PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

ho0rezam
24-06-2009, 13:56
nagrand هم زیباتره هم موسیقی زیبایی داره اگه خواستین از اینجا دانلود کنید
آقا واسه howling fjord رو بزار دمت گرم

loomina
24-06-2009, 13:59
مرسي استاد loomnia حرفه دله منو گفتي ولي كلا alliance متمدن و با كلاسن horde ها هم يه مشت گاو گوسفندو جسدن :) حالا horde ها ناراحت نشنا

بابا ما كوچيك شما!
هنوز به درجه ي استادي نرسيدم.
ولي خوشم اومد طرفه Night Elf ها هستي.
اصلا تو همين واركرفت : تاج و تخت يخ زده نگاه كن..... چه كسي بهترين و قوي ترين خانه ها رو داره؟ چه كسي اژده ها هايي داره كه يه دسته شون ميتونن يه اردوگاه رو كاملا نابود كنن؟ چه كساني ميتونن به جز night elf ها در شب ناپديد بشن؟ كيا ميتونن بدون قطع كردن درختان مواظع خودشون رو حفظ كنن به جز Night Elfها؟
البته من فعلا در مورد WOW چيز خاصي نميدونم ولي اين ها فكر كنم كافي باشن.:27:

ehsan30
24-06-2009, 14:05
سلام

دوستان چند تا سوال و راهنمایی می خواستم :

من چند سال پیش که این بازی امد ، خریدمش و بازی کردم و یک چند وقتی هم بازی نکردم :دی

الان دوباره نصب کردم و دارم بازی می کنم ولی چون سرور و پچ قدیمی هستش خیلی باگ داره

ورژن پچ : wow-1.5.0-engb-patch نخندید ها :) گفتم که قدیمی هستش

سرور هم : فکر کنم WDDG ورژن0001 باشه

حالا می خواهم به روز رسانیش کنم هم سرور و هم پچ ها ،مپ ها و... چیکار باید بکنم؟؟البته می خواهم که

سیو های قبلیم پاک نشه و به ادامه ماموریت ها بپردازم ، اگر که یک جوون مرد پیدا بشه و کامل توضیح بده با

لینک ها خیلی خیلی ممنونش میشم (ولی خواهشا به صفحات قبلی ارجا ندهید ها)

ممنون :)

بای

ho0rezam
24-06-2009, 15:00
سلام

دوستان چند تا سوال و راهنمایی می خواستم :

من چند سال پیش که این بازی امد ، خریدمش و بازی کردم و یک چند وقتی هم بازی نکردم :دی

الان دوباره نصب کردم و دارم بازی می کنم ولی چون سرور و پچ قدیمی هستش خیلی باگ داره

ورژن پچ : wow-1.5.0-engb-patch نخندید ها :) گفتم که قدیمی هستش

سرور هم : فکر کنم WDDG ورژن0001 باشه

حالا می خواهم به روز رسانیش کنم هم سرور و هم پچ ها ،مپ ها و... چیکار باید بکنم؟؟البته می خواهم که

سیو های قبلیم پاک نشه و به ادامه ماموریت ها بپردازم ، اگر که یک جوون مرد پیدا بشه و کامل توضیح بده با

لینک ها خیلی خیلی ممنونش میشم (ولی خواهشا به صفحات قبلی ارجا ندهید ها)

بای
منظور از save قبلی چیه؟؟؟؟شما داری offline بازی میکنی؟؟؟؟

danialshafaie
24-06-2009, 15:23
بله شما off بازي مي كنيد كه سرور offline اسمش wddg هستش شما اگه مي خواهي حاله بازي رو ببري بيا online چون off هيچ حالي نداره و on هم فقط يه اينترنت مي خواهد لطفا نخنديد ولي من با dial up بازي مي كنم و خيلي هم خوبه

danialshafaie
24-06-2009, 15:27
آقا رضا حالا مشتريه ما رو مي پروني:) ولي دوستان بگم به جز حرفه اي ها بقيه تو blizz like يعني legion خيلي سختي مي كشن تا lv up بشن مثله من كه جونم در اومد نتونستم تو اين legion تا 80 برم بعد چون ما تو scape هستيم 30 درصده q ها bug هستن مخصوصا outland و northrend بره همين lv up اش سخته البته گفته باشم با اين سختي هنوز هم از خوده blizz راحت تره چون اين blizz like ما باز هم 3x xp مي ده يعني 3 برابر blizz

danialshafaie
24-06-2009, 15:33
آقاي evil dead اول pvp هيچ ربطي به race نداره دوما night elf كه شما مي گي class نيست race ه

danialshafaie
24-06-2009, 15:34
sorry يادم رفت يه lol يا D: آخرش بزارم حالا مي زارم lol براي رفعه خصومت بين بچه هاي topic

Metalzadeh
24-06-2009, 15:49
فقط Horde فقط Cow :)

marmolak kocholo
24-06-2009, 15:50
فقط Horde فقط Cow :)

پایتم اونم 3 پایه :31:
ولی بی شوخی خیلی باحالن این تارونا :46:

EvilDead
24-06-2009, 16:08
شما خودت توجه كردي كه اين blood elf هاي خائن از نژاد night elf ها بودن؟
كساني كه به قبيلشون خيانت كردن و ازشون جدا شدن؟
كساني كه زير دست انسان ها اين برده ازشون كار كشيده ميشد؟
و...
اگر ميخواي بازم بگم؟
من 3 تا كتاب warcraft رو از اينترنت دان كردم و خوندم. از تاريخچه ي bllizard گرفتههههههههه تا تاريخچه ي موجوداتشو بلدم.

منم واسه همین از blood elf ها خوشم میاد واسه همین که از اون قبیله ی خبیث و.... جدا شدن

در مورد کتابها هم باید بگم وقتی خوندی به معلومات خودت اضافه شده به ما چه ؟

sorry يادم رفت يه lol يا D: آخرش بزارم حالا مي زارم lol براي رفعه خصومت بين بچه هاي topic

من که با کسی خصومت ندارم از این که اشتباه منو گوش زد کردی خییییییلییییییییییی ممنون :46:

marmolak kocholo
24-06-2009, 16:54
بچه ها WowLegion چش شده !
من وقتی سرور wowlegion رو انتخاب می کنم میره توش بعد هیروم رو هم انتخاب می کنم، میره توی صفحه ی لود تا آخر هم میره ولی نمیره تو بازی و همین جور وای میسده !!
برای شما هم این طوریه !؟
مشکل از چیه !؟
من حتی یک هیروی دیگه هم ساختم ولی بازم نرفت تو !

MORTAZA.2FUN
24-06-2009, 17:21
من وقتی سرور wowlegion رو انتخاب می کنم میره توش بعد هیروم رو هم انتخاب می کنم، میره توی صفحه ی لود تا آخر هم میره ولی نمیره تو بازی و همین جور وای میسده !!
برای شما هم این طوریه !؟
مشکل از چیه !؟
سلام دوست عزیز
به این می گنloop server و باید همین طوری منتظر باسی تا شاید بری تو یا هم باید سرور متوجه بشه یه بار اف ان بشه تا این مشکل حل بشه .
اما در مورد کمک کردن من حظرم به شما کمک کنم اگه خواستین به deathsstorm /w بده .
موفق باشید:10:

MARSHAL_AOL
24-06-2009, 17:22
برای شما هم این طوریه !؟
مشکل از چیه !؟

توريش نيست تو نبيايد بياي تو سرور لگ ميگيره D:

يه 30 دقيقه بعضي وقت ها بايد صبر كني زرتي .... نديد :)

loomina
24-06-2009, 17:37
منم واسه همین از blood elf ها خوشم میاد واسه همین که از اون قبیله ی خبیث و.... جدا شدن

در مورد کتابها هم باید بگم وقتی خوندی به معلومات خودت اضافه شده به ما چه ؟

من که با کسی خصومت ندارم از این که اشتباه منو گوش زد کردی خییییییلییییییییییی ممنون :46:

منم نگفتم كتابارو براي شما خوندم املا بنويسي دوست عزيز!
قبيله ي خبيث؟ ميشه بگي كجاي اين Night Elf هاي خوشگل خبيثن؟ من دليل اوردم شما هم دليل بيار.
خبيث اين blood elf ها هستن كه خدايانشون رو ترك كردن. به نظر من اين قبيله لايق بود كه به دست لژييون سوزان نابود ميشدن. تازه اونقدر هم لياقت نداشتن كه يه گروه جدا داشته باشن. هميشه با انسان ها و ... بودن.
مديران سايت اگر ميشه جلوي اين بحث رو نگيرن ببينيم به كجا ميرسه با تشكر.

zipper
24-06-2009, 17:50
الان من پچ 3.0.9 رو نصب كردم حالا چه سرور رايگاني رو پيشنهاد ميكنيد ؟
لطفا هم realm و هم آدرس سايتش رو بگيد
مرسي

loomina
24-06-2009, 17:54
الان من پچ 3.0.9 رو نصب كردم حالا چه سرور رايگاني رو پيشنهاد ميكنيد ؟
لطفا هم realm و هم آدرس سايتش رو بگيد
مرسي
اين سايت:
بچه هاي خودمون هم هستن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ريلم fun برو به نظرم:10:

MARSHAL_AOL
24-06-2009, 18:08
تو رو خدا نگاه كن سر چه چيزاي مسخره اي بحث ميكنن ول كنيد بابا اه :2: :2:

zipper
24-06-2009, 18:21
من ثبت نام كردم بعد از ثبت نام صفحه سفيد ميشه ...
لطفا ميشه يه ID واسه من بسازيد ؟
Name : Zipper
Pass : 147258
ممنون ميشم اگه كمكم كنيد

zipper
24-06-2009, 18:24
تو رو خدا نگاه كن سر چه چيزاي مسخره اي بحث ميكنن ول كنيد بابا اه :2: :2:

خوب چيكار كنم بلد نستم ...
ميخام ياد بگيرم ...
شما كه بلدي ياد من بده .:2:
ندانستن عيب نيست نپرسيدن عيب است

EvilDead
24-06-2009, 18:54
قبيله ي خبيث؟ ميشه بگي كجاي اين Night Elf هاي خوشگل خبيثن؟

اگه به اونا میگی خوشکل پس خوشکل ندیدی

میتونی یک نظر سنجی قرار بدی ببینی blood ها خوشکل تر هستند یا night ها !

البته من به این کار ندارم که کی خوشکله !

مهم ذات بد و خبیث بودن night ها هست که اینم معلوم شده قبلا".....:46:

MORTAZA.2FUN
24-06-2009, 19:24
ميخام ياد بگيرم ...
سلام دوست عزیز
شما ناراحت نشو عزیز با شما نبود .

من ثبت نام كردم بعد از ثبت نام صفحه سفيد ميشه ...
لطفا ميشه يه ID واسه من بسازيد ؟
Name : Zipper
Pass : 147258
ممنون ميشم اگه كمكم كنيد
یکم صبر کنید من براتون میسازم و بهتون پیغام خصوصی می دم و لطفا ایمیل خودتون رو به من بدین نیاز هست .واسه درست کردنش می خواد.
پیغام خصوصی بدین به من
موفق باشید

loomina
24-06-2009, 19:29
ميخام ياد بگيرم ...

دوست عزيز سوء تفاهم نشه ايشون با ما بودن!

اگه به اونا میگی خوشکل پس خوشکل ندیدی

میتونی یک نظر سنجی قرار بدی ببینی blood ها خوشکل تر هستند یا night ها !

البته من به این کار ندارم که کی خوشکله !

مهم ذات بد و خبیث بودن night ها هست که اینم معلوم شده قبلا".....:46:

كجا مشخص شده؟:18:
اگر منظورت اون ايليدن مسخره هست كه من كه به elf بودن اونو قبول ندارم چه برسه به اين كه به Night Elf قبولش داشته باشم.:20:
خب دليل بيار
مشخصه Night elf خوشگل ترن البته سر اين من نميخوام بحث كنم.
بحث اصليمون اين بود كه شما ميگي N elf ها خبيثن ولي هيچ مدرك و دليلي براي حرفتون نمياري.:13:
N elf ها با طبيعت يكين براي همين هم نميتوني بگي خبيث هستن.:27:
البته شايد حق داشته باشيد و اون ها در مقابل دشمناشون خبيث باشن تا بتونن به زندگيشون ادامه بدن.

ho0rezam
24-06-2009, 19:40
اره والا...ول کنید کی خوشگله کی خوشگل نیست...کی بده کی خوبه؟؟؟؟
اصلا توو بازی خبری از این چیزا نیست که...برین چند تا screen shot از بازی بگیرین...دستتون میاد چی به چیه.

marmolak kocholo
24-06-2009, 20:37
آقا لطفا یکی مارو نجات بده !!
تارن هستم و واریور
اسمم هم aSeCReTa هست !
کمک کنید پول هام تموم شد!!!
تو سرور wowCrack هستم !
یه دوستی گفتن به خدا D:
صواب داره...

danialshafaie
24-06-2009, 20:55
آقاي مارمولك اگه تو lich بشه بره گروهه مقابل gold فرستاد مي فرستم كه الان دارم امتحانش مي كنم ولي اگه fix شده باشه كه هيچي من كه گفتم بيا alliance باز نيومدي lol حالا مشكلي نداره

danialshafaie
24-06-2009, 20:59
آقايون با اينكه بحثتون جالبه ولي اگه مي خواهيد سره خوشگلي دعوا كنيد بريد تاپيكش britney spears :D حالا اين بحث ها رو ول كنيد LOOMINA شما كه از كتاب خبر داريد برامون داستانارو بنويسيد كه از اين بحثه قديمي با حال تره و مهم نيست كه چه race باشي بلكه pvp يه كه مهمه البته بعضيا از قيافه ي بعضيا خوششون مياد بعضيا نه كه بحث دربارش فقط وقت تلف كردنه

ehsan30
24-06-2009, 21:02
سلام

منظور از save قبلی چیه؟؟؟؟شما داری offline بازی میکنی؟؟؟؟

بله offline بازی می کنم فعلا online برام مقدور نیست :13:

کسی راهنمایی نمی کنه؟؟

بای

zipper
24-06-2009, 21:04
سلام دوست عزیز
شما ناراحت نشو عزیز با شما نبود .

یکم صبر کنید من براتون میسازم و بهتون پیغام خصوصی می دم و لطفا ایمیل خودتون رو به من بدین نیاز هست .واسه درست کردنش می خواد.
پیغام خصوصی بدین به من
موفق باشید

ممنونم از شما دوست عزيز
يه پيغام خصوصي فرستادم . :10:

danialshafaie
24-06-2009, 21:08
آقا احسان چون كسي تو topic نميره طرفه off اطلاعات خيلي كمي از اين جور بازي هست شما بيا آنلاين خيلي بيشتر حال مي ده

ehsan30
24-06-2009, 21:13
سلام

آقا احسان چون كسي تو topic نميره طرفه off اطلاعات خيلي كمي از اين جور بازي هست شما بيا آنلاين خيلي بيشتر حال مي ده

حرف شما متین ، اما فعلا نمی تونم ، می خواهم خوب یاد بگیرم بعد اگر که شد و ADSL

گیرم امد بیام on :) دوستان به روزرسانی on و off چقدر فرق داره ؟؟

بای

loomina
24-06-2009, 21:17
اصلا توو بازی خبری از این چیزا نیست که...برین چند تا screen shot از بازی بگیرین...دستتون میاد چی به چیه.

من كه اين بحث رو پيش نكشيدم.
من فقط گفتم كي از Night Elf ها خوششون مياد ايشون خودشون شروع كردن بد گفتن از N elf ها و B elf ها.
در مورد كتاب ها هم ادرسشون رو يادم رفته ولي حاضرم عكس بزارم ازشون تا اسپات كنم دروغ نگفتم ولي به زودي ادرسش هم ميزارم.

marmolak kocholo
24-06-2009, 21:40
آقاي مارمولك اگه تو lich بشه بره گروهه مقابل gold فرستاد مي فرستم كه الان دارم امتحانش مي كنم ولي اگه fix شده باشه كه هيچي من كه گفتم بيا alliance باز نيومدي lol حالا مشكلي نداره
والا اومدم ally بسازم گفتش که تو یک pvp نمیشه هم Horde باشه هم Ally :|
عصابم ریخت به هم !

zipper
24-06-2009, 21:45
پارسال من تو سرور 130 كه بازي ميكردم چون يه الف مونث بودم به هر كي ميرسيدم بهم همينطوري سكه ي نقره ميداد
و علتش هم اين بود كه الف ها خوشكلند ...

((( ما همچنان در اول وصف تو مانده ايم --- از سعدي)))
((( ما همچنان در كف بازي WoW مانده ايم --- از Zipper)))

bersam
24-06-2009, 21:56
عجبا !!! بابا تازه داشت دركيري ميشدا !!! ولي هيجي الف نميشه ! اون هم فقط بالادين !!!
راستي كسي كتاب ها رو به صورت سالم داره ؟؟؟ اخه اونايي كه من ديدم همشون اسكن شده بودن و خيلي زاغارت !!!

danialshafaie
24-06-2009, 22:17
آره bersam جان ببين چه دعواييه كه رضا هم قاطي شده:)

loomina
24-06-2009, 22:20
بابا اين كه دعوا نيست بحثه.
اينم لينكش گفتم گير ميارم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MARSHAL_AOL
24-06-2009, 22:23
ميخام ياد بگيرم ...

جوون ؟ شما كجا بودي يهو پيدا شدي من اصلا با شما كاري نداشتم چيكار به سوالت دارم :9: :9:
من منظورم از بحث هاي بيفايده اين بود هي در مورد اين باحاله اون خره اون شتره اون خوشتيپه نايت الف س..... بلاد الف خيانت كاره آليانس اوقده داره .......... اينا رو ميگم

Scary Feelings
24-06-2009, 22:32
lol
میبینم که دیگه دارین کم کم به تیپ هیرو ها و ست ها هم گیر میدین!!!پس اونایی که یه هیرویه زن اورک دارن باید چیکار کنن؟!اون مرده های بدبخت چی؟!میترسم فردا بیاید بگید ست T6 ضایع هست و ماله خیانت کارا هست : دی
بابا نژاد خودتون رو بچسپید..از آریایی خوشگلتر هم هست؟! :دی
__________________________________________________ __________________________________________________ _______________________________
راستی از پچ 3.0.9 تا 3.1.3 چند مگ هست؟!لیچ گینگ توش هست؟!کی میاد!!

Scary Feelings
24-06-2009, 22:36
راستی..میگم کوست های باحال واسه الیانس ها میشناشید؟!
زیباترین جایی که رفتید کجا بوده؟!خواهشا جر و بحث نکنید...فقط بگید و ادرس بدین تا بریم..

MARSHAL_AOL
24-06-2009, 22:50
سلام

حرف شما متین ، اما فعلا نمی تونم ، می خواهم خوب یاد بگیرم بعد اگر که شد و ADSL

گیرم امد بیام on :) دوستان به روزرسانی on و off چقدر فرق داره ؟؟

بای

عزيز دل بابا
يه وقت گول نخوري بري سرور افلاين واسه خودت درست كنيا بگي ميخوام بازي ياد بگيرم بيام بعدا انلاين ها بازي كنم
از همين الان بگما:          كاكو اين راه كه داري ميري به تركستان است !!!
بنده خودم قبل از اين كه شما حتي فكر Wow هم بكني 1 سال offline بازي ميكرم !!! و بعدا مسائلي رو متوجه شدم كه جاش نيست اينجا بگم :6: يه سرور هاي افلاين رو من راه انداختم كه عقل شيطون هم بهش نميرسه
ببين شما اگه ديال اپم داري بيا انلاين ببين شما تو سرور انلاين هم خيلي از مسائل رو نميتوني ياد بگيري البته منظورم سرور Private بود چه برسه به اين Offline ها اينا پور باگن كلي از اسپل هات كار نميكنه PVP ياد نميگيري Pve هم همينطور Drop Chance هاشون مشكل داره براي ايتم ها كلي چيزا كار نمكنه Npc ها خرابن هر چي كه فكرشو بكني تو اين سرور هاي افلاين پيدا ميشه اگه بازي كني نتيجه بد ممكنه بگيري
بيخيال بازي بشي بگي اين ديگه چه گهي هستش من خودم اين قدر عاشق بودم تو افلاين به اين نتيجه رسيدم!!!!!
كلي اشتباهات ديگه كه ياد ميگيري و فكر ميكني بازي ياد گرفتي
حتي ممكنه خيلي از جادوها و چيزاي ديگت كار نكنه برا همين نميتوني درست كلاس خودتو انتخاب كني يهو ميگنه من فقط Mage دوست دارم بعد مياي انلاين ميبيني يه چيزي فكر ميكردي اينجا يه خبر ديگس اصلا بايد Warrior ميساختي كلي
البته من نميگم سرورهاي انلاين private خوبن اما سگشون ميارزه به افلاين
از من ميشنوي بيخيال شو
حالا كه فكر اون يه سالو ميكنم ميبينم يك سال عمرم تلف شد كلي چيز تو اين مدت ميتونستم ياد بگيرم شايد شما بگي من فقط 1 ماه يا 2 ماه ميخوام بازي كنم ولي به درد سر راه اندازيو تلف كردن همون يكي دوماه يا سرگرم شدنش هم نميارزه از ما گفتن بود :3:

صلاح مملكت خويش خوصروان دانند :46:

zipper
24-06-2009, 23:06
جوون ؟ شما كجا بودي يهو پيدا شدي من اصلا با شما كاري نداشتم چيكار به سوالت دارم :9: :9:
من منظورم از بحث هاي بيفايده اين بود هي در مورد اين باحاله اون خره اون شتره اون خوشتيپه نايت الف س..... بلاد الف خيانت كاره آليانس اوقده داره .......... اينا رو ميگم

ببخشيد معذرت ميخام

((( ولي البته اين كه ميگن الف ها خوشكلن درسته )))

loomina
24-06-2009, 23:07
پارسال من تو سرور 130 كه بازي ميكردم چون يه الف مونث بودم به هر كي ميرسيدم بهم همينطوري سكه ي نقره ميداد
و علتش هم اين بود كه الف ها خوشكلند ...

((( ما همچنان در اول وصف تو مانده ايم --- از سعدي)))
((( ما همچنان در كف بازي WoW مانده ايم --- از Zipper)))

جدي ميگي يا مسخره ميكني؟
ولي جمله اخريتو خيلي موافقم.:27:

zipper
24-06-2009, 23:18
جدي ميگي يا مسخره ميكني؟
ولي جمله اخريتو خيلي موافقم.:27:

هم اولي رو راست گفتم و هم آخري
آخه من همه پچ ها رو امشب داشتم دانلود و نصب كردم حالا كه تموم شده اومدم ميبينم كه فايل realmlist نيستش
حالا دارم دوباره نصبش ميكنم

گويند كه لحظه ايست نصب كردن پچ))
((آن لحظه هزار بار تقديم تو باد

zipper
24-06-2009, 23:22
ميگم من وقتي ميرم تو بازي
هر ID درست يا غلطي رو كه وارد ميكنم مينويسه بايد پچ جديد رو نصب كنم
اما من با پچ 3.0.9 وارد سرور scalpinggame شدم

حال چه بايد كرد؟؟؟

marmolak kocholo
24-06-2009, 23:28
سلام دوستان عزیز !
من داشتم می گشتم که یهو یه چیزی شبیه آینه دیدم ! رفتم که توش یهو دیدم تو منطقه ی Orc ها هستم !
حالا هم نمی تونم برگردم به جای قبلیم و اونجا گیر کردم !
تو اونجا هم هی هیروهاشون به من Attack میدن !
کمکم کنید لطفا

loomina
24-06-2009, 23:45
سلام دوستان عزیز !
من داشتم می گشتم که یهو یه چیزی شبیه آینه دیدم ! رفتم که توش یهو دیدم تو منطقه ی Orc ها هستم !
حالا هم نمی تونم برگردم به جای قبلیم و اونجا گیر کردم !
تو اونجا هم هی هیروهاشون به من Attack میدن !
کمکم کنید لطفا

شما احتمالا از يك دروازه ي پورتال گزشتي كه منتقل ميكنه.
البته نميدونم بشه به جز اوت لند جاي ديگه اي هم راه داشته باشن ولي اينجور كه شما گفتي بايد همين باشه.
اگر هم فكر ميكنيد غلطه از دوستان بپرسيد چون من تجربه اي به جز نوشته هايي كه از اينترنت گرفتم ندارم.:10:

loomina
24-06-2009, 23:48
ببخشيد معذرت ميخام

((( ولي البته اين كه ميگن الف ها خوشكلن درسته )))

خب معلومه كي ميگه خوشگل نيستن؟!
هم مرداشون هم زناشون خوشگلن.
از ميان elf ها من سناريوس بدبخت رو بيشتر از همه دوست دارم.بدبختش براي اينه كه اين orc هاي احمق كشتنش تو واركرفت 3 ولي تو wow نميدونم زنده باشه يا نه؟ زنده هست؟

bersam
24-06-2009, 23:52
اون يه تله بورت بوده !!!

بهترين كار اينه روي بك كليك كني و روي اون سنكه !!! سريع برميكردي خونه !!! اكه هم نشد يه تيكت بخواه و unstock بكن

marmolak kocholo
25-06-2009, 01:10
ممنون دوست عزیز Bersam جان کمک بزرگی کردید D:
داشتم خفه می شدم تو اون سرزمین Orc ها !!!
راستی خداییش این خارجی ها خیلی با معرفتند !!!
به یارو می گم 1 ، 2 تا گلد بهم بده 1100 تا گلد بهم داد !O :O:!!
دیگه تو Wow پولدار شدم D:

MARSHAL_AOL
25-06-2009, 07:39
ممنون دوست عزیز Bersam جان کمک بزرگی کردید D:
داشتم خفه می شدم تو اون سرزمین Orc ها !!!
راستی خداییش این خارجی ها خیلی با معرفتند !!!
به یارو می گم 1 ، 2 تا گلد بهم بده 1100 تا گلد بهم داد !O :O:!!
دیگه تو Wow پولدار شدم D:

بله درسته پلير هاي خارجي بهتر از ايراني من تا حالا پلير ايراني كه بازيش خوب باشه و اخلاق داشته باشه به شخصه نديدم تو هيچ بازي خوب حق هم دارن شرايط زندگي تو اين جا و راحتي اونها تو كشورشون باعث اين مسائل ميشه :) تو اين اصفهان خود ما تو گيم نت ها اگه بري ميبيني زماني كه بازي ميكنن اولا كه اولش اصلا باهات بازي نميكنن بعدش اگه بازي خوب بود كه كاري بات ندارن اما اگه خراب گردي حتي يه زره كلي..... بارت ميكنن :‌ )‌)
ولي خوب تو اين سرور Wowscape كلا همه خيلي گلد دارن براي همينن هم زياد به هم گلد ميدن

footballist
25-06-2009, 11:26
با سلام.میخواستم بپرسم کلاس ها و ریس ها چه ربطی به هم دارن؟همچنین میشه در مورد death knightها هم توضیح بدید.با تشکر

Zende
25-06-2009, 11:26
یه دلیل داره میدونید چیه؟چون پلیر های خارجی بازی رو به چشم بازی نگاه میکنن اما متاسفانه ایرانی ها به چشم زندگیشون!!!
من یادمه خودم توی یه سرور از این فانی ها ولی خوب من نمیدونم چیش فانی بود پوست کلتو از بیلیزارد بیشتر میکند بازی میکردم توی یه مخمسه ای افتادم خراب!به شدت پول نیاز بودم حالا چقدر 21 گلد فقط!بعد داشتم میرفتم سرورش شلوغ بود به روی خودمم نیوورده بودم که پول نیاز دارم ما دیدیم یه دونه از این روگای نایت الف اومده بود تو سرزمین هیومنا لولشم فکر کنم 68 بود یادم نیست درست بعد ما داشتیم رد میشدیم ما دیدیم یه دفعه اومد دید به ما گفت do u need gold? ما شاخ در اووردیم ما که پولی از کسی نخواتسیم این خود سر اومده میگه دو یو نیید ما هم دیدیم اوضاع خوبه گفتیم ye thx but only 21 gold ما دیدیم بهمون 221 گلد داد!گفتم شاید اشتباه کرده گفتم hmm i think u wrong i said 21 not 221 گفت no np go buy what u need بعدم رفت فرشته ی نجات بود:دی:دی خلاصه ما از این داستان پند میگیریم که ای خاک بر سر ما که این قدر ادعای خوبی داریم حاضر نیستیم بهم کمک کنیم و خارجی ها باید بجاش اینکارو انجام بدن!!!

خب معلومه كي ميگه خوشگل نيستن؟!
هم مرداشون هم زناشون خوشگلن.
از ميان elf ها من سناريوس بدبخت رو بيشتر از همه دوست دارم.بدبختش براي اينه كه اين orc هاي احمق كشتنش تو واركرفت 3 ولي تو wow نميدونم زنده باشه يا نه؟ زنده هست؟
البته البته اون در صورتی هست که الفش بلود الف باشه نه نایت الف بلود الف هم مرد و هم زنشون خوشگلن حالا مردها بیشتر!:دی ولی الف ها فقط زنها خوشگلن اونم در ارباب حلقه ها نسبتا بیشتر به این بازی!:دی

EvilDead
25-06-2009, 11:39
دوست عزيز سوء تفاهم نشه ايشون با ما بودن!

كجا مشخص شده؟:18:
اگر منظورت اون ايليدن مسخره هست كه من كه به elf بودن اونو قبول ندارم چه برسه به اين كه به Night Elf قبولش داشته باشم.:20:
خب دليل بيار
مشخصه Night elf خوشگل ترن البته سر اين من نميخوام بحث كنم.
بحث اصليمون اين بود كه شما ميگي N elf ها خبيثن ولي هيچ مدرك و دليلي براي حرفتون نمياري.:13:
N elf ها با طبيعت يكين براي همين هم نميتوني بگي خبيث هستن.:27:
البته شايد حق داشته باشيد و اون ها در مقابل دشمناشون خبيث باشن تا بتونن به زندگيشون ادامه بدن.

من یک پیشنهاد بهت میدم که بری و دوباره اون کتابهایی که خوندی بخونی چون:

همه میدونن که ایلیدن یک Night Elf بوده وهست وخواهد بود ! از شکلش هم معلومه یکم دقت کنی میفهمی !

loomina
25-06-2009, 12:06
یه دلیل داره میدونید چیه؟چون پلیر های خارجی بازی رو به چشم بازی نگاه میکنن اما متاسفانه ایرانی ها به چشم زندگیشون!!!
من یادمه خودم توی یه سرور از این فانی ها ولی خوب من نمیدونم چیش فانی بود پوست کلتو از بیلیزارد بیشتر میکند بازی میکردم توی یه مخمسه ای افتادم خراب!به شدت پول نیاز بودم حالا چقدر 21 گلد فقط!بعد داشتم میرفتم سرورش شلوغ بود به روی خودمم نیوورده بودم که پول نیاز دارم ما دیدیم یه دونه از این روگای نایت الف اومده بود تو سرزمین هیومنا لولشم فکر کنم 68 بود یادم نیست درست بعد ما داشتیم رد میشدیم ما دیدیم یه دفعه اومد دید به ما گفت do u need gold? ما شاخ در اووردیم ما که پولی از کسی نخواتسیم این خود سر اومده میگه دو یو نیید ما هم دیدیم اوضاع خوبه گفتیم ye thx but only 21 gold ما دیدیم بهمون 221 گلد داد!گفتم شاید اشتباه کرده گفتم hmm i think u wrong i said 21 not 221 گفت no np go buy what u need بعدم رفت فرشته ی نجات بود:دی:دی خلاصه ما از این داستان پند میگیریم که ای خاک بر سر ما که این قدر ادعای خوبی داریم حاضر نیستیم بهم کمک کنیم و خارجی ها باید بجاش اینکارو انجام بدن!!!

البته البته اون در صورتی هست که الفش بلود الف باشه نه نایت الف بلود الف هم مرد و هم زنشون خوشگلن حالا مردها بیشتر!:دی ولی الف ها فقط زنها خوشگلن اونم در ارباب حلقه ها نسبتا بیشتر به این بازی!:دی

ميگم تو منو دنبال ميكني؟
شد ما يه جا پست بديم پست بعديش تو نباشي؟!
حرف اين خائنين رو نزن كه حالم ازشون بهم ميخوره!:2:
موجوداتي كه به لژيون سوزان كمك كنند از undead ها بد ترن.
اين اين مي مونه كه در زمان جنگ با يه كشور بري بر عليه مردمت بهشون كمك كني.
اه اه اه!
اين blood elf ه كساني هستن كه حتي توي واركرفت 3 يه گروه جدا نداشتن بدبختا!
نميدونم ولي مطمئنن سازنده هاي بازي از دستشون در رفته كه اينا اومدن تو بازي!
ولي Night Elf ها رو نيگه كن. از اولين بازي بليزارد هم كه نه ولي از دوميش تو بازي بودن!
به محض اين كه وارد WOW شدم قول ميدم فقط b elf بكشم.

loomina
25-06-2009, 12:10
من یک پیشنهاد بهت میدم که بری و دوباره اون کتابهایی که خوندی بخونی چون:

همه میدونن که ایلیدن یک Night Elf بوده وهست وخواهد بود ! از شکلش هم معلومه یکم دقت کنی میفهمی !

لعنت بر منكر اين ماجرا!
ولي بازم خوبه كه براي كمك به قبيلشون تبديل شد به يه موجود فراتر
چون كه ميخواست undead هارو بكشه.
ولي b elf ها چي؟
اونا به ايليدن پناه اوردن و از اونجايي كه ايليدن هم دلش به حالشون سوخت كمكشون كرد.
اين رو كه ميدوني؟

EvilDead
25-06-2009, 12:18
لعنت بر منكر اين ماجرا!
ولي بازم خوبه كه براي كمك به قبيلشون تبديل شد به يه موجود فراتر
چون كه ميخواست undead هارو بكشه.
ولي b elf ها چي؟
اونا به ايليدن پناه اوردن و از اونجايي كه ايليدن هم دلش به حالشون سوخت كمكشون كرد.
اين رو كه ميدوني؟

پس قبول کردی که n elf ها هم خباثت دارند ! یکی مثل ایلیدن !

کمک کردن ایلیدن به b elf ها هم به خاطر تغییر به یک موجود فراتر بود ! چون n elf ها دل ندارن که بخوان دلشون به حال کسی بسوزه :31:

Zende
25-06-2009, 12:30
بله بله درسته!
بعدشم لومینا جان بلود الف هارو من نگفتم چی کاره ان بحث خوشگلی شد من گفتم خوب 100000000000000% بلود ها خوشگل ترن حالا دیگه حالا دیگه چی کار کردن که دست خودشون نبوده دست سازنده ها بوده مگه نه؟!

loomina
25-06-2009, 12:46
پس قبول کردی که n elf ها هم خباثت دارند ! یکی مثل ایلیدن !

کمک کردن ایلیدن به b elf ها هم به خاطر تغییر به یک موجود فراتر بود ! چون n elf ها دل ندارن که بخوان دلشون به حال کسی بسوزه :31:

يادت نره b elf ها هم از N elf ها بودن
شايد خبيث شده باشن يا فرق هاي ديگه ولي بعضي خصوصياتشون هنوز همونه!:27:
قبول هم نكردم كه خبيثن.
محض اطلاع بگم كه ايليدن قبل از اين كه اصلا b elf ها باشن با گرفتن جمجمه ي گولدن تبديل شده بود به يه موجود فراتر و ميتونست اين موجودات خيانت كار هم نابودشون كنه از دم!
تازه تو توجه نكردي كه N elf ها بودن كه به رها شدن b elf ها از چنگ انسان ها كمك كردن و تيراندا بود كه جان خودشو بخ خطر انداخت براشون پس هنوزم ميگي كه دل و انصاف ندارن؟؟؟:18:

بله بله درسته!
بعدشم لومینا جان بلود الف هارو من نگفتم چی کاره ان بحث خوشگلی شد من گفتم خوب 100000000000000% بلود ها خوشگل ترن حالا دیگه حالا دیگه چی کار کردن که دست خودشون نبوده دست سازنده ها بوده مگه نه؟!

در مورد خوشگلي هم كاملا معلومه كه N elf ها خوشگل ترن .
به هر حال b elf ها هم اگر خوشگلن به خاطر اينه كه از نسل همين n elf ها بودن.
جواب ميخوايد بازم بگم؟ هر چند دو به يك كردين و من رو تنها گير اوردين ولي من تا اخرين قطره ي اطلاعاتم ميجنگم!!:20:

zipper
25-06-2009, 12:47
ميگم تو منو دنبال ميكني؟
شد ما يه جا پست بديم پست بعديش تو نباشي؟!
حرف اين خائنين رو نزن كه حالم ازشون بهم ميخوره!:2:
موجوداتي كه به لژيون سوزان كمك كنند از undead ها بد ترن.
اين اين مي مونه كه در زمان جنگ با يه كشور بري بر عليه مردمت بهشون كمك كني.
اه اه اه!
اين blood elf ه كساني هستن كه حتي توي واركرفت 3 يه گروه جدا نداشتن بدبختا!
نميدونم ولي مطمئنن سازنده هاي بازي از دستشون در رفته كه اينا اومدن تو بازي!
ولي Night Elf ها رو نيگه كن. از اولين بازي بليزارد هم كه نه ولي از دوميش تو بازي بودن!
به محض اين كه وارد WOW شدم قول ميدم فقط b elf بكشم.

منظورتون از بد بخت ها چي بود !
توي warcraft 3 اگه B elf ها گروه جدا نداشتن ولي مرد كه داشتن
ولي N elf ها همشون زن بودن و تنها مرد هاشون ايليدن و اون گوزنه بود
به عبارتي ديگر B elf ها مثل يك شير مرد م