PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

loomina
21-11-2009, 13:19
برا چي نخام برم ؟
مشكله خاصي داره ؟

خب نه ولي مثل اين كه چندان خفن نيست به علاوه يادم مياد قبلا گفتيد بازي كردم؟

سرور پيشگامان چطوريه ؟
ارزش داره آدم پول بده يا نه ؟
اون هايي كه توش بازي ميكنن Lag & Lat زياد داره ؟
پلير هاش چجورين ؟
لطفا هر كي توش بازي ميكنه كامل توضيح بده . خيلي محتاجم .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممنون ...

من زياد شنيدم در موردش ولي اصلا به نظرم خوب نيست. اصلا سرور براي wow پول نديد مخصوصا كه سرور ايراني هم باشه!

shahabiranaria
21-11-2009, 13:28
سلام به عزیزان کسی میتونه بنده رو راهنمایی کنه که چطوری یک raid 10 نفره بزارم

Doctor.Freeman
21-11-2009, 13:40
خب نه ولي مثل اين كه چندان خفن نيست به علاوه يادم مياد قبلا گفتيد بازي كردم؟

من زياد شنيدم در موردش ولي اصلا به نظرم خوب نيست. اصلا سرور براي wow پول نديد مخصوصا كه سرور ايراني هم باشه!

آره . قبلا بازي كردم ولي حدودا 10 ماهه پيش و العان ديگه با اون ريلم نميره .
وقتي آدم يه سرور پا برجا پيدا نكنه مجبوره پول بده . خسته شدم از بس هيرو هامو بي خيال شدم . ميخوام يه سرور باشه حداقل 1 سال توش بازي كنم . . . :13:
بي خيال اين قضيه شو كلان .

...
از دوستان خواهش ميكنم كساني كه تو پيشگامان بازي كردن فقط نظر بدن . ممنون

Zende
21-11-2009, 14:24
خوب مشکل اینجاست که هیچ کس توی این سرور دزد بی خاصیت بازی نکرده!

Unholy
21-11-2009, 14:25
آره . قبلا بازي كردم ولي حدودا 10 ماهه پيش و العان ديگه با اون ريلم نميره .
وقتي آدم يه سرور پا برجا پيدا نكنه مجبوره پول بده . خسته شدم از بس هيرو هامو بي خيال شدم . ميخوام يه سرور باشه حداقل 1 سال توش بازي كنم . . . :13:
بي خيال اين قضيه شو كلان .

...
از دوستان خواهش ميكنم كساني كه تو پيشگامان بازي كردن فقط نظر بدن . ممنون

من تا حالا نشنیدم ایجا کسی پیش بازی کنه

HoJJaT_007
21-11-2009, 15:12
من حاضرم پولمو توی دستشویی بریزم ولی ندم به این سرورای دزد ایرانی نمونشم پیشگامان !

NEL هم به زودی میگن Trial Of Champion میذاره ... !

هرچی باشه از Wowbeez بهتره من با دو تا کوئست لول 80 شدم ! Wrap Npc داشت اندازه ... !

Zende
21-11-2009, 15:25
تو کل عمرش حجت یه پست عالی زد اونم همین پست بود!
راستی مورادین اون عکسایی که گفتی رو بزار ببینم جز اوناست یا نه

Muradin
21-11-2009, 15:27
حوصله آپلود ندارم!

csiteh
21-11-2009, 15:31
سلام دوستا يه سوال در مورد كلاس death knight داشتم
يكي ميشه در مورد Q هاي اين كلاس صحبت كنه
من تو Q ها گير كردم الان همه Q رو رفتم يه مونت 100 هم بهم داده ولي يه جا گير كردم يه صفر از 5 بهم داده كه نميدونم چي كار كنم به غير از اين Q هم Q ديگه اي ندارم
اسم Q اينه [The Gift That Keeps On Giving] جايزه اي هم ميده يه تينكت Item lvl 70 به اين نام [Soul Harvester's Charm]
اين q رو از يه الايت 80 گرفتم كه چندتا شاگرد اسكلت مرده داشت
اگه ميشه يه كمكي به من بديد
ممنون

hamidprogrammer
21-11-2009, 16:23
salam bar hameye doostane man
server 2bitgaming.com hamic servere scapegaming hast ke alan ba inke kami lag dare vali nesbat be ghabl behtar shode. taze ulduar ham tosh baze.

hossein2801
21-11-2009, 17:39
من حاضرم پولمو توی دستشویی بریزم ولی ندم به این سرورای دزد ایرانی نمونشم پیشگامان !

NEL هم به زودی میگن Trial Of Champion میذاره ... !

هرچی باشه از Wowbeez بهتره من با دو تا کوئست لول 80 شدم ! Wrap Npc داشت اندازه ... !

نلی که 2سال نشده سرور راه انداخته میشه بگی چیش بهتر از بیزه؟ rollback های قشنگش رو میگی ها اینو درست میگی
انلاین بیز به 6هزار رسیده

نیای بگی اسونه ها ریلم highratesh اینطوره که من اونجا بازی نمیکنم تو med و thunder بازی میکنم
حالا اپدیت بعدی ثابت میشه کی بهتره کی واردتره
3.3 میبینمتون میریزین کدوم سرور چون مدید بیز گفته تو 3.3 ما درجا اپدیت میکنیم

عزیز دل من تو تو ریلم highrate بازی کردی
ریلم blizlike بیز خبری از تلپورتر و q باگ نیست بهتره از بلیز لایک نله که تلپرتر داره و سیو چند ساعتست و os رو 2 نفره میزنن
در ضمن toc سیو نداره و شده emblem farming این بلیزلایکه؟
این کجاش بلیزلایکه :39:
work skil up ش هم که 5تای میره بالا :دی
toc25 من ایتم 10 من نرمال دراپ میکنه :دی
vh سیو ابدی میشی:31::16:
xp ریتش هم که وحشتناکه lol
نل مشکلاتشو اگه تونست حل کنه Trial Of Champion هم میزاره :دی
نل از ریشه خرابه چون از منگوس استفاده میکنه بیز از arcemu حال فرق اینا رو نمیدونی به من ربطی نداره :دی
پیشگامان کجاش دزده؟ اگه سرورشو اپدیت کنم عمرا تو سرورای خارجی بازی کنم

loomina
21-11-2009, 17:46
نلی که 2سال نشده سرور راه انداخته میشه بگی چیش بهتر از بیزه؟ rollback های قشنگش رو میگی ها اینو درست میگی
انلاین بیز به 6هزار رسیده

نیای بگی اسونه ها ریلم highratesh اینطوره که من اونجا بازی نمیکنم تو med و thunder بازی میکنم
حالا اپدیت بعدی ثابت میشه کی بهتره کی واردتره
3.3 میبینمتون میریزین کدوم سرور چون مدید بیز گفته تو 3.3 ما درجا اپدیت میکنیم

عزیز دل من تو تو ریلم highrate بازی کردی
ریلم blizlike بیز خبری از تلپورتر و q باگ نیست بهتره از بلیز لایک نله که تلپرتر داره و سیو چند ساعتست و os رو 2 نفره میزنن
در ضمن toc سیو نداره و شده emblem farming این بلیزلایکه؟
این کجاش بلیزلایکه :39:
vh سیو ابدی میشی:31::16:
xp ریتش هم که وحشتناکه lol

نل از ریشه خرابه چون از منگوس استفاده میکنه بیز از arcemu حال فرق اینا رو نمیدونی به من ربطی نداره :دی
پیشگامان کجاش دزده؟ اگه سرورشو اپدیت کنم عمرا تو سرورای خارجی بازی کنم

تلپورت رو كه برداشتن.
در مورد 3.3 هم ميدوني اصلا چرا core رو كه عوض كردن اوردن 3.2.2‌؟! چون 3.3 كه اومد اينا نرن 3.2.2 بعد بازيكناشون كم شه!
اين core جديد مردي برو 20 تايي OS بزن!
وحشتناك نيست. مناسبه.
باز هم درسته اين core جديده يكم سرورو مضخرف كرده ولي شايد بالاي 99 درصد باگ هارو گرفته.

hossein2801
21-11-2009, 17:52
تلپورت رو كه برداشتن.
در مورد 3.3 هم ميدوني اصلا چرا core رو كه عوض كردن اوردن 3.2.2‌؟! چون 3.3 كه اومد اينا نرن 3.2.2 بعد بازيكناشون كم شه!
اين core جديد مردي برو 20 تايي OS بزن!
وحشتناك نيست. مناسبه.
باز هم درسته اين core جديده يكم سرورو مضخرف كرده ولي شايد بالاي 99 درصد باگ هارو گرفته.

اون 2 تا پس چیه ؟
عزیزم بیا ریلم thunder بیز تا کیفیت رو احساس کنی تا حالا این قد راحت بازی نکردرم روزی فوقش اگه بشه 2-3 بار dc اونم بدون 1 قدم رول بک
فقط اگه med رو با thunder قاطی کنه عالی میشه چون یه کم پراکدگی بوجود اورده

شما برو تارخچه بروزرسانی بیز رو نگه کن ببین کی گند زده
من میدونم اینا به کارشون واردن که امیدی به نل ندارم

ho0rezam
21-11-2009, 18:54
شارژ ماهيانه اش زياده ...
ماهیانه نیست داداش....هر دو ماهه که باید 35-40 تومان بدی....اگه اهل جمع کردن باشی و ماهی 20 تومان جمع کنی،مشکلت حله...اما گه مثه من وقتی شارژت expire شد، بری دونبال پول جمع کردن به مشکل میخوری :دی

HoJJaT_007
21-11-2009, 19:37
بله Wowbeez آشغال ترین سرور جهانه Thunderstorm هم همینه وقتی کسی که میگی آرتاس پالادین نیست ... (بیخیال)

در کل Wowbeez یکی از سرور های چرته من حاضرم Wow بازی نکنم Wowbezz نرم ... مثلا میری لول یک آیسکرون دیسکاور میکنی میشی لول 50 میری آتلند میشی لول 80 ! لابد میرفتی یه جای دیگه میشدی لول 100 !

کوئست های باگشم که هیچی Rare Elite نداشت . ما Rare Elite داریم Time-Lost Proto Drake که من خودم دیدم تا بجنبم یه Gnome عوضی زدش مانتم گرفت ... ×!

hossein2801
21-11-2009, 19:37
یه لحظه خواستتم بریم نل ها درجا LOGIN SERVER DOWN
LOL

hossein2801
21-11-2009, 19:42
بله Wowbeez آشغال ترین سرور جهانه Thunderstorm هم همینه وقتی کسی که میگی آرتاس پالادین نیست ... (بیخیال)

در کل Wowbeez یکی از سرور های چرته من حاضرم Wow بازی نکنم Wowbezz نرم ... مثلا میری لول یک آیسکرون دیسکاور میکنی میشی لول 50 میری آتلند میشی لول 80 ! لابد میرفتی یه جای دیگه میشدی لول 100 !

کوئست های باگشم که هیچی Rare Elite نداشت . ما Rare Elite داریم Time-Lost Proto Drake که من خودم دیدم تا بجنبم یه Gnome عوضی زدش مانتم گرفت ... ×!

ای خدا نوب بودن تا چه حد؟
ارتاس زمانی پالادین بود
زمانی که یه کم ابرو داشت
موقعی بدنش رو به لیچ احدا کرد EXPALA شد
شماها که تازه WOW بازی میکنید بیشتر از این هم نباید بدونید
چون بیشتر از FROZEN THRONE نمیدونید
کسی که ایتم سفارشی رو با FORSTM اشتباه میگیره رو باید باش بحث کرد؟:biggrin:

و خداوند عقل را افرید و شما در ریلم HIGH RATE بیز بازی کردید :16:
تو که از الیانس شدی هورد بهتره اصلا بازی نکنی:38:
LOGIN SERVER DOWN

loomina
21-11-2009, 19:44
اون 2 تا پس چیه ؟
عزیزم بیا ریلم thunder بیز تا کیفیت رو احساس کنی تا حالا این قد راحت بازی نکردرم روزی فوقش اگه بشه 2-3 بار dc اونم بدون 1 قدم رول بک
فقط اگه med رو با thunder قاطی کنه عالی میشه چون یه کم پراکدگی بوجود اورده

شما برو تارخچه بروزرسانی بیز رو نگه کن ببین کی گند زده
من میدونم اینا به کارشون واردن که امیدی به نل ندارم

من خودم دل خوشي از نل ندارم. ولي نميتونم ولش كنم. 5 -6 تا هيرو 80 دارم اونجا. نميتونم بگم به امان خدا كه! تو هم بي زحمت به جا اين حرفا برو اون يارو برنامه رو بزار كه چند تا از كاراكتر ها ميسازه! بعدم اين نل بده بيز خوبه رو ول كن كسي با اين حرفا از نظر خودش بر نميگرده.:10: بعدم من بيز كيو ميشناسم بيام بيز! من الي ميخوام بردارم تو هوردي. بعدم سرور يه جوريه! نميدونم چرا! احساس راحتي نميكنم توش!

hossein2801
21-11-2009, 19:46
من خودم دل خوشي از نل ندارم. ولي نميتونم ولش كنم. 5 -6 تا هيرو 80 دارم اونجا. نميتونم بگم به امان خدا كه! تو هم بي زحمت به جا اين حرفا برو اون يارو برنامه رو بزار كه چند تا از كاراكتر ها ميسازه! بعدم اين نل بده بيز خوبه رو ول كن كسي با اين حرفا از نظر خودش بر نميگرده.:10: بعدم من بيز كيو ميشناسم بيام بيز! من الي ميخوام بردارم تو هوردي. بعدم سرور يه جوريه! نميدونم چرا! احساس راحتي نميكنم توش!

هر کی تو بلیزارد بازی نکرده باشه NOOB هست تا اخر عمر

Unholy
21-11-2009, 19:49
salam bar hameye doostane man
server 2bitgaming.com hamic servere scapegaming hast ke alan ba inke kami lag dare vali nesbat be ghabl behtar shode. taze ulduar ham tosh baze.

1_فارسی بنویس !
2_کدوم ریلم ؟
3_مشخصات کامل هیرو !
زیر بس 6-7 k میزد !!!! خوبه به نظرتون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!
بین همه ی full 80 ها dps 2 بود !!!

Unholy
21-11-2009, 19:52
هر کی تو بلیزارد بازی نکرده باشه NOOB هست تا اخر عمر

پس شمام تا حالا noob بودی . نه ؟؟؟؟
جدی نگیر شوخی کردم :10::21:

hossein2801
21-11-2009, 19:54
پس شمام تا حالا noob بودی . نه ؟؟؟؟
جدی نگیر شوخی کردم :10::21:
بله من NOOB هستم

hossein2801
21-11-2009, 20:04
من از سال 2005 تا الان WOW باز ی میکنم یعنی دقیقا از کلاسیک
زمانی که پیشگامان سرور راه اندازی میکرد ما واسش تبلیغ میکردیم اینم مدرک
PGSIRAN منم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا یه مشت تازه کار میان به من گیر میدن واقعا که :دی

Unholy
21-11-2009, 20:06
من از سال 2005 تا الان WOW باز ی میکنم یعنی دقیقا از کلاسیک
زمانی که پیشگامان سرور راه اندازی میکرد ما واسش تبلیغ میکردیم اینم مدرک
PGSIRAN منم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا یه مشت تازه کار میان به من گیر میدن واقعا که :دی

اگه حرف منو میگی پایینشم بخون . در ضمن حرف خودت بود

hossein2801
21-11-2009, 20:12
اگه حرف منو میگی پایینشم بخون . در ضمن حرف خودت بود
نه با شما نبودم من خودمم میگم نوبم چون بلیزارد یه تجربه دیگست کسی که همه چیز رو تجربه کرده باشه اونوقه که میشه بش گفت نوب نیست
بلیزارد یه چیز دیگست

HoJJaT_007
21-11-2009, 21:15
--------ویرایش شد--------

hossein2801
21-11-2009, 21:22
باشه ما نوب شما پرو !

یادت نره چند وقت پیش میگیفتی آرتاس نه پالادینه نه ایکس پالادین آرتاس مرده بعد گفتی نه پالادینه فردام میگی آرتاس کیه :))

نوب که شمایی نمیخوام ضایعت کنم ولی وقتی معنی لقوی نوب رو نمیدونی بهتره حرف نزنی ... ! البته همه کسانی که زیاد توی سرور آشغال Wowbeez بازی کنند همین میشند شمام برو توی اون سرور با Herbalism علفای دم sw جم کن ;)

------

ببخشید آقای مدیر بیلیزارد ولی داستان وارکرفت توی کتاب ها و Warcraft III AND Frozen Throne البته شما هیچ کدوم رو بازی نکردی نمیدونی آرتاس کیه فقط عکسشو دیدی ! درکت میکنم فردا میدم Warcraft III رو بیارند دم خونت آدرس پ.خ کن
معلوم هست چی میگی ؟ wow روت تاثیر گذاشته شدید!
من همون اول گفتم ارتاس expala-dk هست lomina شاهده شما غرقه فروزن مسخره شدی!
noob یعنی newbie یعنی تازه وارد . عزیزم من به اندازه سنت wow بازی کردم البته اگه سنت بالای 10 سال باشه :دی

ارتاس رو خوب میشناسم :دی
یه بی ابروتر از ilidan هست که زد پدرشو کشت لیچ رو ازاد کرد تبدیل به dk-expala شد

تو بخت برگشته که از الیانس شدی هورد بهتره بازی نکنی lol
همین حجت که این قد ادعاش میشه زمانی اومد هورد میگفت مگه پالا dps میشه !! خوب تو بزرگترین نوبی هستی که تا به حال دیدم
u a bigest noob i have seen ever

ho0rezam
21-11-2009, 21:41
بیخیلی بابا...شما چرا اینقدر مثه خروس جنگی به جوونه هم میوفتین آخه؟؟؟؟...اینقدر توو سر سرور همدیگه نزنین...یکی میگه nel زاغارته یکی میگه wowbeez رو درشو باید گل گرفت...بابا همه ی سرور ها مشکل دارن و یه روزی گندشون در میاد

همین scape gaming که خیلی ها دیگه حال و حوصله نزدیک شدن بهش رو ندارن، سال هایه زیادی پا برجا بود و از معروف ترین سرور هایه wow بود...هر کس که میومد تازه بازی رو سروع کنه بهش scape gaming رو معرفی میکردند که البته قبلنا با نام wowscape
معروف بود اما آخرش چی شد؟؟؟ دوتا Gm زدن توو سر هم دیگه و سرور موند روو هوا، تهشم خیلیا از اونجا رفتن...نمونش یکی از دوستایه من که اهل رومانی هست، دیگه بازی نمیکنه...8تا هیرو 80 توو scape gaming داشت.

نظر من اینه که: اگه میخواین جدی بازی رو ادامه بدین و اینقدر روش تعصب دارین، هر طوری شده بیاین بلیزارد...ولی اگه میخواین تفریحی بازی کنین،همین free ها بمونین....اما یادتون باشه بلیزارد بیاین دیگه هیچ وقت سرور free بهتون حال نمیده.

loomina
21-11-2009, 21:58
معلوم هست چی میگی ؟ wow روت تاثیر گذاشته شدید!
من همون اول گفتم ارتاس expala-dk هست lomina شاهده شما غرقه فروزن مسخره شدی!
noob یعنی newbie یعنی تازه وارد . عزیزم من به اندازه سنت wow بازی کردم البته اگه سنت بالای 10 سال باشه :دی

ارتاس رو خوب میشناسم :دی
یه بی ابروتر از ilidan هست که زد پدرشو کشت لیچ رو ازاد کرد تبدیل به dk-expala شد

تو بخت برگشته که از الیانس شدی هورد بهتره بازی نکنی lol
همین حجت که این قد ادعاش میشه زمانی اومد هورد میگفت مگه پالا dps میشه !! خوب تو بزرگترین نوبی هستی که تا به حال دیدم
u a bigest noob i have seen ever

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا بي برو جمع كن بساتتو! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اومدي اينجا ميخواي با اين پستات بگي كه چيييي؟!! اين همه من تو عمرم جك شنيدم اندازه اين كه تو گفتي نخنديدم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اخه باباي اليدان كجا بود!!! كه بياد بكشتش! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اينو براي دوستام تعريف كنم تا يه هفته براي هم تعريف ميكنن ميخندن!

جدا از اين بحثاي مسخره :

اومدي اينجا چي ميگي! هي نل خرابه بليزارد هر كي بازي نكنه خره ... من WOW beez رو كشفش كردم وقتي داشت زيره سنگا ابخنك ميخورد ... من باباي زبان انگليسي هستم ... من پيشگامانو رييسشو بزرگ كردم ... من فلانم شماها بهمانيد ! بسه ديگه جمعش كن بسات مسخره بازيو. تو كه ادعاتم علمو برداشته حداقل 2 كلام انگليسي برو ياد بگير! برو يكم بازي كن. ما كه خودمون در مورد خودمون همه چي رو ميدونيم و مطمئن هم هستيم. نياز نيست تو بگي ما نوبيم يا نه.
هر پستش از اون يكي مضخرف تر. فردا معلوم نيست بري بليزارد ديگه چقدر ميخواي بي جنبه بازيو به حد اعلا برسوني.
بيا برو اخه نزار بگم كه يه اسمم بلد نيستي بنويسي. د ادم چقدر پرو و نفهم ميشه.:2: ديگه حوصلمو سر بردي ادم ديگه چقدر تحمل يه بي ش.... رو بكنه كه هي به اينو اون بدو بيراه ميگه. اينجا قانون داره عزيز اگر ميخواي پست بدي اول برو اعصابتو درست كن پيش روانپزشك بعد بيا اينجا. من شده بن بشم اولا تورو بهت ميفهمونم كي به كيه اينجا دوما نميزارم دوباره با چرنديات در تاپيكو تخته كني.
تو اين تاپيك هر كي هست از دفيقاي منه از حجت گرفته تااااا برو بالا! خيال برت نداره. يه نصيحت دوستانه هم كه ميتونم بكنم اينه كه برو زبان انگليسيتو خوب كن اينجور مواقع شايد كم تز زايه شي.

hossein2801
21-11-2009, 22:04

بابا بي برو جمع كن بساتتو! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اومدي اينجا ميخواي با اين پستات بگي كه چيييي؟!! اين همه من تو عمرم جك شنيدم اندازه اين كه تو گفتي نخنديدم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اخه باباي اليدان كجا بود!!! كه بياد بكشتش! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اينو براي دوستام تعريف كنم تا يه هفته براي هم تعريف ميكنن ميخندن!

جدا از اين بحثاي مسخره :

اومدي اينجا چي ميگي! هي نل خرابه بليزارد هر كي بازي نكنه خره ... من WOW beez رو كشفش كردم وقتي داشت زيره سنگا ابخنك ميخورد ... من باباي زبان انگليسي هستم ... من پيشگامانو رييسشو بزرگ كردم ... من فلانم شماها بهمانيد ! بسه ديگه جمعش كن بسات مسخره بازيو. تو كه ادعاتم علمو برداشته حداقل 2 كلام انگليسي برو ياد بگير! برو يكم بازي كن. ما كه خودمون در مورد خودمون همه چي رو ميدونيم و مطمئن هم هستيم. نياز نيست تو بگي ما نوبيم يا نه.
هر پستش از اون يكي مضخرف تر. فردا معلوم نيست بري بليزارد ديگه چقدر ميخواي بي جنبه بازيو به حد اعلا برسوني.
بيا برو اخه نزار بگم كه يه اسمم بلد نيستي بنويسي. د ادم چقدر پرو و نفهم ميشه.:2: ديگه حوصلمو سر بردي ادم ديگه چقدر تحمل يه بي ش.... رو بكنه كه هي به اينو اون بدو بيراه ميگه. اينجا قانون داره عزيز اگر ميخواي پست بدي اول برو اعصابتو درست كن پيش روانپزشك بعد بيا اينجا. من شده بن بشم اولا تورو بهت ميفهمونم كي به كيه اينجا دوما نميزارم دوباره با چرنديات در تاپيكو تخته كني.
تو اين تاپيك هر كي هست از دفيقاي منه از حجت گرفته تااااا برو بالا! خيال برت نداره. يه نصيحت دوستانه هم كه ميتونم بكنم اينه كه برو زبان انگليسيتو خوب كن اينجور مواقع شايد كم تز زايه شي.
تو حالت خوبه؟ جدا حالت بد نیست
من کی گفتم بابای ilidan ؟
گفتم بی ابروتر از ilidan که زد پردشو کشت یعنی نگرفتی که کی رو کشته؟
جدا چند سالته؟
تو که به خاطر یه multi boxing عقیدتو عوض کردی افتادی به پای من :16:

خدایی بیبن چه کسایی دارن wow بازی میکنن!!

ho0rezam
21-11-2009, 22:11
من یه سوال دارم:دی...یکی هست به من بگه mob spown چی هست؟؟؟؟ به جایه دعوا به این سوال بنده جواب بدین...مرسی

hossein2801
21-11-2009, 22:11
ببين يارو سن من هر چند هست از تو يكي من عاقل ترم. تو يكي هم احساس برداشتت
حالا صبر کن گزارشت به مدیریت داده شده با اون همه اطلاعات غلط ماله 100 ساله پیش
نمیدونی منو وحید اوروز که افتادی به پام چقد ازت خندیدیم
وحید میگفت عیب نداره یاد میگره lol

hossein2801
21-11-2009, 22:15
ایشون ترم یک Lets Go 1 زبان رو چهار سال طول کشید پاس کنند چی میگی دانیال !

بابا پدر Wow بابا دانشمند من هر غلطی کنم به تو فضول ربطی نداره ما با بچه ها تصمیم گرفتیم بیایم هورده تفریحی حال میده منم موندم بچه هام رفتن کار و زندگیشون هیچ مشکلیم نداریم (مگه نه لومینا؟)

شرمنده ولی شما بزرگترین اسکلی هستی دیدم شاید من نوب باشم ولی شما از نظر iq ضریب هوشیتون زیر 5 هست ! همین که دیدم تلنت Protection توی واریورت گذاشتی بعد 1x Two Hand Ulduar گرفتی کافیه میفهمم به عمق فاجعه !

راستی یادت نره کی بود 3 لول پالادینتو برد بالا همونی که Quest باگ Zuldrak رو نشونت داد بشکنه این دستی که به نوب ها کمک میکنه آخرش هیچی نمیشه.

یه روانشناس برو تست بگیرن جدا خیلی جالبه ببینم iq شما چنده !

شما چند سالتونه ؟ 21 سال ؟ پس چرا حرف آدم 5 ساله رو میزنی ! در این موقع آی کیو شما میشه 0.05 که مشکل جسمی میشه یه چک آپ کلی هم بکنید خوبه براتون ممکنه بعدا مشکل پیش بیاید نتونید مدیریت بیلیزارد رو بگیرید ها !

من با کسی که نمیدونه پالادین dps میشه بحث نمیکنم
حرفهای عجیب نزن
من عادت ندارم از Q های باگ واسه lvl استفاده کنم
بنده ادعای انگلیسی نکردم انگلیسیمم خیلی بده ولی از شما نوبهای تازه وارد که 1-2 تا بازی کردین 1 میلیون رنک بالاترم
راستی اومینا میگفت من حجتو ادم کردم :31:
جریان اومدنت به همرد رو میدونم
درخواست از گیل مستر برا افیس یا رید مستر که نکردت همونطور که به من التماس کردی درججا رید مسترت کردم ولی یه افیسر دیگه فهمید چقد نوبی mute کرد تورو بعدم انداختت بیرون

HoJJaT_007
21-11-2009, 22:15
من یه سوال دارم:دی...یکی هست به من بگه mob spown چی هست؟؟؟؟ به جایه دعوا به این سوال بنده جواب بدین...مرسی

spawn یا spown ? من spown ندیدم ولی spawn میشه همون آوردن موب یه جایی که کار جی ام هاست مثلا اگه یه جی ام بیاد لیچ کینگو بیاره وسط sw میگن Spawn کرده Respawn هم مثلا الیتی مرده شما صبر میکنی زنده شه که بزنیش دوباره ..

نمیدونم اگه غلطه ببخشید شما که بیلیزارد بازی میکنی این سوالا رو از ما میپرسی ؟ :31:

راستی اومینا میگفت من حجتو ادم کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فارسیتم که بده اومینا کیه ؟! اسم ... شما هست ؟!

loomina
21-11-2009, 22:18
حالا صبر کن گزارشت به مدیریت داده شده با اون همه اطلاعات غلط ماله 100 ساله پیش
نمیدونی منو وحید اوروز که افتادی به پام چقد ازت خندیدیم
وحید میگفت عیب نداره یاد میگره lol

افرين ببينم چقدر بلدي گزارش بدي!

hossein2801
21-11-2009, 22:18
spawn یا spown ? من spown ندیدم ولی spawn میشه همون آوردن موب یه جایی که کار جی ام هاست مثلا اگه یه جی ام بیاد لیچ کینگو بیاره وسط sw میگن Spawn کرده Respawn هم مثلا الیتی مرده شما صبر میکنی زنده شه که بزنیش دوباره ..

نمیدونم اگه غلطه ببخشید شما که بیلیزارد بازی میکنی این سوالا رو از ما میپرسی ؟ :31:

فارسیتم که بده اومینا کیه ؟! اسم ... شما هست ؟!
من نه فارسیم خوبه نه انگلیسی :دی به یه چیز دیگه گیر بده بابا :31:

ho0rezam
21-11-2009, 22:20

نمیدونم اگه غلطه ببخشید شما که بیلیزارد بازی میکنی این سوالا رو از ما میپرسی ؟
ایول خوی ازم غلط املایی گرفتی ...اما جواب اشتپ بود...یکی دیگه نیست جواب بده؟؟؟؟ دعوا نگیرین خوب...اینو جواب بدین

hossein2801
21-11-2009, 22:22
افرين ببينم چقدر بلدي گزارش بدي!

فحش میدی بعد پستت رو ویرایش میکنی زرنگ ازش عکس گرفتم ارسال میکنم برا مدیریت
در ضمن همونطور که اواتا و عقیدتو برا multi box عوض کردم او امضاتم بزودی عوض میکنم

hossein2801
21-11-2009, 22:23
فایده نداره دوستان تاپیک رو به گند کشیدید ترسوها بعد میاین ویرایش میکنین پست هاتونو
واقعا کوچولو هستین

For The Horde
21-11-2009, 22:25
ایول خوی ازم غلط املایی گرفتی ...اما جواب اشتپ بود...یکی دیگه نیست جواب بده؟؟؟؟ دعوا نگیرین خوب...اینو جواب بدین Rare Elite
یک نوع الیت هایی هستند که در زمان های خاصی نمایان میشد. مثلا کوئست Conquest Pit In Grizlly Hills - Conquest Hold که با کوئست شما میرید توی یه آرنا و دو تا ترول رو باید بزنید که اسپل میزنند و کمی برای لول 75 سخته ! توی سرور های فری اونو میگیری به خودش میدی بدون کشتن هیچ چیزی چون باگه اما توی Nel من رفتم دیدم رفتم توش !

---------

نترس کوچولو عزیزم حسین چی شد ترسیدی ؟ من میخواستم با هم بریم بیلیزاردو بگیریم !

پستمو پاک کردم فکر نکن ترسیدم .. !

فقط خواستم برای احتیاط انجام بدم now you ban mishi

hossein2801
21-11-2009, 22:27
Rare Elite
یک نوع الیت هایی هستند که در زمان های خاصی نمایان میشد. مثلا کوئست Conquest Pit In Grizlly Hills - Conquest Hold که با کوئست شما میرید توی یه آرنا و دو تا ترول رو باید بزنید که اسپل میزنند و کمی برای لول 75 سخته ! توی سرور های فری اونو میگیری به خودش میدی بدون کشتن هیچ چیزی چون باگه اما توی Nel من رفتم دیدم رفتم توش !

---------

نترس کوچولو عزیزم حسین چی شد ترسیدی ؟ من میخواستم با هم بریم بیلیزاردو بگیریم !

پستمو پاک کردم فکر نکن ترسیدم .. !

فقط خواستم برای احتیاط انجام بدم now you ban mishi
من بن نمیشم عزیز پستای شما تو نقل قول من هست زرنگ من کاری نکردم که بن بشم

For The Horde
21-11-2009, 22:28
همون فحشای شما بسه که بن شدنتون تضمین شه

;)

bb your acc

نوب خوبی بود ولی خداحافظ

hossein2801
21-11-2009, 22:30
همون فحشای شما بسه که بن شدنتون تضمین شه

;)

bb your acc

نوب خوبی بود ولی خداحافظ
هرجا فحش دادم زود ارسال کن برا مدیر ببین کی بن میشه
تو هر جا میری از گیلد میندازنت بیرون اینجا هم جایی نداری چون نمیتونین خودتونو کنترل کنید
شما کلا سابقه دارید من 2007 تا حالا اینجام یه تخلف نکردم

hossein2801
21-11-2009, 22:43
در ضمن من 1دونه ایتم تانک ندارم و هیچ وقط تلنت تانک نچیدم واسه پالا چرا دروغ میگی؟ میخوای منو مثل خودت اینجا کوچیک کنی این راهش نیست برادر

Immortal power
21-11-2009, 22:44
فحش میدی بعد پستت رو ویرایش میکنی زرنگ ازش عکس گرفتم ارسال میکنم برا مدیریت
در ضمن همونطور که اواتا و عقیدتو برا multi box عوض کردم او امضاتم بزودی عوض میکنم
فكر كردي ازت ميترسم؟
هه كاكل به سر تو هنوز فرق خر كردن كسي و به پا افتادنو تشخيص نيميدي؟ جاي تاسفه! من عقيده دارم براي خودم كه نيازم ندارم بهت توضيح بدم فهميدي همه فن خر ... حريف! براي من مهم نيست تو چي فكر ميكني كي بهم خنديده كي نخنديده . هر كي خنديده به ننش خنديده كه ...! هر كي هم چيزي گفته به 7 پشتش گفته.

hossein2801
21-11-2009, 22:46
فكر كردي ازت ميترسم؟
هه كاكل به سر تو هنوز فرق خر كردن كسي و به پا افتادنو تشخيص نيميدي؟ جاي تاسفه! من عقيده دارم براي خودم كه نيازم ندارم بهت توضيح بدم فهميدي همه فن خر ... حريف! براي من مهم نيست تو چي فكر ميكني كي بهم خنديده كي نخنديده . هر كي خنديده به ننش خنديده كه ...! هر كي هم چيزي گفته به 7 پشتش گفته.
به خدا پستستم نخوندم lol
چون میدونم کی هستی :دی

میبینم هر کدوم چند اکانت تو سایت دارین lol
ای خراب کار ها lol

ادب رو رعایت کنید چون نشانه ادب خانوادگی شماست
از مدیریت سایت تقاضا دارم برا حفظ ارزش این تاپیک این کاربرا رو ip ban کنید

ho0rezam
21-11-2009, 22:52
یک نوع الیت هایی هستند که در زمان های خاصی نمایان میشد
اره به اونا میگن rare elite اما mob spawn یه چیز دیگست...که وقتی یه کوئست رو میگیری...mob هایی به وجود میان و شما باید بزنینش،گاهی یه چند تا آدم هم بهت داده میشن...یا مثلا یه گروه چند نفره رو بهت میدن و باید به جایی حمله کنی و اونجا رو نایود کنی.من از این quest ها خیلی خوشم میاد...اما این کاره منم تاثیری در تمام شدن دعول نداشت.

hossein2801
21-11-2009, 23:00
در ضمن میبینم لومینا ادعای صاحب سروری رو میکنه چون فقط تو xtop دیدتش
چون دیدتش پس ماله اونه
حرفای جالبی میزنید
من برای حال کردن تو بیز بازی میکنم و بلیز

Doctor.Freeman
21-11-2009, 23:26
انقدر از WOWBEEZ تعريف ميكنين ... !
اين چه HighRate هستش كه Skill Lvl هات 2 تا 2 تا ميره بالا .
مثلا من با Warp جاهاي جديد ميرفتم و Xp ميگرفتم تا و LVL 40 بعد Skill Defence 5 بود :13:
يا رفتم Enchant ياد گرفتم ديدم 2 تا 2 تا LVL up ميكنه .
ريلم Easy يعني كلان Easy
ريلم Hard و يا Expert هم ...

hossein2801
21-11-2009, 23:31
انقدر از WOWBEEZ تعريف ميكنين ... !
اين چه HighRate هستش كه Skill Lvl هات 2 تا 2 تا ميره بالا .
مثلا من با Warp جاهاي جديد ميرفتم و Xp ميگرفتم تا و LVL 40 بعد Skill Defence 5 بود :13:
يا رفتم Enchant ياد گرفتم ديدم 2 تا 2 تا LVL up ميكنه .
ريلم Easy يعني كلان Easy
ريلم Hard و يا Expert هم ...

عزیزم شما یه سر به shatrath بزن ببین چه خبره
تو highrate

hr بچه بازیه

Immortal power
21-11-2009, 23:52
در ضمن میبینم لومینا ادعای صاحب سروری رو میکنه چون فقط تو xtop دیدتش
چون دیدتش پس ماله اونه
حرفای جالبی میزنید
من برای حال کردن تو بیز بازی میکنم برا blizlike تو spiderromania و بزودی بلیز و هیرو هم میخرم :دی

خخخخ! بعد اونوقت دقيقا تو كدوم پست من چنين چيزي گفتم؟

wow-admin
22-11-2009, 07:03
خوب دیگه بس!
مگه کلا اینجا چند نفر میان تو این تاپیک که شماها هی‌ آرزوی ban شدن همدیگرو درین!
تمومش کنین! هرکی‌ هر عقیدهای داره واسه خودش!
اگه به اسم تاپیک رجوع کنید می‌بینید آموزش و ارائه آوع اوف وارکرفت ( پر طرفدار‌ترین بازی تاریخ)
خوب؟ جای دعوا اینجا نیست لطفا اگه بحث خارجی‌ دارین برین جای دیگه گنده آمدن هم واسه همدیگه فایدی نداره پس از همه دوستان می‌خوام که تمومش کنن!

akharwarbaz
22-11-2009, 12:32
خوب دیگه بس!
مگه کلا اینجا چند نفر میان تو این تاپیک که شماها هی‌ آرزوی ban شدن همدیگرو درین!
اگه به اسم تاپیک رجوع کنید می‌بینید آموزش و ارائه آوع اوف وارکرفت ( پر طرفدار‌ترین بازی تاریخ)
خوب؟ جای دعوا اینجا نیست لطفا اگه بحث خارجی‌ دارین برین جای دیگه گنده آمدن هم واسه همدیگه فایدی نداره پس از همه دوستان می‌خوام که تمومش کنن!

منم واقعا نمیدونم چی بگم. هر دفعه میام اینجا میبینم دارن با هم کل کل میکنن اینا! یادش بخیر قبلا میودمیم اینجا کلی حال میکردیم ولی الان که میام مبینم بله یه دعوا جدید. الانم همشون مدرسه هستند به احتمال زیاد وقتی بیان دوباره شروع میکنن تاپیک با چرت و پت 6 صفحه میره جلو×××!

Doctor.Freeman
22-11-2009, 13:25
نه داداشه من اين حرفها چيه ... ؟
تا بحث و جدل تويه يك قضيه نباشه كه پيشرفتي به وجود نمياد .
انقدر ميگين آموزش و ارائه و فلان . اونها تو صفحات اول هست . اگه صفحات اولو بخوني تا ته WOTLK 3.2.2 ياد ميگيري . حالا بذار ايشالله Cataclysm كه اومد اونوقت دوباره ميريم تو مسائل آموزشي . :31:
كلان قضيه WOW به كل كله بعد اونوقت ما بيايم همش با ملايمت با هم تعارف كنيم كه كدوم Realm بهتره بعد شما بگين اختيار دارين ماله شما بهتره ؟ ها ؟ :13:
اينجوري خوبه .... ؟ :19:
...

HoJJaT_007
22-11-2009, 13:44
خوب دیگه بس!
آهان بله ممنون یاد آوری کردید اگه جای اینجور بحثا نیست شما یه زمانی داشتید خودتون از سرورتون تبلیغ میکردید ... یادتون میاد ؟ که حتی به من پیشنهاد دادید که 300 دلار به سروری که 11 تا عضو داره بدم جی ام شم !

محمد (زنده) راست میگه که :

ملت میخوان از چاه توالتم پول در بیارند !

A v e s t a r
22-11-2009, 13:54
سلام.

میشه یه سرور سالم و تقریبا شلوغ بهم معرفی کنید؟

کدوم یک از تالنتهای Death Knight بهتره ؟

Immortal power
22-11-2009, 14:34
منم واقعا نمیدونم چی بگم. هر دفعه میام اینجا میبینم دارن با هم کل کل میکنن اینا! یادش بخیر قبلا میودمیم اینجا کلی حال میکردیم ولی الان که میام مبینم بله یه دعوا جدید. الانم همشون مدرسه هستند به احتمال زیاد وقتی بیان دوباره شروع میکنن تاپیک با چرت و پت 6 صفحه میره جلو×××!

يكي از مشكل هاي ما متاسفانه اينه كه يه تعدادي از كاربراي اينجا تو اين تاپيك خودشونو برتر از ديگران ميدونن و فكر ميكنن كه الان در مرتبه ي بالايي ايستادن و همه پايين پاشون و زير دستشونن.:10: و اصلا هم به نظر طرز فكر جالبي نمياد.

hossein2801
22-11-2009, 15:03
يكي از مشكل هاي ما متاسفانه اينه كه يه تعدادي از كاربراي اينجا تو اين تاپيك خودشونو برتر از ديگران ميدونن و فكر ميكنن كه الان در مرتبه ي بالايي ايستادن و همه پايين پاشون و زير دستشونن.:10: و اصلا هم به نظر طرز فكر جالبي نمياد.
بله بنده از شما و امثال شما هزاران مرتبه بالاترم با ذکر دلیل و مدرک
کل سوابق من در سایتم هست و مجلات گیم و روزنامه ها تو خیلی کوچیکتر از اونی که بخای با من بحث کنی

آهان بله ممنون یاد آوری کردید اگه جای اینجور بحثا نیست شما یه زمانی داشتید خودتون از سرورتون تبلیغ میکردید ... یادتون میاد ؟ که حتی به من پیشنهاد دادید که 300 دلار به سروری که 11 تا عضو داره بدم جی ام شم !

محمد (زنده) راست میگه که :

یعنی کسی که نمیدونه پالادین DPS میشه و ایتم سفارشی رو با شمشیر لیچ اشتباه گرفته میتونه جی ام بشه؟

دوست عزیز این اقا هر کاری هم کنه برای این سایت خیلی کارها کرده و کلی راهنمایی کرده در زمینه ساخت سرور شما بغیر از به گند کشیدن تاپیک چیکار کردی؟
یه پست مفیدته لطفا لینک کن

Immortal power
22-11-2009, 15:11
کل سوابق من در سایتم هست و مجلات گیم و روزنامه ها تو خیلی کوچیکتر از اونی که بخای با من بحث کنیتكرار ميكنم : فكر ميكنن!
بعدم من روي صحبتم با تو نبود آغاي محترم. توجه داشته باش! اغا.
من با كسايي كه احساس برشون ميداره فكر ميكنن حالا 2 خط چيزي نوشتن چه خري هستن حرف نميزنم.:10:
سوابقتم ميتوني باهاش 2 كار انجام بدي :
1- بزار جلو ايينه بشه دو تا!
2- بزار دمه كوزه ابش بخور!
حالا مثلا كي بهش اهمييت ميده اين همه خودتو كشتي! =))

بعدم شما بيا يه پست مفيد از خودت تو لينك كن از اين 10000 تا اسپمي كه دادي. من پستام تو تاپيك سيمز ريخته همش راهنمايي كه همشم حداقل 2 نفر ازش تشكر كردن.

hossein2801
22-11-2009, 15:16
تكرار ميكنم : فكر ميكنن!
من با كسايي كه احساس برشون ميداره فكر ميكنن حالا 2 خط چيزي نوشتن چه خري هستن حرف نميزنم.:10:
هر چی دلت میخواد بگو خیلی برام بی اهمیتی فقط به ALI پی ام دادم بزودی تکلیفتو روشن میکنه

Shahriar-b
22-11-2009, 15:19
چه کل کل بازاریه اینجا!
اینجا کسی تو سرور neverendless بازی میکنه؟

Immortal power
22-11-2009, 15:21
هر چی دلت میخواد بگو خیلی برام بی اهمیتی فقط به ALI پی ام دادم بزودی تکلیفتو روشن میکنه

كار پسنديده اي كردي!

چه کل کل بازاریه اینجا!

بله دوست عزيز . من و muradin و hojjat تو never endless بازي ميكنيم.

hossein2801
22-11-2009, 15:22
تكرار ميكنم : فكر ميكنن!

بعدم شما بيا يه پست مفيد از خودت تو لينك كن از اين 10000 تا اسپمي كه دادي. من پستام تو تاپيك سيمز ريخته همش راهنمايي كه همشم حداقل 2 نفر ازش تشكر كردن.

پست که زیاده ولی بنده تاپیک هم دارم اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Shahriar-b
22-11-2009, 15:23
دوستان ne باز لطفاً ign و guild شونو بگن با هم بیشتر آشنا شیم

sajadgamer
22-11-2009, 15:28
چه کل کل بازاریه اینجا!

منم هستم اسم هیروم هم sajadgamer هست.
راستی دوستان اگه میشه یکی یه راهنمایی در مورد طریقه چیدن تلنت های پالادین رو بگه.حسین اگه میشه زحمتش رو بکش.

hossein2801
22-11-2009, 16:27
دوستان ne باز لطفاً ign و guild شونو بگن با هم بیشتر آشنا شیم
من ariobarzan هستم تو گیلد nubnak
بعضی موقع میام ولی زود حالم ازش بهم میخوره
شما بیا ریلم thunder و med بیز رو امتحان کن ببین میتونی بعدش تو نل بازی کنی

Face.ShoT
22-11-2009, 17:10
اینم هیرو های من :31: البته تو بلیزارد
بازی کردن توی سرور امیریکایی اونم در حالتی که بیشترین انلاین میشه Medium Ppl زیاد کاره سختی نیست.:21:
اما اوضاع عزیزم توی realm Dusk wood & burning Legion یه جور دیگست سرور همیشه قفل یا اینکه باید 20 دقیقه وایسی تا لاگین شی..
اگه کل تو کارکتر 80 ایناس بیا دادا...

من که خودم با کوله باری تجربه رفتم burning کم اوردم... rogue 3 ماه طول کشید لول اپش:5:

HoJJaT_007
22-11-2009, 17:22
کل سوابق من در سایتم هست و مجلات گیم و روزنامه ها تو خیلی کوچیکتر از اونی که بخای با من بحث کنی

یعنی کسی که نمیدونه پالادین DPS میشه و ایتم سفارشی رو با شمشیر لیچ اشتباه گرفته میتونه جی ام بشه؟

دوست عزیز این اقا هر کاری هم کنه برای این سایت خیلی کارها کرده و کلی راهنمایی کرده در زمینه ساخت سرور شما بغیر از به گند کشیدن تاپیک چیکار کردی؟
یه پست مفیدته لطفا لینک کن

جواب ابلهان خاموشیست اما جواب شما چون از ابله متاسفانه بیشتر هستید در گوشی هست

Ignored

لومینا تو هم این انسان ... رو ایگنور کن تا راحت شی از دست متلک هاشون .

راستی کسی که یه تو هند با تلنت و گیر تانک گذاشته میتونه جی ام شه ؟ نه حتی نمیتونه یه نوب هم شه :2:

This Is For You : :2:

ما هم پست مفید زیاد دادیم شما ندیدی بهتره یه عینک بخرید فردا میبرمت چشم پزشکی !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-----------

سلام EXORCIST جان :

شما هوردی یا الی ؟ اگه الی که به نمایندگی بخش الی مراجعه کن اگه هوردی بیا پیش خودم !

HoJJaT_007 :
Shcairne
Tauren - Shaman
Horde
COE (معروف ترین گیلد هورد هست 40-50 تا آنلاین داره ولی ایرانی نیست)
Muradin :
Plnamayande
Human - Paladin
Ally
Persian Elite (گیلد خیلی خوبیه جی امش هم همین مورادینه ولی خب چون ایرانی هستن برو بچ یکم آنلاین توی صبحا کم میشه ...

Loomina :
Dkmosashi
Night Elf - DK
Ally
Persian Elite

اینا معروف ترین های ایرانی توی nel از پی سی ورلد هستند البته لومینا و مورادین هیرو دیگم دارند اگه پیداشون نکردی هیرو های دیگه رو بگم (یادم نیست البته)

Immortal power
22-11-2009, 18:04
جواب ابلهان خاموشیست اما جواب شما چون از ابله متاسفانه بیشتر هستید در گوشی هست

Ignored

لومینا تو هم این انسان ... رو ایگنور کن تا راحت شی از دست متلک هاشون .

راستی کسی که یه تو هند با تلنت و گیر تانک گذاشته میتونه جی ام شه ؟ نه حتی نمیتونه یه نوب هم شه :2:

This Is For You : :2:

ما هم پست مفید زیاد دادیم شما ندیدی بهتره یه عینک بخرید فردا میبرمت چشم پزشکی !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-----------

سلام EXORCIST جان :

شما هوردی یا الی ؟ اگه الی که به نمایندگی بخش الی مراجعه کن اگه هوردی بیا پیش خودم !

HoJJaT_007 :
Shcairne
Tauren - Shaman
Horde
COE (معروف ترین گیلد هورد هست 40-50 تا آنلاین داره ولی ایرانی نیست)
Muradin :
Plnamayande
Human - Paladin
Ally
Persian Elite (گیلد خیلی خوبیه جی امش هم همین مورادینه ولی خب چون ایرانی هستن برو بچ یکم آنلاین توی صبحا کم میشه ...

Loomina :
Dkmosashi
Night Elf - DK
Ally
Persian Elite

اینا معروف ترین های ایرانی توی nel از پی سی ورلد هستند البته لومینا و مورادین هیرو دیگم دارند اگه پیداشون نکردی هیرو های دیگه رو بگم (یادم نیست البته)

اره راست ميگي! با حرفات كاملا موافقم. سريعا ايگنور شد!

من هيرو هاي ديگم هست :

dkmosashi
Death Knight

mosashi
druid
night elf

hrmosashi
hunter
night elf!

اينا اصلي ها هستن يه تعداد ديگه هم دارم البته ولي اينا اصلين! :31:

معمولا با همون DK ان هستم ولي اگر اف بودم احتمالش هست كه با اينا ان شم!:31: شما هم اسم هيرو هاتونو بزاريد اشنا شيم.

hossein2801
22-11-2009, 18:09
اره چون توان بحث با من رو ندارید ایگنور کنید
تو روز روشن و دروغ هر کس میخوا من اکانتم رو بش میدم بره نگاه کنه 1 ایتم تانک از من پیدا کنه
بابا راه بهتری بلد نیستی؟
تو اصلا میدونی ایتم تانک چیه؟
دروغگوووو
این حجت به خاطر فحش دان در تنها گیلد ایرانی و نوب بازی در رید و ایتم های گرینی از گیلد کیک شد

Muradin
22-11-2009, 18:38
عجب!
حسین جان تو هم خوشت میاد اگنور شی!
ول کن دیگه!
ای تانک تو هندی!
ای فروزن ترون!
ای شمن!
ای و بیز!
ای تاندر استورم!
ای Aion!
ولمون کن دیگه بابا جون!
................................................
برو بچ نل سری واسه اینکه ان نمیشم بنده مونیتورم ترکیده!

hossein2801
22-11-2009, 18:40
عجب!
حسین جان تو هم خوشت میاد اگنور شی!
ول کن دیگه!
ای تانک تو هندی!
ای فروزن ترون!
ای شمن!
ای و بیز!
ای تاندر استورم!
ای Aion!
ولمون کن دیگه بابا جون!
................................................
برو بچ نل سری واسه اینکه ان نمیشم بنده مونیتورم ترکیده!
کی با شما حرف زد؟
گیل زدی دلت خوشه یه مشت نوب ریخته توش
بنده اکانت بلیز خریدم شما ها برین با همین فری ها حال کنید چون همچنان نوب هستین
لینک ارموری بدم خدمتون؟
و خداوند inspect را افرید و guild master نوب الیانس بیاد منو inspect کنه ببین کدوم ایتم من تانکه خواستی اکانتم رو بت میدم بانک رو چک کن
یک سال نشده wow بازی میکنید کشتید مارو
بیاین بلیز رسما ما باید بیخیل wow بشیم حتما

hossein2801
22-11-2009, 18:47
این آخرین پستی بود که دیدم چون ایگنور نبودی الان میری ..

برات متاسفم . بیا هر دو هیرومه Inspect کن یه آیتم گرین داشتم به تو 50 هزار تومن میدم ..

گیلدی که آفسیرش توی نوب باشی که تو هند توی تلنت تانک میگیری کافیه

بعد با پالادینش توی تلنت dps رفته بود شیلد گرفته بود !!

نوبی دیگه این مشکل خانوادگیه شماست کاریشم نمیشه کرد

حالا یادگرفتی که پالا dps میشه؟
ایشون مثلا منو ایگنور کرده
بابا اینقد خودتو کوچیک نکن جلو مردم
من نوبم درست
کسی که تلنتش رو از رو wowp گرفته نوبه یا من holy rofl
مدرک میخوای ثابت کنم؟
بابا چرت نگو مجتبی و بقیه بچه های گیلد هستن میدونن ایتمای من چی بوده و چی شده
یه راه دیگه پیدا کن
موقعی 2h ندارم و شیلد intellect دارم باید کاره دیگری کنم؟
الان 2h sword گلادیاتو دارم و ..
البته ایتمای هولی رو هم دارم هولی شدم
این راه به بیراهه میره :31:

hossein2801
22-11-2009, 19:25
برای بدست اوردن Shadowmourne لازم به انجام چند Q فوق العادهمشکل هست که هر کسی نمیتونه انجام بده و خودش چندین ایتم و مت نیاز داره
یکیشم شکست دادن لیچ کینگه

1.
The Sacred and the Corrupt
2.
Shadow's Edge
3.
A Feast of Souls
4.
Unholy Infusion
5.
Blood Infusion
6.
Frost Infusion
7.
The Splintered Throne
8.
Shadowmourne!
9.
The Lich King's Last Stand

اکثر اینا در خورد raid25hc citadel انجام میشه در کل فکر بدست اوردن این ایتم رو از سرتون بیرون کنید
اینم که یه سرور مجانی بتونه این Q ها رو fix کنه فکر نکنم شدنی باشه یعنی فقط تو بلیزار میتونید اینو بگیرید البته اگه در نل باشید دو دست یمجانی تقدیم شما میشه lol

marmolak kocholo
22-11-2009, 19:29
یاز Eyne بچه ها دارن از سرو کول همدیگه میرن بالا !
بابا بس کنید دیگه !
اینجا اومدیم حال کنیم چیز یاد بگیریم و یاد بدیم !
بیخیال Baw !!!

hossein2801
22-11-2009, 19:31
برای بدست اوردن Shadowmourne نیاز به انجام چنید Q فوق مشکل که اکثرا در raid25hc citadel انجام میشه دارید که خودش کلی ایتم و مت میخواد یکیشم شکست دادنه لیچه

1.
The Sacred and the Corrupt
2.
Shadow's Edge
3.
A Feast of Souls
4.
Unholy Infusion
5.
Blood Infusion
6.
Frost Infusion
7.
The Splintered Throne
8.
Shadowmourne!
9.
The Lich King's Last Stand

فکر گرفتن این ایتم رو از سرتون بیرون کنید فکر نکنم سرورهای فری هم بتونن اینو fix کنن یعنی فقط بلیز

Immortal power
22-11-2009, 20:31
اره چون توان بحث با من رو ندارید ایگنور کنید
تو روز روشن و دروغ هر کس میخوا من اکانتم رو بش میدم بره نگاه کنه 1 ایتم تانک از من پیدا کنه
بابا راه بهتری بلد نیستی؟
تو اصلا میدونی ایتم تانک چیه؟
دروغگوووو
این حجت به خاطر فحش دان در تنها گیلد ایرانی و نوب بازی در رید و ایتم های گرینی از گیلد کیک شد

کی با شما حرف زد؟
لینک ارموری بدم خدمتون؟
و خداوند inspect را افرید و guild master نوب الیانس بیاد منو inspect کنه ببین کدوم ایتم من تانکه خواستی اکانتم رو بت میدم بانک رو چک کن

اصلا ما نوب! هممون نوب! به تو چه؟ اخرش چي به تو ميرسه! ما اره نوبيم تو كه ادعات ميشه مثل يه ادم پرو رفتار كن.
كم منوده به رييس بليزاردم بگه نوب. من خودم اقا مجتبي رو ميشناسم چنين ادمي نيست كه ادمو زرتي كيك كنه.

سعي كن خون كثيفتو از ايني كه هست كثيف تر نكني چون بعد از اين پست ايگنور ميشي!

hossein2801
22-11-2009, 22:15
بابا ایشون یک آدم کثیف پست فطرت من خودم با مجتبی دوستم به من Gem Epic مجانی هم داده بود گفت دیگه نگو نامرد حالا منو کیک کنه ؟ دلیلی نداره مثل سگ وحشی دروغ بگید وقتی چیزی رو نمیدونید

صد البته سگ بودن نشان دهنده شخصیت خونوادگی شما هست

مجتبی همیشه جم میزاشت تو بانک همه استفاده میکردند جان هر کی دوست داری یه حرف درستو حسابی بزن
دلیل اینکه من رید مسترت کردم فردا امدم تا mute شدی چیه بود پس ؟ :31:
ببین تو اول الیانس بودی و برا من تا ابد الیانسیو من از الیانس ها و مخصوصا نایت الف متنفرم این نظر شخصی منه به کسی بر نخوره در کل بهترین دوستم الی بشه ازش متنفر میشم
برگرد به همون الیانس ها کسی که نظر و عقیدشو عوض میکنه خیلی کوچکه

این سایت مدیر نداره رسیدگی کنه؟

hossein2801
22-11-2009, 22:20
بابا ایشون یک آدم کثیف پست فطرت من خودم با مجتبی دوستم به من Gem Epic مجانی هم داده بود گفت دیگه نگو نامرد حالا منو کیک کنه ؟ دلیلی نداره مثل سگ وحشی دروغ بگید وقتی چیزی رو نمیدونید

صد البته سگ بودن نشان دهنده شخصیت خونوادگی شما هست

بله درسته تو بانک کلی جم بود تو هم برداشتی این حرفی برا گفتن داره؟
ببین تو الیانسی تا ابدم برا من الیانسی و من از الیانسا متنفرم (نظر شخصی)
تو به خاطر رد شدن درخواستت از muradin به خاطر نمیدونم چی چی از الیانس اومدی هورد و اونا رو به فحش کشیدی
فردا هم دیدی دوبار نظرتو عوض کردی کوته نظر
برگرد به جای اصلیت
بنده بودم که شمای گرینی رو رید مستر کردم و فرداش اومدم دیدم mute شدی چند روز بعد کیک
چند نفر بیارم که ثابت کنه شما همیشه گیلد چت رو به گندو فحش میکشیدی و چند کاربر به خاطر شما از گیلد لفت دادن و ما در سر وقت کیکت کردیم

Face.ShoT
22-11-2009, 23:21
بچه ها من امروز شارج بلیزاردم خلاص شد..15 روز دیگه هم میرم خدمت دیگه فعلان شارج نمی کنم .
اکانت ساختم realm neverendless
human warrior
name Niracas
اگه کسه هست whis کنه
thx

wow-admin
23-11-2009, 02:58
یک خداحافظی کوچیک
از اینکه وقتمو توی فروم‌های ایران هدر دادم متأسفم بعضی‌ از ملت اونقدر بیشعور و نفهمند که نمی‌تونن درک کنن که چه چیزی بهشون میگی‌!? اوایل که اومدم تو این تاپیک فکر کردم که می‌تونم عضو مفیدی توی اینجا باشم ! فکر می‌کردم که اینها با جمعیت ادی فرق می‌کنن و سطح فکری بالاتری دارند! اما مثل اینکه اشتباه می‌کردم! به هر حل من شناس یاهو خودم رو توی ادامه مطلب میزارم تا دوستان اگه سالی‌ یا کمکی‌ نیاز داشتند !میتونستیم دوستانه خوبی‌ باشیم اما خوب مثل اینکه نمی‌شه از دوستانی که خیلی‌ خوب رفتار کردند ممنونم و آرزو می‌کنم که دوستانه دیگه هم یک رشد عقلی و جسمی‌ داشته باشند!
به فعالیتم توی قسمت ساخت سرور ادامه میدم
یک پرانتز : حجت جان باور کن هیچ اهمیتی به نظرت نمیدم!
حالا شروع کن به چرتو پرت گفتن ! می‌خوام ببینم آخرش به کجا میرسی‌

Muradin
23-11-2009, 13:59
کی با شما حرف زد؟
لینک ارموری بدم خدمتون؟

اولا اینکه من گیلد نزدم ماله یک بنده خدا بود که رفت مسترو داد به من در شمن نوب هم نریخته توش تو بیا با هر کدوم از عضواش که میخوای دوئل کن تا ببینی نوب کیه!
نوب هم خودتی من گیلد مستر تنها گیلد ایرانی الی هستم همشون هم از من راضیم هالا تو که از گیلد هورد کیک شدی میای به من میگی نوب؟
شما همون بیخیال وو بشین برای همه بهتره!
دیگه نوبی مثل شما نمیاد wow همه راحت میشن

راستی برا اون خداحافظی هم بای بای جیگر

loomina
23-11-2009, 15:35
یک خداحافظی کوچیک
از اینکه وقتمو توی فروم‌های ایران هدر دادم متأسفم بعضی‌ از ملت اونقدر بیشعور و نفهمند که نمی‌تونن درک کنن که چه چیزی بهشون میگی‌!? اوایل که اومدم تو این تاپیک فکر کردم که می‌تونم عضو مفیدی توی اینجا باشم ! فکر می‌کردم که اینها با جمعیت ادی فرق می‌کنن و سطح فکری بالاتری دارند! اما مثل اینکه اشتباه می‌کردم! به هر حل من شناس یاهو خودم رو توی ادامه مطلب میزارم تا دوستان اگه سالی‌ یا کمکی‌ نیاز داشتند !میتونستیم دوستانه خوبی‌ باشیم اما خوب مثل اینکه نمی‌شه از دوستانی که خیلی‌ خوب رفتار کردند ممنونم و آرزو می‌کنم که دوستانه دیگه هم یک رشد عقلی و جسمی‌ داشته باشند!
به فعالیتم توی قسمت ساخت سرور ادامه میدم
یک پرانتز : حجت جان باور کن هیچ اهمیتی به نظرت نمیدم!
حالا شروع کن به چرتو پرت گفتن ! می‌خوام ببینم آخرش به کجا میرسی‌

يه نون خور كمتر زندگي بهتر!

ایگنوری من نمیشنوم :دی

اولا اینکه من گیلد نزدم ماله یک بنده خدا بود که رفت مسترو داد به من در شمن نوب هم نریخته توش تو بیا با هر کدوم از عضواش که میخوای دوئل کن تا ببینی نوب کیه!
نوب هم خودتی من گیلد مستر تنها گیلد ایرانی الی هستم همشون هم از من راضیم هالا تو که از گیلد هورد کیک شدی میای به من میگی نوب؟
شما همون بیخیال وو بشین برای همه بهتره!
دیگه نوبی مثل شما نمیاد wow همه راحت میشن

راستی برا اون خداحافظی هم بای بای جیگر

شما چيه! اينو بهش ميگن ياروو!

خوشحال شدم . bb

به قول لومینا :

هري

-------------

فیشینگ 160 کجا برم ؟ جایی اسکیل نمیده مثل اینکه باگه .. ؟!

به به تيكه كلام هاي منم كه حفظي! :31:
برو north rend اونجا اگر نداد اسكيل احتمالا باگه ولي يه تيكتم بده.

Muradin
23-11-2009, 15:41
northrend فیشیگش باگه bubber ملوم نمیشه!

Mr. President
23-11-2009, 16:52
سلام من دو باره اومدم :31:

Mr. President
23-11-2009, 17:01
و ایتم سفارشی رو با شمشیر لیچ اشتباه گرفته میتونه جی ام
مگه لیچ شمشیر داره ؟؟؟؟؟ :18: من 200 بار زدمش ولی شمشیری دستش نبود !!!!!

loomina
23-11-2009, 18:20
northrend فیشیگش باگه bubber ملوم نمیشه!

اون core قبلي بود نه اين core . من خودم تو گريزلي تست كردم معلوم بود.

HoJJaT_007
23-11-2009, 18:54
لومینا حالت خوبه ؟ چیزی کشیدی ؟!

من اسکیلم 160اونوقت میگی برم نورترند ؟! wtf من توی Tanaris فیش گیرم نمیاد اونوقت برم نورترند؟

--------

این مشکل چیه توی هیچ سرور نیمشه کانکت شد میره روی Succes یک ساعت گیر میکنه میزنی کنسل میره روی Retreving Relam List

powiner
23-11-2009, 22:04
سلام باگ جدبد میج کی می خواد؟؟؟؟؟

Unholy
23-11-2009, 22:12
سلام باگ جدید میج البته باگ نیست از خودم در اوردم اگر میخواید براتون بگم؟؟!!

Doctor.Freeman
23-11-2009, 22:54
سلام باگ جدید میج البته باگ نیست از خودم در اوردم اگر میخواید براتون بگم؟؟!!

يعني چي اگه ميخوايم . خوب بگو .... :19:

HoJJaT_007
23-11-2009, 22:55
جان یعنی چی باگ نیست از خودت در آوردی بگو ببینم چیه :دی

من که توی نل این ریسکو نمیکنم باگ لول آپ بگید بریم سروای دیگه 500 تا هیرو بسازیم تنهایی بریم emalon :خخخخخ

-------

Herbalism رو Unlearn کردم .

الان JC و Alchemy هستم ! چه شود . با آلچمی مت جم رو میسازم با jc خود GEM رو . البته هدف من برای شمنم اون جم هایی بود که برای خود jc میده مثلا اونی که 45 Stamina میده با Dragon Eye میسازن رو میخوام یا جم های دیگه که هم Epic هستند هم برای JC

-----

به نظر شما چطوری Algalon The Observer رو میزنند ؟! جون من اسپل رو نگاه کنید :

#
Ascend to the Heavens - Inflicts 655,500 to 724,500 damage to all enemies. Cast 6 minutes after engaging him. Equivalent to Berserk.

به به !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن از این توی GM سرور استفاده میکردم تنهایی رفتم Ulduar همه رو زدم بعد حالا این توی بیلیزارد یه اسپل بزنه تا شعاع 500000000 متری همه میمیرند تو اورگیمر و sw هم باشه یارو میمیره .. :دی

ولی اگه من این اسپل رو داشتم چی میشد میرفتم SW همه میومدن بزنند یدونه میزدم میمردن :)) بعد روزی 58 میلیون هونور میگرفتم 58000 آرنا پوینت :دی

این اسپلو جی ام ها میتونند یاد بدن

Code : .char learn 64487

فقط کافیه یکی اینو بزنه ! بریم روی مخ جی اما کار کنیم بهمون بدن :)) (حتما میدن

Face.ShoT
23-11-2009, 23:34
افا این realm Neverendless چه مرگیشه ؟
همینطور dc میشه برمیگرده عقب..lol

farshin.rezaei
24-11-2009, 08:27
با سلام
آقایون لطف میکنن
یه realm همراه با پچ مورد نیاز ش (لطفا اگه سرور خوبی هست بگید )
به همراه ادرس اینترنتی اون را بگن
تا 3 روز پیش تو alphawow بودم با پچ 2.4.3 سرور خوبی بود تا اینکه یکی از دوستان زحمت کشید چیت کرد اکانت بن شد
اینم بگم پچ ها رو تا 3.3 دارم اگه بخوام اپ دیت کنم

hossein2801
24-11-2009, 09:03
افا این realm Neverendless چه مرگیشه ؟
همینطور dc میشه برمیگرده عقب..lol
نل :2:همینوره هست و میمونه بیا ریلم med یا thunder بیز تا کیفیت رو احساس کنی

hossein2801
24-11-2009, 10:25
هر کی میخواد با من duel بزنه بیاد ریلم outland اروپا در خدمتش هستیم

loomina
24-11-2009, 11:26
لومینا حالت خوبه ؟ چیزی کشیدی ؟!

من اسکیلم 160اونوقت میگی برم نورترند ؟! wtf من توی Tanaris فیش گیرم نمیاد اونوقت برم نورترند؟

--------

این مشکل چیه توی هیچ سرور نیمشه کانکت شد میره روی Succes یک ساعت گیر میکنه میزنی کنسل میره روی Retreving Relam List

با سلام
آقایون لطف میکنن
یه realm همراه با پچ مورد نیاز ش (لطفا اگه سرور خوبی هست بگید )
به همراه ادرس اینترنتی اون را بگن
تا 3 روز پیش تو alphawow بودم با پچ 2.4.3 سرور خوبی بود تا اینکه یکی از دوستان زحمت کشید چیت کرد اکانت بن شد
اینم بگم پچ ها رو تا 3.3 دارم اگه بخوام اپ دیت کنم

دوست عزيز 3.3 هنوز تو بليزارد نيومده شما چجوري داري؟!:31:

hossein2801
24-11-2009, 12:39
3.3 اومده و همه دانلود کردن و منتظر حرکت بلیز هستیم فقط
450 مگ هم هست
چیزی کی نمیدونید مجبور نیستین چیزی بگین

HoJJaT_007
24-11-2009, 13:18
3.3 اومده لومینا جون :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط هنوز هیچ سرروی حتی بیلیزارد هم نرفته 3.3 من موندم چرا نل احمق صبر نکرد 3.3 بیاد بعد یه جا میرفت روش ... البته باید سه ماه صبر کنه بعد بیلیزارد ببینه مشکلات 3.3 چیه ! همیشه نل 3 ماه بعد اومدن پچ میرفت ! حالا انشالله چهار ماه دیگه حساب لیچ کینگم میرسیم !!

-----

پس این Cataclysm چی شد ؟ 3.3 چند هفته پیش گفتند میاد الان اومده ولی Cataclysm خیلی وقته گفتن میاد (4 ماه میشه) هنوز نیومده اصلا Cataclysm از پچ چند شروع میشه ؟ 3.4 ؟؟

hossein2801
24-11-2009, 13:30
ای خدا اطلاعات رو نگاه
Cataclysm قراره q1 سال اینده بیاد
اصلا میدونی مفهموم q1 چیه
بعید میدونم بدونید lol

farshin.rezaei
24-11-2009, 13:39
:(
فکر کنم سرور را یادتون رفت معرفی کنید

hossein2801
24-11-2009, 14:12
ای خدا اطلاعات رو نگاه
بعید میدونم بدونید lol

والبته از طرف خود بلیز tba هست ولی امکان q1 خیلی زیاده

Muradin
24-11-2009, 14:48
چجوری میشه رو متور یا ماموت دو ترک سوار شد؟

hossein2801
24-11-2009, 14:55
چجوری میشه رو متور یا ماموت دو ترک سوار شد؟
عجب سوالی
چطور سوار ماشینای ulduar میشن همونطوری
باید نفر دوم کلیک کنه روش البته اگه باگ نباشه

Zende
24-11-2009, 16:19
باید توی یک گروه باشه و نفری که میخواد سوار شه اون فلش رو بزنه برای پیاده شدنش هم اون مربع قرمز رو باید بزنی

Muradin
24-11-2009, 16:40
عزیزان من تلنت پالامو امروز به این تلنت تغییر دادم بهترینه:

loomina
24-11-2009, 18:22
3.3 اومده لومینا جون :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط هنوز هیچ سرروی حتی بیلیزارد هم نرفته 3.3 من موندم چرا نل احمق صبر نکرد 3.3 بیاد بعد یه جا میرفت روش ... البته باید سه ماه صبر کنه بعد بیلیزارد ببینه مشکلات 3.3 چیه ! همیشه نل 3 ماه بعد اومدن پچ میرفت ! حالا انشالله چهار ماه دیگه حساب لیچ کینگم میرسیم !!

-----

پس این Cataclysm چی شد ؟ 3.3 چند هفته پیش گفتند میاد الان اومده ولی Cataclysm خیلی وقته گفتن میاد (4 ماه میشه) هنوز نیومده اصلا Cataclysm از پچ چند شروع میشه ؟ 3.4 ؟؟

!!!!
3.3 كه cataclysm هست! من خودم خوندم 3.3 همون cataclysm هستش. يا نكنه اشتباه خوندم؟

Mr. President
24-11-2009, 19:59
ای خدا اطلاعات رو نگاه
بعید میدونم بدونید lol

نه والا ......
چيه ؟؟

ho0rezam
24-11-2009, 20:58
Cataclysm یه expansion هست نه پتچ و مانند wotlk یا tbc میمونه.

paymanz
24-11-2009, 22:10
سلام یه سوال داشتم . ما یه شبکه lan دو نفره داریم میخواستم ببینم میشه این بازیو افلاین بازی کرد ؟ و اگه جواب مثبت آیا اینجور بازی کردنش ارزششو داره و حال میده یا نه؟مرسی
ضمنا اگه یه نفر یکم راهنماییم کنه که wow با warcraft III چه نسبت و تفاوتی داره ازش ممنون میشم.تشکر

hossein2801
24-11-2009, 23:28
سلام یه سوال داشتم . ما یه شبکه lan دو نفره داریم میخواستم ببینم میشه این بازیو افلاین بازی کرد ؟ و اگه جواب مثبت آیا اینجور بازی کردنش ارزششو داره و حال میده یا نه؟مرسی
ضمنا اگه یه نفر یکم راهنماییم کنه که wow با warcraft III چه نسبت و تفاوتی داره ازش ممنون میشم.تشکر
میشه ولی چه فایده

Doctor.Freeman
25-11-2009, 00:11
من يه آموزش كامل واسه ماكرو ميخوام .
اگرم ماكروي بدرد بخور واسه Priset دارين بدين .
فقط سايت خارجي ندين كه بلد نيستم :31:

dr.vampire
25-11-2009, 00:11
دوستان چه جوری میشه این بازی رو آفلاین بازی کرد توی پشت 2 از همین تاپیک گفتن میشه ولی آموزش ندادن !؟؟؟؟!

hossein2801
25-11-2009, 10:33
اولین تصویر از Shadowmourne in hand

hossein2801
25-11-2009, 10:43

بلیزارد سالگرد 5 سالگی wow و همچنین 15 سالگی warcraft را میخواهد جشن بگیرد wow که انقلابی در صنعت بازی های رایانه ای قلم داد میشود که با تازگی رقیب های سرسختی برای خود پیدا کرده تا به حال توانسته در صدر بازی های mmo قرار بگیرد
تاریخ برگزاری این مراسم به وقت ایران 6 اذر خواهد بود که احتمالا حرفاهای جدیدی هم خواهد داشت

farshin.rezaei
25-11-2009, 14:10
:)
یه سرور خوب & realm
به همراه پچ اون معرفی کنید
wowbeez زیادی فان هست

HoJJaT_007
25-11-2009, 14:14
ببین سوال اول :

این بازی حالش اینه 2000 نفر باشید بعد 25 نفری برید یک باس رو بزنید حالی نداره یک نفره برید ...

2- بازی Warcraft III and Frozen Throne در مورد داستان بازی هست که ارتاس و ... و wow کاملا آنلاین فقط شخصیت های مهم War III توی اینجا هست مثلا کل توزاد - لیچ کینگ - ترال - آرتاس - جاینا ...

در کل

wow بر اساس War III ساخته شده ! بیشتر WOW از War 3 هست . اورگیمر و ...

سرور فقط nel

Wowbeez = فان ترین و آشغال ترین سرور هست چرا رفتی عزیز بیا نل ریلم توی سایتش هست

hossein2801
25-11-2009, 14:24
یه سرور خوب & realm
به همراه پچ اون معرفی کنید
wowbeez زیادی فان هست

شما تو highrate بازی کردی میخوای چطور باشه پس
بیا ریلم med یا thunder
برو تو نل تا سیو ابدی بشی anub رو که تو بلیز کمتر ریدی تونسته بزنه فارم کنید و رول بک1 قرنی بخورید و با هر Dc منتظر login server down باشید

اره سرور فقط نل از بلیزارد هم بهتره :دی
lol

طبق نظریه بعضی دانشمندان wow که خودش میدونه کی هست و اطلاعات دقیق wow ازش سرازیر میشه:2:
muradin مرده ولی منتظر باشید ببینید تو icecrown citadel کی رو میبینید lol

ho0rezam
25-11-2009, 14:42
سرور فقط nel
این جک بود؟؟؟ یا واقعا گفتی؟؟؟؟!!!!!!!!!

hossein2801
25-11-2009, 14:44
این جک بود؟؟؟ یا واقعا گفتی؟؟؟؟!!!!!!!!!
کسی که میگه muradin مرده کلا جک میگه نرو تو فکر lol

HoJJaT_007
25-11-2009, 14:49
lol واقعا گفتم البته بعد بیلیزارد نل چون هیچ سروری بهترین سرور فری هم باشه نل نمیشه

ولی در کل نل سرور بدی نیستش .. همه چیز که داره toc ... یه سری باگ داره اونم تازه اومده 3.2 هرچی باشه از wowbeez بهتره با چهار تا کوئست 80 میشید تازه Wrap npc همه جا داره نل اصلا Wrapnpc نداره .. Skill Up Rate Job ها هم به شدت اومده پایین من توی 3.1.3 یه آیتم نارنجی میساختم بهم 20-30 تا اسکیل میداد الان 6 تا میده یعنی عین بیلیزارد همه باسام که ماشالله اسپل میزنند

hossein2801
25-11-2009, 14:54
میگن ادم احمق وجود نداره
میرن تو highrate بازی میکنن انتظار دارن مثل بلیز lvlup کنن

hossein2801
25-11-2009, 14:59
lol واقعا گفتم البته بعد بیلیزارد نل چون هیچ سروری بهترین سرور فری هم باشه نل نمیشه

ولی در کل نل سرور بدی نیستش .. همه چیز که داره toc ... یه سری باگ داره اونم تازه اومده 3.2 هرچی باشه از wowbeez بهتره با چهار تا کوئست 80 میشید تازه Wrap npc همه جا داره نل اصلا Wrapnpc نداره .. Skill Up Rate Job ها هم به شدت اومده پایین من توی 3.1.3 یه آیتم نارنجی میساختم بهم 20-30 تا اسکیل میداد الان 6 تا میده یعنی عین بیلیزارد همه باسام که ماشالله اسپل میزنند

قابل توجه خدایان اطلاعات wow خود بلیز میخواد warpnpc اضافه کنه ولی مثل اینه نل شما از بلیز هم blizzlike تر هست :16:
میرن تو highrate بازی مکنن انتظار دارن xprate1 باش
ای خدا مار و باش با چه کسایی سرو کله میزنیم
6 تا میده عجب ولی
به این میگن فان
تو فکر میکنی قدرت anub arak همون mele های 30هست
نه داداش تو بلیز بازی نکردی ببینی چطور سیخ زیر پات در میاد با یه ضربش میمیری
برین anub فارم کنین خیال کنین کل قدرتش همون mele30k هست

واقعا گفتم البته بعد بیلیزارد:blink::39:

نه بهتره بابا مطمئن هستی؟ نل بعده بلیزارده؟

Zende
25-11-2009, 15:24
اه اه اه بس کنید دیگه یه خر با یه خر رابطش خوب میشه یه خر خر تر از خر دیگه میاد خر بازی درمیاده دعوا راه میندازه
شما دعوا نکنید روزتون شب نمیشه نه؟!

Muradin
25-11-2009, 15:29
eeee خوب مورادین مرده دبگه مگه نمرده؟

Zende
25-11-2009, 15:41

Muradin
25-11-2009, 15:49
عجب!!!!!!
تازه یادم اومد!!!!
خودم تو دراگون بلایت دیدمش!

hossein2801
25-11-2009, 18:09

shadowmourne shadow power

Doctor.Freeman
25-11-2009, 18:29
آقا اين داستانش چيه ؟

داشتم با Mind Control پريست كار ميكدم Disconect شدم . حالا هم اين Error رو ميده
تو سرور Jahangames.com
چي كار كنم ؟
...
اگه Ban شدم . چرا ؟ و واسه چه مدتي ؟
ممنونم ./ :11:

JIGSA
25-11-2009, 19:06
میگن ادم احمق وجود نداره
میرن تو highrate بازی میکنن انتظار دارن مثل بلیز lvlup کنن

حاجی یه کم رعایت کن.
بلیزارد بازی کردن دلیل بر توهین کردن به دیگران نیست.
شما ماشالله داری تخته گاز میری. ترمز کن ما فقیر فقرا هم برسیم. البته با عرض معذرت :ذی

HoJJaT_007
25-11-2009, 19:07
دعوا ؟! کدوم دعوا ؟! آهان منظورت اون نوب هستش ؟! نه بابا دعوا چیه :

This message is hidden because hossein2801 is on your ignore list ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

:))

راستی محمد اگه مورادین زنده هستش که خودم دیدمش پس چرا توی وارکرفت 3 میمیره اونجایی که آرتاس فروستمورنو میکشه بیرون... ؟

HoJJaT_007
25-11-2009, 19:38
حسن یه سوال فایده این اچیومنت پوینتا چیه ؟! توی بیلیزارد میگن باهاشون آیتم میگیرند آره ؟ هر چی هست توی سرورای Free بی ارزشه ... :دی

خیلی دلم میخواست نل این آرموری کوفتی رو راه بندازه but ...

Doctor.Freeman
25-11-2009, 20:09
چه وضعيتيه ؟
- هر كي مياد يه بحثي رو واسه خودش وا ميكنه
- هيچي كي به هيچ كي جواب نميده
- همه با هم دعوا دارن ....
____
خواهشا به سوال هاي بقيه هم جواب بدين . :37:
خوب شما ها كه حرفه اي هستين بايد جوابه ما نووب ها رو بدين ديگه .
____
دو تا سوال صفحه هاي پيش پرسيدم هيچكي جواب نداده !!! :9:

و

.
منم با كل كل موافقم ولي نه اينجوريش كه ديگه كسي به كسي اهميت نده .
-
كلا داستان P30world اين نبوده ماشالله از وقتي افراده جديد اومدن يه خورده داره به هم ميريزه . :47:

JIGSA
25-11-2009, 20:13
بله. بعغی از Achievement ها یه سری آیتم یا عنوان میدن. البته بیشتر آیتم ها یا mount هستن یا Pet.

JIGSA
25-11-2009, 20:17
دو تا سوال صفحه هاي پيش پرسيدم هيچكي جواب نداده !!! :9:

شما با اجازه بن شدی.
تو بعضی سرورها استفاده از Mind Control در بعضی مواقع ممنوعه.

HoJJaT_007
25-11-2009, 20:55
به نظر من بن شدی بیخیال نشون اگه هک کردی هییچ ولی اگه بی گناه بودی تیکتی چیزی بزن بگو منو دو بار بن کردن اونم برای اسپید هکی که نکردم :O

بعضی از جی ام ها از پایه نوب هستند ! البته توی بیلیزارد نه توی سرور های فری توی سرورای ایرانی هم که هیچی

hossein2801
25-11-2009, 22:15
حاجی یه کم رعایت کن.
بلیزارد بازی کردن دلیل بر توهین کردن به دیگران نیست.
شما ماشالله داری تخته گاز میری. ترمز کن ما فقیر فقرا هم برسیم. البته با عرض معذرت :ذی

عزیزم توهیم چیه؟ کسی که اطلاعات غلط میده دست مردم باید جلوش گرفته بشه

JIGSA
25-11-2009, 23:22
عزیزم توهیم چیه؟ کسی که اطلاعات غلط میده دست مردم باید جلوش گرفته بشه

هر کس قدر توانش خبر میده خب.
اونایی که بلیز هستن دستی بر آتش دارن و اخبار دستشونه. بقیه هم جسته و گریخته یه چیزایی میشنون و میان که خبر بدن و اطلاعات بگیرن.

loomina
25-11-2009, 23:54
دعوا ؟! کدوم دعوا ؟! آهان منظورت اون نوب هستش ؟! نه بابا دعوا چیه :

This message is hidden because hossein2801 is on your ignore list ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

:))

راستی محمد اگه مورادین زنده هستش که خودم دیدمش پس چرا توی وارکرفت 3 میمیره اونجایی که آرتاس فروستمورنو میکشه بیرون... ؟

مورادين نميميره بلكه بيهوش ميشه بعد كه ارتاس ميره سرگردون و ضعيف راه ميوفته ميره بيرون غار!

اونایی که بلیز هستن دستی بر آتش دارن و اخبار دستشونه. بقیه هم جسته و گریخته یه چیزایی میشنون و میان که خبر بدن و اطلاعات بگیرن.

نه اخه بليزارد باز داريم تا بليزارد باز! يكي مثل شما كه واقعا پرو هستيد و يه ادم نوبي مثل اين بابا كه فكر كرده حالا هر كس بره بليز يه شبه ميشه اند wow !!

بعد يه سوال ميتونيد يكي 2 تا اچيو براي من اسمشو بنويسيد كه مثلا پت پا مونت بده؟ چون خوشم مياد از اچيو گرفتن!:31:

Face.ShoT
26-11-2009, 00:23
جیگسا جان چه ربطی داره به بلیزاد..
اینقدر ادم noob هست توی بلیزارد .....به خدا بعضی هارو می دیدم که سرم می خواستم بزنم توی مانیتور ..
بلیزاد و غیره اون نداره که .. بلیزارد هیچی نیست فقط برتری که داره اینه باگ نداره و شلوغه بدون لگ..
boos اینا هم که اینا از شکم ننشون بلد نبودن اینقدر مردن تا فهمیدن ..
من خودم شخصا میگم هنوز noobam چون حالا حالا مونده 114000 last kill بگیرم :31:
زیاد به بلیزاد فلان فلان گوش نکن :8:

Doctor.Freeman
26-11-2009, 08:00
ما هم مجبور شديم بيايم WowBeez تو كدوم ريلم بازي كنم از همه بهتره ؟؟؟
خيلي High Rate نباشه خيلي هم Expert نباشه ...
|
نل هم مثل اينكه دوباره راه افتاده به نظر شما بهش اعتماد هست ؟
توش بازي كنيم ؟
ممنون :11:

hossein2801
26-11-2009, 09:51
ما هم مجبور شديم بيايم WowBeez تو كدوم ريلم بازي كنم از همه بهتره ؟؟؟
خيلي High Rate نباشه خيلي هم Expert نباشه ...
|
نل هم مثل اينكه دوباره راه افتاده به نظر شما بهش اعتماد هست ؟
توش بازي كنيم ؟
ممنون :11:

امضای منو ببین خودت انتخاب کن

hossein2801
26-11-2009, 09:55
مورادين نميميره بلكه بيهوش ميشه بعد كه ارتاس ميره سرگردون و ضعيف راه ميوفته ميره بيرون غار!

نه اخه بليزارد باز داريم تا بليزارد باز! يكي مثل شما كه واقعا پرو هستيد و يه ادم نوبي مثل اين بابا كه فكر كرده حالا هر كس بره بليز يه شبه ميشه اند wow !!

بعد يه سوال ميتونيد يكي 2 تا اچيو براي من اسمشو بنويسيد كه مثلا پت پا مونت بده؟ چون خوشم مياد از اچيو گرفتن!:31:

با این حرفاشون بم ثابت شد اینا فقط یه war بازی کردن حالا 1 سال نشده wow بازی میکنن و فکر میکنن کل داستان wow همون وار هست بدون هیچ تغیراتی:16::38:
برو به اقای nasim sobhan بگو تا بت بگه من کی wow بازی میکردم :31:
کاملا واضحه کی نوب هست
البته من خودمم میگم هنوز نوبم چون هدفایی که دارم بش نرسیدم شما تو کمتر از 1 سال اونم تو سروای فری پرو شدین باید جلوت زانو زد
کلی از بچه ها بم گفتن چرا با چنین افرادی بحث میکنی اگه بچه های تحرییه بفهم از خنده میمرن
عزیز دلم سطح خودت رو بشناس و بعد صحبت کن در مورد چیزی کاری نکن برگردم کل پستاتو ورق بزنم تومار در مورد سوتی هات بنویسم پس همین جا بی فرهنگ بازیت رو بزار کنار

hossein2801
26-11-2009, 10:45
در مورد چیزی میخوام حرف بزنم که بهش میگن تعادل

تعادل باعث میشه همیشه دو یا چن چیز در یک سطح بمانند
ما در هر جایی شاهد تعادل هستیم
مثلا در wow کاری کردن هیچ کلاسی به کلاس دیگه برتری نداشته باشه این عمل رو در ساخت ایتم هم بکار گرفتن
برقرا کردن تعادل در کلاس و ایتمها بسیار پیچیده و کار هر کسی نیست
ولی سرور نل با ساخت ایتم های سفارشی برای درامد خود کلا تعادل رو بهم زده هر کس میتونه ایتمهایی با قدرت های عجیب و شگفت انگیز سفارش بده که همین باعث از بین بردن تعادل در سرور میشه پس تو سروی بازی نکنید که تعادل وجود نداره

farshin.rezaei
26-11-2009, 12:12
موافق هستم

farshin.rezaei
26-11-2009, 12:24
فقط امیدوارم سرور خوبی باشه
چون قبلا alphawow بودم
xp rate = 3
drop = 1
skill = 1
و از همه مهمتر latency = 145ms (+ 30 -15 )
ولی رو پچ 2.4.3 بود

hossein2801
26-11-2009, 12:27
فقط امیدوارم سرور خوبی باشه
چون قبلا alphawow بودم
xp rate = 3
drop = 1
skill = 1
و از همه مهمتر latency = 145ms (+ 30 -15 )
ولی رو پچ 2.4.3 بود
تو کدوم ریلم میخوای بازی کنی؟

farshin.rezaei
26-11-2009, 12:32
تو کدوم ریلم میخوای بازی کنی؟

thunder فکر کنم بهتر باشه

hossein2801
26-11-2009, 12:33
اره بهتره عین بلیز هست trial of champion رو هم کامل داره

ho0rezam
26-11-2009, 12:53
در مورد چیزی میخوام حرف بزنم که بهش میگن تعادل

تعادل باعث میشه همیشه دو یا چن چیز در یک سطح بمانند
ما در هر جایی شاهد تعادل هستیم
مثلا در wow کاری کردن هیچ کلاسی به کلاس دیگه برتری نداشته باشه این عمل رو در ساخت ایتم هم بکار گرفتن
برقرا کردن تعادل در کلاس و ایتمها بسیار پیچیده و کار هر کسی نیست
ولی سرور نل با ساخت ایتم های سفارشی برای درامد خود کلا تعادل رو بهم زده هر کس میتونه ایتمهایی با قدرت های عجیب و شگفت انگیز سفارش بده که همین باعث از بین بردن تعادل در سرور میشه پس تو سروی بازی نکنید که تعادل وجود ندارهآره ...بدی هایه سرور هایه فری معمولا همینه...توو scape gaming هم که توو ریلم funش این مشکلات بود...نل واسه اینکه بتونه بهتر بشه باید یه ریلم دیگه هم بزنه و سخت ترش کنه و اصلا vote shop و همون آیتم فضایی هم تووش نباشه...fly master ها وقتی discover شدن بشه ازشون استفاده کرد.

اما از حق نگذریم نسبت به 3-4 ماه پیش که یه سر بهش زده بودم خیلی بهتر شده...اون موقع یه جورایی داشت به شعور پلیر ها توهین میکرد...اما الان miss trainer ها که توو اول هر شهر بودن رو برداشته تا خوده پلیر بره دنباله Spell هایی که با Quest بدست میاد. یا Warp npc ها برداشته شدن. در کل رونده حرکتی سرور اینجور که به چشم میاد اینه که میخواد سرور رو کم کم سخت تر کنه با هر patch جدید.

----
و اگه بخوایم سرور خوب free رو انتخاب کنیم به نظرم alphawow باشه، چون روند پلیر گیریش به وسیله ی invite code هست که پلیر هایه داخل خوده سرور باید اون رو به یه نفر دیگه بدن تا بتونه acc بسازه.اینجوری از ورود سیل جمعیت جلوگیری میشه، latency هم همون طور که گفته شد پایین میمونه.از همه مهمتر rate 3x هست که باعث شده پلیر ها بتونن تا حدودی بلیزارد رو هم تجربه کنن (مثه legion اسکپ گیمینگ البته با bug کم تر و گاهی هم بدونه باگ)
اما الان ازش خبری ندارم که چطور هست و حال و روزش چجوریه؟؟؟ این اطلاعات واسه زمانی بود که توو SCPAE بازی میکردم

HoJJaT_007
26-11-2009, 12:57
یعنی wowbeez دونیت نداره ؟! هر سروری دونیت داره مطمئن باشید باید خرج سرور در آد

البته بیلیزارد چهار برابر پول دونیت رو از هر مشتری میگیره دیگه اون خرج سرور که هیچی بیشترم در میاد !

hossein2801
26-11-2009, 12:58

راسیت این ریلم تازه تاسیس هست و انلاین کمی داره ولی روز به روز داره بیستر میشه
کمتر کسی رو میتونی ببینی ایتم epic داشته باشه :31:
نمیدونی چطور ایتم سبز خریدو فروش میکنن:31:

hossein2801
26-11-2009, 12:59
یعنی wowbeez دونیت نداره ؟! هر سروری دونیت داره مطمئن باشید باید خرج سرور در آد

البته بیلیزارد چهار برابر پول دونیت رو از هر مشتری میگیره دیگه اون خرج سرور که هیچی بیشترم در میاد !

داره ولی ایتم سفارشی تابلو نداره
ایتم های خود wow رو داره

Zende
26-11-2009, 13:08
:-w
این کوفته؟
Muradin as seen in Warcraft III.
وقتی که این کینگ رو برمیداری از هیومن ها میشه برش داشت همون مورادین هستش قیافه ی صورتیش هم اینه
یا به قول دوتا باز ها Zeus

HoJJaT_007
26-11-2009, 13:47
آخه من فورستمورنو دیدم توی نل ! یارو گفت 200 دلار داده بهش فورست مورنو دادن شکلش عین همون بود

Zende
26-11-2009, 13:52
اوووووو عجب خرایی پیدا میشن 200 دولار برای یه فروست مورن؟....
و اما!
این آیتم 100 درصد سفارشی هست من روزانه special rewards نل رو لیست میکنم(:دی) هیچ کجاش فروست مورن نیست پس طرف چیکار کرده به فروم رفته به قسمت درخواست رفته گفته من فروست مورن میخوام staff بهش pm داده گفته 200 دولار میشه یارو داده براش ساخته همون طور که خودتم بازی کردی به دست اووردنش سخت نیست و یه چیز مثالش هست بعضی سرورا توی اون جی ام سرور هم بود دیگه تازه اونجا خز بود:دی

Muradin
26-11-2009, 17:14
آخه من خونده بودم به دست اوردن فراست مورن یه قربانی میخواسته و ارتاس فراست مورنو قربانی کرد
در ضمن زنده اون یه هیرو هست ربطی به مورادین نداره

hossein2801
26-11-2009, 17:55
آخه من خونده بودم به دست اوردن فراست مورن یه قربانی میخواسته و ارتاس فراست مورنو قربانی کرد
در ضمن زنده اون یه هیرو هست ربطی به مورادین نداره

خوب که اسمت MURADIN هست
معلومه ندیدیش تا حالا

LO

ho0rezam
26-11-2009, 18:31
Hossein2801 دیگه بسه...این ادامه دادن ها واسه بچه هاست، نه شما...البته نمیدونم چند سالته!!!! اینکه یه نفر داستانه بازی رو بدونه و یه نفر ندونه ربطی به pro بودن نداره...

یه سوال داشتم: شما به تازگی وارد بلیزارد شدین یا همین تازگی رفتین دوباره game card خریدین؟؟؟؟آخه توو امضاتون هیرو 80 دیدم و الان برام سوال پیش اومده!!!!
والا تا اونجا که به خاطر دارم حرفه ای هایه سرور هایه blizzlike فری هم وقتی میان لول آپ بلیزارد رو تجربه کنن (به جز روش recruitش) گاهی میزنن جاده خاکی.

یعنی رفتین acc خریدین؟؟؟؟!!!! من خودم اعصاب لول آپ رو ندارم، اما نظرم اینه که آدم وقتی بازی یاد میگیره که lvl up بلیزارد رو تجربه کنه...فقط میتونم بگم که شما اشتباه بزرگی رو کردین (البته اگه پلیر قدیمی بلیزارد باشین، شرمنده و معذرت میخوام از حرف هایی که زدم)

hossein2801
26-11-2009, 18:44
Hossein2801 دیگه بسه...این ادامه دادن ها واسه بچه هاست، نه شما...البته نمیدونم چند سالته!!!! اینکه یه نفر داستانه بازی رو بدونه و یه نفر ندونه ربطی به pro بودن نداره...

یه سوال داشتم: شما به تازگی وارد بلیزارد شدین یا همین تازگی رفتین دوباره game card خریدین؟؟؟؟آخه توو امضاتون هیرو 80 دیدم و الان برام سوال پیش اومده!!!!
والا تا اونجا که به خاطر دارم حرفه ای هایه سرور هایه blizzlike فری هم وقتی میان لول آپ بلیزارد رو تجربه کنن (به جز روش recruitش) گاهی میزنن جاده خاکی.

یعنی رفتین acc خریدین؟؟؟؟!!!! من خودم اعصاب لول آپ رو ندارم، اما نظرم اینه که آدم وقتی بازی یاد میگیره که lvl up بلیزارد رو تجربه کنه...فقط میتونم بگم که شما اشتباه بزرگی رو کردین (البته اگه پلیر قدیمی بلیزارد باشین، شرمنده و معذرت میخوام از حرف هایی که زدم)
این HERO که میبینی 3 نفر روش کار کرده یعنی ما تقسیم بندی کردیم هر چند ساعتی 1 نفر باش بازی کنه کمتر از 1 هفته 80 شد
این روش ماست
این هم عیب داره؟
من 2005 تا حالا WOW باز میکنم

Unholy
26-11-2009, 18:44
سلام
یکی در باره ی این glyph ها یه توضیح مفصل بده که چه جری باید گیرشون بیارم . از کجا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hossein2801
26-11-2009, 18:47
سلام
یکی در باره ی این glyph ها یه توضیح مفصل بده که چه جری باید گیرشون بیارم . از کجا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ساده میگم
شغل inscription میسازتش که لول 80 میتونه 3 تا MAJOR و 3 تا MINOR استفاده کنه که بسته به TALENT شما میتونید بعضی از SKIL هاتون رو تقویت کنید

ho0rezam
26-11-2009, 18:50
این HERO که میبینی 3 نفر روش کار کرده یعنی ما تقسیم بندی کردیم هر چند ساعتی 1 نفر باش بازی کنه کمتر از 1 هفته 80 شد
این روش ماست
این هم عیب داره؟
پس هیرو خودت نیست! هز نفر چند ساع در روز بازی میکردن؟؟؟

سلام
باید از کسایی که شغل inscription رو دارن بگیری...شغل جدیدیه که از lich اضافه شد...معمولا inscription + Herb رو بر میدارن پلیر ها واسه skill up...اگه سوالی داری در خدمتم

hossein2801
26-11-2009, 18:52
پس هیرو خودت نیست! هز نفر چند ساع در روز بازی میکردن؟؟؟

باید از کسایی که شغل inscription رو دارن بگیری...شغل جدیدیه که از lich اضافه شد...معمولا inscription + Herb رو بر میدارن پلیر ها واسه skill up...اگه سوالی داری در خدمتم

چرا ماله خودمه بعضی موقع هم دوستام باش بازی میکنن
بیکار نبود تا 80 شد :31:
من روزا خاب بودم شبا بیدار:31:

Unholy
26-11-2009, 18:55

میشه دقیقا بگید چه طوری ؟؟؟؟ یعنی به چه کسایی باید بگم بسازن ؟؟؟
تاثیرشون زیاد هست ؟؟؟ شغلشو باید چه طوری بگیرم و آپ کنم ؟ مثل همه ی شغل ها ؟!
thx

hossein2801
26-11-2009, 19:02
میشه دقیقا بگید چه طوری ؟؟؟؟ یعنی به چه کسایی باید بگم بسازن ؟؟؟
تاثیرشون زیاد هست ؟؟؟ شغلشو باید چه طوری بگیرم و آپ کنم ؟ مثل همه ی شغل ها ؟!
thx

/2 WTB[inscription

بعضیاشون واقعا عالی جواب میده مثلا برا DK
GLYPH OF GHOUL

amirmaru
26-11-2009, 19:02
آقا یکی لینک این 2bitgaming رو بذازه plz
من تازه کارم

Muradin
26-11-2009, 19:17
خوب که اسمت MURADIN هست
معلومه ندیدیش تا حالا

LO
منظورت چیه تا الان ندیدمش؟
اینا که عکس های مورادین هست تو warcraft 3!
عزیز من منظطورم این بود که اون هیرو Mountain King هست و یک جور هیرو هست مثل اینکه بگی پالادین فقط آرتاسه؟؟؟؟
مثلا لیدن یا Demon Hunter اسم های مختلفی داره مثل Shadowsong و....

Zende
26-11-2009, 20:10
نه اون هیرویی که من میگم همون مورادین هست با یه تبر و چکش عکسش هم هست دیگه

amirmaru
26-11-2009, 20:23
ّببخشید من تازه وارد تازه واردم چه طوری می تونم world of warcraft رو آنلاین و free بازی کنم
چه پچی باید بگیرم ؟؟؟

HoJJaT_007
26-11-2009, 20:23
نه بابا تابلو هست که هیرو خودش نیست خودش توی wowbeez میمونه لول آپ کنه چه برسی بیلیزارد

---------
بیخیال :

ببین عزیز ins تاثیر داره مثلا برای شمن یه Glyph هست وقتی یه اسپل میزنی 10 % اسپل پاورت میره بالا برای اون اسپل ... !

یا مثلا cd اسپل Lay On Hand به مدت 5 دقیقه میاد پایین

amirmaru
26-11-2009, 21:12
plz help
من تازه واردم ولی قبلا آفلاین میزدم اصلا حال نمیداد

Unholy
26-11-2009, 21:33
آقا یکی لینک این 2bitgaming رو بذازه plz
من تازه کارم

2bitgaming.com

ریلمش هم اینه
set realmlist 2bitgaming.com

Face.ShoT
26-11-2009, 22:00
این روش ماست
این هم عیب داره؟
من 2005 تا حالا WOW باز میکنم

من رو ناموسم قسم می خورم ...
عمرن بشه یک هفته لول اپ کرد تو بلیزارد..کم کم 3هفته اونم توی realm pve اگه realm pvp باشه که هیچی..
چون خودم Rogue ساختم نزدیک به 3 ماه شد.. تازه اونم به زور battlegrund va instance
در ضمن اگه میشه عکس کارکتر خود تو بزار:21:

loomina
26-11-2009, 22:25
wow سگي به اين ميگنا! به خدا ديوانه شدم! كسي راهي بلد نيست سرعت ADSL رو ببره بالا؟ غير قانوني يا قانونيش فرقي نداره! مخم سوت كشيد ديگه. حتي نميتونم راه برم.:37::37::37::37::37::37:

Zende
26-11-2009, 23:32
و خداوند زدن شیشه ی شرکت پایین آوردن را آفرید:خخخخ

loomina
27-11-2009, 01:06
و خداوند زدن شیشه ی شرکت پایین آوردن را آفرید:خخخخ

راه حل خوبيه ولي :
1- درد منو دوا نميكنه!
2- طبقه چهارم هست شركتش من چه جوري بزنم بشكنه! :31:

farshin.rezaei
27-11-2009, 01:40
کسی میتونه سرور با پینگ پایین ( همون لتنسی )
و باگ کم معرفی کنه..؟

hossein2801
27-11-2009, 05:18
نه بابا تابلو هست که هیرو خودش نیست خودش توی wowbeez میمونه لول آپ کنه چه برسی بیلیزارد

---------
بیخیال :

ببین عزیز ins تاثیر داره مثلا برای شمن یه Glyph هست وقتی یه اسپل میزنی 10 % اسپل پاورت میره بالا برای اون اسپل ... !

یا مثلا cd اسپل Lay On Hand به مدت 5 دقیقه میاد پایین

شما که منو ignore کردی؟ چطوره پستای منو میبینی
البته برای دیدن اطلاعات من هرگز این کارو نکردید و همانند همیشه دروغ میگین
بیا ریلم outland تا حالیت کنم مال خودمه یا نه

hossein2801
27-11-2009, 05:19
کسی میتونه سرور با پینگ پایین ( همون لتنسی )
و باگ کم معرفی کنه..؟

نکنه شما از dial up استفاده میکنی؟
من تست کردم latency بیز از بلیزارد هم بهتره

hossein2801
27-11-2009, 05:27
تغییراتی که در ui پچ 3.3 اعمال شده

اینو که میبینید اعمال شده برا پیدا کردن سریع ppl
طوری که مثل bg ساین میکنید و منتظر میشید ببینید چی نیاز دارن با این کار q daily ها به سرعت انجام میشن

مثلا اونجا نوشته تانک یعنی تانک نیازه و شما اگه وارد بشین باید تانک بشین
در واقع انتخاب خود شماست

سیستم جدید ready check که نشون میده تانک - هیلر - dps کدوما امادن

سیتم جدید roll که همونطور میبیند دیگه جرو بحث برا اینکه بگیم من اینو واسه disenchant میخوام به پایان میرسه و طرف موقعی اونو میبره اتوماتیک desencant میشه

و بهترین سیستمی اعمال شده در سیستم رولینگ need before greed هست که پایان عمر نینجاهاست و کسی نمیتونه رو ایتم یکی دیگه رول بزنه

hossein2801
27-11-2009, 10:58
یکی میتونه لیست repu هایی که ایتمهای جالب و mount میده بزاره

Zende
27-11-2009, 12:07
این که چیزی نیست خود من با need before greed نینجا میکنم!
آدم باید هنر داشته باشه
شاید تو بلیزارد نینجا پایان یابه اما هیچوقت توی سرور های فری نمیشه!

hossein2801
27-11-2009, 12:28
این که چیزی نیست خود من با need before greed نینجا میکنم!
آدم باید هنر داشته باشه
شاید تو بلیزارد نینجا پایان یابه اما هیچوقت توی سرور های فری نمیشه!
سیستم جدیدش قراره تغییر کنه که دیگه نمیشه

HoJJaT_007
27-11-2009, 12:43
نظر شما چیه ؟ با Emblem Of Trim ست Furios بگیرم یا T9 ؟ بیشتر تو کار PVP هستم تا PVE .. .

موضوع اینه اغلب توی سرور ما t9 دارند تا Furios

loomina
27-11-2009, 16:15
نظر شما چیه ؟ با Emblem Of Trim ست Furios بگیرم یا T9 ؟ بیشتر تو کار PVP هستم تا PVE .. .

موضوع اینه اغلب توی سرور ما t9 دارند تا Furios

!!!!!
يعني اينقدر نوبي؟:31:
كي مياد T 9 رو ول كنه S 6 بگيره؟

Muradin
27-11-2009, 18:02
S6 BEGIR..........

farshin.rezaei
27-11-2009, 18:02
نکنه شما از dial up استفاده میکنی؟
من تست کردم latency بیز از بلیزارد هم بهتره

5 سالی هست که مودم دیال اپ ندارم
به دوستان alphawow باید بگم یه invitation براتون بفرستند تا معنی
latency را بهتر درک کنید
چون نه لگ دارید نه high latency

HoJJaT_007
27-11-2009, 18:10
لول عزیز مورادین باورت میشه ؟ شمن فول t9 بدون یه تیکه از فوریوس فقط 5 میلیون توی Anub'Arak خالی کرد ! چی میگی عزیز t9 دمیج معمولیت میشه 9کی این یعنی پی وی پی ... !

----

Cataclysm برای Holiday :

بازی هایی که برای هدیه هولیدی میادش . Cataclysm هم جزوشه

hossein2801
27-11-2009, 18:17
لول عزیز مورادین باورت میشه ؟ شمن فول t9 بدون یه تیکه از فوریوس فقط 5 میلیون توی Anub'Arak خالی کرد ! چی میگی عزیز t9 دمیج معمولیت میشه 9کی این یعنی پی وی پی ... !

----

Cataclysm برای Holiday :

برا پیش فروشه برادر

hossein2801
27-11-2009, 18:18

----

Cataclysm برای Holiday :

برا پییش فروش_ هست برادر

hossein2801
27-11-2009, 18:47
latency را بهتر درک کنید

تعریفشو خیلی شنیدم حتما 1 دعوت نامه واسم بفرست تست کنم

loomina
27-11-2009, 18:48

----

Cataclysm برای Holiday :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبازی هایی که برای هدیه هولیدی میادش . Cataclysm هم جزوشه

=))
يه چيزي بگو ادم باروش بشه! 5 ميليون تو اصلا نوشتنشم بلدي؟:31:

فكر كنم اخرين كسي كه 5 ميليون دميج زد رييس بليزارد بود!

marmolak kocholo
27-11-2009, 18:52
latency را بهتر درک کنید

یه دعوت نامه برای من بفرست!

HoJJaT_007
27-11-2009, 19:59
الحق که نوبی .. از تو بعید بود ..

عزیزم مجموع DPS یک میج تا حالا به 9 میلیون هم رسیده یعنی روی Anub Arak در مدت 20 دقیقه 9 میلیون دمیج زده میفهمی ؟!

loomina
27-11-2009, 20:13

عزیزم مجموع DPS یک میج تا حالا به 9 میلیون هم رسیده یعنی روی Anub Arak در مدت 20 دقیقه 9 میلیون دمیج زده میفهمی ؟!

اسمش كه بلد نيستي؟ يهش ميگن DPS = Damage per second !
نه damge per 20 min!

Doctor.Freeman
27-11-2009, 20:54
دوستان واسه Priest Shadow اين تلنت چطوره ؟

با تشكر :11:

Metalzadeh
27-11-2009, 21:53

منظورتون تو Raid عادی هست ؟

HoJJaT_007
27-11-2009, 22:01
یعنی چی راید عادی ؟ خب راید رایده دیگه :)

البته Without Spell

Unholy
27-11-2009, 22:08
سلام جاتون خالی دیروز رفتیم 25 نفره heroic kt زدیم البنته 10 نفر بودیم 1/30 ظول کشید هیلرشم پالام بود مگه مناش تموم میشود !!!!! وقتی خورد جیبش نیومدهمه چیز شدیم!!!!

Metalzadeh
27-11-2009, 22:14
یعنی چی راید عادی ؟ خب راید رایده دیگه :)

البته Without Spell

آها
این باس تو 25 نفره فقط 6,763,325 HP داره

حالا نمی دونم اون Mage چجوری 9 میلیون در کل DPS کرده رو این باس ...

Unholy
27-11-2009, 22:21
حالا نمی دونم اون Mage چجوری 9 میلیون در کل DPS کرده رو این باس ...

[/LEFT][/QUOTE]

ممکنه میجش مثل میج من همینطوری 15k میزده تازه هنوز اتم های میجم زیاد شاخ نیست ولی همیشه تو راید dps اولم :31::18:

Metalzadeh
27-11-2009, 22:24
ممکنه میجش مثل میج من همینطوری 15k میزده تازه هنوز اتم های میجم زیاد شاخ نیست ولی همیشه تو راید dps اولم :31::18:

فکر کنم متوجه منظور من نشدید ...
به باسی که 6 میلیون HP داره نمیشه 9 میلیون Damage داد :20:

Unholy
27-11-2009, 22:32
فکر کنم متوجه منظور من نشدید ...
به باسی که 6 میلیون HP داره نمیشه 9 میلیون Damage داد :20:

اهان تازه گرفتم چی شد!:19::19::19::19:

Muradin
27-11-2009, 23:04
چیز خاصی نشد حجت اومد حالی ببنده ضایع شد!rooooooooooooooooooooooooofl

Mr. President
27-11-2009, 23:21
آخه من فورستمورنو دیدم توی نل ! یارو گفت 200 دلار داده بهش فورست مورنو دادن شکلش عین همون بود
منم يه همچين چيزي توي يه سرور ديگه كه اصلا donate نداشت ديدم مثل اينكه يه آيتم lvl 60 هست . حالا من اينو شنيدم ...... درست يا غلط رو نميدونم .......:20:

Mr. President
27-11-2009, 23:26
latency را بهتر درک کنید
ميشه بمنم بفرستين ؟؟
cna.sina@gmail.com

loomina
27-11-2009, 23:30
منم يه همچين چيزي توي يه سرور ديگه كه اصلا donate نداشت ديدم مثل اينكه يه آيتم lvl 60 هست . حالا من اينو شنيدم ...... درست يا غلط رو نميدونم .......:20:

نه اوني كه شما ديديد يكم شبيه فراست هست. در يه نگاه ادم اشتباه ميكنه.:20:
بعد اقا اين alpha wow چجوريه؟ xp چقدره؟ باگ ؟ vote shop :40::40: ؟ ميخوام ببينم چجوريه بيام منم. ( الان تا من بگم ميام حجتم ميگه منم ميام!!! )

HoJJaT_007
27-11-2009, 23:53
یه سوال شما تا حالا wow بازی کردید ؟ بهتره یکم پستم دقت کنید

Anub Arak نه Anub Rekhan !!

plnamaynde هم که نوب تر اومد ضایع کنه ضایع شد

عزیزان من یکم بخونید بعد حرف بزنید اینطوری ضایع نشید

Doctor.Freeman
28-11-2009, 00:57
دوستان واسه Priest Shadow اين تلنت چطوره ؟

با تشكر :11:

منتظر جوابم . يعني يه نفر با Shadow Priest بازي نكرده يا كسي به پست من توجه نكرده يا كلا به پست ها توجه نميشه يا اصلا كسي قرار نيست به كسي كمك كنه . ها ؟ :19:

Metalzadeh
28-11-2009, 01:46
یه سوال شما تا حالا wow بازی کردید ؟ بهتره یکم پستم دقت کنید

Anub Arak نه Anub Rekhan !!

plnamaynde هم که نوب تر اومد ضایع کنه ضایع شد

عزیزان من یکم بخونید بعد حرف بزنید اینطوری ضایع نشید

بیشتر از چیزی که فکر کنید بازی کردم
به حر حال اشتباه از من بود دقت نکردم شرمنده ...
بعدش هم این چیزا واقعا ضایع شدن داره ؟!!!

amirmaru
28-11-2009, 02:29
شما همتون با اکانت خود سایت بازی میکنید ؟
اگه بخوای واسه یه ماه یا کمتر قیمتش چقدر میشه ؟
من تازه کارم و می خوام برم تو کاره wow ولی وارکرافت 3 dota بازم
خفن ترین سرور مفت چیه ؟
چند نفر داخلشن ؟؟؟

hossein2801
28-11-2009, 11:06
نه اوني كه شما ديديد يكم شبيه فراست هست. در يه نگاه ادم اشتباه ميكنه.:20:
بعد اقا اين alpha wow چجوريه؟ xp چقدره؟ باگ ؟ vote shop :40::40: ؟ ميخوام ببينم چجوريه بيام منم. ( الان تا من بگم ميام حجتم ميگه منم ميام!!! )

کاملا blizzlike 2.4.3 هست

General:
Player Limit: none
Max Player Level: 70
Max Professions: 2
Two-sided Accounts: Yes

XP Rates:
Kills: 3.0x Blizzlike
Quests: 3.0x Blizzlike
Explore: 3.0x Blizzlike

Drop Rates:
Items: 3.0x Blizzlike
Money: 3.0x Blizzlike

Other Rates:
Honor: 3.0x Blizzlike

Resting Rates:
Online: 3.0x Blizzlike
Offline Tavern Or City: 3.0x Blizzlike
Offline In Wilderness: 3.0x Blizzlike

تو صفحه اول یه چیزایی در مرود تغیر به ورژن جدید و هسته ترینیتی دیدم اگه اپدیت کنه معلومه بهترین سرور خودشه
خدایی Donation این سرور رو ببینید فقط گلد میشه خرید با یه چیزایی عادی

دیتاسنترشم المانه به خاطر همین که بمون نزدیگه پینگ باش خوبه
Hardware:
Datacenter: Germany
Network: 2 x 100mbit connection to outside

Server 1:
CPU: Intel Core i7-975 Extreme Edition (4 x 3.33 Ghz)
Memory: 12 GB DDR3 RAM
Storage: 3 x 1500 GB SATA II

Server 2:
CPU: Intel Core i7-920 (4 x 2.67 Ghz)
Memory: 8 GB DDR3 RAM
Storage: 2 x 750 GB SATA II

amirmaru
28-11-2009, 13:11
اینInvite Code تو آلفا wow جریانش چیه ؟
اگه فرستادنیه برای من بفرستید (نوبیت من غیر قابل اندازه است ولی شما ببخشید )

loomina
28-11-2009, 13:43
loooooooooooooooool
همین موساشی شاهده که با شمنت اومدی دوئل کردی جر رفتی لوووووووووووول
انقد آدم نوب؟
هیلینگ ویوش نصف لسر هیلینگ ویو یک شمن هیل میکرد!
تازه من اسکیل میسم تازه گرفته بودم 120 بود و هیچ جم یا انچنتی نداشتم ولی در هر حال جر رفتی!
تازه بعد اینکه فراست مورنو نشونش بدم برای خوش مزگی یه چین لایتینگ زد به منو موساشی بعد در رفت ولی استونت کردم 2 تایی کشتیمت یادت هست؟؟ اصلا مارو بجا میاری؟؟
لول
تو نوبی داداش
خوب اسم کامل نگفتی فقط گفتی Anub!
100000000 تا انوب داریم 3 تا توی ارجنت تورنومنتهست یکی تونکس !
من خنگ رو ببین اسکرین شات مثل تو نوب ور نمیدارم!

منم اره شاهدم! يه پالادين با 22 K يه shamy رو با 19 K جون زد!!! :))))
هر كي پرو باشه ميدونه shamy 19 ك مثل پالادين 26 ك جون ميمونه!

کاملا blizzlike 2.4.3 هست

General:
Player Limit: none
Max Player Level: 70
Max Professions: 2
Two-sided Accounts: Yes

XP Rates:
Kills: 3.0x Blizzlike
Quests: 3.0x Blizzlike
Explore: 3.0x Blizzlike

Drop Rates:
Items: 3.0x Blizzlike
Money: 3.0x Blizzlike

Other Rates:
Honor: 3.0x Blizzlike

Resting Rates:
Online: 3.0x Blizzlike
Offline Tavern Or City: 3.0x Blizzlike
Offline In Wilderness: 3.0x Blizzlike

تو صفحه اول یه چیزایی در مرود تغیر به ورژن جدید و هسته ترینیتی دیدم اگه اپدیت کنه معلومه بهترین سرور خودشه
خدایی Donation این سرور رو ببینید فقط گلد میشه خرید با یه چیزایی عادی

دیتاسنترشم المانه به خاطر همین که بمون نزدیگه پینگ باش خوبه
Hardware:
Datacenter: Germany
Network: 2 x 100mbit connection to outside

Server 1:
CPU: Intel Core i7-975 Extreme Edition (4 x 3.33 Ghz)
Memory: 12 GB DDR3 RAM
Storage: 3 x 1500 GB SATA II

Server 2:
CPU: Intel Core i7-920 (4 x 2.67 Ghz)
Memory: 8 GB DDR3 RAM
Storage: 2 x 750 GB SATA II

ييييي!!!

اخ اخ اخ! من اخه كلاسم DK هست اونجا هم كه DK نداره اخه ... :41::41::41: حالا بازم شايد اومدم! چون با دروييد هم مهارت دارم.

loomina
28-11-2009, 14:07
بچه ها يه چيز باحال كشف كردم!:31:

بريد تو اين صفحه :

به ترتيب رو نقشه هايي كه ميگم كليك كنيد : shadow moon بعد blade edg montion بعد nagarand بعد nether storm بعد zangarmash بعد hell fire و در اخر trukar forest كليك كنيد و چيز جالبي ميبينيد! :31:
فاصله ي زماني كليك ها نه زياد باشه نه كم.:10:

farshin.rezaei
28-11-2009, 14:28
اینInvite Code تو آلفا wow جریانش چیه ؟
اگه فرستادنیه برای من بفرستید (نوبیت من غیر قابل اندازه است ولی شما ببخشید )

در حال حاضر invitation code را بسته
دارن باگ گیری و پاک سازی اونایی که مدت زیادی هست بازی نکردند را انجام می دهند
قصد up to wotlk دارند

loomina
28-11-2009, 23:08
!!!!!

پستام كجا رفت؟!:18::18::18:

رول بك شد؟ چي شد؟!!

dolaxi
29-11-2009, 00:54
Salam be hame azizan
Man taze umadam to p30world
hodode 5 sal ham hast wow bazi mikonam
Khoshhal misham betonam komaketon konam:31::40:

dolaxi
29-11-2009, 01:02
سلام به شما عزيزان.
من تازه آمدم تو p30world
يه 5 سالي هم ميشه كه wow بازي مي كنم..
خوشحال ميشم بتونم كمكتون كنم :20:

ali_metal_357
29-11-2009, 03:25
حجم خون چطوری زیاد میشه ؟؟؟؟ ( +استامینا رو می دونم غیر از اون )

virus2009
29-11-2009, 05:43
سلام دوستان
من پچ WoW-2.4.3-to-3.0.1-TBC-EU-Update رو گرفتم و یک فایل zip بود که حجمش 980 مگابایتی بود و داخلش فقط فایل Installer Tome 2.mpq بود این فایل رو چیکارش کنم.
خیلی ممنون

hossein2801
29-11-2009, 12:45
شهید نل :37:
نل به تاریخ پیوست
با یه اف 4 ایتمم پرید و حتی 3 کیف lol:39:

farshin.rezaei
29-11-2009, 12:45
حجم خون چطوری زیاد میشه ؟؟؟؟ ( +استامینا رو می دونم غیر از اون )

وابسته به کلاس از طریق تلنت

farshin.rezaei
29-11-2009, 12:49
سلام دوستان
من پچ WoW-2.4.3-to-3.0.1-TBC-EU-Update رو گرفتم و یک فایل zip بود که حجمش 980 مگابایتی بود و داخلش فقط فایل Installer Tome 2.mpq بود این فایل رو چیکارش کنم.
خیلی ممنون

ناقص گرفتی
3 تا فایل دیگه همراهش هست

hossein2801
29-11-2009, 12:57
کسانی که بلیزارد بازی میکنند بگن کجا گیم کارت میخرن و با چه قیمتی

HoJJaT_007
29-11-2009, 13:09
چی میگی حسین ما رفتیم برای بار دوم اونیکسا دقیقا 2 ثانیه بعد مردن اف - رول بک - ... !

تنها راه افزایش HP استامینا هستش . البته یه سری Enchant And Gem هستند که Health میدن مثلا ترینکت داریم +500 Health

سلام به شما عزيزان.
من تازه آمدم تو p30world
يه 5 سالي هم ميشه كه wow بازي مي كنم..
خوشحال ميشم بتونم كمكتون كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما شمن هم بازی کردی ؟ من یه Tauren Shaman دارم به زودی Full T9 میشه .

آموزش PVP میشه بذارید ؟ مثلا در مقابل وارلوک یا میج .
خودم کلاس های Melee رو راحت میزنم چون آسونه اما کلاسای SP سخته یکم ...

hossein2801
29-11-2009, 13:13
چی میگی حسین ما رفتیم برای بار دوم اونیکسا دقیقا 2 ثانیه بعد مردن اف - رول بک - ... !

تنها راه افزایش HP استامینا هستش . البته یه سری Enchant And Gem هستند که Health میدن مثلا ترینکت داریم +500 Health

شما شمن هم بازی کردی ؟ من یه Tauren Shaman دارم به زودی Full T9 میشه .

آموزش PVP میشه بذارید ؟ مثلا در مقابل وارلوک یا میج .
خودم کلاس های Melee رو راحت میزنم چون آسونه اما کلاسای SP سخته یکم ...
پس چرا ما نمیتونیم ان بشیم؟
نگاه امار انلاین کن تابلو هست که همه کس نمیتونن بیان داخل

akharwarbaz
29-11-2009, 13:18
کسانی که بلیزارد بازی میکنند بگن کجا گیم کارت میخرن و با چه قیمتی

سلام. بهترین جا و ارزون ترین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست.

من هم از همین برادر خریدم تظمین شدس :10:

Kolang
29-11-2009, 13:44
سلام. بهترین جا و ارزون ترین هست.

من هم از همین برادر خریدم تظمین شدس :10:

ايول بابا
چه قيمتهاش خوبه
من دوستام كه اونور آبن ميخريدن برام... واسه گيم كارت 60 روزه 30 دلار ميدم... كه تازه يكمي هم هزينه تبديل واحد بايد بدن...
حالا اينجا زده تومن33... ايول به خاطر معرفي سايت... فقط نحوه پول ريختنش يكمي دردسره... ديگه كي حال بانك رفتن داره؟ :31:

HoJJaT_007
29-11-2009, 14:12
عزیزم این مال دیروزه ;) امروز یه بار آف شدم کیک شدم سرور 50 ساعت رول بک شد

amirmaru
29-11-2009, 14:52
plaguewow چرا بستس چجوری باید بازش کرد چجوری ؟؟؟؟

shahabiranaria
29-11-2009, 16:54
سلام
من بلود الف پلادین هستم یه سوال داشتم چطوری میتونم تو راید همه گروه رو یدفعه با هم بوک یا بوم یا بوو کنم یکی گفت تو دلارانه اگر کسی اطلاعی داره لطفا کامل منو راهنمایی کنه تشکر

Unholy
29-11-2009, 17:49
عزیزم این مال دیروزه ;) امروز یه بار آف شدم کیک شدم سرور 50 ساعت رول بک شد

مطمئنی 50 ساعت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این که دیگه ماشین زمانه !!!!!!!!!!!
:31:

shahabiranaria
29-11-2009, 18:41
تو این تاپیک 11000 هزار تا پست خورده ولی چرا کسی جواب منو نمیده LOL

hossein2801
29-11-2009, 19:05
تازه تو فوروم نل یه پیغام برام اومد که kaer از این سرور رفته و یه سرور دیگه زده اینم اسمش
تازه سرور رو زده
نل بدون kaer فکر نکنم دیگه چیزی بشه

Unholy
29-11-2009, 19:17
تازه تو فوروم نل یه پیغام برام اومد که kaer از این سرور رفته و یه سرور دیگه زده اینم اسمش
تازه سرور رو زده

یعنی این هم میشه مثل اسکپ !!!!!؟؟؟؟؟؟؟

hossein2801
29-11-2009, 20:12
درسته دوستان سرور جدید خودشه از نل هم رفته تازه باش چت کردم

sony ericsson w
29-11-2009, 21:20
شما یک ادرس برای عضوییت در سرور world of warcraft داده اید اما هر کاری می کنم نمی توانم سبت نام کنم چه باید کرد

Unholy
29-11-2009, 21:33
سلام دوستان voa باگ شده همش پلیت و میل دراپ میکنه! کی درست میشه؟؟؟

Doctor.Freeman
29-11-2009, 21:36
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتازه سرور رو زده

منم اومدم ...
Horde>>Blood Elf>> Priest>> YASER
:31:
تو سايتش Vote داره ولي Vote Shop نداره:41:
تو سايت نوشته Vote Shop is now open!
ولي نميدونم كجاس .... !

Xp 12 هستش .
:11:

PC-PC
29-11-2009, 22:17
بیاید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بازی کنید تا متوجه بشید wow یعنی چی
خدای سرور هستش
تقریبا داره اکثر باگ هاش رو می گیرن

hossein2801
29-11-2009, 22:29
بیاید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بازی کنید تا متوجه بشید wow یعنی چی
خدای سرور هستش
تقریبا داره اکثر باگ هاش رو می گیرن
من دارم قصه میگم دیگه؟
کسی که این سرور رو بنا کرده ول کرده رفته الانم یه سرور دیگه زده
امروز یکی از دوستام تو این سرور نل اف شده اومد بالا دید 4تا ایتمش با 3 کیفش غیب شدن

میبینم دوستان نلی هیچی نمیگن LOL

KAER و BEEPBEEP هر دو تو نل بن شدن LOL

میبینم دوستان نلی هیچی نمیگن LOL

KAER و BEEPBEEP هر دو تو نل بن شدن LOL

سُرورش که هی انو اف میشه فقط باید دید اون همه ایتم از دست رفته بعضی ها درست میشه یا نه LOL

ho0rezam
30-11-2009, 00:32
ايول بابا
چه قيمتهاش خوبه
من دوستام كه اونور آبن ميخريدن برام... واسه گيم كارت 60 روزه 30 دلار ميدم... كه تازه يكمي هم هزينه تبديل واحد بايد بدن...
حالا اينجا زده تومن33... ايول به خاطر معرفي سايت... فقط نحوه پول ريختنش يكمي دردسره... ديگه كي حال بانك رفتن داره؟
سلام
منم که از سایت kharidgar میگیرم که این ماه واسم 37تومان آب خورد.همون طور که کمال جان گفتش: کی اعصلب بانک رفتن داره ( مصیبته توو صف باجه ها موندن) این سایت کمتر از 5 ساعت کارت رو به میل send میکنه

---
راستی کمال جوون من الان دوباره برگشتم بلیزارد و دارم بازی میکنم...البته یک روز در میون و 1.5-2 ساعت
اما بیخیاله raven شدم و دارم اون char که توو kazzak داشتم رو lvlup میکنم.اگه حس و حالش بود یا بیا اینور این char رو up کن یا اون char pala raven رو بیار اینور و allyش کن.

البته واسا تا حسن بیاد و ببینیم کجا بریم بهتره (باهاش که صحبت میکردم میگفت سه نفری یا بریم kazzak یا magtheridon )

Doctor.Freeman
30-11-2009, 01:15
يكي جوابه منو بده :19:

اين واسه Talnet Shadow Priest چطوره ؟
اگه بده بهترش رو بگين .... لطفا

ممنونم :11:

Kolang
30-11-2009, 08:17
سلام
منم که از سایت kharidgar میگیرم که این ماه واسم 37تومان آب خورد.همون طور که کمال جان گفتش: کی اعصلب بانک رفتن داره ( مصیبته توو صف باجه ها موندن) این سایت کمتر از 5 ساعت کارت رو به میل send میکنه

---
راستی کمال جوون من الان دوباره برگشتم بلیزارد و دارم بازی میکنم...البته یک روز در میون و 1.5-2 ساعت
اما بیخیاله raven شدم و دارم اون char که توو kazzak داشتم رو lvlup میکنم.اگه حس و حالش بود یا بیا اینور این char رو up کن یا اون char pala raven رو بیار اینور و allyش کن.

البته واسا تا حسن بیاد و ببینیم کجا بریم بهتره (باهاش که صحبت میکردم میگفت سه نفری یا بریم kazzak یا magtheridon )

ايول بابا :31:
من يكي از دوستام رو بالاخره تونستم راضي كنم بياد بيليزارد (هموني كه منو به اين بازي معتاد كرد)
طرفدار شديد اليانس... بردمش راون، 1000 گلد هم بهش دادم... اما بازم قانع نشد اونجا بازي كنه
حالا دوتايي فعلا داريم ragnaros بازي ميكنيم... آخه kazzak ديگه جا واسه بازيكن هاي جديد نداره :41:
اونجا druid برداشتم... الان لول 58 ام...

پالا هورد هم لول 78 اه... (از لول 70 به شدت دونبال پول جمع كردم افتادم... يه 15 كي هم جكع كردم كه البته بعد هم واسه لول آپ الچمي و جول خرج شد :دي)

كزاك بر نميگردم... پالا بلاد الف رو بيشتر دوست دارم...

الان در كل... از ريلم هاي خلوت بيشتر خوشم مياد... آخه ريلمي كه بعد يكي دو ماه فول بشه كه ديگه كسي نتونه جوين شه حال نميده

ho0rezam
30-11-2009, 17:25
ايول بابا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من يكي از دوستام رو بالاخره تونستم راضي كنم بياد بيليزارد (هموني كه منو به اين بازي معتاد كرد)
طرفدار شديد اليانس... بردمش راون، 1000 گلد هم بهش دادم... اما بازم قانع نشد اونجا بازي كنه
حالا دوتايي فعلا داريم ragnaros بازي ميكنيم... آخه kazzak ديگه جا واسه بازيكن هاي جديد نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونجا druid برداشتم... الان لول 58 ام...

پالا هورد هم لول 78 اه... (از لول 70 به شدت دونبال پول جمع كردم افتادم... يه 15 كي هم جكع كردم كه البته بعد هم واسه لول آپ الچمي و جول خرج شد :دي)

كزاك بر نميگردم... پالا بلاد الف رو بيشتر دوست دارم...

الان در كل... از ريلم هاي خلوت بيشتر خوشم مياد... آخه ريلمي كه بعد يكي دو ماه فول بشه كه ديگه كسي نتونه جوين شه حال نميده
البته منم جدیدا که برگشتم kazzak دیدم خیلی شلوغ شده و همیشه FULL هست...اگه بشه واسه لول آپ transfer رایگان میزنم میرم توو یه ریلم کم جمعیت ( هم پلیر لول پایین بیشتره و هم quest group و zone group بیشتر تشکیل میشه)

اما جدی میگم، حسن که برگشت 20$ بخرجیم و با هم بریم توو یه ریلم خوب با جمعیت متوسط(خواهشا Pvp نباشه :دی)

amirmaru
01-12-2009, 18:04
برای نصب پچ warth of lich king باید پچ قبلیش یعنی burning crusade رو هم داشته باشیم ؟
از رو پچ کلاسیک (بدون burning crusade ) نمیشه نصب کرد
لطفا توضیح بدید.....
من لیچ کینگ رو تو 3 دی وی دی خریدم

Immortal power
01-12-2009, 19:52
هه! ما هم كه طبق معمول دسترسيمونو بستن ! نميدونم اينجا چرا حرف بزني دسترسيتو ميبندن! =))
بعد من اينترنتم قطع هست از نل چه خبر؟
حسين!! تو از يه طرف ميگي اين يارو kair اسمش چيچيه! گند زده از يه طرف ميگي نل بدون اون كاري نميتونه بكنه؟

hossein2801
01-12-2009, 21:10
هه! ما هم كه طبق معمول دسترسيمونو بستن ! نميدونم اينجا چرا حرف بزني دسترسيتو ميبندن! =))
بعد من اينترنتم قطع هست از نل چه خبر؟
حسين!! تو از يه طرف ميگي اين يارو kair اسمش چيچيه! گند زده از يه طرف ميگي نل بدون اون كاري نميتونه بكنه؟

درسته ولی از همشون واردتر بود
نل داغون شده