PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Zende
16-09-2009, 13:19
چقدرم سخته از 80 شروع میشه:دی
قیر نیست غیر هست مجید جان....
نل خوبه این وو بیز خوبه(:دی) ولی اون سروری که آنتی اسپی گفت رو راستیتش ندیدم:دی

Emcroy
16-09-2009, 21:31
خیلی نامردین یه سرور سخت بهم معرفی نکردید
یه سرور Blizzlike می خواستم
ایییییییییییییییییییییی خدااااااااااااااااااااااا ااااااااا

Mojtaba.Alfa
16-09-2009, 22:21
سلام دوست عزیز
یه سرور خیلی سخت:دی
تو این سرور Gold ارزشش بالاست وخوبه و البته سختی سرور هم بالاست
spidernetromania.net
ولی اگه خواستسن به
Magic-WoW.com
هم سری بزنید

Immortal power
16-09-2009, 22:24
آقا دهنم ......... شود
بابا سرور خف بهم معرفی کنید
به قیر از Blizzard
جان هر کی که دوست دارین بگین بابا

رفيق من! عزيز من! دوست من! بفرما برو اينجا بگرد خودت! ليست بسياري از سرور ها به همراه وضعيتشون و مشخصاتشون.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدblizzlike ما 50 مدل داريم اخه!

=================
ميگم تو چند تا عكس ديدم هانتر پتش دنبالش ميومد وقتي كه سوار مونت ميشد. منم ميخوام اينجوري بشه! چي كار بايد بكنم؟ ماله من سوار مونت كه ميشم غيب ميشه. پيادهخ كه ميشم ظاهر ميشه! ميخوام جوري باشه كه دنبالم بياد وقتي سواره مونت شدم.
كسي بجوابه ممنون ميشم!

Zende
17-09-2009, 01:32
درسته بلیزیک های مختلفی هست شما نمیگی چی میخوای بلیزیکی که ریئتش بالاست گلد پایینه گلد بالاست رئیت پایینه هر دو(هم ریئت اکس پی و هم دروپ آیتم) بلیزیکی که کل چیزاش مثل بلیزارد باشه بلیزیکی که یه ذره اش مثل اون باشه اگه اینارو بخوام نام ببرم تا صبح طول میکشه:دی
باید بگی چی میخوای تا بتونیم کمکت کنیم
لینک داده شده خیلی خفنه هر چی بخوای از هر پتچی توش پیدا میشه یه سرچ بزن

Emcroy
17-09-2009, 01:53
درسته بلیزیک های مختلفی هست شما نمیگی چی میخوای بلیزیکی که ریئتش بالاست گلد پایینه گلد بالاست رئیت پایینه هر دو(هم ریئت اکس پی و هم دروپ آیتم) بلیزیکی که کل چیزاش مثل بلیزارد باشه بلیزیکی که یه ذره اش مثل اون باشه اگه اینارو بخوام نام ببرم تا صبح طول میکشه:دی
باید بگی چی میخوای تا بتونیم کمکت کنیم
لینک داده شده خیلی خفنه هر چی بخوای از هر پتچی توش پیدا میشه یه سرچ بزن
__________________________________________________ ________________________
ببین دقت کن
یه سرور می خوام که ،
شلوغ
قانونی
LVLUP سخت باشه
Gold ارزش داشته باشه
____
اگه همچین سروری هم نیست تو مایه های این باشه
فقط Blizzard نباشه
ممنون

Immortal power
17-09-2009, 10:19
رفيق من! عزيز من! دوست من! بفرما برو اينجا بگرد خودت! ليست بسياري از سرور ها به همراه وضعيتشون و مشخصاتشون.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدblizzlike ما 50 مدل داريم اخه!

=================
ميگم تو چند تا عكس ديدم هانتر پتش دنبالش ميومد وقتي كه سوار مونت ميشد. منم ميخوام اينجوري بشه! چي كار بايد بكنم؟ ماله من سوار مونت كه ميشم غيب ميشه. پيادهخ كه ميشم ظاهر ميشه! ميخوام جوري باشه كه دنبالم بياد وقتي سواره مونت شدم.
كسي بجوابه ممنون ميشم!

ببین دقت کن
یه سرور می خوام که ،
شلوغ
قانونی
LVLUP سخت باشه
Gold ارزش داشته باشه
____
فقط Blizzard نباشه
ممنون

غررررر!;)
لينك هم كه خدمتتون دادم! سرور قانوني از نطر بليزارد فقط خودشه! به عبارتي ديگه اين سرور هاي فري تقريبا غير قانوني هستن. البته اگر منظورتون از قانوني رو درست فهميده باشم.
يه قدرم رنجه بفرماييد سرور مورد نظرتون رو پيدا ميكنيد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن سروري رو نميگم چون ممكنه بد از اب در بياد يا شما خوشتون نياد. اينجا يك سر بفرماييد خواهيد ديد.
از پچ 3.2.0 داره تااااااا 0.11.0!
بازم ميگم بريد تو اين لينك.

JIGSA
17-09-2009, 12:20
سلام
من اومدم. . . .

در مورد بحث وجود باگ تو سرور بليزارد بايد بگم كه تو بليزارد هم باگ وجود داره اما نميشه اسمشون رو باگ گذاشت.
براي مثال يه Saronite Vein ممكنه توي يه كوه باشه. كه نشه رفت و Mining كرد. كه اونم طبق يه فرمول تو Blizzard‌ به اسم Despawn Timer خود به خود از بين ميره. فرمولي كه گفتم تعيين ميكنه كه اگر يه Saronite Vein براي مدت 6 ساعت توسط هيچ كس Mining نشد از بين ميره و جاي ديگه Spawn‌ ميشه. همين باگي كه گفتم شانس وقوعش حدود 1 بار در 4 روز هستش.

اما شما فرض كن كه يه ميج باگ بشه و دميج هاي 4 ميليوني بزنه يا جونش بشه 1 ميليون. اينطوري كه يه ميج ميتونه كل Naxxramas رو تنهايي جارو كنه. از اين باگ ها تو بليزارد وجود نداره.
گفته بودين كه مگه ميشه اونا بشينن و كل تلنت هاي وريور رو چك كنن. بله ميشه. اونا وقتي ميخوان يه باس رو طراحي كنن. ميان و ريد هاي 10 نفره تشكيل ميدن و كلاس هاي مختلف رو جمع ميكنن و با تلنت هاي مختلف امتحان ميكنن كه آيا در مورد يكي از تلنت ها باگي وجود داره يا نه.
پس سعي نكنين وجود باگ هاي به اين بزرگي رو به بليزارد نسبت بديد.
من خودم يه بار تو بليزارد ديدم كه يكي از Mob ها داره روي هوا راه ميره. سريع يه Ticket‌ زدم و اصلا به 5 دقيقه نرسيد كه درست شد. حالا ممكنه يه باگ به اون بزرگي تو بليزارد باشه و دووم بياره ؟

AnGelS.Of.WaR
17-09-2009, 16:27
میگم fun باشه نه blizlike
اونایی که میشه damage 5k داد و خودش 80 هست
لول 5k !!
من الان Rougam تو wowcrack 5K میزنه .
البته 4 تیکه Deadly دارم .

For The Horde
17-09-2009, 18:45
تا حالا با رول 5 BOH رو بردید؟

یارو اد آن آتو لوت داشت میگفت ROLL BOH IN 10 SEC !

بعد من سریع رول زدم همه هول شدن داد به من

خیلی باحال بود 4 تا آیتم بردم اونNECK و هد تی 7.5

خیلی خدا بود 10 نفری رفتیم کل توزاد دیگه رول نمیخواست

gamebazi.blogfa
18-09-2009, 10:14
quest helper for 3.1.3 لینک بدین با اون برنامه ای که لول جاها رو نشون می ده
منمنوووووووووووون

Zende
18-09-2009, 13:30
فکر کنم منظورت کاراتوگراپ باشه که نشون میده برای چه لولی کجا بری و کوئست هلپر هم که معلومه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
قبلا دانلودش باگ بود اما الآن درست شده

TE/\/TACULA
18-09-2009, 14:11
salam

kesi midone che balayee s are scape gaming oamde ???? connect nemishe to site ham nemitonam beram kolan terekide age midonid plz
begid

sry farsi nadashtam

For The Horde
19-09-2009, 17:38
اطلاعات جدید در مورد کلاس های Cataclysm :

Horde:
Blood Elf : Warrior Added
Frosaken : Hunter Added
Orc : Mage Added
Tauren : Paladin And Priest Added
Troll : Durid Added

Goblin :
Warrior - Warlock - Shaman - Rouge - Priest - Mage - Hunter - DK

Alliance :

Human : Hunter Added
Dwarf : Shaman And Mage Added
Night Elf : Mage Added
Gnome : Priest Added
Draenei : No Added

Worgen :Warrior - Warlock - Rouge - Priest - Mage - Hunter - Durid - Dk

نکات :

Frosaken ها همون آندد ها هستند که فکر کنم اسمشون عوض شده
نایت الف ها میج دارند به خاطر اینکه آزشارا میج بوده ...

ولی موندم تائورون پالادین :O:o:o:o:o
OMG

deltax
20-09-2009, 10:08
اقا کسی اطلاعات جدیدی از wowscape داره؟

alone-boy
20-09-2009, 13:42
دوستان عزیز عیدتون مبارک:31::31:
اگه میشه این لینک رو یه نگاهی بندازید
<a href="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]">
من میخوام این "Headless Horseman"رو بزنم ولی نفهمیدم چطوری سامون کنم اگه میشه یکی که زبانش خوبه بخونه یه ما هم بگه

اگه سرور خوب هم پیدا کردین به ما هم خبر بدین(تو MMO بن شدم دیگه هم نمی تونم اکانت بسازم:31:)

For The Horde
20-09-2009, 15:04
یکی لینک ریکانت رو برای 3.1.3 داره؟؟؟

Zende
20-09-2009, 17:59
عزیزم دلیل خاصی ندارن...حتما نیاز به دلیل خاص نیست مهم اینه که بلیز پول در بیاره:دی

For The Horde
20-09-2009, 19:47
ماله گوگل ترانسلیشنه خودم حالشو ندارم

در داخل قبرستان ، محراب ظاهر خواهد شد ، با کدو تنبل بر آن. پشت آن ، یک شمع از خاک است. با صحبت کردن به کدو تنبل ، شما می توانید شمع ، دریافت که تحویل به dirtpile پشت ، رئیس احضار خواهد شد. او به بلند پروازی کردن ، پرواز کردن در مورد یک بیت ، و سپس به زمین ، شارژ تبادل. با این کار تلاش روزانه در مصرف. من توانسته است او را احضار سه بار در یک روز ، یک بار. شما را به این امر مستلزم مصرف روزانه خود را در ابتدا ، پس از پایان questline عضو جدید - روستاها ، و سپس در روز دوم پس از آن questline. احضار او نیاز به سطح 65.

به خاطر جارو میری میزنیش؟ ما که با وت شاپ میگیریم اصلا این آی ان اسش کجاس باحاله یارو معلوم نیست الیته یا باس

jafarr
20-09-2009, 20:40
سلام دوستان يه چند وقتي نبودم ماشاا... رسيده به Page 1000

اقا کسی اطلاعات جدیدی از wowscape داره؟
امروز كه سايت تعطيل بود . ولي اين ادمين جديدش 2bit زياد تعريفي نداره اخه يه نفر هست و 4 تا realm
اگه ايشاا... راه افتاد من دوباره ميام . من تو wowcrack بازي ميكنم اسم هيروهام Jafarr , Hajighodrat هست اگه wowcrack هستي whisper بده .

jafarr
20-09-2009, 20:42
عيد شما هم مبارك . بر تمام ايرانيان عزيز و مسلمانان جهان.

jafarr
20-09-2009, 20:44
سلام دوست عزیز
یه سرور خیلی سخت:دی
تو این سرور Gold ارزشش بالاست وخوبه و البته سختی سرور هم بالاست
spidernetromania.net
ولی اگه خواستسن به
Magic-WoW.com
هم سری بزنید
سروره خوبي هست فقط بعضي اوقات تو Connect شدن يكم اذيت ميكنه .

jafarr
20-09-2009, 20:50
ببین دقت کن
یه سرور می خوام که ،
شلوغ
قانونی
LVLUP سخت باشه
Gold ارزش داشته باشه
____
فقط Blizzard نباشه
ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) realm :wowlegion
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) realm :Frozen
5500-Wowlegion Normal online player : 2000
Frozen Normal Online Player: 85-450

jafarr
20-09-2009, 20:55
بهترین سرور فان کدومه؟
PMG اگه مجيدجون يه وقت اينو خوندي نارحت نشي ولي خدايي Fun هست.
مجيد تو كه خودت با من زياد بودي و ميدوني كه نوب هستم يا نه.
ولي يه روز رفتم PMG بس كه نوب بازي در ميوردن و به من ميگفتن نوب من يه لحظه واقعا احساس كردم نوب هستم.

jafarr
20-09-2009, 20:58
salam

kesi midone che balayee s are scape gaming oamde ???? connect nemishe to site ham nemitonam beram kolan terekide age midonid plz
begid

sry farsi nadashtam
امروز رلم هاي ديگه كانت ميشه فقط مونده كرك. ايشاا... ميبينمت Jafarr , Hajighodrat

abbas13677_2005
20-09-2009, 21:08
من درباره warcraft چیزی نمیدونم اما کلا بازیم خیلی خوبه
شنیدم بعد از زمانی که بازی کردی میشه طلاهای بدست آمده را فروخت و یا طلا خرید
واقعیه ؟
مثلا این سایت : کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون میشم توضیحات کامل بدین که قضیه از چه قراره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

----------
دو تا سوال دیگه هم دارم :
- خرید و فروش چه طوریه ؟ یعنی وقتی سایت واسطه پرداخت رو تایید کرد من باید همینطوری تو بازی که در جریانه فلان چیز رو بفرستم ؟ اگه تو راه کشته بشه یا مشکلی پیش بیاد تکلیف پول این وسط چی میشه ؟ (حقیقتش من تاحالا وارکرافت آنلاین بازی نکردم اشراف ندارم. اگه چیز خنده داری گفتم مسخره نکنید)
-مدیر سرور بن میکنه ؟ آیا راسته صاحب سایت امکان داره ما رو به علت خرید و فروش بن کنه ؟
- این بازی ها کجا انجام میشه ؟ سرور هاش مثل کانتر همینطوری هردمبیل هست و هر کی میتونه باز کنه یا حساب کتاب داره ؟

jafarr
20-09-2009, 21:15
واقعیه ؟
ممنون میشم توضیحات کامل بدین که قضیه از چه قراره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

----------
- خرید و فروش چه طوریه ؟ یعنی وقتی سایت واسطه پرداخت رو تایید کرد من باید همینطوری تو بازی که در جریانه فلان چیز رو بفرستم ؟ اگه تو راه کشته بشه یا مشکلی پیش بیاد تکلیف پول این وسط چی میشه ؟ (حقیقتش من تاحالا وارکرافت آنلاین بازی نکردم اشراف ندارم. اگه چیز خنده داری گفتم مسخره نکنید)
-مدیر سرور بن میکنه ؟ آیا راسته صاحب سایت امکان داره ما رو به علت خرید و فروش بن کنه ؟
- این بازی ها کجا انجام میشه ؟ سرور هاش مثل کانتر همینطوری هردمبیل هست و هر کی میتونه باز کنه یا حساب کتاب داره ؟
اين warcraft نيست. world of warcraft خيلي فرق داره. ولي يه جورايي داستان همون warcraft هست كه اينجا تو توي بازي در نقش يه سرباز human يا alliance هستي.
يه چيزي شبيه به فيلم ارباب حلقه ها .
بازي كني معتادش ميشي . من چند وقتي كه تهران بودم ترك كرده بودم ولي بچه ها دوباره منو معتاد كردن.

jafarr
20-09-2009, 21:17
واقعیه ؟

----------
این بازی یه بازی اینترنتی و به سبک RPG یا همون Role Playing Game هستش و شما در این بازی بعد از انتخاب نوع کاراکترتون ( مرد یا زن / HUnter, Warrior, Mage,.... ) می تونین وارد بازی بشین
در بازی دو گروه وجود دارند :
1- Alliance ها که شامل Human - NightElf - Gnome - Dwarf - Deraeni میشه
2- Horde ها که شامل Orc - Undead - Tauren - Troll - BloddElf میشه
این دو گروه سالیان سال هست که با هم در حال جنگ هستن

کسانی که بازی Warcraft3 رو انجام داده باشن خیلی سریع تر می تونن با این بازی رابطه برقرار کنن

بعد از ورود شما باید حواستون به خیلی چیزها باشه :
- باید Level بگیرین : یعنی از لول 1 برسین به لول 70 - که اینکار اول خیلی ساده است و بعد سخت تر میشه
- باید قدرتهای جدیدی یاد بگیرین : به ازای هر 2 لول که بگیرین می تونین یک سری قدرتهای جدید یاد بگیرین
- باید لباس ( زره ) و ابزارهای جنگی بخرین : توی بازی برای جنگیدن نیاز به ابزارهای جنگی و زره دارین
- باید پول جمع کنین : برای یاد گرفتن قدرتهای جدید - لباس ها و ابزار های جنگی جدید باید پول بدین
- باید شغل انتخاب کنین ( آهنگری - معدنچی - خیاط و .... ) : از طریق این شغل شما پول بدست میارین
- باید افتخار جمع کنین : توی بازی در اصل دو گروه هستن که با هم دشمن هستن که اگر شما یکی ار افراد گروه مخالف رو بکشین افتخار جمع می کنین که با این افتخار می تونین زره های خفن بخرین
- و .....

در بازی یکسری ماموریت ( Quest ) وجود داره که شما با انجام دادن اونها پول و یا ابزار الات خوبی گیر میارین

و بالاخره مهمترین و قشنگترین قسمت بازی BattleGround ها و Instance هاست :
BattleGround یه جایی شبیه میدون جنگه که شما و افراد هم گروهیتون میرین اونجا و با گروه دشمنان می جنگید و افتخار کسب می کنین
Instance هم جایی هستش که شما و دوستان و هم گروهی ها میرین و با کشتن دشمن پول خوب و ابزار و لباسهای خوبی گیر میارین

در نهایت اگر حوصله و جنبه یک بازی خفن رو دارین World of Warcraft آخرین و بهترین انتخابه
اگر هر سوالی داشتین من در خدمتم.
REPOST

jafarr
20-09-2009, 21:18
این بازی یه بازی اینترنتی و به سبک RPG یا همون Role Playing Game هستش و شما در این بازی بعد از انتخاب نوع کاراکترتون ( مرد یا زن / HUnter, Warrior, Mage,.... ) می تونین وارد بازی بشین

کسانی که بازی Warcraft3 رو انجام داده باشن خیلی سریع تر می تونن با این بازی رابطه برقرار کنن

- باید Level بگیرین : یعنی از لول 1 برسین به لول 70 - که اینکار اول خیلی ساده است و بعد سخت تر میشه
- باید قدرتهای جدیدی یاد بگیرین : به ازای هر 2 لول که بگیرین می تونین یک سری قدرتهای جدید یاد بگیرین
- باید لباس ( زره ) و ابزارهای جنگی بخرین : توی بازی برای جنگیدن نیاز به ابزارهای جنگی و زره دارین
- باید پول جمع کنین : برای یاد گرفتن قدرتهای جدید - لباس ها و ابزار های جنگی جدید باید پول بدین
- باید شغل انتخاب کنین ( آهنگری - معدنچی - خیاط و .... ) : از طریق این شغل شما پول بدست میارین
- باید افتخار جمع کنین : توی بازی در اصل دو گروه هستن که با هم دشمن هستن که اگر شما یکی ار افراد گروه مخالف رو بکشین افتخار جمع می کنین که با این افتخار می تونین زره های خفن بخرین
- و .....

در بازی یکسری ماموریت ( Quest ) وجود داره که شما با انجام دادن اونها پول و یا ابزار الات خوبی گیر میارین

BattleGround یه جایی شبیه میدون جنگه که شما و افراد هم گروهیتون میرین اونجا و با گروه دشمنان می جنگید و افتخار کسب می کنین
Instance هم جایی هستش که شما و دوستان و هم گروهی ها میرین و با کشتن دشمن پول خوب و ابزار و لباسهای خوبی گیر میارین

در نهایت اگر حوصله و جنبه یک بازی خفن رو دارین World of Warcraft آخرین و بهترین انتخابه
REPOST

Metalzadeh
20-09-2009, 21:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) realm :wowlegion
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) realm :Frozen
5500-Wowlegion Normal online player : 2000
Frozen Normal Online Player: 85-450

منو تو Magic بازی می کنم
همیشه بین 2000 تا 2500 نفر آنلاین هستن
Legion هم گاهی چک می کنم بیشتر از 500 600 تا نمیشه ...

jafarr
20-09-2009, 21:44
منو تو Magic بازی می کنم
همیشه بین 2000 تا 2500 نفر آنلاین هستن
Legion هم گاهی چک می کنم بیشتر از 500 600 تا نمیشه ...
من رلم هارد گفتم يه بار ديگه بخون ببين راجب چي گفتم. من نگفتم رلم magic گفتم رلم frozen . موفق باشي.

abbas13677_2005
20-09-2009, 23:33

- و .....

REPOST
*درباره سرور ها توضیح بدین چه طوریه ؟ *من در فلان سرور باشم و یکی در فلان سرور اون وقت میتونم طلا براش بفرستم یا فقط به کسایی که تو همان سرور هستن فقط میشه فرستاد و خرید و فروش کرد ؟ *وقتی من بخواهم به کسی طلاع یا چیز دیگه بفرستم امکان داره این ها تو راه رسیدن بمیرن یا غارت بشن و یا خودم وقتی تو خونم نشستم و مقداری طلا دارم کسی میتونه قارت کنه (مثلا طلا خریدم) ؟
*الان من به چه چیزهایی نیاز دارم برای شروع بازی ؟

alone-boy
20-09-2009, 23:58
ممنون به خاطر جواب ولی من هرچی میگردم این یارو کدو تنبله رو پیدا نمیکنم
اینسش تو "Tirisfal Glades" هست(همون جایی که Undercity هست) برو یه نگاهی بکن یه مونت خوشکل هم میده

Immortal power
21-09-2009, 01:27
*درباره سرور ها توضیح بدین چه طوریه ؟ *من در فلان سرور باشم و یکی در فلان سرور اون وقت میتونم طلا براش بفرستم یا فقط به کسایی که تو همان سرور هستن فقط میشه فرستاد و خرید و فروش کرد ؟ *وقتی من بخواهم به کسی طلاع یا چیز دیگه بفرستم امکان داره این ها تو راه رسیدن بمیرن یا غارت بشن و یا خودم وقتی تو خونم نشستم و مقداری طلا دارم کسی میتونه قارت کنه (مثلا طلا خریدم) ؟
*الان من به چه چیزهایی نیاز دارم برای شروع بازی ؟

سلام و عيد بر همه مبارك.
دوست عزيز يكم اطلاعات شما در مورد بازي كمه. اصلا اينجوري كه فكر ميكنيد نيست! براي مثال طلا رو نميشه خريد. طلا رو بايد به دست اورد. از فروختن اشيا يا كشتن باس يا npc و يا ...
و اين كه خونه اي نداريد شما در بازي! شما دائما در سرف خواهيد بود! تنها چيزي كه اسمشو ميشه خونه گزاشت شهر ها هستن. شما ميتونيد horde يا alliance باشيد.
horde ها از اين قرارن: orc , troll , taruen ,undead , blood elf
alliance ها از اين قرارن: human , dwarf , night elf , gnome , daraei
كه هر كدوم از اين ريس ها كلاس هاي نسبتا خاصي دارن.
شما اول بازي با توجه به ريسي كه اينتخاب ميكني در يك منطقه با لول يك شروع ميكني و بايد خودتو به 80 برسوني با كشتن npc و حل كردن quest هاي بازي.
بعد از 80 شدن ميتونيد به رايد هاي مختلفي بريد تا ايتم هاي بهتري گيرتون بياد تا قوي تر بشيد.
ميتونيد براي سرگرمي هم كه شده بريد و افراد تيم مقابل رو بكشيد كه با اين كار انر ( افتخار ) ميگيريد.براي بازي توصيه ميكنم حداقل يك adsl با سرعت 128 و چارج 3 gig داشته باشيد.
بعد از اون ميرسه به نسخه ي بازي! بايد بازي رو تهيه كنيد و اپديتش كنيد به پچ حداقل 3.1.3 ( پچ هاي كم تر خيلي طرفدار نداره و در نتيجه بازي جذابيتشو از دست ميده.

For The Horde
21-09-2009, 02:04
فرستادن طلا از طریق صندوق پسته شما پست میکنی

هیچکی نمیتونه طلاتو بدزده مگه به این راحتیه ؟

طلا از کار کردن - رید رفتن - گدایی (بهترین گزینه!) در میاد + یه سری مورد دیگه

اگه احل اقتصاد باشی راحت میلیونر میشی مثلا آیتم میبینی امروز ارزونه همین frozen orb ما یه زمانی 1 کیلو گلد بود الان میفروشن 5k خب اگه من یه 50 تا میخریدم میدونی چی میشد ؟!

Zende
21-09-2009, 11:03
خوب ممنون از جواباتون جعفر ولی 2 تا پست تکراری ندید لطفا
نمیدونم این چند وقته یه جوری شدم چرا 2 دل شدم.......میخوام دوناته کنم کارم راه بیافته ازاین تکنای لول 80 یه طرف دیگه هم موضوع اینه که خوشم از نوب بازی نمیاد:دی(چار زیاد تنبلی بیشتر:دی)

Zende
21-09-2009, 11:11
در مورد خریدو فروش
اگه اهل دزدی و کلاه برداری هستید راه بهتون میگم 1 شبه میلیونر میشید:دی
اگه اهل تجارت معمولی و پول حلال!!!(:دی) هستید تجارتو بهتون معرفی میکنم
اگه اهل گدایی هستید که بهترین گزینه هم هست دستور عمل ساده ای داره!:دی
اگه اهل راید رفتن و ان پی سی کشتن هستید اونم همینه که گفتم دیگه:دی
در مورد کار ها هم فقط از بعضی کار ها پول خوبی در میاد و از بعضی آیتمها در میاد
یه گلد دیگه هم داریم که بش میگیم دوناته که پول واقعی میدی یه سری چیپ میگیری و باهاش از special rewards برخوردار میشی که شامل آیتمای تی 7.5 سیزن 6 لول 80 شدن لول 55 شدن و غیره هست کلا چیزای خوب:دی

abbas13677_2005
21-09-2009, 11:44
دوست عزيز يكم اطلاعات شما در مورد بازي كمه. اصلا اينجوري كه فكر ميكنيد نيست! براي مثال طلا رو نميشه خريد
اگه نمیشه خرید پس اینهمه سایت خرید و فروش طلای WOW چی هست ؟ الکی هستن ؟

abbas13677_2005
21-09-2009, 11:57
این بازی مثل تراوین نیست که با حمله همه چیز رو غارت کنن یا نابود کنن و بکشن ؟

For The Horde
21-09-2009, 13:58
اینقدر سوال نکن wow طولانیه اگه بخوای باید 58 سال سوال کنی برو 2 تومن بده بخر یاد بگیر

غارت چیه بابا

kavesajad
21-09-2009, 14:27
سلام
ببخشید داخل بازی wow میشه کاراکتری ساخت که شبیه ویچ کینگ بشه
بعد این بازی باتل فیلد داره ؟ مثل shaiya

Immortal power
21-09-2009, 15:30
اینقدر سوال نکن wow طولانیه اگه بخوای باید 58 سال سوال کنی برو 2 تومن بده بخر یاد بگیر

غارت چیه بابا

شما خيلي به خودت فشار نيار بي زحمت ! من جواباشونو ميدم شما لازم نيست شور بزني.

JIGSA
21-09-2009, 15:56
جدیدترین خبر از بلیزارد : . . . . . . . :20:

من دارم ترک میکنم . . . . :38::38::38:

البته هنوز یه کم استخوان درد دارم . . . . :9::9::9:

دعا کنین موفق بشم . . . :42::42:

deltax
21-09-2009, 17:15
فکر کنم این scape پریده
sitesh هم رفته
کسی خبری داره بگه؟

For The Horde
21-09-2009, 19:54
شما خيلي به خودت فشار نيار بي زحمت ! من جواباشونو ميدم شما لازم نيست شور بزني.

چون شما که یه نژاد پرستی و روی نایت الفا تعصب داری چشم ....

lol

---------

تا حالا تیراندا رو با 5 نفر زدید ؟ اونقدر حال میده تازه گلد بیشتریم میده .... باس دوم دارانوس کیه؟

--------

اییی حسن کجا میری تازه اومده بودی بلزارد :d

For The Horde
21-09-2009, 21:40
omg

این شمشیر عین فورست مورنه

abbas13677_2005
21-09-2009, 22:41
1-این بازی داخلش چت هم داره وکاربران میتونن چت یا صحبت کنن ؟ :10:
2-اگر به کسی بخواهم تو سرور اصلی بازی (بلیز) طلا بفرستم به کسی باید فقط اسم کاراکتر اون رو بدونم و سروری که توش هست یا مشخصات دیگری هم لازمه ؟ :18:

سید علی محمدی
21-09-2009, 22:55

می گم یوزرتو چی کار کردی فکر کنم 5K گلد داشتی اونا چی شد

abbas13677_2005
21-09-2009, 23:21
من تو این سایت های خارجی مثلا میخواهم بزنم خرید طلا این سه روش رو میگه
Send by mail
Face to Face
Put Into My Accoun
ببین :

خوب اون گزینه ارسال با ایمیل رو بزنم و اونها طلا رو به ایمیلم بفرستن اون وقت من میتونم اگه منصرف شدم لینکی که تو ایمیل هست رو بدم دوستم تا روش کلیک کنه و طلا رو اون برداره ؟ :20:

JIGSA
22-09-2009, 10:36
من تو این سایت های خارجی مثلا میخواهم بزنم خرید طلا این سه روش رو میگه
Send by mail
Face to Face
Put Into My Accoun
ببین :

خوب اون گزینه ارسال با ایمیل رو بزنم و اونها طلا رو به ایمیلم بفرستن اون وقت من میتونم اگه منصرف شدم لینکی که تو ایمیل هست رو بدم دوستم تا روش کلیک کنه و طلا رو اون برداره ؟ :20:

شما یه کم در رابطه با بازی آشناییتون کمه
تو بازی یه سیستم Mail وجود داره. اونا از اون طریق به شما ایمیل میزنن. نه از طریق یاهو و .....
در ضمن هیچ روشی برای ایجاد گولد تو بیرون از بازی وجود نداره. برای مثال اگر تو سایت یکی از همین خرید و فروش کنندگان طلا بری و بگی من برای فلان سرور طلا می خوام. بعد از انتخاب سرور و Realm می نویسه که ما تو این ریلم مثلا 12K طلا داریم. پس منابع اونا هم نا محدود نیست چون خود اونا هم یا از دیگران این طلا رو میخرن یا 4-5 نفر رو دارن که این طلاها رو توی بازی جمع می کنن.
روش Face to Face هم برای اینه که شما اسم کاراکترتون رو میدین به اونا و وقتی طلای شما آماده شد یه نفر تو بازی به شما پیغام میده که بیا فلان جا و از طریق رو در رو طلا رو بهتون میده.
روش سوم که اصلا منطقی نیست. شما یوزر و پسورد رو میدین به اونا و بعد از نیم ساعت اونا با کاراکتر شما میان تو بازی و طلا رو مبادله میکنن. البته بلیزارد هم آروم نمیشینه. اونا سیستمی رو دارن که به محض جابجایی طلای بیش از حد مجاز کاراکتر شما رو Flag میکنه و ادمین ها چک می کنن که آیا این طلا از یه فروشنده به شما رسیده یا نه. از اونجایی که کاراکتر این فروشندگان طلا لول 1 هستش بنابراین خیلی زود می فهمن که شما از اونا طلا گرفتین و خب به سلامتی بن میشین. اما اگر روش سوم رو مه اتفاقا این فروشندگان طلا پیشنهاد میکنن انتخاب کنین. طرف با کاراکتر شما میاد بالا. یه آیتم خفن میده بهتون. بعد با کاراکتر خودشون اون رو از شما میخره و بهتون طلا میده و اینکار رو اونقدر تکرار میکنه تا به اون مقدار طلایی که شما خواستین برسه. بلیازرد هم چون داره خرید یه آیتم رو میبینه هیچ کاری نمی تونه بکنه.

Zende
22-09-2009, 11:49
خوب درست گفته حالا ما تو سرورمون گزینه ی سومو نداریم ولی تو بلیز شاید باشه از face to face منظورش مبادله هست وقتی بقل کسی هستی روی عکسش کلیک چپ موس رو میزنی و میزنی trade اینجا میتونی گلد ترید کنی از طریق ایمیل هم خودت درست گفتی
بدست اووردن گلد در سرور های مختلف مخلتفه!
بعضی ها آسونه بعضی ها سخت در بلیز که سرور اصلی میباشد پوستت کنده میشود 1 گلد به دست بیاوری:دی
ولی در یک سرور قدیمی که من بازی میکردم حدود 50 کیلو گلد داشتم که بعضی چیزاش شبیه بلیز بود الآن توی نل بازی میکنم سرور خوبیه
در مورد خرید طلا از بعضی سایت ها هم در سرور ما میتونی 15 هزار تومن بدی 30 کیلو طلا بگیری......
هوی لومینا دعوارو به تاپیک نکش حجت تو هم همین طور

abbas13677_2005
22-09-2009, 13:25
از طریق ایمیل هم خودت درست گفتی
این به میل میفرستم یعنی به ایمیل یاهوم میفرست یا به یک چیزی تو بازی ؟

moj divane
22-09-2009, 14:09
این به میل میفرستم یعنی به ایمیل یاهوم میفرست یا به یک چیزی تو بازی ؟

:18::):biggrin::31::laughing::16:

اصلا این بازی رو بازی کردی که می خوای گلد بخری .
با حال بود :27:

For The Horde
22-09-2009, 19:12
من یه سوال از شما دارم

شما به خاطر پول بازی میکنید یا به خاطر طلا یا به خاطر تفریح؟!

ما که به خاطر تفریح بازی میکنم شما رو نمیدونم شاید میخوای از بازی کسب در آمد کنی !

Zende
22-09-2009, 20:51
شما فونتو بیار پایین
حالا چرا مردمو مسخره میکنید شما هم اولش همین طور بودید دیگه حالا بقیرو چرا مسخره میکنید
نه عزیزم ایمیل در داخل خود بازی منظورم بود

moj divane
22-09-2009, 21:58
شما فونتو بیار پایین
حالا چرا مردمو مسخره میکنید شما هم اولش همین طور بودید دیگه حالا بقیرو چرا مسخره میکنید
نه عزیزم ایمیل در داخل خود بازی منظورم بود

اولا من اول بازی رو خریدم بازی کردم بعد شروع به جمع کردن اطلا عات در مورد بازی کردم . خودمو با سوال های مسخره تحقیر نکردم . ( چه نیکو زدست این مثل برهمن بود حرمت هر کس از خویشتن )

در ثانی کاری که من می کنم به شخص تو ربطی نداره مگه پارسبان این جایی تا پیک قانون داره منم از قانون خارج نشدم با یکی شوخی کردم به تو فضولی نیومده . ok

moj divane
22-09-2009, 22:10
عزیز به این لینک برو این آقا بازی رو بازی نکرده می خواد بازار سیاه گلد بزنه خوب بزنه به ما چه بره بازی رو بخره بازی کنه حداقل
اموزش هایی که زحمت کشیدیم نوشتیم رو بخونه نیاد اینجا چرندیات بپرسه ارزش تاپیک رو بیاره پایین الان آموزش همه چیز رو جمع کردیم که سطح بالا بحث کنیم نه اینکه یکی بیاد بپرسه گلد به ایمیلم تو یاهو میاد یا جی میل یا بازی یا ...!!!!
اینم لینک

marmolak kocholo
22-09-2009, 23:36
داداش مواظب حرف زدنت باش خواهشا !
یه کاری نکن ملت زده بشن نیان تو این تاپیک !

For The Horde
22-09-2009, 23:50
ایشون میخواد یه پولی با بازی در بیاره وگرنه هیچ وقت این سوالا رو نمیپرسیدند عزیز من

--------

شمام زیادی زیاده روی میکنی این چه وضع صحبته

Kolang
23-09-2009, 08:20

:41:
من تنها شدم... ديگه رضا هم بازي نميكنه... :41:
خيلي زد حاله تنهايي...
آخه چرا؟!

بابا من تازه ميخواستم يكم باهم ريد و ... بريم... من بازي رو درست ياد بگيرم...

wownasser2
23-09-2009, 09:34
سلام
wow-magic پچش عوض شده؟؟؟من با 3.0.9 بازی می کنم.ولی الان پیغام میده که پچ بازیت به سرور نمی خوره.
...Unable to validate game version.This may
این پیغام رو میده
Pls Help

wownasser2
23-09-2009, 09:41
سلام
wowmagic پچش عوض شده؟؟؟؟من با 3.0.9 بازی وارد بازی می شدم ولی الان پیغام می ده که ورژن بازیت به سرور نمی خوره !!!
...Unable to validate game version.This may
این پیغام رو می ده
pls Help.pls Help.Pls help:41::41:

moj divane
23-09-2009, 11:32
داداش مواظب حرف زدنت باش خواهشا !
یه کاری نکن ملت زده بشن نیان تو این تاپیک !

عزیز هدف ضربه زدن به تا پیک نیست من خودم برای این تاپیک زحمت کشیدم و خودم طرف دار این سایتم . 3 ماه پیش با علی قرار گذاشتیم آموزش سطح بالا یعنی زدن رئیس و pvp برای هر یک از کاراکترا بگذاریم من امتحانات دانشگام شروع شدو علی هم دانبال کارش بعد تابستونو زمونه کار بودو نیومدم اینجا پستای من تا صفحه 500 حالا که میام می بینم 500 صفحه تاپیک اومده جلو فقط و فقط چرندیات همهشو جمع کنی یه پست نمی شه گفتیم آموزش و ارائه نگفتیم کل کل و چت . در هر صورت من آدمی هستم که اگه کسی با من کاری نداشته باشه برای من تایین تکلیف نکنه باهاش کاری ندارم .

wownasser2
23-09-2009, 13:06
سلام مژده مژده
wow-magicبه پچ3.2.0a ‎ آپدیت شد.‎ ‎‏
wow-magicبه پچ3.2.0a ‎ آپدیت شد.

Zende
23-09-2009, 13:48
ببین عزیزم شما با کله اومدی تو داری توهین میکنی ببین اگه بیای با من شوخی کنی من خوشحال میشم اما شما در کمال پررویی(1000000000000000 رحمت به این آقا کلنگ که من دربارش بد شنیده بودم) میای میگی ماnoob هستیم و شما pro در کمال پرروی میخوای همه تلاش کنن خودشونو خفه کنن در صورتی که این تاپیکو گذاشتن تا مردم بیان مشکلاتشونو حل کنن و لا اگه مشکل تکراری باشه من تا حالا توی این تاپیک برای جواب دادن به سوالات دوستان 1000 بار آدرس سرور های مختلفو مخصوصا نل گذاشتم و تا حد توانم(!) به هرکی تونستم مشکلشو بفهمم کمک کردم.
شما مشکل داری میتونی اینجا نیای
تمام

TE/\/TACULA
23-09-2009, 14:05
salam

agha site scapegaming.com kesi mitone bere man har kari mikonam connect nemishe khode server ham ke to connect mimone yani connect nemishe alan 10 roze carack nist taze hala kolan neishe raft tosh

moj divane
23-09-2009, 15:41
ببین عزیزم شما با کله اومدی تو داری توهین میکنی ببین اگه بیای با من شوخی کنی من خوشحال میشم اما شما در کمال پررویی(1000000000000000 رحمت به این آقا کلنگ که من دربارش بد شنیده بودم) میای میگی ماnoob هستیم و شما pro در کمال پرروی میخوای همه تلاش کنن خودشونو خفه کنن در صورتی که این تاپیکو گذاشتن تا مردم بیان مشکلاتشونو حل کنن و لا اگه مشکل تکراری باشه من تا حالا توی این تاپیک برای جواب دادن به سوالات دوستان 1000 بار آدرس سرور های مختلفو مخصوصا نل گذاشتم و تا حد توانم(!) به هرکی تونستم مشکلشو بفهمم کمک کردم.
شما مشکل داری میتونی اینجا نیای
تمام

درست حرف بزن اگه کنارم بودی بهت می گفتم با کله تو اومدن یعنی چی من به کسی توهین نکردم با یکی شوخی کردم اونم زبون داره می تونه از خودش دفاع کنه شدی مادر اون از اون دفاع می کنی فضولی جمع رو می کنی . ببینم اینجا ملک باباته می گی نیا اینجا مشکل من تو هستی خودتو نخود هر آشی می کنی اینجا واسه من مظلوم نمایی نکن کارای مردم و گفتگوی اونا به تو ربطی نداره برای مرد حق نداری تعیین تکلیف کنی تو الف بچه حق نداری به من بگی این کارو بکن اونو نکن .هر وقت این سایتو خریدی بعد بیا بگو خوشت نمی یاد خوش اومدی . حالیت شد آقای تموم

For The Horde
23-09-2009, 17:39
ببین آقای آدامسی ...

اینجا جایی که مردم میام سوالاشونو میپرسند ما هم جواب میدیم مثلا شما علاقه دارید دیگرانو تحقیر کنی ؟ اگه علاقه داری به کارت ادامه بده ولی این فروم صاحاب داره ... فکر نکن تازه وارد فروم شدی (و فکر کنم تازه وارد wow شدی) قوانینو نمیدونی اون از نوب هم پایین تره چون نوب کسیه که میاد و چیزی نمیدونه ولی اون هنوز نیومده توی wow و فقط چند تا سوال کرد نمیدونم چرا و با چه حقی میگی اینجا صاحاب نداره یکی از صاحباش همین آقای کلنگه که دسترسی من + 5 نفر دیگه رو بست به خاطر اسپم انجام نشده ! بعد میای تو روز روشن فحش میدی میخوای بشینن تشکر هم بکنند ؟ من همین الان با چند نفر دیگه اقدام کنم دسترسیتو به اینجا قطع میکنن پس کلید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برای دکوره ؟ یا گذاشتن همینطوری کلیک کنیم سایت دان شه ؟ lol من حتی فکر نمیکنم شما MEDIUM باشی چه برسه به پرو ... میخوای همین حالا حسن (جیگسا) رو بیارم چند تا سوال بپرسه رو کفش بمونی بعدم تا آخر عمرت نه به این فروم سر بزنی نه به WOW از خجالت ؟ یا اصلا میخوای خودم بپرسم

ضمنا مثلا اگه من بقلت بودم چیکار میکردی ؟ lol ....

نمیخوام این بحثو ادامه بدم ولی تهش به ضرر خودت میشه =)) ضایع شدن خیلی بده عزیز اسم یوزرتونم که ماشالله ...

Zende
23-09-2009, 17:45
بیین فکر نکن که نمیتونم جوابتو بدم اما نمیخوام بیشتر از این تاپیک از چرت و پرتات پر شه و عقده های بچگیتو اینجا خالی کنی اینجا جاش نیست عزیز من

Behrouz_se60
23-09-2009, 17:48
سلام
آقا من ورژن 1.12.1 دارم يعني آخرين ورژن كلاسيك حالا من منگوس دارم فقط با 2.4.3 كار ميكنه ولي چون من گشتم تا ورژن 2 بگيرم فقط مونده اينترنت بايد دانلود كنم ولي نميتونم چون adsl نميخوره به تلفن خونم كسي هست كه تواصفهان آدرس مغازه بده و من بخرم.من الان با منگوس كه با ورژن wow 1.1.2.1 سازگار هست بازي ميكنم ولي ميخوام با 2.4.3 ارتقا بدهم فقط مونده با ورژن 1.12.1to2.0.1 و ورژن 2.4 بنابراين كسي هست به من بگه تو اصفهان كجاست

ورژن من انگليسي است en-GB

.:H.R.R Studio:.
23-09-2009, 17:50
توجه !! توجه !! توجه !!

ریلم scapegaming عوض شده سرور بسته نشده !!!!

set realmlist 208.43.42.163

سید علی محمدی
23-09-2009, 18:02
یه لینک از وبلاگ علی میگذارم به نظرم با حال اومد . نرم افزار هک wow از ورژن 2.4.0 تا 3.1.3 کار می کنه .
آموزشش هم پیشش هست .

حجم 1 m

moj divane
23-09-2009, 18:37
بیین فکر نکن که نمیتونم جوابتو بدم اما نمیخوام بیشتر از این تاپیک از چرت و پرتات پر شه و عقده های بچگیتو اینجا خالی کنی اینجا جاش نیست عزیز من

آره می دونم می تونی بدون فکر کردن به نتیجه گفتت هر چیزی رو بگی تو کار هر کسی دخالت کنی . عقده ای هم خودتی فکر می کنی به همه می تونی دستور بدی من فقط از حق خودم دفاع می کنم .

moj divane
23-09-2009, 18:53
سلام
آقا من ورژن 1.12.1 دارم يعني آخرين ورژن كلاسيك حالا من منگوس دارم فقط با 2.4.3 كار ميكنه ولي چون من گشتم تا ورژن 2 بگيرم فقط مونده اينترنت بايد دانلود كنم ولي نميتونم چون adsl نميخوره به تلفن خونم كسي هست كه تواصفهان آدرس مغازه بده و من بخرم.من الان با منگوس كه با ورژن wow 1.1.2.1 سازگار هست بازي ميكنم ولي ميخوام با 2.4.3 ارتقا بدهم فقط مونده با ورژن 1.12.1to2.0.1 و ورژن 2.4 بنابراين كسي هست به من بگه تو اصفهان كجاست

ورژن من انگليسي است en-GB

دوست من هر ورژنی شکل نگارش نرم افزاری خودش رو داره نمی تونی از ورژن 1 به 2 واز 2 به 3 بری باید پایه هر ورژن رو داشته باشی اون ورژنی که داری تو سی دی فروشی ها ریختن خودش هم رده خارجه اگه هم بخوای ورژن 2 رو دانلود کنی باید بگم 8 گیگابایت هست ورژن 3 هم تقریبا 14 گیگ هست نمی تونی دانلود کنی . بهتر ورژن 3.0.9 یا 3.1.3 رو بخری برای این دو سرور با لاتنسی پایین زیاده . تو اینتر نت یه سرچی بزن از یه سایتی که سی دی رو با پست دم خونت میاره و بعد پول می گیره بخر یا از یه گیم نت بخر قیمتش حداکثر 6 تومن هست 4 دی وی دی . در ثانی تو نمی تونی اینو تو اینتر نت آنلاین بازی کنی چون adsl نداری با دایلاپ می شه ولی لق میره بالا نمی تونی بازی کنی از بازی زده می شی بعد اینکه بازی رو خریدی تو همین قسمت یه تاپیک هست به نام آموزش ساخت سرور wow اون جا بر اساس ورژن بازی در خواست سرور آفلاین بده برنامش هم نهایت 60 مگابایت هست و می تونی 2 ساعته با دایلاپ دانلود کنی یه مدت بازی کن تا اینکه به جایی که هستین adsl بیاد.

Zende
23-09-2009, 19:13
شما اگه خیلی حرفه ای هستی حرف for the horde رو نقل قول کن و تو کفش بمون شما اومدی اینجا میگی رئیس منم هرکس هم حرف منطقی بهت میزنه میگه اینجارو گذاشتن برا سوال پرسیدن برمیگردی به طرف توهین میکنی و میگی این جا صاحاب نداره من پرو ام من حرفه ایم من رئیس اینجام و غیره ماشالله ماشالله میبینی که؟ همه هم از من طرفداری کردن چون لحنت از اول معلوم بود چیه
نه قبول دارم
بازیکن خوبی هستی
قدیمیای وو هستی
همه اینا قبول
حق توهین به بقیرو نداری

Beowulf Hero
23-09-2009, 19:45
برگشت ما !
دعوا نکنین که من اومدم!

*Ali*
23-09-2009, 20:34
آقایون بحث رو تموم کنید خواهشا . من همش باید بیام اینجا بگم که کل کل نکنید ؟ آخه یه دونه بازی که ارزش این حرفها رو نداره.

JIGSA
23-09-2009, 20:36
و بدین ترتیب تاریخ تکرار می شود . . . .

یه بار به خاطر این حرفا فروم رو فرستادیم تو Trash . لطفا مجددا با این حرفا سطح فروم رو نیارید پایین.
پست خصوصی و هزار جور کوفت و زهرمار دیگه برای دعواهای شخصی هست.

من همینجا اعلام میکنم از همه شماها نوب ترم.

بی خیال

For The Horde
23-09-2009, 20:46
و بدین ترتیب تاریخ تکرار می شود . . . .

یه بار به خاطر این حرفا فروم رو فرستادیم تو Trash . لطفا مجددا با این حرفا سطح فروم رو نیارید پایین.
پست خصوصی و هزار جور کوفت و زهرمار دیگه برای دعواهای شخصی هست.

من همینجا اعلام میکنم از همه شماها نوب ترم.

بی خیال

لول مگه بیلیازردم جای نوب هاست که نوب تر از مایی ؟ :دی

یه درخواستی ازت دارم ...

پالادین داری ؟ بلدی چطوری با پالادین میج - شمن رو بزنم آخه بدجور میزنن :(

Zende
23-09-2009, 20:52
خدا وکیلی من شروع کردم؟
از اول این آقا شروع کرد به مسخره کردن کسی که تاحالا بازی نکرده بود بهش گفتم خودتم یه روزی همینطوری بودی خودمم همینطوری بودم برگشته توهین میکنه میگم بحثو تموم کن دوباره توهین میکنه این مشکل از منه؟!

Beowulf Hero
23-09-2009, 20:55
eeeeeeeeeee
میگم دعوا نکنین باز دعوا میکنن
د میگم بسه

Behrouz_se60
23-09-2009, 20:57
با تشکر از آقای moj divane
باید بگم حرفایی که زدی به نظرم به درد مبتدی میخوره به دقت به حرفای من توجه نکردی اینهایی که تو میگی من هم میدونم من می خوام ورژن بالاتر بگیرم تو مغازه ها گفتند ما دی وی دی WOW نداریم من هم می خوام بدونم کسی در اصفهان میدونه یا نه ؟

adsl به خط ما اصلا نمیدن چون تحریم هستیم مخابرات میگه فقط به افراد خاص یا باید بی خیال شم یا رشوه.

ورژن 1.12 به 2.0.1 هم کامل 697 مگ و ورژن از 2 به بالا تا 2.4 که کامله 1156 مگ است اینو امروز سرچ کردم نمیدونم از کجا میگی ورژن2 کامل 8 گیگ ؟ فکر کنم با ورژن 1.12 الان روی کامپیوترم 5 گیگ و اگر patch بگیرم جمعا 1.8 گیگ میگیرم که با بازکردن احتمالا به 2 گیگ میرسه که میشود 7 گیگ .تو اینترنت فول پکیچ ورژن 3 بنا بر سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید حدود 7 گیگ است شما 14 گیگ از کجا در آوردی؟ البته با نسخه 3.0.9

در ضمن 4 dvd میدونی چقدره ؟

هر کدوم DVD 4.7 گیگ ظرفیت داره که با 4 تا میشه 18.8 گیگ !!!

نقل قول :

دوست من هر ورژنی شکل نگارش نرم افزاری خودش رو داره نمی تونی از ورژن 1 به 2 واز 2 به 3 بری باید پایه هر ورژن رو داشته باشی اون ورژنی که داری تو سی دی فروشی ها ریختن خودش هم رده خارجه اگه هم بخوای ورژن 2 رو دانلود کنی باید بگم 8 گیگابایت هست ورژن 3 هم تقریبا 14 گیگ هست نمی تونی دانلود کنی . بهتر ورژن 3.0.9 یا 3.1.3 رو بخری

جواب :

عجب ؟؟؟؟ اینو بدون دنیایی که فقط فول ارائه بشه تمام شده الان patch میدن با 270 به بالا تا 1.3 گیگ اگه الان نصب کنی روی هاردت جمعا میشود مثلا 7 گیگ که با تبدیل این بازی با استفاده از Installer اونو یک 2 دی وی دی میکنند.تو از کجا میگی باید بخری ؟ منظورم اینکه حرفهایی زدی که با متنهایی که در اینترنت خوندم جور در نمیاد این امکان پذیر است که patch 1.12 to 2.0.1 نصب بشه که 700 مگ است اگه نصب کنم WOW روی هاردم میشه 6 گیگ اگه patch full 2.4 با حجم 1.1 گیگ نصب کنم مثلا 7.5 گیگ که نزدیک 8 گیگابایت.اونوقت دو DVD با ورژن 2.4 می سازند که اگر نصب کنیم میشود 8 گیگ مثلا میگویم.

بنابر این میشه از patch ها استفاده کرد برای اینکه حرفی زدی یعنی من از patch نمیتونم استفاده کنم البته اگه ا اینترنت پر سرعت داشته باشم میتونم patch بگیرم و اصطلاحا Update کنم. ولی بعید می دانم که اصلا نشه.

gamebazi.blogfa
23-09-2009, 21:35
quest helper for 3.1.3 لینک بدین با اون برنامه ای که لول جاها رو نشون می ده

gamebazi.blogfa
23-09-2009, 21:49
فکر کنم منظورت کاراتوگراپ باشه که نشون میده برای چه لولی کجا بری و کوئست هلپر هم که معلومه...

قبلا دانلودش باگ بود اما الآن درست شده
اولا تو این سایت بعد 1 ساعت گشت لینک برا 3.2 بود فقط
دوما لطفا یه لینکه دقیق بده که 2 ساعت معطل نشه
سوما این سایت خودم می دونستم و دیده بودم
یه لینک خوب و مستفیم برای 3.1.9 کسی نداره بده؟ Quest helper

moj divane
23-09-2009, 22:28
اعوذ به الله من شیطان رجیم سلام آقای jigsa خواهش می کنم من شاگرد شمام چند صفحه قبل خواندم می خواین بازی رو ول کنین اون وقت ناراحت شدم چون دانشگام داشت تموم میشود و من می خواستم دو باره به بلیزارد بیام اما حالا خیلی خوشحالم چون از دوستای قدیمی کسی نمونده برو بچ جدید آومد نو اینجارو قروق کردن اومید وارم بتونین راحت از این بازی خلاص بشین چون یه بار به دامش اوفتادم 5 ماه تو بلیزارد بازی کردم و برام به بهای یه ترم تموم شد می دونین برتری سرور فری به بلیز چه همینه راحت می شه ولش کرد وقتی آدم چند ماهی پول می ده دیگه از دلش نمی یاد ولش کنه اما سرور فری خیلی راحته یه بار فلای هک رو میزنی میری جلو gm دوتا فهش بهش می در جا بنت میکنه بعد میای بیرون میری رو فلدر بازی شیفت رو میگیری دلت رو میزنی adsl هم که تموم شه راحت میشی . فکرکنم زیادی این بازی رو بازی کردم شورش در اومد یه حرفی هست می گه افسانه شو افسانه میر. حالا... آقا علی همکار انجمن شدی تبریک . ما خواستیم از حقمون دفاع کنیم بعضی ها قشون کشی کردن حالا من میرم خیالتون تخت تخت اگه برگشتیم باز دستور صادر کن امپراتور . من از حقم گذشتم سپوردم به خدا این شما و اون خدا . التماس دعا.

Zende
23-09-2009, 23:05
خوبه خودشم میدونه حقی نداره و توهین کرده!
hmmm
خوب عزیز باهوش من کارتوگراپ 3.2.0 روی 3.1.3 هم کار میکنه حداقل روی وو ما که کار کرد اونایی که برا 3.2.0 بود....
خوب تازه به من چه دیر میاد سایتش مدلش همینطوره دیگه سنگینه من چیکار کنم خوب

Immortal power
23-09-2009, 23:06
اعوذ به الله من شیطان رجیم سلام آقای jigsa خواهش می کنم من شاگرد شمام چند صفحه قبل خواندم می خواین بازی رو ول کنین اون وقت ناراحت شدم چون دانشگام داشت تموم میشود و من می خواستم دو باره به بلیزارد بیام اما حالا خیلی خوشحالم چون از دوستای قدیمی کسی نمونده برو بچ جدید آومد نو اینجارو قروق کردن اومید وارم بتونین راحت از این بازی خلاص بشین چون یه بار به دامش اوفتادم 5 ماه تو بلیزارد بازی کردم و برام به بهای یه ترم تموم شد می دونین برتری سرور فری به بلیز چه همینه راحت می شه ولش کرد وقتی آدم چند ماهی پول می ده دیگه از دلش نمی یاد ولش کنه اما سرور فری خیلی راحته یه بار فلای هک رو میزنی میری جلو gm دوتا فهش بهش می در جا بنت میکنه بعد میای بیرون میری رو فلدر بازی شیفت رو میگیری دلت رو میزنی adsl هم که تموم شه راحت میشی . فکرکنم زیادی این بازی رو بازی کردم شورش در اومد یه حرفی هست می گه افسانه شو افسانه میر. حالا... آقا علی همکار انجمن شدی تبریک . ما خواستیم از حقمون دفاع کنیم بعضی ها قشون کشی کردن حالا من میرم خیالتون تخت تخت اگه برگشتیم باز دستور صادر کن امپراتور . من از حقم گذشتم سپوردم به خدا این شما و اون خدا . التماس دعا.

خوش اومدي! ما كه سعي كرديم جواب نديم ولي تا اينجا كه ديدم شما يه بند داشتي به همه بدو بيراه ميگفتي!

سید علی محمدی
23-09-2009, 23:19
تشبیه انسان به شیطان گناه بزرگی آقا اگه نمی دونستین بدونین .

سید علی محمدی
23-09-2009, 23:21
من درست نفهمیدم این چرا در گیر بود .
یکی به منم بگه حالو حوصله خواندن صفحات قبل رو ندارم

Zende
23-09-2009, 23:30
والله خبر خاصی نبود این آقا شروع کرد به مسخره کردن کسی که تا حالا وو بازی نکرده بود بهش گفتیم چرا میکنی خوب خودتم 1 روز همینطور بودی شروع کرد به توهین کردن به ما گفتیم تمومش کن دوباره همون کارو کرد دیگه چیکارش کنم؟!آخرشم که دیدی به ما گفت امپراتور دستور صادر کنه بعدشم گفت کارش بمونه با خدا آخرشم داشته از حقش دفاع میکرده!

سید علی محمدی
23-09-2009, 23:37
والله خبر خاصی نبود این آقا شروع کرد به مسخره کردن کسی که تا حالا وو بازی نکرده بود بهش گفتیم چرا میکنی خوب خودتم 1 روز همینطور بودی شروع کرد به توهین کردن به ما گفتیم تمومش کن دوباره همون کارو کرد دیگه چیکارش کنم؟!آخرشم که دیدی به ما گفت امپراتور دستور صادر کنه بعدشم گفت کارش بمونه با خدا آخرشم داشته از حقش دفاع میکرده!

اینکه اولش حرفش حرف عریضه نویس ها رو زده شیطان رو تشبیه انسون آورده اون حرف رو وقتی طرف به جایی نرسه و شاکی باشه می گه از دست اینا به خدا پناه می برم .
صفحه های قبل رو خوندم دیدم یه بیچاره رو مسخره کرده او بحث از اونجا شروع شده بیخیال بابا .

For The Horde
23-09-2009, 23:45
اینکه اولش حرفش حرف عریضه نویس ها رو زده شیطان رو تشبیه انسون آورده اون حرف رو وقتی طرف به جایی نرسه و شاکی باشه می گه از دست اینا به خدا پناه می برم .
صفحه های قبل رو خوندم دیدم یه بیچاره رو مسخره کرده او بحث از اونجا شروع شده بیخیال بابا .

وای بازم بحض خرفات مذهبی رو کشوندن توی Wow بابا شیطان و میطان و اینجور ... ربطی به این بازی نداره هیچ ربطی هم به گناه نداره یعنی بازی میکنیم یهو یه الینس میاد میگیم به خدا پناه میبرم یا توی کل توزاد یا اولدار میگیم خدایا به امید تو ؟!

سید علی محمدی
24-09-2009, 08:32
وای بازم بحض خرفات مذهبی رو کشوندن توی Wow بابا شیطان و میطان و اینجور ... ربطی به این بازی نداره هیچ ربطی هم به گناه نداره یعنی بازی میکنیم یهو یه الینس میاد میگیم به خدا پناه میبرم یا توی کل توزاد یا اولدار میگیم خدایا به امید تو ؟!

چی میگی من نفهمیدم من این آقا رو می گم اول پستش نوشته اعوذوبه الله من شیطان رجیم اینو وقتی یکی میره عریضه نویس می گه قاضی باطرف یکی یه طرف زورم نمی رسه عریضه چی برای اعتراض به قاضی و توهین به طرف بر می داه اینو می نویسه یا می نویسه یا احکمول حاکمین این کارم درست نیست تا حالا عریضه نخوندی .:31:
خرافات چیه مرد حسابی یعنی به شیطان اعتقادی نداری ؟

gamebazi.blogfa
24-09-2009, 09:46
کسی addone
X-Perl Unit Frames رو برای ورژن 3.1.3 داره دانلودش رو بزاره plz

Immortal power
24-09-2009, 10:29

چی میگی من نفهمیدم من این آقا رو می گم اول پستش نوشته اعوذوبه الله من شیطان رجیم اینو وقتی یکی میره عریضه نویس می گه قاضی باطرف یکی یه طرف زورم نمی رسه عریضه چی برای اعتراض به قاضی و توهین به طرف بر می داه اینو می نویسه یا می نویسه یا احکمول حاکمین این کارم درست نیست تا حالا عریضه نخوندی .:31:

شما خيلي جدي نگيريد. معمولا حرفاي ايشون از سر pro بودنشونه كه دقيقا به اندازه ي اين كه بگي سرور بليزارد خيلي باگ داره pro بودن ايشونم واقعيت و حرفاش اهميت داره!

For The Horde
24-09-2009, 12:38
چرا دارم ولی نه توی بازی ! :دی

شما خيلي جدي نگيريد. معمولا حرفاي ايشون از سر pro بودنشونه كه دقيقا به اندازه ي اين كه بگي سرور بليزارد خيلي باگ داره pro بودن ايشونم واقعيت و حرفاش اهميت داره!

بله نه اینکه شما دوست عزیز نژاد پرست نایت الف خیلی مغرور نیستید و رو نایت الفا تعصب نداری همین الان یکی بگه ....... تو نایت الف باز شروع میکنه

تازه داشتی آدم میشدی باز که شروع شد

Zende
24-09-2009, 13:34
با منی؟!
خوب بازم باگ داره اما باگش به پای سرورای خصوصی و مجانی نمیرسه یه باگ کوچوله جلوی اونا و سریع میشه فیکسش کرد از طریق جی ام

Beowulf Hero
24-09-2009, 14:04
یه سوال :
dk ها چجوری میرن ebon hold?

wow-admin
24-09-2009, 14:18
سلام به همه دوستان!
سرور جدید دنیای حماسه (wrold of The Epic) از امروز شروع به کار کرده هاست ما در کشور آمریکا قرار داره و سرعت اینترنت ۱gb هست این سرور می‌تونه ادعای کنه که تنها سرور ۳.۲ هست که هیچ باگ‌ای نداره تمامی‌ arena‌ها Battle Ground‌ها و غیر ..
به طور کامل کار میکنند
uldaur به طور کامل ساخته و آمادهٔ استفاده است تمام ماشین‌ها و vehicle‌ها کار میکنند!
سرور ۲ realm ۲۵۵ لول و ۸۰ لول داره ما بر خلاف اکثر سرور‌های ایرانی‌ از موتور ArcEmu استفاده می‌کنیم
میزان XP در ۲ هفته اول ۳۵x و بعد از آن ۲۰x خواهد بود!
این سرور محصول مشترک ایران و آمریکا است و تضمین می‌کند که همیشه آپدیت و قدرتمند باشد
سایت فارسی‌ درحال سخت است و میتوانید از سایت انگلیسی
Worldoftheepic.org یا فارسی‌ موقت Worldoftheepic.webs.com استفاده کنید

Beowulf Hero
24-09-2009, 15:06
خوب من برم یه سر به این سرور بزنم

bahdar
24-09-2009, 15:24
سلام دوستان.
من اين بازي رو بالاخره خريدم و يك عكس از صفحه اولش مي گذارم:
آدرس عكس:

حالا چند تا سوال:
1- ورژن بازيم 3.0.1 هست.درسته؟
2- الان اين بازي من ورژن اروپاييه يا آمريكايي؟از كجا بفهمم؟
3- جديدترين ورژن موجود چنده؟لطفا لينك هاي دانلود لازم براي ارتقا به جديدترين ورژن موجود رو بگذاريد.(ترجيحا رپيدشر باشه)
ممنون.:11:

ProAssasin
24-09-2009, 16:00
سلام...داش اگه پچ میخوای برو اینجا پچاش خوبه...آخرین پچ هم 3.2.2 هست در حال حاضر xD
......راسی خیلی وقته اینجا نیمدم Code چجوری میزاشتین؟؟

Beowulf Hero
24-09-2009, 16:08
شما میری تو پوشه بازی
پوشه Data
بعد ببین پوشه ای که اون توه En Gb هست؟
اگه هست اروپایی هست اگه نیست امریکایی
پتچ هم از خود لانچر بازی میتونی دانلود کنی

Zende
24-09-2009, 16:33
حالا وو ادمین جون بیایم جی ام هم میشیم؟xd
شوخی کردم من خودم سرور برا بازی دارم ولی الآن تو مرخصیم:دی
یعنی از نل اومدم بیرون سرور فان یه ذره بازی کنیم دوباره برگردم نل:دی

deltax
24-09-2009, 18:10
توجه !! توجه !! توجه !!

اقا ما ادرس جدیدو زدیم کار نکرد

Zende
24-09-2009, 19:02
ما میخواستیم کمک کنیم رفتیم زدیم scapegaming اینترنت ترکید:دی(یعنی سایتش)

xxa
24-09-2009, 19:06
توجه !! توجه !! توجه !!

توجه !! توجه !! توجه !!

ریلم scapegaming عوض نشده سرور بسته شده !!!!

set realmlist 000.00.00.000

marmolak kocholo
24-09-2009, 19:10
توجه توجه توجه

ریلم scapegaming عوض نشده سرور بسته شده

یعنی دیگه باز نمیشه !؟

xxa
24-09-2009, 19:13
یعنی دیگه باز نمیشه !؟

ســـــــــــــــــرور بســــــــــــته شد برو حالشـــــــــــــــو ببـــــــــــــــــر

Immortal power
24-09-2009, 19:32
سلام به همه دوستان!
سرور جدید دنیای حماسه (wrold of The Epic) از امروز شروع به کار کرده هاست ما در کشور آمریکا قرار داره و سرعت اینترنت ۱gb هست این سرور می‌تونه ادعای کنه که تنها سرور ۳.۲ هست که هیچ باگ‌ای نداره تمامی‌ arena‌ها Battle Ground‌ها و غیر ..
به طور کامل کار میکنند
uldaur به طور کامل ساخته و آمادهٔ استفاده است تمام ماشین‌ها و vehicle‌ها کار میکنند!
سرور ۲ realm ۲۵۵ لول و ۸۰ لول داره ما بر خلاف اکثر سرور‌های ایرانی‌ از موتور ArcEmu استفاده می‌کنیم
این سرور محصول مشترک ایران و آمریکا است و تضمین می‌کند که همیشه آپدیت و قدرتمند باشد

اخرين سروري كه اين ادعا رو ميكرد 1 ماه پيش در نهيات فلاكت بسته شد!!!:31:

Beowulf Hero
24-09-2009, 19:32
ســـــــــــــــــرور بســــــــــــته شد برو حالشـــــــــــــــو ببـــــــــــــــــر
پس این سامتاک تو امضا تو چیکار میکنه؟

xxa
24-09-2009, 19:41
اخرين سروري كه اين ادعا رو ميكرد 1 ماه پيش در نهيات فلاكت بسته شد!!!:31:

در اخرین نتایج به دست امده به جز بیلزارد هیچ جایی دیگه ایی پاورجا نمیماند فقط بیلزارد است که میماند

دوستان به جایی اینکه برید تو سرور مجانی بازی کنید پیشنهاد میدم برید بشنید با مورچه های تو خونتون بازی کنیم غذایی بزارید دم لونش حد اقل اینطوری مفید واقع میشود xD

bahdar
24-09-2009, 20:08
سلام...داش اگه پچ میخوای برو اینجا پچاش خوبه...آخرین پچ هم 3.2.2 هست در حال حاضر xD
......راسی خیلی وقته اینجا نیمدم Code چجوری میزاشتین؟؟

سلام.
ممنون ولي كدوماشو من بايد دانلود كنم؟
+
نميدونم نسخه من اروپاييه يا آمريكايي... :31:
ممنون.
:11:

سید علی محمدی
24-09-2009, 23:57
سلام به همه دوستان!
به طور کامل کار میکنند

با اون تصویری که پشت زمینه سایت کردین یه هفته نشده فیلتر می شین
یه اکانت ساختم لقش خوبه .

wow-admin
25-09-2009, 02:36
از دوستان بابت اینکه گفتم بدون باگ عذر می‌خوام و کاملا قبول دارم که تنها سرور بدون باگ Blizzard هست منم قصد زدن این حرفو نداشتم ولی‌ چون از بهنویس استفاده می‌کنم که یک نرم افزار تبدیل فینگیلیش به فارسیه نتونستم دقیق دوباره بخوانمش بازم عذر می‌خوام و پیام قبلی‌ رو del kardam! کردم
در ضمن تا ۵ روز دیگه سایت فارسی‌ اصلی‌ هم آماده می‌شه همین الان دارم میرم تا فروم‌های فارسی‌ رو فعال کنم! ممنون بابت تذکر!

لطفا نظرتون رو راجع به سرور بگین
ممنون!

wow-admin
25-09-2009, 02:43
راستی‌ به یک نفر احتیاج دارم که بتونه در به روز نگاه داشتن سایت کمکم کنه اگه کسی‌ می‌تونه لطفا به من ایمیل بزنه یا تو یاهو پم بده
E@mail : hitman.vahid(a)gmail.com
XFire: Agant47
Yahoo : Hitman_agant۴۷۲۰۰۲(a)yahoo.com

amir.lotfi
25-09-2009, 03:26
سلام به WOW-admin امیدوارم که تو کارتون موفق باشید .
ولی فکر کنم اول به Unsatck برای سایت بزاری بهتر از هر کاری باشه
من خودم کشتم از طریق سایت unsatak کنم نشد که نشد که نشد
یه فکری به حاله هیروی من تو ریلم doomhammer بکن لطفا اسم هیروم Amordat هست
بازم ممنون

amir.lotfi
25-09-2009, 03:28
سلام به WOW-admin امیدوارم که تو کارتون موفق باشید .
ولی فکر کنم اول به Unsatck برای سایت بزاری بهتر از هر کاری باشه
من خودم کشتم از طریق سایت unsatak کنم نشد که نشد که نشد
یه فکری به حاله هیروی من تو ریلم doomhammer بکن لطفا اسم هیروم Amordat هست
بازم ممنون

gamebazi.blogfa
25-09-2009, 10:19
از دوستان بابت اینکه گفتم بدون باگ عذر می‌خوام و کاملا قبول دارم که تنها سرور بدون باگ Blizzard هست منم قصد زدن این حرفو نداشتم ولی‌ چون از بهنویس استفاده می‌کنم که یک نرم افزار تبدیل فینگیلیش به فارسیه نتونستم دقیق دوباره بخوانمش بازم عذر می‌خوام و پیام قبلی‌ رو del kardam! کردم
در ضمن تا ۵ روز دیگه سایت فارسی‌ اصلی‌ هم آماده می‌شه همین الان دارم میرم تا فروم‌های فارسی‌ رو فعال کنم! ممنون بابت تذکر!

لطفا نظرتون رو راجع به سرور بگین
ممنون!
اگه بتونین سرور رو فان بسازین خیلی خوب می شه و افراد زیادی میان توش!

gamebazi.blogfa
25-09-2009, 10:21
راستی‌ به یک نفر احتیاج دارم که بتونه در به روز نگاه داشتن سایت کمکم کنه اگه کسی‌ می‌تونه لطفا به من ایمیل بزنه یا تو یاهو پم بده
E@mail : hitman.vahid(a)gmail.com
XFire: Agant47
Yahoo : Hitman_agant۴۷۲۰۰۲(a)yahoo.com
تو ایکس فایر ادد کردم بیا یکم حرف بزنیم(کارت دارم)

deltax
25-09-2009, 11:24
توجه !! توجه !! توجه !!

اقا درست شد با همین scape کار میکنه

amir_shocker
25-09-2009, 11:27
سلام
كسي مي دونه چطور ميشه اسم كاراكتر رو در بازي تغيير داد؟
مثلاً با استفاده از هر جور برنامه هك اسم رو عوش كرد؟

Hichkas_A
25-09-2009, 13:19
اقا درست شد با همین scape کار میکنه
اری scape دوباره برگشته اما GMtrinity&Faithe&ChocoChaos از Scape رفتن واسه خودشون سرور زدن:31:

For The Horde
25-09-2009, 17:15
هیچ سرور ایرانی نمیتونه پا برجا بمونه اینو مطمئن باشید یعنی کلا هیچکی حوصله نداره بیاد سرور ایرانی همه میان میگن منو جی ام کن منو فلان کن نمیشه که تنها سرور ایرانی موفق پیشگامانه که خودشون دیتا سنتر دارندو فعلا پچشونو آپ نمیکنند بعد شما سرورتون تو آمریکاست میخوای موفق شه؟!

Scary Feelings
25-09-2009, 17:56
سلام..مردم از بی حوصلگی...اگه میشه یه سرور battle بهم بدین...واسه 3.1.3..ممنون

Scary Feelings
25-09-2009, 18:32
راستی این انتشارات زهره قضیش چیه که همه دنبالشن؟!چندتا کتاب از وارکرافت تاحالا چاپ کرده؟کجاها گیر میاد!؟!؟!؟
ویرایش: دیگه چه نشر هایی از وارکرافت داستان زدن؟البته تغیرش نداده باشنا! اولینه اولین کتاب وارکرافت چیه؟!

سید علی محمدی
25-09-2009, 21:16
راستی این انتشارات زهره قضیش چیه که همه دنبالشن؟!چندتا کتاب از وارکرافت تاحالا چاپ کرده؟کجاها گیر میاد!؟!؟!؟
ویرایش: دیگه چه نشر هایی از وارکرافت داستان زدن؟البته تغیرش نداده باشنا! اولینه اولین کتاب وارکرافت چیه؟!

داستان نشریه رو می خوای چی کار پول پیدا کردی تو گوگل یه بار بنویس داستان بازی wow به بین برات چند صد صفحه مطلب باز می کنه .

Scary Feelings
25-09-2009, 21:22
بابا اینا کامل نیست..من متن کامل رو میخوام اونی که تمام حرف ها رو هم نوشته!

amir_shocker
25-09-2009, 22:04
يعني كسي نيست اينجا كه بتونه سوال منو جواب بده؟
مي خوام بدونم امكان تغيير اسم كاراكتر در wow‌وجود داره يا نه؟ اصلاً ميشه با هك كردن اسم كاراكتر رو تغيير داد يا نه؟
اگه امكانش هست كسي مي تونه بگه چطور؟

Zende
25-09-2009, 22:11
اگه یه سرور battle پیدا کردید برا ما هم پیدا کنید:دی
این سروره که رفته بودیم یه جوری بود! هم زیادی فان بود هم زیادی باگ داشت آدم یه جوری میشه:دی
اگه سرور battle پیدا کنید خیلی بهتره تا یه سرور لول آپی..........

Scary Feelings
25-09-2009, 22:25
من سرور battle میخوامممممممممممممممممممم مممممممممممم :((

Scary Feelings
25-09-2009, 22:26
به به ..سلام جیگسا جان...تو سرور سراغ نداری؟ : دی

Zende
25-09-2009, 22:40
جیگسا کجاست اونوقت ما نمیبینیم؟:دی
یه سرور خنده گیر اووردم فقط بخندیم:دی
برا پتچ 3.2.0
فقط یکمی سنگینه سایتش:

یعنی خدایی اصله خندست
توضیحاتش اینه فارسیش:
شما میتونی کاراکتار خودتو بسازی-و وسایل و غیره هم برای ساختن آیتمهای خودت!!!!!!!!
بعد پاینشم نوشته:
رول پلینگ رو دوست دارید؟
سرور جی ام ها برای شما بهترینه شما میتونی بسازی خونه خودت را!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!بسازی گیلد و بسازی title ی خود را و خیلی بیشتر از یک رول پلینگ ساده میتونه پیدا شه خدایی خیلی فانه من هنوز کاراکتر نساختم فقط یوزر ساختم بعد این پست میرم بازی ببینم چیه اینم ست ریلمشه:thegmserver.no-ip.org

Zende
25-09-2009, 23:19
خوب!
بازی کردیم یه کمی تا سرور آف شد:دی ریلما پریده وقتی آف میشه شایدم کلا پرید:دی
خیلی چیز توپی بود
شانس اووردم یکی تو جی ام باکس بود سریع مچشو گرفتم گفتم بیا کمک کن یارو گفت 6 ماه طول میکشه در مورد همه چی یاد بگیری!!!! یا علی.................حالا کاری نداریم:دی
خونه هاشو نشونم داد توش موندم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اولش که یه خونه ی شروع نشونم داد خیلی کوچیک و ضاغارت:دی
بعدش بردم یه خونه که در حال ساخت بود بهتر بود
بعدش بردم یه خونه تو رو هوا بغل تختش دوتا پلنگ نارنجی بودن نگهبانی میدادن:دی رو هوا بود خودش نمیدونم چیکار کرد رو هوا پرواز میکرد با اون هیلکش!(آخه ریسش تارنه:دی) اونم مثل گنجیشک ماهم گفتیم خوب حتما ما هم میتونیم پریدیم از رو هوا رو زمین ... شدیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدشم یه ایوون حالت دیگه بود روو هوا بود.....الیته گارد دورش بود لول 80 بلود الف گاردای کینگه سیلورمون:دی
خلاصه سرور خیلی خوبه یعنی بیاید فقط میخندید پاشید بیاید حالشو ببریم:دی
یه دی کی ساختم به نام lichkingg اول میخواستم کینگگ نشه و کینگ باشه اما دیدم استفاده شده:37:
خلاصه........به یارو گفتم میخوام هیرومو شکل لیچ کنم و شمشیر فروست مورن دستش بدم گفت اولا که کار تو نیست الآن و کار خودمه که کلی سابغه دارم و staff هستم و خیلی سخته دوما فروست مورن خز شده همه استفاده میکنن........ در مورد آرمورش چیزی نگفت.........خیلی چیز ها مونده تا یاد بگیرم فکر کنم با اصول ابتداییش بخوام آشنا شم 1 هفته بشه
ویرایش:سرور یکمی زود به زود آف میشه شایدم کار این خل و چلا باشه:دی
حداقل این دقیقه ها که هستیم اینطوریه فقط به یه mentor نیاز مندیم جی ام خیلی سخته کاراش یا اینجا اینطوریه:دی
این یارو که به ما با کلی غر زدن کمک میکرد هم گفت اینجا انگلستان ساعت 8 شب هست خدافظ فردا میام........سرورم آف شده من موندم و کلی کارای هنگ کننده:دی

سید علی محمدی
26-09-2009, 00:07
من سرور battle میخوامممممممممممممممممممم مممممممممممم :((

منم سرور بتل می خوام.
یه روزایی این wow scape یه سرور ریلیم test داشت بتل بود حالا هم ون ریلیم هست.

deltax
26-09-2009, 09:20

ولش کن من 50 صفحه ازش خوندم ترجمش افتضاحه
البته درباره همه نوشته ترال. لیچ و.....

JIGSA
26-09-2009, 12:10
اولین قسمت داستان سه گانه نبرد پیشینیان یا War Of The Ancients هستش که شامل 3 کتاب به نام های
The Well Of Eternity که 218 صفحه هستش.
The Demon Soul که 185 صفحه هستش.
The Sundering که 181 صفحه هستش.
البته به زبان انگلیسی و هر سه به قلم Richard A. Knaak

Zende
26-09-2009, 14:07
عجب......اگه فارسیش اومد بگو....وقت اضافه خیلی زیاد داریم
آقا اگه کسی تو این جی امه وارد شد اسم هیروشو بگه حداقل 2 3 تا چیزی که ازش یاد گرفتیمو یاد بدیم:دی

82686064
26-09-2009, 14:26
من امروز بعد از مدتی اومدم برم تو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میبینم که سایت غیر فعال شده ؟
جریان چیه کسی خبر داره؟

For The Horde
26-09-2009, 14:51
یعنی واقعا جی ام میشیم ؟ :دی

deltax
26-09-2009, 15:00
من امروز بعد از مدتی اومدم برم تو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میبینم که سایت غیر فعال شده ؟
جریان چیه کسی خبر داره؟

این ادرسو بزن 208.43.203.159
یا این 208.43.42.163

Immortal power
26-09-2009, 16:29
يعني كسي نيست اينجا كه بتونه سوال منو جواب بده؟
مي خوام بدونم امكان تغيير اسم كاراكتر در wow‌وجود داره يا نه؟ اصلاً ميشه با هك كردن اسم كاراكتر رو تغيير داد يا نه؟
اگه امكانش هست كسي مي تونه بگه چطور؟
دوست عزيز GM اگر بخواد و ازش بخوايد ميتونه اسم كاراكترتون رو عوض كنه ولي تا اونجا كه من ميدونم كاراكترتون برميگرده به لول 55.:10:

Beowulf Hero
26-09-2009, 16:48
نشر زهره تا الان 5 تا کتاب وارکرفت چاپ کرده
چشمه جاودانگی
روح اهریمن
شکافت
طلوع هورد
آخرین نگهبان
الکی دنبال کتاب های تواینترنت نرین که چرته!

Zende
26-09-2009, 17:05
عجب...........سروره ترکید!!!!!!!
سرور battle نبوووووووووووود؟!؟!
2 تا ریلماش آفه 2 ساعت و 12 دقیقست و یه ریلم تستی جدید اومده که پتچش 3.2.2 هست حالا موندم چیکار کنم تازه این جدیده جی ام نیست .........شیطونه میگه بریم یه جا دیگه..................

shabzad
26-09-2009, 17:24
دوستان می بخشید ولی خالی از لطف ندیدم این سرور را معرفی کنم

------ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3 سال سابقه

سلام به تمامی دوستان گرامی و ایرانی.

می خواستم از تمامی دوستان که از یک سرور کامل word of warcraft که دارای لتنسی بسیار کم و همچنین امکانات زیاد . هیچگونه لک و امکان بازی همراه با دایال آپ را به شما معرفی نمایم . این وبسایت دارای بازی Cunter و نیز Frozen هم می باشد و دارای فروم بسیار قوی و همچنین در حال راه اندازی مسنجر و نیز امکانات زیادی برای شما می باشد.
تعداد پلیر ها زیاد می باشند و قیمت اکانتینک نیز 500 تومان می باشد .
همکنون patch 3.1.3 فعال می باشد که روزانه آپدیت می شود. ضمنا در این سرور Event های بسیار گذاشته می شود .

مسئولین گیم نت ها می توانند با پر کردن فرم نمایندگی که در صفحه نمایندگی ها می باشد برای دریافت نمایندگی و دریافت DVDها و همچنین پوسترهای این سرور با ما تماس حاصل نمایند. و از مزایای ما که پشتیبانی شما در امور باری و رساندنPatch و امکانات زیاد و حق واگذاری کریدیت کارت با ما همکاری نمایند.

www ------ ir

تخفیف برای مسئولین گیم نت با ما تماس حاصل نمایید .

بهترین گیم سرور ایران Persian Game Server (World of Warcraft - Counter - Frozen) cs Strike Source Burning Crusade Frozen Throne Persian patch 2.3.3 2.4.0 3.1.3 3.0.3 3.1.4 server game bazi gamenet Hord Alliance wow wordofwarcraft word of warcraft cs cunter 1.6 iran online latency بهترین ورد کانتر فروزن لتنسی سرور دایال آپ وبسایت ایران ایرانی فارسی گیم گیمنت گیم نت بازی Strike Source Burning Crusade Frozen Throne Persian patch server game bazi gamenet Hord Alliance wow wordofwarcraft word of warcraft cs cunter 1.6 iran online latency بهترین ورد کانتر فروزن لتنسی سرور دایال آپ وبسایت ایران ایرانی فارسی گیم گیمنت گیم نت بازی Strike Source Burning Crusade Frozen Throne Persian patch 2.3.3 2.4.0 server game bazi gamenet Hord Alliance wow wordofwarcraft word of warcraft cs cunter 1.6 iran online latency Pishgaman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیشگامان pishgamangsبهترین ورد کانتر فروزن لتنسی سرور دایال آپ وبسایت ایران ایرانی فارسی گیم گیمنت گیم نت بازی

For The Horde
26-09-2009, 18:20
الکی دنبال کتاب های تواینترنت نرین که چرته!

نوب ؟!

من همه این کتابا رو خوندم ترجمش عالیه اون خلاصه وارکرافتم خودش نوشته اونم بخونید کل وارکرافتو توی 50 صفحه گفته محشره
اینا فارسیه :

قسمت اول چشمه جاودانگی
قسمت دوم اهریمن روان
قسمت سوم شکافت

طلوع هورد

SESOKO
26-09-2009, 18:32
سلام به همه دوستان!
به طور کامل کار میکنند

سرور gb يا en؟

SESOKO
26-09-2009, 18:37
بچها من مي خواستم برم تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ولي نميرفت قضيه چيه؟

SESOKO
26-09-2009, 18:39
wow-admin جان اين سرور Worldoftheepic.webs.com چي ساپورت gb يا en؟

Zende
26-09-2009, 18:40
خیلی ببخشیدا اما این جور سرور خصوصی ها دزدند البته جماعت ایرانی گلاب به روتون میخواد از دستشوی هم پول در بیاره
اصلا 500 تومنه؟! باید مجانیی باشه
حالا به سرورایی که از 2 تومنم میزنه بالا اصلا کاری نداریم

marmolak kocholo
26-09-2009, 21:51
این سروره جه باحاله !!( Gm Server )
ولی خیلی زود برای آدم خسته کننده میشه !!

AnGelS.Of.WaR
26-09-2009, 22:03
طبق اخرین اخبار
WowCrack به این زودی ها راه نمیوفته مگه Legion رو فراموش کردین که واسه اپدیت طقریبا 1 ماه اف بود ؟
و اینکه چند تا GM و Admin از ScapeGaming جدا شدن مثله Faithe, و ...
الان هم MagicWow ریلم Magic بازی میکنم اسمه هیروهام Dalaran . Shattrath
اسمه هیروهام تو mm.....for all ..... HumanHealer الیانسه Whisper بدین اگه کسی اونجا بازی میکنه
این چند وقت که ScapeGaming به این حال و روز افتاده فرصتی شد که به سرور هایه دیگه هم یه سری بزنم ولی الان نضره خاصی در باره mm......for all و Magicwow ندارم چون با 10 12 روز بازی نمیشه چیزی گفت
بعدا یه بحثه مفصل در باره این سرور ها میکنیم
فعلا BRB

wow-admin
26-09-2009, 23:28
یک پیشنهاد طلایی‌ واسه دوستان wow باز دارم با یاهو بهم پم بدین! پشیمون نمیشین!

hitman_agant۴۷2002@yahoo.com

mehdi.kr
27-09-2009, 00:22
wow-admin جان اين سرور Worldoftheepic.webs.com چي ساپورت gb يا en؟
من با gb بازی کردم

wow-admin
27-09-2009, 00:29
هردو رو به طور کامل ساپورت میده

wow-admin
27-09-2009, 00:38
درود بر آنکه ما را آفرید

طبقه قولی‌ که داده بودیم تا چند روز دیگه دنیای حماسه رو به پتچ ۳.۲.۲ اپدت می‌کنیم

ما سعی‌ خودمو کردیم که تا جایی‌ که ممکن از باگ‌های سرور کم کنیم و می‌تونم بگم که خیلی‌ هم موفق بودیم و الان وقتشه که بگم مشکل ما فقط پلیر هست!

البته رشد خوبی‌ رو داشتیم توی ۲ روز ۹۷ تا اکانت خوبه ولی‌ برای ما کافی‌ نیست

سرور ما ۴۰۰ پلیر آنلاین رو بدون lag تحمل می‌کنه

امید واریم که هرچه زود تر بتونیم همهٔ شما دوستان رو ببینیم

مسئولین سرور دنیای حماسه

alone-boy
27-09-2009, 01:45
ســــــــــــــلام
دوباره گیرکردیم اگه میشه کمک کنید
یکی لطف کنه به آموزش واسه قتل illidan & mother رو بزاره خیلی ضروریه(cc حله :46:)
بگم من BC بازی میکنم( به یاد گذشته یه کمکی بکنید:31:)
از همه خواهش میکنم کمک کنید
یادتون نره ها
:11::11::11::11:TY:11::11::11::11:
بعد به اونایی که magicwow بازی تا دیر نشده بیخیال شن
یه هفته اونجا بازی کردم هر باگی رو که بگی دیدم
من یه shaman 80کردم وقتی agrro میشم دیگه مجیکام cast نمیخواد:27::27:
رفیقم wari داره نصف spell هاشو نداره هر بار که ریست تلنت میکنه باید واسه spell ها یه تیکت بده GM (حالا هم یه polearm با shild دستشه :18:)

alone-boy
27-09-2009, 02:48
ســــــــــــــلام
دوباره گيرکرديم اگه ميشه کمک کنيد
يکي لطف کنه به آموزش واسه قتل illidan & mother رو بزاره خيلي ضروريه(cc حله:46: )
بگم من BC بازي ميکنم( به ياد گذشته يه کمکي بکنيد):31:
از همه خواهش ميکنم کمک کنيد
يادتون نره ها
:11::11::11:TY:11::11::11:
بعد به اونايي که magicwow بازي تا دير نشده بيخيال شن
يه هفته اونجا بازي کردم هر باگي رو که بگي ديدم
من يه shaman 80کردم وقتي agrro ميشم ديگه مجيکام cast نميخواد:27::27:
رفيقم wari داره نصف spell هاشو نداره هر بار که ريست تلنت ميکنه بايد واسه spell ها يه تيکت بده GM (حالا هم يه polearm با shild دستشه:18: )

shabzad
27-09-2009, 10:50
------ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3 سال سابقه

می خواستم از تمامی دوستان که از یک سرور کامل word of warcraft که دارای لتنسی بسیار کم و همچنین امکانات زیاد . هیچگونه لک و امکان بازی همراه با دایال آپ را به شما معرفی نمایم . این وبسایت دارای بازی Cunter و نیز Frozen هم می باشد و دارای فروم بسیار قوی و همچنین در حال راه اندازی مسنجر و نیز امکانات زیادی برای شما می باشد.
همکنون patch 3.1.3 فعال می باشد که روزانه آپدیت می شود. ضمنا در این سرور Event های بسیار گذاشته می شود .

مسئولین گیم نت ها می توانند با پر کردن فرم نمایندگی که در صفحه نمایندگی ها می باشد برای دریافت نمایندگی و دریافت رایگان DVDها و همچنین پوسترهای این سرور با ما تماس حاصل نمایند. و از مزایای ما که پشتیبانی شما در امور باری و رساندنPatch و امکانات زیاد و حق واگذاری کریدیت کارت با ما همکاری نمایند.

www ------ ir

بهترین گیم سرور ایران Persian Game Server (World of Warcraft - Counter - Frozen) cs Strike Source Burning Crusade Frozen Throne Persian patch 2.3.3 2.4.0 3.1.3 3.0.3 3.1.4 server game bazi gamenet Hord Alliance wow wordofwarcraft word of warcraft cs cunter 1.6 iran online latency بهترین ورد کانتر فروزن لتنسی سرور دایال آپ وبسایت ایران ایرانی فارسی گیم گیمنت گیم نت بازی Strike Source Burning Crusade Frozen Throne Persian patch server game bazi gamenet Hord Alliance wow wordofwarcraft word of warcraft cs cunter 1.6 iran online latency بهترین ورد کانتر فروزن لتنسی سرور دایال آپ وبسایت ایران ایرانی فارسی گیم گیمنت گیم نت بازی Strike Source Burning Crusade Frozen Throne Persian patch 2.3.3 2.4.0 server game bazi gamenet Hord Alliance wow wordofwarcraft word of warcraft cs cunter 1.6 iran online latency Pishgaman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیشگامان pishgamangsبهترین ورد کانتر فروزن لتنسی سرور دایال آپ وبسایت ایران ایرانی فارسی گیم گیمنت گیم نت بازی

shabzad
27-09-2009, 10:52

3 سال سابقه

مسئولین گیم نت ها می توانند با پر کردن فرم نمایندگی که در صفحه نمایندگی ها می باشد برای دریافت نمایندگی و دریافت رایگان DVDها و همچنین پوسترهای این سرور با ما تماس حاصل نمایند. و از مزایای ما که پشتیبانی شما در امور باری و رساندنPatch و امکانات زیاد و حق واگذاری کریدیت کارت با ما همکاری نمایند.

www ------ ir

For The Horde
27-09-2009, 13:15
ببخشید آقای WOW-ADMIN یه سوال دارم .

شما چه جور سروری هستید که هاست سایتتون فری هست ؟ واقعا یه جوری مشکوک نیست ؟ سروری که سایتش از هاستای مجانی باشه . به خاطر همینه هیچکی سرور ایرانی نمیره !

Immortal power
27-09-2009, 13:20
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنوب ؟!

من همه این کتابا رو خوندم ترجمش عالیه اون خلاصه وارکرافتم خودش نوشته اونم بخونید کل وارکرافتو توی 50 صفحه گفته محشره
اینا فارسیه :

قسمت اول چشمه جاودانگی
قسمت دوم اهریمن روان
قسمت سوم شکافت

طلوع هورد

خوشكل من شما ميدوني اصلا نوب به چي يا كي ميگن؟ اصلن شما چقدر فرق سني و سابقه واركرفت داري كه يكي كه فرقش با تو 5 روز هست رو مسخره ميكني؟ توصيه اي كه ميتونم بهت بكنم: يه 1 سالي حداقل تو blizZard بازي كن بعد معني نوب و مواقعي رو كه به كار ميبرنش رو تو مدرستون ياد بگير بعد بيا اينجا كه حداقل حرفتو مسخره نكنن! من خودم به شخص ترجيح ميدم به جاي خسته كردن چشمم رو مانيتور كامپيوتر دراز بكشم كتابمو بخونم بعدشم بخوابم! اگرم اينجا اومدي لطفا افتخار نگيرتت مردم رو مسخره كني!

تذكر جدي: اين توصيه ها كاملا دوستانه هستن و كاملا به نفع شمان.

For The Horde
27-09-2009, 15:08
معنی نوب که جلوی چشم من هستش . خود شما ;)

Zende
27-09-2009, 15:13
مارمولک جون نترس!
6 ماه میکشه همه چیزاشو یاد بگیری خیلی دنیای بزرگی داره خیلی!به این آسونیا نیست تازه یه سرور برا 6 ماه آدم بسه دیگه:دی

Beowulf Hero
27-09-2009, 15:13
نوب ؟!

اینا فارسیه :

قسمت اول چشمه جاودانگی
قسمت دوم اهریمن روان
قسمت سوم شکافت

طلوع هورد
loooooooooooool
عزیز دل وارکرفت
ای Pro
شما نوبی که دنباله اینجور سایتا میری!
وارکرفت پر از رمز و راز و پیچیدگی هست
تمام خرده ریز داستان مهمه!
واقعا متاسفام برات
تو این تاپیک به جز مسخره کردن هیچ کاری نکردی
ممنون :42:

wow-admin
27-09-2009, 15:31
For The Hrode عزیز همون طور که توی امضام معلومه سایت اصلی‌ ما Worldoftheepic.webs.com نیست و سایت ما worldoftheepic.org هست که همین الانم آمادست ولی‌ به زبون اینگیلیسی و طراح سایت ما داره زبون دوم رو بهش اضافه می‌کنه تا اون موقع من برای دوستانی که تسلط کامل به زبان انگلیسی ندارند .webs.com رو فعال کارم
لطفا اول بخون بد با ما دعوا کن :)

For The Horde
27-09-2009, 17:13
ok موفق باشید
راستی معنی وارکرافت میشه هنر جنگ ها نه دنیای حماسه میشه دنیای هنر جنگ که تو فارسی بی معنا میشه

دنیای هنر جنگ :o

For The Horde
27-09-2009, 17:39
یک عکس واقعا حیرت آورد :دی

دقیقا نمیدونم کدوم جنگه ولی ترال رهبر ارکا + Cairne که رهبر تارن هاست چند تا بچه رو دارن زمان جنگ نجات میدن اون دخترم که بلود الفه فکر کنم (احتمال میدم) سیلواناس باشه .

اینم چند تا عکس از Call of the Crusaders

اینور هوردا :

Thrall & Garrosh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اونور الی ها :

Wrynn And Jaina

Beowulf Hero
27-09-2009, 17:42
آفرین همه کف بزنند!

JIGSA
27-09-2009, 19:37

نوب ؟!

اینا فارسیه :

قسمت اول چشمه جاودانگی
قسمت دوم اهریمن روان
قسمت سوم شکافت

طلوع هورد

دمت گرم
خیلی خوب ترجمه شدن. بیشتر ترجمه ها اسم ها رو هم معنی کردن. ولی این خوب ترجمه شده.

مثلا توش این چیزا نیست
سیلورمون = ماه نقره ای :38:
Orgrim DoomHammer = اورگریم پتک تباهی :38:

Beowulf Hero
27-09-2009, 20:05
lol are
خیلی مسخرست بعضی ترجمه ها!
مسلان یه سایت بود درباره الیدن نوشته بود!
نوشته بود مایو سایه آواز از تیرانده باد نجوا میپرسد ملفاریون خشم طوفان کجاست؟

Beowulf Hero
27-09-2009, 20:15
اهم پس بگو!
این همه حجت درباره وارکرفت چرت میگفت همینا رو خونده بود!
لول
نوشته دارک پرتال به جهان ارکا باز میشه!
جیگسا جان اینم که میگه اورگیم پتک تباهی!:27:

Beowulf Hero
27-09-2009, 20:17
لول ! شهر باد توفان:((((((((((((((((((((((((

Immortal power
27-09-2009, 20:53
ok موفق باشید
راستی معنی وارکرافت میشه هنر جنگ ها نه دنیای حماسه میشه دنیای هنر جنگ که تو فارسی بی معنا میشه

دنیای هنر جنگ :o

عزيز دل برادر از اطلاع رسانيتون ممنون ولي ما كه قبول كرديم شما پرو هستي( معمولا پر رو هستي!) شما كوتاه بيا! باز اسپم نده!

wow-admin
27-09-2009, 21:03
For The Horde عزیز کم کم داره بهم بر می‌خوره!
اول اینکه یک مقدار تسلط رو به زبان انگلیسی بیشتر کن. کرفت نمی‌شه هنر به معنی‌ پیشه و صنعت در اینجا به کار میره دوما اینکه اگه دقت کرده بودی یا معنی‌ کلمه Epic رو میدونستی باید میفهمیدی که اسم سرور ما World of The Epic هست یعنی‌ دنیای حماسه! WorldoftheEpic.org WorldOfTheEpic.Webs.com
لطفا تا زمانی‌ که اطلاعات کافی‌ نداری پست نکن
با تشکر! :)

wow-admin
27-09-2009, 21:28
در حال حاضر ما در رتبه ۱۲۳ در سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هستیم امید واریم که با کمک شما دوستان بتونیم خیلی‌ زود تنها سرور ایرانی‌ که در ۵۰ سرور اول قرار داره برسیم
یک چیز دیگه همین الان یک گروه برای اعضای دنیای حماسه ایجاد کردم! اگر مایل هستید عضو بشین

Beowulf Hero
27-09-2009, 21:31
اول اینکه یک مقدار تسلط رو به زبان انگلیسی بیشتر کن. کرفت نمی‌شه هنر به معنی‌ پیشه و صنعت در اینجا به کار میره دوما اینکه اگه دقت کرده بودی یا معنی‌ کلمه Epic رو میدونستی باید میفهمیدی که اسم سرور ما World of The Epic هست یعنی‌ دنیای حماسه! WorldoftheEpic.org WorldOfTheEpic.Webs.com

تایید
اسپم نیست حرف دارم!
میگم
orgrimar تو catalysm چجوری نابود میشه؟

JIGSA
27-09-2009, 21:42
اونور دارک پورتال اول سرزمین اورک ها بود. اوتلند در اصل همون Draenor سرزمین اورک ها هستش. البته زیاد مطمئن نیستم. ولی بر اساس اون چیزایی که خونده بودم اینطور برداشت کردم

بعد از جنگ دوم وقتی که نرزول تصمیم گرفت تا یه سری وسایل جادویی رو از ازروت بدزده و خودش رو به قدرت خفنی برسونه با گروه الیانس ها درگیر میشه و و سعی میکنه برای فرار از دست Kil'Jaeden یه پورتال به آزروت باز کنه و از اونجا فرار کنه . این کار نرزول باعث میشه که سرزمینشون شروع کنه به تکه تکه شدن. حالا چرا نرزول از دست Kil'jaeden فرار می کرد؟ برای این که اون با نرزول یه اتحادی بسته بودن تا نرزول اجازه بده تا کیل جیدن با قدرت جادویی خودش اورک هارو طلسم کنه تا اونا برن و سرزمین الیانس ها رونابود کنن. ولی نرزول متوجه شد که طلسم کیل جیدن داره اونا رو به حیوون تبدیل میکنه. پس اتحاد رو یه طرفه لغو کرد و تصمیم گرفت برای همیشه از اون سرزمین بره و دارک پورتال رو پشت سرش از بین ببره تا کیل جیدن برای همیشه اونور دارک پورتال گیر بیفته. اما شاگردش گولدان رفت و با کیل جیدن اتحاد بست و به این ترتیب نرزول اسیر کیل جیدن شد. کیل جیدن نرزول رو تکه تکه کرد و روحش رو در عذاب ابدی قرار داد و بعد روح نرزول برای اینکه به آرامش برسه با کیل جیدن توافق کرد تا بره و آزروت رو از بین ببره. شاه لیچ در اصل همون روح نرزول هست که بعدا میره تو جسم آرتاس و با اینکار هم به آرامش میرسه و هم به قدرت

سید علی محمدی
27-09-2009, 22:17
درسته که دیگه وقت بازی کردن این بازی رو ندارم ولی به دلیل اینکه همیشه حامی جنس ایرانی بودم و این همیشه به همه گوش زد می کنم این قول رو میدم که هر روز بیام در سایت های مانیتور برای این سرور رای بدم این حداقل کاری هست که میتونم بکنم .

ایرانی جنس ایرانی بخر

تا اینده شما و فرزندان شما تضمین شود.

wow-admin
27-09-2009, 22:17
تقریبا درسته اما یک تیکه رو جا انداختی اونم اینه کهLichKing خیلی‌ زود.. قبل از اینکه با شاهزاده Arthas یکی‌ بشه دوباره به Kil`jaeden خیانت می‌کنه! دلیل اینکه که Kil`jaeden به Illidan Stormrage دستور میده که LichKing رو بکش همینه!
پیشنهاد منم اینه که از مراجع اصلی‌ کتاب رو بخونین! یعنی‌ یا ترجمه فارسی‌ یا کتاب انگلیسی
وگرنه تمام زیبایی‌ دنیای وارکرفت رو از دست میدید!

For The Horde
27-09-2009, 22:26
lol چند به چند

مثل این الینس ها شدیدا میاد توی باتل گراند 15 به 1 میریزن سرت الانم 3 به یک هستن ولی پالادین در کل همه رو میزنه حتی 5 نفرم باشه ( در صورت پرو و فول گیر بودن) دونه دونه نقل قول میکنم :

دمت گرم
خیلی خوب ترجمه شدن. بیشتر ترجمه ها اسم ها رو هم معنی کردن. ولی این خوب ترجمه شده.

مثلا توش این چیزا نیست
سیلورمون = ماه نقره ای :38:
Orgrim DoomHammer = اورگریم پتک تباهی :38:

خواهش میکنم :دی
میگم میشه بگی چطوری با پالادین شمن بزنم ؟ هولی هستم

--------

اهم پس بگو!
این همه حجت درباره وارکرفت چرت میگفت همینا رو خونده بود!

لول
نوشته دارک پرتال به جهان ارکا باز میشه!
جیگسا جان اینم که میگه اورگیم پتک تباهی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به آقای Plnoobmande چطوری حالت خوبه ؟ تیزهوشان خوش میگذره دیگه کم میای اینقدر نرو هیجال اونقدر رفتی فردا میبینی به جای اینکه تو بری هیجال آرچیومند میاد استورم ویند میکشتتا (:دی) اونقدر رفتی مختم تاب برداشته

ترجمه خودش نیست که اینا رو اسکن کردن اگه دقت کنید خر منم نچسپید سایتم نچسپید برید به انشاراتیه فحش بدید اینطوری ترجمه کرده یعنی برید به مترجمه فحش بدید چرا به من فحش میدی :دی

عزيز دل برادر از اطلاع رسانيتون ممنون ولي ما كه قبول كرديم شما پرو هستي( معمولا پر رو هستي!) شما كوتاه بيا! باز اسپم نده!

ROFL - LOL - LOL - ROFL - NOOB !

این تا دیروز برای تیراندا بازی میکرد امروز برای آرتاس میگه من از آرتاس خوشم اومده نه اینکه خیلی آدم خوبی بوده .. متن چت هم دارم که میدم آرتاس لردرانو نابود کرد میگه لردران کجاست ! شما وقتی نمیدونی لردران کجاست چطور خودتو پرو میدونی ؟ نکنه آندرسیتی یه بخشی از دارانوس بوده جدا شده ؟ ROFL

دوست عزیز من منظورم کلا از همون وارکرافت بود که میشه هنرجنگ اگه سایتا رو نگاه کنید اغلب نوشتن هنر جنگ .

برید توی گوگل Translation بزنید : Craft
مینویسه ::

پیشه وری

پیشه
هنر

خب در این موقع نمیتونیم بگیم پیشه وری جنگ . پیشه جنگ هم که درست نیست کلا در نتیجه از همون هنر جنگ استفاده میکنیم

من به هیچ وجه Epic رو نگفتم اپیک کلا از اسمش یعنی حماسه اسم آیتمای بنفشم هست که یعنی آیتم خفن :) ببخشید اگه بی احترامی کردم :)

Immortal power
27-09-2009, 22:54
اونور دارک پورتال اول سرزمین اورک ها بود. اوتلند در اصل همون Draenor سرزمین اورک ها هستش. البته زیاد مطمئن نیستم. ولی بر اساس اون چیزایی که خونده بودم اینطور برداشت کردم

بعد از جنگ دوم وقتی که نرزول تصمیم گرفت تا یه سری وسایل جادویی رو از ازروت بدزده و خودش رو به قدرت خفنی برسونه با گروه الیانس ها درگیر میشه و و سعی میکنه برای فرار از دست Kil'Jaeden یه پورتال به آزروت باز کنه و از اونجا فرار کنه . این کار نرزول باعث میشه که سرزمینشون شروع کنه به تکه تکه شدن. حالا چرا نرزول از دست Kil'jaeden فرار می کرد؟ برای این که اون با نرزول یه اتحادی بسته بودن تا نرزول اجازه بده تا کیل جیدن با قدرت جادویی خودش اورک هارو طلسم کنه تا اونا برن و سرزمین الیانس ها رونابود کنن. ولی نرزول متوجه شد که طلسم کیل جیدن داره اونا رو به حیوون تبدیل میکنه. پس اتحاد رو یه طرفه لغو کرد و تصمیم گرفت برای همیشه از اون سرزمین بره و دارک پورتال رو پشت سرش از بین ببره تا کیل جیدن برای همیشه اونور دارک پورتال گیر بیفته. اما شاگردش گولدان رفت و با کیل جیدن اتحاد بست و به این ترتیب نرزول اسیر کیل جیدن شد. کیل جیدن نرزول رو تکه تکه کرد و روحش رو در عذاب ابدی قرار داد و بعد روح نرزول برای اینکه به آرامش برسه با کیل جیدن توافق کرد تا بره و آزروت رو از بین ببره. شاه لیچ در اصل همون روح نرزول هست که بعدا میره تو جسم آرتاس و با اینکار هم به آرامش میرسه و هم به قدرت

حرف هاي شما رو كاملا قبول دارم و ايني كه ميگم فقط ميخوام خودم بدونم كه چرا اينطوري شده.
اينطور كه من فهميدم ليچ كينگ (نرزول) ميخواد انتقامش رو از kil jidan بگيره. ولي چرا تبديل شده به چيزي كه تمام نژاد هاي ازروت ازش در وحشتن و دشمن تمام نژادهاست؟ و اين كه به نظر من ليچ كينگ ادم خوبي بوده و هست.

wow-admin
27-09-2009, 23:20
چون اون حالا به تبدیل به Lich شده و قانونی برای نژاده Lich هست که اونم اینه که همیشه باید دنبال قدرت باشند! مرگ نژاد ‌های دیگه به معنی‌ قدرت و سپاهیان بیشتر واسه Lich king واسه همینم اون می‌خواد تا تمام سرزمین ازرس رو تصرف کنه
البته یک دلیل دیگه هم داره اونم رسیدن به قدرد عناصر Elementals) که اگه بخواید بحثش رو شروع کنیم حدود ۲۰۰۰ صفحه می‌شه! اگه موافق باشید من می‌تونم توی فروم‌های سرور قسمتی‌ رو واسه داستان Warcraft بذارم!

من تو کل زندگیم فقط ۲ تا داستان دیدم که انقدر بزرگ و کامل باشند و دنیایی این اندازه شبیه به دنیای واقعی‌ داشته باشند!
یکی‌ روایتهای خطه میانی : که ارباب حلقه‌ها قسمتی‌ از اونه
اونیکی Warcraft

alone-boy
28-09-2009, 00:36
سوال من یادتون رفت:41::41:

JIGSA
28-09-2009, 01:10
اینکه جایی وجود داشته باشه که راجع به داستان صحبت کنیم خیلی خوبه اما متاسفانه تبدیل میشه به یه محل برای ابراز علاقه به تیرانده و اینکه فلانی از فلانی قشنگتره و پر زور تره.

deltax
28-09-2009, 10:09
اقا یه سوال
شخصیتهای WOW با هیروهای دوتاالستار ربطی با هم دارند یا نه

JIGSA
28-09-2009, 13:41
سوال من یادتون رفت:41::41:

در مورد Mother Shahraz باید بگم که اگر گروهتون همه لول 80 هستن بااینکه همه 70 باشین یه کم فرق میکنه. اگر 70 هستین قانون اینه. گروه ها رو تقسیم کنین. 5 تا گروه 5 نفره و تو هر گروه یه هیلر باشه. تانک ها تو یه گروه و 2 تا هیلر تو اون گروه. Melee ها و Caster ها رو هم تو گروه ها جداگونه بزارین. افراد گروه ها باید نزدیک هم وایسن تا هیلر راحت تر بتونه از AOE هاش استفاده کنه
همه گروه ها باید حداقل 25 یارد از هم فاصله داشته باشن. مهمترین قسمت اینه که اکثر Spell های این باس از یه نفر به نفر کناری منتقل میشن. برای همین از هم فاصله میگیریم. و خفن ترین قسمت اینه که باس هر از چند گاهی یه بار 3 نفر رو انتخاب میکنه و اونا رو Teleport میکنه به یه محل و اونا اگر از هم فاصله نگیرن شروع میکنن به Damage زدن به همدیگه. پس کسانی که Teleport میشن باید هر چه سریعتر از هم جدا بشن. از اونجایی که معمولا 3 نفر رو از گزوه های جداگونه اتخاب میکنه. پس اگر اینافراد برن تو گروه خودشون بهاندازه کافی از هم فاصله میگیرن و مسئله به خودی خود حله.

قبل از ایلیدن هم Illidari Council هستش. توضیح اون رو هم میخوای ؟

Illidan هم یه کم طولانیه ولی تو پست بعدی مینویسم

God kiss
28-09-2009, 13:50
ببخشيد گرافيك اين بازي چقدره؟ از كجا بايد تهيه كنم؟

Zende
28-09-2009, 14:06
با تمام جهات ننه شهراز از ایلیدن زدنش آسون تره:دی
ولی باید چیزایی رو که جیگسا گفت رو در نظر بگیری.
این علی کو بیاد اینارو جمع کنه از صبح تا شب با هم دعوا میکنن دیگه حالا بحث و سوال سرجاش اینجور بحثای طولانیه و اسپمی سرجاش دیگه......

Immortal power
28-09-2009, 14:50
lol

خواهش میکنم :دی
میگم میشه بگی چطوری با پالادین شمن بزنم ؟ هولی هستم

--------

به آقای Plnoobmande چطوری حالت خوبه ؟ تیزهوشان خوش میگذره دیگه کم میای اینقدر نرو هیجال اونقدر رفتی فردا میبینی به جای اینکه تو بری هیجال آرچیومند میاد استورم ویند میکشتتا (:دی) اونقدر رفتی مختم تاب برداشته

ترجمه خودش نیست که اینا رو اسکن کردن اگه دقت کنید خر منم نچسپید سایتم نچسپید برید به انشاراتیه فحش بدید اینطوری ترجمه کرده یعنی برید به مترجمه فحش بدید چرا به من فحش میدی :دی

ROFL - LOL - LOL - ROFL - NOOB !

این تا دیروز برای تیراندا بازی میکرد امروز برای آرتاس میگه من از آرتاس خوشم اومده نه اینکه خیلی آدم خوبی بوده .. متن چت هم دارم که میدم آرتاس لردرانو نابود کرد میگه لردران کجاست ! شما وقتی نمیدونی لردران کجاست چطور خودتو پرو میدونی ؟ نکنه آندرسیتی یه بخشی از دارانوس بوده جدا شده ؟ ROFL

دوست عزیز من منظورم کلا از همون وارکرافت بود که میشه هنرجنگ اگه سایتا رو نگاه کنید اغلب نوشتن هنر جنگ .

برید توی گوگل Translation بزنید : Craft
مینویسه ::

پیشه وری

پیشه
هنر

خب در این موقع نمیتونیم بگیم پیشه وری جنگ . پیشه جنگ هم که درست نیست کلا در نتیجه از همون هنر جنگ استفاده میکنیم

من به هیچ وجه Epic رو نگفتم اپیک کلا از اسمش یعنی حماسه اسم آیتمای بنفشم هست که یعنی آیتم خفن :) ببخشید اگه بی احترامی کردم :)
اولا: شما هيييچ گونه حق بي احترامي كردن به ديگران رو نداري. ميخواي پسر وزير كشور باش ميخواي اشغالي محله.
دوما: من بحث ارتاس شروع نكردم لطفا تا چيزي نگفتن بهت دهنتو ببند وسعي كن بري يكم اداب پست دادن تو فروم ياد بگيري! بعدم دفعه ي بعد اگر ميخواي به كسي چيزي بگي تو فروم جاش نيست.
سوما: تو ميگي ارچيماند لرديران رو خراب كرد! =)) من حرفي از كي چه غلطي كرد نزدم! اگرم مدركت يه مطن باشه كه ميشه 1001 تغيير توش داد كه به درد خودت ميخوره!
چهارما: من دلم ميخواد اصلن براي هر كسي بازي كنم. به تو يكي مربوطه؟ تو چيكاره ي مني كه مسخره ميكني با اون دهن ..... . بزار احترام نداشتتو نگه دارن مردم. يه زماني متاسفانه يه دوستي داشتيم كه خوشبختانه الان نداريم. به تو چه ربطي داره كه من چيكار ميكنم چيكار نميكنم ؟ ديگه پر رويي هم حدي داره دهن خودتو نگه دار تا چرنديات نريزه تو فروم.
نوب هم 7 پدر جدته مردك. اولا تو سنت به من نميخوره كه اين مضخرفات رو تحويل من بدي.:hmm:

اين اقا kolang يا *ali* كجا هستن الان كه بيان جلو اين ......... رو بگيرن؟:eh: اخطار جدي بهت بدم دفعه ي بعدي بخواي دوباره از اين مضخرفات به من تحويل بدي من ساكت نميشينم.

اخه يكي از اينگليسي سخن بگه كه براي دروغ گفتن نگه يارو گفت are ally is we brother!!!!!
ديگه نزار بقيش هم بگم كه ابروت بره همينجا بحسو تموم كن.;)

Beowulf Hero
28-09-2009, 15:00
ببین
نمیخوام بت حرف بزنم
که دوباره دسترسیم قط شه
پس تا قید اکانتو نزدم
SHUT UP

Mostafa-Sabab
28-09-2009, 15:22
سلام دوستان
کسی Add ones خوب داره واسه پچ 3.2.2 ؟ خواهشا بزاره یا اگه نمیتونه آدرسشو بده

JIGSA
28-09-2009, 16:09
در مورد Illidan هم قانون اینه :
یه قسمت دایره ای رو رو زمین می بینین.
در فاز اول ایلیدن رو به فاصله 20 یارد بیرون از اون دایره تانک کنین و بقیه افراد توی دایره وایسن. این مرحله ساده ترین قسمت مبارزه هستش. جهت ایلیدن رو از افراد گروه بر گردونین چون اون فقط به تانک اتک میده. ایلیدن یه اسپل رو بعضی وقتها میزنه به اسم Sheer یا یه چیزی شبیه این. تنها راه Shield Block هستش وگرنه تانک 60% جونش رو از دست میده و بعد هم میمیره. همچنین باس یه Debuff میندازه رو افراد به صورت تصادفی به اسم Parasitic Shadowfiend که کسی که این Debuff رو میگیره هر 2 ثانیه 3000 تا دمیج میخوره و بعد از 10 ثانیه 2 تا Parasit ShadowFiend از جایی که اون شخص هست ظاهر میشن و میرن به سمت تانک. اگر این Debuff رو گرفتین از تانک تا اونجایی که میش دور بشین. Caster ها و تکرار می کنم Caster ها باید این موجودات رو بکشن و اگر اونا به تانک برسن تانک هم اون Debuff رو میگیره و یواش یواش یه ارتش از این موجودات ظاهر میشه. جونشون در حد 2.5K هستش پس زود میمیرن. ایلیدن معمولا هر 45 ثانیه یه اسپل رو استفاده میکنه به اسم Draw Soul که به کسانی که جلوی ایلیدن هستن 6000 تا دمیج میزنه و ایلیدین رو 100K هیل میکنه. در ضمن هر از چند گاهی میره تو آسمون و خودش رو میکوبه زمین. وقتی که خودش رو کوبید زمین منطقه زیر پاهاش یه آتیش آبی رنگ بوجود میاد که به همه افراد اونجا دمیج میزنه. بهتره هر بار پرواز کرد جای خودتون رو تغییر بدین.

فاز 2 :
بعد میره به فاز 2. ایلیدن میره تو هوا و 2 تا شمشیرش روپرت میکنه به 2 قسمت این دایره که رو زمینه. از محل این شمشیر ها 2 تا Fire Elemental ظاهر میشن که هر کدوم باید توسط 1 تانک نزدیک شمشیر نگه داشته بشن. تو این قسمت ایلیدن چندتایی Fireball Voley میزنه و یا Eye Beam میزنه رو زمین که به هر کس بخوره حدودا 20K دمیج میخوره. و یه Debuff هم هست به اسم Dark Barrage که اونم مشکل خاصی نیست و باید طرف رو هیل کرد.

فاز 3 :
بعد از اینکه اون 2 تا Fire Elemental ها مردن. ایلیدن میاد رو زمین و تقریبا مثل فاز 1 هستش فقط یه اسپل جدید به اسم Agonize Flame هم میزنه که مثل Flamestrike میج می مونه و باید از اون منطقه برید کنار تا دمیج نخورین

فاز 4:
ایلیدن تبدیل به یه موجود سیاه میشه و اینجا که مهمترین قسمت هم هست باید توسط یه وارلاک تانک بشه. همه افراد باید 20 یارد از همدیگه فاصله بگیرن چون اسپل های ایلیدن تو این مرحله به افرد کناری هم دمیج میزنن. ایلیدین تو این فاز یه Aura داره که به افراد نزدیک خودش دمیج میزنه. وارلاک تانک باید تا حد امکان از باس فاصله بگیره. تو این مرحله اون یه موجوداتی رو ظاهر مینه که به آرومی از زیر پای باس ظاهر میشن و میرن به سمت تانک (وارلاک) حدودا 15K جون دارن و اگر به تانک برسن تانک میمیره پس بایددر اسرع وقت بکشینشون.

فاز 5:
وقتی باس به 30% جون خودش رسید برای مدت 30 ثانیه جنگ متوقف میشه و Maiev به گروه شما ملحق میشه. تو این مرحله ایلیدن میره تو فاز 5 و همه کارهایی رو که تو فاز 3 انجام میداد انجام میده اما بیشتر دمیج میده و سریعتر دمیج میزنه.

نبرد همینطور ادامه پیدا میکنه تا ایلیدن بمیره

تبریک میگم شما ایلیدن رو زدین

JIGSA
28-09-2009, 16:17
شما دو نفر یه روز به تیپ و تار هم نزنین روزتون شب نمیشه ؟ :47:

چی ؟

به من مربوط نیست ؟

خفه شم ؟

باشه

شرمنده دخالت کردم :43:

Immortal power
28-09-2009, 17:14
شما دو نفر یه روز به تیپ و تار هم نزنین روزتون شب نمیشه ؟ :47:

چی ؟

به من مربوط نیست ؟

خفه شم ؟

باشه

شرمنده دخالت کردم :43:
lol
اتفاقا اينجا بايد دخالت كنيد.

Zende
28-09-2009, 18:00
شما چرا باید شرمنده باشید یا دهنتونو ببندید کسایی که باید خفه شن این 3 تا دیوونن حالا immortal power یکمی بحثش کمتر از ایناست فقط جواب میده بیشترشم از روی حقه اما این دوتا دیوونه ها تعصبی های خراب هستن و از اولم جنگشون سر نایت الفو نمیدونم آلیانسو هوردو این چرتو پرتا بود که به تاپیک هم راه دادن و چون متاسفانه هنوز مقطع و عقلشون راه نمیده نمیدونن که نباید سر این چیزا تعصب بیخودی داشته باشن هرچی هم بهشون میگی فایده نداره من نه میگم این راست میگه نه میگم اون راست میگه
اهم!
سرور جی ام ها به 3.2.2 آپ شده.......اولش تست بود! دیدن آدم بیشتر میاد گفتن خوب حالا باهوش بازی میکنیم البته برا یکی مثل من فرق نداشت چون از 10 روز پیش پتچو داشتم:دی

Beowulf Hero
28-09-2009, 19:47
شما چرا باید شرمنده باشید یا دهنتونو ببندید کسایی که باید خفه شن این 3 تا دیوونن حالا immortal power یکمی بحثش کمتر از ایناست فقط جواب میده بیشترشم از روی حقه اما این دوتا دیوونه ها تعصبی های خراب هستن و از اولم جنگشون سر نایت الفو نمیدونم آلیانسو هوردو این چرتو پرتا بود که به تاپیک هم راه دادن و چون متاسفانه هنوز مقطع و عقلشون راه نمیده نمیدونن که نباید سر این چیزا تعصب بیخودی داشته باشن هرچی هم بهشون میگی فایده نداره من نه میگم این راست میگه نه میگم اون راست میگه
اهم!
?????
جااان؟
من گی درباره هوردو آلی بحث کردم؟
اتفاقا من از کساییم که برام هیچکدوم فرق نداره
من دارم به این میگم تاپیک و تاریخو تکرار نکنه

Beowulf Hero
28-09-2009, 20:01
ME:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Beowulf Hero
28-09-2009, 20:08

alone-boy
28-09-2009, 20:50
اقا خیلــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــی ممنون
دکمه تشکر نداره وگرنه اسپم نمی دادم:31:
Counci حله سوراخشو پیدا کردم
من سرور فری بازی میکنم فکر نکنم ایلیدان اینهمه مغزش اینجا کارکنه(فکر نکنم این همه اسپل بزنه)
یه کم درباره زدن ایلی بیشتر توضیح بدی حال دادی(بیشتر درباره اسپل ها گفته بودی)
مثلا ای یارو اکاما چی کار میکنه-ما اینجا مانای ایلی رو میکشیم-گروه بندی چطور باشه-چرا و فاز4 وارلاک باید تانک شه و...
بازم ممنــــــــــــــــــــــ ـــــــــون:11:

For The Horde
28-09-2009, 22:31
به من ربطی نداره که شما برای کی بازی میکنی یا تیراندا یا هر باس دیگه ای به من این ربط داره که وقتی دلم میخواد برم تیراندا رو بزنم فحش ناموسی دادی از اونجا دعوات شروع شد :) اینم ربط نداره؟

-----------------

کم کم دارن نل رو حرفه ای میکنند به جی ام گفتم یه کاری کنید باسا اسپل بزنند گفت سرورو داریم سخت میکنیم vendor trono برداشتند . الیت های نکس هم که اسپل میزنند رفتیم یه الیت توی Milltarty Quarter رو بزنیم 10 نفری نرمال دی کی بود . یهو دیدم Bone Shiled کرد هر چی دمیج بود که زدیم Immune میشد . تا 10 مین فقط تانکو هیل میکردیم
:D

JIGSA
29-09-2009, 01:29
اقا خیلــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــی ممنون
دکمه تشکر نداره وگرنه اسپم نمی دادم:31:
Counci حله سوراخشو پیدا کردم
من سرور فری بازی میکنم فکر نکنم ایلیدان اینهمه مغزش اینجا کارکنه(فکر نکنم این همه اسپل بزنه)
یه کم درباره زدن ایلی بیشتر توضیح بدی حال دادی(بیشتر درباره اسپل ها گفته بودی)
مثلا ای یارو اکاما چی کار میکنه-ما اینجا مانای ایلی رو میکشیم-گروه بندی چطور باشه-چرا و فاز4 وارلاک باید تانک شه و...
بازم ممنــــــــــــــــــــــ ـــــــــون:11:

تو فاز 4 باس یه Aura داره که به هر کسی که نزدیکش بشه دمیج میزنه. البته خودش هم فقط اسپل میزنه. از اونجایی که وارلاک ها بیشترین Treat رو ایجاد میکنن و در ضمن Curse هایی که میزنن باعث میشه که باس سرعت اتک دادنش کم بشه مناسب تانک شدن تو فاز 4 هستن.

آکاما فقط باس رو فعال میکنه.
اگر تو فری بازی میکنی اصلا این همه دنگ و فنگ نداره یه تانک بفرستین جلو و فرت و فرت بزنینش. چون تو فری سرورها اصلا ایلیدن اسپل نمی زنه.

alone-boy
29-09-2009, 02:45
نه دیگه اینجا اونقدر هم خنگ نیست:31:
تو سرور ما فقط 3تا گیلد تونسته ایلی رو بزنه
من 6ماه دارم بازی میکنم هنوز یه رید نرفتم که mother رو بزنیم:5:ولی ایشالا این سری خودم میزنمش

Metalzadeh
29-09-2009, 12:46
تو سروری که من بازی می کردم 90% اون اسپل هایی رو که گفتین میزد :)

For The Horde
29-09-2009, 13:05
دیروز رفتم اولدار نرمال . 25 نفر بودیم اول میخواستیم بریم hc (لیدر در حد تیم ملی پرو بود) دیدم که یکمی ... هستش اون ماشین ها هم که باگه رفتیم نرمال

همه تلنتاشونو به هیلر زده بودند . 10 تا میج داشتیم توی سه تا گروپ هیلر ها توی هر گروپ 2 تا برای هیل کردن گروه خودشون .

من اینا رو برای باس اول میگم خودم نمیدونم درسته یا نه ولی برای Flame این تاکتیکا خوبه

گروه اول :

وظیفه این گروه زدن الیت هایی که Flame میسازه بود . 4 تا روگ + یه هیلر که به سرعت الیت ها رو از پا در میاوردن

گروه دوم :

این گروه اغلب HP زیادی داشتن و میرفتن اطراف Flame و بیشتر راکت هایی که میندازه به اینا میخورد دو تا هیلر داشتن

گروه سوم , چارم , پنجم :

یه پریست + یه پالادین که منم + 3 تا میج که Frost Nova Spam میکردن مثلا چندین تا میج اتک میدادن بعدم من با Holy Shock به من اتک میداد بعد این با اسپم کردن باس هنگ میکرد مینوشت Error - Not Responding - Many Threat - Restart IN 20 Sec

تو این مدت همه گروه های High Dps میکردن ... یعنی مثلا یه لحظه HP Flame از 15 هزار میشه 10 هزار .

البته رید ما تهش شکست خورد دلیلشم نمیدونم ولی توی 3K آخر بدجوری قاطی میکرد به من 9k دمیج زد چون میج ها مرده بودن منم شیلد کردم و فرار آخرشم مردم :) :دی

JIGSA
29-09-2009, 13:16
حتی با وجود اومدن پچ های جدید. اما باز هم ایلیدن یکی از سخت ترین باس ها تو سرور بلیزارد هستش.
در زمان Burning Crusade دو تا باس از همه سخت تر بودن. ایلیدن و آرچیماند.
مبارزه با آرچیماند تا حدودی سخت تر از ایلیدن هم هست. چون مردن هر کدوم از اعضای رید باعث بیشتر دمیج خوردن بقیه میشه.

shabzad
29-09-2009, 15:16

3 سال سابقه

مسئولین گیم نت ها می توانند با پر کردن فرم نمایندگی که در صفحه نمایندگی ها می باشد برای دریافت نمایندگی و دریافت رایگان 10 عددکارت شارژ، DVDها و همچنین پوسترهای این سرور با ما تماس حاصل نمایند. و از مزایای ما که پشتیبانی شما در امور بازی و رساندنPatch و امکانات زیاد و حق واگذاری کریدیت کارت با ما همکاری نمایند.

در صورت داشتن سئوال می توانید با شماره 09354718558 فقط sms زده و یا به آدرس Gm@------.ir (Gm@------.ir) ایمیل زده تا با شما تماس حاصل شود.

www ------ ir

تخفیف برای مسئولین گیم نت فرصت را از دست ندهید.

wow-admin
29-09-2009, 15:59
JIGSA جان اما اینکه میگی‌ ایلیدن اصلا تو سرور‌های free spell نمیزنه اشتباهه!
توی سرور مکه اقلاً می‌زنه! و حتمنم باید با akama برید سراغش!

Zende
29-09-2009, 16:13
سرور داریم تا سرور خوب بعضی سرورا مثل نل قدیم که الآن دارن سختش میکنن هیچکی اسپل اصلا حالیش نبود اما الآن دیگه اونطوری نیست و دارن کامل سخت میشه:دی
این سرور جی ام که ما توش بازی میکنیم که لامصب npc معمولی هم اسپل میزنه!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

For The Horde
29-09-2009, 17:15
آقای WOW-ADMIN شما سرور زدی از مردم پول در بیاری یا کلاه برداری کنی ؟! ارزش داره به خاطر سروری که 11 عضو داره 150 دلار بدم جی ام شم ؟ خودتون قضاوت کنید

BUZZ!!!
BUZZ!!!
Mohammad Golzar: !
Mohammad Golzar: kar mohem dashtim
«« »»: !
«« »»: kar mohem dashtim
Mohammad Golzar: !
Mohammad Golzar:
Mohammad Golzar: bebin
«« »»: !
«« »»:
«« »»: bebin
Mohammad Golzar: gm mikhay beshiO
Mohammad Golzar: ajab kharie mikhay ya na
«« »»: gm mikhay beshiO
«« »»: AJAB KHARIE MIKHAY YA NA
«« »»: ajab kharie mikhay ya na
BUZZ!!!
«« »»: salam
«« »»: omadam
«« »»: bego
Mohammad Golzar: salam
«« »»: salam
Mohammad Golzar: marazo oomadam
Mohammad Golzar: mano maskhare mikone
Mohammad Golzar:
«« »»: marazo oomadam
«« »»: mano maskhare mikone
Mohammad Golzar: gm mikhay beshi to ye server ya na?
Mohammad Golzar: hamin servere wow admin
«« »»: khob
Mohammad Golzar: boro gomsho baba bara ki dari harf mizane
Mohammad Golzar: IGNORE
«« »»: خب
BUZZ!!!
Mohammad Golzar:
Mohammad Golzar: khob
«« »»: چطوری؟
Mohammad Golzar: pool cheghad hazeeri bedi babatesh?
«« »»: به کی؟
Mohammad Golzar: bara gm shodan
«« »»: به کی بدم
Mohammad Golzar: be adminesh
Mohammad Golzar: bayad donate koni
«« »»: به تو چی میرسه
Mohammad Golzar: yani be site donate koni
«« »»: نوب گیر آوردی؟
«« »»:
Mohammad Golzar: cheghad midi babatesh
Mohammad Golzar: man?
Mohammad Golzar: man khodam gmam!
«« »»: lol
«« »»:
«« »»: کی تو رو جی ام کرده
Mohammad Golzar: albate fa-alit nadaram chonke patchesho up kone kararo anjam midam
Mohammad Golzar: beto che!
«« »»: azizam sar man kolah nazar
«« »»: khodet gofti melat moft khor
Mohammad Golzar:
«« »»: mikhan az toilet ham pol dar biyaran
«« »»: fekr nakon ahmagham
Mohammad Golzar: khob dige
«« »»: mikhay sar man kolah bezari?
Mohammad Golzar: are! pool midi gm mishi ya ye rahe dige ham hast
«« »»: man be to 100 tomanam nmidam
Mohammad Golzar: albate bayad bash ra biay dar morede rahe dovom
Mohammad Golzar: be me kie!
«« »»: Bego bewinam
Mohammad Golzar: bayad be oon wow admin bedi
Mohammad Golzar: be man ke pool nemidan
«« »»: rah dovom
«« »»: chegad maslan/
Mohammad Golzar: 100 toman hadeaksare pishnahadete?
«« »»: are
Mohammad Golzar: 100 hezar dige?
«« »»: are
Mohammad Golzar: kho bezar
Mohammad Golzar: bebinam
Mohammad Golzar: mitoone ghabool kone
Last message received on 9/29 at 5:01 PM
Mohammad Golzar: agha
Mohammad Golzar: 50 mitooni bezari roosh?
«« »»: من به خود wow-admin
Mohammad Golzar: albate age ba 150 toman ye 4 5 ta player ham biari dige choone nemizane...
«« »»: پی ام دادم
«« »»:
Mohammad Golzar: kho
Mohammad Golzar: az yahoo?
«« »»: نچ
«« »»: تو فروم
«« »»: هر وقت تایید کرد باهات حرف میزن
«« »»: هر وقت آن شد
«« »»: تایید کرد
«« »»: منم باهات معامله میکنم
Mohammad Golzar: ba man ke nabayad moamele koni
Mohammad Golzar: bayad donate koni!
«« »»: پس ایدی خودشو بده
Mohammad Golzar: donate ke be oon nist bazam!
Mohammad Golzar: Az site ha
«« »»: آیدی خودشو بده
«« »»: دستت رو شد
«« »»:
Mohammad Golzar:
Mohammad Golzar: alan tayid mikne
«« »»: موندم چطوری عرضه داشتی رفتی سرور ساختی
«« »»: ممکنه کار خودتم نباشه
«« »»: اما سر من کلاه نمیره
Mohammad Golzar: man nasakhtam
«« »»: من به یه کلاه بردار عوضی
«« »»: 150 دلار نمیدم
«« »»: اون wow admin
«« »»: هم یا یوزر خودته
Mohammad Golzar: alan wow admin bet mide payame
«« »»: یا یوزر داداشته
«« »»: یا یوزر دوستت
«« »»: من برای این کس شعرا
«« »»: پول نمیدم
«« »»: هالو هم نیستم
«« »»: 150 تومن
«« »»: به تو بدم
Mohammad Golzar: bebin
«« »»: اسم خودتم گذاشتی مسلمون بعد میگی نماز بخون
Mohammad Golzar: 2 sec sab mikoni
Mohammad Golzar: ta peyghameto bede?
«« »»: تو که داری مثل خر روز روشن کلاه برداری میکنی
«« »»: چی فکر کردی؟
Mohammad Golzar:
Mohammad Golzar: ajab kharie
«« »»: چه تو باشی
«« »»: چه نباشی
«« »»: من اگرم خواستم جی ام شم
«« »»: میرم جی ام سرور
«« »»: تو سروری که 11 نفر داره
Mohammad Golzar:
«« »»: مکه کس خلم 150 دلار بدم به توی اسکل
Mohammad Golzar: 20 nafar on dare^^
«« »»: میدم به نل دونور میشم
Mohammad Golzar: hiss
«« »»: به توی نوب هم
«« »»: هیچی نمیدم
Mohammad Golzar: )))))))))))))))))
Mohammad Golzar: khare koskhol
«« »»: فکر کرده کیه میخواد سر من کلاه بذاری
Mohammad Golzar: nel
Mohammad Golzar: 1500 dolare
«« »»: عقده ای
Mohammad Golzar: in 150 dolare!
Mohammad Golzar: ey baba
«« »»: اصلا این 15 دلار باشه
«« »»: من نمیدم
Mohammad Golzar: chera to enghad khari
«« »»:
Mohammad Golzar: peyghameto bezar bede
Mohammad Golzar: bebini dige
Mohammad Golzar: hey mige
«« »»: Lol
Mohammad Golzar: to to
«« »»: fekr kardi man noobam?
Mohammad Golzar: aslan bara man nist
«« »»: wowadmin ya dostete - ya dadashete
Mohammad Golzar: man doostesham
Mohammad Golzar: behet dad
«« »»: chon ta goftam on shod
Mohammad Golzar: boro bebin
Mohammad Golzar: boro bebin khafe sho balke
Mohammad Golzar: dadash ke ni
Mohammad Golzar: doostame
Mohammad Golzar: be manam hichi nemirese
Mohammad Golzar: na pool mirese
Mohammad Golzar: na chiz dige
Mohammad Golzar: man gmam sarejaye khodamam
Mohammad Golzar: hamino bas
Mohammad Golzar: hala age tooye noobam mikhay gm shi to serveri ke 2 hafte gozashte 20 player on dare
Mohammad Golzar: mitooni az site eghdam koni
«« »»: لول
«« »»: به خودشم گفتم
«« »»: آخه سروری که 11 نفر آن هم نداره ارزش داره 150 دلار بدم؟ برید باو حال ندارم هالو گیر نیاوردین که 150 دلارو میدم به نل دونور میشم به سرور در پیتی که 10 نفرم عضو نداره .... !

Mohammad Golzar: agaram mikhay gme khali shi
Mohammad Golzar: boro gm server
Mohammad Golzar: ke hame gman
«« »»: لول آبرو جفتتونو توی تاپیک میبرم
«« »»:
«« »»: منتظر باش
Mohammad Golzar: har gohi mikhay bokhor man faghat doostesham hichiham bem nemirese gheymatam ine nemikhay? herri
«« »»: بای
Mohammad Golzar: hichi az aberooham nemire motmaen bash
Mohammad Golzar: man faghat gheymato goftamo bas
«« »»: آره
Mohammad Golzar: oon oghdeye to ya chize dige sarejashe
«« »»: 75 دلار تو میخوری
«« »»: 75 دلارم اون
«« »»: در هر صورت
«« »»: من آبروی اونو میبرم
Mohammad Golzar: na
«« »»:
Mohammad Golzar: tanha chizi ke man giram maid
«« »»: عمرا کسی بیاد سروشس
Mohammad Golzar: ineke staff besham
«« »»: بای

Immortal power
29-09-2009, 18:55

اي ول چه باحاله اينا.

به من ربطی نداره که شما برای کی بازی میکنی یا تیراندا یا هر باس دیگه ای به من این ربط داره که وقتی دلم میخواد برم تیراندا رو بزنم فحش ناموسی دادی از اونجا دعوات شروع شد :) اینم ربط نداره؟

-----------------

کم کم دارن نل رو حرفه ای میکنند به جی ام گفتم یه کاری کنید باسا اسپل بزنند گفت سرورو داریم سخت میکنیم vendor trono برداشتند . الیت های نکس هم که اسپل میزنند رفتیم یه الیت توی Milltarty Quarter رو بزنیم 10 نفری نرمال دی کی بود . یهو دیدم Bone Shiled کرد هر چی دمیج بود که زدیم Immune میشد . تا 10 مین فقط تانکو هیل میکردیم
:D

:18::18::18::18:
درسته فحش دادم ولي نه ناموسي! ديگه داري توهم ميزنيا:eh:

دیروز رفتم اولدار نرمال . 25 نفر بودیم اول میخواستیم بریم hc (لیدر در حد تیم ملی پرو بود) دیدم که یکمی ... هستش اون ماشین ها هم که باگه رفتیم نرمال

همه تلنتاشونو به هیلر زده بودند . 10 تا میج داشتیم توی سه تا گروپ هیلر ها توی هر گروپ 2 تا برای هیل کردن گروه خودشون .

من اینا رو برای باس اول میگم خودم نمیدونم درسته یا نه ولی برای Flame این تاکتیکا خوبه

گروه اول :

وظیفه این گروه زدن الیت هایی که Flame میسازه بود . 4 تا روگ + یه هیلر که به سرعت الیت ها رو از پا در میاوردن

گروه دوم :

این گروه اغلب HP زیادی داشتن و میرفتن اطراف Flame و بیشتر راکت هایی که میندازه به اینا میخورد دو تا هیلر داشتن

گروه سوم , چارم , پنجم :

یه پریست + یه پالادین که منم + 3 تا میج که Frost Nova Spam میکردن مثلا چندین تا میج اتک میدادن بعدم من با Holy Shock به من اتک میداد بعد این با اسپم کردن باس هنگ میکرد مینوشت Error - Not Responding - Many Threat - Restart IN 20 Sec

تو این مدت همه گروه های High Dps میکردن ... یعنی مثلا یه لحظه HP Flame از 15 هزار میشه 10 هزار .

البته رید ما تهش شکست خورد دلیلشم نمیدونم ولی توی 3K آخر بدجوری قاطی میکرد به من 9k دمیج زد چون میج ها مرده بودن منم شیلد کردم و فرار آخرشم مردم :) :دی

باز شد دفترچه خاطرات! اقا به مسئولان يكي لطف كنه بگه عنوان تاپيك رو به : دفترچه خاطرات اتفاقات wow نوشته ي حجت! تعويض كنه! اينجوري حداقل بيشتر ميخوره بهش!!!;)

JIGSA
29-09-2009, 19:03
زدن Flame Levitan بدون اون تانک ها ؟ ؟ ؟ ؟

این حرف رو تو بلیزارد بزنی تا 2 سال تمام میشی سوژه خنده ؟
این کدوم سروره ؟

Beowulf Hero
29-09-2009, 19:35
اینا رو آپدیت کردم!
آپدیت های جدید رو در پست های جدید میبینین!

SESOKO
29-09-2009, 20:14
بچها تازه ميخوام به جمعتون اضافه شم(البته اگه اجازه بدين)و تازه واردم اين پچ en كدوم us يا gb اخه تو سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید پچي به نام en نداره؟

For The Horde
29-09-2009, 20:31
اي ول چه باحاله اينا.

من ساختم اینا رو یه سایتی هستش میسازه حالا به این پارسا گفتیم تو کل تاپیک پخش میکنه ....

زدن Flame Levitan بدون اون تانک ها ؟ ؟ ؟ ؟

این حرف رو تو بلیزارد بزنی تا 2 سال تمام میشی سوژه خنده ؟
این کدوم سروره ؟

منظورت همون ماشین ها هست ؟

کلا اولدار توی سرور ما (nel) باگه هر چند وقتم جی اما سرورو میبندن روش کار میکنند ولی نمیدونم چرا کم میارن اصلا کلا 3.1.3 Secrets Of Uldar هست ... به خاطر همین اومدن هر چی آیتم اولدار نرمال میده گذاشتن توی وت شاپ هر کدوم 60 پوینت :دی

For The Horde
29-09-2009, 21:58
Plnoobmande جون (دی) یه چیز میدم بهت جنبه داشته باش دیگه فحش نده به هورد اینجا همه هوردن من و جیگسا و .... دوباره دعوا راه ننداز :)

رفتم این باگ اولدارو توی فروم گفتم faceplam زدند لول

reza_saghari
30-09-2009, 05:17
سلام
اگه از بچه ها کسی وقت و اطلاعاتش رو داره راجب زدن باس ها تو Naxx و VOA و Onax تو بیلزارد اطلاعات بده ممنون میشم.

Immortal power
30-09-2009, 12:01
امروز زفتم تو چت سرور هر چي از دهنم در اومد گفتم! مسخره ها ديگه شورشو در اوردن. سرور هر 5 دقيقه نمي سا عت اف ميشه بعدم كه ان ميشه 20 دقيقه رل بك ميشه! كلي به GM ها فحش دادم! گفتم اينجا هيچ كاري بلد نيستن فقط ياد گرفتن چهجوري بازي كن كيك يا بن كنن! اينو كه گفتم ديگه منم كيك كردن!:2::2::2::2::2:

..hamed..
30-09-2009, 12:10
اقا یه لینک مطمئن بدید برای دانلود کامل بازی و یه سوال میشه بازی رو با این adsl های ایرانی با سرعت 128 یا 256 انجام داد

JIGSA
30-09-2009, 12:22
سلام
اگه از بچه ها کسی وقت و اطلاعاتش رو داره راجب زدن باس ها تو Naxx و VOA و Onax تو بیلزارد اطلاعات بده ممنون میشم.

بگو کدوم باس ها رو میخوای
دفترچه راهنمای باس زنی ایجاست :20:

در ضمن با خوشامدگویی به دوستان جدید باید خدمتتون عرض کنم بازی حدودا 14 گیگابایت هستش. فکر دانلودش رو هم نکنین. برین به نزدیکترین گیم نت و بازی رو از اونا بگیرین

..hamed..
30-09-2009, 12:25
در ضمن برای بازی کردنش باید حتما پول پرداخت کرد یا با کرکی چیزی میشه بازیش کرد

Zende
30-09-2009, 14:15
نسخه ای که اینجا دربارش بحث میشه نسخه ی اینترنتی هست.
یه نسخه ی دیگه داریم که کرکی هست و اینترنتی نیست و خودت تنهایی.
نسخه ی اینترنتی دو نوع ورژن معتبر داره یکی برا آمریکا یکی برا اروپا و همینطور نسخه ها و پتچ های گوناگون داره.
سرور های گوناگونی هم برای بازی کردنش هست بعضی ها پولی هست و بعضی ها مجانی اینا در مورد سرور های فرعی و خصوصی بود.
سرور اصلی هم هست که گیم کارت هاش قیمت متفاوت داره.
70 تومن 30 تومن 50 تومن و پول میدی به مدت 2 هفته 1 ماه 1 سال بازی میکنی که خیلی هم سرور اصلی سخته و مدت طولانی نیاز داره تا لول 80 بشی و سرور های معمولی هم حالا مثال فان جدا از مسخره بازی یا نه سریع 80 شدن و آیتمای خوب گیر اووردن و .... توضیح کلی بود خیلی جزوئیات داره.

Zende
30-09-2009, 21:40
قابل توجه منظور از بقیه من هست:دی
یکی بیاد اینارو جمع کنه از اینجا بندازه بیرون بابا تاپیکو 5 صفحه به دعوا کش دادن دفعه قبل هم 10 صفحه دعوا بود حتما باید 10 صفحه کامل شه؟!

Beowulf Hero
30-09-2009, 21:48
اصلا من اگه دیگه به اسپم های اینجواب دادم منو ........... کنید
دیکه من دعوا نمیکنم

BursT
30-09-2009, 23:00
به جای دامن زدن به دعوا از دکمه ی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]استفاده کنین

Immortal power
01-10-2009, 00:09
به جای دامن زدن به دعوا از دکمه ی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]استفاده کنین
=)))
اون دگمه بيشتر يك دكور هست! ميتونيد تست كنيد!‌البته معمولا شناس ما از دكور بودنش در مياد!

hossein2801
01-10-2009, 11:42
دوستان من تصادف کردم و دچار یک ضربه crit وحشتناک از ناحیه کمر و دست شدم و تا 1 ماهه اینده هم نمیتونم بازی کنم cry

..hamed..
01-10-2009, 12:09
اقا یه لینک مطمئن بدید برای دانلود کامل بازی و یه سوال میشه بازی رو با این adsl های ایرانی با سرعت 128 یا 256 انجام داد

در ضمن برای بازی کردنش باید حتما پول پرداخت کرد یا با کرکی چیزی میشه بازیش کرد

یکی نمیخواد به سوالام جواب بده مثلا اینجا یه عالمه حرفه ای ریخته

*Ali*
01-10-2009, 12:59
عزیز پست دوم تاپیک رو بخونین تا همه سوالاتون جواب داده بشه

For The Horde
01-10-2009, 15:27
دیدم پالادین ها خیلی ضعیفن رفتم یه شمن ساختم یک ساعت لول 32 شد لول آپش راحته چون دمیج نجومی + هیل دیگه چی میخوای . پالادین اصلا زیاد اسپل نداره فقط و فقط holy shock هست که اونم فایده نداره کلا در نتیجه توی pve یکمی سوسکه;)

Beowulf Hero
01-10-2009, 15:31
lol
واسه همینه که هی میگم رتری رتری!
تو pve سوسک میکنه!

Zende
01-10-2009, 15:57
حامد جون شما هم میتونی پست من رو بخونی کلی نوشتم مختصر که در همین صفحه هست بعدشم بری پست صفحه های اولیه رو کامل تر و بهتر هست بخونی

Beowulf Hero
01-10-2009, 16:27
لول حجت جون اون هولیه که اسپل نداره!
رتری 3 4 تا اسپل بیشتر داره!

For The Horde
01-10-2009, 20:51
والا من که با همون هولی پالا 5 تا رتری میزنم همزمان چه برسه با شمن که دمیجش .... است !

ELEMENTAL SHAMAN = DPS
Restoration = Healer
Enhancement = چیه ؟ melle attack?

For The Horde
01-10-2009, 22:04
این ستا رو میشه بگید کدومشون مال المنتال هست ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که مال هیلره

کدومشون مال المنتال هست ؟ اصلا مگه المنتال دی پی اس نیست ؟ خب چرا همه این ستا مانا میخواد؟ مثل پالادین نیست؟

Beowulf Hero
02-10-2009, 09:33
lol
حجت نزار بگم نزار بگم!
تو با هولی 5/ تا رتری نمیتونی بزنی!
لوووووووووووووووووووووووو وووول

Beowulf Hero
02-10-2009, 09:35
توی پالا که ست Regila برا هیلره ولی شمنو نمیدونم

JIGSA
02-10-2009, 14:24
پالادین Retri یکی از قوی ترین تلنت ها تو PVP هستش. ولی Holy Paladin اصلا برای Duel مناسب نیست ولی تو Arena خیلی خوب جواب میده.
این که یه پالادین Holy بتونه از پس 5 تا پالادین Retri بر بیاد فقط در خواب ممکنه. البته ممکنه اون 5 تا وایستادن و اصلا اتک ندادن. چون 5 تا پالادین ها به ترتیب Hammer of Justice رو بزنن شما نمی تونی کاری کنی چه برسه به این که اونا رو بزنی

Beowulf Hero
02-10-2009, 14:35
بفرما!
از پرو هم پرسیدیم!
هی بگو!
آها!!
شاید تو از ایشون بیشتر بلدی!:27:

For The Horde
02-10-2009, 17:44
آخه پارسای آی کیو دیدی که توی دوئل من تورو زدم 5 بار هم اومدی زدم تورو ..... پس حرف نزن رتری رتری

-----------------------

البته جیگسا بستگی داره هولی که گفته برای دوئل خوب نیست ؟ اصل هولی برای 2vs2 قبوله به درد bg ها هم میخوره ولی توی دوئل من تونستم میج - وارلوک رو بزنم (البته با شیلد و lay on hand) کلا به نظر من برای دوئل پالادین تانکم خوبه دیدم پالادین تانک 35k hp یهو lay on hand داد اشک یارو در میاد ....

راستی پالادین رتری قویه اما توی ریدا اگه dps metter داشته باشید میبینید همیشه اول یه روگ هست بعد یه میج به تریتیب بعدش وارلوک - دورید و در آخر هم پالادین رتری هست . من خودم dps metter دارم دیگه میدونم ...
----------------

این ستا رو میشه بگید کدومشون مال المنتال هست ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که مال هیلره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکدومشون مال المنتال هست ؟ اصلا مگه المنتال دی پی اس نیست ؟ خب چرا همه این ستا مانا میخواد؟ مثل پالادین نیست؟
اینو جواب بدید

Metalzadeh
02-10-2009, 18:10

ماله المنتال هست
Set Bonus رو بخونید متوجه میشید !

Beowulf Hero
02-10-2009, 18:20
زر اضافه موقوف!
2 بار دوئل کردیم! یه بار زدمش
یه بار دیگه هم یه وارلاک آندد اومد وسط دوئل آتیش پروند منو کشت!
این بابا به اسمه خودش ثبت کرد
در ضمن
اون دفاتی که من مردم
حمله کرده بودید 40 تایی
من پریددم وسططتون مردم!
پس زر نزن!
تو در حدی نیستی که حرف جیگسا رو رد کنی!
3 ماه اومده بازی کرده فکر کرده رئیس بلیزارده!

For The Horde
02-10-2009, 21:59
لول رتری پالا کلاس قوی هستش آره ولی توی نوب هیچی نمیشی .

ignore

Immortal power
02-10-2009, 23:58
لول رتری پالا کلاس قوی هستش آره ولی توی نوب هیچی نمیشه .

ignore

:))))
منو به خنده ننداز! تو چرا فكر نميكني شايد اشكال از خودت باشه نه كسه ديگه؟!
مطمئنن رتري قوي تره و ميتونه هولي رو بزنه. كلا زياد از اين كلمه نوب استفاده نكن! يا ميشه بهتر گفت: كلا از اين كلمه ي نوب استفاده نكني سنگين تري! اين بابا 5 روز بعد از زماني كه تو بازي رو شروع كردي شروع كرده و از همون اولش هم پالادين داشته! اين تويي كه اولين بارته پالا برداشتي! و به علاوه يه مدت هي ميگفتي DK! بعد گفتي نه پالا رقيب نداره! حالا مياي ميگي shamy 2 روز ديگه مياي يه چيز ديگه هوس ميكني!
اينجاس كه نوب بايد به كار برد! يعني اين كه اگر جناب عالي نوب نبودي ميفهميدي كه به تلنت ديگه يا ايتم هاي بهتر نياز داري! مثلا من ميگفتم اون اوايل DK قوي نيست. از وقتي ست t8 گرفتم قدرزتش زياد تر شده و روگ و و يا وارلاك و كلاس هاي ديگه ميزنم ميبينم اون زمانا مثل الان تو نوب بودم! :)
يكمم زبان فارسيتو قوي تر كن ! تو فعلش ميشه نميشي ، نه نميشه!

For The Horde
03-10-2009, 00:12
rofl

آخه عزیز من ست تی 8 از اولدار میاد . اولدار هم که تو سرور ما باگه شما چطوری گرفتی ؟ نیازی نیست اینقدر خالی ببندی

QQ (One More Noob!)

اولا این دومی پالادین منه سوما من دوست دارم هر کلاسیو تست کنم ببینم قوی ترین کلاس چیه به شما ربطی داره ؟ چطور تو یه زمان میگفتی تیراندا (که همین امروز زدمش عکساشم موجوده) یه زمان بعد گفتی لیچکینگ(اینو نزدمش:دی) فردام لابد میگه کیل جیدن ... rofl به قول خودت ربطی به من نداره من کدوم کلاس و ریس میرم پس ربطی به تو هم نداره من یا میج میشم یا شمن یا پالادین یا وارلوک یا دی کی .... اگه پرو ها رو نگاه کنی همشون چندین تا هیرو دارن ...

اصلا تو توی عمرت پالادین ورداشتی که میگی رتری هولی رو میزنی ؟ توی بلیزارد شاید ولی توی نل هولی Overpower هست و توی 3.2 باگش فیکس میشه و کلا paladin .... میشه ! هم رتری هم هولی هم هر ....

کلاس هایی که میتونه همه رو بزنه یکی شمن هست - یکی میج

میج بهتره ولی چون هیل نداره به راحتی از یه پالادین میخوره شمن هم همچنین ولی هیل داره و راحت میتونه ....

(نیازی نیست برای اینکه بگی من پرو هستم دروغ بگی t8 دارم)

hossein2801
03-10-2009, 10:31
rofl

آخه عزیز من ست تی 8 از اولدار میاد . اولدار هم که تو سرور ما باگه شما چطوری گرفتی ؟ نیازی نیست اینقدر خالی ببندی

QQ (One More Noob!)

اولا این دومی پالادین منه سوما من دوست دارم هر کلاسیو تست کنم ببینم قوی ترین کلاس چیه به شما ربطی داره ؟ چطور تو یه زمان میگفتی تیراندا (که همین امروز زدمش عکساشم موجوده) یه زمان بعد گفتی لیچکینگ(اینو نزدمش:دی) فردام لابد میگه کیل جیدن ... rofl به قول خودت ربطی به من نداره من کدوم کلاس و ریس میرم پس ربطی به تو هم نداره من یا میج میشم یا شمن یا پالادین یا وارلوک یا دی کی .... اگه پرو ها رو نگاه کنی همشون چندین تا هیرو دارن ...

اصلا تو توی عمرت پالادین ورداشتی که میگی رتری هولی رو میزنی ؟ توی بلیزارد شاید ولی توی نل هولی Overpower هست و توی 3.2 باگش فیکس میشه و کلا paladin .... میشه ! هم رتری هم هولی هم هر ....

میج بهتره ولی چون هیل نداره به راحتی از یه پالادین میخوره شمن هم همچنین ولی هیل داره و راحت میتونه ....

شاید با vote گرفته باشه :دی

deltax
03-10-2009, 11:30
اقا کسی ادرس ریلم جدید wowscape رو داره بزاره واسه ما
JIGSA
03-10-2009, 12:11
1- هیچ کلاسی از بقیه قویتر نیست. هر کلاسی و هر تلنتی در مقابل یهسری کلاس و تلنت قویتره و در مقابل بقیه ضعیفتر.

2- میج درسته هیل نداره ولی با دمیج های بالای 10K میتونه هر تانکی رو قبل از این که بهش برسن له کنه

3- شامان (شمن) 3 تا تلنت داره که یکشون تو PVP خیلی قویه و بقیه زیاد خوب نیستن. همون تلنت قوی هم زیاد قوی نیست که همه رو بزنه.

4- اگر عشق PVP داری برو سراغ Warlock و Rogue تا بفهمی PVPOP یا به اصطلاح PVP Overpower یعنی چی. اما باز هم میگم همین کلاس ها هم در مقابل خیلی از کلاس ها و تلنت ها خیلی خوب کتک می خورن.

5- نوب در اصطلاح به کسی گفته میشه که بازی رو تازه شروع کرده و بدون اطلاع از چیزی میاد و نظر میده. زیاد به کارنبریدش. زیاد گفتن این کلمه از نوب بودن آدم حکایت می کنه.

6- من هنوز نمی فهمم چرا اکثر ایرانی ها تا میخوان بگن که من واردم. میرن و در مورد PVP صحبت می کنن.

7- در ضمن تست کردن همه کلاس ها خوبه. اما یه سرچ کوچولو تو اینترنت می تونه کمک کنه انتخاب کنی که چه کاراکتری رو برداری. 1 کاراکتر با کلی آیتم خفن بهتر از 10 تا کاراکتر با آیتم های معمولیه. البته قبلش باید تکلیف خودت رو مشخص کنی که میخوای تو بازی چیکار کنی.

8- توصیه می کنم قبل از اینکه هی به هم بپرین و به هم دیگه فحش و بد و بیراه بگین یه نگاهی به بقیه فرومهای فارسی زبان در مورد این بازی بکنین و ببینین که این حرفا چجوری داره فروم رو به بیراهه میکشه.

Immortal power
03-10-2009, 13:08
rofl

QQ (One More Noob!)

تو مختاري هر كاري بكني مگه من دستتو گرفتم؟! اينو گفتم كه بدوني تو كه مياي اين كارو ميكني به اين روال پيش بري به قول خودت همه كلاس هارو هم مجبور ميشي تست كني اخرم ميبيني همشون ضعيفن. براي خودت گفتم و اونم براي اين كه حاليت بشه بيشتر اسپم ندي وگرنه براي من اصلا مهم نيست تو چه كاري ميخواي بكني! ميخواي با كله برو تو ديوار ميخواي ديوارو بزن به كلت! به من چه سر خودته!:15:
تا اونجا كه من ميدونم ست T 8 از VoA ميوفته. من از اد ان استفاده ميكنم و ميبينم كه از كجا چي دراپ ميشه! يعني شما ميخواي بگي از اد ان ماهر تري؟!!!:46:تنها كسي رو كه رو حرف اد ان حرف بزنه قبولش دارم يكي jigsa هست يكي رضا.

من خدا شاهده با دروييدم كه 4 k كلا تو شكل مونكين ارمور داره ميج زدم اونم يه لول بالا تر!
يا مثلا روگ مياد اين موش ميجي كه مدعيش هستي رو ميكشه!
اگر قرار بود يه كلاس از بقيه سر تر باشه چرا ديگه كسي ميومد اون يكي هارو بگيره وقتي ميدونست در مقابل اون يكي ضعيفه؟! اين بازي مثل سنگ كاغذ قيچي هست و همينتور كه در اين بازي قدرت بيشتري وجود نداره اينجا هم وجود نداره! حالا ميخواي خودتو پرو معرفي كني نياز نيست جو گير بشي!:happy:

شاید با vote گرفته باشه :دی
اينم جوابيست بسي دندان شكن براي حجت!

1- هیچ کلاسی از بقیه قویتر نیست. هر کلاسی و هر تلنتی در مقابل یهسری کلاس و تلنت قویتره و در مقابل بقیه ضعیفتر.

2- میج درسته هیل نداره ولی با دمیج های بالای 10K میتونه هر تانکی رو قبل از این که بهش برسن له کنه

3- شامان (شمن) 3 تا تلنت داره که یکشون تو PVP خیلی قویه و بقیه زیاد خوب نیستن. همون تلنت قوی هم زیاد قوی نیست که همه رو بزنه.

4- اگر عشق PVP داری برو سراغ Warlock و Rogue تا بفهمی PVPOP یا به اصطلاح PVP Overpower یعنی چی. اما باز هم میگم همین کلاس ها هم در مقابل خیلی از کلاس ها و تلنت ها خیلی خوب کتک می خورن.

5- نوب در اصطلاح به کسی گفته میشه که بازی رو تازه شروع کرده و بدون اطلاع از چیزی میاد و نظر میده. زیاد به کارنبریدش. زیاد گفتن این کلمه از نوب بودن آدم حکایت می کنه.

6- من هنوز نمی فهمم چرا اکثر ایرانی ها تا میخوان بگن که من واردم. میرن و در مورد PVP صحبت می کنن.

7- در ضمن تست کردن همه کلاس ها خوبه. اما یه سرچ کوچولو تو اینترنت می تونه کمک کنه انتخاب کنی که چه کاراکتری رو برداری. 1 کاراکتر با کلی آیتم خفن بهتر از 10 تا کاراکتر با آیتم های معمولیه. البته قبلش باید تکلیف خودت رو مشخص کنی که میخوای تو بازی چیکار کنی.

8- توصیه می کنم قبل از اینکه هی به هم بپرین و به هم دیگه فحش و بد و بیراه بگین یه نگاهی به بقیه فرومهای فارسی زبان در مورد این بازی بکنین و ببینین که این حرفا چجوری داره فروم رو به بیراهه میکشه.

به ايشونم لابد ميخواي بگي نوب؟ اينجوريه كه حرف كسي رو قبول نداري خب ديگه چرا سوال ميكني فرومو شلوغ ميكني!؟:blink:

Hamed-Beckham
03-10-2009, 13:35
LOL
سلام
آقا بحث هاتون مسخره شده !
من که دیگه نمیام این پستو ببینم !
به جای بازی و Achivement و نوع Achive ها و کلی مسایل دیگه
گیر دادین به Class ها
Class ها متعادل هستن فقط Player ها هستن که تعیین میکنن Pro هستن یا N00B !!!
من رسولم ( MOstafa-sabab )