PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

yuny61
25-05-2009, 11:00
سلام خدمت دوستان:
من تازه با بازی wow آشنا شدم و دی وی دی wow Wrath of the Lich King رو گرفتم و تصمیم کرفتم (تصمیم صغری) که فلان بصورت آفلاین بازی کنم تا یه چیزی یاد بگیرم و بدش برم تو آنلاین.
بعد نصب بازی سرور رو هم نسب کردم ( سروری که رو بود DVD (AC Web)).
رو سرور گفته بود که realm رو به 127.0.0.1 تغییر بده (منم همین کارو کردم البته نمی دونم درست یا غلط).
ولی وقتی می خوام log شم error 21031 رو میده.
بعد تصمیم گرفتم(تصمیم کبری):31:که مشکلمو با شما مطرح کنم.:11:
دوستان یه راهنمایی بکنن تا رفع اشکال بشه.جهت اطلاع readme سرورو براتون میزارم.:46:

First put ad.exe and the "maps" folder into your wow directory (from the map extractor in the tools folder)

Then run ad.exe

When it has finished put the maps folder into /AC Web Ultimate Repack/Ascent/

Then start up the control panel (/AC Web Ultimate Repack/Control Panel.exe)

Launch the applications

Now change your realmlist (realmlist.wtf located in your wow directory) to 127.0.0.1

login with user: admin pass: admin
If you do not have The Burning Crusade Expansion Pack, login with user: admin2 pass: admin2

Now play!

If you have any trouble with the control panel, you can launch the server manually. Just open these files to do that:

/AC Web Ultimate Repack/Server/MySQL.bat
/AC Web Ultimate Repack/Server/Apache.bat
/AC Web Ultimate Repack/Ascent/logonserver.exe
/AC Web Ultimate Repack/Ascent/ascent.exe

تشکر از دوستانی که راهنمایی می کنن:10:

EvilDead
25-05-2009, 11:40
سلام دوست من بليزارد جان . با اون حرفا و تعريفاتی که صفحه قبل از بليزارد کرديد و بعلاوه اطلاعاتی که خودم داشتم خيلی خيلی مور مورم ميشه که بيام بليزارد ، اما متاسفانه هم مشکل مالی دارم و هم وقت!
اما الان به تازگی يک سرور ایرانی ران شده با پشتيبانی مالی خوب که بنده هم توش بازی ميکنم ، به جرات ميتونم بگم که با هر سرور ایرانی که تاحالا ساخته شده متفاوت هست و از هر نظر قابل قبول هست ( البته که 100% قابل مقايسه با بليزارد نيست )
خواهش دارم از شما که بهر حال پليری بسيار حرفه ای هستيد ، يک سری به این سرور بزنيد ، حداقل 1 ساعت از وقت خودتون رو صرف لول آپ کردن بکنيد ، و با يکی از GMهاش صحبت کنيد ( خداييش GM هايی که تو این سرور هستن هيچ جای ديگه نيستن! )
ممنون ميشم نتيجه و نظرتون رو اینجا بگيد .
خواهش ميکنم به خاطر من نويی هم که شده 1 ساعت بريد تو این سرور :
goldnetgames.com

Set Realmlist Goldnetgames.com

به این هم میگن سرور ؟

Anti Cheat که نداره !

copy Item همه میکنن در سطح تیم ملی !

تازه 2.4.3 هم هست

داداشم تو این سرور اولین نفری بود که 70 شد رفته تنهایی باس Megateron همون chest t4 رو باگ کرده !

و.............

danialshafaie
25-05-2009, 12:02
آقا تصميمه كبرات عالي بود ولي با اين صغراهه زياد موافق نيستم به نظره من اول تو يك سرور free مثلا همين scape ما بيا بازي كن و يك realm راحت تر از blizz like چون تو off ممكنه زده شي و به حاله اصلي بازي متوجه نشي چون با حال ترين قسمته بازي pvp هستش ولي تو off فقط lv up داري كه همه ازش فرارين (البته مي توني pve هم بزني تنهايي بري illi بزني يا بري arena 1v0 ) :) پس به حرفه من گوش كن و بيا scape خودمم كمكت مي كنم

danialshafaie
25-05-2009, 12:04
بچه ها من خودم اين patch wotlk رو همراه پچ ها تا 3.1.1 مي فرستم هر كي خواست پ خ بده ولي اين wow واقعا شاهكاره هر چي بازي مي كنم چيز هاي جديدي پيدا مي كنم تو بازي با اين كه free هستم نه blizz پس ببين اين blizz ديگه چيه

danialshafaie
25-05-2009, 12:06
يكي بهترين q helper بره wotlk رو بزاره بره دانلود و لطفا carbonite هم نباشه از ريختش خوشم نيومد زيادي شلوغ بود مرسي

deadhome
25-05-2009, 12:07
دوست عزیز این patch که شما دارید خراب.patch کلا 2.4.3 و 3.0.9 14gig که از اینترنت بگیری ... ادمو پاره میکنه.
این id رو add کن بیا تا راهنماییت کنم.
__________________________________________________ _______________________________________
باگهای جدید هرکی برای patch LK داره بزاره مخصوصا کد جدید wpe .
speed ---- va Qust helper پتچ LK رو دارم اگه پیدا نکردید ندارید براتون میزارم.

cool00boy00
25-05-2009, 13:09
قسمت اول ( ورود به بازی و ساختن هیرو ) حجم : 379 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قسمت دوم ( محیط بازی ) حجم : 263 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قسمت سوم ( گرفتن و انجام دادن Quest + شیوه مبارزه ) حجم : 321 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قسمت چهارم (نحوه پوشیدن لباس ها و استفاده از چندین Bag ) حجم : 195 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قسمت پنجم ( شناسایی حریف - نحوه زنده شدن - استفاده از Map ) حجم : 298 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قسمت ششم (پول جمع کردن - تعمیر آیتمها - استفاده از پرواز ) حجم : 269 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قسمت هفتم ( Train کردن - استفاده از Hearthstone - همه چیز در مورد Talent ) حجم : 317 KB
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود متن کامل ( از قسمت 1 تا 4 ) حجم : 964 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود 6 فصل اول از 4shared
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
* دوستان نظر یادتون نره ! هم WoW بازها که بگن چیزی رو جا ننداخته باشم و کلا یه کارشناس کنن و تازه کارها که بگن چقدر مفید بوده .ممنون .

* لینک ها به صورت مستقیم هستند = میتوانید برای راحتی از برنامه های دانلود استفاده کنید .

rootnt
25-05-2009, 14:59
من حدود ۶ ماه فقط pve بازی کردم و بیشتر instance می رفتم و باس زنی و اینا
بعدش حدود ۳ماهی فقط bg و ارنا می رفتم
pvp بازی کردن خیلی بهتره
یادمه تو wowlegion که بازی می کردم صبح می رفتم تو instance و شب (نصفه کاره) میومدم بیرون و می گرفتم می خوابیدم بدون صبحانه و نهار و شام
داغونم کرد
یدفه ساعت ۱۱ صبح رفتیم swp بعد از زدن باسهای twin ساعت ۱۰ شب شد
من فکر می کنم بیشتر کسایی که تو این سرور بازی می کنن زیر ۲۰ سن دارن
واقعا لیدر شدن در این رید ها خیلی سخته
من یدفه لیدر شدم
مگه می شه این بچه ها رو کنترل کرد
مصیبته

akharwarbaz
25-05-2009, 15:08
سلام خدمت دوستان:
من تازه با بازی wow آشنا شدم و دی وی دی wow Wrath of the Lich King رو گرفتم و تصمیم کرفتم (تصمیم صغری) که فلان بصورت آفلاین بازی کنم تا یه چیزی یاد بگیرم و بدش برم تو آنلاین.
بعد نصب بازی سرور رو هم نسب کردم ( سروری که رو بود DVD (AC Web)).
رو سرور گفته بود که realm رو به 127.0.0.1 تغییر بده (منم همین کارو کردم البته نمی دونم درست یا غلط).
ولی وقتی می خوام log شم error 21031 رو میده.
بعد تصمیم گرفتم(تصمیم کبری):31:که مشکلمو با شما مطرح کنم.:11:
دوستان یه راهنمایی بکنن تا رفع اشکال بشه.جهت اطلاع readme سرورو براتون میزارم.:46:

First put ad.exe and the "maps" folder into your wow directory (from the map extractor in the tools folder)

Then run ad.exe

When it has finished put the maps folder into /AC Web Ultimate Repack/Ascent/

Then start up the control panel (/AC Web Ultimate Repack/Control Panel.exe)

Launch the applications

Now change your realmlist (realmlist.wtf located in your wow directory) to 127.0.0.1

login with user: admin pass: admin
If you do not have The Burning Crusade Expansion Pack, login with user: admin2 pass: admin2

Now play!

If you have any trouble with the control panel, you can launch the server manually. Just open these files to do that:

/AC Web Ultimate Repack/Server/MySQL.bat

تشکر از دوستانی که راهنمایی می کنن:10:

چه Dvd باحالي
اين كارارو كن چون خودمم اين Repack رو دارم

فايل ad.exe و فولدر map رو ببر تو فولدري كه wow رو نصب كردي -(cpoy-pas ) رو Ad كليك كن بزار كارش تموم شه
وقتي كارش تموم شد فولدر مپ رو ببر تو فولدر arcemu كپي كن
بعد به ترتيب
AC Web Ultimate Repack/Server/MySQL.bat
اينارو اجرا كن
وقتي ميري تو بازي با user pass
Admin
وارد شو

قصه ما ب سر رسيد :27:

F4LK3N-23
25-05-2009, 17:53
دانیال جان شما تصادفی گیلد مستر گیلد Persian Brothers و Officer سابق گیلد Angel نیستی تو Scape ؟؟؟؟؟؟

Blizzard
25-05-2009, 18:59
در مورد Q های این سرور باید بگم 95% Q های BC کار می کنه
حالا که رفتن روی LK حدود 30% Q های Northrend مشکل داره
سطح پلیر ها هم از تظر PvP بهت قول می دم هیچ فرقی نداره با سرور Retail چون Spell ها و Ability های کلس های هر جایی مثل همه و فرقی ندارن
ولی از نظر PvE بله یکم نوب تشریف داریم چون بیشتر باس ها زیا مثل Retail نیستن
ولی یادمه چند تا که Blizz و ول کرده بودن اومده بودن پیش ما می گفتن SWP و BT اینجا از Retail خیلی سخت تره
سن و سال بازی کن ها هم فرقی با Retail نداره
از 10 ساله داریم تا 50 40 ساله

سلام .
دوست عزیز .... چرا شما ها اینقدر رو این سرور های مزخرف تعصب دارین ، حتی Admin های اونا هم همچین ادعایی ندارین.... بابا خود من هم از این سرور های فری با WoW آشنا شدم ... اما اون واسه من یه سکوی پرتاب به بلیز بود نه اینکه تا ابد اونجا موندگار شم . .... خوب حالا یه چیزی می گم با هم بشنیم بخندیم .... فکر می کنی برنامه این سرور ها رو کیا طراحی می کنن ؟ یه تیم حدودا 20 نفری که اگه اشتباه نکنم ایتالیایی هستن .... اون وقت شما این سرور ها رو با Blizzard مقایسه می کنی ؟؟!!!!می گی آره اینجا PvP اش با بلیزارد یکی هست .... آخه بنده خدا بیا کلاس هارو تو بلیزارد ببین بعد صحبت کن .... این فقط و فقط یه توهمه .... اصلا WoW این نیست ...
از نظر PVE هم که اصلا و ابدا صحبت شو نکن .... جمله آخرت هم در مورد اون چند نفر که از Blizz حالا به چه علتی اومدن اونجا فقط یه شوخی محض هست .... بابا حداقل یه ادعایی بکن بشه باور کرد ....
در ضمن اون چیزایی هم که من گفتم صرفا خاطراتم بود منظورم این نیست که آی ملت بشتابید بیاید بلیزارد که بلیز این طوریه .

Black Cro_w
25-05-2009, 19:16
سرور هاي فرعي فقط به درد شروع بازي خوبه و بازي ياد گرفتن وگر نه موندن تو اين سرور هاي Private به هيچ دردي نمي خوره و فقط اتلاف وقته . حالا Boss ها سخت تر باشه چه فرقي مي كنه :5: به نظر من اون كسايي كه Blizzard رو ول ميكنن بيشتر براي مشكل مالي هست . كسي كه مزه ي بازي توي Blizzard بره زير دندونش . هيچ وقت نمياد تو Serverهاي Private باز كنه !

yuny61
25-05-2009, 19:25
چه Dvd باحالي
اين كارارو كن چون خودمم اين Repack رو دارم

فايل ad.exe و فولدر map رو ببر تو فولدري كه wow رو نصب كردي -(cpoy-pas ) رو Ad كليك كن بزار كارش تموم شه
وقتي كارش تموم شد فولدر مپ رو ببر تو فولدر arcemu كپي كن
بعد به ترتيب
AC Web Ultimate Repack/Server/MySQL.bat
اينارو اجرا كن
وقتي ميري تو بازي با user pass
Admin
وارد شو

قصه ما ب سر رسيد :27:

ممنون دوست عزیز از راهنماییت
ولی بازم نشد و ارور 21031 رو میده.
سوال:
1- ما دوجور مپ داریم کدومش رو کپی کنم:(من با Map Extractor enUS انجام دادم)
2- دقیقا بگو فایل realm رو چی کار کنم؟
ممنون:11:
راستی من قسمت تشکر رو نمیبینم.
اصلا ما بنر تشکر داریم یا نه؟

Mcafee*
25-05-2009, 19:33
به این هم میگن سرور ؟
Anti Cheat که نداره !
تازه 2.4.3 هم هست
داداشم تو این سرور اولین نفری بود که 70 شد رفته تنهایی باس Megateron همون chest t4 رو باگ کرده !

[QUبه این هم میگن سرور ؟
Anti Cheat که نداره !
تازه 2.4.3 هم هست
[/QUOTE]
in bug ha hamash fix shode , alan ba GM sohbat kardam , hich moshkeli nist

yuny61
25-05-2009, 19:44
آقا تصميمه كبرات عالي بود ولي با اين صغراهه زياد موافق نيستم به نظره من اول تو يك سرور free مثلا همين scape ما بيا بازي كن و يك realm راحت تر از blizz like چون تو off ممكنه زده شي و به حاله اصلي بازي متوجه نشي چون با حال ترين قسمته بازي pvp هستش ولي تو off فقط lv up داري كه همه ازش فرارين (البته مي توني pve هم بزني تنهايي بري illi بزني يا بري arena 1v0 ) :) پس به حرفه من گوش كن و بيا scape خودمم كمكت مي كنم

اولا ممنون که لطف داری و به فکر من هستی.
دوما...بیخیال
من متاسفانه adsl ندارم.(چون میدونم از درسام می افتم)
الان هم که دارم باهاتون گپ میزنم تو فرجه هستم.
انشالاه بعد 10 خرداد که امتهاناتم تموم میشه و میام خونه یه 2-3 ماهی وقت دارم.
من اون موقع حتما(:31:)باید بهم یاد بدی.
واسه همین فلا نمیخوام برم تو نخش.
این pvp یا pve هم نمیدونم چیه بعدا حتما واسم توضیح بده یا منبعشو برام بزار.
ممنون:10::11::11::11:

akharwarbaz
25-05-2009, 20:31
ممنون دوست عزیز از راهنماییت
ولی بازم نشد و ارور 21031 رو میده.
سوال:
1- ما دوجور مپ داریم کدومش رو کپی کنم:(من با Map Extractor enUS انجام دادم)
2- دقیقا بگو فایل realm رو چی کار کنم؟
راستی من قسمت تشکر رو نمیبینم.
اصلا ما بنر تشکر داریم یا نه؟

من همچين اروري نديدم تا حالا

كجا اين ارور رو ميده..تو بازي تو extract كردن .. تو كجا

در مورد مپ هم وقتي فايل Ad.exe و map رو ميريزي تو فولد wow و ad رو اجرا ميكني به طور خودكار extract ميكنه
(ولي در مورد سوالت ببين wow چه pach اي هست..enus يا engb
realmlist رو از G:\World of Warcraft\Data\enUS
با نت پد باز كن كل محتوياتشو پاك كن اين رو قرار بده
set realmlist 127.0.0.1

irmpmn
25-05-2009, 20:50
دوستان من روی سرور scape له ول 70 هستم تا اینکه پتچ اومد که باید بازی به 3.0.9 آپدیت بشه
من اینترنتم نا محدوده از انزلی هم هستم و دانلود کردم پتچ هارو به زحمت و نصب کردم
الآن بازیم از 2.4.3 به 3.0.9 رسید
الآن وقتی لوگین می کنم و کامل لوگین میشه با موفقیت ولی این ارور رو میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی می تونه کمک کنه و بگه باید چیکار کنم ؟ ممنون میشم دوستان
اکانت جدید هم ساختم ولی باز هم این ارور رو میده
آیدی من » irmpmsh
اگه کسی می تونه از یاهو کمک کنه ممنون میشم

IceLord
25-05-2009, 21:03
دوست عزیز

شما فقط پچ رو دانلود کردی. ورژن شما 3.0.9 هست ولی WOTLK روی سیستم شما نصب نیست.

باید خود بازی رو هم نصب کنی. من چند تا لینک تورنت ازش دارم ولی حجمش خیلی زیاده (حدود 7.5 گیگ) بهتره بری از گیم نت ها بگیری.

yuny61
25-05-2009, 22:38
من همچين اروري نديدم تا حالا

كجا اين ارور رو ميده..تو بازي تو extract كردن .. تو كجا

در مورد مپ هم وقتي فايل Ad.exe و map رو ميريزي تو فولد wow و ad رو اجرا ميكني به طور خودكار extract ميكنه
(ولي در مورد سوالت ببين wow چه pach اي هست..enus يا engb
realmlist رو از G:\World of Warcraft\Data\enUS
با نت پد باز كن كل محتوياتشو پاك كن اين رو قرار بده
set realmlist 127.0.0.1

وقتی می خوام log in بشم ارور میده.
از بقیه جوابات هم ممنون:11:

EvilDead
25-05-2009, 23:05
in bug ha hamash fix shode , alan ba GM sohbat kardam , hich moshkeli nist

حالا یک Server من میگم شما برین ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از مزایای این Server :

1 : anti cheat داره از اون باحالاش :15:
2 : تقریبا" همه باگ هاش گرفته شده !!!:thumbsup:

3: با 3.0.9 ران شده البته داره میره 3.1.0 (T8):26:

4: همه باس ها Spell های Blizzard رو میزنند:27:

یک چیز دیگه تو این سرور NOOB نداریم پس خواهشا" فقط پلیر Pro بیان تو این سرور :46:

yuny61
26-05-2009, 00:19
این پیغام رو میده:
البته فکر نمیکنم ارور باشه.
دوستان لطفا راهنمایی کنید.
ظاهرا از ورژن بازی ایراد میگیره.

*Ali*
26-05-2009, 10:41
ورژن بازیت به ورژن سرور نمیخوره !!! بگو ببینم الان چه پچی هستی ؟؟؟

akharwarbaz
26-05-2009, 10:46
این پیغام رو میده:
البته فکر نمیکنم ارور باشه.
دوستان لطفا راهنمایی کنید.
ظاهرا از ورژن بازی ایراد میگیره.

ببين اين repack كه داري احتمالن براي 3.0.8 هست و پچ بازي تو 3.0.9 هست

اگه اين طوريه كه من ميگم بگو تا بگم چيكار كني

danialshafaie
26-05-2009, 11:42
بچه ها يكي يه q helper با حال بزاره مرسي

EvilDead
26-05-2009, 15:19
بچه ها يكي يه q helper با حال بزاره مرسي

اینم یک Q Helper با حال !

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:8: :8: :8: :8: :8: :8:

Scary Feelings
26-05-2009, 19:12
بابا یه کوست باحال چی؟!نداشتین؟!:D

yuny61
26-05-2009, 20:09
دوستان ممنون از جوابایی که میدین.
پایین صفحه log in نوشته:
version 3. 0 . 1 (8874) (release)
aug 26 2008
یه سوال:
این سرور همراه DVD بازی بود پس چطور ممکنه که به هم نخونن.
منظورم اینه که شرکتی که اینو زده امتحانش نکرده؟
دوستان لطفا در مورد راه حلاشونمبگم که اینو در نظر داشته باشن که من دایل آپ دارم یعنی دانلود بالای 10 مگ ممنوع:31:
ممنون از دوستان:11::11::11:

bersam
26-05-2009, 21:33
يا بايد تا بج 3.0.9 دانلود كني !!! يا اين كه يه سروري بري كه بجش 3.0.1 باشه !!! D:

Mcafee*
26-05-2009, 21:37
يا بايد تا بج 3.0.9 دانلود كني !!! يا اين كه يه سروري بري كه بجش 3.0.1 باشه !!! D:
ایشون دارن با شيبه ساز سرور به صورت آفلاين بازی ميکنن ، قابل توجه دوستان!

akharwarbaz
27-05-2009, 09:01
دوستان ممنون از جوابایی که میدین.
پایین صفحه log in نوشته:
version 3. 0 . 1 (8874) (release)
aug 26 2008
یه سوال:
این سرور همراه DVD بازی بود پس چطور ممکنه که به هم نخونن.
منظورم اینه که شرکتی که اینو زده امتحانش نکرده؟
دوستان لطفا در مورد راه حلاشونمبگم که اینو در نظر داشته باشن که من دایل آپ دارم یعنی دانلود بالای 10 مگ ممنوع:31:
ممنون از دوستان:11::11::11:

ببين دوست من اسم repack تو كامل بگو

روي فايل AC_Web_Ultimate_Repack راست كليك كن
برو تو قسمت propertis بعد comment ببين به طور مثال اگه نوشته باشه Title=AC Web Ultimate Repack 8.0
Text
يعني Repack برا پچ 3.0.8 هست..
اون شركتي هم كه ازش dvd خريدي ربطي به repack نداره چون Repack هاي Ac رو كاربران سايت ac-web ميسازند و اون شركت فقط دانلود كردتش و تو dvd گذاشته
به هر بايد از اين طريقي كه گفتم ببيني Repackات برا چه ورژني و ورژن بازيتو با اون هماهنگ كني تال بتوني وارد بازي شي

danialshafaie
27-05-2009, 09:32
آقا احتمال اينكه به هم نخورن زياده من اولا كه دنباله پچ بودم رفتم اجباري دوباره پچ ها رو گرفتم يا wow و tbc رو اروپايي و wotlk رو آمريكايي داده بود

yuny61
27-05-2009, 11:09
ببين دوست من اسم repack تو كامل بگو

روي فايل AC_Web_Ultimate_Repack راست كليك كن
برو تو قسمت propertis بعد comment ببين به طور مثال اگه نوشته باشه Title=AC Web Ultimate Repack 8.0
Text
يعني Repack برا پچ 3.0.8 هست..
اون شركتي هم كه ازش dvd خريدي ربطي به repack نداره چون Repack هاي Ac رو كاربران سايت ac-web ميسازند و اون شركت فقط دانلود كردتش و تو dvd گذاشته
به هر بايد از اين طريقي كه گفتم ببيني Repackات برا چه ورژني و ورژن بازيتو با اون هماهنگ كني تال بتوني وارد بازي شي

ممنون از دوستانی که جواب دادن.
اسمشAC Web Ultimate Repack 7.5 هستش.
خوب با این وجود مثل اینکه باید فلان بیخیال شم.
فقط یه سوال که ارزش دالود کردن پچ بیشتر یا دانلود کردن AC Web Ultimate Repack ورژن بازی؟
منظورم از نظر حجم و... هستش.
ممنون:11::11::11:

mansour5550
27-05-2009, 12:01
سلام اگه میشه atlas برای wotlk patch 3.0.9 بزارین ممنون

akharwarbaz
27-05-2009, 12:06
با توجه به اين كه براي 3.0.1 ريپك نداريم

تنها چاره دانلود و ارتقا پچ تا 3.0.8 هست

موفق باشي ;)

bersam
27-05-2009, 14:36
اقايون لول بالا !!! مي كم من توي wowlegion (توي wowscape) يه كاراكتر جديد ساختم (WoWcrack) ديكه خز شده !!!
مي خواستم كسي از فضلا ! يه 10 تا كلد داره به من دونيت كنه من اين ترين ها رو انجام بدم !!!
اي دي من : Bersama
اكه كسي هم guild داره بكه عضو شيم !

rootnt
27-05-2009, 17:36
کی گفته wowcrack خز شده؟ :دی
horde or alliance؟
لول آپ کردنش اعصاب خورد کنه وگرنه خوب بهتره

Mojtabaf
27-05-2009, 20:48
با سلام خدمت دوستان .

آقایونی که توی Scapegaming بازی میکنن برسید به دادم !

من هیروی نمیتونه بره به Shattrah که میگه باید پتچ Burninng Crusade رو داشته باشی !! در حالی که من با پتچ Wotlk داخل شدم !!!

نمیدونم چیکار کنم میرم توی اکانت منیجر اونجا هم پتچ قبلی Burnin.... غیر فعاله و هم جدید Wotlk ,

وقتی هم میخوام عوض کنم فقط Burning... رو داره جدید رو نداره !!!! و من حتی Burning .. رو فعال میکنم باز هم همئن پیغام رو میده !!!

نمیدونم چیکارش کنم !! من با هیروهای دیگرم این مشکل رو ندارم ولی این فقط این طوری شده است !!

با تشکر .

H.L
27-05-2009, 20:58
سلام من WOW BC رو دارم VER 2.0.0 یه سوالاز کجا باید PATCH رو دانلود کنم چه ورژن هایی مال کدوم یکی از این دو کشور باید باشه UK OR US تو رو خدا جواب بدیددددددددددددددد

Blizzard
27-05-2009, 21:03
سلام .
خوب بچه ها می خواستم بگم خیلی خوشحال شدم این مدت تو این تاپیک بودم . حالا با اجازه تون می خوام برم یه سایت دیگه که خیلی از بکسی که بلیز بازی می کنن اونجا پست می ذارن .... ممنون می شم اگه Demon Lord و Thugmage هم بیان ..... در آخر هم به قول یکی از رفقا .... دست علی یارتون خدا نگهدارتون
ممنون و Bye Bye .

Mcafee*
27-05-2009, 21:45
سلام دوستان ، لينک دانلود بهترين نسخه Carboniteرو ميخواستم برای پچ 2.4.3
آخرين ورژنش رو دانلود کردم اما کار نميکنه! يعنی آيکونش مياد تو بازی اما هرچی روش ميزنم هيچی نمياره!

Demon_lord2008
28-05-2009, 01:21
سلام .
خوب بچه ها می خواستم بگم خیلی خوشحال شدم این مدت تو این تاپیک بودم . حالا با اجازه تون می خوام برم یه سایت دیگه که خیلی از بکسی که بلیز بازی می کنن اونجا پست می ذارن .... ممنون می شم اگه Demon Lord و Thugmage هم بیان ..... در آخر هم به قول یکی از رفقا .... دست علی یارتون خدا نگهدارتون
ممنون و Bye Bye .
حتماً ولی کجا باید بیایم ؟

Mcafee*
28-05-2009, 11:14
سلام دوستان ، لينک دانلود بهترين نسخه Carboniteرو ميخواستم برای پچ 2.4.3
آخرين ورژنش رو دانلود کردم اما کار نميکنه! يعنی آيکونش مياد تو بازی اما هرچی روش ميزنم هيچی نمياره!

Red Boy_2008
28-05-2009, 12:45
سلام دوستان

لطفا یکی tlente warior dps برای2.4.3 بزاره

IceLord
28-05-2009, 13:06
کسی نيست به من کمک کنه؟ لطفا اگر کسی نسخه های قبلی از این نرم افزار که به 2.4.3 ميخوره رو داره برام آپلود کنه

سلام دوست عزیز

من quest helper رو دارم. اگه می خوای برات بزارم.

Mcafee*
28-05-2009, 13:59
سلام دوست عزیز

من quest helper رو دارم. اگه می خوای برات بزارم.
عزيز کوئست هلپر رو خودم هم دارم ، Carbonite رو ميخواستم ، همونی که ميشه باهاش کل مپ رو با جزييات ديد!

ho0rezam
28-05-2009, 14:50
سلام به همه....آقا شنیدم آیتم donation هایه funserver میخواد حذف بشه...درسته؟؟؟یعنی حقیقت داره؟؟؟توو خوده بازی که از خارجی هاش میپرسیدم میگفتن نه!!!!
چجوریسات؟

bersam
28-05-2009, 15:38
کی گفته wowcrack خز شده؟ :دی
horde or alliance؟
لول آپ کردنش اعصاب خورد کنه وگرنه خوب بهتره

من horde ام !!! البته يكي دو تا هيروي alliance هم دارم ولي باهاشون حال نمي كنم !!!

WoWcrack من هر سري كه مي رم توش توي سيلورمون سيتي كه هميشه شلوغ بود و اين كروه مروه ها اون جا قرار مي ذاشتن خاليه خاليه !!! توي كل سرور من فقط يه نفر يا دو نفر رو مي ديدم !!! ولي بازم اين WoW legion يه خورده بهتره !!! حالا يعني هيج كس نبود 10 كلد به ما بده ؟؟؟:41:
من خودم توي WoW crack يكي از دوستان 200 كلد به ما داد ! الان 300 تا دارم ! ولي خب اون با اين فرق مي كنه !

Own3R_mast3r
28-05-2009, 16:07
Hardware:

Core: Intel P4 3.6 Ghz
Memory: 4 GB DDR RAM
Storage: 160 GB SATA
Network: 10 Mbit/s full duplex

Server Settings:

Player Limit: none
Max Player Level: 80
Max Professions: 2
Two-sided Accounts: Yes
XP Rates:

Kills: 2.0x Blizzlike
Quests: 2.0x Blizzlike
Explore: 2.0x Blizzlike

The race to 80 is on!

From now on everyone who reaches level 80 will receive a
level 80 epic armor piece of their choice!
Also..
In order to promote the growth of guilds, we've temporarily
reduced the number of required guild charter signatures to 2!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] set realmlist androidwow.servegame.org [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

danialshafaie
28-05-2009, 17:01
يه بابايي هست تو crack كه bug gold مي زنن 6 ميليون gold داشت طرف بره من 200k فرستاد اگه crack مي خواهي بفرستم بعد بچه ها كسي تو crack هيروي اضافي نداره donate كنه به من؟

danialshafaie
28-05-2009, 17:02
يه سواله ديگه مركز horde ها كجاس ?

danialshafaie
28-05-2009, 17:06
آقا من alli هستم تو crack با اين هيرو ها on مي شم هر كي كاري باري داشت بگه soheillss و emameagle

rootnt
28-05-2009, 17:13
مرکز هوردها تا قبل از لیچ کیگ silvermoon و orgrimmar بود
منم پاتوقم فقط silvermoon هستش
ولی تو orgrimmar تعداد زیادی جمع میشن مخصوصا اینکه مثل بازار می مونه و محل trade و در خواست آیتم یا چیزهای دیگه از شغلهای دیگه orgrimmar هستش
الان که wotlk اومده اوایل بیشتر تو dalaran بودن الان هم زیادن ولی باز orgrimmar داره بهتر می شه
زیاد فرقی نمی کنه به نظر من
فقط مهم اینه که فان نباشه با اون donorهاش

ho0rezam
28-05-2009, 20:39
فقط مهم اینه که فان نباشه با اون donorهاش آقا کلا که scapegaming ریلم هاش مشکل دارن...بیشترین مشکل هم واسه crack هست...توو 2.4.3 که هرکی هرکی بود...با باگ آدم بیاد honor point جمع کنه. ban هم نشه...کله trritory رو دونبالت کنه. والا من فقط توو crack دیدم:31:...به نظر من بهترین ریلم blizzlike هست.

منم اول میخواستم برم blizzard که دیدم اونا بد تر دارن ملت و میتیغونن...آیتم نمی افته که هیچ.2min خودتو توو یه جنگل رها کنی...بعد بیای رو بازی، میبینی مردی lol

دیدم اون پولی رو که باید واسه بلیز بدم هر دو ماه ( cd key ها بماند:31:) بهتره برم آیتم Donation بخرم :31: به عبارتی خواهی نشوی رسوا ،همرنگ جماعت شو

اگه warrior هستی:
ancient fortified sword
ancient fortified shield
رو بخری عالیه...همینا با هم +400 تا stamina میدن:31::31:

سلام اگه میشه atlas برای wotlk patch 3.0.9 بزارین ممنون
تایید میشه

rootnt
28-05-2009, 21:50
اون باگها تو legion هم بود دیگه
همین الان از صدقه سر اون باگها همه ها نترها ماشاالله swp gear کامل دارن
بیشتر از ۸۰ درصد هانترها اینطورین
وگرنه مشکل دیگه ای نداره از این لحاظ الان خیلی خوبه
ولی مثلا پالادین های بی چاره مثل من

H.L
28-05-2009, 22:59
سلام از اساتید محترم این فروم میخوام جواب من بدن به خدا خفه شدم از بس پست دادم یه سایت برای دانلود patch ورلد بزارین ورژن من 2.0.0 میخوام up کنم به 2.4.0 یا بالاتر فقط سایت قابلیت resume تو دانلود داشته باشه
مرسیییییییییییییییییییییی یییییییییی در انتظار رسیدن کمکککککککککککککککک

Mojtabaf
29-05-2009, 00:06
عزيز کوئست هلپر رو خودم هم دارم ، Carbonite رو ميخواستم ، همونی که ميشه باهاش کل مپ رو با جزييات ديد!

بفرمایید :

راستی ایم ماله Wotlk یا همون لیچ کینگ است .، اگه ماله پتچ 2.4.3 رو خواسای بگو اونم بذارم .

namx
29-05-2009, 08:09
سلام از اساتید محترم این فروم میخوام جواب من بدن به خدا خفه شدم از بس پست دادم یه سایت برای دانلود patch ورلد بزارین ورژن من 2.0.0 میخوام up کنم به 2.4.0 یا بالاتر فقط سایت قابلیت resume تو دانلود داشته باشه
مرسیییییییییییییییییییییی یییییییییی در انتظار رسیدن کمکککککککککککککککک

سلام بفرمایید

اول باید اینو دانلود کنید که ورژن رو میبره رو 2.4.0 بعد به ترتیب بقیه رو دانلود و نصب کنید

World of Warcraft 2.X.X - 2.4.0 enGB

بعد :

World of Warcraft 2.4.0 - 2.4.1 enGB

World of Warcraft 2.4.1 - 2.4.2 enGB

World of Warcraft 2.4.2 - 2.4.3 enGB

سایت اصلی :

EvilDead
29-05-2009, 08:30
از هر چی سرور فان حالم به هم میخوره :2:

Only Blizzard

ho0rezam
29-05-2009, 08:40
آقا سلام...
یعنی هیچکی نمیدونه که اون خبر شایعست یا واقعیت؟؟؟donation میخواد حذف شه یا نه؟منظورم از funserver هست...آخه مدتیه رو زبون ایرانی هایه ریلم افتاده (خارجیا که انکار میکنن)

آقایون scapegaming باز...شما هم وقتی از یه territoy به یه territoy دیگه میرین channel ها تغییر میکنن یا نه؟چون وقتی من سرزمین رو عوض میکنم channel ها رو همون territory که on شدم میمونن و دیگه بعدش نمیشه /1 و /2 و /3 داد.فقط باید رفت توو همون territory اول:41:

اون باگها تو legion هم بود دیگه
آره همه ی باگ ها توو همه ی ریلم ها هست...اما نمیدونم قبول داری یا نه...crackبیش از حد زیاده...خیلی خیلی راحت fly ---- میزدن،نه تویه inss ها بلکه هر جایه بازی و جلویه player هایه دیگه...gold ارزشش اینقد اومده پایین که توو 2.4.3 یه socket آبی یا رنگ هایه دیگه تا 70k هم فروش میرفت.

majidtopoli
29-05-2009, 13:59
webmax از مانیتور عکی و فیلم میگیره

Mcafee*
29-05-2009, 15:06
راستی ایم ماله Wotlk یا همون لیچ کینگ است .، اگه ماله پتچ 2.4.3 رو خواسای بگو اونم بذارم .
دوست من پچ من هنوز 2.4.3 هست ، اگر برای 2.4.3 لينک بديد ممنون ميشم

bmx666
29-05-2009, 15:50
خسته نباشید.
کسی می دونه چی جوری میشه Bag درست کرد ؟
لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر از همگی

Faddix_navidlurker
29-05-2009, 21:37
Agar soali darid biaid AC-WEB.ORG va ya mitunin be Navid_lurker@yahoo.com PM bedin
ya age khastin mitunin man betore mostaghim dar Open Ascent javabetuno midam mitunid be unja ham moraje konid :) ty

pas_001
29-05-2009, 22:20
salam

kasi midone chera har kasi to server scapegaming salam mikone gm kickesh mikone

ho0rezam
29-05-2009, 23:39
خسته نباشید.
کسی می دونه چی جوری میشه Bag درست کرد ؟
لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر از همگی
سلام...باید شغل tailoring رو داشته باشی...تا بتونی bag بسازی...skillت که 375 بشه...میتونی دوتا bag خوب بسازی که 20 و 28 slot ی هستن

bersam
30-05-2009, 07:41
salam

kasi midone chera har kasi to server scapegaming salam mikone gm kickesh mikone

صحبت كردن به زبوني به غير از انكليسي مجاز نيست اكه GM ببينه كيك مي كنه ! و در ضمن ! الان هم بيشتر اينايي كه كيك ميشن روي هوا بازي مي كنن !!! D:

danialshafaie
30-05-2009, 11:12
اين هم link بره دانلود atlasloot enchanted

EvilDead
30-05-2009, 13:21
من پچ 3.0.9 به تازگی ریختم و دارم بازی میکنم ولی وقتی می رم قسمت Northerend , هنوز Load نشده Wow Error میده همه ی جاها خوبه به غیر از این Map

هر کی میتونه لطفا" کمک کنه :11:

rootnt
30-05-2009, 23:40
مژده بدید
بالاخره BattleScape برگشت
ورژن ۲.۴.۳ و ریلم لیست: logon2.scapegaming.com
برید لذت ببرید

persian.warrior
31-05-2009, 10:25
سلا به همگي.
من بعد از مدتها ميخوام wow بازي كنم ولي نميدونم lich king از كجا در تهران تهيه كنم.
اگه ميشه بگيد از كدوم گيمنت همراه با آدرس بگيرم.
كاراكترهاي من :
Persianwa - priest 70
Shadowbeauty - rogue 70

shah abas
31-05-2009, 13:49
اقا من 1 دونه Tauren -warior لول 14 دارم الانم حدود 60تا سیلور دارم با 21-30 دمیجهم staff هم یه چیزی شبیه چکش که axe نیست به نظرتون ادامه بدم اینو یا نه
اینم عکسش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bersam
31-05-2009, 17:13
دوستان Persiancow از بروبج هاي اين تابيكه ؟

shah abas
31-05-2009, 18:40
راستی به نظرتون Human-Warior بهتر هست یا BloodElf-Warior ؟
سرعت هم برام مهمه

Mojtabaf
31-05-2009, 21:04
سرعت هم برام مهمه

Blood-Elf که Warrior نداره عزیز !

به نظر من بهترین تانک از Tuarn ها هست خیلی تانک بودن بهشون میاد .

Mojtabaf
31-05-2009, 21:07
اقا من 1 دونه Tauren -warior لول 14 دارم الانم حدود 60تا سیلور دارم با 21-30 دمیجهم staff هم یه چیزی شبیه چکش که axe نیست به نظرتون ادامه بدم اینو یا نه
اینم عکسش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز از من میشنوی حتما ادامه بده ! خدایی خیلی به Tauren ها تانک بودن میاد .

درسته که من هم یه تانک دارم از Orc ها ولی خیلی دلم میخواست از Tauren ها باشم .( چون اولش نمیدونستم تانک بودن به اونا Tauren ها چقدر میاد تا به Orc ها )

MARSHAL_AOL
31-05-2009, 21:07
سرعت هم برام مهمه

دوست عزيز پيداست شما خيلي وقت نيست كه بازي ميكني Blood elf ها warrior ندارن اگه دوست داري warrior بسازي بهترين warrior ها در سمت Horde ها 1- Tauren و 2- orc هستن اگه هم چيز ديگه ميخواي بگو باي

MARSHAL_AOL
31-05-2009, 21:22
سلام
دوستان سلام الان ميخوام ادرس يه سرور wow بهتون بدم نگيد ما همين جا جامون خوبه حد اقل يه تست كنيد بعد نظر بديد اين سرور كاملا Blzlike هست همه چيش و واقعا ميشه گفت 80% بليزاد رو ميتونيد اونجا ببينيد بيايد و كاراكتر بسازيد ببينيد باگ پيدا ميكنيد يا نه !! :12:
تمامي قدرت هاي شما و تلنت هاتون كار ميكنن تنها عيبش اينكه چون تازه راه انداختن بازيكن زيادي توش نيست كه اگه بيايد ما خوشحال ميشيم :3: :3:

امتحان كنيد فقط :10:

ادرس جايي كه ميتونيد Account بسازيد :

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
و بعد بريد تو پوشه wow خودتون بعد فولدر Engb يا Us بعد بريد فايلrealmlist.wtf رو با Notepad باز كنيد و ادرس ريلم سرور رو بديد اينم ادرس ريليمش :

Chaoswow.servegame.org

Mostafa-Sabab
31-05-2009, 23:49
آقا کسی میدونه چه جوری میشه به illidan و Brut اتک داد؟؟؟؟؟؟؟
ما رفتیم illi هر چقدر خواسم خودمون یا پت اتک بده نشود کسی میدونه راهش چیه؟
ما که حسابی ضایع شدیم:41::13::23::47:

Mojtaba.Alfa
01-06-2009, 06:22
سلام دوست عزیز
فک کنم شما دلیل اینکه چرا در بعضی از ins ها بسته است رونمی دونید:31:
چون هنوز بازی ایراد داره و وقت نکردن ins ها رو تعمیر کنن :31::31::31:
مثلا همین BT تا وسط کار میکنه ولی از وسط یه دره گنده گذاشتن

Mostafa-Sabab
01-06-2009, 08:32
سلام دوست عزیز
فک کنم شما دلیل اینکه چرا در بعضی از ins ها بسته است رونمی دونید:31:
چون هنوز بازی ایراد داره و وقت نکردن ins ها رو تعمیر کنن :31::31::31:
مثلا همین BT تا وسط کار میکنه ولی از وسط یه دره گنده گذاشتن
آخه من میتونم برم پیشه illi ولی نمیتونم اتک بدم !

Mojtabaf
01-06-2009, 09:18

با سلام .

تویWOW هر چیز راه مخصوص خودشو داره !

ما هم که رفتیم نمیتونستیم ضربه ای ی اتکی به ایلی بدیم و من حتی کنارش هم چند تا عکس یادگاری گرفتم :31::31:

دیدم Druid ائ سه تا درخت هاشو بیرون آورد و داد روی ایلی ، بعد ایلی رو اونا زدن ( حدودا 5k دمیج داد ن )

بعدش ایلی عصبانی شد و برگشت اون زد و بعد به حالت قبلیش که قبل ها میزدیم بر گشت یعنی میشد راست کلیک کرد روش تا دمیج بهش بدیم و بعد با تانک و هیلر شروع به زدنش کردیم !

راستی این رو هم بگم وقتی که درختای Druid میزدن ما در اون موقع هم حتی نتوستم بزنیمش ، تا اینه عصبانی شد و راست ایستاد .

{ راستی با پت باگ میرفتینxD } :31:

danialshafaie
01-06-2009, 11:08
آقا مركزه horde ها كجاس؟ مثل بره alliance كه sw هستش؟

ho0rezam
01-06-2009, 12:15

orgrimmar
هستش

Mojtabaf
01-06-2009, 13:35

اصولا همه جمع میشن Orgimmar ، ماله Alliance ها هم اکثرا توی شهر ها برای Raid ها جمع میشن نه م در !

Unholy
01-06-2009, 14:08
آقا اگه کسی گلد داره و از بگاش گلد جرینگ جرینگ میکنه تو wowcarack یه کمکی بکنه .
مثله اینکه باگه گلد رو برداشتن . آره ؟
herom : suneiya
یه gnome روگ:10:

arashbi2
01-06-2009, 14:54
HORDE =ORG
ALLY =SW

amiraali
01-06-2009, 21:31
عجب سرور باحالی‌ این wowcrack ماشا الله پره باگ از هانتر گرفته تا هونور و واریور و شامان و مج و دروید عزیزان تا وقتی‌ تو این سرور بازی می‌کنید بازی یاد نمیگیرید همه تو فکر باگ هستن کسی‌ تو فکر یه رید سالم نیست الان‌ام که جدیدا میرن ۴تائی‌ کجع میزنن

اینم شد سرور واسه بعضی‌ lol

Gameborosly
02-06-2009, 09:49
اقاذ کسی باگ پت تو Wowscape رو بلده؟
اگه بلده لطفا یاد ما هم بده

ho0rezam
02-06-2009, 10:27
عجب سرور باحالی‌ این wowcrack ماشا الله پره باگ از هانتر گرفته تا هونور و واریور و شامان و مج و دروید عزیزان تا وقتی‌ تو این سرور بازی می‌کنید بازی یاد نمیگیرید همه تو فکر باگ هستن کسی‌ تو فکر یه رید سالم نیست الان‌ام که جدیدا میرن ۴تائی‌ کجع میزنن

اینم شد سرور واسه بعضی‌ lol
آخ گفتی...

shah abas
02-06-2009, 10:49
اقا این گیم کارت 60 روز شارژ میکنه یا 30 روز؟?

Hammer
02-06-2009, 11:00
فقط WOW اونم توی سرور اصلی .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amiraali
02-06-2009, 14:32
:40:
اقا این گیم کارت 60 روز شارژ میکنه یا 30 روز؟?

60

loomina
02-06-2009, 15:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط به شرطي كه فولوس موجود باشه!

alone-boy
02-06-2009, 17:27
سلام همه
1.میگم من واسه wow 3.0.9 یه cartographer لازم دارم، اگه کسی لینک داره لطف کنه
2.واسه پج 3.1.0 هم اگه میشه یه لینک خوب بدید. احیانا اگه لینک direct باشه بهتره
3.من واسه هیروم (rogue)یه macro نوشتم
/targetenemy
/cast sap
/cast premeditation
اگه میشه چندتا دیگه macro بگین
بعد اگه macro واسهhunterهم بذارید ممنون میشم:11:

ho0rezam
02-06-2009, 17:56
اول بگم که hammer جان رویه صحبتم با شما نیست...از حرفتون میخوام استفاده کنم و نظرم رو به همه بگم.
آقا طی تحقیقاتی که انجام دادم:31:...یعنی مدتی بسیار بسیار کوتاه بازی در خود بلیزارد و همچنین دیدن بازی دیگران که در بلیزارد بازی میکردن به نتایج زیر رسیدم:31::31::31:

اسپم نیستا...یه وقت حذف نکنید.
1.در بلیزارد (سرور های اصلی) به طور اعجاب انگیزی بازی سخت هست...حتی میتونم بگم npc هایه بازی در حد هوش مصنوعیه raven shield هستند:31::31:...اونجا mom به سختی و به زحمت زده میشه (جدیدا توو funserver هم نسبتا سخت شده:31::31:) چه برسه به illi و بقیه ی باس ها (لطفا نگین قدیمی فکر میکنی و الان باس جدید اومده،فقط یه مثال بود:27:)

2.آیتم از npc ها دراپ نمیشه چه برسه به باس هاش...bulwark ایلیدان 15 تا 25 درصد بود... sword هاش رو هم اگه اشتباه نکنم 8 درصد یا یکم اینور و اونور...خب حالا حساب کنید یه raid پیدا کنی که بتونی تا illi برسی...حالا اگه خدا بخواد:31: جناب ایلیدان رو هم بزنی...تازه شاید آیتم ها دراپ بشن..دعا میکنم که needی که زدی واست chance خوبی بندازه.

3.به نظرم اینا واقعا ظلمه واسه یه پلیر...البته شخصا فکر میکنم اینا همه برنامه ریزی شدست...تا پلیر از بازی خسته نشه...همیشه چیزی مونده باشه که بدست نیاورده.و سریع نتونه توو بازی شاخ بشه...
تازه خودتون هم میگین بازی(شاید خیلی این جمله خز شده باشه و فکر کنید آدمایه تنبل اینو میگن)اما نه یه واقعیته.بازی که نباید اینقدر سخت باشه...شما میخواین که از بازی لذت ببرید.(مطمعنا بعضی میگن ما اینجوریم لذت میبریم.اینم نظریه و قابل احترام)

4.اما اگه صحبته خرج کردنه...من به شخصه ترجیه میدم توو همین سرور هایه private بازی کنم و همرنگ جماعت بشم(خرید آیتم).شاید توو بلیزارد باگی نباشه و با باس های script شده ی خوده طراح های بازی روبرو هستین.اما پولی که اونا میگیرن و همچنین وقتی که واسه اون سرور تلف میشه خیلی بیشتر از سرور های پریویت هستش.
تازه توو همون سرور (بلیزارد) که میگن باید خودت شاخ بشی و نامردی تووش نیست،بازم یه حرفه بیخوده...توو scapegaming آیتم donation هست که خداتا attack و stamina و armor میده و پولیه...هر کسی هم که پول داشته باشه اونارو میخره و خفن میشه...توو بلیزارد هم همینطوریه.چطور؟؟؟؟میگم خدمتتون.

اونجا آیتم گرفتن سخته و همچنین gold در آوردن...1 gold هم واسه خودش نعمتیه:31:(برعکس crack که 200k 200k ترید میشه)...اما اگه پول داشته باشی...همه ی اینا حل میشه(قربونش برم آدم پول دار هم که زیاده)...سایت هایی هست واسه فروش گلد به پلیر ها و همچنین رید هایی که گروهش از قبل تعیین شده و هر Inssی برای خودش یه قیمتی داره...میری به اون raid پول میدی و اونا میبرنت توو inss و اگه آیتم دارپ شد بهت میدن.پس توو اینجور بازی ها فقط پول پول پول.

MARSHAL_AOL
02-06-2009, 20:07
اول بگم که hammer جان رویه صحبتم با شما نیست...از حرفتون میخوام استفاده کنم و نظرم رو به همه بگم.
آقا طی تحقیقاتی که انجام دادم:31:...یعنی مدتی بسیار بسیار کوتاه بازی در خود بلیزارد و همچنین دیدن بازی دیگران که در بلیزارد بازی میکردن به نتایج زیر رسیدم:31::31::31:
.................................................. .................................................. ....
inss و اگه آیتم دارپ شد بهت میدن.پس توو اینجور بازی ها فقط پول پول پول.

شما درست ميگي تو اين بازي ها پول حرف اصلي رو ميزنه موافقم در مورد بليزاد
شما گفتي گلد ميري از سايت ها ميخري و درست گفتي ولي بياو ببين كه چند نفر به خاطر اين كار Ban شدن Gm ها مدام چك ميكنن و خيلي سخت ميگيرن اگه گلد زياد داشته باشي هر چند مدت يه بار گلد هاي همرو چيك ميكنن و اگه از جايي بهت گلد زيادي داده باشن خفت ميشي :27::27:
راجع به Raid ها هم بگم اگه شما بخاي از راه غير معمول ايتم گير بياري خوب مسلما بايد پول بدي ولي من خيليا ميشناسم ايراني هم هستن پول ندادن و بياو ايتم هاشون نيگاه كن
يه چيز ديگه شما هيچ موقع نميتوني سرور بليزاد رو با Private مقايسه كني اصلا امكان پذير نيست الان به قول خودت خدمتون عرض ميكنم :31:
1- در بليزاد Event هايي وجود داره كه شما تو هيچ سروي پيدا نميكني ميتونيد Calendar رو در بازي نگاه كني و ببيني يكي از اين Event ها هم اينكه به همه جا حمله ميشه از زمين و ها مثلا يه روز ميري Orgrimmar ميبيني 1000 نفر npc حمله كردن دارن همرئ ميكشن بايد از شهر دفاع كني اگه نتوني وببازيد گارد ها ضعيف ميشن و هزار تا چيز ديگه ...... اين يكيش تازه من كامل هم نگفتم اگه بكشيد كلي ايتم Drop ميكنن :21:
2- يه سري Quest هايي در بازي وجود دارن كه هيچ سرور Private حتي نميتونه فكر راه انداختنشون بكنه مثلا يكي از دوستان ميگفت تو Northrend از يه نفر Quest گرفته يه لشكر داده دستش گفته تو فرمانده شو برو اون جا رو بگير برام حمله ميكني همرو ميكشي :6: البته من حال تايپ ندارم كه همشو توضيح بدم
3- تو خيلي از اين ُرور هاي Private شايدم همشون Stat هاي شما درست نيست مثلا هر Stamina بايد 3 تا هلث به شما بده فكر ميكنم ولي تو اين Private ها 10 تا شايدم 11 تا شايد كمتر يا بيشتر در كل هر جاي اين Private ها يه سازي ميزنه
و خيلي از چيزايي كه حتي تا حالا نشنيدي و نديدي همشون تو بليزاد هستن و اتفاق ميوفتن
نتيجه گيري : بليزاد رو با سروري مقايسه نكنيم . اگه ميخواييد پول خرج كنيد جايي خرج كن كه لذت واقعي بهت بده نه ..... پول دادن تو Private سرور ها يعني دور ريختن پول مطمعن باشيد تمام كساني كه الان تو wow حرفي براي گفتن دارن به خاطر بازي كردن تو سرور Blizzard هستش چون من 3 ساله تو private بازي ميكنم اگه اين 3 سال بليزارد بازي ميكردم الان به خودم فحش نميدادم :2:
حرف اخر : ببخشيد من زياد نوشتم همشم غلط املايي دارم چون حوصبه تايپ نداشتم SRy باي
:11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11: :11::11::11::11::11:

MARSHAL_AOL
02-06-2009, 20:12
چند صفحه پيش ادرس يه سرور توپ رو دادم و گفتم بيايد امتحان كنيد حالا هم اگه از Wowscape و باگ هاش خسته شديد دير نشده مطمعن باشيد تبليغ نميكنم الكي يه امتحان 15 دقيقه وقتتون ميگره اگه حال نداريد چند صفحه برگرديد عقب بفرما :

اگه ميخوايد وقتي ميريد بليزاد سخت بهتون نگذره ميگم خيرتو رو ميخوام من كه نگفتم بيايد پول بديد به من كه D:

امتحان كنيد فقط

ادرس جايي كه ميتونيد Account بسازيد :

کد:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
و بعد بريد تو پوشه wow خودتون بعد فولدر Engb يا Us بعد بريد فايلrealmlist.wtf رو با Notepad باز كنيد و ادرس ريلم سرور رو بديد اينم ادرس ريليمش :

Chaoswow.servegame.org

ho0rezam
02-06-2009, 21:01
سلام داداش...اول از همه اینکه من اصلا و ابدا حرفم مقایسه ی بلیزارد با سرور های پریویت نبود چون همون طور که گفتی نمیشه مقایسه کرد...اما نامردی هایی هم داره که توو پستم گفتم و به نظرم نمی ارزه.

راجع به Raid ها هم بگم اگه شما بخاي از راه غير معمول ايتم گير بياري خوب مسلما بايد پول بدي ولي من خيليا ميشناسم ايراني هم هستن پول ندادن و بياو ايتم هاشون نيگاه كن
اما خودت بهتر میدونی که اونا خون و دل خوردن تا اون آیتم هارو بدست بیارن و از نظر من نباید یه بازی که عامل سرگرمیه به رو اعصاب و نتیجش خورد شدن وسایل دورو برت باشه :دی

اگه اینقدر بازی سخت نبود مطمعنا من میومدم طرف بلیزارد(باید بگم اومدم اما وسط راه پشیمون شدم...اول با خودم میگفتم بیخیال آیتم خوف داشتن، هر چی باشه بعده یک سال میتونم خودمو تا حدودی قوی کنم...اما دیدم راست راستی پولی که واسه خرید acc و cd key گذاشته بودم کنار رو برم خرج سرور های پریویت کنم کلی خوف انگیز میشم:دی...هرچند بلیزارد نمیشه اما لااقل میتونم بعده یک سال که وقت واسه این بازی تلف کردم..بگم آیتم های بازی رو دیدم :دی (نمردیمو آیتم های بازی رو هم دیدیم)...توو scapegaming بازی رو آسون کردن تا خیلیا بیان توو سرورشون اما عوضش آیتم donation گذاشتن واسه پول در آوردن..بلیزارد امکانات رو برده بالا که متمایز بشه با سرور های پریویت اما سختش کرده که مدتی(چند ماهه تا چند ساله) پلیر ها برن سره کار و پولی به جیب بزنه که سرور های پریویت هم نمیتونن به گردس برسن.

MARSHAL_AOL
02-06-2009, 21:44
سلام داداش...اول از همه اینکه من اصلا و ابدا حرفم مقایسه ی بلیزارد با سرور های پریویت نبود چون همون طور که گفتی نمیشه مقایسه کرد...اما نامردی هایی هم داره که توو پستم گفتم و به نظرم نمی ارزه.

اما خودت بهتر میدونی که اونا خون و دل خوردن تا اون آیتم هارو بدست بیارن و از نظر من نباید یه بازی که عامل سرگرمیه به رو اعصاب و نتیجش خورد شدن وسایل دورو برت باشه :دی

اگه اینقدر بازی سخت نبود مطمعنا من میومدم طرف بلیزارد(باید بگم اومدم اما وسط راه پشیمون شدم...اول با خودم میگفتم بیخیال آیتم خوف داشتن، هر چی باشه بعده یک سال میتونم خودمو تا حدودی قوی کنم...اما دیدم راست راستی پولی که واسه خرید acc و cd key گذاشته بودم کنار رو برم خرج سرور های پریویت کنم کلی خوف انگیز میشم:دی...هرچند بلیزارد نمیشه اما لااقل میتونم بعده یک سال که وقت واسه این بازی تلف کردم..بگم آیتم های بازی رو دیدم :دی (نمردیمو آیتم های بازی رو هم دیدیم)...توو scapegaming بازی رو آسون کردن تا خیلیا بیان توو سرورشون اما عوضش آیتم donation گذاشتن واسه پول در آوردن..بلیزارد امکانات رو برده بالا که متمایز بشه با سرور های پریویت اما سختش کرده که مدتی(چند ماهه تا چند ساله) پلیر ها برن سره کار و پولی به جیب بزنه که سرور های پریویت هم نمیتونن به گردس برسن.

سلام دوباره
اره بازي كردن تو بليزارد سخته ببين عزيزم من نميخوام نظر شما رو عوض كنم :20: يا بخوام حرف خودمو به قولي به كرسي بشونم اين كه 1 و 2 ميگم يه وقت باعث توهين نشه اينارو ميگم خودم خواسم پرت نشه :10:
چيزي كه همه بايد بدونيم اينكه بازي كردن wow سخت نيست حتي تو سرور Blizzard وقتي ما به كاري عادت نكرديم ميگيم ااووه كي ميره اين همه راهو شما اگه از اول تو يه سرور Blzlike واقعي بازي ميكردي الان برات راحت بود نه مثل اين ريلم Wowlegion كه بهتره بهش بگي Funserver با اين Drop كردنش :39: Highratesho كه ديگه ... البته الانم دير نشده
ببين بحث پول از اين بازي و كلا بازي انلاين جدا نشدني هست شما بايد يا از پولت دل بكني يا از Wow اين دو تايي كه گفتم ميشه سرو ته پياز وسطش چي ميشه ؟؟؟ همين سرورهاي چي Private لول :27: كه نه بازي درست ياد ميگيري نه پولي پرداخت ميكني البته ايتم فروخت يه 1 سالي كه مد شده
ولي مطمعن باش اون پولي رو كه كنار گداشته بودي قطعا اگه رفته بودي بليزاد الان هم راضي بودي هم كلي چيز ياد گرفته بودي
من عامل فروش گيم كارت اين بازي نيستم كه بخوام بگم بيا بخر دارم تجربيات و راهي رو كه خودم رفتم و اخرش يه دره عميق كه هيچ راهي براي رفتن به جلو نداره
شما اگه يه كاراكتر لول 80 يا 70 يا 60 يا داشته باشي ايتم هاتم اونقدر ها خوف نباشه وقتي يه نفر ديدي كاراكتر لول 80 تو يه سرور Private داره فول ايتم گفت كجا كاراكتر داري لولو چندي و ... بهش ميگه من اونقدر ها مثل شما ايتم ندارم ولي همينايي كه دارم 100% مال خودم هستن نه از جاييي خريدم نه كسي بهم داده نه رفيق ادمين بودم ... به طرف تازه فقط كه شما پول نميدي كه تو Private ايتم بخري خوف باشي كلي ادم ديگم هستن كه اين كارو ميكنن پس اونام خوفن خوف + خوف = هيچي اين بحث همين جا تموم ميشه اگه ميخواييد معني حرفايي منو درك كنيد از اقا علي كه تو همين تاپيك هست سوال كنيد
:36:

MARSHAL_AOL
02-06-2009, 22:20

سلام دوباره
اره بازي كردن تو بليزارد سخته ببين عزيزم من نميخوام نظر شما رو عوض كنم :20: يا بخوام حرف خودمو به قولي به كرسي بشونم اين كه 1 و 2 ميگم يه وقت باعث توهين نشه اينارو ميگم خودم خواسم پرت نشه :10:
چيزي كه همه بايد بدونيم اينكه بازي كردن wow سخت نيست حتي تو سرور Blizzard وقتي ما به كاري عادت نكرديم ميگيم ااووه كي ميره اين همه راهو شما اگه از اول تو يه سرور Blzlike واقعي بازي ميكردي الان برات راحت بود نه مثل اين ريلم Wowlegion كه بهتره بهش بگي Funserver با اين Drop كردنش :39: Highratesho كه ديگه ... البته الانم دير نشده
ببين بحث پول از اين بازي و كلا بازي انلاين جدا نشدني هست شما بايد يا از پولت دل بكني يا از Wow اين دو تايي كه گفتم ميشه سرو ته پياز وسطش چي ميشه ؟؟؟ همين سرورهاي چي Private لول :27: كه نه بازي درست ياد ميگيري نه پولي پرداخت ميكني البته ايتم فروخت يه 1 سالي كه مد شده
ولي مطمعن باش اون پولي رو كه كنار گداشته بودي قطعا اگه رفته بودي بليزاد الان هم راضي بودي هم كلي چيز ياد گرفته بودي
من عامل فروش گيم كارت اين بازي نيستم كه بخوام بگم بيا بخر دارم تجربيات و راهي رو كه خودم رفتم و اخرش يه دره عميق كه هيچ راهي براي رفتن به جلو نداره
شما اگه يه كاراكتر لول 80 يا 70 يا 60 يا داشته باشي ايتم هاتم اونقدر ها خوف نباشه وقتي يه نفر ديدي كاراكتر لول 80 تو يه سرور Private داره فول ايتم گفت كجا كاراكتر داري لولو چندي و ... بهش ميگه من اونقدر ها مثل شما ايتم ندارم ولي همينايي كه دارم 100% مال خودم هستن نه از جاييي خريدم نه كسي بهم داده نه رفيق ادمين بودم ... به طرف تازه فقط كه شما پول نميدي كه تو Private ايتم بخري خوف باشي كلي ادم ديگم هستن كه اين كارو ميكنن پس اونام خوفن خوف + خوف = هيچي اين بحث همين جا تموم ميشه اگه ميخواييد معني حرفايي منو درك كنيد از اقا علي كه تو همين تاپيك هست سوال كنيد
:36:

rezakheyri
03-06-2009, 09:10
برادرا ادرسه دو سه تا سروره خوبو میخاستم اگه میشه
ممنون

rezakheyri
03-06-2009, 09:12
اگه زودتر بزارید ممنون میشم

*Ali*
03-06-2009, 09:30
تو تاپیک سرچ کن یکی از پستا آدرس یه سایتو داده که توش 40 ، 50 تا سرور معرفی شده

loomina
03-06-2009, 10:05
برادرا ادرسه دو سه تا سروره خوبو میخاستم اگه میشه
ممنون

اگه زودتر بزارید ممنون میشم

اين 20 تا سرور خوب:

:10:

ho0rezam
03-06-2009, 10:53
آقا سلام...کسی paypal داره؟؟؟من یه خرید 30 دلاری دارم...یا اگه توو تهران جایی میشناسین که خرید paypal رو انجام میده ادرس و شماره تلفنش رو بهم بدین ممنون میشم(یه وقت نگین چرا اینجا پست دادی:31::31:!!!!چون میخوام آیتم WoW بخرم)

danialshafaie
03-06-2009, 11:09
آقا نكنه شما هم مي خواهيد آيتم donor بخري ؟ lol

ho0rezam
03-06-2009, 11:55
آقا نكنه شما هم مي خواهيد آيتم donor بخري ؟ lol
سلام...آره داداش دقیقا :دی:دی حالا واسه اوله کار یه ancient fortified sword و ancient fortified shield میخوام بخرم...بعد یه sword دیگه هم میخرم...paypal داری؟؟؟فقط اون قسمت سایت رو کامل کنم و بعدش برم توو سایت paypal همه چی حله؟؟؟یا کاره دیگه هم باید کرد؟؟؟(راستی میدونی کجا خرید با paypal انجام میدن؟؟؟)

*Ali*
03-06-2009, 12:10
یعنی واقعا میخوای برای این چیزای بی ارزش 20 ، 25 تومن خرج کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟ وای !!! اگه ما این پولا داشتیم .... :دی

4DR0!T
03-06-2009, 13:18
من ميخواهم واركرافت رو روي يك سرور مجاني بازي كنم "" استاد هاي واركرافت لطفا راهنمايي كنيد‌ ""

MARSHAL_AOL
03-06-2009, 13:20
یعنی واقعا میخوای برای این چیزای بی ارزش 20 ، 25 تومن خرج کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟ وای !!! اگه ما این پولا داشتیم .... :دی

دقيقا لول

امروز يه Rouge يه روگ dwarf لول 70 اومد منو زد لولم 20 هست :D تو چانل كلي متلك بارش كردم كنفت شود

ho0rezam
03-06-2009, 13:27
یعنی واقعا میخوای برای این چیزای بی ارزش 20 ، 25 تومن خرج کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟ وای !!! اگه ما این پولا داشتیم .... :biggrin:

جیگر...کلا خوده بازی بی ارزشه...چه اینجا چه سرور اصلیش (من میخواستم برم توو اصلی،تا خرید acc و cd key هم رفتم)اما دیدم به قول خودت واسه یه بازی اوله کار 100 تومن باس بدم بعدشم هر دو ماه 38 تومن...اگه دقت کنی باید واسه اونایی lol بفرستی که دارن واسه یه بازی که آخرشم هیچی هر دو ماه 38 تومن میدن...چندین برابره پولیه که من میخوام یه بار بدم LOL

Scary Feelings
03-06-2009, 13:37
.................................................. ..

4DR0!T
03-06-2009, 13:45
من وقتي ميخواهم به فان سرور وصل بشم ارور ميده :

mohammad_alawi2000
03-06-2009, 16:47
salam dostan man nemidoonam che jory bayad honor gereft har horde ro ke mizanam faghat 30 ta honor mide man 50k lazem daram injory khaili tol mikeshe

4DR0!T
03-06-2009, 17:54
اقا من WOW:BC 2.0.10 رو دارم میخوام تو سرور هاي رايگان بازی کنم باید چیزی رو تغییر بدم؟ لطفا كامل توضيح بديد.

Mostafa-Sabab
03-06-2009, 18:42
کشف باگ جدید illi
اگه به تازگی برای سلام کردن خدمت illi رفته باشین :31: شاهد این هستین که نمیشه به illi اتک یا اون به شما بده مثل عکس زیر
اما باگ جدیدی پیدا کردیم :31: این باگ از باگ 1 سال پیش هست که استفاده کردیم روش کار در زیر بیان شده است:31:
اولین کار رو باید برید zull aman
بعد از اونجا یه پتی باید هک کنید که بهتون میگم از کدوم پت ها
از همون هایی که پشتشون خورجین دارن

JIGSA
03-06-2009, 19:08
سلام دوستان

من 3 ساله که دارم تو سرور بلیزارد بازی می کنم. با کمال میل هم هر دو ماه 37 تومن میدم برای گیم کارت. چرا چون تمام این سرورهای مفتکی به یه **** بند هستن. یعنی یه روز صاحباشون میان می بینن دیتابیس قاطی کرده. یا ریست می کنن که خوب زحمت شما کلا میشه پشم. یا زحمت می کشن و بکاپ دو سه قرن پیش رو لود می کنن که بازم همون پشم قبلی.
باگ و چیت و ..... هم که غوغا میکنه.

هدف از این بازی این نیست که شما یه شبه و به زور پول بشی خفن. مهم اینه که پوست بندازی و بشی خفن
خفن شدن تو این بازی از دو لحاظ مطرح میشه :
1- PVP و 2- PVE

راجع به PVP حرفی نمی زنم چون تخصصی ندارم
ولی در مورد PVE خوف بودن می تونه 2 تا معنی داشته باشه
1- داشتن آیتم خفن. 2- بلد بودن تاکتیک باس زنی

اولی به لعنت خدا هم نمی ارزه. چون بارها شده تو Raid کسی رو دیدم که ست T7.5 داشته ولی بعد از اولین باس که سوتی داده از گروه انداختنش بیرون. این گروه به Ebay Players معروف هستن یعنی کسانی که میرن تو سایت Ebay و یه اکانت با کاراکتر لول 80 و آیتم و .... رو میخرن.

اما دومی برای خیلی از شما ها معنی نداره چون برای کشتن باس ها نیاز به تاکتیک ندارین. همونطوری Kel'Thuzad رو می کشین که تو لول 17 میرین Deadmine و Vancleef رو می کشین.

براتون مثال میزنم. فرض کنین 40 نفر لول 80 خفن برن AQ40 که یه Raid لول 60 هستش. یکی از باس های اونجا یه تاکتیک خاص داره اونم اینه که این باس باید 200 تا ّFrostBolt یا Frost Damage بخوره تا منجمد بشه بعد باید در عرض 15 ثانیه 50 تا Melee Damage بخوره. در غیر اینصورت دوباره روز از نو و روزی از نو. تازه اگر تونستین تو اون 15 ثانیه 50 تا بهش بزنین متلاشی میشه و به 20 تا تیکه کوچیک تبدیل میشه و این تیکه ها شروع می کنن به حرکت به سمت هم. اگر قبل از رسیدن این تیکه ها اونا رو نکشین باس از اول تشکیل میشه و باز هم روز از نو و روزی از نو. حالا شما آیتم هات خدا باشه. اگر این تاکتیک رو ندونی با یه لول 60 بدون آیتم یکی هستی.
میگم که ممکنه براتون عجیب به نظر بیاد چون تو سرور های مجانی این باس هم به راحتی وقتی جونش تموم بشه میمیره بدون اینکه این همه دنگ و فنگ داشته باشه.

کسانی که تو سرور بلیزارد بازی می کنن به خاطر پز دادن بازی نمی کنن. برای این بازی می کنن که میخوان از TeamWorking این بازی اونجوری استفاده کنن که سازندگان این بازی طراحی کردن.

Mojtabaf
03-06-2009, 20:10
کشف باگ جدید illi
اگه به تازگی برای سلام کردن خدمت illi رفته باشین :31: شاهد این هستین که نمیشه به illi اتک یا اون به شما بده مثل عکس زیر
اما باگ جدیدی پیدا کردیم :31: این باگ از باگ 1 سال پیش هست که استفاده کردیم روش کار در زیر بیان شده است:31:
اولین کار رو باید برید zull aman
بعد از اونجا یه پتی باید هک کنید که بهتون میگم از کدوم پت ها
از همون هایی که پشتشون خورجین دارن

هک یعنی چی ؟ یعنی جونشو زیاد کنیم ؟

بعده هک چیکار کنیم میشه بیشتر توضیح بدی ؟

Mojtabaf
03-06-2009, 20:12
من وقتي ميخواهم به فان سرور وصل بشم ارور ميده :

این از ورژن بازیت اشکال میگیره ، یعنی ورژن بازیت با ورژن سرور یکسان نیست !

Mostafa-Sabab
03-06-2009, 20:13
هک یعنی چی ؟ یعنی جونشو زیاد کنیم ؟

بعده هک چیکار کنیم میشه بیشتر توضیح بدی ؟
شما با HUNTER میتونید واسه خودتون پت بگرید به اون روش میگن هک:20:

Mojtabaf
03-06-2009, 20:14
اقا من WOW:BC 2.0.10 رو دارم میخوام تو سرور هاي رايگان بازی کنم باید چیزی رو تغییر بدم؟ لطفا كامل توضيح بديد.

توی کدوم سرور مجانی ؟
هر کدوم رو که میخوایی برای خودشون سایتی دارن و در سایت پتچ خود رو هم نوشتن مثلا 2.4.3 یا ...
شما هر سروری رو که میخواهید بازی کنید با سایتش مراجع کنید و اطلاعات رو از اونجا بگیرید و اگه باز هم مشکلی بود ما در خدمتیم .

Mojtabaf
03-06-2009, 20:17
salam dostan man nemidoonam che jory bayad honor gereft har horde ro ke mizanam faghat 30 ta honor mide man 50k lazem daram injory khaili tol mikeshe

دوست عزیز اولا تایپ با حروف فنگلیش صحیح نیست !

ثانیا شما برای بدست آوردن هانر زیاد میتونید به BG ها برید که مسلما وقت زیادی را صرف خود میکنه ( شاید توی یک BG بتونی 100 نفر رو بکشی شاید هم بیشتر وو)

Battle Ground هم توی اکثر جاها هست مثل : orgimmar ، Shattrah و....

Scary Feelings
03-06-2009, 20:39
بازم سلام...
میگما اخر شما ی چند تا کوست جالب نگفتینا :(

danialshafaie
03-06-2009, 21:02
آقاي kritus مثلن ما هم noob هستيم ها من اگه q با حال بلد بودم كه الان اينجا نبودم (gm تو blizz بودم) ولي خالا اگه چيزي پيدا كردي به ما هم بگو

danialshafaie
03-06-2009, 21:12
آقايون link قبلي كه بره atlas داده بودم غلط بود اين link جديد

Blizzard
03-06-2009, 21:21
جیگر...کلا خوده بازی بی ارزشه...چه اینجا چه سرور اصلیش (من میخواستم برم توو اصلی،تا خرید acc و cd key هم رفتم)اما دیدم به قول خودت واسه یه بازی اوله کار 100 تومن باس بدم بعدشم هر دو ماه 38 تومن...اگه دقت کنی باید واسه اونایی lol بفرستی که دارن واسه یه بازی که آخرشم هیچی هر دو ماه 38 تومن میدن...چندین برابره پولیه که من میخوام یه بار بدم LOL

سلام .
آره واقعا .....
بازی بی ارزش هست و این سرور های فریه که با ارزشن .....:31::31::31:
ببین من به عنوان کسی که Blizzard بازی می کنم اول این بازی رو به خاطر داستانش دارم بازی می کنم .... در ضمن اگه باز هم گرون تر هم بود بازم بازی می کردم .... واقعا با بلیزارد حال می کنم ... به حرحال هر کسی به یه چیزی حال می کنه .... منم عشقم این بازیه و داستان اونه . اما همین جا باید بگم WoW واسه من صرفا یه زنگ تفریح هست ، نه چیزی که کل زندگیمو بذارم پای اون .فکر نکنم هر دو ماه 30 تومن دادن به بلیز چیز قابل ذکری باشه ... حداقل آدم می دونه که ارزشش رو داره تا اینکه بری تو یه سرور فری یه ایتم با 1.000.000 اتک و All State هم به میزان GoD بری بخری ... آخه رضا جون چه ارزشی داره تو این سرور های الکی پولتو حروم کنی ... حداقل تو که نمی خوای پولتو واسه WoW بدی این جوری اونو حروم کنی ...
البته من نمی خواستم بیام و مثل این که رضا خیلی داغ بود باید یکی میومد :20:

Scary Feelings
03-06-2009, 22:35
آقاي kritus مثلن ما هم noob هستيم ها من اگه q با حال بلد بودم كه الان اينجا نبودم (gm تو blizz بودم) ولي خالا اگه چيزي پيدا كردي به ما هم بگو
lol..حالا q هم نباشه اشکالی نداره :31: ایتم هم قبول میکنیم..مثل دنبال چیزهایی مثل پودر 200% small تو out land یا اون mount motor و چیزهای شبیه اینا هستم..حالا اگه دیدی خبرمون کن..ممنون

Scary Feelings
03-06-2009, 22:38
راستی امروز رفتیم اون دراگون شاه لیچ رو زدیم..من یه ایتم نارنجی ازش دراپ کردم..اما متاسفانه من هیروم روگ هست و به کلاس من نمیخوره..این ایتم چیه؟!ارزش داره دوباره بریم سراغش؟!

Mojtabaf
03-06-2009, 23:14
lol..حالا q هم نباشه اشکالی نداره :31: ایتم هم قبول میکنیم..مثل دنبال چیزهایی مثل پودر 200% small تو out land یا اون mount motor و چیزهای شبیه اینا هستم..حالا اگه دیدی خبرمون کن..ممنون

mount motor که Quest نداره ! باید شغلشو داشته باشی که فکر کنم Engineering هست !

Mojtabaf
03-06-2009, 23:16
راستی امروز رفتیم اون دراگون شاه لیچ رو زدیم..من یه ایتم نارنجی ازش دراپ کردم..اما متاسفانه من هیروم روگ هست و به کلاس من نمیخوره..این ایتم چیه؟!ارزش داره دوباره بریم سراغش؟!

میشه دقدقا جاشو ذکر کنی ؟ ( من که تا حالا نرفتم ):31:

ho0rezam
03-06-2009, 23:57
سلام بلیزارد جون...آقا داغ کردم بدجور.

این پسته آخریه که دارم در مورد این چیزا میگم و بحثم رو جمع میکنم(چون تاپیک داره منحرف میشه)
ما عادت کردیم بهترین رو اونی بدونیم که مد شده...(نمونش توو دانشگاه همه الان برق و مکانیک رو برای ریاضی انتخاب میکنن.اگه بگی کامپیوتر زدی بهت میخندن و میگن این چیه که زدی؟؟؟اما وقتی میگی چی توو سرته،کف میکنن)...فک کنید یه سرور الان باشه که مجانیه و همه چیزش مثه خوده بلیزارد باشه(از ایکس پی ریت تا اسپل هایه npc هاش و باگ ها همه فیکس،لتنسی هم پایین) کدوم و انتخاب میکنید؟؟؟اصلی یا پریویت رو؟
مشکلمون اینه که ما میگیم چون اون اصله پس اونو انتخاب میکنم،اگه توو این یکی بازی کنم بازی رو یاد نمیگیرم...چون اون اصله،پلیراش خفن ترن...بابا اگه توو spell زدنه...اونی که میتونه توو لگ spell بزنه...بدونه آیتم donor بیاد یه donorرو به زانو در بیاره اونم توو لگ، بیاد بلیز که باید پادشاهی کنه:دی

یکی میگفت خوبیه بلیزارد اینه که سریع آدم لول آپ نمیشه و میتونه اسپل هارو یاد بگیره...خب درست...حالا اگه زود لول آپ بشی چه مشکلی پیش میاد؟؟؟:دی...تهش یه چند مدت با 80 اینور اونرو میری و اسپل هارو یاد میگیری...مثله این میمونه که از همون اول شغل داشته باشی...یا بعده اینکه 80 شدی شغلت رو skill up کنی.
یکی هم میگفت اگه توو بلیزارد بازی کنی میفهمی که کلاس ها دقیقا چی کار میکنن...بابا بی خیال شین اونجا مگه معلم داره که بیاد بهت درس بده؟؟؟دکتر شیدفر روستایی بود اما خیلی بارش بود.

در ضمن الان همه دارن گیر میدن که چرا آیتم دارم میخرم...باید بگم...من از خوده آیتم های بازی خوشم میاد...اما واسه اینکه ضرر نکنم.(مثلا وقتی یه donor خف پیچم کرد نگم dont kill me)منم حرفی واسه گفتن داشته باشم و sword و shield رو در اون جور مواقع use کنم...اینارو واسه روز مبادا میخوام بگیرم.

ختم کلام اینکه هر کی بازی رو یه جوری دوست داره...واسه منم فرق نمیکنه که کجا بازی کنم.با عرض معذرت از همه ی بچه های گل این فروم...اینم نظره ما بود دیگه.

MORTAZA.2FUN
04-06-2009, 01:47
سلام دوستان
اگه میشه به من هم کمک کنید لطفا خواهش می کنم اگه کسی چیزی در مورد پت باگ هانتر می دونه به ما هم بگه .
PLS HELP ME

Scary Feelings
04-06-2009, 08:13
سلام دوستان
اگه میشه به من هم کمک کنید لطفا خواهش می کنم اگه کسی چیزی در مورد پت باگ هانتر می دونه به ما هم بگه .
PLS HELP ME

توی چه سروری بازی میکنی؟!تا اونجایی که میدونم تا الان دیگه تو 90% سرور ها کار نمیکنه...

میشه دقدقا جاشو ذکر کنی ؟ ( من که تا حالا نرفتم ):31:
شما horde هستی یا alliance?!

mount motor
که Quest نداره ! باید شغلشو داشته باشی که فکر کنم Engineering هست !
خوب وقتی که engineering داشته باشم باید از کجا ساختنش رو یاد بگیرم!؟

namx
04-06-2009, 10:31
سلام بلیزارد جون...آقا داغ کردم بدجور.

این پسته آخریه که دارم در مورد این چیزا میگم و بحثم رو جمع میکنم(چون تاپیک داره منحرف میشه)
ما عادت کردیم بهترین رو اونی بدونیم که مد شده...(نمونش توو دانشگاه همه الان برق و مکانیک رو برای ریاضی انتخاب میکنن.اگه بگی کامپیوتر زدی بهت میخندن و میگن این چیه که زدی؟؟؟اما وقتی میگی چی توو سرته،کف میکنن)...فک کنید یه سرور الان باشه که مجانیه و همه چیزش مثه خوده بلیزارد باشه(از ایکس پی ریت تا اسپل هایه npc هاش و باگ ها همه فیکس،لتنسی هم پایین) کدوم و انتخاب میکنید؟؟؟اصلی یا پریویت رو؟
مشکلمون اینه که ما میگیم چون اون اصله پس اونو انتخاب میکنم،اگه توو این یکی بازی کنم بازی رو یاد نمیگیرم...چون اون اصله،پلیراش خفن ترن...بابا اگه توو spell زدنه...اونی که میتونه توو لگ spell بزنه...بدونه آیتم donor بیاد یه donorرو به زانو در بیاره اونم توو لگ، بیاد بلیز که باید پادشاهی کنه:دی

یکی میگفت خوبیه بلیزارد اینه که سریع آدم لول آپ نمیشه و میتونه اسپل هارو یاد بگیره...خب درست...حالا اگه زود لول آپ بشی چه مشکلی پیش میاد؟؟؟:دی...تهش یه چند مدت با 80 اینور اونرو میری و اسپل هارو یاد میگیری...مثله این میمونه که از همون اول شغل داشته باشی...یا بعده اینکه 80 شدی شغلت رو skill up کنی.
یکی هم میگفت اگه توو بلیزارد بازی کنی میفهمی که کلاس ها دقیقا چی کار میکنن...بابا بی خیال شین اونجا مگه معلم داره که بیاد بهت درس بده؟؟؟دکتر شیدفر روستایی بود اما خیلی بارش بود.

در ضمن الان همه دارن گیر میدن که چرا آیتم دارم میخرم...باید بگم...من از خوده آیتم های بازی خوشم میاد...اما واسه اینکه ضرر نکنم.(مثلا وقتی یه donor خف پیچم کرد نگم dont kill me)منم حرفی واسه گفتن داشته باشم و sword و shield رو در اون جور مواقع use کنم...اینارو واسه روز مبادا میخوام بگیرم.

ختم کلام اینکه هر کی بازی رو یه جوری دوست داره...واسه منم فرق نمیکنه که کجا بازی کنم.با عرض معذرت از همه ی بچه های گل این فروم...اینم نظره ما بود دیگه.

عزیز به نظره من بقیه هم نظرشونو میدن شما کار خودتو بکن براچی میخوای اینهمه خرج کنی بعد برا حرف مردم بزاری کنار مگه ایتم دونور چیش بده ؟؟ متاسفانه دیگه بدون دونور بوودن سخت میشه تو بعضی سرورا بازی کرد

bersam
04-06-2009, 10:56
خب حالا كه WOWscape به همون 2.4.3 بركشت !

براي 3.0.9 يا 3.1 ها هم سرور لازمه ديكه !

من جند روزي دنبال سرور خوب براي تابستون بودم !

اين يكي مثل اين كه نسبت به بقيه خيلي بهتره ! فقط نمي دونم جرا quest helper من توي اين كار نمي كرد !!! يه ticket هم به جي امش دادم ببينم كي جواب مي ده !

نسبتا توي رنك ها رنك بالايي رو داره ! و نسبتا بد نيست !!!

بي زحمت اكه كسي توي اين بازي كرده بكه بده يا خوبه !

و اكه كسي هم سرور بهتر ميشناسه (خواهشا ! سرور ايراني جديد التاسيس معرفي نكنين) معرفي كنه !

Hammer
04-06-2009, 11:36
خب حالا كه WOWscape به همون 2.4.3 بركشت !

براي 3.0.9 يا 3.1 ها هم سرور لازمه ديكه !

من جند روزي دنبال سرور خوب براي تابستون بودم !

اين يكي مثل اين كه نسبت به بقيه خيلي بهتره ! فقط نمي دونم جرا quest helper من توي اين كار نمي كرد !!! يه ticket هم به جي امش دادم ببينم كي جواب مي ده !

نسبتا توي رنك ها رنك بالايي رو داره ! و نسبتا بد نيست !!!

بي زحمت اكه كسي توي اين بازي كرده بكه بده يا خوبه !

و اكه كسي هم سرور بهتر ميشناسه (خواهشا ! سرور ايراني جديد التاسيس معرفي نكنين) معرفي كنه !
من که بازی نکردم . اما یکی از دوستام بازی میکنه و می گه بد هم بیست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MORTAZA.2FUN
04-06-2009, 12:52
توی چه سروری بازی میکنی؟!تا اونجایی که میدونم تا الان دیگه تو 90% سرور ها کار نمیکنه...

سلام دوست عزیز
من الان تو سرور wowscaoe بازی می کنم .
با عرض معذرت شما درست متوجه نشدید چرا الان پت باگ داریم وسر همین پت باگ تو رید 7 نفر از دوستام بن شدن .:27::31::27:(نکته اینجا ست که GM خیلی زیرک بود قبل از اینکه پت بتونه درست حسابی دمیج بده حدودا فکر کنم یکی دو تا داد GM هر هفت بازیکن رو بن کرد LOL:D xD :D )
اگه میشه کمک کنید .

bersam
04-06-2009, 14:04
من که بازی نکردم . اما یکی از دوستام بازی میکنه و می گه بد هم بیست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عجب ! توي اين quest helper كار نمي كنه !
تا حالا سه نوع كويست هلبر عوض كردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مي كم بي زحمت يكي يه سرور فري معرفي كنه ! WOltk باشه خوب هم باشه ورزنش مهم نيست !

Scary Feelings
04-06-2009, 14:39
سلام دوست عزیز
من الان تو سرور wowscaoe بازی می کنم .
با عرض معذرت شما درست متوجه نشدید چرا الان پت باگ داریم وسر همین پت باگ تو رید 7 نفر از دوستام بن شدن .:27::31::27:(نکته اینجا ست که GM خیلی زیرک بود قبل از اینکه پت بتونه درست حسابی دمیج بده حدودا فکر کنم یکی دو تا داد GM هر هفت بازیکن رو بن کرد LOL:D xD :D )
اگه میشه کمک کنید .
من که دیگه یادم رفته و درست و حسابی هم بلد نبودم..ولی این group باگ های wow هست..میتونی اونجا 100% پیدا کنی..

Scary Feelings
04-06-2009, 14:42

مي كم بي زحمت يكي يه سرور فري معرفي كنه ! WOltk باشه خوب هم باشه ورزنش مهم نيست !
بابا اگه ناراحت نمیشین و دوباره نمیگین که سرورت مزخرفه بیاین
FUNSERVER.CC
بابا اونجا اصل حال هست..تازه 90% شیراز هم اینجا بازی میکنند...من هم اسم هیروم Gth هست :)

EvilDead
04-06-2009, 15:35
FUNSERVER.CC
بابا اونجا اصل حال هست..تازه 90% شیراز هم اینجا بازی میکنند...من هم اسم هیروم Gth هست :)

سرور خویبه ولی باگ زیاد داره یکیش که باس Megateron یا همون Chest T4 برو کنارش یک Relog بکن Moob

های کنارش میچسبند بهش میزنن ! وقتی هم که افتاد برو 100 تا Gold با Gem و item هاشو بردار !

rootnt
04-06-2009, 15:37
سلام
آقا من نمی تونم توی wowscape لوگین کنم
می زنه اکانتت بن شده:

برای شما هم اینجوریه یا فقط من اینجوریم؟
با ۳ تا اکانت امتحان کردم همینطوری می شد
یه اکانت جدید هم ساختم بازم همینجوری شد
عجیب اینجاست توی سایتش که می رم هیچ خبری نیست و انگار هیچ کس مشکلی نداره

danialshafaie
04-06-2009, 17:02
نه آقا من الان on مي شم تو scape و مشكلي هم ندارم

danialshafaie
04-06-2009, 17:06
شما اگه مي خواهي اون account كه تازه ساختي و hero نداررو برام پ خ كن يه تستي مي كنم برات

4DR0!T
04-06-2009, 20:16
سلام
استاد هاي واركرافت "" من ميخواهم روي سرور پيشگامان بازي كنم اما نميدونم بايد كدوم پچ رو داشته باشم( پچ من 2.0.10 ) ""
اگه پچ پيشگامان رو ياد دارين لينك دانلود هم بزارين !

MORTAZA.2FUN
04-06-2009, 20:29

سلام دوست عزیز
این هم لینک Q _ helper :
wow.curseforge.com/projects/quest-helper/files

Mojtabaf
04-06-2009, 20:52

Hord هستم !

از Recipe ها هست شما یه سری به AH بزنید احتمالا اونجا باشه ! که فکر کنم مهندسی 450 میخواد .

ho0rezam
04-06-2009, 20:57
سلام
آقا من نمی تونم توی wowscape لوگین کنم
می زنه اکانتت بن شده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای شما هم اینجوریه یا فقط من اینجوریم؟
با ۳ تا اکانت امتحان کردم همینطوری می شد
یه اکانت جدید هم ساختم بازم همینجوری شد
عجیب اینجاست توی سایتش که می رم هیچ خبری نیست و انگار هیچ کس مشکلی نداره

سلام...مثه اینکه به طور موقت اکانتتون به حالت تعلیق در اومده...که خودتون میگین همه ی account ها اینتوریه...که فک میکنم (شایدم اشتباه باشه) ip شما واسه مدتی بسته شده

bersam
04-06-2009, 21:03
FUNSERVER.CC

من هم رفتم سراغش !!! ولي ورزن من GB هست و اين us ! و اين ميشه مشكلي كه هيج وقت حل نميشه !

bersam
04-06-2009, 21:30
خب مثل اين كه اين مشكلات رو نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خب ما هم اومديم اون جا ! فقط توي اين سرور نرمالش رفتم idma ! يه همجين اسمي داره !

هيروم هم كه معلومه ! Bersam

bersam
04-06-2009, 21:48

خب ما هم اومديم اون جا ! فقط توي اين سرور نرمالش رفتم idma ! يه همجين اسمي داره !

اي بابا اين كه به كل فان بود ! رفتم توي اون يكي كه نوشته insece funserver !!! يه همجيزي !!! يعني اوني كه همون اول لول 70 هستي كه نه ! اون يكي هم كه زده 100 كه نه سرور اخري

rootnt
04-06-2009, 22:28
سلام...مثه اینکه به طور موقت اکانتتون به حالت تعلیق در اومده...که خودتون میگین همه ی account ها اینتوریه...که فک میکنم (شایدم اشتباه باشه) ip شما واسه مدتی بسته شده
بله
یه تاپیک تو فروم باز کردم سوال کردم
به دلیل استفاده از چند اکانت (با یک آی پی) آی پی مو بن یا بلوک کرده بودن که مودمو نیم ساعت خاموش کردم تا آی پی عوض بشه و بعد همه چیز حل شد :دی

همون سروری که خودت معرفی کردی خیلی عالی به نظر میاد
تو موقع شلوغی حدود ۲۰۰۰ نفر توش بودن
۱ ریلم داره و لگ و اینا هم نداره
در مورد باگ نمی تونم نظر بدم و نمی دونم چون زیاد توش نموندم
یه بدی که داره اینه که ظاهرا آیتم فروشی هم داره
و اینکه تعداد هوردها بیشتر از الاینس هاست

bersam
04-06-2009, 22:43
اين سرور همش فانه !!! يكيش تا لول 100 هست ! اون يكي يه دونه رو مي كشي 10000 تا ايكس بي توي لول 1 بهت ميده !!! اون يكي از همون اول لول 70 هستي ! فقط خوب شد به خاطر اين كه اين death knight رو تست كردم ! خيلي يه حال بود !

bersam
04-06-2009, 22:44
همون سروری که خودت معرفی کردی خیلی عالی به نظر میاد
تو موقع شلوغی حدود ۲۰۰۰ نفر توش بودن
۱ ریلم داره و لگ و اینا هم نداره
در مورد باگ نمی تونم نظر بدم و نمی دونم چون زیاد توش نموندم
یه بدی که داره اینه که ظاهرا آیتم فروشی هم داره
و اینکه تعداد هوردها بیشتر از الاینس هاست

اون خيلي سخته ...

كويست هلبر توش كار نمي كنه ! يه تيكت هم دادم جواب ندادن !!! ولي خب فعلا بهترين كزينه هست !

ho0rezam
04-06-2009, 23:08
سلام به همه ...آقا ما سخت نیازمنده paypal یا کسی که paypal داشته باشه هستیم...توو تهران کدوم گیم نت واسمون میتونه آیتم بخره؟؟؟آدرس میخوا و همین طور شماره تلفن واسه تماس گرفتن...تورو خدا بی جواب نزارین پستمو.

rootnt
04-06-2009, 23:35
اون خيلي سخته ...

كويست هلبر توش كار نمي كنه ! يه تيكت هم دادم جواب ندادن !!! ولي خب فعلا بهترين كزينه هست !
carbonite quest رو امتحان کردی
من از این بیشتر خوشم میاد
ولی حیف که برای ورژن ۳.۰.۹ پیدا نمی کنم

bersam
04-06-2009, 23:43
دارمش ولي مال ورزن 3 هست
CarboniteQuest3.00

اخه مشكل فقط با اين سرور هست !!!

MORTAZA.2FUN
05-06-2009, 06:09

دارمش ولي مال ورزن 3 هست
CarboniteQuest3.00

اخه مشكل فقط با اين سرور هست !!!
سلام به شما دوستان عزیز
چرا کوئست هلپر برای 3.0.9 هست این هم ادرسش:

واین هم ادرس کلی واسه هر ورزنی بخواین می تونین دان کنید:

موفق باشید :40::10::40:

MORTAZA.2FUN
05-06-2009, 06:51
سلام به همه ی دوستان
این هم اخرین Addons هایی که تا الان برای ورزن 3.0.9 اومده:

موفق باشید :40::10::40:

hadi_gamer
05-06-2009, 11:26
سلام به همه ...آقا ما سخت نیازمنده paypal یا کسی که paypal داشته باشه هستیم...توو تهران کدوم گیم نت واسمون میتونه آیتم بخره؟؟؟آدرس میخوا و همین طور شماره تلفن واسه تماس گرفتن...تورو خدا بی جواب نزارین پستمو.
سلام.
این سایت هر خریدی با مستر کارت و ویزا کارت و کلا خریدهای ارزی رو براتون انجام میده.من یه بار خرید کردم.
میتونید به مدیرش میل بزنید و بهش بگید که از کجا میخواید خرید کنید.
قصدم تبلیغ نیست.فقط چون خیلی اصرار کردید بهتون گفتم.

ho0rezam
05-06-2009, 11:57
سلام.
این سایت هر خریدی با مستر کارت و ویزا کارت و کلا خریدهای ارزی رو براتون انجام میده.من یه بار خرید کردم.
میتونید به مدیرش میل بزنید و بهش بگید که از کجا میخواید خرید کنید.
قصدم تبلیغ نیست.فقط چون خیلی اصرار کردید بهتون گفتم.

اقا سلام...اطمینانی هست؟؟؟پولمون رو دو دره نکنن!!!!:31:

EvilDead
05-06-2009, 12:21
کسی copy Item با Bag شش تایی رو بلده ؟

من با بگ 10 تایی رو بلدم ولی تو این سروری که بازی می کنم فیلترش کردن !!

اگه کسی میدونه بزاره !

hadi_gamer
05-06-2009, 12:29
اقا سلام...اطمینانی هست؟؟؟پولمون رو دو دره نکنن!!!!:31:
دیگه من که نمیتونم پول شما رو تضمین کنم.میتونی به مدیرش میل بزنی.
من هم یه بار خرید کردم.پول رو آنلاین به حسابش ریختم و اونم برام خرید کرد.
ولی باز هم من تضمینی ندارم.با مسئولیت خودت این کار رو بکن.

Scary Feelings
05-06-2009, 12:53
Hord هستم !

از Recipe ها هست شما یه سری به AH بزنید احتمالا اونجا باشه ! که فکر کنم مهندسی 450 میخواد .
اون کوست که برای alliance هست...
راستی منظورت از AH چیه؟!

Scary Feelings
05-06-2009, 12:54
من هم رفتم سراغش !!! ولي ورزن من GB هست و اين us ! و اين ميشه مشكلي كه هيج وقت حل نميشه !
بابا ENGB هست...
اگه اومدی بیا تو realm insain اونجا به Gth یا Huntergth یا Druidgth پی ام بده :) البته این سرور ما یه خورده فان هست..اگه ایتم ها رو دیدی هول نکن..:31:

MORTAZA.2FUN
05-06-2009, 13:46
کسی copy Item با Bag شش تایی رو بلده ؟

من با بگ 10 تایی رو بلدم ولی تو این سروری که بازی می کنم فیلترش کردن !!

اگه کسی میدونه بزاره !
سلام دوست عزیز
اگه میشه این کپی با Bag 10 تای رو به م هم یاد بدین؟

HOPE666
05-06-2009, 13:52
درود
دوستان من هنوز با این بازی اشنا نشدم فقط میدونم باید قهرمان داشته باشی :d

لطفا راهنمایی کنید لینک دانلود بازی برم قرار بدهید تا دانلود کنیم بتونیم ما هم بازی کنیم مشکل سرعت نت هم ندارم
(در کل هر چیزی نیاز است برای انلاین بازی کردن ممنون میشم لینک دانلودش قرار بدهید )
ممنون

bersam
05-06-2009, 14:12

اين سايت اصليشه ! بري فكر كنم يه جيزايي بيدا كني ! من دانلودش كردم ولي هنوز تستش نكردم

bersam
05-06-2009, 14:13
درود
دوستان من هنوز با این بازی اشنا نشدم فقط میدونم باید قهرمان داشته باشی :d

لطفا راهنمایی کنید لینک دانلود بازی برم قرار بدهید تا دانلود کنیم بتونیم ما هم بازی کنیم مشکل سرعت نت هم ندارم
(در کل هر چیزی نیاز است برای انلاین بازی کردن ممنون میشم لینک دانلودش قرار بدهید )
ممنون
ببين برادر ! اين بازي حدودا 12 GIG هست ! حالا اكه مشكل سرعت و نت نداري يه سرج توي فايل هاي تورنت بزن ببين كدوم كامنت هاش نوشتن خوبه ! اكه ديدي فـــحش و اينا دادن تو هم يه فحــــش بده و برو سراغ يكي ديكه ! تو موفق ميشي !

HOPE666
05-06-2009, 14:36
ممنون از پاسخ گویی شما

ولی نگفتید چی سرچ کنم اسمش و دیگه اینکه ایا بازی برای فروش هستند و اگر برای خرید رفتن ایا فقط یک نوع داره یا شماره فرق میکنند

HOPE666
05-06-2009, 14:43
یعنی این رو دانلود کنم کافیه اسمشو نوشتم ؟
World of Warcraft-Wrath of the Lich King

IceLord
05-06-2009, 14:50
یعنی این رو دانلود کنم کافیه اسمشو نوشتم ؟
World of Warcraft-Wrath of the Lich King

سلام دوست عزیز

به جمع معتادین wow خوش اومدی!!!!

اینم لینک مستقیم و با ریسیوم:

روی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کن.

حجم: 6.2 گیگ

این خود بازیه بعدش باید پچ ها رو هم دانلود کنی.

IceLord
05-06-2009, 15:05
اینم لیست پچ ها:

3.0.2 - 3.0.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3.0.2 - 3.0.3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3.0.3 - 3.0.8

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3.0.8 - 3.0.8a

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3.0.8a - 3.0.9

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3.0.9 - 3.1.0

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3.1.0 -3.1.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3.1.1 - 3.1.1a

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3.1.1a - 3.1.2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3.1.2 - 3.1.3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه همین ترتیب دانلود کن.
و تا پچ سرورت نصب کن. مثلا اگه پچ سرور 3.0.9 بود شما نباید بقیه شو رو بازیت نصب کنی تا موقعی که پچ سرور هم ارتقا پیدا کنه.

Mojtabaf
05-06-2009, 16:40
اون کوست که برای alliance هست...
راستی منظورت از AH چیه؟!

Auction House همون بارار خريى و فروش !

cool00boy00
05-06-2009, 19:20
آموزش World of Warcraft مقدماتی تکمیل شد
دانلود کل متن آموزش به صورت PDF :

moj divane
05-06-2009, 23:04
آموزش World of Warcraft مقدماتی تکمیل شد
دانلود کل متن آموزش به صورت PDF :

تشکر به خاطر زحمات
ولی آموزش مقدماتی تا دلت بخواد در صفحات اول وجود داره
مشکل اینه آموزش حرفهای تلنت گیری هریک از کلاسها
آموزش استفاده درست از spell های هر یک از کلاسها
آموزش مشاغل مربوط به هر یک از کلاس ها
در حالت کلی میشه گفت آموزش حرفه ای هر یک از کلاسها رو کسی نمی نویسه
لطفا کسی نگه خوت با تمرین باید به اون سطح برسی چون با 3 ماه بازی کردن فقط در تابستان
هر چی که یادمان است رو از یاد میبریم و تقریبا از صفر شروع می کنیم .
چطوره آقایان حرفه ای با هر کلاسی که کار میکنن یه آموزشی کامل در مورد کلاس خود بنویسن
و همچنین بقیه هم هر چی میدونه رو در مورد هر کلاس بنویسه در نهایت جمع تمام مطالب
می شه یه آموزش کامل برای هر کلاس که لذت بازی رو برای همه دو چندان می کنه.

Mojtabaf
06-06-2009, 10:24
تشکر به خاطر زحمات
لطفا کسی نگه خوت با تمرین باید به اون سطح برسی چون با 3 ماه بازی کردن فقط در تابستان
چطوره آقایان حرفه ای با هر کلاسی که کار میکنن یه آموزشی کامل در مورد کلاس خود بنویسن

منم موافقم اطه اين جوري بشه خيلي عالي ميشه !

MARSHAL_AOL
06-06-2009, 10:33
تشکر به خاطر زحمات

سلام ببين عزيزم در مرود تلنت گيري چند مطلب را بهتره بگم تلنت گيري كار حرفه اي نيست كه درس بدي كلا در Talent گرفتن بايد با كاراكترت بازي كني ببيني از چه spell هايي بيشتر دوست داري استفاده كني و مهمتر از اون ميخواي چه نقشي باشي Tank - healer dps و غيره من بار ها شده از روي عكس ها تلنت ها مو زدم ولي مجبور به ريست كردن شدم شمام ميتوني با يه Talent Caculator كه تو
سايت Wowhead هستش چند با تلنت بگيري بعد بري تو بازي تلنت هاتو بزني :11: و يه مطلب ديگه اينكه تلنت ها در pvp و pve فرق دارن براي هر كلاس كه با خوندن Tooltip هر تلنت از هم تشخيص ميشه داد ولي بازم اگه ميخواي از روي عكس بزني كلاست رو بگو رو عكس نشون بدم ولي من خودم پيشنهاد نميكنم

در مورد اسپل هم همينه بايد ببيني چه جوري ميخواي بازي كني خودت انتخاب كني من نميدونم كلاس شما چيه ولي در كل براي كلاس هاي caster در pve بايد خيلي توجه زيادي به ميزان threat كرد كه باس taunt نشه البته همين يك مورد رو در اكثر سرورهاي Private رعيت كني مشكلي پيش نمياد چون باس ها هوش مصنوعي ندارن كه بخواي ببيني كدوم اسپل رو بزني :7:

مشاغل هم اگه Profession ميخواي بدوني براي چه كلاس اينا هستن براي پيشنهاد :
Druid: Alchemy-Herbalism براي Healer براي Skinning و Leatherworking براي TAnk براي dps نميدونم شرمنده

Hunter- Leatherworker, Skinning براي dps البته اين كلاس از لول 40 ميتونه mail بپوشه

كل Prof هاي Jewelcrafting و mining و Tailor, Enchanting براي dps و Healer و همچنين Alchemy-Herbalism براي Healer

Palladin-Blacksmith, Miner شغل اصلي و البته ميتونيد Engineering و mining هم بگيريد براي PVP و Alchemy-Herbalism براي Healer

Rogue : Leatherworker, Skinning شغل اصلي و Engineering و mining هم ميتونيد بگيريد براي PVP

Warlock-Tailor, Enchanting اصلي فكر نميكنم چيز ديگه اي ه دردش بخوره

Warrior-Blacksmith, Miner هم براي Tank هم براي Dps

Shaman-Leatherworker, Skinning, Blacksmith, Miner براي TAnking و dps و Alchemy-Herbalism براي Healer

Mage-Tailor, Enchanting شغل اصلي Jewelcrafting و mining هم خوبه براش

dk هم شرمنده
البته اينا بعدن در skill هاي بالا هر كدوم چند شاخه ميشن كه با توجه به نقشتون بايد اون زير شاخه رو انتخاب كنيد

در مورد كلاس هم گفتم pve در private سرور ها معني نداره تقريبا اما اموزش pvp با rogue و Shaman رو اقا علي تو بلگشون دادن همون اولش هست اينم ادرس

:22::22::22:

4DR0!T
06-06-2009, 10:42
اینم لیست پچ ها:

3.0.2 - 3.0.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3.0.2 - 3.0.3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3.0.3 - 3.0.8

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3.0.8 - 3.0.8a

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3.0.8a - 3.0.9

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3.0.9 - 3.1.0

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3.1.0 -3.1.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3.1.1 - 3.1.1a

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3.1.1a - 3.1.2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3.1.2 - 3.1.3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه همین ترتیب دانلود کن.
و تا پچ سرورت نصب کن. مثلا اگه پچ سرور 3.0.9 بود شما نباید بقیه شو رو بازیت نصب کنی تا موقعی که پچ سرور هم ارتقا پیدا کنه.

من تا پچ 2.0.10 نصب کردم و حالا میخواهم به پچ 2.4.3 ارتقاء بدم ،باید چیکارکنم؟ :19::19::19::19::19:

4DR0!T
06-06-2009, 10:44
من روی وارکرافتم تا پچ 2.0.10 نصب کردم و حالا میخواهم به پچ 2.4.3 ارتقاء بدم ،باید چیکارکنم؟

m30h
06-06-2009, 11:40
لطفا چند تاسرور خوب معرفی کنید
من تو انتخاب سرور موندم

bersam
06-06-2009, 14:41
لطفا چند تاسرور خوب معرفی کنید
من تو انتخاب سرور موندم

اين توصيه ي من هست ! به اندازه ي كافي بازيكن انلاين داره و كلي صفا سيتي !

rootnt
06-06-2009, 15:22

اين توصيه ي من هست ! به اندازه ي كافي بازيكن انلاين داره و كلي صفا سيتي !
آره خیلی توپه سرورش
scape که ر...
همش یا آفلاینه یا از لگ نمی شه بازی کرد
حالا باگهاش بماند
اونجا الاینسها کمترن توصیه می کنم الاینس بسازید که تعادل برقرار بشه
حیف که هیروی ۸۰ شاخی تو wowcrack دارم وگرنه بکل مهاجرت می کردم رو این سرور

bersam
06-06-2009, 15:25
بله ! يه ايتم خيلي توب از اين vote shop ش كرفتم ! با لول 10 هر ضربش 200 تاست !!! خيلي جالب بود ايتمه مشكلي از لحاظ لولش نداشت

danialshafaie
06-06-2009, 15:56
آقا به نظره من يا blizz بره آدم يا اگه مي ره free هيچ فرقي نداره چون اگه اون اولاي 2.4.3 رو هم به ياد داشته باشيد تو scape يه همچين وضعي بودش كه الان تو 3.0.9 هستش قول مي دم تا يه ماه ديگه دوباره به تعادلش برگرده تازه از نظر player هم در سطحه خوبيه و تعداد همين جوري مي ره بالا امروز كه من بودم 3k از player ها بودن

MORTAZA.2FUN
06-06-2009, 16:19
سلام دوستان عزیز
من الان تو بیلیز یه DK لول 80 دارم ولی یه سوال :
من موقعی که لول 70 و 71 و حتی موقعی که 75 بودم .موقعی که می رفتم SWP نمی دونم که چرا موب ها رو اگرو می کرد ؟
با وجود اینکه پشت تانک می رفتم اما تو هر حالت اگرو (AGGRO)می کرد الان هم که 80 هستم نمی دونم که ایا اگرو میکنه یا نه .
اگه کسی چیزی در این مورد می دونه به ما هم کمک کنه؟
قربانتان :40::10::40:

cool00boy00
06-06-2009, 20:36
تشکر به خاطر زحمات
میدونی مشکل شما چیه ؟ مشکل دقیقا اینه که تو سرورهایی با Xp بالا لول آپ کردین ....
فرض کن پالادین باشی ! یهو بعد 15 لول میری پیش Trainer میبینی به به !!! 20 تا اسپل جدید گرفتی !
اینطوری خوب معلومه از اون 20 تا 2تاشو میزاری بیرون و از همونا استفاده میکنی .
اگه تو Blizzard لول 80 کردی بدون دیگه بازی رو طی لول آپ یاد گرفتی
راجع به اسپل ها و ... هم باید بگم هرکی برا خودش یه سبک بازی داره !
بازی انقدر پیچیدست که خود من فقط میتونم 10 مدل تلنت گیری برای Rouge برای زدن یه مدل تلنت Paladin بگم ! که بازم هرکدوم رو به 1000 مدلی که بازم فقط من میگم ( حساب کنین چندتا WoW باز داریم ) میشه استفاده کرد .
خلاضه اینکه هیچ وقت کسی نمیتونه بهت یاد بده با فلان Class یه طوری بازی کنی که دیگه هیچ حریفی نداشته باشی .
وقتی هم خودت یاد بگیری ( یه هیرو تو بیلیزاد 80 کنی ) امکان نداره یادت بره !
اینم یه مدل PvP :
Level 80 Shaman (16/55/0)

Elemental (16 points)

Convection - Rank 5/5
Reduces the mana cost of your Shock, Lightning Bolt, Chain Lightning, and Lava Burst spells by 10%.

Concussion - Rank 5/5
Increases the damage done by your Lightning Bolt, Chain Lightning, Thunderstorm, Lava Burst and Shock spells by 5%.

Elemental Warding - Rank 3/3
Reduces all damage taken by 6%.

Elemental Devastation - Rank 3/3
Your offensive spell crits will increase your chance to get a critical strike with melee attacks by 9% for 10 sec.
Enhancement (55 points)

Ancestral Knowledge - Rank 5/5
Increases your Intellect by 10%.

Thundering Strikes - Rank 5/5
Improves your chance to get a critical strike with all spells and attacks by 5%.

Improved Shields - Rank 3/3
Increases the damage done by your Lightning Shield orbs by 15%, increases the amount of mana gained from your Water Shield orbs by 15% and increases the amount of healing done by your Earth Shield orbs by 15%.

Shamanistic Focus - Rank 1/1
Reduces the mana cost of your Shock spells by 45%.

Anticipation - Rank 3/3
Increases your chance to dodge by an additional 3%, and reduces the duration of all Disarm effects used against you by 50%. This does not stack with other Disarm duration reducing effects.

Flurry - Rank 5/5
Increases your attack speed by 25% for your next 3 swings after dealing a critical strike.

Toughness - Rank 5/5
Increases your Stamina by 10%, and reduces the duration of movement slowing effects on you by 30%.

Spirit Weapons - Rank 1/1
Gives a chance to parry enemy melee attacks and reduces all threat generated by 30%.

Mental Dexterity - Rank 3/3
Increases your Attack Power by 100% of your Intellect.

Weapon Mastery - Rank 3/3
Increases the damage you deal with all weapons by 10%.

Frozen Power - Rank 1/2
Increases the damage done by your Lightning Bolt, Chain Lightning, Lava Lash and Shock spells by 5% on targets afflicted by your Frostbrand Attack effect, and your Frost Shock has a 50% chance to root the target in ice for 5 sec. when used on targets at or further than 15 yards from you.

Dual Wield Specialization - Rank 3/3
Increases your chance to hit while dual wielding by an additional 6%.

Dual Wield - Rank 1/1
Allows one-hand and off-hand weapons to be equipped in the off-hand.

Stormstrike - Rank 1/1
Instantly attack with both weapons. In addition, the next 4 sources of Nature damage dealt to the target from the Shaman are increased by 20%. Lasts 12 sec.

Static Shock - Rank 3/3
You have a 6% chance to hit your target with a Lightning Shield Orb charge when you deal melee attacks and abilities, and increases the number of charges of your Lightning Shield by 6.

Lava Lash - Rank 1/1
You charge your off-hand weapon with lava, instantly dealing 100% off-hand Weapon damage. Damage is increased by 25% if your off-hand weapon is enchanted with Flametongue.

Improved Stormstrike - Rank 2/2
When you Stormstrike, you have a 100% chance to immediately grant you 20% of your base mana.

Mental Quickness - Rank 3/3
Reduces the mana cost of your instant cast Shaman spells by 6% and increases your spell power by an amount equal to 30% of your attack power.

Maelstrom Weapon - Rank 5/5
When you deal damage with a melee weapon, you have a chance (higher than rank 4) to reduce the cast time of your next Lightning Bolt, Chain Lightning, Lesser Healing Wave, Chain Heal or Healing Wave spell by 20%. Stacks up to 5 times. Lasts 30 sec.

Feral Spirit - Rank 1/1
Summons two Spirit Wolves under the command of the Shaman, lasting 45 sec.
Restoration (0 points)

None
Glyphs

Glyph of Frost Shock (Major Glyph)
Increases the duration of your Frost Shock by 2 sec.

Glyph of Lightning Shield (Major Glyph)
Increases the damage from Lightning Shield by 20%.

Glyph of Hex (Major Glyph)
Increases the damage your Hex target can take before the Hex effect is removed by 20%
تلنت مورد نظر من برای Shaman اینه .
البته برای مقابله با Rouge که هم Attack Speed بالایی داره و هم Hp نسبتا کمی داره .
شما دقیقا هیچ Gear خاصی برای انجام این کار نمیخواین !!! فقط یکم سرعت عمل ...
فرض کنید با Rouge دوئل دارید و شمارش معکوس داره میره ...
شما در جا سه تا Totem بکارید تا هنوز ثانیه به 1 نرسیده (نگفتم 4 تا چون معمولا Totem چهارم به درد خاصی نمیخوره و بهتره Mana تون رو قبل Duel نگه دارید ) .
قبل از اینکه Accpet کنید باید اسلحه تون رو با هر Spell ای که حال میکنی Enchant کن و Lighting Shield رو رو خودت بنداز و بشین تا Mana پر شه بعد Accept کن .

تلنت ها طوری چیده شدن که Lighting Sheild هم قوی تر میشه و هم تعدادش بیشتر میشه .
Duel که شروع شد میری میشنی وسط Totem ها . دوتا از Totem هایی که پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنید :

اولی برای اینه که در جا Rouge رو معلوم میکنه و نمیزاره قوی ترین Attack که احتمالا Ambush یا bash یا هرچی باشه رو به شما بزنه دومی هم برای افزایش میزان Attack هست چون Shaman الان Attacker از نوع Mele هست .
سریع باید Rouge رو Hex کنی

و بری عقب و یه Lighting Bolt سمتش پرت کنی و بعد از Frost Shock استفاده کنی

خوبی این Ability اینه که هم Rouge رو Slow میکنه و هم بهش Attack میده !! و در ضمن cast هم نداره ...
حالا هرچی اسپل میتونید تا بهتون برسه بهش بزنید ... تا اینجا اگه هیچی هم Item نداشته باشی باید با مصرف حداکثر نصف Mana حداقل سه چهارم Hp روگ رو زده باشی .
حالا قسمت جالبش میرسه !!!
اونم اینکه Rouge میخواد بکشتت !!! ولی در واقع خودش رو میکشه . شروع کن بهش Mele Attack دادن و استفاده از Spell های بدون Cast !!!
Rouge با هر Attack که میده به خاطر Lighting Shield اتک میخوره !!! و چون تعداد اتکی که میده مهم ترین کارت باید این باشه که وقتی Lighting Shield از روت رفت سریع دوباره بزنبیش .
راستش این همه کارای اولی هم لازم نیست !!! Rouge خیلی راحت با دوتا Lighting Shield میمیره ! و مهم تر اینکه حتی نمیتونه نامرئی شه فوقش باید یه بار خودت رو HEal کنی !!!
اونم که کار سختی نیست .
همه اینارو گفتم ...
که بگم Rouge به Shaman شرطی کسی نبوددددددد ؟ ( من Rouge !!! )

cool00boy00
06-06-2009, 20:42
تشکر به خاطر زحمات
راستی شما آموز من رو دیدی ؟
نمیخوام تعریف کنم ولی باید بگم نمونه ای مثل این آموزش تا الان نبود :31:

moj divane
06-06-2009, 23:41
نه آقای cool00boy00 من منظورم این نیست که چه spell به چه در دی می خوره برای دونستن طرز کار تمام spell های یه فول لول نهایتش یکی دو ساعت طول میکشه مثلا من باDruid کار میکنم در مواقع خواص یعنی با رو به رو شدن در برابر هر یکی از کلاس ها از یه نوع تاکتیک استفاده میکنم تاکتیکی که در مقابل یه Warrior به کار میبرم با یه mage فرق میکنه در هر کدوم از spell خواص خودش استفاده می کنم این یه مثال کلی بود منظور من به اشتراک گذاشتن تجربیات هم دیگ در مورد هر یک از کلاسهاست منم بلدم تو اینتر نت یه سرچ کنم چند تا سایت نگاه کنم بگم آره این شد روش من ولی نه می خوام تاکتیک هایی که خودم فکرش رو نکردم رو امتحان کنم چون بعد از این همه بازی کردن این بازی به این نتیجه رسیدم این بازی یه دریاست .

درسته که بای تو بلیزارد سخته ولی در دوئل ها تقریبا نتیجه یکی هست من شخصا به خاطر زدن یه چند تا باس که کامپیوتر کنترل میکنه این بازی رو بازی نمی کنم شاید بگین اگه تو بیلیزرد بازی کنی این باس آن میکنه این میکنه حال میده در نهایت یک هوش مصنوعی هست شخصا این بازی رو به خاطز دوئل و تامل با دیگران بازی میکنم لذت زدت یه alliance با یه hord و یا افتادن به دنبال یکی که میگه منو نکش خیلی بیشتر از زدن ایلیدن هست .
:11:

MARSHAL_AOL
07-06-2009, 09:57
نه آقای cool00boy00 من منظورم این نیست که چه spell به چه در دی می خوره برای دونستن طرز کار تمام spell های یه فول لول نهایتش یکی دو ساعت طول میکشه مثلا من باDruid کار میکنم در مواقع خواص یعنی با رو به رو شدن در برابر هر یکی از کلاس ها از یه نوع تاکتیک استفاده میکنم تاکتیکی که در مقابل یه Warrior به کار میبرم با یه mage فرق میکنه در هر کدوم از spell خواص خودش استفاده می کنم این یه مثال کلی بود منظور من به اشتراک گذاشتن تجربیات هم دیگ در مورد هر یک از کلاسهاست منم بلدم تو اینتر نت یه سرچ کنم چند تا سایت نگاه کنم بگم آره این شد روش من ولی نه می خوام تاکتیک هایی که خودم فکرش رو نکردم رو امتحان کنم چون بعد از این همه بازی کردن این بازی به این نتیجه رسیدم این بازی یه دریاست .

درسته که بای تو بلیزارد سخته ولی در دوئل ها تقریبا نتیجه یکی هست من شخصا به خاطر زدن یه چند تا باس که کامپیوتر کنترل میکنه این بازی رو بازی نمی کنم شاید بگین اگه تو بیلیزرد بازی کنی این باس آن میکنه این میکنه حال میده در نهایت یک هوش مصنوعی هست شخصا این بازی رو به خاطز دوئل و تامل با دیگران بازی میکنم لذت زدت یه alliance با یه hord و یا افتادن به دنبال یکی که میگه منو نکش خیلی بیشتر از زدن ایلیدن هست .

لول به قوا معروف چرا جون .... لول بگو بحث PVP بكنيد :31: :31::31:

Metalzadeh
07-06-2009, 10:14
ُسلام
بچه ها کسی تو AlphaWoW اکانت نداره ؟

moj divane
07-06-2009, 11:08
لول به قوا معروف چرا جون .... لول بگو بحث PVP بكنيد :31: :31::31:

آره بعد این همه مدت که تاپیک بالاس باید یه کمی بحث رو حرفه ای ترش کنیم آموزش های مبتدی رو بنویسیم بزاریم اول تاپیک هر کی اومد دیگه در به در دنبال جواب سوالاش نباشه . من مطئنم خیلی از آقایونی که حرفه ای هستند تقریبا هر روز میان و سایت رو میبینن ولی چون مطلب تازه ای نیست نمی خوان چیزی بنویسن .

در ضمن آموزش مبتدی کاملی بود .این آموزش هایی که تو صفحات مختلف گذاشته شده رو اگه می تونستیم به صفحه اول ببریم خیلی خوب میشد.

moj divane
07-06-2009, 11:19
همه ي سوالات و همه ي پاسخها....

نقل قول:سبك اين بازي چه هست؟؟

Massively multiplayer online role-playing game =MMORPG

نقل قول:لطفا خلاصه اي از بازي واسه منه تازه كار بگين

Alliance ها که شامل Human - NightElf - Gnome - Dwarf - Deraeni میشه
Horde ها که شامل Orc - Undead - Tauren - Troll - BloddElf میشه

بعد از ورود به بازي :

- باید Level بگیرین : یعنی از لول 1 برسین به لول 80 - که اینکار اول خیلی ساده است و بعد سخت تر میشه

- باید قدرتهای جدیدی یاد بگیرین : به ازای هر 2 لول که بگیرین می تونین یک سری قدرتهای جدید یاد بگیرین

- باید لباس ( زره ) و ابزارهای جنگی بخرین : توی بازی برای جنگیدن نیاز به ابزارهای جنگی و زره دارین

- باید پول جمع کنین : برای یاد گرفتن قدرتهای جدید - لباس ها و ابزار های جنگی جدید باید پول بدین

- باید شغل انتخاب کنین ( آهنگری - معدنچی - خیاط و .... ) : از طریق این شغل شما پول بدست میارین

- باید افتخار جمع کنین : توی بازی در اصل دو گروه هستن که با هم دشمن هستن که اگر شما یکی ار افراد گروه مخالف رو بکشین افتخار جمع می کنین که با این افتخار می تونین زره های خفن بخرین

- و .....

در بازی یکسری ماموریت ( Quest ) وجود داره که شما با انجام دادن اونها پول و یا ابزار الات خوبی گیر میارین

و بالاخره مهمترین و قشنگترین قسمت بازی BattleGround ها و Instance هاست :

BattleGround یه جایی شبیه میدون جنگه که شما و افراد هم گروهیتون میرین اونجا و با گروه دشمنان می جنگید و افتخار(honor) کسب می کنین

Instance هم جایی هستش که شما و دوستان و هم گروهی ها میرین و با کشتن دشمن پول خوب و ابزار و لباسهای خوبی گیر میارین

در نهایت اگر حوصله و جنبه یک بازی خفن رو دارین WoW آخرین و بهترین انتخابه

نقل قول:من یه سوال دارم که ممکنه ربط زیادی نداشته باشه با اهداف تایپیک ولی پینگ و سیستم مورد نیاز برای بازی Wow چند باید باشه.

پينگ هرچه كمتر بهتر.ولي نرمالش اگر بين 200-400 باشه خوبه .

سيستم مورد نياز

Minimum System Requirements

Windows® System 2000/XP OS:
Intel Pentium® III 800 MHz or AMD Athlon 800 MHz
512 MB or more of RAM
32 MB 3D graphics card with Hardware Transform and Lighting, such as NVIDIA® GeForce™ 2 class card or above
DirectX® 9.0c (included) and latest video drivers
6.0 GB available HD space
4x CD-ROM drive
A 56k or better Internet connection

Recommended Specifications
Windows® System 2000/XP OS:
Intel Pentium® IV 1.5 GHz or AMD XP 1500+ MHz
1024 MB RAM
64 MB 3D graphics card with Hardware Transform and Lighting, such as NVIDIA® GeForce™ FX 5700 class card or above
Broadband Internet connection
Two-button scroll-wheel mouse

نقل قول:اگر می شه یه راهنمایی کامل بنویسین که من چه پچ ها و چه فایل هایی رو باید بگیرم و چه جوری به یه سرور وصل بشم

اين بازي پچهاش بايد به ترتيب نصب بشه .شما ميتونيد با توجه به نسخه بازيتون پچش رو از اينجا دانلود كنيد.

نحوه اتصال به سرور:

1-اول در سايت سرور يه اكانت ميسازين
2-بعد بايد دنبال Realmlist سرور بگرديد.(اين ريلم ليست كاره همون Ip رو ميكنه)
3-ريلم ليست رو كپي كرده
4-به جايي كه بازي رو نصب كرديد ميريد داخل فلدر Data شده و فلدر enGB رو باز ميكنيد .دونبال فايلي به اسم Realmlist بگرديد و روي اون راست كليك كرده سپس Open With و بعد با برنامه Notepad بازش كنيد.
4-اين همون Ip هست.هرچي نوشته هست رو پاك كنيد و Realmlist او سرور رو كه قبلا كپي كرده بوديد رو جايگزين اين ها كنيد.(set realmlist هميشه بايد اولش باشه)
5-خارج شده و Save كنيد.
6-وارد بازي شويد شويد.
(اون نوشته هاي اوليه كه داخل فايل ريلم ليست بود Ip اصلي بليزارد هست)

نقل قول:ميشه بگين چجوري ميشه wow رو offline بازي كرد؟؟

واسه اينكار بايس دنبال شبيه سازها بگردين ولي من پيشنهاد ميكنم دنبال آفلاين نريد كه ضدحال ميخريد بد.چون همه ي حال اين بازي به باهم بودنش هست و هرچي تعداد بازيكن ها بيشتر باشه كيف بيشتري هم ميده(اين يه بازي اجتماعيه نميتونيد فرديش كنيد)
نقل قول:درضمن حداقل connection براي wow online جه كانكشني هست؟بايد حتما adsl يا dsl باشه؟

خير .حتما نبايد با adsl باشه ولي اگه ميخاين اعصابتون راحت باشه بهتر بگم بله .

نقل قول:اگه بخام Official بازي كنم ، بازي و CD-key رو بايد از كدوم سايت بخرم

اروپا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآمريكا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنقل قول:addons يعني چي؟

اينها كارشون اينه كه كاره شما رو در بازي راحتتر ميكنه و انواع مختلي داره واسه كارهاي مختلف.
مثلا واسه انجام دادن سريعتر questها ميتونيد از addonsه quest helper استفاده كنيد و ...

نقل قول:يه سايت واسه دانلود Addonها بگين لطفا

Curse

نقل قول:addonsهارو كجا بايد نصب كرد؟؟

آدرس روبرو: (درايو g فقط يك مثال هست.)
G:\World of Warcraft\Interface\AddOns

نقل قول:من تو هر سروری که میرم همیشه مینوسیه 49 نفر بیشتر آنلاین نیستن! البته بیشترن ولی نمیدونم چرا رقم واقعی رو نمینویسه شاید بخاطر این free بودنشه کسی میدونه چیه؟!

نه بخاطر فري بودن يا نبودن نيست بلكه سقف اين آمار از 50تا بيشتر نميشه.ولي ميتونيد از طريق نوار زيرش بازيكن يا هرچيزي رو كه ميخايد سرچ كنيد.

نقل قول:آيا جايي هست كه بشه همه ي سرورهاي فري رو اونجا ديد؟؟

نقل قول:اين سوال من رو ميشه جواب بديد مي خواستم بدونم اگه بخوام تو اين سرور هاي Free بازي کنم هم بايد سي ديم اورجينال باشه؟

خير.حتي واسه بازي كردن در سرورهاي آفيشيال هم نياز به بازي اورجينال نيست .(واسه سرورهاي بليزارد يا آفيشيال به game Cart+Cd-key نياز داريد.)

نقل قول:من از کجا بفهمم ورژن بازیم چیه؟

وارد بازي كه شديد ،پايين سمت چپ .

نقل قول:1-در كل بين hord و alliance كدوم قويتر هستند....؟؟؟

هيچكدوم .هردو برابرند

نقل قول:يه جايي معرفي كنيد كه برم ازش game card بگيرم

یه مغازه هست تو ولیعصر به نام بیلیزارد ... پایین تر از میدون ... کنار درب جنوبی پاساژ ولیعصر ... تو کوچست ... اونجا میفروشن

نقل قول:كدوم كلاس بهتره؟؟

همشون بهترن^^

نقل قول:گیم کارت ها جند هست؟و تا چند وقت ميشه ازش استفاده كرد؟

قيمتش بين 35تا37 تومن هست واسه 2ماه شارژ
نقل قول:آقا اگر من بخام الان بليزارد بازي كنم چقدر خرجم ميشه؟؟

cd-key واسه Classic ميشه 27
cd-key واسه TBC ميشه 27
cd-key واسه Wotlk ميشه 27
وقتي سريال TBC رو گرفتيد 1ماه مجاني ميتونيد بليزارد بازي كنيد.
بعد ميريد سراغ Game cardها:
كه گفتم قيمتش 37تومن هست واسه 2ماه.
در كل تا 80 شيد حدودا 155 تومن.(اين قيمت با 2عدد گيم كارت در نظر گرفته شده)

نقل قول:لطفا يه روش بگيد كه به صرفه باشه تا بتونم در بليزارد بازي كنم

-شما از این لینک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید10رو آزمايشي وارد بليز ميشد.تو اين 10رو ميتونيد حداكثر 20لول بگيريد.
-بعد از اون 10روز دوتا cd-key واسه Wow:classic و Wow:TBC +كارت شارژ ميگيريد كه ميتونين 3ماه بازي كنين.
-تاحالا شد 3ماهو 10روز.تو اين مدت حتما 70 ميشيد.
-بعد كه 70 شديد نياز به سريال Wotlkداريد .تا بتونين لول بگيريد.
-10لول باقيمونده تا80 رو با خريدن سريال Wotlk+كارت شارژ ميگيريد .(اگه سريع لول آپ ميكنين خيلي به صرفتون هست)
-تمام
در كل 5ماهو 10 روز بازي كرديد
يا:
اول 10روز فزي رو ميريد بعد همه ي سريالها رو ميگيريد كه 1 ماه جايزه داره.بعد اينكه 1ماه تموم شد بريد سراغ كارت شارژ ...

نقل قول:جادو ها رو فقط از طریق خریدن میشه به دست اورد؟

جادو يا مجيكها رو از طريق Trainer كه عمل Train كردن مجيكها رو بر عهده داره ميشه گرفت و در قبالش gold پرداخت.talentها از لول 10 به بعد قابل دست رسند و به ازا‍ي هر لول كه ميگيريد يك Talent Point به شما داده مشه.(N كه بزنيد صفحه ي تلنتها رو ميتونيد ببينيد)

نقل قول:اقا ممکنه یه کی پیدا شه در مورده macro کامل توضیح بده؟

macroها اين قابليت رو دارن بجاي اينكه چند دكمه و كليك اضافي و وقتگير رو بزنيد با درست كردن يه Macro و يك كليك روي اون همه ي اون كارها رو در كوتاهترين وقت ممكن انجام دهيد .

نقل قول:راستی بهترین سرور free چیه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنقل قول:

Buff چيست؟؟؟

باف ها به بازيكن ها كمك ميكنن كه كارشون رو بهترانجام بدند .
البته ما 2نوع باف داريم يه باف خوب كه توسط بازيكنان هر قوم مثلا ally روي ally ميزنه .دوم بافهاي بد و مخرب كه توسط باس (Boss)ها يا موجودات وحشي به روي بازيكن ها زده مشه.
×حالا چطور بافها به بازيكنها كمك ميكنن ، اينطور كه با زياد كردن مقدار stats پليرها كارايي بازيكن رو بيشترميكنن.
خود بافهاي مفيد هم از دو طريق ايجاد ميشن:
-يا به وسيله شخصي روي شخص ديگه(مثل Arcane Intellect كه از كلاس Mage روي باقيه كلاس ها زده ميشه و Mana اونها رو زياد ميكنه)
-يا از وسايل(Gear يا Weapon)
×چطور بافها رو از روي خودمون خنثي كنيم؟؟
با راست كليك روي نشانه ي بافها .
ولي يادتون باشه از بين بردن بافهاي مخرب روي خوردتون از راه بالا انجام پذير نيست.(هر كدوم يه شيوه اي دارن)

نقل قول:ميشه بگيد چنتا هيرو ميتونيم بسازيم در هر ريلم ؟

در هر ريلم 10تا و در كل ريلمها 50 عدد هيرو.

PvP چيست؟

Pvp يا Player vs. Player يا Player versus Player به معني جنگ و درگيري بين دو نفر يا چند نفر ميباشد.
در ريلمهاي Pvp شما بعد از يك لول مشخص شده( معمولا بين 20 تا 30 ) گوشه تصويرتون يه پرچم كوچك به پرچم Horde يا Ally پديدار ميشه .از اين موقع به بعد شما در هرجايي كه باشيد ميتونيد با نژاد مقابل دگير بشيد .

PvE چيست؟

PvE يا Player vs Environment يا Player versus Environment به معني بازيكن در برابر محيط هست .
اسم ديگه PvE realms ، ريلم Normal هم گفته ميشه .
در PvP شما نياز جدي به لتنسي مناسب و پايين داريد .
PvE درست ضد PvP هست.
كساني كه ميخواهند بازي خودشون رو كنند و كاري به كاره ديگران ندارند بهترين حالت همين PvE ه.
در PvE بازيكن (شما) تعيين كننده هستيد كه آيا دوست داريد با بقيه درگير بشيد يا نه!
با راست كليك روي عكس كاراكترتون ميتونيد اون پرچم Pvp رو فعال يا غير فعال كنيد
در PvE شما نياز مبرم به لتنسي كم نداريد .

نقل قول:من اگر پچ بازيم بيشتر از پچ مورد نياز سرور باشه ميتونم به اون سرور وصل شم ؟

خير.پچ ها بايد دقيقا برابر با پچ سرور باشه .

نقل قول:ميشه اطلاعاتي درباره ي كلاس ها بديد ؟

كلاس ها براي هر دو گروه Horde , Ally يكسان هست:
Druid | Hunter | Mage | Paladin | Priest | Rogue | Shaman | Warlock | Warrior |
Death Knight

The Death Knight

اين كلاس داراي Health زياديست و داراي قدرت Runic Power ميباشد .
اين كلاس ميتونه Tank يا Dps بشه .لباس (gear) اصليش Plate ميباشد .او ميتونه بقيه ي لباس ها رو هم بپوشه (Cloth, Leather, Mail)
صلاحهايي رو كه ميتونه در دست بگيره شامل Axes, Polearms, Swords, Two-Handed Axes, Two-Handed Swords, One-handed Maces, Two-Handed Mace هست.
Dk از لول 55 براي بازيكنان باز ميشه(يعني شما بايد دراكانتتون يه هيرو با لول 55 يا بالاتر داشته باشيد ) و ميتونن اون رو انتخاب و بازي كنن.وقتي كاراكترتون رو انتخاب كرديد و وارد بازي شديد Dk شما لولش 55 ه بعد بايد لول آپش كنيد.
Dkواسه همه ي نژادها (Race) قابل اجراست.(يعني همه ي نژادها اين كلاس رو دارند)
....

THE DRUID

اين تنها كلاسي است كه متونه خودش رو به شكل چند حيوان ديگر در بياره...(پلنگ سياه-يوز پلنگ -شير آبي -شير -كركس-خرس-درخت)
درووود داراي باف(Buff)هاي خوب و زيادي است كه بسيار براي رايدها و بقيه بازيكن ها مفيده...
Druid ميتونه DPS يا Healer يا Tank بشه ...مثلا با تبديل شدن به خرس ميتونه آرمرش رو زياد كنه و با قدرت Rage كه بدست مياره Tank بشه و زير Boss دووم بياره....يا روي Cat Form كه ميره با قدرت Energy ميتونه Melle dps بشه ....يا روي حالت درخت بوسيله Mana ميتونه بقيه رو Heal كنه( سلامتي اونهارو بازيابي كنه).
ميتونه لباسهاي Cloth, Leather بپوشه
و صلاحهاي Staves, Polearms, Maces (with training), Daggers, Unarmed Weapons (with training)
اين كلاس فقط روي دو نژاد Night Elf, Tauren ميباشد ...
....

The Hunter

يه كلاس شكارچي به اسم Hunter .و تنها كارش Dps هست.
اين كلاس ميتونه Pet (حيوان احلي) داشته باشه و اون رو كمك كنه در بازي .(Petش فقط بايد Beast باشه...)
petها از لول 10 واسه هانترها آموخته ميشن...
Petها هم همراه با كلاس هانتر لول ميگيرند و با گرفتن لول، قدرت هاي جديدي رو با آموختن(Training) ميتونن بدست بيارند...
به قول طرف اين كلاس دورزن هست يعني با فاصله از هدفش مي ايسته و با اون دركير ميشه .
البته از نزديك هم ميتونه درگير بشه ولي قدرتش بسيار كم ميشه چون ديگه نميتونه از تفنگ يا تيركمون از فاصله نزديك استفاده كنه....
اين كلاس داراي مانا است..
لباسهاي قابل پوشين: ( Cloth, Leather, Mail---> ( at level 40, with training
اصلحه ها :Axes (Dwarves/Tauren start, others with training), Daggers (Night Elves and Blood Elves start, others with training), Guns or Bows, Crossbows (Draenei start, others with training), Fist Weapons (with training), Polearms (with training), Staves (with training), Swords (Draenei start, others with training), Thrown (with training), Two-Handed Axes (with training), Two-Handed Swords (with training)

نژادهايي كه اين كلاس رو دارند:
Dwarf - Draenei - Tauren -Troll - Blood elf - Night Elf - Orc
....

The Mage

يه كلاس كه تماما Dps هست....
Armor كمي داره ولي بد Attack ميده
اصل كارش بر پايه Mana ساخته شده.
توانايي ساختن Water و Food رو داره.(Water براي برگرداندن مانا ي از دست رفته و Food براي بازيابي Health از دست رفته )
نژادهايي رو كه ميتونن اين كلاس رو داشته باشن : Human, Gnome, Undead, Troll, Blood Elf, Draenei
تنها لباسي رو كه ميتونه بپوشه Cloth هست.
صلاحها: ( Staves, Wands, Daggers (with training), Swords (with training
....

The Paladin

كلاسي سابقه دار ^^
توانايي Dps - Tank - Heal رو به خوبي داره و كامله .
ميتونه با لباس Plate ي كه ميپوشه Armor رو زياد كنه .(كلا لباس Plate لباس پر Armor ي هست و Health رو زياد ميكنه)
ميتونه با انجام چند ماموريت )Quest( صاحب اسب بشه ...
Buff هاي كارامدي داره ...
ميتونه كسايي كه مردند رو زنده كنه.
نژادهايي كه اين كلاس رو ساپورت ميكنن:
Human, Dwarf, Blood Elf, Draenei
و مانا قدرتش رو تشكيل ميده...
لباسهاي اين كلاس : ( Mail, Leather, Cloth, Shields, Plate (with training
صلاحها:One- and Two-handed Maces, One- and Two-handed Swords (with training), One- and Two-handed Axes, Polearms (with training)
....

The Priest

يه Healer ه تمام عيار و يه Dps كننده ي خوب...
اصل كارش با Mana هست.
Armor كمي داره .
Buff هاي مفيد داره .
نژادهايي كه اين كلاس رو دارند:Human, Dwarf, Night Elf, Troll, Undead, Blood Elf, Draenei
فقط لباس Cloth ميپوشه ...
صلاح ها :One-Handed Maces, Daggers, Staves, Wands
....

The Rogue

كلاسي براي Dps melle
تنها عاملي كه سبب انتخاب اين كلاس ميشه به نظر قدرت پنهان شدنش (Sealth) هست.
نژادهايي كه اين كلاس رو دارند:Human, Dwarf, Night Elf, Gnome, Orc, Troll, Undead, Blood Elf
اصل كارش بر مبناي Energy هست.
لباسها:Cloth, Leather
اصلحه هايي كه ميتونه به دست بگيره:Daggers, Thrown, Swords (with training), Bows (with training), Crossbows (with training), Maces (with training), Fist Weapons (with training), Guns (with training)
ميشه گفت يه خنجركش حرفه ايه.اون هم با دودست.
....

The Shaman

يه Healer تووپ (از نظره من)
و يه Dps كن ...
ميتونه تبديل به گرگ بشه و سرعتش بشه 40%.
دارايه Totem هست كه بسيار بسيار كارامد هست در همه جا...
ميتونه روي آب حركت كنه
اساس كارش روي كار با Mana هست.
نژادهايي كه اين كلاس رو دارند: Orc, Tauren, Troll, Draenei
لباسهاش: ( Cloth, Leather, Shields, Mail (with training
صلاحهاش:One-Handed Maces, Staves, Fist Weapons (Draenei with training), One-Handed Axes (with training), Daggers (with training), Two-Handed Axes (with training), Two-Handed Maces (with training)
كارش درسته^^
....

The Warlock

يه Dps تمام عيار به اسم Warlock
كارش با ماناست.
تنها كلاسيه كه ميتونه Health اش رو تبديل به mana كنه...
يه باف تووپ داره كه روي هركي بزنه اون شخص اگر مرد ميتونه دوباره زنده بشه .پس خيلي واسه رايدها و insها بدرد ميخوره.
حتي ميتونه Pet بگيره ...(Petش شامل فقط Demonها ميشه)(Petهاش از قبل تعين شدست و مثل هانتر نيست كه بتونه هر موجودي رو كه خواست بگيره)
Petش هم هم زمان با خودش لول ميگيره و صاحبش رو در كارهاش كمك ميكنه)
نژادهايي كه اين كلاس رو دارند: Human, Gnome, Orc, Undead, Blood Elf
لباسش فقط Cloth هست.(معمولا Cloth داران Armor كمي دارند)
صلاح ها: ( Daggers, Wands, Swords (with training), Staves (with training
يه رغيب براي Mage هست.
....

The Warrior

يه ابر Tank واقعي...
يه جنگجوي همه چيز پوش...
داراي Armor زياده و Plate لباس اصليشه...
از قدرت Rage استفاده ميكنه .و در درگيري با بقيه اين قدرت زياد ميشه ...
در يكي از 3 شاخه Talentهاش اون ميتونه در هر دستش يه Weapon 2hand بگيره و اين كار اونو در Dps كمك ميكه...
واريور ميتوه Tank - Dps بشه ....
نژادهايي كه اين كلاسهارو دارند: Human, Dwarf, Night Elf, Gnome, Orc, Tauren, Troll, Undead, Draenei
لباسهايي كه ميتونه بگيره :Cloth, Leather, Mail, Plate (with training), Shields
و جالب تر از همش اينه كه ميتونه همه ي صلاحها رو به دست بگيره....

(همه ي كلاسهاي بالا از لحاظ قدرت PVP با هم برابرند و توانايي هاي خودشون رو دارند)

برسی کلاسها وتوانایی ها

1- Tank ها اون دسته از کاراکتر هایی هستن که قدرت دفاع بالا و مقدار HP ( جون ) بالایی دارن و مدت زمان زیادی می تونن جلوی دشمن دوام بیارن.

2- DPS ها گروهی از کاراکترها هستن که در مقایسه با دیگران در یک زمان معین بیشترین ضربه رو وارد می کنن و مقدار بیشتری Damage می زنن

3- Healer ها اون گروهی از کاراکتر ها هستن که می تونن به خود و دیگران HP بدن.
که کاراکترها به این ترتیب هستن :

نام کلاس - قابلیت تانک شدن - قابلیت DPS شدن - قابلیت Heal کردن
-------------------------------------------------------------------------
Warrior - عالی - متوسط - ندارد
Paladin - خوب - خوب - عالی
Mage - نمی تواند - عالی - ندارد
Rogue - متوسط - عالی - ندارد
Warlock - ضعیف (*) - عالی - ندارد
Priest - نمی تواند - خوب - عالی
Druid - خوب (**) - خوب - خوب
Hunter - خوب (*) - عالی - ندارد
Shaman - خوب - خوب - خوب

(*) - این دو کلاس می توانند یک حیوان ( یرای Hunter ) و یا یک Demon ( برای Warlock ) انتخاب کنند که برای آنها بجنگد. اینها می تواند در شرایط عادی Tank خوبی باشد.

(**) - Druid می تواند به چند حیوان تغییر شکل دهد. که در حالت ( خرس ) می تواند Tank خیلی خوبی باشد. همچنین در حالت ( Cat Mode ) می تواند DPS بسیار خوبی باشد.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پس هنگام انتخاب کاراکتر 3 چیز رو باید مدنظر داشته باشین :

1- Horde یا Alliance
2- چه گروهی ( Human - Dwarf - Orc , ..... )
3- چه کلاسی ( Mage , Rogue , ...... )

مسئله ای که خیلی مهمه اینه که اگر می خوای تو سروری بازی کنی که تعداد آدمها خیلی کمه بهتر کاراکتری رو انتخاب کنی که Heal داشته باشه. چون اگر Heal داشته باشی شانس بیشتری واسه زنده موندن داری.

معنای بعضی از اصطلاحات

With Training: به معني اينه كه شما بايد اين وصيله يا لباس يا مجيك رو با رفتن پيش Trainer ياد بگيريد.هر كلاس Trainer مخصوص به خودش رو داره .Train كردن مجاني هم نيست و بايد خرج كنيد ....(گلد بديد)

Damage per second :DPS به معني ضربه زدن در واحد زمان هست.كساني كه بهشون گفته ميشه Dps ،كارشون اينه كه به اون هدفي كه گروه مورد نظرش هست ضربه هاي پي در پي بزنن و Health اون هدف رو با اين كارش كم كنن...

Tank :كارش اين هست كه چون Armor زيادي داره و Healthش هم زياده ، ميره زيره باس يا هر موجود ديگري كه قدرتش نسبت به بقيه بيشتره و ضربه هاي باس رو كنترل ميكنه و مانع از اين ميشه كه ديگر اعضاي گروه مورد تهاجم باس (boss) قرار بگيرند...

Healer :كارش اين هست كه Health يا جون افراد رو بازيابي كنه (پر كنه) و نقش بسيار مهمي داره در Insها , Dungeonها...ميشه گفت هدف اصلي Healerها ،مراقب بودن به وضعيت Health ه Tank هست.

Melee Dps : همون نزديكزن ميشه بهش گفت.

Caster dps : دورزن ميشه بهش گفت .

Range dps :با تيركمون و تفنگ dps كردن، كه فقط Hunter اين ويژگي رو داره.
نقل قول:درباره ي شغلها يه توضيح بديد

مشاغل

توی wow شغل های اصلی (professions) به 2 دسته کلی تقسیم میشن:

1: شغل هایی که کار اصلی در اونها جمع آوری ـه (gathering) شامل: Herbalism و Mining و Skining
2: شغل هایی که کار اصلی شون تولید ـه (crafting) شامل: Alchemy و Blacksmithing و Engineering و Inscription و Jewelcrafting و Leatherworking و Tailoring

این بین Enchanting تنها حرفه ایه که هم gathering محسوب میشه و هم crafting
مواد اولیه ش از disenchanting حاصل میشه و خوب craft ش هم که میشه enchant زدن روی item ها

tailoring هم زیاد به gathering ها وابسته نیست، چون ماده اولیه ش cloth ـه که خوب cloth هم world drop ـه و نیاز نیست که حرفه خاصی برای جمع آوریش داشته باشی (کما اینکه اگر tailor باشی میزان بیشتری از cloth برایت drop میشه (توی northrend البته)
البته در برخی موارد خاص tailoring نیاز به یسری مواد خاص هم داره که از gathering ها حاصل میشن، ولی این موارد کمتر از 5% رو تشکیل می دن.

اما
هر شغل craft کننده، نیاز به یسری مواد اولیه داره
مواد اولیه به 3 دسته تقسیم مشین و شغل هایی که با این مواد مربوط هستن رو هم جلوشون می نویسم.

Herb ها: Alchemy و Inscription
Metal ها: Blacksmithing و Engineering و Jewelcrafting
lether یا چرم: Leatherworking

خوب حالا اینکه این شغل ها برای چی هستن !

در کنار اینکه شما از یک شغل می تونی پول در بیاری، اگر یک Raider حرفه ای باشی می تونی buff های خاص رو هم ازشون بدست بیاری که خوب اکثر hard core gamer ها به این امر توجه می کنن
هر شغل در کنار تمام تولید ها و جمع آوری هاش، یسری خصوصیت اختصاصی رو برای صاحبش به ارمغان می آره
به این شکل
Alchemy: اولاً زمان تمامی flask ها و elixir ها برای این افراد 2 برابر میشه ... در ثانی می تونن trinket اختصاصی برای خودشون craft کنن که جدیدترین اون باعث افزایش 40% اثر potion ها میشه
Blacksmithing: بیشتر بدرد melee ها می خوره ... chain های مخصوص weapon داره بهمراه اینکه می تونه یه socket اضافی روی bracer ایجاد کنه
Enchanting: می تونه روی ring هاش enchant های خاص بزنه (هیچ کرکتر دیگه ای جز خود enchanter ها نمی تونه اروی ring ش enchant بزاره)
Engineering: یسری head item اختصاصی داره + اینکه می تونی برای خودت mount گرنده خاص هم درست کنی
Inscription: برای shoulder ت می تونی enchant اختصاصی بزنی که بشدت از enchant های موجود برای سایر افراد بهتره
Jewelcrafting: می تونی تا 3 تا از gem های خودت رو از gem های اختصاصی JCer ها اصتفاده کنی که خوب بسیار ارزشمند ـه
Leatherworking: برای Bracer و Pant یسری enchant های اختصاصی داره
Tailoring: یک enchant اختصاصی برای back داره + اینکه عملا pant enchant برات مجانی در میاد، ولی متاسفانه این enchant اختصاصی نیست و برتریی جر قیمت کمتر نسبت به مدل craft یش نداره

حالا اینکه بخوای چه کنی

اگر می خوای فقط و فقط از این حرفه ها پول در بیاری بهترین حرفه alchemy (elixir master) / herbalism ـه
بدلیل اینکه نهایتاً چیزی که تولید می کنی consumable ـه و خریدار وقتی می خره اونا رو مصرف می کنه و چند روز بعد مجدداً باید خرید کنه (این در حالیه که اکثر افراد gem رو مثلاً یکی 2 بار عوض می کنن، ولی هر روز که raid می رن 2 تا flask می خورن ... بنابراین)
در ثانی elixir master ها می تونن وقتی elixir یا flask می سازن اصطلاحاً proc بزنن .. یعنی اینکه با مواد لازم برای ایجاد 1 دونه flask حدوداً 20% شانس دارن که 2 تا flask بسازن

یه توصیه مهم اینکه هیچ وقت mining / herbalism رو همزمان برندار، چرا که نمی تونی همزمان هر دو رو trace کنی و این یعنی waste

اما اگه می خوای raid کنی
برای تمامی رل های موجود (شامل Tanker ها، Healer ها و DPS ها) بهترین ترکیب profession چیزی نیست جز Enchanting / Jewelcrafting ـه
دلیل اون هم بر می گرده به ring enchant های اختصاصی و gem های اختصاصی که این ترکیب رو به بهترین ترکیب ممکن تبدیل می کنه
البته باید این رو هم بهش اشاره کنم که level up هر دو این شغل ها بسیار سخت، وقت گیر و گرون قیمت ـه ... از سمتی اگر قراره JC باشی باید حتما یک کرکتر alt که miner باشه داشته باشی ... و زیاد هم به اینکه بتونی از encahnting پول در بیاری دل نبندی ! چون برای 5 گلد کمتر و بیشتر باید با ملت کل کل کنی، و این در حالیه که در مورد alchemy این افراد مجبورن برن و از auction house خرید کنن که خوب اونجا این اعصاب خوردی ها رو نداره ...

نقل قول:توضيحي مختصر درباره شغلها بگيد

alchemy

اين شغل ارتباط نزديكي با herbalism داره...چرا كه ماده اصلي كاره alchemyها herb هست..كه توسط herbalismها ساخته ميشه ...

افرادي كه اين شغل رو انتخاب ميكنن ميتونن herbalism رو نگيرند ولي بايد وضعيت مالي مناسبي براي خريد مواد مورد نياز از Action house داشته باشند...

alchemyها قادر به ساختن elixirs, potions, oils, flasks ميباشند كه بسيار مورد استفاده كلاسهاي مختلف ميتونه قرار بگيره ...

melee كارها ميتونن از اين شغل استفاده كنن و buff هاي قوي و مورد استفاده اي رو روي خودشون بزنن...يا health potion بسازند كه وقتي health اونها كم شد ازش استفاده كنن و hp خودشون رو بازيابي كنن..

يا كساني كه با spell و casting سروكار دارند ..ميتونن با استفاده از اين شغل mana poition بسازن كه وقتي manaشون كم شد ازش استفاده كنن و mana از دست رفته رو بازيابي كنن...و همينجور buffهاي سودمند...

شما ميتونيد با گرفتن اين شغل آيتمايي رو كه ميازيد يا خودتون استفاده كنيد يا به فروش بزاريد و درامد خوبي رو كسب كنيد...يا به دوستانتون بديد تا اونها هم اسفاده كنن...

alchemyها قادر به داشتن trinketهاي مخصوص ميباشند كه خيلي ميتونه واسشون كارايي داشته باشه...

يكي ازتوانايي هاي بالاي اين شغل ،توانايي تبديل كردن بعضي از آيتمهاي پايه به يكديگر ميباشد...كه فعلا بدرد اين مبحث نميخوره...
=================================

herbalism

herbalism شغليه كه با گياه سروكار داره ...بايد دنباله گياهاني با لول اسكيل شغلت بگردي و اونها رو فارم كني(جمع كني)
herbalism جزو شغلهاي primary وپايه حساب ميشه كه ميتونه مواد مورد نياز شغلهايي چون Alchemy و Inscription باشه...
پس بهترين شغل همراه herbalism شغل alchemy هست...
herbalismها نياز به Blood Scythe دارند براي فارم كردن بوته ها ...(داس خون) (البته به نظرم واسه اين شغل نياز به آيتم بخصوصي نست واسه فارم كردن مثل skining ..)
herbalismها ميتونن bagها ميخصوص به شغلشون رو بگيرند كه مثل ساير شغلهاي فارمينگ اونهارو در ذخيره كردن وسابل شغل كمك ميكنه...(جا بيشترداره)
براي فارم كردن دنباله گياهاني بايد گشت كه رنك اونها شفاف ميباشد ولي دنباله نبايد رفت چون با فارم كردن اونها مقدار skill شغل بالا نميره...
==================================

blacksmithing

اين شغل همونجور كه اسمش پيداست ،بايد به وسيله آهنگري آيتم بسازيد...
اين شغل crafting نياز به شغلي به نام Mining داره كه مواد مورد نياز براي skill up كردن رو در اختيار blacksmithing ميزاره...
BS توانايي ساختن آيتمهايي چون melee weapons , armor ---> (mail and plate) m رو داره...
اگر كسي اين شغل رو تا skill 400 بالا ببره...توانايي اين رو پيدا ميكنه كه براي خوده كسي كه اين شغل رو داره ، يه socket اضافي روي bracers و gloves بزنه...كه خيلي ميتونه مفيدفايده باشه...
واسه اين شغل بايد كناره مكانهاي خاصي قرار بگيريد...همه ميدونيد كه مثلا نيمشه يه شمشير رو روي هوا ساخت...پس بايد درجاي مناسب قرار داشته باشه بازيكن تا اون شمشير يا آرمور يا ... ساخته بشه...
واسه skill up كردن هم بايد هواستون باشه آيتمهاي نارنجي يا زرد يا حداقل سبز رو craft كنيد...كه بتونين skill بگيريد...عكس زير بيانگر درصد گرفتن skill از ايتمها رو نشون ميده...

وقتي شما اسكيلتون به 200 و لولتون به 40 رسيديد اين شغل به 2شاخه تقسيم ميشه كه هركدمش جدا از ديگريست...1-Armorsmith و 2-Weaponsmith كه ديگه از اسمها معلوم هست كه در اينده چه ايتمهايي رو قادر به ساختن هستيد...به اين 2راهيكه رسيديد بايد يكيشو انتخاب كنين و بالا ببريد...
در اخر هم وقتي مقدار اسكيلتون به 420 رسيد ميتونيد يه Eternal Belt Buckle بسازيد ،يا ميتونيد بفروشيد يا خودتون ازش استفاده كنيد...توانايي اين ايتم اينه كه به كساني كه BS نخوندند يه جاي socket اضافي روي belt بهشون ميده...
===================================

enchanting

يكي از پرطرفدارترين شغلها محسوب ميشه و همچنين پركاربردترين هم هست...
كاره اصلي enchanting اضاف كردن مقدار state افراد ميباشد كه ميتونه كارايي افراد رو بسيار بالا ببره...مثلا اضاف كردن مقدار strength, intellect, etc ...يا اضاف كردن مقدار spell dmg يا بالا بردن سرعت mount و...
كارهاي بالا نياز به مواد اوليه اي داره به نام Mats ،كه بايد كسي كه enchant ميخاد، اونها رو براي enchanter مهيا كنه تا كار انجام بشه...واسه enchantكردن هم فرد enchanter ميتونه براي هركاري كه واسه مشترياش انجام ميده دست مزد بگيره ...(بيشتر از 10g نيست ) ولي ميتونه صاحب شغل رو مايه دار كنه...
بغير از موارد بالا enchanterها ميتونن آيتمهاي كمكي هم بسازن و با اونها به تجارت بپردازند..مثلا [Wizard Oil] كه مقدار SD رو زياد ميكنه براي 1ساعت

يكي از توانايي هايي كه enchant به صاحبش ميده اينه كه enchanter ميتونه روي ringهاش enchant اختصاصي بزنه ....
واسه بالا بردن مقدار skill اين شغل هم بايس پس از train كردن ...آيتمهايي كه پسوند rod داره بيازيد و پس از اون ...بگرديد دنباله آيتمهاي سبز يا آبي يا بنفش و اونها رو disenchant كنيد...با اينكار علاوه بر گرفتن skill آيتمهايي هم به شما داده ميشه كه كارايي هاي خودشو داره و بسيار مفيده...(گرونه)

engineering

engineering يه شغل craftin محسوب ميشه كه واقعا ميشه گفت آيتمهاي تاپي ميسازه...
آيتمهايي كه بدرد همه ميخوره چه براي pvp ,چهpve ...
اين شغل قادر به ساختن و سوار شدن mountهايي به شكل موتور يا هليكپتر... هست...
اين شغل تنها شغليه كه ميتونه با ساختن kitهاي مخصوص آيتمهاي آسيب ديده رو repair كنه...(تعمير كنه)
يكي از ايتمهاي باحالي كه ميسازه # Goblin Jumper Cables XL هست كه ميتونه هركس رو كه مرده بلافاصله زنده كنه...

اين شغل رو همه با gnomeها ميشناسن...پس gnomeها اگر اين شغل رو بگيرند مقدار skillشون 15تا بشتر خواهد بود نسبت به بقيه raceها ...
شغل مناسب همراه با اين شغل ،mining هست كه براي تهيه مواد اوليه كمكش ميكنه...

نقل قول:يه سايت معرفي كنيد كه واسه بالا بردن شغلها كمك كنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اين سايت خيلي مفيد هست در زمينه skill up كردن شغلها...

نقل قول:glyph چيست؟؟

اينها spellها يا توانايي هايي هستند كه به وسيله شغل Inscription قابل ساختن هستند.
glyph شبيه به talent عمل ميكنه.يعني يا مياد بعضي از مجيكها رو قويتر ميكنه يا spellهاي جديد رو در بر داره.
دو نوع Glyph داريم
1- Major كه تاثير بيشتري داره
2- Minor كه تاثير كمتري داره
در كل ترتيب گرفتن اين آيتمها توسط لولهاي مختلف به شرح زير است
Level 15: 1 Major, 1 Minor
Level 30: 2 Major, 1 Minor
Level 50: 2 Major, 2 Minor
Level 70: 2 Major, 3 Minor
Level 80: 3 Major, 3 Minor
اين آيتمها به هر نوعش ، همه جا قابل نصب كردن هستند.(قبلا بايد كناره يه كتاب به اسم Lexicon of Power مياستاديم تا glyph نصب بشند)

glyphs مثل gemها يكبارمصرفند.يعني اگه ميخاستي يه glyph ديگه بنصبي ،plyph قبليت از بين ميره.
glyph قابل delete كردن هستند اگه نخاستينشون.
اينها واسه هر كلاس نوعهاي منحصربه فرد همون كلاس رو داره.

Major glyphs

بيشتر، در Combat ها تاثيرگذارند.
مثلا مقدار damage رو زياد ميكنه يا stun رو اضافه ميكنه يا Crit اضاف ميكنه به مجيكها و ...

Minor glyphs

بشتر، مدت زمان بعضي از مجيكها رو زياد ميكنه.
مثلا مدت زمان buffه Blessing of Might رو وقتي روي خودتون ميزنيد ،2برابر ميكنه.يعني از 10 دقيقه ميكنه 20 دقيقه (اين glyphه [Glyph of Blessing of Might] هست واسه پالادينها)
در يه جمله ميشه گفت اين glyphs همون كاره talent رو انجام ميده ولي به مقدار كمتر و به وصيله آيتم(تلنته قابل تغيير)
glyph رو از AH ميشه خريد قيمتش هم كم هست.

نقل قول:يه چندتا سايت معرفي كنيد كه واسه انتخاب بهتره talentها بهم كمك كنه

moj divane
07-06-2009, 11:21
اینم مطالبی در باره addons

همه چیزراجع بهAdd-Onها

ادون های این سری خیلی کامل ترهستند.این سری یه توضیح کاملتری راجع به ادون هامی نویسم.برای نصب اول فولدرinterfaceروپاک کنیدازفلدراصلی بازی بعدش برای نصب،جای فولدراصلیwowروبهش بدین:
1. ادون هایی که پیش نیازبرای سایرادون ها هستندبه قرارزیرند:
· Aceهابرای ادون هایی نظیرskinner,titan,bigwigs,…موردنیاز �ست البته گذاشتنش دلخواه است
· Swatterبرای ادون های زیادی بکارمی ره مثلbigwig,cartographer,…که توصیه می شه حتما تیکش روبذارید
· Babbleکه برای یه سری ادون مثلautoprfix,….بکارمی ره
· Btm scannerبرای امارگیری ازایتم هادرادونtitan panelبکارمی ره
· Libgratuityکه برای ادون هایی مثلautoprofixو...بکارمی ره
· Stubbyیه ادون مهم که اغلب ادون هاازش استفاده می کنن
2. Swatterبرای دیباگ یارفع اشکال بهتربکارمی ره
3. AcsisRecipeبرای تشخیص این بکارمی ره که تویه قسمت برگه مشاغل می گه که تاالان که شماتااینskill یادگرفتیدچهrecipeهایی تااینskillبرای شماوجودداره
4. Ag_frameunitبرای عوض کردن تصویریاportraitشماروعوض می کنه مه می تونیدجابجاش کنیدوسایر targetهاتونومی تونیدتغییربدین یااینکه به چه صورت هایی نشون بده وکلی امکانات دیگه
5. Arena calculatorکه برای محاسبهratingبهarena pointوبالعکس استفاده می شه که ازبرگهpvpقابل دسترسی هست
6. Armoryیه آمارکلی ازکاراکترهاتون می ده
7. Armorytitanامکاناتarmoryروبهtitanاضا فه می کنه
8. ادون های سریashهمونDoT_Timerهستندکهcooldownو مدتی که dotهاتون روحریف می مونه رو میگه
9. Atlaslootهم تمام لوت هایی که یه باس ازیهinstanceویاهرnpcتویهinstanceمی �ه به اضافه تمام ست ها و آیتم هایpvpروبراتون لیست می کنه باجزییاتش
10. Auction houseهاوauctioneerبدردبررسی وآمارگیری ازحراجی ریلم خودتون می خوره ومرتب آمارحاجی هارو بررسی می کنه وبهتون گزارش می ده
11. Autoprofixتمام ایتم های خاکستری راهنگامی که بایه فروشنده صحبت می کنیدخودبه خودمی فروشه
12. Bagnonکل کیف شماروبه کیف تبدیل می کنه که کاملامی تونین رو کنترل داشته باشین.سایزش روکوچیک بزرگ کنین و...برای کارایی بهتربایدbagnon for ever وbagnon optionوbagnon tooltipروبذارین
13. Bartenderکه برای جداکردن ومدیریتaction barهابکارمی ره ومی تونین هرجورکه می خواینaction barهاتونوبچینین وسایزش رو تنظیم کنیدو....
14. Beancounterبرای آمارگیری وتکمیل کاراهای ادون های سری aucبکارمی ره
15. ازباف هاودیباف های raidآمارگیری می کنه
16. Big guildبرای مدیریت بهترگیلداستفاده می شه که تقویم برای raidوگروه بندی و.... داره
17. bigtroubleبدردHunterهامی خوره ویهcast barویه سری امکانات برایaim shotوauto shotفراهم می کنه
18. سریgridبرای مدیریتraidخیلی مناسبه.امکاناتش خیلی بیشترازاون چیزیه که بشه راجبش اینجا صحبت کرد امامیشه گفت که شکلgroupهاروبه صورت خلاصه ومستطیل درمیاره احتمالات تو دموهاو عکس های بازیکنای دیگه دیدین که باپرشدن وخالی شدن مستطیل میگه hpوmanaو...افراددرraidبه چه صورت هست ویا چه باف ها ودیباف هایی روشون خورده و....
19. Cartographerکه یه مپ به شمامیده که همون باmکارمی کنه می تونین سایزش رو تغییربدین،رو مپ ویا مینی مپ یادداشت گذاری کنید،اگه دنبالherbوminingو...هستنی رو مپ براتون نمایش می ده. یه فلش ایجادمی کنه که جای کوئست ها وغیره روهم می گه وهزارکاره دیگه
20. Clearfontهایه سری فونت جدید می دن
21. Cycricleهااین امکان روایجادمی کنندکه شکلslotهایactionبارتون عوض بشه
22. Damagemeterکه امارDDها،dpsها،hpsهاو....کل گروه رو میده
23. Demotrainerکه شکل برگهdemotrainerروبرای وارلاک هاعوض می کنه ومثلtrainerهای عادی می شه که امارgrimoreهایminionهاتون روداشته باشین
24. Detach minimap buttonدکمه های اطراف می نی مپ رو می کنه ومی تونین جابجاکنین
25. Eepanelکه امکان می ده تایه سری فضا درست کنیدبراشtextureانتخاب کنیدو... وازاین فضاها برای چیدمان های مختلف مثل چیدمان اسپل هااستفاده کنید
26. Elephantکه مثل یه منشی تلفنی عمل می کنه وکلابرای مدیریتchatبکارمیره
27. Elkbuffbarبرای مدیریت باف هایی که روraidوخودتون می ذنین ومعمولابدرد بافرraidمی خوره
28. سریenchantrixبرای امارگیری ازآیتم هامثل قیمت خریدوفروش،آیتم هایdisenchantشده ای که می دن و.... بکارمی رود
29. Enemylistلیست کسانی روکه باهاشون جنگیدیدوآمارHpوmanaو...رو بهتون می ده
30. Enhtootipبرای آیتم هاتون دوتاtooltipایجادمی کنه که اطلاعاتشون قاطی نشه
31. Bigwigکه امارباس هارومی ده که کی چیکارمی کنندتاآماده باشین
32. Informantاطلاعات کاملی ازقیمت خریدوفروش،مقدارstack،کاربرد �یتم و....می ده
33. Loreهاکه هم داستان هایی رو که توبزی گیرمیاریدویامدیریت چت بیشتربکارمی ره
34. Metahudهااماری مثل فاصله تاهدف،hpو...رومیندازه وسط صفحه و دورکاراکترتون
35. Mobinfoامارمربوط بهnpc]ایی رو که کشتیدمی ده متلhp،لوت ها،پول ها،دمیج و....
36. Move anythingازاسمش معموله.همه چیوجابجا می کنه
37. Musicplayerباید ازمیانبری که بعدازنصب رو دسک تاپ ساخته می شه آهنگ هاتونو توش کپی کنید بعدش اون فایلexeای که باز میانبررو دسک تاپ می کشه رو اجراودکمه create playlistرو بزنین بعدبرین تو بازی آهنگ گوش کنین.اگرفایروالتون گفت که این فایل exeمی خوادبه اینترنت دسترسی پیدا کنهblock,denyیا هرچیزی تو این مایه هابودبزنین.ویروس نیست واحتمالاتروجان هم نیست ولی نمی دونم چرامی خواد به اینترنت وصل بهتره بلوکش کنیداگه استفاده می کنیدولی آسیبی هم نمی رسونه.تست کردم.
38. Necrosis یه ادون خوف برای وارلاک ها که تا50%فضایslotهاشونوکاهش می ده.کنترلfearوenslaveو بررسیNightfalوbacklashروآسون می کنه و کلی خرت و پرت دیگه.نبایدازدستش داد
39. Omenکه آمارthreadگروه رومی ده و مدیریتش
40. Onebagکل کیف هارویکی می کنه
41. Onebankکل کیف های بانک رو یک می کنه
42. Onestorage,Onae viewنمی دونم ولی یه کاری تو همون مایه ها میکنه.کلاbagnonبذارین بهتره
43. Plannerکه باهاش می تونین تلنت هایی رو که می خواین یه دور امتحانی بگیرین مثلtalent calculatorمی مونه
44. Professionbook که میگه الان چه اسپل هایی ازشغلتون رومی تونین یادبگیریدوبعدهاچه یادخواهید گرفت
45. Questhelperکه برنده جایزه هم شده.شروع وپایان کوئست رو رو مپ و می نی مپ مشخص می کنه. میگه چهnpcهایی روبایدرکجاچکارکنیدویاچه آیتمی روبایددرکجاچکارکنید.همینط �رمشخص می کنه چطوری بایدازکجابه کجابرای کوئستتون بریدوچه قدر طول می کشه باپرنده یاهمونflightmasterبه جایی برید.
46. Ratingbusterنشون می ده که ایتم جدیدی که می گیریدچه چیزهایی اضافه ترازایتم خودتون رو می ده
47. Ricominipmapکه مختصات فعلی شمارونشون میده ومینی مپ روبه شکل های مختلف درمیاره.به سادگی میتونین جابجا کنیدوسایزش روهم تغییربدین
48. Simple chatوcombat،نوشته های برگهchatوcombatروساده می کنن
49. Skinnerبرای ساخت پس زمینه برای برگه ها وقسمت های اینترفیس بکارمی ره
50. سریtitanکه برایtitan panelبکارمی ره یه نواری مثلtask barپایین صفحه میندازه ویه سری اطلاعاتی که می خواین روبطورخلاصه بهتون نشون مید مثل پولتون،honor،durabilityکل و......
51. Visualthemکه افکت های ویستاروبه اینترفیستون اضافه می کنه
52. Weapon quick swapکه تعویض اسلحه روبراتون آسون ترمی کنه.(افزایش کارایی ماکروهاروبیشترمی کنه)

دراستفاده ازادون بایدبدونیدکه روfpsبازی تاثیرمیذاره.بهتره ازحداقل ادون استفاده کنیدمگه اینکه حافظه ای بیش از 1 گیگابایت داشته باشید.ادون هاکارهارو اسون می کنندوفضاروخلوت ترمی کنندولی اگه زیاده روی کنیدبدترازحالت معمولی می شن.بهتره نسبت به نیازتون ادون هارو استفاده کنید.ادون هایی که بیشترین حافظه رو مصرف می کنند به قرارزیرند:
Questhelper,Cartographer,atlas_loot,bigwigs,grid,b artender,cycricle,auc series,professions series
بعضی ادون هارومثلstubyبایدحتمااستفاده کنید اگه ادونی روفعال می کنید. یه سری ادون خوبی که می تونید استفاده کنید به قرار زیره:
cartographer,quest helper,move anything,atlas_loot(which one u need),rating buster,omen,necrosis(for locks),informant,mobinfo,stubby,swatter,bagnon series

rootnt
07-06-2009, 11:27
ُسلام
بچه ها کسی تو AlphaWoW اکانت نداره ؟
سرور خیلی خوبیه فقط حیف که ورژنش 2.4.3 هست
یکی از دوستان داره ولی کسی که اکانت سایت رو داشته باشه پیدا نمی شه

cool00boy00
07-06-2009, 11:30

خوب چیزی که دنبالشی ARENA هست !
برای انجام دادن Arena هم باید به حداقل آیتم هایی رو از Boss ها داشته باشی .
در ضمن وقتی میری Boss بزنی همکاری تیمی که بازی رو قشنگ میکنه نه یه هوش مصنوعی .
به هر حال بازم من تو سروری جز Blizzard ندیدیم Arena ش درت و حسابی کار کنه ...

cool00boy00
07-06-2009, 11:33

راستی راجع به اون نوع روش ها هم که گفتی من دارم سعی میکنم چیزایی رو که بلدم تو وبلاگم بزارم . نمونش رو هم صفحه قبل دیدید .
یه پست هم راجع به استرتژی کشتن Illidan مطلب میزارم شاید نظرت عوض شد ...

cool00boy00
07-06-2009, 11:37
اینم نحوه تانک شدن کاملا حرفه ای ! متن کاملترش تو وبلاگم هست ( هنوز کامل نشده دارم اونحا کاملش میکنم )

اول یکم راجع به نحوه Tank شدن توضیح میدم و بعد تک تک Class هایی که میتونن Tank بشن رو بررسی میکنیم
برای Tank شدن چهار مورد رو باید رعایت کنید . در زیر این موارد به ترتیب اهمیت و موارد موثر بر هر کدوم ذکر شده
Staying Alive ( زنده موندن ) :
Crit Immunity
Boss شانس داره که به شما Crit بزنه . Crit باعث میشه که 100% Damage به Damage پایه ای که Boss میزنه اضافه بشه . بعضی از Boss هایی که Spell Crit میزنن باعث میشن Tank قبل از اینکه بفهمه چی به چیه بره بهشت زهرا ! خوب پس راهش چیه ؟ ( هر Boss برابر با 5.6% شانس داره که Crit بزنه ) برای رفع این مشکل دو راه حل داریم :
Defense Skill یکی از راهکار ها برای مقابله با Crit هست . این روش به وسیله Paladin - Warrior - Dk میتونه استفاده بشه . برای این که Boss به شما Crit نرنه باید Defense ُSkill شما برابر 540 بشه . همه Class ها وقتی LvL 80 میشن 400 تا Defense Skill دارن ولی برای بدست آوردن 140 اضافه باید Item هایی رو انتخاب کنیم که Defense Rating بدن ! هر 4.92 Defense Rating به شما 1 Defense Skill میده . برای اینگه کاملا شانس Boss برای Crit زدن به شما صفر یشه باید مجموعا 689 Defense Rating داشته باشید ( البته DK با Rune که داره به 566 Defense Skill احتیاج داره ) همچنین Defense Skill هرکدوم از Stat های Defense رو 0.4% افزایش میده .
Talent ( مخصوص Druid ) :
Druid یه Talent در قسمت Feral داره که اسمش Survival of the Fittest است و این Talent شانس اینکه طرف به شما Crit بزنه به میزان 6% کاهش میده !!! بنابرین Druid که Tank میشه به Defense Skill احتیاجی نداره .
تاثیر Health :
وقتی که Tank در برار Crit مقاوم شد مورد بعدی که باید بهش توجه بشه تاثیر Hp است . البته تاثیر Hp تئوری پیچیذه ای یه ولی همونطور که واضحه Tank باید بیشترین مقدار Hp ممکن رو داشته باشه و دلیلش هم واضحه : Tank باید attack بخوره و زنده بمونه !!! حالا راه حل چیه ؟ Stamina و Armor .

Stamina :
وقتی که Tank دیگه Crit نخوره Stamina خفن ترین و مهم ترین چیز میشه ! هر یه دونه Stamina به میزیان 10 تا Hp شما رو افزایش میده . Tank باید تا اونجایی که میتونه Stamina خودش رو بالا ببره و حتی شده از زیر سنگ Stamina گیر بیاره !

Armor :
Armor باعث میشه مقدار Damage که میخورید کمتر بشه . Armor برای Tank موثره ولی کمتر از Stamina . علت این موضوع هم اینکه هرچقدر Armor َما بیشتر بشه و در همون مقدار - هرچقدر بیشتر به Armor اضافه بشه به میزان کمتر از میزیان Damage کاسته شده کم میکنه . برای اینکه این قضیه رو کاملا درک کنید :
افزایش Armor از 1000 تا 2000 باعث کاهش Damage به میزان 5% میشه
ولی افزایش Armor از 22000 به 23000 میزان Damage رو 1% کاهش میده !!!
Armor Rating بر خلاف Stamina چیری نیست که Tank باید در موردش نگران باشه . در واقع Armor همیشه با Gear ها به میزان لازم میرسه .
اجتناب از ضربه خوردن :
Avoidance میزان شانس شما برای عدم ضربه خوردن ! Avoidance باعث میشه مطممئن بشین که Tank تعداد Attack کمتری در حین Battle بخوره . Avoidance نقش خیلی مهمی برای زنده موندن Tank داره . وقتی Tank در یک زمان با تعداد زیادی از Mob ها درگیر بشه یا وقتی که با یه Boss خفن درگیر شین که ازمقدار Heal که Healer ها میتونن بدن بیشتر Attack بده می تونه باعث زنده موندن شما بشه . همه Class هایی که توانایی Tank شدن رو دارن می تونن Avoidance داشته باشن . مواردی که باعث Avoidance میشن عبرتند از : Dodge Parries Misses
شانس Miss شدن Attack حریف :
شانس اینکه باعث Miss رفتن Attack حریف بشین توانایی ویژه ای هست که واقعا نمیتونه با Gear های شما تغییر کنه . همه بازیکن ها به صورت نرمال 5% شاس Miss دارن .ولی Defense Skill باعث افزایش شانس شما برای Miss رفتن Attack میشه ! و همون طور که قبلا خوندین شما برای این که Crit نخورین باید به میران خاصی Defese Skill داشته باشید بنابرین Tank که Crit بهش نخوره 10.6% هم شانس Miss داره ! البته به جز Druid ! البته Talent هایی هم برای افزایش شانس Miss وجود دارن .
شانس Dodge دادن :
Dodge طرزکاری مشابه Miss داره . یعنی اگه Dodge بیدینه همه Attack که قراره بهتون بخوره Avoid میشه ! Dodge برای همه Class هایی که Tank دارن مورد استفادست و برعکس Miss میشه Dodge Rating رو روی Gear مچ کنید . البته مشکلی هست که اونم اینه : Dodge Chance مثل Armor زیاد میشه و این یعنی افزایش Dodge شما از 9 به 10 ساده تر از 10 به 11 است .
شانس Parry :
Parry عملکردی متفاوت از Dodge و Miss داره . وقتی شما Attack رو Parry میکنید نه تنها همه Attack که قرار بود بخورید رو Avoid میکنید به علاوه Attack یعدی شما بسیار سریع میشه ! که البته همین امر باعث شده که هنگامی که Parry Rating رو به جایی Dodge Rating استفاده میکنید مقدار کمتری Parry Chance بگیرید . و البته Druid نمیتونه Parry بده .
پی نوشت : Tank که Stun شده نمیتونه هیچ Attack ای رو Dodge - Parry - Miss ویا Block کنه . این قضیه میتونه وقتی که Tank با تعداد زیادی درگیره خیلی مهم باشه . به علاوه Tank نمی تونه هیچ Attack رو از پشت سر Avoid کنه .
.
.
.

EvilDead
07-06-2009, 14:49
اینم نحوه تانک شدن کاملا حرفه ای ! متن کاملترش تو وبلاگم هست ( هنوز کامل نشده دارم اونحا کاملش میکنم )

اول یکم راجع به نحوه Tank شدن توضیح میدم و بعد تک تک Class هایی که میتونن Tank بشن رو بررسی میکنیم
برای Tank شدن چهار مورد رو باید رعایت کنید . در زیر این موارد به ترتیب اهمیت و موارد موثر بر هر کدوم ذکر شده
Staying Alive ( زنده موندن ) :
Crit Immunity
Boss شانس داره که به شما Crit بزنه . Crit باعث میشه که 100% Damage به Damage پایه ای که Boss میزنه اضافه بشه . بعضی از Boss هایی که Spell Crit میزنن باعث میشن Tank قبل از اینکه بفهمه چی به چیه بره بهشت زهرا ! خوب پس راهش چیه ؟ ( هر Boss برابر با 5.6% شانس داره که Crit بزنه ) برای رفع این مشکل دو راه حل داریم :
Defense Skill یکی از راهکار ها برای مقابله با Crit هست . این روش به وسیله Paladin - Warrior - Dk میتونه استفاده بشه . برای این که Boss به شما Crit نرنه باید Defense ُSkill شما برابر 540 بشه . همه Class ها وقتی LvL 80 میشن 400 تا Defense Skill دارن ولی برای بدست آوردن 140 اضافه باید Item هایی رو انتخاب کنیم که Defense Rating بدن ! هر 4.92 Defense Rating به شما 1 Defense Skill میده . برای اینگه کاملا شانس Boss برای Crit زدن به شما صفر یشه باید مجموعا 689 Defense Rating داشته باشید ( البته DK با Rune که داره به 566 Defense Skill احتیاج داره ) همچنین Defense Skill هرکدوم از Stat های Defense رو 0.4% افزایش میده .
Talent ( مخصوص Druid ) :
Druid یه Talent در قسمت Feral داره که اسمش Survival of the Fittest است و این Talent شانس اینکه طرف به شما Crit بزنه به میزان 6% کاهش میده !!! بنابرین Druid که Tank میشه به Defense Skill احتیاجی نداره .
تاثیر Health :
وقتی که Tank در برار Crit مقاوم شد مورد بعدی که باید بهش توجه بشه تاثیر Hp است . البته تاثیر Hp تئوری پیچیذه ای یه ولی همونطور که واضحه Tank باید بیشترین مقدار Hp ممکن رو داشته باشه و دلیلش هم واضحه : Tank باید attack بخوره و زنده بمونه !!! حالا راه حل چیه ؟ Stamina و Armor .

Stamina :
وقتی که Tank دیگه Crit نخوره Stamina خفن ترین و مهم ترین چیز میشه ! هر یه دونه Stamina به میزیان 10 تا Hp شما رو افزایش میده . Tank باید تا اونجایی که میتونه Stamina خودش رو بالا ببره و حتی شده از زیر سنگ Stamina گیر بیاره !

Armor :
Armor باعث میشه مقدار Damage که میخورید کمتر بشه . Armor برای Tank موثره ولی کمتر از Stamina . علت این موضوع هم اینکه هرچقدر Armor َما بیشتر بشه و در همون مقدار - هرچقدر بیشتر به Armor اضافه بشه به میزان کمتر از میزیان Damage کاسته شده کم میکنه . برای اینکه این قضیه رو کاملا درک کنید :
افزایش Armor از 1000 تا 2000 باعث کاهش Damage به میزان 5% میشه
ولی افزایش Armor از 22000 به 23000 میزان Damage رو 1% کاهش میده !!!
Armor Rating بر خلاف Stamina چیری نیست که Tank باید در موردش نگران باشه . در واقع Armor همیشه با Gear ها به میزان لازم میرسه .
اجتناب از ضربه خوردن :
Avoidance میزان شانس شما برای عدم ضربه خوردن ! Avoidance باعث میشه مطممئن بشین که Tank تعداد Attack کمتری در حین Battle بخوره . Avoidance نقش خیلی مهمی برای زنده موندن Tank داره . وقتی Tank در یک زمان با تعداد زیادی از Mob ها درگیر بشه یا وقتی که با یه Boss خفن درگیر شین که ازمقدار Heal که Healer ها میتونن بدن بیشتر Attack بده می تونه باعث زنده موندن شما بشه . همه Class هایی که توانایی Tank شدن رو دارن می تونن Avoidance داشته باشن . مواردی که باعث Avoidance میشن عبرتند از : Dodge Parries Misses
شانس Miss شدن Attack حریف :
شانس اینکه باعث Miss رفتن Attack حریف بشین توانایی ویژه ای هست که واقعا نمیتونه با Gear های شما تغییر کنه . همه بازیکن ها به صورت نرمال 5% شاس Miss دارن .ولی Defense Skill باعث افزایش شانس شما برای Miss رفتن Attack میشه ! و همون طور که قبلا خوندین شما برای این که Crit نخورین باید به میران خاصی Defese Skill داشته باشید بنابرین Tank که Crit بهش نخوره 10.6% هم شانس Miss داره ! البته به جز Druid ! البته Talent هایی هم برای افزایش شانس Miss وجود دارن .
شانس Dodge دادن :
Dodge طرزکاری مشابه Miss داره . یعنی اگه Dodge بیدینه همه Attack که قراره بهتون بخوره Avoid میشه ! Dodge برای همه Class هایی که Tank دارن مورد استفادست و برعکس Miss میشه Dodge Rating رو روی Gear مچ کنید . البته مشکلی هست که اونم اینه : Dodge Chance مثل Armor زیاد میشه و این یعنی افزایش Dodge شما از 9 به 10 ساده تر از 10 به 11 است .
شانس Parry :
Parry عملکردی متفاوت از Dodge و Miss داره . وقتی شما Attack رو Parry میکنید نه تنها همه Attack که قرار بود بخورید رو Avoid میکنید به علاوه Attack یعدی شما بسیار سریع میشه ! که البته همین امر باعث شده که هنگامی که Parry Rating رو به جایی Dodge Rating استفاده میکنید مقدار کمتری Parry Chance بگیرید . و البته Druid نمیتونه Parry بده .
پی نوشت : Tank که Stun شده نمیتونه هیچ Attack ای رو Dodge - Parry - Miss ویا Block کنه . این قضیه میتونه وقتی که Tank با تعداد زیادی درگیره خیلی مهم باشه . به علاوه Tank نمی تونه هیچ Attack رو از پشت سر Avoid کنه .
.
.
.

به به alii آقا !

شما کجا اینجا کجا راه گم کردید ؟

MARSHAL_AOL
07-06-2009, 15:07
سلام
مرسي جناب divaneh كه مطالب رو جمع اوري كردي و تو اين صفحه منتقل كردي دوستان خواهشن سوال هاي كه در اين زمينه ها هستن رو ديگه مطرح نكنن :6: :6:l

MARSHAL_AOL
07-06-2009, 16:02
بچه ها من هر چي سعي كردم نتونستم تو اين سرور ACcount بسازم

ميگه
Error : The captcha code inserted was wrong.

moj divane
07-06-2009, 18:56
cool00boy00

آقا علی همیت طور پیش بریم به یه جایی میرسیم

Mcafee*
07-06-2009, 19:06
سلام دوستان عزيز ، راستش من در حال لول آپ کردن يک هيرو ... هستم در يک سرور مجانی!
تصميم دارم در کنار این و يا بعد از 70 شدنه این يک هيرو ديگه هم لول آپ کنم اما بين این2تا موندم ( از همشون خيلی خوشم مياد ) :
Shaman و Warlock
خواهش دارم ازتون به بنده کمک کرده و توضيحاتی در مورد این کلاس ها بگن ، و دليلشون رو برای انتخاب اون کلاس. خودم هرچی فکر کردم به هيچ نتيجه ای نرسيدم!!

m30h
07-06-2009, 19:19
با سلام
من یه سوال داشتم :
پچ wow من 1.5.0 هست و الان هم تقریبا هیچ سروری نیست که این پچ باشه

من می خواستم پچ خودمو 2.4.3 بکنم باید چی کار کنم ؟ لطفا کامل توضیح بدین
با تشکر

castel_xd
07-06-2009, 21:32
پیشنهاد میکنم پچ خودتو بالاتر به بر و بیا لیچ کینگ بازی بکن کم کم تمامی سرور ها نسخه خودشون رو به لیچ کینگ تغییر میدن.

moj divane
07-06-2009, 22:54
همه شما که سوال دارین و دنبال جوابین چطوره به یه صفحه قبل نگاه کنین

:19::19::19::19::19::19::19:

cool00boy00
08-06-2009, 00:34
دوستان جدیدا دارم روی آموزش های PvP کار میکنم . مجموعا 72 آموزش میشه که سعی کیمکنم همه رو کامل کنم .
تا الن دو آموزش رو تکمیل کردم
Shaman Vs. Rouge

Shaman Vs. Paladin

منتظر نظرات شما هستم .

cool00boy00
08-06-2009, 00:36
به به alii آقا !

شما کجا اینجا کجا راه گم کردید ؟
شرمنده ولی ما هم رو میشناسیم ؟

Mcafee*
08-06-2009, 08:28
سلام دوستان عزيز ، راستش من در حال لول آپ کردن يک هيرو ... هستم در يک سرور مجانی!
تصميم دارم در کنار این و يا بعد از 70 شدنه این يک هيرو ديگه هم لول آپ کنم اما بين این2تا موندم ( از همشون خيلی خوشم مياد ) :
Shaman و Warlock
خواهش دارم ازتون به بنده کمک کرده و توضيحاتی در مورد این کلاس ها بگن ، و دليلشون رو برای انتخاب اون کلاس. خودم هرچی فکر کردم به هيچ نتيجه ای نرسيدم!!

???? PLZ HELP !!!

m30h
08-06-2009, 08:57
پیشنهاد میکنم پچ خودتو بالاتر به بر و بیا لیچ کینگ بازی بکن کم کم تمامی سرور ها نسخه خودشون رو به لیچ کینگ تغییر میدن.

لطفا یه کم توضیح در مورد لیچ کینگ بدین و من باید چطوری برم لیچ کینگ ؟ آیا این نسخه جدیده و باید بخرمش ؟
یکم توضیح بدین من اطلاع ندارم

سرور فری ک الان با لیچ کینگ باشه چی هست؟

MORTAZA.2FUN
08-06-2009, 10:54
لطفا یه کم توضیح در مورد لیچ کینگ بدین و من باید چطوری برم لیچ کینگ ؟ آیا این نسخه جدیده و باید بخرمش ؟
یکم توضیح بدین من اطلاع ندارم

سرور فری ک الان با لیچ کینگ باشه چی هست؟

سلام دوست عزیز
شما باید از بیرون پچ لیچ رو پیدا کنید و انو نصب کنید بعد اینکه نصب کرد موقع اجرا بازی چون ورزن بازی شما 2.4.3 هست به همین خاطر شروع به دان ورزن بازی می شه یعنی 3.0.9 البته شما باید دقت داشته باشید که از 3.0.9 یشتر نشه .
و اما در مورد سرور اگه شما در wowscape توی ورزن قبلی بازی می کردید الان هم تو این ورزن همین سرور وجود داره وبه راحتی می تونید تو ی این سرور بازی کنید و باید ریلیم لیست خودتون رو برای بازی در این سرور به logon.scapegaming.com تغییر بدین .
همین تمام به این راحتی .
البته لینک این ورزن 2.4.3 تا 3.0.9 هم وجود داره اگه بخواین خودتون دان کنید اگه بذارید بازی خودش دان کنه خیلی طول میکشه این توری هم فایل ها رو در دست دارید هم هر موقع که خواستید بازی رو نصب کنید می تونید به راحتی بدون نیاز به دان فایل دوباره این فایل هار و نصب کنید و.هم زود تر تموم میشه دان این فایل ها .
پیشنهاد می کنم برای دان از برنامه دانلود منیجر استفاده کنید .
این هم لینکش:

از این جا فایل های مورد نظر رو دان کنید .
این هم لینک کلی :

موفق باشید :10:

MORTAZA.2FUN
08-06-2009, 10:58
???? PLZ HELP !!!

سلام دوست عزیز
از نظر من بهتر که شامان لول اپ کنید چون هم میتونه تانک باشه و تو رید زیاد برای تانک نید وجود داره اما لول اپ وارلاک واقعا سخت هست و حوصله می خواد تا لول اپ بشه اما اگه بشه هیرویه خوبی میشه و زیاد هم تو رید بدرد نمیخوره البته به نظر من چون زیاد تو رید ندیدم که از این هیرور استفاده کنن.

ho0rezam
08-06-2009, 11:38
سلام به همه...نظرتون در مورد این talent برای تانک warrior چیه؟؟؟؟(البته هر کس بر اساس استفادش از spell ها یک جور میچینه) اما اگه رووش بحث کنیم، مطمئنا به نتیجه هایی میرسیم...مثلا اگه رویه یه ability همه اتفاق نظر داشته باشن...مطمعنا اون ability واسه تانک مناسبه.
خوب این رو من همین امروز پر کردم و میزارم تا در موردش نظر بدیم (تخصصی میشه فروم :دی) اگه جالب بود، همون طور که یکی دیگه از دوستان گفته بود...بقیه ی کلاس هارو هم میزاریم.

danialshafaie
08-06-2009, 11:44
آقا يي كه كمك مي خواس ت من هم با shaman موافقم خيلي با حاله

cool00boy00
08-06-2009, 11:55
???? PLZ HELP !!!
بستگی به نقست در بازی داره .
Warlock یه جور Class هست که در آِینده فقط DPS میشه اونم با Spell هاش .
ولی Shaman میتونه Healer و Mele DPS (یعنی DPS ای که تزدیک زنه ) تبدیل بشه .
Warlock کار باهاش سخته ! چون خیلی اسپل داره و هرکدوم هم به به دردی میخورن ولی میتنم تضمین کنم جزو اون Class هایی هست که اگه بازی باهاشو یاد بگیری تک به تک همه همه رو میزنی .
Warlock میتونه Pet داشته باشه که به درد لول آپ خیلی میخوره و این جبران آرمور نوع Cloth شو میکنه .
در نهایت انتخاب با خودته
موفق باشی .

Unholy
08-06-2009, 15:38
سلام دوستان کسی بلد تلتنت ruoge اگر بلد شکلش بزنه

Unholy
08-06-2009, 15:39
سلام کسی باگ rouge تو lich king balade

rootnt
08-06-2009, 15:47
سلام دوست عزیز
از نظر من بهتر که شامان لول اپ کنید چون هم میتونه تانک باشه و تو رید زیاد برای تانک نید وجود داره اما لول اپ وارلاک واقعا سخت هست و حوصله می خواد تا لول اپ بشه اما اگه بشه هیرویه خوبی میشه و زیاد هم تو رید بدرد نمیخوره البته به نظر من چون زیاد تو رید ندیدم که از این هیرور استفاده کنن.
تا حالا تانک shaman ندیدم و الان اولین باره از شما می شنوم
shaman اصلا نمی تونه تانک خوبی باشه
به نظر من هر دوش خوبه
بیشتر بستگی به این داره که با کدوم حال کنی
توی رید ها معولا resto shaman رو بر می دارن جور دیگشو نه
ولی توی pvp اون دو نوع دیگه مخصوصا elemental
warlock رو توی ریدها فقط یکی بر میدارن اونم بخاطر اسپل COT
ولی توی pvp و arena خیلی عالیه (من پالادین هیلر pvp بازم می دونم چه کوفته)
این اطلاعاتی که دادم همش از بازی در سرور wowlegion هستش نه سرور اصلی یا ضعیف تر

EvilDead
08-06-2009, 15:54
به نظر من داخل PVP های 2v2 یک Mage Forest با یک Paladin هیلر خیلی با هم Match هستن !

البته باید کسی که باهاشون بازی میکنه حرفه ای باشه !:27:

m30h
08-06-2009, 16:14
سلام دوست عزیز
شما باید از بیرون پچ لیچ رو پیدا کنید و انو نصب کنید بعد اینکه نصب کرد موقع اجرا بازی چون ورزن بازی شما 2.4.3 هست به همین خاطر شروع به دان ورزن بازی می شه یعنی 3.0.9 البته شما باید دقت داشته باشید که از 3.0.9 یشتر نشه .
و اما در مورد سرور اگه شما در wowscape توی ورزن قبلی بازی می کردید الان هم تو این ورزن همین سرور وجود داره وبه راحتی می تونید تو ی این سرور بازی کنید و باید ریلیم لیست خودتون رو برای بازی در این سرور به logon.scapegaming.com تغییر بدین .
همین تمام به این راحتی .
البته لینک این ورزن 2.4.3 تا 3.0.9 هم وجود داره اگه بخواین خودتون دان کنید اگه بذارید بازی خودش دان کنه خیلی طول میکشه این توری هم فایل ها رو در دست دارید هم هر موقع که خواستید بازی رو نصب کنید می تونید به راحتی بدون نیاز به دان فایل دوباره این فایل هار و نصب کنید و.هم زود تر تموم میشه دان این فایل ها .
پیشنهاد می کنم برای دان از برنامه دانلود منیجر استفاده کنید .
این هم لینکش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز این جا فایل های مورد نظر رو دان کنید .
این هم لینک کلی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :10:

ممنون ولی ورژن بازی من 1.5.0 هست که خیلی قدیمیه .
می شه DvD بازی را تهیه کرد که ورژنش از همون اول لیچ کینگ باشه و بعد هم نیازی به دانلود نداشته باشه؟

Hammer
08-06-2009, 16:32
ممنون ولی ورژن بازی من 1.5.0 هست که خیلی قدیمیه .
می شه DvD بازی را تهیه کرد که ورژنش از همون اول لیچ کینگ باشه و بعد هم نیازی به دانلود نداشته باشه؟

نه یا باید دانلود کنی یا از یکی دیگه بخواهی که فولدر WOW رو که نصب کرده واست رایت کنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

moj divane
08-06-2009, 17:53
به نظر من داخل PVP های 2v2 یک Mage Forest با یک Paladin هیلر خیلی با هم Match هستن !

البته باید کسی که باهاشون بازی میکنه حرفه ای باشه !:27:

آره اینو خوب گفتی
کاملا موافقم :5:

arashbi2
08-06-2009, 18:11
بچه ها ایا وارلاک هیلر هم میشه چطور هیچ اسپلی برای هیل دادن نداره؟؟

MORTAZA.2FUN
08-06-2009, 18:13
به نظر من هر دوش خوبه
سلام دوست عزیز
حق با شماست من اشتباه کردم با وریور اشتباه گرفتم اون موقع حواسم به وریور رفت منو ببخشید به خاطر اطلاعات نادرست PLS :11::42::11:
:42::42::42::42::42:PLS Sorry PLS :42::42:
دوست عزیز من هم تو سرور wowlegion بازی می کنم اشتباه متوجه شدین :دی :D xD :D

moj divane
08-06-2009, 21:04
بچه ها ایا وارلاک هیلر هم میشه چطور هیچ اسپلی برای هیل دادن نداره؟؟

وارلاک و هیل !!!
وار لاک مینونه مرده زنده کنه و یا جانش رو تبدیل به مانا کنه

cool00boy00
08-06-2009, 21:29
به نظر من هر دوش خوبه
منظور دوست ما تانک شدن برای Mob ها در حین لول آپ هست .
در ضمن چرا میتونه . Shaman آرمورش Mail هست که تو ریدهای 5 نفره اگه مجبور بشه میتونه تانک هم بشه .
تو Blizzard هم همه نوعی میبرن ! چون دیگه لنگ Healer نیست فقط .
و بعله ! Shaman Elemental واقعا وحشیه مخصوصا تو Arena .

hamidmatris
08-06-2009, 23:08
حالا که بحث وارد وارلاک شده منم یه سوال داشتم
کسی میدونه کوست انفرنال وارلاک چطوری کامل میشه؟
من کوستشو تا جایی رفتم که فقط سنگ اینفرنالشو میندازه نه خود اینفرنال رو

cool00boy00
08-06-2009, 23:39
سلام دوست عزیز
حق با شماست من اشتباه کردم با وریور اشتباه گرفتم اون موقع حواسم به وریور رفت منو ببخشید به خاطر اطلاعات نادرست PLS :11::42::11:
:42::42::42::42::42:PLS Sorry PLS :42::42:
دوست عزیز من هم تو سرور wowlegion بازی می کنم اشتباه متوجه شدین :دی :D xD :D
Shaman میتونه Tank بشه البته برای Mob ها و برای RAid های لول پایین 5 نفره .( البته اونطوری دیگه Raid نیست ولی بازم Ins های اینطوری زیادن ) .
مخصوصا که میتونه از Shield هم استفاده کنه .
:20:

rootnt
09-06-2009, 10:15
خوب اگر اونجوری باشه من rogue هم دیدم جلوی elite ها تانک شده مخصوصا که معمولا rogue ها dodge بالایی دارن یه لول هم برای dodge دارن :دی

Mcafee*
09-06-2009, 10:47
از دوستان و استادان عزيز مخصوصا علی جان تقاضا دارم يک نمونه از بهترين نحوه چيدن درخت تلنت برای لول آپ برای کلاس های Priest و Shaman وWarlock بزارن
و بعدش هم يک درخت تلنت ديگه برای لول 70 هر 3 تا! ( برای ورژن 2.4.3 )
خيلی خيلی ممنونم ، خواهش ميکنم اگر ميشه به صورت لينک دانلود بزاريد تا صفحه هم شلوغ نشه ، خيلی لازم دارم

mehdi.kr
09-06-2009, 10:48
سلام
من چیز زیادی از بازی نمیدونم
من الآن پچ 2.4.3دارم
اگر پچ رو تا 3.1.1ارتقا بدم
میتونم توی سرور funsever.cc بازی کنم؟
یا باید لیچ کینگ رو نصب کنم؟

Metalzadeh
09-06-2009, 10:48
سلام
کسی یه سرور خوب که BlizzLike باشه سراغ نداره ؟
این Legion دیگه شورشو در آورده ...
فقط خواهشا سرور ایرانی نباشه :)

Hammer
09-06-2009, 10:52
سلام
من الآن پچ 2.4.3دارم

تا اونجایی که من می دونم باید لیچ رو نصب کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi.kr
09-06-2009, 10:55
نقل قول:
نوشته شده توسط mehdi.kr [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
من الآن پچ 2.4.3دارم

3.0.9رو میتونم بازی کنم؟

cool00boy00
09-06-2009, 11:43
درسته چون پچ 2.4.3 به 3.0.1 مشکل داره و تو بازی نمیره

mehdi.kr
09-06-2009, 11:46
کسی جایی رو میشناسه که بازی رو بفروشه؟
پستش کنن

mehdi.kr
09-06-2009, 11:49
جایی هست که بازی رو با پست بفرسته؟

cool00boy00
09-06-2009, 11:54
از دوستان و استادان عزيز مخصوصا علی جان تقاضا دارم يک نمونه از بهترين نحوه چيدن درخت تلنت برای لول آپ برای کلاس های Priest و Shaman وWarlock بزارن
خيلی خيلی ممنونم ، خواهش ميکنم اگر ميشه به صورت لينک دانلود بزاريد تا صفحه هم شلوغ نشه ، خيلی لازم دارم

من به پیشنهاد بهتر دارم .
اینکه من بگم فلا چیز رو بگیر نهایتا کار جالبی نیست !
فرض کن بگم این خوبه این بده ....
ولی یه کار بهتر میکنم ..
تک تک Talnet های Class ها رو براتون با عکس به فارسی توضیح میدم .
ولی چون کار خیلی طولانیی هست نسبت به تقاضا اولویت میدم .
یه این سه تبنت رای بدید :
Holy Paladin
Shaman Resto
Shaman Elemental

راستی پچ 2.4.3 دیگه برچیده شده شما هم بهتره بری تو کار Wotlk تلنت هایی رو هم که میزارم تا حدی شبیه به 2.4.3 هست ولی خیلی ها هم عوض شده یا بهشون اضافه شده .

Unholy
09-06-2009, 11:54
آقا خواهشا یکی تلنته خوف رو برا lich king بزاره .
باگ روگ هم کسی نداشت ؟

cool00boy00
09-06-2009, 11:59
خوب اگر اونجوری باشه من rogue هم دیدم جلوی elite ها تانک شده مخصوصا که معمولا rogue ها dodge بالایی دارن یه لول هم برای dodge دارن :دی

اگه منظوررت Fun Server های لول 255 خوب بعله ! Rouge با 95% Dodge بهتر از هرکسی Tank میشه .
ولی تو سرور اصلی هم آره ..
خیلی وقت ها Rouge به علت Attack بالا Aggro میگیره .
ولی خوب همونطور که میدونی Shaman هم Dodge داره هم Parry و هم BLock و هم Armor خیلی بالاتر .
اینم که گفتم Shaman تانک بشه مربوط به Ins های 5 نفره است تازه اونم در شرایطی که Shaman لولش از Ins بالاتر باشه .
درضمن خودت حساب کن مثلا یه Priest داره با Shaman لول آپ میکنه ! PRiest که Tank نمیشه ؟
معلومه که نه .
از لول 40 به بعد هم Shaman آرمورش میشه Mail که این یعنی اگه Plate کنارت نبود برای لول آپ Shaman تانک خوبی میتونه باشه .
:20::20::20::11::20::20::20:

moj divane
09-06-2009, 12:56

چطوره به این سایتها یه سری بزنی هر نوع تلنت برای هر کلاسی خواستی هست

این برای 2.4.3

اینا هم برای لیچ کینگ

mehdi.kr
09-06-2009, 13:28
wow lich king چند dvdهست؟
3000تومان خوبه بخرم؟
="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی از این سایت تا حالا چیزی خریده(معتبر هست؟)
یکی جواب بده!!!!!!!!!!!!!!!!!

MORTAZA.2FUN
09-06-2009, 14:22
3000تومان خوبه بخرم؟
="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوستع عزیز
عمدتا 2 تا هست اما اگه بازی کلی رو بخوای 4 تا میشه به صورت زیپ شده .
اما من خودم دو دی وی دی رو خریدم وقیمتش هم 1700 بود .
ولی الان قیمتی که می دن مونده به مرام طرف که چه قیمتی بده.
اون اوایل قیمت های سر سام اوری بود هر کی یه چیز می گفت یکی می گفت 30000 و یکی 50000 والی اخر ....
اما اگه دنبال اصل بازی هستین بدون هیچ مشکل در بازی قیمتش 80000 تومان هست .

Mcafee*
09-06-2009, 15:07
سلام
کسی یه سرور خوب که BlizzLike باشه سراغ نداره ؟
این Legion دیگه شورشو در آورده ...
فقط خواهشا سرور ایرانی نباشه :)
شما لطفا يک سری بزن و يک ساعت از وقتت رو بزار تو این سرور ، مطمئن هستم پشيمون نخواهی شد .
Goldnetgames.com
من : McAfeex

EvilDead
09-06-2009, 15:31
شما لطفا يک سری بزن و يک ساعت از وقتت رو بزار تو این سرور ، مطمئن هستم پشيمون نخواهی شد .
Goldnetgames.com

من که عیب های این سرور رو عرض کردم !

مهم ترین عیبش اینه که GM اون خیلی noobe اسمشم Xtion هست همونی که تو ایران بلیز بود ....

سرور ایران بلیز هم که پره باگ بود

الکی هم از اون سرور 2.4.3 دفاع نکن که هنوز Update نشده !

moj divane
09-06-2009, 15:38
3000تومان خوبه بخرم؟

من از این سایتی که میگم خرید داشتم بی عیب و نقص برام فرستاد
خودش سرور هم هست

h t t p : / / g a m e 4 u . i r/

Metalzadeh
09-06-2009, 18:32
Goldnetgames.com

شرمنده ولی با سرورهای ایرانی میونه ی خوبی ندارم :20:
ممنون

من از این سایتی که میگم خرید داشتم بی عیب و نقص برام فرستاد
خودش سرور هم هست

h t t p : / / g a m e 4 u . i r/

این نسخه ای که اینجا میفروشه EU هست یا US ؟

MARSHAL_AOL
09-06-2009, 18:34
من كه اينجام سرور Blzlike واقعي چرت هم نميگم
خود دانيد لطفا ديگه هي نگيد يه سرور خوب معرفي كنيد

Metalzadeh
09-06-2009, 18:45
رفیق چرا عصبانی میشی :)
دستت درد نکنه

xxa
10-06-2009, 03:43
سلام