PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Mostafa-Sabab
03-10-2009, 13:40
JIGSA
agha in Topic lamasab ro Dorost konin !
hame mian ke Oghde khali konan
rajebe bazi va yad dadan be taze vareda hichi nemigan !
age kasi ba man kari dasht ham be ID man PM Bede : w4n.t3d666
Farsi nadare SRRY

deltax
03-10-2009, 13:55
اقا کسی ادرس ریلم جدید wowscape رو داره بزاره واسه ما
208.43.42.163 هم down شد
کسی جدیدشو داره یا میتونه سرچ کنه برام plz بگه

Zende
03-10-2009, 14:13
این یکیو راست میگه باید اینارو جمع کنن هیچ کلاس و ریسی قوی نیست قویی به نوع بازی کردن اون پلیر بستگی داره من خودم تا یه مدتی هانترو کلاس خیلی خفنی میدونستم چون باهاش بلد بودم اما نمیدونستم که نه! بلد نیستم دکوریه با دی کی که بازی کردم قرار نبود که بازی خفنی بکنم تستی بود کلاس جدید بود دیدم نه خوب من جو بگیرتم با دی کی قاطی میکنم بدون چاخان رفته بودیم wsg جو گرفتم اون وسطه تو نل 3 نفرو با هم زدم 1 نفر هم خونش کم بود این وسطه مرد:دی
حالا کاری نداشتیم به این موضوع موضوعه اصلی این بود که هر کلاس و ریسی با بازی پلیرش قوی میشه من فکر میکردم هانتر خوبه حالا بازیمم باش خوب نبودا همینطوری بعد با دی کی بازی کردم فعلا کلاسی پیدا نکردم ازش قوی تر باهاش بازی کرده باشم

For The Horde
03-10-2009, 14:17
ببین حسن جان پالادین - دی کی- واریور یه کلاسیه که اسپل زیاد نداره و باید بری از جلو یارو رو بزنی ... حالا بر فرض توی wsg الی ها میان زیر sprit healer هورده جمه میشن .. یه پالادین که کاری نمیتونه بکنه باید بره پایین که میمیره . اینجا چند تا کلاس میمونن . میج - وارلوک - شمن که شمن یه اسپل داره به چندین نفر یه دمیج میزنه و با همین چندین نفرو میتونه بزنه البته اگر یه پالادیینم هیل کنتش که دیگه کل wsg رو فارم میکنه ...

شمن های دونور توی سرور ما 25K هم دمیج میزنند :دی

---------

اون ستی که از VOA میاد ست Season 5 PVP هست اگه توی Wowwiki Search کنی میفهمی مال شمن که اینطوریه . ست تی 8 کلا از اولدار میاد

یعنی اد آن شما از wowwiki قوی تره!؟

deltax
03-10-2009, 14:20
اقا این wow-magic مگه پچ چند میخواد
پچ من 3.2.0 تو scape بازی میکردم ولی الان تو magic گیر میده به ورژن پچ
یکی یه راهنمایی بکنه

JIGSA
03-10-2009, 14:27
همونطور که می دونی PVP به چند دسته تقسیم میشه:
1- Duel که یک به یک هستش
2- Arena که 2-2 و 3-3 و 5-5 داره
3- BattleGround که از 10 نفری داریم تا 40 نفری

ممکنه هر کلاسی تو یکی از اینا خوبی باشن و تو بقیه بد
مهم هم نیست که Melee باشی یا Caster . برای مثال اگر یه پالادین یه میج رو غافلگیر کنه. میج میتونه یه Blink بزنه و بعد اون روتبدیل به گوسفند کنه و هر کاری که دلش می خواد انجام بده. پس اصلا مهم نیست Melee باشی یا Caster . پس این که Melee ها از Caster ها بهترن یا بدتر اصلا حرف درستی نیست. برای مثال تو دوئل و آرنا وارلاک خیلی قدرتمنده. اما تو BattleGround ها به قدرت دوئل و آرنا نیست.
البته به سرورهای مختلف هم بستگی داره. این که شامان 25K دمیج بزنه خب فقط تو سرورهای فری ممکنه. ولی تو بلیزارد اینجوری نیست.

امیدوارم بحث در مورد قویتر بودن کلاسها اینجا تموم بشه و بریم سروقت بحثهای مهم تر

xxa
03-10-2009, 14:42
208.43.42.163 هم down شد
کسی جدیدشو داره یا میتونه سرچ کنه برام plz بگه

سرور به فنا رفت ...

ادرس سایت این 2 بیت نووب :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

realm : 2bitgaming.com

Beowulf Hero
03-10-2009, 14:47
امیدوارم بحث در مورد قویتر بودن کلاسها اینجا تموم بشه و بریم سروقت بحثهای مهم تر
موافقم
بیاین درباره شغل ها بحث کنیم

Immortal power
03-10-2009, 14:58
ببین حسن جان پالادین - دی کی- واریور یه کلاسیه که اسپل زیاد نداره و باید بری از جلو یارو رو بزنی ... حالا بر فرض توی wsg الی ها میان زیر sprit healer هورده جمه میشن .. یه پالادین که کاری نمیتونه بکنه باید بره پایین که میمیره . اینجا چند تا کلاس میمونن . میج - وارلوک - شمن که شمن یه اسپل داره به چندین نفر یه دمیج میزنه و با همین چندین نفرو میتونه بزنه البته اگر یه پالادیینم هیل کنتش که دیگه کل wsg رو فارم میکنه ...

شمن های دونور توی سرور ما 25K هم دمیج میزنند :دی

---------

اون ستی که از VOA میاد ست Season 5 PVP هست اگه توی Wowwiki Search کنی میفهمی مال شمن که اینطوریه . ست تی 8 کلا از اولدار میاد

یعنی اد آن شما از wowwiki قوی تره!؟

ميدوني از چي خندم ميگيره؟ از اين كه قبل از اين كه پالا بگيرري دقيقا همينا رو ميگفتي! ميگفتي پالا ميره تو wsg فلان كارو ميكنه فارم ميكنه ميزنه ميبره! الانم در مورد shamy اين حرفو ميزني!

اون t 8.5 هست كه از اولادار مياد. بله اين اد ان تو بليز بيشتر ديدم استفاده ميكنم. قبل از اين كه بخواي بگي از كي تاحالا بليز بازي ميكني بايد بگم اين اد ان اگر استفاده اش كني خواهي ديد كه تعداد زيادي از ايتم هارو مينويسه بايد تو بليزارد بازي كنيد تا اطلاعاتشو بهتون بده.

Mostafa-Sabab
03-10-2009, 15:13
این یکیو راست میگه باید اینارو جمع کنن هیچ کلاس و ریسی قوی نیست قویی به نوع بازی کردن اون پلیر بستگی داره من خودم تا یه مدتی هانترو کلاس خیلی خفنی میدونستم چون باهاش بلد بودم اما نمیدونستم که نه! بلد نیستم دکوریه با دی کی که بازی کردم قرار نبود که بازی خفنی بکنم تستی بود کلاس جدید بود دیدم نه خوب من جو بگیرتم با دی کی قاطی میکنم بدون چاخان رفته بودیم wsg جو گرفتم اون وسطه تو نل 3 نفرو با هم زدم 1 نفر هم خونش کم بود این وسطه مرد:دی
حالا کاری نداشتیم به این موضوع موضوعه اصلی این بود که هر کلاس و ریسی با بازی پلیرش قوی میشه من فکر میکردم هانتر خوبه حالا بازیمم باش خوب نبودا همینطوری بعد با دی کی بازی کردم فعلا کلاسی پیدا نکردم ازش قوی تر باهاش بازی کرده باشم
Class ها فقط با ایتم خوب خفن نمیشن !
طرف باید بازی رو بلد باشه !!!
بدونه چه Spell رو کی بزنه یا مثلآ کی Fear کنه یا امثال این ها !

مهم تر از PVP رید ها هستن !
بهتر نیست استراتژی زدن Boss های سخت بازی رو بگین ؟
من نیازی ندارم بدونم ( جسارت نباشه من از همه N00B تر هستم )
اما خوب اینا بیشتر به درد بقیه میخوره !!

خوشحال میشم بتونم به بقیه کمکی بکنم !
ای دی YaHoO منو که دارین کاری داشتین بگین !

Zende
03-10-2009, 15:26
والا ما نگفتیم چیکار کنی! فقط گفتیم به بازی پلیر بستگی داره من گفتم آیتم نیازه؟!

Beowulf Hero
03-10-2009, 15:54
ومزش نحوه تانک شدن:
( زنده موندن ) :
Crit Immunity
Boss شانس داره که به شما Crit بزنه . Crit باعث میشه که 100% Damage به Damage پایه ای که Boss میزنه اضافه بشه . بعضی از Boss هایی که Spell Crit میزنن باعث میشن Tank قبل از اینکه بفهمه چی به چیه بره بهشت زهرا ! خوب پس راهش چیه ؟ ( هر Boss برابر با 5.6% شانس داره که Crit بزنه ) برای رفع این مشکل دو راه حل داریم :
Defense Skill یکی از راهکار ها برای مقابله با Crit هست . این روش به وسیله Paladin - Warrior - Dk میتونه استفاده بشه . برای این که Boss به شما Crit نرنه باید Defense ُSkill شما برابر 540 بشه . همه Class ها وقتی LvL 80 میشن 400 تا Defense Skill دارن ولی برای بدست آوردن 140 اضافه باید Item هایی رو انتخاب کنیم که Defense Rating بدن ! هر 4.92 Defense Rating به شما 1 Defense Skill میده . برای اینگه کاملا شانس Boss برای Crit زدن به شما صفر یشه باید مجموعا 689 Defense Rating داشته باشید ( البته DK با Rune که داره به 566 Defense Skill احتیاج داره ) همچنین Defense Skill هرکدوم از Stat های Defense رو 0.4% افزایش میده .
Talent ( مخصوص Druid ) :
Druid یه Talent در قسمت Feral داره که اسمش Survival of the Fittest است و این Talent شانس اینکه طرف به شما Crit بزنه به میزان 6% کاهش میده !!! بنابرین Druid که Tank میشه به Defense Skill احتیاجی نداره .
تاثیر Health :
وقتی که Tank در برار Crit مقاوم شد مورد بعدی که باید بهش توجه بشه تاثیر Hp است . البته تاثیر Hp تئوری پیچیذه ای یه ولی همونطور که واضحه Tank باید بیشترین مقدار Hp ممکن رو داشته باشه و دلیلش هم واضحه : Tank باید attack بخوره و زنده بمونه !!! حالا راه حل چیه ؟ Stamina و Armor .

Stamina :
وقتی که Tank دیگه Crit نخوره Stamina خفن ترین و مهم ترین چیز میشه ! هر یه دونه Stamina به میزیان 10 تا Hp شما رو افزایش میده . Tank باید تا اونجایی که میتونه Stamina خودش رو بالا ببره و حتی شده از زیر سنگ Stamina گیر بیاره !

Armor :
Armor باعث میشه مقدار Damage که میخورید کمتر بشه . Armor برای Tank موثره ولی کمتر از Stamina . علت این موضوع هم اینکه هرچقدر Armor َما بیشتر بشه و در همون مقدار - هرچقدر بیشتر به Armor اضافه بشه به میزان کمتر از میزیان Damage کاسته شده کم میکنه . برای اینکه این قضیه رو کاملا درک کنید :
افزایش Armor از 1000 تا 2000 باعث کاهش Damage به میزان 5% میشه
ولی افزایش Armor از 22000 به 23000 میزان Damage رو 1% کاهش میده !!!
Armor Rating بر خلاف Stamina چیری نیست که Tank باید در موردش نگران باشه . در واقع Armor همیشه با Gear ها به میزان لازم میرسه .
اجتناب از ضربه خوردن :
Avoidance میزان شانس شما برای عدم ضربه خوردن ! Avoidance باعث میشه مطممئن بشین که Tank تعداد Attack کمتری در حین Battle بخوره . Avoidance نقش خیلی مهمی برای زنده موندن Tank داره . وقتی Tank در یک زمان با تعداد زیادی از Mob ها درگیر بشه یا وقتی که با یه Boss خفن درگیر شین که ازمقدار Heal که Healer ها میتونن بدن بیشتر Attack بده می تونه باعث زنده موندن شما بشه . همه Class هایی که توانایی Tank شدن رو دارن می تونن Avoidance داشته باشن . مواردی که باعث Avoidance میشن عبرتند از : Dodge Parries Misses
شانس Miss شدن Attack حریف :
شانس اینکه باعث Miss رفتن Attack حریف بشین توانایی ویژه ای هست که واقعا نمیتونه با Gear های شما تغییر کنه . همه بازیکن ها به صورت نرمال 5% شاس Miss دارن .ولی Defense Skill باعث افزایش شانس شما برای Miss رفتن Attack میشه ! و همون طور که قبلا خوندین شما برای این که Crit نخورین باید به میران خاصی Defese Skill داشته باشید بنابرین Tank که Crit بهش نخوره 10.6% هم شانس Miss داره ! البته به جز Druid ! البته Talent هایی هم برای افزایش شانس Miss وجود دارن .
شانس Dodge دادن :
Dodge طرزکاری مشابه Miss داره . یعنی اگه Dodge بیدینه همه Attack که قراره بهتون بخوره Avoid میشه ! Dodge برای همه Class هایی که Tank دارن مورد استفادست و برعکس Miss میشه Dodge Rating رو روی Gear مچ کنید . البته مشکلی هست که اونم اینه : Dodge Chance مثل Armor زیاد میشه و این یعنی افزایش Dodge شما از 9 به 10 ساده تر از 10 به 11 است .
شانس Parry :
Parry عملکردی متفاوت از Dodge و Miss داره . وقتی شما Attack رو Parry میکنید نه تنها همه Attack که قرار بود بخورید رو Avoid میکنید به علاوه Attack یعدی شما بسیار سریع میشه ! که البته همین امر باعث شده که هنگامی که Parry Rating رو به جایی Dodge Rating استفاده میکنید مقدار کمتری Parry Chance بگیرید . و البته Druid نمیتونه Parry بده .
پی نوشت : Tank که Stun شده نمیتونه هیچ Attack ای رو Dodge - Parry - Miss ویا Block کنه . این قضیه میتونه وقتی که Tank با تعداد زیادی درگیره خیلی مهم باشه . به علاوه Tank نمی تونه هیچ Attack رو از پشت سر Avoid کنه .
Generating Threat :
خوب حالا شما زنده میمونید ! حالا کاری که باید بکنید اینکه مواظب باشید Boss فقط به شما Attack بده و به به بقیه Raid آسیبی نرسونه . برای این کار Tank دائما باید مقدار Threat زیادی رو Boss داشته باشه . تا قبل از Wotlk این کار خیلی سخت بود ولی الان کار راحتیه .
Theat Modifiers :
Defensive Stance : Warriors باعث افزایش Threat میشه .
Righteos Fury : Paladins باعث افزایش Threat میشه .
Frost Presence : DKs باعث افزایش Threat میشه .
Dire Bear Form : Druids باعث افزایش Threat میشه .
Threat Abilities :
بعد از این که Spell ها و بیا حالت های بالا رو فعال کردید بعضی از Attack ها و Sepll های شما باعث Threat زیادی میشه :

Warriors Thunder Clap ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Devastate ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Shield Slam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Revenge ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Heroic Strike ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Cleave ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Damage Shield ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Paladins: Holy Shield ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Hammer of Righteousness ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Shield of Righteousness ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Consecration ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Judgements
DKs: Death and Decay ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Pestilence ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Blood Boil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Rune Strike ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Icy Touch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Plague Strike ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Blood Strike ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Druids: Mangle ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Lacerate ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Maul ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Swipe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

For The Horde
03-10-2009, 16:17
ty آموزش خوبی بود :)

---

بله آقای پدر wow شما اصلا بلیزارد بازی میکنی اصلا dk همه رو میزنه میشه تو کار من دخالت نکنی و کارا (بهتره بگم نوب بازی) خودتو انجام بدی و به کار من کاری نداشته باشی ؟ اصلا دلم میخواد با روگ لول 50 برم آرنا به تو ربطی داره ؟ پس کار خودتو کن به کار منم دخالت نکن (Loomina)

---

با این که میج گوسفند میکنه شمن هم قورباغه میکنه در کل به نظرم میج و شمن در یه اندازن میج یکمی قوی تره

Scary Feelings
03-10-2009, 16:28
سلام...GM زد ای پی منو بن کرد..چطوری میتونم با adsl عوضش کنم؟!

Beowulf Hero
03-10-2009, 16:59
موارد مورد نیاز و اسپل های Lady Vashj
مواد مورد نیاز :
Tanks: 2
Healers: 8
DPS : 15 - About 4 melee , 10 ranged, and 1 kiter: Affliction Warlock / Frost Mage / Hunter

باف ها - Gear ها و معجون ها :
همه Buff های معمولی و معجون های معمول Raid
Gear خاصی برای این Boss مورد نیاز نیست .
( از معجون هایی که Nature Resistance میدن استفاده کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و حتما در هر Team یک Shaman ازNature Resistance Totem استفاده کنه :

در هر تیم یک پالادین با Armor Aura باشه ! )
ویژگی های Boss
Health - 4,500,000

Melee Hit - About 3k on plate.

اسپل های Boss
Shock Brust : به طور تصادفی در فازهای 1 و 3 زده میشه و مقدار 8325-9675 Nature Damage میزنه و هدف رو برای مدت 5 ثانیه Stun میکنه . در این مدت Lady به همین هدف Attack نمیده ولی به اولین کسی که بیشترین Aggro رو داره Attack میده .

Static Charge : به طور تصادفی به یکی از اعضای تیم میخوره ( فقط به یک نفر همزمان میخوره ) . این اسپل در فازهای 1 و 3 توسط Lady زده میشه و این اسپل برای مدت 30 ثانیه و هر ثانیه 2775 تا 3225 Nature Damage به هدف و هر کس که در فاصله 5 یاردی هدف هست میزنه . این اسپل Cloak of Shadows, Iceblock, Divine Shield قابل پاک شدن هست ولی با اسپل های Clean و Dispel Magic نمیشه پاکشون کرد .

Entangle : در فاز های 1 و 3 توسط Lady زده میشه و مثل 6 پروتکتوره ! یعنی هر کسی که در فاصله 15 یاردی Vashj باشه توسط ریشه هایی که از زمین میاد بیرون گرفته میشه و مقدار 500 Damage هر 2 ثانیه و برای مدت 10 ثانیه میزنه . این اسپل Magic Effect محسوب نمیشه بنابرین نمیشه اونو Dispelled کرد ولی با اسپل هایی مثل Cloack of Shadow یا Blessing of Freedom میشه اونهارو از بین برد .

Multishot : در فازهای 1 و 3 استفاده میشه و بعد از Entangle و یا وقتی که هیچ کس در Range اتک Mele لیدی نباشه . این اسپل به یک نفر و 4 نفر که کنار اون هستند مقدار 6475-7525 Physical Damage میزنه .

Shoot : در فازهای 1 و 3 استفاده میشه و بعد از Entangle و یا وفتی که هیچ کس درنزدیکی Vashj نباشه . مقدار 4097-5543 Physical دمیج به هدفش میزنه .

Forked Lighting : به طور مداوم در فاز 2 استفاده میشه و به صورت کاملا تصادفی هدف رو انتخاب میکنه و هرکسی در 60 درحه روبروی Vashj باشه مقدار 2313-2687 Nature Damage میزنه .

Toxic Spores : در فاز 3 استفاده میشه . زمین نزدیک Vashj سبز و آلوده میشه و مفدار 2775-3225 Nature Damage به هر کسی که در این محدوده باشن میزنه .
منبع :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Immortal power
03-10-2009, 17:06
ومزش نحوه تانک شدن:
( زنده موندن ) :
Crit Immunity
Boss شانس داره که به شما Crit بزنه . Crit باعث میشه که 100% Damage به Damage پایه ای که Boss میزنه اضافه بشه . بعضی از Boss هایی که Spell Crit میزنن باعث میشن Tank قبل از اینکه بفهمه چی به چیه بره بهشت زهرا ! خوب پس راهش چیه ؟ ( هر Boss برابر با 5.6% شانس داره که Crit بزنه ) برای رفع این مشکل دو راه حل داریم :
Defense Skill یکی از راهکار ها برای مقابله با Crit هست . این روش به وسیله Paladin - Warrior - Dk میتونه استفاده بشه . برای این که Boss به شما Crit نرنه باید Defense ُSkill شما برابر 540 بشه . همه Class ها وقتی LvL 80 میشن 400 تا Defense Skill دارن ولی برای بدست آوردن 140 اضافه باید Item هایی رو انتخاب کنیم که Defense Rating بدن ! هر 4.92 Defense Rating به شما 1 Defense Skill میده . برای اینگه کاملا شانس Boss برای Crit زدن به شما صفر یشه باید مجموعا 689 Defense Rating داشته باشید ( البته DK با Rune که داره به 566 Defense Skill احتیاج داره ) همچنین Defense Skill هرکدوم از Stat های Defense رو 0.4% افزایش میده .
Talent ( مخصوص Druid ) :
Druid یه Talent در قسمت Feral داره که اسمش Survival of the Fittest است و این Talent شانس اینکه طرف به شما Crit بزنه به میزان 6% کاهش میده !!! بنابرین Druid که Tank میشه به Defense Skill احتیاجی نداره .
تاثیر Health :
وقتی که Tank در برار Crit مقاوم شد مورد بعدی که باید بهش توجه بشه تاثیر Hp است . البته تاثیر Hp تئوری پیچیذه ای یه ولی همونطور که واضحه Tank باید بیشترین مقدار Hp ممکن رو داشته باشه و دلیلش هم واضحه : Tank باید attack بخوره و زنده بمونه !!! حالا راه حل چیه ؟ Stamina و Armor .

Stamina :
وقتی که Tank دیگه Crit نخوره Stamina خفن ترین و مهم ترین چیز میشه ! هر یه دونه Stamina به میزیان 10 تا Hp شما رو افزایش میده . Tank باید تا اونجایی که میتونه Stamina خودش رو بالا ببره و حتی شده از زیر سنگ Stamina گیر بیاره !

Armor :
Armor باعث میشه مقدار Damage که میخورید کمتر بشه . Armor برای Tank موثره ولی کمتر از Stamina . علت این موضوع هم اینکه هرچقدر Armor َما بیشتر بشه و در همون مقدار - هرچقدر بیشتر به Armor اضافه بشه به میزان کمتر از میزیان Damage کاسته شده کم میکنه . برای اینکه این قضیه رو کاملا درک کنید :
افزایش Armor از 1000 تا 2000 باعث کاهش Damage به میزان 5% میشه
ولی افزایش Armor از 22000 به 23000 میزان Damage رو 1% کاهش میده !!!
Armor Rating بر خلاف Stamina چیری نیست که Tank باید در موردش نگران باشه . در واقع Armor همیشه با Gear ها به میزان لازم میرسه .
اجتناب از ضربه خوردن :
Avoidance میزان شانس شما برای عدم ضربه خوردن ! Avoidance باعث میشه مطممئن بشین که Tank تعداد Attack کمتری در حین Battle بخوره . Avoidance نقش خیلی مهمی برای زنده موندن Tank داره . وقتی Tank در یک زمان با تعداد زیادی از Mob ها درگیر بشه یا وقتی که با یه Boss خفن درگیر شین که ازمقدار Heal که Healer ها میتونن بدن بیشتر Attack بده می تونه باعث زنده موندن شما بشه . همه Class هایی که توانایی Tank شدن رو دارن می تونن Avoidance داشته باشن . مواردی که باعث Avoidance میشن عبرتند از : Dodge Parries Misses
شانس Miss شدن Attack حریف :
شانس اینکه باعث Miss رفتن Attack حریف بشین توانایی ویژه ای هست که واقعا نمیتونه با Gear های شما تغییر کنه . همه بازیکن ها به صورت نرمال 5% شاس Miss دارن .ولی Defense Skill باعث افزایش شانس شما برای Miss رفتن Attack میشه ! و همون طور که قبلا خوندین شما برای این که Crit نخورین باید به میران خاصی Defese Skill داشته باشید بنابرین Tank که Crit بهش نخوره 10.6% هم شانس Miss داره ! البته به جز Druid ! البته Talent هایی هم برای افزایش شانس Miss وجود دارن .
شانس Dodge دادن :
Dodge طرزکاری مشابه Miss داره . یعنی اگه Dodge بیدینه همه Attack که قراره بهتون بخوره Avoid میشه ! Dodge برای همه Class هایی که Tank دارن مورد استفادست و برعکس Miss میشه Dodge Rating رو روی Gear مچ کنید . البته مشکلی هست که اونم اینه : Dodge Chance مثل Armor زیاد میشه و این یعنی افزایش Dodge شما از 9 به 10 ساده تر از 10 به 11 است .
شانس Parry :
Parry عملکردی متفاوت از Dodge و Miss داره . وقتی شما Attack رو Parry میکنید نه تنها همه Attack که قرار بود بخورید رو Avoid میکنید به علاوه Attack یعدی شما بسیار سریع میشه ! که البته همین امر باعث شده که هنگامی که Parry Rating رو به جایی Dodge Rating استفاده میکنید مقدار کمتری Parry Chance بگیرید . و البته Druid نمیتونه Parry بده .
پی نوشت : Tank که Stun شده نمیتونه هیچ Attack ای رو Dodge - Parry - Miss ویا Block کنه . این قضیه میتونه وقتی که Tank با تعداد زیادی درگیره خیلی مهم باشه . به علاوه Tank نمی تونه هیچ Attack رو از پشت سر Avoid کنه .
Generating Threat :
خوب حالا شما زنده میمونید ! حالا کاری که باید بکنید اینکه مواظب باشید Boss فقط به شما Attack بده و به به بقیه Raid آسیبی نرسونه . برای این کار Tank دائما باید مقدار Threat زیادی رو Boss داشته باشه . تا قبل از Wotlk این کار خیلی سخت بود ولی الان کار راحتیه .
Theat Modifiers :
Defensive Stance : Warriors باعث افزایش Threat میشه .
Righteos Fury : Paladins باعث افزایش Threat میشه .
Frost Presence : DKs باعث افزایش Threat میشه .
Dire Bear Form : Druids باعث افزایش Threat میشه .
Threat Abilities :
بعد از این که Spell ها و بیا حالت های بالا رو فعال کردید بعضی از Attack ها و Sepll های شما باعث Threat زیادی میشه :spell=48562#comments"]Swipe[/URL]

بسيار عالي بود.
در باره ي شغل ها هم بزاري ممنون ميشم. يه چيزي هم در مورد هانترم بزار واقعا ممنون ميشم.:11:

ty آموزش خوبی بود :)

---

بله آقای پدر wow شما اصلا بلیزارد بازی میکنی اصلا dk همه رو میزنه میشه تو کار من دخالت نکنی و کارا (بهتره بگم نوب بازی) خودتو انجام بدی و به کار من کاری نداشته باشی ؟ اصلا دلم میخواد با روگ لول 50 برم آرنا به تو ربطی داره ؟ پس کار خودتو کن به کار منم دخالت نکن (Loomina)

---

با این که میج گوسفند میکنه شمن هم قورباغه میکنه در کل به نظرم میج و شمن در یه اندازن میج یکمی قوی تره

اخي بچه كم اورد! نچ نچ نچ حالا چرا با لول 50؟! بكنش 60 حداقل!:happy: تازه ميدان افتاده دست ما مگه ميشه ولت كنم؟!
ولي حالا كه داري گريه ميكني باشه كاريت ندارم ازادت ميزارم با لول 50 بري ارنا!:) بعدم برو ياد بگير مثل پارسا مطالب مفيد بزاري نه اسپم! بعد هم نگو بهش نوب! فعلا كه مطالبش از 10000000 پستايه تو به درد بخور تره! :)

Metalzadeh
03-10-2009, 17:08
ماکرویی برای چک کردن Avoidance :

البته فقط واسه Pala و Warr

For The Horde
03-10-2009, 17:12
یکی دقیقا میتونه بگه کار ماکرو چیه و به چه دردی میخوره کداش بر چه اساسی نوشته میشه آخه دیدم توی بعضی اونتا جی ام میگه use macro منم کف میکنم که ماکرو چیه :دی

راستی Muradin آموزش کپی میکنی حتما منبع رو ذکر کن .

اینم منبع آموزش lady vashj

Immortal power
03-10-2009, 17:22
یکی دقیقا میتونه بگه کار ماکرو چیه و به چه دردی میخوره کداش بر چه اساسی نوشته میشه آخه دیدم توی بعضی اونتا جی ام میگه use macro منم کف میکنم که ماکرو چیه :دی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم منبع آموزش lady vashj

باز اون كپي كرد گزاشت تو فروم. تو كه همونم انجام نميدي!
ماكرو هم يه چيزيه مثل اد ان منتاها در دست خودته. بعد تنظيمش ميكني مثلا رو يك جمله يا روي يك عمل. يه icone ميده كه هر بار رو اون بزني اون حرف رو ميزنه يا اون عمل رو انجام ميده.:46:

Beowulf Hero
03-10-2009, 17:26
یکی دقیقا میتونه بگه کار ماکرو چیه و به چه دردی میخوره کداش بر چه اساسی نوشته میشه آخه دیدم توی بعضی اونتا جی ام میگه use macro منم کف میکنم که ماکرو چیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

کد:
اینم منبع آموزش lady vashj

عزیز من از اون سایت کپی نکردم
میتونم جواب هاتو بدم
ولی نمیخوام تاپیکو از بین ببرم
از شما هم خوا هش میکنم تموم کنید

For The Horde
03-10-2009, 17:48
عزیز من از اون سایت کپی نکردم
میتونم جواب هاتو بدم
ولی نمیخوام تاپیکو از بین ببرم
از شما هم خوا هش میکنم تموم کنید

پس میشه بپرسم از کجا نوشتی ؟ لابد مال خوئدته

ماكرو هم يه چيزيه مثل اد ان منتاها در دست خودته. بعد تنظيمش ميكني مثلا رو يك جمله يا روي يك عمل. يه icone ميده كه هر بار رو اون بزني اون حرف رو ميزنه يا اون عمل رو انجام ميده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب کارش چیه مثلا میشه زد وقتی hp به 10 درصد میرسه هیل بده ؟! :دی

Beowulf Hero
03-10-2009, 17:59
عزبز اگه به پستم نگاه کنی منبع رو میبینی

Immortal power
03-10-2009, 17:59
پس میشه بپرسم از کجا نوشتی ؟ لابد مال خوئدته

خب کارش چیه مثلا میشه زد وقتی hp به 10 درصد میرسه هیل بده ؟! :دی
روبوت هوشمند كه نيست!:laughing: چنين چيزي بعيد ميدونم داشته باشه.:)

Zende
03-10-2009, 18:01
ولی در هر صورت بحثو تموم کنید و حداقل همین کپی رو بکنید 100 برابر بهتر از دعواهای مسخرست!

For The Horde
03-10-2009, 18:02
روبوت هوشمند كه نيست!:laughing: چنين چيزي بعيد ميدونم داشته باشه.:)

کلا چه خوب بود اد آنی بود auto spell خودش هیل میکرد (اونوقت ما چیکار میکردیم ؟ :-?) :دی

چون هیل پالادین 2.1 ثانیه طول میکشه باید سریع عمل کرد هم باید بفهمی اگه روگ کی stun میتونه بکنه ... :دی

یه جا خونده بودم همین اسپید هک و فلاینگ هک با همین ماکرو ها انجام میدن ما که سابقه اینجور هکا را نداشتیم (یه بار بنشدیم به دلیل اسپید هک که ...) ولی کلا ماکرو کداش ماله چه زبانیه ؟ C یا ... ؟

Beowulf Hero
03-10-2009, 18:06
؟؟؟؟ کی گفته اسپید هک و فلای هک رو ماکرو انجام میده؟؟؟؟؟؟؟
اینا ماله یه برنامست که قبل اینکه دسترسیم قعط شه گذاشته بوددم

Immortal power
03-10-2009, 21:06
:18::18::18:
اين GM هاي نل چقدر نوب و نامردن!:18: يهو امروز داشتم دوئل ميكردم:
يه گله تائورن ريختن وسطه دوئل اولين چيزي كه نظرمو جلب كرد شاخ هاي عجيب تائورنا بود. ولي بعد دقت كردم و بيشتر تعجب كردم... تعداد زياديشون پالادين بودن!:18: ولي بعد كه دقت كردم ديدم شكلشون تائورن هست ولي بازم كه نگاه كردم متوجه شدم نه تنها تائورن هستن ، نه تنها پالادين هستن ، بلكه تو قسمت پايين صفحه وقتي ماوس رو ميبري رو پلير مينويسه نوشته بود : blood elf paladin !!!!!:18::18: در همين حالته هنگ بودم كه سرور رفت اف !:18:

For The Horde
03-10-2009, 22:12
OMG عزیزم ما چندین نوع وسیله داریم مثلا Orb Of Decepetion که تم شما رو عوض میکنه

Human <-----------------> Orc
Night Elf <-----------------> Undead
Dwarf <-----------------> Tauren
Gnome <-----------------> Troll
Dareini <-----------------> Blood Elf :X

منتها نه که بلود الفو بکنه تارن یا تارنو بکنه پالادین یه عکسی داری از اون صحنه بررسی کنم من بار ها جی ام ها رو دیدم که جلوی چشم آدم توی اونت از دارینی تغییر میدن به هیومن یا به تارن ولی .... گفتی چند تا ؟

نتیجه گیری کلی : حمله جی ام ها به استورم ویند
=))

For The Horde
03-10-2009, 22:16
یه نمونه دیگه اینه :

دیروز رفتیم اونت 2VS2 یارو قوانینو گفت Lay On Hand Allowed ... بعدا وسط جنگ من که بود کم اوردم Lay On Hand کردم جفتمونو کیک کرد برگشتم دوباره آرنای نگرند گفتم چی شدش!؟ اول گفت بکشیدش :o دوباره یه بار دیگه اومدم گفتش LOH Is Not Allowed ! گفتم خودت گفتی که آزاده گفت نه برای رتری گفتم :o

نامردی در حد تیم ملی

وقتی با شمن توی گرگ مود هستیم چطوری زوزه بکیشیم ؟!

Immortal power
03-10-2009, 23:07
OMG عزیزم ما چندین نوع وسیله داریم مثلا Orb Of Decepetion که تم شما رو عوض میکنه

Human <-----------------> Orc
Night Elf <-----------------> Undead
Dwarf <-----------------> Tauren
Gnome <-----------------> Troll
Dareini <-----------------> Blood Elf

منتها نه که بلود الفو بکنه تارن یا تارنو بکنه پالادین یه عکسی داری از اون صحنه بررسی کنم من بار ها جی ام ها رو دیدم که جلوی چشم آدم توی اونت از دارینی تغییر میدن به هیومن یا به تارن ولی .... گفتی چند تا ؟

نتیجه گیری کلی : حمله جی ام ها به استورم ویند
=))

هه هه هه! چنين ايتم هايي بود كه همه هورد ها ميشدن ally ميرفتن sw keep بعد يهو ميريختن رو سره sw king! ديگه چه نيازي بود زحمت بدن به خودشون؟!!!!
نتيجه گيزي كلي: يك تعداد از GM هاي نوب نل كه طرف هورد هستن اونا رو يك شكل كردن.
بله GM هاي نل كلا نوبن! به جز يك تعداديشون.
در مورد زوزه كشيدن هم خودت چند لحظه وايسا يه جا زوزه ميكشه!

marmolak kocholo
03-10-2009, 23:59
:18::18::18:
اين GM هاي نل چقدر نوب و نامردن!:18: يهو امروز داشتم دوئل ميكردم:
يه گله تائورن ريختن وسطه دوئل اولين چيزي كه نظرمو جلب كرد شاخ هاي عجيب تائورنا بود. ولي بعد دقت كردم و بيشتر تعجب كردم... تعداد زياديشون پالادين بودن!:18: ولي بعد كه دقت كردم ديدم شكلشون تائورن هست ولي بازم كه نگاه كردم متوجه شدم نه تنها تائورن هستن ، نه تنها پالادين هستن ، بلكه تو قسمت پايين صفحه وقتي ماوس رو ميبري رو پلير مينويسه نوشته بود : blood elf paladin !!!!!:18::18: در همين حالته هنگ بودم كه سرور رفت اف !:18:

lol
loooooooooooool !:31:
:31::31:
عزیز من این یک اسپل هستش که فقط Gm ها می تونن به پلیرهای دیگه بدن !
تو هم اگه Gm آنلاین شد بهش بگی شاید بهت بده !
حواست باشه سوتی ندی ! این pOitOn یا چیز دیگه ای نیست ! این اسپل هست که تو قسمت General در Spell bookتون میره !

اسم اسپل هم اینه :

Illusion Blood Elf Female
Illusion Blood Elf maleIllusion Tauen Female
Illusion Tauen maleو....
برای همه ی کلاس ها هست :31::5:

Immortal power
04-10-2009, 00:35
lol
loooooooooooool !:31:
:31::31:
عزیز من این یک اسپل هستش که فقط Gm ها می تونن به پلیرهای دیگه بدن !
تو هم اگه Gm آنلاین شد بهش بگی شاید بهت بده !
حواست باشه سوتی ندی ! این pOitOn یا چیز دیگه ای نیست ! این اسپل هست که تو قسمت General در Spell bookتون میره !

اسم اسپل هم اینه :

Illusion Blood Elf Female
Illusion Blood Elf maleIllusion Tauen Female
Illusion Tauen maleو....
برای همه ی کلاس ها هست :31::5:
به به چه عجب پيدات شد! براي همه ي نژاد ها همينه فقط اسمش نژادش فرق ميكنه؟ يادم باشه بگم بهم بده. مطمئني قانونيه از GM بخوام؟ يك وقت بنمون نكنن!:31:

For The Horde
04-10-2009, 13:21
یعنی شما Orb Of Decepetion رو باور نمیکنی ؟ لول یه بار دیدم یه یارو بلود الف اومده بود اطراف اورگیمر بعد دقت کردم دیدم قرمزه اول فکر کردم تو دوئلم بعدا دیدم نه باو دارینی هستش :دی

Immortal power
04-10-2009, 13:29
یعنی شما Orb Of Decepetion رو باور نمیکنی ؟ لول یه بار دیدم یه یارو بلود الف اومده بود اطراف اورگیمر بعد دقت کردم دیدم قرمزه اول فکر کردم تو دوئلم بعدا دیدم نه باو دارینی هستش :دی

هه هه!
يعني من به ارك تغيير قيافه ميتونم بدم؟ چه خفن ميشه! از كجا گير مياد اين ارب؟ يه بار مصرفه يا يكيشو داشته باشي براي هميشه بسه؟
نكته: داريني نيست اوني كه ميگي! خونده ميشه درن اي . تو اكثر سايت هاي فارسي معتبر ديدم اينجور اومده.

Beowulf Hero
04-10-2009, 14:49
همچین ایتمی تو wowhead نیست که!
دارینی هم نیست درن ای هست

JIGSA
04-10-2009, 15:40
Orb of Deception

marmolak kocholo
04-10-2009, 15:47
به به چه عجب پيدات شد! براي همه ي نژاد ها همينه فقط اسمش نژادش فرق ميكنه؟ يادم باشه بگم بهم بده. مطمئني قانونيه از GM بخوام؟ يك وقت بنمون نكنن!:31:
من که تو خیلی از سرورها دیدم پلیر های معمولی هم دارن !
مشکلی نداره !
آره برای همه ی نژادها همینه
X= نژاد
Illusion X Female
Illusion X male
البته Orb Of Decepetion که یک تیرینکت هست هم این کار رو می کنه ! ولی درصد دراپ شدنش 1 در 10000ـه !!!
خیلی بد دراپ میشه !

Zende
04-10-2009, 15:57
خوب نل وت شاپ داره میشه از وت شاپش گرفت:دی
از این نظر نمیشه نگران بود....
این اسپلرو بریم تست کنیم باید باحال باشه:دی

Immortal power
04-10-2009, 16:01
من که تو خیلی از سرورها دیدم پلیر های معمولی هم دارن !
مشکلی نداره !
آره برای همه ی نژادها همینه
X= نژاد
Illusion X Female
Illusion X male
البته Orb Of Decepetion که یک تیرینکت هست هم این کار رو می کنه ! ولی درصد دراپ شدنش 1 در 10000ـه !!!
خیلی بد دراپ میشه !

ايول هورد باحالي هستي!:31:

Orb of Deception

اين حالا از كجا دراپ ميشه؟

ويرايش: صفحه اي كه داديد ارورر ميده.

For The Horde
04-10-2009, 17:26
ROFL اگه از وت شاپ میومد که همه داشتنش چرا نل رو مسخره میکنی . این با درصد 0.5 توی بعضی از جعبه ها هستش - یکی دیگم از یک سری Rare Elite دراپ میشه الیت هایی که باهاشون توی آرنا میجنگید که توی نل اون آرنا اصلا باگه هیچکیم توش نیست ... !

این اسپلم به جی ام گفتم گفتش نمیتونی اینو گفتم Why ? گفت For Donors Only

Beowulf Hero
04-10-2009, 18:12
اره به منم گفتن نامردا!

marmolak kocholo
04-10-2009, 20:12
ROFL اگه از وت شاپ میومد که همه داشتنش چرا نل رو مسخره میکنی . این با درصد 0.5 توی بعضی از جعبه ها هستش - یکی دیگم از یک سری Rare Elite دراپ میشه الیت هایی که باهاشون توی آرنا میجنگید که توی نل اون آرنا اصلا باگه هیچکیم توش نیست ... !

این اسپلم به جی ام گفتم گفتش نمیتونی اینو گفتم Why ? گفت For Donors Only

پس تو سرور شما این طوریه !
چون من خیلی جاهارو می بینم که Gmهای باحال میان این اسپل رو ادد می کنن تو اسپل بوکت :31:
ایــــــــــــنا خسیســــــــــــا" :31:

Immortal power
04-10-2009, 20:27
پس تو سرور شما این طوریه !
چون من خیلی جاهارو می بینم که Gmهای باحال میان این اسپل رو ادد می کنن تو اسپل بوکت :31:
ایــــــــــــنا خسیســــــــــــصا" :31:
منم كه تيكت دادم گفتش كه اصلا نميدونه چي هست! توضيح دادم براش گفت كه تو اين سرور نيست! گفتم بهش اينجوريه داستان كه من ديدم بلاد ها تائورن شده بودن. بعد گفتش كه من ميگردم دنبال چنين اسپلي ولي خودتم در موردش پرسو جو كن!:41: ( بازم جايه شكرش باقيه حداقل گير نداد كه براي شما نيست اين اسپل!)

sadegh45
04-10-2009, 20:57
چطوری میتونیم با این برنامه Garena انلاین بازی کرد

Immortal power
04-10-2009, 20:58
اخ جون!!! ايول! پيدا كردم! در واقع يكي كمكم كرد و برام پيدا كرد. :31::31: طبق گفته ي مارمولك جون اسم اسپل همونه ولي بر عكسش! يعني وقتي من اونو گفتم احتمالا سرچ كرد ديد نداره چنين اسمي!:31: ايــــــــول! حالا بريم ازشون خواهش كنيم! التماس كنيم. تمنا كنيم كه بكننمون تائورن؟! :13:

iMbaQ_SiR
04-10-2009, 21:36
سلام.
من بعد مدت ها دباره طلبه WoW شدم.
ولی Patch من 2.4.2 هست و قدیمیه.
می خواستم بدونم کسی هست بتونه WoW با Patch جدید رو برام پیک کنه؟
من تهران هستم و از دوستان تهرانی سپاس گذار می شم این کا رو بکنن.
هزینشم تما م کمال پرداخت می کنم.
برای ارتباط سریع تر اینم ID yahoo من:

imbaq_sir@yahoo.com

deltax
05-10-2009, 12:53
اقا این wowscape دوباره با همون ادرس realm قبلی اومده
208.43.42.163

Beowulf Hero
05-10-2009, 16:00
deltax جان!
اینجا که محل درج ریلم و اخبار سرور اسکپ نیس که!
هی میای امار میدی!

Zende
05-10-2009, 16:07
سوال صادق جان:
Garena برنامه ای برای آنلاین بازی کردنه غیر آنلاین اصلا نمیشه بازی کرد و البته اینجا تاپیک garena نیست به آدرس زیر مراجعه کنید:

در مورد فرستادن آقای imbaq:
شما میتونی از بیرون بخری چون داری میگی هزینشو میدی تمام و کمال میشه از سایتها خرید پستی کرد با پتچ خودش

hvlmm
05-10-2009, 16:09
Wingman اینجا کییییییهههههههه ؟؟؟؟؟

For The Horde
05-10-2009, 17:33
10 تا الی اومدن منطقه دوئل اورگیمر من میرم یه دلی از عزا در بیارم :دی

For The Horde
05-10-2009, 17:42
نتیجه جنگ : حدود 40 تا الی بودن که جسد همشون عکسش موجوده نمیدونم از ایرانیا بودن یا نه ولی خیلی باید نوب بوده باشه که بیاد اورگیمر ... کل دوراتر پر اسکلت الینس بود ... عکساشم موجوده

لگ در حد تیم ملی بود 150 نفر در یک منطقه ... اونقدر لگ بود که من لاگین کردم 5 ساعت طول کشید تا از unknown در بیاند به همین دلیل لگ روی 8000 بود

wow-admin
05-10-2009, 17:53
محل دروپ این Orb تا جایی‌ که یادمه توی پرتال silithuse

wow-admin
05-10-2009, 17:56
اما این Orb فقط می‌تونه هر نژاد رو به نژاده مخالفش تبدیل کنه

Gnome Male <-> Tauren Male
Gnome Female <-> Tauren Female
Human Male <-> Orc Male
Human Female <-> Orc Female
Night Elf Male <-> Undead Male
Night Elf Female <-> Undead Female
Dwarf Male <-> Troll Male
Dwarf Female <-> Troll Female
Blood Elf Male <-> Draenei Male
Blood Elf Female <.> Draenei Female

For The Horde
05-10-2009, 18:32
lol اربو 5 صفحه قبل توضیح دادم من همه اینایی رو که گفتی رو نوشتم ..

ارب از باس Darkshore میادا . اینم یادتون باشه

Immortal power
05-10-2009, 18:52
lol اربو 5 صفحه قبل توضیح دادم من همه اینایی رو که گفتی رو نوشتم ..

ارب از باس Darkshore میادا . اینم یادتون باشه

بهترين دراپ ارب ها از بلاستد لندز از يكي از npc هاي اون منطقه دراپ ميشه كه با شانسه 2 در 82 كه بيشترين شانسه دراپ هست در بين بقيه.
با توجه به دراپ ريته نل تقريبا ميشه 20 در 82.( اگر دراپ رو كم نكرده باشن.)
البته من خودم دنبالش نميرم ديگه چون با وجود بيسليقگي احمقانه ي بليزارد نايت الف رو به انديد تبديل ميكنه! :-&

Beowulf Hero
05-10-2009, 19:18
بیشترین دراب ریت این ارب رو Lord Kazzak در بلستد لند داره

For The Horde
05-10-2009, 19:41
سرکاریه من بستد لندس رو رفتم اولا Lord Kazzak توی هلفایر هستش مگه اون بالاندیدید ؟ من توی نل توی بستد لندس الیت ها رو دیدم اما باسی نبود !

توی wowhead سرچ کردم Grom Hellscream یهو یه کوئست خوردم که تو سرور ما باگه (50درصد کوئستای جالب باگن ) :

ترال وارد Nagrnand میشه و ما باید ازش استقبال کنیم فکر کنم بعد یهو سر و کله ی Mannoroth از یه پرتال پیدا میشه ! جون من فقط عکساشو ببینید

کلا من که با mag'har Unfriendly هستم دلیلشم نمیدونم چرا با ارک ها دشمنم ... :دی

Immortal power
05-10-2009, 20:40
سرکاریه من بستد لندس رو رفتم اولا Lord Kazzak توی هلفایر هستش مگه اون بالاندیدید ؟ من توی نل توی بستد لندس الیت ها رو دیدم اما باسی نبود !

توی wowhead سرچ کردم Grom Hellscream یهو یه کوئست خوردم که تو سرور ما باگه (50درصد کوئستای جالب باگن ) :

ترال وارد Nagrnand میشه و ما باید ازش استقبال کنیم فکر کنم بعد یهو سر و کله ی Mannoroth از یه پرتال پیدا میشه ! جون من فقط عکساشو ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکلا من که با mag'har Unfriendly هستم دلیلشم نمیدونم چرا با ارک ها دشمنم ... :دی

هاههههه!
اولا اون باس نيست! اليت هست. دوما اسمي كه توي wow head نوشته غلطه. من با چيزايي كه دراپ ميشه و شكل 3 بعديش فهميدم اونا دوم گارد هستن نه لرد كزاك.

For The Horde
05-10-2009, 22:08
امروز دیگه حرصم در اومد

توی borren 5 تا هورده بودن 150 تا الی هی شمنمو میزدن آخرش با یه دی کی 70 الی صلح کردم نمیخواستم بزنم دیدم دوستش اومد زد منم حرصم گرفت رفتم با پالادینم هر کدومو 2 بار زدم عکساشونم موجوده توی جنرال چت میگفتن oh supper holy pala که مسخره میکردن بعد 5 مین میرفتم پیداشون میکردم یه بارم یه رتری و یه واریور بغل هم بودن جفتشونو زدم .... خودمونیما پالادین اگه عصبانی شه هر کی سر راهش باشه میزنه میج که صحله یه شمنم زدم حتی

Zende
06-10-2009, 00:01
خودمونیم 2! اون پلیرا نوب بودن شامان و میج باهم باشن هیچ کاری نمیتونه بکنه پالادین اگه اون میج و شامان پرو باشن حتی اگه یه دونشون باشه و پرو باشه مخصوصا میج که از هر کلاسی قاتی بیشتر داره جو بگیرتش میترکونه:دی و شامانم برا دوئل عالیه اگه پرو باشه

Immortal power
06-10-2009, 00:21
امروز دیگه حرصم در اومد

توی borren 5 تا هورده بودن 150 تا الی هی شمنمو میزدن آخرش با یه دی کی 70 الی صلح کردم نمیخواستم بزنم دیدم دوستش اومد زد منم حرصم گرفت رفتم با پالادینم هر کدومو 2 بار زدم عکساشونم موجوده توی جنرال چت میگفتن oh supper holy pala که مسخره میکردن بعد 5 مین میرفتم پیداشون میکردم یه بارم یه رتری و یه واریور بغل هم بودن جفتشونو زدم .... خودمونیما پالادین اگه عصبانی شه هر کی سر راهش باشه میزنه میج که صحله یه شمنم زدم حتی

الان من ميخوام بدونم ارزش اين پست چقدره!

خودمونیم 2! اون پلیرا نوب بودن شامان و میج باهم باشن هیچ کاری نمیتونه بکنه پالادین اگه اون میج و شامان پرو باشن حتی اگه یه دونشون باشه و پرو باشه مخصوصا میج که از هر کلاسی قاتی بیشتر داره جو بگیرتش میترکونه:دی و شامانم برا دوئل عالیه اگه پرو باشه
شما هم بي زحمت به پست هاي دفترچه خاطراتي جواب نديد تا بحثاي بي ارزشش كش داده نشه.

Scary Feelings
06-10-2009, 02:05
سلام..
من یه قایل برای تبدیل 3.1.3 به 3.2.0 دانلود کردم..
اما به جای 1 فایل نصب با 4تا فایل مواجه شدم..یکیش Blizzard Updater.exe هست و اونها هم باز نمیشن..چطوری با این فایل ها پچ رو اپ کنم؟!

IceLord
06-10-2009, 10:29
همه فایل ها رو تو پوشه بازی کپی کن بعدش همین فایل رو اجرا کن.

موفق باشی

For The Horde
06-10-2009, 13:31
خودمونیم 2! اون پلیرا نوب بودن شامان و میج باهم باشن هیچ کاری نمیتونه بکنه پالادین اگه اون میج و شامان پرو باشن حتی اگه یه دونشون باشه و پرو باشه مخصوصا میج که از هر کلاسی قاتی بیشتر داره جو بگیرتش میترکونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و شامانم برا دوئل عالیه اگه پرو باشه

پالادین میجو میترکونه . فقط شیلد کن و برو جلو ! همین کافیه تا بمیره دیگه رتری باشی سریع تره ولی هولی برای میج بیشتر پیشنهاد میشه چون نیاز زیادی به هیل داریم

Scary Feelings
06-10-2009, 14:25
همه فایل ها رو تو پوشه بازی کپی کن بعدش همین فایل رو اجرا کن.

موفق باشی
The update could not be applied.
The file "\pc-hdfiles\WowError.exe" could not be opened. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerFile::Open)
این ارور رو میده :19:

Beowulf Hero
06-10-2009, 14:45
lol
عزیز راه حل ترکوندن میج ها فقط Frost Resistant هست!
من الان با پالام 400 تا دارم!
میج میترکنم خفن!
اصلان هم شیلد نمیکنم!
در ضمن
هولی که هیل میکنه...
خب رتری هم هیل میکنه!
من به خدا با رتری بهتر از هر هولی هیل میکنم!

ali_metal_357
06-10-2009, 15:02
کمک جدی :

من کل پچ های وار رو دانلود کردم ولی متاسفانه پچ WoW-2.4.0-enGB-patch

با این که دو بارم دانلود کردم با حجم یک گیگ خراب دانلود شده و تصمیم جدی برای خرید این بازی دارم

اگر معرفی جایی تبلیغ میشه به صورت خصوصی بهم بگید

تو تهرانم هستم :d

Beowulf Hero
06-10-2009, 15:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
میتونین از این سایت بخرید
پتچ عادیش 3.0.1 هست

N e M e S i S
06-10-2009, 16:01
سلام اساتید گرم . کسی تو سرور بلیزارد اروپا اکانت نداره ؟

For The Horde
06-10-2009, 17:35
میج میترکنم خفن!
اصلان هم شیلد نمیکنم!
در ضمن
هولی که هیل میکنه...
خب رتری هم هیل میکنه!

خنده دار ترین حرف عمرم

من یه بار تلنتامو رتری چیدم هیلم 4کیلو بود . در صورتی که هیل یه هولی پالا در کریتیکال با ست T7.5 حدودا 16K و نرمال حدودا 10-11K هست

در کل یک کلمه : Retri Suck !

Beowulf Hero
06-10-2009, 17:39
لول
اولن این که 4k نیس 9k هست
دوما اینکه ماناش هم تموم نمیشه!

Immortal power
06-10-2009, 18:16
lol
میج میترکنم خفن!
اصلان هم شیلد نمیکنم!
در ضمن
هولی که هیل میکنه...
خب رتری هم هیل میکنه!

براي ميج فقط درويد! only druid !
من با درويد 70 ميج 71 هم زدم! خوبي هيل دروييد به اينه كه هيلش دنباله داره! يعني لازم نيست هي هيل كني. يه بار كه هيل كني مثلا 21 ثانيه هر 2 ثانيه 500 تا هيل ميده. تازه من بالانس چيدم ! هيلر كه جاي خود دارد!

سلام اساتید گرم . کسی تو سرور بلیزارد اروپا اکانت نداره ؟

جناب Jigsa تو بليزارد اروپا بازي ميكنه.

gamebazi.blogfa
06-10-2009, 21:14
سلام
اومدم چند عکس از Taurn ها با کلاسس های paladin va rogue رو محض خنده بزارم:31:
این rogue::16:

اینم paladin::16:

For The Horde
06-10-2009, 21:14
بهترین کلاس به نظر من ترکیب شمن با هیل هولی پالا و با اسپل های میج

چی میشدا

:دی شمن که همینطوری میزنه دیگه میج و پالادینم بیان باهاش چی میشه

Immortal power
06-10-2009, 23:29
اين عكس از كلاس ها و ريس هايي هست كه قراره اضافه بشن:

Scary Feelings
06-10-2009, 23:37
اقا میشه یه خورده در مورد Worgen توضیح بدین؟

Immortal power
06-10-2009, 23:47
اقا میشه یه خورده در مورد Worgen توضیح بدین؟

فعلا كه جايي توضيح خاصي در مورد گذشتشون و داستان ملحق شدن با alliance چيزي ننوشته ولي يه چيزايي تو مايه هاي گرگ نما هاي خودمونن!!:31: قابليت هاشون هم دويدن با سرعت 75 براي 5 ثانيه. skining بدون نياز به چاقو . توي حالت معمولي هم ميتونيد تبديل به هيومن فرم بشيد ولي حالت جنگ فقط وارگن! و يكي 2 تا ديگه كه يادم نيست! ( من كه فكر كنم اينا بيان ميشن نفر اول براي من! يعني نايت ها ميشن دوم!!:31:)
چند تا عكس از وارگن ها:

شديدا توصيه ميكنم دست به اندازه ي عكس ها نزنيد! :31:

Scary Feelings
06-10-2009, 23:53
نه..ایناشو میدونم...حتا عکس دومی الان رو دسکتابم هست :دی تاریخچشونو میخوام بدونم...

babak2002
07-10-2009, 00:22
سلام من یه تازه کارم :31:( لطفاً به سوال ها نخندید :27: ) یه چند تا سوال داشتم ممنون می شم جواب بدید :11:

1-پالادین میتونه به خرس و گاو و کلا" حیوون تغییر شکل بده؟
بعضی پالادینای لول 14 یه چیزایی مثل pet دنبالشونه ولی pet نیستن اولش com داره اینا رو از کجا باید بگیرم؟
(البته منظورم از com اول اسمشه)
بعد من blacksmith و miner شدم چطوره؟

h.ekhraji
07-10-2009, 01:19
سلام به اساتید محترم.
من 10 صفحه اول و 10 صفحه آخر این تاپیک رو خوندم ولی جواب سوال هام رو نگرفتم که هیچ کلی گیج هم شدم.
من 2 ماه پیش از یه دوستام که گیم نت داره بازی wow رو با حجم 14.7 گیگ گرفتم.(البته الان دیگه نیست که ازش سوال کنم رفته یه شهر دیگه)
حالا میخوام بازی کنم ولی بلد نیستم ریجیستر بشم و ...
عکس زیر عکس فولدر wow روی کامپیوتر منه.(گفتم شاید به درد بخوره)

لطفا سوالات زیر رو پاسخ بدین:
1- طریقه عضو شدن رایگان و به دست آوردن اکانت رایگان(لطفا کامل بگین به همراه معرفی سایت)
2-چگونگی آپدیت کردن پچ ها
3-داخل realmlist.wtf دقیقا باید چی بنویسم.

من در یکی دوتا سایت عضو شدم و اکانت گرفتم مثل سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و در realmlist هم تغییراتی دادم(داخلش نوشتم set realmlist realm.neverendless-wow.com) همون طور که توی خود سایت گفته بود.
ولی وقتی یوزر پسورد رو میزنم پیام زیر رو میده:

ضمنا وقتی که فایل Launcher.exe رو اجرا میکنم یه فایل 1.62 گیگی رو میخواد دانلود کنه(عکس زیر)
آیا باید این فایل رو هم دانلود کنم.

لطفا مرا راهنمایی کنین.

Immortal power
07-10-2009, 10:34
سلام من یه تازه کارم :31:( لطفاً به سوال ها نخندید :27: ) یه چند تا سوال داشتم ممنون می شم جواب بدید :11:

1-پالادین میتونه به خرس و گاو و کلا" حیوون تغییر شکل بده؟
بعضی پالادینای لول 14 یه چیزایی مثل pet دنبالشونه ولی pet نیستن اولش com داره اینا رو از کجا باید بگیرم؟
(البته منظورم از com اول اسمشه)
بعد من blacksmith و miner شدم چطوره؟

سوال اول: نه . تنها كلاسي كه ميتونه به حيوانات تغيير شكل بده و بجنگه با همون فرم druid هست.
سوال 2 : اون ها پت هاي تزئيني هست و فقط دنبالشون راه ميره. هر كلاس ديگه در هر لول هم ميتونه داشته باشه اينا رو. من با هورد نميدونم ولي با ally يكيش بعد از دروازه ي اصلي دارناسوس هست. يكي ديگش تو elwin forest نزديكه northshire هست كه گربه ميفروشه. يكي ديگش هم نزديك exodar هست.
اگر ميخوايد پول در بياريد توصيه ميكنم miner برداريد همراه با jeweler.

Immortal power
07-10-2009, 12:07
سلام به اساتید محترم.
من 10 صفحه اول و 10 صفحه آخر این تاپیک رو خوندم ولی جواب سوال هام رو نگرفتم که هیچ کلی گیج هم شدم.
من 2 ماه پیش از یه دوستام که گیم نت داره بازی wow رو با حجم 14.7 گیگ گرفتم.(البته الان دیگه نیست که ازش سوال کنم رفته یه شهر دیگه)
حالا میخوام بازی کنم ولی بلد نیستم ریجیستر بشم و ...
عکس زیر عکس فولدر wow روی کامپیوتر منه.(گفتم شاید به درد بخوره)

لطفا سوالات زیر رو پاسخ بدین:
1- طریقه عضو شدن رایگان و به دست آوردن اکانت رایگان(لطفا کامل بگین به همراه معرفی سایت)
2-چگونگی آپدیت کردن پچ ها
3-داخل realmlist.wtf دقیقا باید چی بنویسم.

من در یکی دوتا سایت عضو شدم و اکانت گرفتم مثل سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و در realmlist هم تغییراتی دادم(داخلش نوشتم set realmlist realm.neverendless-wow.com) همون طور که توی خود سایت گفته بود.
ولی وقتی یوزر پسورد رو میزنم پیام زیر رو میده:

ضمنا وقتی که فایل Launcher.exe رو اجرا میکنم یه فایل 1.62 گیگی رو میخواد دانلود کنه(عکس زیر)
آیا باید این فایل رو هم دانلود کنم.

لطفا مرا راهنمایی کنین.

براي اين سرور شما اكانت ساختيد؟ وقتي ميخوايد بازي كنيد به اينترنت وسل هستيد؟

marmolak kocholo
07-10-2009, 14:32
The update could not be applied.
The file "\pc-hdfiles\WowError.exe" could not be opened. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerFile::Open)
این ارور رو میده :19:

شما فایل زیر رو اجرا کنید و :
فایل رو اول با نوتپد باز کنید
بعد به جای E هر درایوی که Wow رو ریختید بنویسید...
"InstallPath"="F:\\Program Files\\wow\\"
بعد فایل رو سیو کنید و اجراش کنید بعد Ok کنید !
اگه جواب داد که هیچ !
اگه جواب نداد Luncher رو باز کنید و بزارید دانلود کنه ! به 2 درصد که رسید Cansel کنید بعد اون فایل Blizzard Updater.exe رو اجرا کنید ! (خودش به صورت اتوماتیک جایی رو که Wow ریختید پیدا می کنه و پچ رو میریزه !

اگه مشکلت حل شد خبر بده!

Zende
07-10-2009, 15:36
جواب سوالات صفحه ی قبل:
سوالای خوبی بود:دی
1.nope اون کار دروید هستش
2.تاحالا همچین چیزی ندیدیم! شاید minion باشه که همه میتونن استفاده کنن
3.خوب خوبه میشه باهاش نون در اوورد:دی
نمیدونم این گرگ نماها یه جوری زیبای خفته هستن!:دی

For The Horde
07-10-2009, 16:09
دوستان توجه کنید اون کوئست باگ Zul Drak فقط توی سرور های فری که Rare Elite ندارند هست . اونجا باید یه الیت رو بزنید که توی نل کلا rare elite وجود خارجی نداره

Beowulf Hero
07-10-2009, 16:10
اون پت ها combanion یا یه همچین چیزایی هستن که اونت ها و وندر ها میفروشن!

Beowulf Hero
07-10-2009, 16:14
اون پت ها combanion یا یه همچین چیزایی هستن که اونت ها و وندر ها میدن!

h.ekhraji
07-10-2009, 16:52
براي اين سرور شما اكانت ساختيد؟ وقتي ميخوايد بازي كنيد به اينترنت وسل هستيد؟

بله. من adsl دارم و همیشه به اینترنت وصلم.
لطفا جواب تمام سوالاتم رو بدین.

Beowulf Hero
07-10-2009, 17:07
شما دیوز تست کردین نه؟
دیروز سرور نل قاط زده بود 20 مین آف بود
امروز اگه تست کنین درس میشه
در شمن اگه آلیانس رفتین plnamayande رو اد کنین

h.ekhraji
07-10-2009, 18:37
سلام الان هم تست کردم بازم پیغام زیر رو میده.
البته همونطور که گفتم من در این سایت عضو شدم و با یوزر پسوردم وارد سایت هم میشم ولی وقتی با همین یوزر پسورد میخوام وارد بازی بشم پیام زیر رو میده. لطفا راهنمایی کنین و بقیه سوالاتم رو نیز پاسخ بدین.
با تشکر فراوان.

gamebazi.blogfa
07-10-2009, 20:20
البته همونطور که گفتم من در این سایت عضو شدم و با یوزر پسوردم وارد سایت هم میشم ولی وقتی با همین یوزر پسورد میخوام وارد بازی بشم پیام زیر رو میده. لطفا راهنمایی کنین و بقیه سوالاتم رو نیز پاسخ بدین.
با تشکر فراوان.

شما پوشه WTF رو تو بازی کلا پاک کنید بعد برید تو WOW \Data\enGB ریلم رو تغیر بدید بعد login کنین ببینید درست میشه؟

h.ekhraji
07-10-2009, 20:46
با تشکر ویژه از شما.
آیا باید حتما پچ رو دانلود کنم. یعنی بعد از زدن یوزر و پسورد_که مشکلش با راهنمایی شما حل شد) شروع به دانلود میکنه.
باید تا آخر دانلود صبر کنم؟
نکنه بعد از دانلود 1.6 گیگ بازی اجرا نشه.

Zende
07-10-2009, 21:13
اون دیگه ممکنه مشکل از دستگاه یا وو شما یا سروری که شما میخواید برید توش باشید یا پتچ باشه
که البته گزینه ی پتچ در حالتی هست که در غیر از launcher دانلود کنید

Immortal power
07-10-2009, 21:25
با تشکر فراوان.

دوست عزيز با چيزي كه متوجه شدم امكانش هست كه از پچ بازيتون هم باشه. nel الان با 3.1.3 كار ميكنه كه احتمالا در روز هاي اينده به 3.2.0 اپ ميشه.

h.ekhraji
07-10-2009, 21:56
الان داره پچ زیر رو دانلود میکنه. آیا بعد از دانلود این پچ میشه بازی کرد؟(پچ3.1.0enGB)

Immortal power
07-10-2009, 21:59
الان داره پچ زیر رو دانلود میکنه. آیا بعد از دانلود این پچ میشه بازی کرد؟(پچ3.1.0enGB)

نه بايد تا پچ 3.1.3 اپ كنيد براي سرور nel
بعد از اين پچ 3.1.1 رو دانلود كنيد و بعد 3.1.2 بعد هم بايد 3.1.3 باشه فكر كنم.

gamebazi.blogfa
07-10-2009, 22:00

الان ورژن شما 3.0.9 هست شما باید اون رو به 3.1.3 ارتقا بدین تا بتونید تو این سروری که ریلمشو زدین وارد شیند که تقریبا 800 مگ هست

h.ekhraji
07-10-2009, 22:23
پس باید حال حالاها دانلود کنم.
وقتی برای 3.0.9 به 3.1.1 هشتصد مگابایت باید دانلود کنم احتمالا برای دانلود 3.1.2 و 3.1.3 باید چیزی حدود 2.4 گیگ دانلود کنم.
ان الله مع الصابرین

Zende
07-10-2009, 22:48
نه عزیزم شما برای 3.0.9 به 3.1.0 800 مگ دانلود میکنید برای 3.1.1 به 3.1.2 یا همین حدودا 7 13 مگه زیر 20 مگه !
بعدش میره تا 3.1.3 به 3.2.0 که نل فعلا نیاز نداره که اون 400 مگ هست

h.ekhraji
07-10-2009, 23:04
مرسی بابت کمک شما و دیکر دوستان وقتی وارد بازی شدم همین جا پیام میزنم و اگه کمکی خواستم مطرح میکنم.

For The Horde
07-10-2009, 23:11
به این سوال جواب بدید :

کدوم برای المنتاله ؟

jafarr
07-10-2009, 23:16
از صفحه 1040 تا 1061 رو خوندم بيشتر مطالب مربوط به نصب wow بود. يا اينكه كدام كلاس قويتره و يا كل كل اگه ممكنه يه چيزي بگين كه بدرد ملت wow باز بخوره نه مطالب خيلي ابتدايي. راجب نصب wow اگه بچه مشهد هستين ميتونم كمك كنم.09159089800 فقط اين قدر مطالب تكراري ندين برين صفحه هاي اول رو بخونين كه همه مربوط به نصب است.

shadow_step
08-10-2009, 01:33
doostan man in oatch ro az koja download konam?

Zende
08-10-2009, 14:30
میشه از launcher دانلود کرد یا از سایت wowwiki همون لاونچر بهتره چون که نصب هم میکنه پتچو

jafarr
08-10-2009, 17:05
بچه ها اين هم تلنت هانتر من .
AP خيلي خوب بالا ميره با اين تلنت . از Aimshot نيازي نيز استفاده كنيد چون Cooldownesh با Multi shot يكي هست ولي بايد از Steadyshot و ArcaneSHot چون اينجوري كمي بيكار مشيد توBG .
با اين تلنت زدن هيروهاي Spell زن خيلي راحت هست چون دوبار Silence ميتونين.
تو اين تلنت Stamina و Intelect هم به شما Attackpower ميده.
يادتون باشه تا جايي كه ممكنه از item هاي rouge استفاده نكنيد چون intelect كه واسه هانتر نسبتا مهمه ندارن.
در ضمن هر كس با تلنت خودش راحته ولي اگه دوست داشتين اينم رو تست كنيد.

For The Horde
08-10-2009, 17:21
یــــــکـــــــی جــــواب بـــــــده مـــــــهـــــــمـــــــه

به این سوال جواب بدید :

کدوم برای المنتاله ؟

hossein2801
08-10-2009, 17:25
فردا قراره core سرو نل رو اپدیت کنن و Armory رو هم راه بندازن
احتمالا مشکل اف شدن حل میشه

Metalzadeh
08-10-2009, 17:42
به این سوال جواب بدید :

کدوم برای المنتاله ؟

Doctor.Freeman
09-10-2009, 06:52
سلام .
ببخشيد اگه سوالم تكراريه .
يه سرور نسبتا خوب واسه پچ 3.1.3 معرفي كنين . لطفا . اگه XP بالا باشه كه بهتره .
ممنون . . .
:11:

h.ekhraji
09-10-2009, 08:26
نه عزیزم شما برای 3.0.9 به 3.1.0 800 مگ دانلود میکنید برای 3.1.1 به 3.1.2 یا همین حدودا 7 13 مگه زیر 20 مگه !
بعدش میره تا 3.1.3 به 3.2.0 که نل فعلا نیاز نداره که اون 400 مگ هست
متاسفانه احتیاج داشت یه 469 مگ دیگه هم دانلود کردیم. ولی هنوز ول نمیکنه.

h.ekhraji
09-10-2009, 10:06
بابا من نزدیک به 5 گبیگ دانلود کردم تا آخرین پچ یعنی WoW-3.2.2.10482-to-3.2.2.10505-enGB-patch
حالا که تموم شده وقتی یوزر پسوردم رو میزنم پیام زیر رو میده.
لطفا کمک کنین. اعصابم رو خورد کرد.

من در یکی دوتا سایت عضو شدم و اکانت گرفتم مثل سایت کد:
و در realmlist هم تغییراتی دادم(داخلش نوشتم set realmlist realm.neverendless-wow.com) همون طور که توی خود سایت گفته بود.

hossein2801
09-10-2009, 11:00
یه پیشنمایش از ایتمهای t10

hossein2801
09-10-2009, 11:01
بابا من نزدیک به 5 گبیگ دانلود کردم تا آخرین پچ یعنی WoW-3.2.2.10482-to-3.2.2.10505-enGB-patch

و در realmlist هم تغییراتی دادم(داخلش نوشتم set realmlist realm.neverendless-wow.com) همون طور که توی خود سایت گفته بود.

اینطوریه
realm.neverendless-wow.com
ورژنت درسته

Immortal power
09-10-2009, 11:14
سلام .
ببخشيد اگه سوالم تكراريه .
يه سرور نسبتا خوب واسه پچ 3.1.3 معرفي كنين . لطفا . اگه XP بالا باشه كه بهتره .
ممنون . . .
:11:

يعني شما تا پچ 3.2.2 اپ كرديد wow تون رو؟:18: بايد فقط تا 3.1.3 اپ ميكرديد!

hossein2801
09-10-2009, 11:18
اینجا رو ببینید حال کنید :دی

hossein2801
09-10-2009, 11:19

ورژنش درست ریلم رو اشتباه زده

For The Horde
09-10-2009, 11:40
ایول ست واریرورش خیلی به تانک میاد :دی

----------

آقا همون تا 3.2.2. باید دانلود کنی نل به زودی میره

Immortal power
09-10-2009, 12:10
ایول ست واریرورش خیلی به تانک میاد :دی

----------

آقا همون تا 3.2.2. باید دانلود کنی نل به زودی میره

خير .
خود gm بهم گفت تا 3.2

Beowulf Hero
09-10-2009, 12:12
به به !
جه ست درویدش خوشگله!

Zende
09-10-2009, 13:16
به به به ست تی 10 زیبا هم که اومده 4 تا کلاسش برا ورریور و دث نایت خوبه هانتر که خیلی فرقی نکرده درویدم یکمی فرق فوکولده:دی

For The Horde
09-10-2009, 13:16
جی اما که نوبن از یکی پرسیدم گفت کی قراره بریم :o

ول کن جی اما رو اینا پول میدن جی ام میشن باتل مسترام که چیزی بارشون نیست میان یه ریدی اونتی چیزی میذارن میرن میمونه ادمین ها که خودشون گفتن 3.2.2 تو سایت بخونی نوشته خود Blackswann - Bloodywrath هم همینو گفتن

hossein2801
09-10-2009, 13:25

ول کن جی اما رو اینا پول میدن جی ام میشن باتل مسترام که چیزی بارشون نیست میان یه ریدی اونتی چیزی میذارن میرن میمونه ادمین ها که خودشون گفتن 3.2.2 تو سایت بخونی نوشته خود Blackswann - Bloodywrath هم همینو گفتن
فکر کنم رفت واسه اپدیت

hossein2801
09-10-2009, 13:31
من امروز با rouge لول 32 تونستن 10 لول بالا خودمو بزنم (کریپ). همچنین یه Warior که 6 لول بالا خودم بود :دی

h.ekhraji
09-10-2009, 14:11
آقا بالاخره ما هم واردبازی شدیم. سرور:eternion-wow.com
نمیدونم خوبه یا نه؟

hossein2801
09-10-2009, 14:31
نمیدونم خوبه یا نه؟
nel ِو mmo توش ایرانی زیاد هست

hossein2801
09-10-2009, 14:39

لینک کن تاپیکی که گفتن 3.2.2 میشه

hossein2801
09-10-2009, 14:44
تازه چک کردم دیدم سرور نل عوض شده چون ipیش عوض شده
لت خیلی رفته بالا!

Zende
09-10-2009, 16:03
سرور خوبی بنظر میرسه ولی خوب ننوشته چقدر پلیر داره این بدیشه خوب اما 3.2.2 هست دیگه خوبه:دی
لت چیه دیگه؟ اینجور چیزارو انگلیسی بنویسید بفهمیم:دی

Immortal power
09-10-2009, 19:21
تازه چک کردم دیدم سرور نل عوض شده چون ipیش عوض شده
لت خیلی رفته بالا!

نه براي من كه خوب بود .

سرور خوبی بنظر میرسه ولی خوب ننوشته چقدر پلیر داره این بدیشه خوب اما 3.2.2 هست دیگه خوبه:دی
لت چیه دیگه؟ اینجور چیزارو انگلیسی بنویسید بفهمیم:دی
لت يعني latancy !
ديگه خلاصه شدشه!

hossein2801
09-10-2009, 19:22
تازه خود gm گفت خبری از ورژن جدید فعلا نیست و فقط core updat میشه

Zende
09-10-2009, 20:29
خودمونیم من کلی تو نل بازی کردم نفهمیدم core نل چیه یکی به من اینو بگه:دی(منظورم مدلشه نه معنیش)

hossein2801
09-10-2009, 20:52
خودمونیم من کلی تو نل بازی کردم نفهمیدم core نل چیه یکی به من اینو بگه:دی(منظورم مدلشه نه معنیش)
core یعنی هسته سرور
مشکل اف شدن و اسپل های باگ رو حل میکنن

Zende
09-10-2009, 20:57
خوب من از منظور هسته منظورم این بود که arcemu mmorpg mangose یا یه چیز دیگه یا یکی برا خودشه؟(نخندیدا سوال سواله...:دی)

hossein2801
09-10-2009, 21:33
خوب من از منظور هسته منظورم این بود که arcemu mmorpg mangose یا یه چیز دیگه یا یکی برا خودشه؟(نخندیدا سوال سواله...:دی)
core اینا اختصاصیه خودشون نوشتن

wow-admin
09-10-2009, 22:01
احتمال اینکه خودشون نوشته باشن خیلی‌ کمه!
سایت سرور رو بدین تا بگم از چه Core یا Client استفاده می‌کنن!
Scape Gaming با اون قدرت از Open Ascent استفاده میکرد

For The Horde
09-10-2009, 22:27
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکلا نصف شمن - رتری پالا - میج فایر = بــــــــــــــــــاگ

h.ekhraji
09-10-2009, 22:56

آقا الان باید چی کار کنم.
راهی هست.
من توی یه سایت دیگه عضو شدم که با 3.2.2 کا میکنه ولی متاسفانه ایرانی توش نیست و برای من که تازه واردم مهم ترین چیز حضور افراد ایرانی برای کمک بهمه.
لطفا بگین راهی هست که پچ های اضافی رو که ریختم پاک کنم؟

Metalzadeh
10-10-2009, 00:48
اگه دوست داشتین بیایید این سرور :

بیشتر پلیر هاش از ScapeGaming اومدن !

gamebazi.blogfa
10-10-2009, 12:24
نمیدونم خوبه یا نه؟
این سرور خیلی خیلی فان هست!
لول رو از 80 می ده بعد horde ها می تونن با aliance ها raid برن!
این سرور زدن که ازش پول دربیارن چون همه چیزش به donate بسته گی داره

hossein2801
10-10-2009, 12:27
اپدیت نل شروع شد

Immortal power
10-10-2009, 13:11
آقا الان باید چی کار کنم.
راهی هست.
من توی یه سایت دیگه عضو شدم که با 3.2.2 کا میکنه ولی متاسفانه ایرانی توش نیست و برای من که تازه واردم مهم ترین چیز حضور افراد ایرانی برای کمک بهمه.
لطفا بگین راهی هست که پچ های اضافی رو که ریختم پاک کنم؟

بايد بازي رو تو يك درايو ديگه هم نصب كنيد بعد پچ هايي رو كه داريد يك كپي ازشون رو توي بازيه جديد بريزيد( يادتون نره كه تا 3.1.3 بريزيد.):10:

wow-admin
10-10-2009, 13:18
آقا اینجا آموزش wow نه اخبار لحظه به لحظه نل

For The Horde
10-10-2009, 14:12
آقا اینجا آموزش wow نه اخبار لحظه به لحظه نل

راه پول در آوردن از سرور شما نیست !؟ که توی پ.خ به من میگید 180 دلار بدم جی ام یه سرور تازه وارد شم که 11 نفر بیشتر عضو نداره !؟

از الان اگه آرموری واقعا راه بیفته میشه اولین سرور پرایوتی که آرموری داره ... یعنی خیلی معروف میشن البته فکر نکنم آرموریشون کار کنه چون خیلی کار سختیه دقیقه به دقیقه باید آپدیت شه که ... اگرم بخوان بذارن هر شب آپدیت شه که فایده نداره !

Immortal power
10-10-2009, 23:19
اپدیت نل شروع شد

نل كه خودش نوشته يكشنبه ساعت 4 صبح اپديت داره! چه جوري الان شروع شد؟

hossein2801
11-10-2009, 01:38
نل كه خودش نوشته يكشنبه ساعت 4 صبح اپديت داره! چه جوري الان شروع شد؟
احتمالن اون ملت که تو irc منتظر بودن همه مث من بودن
و چشم ما برعکس میبینه
12 ساعت تخیر خورده
Core updatedelayed by 12 hours. This is NOT a 3.2 update. We are improving current 3.1.3 version.
Estimated downtime: 3-6 hours. CheckIRC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and Twitter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) for updates.

اپدیت طبق وعده دیشب باید امرزو دیگه تموم میشد ولی 12 ساعت تاخیر خورده

hossein2801
11-10-2009, 11:17
الان دیگه down شد و بزودی شاهد یه سرور بدون نقص کامل میشیم :دی

frankk
11-10-2009, 11:29
سلام من می خواستم اکانتم رو ارزون بفروشم
مشخصات 78 druid
server eu boulderfist
قیمت 85 تومن اگه کسی خواست بم pm بده

For The Horde
11-10-2009, 13:36
همون روز منو از آی آر سی بن کردن دلیل : روشن نگه داشتن کپس لاگ :ooooooooooooooo

ho0rezam
11-10-2009, 13:39
سلام به همه ی بروبچ wow باز...خوب تا الان یه 2ماهی میشه توو ترکم :دی ... شنیدم JIGSA هم توو ترکه :دی اون بار که باهاش صحبت کرده بودم میگفت تا 4-5 ماه بی خیال بازی میخواد بشه.

البته خیلی دوست دارم دوباره بازی کنم (این مدت فقط فیلم dl میکنم:دی) اما مشکل اینه که پول ندارم برم کارت بخرم :دی :دی یکی نیست بهم کمک مالی بکنه؟؟؟؟:دی بهش بر میگردونم :دی
در نتیجه،چون پول ندارم برم کارت بخرم میخوام این یه ماه رو برم دوباره رو هیرویی که توو scape داشتم...اما مشکلی هست و اون اینه که نمیدونم الان realmlistش رو چیه؟؟؟؟ و همین طور پتچش...کسی هست یه راهنمایی کنه...در ضمن چرا سایتش بالا نمیاد؟؟؟؟

For The Horde
11-10-2009, 14:30
بیا نل الان روی کوره آپدیتیه دارن مشکل آف شدنو حل میکنند :دی تازه اسپلای شمن - میجم فیکس میشه دیگه ردیفه یک هفته بعدم میره 3.2.2

h.ekhraji
11-10-2009, 15:20
بابا یکی جواب سوال ما رو بده دیگه.
1065 صفحه مطلب رو که نمی تونم بخونم.

من بازی رو دارم و تا پچ WoW-3.2.2.10482-to-3.2.2.10505-enGB-patch دانلود کردم.(متاسفانه)
در چندین سایت هم عضو شدم ولی اکثرا با پچ های پایین تر کار می کنند و با این پچ من پیام خطا میدن.
در اون سایت هایی هم که با پچ 3.2.2 کار میکنن ایرانی ها موجود نیستند. مثلا من در سایت list.eternion-wow.com عضو شدم و وارد بازی هم شدم ولی نمیدونستم چجوری بازی کنم. چی کار کنم تو بازی؟، یه چند نفری دیگه هم اونجا بودند که اونا هم تازه کار بودند و از من خنگ تر.

حال یکی به ما کمک کنه و به 3سوال من جواب بده.

1- آیا سروری هست(رایگان) که با پچ 3.2.2 کار کنه و ایرانی ها هم تو اون باشن.

2- آیا میشه 3.2.2 رو پاک کرد؟ و به پچ های قدیمی تر رسید؟ یا کلا با چه پچی و در چه سایتی(آدرس بدین) میشه عضو شد که ایرانی های زیادی داشته باشه و راه پاک کردن پچ های جدید(3.2.2) و رسیدن به پچ قدیمی چیست؟(دقیق بگین)

3- من که با آدرس list.eternion-wow.com و با پچ 3.2.2 وارد بازی میشم نمی دونم چی کا باید بکنم؟
در فروم خوندم که باید یه سری ماموریت انجام بدم، ولی این ماموریت ها چی هستند؟ من رو یه راهنمایی کنین.
در اول بازی وارد یه محیطی میشم که یه سری حیون هستن و یه سری موجودات دیگه که ثابت ایستادن و وقتی روی اونا کلیک راست میکنم یه سری چیزایی میاد که نمیدونم چیه؟
فقط حیوونا رو میتونم بکشم و یه کم که گشتم یه سری موجود هم پیدا کردم که اونا رو هم میتونستم بکشم. ولی کلا نفهمیدم ماموریت چیه؟
لطفا یه راهنمایی کلی از محیط بازی بدین(یعنی وقتی وارد بازی شدم باید چی کار کنم)

ho0rezam
11-10-2009, 15:49
سلام داداش...شما پتچی که دانلود کردی واسه بلیزارد هست و 10505 با حجم پایینی که داره فقط واسه فیکس کردن release شده بود.

1.سرور ها بعضی هاشون با 3.2.2 کار میکنن...اما نه پتچی که شما داری(به همون دلیلی که در بالا گفتم) و احتمالا یا رویه 3.2.0 هستن یا رویه 3.2.2 با ورژن 10482

2.بله میشه...اگه نیاز داشتی بگو تا توضیح بدم در همین جا....اما نگاه کن ببین از پتچ 3.0.1 تا همین 3.2.2 رو داری یا نه؟؟؟؟

h.ekhraji
11-10-2009, 15:57
با تشکر
من تمام پچ های تا 3.2.2 رو دارم(کل بازیم حدود 20 گیگه)
نز دیک به 3 4 گیگش رو یه چند روز پیش دانلود کردم. لطفا به سسوال های 2 و 3 من جواب بدین.

deltax
11-10-2009, 16:01
ادرس ralm scape شده
logon.2bitgaming .com
البته برو تو سایتش بهتره
2bitgaming.com
باز اون یارو نیاد بگه دلتا واسه چی پست دربارهwowscape میدی
اینودادم واسه hoOrezam

abbas13677_2005
11-10-2009, 16:03
هر کس میخواهد کلی طلای مجانی هر روز گیرش بیاد به من پیغام بده (باید هر روز آنلاین باشی اگر دانشجو هستی و هر روز بازی نمیکنی پس هیچی)
البته یه کاری واسه من میکنید که این طلا رو بهتون میدم نه اینکه فی سیبیل الله اینکارو کنم ...
کاراکتر و اسم سرورتون رو هم بگین تا چک کنم.

Immortal power
11-10-2009, 16:09
سلام به همه ی بروبچ wow باز...خوب تا الان یه 2ماهی میشه توو ترکم :دی ... شنیدم JIGSA هم توو ترکه :دی اون بار که باهاش صحبت کرده بودم میگفت تا 4-5 ماه بی خیال بازی میخواد بشه.

البته خیلی دوست دارم دوباره بازی کنم (این مدت فقط فیلم dl میکنم:دی) اما مشکل اینه که پول ندارم برم کارت بخرم :دی :دی یکی نیست بهم کمک مالی بکنه؟؟؟؟:دی بهش بر میگردونم :دی
در نتیجه،چون پول ندارم برم کارت بخرم میخوام این یه ماه رو برم دوباره رو هیرویی که توو scape داشتم...اما مشکلی هست و اون اینه که نمیدونم الان realmlistش رو چیه؟؟؟؟ و همین طور پتچش...کسی هست یه راهنمایی کنه...در ضمن چرا سایتش بالا نمیاد؟؟؟؟

ااااه! بيا nel ديگه! wow scape كه كسي نيست بيا همين نل ما هم هستيم در ركاب هم بجنگيم!:31:

---------------
راستي از كي شروع شد اپديت؟ ما به اميد اين بوديم ما كه خوابيم نل اپديت ميشه! فقط خدا كنه گند نزنن مدل اسكيپ به سرور!

h.ekhraji
11-10-2009, 16:22

من بازی رو دارم و تا پچ WoW-3.2.2.10482-to-3.2.2.10505-enGB-patch دانلود کردم.(متاسفانه)
در چندین سایت هم عضو شدم ولی اکثرا با پچ های پایین تر کار می کنند و با این پچ من پیام خطا میدن.
در اون سایت هایی هم که با پچ 3.2.2 کار میکنن ایرانی ها موجود نیستند. مثلا من در سایت list.eternion-wow.com عضو شدم و وارد بازی هم شدم ولی نمیدونستم چجوری بازی کنم. چی کار کنم تو بازی؟، یه چند نفری دیگه هم اونجا بودند که اونا هم تازه کار بودند و از من خنگ تر.

2- آیا میشه 3.2.2 رو پاک کرد؟ و به پچ های قدیمی تر رسید؟ یا کلا با چه پچی و در چه سایتی(آدرس بدین) میشه عضو شد که ایرانی های زیادی داشته باشه و راه پاک کردن پچ های جدید(3.2.2) و رسیدن به پچ قدیمی چیست؟(دقیق بگین)

3- من که با آدرس list.eternion-wow.com و با پچ 3.2.2 وارد بازی میشم نمی دونم چی کا باید بکنم؟
در فروم خوندم که باید یه سری ماموریت انجام بدم، ولی این ماموریت ها چی هستند؟ من رو یه راهنمایی کنین.
در اول بازی وارد یه محیطی میشم که یه سری حیون هستن و یه سری موجودات دیگه که ثابت ایستادن و وقتی روی اونا کلیک راست میکنم یه سری چیزایی میاد که نمیدونم چیه؟
فقط حیوونا رو میتونم بکشم و یه کم که گشتم یه سری موجود هم پیدا کردم که اونا رو هم میتونستم بکشم. ولی کلا نفهمیدم ماموریت چیه؟

deltax
11-10-2009, 16:25
اقاسرور نل شبیه کدوم ریلم اسکیپ xp میده
من با internet explorer میخوام توش id بسازم هی گیر میده با10 تا maile مختلفم امتحان کردم نشد

hossein2801
11-10-2009, 16:25
ااااه! بيا nel ديگه! wow scape كه كسي نيست بيا همين نل ما هم هستيم در ركاب هم بجنگيم!:31:

---------------
راستي از كي شروع شد اپديت؟ ما به اميد اين بوديم ما كه خوابيم نل اپديت ميشه! فقط خدا كنه گند نزنن مدل اسكيپ به سرور!

ساعت 10 صبح بود تقریبا

ho0rezam
11-10-2009, 16:29
ادرس ralm scape شده
logon.2bitgaming .com
البته برو تو سایتش بهتره
2bitgaming.com
باز اون یارو نیاد بگه دلتا واسه چی پست دربارهwowscape میدی
اینودادم واسه hoOrezam سلام داداش
دستت طلا بابته آدرسی که بهم دادی...یه سوال الان من 3.2.2 با ورژن 10505 رو دارم چون توو بلیزارد بازی میکنم...اما قبلنا یه هیرو توو funserver اسکیپ داشتم، الان میخوام برم توو اون realm اما فقط دوتا ریلم هست یکی همون crack هستش...funserver چی شده؟؟؟ پتچش پایین تره؟؟؟چنده؟

با تشکر
من تمام پچ های تا 3.2.2 رو دارم(کل بازیم حدود 20 گیگه)
نز دیک به 3 4 گیگش رو یه چند روز پیش دانلود کردم. لطفا به سسوال های 2 و 3 من جواب بدین. خب پس پتچ هارو داری.
برای پایین آوردن ورژن بازی،برو توو پوشه ی Data و یکی دوتا از فایل هایه MPQ رو delete کن...این کار واسه اینه که عمدا به بازیت آسیب برسونی تا نتونه بالا بیاد...بعد برگرد به پوشه ی قبل تر و Repair.exe رو اجرا کن..یه پنجره باز میشه که بهتره اولین دکمه که اسمش فک کنم resr and check باشه رو بزنی...برنامه شروع میکنه به خوندن تمام فایل هایه بازی که اگه مشکلی وجود داشته باشه فایل هایه معیوب رو پاک میکنه و پتچ بازی رو برمیگردونه به یه ورژن خاص که معمولا واسه من به 3.0.1 برگشته اما قبلش نگاه کن repairت کار میکنه یا نه...منظورم اینه که ببین پنجرش باز میشه یا نه
بعد هم شروع کن به نصب دوباره ی پتچ ها تا ورژنی که میخوای

در مورد وسال سومت هم باید بگم که قبلنا یکی از بچه ها یه فایلی رو توو همین تاپیک گذاشته بود که الان واست آپ کردم...توضیحاته مختصری در مورد شروع بازی میده که فک کنم به کارت بیاد (واسه اول کار خوبه)

ho0rezam
11-10-2009, 16:33
ااااه! بيا nel ديگه! wow scape كه كسي نيست بيا همين نل ما هم هستيم در ركاب هم بجنگيم!
سلام...من فقط یه چند روزی میخوا بازی کنم تا پول جور کنم و برم دوباره کارت 60 روزه بخرم (آخه بلیزارد یه چیز دیگست) هیچ سروری نمیتونه جاشو بگیره :دی

deltax
11-10-2009, 16:43

اینارو باید تو بازی یاد بگیری
اگه player ایرانی زیاد میخوای یا برو 2bitgaming.com یا سرور نل
اگه بیای 2bitgaming من اونجا تو هر ریلم guilde ایرانی سراغ دارم همه کمکت میکنند patch 3.2.2
این سروری که الان باش میری از lvl 80 شروع میشه و فقط برای inss زدنهquest نمی خواد
وقتی از lvl 1 شروع کنی باید quest بگیری برای lvlup تا lvl 80
اگه اومدی 2bitgaming یا همون scape سابق بگو invite کنمت بعد کمکت کنم

deltax
11-10-2009, 16:47
تو سایتش نوشته realme fun از فردا میاد با realme legion

Immortal power
11-10-2009, 16:48
ساعت 10 صبح بود تقریبا

اي بابا! ريلمش ليستش عوض شده؟ چون الان ميرم ميگه server loggin down

سلام...من فقط یه چند روزی میخوا بازی کنم تا پول جور کنم و برم دوباره کارت 60 روزه بخرم (آخه بلیزارد یه چیز دیگست) هیچ سروری نمیتونه جاشو بگیره :دی
ما هم كشك ديگه؟!:31:

hossein2801
11-10-2009, 16:55
اي بابا! ريلمش ليستش عوض شده؟ چون الان ميرم ميگه server loggin down

ما هم كشك ديگه؟!:31:
نه عوض نشده
سرور down هست هنوز

Immortal power
11-10-2009, 16:55
خب پس پتچ هارو داری.
برای پایین آوردن ورژن بازی،برو توو پوشه ی Data و یکی دوتا از فایل هایه MPQ رو delete کن...این کار واسه اینه که عمدا به بازیت آسیب برسونی تا نتونه بالا بیاد...بعد برگرد به پوشه ی قبل تر و Repair.exe رو اجرا کن..یه پنجره باز میشه که بهتره اولین دکمه که اسمش فک کنم resr and check باشه رو بزنی...برنامه شروع میکنه به خوندن تمام فایل هایه بازی که اگه مشکلی وجود داشته باشه فایل هایه معیوب رو پاک میکنه و پتچ بازی رو برمیگردونه به یه ورژن خاص که معمولا واسه من به 3.0.1 برگشته اما قبلش نگاه کن repairت کار میکنه یا نه...منظورم اینه که ببین پنجرش باز میشه یا نه

به نظر من اين كار رو نكنه بهتره. چون كه بازي رو كلا بهم ميريزه. من كه اين كارو كردم همش ارورر ميداد اد ان هاي بليز.
بازي رو رو يك درايو ديگه هم بريز و پچ هاتو اونجا تا 3.1.3 يه كپي بگير.

Immortal power
11-10-2009, 17:19
نه عوض نشده
سرور down هست هنوز
اي واااي! ديدي ؟! نل چرا اينجوري شده اخه........ ميترسم مدل اسكيپ بشه.:37: از ساعت 10 تا الان افه! خودش نوشته بين 3 تا 6 ساعت كار داره :((

For The Horde
11-10-2009, 17:35
فکر کنم داره راه میفته اولا که تا الان 6:30 ساعته گذاشته . دوما همه جی اماش انند :دی سوما فکر کنم اولدارو فیکس میکنند

Immortal power
11-10-2009, 17:52
فکر کنم داره راه میفته اولا که تا الان 6:30 ساعته گذاشته . دوما همه جی اماش انند :دی سوما فکر کنم اولدارو فیکس میکنند

خخخخخخ!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از كي تاحالا از 10 صبج تا 6 عصر 6 ساعت حساب ميشه؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدم چقدر تو فكر اولدائوري! من كه از ديروز ميخواستم برم voa همه ميرفتن naxx hc kt - gluth !!!! حالا ميخوام برم gluth hc هر كي ميبيني داره ميره voa!!!:13:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hossein2801
11-10-2009, 17:59
خخخخخخ!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از كي تاحالا از 10 صبج تا 6 عصر 6 ساعت حساب ميشه؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدم چقدر تو فكر اولدائوري! من كه از ديروز ميخواستم برم voa همه ميرفتن naxx hc kt - gluth !!!! حالا ميخوام برم gluth hc هر كي ميبيني داره ميره voa!!!:13:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینکه دلیل نمیشه
نمیرن uld چون باگه
بهترین ایتما اونجاست!

اینقد گیر به حجت نده

gamebazi.blogfa
11-10-2009, 18:24
کی درست می شه این Nel ؟
می ترسم ادای scpae رو دربایرن و بعد از چند روز سرور 3-4 ماه تعطیل شه!:2::2:
صبح یه بار ساعته 9 رفتم آفف بود الن هم اومدم بروم بازم آفه!

For The Horde
11-10-2009, 18:48
rofl والا آقایون نایت الف کارشون گیر دادنه مگه کار دیگه ای هم دارن توی بازی!؟

ho0rezam
11-10-2009, 18:49
ما هم كشك ديگه؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظورت چیه؟؟؟؟

به نظر من اين كار رو نكنه بهتره. چون كه بازي رو كلا بهم ميريزه. من كه اين كارو كردم همش ارورر ميداد اد ان هاي بليز.
بازي رو رو يك درايو ديگه هم بريز و پچ هاتو اونجا تا 3.1.3 يه كپي بگير.

شما یه اشتباه بزرگ کردی داداش :دی :دی :دی :دی

اون مشکل هم قابله حل هست...وقتی این کار رو انجام دادین...بهتره پوشه ی interface رو کلا delete کنی و یه بار وارد بازی بشی...بعد از بازی بیا بیرون و میبینی که یه پوشه ی interface دیگه درست شده...حالا میتونی addon هارو کپی کنی و لذت ببری...این راه اصولیه که دقیقا برای برگردوندن پتچ ها استفاده میشه و پیشنهاد خوده بلیزارد هست :دی

hossein2801
11-10-2009, 19:22
چند لحظه تو سرور mmo بازی کردم حالم بهم خورد
باگ سراست

Beowulf Hero
11-10-2009, 19:26
eeeeeeeeeeeee
الان برا بار 1000 داشتم تریلر Catalysm میدیدم! :دی
دیدم بابا این ارکا Ashenvale رو گرقتن که!!!!!

Immortal power
11-10-2009, 19:34
اینکه دلیل نمیشه
نمیرن uld چون باگه
بهترین ایتما اونجاست!

اینقد گیر به حجت نده

من چيز ديگه اي ميگم!! ميگم شانس من براي يه شولدر ميخوام گلات رو ولي از وقتي دارم دنبال رايد ميگردم همش voa ميرن! من گفتم ايتم هاي اونجا بده؟ واا مگر رمزي گفته باشم چون تو جمله اي كه من نوشتم چنين چيزي معلوم نيست!!!
به حجتم گير ندادم! دارم بحث ميكنم.
----------------
نل همچنان در حالت كما ميباشد به اميد سر حال شدنش! ما كه اپديت نخواستيم ! نزنن سرور رو داغون كنن خودش شاه كاره!

منظورت چیه؟؟؟؟

شما یه اشتباه بزرگ کردی داداش :دی :دی :دی :دی

اون مشکل هم قابله حل هست...وقتی این کار رو انجام دادین...بهتره پوشه ی interface رو کلا delete کنی و یه بار وارد بازی بشی...بعد از بازی بیا بیرون و میبینی که یه پوشه ی interface دیگه درست شده...حالا میتونی addon هارو کپی کنی و لذت ببری...این راه اصولیه که دقیقا برای برگردوندن پتچ ها استفاده میشه و پیشنهاد خوده بلیزارد هست :دی

عجب! چرا زود تر نگفتي! گير كرده بودم تو بازي!! يكي ديگه سفارش دادم!:31: البته بدم نشد چون نياز داشتم!!!

For The Horde
11-10-2009, 19:41
دیدم بابا این ارکا Ashenvale رو گرقتن که!!!!!

حقشونه وقتی اورگیمر از بین میرن حق دارن برن استورم ویندم بگیرن :دی
خیر سرم امروز خواستم برم ست تی 7مو فول کنم (پالادین فوله رفتیم تو کار شمن)

Pouria_30mbian.com
11-10-2009, 20:55
كسي ميتونه لينك اطلس gm رو بزاره ؟

h.ekhraji
11-10-2009, 20:55
خب پس پتچ هارو داری.

در مورد وسال سومت هم باید بگم که قبلنا یکی از بچه ها یه فایلی رو توو همین تاپیک گذاشته بود که الان واست آپ کردم...توضیحاته مختصری در مورد شروع بازی میده که فک کنم به کارت بیاد (واسه اول کار خوبه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/quote]

با سلام مجدد.

بابت جوابهات واقعا ممنونم. مخصوصا فایل آموزشی که آپ کردی.
هنوز کاری رو که برای پاک کردن پچ ها گفتی نکردم(دارم یه بک آپ میگیرم) که به زودی انجام میدم.

یه سوال دیگه: دفعه قبل که داشتم پچ ها رو دانلود میکردم خود به خود وارد بخش دانلود پچ میشد یعنی من وقتی پچ 3.1.3 رو دانلود کردم و سپس در سایتی که با همین پچ کار میکرد(
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) یوزر پسورد میزدم که بازی رو شروع کنم دوباره صفحه دانلود باز شد و شروع به دانلود پچ بعدی کرد. اشکال کار کجاست؟

Immortal power
11-10-2009, 21:33
بچه ها از همين الان بريد يه سرور خوب گير بياريد! نل يا اين وضعي كه پيش ميره ميزنه رو دست اسكيپ!:41:
من برم سرچ كنم!

hossein2801
11-10-2009, 21:49
بچه ها از همين الان بريد يه سرور خوب گير بياريد! نل يا اين وضعي كه پيش ميره ميزنه رو دست اسكيپ!:41:
من برم سرچ كنم!
یکی از مدیرا گفت در مراحل تست هستیم

hossein2801
11-10-2009, 21:54
خبر

admin just sayd in irc:

Stewart] Attention players: we are still working hard to get the server up as fast as possible, we are making progress, but we are still unable to provide an estimated time for completion. Please be patient

Immortal power
11-10-2009, 22:05
خبر

admin just sayd in irc:

Stewart] Attention players: we are still working hard to get the server up as fast as possible, we are making progress, but we are still unable to provide an estimated time for completion. Please be patient

خب اين چه ربطي داره! من سرورمو ميخوام!:31: حتي زمان دقيق درست شدنم نگفته!
بازم مرسي در جريانمون ميزاري.:10:

mahdibozorg
11-10-2009, 22:25
سلام دوستان:

من هیرو پالادین دارم این هیرو قابلیتheal داره میخواستم بدونم در یک گروه من چه جور میتونم یارم را اگه مرده دوباره زنده کنم

بدون اینکه مجبور بشه تا جای قبرش برگرده ممنون میشم درباره heal توضیح کامل بدید

hossein2801
11-10-2009, 22:47
سلام دوستان:

من هیرو پالادین دارم این هیرو قابلیتheal داره میخواستم بدونم در یک گروه من چه جور میتونم یارم را اگه مرده دوباره زنده کنم

بدون اینکه مجبور بشه تا جای قبرش برگرده ممنون میشم درباره heal توضیح کامل بدید
redemption

ho0rezam
11-10-2009, 23:04
با سلام مجدد.

بابت جوابهات واقعا ممنونم. مخصوصا فایل آموزشی که آپ کردی.
هنوز کاری رو که برای پاک کردن پچ ها گفتی نکردم(دارم یه بک آپ میگیرم) که به زودی انجام میدم.

یه سوال دیگه: دفعه قبل که داشتم پچ ها رو دانلود میکردم خود به خود وارد بخش دانلود پچ میشد یعنی من وقتی پچ 3.1.3 رو دانلود کردم و سپس در سایتی که با همین پچ کار میکرد( کد:
) یوزر پسورد میزدم که بازی رو شروع کنم دوباره صفحه دانلود باز شد و شروع به دانلود پچ بعدی کرد. اشکال کار کجاست؟

خواهش میکنم
راستش نیازی به backup نیست...میتونی بازی رو کپی کنی توو یه درایو دیگه...چون بازی portable هستش.
و در مورد سوالت: تنها حالتی که من بهش برخورد کردم زمانی بوده که پتچم با سرور match نبوده...دو احتمال داره یا realmlistت رو درست تنظیم نکرده بودی یا اینکه پتچت با سرور جور نبوده
یه حالت هم میمونه که واسه سرور هایه free دور از ذهن هم نیست...و اون اینه که احتمالا سرور مست بوده :دی

baran_xrain
12-10-2009, 00:20
اخرین خبر!

Blackswann: We are doing the final checks on the DB and Realm. We will do a test launch shortly then open it to the public.

Behrouz_se60
12-10-2009, 00:29
سلام
خسته نباشید من هر بار تقاضا فرستادم متاسفانه جواب ندادندکسی هست که این پچ ها داشته باشه ؟
WoW-1.12.x-to-2.0.1-enGB-patch
WoW-2.4.0-enGB-patch.exe ( این کامل هست با 1.1 گیگ )
Wow-2.4.3to3.0.2-GB
آخرین ورژن 3 که همراه با منگوس آخرین همراه باشه و سازگار با آن
واسه 2.4.3 خودم منگوس دارم و تنها منگوس برای 3 ندارم
اگه کسی اینها را داره خواهشم اینکه برای من رایت کنه و هزینه را حساب کنه و واسه من بفرسته.جمع اینها فوق کمتر از 4 گیگ میشه.خودم ورژن 1.12.1 دارم با منگوس 3462 بصورت آفلاین بازی میکنم.
کسی نگه برو تو گیم نت من اصلا وقت ندارم بگردم.

gamebazi.blogfa
12-10-2009, 09:11
الان سرور آنلاین هست ولی توش login نمی شه! فک کنم بعد 2-3 ساعت درست بشه:5:

hossein2801
12-10-2009, 11:50
قعلا بیاین تو این سرو حال کنید تا بیاد
217.219.117.203

Immortal power
12-10-2009, 13:02
Character information and statistics has been disabled by an administrator.

من كاراكترامو ميخواااااام!

Beowulf Hero
12-10-2009, 14:48
?????????????????????????? یعنی پاک شده ؟؟
میگم تو چقد بدبینی!!
همه که مثل اسکپ نیستن!
من خودم از کسایی بودم که پیشنهاد 3.2 داد
حال میده لیچ میزنیم!!
t9 میگیریم!
خیلی مسخرس که دیکی ها میتونن تو Trail Of Crusader لیچ بزنن!

Zende
12-10-2009, 15:01
شاید پاک شه
چون یه سری سرور هست که به وسیله ی یه کسانی زیر آب زده میشن و بلیزارد باباشونو در میاره حالا درسته که خیلی طمع کاره اما خوب خودش ساخته حق داره وقتی سرور فری قدرمتمند میشه خیلی خوشش نمیاد:دی
حالا کی گفته تو این ورژن قراره لیچ بیاد؟ این خط این نشون این بلیزارد اینقدر طمع کار هست که در 2 تا ورژن بعدی بخواد لیچ رو بیاره حالا ببین کی گفتم!

Beowulf Hero
12-10-2009, 15:18
جان؟؟
عزیز اگه تو wowheadنگا کنی میبینی که یک باس به اسم The Lich King تو Trail Of Crusader هست
در ضمن اونجوری که تریلر میگه نایت الفا به جای Ashenvale که حمله کردن گرفتنش The Barren و Orgimmar رو گرفتن!

Immortal power
12-10-2009, 15:46
جان؟؟
عزیز اگه تو wowheadنگا کنی میبینی که یک باس به اسم The Lich King تو Trail Of Crusader هست
در ضمن اونجوری که تریلر میگه نایت الفا به جای Ashenvale که حمله کردن گرفتنش The Barren و Orgimmar رو گرفتن!

!!!!!!!!!!
شوخي نكن! يعني نايت الف ها ارگيمار رو گرفتن؟! آآآآ! از اين دمو هات به ما هم بده خب!

Beowulf Hero
12-10-2009, 15:59
pa chi???
kashki?

Immortal power
12-10-2009, 16:54
اينو كه من ديدم ترسيدم!!! يعني تو پچ اينده ازروت اين شكلي ميشه؟! اينجوري كه ميشه جهنم! حيف نيست Ashnvale خراب شه؟!!! چه جوريه داستان؟اقا jigsa مارم در جريان بزاريد خب!

Beowulf Hero
12-10-2009, 16:57
شما بزن صفحه هارو عقب میبینی!

Beowulf Hero
12-10-2009, 17:01
خصوصیات این ورژن:
دو تا ریس جدید به هر دو گروه اضافه شده:
هورد:
گابلین ها
Goblins
که فکر کنم بیشترتون اونها رو بشناسید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اندازه این تصویر کوچک شده است ! برای مشاهده تصویر اصلی اینجا کلیک کنید . اندازه اصلی تصویر 800x600 و حجم آن 74 کیلوبایت میباشد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آلیانس:
ورگان ها
Wergans

هیومن هایی که به گرگ نما تبدیل شده اند ! و تیرانده آن هارا به آلی ها وارد کرده است!

مناطق جدید:
منطقه های Gilnas و lost isles و hyjalو Mount hyjal و Sunkan Tample

شغل های جدید :
Profession
Patch Of Titan

لول:
سقف لول در این پچ 85 شده است!

Fly Mount:
در این پچ میتونید با مونت در آززاث پرواز کنید!

رید ها و npc های جدید!

کویست های جدید...

یک کار دوم به نام Archaelogy

و و و...

و در آخر...

Deathwing...
مرگبال...
نگهبان زمین سابغ...
اژدهای سازنده ی نشان روح اهریمن...

...Deathwing Has Return

arash_magical
12-10-2009, 17:33
download link لطفا

For The Horde
12-10-2009, 17:46
بابا کشتی ما رو با این deathwing باشه فهمیدیم برگشته چرا اینقدر چیز تکراری میده ... سارگراسم برگرده هیچ غلطی نمیتونه بکنه ... هی میگه Deathwing Deathwing ...

زدنش از اولدار که سخت تر نیست ...

راستی به نظرم تریلرایی که دیدی دست ساز بوده و ماله خود بلیزارد نیست آخه مگه میشه نایت الفا بیان پایتخت کل هوردو بگیرند .. اونوقت ترال و بقیه هورد هام لابد میشینند نگاه میکنند ؟ لینک تریلرو بده ببینم . فقط اگه از یوتیب باشه معلومه یه سری آدم عقده ای الینس اومدن تریلر بر ضد هورد ساختن که بگن نایت الفا اومدن اورگ رو بگیرند ... اگه توی تاریخ هم نگاه کنی نایت الف ها از بین الی ها آروم ترینشون هستند که کاری به کار کسی ندارند بعد بیان اورگیمرو بگیرند ؟

ها راستی حالا اینطوره بلود الفام ریختن استورم ویندو بگیرن =))
مسخره نیست ؟!

Immortal power
12-10-2009, 17:58
بابا کشتی ما رو با این deathwing باشه فهمیدیم برگشته چرا اینقدر چیز تکراری میده ... سارگراسم برگرده هیچ غلطی نمیتونه بکنه ... هی میگه Deathwing Deathwing ...

راستی به نظرم تریلرایی که دیدی دست ساز بوده و ماله خود بلیزارد نیست آخه مگه میشه نایت الفا بیان پایتخت کل هوردو بگیرند .. اونوقت ترال و بقیه هورد هام لابد میشینند نگاه میکنند ؟ لینک تریلرو بده ببینم . فقط اگه از یوتیب باشه معلومه یه سری آدم عقده ای الینس اومدن تریلر بر ضد هورد ساختن که بگن نایت الفا اومدن اورگ رو بگیرند ... اگه توی تاریخ هم نگاه کنی نایت الف ها از بین الی ها آروم ترینشون هستند که کاری به کار کسی ندارند بعد بیان اورگیمرو بگیرند ؟

مسخره نیست ؟!

براي من كه تكراري نبود! لينكم كه دادم! همون بالاي پستم هست.
بعدم اگر هورد ها بخوان چپ به ashenvale نگاه كنن من چششونو از كاسه در ميارم! مگه كشكه! سرزمين مادري نايت الفاس مگه الكيه ! اين ارك ها هم كه هر جا ميرن پشت سرشون 1 دونه درخت نميزارن بمونه! حيف باشه سرزمينمون! اين لينكي هم كه دادم از خود سايت worldofwarcraft.com گرفتم بعيد ميدونم سايت معتبري نباشه.

For The Horde
12-10-2009, 18:47
کی با تو بود اون مورادینو میگم هی میگه دیتوینگ دیتوینگ

باید قبول کنی که هوردو الینس یه اندازند .. مهم ترین چیز اینه به زودی جفت این دو گروه ... میرن :دی

gamebazi.blogfa
12-10-2009, 20:51
فکر کنم دیگه NEL= BYE BYE یه چند دقیقه قبل رفتم تو سرور کلا همه چیز bug هست! سرتاسر bug و lag!:2:
کلا raid ها bug هستن رفتیم kt بزنیم تو 80% یه spell زد کل raid مردن حودوده 50k دمیج
خلاصه nel دیگه فک نکنم درست شه به این زودی ها....:41:

Immortal power
12-10-2009, 21:10
فکر کنم دیگه NEL= BYE BYE یه چند دقیقه قبل رفتم تو سرور کلا همه چیز bug هست! سرتاسر bug و lag!:2:
کلا raid ها bug هستن رفتیم kt بزنیم تو 80% یه spell زد کل raid مردن حودوده 50k دمیج
خلاصه nel دیگه فک نکنم درست شه به این زودی ها....:41:
هه هه! اين كه باس اسپل بزنه از كي تا حالا باگ حساب ميشه! باگ هاي زيادي كه فيكس نكردن هيچ يه باگيم به DK ها افزودن! dead grip كار نميكنه!:2:

hossein2801
12-10-2009, 21:14
هه هه! اين كه باس اسپل بزنه از كي تا حالا باگ حساب ميشه! باگ هاي زيادي كه فيكس نكردن هيچ يه باگيم به DK ها افزودن! dead grip كار نميكنه!:2:
ما رفتیم os hc با یه اتک تانکو خابوند :دی

For The Horde
12-10-2009, 21:16
یا خدا

نـــــــــــــــــه
من نمیخوام باسا اسپل بزنند

میشه استون کردشون مثل VOA ؟ بابا اصلا من از اسپل باسا خوشم نمیاد بذارید من فول گیر شم بعد اسپل بزنند :دی

Dont Worry

نگران نباشید خودشونم توی آی آر سی گفتند :

فعلا همه ی باس ها - اسپل ها - تلنت ها - اولدار - Wrap Npc = بـــــــــــــــــــاگ
تا 1-2 روز آینده

gamebazi.blogfa
12-10-2009, 21:18
spell نبود یه دفعه یه دمیجی از آسمون اومد همه مردن تو raid همه!!!!!! 100% باگ هست

For The Horde
12-10-2009, 21:24
اگه منظورت اونه کار جی ام هاست . من دم در اورگیمر بودم . با چند نفر دیگه دوئل میکردن منم نگاه میکردم یهو یه دی کیه فکر کنم Blood Boil زد یهو کل اورگیمر مردن ! جدی میگم عکسشم دارم نمیدونم حالا کار جی ام بود یا کار دی کی ولی میگفتن باگ دی کی هاست !

سوال : در این تصویر چرا همه مردند ؟!

این عکسم دیدن داره ! تائورون پریست ؟ یا بلود الف پریست ؟! پس سایز جسدش چرا اینقدره ! تا 10 ثانیه هم اینطوری موند کمتر نشد :omg

baran_xrain
12-10-2009, 21:36
درسته توی sw هم همین جوری شد یه هو !

اما یی چند نفری نمردن .

For The Horde
12-10-2009, 21:46
پس کار جی امه . نمیدونم کرم داره یا نه یهویی فکر کنم هر کی هر جا بود مرد !

Shahriar-b
12-10-2009, 23:47
با سلام
دوستان من خیلی وقته دنباله تهیه نسخه کامل این بازی برای آنلاین بازی کردن هستم ولی هر چی گشتم نتونستم نسخه کامل رو تو بازار پیدا کنم و یک پکیج کامل هم در اینترنت دیدم که حجمش 13 گیگ بود
فکر کنم برای آنلاین بازی کردن باید خود بازی + 2 تا Expansion Pack و آخرین پچ رو داشته باشم
از دوستان اگر کسی در تهران یا کرج هست که براش مقدوره بازی رو پست کنه یا حضوری بیاییم بگیریم لطفاً اعلام کنه ؛ هزینه اش هم هرچی بشه میدم فقط لطفاً زودتر بگید که دارم از خماری این بازی میمیرم

hossein2801
13-10-2009, 02:29
سرور پیدا کردم خدا :دی

همه نو ریلم هم داره

ghelioon
13-10-2009, 02:53
سلام من نزدیک 3سال و نیم هستش دارم این بازی ,بازی می کنم اگه کسی کمکی چیزی خواست من در خدمتم

Immortal power
13-10-2009, 10:55

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمه نو ریلم هم داره

ريلمو بيخيال! بازيكن چقدر داره!؟:31:

hossein2801
13-10-2009, 13:48
ريلمو بيخيال! بازيكن چقدر داره!؟:31:
من تو هر ریلمی میرفتم پر هیرو بود
فکر کنم تو هر ریلمی بالای 2500 تا داره
باگی توش ندیدم
فوق العادست
بریزین تو high rate
نگاه کنید چقد رید فقط تو uld میبینید
نل رو بیخیال بشید
xp rate خیلی بالاست
drop هم عالی
latency فوقالعاده بینظیر

marmolak kocholo
13-10-2009, 14:23

همه نو ریلم هم داره

منم تو این سرور هستم D:
البته فانش :31:
پلیرهاش زیادن
کلا سرور توپیه !
اگه می خوای بازی کنی یا بیا High Rate یا بیا Fun !! ( بقیش .... ) !
تو High Rate خواستی لول آپ کنی یه باگ بلدم .... :31:

rezakheyri
13-10-2009, 14:28
این سرورم تازه راه افتاده سروره توپیه باگم نداره

یه سری بزنید باحاله

Beowulf Hero
13-10-2009, 14:30
[/QUOTE]

مسخره نیست ؟!

[/QUOTE]
بابا من کی گفتم دثوینگ دث وینگ؟
برا لومینا گذاشتم در ضمن زدن اون مثل زدن 2 تا لیچ کینگه!
میخوای بگی از اولدار اسون تر؟

hossein2801
13-10-2009, 15:00
هرکی اومد تو سرور high rate
wowbeez بگه اینوش کنم به گیلد کورش کبیر
بجنبین
من 1شبه 80 کردم
بیبان تو گیلد تا بگم چطور 2 ساعته 80 کنین

For The Horde
13-10-2009, 15:20
حتی اگه نل هم مثل اسکیپ بشه تو این سرور های فان و مضخرف نمیرم که هر نوبی 80 شه .... بعد یارو لول 80 بیاد بگه naxx چیه ... بدم میاد از این ریلم ها

Zende
13-10-2009, 15:41
سایت نل درست شده احتمال اینکه سرور هم درست شده باشه هست میتونید برید بازی کنید

hossein2801
13-10-2009, 16:12
حتی اگه نل هم مثل اسکیپ بشه تو این سرور های فان و مضخرف نمیرم که هر نوبی 80 شه .... بعد یارو لول 80 بیاد بگه naxx چیه ... بدم میاد از این ریلم ها

فعلا هرچی نوبه تو سروره نله که اسم SUMMON به گوششون نخورده :31:
بدون NPC هیچ کاری نمیتونن بکنن:31:
سروری که از MANGOS استفاده میکنه و اپدیت کردن بلد نیست عاقبتی نداره

Zende
13-10-2009, 16:18
جالبه تا دیروز core سرور خود نویس بوده از صحبت بعضی ها و سرور بسیار خفن و زیبایی بوده سرور که عوض شده نل در ته چاه رفته و از منگوس استفاده میکنه!جدا جالبه

hossein2801
13-10-2009, 16:46
جالبه تا دیروز core سرور خود نویس بوده از صحبت بعضی ها و سرور بسیار خفن و زیبایی بوده سرور که عوض شده نل در ته چاه رفته و از منگوس استفاده میکنه!جدا جالبه
خودشون تغییر نام داده بودن NEVERENDLESS CORE TURAK VER...
ولی تو اپدیت معلوم شد منگوس هست

طریقه RAID جمع کردن سرور WB

VOA HC NEED ALL . ALL GO TO BANK ROOF FOR INSEPECT YOUR GEAR AND INV U

به این میگن RAID MASTER

نل به فنا رفت LOL

Beowulf Hero
13-10-2009, 16:47
خب ما اینترنتمون وسلید بریم ببینیم نل شی شده!

Beowulf Hero
13-10-2009, 16:53
ریلم که کانکت نمیشه!
اگه همه تو اون Highrate هستید بگین منم میام

hossein2801
13-10-2009, 16:58
ریلم که کانکت نمیشه!
اگه همه تو اون Highrate هستید بگین منم میام
هر چی زودتر بیا
همه BOSS ها هم هستن
بیا اسم هیرتم بگو

Beowulf Hero
13-10-2009, 16:59
من میرم تو ریلم bg

hossein2801
13-10-2009, 16:59
منم تو این سرور هستم D:
البته فانش :31:
پلیرهاش زیادن
کلا سرور توپیه !
اگه می خوای بازی کنی یا بیا High Rate یا بیا Fun !! ( بقیش .... ) !
تو High Rate خواستی لول آپ کنی یه باگ بلدم .... :31:
میگم چطور باید VOTE داد
اون کد چیه؟

Beowulf Hero
13-10-2009, 17:06
یه سر بریم funserver

hossein2801
13-10-2009, 17:21
صلوات

Restoring older core version

نل داره RESTORE میکنه
فاتحشو بخونین
این دیگه سرور نمیشه با این مدیرای احمقش

hossein2801
13-10-2009, 17:22
NELL :

اینجا رو داشته باشین
Restoring older core version

این دیگه سرور نمیشه

Beowulf Hero
13-10-2009, 17:30
منو بگو همه جوونمیمو گذاشتم توش!

marmolak kocholo
13-10-2009, 17:53
میگم چطور باید VOTE داد
اون کد چیه؟

برو تو سایتش بعد برو قسمت Vote بعدش یوزرتو تو فیلدها وارد کن و رو Vote کلیک کن !
بعد خواستی باهاش آیتم بگیری برو Vote Panel بعد برو هیرو و ریلم و آیتمی که می خوای رو انتخاب کن !

gamebazi.blogfa
13-10-2009, 18:22
Restoring older core version (with better stability) as we work to remove population cap for the updated core.
We do not want to keep a population cap at 1500 players. Neverendless is known to be have 4000+ players & no lag on one realm, therefore we will try to achieve unlimited population cap on updated core by next week.
?!:41::41:
فک کنم دیگه نل کارش تموم شد!!!!!!!!!!!! اخه تو (نل) بلد نیستی آپدیت رو خو دست نزن !!!!!!:angry:

Immortal power
13-10-2009, 18:32
سایت نل درست شده احتمال اینکه سرور هم درست شده باشه هست میتونید برید بازی کنید

من اين چيزا حاليم نيست! پت منو احمقا برداشتن پاك كردن! اين پته از پيدا كردن يه سوزن تو كله northrend سخت تره! من پتمو ميخوااام!:41:
منم ميرم wowbiz
فقط اميدوارم وارپ دشاته باشه.

هر چی زودتر بیا
همه BOSS ها هم هستن
بیا اسم هیرتم بگو

Restoring older core version (with better stability) as we work to remove population cap for the updated core.
We do not want to keep a population cap at 1500 players. Neverendless is known to be have 4000+ players & no lag on one realm, therefore we will try to achieve unlimited population cap on updated core by next week.
?!:41::41:
فک کنم دیگه نل کارش تموم شد!!!!!!!!!!!! اخه تو (نل) بلد نیستی آپدیت رو خو دست نزن !!!!!!:angry:
خودشون گند زدن به سرورشون.

Immortal power
13-10-2009, 18:40
اقا من اومدم wowbiz
اددم كنيد :
mosashi

بعد اونوقت هورد هستيد يا ally ؟

Beowulf Hero
13-10-2009, 18:46
کدوم ریلمی؟

Beowulf Hero
13-10-2009, 18:47
میگم ادرس سایت این سرور جی اما چیه؟

For The Horde
13-10-2009, 19:01
ROFL آره همتون برید منم راحت میشم دیگه کسی نیستش توی نل هی بگه نایت الف نایت الف - کسی نیستش هی بیاد بگه For The Ally یا ....

همتون برید کلا از نل .... چقدر آخه بچه بازی در میارید تا زمانی که سرور آن بود یکی از سرروای خفن بود همه میگفتن بیاید توش با هم باشیم حالا 5 روز دان شده Core Update که خراب کاری میکنند همه میگن چه چرته و پرته ...

یکم فکر کنید اینا قبل اینکه Core Update کنند یه بک آپ کلی میگیرند الانم دارند اون بک آپا را ریستور میکنند ... یعنی همه چیز برمیگرده - اولدار خراب میمونه همونطوری

اصلا به درک بذار خراب باشه همه آیتمای اولدار توی وت شاپ هست t8.5 میخواید برید وت شاپ یه 500 وت پوینت خرج کنید آیتم اولدار بگیرید

توی نل هم کشکی نیست برای اولدار - voa میگن Come BANK Roof For Inspect ولی دیگه برای Os HC نمیگن چون اکثر کسایی که 80 میشن اول میرن OS (به غیر خودم که اول رفتم VOA :دی)

خلاصه هر کی دلش میخواد بره هر کی نمیخواد بمونه و صبر کنه که نل درست شه ..

فقط وای به حال کسی که بعد درست شدن نل برگرده ...

hossein2801
13-10-2009, 19:03
اقا من اومدم wowbiz
اددم كنيد :
mosashi

بعد اونوقت هورد هستيد يا ally ؟

کدوم ریلمی؟
هورد

For The Horde
13-10-2009, 19:08
این نکتم یادتون نره ساختن ARMORY سخت ترین کار برای یه سرور مجانی هست !

باز برید شکر کنید NEL اومد اینو بسازه ولی موفق نشد سرورای دیگه که اصلا اینکارم نمیکنند

hossein2801
13-10-2009, 19:22
ROFL آره همتون برید منم راحت میشم دیگه کسی نیستش توی نل هی بگه نایت الف نایت الف - کسی نیستش هی بیاد بگه For The Ally یا ....

همتون برید کلا از نل .... چقدر آخه بچه بازی در میارید تا زمانی که سرور آن بود یکی از سرروای خفن بود همه میگفتن بیاید توش با هم باشیم حالا 5 روز دان شده Core Update که خراب کاری میکنند همه میگن چه چرته و پرته ...

یکم فکر کنید اینا قبل اینکه Core Update کنند یه بک آپ کلی میگیرند الانم دارند اون بک آپا را ریستور میکنند ... یعنی همه چیز برمیگرده - اولدار خراب میمونه همونطوری

اصلا به درک بذار خراب باشه همه آیتمای اولدار توی وت شاپ هست t8.5 میخواید برید وت شاپ یه 500 وت پوینت خرج کنید آیتم اولدار بگیرید

توی نل هم کشکی نیست برای اولدار - voa میگن Come BANK Roof For Inspect ولی دیگه برای Os HC نمیگن چون اکثر کسایی که 80 میشن اول میرن OS (به غیر خودم که اول رفتم VOA :دی)

فعلا تو خماریش بمون تا نل درست بشه lol

For The Horde
13-10-2009, 19:59
لول اگه درست شد حق نداری برگردیا شرط میبندی ؟

Zende
13-10-2009, 20:04
100 تا جی ام سرور داریم با core های مختلف و command های مختلف!
mangose-mangose
mangose-ascent
mangose-arcEmu
mangose-mmo
Mmo-mmo
arcEmu-arcEmu
ascent-ascent
اینا هست خودم این حالت الآن هستم mangose-ascent قبلا mangose-mangose بودم خوب نبود این خیلی ویژگی هاش بیشتره!
اینم لینک اینی که هستم:

اسم هیرو:Fuller

baran_xrain
13-10-2009, 20:15
این سرورم تازه راه افتاده سروره توپیه باگم نداره

یه سری بزنید باحاله

فکرشم نکنید

Immortal power
13-10-2009, 20:55

توی نل هم کشکی نیست برای اولدار - voa میگن Come BANK Roof For Inspect ولی دیگه برای Os HC نمیگن چون اکثر کسایی که 80 میشن اول میرن OS

لول اگه درست شد حق نداری برگردیا شرط میبندی ؟

خخخخخخخ! ههههههعه! خخخخخ! اي بابا چقدر خنده داره! اقاي GM نل. كسي كه نل رو افريد تز فرمودن!!! =))
اخه كوچكولو وقتي تو تازه پاتو گزاشتي نل منو زنده داشتيم كاراكتر هاي دوممون رو 80 ميكرديم! حالا اومدي تز ميدي؟ اصلا من دلم ميخواد برم 10000 تا سرور بچرخم بعدم بيام نل ببينم جناب GM چه كاري ميخواد بكنه!! =))
حالا تورو خدا بنمون نكني يه وقت بيچاره ميشيم! بچه ها برگرديد admin نل تهديد كرده! =))

baran_xrain
13-10-2009, 21:10
بابا این mosashi همن جورییه
یه بارم از گیلد ما قهر کرد رفت
دوباره برگشت:31: