PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

deltax
11-11-2009, 14:30
نه بابا 10 تا هرو فول ایتم دارم اونارو چه کار کنم؟
کدوم ریلمی
اسم هیروی من تو فان marrg
w/ بده
هورده اصلا الی ندارم

shervin1358
11-11-2009, 14:35
سلام دوستان
جریان Talent چیه و برای Learn کردن 25 تا گلد میگیره.چه جوری استفاده میشه و چی هست...؟

hossein2801
11-11-2009, 16:45
شما كه هيچي نميدوني نظر نده! شما كه نظر مسخره دادي ليچ مال هورد هست! ( كه اگر رييس بليزارد بفهمه بدبختت ميكنه! :31: ) اين ليچ كينگ ديگه نه نرزول شيمن هست و نه ارتاس پالادين. اون الان يه موجود جدا به نام ليچ كينگه كه دوستو اشنا هم نداره!

اولا ارتاس پالادین نیست بلکه expladin dk هست lol
این سخصیت تا حدی نامرد تشریف داره که با kt , anub هم پیمان بسته
میخوای به الکس افراسیابی میل بزنم بگم اگه قرار باشه ماله طرفی باشه ماله کیه؟
خوب بابا روحش ماله ماست ارتاس بی عرضه هم بدن اهدا کرده باز هم ماله ماست
روح است که جاویدان میماند
من کاری کردم اواتارتو عوض کردی
خدایی چطوری ally بازی میکنید
حالا جالبه همین اینا با هورد هم بازی میکنن معلوم نیست طرف کین:31:

Muradin
11-11-2009, 16:54
همتون بشینین سره جاتون!(مخصوصا حسین!) تاپیکو میبندن!

حسین جون شما پولی مولی از ترال نگرفتی بابت تبلیغ هورد؟:دی

در ضمن لومینا چرا حساب نکنه؟؟ همچین ان میشم نل بترکه!

marmolak kocholo
11-11-2009, 16:54
جیگر اگه Frozen بازی کرده باشی ( که بعید می دونم !! )، چند مرحله با آرتاس می ری که پالادین هست ! ( هیل هم می کنه ) :31:

hossein2801
11-11-2009, 16:59
جیگر اگه Frozen بازی کرده باشی ( که بعید می دونم !! )، چند مرحله با آرتاس می ری که پالادین هست ! ( هیل هم می کنه ) :31:
اره شما درست میگی lol هیچ تغیراتی هم تا wrath of lich king انجام نشده holy rofl

Muradin
11-11-2009, 17:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این عکس از Deathwing هست که داره به نایت ها حمله میکنه 2 نفری که دارن فرار میکنن:Malfurion Stormrage And Jarod Shadowsong و اون یکی Krasus هست!

hossein2801
11-11-2009, 17:12
OMG

حسین در این مورد مخالفم ...

پدر آرتاس یک آدم مغرور بی خاصیت بودش اینو از همونجا میفهمی که Medivh میاد به Terenas و Thrall میگه که اگه Human Start Movie رو دیده باشی Terenas نه تنها قبول نمیکنه تازه میگه پرتش کنید بیرون ..
دومین دلیل اینه اگه Terenas با کشتن همه مردم قبل حمله آنددا موافقت میکرد الان وضع هیومنا بهتر بود ..

========

لومینا :

بعد مرگ سناریوس تیراندا هیچ علاقه ای برای صلح با ارک ها و هیومن ها نداشت خود نایت الفا به هیومنا حمله میکردن چون ارک ها هیومنا متحد بودن میخواستن جفتشونو نابود کنند که آخرش برای دفاع از Tree Of Life مجبور به صلح میشند ! ولی تیراندا هیچ علاقه ای به صلح نداشت Maiev هم که بیخیالش اون دنبال ایلیدن بود کار دیگه ای نداشت !!

========

حسین خدایی تا حالا وارکرفت بازی کردی اینطوری نظر میدی ؟!

========

و اما در مورد جریان لیچ کینگ :

لیچ کینگ نه هورده نه الی ! یعنی دلیل به وجود آوردن لیچ کینگ نه هوردا هستند نه الی ها . کیل جیدن یه سری روابطی با نرزول شمن ارک داشته که بعدا توضیح میدم . نرزول از دست کیل جیدن فرار میکنه چون میدونسته در صورت همکاری با KJ کل مردمش (ارک ها) تبدیل به یه سری موجود دیگه میشند ... و وقتی که کیل جیدن اونو پیدا میکنه روحشو خارج میکنه و توی یه گوی میذاره و پرتش میکنه به طرف نرترند که توی Frozen Throne میفته و داستانش مفصله

حالا آرتاس هم یک مقدار قدرت طلب بوده که رفت فورست مورنو پیدا کرد و عامل مرگ مورادین شدش و بعد پیدا کردن فورتس مورن توسط لیچ کینگ (نرزول) جلب میشه و نرزول میخواسته از شمشیر فورست مورن استفاده کنه تا خودشو آزاد کنه ... !

Ner'zhul: Return the blade. Complete the circle. RELEASE ME FROM THIS PRISON!

The Lich King: Now, we are One!

این اطلاعات رو از کجا اوردی :دی
کی گفته آقای مرادی(مورادین) :دی مرده هوز زندس جیگر طلا

hossein2801
11-11-2009, 17:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این عکس از Deathwing هست که داره به نایت ها حمله میکنه 2 نفری که دارن فرار میکنن:Malfurion Stormrage And Jarod Shadowsong و اون یکی Krasus هست!

کارش 20 ه
البته نایت ها فقط بلدن فرار کنن
چون این کارو کرد پس این dragon که همه جا رو به اتش میکشه ماله ماست :دی

hossein2801
11-11-2009, 17:29
همتون بشینین سره جاتون!(مخصوصا حسین!) تاپیکو میبندن!

حسین جون شما پولی مولی از ترال نگرفتی بابت تبلیغ هورد؟:دی

در ضمن لومینا چرا حساب نکنه؟؟ همچین ان میشم نل بترکه!

نل بدبخت حمعیتش هنوز low هست
زمانی بود رو high قفل شده بود پایین نمیومد
کسی اصلا تو گیلد نیست
شده ghost town
راستی چند روز پیش چند نفر اومدن تو general channel بیز تبلیغ نل ر میکردن مردم ریختن روش سیر به نل فحش دادن خاک تو سرشون که دیگه اینقد بدبخت شدن
vote shop رو بست تا مردم donate کنن شماها هم هنوز تو همون سروری بازی کنید که حاضر نیست واسه ایران forum بزنن واسه عربا زدن واسه ما نمیززنن 100 باز بشون گفتم
بابا همه بیاین یه جا اینطور از هم نپاشید

Muradin
11-11-2009, 18:11
لومینا چی چی میگی که باسا اسپل نمیزنن؟
مثل خر همه دارن اسپل میزنن که!

حسین راس میگه رفتم با چار هوردم تو گیلد دیدم فقط خودم انم!

loomina
11-11-2009, 18:28
شما زیاد داری به undead بی احترامی میکنیا ! مواضب باش کار دست خودت ندی !

شما از كجا پيداتون شد تو اين حين؟!! ببخشيد نا اميدتون ميكنم ولي حوصله ندارم باهات صحبت كنم!!! شما ميتوني هر كار بكني كسي دستتو نگرفته عزيز.

کسی میدونه تو سرور نل چه questi باید انجام داد که تلنت dk درست شه؟؟؟؟؟؟؟:19:

تيكت بده GM بگو منو سامون كنيد تو ebon hold براي فيكس كردن تالنت هام.

OMG

حسین در این مورد مخالفم ...

پدر آرتاس یک آدم مغرور بی خاصیت بودش اینو از همونجا میفهمی که Medivh میاد به Terenas و Thrall میگه که اگه Human Start Movie رو دیده باشی Terenas نه تنها قبول نمیکنه تازه میگه پرتش کنید بیرون ..
دومین دلیل اینه اگه Terenas با کشتن همه مردم قبل حمله آنددا موافقت میکرد الان وضع هیومنا بهتر بود ..

========

لومینا :

بعد مرگ سناریوس تیراندا هیچ علاقه ای برای صلح با ارک ها و هیومن ها نداشت خود نایت الفا به هیومنا حمله میکردن چون ارک ها هیومنا متحد بودن میخواستن جفتشونو نابود کنند که آخرش برای دفاع از Tree Of Life مجبور به صلح میشند ! ولی تیراندا هیچ علاقه ای به صلح نداشت Maiev هم که بیخیالش اون دنبال ایلیدن بود کار دیگه ای نداشت !!

========

حسین خدایی تا حالا وارکرفت بازی کردی اینطوری نظر میدی ؟!

========

و اما در مورد جریان لیچ کینگ :

لیچ کینگ نه هورده نه الی ! یعنی دلیل به وجود آوردن لیچ کینگ نه هوردا هستند نه الی ها . کیل جیدن یه سری روابطی با نرزول شمن ارک داشته که بعدا توضیح میدم . نرزول از دست کیل جیدن فرار میکنه چون میدونسته در صورت همکاری با KJ کل مردمش (ارک ها) تبدیل به یه سری موجود دیگه میشند ... و وقتی که کیل جیدن اونو پیدا میکنه روحشو خارج میکنه و توی یه گوی میذاره و پرتش میکنه به طرف نرترند که توی Frozen Throne میفته و داستانش مفصله

حالا آرتاس هم یک مقدار قدرت طلب بوده که رفت فورست مورنو پیدا کرد و عامل مرگ مورادین شدش و بعد پیدا کردن فورتس مورن توسط لیچ کینگ (نرزول) جلب میشه و نرزول میخواسته از شمشیر فورست مورن استفاده کنه تا خودشو آزاد کنه ... !

Ner'zhul: Return the blade. Complete the circle. RELEASE ME FROM THIS PRISON!

The Lich King: Now, we are One!

زدن نيمه خداي نايت هارو كشتن خب بدبختا حق دارن حمله كنن! جنگلاشون رو هم كه خراب كردن رفتن.

این سخصیت تا حدی نامرد تشریف داره که با kt , anub هم پیمان بسته

اصلا چون تويي ليچ كينگ مال شما! فقط در تعجبم چرا تو پچ 3.3.0 هورد ها هم ميتونن بزننش! شايد دعوا خانوادگيشون شده هورد و غضب؟ هان؟ من اواتارمم خسته شدم عوض كردم وگرنه ميخواي دوباره همون قبلي رو بزارم؟ قدرت از ان ليچ كينگه! بعدم لابد تائورن شيمن بوده ارتاس! اصلا تو تورو جدت نظر نده ابرو هر چي wow بازه بردي. بعد هيم ميگه من frozen thron بازي كردم! ارتاس اولش هيمون پالادين بوده. فكر نميكني چرا يك سري از اسپل هاي پالادين مخالفه DK هست؟

ايشون حاليش نيست! حرفش يكيه! ارتاس ماله ايناس فقط تو 3.3 دعواشون ميشه دختر ترال رو طلاق ميده هورد ها هم ميرن ميزننش! :31::31:

کارش 20 ه
البته نایت ها فقط بلدن فرار کنن
چون این کارو کرد پس این dragon که همه جا رو به اتش میکشه ماله ماست :دی

هه هه هه هه هه هه هه...!
بابا اصلا :
anub , lich king , KT , mulforin , tyrande , malganis و ... مال هورده!:2:

لومینا چی چی میگی که باسا اسپل نمیزنن؟
مثل خر همه دارن اسپل میزنن که!

حسین راس میگه رفتم با چار هوردم تو گیلد دیدم فقط خودم انم!

اولا اون چار نيست! اون كه ميبيني مينويسن char اول كلمه ي character هست كه خونده ميشه كاراكتر
دوما ما رفتيم VoA اسپل نميزد! رفتيم toc اسپل نميزد! هنوز بقيشون رو هم تست نكردم فقط اينم بگم كه زبون هورد و الي رو هم خدا رو شكر برداشتن دوباره.

Muradin
11-11-2009, 18:31
پس چرا ان پی سی عادی اسپل نمیزنه؟

hossein2801
11-11-2009, 18:43
شما از كجا پيداتون شد تو اين حين؟!! ببخشيد نا اميدتون ميكنم ولي حوصله ندارم باهات صحبت كنم!!! شما ميتوني هر كار بكني كسي دستتو نگرفته عزيز.

تيكت بده GM بگو منو سامون كنيد تو ebon hold براي فيكس كردن تالنت هام.

زدن نيمه خداي نايت هارو كشتن خب بدبختا حق دارن حمله كنن! جنگلاشون رو هم كه خراب كردن رفتن.

اصلا چون تويي ليچ كينگ مال شما! فقط در تعجبم چرا تو پچ 3.3.0 هورد ها هم ميتونن بزننش! شايد دعوا خانوادگيشون شده هورد و غضب؟ هان؟ من اواتارمم خسته شدم عوض كردم وگرنه ميخواي دوباره همون قبلي رو بزارم؟ قدرت از ان ليچ كينگه! بعدم لابد تائورن شيمن بوده ارتاس! اصلا تو تورو جدت نظر نده ابرو هر چي wow بازه بردي. بعد هيم ميگه من frozen thron بازي كردم! ارتاس اولش هيمون پالادين بوده. فكر نميكني چرا يك سري از اسپل هاي پالادين مخالفه DK هست؟

ايشون حاليش نيست! حرفش يكيه! ارتاس ماله ايناس فقط تو 3.3 دعواشون ميشه دختر ترال رو طلاق ميده هورد ها هم ميرن ميزننش! :31::31:

هه هه هه هه هه هه هه...!
بابا اصلا :
anub , lich king , KT , mulforin , tyrande , malganis و ... مال هورده!:2:

اولا اون چار نيست! اون كه ميبيني مينويسن char اول كلمه ي character هست كه خونده ميشه كاراكتر
دوما ما رفتيم VoA اسپل نميزد! رفتيم toc اسپل نميزد! هنوز بقيشون رو هم تست نكردم فقط اينم بگم كه زبون هورد و الي رو هم خدا رو شكر برداشتن دوباره.
بحث با کسی که اطلاعاتش ماله احده frozen throne هست فایده نداره
ما کی گفتیم این شیاطین ماله ماست شاه شماست که با اینا پیمان میبنده
لیچ رو هم میزنیم چون بدن شاه شما توش قرار داره این لیچ هیچ دینی به هورد که نداره کاری واسشون نکرده با حالی که روحش هورد هست پس مردنش فرقی نداره
تو هنوز نمیدونی شاه بی ابروتون کلاسش چیه lol
حالا میگه اولش فلان چیز بوده lol
بابا این wow هست نه war craft frozen throne
lol

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Muradin
11-11-2009, 19:10
بابا حسین جان بسه مخمونو خوردی!
شما که بلود الفی اصلا نباید خودتو جز هورد حساب بیاری!
والا اینا کین!
اه اه اه
اندیدا و بلود الفا اومدند نام مقدس The Horde رو لکه دار کردن اخه این چه وضعشه؟؟ من فقط این رئیس بلیزاردو بگیرم@

hossein2801
11-11-2009, 19:13
بابا حسین جان بسه مخمونو خوردی!
شما که بلود الفی اصلا نباید خودتو جز هورد حساب بیاری!
والا اینا کین!
اه اه اه
اندیدا و بلود الفا اومدند نام مقدس The Horde رو لکه دار کردن اخه این چه وضعشه؟؟ من فقط این رئیس بلیزاردو بگیرم@
میبینم ally ها در مورد هوردها حرفهای قشنگ میزنن :دی

don mohsen
11-11-2009, 19:20
اين نل تو succes!
گير ميكنه!چرا؟

Muradin
11-11-2009, 19:23
هه هه هه! :دی

Muradin
11-11-2009, 19:23
محسن جون شما ان نشدی که ان نشدی!

hossein2801
11-11-2009, 19:26
نل رو ول کنید نل مرده

دیروز یکی رو دیدم یهو اتیش زیر پاش درومد و عین جت رفت این چیه من برا rouge نیازش دارم :دی
فکر کنم شغل خاصی اینو داشته باشه

don mohsen
11-11-2009, 19:35
جون تو مورادين گير كرده!ولكن نيست!حالا ميگه اطلاعات غلطه!

loomina
11-11-2009, 20:17
بحث با کسی که اطلاعاتش ماله احده frozen throne هست فایده نداره
ما کی گفتیم این شیاطین ماله ماست شاه شماست که با اینا پیمان میبنده
لیچ رو هم میزنیم چون بدن شاه شما توش قرار داره این لیچ هیچ دینی به هورد که نداره کاری واسشون نکرده با حالی که روحش هورد هست پس مردنش فرقی نداره
تو هنوز نمیدونی شاه بی ابروتون کلاسش چیه lol
حالا میگه اولش فلان چیز بوده lol
بابا این wow هست نه war craft frozen throne
lol

عزيز برو از هر كي ميخواي بپرس. ارتاس كلاسش پالادينه. يه مدت بعد از شكست مالگانيس ميشه DK ولي كلاس اصليش پالادين دست نقره اي هست.
بعد از اين همه كه اين حجت سر عقل اومد ديگه حوصله تو يكي رو ندارم بياي اصلاعات نداشتتو به رخ اينو اون بكشي. همينجا تمومش كن

نل رو ول کنید نل مرده

دیروز یکی رو دیدم یهو اتیش زیر پاش درومد و عین جت رفت این چیه من برا rouge نیازش دارم :دی
فکر کنم شغل خاصی اینو داشته باشه

نل خيلي هم زنده هست! هم رايد زياد داره هم بازيكن زياد داره بهتر از اون سرور مضخرف wow beez هستش.

hossein2801
11-11-2009, 20:44
عزيز برو از هر كي ميخواي بپرس. ارتاس كلاسش پالادينه. يه مدت بعد از شكست مالگانيس ميشه DK ولي كلاس اصليش پالادين دست نقره اي هست.
بعد از اين همه كه اين حجت سر عقل اومد ديگه حوصله تو يكي رو ندارم بياي اصلاعات نداشتتو به رخ اينو اون بكشي. همينجا تمومش كن

نل خيلي هم زنده هست! هم رايد زياد داره هم بازيكن زياد داره بهتر از اون سرور مضخرف wow beez هستش.
حرفات منو به خنده میندازه lol:16:
ای ملت اون تصویر رو نگاه کنید ببینید کلاس ارتاس چیه؟
لومینا اول میگفت پالاس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حالا میگه بعد یه مدتی dk شد
حالا میگه پالا دست طلایی نقره ای مسی هست lol
رفتی تحقیق کردی به دو نتیجه بالا رسیدی
من هم حرفم این بود
بابا قبول کن اشتباه کردی این راهی که تو میری به بیراهست lol
اره زیاده که جمعیتش low هست و مدیراش میان تو بیز تبلیغ میکنن
اون kaer بی عرضه نتونست مشکل یه food ساده رو بگیره :39:

بهتر هست که باساش ایتم دراپ نمیکنن و همیشه افه lol
paladin نیست expaladine
lol :4:

دوست عزیز اطلاعات بنده رو در سایت شخصیم ببین بنده نویسنده در مورد بازیهای رایانه هستم فکر میکنی با کی طرفی ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداولین مقالات رو هم نگاه کن ماله چه سالی هست

loomina
11-11-2009, 22:18
حرفات منو به خنده میندازه lol:16:
ای ملت اون تصویر رو نگاه کنید ببینید کلاس ارتاس چیه؟
لومینا اول میگفت پالاس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا میگه بعد یه مدتی dk شد
حالا میگه پالا دست طلایی نقره ای مسی هست lol
رفتی تحقیق کردی به دو نتیجه بالا رسیدی
من هم حرفم این بود
بابا قبول کن اشتباه کردی این راهی که تو میری به بیراهست lol
اره زیاده که جمعیتش low هست و مدیراش میان تو بیز تبلیغ میکنن
اون kaer بی عرضه نتونست مشکل یه food ساده رو بگیره :39:

بهتر هست که باساش ایتم دراپ نمیکنن و همیشه افه lol
paladin نیست expaladine
lol :4:

دوست عزیز اطلاعات بنده رو در سایت شخصیم ببین بنده نویسنده در مورد بازیهای رایانه هستم فکر میکنی با کی طرفی ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداولین مقالات رو هم نگاه کن ماله چه سالی هست

نويسنده اي؟!!! هر هر هر! به درك! نميخواد نويسندگي به رخ ما بكشي من خودم يه سايت كامل واركرفت از حفظ امتحان ميدم 20 ميگيرم!
مشكل فود هم خيلي وقته حله فقط بعضيا بلد نيستن چيكار كنن.
بهتر از اينه كه يه باس ميزني 600 تا ايتم دراپ ميكنه! باسا رو 1 بار بزني كل ايتم هايي رو كه تو بليزارد تو 6 ماه به دراپ ميكنه يه دقيقه اي دراپ ميكنه!!!
پالادين دست نقره اي كه تو تو خوابم نديدي همون پالادين با يكم فرق. كلاس ارتاس هنوز هم ميگم پالادين هست.........

hossein2801
11-11-2009, 22:22
نويسنده اي؟!!! هر هر هر! به درك! نميخواد نويسندگي به رخ ما بكشي من خودم يه سايت كامل واركرفت از حفظ امتحان ميدم 20 ميگيرم!
مشكل فود هم خيلي وقته حله فقط بعضيا بلد نيستن چيكار كنن.
بهتر از اينه كه يه باس ميزني 600 تا ايتم دراپ ميكنه! باسا رو 1 بار بزني كل ايتم هايي رو كه تو بليزارد تو 6 ماه به دراپ ميكنه يه دقيقه اي دراپ ميكنه!!!
پالادين دست نقره اي كه تو تو خوابم نديدي همون پالادين با يكم فرق. كلاس ارتاس هنوز هم ميگم پالادين هست.........
اگه سواد داشته باشی میری realm info رو میخونی بعد انتخاب مبکنی ما که مثل نل درپیت 1 ریلم نداریم
عیب نداره هر چی میخوای بگو کی به تو اهمیت میده همون طور که تو امضات نوشتی بی سوادی خوب کسی ازت انتظاری نداره

hossein2801
11-11-2009, 22:29
این یکی از مصاحبه های من با روزنامه مردم نو هست
خوب بخون
لومینا بازی های رایانه ای رو اعصابت تاثیر گذاشته

HoJJaT_007
11-11-2009, 23:00
آرتـــــاس = پـالــادیـن

شما چند بار توی عمرت Warcraft III رو بازی کردی ؟ مراحل اولشو برو نوشته آرتاس یک پالادین هستش و کاملا Holy Light رو داره دقیقا مثل Uther

نمیخوام یه مطلبی رو از یه کتابی نقل کنم چند نفری ضایع شند ولی آرتاس پالادین بوده . بعد پیدا کردن فورست مورن میشه DK و بعد کشتن پدرش میشه King Arthas آخرشم میشه Lich King

hossein2801
11-11-2009, 23:04
آرتـــــاس = پـالــادیـن

شما چند بار توی عمرت Warcraft III رو بازی کردی ؟ مراحل اولشو برو نوشته آرتاس یک پالادین هستش و کاملا Holy Light رو داره دقیقا مثل Uther

نمیخوام یه مطلبی رو از یه کتابی نقل کنم چند نفری ضایع شند ولی آرتاس پالادین بوده . بعد پیدا کردن فورست مورن میشه DK و بعد کشتن پدرش میشه King Arthas آخرشم میشه Lich King

جان هر کی دوست دارین در مورد بازی احد بوق که دگرگون شده حرف نزنید- میفهمید با نه شماها چند سالتونه
جدیدن lich king شده کلاس دیگه
بابا کم منو به خنده بندازین بسه دیگه :18:
عزیز دلم حالا چیه؟ من در مورد frozen throne صحبت نمیکنم
ارتاس یک پالادین معمولی نیست وبلکه نوع وِیزه از پالادین به نام expala هست و dk
تو خود bliz نوشته expaladin , dk هست شماها میگین پالا هست
واقعا که
شما برین همون وار مسخره رو بازی کنید

HoJJaT_007
11-11-2009, 23:10
وارکرفت مسخرست ؟! ببخشید ولی اگه وارکرفت مسخرس شما از کجا میدونی اصلا آرتاس کیه ! wow از وارکرفت سرچشمه میگیره مثلا الان میری naxx میگی Kt کیه !

لقب(ها)
شواليه ي مرگ
نژاد انسان
کلاس شخصیت پالادین، اکس‌پالادین شوالیه مرگ

;)

شما تا حالا وار 3 بازی نکردی پس نظر نده . کل عالم و آدم میدونند آرتاس یک پالادینه . بیا بریم توی Dalaran بپرسیم آرتاس پالادینه یا نه !!

hossein2801
11-11-2009, 23:26
وارکرفت مسخرست ؟! ببخشید ولی اگه وارکرفت مسخرس شما از کجا میدونی اصلا آرتاس کیه ! wow از وارکرفت سرچشمه میگیره مثلا الان میری naxx میگی Kt کیه !

لقب(ها)
شواليه ي مرگ
نژاد انسان
کلاس شخصیت پالادین، اکس‌پالادین شوالیه مرگ

;)

شما تا حالا وار 3 بازی نکردی پس نظر نده . کل عالم و آدم میدونند آرتاس یک پالادینه . بیا بریم توی Dalaran بپرسیم آرتاس پالادینه یا نه !!
اشتباه اومدی برادر اینجا تاپیک این بازی احد بوق نیست
کم کم منو به گریه میندازینا شماها میتونین درک کنین که از frozen تا wrath چقد تغییرات بوجود اومده
لطفا به اون فندق مراجعه کنید
من کلا باز یهای احد بوق بازی نمیکنم
عزیز دل من میفهمی بازی دگرگون شده یعی چی؟
اینقد تغییر کرده که دیگه نباید اسمشو بیاری

هم پالادین هم اکس پالادین ها :39:

wow-admin
11-11-2009, 23:26
بحث رو تموم کنین این چرتو پرتا چیه؟
می‌خواین بدونین کلاس arthas چی‌؟
خوب چیز وازهی من نمیدونم این چه معنی‌ میده که بحث کنین !
Prince Arthas تحت آموزش Uther lightbringer یک پهلوان می‌شه
اما بد از به دست گرفتن Frostmourn تبدیل به اولین Deathknight ،شوالیه مرگ آور می‌شه ! میگی‌ یک مدتی‌ Deathknight می‌شه بد دوباره paladin?

hossein2801
11-11-2009, 23:32
بحث رو تموم کنین این چرتو پرتا چیه؟
می‌خواین بدونین کلاس arthas چی‌؟
خوب چیز وازهی من نمیدونم این چه معنی‌ میده که بحث کنین !
Prince Arthas تحت آموزش Uther lightbringer یک پهلوان می‌شه
اما بد از به دست گرفتن Frostmourn تبدیل به اولین Deathknight ،شوالیه مرگ آور می‌شه ! میگی‌ یک مدتی‌ Deathknight می‌شه بد دوباره paladin?
درسته
دوست عزیز هی من میگم هی اینا میگن تو وار 3 پالادینه :37:

خطاب به خدایان war3 احد بوق
اگه چشم داشته باشین به اون چشمای ارتاس نگاه کنید ببینید چی رنگی شده بقیشو خودتون میتونید بفهمید؟

wow-admin
11-11-2009, 23:32

hossein2801
11-11-2009, 23:35
عزیز اینا مدرک و دلیل حالیشون نیست
اینا مدرکشون war3 هست بخون پستاشون lol

HoJJaT_007
11-11-2009, 23:36
آرتاس یک پالادینه ;)

After Found Frostmorune میشه دی کی . من چیزیه که میخوام سه روزه توی مغز تو بچپونم قبول نمیکنی

wow-admin
11-11-2009, 23:38
واسه اتمام همه چی‌ لینک بلارو گذشتم راستی‌ اگه منظورت از دست نقری Silver Hand ائحه باید بگم که Silver Hand یک کلاس نیست یک نوع گروه حساب می‌شه مثل Kirin`tor البته جالبه که خود arthas هم این گروه Silver Hand رو از بین میبره
اگه مرجع از warcraft می‌خوای مرحله اول
undead

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید : مرجع

hossein2801
11-11-2009, 23:41
آرتاس یک پالادینه ;)

After Found Frostmorune میشه دی کی . من چیزیه که میخوام سه روزه توی مغز تو بچپونم قبول نمیکنی

تیر خلاص
ex paladin که ارتاس این خصوصیت رو داره و paladin خالص نیست به این روز میوفته و در کل قابلیت dk
Armor+sheild+ weapon پالا رو فقط داره و بقیه خواص پالای خالص رو از دست میده
یعنی اینه ارتاس پالادین نیست
ایییییییییییییییییییییییی خدااااااااااااااااااااااا اا

He loses all paladin spells and abilities but not weapon, armor, or shield proficiencies

hossein2801
11-11-2009, 23:57
آموزش multi boxing

چیه این؟

این برنامه کار یمیکنه که تما کارکترهای تو یه اکانتتون رو تحت فرمان بگیرید
این کار در اصل فقط برای هیروهای heroic یا همون dk ها تو سرزمین خودشون قابل انجامه البته شما اگه بتونین برین منطقه اونا با هر کلاسی میتونین انجام بدین
یه ادمی تو یه چادر زیر مقر لیچه که این کارو انجام میده

خوب حالا که به اونجا دسترسی نداریم با این نرم افزار این کار رو انجام میدیم

نامش هست
keyclone

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداموزش کرک کردن برنامه

loomina
12-11-2009, 00:06
اگه سواد داشته باشی میری realm info رو میخونی بعد انتخاب مبکنی ما که مثل نل درپیت 1 ریلم نداریم
عیب نداره هر چی میخوای بگو کی به تو اهمیت میده همون طور که تو امضات نوشتی بی سوادی خوب کسی ازت انتظاری نداره

با همين بي سواديم بيشتر از تو سواد دارم! ابرو هورد كه سهله ابرو هر چي wow بازه بردي. من تا همين 7 ماه پيش هم كه wow بازي نميكردم ميدونستم پالادينه.

اشتباه اومدی برادر اینجا تاپیک این بازی احد بوق نیست
کم کم منو به گریه میندازینا شماها میتونین درک کنین که از frozen تا wrath چقد تغییرات بوجود اومده
لطفا به اون فندق مراجعه کنید
من کلا باز یهای احد بوق بازی نمیکنم
عزیز دل من میفهمی بازی دگرگون شده یعی چی؟
اینقد تغییر کرده که دیگه نباید اسمشو بیاری

هم پالادین هم اکس پالادین ها :39:

اگر واركرفت نبود اين wow َما هيچ طرفداري پيدا نميكرد.

آرتاس یک پالادینه ;)

مغز؟ من چنين چيزي تشخيص نميدم نو كله ي ايشون!
ما خودمونو بكشيم اين بازم ميگه DKe !!!

آموزش multi boxing

چیه این؟

این برنامه کار یمیکنه که تما کارکترهای تو یه اکانتتون رو تحت فرمان بگیرید
این کار در اصل فقط برای هیروهای heroic یا همون dk ها تو سرزمین خودشون قابل انجامه البته شما اگه بتونین برین منطقه اونا با هر کلاسی میتونین انجام بدین
یه ادمی تو یه چادر زیر مقر لیچه که این کارو انجام میده

خوب حالا که به اونجا دسترسی نداریم با این نرم افزار این کار رو انجام میدیم

نامش هست keyclone

هااا! اين شد يه پست خوب. بعد 3 روز يه پست به درد بخور داديا! حالا اين هك حساب ميشه؟ خب بعد بنمون ميكنن كه! نميكنن؟

hossein2801
12-11-2009, 00:07
با همين بي سواديم بيشتر از تو سواد دارم! ابرو هورد كه سهله ابرو هر چي wow بازه بردي. من تا همين 7 ماه پيش هم كه wow بازي نميكردم ميدونستم پالادينه.

اگر واركرفت نبود اين wow َما هيچ طرفداري پيدا نميكرد.

مغز؟ من چنين چيزي تشخيص نميدم نو كله ي ايشون!
ما خودمونو بكشيم اين بازم ميگه DKe !!!

هااا! اين شد يه پست خوب. بعد 3 روز يه پست به درد بخور داديا! حالا اين هك حساب ميشه؟ خب بعد بنمون ميكنن كه! نميكنن؟
نه هک نیست
تو فکر کن پالادینه به درک :دی

loomina
12-11-2009, 00:14
نه هک نیست
تو فکر کن پالادینه به درک :دی

ايني كه اين توضيح داد تو فيلم من نفهميدم چي به چيه!
بعدم من فكر نميكنم پالادينه من مطمئنم كه پالادينه.

hossein2801
12-11-2009, 00:24
ايني كه اين توضيح داد تو فيلم من نفهميدم چي به چيه!
بعدم من فكر نميكنم پالادينه من مطمئنم كه پالادينه.
این اموزش کرک کردنشه
اسمبلی بلدی؟
این یه برنامه kb emu p2p هست میدونی یعنی چه؟ کار باش به این اسونیا نیستا :دی
من که سواد ندارم یادت بدم lol

loomina
12-11-2009, 00:37
این اموزش کرک کردنشه
اسمبلی بلدی؟
این یه برنامه kb emu p2p هست میدونی یعنی چه؟ کار باش به این اسونیا نیستا :دی
من که سواد ندارم یادت بدم lol

يعني كار ما نيست ديگه؟!!! من مالتي باكسر ميخواااام. اون يارو npc هم تو ebon hold نيستش. چند بار گشتم همه جارو.

hossein2801
12-11-2009, 00:39
يعني كار ما نيست ديگه؟!!! من مالتي باكسر ميخواااام. اون يارو npc هم تو ebon hold نيستش. چند بار گشتم همه جارو.
اگه پسر خوبی بودی کرک شدشو با اموزش p2p میدام دست ولی نیسی :دی
میخوای بیای باش هورد بزنی هااااااااااااا :دی

loomina
12-11-2009, 00:51
اگه پسر خوبی بودی کرک شدشو با اموزش p2p میدام دست ولی نیسی :دی
میخوای بیای باش هورد بزنی هااااااااااااا :دی

نه نگران نباش ميرم باهاش رايد!:31:
اصلا كي گفته ارتاس پالادينه؟ ارتاس dead knighte!!!! :31: حالا پسر خوبي شدم رد كن بياد!!! دمت گرم بده نيازمندم!

hossein2801
12-11-2009, 00:52
نه نگران نباش ميرم باهاش رايد!:31:
اصلا كي گفته ارتاس پالادينه؟ ارتاس dead knighte!!!! :31: حالا پسر خوبي شدم رد كن بياد!!! دمت گرم بده نيازمندم!
نامردی اگه باش هورد بزنی چون خیلی اینتور قوی میشی
صبر کن میزارمش

loomina
12-11-2009, 00:54
نامردی اگه باش هورد بزنی چون خیلی اینتور قوی میشی
صبر کن میزارمش

دمت گرم! حالا كه راه اومدي اصلا براي كاراكتر هوردم استفاده ميكنم ميرم الي ميزنم! :31: ( البته از نايت ها فاكتور ميگيرم! )
امشب ميزاري يا فردا؟ ببينم بيدار بمونم يا بخوابم فردا دانلود كنم.

hossein2801
12-11-2009, 00:57
دمت گرم! حالا كه راه اومدي اصلا براي كاراكتر هوردم استفاده ميكنم ميرم الي ميزنم! :31: ( البته از نايت ها فاكتور ميگيرم! )
امشب ميزاري يا فردا؟ ببينم بيدار بمونم يا بخوابم فردا دانلود كنم.
برو لالا کن من تا فردا میزارمش
باش کوتوله بزن:دی

loomina
12-11-2009, 01:03
راستي تو سرور داشتم بازي ميكردم ديدم نوشته vote shop دوباره باز شده ولي ازش ايتم نگيريد چون نامه ها اتشمنتاش باگ شده نمياره vote point تون حروم ميشه و بر نميگردوننش براتون.

hossein2801
12-11-2009, 01:23
کی بود میگفت dk پت نداره
میگفت داره ولی زود میره
بنده تو بیز رو تلن unholy که قشنگ کار میکنه دارمش همیشه هم باهامه :دی

hossein2801
12-11-2009, 03:32
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین تلنت مخصوص خودم تو بیزه تو همه ی رید ها اولم و اکث موقع ها هم Aggro رو میشکنم lol

dk blood talent dps

loomina
12-11-2009, 09:48
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین تلنت مخصوص خودم تو بیزه تو همه ی رید ها اولم و اکث موقع ها هم Aggro رو میشکنم lol

dk blood talent dps

تالنتاي من بهترينه! تو PvP كمتر كسي ميتونه شكستت بده. ولي قرار نيستش كه من لو بدم تالنتاي خودمو كه! قراره؟! :31:
بدو اون multy boxer رو بزاااار!:31:

akharwarbaz
12-11-2009, 10:44

درسته . منم از همون اول حوصله نداشتم با شماها صحبت کنم برا همینه که دیگه اینجا نمیام. ولی بازم میگم اگه باز به undead بی احترامی کنی باعث میشی بعد از چند سال اینجا بودن اخطار بگیریم. اوکی؟

loomina
12-11-2009, 11:19
درسته . منم از همون اول حوصله نداشتم با شماها صحبت کنم برا همینه که دیگه اینجا نمیام. ولی بازم میگم اگه باز به undead بی احترامی کنی باعث میشی بعد از چند سال اینجا بودن اخطار بگیریم. اوکی؟

شما كي باشي؟!! به جا نياوردم! نه تو برام مهمي نه انديد هاي پلاستيكيت. خيلي ناراحت ميشي بازي نكن اگر جنبشو نداري. انگار خودش 2 سال پيش انديد بوده همچين براشون شور ميزنه نيس خيلي هم زيبا و قشنگن!:2: نگاه به هيكلت نكن! اگر تو طرف دار انديدي من طرفدار 2 اتيشه نايت الفم. ولي ميبيني كه جنبشو دارم بازي كنم.
برو پسر جون! خدا روزيتو جاي ديگه بده. انگار هر چند وقت يه بار كه يكي سر عقل مياد يكي ديگه پيدا ميشه.

Muradin
12-11-2009, 12:51
ای خدایا!!!!
این حسین ول کن نیست!
خوب iq
DeathKnight=Expala!
اینقدم درباره نل نظر نده!
مشکل فود هم از همون اول حل بود!
همرو پاک میکنی دوباره میخری خلاص!

HoJJaT_007
12-11-2009, 13:00
مولتی باکس هک نیستش . من دیدم یه یارو یکی بود 15 تا از خوئدش کپی کرده بود

Ashme
Bashme
Masme
Casme

..

اینا اسماشون بود گفتم عکس میگیرم ریپورت میدم به جی ام دادم جی ام گفت نوب این هک نیستش مجازه توی فروم نوشته !!

نل هر چی باشه از Wowbeez بهتره . Wowbeez = جایی برای نوب هایی که نمیتونند لول آپ کنند . یارو میره آیسکرون لول 1 هست میشه لول 70 !!

Muradin
12-11-2009, 13:01
اره میشه این کارو کرد من ادمای زیادی رو دیدم این کارو میکردن

Muradin
12-11-2009, 14:52
وت شاپ که بستست!

hossein2801
12-11-2009, 17:54
ای خدایا!!!!
این حسین ول کن نیست!
خوب iq
DeathKnight=Expala!
اینقدم درباره نل نظر نده!
مشکل فود هم از همون اول حل بود!
همرو پاک میکنی دوباره میخری خلاص!

جاااااااااااااااااااااااا اان برادر راست میگی
عزیزم EXPALA توانایی گرفتن SHEILD رو داره
EXPALA به کسی میگین که تمام خصوصیات پالادین رو از دست داده به غیر از ARMOR-WEAPONS-SHEILD
چرا الکی حرف میزنید
مجبورید
یا کسی وادارتون میکنه؟

hossein2801
12-11-2009, 18:14
مولتی باکس هک نیستش . من دیدم یه یارو یکی بود 15 تا از خوئدش کپی کرده بود

Ashme
Bashme
Masme
Casme

..

اینا اسماشون بود گفتم عکس میگیرم ریپورت میدم به جی ام دادم جی ام گفت نوب این هک نیستش مجازه توی فروم نوشته !!

نل هر چی باشه از Wowbeez بهتره . Wowbeez = جایی برای نوب هایی که نمیتونند لول آپ کنند . یارو میره آیسکرون لول 1 هست میشه لول 70 !!

تو همه جا باید نوب بازی دربیاری؟
تا حالا رفتی تو چادر زیر مقر لیچ؟
این از خود امکانات WOW هست

عزیزم بیا THUDER STORM اگه راست میگی 80 کن رفته HR میگه زود 80 میشی
بیا یه Q باگ تو TS واسه من پیدا کن
داداش اینجا ما هم TRIAL OF CHAMPION و هم CRUSADER رو داریم LOL البته مثل نل نیست که ایتم دراپ نکنه ها
اخه نل از منگوس باگی استفاده میکنه LOL
نل رو در یک تصویر براتون توصیف میکنم :دی

شاهکاری که میبینید توسط BEEPBEEP یکی از OWNER ها نل درست شده :39:
اینا یک ماها نتونسن VOTE SHOP رو هم درست کنن:39:

hossein2801
12-11-2009, 18:19
به خاطر اینکه WOW دچار یک مشت ادم نوب شده و به قول بچه ها جوات شده ما بزودی این بازی رو بیخیال و به aION خودمون میچشپیم
مبارکتون باشه نایت الفهای حرفه ای

loomina
12-11-2009, 19:24
وت شاپ که بستست!

بابا باز بود كه! شايد دوباره بستنش. به هر حال فرقي نداشت بهتر كه بستن VP حدر نره.

به خاطر اینکه WOW دچار یک مشت ادم نوب شده و به قول بچه ها جوات شده ما بزودی این بازی رو بیخیال و به aION خودمون میچشپیم
مبارکتون باشه نایت الفهای حرفه ای

چي ميگي! نكنه اين يارو akharewarbaz خودتي؟:31: فقط لطفا اين كرك شده ي برنامه رو بزار !:11:
لابد رفتي ارنا night elf دونور بوده زدتت اصباني شدي؟ بابا اين دونوريا همينن!:2: حالا چه هورد باشه چه الي چه ارك باشه چه نايت الف.

Muradin
12-11-2009, 20:08
ای امان!
الان 150 تا VP داریم نمیدونیم چیکارش کنیم!

Muradin
12-11-2009, 20:09
راستی Loot Master رو نامردا باگ کردن دیگه نینجا کردن فرت!
اصلا اگه رو LM باشه ایتم دراب نمیشه

hossein2801
12-11-2009, 20:10
ای امان!
الان 150 تا VP داریم نمیدونیم چیکارش کنیم!
کلاست چیه؟

don mohsen
12-11-2009, 20:13
يه كسي تو نل برام يكمي گلد بده...بيچاره شديم!
يه سوال نخنديدا!من هيچي از وو حاليم نيسنت البته كمي!
من يه شمشير گرفتم به لولم ميخوره اما ميگه بايد مهارت داشته باشي...الي هيومن...
چي كار كنم؟

hossein2801
12-11-2009, 20:16
این ایتم قرار از لیچ دراپ بشه؟

loomina
12-11-2009, 20:20
چي كار كنم؟

بابا اسم كاراكترتو بده بيام كمكت هر روز ساعت 6 ان ميشم كسي PM بده ميبينم خبري نيست. اسم كاراكتر رو بنويس ميام همه چي رو بهت ميگم

این ایتم قرار از لیچ دراپ بشه؟

تورو خدا اون multy boxer رو بزااار!:41::11:

don mohsen
12-11-2009, 20:21
donmohsen
همين

hossein2801
12-11-2009, 20:22
بابا باز بود كه! شايد دوباره بستنش. به هر حال فرقي نداشت بهتر كه بستن VP حدر نره.

چي ميگي! نكنه اين يارو akharewarbaz خودتي؟:31: فقط لطفا اين كرك شده ي برنامه رو بزار !:11:
لابد رفتي ارنا night elf دونور بوده زدتت اصباني شدي؟ بابا اين دونوريا همينن!:2: حالا چه هورد باشه چه الي چه ارك باشه چه نايت الف.

night elf که کمترین Strength رو بین race ه داره اسونه زدنش:31:
البت gnome باز از بدبخت بدتره:31:

بیا

Muradin
12-11-2009, 20:24
کلاست چیه؟
Pala

چي كار كنم؟
اومدم

بابا اسم كاراكترتو بده بيام كمكت هر روز ساعت 6 ان ميشم كسي PM بده ميبينم خبري نيست. اسم كاراكتر رو بنويس ميام همه چي رو بهت ميگم

لول اپ تو 3.2??? لول

hossein2801
12-11-2009, 20:33
Pala

اومدم

لول اپ تو 3.2??? لول

اگه retri هستی اینو حتما بگیر

akharwarbaz
12-11-2009, 21:01
شما كي باشي؟!! به جا نياوردم! نه تو برام مهمي نه انديد هاي پلاستيكيت. خيلي ناراحت ميشي بازي نكن اگر جنبشو نداري. انگار خودش 2 سال پيش انديد بوده همچين براشون شور ميزنه نيس خيلي هم زيبا و قشنگن!:2: نگاه به هيكلت نكن! اگر تو طرف دار انديدي من طرفدار 2 اتيشه نايت الفم. ولي ميبيني كه جنبشو دارم بازي كنم.
برو پسر جون! خدا روزيتو جاي ديگه بده. انگار هر چند وقت يه بار كه يكي سر عقل مياد يكي ديگه پيدا ميشه.

خیلی جالبه . اول اینکه نبایدم بشناسی چون من با ادمایی مثل شما معاشرت نمیکنم. از طرز حرف زدنت معموله که سنت پایینه چون طرز فکرت بچگونس . من هیچ وقت به نایت الف توهین نکردم و نمیکنم پس میبینی که من جنبشو دارم و دارم بازیمم میکنم(البته بلیزارد, نه نل و بیز! )وگرنه میتونم بیام بگم نایت الف رو نگا با اون گوشای درازش یا برا این هیدن میشه که وقتی میشا.. کسی نبینتش
شماهایی که درباریه اندد و نایت الف دعوا میکنید میگن بچه نه من.

من خیلی راحت میتونم عین لهن خودت باهات حرف بزنم پس با اینطور حرف زدنت شعور خودتو زیر سوال نبر. در ضمن دوران اینجا بودن از صفحه 10 بود که با رفتن بچه های قدیمی من هم کمتر میام ! اون جمله اخرتم رو حساب همون سن میزارم

loomina
12-11-2009, 21:52
خیلی جالبه . اول اینکه نبایدم بشناسی چون من با ادمایی مثل شما معاشرت نمیکنم. از طرز حرف زدنت معموله که سنت پایینه چون طرز فکرت بچگونس . من هیچ وقت به نایت الف توهین نکردم و نمیکنم پس میبینی که من جنبشو دارم و دارم بازیمم میکنم(البته بلیزارد, نه نل و بیز! )وگرنه میتونم بیام بگم نایت الف رو نگا با اون گوشای درازش یا برا این هیدن میشه که وقتی میشا.. کسی نبینتش
شماهایی که درباریه اندد و نایت الف دعوا میکنید میگن بچه نه من.

من خیلی راحت میتونم عین لهن خودت باهات حرف بزنم پس با اینطور حرف زدنت شعور خودتو زیر سوال نبر. در ضمن دوران اینجا بودن از صفحه 10 بود که با رفتن بچه های قدیمی من هم کمتر میام ! اون جمله اخرتم رو حساب همون سن میزارم

هه هه هه!
منم نميگم تو به نايت ها چيزي گفتي. فقط اينو ازت من ميفهمم كه لحنت اصلا جالب نيست! ما داريم در مورد چيز ديگه اي حرف ميزنيم كه جناب عالي پريدي وسط طرف انديد گرفتي. بعد لابد شما نبودي ميگفتي از انديد بد بگي مجبور ميشم اخطار بگيرم؟!!!!! من بودم ميگفتم لابد!

Muradin
12-11-2009, 22:01
اگه retri هستی اینو حتما بگیر
اگه VS باز بود میگرفتم

loomina
12-11-2009, 22:14
night elf که کمترین Strength رو بین race ه داره اسونه زدنش:31:
البت gnome باز از بدبخت بدتره:31:

بیا

بابا اين كه همون اوليه كه دادي! چيز خاصي نداشت من استفاده كنم!:41:

ho0rezam
12-11-2009, 23:09
دوباره سلام...یه بچه باحال تعریف کنه ببینیم چه بلایی سره بلیزارد اومده؟؟؟؟ الان روو پتچ چنده؟؟؟؟ حسن بازی میکنه یا نه؟؟؟؟
راستی scape الان realmlistش چیه؟؟؟؟بروبچه nel در چه حالن؟؟؟فقط یه توضیح میخوام،اصلا حال و حوصله بازی کردن ندارم :دی

Unholy
13-11-2009, 00:12
سلام اخر کسی جواب من داد کسی تو سرور( 2BITGAMING-هایت ریت) بازی میکنه؟

loomina
13-11-2009, 00:14
دوباره سلام...یه بچه باحال تعریف کنه ببینیم چه بلایی سره بلیزارد اومده؟؟؟؟ الان روو پتچ چنده؟؟؟؟ حسن بازی میکنه یا نه؟؟؟؟
راستی scape الان realmlistش چیه؟؟؟؟بروبچه nel در چه حالن؟؟؟فقط یه توضیح میخوام،اصلا حال و حوصله بازی کردن ندارم :دی

سلام دوست قديمي!

من كه از بليزارد خبر ندارم ولي بازيم اخرن پچ ريليز شده بود امروز كه زدم لانچر باز شد يهو ديدم داره بازم شروع ميكنه دانلود! فكر كنم رفت 3.3!!:31::31::31: ( شوخي ميكنما نميدونم چرا دانلود ميخواست. )
حسن اقا هم پيداشون نيس چند وقته .

ما هم خوبيم . يه نسبتا گندي زد به سرور admin ولي داره درست ميشه.
اسكيپ هم خبر ندارم !
( من بايد ميشدم گوينده اخبار با اين همه اطلاع رساني زياد! :31: )

Unholy
13-11-2009, 00:16
سلام اخر کسی جواب من نداد کسی تو سرور( 2BITGAMING-هایت ریت) بازی میکنه؟

Muradin
13-11-2009, 07:31
این keyclone چیکار میکنه؟

Zende
13-11-2009, 09:33
خوب برای اینکه این تاپیک از حال و هوای خواب در بیاد یه معما میزارم(البته خودم جواب رو بلدم)
سمت چپ که تابلو هست پرنس آرتاس
سمت راست چه کسی هست؟
تنها چیزی که نیاز هست یک جواب هست بدون نقد و انتقاد

Muradin
13-11-2009, 09:41
پالادین حجت!

Unholy
13-11-2009, 09:57
نذونم !!!
یه روه نمایی نمکنی ؟ (با لهجه بخونید این یه تیکرو )

Unholy
13-11-2009, 10:03

نل رو نمیدونم !
بلیز رو هم خبر ندارم !
ولی وو اسکپ جمع شد ادمینش یه سرور جدید زده (2bitgaming (
که ت این سرور با همون اکانت پس هیرو های اسکپتون بازی میکنین !
(راستی اسم هیر هاتون رو اگه تو اسکپ قبلا بازی میکردید بدین شاید همو بشناسیم .
طرف صحبتم با همه بود )

loomina
13-11-2009, 11:08
خوب برای اینکه این تاپیک از حال و هوای خواب در بیاد یه معما میزارم(البته خودم جواب رو بلدم)
سمت چپ که تابلو هست پرنس آرتاس
سمت راست چه کسی هست؟
تنها چیزی که نیاز هست یک جواب هست بدون نقد و انتقاد

به قيافش مياد سيلوانس بادپا باشه.
خواستم بگم مايو سايه اواز كه يادم اومد اصلا با ارتاس روبه رو نشده!:31:

Muradin
13-11-2009, 11:11
به نظر منم سیلواناسه

یه راهنمایی بکن!
حداقل بگو نایت الفه یا بلود الف!

ho0rezam
13-11-2009, 11:57
سلام دوست قديمي!

من كه از بليزارد خبر ندارم ولي بازيم اخرن پچ ريليز شده بود امروز كه زدم لانچر باز شد يهو ديدم داره بازم شروع ميكنه دانلود! فكر كنم رفت 3.3!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( شوخي ميكنما نميدونم چرا دانلود ميخواست. )
حسن اقا هم پيداشون نيس چند وقته .

ما هم خوبيم . يه نسبتا گندي زد به سرور admin ولي داره درست ميشه.
اسكيپ هم خبر ندارم !
( من بايد ميشدم گوينده اخبار با اين همه اطلاع رساني زياد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) سلام loomina جان...ممنون بابته توضیحاتت...الان توو wowwiki که نگاه کردم بلیز هنوز پتچ جدید نداده...هنوز رو همون 2 ماهه قبله که بازی میکردم (راستیتش باورم نمیشه الان 2ماهه سمته wow نیومدم )هر از چند گاهی یه سر به folderش میزنم و بعد میرم بیرون :دی آخه زورم میاد پاش 40 تومن باز خرج کنم.به قول دوستم میشه باهاش 18 تا کارت شارژ 2 تومنی خرید، تهشم 400 تومن زیاد میاد :دی یا 80 تا آدامس relax splash نعنایی :دی :دی
پول مفت گیرم بیاد دوباره میخوام بیام سمتش...اما گاهی هم میگم حالا که کلا بیخیال این بازیه شدم بهتره برم سرور free و پول خرج نکنم واسش اما باز فکر low بودن اینجور سرور ها مانعم میشه....در کل درگیرم با خودم شدید :دی
تازه دیشب میخواستم توو NEL بالا بیام که دیدم user و passم یادم رفته :دی

don mohsen
13-11-2009, 12:04
جواب جينا پلدمور!اگه فاميلش رو درست گفته باشم !دي: دي: دي:
واسه خندش گفتما!

HoJJaT_007
13-11-2009, 14:25
از کی تا حالا جینا پرادمور شده نایت الف

این Sylvanas هستش و هنگام حمله Arthas به Silvermoon داره میجنگه که آخرش Banshee میشه .

نکته : من پالادینمو ول کردم شمنو عشقه !

jesper
13-11-2009, 15:55
سلام.اسم هیروهای من تو اسکپ brutalporn .arsames.chaosleader. بود. الان هم که میگی شده 2bitgaming باز تو بازی نمیره کلا قطع شده.. یه سوال؟ تو نل چه جوری از vote shop میشه اتم گرفت؟من هر کار کردم نشد.اسم هیرم تو نل brutalporn هست اگه کسی همد یه wis بده:5:

Zende
13-11-2009, 16:59
جواب:
لومینا برنده
اه راستی کسی که برنده میشه باید عکس بعدی رو بزاره اینجا جایزه دهی نداره فقط فان کسی عکس بعد رو میزاره که اول از همه جواب رو بگه اعتراض هم وارد نیست:دی
این مسابقه تا 1 هفته ادامه داره و اگر مشکلی نداشت و با گیر دادن روبه رو نشد که خوب ادامه داره

Muradin
13-11-2009, 17:15
خب لومینا بزار!

loomina
13-11-2009, 17:20
جواب:
لومینا برنده
اه راستی کسی که برنده میشه باید عکس بعدی رو بزاره اینجا جایزه دهی نداره فقط فان کسی عکس بعد رو میزاره که اول از همه جواب رو بگه اعتراض هم وارد نیست:دی
این مسابقه تا 1 هفته ادامه داره و اگر مشکلی نداشت و با گیر دادن روبه رو نشد که خوب ادامه داره

ممنون ممنون دست نزنيد خواهش ميكنم!:31::31::31:

اينم عكسي كه من بايد بزارم! فكر نكنم بفهميد كيه! خيلي مشهور نيست اخه!

فكر نكنم بفهميد كيه! :21::31:

HoJJaT_007
13-11-2009, 17:58
عکس جوونیه لومینا نیستش ؟!

خیلی سخته این چیه دیگه تازه ماله TCG هست

Zende
13-11-2009, 17:58
بابا بزرگ ترال؟:دی

loomina
13-11-2009, 18:02
عکس جوونیه لومینا نیستش ؟!

خیلی سخته این چیه دیگه تازه ماله TCG هست

چه ربطي داره مال چيه! مال wow كه هستش!
عكس جووني هاي منم با اين فرق داره ! فكر كنم مال خودت باشه! ( چون من كه هورد نيستم تو هوردي! ) :31:

بابا بزرگ ترال؟:دی

نـــه! :31:

jesper
13-11-2009, 18:04
سلام. یه سوال؟کسی سایت 2bitgaming رو میتونه باز کنه؟
من هر کار میکنم نمیشه.بازی هم همینجور. اگه میشه بگین چجوری از vote shop نل میشه ایتم گرفت؟ HELP ME PLS:41:

jesper
13-11-2009, 18:04
من هر کار میکنم نمیشه.بازی هم همینجور. اگه میشه بگین چجوری از vote shop نل میشه ایتم گرفت؟ HELP ME PLSS

HoJJaT_007
13-11-2009, 18:12
فهمیدم

این یا Durotan هستش یا Orgim Doomhammer

ho0rezam
13-11-2009, 18:22
lady sylvanas هست

HoJJaT_007
13-11-2009, 18:23
omg سیلواناس ارک شده ؟! wtf

ho0rezam
13-11-2009, 18:25
lol عکس اولیه فقط واسه من بالا اومده توو پست loomina ....یه جا دیگه بریز منم ببینم عکس رو

loomina
13-11-2009, 18:34
فهمیدم

این یا Durotan هستش یا Orgim Doomhammer

د نشد ديگه! يكشون بايد انتخاب كني!

Muradin
13-11-2009, 19:26
این Gul dan هست

jesper
13-11-2009, 20:18
چجوری باید از vote shop نل اتم گرفت؟ جریان این item id که نوشته چیه؟

HoJJaT_007
13-11-2009, 21:35
Orgim Doomhammer
اورگیم پتک تباهی !!

SESOKO
13-11-2009, 21:53
بچها يه نكته تو عكس اول هست من فكر نكنم ارتاس با سيلوانس تو ICECROWN مي جنگيدن اين عكس ICECROWNE :31:
اين NIGHTELF يكي ديگس :20:

ho0rezam
13-11-2009, 22:39
Orgim Doomhammer
اورگیم پتک تباهی !!
اون اورگریم هست نه اورگیم!!!
orgrim doomhammer

SESOKO
13-11-2009, 23:09
پس جوابه loomina غلطه :31:
فكر نكنم كس معروفي باشه آخه هيچ كدومشون تو icecrown با arthas جنگ نكردن :whistle:

loomina
13-11-2009, 23:16
lol عکس اولیه فقط واسه من بالا اومده توو پست loomina ....یه جا دیگه بریز منم ببینم عکس رو

شرمنده به خدا! از image dash اپلود كردم! هر جا ميرم ----- شده. :41:

این Gul dan هست

گولدن از كي تاحالا axe ميگيره دستش! :31:

Orgim Doomhammer
اورگیم پتک تباهی !!

اون اورگریم هست نه اورگیم!!!
orgrim doomhammer

جواب درست :
Orgrim doom hammer هست كه با عرض پوزش از رضا خان برنده حجته! ( طبق قانوناي من در اوري زنده اوني كه اول بگه برندس!

ho0rezam
13-11-2009, 23:57
Orgrim doom hammer هست كه با عرض پوزش از رضا خان برنده حجته! ( طبق قانوناي من در اوري زنده اوني كه اول بگه برندس! من فقط تلفظ صحیح و طرز نوشتنشو خواستم بگم...توو مسابقه شرکت نکردم جیگر آخه عکسی نمیبینم :دی

ho0rezam
14-11-2009, 00:09
به به حسن جان...چه خبرا آقا؟؟؟؟دیگه توو blizz بازی نمیکنی؟؟؟؟

loomina
14-11-2009, 00:49
به به حسن جان...چه خبرا آقا؟؟؟؟دیگه توو blizz بازی نمیکنی؟؟؟؟

فكر كنم حالا حالا ها اينجاها نيان! چون اخه يه 15 روزي ميشه پست ندادن.

Dark Rider
14-11-2009, 02:16
salam be hame, agha site sabte name NELL ya ye servere bahale nesbatan hard ke bishtareton toosh bazi mikonido mishe vasam bezarid lotfan?

hossein2801
14-11-2009, 02:43

این shadowmourne هست که تو 3.3 میاد یه ایتم افسانه ای هستش
نسبت به این که من از FORSTMOURNE دیدم باید قویتر هم باشه

چون الان همین ایتم از fm قویتره

اصلا این fm اگه اینطور طراجی بشه بدرد نمیخوره اینم شد damage
نه strength داره نه stamina

Dark Rider
14-11-2009, 03:36
با سلام خدمت همه می خواستم realm NELL یا هر سرور دیگه ای که بیشترتون بازی می کنید + مشخصاتتون مثل horde ya ally رو بگید تا همه با هم بازی کنیم!
لطفا اسم هیروتون تو wowbleez و Nell روبگید لطفا

loomina
14-11-2009, 12:11

این shadowmourne هست که تو 3.3 میاد یه ایتم افسانه ای هستش
نسبت به این که من از FORSTMOURNE دیدم باید قویتر هم باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچون الان همین ایتم از fm قویتره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداصلا این fm اگه اینطور طراجی بشه بدرد نمیخوره اینم شد damage
نه strength داره نه stamina

اره هر چي باشه شمشير ليچ كينگه! به نظرم حداقل 1200 - 1400 دميج رو بايد بزنه به علاوه ي frost resid رو ببره بالا و خودشم يه جادو هايي داشته باشه. ستاميناش هم بايد بالاي 300 باشه!

deltax
14-11-2009, 13:15
من هر کار میکنم نمیشه.بازی هم همینجور. اگه میشه بگین چجوری از vote shop نل میشه ایتم گرفت؟ HELP ME PLS:41:

ادرس ریلمش اینه الان هم بالاست
logon.2bitgaming.com
اگه هورد داری به marrg /w بده
سایتش الان بستست ولی برا chang acc اینو برو
2bitgaming.com/ucp
قبلا کار میکرد

HoJJaT_007
14-11-2009, 14:51
برنده کسی هست که جفتشونو درست بگه اینطوری مسابقه جذاب تر میشه !!

Muradin
14-11-2009, 14:56
عکس اولی Lord Lothar هست!

دومی رو نمیدونم!Deathwing?

HoJJaT_007
14-11-2009, 14:58
نمیتونم بگم چی رو درست گفتی ... ولی هر دو رو باید درست بگی اولی یه مقدار آسون بود ... !!

loomina
14-11-2009, 15:07
برنده کسی هست که جفتشونو درست بگه اینطوری مسابقه جذاب تر میشه !!

قرار نشد 2 تا عكس بزاري ديگه! ولي هر دوشو ميگم كف كني!! اولي مطمئناAnduin Lothar هستش.
بچه هم كه بقلش هست نميدونم! :31: ولي شايد للورين اول باشه.
دومي همYogg-Saron هستش. حال كردي! ( ياگ سارون ):31:

HoJJaT_007
14-11-2009, 15:12
آفرین خیلی آسون گذاشته بودم آخریش Yogg Sarron همون آخرین باس اولدار یا خدای مرده هستش بعد مورادین میگه دیتوینگ ! کلا همه دیت وینگ هستن لیچ کینگم یه نوع دیت وینگه کل توزادم دیتوینگه !!!

Muradin
14-11-2009, 15:14
نامردیه!
من بردم!
اول نوشت هر کی اولیو بگه میبره!
دومی برای تزیینه!
دید من درس گفتم ویرایش کرد!

Muradin
14-11-2009, 15:16
خیر!
بچه ای که بقلش هست Khadgare!
من بردم!
لومینا خودایش میدونستی این لوتاره؟

Muradin
14-11-2009, 15:18
چرا نل با این شدت اف میشه؟؟ اه اه اه

loomina
14-11-2009, 15:20
خیر!
بچه ای که بقلش هست Khadgare!
من بردم!
لومینا خودایش میدونستی این لوتاره؟

بله عزيز من تمام عكساي واركرفتو تو PCم دارم! بعدم تو گفتي dead wing !!! در صورتي كه ياگ سارون بود. من بردم ديگه نامردي نكن!:31: بعدم بچه كه حساب نبود!

Muradin
14-11-2009, 15:26
بابا اول گفت دومی واسه تزئینه اولی سخته دید من دومی رو نمیدونم ویرایش کرد!
اند نامردی!

Zende
14-11-2009, 21:07
طبق قانوناي من در اوري زنده اوني كه اول بگه برندس! مشکلیه؟!:دی
من جی ام سرور اولی که بودم از این فروست مورنا اونجا بود تازه جز آیتم های خز بود اما تو ریلمای واقعی باید با کله رفت دنبالش تا به دستش اوورد خودش کلی افتخار داره که یعنی لیچ رو زدی اینو گرفتی خودش برا خودش کلیه!:دی

HoJJaT_007
14-11-2009, 21:44
حتما یه سر به OS بزنید خیلی باحاله HC ایش . مخصوصا توی نل !

دقیقه آخر یه باف زد من بدون شمشیر و صلاح اتک دادم دمیجم 1000-1500 بودش ! مثلا یه یارو BOH داشت با این آنباف Sartharion حدود 5هزار تا دمیجو میزد . خودشم فقط میره روی تانک هی موب میسازه !

hossein2801
15-11-2009, 02:28
حتما یه سر به OS بزنید خیلی باحاله HC ایش . مخصوصا توی نل !

دقیقه آخر یه باف زد من بدون شمشیر و صلاح اتک دادم دمیجم 1000-1500 بودش ! مثلا یه یارو BOH داشت با این آنباف Sartharion حدود 5هزار تا دمیجو میزد . خودشم فقط میره روی تانک هی موب میسازه !

یه بافی موقعی میکشیش میده من رفتم ZUL AMAN باساشو با 5 اتک کشتم !! شاخ دراوردم :دب

mdavodi
15-11-2009, 12:53
کیا تو نوراندلس بازی میکنن؟؟ آیدی بدید.
من با mdavodi,mehrdadf هم تو نل هستم هم 2bitgaming

HoJJaT_007
15-11-2009, 13:01
هورد یا الی ؟
من هوردم لومینا و مورادین الین فرقی نداره جمعین با هم میریم نورترندو میگردیم یه دوئل دوستانم میدیم :دی

hirsababak
15-11-2009, 13:46
سلام دوستان . مدتی هست می خوام تو سرور اصلی بلیزارد بازی کنم.ولی قبل از هر چیزی از دوستان با تجربه می خواستم راهنمایی بگیرم و چند تا سوال دارم 1_این که می گن سرور امریکا و اروپا چه فرقی با هم میکنه2 _سی دی اصل بازی رو باید از کجا تهیه کنم 3_اکانت باید از کجا بسازم 4_گیم کارت رو باید از کجا تهیه کنم(خلاصه هر چیزی رو که لازمه بدونم به من بگید چون نمی خوام چشم بسته برم اکانت بخرم

خوشحال میشم بعد از راهنمایی گرفتن از دوستان با تجربه با هم بازی کنیم

loomina
15-11-2009, 13:48
یه بافی موقعی میکشیش میده من رفتم ZUL AMAN باساشو با 5 اتک کشتم !! شاخ دراوردم :دب

boss باف ميده؟! فكر نميكردم باس باف بده! حدس مزدم بيشترين لطفش دي بافه!:31:

Unholy
15-11-2009, 15:08
کیا تو نوراندلس بازی میکنن؟؟ آیدی بدید.
من با mdavodi,mehrdadf هم تو نل هستم هم 2bitgaming

اسمه هیروت تو 2bitgaming ??????
منم اونجام . با رفیقام
اسم هیروم barbyq
ally or hord ?

__________________________________________________ _____
حواسم نبود گفتی هم تو نل هم تو 2بیت .
هیروت هورده یا الی ؟

deltax
15-11-2009, 15:31
2bitgaming چهار تاrealm داره
کدومش

Cain
15-11-2009, 16:02
سلام دوستان . مدتی هست می خوام تو سرور اصلی بلیزارد بازی کنم.ولی قبل از هر چیزی از دوستان با تجربه می خواستم راهنمایی بگیرم و چند تا سوال دارم 1_این که می گن سرور امریکا و اروپا چه فرقی با هم میکنه2 _سی دی اصل بازی رو باید از کجا تهیه کنم 3_اکانت باید از کجا بسازم 4_گیم کارت رو باید از کجا تهیه کنم(خلاصه هر چیزی رو که لازمه بدونم به من بگید چون نمی خوام چشم بسته برم اکانت بخرم

خوشحال میشم بعد از راهنمایی گرفتن از دوستان با تجربه با هم بازی کنیم

1. سرور امریکا Playerهای بهتری داره و Guildهای خفن توش زیاده . سرور اروپا هم خوبه اما مثل امریکا نمیشه اما یه خوبی که داره اینه که چون نزدیکه > Latency بهتری واسه ما که تو ایران هستیم داره و بیشتر ایرانیه سرور اروپایی میرند!
2.برای بازی کردن تو بلیزارد احتیاج به نسخه اصلی بازی نداره!
3. برای نسخه اروپایی>>
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ... یه اکانت 10روزه بساز بد برو اکانت منجمنت و با وارد کردن کد اکانتت از حالتTrial میاد بیرون و ثابت میشه . حالا میتونی بازی کنی و وفتی که نیاز شد به Outland بری اکانت رو به The Buring Crusade اپگرد کنی یا اینکه بد از ساخت اکانت این کارو بکنی . در مورد Wotlk هم همینه . کدهای اپگرد از همونی که Gamecard میفروشه میشه تهیه کرد!
4.افرادی هستند که Gamecard رو از طریق خرید اینترنتی تهیه میکنند و تو ایران میفروشن. اما نمیتونم کسی رو بهت اینجا معرفی کنم چون جنبه تبلیغاتی داره... تو پیقام خصوصی می فرستم!

Unholy
15-11-2009, 16:10
2bitgaming چهار تاrealm داره
کدومش

اره !
حواسم نبود بگم .
تو highrate _wowcrack

danialshafaie
15-11-2009, 16:37
hi لجميع ال wow بازان گرامي بچه ها ببخشيد مدتيه نيستم 7ماه بعد دوباره ميام الان هم گريزي از كنكور زدم و اومدم . من مي دونم خيلي بهم علاقه داريد ولي بايد كمي ديگه هم بدونه من سر كنيد (آخريشو جدي نگيريد چون مي دمنو منفورم اوهو! منفورو ازكجا گفتم خودم نمي دونم چون لغطه خيلي سختي بره منه) فعلا bye تاپيكو زنده نگه داريد ها نيام ببينم به دليل spam بيش از حد بسته شده (بره اطلاعاته بيشتر در مورد spam رجوع شود به loomina ي عزيز

danialshafaie
15-11-2009, 16:39
hi لجميع ال wow بازان گرامي بچه ها ببخشيد مدتيه نيستم 7ماه بعد دوباره ميام الان هم گريزي از كنكور زدم و اومدم . من مي دونم خيلي بهم علاقه داريد ولي بايد كمي ديگه هم بدونه من سر كنيد (آخريشو جدي نگيريد چون مي دونم منفورم اوهو! منفورو ازكجا گفتم خودم نمي دونم چون لغطه خيلي سختي بره منه) فعلا bye تاپيكو زنده نگه داريد ها نيام ببينم به دليل spam بيش از حد بسته شده (بره اطلاعاته بيشتر در مورد spam رجوع شود به loomina ي عزيز

danialshafaie
15-11-2009, 16:40
اي واي با آمدن يه لحظه ايم باز هم چندتايي spam به جا گذاشتم sorry و خوش باشيد

hirsababak
15-11-2009, 16:54
با تشکر از شما دوست عزیز که با حوصله و دقت من رو راهنمایی کردی . فقط یه سوال دیگه دارم تو صفحه که دارم اکانت می سازم در قسمت پایین سمت چپ صفحه دو گزینه به نامهای WATCH THE CINEMITIC TRAILER و LEARN MORE ABOUT THE GAME دیده میشه باید کدام گزینه رو انتخاب کنم و برای بازی کردن پچ 3.2.2 می خواد یا چیز دیگه؟با تشکر

Demon_lord2008
15-11-2009, 17:19
اینم هیرو های من :31: البته تو بلیزارد

loomina
15-11-2009, 17:22
hi لجميع ال wow بازان گرامي بچه ها ببخشيد مدتيه نيستم 7ماه بعد دوباره ميام الان هم گريزي از كنكور زدم و اومدم . من مي دونم خيلي بهم علاقه داريد ولي بايد كمي ديگه هم بدونه من سر كنيد (آخريشو جدي نگيريد چون مي دمنو منفورم اوهو! منفورو ازكجا گفتم خودم نمي دونم چون لغطه خيلي سختي بره منه) فعلا bye تاپيكو زنده نگه داريد ها نيام ببينم به دليل spam بيش از حد بسته شده (بره اطلاعاته بيشتر در مورد spam رجوع شود به loomina ي عزيز)

بابا من كجا اسپم دادم! :31: پرانتز رو هم ببند جملت درست شه! البته خودم برات يه ) گزاشتم!:31:

اینم هیرو های من :31: البته تو بلیزارد

ماشا ا...! اين همه كاراكتر تو بليارد 80 كردن صبر ميخوادا!:18:

Demon_lord2008
15-11-2009, 17:25
اینم 2 تا دیگه :31:
و

hirsababak
15-11-2009, 17:28
دوست عزیز Cain من رفتم ثبت نام کنم هر کار می کنم وقتی تکرار پسوورد رو می زنم علامت ارور میده.از چی میشه؟.واسه بلیزارد ریلم نمی خواد(تعداد پست های من به 10 نرسیده واسه همین نمی تونم پیغام واست بزارم)

Zende
15-11-2009, 18:32
یا الله چند هزار ساله داری بازی میکنی؟:دی

hossein2801
15-11-2009, 19:10
یه چیز میگم نارحت نشیا شوخی میکنما :دی
چند بار بردنت بیمارستان ؟ :دی

hossein2801
15-11-2009, 20:35
حال کنید

ایتمای جدیدی که تو 3.3 اضافه میشه

Unholy
15-11-2009, 21:59
سلام یه سوال داشتم.
پالادینم اتک پاورش 4300 تاست ولی پیشتر از 3k نمی زنه. چرا؟

Unholy
15-11-2009, 22:41
توی این ucp 2bit میشه change name کرد !!
ولی ارور میده . کسی میدونه چشه ؟؟؟؟؟؟
درست میشه یا نه ؟ میخوام اسمشو عوض کنم

loomina
15-11-2009, 23:20
سلام یه سوال داشتم.

خب بستگي داره! مثلا اگر attack power 4000 باشه و به اين موش هاي Sw !! اتك بديد 4000 رو نزنه اين اشكال داره!
چون كه مثلا به يه warrior با 25 K ارمور اتك بديد مطمئنا قسمتي از اتكتون رو ارمور هاي اون طرف كم ميكنه.

hossein2801
15-11-2009, 23:51
سلام یه سوال داشتم.

hit rate و strength چنه؟
دوستان فقط جوابای بی ربط ندین نمیدونین چی به چیه لازم نیست چیزی بگین :دی نوبها:31:

Cain
16-11-2009, 01:20
دوست عزیز Cain من رفتم ثبت نام کنم هر کار می کنم وقتی تکرار پسوورد رو می زنم علامت ارور میده.از چی میشه؟.واسه بلیزارد ریلم نمی خواد(تعداد پست های من به 10 نرسیده واسه همین نمی تونم پیغام واست بزارم)

پسوورد گذاشتن هم قوانین داره و باید رعایت شه . مثلا پسوورد نباید مثله Account باشه ... کوتاه نباشه ... حتما حروف و حتما عدد باید داشته باشه.

Demon_lord2008
16-11-2009, 03:41
یا الله چند هزار ساله داری بازی میکنی؟:دی
زیاد نیست فکر کنم 2سال و نیم بلیزاردم
:8: ولی باید برم تو ترک :31:
اگه کمکی خواستین در خدمتم :10:

jesper
16-11-2009, 10:49
royall مگه تو میتونی بری تو سایت 2bit? از من ک نه سایت باز میکنه نه تو بازی میره

loomina
16-11-2009, 13:15
hit rate و strength چنه؟
دوستان فقط جوابای بی ربط ندین نمیدونین چی به چیه لازم نیست چیزی بگین :دی نوبها:31:
شما ميفرماييد كه ارمور تو اتكي كه به كسي مزنيم تاثير نداره؟!!:13:

Unholy
16-11-2009, 13:41
royall مگه تو میتونی بری تو سایت 2bit? از من ک نه سایت باز میکنه نه تو بازی میره

اره
من میتونم برم . همین الان تو سایتشم . توقسمت ucp
شما هم 2bit بازی میکنی ؟
اسم هیرو ؟
هورد یا الی ؟

Unholy
16-11-2009, 13:45
این دوستم بود که در باره ی پالا سوال کرده بود .
اخه این هیرو قبلا 8 کیلو هم زده .برای همین پرسیده

Unholy
16-11-2009, 13:51
سلام بر همگی تا حالا کسی دیده یه warior هم 2تا 2 هند بگیره هم به چرخه؟ واریر من این جوری تلنت هاش باگه!!!!!!

Zende
16-11-2009, 13:56
این دقیقا کدوم قسمت فیثاقورسش باگه؟
این که معمولیه حداقل تو نل هم همین طور بود
باگش کدوم قسمتشه

Unholy
16-11-2009, 14:03
این دقیقا کدوم قسمت فیثاقورسش باگه؟
این که معمولیه حداقل تو نل هم همین طور بود
باگش کدوم قسمتشه

که هم تلنت اخر arms و fury را گرفتم بدون ان که تلنت های اولی رو بگیرم.

Zende
16-11-2009, 14:35
آها این یکی قسمتش میشه باگ:دی

jesper
16-11-2009, 14:37
royall من 2bit بازی میکنم اما دو هفته هست که نمیتونم سایتش باز کنم.بازی هم همینجور.من آلیانس بودم.اسم هیروهام brutalporn.arsames.chaosleader بود.چرا من نمیتونم برم تو 2bit??? یکی کمکم کنه

loomina
16-11-2009, 14:41
که هم تلنت اخر arms و fury را گرفتم بدون ان که تلنت های اولی رو بگیرم.

خوش به حالت! كاش DK ما هم از اين باگا داشت!:31:

jesper
16-11-2009, 14:41
royall لطفا اگه میشه realmlist بزار من بزنم ببینم تو بازی میره؟از من این هست set realmlist 2bitgaming.com

Muradin
16-11-2009, 15:14
به به !
کتاب امواج تاریکی(Tides Of Darkness )هم ترجمه شد!
مقدمه:
بعد از کشته شدن جنگ سالار پلید بلک هند اورگریم دوم همر رهبری هورد را در دست گرفت.
اکنون او تصمیم به اشغال باقی دنیای ازراث دارد تا مردمش باری دیگر خانه ای از ان خود داشته باشند

قهرمان سابق استورم ویند آندوین لوار سرزمین اجدادیش ویرانش را پشت سر گذاشته و مردمش را روی دریای بزرگ به سمت کرانه های لورران رهبری میکند.ان جا با کمک پادشاه جوانمرد ترناس لوتار سعی در ایجاد اتحاد با سایر ملل انسانی دارد. اما به نظر حتی این اتحاد نیز برای متوقف کردن هجوم هورد خوخوار کافی نیست.
هایت الف ها و دورف ها و ترول ها نیز وارد برد شده اند.متحدین دلاور پیروز خواهند شد با امواج تاریکی هورد اخرین بقایای ازادی در ازراث را نابود خواهند کرد؟

میخوام بشینم همشو تموم کنم!
شاید امروز نتونم ان شم!
در ضمن لومینا :
ترول ها اولین متحدین هور هستند
لرد لوتار فرمانده اصلی The Alliance هست!
دیروز رفتیم یه راید با لومینا Black War Bear رو گرفتیم! خیلی حال داد!

loomina
16-11-2009, 15:57
به به !
کتاب امواج تاریکی(Tides Of Darkness )هم ترجمه شد!

در ضمن لومینا :
ترول ها اولین متحدین هور هستند
لرد لوتار فرمانده اصلی The Alliance هست!
دیروز رفتیم یه راید با لومینا Black War Bear رو گرفتیم! خیلی حال داد!

اگر يادت باشه ترال اول تو warcraft 3 :chichi and chaos !!! با تائورن ها ملاقات كرد و متحد شدن و بعد هم در مرحبه بونس توي frozen throne با ترول ها اشنا شد.

Muradin
16-11-2009, 16:01
lol عزیز اون زمانی که ترال نینی بود اورگریم با ترول ها متحد شد!
در ضمن اگه یادت باشه زمانی که ترول با تاورن ها اشنا شد با یونیت های ترول بود!

Unholy
16-11-2009, 16:03
من احتمالا تا نیم ساعت دیگه on میشم .
اگه کسی خواست بیاد به barbyq ویس بده .
in wowcrack

Unholy
16-11-2009, 16:07
royall من 2bit بازی میکنم اما دو هفته هست که نمیتونم سایتش باز کنم.بازی هم همینجور.من آلیانس بودم.اسم هیروهام brutalporn.arsames.chaosleader بود.چرا من نمیتونم برم تو 2bit??? یکی کمکم کنه

یکی از اینا رو بذار ببین درست میشه .
از تو سایت خودش گرفتم
set realmlist 2bitgaming.com

OR

set realmlist logon.2bitgaming.com

OR

set realmlist 69.175.59.146

loomina
16-11-2009, 17:32
lol عزیز اون زمانی که ترال نینی بود اورگریم با ترول ها متحد شد!
در ضمن اگه یادت باشه زمانی که ترول با تاورن ها اشنا شد با یونیت های ترول بود!

هه هه هه! ارگريمارو كه ترال بعد از جنگ سوم ساخت!
ولي حالا كه گفتي با ينويت هاي نرول بود يادم اومد اره. احتمالا تو درست ميگي.

HoJJaT_007
16-11-2009, 17:35
اورگیمرو توی بانس میسازه نه توی مراحل فروزن ترون :دی

میگم حالا اگه اورگیمر واقعا به اندازه کوچیکی توی بازی شد مشکل تراکم جمعیت و مسکن پیش میومد :)) :دی

Welcome to Neverendless IRC | Patch to 3.2.2a! | The vote shop is OPEN | Do not feed the trolls.

این جمله آخر یعنی چی ؟! یعنی به ترول ها غذا ندیم یا به .. ؟!

loomina
16-11-2009, 17:57
اورگیمرو توی بانس میسازه نه توی مراحل فروزن ترون :دی

میگم حالا اگه اورگیمر واقعا به اندازه کوچیکی توی بازی شد مشکل تراکم جمعیت و مسکن پیش میومد :)) :دی

Welcome to Neverendless IRC | Patch to 3.2.2a! | The vote shop is OPEN | Do not feed the trolls.

این جمله آخر یعنی چی ؟! یعنی به ترول ها غذا ندیم یا به .. ؟!

خب خوشكل! مراحل bonus بعد از جنگ سومه ! و منم همينو ميگم!

HoJJaT_007
16-11-2009, 18:09
من حرف کسیو رد نکردم توضیح بیشتر دادم

این یعنی چی جمله آخرش نفهمیدم هنوز !

------------

NEL آفه ؟!

loomina
16-11-2009, 18:24
من حرف کسیو رد نکردم توضیح بیشتر دادم

این یعنی چی جمله آخرش نفهمیدم هنوز !

------------

NEL آفه ؟!

آره افه.

اقا اين vote نل چه مسخره شده. :41: نسبت به ارزش ايتم vote ميخواد نه نسبت به epic بودنش! :41: قديما deadly بود 45 Vote الان هست 96!!!:41: يكي اعتراض كنه! DK هم كه باگ شده friend list كسي رو add نميكنه. بايد تيكت بدم. ميخواستم ببينم كسي هم چنين مشكلي داشته؟

بعد راستي اون كه شكل كاراكتر رو عوض ميكرد به يه ريس ديگه orb of illusion بود اسمش؟

=========

ميگه كه به ترول ها غذا نسلشون داره زياد ميشه علفاي durator رو از بين بردن ميخوايم نسلشون كم شه !!!:31:

jesper
16-11-2009, 19:39
ممنون از بابت realmlist.من الن تو بازی هستم دمت گرم

Unholy
16-11-2009, 20:42
ممنون از بابت realmlist.من الن تو بازی هستم دمت گرم

خواهش میکنم .
ببین شما تو کدوم ریلم بازی میکنی ؟
اگه تو کرک هستی ببین barbyq آن هست ؟ اگه آن هست توی اینسه یا نه ؟
(من پشت هیرو نیستم الان )

jesper
17-11-2009, 00:50
من تو crack بازی میکنم. on نبود.اسم هیرو من brutalporn هست.هر وقت امدی wis بده بریم raid

Muradin
17-11-2009, 09:57
ایول!
دمه الی ها گرم!
زدن دهن مهن هوردارو ساف کردن!
ولی لرد لوتارو کشتن!:((((

mehdi.kr
17-11-2009, 11:33
سلام دوستان
شما تو کدوم سرور بازی میکنید؟
کدوم سرور خوبه؟
من همه ی پچارو دارم(LK)

Unholy
17-11-2009, 14:10
بیا تو سرور 2bit gaming cerack

Unholy
17-11-2009, 14:15
اشتباهههههههههههههههههههه هههههههههههههههههه

Unholy
17-11-2009, 14:17
من تو crack بازی میکنم. on نبود.اسم هیرو من brutalporn هست.هر وقت امدی wis بده بریم raid

باشه .
ساعت 4:30 یا 5 احتمالا on میشم .
بریم اولدار . یه باگم بلدم راحت 2 نفری میزنیمش ! شاید خودتم بلد باشی !
ولی کم ان میشم چون کلاس دارم . حد اکثر 2 ساعت ان میمونم
راستی class هیروت چیه ؟

deltax
17-11-2009, 15:55
باشه .
ساعت 4:30 یا 5 احتمالا on میشم .
بریم اولدار . یه باگم بلدم راحت 2 نفری میزنیمش ! شاید خودتم بلد باشی !
ولی کم ان میشم چون کلاس دارم . حد اکثر 2 ساعت ان میمونم
راستی class هیروت چیه ؟

اقا اگه اومدید fun به marrg /wبدید
البته horde

mehdi.kr
17-11-2009, 16:45
هنوز scapegaming فعاله؟

بیا تو سرور 2bit gaming cerack
سایتشو بگو:19:

HoJJaT_007
17-11-2009, 20:54
یه سوال دارم نخندید :دی

دوروتار پدر ترال نبوده ؟ خب پس چرا کلا به ترال میگن Son Of Durotar
و دومی اینگه دوروتار باز بچه اورگریم دوم هامر نبود ؟ :دی

csiteh
17-11-2009, 22:14
سلام دوستان یه راهنمایی از شما میخواستم
من quest helper 3.2.2 رو ندارم و هر جا رفتم برای دانلود یا لینک خراب بود یا پولی بود
میشه یه لینک مستقیم به من معرفی کنین خیلی ممنون میشم

loomina
17-11-2009, 23:05
یه سوال دارم نخندید :دی

دوروتار پدر ترال نبوده ؟ خب پس چرا کلا به ترال میگن Son Of Durotar
و دومی اینگه دوروتار باز بچه اورگریم دوم هامر نبود ؟ :دی
جواب اول : چرا ترال پسره دوراتاره
جواب 2 : نه . دوراتار دوست پتك تباهي بوده.

Unholy
18-11-2009, 13:35
هنوز scapegaming فعاله؟

اسکپ نه !
ولی با اکانت پس اسکپتون تو 2bitgaming میتونید بازی کنید . در واقع همون سروره . همون ریلم ها رو داره !
ادمینش همون ادمین WOWSCAPE
--------------------------------------
2bitgaming.com
ریلمشم چند صفحه قبل گذاشتم

jesper
18-11-2009, 14:07
سلام.من هیروم human pala هستش.من الان تو بازی بودم که dc شد دیکه هم تو نمیره.من بیشتر وقتا هستم.یه wis بده بریم ulduar .کدوم باگ رو میگی؟

Zende
18-11-2009, 14:09
البته ممکنه بگن
Sun of durator
یعنی خورشید دوراتور که یک title هست البته من برای shattered رو دارم

Muradin
18-11-2009, 15:06
اسکلا دوروتان! نه دوروتار!

salman2009
18-11-2009, 15:59
اقا شما ها چرا اینطوری اید هر باگی می خواهید به من بگید .از دستم که بر اومد و کشف کردمش بهتون می گم ....فقط کافیه منو تو دوستایه wow خودتون تو yahoo . اضفه کنید ...اینم ایمیلم : Ramezani.salman@yahoo.com

koorosh_k
18-11-2009, 17:05
سلام

لطفا به سوالاتم جواب بدید چون انقدر این تاپیک شلوغه نتونستم به جواب سوالم برسم

من می خوام برای اولین بار بازی wow رو تجربه کنم و می خوام سی دی اورجینال بازی رو بگیرم و BLIZZARD بازی کنم

1. اول از همه من کدوم از این بازی هارو بگیرم Wrath of the Lich King Expansion یا World of Warcraft Standard Edition

2. در سرور اروپایی باشم یا آمریکایی می خوام یک سرور باشم که ایرانی های قوی اونجا باشند و کنارشون خودم رو ارتقا بدهم

3. گروه Horde یا Alliance بهتر است ؟

برای من مهمه که حتما مکانم بازیکنهای ایرانی باشند انوم قوی و با تجربه و لول بالا یعنی حرفه ای

HoJJaT_007
18-11-2009, 17:40
1. اول از همه من کدوم از این بازی هارو بگیرم Wrath of the Lich King Expansion یا World of Warcraft Standard Edition

2. در سرور اروپایی باشم یا آمریکایی می خوام یک سرور باشم که ایرانی های قوی اونجا باشند و کنارشون خودم رو ارتقا بدهم

برای من مهمه که حتما مکانم بازیکنهای ایرانی باشند انوم قوی و با تجربه و لول بالا یعنی حرفه ای

چرا بیلیزارد خوب ! به نظرم اگه خیلی تازه واردید بهتره از یه سرور Free شروع کنید بیلیزارد خیلی سخته لول آپش :دی

1- اگه میخواید توی بیلیزارد بازی کنید باید سه تاشو بگیرید
World Of Warcraft
World Of Warcraft : Burning Crusade
World Of Warcraft : Wrath Of The Lich King

همشونم اورجینال یه 100-200 دلاری میشه ! با اولی تا لول 60 میری دومی 70 سومی 80 !!

2- فکر کنم بیشتر برو بچ سرور اروپا باشند کلا اروپا بهتره نسخش من با آمریکایی یه مقدار توی سرورای Free مشکل داشت سیستمم :دی
3. تعداد هورد ها همیشه بیشتره اما الی ها یه مقدار بگی لول 80 بیشتر دارند . در کل جیگسا اینا همه هورد هستند اگه میخوای به بر و بچ بیلیزاردی ویسپ بدی و دوست شی باید هورد شی !!

----------

رکورد بزرگ :
تو آرنا با یه شمن رستو و من که شمن المنتالم رکورد 30 دقیقه نبر با دو تا پالادینو زدم !

یکیشون تانک بود با 40k hp یکی هیلر با 25k mana ! اول با کلی اسپل اون هیلرو کشتم ! یهو دیدم باگ شد زنده شد هیل میکرد ولی دمیج نمیداد ! منم نمیتونستم بکشمش !

نامرد کل ماناشو تموم کرد آخرش هر دوشونو زدم 40 دقیقه شد

loomina
18-11-2009, 18:20
اسکلا دوروتان! نه دوروتار!

توجه كردم تو هم زود پسر خاله ميشيا! چه طرز حرف زدنه؟

سلام

من می خوام برای اولین بار بازی wow رو تجربه کنم و می خوام سی دی اورجینال بازی رو بگیرم و BLIZZARD بازی کنم

براي شما كه اولين باره به نظرم اول تو سرور free بازي كنيد بهتره. چون مثلا شايد از بازي چندان خوشتون نيومد.
يا مثلا سختي بليزارد علاقتونو كم كنه.

بعد شما براي بازي تو بليزارد نياز نداريد كه حتما DVD اوريجينالش رو داشته باشيد.

اولي رو بايد بگيريد! ولي بايد براي هر كدوم پول بپردازيد براي بازي. مثلا ميتونيد تا TBC پول بپردازيد ولي مثلا تا لول 70 بيشتر نميريد و فقط ازروت و outland ميتونيد بريد! ( البته در اين مورد خيلي مطمئن نيستم بايد از يكي كه بازي كزده تو بليز بپرسيد )

خب سرور اروپا بهتر هست و ايراني هم بيشتر داره اين جور كه شنيدم.

هر كدوم خودتون تشخيص ميديد. مثلا هيومن دوست داريد؟ alliance بگيريد. يا مثلا orc دوست داريد horde بگيريد.

hossein2801
18-11-2009, 19:01
حجت تو کجایی نمیبنم on بشی
اخرش یه ایتم توپ از Anub به ما هم رسید :دی

Unholy
18-11-2009, 19:09
سلام.من هیروم human pala هستش.من الان تو بازی بودم که dc شد دیکه هم تو نمیره.من بیشتر وقتا هستم.یه wis بده بریم ulduar .کدوم باگ رو میگی؟

من فردا شاید بعد مدرسه بیام . امروزم اره . dc شده بود دیگم تو نرفت .
منم از ساعت 3 تا 6 منتظر موندم ولی نرفت که نرفت . منم برگشتم خونه >
همون باگ که باس هارو در گیر میکنی . اگه بلد نیستی فردا ظهر با هم میریم . 2 نفری هم میشه باسارو زد . فقط یه چیزی <باگ اسپید داری ؟ گیم نت ما برش داشته به هیچ وضع هم نمیذاره >
برای کشیدن باسا باگ اسپیدو میخوای !
جزئیاتشم فردا بت میگم تو بازی

Doctor.Freeman
18-11-2009, 19:22
شرمنده براي هزارمين بار ميپرسم :
يه سرور خوب ميخوام 3.1.3 و 3.2.2
never & Scape نباشه تو جفتش بازي كردم .
سرور خيلي Hard نباشه خيلي هم Easy نباشه . . .
ممنون از همگي :11:

hossein2801
18-11-2009, 19:32
شرمنده براي هزارمين بار ميپرسم :
يه سرور خوب ميخوام 3.1.3 و 3.2.2
never & Scape نباشه تو جفتش بازي كردم .
سرور خيلي Hard نباشه خيلي هم Easy نباشه . . .
ممنون از همگي :11:

ریلم medium سرور wowbeez.com

Doctor.Freeman
18-11-2009, 19:47
ریلم medium سرور wowbeez.com

شرمنده اينو بازي كردم يكي ديگه :31:

Unholy
18-11-2009, 19:47
کسی یه عکس ناز از ملفاریون نداره ؟؟؟
میخوامش

شرمنده اينو بازي كردم يكي ديگه :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید از ایجا یکی رو انتخاب کن

hossein2801
18-11-2009, 20:00
من چطوری تو نل بازی کنم موقعی که هر 20 مین dc میشه اونم تو raid toc خاک تو سرت kaer سیر مردم بت فحش میدن
جمع کن بابا این اشغالت رو حالم رو بهم زدی:2:
نبینم یکی ازش طرفداری کنه :2:

A.R.M.R
18-11-2009, 21:05
سلام.سرور جهان گیم هست با ورژن 3.2.2 من خودم اینتو بازی می کنم.بدک نیست
سایتش:
رلم: این سرور 2 تا رلم داره یکیش اسم سایته که بالا نوشتم یکیشم اینه: ir.jahangames.com
من تو این سرور 2 تا اکانت دارم یکی لول 73 هست اسمش اینه: farshidjoon یکیشم اول 43 هست اسمش اینه: fastkiller
راستی من دنبال پچ 2.0.0 تا 2.4.3 هستم کسی اگه لینک مستقیم داره بزاره ممنون میشم.
موفق باشید.

A.R.M.R
18-11-2009, 21:09
در ضمن یادم رفت بگم سرور جهان گیمز ایرانی هستش همه هم ایرانی هستن بیشتر مواقع هم توی قسمت hord بیشتر از 20 یا 30 پلیر داره(البته به جز شبای دیر وقت یا صبح های زود).تو alianc هم نمی دونم چون بازی نکردم.

koorosh_k
18-11-2009, 21:15
چرا بیلیزارد خوب ! به نظرم اگه خیلی تازه واردید بهتره از یه سرور Free شروع کنید بیلیزارد خیلی سخته لول آپش :دی

1- اگه میخواید توی بیلیزارد بازی کنید باید سه تاشو بگیرید
World Of Warcraft
World Of Warcraft : Burning Crusade
World Of Warcraft : Wrath Of The Lich King

همشونم اورجینال یه 100-200 دلاری میشه ! با اولی تا لول 60 میری دومی 70 سومی 80 !!

2- فکر کنم بیشتر برو بچ سرور اروپا باشند کلا اروپا بهتره نسخش من با آمریکایی یه مقدار توی سرورای Free مشکل داشت سیستمم :دی
3. تعداد هورد ها همیشه بیشتره اما الی ها یه مقدار بگی لول 80 بیشتر دارند . در کل جیگسا اینا همه هورد هستند اگه میخوای به بر و بچ بیلیزاردی ویسپ بدی و دوست شی باید هورد شی !!

----------

رکورد بزرگ :
تو آرنا با یه شمن رستو و من که شمن المنتالم رکورد 30 دقیقه نبر با دو تا پالادینو زدم !

یکیشون تانک بود با 40k hp یکی هیلر با 25k mana ! اول با کلی اسپل اون هیلرو کشتم ! یهو دیدم باگ شد زنده شد هیل میکرد ولی دمیج نمیداد ! منم نمیتونستم بکشمش !

نامرد کل ماناشو تموم کرد آخرش هر دوشونو زدم 40 دقیقه شد

همه مزش به سختیه اشکالی نداره با کمک دوستای ایرانی در سرور اروپا خودم رو بالا می کشم

این که گفتی سه تاش آیا با همه یا نه اینکه هر کدام بازی جدایی هستند یعنی حتما باید اولی رو به لول 60 برسونم تا بتونم به دومی بم یا نه می تونم یه سره سومی همون لول 80 رو انتخاب کنم و بازی رو در آنجا شروع کنم
همون هورد میشم می خوام کماندار بشم خیلی جالبه

راستی فرقه بین پولیو رایگان چیه ؟؟؟

و اینکه آیا میشه اکانت دائمی خرید و هر 60 روز یکبار شارژ نکرد

ممنونم

ho0rezam
18-11-2009, 21:17
سلام

سلام دوسته عزیز.
1. شما باید تمام پتچ هارو داشته باشی، یعنی به عبارتی با آخرین ورژن بازی که روو سرور بلیزارد نصب هست هماهنگ باشی...یعنی در این حالت شما تمام اون بازی هایی که گفتی رو داری...الان پتچ بلیزارد روو 3.2.2a هستش

اما چون بلیزارد قرار رو بر این گذاشته، شمایی که داری تووش بازی میکنی باید جزوی از خریدار های بازی باشی و گاهی برای بعضی از پلیر ها این امکان وجود نداره که نسخه اورجینالش رو داشته باشن و بخرن،تصمیم گرفت واسه هر expansion یه کد اینترنتی اختصاص بده که player با خریدنش و وارد کردنه اون کد در acc خودشون به عبارتی مثلا اون بازی رو خریداری کرده باشن. (این هست داستانه پرداخته پول به بلیزارد)
که واسه classic باید 15 تومان بدید
واسه tbc باید 20 تومان بدید
واسه wotlk باید 40 تومان بدید
pre paid game card هم که 60 روزه هستو قیمتش هم 36-38 تومان هست

2.خب سرور آمریکایی گفته میشه که بهتر هست و guild هایه خفن تری داره اما به دلیل بالا بودن latency در این سرور ها ایرانی ها ترجیح دادن توو اروپا بازی کنن، این رو هم بگم که اروپا هم خیلی خوبه و نمیشه گفت که بد هست و به درد بازی کردن نمیخوره...البته یه چیزی رو باید در نظر بگیرین و اون هم نوع پتچ ها هست که واسه اروپا enGb و واسه آمریکا enUS هست.پس دقت داشته باشین که کدوم پتچ هارو میگیرین

توو اروپا ایرانی زیاد هست...اما چون realm ها توو بلیزارد خیلی هستن، بالای 30 ریلم فقط واسه زبان انگلیسی داره، این خودش باعث پراکندگی پلیر های ایرانی میشه.

اما نظر من اینه که: توو kazzak بازی کنین و ally بگیرین که ally ها اینجا قوی هستن، البته این ریلم pvp هستش
یا توو ravenholdt بازی کنین که اینجا horde ها قوی هستن، این ریلم pve هست
Magtheridon هم خوبه، فک کنم horde ها اینجا قوی باشن...این ریلم pvp هست

3.هر دو خوب هستن..بسته به سلیقته یا اینکه توو داستان بازی از کدوم گروه خوشت اومده...من خودم عاشق ally ها هستم اما توو ravenholdt هورد بازی میکردم...حسن هم عاشق ally ها هست اما از blood elf ها خوشش میاد و horde شده.در کل از نظر قدرت بلیزارد بالانس کرده دو گروه رو، اینکه کدوم قوی تر باشن بر میگرده به realmی که میخوای تووش بازی کنی

موفق باشی
HoOrezam

koorosh_k
18-11-2009, 21:26
سلام دوسته عزیز.
1. شما باید تمام پتچ هارو داشته باشی، یعنی به عبارتی با آخرین ورژن بازی که روو سرور بلیزارد نصب هست هماهنگ باشی...یعنی در این حالت شما تمام اون بازی هایی که گفتی رو داری...الان پتچ بلیزارد روو 3.2.2a هستش

اما چون بلیزارد قرار رو بر این گذاشته، شمایی که داری تووش بازی میکنی باید جزوی از خریدار های بازی باشی و گاهی برای بعضی از پلیر ها این امکان وجود نداره که نسخه اورجینالش رو داشته باشن و بخرن،تصمیم گرفت واسه هر expansion یه کد اینترنتی اختصاص بده که player با خریدنش و وارد کردنه اون کد در acc خودشون به عبارتی مثلا اون بازی رو خریداری کرده باشن. (این هست داستانه پرداخته پول به بلیزارد)

2.خب سرور آمریکایی گفته میشه که بهتر هست و guild هایه خفن تری داره اما به دلیل بالا بودن latency در این سرور ها ایرانی ها ترجیح دادن توو اروپا بازی کنن، این رو هم بگم که اروپا هم خیلی خوبه و نمیشه گفت که بد هست و به درد بازی کردن نمیخوره...البته یه چیزی رو باید در نظر بگیرین و اون هم نوع پتچ ها هست که واسه اروپا enGb و واسه آمریکا enUS هست.پس دقت داشته باشین که کدوم پتچ هارو میگیرین

توو اروپا ایرانی زیاد هست...اما چون realm ها توو بلیزارد خیلی هستن، بالای 30 ریلم فقط واسه زبان انگلیسی داره، این خودش باعث پراکندگی پلیر های ایرانی میشه.

اما نظر من اینه که: توو kazzak بازی کنین و ally بگیرین که ally ها اینجا قوی هستن، البته این ریلم pvp هستش
یا توو ravenholdt بازی کنین که اینجا horde ها قوی هستن، این ریلم pve هست
Magtheridon هم خوبه، فک کنم horde ها اینجا قوی باشن...این ریلم pvp هست

3.هر دو خوب هستن..بسته به سلیقته یا اینکه توو داستان بازی از کدوم گروه خوشت اومده...من خودم عاشق ally ها هستم اما توو ravenholdt هورد بازی میکردم...حسن هم عاشق ally ها هست اما از blood elf ها خوشش میاد و horde شده.در کل از نظر قدرت بلیزارد بالانس کرده دو گروه رو، اینکه کدوم قوی تر باشن بر میگرده به realmی که میخوای تووش بازی کنی

موفق باشی
HoOrezam
من نصف بیشتر حرفهاتو به علت مبتدی بودنم نفهمیدم

میشه یه توضیحی در مورد اینها بدید

+

Horde Side :Orc , Trall , Blood Elf , Tauren , Undead
Alliance Side :Human ,Night Elf , Dwarf , Gnome , Draenei

ho0rezam
18-11-2009, 21:49
من نصف بیشتر حرفهاتو به علت مبتدی بودنم نفهمیدم

میشه یه توضیحی در مورد اینها بدید

+

Horde Side :Orc , Trall , Blood Elf , Tauren , Undead
Alliance Side :Human ,Night Elf , Dwarf , Gnome , Draenei

داستان اینطوریه که بازی به 3 pack تقسیم میشه
اولی همون world of warcraft standard edition هست که به اختصار بهش میگیم classic.
دومی world of warcraft: the burning crusade هست که بهش میگیم tbc
سوم هم world of warcraft: wrath of the lich king هستش که بهش میگیم wotlk

این pack ها در زمان هایه متفاوت اومدن و امکاناتی رو به بازی اضافه کردن...مثلا در کلاسیک شما فقط تا لول 60 میتونی بری و فقط هم توو azeroth میتونی باشی، به طور مثال توو outland که توو پک tbc اومد نمیتونی بری، چون هنوز اون رو خریداری نکردی.
در tbc هم میتونی لول رو از 60 به 70 ارتقاع بدی و وارد دنیای outland بشی و آیتم های جدید استفاده کنی و کلی امکاناته دیگه
در wotlk هم میتونی از 70 به 80 برسی و وارد سرزمین جدیدی که در azeroth هست، به نام northrend بشی.

شما باید این پک هارو بخری از بلیزارد و کد هایه فعال یازی رو در اکانت خودتون وارد کنید تا بتونین مثلا در لول پایین به northrend برین و یا به outland

pre paid game card هم مدت زمان بازی هست، مثه کارت شارژ ایرانسل میمونه :دی که باعث میشه شما بتونی در سرور بازی کنی و وقتی تموم شد باز باید بخری و کد مربوطه رو در اکانتت وارد کنی تا 60 روز دیگه اکانتت شارژ بشه...اما یادت باشه کلاسیک رو که بخری 30 روز بهت مجانی میده یه جورایی اشانتیون هست

در مورد سوالی که بعده + گذاشتی باید بگم که اون اسم هایه قرمز رنگ نژاد هایه بازی هستن که دو گروه horde و ally چند نژاد دارن...من خودم توو kazzak که ally هستم Human برداشتم و در ravenholdt که Horde هستم Orc برداشتم.هر کدوم از این نژاد ها یه city واسه خودشون دارن و همین طور قدرت ها و class هایه خاصی رو دارن (اینها رو توو بازی بهتر متوجه میشی)

mehdi.kr
18-11-2009, 22:57
سلام
رفتم تو این سایت اکانت ساسختم

از این ریلم ها هم استفاده کردم

ولی این ارور رو میده

dr.vampire
19-11-2009, 00:13
سلام
کسی ترینر کپی کردن آیتم این بازی رو داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Zende
19-11-2009, 13:48
این بازی تراینر از کجا اوورد چیز جدیده؟:دی
این بازی هک داره نه ترینر

HoJJaT_007
19-11-2009, 14:46
یکی تاکتیک اوتگارد رو میگه ؟ من همون اولش میمونم دو تا هیلر میبرم دو تا دی پی اس یه تانک موضوع اینه همیشه اون 3 تا موب که همزمان Pull میشند به 4 نفر مختلف حمله میکنند نه به تانک ! حالا تانکم Agrro ش کولدان داره چیکار میشه کرد !

hossein2801
19-11-2009, 16:37
یکی تاکتیک اوتگارد رو میگه ؟ من همون اولش میمونم دو تا هیلر میبرم دو تا دی پی اس یه تانک موضوع اینه همیشه اون 3 تا موب که همزمان Pull میشند به 4 نفر مختلف حمله میکنند نه به تانک ! حالا تانکم Agrro ش کولدان داره چیکار میشه کرد !
اگه اتکه موب ها زیاد بالا نیست 2 پالادین هولی برای هیل با j of light ببر

Unholy
19-11-2009, 17:58
سلام
رفتم تو این سایت اکانت ساسختم

از این ریلم ها هم استفاده کردم

ولی این ارور رو میده

از این اکانت استفاده کن که برات پیغام خصوصی میکنم .
بعدش هم یکی از این ریلم هارو استفاده کن . مثلا :
set realmlist logon.2bitgaming.com
اگه نشد بم بگو

Unholy
19-11-2009, 18:06
تازه به مرام این خارجی ها پی بردم !!!!!!!11
داشتم دالاران دنباله enchanter میگشتم یکی بهم یه اکانت پس هیرو ویس داد .
یه روگ 80 بود . enchanter 450/450 .
با تلنتای assissans اگیلیتیش 996 تا و اتک پاورش 2960
تازه یه بک هم کم داشت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HoJJaT_007
19-11-2009, 18:12
عزیزم توی سرور های بی ارزشی مثل 2bitgaming که به نظر من اشغال ترین سرور جهانه چون 2bit noob جی امش هست ارزشی نداره این کارا ! راست میگی بیا توی نل بگو این کارو میکنند یا نه ! تازه یه پولیم ازت میگیرن انچتم نمیکنند :دی

Unholy
19-11-2009, 18:18
عزیزم توی سرور های بی ارزشی مثل 2bitgaming که به نظر من اشغال ترین سرور جهانه چون 2bit noob جی امش هست ارزشی نداره این کارا ! راست میگی بیا توی نل بگو این کارو میکنند یا نه ! تازه یه پولیم ازت میگیرن انچتم نمیکنند :دی

این دو تا هیچ ربطی به هم نداره !!!!!!!!!!!! پس بیخودی ......................... نگو تاپیکو به ........ نکش !!!!! نظرتم برای خودت نگه دار

Zende
19-11-2009, 18:18
نکات ایمنی هنگام چرت و پرت دادن در تاپیک:
اول:
بحث سر سرور نکنید
دوم:
تو ذوق هم نزنید(:دی)

HoJJaT_007
19-11-2009, 18:32
این دو تا هیچ ربطی به هم نداره !!!!!!!!!!!! پس بیخودی ......................... نگو تاپیکو به ........ نکش !!!!! نظرتم برای خودت نگه دار

باشه شما ذورو اما یادت باشه کی اسکیپ گیمینگ رو به ........ کشید ! همین 2bit Noob بود که شما دارید توی سرورش بازی میکنید در کل گور بابای 2bit gaming o Scape Gaming

NEL FTW

----------------

یه گیلد رفتم 50 تا آنلاین داره خیلی حال میده بعد همه میرن TOC رفتم یه بار هیچی گیرم نیومد توی رای گیلدی هم که نینجا بکنی کیک میشی ! ولی در کل گیلد خوبیه دارم با لیدرش رابطه برقرار میکنم فریند شیم

Unholy
19-11-2009, 18:41
باشه شما ذورو اما یادت باشه کی اسکیپ گیمینگ رو به ........ کشید ! همین 2bit Noob بود که شما دارید توی سرورش بازی میکنید در کل گور بابای 2bit gaming o Scape Gaming

شروعش کردی همینجا هم تمومش میکنم !
در ضمن ما بازیمون رو میکنیم کاری هم به ادمینش نداریم. یه بارم گفتم نظرتو در باره ی سرور ها پیش خودت نگه دار :46:

Zende
19-11-2009, 21:17
اون ذورو هم نیست با ز نوشته میشه!;)

Unholy
19-11-2009, 21:20
اون ذورو هم نیست با ز نوشته میشه!;)

شما میخوای آتیشو بیشتر کنی . نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:27::27:

Zende
19-11-2009, 21:42
چیزی درباره ی عامل اسپم شنیدی؟
در ضمن ایشون دوست من هست و امکاناتی که بنده نسبت به ایشون دارم شما نداری!
داری؟
یه عکس خیلی توپ پیدا کردم از وسط یکی از مپا توی وارکرافت کش رفتم ilidan vs arthas خیلی باحاله عکسش اما خوب سایت آپلود نداره

Muradin
19-11-2009, 21:47
لول من حدود 3 4 تا عکس با کیفیت از این موضوع دارم!

Zende
19-11-2009, 21:56
تو هم که فیلسوفی دارم میگم عکس باحال نگفتم عکس خشن جدی
یه عکس شگفتی/قشنگ/قیافه ها نمک!

loomina
20-11-2009, 00:43
تو هم که فیلسوفی دارم میگم عکس باحال نگفتم عکس خشن جدی
یه عکس شگفتی/قشنگ/قیافه ها نمک!

مگه سيمز بازي ميكني كه با نمك باشه! عكس مخصوصا اليدان و ارتاس بايد خشن باشن!

xxa
20-11-2009, 02:50
ایرانی ها تا پدر یه چیز در نیارم سازندشو به خاک سیاه نشونن حسابی خز خیزش نکنن ول نمیکنن :))

من خیلی بار ترک کرم ( الان تو ترکم ) اخرین بار که منجرب به ترک ورلد :41: شد تو اسکیپ این 2 بیت @#%@#&& گیلد بانک پاک کرد ما 3 ماه تو گیلد بانک ایتم ریخته بودیم : فول شده بود

در ضمن ما برای گیلدمون سایت داشتیم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هرکی که گیلد داشته باشد در صورت مستر بودن براش تو سایت یه اکانت درست میکنم و سایت واگذار میکنم بهش...

hossein2801
20-11-2009, 03:42
و این است قدرت افسانه ای که عمرا بشه اینو بدست اورد cry

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدforstmourne کیلویی چند :دی

Doctor.Freeman
20-11-2009, 04:06
كمك :
File
Wow.exe
و
Luncher.exe
از روي سيستمم پاك شده . هر كي ميتونه برام آپ كنه . ممنوون ميشم (Patch 3.1.3)

Zende
20-11-2009, 10:28
فروست مورن شمشیر لیچه این axe لیچه shadowmourne/frostmourne
هر دوش برا خودشه پس مطمئنا از خودش میافته
مکانشم نوشته icecrown cidetal پس مطمئنا خودشه!

hossein2801
20-11-2009, 10:38
فروست مورن شمشیر لیچه این axe لیچه shadowmourne/frostmourne
هر دوش برا خودشه پس مطمئنا از خودش میافته
مکانشم نوشته icecrown cidetal پس مطمئنا خودشه!
frostmourne رو مالی نیست

Muradin
20-11-2009, 10:56
lol چرا فراست مورن Rare هست؟؟؟لووووووووووول

loomina
20-11-2009, 11:00
و این است قدرت افسانه ای که عمرا بشه اینو بدست اورد cry

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدforstmourne کیلویی چند :دی

مااااادر جااااااان!!!:18:
من اينو ميخوااام! نامردم اينو نگيرم!:31: تازه اين ستم بشه گرفت ديگه ميشه تنهايي بري ارگريمار ترال بزني! تازه از در اصليشم بري تو! :31:

يه 4- 5 برابري از فوريوس خفن تره!

HoJJaT_007
20-11-2009, 11:59
لول من خود فورست مورنو توی 3.2.2 دیدم ! باور نمیکنی !؟

یه آیتم لگندری بود نوشته بود Frostmorune از یارو پرسیدم گفت 250 دلار دونیت کردم اینو دادن !

دمیجش این بود :

800-1400

Stamina 250
250 Strength
250 Fire Resistance
250 Frost Resistance
250 Arcane Resistance
250 Nature Resistance
2500 Attack Power

یارو یه پالادین بود کف کردم ! ولی خب از شادومورن بهتر نیستش :دی تازه اونم بیاد توی نل دونوری میشه !!

-------------------------------------
For The Horde :

دیروز این اچیومنتم گرفتم در عرض 4 ساعت همه باسا رو زدم دریغ از یک نفر باور کنید ! البته SW رو زدیم هیچکی نفهمید موقع ایرون فورج کلی آدم توی شهر بود سرور آف شد برگشتم 2 نفر بودن با پی وی پی آف ما هم 15 نفر باسشو زدیم !

Exador - Darnuss که هیچی ! کسی نمیاد

البته همه اینا رو با کشتی انجام دادیما اگه Wrapnpc بود 2 ساعته میزدیم !

منم برگشتم دنبال آرنا پرتنر میگشتم دو بار میوتم کردن :دی هر بار 1 ساعت دیگه کیک و بن نمیکنند میوت میشی

hossein2801
20-11-2009, 12:31

یه آیتم لگندری بود نوشته بود Frostmorune از یارو پرسیدم گفت 250 دلار دونیت کردم اینو دادن !

دمیجش این بود :

800-1400

Stamina 250
250 Strength
250 Fire Resistance
250 Frost Resistance
250 Arcane Resistance
250 Nature Resistance
2500 Attack Power

یارو یه پالادین بود کف کردم ! ولی خب از شادومورن بهتر نیستش :دی تازه اونم بیاد توی نل دونوری میشه !!

For The Horde :

دیروز این اچیومنتم گرفتم در عرض 4 ساعت همه باسا رو زدم دریغ از یک نفر باور کنید ! البته SW رو زدیم هیچکی نفهمید موقع ایرون فورج کلی آدم توی شهر بود سرور آف شد برگشتم 2 نفر بودن با پی وی پی آف ما هم 15 نفر باسشو زدیم !

منم برگشتم دنبال آرنا پرتنر میگشتم دو بار میوتم کردن :دی هر بار 1 ساعت دیگه کیک و بن نمیکنند میوت میشی

اونو خودشون ساختن
ایتم سفارشی هست

Muradin
20-11-2009, 12:36
آره منو لومینا هم همه باسارو هفته پیش زدیم
هیچکی تو هیچ شهری نبود!
خالی خالی!
اندر سیتی! خالی!
تاندر بلوف !خالی!
سیلور مون!کم جمعیت!
ارگریمار!راه مخفی!

HoJJaT_007
20-11-2009, 12:48
میتونی اچیومنتشو توی بازی لینک کنی ؟ :)

loomina
20-11-2009, 12:53

دمیجش این بود :

800-1400

Stamina 250
250 Strength
250 Fire Resistance
250 Frost Resistance
250 Arcane Resistance
250 Nature Resistance
2500 Attack Power

For The Horde :

منم تو 3.2.2 توي GM server ديدم ولي اصل نبود. بعدم لگندري خونده نميشه لجندري خونده ميشه. معنيشم يعني افسانه اي.

آره منو لومینا هم همه باسارو هفته پیش زدیم
هیچکی تو هیچ شهری نبود!
خالی خالی!
اندر سیتی! خالی!
تاندر بلوف !خالی!
سیلور مون!کم جمعیت!
ارگریمار!راه مخفی!

لطفا كشش نديد باز دوباره اين بحث عقده بازيو. حالا مثلا ما گرفتيم به كسي گفتيم؟

Muradin
20-11-2009, 12:59
رفتم براش لینک کردم ناراحت نباش

Doctor.Freeman
20-11-2009, 21:36
آقا هر كي تو هر سروري بازي ميكنه به ما هم بگه بيايم . پدرمون در اومد از بي سروري
به غير از Nel & wowbeez & MagicWow اگر هم 3.1.3 باشه بهتره . . .
تو رو خدااااااا :19:

loomina
20-11-2009, 23:16
آقا هر كي تو هر سروري بازي ميكنه به ما هم بگه بيايم . پدرمون در اومد از بي سروري
به غير از Nel & wowbeez & MagicWow اگر هم 3.1.3 باشه بهتره . . .
تو رو خدااااااا :19:

اينجا به جز اين سرور ها فقط scape بازي ميكنن كه اونم فكر نكنم بخوايد بريد؟!!

Doctor.Freeman
20-11-2009, 23:22
اينجا به جز اين سرور ها فقط scape بازي ميكنن كه اونم فكر نكنم بخوايد بريد؟!!

برا چي نخام برم ؟
مشكله خاصي داره ؟

hossein2801
21-11-2009, 06:33
ریلم MED AND THUNDER STORM اینس TRIAL OF CHAMPION رو اضافه کرد
تنها سروری که این اینس رو داره
اینس متفاوتیه
WOWBEEZ.COM

Doctor.Freeman
21-11-2009, 09:06
سرور پيشگامان چطوريه ؟
ارزش داره آدم پول بده يا نه ؟
اون هايي كه توش بازي ميكنن Lag & Lat زياد داره ؟
پلير هاش چجورين ؟
لطفا هر كي توش بازي ميكنه كامل توضيح بده . خيلي محتاجم .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممنون ...

ho0rezam
21-11-2009, 11:44
ارزش داره آدم پول بده يا نه ؟
بابا میخوای پول بدی بیا بلیزارد . حالشو ببر، این همه ترس و وحشت هم نداره...چون نه مشکلی داره نه لگی نه off شدنی

Doctor.Freeman
21-11-2009, 13:10
بابا میخوای پول بدی بیا بلیزارد . حالشو ببر، این همه ترس و وحشت هم نداره...چون نه مشکلی داره نه لگی نه off شدنی

بليزارد كه 100% مطمئنه ولي خوب قيمتش دنيا - دنيا فرق داره .
شارژ ماهيانه اش زياده ...