PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Immortal power
13-10-2009, 21:24
بابا این mosashi همن جورییه
یه بارم از گیلد ما قهر کرد رفت
دوباره برگشت:31:

خير! من با 2 تا كاراكترم رفتم كه يكيش چون 80 نبود كيك كردن بعدن. مجبور شدم برگردم. ولي اون يكي كاراكترم هنوز تو اون گيلدس.

For The Horde
13-10-2009, 21:47
لول آخه خود زنده رو وقتی من لول 15 بودم اینوایت کردم به نل وگرنه داشت توی همون اسکیپ میپوسید خودشم میتونی بپرسی ... توروهم اصلا نمییدونم متاسفانه از کجا باهات دوست شدم ولی فکر کنم بعد زنده اومدی ....

زمانی هم که من لول 25 بودم یه مشکل خفن اومد میدونید خودتون دیگه 1 ماه عقب افتادم شما 80 شدید من 55 بودم !

الان من هیروی 4 اممو 80 کردم تو هیرو سومتو ;) لول آپ توی این سرور بدون کوئست هلپر یکمی هنره ;)

hossein2801
13-10-2009, 21:54
هر کی تو wb بازی میکنه high rate اسم هیروشو بگه

Immortal power
13-10-2009, 22:08
لول آخه خود زنده رو وقتی من لول 15 بودم اینوایت کردم به نل وگرنه داشت توی همون اسکیپ میپوسید خودشم میتونی بپرسی ... توروهم اصلا نمییدونم متاسفانه از کجا باهات دوست شدم ولی فکر کنم بعد زنده اومدی ....

زمانی هم که من لول 25 بودم یه مشکل خفن اومد میدونید خودتون دیگه 1 ماه عقب افتادم شما 80 شدید من 55 بودم !

الان من هیروی 4 اممو 80 کردم تو هیرو سومتو ;) لول آپ توی این سرور بدون کوئست هلپر یکمی هنره ;)

نچ نچ نچ!!! شما برو فتوا بده هر كي از نل بره حق نداره برگرده! كي اهميت ميده !!! =))

هنر هاتم بزار دم كوزه ابشو بخور! نخواستي ميتوني بزاري دمه اينه بشه دوبرابر!!!
تو هم ادامه ميتوني بدي به اين فتوا هات تا ما يكم بخنديم!

هر کی تو wb بازی میکنه high rate اسم هیروشو بگه

من ميخوام بيام ولي نيمدونم هورد هستيد يا الي.

hossein2801
13-10-2009, 22:18
نچ نچ نچ!!! شما برو فتوا بده هر كي از نل بره حق نداره برگرده! كي اهميت ميده !!! =))

هنر هاتم بزار دم كوزه ابشو بخور! نخواستي ميتوني بزاري دمه اينه بشه دوبرابر!!!
تو هم ادامه ميتوني بدي به اين فتوا هات تا ما يكم بخنديم!

من ميخوام بيام ولي نيمدونم هورد هستيد يا الي.
من همیشه هورد هستم

For The Horde
13-10-2009, 22:27
روفل باشه برید این سرورای چرت و پرت منم از دستتون راحت میشم .... اینو جدی گفتم بدی از این سرورایی که یارو وارد بازی میشه فول دیدلی گلادیاتور هستش من موندم اگه وارد بازی میشه 80ی یا یه شبه 80 میشی هدف بازی چیه ؟!

Immortal power
13-10-2009, 23:05
روفل باشه برید این سرورای چرت و پرت منم از دستتون راحت میشم .... اینو جدی گفتم بدی از این سرورایی که یارو وارد بازی میشه فول دیدلی گلادیاتور هستش من موندم اگه وارد بازی میشه 80ی یا یه شبه 80 میشی هدف بازی چیه ؟!

هه هه! هدف ميخواي؟ هدف بازي ( چيزي كه متاسفانه هنوز با اين همه ادعات كه سر عالم ادم برده نفهميدي.)
هدف اينه: شادي! بازي راحت! تو ميتوني هر فكري بخواي بكني!
اين كارشناسي wow ت رو هم تموم كني بد نيست!
سرم درد گرفت از بس مضخرف و حرفاي مسخره تو فروم ريختي!:2: يكي نيست بگه نه كسي از تو چيزي پرسيده نه كسي گفته پرو بودن خودتو ثابت كن كه تو يه بار به معني اسم بازي گير ميدي يه بار به خود بازي!

كسي كه هنوز اونقدر بي جنبس كه به دشمن مقابلش فحش ميده ديگه نبايد توقع داشت بازيي ازش ديد!:2: يعني هنوز به درك اين نرسيدي كه اين بازيه و تو يه باي هميشه دشمن هست.
هنوز اونقدر بي سوادي كه نميفهمي كه مثلا اگر همه هورد بر ميداشتن به نظرت بازيه خوبي ميشد؟ ديگه كسي شاه جون جوني هاتو نميزد؟ راحت مي رفتيد تيراندا يا شاه sw رو ميزديد؟ يا اين كه قسمت بسيار زيادي از بازي از بين ميرفت؟ هر وقت اينو ياد گرفتي برو بازي كن يا در مورد بازي تز بده.

hk1368
13-10-2009, 23:33
سلام دوستان
قضیه این پت DK چیه مثل هانتر باید پت بگیره
اگه یه توضیحی بدین ممنون میشم

For The Horde
13-10-2009, 23:35
Realm is ONLINE with stability upgrade (older version). All accounts are given +25 Vote Points for patience with the downtime.
New core update is unavailable to public until we unlimit population cap to 5000 players.

WTF ?!

بفرمایید اینم از سرور 25 وت پوینتم دادن برای شرمندگیشون دمشون گرم ! من میرم هیرو هامو چک کنم بای

hossein2801
14-10-2009, 00:01
ولی همچپنان افه
with stability upgrade
LOL

Immortal power
14-10-2009, 00:53
سلام دوستان
قضیه این پت DK چیه مثل هانتر باید پت بگیره
اگه یه توضیحی بدین ممنون میشم
DK پتي نداره. در واقع اوني كه داره اسمش رو نيمشه پت گزاشت. يه 5-6 تا از غول ها ميسازه كه چند ثانيه بيشتر دوام ندارن.:10:

loomina
14-10-2009, 02:13
DK پتي نداره. در واقع اوني كه داره اسمش رو نيمشه پت گزاشت. يه 5-6 تا از غول ها ميسازه كه چند ثانيه بيشتر دوام ندارن.:10:

خب برو بچ ما برگشتيم! اينم جواب سوال شما! :31:

سرور نل هم درست شده در واقع قيد اپديت رو زدن. همه بريد مستفيض بشيد! :31:
البته wow biz هم من رفتم سرور خوبي بود ولي ما خونه زندگيمون تو nel هست! :31:

ghelioon
14-10-2009, 03:02
من تو darksorrow بازی می کنم ایرانی زیاد داره ولی ازش رازی نیستم من 6 تا chare 80 دارم کم کم wow تکراری شده بیاین تراوین هر چند که اونم تکراری شده یرا من بهتره کم کم به فکر زندگیم باشم :))

Muradin
14-10-2009, 08:20
به به به به!
خب آره t8 از voa دراب میشه هندشو امروز گرفتم در شمن به این آیتما میگن Furios که با آرنا پوینت هم به دست میاد

ویرایش:ببخشید ما به قول زنده موتاد شدیم ضمن رو میگیم شمن! شما جدی نگیر!

reza_saghari
14-10-2009, 11:05
expricis عزیز
اگه هنوز بازی گیرت نیومده میتونی از من بگیری.
من کرج هستم.
برای هماهنگی به موضوع wow به آدرس reza_saghari@yahoo.com به من میل بزن

HoJJaT_007
14-10-2009, 12:45
به به ... از محدودیت در اومدیم

------

بگذریم

ببین مورادین جان ما چند نوع ست داریم

Tier - Season ....

ست Tier برای PVE هست . مثلا T6 از هیجال میاد T7 از NAXX و T8 از اولدار میاد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه این لینکو ببینی میبینید که نوشته Tier 8 - 25 MAN : وقتی روش کلیک میکنی میبینی که نوشته از اولدار میاد

پس T8 For Ulduar

حالا Season .
Deadly Gladiator که یه ست PVP هستش یعنی توی PVE ضعیفه Season 5 هست و از VOA میادش . دو تیکش نرمال دو تیکش هیروییک . S6 همون Furious Gladiator هست و S7 یه ستی هست که با 9000 آرنا پوینت میاد و خفن ترین ست برای PVP هست ..

درنتیجه اینقدر نگید T8 از VOA میاد ! T8 از اولدار میاد و یه ست PVE هست :46:

Muradin
14-10-2009, 12:50
عزیز جیگر این دیدلی نیس
Argis Felan has
در ضمن به ست voa furios میگن
هند t7 هم از os میاد

ali_metal_357
14-10-2009, 13:49
سلام

یه سرور که بشه باهاش پچ 2.0.0 رو بازی کرد بهم معرفی کنید

پیشاپیش ممنونم

HoJJaT_007
14-10-2009, 15:54
پچ 2.0.0 دیگه خیلی قدیمیه هیچ سروری باهاش کار نمیکنه موندم چرا نمیاید 3.1.3 !

-------------

کلا Voa چندین تا ست داره Deadly نرمال - Furios هیروییک اون آیتیمیم که گفتی یه جور دامنه (:دی) من دارم روی پالادینم اون مال t8 هستش ....

آواتر جدیدو عشق است :دی

Muradin
14-10-2009, 16:45
آره دیگه منم میگم در شمن تو هی میری naxx norm t7 میگیری ولی من میرم naxx hc t7.5 میگیرم پس نگو من زود تر گرفتم

ali_metal_357
14-10-2009, 20:14
پچ 2.0.0 دیگه خیلی قدیمیه هیچ سروری باهاش کار نمیکنه موندم چرا نمیاید 3.1.3 !

-------------

کلا Voa چندین تا ست داره Deadly نرمال - Furios هیروییک اون آیتیمیم که گفتی یه جور دامنه (:دی) من دارم روی پالادینم اون مال t8 هستش ....

آواتر جدیدو عشق است :دی

دوست عزیز من تا این پچی که گفتم روی دستگاهم نصبه

این که نمیام پچ بالاتر خب پچش رو بده چشم حتما میام نه مشکل دانلود دارم نه مشکل خرید

مشکل اینجاس که یه پچ یک گیگی که برای ارتقا نیاز است رو سه بار دانلود کردم و هر سه بارم فایله ناقص بود

اگر لینک سالم داری بده اگر محل خرید هم داری معرفی کن

در غیر این صورت همون معرفی سرور :31::11::10:

reza_saghari
14-10-2009, 21:37
سلام ali جان
ببین یه نکته: دنبال سروری نگرد که به پچ بازیت بخوره بلکه سرور مورد نظرت رو انتخاب کن ببن چه ورژنی هست و پچ مناسب اونو نصب کن.
در مورد لینک برای دانلود هم این سایت همه پچ های wow رو داره و سالم هم هست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط قبل از دانلود در مورد us یا اروپا بودن نسخه ای که داری دقت کن تا اشتباهی دانلود نکنی.
ضمنا یه نظر شخصی : اگه امکانش رو داری و میخوای لذت واقعی بازی wow رو ببری سعی کن تو یکی از سرورای بیلزارد بازی کنی.

موفق باشی

HoJJaT_007
14-10-2009, 21:41
شما بیا از این سایت بخر : تا پچ 3.1.3 میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعدش بیا سرور ما

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته این چند روزه یه خرابکاریایی شده تا جمعه درست میشه شما تا سفارش بدی شنبه یک شنبه شده سرورم رو به راهه تا پچه 3.1.3 هم داره قیمتشم مناسبه

لول مورادین چرت نگو نوب نیستم که برم t7 بگیرم میرم t7.5 میگرم میخوای بیام با پالادینم Inspect کنی توی دالاران ؟ چرا تهمت میزنی ؟ اونی نوبه که رتری پالا هستش ... فعلا هم مشاهده میکنیم holy overpowere !

reza_saghari
14-10-2009, 21:47
سلام علی جان
ببین به این نکته توجه کن :
هیچ وقت دنبال سروری که با پچ شما هم ورژن باشه نگرد بلکه اول سرور مناسب و مورد نظرت رو انتخاب کن ببین ورژن اون چیه بعد بازی خودت رو به اون ورژن ارتقا بده.
در مورد لبنک هم این سایت همه لینکهای wow ور داره و سالم هم هست :
اگه هم آخزین نسخه رو میخوای و ساکن کرج هستی من در خدمت شما هستم و میتونی بیایی ازم بگیری
ضمنا یه نظر شخصی : اگه امکانش رو داری و میخوای لذت واقعی رو از بازی wow ببری تو سرورهای بیلزارد بازی کن

موفق باشی

arash_magical
14-10-2009, 22:17
از کجا دانلود کنم ؟

ali_metal_357
15-10-2009, 01:29
سلام ali جان
ببین یه نکته: دنبال سروری نگرد که به پچ بازیت بخوره بلکه سرور مورد نظرت رو انتخاب کن ببن چه ورژنی هست و پچ مناسب اونو نصب کن.
در مورد لینک برای دانلود هم این سایت همه پچ های wow رو داره و سالم هم هست.
فقط قبل از دانلود در مورد us یا اروپا بودن نسخه ای که داری دقت کن تا اشتباهی دانلود نکنی.
ضمنا یه نظر شخصی : اگه امکانش رو داری و میخوای لذت واقعی بازی wow رو ببری سعی کن تو یکی از سرورای بیلزارد بازی کنی.

موفق باشی

سلام علی جان
ببین به این نکته توجه کن :
هیچ وقت دنبال سروری که با پچ شما هم ورژن باشه نگرد بلکه اول سرور مناسب و مورد نظرت رو انتخاب کن ببین ورژن اون چیه بعد بازی خودت رو به اون ورژن ارتقا بده.
در مورد لبنک هم این سایت همه لینکهای wow ور داره و سالم هم هست :
اگه هم آخزین نسخه رو میخوای و ساکن کرج هستی من در خدمت شما هستم و میتونی بیایی ازم بگیری
ضمنا یه نظر شخصی : اگه امکانش رو داری و میخوای لذت واقعی رو از بازی wow ببری تو سرورهای بیلزارد بازی کن

موفق باشی

اینم حرفیه :d

به این میگن دیدگاه متفاوت ، سرورهای بلیزارد خوبه ولی بازی اورجینال می خواد تو ایران هم فکر نمی کنم بازی

اورجینال پیدا بشه که اگه میشد من تا حالا چندین بازی خریده بودم (یکی حمایت یکی هم انلاین بودن )

شما بیا از این سایت بخر : تا پچ 3.1.3 میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعدش بیا سرور ما

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته این چند روزه یه خرابکاریایی شده تا جمعه درست میشه شما تا سفارش بدی شنبه یک شنبه شده سرورم رو به راهه تا پچه 3.1.3 هم داره قیمتشم مناسبه

لول مورادین چرت نگو نوب نیستم که برم t7 بگیرم میرم t7.5 میگرم میخوای بیام با پالادینم Inspect کنی توی دالاران ؟ چرا تهمت میزنی ؟ اونی نوبه که رتری پالا هستش ... فعلا هم مشاهده میکنیم holy overpowere !

خب من اینکارو قبلا کردم :31:

تقریبا دو روز پیش این کارو انجام دادم امیدوارم تا شنبه به دستم برسه

الان رفتم وضعیت رو چک کردم دیدم زده ارسال شده

خب این سرور که گفتی همه ایرانی ها هستن ؟؟؟ یا بازار مشترکه ؟

و حرف اخرم این که از همه متشکرم که همراهمیم می کنن :40::11::40: :10:

Muradin
15-10-2009, 12:33
اه لعنتی
لیدر voa شدم رفتیم 3 بار emalon رو زدیم یه بارم آیتم پالا دراب نشد که نشد!

باز این شروع کرد!
کم سوکس شدی تو این مدت؟؟
هی میگه هولی هولی
هولی اگه تنها باشته هیچ غلطی نمیتونه بکنه

Mostafa-Sabab
15-10-2009, 13:14
Salam All
in Pc farsi nadare
bacheha ehtemalan man bara hamishe wow ro bezaram kenar
inja adsl nemidan : magaze jadidam !
wireless ham ke hamash dc mishe har 3 min 1 bar !
age dige on nashodam halalam konin :D
1 serial patch normal blizz daram mifrooosham age kasi khast be id man mail bezane !

اه لعنتی
لیدر voa شدم رفتیم 3 بار emalon رو زدیم یه بارم آیتم پالا دراب نشد که نشد!

باز این شروع کرد!
کم سوکس شدی تو این مدت؟؟
هی میگه هولی هولی
هولی اگه تنها باشته هیچ غلطی نمیتونه بکنه

dar zemn age 1 Holy pala peida koni to nell hazeram dare 50000 toman bahat Duel konam !
shart mibandam nemitooni hata 10k Az Hp mano bezani !
chi migi Gaboole ?

Zende
15-10-2009, 13:54
عزیزم اون gh هست که صدای ق میده اون g که شما مینویسی در این زبان میشه گ! یعنی جمله ی آخر:
چی میگی گبوله؟:دی
مراعات تاپیکم بکنید مخ آدمو میخورید با این کلاس هاتون
علی جون این بازی اصلش پیدا میشه و کارت گیمش هم که برای بازی در بلیزارد هست هم پیدا میشه اما کی حال داره بده این همه پولو بره بشینه یه سرور بازی کنه تازه معتادشم بشه(چون بلیزارد امتیاز معتادی بیشتری نسبت به سرور های دیگه داره) همین سرور معمولی فری ها خوبه!

ali_metal_357
15-10-2009, 14:13
عزیزم اون gh هست که صدای ق میده اون g که شما مینویسی در این زبان میشه گ! یعنی جمله ی آخر:
چی میگی گبوله؟:دی
مراعات تاپیکم بکنید مخ آدمو میخورید با این کلاس هاتون
علی جون این بازی اصلش پیدا میشه و کارت گیمش هم که برای بازی در بلیزارد هست هم پیدا میشه اما کی حال داره بده این همه پولو بره بشینه یه سرور بازی کنه تازه معتادشم بشه(چون بلیزارد امتیاز معتادی بیشتری نسبت به سرور های دیگه داره) همین سرور معمولی فری ها خوبه!

خب مگه چقدر در میاد ؟؟؟

والا من توی تهرانم ولی تا به الان ندیدم کسی خریده باشه یا جایی بفروشه !!!!!؟

Zende
15-10-2009, 14:16
خوب اورجینالش گیر اوردنش خیلی آسون نیست اونایی که دارن که کم هستن باید پرسید
ولی در مورد بازی کردن در بلیزارد که از اطلاعات من بسته به سرور یا کشور و زمان بازی کارت گیمش متفاوته از 10 تومن هست تا 100 تومن
دوستانی که بازی میکنن مثل jigsa جان یا hoorezam جان یا دوستان دیگه در این تاپیک میتونن بهتر توضیح بدن

jafarr
15-10-2009, 15:23
هنوز بحث سره نصب بازي هست؟ lol

hadi_gamer
15-10-2009, 15:35
خب مگه چقدر در میاد ؟؟؟

والا من توی تهرانم ولی تا به الان ندیدم کسی خریده باشه یا جایی بفروشه !!!!!؟

این اطلاعاتی هست که تو صفحات قبل بود.بچه ها اگه کمی سرچ کنید همه این اطلاعات هست و نیازی به تکرار سوالات نیست.

شما بايد يه مقداري پول خرج كني

1- 20 تومن براي WOW Classic
2- 25 تومن براي Burning Crusade
3- 40 تومن براي Wrath of Lich king

در مورد دومي زياد مطمئن نيستم

البته ميتوني تك تك بخري. يعني اولي رو بخري و لول 60 بشي. بعد دومي رو بخري تا 70 و سومي تا 80
چون ممكنه سبك بليزارد براي كساني كه فري بازي مي كنن مسخره باشه :31::31::31:

اينحا باس ها مثل پ ش گ ل آيتم و گولد نمي ندازن و در ضمن شما با يه كوئست يه لول بالا نمي رين

حالا میتونی بدونه خرج یه 10 روز هم trial بگیری و امتحان کنی...اگه خوشت اومد همون تور که JIGSA جان گفت برو بخر...این رو هم اضافه کنم که توو trial نه میتونی wisp بدی و نه از ah استفاده کنی.
بعد تازه میتونی وقتی classic رو خریدی 10 روز trial هم tbc رو بگیری... و وقتی tbc رو خریدی 10 روز هم wotlk رو بگیری

راستی جیگسا قیمت pre-paid game card رو نگفت که 60 روزه هست و 35-36 تومان میفروشن

هر 60 روز 35 یا 36 تومان باید پرداخت کنی...یه کارت هاست که اگه اینترنتی بخری عکسش به mailت send میشه و اون شماره رو توو accountت وارد میکنی و account شارژ میشه

آره جیگر...من خودم با کارت شتاب میخرم...یه سایت هست به نام kharidgar که ایرانیه (طرف توو آلمان شرکت داره و چندین تا سایت)
من همیشه کارت رو از اونجا میخرم.اون واسم خرید میکنه، بعد اسکن کارت شارژ بازی رو به میلم send میکنه.

hossein2801
15-10-2009, 15:43
دلتون خوشه تو نل VOA-OS-NAX رو دازین LOL
اونم دیگه ایتم نمیده

بیاین WB ببینین چه خبره ULD

reza_saghari
15-10-2009, 15:50
بازم سلام
نه عزیز شما برای بازی کردن تو بیلزارد به نسخه اصلی (ارجینال) بازی احتیاج نداری.
برای بازی تو بیلزارد شما باید سریال بازی رو بخری نه نسخه اصلی بازی رو.
روش کار هم به اینصورت :
1- سرور مورد نظرت رو انتخاب میکنی (اروپا یا آمریکا) - توضیح : بیشتر ایرانیها بخاطر اختلاف ساعت کمتر تو سرور اروپا بازی میکنن
2- باید یه اکانت بسازی - توضیح : یهتره یک اکانت 10 روزه رایگان بسازی بعد اونو رجیستر کنی تا 10 روز مجانی هم بتونی بازی کنی. اینم لینک ساخت اکانت رایگان برای سرور اروپا (اگه آمریکا رو هم خواستی بگو تا بزارم):
آدرس سایت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آدرس ساخت اکانت 10 روزه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3- حالا باید سریال های بازی رو بخری. مسلما اگه کارت اعتباری داشته باشی بهتره مستقیما از سایت بیلزارد خرید کنی در غیر اینصورت میتونی از یکی از کسایی که تو ایران سریال میفروشن خرید کنی.
مثلا من خودم از سایت زیر خرید میکنم :

خوب در مورد سریال بهتره شما اول
World Of Warcraft Authentication Key + World Of Warcraft Burning Crusade CD Key
رو بخری اینجوری ارزون تر برات در میاد و شما تا لول 70 میتونی لول آپ کنی
برای لول 70 تا 80 هم که باید سریال WOTLK بگیری

نکته : اولین سریالی که رجیستر میکنی رو خودش 1 ماه بازی رایگان بهت میده
4- حالا فقط کاهی بازی رو روی کامپیوترت نصب کرده و شروع به بازی کنی
5- وقتی اعتبارت تو بازی تموم شه (40 روز از زمان ساخت اکانت و رجیستر کردن اولین سریال) شما باید برای ادامه بازی کارت شارژ بخری

ضمنا اگه احیانا به مسیرت به کرج بخوره من میتونم آخرین نسخه بازی رو رایگان بهت بدم (البته dvd خام یادت نره:31:)
در آخر هم اگه احیانا تصمیم به بازی تو سرور اروپا رو داشتی من با 20-30 تا ایرانی دیگه تو ریلیم Burning steeps هستیم. چه بخوایی هورد بازی کنی چه الیانس من در خدمتم (چون تو هر دو هیرو دارم)

موفق باشید
اگه احیانا خواستید تو سرور اروپا بازی کنید من با 20-30 تا از بچه های ایرانی تو

wownasser2
15-10-2009, 15:55
Salam Jafar Gol !!!.che jory mishe to Magicwow ba wowemuhacker Flyhack ya speedhack zad ??Emtehan kardam kik mikone.

reza_saghari
15-10-2009, 16:01
راستی یه سوال هم داشتم.
این محدودیت اعضا تو سایت چقدر طول میکشه. راستش اصلا خوشایند نیست که پاسخ بدی و همون لحظه نمایش داده نشه.

Zende
15-10-2009, 16:41
تا موقعی که پستاتونو زیادتر کنید 10 تا 20 تا 15 تا تا بشید در آغاز فعالیت اونجا یکمی داره محدودیت بعدش بشی داره خودمونی میشه همونجا نشون میده

HoJJaT_007
15-10-2009, 18:28
این دیگه نوبرشه !!

رفتم تو بازی دیدم لاگین نمیشه

رفتم تو سایت صفحه سفید اومد خوندم :

You have been banned from Neverendless World of Warcraft
Reason: (null) Speed hacking
Expiry Time: Never!

=)) بابا بسه نوب بازی من اسپید هک نکردم نمیفهند دیگه باید ... فهموند خیلی نوبن دومین باریه به جرم اسپید هک بن شدم :2::13:

Muradin
15-10-2009, 18:41
مگه اینجا بگی انبنت میکنن؟
برو تو فروم سرور بگو بابا هی میاد اسپم میده

HoJJaT_007
15-10-2009, 18:51
لول به به آقای رتری پالادینم اومدن

و اما این مقایسه بین رتری و هولی که کدوم پیروز میشه

-------------------

اولا که توی دوئل من 5 بار دوئل کردم هر 5 بار به دلیل کمبود مانا شکست خوردی پس الکی نگو ... بیا همین الان دوئل کنیم بعد حرف بزن او کی ؟

ببینید هولی یه کلاسیه که هیل بالایی داره - دمیج هولی شوکش بدون ست 4k و با ست دیدلی گلادیاتور و کریتیکال 9k هم رفته و این خودش با کولدان 4 ثانیه بهترین دی پی اسه !

رتری چی ؟ رتری یک سلاح میتونه بگیره آرمور متوسطی داره و اگه هیل بده ماناش در عرض 3 هیل ته کشیده . در این صورت دیگه کم میاره . و بعد 10 دقیقه دوئل هولی با رتری رتری به دلیل کمبود مانا کاملا شکست خورده . فقط این دوئل کم میاره خودتون قضاوت کنید

RETRI SUCK RETRI SUCK RETRI SUCK

hossein2801
15-10-2009, 19:03
لول به به آقای رتری پالادینم اومدن

و اما این مقایسه بین رتری و هولی که کدوم پیروز میشه

-------------------

اولا که توی دوئل من 5 بار دوئل کردم هر 5 بار به دلیل کمبود مانا شکست خوردی پس الکی نگو ... بیا همین الان دوئل کنیم بعد حرف بزن او کی ؟

ببینید هولی یه کلاسیه که هیل بالایی داره - دمیج هولی شوکش بدون ست 4k و با ست دیدلی گلادیاتور و کریتیکال 9k هم رفته و این خودش با کولدان 4 ثانیه بهترین دی پی اسه !

رتری چی ؟ رتری یک سلاح میتونه بگیره آرمور متوسطی داره و اگه هیل بده ماناش در عرض 3 هیل ته کشیده . در این صورت دیگه کم میاره . و بعد 10 دقیقه دوئل هولی با رتری رتری به دلیل کمبود مانا کاملا شکست خورده . فقط این دوئل کم میاره خودتون قضاوت کنید

RETRI SUCK RETRI SUCK RETRI SUCK

با پالا اگه وارد باشی هیچ وقت مانا کم نمیاری!!

Muradin
15-10-2009, 19:06
!!!!!!!!!!!!!
تو 5 بار دوئل کردی؟؟؟؟؟؟؟
تو 2 بار دوئل کردی یه بارم مردی یه بار دیگه هم یه وارلاک آتیش پروند
چیی؟
من کمبود مانا؟؟؟؟؟؟//
من مانام هیچ وقت تموم نمیشه نه مثل تو باگ نیستم به اسپل های رتری مانام پر میشه
میرفتیم شتراث بیرون منطقه Friendly تا جونش کم میشد میرفت تو منطقه Friendly هیل میکرد از اول میومد!
ok قبوله بیا دوئل بدون نامردی بروبچ هم بیان ببینن که دیگه زر زر نتونی بکنیLol
2 بار دوئل کردیم تو yahoo به من گفت 3 بار اینجام میگه 5 بار لابد فردا میگه 10 بار lol
جناب pro که نمیدونی Shodow Resistant چیه دیگه خالی بندی هم حدی داره!

Muradin
15-10-2009, 19:39
خب الحمدالله دیگه تموم شد
خب من درباره Soul Shared که تو سرورای غیر فان به سختی به دست میاد یه کم اطلاعات میخواستم

hossein2801
15-10-2009, 19:44
خب الحمدالله دیگه تموم شد
خب من درباره Soul Shared که تو سرورای غیر فان به سختی به دست میاد یه کم اطلاعات میخواستم
بدس اوردنش که اسونه با کشتن هر کریپ 1دونه!!!

gamebazi.blogfa
15-10-2009, 21:51
gm های این نل هم چه قدر noob شدن! 3 بار مرو کیک کردن نمی دونم چرا ولی تو زیر نوشت برا spam! lol در حالی که من داشتم تو orgimar می گشتم.بعد 3 بار هم برای 1 ساعت ban شدم lol:41:
WHY!????!!!

HoJJaT_007
15-10-2009, 21:53
برو شکر کن منو برای همیشه بن کردن :O

arash_magical
15-10-2009, 23:15
از کجا وانلود کنم؟ ورژن کاملشو ؟

masoud_fakhary
16-10-2009, 07:54
با سلام
میخواستم بپرسم راهی هست کاراکتری که توی سرور دیگه ساختیم میشه به ی سرور دیگه بیاریمش اگه میشه لطفا توضیح بدید مرسی

Muradin
16-10-2009, 08:11
بدس اوردنش که اسونه با کشتن هر کریپ 1دونه!!!
کدوم کریپ ها؟
تو سرورای فان که وندر میفروشه!

Unholy
16-10-2009, 10:22
سلام
میخواستم بدونم این scape جمع شد ؟؟؟؟
شنیدم 2bit یه سرور زده برای خودش
میخواستم بدونم میشه هیروی اسکپمو بیارم تو 2bit یا نه ؟؟؟؟
اگه میشه چه طوری ؟؟؟؟
نباید پولی چیزی بدیم ؟؟
اخه یکی به دوستم گفته باید پول بدیم
میخوام بدونم راست گفته یا نه
thx

Zende
16-10-2009, 10:23
نه مسعود جان شما خودتم بکشی نمیتونی از یه سرور به یه سرور دیگه منتقل کنی هیروتو(حداقل تو سرورهای فری اینطوریه)

mehdi.kr
16-10-2009, 11:30
سلام
من الآن پچ 3.2.2 رو دارم
میخوام تو نل بازی کنم
میتونم پچو به عقب برگردونم یا باید بازیو از اول نصب کنم؟

HoJJaT_007
16-10-2009, 12:15
دیپچ که میشه کرد ولی من امتحان کردم زیاد جالب نبود

برو فلدر Data > Engb و این فایلو دیلیت کن patch-2.MPQ

بعدش یه ریپیر بزن بعد دوباره پچا رو نصب کن

راستی حتما میای نل هورد بردار ما همه هورد هستیم گیلد بزرگیم داریم هر روزم رید مید میذاریم اینور اونور و تعداد هوردا هم همیشه بیشتره و وقتی به یه شهری حمله میکنیم مثلا استورم ویند حتما باسسشو میکشیم :)

ARASHAMINI44
16-10-2009, 12:16
این سایت توضیحات خوبی داره:

HoJJaT_007
16-10-2009, 13:18
به به آقای Plnoobmande !

1- ریپورت این پستتونو دادم یکم دور هم باشیم :)

2- گیلد ما هر روز Voa Hc میره رید مستر هم منم هر کی بخواد آیتم میدم ولی الی ها بگی آیتم میگن گلد بده بعدشم میپیچونند میرند

خب عکس های کشتن King Wrynn - Magni Bronzbread - Tyranda - Boss Exador موجو هست که یک عکس از هر کدوم در پست بعدیم میذارم

راستی الی ها نامردن . یه زمانی الی بودم یه روگ آندد اومد بین کل SW زد منو بعد بجای اینکه بیان کمک فرار کردند همه

موساشی هم میدونه که دو تا روگ مگنی رو زدند کسی تره خورد نکرد بیاد دفاع اولین کسیم که گفت بریم هورد خود شما بودی بعدش گفتی نه برگردیم چون فکر کرد دید ایی مورادین الی بوده نه هورد =))

چون مرگ تیراندا و مگنی و باس اکسدور شدید بود فقط King Wrynn و گرفتن اچیومنت For The Horde رو براتون میذارم که یعنی همه باسا رو زدیم :

یه الینس هم نیومد دفاع

Zende
16-10-2009, 13:36
خوب.......ایرانی توی آلیانس بیشتر میشه پیدا کرد....اما از بیشتر بیشتر پلیر ها توی نل هورد هستن
دعواهای ریسیتون رو اینجا راه نندازید

loomina
16-10-2009, 14:19
به به آقای Plnoobmande !

1- ریپورت این پستتونو دادم یکم دور هم باشیم :)

2- گیلد ما هر روز Voa Hc میره رید مستر هم منم هر کی بخواد آیتم میدم ولی الی ها بگی آیتم میگن گلد بده بعدشم میپیچونند میرند

خب عکس های کشتن King Wrynn - Magni Bronzbread - Tyranda - Boss Exador موجو هست که یک عکس از هر کدوم در پست بعدیم میذارم

راستی الی ها نامردن . یه زمانی الی بودم یه روگ آندد اومد بین کل SW زد منو بعد بجای اینکه بیان کمک فرار کردند همه

موساشی هم میدونه که دو تا روگ مگنی رو زدند کسی تره خورد نکرد بیاد دفاع اولین کسیم که گفت بریم هورد خود شما بودی بعدش گفتی نه برگردیم چون فکر کرد دید ایی مورادین الی بوده نه هورد =))

چون مرگ تیراندا و مگنی و باس اکسدور شدید بود فقط King Wrynn و گرفتن اچیومنت For The Horde رو براتون میذارم که یعنی همه باسا رو زدیم :

یه الینس هم نیومد دفاع

man ba PC khodam nistam va in yeki hamfarsi nadare.
faghat adamayeoghdeyi miyan az hamle hashun ax mizaran! adamaye dorost rast ke oghde nadaranaz khdeshun motma enan niyaznadaran khod namayi konan!!
agar be in bashe manam ba har charam ye 7 bari tral ro zadim! sylvanso 4 bar va blood hoof ro ke 6 bar shayadam bishtar zadim! king sm ro ham ba har charam 4 bar zadam! injuri biyam a bezaram ke chi! hodam midunam ke zadam niyazi ham be bavare digaran ya khabar shdaneshun nadaram!
agaam bekham ax bezaram masalan az un hamle khefat baret be IF ke ba 20 nafar 40 nafaretuno dero kardim!
ya hamleye unyeki horde ha keun dige aberushoono bord! unam be sw haml kardebudan! ya hamle E kebazkhodet budi tushun ke nareside be darvaze sw hamatun dare fani ro veda goftid!
faghat adamaye oghdeyi miyan ax mizaran az hamle hashun ke harkas digeE ham mitune bokone!:46:
bare adamaye pro ham in chizaye mozakhraf mani nadare! zadan ke zadan! kam tar az 10 min bar migarde! bad to vaysadi jayi ke duel mikonanuna ham fekr kardan dari duel mikoni.
omidvaram ba in hame ede at befahmi chi migam! ishunam be harfe to amal nemikonan na be harfeto balke be harfe hichkas.har kari deleshun bekhad anjam midan.
depatch ham agar be ja in axaye maskhare 2 ta poste ho0rezam ro bekhuni mifahmi depathi ke gofte eshkali nadare.

!@#$%^&*()
16-10-2009, 14:30
دوستان سلام...

من میخوام بازی کنم...میخوام از صفر....نه اصلا از زیر صفر شروع کنم....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستش من قبلنا warcraft III بازی میکردم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا میخواستم بدونم:
این بازی چقدر سرعت نیاز داره؟(با speedtest آزمایش کردم 9.5 دانلود....تقریبا 750 پینگ....و همچنین4 سرعت آپلود بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راستی من بیشتر از 600مگ نمیتونم دانلود کنم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میشه اینو از گیم نت ها بگیرم؟

loomina
16-10-2009, 15:46
دوستان سلام...

من میخوام بازی کنم...میخوام از صفر....نه اصلا از زیر صفر شروع کنم....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستش من قبلنا warcraft III بازی میکردم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا میخواستم بدونم:
این بازی چقدر سرعت نیاز داره؟(با speedtest آزمایش کردم 9.5 دانلود....تقریبا 750 پینگ....و همچنین4 سرعت آپلود بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راستی من بیشتر از 600مگ نمیتونم دانلود کنم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میشه اینو از گیم نت ها بگیرم؟

sor ati ke baraye bazi mikhayd 128 ham kafiye.

loomina
16-10-2009, 16:02
این دیگه نوبرشه !!

رفتم تو بازی دیدم لاگین نمیشه

رفتم تو سایت صفحه سفید اومد خوندم :

You have been banned from Neverendless World of Warcraft
Reason: (null) Speed hacking
Expiry Time: Never!

=)) بابا بسه نوب بازی من اسپید هک نکردم نمیفهند دیگه باید ... فهموند خیلی نوبن دومین باریه به جرم اسپید هک بن شدم :2::13:

man hey behet goftam speed ---- nazan inghadr to gush nakardi! :31:
ende nooban! aslan to ---- baladi ke estefade koni?!

کدوم کریپ ها؟
تو سرورای فان که وندر میفروشه!

sa at khab! vendor ke delete shod raft peye karesh! soul shared kdumast? ba esmesh nemishnasam. az un almasas?

Muradin
16-10-2009, 16:19
اولا اینکه شما مسافرتی تو باغ نیستی!
نل برگشته به همون حالت قبلی!
soul shared هم برای پت وارلاک هست

hossein2801
16-10-2009, 18:26
اولا اینکه شما مسافرتی تو باغ نیستی!
نل برگشته به همون حالت قبلی!
soul shared هم برای پت وارلاک هست
نل برگشته به حالت باس بدون دراپ هر 20 مین آف lol

Zende
16-10-2009, 18:50
خوب دیگه این میشه حالت قبلی مگه غیر اینه؟!:دی
اینقدر به هم نچینید اینقدر پایه ی دعوا راه نندازید اینقدر مثل بچه ها رفتار نکنید اگرم کسی چیزی گفت شما دوست نداشتید به روی خودتون نیارید منگلا!
اون قیافش شبیه الماسه آیکونش بین بنفش و صورتی هست
توی دالاران من دیدم یه جا ولی خوب کجا:دی
اون infernal که پت وارلوک میفروشه نداره؟ همون که رو به روی وراپ ان پی سی میشه از پشت البته:دی

hossein2801
16-10-2009, 20:06
خوب دیگه این میشه حالت قبلی مگه غیر اینه؟!:دی
اینقدر به هم نچینید اینقدر پایه ی دعوا راه نندازید اینقدر مثل بچه ها رفتار نکنید اگرم کسی چیزی گفت شما دوست نداشتید به روی خودتون نیارید منگلا!
اون قیافش شبیه الماسه آیکونش بین بنفش و صورتی هست
توی دالاران من دیدم یه جا ولی خوب کجا:دی
اون infernal که پت وارلوک میفروشه نداره؟ همون که رو به روی وراپ ان پی سی میشه از پشت البته:دی
من رفتم WB عاشقش شدم
حال میکنم با ULD
ولی حیف باساشونو دسکاری کردن خیلی اسون شده
ولی یکی مثل OS رو نمیشه زد! LOL

mehdi.kr
16-10-2009, 21:02
سلام
من تازه اومدم نل
اینجاquesthelperکار نمیکنه؟

Zende
16-10-2009, 22:04
عجب...یعنی وضعش از نل که فقط اسپل حذف کرده خراب تره...!
ما بودیم که کار میکرد شاید ورژنش خرابه و البته کوئست هلپر 3.1.3 به بالا یه راهایی داره برا فعال شدنش بعد باید هی بزنی که نشون بده...بعد اینکه باید پتچ کوئست هلپر هم 3.1.3 باشه چون پتچ نل 3.1.3 هست احتمالا دارید با کوئست هلپر 3.0.9 تست میکنید.......
البته بعضی کوئست ها کلی کوئست هلپر نمیگیره که بحثش جداست که کم هستند

hossein2801
16-10-2009, 22:08
من یه مشکل با shaman دارم
موقعی اون اسپل دسته جمعی که فکر کنم اسمش thunderstorm باشه میزنم رو جاش میخکوب میشه و حرکت نمیکنه!
مشکل از سروره یا خودش اینطوریه؟

HoJJaT_007
16-10-2009, 23:07
یعنی چی چی میگی باو ما هم شمنیم همچین چیزی نیست عاشق اون اسپلم وا میستی بالای وارسونگ توی تپه 5 نفر پاییند به هر کدوم میزنی اول میج و وارلوک و هانتر بعدم پالادین که کاری نمیتونه بکنه

منم 15 بار King Wrynn
35 بار Tyranda
29 بار Magni Bronzebread
51 بار Boss Exador

باشه من عقده ای فقط میشه یه بار با Black War Bear توی دالاران با هر هیروتون بیاید ؟ یعنی هم هانتر هم وارلوک هم میج :) چون میخوام ببینم کی دروغ میگه من خالی بندم یا شما و اون Plsupernoobmande !

وقتی باسی رو نزدید نیازی نیست دروغ بگید که زدید بله یه بار دیدم که اومدم SM و جسدتون هم مشاهده بود و قابل تامل بود عکسش هم در پست بعدی میذارم که خود من با پالادینم کشتمتون و روی جسدتون نشستم :) شکست سختی بود تبریم میگم

Doctor.Freeman
16-10-2009, 23:26
من رفتم WB عاشقش شدم
حال میکنم با ULD
ولی حیف باساشونو دسکاری کردن خیلی اسون شده
ولی یکی مثل OS رو نمیشه زد! LOL

آقا اين WB رو ريلمشو ميدي . من تو نل هستم تو كدووم بازي كنم بهتره ؟ WB يا Neverendless .
ممنون :11:

hossein2801
16-10-2009, 23:52
آقا اين WB رو ريلمشو ميدي . من تو نل هستم تو كدووم بازي كنم بهتره ؟ WB يا Neverendless .
ممنون :11:
تو نل وقتتو تلف میکنی
من تو high rate بازی میکنم و همیشه raid master هستم همه دیگه میشناسنم میرم org میگن raid جم کن

wowbeez.com

Immortal power
17-10-2009, 00:08
یعنی چی چی میگی باو ما هم شمنیم همچین چیزی نیست عاشق اون اسپلم وا میستی بالای وارسونگ توی تپه 5 نفر پاییند به هر کدوم میزنی اول میج و وارلوک و هانتر بعدم پالادین که کاری نمیتونه بکنه

منم 15 بار King Wrynn
35 بار Tyranda
29 بار Magni Bronzebread
51 بار Boss Exador

باشه من عقده ای فقط میشه یه بار با Black War Bear توی دالاران با هر هیروتون بیاید ؟ یعنی هم هانتر هم وارلوک هم میج :) چون میخوام ببینم کی دروغ میگه من خالی بندم یا شما و اون Plsupernoobmande !

وقتی باسی رو نزدید نیازی نیست دروغ بگید که زدید بله یه بار دیدم که اومدم SM و جسدتون هم مشاهده بود و قابل تامل بود عکسش هم در پست بعدی میذارم که خود من با پالادینم کشتمتون و روی جسدتون نشستم :) شکست سختی بود تبریم میگم

اگر چشماتو باز كني ميبيني گفتم با هر كاراكترم ترال رو زدم نه همه ي باس هارو. بقيشون رو با DK زدم كه با نامردي كامل يه تعداد GM باس تائورن ها جوري شده كه اچيومنت نده. منم ميج ندارم اگر يادت باشه!!!
بعدم من تورو تو ميدان نبرد حتي صداتم نشنيدم چه برسه به خودت! كه بياي مارو هم بزني!:)
اوني كه مرد تو بودي كه يه بار تو IF با 20 نفر 40 تا هورد رو كشتيم. يكي ديگشم باز خودت بودي اومدي sw كه بازم شبيه به همين نرسيده به sw keep افتاديد به دست و پامون! بازم خودت بودي كه به GS حمله كرده بوديد همين moradin اين شپش كشتت! حيف من مثل تو عقده اي نيستم بايم عكس بگيرم اسپمش كنم تو فروم كه يعني من خيلي قويم! من از خودم مطمئنم نيازي ندارم كسي بدونه من هستم يا نيستم! كسي كه بايد ميدونه. كساني هم كه نميدونن نيازي نيست ثابتش كنم .:46:

HoJJaT_007
17-10-2009, 00:20
میشه یه عکس بدید که شما ترالو کشتید ؟ باشه من عقده ای دیگه نمیخوام این بحث کوفتی الینس و هورده رو ادامه بدم چون نتیجه ای نداره

بحثی که توش معلومه همیشه هورد میبره برای چی باید ادامه پیدا کنه ... کشش نده وگرنه ایگنور میکنم :)
این بحث ارزش کش دادن نداره چون از هر طرف بری میبینی هورد پیروز بود و الینس نابودبوده ;)

hossein2801
17-10-2009, 03:14
برا اینکه شمن مانا کم نیاره راهی هست؟

Metalzadeh
17-10-2009, 07:56
چه Spec ی ؟

Immortal power
17-10-2009, 12:08
میشه یه عکس بدید که شما ترالو کشتید ؟ باشه من عقده ای دیگه نمیخوام این بحث کوفتی الینس و هورده رو ادامه بدم چون نتیجه ای نداره

بحثی که توش معلومه همیشه هورد میبره برای چی باید ادامه پیدا کنه ... کشش نده وگرنه ایگنور میکنم :)
این بحث ارزش کش دادن نداره چون از هر طرف بری میبینی هورد پیروز بود و الینس نابودبوده ;)

ها ها هاها! مثلا فكر كردي عاشق چشم و ابروتم؟ اگنور كن به درك! اين دقيقا يه حرف بچه گونست كه هورد هميشه برنده بوده! ولي چون ميدونم كه نميشه يه 2 اتيشه ي نوبي مثل تو رو ين ادم باهاش بحث كرد باشه تو راست ميگي! حالا يكم از اين غنائمي رو كه از بردن تو جنگ ها بدست اوردي به ما هم نميدي؟! =))

hossein2801
17-10-2009, 13:27
چه Spec ی ؟

elemental
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

HoJJaT_007
17-10-2009, 14:15
elemental که برای شمن بهترینه

توی PVP Water Shiled کن خیلی خوبه 500 تا مانا میده توی Pve هم مانا توتم بزن

hossein2801
17-10-2009, 14:31
این اسکرولهای work هست از باس دراپ میشه کجا میتونم اطلاعاتی ازشون کسب کنم؟

mehdi.kr
17-10-2009, 17:44
عجب...یعنی وضعش از نل که فقط اسپل حذف کرده خراب تره...!
ما بودیم که کار میکرد شاید ورژنش خرابه و البته کوئست هلپر 3.1.3 به بالا یه راهایی داره برا فعال شدنش بعد باید هی بزنی که نشون بده...بعد اینکه باید پتچ کوئست هلپر هم 3.1.3 باشه چون پتچ نل 3.1.3 هست احتمالا دارید با کوئست هلپر 3.0.9 تست میکنید.......
البته بعضی کوئست ها کلی کوئست هلپر نمیگیره که بحثش جداست که کم هستند

ورژنش درسته 1.1.5_313 ولی کوستارو نشون نمیده:41:
کسی نیست توضیح کامل بده
شما ها خودتون چطوری کوست انجام میدید:18:

hossein2801
17-10-2009, 18:08
ورژنش درسته 1.1.5_313 ولی کوستارو نشون نمیده:41:
کسی نیست توضیح کامل بده
شما ها خودتون چطوری کوست انجام میدید:18:
از CARBONITE 3001 استفاده کن

Muradin
17-10-2009, 20:50
من که qhelperam کار میکنه!

LoL
ترالو دیگه من با پالام 6 بار واقعا زدم!
40 نفری میریختیم وسط دروازه اونجایی که یل میدن!
40 نفری میریزیم سر 100 نفر همه در میرن لول!
من خودم با پالا یه بار رفتم بالای یه ساختمون همونجایی که همه یل میدن!
نیم ساعت شد هیچ کس نتونس منو بزنه!
تنها تنها بودم!
آخر سر 50 نفر اومدند منم مردم!
این جنازه ها رو ول کن!
40 نفری میریزن به 1 نفر این افتخار میکنه!

gm های نوب نل اکثرشون هوردن

2 تا باس باگ شده
آندرسیتی
تاندربلوف
آندر سیتی سیلواناس Frindly هس!
با اسپل های خاس باید بزنیش!
در همون حالت 4 بار 3 نفری زدیمش!
تااندر بلوف هم 4 بار زدم:
ولی باگه آرچیومنت نمیده(درس اسپل کن اچیومنت ده آرچیومنت!)
سیلور مونم دروغ چرا 4 بار حمله کردیم 1 بار شکست خوردیم 3 بار دیگه زدیمش!
یه بارم 5 نفری رفتیم بدونه اینکه کسی مارو ببینه باسشو زدیم!
عزیز تو فقط 1 بار اومدی کینگ استورم ویندو زدی اونم با نامردی از پشت با کشتی اومدی!
ما هم اومدیم دفاع ولی این نامردا 1 شمن multiboxer داشتن 10 تا از خودش کپی کرده بود هر کی میومد دفاع داغون میشد!
هان؟؟؟؟
شپش کیه؟؟؟!!!!:دی

Zende
17-10-2009, 21:03
حالا خودمونیم من خودم که از 3.2.0 پریدم به 3.1.3 توی نل وسطاش که کوئست هلپرم 3.2.0 بود.......اون اولاش هم که با دی کی ام بودم بدون کوئست هلپر بودم

HoJJaT_007
17-10-2009, 21:10
بیخیال لومینای نوب که ایگنور شد . دیگه ادامه نده به این بحث نمیخوام کل الی جماعتو ایگنور کنم .

کوئست هلپرم بیخیالش شید یه بار کار میکنه یه بار نمیکنه ...

ما کوئست داریم میریم Wowhead.com :D

Beowulf Hero
17-10-2009, 21:40
ایگنور کن ببینم چی از من کم میشه!
چرت نگو همیشه هورد برندست از همه لحاظ نگاه کنی آلیانس فقط
من خودم اون اولا میخواستم برم هورد ولی برسی کردم دیدم Just Ally
از نظر داستان:
تو اون جنگای قبل اومدن لژیون سوزان ریدیم به هیکلتون!
از نظر پلیر:
5 نفر لول 70 جم کردم رفتم gadgetzan 6 تا لول 80 کشتیم همه هم در رفتن ما هم اونجا رو گرفتیم(احیانا فحش تورو هم تو جنرال تاناریس شنیدم!)
هوردا همه نوبان از همه نظر
به جز شمناش از جمله ترال!
شمنم فقط اورک!
نه تاورن گوگولی مامانی!

Metalzadeh
17-10-2009, 21:53
elemental
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

می تونید از سوکت ها با اینچنت ها ریجن مانا هم استفاده کنید که به نظر من واسه المنتال خوب نیست .
همین 3 تا Spell که لینک کردم باید کافی باشه ;)

Muradin
17-10-2009, 21:57
واقعا حجت برات متاسفم که بخواطر یه بازی بی ارزش تمام دوستاتو از دست میدی
به هموطنات فحش میدی
چسبیدی به بازی
یه جورایی موتاد شدی
من جات بودم wow رو ترک میکردم
بازی کامپیوتری میخوای؟
حال بده بهت؟
به مسی هم فحش ندی؟
راه حل اینه:
Gta رو باز میکنی
درجه پلیس رو 6 میکنی
ماشین شاسی بلند سوار میشی
Power Of The Horde رو هم میزاری رو پخش!
ببین چی میشه اونوقت
اونوقت بیا wow به اینو اون فحش بده

hossein2801
17-10-2009, 22:08
یه ROGUE ساختم تو بیز 24K هلس 70 DODGE بهترین تانک منطقه :دی

Zende
17-10-2009, 22:40
شما همتونو از دم بگیرید(دوستای خودمو میگم هو هو نکنید:دی)
نوبایی بیش نیستید
اینقدر نفهمید که وقتی یه کسی هر چی میگه به بازی شما مربوطه جواب ندید همین به ناموست فوش داده؟! به خانوادت فوش داده؟! به حیات فوش داده؟! اه اه اه هر روز باید اومد اینجا دعواهای شماهارو دید محض رضای خدا نباید کم بیارید!

HoJJaT_007
17-10-2009, 22:54
@Muradin :

اتفاقا چند باری توی Gta Iv این کارو کردم ولی تهش جوگیر شدم خودمو پرت کردم تو آب :)

---------

بیخیالش من دوستی مثل اون لومینای نوب نمیخوام مگه دوست کمه که ..... =))

من تا این شمنم فول دیدلی نشه ولکن نیستم حالا بعدش شاید فقط برای pvp اومدم :دی
Wow چند قسمت داره

1- باید 80 کنی
2- باید به سختی رید بری و آیتم بگیری
3- تازه اصل بازی شروع میشه - میرید PVP - دوئل آرنا باتل گراند و ... و آیتمای خفن تر میگیرید

آخرشم میبینید هیروتون غولی شده برای خودش

بعدش باهاش میرید صفاسیتی :دی

payamf1
17-10-2009, 22:58
به نطرم که بازی فوق العاده ایه

یه روز داشتم همینطور میچرخیدم توی سرور آنلاین دیدم یهو جلو دروازه شهر غلغله شد همه فرار کردند برن ببینن چیه. آقا گرد و غبار و دود و دم به پا شد منم راستش خیلی جرات نداشتم برم جلو همه لول 80 و من هم لول 50. هیچی از این بپرس و از اون بپرس تا اینکه فهمیدیم دعوا شده. بزن و بکوب!!! دو تا از شاخهای منطقه با هم درگیر شده بودند.

ورد هم برای خودش دنیاییه..........!!!!!!!!

mohsen999666
17-10-2009, 23:25
salam agha boro to in server jalebe fune irani ye

hossein2801
17-10-2009, 23:52
اقا ما برگشتیم نل :دی

هسته جدید تل

که بزودی میاد

The Orange Core project preview...

ew Monster server with the following specs:

4- Quad core Intel i7 Nehalem 2.93 MHz processors
64 Gbs of DDR3 Registered 1333 ram
1000 Mbps Public & Private Networks connection ports
8- 147GB SA-SCSI 15K RPM HDD in raid 10 set into 2 raid sets for max MySQL performance
64GB Intel SLC SSD for the Linux OS (Centos)

New additions to the Orange Core 1.0

3.2.2a client (pretty sure nobody is on this client version yet)
Vehicles working in all areas
Vmaps loaded for line of site collision
Scripted instances all the way back to classic instances
Professions working to 450 via trainers in game
Druids change form skins when in cat, bear
Duel Specs are now added
all gear for 3.2 is in the db
Socketing of gems follows retail rules with gaining and adding such gems.
duping and stacking of exploited items removed.
WarpNPC will have only city to city travel and with charge for this travel.
all farming professions are functional and resources are available in the world.
Fully functional barber shops
reputations are at a 95% fixed level
mirror image for mages works (that's for me to smile about)
Guilds have been converted correctly as well as guild banks
Accounts and Characters have been converted to assure no lost items
Upgraded in game ticket system.
Separate Horde and Alliance global channels but still retaining the world global channel

چند نکته :

npc ها دیگه فقط سیتی به سیتی تراول میکنن وخبری از تله به اینس نیست پس sommun کردنو یاد بگیرید :دی
همه باس ها مثل سرور بلیز اسپل میزنن :دی ای جااااااااان حالا هر کی تونست بره کل و ارچاون بزنه :دی

Muradin
18-10-2009, 12:34
ای بابا باز همچین کردن؟
سامن کردن کاری نداره ولی اسپل زدن باسا.....

HoJJaT_007
18-10-2009, 13:36
WTF ! What The Fu*k

یعنی چی تا این میاد سریع بریم Naxx Full Gear شیم با شمنمون بعدشم بدبختیه میریم kt باسه یه اسپل میزنه همه میمیرن ... من اسپل نمیخوام :((

یکمیشم خالی بندیه این چه سیستمیه 64 گیگ رم ساپورت میکنه باز هی سرورشون آف میشه ؟!

اون به درک - میشه از یه شهر به یک زون تلپورت کرد ؟ مثلا از Orgimmer بریم Blested Lands یا بریمElynn Forest

Muradin
18-10-2009, 14:35
باز این اومد شروع کرد شیطونه میگه.....
اصلا میدونی Suck یعنی چی هی میگی؟
Orgimmer هم نه Orgrimmar

Zende
18-10-2009, 15:49
نه تو جدی جدی موتاد شدی اون ف هست نه س....:دی

HoJJaT_007
18-10-2009, 17:07
Lol این عکس امضام هست که نمیشه توی امضا گذاشت مشکلی داره ؟:)
من بحثی رو شروع نکردم . به حرف هیروم هم اگه مشکلی دارید میتونید توجه نکنید

ali_metal_357
18-10-2009, 22:58
اقا این سرور با چه پچی اجرا می کنه ؟؟؟

من با پچ 3.1.3 میرم نمیره

همش می خواد اپ کنه خودش رو ؟؟؟؟

داستان چیه؟

mehdi.kr
18-10-2009, 23:34

کد:

داستان چیه؟
احتمالا realmlist رو اشتباه زدی

hossein2801
18-10-2009, 23:34

داستان چیه؟
تست کردم درس بود

ali_metal_357
18-10-2009, 23:44
احتمالا realmlist رو اشتباه زدی

set realmlist realm.neverendless-wow.com

این متنی هست که زدم

اشتباه هست ؟

ali_metal_357
18-10-2009, 23:49
تست کردم درس بود

پس چرا برای من میره برای دانلود ؟؟؟؟

مشکل از منه بگید رفعش کنم

وقتی وارد بازی میشم یک لود از یک تا صد پر میشه

بعد گزینه ریست میاد و با زدن ریست صفحه دانلود از پچ 3.1.3 به 3.2.0 میاد

و می خواد یه فایل 469 میگی رو دانلود کنه

من چه کنم ؟؟؟؟

mehdi.kr
19-10-2009, 13:24
شما این متنو دقیقا کجا نوشتی؟

Muradin
19-10-2009, 14:26
ماله منم زمانی که نل به 3.1.3 آپ شده بود ایدجوری شده بود یه کم با ریلم لیست ور برو درس میشه
مثلا ریلم یه سرور دیگرو بزن تو اون لاگین کردی دوباره بیا تو نل

HoJJaT_007
19-10-2009, 14:49
مطمئنی ورژن بازی 3.1.3 هستش ؟ 3.1.2 و .. نیستش که ؟

خب یه بار بذار اون آپدیته که میاد 100 درصد شه ببین چی میشه شاید لازم شه خب :)

راستی اینم امضای جدید فقط اینو حال کنید نوشته Of Bloodhoof این دلخواه شما نیستش که هر چی میخواید بنویسید .

مثلا ما ریلمی به اسم bloodhoof داریم که اونو زدم این اومد حالا مثلا ریلمی به نام azshara هم داریم که بزنیم اونطوری میشه

URL: BBCode: HTML:

loomina
19-10-2009, 15:23
اقا ما برگشتیم نل :دی

هسته جدید تل

که بزودی میاد

The Orange Core project preview...

ew Monster server with the following specs:

8- 147GB SA-SCSI 15K RPM HDD in raid 10 set into 2 raid sets for max MySQL performance

3.2.2a client (pretty sure nobody is on this client version yet)
Vehicles working in all areas
Vmaps loaded for line of site collision
Scripted instances all the way back to classic instances
Professions working to 450 via trainers in game
Druids change form skins when in cat, bear
Duel Specs are now added
all gear for 3.2 is in the db
Socketing of gems follows retail rules with gaining and adding such gems.
duping and stacking of exploited items removed.
WarpNPC will have only city to city travel and with charge for this travel.
all farming professions are functional and resources are available in the world.
Fully functional barber shops
reputations are at a 95% fixed level
mirror image for mages works (that's for me to smile about)
Guilds have been converted correctly as well as guild banks
Accounts and Characters have been converted to assure no lost items
Upgraded in game ticket system.
Separate Horde and Alliance global channels but still retaining the world global channel

چند نکته :

npc ها دیگه فقط سیتی به سیتی تراول میکنن وخبری از تله به اینس نیست پس sommun کردنو یاد بگیرید :دی
همه باس ها مثل سرور بلیز اسپل میزنن :دی ای جااااااااان حالا هر کی تونست بره کل و ارچاون بزنه :دی

Felan farsi nadaram.
Ini ke neveshti yani wardNPC gold migire enteghal mide? :(
Man nemikham boss spell bezane. Injuri dige nemishe tu nel mund. ( cry )

HoJJaT_007
19-10-2009, 15:33
Man nemikham boss spell bezane. Injuri dige nemishe tu nel mund. ( cry )

lol اصل بازی اینه که باسا اسپل بزنند ... منم همینو میخواستم ولی قبلش باید full gear شم که اگر این سیو لامصب بذاره میرم :|

همش سیو هستم نکس نمیدونم چرا ... :|||

خوشحال میشم اگه تو و مورادین برید از نل دیگه کسی نباشه هی بیاد بگه ...

Immortal power
19-10-2009, 17:22
برو بابا! كي به حرفاي تو اهميت ميده! دلت خوشه ها!!! =))

Zende
19-10-2009, 17:56
عزیزان من ساکت میشید یا ساکتتون کنم؟
چجوری باید به شما بفهمونم اینقدر دعوا نکنید؟

hossein2801
19-10-2009, 18:17
نظرتون درباره این تلنت ROGUE چیه؟ خودم چیدم

Immortal power
19-10-2009, 18:18
عزیزان من ساکت میشید یا ساکتتون کنم؟
چجوری باید به شما بفهمونم اینقدر دعوا نکنید؟

به جناب پرو محله بگو كه يهو خوشي ميزنه زير دلش فحش ميده!:31:

Immortal power
19-10-2009, 18:47
بچه ها من تاحالا نگرفتم ميخواستم بدونم DK ميتونه 2 تا axe one hand دستش بگيره؟ هانتر چطور؟

HoJJaT_007
19-10-2009, 18:47
اینا بهترین تلنتهای بازی هستند . یک یارو اومده چیده مردم اومدن نظر دادن که خوبه اون المنتالشو من چیدم خیلی خدا هستش . سومی و چهارمی هم مال روگه که وت زیادی آورده

Zende
19-10-2009, 19:01
آره لومینا جان هم دی کی هم هانتر میتونه.....(چون هانتر درباره ی نایت الف مطمئن نیستم نمیدونم اما دوارف و بلود میتونه)

Unholy
19-10-2009, 22:03
سلام کسی میدونه تو سایت 2bitgaming کجا باید پس عوض کنیم

Immortal power
19-10-2009, 22:21
آره لومینا جان هم دی کی هم هانتر میتونه.....(چون هانتر درباره ی نایت الف مطمئن نیستم نمیدونم اما دوارف و بلود میتونه)

به به! اخه يه axe ديدم one hand هستش 2 تاشو كه بگيري boh و ... رو حريفه! ميخواستم ببينم ميتونم بگيرم كه گفتي اره دمت گرم! هر يه پستت به 100 تا پستاي بعضيا ميرزه!:10:

rezakheyri
20-10-2009, 12:36
برادرا شما تو کدوم سرور بازی میکنین ؟

ماله من 3.2.2 هستش

ali_metal_357
20-10-2009, 14:21
مطمئنی ورژن بازی 3.1.3 هستش ؟ 3.1.2 و .. نیستش که ؟

خب یه بار بذار اون آپدیته که میاد 100 درصد شه ببین چی میشه شاید لازم شه خب :)

راستی اینم امضای جدید فقط اینو حال کنید نوشته Of Bloodhoof این دلخواه شما نیستش که هر چی میخواید بنویسید .

مثلا ما ریلمی به اسم bloodhoof داریم که اونو زدم این اومد حالا مثلا ریلمی به نام azshara هم داریم که بزنیم اونطوری میشه

ماله منم زمانی که نل به 3.1.3 آپ شده بود ایدجوری شده بود یه کم با ریلم لیست ور برو درس میشه
مثلا ریلم یه سرور دیگرو بزن تو اون لاگین کردی دوباره بیا تو نل

شما این متنو دقیقا کجا نوشتی؟

دوستان من همه کارها رو درست انجام داده بودم ولی گویا بازی بازیش گرفته بود

رفتم توی فروم همون سایت و یکی به انگلیسی یه چیزایی توضیح داده بود

بعد یه چیزی هم برای دانلود گذاشته بود خلاصه دانلودش کردم و دیگه لودی نیومد که پر کنه یک راست رفت

تو بازی

فقط یه مشکلی این سرور فان هست ؟؟؟

خیلی سریع لول اپ شدم !!!! یک ربع بازی کردم شدم لول 8!!!!!

یه سرور که عادی بشه بازی کرد سراغ ندارید ؟ اینطوری یکی دو روزه ادم میشه لول 80 !!!

moji2007
20-10-2009, 15:55
چطوری پچ رو به عقب برگردونم . قبلا این کار رو کردم ولی یادم رفته ؟
میشه یکی منو راهنمایی کنه .

Muradin
20-10-2009, 15:56
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 ربع = 8
1 2 روز = 80؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینا که مساوی نیس
مثلا از لول1 تا 10 اسون تر از لول 10 تا 20 هست در شمن خیلی اروم پیش میری ما تو یه ربع لول 15 میشیم

hossein2801
20-10-2009, 16:01
برادرا شما تو کدوم سرور بازی میکنین ؟

ماله من 3.2.2 هستش

wowbeez.com

Muradin
20-10-2009, 17:53
neverendless-wow.com

hossein2801
20-10-2009, 18:29
neverendless-wow.com
نل که یه lag server با مدیرای بی عرضه هستش!
یادمه wb 2-3 روز مشکل dc گرفته بود مدیرش اومد 50 دقیقه افش کرد درستش کرد
اپدیت بیاد اینا هم اپ میکنن

هسته جدیدشون هم دوباره تاخیر خورده
فقط بلدن دروغ بگن

من هر دو سرور بازی کردم و ful epic دارم

Immortal power
20-10-2009, 18:38
چطوری پچ رو به عقب برگردونم . قبلا این کار رو کردم ولی یادم رفته ؟
میشه یکی منو راهنمایی کنه .

يه فايل اساسيه بازي مثل patch.MPQ توي فلدر data رو پاك كنيد بعد به Repair بازي بريد و گزينه ي reset and check files رو بزنيد بعد بازي رو به پچ 3.0.1 بر ميگردونه. توجه كنيد يه بك اپ از پچ هاتون بگيريد كه مجبور به دانلود دوباره نشيد.:10:

Muradin
20-10-2009, 18:49
نل که یه lag server با مدیرای بی عرضه هستش!
یادمه wb 2-3 روز مشکل dc گرفته بود مدیرش اومد 50 دقیقه افش کرد درستش کرد
اپدیت بیاد اینا هم اپ میکنن

هسته جدیدشون هم دوباره تاخیر خورده
فقط بلدن دروغ بگن

من هر دو سرور بازی کردم و ful epic دارم
اونجا خیلی فانه

hossein2801
20-10-2009, 18:52
اونجا خیلی فانه
کلی ریلم داره همش که فان نیست
کلیم انلان داره
نل داره کاربراشو از دست میده

Immortal power
20-10-2009, 18:54
کلی ریلم داره همش که فان نیست
کلیم انلان داره
نل داره کاربراشو از دست میده

البته سرور به خوبي نل من نديدم ولي در مورد از دست دادن كاربر شكي نيست! قديما 3-4 هزار نفر انلاين داشت ولي الان ان كه ميشم 1000 نفر بيشتر ان نيستن.:13:

Muradin
20-10-2009, 18:56
noch noch
آدمای اکتیو نل که میشناسمشون تازه خوشحالن و از هسته جدید نل که داره میاد

Muradin
20-10-2009, 18:58
ما که هیرومون 80 فول آیتمم هستیم نگران چی باید باشیم؟

hossein2801
20-10-2009, 19:23
noch noch
آدمای اکتیو نل که میشناسمشون تازه خوشحالن و از هسته جدید نل که داره میاد
تاخیر خورد
فعلا خبری نیست

Immortal power
20-10-2009, 20:11
ما که هیرومون 80 فول آیتمم هستیم نگران چی باید باشیم؟

تو كه اون پالاتو ول نميكني! من كه مرتبا دارم هي لول اپ ميكنم كاراكتر من چي بگم! ميري ناكس يه اسپل ميزنه تا 4 پشتت تو قبر تنشون ميلرزه!

تاخیر خورد
فعلا خبری نیست

خدا رو شكر!

Zende
20-10-2009, 21:02
به من ربطی نداره اما چرا خدارو شکر بده پیشرفت کنه؟:دی
حالا پتچ که نمیشه اما هسته هم خوبه

HoJJaT_007
20-10-2009, 21:06
برادران نل سرور خوبیه فقط چون Staff زیاد داره جی اماشون بعضیا نوبن مثلا یکی منو بن کرد اون یکی آنبن بعد با هم دعوا کردند ادمین میاد اخطار میده :o

این اسپلم چیز خوبیه اصلا باسا اسپل که صحله Stun کنند فقط جون مادرشون این سیو رو بردارید الان 10 روزه Naxx HC سیوم :دی

hossein2801
20-10-2009, 21:14
برادران نل سرور خوبیه فقط چون Staff زیاد داره جی اماشون بعضیا نوبن مثلا یکی منو بن کرد اون یکی آنبن بعد با هم دعوا کردند ادمین میاد اخطار میده :o

این اسپلم چیز خوبیه اصلا باسا اسپل که صحله Stun کنند فقط جون مادرشون این سیو رو بردارید الان 10 روزه Naxx HC سیوم :دی
reset ins رو زدی؟

Unholy
20-10-2009, 21:37
سلام کسی باگ پالادین بلده؟

Unholy
20-10-2009, 21:47
تو سکپ میگم؟

Immortal power
20-10-2009, 22:55
من به GM گفتم نميتونم با هانترم با axe جديدا attack بدم گفت يه relog كن يا cache رو پاك كن گفتم كجاست؟ گفتش كه تو فلدر wow توي data ولي من پيدا نكردم چنين چيزي. حالا ميخواستم بدونم كجاست و اين كه پاكش كنم مشكلي نداره؟

ali_metal_357
20-10-2009, 23:03
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 ربع = 8
1 2 روز = 80؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینا که مساوی نیس
مثلا از لول1 تا 10 اسون تر از لول 10 تا 20 هست در شمن خیلی اروم پیش میری ما تو یه ربع لول 15 میشیم

خب حالا من یه مثالی زدم

اره می دونم اروم پیش میرم

سرور دیگه نبود ؟؟

یعنی یکی که اروم تر لولش بره بالا

من قبلا بازی می کردم

جونم بالا اومد تا شدم لول 23

تو بازی لول 70 می دی دی ارزش داشت همین طوری پشمک نبود :d

marmolak kocholo
20-10-2009, 23:31
من به GM گفتم نميتونم با هانترم با axe جديدا attack بدم گفت يه relog كن يا cache رو پاك كن گفتم كجاست؟ گفتش كه تو فلدر wow توي data ولي من پيدا نكردم چنين چيزي. حالا ميخواستم بدونم كجاست و اين كه پاكش كنم مشكلي نداره؟

اون Gmـه چه قدر خره ! تو هم IQ اوت خیلی قویه !!!!!:31:
پسر خوب اون گفته تو Data تو نباید جاهای دیگرو هم بگردی ؟!
فلدر Cache تو همون فولدر Wow هستش !

Immortal power
20-10-2009, 23:46
اون Gmـه چه قدر خره ! تو هم IQ اوت خیلی قویه !!!!!:31:
پسر خوب اون گفته تو Data تو نباید جاهای دیگرو هم بگردی ؟!
فلدر Cache تو همون فولدر Wow هستش !

بابا گفتم شايد اون فلدر منظورش نباشه! خب حالا پاكش كنم مشكلي نداره؟

HoJJaT_007
21-10-2009, 11:20
نوب بازی در نیار :دی

فلدر Cache رو پاک کن هر روز به نفعته مثلا من الان Mace خودمو نمیبینم نه آیتمش نه آیکونش ... هر روزم پاک میکنم یه بار دیده میشه ولی بعد نه ... چون مال اولدار هست ! انگار دارم دست خالی میجنگم و Mace ندارم

GM های الینس نوب :دی

دوئل با جی ام ! - 250K کریت و ... :

Nuckchorris killed you with a GM command.

Unholy
21-10-2009, 14:14
حجت تو چه سروری بازی می کنی؟

چه را کسی جواب من را نمیده؟ کجا باید پس هیروم عوض کنم؟ تو سایت 2bit میگم

اگر تو سکپ بازی میکنی بیا تا شاختو بشکونم زیاد طول نمی کشه باdk حده اکثر 3 اتک lol

HoJJaT_007
21-10-2009, 14:27
lol Scapegaming که به ** رفته . خیلی وقت هست . من Neverendless-wow بازی میکنم شما بیا تونستی شاخ یه شمن به زودی Furios و یه پالادین Full T7.5 رو بشکون :))

Unholy
21-10-2009, 14:27
کسی باگ پالادین بلده؟

به نظر شما سوکت dk را چی بزنم؟

سلام marmolak

جواب سوال های منو می دونی؟

سکپ 2 هفتست درست شده nooooooooob

کسی بلده تلتنت frost مج بگیره اگر بلدید بزارید.tnx

خواهشا ببخشید
این ..... که قبلا پست میداد من نبودم این رفیق tauren م بود. اگه ناراحت شدید معزرت میخوام !!!!!!!!!!!!!
در ضمن از این به بعد بش میگم هر وقت خواست ..... و ...... بنویسه اسمشم قبلش بده

اگر هیرو داری تو سکپ بیا با هر کودوم از هیرو هام گفتی بات میزنم . dk. mage.warior.rouge.paladin.shaman.

همشون full t9

don mohsen
21-10-2009, 15:08
اقا يه سايتي سراغ دارين wow lich king اروپا رو بفروشه؟؟؟

Unholy
21-10-2009, 15:16
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تو این سایت میروشه

کی باگ پالادین بلده؟

اقا محسن به دردت خود؟

*Ali*
21-10-2009, 15:35
royyyyaL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان خواهشا اینقدر پست پشت سر هم ندید.

don mohsen
21-10-2009, 15:38
اي دمت گرم...خوب گفتي اقاي روييييييال اين سايت قيمتاش فضاييه داداش...اگه اينطوريه اصلش رو ميگيريم!!!

marmolak kocholo
21-10-2009, 16:31
کسی باگ پالادین بلده؟

به نظر شما سوکت dk را چی بزنم؟

سلام marmolak

جواب سوال های منو می دونی؟

سکپ 2 هفتست درست شده nooooooooob

کسی بلده تلتنت frost مج بگیره اگر بلدید بزارید.tnx

خواهشا ببخشید
این ..... که قبلا پست میداد من نبودم این رفیق tauren م بود. اگه ناراحت شدید معزرت میخوام !!!!!!!!!!!!!
در ضمن از این به بعد بش میگم هر وقت خواست ..... و ...... بنویسه اسمشم قبلش بده

اگر هیرو داری تو سکپ بیا با هر کودوم از هیرو هام گفتی بات میزنم . dk. mage.warior.rouge.paladin.shaman.

همشون full t9

سولام :31:
من اول از اسکپ بازی رو شروع کردم !
یه Tauren لول 80 دارم
یه Dk هم دارم !
تا تو Scape من لول 80 کردم اومدم Dk رو لول آپ کنم سرور کلا به .... رفت جند ماهی !
بعدش هم از لگ می ترکید !
کل بگ هام پاک شدن و ... :31:
حالا با اتفاقات بالا بازم رفتم تارن رو دوباره براش آیتم گرفتم ....

تو Nel هم چند دفعه رفتم چون Quest Helper کار نمی کرد نتونستم لول آپ کنم! ولش کردم :31:

الانم تو این WowBeez هستم D: هم تو فان هم تو High Rate ( سرور باهالیه ! )

در مورد سوالت :

من که خودم نوبم ولی واسه Dk من سوکت Attack Power و Critical می بندم :20:

راستی باگ پالادین رو نمی دونم ولی برو از بچه های ایرانی تو اسکیپ بپورس اونا خوره ی این جور چیزان :31:

Zende
21-10-2009, 16:44
WoW : Wotlk + آخرین پچ ها + addones + ویدیوهای بازی ( 4 دی وی دی ) : 15000 تومان
looooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
اینجارو
looooooooooooooooooooool
حجت جان دلبندم جی ام نوب نوبه آلیانس و هورده نداره

sadeghbb
21-10-2009, 16:47
سلام
میگم دوستان من بازی رو تهیه کردم تا پچ 3.1.3 تو بازی هم میرم ولی تو بازی باید چیکار کرد!!! اولش که بنظرم بازیه بیخودی اومد!!! البته باید عرض کنم که این اولین باری بود که بازی رو دیده بودم!!!و خلاصه از تازه کاراهم یه کم تازه کارتریم!!!در ضمن من توی این سرور که دوستمون حجت معرفی کردن بازی میکردم!!!قضیه اش چیه ؟؟؟؟باید چیکار کرد؟؟؟ من که رفتم تو بازی دیدم همه یه جا ایسادن دارن همدیگه رو نیگا میکننن!!!!!

ممنون میشم جواب بدین!!!

Muradin
21-10-2009, 17:17
این سایت woltk EU میفروشه

Muradin
21-10-2009, 17:24
عزیز شما هوردی یا آلاینس؟

sadeghbb
21-10-2009, 17:48
من هوردم برا چی؟؟؟؟

HoJJaT_007
21-10-2009, 18:06
سلام صادق جون

ببین اول باید بری یه سری کوئست بگیری

بعد برای کوئست باید انگلیسیت خوب باشه مثلا میگه برو یه ببری پلنگی چیزی بکش :دی

وقتی کشتی هم لول آپ میشی هم کوئست انجام میشه

کلا منم اولین روز همین احساسو داشتم

حتی گیج هم شدم چی به چیه ولی بعدا یاد گرفتم یکمی بازی کن یاد میگیری

رو حرف کسیم توجه نکن اگه دوست منی که هستی همین هورد بمون خودم لول آپت میکنم :دی

یه جورایی مثل اریپابلیک هست ولی اریپابلیک لول اپش سخته این آسونه :دی

سکپ 2 هفتست درست شده nooooooooobبا ارز پوزش اولا نوب خودتی که توی اسکیپ باز میکنی

2- اسکیپ هیچ وقت درست نیمشه
3- از این الینس ها که شعورشون بیشتر از الینس های دیگه هست(زنده - مورادین - لومینا) میتونی بپرسی اونام میگن اسکیپ گند زده :أِ

--------------

حضرت لیچ کینگ (ع) : خداوند نینجاها را دوست ندارد !
الله لا یحب نینجایین :دی

رفتیم Gluth ست کامل شمنو نینجا کردم بعدش اومدم بیرون ریلاگ کردم دیدم سرور Stuck هستش ! یعنی اینکه لگ داره کسی حرکت نمیکنه و کسی نمیتونه وارد شه حالا خدا میداند آیتما میماند یا نا :دی

Muradin
21-10-2009, 18:13
لول آره قرار آرنا داشتم اه این gm هام هیچ کاری نمیکنن

Immortal power
21-10-2009, 18:15
WoW : Wotlk + آخرین پچ ها + addones + ویدیوهای بازی ( 4 دی وی دی ) : 15000 تومان
looooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
اینجارو
looooooooooooooooooooool
حجت جان دلبندم جی ام نوب نوبه آلیانس و هورده نداره

اين يكم زده به سرش ديگه زيادي داره شورشو در مياره! GM الي نديده بوديم! =))

سلام صادق جون

ببین اول باید بری یه سری کوئست بگیری

بعد برای کوئست باید انگلیسیت خوب باشه مثلا میگه برو یه ببری پلنگی چیزی بکش :دی

وقتی کشتی هم لول آپ میشی هم کوئست انجام میشه

کلا منم اولین روز همین احساسو داشتم

حتی گیج هم شدم چی به چیه ولی بعدا یاد گرفتم یکمی بازی کن یاد میگیری

رو حرف کسیم توجه نکن اگه دوست منی که هستی همین هورد بمون خودم لول آپت میکنم :دی

یه جورایی مثل اریپابلیک هست ولی اریپابلیک لول اپش سخته این آسونه :دی

با ارز پوزش اولا نوب خودتی که توی اسکیپ باز میکنی

2- اسکیپ هیچ وقت درست نیمشه
3- از این الینس ها که شعورشون بیشتر از الینس های دیگه هست(زنده - مورادین - لومینا) میتونی بپرسی اونام میگن اسکیپ گند زده :أِ

--------------

حضرت لیچ کینگ (ع) : خداوند نینجاها را دوست ندارد !
الله لا یحب نینجایین :دی

رفتیم Gluth ست کامل شمنو نینجا کردم بعدش اومدم بیرون ریلاگ کردم دیدم سرور Stuck هستش ! یعنی اینکه لگ داره کسی حرکت نمیکنه و کسی نمیتونه وارد شه حالا خدا میداند آیتما میماند یا نا :دی

همه حرفات به كنار اين قسمت اخرتو لطفا تكرار نكن. نينجا كردي خب به من مربوط نيست ولي لطفا با دين شوخي نكن.:hmm:

hasibi01
21-10-2009, 18:17
سلام
میگم دوستان من بازی رو تهیه کردم تا پچ 3.1.3 تو بازی هم میرم ولی تو بازی باید چیکار کرد!!! اولش که بنظرم بازیه بیخودی اومد!!! البته باید عرض کنم که این اولین باری بود که بازی رو دیده بودم!!!و خلاصه از تازه کاراهم یه کم تازه کارتریم!!!در ضمن من توی این سرور که دوستمون حجت معرفی کردن بازی میکردم!!!قضیه اش چیه ؟؟؟؟باید چیکار کرد؟؟؟ من که رفتم تو بازی دیدم همه یه جا ایسادن دارن همدیگه رو نیگا میکننن!!!!!

ممنون میشم جواب بدین!!!

بزار برات توضیح بدم.
توی این بازی دو گروه وجود داره تو هر گروه پنج تا (بزودی شش) نژاد و هر نژاد هم میتونه کلاسهای متفاوتی (ده تا) رو انتخاب کنه. و هر کلاس هم میتونه با توجه به تلنت هاش وایتم هایی که بدست میاره نقش های متفاوتی رو بازی کنه.
البته به این تنوع باید سرورهای متفاوت و امکاناتشون رو که هر از چند گاهی پلیرها رو وادار به تغییر سرور و شروع از اول میکنن اضافه کرد.
شما معمولا برای انجام یه بازیه اف لاین به زمانی در حدود 2-3 روز احتیاج دارید و تموم. برای خیلی از بازیهای آنلاین هم با توجه به یکنواختیه بازی بعد از مدتی میتونید از دستشون راحت شید. ولی توی این بازی باید زمان زیادی (بسته به سرور) بازی کنید تا یه هیرو رو به لول 70 یا 80 یا بزودی 85 برسونید . البته برای اینکار باید دور یه دنیا بچرخید و کلی جاهای مختلف رو رد کنید تا بالاخره 80 شید.
تموم شد؟ نه بابا تازه اولشه چون یه 80 بدون ایتم یعنی هیچ .حالا ایتم از کجا باید پیدا کنی؟ باید بری Raid . ولی واسه همینم ایتم میخوای پس اول باید بری battle ground و آرنا . کلی بازی کنی تا بتونی ایتم جمع کنی که این زمانی به مراتب بیشتر از رسوندن هیرو به لول 80 رو میبره .
خب حالا یه هیرو داری که کلی آیتم داره و تو هم بازی رو بلدی و به اصطلاح واسه خودت شاخی. تموم شد؟ معمولا نه چون همیشه نیرویی وجود داره که بهت میگه اون یکی کلاس یا ریس بهتره یا شاید باید هورد بازی میکردم و الکی اومدم الی یا برعکس . و این هربار چند ماه از زندگیت رو از بین میبره .
بدیش اینه که فکر میکنی شاخی در حالیکه اگه زمانی رو که روی این بازی هدر دادی رو توی دنیای واقعی زندگی میکردی و با همین پشتکار اونجا تلاش میکردی قطعا حالا اونجا شاخ بودی ولی معمولا افسوس.

هر پچی که داری رو بنداز دور و دیگه حتی امتحانش هم نکن. اینو من الان بهت گفتم که بعدا تو به کس دیگه ای نگی. موفق باشی.

Muradin
21-10-2009, 18:20
ایول ریست کردن ریلمو

Muradin
21-10-2009, 18:28
ریلم هم اومد به سلامتی

HoJJaT_007
21-10-2009, 18:28
آخجون آیتمام نپرید

لومینا شوخی بود

به پیر به پیغمبر به مولا به جون مادر خودم و خودت این جی اما نوبن ! نوب

یارو میاد وسط اورگیمر همه رو میکشه
!

sadeghbb
21-10-2009, 18:34
بزار برات توضیح بدم.
توی این بازی دو گروه وجود داره تو هر گروه پنج تا (بزودی شش) نژاد و هر نژاد هم میتونه کلاسهای متفاوتی (ده تا) رو انتخاب کنه. و هر کلاس هم میتونه با توجه به تلنت هاش وایتم هایی که بدست میاره نقش های متفاوتی رو بازی کنه.
البته به این تنوع باید سرورهای متفاوت و امکاناتشون رو که هر از چند گاهی پلیرها رو وادار به تغییر سرور و شروع از اول میکنن اضافه کرد.
شما معمولا برای انجام یه بازیه اف لاین به زمانی در حدود 2-3 روز احتیاج دارید و تموم. برای خیلی از بازیهای آنلاین هم با توجه به یکنواختیه بازی بعد از مدتی میتونید از دستشون راحت شید. ولی توی این بازی باید زمان زیادی (بسته به سرور) بازی کنید تا یه هیرو رو به لول 70 یا 80 یا بزودی 85 برسونید . البته برای اینکار باید دور یه دنیا بچرخید و کلی جاهای مختلف رو رد کنید تا بالاخره 80 شید.
تموم شد؟ نه بابا تازه اولشه چون یه 80 بدون ایتم یعنی هیچ .حالا ایتم از کجا باید پیدا کنی؟ باید بری Raid . ولی واسه همینم ایتم میخوای پس اول باید بری battle ground و آرنا . کلی بازی کنی تا بتونی ایتم جمع کنی که این زمانی به مراتب بیشتر از رسوندن هیرو به لول 80 رو میبره .
خب حالا یه هیرو داری که کلی آیتم داره و تو هم بازی رو بلدی و به اصطلاح واسه خودت شاخی. تموم شد؟ معمولا نه چون همیشه نیرویی وجود داره که بهت میگه اون یکی کلاس یا ریس بهتره یا شاید باید هورد بازی میکردم و الکی اومدم الی یا برعکس . و این هربار چند ماه از زندگیت رو از بین میبره .
بدیش اینه که فکر میکنی شاخی در حالیکه اگه زمانی رو که روی این بازی هدر دادی رو توی دنیای واقعی زندگی میکردی و با همین پشتکار اونجا تلاش میکردی قطعا حالا اونجا شاخ بودی ولی معمولا افسوس.

هر پچی که داری رو بنداز دور و دیگه حتی امتحانش هم نکن. اینو من الان بهت گفتم که بعدا تو به کس دیگه ای نگی. موفق باشی.

واقعا ممنون!!!:31:
اول که خوب تعریفش دادی بعدم که گذاشتیش تو قبر!!!:10:
باحال بود و درس آموز!!!
دمت گرم!:11:

HoJJaT_007
21-10-2009, 19:39
این رو از تجربه خودم میگم

یکی که پرو باشه با هر کلاسی حتی ضعیف ترین کلاس هم با آیتم قول میشه

همیشه سعی کنید کلاسی رو که دوست دارید بردارید من اول از پالادین خوشم میومد بعد دیدم نه از شمن بیشتر خوشم میاد الان کل راه رو باید از اول برم که 80 درصدشو رفتم !

فقط یه Hand OS مونده

Zende
21-10-2009, 20:40
نمیدونم چرا احساس میکنم جمله برا منه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Unholy
21-10-2009, 21:51
سلام پاور می خواستم ببینم ماگ پالادین تو سرور سکپ بلدی؟ بی ضحمت اگر بلدی تلنت فراست مج هم بزار.tnx

Unholy
21-10-2009, 21:58
عزیزان هورد کسی میدونه سوکت های dk را چی بزنم؟

Unholy
21-10-2009, 22:03
کسی تلنت فراست مج بلده؟ اگر بلدید بزاریدplz

Unholy
21-10-2009, 22:09
کسی نیست که جواب بده؟

Zende
21-10-2009, 23:13
الوووووو!!!!!
آرام باش عزیز
چند تا پست:دی
اینجا یه بار تاپیکش تخته شده
لطفا رعایت کنید

reza_saghari
21-10-2009, 23:22
سلام
این هم یه لینک خوب برای کسایی که مشکل تو ست کردن تالنت دارن

موفق باشید

reza_saghari
21-10-2009, 23:39
من تا حالا جند تا پست دادم (شاید بیش از 10 پست از زمان عضویت من) ولی هنوزم تعداد پست های منو 0 زده
کسی میدونه چرا اینجوریه؟

Immortal power
22-10-2009, 00:14
من تا حالا جند تا پست دادم (شاید بیش از 10 پست از زمان عضویت من) ولی هنوزم تعداد پست های منو 0 زده
کسی میدونه چرا اینجوریه؟

چون تو بخش بازي هاي انلاين و شبكه پست شمارش نميشه.:10:

mmtshb
22-10-2009, 00:31
سرم داره سوت میکشه چقد صفحه داره این پست!منکه اهل بازی نیستم ولی ظاهرا خیلی بازی باحالیه

Immortal power
22-10-2009, 09:44
سرم داره سوت میکشه چقد صفحه داره این پست!منکه اهل بازی نیستم ولی ظاهرا خیلی بازی باحالیه

ار باحالم باحال تره! من تعداد شايد بيشتر از 50 - 60 تا بازي تموم كردم ولي اين بازي يه چيز ديگس! داستان اين بازي رو نميتونيد حتي شبيهشو تو يه بازي ديگه پيدا كنيد! يه تستش كنيد!

HoJJaT_007
22-10-2009, 14:05
نکته :

هیچوقت این بازی رو نکنید چون مثل من معتاد خفن میشید بعد یه امتحان میگیرند یهو میبین 15 میشی :دی

معتاد کننده هستش خفن

کلا بازی هستش هیچ وقت تهشو نمیبینید هی میرید باز میبینید گنده تر هستند اونا رو میزنی میبینی گنده تر هستش :دی

ولی مثلا بازی مثل Travian یا Tribal Wars وقتی دیر بری فایده نداره همه قوی شدن و تو باید از اول بری و هی میزننت و نمیرسی به پای اونا ... ولی این بازی اینطور نیست خودت انتخاب میکنی با این ایتمایی که داری بری حمله کنی یا ترجیح بدی قوی شی و حمله کنی :دی

Unholy
22-10-2009, 14:19
سلام دوستان کسی باگ پالادبن .... بلده.......tnx

Unholy
22-10-2009, 15:00
کسی انجا اینچنتر هست تو scape؟

sir reza 2
22-10-2009, 15:10
ببخیشید ها ولی این پوشه هایی رو که میگید من اصلا پیدا نمیکنم .
مثلا پوشه ای به اسم Luncher ندارم .
البته به احتمال زیاد سی دی من کپی ولی راهی نیست با سی دی کپی شده بازی کرد ؟
ممنون میشم اطلاعلت بیشتری در باره ی اپدیت بازی و ورود به اون بدین .

marmolak kocholo
22-10-2009, 17:47
کسی نیست که جواب بده؟

شما پست منو دیدی که سفحه ی قبل 4 تا پشت سر هم پست دادی :13:؟

سولام :31:
من اول از اسکپ بازی رو شروع کردم !
یه Tauren لول 80 دارم
یه Dk هم دارم !
تا تو Scape من لول 80 کردم اومدم Dk رو لول آپ کنم سرور کلا به .... رفت جند ماهی !
بعدش هم از لگ می ترکید !
کل بگ هام پاک شدن و ... :31:
حالا با اتفاقات بالا بازم رفتم تارن رو دوباره براش آیتم گرفتم ....

تو Nel هم چند دفعه رفتم چون Quest Helper کار نمی کرد نتونستم لول آپ کنم! ولش کردم :31:

الانم تو این WowBeez هستم D: هم تو فان هم تو High Rate ( سرور باهالیه ! )

در مورد سوالت :

من که خودم نوبم ولی واسه Dk من سوکت Attack Power و Critical می بندم :20:

راستی باگ پالادین رو نمی دونم ولی برو از بچه های ایرانی تو اسکیپ بپورس اونا خوره ی این جور چیزان :31:

تلنت هم برو از این جا که صادق جان گفتن بگیر !

یا تو بازی اگه احساس کردی یه Dk شاخه سریع Inspect کن و تلنت هاتو مثل اون بچین !

Unholy
22-10-2009, 18:32
ازت منونم مارمولک

Unholy
22-10-2009, 18:39
همه سوکت هایdk 64 power زدم زیر 12k نمیزنه

HoJJaT_007
22-10-2009, 18:57
رزمندگان اسلام در اورگیمر در حال جنگند

از Drag دارند میان توی شهر هوردا نمیذارن میرن هی فود میخورند منم میرم هیل میدم میام :دی

HoJJaT_007
22-10-2009, 19:55
همین الان موفق به کشتن Flame و دو عدد از اون 12 تا باسس ها (Injurector) که در سررو های دیگه مثل مور و ملخ با Siege Weapon میزنندش با بدون اون ماشین های تانک زدیم یعنی لیدر که من نبودم در حد تیم ملی پرو باید باشه بتونه اینکارو کنه :دی

Mr. President
22-10-2009, 20:13
سلام دوستان . اگه این جوری پیش بره تاپیکو تخته میکنن ها !
حداقل یه کار مفید انجام بدیم :
patch3.2.3
new instance :Icecrown Citadel
Mian boss : The Lick King
خب همه فهمیدن ! منظورم raid لیچ کینگ هست . فراست مورنی در کار نیست ! اما آیتم های خوبی داره !
تنها ریدی که برای رسیدن به آخرین باس horde و ally باید یه pvp انجام بدن و برنده میره سروقت لیچ کینگ و سوفیرا خانوم (اژدها):31:

Mr. President
22-10-2009, 20:21
دمت گرم
خیلی خوب ترجمه شدن. بیشتر ترجمه ها اسم ها رو هم معنی کردن. ولی این خوب ترجمه شده.

مثلا توش این چیزا نیست
سیلورمون = ماه نقره ای :38:
Orgrim DoomHammer = اورگریم پتک تباهی :38:

احتمالا علت اینه که طرف خودشم "دنیای هنر جنگ "باز بوده ! (فارسی را پاس بداریم ! دی)

namx
22-10-2009, 23:08
سلام دوستان . اگه این جوری پیش بره تاپیکو تخته میکنن ها !
حداقل یه کار مفید انجام بدیم :
patch3.2.3
new instance :Icecrown Citadel
Mian boss : The Lick King
خب همه فهمیدن ! منظورم raid لیچ کینگ هست . فراست مورنی در کار نیست ! اما آیتم های خوبی داره !
تنها ریدی که برای رسیدن به آخرین باس horde و ally باید یه pvp انجام بدن و برنده میره سروقت لیچ کینگ و سوفیرا خانوم (اژدها):31:

احتمالا اشتباه میکنی خوده بلیزارد حرفی از لیچ کینگ نزده در ضمن تو پچ 3.3.0 Icecrown Citade اضافه میشه :8::8:

منبع

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه امید زدن لیچ کینگ :19::8:

Mr. President
22-10-2009, 23:13
من از اد ان استفاده ميكنم و ميبينم كه از كجا چي دراپ ميشه!
:blink:
میشه اسم اد آنو بگی ؟؟؟

Mr. President
22-10-2009, 23:18
احتمالا اشتباه میکنی خوده بلیزارد حرفی از لیچ کینگ نزده در ضمن تو پچ 3.3.0 Icecrown Citade اضافه میشه :8::8:

منبع

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه امید زدن لیچ کینگ :19::8:
خدا برای وبلاگای ایرانی نسازه !
اونی که من دیدم یه ترجمه ی کامل گذاشته بود که لورد نمیدونمم چیچی (همون اورکه توی wrath gate ) به همراه نمیدونم کی دست نقره ای میرن و ..... و سلهشوران هورد و اتحاد (آلاینس) باید در کشتی های با هم نبرد کنن و تا معلوم بشه کی لیاقت لیچ کینگو داره !
بعنی همش دروغ بوده ؟؟؟؟
و آره شماره ی پچ رو اشتباه گفتم :
3.3.0 هست :دی

Unholy
22-10-2009, 23:55
عزیزان لیچ کینگ فکر کنم تو پچ 3.3.0 اومده ولی تا جایی که من میدونم باید با یک رید کامل زدش

hossein2801
22-10-2009, 23:56
اگه لیچ کینگ اضافه بشه باید ارتاس رو هم برا هورد اضافه کنن که پدرشو درارم البته پدرشو خود بی ابروش کشت lol

Unholy
23-10-2009, 00:00
اخر هیچ کس به ما نگفت pass هروم کجا عوز کنم تو سایت 2bitgaming

hossein2801
23-10-2009, 00:01
مگه ulduar رو نل درست شده؟

hossein2801
23-10-2009, 00:02
Orange Core 3.2.2a Test Realm is open (for staff and invitations). Unavailable for public for 1-2 days

2 روز دیگه سرور قدرتی نل میاد بالا lol

Unholy
23-10-2009, 00:08
میگم تو باگ پالا بلدی؟:10:

hossein2801
23-10-2009, 00:09
نه اهل باگ نیستم

نمونه از ماشین هایی که در سرور بعدی نل کار میکنه
یکی از تستر ها گذاشته

Unholy
23-10-2009, 00:25
میگم میشه کاری کرد که dk دو تا 2hand بگیره دستش؟

JIGSA
23-10-2009, 00:28
در مورد پچ 3.3.0

همونطور که میدونین تو این پچ قرار IceCrown Citadel به عنوان یه Raid به بازی اضافه بشه.
البته زیاد عجله نکنین. پچ هنوز به آلفا تست نرسیده چه برسه به بتا و PTR .
تقریبا تمام فوت وفن های بازی رو باید اجرا کنین تا برسین به باسهای نهایی یعنی Sindragosa و Lich King. به عبارت دیگه باید هم خدای PVE باشین و هم خدای PVP.
اونجور که من شنیدم آرتاس فقط یکبار در هفته قابل زدنه. یعنی اولین گروه هورد و اولین گروه الیانس که تموم باسهای اولیه رو میزنن میرن تو یه Arena و برای رسیدن به باس های نهایی با هم میجنگن. برنده میره برای جام جهانی.

من که فعلا تو ترک هستم. ولی بر و بکس فعلا داشته باشن آبجی اونیکسیای آپگرید شده رو.

زمان تقریبی برای پچ 3.3.0 احتمالا اردیبهشت سال دیگه هستش. بشین تا بیاد

hossein2801
23-10-2009, 00:49
در مورد پچ 3.3.0

همونطور که میدونین تو این پچ قرار IceCrown Citadel به عنوان یه Raid به بازی اضافه بشه.
البته زیاد عجله نکنین. پچ هنوز به آلفا تست نرسیده چه برسه به بتا و PTR .
تقریبا تمام فوت وفن های بازی رو باید اجرا کنین تا برسین به باسهای نهایی یعنی Sindragosa و Lich King. به عبارت دیگه باید هم خدای PVE باشین و هم خدای PVP.
اونجور که من شنیدم آرتاس فقط یکبار در هفته قابل زدنه. یعنی اولین گروه هورد و اولین گروه الیانس که تموم باسهای اولیه رو میزنن میرن تو یه Arena و برای رسیدن به باس های نهایی با هم میجنگن. برنده میره برای جام جهانی.

من که فعلا تو ترک هستم. ولی بر و بکس فعلا داشته باشن آبجی اونیکسیای آپگرید شده رو.

زمان تقریبی برای پچ 3.3.0 احتمالا اردیبهشت سال دیگه هستش. بشین تا بیاد
یعنی لیچ و ارتاس برا هر دو طرف قابل زدنه؟

Muradin
23-10-2009, 07:41
اولدوار ما 5 بار norm زدیمش لامصب فقط 2 بار آیتم دروب کرد اونم فقط یکی!

در ضمن مگه باس Trail Of The Crusader لیچ کینگ نیست؟

Metalzadeh
23-10-2009, 08:52

نخیر نمیشه :)

Mostafa-Sabab
23-10-2009, 10:18
اخر هیچ کس به ما نگفت pass هروم کجا عوز کنم تو سایت 2bitgaming

2bitgaming.com/ucp
من باگو بلدم همه هرو ها میشه اما چون پالادین جاجمنت Life Steal داره جلو باس هیت پوینت کم نمیاره !
البته هیت پوینتش بالای 30k باشه بهتره

Zende
23-10-2009, 10:29
اول که اون crasuder فقط ریس اضافه کرده و کلاس!..>><<..!
حتی اگر هم توی این پتچ باشه لیچ پس به قول جیگسا تا اردیبهشت سال بعد بیشن تا برات بیاد هم پک جدید هم لیچ!

Mr. President
23-10-2009, 12:14
نظرتون در مورد cataclysm چیه ؟
اون طوری که من توی تریلر دیدم واقعا مسخره شده . هرچی گل و سبزه بوده کردن مواد مذاب !
ولی اون اژدها رو نفهمیدم کی بود ؟؟؟

Mr. President
23-10-2009, 12:21
مثل این میمونه که لیچ کینگ دوتا فراست مورن دستش باشه :دی

HoJJaT_007
23-10-2009, 12:38
مگه ulduar رو نل درست شده؟

نه ! ولی بدون ماشین زدیم این از قدرت هورداست دیگه هوش زیادی دارند :)

---------

اون اژدها Deathwing بودش :دی اگه وارکرافت بازی بکنی میدونی کیه

--------

آخجون من عاشق Siege Weapon هستم :دی

اگه Siege Weapon فیکس شه - اولدار فیکس میشه و مهم تر از همه .... !

ماموت - موتور - دو ترکه سوار میشید ! من که الان دو تا موتور دارم راحت تاکسی تلفنی میگیریم :دی

Mr. President
23-10-2009, 12:46
معرفی سرور :

ز دوشنبه با چهار ترا بایت رم جدید و سرویس دهنده ی جدید آن میشه . تقریبا بدون باگ . xp rate مناسب که براحت میتونین توش سه روزه 80 بشین . پلیر های نسبتا pro . و ulduar و naxx و nexus و os و خیلی اینس های دیگه رو کامل داره . باس هاش نیمی از اسپل ها رو میزنن اما الیت ها و موب ها اصلا spell نمیزنن . ایرانی توش خیلی زیاده . و مثل تمام سرور های دیگه horde بیشترن ولی ally ها حرفه ای ترن . اگه میخواین توی رید ها آیتم گیرتون بیاد بیاید ally وگر نه باید توی horde خیلی زحمت بکشین .
تمام BG ها و arena کار میکنه . هر عید یا مناسبتی هم میشه به team ها یه چیزی جایزه میدن ! جی ام های خیلی با معرفتن . اگه speed ---- کنی . تا قبل از 40 بار هیچی بهت نمیگن ولی بعد از 40 بار ازت میخان که بس کنی و اگر معضرت خواهی کنی و دیگه انجام ندی کاری باهات ندارن ! (تمام GM ها رو خودم امتحان کردم :دی ) . پچ مورد نیاز 3.2.2a . از دوشنبه میتونین اکانت بسازین .
جمعیت سرور در کمترین حالت 700 نفر و در بیش ترین حالت 3100 . امکان نداره که latency تون از 200 بیشتر بشه
(الان میگن سرور ماله باباشه که اینقدر داره براش تبلیغ میکنه ! :دی )

Mr. President
23-10-2009, 12:54
[B]

اون اژدها Deathwing بودش :دی اگه وارکرافت بازی بکنی میدونی کیه

خسته نباشی ! میخولستم بحث رو بکشونم به یه موضوعی ، .......

deathwing :
موجودی شیطانی برای مدت‌ها در Deepholm، قلمرو زمین در Elemental Plane به خواب رفته است. اژدهای Deathwing برای تسکین زخم‌های برجای مانده از نبرد Azeroth، مدت‌ها دور از سرزمین، منتظر رسیدن روز موعود بوده و حالا یکبار دیگر زمان آن رسیده تا با آتش گداخته خود جهان را بسوزاند. بزودی Deathwing به Azeroth بازخواهدگشت. با ظهور دوباره Deathwing دنیا دچار تفرقه می‌شود و پادشاهی Azeroth شاهد برهم خردن توازن قدرت در سرزمین‌های زیرسلطه خود خواهد بود. آتش جنگ یکبار دیگر افروخته شده و دنیا انتظار قهرمانان ویا ضد قهرمانانی را می‌کشد که سرنوشت دنیا را رقم خواهند زد.
سومین بسته اضافه شونده بازی WOW چهره سرزمین Azeroth را تغییر داده و آن را به سرزمینی پر از ویرانی‌های برجای مانده از آتش خشم Deathwing و رازهای ناگفته فراوان تبدیل می‌کند. در Cataclysm دو گروه جدید به نبرد میان Horde و Alliance خواهند پیوست و بازیکنان پس از اینکه به Level85 رسیدند می‌توانند به سرزمین‌های ناشناخته بازی پا بگذارند و در آخر به نبرد با اژدهای خشمگین، Deathwing بروند.

Immortal power
23-10-2009, 13:38
میشه اسم اد آنو بگی ؟؟؟

خخخخخ! اين پست من احساس نميكني برادر يكم قديميه؟ مال يه 3 هفته پيش ميشه!

نظرتون در مورد cataclysm چیه ؟
اون طوری که من توی تریلر دیدم واقعا مسخره شده . هرچی گل و سبزه بوده کردن مواد مذاب !
ولی اون اژدها رو نفهمیدم کی بود ؟؟؟

اره منم بدم اومد! چيچي بود زدن ازروت رو به گند كشوندن! اگر وارگن ها اضافه نميشدن من همين 3.2.2 ميموندم!

خسته نباشی ! میخولستم بحث رو بکشونم به یه موضوعی ، .......

deathwing :
موجودی شیطانی برای مدت‌ها در Deepholm، قلمرو زمین در Elemental Plane به خواب رفته است. اژدهای Deathwing برای تسکین زخم‌های برجای مانده از نبرد Azeroth، مدت‌ها دور از سرزمین، منتظر رسیدن روز موعود بوده و حالا یکبار دیگر زمان آن رسیده تا با آتش گداخته خود جهان را بسوزاند. بزودی Deathwing به Azeroth بازخواهدگشت. با ظهور دوباره Deathwing دنیا دچار تفرقه می‌شود و پادشاهی Azeroth شاهد برهم خردن توازن قدرت در سرزمین‌های زیرسلطه خود خواهد بود. آتش جنگ یکبار دیگر افروخته شده و دنیا انتظار قهرمانان ویا ضد قهرمانانی را می‌کشد که سرنوشت دنیا را رقم خواهند زد.
سومین بسته اضافه شونده بازی WOW چهره سرزمین Azeroth را تغییر داده و آن را به سرزمینی پر از ویرانی‌های برجای مانده از آتش خشم Deathwing و رازهای ناگفته فراوان تبدیل می‌کند. در Cataclysm دو گروه جدید به نبرد میان Horde و Alliance خواهند پیوست و بازیکنان پس از اینکه به Level85 رسیدند می‌توانند به سرزمین‌های ناشناخته بازی پا بگذارند و در آخر به نبرد با اژدهای خشمگین، Deathwing بروند.

اين بدبختم ادم خوبي بوده ولي اين سارگراس مخشو ميزنه!

Immortal power
23-10-2009, 13:49
معرفی سرور :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدز دوشنبه با چهار ترا بایت رم جدید و سرویس دهنده ی جدید آن میشه . تقریبا بدون باگ . xp rate مناسب که براحت میتونین توش سه روزه 80 بشین . پلیر های نسبتا pro . و ulduar و naxx و nexus و os و خیلی اینس های دیگه رو کامل داره . باس هاش نیمی از اسپل ها رو میزنن اما الیت ها و موب ها اصلا spell نمیزنن . ایرانی توش خیلی زیاده . و مثل تمام سرور های دیگه horde بیشترن ولی ally ها حرفه ای ترن . اگه میخواین توی رید ها آیتم گیرتون بیاد بیاید ally وگر نه باید توی horde خیلی زحمت بکشین .
تمام BG ها و arena کار میکنه . هر عید یا مناسبتی هم میشه به team ها یه چیزی جایزه میدن ! جی ام های خیلی با معرفتن . اگه speed ---- کنی . تا قبل از 40 بار هیچی بهت نمیگن ولی بعد از 40 بار ازت میخان که بس کنی و اگر معضرت خواهی کنی و دیگه انجام ندی کاری باهات ندارن ! (تمام GM ها رو خودم امتحان کردم :دی ) . پچ مورد نیاز 3.2.2a . از دوشنبه میتونین اکانت بسازین .
جمعیت سرور در کمترین حالت 700 نفر و در بیش ترین حالت 3100 . امکان نداره که latency تون از 200 بیشتر بشه
(الان میگن سرور ماله باباشه که اینقدر داره براش تبلیغ میکنه ! :دی )
xp rate چنده؟
بعدم اينا رو وللش! بگو وارپ داره يا نه! من زندگي كاراكترم به وارپ بستس!:31:

HoJJaT_007
23-10-2009, 13:50
لول یعنی Grizlly Hills که یکی از سر سبز ترین زون های نورترنده پر آتیش میشه ... اه اه بیخیال من اگه Nel بره Catylsm میرم سرورای دیگه !

Mostafa-Sabab
23-10-2009, 14:24
اين بدبختم ادم خوبي بوده ولي اين سارگراس مخشو ميزنه!
نه عزیزم !
سارگراس یه کرم بیشتر در مقابل خدایانی که مخ نلثاریوب رو زده بودن نبود !

hossein2801
23-10-2009, 14:34
xp rate چنده؟
بعدم اينا رو وللش! بگو وارپ داره يا نه! من زندگي كاراكترم به وارپ بستس!:31:

نه نداره
این سرور از خدایان باگ هستش من تا توش 80 کرم پدرم درومد
چرت ترین سرور کره خاکی

HoJJaT_007
23-10-2009, 14:48
نه نداره
چرت ترین سرور کره خاکی

تایید میشه

hvlmm
23-10-2009, 15:02
سلام به تمام دوستان و علاقه مندان به بازی World Of Warcraft

بدون واسطه می رم سره اصل مطلب

برای 2 روزی هست که من و یکه از دوستانم در آمریکا سروری راه اندازی کردیم

این سرور دارای 2 ریلم هست
1Fun Server
2Blizzlike Server

در حال حاضر سرور سازگاری با پچ 3.2.2a(10505)r رو دارد

علاقه مندان به سرور ایرانی برای کمک به ما می توانن به لینک مقابل رفته و با ما هم کاری کنند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] محتوای مخفی: لینک سایت

اگر هم کسی مایل به Game Master (GM)s بود با دادن تست می تواند Game Master شود (فقط 2 نفر پذیرفته می شوند) و افراد دیگر با مقدار های متغییر و زمان ی مشخص در سرور با ما هم کار می توانن شوند !

اگر کسی مشکل داشت با سایت یا بازی بگه !

با تشکر از مسولان و مدیریت سایت p30world

Mr. President
23-10-2009, 15:14
نه نداره
چرت ترین سرور کره خاکی

تایید میشه
والا من 2 روزه 80 میشم ...... مطمئنا از nel بهتره !
rouge lvl 20 میتونه warlock 75 رو با 2 دست بزنه ! چرا ؟ چون دو تا dagger از سیستم مسخره ی NEL گرفته !
NEL عملا فان سروره ! نه لول آپ کردنش لذت داره و نه raid رفتنش ! تمام بازی کناش هم (-80) حتما 2V 1 میزننت . آرزو به دلم موند که توی nel یه نفر 1v1 بهم حمله کنه .......:31:

سلام به تمام دوستان و علاقه مندان به بازی World Of Warcraft

بدون واسطه می رم سره اصل مطلب

برای 2 روزی هست که من و یکه از دوستانم در آمریکا سروری راه اندازی کردیم

این سرور دارای 2 ریلم هست
1Fun Server
2Blizzlike Server

در حال حاضر سرور سازگاری با پچ 3.2.2a(10505)r رو دارد

علاقه مندان به سرور ایرانی برای کمک به ما می توانن به لینک مقابل رفته و با ما هم کاری کنند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] محتوای مخفی: لینک سایت

اگر هم کسی مایل به Game Master (GM)s بود با دادن تست می تواند Game Master شود (فقط 2 نفر پذیرفته می شوند) و افراد دیگر با مقدار های متغییر و زمان ی مشخص در سرور با ما هم کار می توانن شوند !

اگر کسی مشکل داشت با سایت یا بازی بگه !

با تشکر از مسولان و مدیریت سایت p30world
دوست عزیز سایتتون رو با intro فلش ............
وردار اون فلش رو ! :31: نصف کاربرات میپرن !

hossein2801
23-10-2009, 15:21
والا من 2 روزه 80 میشم ...... مطمئنا از nel بهتره !
rouge lvl 20 میتونه warlock 75 رو با 2 دست بزنه ! چرا ؟ چون دو تا dagger از سیستم مسخره ی NEL گرفته !
NEL عملا فان سروره ! نه لول آپ کردنش لذت داره و نه raid رفتنش ! تمام بازی کناش هم (-80) حتما 2V 1 میزننت . آرزو به دلم موند که توی nel یه نفر 1v1 بهم حمله کنه .......:31:

بسی خندیدیم
بیام توش اون باگای باحالشو نشونت بدم؟
تا چند روز دیگه نل برابری با بلیز میکنه

hvlmm
23-10-2009, 15:21

چشم دیگه ؟

HoJJaT_007
23-10-2009, 15:27
دقیقا

تا چند روز دیگه

Siege Weapon
Ulduar
Boss Spell
Arena
BG

FIX

از باگ های MMORPG4ALL این بود که ....

Mr. President
23-10-2009, 15:28
Forum Categories
Forums have not been configured
We have not configured our forums yet. Please check back later.
=====================================
خوب این پیغامی بود که فروم سایت نمایش میداد ! :31:
سیستم عضویت تست شد 3 تا باگ داره (با مرور گر اوپرا تست کنید .)
صفحه ی اصلی تست شد
به froum staff هم نیاز دارید
توی بازی DK ها باگ هستند allattack=abzorve
تست warlock eye crash مثبت بود
pala heal crash مثبت بود
priest greater heal مثبت بود
====================>>> بهتر بود قبل از معرفی سرور اول development team و staff رو درست میکردید ........

hossein2801
23-10-2009, 15:33
Forum Categories
Forums have not been configured
We have not configured our forums yet. Please check back later.
خوب این پیغامی بود که فروم سایت نمایش میداد ! :31:
سیستم عضویت تست شد 3 تا باگ داره (با مرور گر اوپرا تست کنید .)
صفحه ی اصلی تست شد
به froum staff هم نیاز دارید
توی بازی DK ها باگ هستند allattack=abzorve
تست warlock eye crash مثبت بود
pala heal crash مثبت بود
priest greater heal مثبت بود
====================>>> بهتر بود قبل از معرفی سرور اول development team و staff رو درست میکردید ........
تو برو تو همون سرور mmo که کریپ لول 80ش 240 هلس داره 72ش 1 هلس داره lol
با همینا 80 کردی دیگه؟
اسانسوراش هم که کار نمکنه
set as home بیش از 90 درصد جاها کار نمیکنه
تو دالاران حرکت کنی dc میشی

سایتش بسیار چرت هست

Mr. President
23-10-2009, 15:33
بسی خندیدیم
بیام توش اون باگای باحالشو نشونت بدم؟
تا چند روز دیگه نل برابری با بلیز میکنه
خیییییییییییی مونده تا نل انگشت کوچیکه ی blizz بشه ! اول باید vote shop رو ورداره !
بعد اون costom items رو ...... یه finger میسازی 1000 stamina میده تازه آخرشم item green میشه ! :31:

دقیقا

تا چند روز دیگه

Siege Weapon
Ulduar
Boss Spell
Arena
BG

FIX

از باگ های MMORPG4ALL این بود که ....

ببخشید ولی کی گفته اینا باگه ؟؟؟؟؟
seige weapon های ulduar رو برداشتن چون boss اسپل نمیزنه ..... اگه میزاشتن که dreath mines و ulduar یکی میشد !:31:
======================================
کی گفته که یک سرور فقط bug free بودنش مهمه ؟؟؟
GM ها هم یکی از اونا هستن ! توی NEL میخوای ticket بدی و یه هکر رو گزارش کنی مینویسه w8 time 165 min !!!!!! آخرشم خودت بن میشی !
اونجا هنوز تیکتت خشک نشده ! GM حواب میده
پلیر هاشم که ............ (سوء تفاهم پیش نیاد ؟؟؟!!! خارجی ها رو میگم) یکی از یکی نوب تر !
=============
xp rate زیبایی هم که داره ! لومینا از jigsa نقل آورد که :"راه میری level up میشی ! "
دروغ میگم ؟؟؟؟ خداییش کدوم بهتره ؟

hossein2801
23-10-2009, 15:37
تو سرور فان mmo نمیزنه تو نل میزنه
سرور مجانی باید مخارجش رو از همین راها دربیاره
New Monster server with the following specs:

* 3.2.2a client (pretty sure nobody is on this client version yet)
* Vehicles working in all areas
* Vmaps loaded for line of site collision
* Scripted instances all the way back to classic instances
* Professions working to 450 via trainers in game
* Druids change form skins when in cat, bear
* Duel Specs are now added
* all gear for 3.2 is in the db
* Socketing of gems follows retail rules with gaining and adding such gems.
* duping and stacking of exploited items removed.
* WarpNPC will have only city to city travel and with charge for this travel.
* all farming professions are functional and resources are available in the world.
* Fully functional barber shops
* reputations are at a 95% fixed level
* mirror image for mages works (that's for me to smile about)
* Guilds have been converted correctly as well as guild banks
* Accounts and Characters have been converted to assure no lost items
* Upgraded in game ticket system.
* Separate Horde and Alliance global channels but still retaining the world global channel

hossein2801
23-10-2009, 15:38
خیییییییییییی مونده تا نل انگشت کوچیکه ی blizz بشه ! اول باید vote shop رو ورداره !
بعد اون costom items رو ...... یه finger میسازی 1000 stamina میده تازه آخرشم item green میشه ! :31:

seige weapon های ulduar رو برداشتن چون boss اسپل نمیزنه ..... اگه میزاشتن که dreath mines و ulduar یکی میشد !:31:

* all farming professions are functional and resources are available in the world.
* Separate Horde and Alliance global channels but still retaining the world global channel

با دقت بخون
امیدورام نیای این سرور

Mr. President
23-10-2009, 15:42
با همینا 80 کردی دیگه؟

سایتش بسیار چرت هست
الان کدوم سرورو داری میگی ؟؟
اونی که از من نقل قول کردی مربوط به سرور ایرانی همین دوستمون بود

hossein2801
23-10-2009, 15:43
الان کدوم سرورو داری میگی ؟؟
اونی که از من نقل قول کردی مربوط به سرور ایرانی همین دوستمون بود
mmorpg4all.com

Mr. President
23-10-2009, 15:43

با دقت بخون
امیدورام نیای این سرور
حرف زدن آسونه !:31: ببینیم .........

Mr. President
23-10-2009, 15:46
با همینا 80 کردی دیگه؟

سایتش بسیار چرت هست
شما کی بازس کردی ؟؟؟ والله ما که بازی میکنیم همه ی اینا رو داره ! اون خط اولشم اصلا نفهمیدم چی گفتی !
EN بنویس

hossein2801
23-10-2009, 15:47
اینطور اثر میکنه دیگه
LOL I CANT %*$^ING WAIT TO $&#%ING BLOW SOME %$^#ING $^%& UP A[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ^*&% YEAH!!!!

همین عکس خیلی چیزا رو ثابت میکنه

hossein2801
23-10-2009, 15:50
شما کی بازس کردی ؟؟؟ والله ما که بازی میکنیم همه ی اینا رو داره ! اون خط اولشم اصلا نفهمیدم چی گفتی !
EN بنویس

خواستم برم عکس بگیرم بزارم اینجا ملت بخندن ولی مثل اینک هlogin server down :31:

hossein2801
23-10-2009, 15:55

GM ها هم یکی از اونا هستن ! توی NEL میخوای ticket بدی و یه هکر رو گزارش کنی مینویسه w8 time 165 min !!!!!! آخرشم خودت بن میشی !
پلیر هاشم که ............ (سوء تفاهم پیش نیاد ؟؟؟!!! خارجی ها رو میگم) یکی از یکی نوب تر !
=============
xp rate زیبایی هم که داره ! لومینا از jigsa نقل آورد که :"راه میری level up میشی ! "
من هر وقت تیکت زدم درجا جواب دادن
به نظر من هرکی اسم نوب رو رو زبون بیاره خودش نوبه
نمیدونم چرا تو ایران همه فکر میکنن به غیر از خودشون همه نوبن:31:
اینایی هم که تو ایران بازی میکنن 99 درصد نمیدونن rpg چیه چه برسه mmorpg بعد میان wow بازی میکنن چنان بلایی سرشون میاره که زندگی رو بیخیال میشن چون تو عمرش سبک rpg بازی نکره شکه میشه دیگه lol

Mr. President
23-10-2009, 16:01
اینطور اثر میکنه دیگه
LOL I CANT %*$^ING WAIT TO $&#%ING BLOW SOME %$^#ING $^%& UP A[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ^*&% YEAH!!!!

همین عکس خیلی چیزا رو ثابت میکنه

جوگیر نشو دوست عزیز .......... اینا چیه نوشتی ؟؟؟؟ 2 خط نوشتی 3 خطش فوهشه !
این فقط وسایل نقلیه رو ثابت کرده !

خواستم برم عکس بگیرم بزارم اینجا ملت بخندن ولی مثل اینک هlogin server down :31:
چیز جالب اینه که تا دو روز دیگه هر دو سرور on میشن ! اونوقت معلوم میشه کدوم بهتره !:31:
"همه ی دوستان تا دو روز دیگه به این بحث خاتمه بدین لطفا "

hossein2801
23-10-2009, 16:04

چیز جالب اینه که تا دو روز دیگه هر دو سرور on میشن ! اونوقت معلوم میشه کدوم بهتره !:31:
your skill in wow has increased to 450 :31:

hossein2801
23-10-2009, 16:06
تو ورژن 3.3 رسما اعلام شد لیچ کینگ به عنوان باس وجود داره و ایتم های t10 هم اضافه میشه

hossein2801
23-10-2009, 16:21

خوب حالا ثابت شد خودت نوبی
وجود این وسایل حکایت از کلاسیک بودن باس ها و اسپل های اونا میکنه

hossein2801
23-10-2009, 16:30
hojat بخون و بترس :19:
یه برنامه هست میگه کی باس اسپل میزنه همین حالا برو بگیرش

Mr. President
23-10-2009, 16:59
hojat بخون و بترس :19:
یه برنامه هست میگه کی باس اسپل میزنه همین حالا برو بگیرش

/rooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooofl

دوست عزیز من رو با hojat_07 اشتباه نگیر :)
==================================
بترسم ؟؟ از چی ؟؟؟

Mr. President
23-10-2009, 17:02
خوب حالا ثابت شد خودت نوبی
وجود این وسایل حکایت از کلاسیک بودن باس ها و اسپل های اونا میکنه
ای مردم من noob هستم ! طوری از نوب بودن حرف میزنی که انگار فوهشه ! بله من در مقابل یکی مثل jigsa
یه نوب به تمام معنا هستم ! شما رو نمیدونم ........
=====================
قبلن م گفتم خوب بودن یه سرور فقط به bug free بودن اون نیست !
شما تا هروقت دوست داری ادامه بده !
"وجود این وسایل حکایت از کلاسیک بودن باس ها و اسپل های اونا میکنه" خوب که چی ؟ اینا که مشکلات پایه اس نل رو حل نمیکنه ؟؟؟ میکنه ؟؟؟ برو حکایت های NEL رو از بازیکناش بخون و ببین چه مشکلات ......... داره !
از GM بگیر تا
" از تمام کاربران به خاطر چند صفحه بحث بیخود که با ایشون داشتیم . معذرت میخوام "

hossein2801
23-10-2009, 17:04
/rooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooofl

دوست عزیز من رو با hojat_07 اشتباه نگیر :)
==================================
بترسم ؟؟ از چی ؟؟؟

hojat دوست خودمه rofl
مردم قضاوت کنن :31:

Mostafa-Sabab
23-10-2009, 18:20
salam all
in pc farsi ndare srry !
bachehaei ke to Scape bazi mikonan
zohr crack on shod amma hame gear va spell ha paride bood
to paladian man fagat 130 ta item paride Bood
3 ta Set tank dashtam
2 ta Set Dps
va 5 ta set Holy
lol
alan 1 doonasham nabood
dar zemn zaheran ta farda kamel fix mishe va Ulduar ham ezafe mishe

HoJJaT_007
23-10-2009, 18:31
لول ! مسخره ترین حرفی که شنیدم . شما خودتو به Noob بودن زدی یا ... ؟

Ulduar اسپل نمیزنه ؟ پس این موشکا چیه داره طرف من میاد ؟ ها ؟ نکنه اینا Melle اتک Flame هست ؟ اگه یکم دقت کنی میبینی اون موشک به طرف من میاد !

البته همه الینس ها همینن ... وقتی یه جایی کم میارن شروع به ...

برعکس ... Flame هم مینیون میسازه - هم اسپل میزنه هم ...

hvlmm
23-10-2009, 18:43
آقا چرا حالا دعوا می کنید با هم زشته !!! سره یه بازی که تو هر سروری فرق می کنه دعوا ؟؟؟ زشته

هر سروری یه مشکلی داره بالاخره !! اگه GM یا Admin آدم حسابی باشن می شه با صحبت باهاشون مشکلو رفع کرد !!

mmorpg4all سرور خوبه ی ولی چون یه سری چیزا رو نتونسته فیکس کنه یه سری چیزارم که اصلا نتونسته درست کنه حذف کرده همین ولی در کل سرور خوبی اگه با dial-up بازی نکونی توش !

hossein2801
23-10-2009, 18:46
آقا چرا حالا دعوا می کنید با هم زشته !!! سره یه بازی که تو هر سروری فرق می کنه دعوا ؟؟؟ زشته

هر سروری یه مشکلی داره بالاخره !! اگه GM یا Admin آدم حسابی باشن می شه با صحبت باهاشون مشکلو رفع کرد !!

mmorpg4all سرور خوبه ی ولی چون یه سری چیزا رو نتونسته فیکس کنه یه سری چیزارم که اصلا نتونسته درست کنه حذف کرده همین ولی در کل سرور خوبی اگه با dial-up بازی نکونی توش !
اره خدا رحمتش کنه سروی بدون باگی بود lol

hossein2801
23-10-2009, 21:12
public test

3.22

Immortal power
23-10-2009, 21:36

=============

هه هه! من خودم 2 تا هانترم اومدم npc بزنم يهو رفتم يه منطقه ناشناخته ديسش كه كرد شدم 80! =))
GM هاش نسبتا خوب جواب ميدن سرعت جواب دادنشون هم خوبه. ولي هيچ گ...هي نميخورن! بعد 1 هفته spirit beast رو براي هانترم پيدا كردم ديدم باگه! طرف friendly بود بعد اتك ميداد tamebel هم نبود! دلم وقتي گفت نميتونم به enemy تبديلش كنم خواستم قيد اكانت رو بزنم هر چي از دهنم در مياد بهش بگم!
ولي يه pet پيدا كردم اينقدر باحاله! muradin ديدش!
MMo رو بازي نكردم نميدونم چجوريه.
ولي به همه بگم wowbeez.com رو از دست نديد مخصوصا يا در واقع فقط ريلم Battle ground ش! خيلي خفنه! هر بار ميريم بد بخت هورد ها گير ميكنن اون بالا از ترسشون! فقط يه بار يه يارو donor كرده بود تونستن زياد حمله كنن. pet م رو ميفرستم بالا بدبختا 4 تا طلفات ميدن تا يه pet رو بكشن! ( حالا خوبه قابل اتك دادن هم هست وگرنه كلشون مي مردن! )
اينقدر باحاله من 4 روزه تو بتلش هستم تازه شدم لول 35. از لول 10 هم شروع ميكنيد.

==================

يه خبر خوب به ally هاي نل! اون بالا ميان گين بازي كن هاي هورد و الي رو دقت كرده باشيد چند روزه الي ها دارن مين بالا ولي هورد ها داره تعدادشون كم ميشه.

HoJJaT_007
23-10-2009, 22:38
دقیقا امروز دیدم یه 40 تایی الی از در اورگیمر اومدن تو من کف کردم همشون خرگوش بودند اول فکر کردم پت هستند بعد دیدم نه اینا که الیند ... چرا خرگوش بودند رو خدا میدونه یکیشونم رهبرشون بود داد میزد Power Of The Bunny !!

خلاصه با 7-8 تا Clahin Lighting موفق به کشتن همشون شدم البته هیلر هم داشتیم پریستمون همه رو هلی میکرد زدیم همشونو :دی

جالب اینجاست در همین حال 40 تا هورد رفتند Sw یهو دیدم 40 تا الی از ناحیه The Barrens وارد اورگیمر شدند و پس از زدن ترال به میدون شهر اومدن که تلپورت کنند برن Sw که یدونشونم به Wrap Npc نرسیدند . البته زیاد شمن داشتند ولی بازیشون خوب بود ...

Stormwind یک راه مخفی داره که بدون اینکه از در ورودی رد شید از طریق کشتی میرید باس رو میزنید !
اورگیمر هم دقیقا همینطور . از The Barrens از طریق پلی وارد اورگیمر شده و بدون برخورد با یک هورد میرید Thrall رو میزنید ... پس اگه یه باسی رو زدید اینقدر نگید که زدم ... سیلواناسو Exador که افتخار نداره

Ironforge افتتخار داره چون 5000 تا الی روزی میان اونجا اون قطارشم که باگه ماشالله ... ولی کلا Silvermoon زدنش یکم سخته چون از اورگیمر هی هورد مثل مور و ملخ میریزه یارو لول 5 بود اومد الی کشی :O بعد من لول 50 الی هم توی رایدا دیدم !

PTR یعنی چی ؟! کسی میدونی توضیح بده

hvlmm
23-10-2009, 22:49
دقیقا امروز دیدم یه 40 تایی الی از در اورگیمر اومدن تو من کف کردم همشون خرگوش بودند اول فکر کردم پت هستند بعد دیدم نه اینا که الیند ... چرا خرگوش بودند رو خدا میدونه یکیشونم رهبرشون بود داد میزد Power Of The Bunny !!

خلاصه با 7-8 تا Clahin Lighting موفق به کشتن همشون شدم البته هیلر هم داشتیم پریستمون همه رو هلی میکرد زدیم همشونو :دی

جالب اینجاست در همین حال 40 تا هورد رفتند Sw یهو دیدم 40 تا الی از ناحیه The Barrens وارد اورگیمر شدند و پس از زدن ترال به میدون شهر اومدن که تلپورت کنند برن Sw که یدونشونم به Wrap Npc نرسیدند . البته زیاد شمن داشتند ولی بازیشون خوب بود ...

Stormwind یک راه مخفی داره که بدون اینکه از در ورودی رد شید از طریق کشتی میرید باس رو میزنید !
اورگیمر هم دقیقا همینطور . از The Barrens از طریق پلی وارد اورگیمر شده و بدون برخورد با یک هورد میرید Thrall رو میزنید ... پس اگه یه باسی رو زدید اینقدر نگید که زدم ... سیلواناسو Exador که افتخار نداره

Ironforge افتتخار داره چون 5000 تا الی روزی میان اونجا اون قطارشم که باگه ماشالله ... ولی کلا Silvermoon زدنش یکم سخته چون از اورگیمر هی هورد مثل مور و ملخ میریزه یارو لول 5 بود اومد الی کشی :O بعد من لول 50 الی هم توی رایدا دیدم !

PTR یعنی چی ؟! کسی میدونی توضیح بده

پچ جدیدس دیگه 3.3.0:31::31::31:

Immortal power
23-10-2009, 22:53
اقا چرا تو اف هند كه اصلحه ميازم به حساب melee گذاشته نميشه دميجش!:41:

hossein2801
23-10-2009, 22:57
پچ جدیدس دیگه 3.3.0:31::31::31:

اره رو هوا یه چیزی بگو :31:

PTR=PUBLIC TEST REALM

JIGSA
24-10-2009, 01:02
PTR = Public Test Realms

تو بلیزارد یه ریلم هایی هست که برای تست عمومی هستن یعنی شما میتونین کپی کاراکترتون رو بفرستین تو اون ریلم ها و پچ جدید رو تست کنین که اگر باگی دیدید سریع اطلاع بدین.
معمولا یه زمانی رو اعلام میکنن و تا یه ظرفیت محدودی ثبت نام میکنن