PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

gamebazi.blogfa
20-08-2009, 17:58
سلام عزیز
این لینک ماله پچ3.1.0 هست وتا الان فقط برای 3.1.0 و3.2.0 اومده من خودم اینو دان کردم وروی پچ هایه 3.1.0 و 3.1.1 و 3.1.2 و 3.1.3 کار می کنه ...
ونیازی به لینک دانلود نیست شما تو اون صفحه ی باز شده گزینه ی manual install رو کیلیک کنید گزینه ی سمت چپ بالا اولی .....
موفق باشید
خرابه!
خودت یه بار امتحان کن بیبن! کسی یه لینک دیگه نداره؟؟؟؟:19:
خیلی لازم دارم!
need quest helper for 3.1.3

ho0rezam
20-08-2009, 18:40
خرابه!
خودت یه بار امتحان کن بیبن! کسی یه لینک دیگه نداره؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی لازم دارم!
یعنی چی خرابه؟؟؟شما واسه 3.1.0 رو دان کنی مشکلت حل میشه؟؟؟میشه بگی چه مشکلی با این qh دارین؟؟؟؟
اگه توو سروری مثل NEL بازی میکنید که باید بگم اون سرور کلا با qh مشکل داره...همون 3.1.0 رو بنده دانلود کردم و بدون مشکل ازش استفاده کردم (دقیقا واسه 3.1.3)

MORTAZA.2FUN
20-08-2009, 19:03
یعنی چی خرابه؟؟؟شما واسه 3.1.0 رو دان کنی مشکلت حل میشه؟؟؟میشه بگی چه مشکلی با این qh دارین؟؟؟؟
اگه توو سروری مثل NEL بازی میکنید که باید بگم اون سرور کلا با qh مشکل داره...همون 3.1.0 رو بنده دانلود کردم و بدون مشکل ازش استفاده کردم (دقیقا واسه 3.1.3)
سلامی دوباره
کاملا تائید میشه

خرابه!
خودت یه بار امتحان کن بیبن! کسی یه لینک دیگه نداره؟؟؟؟:19:
خیلی لازم دارم!
میشه بگین تو کدوم سرور بازی می کنینی ؟
اگه تو نل بازی می کنین تو اون سرور کوئست هلپر جواب نمی ده .....
موفق باشید

gamebazi.blogfa
20-08-2009, 19:06
خرابه!
می زنم لینکو تو دانلودر ولی می گه این لینک رو نمی تونم پیدا کنم!

Arash_K7
20-08-2009, 20:11
سلام دوستان من 2 سال دارم میگم WOW رو با لینک مدیا فایر بگذارید تا دانلود کوفت کنم ؟!

پس کو ؟چرا نمی بینم 2 سال دریغ از یه جوابی خاک تو سر من بگیره حوصله ام سر از بس اینجا درخواست دادم برای بار آخر عرض می کنم دوشیزه کاربر P30WORLD آیا WOW با لینک مدیا فایر دارید؟

World of Warcraft - Wrath of the Lich King

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

چک کن ببین کار میکنه!

saman.killer
20-08-2009, 21:10
پچ هاشو چيكار كنم؟پول ندارم تو Blizzard بازي كنم!:41:سرور هاي ايراني بهتره!:27:
در ضمن اين قدرم نوب نيستم بلدم نصب كنم!:18:

دوست عزیز realm list هم بلذی عوض کنی کد مخصوص fun server رو چی می دونی:21: حرفه ای تر از تو بلد نیستن :41: بگذریم تو هر سروری که بخوای بازی کنی برو ببین رو چه پچیه بعد هم realm server رو بردار درضمن همه ی پچ هاش رو تو گیم نت ها می فروشن امیدوارم از بازی لذت ببری:10:

xxa
20-08-2009, 21:52
سلام کسی اطلاعاتی راجب Tauren Paladin داره قرار بده

سایت معرفی نکنید چون سایت زیادی دیدم اما دری وری نوشته

شاید هم شوخی سال باشه ؟؟؟( برای چه پتچی Tauren Paladin میاد 3.2.0 ) ؟؟؟

در اخر : دوستانی که در WoWlegion << scapegaming هستن برای گیلد ایرانی به SAmtack پی ام بده بیشتر بچه های باحالی اینجا هم تو گلید LORD OF PERSIA هستند

JIGSA
20-08-2009, 23:42
تو پچ قرار نيست اضافه بشه

اين Expantion جديده كه قراره خيلي تغييرات داشته باشه.
نمونه اش اينه كه قراره دو تا قاره Eastern Kingdom و Kalimdor هر كدوم به دو تكه تقسيم بشن. و سقف لول برسه به 85
دو تا نژاد جديد اضافه ميشه.
Goblin ها براي هورد و Worgen ها براي اليانس
خيلي از كلاسها هم به بعضي از نژاد ها اضافه ميشن. نمونه اش Bloodelf Warrior‌ و Tauren Priest , Paladin و .....
چند تا ريد خفن به بازي اضافه ميشن.
و البته بانو Azshara هم به عنوان يكي از باس هاي خفن به بازي اضافه ميشن.

البته الان بحث سر اينه كه آيا اين Expantion‌ بعد از آرتاس مياد يا قبل از اون كه به احتمال زياد قبل از اون بايد باشه.

xxa
21-08-2009, 00:10
Expantion‌ ای بابا کووو تا Expantion‌ بیاد.....

hossein2801
21-08-2009, 00:18

من مشکلشو فهمیدم

شما کلی quest بگیر بعد یکیشو کنسل کن درست میشه
یا از carbonite 3001 استفاده کن

hossein2801
21-08-2009, 00:19
تو پچ قرار نيست اضافه بشه

اين Expantion جديده كه قراره خيلي تغييرات داشته باشه.
نمونه اش اينه كه قراره دو تا قاره Eastern Kingdom و Kalimdor هر كدوم به دو تكه تقسيم بشن. و سقف لول برسه به 85
دو تا نژاد جديد اضافه ميشه.
Goblin ها براي هورد و Worgen ها براي اليانس
خيلي از كلاسها هم به بعضي از نژاد ها اضافه ميشن. نمونه اش Bloodelf Warrior‌ و Tauren Priest , Paladin و .....
چند تا ريد خفن به بازي اضافه ميشن.
و البته بانو Azshara هم به عنوان يكي از باس هاي خفن به بازي اضافه ميشن.

البته الان بحث سر اينه كه آيا اين Expantion‌ بعد از آرتاس مياد يا قبل از اون كه به احتمال زياد قبل از اون بايد باشه.

اسم این Expansionچی قرار بشه؟!
بلیزار که میخواست wow رو shutdown کنه !!!!!!!!

xxa
21-08-2009, 00:53
ای خدا ای پروردگار... دوباره میخوان رول بک کنن اخه چرا

اینا دیوانه هستن ؟؟؟ تازه داشتیم به 2بیتس امید وار میشدیم... OMG

----------

سرور امد بالا همه ایتم ها بگ ها هرچی که بود پاک شده ....

Zalamen
21-08-2009, 01:27
بلیزار که میخواست wow رو shutdown کنه !!!!!!!!]
بلیزارد مگه دوونه هست معدن طلا رو ول منه!
ضاهرا قراره تو پچ 3.2.2 دوباره Onyxia هم بیاد!من که خیلی خوشحالم چون نشون میده ممکنه دوباره شاهد حضور باس هایی قدیمی باشیم!:10:

Zalamen
21-08-2009, 01:41
خب اول خیلی خوش حال و خندان میرم تو Legion.
هیروی 57 بک خورده و 1 شده.
انتظار همچین چیزی رو داشتم بنابراین به Crack میرم.
تعداد پلیرهای Online حدود 700 نفره و خیلی کم شده.
ظاهرا همه چیز درسته.
Log out میکنم.
به Scpae(Fun)s میرم.
تعداد پلیرهای Online حدود 800 نفره و خیلی کم شده.
هیروی 74 بک خورده و 70 شده.
همه ی آیتم ها نیاز به تعمیر شدن دارن.
من 27 Copper دارم.
نتیجه:با هیروی یکی از دوستان واسه خودم 6k گلد میفرستم تا Train های Fly mount رو هم بگیرم.
گلد رو میفرستم.
دوباره با هیروی خودم On میشم.
میل نرسیده.
از تنها کسی که تو گیلد on هست و لول 80 هم هست میپرسم:Salam mail ha Bug Shodan?
چند دقیقه صبر میکنم.
جواب:Khafe
طرف موردنظر رو سریعا به خاطر این کارش و کنترل خودم به خاطر این که جوابش رو Ignore ندم میکنم و از گیلد میام بیرون.
از یه کسی که آرزو میکنم ایرانی نباشه می پرسم:Mails are Bugged?
پس از چند لحظه:ye
Alt-F4 رو میگیرم و برای همیشه از فکر Scape میام بیرون.

hossein2801
21-08-2009, 01:47
سرور nel چرا هی اف میشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Immortal power
21-08-2009, 02:09
سلام به همگي.
منم wow بازي ميكنم خيلي زياد بلد نيستم ولي در حد 1 يا 2 تا سوال شايد تونستم جواب بدم!:31::11:
دوست عزيز مدتي پيش با GM صحبت كردم راستش جواب درست راستي بهم نداد بيشتر طرف سرورشون رو گرفت تا جواب بده! ولي خيلي درخواست كردم كه يكم درست ترش كنن.:20:
سرور نسبتا خوبيه و باگ هاش كمه.

Immortal power
21-08-2009, 02:19
سلام به همگي.
من هم wow بازي ميكنم يه چيز هايي هم بلدم در حد 1 يا 2 تا سوال!:31::11:
اميدوارم بتونم كمك كنم.
چه جالب منم nel بازي ميكنم. چند وقت پيش صحبت كردم با يكي از GM ها ولي جواب درست راستي نداشت. البته شانسيه يك وقت ميبينيد 5 ساعت اف نميشه يه بار ميبينيد 1 ساعت 3 بار اف بشه!

marmolak kocholo
21-08-2009, 10:20
بلیزار که میخواست wow رو shutdown کنه !!!!!!!!

منم شنیده بودم قراره دیگهwow بسته بشه !
چون دیگه داستانشم تموم شده تا اونجایی که می دونم !
ولی مگه می تونه از اون همه پولی که از wow در میاره بگزره !!!

rootnt
21-08-2009, 10:31
ای خدا ای پروردگار... دوباره میخوان رول بک کنن اخه چرا

اینا دیوانه هستن ؟؟؟ تازه داشتیم به 2بیتس امید وار میشدیم... OMG

----------

سرور امد بالا همه ایتم ها بگ ها هرچی که بود پاک شده ....

ای بابا
همه رفتن از اون سرور درپیت
تو هنوز گیر دادی به اون؟
هفته پیش نگاه کردم دیدم تو لژیون ۳۰۰ نفر فقط داشتن بازی می کردن
درضمن هیروی من بر نگشت
همون لول ۷۱ موند

saman.killer
21-08-2009, 11:58
منم شنیده بودم قراره دیگهwow بسته بشه !
چون دیگه داستانشم تموم شده تا اونجایی که می دونم !
ولی مگه می تونه از اون همه پولی که از wow در میاره بگزره !!!

جریان چیه قراره wow بسته بشه بازی به این قشنگی:18:

marmolak kocholo
21-08-2009, 12:54
بابا داستان تموم شده دیگه !!
هیچی نمونده که اضافه کنن !
ولی یه جورایی می تونن کشش بدن !

Zende
21-08-2009, 15:34
خوب دیگه....
بلیزارد وو به قلبش بستست!
بیاد ببندتش؟
بلیزارد از اول سعی کرد با هر نحوی مردمو نگه داره حالا من به چیزای کوچیکش اشاره میکنم!
از اول
اومدن فلی مونت!
اومدن موتور
اومدن مغازه ی بارباری
اومدن فرش جادویی
اومدن چوب جادویی
اومدن راکت
اومدن دالاران!!!!
یعنی در واقع
اومدن نورتند
اومدن انواع مونت ها
اومدن انواع چیز ها برای گرفتن آیتم خفن
اومدن انواع باس ها
اومدن انواع آیتم ها
و هزاران چیز های اعتیاد آور دیگر!

JIGSA
21-08-2009, 17:20
در داستان Warcraft‌ هنوز يه باس خيلي خفن داريم كه هيچ خبري ازش نيست و اون هم Sargeras هستش.
اون بود كه باعث به وجود اومدن Lich King‌ شد.

در ضمن يه سري چيزها هنوز تو داستان هست كه تو بازي نيست. سرزمين هايي كه بعد از انفجار به وجود اومدن 3 قاره و تعدادي جزيره به وجود آوردن. سه تا قاره الان هستن و اون جزاير كه از قضا Lady Azshara‌ فرمانده اونهاست هنوز مونده. تو نقشه اگر نگاه كنين وسط نقشه بين Eastern Kingdoms‌ و Kalimdor چند تا جزيره ميبينين.

و صد البته يه دنياي ديگه وجود داره به اسم Emerald Dream‌ كه تو يكي از كوئست هاي IceCrown‌ شما رو به Moonglade ميبره و اونجا شما به يه خواب ميرين و يه كوئست رو انجام ميدين. اون دنياي خواب كه الان Malfurion Stormrage اونجاست و تعدادي از Drake ها از اين دنيا مراقبت ميكنن خيلي جلب توجه ميكنه. براي رسيدن به اونجا 4 تا پورتال وجود داره يكيش تو Duskwood‌ هستش و بقيه تو Hinterlands, Azshara , Ashenvale هستن گزينه احتمالي براي سرزميني هستن كه شما رو به لول هاي بالا ميرسونن.

تو بازي يه مسئله تقريبا داشت از بين ميرفت و اون هم جنگ بين هورد و اليانس بود كه الان تو پچ 3.2.0 و با اومدن Trial of Crusaders اين مسئله دوباره جون گرفته چون باس سوم اين ريد رهبر گروه مقابله. يعني King Wyrm‌ براي هورد ها و Thrall‌براي اليانس ها.
اين مسئله نشون دهنده اين هستش كه قرار دوباره جنگ بين هورد و اليانس قوت بگيره. حتي وجود آيتم هاي ست T10‌ كه مخصوص هورد و اليانس هستن نشون دهنده اينه كه بليزارد قصد داره اين موضوع رو روش بيشتر كار كنه.

الان بين كساني كه دارن در اين مورد بحث ميكنن يه موضوع مطرح شده و اون هم اينه كه آيا ارتاس قرار هست قبل از اين Expantion اضافه بشه يا اين Expantion مقدمات حضور اون رو قراره فراهم بكنه.

البته در مورد پچ 3.2.2 هم اين موضوع رو بگم كه كساني كه تو بليزارد بازي ميكنن. هر سال بليزارد به مناسبت سالگرد اين بازي يه سري سورپرايز داره. و قراره به مناسبت پنجمين سالگرد Onyxia‌ رو به عنوان يه باس جديد ارائه بده و البته شما بعد از كشتن اون ميتونين سوار يه مونت پرنده به شكل Onyxia و با سرعت 310% بشين.

ho0rezam
21-08-2009, 17:37
جریان چیه قراره wow بسته بشه بازی به این قشنگی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منم خیلی تعجب کردم...امکان نداره همچین چیزی اتفاق بیوفته.
در ضمن تا 1 یا 2 سال آینده نباید حتی فکر کشتن Arthas رو کرد، چون تازه میخواد یه expansion بیاد که تووش arthas نیست وقتی هم که اضافه بشه به boss هایه بازی،خودش باز زمانی رو میخواد که پلیر ها تجربش کنن و این پروسه ای نیست که بخواد به همین زودی بسته بشه (به نقل از جیگسا)

*Ali*
21-08-2009, 20:05
به نظر من اگه قراره اسکپنشن جدیدی بیاد باید خـــیلی چیزا توش تغییر کنه همین Lich King هم که اومد خیلی برام تکراری بود باعث شد دیگه خیلی کم سراغ بازی برم.

xxa
21-08-2009, 20:09
خب اول خیلی خوش حال و خندان میرم تو Legion.
هیروی 57 بک خورده و 1 شده.
انتظار همچین چیزی رو داشتم بنابراین به Crack میرم.
تعداد پلیرهای Online حدود 700 نفره و خیلی کم شده.
ظاهرا همه چیز درسته.
Log out میکنم.
به Scpae(Fun)s میرم.
تعداد پلیرهای Online حدود 800 نفره و خیلی کم شده.
هیروی 74 بک خورده و 70 شده.
همه ی آیتم ها نیاز به تعمیر شدن دارن.
من 27 Copper دارم.
نتیجه:با هیروی یکی از دوستان واسه خودم 6k گلد میفرستم تا Train های Fly mount رو هم بگیرم.
گلد رو میفرستم.
دوباره با هیروی خودم On میشم.
میل نرسیده.
از تنها کسی که تو گیلد on هست و لول 80 هم هست میپرسم:Salam mail ha Bug Shodan?
چند دقیقه صبر میکنم.
جواب:Khafe
طرف موردنظر رو سریعا به خاطر این کارش و کنترل خودم به خاطر این که جوابش رو Ignore ندم میکنم و از گیلد میام بیرون.
از یه کسی که آرزو میکنم ایرانی نباشه می پرسم:Mails are Bugged?
پس از چند لحظه:ye
Alt-F4 رو میگیرم و برای همیشه از فکر Scape میام بیرون.

سلام حاجی خیلی قشنگ تعریف کردی دمت گرم بابیت نوشتن به این قشنگی و ناراحتم که اسپک چرا اخه اینجوری شده ...

یا رو بد بخت دیتا بایس کار تو جنرال دنبال کسی که data base as well بلد باشه میگشت دلم به حالش سوخت : دی

ای بابا
همه رفتن از اون سرور درپیت
تو هنوز گیر دادی به اون؟
هفته پیش نگاه کردم دیدم تو لژیون ۳۰۰ نفر فقط داشتن بازی می کردن
درضمن هیروی من بر نگشت
همون لول ۷۱ موند

داداش عادت کردیم ... هیروم من تو لیجن دوست دارم ... : لول

من هیرومو ترانسفر کردم تو لگانسی ... اما اصلان با اونجا هم حال نمیکنم :دی

saman.killer
21-08-2009, 21:31
بچه ها اول یه سوال addon رو چه جوری باید نصب کرد و بعد یه خواهش:31: اگه کسی به بلیزارد دسترسی داره لطفا یه پیشنهاد بده که پچ جدید که میاد توش یه قسمت بذارن که یک هفته در ماه نبرد بین هرد ها و آلیانس ها برای همه ی هیرو ها اجباری بشه و همه وقتی آن میشن تو اون جا آن بشن اگه این طوری بشه چی میشه نه:8::8::8::8::8:

Pouria_30mbian.com
21-08-2009, 21:46
بچه ها اول یه سوال addon رو چه جوری باید نصب کرد و بعد یه خواهش:31: اگه کسی به بلیزارد دسترسی داره لطفا یه پیشنهاد بده که پچ جدید که میاد توش یه قسمت بذارن که یک هفته در ماه نبرد بین هرد ها و آلیانس ها برای همه ی هیرو ها اجباری بشه و همه وقتی آن میشن تو اون جا آن بشن اگه این طوری بشه چی میشه نه:8::8::8::8::8:

addon رو بايد كپي كني تو interfas

و اما در مورد قسمت دوم فكر ميكنم الان bg همينه ديگه
Hord و ally تو يه يك محوطه به هم ميزنن و هر تيمي كه پرچم هارو برداره ميبره
البته من تا حالا lich king بازي نكردم نميدونم عوض شده باشه يا نه

saman.killer
21-08-2009, 21:50
بچه ها اگه کسی دنبال یه سرور بلیز لایک می گرده( مخصوصا اون هایی که از scape اومدن بیرون این سرور به دردشون می خوره) بیاد تو جهان گیمز به آدرس:

سرور واقعا خوبیه اگه کسی اکانت ساخت بهم پیام بزنه تا بدونم کیه باهاش فرند شم اسم هیروم arkimondو آلیانس.نایت الف.دروید هستم :5:

سید علی محمدی
21-08-2009, 21:55
خیالتون راحت این بازی به این راحتی بساتش بسته نمی شه چون اعتیاد آوره و فرد بازی کننده از بازی کردن خسته نمی شه من خودم چند باز بازی رو از رایانه پاک کردم و بعد یکی دو هفته دیدم هیچ چی مثل این حال نمی ده دوباره بصب کردم و سازندش هم همشه چیز جدیدی برای ارائه داره اگه این دنیا رو ساختن تموم کردن یه جهان دیگه بهش اضافه می کنن و یه داستان جدید می نویسن در حالت کلی همیشه بازی کن جدید هست برای بازی کردن این بازی طبق قانون اقتصاد تقاضا هر گز صفر نمی شه و نمودار تقاضا همیشه از نقطه ای بالاتر از صفر شروع میشه. حالا این هم از رابطه وو با اقتصاد .:31:
:11:

saman.killer
21-08-2009, 21:56
addon رو بايد كپي كني تو interfas

و اما در مورد قسمت دوم فكر ميكنم الان bg همينه ديگه
Hord و ally تو يه يك محوطه به هم ميزنن و هر تيمي كه پرچم هارو برداره ميبره
البته من تا حالا lich king بازي نكردم نميدونم عوض شده باشه يا نه
بله میدونم ام برای فعال کردنش در بازی هر جا گشتم چه تو منو چه موقع لاگ این چیزی به اسم add on پیدا نکردم :41:

وقسمت دوم
میدونم جایی برای جنگ هست اما جنگ اجباری نیست پس کسی زیاد نمیاد تو پس زیاد حال نمی ده :13:
موقعی حال می ده که تعداد زیادی باشن:46:

MORTAZA.2FUN
21-08-2009, 22:58
بله میدونم ام برای فعال کردنش در بازی هر جا گشتم چه تو منو چه موقع لاگ این چیزی به اسم add on پیدا نکردم :41:

وقسمت دوم
میدونم جایی برای جنگ هست اما جنگ اجباری نیست پس کسی زیاد نمیاد تو پس زیاد حال نمی ده :13:
موقعی حال می ده که تعداد زیادی باشن:46:
سلام دوست عزیز
شما باید ادد ان رو توی مسیر زیر بریزید :

World of Warcraft\Interface\AddOns

بعد ...

شما موقعی که ادی و پس رو وارد کردی و وارده بازی شد تو اون صفحه ای که هیرو رو نشون میده شما تو همون صفحه سمت چپ پایین رو نگاه کنی نوشته ادد ان شما اون کیلیک کنید و تنظیمات رو انجام بدید.

داداش عادت کردیم ... هیروم من تو لیجن دوست دارم ... : لول

من هیرومو ترانسفر کردم تو لگانسی ... اما اصلان با اونجا هم حال نمیکنم :دی

کاملا تائید میشه ...
دوست عزیز ما دیگه واقعن به این سرور دلبسته شدیم دلیلشم اینه که چون پدرمون در اومد تا لول اپ کنیم بعدشم هی برور رید ارنا و از این جور چیزا تا هیرو قدر بشه ...
دیگه با این وضع ادم حیفش میاد که ولش کنه ...
اما من یه اعتقادی دارم و متمئنم که خیلی ها با این نظر موافق نیستن به هر حال باز سرور به روزه اولش بر میگرده . همه چی حل میشه دیگه تا ابد نمی خواد که این مشگل رو داشته باشه ....
اما در مورد انتقال هیرو باید بگم منم می خواستم این کار بکنم ولی چون پول مانت و ست و.... رو نمیشه انتقال داد البته بعضی از این ها پس ارزشی نداره که این کار رو کرد ....

ehsannirvana
21-08-2009, 23:04
خب به سلامتی expansion هم معرفی شد.
اسم expansion که Cataclysm هست.
والا فعلا مشخص شده Lvl Max رو تا 85 میبره بالا
برای horde و alliance هم race جدید معرفی کردن که برای Horde ها goblins و برای alliance ها worgan هست.

فعلا" تا همین حد مشخص شده.

ho0rezam
21-08-2009, 23:22
خوب، اگه cataclysm باشه اسم expansion بعدی معلوم میشه که سرزمین هایه جدیدی در راهه...همونی که JIGSA گفت

در ضمن يه سري چيزها هنوز تو داستان هست كه تو بازي نيست. سرزمين هايي كه بعد از انفجار به وجود اومدن 3 قاره و تعدادي جزيره به وجود آوردن
خوب با این وضع معلومه که باید race هایه جدیدی هم وجود داشته باشه...چون مطمعنا جایی برایه زندگی میخوان :دی

ehsannirvana
21-08-2009, 23:33
خب اینم لوگو Cataclysm expansion که همین الان اومد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

xxa
21-08-2009, 23:33
دوستانی که تو لیجن / اسکپ بازی میکنن ترفند برای رفع لگ من هم امتحان کردم 100 تا کاهش احساس کردم تو fps بازی هم خیلی خوب شد

لینک : ( باید عضو باشید تا محتوا مطلب برای شما نمایش پیدا کند : دی )

ehsannirvana
21-08-2009, 23:56
خب اینم اولین اسکرین شات های این Expansion :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای دیدن سایز اصلی به لینک زیر برین :

Zende
22-08-2009, 00:15
خیلی ممنون
پس رفتن تو کار این...
بازم ممنون
اینا بیکارنا!
حالا باید بیس 2 ریس جدیدم بسازن....چه کنیم که چه پولی در میاورد بلیز!:دی

JIGSA
22-08-2009, 01:13
تو اين آدرس ميتونين هم دموي اين Expantion‌ رو ببينين و هم مشخصاتش رو.

مادر جان. Ogrimmar ‌به طور كامل از بين ميره. و هورد ها يه بيس جديد براي خودشون ميسازن.

Zende
22-08-2009, 01:58
من هنوز ندیدم اما خواهم دید:دی
هورد ها؟منظورت فقط ارک ها و ترول ها هست دیگه چون تارن شهر خودشو داره الفم که سیلور مون داره و بیشتر سرورا اون بیس اصلیه:دی

Pouria_30mbian.com
22-08-2009, 02:32
من هنوز ندیدم اما خواهم دید:دی
هورد ها؟منظورت فقط ارک ها و ترول ها هست دیگه چون تارن شهر خودشو داره الفم که سیلور مون داره و بیشتر سرورا اون بیس اصلیه:دی

شهر اصلي هورد ها همون ogimar هست king هم همونجاس

ehsannirvana
22-08-2009, 02:40
Ogrimmar ‌به طور كامل از بين ميره. و هورد ها يه بيس جديد براي خودشون ميسازن.
چه خاطراتی که با Orgrimmar نداشتیم
کریسمس پارسال جلو درش مسابقه پرتاب گلوله برفی گذاشته بودیم,هی یادش به خیر
واقعا شهر خوبی بود.

alliance hunter
22-08-2009, 07:43
cna.sina:
ای کاش حجمشم میزاشتی ، البته اگه معلوم شده ! . مهمترین قسمت رو نگفتی لیچ کینگ رو چی کار کنیم ؟؟؟ میشه زدش ؟؟
من سایتوخوندم البته نه دقیق ، چیزی در موردش ننوشته بود چون jigsaمیگفت تستر ها زدنش گفتم....

alliance hunter
22-08-2009, 07:58
cna.sina:
سلام
داغه داغ متن ترجمه شده از همون سایتی که جیگسا گذاشته بود :
غول‌هاى غارنشين اين معدنى مستعد را براى تشريفات مذهبى جادوگرشان استفاده كردند اما يك اثر غيرمنتظره روى برده‌ها داشت كه در تماس ثابت با آن بودند: etim'ajak يك وحشت‌زدگى جذاب جديد توليد كرد و هوش در جن‌ها. gnitfarC مصنوعات نيرومند خودشان از مهندسى و شيپور برنجى محرمانه، جن‌ها ظالمانشان را زود بر انداختند و (nazeK) را براى ميهنشان ادعا كردند. مين‌ها كه زندانشان بود، اردوگاه برده‌شان و اساس شورش آنها شهر خراب كردن حالا شد. بافت از ميان قلب جزيره در يك شبكه گيج‌كننده تونلها، گاوصندوق‌هاى اتاقى و، لوله‌هاى گدازه خلاصه كردن‌ها را مجتمع جن‌ها خراب مىكنند، غيرقابل پيش‌بينى tesdnim.

حرص طبيعى جن‌ها زود بلندشده آنها به برترى مثل استادان سياست بازرگانى. با شاهزاده‌ها معامله بكنيد در طول اول جنگ مثل بلند شد باهوش‌ترين جن‌ها از درگيرى آموختند بهره‌مند بشوند. دارايىهاى بزرگ گرد آورده‌شده بودند و آيل (nazeK) يك توپى شد براى رودخانه‌هاى جن با كشتىها معامله بكنند. يكى از حرفه قانع شاهزاده است كه به دسته‌بندىاش قرض مىدهد اس-به ايل و تبار را در دوم جنگ سرويس بدهد. شكست ايل و تبار در جلو، جن‌ها از مثال ناموفق همكارشان آموختند و زود آنها درك كردند سودهايشان مىتوانستند دوبرابر بشوند اگر آنها يك چنين رابطه محدودكننده را فرو شده نبودند. به وسيله آخر سوم جنگ، جن‌ها اسلحه را داشتند فراهم مىكردند، وسائل نقليه و خدمات بيراهه به هم ايل و تبار و هم اتحاد. اين براى هميشه آخرين را انجام نمىدهد...

اخيراً، جن‌هاى (nazeK) يك دشمن جديد اتحاد تهيه كرده‌اند و سود ندار غيرمنتظره دسته‌بندى با اين مواجه بشود به حرفه حتمى رانده است در از بىطرفى راحتشان شاهزاده باشد. قراردادهاى كهنه در حال دوباره جعل كردن با هم‌پيمانان پيشينشان، جن‌ها در ايل و تبار را با باز ssmra استقبال‌شده بوده‌ان

alliance hunter
22-08-2009, 08:00
داغه داغ :
ترجمهی دوم :
ببخشید که یه کم قاطی پاتیه ، نوبره دیگه !:
ركوردها نشان مىدهند كه negrow موجود براى يك زمانى در [|dmilaK|كننده.] در واقع، مدرك تازه‌تر پيشنهاد مىكند اصل واقعىشان يك ارتباط كوتوله‌هاى شبانه امكان دارد مجبور بكند و يك دستور كاهنى مرموز از گذشته دور [|dmilak|كننده.] تا هنوز مدرك جديد افشا مىشود، اين اطلاعات فرضى باقى مىماند.

ظاهر محقق‌شده اول negrow در شرقى پادشاهىها پشت به سوم جنگ را تعقيب‌شده بوده است، [حكومت‌دانشمند] وقتى كه گرگ‌حيوانات به كار برده‌شده [به طور |gurA|] به عنوان يك اسلحه بر ضد تازيانه. اسلحه‌هاى [به طور |gura|] زود مخالف شدن با او، با اين وجود، مثل نفرين negrow ميان جمعيت انسان را به تندى پخش بكند، مردهاى معمولى تغييردهنده و زن‌ها در جانوران طبيعى حريص.

خيلى از negrow پذيرفته [به طور |gurA|] مثل خودش و از به خانه اشرافى سابق (بارون enialrevliS) عقب نشينى كرد، ملك حالا معروف به (gnafwodahS نگه داشتن.) ، با اين وجود، نفرين مشمول نبود. در سرزمين‌هاى (eniprevliS) پافشارى كرد و حتى در را محصور با ديوار افسانه‌اى ملت (saenliG) تمديد كرد، نفرين جايى كه به سطوح همه‌گير به تندى رسيد.

شهروندان (saenliG) خودشان را پيدا كردند به دام‌افتاده، با هيچ اميدى گريز. آنها از در قلمروى جدا عميق‌تر عقب نشينى كردند و آنها جان به در برد، بيمناك از حضور وحشى كه فقط بيرون سنگرها را كمين كرد.

فشارها ميان شهروندان تغيير مكان داده‌شده بالا رفتن روى زمان، منتج‌شده در يك جنگ داخلى آن ملت آماده جنگ را حتى بيشتر حالا تهديد بكند بىثبات بكند.

آنها ميان (snaenliG) هستند، با اين وجود، براى پيوستگى به كسى كه اميدوار است. خيلى اعتقاد داشتن آن يك معالجه براى negrow نفرين ممكن است وجود داشته باشد اگرچه ديگران تقريباً دست كشيده‌اند، هراسان اگر آن سنگرها بايد بيافتد، انسانيتشان براى هميشه گم‌شده خواهد بود..

alliance hunter
22-08-2009, 08:03
ترجمه ی خود اکسپنیشن :

دور در يك پناهگاه جدا پنهان، دراگون جنبه فاسد [دور از|gniwhta|] منتظر بوده است، درحال بهبود يافتن از زخمهاى نبرد آخرينش بر ضد (azeroth) و انتظار زمانش تا او دنيا را در آتش گداخته مىتواند دوباره جعل بكند.

زود، [دور از|gniwhta|] مخرب (azeroth) را بر خواهد گشت و انفجارش از [دور از|mlohpe|] دنيا را جدا خواهد كرد، پس‌مانده يك زخم در حال چرك شدن از ميان قاره‌ها. ايل و تبار آرسنيك و نژاد اتحاد به مركز زلزله تحول ناگهانى، پادشاهىهاى (azeroth) تغييرمكان‌هاى زلزله‌اى شاهد را در قدرت انجام خواهند داد، فروزش يك جنگ عناصر و ظهور قهرمانان غيرمحتمل كه براى بالاخيزى آنها را نشان‌دار محافظت خواهد كرد و دنيا را از كامل [دور از|nnoitatsav|] مىشكند

alliance hunter
22-08-2009, 08:05
cna.sina: یه مطلب توووپ دارم در مورد همین پچ آخر که تا دسترسیم باز نشه نمیزارم ! صاحب این اکانت پدرمو در آورده !

xxa
22-08-2009, 09:03
دوستان لیجنی اسکپ : خبر رسیده که داره به صورت فشرده روی لگ لجن کار میشه البته تا حدودی درست هم شده warr هم اسپلاش کامل درست شده ....

------------------------------------

دوستان لیجنی اسکپ : اگه گیلد ایرانی ( هورد ) با بچه با حال خواستید به samtack پی ام بدید

{cross}******** LORD OF PERSIA ******{cross} guild only iranian for inv fast /w me

alliance hunter
22-08-2009, 09:06
مراسم معرفی اکستنیشن جدید :

alliance hunter
22-08-2009, 09:25
.wysiwyg { BACKGROUND: #f5f5ff; FONT: 11px tahoma; COLOR: #000000 } .wysiwyg A:link { TEXT-DECORATION: none } .wysiwyg_alink { TEXT-DECORATION: none } .wysiwyg A:visited { TEXT-DECORATION: none } .wysiwyg_avisited { TEXT-DECORATION: none } .wysiwyg A:hover { TEXT-DECORATION: none } .wysiwyg A:active { TEXT-DECORATION: none } .wysiwyg_ahover { TEXT-DECORATION: none } P { MARGIN: 0px } .inlineimg { VERTICAL-ALIGN: middle } cna.sina :
گویا در این پچ paladin , priset برای gnome وtauren ساخته شده و کلاس shaman برای دورف ها !

بعضی سرزمین ها زیر آب رفتن و بعضی سرزمین های غیر مسکونی هم مسکونی شده
و نمیدونم این بیس ترین چیه ؟؟؟؟ (phased train ) فکر کنم کلا یه اسپل بوک جدیده !
شروع DK ها تغییر کرده !
شغل جدید : archaeology
تلنت های جدید برای همهی کلاس ها
تغییرات در لول آپ این طور که معلومه از لول 20 میتونین raid و BG برین !
اختیارات master guild افزایش یافته و تغییرات اساسی در ساختار گیلد به و جود اومده و فکر کنم ،دقت کنید ،فکر کنم گیلد ها هم لول دارن !

من اشتباه فهمیدم یا واقعا دنیا هر ساعت تغییر میکنه ؟؟؟؟ هم esteren kingdoms و هم kalimdor ????
دسترسی من باز نشدهههههههههههه
ترجمه trailer رو اگه دسترسیم باز بشه میزارم حالشو ببرین !

alliance hunter
22-08-2009, 09:33
خبر خبر : can.sina
توی kalimdor و estren kingdoms هم میشه مونت هوایی استفاده کرد !
ببخشید که پست یه خطی دادم !

wownasser2
22-08-2009, 10:04
سلام
لینک دانلود dps meter برای پچ 3.1.3 رو می خواستم
با تشکر:11:

saman.killer
22-08-2009, 11:04
خوب، اگه cataclysm باشه اسم expansion بعدی معلوم میشه که سرزمین هایه جدیدی در راهه...همونی که JIGSA گفت

خوب با این وضع معلومه که باید race هایه جدیدی هم وجود داشته باشه...چون مطمعنا جایی برایه زندگی میخوان :دی

بچه ها حالا این یه پچ جدیده یا یه چیزی مثل wrath of the lich king جدا از بقیه پچ هاست دوباره حوصله ی لولآپ کردن ندارم:19::19:

JIGSA
22-08-2009, 11:33
اين پچ نيست Expantion هستش يعني يه چيزي مثل Burnong Crusade‌ و Wrath of the Lich King
سقف لول آپ ميشه 85 . اما براي همين 5 لول بايد كلي اينور و اونور بري و اصطلاحا گدايي كوئست كني. چون مناطق جديد خيلي كوچيك هستن و خيلي پراكنده. براي همين امكان استفاده از Fly Mount‌ رو تو Azeroth‌ ايجاد كردن.

البته اونجور كه تو دموي بليزارد ميگه همزمان با اينكه هوردها و اليانس ها داشتن براي حمله به ليچ كينگ آماده ميشدن اين اتفاق ميفته. پس حتما اين Expantion قبل از آرتاسه.

Zende
22-08-2009, 11:46
اگه بشه تو آزرو هم مونته فلی برداشت چی میشه!!!!!:دی
پس اینجور که پیداست هنوز میخوان کشش بدن منم بودم جای صاحبه بلیز همین کارو میکردم!!!!

saman.killer
22-08-2009, 12:03
بچه ها من هر جای بازی رو نگاه کردم حتی مو قعی لاگ این جایی که تصویر هیرو رو نشون می ده addons پیدا نکردم :18:چکار کنم:19: حتی از بچه های تو گیم نت هم پرسیدم اون ها هم همینو گفتن ولی وقتی دیدن هیچ جا addons نداره از تعجب شاخ در اوردن

ehsannirvana
22-08-2009, 12:07
اومدن این Expansion همونقدر عجیب بود که مثلا" میگفتن مِن بعد در بازی میتونین دورِ هم جمع شین و جشن سنتی هورد ها(Kosh'harg) رو انجام بدین ! :دی
یه نکته ای که دیشب یکی از دوستان تو Cf مربوط به blizzcon میگفت این بود که گویا Ozzy (همون خواننده هه)به عنوان یه boss جدید تو این Expansion قرار داره !!!
ما جدی نگرفتیم اما اونقدر مطمئن بود که مام کم کم داشتیم باور میکردیم اما خب تا وقتی یه منبع مطمئن چیزی نگه نمیشه درباره اش گفت.
کسی خبری در این باب نداره؟!

--------------------------------------
راستی دیشب نه تنها برای علاقمندای WOW بلکه برای علاقمندای عناوین دیگه ی Blizzard شبِ بسیار خوبی بود از اضافه شدنِ یه race جدید برای Diablo 3 تا تاریخ ریلیز SCII ,واقعا دیشب آمپر ذوق زدگیمون تا آخر چسبید. :دی

alliance hunter
22-08-2009, 13:08
بچه ها من هر جای بازی رو نگاه کردم حتی مو قعی لاگ این جایی که تصویر هیرو رو نشون می ده addons پیدا نکردم :18:چکار کنم:19: حتی از بچه های تو گیم نت هم پرسیدم اون ها هم همینو گفتن ولی وقتی دیدن هیچ جا addons نداره از تعجب شاخ در اوردن
cna.sina:
مطمئنی که addon با version بازیت همخونی داره ؟؟؟
اسم دقیق addon رو بنویس

Zende
22-08-2009, 13:12
به یک عدد کوئست هلپر برای پتچ 3.1.3 نیازمندیم
نگید که خودش داره چون من از وو ویکی دانلود کردم!

alliance hunter
22-08-2009, 13:19
به یک عدد کوئست هلپر برای پتچ 3.1.3 نیازمندیم
نگید که خودش داره چون من از وو ویکی دانلود کردم!

صفحه ی اول مال 3.2 هست . شما یه سرچ بزنی حله !:31:

Arash_K7
22-08-2009, 15:03
اين پچ نيست Expantion هستش يعني يه چيزي مثل Burnong Crusade‌ و Wrath of the Lich King
سقف لول آپ ميشه 85 . اما براي همين 5 لول بايد كلي اينور و اونور بري و اصطلاحا گدايي كوئست كني. چون مناطق جديد خيلي كوچيك هستن و خيلي پراكنده. براي همين امكان استفاده از Fly Mount‌ رو تو Azeroth‌ ايجاد كردن.

البته اونجور كه تو دموي بليزارد ميگه همزمان با اينكه هوردها و اليانس ها داشتن براي حمله به ليچ كينگ آماده ميشدن اين اتفاق ميفته. پس حتما اين Expantion قبل از آرتاسه.

استدلال عجیبی کردی!:blink:

احتمالا 2 ، 3 سال دیگه برای بازی کردن میاد!

هنوز LichKing کامل نشده که نمیان Expantion دیگه ای برای بازی بزارن!:20:

JIGSA
22-08-2009, 15:28
2-3 سال ديگه ؟
يه ذره تو سايت هاي اطراف بگرد. مي بيني كه زمان تقريبيش نزديكاي ژانويه هستش

در ضمن من گفتم تو دمو ميگه كه زماني كه هورد ها و اليانس ها داشتن براي حمله به ليچ كينگ آماده ميشدن اين اتفاقات افتاد.
به فرض اينكه ليچ قبل از اينا بياد. بعد 5 لول بالاتر كه بريم ليچ كينگ ميشه بچه بازي. و بليزارد كه روي ليچ كينگ اينقدر مانور داده نمياد اون رو زود خز كنه.

*Ali*
22-08-2009, 15:49
2-3 سال ديگه ؟

ژانویه نسخه بتاش میاد یا زودتر ؟

ehsannirvana
22-08-2009, 15:54
ژانویه نسخه بتاش میاد یا زودتر ؟
هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه اعلام نشده.

Arash_K7
22-08-2009, 19:22
2-3 سال ديگه ؟

در ضمن من گفتم تو دمو ميگه كه زماني كه هورد ها و اليانس ها داشتن براي حمله به ليچ كينگ آماده ميشدن اين اتفاقات افتاد.
به فرض اينكه ليچ قبل از اينا بياد. بعد 5 لول بالاتر كه بريم ليچ كينگ ميشه بچه بازي. و بليزارد كه روي ليچ كينگ اينقدر مانور داده نمياد اون رو زود خز كنه.

این تاریخ در حد شایعات تو فروم ها هست!

تا جایی که من میدونم گفتن بزودی...(تازه میره تو تست ریلم)

شاید لیچ اصلا تو سری خشم لیچ کینگ نباشه و توی cataclysm اضافه بشه

بستگی به بلیزارد داره ، اگه اینو زود release کنه اشتباه بزرگی کرده!(هنوز خیلی WOTLK خیلی جای کار داره)

Zalamen
22-08-2009, 19:29
به به Gnomeregan هم ظاهرا قراره اضافه بشه پس از مدت ها!
دیگه این که ملفارین برادر Illidan تو Hyjal به کمکتون میاد.
تغییراتش خیلی زیاده ولی به نظرم این که به Tauren پریست و پالادین دادن خیلی بده...آخه Tauren رو رو چه به جادوهای Holy?
حالا Troll Druid و Orc Mage رو نگم بهتره:2:

ehsannirvana
22-08-2009, 20:12
به نظرِ من این Expansion بیشتر میخواد تسلیحات یه نبرد بزرگ رو آماده کنه(مثلا" میشه با در نظر گرفتن LK قضیه رو توجیه کرد),باید دید این دو race جدید چی کاره هستن,این یه نظریه
یه نظریه دیگه میگه با توجه به اینکه ActivisionBlizzard گفته میخواد رو یه MMO دیگه کار کنه داستان WoW رو یه جا خاتمه بدن و این میتونه ابزار خوبی برای اعمال نمایش پایانی بازی باشه.

Zende
22-08-2009, 20:34
اون دوستمون که کوئست هلپرو داده بودن
مرسی اما اونجا مشکل داره
وقتی میخواد دانلود کنه
میگه اتو یا مانوئال اتوش که کار نمی کنه مانوئالشم یکی گفت مدراتور برداشتتش

Zende
22-08-2009, 21:46
دوستان عزیز میتونید اگه ورژنتون 3.1.3 باشه کوئست هلپرتونو از فایل زیر برای من آپلود کنید لطفا؟
G:\wow\Interface\AddOns
سایت آپلود:

مرسی

gamebazi.blogfa
22-08-2009, 21:49
Tauren رو Rouge هم بدن خیییییلی با حال می شه:31::39:
این پک کی میاد؟
یک پک جداگانه هست یا به ورژن های قبلیش هم نیاز داره؟

ehsannirvana
22-08-2009, 22:36
Tauren رو Rouge هم بدن خیییییلی با حال می شه:31::39:
این پک کی میاد؟
یک پک جداگانه هست یا به ورژن های قبلیش هم نیاز داره؟
هنوز تاریخ دقیقی گفته نشده
مطمئنن به TBC و WoTLK هم نیاز دارین.

Zende
23-08-2009, 01:03
حرف جالبیه ها...
تارن با اون هیکل گنده روگ بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

JIGSA
23-08-2009, 11:37
خوب طبق آخرين اطلاعات كه تو فروم خوب بليزارد موجوده.
اين Expantion بعد از IceCrown Citadel كه همون Arthas‌ باشه مياد. زمان قطعي هنوز اعلام نشده ولي حدودا 2011 يا 2012 رو پيش بيني مي كنن. ( به نظر مياد بسته شدن پروژه WOW رو بايد منتفي دونست )
اين كه چرا بعد از آرتاس ؟ دليل اين حرف هم اينه كه Deathwing كه قراره باس نهايي اون Expantion‌ باشه يكي از نگهبانان زمينه و از گماشته هاي نيمه خدايانه و به هر ترتيب از آرتاس مهم تره.
اگر شنيده باشين Azeroth توسط چندين نيمه خدا ساخته شده و توسط گماشته هاي اونها نگهباني ميشه.
Khaz'goroth يكي از اين نيمه خدايانه كه اصطلاحا به شكل دهنده كوه ها و صخره ها معروفه. اون به Neltharion, the Earth-Warder قدرت ميده و اون رو در اعماق زمين به عنوان نگهبان كوهستان ها و معادن زمين قرار ميده. اما حالا Neltharion يا همون Deathwing ‌بر عليه مردم Azeroth كه اونا رو تخريب گران زمين ميدونه قيام كرده و تصميم داره تا اونها رو از بين ببره.

در ابتدا قرار بوده كه سقف لول رو ببرن رو 90 ولي فعلا رو 85 هستش و احتمالا بعدا به 90 افزايش پيدا ميكنه.
اين هم ليست مناطق و لول هاي اونها كه از نوشته هاي يكي از سازندگان wow به دست رسيده. همونطور كه ميبينين قرار بوده تا 90 باشه.

Draenor Set

Azuremyst Isle - 1 to 10
Bloodmyrk Isle - 10 to 20

Eversong Forest - 1 to 10
Quel'thalas - 10 to 20
Hellfire Peninsula - 58 to 62
Zangarmarsh - 60 to 64
Terokkar Forest - 61 to 65
The Deadlands - 63 to 67
Nagrand - 64 to 68
Blade's Edge Mountains - 66 to 70
Netherstorm - 67 to 70
Shadowmoon Valley - 69 to 70

Northrend Set

Borean Tundra - 67 to 70
Howling Fjord - 67 to 70
Dragonblight - 69 to 72
Grizzly Hills - 70 to 73
Crystalsong Forest - 72 to 75
Zul'drak - 73 to 76
Sholazar Basin - 75 to 79
Storm Peaks - 76 to 80
Icecrown Glacier - 78 to 80

Maelstrom Set

Gilneas - 77 to 80
Grim Batol - 78 to 81
Kul Tiras - 79 to 82
Kezan - 81 to 86
Tel Abim - 83 to 85
Zandalar - 84 to 87
Plunder Isle - 86 to 88
The Broken Isles - 87 to 90
The Maelstrom - 89 to 90

Plane Set

Pandaria - 1 to 10
Hiji - 10 to 20

Wolfenhold - 1 to 10
Xorothian Plains - 10 to 20

The Green Lands - 88 to 91
The Dying Paradise - 91 to 94
The Emerald Nightmare - 94 to 97
The Eye of Ysera - 97 to 100

Deephome - 88 to 91
Skywall - 91 to 94
The Abyssal Maw - 94 to 97
The Firelands - 97 to 100

Legion Set

K'aresh - 96 to 99
Argus Meadowlands - 97 to 100
Mac'Aree - 99 to 100
Maw of Oblivion - 100+

اين ليست كامل از 60 بود تا 100

جاهايي كه نوشته 1-10 و 10-20 مربوط به Race هاي جديد هستن
همونطور كه مي بينين اول قرار بوده كه اين دو تا Race جديد از لول 90 به بعد اضافه بشن. اما خوب حالا يه كم جلو انداختنش.

Zende
23-08-2009, 12:50
cna.sina:
اطلاعاتی در مورد ریس جدید نیست ؟؟؟ منظورم توضیحات بیشتر ، کلاسهاشون و.......

Zende
23-08-2009, 14:07
این جور که پیداست تا 100 هم دادن!:دی
اون وقت از 20 تا 58 به صورت سوری میره بالا؟؟:دی

ehsannirvana
23-08-2009, 14:15
اين كه چرا بعد از آرتاس ؟ دليل اين حرف هم اينه كه Deathwing كه قراره باس نهايي اون Expantion‌ باشه يكي از نگهبانان زمينه و از گماشته هاي نيمه خدايانه و به هر ترتيب از آرتاس مهم تره.
شدیدا" با این نکته نظر موافقم
تو داستان(اواسط Lord Of The Clans) شخصِ شخیصُ Deathwing که شدیدا" مورد لطف رّب النوع ها بود قدرت میگیره و میخواد یه حالی به باقی کله گنده ها بده.
به نظرم اگه با این سیاستی که jigsa جان اشاره کرد بخواد پیش بره خیلی زیباتره,اینطوری در حق باقی باس های داستان کم لطفی نمیشه.

اطلاعاتی در مورد ریس جدید نیست ؟؟؟ منظورم توضیحات بیشتر ، کلاسهاشون و.......
فعلا به همین اطلاعات آخری که حسین جان گذاشتن محدود میشه
هنوز خیلی زوده بخوان اطلاعات بیشتر بدن.

پ.ن: خیلی از دوستانِ که همه جای Map رو گشته بودن و هر باسی دمه دستشون بود رو زده بودن,حدود یکی دو ماهی میشد دیگه WoW بازی نمیکردن نمیگفتن بازی به آخر رسیده ها اما منظورشون از این حرکت همین بود,بعد از WOW همه رفتن Warhammer Online که منم اتفاقا" یه Lvl 33 دارم و بین MMO های دیگه خیلی بهتر در اومد و کلی براش Addon و مخلفات ساخته شد,این تا اینجا : دی ,بعد از این Blizzcon همه به تکاپو افتادن !,فردای اون 4-5 تا تلفن داشتم که همه دنبال جایی بودن که گیم کارت ارزون قیمت بفروشه !,واقعا" باید به مسئولین blizzard آفرین گفت.

Zende
23-08-2009, 15:49
یکی هم انگار پیدا نشد کوئست هلپرشو در پچ 3.1.3 برا ما آپ کنه....:دی

Immortal power
23-08-2009, 16:49
یکی هم انگار پیدا نشد کوئست هلپرشو در پتچ 3.1.3 برا ما آپ کنه....:دی
اقا منم نيازمندم به يك كوئست هلپر براي 3.1.3!:31:
راستي من يه عكس ديدم يه هانتر پتش دنبالش ميدويد در حالي كه سوار مانت بود!:18: تنظيماتي چيزي داره يا مربوط ميشه به سرور؟!

Immortal power
23-08-2009, 18:38
اا سرور خوب جمعيتش بين 2000 تا 3000 فان هم باشه و همراه با تلپورتر هم اگر باشه چه بهتر! كلا مثل نل باشه! كسي سراغ داره به ما هم بگه.

saman.killer
23-08-2009, 21:06
اا سرور خوب جمعيتش بين 2000 تا 3000 فان هم باشه و همراه با تلپورتر هم اگر باشه چه بهتر! كلا مثل نل باشه! كسي سراغ داره به ما هم بگه.
برو به آدرس زیر بهش می گن فان سرور سرور خوبیه ولی این قدر آسونه که مسخره شده:13:

saman.killer
23-08-2009, 21:07
می گم داستان wowاز کجا گیر میاد هر چی تو گوگل سرچ کردم نبود:31:

Scary Feelings
23-08-2009, 22:43
برو به آدرس زیر بهش می گن فان سرور سرور خوبیه ولی این قدر آسونه که مسخره شده:13:

شما هم اونجا بازی میکنی؟!اسمت چیه؟!

Immortal power
23-08-2009, 23:23

خيلي ممنون اخه كم كم دارم از نل خسته ميشم به خاطر اف شدن هاش سرور عالي هست ولي زياد اف ميشه. قدرما خيلي بهتر بود هر چند ساعت يك بار به مدت 1 دقيقه اف ميشد رل بك هم در حد 10 يا 15 ثانيه بود ولي الان زود به زود اف ميشه و در حد 2 الي 4 دقيقه اف ميمونه و رول بكش هم كمي زياد تر شده مثلا در حد 1 دقيقه.:41:
يه سوال ديگه هم داشتم اين سرور با 3.1.3 هم ميخونه يا نه.

Immortal power
23-08-2009, 23:35

لطفا ريلم ليستشم بهم بگيد.:10:
ببخشيد 2 تا پست ميشه من تازه اومدم محدوديت دارم نميتونم پستامو ويرايش كنم!!!

xxa
24-08-2009, 09:53
خب دیگه لیجن برگشت به رول سابق خودش

لگش هم رفت :) و ایتم ها هم درست شد دوباره لیجن محبوب شد :دی

دوستان اگه میخوایید تو گلید LORD of PERSIA عضو بشید به من یا به piceman , zakhmi , pulad , amordat

هم سایت براش درست کردیم هم بانکش فوله :دی هم بچه های باحالی داره

Immortal power
24-08-2009, 10:37

ببخشيد من ديشب پست دادم تاييد نكردن نميدونم چرا!:13::41:
خب اين سرور teleport اسون داره؟ و XP ريتش چنده؟ اگر ميشه ريلم ستش هم بهم بديد.

Zende
24-08-2009, 11:21
اینجور که پیداست این سرور 2 تا ریلم داره
یکی برای 3.1.0
و یکی برای 3.2.0
از جمعیتش جایی گفته نشده
توی توضیحات سروراش تلپورتر وجود نداره
از فان یه چیزی اون ور تره
5 تا سرور داره
3 تا توی یه ریلم
و 2 تا دیگه توی یه ریلم دیگه
فان ترین سرور
سرور 2 هست
و بعد سرور 1

ehsannirvana
24-08-2009, 13:11
کهولتِ سن هم بد چیزیه ها ! : دی
از دیشب کلِ horde Base هارو زیر و رو کردم واسه یه pet Trainer !!!
کسی میدونه Fel'Guard Trainer کجاست؟!

پ.ن: تلپورتر نه, پُرتال (Portal) (-:

Immortal power
24-08-2009, 13:48
اینجور که پیداست این سرور 2 تا ریلم داره
یکی برای 3.1.0
و یکی برای 3.2.0
از جمعیتش جایی گفته نشده
توی توضیحات سروراش تلپورتر وجود نداره
از فان یه چیزی اون ور تره
5 تا سرور داره
3 تا توی یه ریلم
و 2 تا دیگه توی یه ریلم دیگه
فان ترین سرور
سرور 2 هست
و بعد سرور 1
يعني مثل نل تلپورت نداره؟!:44:

rootnt
24-08-2009, 14:03
خب دیگه لیجن برگشت به رول سابق خودش

لگش هم رفت :) و ایتم ها هم درست شد دوباره لیجن محبوب شد :دی

دوستان اگه میخوایید تو گلید LORD of PERSIA عضو بشید به من یا به piceman , zakhmi , pulad , amordat

هم سایت براش درست کردیم هم بانکش فوله :دی هم بچه های باحالی داره
کجا محبوب شد؟
۳۵۰ نفر توشه lol
تازه هیروی من هنوز ۷۱ هست

saman.killer
24-08-2009, 14:59
يعني مثل نل تلپورت نداره؟!:44:
من خودم توش بازی می کنم تلپورت داره یه سری شاپ ها هستند که تو تمام شهر ها پیدا میشن بهشون می گن شاپ تلپورت که به همه جا تلپورت می کنن جمعیت خیلی زیادی توش هست چون جهانیه اسم من brningsaha هست که لول 55 هستم (زیاد توش بازی نمی کنم)255 تا لول داره realm list:

راستی zende تو چه جوری این سرور به این معرو فی رو نمی شناسی می شه گفت بعد از بلیزارد معروف ترینه:13:

marmolak kocholo
24-08-2009, 17:06
Hoorezam جان شما که Donate کردید میشه کامل و واضح توضیح بدید چه طوری میشه Donate کرد !؟
ممنون...

xxa
24-08-2009, 17:18
کجا محبوب شد؟
۳۵۰ نفر توشه lol

داداش لگش رفته بکلی از باگاش رفته باگ کلاس درست کردن خب بچه ها کم کم بر میگردن

البته قدیمی ها بر میگردن دیگه راتینگ هم به حالت قبلش فکر کنم برگشته ... اگه یه هفته میومدی 80 میشدی ...

دیگه با پوشن هم نمیتونی ایتم بخری همه رو فیکس کردن ....

Metalzadeh
24-08-2009, 17:25
فیکس نکردن ور داشتن کلا :دی
لگش هم فرقی نکرده سری آخری که چک کردم ...

gamebazi.blogfa
24-08-2009, 18:27
خيلي ممنون اخه كم كم دارم از نل خسته ميشم به خاطر اف شدن هاش سرور عالي هست ولي زياد اف ميشه. قدرما خيلي بهتر بود هر چند ساعت يك بار به مدت 1 دقيقه اف ميشد رل بك هم در حد 10 يا 15 ثانيه بود ولي الان زود به زود اف ميشه و در حد 2 الي 4 دقيقه اف ميمونه و رول بكش هم كمي زياد تر شده مثلا در حد 1 دقيقه.:41:
يه سوال ديگه هم داشتم اين سرور با 3.1.3 هم ميخونه يا نه.
اگه دنباله یه سرور فان می گردی ... بیا:

هم تلپورن داره همم که افراد آنلاینی در حدوده 300-1000 نفر داره (بعد ساعت 4 بعد ظهر زیادن)

Immortal power
24-08-2009, 19:04
من خودم توش بازی می کنم تلپورت داره یه سری شاپ ها هستند که تو تمام شهر ها پیدا میشن بهشون می گن شاپ تلپورت که به همه جا تلپورت می کنن جمعیت خیلی زیادی توش هست چون جهانیه اسم من brningsaha هست که لول 55 هستم (زیاد توش بازی نمی کنم)255 تا لول داره realm list:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی zende تو چه جوری این سرور به این معرو فی رو نمی شناسی می شه گفت بعد از بلیزارد معروف ترینه:13:
ببخشيد اينقدر سوال ميكنما ولي 255 تا لول داره يعني تا لول 255 ميره؟!:18::18::18::18:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهم تلپورن داره همم که افراد آنلاینی در حدوده 300-1000 نفر داره (بعد ساعت 4 بعد ظهر زیادن)
خب بايد هر دوشون رو امتحان كنم.
چون هيرو هام خيلي تو نل براشون زحمت كشيدم دلم نمياد ولشون كنم!:31:

ho0rezam
24-08-2009, 19:24
Hoorezam جان شما که Donate کردید میشه کامل و واضح توضیح بدید چه طوری میشه Donate کرد !؟
ممنون...
سلام...راستش اون موقع که توو scape بودم...auto mailش خاموش بود و کار نمیکرد (اگه الان راه انداخته باشنش که کارت راحت میشه)
شما باید اول آیتمی که میخوای بخری رو اسمش رو بدونی و وارد سایت بشی و فرم مورد نظر رو پر کنی و بعدش با paypal هزینه رو بپردازی...از اونجا که paypal برای ایرانی ها سایتش باز نمیشه باید خریدت رو به کسی که paypal داشته باشه بسپری...بعده اینکه خرید انجام شد، همون طور که گفتم اگه auto mail کار کنه، خودکار به میلت فرستاده میشه...اگه نه باید بری توو Donate channel و صبر کنی تا یه GM بیاد و بگه که Que باز هست و هر کس کاری داره wisp بده....وقتی اینو گفت شما باید بهش یه wisp بدی تا بری توو لیست.

هر وقت که نوبتت شد portal میشی به یه مکان بسته که Gm اونجا هست و باهاش صحبت میکنی...اون ازت mailی که باهاش خرید paypal رو انجام دادی رو میخواد...بعدشم آیتمارو میندازه توو بگت :دی

namx
24-08-2009, 20:48
گالری عکس Word Of Warcraft

Zalamen
25-08-2009, 01:14
خب آخرین دمویی که از Catalysm منتشر شده رو دیدم!فوق العاده!واقعا WoW تو هر پچ داره پیشرفت میکنه!
نکت جالب:
1-Tanaris سرسبز شده!یه چیزی مثه STV ولی درختاش زیاد نبود!
2-Effect های گرافیکی مخصوصا آتش فوق العاده پیشرفت کردن!
3-Barrens هم اون طور که نشون داد ترک خورده . مواد مذاب اون جا جاری هست!
4-هیروئیک به Shadow Fang Keep و Deadmines اضافه میشه!(نفهمیدم لولشون تغییر میکنه یا نه؟)
5-Azshara که کلا داغونه!
6-کلا ویدئو رو ببینین مثلا همه ی Video های بلیزارد زیباست(البته CG نیست)
خودم از Gamespot دیدم ولی اولش بیشتر از یک دقیقه تبلیغ داشت:2:واسه همین بهتره از جاهای دیگه نگاه کنین
:40:

Immortal power
25-08-2009, 01:23

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهم تلپورن داره همم که افراد آنلاینی در حدوده 300-1000 نفر داره (بعد ساعت 4 بعد ظهر زیادن)
راستي يادم رفت بپرسم 3.1.3 كه ساپورت ميكنه؟

masoud_fakhary
25-08-2009, 07:14
سلام اگه میخوایید بازیکنید بیاید به این server خیلی خوب حدود 2600 نفر توش هستند

با پچ 2.4.3 باید بازی کنید
اینم ریم لیستش
set realmlist logonhg.gamefreedom.pl

bossKiller
25-08-2009, 09:14
سلام من 1اکانت تو سرور nelساختم میخواستم ببینم کسی از شما تو این سرور بازی می کنه اگه اره لطفا اسم هیروتو بنویس اگر هم همتون تو 1سرور دیگه هستید که از nel بهتره ممنون میشم ادرس اون یکی سرورو بگید

Unholy
25-08-2009, 09:32
سلام
ببخشید wowcrack راه افتاد ؟
پچش چنده ؟
از کجا پچو بگیرم ؟(دان کنما !!!)

marmolak kocholo
25-08-2009, 10:30
لبه دوست عزیز !
WowCrack هم مثل روز اوش شده...
همه چیز درست شده ! کلاس Warrior هم که مشکل داشت درست شده ولی باید دوباره بری مونت هارو Train کنی!
پچ بازی 3.1.3 هست.

ho0rezam
25-08-2009, 11:18
کد:
هم تلپورن داره همم که افراد آنلاینی در حدوده 300-1000 نفر داره (بعد ساعت 4 بعد ظهر زیادن)
یکم زیادی فانه...دوستای من اونجا بازی میکنن...وقتی رفتم دیدم فقط خندیدم :دی :دی
طرف تنهایی میره ins اونم جاهایی که باید raid تشکیل داد...مثه TK...رفت kael رو just one کرد و برگشت.
attack میشه تا 100k هم داد و اینکه priest بالای 90k هیل میکنه.
البته نمیدونم توو کدوم ریلمش داشتن بازی میکردن...حالا شاید یه ریلم درست و راست تر هم داشته باشه

Zende
25-08-2009, 11:56
سلام من 1اکانت تو سرور nelساختم میخواستم ببینم کسی از شما تو این سرور بازی می کنه اگه اره لطفا اسم هیروتو بنویس اگر هم همتون تو 1سرور دیگه هستید که از nel بهتره ممنون میشم ادرس اون یکی سرورو بگید
خودم:
Dksosoeno
Sosoeno
Semperor
لومینا:
Hrmosashi
Mosashi
Dkmosashi
هورضام:
Hoorezam
جیگسا:
یادم نیست!:دی
حجت:
Dkazshara
Pljaina
بقیشو یادم نیست...
مورادین:
Plnamayande
namayande
بقیشو یادم نیست
البته هورضام و جیگسا آکانتشون خوابیده هست و بلیزارد بازی میکنند
از بقیه ی دوستان خبری ندارم

Unholy
25-08-2009, 12:18
لبه دوست عزیز !
WowCrack هم مثل روز اوش شده...
همه چیز درست شده ! کلاس Warrior هم که مشکل داشت درست شده ولی باید دوباره بری مونت هارو Train کنی!
پچ بازی 3.1.3 هست.

این جا اصلا لینک دانلودش کدومه ؟؟؟؟؟؟؟
خواهشا لینکو لطف کن

ممنون:10::11:

saman.killer
25-08-2009, 13:36
ببخشيد اينقدر سوال ميكنما ولي 255 تا لول داره يعني تا لول 255 ميره؟!:18::18::18::18:

بله از لول 1 تا 80 خیلی سریع لول آپ می شی از اون به بعد لول آپ شدن یه خورده کند میشه از 100به بالا سختر می شه ولی هیچ وقت مثل بلیزلایک سخت نمی شه :46:

marmolak kocholo
25-08-2009, 13:52
این جا اصلا لینک دانلودش کدومه ؟؟؟؟؟؟؟
خواهشا لینکو لطف کن

ممنون:10::11:

اگه نتونستید از اون صفحه دانلود کنید برید تو این صفحه و روی هر پچی که دوست دارید کلیک کنید...

Unholy
25-08-2009, 14:26
اگه نتونستید از اون صفحه دانلود کنید برید تو این صفحه و روی هر پچی که دوست دارید کلیک کنید...

اگه بخوام از 3.0.9 به 3.1.3 برم باید یک پچ بگیرم یا چند تا ؟
چندمیشو باید بگیرم؟
پچاش 100 % درسته ؟
یک وقت دان نکنم خراب باشه ؟؟؟!!!!!
:21::8::5::20::41::31::13::19::18::11::40::2::27:: 10::46:

marmolak kocholo
25-08-2009, 14:48
من خودم چندتا از پچ هارو از اینجا گرفتم درسته !
برای آپدیت کردن wowتون از 3.0.9 به 3.1.3 باید لینک های زیر را به ترتیب دانلود و نصب کنید...
راستی حتما قبل از دانلود پچ مطمئن بشید که Wow شما چه نسخه ای هست enGB یا enUS

Immortal power
25-08-2009, 17:35
بله از لول 1 تا 80 خیلی سریع لول آپ می شی از اون به بعد لول آپ شدن یه خورده کند میشه از 100به بالا سختر می شه ولی هیچ وقت مثل بلیزلایک سخت نمی شه :46:
پس اگر لول 80 بيشتر داره بيخيال ميشم!:31:

gamebazi.blogfa
25-08-2009, 17:42
یکم زیادی فانه...دوستای من اونجا بازی میکنن...وقتی رفتم دیدم فقط خندیدم :دی :دی
طرف تنهایی میره ins اونم جاهایی که باید raid تشکیل داد...مثه TK...رفت kael رو just one کرد و برگشت.
attack میشه تا 100k هم داد و اینکه priest بالای 90k هیل میکنه.
البته نمیدونم توو کدوم ریلمش داشتن بازی میکردن...حالا شاید یه ریلم درست و راست تر هم داشته باشه
نه اینجورام نیست!!
مثلان برای یه raid 5 نفر لازمه و damage که می زنی 100k جون باس هم در مقابل زیاده مثلا 5 نفر تو نیم ساعت می تونه kt رو بزنه!
اصلی ترین realm بازی ورژنش 3.0.9 هستش

marmolak kocholo
25-08-2009, 17:53
بچه ها آیتم T8.5 برای پچ 3.1.3 هست یا برای پچ 3.2 !!!؟

Zende
25-08-2009, 18:05
من خودم چندتا از پچ هارو از اینجا گرفتم درسته !
برای آپدیت کردن wowتون از 3.0.9 به 3.1.3 باید لینک های زیر را به ترتیب دانلود و نصب کنید...
راستی حتما قبل از دانلود پچ مطمئن بشید که Wow شما چه نسخه ای هست enGB یا enUS

cna.sina :
اونای که میخواین دانلود کنین اگه ADSL دارین توی خونه از همون Launcher.exe استفاده کنین و اگر ندارین سایت زیر کاملا مطمئنه :

Zende
25-08-2009, 18:08
cna.sina:
کی دوست داره آیتم مجانی بخره ؟؟؟ از هر سروری ! هک و اینا نیست ها..... !
حتی میتونین توی بلیزارد بازی کنین ! (مجانی)
تازه راهشو پیدا کردم
نمیشه اینجا بگم تبلیغ میشه ( دسترسیمو قطع کردن ، قانون مند شدم :دی)
اگه خواستین PM بدین به من. به zende ندین ها !

hossein2801
25-08-2009, 19:51
nel چشه؟
////////////////////

dc_error691
25-08-2009, 20:09
nel چشه؟
////////////////////
مثل اینکه فعلا ترکیده سایتش بالا نمیاد:41:

gamebazi.blogfa
25-08-2009, 20:13
nel چشه؟
////////////////////
طی اخبار بدست رسیده سرور از ساعت 7.5 تا 8 ساعت بعد یعنی تا 4 نصف شب سرور خاموش می باشد.:31:

hossein2801
25-08-2009, 20:35
نمیخوان این مشکل افلاین شدنشو بگیرن؟

Zende
25-08-2009, 21:28
الآن که دارن پهنای سایتو گسترش میدن یعنی باگ ها,چیزایی که حالت هکی حساب میشه و از دستشون در رفته و چیزای مشابه اینو از بین میبرند.
و اما مشکل دوم
یعنی آف شدن هر موقعی نل مثل فان اسکپ البته نل بیشتر اوقات میگه و چیزهایی تشابه این
server wil offline in 20:00 min
server will shutdown in 20:00 min
server will restard in 20:00 min
که دلیلش از جای بالا میاد
یعنی هکایی که پیدا کردن رو
مردم انجام میدن
اونارو بن کرده و دسترسی قطع کردند
اگه این کارو نکنند خود ما مشکلاتی برامون پیش میاد یه سری دلیل مخفی دیگه هم داره که سیکریته!:دی
لیست هیروهای هورد های دوستان در نل:
خودم:
Misshunter
لومینا:
hertal
Plhertal
البته در هیروی دومیش یکمی شک دارم:دی
مورادین:
namayandeh
حجت:
Plsylvanas
همین سیلواناس مطمئن نیستم درست باشه...

bossKiller
25-08-2009, 22:00
عزیز حالا کی درست میشه در ضمن اسم هیرو منم:46: bossKillerr

Zende
26-08-2009, 01:49
الآن که انگار درست شده
چون مورادین توشه
من وقت نکردم برم
الآنم میخوام فیلم بزارم دانلود شه
انشاءالله فردا
ساعت:
2:46 دقیقه بامداد:دی
راستی هورد یا آلیانس لول کلاس ریس؟

bossKiller
26-08-2009, 08:40
عزیز من تازه از دیروز تازه تو این سرور شروع به بازی کردم .bosskillerr.alliance.lvl40.rogue البته 1هیرو دیگم دارم .sourena.alliance.lvl40.warrior

Face.ShoT
26-08-2009, 10:53
سلام دوستان
من سرور اروپا بلیز هستم.
اگه سوالی داشتین بگین شاید بتونم کمک کنم.
در ضمن من realm burning legion هستم
Night Elf Rogue
کسی اونجا هست یه بوقی بزنه ما هم خبر دارشیم.
اسم کارکتر هم Nracas هست.

ehsannirvana
26-08-2009, 12:02
دوستان الان کسی جایی سراغ داره گیم کارت EU زیر 35 بفروشه؟

Blizzard
26-08-2009, 12:54
زیر 35 صرف نداره

Zende
26-08-2009, 13:03
cna.sina:
تنها راهش همونه که گفتم ! انشا ..... به زودی میرم بلیز ! پچ 3.2.2 که install بشه میرم !
الان میگن اسپم دادی ! :دی

Zende
26-08-2009, 13:08
دوستان عزیز من ندادم سینا داده!!!!!
عجب باس کیللر چه شانس خوبی داری تو!
چون ما رفتیم توی کار هورده:دی
یکی که نتونست بیاد هورد این بود dkazshara حجت
نمیخوام بگما!!!ولی لومینا بلود الف برداشت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

virus2009
26-08-2009, 13:10
دوستان سلام
من guild master ساختم حالا پاک نمیشه.
چجوری میتونم پاکش کنم.

Zende
26-08-2009, 13:14
یعنی منظورت اینه که گلدتو پاک کنی؟
نمیدونم....چون من هر وقت ساختم پاک نکردم:دی

virus2009
26-08-2009, 13:23
اره.
موقعی که leave guild رو میزنم میگه شما نمیتوانید guild master رو پاک کنید.
هر کی میدونه سریع جواب بده.
ممنون

don mohsen
26-08-2009, 13:31
اقايون من تازه واردم هنوز تازه مي خوام اين بازي رو بگيرم.لذت واقعي با كدومه؟
بليزارد يا مجاني ها؟ئو اينكه چه فرقي باهم دارن.
تشكر.

namx
26-08-2009, 14:40
10000% بلیزارد بهتره اگه از اول تو سرور مجانی ها بازی کنی دیگه نمیتونی تو بلیزارد خوب بازی کنی یعنی سطح لول اپ اونجا اینقد بالاس که یعنی اگه تو سرور مجانی lvl 1 creep بکشی لول 4 میشی ولی بلیزارد حتی کمتر از 1 خونه xp میگیری 1300 / 80

Zende
26-08-2009, 14:45
دوستان سلام
من guild master ساختم حالا پاک نمیشه.
چجوری میتونم پاکش کنم.
cna.sina:
باید گیلد مستر رو انتقال بدی به یه بابای دیگه !

rootnt
26-08-2009, 14:59
اره.
موقعی که leave guild رو میزنم میگه شما نمیتوانید guild master رو پاک کنید.
هر کی میدونه سریع جواب بده.
ممنون
این دستور رو بزن
guilddisband/

gamebazi.blogfa
26-08-2009, 16:53
الان ساعت 5.30 هست و سرور neverendless آنلاین ولی من نمی تونم داخلش بشم مثله همه اینطوره؟

Zende
26-08-2009, 17:20
نه الآن من توش بودم تا الآن ممکنه اون ساعت آف بوده;)

virus2009
26-08-2009, 17:24
این دستور رو بزن
guilddisband/

اینو باید کجا بزنم....؟؟؟؟؟

gamebazi.blogfa
26-08-2009, 17:25
نه بازم نمی ره!
ریلیم رو انتخاب می کنم ok رو می زنم باز می ره تو اون صفحه انتخاب ریلیم!
کمکم کنییییییییید!

Zende
26-08-2009, 17:36
HoJJaT_007 :

خب دیروز یه تصمیماتی گرفتیم بریم هورد شیم ! اولا اواتر اون یوزر رو ببینید که وفادار شدیم به هوردا !
راستشو بخواین الینس ها زیادی بی بخارن . 4 تا روج اومدن ایرونفورج 80 ها وسط میدون شهر کاری نداشتند ! همینطوری کارشونو میکردند .
یا بدتر
با یه روج توی GS در افتادم . گفت هر کجا باشی میکشمت . گفتم بکش وسط میدون دوئل SW هستم . اومد وسط همه جلوی چشم همه کشت منو ! بعد جالب همه فرار کردن ! یعنی 10 تا الینس نمیتونند یه روج رو بزنند ؟! حیف که خود DK میتونه ولی اگه SAPP شه و طرف شمشیر ایلیدن داشته باشه کارت تمومه ..

همین دیگه دیدم الینس ها زیادی چیزن با اینکه کل مانتام - پولام - آیتم Full Epic - کلی آیتم و اچیومنتو اینا رو ول کردم اومدم هورده . هلیکپتر و اینا رو همشو ول کردم . اومدم هورده دیدم چه آدمایین . برو سیلور مون بگو Can I Have Some Money یک تائورون یا بلود الف حتما بهت 100 گلد میده . اورجیمر هم که نگم بهتره . خلاصه الان میخوام پالادینمو 80 کنم . بلود الف
Plsylvanas

Glory For The Horde

------

ویرایش:

این مشکل برای منم هست . نمیدونم چش شده nel جدیدا ..

gamebazi.blogfa
26-08-2009, 17:42
نه بازم نمی ره!
کمکم کنییییییییید! کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه نفر جواب بده سریع:41:

don mohsen
26-08-2009, 17:49
اقا يك سوال ديگه...
با ديال اپ هم ميشه باز ي كرد؟؟؟

Zende
26-08-2009, 17:54
چرا نشه
حجت لطفا گ رو ج تلفظ نکن!

hossein2801
26-08-2009, 18:00
HoJJaT_007 :

خب دیروز یه تصمیماتی گرفتیم بریم هورد شیم ! اولا اواتر اون یوزر رو ببینید که وفادار شدیم به هوردا !
راستشو بخواین الینس ها زیادی بی بخارن . 4 تا روج اومدن ایرونفورج 80 ها وسط میدون شهر کاری نداشتند ! همینطوری کارشونو میکردند .
یا بدتر
با یه روج توی GS در افتادم . گفت هر کجا باشی میکشمت . گفتم بکش وسط میدون دوئل SW هستم . اومد وسط همه جلوی چشم همه کشت منو ! بعد جالب همه فرار کردن ! یعنی 10 تا الینس نمیتونند یه روج رو بزنند ؟! حیف که خود DK میتونه ولی اگه SAPP شه و طرف شمشیر ایلیدن داشته باشه کارت تمومه ..

همین دیگه دیدم الینس ها زیادی چیزن با اینکه کل مانتام - پولام - آیتم Full Epic - کلی آیتم و اچیومنتو اینا رو ول کردم اومدم هورده . هلیکپتر و اینا رو همشو ول کردم . اومدم هورده دیدم چه آدمایین . برو سیلور مون بگو Can I Have Some Money یک تائورون یا بلود الف حتما بهت 100 گلد میده . اورجیمر هم که نگم بهتره . خلاصه الان میخوام پالادینمو 80 کنم . بلود الف
Plsylvanas

Glory For The Horde

------

ویرایش:

به اينا مثلا ميگن aliance همون ارتاسي كه زد پدرشو كشت
نميدونم با چه رويي بعضي ها ميرن اليانس اونم هيومن lميسازن :دي
من كه هورد هستم هر وقت كسي پول بخواد بش ميدم

با اين امار انلاينسون تو نل نميدون با چه رويي ميان orgimmar حمله كنن :دي

تو كدوم سروري؟

for the horde

don mohsen
26-08-2009, 18:00
يعني بدون هيچ مشكلي و سريع و بدون دردسر؟؟؟

hossein2801
26-08-2009, 18:12
يعني بدون هيچ مشكلي و سريع و بدون دردسر؟؟؟
تو run‌بنويس ping relam ip address مثلا ping wow.com اگه replay زير 800 بود راحت ميتوني بازي كني

Zende
26-08-2009, 18:13
خوب بالاخره یکم لگو داره که نمیشه کاریش کرد:دی
ما یعنی منو حجت و مورادینو لومینا توی نل هستیم
For The Horde

hossein2801
26-08-2009, 18:18
خوب بالاخره یکم لگو داره که نمیشه کاریش کرد:دی
ما یعنی منو حجت و مورادینو لومینا توی نل هستیم
For The Horde
من يه dk لول 80 با يه پالا 63 دارم
بدجور پشيمون شدم اول dk رو بردم بالا

اد كن

ariobarzan
darkkniightt

اگه تو گيلد anti christ نيستي بگو اينوت كنم كلي ايراني با معرفت توش هست

Zende
26-08-2009, 18:33
نیاز به یه گلد تمام ایرانی داریم نه یه ذره ایرانی:دی
ما تازه کارمونو شروع کردیم
خودم هانتر بلود الف 28
Misshunter

dc_error691
26-08-2009, 19:36
مثل من:31:
البته هیروم فعلاً دست کسیه : Virago

hossein2801
26-08-2009, 19:43
مثل من:31:
البته هیروم فعلاً دست کسیه : Virago
بابا هیروتو از ش بگیر هر وقت کمک خواستم میگه ماله خودم نیس

Zende
26-08-2009, 19:44
HoJJaT_007

آقا این هورده ها چقدر خوبن ! خوشم اومد . مانتاشون که خداس ! همه مانتاشونو خریدم . مخصوصا اون شترمرغه خیلی COOL هستش :دی

من هیرو هوردم اینه . یه گیلد میخوام همه توش ایرانی باشه Persian Guys رو شنیدم ولی کسی نبود اینوایتم کنه

Plsylvanas

منم مثل خودت توی الینس یه dk و پالادین داشتم . پالادینم 69 بود . واقعا دی کی کلاس ضعیفیه . فقط Rouge رو میتونه راحت بزنه .

آخه اینا عرضه ندارند که . چند روز پیش خودم رفتم با 39 نفر سیلور مون تا اومدیم کینگو بزنیم که نگم بهتره ...

حالا تو بروتیراندا رو بزن ببین کسی اومد دفاع کنه بهت 50 هزار گلد نقد میدم !!

bossKiller
26-08-2009, 20:27
اقا پس منم میام هورد ولی تا حالا هورد نداشتم باید کمکم کنید:10:

don mohsen
26-08-2009, 20:35
اين قدرت ها فرقي مي كنه؟
يعني هورد ها از الينس ها قوي ترن يا بلعكس؟؟
ببخشيدا اين قدر مبتدي مي نويسم. تو اين بازي مبتدي ام و قصد خريد wow رو دارم.

hossein2801
26-08-2009, 20:41
اين قدرت ها فرقي مي كنه؟

horde همیشه قویتره و محبوب تر و با ابروتر :دی

Immortal power
26-08-2009, 20:44
HoJJaT_007 :

یا بدتر

Plsylvanas

Glory For The Horde

------

ویرایش:

نه بازم نمی ره!
کمکم کنییییییییید! کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه نفر جواب بده سریع:41:

مشكل درست شده. ميتونيد بريد.

به اينا مثلا ميگن aliance همون ارتاسي كه زد پدرشو كشت
نميدونم با چه رويي بعضي ها ميرن اليانس اونم هيومن lميسازن :دي
من كه هورد هستم هر وقت كسي پول بخواد بش ميدم

با اين امار انلاينسون تو نل نميدون با چه رويي ميان orgimmar حمله كنن :دي

تو كدوم سروري؟

for the horde

ما خودمون كلي ارگيمار رو تخته كرديم! يادش بخير! الان بايد Sw رو تخته كنيم!:31:

من يه dk لول 80 با يه پالا 63 دارم
بدجور پشيمون شدم اول dk رو بردم بالا

اد كن

ariobarzan
darkkniightt

:18::18::18:پس شما هموني هستي كه داشتيم چت ميكرديم !

اقا پس منم میام هورد ولی تا حالا هورد نداشتم باید کمکم کنید:10:

هييييي! من غرورمو شكستم اومدم بلاد الف برداشتم.:37:
من همون لومينا هستم!
شما رو هم كه همين چند دقيقه پيش حرف زديم! :31:

راستي! بعد بريد ريپورت بديد بگيد اسپم ميده! پستو حال كنيد! سابقه داشته؟! :31:

ehsannirvana
26-08-2009, 20:46
horde همیشه قویتره و محبوب تر و با ابروتر :دی
البته همیشه اینطوریام نیستا !
تو داستان گاهی اوقات بلعکسشم هست.
مثلا" کسی تو قدرتِ پیشگو ولن شک داره ؟!

Immortal power
26-08-2009, 20:47
اين قدرت ها فرقي مي كنه؟
خب راستش تاريخ چيه wow معمولا alliance بهتر بوده! ولي خب تو بازي بعد از چند وقت منو دوستام به اين نتيجه رسيديم كه بايد ببيني كدوم بازيكن هاي تيم بهترن نه نسبت به داستان بازي انتخاب كني.:37:

ehsannirvana
26-08-2009, 20:57
خب راستش تاريخ چيه wow معمولا alliance بهتر بوده!
بله از لحاظ شخصیتی بهتر بودن دیگه !
از لحاظای دیگه که...

تو اینکه کدوم بهترن چه فرقی داره آخه؟!شما race رو انتخاب میکنی و با توجه به علاقه ای که به ویژگی های اون race داری بازی رو دنبال میکنی.
حالا چه فرقی داره Orc Shaman بگیری یا Draenie Shaman ؟!!!

پ.ن:ناگفته نمونه که من خودم Horde ام.اونم از نوع دشمن خونی Night Elf ها :دی,,,Blood Elf.

virus2009
26-08-2009, 21:05
دوستان اینجا کسی تو سرور Xtreme wow نیست.......؟؟؟؟؟
من پچ 2.4 دارم به 3 تبدیل کنم می ارزه. ( عجب سوالی...!!!! )
سرور nel با 2.4 کار نمیکنه....؟؟؟

TE/\/TACULA
26-08-2009, 21:35
سلام

کسی از قابلیت های worgen ها یا goblin ها اطلاعات داره ؟؟؟؟

*Ali*
26-08-2009, 23:13
هييييي! من غرورمو شكستم اومدم بلاد الف برداشتم.
من همون لومينا هستم!
شما رو هم كه همين چند دقيقه پيش حرف زديم!

راستي! بعد بريد ريپورت بديد بگيد اسپم ميده! پستو حال كنيد! سابقه داشته؟!

horde همیشه قویتره و محبوب تر و با ابروتر

آقا این هورده ها چقدر خوبن ! خوشم اومد .

حجت جان و لومینا جان لطفا باز این بحث های احمقانه رو توی تاپیک راه نندازید.

hos_zn
26-08-2009, 23:16
اكه بخوام blizzard بازي كنم cd key battle chest بگيرم كه ارزونتره يا cd key classic ,burning crusade بگيرم . درضمن 10 روز free رو ميشه بعد از دادن cd key بازي كرد يا اول بايد بازي كني .
در كل ممنون ميشم در اين مورد بيشتر توضيح بدين.
باتشكر

ehsannirvana
26-08-2009, 23:43
اكه بخوام blizzard بازي كنم cd key battle chest بگيرم كه ارزونتره يا cd key classic ,burning crusade بگيرم . درضمن 10 روز free رو ميشه بعد از دادن cd key بازي كرد يا اول بايد بازي كني .
در كل ممنون ميشم در اين مورد بيشتر توضيح بدين.
باتشكر
مطمئنن Battle chest خیلی عالیه منم همین پک رو گرفتم و...
بله شما میتونی از 10 روز free استفاده کنی و بعد اکانتت رو شارژ کنی.
البته باید توجه داشته باشی که اکانت Free بعضی امکانات رو نداره مثلا یکیش اینه که Trade نداره.Mail نداری و...

Zende
27-08-2009, 09:39
HoJJaT_007 :

من به الینس ها فحش دادم ؟ هورده الینس کردم ؟! نه

فقط خواستم به یه پلیر تازه که میاد توی NEL بگم هورده های این سرور با مرام ترن . این خلاف قوانینه که به یه پلیر هم کمک کردم که مثل خودم بیاد الینس بشه 25 تا مانت و آیتمای Full Epic Gear و کلی آیتم سولبند رها کنه بره هورد !

سرور nel یکمی بهتر شده آف شدناش 1 دقیقه کمتر میشه . یعنی فکر کنم در حد ریستارت هست .

یه سوال دارم مدتیه ذهنمو مشغول کرده .

اگه نگاه کنید سیلور مون بغلش یه قسمته که دیوار کشی شده ولی شهر مهمی نیست توش یه سری npc هستن .

بعد اگه برید به طرف سیلور مون وسط راه میبینید بین اون دو تا قسمت که دیوار بزرگ کشیده شده یه قسمت دیوار تخریب شده بعد همه جای Eversong Wood چمنه غیر اینجا . اول فکر کردم رودخونه بوده که خشک شده بعد دیدم توش پر اسکلته .

جریان این چیه ؟ مال حمله کی بوده که اینطوری شده ؟

bossKiller
27-08-2009, 09:54
ولی خدا وکیلی راست میگه هوردا بامرام ترن

Immortal power
27-08-2009, 09:56
حجت جان و لومینا جان لطفا باز این بحث های احمقانه رو توی تاپیک راه نندازید.

ببخشيد نميدونستم اينجا تاپيك wow هست وگرنه در مورد wow حرف نميزدم!:)

Blizzard
27-08-2009, 12:10
سلام دوستان .
آقایون می شه بگن که کدومشون بلیز بازی می کنن و کدوم فری .....
نمی دونم این چه بلایی هست که سر تاپیک میاد 2 سال پیش داشتیم در مورد تاکتیک ها صحبت می کردیم الان بچه دارن در مورد باگ و ایتم های خریدنی سرورهای فرا مزخرف فری صحبت می کنن یا میرن سر اینکه Horde بهتره یا Alliance بابا ول این کنین این بحث های بچه گونه رو .... دوستان برن داستان WoW رو بخونن تا بدونن چه اتفاقاتی پیش اومده که باعث این دشمنی شده و این دو تا در یه جاهای خیلی خاص مثل Battle for Mount Hyjal حاضر به همکاری با هم شن .
اون جایی هم می گی رودخونه بوده خشک شده مسیر حرکت Burning Legion به فرماندهی Arthas برای تجدید حیات Kelthuzad بوده که طی این مسیر Sylvanas قصد مقاومت جلوی Arthas رو داشته که در نهایت شکست می خوره و ...... (البته این کار Arthas برای نجات Lich king از زندان یخی اش بود ) البته Part 1 داستان رو قبلا تو تاپیک گذاشته بودم . اونایی که می خوان بدونن چی به چیه برن بخونن .

در کل سطح تاپیک اینجا متاسفانه اصلا قابل مقایسه با Bazi Center نیست ..... اونجا دارن در مورد تاکتیک های T9 و CATACLYSM صحبت می کنن اینجا در مورد اینکه Horde با مزن و Allliance ها خوش تیپ هستن و ......

XvistaP
27-08-2009, 12:15
سلام به همگی
راستش من زیاد نیست که وووووو بازی میکنم
میخواستم بدونم کسی تو wowbeez بازی میکنه؟؟
wowscape و bottlenet که فعلا طرفدار ندارن
ولی wowbeez رلم instant 80 با پچ 3.13 رو به راهه
کسی توش کاراکتر نداره؟؟

JIGSA
27-08-2009, 12:33
سلام جناب Blizzard ،‌ رسيددن به خير.

ما با اجازتون همچنان بليز بازي مي كنيم.
حالا اين سوال براي چي هست.؟ جايزه داره ؟

Blizzard
27-08-2009, 13:02
سلام جناب Blizzard ،‌ رسيدن به خير.

ما با اجازتون همچنان بليز بازي مي كنيم.
حالا اين سوال براي چي هست.؟ جايزه داره ؟

سلام خدمت دوست عزیز خودم .... بابا کجایی نیستی ؟؟!!!!
آقا در ضمن من جایی سوال نپرسیدم :31: راستی میگن تو Kazzak داری به بروبچ حال می دی ...
می دونی کی قراره Patch 3.2.2 بیاد ؟ ببینیم می تونیم Onyxia رو بترکونیم یا اون ما رو می ترکونه :31:

ho0rezam
27-08-2009, 13:20
سلام خدمت دوست عزیز خودم .... بابا کجایی نیستی ؟؟!!!!
آقا در ضمن من جایی سوال نپرسیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راستی میگن تو Kazzak داری به بروبچ حال می دی ...
می دونی کی قراره Patch 3.2.2 بیاد ؟ ببینیم می تونیم Onyxia رو بترکونیم یا اون ما رو می ترکونه
به به آقا محمد...چه خبرا؟ با achiev ها چه میکنی؟؟؟؟ ulduar چی؟؟؟:دی
نه راستش حسن جان دیگه توو kazzak نمیچرخه و همون ravenholdt رو بازی میکنه.

marmolak kocholo
27-08-2009, 13:51
من تو WowBeez ریلم Fun و High rate فولم D: !!

ehsannirvana
27-08-2009, 14:01
آقایون می شه بگن که کدومشون بلیز بازی می کنن و کدوم فری .....
منم Blizzard بازی میکنم
یه Warlock 80 دارم تو auchindoun
کسی auchindoun بازی نمیکنه اینجا؟!

H A M E D
27-08-2009, 15:08
سلام
من تا امروز این بازی رو انجام ندادم. اما خیلی دلم میخواد که بازی کنم.
لطفا اگر میشه یه لینک سالم و یا تورنت معرفی کنید که دانلودش کنم
و بعدش یه سوال دیگه که داشتم اینه که شما دوستان بییشتر تو چه سروری بازی میکنین؟ یه جایی معرفی کنید که دانلود که کردم بتونم بهتون برسم!
شدیدا محتاج همچین بازی معتاد کننده ای برای مواقع بیکاری هستم!
ممنون میشم که با اصطلاحات بازی جوابم رو نمیدید!!!

saman.killer
27-08-2009, 15:22
quest helper برای پچ 3.1.3 رو پیدا کردم :

و یه quest helper برای پچ 3.2:

برید حالشو ببریدرفقا:10:

Zende
27-08-2009, 15:43
خیلی ممنوننننننننننننن!!!!!
لینک کورسه خرابه دوست من;)
ولی اولیو میخوام تست کنم
حامد جون مگه میخوای بازی رفلکسیو دانلود کنی که 8 مگ باشه!!!
این بازی 10 گیگ حجم داره!!!!!!!
مگه میشه دانلود کرد!!!

akoroorian
27-08-2009, 18:06
سلام به همه
من حدود 20 صفحه قبل رو مطالعه کردم ولی questhelper برای 3.1.3 گیر نیاوردم تو nel هم بازی میکنم لطفا یکی یه questhelper بزاره که تو این سرور جواب میده
خیلی ممنون:46:

hossein2801
27-08-2009, 19:38
سلام به همه
من حدود 20 صفحه قبل رو مطالعه کردم ولی questhelper برای 3.1.3 گیر نیاوردم تو nel هم بازی میکنم لطفا یکی یه questhelper بزاره که تو این سرور جواب میده
خیلی ممنون:46:
carbonite 3001

Immortal power
27-08-2009, 21:17
carbonite 3001
ممنون. حالا نوبت ميرسه به لينك دانلودش!

akoroorian
27-08-2009, 21:26
اگر لینکشم بزارین ممنون میشم چون الان دارم دنبالش میگردم ولی هنوز درست حسابیش رو پیدا نکردم که بعضیا پولین بعضیا هم که این ورژنش نیستن اگر لینک بزارین کار مارو خیلی راحت تر کردین
متشکرم

AnGelS.Of.WaR
27-08-2009, 21:36
کجا محبوب شد؟
۳۵۰ نفر توشه lol
lol Scape Gaming Going to Update
------ScapeGaming Database Changelog--------------------Current Database Changeset:WoWScape - 5WoWLegion - 5WoWcrack - 5PTR Realm - 5============================================-----------------------------Changeset 7 - August 26, 2009-----------------------------Illidan Fix: Should now aggro from all damage, not just spells.Kel'Thuzad's damage increased.Vault of Archavon loot and damage updated.Disabled Reins of the Icemaw Matriarch, quest set to autocomplete.Disabled Horn of the Frostbrood, quest set to autocomplete.Disabled Drums of the Tempest, quest set to autocomplete.Fixed Grimesilt Outhouse Key.Added glyph recipes to Grand Master Trainer that were previously unobtainable due to core problem (temp fix).Changed hunter quest 'Taming the Beast' to autocomplete (temp fix).Overseer Syra spawned.Damage and spawns in The Obsidian Sanctum updated.Set Artisan First aid quest to autocomplete (temp fix).Fixed Frenzyheart spawns.Saronite and Titanium nodes can now be mined.============================================-----------------------------Changeset 6 - August 25, 2009-----------------------------'They Took Our Men' quest item now drops.Lillhoof spawned.Ebon Blade Quartermaster spawned.Fixed spawns for Hardknuckle gorilla, wasps, and lifeblood elemental.Fixed NPC sasha and spawns.Formula: Enchant Staff - Greater Spellpower is now being sold.Vault of Archavon faction fix.Tears of anguish drop chance fix.Warrior defensive / berserker stance quest changed to autocomplete (temp fix).Removed doors from Naxx due to scripts not working.Updated entire BT loot table.Area triggers updated: Now should now be able to exit and enter instances/raids correctly.Vault of Archavon Drop chance adjusted.Fixed npc's, quests, and vendors relating to Champions Seal.Gameobjects update: Should fix crashes in Icecrown and Borean Tundra.Artisan First Aid quest changed to autocomplete (temp fix).Druid bear form quest changed to autocomplete (temp fix).Removed raids cooldowns.Fixed Ruby Beacon of the Dragon Queen exploit (temp fix).Fixed hawkstrider Vendor.Updated objectloot, herbs should now contain actual herbs!Updated achievement_reward table, need feedback.Fixed death gate.Fixed Roxi Ramrocket vendor table.Corrected Obsidian Sanctum trash damage.=========================================== =-----------------------------Changeset 5 - August 23, 2009-----------------------------Ranged Weapons Fix: All ranged weapons had the out of range bug.Ulduar entrance Aretrigger removed until Ulduar is ready for raids.OS Exit Areatrigger Fixed.CoS Areatriggers Fixed: You may enter it now!Orbs of Translocation Fixed from Silvermoon to UC and UC to Silvermoon.Removed Algalon Invisible Wall.Fixed Mount Vendors.Orgrimmar AB fix.Updates to trainer dummies: They should stay in 1 spot now.============================================-----------------------------Changeset 4 - August 22, 2009-----------------------------Spawned Missing Wintergrasp Npcs.Spawned missing Scryers Npcs.---- fixes for Ebon Hold, temp fix for bugged quests.Fully spawned Violet hold + Loot.Furious Weapon Vendor spawned.Fixed Argent Tournament Npcs + quests.=========================================== =-----------------------------Changeset 3 - August 20, 2009-----------------------------Fixed / inserted realm wide custom items: Endless All-Day Sucker, Insignia of WoWscape and Tabard of Aprils.Ebon Hold portal ---- fix.Missing Ulduar Gameobjects / Wintergrasp.Fully spawned, updated Vault of Archavon.Removed walls in BT.Spawning missing npcs in wintergrasp.====================================== ======-----------------------------Changeset 2 - August 19, 2009-----------------------------Ancient Celestial armor fixed.Ancient Staff fixed.Custom Scape items updated/fixed.Level 4 sets fixed/uploaded.Tabard of Aprils fixed/uploaded.Missing Class Trainers spawned.Lich King spawned.Fixed many game objects, should fix wintergrasp crash.Maxcount table fixed.Mount vendors updated and fixed.Naxx boss damage updated.Ulduar teleporter and exit trigger fixed.Spawned portals.Temp fix for TB elevators, portal at the bottom.=========================================== =-----------------------------Changeset 1 - August 18, 2009------------------------------Started work on Scape test server.-Cleaned up some parts of Ulduar.-Fixed minor instance waypoints and trash mobs.-Implemented bosses into Black Temple.-Fixed gameobject_spawn state on instance objects (Ulduar and BT).-Missing Npc's in Champions Halls / Hall of Legends.-Fixed Training dummies.-Spawned rare spirit beasts.-Paladin Trainer now teaches Blessing of Kings.-Warrior Trainer now teaches Shattering Throw.-Spawned Everfrost Chips.-Clam Temp fix.-Wintergrasp Vendors.-Black Temple / Sunwell Fixed bosses with correct loot tables.-Spawned Obsidian Sanctum Boss: Sartharion.-Damaged Necklace: fixed quest on item.-Sethir's Journal: fixed pickpocket entry.-Aces High quest wasnt repeatable, possible fix.-Drakuru Lock Opener now drops.-Winterspring Frostsaber Vote reward is now usuable by all races.-Fixed steamvault bossess not dropping loot.-Ivory Raptor now allows taurens to ride it.-Fixed missing npc: Logistics Officer Brighton.-Spawned Hakkar, Pathaleon and Zul'jin. Chief Ukorz is now attackable.-Spawned Epoch Hunter, Harbinger Skyriss and Aeonus.-Fully spawned Ulduar Npc's with loot, remodified boss and trash damage.-Ulduar normal is now a 10 man raid, was previously only allowing 1. Fixed.============================================

akoroorian
27-08-2009, 22:33
ببخشید یه سوال دیگه دارم
من یه carbonite پیدا کردم ولی اومدم بریزمش تو فولدر بازی که interface رو پیدا نکردم یکم که گشتم دیدم تو مسیر:
World of Warcraft\Data\enGB\Interface
هستش و تو فولدر Interface یه فولدر به نام addons درست کردم و carbonit رو اونجا ریختم ولی در قسمت addon تو بازی چیزی اضافه نشد و اینکه تو قسمت addon بازی کلی addon دیدم فعال هستش که انگار با بازی نصب شدن ولی هیچکدوم از این addon ها رو تو فولدر بازی ندیدم اگر میشه من رو کمک کنین گیج شدم که چی بچیه

مشکلم حل شد تو فولدر خود بازی interface رو ساختم و addon رو توش ریختم فقط یه چیزی یه مقدار در مورد این carbonite توضیح بدین خیلی خوبه، من یه چیزایی فهمیدم ولی گیج کنندست اگر لینک هم ازش بزارین ممنون میشم چون مطمئن تر هستش

miad.hacker
27-08-2009, 22:40
سلام
addone رو در آدرس (فرضی)E:\Wow3.1.3\Interface\AddOns کپی کن (تو بازی نباش)

اگه نشد از این addone استفاده کن

hossein2801
28-08-2009, 00:08
ببخشید یه سوال دیگه دارم
من یه carbonite پیدا کردم ولی اومدم بریزمش تو فولدر بازی که interface رو پیدا نکردم یکم که گشتم دیدم تو مسیر:
World of Warcraft\Data\enGB\Interface
هستش و تو فولدر Interface یه فولدر به نام addons درست کردم و carbonit رو اونجا ریختم ولی در قسمت addon تو بازی چیزی اضافه نشد و اینکه تو قسمت addon بازی کلی addon دیدم فعال هستش که انگار با بازی نصب شدن ولی هیچکدوم از این addon ها رو تو فولدر بازی ندیدم اگر میشه من رو کمک کنین گیج شدم که چی بچیه

مشکلم حل شد تو فولدر خود بازی interface رو ساختم و addon رو توش ریختم فقط یه چیزی یه مقدار در مورد این carbonite توضیح بدین خیلی خوبه، من یه چیزایی فهمیدم ولی گیج کنندست اگر لینک هم ازش بزارین ممنون میشم چون مطمئن تر هستش
از 4shared.com سرچ کن

Immortal power
28-08-2009, 01:49
quest helper برای پچ 3.1.3 رو پیدا کردم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو یه quest helper برای پچ 3.2:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرید حالشو ببریدرفقا:10:
رفيق لينك مستقيم نداري؟ اينا نتونستم دانلود كنم.:41:

H A M E D
28-08-2009, 09:32
حامد جون مگه میخوای بازی رفلکسیو دانلود کنی که 8 مگ باشه!!!
این بازی 10 گیگ حجم داره!!!!!!!
مگه میشه دانلود کرد!!!

دوست عزیز شماکه نمیدونی سرعت من چقدره
اگر دارید لطفا یه لینک بهم بدید من حجیم تر از اینا رو هم دانلود کردم
تو بازار پیدا نکردم
فوقش 3 روز وقتم رو برای دانلود تلف کنه اما خوب ارزشش رو داره.
اگر یه تورنت پرسرعت باشه که بهتره

saman.killer
28-08-2009, 11:11
جون مادرتون آدرس nel رو این جا بنویسین در ضمن معمولا تو nelچند نفر on هستند

Zende
28-08-2009, 11:12
والا پتچاشو دارم اما خودشو..نمیدونم آخه ممکنه تریال باشه و این اصلا خوب نیست یعنی 10 روز بازی کنید و تموم شه....
دوست عزیز کاربونیت اون لینکی که سامان کیللر گذاشته بودو دانلود کن
چرا برای شما ها نمیشه
برا من به راحتی شد
وقتی به لینک میرسید این رو میزنید:
file download:quest helper 1.1.5 313.zip
و وقتی دانلود شد به جای آنزیپ دوبار روش کلیک میکنید و فایل کوئست هل پر رو از توش میکشونید بیرون
دیگه از این واضح تر نمیدونم چجوری بگم!!!!!!!!
در ضمن وقتی یه چیزیو دانلود میکنید اگه نیومده باشه البته این کوئست هلپر میاد اگه نیومده باشه باید وقتی لوگین میکنید قبل از اینکه اینتر ورد رو بزنید اون گوشه گزینه ی addon رو انتخاب میکنید و چیزی که دانلود کردیدو enbale میکنید

Zende
28-08-2009, 11:14
سامان جون اینم آدرس نل ببخشید که دوتا پست شد آخه همزان پست دادیم ترسیدم نبینه!:

اسم هیروهامونو که براتون گفته بودیم
در روز 2000 نفر آنلاین هستند در دو ناحیه آلیانس و هورد آلیانس ها کمترن اما لول پایین بیشتر دارن هورد ها بیشترن اما لول بالا بیشتر دارن:دی

saman.killer
28-08-2009, 11:14
نه همین رو هم به زور گیر آوردم نگید خرابه:19::19::19::19:

Zende
28-08-2009, 11:16
خراب چیه دوست من منو حجت دانلود کردیم و ازش به راحتی استفاده کردیم خیلی هم درسته دستتم 100 هزار مرتبه درد نکنه:40::11::10::46:

Arash_K7
28-08-2009, 11:22
یعنی خرابه؟

مگه میشه !! همه عالم و ادم دارن از این سایت دانلود می کنن!!:46:

برای دانلود از curse باید تو صفحه اول Download رو بزنی و از صفحه بعد Manual Install رو بزنی!

saman.killer
28-08-2009, 11:25
HoJJaT_007 :

یه سوال دارم مدتیه ذهنمو مشغول کرده .

اگه نگاه کنید سیلور مون بغلش یه قسمته که دیوار کشی شده ولی شهر مهمی نیست توش یه سری npc هستن .

بعد اگه برید به طرف سیلور مون وسط راه میبینید بین اون دو تا قسمت که دیوار بزرگ کشیده شده یه قسمت دیوار تخریب شده بعد همه جای Eversong Wood چمنه غیر اینجا . اول فکر کردم رودخونه بوده که خشک شده بعد دیدم توش پر اسکلته .

جریان این چیه ؟ مال حمله کی بوده که اینطوری شده ؟

طبق داستان وارکرافت3 این شهر اول مال nightelfها بوده ارتاس با سپاهیان undead به این جا حمله می کنه تا خودش رو به چشمه زندگی برسونه و کلتزار رو زنده کنه در جریان این حمله این بلا به سر سیلور مون میاد

saman.killer
28-08-2009, 11:28
خراب چیه دوست من منو حجت دانلود کردیم و ازش به راحتی استفاده کردیم خیلی هم درسته دستتم 100 هزار مرتبه درد نکنه:40::11::10::46:
ما مخلص برو بچه های فروم هم هستیم قابلی نداشت خیالم رو راحت کردی زنده جان:10:

Zende
28-08-2009, 11:47
آرش جون اینطور که شما میگید نیست!
کوئست هلپر 3.1.3 رو نتونستند دانلود کنن برادر من!
که لینکشم درسته اون کاریو که من گفتم بکنن حله
در مورد سایت curse هم که باگ خالصه اصلا نباید طرفش رفت!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Zende
28-08-2009, 12:18
HoJJaT_007 :

در مورد کوئست هلپر باید بگم اونی که از سایت معتبر Wowcurse برای 3.2 هست ولی تو سرور های فری دیگه کار میکنه با Nel هماهنگی نداره . شما اینو دانلود کنید 150% تضمین میدم کار کنه خودم کار میکنه تازه گیرم میده از اون فلشا میاره وسط صفحه که راهو هم نشون بده هی نرید توی مپتون .

برای لول آپ اگه یه Carthographer و یه Questhelper داشته باشید مطمئن باشید سریع میرید بالا . من با اینا دو روزه که 60 شدم با کوئستای Tanaris فقط 10 لول رفتم ناگفته نماند Nel تاناریس مال هورده ها شده پس الیسنس ها بیان کشته میشن

saman.killer
28-08-2009, 12:24
من بالاخره تو nel هیرو هرد بسازم یا آلیانس:31:

deltax
28-08-2009, 12:49
اقا تو این نل نمیشه رجیستر کرد هی ERROR میده

Zende
28-08-2009, 12:50
چون خود ما توی هورد هستیم بهتره بیای هورده

Zende
28-08-2009, 12:51
عزیز من اررور از خودتونه:دی
یا ایمیلتون خرابه یا پسستون قابل قبول نیست یا مقدار شماره ی یوزر کمه یا انتخاب شده;)

hasibi01
28-08-2009, 12:54
سلام
از امروز صبح که دارم تو Nel بازی میکنم تقریبا نصفشو off بوده! میخواستم بدونم همیشه اینجوریه یا این موقتییه؟

deltax
28-08-2009, 12:54
من هنگ میکنم ولی ERROR نمیدم
هی میگه کد رو وارد کن
10 بار زدم نشد

Zende
28-08-2009, 13:00
خوب مشکل اینه که کدتون خرابه......اگه به چاره ای نرسیدید با پیغام خصوصی یوزرتونو بگید براتون میسازم بعدا میتونیدعوضش کنید;)
نل نصفش آف نیست:دی
چون آدم توش زیاده خلاف کارم زیاده!
در حد معمول هم اگه نگاه کنید 10 20 تا آدم به خاطر هک بن میشن در چند ساعت اما با این وجود بازم کم میارن و آف میکنن که بن کنن و بن کنن اما چرا چند بار تکرار میشه چون یه جا همرو نمیتونن شناسایی و بن کنن و همون طور که دیدید اون موقعی که چند ساعت آف شد مردم صداشون در اومد!پس باید به همین چند دقیقه افتخار کنیم;)

JIGSA
28-08-2009, 13:09
طبق داستان وارکرافت3 این شهر اول مال nightelfها بوده ارتاس با سپاهیان undead به این جا حمله می کنه تا خودش رو به چشمه زندگی برسونه و کلتزار رو زنده کنه در جریان این حمله این بلا به سر سیلور مون میاد

از كي تا حالا Silvermoon مال night elf ها بوده ؟

اين شهر مربوط به High elf ها بوده و اونا اونجا يه محلي به اسم Sunwell‌ داشتن كه رهبرشون Kael'thas از قدرت خورشيد اونجا استفاده ميكرده. وقتي آرتاس به اونجا حمله ميكنه سردسته محافظان اين شهر Sylvanas بوده كه از شهر دفاع ميكرده. بعد از كشته شدن اون آرتاس مستقيما به سمت Sunwell حركت ميكنه و مردم شهر هم سريعا يه ديوار ميكشن و شهر رو به دو قسمت تقسيم ميكنن و اينكار باعث ميشه كه شهر كاملا به دست آرتاس نيفته.
اگر شنيده باشين Night elf ها كلا از نور خورشيد فراري هستن و بيشتر تو محلهايي زندگي ميكنن كه نور خورشيد بهش زياد نفوذ نكنه. و اگر يادتون باشته تو واركرافت 3 هم نايت الف ها تو شب دميج بيشتري ميزدن و قدرت ديد بالاتري داشتن. حالا اين عزيزان از نور خورشيد فراري چطوري ميتونستن Sunwell داشته باشن ؟

Immortal power
28-08-2009, 14:18
جون مادرتون آدرس nel رو این جا بنویسین در ضمن معمولا تو nelچند نفر on هستند

یعنی خرابه؟

مگه میشه !! همه عالم و ادم دارن از این سایت دانلود می کنن!!:46:

برای دانلود از curse باید تو صفحه اول Download رو بزنی و از صفحه بعد Manual Install رو بزنی!

راستش نميدونم از كدوم دانلود كنم. زبانش انگليش نبود كه بخونم سر در بيارم.:41:
كسايي كه دانلود كردن لينك مستقيمشو نمزارن؟

من بالاخره تو nel هیرو هرد بسازم یا آلیانس:31:

من شما رو راهنمايي مكنم.
اين راه هايي هست كه من پيشنهاد ميكنم:
1- الي برداري ولي من كمك خاصي نميكنم!
2- نايت الف برداري كمك هاي ويژه داره! تو لول اپ هم سعي ميكنم خيلي كمكت كنم.
3- هورد برداري كه من كم كم دارم پشيمون ميشم از هورد شدن! اونم به خاطر حجت! ديگه دليلشو از خودش بپرسيد نميخوام اينجا بگم.

اقا تو این نل نمیشه رجیستر کرد هی ERROR میده

شما از اين لينك بريد دوباره امتحان كنيد.

اين شهر مربوط به High elf ها بوده و اونا اونجا يه محلي به اسم Sunwell‌ داشتن كه رهبرشون Kael'thas از قدرت خورشيد اونجا استفاده ميكرده. وقتي آرتاس به اونجا حمله ميكنه سردسته محافظان اين شهر Sylvanas بوده كه از شهر دفاع ميكرده. بعد از كشته شدن اون آرتاس مستقيما به سمت Sunwell حركت ميكنه و مردم شهر هم سريعا يه ديوار ميكشن و شهر رو به دو قسمت تقسيم ميكنن و اينكار باعث ميشه كه شهر كاملا به دست آرتاس نيفته.
اگر شنيده باشين Night elf ها كلا از نور خورشيد فراري هستن و بيشتر تو محلهايي زندگي ميكنن كه نور خورشيد بهش زياد نفوذ نكنه. و اگر يادتون باشته تو واركرافت 3 هم نايت الف ها تو شب دميج بيشتري ميزدن و قدرت ديد بالاتري داشتن. حالا اين عزيزان از نور خورشيد فراري چطوري ميتونستن Sunwell داشته باشن ؟

و من از همينشون خوشم مياد!:31: در اصل من از اينشون خوشم مياد كه با طبيعت همراهن. يعني يه جورايي خوده طبيعتن! از تائورن ها هم از همينشون خوشم مياد كه طبيعت دوست هستن. ولي ارك ها چي؟ اون اايل كه اومدن كليمدور كلي جنگل نابود كردن! انسان ها هم كه ديگه تو واقعيتش جنگل نابود ميكنن چه برسه به...
بلاد ها چون تبعيد شدن از ما به خاطر سر پيچي از قانون.
انديد ها رو هم كه اصلا نميتونم بردارم!
البته نايت ها هم از نور فراري نيستن ولي بيشتر تو ماكان هاي كم نور جنگل زندگي ميكنن.
نايت الفو عشقست!:31:
بعد هم بگم دعوا نشه سر پست ها! دارم پست هامو جمو جور ميكنم كه بعد نگيد اسپم ميدي.

deltax
28-08-2009, 14:41
Error : The captcha code inserted was wrong
چیکارش کنم نمیشه
omegax59@yahoo.com
ye id besazid plzzz
too nell

ehsannirvana
28-08-2009, 14:53
بچه ها کسی میدونه این کیه یا چیه؟!(منظور از نظر تاریخ شناسی ـه)

من شَکم رو اون دوست دختر Malfurion Stormrage ـه,شما نظرتون چیه؟
حقیقتش میخوام بخرمش نمیدونم چیکارس تو بازی.

don mohsen
28-08-2009, 17:01
راستي يه خبر كه گيم اسپات برام ايميل زده يود بسته ارتقا جديديتاريخ عرضش اينه:
2010-11-1

farshad_4017
28-08-2009, 17:51
یه سرور درست و حسابی برای نسخه 3 که کوست هلپر هم کار بکنته سراغ دارین . که حداقل تو روز آنلاین باشه ! این wowcrack اشکمونو در آورد !

H A M E D
28-08-2009, 19:58
کسی آخرش لینک دانلود این بازی رو به من نداد.
من هنوز منتظرم دوستان!

Immortal power
28-08-2009, 20:08
کسی آخرش لینک دانلود این بازی رو به من نداد.
من هنوز منتظرم دوستان!
دوست من توصيه ميكنم بازي رو بخري! چون بخوايد دانلود كنيد بايد تغيربا 12 گيگ يا شايدم بيشتر دانلود كنيد!

Saeidraah
28-08-2009, 20:59
سلام من عضو جدیدم در مورد توضیحات wowممنونم فقط تو سرور اصلی پول دادنش چه جوریه؟

Blizzard
28-08-2009, 21:44

بابا Jigsa نمی خواد از کوره در بری :31:

Blizzard
28-08-2009, 22:16
سلام دوستان ظاهرا قرار نیست اینجا تغییری رخ بده ، منم برای تنوع با اجازه از دوستان بزرگ تاپیک Jigsa و ... می خوام در مورد تغییرات جدید بازی صحبت کنم .اول از همه میریم سر وقت قسمت های جدیدی که اضافه و یا حالا باز می شن .

خوب سطح لول تا لول 85 افزایش پیدا می کنه واین منطقه ها به WoW اضافه می شن :

Gilneas (1-15)
Lost Isles (1-15)
Hyjal/Mount Hyjal (78-82)
Sunken City of Vashj'ir (78-82)
Deepholm (82-84)
Uldum (80-84)
Twilight Highlands 84-85

دو تا نژاد جدید هم اضافه می شه :
Goblin ها برای Horde ها

قابلیت های Goblin :
Rocket Jump : پرش 20 yard در هر 2 دقیقه
Rocket Barrage : پرتاب راکت با برد 30 yard و cooldown مشترک با Rocket jump
Time is money : افزایش 1 % سرعت Attack و Spell Cast
Best Deals Anywhere : مثل یه جور تخفیف واسه برای خرید با Gold
Pack Hobgoblin : خدمتکار اختصاصی شما که اجازه دسترسی به بانک را میدهد در هر کجا ! 30 دقیقه Cooldown
Better Living Through Chemistry : مهارت Alchemy +15 و Potion ها Hp و Mana بیشتری می دهند !

Worgen ها برای Alliance ها

قابلیت های Worgen :
Darkflight : شکل اصلی شما رو فعال میکنه که برای 6 ثانیه 70 % Movment Speed میده ! هر 3 دقیقه
Viciousness : افزایش Damage برای 1 % !!!
Abberation : مدت زمان Curses و Diseases را روی شما 15 % کم میکند !
Flayer : مهارت Skinning + 15 و خیلی سریع پوست میکنه و نیاز به چاقو هم نداره !
در خارج از Combat می تونید بین Human Form و worgen Form تغییر شکل بدید که برای قشنگی است ولی در Combat فقط Worgen می تونید باشید .

یکسری تغییرات هم در کلاس ها رخ می ده :

تغییرات hunter :
دیگه از Mana خبری نست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
hunter از Focus استفاده میکنه و دیگه Mana و Intel اهمیتی نداره !
هر shot بین 30 تا 60 focus نیاز داره !
Cooldown قابلیت های Hunter کم شده !
و Ammo دیگه مصرف شدنی نیست ! بلکه یک Item است !

دیگر تغییرات :
MPS از ایتم ها حذف شده و به جاش Spirit گذاشتن !
Spell Power هم حذف شده که بجاش Intel گذاشتن که Mana و Sp میده !
Ap هم حذف شده و بجاش Agility گذاشتن !
یک قابلیت جدید به اسم Reforge برای بهبود ایتم ها گذاشتن که برای استفاده باید این شغل ها رو داشته باشید

Blacksmith / Leatherworker / Tailor / Jewelcrafter / Engineer

منبع : Worldofwarcraft.com و Wowwiki.com و ----------.com

Zende
28-08-2009, 23:50
خوب خیلی ممنون
اینجور که پیداست پس بابای هانتر در اومده:دی
فرشاد جون فکر کنم تا حالا لینک نور اند لس رو برای بار 100 گذاشته باشم اما بازم اشکالی نداره;)

حامد جون در صورتی که قبلا هم گفته شد بهت تا اسپم ها بیش از این برای جواب به شما اوج نگرفته بخر چون ممکنه 3 شب بشینی دانلود کنی و آخر تریال باشه و سرت کلاه خفنی بره ها!!!!!!از ما گفتن بود;)

Immortal power
28-08-2009, 23:59
سلام دوستان ظاهرا قرار نیست اینجا تغییری رخ بده ، منم برای تنوع با اجازه از دوستان بزرگ تاپیک Jigsa و ... می خوام در مورد تغییرات جدید بازی صحبت کنم .اول از همه میریم سر وقت قسمت های جدیدی که اضافه و یا حالا باز می شن .

خوب سطح لول تا لول 85 افزایش پیدا می کنه واین منطقه ها به WoW اضافه می شن :

Gilneas (1-15)
Lost Isles (1-15)
Hyjal/Mount Hyjal (78-82)
Sunken City of Vashj'ir (78-82)
Deepholm (82-84)
Uldum (80-84)
Twilight Highlands 84-85

دو تا نژاد جدید هم اضافه می شه :
Goblin ها برای Horde ها

قابلیت های Goblin :
Rocket Jump : پرش 20 yard در هر 2 دقیقه
Rocket Barrage : پرتاب راکت با برد 30 yard و cooldown مشترک با Rocket jump
Time is money : افزایش 1 % سرعت Attack و Spell Cast
Best Deals Anywhere : مثل یه جور تخفیف واسه برای خرید با Gold
Pack Hobgoblin : خدمتکار اختصاصی شما که اجازه دسترسی به بانک را میدهد در هر کجا ! 30 دقیقه Cooldown
Better Living Through Chemistry : مهارت Alchemy +15 و Potion ها Hp و Mana بیشتری می دهند !

Worgen ها برای Alliance ها

قابلیت های Worgen :
Darkflight : شکل اصلی شما رو فعال میکنه که برای 6 ثانیه 70 % Movment Speed میده ! هر 3 دقیقه
Viciousness : افزایش Damage برای 1 % !!!
Abberation : مدت زمان Curses و Diseases را روی شما 15 % کم میکند !
Flayer : مهارت Skinning + 15 و خیلی سریع پوست میکنه و نیاز به چاقو هم نداره !
در خارج از Combat می تونید بین Human Form و worgen Form تغییر شکل بدید که برای قشنگی است ولی در Combat فقط Worgen می تونید باشید .

یکسری تغییرات هم در کلاس ها رخ می ده :

تغییرات hunter :
دیگه از Mana خبری نست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
hunter از Focus استفاده میکنه و دیگه Mana و Intel اهمیتی نداره !
هر shot بین 30 تا 60 focus نیاز داره !
Cooldown قابلیت های Hunter کم شده !
و Ammo دیگه مصرف شدنی نیست ! بلکه یک Item است !

دیگر تغییرات :
MPS از ایتم ها حذف شده و به جاش Spirit گذاشتن !
Spell Power هم حذف شده که بجاش Intel گذاشتن که Mana و Sp میده !
Ap هم حذف شده و بجاش Agility گذاشتن !
یک قابلیت جدید به اسم Reforge برای بهبود ایتم ها گذاشتن که برای استفاده باید این شغل ها رو داشته باشید

Blacksmith / Leatherworker / Tailor / Jewelcrafter / Engineer

منبع : Worldofwarcraft.com و Wowwiki.com و ----------.com

خيلي ممنون واقعا مطلب خوبي بود.
چند تا سوال برام پيش اومد :
1- مناطقي كه قبلا گابلين ها توش بودن مثل يك اردوگاه تو Tanris و يا winter spring چه فرقي ميكنه با اين حساب كه گابلين ها هورد ميشن؟ چون در حالت معمولي اون ها بي طرف بودن و جنگ نبايد در اون مناطق رخ ميداد.
2- اين ريس جديد alliance تاريخچه ي خاصي داره؟
( چه عجب كتوله به alliance اضافه نكردن! يه نژاد خشن هم ما ببينيم تو alliance ها! :31: )

Blizzard
29-08-2009, 13:34
1- مناطقي كه قبلا گابلين ها توش بودن مثل يك اردوگاه تو Tanris و يا winter spring چه فرقي ميكنه با اين حساب كه گابلين ها هورد ميشن؟ چون در حالت معمولي اون ها بي طرف بودن و جنگ نبايد در اون مناطق رخ ميداد.
( چه عجب كتوله به alliance اضافه نكردن! يه نژاد خشن هم ما ببينيم تو alliance ها! :31: )
سلام . ببین نژاد Goblin ها شامل چند تا Faction می شه که بعضی از اونها مثل گابلین های Venture Co بخوای یا نخوای طرف جنگ با شما هستن .بعضی ها هم می تونی باهاشون دوست یا دشمن باشی انتخاب با خودته مثل همون جاهایی که گفتی ( Steamwheedle ) که شامل گابلین های چهار منطقه ( Booty Bay - Ratchet - Everlook , Gadgetzan ) می شه . جدیدا هم که عده شون اومدن طرف Horde ها .به هر حال Race رو نباید با Faction اشتباه بگیری .
در مورد سوال دومت هم فعلا در دست بررسی هست :31:

Saeidraah
29-08-2009, 15:27
سلام
میگم یه سری سایت free تو wow میتونین بهم بدین؟

hossein2801
29-08-2009, 15:59
خيلي ممنون واقعا مطلب خوبي بود.
اين دليل نميشه كه تمام goblins ها بيان طرف هورد چون تو همين ليچ كينگ بعضي جاها مقل زانگاراماش او تائرونها بيطرفن

virus2009
30-08-2009, 00:51

یک سوال :

در عکس گوشه پایین سمت چپ شماره 3 چه کاری انجام میده و کجا باید استفاده کرد......؟؟؟؟؟

Zende
30-08-2009, 00:55
HoJJaT_007 :

حیف هیروی هوردم لولش پایینه . اچیومنت For The Horde رو هم گرفتید؟

ما اچیومنت For The Horde - For The Alliance داریم . باید همه باس های مقابل رو بکشید . صد البته الیسن ها عمرا بتونند . من خودم شخصا با الیم یه بار ترال رو کشتم . سیلواناس رو کشتم . ولی باس سیلور مون رو 500 نفرم باشید موفق نمیشید . سیلور مون از اورجیمر شاید مهمتر باشه برای هورده ها . چون بلود الفا قلب هوردن . بیشتر هوردا بلود الف هستن به خاطر ظاهرشون - به خاطر پالادینشون و به خاطر میجشون.

hossein2801
30-08-2009, 02:32
اتک پاور رو تا چند مین برای مدتی افزایش میده
همه جا بغیر از رید
تو رید از gbom

saman.killer
30-08-2009, 10:42
من دیشب هر چی اومدم تو نل آن بشم ارور می داد در حالی که هم آیدی و هم پسووردم درست بود:19::19:

saman.killer
30-08-2009, 10:48
بابا منم wow میخوام . خودتون میگید و میخندید . خب منم راهنمایی کنید.

برو تو گوگل سرچ کن آموزش world of war craftتا یاد بگیری بعدم پست اول همین تاپیک رو بخونی تا حد زیادی یاد می گیری درضمن باید بازی کنی تا بلد بشی شاید فقط سه ماه باید بازی کنی تا به یه جایی برسی:31:

Scary Feelings
30-08-2009, 10:48
سلام به همه...اقا من تو اون سروری که بازی میکردم حدود 160 تومن خرج هیروم کردم...حالا هیروم رو دزدیدن (گریه)
میگم شما الان تو چه سروری بازی میکنید؟پچ 3.1.3؟

ali_metal_357
30-08-2009, 11:38
بهتره سرور برای wow الان چه سروری هست ؟؟؟

marmolak kocholo
30-08-2009, 11:43
بچه ها برای گرفتن مونت White War Talbuk باید با OrCها Frindly بشیم !!
اگه ممکن هست یه توضیجی دربارش بدید چه طوری این کارو کنیم !

Scary Feelings
30-08-2009, 11:43
برای چه نوعی؟فان؟هارد؟پولی؟فری؟

Zende
30-08-2009, 11:55
کریتوس جون شما بیا نل دوست داری
گذاشتن لینک نل برای بار 101 !

حسین جون قربونت برم قبل از اینکه بری راید ماید یه تحقیقی بکن!
آبروی هر چی هورد هستو که بردی!!
کینگه آلی ها کینگه اس ویه اونی که شما زدی بانو تیراندا پریست اعظم درانوسه!!!!
نه ملکه ی آلی ها!

Scary Feelings
30-08-2009, 11:57
خوب این سروره چیطولی هست؟!شلوغ هست در حد wowscape? شماها همه اونجا بازی میکنید؟!

Zende
30-08-2009, 12:04
بیشتر بچه های این تاپیک اونجا هستن هورد برداری چه بهتر اما آلیانس فقط ایشون بازی میکنند ما اگه راید مایدی باشه با آلیانسمون میریم plnamayande
خودم dksosoeno
حجت dkazshara
لومینا dkmosashi
هورد:
خودم:misshunter
حجت:Plsylvanas
لومینا:Plhertal
این سرور اکس پیش های ریت هست اما فانه تلپورتر داره بوف از تلپورترش داره!و .....
روزانه 2000 نفر توش آنلاین هستند روز های شلوغ و ساعت های شلوغ 2600 نفر

Blizzard
30-08-2009, 12:15
سلام .
از دوستان بلیزاردی کسی تونسته T9 کامل صاف کنه ؟

Scary Feelings
30-08-2009, 12:27
باشه.
.یه rouge-undead ساختم...اسمم هم Kamrangth

saman.killer
30-08-2009, 12:32
بچه ها این جور که پیداست ایران بلیز گند بزرگی بالا آورده به نقل از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(بحمدالله ! من و hk1368 بن شدیم ! بازم خدا رو شکر که حداقل شر این سرور مسخره از سر ما کم شد !
پیشنهاد میکنم همه بیاد تو سرور I.G.O

راستی ! من نوشته های پست اول که حسین زده رو تصحیح می کنم :

1 - سرور دست یه مشت آدم نا لایق و به نقلی بی سرمایه ! اداره میشه ! (اعضای یک گیم نت) سرور هم توی گیم نت خودشون هست .
2 - سرور فقط و فقط 2٪ باگ داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ما هم داشتیم از همون 2 ٪ باگ بهره می بردیم که بحمدالله بن شدیم ! (احتمالا اشتباه تاپتی بوده ! 102 ٪ بوده تاپت شده 2 ٪ ) در مورد تیم fix ! کلا اعضای این باند مخوف ! 4 نفر هستن ! که همشون توی سرور پیشگامان بازی میکردن !(اصلا دیباگری وجود نداره ! سرور کاملا باگ هست ! قابل مقایسه با سرور گیم نت سر کوچه ما هم نیست !!!)
3 - پس اونی که اومد کنار ما وایساد ! بعد بن کرد مادر زن من بوود ؟ تیکت ها اصلا و ابدا خونده نمیشه ! به نقلی جنابان اصلا بلد نیستن چجوری باید تیکت ها رو بخونن ! (سواد اکابر بهشون این اجازه رو نمیده)
4 - بلیزاد دیر زمانیست به پچ 3.0.3 آپ شده .‌! ولی ایران دی سی ! فقط وعده ...
5 -احتمالا اگه تا ظهور امام زمان بتونن دوام بیارن شاید از دور گرد پای بلیزارد رو مشاهده کنن !
6 - چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است ؟ (اگه تو سرور بازی کرده باشید میدونید که تا چند روز پیش درش تخته بود ....)
7 - بدون شرح
8 - یه سر به سایت مسخرشون بزنید ! سرور با آپدیت شدن به wotlk پولی میشود
9 - الان سرور ها برای نشون دادن سختی بجای بلیزارد باید سرورشون رو با ایران دی سی مقایسه کنند ! (از hk1368 پرسیده شود !)
10 - چند تا میخوای ؟
11 - ! از اون حرفاست ! میشه لطف کنید بگید چرا akama رفته توی زیرزمین ؟ احیانا حاله مرافیه با ایلیدان رو نداشته !
پ.ن : فعلا که چندتا از اینس ها درش تختست ! کار نداریم که ما lvl 1 رو هم میبریم تو زول ...

در ادامه باید گفت که سایت سرور از نظر پشتیبانی و ... از وبلاگ بنده هم ضعیف تر عمل کرده ! (کماکان فروم سایت به دلیل رسوایی .... !!!!! ؟؟؟؟ بسته میباشد !)

در مورد ترید سنتر و ... خالیبندی بیش نیست ! من یه کسی رو میشناسم که از مستر 5000 تا گلد دریافت کرده ! بنده خودم یه بار لنگ بودم یکی از مستر ها (که میشه گفت تنها مستر درست تو این سرور بود !««« دیگه مستر نیست»»»») به بنده 100 تا گلد عطا نمودند ....

در مورد مسابقات pvp یه پلیر درست حسابی بلیزارد تنهایی 5 تا از خووفترین پلیرهای اینجا رو میجوه ! توف میکنه بیرون ! این قد خودتون رو با بلیزارد مقایسه نکنیــــد ! در ضمن ! همچنان که کسی مسابقه ای ندیده ...
اگر دوست دارید بیشتر در مورد این سرور بدونید به وبلاگ زیر رجوع کنیـــــــــد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ادامه هرکس یه سرور عالی میخواد بیاد در سرور I.G.O [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم لییک سایتش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هم سرور فان داره هم بلیزلایک ! تا یک ماه آینده هم به پچ 3.0.3 آپ میشود ...

و من الله التوفیق ...
.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )
ایرن بلیز رو که می شناسین همون سرور ایرانی که ادعا می کرد در سطح بلیزارده:16::16::16::16::39:

Blizzard
30-08-2009, 13:28
دوست عزیز یه سرور فـــــــــری این قدر ارزش نداره که واسش این همه مطلب بنویسی .ببین همه جا ادعا می کنن مثل بلیزارد هستن و خوب هر کی باور کنه قاعدتا مخش تاب داره . حالا این همه سرور خوب فری ( منظورم از لحاظ Crash و DC شدن کمتر ) خارجی هست چرا نمی رین اونجا بازی کنین گیر دادین به این سرور های در پیت یرانی

Immortal power
30-08-2009, 13:38

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحسین جون قربونت برم قبل از اینکه بری راید ماید یه تحقیقی بکن!
نه ملکه ی آلی ها!

محض اطلاع شما در اصل كينگ alliance همون Iron forg Lord هست! هموني كه داشتن ميكشتنش گفتي ولش كن!

بیشتر بچه های این تاپیک اونجا هستن هورد برداری چه بهتر اما آلیانس فقط ایشون بازی میکنند ما اگه راید مایدی باشه با آلیانسمون میریم plnamayande
خودم dksosoeno
حجت dkazshara
لومینا dkmosashi
هورد:
خودم:misshunter
حجت:Plsylvanas
لومینا:Plhertal
این سرور اکس پیش های ریت هست اما فانه تلپورتر داره بوف از تلپورترش داره!و .....
روزانه 2000 نفر توش آنلاین هستند روز های شلوغ و ساعت های شلوغ 2600 نفر

اسم منم كه اشتباه نوشتي! palahertal

همم...خوب من از هورد بدم میاد...چیکار کنم؟!بیام هورد بشم؟!: دی

بابا بيا الي به حرف اين ها هم گوش نده. بيا در ركاب هم شمشير بزنيم !:31:

Scary Feelings
30-08-2009, 13:41
راستش من هیچی از کوست های هورد و جاهای لول اپ کردنشون بلت نیسم..واسه همین الان یه روگ میسازم االیانس میام : دی فقط منو بیارین تو گیلد.

hossein2801
30-08-2009, 13:45
نچ نچ نچ نچ! اچيومنت چيه؟!ارچيومنت ( ار-چي-و-منت)

عزيز بفرما چ ميخواي راهنماييتون كنم.

چه اروري؟ ما كه سالم رفتيمو برگشتيم! :31:

همون اچیومنت درسته یعنی دست یابی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحسین جون قربونت برم قبل از اینکه بری راید ماید یه تحقیقی بکن!
نه ملکه ی آلی ها!

ما همه رو زدیم من فقط عکس گذاشتم
موقعی black bear rare رو داد یعنی همه رو زدیم

Scary Feelings
30-08-2009, 13:51
اسم الیانسه Gthrogue هست.

Scary Feelings
30-08-2009, 13:56
میگاما..چیکار کنم که hp منو به صورت % نشون نده؟!

Zende
30-08-2009, 16:21
ما خودمون هم بلد نیستیم(حالا چرا دروغ من کوئست های پایه ی بلود الفو فولم:دی) ولی یاد میگیری!
کوئست هلپرو گذاشتن نگاش کنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

G-STON
30-08-2009, 23:09
سلام

دوستان اگه میشه لینک دانلود پچ 3.0.2 world of warcraft البته لیچ کینگ بزارید ممنون میشم.صفحه ها رو گشتم ولی حقیقتش سردرگم شدم.
و اینکه واسه کافی نت می خوا هم افلاینش و تمامی متعلقاتشو اگه لینککش هم نبود تمامی نرفزار و فایل های مورد نیاز بنوسین خیلی خیلی متشکر می شم.

akoroorian
30-08-2009, 23:41
از بروبچه ها کیا تو سرور spidernetromania.net بازی میکنن ؟
سرورش عالی نیست ولی اگر بخوای با nel و scape مقایسه کنین خیلی بهتره، جمعیتش میانگین رو 400 - 500 نفر هستش بیشترین جمعیتی که من دیدم 900 نفر بود و player های حرفه ای توش هستن پینگ من که با سرورش عالی هست
ورژن 3.1.3 هست و بازی تو سرورش واقعا سخت هستش و هر کسی توش نمیاد اگر علاقه دارین که wow رو درست حسابی بازی بکنین من بهتون این سرور رو پیشنهاد میکنم من خودم هم تو scap و nel بازی کردم scap که ترکید این nel هم که دائم off میشه و توش انسان های کرمکی بشدت بالاست ولی چیکار میشه کرد دیگه وقتی پول ندی همینه دیگه:31:

Immortal power
30-08-2009, 23:44
از بروبچه ها کیا تو سرور spidernetromania.net بازی میکنن ؟
سرورش عالی نیست ولی اگر بخوای با nel و scape مقایسه کنین خیلی بهتره، جمعیتش میانگین رو 400 - 500 نفر هستش بیشترین جمعیتی که من دیدم 900 نفر بود و player های حرفه ای توش هستن پینگ من که با سرورش عالی هست
ورژن 3.1.3 هست و بازی تو سرورش واقعا سخت هستش و هر کسی توش نمیاد اگر علاقه دارین که wow رو درست حسابی بازی بکنین من بهتون این سرور رو پیشنهاد میکنم من خودم هم تو scap و nel بازی کردم scap که ترکید این nel هم که دائم off میشه و توش انسان های کرمکی بشدت بالاست ولی چیکار میشه کرد دیگه وقتی پول ندی همینه دیگه:31:
واي من كه دارم ديوانه ميشم از دست نل! تا حالا 3 بار تيكت دادم به GM هاش همشون هم هي ميگن داريم درست ميكنيم!:2:
ادم تا مياد حس و تمركز بگيره بلا نسبت همگي قهوه اي ميكنن ادمو!

Zende
30-08-2009, 23:53
HoJJaT_007 :

Gm استف داد نوشته برای اینه که باس Undercity سیلواناس بزرگ رو فیکس کنند ! آخه این باگ داره ما رفتیم بزنیمش جونش هی پر میشد :o

به همین دلیل هی آف میشه .

Zende
30-08-2009, 23:53
lol
دوستان عزیز
توجه کردید که نل 3600 تا جمعیت داره این روزا؟خوب هنگ کرده بیچاره!
توی این 3600 تا مطمئن باشید 200 تاشون هکرن خوب نمیتونن کاری کنن بیچاره ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AnGelS.Of.WaR
31-08-2009, 00:06
میگاما..چیکار کنم که hp منو به صورت % نشون نده؟!
برو Interface >>Status text >>DisplaY Percentage رو غیر فعال کن

IceLord
31-08-2009, 00:13
سلام بر دوستان wow باز !!!

من بعد یه مدت وقفه می خوام دوباره به این بازی بر گردم.
بیچاره scape که ترکیده! nel هم که در شرف انفجار هست!

یه سرور درست حسابی معرفی کنین. مثل wowcrack باشه. یعنی Blizzlike High Rate.

راستی این پست 10000 این تاپیک هست. :دی

مبارکه!!!