد . جلوی چشم هام من رو سامن کرد با شمنش.

essiprog
11-12-2009, 10:31
آقا چرا من هرچی پست میدم میگه :

با تشکر از ارسال این مطلب !
لطفا توجه فرمایید ، مطلب ارسالی شما بعد از تایید توسط مدیریت قابل نمایش است ... لطفا از ارسال چند باره مطلب خودداری کنید . با سپاس

من که 1 بار بیشتر ارسال نکردم؟؟

essiprog
11-12-2009, 10:34

مطمئنی؟ ترول در DPS بخاطر Crit Chance بالایی که داره و اون اسپل Racial اش که Heal و Damage رو بالا میبره در صدره

phoenixrezareza
11-12-2009, 10:46
مطمئنی؟ ترول در DPS بخاطر Crit Chance بالایی که داره و اون اسپل Racial اش که Heal و Damage رو بالا میبره در صدره

اورک رو گفتم واسه اینکه با Axe expertise داره و در حال حاضر بهترین weapon واسه واریور axe هست 2handed.
در ضمن یه racial هم اورک داره که AP میده.base srt ش هم بالاس.
ترول range attack هاش کریت داره نه meele.و در کل ساخته شده واسه hunter شدن.ولی خب آره ترول رو از قلم انداختم.به نظرم با undead تو یه رده قرار دارن واسه dps.کلا ترول واریور کم پیدا میشه.باف berserkشون باحاله که البته تا اونجایی که یادمه وقتی زیر 30% HP باشی خفن سرعت میده.

واسه منم بعضی وقتا اون پیغامو میده Oo

================================================== ============================================ ===================

essiprog
11-12-2009, 10:46
آقا من این Guide ها رو دارم . هر کدوم رو خواستید بگید . همش هم اصلش پولیه اما اینجا نه :دی

essiprog
11-12-2009, 10:48
در باره 2hand ها موافقم اورک بهتره اما در dual wield و Range ترول اوله. یکی از دوستای من Enhancement shaman داشت که Tauren بود . بعد از سرویس Race Change بلیز درجا کردش ترول . چند روز بعد یه OS10 3D Zerg رفته بودیم DPSاش 1K بالا رفته بود

phoenixrezareza
11-12-2009, 10:50
عزیز دلم این که تو گذاشتی 99 کیلوبایته.مال من 8 مگه.اگه دانودی بود که خل نبودن تو سایتشون بزنن 50$.

================================================== ============================================ ===================

essiprog
11-12-2009, 10:53
از کجا میدونی ماله من 99 کیلو بایته؟ البته من خودم از این ادون ها استفاده نمیکنم . از اون موقع که گرفتمش تا الان بازش هم نکردم . شما این رو بدی به یه تازه کار شاید 20 ساعت play time اش رو کم کنه .

phoenixrezareza
11-12-2009, 10:53
در باره 2hand ها موافقم اورک بهتره اما در dual wield و Range ترول اوله. یکی از دوستای من Enhancement shaman داشت که Tauren بود . بعد از سرویس Race Change بلیز درجا کردش ترول . چند روز بعد یه OS10 3D Zerg رفته بودیم DPSاش 1K بالا رفته بود

با توجه به set t10 فکر میکنم همی واریورها میرن arms و این یعنی فقط 2 handed اونجاست که haste کمک زیادی نمیکنه.در کل سرعت ترولها واسه 1handed ها خوبه ولی چندان به کار واریور با 2handed نمیاد.

phoenixrezareza
11-12-2009, 10:56
از کجا میدونی ماله من 99 کیلو بایته؟ البته من خودم از این ادون ها استفاده نمیکنم . از اون موقع که گرفتمش تا الان بازش هم نکردم . شما این رو بدی به یه تازه کار شاید 20 ساعت play time اش رو کم کنه .

لینکت رو تو browser زدم زده 99 کیلوبایت.من خودم استفاده کردم خیلی عالیه.اینی که من میگم مثل یه برنامه setup داره.مال شما حجمش کمه.شاید یه راهنمای دیگه باشه.

essiprog
11-12-2009, 10:58
لوووول . اون لینک عکسی بود که از صفحه انداخته بودم که ببینید چیا رو دارم اگه کسی خواست براش بزارم

phoenixrezareza
11-12-2009, 11:03
آها hehe

این 5man های جدید هم آیتمای شاخی دراپ میکنه ها.

================================================== =============================================
Zygor Guide مخصوص لولآپ در کمترين زمان ممکن،توضيحات کامل در صفحه 1220 پست 12198
قيمت سايت سازنده: 50$ براي هر راهنما
قيمت براي شما 10000 تومان

essiprog
11-12-2009, 11:12
آقا من دیروز patch note ها رو میخوندم فک پایینم چسبید به زمین! DK رو واقعا شاخ کردن . Runenforge جدید برای dual wield تانک کردن + Treath بالا برای Rune Strike! عالیه .
5man های حدید هم که t9 , t8 دراپ میکنن . دیگه عالیه . آقا من میخوام King slayer رو بگیرم :دی تایتل خودم خیلی خز شده دیگه

essiprog
11-12-2009, 11:20
کسی تاکتیکای زدن اونیکسا رو بلده ؟ من باید این زنیکه رو بزنم ول کن نیستم !
باباش (Deathwing) که نسخه بعدی میاد فعلا بچه های دیت وینگ رو بزنیم زنشم توی Shdaowmoon Valley هستش ولی فرینده

Onyxia Yells: Learn Your Place Mortal

شما هنوز سر زدن اونی مشکل داری؟ :5: گروه نوب افتاده بهت من همون روز اول با یک شات زدیمش رفت

essiprog
11-12-2009, 11:23
واااااااااااااااااااااااا ااااااای . Achivment های لیچ کینگ هم درومد!

essiprog
11-12-2009, 11:26
راستی مونتی که میده برای هاردمود هاش همون Dealdy Gladiator Frost Wyrm هست . قیافش رو میگم

Glory of the Icecrown Raider (10 player)
Complete the 10-player raid achievements listed below.

* Heroic: Storming the Citadel (10 player)
* Heroic: The Plagueworks (10 player)
* Heroic: The Crimson Hall (10 player)
* Heroic: The Frostwing Halls (10 player)
* Boned (10 player)
* Full House (10 player)
* I'm on a Boat (10 player)
* I've Gone and Made a Mess (10 player)
* Dances with Oozes (10 player)
* Flu Shot Shortage (10 player)
* Nausea, Heartburn, Indigestion... (10 player)
* The Orb Whisperer (10 player)
* Once Bitten, Twice Shy (10 player)
* Portal Jockey (10 player)
* All You Can Eat (10 player)
* Been Waiting a Long Time for This (10 player)
* Neck-Deep in Vile (10 player)

Reward: Bloodbathed Frostbrood Vanquisher

اینم برای 25 منش هست

Glory of the Icecrown Raider (25 player)
Complete the 25-player raid achievements listed below.

* Heroic: Storming the Citadel (25 player)
* Heroic: The Plagueworks (25 player)
* Heroic: The Crimson Hall (25 player)
* Heroic: The Frostwing Halls (25 player)
* Boned (25 player)
* Full House (25 player)
* I'm on a Boat (25 player)
* I've Gone and Made a Mess (25 player)
* Dances with Oozes (25 player)
* Flu Shot Shortage (25 player)
* Nausea, Heartburn, Indigestion... (25 player)
* The Orb Whisperer (25 player)
* Once Bitten, Twice Shy (25 player)
* Portal Jockey (25 player)
* All You Can Eat (25 player)
* Been Waiting a Long Time for This (25 player)
* Neck-Deep in Vile (25 player)

Reward: Icebound Frostbrood Vanquisher

phoenixrezareza
11-12-2009, 11:46
تا حالا 100 بار onyxia 25/10 رو lead کردم با pug تا حالا نشده 1بار هم wipe بشیم.همه میگن onyxia ساخته شده واسه لوت مجانی.

دوست عزیز این اسمش دث وینگ هست نه دیت وینگ،اینا رو میگم ناراحت نشینا واسه اینه که جایی رفتین سوتی ندین.
واسه تاکتیکشون برو wowhead رو ببین تو نظراش هم نوشته.

هم خوبه.

من تایتلم of the nightfall هست که raid ش رو خودم lead کردم کلی باهاش حال میکنم.ولی بدجوری تو کف herald of the titans هستم.

قيمت براي شما 10000 تومان :40:

phoenixrezareza
11-12-2009, 11:51
مشکل چیه چرا من نمیتونم پست بدم.پست که میدم پاک میشه.لااقل اگه پست رو پاک میکنین یه توضیحی بدین.

essiprog
11-12-2009, 11:57
Herlad of titans که تا به حال چند تا گیلد بیشتر نتونستن بزنن . شما هم زیاد روش خودت رو خسته نکن :دی

من هم of the nightfall رو داشتم اما توی سرور ما از هر 10 تا level80 حدود 9 تاشون دارن . از حد خز گذشته! یه مدت (تا وقتی 3.1 نیومده بود) هر کس میدید یه نفر Nightfall رو داره اول خودش سکته می کرد بعد کل رلم رو خبر میکرد بیان یارو رو ببینن . الان که دیگه...

phoenixrezareza
11-12-2009, 12:14
Herlad of titans که تا به حال چند تا گیلد بیشتر نتونستن بزنن . شما هم زیاد روش خودت رو خسته نکن :دی

من هم of the nightfall رو داشتم اما توی سرور ما از هر 10 تا level80 حدود 9 تاشون دارن . از حد خز گذشته! یه مدت (تا وقتی 3.1 نیومده بود) هر کس میدید یه نفر Nightfall رو داره اول خودش سکته می کرد بعد کل رلم رو خبر میکرد بیان یارو رو ببینن . الان که دیگه...

تو ریلم ما خیلی خز نبود.واسه این باش حال میکنم که خودم leadش کردم با چند تا از بچه های گیلد قبلیم رفتیم یه warrior داشتیم که ادعاش دنیا رو پاره میکرد.تو dps من اول شدم داشت از زور میمرد.3تا achiev رو با هم زدیم.

herald of the titans فقط در حد تو کف بودنه.آرزو بر جوانان عیب نیست.
ایشالله the light of dawn رو بزودی میزنیم.

================================================== ================================================== ===========
قيمت براي شما 10000 تومان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iMbaQ_SiR
11-12-2009, 12:31
آقا من این Guide ها رو دارم . هر کدوم رو خواستید بگید . همش هم اصلش پولیه اما اینجا نه :دی

همه رو بزار داش کی بدش می یاد آخه؟ هر چه از دوست رسد نیکوست.:31:

essiprog
11-12-2009, 14:29
حدود 200مگ حجمشونه . 1 روز باید صبر کنی آپلود بشه :دی

abbas13677_2005
11-12-2009, 15:30
سلام به برو بچز گل و گلاب،
خوب من تاحالا اصلا WOW بازی نکردم ولی اینقدر تعریفش رو شنیدم که دیگه میخواهم یک خورده بازی کنم ببینم چه طوریه :31:
خوب برای شروع این سوالات من رو که خیلی ضایع هم هست جواب بدین تا منم راه بیافتم :20:
من الان رفتم گیم نت گفتم میخواهم WOW بازی کنم اون هم سه تا دی وی دی بهم داد. رو دو تاش نوشته Lich King و رو یه دونه دیگه نوشته Burning Crusade. خوب چند تا سوال دارم امیدوارم همرو جواب بدین :10:
(اول از همه بگم اکانت پیپال دارم و مشکلی در خرید تجهیزات مجهیزات ندارم)

1-برای شروع فکر کنم باید هم CD Key بخرم و هم Game Card شصت روزه. خوب گیم کارت که معلومه چی هست ولی برای CD Key من یک خورده گیج شدم. سه نوع CD Key من تو سایت IGS.com میبینم برای خرید:
WoW US Wrath of the Lich King CD Key
WoW US CD Key including 30 days
WoW Burning Crusade CD Key US
خوب من الان هر سه اینها رو باید داشته باشم یا یک دونش رو بخرم کافیه؟

2-بعد از گرفتن سریال نامبر من در نصب باید هر سه دی وی دی را نصب کنم ؟! Lich King رو اول نصب کنم یا آخر؟

3-بعد از نصب بازی دقیقا چه چیز هایی رو باید دانلود و نصب کنم ؟

4-بعد از به راه شدن بساط بازی بعدش من کجا باید دقیقا ثبت نام کنم و اکانت بسازم؟

5-من فقط میتونم یک کاراکتر داشته باشم یا اینکه میتونم هر چند تا که بخواهم کاراکتر های مختلف بسازم ؟

6-بعد اگر من بتونم چندین کاراکتر بسازم راهی هست دوستانم یا دشمنانم بفهمن همه این کاراکتر ها مال یک نفر هست ؟ یا اون ها به جز اسم کاراکتر چیز دیگه ای نمیتونن ببینن ؟

7- *زنده باد بلیزارد* :11:

ho0rezam
11-12-2009, 15:34
3.3.0 عجب چیزی شده...مخصوصا امکاناته جدیدی که واسه پیدا کردن raid و dungeon گذاشته شده...از اون damage منفی هم خیلی خوشم اومد :دی

آقا همین addon مجانیشو من همش dl میکنم از فروم های warez الان ورژن یک ماه پیششو دارم خودم و 8مگ هم هست

Zende
11-12-2009, 15:48
راستی رضا خصوصیت درای نی هارو توی یاهو برا حسن گفتی؟:خخ:دی

abbas13677_2005
11-12-2009, 15:59
بابا جواب سوالات منو یکی بده
تاپیک جدید بزنم که به ملکوت اعلا می پیونده
تو این تاپیک پست بزنیم هم که اصلا جواب نمیده کسی

عجبا

ho0rezam
11-12-2009, 16:01
سلام به برو بچز گل و گلاب،
خوب من تاحالا اصلا WOW بازی نکردم ولی اینقدر تعریفش رو شنیدم که دیگه میخواهم یک خورده بازی کنم ببینم چه طوریه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب برای شروع این سوالات من رو که خیلی ضایع هم هست جواب بدین تا منم راه بیافتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من الان رفتم گیم نت گفتم میخواهم WOW بازی کنم اون هم سه تا دی وی دی بهم داد. رو دو تاش نوشته Lich King و رو یه دونه دیگه نوشته Burning Crusade. خوب چند تا سوال دارم امیدوارم همرو جواب بدین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(اول از همه بگم اکانت پیپال دارم و مشکلی در خرید تجهیزات مجهیزات ندارم)

1-برای شروع فکر کنم باید هم CD Key بخرم و هم Game Card شصت روزه. خوب گیم کارت که معلومه چی هست ولی برای CD Key من یک خورده گیج شدم. سه نوع CD Key من تو سایت IGS.com میبینم برای خرید:
WoW US Wrath of the Lich King CD Key
WoW US CD Key including 30 days
WoW Burning Crusade CD Key US
خوب من الان هر سه اینها رو باید داشته باشم یا یک دونش رو بخرم کافیه؟

2-بعد از گرفتن سریال نامبر من در نصب باید هر سه دی وی دی را نصب کنم ؟! Lich King رو اول نصب کنم یا آخر؟

3-بعد از نصب بازی دقیقا چه چیز هایی رو باید دانلود و نصب کنم ؟

4-بعد از به راه شدن بساط بازی بعدش من کجا باید دقیقا ثبت نام کنم و اکانت بسازم؟

5-من فقط میتونم یک کاراکتر داشته باشم یا اینکه میتونم هر چند تا که بخواهم کاراکتر های مختلف بسازم ؟

6-بعد اگر من بتونم چندین کاراکتر بسازم راهی هست دوستانم یا دشمنانم بفهمن همه این کاراکتر ها مال یک نفر هست ؟ یا اون ها به جز اسم کاراکتر چیز دیگه ای نمیتونن ببینن ؟

7- *زنده باد بلیزارد*

سلام دوسته عزیز...تا اونجا که بتونم بهت کمک میکنم، اگه جایی رو هم نمی دونستم به بزرگواری خودت ببخش مارو

اول از همه بگم که بهتره بری و از سایت ogamestore بازی رو بخری...در واقع همون expansion key ها رو منظورم هست
و یه چیز دیگه هم اینکه شما الان اون 3 تا cd key رو که نوشتی واسه سرور us (همون امریکا ) هست...به نظر من و همه ی بروبچه بلیز بازه ایرونی بهتره که بری EU بخری (همون اروپا) ...چون از نظر latency خیلی به نفعت میشه

حالا سوال های شما:

1.برای شروع باید بازیتو تا آخرین پتچی که بلیزارد روو سرورش گذاشته نصب کنی...این expansion key ها فقط و فقط به شما اجازه میده از بعضی از امکانات استفاده کنید...در واقع باید اینطور بگم با این روشی که بلیزارد گذاشته کار رو برای کسایی که نمیتونن به cd اورجینال دسترسی داشته باشن راحت کرده...و نیازی نیست برای بازی کردن توو سرور اصلی حتما cd اورجینال داشت...در واقع با خرید این expansion key ها داری پول همون cd هارو میدی...

جالب اینجاست که تا زمانی که مثلا wotlk رو نخریده باشی نمیتونی وارد شهر های اون pack بشی و یا مثلا لول رو از 70 به 80 کنی، چون اینها واسه اون pack هستن

نتیجه اینکه: بازی رو تا آخرین پتچ نصب کن...و برای شروع کار اونی که 30 روز مجانی هم بهت میده رو بگیر که بهش authentication key میگن و خوبیش اینه که 30 روز مجانی هم بهت میده و نیازی نیست game card 60 روزه رو بخری

نکته: یه کار دیگه هم میتونی بکنی که ارزون تر واست در میاد و اون اینه که batle chest رو بخری...این cd key هم classic و هم tbc رو بهت میده و بعدش فقط نیازه که wotlk رو بخری

----------

2. همون طور که گفتم تا آخرین پتچ رو نصب کن

----------

3. چیز خاصی نمیخواد...اگه میخوای یکم راحت تر باشی توو بازی میتونی یه تعداد addon رو بگیری که سایتش هم

هستش...به طور مثال میتونی addon هایه زیر رو بگیری:
Quest helper
Ratingbuster
atlasloot
atlas
cartographer
و ...

----------

4.باید بری بلیزارد و اکانتت رو بسازی

این آدرسی که گذاشتم واسه سرور اروپا هست

----------

5.تعداد maxش رو نمیدونم...اما خیلی میتونی بسازی...توو هر realmش میتونی کلی char داشته باشی، این رو هم بگم که ریلم هایه انگلیسی زبون اروپا بالای 100 تا هست...یه چیز مهمتر توو هر ریلم یا فقط horde و یا فقط ally میتونی داشته باشی

----------

6.اونها به جز اسمی که توو بازی هست...چیزه دیگه ای نمیدونن...یعنی متوجه نمیشن که همه ی اینها واسه یه acc هست

----------

7.بسی موافقم شدید :دی
موفق باشی
hoorezam

ho0rezam
11-12-2009, 16:02
راستی رضا خصوصیت درای نی هارو توی یاهو برا حسن گفتی؟:خخ
:دی :دی :دی نه والا....اگه بگم...حسن جون دیگه دست از سرمون بر نمیداره و یه روز خوش واسمون نمزاره :دی

phoenixrezareza
11-12-2009, 16:04
دوستان جواب دادن پس هیچی.

damage منفی چیه قضیه ش؟

ho0rezam
11-12-2009, 16:17
damage منفی چیه قضیه ش؟
من واسه قشنگی اسمشو گذاشتم damage منفی...وقتی attack میخوری...هر تعدادی که ازت کم شده رو به صورت قرمز و یه منفی کنارش نشون میده که داره میره بالا :دی :دی...مگه واسه شما نیست؟؟؟نگو واسه addon هایه جدیدیه که گذاشتم!!!!!:دی

JIGSA
11-12-2009, 16:17
:دی :دی :دی نه والا....اگه بگم...حسن جون دیگه دست از سرمون بر نمیداره و یه روز خوش واسمون نمزاره :دی

حالا بگو ببینیم ؟ ؟ ؟ :20:

ho0rezam
11-12-2009, 16:23
شما بیا یاهو من عرض میکنم :دی

Zende
11-12-2009, 16:23
چنین است روزگار سیاه شدن رضا:خخخ:دی

abbas13677_2005
11-12-2009, 16:33
چند سوال دیگر :
latency یعنی چی ؟
فرق بین سرور اروپا و امریکا چیه؟
لینک پچ ها رو بزارید، پول برق جدا، پول آب جدا و دیگر هیچ ...

Beowulf Hero
11-12-2009, 16:36
بابا مگه این درن ای ها چی گناهی دارن!
ولی بدم نمیگه ها خیلی کامل توصیف شدند.:دی

Beowulf Hero
11-12-2009, 17:03
برو بچ Free همه بریزید 3.3 بیز هورد
هیرو من :Arrowgod

Beowulf Hero
11-12-2009, 17:05
eeeee
ریلم کوو؟؟؟

hossein2801
11-12-2009, 17:36
چند سوال دیگر :
latency یعنی چی ؟
سرور امریکا چون دورتره پینگش بالاتره
اروپا نزدیکتره بهتره
در کل لت بلیزارد افتضاحه نشده 1 بار raid برم بدون لت

phoenixrezareza
11-12-2009, 18:10
من واسه قشنگی اسمشو گذاشتم damage منفی...وقتی attack میخوری...هر تعدادی که ازت کم شده رو به صورت قرمز و یه منفی کنارش نشون میده که داره میره بالا :دی :دی...مگه واسه شما نیست؟؟؟نگو واسه addon هایه جدیدیه که گذاشتم!!!!!:دی

ابنو که n سال پیش ما با addon داشتیم.حالا حتما بیaddon به بازی اضافه شده.

phoenixrezareza
11-12-2009, 18:19
چند سوال دیگر :
latency یعنی چی ؟

لتنسی یعنی مدت زمانی که طول میکشه که دستوری که شما رو کیبورد میزنین به سرور برسه و اونجا اجرا بشه،مثلا وقتی یه دکمه رو فشار میدین وقتی latency 1000 باشه یعنی 1000 میلی ثانیه یا همون 1 ثانیه طول میکشه که اون کلید عمل کنه.

اینم واسه پچها.

iMbaQ_SiR
11-12-2009, 20:13
حدود 200مگ حجمشونه . 1 روز باید صبر کنی آپلود بشه :دی

هر موقع گزاشتی بگو ولی ی راه دیگم هست که بزنی رو Cd قرار بزاریم ی جا بیام ازت بگیرم.:10:

essiprog
11-12-2009, 20:16
خوب بالاخره تکلیف آیتم Legend مشخص شد

دوستانی که بیماری قلبی دارن لینک رو باز نکنن

essiprog
11-12-2009, 20:22
اگه شمشیر لیچ کینگ دراپ بشه بصورت یک Quest item در میاد . کوست رو کامپلیت کنید این رو میگیرید . مییییییییییی خوام برای DKام :(