PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 [153] 154 155

S.R Download
17-09-2015, 16:10
سلام
پک قبلی و درس یادم نیس ولی فک میکنم season elite آیتم لولش از اون بیشتر باشه
تا قبل از WoD یه مشکلی که gear pvp داشت این بود که از گیر Pve یه چیز کمتر داشت (یه استات ) و همین باعث میشد با گیر پی وی پی عملکرد توی pve بیاد پایین
Transmogrification سیستمیه که شما یه تیکه از gear قدیمی توی void storage یا بانکت یا بگت داری ولی حالا یا قدیمیه یا دیگه به کارت نمیاد ولی خوشگله و میخوای استفادش کنی میری پیش اینا قیافه ی اون رو میزنن روی gear جدیدت
کنار reforge و item upgrade میتونی پیدا کنی transmog و void storage رو (void storage یه نوع بانکه که فقط gear ها رو میتونی داخلش بذاری معمولا هم گیر های قدیمی چون به محض ورود به وید استورج انچنت و جم هاشو میپرونه) توی شهر های اصلی
رو نگهبانا هم کلیک راست کنی گزینه transmogrification بزنی نشونت میدن یا reforge کنار همن معمولا اینا

مرسی پیداش کردم !!
میشه شکل Sword رو روی Dagger گزاشت ؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام
پک قبلی و درس یادم نیس ولی فک میکنم season elite آیتم لولش از اون بیشتر باشه
تا قبل از WoD یه مشکلی که gear pvp داشت این بود که از گیر Pve یه چیز کمتر داشت (یه استات ) و همین باعث میشد با گیر پی وی پی عملکرد توی pve بیاد پایین
Transmogrification سیستمیه که شما یه تیکه از gear قدیمی توی void storage یا بانکت یا بگت داری ولی حالا یا قدیمیه یا دیگه به کارت نمیاد ولی خوشگله و میخوای استفادش کنی میری پیش اینا قیافه ی اون رو میزنن روی gear جدیدت
کنار reforge و item upgrade میتونی پیدا کنی transmog و void storage رو (void storage یه نوع بانکه که فقط gear ها رو میتونی داخلش بذاری معمولا هم گیر های قدیمی چون به محض ورود به وید استورج انچنت و جم هاشو میپرونه) توی شهر های اصلی
رو نگهبانا هم کلیک راست کنی گزینه transmogrification بزنی نشونت میدن یا reforge کنار همن معمولا اینا

مرسی پیداش کردم !!

Scary Feelings
19-09-2015, 10:29
سلام دوست عزیز. اگه همچنان مشکلتون رفع نشده سرور های دیگه رو آزمایش کنین. Realmlist یه سرور دیگرو بذارین ببینین بازی باز میشه یا نه. اگه باز شد که بازیتون مشکلی نداره. اما اگر بازی در سرور های دیگه هم باز نشد مشکل از نصب شماست .
معنی این ارور : سیستم نمیتواند پیدا کند فایل مشخصی را در فهرست بازی شما برای اولین بار : یه چیزهایی دور بر این.
set realmlist logon.warmane.com دقیقا این رو بذار ببین درست میشه یا نه.

این مشکلو درست کردم فایل wow.exe که لانچر باید پیدا میکرد اسمش wow 5 4 8 شده بود,چندتا سرور دیگه ام امتحان کردم همه درستن ولی حالا هرکاری میکنم موقع باز کردن اکانت ارور بتل نت میده :/

Crawling In MySkin
19-09-2015, 15:58
مرسی پیداش کردم !!
زمان کاتا نمیشد اولش که اومده بود
ولی فک کنم از پانداریا به بعد میشد
wod که میشه

RT8
19-09-2015, 19:48
زمان کاتا نمیشد اولش که اومده بود
ولی فک کنم از پانداریا به بعد میشد
wod که میشه
چند ماه پیش cata هم میشد. ولی یه کار سری بود.:n02:

این مشکلو درست کردم فایل wow.exe که لانچر باید پیدا میکرد اسمش wow 5 4 8 شده بود,چندتا سرور دیگه ام امتحان کردم همه درستن ولی حالا هرکاری میکنم موقع باز کردن اکانت ارور بتل نت میده :/
دوست عزیز ورژن بازی شما 5.4.8 هست ؟
اگه set realmlist logon.warmane.com کردین و بازی رو درست نصب کردین و لانچر رو هم گرفتین نباید هیچ اروری بده. تو مولتن که اروری نمیداد. شما می خواین بلیزارد بازی کنین ؟ یا warmane ؟؟؟ بتل دات نت که واسه بلیزارده. باید از لانچر Warmane وارد بازی بشی!

Scary Feelings
19-09-2015, 20:48
چند ماه پیش cata هم میشد. ولی یه کار سری بود.:n02:

دوست عزیز ورژن بازی شما 5.4.8 هست ؟
اگه set realmlist logon.warmane.com کردین و بازی رو درست نصب کردین و لانچر رو هم گرفتین نباید هیچ اروری بده. تو مولتن که اروری نمیداد. شما می خواین بلیزارد بازی کنین ؟ یا warmane ؟؟؟ بتل دات نت که واسه بلیزارده. باید از لانچر Warmane وارد بازی بشی!
همین دیگه ست کردم با لانچر ام که میرم داخل به سرور وصل نمیشه اررور بلت نت میده , ولی سرور ای دیگه مث wow zone یا wowheros که میرم مشکلی نداره, انگار این یه سرور رو تشخیص نمیده

G U L D A N
19-09-2015, 21:05
سلام نحوه رفتن با پت به بتل پت چجوریه ! ؟ چجوری می شه پت رو لول آپ کرد ؟

RT8
19-09-2015, 23:37
همین دیگه ست کردم با لانچر ام که میرم داخل به سرور وصل نمیشه اررور بلت نت میده , ولی سرور ای دیگه مث wow zone یا wowheros که میرم مشکلی نداره, انگار این یه سرور رو تشخیص نمیده

بله...
بهتره به دوستمون S.R DOWNLOAD پیغام بدی یا ازش بپرسی. چون اون تازگیا Warmane بازی میکنه. من مدت ها پیش مولتن بودم. اگه میخوای Warmane بازی کنی اینکارو بکن.

..hamed..
20-09-2015, 08:21
سلام اقا کسی میتونه لینک دانلودلانچر های warmane رو برا woltk و cata بزاره من تو مولتن بازی میکردم و مشکلی نداشتم ولی تو warmane موقع لود ارور 134 میده ( صفحه قبلی ارور رو گذاشتم ) میگم شاید از لانچر باشه اخه هیچ تغییری رو wowهای نصب شده رو pc ندادم البته سخت افزار کامپیوتر رو کلا عوض کردم

Crawling In MySkin
20-09-2015, 08:55
سلام نحوه رفتن با پت به بتل پت چجوریه ! ؟ چجوری می شه پت رو لول آپ کرد ؟
shift + P
قسمت pet journal
3 تا پت انتخاب میکنید میکشید میذارید تو قسمت مبارزینتون
find battle میزنی
یا اینکه اگرم میخوای با شخص خاصی مسابقه بدی روی فریمش کلیک راست میکنی pet-battle duel
زمانی که پت ببره و حین بردن زنده باشه xp میگیره و لول آپ میشه

تاتانی
30-09-2015, 11:47
با سلام خدمت دوستان
میخواستم ببینم با Perfession روزی چقدر گلد میشه درآورد؟
سرور: بلیزارد
ریلم: Kazzak
زمان: روزی تقریبا 5 ساعت
+ در ضمن با Farming در همین شرایط چقد میشه؟

m.hack3r
03-10-2015, 13:22
سرور دی ام سی سرور رایگان بازی World of Warcraft

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حدود 5 سال است که بر روی هسته سرور و دیتابیس کار شده و تقریبا سروری بی نقص آماده ارائه به عزیزان میباشد

اطلاعات سرور

ورد آف وارکرافت نسخه لیچ کینگ ( 3.3.5)
سرور اختصاصی از ایران با پینگ تایم بسیار پایین و بدون لگ
پایداری بسیار قوی
لول 255
آنتی هک و آنتی چیت فعال
رفع مشکلات بصورت هفتگی
تیم مدیریتی بسیار قوی و آماده پاسخگویی تقریبا 24 ساعته
اینس ها و منطقه های کاملا کاستوم و سفارشی
کارکرد بدون مشکل تقریبا 99% اسپل ها
بیش از 5000 آیتم کاستوم و سفارشی
بیش از 1000 ماموریت کاستوم و سفارشی
اضاف شدن اینس ها و آیتم های جدید بصورت ماهانه
دارای Teleporter و Transmogrifier اختصاصی
مدیریت شده بصورت حرفه ای
آیتم های کاستوم و سفارشی جداگانه جهت پی وی پی
بتل گرند و آرنا های ادیت شده جهت استفاده در لول 255
ریوارد هایی جهت رای دادن به سرور

ورود به سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Www . D M C - W o W . Com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آدرس ریلم :
Logon.DMC-Wow.Com
و یا
Logon.Dmc-Wow.IR

سرور تیم اسپیک
TS.DMC-Wow.Com

لینک گروه تلگرام

ورود به انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

a13_79
05-10-2015, 21:11
سلام . امروز بازیو 19 تومن خریدم .نسخه 5.4.8 panda .
چجور می تونم توی چند سرور بازی کنم ( molten . wowzone caspian wow )
هر وقت بازی آپدیت داد باید بازی و آپدیت کنی ؟
فقط باید تو سرورایی که ورژن 5.4.8 دارن بازی کنم؟
دقیقا می گید چه چیزایی رو باید پاک کنم؟

Crawling In MySkin
06-10-2015, 10:38
با سلام خدمت دوستان
میخواستم ببینم با Perfession روزی چقدر گلد میشه درآورد؟
سرور: بلیزارد
ریلم: Kazzak
زمان: روزی تقریبا 5 ساعت
+ در ضمن با Farming در همین شرایط چقد میشه؟
سلام
بستگی به پروفشنت داره
تو فرومش قسمت گاید ها برای پرفشن ها هم گاید گذاشتن ملت :n09:

Re zA
08-10-2015, 11:37
سلام فروشگاهی هستش که کل بازی رو تا آخرین پتچ بفروشه رو دیویدی ؟

soos1
12-10-2015, 01:10
درود
طبق معمول هر سال کریسمس نزدیکه و منم از سرورهای امریکا سی دی کی ها رو با قیمت تخفیف دار میتونم بخرم براتون گلد هم میتونم بفروشم هر 1000 گلد 1000 تومن هرکی خواست همینجا اعلام کنه یا پیام خصوصی بده اوناییکه پارسال از من استارتر گرفتن سی دی کی درانور رو طبق تخفیف بلیز میتونم بگیرم

mahdi--
15-10-2015, 17:58
درود
یک سرور فیکس 3.3.5 معرفی کنید
ایرانی یا خارجی بودنش اهمیتی نداره.

mahdi--
15-10-2015, 20:12
درود
آپ.............

- - - Updated - - -

درود
آپ.............

RT8
16-10-2015, 09:33
درود

سلام.
بهترین سرور ها از نظر خودم:

1.Blizzard
2.Warmane یا همون Molten-Wow
3.Wowcircle
4.Heroes-Wow
5.Gamer-District

Blizard که خود سازنده Wow یا همون battle.net هست. که باید هر ماه گیم کارت بخرین اما تا لول 20 رایگان میباشد. همه زبان هم هست.

Warmane هم که سرور قبلی مولتن هست که چند مدت پیش توسط هکر های عزیز هک شد! و در عوض مولتن سایت جدیدی با نام Warmane زدن. همه زبان هست.

Wowcircle که سروریست که فکر کنم تازگیا خودشو بالا زده و یک سرور روسی هست. و پلیر هاش بیشتر از Warmane هست. اما زبانش بیشتر روسیه ای هست.

Heroes-Wow یک سروری هست که 3.3.5 و 5.4.8 دارد. فان و فری. سرور خوبی به نظر میاد اما چون خودم توش بازی نکردم نمیتونم بگم خوبه یا نه. زبان فکر کنم همه زبان باشه.

و اما Gamer-District خودم موقعی که Mystery بود بازیش میکردم که طرفدار زیادی داشت! اما هکر های عزیز هکش کردن. : | کاریش نمیشه کرد هکرن دیگه. الان هم بازیکن توش هست. اما نسبت به قبل کمتره. همه زبانه.

برای اطلاعات بیشتر به این سایت ها مراجعه کنید:

Battle.net
Warmane.com
Wowcircle.com
Heroes-wow.com
Gamer-District.org

سرور های ایرانی هم چندان رو بورس نیستن. و بازیکن های اندکی دارن.

با تشکر...

Re zA
24-10-2015, 11:09
چه جوری توی dreanor میشه آرکولوژی انجام داد و زمین و کند ؟؟؟

- - - Updated - - -

چه جوری توی dreanor میشه آرکولوژی انجام داد و زمین و کند ؟؟؟

G U L D A N
26-10-2015, 18:57
یه سوال داشتم .
من تو سرور مزخرف wowzone هیرو هانتر دارم . وقتی PET هام رو می خوام Abandon کنم کامل Abandon نمی شه ! یعنی : دیگه نمی شه CALL کردش ولی جاش هم نمی شه یه PET جدید TAME کرد . عکسش می مونه تو قسمت CALL اما نه می شه CALL کرد نه جاش pet جدید گرفت . چی کار کنم ؟

soos1
26-10-2015, 23:11
یه سوال داشتم .
من تو سرور مزخرف wowzone هیرو هانتر دارم . وقتی PET هام رو می خوام Abandon کنم کامل Abandon نمی شه ! یعنی : دیگه نمی شه CALL کردش ولی جاش هم نمی شه یه PET جدید TAME کرد . عکسش می مونه تو قسمت CALL اما نه می شه CALL کرد نه جاش pet جدید گرفت . چی کار کنم ؟

درود
خب دوست عزیز فری سرور همینه دیگه پر از باگ..... حالا که گیم تایم مجانی شده و میتونی با گلد داخل بازی گلد بخری چرا نمیای سرور اصلی؟؟ کریسمس نزدیکه و من از سرورهای امریکا میتونم خیلی ارزون برات بگیرم تا 75 درصد تخفیف برا بتل چست و یکسری اشانتیون دیگه اگه با دعوتنامه دوستام اکانت بسازی... الان 3 ساله که هر سال کریسمس من با تخفیف میفروشم اگه خواستی خبرم کن

G U L D A N
27-10-2015, 09:59
درود
خب دوست عزیز فری سرور همینه دیگه پر از باگ..... حالا که گیم تایم مجانی شده و میتونی با گلد داخل بازی گلد بخری چرا نمیای سرور اصلی؟؟ کریسمس نزدیکه و من از سرورهای امریکا میتونم خیلی ارزون برات بگیرم تا 75 درصد تخفیف برا بتل چست و یکسری اشانتیون دیگه اگه با دعوتنامه دوستام اکانت بسازی... الان 3 ساله که هر سال کریسمس من با تخفیف میفروشم اگه خواستی خبرم کن
مرسی . متاسفانه من روزی یک الی 2 ساعت بیشتر بازی نمی کنم . بدلیل کار و ....
حیف باشه قدیما وقتش بود پولش نبود . الان پولش هست وقتش نیست ! تو آینده هم جفتش هست حوصلش نیست ! ا

RT8
27-10-2015, 20:12
درود
نیکوکار چقدر زیاد شده! دمتون گرم. :D

یه سوال داشتم .
wowzone بازی نکن دوست عزیز. سرور های خارجی بهترن والا. من مدتی سرور ایرانی بازی کردم. پشیمونم... .

مرسی . متاسفانه من روزی یک الی 2 ساعت بیشتر بازی نمی کنم . بدلیل کار و ....
حیف باشه قدیما وقتش بود پولش نبود . الان پولش هست وقتش نیست ! تو آینده هم جفتش هست حوصلش نیست ! ا
گل گفتی. من الان هر دوتاشو ندارم... :| حوصله رو دارما ! :D

G U L D A N
01-11-2015, 23:32
فایل wow.exe رو چج.ری می شه بصورت 32بیت اجرا کرد ؟

soos1
04-11-2015, 00:44
خوبه مدرک جرم اون چیز هنوز هست

mahdi--
06-11-2015, 05:59
برنامه BATTLE.NET من چند وقته ارور BATTLE.NET UPDATE AGENT HAS STOPPED WORKING میده.
مشکل چیه؟
"تاپیک جدا برای BATTLE.NET نبود به خاطر همین اینجا پرسیدم."

Arrowtic
11-11-2015, 15:09
همونطور که میدونید فیلم Warcraft سال بعد میاد . چند روز پیش اولین تریلرش اومد که در کل کار خوبی به نظر میومد .
فقط باید با بهترین کیفیت دیده بشه با توجه به CGI شدیدش .

RT8
12-11-2015, 14:15
همونطور که میدونید فیلم Warcraft سال بعد میاد . چند روز پیش اولین تریلرش اومد که در کل کار خوبی به نظر میومد .

از عکسش که به نظر جالبه.

چند ده دیویدیه؟

دوبله فارسیش کی میاد اونوقت؟

این فیلمش سینماییه یا سریاله؟

آخه میدونین اگه بخوان فیلم وارکرافت رو بسازن خیلی طولانی میشه 7 تا پچ داره ... عجبز!!!

Milad.n1
12-11-2015, 16:06
سلام دوستان
من میخوام بازی wow را انجام بدم با نحوی بازی کردنش هم اشنایی دارم فقط چند تا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید
1- در حال حاضر بهترین پچ به جز 3.3.5 برای بازی کردن کدوم هست و ایا اخرین پچ که برای wow امده سرور رایگان ایرانی هست براش؟
2- اگه بخوام در سرور اصلی خود wow بازی کنم حدودا چقدر هزینه میبره و اینکه ایا ارزش داره؟
3-بهترین و شلوغ ترین سرور ایرانی wow چی هست؟
4- با اینترنت ایران میشه هم در سرور خارج و هم داخل به راحتی بازی کرد؟
ممنون میشم در این باره راهنماییم کیند

G U L D A N
12-11-2015, 19:09

می شه لینکش رو بزارید . دانلود کنم . یو تیوb هم باشه قبوله

G U L D A N
12-11-2015, 19:11
سلام دوستان
من میخوام بازی wow را انجام بدم با نحوی بازی کردنش هم اشنایی دارم فقط چند تا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید
1- در حال حاضر بهترین پچ به جز 3.3.5 برای بازی کردن کدوم هست و ایا اخرین پچ که برای wow امده سرور رایگان ایرانی هست براش؟

سرور wowzone . ir
patch 5.4.8 Pandaria

Arrowtic
12-11-2015, 19:51
از عکسش که به نظر جالبه.

چند ده دیویدیه؟

آخه میدونین اگه بخوان فیلم وارکرافت رو بسازن خیلی طولانی میشه 7 تا پچ داره ... عجبز!!!

- - - Updated - - -

از عکسش که به نظر جالبه.

چند ده دیویدیه؟

سینمایی.داستان ورود ارک ها و ماجراهاشون با انسان ها رو میگه .

می شه لینکش رو بزارید . دانلود کنم . یو تیوb هم باشه قبوله
بفرما :
منم خودم از یوتـوب دیدم برای همین لینکی نذاشتم .

RT8
13-11-2015, 09:17
سلام دوستان
2- اگه بخوام در سرور اصلی خود wow بازی کنم حدودا چقدر هزینه میبره و اینکه ایا ارزش داره؟
3-بهترین و شلوغ ترین سرور ایرانی wow چی هست؟
4- با اینترنت ایران میشه هم در سرور خارج و هم داخل به راحتی بازی کرد؟
ممنون میشم در این باره راهنماییم کیند

سلام دوست عزیز

1- بجز 3.3.5a بهترین پچ از نظر خودم 4.3.4 هست. تا اونجایی که اطلاع دارم آخرین پچی که تا الان اومده 6.2 هست. فکر کنم سرور ایرانی برای 6.2 هست. اما خوب پلیراش کم هستن. 5.4.8 هم خوبه. اگه بخواین تو سروری چون بلیزارد بازی کنین پچش به انتخاب خودتونه.

2- اگه میخواین لذت واقعی بازی رو ببینی بهتره بری بلیزارد. چون همه چیزش فیکسه و بیشتر پرو ها اونجا بازی میکنن و... . خرید گیم تایم به دو شیوه هست : از طریق اینترنتی بخری و اینکه از طریق گلد تو بازی بخری. که گزینه دوم بهتره. ارزش که داره. حتما داره. برای اطلاعات بیشتر به پست ها و صفحات قبل مراجعه کنید.

3- من مدتی هست که wow بازی نمیکنم. ولی میگن که wowzone بهترین سرور ایرانی هست. ولی اگه نمیخواین هر روز پی هر دوئل یا کل کل فحش بشنوین بهتره بدنبال سرور ایرانی نباشید. چون میدونید دیگه نمیگم همه ولی بیشتر بازیکنان ایرانی در یه بحث کوچکی فحاشی میکنند. دیدم که میگم.

4- من حدود هفت هشت ماه پیش که بازی میکردم در سرور مانستر (خارجی) پینگم بین 200-300 بود. الانو نمیدونم. در سرور ایرانی هم 50-100 یا کمتر و بیشتره. در کل بستگی در سرور های خارجی به نت ایران و در سرور های داخلی به نت خودتون بستگی داره. ( یادمه سال 1392 در سرور مانستر پینگم 20000-30000 حتی بیشتر بود. به دلیل تحریم )

... اگه بازم سوالی دارین بفرمایید. با تشکر ...

rezausa2020
14-11-2015, 20:08
دوستان من توی سرور اصلی بازی میکنم و یک پیشنهادی داشتم.
یک سرویسی در wow هست به اسم RAF یا همون recruit a friend. اگر کسی قصد داره تازه بازیو تو سرور اصلی شروع کنه اگر بیاد با لینک من ثبت نام کنه مزایایی برای هر دوی ما در بر داره
1- 300% xp بیشتر - یعنی 3 برابر لول آپ زودتر
2- اگر توی سروری که من هستم مایل به بازی باشید من به شما 15000تا گلد میدم که میتونه به شروعتون تو بازی کمک کنه
3- من زمان زیادی بازی میکنم برای همین همیشه آنلاین هستم
در صورتی که کسی مایل بود به من یک ایمیل بده در ضمن بازی تا پچ 90 فقط 40 هزارتومان هست
با تشکر
xxdevildogxx@yahoo.com

G U L D A N
14-11-2015, 21:59
دوستان من توی سرور اصلی بازی میکنم و یک پیشنهادی داشتم.
یک سرویسی در wow هست به اسم RAF یا همون recruit a friend. اگر کسی قصد داره تازه بازیو تو سرور اصلی شروع کنه اگر بیاد با لینک من ثبت نام کنه مزایایی برای هر دوی ما در بر داره
1- 300% xp بیشتر - یعنی 3 برابر لول آپ زودتر
2- اگر توی سروری که من هستم مایل به بازی باشید من به شما 15000تا گلد میدم که میتونه به شروعتون تو بازی کمک کنه
3- من زمان زیادی بازی میکنم برای همین همیشه آنلاین هستم
در صورتی که کسی مایل بود به من یک ایمیل بده در ضمن بازی تا پچ 90 فقط 40 هزارتومان هست
با تشکر
xxdevildogxx@yahoo.com
اگه تا پچ 90 می شه 40 هزار تومن .من میام . ارزشش رو داره . فقط باید پچ رو آپدیت کنم. تقریبا روزی 2 ساعت می تونم بازی کنم . بنظر شما ارزش داره بیام یا نه ؟

hossein2801
14-11-2015, 22:28
اگه تا پچ 90 می شه 40 هزار تومن .من میام . ارزشش رو داره . فقط باید پچ رو آپدیت کنم. تقریبا روزی 2 ساعت می تونم بازی کنم . بنظر شما ارزش داره بیام یا نه ؟

خیر پچ 90 بازی کردن تو بلیزراد چه ارزشی داره؟

rezausa2020
14-11-2015, 22:46
خیر پچ 90 بازی کردن تو بلیزراد چه ارزشی داره؟
ارزشش اینه که الان چند تا کاراکتر لول آپ میکنه بعد که خواست جدی بازی کنه dreanor رو میگیره

hossein2801
14-11-2015, 23:04
ارزشش اینه که الان چند تا کاراکتر لول آپ میکنه بعد که خواست جدی بازی کنه dreanor رو میگیره

ایشون کار دارند و نمیتونن جدی بازی کنن و میتونه بزاره واسه وقتی که میخواد درست بازی کنه چون وقتی legion بیاد Wod هم میره جز بتل چست پس الکی پول خرج کرده
در مورد raf پیشنهاد دادن 15k شما خیلی کمه
شما این وسط 1ماه گیرتون میاد + مونت پس کم کم باید گلد 1 ماهو بدین و حتی تو فرومهای خارجی بتل چست رو هم خودشون میخرن

G U L D A N
14-11-2015, 23:14
به نظر شما روزی 2 ساعت ارزش این همه پول دادن داره یا نه ؟

hossein2801
14-11-2015, 23:19
به نظر شما روزی 2 ساعت ارزش این همه پول دادن داره یا نه ؟

ببین همونطور که گفتم وقتی legion بیاد Wod هم میره جز این پک 40 تومنی پس هر وقت خواستی درست بازی کنی بیا
wod م که اصلا ارزش وقت گذاشتن نداره پس بزار legion بیاد

rezausa2020
14-11-2015, 23:50
legion الان نمیاد که حدود 8 ماه دیگه میاد !
شما میتونی اینو بگیری بعد که legion اومد دیگه اونموقع نیاز به dreanor نیست و فقط اونو میگیری . اینم میشه
باز هرجور خودتون صلاح میدونید

Milad.n1
15-11-2015, 19:23
میشه یه نفر لطف کنه و کامل توضیح بده که کسی که میخواد تو سرور اصلی بازی کنه چیا را باید بدونه و باید چیکار کنه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

rezausa2020
15-11-2015, 22:33
میشه یه نفر لطف کنه و کامل توضیح بده که کسی که میخواد تو سرور اصلی بازی کنه چیا را باید بدونه و باید چیکار کنه؟
چیز خاصی رو لازم نیست بدونید یک battle chest میخرید که بازیتونو تا پچ 90 باز میکنه و 1 ماه هم گیم تایم میده. بازیش خیلی سخت نیست چون لول آپی هست در حین لول آپ کم کم بازیو یاد میگیرید
بعد از اون باید پچ dreanor رو بخرید که تا لول 100 باز میشه براتون البته اجباری نیست یعنی با 90 هم میتونید بازی کنید ولی 100 لذت های خودشو داره
اگر خواستید به من پ.خ بدید تا بیشتر راهنماییتون کنم

Milad.n1
15-11-2015, 22:52
چیز خاصی رو لازم نیست بدونید یک battle chest میخرید که بازیتونو تا پچ 90 باز میکنه و 1 ماه هم گیم تایم میده. بازیش خیلی سخت نیست چون لول آپی هست در حین لول آپ کم کم بازیو یاد میگیرید
بعد از اون باید پچ dreanor رو بخرید که تا لول 100 باز میشه براتون البته اجباری نیست یعنی با 90 هم میتونید بازی کنید ولی 100 لذت های خودشو داره
اگر خواستید به من پ.خ بدید تا بیشتر راهنماییتون کنم
میشه بگید کلا هزینه اینا چقدر میشه ؟
و لطفا در باره حرف دوستمون که گفتن تا امدن legion صبر کنید که ارزون تر در بیاد و هزینه اضافی نشه توضیح بدید
و سوال بدیم اینه که چقدر زمان میبره گولدی را که برای خرید گیم تایم نیاز داریم به دست بیاریم و مقدار گولدی که باید جمع کنیم معمولا چقدر باید باشه؟
اخرین سوالم اینه که با کاراکتری که همون اول بازی تا لول 20 هست راهی برای جمع کردن گلد هست؟
خیلی ممنون

horono
15-11-2015, 23:09
سلام
دوستان از کچا میشه تو سزمین
dreanor ر fly ترین کرد ؟

rezausa2020
15-11-2015, 23:40
و لطفا در باره حرف دوستمون که گفتن تا امدن legion صبر کنید که ارزون تر در بیاد و هزینه اضافی نشه توضیح بدید
و سوال بدیم اینه که چقدر زمان میبره گولدی را که برای خرید گیم تایم نیاز داریم به دست بیاریم و مقدار گولدی که باید جمع کنیم معمولا چقدر باید باشه؟
اخرین سوالم اینه که با کاراکتری که همون اول بازی تا لول 20 هست راهی برای جمع کردن گلد هست؟
خیلی ممنون
ببینید یک battlechest 45هزار تومان هست که تا 90 کافیه (من به شما پیشنهاد میکنم فعلا battlechest رو بگیرید ولی بازم بستگی به خودتون داره) بعد از اون پچ dreanor هست که تا لول 100 میاره بالا قیمتش 125هزارتومان هست
ببینید بزار رو راست بهت بگم . منم عین شما بودم گفتم الان 90 میشم گلد در میارمو اینا . گلد در آوردن آسون نیست! حتما باید لول 100 داشته باشی. به نظر من باید حداقل یک کاراکتر 100 خوب داشته باشی تا بتونی گلد در بیاری که اونم راه های مختلف داره که توضیح میدم
1-فارم گلد از دانجن های قدیمی
2- کشتن یک سری mob در جاهای خاص که چیزایی دراپ میکنه مثل پت یا ... که تو auction house میتونی بفروشی
3-یک راه جانبی هم این هست که بصورت PVP بازی کنی (قضیش مفصله) و باید یک ذره تجربتون زیاد تر بشه + full gear باشید تا بتونید این کارو انجام بدید. راهش اینه مردمو که آیتم ندارن یا ضعیفن توی آرنا boost کنی که گلد خوبی میدن هر win 400-500 گلد اینطورا - هر آرنا 2دقیقه طول میکشه - البته این اصلا آسون نیست
راه های دیگه هم هست که تو گوگل اگه بزنید زیاد مطالب هست راجب این قضیه
خلاصه پیشنهاد من اینه شما روش کاراکترات اول تمرکز کن وقتی full gear شدی بیوفت دنبال گلد در آوردن
اون اکانت لول 20 هم محدودیت گلد داره فکر کنم 1 گلد هست (مطمئن نیستم)
و آخرین نکته اینکه legion الان نمیاد ! میشه گفت تقریبا 9ماه دیگه میاد!!!!

سلام
دوستان از کچا میشه تو سزمین
dreanor ر fly ترین کرد ؟

دیگه مثل پچ های قبل نیست
یک Achievement هست به اسم pathfinder که اونو باید بگیرید
تو گوگل سرچ کنید چیزای خوبی پیدا میکنید

hossein2801
16-11-2015, 00:56
خیلی ممنون

شما الان هم بتل چست بخرید بعدا که legion بیاد Wod مجانی اضافه میشه به بتل چست
ولی اگه صبر کنی legion بیای خوبیش اینه این Wod مضخرف رو براحتی skip میکنی و فکر خریدن Wod بسرت نمیزنه

Milad.n1
16-11-2015, 15:01
خیلی ممنون بابت راهنمایی دوستان الان کامل فهمیدم باید چیکار کنم
فقط میخوام از دوستانی که الان دارن بازی میکنن بپرسم که اگه من الان battlechest بخرم و تا لول 90 برم میتونم با راه حل های موجود مثل اپ کردن شغل و یا فارم گلد مورد نیاز را برای ماه های بعدا جور کنم تا پچ legion بیاد؟
و اگه میشه باید روزی چند ساعت وقت بزارم؟

RT8
17-11-2015, 13:37
فقط میخوام از دوستانی که الان دارن بازی میکنن بپرسم که اگه من الان battlechest بخرم و تا لول 90 برم میتونم با راه حل های موجود مثل اپ کردن شغل و یا فارم گلد مورد نیاز را برای ماه های بعدا جور کنم تا پچ legion بیاد؟

دوست عزیز. اگه در سرور بلیزارد میخوای بازی کنی خرج داره. دردسر هم نسبتا داره.

بازی کردن برای خارجی ها بصرفه تر میشه تا ما ایرانی ها. چون شما باید به ازای هر 1 دلار 3500 تومن پول بدی. که خوب از نظرم بصرفه نیست! برای مثال 15 دلار قیمت گیم تایم باشه اینجا میشه بالای 50.000 تومن.

ببین دوست عزیز اگه تازه واردی بهتره اول بری سرور های Free و اونجا یاد بگیری بعد بری بلیزارد. چون تو برای هر لحظه از بازیت داری پول میدی! که تقریبا چند ماه اول رو فقط برای آموزش باید سپری کنی. اینم بگم XP Rate در بلیزارد x1 هست. یعنی خیلی کند و به سختی لول آپ میشی. اگه از صبح تا شب فقط لول آپ کنی شاید حداکثر تو یه ماه بتونی لول 90 کنی!

اگه محصلی اصلا سراغ بلیزارد نرو. اگه نه نیستی خوب خود دانی. ولی اینم اضافه کنم که آیا حاضری برای بازی کردن تو بلیزارد ( 45 + 125 ) 170 تومان بدی؟

خلاصه از ما گفتن بود ، معایب دیگه ای هم داره که گفتنشون پست رو طولانی میکنه... .

اما اگر حاضرین این خرج و دردسر رو قبول کنین و اگر مایه دارین ، << خود دانید. >>

با تشکر فراوان...

new evil
18-11-2015, 14:21
اگه از Recruit a friend استفاده کنی 2 3 روزه میتونی 90 کنی

- - - Updated - - -

orochi x
18-11-2015, 20:59

- - - Updated - - -

دو سه روزه فکر نکنم:n04:

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

دو سه روزه فکر نکنم:n04:

new evil
19-11-2015, 00:45
dungeon پشت سر هم
باید زیاد بازی کنی
یه نفر هفته ای 14 ساعت بازی می کنه
یه نفرم روزی 14 ساعت
فرق دارن خوب

rezausa2020
19-11-2015, 02:19
من خودم با یکی از بچه ها که تازه زیادم سریع نبودیم تونستیم 22 ساعت لول 90 شیم ( ما تانک نداشتیم و این خیلی مهم هست تو سرعت )

در کل من هنوز منتظر ref هستم اگر کسی مایل بود به من پ.خ بده

horono
19-11-2015, 12:14
دیگه مثل پچ های قبل نیست
یک Achievement هست به اسم pathfinder که اونو باید بگیرید
تو گوگل سرچ کنید چیزای خوبی پیدا میکنید
سلام
ببخشید میشه یه کم توضیح بفرمایید چطوری میشه بدستش اورد ؟

rezausa2020
19-11-2015, 13:45
سلام
ببخشید میشه یه کم توضیح بفرمایید چطوری میشه بدستش اورد ؟
شما باید این کارا رو انجام بدید تا achievement رو بگیرید و بتونید پرواز کنید
1- explore کردن همه منطقه های dreanor ( یعنی باید همه ی dreanor رو یک بار دیده باشید و رفته باشید ) = لینک achievement ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2-حمع آوری 100 گنج یا همون treasure در dreanor = لینک achievement ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3- انجام دادن همه quest های اصلی = Loremaster of Draenor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4-انجام دادن 12 quest از quest های روزانه ( علامت تعجب آبی ) خاص که Apexis میدهد = لینک achievement ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
5-باید با 3 تا از faction های تانان Revered بشید = Tanaan Diplomat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - Order of the Awakened ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - The Saberstalkers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - Vol'jin's Headhunters ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خلاصه چیز سختی نیست ولی زمان بره و اینکه من فقط horde رو گفتم اگر alliance هستید یک ذره فرق داره
موفق باشید
منبع : wowhead ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RT8
19-11-2015, 14:09
بابا بلیزارد دردسر زیاد داره! تا همه رو یاد بگیریم خیلی طول میکشه! کسی باید بلیزارد بازی کنه که بیکار باشه والا... کدوم آدمی میاد روزی 22 ساعت ( کمتر یا بیشتر ) بازی کنه آخه؟

مگه ما واسه بلیزارد بازی کردن متولد شدیم؟ برین سرور های فری. چون نه پولی میدین نه دردسری داره که سروتونو به درد بیاره! نیازی هم به روزی 22 ساعت بازی کردن نیست!

من خودم در یکی از سرور های Free روزی یکی دو سه ساعت میانگین بازی میکردم. در عرض چند ماه Full شدم. اگه واسه گذروندن وقت بازی میکنین والا اینطوری هم میشه بازی کرد!

اما اگه میخواین زندگیتونو با بازی کردن در بلیزارد بگذرونید:

راه باز ، جاده دراز!

rezausa2020
19-11-2015, 14:53
دوست عزیز. اگه در سرور بلیزارد میخوای بازی کنی خرج داره. دردسر هم نسبتا داره.

بازی کردن برای خارجی ها بصرفه تر میشه تا ما ایرانی ها. چون شما باید به ازای هر 1 دلار 3500 تومن پول بدی. که خوب از نظرم بصرفه نیست! برای مثال 15 دلار قیمت گیم تایم باشه اینجا میشه بالای 50.000 تومن.

ببین دوست عزیز اگه تازه واردی بهتره اول بری سرور های Free و اونجا یاد بگیری بعد بری بلیزارد. چون تو برای هر لحظه از بازیت داری پول میدی! که تقریبا چند ماه اول رو فقط برای آموزش باید سپری کنی. اینم بگم XP Rate در بلیزارد x1 هست. یعنی خیلی کند و به سختی لول آپ میشی. اگه از صبح تا شب فقط لول آپ کنی شاید حداکثر تو یه ماه بتونی لول 90 کنی!

اگه محصلی اصلا سراغ بلیزارد نرو. اگه نه نیستی خوب خود دانی. ولی اینم اضافه کنم که آیا حاضری برای بازی کردن تو بلیزارد ( 45 + 125 ) 170 تومان بدی؟

خلاصه از ما گفتن بود ، معایب دیگه ای هم داره که گفتنشون پست رو طولانی میکنه... .

اما اگر حاضرین این خرج و دردسر رو قبول کنین و اگر مایه دارین ، << خود دانید. >>

با تشکر فراوان...

بابا بلیزارد دردسر زیاد داره! تا همه رو یاد بگیریم خیلی طول میکشه! کسی باید بلیزارد بازی کنه که بیکار باشه والا... کدوم آدمی میاد روزی 22 ساعت ( کمتر یا بیشتر ) بازی کنه آخه؟

مگه ما واسه بلیزارد بازی کردن متولد شدیم؟ برین سرور های فری. چون نه پولی میدین نه دردسری داره که سروتونو به درد بیاره! نیازی هم به روزی 22 ساعت بازی کردن نیست!

من خودم در یکی از سرور های Free روزی یکی دو سه ساعت میانگین بازی میکردم. در عرض چند ماه Full شدم. اگه واسه گذروندن وقت بازی میکنین والا اینطوری هم میشه بازی کرد!

اما اگه میخواین زندگیتونو با بازی کردن در بلیزارد بگذرونید:

راه باز ، جاده دراز!

دوست عزیز شما تو بلیز بازی کردی؟
طول میکشه؟ چی طول میکشه؟ لول آپ؟ 100تا راه هست که بعید میدونم اسمشم شنیده باشی شما. شما یک جوری تعریف میکنی از blizzard انگار جهنمه من نمیدونم شما بازی کردی یا همینجوری داری نظر میدی ولی اگر بازی کردی باید بهت بگم اصلا wow رو درک نکردی!
کسی که بخواد میتونه با روزی 2-4 ساعت بازی راحت فول بشه تو 1ماه. من نمیدونم مگر هرکی رو هرچی پول میده باید تا تهش استفاده کنه؟ روزی 22 ساعت بازی؟
وقتی یکبار تو بلیزارد بازی کنی تازه لذت بازیو میفهمی و دیگه سمت سرور فری نمیری

بعد یک سوال ؟ بلیزارد دردسری داره که سرتونو درد بیاره؟؟؟؟
بعد هم هدف از بازی کردن لذت هست که من که لذتمو با روزی چند ساعت میبرم حالا نمیدونم شما چی فکر میکنی

من تاحالا ندیدم کسی از بلیزارد بد بگه بره از سرور فری تعریف کنه چه خارجی چه ایرانی مگه اینکه پول نداشته باشه که اون یک مسئله دیگه هست

ببخشید اگر تند نوشتم ولی اینجوری که شما می نویسید وقتی یکی که تازه میخواد بیاد پست شما رو بخونه به کلی منصرف میشه
من این قضیه رو سر ref و اینا هم نمیگما اصلا گور پدر ref واسه این میگم که شما از تجربه ای که ندارید حرف میزنید و نظر بقیه سر این عوض میشه
در کل من قصد توهین به کسی رو تو این پست ندارم
با تشکر

RT8
19-11-2015, 15:16
دوست عزیز شما تو بلیز بازی کردی؟
طول میکشه؟ چی طول میکشه؟ لول آپ؟ 100تا راه هست که بعید میدونم اسمشم شنیده باشی شما. شما یک جوری تعریف میکنی از blizzard انگار جهنمه من نمیدونم شما بازی کردی یا همینجوری داری نظر میدی ولی اگر بازی کردی باید بهت بگم اصلا wow رو درک نکردی!
کسی که بخواد میتونه با روزی 2-4 ساعت بازی راحت فول بشه تو 1ماه. من نمیدونم مگر هرکی رو هرچی پول میده باید تا تهش استفاده کنه؟ روزی 22 ساعت بازی؟
وقتی یکبار تو بلیزارد بازی کنی تازه لذت بازیو میفهمی و دیگه سمت سرور فری نمیری
بعد یک سوال ؟ بلیزارد دردسری داره که سرتونو درد بیاره؟؟؟؟
بعد هم هدف از بازی کردن لذت هست که من که لذتمو با روزی چند ساعت میبرم حالا نمیدونم شما چی فکر میکنی
من تاحالا ندیدم کسی از بلیزارد بد بگه بره از سرور فری تعریف کنه چه خارجی چه ایرانی مگه اینکه پول نداشته باشه که اون یک مسئله دیگه هست

سلام. به ترتیب جوابتو میدم آقا پسر به ظاهر همه چیز دان.
لول آپ کردن طول میکشه که بله. 100 تا راه داره ؟ اگه راست میگی هر 100 تاشو اینجا بگو. 99%ش پولیه نه؟ طرز درک کردن شما از تعریف من جهنمه؟ من میگم این معایبشه گفته های من کجا جهنم کجا! شما درک کردی بسه!
اره میتونه تو یه ماه فول بشه. بله با روشهای مختلف از جمله پرداخت پول و صبح تا شب مثل معتاد ها بازی کردن و از این قبیل. کسی رو ندیدم 2-4 ساعته تو یه ماه فول فول تو بلیزارد بشه. شاید شما جزو اون کسا نباشید. نه اصلا نباید استفاده کنه. شما که بچه مایه داری ، و چطور بدست اومدن پول رو نمی دونی. اگه مثل ما بودی حتی یک ریال پولتم تا آخرش استفاده میکردی.
بله بلیزارد لذت فوق العاده بالایی نسبت به سایر سرور ها داره. ولی خوب دردسر نداره واقعا؟ اگه بخوای میتونم یکمشو بگم.
پس انگار تا حالا آدم مثل من ندیدی که میگی کسی بد نگفته. فکر کنم افراد دور و برت مثل خودت مایه دارن!... بله مسئله ی بی پولی هستش...

خواهشا از دید خودتون نظر ندید! به پیرامونتون با دقت و دقیق نگاه کنید بعد که خوب فکر کردین حرف بزنید آقای خوب درک کن و همه چیز دان!

rezausa2020
19-11-2015, 15:22
سلام. به ترتیب جوابتو میدم آقا پسر به ظاهر همه چیز دان.
لول آپ کردن طول میکشه که بله. 100 تا راه داره ؟ اگه راست میگی هر 100 تاشو اینجا بگو. 99%ش پولیه نه؟ طرز درک کردن شما از تعریف من جهنمه؟ من میگم این معایبشه گفته های من کجا جهنم کجا! شما درک کردی بسه!
اره میتونه تو یه ماه فول بشه. بله با روشهای مختلف از جمله پرداخت پول و صبح تا شب مثل معتاد ها بازی کردن و از این قبیل. کسی رو ندیدم 2-4 ساعته تو یه ماه فول فول تو بلیزارد بشه. شاید شما جزو اون کسا نباشید. نه اصلا نباید استفاده کنه. شما که بچه مایه داری ، و چطور بدست اومدن پول رو نمی دونی. اگه مثل ما بودی حتی یک ریال پولتم تا آخرش استفاده میکردی.
بله بلیزارد لذت فوق العاده بالایی نسبت به سایر سرور ها داره. ولی خوب دردسر نداره واقعا؟ اگه بخوای میتونم یکمشو بگم.
پس انگار تا حالا آدم مثل من ندیدی که میگی کسی بد نگفته. فکر کنم افراد دور و برت مثل خودت مایه دارن!... بله مسئله ی بی پولی هستش...

خواهشا از دید خودتون نظر ندید! به پیرامونتون با دقت و دقیق نگاه کنید بعد که خوب فکر کردین حرف بزنید آقای خوب درک کن و همه چیز دان!

انقدر مایه دار مایه دار نکن من خودم بچه کف تهرانم نمیخوام بد باهات صحبت کنم . من در حد شعورت صحبت میکنم
برای لول آپ :
1- ref
2- heirlooms
3- elixir of rapid mind
4- elixir of ancient knowledge
اگر همه اینارو روی هم بزاری میدونی چند درصد xp میشه؟
ref = 300%
heirlooms = 55%
rapid mind = 300%
ancient = 300%
955% xp
حتی با همون 300 درصد ancient knowledge هم میشه خیلی راحت لول آپ کرد من اصلا ref هم نمیگم که همیشگیه
پول میخواد؟ کی گفته پول میخواد؟ کدوم روش پول میخواست؟ اگر تازه واردی recruit میشی 300 % اگر هم نیستی گلد داری دیگه راحت میتونی heirlooms و اینا بگیری
بعد هم من آخر جملم گفتم شما وقتی میگی دردسر باید مشخص کنی از نظر پول داری میگی یا از نظر بازی
اگر دردسر پولی داره اون بحثش جداست بازی نکن کسی مجبورت نکرده ولی از چیزی که نمیدونی هم حرف نزن

خواهشا از دید خودتون نظر ندید! به پیرامونتون با دقت و دقیق نگاه کنید بعد که خوب فکر کردین حرف بزنید آقای خوب درک کن و همه چیز دان! همه مثل شما نیستن که 200 تومن نداشته باشن - کسی که 200تومن داره هم مایه دار نیست

این فروم راجب بازی هست من وظیفمه اطلاعات درست بدم همه جور آدم میاد نگاه میکنه پول داشته باشه میاد نداشته باشه نمیاد . ولی وقتی اونجوری پست میزنی کسیم که پول داره اون پستو بخونه پشیمون میشه (چون اطلاعاتت غلط هست)

RT8
19-11-2015, 15:39
انقدر مایه دار مایه دار نکن من خودم بچه شیوام نمیخوام بد باهات صحبت کنم . من در حد شعورت صحبت میکنم
برای لول آپ :
1- ref
2- heirlooms
3- elixir of rapid mind
4- elixir of ancient knowledge
اگر همه اینارو روی هم بزاری میدونی چند درصد xp میشه؟
ref = 300%
heirlooms = 55%
rapid mind = 300%
ancient = 300%
955% xp
حتی با همون 300 درصد ancient knowledge هم میشه خیلی راحت لول آپ کرد من اصلا ref هم نمیگم که همیشگیه
پول میخواد؟ کی گفته پول میخواد؟ کدوم روش پول میخواست؟ اگر تازه واردی recruit میشی 300 % اگر هم نیستی گلد داری دیگه راحت میتونی heirlooms و اینا بگیری
بعد هم من آخر جملم گفتم شما وقتی میگی دردسر باید مشخص کنی از نظر پول داری میگی یا از نظر بازی
اگر دردسر پولی داره اون بحثش جداست

100 تا راهو !!! 4 تا بیشتر نیست! شعورت به این میگن. ببین دوست گرامی اگه از بازی کردن تو بلیزارد خوشت میاد به من چه؟ چرا به من میگی؟ اینقدر هم ادای Pro هارو در نیار. طوری

میگی تازه وارد که انگار خودت سازنده بازی هستی. دردسر با دردسر چه فرقی داره حاجی؟ من در مورد دردسر میگرن و دردسر معمولی و... صحبت نمیکنم. میگم که ، بازی در بلیزارد

برای کسایی که اولین بار میان دردسر داره! درست نمیگم؟ حالا باز بیا انکار کن.

من دارم درمورد همین بحث جدا صحبت میکنم! نمیدونم چرا عقل شما این رو درک نمیکنه... بهرحال ختم کلام :

« قبلا هم گفتم ، الان هم میگم ، بعدا هم خواهم گفت ، که ، بازی کردن در بلیزارد ، خیلی بیشتر از بازی کردن در سرور های فری ، دردسر داره. »

به درود.

rezausa2020
19-11-2015, 15:41
100 تا راهو !!! 4 تا بیشتر نیست! شعورت به این میگن. ببین دوست گرامی اگه از بازی کردن تو بلیزارد خوشت میاد به من چه؟ چرا به من میگی؟ اینقدر هم ادای Pro هارو در نیار. طوری

میگی تازه وارد که انگار خودت سازنده بازی هستی. دردسر با دردسر چه فرقی داره حاجی؟ من در مورد دردسر میگرن و دردسر معمولی و... صحبت نمیکنم. میگم که ، بازی در بلیزارد

من دارم درمورد همین بحث جدا صحبت میکنم! نمیدونم چرا عقل شما این رو درک نمیکنه... بهرحال ختم کلام :

« قبلا هم گفتم الان هم میگم بعدا هم خواهم گفت ، که ، بازی کردن در بلیزاردخیلی بیشتر از بازی کردن در سرور های فری دردسر داره. »

به درود.

فقط یک جمله میگم و تمومش میکنم
هزارپا هزارتا پا داره؟

RT8
19-11-2015, 15:46
فقط یک جمله میگم و تمومش میکنم
هزارپا هزارتا پا داره؟

حرف های من تموم شده هست. اینم در جوابت میگم که بی جواب نمونی:

نشمردم. وقتی شمردم بهت میگم. کسی که اسم هزارپا رو گذاشته چون دیده پاهاش زیاده گفته هزار تا پا. مثل بعضی ها که به چهار تا راه میگن صد تا راه.

rezausa2020
19-11-2015, 15:51
حرف های من تموم شده هست. اینم در جوابت میگم که بی جواب نمونی:

نشمردم. وقتی شمردم بهت میگم. کسی که اسم هزارپا رو گذاشته چون دیده پاهاش زیاده گفته هزار تا پا. مثل بعضی ها که به چهار تا راه میگن صد تا راه.
یک چیزی اختراع شده به اسم اینترنت !

مطمئن باش همون 4 راه انقدر سرعت میبخشه که 15 ساعته بتونی لول 90 شی
و هزارپا هم بین 60 تا 100 تا پا بیشتر نداره - 100تا کجا 1000تا کجا اصلا نزدیک نیست

RT8
19-11-2015, 15:57
مطمئن باش همون 4 راه انقدر سرعت میبخشه که 15 ساعته بتونی لول 90 شی
و هزارپا هم بین 60 تا 100 تا پا بیشتر نداره - 100تا کجا 1000تا کجا اصلا نزدیک نیست

نه که 4 نزدیک 100 هست. هر چی باشه. به من چه. یه ساعته دارم کل کل میکنم با کسی که اصلا دست بردار نیست. بابا ولش...
برو بلیزاردتو بازی کن تا وقتش تموم نشده. من هم میرم دنبال کار خودم.

rezausa2020
19-11-2015, 15:58
نه که 4 نزدیک 100 هست. هر چی باشه. به من چه. یه ساعته دارم کل کل میکنم با کسی که اصلا دست بردار نیست. بابا ولش...
برو بلیزاردتو بازی کن تا وقتش تموم نشده. من هم میرم دنبال کار خودم.
آره برو همون teeworlds بازی کن

RT8
19-11-2015, 16:01
آره برو همون teeworlds بازی کن

دست بردار. teeworlds دیگه چیه؟ نکنه میخوای درمورد اونم بحث روانپزشکی بکنی؟! برو همون بلیزاردتو بازی کن دوست عزیز ... .

soos1
20-11-2015, 04:48
این rt8 با همه انگار مشکل داره چند وقت پیش بیخود بی جهت شروع به مسخره کردن من کرد که منم جوابش رو تند دادم ولی ناظم انجمن همه رو پاک کرد

soos1
20-11-2015, 04:58

درود
من هر سال موقع کریسمس طبق تخفیف کریسمس برای کسانی که مایل به خرید هستن از بتل نت خرید دارم و میتونم براتون بگیرم که خب مسلما خیلی ارزونتر در میاد منتها بعلت تحریم مسترکارتم محدود شده و از فروشگاههای محدود و تا سقف کمی میتونم خرید کنم و فعلا هم میتونم از سرور بتل نت امریکا خرید کنم اگه میخوای بیای بلیز و سرور امریکا برات مشکلی نیست از نظر پینگ میتونی به من سفارش بدی برات بگیرم تخفیف کریسمس بلیز هم نهایتا تا چند روز دیگه شروع میشه شما هم میتونی کامنت های سال قبل منو ببینی در مورد این تخفیفات بلیز هم امسال هم سالهای گذشته

RT8
20-11-2015, 14:31
این rt8 با همه انگار مشکل داره چند وقت پیش بیخود بی جهت شروع به مسخره کردن من کرد که منم جوابش رو تند دادم ولی ناظم انجمن همه رو پاک کرد

ناظم گرامی انجمن پست منم پاک کرد. آیا تو و این rezausa چند نفرین که میشین همه ؟ من مسخره کردم؟ واییییییییی خدااااااااااا !!! کی به انتقاد کردن میگه مسخره کردن؟؟؟

شما حرفهای من رو طوری که میخواین درک میکنین! منظور من کجا درک شما کجا!!! متاسفم براتون ...

G U L D A N
20-11-2015, 15:29
سیستم Honnor تو LEGION چه جوری شده ؟ می گن بلیز زده PVP رو خراب کرده ! می ه توضیح بدید !

soos1
21-11-2015, 01:54
tr8شما که درکت خیلی بالا هستش بگین که من و اون کاربر میشیم همه یا نه؟؟؟ تازه اینجا تو این فروم هیچی نشده پاچه 2 نفر رو تا حالا گرفتی حالا زمان بگذره تعداد بیشتر میشه نگران نباش قطره قطره جمع گردد

rezausa2020
21-11-2015, 04:02
سیستم Honnor تو LEGION چه جوری شده ؟ می گن بلیز زده PVP رو خراب کرده ! می ه توضیح بدید !
نه اتفاقا به نظر من بهتر شده
حالا بگو چرا
ببین الان در حال حاضر اینجوریه که 2 مدل gear داریم . یک معمولی یک pvp
یعنی مثلا یک مدل gear هست فقط مخصوص pvp (البته تو pve هم میشه استفاده کرد ) مثلا ilvl معمولی این آیتم ها 700 هست ولی تو pvp اتوماتیک تبدیل به 730 میشه. این حالت الان هست
ولی در legion کلا دیگه این قضیه وجود نداره و همه یکجور هستن از لحاظ gear تقریبا
اینجوری دیگه همه چیز به gear نیست و استعداد و بازی طرف هست که بردو باختو معلوم میکنه . اینجوری بنظرم عادلانه تر شده + talent های pvp هم جدا شده و ...
من یک search جزئی زدم برای همین شاید اطلاعاتم دقیق نباشه به هر شکل من سورسشو میدم کسی کنجکاو بود
البته من خیلی چیزارو جا انداختم مثل prestige و ...
source ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hossein2801
21-11-2015, 05:18

« قبلا هم گفتم، الان هم میگم ، بعدا هم خواهم گفت ، که ، بازی کردن در بلیزارد ، خیلی بیشتر از بازی کردن در سرور های فری ، دردسر داره. »

به درود.

مهران هنوز با چند سال پیشت هیچ فرقی نکردی

hossein2801
21-11-2015, 05:19

از اونجا که بلیزارد استاد کپی زدن ایده هاس اومده ایده guild wars رو کپی زده اخرشم مجبور میشه سیستم blade and soul رو کپی بزنه
بهتر میشه بنظر من

G U L D A N
21-11-2015, 10:14
بخدا پیر شدم تو این wowzone . اگه لتنسی خوب بود میومدم BLIZ . تا الان حدود 65 هزار پایه این wowzone خرج کردم . لگ داره . هیچی فیکس نیست . وسط BG یهو ERROR می ده فرتی همه رو میندازه بیرون . حرومش بشه پولایی که خرجش کردم . اسمشم گذاشته بهترین سرور خاورمیانه .:n09::n09:
من یه سیز پی ان دارم که سرورش تو فرانسه هستش . vps اش ماله خودمه . آیا برای بازی کردن تو بلیز می شه روش حساب کرد ؟( پایین اومدن لتنسی )

rezausa2020
21-11-2015, 12:17
بخدا پیر شدم تو این wowzone . اگه لتنسی خوب بود میومدم BLIZ . تا الان حدود 65 هزار پایه این wowzone خرج کردم . لگ داره . هیچی فیکس نیست . وسط BG یهو ERROR می ده فرتی همه رو میندازه بیرون . حرومش بشه پولایی که خرجش کردم . اسمشم گذاشته بهترین سرور خاورمیانه .:n09::n09:
من یه سیز پی ان دارم که سرورش تو فرانسه هستش . vps اش ماله خودمه . آیا برای بازی کردن تو بلیز می شه روش حساب کرد ؟( پایین اومدن لتنسی )
داداش بهترین راه برای پایین اومدن پینگ استفاده از کاهش پینگه که از خواستی من سایت بهت میدم تست کنی
پنگ منو از 300 350 به 100 تبدیل میکنه.
با تشکر

RT8
21-11-2015, 14:37
tr8شما که درکت خیلی بالا هستش بگین که من و اون کاربر میشیم همه یا نه؟؟؟ تازه اینجا تو این فروم هیچی نشده پاچه 2 نفر رو تا حالا گرفتی حالا زمان بگذره تعداد بیشتر میشه نگران نباش قطره قطره جمع گردد

دوستان میشه کل کل و بحث رو بذارین کنار و فراموش کنید؟!

مثل چند کاربر معمولی با هم صحبت کنیم. پرسش پاسخ کنیم. والا اینطوری بهتره...

مهران هنوز با چند سال پیشت هیچ فرقی نکردی

می بخشید میشه بگین منظورتون از مهران کیه؟ اسم بنده رضا هست. با ارز پوزش. اشتباه گرفتید...

داداش بهترین راه برای پایین اومدن پینگ استفاده از کاهش پینگه که از خواستی من سایت بهت میدم تست کنی
پنگ منو از 300 350 به 100 تبدیل میکنه.
با تشکر

انگار چیز خوبیه. میشه لینکشو به منم بدین؟

rezausa2020
21-11-2015, 15:28
دوستان میشه کل کل و بحث رو بذارین کنار و فراموش کنید؟!

مثل چند کاربر معمولی با هم صحبت کنیم. پرسش پاسخ کنیم. والا اینطوری بهتره...

می بخشید میشه بگین منظورتون از مهران کیه؟ اسم بنده رضا هست. با ارز پوزش. اشتباه گرفتید...

انگار چیز خوبیه. میشه لینکشو به منم بدین؟
برای اینکه تبلیغ نشه اینجا نمیزارم
شما اگه تو گوگل سرچ کنی "کاهش پینگ" کلی واست سایت میاره

G U L D A N
21-11-2015, 17:35
خیلی جالبه 5 گیگش رو می دن 17 تومن . چه خبره ! اینترنت که نمی خوایم بخریم .

rezausa2020
21-11-2015, 19:15
همینه دیگه قیمتش چون نباید باهاش دانلود یا صفحه باز کنی
به هر حال اگر کسی مشکل پینگ داره این راه حلش هست من بدون این وارد بازی هم نمیشم چون جز اعصاب خوردی چیزی واسم نداره

hossein2801
22-11-2015, 01:46

ارزونترش رو برات pm میکنم 5 گیگ 10 تومن :دی

G U L D A N
22-11-2015, 09:38
IP سرور های اروپا رو هم می دید یه تست پینگ بگیرم با نتم

hossein2801
22-11-2015, 12:06
IP سرور های اروپا رو هم می دید یه تست پینگ بگیرم با نتم

سرورهای بلیز رو نمیشه پینگ کرد

G U L D A N
22-11-2015, 18:24
سرورهای بلیز رو نمیشه پینگ کرد
بصورت عادی 350 بود که با اکانت تست شد 130 .

RT8
23-11-2015, 14:19
منظورتون از کاهش پینگ همون VPN هست دیگه ؟

کجا رایگان میدن ؟

- - - Updated - - -

منظورتون از کاهش پینگ همون VPN هست دیگه ؟

کجا رایگان میدن ؟

deltax
23-11-2015, 19:09
حسین قیصری سلام
تو گیلدت اسلات خالی برا هانتر داری؟
میخوام برگردم کازاک...

- - - Updated - - -

حسین قیصری سلام
میخوام برگردم کازاک...

Crawling In MySkin
23-11-2015, 19:21
حسین قیصری سلام
میخوام برگردم کازاک...
سلام
غیر از اینکه گیلد حسین 2 ساله ترکیده حسین دیگه wow ام بازی نمیکنه :n02:
منم برگشتم دیدم هیچکدومتون نیستید احساس تنهایی کردم:n31:
الان دارم با آلیانس های کودن ravencrest بازی میکنم:n09:
بیا اونور دور همی حال میده . خدا بخواد دانیالم بعد قرنی برمیگرده :|

deltax
23-11-2015, 19:44
ممد الان یه هیرو 95 و 100 کنم چند روز بعد به راید میرسم.....
تانک دی کی بیارم یا هانترم؟

Crawling In MySkin
23-11-2015, 19:56
1 روزه هم میتونی به رید برسی
pvp gear رو الان ilvl 700 میتونی با honor بگیری
hfc normal بین 695 تا 705 میندازه :n07:
اگه کازاک میخوای بیای که برا همه جا هست:دی
ولی اگه میای ravencrest ally یه گیلد من توشم اجنبین ولی گیلد مستر و آفیسرش ترک استانبولن ترکی میتونی باشون حرف بزنی :n31:
الآن تانک DK هم نداریم اینجا . هانتر هست یه 3 تا 4 تا :n02:
درواقع کلا DK نداریم
البته ravencrest یه گیلد ایرانی هم داره گویا
الآن فعلا تو فاز فارم HC به سر میبریم بیای میتونی خودتو برسونی :دی

deltax
23-11-2015, 20:00
اصلا حس ساختن یه دی کی 58 نیست....بزار ببینم چی میشه...اومدن که میام

Crawling In MySkin
23-11-2015, 20:09
الان بش گفتم
گفت از اونجاییکه رفیق توعه اگه بتونه dk dps بره بدون سوال یه جا تو تیم داره
روگ هم نداریم :دی
مانک دی پی اس هم نداریم :دی
در کل هرچی دی پی اس میلی OP عه نداریم
نیاز نیست از اول بسازی
legion رو بخر
بوست لول 100 بت میده با 640 ilvl
بعدم 1 روز میری بتل گراند فول 700 میکنی

deltax
23-11-2015, 20:19
الان بش گفتم
نیاز نیست از اول بسازی
legion رو بخر
پالا رتری چی؟
لژیون چیه؟
بابا من خیلی وقته نیستم
توضیح بده

Crawling In MySkin
23-11-2015, 20:31
پالا رتری چی؟
لژیون چیه؟
بابا من خیلی وقته نیستم
توضیح بده
لژیون اسم پک بعدیه که 10 ماه دیگه میاد
پالا رتری هم نداریم فقط 1 دونه پالا داریم اونم هیلره (55 سالشه . فک کن :n02: بعد به حسین میگم برگرد گیلدتو سرپا کن میگه از ما گذشته :n02: )
مهران الآن پیش خرید لژیون رو میفروشه حدود 175 . وقتی بزنی میتونی یه کاراکتر رو 100 کنی با امکانات عالیه

G U L D A N
23-11-2015, 22:53
الان بش گفتم
نیاز نیست از اول بسازی
legion رو بخر

چجوری قضیه لول 100 ؟ یعنی پک رو بخری یه هیرو لول 100 می شه ساخت ؟
تو یه روز هم مگه می شه فول آبتم شد ؟ اونم با BG !!!:n04::n04:

Crawling In MySkin
23-11-2015, 23:36
1-بله
2-بله
البته خیلی فول فول که نه ولی میتونی فول 700 شی که هم میتونی بری آرنا برای سیزن جدید هم بری رید هل فایر نرمال و هیروئیک

rezausa2020
24-11-2015, 00:05
در تکمیل صحبت های Crawling In MySkin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اون پک legion هست که 10 ماه دیگه میاد لازم به ذکر هست اگه اینو بخواید بخرید باید نسخه های بازیرو تا Dreanor داشته باشید
ولی میتونید صبر کنید 10ماه دیگه لازم نیست dreanor رو بگیرید وقتی legion بیاد dreanor به battlechest اضافه میشه ( البته اگه روند قبلی رو ادامه بده بلیزارد )
این لول 100 رو هم کلا هرموقع بخرید بهتون میده
الانم اگر dreanor رو بگیرید بهتون یدونه لول 90 میده

rezausa2020
24-11-2015, 23:57
دوستانی که میخوان بازیو شروع کنن بازی off خورده قیمتش شده 65 درصد تخفیف خورده الان بهترین وقته واسه شروع
اگه خواستین یک پ.خ بدید تا بیشتر کمک کنم واسه raf و ...

Battle tag : Mrbug#2312

soos1
25-11-2015, 02:23
درود
بله دوستان تخفیفات 4 ساعت پیش حدودا شروع شده و درانور 12.5 دلار و بتل چست 5 دلار بهترین فرصت برا خرید هستش من میتونم با این قیمت بگیرم هر کی خواست اعلام کنه.... البته فقط سرور امریکا فعلا.... خیلی از مشتریان و همشهریان بنده منتظر تخفیف رو دیابلو و استارکرفت بودن که فعلا تخفیف بهش نخورده انگار.... خودم هم منتظر تخفیف رو دیابلو برا خودم بودم که فعلا خبری نیست :( به هر حال فرصت رو از دست ندین.....
الان دقیقتر نگاه کردم رو سری استارکرفت 50 درصد اف خورده یعنی 10 دلار برای هرکدوم..... استارکرفت و دیابلو فری ریجن هستن یعنی تو هر اکانتی چه اروپا و په امریکا میتونین استفاده کنین.... میتونین از جی ام بلیز بپرسین اگه شک دارین

rezausa2020
25-11-2015, 03:19
فقط یک نکته در خصوص wow
اصلا و اصلا سرور US به ایرانی ها پیشنهاد نمیشه ! چون پینگ خیلی زیاده
پیشنهاد میکنم اگر خواستین بگیرید eu بگیرید ( منم eu هستم )

soos1
26-11-2015, 03:26
فقط یک نکته در خصوص wow
اصلا و اصلا سرور US به ایرانی ها پیشنهاد نمیشه ! چون پینگ خیلی زیاده
پیشنهاد میکنم اگر خواستین بگیرید eu بگیرید ( منم eu هستم )

پینگ بستگی به نتتون داره میتونین امتحان کنین اگه نتتون پینگش کمه بیاین us.... منم الان us هستم پینگم معمولا 270 هست ... اونم بدون چیزشکن و سرویسهای کاهش پینگ..... نتم هم 128 کیلو بایت حجمی و رو 2 مگ بسته شده

G U L D A N
26-11-2015, 11:14
دوستان بتل چست مدت زمان داره ؟ ( یعنی تا یک ماه زمان بازی داره یا تا زمانی که بشه 90 شد ؟ ) تا آفر هست بگید تا ببینم بخرم یا نه ؟

rezausa2020
26-11-2015, 11:43
دوستان بتل چست مدت زمان داره ؟ ( یعنی تا یک ماه زمان بازی داره یا تا زمانی که بشه 90 شد ؟ ) تا آفر هست بگید تا ببینم بخرم یا نه ؟

1ماه گیم تایم مجانی داره
ربطی به تعداد هم نداره میتونید هرچند تا بخواید بسازید

G U L D A N
26-11-2015, 12:31
ببینید اگر لو 90 شدن 3 ماه طول بکشه ! همین بتل چست جواب می ده ؟

rezausa2020
26-11-2015, 13:22
ببینید اگر لو 90 شدن 3 ماه طول بکشه ! همین بتل چست جواب می ده ؟
3ماه تا لول نود؟
من تنها بازی میکنم 75 شدم تو 4 روز بعد چجوری تا 90 3ماه طول میکشه؟
شما اگر خیلی کم هم بازی کنی نهایت 5روز میتونی 90 شی

Milad.n1
26-11-2015, 17:56
اقا من الان بخوام بتل چستا با تخفیف بخرم از کجا باید بخرم؟

- - - Updated - - -

اقا من الان بخوام بتل چستا با تخفیف بخرم از کجا باید بخرم؟ لطفا سریع جواب بدید

soos1
26-11-2015, 18:51
اقا من الان بخوام بتل چستا با تخفیف بخرم از کجا باید بخرم؟

- - - Updated - - -

اقا من الان بخوام بتل چستا با تخفیف بخرم از کجا باید بخرم؟ لطفا سریع جواب بدید

درود
شما یک امتحان کنید اگه تو سرور امریکا پینگتون کمه من میتونم با قیمت پایین براتون تهیه کنم امکام فرستادن دعوتنامه رو هم دارم و میتونم اون ارمور هیرولیم هم براتون بگیرم که اکس پی میده و لول اپ سریعتر میکنین یا بهتون گلد میدم خودتون بگیرین بعدش درانور الان 12.5 دلاره که الان بتل چست 5 دلاره و درانور سرجمع رو هم زیر 90 یا 100 در میاد و استارکرفت که فری ریجن هست فروشگاههای دیگه همون قیمت اصلی بهتون میدن تخفیف مخفیف خبری نیست

G U L D A N
26-11-2015, 18:53
دوستان تو قسمت ثبت نام اکانت آیا نوشتن کشور ایران الزامیست ؟ ایران باشه یا جای دیگه ؟

soos1
26-11-2015, 19:09
هر جا بنویسین غیر از ایران... الان افغانستان ابروی بین الملیش از ایران ده برابر بیشتره .......... مزایای خرید از من
1. امکان فرستادن دعوتنامه
2. اگه گوشی اندروید دارین اون برنامه محافظ اکانت رو براتون میل میکنم
3. مقداری گلد میدم بعنوان هدیه
4.اومور هیرولیم
پارسال هم همین بود امسال هم همینه فقط با اکانت ساخته شده نمی تونین از دعوتنامه استفاده کنین و باید با کد دعوتنامه اکانت بسازین

Milad.n1
29-11-2015, 20:26
سلام دوستان من قرار بود بتل چستا با تخفیف از جایی بخرم که منتفی شد سرچ هم که کردم جایی را ندیدم که با تخفیف بفروشه. شما از کجا میخرید به منم معرفی کنید.
متاسفانه دوستمون soos در سرور امریکا میفروشه ولی من اروپا میخوام.
کسی جایی سراغ داره؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان من قرار بود بتل چستا با تخفیف از جایی بخرم که منتفی شد سرچ هم که کردم جایی را ندیدم که با تخفیف بفروشه. شما از کجا میخرید به منم معرفی کنید.
کسی جایی سراغ داره؟

- - - Updated - - -

کسی جایی سراغ داره؟

G U L D A N
30-11-2015, 00:20
originalkey.net

G U L D A N
30-11-2015, 09:31
دوستان تو سرور کازاک . شغلی که بشه راحت پول در آورد چیه ؟

deltax
30-11-2015, 19:59
ممد پرافت من برگشتم کازاک با چند تا از بچه ها گیلد قدیم قراره گیلد بزنیم...کازاک چی داری؟

Crawling In MySkin
30-11-2015, 20:14
چیز جدیدی نبردم ravencrest
تو کازاک پالادین همیشه سرپاس :n31:
هانتر و شمن هم هست ولی جفتشون low gear ان
میج و پریست هم هست ولی خستن لول 92 عن :دی
Ali last online 7 minutes ago
اومدی صوبت میکنیم :دی

G U L D A N
30-11-2015, 22:38
دوستانی که تو کاراک هستن می شه منم راهنمایی کنن

Crawling In MySkin
01-12-2015, 00:23
دوستان تو سرور کازاک . شغلی که بشه راحت پول در آورد چیه ؟
شغلا دیگه اهمیت چندانی ندارن
تقریبا همشون میتونن برات هفته ای 3k گلد مفت داشته باشن در بدترین شرایط اگه مت رو خودت دربیاری ک 10k (هر کدوم)
ولی شغل هایی که توصیه میکنم :
jewelcrafting
tailoring
leathercrafting
به طور کلی هم کار خوب فروختن item upgrade های 700 به 715 عه
با تیلورینگ میتونی بگ 30 اسلاتی هم بفروشی

soos1
01-12-2015, 01:32
درود
بزرگترین مشکل من هر سال موقع فروش اینه که دوستان بعد از اینکه مهلت تخفیفات تموم شد تازه یادشون می افته که باید خرید کنن... خدمتون عرض کنم که فقط در این یک هفته تنها بعد از پرداخت خرید دارم و اگه کسی رزو میخواد کنه باید مقداری بیعانه بشرط خرید کامل پرداخت کنه.... تا الان بیشتر همشهری هام و اوناییکه قبلا ازم خرید داشتن سفارش دادن و قیمت هم بتل چست با درانور 88 تومن میشه و اینم ایمیل منه برا کسانیکه احتمالا ایمیل منو ندارن یا اینجا اکانت ندارن که پیام بدن mpoop54@gmail.com ..... تا الان بیشتر استارکرفت گرفتن تا وارکرفت... پارسال یکی از بچه های همین فروم ازم خرید داشت اسمش هومن اگه اشتباه نکنم بود بعد اشتباهی کد امریکا رو تو اروپا وارد کرد و بعد کلی دردسر و صحبت با جی ام بلیز کدش رو تو سرور امریکا براش فعال کردن..... کد ها مثل باطری شارزی نیستن که چند بار و چند جا بشه ازشون استفاده کرد... یکبار مصرفن.... از لحاظ نوع بازی فرقی نداره اروپا یا امریکا یا روسیه یا چین .... فقط اگه نت ضعیفی دارین ممکنه به مشکل برخورد کنین... برا کسانیکه نتشون خوبه دیگه فرقی نمی کنه کجا بازی کنن... به هر حال بعد از اتمام افر قیمتها به حالت عادی برمیگرده و منم نمیتونم اضافی بخرم و منتظر بشم که مشتری براش پیدا بشه چون فعلا با این اوضاع بی ثبات زدن سایت برام هزینه اضافیه و نمیصرفه.... مثلا قرار بود توافق هسته ای بشه دلار بیاد پایین... اما دلار رفته بالاتر... همه چی برعکسه تو این خراب شده.... کسانیکه مایلند به خرید تا وقت هست اقدام کنن.... میتونین استارکرفت بگیرین اگه تو ارپا اکانت دارین و مشکلی هم نیست

RT8
01-12-2015, 20:11
سلام.

کسی هست در سرور Warmane.com بازی کنه؟

اگه هست بگه.

یه سری سوالاتی داشتم که ممنون میشم جواب بدین.

با تشکر...

kishamins
02-12-2015, 15:48
سلام دوستان
با توجه به اینکه بازی تخفیف وسوسه انگیزی خورده تصمیم گرفتم که بازی رو بگیرم.
چند تا سوال داشتم
میخواستم بدونم که میتونم بعد سه ماه بازی ( یه ماه فری و دو ماه هم گیم کارت بگیرم) اونقدری گلد دربیارم که دیگه نیازی به خرید گیم تایم نباشه؟ باید خیلی وقت صرف گلد در اوردن کنم؟
چه راه هایی برا گلد جمع کردن هست؟
چند وقت دیگه لیجن میاد و احتمالا چند ماه قبلش باید بازار راکد باشه با این وضع میشه گلد در آورد؟
برای خرید باید از گیفت کارت استفاده کنم؟
قصد دارم توی ریلم سیلورمون بازی کنم بچه ها کسی اونجا بازی میکنه؟>

من از تنها چیزی که میترسم اینه که برا گلد جمع کردن زیادی ازم وقت بگیره بازی چون احتمالا نتونم بیشتر از هفته ای ۱۲-۱۶ ساعت بازی کنم

خیلی ممنون میشم پاسخ بدین

Sent from my C5303

soos1
03-12-2015, 02:33
سلام دوستان
با توجه به اینکه بازی تخفیف وسوسه انگیزی خورده تصمیم گرفتم که بازی رو بگیرم.
چند تا سوال داشتم
میخواستم بدونم که میتونم بعد سه ماه بازی ( یه ماه فری و دو ماه هم گیم کارت بگیرم) اونقدری گلد دربیارم که دیگه نیازی به خرید گیم تایم نباشه؟ باید خیلی وقت صرف گلد در اوردن کنم؟
چه راه هایی برا گلد جمع کردن هست؟
چند وقت دیگه لیجن میاد و احتمالا چند ماه قبلش باید بازار راکد باشه با این وضع میشه گلد در آورد؟
برای خرید باید از گیفت کارت استفاده کنم؟
قصد دارم توی ریلم سیلورمون بازی کنم بچه ها کسی اونجا بازی میکنه؟>

من از تنها چیزی که میترسم اینه که برا گلد جمع کردن زیادی ازم وقت بگیره بازی چون احتمالا نتونم بیشتر از هفته ای ۱۲-۱۶ ساعت بازی کنم

خیلی ممنون میشم پاسخ بدین

Sent from my C5303

الکی پول گیفت کارت ندین که نمی تونین ادش کنین ... خیلی ها این مشکل رو دارن و جی ام های بیلز هم دیگه گیفت کارتها رو به حسابتون اضافه نمی کنن.... قیمت توکن هم هر ماه بیشتر از ماه قبل داره میشه... منم فعلا فقط تو سرور امریکا میتونم طبق تخفیف بگیرم و گلد هم میتونم تو سرور امریکا بفروشم دعوتنامه و .... هم تو سرور امریکا انجام میدم خواستین خبر بدین ... وقت زیادی نمونده

mahdi--
04-12-2015, 19:46
الکی پول گیفت کارت ندین که نمی تونین ادش کنین ... خیلی ها این مشکل رو دارن و جی ام های بیلز هم دیگه گیفت کارتها رو به حسابتون اضافه نمی کنن.... قیمت توکن هم هر ماه بیشتر از ماه قبل داره میشه... منم فعلا فقط تو سرور امریکا میتونم طبق تخفیف بگیرم و گلد هم میتونم تو سرور امریکا بفروشم دعوتنامه و .... هم تو سرور امریکا انجام میدم خواستین خبر بدین ... وقت زیادی نمونده
درود
من از ایشون بتل چست و درانور رو با تخفیف خریدم دعوت نامه داد و سی دی کی رو در اکانت وارد کرد نرم افزار محافظت از اکانت رو هم فرستاد .
مشکلی هم پیش نیومد.
کلا کارش درسته:n16:

soos1
04-12-2015, 20:08
درود
من از ایشون بتل چست و درانور رو با تخفیف خریدم دعوت نامه داد و سی دی کی رو در اکانت وارد کرد نرم افزار محافظت از اکانت رو هم فرستاد .
مشکلی هم پیش نیومد.
کلا کارش درسته:n16:

با تشکر از خرید شما

new evil
06-12-2015, 14:21
سلام
من دوستم balance گرفته می گه وقتی وارد می کنه اررور region میده
چه کنه؟

soos1
08-12-2015, 01:14
قبلا گفتم پولتون رو صرف خرید بالانس نکنین چون نمی تونین استفاده کنین تخفیف هم مثل اینکه تا چهارم ماه بعد ادامه داره البته به تاریخ میلادی ... خب پس فرصت هست اگه کسی خواست اعلام کنه براش ارزون بگیرم

new evil
08-12-2015, 04:33
مشکل از کشور بود
یه اکانت جدید ساختیم با کشور فرانسه
با 80 تومن بتل چست و وارلردزو خریدیم
xd

winterwind
08-12-2015, 22:04
سلام ببخشید الان بهترین سرور free چه سروری هست.
لطفا جواب بدین

winterwind
08-12-2015, 22:48
الان بهترین سرور free چه سروری هست؟
خاهشا جواب بدید

soos1
10-12-2015, 06:19
الان بهترین سرور free چه سروری هست؟
خاهشا جواب بدید
حالا چرا فری؟؟ بلیز که بهتره... مخصوصا الان تخفیف 75 درصدی داده بمدت یکماه تا 4 ماه زانویه این 75 درصدش هست با حول و حوش 88 تومن میتونین بیاین بلیز .... که می تونین بتل چست و درانور رو باهم بگیرین.... من میتونم از بتل نت شاپ امریکا براتون بگیرم اگه خواستن بمن اطلاع بدین

horono
11-12-2015, 12:43
سلام
دوستان پینگ من تو بلیزار بین 200 تا 400 هست ولی وقتی میرم اینس لگ عجیبی میگیره و پینگ به 7000 میرسه الان تو اینس بلک گیت به 6800 رسیده وقتی میام بیرون از اینس پینک درست میشه کسی میدونه مشکل از کجاست آرزو به دل موندم بتونم یه اینس برم

soos1
12-12-2015, 04:24
مشکل از اینترنت ایرانه تو اینس بخاطر اینکه 10 یا 25 نفر هستن و هرکدوم یک فعالیتی انجام میدن و این اطلاعات باید رفت و برگشت داده بشه لگ ایجاد میشه در نت بی کیفیت ایران

Iloveu-ALL
12-12-2015, 21:25
کسی سرور ایرانی به جز wowzone سراغ نداره؟ ترجیحا پچ 3.3.5
اگه نیست چندتا سرور خوب 3.3.5 خارجی معرفی کنید.

یه سوال دیگه الان کدوم پچ از همه بهتره و پلیرهاش بیشترن؟ 3.3.5 ، 4.3.4 یا 5.4.8؟

RT8
15-12-2015, 20:23
کسی سرور ایرانی به جز wowzone سراغ نداره؟ ترجیحا پچ 3.3.5
اگه نیست چندتا سرور خوب 3.3.5 خارجی معرفی کنید.

یه سوال دیگه الان کدوم پچ از همه بهتره و پلیرهاش بیشترن؟ 3.3.5 ، 4.3.4 یا 5.4.8؟

سلام دوست گرامی.

سرور خیلی هست. اما سرور های ایرانی پلیر کم دارن و ارزش بازی نداره. ( بهترین سرور ایرانی همین Wowzone هست. فکر کنم خودتون بتونین حدس بزنین بقیه چی هستن. )

چند سرور خوب 3.3.5a خارجی :

1. Warmane
2. Heroes-wow
3. Wowcircle
4. Gamer-District

این چند تا سرور رو مثال زدم که تقریبا از بقیه سر ترن. ( تا جایی که اطلاع دارم. ) ( رتبه به ترتیب نیست. )
بهتره خودتون برین به این سرور ها سری بزنین و ببینین کدوم به دل مینشینه.

هیچ پچی بهتر یا بدتر از پچ دیگه ای نیست مهم اینه که از کدوم خوشتون میاد. مهم اون سروریه که انتخاب میکنین.

اگه برترین سرور های فری رو میخواین ببینین کافیه به سایت زیر برین :

Xtremetop100

که تو Google سرچ کنید میاره.

اگر سوال یا راهنمایی بیشتر خواستین ، در خدمتیم.

با تشکر فراوان...

amin704
17-12-2015, 05:58
سلام.

1.چطوری به outland برم؟ من لول شصتم نامه اومده بیا بهت مونت و طلا بدم

2.شغل باستان شناسی تو بازی به چه دردی میخوره؟ چون خیلی تو مخیه هی دستگاه بزن و سرچ کن، چنتا فسیلو در اوردم و حل کردم میخوام بدونم اخرش چی میشه؟

3.سوال دیگم هم اینه که بهترین نژادو بهترین کلاس بهترین شغل چیه؟ میدونم که هر کدوم قابلیتا و کاربردای خودشونو دارن و همینطوری نمیشه گفت مثلا بهترین کلاس فلان، از اونطرف هر کس نظر خودشو دار، اما ابه هر حال بر اساس قابلیتم باشه یه کدوم سرتر و کاربردی تره از نظر شما کدومه؟ یا مثلا اونی که عموما همه برش یدارن و کاربردی میدوننش

من خودم الان نژادم انسان و کلاس واریور شغل هم اهنگی و معنچی، ولی خسته کنندس واسم، مثلا به خاطر واریور بودن، موقع جنگ فقط باید بچسبم بطرف و shout بزنم ، از اونطرف شغل اهنگر یکلی وسایل واسه ساخت هر چیزی نیاز دار که سخت گیر میاد بعضا

RT8
17-12-2015, 15:21
سلام.

1.چطوری به outland برم؟ من لول شصتم نامه اومده بیا بهت مونت و طلا بدم

2.شغل باستان شناسی تو بازی به چه دردی میخوره؟ چون خیلی تو مخیه هی دستگاه بزن و سرچ کن، چنتا فسیلو در اوردم و حل کردم میخوام بدونم اخرش چی میشه؟

3.سوال دیگم هم اینه که بهترین نژادو بهترین کلاس بهترین شغل چیه؟ میدونم که هر کدوم قابلیتا و کاربردای خودشونو دارن و همینطوری نمیشه گفت مثلا بهترین کلاس فلان، از اونطرف هر کس نظر خودشو دار، اما ابه هر حال بر اساس قابلیتم باشه یه کدوم سرتر و کاربردی تره از نظر شما کدومه؟ یا مثلا اونی که عموما همه برش یدارن و کاربردی میدوننش

من خودم الان نژادم انسان و کلاس واریور شغل هم اهنگی و معنچی، ولی خسته کنندس واسم، مثلا به خاطر واریور بودن، موقع جنگ فقط باید بچسبم بطرف و shout بزنم ، از اونطرف شغل اهنگر یکلی وسایل واسه ساخت هر چیزی نیاز دار که سخت گیر میاد بعضا

سلام.

1. بستگی داره به پچت ولی عموما از طریق Blasted Lands (جنوب شرقی Eastern Kingdoms ) میرن. ( ولی تو پچ 4.3.4 به بالا از طریق پورتالی که در مرکز شهر ها هست میشه رفت. )

2. راستش خودم باستان شناسی Up نکردم. ولی فکر کنم تو پچ 4.3.4 آخرش یه مانت استخوانی ترول هارو میده و مانت دونفره که پرواز میکنه. ( حدس میزنم. )

3. اگه در سرور بدون باگ و با لگ کم هستین ، بهترین نژاد به خودتون بستگی داره. کلاس بستگی به نژاد و خودتون داره. بهترین شغل هم به کلاستون بستگی داره. و هر کدوم که دوست داشتین رو میتونین بازی کنین... . اما اگر در سروری که باگ زیاد داره بازی میکنین و کلاس ها فیکس نیستن باید فیکس ترین رو انتخاب کنید!

من خودم در 4.3.4 اینطوری بودم:

نژاد : Human
کلاس: Warrior
شغل ها : Mining & BlackSmithing
شیوه : PvE

هر شغلی آپ کردنش سخته ولی وقتی آپ میشه انگار آسون بوده و میتونین باهاش کسب درآمد کنید. ( بعد از هر سختی ، آسانی هست. )

اگه PvE بازی میکنین Warrior خیلی میچسبه ولی اگه PvP باشین باید پینگتون کمتر از 100 باشه. ( کمتر از 300 هم بد نیست ولی خوب کسایی که پینگشون کمتر از شماست و آیتم هاش مثل شماست ، به احتمال بسیار زیاد ازش شکست میخورین. ) و نباید در استفاده از قدرت ها اشتباه کنید. و نیاز به ساخت Macro زیاد داره.

اگه سوالی بود در خدمت هستم.

با تشکر فراوان.

amin704
17-12-2015, 20:11
سلام.

1. بستگی داره به پچت ولی عموما از طریق Blasted Lands (جنوب شرقی Eastern Kingdoms ) میرن. ( ولی تو پچ 4.3.4 به بالا از طریق پورتالی که در مرکز شهر ها هست میشه رفت. )

2. راستش خودم باستان شناسی Up نکردم. ولی فکر کنم تو پچ 4.3.4 آخرش یه مانت استخوانی ترول هارو میده و مانت دونفره که پرواز میکنه. ( حدس میزنم. )

3. اگه در سرور بدون باگ و با لگ کم هستین ، بهترین نژاد به خودتون بستگی داره. کلاس بستگی به نژاد و خودتون داره. بهترین شغل هم به کلاستون بستگی داره. و هر کدوم که دوست داشتین رو میتونین بازی کنین... . اما اگر در سروری که باگ زیاد داره بازی میکنین و کلاس ها فیکس نیستن باید فیکس ترین رو انتخاب کنید!

من خودم در 4.3.4 اینطوری بودم:

نژاد : Human
کلاس: Warrior
شغل ها : Mining & BlackSmithing
شیوه : PvE

هر شغلی آپ کردنش سخته ولی وقتی آپ میشه انگار آسون بوده و میتونین باهاش کسب درآمد کنید. ( بعد از هر سختی ، آسانی هست. )

اگه PvE بازی میکنین Warrior خیلی میچسبه ولی اگه PvP باشین باید پینگتون کمتر از 100 باشه. ( کمتر از 300 هم بد نیست ولی خوب کسایی که پینگشون کمتر از شماست و آیتم هاش مثل شماست ، به احتمال بسیار زیاد ازش شکست میخورین. ) و نباید در استفاده از قدرت ها اشتباه کنید. و نیاز به ساخت Macro زیاد داره.

اگه سوالی بود در خدمت هستم.

با تشکر فراوان.

ممنون

بعد اپدیت کامل اهنگری چطوری میشه ازش پول در اورد ؟

راستی من الان لول شصتم، چطوری میتونم مونتای پرنده بگیرم؟ یک سریهاشو که استاندارد خود wow هست میشه گرفت بقیش کجاست؟ شنیدم بعضیاش از باس ها دراپ میشه ، اون به کنار جایی هست بشه مونتای بهتری خرید یا مثلا با questگرفت؟

در باره باستان شناسی هم توضیح بدید

راستی من pvp میرم

RT8
18-12-2015, 12:01
بعد اپدیت کامل اهنگری چطوری میشه ازش پول در اورد ؟

راستی من الان لول شصتم، چطوری میتونم مونتای پرنده بگیرم؟ یک سریهاشو که استاندارد خود wow هست میشه گرفت بقیش کجاست؟ شنیدم بعضیاش از باس ها دراپ میشه ، اون به کنار جایی هست بشه مونتای بهتری خرید یا مثلا با questگرفت؟

سلامی دوباره.

از طریق ساخت و فروش آیتم ها به پلیر های دیگه. و از طریق Mining هم میتونید با فروش سنگ و کانی های گرانقیمت و ارزون پول دربیارید.

از طریق همون فروشنده ی مانت که تو Stormwind و Orgrimmar هست. بقیش هنوز نیازی به گرفتنش نیست. اول لولتون رو آپ کنید بعد... . بله درسته ، اون کلا یه بحث جداست. بله از طریق Action House هم میشه از دیگر پلیر ها خرید ولی باید این رو هم در نظر گرفت که قیمت ها مناسب باشن.

Quest ها و Dangeon و Raid های زیادی هست که میشه ازشون Mount دراپ کرد که بهتره در Wowhead بدنبالشون بگردید.

با تشکر.

RT8
18-12-2015, 12:10
حالا دو تا سوال از خود شما دارم که اگه جواب بدین میتونم بهتر پاسخ پرسش ها و سوالاتتون رو بدم. اینه که :

1. در کدوم پچ ( Patch ) بازی میکنید؟
2. در کدوم سرور ( Server ) بازی میکنید؟

در باره ی باستان شناسی هم که خلاصه تعریفی نداره اما اگه واقعا میخواین درستشو بدونین به سایت Wowhead برین که همه چی به زبان English نوشته شده.

PvP برای کسایی بهتره که لگ نداشته باشن.
از نظر خودم PvE فانش بیشتر از PvP هست و آخرش آیتم هاش خوشگل تر از PvP میشه. ( نظر شخصی خودم هست. حالا شما نظر دیگه ای دارین ، خود دانید. )

با تشکر.

amin704
18-12-2015, 23:27
حالا دو تا سوال از خود شما دارم که اگه جواب بدین میتونم بهتر پاسخ پرسش ها و سوالاتتون رو بدم. اینه که :

1. در کدوم پچ ( Patch ) بازی میکنید؟
2. در کدوم سرور ( Server ) بازی میکنید؟

در باره ی باستان شناسی هم که خلاصه تعریفی نداره اما اگه واقعا میخواین درستشو بدونین به سایت Wowhead برین که همه چی به زبان English نوشته شده.

PvP برای کسایی بهتره که لگ نداشته باشن.
از نظر خودم PvE فانش بیشتر از PvP هست و آخرش آیتم هاش خوشگل تر از PvP میشه. ( نظر شخصی خودم هست. حالا شما نظر دیگه ای دارین ، خود دانید. )

با تشکر.

پچ cata و سرور wowzone، راستش اون موقع که pvp رو انتخاب کردم زیاد اطلاعات نداشتم و به نظر این بهتر اومدش

horono
19-12-2015, 11:18
سلام
گیم کارت 60 روزه نسخه اروپا ارزون از کجا میشه تهیه کرد همه جا تخفیف خورده بغیر از تو ای مملکت ؟

RT8
19-12-2015, 13:51
پچ cata و سرور wowzone، راستش اون موقع که pvp رو انتخاب کردم زیاد اطلاعات نداشتم و به نظر این بهتر اومدش

پس اگه شما در سرور Wowzone بازی میکنید ، خوب جز PvP چیز دیگه ای نداره و کلا سرور PvP هست و کمتر کسی میره PvE.

اینم بگم که در سروری چون Wowzone که یه جورایی Fun هست و بیشتر پلیر ها فقط در BG و Raid و Duel Zone هستن خرید و فروش کم صورت میگیره. پس نیازی هم به آپ کردن شغل نیست. مگر بخاطر قدرت که آخرش میده. ( تا جایی که میدونم و بازی میکردم ( در Wowzone ) فقط PvP بود و کلا PvE نداشت. اما حقیقتا الان اطلاعی ندارم. )

خوب PvP بازی کردن در این سرور خوبه. چون سرور ایرانیه و پینگ ها هم خوبه.

اگه سوالی دیگه ای هم بود ، در خدمتم. با تشکر فراوان.

rezausa2020
19-12-2015, 20:06
سلام
گیم کارت 60 روزه نسخه اروپا ارزون از کجا میشه تهیه کرد همه جا تخفیف خورده بغیر از تو ای مملکت ؟
سلام فکر نکنم گیم کارت تخفیف خورده باشه؟

amin704
19-12-2015, 21:08
پس اگه شما در سرور Wowzone بازی میکنید ، خوب جز PvP چیز دیگه ای نداره و کلا سرور PvP هست و کمتر کسی میره PvE.

اینم بگم که در سروری چون Wowzone که یه جورایی Fun هست و بیشتر پلیر ها فقط در BG و Raid و Duel Zone هستن خرید و فروش کم صورت میگیره. پس نیازی هم به آپ کردن شغل نیست. مگر بخاطر قدرت که آخرش میده. ( تا جایی که میدونم و بازی میکردم ( در Wowzone ) فقط PvP بود و کلا PvE نداشت. اما حقیقتا الان اطلاعی ندارم. )

خوب PvP بازی کردن در این سرور خوبه. چون سرور ایرانیه و پینگ ها هم خوبه.

اگه سوالی دیگه ای هم بود ، در خدمتم. با تشکر فراوان.

اقا خیلی ممنون ، من اشتباه گفتم مولتن هستم ، با سورا اشنای یندارم واسه همین اشتباه شد....

راستی چطور به northrend برم؟

RT8
19-12-2015, 22:27
اقا خیلی ممنون ، من اشتباه گفتم مولتن هستم ، با سورا اشنای یندارم واسه همین اشتباه شد....

راستی چطور به northrend برم؟

سلامی دوباره.

بله سرور Warmane سرور خوبیه. ارزش بازی کردن هم داره. راستی شما که لول 70 هستی بهتره از نظر خودم PvE بری چون فانش بیشتره.

از طریق کشتی در Stormwind و از طریق بالن در Orgrimmar. معمولا از این راه میرن که آسونتر هم هست. من نمیتونم آدرس دقیق بدم بهتره از کسایی که تو بازی هستن بپرسید. بهتر و دقیق تر میتونن کمکتون کنند.

راستی الان که در سرور Warmane بازی میکنی Pingت ( Msت ) چنده ؟ میپرسم چون اگه پینگش رضایت بخش بود شاید خودمم هم دوباره اومدم. چون قبلا Molten-wow بازی میکردم اما هک شد و ...

بهرحال ، همین دیگه.

با تشکر.

soos1
20-12-2015, 06:50
کاملا درسته همه جا تخفیف خورده بغیر از ایران یعنی حدود 90 درصد کشورهای جهان روز عیدشون تخفیف میدن اما تو ایران همه چی گرونه و گرونترهم میشه.... اما راجع به گیم تایم ... دیگه نیازی به خرید گیم تایم نیست با گلد تو بازی از اکشن هاوس میتونین گیم تایم بخرین

shaya3
20-12-2015, 11:50
سلام و خسته نباشید
من تا حالا بازی های آنلاین رو انجام نداده بودم ولی چون اسم این بازی رو خیلی شنیدم تصمیم گرفتم امتحانش کنم از سایت اصلی خودش دانلود کردم و چند تا کراکتر رو تا لول 20 رسوندم ولی نمی دونم چه طور آپگریدش کنم تا ادامه بدم ممنون می شم راهنمایی کنین

masoud93
20-12-2015, 14:17
سلامی دوباره.

بله سرور Warmane سرور خوبیه. ارزش بازی کردن هم داره. راستی شما که لول 70 هستی بهتره از نظر خودم PvE بری چون فانش بیشتره.

از طریق کشتی در Stormwind و از طریق بالن در Orgrimmar. معمولا از این راه میرن که آسونتر هم هست. من نمیتونم آدرس دقیق بدم بهتره از کسایی که تو بازی هستن بپرسید. بهتر و دقیق تر میتونن کمکتون کنند.

راستی الان که در سرور Warmane بازی میکنی Pingت ( Msت ) چنده ؟ میپرسم چون اگه پینگش رضایت بخش بود شاید خودمم هم دوباره اومدم. چون قبلا Molten-wow بازی میکردم اما هک شد و ...

بهرحال ، همین دیگه.

با تشکر.

نمیدونم خبر دارید یا نه ، ولی الان مولتن (وارمین) یه سرور لیچ کینگ داره که خیلی روش کار کرده و 10 هزار نفر ظرفیت داره (یه سری وقتا هم میره تو صف یوزرا همه رفتن اونجا :n04:) ، تقریبا باگ هم نداره (خیلی کم داره) شبیه سرور اصلی میمونه.
فقط مشکل اینجاست که 1 X هست و کلی لول آپ طول میکشه :n02:
پینگ هم الان من 140 بود امتحان کردم ، با سرور لندن هم تو پینگ تست همین حدود هستم ، خوبی wow نسبت به بقیه بازی ها اینه که با پینگ بالا هم میشه رفتش ، تا 250
خلاصه به نظر من اگه خاستید برگردید برید این سرور.

Iloveu-ALL
20-12-2015, 19:30
نمیدونم خبر دارید یا نه ، ولی الان مولتن (وارمین) یه سرور لیچ کینگ داره که خیلی روش کار کرده و 10 هزار نفر ظرفیت داره (یه سری وقتا هم میره تو صف یوزرا همه رفتن اونجا :n04:) ، تقریبا باگ هم نداره (خیلی کم داره) شبیه سرور اصلی میمونه.
فقط مشکل اینجاست که 1 X هست و کلی لول آپ طول میکشه :n02:
پینگ هم الان من 140 بود امتحان کردم ، با سرور لندن هم تو پینگ تست همین حدود هستم ، خوبی wow نسبت به بقیه بازی ها اینه که با پینگ بالا هم میشه رفتش ، تا 250
خلاصه به نظر من اگه خاستید برگردید برید این سرور.

ریلم lordaeron ریلم خوبی هست مولتن خیلی روش کار کرده و نسبت به اون 3تا ریلم دیگه چیز های اضافه تری داره ... حتی کلینت بازی هم تغییر داده ... رقیب سرور هایی مثل dalaran-wow هستش ... جز سرور های هاردکور هست با توجه به 1x بودن فقط لول آپ میبینی 2ماه طول میکشه ... و باید این ریلم خیلی کم باگ باشه تا ارزش بازی داشته باشه ، دانجن و bg های لول پایین داشته باشه! ، ثبات داشته باشه ..
قبلنا اینجا چند نفر مولتن بازی میکردن الان نمیدونم کسی هست آیا اگه کسی هست اطلاعات بده راجع به این ریلم! vip اش چطوره؟

چطوری چنین ریلمی زده سرور nostalrius هم یک ریلم داره که حداقل آنلاینش 6k هستش... الان هم که رفتم دیدم 9367 نفر آنلاین داره Rates 1X هم هست منتها پچ بازی 1.12
قبلنا ریلم ها اخرش 4k online:n02:

نمیدونم چرا احساس میکنم تعداد پلیر های wow سرور های private خیلی کم شده (بلیزارد که تکلیف روشنه کلی از مشتری هاش رفتن موندن تا پچ آخر یا legion)
و همزمان با این کم شدن سرور های 1x طرفدار پیدا کردن ... (فکر کنم بعضی از پلیر های بلیزارد اومدن تو private ها خخخخخ)
چندوقت پیش هم میخواستم با یکی دوتا از دوستام برگردیم wow سرور کاسپین ... منتهی بدلیل کمبود وقت قیدشو زدیم و ... بازم خیلی دوست دارم برگردم ولی البته یه سرور فان ک زیاد وقت نگیره

masoud93
20-12-2015, 20:24
آیا اگه کسی هست اطلاعات بده راجع به این ریلم! vip اش چطوره؟

با پوینت که چیزی نمیشه خرید ، کوین هم ایتم لجندری نمیشه خرید ، دیگه کسی با پول نمیتونه ست آخر بازی رو ببنده :n02:

Iloveu-ALL
20-12-2015, 21:25
با پوینت که چیزی نمیشه خرید ، کوین هم ایتم لجندری نمیشه خرید ، دیگه کسی با پول نمیتونه ست آخر بازی رو ببنده :n02:

پس بگو چرا 10k آنلاین داره :n04:
فقط ریلم lordaeron اینطوری هست دیگه؟ یا همه ریلم ها هستن؟
ست آخر pvp هم نمیشه خرید دیگه؟
ممنون

masoud93
20-12-2015, 23:53
پس بگو چرا 10k آنلاین داره :n04:
فقط ریلم lordaeron اینطوری هست دیگه؟ یا همه ریلم ها هستن؟
ست آخر pvp هم نمیشه خرید دیگه؟
ممنون

1000 نفرم میره تو صف :n04: ، ولی خوبیش اینه که هی چند وقت یه بار 1000 نفر بیشتر میکنن ظرفیت رو ، اولش که راه افتاد 4000 نفره بود.
آره ، فقط همین سرور اینجوریه ، بقیشون پره باگه و با پول همه چی میشه خرید ، کلا بقیه سرور هاش داغونه ، بازی کردم که میگم.
والا ست PVP رو نمیدونم دیگه ، اینجا گفته اطلاعات سرور رو:

soos1
21-12-2015, 06:10
سلام و خسته نباشید
من تا حالا بازی های آنلاین رو انجام نداده بودم ولی چون اسم این بازی رو خیلی شنیدم تصمیم گرفتم امتحانش کنم از سایت اصلی خودش دانلود کردم و چند تا کراکتر رو تا لول 20 رسوندم ولی نمی دونم چه طور آپگریدش کنم تا ادامه بدم ممنون می شم راهنمایی کنین

باید سی دی کی مربوطه رو بخرید و تو اکانتتون وارد کنین تا بتونین ادامه بدین... من میتونم طبق تخفیف بلیز براتون بخرم از شاپ امریکا.... حول و حوش 88 تومن.... تخفیفات حول و حوش 2 هفته دیگه ادامه داره.... خواستین بخرین همینجا اعلام کنین یا پی ام بدین....

G U L D A N
21-12-2015, 13:07
باید سی دی کی مربوطه رو بخرید و تو اکانتتون وارد کنین تا بتونین ادامه بدین... من میتونم طبق تخفیف بلیز براتون بخرم از شاپ امریکا.... حول و حوش 88 تومن.... تخفیفات حول و حوش 2 هفته دیگه ادامه داره.... خواستین بخرین همینجا اعلام کنین یا پی ام بدین....
تخفیفات روی گیم تایم هم هست ؟

RT8
21-12-2015, 14:03
سلام و خسته نباشید

سلام.
گفته ی دوستمون صحیحه ، اگه بخواین تو سرور اصلی بازی کنین باید پول بدین.

اما میتونین بدون پول دادن هم بازی کنید. بازی رو باید از فروشگاه ها بخرین. ( فروشگاه تو شهرتون یا اگه نبود از فروشگاه اینترنتی ( پستی ) ) و میتونین تو سرور های Free همچون Warmane و سرور های دیگر به صورت رایگان بازی کنید و لذت ببرین و نیازی هم به پرداخت پول زیادی نیست.

با تشکر.

amin704
22-12-2015, 20:11
سلامی دوباره.

بهرحال ، همین دیگه.

با تشکر.

راستش پینگ رو نمیدونم چطری متوجه بشم اما ل خیلی کمه

یه مشکلی دار، من الان واریور لول 70 هستم، اما dps من نسبت به لول هفتاد بودن و واریور بودن خیلی کمه به نظرم، توی بازی از یه لول 69 کمک خواستم خیلی راحت از عقب ضد همرو پودر کرد، اما من باید برم بچسبم به هدف ، بازم قدرت اونارو ندارم، البته زره و سلاحام خوبن و الان یدونه تا two handedتوی هر دستمه و dps اونا هم کم نیست... اما چرا انقد ضعیفم؟

RT8
22-12-2015, 21:50

یه مشکلی دار، من الان واریور لول 70 هستم، اما dps من نسبت به لول هفتاد بودن و واریور بودن خیلی کمه به نظرم، توی بازی از یه لول 69 کمک خواستم خیلی راحت از عقب ضد همرو پودر کرد، اما من باید برم بچسبم به هدف ، بازم قدرت اونارو ندارم، البته زره و سلاحام خوبن و الان یدونه تا two handedتوی هر دستمه و dps اونا هم کم نیست... اما چرا انقد ضعیفم؟

سلام.

ممنون از اطلاع رسانیتون. برای دیدن پینگ ، پایین رو مانیتور کوچک ماوس رو نگهدارید تا Ms و Fps رو نشون بده.

خوب Warrior یک کلاس با DPS بالا هست و اگه واقعا بلدش باشین ، بهترین DPS رو میتونین بیارین. ( با توجه به آیتم ها و پینگ مساوی )
شاید از Fix نبودن سرور Warmane باشه. چون طوری که میشنوم فقط به ریلم Lordareon اهمیت میده. شایدم به همین دلیل بازیکن در ریلم Cata کم داره.

اگه اولین بارتونه این بازی رو انجام میدین و خوب قلقش دستتون نیومده ، طبیعتا باید با آزمایش خطا یاد بگیرید. هر کس با این روش یاد میگیره. باید برین و از کسایی که قوی تر هستن Talent و Glyph و Gem و ... شون رو ببینید و از اون ها تقلید کنید تا زمانی که خودتون قوی شید. یک چیز خیلی مهم در این بازی Talent هست که خیلی خیلی مهمه. ( البته باید در انتخاب آیتم و جم و ... ست خودتون رو انتخاب کنید. برای مثال اگه Dps هستین ، آیتم های Dps رو باید بگیرین. اگه Tank باید Tank بگیرین. اگر هم Healer هستین باید آیتم های Healer رو بگیرید. که اینجا توضیحش خیلی خیلی مفصل میشه و نوشتن و خوندنش هم سردرد کننده خواهد بود. ) ( اگه خودم بازی میکردم میومدم راهنمایی کامل میکردم. بهتره از دوستانی که تو بازی هستن و هم زبان هم هستن یاد بگیرید. )

با تشکر.

masoud93
23-12-2015, 00:44

تا اونجا که من میدونم DPS وریر خیلی سخته ، یه ویدیو آموزشی از DPS ووریر دیدم پشمام ریخت رفتم میج برداشتم :n02:
طرف در حین زدن استنس (برا ووریر استنس بود یا پالادین؟:n02:) عوض میکرد و کلی پاور میزد ، خلاصه خیلی سخته ، من تانکشو رفتم اونم خیلی سخت بود.
باحالی ووریر اینه که میتونه 2 تا تو هند بندازه ، خیلی شاخ میشه لامصب :n05:
البته اینایی که من میگم برا لیچ کینگ هست ، شما کدومو بازی میکنید؟

soos1
23-12-2015, 06:06
تخفیفات روی گیم تایم هم هست ؟

رو گیم تایم که نه ولی قیمت گیم تایم از 15 به 12 دلار کاهش پیدا کرده بعد از توکن البته

amin704
23-12-2015, 06:17
سلام.

ممنون از اطلاع رسانیتون. برای دیدن پینگ ، پایین رو مانیتور کوچک ماوس رو نگهدارید تا Ms و Fps رو نشون بده.

خوب Warrior یک کلاس با DPS بالا هست و اگه واقعا بلدش باشین ، بهترین DPS رو میتونین بیارین. ( با توجه به آیتم ها و پینگ مساوی )
شاید از Fix نبودن سرور Warmane باشه. چون طوری که میشنوم فقط به ریلم Lordareon اهمیت میده. شایدم به همین دلیل بازیکن در ریلم Cata کم داره.

اگه اولین بارتونه این بازی رو انجام میدین و خوب قلقش دستتون نیومده ، طبیعتا باید با آزمایش خطا یاد بگیرید. هر کس با این روش یاد میگیره. باید برین و از کسایی که قوی تر هستن Talent و Glyph و Gem و ... شون رو ببینید و از اون ها تقلید کنید تا زمانی که خودتون قوی شید. یک چیز خیلی مهم در این بازی Talent هست که خیلی خیلی مهمه. ( البته باید در انتخاب آیتم و جم و ... ست خودتون رو انتخاب کنید. برای مثال اگه Dps هستین ، آیتم های Dps رو باید بگیرین. اگه Tank باید Tank بگیرین. اگر هم Healer هستین باید آیتم های Healer رو بگیرید. که اینجا توضیحش خیلی خیلی مفصل میشه و نوشتن و خوندنش هم سردرد کننده خواهد بود. ) ( اگه خودم بازی میکردم میومدم راهنمایی کامل میکردم. بهتره از دوستانی که تو بازی هستن و هم زبان هم هستن یاد بگیرید. )

با تشکر.

بازم ممنون، پینگ حدود 165 بود در این لحظه

تا اونجا که من میدونم DPS وریر خیلی سخته ، یه ویدیو آموزشی از DPS ووریر دیدم پشمام ریخت رفتم میج برداشتم :n02:
طرف در حین زدن استنس (برا ووریر استنس بود یا پالادین؟:n02:) عوض میکرد و کلی پاور میزد ، خلاصه خیلی سخته ، من تانکشو رفتم اونم خیلی سخت بود.

cata. منم الان تو تا تو هند دارم، اما سرعته ضربه زدن باهاشون پایینه miss هم زیاد میشه

RT8
23-12-2015, 13:42

سلام.

درسته که سخته و بخاطر همین سختیش بهترین کلاس PvE و PvP ( در 3.3.5a ) هست. البته اگه کلاس Warrior میسازید باید یعنی باید Macro بسازید. چون بعضی قدرت هارو داره که میشه هر دو رو توی یک لحظه زد و برای این کار macro میخواد.

یادمه یک Warrior در 3.3.5a با آیتم با GS پایین ( HP=19K ) همه رو تو Duratar یا همون دوئل زون هورد ها شکست داد. حتی فول هاشونو. یکی دو هفته بعد دیدم Wrathful شده. گفت پینگش 15 هست! گفت همه قدرت هاش Macro هست. یعنی میگم این دیگه کی بود؟! اینطور آدم ها کمیاب هستن.

برای بازی کردن کلاس Warrior (در کل همه ی کلاس ها ) پینگتون باید پایین باشه. ( اون پایین مانیتور کوچیک باید سبز باشه. )

خلاصه اینه که درسته سخته اما می ارزه. من که از زمانی که wow بازی میکنم Warrior هستم. خیلی هم کیف میده. گیم پلیش عالیه و ...

با تشکر.

RT8
23-12-2015, 13:53
cata. منم الان تو تا تو هند دارم، اما سرعته ضربه زدن باهاشون پایینه miss هم زیاد میشه

حتما Two Hand هاتون مال لول خیلی پایین هست. بهتره قدرت هاشونو به خوبی نگاه کنید. اگه Warrior هستید ، در پچ 4.3.4 این ها ضرورین:

Strengh
Mastery
Critical Strike Rating
Haste Rating

آیتم های لول پایینتون همینارو داشته باشن رضایت کننده هست. Stamina هم نیازه ولی خیلی مهم نیست. وقتی لول 85 شدین اونجاش مهم تر میشن این قدرت های فوق.

بازم میگم که اگه خودم تو بازی بودم کمک خیلی بیشتری میتونستم بکنم. از این رو دنبال یک Warrior قوی تو بازی باشین.

با تشکر فراوان.

X God of War X
25-12-2015, 07:03
دوستان, الان که خرید بازی تخفیف خورده, میشه بازی رو خرید ولی فعلا فعال نکرد؟ بخاطر اون 1 ماه گیم تایم رایگان, چون تا اوایل بهمن درگیر امتحانات پایان ترم و... هستم و اصلآ وقتی برای بازی ندارم

mahdi--
25-12-2015, 08:58
دوستان, الان که خرید بازی تخفیف خورده, میشه بازی رو خرید ولی فعلا فعال نکرد؟ بخاطر اون 1 ماه گیم تایم رایگان, چون تا اوایل بهمن درگیر امتحانات پایان ترم و... هستم و اصلآ وقتی برای بازی ندارم
پس از خرید سی دی کی بازی رو دریافت میکنی که هر وقت بخوای میتونی فعالش کنی.

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

soos1
26-12-2015, 03:54

اگه قصد خرید داری وقت زیادی نمونده .... حول و حوش 10 روز مونده .... من بتل چست و درانور رو باهم حول و حوش 88 یا کمتر میتونم برات بگیرم + یکسری مزایای دیگه مثل محافظ اکانت و ارمور هیرولیم و دعوتنامه اگه خواستی

k@sra_m
26-12-2015, 16:56
سلام الان بازی تخفیف خورده من اگه یه بالانس کارت 20 یوریی بگیرم می تونم هم پچ پانداریا و هم درانور و بخرم دیگه درسته ؟!

mahdi--
26-12-2015, 16:59
سلام الان بازی تخفیف خورده من اگه یه بالانس کارت 20 یوریی بگیرم می تونم هم پچ پانداریا و هم درانور و بخرم دیگه درسته ؟!
میشه ولی باید کشور اکانتی که بالانس رو درش وارد میکنید ایران نباشه.

soos1
27-12-2015, 03:22

بالانس بگیر نگیر داره یعنی احتمال اینکه اد نشه و حتی جی ام اد نکنه هست مخصوصا تو اکانتهاییکه تازه ساخته شده.... درثانی تا اونجاییکه من میدونم یک سری پیش شرایط داره برا وارد کردن بالانس

soos1
27-12-2015, 16:19
کسانیکه قصد خرید دارن قیمت دقیق من در حال حاضر 85 تومنه + یکسری اشانتینون میدم به مشتریام مثل محافظ اکانت برای گوشیهای اندروید و گلد برا ارمور هیرولیم و دعوتنامه و.... اینم ایمیلمه mpoop54@gmail.com..... فقط من از شاپ امریکا فعلا خرید میتونم کنم براتون.... اگه پینگتون با سرورهای امریکا خوبه یا نت خوب دارین خیالتون راحت باشه... امسال سومین ساله که تو کریسمس من این خریدها رو برا دوستان انجام میدم .... این مدت تخفیفات که تموم بشه قیمتها برمیگرده به حالت اول

AkhSureros
31-12-2015, 12:14
کسانیکه قصد خرید دارن قیمت دقیق من در حال حاضر 85 تومنه + یکسری اشانتینون میدم به مشتریام مثل محافظ اکانت برای گوشیهای اندروید و گلد برا ارمور هیرولیم و دعوتنامه و.... اینم ایمیلمه mpoop54@gmail.com..... فقط من از شاپ امریکا فعلا خرید میتونم کنم براتون.... اگه پینگتون با سرورهای امریکا خوبه یا نت خوب دارین خیالتون راحت باشه... امسال سومین ساله که تو کریسمس من این خریدها رو برا دوستان انجام میدم .... این مدت تخفیفات که تموم بشه قیمتها برمیگرده به حالت اول

تا کی وقت هس داداش؟
اینی که میخریم تا چند وقت شارژ داره؟

S.R Download
31-12-2015, 21:25
آقا یه سوال داشتم !
توی پچ 3.3.5a بهترین کلاس DPS زن توی PVE چیه ؟؟؟
من واریور رو امتحان کردم خوب میزد ولی زیاد خوشم نیومد آخه خیلی بازی باهاش خشکه !
یه کلاس باشه که بازی باهاش حال هم بده

شما کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟؟

soos1
01-01-2016, 01:56
تا کی وقت هس داداش؟
اینی که میخریم تا چند وقت شارژ داره؟

درود
فکر کنم تا 3 یا 4 روز دیگه وقت هست اگه قصد خرید دارید زودتر اقدام کنید.... ایمیلم رو نوشتم قبلا.... 30 روز شارز رایگان داره .... البته میشه 40 روز هم کرد که من برا کاربر mahdi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که از من خرید داشت 40 روزش کردم اینم لینک
Starting November 24, 2015 through January 4, 2016 at 11:59 p.m. PST
+ اشانتیونهایی که نوشتم و موقع تحویل سی دی کی تقدیمتون میکنم

masoud93
01-01-2016, 14:05
آقا یه سوال داشتم !
من واریور رو امتحان کردم خوب میزد ولی زیاد خوشم نیومد آخه خیلی بازی باهاش خشکه !

دوز زن دوست دارید یا نزدیک زن؟
بهترین کلاس همون ووریر ولی تقریبا هیچ کس نمیتونه باهاش دی پی اس خوب بده بس که سخته پس این هیچی :n02:
پالادین نزدیک زن و میج دور زن بهترین کلاس های PVE هستن که کار هم باهاشون راحته ، یعنی بیشتر افراد میتونن باهاشون دی پی اس بالا بدن.

mahdi--
01-01-2016, 14:22
من لول 100 شدم ولی آیتم لولم به هیچ دانجن یا رید وارلرد بجز اسکایریچ نمیرسه.
از کجا میتونم آیتم خوب گیر بیارم؟

RT8
01-01-2016, 20:46
آقا یه سوال داشتم !

سلام.

Warrior.
من خودم Warrior بازی میکردم. Warrior بازی کردن کار خیلی سختی نیست! فقط یه ده بیست تا Macro بساز. چشم بسته بازی کن! خودم با این روش تو راید ها DPS اول میشدم. خشک :| کجاش خشکه ؟ خیلی هم حال میده. ( ولی خوب ، خود نظر شخصیه شماست. )

یه کلاسی بازی کردنش حال میده که خود شخص ازش خوشش بیاد. مثلا کلاسی که من خوشم میاد : Warrior.
اما اگه میخواین کلاسی رو بازی کنید که بالاترین DPS رو بزنه ، ممکنه بعدا ازش دلسرد بشین و دوباره تعویض کلاس کنید. چون همونطور که در جمله ی فوق گفته شد بهترین کلاس ، کلاسیه که خود شخص ازش خوشش بیاد. پس بدنبال کلاس مورد علاقتون باشید نه کلاس با DPS بالا. ( اگه قصدتون از بازی فقط سرگرمی هست. )

اما خوب بهترین کلاس ها تو پچ 3.3.5a یا همون Wotlk طوری که شنیدم :

PVP نزدیک زن: Warrior
PVP دور زن : Warlock
PVE نزدیک زن: Warrior
PVE دور زن : Warlock & Mage

( شنیدم و دیدم ها. بعدا از من طلب کار نشین. :| )

با تشکر فراوان.

G U L D A N
01-01-2016, 21:07
من لول 100 شدم ولی آیتم لولم به هیچ دانجن یا رید وارلرد بجز اسکایریچ نمیرسه.
از کجا میتونم آیتم خوب گیر بیارم؟

برو ASHRAN ! یکم آینم بگیر

mahdi--
01-01-2016, 22:09
برو ASHRAN ! یکم آینم بگیر
کوئست های داستانی رو لازم نیست برم؟

mahdi--
03-01-2016, 20:13
من وقتی میخوام یه پرسش از پلیرها بپرسم ولی همشون AFK ان:

RT8
03-01-2016, 21:07
من وقتی میخوام یه پرسش از پلیرها بپرسم ولی همشون AFK ان:

دوست عزیز من میخوام جوابتو بدم ، ولی WOD بازی نکردم که بتونم جواب درست بهت بدم. :/

ولی درباره اون سوالت فکر کنم نیازی نباشه کوئست های داستانی رو رفت.

اگه آیتم نداری برو شغل ( Work ) آپ کن و باهاش پول در بیار و از Action House یا هر جا دیگه ، آیتم بخر. بعد از طریق Random Dangeon Finder برو به دانجن ها و راید های پایین. یا برو Ashran : ) نمیدونم چیه ولی این دوستمون m_co2 گفته. : ) فکر کنم کاربلده ، به حرفش گوش بده. : )

با تشکر.

mahdi--
03-01-2016, 21:14
دوست عزیز من میخوام جوابتو بدم ، ولی WOD بازی نکردم که بتونم جواب درست بهت بدم. :/

ولی درباره اون سوالت فکر کنم نیازی نباشه کوئست های داستانی رو رفت.

اگه آیتم نداری برو شغل ( Work ) آپ کن و باهاش پول در بیار و از Action House یا هر جا دیگه ، آیتم بخر. بعد از طریق Random Dangeon Finder برو به دانجن ها و راید های پایین. یا برو Ashran : ) نمیدونم چیه ولی این دوستمون m_co2 گفته. : ) فکر کنم کاربلده ، به حرفش گوش بده. : )

با تشکر.
لامصب این ASHRAN عجب آیتمایی داره:n02:
نمیشه تو پچ درانور ICC و BT رفت؟

amin704
03-01-2016, 23:32
مولتن کسی نمیدونه چرا بالا نمیاد؟

rezausa2020
04-01-2016, 03:34
لامصب این ASHRAN عجب آیتمایی داره:n02:
نمیشه تو پچ درانور ICC و BT رفت؟

raid های icc و cata رو تنهایی هم میتونی بزنی (cata سخته یکذره اگه بخوای heroic 25 بری یا mythic )
ولی عموما پچ لیچ کینگ به پایین رو راحت میتونی بزنی تنهایی
در مورد سوال اولت هم واسه آیتم اگه ashran بری pvp میگیری واسه pve زیاد کارساز نیست ولی خوب ilvl بالا میبره(ممکنه بعدا تو raid های mythic نبرنت )
اگر میخوای pve بازی کنی بهترین راه اینه tannan jungle رو باز کنی (garrison lvl 3 میخواد ) بعدش که باز کردی quest daily انجام میدی بهت apexis crystal میده با اون میتونی آیتم بخری
یادت باشه هرموقع خواستی بدونی چیکار باید بکنی گزینه ی adventure guide خیلی میتونه کمکت کنه
موفق باشی

---------
راستی در مورد اون قضیه afk player ها
ببین بستگی داره
نظر شخصی منو بخوای بهت میگم کسایی که توی warspear هستن کلا اینجورین :D - معمولا اونجا هرکسی یا کاری داره انجام میده یا منتظر کسیه من بودم تو orgrimmar میگشتم :D
مثلا من با rogue مشکل داشتم اولا که اومده بودم تو wow داشتم تمرین میکردم با dummy ( همون ماسماسکا که میزنی ) بعد یارو اومد گفت بیا duel کنیم گفتم باشه بعد duel گفت چرا این لولو نزدی چرا اونکارو نکردی
من تا قبل اون نصب لولامو نمیزدم با rogue بعد نزدیک 1 ساعت نشست بهم یاد داد همه چیزو! غریبه!!!
یا او دفعه میخواستم یک آیتمی بخرم (heirloom ) نزدیک 2هزار تا گلد کم داشتم گفتم کسی داره بده (واقعا نیاز داشتم چون نزدیک 20هزار تا خرج کردم دیگه نداشتم ) طرف بهم 3هزار تا داد!!!!
یا مثلا اون سری داشتم با یکی حرف میزدم طرف همینجوری گفت بیا اینجا 5هزارتا گلد بهم داد
یا دوستم اون سریع تو orgrimmar بود طرف یهو صفحه ی trade رو باز کرد باهاش بهش یک mount داد که 2هزار تا گلد میارزه

در کل آدم خوب زیاده حالا شاید فقط من اینجوری بودم ولی ...
اوف چقدر نوشتم :P

Iloveu-ALL
04-01-2016, 18:56
مولتن کسی نمیدونه چرا بالا نمیاد؟

مولتن سرورش پوکید.

سرور مولتن با سرور آرنا تورنومنت یکی شدن ، اسمش هست: warmane

RT8
04-01-2016, 19:18
مولتن سرورش پوکید.

سرور مولتن با سرور آرنا تورنومنت یکی شدن ، اسمش هست: warmane

بله درسته.
اما منظور دوستمون این بود که چرا سرور Warmane یا همون Molten-wow قدیم ، الان بالا نمیاد؟
---
فکر کنم چون سرور اون موقع داون شده بوده. یا از نت خودش بوده. یا از لگ بودن زیاد.

اما الان که دیدم سایتش که اوضاعش رو به راهه. 2000 پلیر هم دارن بازی میکنن. فکر کنم از نت خود آقای amin704 هستش.

amin704
05-01-2016, 00:31
بله درسته.
اما منظور دوستمون این بود که چرا سرور Warmane یا همون Molten-wow قدیم ، الان بالا نمیاد؟
---
فکر کنم چون سرور اون موقع داون شده بوده. یا از نت خودش بوده. یا از لگ بودن زیاد.

اما الان که دیدم سایتش که اوضاعش رو به راهه. 2000 پلیر هم دارن بازی میکنن. فکر کنم از نت خود آقای amin704 هستش.

هنوزم درست نشده، با فیلتر شکنم تست کردم همینه...

سایتشم بالا نمیاد

اینم تاییدیش:

- - - Updated - - -

بله درسته.
---

سایتشم بالا نمیاد

اینم تاییدیش:

RT8
05-01-2016, 21:56

سایتشم بالا نمیاد

اینم تاییدیش:

- - - Updated - - -

سایتشم بالا نمیاد

اینم تاییدیش:

مگه شما نگفتید دارین در سرور warmane بازی میکنید‌؟! گفتین لول ۷۰ شدین! ...
فکر کنم منظورتون رو گرفتم. :‌‌‍‍|
سرور moltenwow خیلی مدت پیش توسط هکر ها هک شد و داون شد.
و پس از اون با یک سرور دیگه پیوند خورد و اسمش شد warmane.
اگه هیرو ، ووت ، دونیت پوینت ، یا هر چی داشتین همگی نابود شدن و از بین رفتن.
:| الان هم اسم مولتن شده : Warmane.com

با تشکر.

X God of War X
06-01-2016, 08:01
دوستان الان بهترین سرور رایگان (پچ لیچ کینگ) کدوم هست؟ قبلا یادمه مولتن (Warmane) بود ولی الان تو سایتی مثل xtremetop100 اصلا خبری ازش نیست!

فاکتورهای مورد نظر من
فیکس بالا
جمعیت
بعد یک مدتی جمع نکنه بره و همه چی بپره. ممنون

ardalan_
06-01-2016, 13:32
دوستان الان بهترین سرور رایگان (پچ لیچ کینگ) کدوم هست؟ قبلا یادمه مولتن (Warmane) بود ولی الان تو سایتی مثل xtremetop100 اصلا خبری ازش نیست!

فاکتورهای مورد نظر من
فیکس بالا
جمعیت
بعد یک مدتی جمع نکنه بره و همه چی بپره. ممنون
همون Warmane در حال حاضر بهترین سرور برای Wotlk هستش
مخصوصا ریلم Lordaeron که تعداد پلیر های آنلاینش بعد از ظهر به 10000 نفر میرسه (اون قدیم قدیما که مولتن نپوکیده بود و بیشتریا کاتا باز بودن پر جمعیت ترین ریلم 5000 cap بود!:n02:)
بعدشم نکته جالبش اینه که بخش های مختلف بازی رو تکه تکه بیرون میدن مثلا بعد از یه ماه outland اومد ماه بعدش death knight و ...
درباره فیکس بودن هم باید بگم پشت سر هم باگ هایی که ریپروت میشه رو فیکس میکنن بری تو خود سایت میبینی که برای Lordaeron سنگ تموم گذاشتن (کلا هر چی خبر مربوط به فیکس و آپدیت هست مال همین ریلمه)
xp rate x1 داره و از vote point نمیشه استفاده کرد و از بوست و خرید آیتم لجنردی و ... خبری نیست (البته فقط برای این ریلم)
درباره سوال آخر هم باید بگم حادثه خبر نمی کتد!
ولی احتمالا از فاجعه (!) ی مولتن درس گرفتن...

پ.ن:
درباره ی سرور های دیگه باید بگم بیشترشون جنبه ی fun دارن و اگه میخوای درست و حسابی بازی کنی اصلا توصیه نمی شوند:n15:

peahman
06-01-2016, 19:59
دوستان این ریلم! vip اش چطوره؟

Iloveu-ALL
06-01-2016, 20:35
wotlk کلا آیتم لنجدری درست حسابی دوتا داره:
Shadowmourne و Valanyr
به جز اینا میشه آیتم دونات کرد? مثلا:
فول ست پی وی پی 270
ترینکت 284
weapon 277 پی وی پی یا 284

اگه اینطوریم باشه ارزش داره واقعا shadowmourne تخیلی هست با اون strength دادنش و 2k 2k اتک دادن
کار یک ترینکت رو میکنه! :n27:خیلیارو میبینی صرفا یه shadowmourne ادد میکنه!

ardalan_
06-01-2016, 21:13
wotlk کلا آیتم لنجدری درست حسابی دوتا داره:
Shadowmourne و Valanyr
به جز اینا میشه آیتم دونات کرد? مثلا:
فول ست پی وی پی 270
ترینکت 284
weapon 277 پی وی پی یا 284

اگه اینطوریم باشه ارزش داره واقعا shadowmourne تخیلی هست با اون strength دادنش و 2k 2k اتک دادن
کار یک ترینکت رو میکنه! :n27:خیلیارو میبینی صرفا یه shadowmourne ادد میکنه!

میشه آیتم و ست رو با دونیت گرفت (بالاخره باید ازیه جا پول به جیب بزنند:n02:) ولی با یه سری محدودیت جزئی همراهه
مثلا آیتم هایی که تو استور سرور فروخته میشه همیشه 1 tier پایین تر از آیتم های موجود تو بازی اند (تا وقتی که آیتم های توی بازی به آخرین سطح خودشون برسن که اصولا با ریلیز شدن آخرین بخش بازی بدون محدودیت محسوب میشه)

amin704
09-01-2016, 01:40
مگه شما نگفتید دارین در سرور warmane بازی میکنید‌؟! گفتین لول ۷۰ شدین! ...
فکر کنم منظورتون رو گرفتم. :‌‌‍‍|
سرور moltenwow خیلی مدت پیش توسط هکر ها هک شد و داون شد.
و پس از اون با یک سرور دیگه پیوند خورد و اسمش شد warmane.
اگه هیرو ، ووت ، دونیت پوینت ، یا هر چی داشتین همگی نابود شدن و از بین رفتن.
:| الان هم اسم مولتن شده : Warmane.com

با تشکر.

چک کردم اکانتم واسه همون warmaneهستش، تا یک هفته پیش هم بازی میکردم اما الان یه مدت بالا نمیومد، الان هم کرش میکنه، چیکار کنم؟

RT8
09-01-2016, 15:23
چک کردم اکانتم واسه همون warmaneهستش، تا یک هفته پیش هم بازی میکردم اما الان یه مدت بالا نمیومد، الان هم کرش میکنه، چیکار کنم؟

سلامی دوباره.

من همین الان سایت Warmane رو سرچ کردم : 1421 نفر آنلاین در Neltharion. پس مشکل از سرور نیست.

از دیگر ایرانی هایی که در سرور Warmane و ریلم Neltharion بازی میکنند ، پرسیدید آیا؟ شاید مشکل از نت ایران باشه.

منظور از کرش کردن ، همون Wow-Eror هست؟!

من که هم اکنون در Warmane بازی نمیکنم. پس نمیتونم بگم مشکل از کجاست. بهتره برین Forum و مشکلتون رو اونجا مطرح کنید. ( در انجمن فارسی فکر نکنم جوابتون رو سریع بدن ، بهتره برین در انجمن American یا Support & Q/A پرسشتون رو مطرح کنید. ( به زبان انگلیسی ) )

با تشکر.

EternalWanderer
14-01-2016, 09:01
سلام دوستان. بهترین سرور رایگان غیر fun برای warlords of draenor چیه؟ و چه پچی نیاز داره؟

arminba
14-01-2016, 23:23
سلام دوستان این طور که متوجه شدم برای بازی کردن تو هر سروری باید نسخه ت با اون سرور یکی باشه
اگه میشه لطفا یه لینک واسه خرید اینترنتی یه ورژن خوب که با سرور خوب هم مچ باشه بذارید
( اگه هم آپدیت نیاز داشت مشکلی نیست فقط ورژن اوکیی باشه )
مثلا
Wrath of the Lich King یا
Mists of Pandaria
The Burning Crusadeکدومش رو بخرم بهتر و راحت تر میشه بازی کرد

X God of War X
15-01-2016, 08:53
سلام دوستان این طور که متوجه شدم برای بازی کردن تو هر سروری باید نسخه ت با اون سرور یکی باشه
اگه میشه لطفا یه لینک واسه خرید اینترنتی یه ورژن خوب که با سرور خوب هم مچ باشه بذارید
مثلا
Mists of Pandaria
The Burning Crusade

کدومش رو بخرم بهتر و راحت تر میشه بازی کرد
تو تصویر زیر کاملآ وضعیت WoW مشخصه. جدا از اون سرورهای لیچ کینگ (پچ 3.3.5) درصد فیکسشون بیشتر هست. من شخصآ بعد از امتحانات (1 بهمن) می خوام تو سرور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و ریلم Lordaeron شروع کنم. درمورد خرید نمی تونم نظری بدم چون خودم دانلود کردم (17 گیگ)

ardalan_
15-01-2016, 13:00
مثلا
Mists of Pandaria
The Burning Crusade

از مورد هایی که گقتی TBC رو بیخیال شو چون خیلی قدیمیه و سرور های فری که براش هست جمعیت چندانی نداره و کلا نمی ارزه بخوای بری این پچ رو بازی کنی
در مورد دو گزینه ی دیگه باید بگم اگه میخوای درست و حسابی بازی کنی( fun نمیخوای بازی کنی) بهتره بری Wotlk
چون الان پرجمعیت ترین سرور (warmane) و فیکس ترین ریلمش (Lordaeron) برای همین پچ هست.
لینک خرید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C--%D9%BE%DA%86-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%88%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%84%DB%8C%DA%86-%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%AA%D8%A7-%D9%BE%DA%86-%D9%BE%DA%86-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%88%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%84%DB%8C%DA%86-%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%AA%D8%A7-%D9%BE%DA%86-3.3.5.html) من خودم سه سال پیش بازی رو از همین آدرس خریدم و بدون مشکل نصب کردم ولی جاهای دیگه هم خریدش مشکلی نداره فقط باید حواست باشه نسخه پچ 3.3.5a باشه و نسخه Alpha یا Beta نباشه!
اگرم مشکلی از نظر سرعت پایین و پینگ بالا داری (که امیدوارم نداشته باشی:n02:) میتونی بری mop بازی کنی چون سرور ایرانی براش وچود داره خیلی فیکس نیست ولی pvp اش حال میده!

سلام دوستان. بهترین سرور رایگان غیر fun برای warlords of draenor چیه؟ و چه پچی نیاز داره؟
سرورای فری wod الان همه 6.2.3 اند و سرور فیکس درست حسابی وجود نداره:n02: چون wod پج جدیدیه کسی انقدر روش کار نکرده و سرورایی که براش هست رو جنبه ی pvp کار کردن تا pve بعدشم wod با اختلاف مزخرف ترین پچ wow هست (مثلا خودم خیلی بازی کردم:n09:) و سرور فری مخصوصا،اصلا ارزش بازی نداره بنابراین بهتره روش خط بکشی
ولی با این حال اگه هنوزم میخوای این پچ رو بازی کنی wodempire ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و hellscream-wow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تنها سرورایی هستن که میشناسم

arminba
15-01-2016, 14:05
از مورد هایی که گقتی TBC رو بیخیال شو چون خیلی قدیمیه و سرور های فری که براش هست جمعیت چندانی نداره و کلا نمی ارزه بخوای بری این پچ رو بازی کنی
در مورد دو گزینه ی دیگه باید بگم اگه میخوای درست و حسابی بازی کنی( fun نمیخوای بازی کنی) بهتره بری Wotlk
چون الان پرجمعیت ترین سرور (warmane) و فیکس ترین ریلمش (Lordaeron) برای همین پچ هست.
لینک خرید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C--%D9%BE%DA%86-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%88%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%84%DB%8C%DA%86-%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%AA%D8%A7-%D9%BE%DA%86-%D9%BE%DA%86-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%88%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%84%DB%8C%DA%86-%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%AA%D8%A7-%D9%BE%DA%86-3.3.5.html) من خودم سه سال پیش بازی رو از همین آدرس خریدم و بدون مشکل نصب کردم ولی جاهای دیگه هم خریدش مشکلی نداره فقط باید حواست باشه نسخه پچ 3.3.5a باشه و نسخه Alpha یا Beta نباشه!
اگرم مشکلی از نظر سرعت پایین و پینگ بالا داری (که امیدوارم نداشته باشی:n02:) میتونی بری mop بازی کنی چون سرور ایرانی براش وچود داره خیلی فیکس نیست ولی pvp اش حال میده!

سرورای فری wod الان همه 6.2.3 اند و سرور فیکس درست حسابی وجود نداره:n02: چون wod پج جدیدیه کسی انقدر روش کار نکرده و سرورایی که براش هست رو جنبه ی pvp کار کردن تا pve بعدشم wod با اختلاف مزخرف ترین پچ wow هست (مثلا خودم خیلی بازی کردم:n09:) و سرور فری مخصوصا،اصلا ارزش بازی نداره بنابراین بهتره روش خط بکشی
ولی با این حال اگه هنوزم میخوای این پچ رو بازی کنی wodempire ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و hellscream-wow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تنها سرورایی هستن که میشناسم

ممنون به خاطر راهنمایی
من تو سایت یه بازی دیگه با همین اسم پیدا کردم
دقیقا خواستم بدونم این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C-world-of-warcraft-wrath-of-the-lich-king.html) و این یکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C--%D9%BE%DA%86-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%88%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%84%DB%8C%DA%86-%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%AA%D8%A7-%D9%BE%DA%86-%D9%BE%DA%86-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%88%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%84%DB%8C%DA%86-%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%AA%D8%A7-%D9%BE%DA%86-3.3.5.html) چه تفاوتی دارن
آیا لازمه که هر دوش رو بخرم یا یکی شون کارمو راه میندازه

EternalWanderer
15-01-2016, 14:24
به سوال warlords of draenor مپ ها و کویست ها و باس های نسخه های قبلی رو داره؟

mahdi--
15-01-2016, 14:49
داره و می تونید تنها هم باس هارو بزنید.

ardalan_
15-01-2016, 15:11
اگه Retail میخواین بازی کنین که داره ولی اگه میخواین سرور فری بازی کنین جواب منفیه

ممنون به خاطر راهنمایی
من تو سایت یه بازی دیگه با همین اسم پیدا کردم
دقیقا خواستم بدونم این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C-world-of-warcraft-wrath-of-the-lich-king.html) و این یکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C--%D9%BE%DA%86-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%88%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%84%DB%8C%DA%86-%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%AA%D8%A7-%D9%BE%DA%86-%D9%BE%DA%86-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%88%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%84%DB%8C%DA%86-%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%AA%D8%A7-%D9%BE%DA%86-3.3.5.html) چه تفاوتی دارن
آیا لازمه که هر دوش رو بخرم یا یکی شون کارمو راه میندازه
یکی از لینک ها نسخه ابتدایی لیچ کینگ و دیگری پچ ها برای ارتقا بازی به 3.3.5a هستش
برای توضیح بیشتر باید بگم شما بازی اصلی رو نصب میکنید و سپس با استفاده از پچ های بازی اونو به 3.3.5a ارتقا میدین البته من این بازی رو 3 سال پیش نصب کردم و فکر میکنم همین راهی که گفتم درست باشه ولی برای اطمنیان از خود سایت هم پرسش کنین بد نیست

EternalWanderer
15-01-2016, 15:24
اگه Retail میخواین بازی کنین که داره ولی اگه میخواین سرور فری بازی کنین جواب منفیه

یکی از لینک ها نسخه ابتدایی لیچ کینگ و دیگری پچ ها برای ارتقا بازی به 3.3.5a هستش
برای توضیح بیشتر باید بگم شما بازی اصلی رو نصب میکنید و سپس با استفاده از پچ های بازی اونو به 3.3.5a ارتقا میدین البته من این بازی رو 3 سال پیش نصب کردم و فکر میکنم همین راهی که گفتم درست باشه ولی برای اطمنیان از خود سایت هم پرسش کنین بد نیست

retail یعنی چی؟

mahdi--
15-01-2016, 15:25
retail یعنی چی؟
یعنی در سرور اصلی «بلیزارد»بازی کنید.

EternalWanderer
15-01-2016, 17:11
یعنی در سرور اصلی «بلیزارد»بازی کنید.

مگه بلیزارد ایرانو تحریم نکرده؟ چطور؟

X God of War X
15-01-2016, 17:16
تحریم مال خیلی وقت پیش بود. الان دیگه حداقل برای بازی کردن مشکلی نیست

mahdi--
15-01-2016, 17:17
میشه بازی کرد ولی نمیشه از بالانس استفاده کرد،که اگه کشور اکانتتونو ایران نزنید حل میشه.

X God of War X
15-01-2016, 17:52
دوستان warmane (بین ریلمهای لیچ کینگ) بجز Lordaeron که 1x هست مال باقی ریلمها چنده؟ تو خود سایتش نتونستم پیدا کنم. می خوام قبل از اپ کردن تو Lordaeron یکم کلاسها رو تست کنم چون با 1x دیگه خیلی ظلمه بخوای وسط کار بیخیال کاراکترت بشی. قبلا یک pvp ریلم داشت که از همون اول بهت 80 میداد. هنوز هم هست؟

ardalan_
15-01-2016, 18:29
دوستان warmane (بین ریلمهای لیچ کینگ) بجز Lordaeron که 1x هست مال باقی ریلمها چنده؟ تو خود سایتش نتونستم پیدا کنم. می خوام قبل از اپ کردن تو Lordaeron یکم کلاسها رو تست کنم چون با 1x دیگه خیلی ظلمه بخوای وسط کار بیخیال کاراکترت بشی. قبلا یک pvp ریلم داشت که از همون اول بهت 80 میداد. هنوز هم هست؟
xp rate به شرح ذیل است
Lordaeron :x1
Deathwing :x7
Ragnaros :x7
Blackrock : instant 80
blackrock همون ریلم pvp هست

orochi x
15-01-2016, 18:49
چه بلایی سر warmane اومده؟؟؟؟
همینطور تو connected گیر میکنه.
اگه میدونین لطفن بگین ممنون :n06:

X God of War X
15-01-2016, 19:00
ظاهرآ فقط مشکل شما نیست. تو انجمنش یکسری تاپیک درباره همین مشکل زدن. این هم یک تاپیک که راه حل هم گفته
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3B%26%231575%3B%26%231606%3B-%26%231607%3B%26%231585%3B%26%231705%3B%26%231587% 3B-%26%231705%3B%26%231575%3B%26%231606%3B%26%231705% 3B%26%231578%3B-%26%231606%3B%26%231605%3B%26%231740%3B%26%231588% 3B%26%231607%3B-%26%231576%3B%26%231740%3B%26%231575%3B%26%231583% 3B-%26%231575%3B%26%231740%3B%26%231606%3B%26%231580% 3B%26%231575%3B

EternalWanderer
15-01-2016, 19:01
من تو battle net اکانت ساختم،حالا چجوری باید پرداخت کنم؟ من که کشورو USA زدم، برای پرداخت مشکل پیش نمیاد؟

mahdi--
15-01-2016, 19:20
من تو battle net اکانت ساختم،حالا چجوری باید پرداخت کنم؟ من که کشورو USA زدم، برای پرداخت مشکل پیش نمیاد؟
کشور رو یک کشور اروپایی بزنید و هنگام وارد شدن به اپلیکیشن بتل نت اروپا رو وارد کنید.
فقط کافیه برید BATTLECHEST + WOD رو بخرید و در بتل نت وارد کنید.
میتونید بعدا بالانس کارت بلیزارد رو بخرید و در اکانتتون وارد کنید تا بتونید بازی ها و مونت و... رو بخرید

RT8
15-01-2016, 21:13
سلام.

یه سوال از کسایی که Warmane بازی میکنند داشتم:

ریلم Neltharion وضعش چطوره؟ کسی که بازی میکنه خواهشا یک توضیح مختصر درموردش بده ، ممنون میشم.

با تشکر.

RT8
15-01-2016, 21:28
مثلا
Mists of Pandaria
The Burning Crusade

سلام دوست عزیز.

لینک خرید اینترنتی
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هر کدومشون که دلتون خواست و پسندیدید...

توضیح بسیار مختصر:

همونطور که دوستمون گفته بهتره دور The Burning Crusade خط بکشید ، چون خیلی قدیمیه و سرور و بازیکن خیلی کم داره.

Wrath Of The Lich King هم اکثر سرورهایی که اونو زدن و روش کار کردن باگ کمتری داره و همونطور که میدونید سرور Warmane با 10K پلیر در سرور های Free اول هست.

Cataclysm رو از یاد نبرید ، چون بعد Wrath Of The Lich King دومین پچیه که سروراش باگ کمتر و طرفدار بیشتر داره.

در مورد Mists Of Pandaria هم اینو بگم که اگه بخواین تو این ریلم بازی کنید ، ریلمFrostwolf سرور Warmane گزینه ی خوبی برای بازی هست.

با تشکر.

Iloveu-ALL
15-01-2016, 22:30
سرور وانیلا (پچ 1) هم خواستی بازی کنی !! :n02: (arena نداره! مپ بازی کوچک تر هست. مانت fly نداره و...)
nostalrius هست با 8 تا 11kپلیر - 1x و سخت

ardalan_
15-01-2016, 23:03
تمامی ریلم ها تحت حملات DDos یا (distributed denial-of-service) هستند
به طور مختصر میگم این حملات باعث اختلال در گرفتن اطلاعات از سرور مورد نظر توسط کاربر میشه
که میتونه باعت dc شدن های پیاپی لگ شدید و عدم توانایی در connect شدن به سرور بشه
برای همین چند بار طول میکشه بتونین به سرور وصل شید و این مشکل برای همست نه برای شما نه برای انترنت ایران

amin2000
18-01-2016, 21:27
دوستان بالاخره بعد مدت ها بازی رو گرفتم
اگه کسی تمایل داشته باشه برای راف کردن پیام خصوصی بده
وقت برای لول اپ داشته باشه (حداقل 2 - 3 تا کاراکتر) تو یه ماه پیش رو + گلد
رلم Silvermoon alliance

orochi x
22-01-2016, 11:39
تمامی ریلم ها تحت حملات DDos یا (distributed denial-of-service) هستند
به طور مختصر میگم این حملات باعث اختلال در گرفتن اطلاعات از سرور مورد نظر توسط کاربر میشه
که میتونه باعت dc شدن های پیاپی لگ شدید و عدم توانایی در connect شدن به سرور بشه
برای همین چند بار طول میکشه بتونین به سرور وصل شید و این مشکل برای همست نه برای شما نه برای انترنت ایران
تاکی باید صبر کنیم؟

:n28:

armin_punisher6
22-01-2016, 12:27
من میخوام تازه این بازی رو شروع کنم.کدوم نسخه رو باید دانلود کنم؟

soos1
25-01-2016, 04:06

اگه یک مقدار زودتر میومدی میتونستی بری تو بلیز

Mahdi059
28-01-2016, 08:10
من نسخه World-of-Warcraft-Mists-of-Pandaria-5.4.8.enUSD دانلود کردم داخل سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ثبت نام کردم حالا چطور باید realmlast تغییر بدم وارد بازی بشم لطفا راهنمایی کنید:n03:

armin_punisher6
28-01-2016, 20:52
اگه یک مقدار زودتر میومدی میتونستی بری تو بلیز
الان باید چیکار کنم؟

soos1
29-01-2016, 04:58
الان باید چیکار کنم؟
من میتونستم تو زمان تخفیفات بلیز ارزون بگیرم برات حول و حوش 88 تومن برا بتل چست و درانور....اما حالا برگشته قیمت قبلی اما اگه واقعا میخوای بخری ازمن ... میتونم بگردم و ارزون برات پیدا کنم اما قول نمیدوم که حتما پیدا میشه و قیمتشم از اون تخفیف بلیز بیشتر درمیاد اما از قیمت فعلی خیلی ارزونتر در میاد ... خواستی یه ندا بده

armin_punisher6
29-01-2016, 14:04
من میتونستم تو زمان تخفیفات بلیز ارزون بگیرم برات حول و حوش 88 تومن برا بتل چست و درانور....اما حالا برگشته قیمت قبلی اما اگه واقعا میخوای بخری ازمن ... میتونم بگردم و ارزون برات پیدا کنم اما قول نمیدوم که حتما پیدا میشه و قیمتشم از اون تخفیف بلیز بیشتر درمیاد اما از قیمت فعلی خیلی ارزونتر در میاد ... خواستی یه ندا بده
world مگه پولیه؟میخوام از لول 1 شروع کنم؟

RT8
29-01-2016, 20:42

سلام.

ابتدا: تذکر : این بازی ، بازی بسیار اعتیادآوری هست که اگه دانش آموز یا محصل هستید ، به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه!

در مورد پچ ها:
پچ Classic که اولین پچ این بازی هست. از اینرو خیلی ابتداییه و تعداد سرور و بازیکن کمی داره و پیشنهاد نمشیه.
پچ The Burning Crusade که ابتدایی محسوب میشه و تعداد سرور و بازیکن زیادی نداره و پیشنهاد نمیشه.
پچ Wrath Of The Lich King که پرطرفتارترین پچ در بلیزارد ( سرور اصلی ) و در کل بوده. از اینرو تعداد سرور و بازیکن خیلی زیادی داره و پیشنهاد هم میشه.
پچ Cataclysm که تقریبا بعد از WOTLK ( پچ بالایی ) پرطرفتارترین پچ در بلیزارد بوده. تعداد سرور و بازیکناش هم زیاده ولی به WOTLK نمیرسه. پیشنهاد هم میشه.
پچ Mists Of Pandaria که تقریبا بعد از WOTLK و CATA قرار داره و تعداد سرور و بازیکن هم تقریبا مثل CATA داره. پیشنهاد هم میشه.
پچ Warlords Of Draenor که جدیدترین پچ هست و بازیکنان بلیزارد در حال بازیکردنش هستن و اما تعداد سرور و بازیکناش نسبت به سه پچ قبلی کمتره. چون جدیده. پیشنهاد هم میشه چون جدیده.
پچ Legion که هنوز به بازار ارزه نشده ولی شرکت بلیزارد اعلام کرده که بزودی به بازار ارائه میشه. فکر کنم تابستان.

برای خرید هم پست های قبل رو بگردید یا در Google جست و جو کنید پیدا میشه. البته از طریق دانلود هم میشه گرفت.

با تشکر...

RT8
29-01-2016, 20:54

سلامی دوباره.

برای بازی کردن در Blizzard یا همون Battle.net که سرور اصلی World Of Warcraft هست باید پول بدین که کاملا Fix و خالی از هر باگیه. ( بجز باگ های جزئی )

در مورد طریقه ی بازی کردن:
1. ابتدا بازی رو میخرید یا دانلود میکنید.
2. سپس نصب میکنید.
3. سرور مورد نظر رو انتخاب میکنید. ( باید پچ شما با پچ سرور مورد نظر سازگار باشه. )
4. در سرور انتخاب شده ثبت نام میکنید.
5. در پوشه ریلم لیست ، در جایی که بازی رو نصب کردین ، ریلم لیست سرور مورد نظر رو به داخل اون پوشه کپی میکنید.
6. وارد بازی میشید و یوزر پسوردی که در سرور مورد نظر ثبت نام کرده بودید ، رو اونجا میزنید.
7. هیروتون رو میسازید و مشغول بازی میشید.
همین.

اگه درست متوجه نشدین ،پست اول این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، رو بخونید.

حالا اگر قصد بازی دارید ، بگین که کدوم پچ رو انتخاب میکنید تا بهترین سرور اون پچ رو بهتون بگم.

با تشکر...

RT8
29-01-2016, 21:06
من نسخه World-of-Warcraft-Mists-of-Pandaria-5.4.8.enUSD دانلود کردم داخل سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ثبت نام کردم حالا چطور باید realmlast تغییر بدم وارد بازی بشم لطفا راهنمایی کنید:n03:

سلام.

برید به جایی که بازی رو نصب کردید.
وارد Data بشید.
وارد realmlist.wtf بشید.
و ریلم لیست سرور مورد نظر رو به اونجا کپی کنید.

این برای en-GB هست. حالا نمیدونم en-US هم اینطوریه یا نه.

میتونین در پست اول این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم نحوه اش رو ببینید.

اکثر پاسخ سوالات کاربران در پست اول این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست. پس قبل از اینکه پستی بدین ، پست اول رو نگاهی بندازین.

با تشکر...

soos1
30-01-2016, 04:26

هم پولیه = با کمترین باگ و بیشترین امکانات و هم غیر پولی= با بیشترین باگ و کمترین امکانات
پولی سرور اصلی = بلیز که من میتونم سریال نامیرش رو براتون بخرم اگه تمایل به بازی تو بلیز رو داشتین

G U L D A N
30-01-2016, 10:27
هم پولیه = با کمترین باگ و بیشترین امکانات و هم غیر پولی= با بیشترین باگ و کمترین امکانات
پولی سرور اصلی = بلیز که من میتونم سریال نامیرش رو براتون بخرم اگه تمایل به بازی تو بلیز رو داشتین

- - - Updated - - -

پولی سرور اصلی = بلیز که من میتونم سریال نامیرش رو براتون بخرم اگه تمایل به بازی تو بلیز رو دارین

پینگتون تو سرور US چنده الان ×
EU که ترکیده هر کاری می کنم زیر 400 نمیاد × کاهش پینگ و .. هم می گه وضع همینه که هست ×

soos1
31-01-2016, 04:44
من راستش از شرکتهای الکی اسم در کرده مثل پارس افلاین یا حلزون(شاتل) نت ندارم یک شرکت محلی تو ساری هست که خوشبختانه پینگش با سرور امریکا از کمترین که 150 هست شروع میشه تا حدودای 340 و گهگاهی هم قطعی لحظه ای دارم اما در کل خوبه

G U L D A N
01-02-2016, 11:32
من راستش از شرکتهای الکی اسم در کرده مثل پارس افلاین یا حلزون(شاتل) نت ندارم یک شرکت محلی تو ساری هست که خوشبختانه پینگش با سرور امریکا از کمترین که 150 هست شروع میشه تا حدودای 340 و گهگاهی هم قطعی لحظه ای دارم اما در کل خوبه
اسم شرکت ؟

soos1
02-02-2016, 06:23
خزر تو ساری بیشتر شرکتها با خزر اسمشون میشه

G U L D A N
02-02-2016, 13:29
خزر تو ساری بیشتر شرکتها با خزر اسمشون میشه
دوست عزیز ممنون می شم شمارش رو برام پ خ کنید . با هاشون تماس بگیرم . با پیش شماره شهرتون . با تشکر فراوان

peahman
02-02-2016, 19:21
هرکاری میکنم گارنا اپدیت نمیشه
ارور میده

mohamad.psp80
10-02-2016, 17:22
هرکاری میکنم گارنا اپدیت نمیشه
ارور میده
برو اینجا :
C:\Windows\System32\drivers\etc
فایل host رو ادیت کن
هرچی هست پاک کن اینو کپی کن توش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

X God of War X
12-02-2016, 10:24
بچه ها کسی تو سرور warmane از قابلیت WEBS استفاده کرده؟ برای من از 0% بیشتر نشد!

mohamad.psp80
12-02-2016, 19:55
یه سوال دارم من الان نسخه 4.3.4 از سایت download.ir رو دانلود کردم لازمه بگم من چند وقت پیش دانلود کرده بودم رفته بودم wowzone یه سری اپدیت میخواست ( بعد از اجرای WOW.exe یه پنجره باز میشد مثل دانلود باید صبر میکردی تا اخر میرفت) بعد هاردم فرمت شد :n30:دیگه نتونستم ادامه بدم تا الان
الان دیگه سرور wowzone نسخه 4.3.4 رو پشتیبانی نمیکنه :n27: رفتم سراغ monster-wow.com لانچر رو دانلود کردم ریلم رو ست کردم دوباره همون پنجره قبلیه باز شد یه کلیک زدم روش هنگ کرد :n35:بسته شد الان هرچی باز میکنم اون پنجره هم نمیاد :n03: اگه میشه یه آموزش کامل معرفی کنید
راستی اگه روشی هست که از 4.3.4 به 5.4.8 اپدیت کنه هم بگید فقط 5.4.8 نه جدید تر :n41:
ممنون:n40:

RT8
13-02-2016, 15:04
یه سوال دارم من الان نسخه 4.3.4 از سایت download.ir رو دانلود کردم لازمه بگم من چند وقت پیش دانلود کرده بودم رفته بودم wowzone یه سری اپدیت میخواست ( بعد از اجرای WOW.exe یه پنجره باز میشد مثل دانلود باید صبر میکردی تا اخر میرفت) بعد هاردم فرمت شد :n30:دیگه نتونستم ادامه بدم تا الان
الان دیگه سرور wowzone نسخه 4.3.4 رو پشتیبانی نمیکنه :n27: رفتم سراغ monster-wow.com لانچر رو دانلود کردم ریلم رو ست کردم دوباره همون پنجره قبلیه باز شد یه کلیک زدم روش هنگ کرد :n35:بسته شد الان هرچی باز میکنم اون پنجره هم نمیاد :n03: اگه میشه یه آموزش کامل معرفی کنید
راستی اگه روشی هست که از 4.3.4 به 5.4.8 اپدیت کنه هم بگید فقط 5.4.8 نه جدید تر :n41:
ممنون:n40:

سلام.

اگه نسخه ی بازی ای که دانلود کردید یا خریدید سالم باشه:

4.3.4:

کافیه بازی رو نصب کنید.
لانچر سرور مورد نظر ( برای مثال monster-wow.com ) رو دانلود کنید و در محل نصب بازی بریزید.
سپس Realmlist سرور مورد نظر ( برای مثال logon.monster-wow.com ) رو در محل نصب بازی و Realmlist رو در پوشه ( Notepad ) درج کنید.
روی Wow.exe کلیک کنید و از بازی لذت ببرید.

5.4.8:

5.4.8 هم مثل 4.3.4 هست. اما باید لانچر رو نصب کنید. ( ریلم لیست 5.4.8 : mop.monster-wow.com )

برای اطلاعات بیشتر به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید.
لانچر و ریلم لیست Monster-wow
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با تشکر.

amin704
13-02-2016, 23:19
چه برنامه های پیش نیازی لازمه واسه یاین بازی؟ منظوم vc redist و غیرست

amin704
16-02-2016, 04:35
چه برنامه های پیش نیازی لازمه واسه یاین بازی؟ منظوم vc redist و غیرست

????????????????????

masoud93
16-02-2016, 20:23
سلام.
دوستان بهترین پرایویت سرور برا هر اکسپنشن رو معرفی میکنید؟

G U L D A N
25-02-2016, 18:24
سلام.
دوستان بهترین پرایویت سرور برا هر اکسپنشن رو معرفی میکنید؟
بلیزارد . خواستی دعوت نامه هم می دم . بهمراه 15K gold و لول آپ بوست 3 برابر . سرور کاراک . ساعت 10 شب تا 2 صبح هم بازی می کنم .

veyron
12-03-2016, 05:54
بلیزارد . خواستی دعوت نامه هم می دم . بهمراه 15K gold و لول آپ بوست 3 برابر . سرور کاراک . ساعت 10 شب تا 2 صبح هم بازی می کنم .

سلام الان من بخوام بازی کنم باید با وی پی ان وصل شم بلیزارد؟ اون جریان بن کردن تمام شده الان؟
ایران چی ، ایران IP هارو نبسته؟

اگه میشه بازی کرد واسه من بفرست . موفق باشی
Mojtaba.mombeyni@gmail.com

تلگرام : mojimax2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

G U L D A N
12-03-2016, 19:35
سلام الان من بخوام بازی کنم باید با وی پی ان وصل شم بلیزارد؟ اون جریان بن کردن تمام شده الان؟
ایران چی ، ایران IP هارو نبسته؟

اگه میشه بازی کرد واسه من بفرست . موفق باشی
Mojtaba.mombeyni@gmail.com

تلگرام : mojimax2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز من بابت دعوت نامه مشکلی ندارم . بازی رو لطف کن از یه گیم نت یا سایت بخر چون حدود 50 گیگ حجم داره . من تو شهر زنجان هستم و قادر به فرستادنش نیستم . بعد در خدمت شما هستم .

از دوستان تو سرور کازاک کسی گیلد PVE ایرانی سراغ داره من رو اینوایت کنه . یه هانتر ILVL 712 دارم مشکل گیلد داره :n19:

parhamXO
14-03-2016, 00:45
سلام
من داخل mop سرور warmane تازه به lvl 90 رسيدم حالا بايد چكار كنم?:n13:

parhamXO
15-03-2016, 21:36
چيجوري برم arena??:n35:
:n28::n28::n28:

Tenhi
28-03-2016, 15:51
اینجا کسی wowzone بازی میکنه ؟ یه انجمن براش دارم راه میندازم واسه مدیریتش کمک لازم دازم آدرسش bugzone.ir هستش.

ardalan_
29-03-2016, 23:22
اینجا کسی wowzone بازی میکنه ؟ یه انجمن براش دارم راه میندازم واسه مدیریتش کمک لازم دازم آدرسش bugzone.ir هستش.
اینجور که به نظر میرسید wowzone فلفل شده بود با فلفل شکن هم میفرتید اعلامیه وجود نداشت به کاربر ها هم هیچ ایمیلی ارسال نشده بود در نتیجه همه شواهد حاکی از پوکیده شدن سرور بودند :27:
حالا این قضیه به کنار واکنش پلیر ها رو:
//قلی:از یکی شنیدم بلیزارد شاکی شده!؟!
حالا راست باشه یا نه بالاخره اگه هنوز هم اککانت بلیزارد ماهی 20 تومن باشه ضرب در تعداد اکانت های ووزون خیلی میشه
.
//اکبر:نه مریض نستن چون بعضی پلیر ها اسم های چرت گذاشتن اینجوری شده مثلا devilpunk ای دیشو به *** تغییر داده که فیلترینگ ایران فیلترش میکنه.
:n08::n08:
با چه ملت اعجوبه ای تو یه سرور افتادیم ..البته اگه این سطح آگاهی رو نداشتن هیچوقت تو سروری مثل wowzone میلیونی خرج نمی کردن(!)
...
آخرشم معلوم شذ هیچ اتفاقی نیقتاده و فقط آدرس سایت عوض شده به wowzonegc.ir :hmm:

Black-Ninja
30-03-2016, 12:25
ظاهراً بازی world of warcraft توسط کانون بازی های رایانه ای ممنوع شده اینطور که پیداست Blizzard هم شاید بسته بشه البته فقط سایتش.

mahdi--
30-03-2016, 13:14
ظاهراً بازی world of warcraft توسط کانون بازی های رایانه ای ممنوع شده اینطور که پیداست Blizzard هم شاید بسته بشه البته فقط سایتش.
دلیلش مشخص نیست؟

Milad.n1
30-03-2016, 13:52
سلام دوستان
میخواستم ببینم که سرور wowzone چقدر پلیر انلاین داره؟ به قدری هست که بشه از بازی لذت برد؟ اخه یبار تو یکی از همین سرور های ایرانی بازی کردم مثل شهر مرده ها بود به سختی میتونستی یه پلیر توش پیدا کنی کسی اگه در این باره خبر داره ممنون میشم راهنمایی کنه .
و اینکه الان تو wowzone بیشتر چه پچی بازی میکنند 3.3.5 یا 5.4.8؟

Black-Ninja
30-03-2016, 18:40
دلیلش مشخص نیست؟

هنوز خیر به زودی خبر کامل رو بهتون میدم که اصلاً چی به چیه.

Iloveu-ALL
30-03-2016, 21:10
سلام دوستان
میخواستم ببینم که سرور wowzone چقدر پلیر انلاین داره؟ به قدری هست که بشه از بازی لذت برد؟ اخه یبار تو یکی از همین سرور های ایرانی بازی کردم مثل شهر مرده ها بود به سختی میتونستی یه پلیر توش پیدا کنی کسی اگه در این باره خبر داره ممنون میشم راهنمایی کنه .
و اینکه الان تو wowzone بیشتر چه پچی بازی میکنند 3.3.5 یا 5.4.8؟

wowzone روی 5.4.8 هست
از نظر تعداد پلیر که خوبه ... تا 1 ماه پیش که اطلاع دارم : به نظر پلیرهای آنلاین بیشتر از 300-400 تا میاد
(قبلنا تو پچ 3.3.5 و 4.3.4 طبق اون چیزی که در who می نوشت در ساعات اوج 800 تا 1500 پلیر آنلاین داشت)

هنوز خیر به زودی خبر کامل رو بهتون میدم که اصلاً چی به چیه.

سلام جناب نینجا welcome back
ممنون که خبرشو میذارید!

ی سوال این کانون همون بنیاد ملی بازی های رایانه ای هست؟
وگرنه با گوگل کردن "کانون بازی های رایانه ای" به سایتی که میرسم توی صفحه اولش عکس WARCRAFT در کنار چندتا بازی دیگه (از جمله آسمان دژ و ...) وجود داره