PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Zende
16-09-2009, 13:19
چقدرم سخته از 80 شروع میشه:دی
قیر نیست غیر هست مجید جان....
نل خوبه این وو بیز خوبه(:دی) ولی اون سروری که آنتی اسپی گفت رو راستیتش ندیدم:دی

Emcroy
16-09-2009, 21:31
خیلی نامردین یه سرور سخت بهم معرفی نکردید
یه سرور Blizzlike می خواستم
ایییییییییییییییییییییی خدااااااااااااااااااااااا ااااااااا

Mojtaba.Alfa
16-09-2009, 22:21
سلام دوست عزیز
یه سرور خیلی سخت:دی
تو این سرور Gold ارزشش بالاست وخوبه و البته سختی سرور هم بالاست
spidernetromania.net
ولی اگه خواستسن به
Magic-WoW.com
هم سری بزنید

Immortal power
16-09-2009, 22:24
آقا دهنم ......... شود
بابا سرور خف بهم معرفی کنید
به قیر از Blizzard
جان هر کی که دوست دارین بگین بابا

رفيق من! عزيز من! دوست من! بفرما برو اينجا بگرد خودت! ليست بسياري از سرور ها به همراه وضعيتشون و مشخصاتشون.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدblizzlike ما 50 مدل داريم اخه!

=================
ميگم تو چند تا عكس ديدم هانتر پتش دنبالش ميومد وقتي كه سوار مونت ميشد. منم ميخوام اينجوري بشه! چي كار بايد بكنم؟ ماله من سوار مونت كه ميشم غيب ميشه. پيادهخ كه ميشم ظاهر ميشه! ميخوام جوري باشه كه دنبالم بياد وقتي سواره مونت شدم.
كسي بجوابه ممنون ميشم!

Zende
17-09-2009, 01:32
درسته بلیزیک های مختلفی هست شما نمیگی چی میخوای بلیزیکی که ریئتش بالاست گلد پایینه گلد بالاست رئیت پایینه هر دو(هم ریئت اکس پی و هم دروپ آیتم) بلیزیکی که کل چیزاش مثل بلیزارد باشه بلیزیکی که یه ذره اش مثل اون باشه اگه اینارو بخوام نام ببرم تا صبح طول میکشه:دی
باید بگی چی میخوای تا بتونیم کمکت کنیم
لینک داده شده خیلی خفنه هر چی بخوای از هر پتچی توش پیدا میشه یه سرچ بزن

Emcroy
17-09-2009, 01:53
درسته بلیزیک های مختلفی هست شما نمیگی چی میخوای بلیزیکی که ریئتش بالاست گلد پایینه گلد بالاست رئیت پایینه هر دو(هم ریئت اکس پی و هم دروپ آیتم) بلیزیکی که کل چیزاش مثل بلیزارد باشه بلیزیکی که یه ذره اش مثل اون باشه اگه اینارو بخوام نام ببرم تا صبح طول میکشه:دی
باید بگی چی میخوای تا بتونیم کمکت کنیم
لینک داده شده خیلی خفنه هر چی بخوای از هر پتچی توش پیدا میشه یه سرچ بزن
__________________________________________________ ________________________
ببین دقت کن
یه سرور می خوام که ،
شلوغ
قانونی
LVLUP سخت باشه
Gold ارزش داشته باشه
____
اگه همچین سروری هم نیست تو مایه های این باشه
فقط Blizzard نباشه
ممنون

Immortal power
17-09-2009, 10:19
رفيق من! عزيز من! دوست من! بفرما برو اينجا بگرد خودت! ليست بسياري از سرور ها به همراه وضعيتشون و مشخصاتشون.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدblizzlike ما 50 مدل داريم اخه!

=================
ميگم تو چند تا عكس ديدم هانتر پتش دنبالش ميومد وقتي كه سوار مونت ميشد. منم ميخوام اينجوري بشه! چي كار بايد بكنم؟ ماله من سوار مونت كه ميشم غيب ميشه. پيادهخ كه ميشم ظاهر ميشه! ميخوام جوري باشه كه دنبالم بياد وقتي سواره مونت شدم.
كسي بجوابه ممنون ميشم!

ببین دقت کن
یه سرور می خوام که ،
شلوغ
قانونی
LVLUP سخت باشه
Gold ارزش داشته باشه
____
فقط Blizzard نباشه
ممنون

غررررر!;)
لينك هم كه خدمتتون دادم! سرور قانوني از نطر بليزارد فقط خودشه! به عبارتي ديگه اين سرور هاي فري تقريبا غير قانوني هستن. البته اگر منظورتون از قانوني رو درست فهميده باشم.
يه قدرم رنجه بفرماييد سرور مورد نظرتون رو پيدا ميكنيد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن سروري رو نميگم چون ممكنه بد از اب در بياد يا شما خوشتون نياد. اينجا يك سر بفرماييد خواهيد ديد.
از پچ 3.2.0 داره تااااااا 0.11.0!
بازم ميگم بريد تو اين لينك.

JIGSA
17-09-2009, 12:20
سلام
من اومدم. . . .

در مورد بحث وجود باگ تو سرور بليزارد بايد بگم كه تو بليزارد هم باگ وجود داره اما نميشه اسمشون رو باگ گذاشت.
براي مثال يه Saronite Vein ممكنه توي يه كوه باشه. كه نشه رفت و Mining كرد. كه اونم طبق يه فرمول تو Blizzard‌ به اسم Despawn Timer خود به خود از بين ميره. فرمولي كه گفتم تعيين ميكنه كه اگر يه Saronite Vein براي مدت 6 ساعت توسط هيچ كس Mining نشد از بين ميره و جاي ديگه Spawn‌ ميشه. همين باگي كه گفتم شانس وقوعش حدود 1 بار در 4 روز هستش.

اما شما فرض كن كه يه ميج باگ بشه و دميج هاي 4 ميليوني بزنه يا جونش بشه 1 ميليون. اينطوري كه يه ميج ميتونه كل Naxxramas رو تنهايي جارو كنه. از اين باگ ها تو بليزارد وجود نداره.
گفته بودين كه مگه ميشه اونا بشينن و كل تلنت هاي وريور رو چك كنن. بله ميشه. اونا وقتي ميخوان يه باس رو طراحي كنن. ميان و ريد هاي 10 نفره تشكيل ميدن و كلاس هاي مختلف رو جمع ميكنن و با تلنت هاي مختلف امتحان ميكنن كه آيا در مورد يكي از تلنت ها باگي وجود داره يا نه.
پس سعي نكنين وجود باگ هاي به اين بزرگي رو به بليزارد نسبت بديد.
من خودم يه بار تو بليزارد ديدم كه يكي از Mob ها داره روي هوا راه ميره. سريع يه Ticket‌ زدم و اصلا به 5 دقيقه نرسيد كه درست شد. حالا ممكنه يه باگ به اون بزرگي تو بليزارد باشه و دووم بياره ؟

AnGelS.Of.WaR
17-09-2009, 16:27
میگم fun باشه نه blizlike
اونایی که میشه damage 5k داد و خودش 80 هست
لول 5k !!
من الان Rougam تو wowcrack 5K میزنه .
البته 4 تیکه Deadly دارم .

For The Horde
17-09-2009, 18:45
تا حالا با رول 5 BOH رو بردید؟

یارو اد آن آتو لوت داشت میگفت ROLL BOH IN 10 SEC !

بعد من سریع رول زدم همه هول شدن داد به من

خیلی باحال بود 4 تا آیتم بردم اونNECK و هد تی 7.5

خیلی خدا بود 10 نفری رفتیم کل توزاد دیگه رول نمیخواست

gamebazi.blogfa
18-09-2009, 10:14
quest helper for 3.1.3 لینک بدین با اون برنامه ای که لول جاها رو نشون می ده
منمنوووووووووووون

Zende
18-09-2009, 13:30
فکر کنم منظورت کاراتوگراپ باشه که نشون میده برای چه لولی کجا بری و کوئست هلپر هم که معلومه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
قبلا دانلودش باگ بود اما الآن درست شده

TE/\/TACULA
18-09-2009, 14:11
salam

kesi midone che balayee s are scape gaming oamde ???? connect nemishe to site ham nemitonam beram kolan terekide age midonid plz
begid

sry farsi nadashtam

For The Horde
19-09-2009, 17:38
اطلاعات جدید در مورد کلاس های Cataclysm :

Horde:
Blood Elf : Warrior Added
Frosaken : Hunter Added
Orc : Mage Added
Tauren : Paladin And Priest Added
Troll : Durid Added

Goblin :
Warrior - Warlock - Shaman - Rouge - Priest - Mage - Hunter - DK

Alliance :

Human : Hunter Added
Dwarf : Shaman And Mage Added
Night Elf : Mage Added
Gnome : Priest Added
Draenei : No Added

Worgen :Warrior - Warlock - Rouge - Priest - Mage - Hunter - Durid - Dk

نکات :

Frosaken ها همون آندد ها هستند که فکر کنم اسمشون عوض شده
نایت الف ها میج دارند به خاطر اینکه آزشارا میج بوده ...

ولی موندم تائورون پالادین :O:o:o:o:o
OMG

deltax
20-09-2009, 10:08
اقا کسی اطلاعات جدیدی از wowscape داره؟

alone-boy
20-09-2009, 13:42
دوستان عزیز عیدتون مبارک:31::31:
اگه میشه این لینک رو یه نگاهی بندازید
<a href="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]">
من میخوام این "Headless Horseman"رو بزنم ولی نفهمیدم چطوری سامون کنم اگه میشه یکی که زبانش خوبه بخونه یه ما هم بگه

اگه سرور خوب هم پیدا کردین به ما هم خبر بدین(تو MMO بن شدم دیگه هم نمی تونم اکانت بسازم:31:)

For The Horde
20-09-2009, 15:04
یکی لینک ریکانت رو برای 3.1.3 داره؟؟؟

Zende
20-09-2009, 17:59
عزیزم دلیل خاصی ندارن...حتما نیاز به دلیل خاص نیست مهم اینه که بلیز پول در بیاره:دی

For The Horde
20-09-2009, 19:47
ماله گوگل ترانسلیشنه خودم حالشو ندارم

در داخل قبرستان ، محراب ظاهر خواهد شد ، با کدو تنبل بر آن. پشت آن ، یک شمع از خاک است. با صحبت کردن به کدو تنبل ، شما می توانید شمع ، دریافت که تحویل به dirtpile پشت ، رئیس احضار خواهد شد. او به بلند پروازی کردن ، پرواز کردن در مورد یک بیت ، و سپس به زمین ، شارژ تبادل. با این کار تلاش روزانه در مصرف. من توانسته است او را احضار سه بار در یک روز ، یک بار. شما را به این امر مستلزم مصرف روزانه خود را در ابتدا ، پس از پایان questline عضو جدید - روستاها ، و سپس در روز دوم پس از آن questline. احضار او نیاز به سطح 65.

به خاطر جارو میری میزنیش؟ ما که با وت شاپ میگیریم اصلا این آی ان اسش کجاس باحاله یارو معلوم نیست الیته یا باس

jafarr
20-09-2009, 20:40
سلام دوستان يه چند وقتي نبودم ماشاا... رسيده به Page 1000

اقا کسی اطلاعات جدیدی از wowscape داره؟
امروز كه سايت تعطيل بود . ولي اين ادمين جديدش 2bit زياد تعريفي نداره اخه يه نفر هست و 4 تا realm
اگه ايشاا... راه افتاد من دوباره ميام . من تو wowcrack بازي ميكنم اسم هيروهام Jafarr , Hajighodrat هست اگه wowcrack هستي whisper بده .

jafarr
20-09-2009, 20:42
عيد شما هم مبارك . بر تمام ايرانيان عزيز و مسلمانان جهان.

jafarr
20-09-2009, 20:44
سلام دوست عزیز
یه سرور خیلی سخت:دی
تو این سرور Gold ارزشش بالاست وخوبه و البته سختی سرور هم بالاست
spidernetromania.net
ولی اگه خواستسن به
Magic-WoW.com
هم سری بزنید
سروره خوبي هست فقط بعضي اوقات تو Connect شدن يكم اذيت ميكنه .

jafarr
20-09-2009, 20:50
ببین دقت کن
یه سرور می خوام که ،
شلوغ
قانونی
LVLUP سخت باشه
Gold ارزش داشته باشه
____
فقط Blizzard نباشه
ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) realm :wowlegion
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) realm :Frozen
5500-Wowlegion Normal online player : 2000
Frozen Normal Online Player: 85-450

jafarr
20-09-2009, 20:55
بهترین سرور فان کدومه؟
PMG اگه مجيدجون يه وقت اينو خوندي نارحت نشي ولي خدايي Fun هست.
مجيد تو كه خودت با من زياد بودي و ميدوني كه نوب هستم يا نه.
ولي يه روز رفتم PMG بس كه نوب بازي در ميوردن و به من ميگفتن نوب من يه لحظه واقعا احساس كردم نوب هستم.

jafarr
20-09-2009, 20:58
salam

kesi midone che balayee s are scape gaming oamde ???? connect nemishe to site ham nemitonam beram kolan terekide age midonid plz
begid

sry farsi nadashtam
امروز رلم هاي ديگه كانت ميشه فقط مونده كرك. ايشاا... ميبينمت Jafarr , Hajighodrat

abbas13677_2005
20-09-2009, 21:08
من درباره warcraft چیزی نمیدونم اما کلا بازیم خیلی خوبه
شنیدم بعد از زمانی که بازی کردی میشه طلاهای بدست آمده را فروخت و یا طلا خرید
واقعیه ؟
مثلا این سایت : کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون میشم توضیحات کامل بدین که قضیه از چه قراره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

----------
دو تا سوال دیگه هم دارم :
- خرید و فروش چه طوریه ؟ یعنی وقتی سایت واسطه پرداخت رو تایید کرد من باید همینطوری تو بازی که در جریانه فلان چیز رو بفرستم ؟ اگه تو راه کشته بشه یا مشکلی پیش بیاد تکلیف پول این وسط چی میشه ؟ (حقیقتش من تاحالا وارکرافت آنلاین بازی نکردم اشراف ندارم. اگه چیز خنده داری گفتم مسخره نکنید)
-مدیر سرور بن میکنه ؟ آیا راسته صاحب سایت امکان داره ما رو به علت خرید و فروش بن کنه ؟
- این بازی ها کجا انجام میشه ؟ سرور هاش مثل کانتر همینطوری هردمبیل هست و هر کی میتونه باز کنه یا حساب کتاب داره ؟

jafarr
20-09-2009, 21:15
واقعیه ؟
ممنون میشم توضیحات کامل بدین که قضیه از چه قراره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

----------
- خرید و فروش چه طوریه ؟ یعنی وقتی سایت واسطه پرداخت رو تایید کرد من باید همینطوری تو بازی که در جریانه فلان چیز رو بفرستم ؟ اگه تو راه کشته بشه یا مشکلی پیش بیاد تکلیف پول این وسط چی میشه ؟ (حقیقتش من تاحالا وارکرافت آنلاین بازی نکردم اشراف ندارم. اگه چیز خنده داری گفتم مسخره نکنید)
-مدیر سرور بن میکنه ؟ آیا راسته صاحب سایت امکان داره ما رو به علت خرید و فروش بن کنه ؟
- این بازی ها کجا انجام میشه ؟ سرور هاش مثل کانتر همینطوری هردمبیل هست و هر کی میتونه باز کنه یا حساب کتاب داره ؟
اين warcraft نيست. world of warcraft خيلي فرق داره. ولي يه جورايي داستان همون warcraft هست كه اينجا تو توي بازي در نقش يه سرباز human يا alliance هستي.
يه چيزي شبيه به فيلم ارباب حلقه ها .
بازي كني معتادش ميشي . من چند وقتي كه تهران بودم ترك كرده بودم ولي بچه ها دوباره منو معتاد كردن.

jafarr
20-09-2009, 21:17
واقعیه ؟

----------
این بازی یه بازی اینترنتی و به سبک RPG یا همون Role Playing Game هستش و شما در این بازی بعد از انتخاب نوع کاراکترتون ( مرد یا زن / HUnter, Warrior, Mage,.... ) می تونین وارد بازی بشین
در بازی دو گروه وجود دارند :
1- Alliance ها که شامل Human - NightElf - Gnome - Dwarf - Deraeni میشه
2- Horde ها که شامل Orc - Undead - Tauren - Troll - BloddElf میشه
این دو گروه سالیان سال هست که با هم در حال جنگ هستن

کسانی که بازی Warcraft3 رو انجام داده باشن خیلی سریع تر می تونن با این بازی رابطه برقرار کنن

بعد از ورود شما باید حواستون به خیلی چیزها باشه :
- باید Level بگیرین : یعنی از لول 1 برسین به لول 70 - که اینکار اول خیلی ساده است و بعد سخت تر میشه
- باید قدرتهای جدیدی یاد بگیرین : به ازای هر 2 لول که بگیرین می تونین یک سری قدرتهای جدید یاد بگیرین
- باید لباس ( زره ) و ابزارهای جنگی بخرین : توی بازی برای جنگیدن نیاز به ابزارهای جنگی و زره دارین
- باید پول جمع کنین : برای یاد گرفتن قدرتهای جدید - لباس ها و ابزار های جنگی جدید باید پول بدین
- باید شغل انتخاب کنین ( آهنگری - معدنچی - خیاط و .... ) : از طریق این شغل شما پول بدست میارین
- باید افتخار جمع کنین : توی بازی در اصل دو گروه هستن که با هم دشمن هستن که اگر شما یکی ار افراد گروه مخالف رو بکشین افتخار جمع می کنین که با این افتخار می تونین زره های خفن بخرین
- و .....

در بازی یکسری ماموریت ( Quest ) وجود داره که شما با انجام دادن اونها پول و یا ابزار الات خوبی گیر میارین

و بالاخره مهمترین و قشنگترین قسمت بازی BattleGround ها و Instance هاست :
BattleGround یه جایی شبیه میدون جنگه که شما و افراد هم گروهیتون میرین اونجا و با گروه دشمنان می جنگید و افتخار کسب می کنین
Instance هم جایی هستش که شما و دوستان و هم گروهی ها میرین و با کشتن دشمن پول خوب و ابزار و لباسهای خوبی گیر میارین

در نهایت اگر حوصله و جنبه یک بازی خفن رو دارین World of Warcraft آخرین و بهترین انتخابه
اگر هر سوالی داشتین من در خدمتم.
REPOST

jafarr
20-09-2009, 21:18
این بازی یه بازی اینترنتی و به سبک RPG یا همون Role Playing Game هستش و شما در این بازی بعد از انتخاب نوع کاراکترتون ( مرد یا زن / HUnter, Warrior, Mage,.... ) می تونین وارد بازی بشین

کسانی که بازی Warcraft3 رو انجام داده باشن خیلی سریع تر می تونن با این بازی رابطه برقرار کنن

- باید Level بگیرین : یعنی از لول 1 برسین به لول 70 - که اینکار اول خیلی ساده است و بعد سخت تر میشه
- باید قدرتهای جدیدی یاد بگیرین : به ازای هر 2 لول که بگیرین می تونین یک سری قدرتهای جدید یاد بگیرین
- باید لباس ( زره ) و ابزارهای جنگی بخرین : توی بازی برای جنگیدن نیاز به ابزارهای جنگی و زره دارین
- باید پول جمع کنین : برای یاد گرفتن قدرتهای جدید - لباس ها و ابزار های جنگی جدید باید پول بدین
- باید شغل انتخاب کنین ( آهنگری - معدنچی - خیاط و .... ) : از طریق این شغل شما پول بدست میارین
- باید افتخار جمع کنین : توی بازی در اصل دو گروه هستن که با هم دشمن هستن که اگر شما یکی ار افراد گروه مخالف رو بکشین افتخار جمع می کنین که با این افتخار می تونین زره های خفن بخرین
- و .....

در بازی یکسری ماموریت ( Quest ) وجود داره که شما با انجام دادن اونها پول و یا ابزار الات خوبی گیر میارین

BattleGround یه جایی شبیه میدون جنگه که شما و افراد هم گروهیتون میرین اونجا و با گروه دشمنان می جنگید و افتخار کسب می کنین
Instance هم جایی هستش که شما و دوستان و هم گروهی ها میرین و با کشتن دشمن پول خوب و ابزار و لباسهای خوبی گیر میارین

در نهایت اگر حوصله و جنبه یک بازی خفن رو دارین World of Warcraft آخرین و بهترین انتخابه
REPOST

Metalzadeh
20-09-2009, 21:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) realm :wowlegion
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) realm :Frozen
5500-Wowlegion Normal online player : 2000
Frozen Normal Online Player: 85-450

منو تو Magic بازی می کنم
همیشه بین 2000 تا 2500 نفر آنلاین هستن
Legion هم گاهی چک می کنم بیشتر از 500 600 تا نمیشه ...

jafarr
20-09-2009, 21:44
منو تو Magic بازی می کنم
همیشه بین 2000 تا 2500 نفر آنلاین هستن
Legion هم گاهی چک می کنم بیشتر از 500 600 تا نمیشه ...
من رلم هارد گفتم يه بار ديگه بخون ببين راجب چي گفتم. من نگفتم رلم magic گفتم رلم frozen . موفق باشي.

abbas13677_2005
20-09-2009, 23:33

- و .....

REPOST
*درباره سرور ها توضیح بدین چه طوریه ؟ *من در فلان سرور باشم و یکی در فلان سرور اون وقت میتونم طلا براش بفرستم یا فقط به کسایی که تو همان سرور هستن فقط میشه فرستاد و خرید و فروش کرد ؟ *وقتی من بخواهم به کسی طلاع یا چیز دیگه بفرستم امکان داره این ها تو راه رسیدن بمیرن یا غارت بشن و یا خودم وقتی تو خونم نشستم و مقداری طلا دارم کسی میتونه قارت کنه (مثلا طلا خریدم) ؟
*الان من به چه چیزهایی نیاز دارم برای شروع بازی ؟

alone-boy
20-09-2009, 23:58
ممنون به خاطر جواب ولی من هرچی میگردم این یارو کدو تنبله رو پیدا نمیکنم
اینسش تو "Tirisfal Glades" هست(همون جایی که Undercity هست) برو یه نگاهی بکن یه مونت خوشکل هم میده

Immortal power
21-09-2009, 01:27
*درباره سرور ها توضیح بدین چه طوریه ؟ *من در فلان سرور باشم و یکی در فلان سرور اون وقت میتونم طلا براش بفرستم یا فقط به کسایی که تو همان سرور هستن فقط میشه فرستاد و خرید و فروش کرد ؟ *وقتی من بخواهم به کسی طلاع یا چیز دیگه بفرستم امکان داره این ها تو راه رسیدن بمیرن یا غارت بشن و یا خودم وقتی تو خونم نشستم و مقداری طلا دارم کسی میتونه قارت کنه (مثلا طلا خریدم) ؟
*الان من به چه چیزهایی نیاز دارم برای شروع بازی ؟

سلام و عيد بر همه مبارك.
دوست عزيز يكم اطلاعات شما در مورد بازي كمه. اصلا اينجوري كه فكر ميكنيد نيست! براي مثال طلا رو نميشه خريد. طلا رو بايد به دست اورد. از فروختن اشيا يا كشتن باس يا npc و يا ...
و اين كه خونه اي نداريد شما در بازي! شما دائما در سرف خواهيد بود! تنها چيزي كه اسمشو ميشه خونه گزاشت شهر ها هستن. شما ميتونيد horde يا alliance باشيد.
horde ها از اين قرارن: orc , troll , taruen ,undead , blood elf
alliance ها از اين قرارن: human , dwarf , night elf , gnome , daraei
كه هر كدوم از اين ريس ها كلاس هاي نسبتا خاصي دارن.
شما اول بازي با توجه به ريسي كه اينتخاب ميكني در يك منطقه با لول يك شروع ميكني و بايد خودتو به 80 برسوني با كشتن npc و حل كردن quest هاي بازي.
بعد از 80 شدن ميتونيد به رايد هاي مختلفي بريد تا ايتم هاي بهتري گيرتون بياد تا قوي تر بشيد.
ميتونيد براي سرگرمي هم كه شده بريد و افراد تيم مقابل رو بكشيد كه با اين كار انر ( افتخار ) ميگيريد.براي بازي توصيه ميكنم حداقل يك adsl با سرعت 128 و چارج 3 gig داشته باشيد.
بعد از اون ميرسه به نسخه ي بازي! بايد بازي رو تهيه كنيد و اپديتش كنيد به پچ حداقل 3.1.3 ( پچ هاي كم تر خيلي طرفدار نداره و در نتيجه بازي جذابيتشو از دست ميده.

For The Horde
21-09-2009, 02:04
فرستادن طلا از طریق صندوق پسته شما پست میکنی

هیچکی نمیتونه طلاتو بدزده مگه به این راحتیه ؟

طلا از کار کردن - رید رفتن - گدایی (بهترین گزینه!) در میاد + یه سری مورد دیگه

اگه احل اقتصاد باشی راحت میلیونر میشی مثلا آیتم میبینی امروز ارزونه همین frozen orb ما یه زمانی 1 کیلو گلد بود الان میفروشن 5k خب اگه من یه 50 تا میخریدم میدونی چی میشد ؟!

Zende
21-09-2009, 11:03
خوب ممنون از جواباتون جعفر ولی 2 تا پست تکراری ندید لطفا
نمیدونم این چند وقته یه جوری شدم چرا 2 دل شدم.......میخوام دوناته کنم کارم راه بیافته ازاین تکنای لول 80 یه طرف دیگه هم موضوع اینه که خوشم از نوب بازی نمیاد:دی(چار زیاد تنبلی بیشتر:دی)

Zende
21-09-2009, 11:11
در مورد خریدو فروش
اگه اهل دزدی و کلاه برداری هستید راه بهتون میگم 1 شبه میلیونر میشید:دی
اگه اهل تجارت معمولی و پول حلال!!!(:دی) هستید تجارتو بهتون معرفی میکنم
اگه اهل گدایی هستید که بهترین گزینه هم هست دستور عمل ساده ای داره!:دی
اگه اهل راید رفتن و ان پی سی کشتن هستید اونم همینه که گفتم دیگه:دی
در مورد کار ها هم فقط از بعضی کار ها پول خوبی در میاد و از بعضی آیتمها در میاد
یه گلد دیگه هم داریم که بش میگیم دوناته که پول واقعی میدی یه سری چیپ میگیری و باهاش از special rewards برخوردار میشی که شامل آیتمای تی 7.5 سیزن 6 لول 80 شدن لول 55 شدن و غیره هست کلا چیزای خوب:دی

abbas13677_2005
21-09-2009, 11:44
دوست عزيز يكم اطلاعات شما در مورد بازي كمه. اصلا اينجوري كه فكر ميكنيد نيست! براي مثال طلا رو نميشه خريد
اگه نمیشه خرید پس اینهمه سایت خرید و فروش طلای WOW چی هست ؟ الکی هستن ؟

abbas13677_2005
21-09-2009, 11:57
این بازی مثل تراوین نیست که با حمله همه چیز رو غارت کنن یا نابود کنن و بکشن ؟

For The Horde
21-09-2009, 13:58
اینقدر سوال نکن wow طولانیه اگه بخوای باید 58 سال سوال کنی برو 2 تومن بده بخر یاد بگیر

غارت چیه بابا

kavesajad
21-09-2009, 14:27
سلام
ببخشید داخل بازی wow میشه کاراکتری ساخت که شبیه ویچ کینگ بشه
بعد این بازی باتل فیلد داره ؟ مثل shaiya

Immortal power
21-09-2009, 15:30
اینقدر سوال نکن wow طولانیه اگه بخوای باید 58 سال سوال کنی برو 2 تومن بده بخر یاد بگیر

غارت چیه بابا

شما خيلي به خودت فشار نيار بي زحمت ! من جواباشونو ميدم شما لازم نيست شور بزني.

JIGSA
21-09-2009, 15:56
جدیدترین خبر از بلیزارد : . . . . . . . :20:

من دارم ترک میکنم . . . . :38::38::38:

البته هنوز یه کم استخوان درد دارم . . . . :9::9::9:

دعا کنین موفق بشم . . . :42::42:

deltax
21-09-2009, 17:15
فکر کنم این scape پریده
sitesh هم رفته
کسی خبری داره بگه؟

For The Horde
21-09-2009, 19:54
شما خيلي به خودت فشار نيار بي زحمت ! من جواباشونو ميدم شما لازم نيست شور بزني.

چون شما که یه نژاد پرستی و روی نایت الفا تعصب داری چشم ....

lol

---------

تا حالا تیراندا رو با 5 نفر زدید ؟ اونقدر حال میده تازه گلد بیشتریم میده .... باس دوم دارانوس کیه؟

--------

اییی حسن کجا میری تازه اومده بودی بلزارد :d

For The Horde
21-09-2009, 21:40
omg

این شمشیر عین فورست مورنه

abbas13677_2005
21-09-2009, 22:41
1-این بازی داخلش چت هم داره وکاربران میتونن چت یا صحبت کنن ؟ :10:
2-اگر به کسی بخواهم تو سرور اصلی بازی (بلیز) طلا بفرستم به کسی باید فقط اسم کاراکتر اون رو بدونم و سروری که توش هست یا مشخصات دیگری هم لازمه ؟ :18:

سید علی محمدی
21-09-2009, 22:55
جدیدترین خبر از بلیزارد : . . . . . . . :20:

من دارم ترک میکنم . . . . :38::38::38:

البته هنوز یه کم استخوان درد دارم . . . . :9::9::9:

دعا کنین موفق بشم . . . :42::42:

می گم یوزرتو چی کار کردی فکر کنم 5K گلد داشتی اونا چی شد

abbas13677_2005
21-09-2009, 23:21
من تو این سایت های خارجی مثلا میخواهم بزنم خرید طلا این سه روش رو میگه
Send by mail
Face to Face
Put Into My Accoun
ببین :

خوب اون گزینه ارسال با ایمیل رو بزنم و اونها طلا رو به ایمیلم بفرستن اون وقت من میتونم اگه منصرف شدم لینکی که تو ایمیل هست رو بدم دوستم تا روش کلیک کنه و طلا رو اون برداره ؟ :20:

JIGSA
22-09-2009, 10:36
من تو این سایت های خارجی مثلا میخواهم بزنم خرید طلا این سه روش رو میگه
Send by mail
Face to Face
Put Into My Accoun
ببین :

خوب اون گزینه ارسال با ایمیل رو بزنم و اونها طلا رو به ایمیلم بفرستن اون وقت من میتونم اگه منصرف شدم لینکی که تو ایمیل هست رو بدم دوستم تا روش کلیک کنه و طلا رو اون برداره ؟ :20:

شما یه کم در رابطه با بازی آشناییتون کمه
تو بازی یه سیستم Mail وجود داره. اونا از اون طریق به شما ایمیل میزنن. نه از طریق یاهو و .....
در ضمن هیچ روشی برای ایجاد گولد تو بیرون از بازی وجود نداره. برای مثال اگر تو سایت یکی از همین خرید و فروش کنندگان طلا بری و بگی من برای فلان سرور طلا می خوام. بعد از انتخاب سرور و Realm می نویسه که ما تو این ریلم مثلا 12K طلا داریم. پس منابع اونا هم نا محدود نیست چون خود اونا هم یا از دیگران این طلا رو میخرن یا 4-5 نفر رو دارن که این طلاها رو توی بازی جمع می کنن.
روش Face to Face هم برای اینه که شما اسم کاراکترتون رو میدین به اونا و وقتی طلای شما آماده شد یه نفر تو بازی به شما پیغام میده که بیا فلان جا و از طریق رو در رو طلا رو بهتون میده.
روش سوم که اصلا منطقی نیست. شما یوزر و پسورد رو میدین به اونا و بعد از نیم ساعت اونا با کاراکتر شما میان تو بازی و طلا رو مبادله میکنن. البته بلیزارد هم آروم نمیشینه. اونا سیستمی رو دارن که به محض جابجایی طلای بیش از حد مجاز کاراکتر شما رو Flag میکنه و ادمین ها چک می کنن که آیا این طلا از یه فروشنده به شما رسیده یا نه. از اونجایی که کاراکتر این فروشندگان طلا لول 1 هستش بنابراین خیلی زود می فهمن که شما از اونا طلا گرفتین و خب به سلامتی بن میشین. اما اگر روش سوم رو مه اتفاقا این فروشندگان طلا پیشنهاد میکنن انتخاب کنین. طرف با کاراکتر شما میاد بالا. یه آیتم خفن میده بهتون. بعد با کاراکتر خودشون اون رو از شما میخره و بهتون طلا میده و اینکار رو اونقدر تکرار میکنه تا به اون مقدار طلایی که شما خواستین برسه. بلیازرد هم چون داره خرید یه آیتم رو میبینه هیچ کاری نمی تونه بکنه.

Zende
22-09-2009, 11:49
خوب درست گفته حالا ما تو سرورمون گزینه ی سومو نداریم ولی تو بلیز شاید باشه از face to face منظورش مبادله هست وقتی بقل کسی هستی روی عکسش کلیک چپ موس رو میزنی و میزنی trade اینجا میتونی گلد ترید کنی از طریق ایمیل هم خودت درست گفتی
بدست اووردن گلد در سرور های مختلف مخلتفه