PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

ho0rezam
24-06-2009, 13:56
nagrand هم زیباتره هم موسیقی زیبایی داره اگه خواستین از اینجا دانلود کنید
آقا واسه howling fjord رو بزار دمت گرم

loomina
24-06-2009, 13:59
مرسي استاد loomnia حرفه دله منو گفتي ولي كلا alliance متمدن و با كلاسن horde ها هم يه مشت گاو گوسفندو جسدن :) حالا horde ها ناراحت نشنا

بابا ما كوچيك شما!
هنوز به درجه ي استادي نرسيدم.
ولي خوشم اومد طرفه Night Elf ها هستي.
اصلا تو همين واركرفت : تاج و تخت يخ زده نگاه كن..... چه كسي بهترين و قوي ترين خانه ها رو داره؟ چه كسي اژده ها هايي داره كه يه دسته شون ميتونن يه اردوگاه رو كاملا نابود كنن؟ چه كساني ميتونن به جز night elf ها در شب ناپديد بشن؟ كيا ميتونن بدون قطع كردن درختان مواظع خودشون رو حفظ كنن به جز Night Elfها؟
البته من فعلا در مورد WOW چيز خاصي نميدونم ولي اين ها فكر كنم كافي باشن.:27:

ehsan30
24-06-2009, 14:05
سلام

دوستان چند تا سوال و راهنمایی می خواستم :

من چند سال پیش که این بازی امد ، خریدمش و بازی کردم و یک چند وقتی هم بازی نکردم :دی

الان دوباره نصب کردم و دارم بازی می کنم ولی چون سرور و پچ قدیمی هستش خیلی باگ داره

ورژن پچ : wow-1.5.0-engb-patch نخندید ها :) گفتم که قدیمی هستش

سرور هم : فکر کنم WDDG ورژن0001 باشه

حالا می خواهم به روز رسانیش کنم هم سرور و هم پچ ها ،مپ ها و... چیکار باید بکنم؟؟البته می خواهم که

سیو های قبلیم پاک نشه و به ادامه ماموریت ها بپردازم ، اگر که یک جوون مرد پیدا بشه و کامل توضیح بده با

لینک ها خیلی خیلی ممنونش میشم (ولی خواهشا به صفحات قبلی ارجا ندهید ها)

ممنون :)

بای

ho0rezam
24-06-2009, 15:00
سلام

دوستان چند تا سوال و راهنمایی می خواستم :

من چند سال پیش که این بازی امد ، خریدمش و بازی کردم و یک چند وقتی هم بازی نکردم :دی

الان دوباره نصب کردم و دارم بازی می کنم ولی چون سرور و پچ قدیمی هستش خیلی باگ داره

ورژن پچ : wow-1.5.0-engb-patch نخندید ها :) گفتم که قدیمی هستش

سرور هم : فکر کنم WDDG ورژن0001 باشه

حالا می خواهم به روز رسانیش کنم هم سرور و هم پچ ها ،مپ ها و... چیکار باید بکنم؟؟البته می خواهم که

سیو های قبلیم پاک نشه و به ادامه ماموریت ها بپردازم ، اگر که یک جوون مرد پیدا بشه و کامل توضیح بده با

لینک ها خیلی خیلی ممنونش میشم (ولی خواهشا به صفحات قبلی ارجا ندهید ها)

بای
منظور از save قبلی چیه؟؟؟؟شما داری offline بازی میکنی؟؟؟؟

danialshafaie
24-06-2009, 15:23
بله شما off بازي مي كنيد كه سرور offline اسمش wddg هستش شما اگه مي خواهي حاله بازي رو ببري بيا online چون off هيچ حالي نداره و on هم فقط يه اينترنت مي خواهد لطفا نخنديد ولي من با dial up بازي مي كنم و خيلي هم خوبه

danialshafaie
24-06-2009, 15:27
آقا رضا حالا مشتريه ما رو مي پروني:) ولي دوستان بگم به جز حرفه اي ها بقيه تو blizz like يعني legion خيلي سختي مي كشن تا lv up بشن مثله من كه جونم در اومد نتونستم تو اين legion تا 80 برم بعد چون ما تو scape هستيم 30 درصده q ها bug هستن مخصوصا outland و northrend بره همين lv up اش سخته البته گفته باشم با اين سختي هنوز هم از خوده blizz راحت تره چون اين blizz like ما باز هم 3x xp مي ده يعني 3 برابر blizz

danialshafaie
24-06-2009, 15:33
آقاي evil dead اول pvp هيچ ربطي به race نداره دوما night elf كه شما مي گي class نيست race ه

danialshafaie
24-06-2009, 15:34
sorry يادم رفت يه lol يا D: آخرش بزارم حالا مي زارم lol براي رفعه خصومت بين بچه هاي topic

Metalzadeh
24-06-2009, 15:49
فقط Horde فقط Cow :)

marmolak kocholo
24-06-2009, 15:50
فقط Horde فقط Cow :)

پایتم اونم 3 پایه :31:
ولی بی شوخی خیلی باحالن این تارونا :46:

EvilDead
24-06-2009, 16:08
شما خودت توجه كردي كه اين blood elf هاي خائن از نژاد night elf ها بودن؟
كساني كه به قبيلشون خيانت كردن و ازشون جدا شدن؟
كساني كه زير دست انسان ها اين برده ازشون كار كشيده ميشد؟
و...
اگر ميخواي بازم بگم؟
من 3 تا كتاب warcraft رو از اينترنت دان كردم و خوندم. از تاريخچه ي bllizard گرفتههههههههه تا تاريخچه ي موجوداتشو بلدم.

منم واسه همین از blood elf ها خوشم میاد واسه همین که از اون قبیله ی خبیث و.... جدا شدن

در مورد کتابها هم باید بگم وقتی خوندی به معلومات خودت اضافه شده به ما چه ؟

sorry يادم رفت يه lol يا D: آخرش بزارم حالا مي زارم lol براي رفعه خصومت بين بچه هاي topic

من که با کسی خصومت ندارم از این که اشتباه منو گوش زد کردی خییییییلییییییییییی ممنون :46:

marmolak kocholo
24-06-2009, 16:54
بچه ها WowLegion چش شده !
من وقتی سرور wowlegion رو انتخاب می کنم میره توش بعد هیروم رو هم انتخاب می کنم، میره توی صفحه ی لود تا آخر هم میره ولی نمیره تو بازی و همین جور وای میسده !!
برای شما هم این طوریه !؟
مشکل از چیه !؟
من حتی یک هیروی دیگه هم ساختم ولی بازم نرفت تو !

MORTAZA.2FUN
24-06-2009, 17:21
من وقتی سرور wowlegion رو انتخاب می کنم میره توش بعد هیروم رو هم انتخاب می کنم، میره توی صفحه ی لود تا آخر هم میره ولی نمیره تو بازی و همین جور وای میسده !!
برای شما هم این طوریه !؟
مشکل از چیه !؟
سلام دوست عزیز
به این می گنloop server و باید همین طوری منتظر باسی تا شاید بری تو یا هم باید سرور متوجه بشه یه بار اف ان بشه تا این مشکل حل بشه .
اما در مورد کمک کردن من حظرم به شما کمک کنم اگه خواستین به deathsstorm /w بده .
موفق باشید:10:

MARSHAL_AOL
24-06-2009, 17:22
برای شما هم این طوریه !؟
مشکل از چیه !؟

توريش نيست تو نبيايد بياي تو سرور لگ ميگيره D:

يه 30 دقيقه بعضي وقت ها بايد صبر كني زرتي .... نديد :)

loomina
24-06-2009, 17:37
منم واسه همین از blood elf ها خوشم میاد واسه همین که از اون قبیله ی خبیث و.... جدا شدن

در مورد کتابها هم باید بگم وقتی خوندی به معلومات خودت اضافه شده به ما چه ؟

من که با کسی خصومت ندارم از این که اشتباه منو گوش زد کردی خییییییلییییییییییی ممنون :46:

منم نگفتم كتابارو براي شما خوندم املا بنويسي دوست عزيز!
قبيله ي خبيث؟ ميشه بگي كجاي اين Night Elf هاي خوشگل خبيثن؟ من دليل اوردم شما هم دليل بيار.
خبيث اين blood elf ها هستن كه خدايانشون رو ترك كردن. به نظر من اين قبيله لايق بود كه به دست لژييون سوزان نابود ميشدن. تازه اونقدر هم لياقت نداشتن كه يه گروه جدا داشته باشن. هميشه با انسان ها و ... بودن.
مديران سايت اگر ميشه جلوي اين بحث رو نگيرن ببينيم به كجا ميرسه با تشكر.

zipper
24-06-2009, 17:50
الان من پچ 3.0.9 رو نصب كردم حالا چه سرور رايگاني رو پيشنهاد ميكنيد ؟
لطفا هم realm و هم آدرس سايتش رو بگيد
مرسي

loomina
24-06-2009, 17:54
الان من پچ 3.0.9 رو نصب كردم حالا چه سرور رايگاني رو پيشنهاد ميكنيد ؟
لطفا هم realm و هم آدرس سايتش رو بگيد
مرسي
اين سايت:
بچه هاي خودمون هم هستن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ريلم fun برو به نظرم:10:

MARSHAL_AOL
24-06-2009, 18:08
تو رو خدا نگاه كن سر چه چيزاي مسخره اي بحث ميكنن ول كنيد بابا اه :2: :2:

zipper
24-06-2009, 18:21
من ثبت نام كردم بعد از ثبت نام صفحه سفيد ميشه ...
لطفا ميشه يه ID واسه من بسازيد ؟
Name : Zipper
Pass : 147258
ممنون ميشم اگه كمكم كنيد

zipper
24-06-2009, 18:24
تو رو خدا نگاه كن سر چه چيزاي مسخره اي بحث ميكنن ول كنيد بابا اه :2: :2:

خوب چيكار كنم بلد نستم ...
ميخام ياد بگيرم ...
شما كه بلدي ياد من بده .:2:
ندانستن عيب نيست نپرسيدن عيب است

EvilDead
24-06-2009, 18:54
قبيله ي خبيث؟ ميشه بگي كجاي اين Night Elf هاي خوشگل خبيثن؟

اگه به اونا میگی خوشکل پس خوشکل ندیدی

میتونی یک نظر سنجی قرار بدی ببینی blood ها خوشکل تر هستند یا night ها !

البته من به این کار ندارم که کی خوشکله !

مهم ذات بد و خبیث بودن night ها هست که اینم معلوم شده قبلا".....:46:

MORTAZA.2FUN
24-06-2009, 19:24
ميخام ياد بگيرم ...
سلام دوست عزیز
شما ناراحت نشو عزیز با شما نبود .

من ثبت نام كردم بعد از ثبت نام صفحه سفيد ميشه ...
لطفا ميشه يه ID واسه من بسازيد ؟
Name : Zipper
Pass : 147258
ممنون ميشم اگه كمكم كنيد
یکم صبر کنید من براتون میسازم و بهتون پیغام خصوصی می دم و لطفا ایمیل خودتون رو به من بدین نیاز هست .واسه درست کردنش می خواد.
پیغام خصوصی بدین به من
موفق باشید

loomina
24-06-2009, 19:29
ميخام ياد بگيرم ...

دوست عزيز سوء تفاهم نشه ايشون با ما بودن!

اگه به اونا میگی خوشکل پس خوشکل ندیدی

میتونی یک نظر سنجی قرار بدی ببینی blood ها خوشکل تر هستند یا night ها !

البته من به این کار ندارم که کی خوشکله !

مهم ذات بد و خبیث بودن night ها هست که اینم معلوم شده قبلا".....:46:

كجا مشخص شده؟:18:
اگر منظورت اون ايليدن مسخره هست كه من كه به elf بودن اونو قبول ندارم چه برسه به اين كه به Night Elf قبولش داشته باشم.:20:
خب دليل بيار
مشخصه Night elf خوشگل ترن البته سر اين من نميخوام بحث كنم.
بحث اصليمون اين بود كه شما ميگي N elf ها خبيثن ولي هيچ مدرك و دليلي براي حرفتون نمياري.:13:
N elf ها با طبيعت يكين براي همين هم نميتوني بگي خبيث هستن.:27:
البته شايد حق داشته باشيد و اون ها در مقابل دشمناشون خبيث باشن تا بتونن به زندگيشون ادامه بدن.

ho0rezam
24-06-2009, 19:40
اره والا...ول کنید کی خوشگله کی خوشگل نیست...کی بده کی خوبه؟؟؟؟
اصلا توو بازی خبری از این چیزا نیست که...برین چند تا screen shot از بازی بگیرین...دستتون میاد چی به چیه.

marmolak kocholo
24-06-2009, 20:37
آقا لطفا یکی مارو نجات بده !!
تارن هستم و واریور
اسمم هم aSeCReTa هست !
کمک کنید پول هام تموم شد!!!
تو سرور wowCrack هستم !
یه دوستی گفتن به خدا D:
صواب داره...

danialshafaie
24-06-2009, 20:55
آقاي مارمولك اگه تو lich بشه بره گروهه مقابل gold فرستاد مي فرستم كه الان دارم امتحانش مي كنم ولي اگه fix شده باشه كه هيچي من كه گفتم بيا alliance باز نيومدي lol حالا مشكلي نداره

danialshafaie
24-06-2009, 20:59
آقايون با اينكه بحثتون جالبه ولي اگه مي خواهيد سره خوشگلي دعوا كنيد بريد تاپيكش britney spears :D حالا اين بحث ها رو ول كنيد LOOMINA شما كه از كتاب خبر داريد برامون داستانارو بنويسيد كه از اين بحثه قديمي با حال تره و مهم نيست كه چه race باشي بلكه pvp يه كه مهمه البته بعضيا از قيافه ي بعضيا خوششون مياد بعضيا نه كه بحث دربارش فقط وقت تلف كردنه

ehsan30
24-06-2009, 21:02
سلام

منظور از save قبلی چیه؟؟؟؟شما داری offline بازی میکنی؟؟؟؟

بله offline بازی می کنم فعلا online برام مقدور نیست :13:

کسی راهنمایی نمی کنه؟؟

بای

zipper
24-06-2009, 21:04
سلام دوست عزیز
شما ناراحت نشو عزیز با شما نبود .

یکم صبر کنید من براتون میسازم و بهتون پیغام خصوصی می دم و لطفا ایمیل خودتون رو به من بدین نیاز هست .واسه درست کردنش می خواد.
پیغام خصوصی بدین به من
موفق باشید

ممنونم از شما دوست عزيز
يه پيغام خصوصي فرستادم . :10:

danialshafaie
24-06-2009, 21:08
آقا احسان چون كسي تو topic نميره طرفه off اطلاعات خيلي كمي از اين جور بازي هست شما بيا آنلاين خيلي بيشتر حال مي ده

ehsan30
24-06-2009, 21:13
سلام

آقا احسان چون كسي تو topic نميره طرفه off اطلاعات خيلي كمي از اين جور بازي هست شما بيا آنلاين خيلي بيشتر حال مي ده

حرف شما متین ، اما فعلا نمی تونم ، می خواهم خوب یاد بگیرم بعد اگر که شد و ADSL

گیرم امد بیام on :) دوستان به روزرسانی on و off چقدر فرق داره ؟؟

بای

loomina
24-06-2009, 21:17
اصلا توو بازی خبری از این چیزا نیست که...برین چند تا screen shot از بازی بگیرین...دستتون میاد چی به چیه.

من كه اين بحث رو پيش نكشيدم.
من فقط گفتم كي از Night Elf ها خوششون مياد ايشون خودشون شروع كردن بد گفتن از N elf ها و B elf ها.
در مورد كتاب ها هم ادرسشون رو يادم رفته ولي حاضرم عكس بزارم ازشون تا اسپات كنم دروغ نگفتم ولي به زودي ادرسش هم ميزارم.

marmolak kocholo
24-06-2009, 21:40
آقاي مارمولك اگه تو lich بشه بره گروهه مقابل gold فرستاد مي فرستم كه الان دارم امتحانش مي كنم ولي اگه fix شده باشه كه هيچي من كه گفتم بيا alliance باز نيومدي lol حالا مشكلي نداره
والا اومدم ally بسازم گفتش که تو یک pvp نمیشه هم Horde باشه هم Ally :|
عصابم ریخت به هم !

zipper
24-06-2009, 21:45
پارسال من تو سرور 130 كه بازي ميكردم چون يه الف مونث بودم به هر كي ميرسيدم بهم همينطوري سكه ي نقره ميداد
و علتش هم اين بود كه الف ها خوشكلند ...

((( ما همچنان در اول وصف تو مانده ايم --- از سعدي)))
((( ما همچنان در كف بازي WoW مانده ايم --- از Zipper)))

bersam
24-06-2009, 21:56
عجبا !!! بابا تازه داشت دركيري ميشدا !!! ولي هيجي الف نميشه ! اون هم فقط بالادين !!!
راستي كسي كتاب ها رو به صورت سالم داره ؟؟؟ اخه اونايي كه من ديدم همشون اسكن شده بودن و خيلي زاغارت !!!

danialshafaie
24-06-2009, 22:17
آره bersam جان ببين چه دعواييه كه رضا هم قاطي شده:)

loomina
24-06-2009, 22:20
بابا اين كه دعوا نيست بحثه.
اينم لينكش گفتم گير ميارم:

MARSHAL_AOL
24-06-2009, 22:23
ميخام ياد بگيرم ...

جوون ؟ شما كجا بودي يهو پيدا شدي من اصلا با شما كاري نداشتم چيكار به سوالت دارم :9: :9:
من منظورم از بحث هاي بيفايده اين بود هي در مورد اين باحاله اون خره اون شتره اون خوشتيپه نايت الف س..... بلاد الف خيانت كاره آليانس اوقده داره .......... اينا رو ميگم

Scary Feelings
24-06-2009, 22:32
lol
میبینم که دیگه دارین کم کم به تیپ هیرو ها و ست ها هم گیر میدین!!!پس اونایی که یه هیرویه زن اورک دارن باید چیکار کنن؟!اون مرده های بدبخت چی؟!میترسم فردا بیاید بگید ست T6 ضایع هست و ماله خیانت کارا هست : دی
بابا نژاد خودتون رو بچسپید..از آریایی خوشگلتر هم هست؟! :دی
__________________________________________________ __________________________________________________ _______________________________
راستی از پچ 3.0.9 تا 3.1.3 چند مگ هست؟!لیچ گینگ توش هست؟!کی میاد!!

Scary Feelings
24-06-2009, 22:36
راستی..میگم کوست های باحال واسه الیانس ها میشناشید؟!
زیباترین جایی که رفتید کجا بوده؟!خواهشا جر و بحث نکنید...فقط بگید و ادرس بدین تا بریم..

MARSHAL_AOL
24-06-2009, 22:50
سلام

حرف شما متین ، اما فعلا نمی تونم ، می خواهم خوب یاد بگیرم بعد اگر که شد و ADSL

گیرم امد بیام on :) دوستان به روزرسانی on و off چقدر فرق داره ؟؟

بای

عزيز دل بابا
يه وقت گول نخوري بري سرور افلاين واسه خودت درست كنيا بگي ميخوام بازي ياد بگيرم بيام بعدا انلاين ها بازي كنم
از همين الان بگما:          كاكو اين راه كه داري ميري به تركستان است !!!
بنده خودم قبل از اين كه شما حتي فكر Wow هم بكني 1 سال offline بازي ميكرم !!! و بعدا مسائلي رو متوجه شدم كه جاش نيست اينجا بگم :6: يه سرور هاي افلاين رو من راه انداختم كه عقل شيطون هم بهش نميرسه
ببين شما اگه ديال اپم داري بيا انلاين ببين شما تو سرور انلاين هم خيلي از مسائل رو نميتوني ياد بگيري البته منظورم سرور Private بود چه برسه به اين Offline ها اينا پور باگن كلي از اسپل هات كار نميكنه PVP ياد نميگيري Pve هم همينطور Drop Chance هاشون مشكل داره براي ايتم ها كلي چيزا كار نمكنه Npc ها خرابن هر چي كه فكرشو بكني تو اين سرور هاي افلاين پيدا ميشه اگه بازي كني نتيجه بد ممكنه بگيري
بيخيال بازي بشي بگي اين ديگه چه گهي هستش من خودم اين قدر عاشق بودم تو افلاين به اين نتيجه رسيدم!!!!!
كلي اشتباهات ديگه كه ياد ميگيري و فكر ميكني بازي ياد گرفتي
حتي ممكنه خيلي از جادوها و چيزاي ديگت كار نكنه برا همين نميتوني درست كلاس خودتو انتخاب كني يهو ميگنه من فقط Mage دوست دارم بعد مياي انلاين ميبيني يه چيزي فكر ميكردي اينجا يه خبر ديگس اصلا بايد Warrior ميساختي كلي
البته من نميگم سرورهاي انلاين private خوبن اما سگشون ميارزه به افلاين
از من ميشنوي بيخيال شو
حالا كه فكر اون يه سالو ميكنم ميبينم يك سال عمرم تلف شد كلي چيز تو اين مدت ميتونستم ياد بگيرم شايد شما بگي من فقط 1 ماه يا 2 ماه ميخوام بازي كنم ولي به درد سر راه اندازيو تلف كردن همون يكي دوماه يا سرگرم شدنش هم نميارزه از ما گفتن بود :3:

صلاح مملكت خويش خوصروان دانند :46:

zipper
24-06-2009, 23:06
جوون ؟ شما كجا بودي يهو پيدا شدي من اصلا با شما كاري نداشتم چيكار به سوالت دارم :9: :9:
من منظورم از بحث هاي بيفايده اين بود هي در مورد اين باحاله اون خره اون شتره اون خوشتيپه نايت الف س..... بلاد الف خيانت كاره آليانس اوقده داره .......... اينا رو ميگم

ببخشيد معذرت ميخام

((( ولي البته اين كه ميگن الف ها خوشكلن درسته )))

loomina
24-06-2009, 23:07
پارسال من تو سرور 130 كه بازي ميكردم چون يه الف مونث بودم به هر كي ميرسيدم بهم همينطوري سكه ي نقره ميداد
و علتش هم اين بود كه الف ها خوشكلند ...

((( ما همچنان در اول وصف تو مانده ايم --- از سعدي)))
((( ما همچنان در كف بازي WoW مانده ايم --- از Zipper)))

جدي ميگي يا مسخره ميكني؟
ولي جمله اخريتو خيلي موافقم.:27:

zipper
24-06-2009, 23:18
جدي ميگي يا مسخره ميكني؟
ولي جمله اخريتو خيلي موافقم.:27:

هم اولي رو راست گفتم و هم آخري
آخه من همه پچ ها رو امشب داشتم دانلود و نصب كردم حالا كه تموم شده اومدم ميبينم كه فايل realmlist نيستش
حالا دارم دوباره نصبش ميكنم

گويند كه لحظه ايست نصب كردن پچ))
((آن لحظه هزار بار تقديم تو باد

zipper
24-06-2009, 23:22
ميگم من وقتي ميرم تو بازي
هر ID درست يا غلطي رو كه وارد ميكنم مينويسه بايد پچ جديد رو نصب كنم
اما من با پچ 3.0.9 وارد سرور scalpinggame شدم

حال چه بايد كرد؟؟؟

marmolak kocholo
24-06-2009, 23:28
سلام دوستان عزیز !
من داشتم می گشتم که یهو یه چیزی شبیه آینه دیدم ! رفتم که توش یهو دیدم تو منطقه ی Orc ها هستم !
حالا هم نمی تونم برگردم به جای قبلیم و اونجا گیر کردم !
تو اونجا هم هی هیروهاشون به من Attack میدن !
کمکم کنید لطفا

loomina
24-06-2009, 23:45
سلام دوستان عزیز !
من داشتم می گشتم که یهو یه چیزی شبیه آینه دیدم ! رفتم که توش یهو دیدم تو منطقه ی Orc ها هستم !
حالا هم نمی تونم برگردم به جای قبلیم و اونجا گیر کردم !
تو اونجا هم هی هیروهاشون به من Attack میدن !
کمکم کنید لطفا

شما احتمالا از يك دروازه ي پورتال گزشتي كه منتقل ميكنه.
البته نميدونم بشه به جز اوت لند جاي ديگه اي هم راه داشته باشن ولي اينجور كه شما گفتي بايد همين باشه.
اگر هم فكر ميكنيد غلطه از دوستان بپرسيد چون من تجربه اي به جز نوشته هايي كه از اينترنت گرفتم ندارم.:10:

loomina
24-06-2009, 23:48
ببخشيد معذرت ميخام

((( ولي البته اين كه ميگن الف ها خوشكلن درسته )))

خب معلومه كي ميگه خوشگل نيستن؟!
هم مرداشون هم زناشون خوشگلن.
از ميان elf ها من سناريوس بدبخت رو بيشتر از همه دوست دارم.بدبختش براي اينه كه اين orc هاي احمق كشتنش تو واركرفت 3 ولي تو wow نميدونم زنده باشه يا نه؟ زنده هست؟

bersam
24-06-2009, 23:52
اون يه تله بورت بوده !!!

بهترين كار اينه روي بك كليك كني و روي اون سنكه !!! سريع برميكردي خونه !!! اكه هم نشد يه تيكت بخواه و unstock بكن

marmolak kocholo
25-06-2009, 01:10
ممنون دوست عزیز Bersam جان کمک بزرگی کردید D:
داشتم خفه می شدم تو اون سرزمین Orc ها !!!
راستی خداییش این خارجی ها خیلی با معرفتند !!!
به یارو می گم 1 ، 2 تا گلد بهم بده 1100 تا گلد بهم داد !O :O:!!
دیگه تو Wow پولدار شدم D:

MARSHAL_AOL
25-06-2009, 07:39
ممنون دوست عزیز Bersam جان کمک بزرگی کردید D:
داشتم خفه می شدم تو اون سرزمین Orc ها !!!
راستی خداییش این خارجی ها خیلی با معرفتند !!!
به یارو می گم 1 ، 2 تا گلد بهم بده 1100 تا گلد بهم داد !O :O:!!
دیگه تو Wow پولدار شدم D:

بله درسته پلير هاي خارجي بهتر از ايراني من تا حالا پلير ايراني كه بازيش خوب باشه و اخلاق داشته باشه به شخصه نديدم تو هيچ بازي خوب حق هم دارن شرايط زندگي تو اين جا و راحتي اونها تو كشورشون باعث اين مسائل ميشه :) تو اين اصفهان خود ما تو گيم نت ها اگه بري ميبيني زماني كه بازي ميكنن اولا كه اولش اصلا باهات بازي نميكنن بعدش اگه بازي خوب بود كه كاري بات ندارن اما اگه خراب گردي حتي يه زره كلي..... بارت ميكنن :‌ )‌)
ولي خوب تو اين سرور Wowscape كلا همه خيلي گلد دارن براي همينن هم زياد به هم گلد ميدن

footballist
25-06-2009, 11:26
با سلام.میخواستم بپرسم کلاس ها و ریس ها چه ربطی به هم دارن؟همچنین میشه در مورد death knightها هم توضیح بدید.با تشکر

Zende
25-06-2009, 11:26
یه دلیل داره میدونید چیه؟چون پلیر های خارجی بازی رو به چشم بازی نگاه میکنن اما متاسفانه ایرانی ها به چشم زندگیشون!!!
من یادمه خودم توی یه سرور از این فانی ها ولی خوب من نمیدونم چیش فانی بود پوست کلتو از بیلیزارد بیشتر میکند بازی میکردم توی یه مخمسه ای افتادم خراب!به شدت پول نیاز بودم حالا چقدر 21 گلد فقط!بعد داشتم میرفتم سرورش شلوغ بود به روی خودمم نیوورده بودم که پول نیاز دارم ما دیدیم یه دونه از این روگای نایت الف اومده بود تو سرزمین هیومنا لولشم فکر کنم 68 بود یادم نیست درست بعد ما داشتیم رد میشدیم ما دیدیم یه دفعه اومد دید به ما گفت do u need gold? ما شاخ در اووردیم ما که پولی از کسی نخواتسیم این خود سر اومده میگه دو یو نیید ما هم دیدیم اوضاع خوبه گفتیم ye thx but only 21 gold ما دیدیم بهمون 221 گلد داد!گفتم شاید اشتباه کرده گفتم hmm i think u wrong i said 21 not 221 گفت no np go buy what u need بعدم رفت فرشته ی نجات بود:دی:دی خلاصه ما از این داستان پند میگیریم که ای خاک بر سر ما که این قدر ادعای خوبی داریم حاضر نیستیم بهم کمک کنیم و خارجی ها باید بجاش اینکارو انجام بدن!!!

خب معلومه كي ميگه خوشگل نيستن؟!
هم مرداشون هم زناشون خوشگلن.
از ميان elf ها من سناريوس بدبخت رو بيشتر از همه دوست دارم.بدبختش براي اينه كه اين orc هاي احمق كشتنش تو واركرفت 3 ولي تو wow نميدونم زنده باشه يا نه؟ زنده هست؟
البته البته اون در صورتی هست که الفش بلود الف باشه نه نایت الف بلود الف هم مرد و هم زنشون خوشگلن حالا مردها بیشتر!:دی ولی الف ها فقط زنها خوشگلن اونم در ارباب حلقه ها نسبتا بیشتر به این بازی!:دی

EvilDead
25-06-2009, 11:39
دوست عزيز سوء تفاهم نشه ايشون با ما بودن!

كجا مشخص شده؟:18:
اگر منظورت اون ايليدن مسخره هست كه من كه به elf بودن اونو قبول ندارم چه برسه به اين كه به Night Elf قبولش داشته باشم.:20:
خب دليل بيار
مشخصه Night elf خوشگل ترن البته سر اين من نميخوام بحث كنم.
بحث اصليمون اين بود كه شما ميگي N elf ها خبيثن ولي هيچ مدرك و دليلي براي حرفتون نمياري.:13:
N elf ها با طبيعت يكين براي همين هم نميتوني بگي خبيث هستن.:27:
البته شايد حق داشته باشيد و اون ها در مقابل دشمناشون خبيث باشن تا بتونن به زندگيشون ادامه بدن.

من یک پیشنهاد بهت میدم که بری و دوباره اون کتابهایی که خوندی بخونی چون:

همه میدونن که ایلیدن یک Night Elf بوده وهست وخواهد بود ! از شکلش هم معلومه یکم دقت کنی میفهمی !

loomina
25-06-2009, 12:06
یه دلیل داره میدونید چیه؟چون پلیر های خارجی بازی رو به چشم بازی نگاه میکنن اما متاسفانه ایرانی ها به چشم زندگیشون!!!
من یادمه خودم توی یه سرور از این فانی ها ولی خوب من نمیدونم چیش فانی بود پوست کلتو از بیلیزارد بیشتر میکند بازی میکردم توی یه مخمسه ای افتادم خراب!به شدت پول نیاز بودم حالا چقدر 21 گلد فقط!بعد داشتم میرفتم سرورش شلوغ بود به روی خودمم نیوورده بودم که پول نیاز دارم ما دیدیم یه دونه از این روگای نایت الف اومده بود تو سرزمین هیومنا لولشم فکر کنم 68 بود یادم نیست درست بعد ما داشتیم رد میشدیم ما دیدیم یه دفعه اومد دید به ما گفت do u need gold? ما شاخ در اووردیم ما که پولی از کسی نخواتسیم این خود سر اومده میگه دو یو نیید ما هم دیدیم اوضاع خوبه گفتیم ye thx but only 21 gold ما دیدیم بهمون 221 گلد داد!گفتم شاید اشتباه کرده گفتم hmm i think u wrong i said 21 not 221 گفت no np go buy what u need بعدم رفت فرشته ی نجات بود:دی:دی خلاصه ما از این داستان پند میگیریم که ای خاک بر سر ما که این قدر ادعای خوبی داریم حاضر نیستیم بهم کمک کنیم و خارجی ها باید بجاش اینکارو انجام بدن!!!

البته البته اون در صورتی هست که الفش بلود الف باشه نه نایت الف بلود الف هم مرد و هم زنشون خوشگلن حالا مردها بیشتر!:دی ولی الف ها فقط زنها خوشگلن اونم در ارباب حلقه ها نسبتا بیشتر به این بازی!:دی

ميگم تو منو دنبال ميكني؟
شد ما يه جا پست بديم پست بعديش تو نباشي؟!
حرف اين خائنين رو نزن كه حالم ازشون بهم ميخوره!:2:
موجوداتي كه به لژيون سوزان كمك كنند از undead ها بد ترن.
اين اين مي مونه كه در زمان جنگ با يه كشور بري بر عليه مردمت بهشون كمك كني.
اه اه اه!
اين blood elf ه كساني هستن كه حتي توي واركرفت 3 يه گروه جدا نداشتن بدبختا!
نميدونم ولي مطمئنن سازنده هاي بازي از دستشون در رفته كه اينا اومدن تو بازي!
ولي Night Elf ها رو نيگه كن. از اولين بازي بليزارد هم كه نه ولي از دوميش تو بازي بودن!
به محض اين كه وارد WOW شدم قول ميدم فقط b elf بكشم.

loomina
25-06-2009, 12:10

همه میدونن که ایلیدن یک Night Elf بوده وهست وخواهد بود ! از شکلش هم معلومه یکم دقت کنی میفهمی !

لعنت بر منكر اين ماجرا!
ولي بازم خوبه كه براي كمك به قبيلشون تبديل شد به يه موجود فراتر
چون كه ميخواست undead هارو بكشه.
ولي b elf ها چي؟
اونا به ايليدن پناه اوردن و از اونجايي كه ايليدن هم دلش به حالشون سوخت كمكشون كرد.
اين رو كه ميدوني؟

EvilDead
25-06-2009, 12:18
لعنت بر منكر اين ماجرا!
ولي بازم خوبه كه براي كمك به قبيلشون تبديل شد به يه موجود فراتر
چون كه ميخواست undead هارو بكشه.
ولي b elf ها چي؟
اونا به ايليدن پناه اوردن و از اونجايي كه ايليدن هم دلش به حالشون سوخت كمكشون كرد.
اين رو كه ميدوني؟

پس قبول کردی که n elf ها هم خباثت دارند ! یکی مثل ایلیدن !

کمک کردن ایلیدن به b elf ها هم به خاطر تغییر به یک موجود فراتر بود ! چون n elf ها دل ندارن که بخوان دلشون به حال کسی بسوزه :31:

Zende
25-06-2009, 12:30
بله بله درسته!
بعدشم لومینا جان بلود الف هارو من نگفتم چی کاره ان بحث خوشگلی شد من گفتم خوب 100000000000000% بلود ها خوشگل ترن حالا دیگه حالا دیگه چی کار کردن که دست خودشون نبوده دست سازنده ها بوده مگه نه؟!

loomina
25-06-2009, 12:46
پس قبول کردی که n elf ها هم خباثت دارند ! یکی مثل ایلیدن !

کمک کردن ایلیدن به b elf ها هم به خاطر تغییر به یک موجود فراتر بود ! چون n elf ها دل ندارن که بخوان دلشون به حال کسی بسوزه :31:

يادت نره b elf ها هم از N elf ها بودن
شايد خبيث شده باشن يا فرق هاي ديگه ولي بعضي خصوصياتشون هنوز همونه!:27:
قبول هم نكردم كه خبيثن.
محض اطلاع بگم كه ايليدن قبل از اين كه اصلا b elf ها باشن با گرفتن جمجمه ي گولدن تبديل شده بود به يه موجود فراتر و ميتونست اين موجودات خيانت كار هم نابودشون كنه از دم!
تازه تو توجه نكردي كه N elf ها بودن كه به رها شدن b elf ها از چنگ انسان ها كمك كردن و تيراندا بود كه جان خودشو بخ خطر انداخت براشون پس هنوزم ميگي كه دل و انصاف ندارن؟؟؟:18:

بله بله درسته!
بعدشم لومینا جان بلود الف هارو من نگفتم چی کاره ان بحث خوشگلی شد من گفتم خوب 100000000000000% بلود ها خوشگل ترن حالا دیگه حالا دیگه چی کار کردن که دست خودشون نبوده دست سازنده ها بوده مگه نه؟!

در مورد خوشگلي هم كاملا معلومه كه N elf ها خوشگل ترن .
به هر حال b elf ها هم اگر خوشگلن به خاطر اينه كه از نسل همين n elf ها بودن.
جواب ميخوايد بازم بگم؟ هر چند دو به يك كردين و من رو تنها گير اوردين ولي من تا اخرين قطره ي اطلاعاتم ميجنگم!!:20:

zipper
25-06-2009, 12:47
ميگم تو منو دنبال ميكني؟
شد ما يه جا پست بديم پست بعديش تو نباشي؟!
حرف اين خائنين رو نزن كه حالم ازشون بهم ميخوره!:2:
موجوداتي كه به لژيون سوزان كمك كنند از undead ها بد ترن.
اين اين مي مونه كه در زمان جنگ با يه كشور بري بر عليه مردمت بهشون كمك كني.
اه اه اه!
اين blood elf ه كساني هستن كه حتي توي واركرفت 3 يه گروه جدا نداشتن بدبختا!
نميدونم ولي مطمئنن سازنده هاي بازي از دستشون در رفته كه اينا اومدن تو بازي!
ولي Night Elf ها رو نيگه كن. از اولين بازي بليزارد هم كه نه ولي از دوميش تو بازي بودن!
به محض اين كه وارد WOW شدم قول ميدم فقط b elf بكشم.

منظورتون از بد بخت ها چي بود !
توي warcraft 3 اگه B elf ها گروه جدا نداشتن ولي مرد كه داشتن
ولي N elf ها همشون زن بودن و تنها مرد هاشون ايليدن و اون گوزنه بود
به عبارتي ديگر B elf ها مثل يك شير مرد ميان جلو ولي N elf مثل دختر ها ميان جلو :27:

danialshafaie
25-06-2009, 12:49
آقا يون خوشگلي رو ول كنيد اصلا هيچ كدوم خوشگل نيستن من خوشگلم حتما يه سري به اين temple of the moon تو darn بزنيد خيلي زيباست

danialshafaie
25-06-2009, 12:55
آقا اصلا اونو ول كنيد يه نگاهي هم به خوده بازي بيندازيد گندهي b elf ها كيه؟ kael thas حالا loot اش چيه چرت و پرت حالا همون illidan كه شما مي گي night elf هست ولي loot رو نگا كن 3 تيكه از t6 و twin blade پس طرف blood elf رو ول كن از لحاظ boss هم night elf ها بهترن

danialshafaie
25-06-2009, 13:00
نه loomina جان منم با توام هر چي باشه نصفه عمرمونو alliance بوديم بايد ازشون دفاع كنيم

zipper
25-06-2009, 13:06
كــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــمـــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــك
حالا كه دوباره پچ هارو نصب كردم ميبينم فايل realmlist نيـــــــــــــــــــــــ ـــست

N!CE^M4N
25-06-2009, 13:06

بعد از این همه وردبازی کردن به ایلیدان میگین elf

زشته بابا ایلیدان دمون تشریف دارن یکم جی ام باشید بد نیست ! :27:

loomina
25-06-2009, 13:11
منظورتون از بد بخت ها چي بود !
توي warcraft 3 اگه B elf ها گروه جدا نداشتن ولي مرد كه داشتن
ولي N elf ها همشون زن بودن و تنها مرد هاشون ايليدن و اون گوزنه بود
به عبارتي ديگر B elf ها مثل يك شير مرد ميان جلو ولي N elf مثل دختر ها ميان جلو :27:

چي؟
تو كه طرفه N elf ها بودي!
اين ضعف نيست بلكه نشون ميده حتي زن هاشون هم قدرتمند هستن.
گوزن هم بچه ي همسايتونه!:31:
اگر بلد نيستي ياد بگير اسمشونو! سناريوس هست اسمش.
مثل اين كه يادت رفته كه N elf ها بودن كه در اخر لژيون سوزان رو نابود كردن.:27:

loomina
25-06-2009, 13:13
نه loomina جان منم با توام هر چي باشه نصفه عمرمونو alliance بوديم بايد ازشون دفاع كنيم

ايول بالاخره يه جوانمرد پيدا شد.
مرحبا. افرين احسند باريكلا. good job!

zipper
25-06-2009, 13:17
چي؟
تو كه طرفه N elf ها بودي!
اين ضعف نيست بلكه نشون ميده حتي زن هاشون هم قدرتمند هستن.
گوزن هم بچه ي همسايتونه!:31:
اگر بلد نيستي ياد بگير اسمشونو! سناريوس هست اسمش.
مثل اين كه يادت رفته كه N elf ها بودن كه در اخر لژيون سوزان رو نابود كردن.:27:

من كي طرف N elf بودم ؟ :41:
صفحه ي 605 رو نگاه كن ببين كي ضعف داره ! :19:
بعدش هم سناريو يهر گوزن ديگه اي ... من كاري ندارم به اينا ... من مردي و مردانگي رو گفتم :27:

danialshafaie
25-06-2009, 13:17
lol مرسي آقاي zipper شما خبر داري كه جاي realmlist از bc تا حالا عوض شده ديگه؟

zipper
25-06-2009, 13:18
Only Blood Elf

zipper
25-06-2009, 13:23
lol مرسي آقاي zipper شما خبر داري كه جاي realmlist از bc تا حالا عوض شده ديگه؟

توي confign هم رفتم و realmlist set رو هم عوض كردم اما وقتي وارد بازي ميشم realmlist set بهحالت اوليه برميگرده نميدونم بايد چيكار كنم

داخل فايل confign اينو نوشته :

SET readTOS "1"
SET readEULA "1"
SET readScanning "-1"
SET readContest "-1"
SET readTerminationWithoutNotice "1"
SET installType "Retail"
SET locale "enGB"
SET expansionMovie "0"
SET movie "0"
SET showToolsUI "1"
SET portal "eu"
SET realmlist "eu.logon.worldofwarcraft.com"
SET coresDetected "1"
SET hwDetect "0"
SET gxColorBits "24"
SET gxDepthBits "24"
SET gxResolution "800x600"
SET gxRefresh "60"
SET gxMultisampleQuality "0.000000"
SET gxFixLag "0"
SET videoOptionsVersion "1"
SET Gamma "1.000000"
SET Sound_OutputDriverName "System Default"
SET Sound_MusicVolume "0.40000000596046"
SET Sound_AmbienceVolume "0.60000002384186"
SET farclip "350.000000"
SET particleDensity "1.000000"
SET spellEffectLevel "3"
SET patchlist "eu.version.worldofwarcraft.com"

loomina
25-06-2009, 13:28
من كي طرف N elf بودم ؟ :41:
صفحه ي 605 رو نگاه كن ببين كي ضعف داره ! :19:
بعدش هم سناريو يهر گوزن ديگه اي ... من كاري ندارم به اينا ... من مردي و مردانگي رو گفتم :27:

ابروي طرفدار هاي wow رو بردي چه برسه به طرفدار هاي b elf ها!( شوخي):31:
حالا اگر اسمشو نگفته بودم دلم نميسوخت! بازم غلط مينويسه! اي خدا!

توجه: تازه مرد تر از سناريوس ديده بودي كه براي نجات elf ها از جانش گزشت؟ تازه اين بدبخت ها( b elf ها) هم اون موقع هنوز n elf بودن. در واقع سناريوس به شما هم كمك كرده.

Only Blood Elf
در ضمن شما برادر ايليدن رو نميبيني؟ سر و مر و گنده! گير ميدي به افراد مرحوم؟:13:

ho0rezam
25-06-2009, 13:29
سلام به همه ی.مدتیه یه شب تا صبح کلی صفحه میره جلو...چه خبره؟؟؟؟؟:31:

راستی..میگم کوست های باحال واسه الیانس ها میشناشید؟!
زیباترین جایی که رفتید کجا بوده؟!خواهشا جر و بحث نکنید...فقط بگید و ادرس بدین تا بریم..
واسه کوئست ها برو به آدرس زیر

از نظر من howling fjord آخه موزیک توپی داره
---------------------------------------------------
آقا احسان...MARSHAL راست میگه...بی خیال افلاین شو...پره باگ و مشکلات هست...یهو میبینی کوئست وجود نداره...یه جا گیر میکنی و نمیتونی حرکت کنی...روو mount سوار میشی دیگه نمیتونی dismount کنی...و کلی مشکلاته دیگه
خوده من اول با افلاین شروع کردم هیچی یاد نگرفتم..فقط فهمیدم که باید لول آپ کرد و توو بازی npc کشت:31:...تازه شما هر چقدر که حرفه ای هم بشی توو افلاین باز هیچی از انلاین نمیدونی...چون نمیتونی duel بزنی و مطمئنا Inss نمیتونی بری و هیچ وقت متوجه نمیشی که بعضی از spell ها واسه چی هستن(مثلا همون buff ها)
به قول مارشال منم اول از mage (توو افلاین) خوشم میومد...اما از وقتی که اومدم توو انلاین warrior برداشتم :31: الانم دوست دارم یه druid بسازم
-------------------------------------

آقا اصلا اونو ول كنيد يه نگاهي هم به خوده بازي بيندازيد گندهي b elf ها كيه؟ kael thas حالا loot اش چيه چرت و پرت حالا همون illidan كه شما مي گي night elf هست ولي loot رو نگا كن 3 تيكه از t6 و twin blade پس طرف blood elf رو ول كن از لحاظ boss هم night elf ها بهترن

salama ashal'anore :31::31:
kael هم بد نیست loot هاش که...همون mountش کلیه :31::31: توو کفشم اما میگن فقط دوتا mob اول رو میشه زد...همون که fear میکنه. اما قبول دارم که illi شاخ تره، همون warglaive of azzinoth هاش خدا بودن چه برسه به armor token هاش

danialshafaie
25-06-2009, 13:34
بابا config ديگه چيه نبايد به اون دست مي زدي realmlist اينجاست E:\Program Files\World of Warcraft\World of Warcraft\Data\enGB\realmlist

danialshafaie
25-06-2009, 13:36
مرسي رضا جان بابته تاييد پس آقايون ديگه رو حرفه آقا رضا نمي شه حرفي زد D:

Zende
25-06-2009, 13:38
آقا چقدر جنگ اینجا هست به خاطر دوتا ریس بابا بس کنید دیگه!این از این دفاع میکنه اون از اون ول کنید دلتون خوشه تصویب شد بلود الف ها خوشگل ترن دیگه بس کنید!
نظر سنجی:دی!:سروری که شبیه بیلیزارد باشه آیتماش مثلا اون سیرکی که توی سرزمین هیومن ها هست روز ولنتاین یا ... رو داشته باشه و نسبتا فانی باشه رو معرفی کنید.
با تشکر.

ho0rezam
25-06-2009, 13:51
مرسي رضا جان بابته تاييد پس آقايون ديگه رو حرفه آقا رضا نمي شه حرفي زد D:

ما کوچیکتیم داداش...ما تایید کردیم واسه صحیح و دقیق بودن صحبت هایه شما.

danialshafaie
25-06-2009, 13:52
اقا منظورتو نفهميدم منظوره شما از ITEM همن world event هست؟ اگه همونه كه هيچ سرور Free همرو نداره ولي همين scape چند تايي داره

danialshafaie
25-06-2009, 13:54
اوه اوه ركورد تماشاگران تاپيك شكست 8 كاربر

loomina
آقا چقدر جنگ اینجا هست به خاطر دوتا ریس بابا بس کنید دیگه!این از این دفاع میکنه اون از اون ول کنید دلتون خوشه تصویب شد بلود الف ها خوشگل ترن دیگه بس کنید!
نظر سنجی:دی!:سروری که شبیه بیلیزارد باشه آیتماش مثلا اون سیرکی که توی سرزمین هیومن ها هست روز ولنتاین یا ... رو داشته باشه و نسبتا فانی باشه رو معرفی کنید.
با تشکر.

اينقدر زد حال نزن بچه جون مگه به تو بنده حرف هاي ما؟ D:

danialshafaie
آقا مارمولك آخر شما چكار كردي realm و faction رو؟

marmolak kocholo
25-06-2009, 14:13
آقا مارمولك آخر شما چكار كردي realm و faction رو؟
با من هستی D:
مگه قرار بود چیکارشون کنم !؟

danialshafaie
25-06-2009, 14:15
آره كدوم realm رفتي و char چيه؟

marmolak kocholo
25-06-2009, 14:21
wتو ScapeGaming هستم بیشتر هم می رم تو WowCrack ش !
هیرو هم هون طور که گفتم Horde ، Tarun، Warior هست !
اسمم هم تو بازی فعلا aSeCReTa هست
:X
اومدم ally بسازم ضد حال خوردم گفتش که نمی تونی تو یک pvp هم هورد بسازی هم الیانس !! |:

MARSHAL_AOL
25-06-2009, 14:39
توي confign هم رفتم و realmlist set رو هم عوض كردم اما وقتي وارد بازي ميشم realmlist set بهحالت اوليه برميگرده نميدونم بايد چيكار كنم

داخل فايل confign اينو نوشته :

SET readTOS "1"
SET readEULA "1"
SET readScanning "-1"
SET readContest "-1"
SET readTerminationWithoutNotice "1"
SET installType "Retail"
SET locale "enGB"
SET expansionMovie "0"
SET movie "0"
SET showToolsUI "1"
SET portal "eu"
SET realmlist "eu.logon.worldofwarcraft.com"
SET coresDetected "1"
SET hwDetect "0"
SET gxColorBits "24"
SET gxDepthBits "24"
SET gxResolution "800x600"
SET gxRefresh "60"
SET gxMultisampleQuality "0.000000"
SET gxFixLag "0"
SET videoOptionsVersion "1"
SET Gamma "1.000000"
SET Sound_OutputDriverName "System Default"
SET Sound_MusicVolume "0.40000000596046"
SET Sound_AmbienceVolume "0.60000002384186"
SET farclip "350.000000"
SET particleDensity "1.000000"
SET spellEffectLevel "3"
SET patchlist "eu.version.worldofwarcraft.com"

مرسي از اين سوالت چون از تو اين چيزايي كه گفتي من كلي چيز ياد گرفتم شوخي نميكنما بيخيال اما جواب :
طبق اين عكس ها عمل نما :31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعدش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعدش وارد بازي شو و Quit كن و از بازي خارج شو بعد برو به جايي كه بازي رو نصب كردي مثلا من رو درايو D نصب كردي تو برو رو همون كه خودت توش بازي رو نصب كردي برو به اين مسير:World of Warcraft\Data\enGB
اينجا كه رفتي فايل realmlist اونجاست بعد برو و ريلم رو تو فايل realmlist وارد كن اگه ميخواي Wowscape بازيكني من مال خودمو گذاشتم برات ميتوني Copy و Paste كني جاي اوني كه اونجاست ميتوني هم اونطوري كه گفتم بالا تنظيمش كني اينم فايل خودم
از اينجا بگير
مشكلت حل ميشه انشا الله :6: :6:

jenayaat
25-06-2009, 14:39
من 2.4.3 تو wowlegion بازی میکردم و الان که شده 3.9 میگن اگه paladin بودی الان باید اولین پسووردی که برای اکانتت ساختی و بزاری.این درسته؟
ریلمش که عوض نشده؟

zipper
25-06-2009, 14:43
با تشکر.

ايول ...
فهميدم يكي اينجا هست كه با من هم نظر باشه ! :10:

MARSHAL_AOL
25-06-2009, 14:59
من 2.4.3 تو wowlegion بازی میکردم و الان که شده 3.9 میگن اگه paladin بودی الان باید اولین پسووردی که برای اکانتت ساختی و بزاری.این درسته؟
ریلمش که عوض نشده؟

نه هميني هست كه گفتي ريلم logon.scapegaming.com

و الان که شده 3.9 میگن اگه paladin بودی الان باید اولین پسووردی که برای اکانتت ساختی و بزاری.این درسته؟
اين ديگه چه زري هست كه زدن ؟
اگه اكنت داري كه خوب با همون اكنت قبلي ميتوني بياي اگر هم نداري يكي بساز اينجا

اين تيكه مربوط به شما نيست :

اقا ما ميگيم بحثو تموم كنيد شما نووووووووووون به هم غرض ميديد ؟

zipper
25-06-2009, 15:04
جز سرور scapegaming كسي سرور ديگه اي رو سراغ نداره ؟

آخه اين سايت يه مشكلي داره كه ID نميسازه !
هر كاري كردم نتونستم ID بسازم !

ديگه داره گريه ام ميگيره : هق هق ...

marmolak kocholo
25-06-2009, 15:06
2 ساعته Scape دان شده !
شیطونه میگه بری پول بدی بلیزارد عشو بشی عضق دنیارو بکنیاااا !

zipper
25-06-2009, 15:10
2 ساعته Scape دان شده !
شیطونه میگه بری پول بدی بلیزارد عشو بشی عضق دنیارو بکنیاااا !

شما هم بيا تا با هم گريه كنيم !

jenayaat
25-06-2009, 15:12
quest helper و addon ها رو کجا کپی کنم؟

وقتی login میزنم این ارور و میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پچم درسته ورژنش ولی نمیدونم مشکلش چیه؟؟ریلمم درسته

loomina
25-06-2009, 15:22
اين تيكه مربوط به شما نيست :

اقا ما ميگيم بحثو تموم كنيد شما نووووووووووون به هم غرض ميديد ؟

شما چقدر شور ميزني. مگه بحث هاي ما نكنه يه وقت صداش زياده نميزاره شبا شما بخوابي؟!:31:
خب بحثه ديگه بعد هم من كه گفتم اين ببحث رو من شروع نكردم.
من پرسيدم كي night elf هست يهو ديدم اين طرفدار هاي اين خائنين( b elf ها) شروع كردن به تهمت زدن به Night Elf ها! من هم دفاع ميكنم.:5:
راستي اقاي jenayaat به دردتون خورد اونا؟

danialshafaie
25-06-2009, 15:22
با احتمال 99 درصد پچه شما همون 1.5 gb هستش آره؟ چون اون بتا هستشو كار نمي كنه بايد اون 7.5 gb رو بگيري يا پچه كامله 2.0.0 به 3.0.1

ho0rezam
25-06-2009, 15:24
جز سرور scapegaming كسي سرور ديگه اي رو سراغ نداره ؟

آخه اين سايت يه مشكلي داره كه ID نميسازه !
هر كاري كردم نتونستم ID بسازم !

ديگه داره گريه ام ميگيره : هق هق ... بگو من واست میسازم داداش.
------
مارمولک بابا بیا fun :دی - رفتی crack چی کار آخه؟؟؟؟ داری توو private بازی میکنیا...خوب fun به این خوبی :دی در ضمن 200k 200k گلد میگیری دیگه...نه؟؟؟؟ :دی :دی :دی

دیدی چی شد؟؟؟؟fun پرید...کجا بردن این fun رو بابا؟؟؟؟؟ :دی :دی - چند مدته سرور هی آف میشه، البته حقم دارن از بس این 3.0.9 باگ و مشکلات داره :دی بره رو 3.1 راحت میشیم.

danialshafaie
25-06-2009, 15:32
loomina جان دانلوده اين پچهاي شما تموم نشد؟ كه سريع بيايي پيشه ما؟

jenayaat
25-06-2009, 15:34
الان من 3.9 دارم اینم اسم و حجم پچم
من 2.4.3 داشتم و بازی میکردم باهاش = 7.80 GB
1.1GB = WoW-2.4.3-to-3.0.1-TBC-EU-Update
WoW-3.0.1-to-3.0.2-Update = 631 MB
WoW-3.0.2.9056-to-3.0.3.9183-enGB-patch.exe = 82 MB
WoW-3.0.3.9183-to-3.0.8.9464-enGB-patch.exe = 56 MB
WoW-3.0.8.9464-to-3.0.8.9506-enGB-patch.exe = 13.7 MB
WoW-3.0.8.9506-to-3.0.9.9551-enGB-patch.exe = 11.6 MB
حالا این پچا درستن یا بتا هستن؟اگه درسته چرا این اروره بالا (عکسش تو پست بالا هست)و میده؟

jenayaat
25-06-2009, 15:35
اره داداش LOOMINA دست گلت درد مکنه

zipper
25-06-2009, 15:42
بگو من واست میسازم داداش.
[/B]

يه پيغام خصوصي براي شما فرستادم كه توش مشخصاتم رو نوشته بودم .

ممنونم

Doctor.Freeman
25-06-2009, 15:43
هدف از گزاشتن این پست این نیست که بخواهیم سرور های دیگر را مورد حمله قرار بدیم و
ما فقط داریم حقیقت را میگیم , امیدوارم که هیچ کسی از این پست نارحت نشود . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این حرف تعداد زیادی از بازیکنان حرفه ای ایران است که حرف دلشان را گفته اند .

چرا سرورهای ایرانی دوام زیادی ندارند :

1 . ضعف مدیریتی .
2 . نداشتن پشتیبان مالی .
3 . ضعف در سخت افزار سرور .
4 . باگ های بسیار زیاد سرور .
5 . نداشتن علم و اطلاعات GM ها برای رفع کردن باگ های سرور .
6 . رسیدگی نکردن Admin یا GM به مشکل بازیکنان .
7 . اجراع نشدن قوانین .
8 . نگزاشتن شرایط مساوی برای بازیکنان .
9 . GM ها به قول و وعده هایشان عمل نمیکنند .
10 . دروغ گفتن در مسائل سرور .
11 . دادن وعده های دروغ به بازیکنان .
12 . سوء استفاده از موقعیت GM ها و پارتی بازی در سرور .
13 . ارزش قائل نشدن GM ها در برخورد با بازیکنان .
14 . دست کاری باس ها .
در بعضی از سرور ها انقدر باس زدن اسان است که 5 نفره میشود تمام باس ها را زد و
در بعضی سرور ها هم انقدر باس زدن سخت است که اگر بهترین گیلد های Pve دنیا هم بیایند نمیتوانند باس را بکشند .

دوستان عزیز مسئولین سرور تمامی این دلایل را مورد برسی قرار داده اند و با فکر و با برنامه ریزی درست اقدام به راهندازی سرور کرده اند .
امیدواریم با کمک شما سروری لایق و قانونمند داشته باشیم .

HTML کد:

Realm : 85.198.57.170

من 3 روزه دارم تو اين سرور بازي ميكنم . نه باگ داشته نه مشكل ديگه . هيچي . . .
Xp Rate هم پايينه2 هستش . پس : از افراد Noob و تازه كار تقاضا ميشه عضو نشن .

- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]واقعا عاليه
سريع تا مجانيه بسازين كه بعدا پشيمون ميشين .

هيرو خودم :Alance : Gnome : Rouge : BLOKE

zipper
25-06-2009, 15:46
شما چقدر شور ميزني. مگه بحث هاي ما نكنه يه وقت صداش زياده نميزاره شبا شما بخوابي؟!:31:
خب بحثه ديگه بعد هم من كه گفتم اين ببحث رو من شروع نكردم.
من پرسيدم كي night elf هست يهو ديدم اين طرفدار هاي اين خائنين( b elf ها) شروع كردن به تهمت زدن به Night Elf ها! من هم دفاع ميكنم.:5:
راستي اقاي jenayaat به دردتون خورد اونا؟

b elf هاي خائن كه گفتي يعني چه ؟؟؟ :19:

بچه ها حالا كي داره دوباره شروع ميكنه ؟ شما قضاوت كنيد ؟ :19:
n elf هاي سياسوخته ي بد بخت بيچاره !!! :21:

danialshafaie
25-06-2009, 16:06
آقاي dr مرسي از شما كه سروري به نظر خودتون خوب رو معرفي كرديد ولي يه نكته رو اشتباه كرديد كه هيچ كي حرفه اي به دنيا نمي آيد بلكه با يواش يواش بازي كردن حرفه اي مي شه پس اينكه شما مي گي noob ها نيان خيلي اشتباهه من خودم يه روز تو scape شروع كردم و حتي npc ها رم به زور مي زدم ولي الان با shaman و paladin يه pvp خيلي خوبي دارم

danialshafaie
25-06-2009, 16:07
آقاي jenayat بله اين پچه شما beta هست همون 1.1 gb و بايد بري كاملشو گير بياري البته اگه تهراني كه از وليعصر وگرنه به بچه هاي تاپيك بگو برات بفرستن

jenayaat
25-06-2009, 16:12
LOOMINA , ZIPPER,danialshafaie یا هر کسی دیگه لطفا کمک کنید
1-quest helper و addon ها رو کجا کپی کنم؟
2-وقتی login میزنم این ارور و میده
اینا پچ های منه
الان من 3.9 دارم اینم اسم و حجم پچم
من 2.4.3 داشتم و بازی میکردم باهاش = 7.80 GB
1.1GB = WoW-2.4.3-to-3.0.1-TBC-EU-Update
WoW-3.0.1-to-3.0.2-Update = 631 MB
WoW-3.0.2.9056-to-3.0.3.9183-enGB-patch.exe = 82 MB
WoW-3.0.3.9183-to-3.0.8.9464-enGB-patch.exe = 56 MB
WoW-3.0.8.9464-to-3.0.8.9506-enGB-patch.exe = 13.7 MB
WoW-3.0.8.9506-to-3.0.9.9551-enGB-patch.exe = 11.6 MB
حالا این پچا درستن یا بتا هستن؟اگه درسته چرا این اروره بالا (عکسش تو پست بالا هست)و میده؟
ریلمم درسته/ پچ و شما بگین درسته یا نه ولی من همه ی این پچ هارو الان نصب کردم / اکانت هم دارم و وارد اکانت میشه ولی تا همین عکسه یعنی اکانتم SUCSSES میشه
ببین خوب برای دانلود نیست؟

zipper
25-06-2009, 16:15
لا اقل يه سرور ميگفتيد كه پچ 3.0.9 جواب بده
اين سروري كه گفتيد روي پچ 3 جواب نميده

danialshafaie
25-06-2009, 16:27
آقا در جوابه سواله اول شما كه اول وارد بازي بشو بعد دنباله add on باش دومي هم پچ هات غلطن يعني ناقص بايد پچه كاملو بگيري

EvilDead
25-06-2009, 16:59
يادت نره b elf ها هم از N elf ها بودن
شايد خبيث شده باشن يا فرق هاي ديگه ولي بعضي خصوصياتشون هنوز همونه!:27:
قبول هم نكردم كه خبيثن.
محض اطلاع بگم كه ايليدن قبل از اين كه اصلا b elf ها باشن با گرفتن جمجمه ي گولدن تبديل شده بود به يه موجود فراتر و ميتونست اين موجودات خيانت كار هم نابودشون كنه از دم!
تازه تو توجه نكردي كه N elf ها بودن كه به رها شدن b elf ها از چنگ انسان ها كمك كردن و تيراندا بود كه جان خودشو بخ خطر انداخت براشون پس هنوزم ميگي كه دل و انصاف ندارن؟؟؟:18:

در مورد خوشگلي هم كاملا معلومه كه N elf ها خوشگل ترن .
به هر حال b elf ها هم اگر خوشگلن به خاطر اينه كه از نسل همين n elf ها بودن.
جواب ميخوايد بازم بگم؟ هر چند دو به يك كردين و من رو تنها گير اوردين ولي من تا اخرين قطره ي اطلاعاتم ميجنگم!!:20:

باید بگم که بلود ها و night ها از 1 گروه به نام Elf-Darkelves تشکیل شدن و هر کدوم استقلال یافتن و به 3 گروه تقسیم شدن :

1. night Elf
2. Blood Ef
3. Dark elf

پس اینقدر نگید جدا شدن جدا شدن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EvilDead
25-06-2009, 17:04
هدف از گزاشتن این پست این نیست که بخواهیم سرور های دیگر را مورد حمله قرار بدیم و
ما فقط داریم حقیقت را میگیم , امیدوارم که هیچ کسی از این پست نارحت نشود . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این حرف تعداد زیادی از بازیکنان حرفه ای ایران است که حرف دلشان را گفته اند .

چرا سرورهای ایرانی دوام زیادی ندارند :

1 . ضعف مدیریتی .
2 . نداشتن پشتیبان مالی .
3 . ضعف در سخت افزار سرور .
4 . باگ های بسیار زیاد سرور .
5 . نداشتن علم و اطلاعات GM ها برای رفع کردن باگ های سرور .
6 . رسیدگی نکردن Admin یا GM به مشکل بازیکنان .
7 . اجراع نشدن قوانین .
8 . نگزاشتن شرایط مساوی برای بازیکنان .
9 . GM ها به قول و وعده هایشان عمل نمیکنند .
10 . دروغ گفتن در مسائل سرور .
11 . دادن وعده های دروغ به بازیکنان .
12 . سوء استفاده از موقعیت GM ها و پارتی بازی در سرور .
13 . ارزش قائل نشدن GM ها در برخورد با بازیکنان .
14 . دست کاری باس ها .
در بعضی از سرور ها انقدر باس زدن اسان است که 5 نفره میشود تمام باس ها را زد و
در بعضی سرور ها هم انقدر باس زدن سخت است که اگر بهترین گیلد های Pve دنیا هم بیایند نمیتوانند باس را بکشند .

دوستان عزیز مسئولین سرور تمامی این دلایل را مورد برسی قرار داده اند و با فکر و با برنامه ریزی درست اقدام به راهندازی سرور کرده اند .
امیدواریم با کمک شما سروری لایق و قانونمند داشته باشیم .

HTML کد:

Realm : 85.198.57.170

من 3 روزه دارم تو اين سرور بازي ميكنم . نه باگ داشته نه مشكل ديگه . هيچي . . .
Xp Rate هم پايينه2 هستش . پس : از افراد Noob و تازه كار تقاضا ميشه عضو نشن .

- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]واقعا عاليه
سريع تا مجانيه بسازين كه بعدا پشيمون ميشين .

هيرو خودم :Alance : Gnome : Rouge : BLOKE

فکر نمیکنید یکم 2.4.3 قدیمی شده ؟؟؟؟

danialshafaie
25-06-2009, 17:13
آقايون لطفا همه سرور و realm ي كه توش بازي مي كنن رو بگن تا بفهميم و يه w يا كمكي به هم بديم

ho0rezam
25-06-2009, 17:33
Zipper جان...اون اسمی که بهم گفتین قبلا ساخته شده...یه لیست از نام هایی که میخواین بسازین بهم بدین...هر چی باشه توو این سرور 24 هزار acc وجود داره

EvilDead
25-06-2009, 17:39
اقا اینجا بیشترین تعداد تو کدوم سرور بازی میکنن ؟ لطفا" بگید با هم تو یک سرور باشیم با هم Night elf بکشیم :31::27::46:!

danialshafaie
25-06-2009, 17:49
من كه تو scape دارم blood elf مي كشم حالا مي خاي تو هم بيا تا كشته بشي lol آقايون من مي رم netherwing ledge براي خريدن drake ولي حمله مي كنن بهم چي كار كنم؟

Metalzadeh
25-06-2009, 18:42
از برو بچ کسی Legion بازی نمیکنه ؟ (H)

jenayaat
25-06-2009, 19:15
من اگه بتونم بازی میکنم

jenayaat
25-06-2009, 19:16
آقاي jenayat بله اين پچه شما beta هست همون 1.1 gb و بايد بري كاملشو گير بياري البته اگه تهراني كه از وليعصر وگرنه به بچه هاي تاپيك بگو برات بفرستن
خوب یعنی مال من بتا حالا یه لینک بدین من لیچ کینگی که بتا دباشه رو دانلود کنم(حجمش مهم نسیت با 120 دانلود میکنم)

footballist
25-06-2009, 19:23
دوستان میخواستم بپرسم این بازی با چه سرعت اینترنتی خوب اجرا میشه؟با حجم محدود میشه اونو بازی کرد؟ممنون

jenayaat
25-06-2009, 19:31
دوستان میخواستم بپرسم این بازی با چه سرعت اینترنتی خوب اجرا میشه؟با حجم محدود میشه اونو بازی کرد؟ممنون
با دایل اپم بازی میشه کرد ولی یه جاهایی لگش زیاد میشه
با adsl 128 یا 64 میشه راحت بازی کرد
حجم محدود یعنی چی؟منظورت محدودیت دانلوده؟تا وقتی که تموم نشه میشه بازی کرد

footballist
25-06-2009, 19:34
من اینترنت 128 محدود دارم که 3گیگ.میشه باهاش بازی کرد؟این بازی زیاد از اینترنت استفاده میکنه؟من چون کارهای دیگه هم با اینترنت میکنم به این خاطر میگم.با تشکر

marmolak kocholo
25-06-2009, 19:36
سلام دوستان من چندتا Quest دارم که نمی دونم چی هستند اگه ممکنه کمکم کنید !
Broken Tools 0/5
Find Kyle
بقیشو بعدا می گم D:

jenayaat
25-06-2009, 19:36
داداش شما مشکلی نداری نگرانه دانلودش نباش این زیاد گیگ نمیخوره

jenayaat
25-06-2009, 19:37
سلام دوستان من چندتا Quest دارم که نمی دونم چی هستند اگه ممکنه کمکم کنید !
Broken Tools 0/5
Find Kyle
بقیشو بعدا می گم D:

داداش میشه خواهش کنم تو یاهو ان بشی؟سوال دارم:10:

loomina
25-06-2009, 20:03
b elf هاي خائن كه گفتي يعني چه ؟؟؟ :19:

بچه ها حالا كي داره دوباره شروع ميكنه ؟ شما قضاوت كنيد ؟ :19:
n elf هاي سياسوخته ي بد بخت بيچاره !!! :21:

100 تا دليل اوردم ولي شما ها چي؟ هيچي فقط بلدين الكي رجز بخونين.
ميدوني براي چي b elf ها خائنن؟ اگر نميدوني به خوندن ادامه بده:
به خاطر اين كه در زماني كه همه ي قبايل داشتن از لژيون سوزان نابود ميشدن و سعي ميكردن با هم متحد بشن ، b elf هاي خائن به لژيون سوزان كمك كردن! اين به اين معنيه كه به مردم خودشون خيانت كردن . حالا هنوز هم ميگي خائن نيستن؟
با اين وجود حتي Night Elf ها بهشون كمك كردن تا از زير سلطه ي human ها در بيان و حتي تيراندا به خطر اين موجودات قدر نشناس جان خودش رو به خطر انداخت .
حالا اگر اين زن كه شما مسخرش ميكني نبود ، اون كيل تاس احمق شما هم ميمرد...
لطفا اگر ميخواد دفاع كنيد دليل و مدرك بياريد وگرنه منم بلدم هر چيزي كه ميتونم بگم كه مثلا b elf ها از undead ها بودن يا شاهشون 2 جنس@يه! !!!
پس فكر نكنيد من نميتونم دروغ بگم!
تا حالا هم هرچي كه گفتم دليل داشتم براش.

danialshafaie
25-06-2009, 20:05
آقا در مورد اون quest ها مشكلي نيست چون تازه شروع كردي هنوز add on هم نگرفتي :) تو يه search بزن و carbonite 1.4 يا quest helper رو دانلود كن (ورژنش رو نمي دانم) اما carbonite بهتره بعد با استفاده از اون راحت quest ها رو انجام مي دي

marmolak kocholo
25-06-2009, 20:11
آقا در مورد اون quest ها مشكلي نيست چون تازه شروع كردي هنوز add on هم نگرفتي :) تو يه search بزن و carbonite 1.4 يا quest helper رو دانلود كن (ورژنش رو نمي دانم) اما carbonite بهتره بعد با استفاده از اون راحت quest ها رو انجام مي دي

داداش من QuestHelper رو داشتم!!
چه طوری باید ازش استفاده کرد !؟

danialshafaie
25-06-2009, 20:13
آقاي jenayaat اين هم بره شما از اين link
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بريد و فايله none to 3.0.1 full كه تقريبا 7.3 gb هست رو دانلود كنيد و بعد بقيه ي پچ ها رو كه به 3.0.9 مي رسونه بعد مي تونيد بازي كنيد

danialshafaie
25-06-2009, 20:13
sorry 3.0.9 كه اشتباه نوشتم

danialshafaie
25-06-2009, 20:17
ok الان quest helper رو هم توضيح مي دم شما بايد همچين آدرسي داشته باشيد E:\Program Files\World of Warcraft\World of Warcraft\Interface\AddOns\Carboniteكه توش file ها باشن و اگه درست انجام داده باشيد تو charachter list كنار hero سمته چپ و پايين يه كوچولو add on مياد كه روش كليك مي كنيد و اگه ورژنه quest helper درست باشه و تاريخ مصرفش نگذشته باشه تيكش رو مي زاريد و تو بازي load مي شه كه بقيشو خودت مي فهمي

learnt
25-06-2009, 20:31
ریلم wowscape کجا رفت ؟؟؟

zipper
25-06-2009, 20:32
اقا اینجا بیشترین تعداد تو کدوم سرور بازی میکنن ؟ لطفا" بگید با هم تو یک سرور باشیم با هم Night elf بکشیم :31::27::46:!

ايول آقا Devil ! :10: دمت گرم ! :10: منم ميام تا با هم اين خيانتكارها رو بكشيم ! :10:

zipper
25-06-2009, 20:41
من كه تو scape دارم blood elf مي كشم حالا مي خاي تو هم بيا تا كشته بشي lol آقايون من مي رم netherwing ledge براي خريدن drake ولي حمله مي كنن بهم چي كار كنم؟

من و آقا Devil با هم ميكشيمت !
تيكه تيكه ات ميكنيم

zipper
25-06-2009, 20:49
به خاطر اين كه در زماني كه همه ي قبايل داشتن از لژيون سوزان نابود ميشدن و سعي ميكردن با هم متحد بشن ، b elf هاي خائن به لژيون سوزان كمك كردن! اين به اين معنيه كه به مردم خودشون خيانت كردن . حالا هنوز هم ميگي خائن نيستن؟
با اين وجود حتي Night Elf ها بهشون كمك كردن تا از زير سلطه ي human ها در بيان و حتي تيراندا به خطر اين موجودات قدر نشناس جان خودش رو به خطر انداخت .
لطفا اگر ميخواد دفاع كنيد دليل و مدرك بياريد وگرنه منم بلدم هر چيزي كه ميتونم بگم كه مثلا b elf ها از undead ها بودن يا شاهشون 2 جنس@يه! !!!

ايليدن به قبيله اشون خيانت نكرد ؟
يا اون هيروه كه دوست ببرسوارش رو تو رودخونه تنها گذاشت كه بميره ؟
پس ديديد night elf هاي نامرد چه جوري دوستشون رو تو جوي آب ول كردن ؟
پس بايد گفت : " نايت الف هاي خيانتكار " ! :27::27::27::27::27:

loomina
25-06-2009, 20:52
ايول آقا Devil ! :10: دمت گرم ! :10: منم ميام تا با هم اين خيانتكارها رو بكشيم ! :10:

خيانت كار؟ بازم ميگه!
شما كه به لژيون سوزان و بر عليه مردمتون كمك كرديد خيانت كار نيستيد ما كه هيچ كار نكريديم كه هيچ به شما هم كمك كرديم خيانت كاريم؟ البته حق داري هر كس به شماها كمك كنه فكر كنم خيانت محسوب بشه!
فقط بزار يكي 2 روز ديگه كه رسيدم3.0.9 حال همتون رو جا ميارم. اي بچه ها كجاييد ho0rzam جان ، daniyal جان اماده باشيد اومدم بريزيم اين لعنتي هاي خائن رو بكشيم.

تيكه تيكه ات ميكنيم

چه غل.........!!!!:31:

marmolak kocholo
25-06-2009, 20:56
بچه ها چه طوری و از کجا می تونم Majic بگیرم !؟
مثلا یکیرو بش کنم یا ....

راستی الان که داشتم بازی می کردم بعد از یه مدت، اون حیوون هایی که قبلا می کشتم بهم Xp می داد، ولی الان که می کشمشون دیگه بهم Xp نمیده !
مگر این که برم باس های کرگدن رو بکشم ( اونم فقط وقتی اون گندهشون رو می کشم بهم Xp میده !) .... چرا !؟

bersam
25-06-2009, 21:03
خيانت كار؟ بازم ميگه!
شما كه به لژيون سوزان و بر عليه مردمتون كمك كرديد خيانت كار نيستيد ما كه هيچ كار نكريديم كه هيچ به شما هم كمك كرديم خيانت كاريم؟ البته حق داري هر كس به شماها كمك كنه فكر كنم خيانت محسوب بشه!
فقط بزار يكي 2 روز ديگه كه رسيدم3.0.9 حال همتون رو جا ميارم. اي بچه ها كجاييد ho0rzam جان ، daniyal جان اماده باشيد اومدم بريزيم اين لعنتي هاي خائن رو بكشيم.

چه غل.........!!!!:31:
اقا يعني جه !!! خيانت كار كيه !!! قدرت قدرت مي اره ! اصلا يه دور بده اين كتابا رو ما هم بخونيم بلاخره يه بندي جيزي هست توش ديكه بزنيم تو سر alli ها !!!!!! اصلا توي همين ارباب حلقه ها !!! همين نايت الف ها رفتن به ارك ها بيوستن ديكه !!! اون ياروه تيركمون داره خوشتيبه !!! كه با اون كوتوله هه هي مسابقه ارك كشي مي زاره بلود الفه ديكه !!!
كلا بايد قبول كنين كه بلود الف ها علاوه بر اين كه خوشكل هستن !!! خيلي هم قدرن !!!

zipper
25-06-2009, 21:04
loomina عزيز
آيا جناب آقاي محترم ايليدن خيانت ننمود ؟
آيا هيروي چاقو پرت-كن نايت الف هيروي ببرسوار نايت الف را در رودخانه تنها نگذاشت ؟؟؟
حال چه كسي خيانتكار است ؟؟؟؟؟
مردان بلاد الف يا نامردا... ا... ببخشيد ... زنان نايت الف ؟؟؟؟؟؟؟
پس كجاست آن 100 دليل كه گفتي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دمت گرم bersam جان !
بزن قدش !

QUOTE=marmolak kocholo;3893882]بچه ها چه طوری و از کجا می تونم Majic بگیرم !؟

راستی الان که داشتم بازی می کردم بعد از یه مدت، اون حیوون هایی که قبلا می کشتم بهم Xp می داد، ولی الان که می کشمشون دیگه بهم Xp نمیده !
مگر این که برم باس های کرگدن رو بکشم ( اونم فقط وقتی اون گندهشون رو می کشم بهم Xp میده !) .... چرا !؟[/QUOTE]

بايد بري magic هات رو بخري ... مثل warcraft نيست كه خودش بهت مجيك بده !
بعدش هم بايد متناسب با لول خودت جانور بكشي مثلا اگه لول 8 هستي بايد جانور هاي لول 7 تا 10 رو بكشي !
متوجه شدي ؟؟؟

learnt
25-06-2009, 21:11
بابا این wowscape نیستش . کجت رفته ؟؟؟

؟؟

danialshafaie
25-06-2009, 21:13
lol آقا devil گوگوري جون :) شما چند وقته wow ميزني؟ من تنهايي 2 تاي شما رو مي زنم آقا همين ديروز يا shaman 62 يه pala از blood elf ها كه لولش 75 بود رو كشتم ديگه تو واسه ما شاخ نشو :)

jenayaat
25-06-2009, 21:16
آقاي jenayaat اين هم بره شما از اين link
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بريد و فايله none to 3.0.1 full كه تقريبا 7.3 gb هست رو دانلود كنيد و بعد بقيه ي پچ ها رو كه به 3.0.9 مي رسونه بعد مي تونيد بازي كنيد

میشه لینک دانلود بدی؟اینجاپچ زیاد هست زحمت بکش لینک و بده(نگو کدومه)
tbc چیه؟

zipper
25-06-2009, 21:20
Zipper جان...اون اسمی که بهم گفتین قبلا ساخته شده...یه لیست از نام هایی که میخواین بسازین بهم بدین...هر چی باشه توو این سرور 24 هزار acc وجود داره

فرستادم !
:40::40::40:

loomina
25-06-2009, 21:32
اقا يعني جه !!! خيانت كار كيه !!! قدرت قدرت مي اره ! اصلا يه دور بده اين كتابا رو ما هم بخونيم بلاخره يه بندي جيزي هست توش ديكه بزنيم تو سر alli ها !!!!!! اصلا توي همين ارباب حلقه ها !!! همين نايت الف ها رفتن به ارك ها بيوستن ديكه !!! اون ياروه تيركمون داره خوشتيبه !!! كه با اون كوتوله هه هي مسابقه ارك كشي مي زاره بلود الفه ديكه !!!
كلا بايد قبول كنين كه بلود الف ها علاوه بر اين كه خوشكل هستن !!! خيلي هم قدرن !!!

اخه من نميدنم ما داريم در مورد world of warcraft صحبت ميكنيم يا در مورده ارباب حلقه ها اصلن شاعر ميگه گ....ز رو چه به شقيقه!:31:
من نميدنم اينا با چه مدركي ميان هي از خودشون حرف در ميارن ؟:2:
حالا كه اين طوره منم ميگم blood elf ها رييس ندارن. الف هاي خونين از نسل خر ها ي جهش يافته بودن نه از نسل Night Elf ها!
اخه پسر خوب مگه ما داريم در مورد ارباب حلقه ها حرف ميزنيم؟ تازه شما خودت داري دفاع ميكني خودت متهم!
از يه جا ميگي elf ها رفتن با ارگ ها و اگر هم بر فرض محال و بعيد بگيريم كه اونا نايت elf بودن چه جوري اين شخصيتي كه گفتي blood elf هست؟!:18:
به خدا دارم شاخ در ميارم كه اينقدر راحت بدون مدرك و دليل هي حرف ميزنيد هي هم چون دستتون به جايي بند نيست حرف ارباب حلقه ها و ... رو ميكشيد وسط
ميخوايد در مورد elf هاي اون ها حرف بزنيد بريد تاپيكش
و باز م سوتي كه داديد اخه كي شنيديد تو ارباب حلقه ها صداشون كنن blood elf يا Night Elf ؟؟؟؟؟؟؟
يكم فكر كنيد اخه.

bersam
25-06-2009, 21:32

مگر این که برم باس های کرگدن رو بکشم ( اونم فقط وقتی اون گندهشون رو می کشم بهم Xp میده !) .... چرا !؟
ببين مستر بر ايكس بي بر اساس لولت سنجيده ميشه !!! وقتي كه اونا رو مي زدي و ايكس بي مي كرفتي ! لولت با اونا مي خونده (اكه اشتباه نكنم تا جهار لول بايين تر هم باشن ايكس بي مي دن !)يعني اون موقع اون حيوونه لول 14 بوده شما هم 15 بودي ! ولي الان كه رفتي بالا شما شدي 19 ! و بايد بري سراغ حيووانات ! عظيم تر !!!
وقتي زورت زياده و بري سر اون بد بدختا كه هنر نيست !!! بايد بري با يه لول هم قد خودت بجنكي !! :دي

bersam
25-06-2009, 21:38
اخه من نميدنم ما داريم در مورد world of warcraft صحبت ميكنيم يا در مورده ارباب حلقه ها اصلن شاعر ميگه گ....ز رو چه به شقيقه!:31:
حالا كه اين طوره منم ميگم blood elf ها رييس ندارن. الف هاي خونين از نسل خر ها ي جهش يافته بودن نه از نسل Night Elf ها!
اخه پسر خوب مگه ما داريم در مورد ارباب حلقه ها حرف ميزنيم؟ تازه شما خودت داري دفاع ميكني خودت متهم!
از يه جا ميگي elf ها رفتن با ارگ ها و اگر هم بر فرض محال و بعيد بگيريم كه اونا نايت elf بودن چه جوري اين شخصيتي كه گفتي blood elf هست؟!:18:
به خدا دارم شاخ در ميارم كه اينقدر راحت بدون مدرك و دليل هي حرف ميزنيد هي هم چون دستتون به جايي بند نيست حرف ارباب حلقه ها و ... رو ميكشيد وسط
و باز م سوتي كه داديد اخه كي شنيديد تو ارباب حلقه ها صداشون كنن blood elf يا Night Elf ؟؟؟؟؟؟؟
يكم فكر كنيد اخه.
بابا الفن ديكه !!! مهم نيتشه كه باكه !!! تازه اون رو هم ببينين هر كي هم باشه ميكه بلود الف بوده !!! نايت الف ها ترسيدن رفتن وسط اين جناكل و اين صوبتا !!!
در ضمن اين دليل نميشه يه كتاب خوندي هي بي دليل و مدرك و اين صوبتا بكني ها !!!
و مهم وحدت !!! كه به كل وجود نداره !!! اصلا اينا با ساختن اين ورلد اف واركرافت كند زدن به هر جي افسانه و جي ار تالكين و كانلدولف براي رياست جمهوري و اين صوبتا !
تازه توي ارباب حلقه ها اوناها ارك هايي بودن كه اون *** سارومان جيز ! رو مخشون كار كرده بود !!! وكرنه باطنن ادم هاي صلح طلبي هستن !!!!
ببين حرف هاي تو مثل اين مي مونه كه وسط شب بلند بشي بكي روزه !!! يا مثلا مثل اين مي مونه كه بكي فونت من الان سفيده !!!
در ضمن امار نشون داده كه خانوم خوشكل هاي بلود الف بيشتر تو دل مي رن تا نايت الف !!! بس به قول يكي از دوستام فقط بلود الف !

marmolak kocholo
25-06-2009, 22:01

ممنون برسام جان D:
کسی جواب سوال بالاییم رو نمیدونه !؟

marmolak kocholo
25-06-2009, 22:07
راستی هیچی مثل تارن نمیشه D: ققبول کنید D:
این همه هم نگید b elf قویه یا n elf |:
بیاین wowcrack همتونو با هم می خورم D:
( شوخی! ) (کوچیکه همتونیم )

EvilDead
25-06-2009, 22:14
تيكه تيكه ات ميكنيم

دیونتم ! پایه ام خفننننننننننننننننننننننن !!!!!!!!!

EvilDead
25-06-2009, 22:18

به نظر من آقای loomina باید از این تاپیک خداحافظی کنه ! :31::27:

این یک دلیل ! دلیل دیگش چند تاپیک قبل خودم نوشتم ندیدین loomina جان !

دیگه حرفی داری ؟

danialshafaie
25-06-2009, 22:22
lol از نوعه به شدتش شما 2 تا اول lv 30 بشيد كه mount رو بگيريد بره فرار از دسته من بد بختا ملت تو crack منو به اسمه danipvper مي شناسن بره magic هم برو پيشه trainer تازه فكر نكنم اين هيرويه خودت باشه اگه هم باشه همه چي كه به item نيست حالا اگه به item هم باشه ديگه به arena gear من نمي رسه lol يه نكته ي ديگه تو wow نميشه تيكه تيكه كرد مگه فكر كردي داري punisher بازي مي كني؟ :)

danialshafaie
25-06-2009, 22:23
آقاي evil dead فكر كنم منظورت از topic همون post هستش آره؟ :) :)

danialshafaie
25-06-2009, 22:25
آقايون باز هم مي گم دعوا سره race الكيه بياييد سره pvp دعوا كنيم

EvilDead
25-06-2009, 22:26
لطفا اگر ميخواد دفاع كنيد دليل و مدرك بياريد

لطفا" منبع این دلیل ها و مدرک هایی که اوردی ذکر کن !

از کجا معلوم از خود در آوردی نباشه !

بعد شما یک جا گفتید :

اگر منظورت اون ايليدن مسخره هست كه من كه به elf بودن اونو قبول ندارم چه برسه به اين كه به Night Elf قبولش داشته باشم.

بعد میگی :

لعنت بر منكر اين ماجرا!

حالا من میخوای با این حرف های ضد و نقیض حرفاتو باور کنم ؟ :46::31:

ولی یک چیز مهم : من با کسی خصومت ندارم این ها هم یک کل کل دوستانه ی !

EvilDead
25-06-2009, 22:27

نه کل تاپیکو گفتم :31::46:

EvilDead
25-06-2009, 22:28
lol از نوعه به شدتش شما 2 تا اول lv 30 بشيد كه mount رو بگيريد بره فرار از دسته من بد بختا ملت تو crack منو به اسمه danipvper مي شناسن بره magic هم برو پيشه trainer تازه فكر نكنم اين هيرويه خودت باشه اگه هم باشه همه چي كه به item نيست حالا اگه به item هم باشه ديگه به arena gear من نمي رسه lol يه نكته ي ديگه تو wow نميشه تيكه تيكه كرد مگه فكر كردي داري punisher بازي مي كني؟ :)

ما اینجا باگ میزنیم تیکه تیکه میکنیم !

حرفیه ؟:31:

danialshafaie
25-06-2009, 22:29
اگه هم خيلي ادعا داريد قرار بزاريم يه pvp با هم بزنيد البته شما بهتره macro رو بنويسيد كه سريع تر mount رو ظاهر كنيد بره فرار

EvilDead
25-06-2009, 22:31
آقايون باز هم مي گم دعوا سره race الكيه بياييد سره pvp دعوا كنيم

همچین میگی دعوا انگار داریم همدیگرو میکشم !

من که میدونم منظورت کل کل بود :31:

EvilDead
25-06-2009, 22:32
اگه هم خيلي ادعا داريد قرار بزاريم يه pvp با هم بزنيد البته شما بهتره macro رو بنويسيد كه سريع تر mount رو ظاهر كنيد بره فرار

تک میشی ها از من گفتن بود !:5:

danialshafaie
25-06-2009, 22:33
lol شما اگه bug بره تيكه تيكه كردن بلدي ما باگه gold مي زنيم و يه لشكرو با پول استخدام مي كنيم مي ريزيم تو شهرتون كل quest giver و auctioneer و guard ها حتي boss هاي تو شهرتون رو مي كشيم lol :)

bersam
25-06-2009, 22:34
بابا دادا تا جايي كه من يادمه لول 40 لازم داره براي مونت !!! تازه اين رو هم توي كتاب loomina هم نوشته !!!

Unholy
25-06-2009, 22:34
سلام کسی باگ arena یا honer تو پچ lich king بلد بگه

EvilDead
25-06-2009, 22:35
lol شما اگه bug بره تيكه تيكه كردن بلدي ما باگه gold مي زنيم و يه لشكرو با پول استخدام مي كنيم مي ريزيم تو شهرتون كل quest giver و auctioneer و guard ها حتي boss هاي تو شهرتون رو مي كشيم lol :)

منم باگ می زنم GM میشم بنت میکنم :31::31::31::31:

bersam
25-06-2009, 22:36
اين طوري فايده نداره !!! اين كلاكل اين طوري فايده نداره !!! ما هم كه بي ادعا !!!
بريزين يه جا هم ديكه رو سير بزنين !!! ما هم بشينيم كيف كنيم !!!

loomina
25-06-2009, 22:37
لطفا" منبع این دلیل ها و مدرک هایی مه اوردی ذکر کن !

از کجا معلوم از خود در آوردی نباشه !

بعد شما یک جا گفتید :

بعد میگی :

حالا من میخوای با این حرف های ضد و نقیض حرفاتو باور کنم ؟ :46::31:

ولی یک چیز مهم : من با کسی خصومت ندارم این ها هم یک کل کل دوستانه ی !

من گفتم قبولش ندارم نگفتم كه واقعا elf نيست! شبيه به اين مي مونه كه بگم يه نفر رو به مسلموني قبول ندارم ولي طرف ظاهرا مسلمون باشه.
پس ميخواي بگي شما كه دليل هلي من رو نميدوني .....كلا 4حالت داري:
1- واركرفت بازي نكردي اين wow هم كه بازي ميكني طوطي وار هست و هيچي در موردش نميدوني
2-واركرفت بازي نكردي و اين wow هم كه بازي ميكني طوطي وار هست و هيچي در موردش نميدوني
3- گزينه ي 1 و 2
4- گزينه ي 3
اگر باهوش باشي فهميدي منظورم چيه!!!:21:

منابع و مداركم هم بازي هاي خود بليزارد و تاريخچه هاش هست ميخواي ادرسشون رو بدم بري در مورد باس ها تا 7 نسل پيششون كي بوده بري بخوني؟:27:
بنده تاپيك رو براي چي ترك كنم؟

loomina
25-06-2009, 22:38
اين طوري فايده نداره !!! اين كلاكل اين طوري فايده نداره !!! ما هم كه بي ادعا !!!
بريزين يه جا هم ديكه رو سير بزنين !!! ما هم بشينيم كيف كنيم !!!

اره موافقم بريزيم bersam رو بزنيم يكم سير بشيم!:5::31:

danialshafaie
25-06-2009, 22:38
bersam جان از wotlk به بعد عوض شده البته بره شما طبيعيه كه ندوني چون 10 20 تا hero ي full و 80 داري و نيازي به lv up نداري منه بدبختم كه paladin ام بن شده دارم 2 تا hero لول آپ مي كنم :)

bersam
25-06-2009, 22:40
من گفتم قبولش ندارم نگفتم كه واقعا elf نيست! شبيه به اين مي مونه كه بگم يه نفر رو به مسلموني قبول ندارم ولي طرف ظاهرا مسلمون باشه.
1- واركرفت بازي نكردي اين wow هم كه بازي ميكني طوطي وار هست و هيچي در موردش نميدوني
2-واركرفت بازي نكردي و اين wow هم كه بازي ميكني طوطي وار هست و هيچي در موردش نميدوني
3- گزينه ي 1 و 2
4- گزينه ي 3

منابع و مداركم هم بازي هاي خود بليزارد و تاريخچه هاش هست ميخواي ادرسشون رو بدم بري در مورد باس ها تا 7 نسل پيششون كي بوده بري بخوني؟:27:
بالام جان ! واركرافت نه واركرفت !
من واركرافت هم بازي كردم !!! خيلي باحاله !!! :هههه ! ولي استاركرافت جيز باحال تريه !!! با اين كه قديميه ولي هنوز حال ميده !!! كسي از حاضرين (مثل اين كه يه 10 نفري هستن اينجا !!!!) بازي كرده ؟؟؟ خيلي باحاله !!! :دي !

danialshafaie
25-06-2009, 22:41
GM كه BUG نداره باباش خبر نداره وقتي كه BUG دار شد تا تو بيايي ما رو BAN كني ما كله شهرو داغون كردي

EvilDead
25-06-2009, 22:43
:21:
3- گزينه ي 1 و 2
4- گزينه ي 3

من هر 4 گزینه رو انتخاب میکنم !

ولی تو چقدر زیبا جلوی من دستو پات بسته شد !

شما برو سرور free بازی کن حالتو بکن

EvilDead
25-06-2009, 22:44
GM كه BUG نداره باباش خبر نداره وقتي كه BUG دار شد تا تو بيايي ما رو BAN كني ما كله شهرو داغون كردي

GM Power ----

البته ما که Noob نیستیم باگ بزنیم :31:

اینو محض اطلاع گفتم :5:

danialshafaie
25-06-2009, 22:45
اينقدر مارو به حرف كشيديد نتونستم برم يه LV UP كنم الان كه pc رو روشن كردم نرفتم تو بازي تو همون صفحه ي char موندم با عرضه تبريك و تهنيت اين shaman ما هم 70 شد :)

bersam
bersam جان از wotlk به بعد عوض شده البته بره شما طبيعيه كه ندوني چون 10 20 تا hero ي full و 80 داري و نيازي به lv up نداري منه بدبختم كه paladin ام بن شده دارم 2 تا hero لول آپ مي كنم :)
من غلط كردم كه 10 20 تا هيروي 80 دارم !!! :دي البته 10 20 تا دارم ولي هيج كدوم 30 هم نشدن !!! :دي !!! يه هيرو داشتيم تو واو كرك ! كه اونم با زور رسيده بود به 56 !!! :دي !!!
الان هم اين جا كه جديدم هيروم روي 30 هست !!! من اكثر انواعشون رو بازي كردم !!! ولي از كلاس ها paladin , shaman و از نزاد ها ! blood elf , orc , اون تاتارن ها جين !! كاو ها !!! هيومن ها و نايت الف ها و اون ابي ها رو بازي كردم !!! ولي هيج كدومشون تو دل برو نبودن !!! جديدا مي خوام اون كوتوله ها رو هم تست كنم !!! اكه مثل اون كوتولهه ي ارباب حلقه ها حال بدن !!! ميريم سراغ اونا !!! :دي

loomina
:21:

من هر 4 گزینه رو انتخاب میکنم !

ولی تو چقدر زیبا جلوی من دستو پات بسته شد !

شما برو سرور free بازی کن حالتو بکن

چرا دست و پام بسته شده؟
چون فقط ميگي اين و اون و هيچ مدركي هم نمياري؟

danialshafaie
25-06-2009, 22:46
آقا باشه اصلا من ban لشكره استخدتميم چي مي شه؟

bersam
25-06-2009, 22:47
اقا برين هم ديكه رو بزنين من فعلا برم يه دست كانتر بزنم عشق و صفا !!! :دي !!!

loomina خان ! اكه اين كتاب هات رو هم اي بوك داره بده ما هم بخونيم !!! ولي خداييش نايت الف ها خيلي زاغارتنا !!! اصلا قيافه ندارن !

loomina
25-06-2009, 22:47
من واركرافت هم بازي كردم !!! خيلي باحاله !!! :هههه ! ولي استاركرافت جيز باحال تريه !!! با اين كه قديميه ولي هنوز حال ميده !!! كسي از حاضرين (مثل اين كه يه 10 نفري هستن اينجا !!!!) بازي كرده ؟؟؟ خيلي باحاله !!! :دي !

دوست عزيز warcraft هست حرف a اَ تلفظ ميشه نه الف.
اينگليسيت معلومه خوب نيست.

danialshafaie
25-06-2009, 22:48
نمي دونم گفته شده يا نه ولي مي دونستيد نويسنده wow و lotr هر دو j r talkin هستند؟

bersam
من خودم يه سري حملات DDOS رو سازماندهي ميكنم !!! به كل سرور رو مي ارم بايين !!!!:27:

EvilDead

میریزن شهر رو به هم میریزن دیگه همون King یا باس هم میزنن !

ولی منو که نمیتونی بزنی !:8:

loomina
25-06-2009, 22:49
اقا برين هم ديكه رو بزنين من فعلا برم يه دست كانتر بزنم عشق و صفا !!! :دي !!!

loomina خان ! اكه اين كتاب هات رو هم اي بوك داره بده ما هم بخونيم !!! ولي خداييش نايت الف ها خيلي زاغارتنا !!! اصلا قيافه ندارن !

پس ببين وضع B ثمب ها چقدر خرابه!!!!!:21:

bersam
25-06-2009, 22:49
نمي دونم گفته شده يا نه ولي مي دونستيد نويسنده wow و lotr هر دو j r talkin هستند؟
البته اين رو مخالفم !!!! wow رو از روي شخصيت هاي ارباب حلقه ها ساختن ! ولي نمي دونم اكه منبع داري لطف كن !!!(اكه ويكي بديا بود فوري نوشتت رو ويرايش مي كردم !) جون كه زمان wow و جي ار تالكين به هم نمي خوره ! و اين كه منم هي مي كم ارباب حلقه ها ارباب حلقه ها به خاطر همين برداشت wow از lotr هست!

bersam
25-06-2009, 22:50
اره موافقم بريزيم bersam رو بزنيم يكم سير بشيم!:5::31:

نه فايده نداره اين طوري ديكه هم ديكه رو بزنين من نيكاه مي كنم !!!

EvilDead
25-06-2009, 22:51

داداش وارکریفت (این اسم صلیقه ی منه ) هم بازی میکنیم !

فروزن ترون هم بازی میکنیم !

دوتا هم بازی میکنیم اونم شرطی ( ببخشید این دوتا یک تاپیک اختصاصی داره ! )

bersam
B ثمب !!! فكر كنم منظورت همون elf بود ديكه !!!! هههه !!! راستي سيمز به كجا كشيد ؟؟؟ من كه متاسفانه سيستم نكشيد !!! كرافيكم هم مشكل براش بيدا شد !

zipper
يكم فكر كنيد اخه.

ببخشيد دوستان من نبودم
خوب ... ميريم به ادامه ي بحث

هميشه نايت الف ها نامردن
هم داخل warcraft كه همشون زن بودن
و هم تو ارباب حلقه ها
و هم در wow

danialshafaie
آقا كله خانواده ي تو تو اون شهرن در ميان اجساد قدم مي نهي كله ي جدا شده ي اقوامت را كه به سيخ كشيده ام مي بيني (كباب) از ته دل فريادي مي زني و criticl مي خوري و در جا جان به naaru تسليم مي كني

EvilDead
25-06-2009, 22:52

ببخشید بعد B دوباره Alt+ Shift نزن !:8:

bersam
25-06-2009, 22:53
ببين مثل لوستر مي مونه !!! خيلي ها مي خونن lostr !!! در حالي كه اين تلفظ توي دستور زبان ما وجود نداره !!! اين افراد اصولا مي خوان تريب روشن فكري برن !!! ولي در اصل دستور زبان اون جيزيه كه ملت تلفظ مي كنن !!! loster يه وازه مناسب هست مثل واركرافت !!! در حالي كه واركرفت ! اصلا قابل خوندن توي زبون ما نيست ! مثل لوستر !

danialshafaie
25-06-2009, 22:55
اگه شماره ي پست ها حساب مي شد من يه روزه مدير انجمن مي شدم lol آقاي evil dead اصلا تو danial ما رو ولمون كن :)

bersam
25-06-2009, 22:56
ببينم ميشه ادرس اين تابيك رو هم به ليست امضام اضافه كنم !!! :يو هاهاهاها !!!

مي كم كسي رمان بندراكون همين كار جديد ويدا اسلاميه رو خونده ؟؟؟

danialshafaie
25-06-2009, 22:56
شوخي كردم ولمون نكن تازه داره كيف مي ده

loomina
25-06-2009, 22:57
ببخشید بعد B دوباره Alt+ Shift نزن !:8:

اتفاقا برازندشون هم هست!

bersam
25-06-2009, 22:57
اگه شماره ي پست ها حساب مي شد من يه روزه مدير انجمن مي شدم lol آقاي evil dead اصلا تو danial ما رو ولمون كن :)
نه نه در اين مورد ديكه نمي توني رجز بخوني !!! اكه شمارش بست ها اين جا هم انجام ميشد !!! تريبال وارزي ها خيلي زود تر مدير انجمن ميشدن !

zipper
25-06-2009, 22:58

پس كو صد تا دليل و مدركت ؟
اين كه شد 99 تا :27:
مگه ايليدن خائن نايت الف نبود ؟
مگه اون هيروي چاقو پرت-كن نايت الف كه اون هيروي ببرسواره رو تو رودخونه تنها گذاشت خائن نبود ؟
پس ديدي نايت الف هاي نامرد خائن هستند ؟ :27:

EvilDead

باشه من میرم !

فقط یادتون باشه یه وقت گول نخورید از این night elf های خبیث !

bersam
اتفاقا برازندشون هم هست!
خب مثل اين كه شما نفوذي هستي !!! مثل اين كه شما كلا الف نيستي !!! خب فعلا بهترين اتحاد كنيم loomina رو بندازيم بيرون بعد به ادامه ي كلكل ببردازيم !!!

danialshafaie
25-06-2009, 22:59
بچه ها اگه يه ساعت ديگه هم ادامه بديم دو تا اتفاق مي افته اول اينكه هممون به دليل استفاده از الفاظ قبيحه و ركيكه ban مي شيم دوم اينكه تاپيك از tribal wars جلو مي زنه

loomina
25-06-2009, 23:01
خب مثل اين كه شما نفوذي هستي !!! مثل اين كه شما كلا الف نيستي !!! خب فعلا بهترين اتحاد كنيم loomina رو بندازيم بيرون بعد به ادامه ي كلكل ببردازيم !!!

من ميگم كه برازندشون هست!
ثمب ميدوني چيه؟ نميدوني؟
البته صحيحش سم هست!
سم اسب. سم خر.
فهميدي چيه؟ من ميگم برازنده ي اين B elf ها هست.
نفوذي هم بچه ي همسايتونه!

EvilDead
25-06-2009, 23:01

منم موافقم ولی حیف بهش عادت کرده بدم !

جاسوس از آب در اومد :2:

میخوام برم از ترول های نجیب حمایت کنم شاید روزی کمرشان صاف شد !

bersam
25-06-2009, 23:02
بچه ها اگه يه ساعت ديگه هم ادامه بديم دو تا اتفاق مي افته اول اينكه هممون به دليل استفاده از الفاظ قبيحه و ركيكه ban مي شيم دوم اينكه تاپيك از tribal wars جلو مي زنه
عمرا !!! در ضمن از اين الفاظ نيار !!!
حالا فكر مي كنين ما داريم اسبم مي ديم ! نمي دونن كه بحث كاملا جديه ! و احتمالا به زودي شورش و اين صوبتا توي كليه سراور از جمله فريا و اصليا ! اغاز ميشه !!!

bersam
25-06-2009, 23:03
من ميگم كه برازندشون هست!
ثمب ميدوني چيه؟ نميدوني؟
البته صحيحش سم هست!
سم اسب. سم خر.
فهميدي چيه؟ من ميگم برازنده ي اين B elf ها هست.
نفوذي هم بچه ي همسايتونه!
تو جي كار بجه ي همسايه ي ما داري ؟؟؟ لا الله الا الله ! خجالت داره !!! قباحت داره !!!

من رفتم دوباره نمي خوام جند ماه تابستون رو هم بن باشم !

bersam
25-06-2009, 23:04
در ضمن توي هيج فرهنك لغتي اين مسله اي كه شما اشاره كردي وجود نداره !!! من در جا به كليه ي كفته هاي شما شك دارم !!! بيخيخيخي بابا و !!! خب اين مسله اكه به بلود الف ها بركرده !! به نايت هاشون هم برميكرده ديكه !!! به خاطر همين مي كم نفوذي هستي ! !!!

danialshafaie
25-06-2009, 23:06
bersam جان البته به شما توهسن نشه چون شما از قديمياي تاپيكين منظوره ما اين evil ه

zipper
25-06-2009, 23:06
يكم فكر كنيد اخه.

ببخشيد دوستان من نبودم
خوب ... ميريم به ادامه ي بحث

هميشه نايت الف ها نامردن
هم داخل warcraft كه همشون زن بودن
و هم تو ارباب حلقه ها
و هم در wow

danialshafaie
25-06-2009, 23:07
درينگ درينگ : برندگان اين دوره از دعواهاي wow ي :bersam +loomina knock outs:evil dead +zipper

EvilDead
25-06-2009, 23:08
خوبه این کلکل ها تمام شد و بعضی ها متغاعد شدند که night elf ها افرادی بس پست و ذلیل هستند !

ما هم میرویم !

فقط تا فردا کم پست بدین تا همرو چک کنم و به همه پاسخ بدم !

danialshafaie
25-06-2009, 23:08
يه ذره بد افتاد knock outs: evil dead + zipper

EvilDead
25-06-2009, 23:10
درينگ درينگ : برندگان اين دوره از دعواهاي wow ي :bersam +loomina knock outs:evil dead +zipper

داوری ات بسیار عادلانه بود !

(حالا چقدر بهت دادن ؟ )

zipper
25-06-2009, 23:10

جواب نهايي اين تست چيه ؟؟؟

danialshafaie
25-06-2009, 23:11
آقايون bb كه خونواده 3v1 ريختن روم مي گن خاموشش كن اون .... bb تا فردا و زياد خودتونو نا راحت نكنين zipper و evil dead انشا ا.... دفعه ي بعد شما برنده مي شيد lol خوش باشيد و به امضام توجه كنيد bb

loomina
25-06-2009, 23:12
خوبه این کلکل ها تمام شد و بعضی ها متغاعد شدند که night elf ها افرادی بس پست و ذلیل هستند !

ما هم میرویم !

فقط تا فردا کم پست بدین تا همرو چک کنم و به همه پاسخ بدم !

اگر منظورت منم كه عمرا ، ابدا ، هرگز ؛ هيچوقت never قبول نميكنم كه نايت ها پست هستن.
برعكس ميگي دوست من اين بلاد الف ها بودن كه زير سلطه ي انسان ها مثل برده ازشون كار ميكشيدن.
بابا bersam جان يه فارسي نويس بزار رو كامپيوترت اسپم رو خوندم اسبم! گفتم ما اسب نداشتيم!:31:
خب فعلا راند اول تموم شد. ميگم راند بعد كيه؟؟؟

bersam
25-06-2009, 23:13
آقايون bb كه خونواده 3v1 ريختن روم مي گن خاموشش كن اون .... bb تا فردا و زياد خودتونو نا راحت نكنين zipper و evil dead انشا ا.... دفعه ي بعد شما برنده مي شيد lol خوش باشيد و به امضام توجه كنيد bb
ما هم بريم !!! فعلا خداحافظ رفقا !:27::46::27::46:

bersam
25-06-2009, 23:14
اگر منظورت منم كه عمرا ، ابدا ، هرگز ؛ هيچوقت never قبول نميكنم كه نايت ها پست هستن.
برعكس ميگي دوست من اين بلاد الف ها بودن كه زير سلطه ي انسان ها مثل برده ازشون كار ميكشيدن.
بابا bersam جان يه فارسي نويس بزار رو كامپيوترت اسپم رو خوندم اسبم! گفتم ما اسب نداشتيم!:31:
خب فعلا راند اول تموم شد. ميگم راند بعد كيه؟؟؟
تازه اسبم نقطه ي خوب ماجراست !!! بعضي موقع ها حسابي اين عربي بودنش مورد ايجاد ميكنه !!! فارسي نويس دارم !!! ولي بخواي يكي يكي بنويسي بعد دوباره يكي يكي كبي كني 10 صفحه رفته !!! با اين سرعت هم همون بهتر كه عربي بنيوسم !

GG.Ajax
25-06-2009, 23:17
سلام دوستان بع د از 2 ماه دوری از میادین wow و اینترنت برگشتم با انرژی زیاد و خیلی زیاد تر
امید وارم خوب باشید این بحث برنده و بازنده چیه به منم بگین اگه باگ می خواهین یاد بگیرین برین توی سایتم عضو بشین فعالیت کنین تا مطالب براتون باز بشه (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) در ضمن همه باگ ها رو بلدم همه به من کمک کنین به بحث انجمن برسم.ممنون

zipper
25-06-2009, 23:21
ببخشيد دوستان داشتم پست ها رو ميخوندم .
ماشالله خيلي زياد بودن !

اگه blizard رو ميدادن دست من اصلا n elf ها رو از بازي حذف ميكردم

zipper
25-06-2009, 23:25
سلام دوستان بع د از 2 ماه دوری از میادین wow و اینترنت برگشتم با انرژی زیاد و خیلی زیاد تر
امید وارم خوب باشید این بحث برنده و بازنده چیه به منم بگین اگه باگ می خواهین یاد بگیرین برین توی سایتم عضو بشین فعالیت کنین تا مطالب براتون باز بشه (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) در ضمن همه باگ ها رو بلدم همه به من کمک کنین به بحث انجمن برسم.ممنون

تو هم به جمع blood elf ها بپيوند تا برات تعريف كنيم!

دوستان يه لحظه صبر كنيد !
كي ها طرفدار blood elf :40: اند و كي ها طرفدار night elf :2: اند ؟؟؟
اسماتون رو بدين تا براي دعوا تيم كشي كنيم

ho0rezam
26-06-2009, 00:00
من فقط تا 618 رو خوندم :( خیل پست دادین...یادم میاد یه روز هم میگذشت و فقط چند تا پست بعده پسته من میومد...اما الان فقط 6 ساعت از پستم میگذره...اما 6 صفحه رفته جلو (از حق نگذریم بیشترش اسپم بود :دی)

اقا اینجا بیشترین تعداد تو کدوم سرور بازی میکنن ؟ لطفا" بگید با هم تو یک سرور باشیم با هم Night elf بکشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!
سلام...من توو scapegaming و ریلم wowscape بازی میکنم...warrior دارم (فقط همین char رو دارم،نگین چرا!!! چون از تیم ملی ساختن بدم میاد :دی) اسم هیرو هم hoorezam هست.
hp:28k
armor:28k
def:490
dodge:25
parry:17
block:18
اما من منظورم کشتن night ها نبود :دی چون بنده ally هستم

من اینترنت 128 محدود دارم که 3گیگ.میشه باهاش بازی کرد؟این بازی زیاد از اینترنت استفاده میکنه؟من چون کارهای دیگه هم با اینترنت میکنم به این خاطر میگم.با تشکر

من گاهی پیش بیاد 10 ساعت هم پشته بازی میشینم (رکورد 16 ساعت) اما معمولا که هر بار دورو بره 4-6 ساعت هست...50 تا 80 مگ رو میخوره - اون 10 ساعت فک کنم 120-150 تا خورده بود..البته من وسطه بازی توو سایت هایه کمکی wow هم میرم مثه wowhead - thottbot

marmolak kocholo
26-06-2009, 00:11

نه بابا این که هیروی من نیست D: من 2 روزه wow دارم بازی می کنم !
من پشت این قایم شدم D:
راستی شما همیشه انقدر خشنید !؟ D:
:10:

loomina
26-06-2009, 01:03
چييييي؟
يعني براي 6 -7 ساعت 80 مگ ميگيره؟؟؟
خب اگر اينطور هست بايد رسما اعلام كنم من كشيدم كنار!
bersam گفته بود هر ساعت 5 يا 6 مگ ميگيره. اگر 80 مگ بگيره كه 1 هفته بازي كنم شارجم تموم ميشه!:41:

bersam
26-06-2009, 01:20
چييييي؟
bersam گفته بود هر ساعت 5 يا 6 مگ ميگيره. اگر 80 مگ بگيره كه 1 هفته بازي كنم شارجم تموم ميشه!:41:
نظري ندارم !!! جندان هم فرق نمي كنه !!! شما رو ساعتي 10 مك حساب كن ! هر جند كه مطمينم كمتره ! خودت هم يه بار تست كن !!!

zipper
26-06-2009, 01:29
چييييي؟

Sonic جان ! :5:
وقتي ميخواي يه كلمه مثل "چي" رو كش بدي از دكمه ي Shift + J استفاده كن تا اين شكـــــلــــي بشه :
چـــــــــي
چــــــــــــــــــــــــ ــــــي
چــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــي
چــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــي
چــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــي

loomina
26-06-2009, 01:44
Sonic جان ! :5:
وقتي ميخواي يه كلمه مثل "چي" رو كش بدي از دكمه ي Shift + J استفاده كن تا اين شكـــــلــــي بشه :
چـــــــــي
چــــــــــــــــــــــــ ــــــي
چــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــي
چــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــي
چــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــي

از راهنماييت ممنونم ولي من sonic نيستم من loomina هستم!

zipper
26-06-2009, 02:09
از راهنماييت ممنونم ولي من sonic نيستم من loomina هستم!

حالا loomina يا Sonic يا n elf !
چه فرقي ميكنه ؟ :22:

ميگم مگه اونجا ساعت 3:01AM نيست ؟
خوابت نميات ؟
من رفتم بخوابم ! شب بخير دوستان ! :19:

loomina
26-06-2009, 03:44
حالا loomina يا Sonic يا n elf !
چه فرقي ميكنه ؟ :22:

ميگم مگه اونجا ساعت 3:01AM نيست ؟
خوابت نميات ؟
من رفتم بخوابم ! شب بخير دوستان ! :19:

تازه دير تر هم پست ميدم! چي فكر كردي؟!:31: بعد هم مگه شما ايران نيستي؟ كه ميگي اونجا؟!
شكلك هم براي خودت در بيار!;):22:

bersam
26-06-2009, 03:47
عجب !!! مكه شما خواب و زندكي ندارين (ساعت 4:50 بامداد !!! بعد از 2 ساعت كانتر بازي كردن !!)

EvilDead
26-06-2009, 06:11
سلام بچه های Wow باز از جمله Noob ها و Pro ها !

سر صبح اومم ببینم چه کردین !

learnt
26-06-2009, 06:13
تو scapegaming و ریلم wowscape کجاست ؟؟؟

ترا خدا جواب بدبد . فقط wowctack هست و wowlegion . دیگه wowscape نیست . من چه کار کنم !

از ریملم logon.scapegaming.com استفاده میکنم . اما دیگه wowscape نداره !

bersam
26-06-2009, 07:40

ترا خدا جواب بدبد . فقط wowctack هست و wowlegion . دیگه wowscape نیست . من چه کار کنم !

اكه اشتباه نكنم wowscape الان روي woltk هست !!! ... براي بازي روي اون بايد 3.0.9 داشته باشي !

bersam
26-06-2009, 07:42
سلام بچه های Wow باز از جمله Noob ها و Pro ها !

سر صبح اومم ببینم چه کردین !

الان صبحه ؟؟؟ جه جالب !!!
عكس بسيار زيباييست !!! با فوكوس بالاترش به درد بشت صفحه ويندوز مي خوره !

moj divane
26-06-2009, 08:49
من تو صفحه 570 یه پست دادم رفتم سر امتحانات دانشگاه
در عرض یه هفته 50 صفحه پست داده شده !!!

:18::18::18::18::18:

ho0rezam
26-06-2009, 08:56
چييييي؟
bersam گفته بود هر ساعت 5 يا 6 مگ ميگيره. اگر 80 مگ بگيره كه 1 هفته بازي كنم شارجم تموم ميشه!

داداش بستگی به سرعتت هم داره...من 5گیگ ترافیک ماهانه دارم...با کلی دانلود کردن فیلم هم بازم واسم روزه آخر 500مگ زیاد میمونه(که به زور یه فیلم دیگه دان میکنم که تموم بشه:دی) مشکلی از بابته ترافیک نداشته باش :دی....خوب مگه 10 مگ ساعتی با 16-20 مگ ساعتی چه فرقی میکنه؟؟؟؟واسه من توو همین رنج در ساعت میوفته...همون طور که گفتم من در بین بازی از سایت های wowhead هم استفاده میکنم :دی ... البته پیش هم اومده که 8مگ هم افتاده اما اون روز سرعت اینترنت پایین بوده و کلی هم lag داشتم :دی

مدتیه برداشته شده :دی احتمالا برای حل پاره ای از مشکلات...این اتفاق عجیبی نیست (3.0.9 کلی مشکل داره) قبلا هم legion هم چند روزی down شده بود...البته مدتیه که علتش معلوم نیست،کلا scapegaming دچار مشکل شده.اما به زودی بر میگرده.نگران نباشید :دی :دی :دی :دی
----
یکی هم گفت که رفته به لیچ :دی :دی بابا خیلی مدته روو لیچ هستن :دی :دی :دی

bersam
26-06-2009, 09:02
مدتیه برداشته شده :دی احتمالا برای حل پاره ای از مشکلات...این اتفاق عجیبی نیست (3.0.9 کلی مشکل داره) قبلا هم legion هم چند روزی down شده بود...البته مدتیه که علتش معلوم نیست،کلا scapegaming دچار مشکل شده.اما به زودی بر میگرده.نگران نباشید :دی :دی :دی :دی
----
یکی هم گفت که رفته به لیچ :دی :دی بابا خیلی مدته روو لیچ هستن :دی :دی :دی
يكي !!!! راستي نيكا كن خودت بشمور جقدر از اين شكلك استفاده كردي !!!
من كه وو كرك بازي مي كردم ! يهويي اينا اومدن رو ليج كينك !!! بعدش يه سري از اينا بركشتن به 2.4.3 !!! فقط يادمه اخرين سري ها فقط scape توي 3.0.9 مونده بود !!!
البته اين رو هم بكم يه 3-2 هفته ميشه من توي اسكابه نرفتم !!!(يعني ديكه هم نميرم !!! :دي !! اسكابه مي خوايم جي كار !!!)

learnt
26-06-2009, 09:26
اكه اشتباه نكنم wowscape الان روي woltk هست !!! ... براي بازي روي اون بايد 3.0.9 داشته باشي !
من هم 3.0.9 دارم قبلا wowscape درست بود. البته من هم دارم wowcrack بازی میکنم دیگه از wowscape بهنره اما wowscape یه حاله دیگه میده !:31:

learnt
26-06-2009, 09:29
راستی الان رفتم wowscape هم برگشت .

namx
26-06-2009, 10:15
ماشالا بچه های اسپمر و سرحال و سحر خیزه اینجا ساعت 4 میخوابید 7 بیدار میشید ایول

footballist
26-06-2009, 10:44
این بازی که مصرفش خیلی زیاده.من اگه سرعتم 128 باشه ضربدر 3600ثانیه (یک ساعت )میشه 46 مگ.حالا این به نظر شما کمه؟

bersam
26-06-2009, 10:47
ماشالا بچه های اسپمر و سرحال و سحر خیزه اینجا ساعت 4 میخوابید 7 بیدار میشید ایول
من متاسفانه هنوز نخوابيدم !!! شيره !!!

ho0rezam
26-06-2009, 10:49
يكي !!!! راستي نيكا كن خودت بشمور جقدر از اين شكلك استفاده كردي !!!
ببخش bersam جوون...منظوری نداشتم :41::41:

من هم 3.0.9 دارم قبلا wowscape درست بود. البته من هم دارم wowcrack بازی میکنم دیگه از wowscape بهنره اما wowscape یه حاله دیگه میده ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کی گفته wowcrack از wowscape بهتره؟؟؟به خاطره باگ هاش میگی(خیلی راحت میشه زد)؟؟؟ و همچنین بی نیازی از گلد؟؟؟:31::31:
اونجا یه چیزش بهتر از wowscape هست...اونم باس هاش هستن که سخته...توو scapegaming دوتا ریلمش خوبه...بهترین legion هست...دومی scape
من خیلی مدته توو scape بازی میکنم...اما یه مدته 2 هفته ای رفته بودم wowcrack و یه هیرو 70 کردم(توو زمانی که روو 2.4.3 بود) توو اون دو هفته هر باگی دلت بخواد تووش دیدم...در حالی که توو scape به ندرت دیده میشد...خودم به شخصه 5m گلد ساختم و همش هم مصرف شد...دیگه ببین چقدر اونجا ارزش گلد پایینه...ah رو اگه باگ گلد بلد نباشی اصلا طرفش نرو...توو kazzak که بازی میکردم(خیلی خیلی کم) gem رو توو ah دوروبره 20-50 گلد میفروشن...توو scape تا 3000... توو legion هم در حد و اندازه های scape هست حتی پایین تر...اما wowcrack یه gem به ارزش 20k تا 75k هم من خریدم:41:...وقتی لول 60 بودم میخواستم یه quest برم که dungeon بود...توو sw از یه warrior لول 70 خواستم که به ازای 50k گلد باهام بیادو یه boss رو برام بزنه...تهش گفت من نیازی به گلد ندارم :18: در حالی که توو scape و legion طرف واسه 5k گلد خدارو بندگی نمیکنه...به جاش ازم خواست اگه میتونم scroll هاش رو واسش کپی کنم :31:....تا حالا توو scape شده یه hord (اگه ally هستی) با fly ---- و speed ---- کله یه territory رو دونبالت کنه؟؟؟کیک هم نشه؟؟؟اما من توو wowcrack توو همون دو هفته دیدم.آخرشم مجبور شدم خودمو به flight master برسونم نا از شرش راحت شم.وقتی هم که 70 شدم و خواستم برم inss هر بار رفتم leader میگفت باید همه +5healrh کنن bracer رو و گرنه kick...تا حالا توو scape اینجوریش رو دیده بودی؟؟؟تا حالا توو scape وقتی توو sw هستی، دیدی وقتی یکی داره raid میسازه بگه with bracer bug???اما توو crack خیلی راحت میگفتن.باگ توو همه جا هست(همه ی ریلم ها) اما راحت باگ زدن و نزدن مهمه و همچنین ارزش ah

bersam
26-06-2009, 10:52
این بازی که مصرفش خیلی زیاده.من اگه سرعتم 128 باشه ضربدر 3600ثانیه (یک ساعت )میشه 46 مگ.حالا این به نظر شما کمه؟
جه حساب سر انكشتي ضايعي !!! اونوقت اكه سرعتم 512 باشه !!! حتما ميشه 120 مك !!! بيخيال بابا !!!
به دلايل منطقي صحبتت رو رد مي كنم !
1.وقتي كه ما توي بازي هستيم ! همه اوقات با سرور سند و رسيو زياد نداريم ... مثلا فقط توي شهر ها كه مجبوريم جندين هيرو رو حركاتشون رو از سرور بكيريم يه خورده زياد ميشه !
2.براي اين كه بدونين اين 128 كيلوبايت نيست ! بلكه كيلو بيت هست !!! يعني در واقع اكه حساب شما هم درست باشه !(كه نيست !) اين عدد بايد تقسيم بر 8 بشه ! يعني يه جيزي حدود 5-6 مك !!!
3.براي صحت كفته ي شماره يكم !!! امتحان كنين !!! يه ساعت بازي رو وسط بيابون كه هيج كس رد نميشه ول كنين و كانكشن رو نيكا كنين !!!! يه ساعت هم وسط يه شهر !silvermoon city هم اومدي در خدمتيم !!! (اكه نايت الف يا الي باشي به خدمت ميرسيم !!!)

footballist
26-06-2009, 10:55
جه حساب سر انكشتي ضايعي !!! اونوقت اكه سرعتم 512 باشه !!! حتما ميشه 120 مك !!! بيخيال بابا !!!
به دلايل منطقي صحبتت رو رد مي كنم !
1.وقتي كه ما توي بازي هستيم ! همه اوقات با سرور سند و رسيو زياد نداريم ... مثلا فقط توي شهر ها كه مجبوريم جندين هيرو رو حركاتشون رو از سرور بكيريم يه خورده زياد ميشه !
2.براي اين كه بدونين اين 128 كيلوبايت نيست ! بلكه كيلو بيت هست !!! يعني در واقع اكه حساب شما هم درست باشه !(كه نيست !) اين عدد بايد تقسيم بر 8 بشه ! يعني يه جيزي حدود 5-6 مك !!!
3.براي صحت كفته ي شماره يكم !!! امتحان كنين !!! يه ساعت بازي رو وسط بيابون كه هيج كس رد نميشه ول كنين و كانكشن رو نيكا كنين !!!! يه ساعت هم وسط يه شهر !silvermoon city هم اومدي در خدمتيم !!! (اكه نايت الف يا الي باشي به خدمت ميرسيم !!!)

پس بازیه خوبیه.در ضمن من از نایت الف ها خوشم میاد.:31:

bersam
26-06-2009, 10:57
ببخش bersam جوون...منظوری نداشتم :41::41:

خب جون من امروز خيلي صفا دارم مي بخشمت !!! سري بعدي تكرار نشه !!! :دي !!!
ز
ز
ز
ز
بابا مكه من حاتم طاييم كه ببخشم ؟ برو بينم ! خودم كار و بار و زندكاني دارم !!!

راستي يه مسله !!! اين mount موتور سيكلت رو كجا مي فروشن !!! :دي

marmolak kocholo
26-06-2009, 10:58
سلام بچه ها D:
حسته نشدید انقدر پست دادید ! بیاین بازی کنیم !
ولی من نظر شخصی خودمو می گم D: :46:
اونم با دلیل خیلی قانع کننده:18:
تو بیشتر فیلم ها و کارتون ها و بازی ها سفیدh خوبا هستند و سیاها بدها هستند !
همیشه قبیله ای که سیاه باشه قبیله ای منفور هستش و پر از زشتی و بدی .... :27::18:
پس Blood Elf ها خوب و Night Elf ها بد هستند D: :5:
کسایی که موافقن بگن ایول :31:

bersam
26-06-2009, 10:58
پس بازیه خوبیه.در ضمن من از نایت الف ها خوشم میاد.:31:
نايت الف ها به كل يه مشت خيانت كار بد قيافه ي بد جهره هستن !!! مثل اين كه كوش هاشون هم درازه !!!:27::27:

bersam
26-06-2009, 10:59
سلام بچه ها D:
حسته نشدید انقدر پست دادید ! بیاین بازی کنیم !
ولی من نظر شخصی خودمو می گم D: :46:
اونم با دلیل خیلی قانع کننده:18:
تو بیشتر فیلم ها و کارتون ها و بازی ها سفیدh خوبا هستند و سیاها بدها هستند !
همیشه قبیله ای که سیاه باشه قبیله ای منفور هستش و پر از زشتی و بدی .... :27::18:
پس Blood Elf ها خوب و Night Elf ها بد هستند D: :5:
کسایی که موافقن بگن ایول :31:
بحث نزادبرستانه نكن اقا !!! يعني جه !!! سياه و سفيد نداره !!! عجبا !!!

ho0rezam
26-06-2009, 10:59
خب جون من امروز خيلي صفا دارم مي بخشمت !!! سري بعدي تكرار نشه !!! :دي !!!
ز
ز
ز
ز
بابا مكه من حاتم طاييم كه ببخشم ؟ برو بينم ! خودم كار و بار و زندكاني دارم !!!

راستي يه مسله !!! اين mount موتور سيكلت رو كجا مي فروشن !!! :دي
در هر صورت معذرت داداش...اون موتور سیکلت رو engineering ها میسازن

bersam
26-06-2009, 11:01
در هر صورت معذرت داداش...اون موتور سیکلت رو engineering ها میسازن
يا من حالم خوش نيست ! يا شما تب داري !!! خب براي جي معذرت !!!
هيج قانون نوشته شده يا ننوشته شده اي نمي تونه شما رو از استفاده از شكلك يا هر جيز ديكه اي محدود كنه !!!
نيكا
:27::27::27::27::27::27::27::27:

*Ali*
26-06-2009, 11:02
نبینم هیچ Blood elf خائنی به نایت الف ها توهین کنه ها !!!!!!!!!!!!!!!!! :دی:دی:دی

Mojtaba.Alfa
26-06-2009, 11:07
سلام
یادش به خیر TBC اون موقع Ally ها جرات نزدکی به silvermoon city رو نداشتن امما دیرووز یه Roug 80 Night Elf با پرووی تمام به شهر Silver moon تو Legion حمله کرده بوود اما 80 ها مون به موقع رسیدن . ودلی از ازا در اوردن:21::21::21:

loomina
26-06-2009, 11:20
نبینم هیچ Blood elf خائنی به نایت الف ها توهین کنه ها !!!!!!!!!!!!!!!!! :دی:دی:دی

ايول خوشم اومد بزن قدش!!!!:10::7:
خيلي باحالي ايول حالا ديگه من تنها نيستم بياين جلو!!!:33:
اونايي هم كه ميگم نايت ها خائنن بدونن كه اين بلاد ها بودن كه بر عليه مردمشون به دشمنان همه قبايل يعني لژيون سوزان كمك كردن.
حالا ما چي كرديم كه خائنيم؟

Scary Feelings
26-06-2009, 11:21
lol
هر چی میخواین توهین کنید فقط به الیدان توهین نکنید..درسته که نژادش نایت الف هست اما از خیلی از نایف الف ها با معرفتره
مخصوصا اون برادرش ><

loomina
26-06-2009, 11:29
lol
هر چی میخواین توهین کنید فقط به الیدان توهین نکنید..درسته که نژادش نایت الف هست اما از خیلی از نایف الف ها با معرفتره
مخصوصا اون برادرش ><

خب دوست من برادرش كه elf هست!!
ايليدن هم با معرفته وگرنه به elf هاي خونين كمك نميكرد. , و اين نشان دهنده ي معرفت elf هاست.
blood elf =:2:

Scary Feelings
26-06-2009, 11:31
برادرش نایت الف هست!نه الف!

loomina
26-06-2009, 11:38
برادرش نایت الف هست!نه الف!

به هر حال elf كه هست؟
بعدم من كه نميگم كه N elf نيست!
من كلا زد b elf هستم نه n elf .