PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Mr. President
10-08-2009, 23:44
سلام
نمی دونم چرا به سرم زده بیام تو nel و night elf وایسم! بهترین کلاس برای نایت الف ها چیه؟
یادمه اون قدیما که آفلاین بازی می کردم یه نایت الف druid داشتم.
برای تفریح هم که شده آدم باید یه هیرو تو سرور fun داشته باشه. آخه این سرور اسپایدر آدم رو پیر می کنه تا یه لول بده! امروز شدم 22 یـــــــــــوهـــــــــــ ـــو!
آقا یادتون نره بگید بهترین کلاس نایت الف چیه؟ فقط زود بگید می خوام برم بسازم
توفیق رفیق راهتان باد
یا علی
دمت گرم
روگ بگیر بریم لول آپ با هم ! من از لول پنج میرم blasted lands اونچا سه تا سه تا ا آپ میکنیم !
for the lordaeron

TE/\/TACULA
10-08-2009, 23:46
exp چند برابره تو nel ????

شاید منم اومدم hunter night elf paldin human shaman dk dwarf ya humna می سازم اگه بیام

عادتمه :ی

اگه مثل scape شه ضربه روحی می خورم ها lol

Mr. President
11-08-2009, 00:06
نه ولی اگه با لول 5 به لول 20 رو بکشی وبه همین ترتیب دو روزه 80 میشی !
مثلا من از 60 رفتم ice croun وzuldrak لول 80 میکشتم ! دو ساعته 80 شدم ! البته با DK اما الان که روگ هستم و هیچی با روگ بلد نیستم !

MORTAZA.2FUN
11-08-2009, 00:10
عزيز پالا كه شمشير نميتونه برداره!
من بخوام جواب شما رو بدم بن ميشم. فقط بگم كه ديگه در اين باره حرف نزن كه يهو قيد بن شدنمو ميزنم.!
به سلام لومینا خان
چطوری انشالله که حالتون خوبه ؟
دوست عزیز اینجا اشتباه متوجه شدی ...
اتفاقا پالا شمشیر بر میداره خوبشم بر می داره هم تو هند هم وان هند اما وان هند شرایطی داره یعنی اینکه فقط می تونه وان هند برداه دیگه نمی تونه وان هند اف هند دوتاشو با هم برداره.. . و میتونه با وان هند شیلد برداه همین ..

بابا کی گفته پالا شمشیر نمیتونه ورداره؟
کاملا تائید میشه اونم از مدله دو قبضه :دی
موفق باشین دوستان :10:

Mr. President
11-08-2009, 00:20
سه تا سوال دارم از nel باز ها : اول همشون یه لطفا بزارین !:31:
اسم هیرو هاتونو بنویسین ! مخصوصا هورد ها !
اونایی که ازeshoop خریدن بگن که توی پچ کردن مشکلی ندارن و در کل راضی هستن ؟
تا پچ 3.0.9 برم خوبه یا 3.1.3 ؟
ممنون

Alireza_yu667
11-08-2009, 00:39
سلام
یکی کمک کنـــــه! quest helper من توی nel کار نمی کنــــــه!!! چــــــــــرا؟!!! من هم هیچ کدوم از کوئست های نایت الف ها رو بلد نیستم! یکــــی کمــــــک کنـــــــه! و گرنه می رم اسپایدر هـــــا! دیگه هم برنمی گردم!!!
توفیق رفیق راهتان باد
یا علی

HoJJaT_007
11-08-2009, 01:22
بله کار نمیکنه

خبر بد یا خوب :

برید سایت Neverendless-wow.com

و اینجا رو بخونید :

Neverendless 3.0.9: set realmlist realm.neverendless-wow.com (depatch guide)
Neverendless 3.1.3: we will be upgrading to 3.1.3 this week! (waiting guide)
Work on stability: stability improvement update has been implemented, more to come.

متاسفم ! .... باید 800 مگ دانلود کنید پس بهتره برگردید سرو خودتون

loomina
11-08-2009, 01:30
سلام
یکی کمک کنـــــه! quest helper من توی nel کار نمی کنــــــه!!! چــــــــــرا؟!!! من هم هیچ کدوم از کوئست های نایت الف ها رو بلد نیستم! یکــــی کمــــــک کنـــــــه! و گرنه می رم اسپایدر هـــــا! دیگه هم برنمی گردم!!!
توفیق رفیق راهتان باد
یا علی

بدبخت وشديم هي هي!
سرور nel هم اكنون رفت داره اپ ميشه به 3.1.3! اين بليز همي ر..... به سرور هاي پريويت با اين پچ جديدش!
اگر بشه مثل اسكيپ چي كنيم اونوقت؟!:41:
ولي فكر نكنم بشه.

HoJJaT_007
11-08-2009, 02:04
2بیت بعد گند زدن رو اسکیپ فکر کنم میخواد بیاد nel

lol

hacker2007
11-08-2009, 02:10
با سلام اگه کسی باگ هر چیزی رو که داشت برام پیام خصوصی کنید
ما هم از خجالتتون در میایم

hacker2007
11-08-2009, 02:13
ویرایش شدددددددددددددددددددددددد ددد

hacker2007
11-08-2009, 02:22
من میخوام سرور wowscpeبازی کنم چه پچی رو می خواد لینگ دانلودشو برام بزارین لطفا
realmlisهم بزارید

MORTAZA.2FUN
11-08-2009, 02:52
سلام
توفیق رفیق راهتان باد
یا علی
سلام دوست عزیز
تا اون جای که می دونم و بچه ها گفتن تو نل کار نمیکنه اما شما به این ادرس برین و کش هاتون رو پاک کنید واسه من هم کوئست ها دیده نمی شد البته تو اسپیایدر بعد پاک کردن کش ها حل شد این هم ادرسش :
World of Warcraft\Cache\WDB\enUS
هر چی فایل تو اینجا هست رو پاک کنید مطمئن باشین که حل میشه .

realmlisهم بزارید
سلام
شما باید تا پچ 3.1.3 دان کنید ..
این لینک دانلود واسه نسخه ی اروپایی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این هم لینک دانلود واسه نسخه ی امریکایی :

منبع:

خودتون انتخاب کنید که ار کدوم پچ می خواین دان کنیئ تا 3.1.3 .
قبل از همه چی به شما خوش امد می گم ....
راستی اینو بگم اگه شما بخواین تو اسکیپ بازی کنین ...
در ضمن فعلا شما نمی تونین تو اسکیپ بازی کنین چون رول بک شده اگه بعدن بکاپ ها رو که ریختین شما دیگه اکانتی نخواهین داشت چون موقعی که سرور رول بک بود اکانت ساختین و هیروتون تا هر چند لول اپ کرده باشین همش از بین می ره دیگه هیرو ندارین باید از اول هیرو بسازین اما اکانتون سره جشه ..
پس پیشنهاد می کنم تا قبل ریختن بک اپ ها بازی نکنین .
بازم خود دانین .
اینم سایتش :

موفق باشین :10:

loomina
11-08-2009, 03:15
اگه منظورت فراست مورنه که حساب اون و صاحبش از کلاس و اینا جداست !:31:
رفتم دیدم مصطفی راست میگه اورک ها صلح طلبن منم جنگ طلب خففففففن دیدم همون آلاینس باشم تا انتقام پدر آرتاس و خودشو از لیچ کینگ بگیرم !
تا حالا از دست هورد ها هم فرار کردی ؟ اگه آره چه نوب هایی بودن اونا !

L-:
يعني اينقدر وضع من خرابه كه...؟
شما كه بازي منو نديدي چه جوري به من ميگيد نوب؟!
طريقه ي گول زدن هورد هاي تا حدي احمق!:
اول سعي ميكنيد فاصلتون رو زياد كنيد.
بعد سعي كنيد بپيچيد پشت يك سنگ يا درخت يا كلا چيز پزرگي كه موقتا شما رو پنهان كنه.
در اينجاست كه بستگي به سرعت عمل داره و بعد از پيچيدن پشت اون شي بزرگ بايد بلا فاصله غيب بشيد. در اينجاست كه طرف احتمال 97% ميده كه شما رو گم كرده و مثل بچه ادم سرشو ميندازه ميره!
ولي اگر همينجوري غيب بشيد اگر طرف نوب نباشه مياد اينقدر تو اون محدوده كه غيب شديد ميگرده تا بالاخره از تو شما رد بشه و بفهمه( من موندم چه جوري ميفمن كه ما اينجاييم! و اين كه چه جوري در اون حالت اتك ميدن!)
مثلا بنده همين امروز يه انديد 77 رو كشتم دوستش هم اونجا بدو داشت منو ميزد ولي يكم كه رفتم جلو سريع غيب شدم. بعد هم يعني اومد كلك بزنه سوار مونت شد رفت اونور كمين كنه همين كه خواست برگرده اونور سوار مونت پرنده شدم و...
به همين اسوني!
از وقتي يه زن عوضي بلاد الف كشتم بعد هم خنديد ديگه هر هوردي مياد جلو چشمم كلكشو ميكنم!

amir.lotfi
11-08-2009, 04:04
اما اونای که می خوان تو یه سرور خوب و بدون باگ و یا کم باگ بازیکنین و مثل اسکیپ باشه xp ate و .... و مثله اسپیدر سخت نباشه تا ... نشیم ..... .مثله نل فان نباشه ...
(البته اینو بگم که این رو پچ 3.0.9 کار میکنه )
پیشنهاد می کنم که به این سرور بیاین (در ضمن چون سروره جدیدی هست بازیکنان فعلا کمه اما اکثرا بازیکنان ماله سرور اسکیپ هستن که به این سرور اومدن اگه خواستین بیاین خوشحال میشم )
اینم سایتش :

این سروری که شما می گین ماله اون marcelo نامرده که گذاشت از scapegaming رفت بعدش هم یه سری باگ انداخت تو اسکیپ که الان اسکیپ به این روز افتاده (ای خدا بگم چی کارش نکنه) در ضمن دیتا بیسی که این سرور داره استفاده می کنه دزدیده شده از scape gaming هست که توسط marcelo دزدیده شده و بهش اطمینانی نیست چون که peyton گفته داره از طریق قانونی جلو marcelo رو می گیره یعنی ممکنه که در این سرور به زودی تخته بشه

من که عمرا نمیرم تو سرور کسی که باعث از بین رفتن هیرو هام شده

rootnt
11-08-2009, 08:16
اینم سایتش :

معلومه که جریان این سرور رو نمی دونی
می شه گفت این سرور wowscape جدید هست
صاحب این سرور marcelo توسعه دهنده قبلی سرورهای wowscape هستش
۱-۲ روز پیش سرور جدید با ریتینگ 3X رو راه اندازی کرده

marmolak kocholo
11-08-2009, 10:01
عزيز پالا كه شمشير نميتونه برداره!

وااااااای خدا ...
یه چیزایی میگی آدم شک می کنه که اصلا تا بخ حال wow بازی کردی یا نه !!!:18:

marmolak kocholo
11-08-2009, 10:08
سه تا سوال دارم از nel باز ها : اول همشون یه لطفا بزارین !:31:
اسم هیرو هاتونو بنویسین ! مخصوصا هورد ها !
اونایی که ازeshoop خریدن بگن که توی پچ کردن مشکلی ندارن و در کل راضی هستن ؟
تا پچ 3.0.9 برم خوبه یا 3.1.3 ؟
ممنون
اولیرو یادم نیست بعدن بهت می گم :31: ( تو سرور NEL باگ خوردم تو یه جا مردم دیگه نتونستم زنده بشم... ! )
2- نه من هیچ مشکلی نداشتم... دارم راحت بازی می کنم !
3- من خودم تو کامپیوترم هم پچ 3.1.3 دارم هم پچ 3.0.9 که فکر کنم دیگه همه ی سرور ها دارن میان رو 3.1.3

سلام
توفیق رفیق راهتان باد
یا علی
بله!!
Quest Helper تو این سرور کار نمی کنه باید بری فقط یونیت بکشی واسه لول آپ !
یا اگه کوئیست هارو بلدی بری خودت انجام بدی !

ho0rezam
11-08-2009, 10:12
سلام...کسی addoneی که میخوام رو میتونه واسم آپ کنه یا یه لینک dl بهمون بده؟؟؟؟
اسمش routes هست و واسه پتچ 3.2.0 میخوام نگید که توو curse و wowinterface و wowac بگرد که گشتم.

کمک خیلی خیلی زیاد

Muradin
11-08-2009, 10:25
اسم هیرو خای سرور نل:
زنده:Dksosoeno
loomina:dkmosashi
hojjat:dkazshara And pljaina
muradin:PLnamayande
jigsa:saregh
و حدود 150 تا دیگه ارانی هورد و آلاینس!

Muradin
11-08-2009, 10:35
Zende:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ووم با راه حل فیسا قورس(غلط نوشتم:دی) درست شد!!!!!!!!!!!
البته راهو بهتره نگم برا استاد رضا گفتم آخرش گفت خوب؟؟؟!!!!!!!!مختون میترکه:دی
ولی خلاصه با این 10 خان رستمی که ساختم ووم شد 3.0.9 بی باگ!!!!!!!!!!:دی
اینو یادت رفت:
hoorezam=hoorezam
هر دو یکیه:دی

hacker2007
11-08-2009, 10:57
سلام دوست عزیز
تا اون جای که می دونم و بچه ها گفتن تو نل کار نمیکنه اما شما به این ادرس برین و کش هاتون رو پاک کنید واسه من هم کوئست ها دیده نمی شد البته تو اسپیایدر بعد پاک کردن کش ها حل شد این هم ادرسش :
World of Warcraft\Cache\WDB\enUS
هر چی فایل تو اینجا هست رو پاک کنید مطمئن باشین که حل میشه .

سلام
شما باید تا پچ 3.1.3 دان کنید ..
این لینک دانلود واسه نسخه ی اروپایی :

این هم لینک دانلود واسه نسخه ی امریکایی :

منبع:

خودتون انتخاب کنید که ار کدوم پچ می خواین دان کنیئ تا 3.1.3 .
قبل از همه چی به شما خوش امد می گم ....
راستی اینو بگم اگه شما بخواین تو اسکیپ بازی کنین ...
در ضمن فعلا شما نمی تونین تو اسکیپ بازی کنین چون رول بک شده اگه بعدن بکاپ ها رو که ریختین شما دیگه اکانتی نخواهین داشت چون موقعی که سرور رول بک بود اکانت ساختین و هیروتون تا هر چند لول اپ کرده باشین همش از بین می ره دیگه هیرو ندارین باید از اول هیرو بسازین اما اکانتون سره جشه ..
پس پیشنهاد می کنم تا قبل ریختن بک اپ ها بازی نکنین .
بازم خود دانین .
اینم سایتش :

کودومش بهتره ؟
میشه با هر دو تا دانلودکرد

marmolak kocholo
11-08-2009, 11:16
با اجازه ...

wow دو نسخه داره ! یکی نسخه ی آمریکایی ( enUS ) و یکی هم نسخه ی اروپایی ( enGB ) ...
باید ببینی نسخه ی wow خودت کدومه ! و طبق اون پچ هارو دانلود کنی !
برو تو فلدر بازیت بعد برو تو پوشه ی Data بعد ببین چی نوشته !
enGB نوشته یا enUS ...

Muradin
11-08-2009, 11:17
Zende:
خوب دوستان!
از یه باگ در اومدیم رفتیم تو یه باگ دیگه!!!!!!!!!
دوباره وو اررورا شروع شد......
اونم مبنا بر اینکه وو به من انداخته شده.......اصلا وو من از اول باگ داشت زنگ میزنم یقه یارورو میچسبم......از اول اول wow.exe نداشت!!!!! wow خالی داشت..........:37::37::37:

HoJJaT_007
11-08-2009, 11:27
بسته به نسخه ای که داری هست....

کسی اد آنی داره وقتی تو کالیمدور یا خود اتلند یا نورترند و EK مپ رو میزنی نشون میده تو کجایی ولی وقتی وارد یه INS مثل Sunwell یا BT که واقعا مپ نیازه و حتی نیازه از کدوم راه بریم که الیت ها درگیر نشد باهامون مثل GPS ... همچین اد آنی هست ؟ اخه وقتی تو یه INS مثل NAXX که مپ مضخرفی داره M رو میزنی نقشه دو تا جهان میاد ولی نمیگه تو کجایی من این اد آن رو میخوام

marmolak kocholo
11-08-2009, 11:37
زنده جان یادت میاد اون اوایل بهت گفتم :

" مطمئنی خودت باگ نیستی D: "

اوایل که هی به سرورا گیر می دادی می گفتی این باگه اون باگه !
الانم که کلا ووت باگ شده !
پس فردا .... ( خدا داند D: )

Muradin
11-08-2009, 11:40
Zende:
راهی دیگر برای مبارزه با این باگ وجود دارد این یکی هم فیسا قورسی و خود ساز هست:دی
دارم از استاد رضا فایل wow.exe رو میگیرم چون میگه این پیدا نشد قبلا پیدا میشد...لول....:37::37:
حالا هرچی.....البته پتچش 3.2.0 هست ما میاریمش رو 3.0.9 دیگه این یکی نشه بی بی وو.....:37:

TE/\/TACULA
11-08-2009, 11:47
اقا من رفتم magic wow بازی کردم night elf وایسادم بعد هر کدوم جغد ها رو می خوستم بزنم جغد yell می داد guard بعد یدونه orc lvl مرگ با 15 k جون مییومد منو می زد:31: واقعا جالب بود .

Muradin
11-08-2009, 12:06
Zende:
این جالبه؟!!؟
این لوله خالصه!!!!!!!!!!!!!!!!!!loooooooooooooooooool
سرور خیلی باحالیه فقط میخندیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

loomina
11-08-2009, 12:19
وااااااای خدا ...
یه چیزایی میگی آدم شک می کنه که اصلا تا بخ حال wow بازی کردی یا نه !!!:18:

غرررررررر.
خب من خواستم شمشير بردارم نزاشت! لولش هم يكي بود با لولم.

HoJJaT_007
11-08-2009, 12:19

کسی اد آنی داره وقتی تو کالیمدور یا خود اتلند یا نورترند و EK مپ رو میزنی نشون میده تو کجایی ولی وقتی وارد یه INS مثل Sunwell یا BT که واقعا مپ نیازه و حتی نیازه از کدوم راه بریم که الیت ها درگیر نشد باهامون مثل GPS ... همچین اد آنی هست ؟ اخه وقتی تو یه INS مثل NAXX که مپ مضخرفی داره M رو میزنی نقشه دو تا جهان میاد ولی نمیگه تو کجایی من این اد آن رو میخوام
اونقدر اسپم میدید پست سوال ما گم شد

Muradin
11-08-2009, 12:32
غرررررررر.
خب من خواستم شمشير بردارم نزاشت! لولش هم يكي بود با لولم.
zende:
منظورت جررررررررررررررر هست دیگه:10::31:
همچنان در حال راه یابی:13:

loomina
11-08-2009, 12:37
منظورت جررررررررررررررر هست دیگه:10::31:
همچنان در حال راه یابی:13:

اصلن هم خنده نداشت. انگار زير دستشم من!

Muradin
11-08-2009, 12:59
Zende:
من کی خندیدم بی نمک.......
آها!
باگ پیدا شد بعد از 7 روز lol![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی تازه باگ پیدا شد!
باگ اینه که فتل ارروره......
در وارکرافت وقتی فتل اررور داده میشه که فایلای هوست قاطی کنه....حالا اینجام همینطوره فرقش اینه که اگه اون اتفاق بیافته همه میافتن بیرون ....اما اینجا فقط یکی میافته....:37:
و دیگه درستم نمیشه!!!!!:37::37:

MORTAZA.2FUN
11-08-2009, 13:34
این سروری که شما می گین ماله اون marcelo نامرده که گذاشت از scapegaming رفت بعدش هم یه سری باگ انداخت تو اسکیپ که الان اسکیپ به این روز افتاده (ای خدا بگم چی کارش نکنه) در ضمن دیتا بیسی که این سرور داره استفاده می کنه دزدیده شده از scape gaming هست که توسط marcelo دزدیده شده و بهش اطمینانی نیست چون که peyton گفته داره از طریق قانونی جلو marcelo رو می گیره یعنی ممکنه که در این سرور به زودی تخته بشه

من که عمرا نمیرم تو سرور کسی که باعث از بین رفتن هیرو هام شده
سلام دوست عزیز
با اینجا حرفتون موافقم که این سرور ماله مارسلو هست اما این که دزدی کرده نه ....  

معلومه که جریان این سرور رو نمی دونی
می شه گفت این سرور wowscape جدید هست
صاحب این سرور marcelo توسعه دهنده قبلی سرورهای wowscape هستش
۱-۲ روز پیش سرور جدید با ریتینگ 3X رو راه اندازی کرده
نه اتفا قا بر عکس
این سرور جدید اسکیپ نیست شاید بگید که داره تو اسکیپ از این تعریف می شه
ولی ایت سرور اختصاصی مارسلو هست اصلا هم به اسکیپ ربطی نداره و بعد اینکه از اسکیپ اومد بیرون رفت با کپی برنامه های که تو اسکیپ نوشته بود یه سرور ساخت ....
در ضمن این هم 1-2 روز نیست که ساخته شده دقیقن بعد 1 هفته بعد از اپ شدن اسکیپ این سرور بود ....

کودومش بهتره ؟
میشه با هر دو تا دانلودکرد
دوست عزیز مونده به نسخه ی بازی شما که ایا امریکایی باشه یا اروپایی شما به این ادرس برور معلوم میشه که نسخه ی بازیت چیه :(به عنوان مثال ماله من امریکایی (enus) هست اما اروپایی (engb) ) طبق اون دانلود کن :
World of Warcraft\Data\enUS or enGB

با اجازه ...

wow دو نسخه داره ! یکی نسخه ی آمریکایی ( enUS ) و یکی هم نسخه ی اروپایی ( enGB ) ...
باید ببینی نسخه ی wow خودت کدومه ! و طبق اون پچ هارو دانلود کنی !
برو تو فلدر بازیت بعد برو تو پوشه ی Data بعد ببین چی نوشته !
enGB نوشته یا enUS ...
کاملا تائید میشه ....
موفق باشید :10:

amir.lotfi
11-08-2009, 13:47
MORTAZA.2FUN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سلام . شرمنده من تازه واردم بره همین نتونستم جوابتو با پیغام خصوصی بدم . مجبور شدم همینجا بگم .
من تو اسکیپ هیرو دارم اسمش هم هست amordat
راستی راجع به اینکه می گی دزدی کردن مارسلو از اسکیپ رو قبول نداری این حرف من نیست حرف پیتون مالک سرور اسکیپ هست
از همه برو بچس هم معزرت می خوام که جواب آقا مرتضی رو اینجا دادم . قول می دم تعداد پستم 10 تا که شد و تونستم پیغام خصوصی بدم دیگه فروم رو شلوغ نکنم :20:

Arash_K7
11-08-2009, 13:53
نه اتفا قا بر عکس
این سرور جدید اسکیپ نیست شاید بگید که داره تو اسکیپ از این تعریف می شه
ولی ایت سرور اختصاصی مارسلو هست اصلا هم به اسکیپ ربطی نداره و بعد اینکه از اسکیپ اومد بیرون رفت با کپی برنامه های که تو اسکیپ نوشته بود یه سرور ساخت ....
در ضمن این هم 1-2 روز نیست که ساخته شده دقیقن بعد 1 هفته بعد از اپ شدن اسکیپ این سرور بود ....

منظورش ریلم جدیدش بود ، اون تازه راه افتاده.

حالا چه جوری هست سرورش؟کسی بازی میکنه اونجا؟

الان حدودن 900 نفر انلاین داشت!

این برای سرور جدید فوق العاده است!

HoJJaT_007
11-08-2009, 14:24
اونقدر اسپم میدید پست سوال ما گم شد
کمکککککک کنید

MORTAZA.2FUN
11-08-2009, 14:45
منظورش ریلم جدیدش بود ، اون تازه راه افتاده.

حالا چه جوری هست سرورش؟کسی بازی میکنه اونجا؟

الان حدودن 900 نفر انلاین داشت!

این برای سرور جدید فوق العاده است!
سلام دوست عزیز
همون طور که قبلا هم گفتم بازیکنان این سرور اکثرا مله اسکیپ هستن که اومدن به اینجا و بازی می کنن من خودم هم دارم اونجا بازی می کنم بگی نگی از اسکیپ کمی بهتره ....
اما در مورد لتنسی اصلا هیچ لگی نداره و به راحتی میشه بازی کرد من که خودم به شخصه راضی هستم حالا شما هم بیا یه امتحانی بکن.
موفق باشی عزیز :40::10::40:

Muradin
11-08-2009, 14:53
بابا کویست هلپر به چه دردی میخوره؟
من هر کویستی میزنم انقدر میکردم تا طرفو پیدا کنم!
ما اینیم دیگه
الیبته تو همین تاپیک چند تا کویست هلپر هست که با نل سازگاره

Muradin
11-08-2009, 15:48
Zende:
فقط بعضی کوئست ها کوئست هلپر در سرور نل کار میکنه که فقط هم در سرزمین های اوت لند و نورتند(نورتند به شدت کم!)کار میکنه دو سرزمین مسکونی که اصلا انگار نه انگار!!!!!:دی
باگ تو باگ شدم ساعت 5 زنگ میزنم بیخ یقه یارورو میچسبم میگم مارو سرکار گذاشتی بی@$!# !@$%^ 6&!^ ^@1!!!!!

Mr. President
11-08-2009, 15:51
L-:
بعد سعي كنيد بپيچيد پشت يك سنگ يا درخت يا كلا چيز پزرگي كه موقتا شما رو پنهان كنه.
در اينجاست كه بستگي به سرعت عمل داره و بعد از پيچيدن پشت اون شي بزرگ بايد بلا فاصله غيب بشيد. در اينجاست كه طرف احتمال 97% ميده كه شما رو گم كرده و مثل بچه ادم سرشو ميندازه ميره!
ولي اگر همينجوري غيب بشيد اگر طرف نوب نباشه مياد اينقدر تو اون محدوده كه غيب شديد ميگرده تا بالاخره از تو شما رد بشه و بفهمه( من موندم چه جوري ميفمن كه ما اينجاييم! و اين كه چه جوري در اون حالت اتك ميدن!)
مثلا بنده همين امروز يه انديد 77 رو كشتم دوستش هم اونجا بدو داشت منو ميزد ولي يكم كه رفتم جلو سريع غيب شدم. بعد هم يعني اومد كلك بزنه سوار مونت شد رفت اونور كمين كنه همين كه خواست برگرده اونور سوار مونت پرنده شدم و...
به همين اسوني!
از وقتي يه زن عوضي بلاد الف كشتم بعد هم خنديد ديگه هر هوردي مياد جلو چشمم كلكشو ميكنم!
نه بابا من غلط بکنم !
من منظورم این بود که اسپل نایت الف ها برای فرار از دست پلیر به درد نمیخوره !
اگه طرف روگ یا هانتر باشه که کارت تمومه اما اگه مثلا پریست باشه یه هولی لایت میزنه وهمه .......
اگه دد نایت باشه یه اسپل میزنه روگ ها رو هم معلوم میکنه چه برسه به نایت الف که نمیتونه حرکت کنه !
وگر نه من که چی کار دارم به شما .......

Mr. President
11-08-2009, 15:51
L-:
به همين اسوني!
نه بابا من غلط بکنم !
اگه طرف روگ یا هانتر باشه که کارت تمومه اما اگه مثلا پریست باشه یه هولی لایت میزنه وهمه .......
اگه دد نایت باشه یه اسپل میزنه روگ ها رو هم معلوم میکنه چه برسه به نایت الف که نمیتونه حرکت کنه !
وگر نه من که چی کار دارم و به شما نگفتم نوب ......

Mr. President
11-08-2009, 15:57
اونایی که کوئست هلپراشون کار نمیکنه mیا همون مپ رو بزنن و ببینن که اون گوشه موشه ها دکمه ای به اسم کوئست هلپر هست یانه ؟؟ احتمالا بدونم مشکلتون چیه !:31:

Arash_K7
11-08-2009, 16:57
سلام دوست عزیز
همون طور که قبلا هم گفتم بازیکنان این سرور اکثرا مله اسکیپ هستن که اومدن به اینجا و بازی می کنن من خودم هم دارم اونجا بازی می کنم بگی نگی از اسکیپ کمی بهتره ....
اما در مورد لتنسی اصلا هیچ لگی نداره و به راحتی میشه بازی کرد من که خودم به شخصه راضی هستم حالا شما هم بیا یه امتحانی بکن.
موفق باشی عزیز :40::10::40:
سلام دوباره!:40:

سرور تازه تاسیس مثل این اگه لگ می داشت که ....:2:

مشکل من با این سرور اینکه تو ریلم Low rate ، فقط 170 نفر آنلاین هستن!:13:

بقیه هم تو این ریلم دیگه هستن!ولی من فقط میخوام بلیزلایک بازی کنم!

تازه اگه به هزار بدبختی لول آپ کردم ، چه تضمینی وجود داره که این سرور شلوغ بشه؟:13:

پس ..

برای همون اسکیپ صبر کنیم به صرفه تره!:20:

برای سرگرمی هم سری به سرور Nel میرنیم !:18::31::31:

یا همون ریلم دیگه مجیک ، هم فان خوبی هست!:46:

ehsannirvana
11-08-2009, 17:15
الان از بچه های اینجا کی Blizz بازی میکنه؟!
هرکی هست معرفی کنه.
راستی کسی اینجا DK داره؟میخوام ببینم تلنتای DK واسه Tank چطور باید تقسیم شه.

Mojtaba.Alfa
11-08-2009, 17:17
MORTAZA.2FUN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سلام . شرمنده من تازه واردم بره همین نتونستم جوابتو با پیغام خصوصی بدم . مجبور شدم همینجا بگم .
راستی راجع به اینکه می گی دزدی کردن مارسلو از اسکیپ رو قبول نداری این حرف من نیست حرف پیتون مالک سرور اسکیپ هست
از همه برو بچس هم معزرت می خوام که جواب آقا مرتضی رو اینجا دادم . قول می دم تعداد پستم 10 تا که شد و تونستم پیغام خصوصی بدم دیگه فروم رو شلوغ نکنم :20:
سلام امیر اقا
ببخشید که فوضولی میکنم.....
ولی مثله این که با ما اشنا در امدی :دی
اما در مورد اون حرفتون باید بگم کاملا تائید میشه(دزدی مارسلو)
اما مسئله دوم باید بگم که اصلا اشکالی نداره راحت باشین ...
با عرض معضرت این تاپیک مدتی هست که به گند کشیده شده پس جای هیچ نگرانی نیست!!!
وشما هم به جز اینجا جای دیگه ای ندارین....

تازه اگه به هزار بدبختی لول آپ کردم ، چه تضمینی وجود داره که این سرور شلوغ بشه؟:13:

پس ..

اما در مورد اینکه منتظر اسکیپ باشیم بهتره بگم مسله این که دیگه نمیتونن Legion روبه حالت اولش در بیارن....
امااگه سرور مثله BillizLike میخواین:
spidernetromania.net
البته این بیشتر به بیلیزارد شبیه تا بیلیز لیک و جمعیتش 700 Online همیشه .....

Mr. President
11-08-2009, 17:38
البته این بیشتر به بیلیزارد شبیه تا بیلیز لیک و جمعیتش 700 Online همیشه .....
الان اینی که نوشتی یعنی چی ؟؟؟؟

Mr. President
11-08-2009, 17:50
هرکی هست معرفی کنه.
نمیدونم چجوری برات عکسشو بزارم اما برای تانک شدن تلنت ها تو بین unholy و frost تقسیم کن !
خط اول اسپل های unholy رو کامل بگیر که برای PVP نایازت هست !:31:
موفق باشی

loomina
11-08-2009, 17:52
نه بابا من غلط بکنم !
وگر نه من که چی کار دارم به شما .......

اره خودمم همينجوري روگ هارو رسوا ميكنم!:31: يه blood and decoy ميزنم حال طرف جا مياد!
ولي اگر به اون صورتي كه نوشتم عمل كنم يا عمل كنيد طرف نميفهمه پنهان شديد و فكر ميكنه گمتون كرده.:10:

هرکی هست معرفی کنه.

jigsa يه DK داره تو بليز

Mojtaba.Alfa
11-08-2009, 17:54
الان اینی که نوشتی یعنی چی ؟؟؟؟
یعنی اینکه با سرور بیلیزارد هیچ فرقی نداره تنها توی جمعیت و فری بودنش فرق داره و Inc

Mojtaba.Alfa
11-08-2009, 18:00
اره خودمم همينجوري روگ هارو رسوا ميكنم!:31: يه blood and decoy ميزنم حال طرف جا مياد!
ولي اگر به اون صورتي كه نوشتم عمل كنم يا عمل كنيد طرف نميفهمه پنهان شديد و فكر ميكنه گمتون كرده.:10:

لول
اگه طرف Hunter باشه و مسله اکثر بازیکنان Nel در سطح تیم ملی نوب تباشه(بلانسبت شما)کافی که اون اسپل رو روزمین بندازه یا Movment رو روشن کنه.....

Arash_K7
11-08-2009, 18:22
یعنی اینکه با سرور بیلیزارد هیچ فرقی نداره تنها توی جمعیت و فری بودنش فرق داره و Inc
یعنی بگو فقط تو ریت شبیه بلیزارده!:19:

700 نفر خیلی کمه!

باید ارزش داشته باشه تا سخت لول آپ کنی!

تازه همه اهل رومانی تو این سرور هستن!

Mr. President
11-08-2009, 18:59
اونوقت به من میگید نوب بابا شما که روی هرچی نوبه سفید کردید ::13:
توی بازی این رو بنویسین و بعد کوئستتون رو انتخاب کید تا کوئست هلپر به کار بیفته اما قبلش آخرین نسخه رو بگیرین ! از اینجا :

اینم دستوری که باید تایپ کنید :

بای بای :31:

Mr. President
11-08-2009, 19:03
ایییییی خداااااا چرا این واو من از ای شاپ نمییییییییییییییییییییییی یییییییییییرسه !
فکر کنم شنبه بتونم توی nel آن بشم .
راستی کدوم ریلم رو باید بیام ؟؟؟ مثل اینکه 3.0.9 حذف شده نه ؟؟؟؟؟
یادتون نره اسم ریلم رو بگین ها !
bb

Muradin
11-08-2009, 19:10
یه ریلم بیشتر نداره
در ضمن این سرور یکشنبه میخواد به 3.1.3 آپ شه

Muradin
11-08-2009, 19:24
اسبچه ها اسم پچ 3.2.0
هست: Call Of The Crusade

loomina
11-08-2009, 19:27
ایییییی خداااااا چرا این واو من از ای شاپ نمییییییییییییییییییییییی یییییییییییرسه !
فکر کنم شنبه بتونم توی nel آن بشم .
راستی کدوم ریلم رو باید بیام ؟؟؟ مثل اینکه 3.0.9 حذف شده نه ؟؟؟؟؟
یادتون نره اسم ریلم رو بگین ها !
bb

الان ميتونيد بازي كنيد ولي يكشنبه مثب اين كه ميخواد اپ شه به 3.1.3:41:

Muradin
11-08-2009, 19:31
این که خوبه به قول هورضام:
به Duel Spec فکر کن!

Kolang
11-08-2009, 20:07
حیف پست های بچه های حرفه ای مثل جیگسا که بین این همه پست بی ارزش از چند تا نوب به تمام معنا گم میشه...
شما که از بازی هیچی نمیدونید... لااقل اینجا رو با چت روم اشتباه نگیرید و ارزش این تاپیک رو اینقدر پایین نیارید...

Alireza_yu667
11-08-2009, 20:26
سلام
خب راست می گن ایشون! گند زدین به این تاپیک! اینجا ستاد دادن آواتار نیست! آواتار می خواین یه سرچ بزنین تو گوگل! همچی که هلو هلو برو تو گلو نیست که! واقعا که! شما برید بازی سنتر اونجا معنی WoW رو می فهمید! اگر هم می خواین بفهمین انجمن و تالار گفتگو بفهمین چیه بیاین بازینما یا درن شان فنز دات آی آر! جرات دارین از این پست ها توی انجمن داستان نویسی درن شان فنز بزنین! خودم اونجا ناظرم سه صوته یه اخطار می دم و پست رو پاک می کنم! بترسید از روزی که من ناظر این انجمن بشم! اولین کاری که می کنم این تاپیک رو پاک می کنم. یه تاپیک می زنم که فقط جیگسا و هورضام و چند از بچه ها حرفه ای هستند پست بدن! یه تاپیک هم می زنم برای کل کل و جنگ و دعوا! اون جا هر چقدر خواستین اسپم بدین! ناظر نباشه همینه دیگه! همیشه خدا 900 نفر اینجا آنلاین هستند! یه ناظر توشون نیست پست ها رو چک کنه! تقصیر شما نیست! اگه دو بار یه ناظر پستتون رو پاک می کرد دیگه از این پست ها نمی زدین!
بازینما با اینکه جمعیت کمی داره و فقط 14 صفحه تاپیک WoW جلو رفته ولی این 14 صفحه فقط مطلبه! 5 صفحه اول رو که آقا پارسا فقط راجع بازی توضیح داده! بقیش هم همش سوال و جواب های مفیده!
من موندم فروم به این در پیتی چطور 900 نفر آنلاین داره! الان چند وقته تعداد پست های من 0 مونده! فقط من نیستم خیلی های دیگه هم این طوری هستند! الان باید گفت جل الخالق!
راجع به کوئست هلپر هم بگم کلا nel با کوئست هلپر مشکل داره و همون اول ارور می ده! نشون دادنش پیش کش!
در آخر بگم این آخرین پست من توی این فروم درپیت هست! من قصد توهین به کسی مخصوصا به حرفه ای ها ندارم! ولی اگر حرفه ای باشید میرین تو بازی سنتر پست می زنین. سر و کله زدن اینجا هیچ فایده ای نداره! اگر هم می خواین تو فروم فعالیت کنید می رین بازینما. چون از نظر من بهترین فروم فارسی زبان هست.
از احمد آقا مدیر انجمن لینوکس عذرخواهی می کنم! ولی اینجا موندن فایده نداره!
خداحافط همگی
توفیق رفیق راهتان باد
یا علی

rootnt
11-08-2009, 20:40
تاپیک رو به گند کشوندید
یه چیزی هم طلبکاری؟
چرا چند تا پست پشت سر هم می زنی؟
باید یه فکری کنیم کسایی(نوب) که تو 'نل' : دی بازی می کنن دیگه نتونن اینجا پست بدن

Kolang
11-08-2009, 20:41
بی تربیت نوب خودتی
به تو چه ربطی داره
کلنگ!

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.اخ گذارش داد بد بخت شدیم!

من روی صحبتم بیشتر با شما و لومینا هست که تاپیک رو واقعا بی ارزش کردید
هر وقت سر میزنم به تاپیک میبینم چندین صفجه حرف های بیخود فقط هست اینجا

یه بار گیر میدین به هورد و الیانس...
یه بار به الف ها
یه بار بحث خیلی پیش پا افتاده در مورد دیدن و اینویز شدن...
20 صفجه راجع به فرار از دست هورد ها
یه بار گیر میدین که آواتارم فلانه

جالب تر از همه اینکه... همین لومینا که اینچا رو پر کرده از پست هاش و با پالادین بازی میکنه... میگه پالادین شمشر دستش نمیگیره!!!
وای خدای من...
وقتی این چیزا رو میخونم... فقط به خودم دری وری میگم که چرا اصلا به این تاپیک سر میزنم...

اگه با پی سی این همه خاطره نداشتم و دوستای زیاد... امکان نداشت بیام اینجا و این پست های بی ارزش شما رو رد کنم تا به تک و توکی حرف به درد بخور برسم

MORTAZA.2FUN
11-08-2009, 20:52

پس ..

سلام حق باشماست ولی از طرفی هم وین سرور لینوکس هست و به همین خاطر لگی که تو اسکیپ بود تو اینجا نیست .....
دوست عزیز خودتون هم گفتین سرور تازه تاسیس هست .......
بقیه همه رفتین دارن فان بازی می کنن اونجا حدودا 1500 نفر ان هستند .....
من یه چیزی می گم نه تنها این سرور اسکیپ بلکه همه سروهای فری این مشکل رو دارن و تضمینی نمی تونیم داشته یاشیم مگخ ایمکه تو بیلیزارد بازی کنیم .....
خوب من که نگفتم تا اخر اینجا بازی کنین من خودم هم تا زمانی که سرور اسکیپ درست بشه اینجا هستم ....

هرکی هست معرفی کنه.
شما باید از صفحه ی فراست و ان هولی تلنیت بگیرین و اما راست رو به اخر برسونین و از اون هولی هم از خط اول و دوم تلنت های سمت راست یعنس اترنج و داج رو بگیرین اگه شده عکسش رو بعدن می زارم ...

نه خواهش می کنم
پس اشنا در اومدیم ...
اما به هر حال هر کی هر چی می خواد بگه بگه اما من قبول ندارم ....

نمیدونم چجوری برات عکسشو بزارم اما برای تانک شدن تلنت ها تو بین unholy و frost تقسیم کن !
خط اول اسپل های unholy رو کامل بگیر که برای PVP نایازت هست !:31:
موفق باشی
کاملا تا ئید میشه 500% درسته :دی

اونوقت به من میگید نوب بابا شما که روی هرچی نوبه سفید کردید ::13:
توی بازی این رو بنویسین و بعد کوئستتون رو انتخاب کید تا کوئست هلپر به کار بیفته اما قبلش آخرین نسخه رو بگیرین ! از اینجا :

اینم دستوری که باید تایپ کنید :

بای بای :31:
دوست عزیز نیازی به این کارا نیست که من خودم از کنار مپ کوئست هلپر رو خاموش روشن کردم و لی نشده ....
کلا نل بار کئست هلپر کار نمکنه ...
خودم می رم امتحان می کنم یه چیزایی رو بعدن جوابمو کامل می کنم .....
موفق باشید:10:

ho0rezam
11-08-2009, 21:01
سلام...اون addon که خواسته بودم رو پیدا نکردم اما یکی شبیهش رو پیدا کردم...دیدم بد نیست اینجا واسه بچه ها هم بزارم

اول یه توضیح کوچیک میدم در مورد routes: این addon مکان mining و herbalism و fishing و ... رو توو نقشه بهتون نشون میده و میتویند مثلا انتخاب کنید که فلان deposite کجا قرار داره و بهتون توو نقشه نشون میده...مثلا توو بلیزارد یکی از ore هایی که کم گیر میاد silver ore هست...میتویند حداقل با این addon متوجه بشید که توو بازی دقیقا کجا deposite ها هستو برین سراغشونو جمع آوریشون کنید.

حالا addon جدیدی که پیدا کردم و دقیقا همین کار رو انجام میده رو میتویند واسه 3.2.0 دانلود کنید.

هر دو رو حتما دانلود کنید.

arashbi2
11-08-2009, 21:04
بچه ها لطفا قبل از اینکه تایپکت بسته بشه بحث رو تموم کنید و به بحث اصلی یعنی wow برگردید
ممنون روابط عمومی سایت p30world

arashbi2
11-08-2009, 21:05
سلام...اون addon که خواسته بودم رو پیدا نکردم اما یکی شبیهش رو پیدا کردم...دیدم بد نیست اینجا واسه بچه ها هم بزارم

اول یه توضیح کوچیک میدم در مورد routes: این addon مکان mining و herbalism و fishing و ... رو توو نقشه بهتون نشون میده و میتویند مثلا انتخاب کنید که فلان deposite کجا قرار داره و بهتون توو نقشه نشون میده...مثلا توو بلیزارد یکی از ore هایی که کم گیر میاد silver ore هست...میتویند حداقل با این addon متوجه بشید که توو بازی دقیقا کجا deposite ها هستو برین سراغشونو جمع آوریشون کنید.

حالا addon جدیدی که پیدا کردم و دقیقا همین کار رو انجام میده رو میتویند واسه 3.2.0 دانلود کنید.

هر دو رو حتما دانلود کنید.
میشه برای 3.1.3 رو بذاری ممنون

Mostafa-Sabab
11-08-2009, 21:14
بس gnome بوقه ؟ بهترین انتخاب برای mage و warlock جنوم خفن ترینه
Gnome ها Intellect زیاد دارن !!!
Blood elf های Mage میتونن 8 ثانیهSilenceکنن !!!
Undead ها هم FEAR نمیشن !!!
بستگی به خودتون داره !!!
اما Gnome تو رده 3 قرار داره Bloof elf , Undead برابر هستن !!!

Mostafa-Sabab
11-08-2009, 21:17
realmlisهم بزارید
Set Realm logon.scapegaming.com
Patch 3.1.1 حله ؟
HOrde اگه برمیداری به من w/ بده حواتو دارم !!!

یه بار به الف ها

جالب تر از همه اینکه... همین لومینا که اینچا رو پر کرده از پست هاش و با پالادین بازی میکنه... میگه پالادین شمشر دستش نمیگیره!!!
وای خدای من...
وقتی این چیزا رو میخونم... فقط به خودم دری وری میگم که چرا اصلا به این تاپیک سر میزنم...

اگه با پی سی این همه خاطره نداشتم و دوستای زیاد... امکان نداشت بیام اینجا و این پست های بی ارزش شما رو رد کنم تا به تک و توکی حرف به درد بخور برسم
دقیقآ
من هر روز 1 بار سر میزنم و هر بار 18-20 صفحه مزخرفات میخونم !!!!!

ho0rezam
11-08-2009, 21:30
میشه برای 3.1.3 رو بذاری ممنوناین ها واسه 3.1.0 هستن اما روو 3.1.3 هم کار میکنن...مثه quest helper که آخرین ورژنش واسه 3.1.0 بود
gatherer:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدgatherMate:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته من routes رو پیدا نکردم چون واسه 3.2.0 هنوز upgrade نشده....اما واسه 3.1x هست
routes:

این رو هم بگم که واسه تنظیمات واسه gether از کد زیر استفاده کنید
gathermate/

ehsannirvana
11-08-2009, 21:51
امشب ساعت 2 قرار داریم Doom Walker رو به دیار باقی بفرستیم :دی .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن یه Blood Elf Warlock دارم.[80 LvL]
باس ـه زیاد شاخی نیست 15 تا Healer و 5 تا Tank و 5 تا DPS باشه میشه ترکوندش
تصاویر رو اگه بچه ها فیلم گرفتن میذارم اینجا,من پینگم همینطوری داغونه دیگه بخوام فیلمم بگیرم که هیچی:13:

اینم قیافه نحس Doomwalker :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir.lotfi
11-08-2009, 22:02
نه خواهش می کنم
پس اشنا در اومدیم ...
اما به هر حال هر کی هر چی می خواد بگه بگه اما من قبول ندارم ....

سلام . راستش من بجا نیاوردم . اگر میشه اسمت تو بازی بگو :question:

اما حرف اصلیم راجع به عنوان تاپیک که مارسلو بدبخت شد

جناب آقای مارسلو خان اومدن صفحه اصلی سایت اسکیپ رو هک کردن و گفتن که بیاید wow-magic بعدش هم گفته که بزودی این سایت رو هک می کنه

حالا پیتون چی کار کرده ؟ از طریق قانونی با softlayer که مسئول دزدی های آنلاین هست یا یه چیزی تو همین مایه ها صحبت کردن و آی پی پستی رو که مارسلو از اونجا پیام دادرو گیر آوردن . اینجوری که میگن مارسلو تو بوسنی زندگی می کنه و بازم اینجوری که میگن یکی از دوستاش و گرفتن و تا چند وقت دیگه هم خودش و به دار می کشن :31:

حالا راست و دروغش با خودشون

شایدم من بعد متوجه شدم آخه زیاد انگلیسیم خوب نیست

می تونید خودتون برید و صفحه اول سایت اسکیپ رو بخونید ببینید چه خبره یه خبره قطعیم به ما بدید

Kolang
11-08-2009, 22:04
بیشتر فحش بده ... !

به قول بچه ها عصبانی نشو شیرت خشک می شه جیگر!!
همین فروم درپیت می دونی چند ساله ساخته شده !؟
اون موقع که تو نمی دونستی PC چه شکلیه اینجا داشتن در مورد مباحث تخصصی بحث می کردن !

حالا تو بیا این جا هی بگو فلان فروم خفنه !!!!!!

بله
من خودم از قدیمیهای این انجمن و از مدیرای چند سال پیش اینجام
اگه جلوی امثال شماها گرفته نمیشد، این انجمن الان در این جایگاه نبود...

Kolang
11-08-2009, 22:12
این ها واسه 3.1.0 هستن اما روو 3.1.3 هم کار میکنن...مثه quest helper که آخرین ورژنش واسه 3.1.0 بود
gatherer:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته من routes رو پیدا نکردم چون واسه 3.2.0 هنوز upgrade نشده....اما واسه 3.1x هست
routes:

gathermate/

رضا جان... مگه نمیتونی از route قبلی توی ورژن 3.2 استفاده کنی؟
من که همه addon های قبلیم روی پچ جدید جواب داد... البته routes رو ندارم :46:

راستی... میشه addon هایی که استفاده میکنی رو لیست وار اسمشون رو بگی؟

جیگسا جان.. تو هم اگه ای پست رو دیدی، حتما چیزایی که استفاده میکنی رو اسم ببر

کلا بد نیست یه تاپیک واسه معرفی addon های این بازی هم داشته باشیم (اگه نداشته باشیم البته)

rootnt
11-08-2009, 22:54
این ها واسه 3.1.0 هستن اما روو 3.1.3 هم کار میکنن...مثه quest helper که آخرین ورژنش واسه 3.1.0 بود
gatherer:

routes:

gathermate/

خیلی ممنون
من اینو ریختم
ولی چطوری باهاش کار می کنن؟
هیچی نشون نمی ده

ho0rezam
11-08-2009, 23:05
سلام کمال جوون....چند روزه توو بازی نیستی؟؟؟
آقا noob ها ریختن قیمت ah رو آوردن به شدت پایین...bronze bar رو آوردن به 8گلد...silver bar هم شده 30 گلد :دی
منم اعصابم خورده بدجور :(((( اصلا گلد جمع نمیشه با این شرایط

رضا جان... مگه نمیتونی از route قبلی توی ورژن 3.2 استفاده کنی؟
من که همه addon های قبلیم روی پچ جدید جواب داد... البته routes رو ندارم
نه راستش رو بخوای...پتچ که رفت رو 3.2 بعضی از addon هام out of date شدن...مجبور شدم دوباره برم DL کنم.

راستی... میشه addon هایی که استفاده میکنی رو لیست وار اسمشون رو بگی؟
atlas
atlas loot enchanced
quest helper
rating buster
sexymap فکرای بد نکنیدا...این فقط شکل mini map رو عوض میکنه...اما نمیدونم چرا اسمش اینه :دی
auctioneer
cooldown count
cartographer
Addon contol panel
gathermate
gatherer
IceHUD
Prat
bagnon
quick loot
omen treat meter

کلا بد نیست یه تاپیک واسه معرفی addon های این بازی هم داشته باشیم (اگه نداشته باشیم البته)
راستش یه بار خودم زدم اما بعده چند روز بستنش..میگن همین هم زیادیه :دی

ho0rezam
11-08-2009, 23:18
خیلی ممنون
من اینو ریختم
ولی چطوری باهاش کار می کنن؟
هیچی نشون نمی ده
باید اول تنظیمات رو انجام بدی
gathermate/ رو کلیک کن تا تنظیماتش بیاد بالا
توو قسمته display settings اولی که General باشه رو انتخاب کن. در show database هر شغلی که میخوای رو روو always show بذار.
حالا برو روو import data و شغل رو انتخاب کن و impot gather mate رو بزن.تمام
توو filter هم میتونی انتخاب های آیتم هر شغل رو محدود کنی

MORTAZA.2FUN
11-08-2009, 23:20

یه بار به الف ها

وای خدای من...

سلام به شما
کاملا تائید میشه .....
ممنون که خوب و واضح توضیح دادین .
من پیشنهاد می کنم که بعد این اگه کسی اینجا اسپم داد با یه گزارش تخلف کارمون حل میشه اگه زیاد گزارش تخل داده باشن اون موقعه دیگه فاتحش خوندس ..
پس اگه قبول دارین ار همین الان گزارش تخلف رو شروع کنیم ؟

سلام . راستش من بجا نیاوردم . اگر میشه اسمت تو بازی بگو :question:

اما حرف اصلیم راجع به عنوان تاپیک که مارسلو بدبخت شد

جناب آقای مارسلو خان اومدن صفحه اصلی سایت اسکیپ رو هک کردن و گفتن که بیاید wow-magic بعدش هم گفته که بزودی این سایت رو هک می کنه

حالا پیتون چی کار کرده ؟ از طریق قانونی با softlayer که مسئول دزدی های آنلاین هست یا یه چیزی تو همین مایه ها صحبت کردن و آی پی پستی رو که مارسلو از اونجا پیام دادرو گیر آوردن . اینجوری که میگن مارسلو تو بوسنی زندگی می کنه و بازم اینجوری که میگن یکی از دوستاش و گرفتن و تا چند وقت دیگه هم خودش و به دار می کشن :31:

حالا راست و دروغش با خودشون

شایدم من بعد متوجه شدم آخه زیاد انگلیسیم خوب نیست

می تونید خودتون برید و صفحه اول سایت اسکیپ رو بخونید ببینید چه خبره یه خبره قطعیم به ما بدید
سلامک
اسم کارکتر من تو اسکیپ Deathsstorm هست .....
پس جریان از این قراره من اینو نمی دونستم خودم هم شک کرده بودم که چرا اومدن سرور مارسلو رو تعریف می کنن ...
دلیل شکم هم این بود که قیل از این پیتون یه چیزای در مورد وضعیت بازی گفته بود ...
تو این پیام که سرور مارسلو معرفی شده گفتن که اسکیپ هک شده و لی از طرفی هم پیتون گفته که اصلا هک نشده من موندم چرا این پیام ها با هم متضاد هستند به همین خاطر شک کردم ...
به هر حال اخر معلوم میشه که سره این سرور اسکیپ چی پیش می یاد .
امرو هم توی شات باکس این 2bit گفت که داره رویه سرور و ریلم لجین کار می کنن وبه زودی درست میشه به همین خاطر فعلا لجین اف هستش ...
و از طرفی هم داره یه خبر ای خوبی به گوش می رسه :دی
موفق باشید :10:

HoJJaT_007
11-08-2009, 23:31
10 صفحه قبل یه سوال پرسیدم اونقدر اسپم میکنه این مورادین پستا گم میشه هی میگه آواتر میخوام عکس میخوام امضا میخوام شمشیر میخوام ...

این سوالم

یه سوال دیگه Primal Fire رو از کجا بیارم ؟ کجا معدنش هست ؟

ho0rezam
11-08-2009, 23:41
کسی اد آنی داره وقتی تو کالیمدور یا خود اتلند یا نورترند و EK مپ رو میزنی نشون میده تو کجایی ولی وقتی وارد یه INS مثل Sunwell یا BT که واقعا مپ نیازه و حتی نیازه از کدوم راه بریم که الیت ها درگیر نشد باهامون مثل GPS ... همچین اد آنی هست ؟ اخه وقتی تو یه INS مثل NAXX که مپ مضخرفی داره M رو میزنی نقشه دو تا جهان میاد ولی نمیگه تو کجایی من این اد آن رو میخوامیا از cartographer استفاده کن یا از atlas

یه سوال دیگه Primal Fire رو از کجا بیارم ؟ کجا معدنش هست ؟ اینم لینکش...توو قسمته dropped by رو نگاه کن...باید 9تا mote of fire جمع کنی تا وقتی useش کردی یدونه primal fire بهت بده

rootnt
12-08-2009, 00:00
باید اول تنظیمات رو انجام بدی
gathermate/ رو کلیک کن تا تنظیماتش بیاد بالا
توو قسمته display settings اولی که General باشه رو انتخاب کن. در show database هر شغلی که میخوای رو روو always show بذار.
حالا برو روو import data و شغل رو انتخاب کن و impot gather mate رو بزن.تمام
توو filter هم میتونی انتخاب های آیتم هر شغل رو محدود کنی
نه اینو نه
routes
:11:

namx
12-08-2009, 00:09
تاپیک رو به گند کشوندید
یه چیزی هم طلبکاری؟
چرا چند تا پست پشت سر هم می زنی؟
باید یه فکری کنیم کسایی(نوب) که تو 'نل' : دی بازی می کنن دیگه نتونن اینجا پست بدن

حیف پست های بچه های حرفه ای مثل جیگسا که بین این همه پست بی ارزش از چند تا نوب به تمام معنا گم میشه...
شما که از بازی هیچی نمیدونید... لااقل اینجا رو با چت روم اشتباه نگیرید و ارزش این تاپیک رو اینقدر پایین نیارید...

10000000000000000000000000000000000% تایید میشه لطفا برخورد شه با خاطی

Arash_K7
12-08-2009, 09:57
سلام!

حالا که بحث Addon شد ، من یک سوال داشتم :

تو سری BC یک Addon بود که ایتم که پوشیده رو با ایتمی که می خواستی بپوشیش(چی شد!!! ) مقایسه میکرد.

هم از لحاظ مقدار HP , MANA , ,... ، کسی اسم اینو میدونه ؟

موفق باشید

namx
12-08-2009, 10:04
سلام!

تو سری BC یک Addon بود که ایتم که پوشیده رو با ایتمی که می خواستی بپوشیش(چی شد!!! ) مقایسه میکرد.

موفق باشید

تو پچ 3.2.0 همچین چیزی شده یعنی میشه مقایسه کرد که اگه اینو بندازی مثلا 30+ attackpower میگیری , stamina50 , agility 45- و ...

Cain
12-08-2009, 10:11
سلام!

موفق باشید

RatingBuster
version3.2 خودش این قابلیت رو داره .

namx
12-08-2009, 10:12
سلام به همگی !
من همه ی این چند صفحه ی آخر رو خوندم دارم یه تاپیک جدید میزنم در مورد همین بازی و الان دارم پست اولشو مینویسم فکر کنم به اندازه ی دو صفحه طول بکشه در ضمن یه ناظر هم میخوایم ! کسی نیست ؟؟
اینقدرم به لومینا و مورادین گیر ندین همین مورادین تموم داستان وار کرافت رو کامل گ ذاشت یه نفر هم تشکر نکرد حالا یه آواتار خواسته . وقتی شمارش پست های جایی رو خاموش میکنن یعنی تاپیک فرت یعنی هرچی دوست داری بگو !

اولا سلام
دوما تاپیک جدید نزن وقت خودتو حروم نکن قفل میشه باید هم قفل شه
سوما اینجا جایه درخواسته اواتاره ؟؟ به تیتر تاپیک نگاه کن هیچ جاش ننوشته درخواسته اواتار و اسپم دادن ... نوشته آموزش و ارائه World of Warcraft باید با کسی که رعایت نمیکنه برخورد شه خیلی از تاپیک های همین انجمن که بیشتر از 500 تا پست داده بودن هم به خاطر اسپم کردن و جر و بحث رفت خدمت aQoa

*Ali*
12-08-2009, 10:19
از بعضی دوستان خواهشمندم تاپیک رو با چت روم و یا با فرومهای دیگه اشتباه نگیرن و بحثهای بیخود و بی جهت به راه نندازن !

هر تخلفی دیدید سریعا گزارش بدید.

rootnt
12-08-2009, 11:24
شما كه خودتون تو نل بازي ميكنيد! دستتون درد نكنه تردمون هم كه كرديد!

انقدر نگید بازی می کنی
صد بار گفتم بازی می کردم (فعل ماضی)
من یه مدت که اسکیپ خراب شد چند تا سرور رو تست کردم
یکیش همین نل بود : دی
1 هیرو 80 کردم یکی هم 70 کردم بعد انقدر که مزخرف بود نتونستم ادامه بدم

loomina
12-08-2009, 11:42
انقدر نگید بازی می کنی
صد بار گفتم بازی می کردم (فعل ماضی)
من یه مدت که اسکیپ خراب شد چند تا سرور رو تست کردم
یکیش همین نل بود : دی
1 هیرو 80 کردم یکی هم 70 کردم بعد انقدر که مزخرف بود نتونستم ادامه بدم

اره اتفاقا nel هم ميگفت چه بازيكنه..... بود همش هك و چيت ميزد!

JIGSA
12-08-2009, 11:45
1- اينكه كي تو كدوم سرور بازي ميكنه يه بحث سليقه اي هستش. شايد يكي پول نمي خواد واسه بازي خرج كنه. شايد هم يكي ميخواد تو فان سرور بازي كنه. پس لطفا سرور ديگران رو مسخره نكنين
2- بحث راجع به اين كه هورد بهتره يا اليانس خيلي بحث بيخوديه. اگر قرار بود يكي بهتر باشه بليزارد اونيكي رو درست نمي كرد.
3- اينكه ميج خوبه يا پالادين هم از اون بحث بالايي بيخود تره. به دليل همون دليل بالا
4- داستان هايي كه مثلا ديروز يه هورد اومد من كشتمش بزرگترشو اورد من غيب شدم. اصلا بار آموزشي نداره. اگر به اين بحث ها علاقه دارين يه تاپيك بزنين واسه خاطراتتون.
5- اگر فكر ميكنين كه احتياج دارين شخص خاصي به سوال شخصي شما جواب بده لطفا از پيغام شخصي استفاده كنين ( به خدا اين فروم پيغام شخصي داره )
6- اگر در رابطه با تلنت ها و اينطور چيزا كه ممكنه به درد ديگران بخوره سوالي دارين. تو فروم سوال كنين. من در رابطه با تلنت هاي DK ‌به 10 نفر تا حالا تو پيغام شخصي جواب دادم
7- يه ذره خلاقيت داشته باشيد. اگر تو گوگل يه سرچ كوچيك كنين چيزاي باحالي پيدا مي كنين. براي مثال بزنين Best Tanking spec for DK يه سايت همون اول مياد كه كل تلنت هاي DK رو با جزئيات توضيح ميده و ميگه كجا به درد ميخورن. در ضمن ميگه براي هركدوم چه Glyph هايي رو استفاده كنين.
8 و 9 و 10 رو هم يه ذره خودتون فكر كنين. پست هايي بزنين كه به درد ديگران هم بخوره

همين جا بابت بعضي از پست هاي خودم كه جنبه اسپم داشته عذرخواهي در مي كنم

amir.lotfi
12-08-2009, 11:50
سلام به همه برو بچس . مخصوصا wowlegion ها

بالاخره wowlegion برگشت . اونم نه با یه رول بک 40 - 50 روزه بلکه به 10 جولای . این تاریخ به گفته 2bit بهترین زمان بوده یعنی طفلکی دیگه بیشتز از این کاری ازش بر نمی اومده

در هر صورت برگشته . من یکی که خیلی خوشحالم چون دقیقا برگشته به یک روز قبل از باگ شدن OS که همه فول شدن . خداییش اون موقع ورلد نبود دیگه بازی شده بود شهر بازی و منچ بازی (هر چند که خودم 2 تا هیرو رو همینجوری فول کردم :31:) ولی الان حق به حق دار می رسه . ولی خب حق بعضی ها هم که مثلا تو اون زمان جون کندن و مثلا rep جمع کردن ضایع شد . خود من که یه پالادین 56 رو از دست دادم ولی عیب نداره سرور free این چیزارو هم داره . در هر صورت امیدوارم که wowlegion دوباره مثل قبل شلوغ بشه و صد البته بدون لگ و باگ

راجع به OS به کسی بر نخوره ها نظرمو گفتم فقط .

تو ulduar می بینمتون . شاد باشید :10:

xxa
12-08-2009, 11:59
سلام

لول

خوب شد دوباره داره رول بک میشه من هیرومو پاک کرده بودم اما خوشبختانه اومد دوباره ... پس فک کنم باید امید وارم بشیم به این 2بیت

Vellex کاماند هلپر میگه : اینجا یه سرور مجانی پس نباید زیاد انتظار بیش از حد از کارکنان اسکپ داشت ...

مارلو احمق... خدا لعنتش کنه ... فکر کنم تا اخر این هفته درست بشه البته شاید ...

دوستان خبر جدید شنیدید در تاپیک همه در جریان بگذارید...

Mojtaba.Alfa
12-08-2009, 12:01
سلام
یه سوال کوچولو داشتم
ببینم اگه من Alchimi کار کنم باید Herb هم ترین کنم درسته؟
الان مسئله من اینه که مگه Herb جز کارهای اصلی حساب میشه که نمی تونم کار دیگه ای ترین کنم؟

xxa
12-08-2009, 12:07
سلام
یه سوال کوچولو داشتم
ببینم اگه من Alchimi کار کنم باید Herb هم ترین کنم درسته؟
الان مسئله من اینه که مگه Herb جز کارهای اصلی حساب میشه که نمی تونم کار دیگه ای ترین کنم؟

سلام بله برای کار شیمی باید گل چینی هم برداری و 2 تاش هم کار اصلی

ببین الچمی یا شیمی من 450 کردم فقط برای جواهر سازی به نظر من بیتشر درامد میتونی با الچمی داشته باشی

متا سازی میشه کرد ...

Muradin
12-08-2009, 13:17
راستی بچه ها کسی برنامه هک نمیخواد ؟
من خودم شخصا استفاده نمی کنم چون از بن شدن میترسم!
ولی اگه کسی میخواد بگه براش بزارم

Mr. President
12-08-2009, 13:34
راستی بچه ها کسی برنامه هک نمیخواد ؟
من خودم شخصا استفاده نمی کنم چون از بن شدن میترسم!
ولی اگه کسی میخواد بگه براش بزارم
بهتره اول برید توی یه سرور نابود مثل scape امتحانش کنید اگه کار کرد اونوقتحالشو ببرید !
:31:

HoJJaT_007
12-08-2009, 13:37
یا از cartographer استفاده کن یا از atlas

اینم لینکش...توو قسمته dropped by رو نگاه کن...باید 9تا mote of fire جمع کنی تا وقتی useش کردی یدونه primal fire بهت بده

واقعا دستت بابت این درد نکنه ماینینگو 450 کردم موند اینجنر که اونم 450 کنم بریم تو کار موتور lol

فقط از این دو تا اد آن کدوم بهتره ؟

راستی چرا این عکس تیراندا رو این ریختی کردی خب اصلشو بذار دیگه :دی (لول)

راستی پچ 3.1.0 به کاملی دانلود شد لانچرو میزنم میخواد نصب کنه که الان لازم نیست فقط صبر کنیم سرور بره بالا !

این داتک هم قاطیه ! 1 دانلود خودم داشتم سرعتش 30 بود ! یه دانلود داداشم داشت سرعتش اونم 30 بود سرعت بازی هم بدون لگ بود :o

جدی میگم فکر کنم پهنای باندشونو باز گذاشتن ! سرعت من که 256 !

Mr. President
12-08-2009, 13:49
یه نفر بره به این hammer بگه پست اولو ویرایش کنه مثلا نحوه ی کانکت به یه سرور معرفی و از این چیزا ، لینکا هم باید عوض بشن

Arash_K7
12-08-2009, 14:26
بهتره اول برید توی یه سرور نابود مثل scape امتحانش کنید اگه کار کرد اونوقتحالشو ببرید !
نابود؟

فعلا که داره درست میشه ، درست بشه چون رو پچ3.1.3 هست میشه بهترین سرور مجانی.

درضمن سروری به این عظمت هیچ وقت تعطیل نمیشه!

ناسلامتی بعد بلیزارد بیشترین جمعیت رو داره.

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره !:46:

فعلا دارم تو مجیک بازی میکنم ، کسی اونجا هست؟

خیلی لول آپش اسونه ، یه روزه شدم 40 !(تو لجیون 2 هفته طول می کشید!)

Muradin
12-08-2009, 14:36
کار که میکنه ...
من مثلا خودمو کردم اندازه دارک پرتال ! بعد سریع کوچیک کردم تا کسی منو نبینه!
این حجت.... هم رفت گذارش داد منم گذارش دادم!

Mr. President
12-08-2009, 14:41
کار که میکنه ...
,واااااااااااای برو توی wow crack امتحانش کن 5k پلیر داره 6k شون هکرن !
لینکشم بزار لطفا:31:

Muradin
12-08-2009, 14:50
میتونین از این سایت دانلودش کنین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr. President
12-08-2009, 14:50
سلام بله برای کار شیمی باید گل چینی هم برداری و 2 تاش هم کار اصلی

ببین الچمی یا شیمی من 450 کردم فقط برای جواهر سازی به نظر من بیتشر درامد میتونی با الچمی داشته باشی

متا سازی میشه کرد ...
اگه به پلیر بفروشی بیشتر در آمد داره
شعار شرکت ژیلت اینه : چیزی را که مردم استفاده میکنن تولید کن بعد آن را دور بیندار !
یارو میاد پوشنو میخوره و تموم میشه و مجبوره دو باره ازت بخره ! در حالی که وقتی سوکت کرد دیگه مرده و تموم نمیشه . جول کرافتینگ درامد بالایی داره ولی ثابت نیست تازه همه رفتن شدن جواهر ساز ! شیمیدان کم هست توی سرور ها مخصوصا اگه scrol ها رو هم داشته باشی که نو علی نوره !

TE/\/TACULA
12-08-2009, 15:09
magic wow که fun نیست fun scapegaming X16 xp میده :20: 5 ساعته میشی 80 .

راستی هیچ کس crack بازی نمیکنه ؟؟؟ من ally هستم .

hunter:silvaness
paladin:royeentan
DK:tentacula
shaman:timelife-khoshhal
druid:neverneed
warior:jaleb
pirest:takhayol
rouge:kerzaak.
و....
.
.
.
.
.
اگه اومدین add کنید دوستانه خوبی خواهیم شد.

TE/\/TACULA
12-08-2009, 15:12
کار که میکنه ...
این حجت.... هم رفت گذارش داد منم گذارش دادم!

این برنامه wowemuhacker هست که fly ---- & speed ---- هم داره و اونی هم که میگی بزرگ میکنی خودتو خودت فقط خودتو اونجوری میبینی و بقیه با همون اندازه قبل میبیننت

Muradin
12-08-2009, 15:24
بچه ها راستی نل میخواد یه ریلم 3.1.3 اضافه کنه!
ریلم قبلی هنوز سر جاش هست و خواهد بود!(3.0.9

این برنامه wowemuhacker هست که fly ---- & speed ---- هم داره و اونی هم که میگی بزرگ میکنی خودتو خودت فقط خودتو اونجوری میبینی و بقیه با همون اندازه قبل میبیننت
نه من خودم به یکی دیگه رو دیده بودم که این اندازه شده بود! لول 63 بود!

marmolak kocholo
12-08-2009, 15:30
سلام به همه برو بچس . مخصوصا wowlegion ها

بالاخره wowlegion برگشت . اونم نه با یه رول بک 40 - 50 روزه بلکه به 10 جولای . این تاریخ به گفته 2bit بهترین زمان بوده یعنی طفلکی دیگه بیشتز از این کاری ازش بر نمی اومده

در هر صورت برگشته . من یکی که خیلی خوشحالم چون دقیقا برگشته به یک روز قبل از باگ شدن OS که همه فول شدن . خداییش اون موقع ورلد نبود دیگه بازی شده بود شهر بازی و منچ بازی (هر چند که خودم 2 تا هیرو رو همینجوری فول کردم :31:) ولی الان حق به حق دار می رسه . ولی خب حق بعضی ها هم که مثلا تو اون زمان جون کندن و مثلا rep جمع کردن ضایع شد . خود من که یه پالادین 56 رو از دست دادم ولی عیب نداره سرور free این چیزارو هم داره . در هر صورت امیدوارم که wowlegion دوباره مثل قبل شلوغ بشه و صد البته بدون لگ و باگ

راجع به OS به کسی بر نخوره ها نظرمو گفتم فقط .

تو ulduar می بینمتون . شاد باشید :10:

سلام

لول

خوب شد دوباره داره رول بک میشه من هیرومو پاک کرده بودم اما خوشبختانه اومد دوباره ... پس فک کنم باید امید وارم بشیم به این 2بیت

Vellex کاماند هلپر میگه : اینجا یه سرور مجانی پس نباید زیاد انتظار بیش از حد از کارکنان اسکپ داشت ...

مارلو احمق... خدا لعنتش کنه ... فکر کنم تا اخر این هفته درست بشه البته شاید ...

دوستان خبر جدید شنیدید در تاپیک همه در جریان بگذارید...

اقا به سر این WowCrack چی میاد !؟!؟
یه اطلاعاتی هم از این WowCrack بدید :19:

Mr. President
12-08-2009, 16:05
اسم هیرو من توی نل :
jomung
night elf rouge

loomina
12-08-2009, 16:37
اسم هیرو من توی نل :
jomung
night elf rouge

ايول پس اومدي نل؟ خب صبر كن ادد كنم.
راستي يه گايلد ايراني هم هست انو ميكنمت.:10:

Muradin
12-08-2009, 16:44
پس چرا آن نمیشی؟
من بزار 80 بشم تو رم 80 میکنم!
دیگه کلاس نمیزارم!

Mr. President
12-08-2009, 16:45
ايول پس اومدي نل؟ خب صبر كن ادد كنم.
راستي يه گايلد ايراني هم هست انو ميكنمت.:10:
کمک برای لول آپ .
این دیگه چه سروریه من فکر میکردم بلیز باشه اما خیلی باهاله بابا !
گلد نیاز دارم در حد تیم ملی !

Muradin
12-08-2009, 16:55
ببین این توصیه رو از من داشته باش:
به این 2 کاراکتر:
DKazshara و pljaina اعتماد نکن همین.

user_2
12-08-2009, 16:59
اینجور که معلومه من خیلی دیر اوومدم اینجا پس بهتره خودمو معرفی کنم :D
اسم UrSa هست (تورو خدا نگید تو فلان سرور بودی یا نه هزار تا UrSa هست که مال من خفن ترینشونه lol) من تو سرور اکسپرت وردلد اف وارکرفت Exprtwow بازی می کنم حدود 3 سالیه که دارم wow بازی می کنم و دیگر هیچ :D

Mr. President
12-08-2009, 18:35
کسی نبود مارو لول آپ کنه ؟؟؟
من الان 18 هستم ! :5:

Muradin
12-08-2009, 18:55
من امشب نمی تونم بیام
ولی فردا کمپلت در اختیارتم لول آپت میکنم :دی

Mr. President
12-08-2009, 19:21
سرور nel خوبه ولی خوب نیست !
من دیگه نل بازی نمیکنم این سرور شاید بعد از بلیزارد بهترینه اما قدرت ساپورت این همه پلیر رو نداره و مرتب آف میشه یا کرشه بنابراین nel بازان عزیز خدا حافظ توی اون چند ساعت خیلی خوش گذشت
یه سرور جدید دارم فعلا بای !

loomina
12-08-2009, 20:45
ببین این توصیه رو از من داشته باش:
به این 2 کاراکتر:
DKazshara و pljaina اعتماد نکن همین.

سرور nel خوبه ولی خوب نیست !
من دیگه نل بازی نمیکنم این سرور شاید بعد از بلیزارد بهترینه اما قدرت ساپورت این همه پلیر رو نداره و مرتب آف میشه یا کرشه بنابراین nel بازان عزیز خدا حافظ توی اون چند ساعت خیلی خوش گذشت
یه سرور جدید دارم فعلا بای !

اين مربوط به قدرزت ساپورت نميشه.

Arash_K7
12-08-2009, 21:31
سلام!

قضیه Legion چی شد؟

میگن کاملا درست شده

کسی اطلاعی داره؟دوباره دانلود کنم یا نه؟(یه بار از Wowwiki دانلود کردم ، خراب بود .)

2 بیت چکاره Peyton میشه که انقد ازش تعریف میکنه؟(گند زده به سرور با این رول بک)

الان میگن فقط 400 نفر آنلاین هستن!
-----
آیا می دانید ، بعد از آمریکا بیشترین کسایی که به سایت اسکیپ سر میزنن ، ایرانی هستن!:18:(7 درصد)
درضمن در جواب به اون دوستی که گفت بعد از بلیزارد بهترین نل هست :

باعث تاسف هست!:41:

ما Legion رو با بلیز مقایسه نمی کنیم ، حالا شما میای ...(اخه مگه میشه فان رو با بلیز مقایسه کرد؟)

جمعیت لجیون(قبل آپدیت) =2برابر سرور نل

حالا کرک بماند ...

HoJJaT_007
12-08-2009, 21:31
lol

مثلا تو خیلی خوبی ؟ من به تو کمک نمیکنم پریروز گفتم بیا کمک کنمت گفت نمیخوام منت کشی کنم :o

دیروز میگه کمک کن میگم تو که میگفتی .. .بعد برگشت یه فحش گفت الانم 5000 گلد میخواد از من ! .... این کلا مشکل روحی روانی جسمی داره خخخخخخخ

--------------

بابا این جدیدا اینطوری شد یه مدت .... ! بذار بره 3.1.3 درست میشه

مقایسه سرور ها اصلا کار خوبی نیست و باعث دعوا میشه ! فقط nel .

اومدیم بازی کنیم نیومدیم جون بکنیم بعد یک سال لول 5 بشیم

loomina
12-08-2009, 21:34
lol

مثلا تو خیلی خوبی ؟ من به تو کمک نمیکنم پریروز گفتم بیا کمک کنمت گفت نمیخوام منت کشی کنم :o

دیروز میگه کمک کن میگم تو که میگفتی .. .بعد برگشت یه فحش گفت الانم 5000 گلد میخواد از من ! .... این کلا مشکل روحی روانی جسمی داره خخخخخخخ

--------------

بابا این جدیدا اینطوری شد یه مدت .... ! بذار بره 3.1.3 درست میشه

مقایسه سرور ها اصلا کار خوبی نیست و باعث دعوا میشه ! فقط nel .

اومدیم بازی کنیم نیومدیم جون بکنیم بعد یک سال لول 5 بشیم

اره ولي برو سرتو بزن به دويار كه بخواد ريلم جديد 3.1.3 بزنه و ريلم 3.0.9 سر جاش باشه!:41:

xxa
13-08-2009, 00:12
ای بابا معلوم نیست اصلا چی شده تو mIRC میگن این بابا مارسلو هیچ تقصیری نداره ... 2 بیت بلد نیست یعنی سواد درست حسابی نداره ...

من امروز آن شدم پینگم 12 کا بود قبلا 200-310 پینگم بود...

لول من priest که رول بک شده بود با 10 کوئست نصف لول پس گرفتم لیجن فان شده در حد تیم ملی

نمیدونم دیگه چی داره اما لگ خیلی خوب داره ...

500 نفر همش انلاین بود ... معلومه اخه کی میاد تو این لگ بازی کنه ...

راستی این لعنتی 2 بیت میخواستم رول بک ها رو درست کنه چی شد این هم که مثل قبلی 3 هفته ملت فقط سرکار گذاشتن

هرچی هم باشه من مارسلو قبول دارم

loomina
13-08-2009, 02:19
اقا چند وقت پيش يه يارو رو ديدم 2 تا اسلحه two hand با هم داشت.
چه جوري ميشه اين كارو كرد؟

MORTAZA.2FUN
13-08-2009, 03:29
اقا چند وقت پيش يه يارو رو ديدم 2 تا اسلحه two hand با هم داشت.
چه جوري ميشه اين كارو كرد؟
سلام دوست عزیز
اول اینکه اسلحه تو هند نداریم شاید منظورتون اسورد بود یا میس یا پولرم و....
دوما تنها کسی که می تون دو تا تو هند برداره واریور هست و اونم اگه اشنباه نکنم تو لول 40 ترین می کنه ...
موفق باشی :10:

loomina
13-08-2009, 03:40
سلام دوست عزیز
اول اینکه اسلحه تو هند نداریم شاید منظورتون اسورد بود یا میس یا پولرم و....
دوما تنها کسی که می تون دو تا تو هند برداره واریور هست و اونم اگه اشنباه نکنم تو لول 40 ترین می کنه ...
موفق باشی :10:

خب منم همينو ميگم ديگه! اسلحه منظورم همين هاست منظورم مسلسل كه نيست!
به هر حال ممنون.

Black-Ninja
13-08-2009, 04:30
گرفتن تلنت Fury تا اخر باعث میشه که Warrior دو تا Two hand بگیره

irmpmn
13-08-2009, 07:26
دوستان این wowscape چش شده ؟ اصلا لوگین نمیشه یا اگه میشه تو بازی نمیره
3.0.9 هستم بازی هم کردم ولی الان نمی دونم مشکل چیه !!!!

Metalzadeh
13-08-2009, 08:13
Scapegaming پچ 3.1 می خواد ...

arashbi2
13-08-2009, 08:29
بچه ها سرور fun هست که 3.2 باشه؟؟

Muradin
13-08-2009, 11:10
نه الان قیر از بلیزارد هیچ سروری 3.2 نیست...

HoJJaT_007
13-08-2009, 13:22
یک غیر منطقی نیست مگه واریور چهار تا دست داره که دو تا تو هند بگیره . باز این امکانو میشه داد که زور بدنی بیشتری داره تو هند براش یه هند بشه :دی

دیشب 5 بار با رییس گیلدمون رفتیم kt هر 5 بار آف میشد یا دی سی میشد !

آخرش یه اف تانک گذاشتم kt به جای اینکه برگرده رو آف تانک برگشت رو هیلرا :O

راستی الان میفهمم Raid یعنی چی ! رفته بودیم voa این اسپل میزد همه میمردن . تازه بعد 5 مین قاطی میکنه 55 هزار تا دمیج میزنه ! یعنی توی بیلیزارد باس نوب OS هم اسپل میزنه ؟

ho0rezam
13-08-2009, 13:39
یعنی توی بیلیزارد باس نوب OS هم اسپل میزنه ؟
Npc هاش اسپل میزنن...چه برسه به Boss هاش :دی :دی

marmolak kocholo
13-08-2009, 15:25
امروز یه رید جمع کردیم رفتیم sw ...
بیچاره آلیانس ها هم از ترسشون pvp رو Off کرده بودن !
ما هم رفتیم اون King Sw رو کشتیم...( خیلی حال داد )
بیچاره چه قدر نوب بودش !!!

---------------------

راستی بچه ها یکم درباره ی کلاس Rouge بگید !
به اضافه ی تلنت هاش و ...

neo_345
13-08-2009, 18:30
سلام اقا من می خواستم بازی رو بریزم می خواستم ببینم جای درست درمون بدون لگ با تعداد بازیکن مناسب هست که بریزم یا بیخیالش شم ؟

AnGelS.Of.WaR
13-08-2009, 18:31
سلام!

قضیه Legion چی شد؟

میگن کاملا درست شده

کسی اطلاعی داره؟دوباره دانلود کنم یا نه؟(یه بار از Wowwiki دانلود کردم ، خراب بود .)

2 بیت چکاره Peyton میشه که انقد ازش تعریف میکنه؟(گند زده به سرور با این رول بک)

الان میگن فقط 400 نفر آنلاین هستن!
-----
آیا می دانید ، بعد از آمریکا بیشترین کسایی که به سایت اسکیپ سر میزنن ، ایرانی هستن!:18:(7 درصد)
درضمن در جواب به اون دوستی که گفت بعد از بلیزارد بهترین نل هست :

باعث تاسف هست!:41:

ما Legion رو با بلیز مقایسه نمی کنیم ، حالا شما میای ...(اخه مگه میشه فان رو با بلیز مقایسه کرد؟)

جمعیت لجیون(قبل آپدیت) =2برابر سرور نل

حالا کرک بماند ...
قضیه Legion اینه که Marcelo / sAVE DB رو با خودش برده
2BIT هیچ کاره Payton هست فقط بهسه حمایته .
اره انلاینش کم شده

AnGelS.Of.WaR
13-08-2009, 18:37
ای بابا معلوم نیست اصلا چی شده تو mIRC میگن این بابا مارسلو هیچ تقصیری نداره ... 2 بیت بلد نیست یعنی سواد درست حسابی نداره ...

من امروز آن شدم پینگم 12 کا بود قبلا 200-310 پینگم بود...

لول من priest که رول بک شده بود با 10 کوئست نصف لول پس گرفتم لیجن فان شده در حد تیم ملی

نمیدونم دیگه چی داره اما لگ خیلی خوب داره ...

500 نفر همش انلاین بود ... معلومه اخه کی میاد تو این لگ بازی کنه ...

راستی این لعنتی 2 بیت میخواستم رول بک ها رو درست کنه چی شد این هم که مثل قبلی 3 هفته ملت فقط سرکار گذاشتن

هرچی هم باشه من مارسلو قبول دارم
Marcelo حرفه ای بود اصلا نباید با 2Bit مقایسه کنی

AnGelS.Of.WaR
13-08-2009, 18:45
magic wow که fun نیست fun scapegaming X16 xp میده :20: 5 ساعته میشی 80 .

راستی هیچ کس crack بازی نمیکنه ؟؟؟ من ally هستم .

hunter:silvaness
paladin:royeentan
DK:tentacula
shaman:timelife-khoshhal
druid:neverneed
warior:jaleb
pirest:takhayol
rouge:kerzaak.
و....
.
.
.
.
.
اگه اومدین add کنید دوستانه خوبی خواهیم شد.
lol اقایی که رنکت Initate e
I AM angelsofwar
اقا Party نداری به من RANK بدن :41:

AnGelS.Of.WaR
13-08-2009, 18:53
10 $ شرط میبندم که scape تا حالا حالا ها درست نشه !
درست میشه اگه Marcelo برگرده یا به scapegaming یه کمکی بکنه

AnGelS.Of.WaR
13-08-2009, 19:07
10 صفحه قبل یه سوال پرسیدم اونقدر اسپم میکنه این مورادین پستا گم میشه هی میگه آواتر میخوام عکس میخوام امضا میخوام شمشیر میخوام ...

این سوالم

یه سوال دیگه Primal Fire رو از کجا بیارم ؟ کجا معدنش هست ؟
Addon:Atlasmap Instance
معدنه primal fire !!!!
من فارم میکنم از Blade edge;Mountain :North یه NPC هایی هست شبیهه Elemental Fire

HoJJaT_007
13-08-2009, 21:58
عزیزم این سوال مال 5 صفحه پیشه و جوابشو دادن !

---

لومینا بابا بیچاره سوتی داد ضایعش کردی رفت دیگه :دی دیدی دیگه جوابم نداد :دی

بعدشم کی گفته اگه pvp آف باشه هورده نمیتونه ما رو بزنه !؟ من الان خیلی وقته pvp خودمو آف کردم بازم میزننم و میزنمشون !

امروز رفتم Bested Lands به هیچکی رحم نکردم یه آندد 55 داشت یه الی 45 و میزد تا خواست اتک بده از پشت زدمش ! جالب اینه یه پالایدنو اومدم بزنم دیدم دوستش 80 بود اومد ! رفتم پشت یه درخت قایم شدم مثل خر اومد اونجا واستاد حتی از شیکمم هم رد شد بازم نفهمید که ... ! خیلی هورده ها خنگ و نوب هستند بعضیاشون !

All Life .. Must End ...

امروز رفتیم Cavern Of Time به گذشته سفر کنیم ! تیراندا رو دیدم کل توزادو دیدم ارچیماندو میخواستم برم ببینم نذاشتن خطرناک بود :دی

تازه Jaina رو هم دیدم میشناسیدش که نامزد ارتاس بود عجب عصای باحالی داشت این :دی

dc_error691
13-08-2009, 22:13
آقا NEL شده 3.1.3? من نمیتونم وارد شم

loomina
13-08-2009, 22:15

---

بعدشم کی گفته اگه pvp آف باشه هورده نمیتونه ما رو بزنه !؟ من الان خیلی وقته pvp خودمو آف کردم بازم میزننم و میزنمشون !

امروز رفتم Bested Lands به هیچکی رحم نکردم یه آندد 55 داشت یه الی 45 و میزد تا خواست اتک بده از پشت زدمش ! جالب اینه یه پالایدنو اومدم بزنم دیدم دوستش 80 بود اومد ! رفتم پشت یه درخت قایم شدم مثل خر اومد اونجا واستاد حتی از شیکمم هم رد شد بازم نفهمید که ... ! خیلی هورده ها خنگ و نوب هستند بعضیاشون !

All Life .. Must End ...

امروز رفتیم Cavern Of Time به گذشته سفر کنیم ! تیراندا رو دیدم کل توزادو دیدم ارچیماندو میخواستم برم ببینم نذاشتن خطرناک بود :دی

اره اخرش هم با فدا كاري هاي من خودمو انداختم جلو كه اين رد شه بعد كه رد شده پريده پايين مرده!:13::31:
خلاصه گند زد به فدا كاريمون!

loomina
13-08-2009, 22:18
آقا NEL شده 3.1.3? من نمیتونم وارد شم

نه هنوز به 3.1.3 نرفته.
هنوز رو 3.0.9 مونده.

Kolang
13-08-2009, 23:18
خدایی عجب رویی دارید شما اسپمر ها...
ول کن هم نیستید
خوبه چند صفجه قبل کلی دری وری شنیدید...

عزیز من... میخوای داستان ساعت به ساعت بازی کردنتو بگی... برو یه تاپیک توی بخش ادبیات باز کن...
اینجا کسی علاقه ای به خوندن داستان های بچه گانه شما رو نداره

میخوای پچ نصب کنی یا نکنی... برو توی انجمن خود nel بپرس
اینجا تاپیک مربوط به nel نیست که کل اسپم هاتون در مورد اونه

از یه بلندی میپرین پاینن... لازم نیست بیایید اینجا پریدنتونو تعریف کنید

با خچالت بکشید... کی میخوایین این چیزا رو یاد بگیرید؟
حتما باید دری وری بشنوید تا بس کنید یا شما منطق و درک جمعی هم حالیتونه؟

Mr. President
13-08-2009, 23:26
سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااامم
من برگشتم :31:
اکانتم توی p30world هک شده بود البته هک که نه تغصیر خودم بوده توی یه کافی نت وارد شدم نگو اشتباها
یه خاطر داشتن رو چک کردم و نفر بعد از من هم حسابی حال کرده !:31:
حتی پسورد و ایمیلم عوض کرده بود شانس آوردم نیومده بود که فوهش بده و گرنه acc ban میشدم و.....:31:
خلاصه پس مکاتبات طولانی و اثبات اینکه من خود صاحب accهستم اکانتمو پس دادن !
بنا براین کلیه ی پست های منو از 4 روز پیش که گفتم :
"نیاز به گلد دارم در حد تیم ملی "
ندید بگیرین !:5::31:

Kolang
14-08-2009, 00:03
لول
بچه جان
برو از ادمین سایت بپرس...
این انجمن (بازیهای آنلاین) رو من گفتم راه یندازند و این من بودم که خواستم این انجمن پست هاش شمرده نشه... واسه اینکه اسپمر هایی مثل شماها... حداقل یکم از انگیزشون واسه حرف مفت زدن کمتر شه...
اما بعضی ها اونقدر روشون زیاده که به این راحتی ها دس از کارای بچه گونه و بی ارزششون بر نمیدارن

تا وقتی دست از این بچه بازیهاتون بر ندارید... تذکرات من هم مدام بدرقه راهتونه

ho0rezam
14-08-2009, 00:32
با کمال موافقم شدید...اسپم هاتون دیگه بدجوری داره رو اعصاب راه میره...همه میدونن اینجا کیا دارن اسپم میکنن!!!
هر وقت میایم توو تاپیک، یه مشت پست بی ارزش رو باید بخونیم و صدامون هم در نیاد چون آقایونه حرفه ای ناراحت میشنو و بر این اعتقاد هستن که چون اینجا پست ها شمارش نمیشه پس باید هرچی دلشون خواست بگن!!!!

یه عده ای رفتن توو یه سرور درپیت خودشونو بعده عمری 80 کردن (2روزه میشه 80شد)و فک میکنن که حرفه ای شدن...حالا به خودشون اجازه میدن بیان به کسایی که یه دستی توو تاپیک دارن بی احترامی کنن.والا خجالت داره

به جایه اسپم هاتون بهتره بیاین با هم سره یه موضوع بحث کنید.

و اصلا شما wow بازی کردی ؟! یا نه ؟ حاضرم شرط ببندم بازی نکریدید و اومدید اینجا یه تذکر بدید که ...
داداش وقتی چیزی رو نمیدونی حرف نزن...کمال توو بلیزارد بازی میکنه...شرطت رو هم واسه خودت نگه دار
دیگه شورشو در آوردین شماها...خدا کنه این NEL بسته شه و ما هم راحت شیم

JIGSA
14-08-2009, 00:36
اين فروم داره به بيراهه ميره.
Hammer كه اين تاپيك رو ايجاد كرده دوست منه و مطمئنم هيچ وقت هدفش اين نبود كه داستانهاي شما رو بخونه
يا بد و بيراه هاي شما به همديگه رو بخونه

در ضمن من سابقه بازي دارم. چند تا هم عكس تو محيط بازي براي اثبات حرفم دارم. تو بليزارد بازي ميكنم. ميدونم سرور بي كلاسيه ولي خوب شما به بزرگواري خودتون ببخشيد.

چند صفحه قبل ازتون خواستم كه رعايت كنين تا كساني كه ميخوان از تاپيك استفاده كنن بتونن استفاده كنن. اما مثل اينكه جواي نميده.

بنابراين : تا اطلاع ثانوي تو اين تاپيك كم رنگ مي شويم

xxa
14-08-2009, 00:38
سلام ادون Cartographer_Mining برای 3.1.0 لطفا قرار بدید

ممنون

marmolak kocholo
14-08-2009, 00:41

---

All Life .. Must End ...

اولا ==> امروز من نبودم !!!!!!
دوما ==> باید قبول کنید که پلیرهای نل نوبن !!!
IQ !!!
Pvp رو وقتی آف می کنی 5 دقیقه طول می کشه تا Off بشه !!

چشمات اون 5 دقیقه ی بالا رو می بینه !؟؟

Mr. President
14-08-2009, 00:57
در ضمن من سابقه بازي دارم. چند تا هم عكس تو محيط بازي براي اثبات حرفم دارم. تو بليزارد بازي ميكنم. ميدونم سرور بي كلاسيه ولي خوب شما به بزرگواري خودتون ببخشيد.

بنابراين تا اطلاع ثانوي تو اين تاپيك كم رنگ مي شويم
اره بابا blizzard چیه ؟؟؟ فقط nel !:31:
کچا میری بابا ؟؟؟؟؟

شما موضوع بده بقیش با من !:31:

سلام ادون Cartographer_Mining برای 3.1.0 لطفا قرار بدید

ممنون
add on تلفظ(اد آن) :

Mr. President
14-08-2009, 01:08

تایید میشه !
کلا سرور از پایه نوب تشریف داره !:31:
هر سروری که بازی کردم lvl 80 توی dalaran ، رید میدن اما اونجا توی SW اونم نه با LFG بلکه yell میدن و با GELOBAL !:13:
lvl 1 هم مجبوره بشنوه ! همین طوری هم لگ به وجود میاد در حد تیم ملی ! :31:

xxa
14-08-2009, 01:10
add on تلفظ(اد آن) :

داداش خیلی حال دادی اکه من چند سال هم میگشتم wow.curse.com پیدا نمیکردم :31:

دوستان لطفا ادون Cartographer_Mining برای 3.1.0 لطفا قرار بدید

تنکسسسس

Metalzadeh
14-08-2009, 01:18

Mr. President
14-08-2009, 01:41
میگم بیشترین جایی که runecloth دراپ میشه کجاست ؟
-----------------

چرا هیچ سروری به غیر بیلیزارد 3.2.0 نیست ؟

هرچی humanuid دیدی بزن !:31:

dr.bronx
14-08-2009, 01:43
چرا هیچ سروری به غیر بیلیزارد 3.2.0 نیست ؟
الان که دارم اینو می نویسم 6 یا 7 روزه که بلیزاد این بروز رسانی رو انجام داده !
و مطمئنا شبیه ساز ها نمی تونن به این سرعت آبدیت بدن

میگم بیشترین جایی که runecloth دراپ میشه کجاست
Silithus

شما موضوع بده بقیش با من !
چرا در مورد آیتم های جدید 3.2 صحبت نمی کنید ؟
به نظر من خیلی بهتر شده از 3.1.3 و قبل
یکم به زیبایی اهمیت دادن و شکل آیکون آیتم با خود آیتم شبیه تر شده
نظر شما چیه ؟

Mr. President
14-08-2009, 01:51
همچنین 1309 تا آیتم جدید که اکثرا بنفش هستن .
و (39) کوئست جدید هم گذاشته شده !
و متاسفانه لیچ کینگ زو نمیشه زد چون آیتماش نیست ! اما یه thrall جدید هم اومده

xxa
14-08-2009, 02:27
این عبدول ها اخه چرا پتچ بردن روی 3.1.0 هیچ کدوم از اینس ها به جز ناکس که کار نمیکنه ... دالاران هم الیانس ها با هورد میتونن همدیگرو بزنن omg نمیدونیم لعنت به کی بفرستیم این 2بین مارسلو یا خودمون...

MORTAZA.2FUN
14-08-2009, 03:42
ول کن هم نیستید

عزیز من... میخوای داستان ساعت به ساعت بازی کردنتو بگی... برو یه تاپیک توی بخش ادبیات باز کن...

لول
بچه جان
برو از ادمین سایت بپرس...
این انجمن (بازیهای آنلاین) رو من گفتم راه یندازند و این من بودم که خواستم این انجمن پست هاش شمرده نشه... واسه اینکه اسپمر هایی مثل شماها... حداقل یکم از انگیزشون واسه حرف مفت زدن کمتر شه...
اما بعضی ها اونقدر روشون زیاده که به این راحتی ها دس از کارای بچه گونه و بی ارزششون بر نمیدارن

تا وقتی دست از این بچه بازیهاتون بر ندارید... تذکرات من هم مدام بدرقه راهتونه

با کمال موافقم شدید...اسپم هاتون دیگه بدجوری داره رو اعصاب راه میره...همه میدونن اینجا کیا دارن اسپم میکنن!!!
هر وقت میایم توو تاپیک، یه مشت پست بی ارزش رو باید بخونیم و صدامون هم در نیاد چون آقایونه حرفه ای ناراحت میشنو و بر این اعتقاد هستن که چون اینجا پست ها شمارش نمیشه پس باید هرچی دلشون خواست بگن!!!!

یه عده ای رفتن توو یه سرور درپیت خودشونو بعده عمری 80 کردن (2روزه میشه 80شد)و فک میکنن که حرفه ای شدن...حالا به خودشون اجازه میدن بیان به کسایی که یه دستی توو تاپیک دارن بی احترامی کنن.والا خجالت داره

داداش وقتی چیزی رو نمیدونی حرف نزن...کمال توو بلیزارد بازی میکنه...شرطت رو هم واسه خودت نگه دار
دیگه شورشو در آوردین شماها...خدا کنه این NEL بسته شه و ما هم راحت شیم

سلام به همه
جناب HoJJaT_007 شما هیچ موقع این فکر رو نکنین که اگه کسی چیزی نمیگه یعنی اعتراضی نداره بلکه دارن و لی به رو خودشون نمی یارن و مراعات می کنن ...پس شما نمی تونین این حرفو نزنین...
در ضمن من یه بار میگم برایه همیشه ....
اقا رضا و کمال خان چرا خودتون رو ناراحت می کنین من قبلا هم گفتم بازم می گم نیازی به این کارا نیست ما کافی هست که هر کسی اسپم داد زود گزارش کنیم و اگه هر کسی این گزارش رو بکنه دیگه طرف فاتحش خوندس ...
پس بیان گزارش بدیم ...
من هم از همین الان هم شروع به گزارش دادن می کنم... و دارم هم می گم پس بعدا از من ناراحت نشین...
پس یه خورده مراعات کنین و دیگه اسپم دادن رو بس کنین .
در ضمن اگه کسی یه چیزی میگه بلبل زبونی نکنین خطاب به HoJJaT_007 این کاره درستی نیست کاری که کردین رو دیگه انکار نکنین ....
همین ....

deltax
14-08-2009, 09:12
سلام
اقا realm wowcrack سختتره یا لژیون و کدوم بهتره

ehsannirvana
14-08-2009, 09:38
به شدت حرف های دوست خوبم Kolang رو تائید میکنم.الان مدتیه اینجا شده فقط اعلام وضعیت Realm ها ,یا تمایلات افراد به سرور های دلخواهشون,هدف این تاپیک تلقین سلایقمون به اینو اون نیست برادرا.

ho0rezam
14-08-2009, 10:31
بنابراين : تا اطلاع ثانوي تو اين تاپيك كم رنگ مي شويم
منم همین طور :((((

loomina
14-08-2009, 10:43
ول کن هم نیستید

ااااا؟ پس مربوط به اسكيپ هست؟

جیگرتو ...

حالا یه چی می گم ضایعه بشی :31:
من اونی که از لیچ شنیدی رو تغییر دادم :20:
به قول بچه ها اسکی نرفتم :31:

ببخشيد پس ديگه جمله ي ليچ كينگ نميشه! چون تغيير كرده.

اولا ==> امروز من نبودم !!!!!!
IQ !!!
Pvp رو وقتی آف می کنی 5 دقیقه طول می کشه تا Off بشه !!

چشمات اون 5 دقیقه ی بالا رو می بینه !؟؟

ديگه داري توهين ميكني ها.

تایید میشه !
کلا سرور از پایه نوب تشریف داره !:31:
هر سروری که بازی کردم lvl 80 توی dalaran ، رید میدن اما اونجا توی SW اونم نه با LFG بلکه yell میدن و با GELOBAL !:13:
lvl 1 هم مجبوره بشنوه ! همین طوری هم لگ به وجود میاد در حد تیم ملی ! :31:

عزيز تنها چيزي كه تو sw باعث لگ ميشه اينه كه جمعيت اونجا زياده.
بعد هم هر سروري براي خودش قلقي داره. تو اسكيپ يك جور رايد جمع ميكنن تو بليز يك جور تو نل هم يك جور.
بعد هم داد واقعي كه نميزنه كه لول يك شنيد چيزيش بشه!

Muradin
14-08-2009, 10:57
Zende:
خدا وکیلی من با کمال موافقم من هم قبلا همه ی اینارو بهشون گفتم انگار نه انگار هر روز میان دعوا راه میندازن چرت میگن درباره کلاس بحث الکی میکنند درباره ی هورد و آلیانس لیچو آندد و هزاران اسپم دیگه اه اه......
آقا ووم درست شد!ولی چه بد موقع درست شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سرور رفت تو 3.1.3
.....شانسو.....
حالا 1 2 ساعت بازی کردیم البته!
اگه بگم مشکل از چی بود و چه ارروری میداد میمیرید از خنده!!!:10:
مشکل از رم بود:18::18::18::18:
رم 2 گیگو در اوردیم رفتیم گفت شنبه بیا بگیر 512 گذاشتیم هم این درست بود هم اررورای که در بازی های دیگه میداد:18::18::18::18::18:
بعد اونوقت آخر وو میگفت یه سری چیز از سیدی پیدا نشد:18:
پتچم از خود ای شاپ سفارش دادم خدایی آدم خوبیه:46::10:

*Ali*
14-08-2009, 11:03
من همینجا از Kolang جان و بقیه تشکر میکنم که اینقدر به فکر تاپیک و انجمن هستن . اگه اسپمی چیزی (هورد زدم . از ازتفاع پریدم ، ..... ) از اینا دیدید سریع گزارش بدین ، با تشکر (نخواستم اسم ببرم)

Muradin
14-08-2009, 11:49
آقا یه سوال:
من هر وقت تو هر سروری یه کاراکتر جدید میسازم...
وارد بازی میشه و همه چی درسته اما یه صفحه کوچیک وسط مونیتور هست مثل کد html:
felan[chat_golbag_felan]felan felann!
این چیه؟
اعصابمو داغون کرده

xxa
14-08-2009, 12:39
بچه ها Cartographer_Mining کسی نداره

اگه دارید یه جا اپلود کنید ممنون

Muradin
14-08-2009, 13:16
بچه ها یه سرورو پیدا کردم فان فان (یعنی از فان هم اونور تر)
کاراکتر از اول لول 80
حدود 40 تا مونت هوایی و زمینی
1000 تا گولد
و و و و و
خیلیی خفنه
یه امتحان بکنید
10 تا ریلمم داره برای انواع ورژن ها

loomina
14-08-2009, 14:04
بچه ها یه سرورو پیدا کردم فان فان (یعنی از فان هم اونور تر)
کاراکتر از اول لول 80
حدود 40 تا مونت هوایی و زمینی
1000 تا گولد
و و و و و
خیلیی خفنه
یه امتحان بکنید
10 تا ریلمم داره برای انواع ورژن ها

ايول. خيلي باحالي.
ميگم من اگر بخوام يك pet رو ( هانتر هستم. ) موقتا بگم برو خونه بايد چيكار كنم؟!راست ميگم شوخي نميكنم. ميخوام يك پت ديگه ترين كنم ولي ميگه يك پت داريد از نظر اصتبل هم 3 تا جاي خالي ديگه داشتم.
بعد اگر 2 تا پت بردارم وقتي صوت ميزنم كه بيان كدومشون مياد؟

Kolang
14-08-2009, 14:17
دیدین تقصیر خودتونه !
میخواستم بحث رو بکشونم به آیتم ها 3.2 .........
باز عین این پیر زن ها اومدید شروع کردید به غر زدن .....!
اگه میخواین این جوری ادامه بدین کمرنگشدن کافی نیست ، محو بشین !:13::grrr::angry::thumbsdow:28:

آروم بگیر تا مدیرا بیان جوابت رو بدن...
اینجا سر کوچه نیست که هرچی از دهنت در اومد به بقیه بگی
مواظب حرف زدنت باش...

Mr. President
14-08-2009, 14:18
الان نل چه پچیه ؟
3.0.9 سر جاش هست ؟؟؟
شما کدوم بازی میکنین ؟

Muradin
14-08-2009, 14:34
الان نل رو پچ 3.1.3 هستش و ما داریم دانلود میکنیم!
از سر بیکاری هی از این سرور به این سرور میریم!

HoJJaT_007
14-08-2009, 16:03
مگه نمیدونید ؟ ایشون پیشنهاد ساخت پیسیورلدو به آقا میثم و سینا دادن تازه ادمین هم هستن lol

داشتیم صحبتمونو میکردیم هیچ دعوایم نبود بعضیا دوست دارند دعوا راه بندازند ...

یعنی شما خودتونو صاحب سایت میدونید ؟ :18:

بله
من خودم از قدیمیهای این انجمن و از مدیرای چند سال پیش اینجام
اگه جلوی امثال شماها گرفته نمیشد، این انجمن الان در این جایگاه نبود...

راستی به نظرم شما هم دست کمی از ما نداشتید ! حالا تو اینجا که کمه ولی اگه میخواید برم کل پستاتونو تو تاپیک تریبال وارس نقل قول کنم ؟

پالادین جون من :دی

Ravenholdt
جیگسا هورد بازی میکنه
منم امشب شروع کردم... البته الیانس :27:

من رفتم stormreaver الان
پالادین برداشتم
kolang هم اسممه :46:

نمیدونم!!! ها؟!

خوب اره دیگه... من همه جا توی دنیای کامپیوتر و نت اسمم همینه :46:

بابا ایول
دمت گرم
چه حوصله خفنی داری تو... چقدر وقت داشتی شنا میکردی؟ :31:

جیگسا قبلا بازی میکرد... البته با اسم خودش :46:

اینا همه پستای شما تو این تاپیک بود ! اگه مایلید برم تو تاپیک تریبال وارز هم بذارم ! البته اگه اینکارو کنم باید 500 تا پست شایدم بیشتر بدم !

راستی شما 12 صفحه پست توی تاپیک تریبال داشتید ! از بچه ها میخوام خواهش کنم برن همه پستا رو بخونند ببینند چند تا پست مفید بوده !

--------------------------------
من تو کف سرور آپگرید کردن nel هستم ! من دقت کردم اصلا سرور آف نشد ! شاید فقط 4 ساعت به گفته خودشون که اونم شب به وقت ما میشد الانم که میری میگه 3.1.3 نداره من الان رو 3.1.1 هستم داره میره 1.3 ! ولی موندم یه سرور مثل این یه سرورم مثل اسکیپ که الان 4 هفتست نتونستند بارن 3.1.3 !

Muradin
14-08-2009, 16:10
مگه نمیدونید ؟ ایشون پیشنهاد ساخت پیسیورلدو به آقا میثم و سینا دادن تازه ادمین هم هستن lol

راستی به نظرم شما هم دست کمی از ما نداشتید ! حالا تو اینجا که کمه ولی اگه میخواید برم کل پستاتونو تو تاپیک تریبال وارس نقل قول کنم ؟

اینا همه پستای شما تو این تاپیک بود ! اگه مایلید برم تو تاپیک تریبال وارز هم بذارم ! البته اگه اینکارو کنم باید 500 تا پست شایدم بیشتر بدم !

راستی شما 12 صفحه پست توی تاپیک تریبال داشتید ! از بچه ها میخوام خواهش کنم برن همه پستا رو بخونند ببینند چند تا پست مفید بوده !

بابا حجت دستت درد نکنه در گنجه اتاقمو بستی!
ایول!

ho0rezam
14-08-2009, 16:13
de بس کنید دیگه...خجالت بکشین...اصلا خودتون چی به این تاپیک رسوندین؟؟؟ غیر از یه مشت سوال و جواب بی ارزش... nel رفت nel اومد...کل کل و مسخره کردن همدیگه...اون *ali* که بهش گوش نکردین میدونید کیه؟؟؟ همکار تاپیک...شما که یک بند انگشت هم احترام حالیتون نیست...بزرگتر و کوچیکتر froum حالیتون نمیشه...مدیرا هم بیان اینجا تذکر بهتون بدن دست بر نمیدارید.
loomina با تو هم هستما، خودت برو بشمر چند تا پست اینجا دادی...بیشترش spam نبوده؟؟؟
Muradin شده یه بار، فقط یه بار یه چیز درست بگی؟؟؟ یه مدت آواتر میخواستی...یه مدت گقتی میخوام برم فلان جا...بعد به بقیه که توو NEL دارن بازی میکنن گیر دادی که منو 80 کنید...اینا جاش اینجاست؟؟؟یکی هم میاد اعتراض میکنه آقا بهش بر میخوره...شماها از کی اومدین اینجا؟؟؟اوایل این قدر پست میدادین؟؟؟ جواباتونو نمیدادیم؟؟؟حالا چی شده 2 روزه بازی رو شروع کردین و 80 شدین باید هر کاری خواستین بکنید...اگه توو NEL شاخین واسه خودتون هستین.اینجا باید به قوانین احترام گذاشت

هر از چند گاهی هم که میام و یه refresh میزنم باید ببینم که شماها تخمه دستتونه و توو تاپیک ولو شدین و دارین داستان تعریف میکنین. NEL رفت روو 3.1.3 و الان off هست و فردا میاد بالا، کد اون شمشیر توو nel اینه...اگه اینجوریه فک کنم ماها بیشتر از شما ها باید داستان تعریف کنیم،چون اینقدر موضوعاته جالب توو بلیزارد اتفاق میوفته که شما هیچ وقت نمیتونید توو اون سرور ها ببینید از mob spawn ها گرفته تا ins هاش و غیره...چرا پس این کارها رو نمیکنیم؟؟؟؟چون جاش اینجا نیست

چرا حرف JIGSA رو گوش نمیکنید؟؟؟(مگه نمیگین کسی باید تذکر بده که حرفه ای باشه و بزرگه تاپیک؟؟؟)...برین پست هایه اول رو بخونین...شماها که هنور نمیدونستید wow خوردنیه یا پوشیدنی اون اینجا پست میداده و از همون موقع هم حرفه ای بوده.

این رو هم بگم...این آخرین پستم توو این تاپیک بود...اما دیگه از کاراتون خسته شدم (چون واسه این تاپیک احترام قائل هستم) و هر از چند گاهی میام و مثه بقیه که گزارش میدن...گزارشام رو تحویل مدیرا میدم...میخوام ببینم باز کسی اینجا میتونه Spam کنه یا نه؟؟؟؟

از همه ی بچه هایه حرفه ای (JIGSA - Kolang - Rootnt - namx و ...) هم میخوام اینجا دیگه پست ندن و ببینیم این آقایونه حرفه ای چجوری میخوان تاپیک رو بگردونن.تا مدیرا دست به کار شن،یا اینارو بندازن بیرون یا کاری کنن که دیگه spam نکنن (خواهشن نگید همین پستت spam بوده، چون خودم میدونم...اما در مقابل spam هاتون چیزی به حساب نمیاد)
Hojjat برو اسپم هایه من رو هم پیدا کن دستت درد نکنه...یه وقت مفیدارو پیدا نکنیا

ویرایش:اگه کسی با حرفام مشکل داره...اینجا جواب نده بیاد yahoo من همیشه هستم.

به امید تاپیکی حرفه ای با memeber هایه حرفه ای و منضبط
خذاحافظ

dr.bronx
14-08-2009, 16:21

حالا اینارو بیخیال - سرور خوب می خواین بیان

البته Fun

Muradin
14-08-2009, 16:47
اه انقدر این رضا اسپم داد سوال ما گمشد :دی !

آقا یه سوال:
این چیه؟
اعصابمو داغون کرده

N0m@d
14-08-2009, 16:50
دوستان اینجا کسی هست نسخه کامل این بازی با جدیدترین پچ هاشو داشته باشه و برای من رایت کنه؟:20:

میتونم پول بریزم به حسابش و اونم برام پست کنه!:11:

HoJJaT_007
14-08-2009, 17:15
یه سری سوال

رفتیم 3.1.3 رفتم شهر دی کی ها دیدم یه اژدهای لیچ کینگ هست نوشته Minion فلانی چطوری از اینا بسازم !؟

dr.bronx
14-08-2009, 17:20
رفتیم 3.1.3 رفتم شهر دی کی ها دیدم یه اژدهای لیچ کینگ هست نوشته Minion فلانی چطوری از اینا بسازم !؟
اون یکی از Quest های DK ها هست که لیچ کینگ اون اژدها رو میده بهت که با دشمنان بجنگی
100ta Soldier va 15ta Sieg
یه شیپور هست استفاده که می کنی اژدها ظاهر میشه

Kolang
14-08-2009, 17:30
رضا جان من با این جماعت خیلی سر و کله داشتم قبلا...
اینا یه مشت بچه اند که فکر کردند اینجا هم تیم و تیم کشیه و تا یکی چیزی بهشون میگه بپرن برن دوستاشونو از اینور اونور بیارن که نظر بدن و ...
بعدشم تا جواب یکی رو میدن... برا خودشون کلی ذوق کنند و فکر کنن یه مرحله رفتن جلو... لول

فکر میکنن حالا که از مدیرا کسی چیزی بهشون نمیگه... هر کاری دلشون میخواد میتونن بکنن...
بزار به موقعش حالیشون میشه... ;)

HoJJaT_007
14-08-2009, 17:36
اسم کوئستو بده ! ایی یعنی سوارشم میشه شد ؟ :دی

این 3.1.3 مکافاته ! رفتم ebon hold همه زرتی army of dead میسازن صد تاشونو انداختن به جون من حالا خوبه هم دیگرو نمیبینم

HoJJaT_007
14-08-2009, 17:49
بابا ولش کن عزیزم ایشون همینه از مدیریت برشون داشتن با همین افکارشون ...
------------------

از کدوم لیچ کینگ میاد ؟ اونی که توی ebon hold یا اونی که تو شهر دی کی هاست یا اونی که توی Icerown هست؟

dr.bronx
14-08-2009, 18:09
از کدوم لیچ کینگ میاد ؟ اونی که توی ebon hold یا اونی که تو شهر دی کی هاست یا اونی که توی Icerown هست؟

می گم کلا همه سوالاتو تویه 1 پست بده خوب :D
والا توی Icecrown هنوز Lick Kingi وجود نداره
وقتی DK کوئست هاش رو حل می کنه Lich از بالا میاد پایین و روای اون پله کان وای میسه
اونجا این کوئست میده
---= بله سوارش میشی و باید از اسپل های اون استفاده کنید

loomina
14-08-2009, 18:23

من تو کف سرور آپگرید کردن nel هستم ! من دقت کردم اصلا سرور آف نشد ! شاید فقط 4 ساعت به گفته خودشون که اونم شب به وقت ما میشد الانم که میری میگه 3.1.3 نداره من الان رو 3.1.1 هستم داره میره 1.3 ! ولی موندم یه سرور مثل این یه سرورم مثل اسکیپ که الان 4 هفتست نتونستند بارن 3.1.3 !

خير ايشون مو رو تو چشم ما ميبينن تير رو تو چشم خودشون نميبينن!
الان سرور رو چنده؟ سريع لطفا بگو ببينم تا چند اپ كنم. :10:

de بس کنید دیگه...خجالت بکشین...اصلا خودتون چی به این تاپیک رسوندین؟؟؟ غیر از یه مشت سوال و جواب بی ارزش... nel رفت nel اومد...کل کل و مسخره کردن همدیگه...اون *ali* که بهش گوش نکردین میدونید کیه؟؟؟ همکار تاپیک...شما که یک بند انگشت هم احترام حالیتون نیست...بزرگتر و کوچیکتر froum حالیتون نمیشه...مدیرا هم بیان اینجا تذکر بهتون بدن دست بر نمیدارید.
loomina با تو هم هستما، خودت برو بشمر چند تا پست اینجا دادی...بیشترش spam نبوده؟؟؟
Muradin شده یه بار، فقط یه بار یه چیز درست بگی؟؟؟ یه مدت آواتر میخواستی...یه مدت گقتی میخوام برم فلان جا...بعد به بقیه که توو NEL دارن بازی میکنن گیر دادی که منو 80 کنید...اینا جاش اینجاست؟؟؟یکی هم میاد اعتراض میکنه آقا بهش بر میخوره...شماها از کی اومدین اینجا؟؟؟اوایل این قدر پست میدادین؟؟؟ جواباتونو نمیدادیم؟؟؟حالا چی شده 2 روزه بازی رو شروع کردین و 80 شدین باید هر کاری خواستین بکنید...اگه توو NEL شاخین واسه خودتون هستین.اینجا باید به قوانین احترام گذاشت

هر از چند گاهی هم که میام و یه refresh میزنم باید ببینم که شماها تخمه دستتونه و توو تاپیک ولو شدین و دارین داستان تعریف میکنین. NEL رفت روو 3.1.3 و الان off هست و فردا میاد بالا، کد اون شمشیر توو nel اینه...اگه اینجوریه فک کنم ماها بیشتر از شما ها باید داستان تعریف کنیم،چون اینقدر موضوعاته جالب توو بلیزارد اتفاق میوفته که شما هیچ وقت نمیتونید توو اون سرور ها ببینید از mob spawn ها گرفته تا ins هاش و غیره...چرا پس این کارها رو نمیکنیم؟؟؟؟چون جاش اینجا نیست

چرا حرف JIGSA رو گوش نمیکنید؟؟؟(مگه نمیگین کسی باید تذکر بده که حرفه ای باشه و بزرگه تاپیک؟؟؟)...برین پست هایه اول رو بخونین...شماها که هنور نمیدونستید wow خوردنیه یا پوشیدنی اون اینجا پست میداده و از همون موقع هم حرفه ای بوده.

این رو هم بگم...این آخرین پستم توو این تاپیک بود...اما دیگه از کاراتون خسته شدم (چون واسه این تاپیک احترام قائل هستم) و هر از چند گاهی میام و مثه بقیه که گزارش میدن...گزارشام رو تحویل مدیرا میدم...میخوام ببینم باز کسی اینجا میتونه Spam کنه یا نه؟؟؟؟

از همه ی بچه هایه حرفه ای (JIGSA - Kolang - Rootnt - namx و ...) هم میخوام اینجا دیگه پست ندن و ببینیم این آقایونه حرفه ای چجوری میخوان تاپیک رو بگردونن.تا مدیرا دست به کار شن،یا اینارو بندازن بیرون یا کاری کنن که دیگه spam نکنن (خواهشن نگید همین پستت spam بوده، چون خودم میدونم...اما در مقابل spam هاتون چیزی به حساب نمیاد)
Hojjat برو اسپم هایه من رو هم پیدا کن دستت درد نکنه...یه وقت مفیدارو پیدا نکنیا

ویرایش:اگه کسی با حرفام مشکل داره...اینجا جواب نده بیاد yahoo من همیشه هستم.

به امید تاپیکی حرفه ای با memeber هایه حرفه ای و منضبط
خذاحافظ

خيلي ممنون! مستفيض شديم حرفاتون!

رضا جان من با این جماعت خیلی سر و کله داشتم قبلا...
اینا یه مشت بچه اند که فکر کردند اینجا هم تیم و تیم کشیه و تا یکی چیزی بهشون میگه بپرن برن دوستاشونو از اینور اونور بیارن که نظر بدن و ...
بعدشم تا جواب یکی رو میدن... برا خودشون کلی ذوق کنند و فکر کنن یه مرحله رفتن جلو... لول

فکر میکنن حالا که از مدیرا کسی چیزی بهشون نمیگه... هر کاری دلشون میخواد میتونن بکنن...
بزار به موقعش حالیشون میشه... ;)

ما بچه ما اسپمر ما بي سواد ما نوب ما...!
ولمون كن تو را به جدت قبل از اين كه پاي شريفتون رو بزاريد اينجا تاپيك داشت مثل ادم پيش ميرفت.

می گم کلا همه سوالاتو تویه 1 پست بده خوب :D
والا توی Icecrown هنوز Lick Kingi وجود نداره
وقتی DK کوئست هاش رو حل می کنه Lich از بالا میاد پایین و روای اون پله کان وای میسه
اونجا این کوئست میده
---= بله سوارش میشی و باید از اسپل های اون استفاده کنید

من خودم شخصا ليچ كينگ رو تو ice crown ديدم.

HoJJaT_007
14-08-2009, 18:26
بله لیچ کینگ هست خودم هم دیدم . ولی فریندلی هست .

الان سرور 3.1.3 اگه بیای تلنتات پاک شده اما من تلنتام مثل جیگسا هست الان طوری هستش که میشه آرمی آف دید رو 10 مین یک بار ساخت

اسم این کوئست چیه ؟ میشه بگید؟

Kolang
14-08-2009, 18:27
بله
از دید شما شاید مثل آدم... اما از دید بقیه دوستان شما تاپیک رو به گند کشیدید
اینجا یکمی فرق هست... تعریف آدم توی ذهن شما خیلی سطجی تر از اونیه که توی ذهن بقیس...
کی میخوای بزرگ شی؟ تا کی باید تو سری خور باشید؟

JIGSA
14-08-2009, 18:57
از ادمين ها مي خوام كه اين تاپيك رو تا اطلاع ثانوي قفل كنن تا آتيش اين عزيزان يه كمي آروم شه.

آخه آقا كمال، آقا رضا، شما كه تو سرور بليزارد بازي مي كني چه حقي دارين راجع به بازي حرف بزنين؟ بليزارد هم شد سرور؟
اصلا مگه قراره اين تاپيك چيزي رو به كسي آموزش بده ؟ مگه اينجا مدرسه هستش ؟
مگه نه اينكه اينجا يه چت روم تو منطقه چاله ميدونه كه هر كس هر چي دلش مي خواد ميتونه به بقيه بگه ؟
شما چون تو سرور بليزارد بازي ميكني ياد گرفتي همه چيز رو جدي بگيري. اينجا همه تو فان سرور بازي ميكنن و فكر مي كنن كه اين تاپيك هم فانه.

از اين به بعد بايد اينجوري پست بدين. ياد بگيرين :

امروز با بچه ها رفتيم Utgard Keep
من ميج هستم و يه دونه بلاد الف پالادين هم تانك بود كه تلنت هاش رو مثل اونيكي پالادين ها نچيده بود و اون شمشيره كه از فلان كس ميفته هم دستش بود نمي دونم چطوري پالادين شمشير دستش ميگيره. احتمالا از اين برنامه هاي هك استفاده كرده. يه هانتر هم بود كه رفته بود اژدهاي ليچ كينگ رو كرده بود Pet خودش. بعد با همون برنامه هك اندازه خودش رو كرده بود اندازه كل UnderCity . قبل از اينكه بريم تو يه اليانس اومد كه ما زديم كشديمش رفت ننه و باباش رو هم آورد زديم اونا رو هم كشتيم رفت كل شهرشون رو آورد و چون اونا نوب بودن داشتن دم اينستنس گروه جم ميكردن ولي ما چون حرفه اي بوديم تو دالاران گروه رو جمع كرده بوديم. بعد كه كل شهرشون رو آوردن اونجا ما در رفتيم و رفتيم تو اينستنس. از وقتي كه سرور ما آفلاين شده پچ 8.7.4 رو ريختن روش كه فقط تو اين سروره و حتي بليزارد هم از اين پچ ها نداره. تازه همون اول 5676 تا گولد هم ميده. خدا لعنت كنه اين 5 بيت رو كه سرور رو آپ كرده و اگر فلان GM بياد بهتره چون دوست منه. بعد من يه كوئست هلپر هم مي خوام واسه اين پچ جديده. يا الان معرفي كنين يا يه پست درميون ميگم اين سوال ما چي شد.
بماند رفتيم تو اينستن و باس اول رو داشتيم ميزديم كه يه هو سرور آف شد. فكر كنم پاي اين GM‌ رفت رو سيم. بعد من تصميم گرفتم اين آواتارم رو عوض كنم كسي يه دونه عكس Tauren نداره بده من بزارم. آخه من حوصله ندارم برم تو گوگل سرچ كنم و از بچگي همه چيز رو حاضر و آماده مي خوام.
رضا امضاي نو مبارك. در ضمن چاكر هر چي هورده هم هست هستيم دربست تو راه هم سوار نمي كنيم. من امروز ديگه نمي رم تو بازي. فردا ميام با يه كوئست از لول 1 ميبرمت به لول 80. كسي گولد خواست به من بگه.
در ضمن قبل از اينكه بريم تو اينستنس ديدم يه نفر خود ليچ كينگ رو كرده بود Pet‌خودش چون روش نوشته بود minion فلان كس. اين چجوريه ؟
اين آرتاس خيلي خائنه. آزشارا از اون هم نامرد تره. ايول هر چه Undead ه.

از اين به بعد هم ببينم كسي داره مطلب آموزشي اينجا ميگه به ميثم ميگم كه به جواد بگه كه يه زنگ بزنه به آقا مرتضي اونم بن كنه. اينجا مگه دانشگاهه كه توش مطلب آموزشي باشه.
مگه نمي دوني ما دوست نداريم چيزي ياد بگيريم چون علامه دهريم ؟

Kolang
14-08-2009, 19:18
از ادمين ها مي خوام كه اين تاپيك رو تا اطلاع ثانوي قفل كنن تا آتيش اين عزيزان يه كمي آروم شه.

آخه آقا كمال، آقا رضا، شما كه تو سرور بليزارد بازي مي كني چه حقي دارين راجع به بازي حرف بزنين؟ بليزارد هم شد سرور؟
اصلا مگه قراره اين تاپيك چيزي رو به كسي آموزش بده ؟ مگه اينجا مدرسه هستش ؟
مگه نه اينكه اينجا يه چت روم تو منطقه چاله ميدونه كه هر كس هر چي دلش مي خواد ميتونه به بقيه بگه ؟
شما چون تو سرور بليزارد بازي ميكني ياد گرفتي همه چيز رو جدي بگيري. اينجا همه تو فان سرور بازي ميكنن و فكر مي كنن كه اين تاپيك هم فانه.

از اين به بعد بايد اينجوري پست بدين. ياد بگيرين :

امروز با بچه ها رفتيم Utgard Keep
من ميج هستم و يه دونه بلاد الف پالادين هم تانك بود كه تلنت هاش رو مثل اونيكي پالادين ها نچيده بود و اون شمشيره كه از فلان كس ميفته هم دستش بود نمي دونم چطوري پالادين شمشير دستش ميگيره. احتمالا از اين برنامه هاي هك استفاده كرده. يه هانتر هم بود كه رفته بود اژدهاي ليچ كينگ رو كرده بود Pet خودش. بعد با همون برنامه هك اندازه خودش رو كرده بود اندازه كل UnderCity . قبل از اينكه بريم تو يه اليانس اومد كه ما زديم كشديمش رفت ننه و باباش رو هم آورد زديم اونا رو هم كشتيم رفت كل شهرشون رو آورد و چون اونا نوب بودن داشتن دم اينستنس گروه جم ميكردن ولي ما چون حرفه اي بوديم تو دالاران گروه رو جمع كرده بوديم. بعد كه كل شهرشون رو آوردن اونجا ما در رفتيم و رفتيم تو اينستنس. از وقتي كه سرور ما آفلاين شده پچ 8.7.4 رو ريختن روش كه فقط تو اين سروره و حتي بليزارد هم از اين پچ ها نداره. تازه همون اول 5676 تا گولد هم ميده. خدا لعنت كنه اين 5 بيت رو كه سرور رو آپ كرده و اگر فلان GM بياد بهتره چون دوست منه. بعد من يه كوئست هلپر هم مي خوام واسه اين پچ جديده. يا الان معرفي كنين يا يه پست درميون ميگم اين سوال ما چي شد.
بماند رفتيم تو اينستن و باس اول رو داشتيم ميزديم كه يه هو سرور آف شد. فكر كنم پاي اين GM‌ رفت رو سيم. بعد من تصميم گرفتم اين آواتارم رو عوض كنم كسي يه دونه عكس Tauren نداره بده من بزارم. آخه من حوصله ندارم برم تو گوگل سرچ كنم و از بچگي همه چيز رو حاضر و آماده مي خوام.
رضا امضاي نو مبارك. در ضمن چاكر هر چي هورده هم هست هستيم دربست تو راه هم سوار نمي كنيم. من امروز ديگه نمي رم تو بازي. فردا ميام با يه كوئست از لول 1 ميبرمت به لول 80. كسي گولد خواست به من بگه.
در ضمن قبل از اينكه بريم تو اينستنس ديدم يه نفر خود ليچ كينگ رو كرده بود Pet‌خودش چون روش نوشته بود minion فلان كس. اين چجوريه ؟
اين آرتاس خيلي خائنه. آزشارا از اون هم نامرد تره. ايول هر چه Undead ه.

از اين به بعد هم ببينم كسي داره مطلب آموزشي اينجا ميگه به ميثم ميگم كه به جواد بگه كه يه زنگ بزنه به آقا مرتضي اونم بن كنه. اينجا مگه دانشگاهه كه توش مطلب آموزشي باشه.
مگه نمي دوني ما دوست نداريم چيزي ياد بگيريم چون علامه دهريم ؟

:10:
ایول... خدایی توی 1 پست حدود 1000 پست این چند تا اسپمر رو تعریف کردی
این پست می ارزید یه کل پست های این چندتا :46:

JIGSA
14-08-2009, 19:48
فرض كن يه همسايه جديد مياد براتون كه شب ها وقت و بيوقت صداي ضبطشون رو زياد مي كنن و كلا آدم هاي اذيتي هستن. كل همسايه ها خونشون رو مي فروشن ميرن يه خونه جديد مي خرن ؟ يا اون يه نفر رو آدم مي كنن ؟

اينجا ما حق آب و گل داريم و به خاطر چند نفر تازه وارد نميريم يه تاپيك ديگه بزنيم.
تاپيك اونجوري اداره ميشه كه اكثريت قبول دارن.
قانون هاي فروم و قانون هاي سازندگان اين تاپيك براي آموزش بازي بوده نه براي اسپم.

حالا اگر دوست دارين برين تو كل اين تاپيك بگردين ببينين من چند تا اسپم دادم كه همشون رو نقل قول كنين تو يه پست كه مثلا آره ما مچ فلاني رو گرفتيم. بعد هم يكي يكي تاييد كنين كه مچ فلاني گرفته شده و ضايع شده.
حزب باد هم نباشد لطفا. تا ديروز "من تلنت ها مو مثل جيگسا چيدم" . "جيگسا جون من فلان كوئست رو چيكار كنم" امروز "اين آقاي از خودراضي" . "اين نوب به تمام معنا". حزب باد نباشيد.

لطفا تيم كشي هم نكنين.
تعداد ايول حال كرديم پستت باحال بود 4
تعداد خيلي نامردي من كي اسپم دادم 6
پس تو خيلي نامردي

يه كم كلاهتون رو قاضي كنين. اگر تونستين خودتون رو با ما تطبيق بدين. در خدمتتون هستيم. اگر نه ما هستيم شما يه تاپيك براي خودتون بزنين و ديگه مثل ماها اسپم ندين. و حرفاي مخصوص خودتون رو بزنين.

xero.1992
14-08-2009, 19:55
WOW بازی خانمان سوز :D
دوستان آخر ما هم این بازی رو چند ماهی هست ترک کردیم...الانه که می فهمم پولمو توو چه چاهی می ریختم...البته درسته الان شما می گید نه و خیلی توپه و نووبیو از این حرفا :D ولی من خودمم هم اون موقع کلی حال می کردم یادش بخیر وقتی میرفتیم رو باس :D یاد Shadow هاش بخیر :D ولی باز خوبه Fun بازی نمی کریدیم یه ارزشی داشت...با این که از بازی لذت می بری ولی به طور کل یک بازی خانمان سوزه :D معنی این حرفمو وقتی می فهمید که WOW رو ترک کنید...

از من به شما نصیحت :D با طناب رفیق WOW باز تو چاه نرید :D

به امید دیدار....

Muradin
14-08-2009, 20:20
بابا ما فری داریم بازی میکنیم...

HoJJaT_007
14-08-2009, 20:49
یکی از بدی های nel اینه الان نمیشه رفت طبقات ebon hold

منو باش فکر میکردم فقط یه طبقه داره اونم با wrapnpc میرن الان کلا اون قسمت که میره طبقات بالا حزف شده توی 3.0.9 هم باگ بود

dc_error691
14-08-2009, 21:01
WOW بازی خانمان سوز :D
دوستان آخر ما هم این بازی رو چند ماهی هست ترک کردیم...الانه که می فهمم پولمو توو چه چاهی می ریختم...البته درسته الان شما می گید نه و خیلی توپه و نووبیو از این حرفا :D ولی من خودمم هم اون موقع کلی حال می کردم یادش بخیر وقتی میرفتیم رو باس :D یاد Shadow هاش بخیر :D ولی باز خوبه Fun بازی نمی کریدیم یه ارزشی داشت...با این که از بازی لذت می بری ولی به طور کل یک بازی خانمان سوزه :D معنی این حرفمو وقتی می فهمید که WOW رو ترک کنید...

از من به شما نصیحت :D با طناب رفیق WOW باز تو چاه نرید :D

به امید دیدار....
تایید میشه
حتی اگه FREE بازی کنین
من به خاطر همین WOW گند زدم به کنکور:13:

HoJJaT_007
14-08-2009, 21:07
فقط از یه چیز موندم و تعجب دارم

مگه Ebon Hold باگ نیست ؟

برای این کوئست اژدها که میده باید حتما برید طبقه های دیگه

و توی nel نمیشه ! پس چطور خیلیا این اژدها رو دارند ؟ :o

namx
14-08-2009, 21:19
فرض كن يه همسايه جديد مياد براتون كه شب ها وقت و بيوقت صداي ضبطشون رو زياد مي كنن و كلا آدم هاي اذيتي هستن. كل همسايه ها خونشون رو مي فروشن ميرن يه خونه جديد مي خرن ؟ يا اون يه نفر رو آدم مي كنن ؟

اينجا ما حق آب و گل داريم و به خاطر چند نفر تازه وارد نميريم يه تاپيك ديگه بزنيم.
تاپيك اونجوري اداره ميشه كه اكثريت قبول دارن.
قانون هاي فروم و قانون هاي سازندگان اين تاپيك براي آموزش بازي بوده نه براي اسپم.

حالا اگر دوست دارين برين تو كل اين تاپيك بگردين ببينين من چند تا اسپم دادم كه همشون رو نقل قول كنين تو يه پست كه مثلا آره ما مچ فلاني رو گرفتيم. بعد هم يكي يكي تاييد كنين كه مچ فلاني گرفته شده و ضايع شده.
حزب باد هم نباشد لطفا. تا ديروز "من تلنت ها مو مثل جيگسا چيدم" . "جيگسا جون من فلان كوئست رو چيكار كنم" امروز "اين آقاي از خودراضي" . "اين نوب به تمام معنا". حزب باد نباشيد.

لطفا تيم كشي هم نكنين.
تعداد ايول حال كرديم پستت باحال بود 4
تعداد خيلي نامردي من كي اسپم دادم 6
پس تو خيلي نامردي

يه كم كلاهتون رو قاضي كنين. اگر تونستين خودتون رو با ما تطبيق بدين. در خدمتتون هستيم. اگر نه ما هستيم شما يه تاپيك براي خودتون بزنين و ديگه مثل ماها اسپم ندين. و حرفاي مخصوص خودتون رو بزنين.

10000000000000% تایید میشه البته من که حقی ندارم چون بعضی مواقع اسپم هایی دادم

چرا هیچ کس جوابه این پست رو نمیده ؟؟

Muradin
14-08-2009, 21:27
اگه خیلی مردین جواب پست منو بدین:

آقا یه سوال:
این چیه؟
اعصابمو داغون کرده

dc_error691
14-08-2009, 21:57
اگه خیلی مردین جواب پست منو بدین:
شما یه دور AddOn ها رو غیر فعال کن درست میشه انشالله:46:

Muradin
14-08-2009, 22:13
شما یه دور AddOn ها رو غیر فعال کن درست میشه انشالله:46:
واقعا دستتون درد نکنه تنها پست غیر اسپم این چند صفحه رو شما دادین !
ممنون
اینا که ادعاشون میشه استادنو

Mr. President
14-08-2009, 22:24
5 صفحه اسپم دادین ! به طور واقعی ! همه رو میگم ! من این پست رو کاملا بی طرف نوشتم :
داستان p30worldcraft
آلاینس ها :loomina , hojjat_007. muradin .cna.sina
هورده ها :kolang.namx.xxa.jigsa
این دو گروه همواره با هم در حال جنگ هستن و به طور وحشتناکی معتقد اند که طرف مقابل داره اسپم میده و این جور که من مطلع شدم تا به حال 138 ریپورت داده شده !
آلاینس ها تعداد پست های بیشتری دادن که از نظر هورد ها همش بیخود بوده . همچنین هورد ها خیال میکنن چون توی سرور اصلی بازی میکنن دیگه سرور و آقای همهی wow باز هائ جهان هستند ! و آلاینس ها هم ساکت نموندن و تحرکات زیر زمینی فراوانی انجام دادن که به زودی مثل توپ میترکه !
و در اینجا یه سوال به وجود میاد :
چرا پیوند های دوستی و هم وطنی باید به خاطر یه بازی ساده خراب بشه و حرمت ها شکسته بشه ؟؟؟
آیا بهتر نیست که هر دو گروه گذشت داشته باشن ؟؟؟
آیا بهتر نیست همین جا بین خودمون قوانینی تعریف کنیم ؟؟؟

*Ali*
17-08-2009, 13:30
خب دوستان بالاخره تصميم گرفته شد که اين تاپيک به فعاليت خودش ادامه بده اما چند نکته لازم و ضروري
وجود داره که همين اول کار يادآوري ميکنم تا دوباره این وضع پیش نیاد:

به هيچ وجه به مقايسه سرورها نپردازيد هرکس با توجه به سليقه خودش حق داره سرور انتخاب کنه .
از پرداختن به موضوعات حاشيه اي و بي محتوا که هيچ فايده اي نداره جدا خودداري کنيد.
از مسخره کردن دوستان خود و افراد تازه وارد خودداري کنيد .
به تذکرات مديران و همکاران و قديميهاي انجمن توجه کنيد و در صورت مشاهده هرگونه اسپم و تخلف مراتب را سریعا گزارش کنید.

در صورت مشاهده تخلف با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

xxa
17-08-2009, 14:30
خب دوستان بالاخره تصميم گرفته شد که اين تاپيک به فعاليت خودش ادامه بده اما چند نکته لازم و ضروري

به هيچ وجه به مقايسه سرورها نپردازيد هرکس با توجه به سليقه خودش حق داره سرور انتخاب کنه .
از پرداختن به موضوعات حاشيه اي و بي محتوا که هيچ فايده اي نداره جدا خودداري کنيد.
به تذکرات مديران و همکاران و قديميهاي انجمن توجه کنيد و در صورت مشاهده هرگونه اسپم و تخلف مراتب را سریعا گزارش کنید.

سلام

از همکاری تون ممنون

مورد 1 فک کنم نقص بشه چون در مورد سرور ها صحبت نشه ...

یه قانون هست در مورد فروم داری " مدیریت فروم ( انجمن ) مدیران در بحث ها و نظرات کاربران دخالت نمیکنن خط مش هم نمیدهند ...

خب من فقط به امید اینکه خبری از سرور لیجن باشه یا دوستان لیجنی میام اینجا ... ( خیلی ها اینطوری اند لطفا ویرایش بفرمایید )

زمانی بچه ها شاکی میشن که یه دوستی میاد اینجا را با چت روم اشتباه میگره و هر یه خط رو تو یه پست میده ... این بده و همه رو شاکی میکنه + اینکه چند نفر گیر هستن رو یه سرور و 1000 تا پست چت رومی راجب اون سرور میدن نولا یه خبر در مورد سرور فک نکنم بقیه رو شاکی کنه ...

Arash_K7
17-08-2009, 16:00

سلام!:40:

من رعایت میکنم و امیدوارم بقیه دوستان هم همین کارو بکنن.:11:

در مورد مقایسه سرور ها هم ، ما فقط مقایسه میکردیم نگفتیم که بیاین توش بازی کنن!:20:

فکر نکنم ماجرا ها پیش اومده ربطی به سرور ها داشته باشه!:13:

اینجا تنها جای هست که میشه مقایسه کرد سرور ها رو(تو فروم خود سرور ها که نمیشه!!)

ولی اگه اینکار از به راه خاکی رفتن جلوگیری میکنه ، باشه!:20:

rootnt
17-08-2009, 16:27
مسئله اصلی هم همینه
بچه ها تو سرور های مختلف بازی می کنن که بعضی هاشون ضعیف و بی کیفیت و بعضی ها حرفه ای هستن
به همین دلیل نظرات متفاوت بوجود میاد و بحثها به راه میوفته
البته این طبیعیه
به نظر من مشکل اینه که بعضی بچه ها وقتی این بحثها بوجود میاد رعایت دیگران رو نمی کنن و باعث ناراحتی کسای دیگه می شن
از این که بگذریم
بعضی ها هستن که طوری رعایت نمی کنن که اصلا ربطی به سرورها نداره
مثلا همون دوستانی که اسپم می دادن و چندین پست کوتاه پشت سرهم می دادن
من خودم دوست ندارم گزارش بدم یا ... (حتی اون تاپیک در رابطه با مشکلات این تاپیک)
چون اعتقاد دارم همه باهم دوستیم و با شعور و رعایت حال همدیگرو می کنیم
خیلی زشته که یه مدیر یا همکار مجبور بشه اینجا رو کنترل کنه
ببخشید که پست زیاد به تاپیک ربط نداشت

Kolang
17-08-2009, 16:55
سلام

از همکاری تون ممنون

مورد 1 فک کنم نقص بشه چون در مورد سرور ها صحبت نشه ...

یه قانون هست در مورد فروم داری " مدیریت فروم ( انجمن ) مدیران در بحث ها و نظرات کاربران دخالت نمیکنن خط مش هم نمیدهند ...

خب من فقط به امید اینکه خبری از سرور لیجن باشه یا دوستان لیجنی میام اینجا ... ( خیلی ها اینطوری اند لطفا ویرایش بفرمایید )

زمانی بچه ها شاکی میشن که یه دوستی میاد اینجا را با چت روم اشتباه میگره و هر یه خط رو تو یه پست میده ... این بده و همه رو شاکی میکنه + اینکه چند نفر گیر هستن رو یه سرور و 1000 تا پست چت رومی راجب اون سرور میدن نولا یه خبر در مورد سرور فک نکنم بقیه رو شاکی کنه ...

درسته
من خودم قبلا legion بازی میکردم... و اینجا میومدم که در مورد اون سرور بخونم...
این تاپیک اگه بخوای حساب کنی... بحث های غیر حرفه ای خیلی زیاد توش هست...
این بحث ها وقتی آزار دهنده میشه که به صورت چت وار و روزی 20 30 تا باشه...
اتفاقی که چند ماه بود با حضور 4 5 نفر افتاد و خیلی ها رو از اینجا دلسرد کرد...
اون چند نفر الان به خون من تشنه ان... چون یکمی جدی تر از بقیه تذکر دادم!!! امیدوارم دیگه نیازی به تذکر دادن توی این تاپیک پیش نیاد و جو دوستانش حال و هوای قدیم رو داشته باشه:20:

xxa
17-08-2009, 17:36
درسته
اون چند نفر الان به خون من تشنه ان... چون یکمی جدی تر از بقیه تذکر دادم!!! امیدوارم دیگه نیازی به تذکر دادن توی این تاپیک پیش نیاد و جو دوستانش حال و هوای قدیم رو داشته باشه:20:

سلام ممنون امید وارم که بحث ازار دهنده دیگه کم رنگ تر بشه ( متوقف که نمیشه )

----------------------------------------

خب امروز ( سرور لیجن ) رفتیم uldor چون تو جنرال نوشته بودن که فیکس شده ...

رفتیم و یه رایدی با هزار تا زور ضحمت جمع کردیم رفتیم داخل پرتال ... بعد از اینکه موبا رو زدیم باس خیلی سخت شو هم زدیم چیزی به جز گلد دراپ نکرد قابل توجه دوستان هنوز درست نشده لووت uldor ...

راستی به اسپل شمامان یه چیزی اضافه شده Frost Shock یعنی این اسپل هم قبلان وجود داشت اما حالا طرف مثل میج فریز میکنه یعنی نمیتونه راه بره البته شانسی اینطوری میشه به حالت فریز در میاد...

---------------------------------------

راستی یه چیزی شنیدم خندم گرفت " Tauren Paladin " لینک

الان هم نمیشه کانت شد تو فروم میگن دارن پتچ را به 3.1.3 میبرن دوبالره خدا رحم کنه ایندفه رول بک میشه هیرومون به 1 سال پیش :دی
-------------------------------------

ساده ترین راه فهمیدن درست بودن سرور :

میرید : start => run => type cmd => "// in cmd type;" ping logon.scapegaming.com -t

اگه سرور درست باشه بهتون اینطوری پینگ میده اگه افلاین باشه پینگ نمیده :

Reply from 208.43.215.60: bytes=32 time=335ms TTL=102
Reply from 208.43.215.60: bytes=32 time=336ms TTL=102
Reply from 208.43.215.60: bytes=32 time=320ms TTL=102

اگه افلاین باشه :

Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

میده

به نظر من بهترین سرور
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست خیلی امکانات داره :

1- میتونید مثل بیلزارد ارمورتونو ببنید از اینترنت

2- مهمترین و برترین امکان این سرور انتقال کاراکتر از سرور های لیجن ... (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ) یعنی میشه کارکتر از هر سروری که هست منتقل کنی به این سرور ....

برای این کار : به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میرید ( البته قبلش باید یه اکانت تو این سایت درست کرد )

این توضیحات انگلیسی : Download the scanner addon. Unzip it and place the folder in your WoW Folder/Interface/AddOns/.
Start WoW, log in with the desired character, and type '/scan' (without quotes).
When the addon states that it is completed, log out of WoW.
In the form below, enter the character's name, and the server you are transferring from. For retail, just put 'Retail'.
Select the realm you wish to transfer your character to.
Enter the file at your WoW Folder/WTF/Account/<Account Name>/<Realm Name>/<Character Name>/SavedVariables/Scanner.lua
If the server you are transferring Retail, please enter the link to your character profile (armory). If not, enter a link to a screenshot of your character in the selection screen.
Enter any notes.
Submit.
Login with your character on our server and create a ticket with your "Account Name" in it, and wait for a GM to process your request.
You may check your transfer status in your account control panel.

1- ادون باید دانلود کنید این Scanner_v1,4.zip ادرس دانلود :

2- بعد وصل شید به سرور وقتی وصل شدید اینتر زده و اینو تایپ کنید /scan

3- log out of WoW کنید

4- به این ادرس بیاید

5-

Character Name: اسم کارکتر
From Server: اسم سرور
To Server: منتقل بشه به سرور
Data File: باید دکمه choose بزنید و این مسیر بروید WoW Folder/WTF/Account/<Account Name>/<Realm Name>/<Character Name>/SavedVariables/Scanner.lua
Armory Link / Screenshot: یک عکس از هیرو که ارمورتونو مشخصی میکنه باید داشته باشید
Notes: هرچی میخوایی بنویس :دی
و ارسال

در اخر اگه همه کار ها درست انجام داده باشید این پیغام برای شما بعد از ارسال نمایش پیدا میکند :

Success

Success! Your request has been submitted. You can see the status of your transfer in the ACP
Make sure you login and create your ticket with your "Account Name" for a Game Master to process!

6- به سرور wowlegacy کانت بشید به سرور لیجنش وصل شید و به gm یه ticket بزنید و منتظر باید تا عملیات transfer انجام بشه

7- در اخر هم به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رفته و اکانت خود تان را چک کنید...

و دیگه از شر این scapegaming خلاص شدید.... در ضمن این سرور در
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مقام اول سرور مجانی ها رو داره...

alliance hunter
17-08-2009, 17:50
درسته
cna.sina :
عزیز من به خونت تشنه نیستم داشتی زور میگفتی ! چرا ؟ چون هیچ پستی نداری ! چی کاره ای که تذکر میدی ؟؟؟؟؟؟:21:

alliance hunter
17-08-2009, 17:57
سلام ممنون امید وارم که بحث ازار دهنده دیگه کم رنگ تر بشه ( متوقف که نمیشه )

خب امروز ( سرور لیجن ) رفتیم uldor چون تو جنرال نوشته بودن که فیکس شده ...

رفتیم و یه رایدی با هزار تا زور ضحمت جمع کردیم رفتیم داخل پرتال ... بعد از اینکه موبا رو زدیم باس خیلی سخت شو هم زدیم چیزی به جز گلد دراپ نکرد قابل توجه دوستان هنوز درست نشده لووت uldor ...

راستی به اسپل شمامان یه چیزی اضافه شده Frost Shock یعنی این اسپل هم قبلان وجود داشت اما حالا طرف مثل میج فریز میکنه یعنی نمیتونه راه بره البته شانسی اینطوری میشه به حالت فریز در میاد...

---------------------------------------

راستی یه چیزی شنیدم خندم گرفت " Tauren Paladin " لینک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید----------------------------------------

الان هم نمیشه کانت شد تو فروم میگن دارن پتچ را به 3.1.3 میبرن دوبالره خدا رحم کنه ایندفه رول بک میشه هیرومون به 1 سال پیش :دی
عزیزم باید صبر کنی بعد از 10 sec میتونی loot کنی loot master هم باید یاشی وگرنه فقط 55 G بهت میده

alliance hunter
17-08-2009, 18:01
ای کاش حداقل شمارش پست های این یه فرو رو روشن میکردن . وقت آدم طلف نشه !

xxa
17-08-2009, 21:25
بچه ها شروع کنید به ترانسفر که همه یه کپی از هیرومون داشته باشیم

عزیزم باید صبر کنی بعد از 10 sec میتونی loot کنی loot master هم باید یاشی وگرنه فقط 55 G بهت میده

شما کدوم باس زدید ؟؟؟ باس اسپل هم میزد ؟؟؟

تو سرور لیجن اسکپ را میگما...

در ضمن مطلب تراسفر ادیت شد...

Cain
17-08-2009, 22:06
سلام . Changlog Patch 3.2.2
هنوز Patch نیومده.

The Brood Mother Returns

Onyxia دیگه ایتم خفن میده . البته State بعضی اینمها خوب نیست .

hossein2801
17-08-2009, 22:06
این nel چرا اینقد افلاین میشه؟
اعصاب نزاشته واسم

taha_0095
17-08-2009, 22:13
سلام
میخوستم بدونم باز کردن الیز چه فایده داره
ممنون میشم اگه جواب بدین

majid mon
18-08-2009, 09:07
سلام کسی میدونه چه طوری rogue بیست sec باش می کنه ؟

JIGSA
18-08-2009, 10:15
سلام
میخوستم بدونم باز کردن الیز چه فایده داره
ممنون میشم اگه جواب بدین

شرمنده متوجه سوالتون نميشم

saman.killer
18-08-2009, 10:39
ببخشید می خواستم بدونم چه طوری میشه گیلد ساخت
وquest helperرو تو کدوم فایل wowباید ریخت
ممنون:46:

Kolang
18-08-2009, 11:12
ببخشید می خواستم بدونم چه طوری میشه گیلد ساخت
وquest helperرو تو کدوم فایل wowباید ریخت
ممنون:46:

واسه ساختن گیلد باید اول بری سراغ Guild Master توی شهرهای اصلی... guild charter بسازی
بعد هم 10 نفر رو پیدا کنی که درخواست عضویت گیلدت رو sign کنن

quest helper رو باید بریزی توی interface توی پوشه addons

saman.killer
18-08-2009, 11:20
واسه ساختن گیلد باید اول بری سراغ Guild Master توی شهرهای اصلی... guild charter بسازی
بعد هم 10 نفر رو پیدا کنی که درخواست عضویت گیلدت رو sign کنن

quest helper رو باید بریزی توی interface توی پوشه addons

وقتی ریختیم تو پوشه addonsن دیگه نمی خواد کار دیگه ای کنیم یعنی فعال سازی چزی نمی خواد:46:

Pouria_30mbian.com
18-08-2009, 11:23
سلام کسی میدونه چه طوری rogue بیست sec باش می کنه ؟

rogue خاصيتش همينه ديگه
وقتي invis ميشه sap ميكنه بعد Stun ميزنه چند تا atack ميده بعد دوباره stun ميكنه بعدشم يه blind ميكنه
و دوباره invis ميشه و دوباره اين كار ها تكرار ميشه :d

Lady silvanes
18-08-2009, 11:58
سلام بر همه برو بچ اين فروم!
من ميخوام تازه اين بازي رو شروع كنم!
نتونستم همه ي 972 صفحه رو بخونم!
الان ميدونم كه بايد بازي و پتچ هارو داشته باشم.ولي از كجا؟حجمش زياده نميتونم DL كنم.جايي اينا رو نميفروشن؟شما خودتون ندارين؟
كمك كنين!

Lady silvanes
18-08-2009, 12:00
از كجا بازي و پچ هارو گير بيارم؟(بخرم)
حجمش زياده نميشه DL كرد!

saman.killer
18-08-2009, 12:33
از كجا بازي و پچ هارو گير بيارم؟(بخرم)
حجمش زياده نميشه DL كرد!

سلام دوست:10: عزیز دم هر گیم نتی بری می فروشن البته مواظب باش بهت گرون نفروشن آخرین قیمتی که دارم wow wrath of the lich king سه تا dvd هست که می شه 6 هزار تومان البته بده همون جا برات رو کامپیوترت نصب کنن نصبش سخته :46:

Kolang
18-08-2009, 12:37
وقتی ریختیم تو پوشه addonsن دیگه نمی خواد کار دیگه ای کنیم یعنی فعال سازی چزی نمی خواد:46:

اگه لود نشد...
وقتی لوگین میکنی... پایین سمت چپ... addon رو بزن
بعد جلوی quest helper تیک بزن
اگه رنگش زرده که هیچ... اگه قرمزه... بالا سمت راست این گزینه رو تیک بزن
load out of date addons

Zende
18-08-2009, 13:34
خوب در پی باز شدن دسترسیه من!
اینجا هم انگار باز شد!:دی
یه چیزایی در موردتون شنیده بودم آقا کلنگ امید وارم که واقعیت نداشته باشه!

سلام دوست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز دم هر گیم نتی بری می فروشن البته مواظب باش بهت گرون نفروشن آخرین قیمتی که دارم wow wrath of the lich king سه تا dvd هست که می شه 6 هزار تومان البته بده همون جا برات رو کامپیوترت نصب کنن نصبش سخته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزیزم شما از گرون فروشی دم میزنی!!!!!!!
خودت که از همه جا گرون تر خریدی!!!!!!
یارو گرون گرون فروشم که باشه
1 دیویدیو میده 1500 جمعا میشه 4500 سرت کلاه رفته خراب عزیزم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mansour.m
18-08-2009, 14:18
خوب در پی باز شدن دسترسیه من!
اینجا هم انگار باز شد!:دی
یه چیزایی در موردتون شنیده بودم آقا کلنگ امید وارم که واقعیت نداشته باشه!

عزیزم شما از گرون فروشی دم میزنی!!!!!!!
خودت که از همه جا گرون تر خریدی!!!!!!
یارو گرون گرون فروشم که باشه
1 دیویدیو میده 1500 جمعا میشه 4500 سرت کلاه رفته خراب عزیزم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهتره به این آدرس هم سر بزنید خرید اینترنتی است که همون 3تا دی وی دی 3000 تومان:31::31::31::31::31::31::31:

xxa
18-08-2009, 15:46
عالیه میرم که تست کنم

سلام دوستان یه نکته شو درست توضیح ندادم ...

نکته 6 را کامل تر بگم : باید به سرور لیجن wowlegacy کانکت بشی

و یه هیرو با همان ریس و همان نام بسازی

مثلا : سام تک => تارن

بعد که ساختی و مراحل ما قبل 6 را هم انجام داده بودید و به سرور کانکت میشید یک تیکد مبنی بر اینکه میخواهید ترانسفر کنید به جی ام بدید ...

تیکت هم اینطوری باید باشه...

Transfer operations between the server (server X to wowlegacy))

سرور ایکس منظور همان سرور که میخوایید از ان کارکترتان را منتقل کنید.

account Name :
Character Name ::
race:
class :
From Server:

خب امید وارم واضح روشن باشه...

نه عزیزم من گفتم گرون گرون فروشش اینو میده:دی
برادر intell برای تشکر اون پست به اون بزرگیو نقل قول نمیکنن:10:
خیلی دوست داشته باشی تشکر کنی(که بازم اسپم به حساب میاد!)فقط اسم طرفو بنویس:10:
اگرم میبینی لحن تنده به خاطر اینه که قبلا هم این بلا سر این تاپیک اومده:19::13:

داداشم داری اسپام مکینی مواظب باش :دی

Scary Feelings
18-08-2009, 23:36
سلام-كسي تو مشهد گيم نت سراغ نداره؟اومدم سفر ولئ دارم از بي واركرافتئ ميميرم..

xxa
18-08-2009, 23:52
دوستانی که در سرور لیجن وواسکیپ هستن برای گیلد ایرانی ( Lord OF Persian ) به من پی ام بدن SamTack

خودم jc+mining 450 هست دوستان اگه شغلی هم دارید بگید بقیه دوستان از تون استفاده کنن

Mojtaba.Alfa
19-08-2009, 07:53
سلام یه سوال کوچولو داشتم :دی
کسی از بچه ها تو بیلیزارد Paladin بازی میده؟ میخواستم بدونم ایا این تلنت Vindication کارش تغییر کرده یهنی به جای کاهش 20% All stat کاز دیگه ای میکنه یعنی کاهش 46 AP ؟

majid mon
19-08-2009, 09:44
من world بلدم بازی کردن .
macro Kidney shot که 20 ثانیه باش می کنه رو می خوام کسی می تونه کمک کنه

Cain
19-08-2009, 13:40
سلام یه سوال کوچولو داشتم :دی
کسی از بچه ها تو بیلیزارد Paladin بازی میده؟ میخواستم بدونم ایا این تلنت Vindication کارش تغییر کرده یهنی به جای کاهش 20% All stat کاز دیگه ای میکنه یعنی کاهش 46 AP ؟

این تالنت با lvlup قویتر میشه. در لول80 چیزی حدود 574 Attack Power رو از دشمن کم میکنه .

Lady silvanes
19-08-2009, 18:50
سلام دوست:10: عزیز دم هر گیم نتی بری می فروشن البته مواظب باش بهت گرون نفروشن آخرین قیمتی که دارم wow wrath of the lich king سه تا dvd هست که می شه 6 هزار تومان البته بده همون جا برات رو کامپیوترت نصب کنن نصبش سخته :46:
پچ هاشو چيكار كنم؟پول ندارم تو Blizzard بازي كنم!:41:سرور هاي ايراني بهتره!:27:
در ضمن اين قدرم نوب نيستم بلدم نصب كنم!:18:

gamebazi.blogfa
19-08-2009, 20:08
سلام
کسی quest helper برا ورژن 3.1.3 داره؟!
لینک بده
در ضمن منو تو گیلدتون اینویت کنید
name :goodbooy - aliance

ho0rezam
19-08-2009, 20:25
سلام.اول از همه دوباره باز شدن تاپیک رو تبریک میگم و امیدوارم که این بار همگی رعایت کنیم و مشکلی پیش نیاد

یه addon معرفی میکنم که قیمتش یکیش 47 دلار هست و دوتا باهم 57 یا 65 دلار...منظور از یکی یعنی اینکه مخصوص horde یا ally باشه یا اینکه واسه هر دو باشه.
اسمش Dugi's Ultimate Guide هست و کارش اینه که بهتون کمک میکنه به سرعت Level Up بشین...خودم trialش رو DL کردم که تا level 20 بود و واقعا فوق العاده هستش

توضیح مختصر در مورد addon:
به ترتیب از لول 1 بهتون میگه که کدوم کوئست رو بردارین و جاش کجاست...وقتی که کوئست رو گرفتین، بهتون نشون میده که کجا بایستی برین و تکمیلش کنید (حالا ممکنه کشتن یه npc باشه یا پیدا کردن چیزی و یا تحویل کوئست باشه) و یه zone رو complete میکنه و میفرستتون به یه zone دیگه...در کل منظورم اینه که دیگه نیاز نیست خودتون دنباله کوئست بگردین، بلکه با ترتیب این adoon میتونید به راحتی level up بشین...اگه یه quest Helper رو هم کنارش بزارین که دیگه خدا میشه (چون گاهی پیش میاد که Npc ها در یه مکان جمع نشدن و پراکنده هستن که با کمک qh میتونید به راحتی مکان هایه دیگه رو پیدا کنید)

البته این addon واسه بلیز باز ها بیشتر کاربرد داره و همین طور سرور هایی که xp rate خیلی پایینی دارن و به همین خاطر پوای هست.

میخواستم بدونم کسی داره؟؟؟اگه داره و مرامش اونقدر هست که بذاره توو تاپیک که عالی میشه...اگه نه من به همون قیمت هایه بالا ازش میخرم.

Kolang
19-08-2009, 20:56
سلام.اول از همه دوباره باز شدن تاپیک رو تبریک میگم و امیدوارم که این بار همگی رعایت کنیم و مشکلی پیش نیاد

یه addon معرفی میکنم که قیمتش یکیش 47 دلار هست و دوتا باهم 57 یا 65 دلار...منظور از یکی یعنی اینکه مخصوص horde یا ally باشه یا اینکه واسه هر دو باشه.
اسمش Dugi's Ultimate Guide هست و کارش اینه که بهتون کمک میکنه به سرعت Level Up بشین...خودم trialش رو DL کردم که تا level 20 بود و واقعا فوق العاده هستش

توضیح مختصر در مورد addon:
به ترتیب از لول 1 بهتون میگه که کدوم کوئست رو بردارین و جاش کجاست...وقتی که کوئست رو گرفتین، بهتون نشون میده که کجا بایستی برین و تکمیلش کنید (حالا ممکنه کشتن یه npc باشه یا پیدا کردن چیزی و یا تحویل کوئست باشه) و یه zone رو complete میکنه و میفرستتون به یه zone دیگه...در کل منظورم اینه که دیگه نیاز نیست خودتون دنباله کوئست بگردین، بلکه با ترتیب این adoon میتونید به راحتی level up بشین...اگه یه quest Helper رو هم کنارش بزارین که دیگه خدا میشه (چون گاهی پیش میاد که Npc ها در یه مکان جمع نشدن و پراکنده هستن که با کمک qh میتونید به راحتی مکان هایه دیگه رو پیدا کنید)

البته این addon واسه بلیز باز ها بیشتر کاربرد داره و همین طور سرور هایی که xp rate خیلی پایینی دارن و به همین خاطر پوای هست.

میخواستم بدونم کسی داره؟؟؟اگه داره و مرامش اونقدر هست که بذاره توو تاپیک که عالی میشه...اگه نه من به همون قیمت هایه بالا ازش میخرم.

تا حالا zygor رو کار نکردی؟
اون هم کارش همینه... با این تفاوت که قفل شکسته اش هست...
من خودم از اون استفاده میکردم... و انصافا سرعت لول آپم رو برده بود بالا

ho0rezam
19-08-2009, 21:14
تا حالا zygor رو کار نکردی؟
اون هم کارش همینه... با این تفاوت که قفل شکسته اش هست...
من خودم از اون استفاده میکردم... و انصافا سرعت لول آپم رو برده بود بالا
سلام کمال جوون.
نه نشده کار کنم باهاش.البته همونم توو اینترنت 50 دلار بود...Dugi که خیلی معرکه بود...اگه اونو واسم توو rapidshare آپلود کنی که یه تست بزنمش خیلی عالی میشه...addon هست دیگه؟؟؟؟
اگه dugi بهتر باشه که میخرمش

hossein2801
19-08-2009, 21:19
سلام کمال جوون.
نه نشده کار کنم باهاش.البته همونم توو اینترنت 50 دلار بود...Dugi که خیلی معرکه بود...اگه اونو واسم توو rapidshare آپلود کنی که یه تست بزنمش خیلی عالی میشه...addon هست دیگه؟؟؟؟
اگه dugi بهتر باشه که میخرمش

بفرما دوست عزیز

Dugi's Ultimate WoW Guide 1-80 Horde and Alliance

Quote:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] World of Warcraft was released late 2004 UltimateWoWGuide.com have been creating guides to help players to get more gold, level faster and play better with WoW.

UltimateWoWGuide.com is organized and run by Dave Farrell and his team of World of Warcraft Gaming Expert, They're commited to bring you high quality guides that will enchance your World of Warcraft gaming experience.

Guide Download and How to install:

Download either the Alliance or Horde guide provided below and extract the folders in the .rar file into the following directory.
Note: Your World of Warcraft install path may be different.

PC:
C:\Program Files\World of Warcraft\Interface\AddOns

Mac:
Macintosh HD/Applications/World of Warcraft/Interface/AddOns

Alliance 1-80 In-Game Guide:
Last Update: April 22, 2009
Code:

Horde 1-80 In-Game Guide:
Last Update: April 22, 2009
Code:

Optional Files and How to Install:

In-Game Leveling Talent Guide v2:
Last Update: April 15, 2009
Code:

How to install:
Extract the Talented_Loader and Talented folders into the following directory.

PC:

Mac:

Extract the Talented.lua file to:
\World of Warcraft\WTF\Account\<YOUR ACCOUNT NAME>\SavedVariables\

Quest Helper:
Last Update: April 16, 2009
Code:

How to install:
Extract the Quest Helper folder to the following directory.

PC:

Mac:

Before using the guide with the QuestHelper addon, you must go in game and disable QuestHelper Automatic Waypoint.

To this you must type this into chat:
/qh TomTom

You should then see this message in chat, QuestHelper: Won't use TomTom to show objectives.

download
Code:

Mirror by Blackrovert
Code:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ho0rezam
19-08-2009, 21:25
این error رو میده توو rapidshare

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
This limit is reached.
To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

hossein2801
19-08-2009, 23:16
این error رو میده توو rapidshare

اینو بگیر
من از همین استفاده میکنم

xxa
20-08-2009, 02:07
سلام

امشب خیلی خوش گذشت با جی ام ها اسکپ بودم ( تو گروه دیتا بایس بودیم ) من تستر بودم انقده حال داد

راستی اسکپ uldor داشتیم تست میکردیم

خیلی باحال بود : دی

قرار شد من تستر بشم تو two bits دی

یه عکس از جی ام الیانس بود : دی

MORTAZA.2FUN
20-08-2009, 02:07
پچ هاشو چيكار كنم؟پول ندارم تو Blizzard بازي كنم!:41:سرور هاي ايراني بهتره!:27:
در ضمن اين قدرم نوب نيستم بلدم نصب كنم!:18:
سلام
دوست عزیز شما اگه می تونید از اینجا پچ ها رو دانلود کنید :(براساس پچی که می خواین خودتون انتخاب کنید ):
این واسه نسخه ی امریکای (enUS):

این هم واسه نسخه ی اروپای :(enGB):

منبع:

سلام
کسی quest helper برا ورژن 3.1.3 داره؟!
لینک بده
در ضمن منو تو گیلدتون اینویت کنید
name :goodbooy - aliance
بفرمایید:

موق باشید :10:

ho0rezam
20-08-2009, 09:21
سلام...از دوست عزیز ممنون برای لینکی که گداشتن راستش zygor رو هم امتحان کردم که دیدم یه سر و گردن بالا تر از Dugi هست.

اما خبر جدید:blizzard سرورش رو به پتچ جدید up کرد
از 3.2.0.10192 به 3.2.0.10314
حجمش هم 8 مگ هست

Mojtaba.Alfa
20-08-2009, 10:05
این تالنت با lvlup قویتر میشه. در لول80 چیزی حدود 574 Attack Power رو از دشمن کم میکنه .
سلام دوست عزیز
یه سوال دیگه برام پیش امد
تو پتچ 3.2 Pala هنوز همونجوری دمجهاش بالاست یا کمتر شده ؟(reti)
میتونه مسله سابق جلو اکثر Class ها دوم بیاره یا نه؟

marmolak kocholo
20-08-2009, 10:45
سلام...از دوست عزیز ممنون برای لینکی که گداشتن راستش zygor رو هم امتحان کردم که دیدم یه سر و گردن بالا تر از Dugi هست.

اما خبر جدید:blizzard سرورش رو به پتچ جدید up کرد
از 3.2.0.10192 به 3.2.0.10314
حجمش هم 8 مگ هست

اگه ممکنه لینک دانلود zygor رو بزار...:11:

Kolang
20-08-2009, 11:38
اگه ممکنه لینک دانلود zygor رو بزار...:11:

Alliance ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2F264086814%2FZygor_Alliance_8.5.09.rar)

Horde ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2F264086943%2FZygor_Horde_8.5.09.rar)

How to Install:
1. Load and unpack it
2. Go into the Alliance or Horde Guide Folder (or both)
3. Copy everything in this folder to the Addons Folder (when you copy both guides windows will ask you if you want to replace files, press yes or no, it doesn't matter)
4. You need to make sure you open the Alliance or Horde folder and see all the cartographer folders and 2 Zygor folders. Those need to be copied not the Zygor Alliance/Horde by itself.

The default location of your World of Warcraft AddOns folder is:
C: -> Program Files -> World of Warcraft -> Interface -> AddOns
If you are running Windows Vista, the folder you need to install the guides into is:
C: -> Users -> Public -> Games -> World of Warcraft -> Interface -> AddOns
5. Make sure the Load Out of Date AddOns button is checked in the top right corner above your addons list.
6. Click the Okay button.
7. Click the Enter World button.
8. Congratulations, you're now setup and ready to go! I hope you enjoy the guide(s)!

gamebazi.blogfa
20-08-2009, 12:22
لینک درسته ولی لینک دانلود نداره من که سر در نیوردم!
یه لینک برای quest helper کسی نداره بده؟ برای ورژن 3.1.3

reza_saghari
20-08-2009, 13:04
سلام آقا مجتبا
هنوز هم که هنوز پالا خفن ترین کلاس رو تو بازی داره به شرطی که بلد باشی باهاش بازی کنن. من یه نفر رو میشناسم Lozid . ایشون 12 تا کاراکتر لول 80 داره و 4 ساله تو بیلزارد بازی میکنه. یه بار جلوی خودم 3 تا هورد لول هشتادو که 2 تاشون روج و یکیشون میج بود به قول خودش خورد.
تنها چیزی که مهم اینه که باید بلد باشی چطوری جلوی هر کلاس مبارزه کنی.

یا حق

deltax
20-08-2009, 13:39
سلام بچه ها
اقا ما یه priest lvl25 دارم
کدوم خط تلنتشو بچینم بهتر جواب میده

Cain
20-08-2009, 13:40
سلام دوست عزیز
یه سوال دیگه برام پیش امد
تو پتچ 3.2 Pala هنوز همونجوری دمجهاش بالاست یا کمتر شده ؟(reti)
میتونه مسله سابق جلو اکثر Class ها دوم بیاره یا نه؟

به نظر بیشتر پلیرها Pala زیادی قوی هست تو Duel . میگن که بازی کردن با Retri Pala اصلا تجربه و حرفه ای بودن نمی خواد. هرکسی میتونه فقط با فشار دادن 3-4 دکمه با Retri pala بازی کنه.
این نظر بیشتر پلیرهای بلیزارده.

MORTAZA.2FUN
20-08-2009, 14:30
لینک درسته ولی لینک دانلود نداره من که سر در نیوردم!
یه لینک برای quest helper کسی نداره بده؟ برای ورژن 3.1.3
سلام عزیز
این لینک ماله پچ3.1.0 هست وتا الان فقط برای 3.1.0 و3.2.0 اومده من خودم اینو دان کردم وروی پچ هایه 3.1.0 و 3.1.1 و 3.1.2 و 3.1.3 کار می کنه ...
ونیازی به لینک دانلود نیست شما تو اون صفحه ی باز شده گزینه ی manual install رو کیلیک کنید گزینه ی سمت چپ بالا اولی .....
موفق باشید

Aref_2008
20-08-2009, 16:12
سلام دوستان من 2 سال دارم میگم WOW رو با لینک مدیا فایر بگذارید تا دانلود کوفت کنم ؟!

پس کو ؟چرا نمی بینم 2 سال دریغ از یه جوابی خاک تو سر من بگیره حوصله ام سر از بس اینجا درخواست دادم برای بار آخر عرض می کنم دوشیزه کاربر P30WORLD آیا WOW با لینک مدیا فایر دارید؟