PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 [152] 153 154 155

mahdi--
18-03-2015, 19:01
درود
اینایی که تو سرور کازاک گلد میگیرن تایم میدن منقرض شدن؟
کسی نمیشناسه؟
دچار بحران مالی و تایمی شدم!:n31:

mahdi--
18-03-2015, 19:02
نظر من:
-زندگی سخت شده و وضعیت اقتصادی ضعیفه
-فروم همسایه
-گسترش بازی های موبایل (مثل کلش) و نرم افزار های اجتماعی - ارتباطی
و دیگر دلایل: -مشغله بچه های قدیم -افت انجمن بازی های آنلاین -پرطرفدار شدن بازی های دیگر (مثل LOL) حداقل در این انجمن
همینا به فکرم رسید :n02:
نبودن جیگسا و بقیه کاربرای قدیمی رو هم اضافه کن.....

mx10
19-03-2015, 05:35
چقدر طرفدار داره

mnime
20-03-2015, 00:20
اصلا عنوان این مطلب غلطه! World of Warcraft پرطرفدار ترین بازی تاریخ نیست!
Tetris پرطرفدار ترین بازی تاریخه با 100 میلیون نسخه فروش. تازه تو بازی های آنلاین هم پرطرفدار ترین نیست! حتی تو بازی های خود Blizzard هم پرطرفدار ترین نیست! Diablo 3 از WoW بیشتر بازیکن داره و فروشش هم بیشتره.
دلیل اینکه اینجا خلوته اینه که اطلاعات غلط در مورد بازی زیاد میدن. کسی اعتماد نمی کنه سوالش رو بپرسه.
من با Alex Afrasiabi صحبت کردم، کسانی که نمیشناسن ایشون یکی از مدیران پروژه World of Warcraft هستن که ملیت آمریکایی-ایرانی دارن، مادر ایرانی، یکی از Lead Game Designer ها یعنی سرپرست طراحی بازی و الان هم شاید بگم جزو 5 تا آدم بزرگ و مهم Blizzard هستن که سایت ها و مجلات در مورد بازی با ایشون صحبت و مصاحبه می کنن. قرار هست یه امکاناتی بگیریم برای ایرانی ها، قیمت شارژ و بقیه محصولات کمتر باشه. یه سری کمک های دیگه هم داده میشه، اگه موفق بشیم این کار رو عملی کنیم یه سایت آموزشی کامل از همه بازی های Blizzard ارائه داده میشه به زبان فارسی. دعا کنید مسئله تحریم خیلی تاثیر نذاره.

mnime
20-03-2015, 00:24
یه چیز دیگه هم یادم رفت بگم، اصلا اینجا کمتر کسی در مورد Blizzard حرف می زنه! بازی ساخت شرکت Blizzard هست ولی همه بازی رو به اسم wowzone میشناسن :n04:
همه دارن تو سرور های پر از باگ و بی مصرف مجانی بازی می کنن، و خب معلومه که سوالی براشون پیش نمیاد! چون چیزایی که تو سرور های مجانی دیده میشه اصلا ربطی به سرور اصلی Blizzard نداره.
اگر یه زمانی شما بتونید توی Blizzard با یه قیمت خیلی مناسب بازی کنید ارزش نداره یه خرده پول بدید بابت چیزی که دارید ازش لذت می برید؟ غذا، سینما، ورزش، دور دور، اینا همش لذت بخشه و همش هزینه داره! چرا نوبت بازی که میرسه سراغ سرور مجانی میرید؟

hossein2801
20-03-2015, 10:12
چرا این تاپیک مثل سابق نیست . 3 یا 4 سال پیش روزی 30 تا 40 پست شایدم بیشتر فقط این تاپیک داشت . خیلی سوت و کوره :n27:

نه تاپیک مث قبله نه خوده بازی
دیگه حالم از این garrison بهم میخوره رسما هویت بازی رو نابود کرد رفت
من با حالی که 1سال شارج هنوز دارم ولی فعلا بیخیالش شدم
wod به مضخرفترین xpack تاریخ wow تبدیل شده
این 20man mythic هم زد بازیو واسه ایرانیا جهنم کرد حتی خیلی از گیلدای تاپ disband شدن ولی دلیلش بشتر blast furnace and blackhand بود:n02:
blood legion,prime,inner sunctum,nightmare asylum

hossein2801
20-03-2015, 10:15
درود
اینایی که تو سرور کازاک گلد میگیرن تایم میدن منقرض شدن؟
کسی نمیشناسه؟
دچار بحران مالی و تایمی شدم!:n31:

پچ 6.1.2 تا یکی 2 هفته دیگه میاد خودت میتونی با گلد از Ah گیم تایم بخری

mnime
20-03-2015, 11:41
نه تاپیک مث قبله نه خوده بازی
دیگه حالم از این garrison بهم میخوره رسما هویت بازی رو نابود کرد رفت
من با حالی که 1سال شارج هنوز دارم ولی فعلا بیخیالش شدم
wod به مضخرفترین xpack تاریخ wow تبدیل شده
این 20man mythic هم زد بازیو واسه ایرانیا جهنم کرد حتی خیلی از گیلدای تاپ disband شدن ولی دلیلش بشتر blast furnace and blackhand بود:n02:
blood legion,prime,inner sunctum,nightmare asylum
حداقل Blood Legion رو میدونم که دلیلش سختی Blackhand نبود. اونا الان دارن 10 سال بازی می کنن، خیلی هاشون ازدواج کردن، چندتاشون بچه دار شدن! بقیه شونم کار های بهتر پیدا کردن و به زندگیشون بیشتر باید برسن. اصلا تعداد Try هاشون هم کم شده بود این اواخر چون خیلی هاشون به Raid نمیرسیدن، بعضی هاشون مثل Dexter اصلا به کلی Raid رو کنار گذاشتن. Roster دیگه مثل زمان Wrath of the Lich King قوی نبود، الانم Guild های دیگه ای اومدن. Nihilum با Kungen برگشته و 10/10 هم زده، این نشون میده WoD کار خودشو کرده، نه تنها دوباره تعداد بازیکنای Blizzard به بالای 11 میلیون رسید بلکه بازیکن های حرفه ای که زمان Cata گفتن این بازی دیگه Fun نیست الان برگشتن و دارن جدی بازی می کنن.

hossein2801
20-03-2015, 12:22
حداقل Blood Legion رو میدونم که دلیلش سختی Blackhand نبود. اونا الان دارن 10 سال بازی می کنن، خیلی هاشون ازدواج کردن، چندتاشون بچه دار شدن! بقیه شونم کار های بهتر پیدا کردن و به زندگیشون بیشتر باید برسن. اصلا تعداد Try هاشون هم کم شده بود این اواخر چون خیلی هاشون به Raid نمیرسیدن، بعضی هاشون مثل Dexter اصلا به کلی Raid رو کنار گذاشتن. Roster دیگه مثل زمان Wrath of the Lich King قوی نبود، الانم Guild های دیگه ای اومدن. Nihilum با Kungen برگشته و 10/10 هم زده، این نشون میده WoD کار خودشو کرده، نه تنها دوباره تعداد بازیکنای Blizzard به بالای 11 میلیون رسید بلکه بازیکن های حرفه ای که زمان Cata گفتن این بازی دیگه Fun نیست الان برگشتن و دارن جدی بازی می کنن.

همیشه اول xpack خیلی از پلیرها برمیگردن ولی مهم اینه که اینا ول نکنن برن
پلیرها به 10 میلون رسیدن همونطور که اول mop هم به این مقدار رسید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امار بعدی رو باید ببینمیم
اینم از جدیدترین نظرسنجی

در مورد bl قبل از brf افینیتی leave میده میره midwinter فکر کنم استارت hm بود و استارت hm هم یهو میرن ته جدول وقتی وضعشون بهتر میشه باز میبینیم یکی دیگه مثل shinafe ول کرده رفته وقتی midwinter میاد us1 رو میگیره فرداش rignaros اعلامیه میده ما دیگه harcore بازی نمیکنیم و بعدش اکثر پلیرهاشون leave میدن میرن یه گیلد میزنن به اسمlimit
اینا نشون میده از داخل مشکل داشتن یعنی با leadership مشکل داشتن

Crawling In MySkin
20-03-2015, 17:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینم از جدیدترین نظرسنجی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد bl قبل از brf افینیتی leave میده میره midwinter فکر کنم استارت hm بود و استارت hm هم یهو میرن ته جدول وقتی وضعشون بهتر میشه باز میبینیم یکی دیگه مثل shinafe ول کرده رفته وقتی midwinter میاد us1 رو میگیره فرداش rignaros اعلامیه میده ما دیگه harcore بازی نمیکنیم و بعدش اکثر پلیرهاشون leave میدن میرن یه گیلد میزنن به اسمlimit
من هلاک اون 4 درصدیم که زدن WOTLK اون نظر سنجیو :خخخخخ

mahdi--
20-03-2015, 18:14
این gw2 که تازه اومده رو کسی بازی کرده؟
میگن خیلی از wow بهتره ولی به نظر من هیچی نیست.
گرچه wow با اون خوبی هاش فقط خرج گذاشته رو دستمون:n27:

mnime
20-03-2015, 18:31
اینم از جدیدترین نظرسنجی

شما نظرسنجی ای که کلا 1000 نفر شرکت کردن رو ملاک قرار دادی؟ :n02: احسنتم

hossein2801
20-03-2015, 19:29

جدیدترن نظرسنجی رو گذاشتم از یه فروم تخصصی
قرار که نیست کل 10میلون کاربر wow توش شرکت کنن

mnime
21-03-2015, 00:35
جدیدترن نظرسنجی رو گذاشتم از یه فروم تخصصی
قرار که نیست کل 10میلون کاربر wow توش شرکت کنن
یک اینکه فروم تخصصی اگه بخوای Reddit از این تخصصی تره، mmo champion فقط سایت کاملیه، فروم کاملی نداره. Reddit پر از بازیکن های حرفه ای و حتی Developer های خود Blizzard
دوم، اگه قرار باشه من به حرف 1000 نفر از بین 15 میلیون نفر بها بدم که فرق من با بعضی ها چیه؟ میدونی که بعضی ها گفتن ما اقلیت درست میگیم و شما اکثریت خس و خاشاکین. البته اینکه شما کدوم طرفی هستی به خودت مربوط میشه، ولی اگه بخوای اصولیشو در نظر بگیری آدم از رو آمار و ارقام درست حسابی نظر میده نه از روی اقلیت.

hossein2801
21-03-2015, 08:00
یک اینکه فروم تخصصی اگه بخوای Reddit از این تخصصی تره، mmo champion فقط سایت کاملیه، فروم کاملی نداره. Reddit پر از بازیکن های حرفه ای و حتی Developer های خود Blizzard
دوم، اگه قرار باشه من به حرف 1000 نفر از بین 15 میلیون نفر بها بدم که فرق من با بعضی ها چیه؟ میدونی که بعضی ها گفتن ما اقلیت درست میگیم و شما اکثریت خس و خاشاکین. البته اینکه شما کدوم طرفی هستی به خودت مربوط میشه، ولی اگه بخوای اصولیشو در نظر بگیری آدم از رو آمار و ارقام درست حسابی نظر میده نه از روی اقلیت.

هیچی شمارو نمیتونه متقاعد کند جز امار q2 , q3
صبر کنید اعلام شه

jafarr
21-03-2015, 14:35
اینم از جدیدترین نظرسنجی

فک کنم اون افتی که زمان cata به mopداره تبدیل میشه ماله ایرانی های بودن که بن شدن خخخخخ

jafarr
21-03-2015, 15:35
شما این wow بازهای ایرانی رو نگاه نکن که اکثرا از گیم نت ها بازی میکنن . (توهین به گیم نت ها نباشه من خودم هم گیم نت دارم)
شرط میبندم اکثر ایرانی ها میگن Wotlk یا شاید بگین 80 که وقتی من نگاه میکنم بعضی هاشون حتی نمیدونن WOD اومده و بلیزارد روی پتج 6.1 هست .
دلیل اصلی هم نبود بستر مناسب اینترنت , credit card ها و سیستم مناسب وگر نه هر Expansion که بلیزارد جلو رفته پیشرفت داشته و جدید بوده .
درسته دوستمون میگن Garisson چیزه خوبی نیست ولی خدایی نسبت به اون الافی های قدیم که بعضی روزها هیچ کار نداشتیم و کف Dalaran رو جامپ میزدیم چیزه خوب و سرگم کننده ای هست .
فقط یکی از اشتباهاتی که من شخصا فک میکنم بلیزارد در WOD داره برداشتن justice هست چون دیگه کسی اونصورت RDF نمیره که بعضی وقت ها تا 20-30 min باید منتظر شی
ساله نو هم مبارک

hossein2801
21-03-2015, 17:47
شما این wow بازهای ایرانی رو نگاه نکن که اکثرا از گیم نت ها بازی میکنن . (توهین به گیم نت ها نباشه من خودم هم گیم نت دارم)
شرط میبندم اکثر ایرانی ها میگن Wotlk یا شاید بگین 80 که وقتی من نگاه میکنم بعضی هاشون حتی نمیدونن WOD اومده و بلیزارد روی پتج 6.1 هست .
دلیل اصلی هم نبود بستر مناسب اینترنت , credit card ها و سیستم مناسب وگر نه هر Expansion که بلیزارد جلو رفته پیشرفت داشته و جدید بوده .
درسته دوستمون میگن Garisson چیزه خوبی نیست ولی خدایی نسبت به اون الافی های قدیم که بعضی روزها هیچ کار نداشتیم و کف Dalaran رو جامپ میزدیم چیزه خوب و سرگم کننده ای هست .
فقط یکی از اشتباهاتی که من شخصا فک میکنم بلیزارد در WOD داره برداشتن justice هست چون دیگه کسی اونصورت RDF نمیره که بعضی وقت ها تا 20-30 min باید منتظر شی
ساله نو هم مبارک

اوایل که ریلیز شد همه کف کرده بودیم همه راضی کلی از battle id من که leave داده بودن برگشته بودن همزمان میدیدم 30 نفر از لیست من انلاین شدن
ولی یه مدت گذشت نظر 90% گیلد ما عوض شد خیلیا ول کردن رفتن گیلدمون بی انگیزه شده هیشکی با بازی حال نمیکنه
اینا خیلی چیزا رو کنسل کردن و یه xpack نیمه کاره با یه مینی گیم سینگل mmo نابود کن به اسم garrison انداختن بهمون
ghostcrawler که ول کرد رفت یکمم قبل ریلیز wod یکی از اصلی ترین designer ها rob pardo ول کرد رفت
rob pardo کسی بود که الکس افراسیابی و tigole رو اورد به بلیزارد

Crawling In MySkin
21-03-2015, 19:02
موضوع این نیست که بلیزارد تنوع نداره
موضوع اینه که باید پروژه ی wow خیلی وقت پیش تموم میشد
سریالای ترکی رو در نظر بگیرید(ایزل / خرم و ... )
شروعی فوق العاده ادامه دادن فوق العاده اما کم کم سریال افتضاح میشه چون سریالی که باید 50 قسمت باشه 500 قسمته
دقیقا مثل wow اهه
دوره ی wow دیگه تموم شدس
هر پکی که میده بیرون اولش قشنگه این پک هم قشنگیش این بود که دوباره بازی نسبتا یکم بهتر شده بود نسبت به mop ولی بعد یه مدت بازی تکراریه و کسایی که اومدن >>> خداحافظ:n07:
موضوع اینه که بلیزارد باید wow رو تمومش کنه اما وقتی میبینه هنوز سود داره نمیاد شات داون کنه

این gw2 که تازه اومده رو کسی بازی کرده؟
میگن خیلی از wow بهتره ولی به نظر من هیچی نیست.
گرچه wow با اون خوبی هاش فقط خرج گذاشته رو دستمون:n27:
والا اگه 3 سال از نظر شما تازه اومدنه بله تازه اومده :n07:
من جزو اولین بازیکن هاش بودم اون زمان مشکلی که داشت کمبود پلیر بود
ولی در کل گیلد وارز قشنگ منتها یه کپی ناقص از روی wow بود
بازی با بیس pvp فقط و فقط age of wushu گیلد وارز اصلی رو میشه تو این بازی دید
فقط یه نت خفن میخواد که با پلیر های حرفه ای آمریکا بازی کنی و کیف کنی که ما نداریم

mahdi--
21-03-2015, 21:59
موضوع این نیست که بلیزارد تنوع نداره
موضوع اینه که باید پروژه ی wow خیلی وقت پیش تموم میشد
سریالای ترکی رو در نظر بگیرید(ایزل / خرم و ... )
شروعی فوق العاده ادامه دادن فوق العاده اما کم کم سریال افتضاح میشه چون سریالی که باید 50 قسمت باشه 500 قسمته
دقیقا مثل wow اهه
دوره ی wow دیگه تموم شدس
هر پکی که میده بیرون اولش قشنگه این پک هم قشنگیش این بود که دوباره بازی نسبتا یکم بهتر شده بود نسبت به mop ولی بعد یه مدت بازی تکراریه و کسایی که اومدن >>> خداحافظ:n07:
موضوع اینه که بلیزارد باید wow رو تمومش کنه اما وقتی میبینه هنوز سود داره نمیاد شات داون کنه

والا اگه 3 سال از نظر شما تازه اومدنه بله تازه اومده :n07:
من جزو اولین بازیکن هاش بودم اون زمان مشکلی که داشت کمبود پلیر بود
ولی در کل گیلد وارز قشنگ منتها یه کپی ناقص از روی wow بود
بازی با بیس pvp فقط و فقط age of wushu گیلد وارز اصلی رو میشه تو این بازی دید
فقط یه نت خفن میخواد که با پلیر های حرفه ای آمریکا بازی کنی و کیف کنی که ما نداریم
من که تازگی ها خبر دار شدم که اومده .

فقط یادم نبود ببینم کی اومده.:n02:

پایان wow هرگز نمیرسه چون بلیزارد ول کن نیست.

میره هرچی ابر باسه پیدا میکنه پچ نابودیشونو میسازه.

یه پچ نابودی هورد و آلاینس هم بده کار wow پایان میابه.

ولی موضوع مزرگ زندگیه اگه wow شات داون بشه.

خیلی از انسان ها هم شات داون میشن!

mnime
21-03-2015, 22:20
حالا جالب اینه که من همین بحث رو تو یه انجمن دیگه راه انداختم، نزدیک های اومدن MoP هم بود، گفتم آقا WoW دیگه تکراری شده هیچ ایده جدیدی نداره، همچین اومدن به ما توپیدن که تو بی خود کردی میگی WoW تموم شده! پشیمون شدم از نظر دادن!! بعدشم ناظم انجمن اومد 2 تا بار ما کرد ما هم تا اومدیم یه چیزی بگیم طرف ما رو از انجمن اخراج کرد :n08: اسم انجمن هم میگم که آبروشون بره : بازی سنتر ، نمیدونم آشنایی چیزی اونجا دارید یا نه، ولی با عرض معذرت یه مشت بچه 10 ساله اونجارو دارن اداره می کنن، ناظم که بیاد توهین کنه بعد اخراج کنه یکی که نظر داده رو دیگه وای به حال بقیه! خوشجالم که حداقل اینجا کسی نظر میده توهینی در کار نیست. معلومه دوستان کاملا با فرهنگ بحث کردن آشنان.

راستشو بخواید اصلا هر بازی که PvE باشه همین میشه، چرا یه بازی مثل Dota یا LoL قدیمی نمیشه و هر روز داره محبوب تر میشه، چون پشت همه دشمن هایی که جلوتون هستن یه ذهن خلاق وجود داره نه یه روبات احمق که کار های تکراری می کنه و فقط باید گولش زد! کاری که method کرد و کلا با 5 تا کلاس رفت Blackhand زد.
حالا هرکی پایه هست Heroes of the Storm آینده خوبی داره از من گفتن :n02: اگه Beta Invite ندارید فکر کنم همه لیست دوستای من دعوت میشن، چون هر کی منو Add می کنه Beta میگیره. هر کی خواست منو Add کنه شاید واقعا لیست دوستای بعضی ها Invite میشن هنوزم. battle tag من هست Jinjer#2326
تا 1 هفته هم 25% بیشتر xp میگیرید، اگه با هم queue کنیم 50% هم به خاطر Friend میگیرید 3 سوته lvl up میشید. منم میخوام این Murky رو lvlup کنم واقعا چیز چرتیه اصلا حاضر نیستم pvp برم باهاش!

hossein2801
21-03-2015, 23:00
حالا جالب اینه که من همین بحث رو تو یه انجمن دیگه راه انداختم، نزدیک های اومدن MoP هم بود، گفتم آقا WoW دیگه تکراری شده هیچ ایده جدیدی نداره، همچین اومدن به ما توپیدن که تو بی خود کردی میگی WoW تموم شده! پشیمون شدم از نظر دادن!! بعدشم ناظم انجمن اومد 2 تا بار ما کرد ما هم تا اومدیم یه چیزی بگیم طرف ما رو از انجمن اخراج کرد :n08: اسم انجمن هم میگم که آبروشون بره : بازی سنتر ، نمیدونم آشنایی چیزی اونجا دارید یا نه، ولی با عرض معذرت یه مشت بچه 10 ساله اونجارو دارن اداره می کنن، ناظم که بیاد توهین کنه بعد اخراج کنه یکی که نظر داده رو دیگه وای به حال بقیه! خوشجالم که حداقل اینجا کسی نظر میده توهینی در کار نیست. معلومه دوستان کاملا با فرهنگ بحث کردن آشنان.

راستشو بخواید اصلا هر بازی که PvE باشه همین میشه، چرا یه بازی مثل Dota یا LoL قدیمی نمیشه و هر روز داره محبوب تر میشه، چون پشت همه دشمن هایی که جلوتون هستن یه ذهن خلاق وجود داره نه یه روبات احمق که کار های تکراری می کنه و فقط باید گولش زد! کاری که method کرد و کلا با 5 تا کلاس رفت Blackhand زد.
حالا هرکی پایه هست Heroes of the Storm آینده خوبی داره از من گفتن :n02: اگه Beta Invite ندارید فکر کنم همه لیست دوستای من دعوت میشن، چون هر کی منو Add می کنه Beta میگیره. هر کی خواست منو Add کنه شاید واقعا لیست دوستای بعضی ها Invite میشن هنوزم. battle tag من هست Jinjer#2326
تا 1 هفته هم 25% بیشتر xp میگیرید، اگه با هم queue کنیم 50% هم به خاطر Friend میگیرید 3 سوته lvl up میشید. منم میخوام این Murky رو lvlup کنم واقعا چیز چرتیه اصلا حاضر نیستم pvp برم باهاش!

من که فعلا دارم teso بازی میکنم بعضی وقتا هم hots
بعضی وقتا یه سر به world of garrison هم میزنیم

Crawling In MySkin
21-03-2015, 23:29

hots خوب بید :n02: یه لذت خاصی داره آرتاسو پیک کنی تلتنای تانکو بگیری بری اون وسطه مگه میمیره =)) فیلم هندیه
یا از اون فیلم هندی تر تو رده اساسینا ایلیدن :| یه اسکور 30/0 داشتم باهاش یبار :n02: میکشه مثل بز در میره
منم مثل اون بالاییه منتظرم teso برسه دستم بازی کنم:n07:

mnime
22-03-2015, 00:22
زیاد به TESO دل نبندین :n02:
اولش موقع Level Up یه لذتی داره که اصلا قابل مقایسه نیست با بقیه MMO ها (مخصوصا اگه Dominion برید و Queen Ayrenn عزیز با صدای Kate Beckinsale به به چه شود) ولی به Level آخر که میرسی فکر می کنی الان کلی کار هست باید انجام بدی، در صورتی که بازم Level Up داره!! تازه نه یه ذره، نه دو ذره! کلی Veteran Rank!!! بعدشم به آسونی اوایل نیست، Mob ها دیگه سنگین میزنن و با این نت عزیز ما Reflex به اندازه کافی نیست، اونقدر آدم میمیره که اعصاب نمی مونه. تازه وقتی هم Veteran Rank میگیری بازم فقط 1 دونه Trial هست که همون Raid بازیه. میری داخلش اصلا احساس نمی کنی Raid اومدی، احساس می کنی یه Map جدیده با یه سری چیزا داخلش. قسمت Elder Scrolls اش خوبه، همون حس باحال Skyrim به آدم دست میده ولی به Online که میرسه خیلی پرته از قضیه. تیمی که روی آنلاینش کار کرده خیلی بد کار کرده و همه انتقاد کردن، منم کاملا احساس کردم که اگه حتی این بازی آنلاین هم نبود آنچنان فرقی نداشت. بعد هم یه سری کلاس هاش اصلا بالانس نیست، مثلا شما اگه Nightblade برداری و DPS کار کنی Skill هاتو هیچکس هیچ جا نمیبرتت :n09: مگر اینکه خودشم خبر نداشته باشه که این کلاس ضعیفه.
توی PvP یه Map فوق العاده بزرگ داره، کلاس ها اونقدر بالانس نیست که یهو میبینی که Dragonknight 35 اومد تو که 50 هستی رو کشت. این اتفاق زیاد واسه من افتاده. بعدشم اونقدر Zerg بزرگیه که اصلا احساس نمی کنی کوچیکترین نقشی در برد گروهت داری، یه چیزی حدود 200 نفر میریزن سر یه قلعه و گروه دیگه هیچ کاری نمی تونه بکنه مگر یه اتفاقات عجیب بیفته.

hossein2801
22-03-2015, 00:40
زیاد به TESO دل نبندین :n02:
اولش موقع Level Up یه لذتی داره که اصلا قابل مقایسه نیست با بقیه MMO ها (مخصوصا اگه Dominion برید و Queen Ayrenn عزیز با صدای Kate Beckinsale به به چه شود) ولی به Level آخر که میرسی فکر می کنی الان کلی کار هست باید انجام بدی، در صورتی که بازم Level Up داره!! تازه نه یه ذره، نه دو ذره! کلی Veteran Rank!!! بعدشم به آسونی اوایل نیست، Mob ها دیگه سنگین میزنن و با این نت عزیز ما Reflex به اندازه کافی نیست، اونقدر آدم میمیره که اعصاب نمی مونه. تازه وقتی هم Veteran Rank میگیری بازم فقط 1 دونه Trial هست که همون Raid بازیه. میری داخلش اصلا احساس نمی کنی Raid اومدی، احساس می کنی یه Map جدیده با یه سری چیزا داخلش. قسمت Elder Scrolls اش خوبه، همون حس باحال Skyrim به آدم دست میده ولی به Online که میرسه خیلی پرته از قضیه. تیمی که روی آنلاینش کار کرده خیلی بد کار کرده و همه انتقاد کردن، منم کاملا احساس کردم که اگه حتی این بازی آنلاین هم نبود آنچنان فرقی نداشت. بعد هم یه سری کلاس هاش اصلا بالانس نیست، مثلا شما اگه Nightblade برداری و DPS کار کنی Skill هاتو هیچکس هیچ جا نمیبرتت :n09: مگر اینکه خودشم خبر نداشته باشه که این کلاس ضعیفه.
توی PvP یه Map فوق العاده بزرگ داره، کلاس ها اونقدر بالانس نیست که یهو میبینی که Dragonknight 35 اومد تو که 50 هستی رو کشت. این اتفاق زیاد واسه من افتاده. بعدشم اونقدر Zerg بزرگیه که اصلا احساس نمی کنی کوچیکترین نقشی در برد گروهت داری، یه چیزی حدود 200 نفر میریزن سر یه قلعه و گروه دیگه هیچ کاری نمی تونه بکنه مگر یه اتفاقات عجیب بیفته.

یه چیزی تو مایه های diablo هست خیلی کارها میشه solo انجام داد multi هم میشه از همینش خوشم میاد کنار داستان عالی موزیک عالی صداگذاری عالی
این بازی تازه اوله راهشه b2p هم شد خیلی پلیر تو مپ میبینم
امروز تیکت زدم اخرش نوشت این روزا سرمون خیلی شلوغه هر تیکتی رو بین 3-5 روز جواب میدیم

Dadashmohammad22
22-03-2015, 08:33
سلام. ضمن عرض تبریک سال نو. کسی مشکلی با دی سی شدن در بازی هایی مثل wow و lol نداره؟ طی همین 2 روز اخیر..
تو wow که همه شروع میکنن تردمیل زدن و چنل چت بازه و راحت میشه چت کرد
میدونم ربطی به این تاپیک نداره ولی lol هم وسط گیم attempting to reconnect میاد. یه سال پیشم یه همچین بلایی نازل شده بود.
سال 94 رو شیلترینگ مضاعف و ترتر اینترنتی نام گذاری کردن

hossein2801
22-03-2015, 09:32
سلام. ضمن عرض سال نو. کسی مشکلی با دی سی شدن در بازی هایی مثل wow و lol نداره؟ طی همین 2 روز اخیر..
تو wow که همه شروع میکنن تردمیل زدن و چنل چت بازه و راحت میشه چت کرد
میدونم ربطی به این تاپیک نداره ولی lol هم وسط گیم attempting to reconnect میاد. یه سال پیشم یه همچین بلایی نازل شده بود.
سال 94 رو شیلترینگ مضاعف و ترتر اینترنتی نام گذاری کردن

من از خیلیا شنیدم چند روزه مشکل دارن

mahdi--
22-03-2015, 18:41

منم موافقم .
اگه بلیزارد به hots بها بده بهتر از اینها هم میشه.
این همه هیرو تو گیر دادی به اون قورباغه داری؟
برو آرتاس بردار تلنتاش خیلی خوبن.

mnime
22-03-2015, 19:46
منم موافقم .

باید میرسوندم به Level 5 که 500 تا گلدو بگیرم :n09: تازه پچ بعدی مثل اینکه بازم Level Up کردن گلد اضافه میده تا 15 و 20

mnime
22-03-2015, 20:04
منم موافقم .

باید میرسوندم به Level 5 که 500 تا گلدو بگیرم :n09: تازه پچ بعدی مثل اینکه بازم Level Up کردن گلد اضافه میده تا 15 و 20

ezio7
23-03-2015, 00:03
hots بتا کی ندارید؟ یا اینوایت میتونید بکنید؟ شدیدا تو کفم :n03:

mnime
23-03-2015, 02:12
hots بتا کی ندارید؟ یا اینوایت میتونید بکنید؟ شدیدا تو کفم :n03:
منو Add کن احتمالا Invite میگیری. همه لیست من بعد از اینکه من Level 40 شدم Invite شدن. Jinjer#2326

azumaki
23-03-2015, 16:16
منو Add کن احتمالا Invite میگیری. همه لیست من بعد از اینکه من Level 40 شدم Invite شدن. Jinjer#2326

منم می خوام این بازی کنم:n03: از کجا باید دانلودش کرد چجوری به سرور باید وصل شد ؟

De4thsong
24-03-2015, 12:38
,,,,,,,,,,,,,,,

horono
26-03-2015, 12:30
سلام
من یه کارت بالانس 20 یوریی گرفتم اکانتم هم یورو هست حالا که وارد میکنم این ارور میده

The currency of the balance code you are trying to redeem is not supported in this region.

چرا؟

mnime
26-03-2015, 21:41
سلام
من یه کارت بالانس 20 یوریی گرفتم اکانتم هم یورو هست حالا که وارد میکنم این ارور میده

The currency of the balance code you are trying to redeem is not supported in this region.

چرا؟
کشورت ایرانه، ایرانی ها جزو "آدم" حساب نمی شن تو دنیا بنابراین نمیتونی خریدی انجام بدی از فروشگاه بلیزارد. جدیدترین افتخاری که به تمدن 3500 ساله ایران اضافه شده.

jepetoe
27-03-2015, 09:17
gift of malfurion لطفا اینو بیشتر توضیح بده من نمی تونم تو تلنت پیداش کنم

sasansalimi
01-04-2015, 11:34
سلام به همه من خودم واو پچ های 3تا اخر 4 رو تو مولتن بازی کردم و الان یه موضوعی برام جالب شده که چه فرقی بین بلیزارد و سرورای رایگان داره یعنی به نظر من که فرق چندانی نداره به غیر این که شاید شما بگید پینگ و لتنسی تو بلیز بهتره که من به ندرت پیش میومد تو مولتن لگ بشم
شاید بگید مثل بلیزارد 1x نیست که به نظر من خیلی فرق چندانی نداره و یا اینکه این سرورای فیری چند وقتی طول میکشه تا کاملا باگاش برطرف بشه که بله این واقعا بعضی موقع رو اعصابه ادمه غیر اینا چیزای دیگه فک نکنم باشه
اگر به پلیره که تو مولتن و ریلم هایی که من بازی میکردم کاتا نلسریون بودم پلیر حرفه ای کم نداشت ولی نوبم زیاد بود که صد البه تو بلزاردم باید یه سری نوب باشن اگه چیزه دیگه ایم هست که بازی تو بلیزارد رو جذاب تر میکنه بگید .
البته اینم اضافه کنید که تو بلیز باید چقدر هزینه کنید که اخرشم فقط پولتون رفته که شاید برای خیلیا که منبع درامد خوبی دارن مشکلی نداشته باشه ولی برای کسی مثله من سخت باشه هزینشو بدم.

کلا دلایلتونو برای بازی بگید خیلی دلم میخواد بدونم.

jafarr
05-04-2015, 23:59
سلام به همه من خودم واو پچ های 3تا اخر 4 رو تو مولتن بازی کردم و الان یه موضوعی برام جالب شده که چه فرقی بین بلیزارد و سرورای رایگان داره یعنی به نظر من که فرق چندانی نداره به غیر این که شاید شما بگید پینگ و لتنسی تو بلیز بهتره که من به ندرت پیش میومد تو مولتن لگ بشم
شاید بگید مثل بلیزارد 1x نیست که به نظر من خیلی فرق چندانی نداره و یا اینکه این سرورای فیری چند وقتی طول میکشه تا کاملا باگاش برطرف بشه که بله این واقعا بعضی موقع رو اعصابه ادمه غیر اینا چیزای دیگه فک نکنم باشه
اگر به پلیره که تو مولتن و ریلم هایی که من بازی میکردم کاتا نلسریون بودم پلیر حرفه ای کم نداشت ولی نوبم زیاد بود که صد البه تو بلزاردم باید یه سری نوب باشن اگه چیزه دیگه ایم هست که بازی تو بلیزارد رو جذاب تر میکنه بگید .
البته اینم اضافه کنید که تو بلیز باید چقدر هزینه کنید که اخرشم فقط پولتون رفته که شاید برای خیلیا که منبع درامد خوبی دارن مشکلی نداشته باشه ولی برای کسی مثله من سخت باشه هزینشو بدم.

کلا دلایلتونو برای بازی بگید خیلی دلم میخواد بدونم.
اگه شما میخای فرق بلیزارد و سرورهای private رو ببینی یه پیشنهاد دارم اونم اینکه یه اکانت Free که تا level 20 باز هست بساز و بازی کن احتمالا کلان متوجه شی چه به چیه
فرق های عمده که داره :
1 : جمعیت حدود 100 برابر مولتن هست که این جمعیت کلا باهم میتونن Raid DF BG Arena برن البته Mythic خیر
2 : کلا فیکس هست و همیشه داستان ها و ماجراهایی که تو Quest ها هست رو متوجه میشی (البته برای من مهم نیست)
3 : کلا یه Expansion جلوتر از سرورهای Private هست
4 : همه چیزش رو یه قانون هست و حرفشون تا حالا 2 تا نشده . و قانون برای همه یه جور هست . که تو سرورهای private اینجوری نیست . به شخصه دیدم GM ها رفیق بازی کردن
5 : ساپورتش مثل ادمه و احترام به پلیر گذاشته میشه . که شخصا دیدم GM در سرور Private خیلی برخورد بدی با پلیرها داشتن و به ادم احساس بدی دست میده
6 : سطح PVE در گیلدهای PVE زمین تا اسمون فرق داره و بسته به سطح شما گیلدها زیادن
دلیل خیلی زیاده
ولی من چرا بازی میکنم
1 : سرور های ایرانی و خارجی که شما میگی Lag نیست خیلی هم Lag دارن . زمانی که molten بازی میکردم قشنگ قابل مشاهده بود که سخت افزار سرور ضعیفه و پلیرها نقطه نقطه هنگام move دادن پرش میزدن اینو قشنگ تو BG 40v40 میشه دید
2 : چون سرور پولی هست و کمی قدر وقت رو بهتر میدونم البته برای ما ایرانی چرا که در سرورهای مجانی شاهد بودم . نمونش من در سرور wowzone گیلد داشتم (Angels of war) و برای First realm تلاش میکردیم ولی پلیرها زیاد قدره وقتو نمیدونستن و چون سرور مجانی بود ارزشی هم قاعل نبودن
3 : دلیلی که سرورهای خارجی مثل مولتن بازی نمیکنم اکثرا خارجی های درب داغون هستن که همه ماله شرق اروپا : رومانی ثربستان کرواسی مقدونیه و یا اسیایی های مثل هند پاکستان که به ندرت بینشون پلیر ادم حسابی پیدا میکنی

sasansalimi
06-04-2015, 15:45
در مورد gm ها واقعا درسته خیلی چرتن تو مولتن
از لحاظ جمعیتم درسته خیلی کم پیش می اومد که بی جی 40نفره بریم
ولی لگاالان تو مولتن بهتر از قبل شده حداقل من که تو کاتا تو ریلم نلس راحت بودم البته همیشه از پلیرای ایرانی می شنیدم که از لگ می نالیدن که من نمی دونم چرا شاید به خاطر نتشون بود ولی منم از 512 مخابرات نامحدودش استفاده میکردم و مشکلی نداشت مگر تو اوج شلوغی که اگر لگ میشدم با شیلتر شکن درست می شد .
خب د مورد بازیکن گاو و نوب زیاد بود ولی خب پلیر حرفه ایم بودن ولی وقتی برای اولین بار می خواستیم یه ریاد رو کامل کنیم خیلی بد بختی میکشیدیم چون سطح همه یهکی نبود
دمت گرم توضیح دادی .

sasansalimi
06-04-2015, 15:46
در مورد gm ها واقعا درسته خیلی چرتن تو مولتن
از لحاظ جمعیتم درسته خیلی کم پیش می اومد که بی جی 40نفره بریم
ولی لگاالان تو مولتن بهتر از قبل شده حداقل من که تو کاتا تو ریلم نلس راحت بودم البته همیشه از پلیرای ایرانی می شنیدم که از لگ می نالیدن که من نمی دونم چرا شاید به خاطر نتشون بود ولی منم از 512 مخابرات نامحدودش استفاده میکردم و مشکلی نداشت مگر تو اوج شلوغی که اگر لگ میشدم با شیلتر شکن درست می شد .
خب د مورد بازیکن گاو و نوب زیاد بود ولی خب پلیر حرفه ایم بودن ولی وقتی برای اولین بار می خواستیم یه ریاد رو کامل کنیم خیلی بد بختی میکشیدیم چون سطح همه یهکی نبود
دمت گرم توضیح دادی .

JIGSA
09-04-2015, 14:08
به نظر من که البته بارها گفتم
بعد از TBC بلیزارد فقط به درآمدزایی فکر کرد. نه به داستان، نه به زیبایی و نه پلیرها.
TBC با یه اختلاف خیلی زیاد قشنگ ترین و سخت ترین Expansion بازی بود.
چه بسیار پلیرهایی رو که تو زمان پچ Cata میبردم Black Temple و بوست میکردم.
اومدن Wotlk هیجان زیادی برام داشت، خط داستانی حفظ شده بود و Dungeon ها Raid ها خیلی خوب بودن.
اما خود Lich King چنگی به دل نمیزد. به نظر من Naxxramas از ICC بهتر بود و تاکتیک پذیر تر بود.
بعد از این هم که Cata اومد که با وجود یه Dragon به عنوان باس آخر هیچ نکته جالب توجهی نداشت.
افتضاح در افتضاح MOP بود. و حالا هم Garrison مسخره.
امیدوارم بلیزارد تمومش کنه و یا 2-3 سال کار کنن و یه Expansion قوی بدن.
شاید سارگراس تیر آخر ترکش باشه که امیدوارم الکی مصرفش نکنن.

ali021sam
09-04-2015, 14:43
من نمیدونم چرا نمیتونن pvp رو بالانس کنن! همیشه یه طرف کار میلنگه!

jafarr
10-04-2015, 03:15
بعد از TBC بلیزارد فقط به درآمدزایی فکر کرد. نه به داستان، نه به زیبایی و نه پلیرها.
اومدن Wotlk هیجان زیادی برام داشت، خط داستانی حفظ شده بود و Dungeon ها Raid ها خیلی خوب بودن.
اما خود Lich King چنگی به دل نمیزد. به نظر من Naxxramas از ICC بهتر بود و تاکتیک پذیر تر بود.
بعد از این هم که Cata اومد که با وجود یه Dragon به عنوان باس آخر هیچ نکته جالب توجهی نداشت.
100% TBC بهترین Expansion بود . و ظاهرا بلیزارد داره داستان های که اول باید رو میکرده الان داره رو میکنه . مثلا همین WOD که داستان مربوط با Draneor - Grommash هست که بعدش Outland میشه و الان برگشته به عقب , بازی از مسیر داستان خارج شده
زمانی که TBC بازی میکردیم و همش به فکر داستان ارتاس به بعد بودیم ولی الان معلوم نیست Exp بعد بیادو میبنی داستان رفت رو چیزی که هیچکس منتظرش نباشه .
بله لذتی داشت TBC موزیک دلچسب BT یا اینس بزرگ Hyjal ... یا SSC TK Karazhan Zulaman (منو بردی تو جو قدیم یه لحضه)
البته بلیزارد گفته بود قراره Expansion هارو زود زود بده که هنوز من جایی خبری ندیدم از بعدیش .

Chris Metzen, November 2013 at BlizzCon (interview with South Korean videocast PlayersCut)
The Emerald Dream is a nice idea and the team has talked about making it into an expansion many times. Building an entire expansion worth of zones around a green lush forest theme would get very boring, so the Emerald Dream would be better used as raid, dungeon, or a subzone, not an entire expansion.

jafarr
10-04-2015, 03:21
من نمیدونم چرا نمیتونن pvp رو بالانس کنن! همیشه یه طرف کار میلنگه!
شما بگو چرا Mage همیشه گله سر سبد بلیزارده ؟
هر Expansion رفتیم یا Mage شاخ بوده یا اینس طوری بود Mage جواب بود . PVP که بحثی طوش نیست.

G U L D A N
11-04-2015, 11:10
با سلام . و تبریک سال نو خدمت عزیزان .
درخصوص پچ 5.4.8 MOP یه اطلاعات می دین . کودوم کلاس در کل بهتره و جذاب تره ؟ ( شاخ بودن هم مد نظر هست . PVE و PVP )

jafarr
11-04-2015, 18:46
با سلام . و تبریک سال نو خدمت عزیزان .
درخصوص پچ 5.4.8 MOP یه اطلاعات می دین . کودوم کلاس در کل بهتره و جذاب تره ؟ ( شاخ بودن هم مد نظر هست . PVE و PVP )
اگه قراره شما سرور Private بازی کنی که 100% همینه بستگی به سرور داره ولی اگه Script خوب باشه و Blizzlike در مورد تانک ها بگم اکثر تانک ها خوبن یعنی مثل کاتا نیست یه تانک شاختر از بقیه باشن . اما در مورد DPS PVE توی MOP فقط میتونم بگم Warlock :D در مورد Healer هم خوب همیشه Healer به HPS نیست
PVP من چیزی نمیدونم ولی فقط یادمه میرفتیم Arena واسه CAP که بعضی وقتا hunter جلومون میخورد Stampede میزدو جر میخودیم

hossein2801
11-04-2015, 19:56

این بازی دیگه باید بره next gen دیگه با این سیستم کمبت و انجین احد بوقی فایده نداره
ولی فکر نکنم به این زودیا بره چون تازه کارکتر مدلا رو عوض کردن

G U L D A N
13-04-2015, 12:42
اگه قراره شما سرور Private بازی کنی که 100% همینه بستگی به سرور داره ولی اگه Script خوب باشه و Blizzlike در مورد تانک ها بگم اکثر تانک ها خوبن یعنی مثل کاتا نیست یه تانک شاختر از بقیه باشن . اما در مورد DPS PVE توی MOP فقط میتونم بگم Warlock :D در مورد Healer هم خوب همیشه Healer به HPS نیست
PVP من چیزی نمیدونم ولی فقط یادمه میرفتیم Arena واسه CAP که بعضی وقتا hunter جلومون میخورد Stampede میزدو جر میخودیم

منظور از HPS چی هست ؟

ali021sam
13-04-2015, 12:44
Heal per secound
همون dps ولی برای هیل

G U L D A N
13-04-2015, 16:38

Heal per secound
همون dps ولی برای هیل

یعنی دقیقا کودوم کلاس تو هیلری بهتره ؟
DPS که WARLOCK تصویب شده تو پچ 5.4.8

ezio7
13-04-2015, 18:11
یعنی دقیقا کودوم کلاس تو هیلری بهتره ؟
DPS که WARLOCK تصویب شده تو پچ 5.4.8
paladin دیگه

s.w.a.t
14-04-2015, 13:17
کسی خبر داره سرور wowzone کی میده پچ پاندا؟
کیا هستین حاجی یه آمار بدین پچ بعد با هم باشم...

ali021sam
14-04-2015, 14:59
خبر رسمی منتشر نکرده سرور ولی من حدس میزنم برای اول تابستون که امتحانا تمومش شده و مدارس و دانشگاها تموم شده برنامه ریزی کردن.
پیش فروشم از الان شروع کردن پس احتمال زیاد اول تابستون میره پچ پاندا

ali021sam
14-04-2015, 15:00
خبر رسمی منتشر نکرده سرور ولی من حدس میزنم برای اول تابستون که امتحانا تمومش شده و مدارس و دانشگاها تموم شده برنامه ریزی کردن.
پیش فروشم از الان شروع کردن پس احتمال زیاد اول تابستون میره پچ پاندا

jafarr
16-04-2015, 12:30
همانطور که قبلا هم مشاهده کردین این سرور کلا Scriptesh رو از Wow.Freakz میگره . اینا هم منتظرن ببینن Freakz کی realm اصلی MOP رو راه میندازه . یعنی خدایی فکر نکنین جناب فرجام نیا با تیم برنامه نویسوشون الان دارن رو MOP کار میکنن و شما بگی کی قراره شروع شه .
خبر رسمی رو میتونی بری تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ro ببینی .
برنامه نویسان wowzone در حد گذاشتن یه Quest ناکجا اباد و اکازیون که هیجای wowhead دیده نشده . البته نخوایم زیاده گویی نشه همچنین میتونن Script یه سرور دیگه رو روی سرور خودشون کامپایل کنن که اگه یکم ++C بلد باشین متوجه میشین چه کاره سختیه :n08:
یادمه wowzone برای یه مدتی یه Froum که در واقع یه بلاگ بود و اگه پست میزاشتی باید خوده Admin میامد تایید میکرد تا بقیه ببینن . یکه امد این حرفه منو زد و در جواب Admin گفتن ما تبادل Script داریم با Freakz که خدایی جک سال شد و دیدیم بعده چند روز Blog یا همون Froum رو برداشتن . بیچاره اون کسانی که guide کلاس 6 صفحه نوشته بودن .
اینم خبره Freakz
It has been decided ! MISTS OF PANDARIA launch date will be 20-21st April ! Server will be offline for a couple of hours / 1-2 days max for the database CATA => MOP upgrade to be done. In the mean time there will be a temporary MOP realm where anyone can join. The MOP release date was already mentioned lots of times before so this final one week notice should be ok for everyone.

s.w.a.t
17-04-2015, 14:23
آره اتفاقا تو فرومش یه یارو بود ali elberado یارو ته خنده بود...حیف بسته شد...
والا خدا کنه زودتر ران بشه دوباره برگردیم پا ورلد خدایی :(

eatshitanddie
20-04-2015, 00:09
سلام
شما خارج از کشور زندگی می کنید که هیچ مشکلی با لتنسی ندارید؟ اگه تو ایرانید لطفا بگید معمولا لتنسیتون چنده؟

0liver
24-04-2015, 20:37
سلام, یه اکانت اروپایی دارم برای فروش از کشور یونان - 5 ماه گیم کارت روشه - تا اخرین اکسپنشن اپدیت شده - با cutting edge برای garrosh و 10 تا آلت و مانت mimiron head ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - ایتم لول فعلی: 685 برای اطلاعات بیشتر و قیمت پیغام خصوصی کنید.

Arrowtic
25-04-2015, 14:41
سلام, یه اکانت اروپایی دارم برای فروش از کشور یونان - 5 ماه گیم کارت روشه - تا اخرین اکسپنشن اپدیت شده - با cutting edge برای garrosh و 10 تا آلت و مانت mimiron head ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - ایتم لول فعلی: 685 برای اطلاعات بیشتر و قیمت پیغام خصوصی کنید.

خرید و فروش تو تالارهای اصلی خلاف قوانینه . لطفا تو بازارچه اعلام کنید :

G U L D A N
25-04-2015, 21:12
باسلام
تو prof Alchemy یه 3 تا کوئست هست . که یکیش برای Flask هستش . یکی Potion و یکی هم برای [Transmutation Master] . که تو پچ کاتا باید 4 تا Trugold بسازیم . بعد اینکه این quest کامل شد و تحویل دادیم چه قابلیت اضافی داره ؟
آیا همزمان 3 تا قابلیت رو میشه با هم داشت ؟

G U L D A N
27-04-2015, 09:41
کسی نیست در خصوص
Transmutation Master کمک کنه ؟ که چی کار می کنه ؟

G U L D A N
01-05-2015, 19:31
سرور wowzone الان down هستش ؟ ؟؟؟

mnime
02-05-2015, 09:47
باسلام
تو prof Alchemy یه 3 تا کوئست هست . که یکیش برای Flask هستش . یکی Potion و یکی هم برای [Transmutation Master] . که تو پچ کاتا باید 4 تا Trugold بسازیم . بعد اینکه این quest کامل شد و تحویل دادیم چه قابلیت اضافی داره ؟
آیا همزمان 3 تا قابلیت رو میشه با هم داشت ؟
فقط یکی از اون Specialization هارو میتونی داشته باشی، هر کدوم باعث میشه یه شانسی داشته باشی به جای 1x از اون آیتم چندتا بسازی. Transmution Master یعنی هرچی transmute داری شانس داره که به جای 1 دونه چند تا بسازه. رکورد من 5 تاس. به جای 1 دونه 5x از Living Steel ساخت،

pyramidhead
02-05-2015, 19:41
سلام کسایی که بلیزار بازی میکنن منو ادد کنن
minapopo33@gmail.com

hossein2801
07-05-2015, 06:12
هیچی شمارو نمیتونه متقاعد کند جز امار q2 , q3
صبر کنید اعلام شه

Q1 2015 earnings call

This appears to be the largest drop in subscriber count in the history of the game
رکورد هم زده :n02:

پلیرهای wow به 7 میلیون کاهش یافت چیزی حدود 3میلیون افت
پلیرها اواخر mop بعد از soo که بیش از 1سال هیج content نیومد و 2 season توی 1tier دادن 6.8 میلیون بود

یکی مثل من دیگه گول نمیخوره و عمرا دیگه وقتمو حدر این بازی نمیکنم تا نره nextgen
حالا یه مشت فارمر و پلیرهای درجه3 بخاطر اون wow token شاید برگردن افت بیشتر از این نبینیم ولی این design افتضاح wod اونارم فراری میده
کلا بلیز تو این حقه بازی ها واسه جلوگیری از افت بیشتر پلیرها استاده مثل داستان همون موتور مسخره هوردو الیانس
ولی هر چی داشتی رو کردی ببینم دیگه چی داری
پچ 6.2 رو بش نگاه کردم چیزی جز یه Raid جدید نداره و یه مشت garrison content :d و recyceled content
یاده chris metzen تو blizcon گفت دیگه میخایم برگردیم به ریشمون
خوب برگشتی به ریشت تبریک میگم بابت رکورد

luches
07-05-2015, 06:41
فقط یک نگاه به youtuber های معروف بندازین. Sodappopin, Thyraz, Cartoonz, Hansol, Sensus, Xuen ... همشون دارن میزارن کنار و از WOD فقط خسته شدند و انتقاد میکنن. Sodappopin و Thyraz که عملا wow رو گذاشتن کنار !! این 2 تا خودشون بسیار معروف بودند .

hossein2801
07-05-2015, 06:55
فقط یک نگاه به youtuber های معروف بندازین. Sodappopin, Thyraz, Cartoonz, Hansol, Sensus, Xuen ... همشون دارن میزارن کنار و از WOD فقط خسته شدند و انتقاد میکنن. Sodappopin و Thyraz که عملا wow رو گذاشتن کنار !! این 2 تا خودشون بسیار معروف بودند .

wow به جایی رسیده واسه من یکی هرچی میبینم احساس میکنم توهین به شعور مشتریه
فقط دارن recycle , rehash میکنن و mount نزریق میکنن
فقط دارن از داستان بازی سو استفاده میکنن

این بازی رو این انحین احد بوقی با این سیستم کمبت دیگه نباید ادامه پیدا کنه
خاک تو سرشون که پروژه تایتان رو کنسل کردن

Crawling In MySkin
07-05-2015, 09:26

یادمه cata اومد گفتیم عجب fail ایی بازی کردیم بد نبود
رفت جلوتر mop اومد گفتیم 100 رحمت به کاتا بابا این چیه عجب fail بزرگی بازی کردیم
wod اومد گفتیم بازم به کاتا بد نبود این 2 تا دیگه افتضاح بودن
البته wod پچ اولش قشنگ بود..چیزای جدید اومده بود ولی بعد یه مدت همون چرتی شد که بود من با چند ماه شارج دیگه بازی نکردم
ولی mop باحال بود سیستم هیلش عملا هیچ کار خاصی نداشت
شمن و دیسک پریست میگوزیدن رو زمین 1000k هیل میدادن به همه
اون دریم ورامین بود کی بود میگفت ما spoils رو سولو هیل کردیم =))))
با اون وضع مسخره ی mop بی راه هم نمیگف

mnime
07-05-2015, 09:49
خب چرا آمار های دیگه رو نمیخونید؟
11 میلیون Beta sign-up برای Heroes of the Storm و Hearthstone هم 30 میلیون Player، خب اگه WoW سبک بازی شما نیست دلیل نمیشه که بازی بدیه! شما WoW رو دوست ندارید OK! برید یه بازی دیگه بکنید. 7 میلیون آدم هنوز این بازی رو دوست دارن و ازش لذت می برن و هنوز هم توی Subscribe رکورد داره هیچ بازی دیگه ای که پولی باشه اینقدر بازیکن نداره.
منم از WoW خسته شده بودم دلیل هم زیاد داره ولی Blizzard خیلی گنده تر از اون حرفاس که بخواد به این راحتی ول کنه!! همین سال 2014 اعلام کردن که پروژه World of Warcraft 2 در حال انجامه. بقیه بازی هاش هم که در بهترین سطح ممکن قرار دارن. حالا شما صبر کن اگه Heroes of the Storm جای LoL و Dota 2 رو نگرفت من اسممو عوض می کنم. اگر هم ببینن WoW داره سقوط می کنه مطمئن باشید WoW 2 رو میارن وسط سریعا.
درسته WoW تا Lich King خوب بود و الان میگید موتور گرافیکیش داغونه، ولی یادتون باشه در مورد شرکتی دارید حرف می زنید که 3 میلیارد دلار در سال درآمد داره و می تونه بهترین بازی ها رو خلق کنه. همونطور که تا حالا کرده.

hossein2801
07-05-2015, 10:05
خب چرا آمار های دیگه رو نمیخونید؟
11 میلیون Beta sign-up برای Heroes of the Storm و Hearthstone هم 30 میلیون Player، خب اگه WoW سبک بازی شما نیست دلیل نمیشه که بازی بدیه! شما WoW رو دوست ندارید OK! برید یه بازی دیگه بکنید. 7 میلیون آدم هنوز این بازی رو دوست دارن و ازش لذت می برن و هنوز هم توی Subscribe رکورد داره هیچ بازی دیگه ای که پولی باشه اینقدر بازیکن نداره.
منم از WoW خسته شده بودم دلیل هم زیاد داره ولی Blizzard خیلی گنده تر از اون حرفاس که بخواد به این راحتی ول کنه!! همین سال 2014 اعلام کردن که پروژه World of Warcraft 2 در حال انجامه. بقیه بازی هاش هم که در بهترین سطح ممکن قرار دارن. حالا شما صبر کن اگه Heroes of the Storm جای LoL و Dota 2 رو نگرفت من اسممو عوض می کنم. اگر هم ببینن WoW داره سقوط می کنه مطمئن باشید WoW 2 رو میارن وسط سریعا.
درسته WoW تا Lich King خوب بود و الان میگید موتور گرافیکیش داغونه، ولی یادتون باشه در مورد شرکتی دارید حرف می زنید که 3 میلیارد دلار در سال درآمد داره و می تونه بهترین بازی ها رو خلق کنه. همونطور که تا حالا کرده.

موقعی واسه یکی مثل من کیلو کیلو داره cdkey میفرسته معلومه که اینطور میشه
hs هم که رو مویابل اومده اینطور شده و بازی نیست که کسی رو نگه داره معمول پلیراش چند روز با ماه بازی میکنن و بعد ولش و اینا تا ابد جز پلیرهاش باقی میمونه چون بازی فری هست
شما واقعا فکر میکنید hos واقعا حرفی در مقابل بازی های مثل lol یا dota2 میتونه بزنه ؟
hos و overwatch هر 2 با شکست مواجه میشه
حالا صبر کنید

اون 7میلیونیم موندن بیشترشون از این دسته ادمان

1- از این بازی دارن پول درمیارن
2- یکسری ادم احمق که عشق مونتو اچیو فارم کردنن
3- یکسری ادم از دست رفته :دی
4- یکسری پلیر که هنوز با بازی حال میکنن که اقلیت دارن

من ادمایی میشناسم که از کاملا از دست رفتن یعنی چی؟
یعنی اینکه این ادما xpack بعدی این باشه که یه زمین فوتبال باشه که از اینم طرف زمین بری اون طرف زمین یه اچیو میده اینو میخره و راضی هم هست

hossein2801
07-05-2015, 10:09
یادمه cata اومد گفتیم عجب fail ایی بازی کردیم بد نبود
رفت جلوتر mop اومد گفتیم 100 رحمت به کاتا بابا این چیه عجب fail بزرگی بازی کردیم
wod اومد گفتیم بازم به کاتا بد نبود این 2 تا دیگه افتضاح بودن
البته wod پچ اولش قشنگ بود..چیزای جدید اومده بود ولی بعد یه مدت همون چرتی شد که بود من با چند ماه شارج دیگه بازی نکردم
ولی mop باحال بود سیستم هیلش عملا هیچ کار خاصی نداشت
شمن و دیسک پریست میگوزیدن رو زمین 1000k هیل میدادن به همه
اون دریم ورامین بود کی بود میگفت ما spoils رو سولو هیل کردیم =))))
با اون وضع مسخره ی mop بی راه هم نمیگف

mop هزار رحمت داشت به wod
mop تا اخر xpack رسید به 6.8 اونم چون soo یکساله شد
wod تو 3-4 ما 3میلیون پلیر از دست داده حالا صبر کن اخرشو هم ببین
میدونی یعنی چی؟
1380 پلیر در ساعت از دست دادن

mnime
07-05-2015, 10:19
یه چیزی رو شما نمیخوای قبول کنی اونم اینه که mmorpg سبک شما نیست. فقط چون wow اسمش گنده شده دلیل نمیشه منم باید بازی کنم! بازی هرچی هم عالی هر چی هم خدا شاید من دوست نداشته باشم!! من rpg دوست دارم، از offline بگیر، skyrim، fallout و غیره تا mmo ها ، wow ، eso ، tera و قصد دارم archeage هم بازی کنم. چون سبک rpg دوست دارم. الان شما کاملا حالتی که داری مشخص می کنه که این سبک رو دوست نداری. 7 میلیون آدم اونجا هستن که این سبک رو واقعا دوست دارن.
اگه یه نگاه به بازی خودت بکنی میتونی متوجه بشی که سبک رو دوست داری یا نه. کسایی که ساعت ها رو Garrison وامیستن تو چت General کل کل می کنن، کسایی که بالای 20 تا کوئست توی Quest Log اشون هست و هیچ وقت حوصله ندارن انجامش بدن، کسایی که حتی Heroic باس ها رو هم کامل نزدن. شما آدم هایی که دنبال Mount و Achievement هستن رو احمق صدا می کنی ولی درواقع اونا هستن که میفهمن RPG یعنی چی و دارن ازش لذت می برن.
اگر فکر می کنی جمع کردن Mount ، زدن اون همه کوئست آسون و سخت که به نظرت مسخره میاد و وقت تلف کردنه، گرفتن اون Title سخت که شاید هفته ها وقتتو بگیره، Try کردن روی یه باس بالای 100 بار و خیلی چیزای دیگه تو WoW اتفاق میفته "احمقانست"، بدون سبک RPG رو دوست نداری، برو سراغ یه سبک دیگه.

hossein2801
07-05-2015, 10:37
یه چیزی رو شما نمیخوای قبول کنی اونم اینه که mmorpg سبک شما نیست. فقط چون wow اسمش گنده شده دلیل نمیشه منم باید بازی کنم! بازی هرچی هم عالی هر چی هم خدا شاید من دوست نداشته باشم!! من rpg دوست دارم، از offline بگیر، skyrim، fallout و غیره تا mmo ها ، wow ، eso ، tera و قصد دارم archeage هم بازی کنم. چون سبک rpg دوست دارم. الان شما کاملا حالتی که داری مشخص می کنه که این سبک رو دوست نداری. 7 میلیون آدم اونجا هستن که این سبک رو واقعا دوست دارن.
اگه یه نگاه به بازی خودت بکنی میتونی متوجه بشی که سبک رو دوست داری یا نه. کسایی که ساعت ها رو Garrison وامیستن تو چت General کل کل می کنن، کسایی که بالای 20 تا کوئست توی Quest Log اشون هست و هیچ وقت حوصله ندارن انجامش بدن، کسایی که حتی Heroic باس ها رو هم کامل نزدن. شما آدم هایی که دنبال Mount و Achievement هستن رو احمق صدا می کنی ولی درواقع اونا هستن که میفهمن RPG یعنی چی و دارن ازش لذت می برن.
اگر فکر می کنی جمع کردن Mount ، زدن اون همه کوئست آسون و سخت که به نظرت مسخره میاد و وقت تلف کردنه، گرفتن اون Title سخت که شاید هفته ها وقتتو بگیره، Try کردن روی یه باس بالای 100 بار و خیلی چیزای دیگه تو WoW اتفاق میفته "احمقانست"، بدون سبک RPG رو دوست نداری، برو سراغ یه سبک دیگه.

من این ادما رو احمق فرض میکنم یا از دست رفته چون تو یه بازی MMO دارن solo بازی میکنن
rpg به جای خود mmorpg بجای خود
البته جدیدا خیلی امار soloپلیرها تو mmo زیاد شده

wow واسه یه حرفه ای فقط 2راه داره
1- تا tier بعدی ریلیز نشده تو کمترین مدت tier حاضر رو clear کن
2- تو pvp تا season بعدی بیاد یه title قابل قبولی بگیر

خدایی وایسی هر هفته یه باس قدیمی رو بزنی که یه مونت بده سوارش شی بچرخی یعنی چی؟ اچیو X مونت رو هم بگیریم من اینو درک نکردم
پلیرهای method دارن با مونت blackhand میچرخن بعد ما الان داریم مونت lichking فارم میکنیم
یعنی حدود 5سال دیگه میرم سراغ فارم مونت blackhand اونم solo کل brf رو mythic زرگ میکنیم :دی
از این دسته ادما خیلی خیلی زیاده و بیشتر پلیرها رو اینا تشکیل میدن
در ضمن من از کلاسیک تا همین الان هنوز اکانتم Active هست دارم wow بازی میکنم(یعنی بازی میکردم) guild داشتم raid leader بودم خلاصه سرم سفید شده تو این بازی
اینو گفتم چون فکر میکنی من تازه اومدم تو این بازی

mnime
07-05-2015, 10:51
نه اصلا تازگی و کهنه گی نداره :n02:
قضیه اینه که بعضی وقت ها خود آدم متوجه نمیشه که از یه بازی بدش میاد، یا از یه سبک.
و اینکه باید به عقاید دیگران احترام گذاشت. شما میگی حرفه ای باید تا Tier بعدی سریع باس ها رو بزنه یا PvP یه Title بگیره تا Season بعد. خب اگه طرف حرفه ای نبود چی؟ مگه فقط حرفه ای ها باید از بازی لذت ببرن؟ یعنی کسی که اونقدر ها مثل Method حرفه ای نیست که بتونه BH رو تو 1 ماه بزنه نباید بازی کنه؟ یا نباید از بازی لذت ببره؟ اون سبک از لذت بردن از بازی فقط نظر "شماست"، نظر بقیه زمین تا آسمون فرق داره با شما. این خیلی بده که فکر کنی کسی که داره از یه کاری لذت می بره احمقه. بلیزارد توی این چند سال گذشته سعی کرده Content برای همه بازیکن هاش داشته باشه. از اون حرفه ای ترینش تو Method بگیر تا بچه 15 ساله که توانایی زدن Rotation خودشو نداره و میره LFR کلی هم لذت می بره. شما نمیتونی لذت بردن این آدم ها رو احمقانه تلقی کنی.
شما الان چون خودت از این بازی لذت نمی بری، سعی می کنی دیگران رو هم قانع کنی که اونا هم لذت نبرن؟
اگه واقعا وقتی من سوار یه Mount جدید میشم احساس خوبی بهم دست میده، حتی اگه خز هم باشه، شما اینو احمقانه فرض می کنی؟
22 نفر تو زمین فوتبال دنبال یه توپ میدوون ، چه احمقانه، وقتی نمیتونی قهرمان جهان بشی واسه چی بازی می کنی؟
10 نفر توپ دستشون گرفتن هی میکوبن رو زمین میندازن تو حلقه! واقعا احمقن نه؟
یارو از صبح تا شب میره باشگاه وزنه بلند می کنه، که چی اخه؟ وقتی نمیتونی مثل رونی کلمن بشی احمقی میری باشگاه؟
نه! احمق نیستیم، داریم لذت می بریم. اگر شما لذت نمی بری ارزش کار دیگران رو پایین نیار، شما بگرد دنبال Hobby خودت

hossein2801
07-05-2015, 11:19
نه اصلا تازگی و کهنه گی نداره :n02:
قضیه اینه که بعضی وقت ها خود آدم متوجه نمیشه که از یه بازی بدش میاد، یا از یه سبک.
و اینکه باید به عقاید دیگران احترام گذاشت. شما میگی حرفه ای باید تا Tier بعدی سریع باس ها رو بزنه یا PvP یه Title بگیره تا Season بعد. خب اگه طرف حرفه ای نبود چی؟ مگه فقط حرفه ای ها باید از بازی لذت ببرن؟ یعنی کسی که اونقدر ها مثل Method حرفه ای نیست که بتونه BH رو تو 1 ماه بزنه نباید بازی کنه؟ یا نباید از بازی لذت ببره؟ اون سبک از لذت بردن از بازی فقط نظر "شماست"، نظر بقیه زمین تا آسمون فرق داره با شما. این خیلی بده که فکر کنی کسی که داره از یه کاری لذت می بره احمقه. بلیزارد توی این چند سال گذشته سعی کرده Content برای همه بازیکن هاش داشته باشه. از اون حرفه ای ترینش تو Method بگیر تا بچه 15 ساله که توانایی زدن Rotation خودشو نداره و میره LFR کلی هم لذت می بره. شما نمیتونی لذت بردن این آدم ها رو احمقانه تلقی کنی.
شما الان چون خودت از این بازی لذت نمی بری، سعی می کنی دیگران رو هم قانع کنی که اونا هم لذت نبرن؟
اگه واقعا وقتی من سوار یه Mount جدید میشم احساس خوبی بهم دست میده، حتی اگه خز هم باشه، شما اینو احمقانه فرض می کنی؟
22 نفر تو زمین فوتبال دنبال یه توپ میدوون ، چه احمقانه، وقتی نمیتونی قهرمان جهان بشی واسه چی بازی می کنی؟
10 نفر توپ دستشون گرفتن هی میکوبن رو زمین میندازن تو حلقه! واقعا احمقن نه؟
یارو از صبح تا شب میره باشگاه وزنه بلند می کنه، که چی اخه؟ وقتی نمیتونی مثل رونی کلمن بشی احمقی میری باشگاه؟
نه! احمق نیستیم، داریم لذت می بریم. اگر شما لذت نمی بری ارزش کار دیگران رو پایین نیار، شما بگرد دنبال Hobby خودت

مشکل من اینجاست هر چی wow پیش رفت بیشتر رفت سمت casual ها
بقول یکی از دوستان وقتی بازی نتونه حرفه ای هارو نگه داره اون casual ها هم نمیتونن بدون وجود ما لذت ببرن
این پست که واسه همین افت پلیرها اومده خیلی از حرفای منو زده

چندتا موردو خودم بگم که چطور wow رو از mop به Wod اومدن casualیزه کردن
haste breakpoint حذف
snapshoting حذف
metagem حذف
hitcap, expcap حذف
socket bonus حذف

کلی از Ability های کلاس ها حذف که شد rotation easy mode
garrison قاتل این بازی
از قدیم lfr بدترین حرکت بلیزارد
قدیم طرف ارزوی اینو داشت فقط boss رو ببینه
الان چه شده؟ حتی lootش رو هم مفت Garrison بت میده
اگه بازیو Easy کردن که پلیرهای casual هم لذت ببرن و پلیرها بیشتر بشه پس چرا الان وضعیت اینه؟
اگه این اشتباهات در design نباشه دلیل دیگش فقط 10 ساله بودن بازیه
فعلا هم تایید کردن wow nextgen تو دستور کار نیست حتی هنوز به این نتیجه نرسیدیم که چطوری باید باشه اینو tom chilton گفته
گفته نمیدنیم wow2 در کنار Wow جدا باشن یا wow1 رو shutdown کنیم wow2 رو بیاریم بالا
titan رو هم کنسل کردن و خودشونم گفتم وقتی دیدیم hs به این کوچیکی چنین موفقیتی داره چرا بریم سمت پروژه های جاه طلبانه و پرخرج
کل حرفای من این منظور رو میرسونه که بلیزارد دیگه اون کمپانی سابق نیست دیگه بازی هاش روح ندارن و فقظ به فکر پول دراوردنه لااقل Wow که برا من اینطوره
در این هم شکی نیست پول زیاد درمیاره و واسه همین لاشه ی Wow قصد داره سریعتر patch بده و جلو افت رو هم بگیره
ولی دیگه اون quality رو نداره

Iloveu-ALL
07-05-2015, 11:41

به جاش Overwatch میاد
سبکش multiplayer fps
تایتان mmo fps بود

hossein2801
07-05-2015, 12:05
به جاش Overwatch میاد
سبکش multiplayer fps
تایتان mmo fps بود

درسته overwatch از دل تایتان درومد
ولی این فقط یه online fps خالیه
ولی تایتان یه mmo بود
تایتان میگن حتی تو با npc میتونستی رابطه برقرار کنی
npc خاطره تورو تو ذهنش نگه میداشت و تو ملاقاتای بعدی چیزای میدیدی که اصلا فکرشو نمیکنی تو بازی های کامپیوتری بتونه اتفاق بیفته
بعد بخاطر موفقیت hs کنسل میشه

Crawling In MySkin
07-05-2015, 12:26
درسته overwatch از دل تایتان درومد
ولی این فقط یه online fps خالیه
ولی تایتان یه mmo بود
تایتان میگن حتی تو با npc میتونستی رابطه برقرار کنی
npc خاطره تورو تو ذهنش نگه میداشت و تو ملاقاتای بعدی چیزای میدیدی که اصلا فکرشو نمیکنی تو بازی های کامپیوتری بتونه اتفاق بیفته
بعد بخاطر موفقیت hs کنسل میشه
این قضیه رابطه با npc رو age of wushu انجام داد و خیلی هم توش موفق بود
از انواع هدایا و کویست ها بگیر تا انواع حرکت های رزمی و حرکات راه رفتنای مختلف رو میشد از npc های مختلف با rel های مختلف بگیری با random event های متفاوت ساخته شده مخصوص برا هر npc

همین آقا که شما بش میگی خوشش نمیاد try کنه باسو کله مارو کچل میکرد وسط رید فوش و فوش کشی که چرا فیل کردی هفته ها رو یه باس hc بودیم تا میزدیمش
بحث اینه که دیگه wow کارش تموم شده برعکس شما نمیخوای قبول کنی
اون تعداد باقی مونده غیر از هارد کورا یه مشت کژوالن که آمارشون داره کم و کمتر میشه
در ضمن حرفه ای بازی کردن به سن هم نیست
+
hos بازی قشنگی "بود" خوشمان آمد ولی به فعل دقت کن بووووووود
یعنی قشنگه آدم هر چند ماه یبار چند سال یبار بره یه دست بازی کنه بیاد
تموم شد رفت
در همین حده

G U L D A N
07-05-2015, 12:28
قدیم طرف ارزوی اینو داشت فقط boss رو ببینه

این رو قبول دارم . تو پچ لیچ کینگ حدود 1 سال و نیم طول کشید من لیچ رو دیدم . عجب روزی بود . قلبم داشت از جاش کنده می شد . لذت دیدن لیچ از نزدیک یه چیزه دیگه بود . بازی رو دارن فان می کنن .

hossein2801
07-05-2015, 12:29
این قضیه رابطه با npc رو age of wushu انجام داد و خیلی هم توش موفق بود
از انواع هدایا و کویست ها بگیر تا انواع حرکت های رزمی و حرکات راه رفتنای مختلف رو میشد از npc های مختلف با rel های مختلف بگیری با random event های متفاوت ساخته شده مخصوص برا هر npc

همین آقا که شما بش میگی خوشش نمیاد try کنه باسو کله مارو کچل میکرد وسط رید فوش و فوش کشی که چرا فیل کردی هفته ها رو یه باس hc بودیم تا میزدیمش
بحث اینه که دیگه wow کارش تموم شده برعکس شما نمیخوای قبول کنی
اون تعداد باقی مونده غیر از هارد کورا یه مشت کژوالن که آمارشون داره کم و کمتر میشه
در ضمن حرفه ای بازی کردن به سن هم نیست
+
hos بازی قشنگی "بود" خوشمان آمد ولی به فعل دقت کن بووووووود
یعنی قشنگه آدم هر چند ماه یبار چند سال یبار بره یه دست بازی کنه بیاد
تموم شد رفت
در همین حده

من احمق فکر میکردم بعد از این همه مدت بلیز یه ایده از خودش پیدا کرده:n02:

mahdi--
07-05-2015, 22:53
درود
اینطوری دیگه کار WoW پایان یافته.
باید بریم اون اسکرول های فسیل(ESO) رو بازی کنیم.
بدرود ای گرام(هل اسکریم) گرامی!

hossein2801
08-05-2015, 05:44
درود
اینطوری دیگه کار WoW پایان یافته.
باید بریم اون اسکرول های فسیل(ESO) رو بازی کنیم.
بدرود ای گرام(هل اسکریم) گرامی!

eso rpg خیلی خوبیه ولی بنظر من اصلا mmo نیست
تنها بازی mmorpg که من الان قبولش دارم wildstar هست ولی فقط واسه hardcoreها
با حالی که واسه casual هاکلی امکانات گذاشتن ولی این بازی از ریشه سخت طراحی شده و challenging هست

Iloveu-ALL
08-05-2015, 23:11

Warcraft به شکل غیر قابل باوری پر طرفدار است و از سال ۲۰۰۴ که منتشر شد، تاکنون میلیون ها بازیکن داشته است. اما به هر حال، بازی ها هم دورانی دارند و جایگزین هایی برای شان پیدا می شود. عنوان MMORPG شرکت بلیزارد دیگر مانند گذشته پرطرفدار نیست و در حال از دست دادن تعداد زیادی از کاربران خود است. اگر همین رویه ادامه پیدا کند احتمالا شاهد تصمیمات جدی از سوی بلیزارد در رابطه با این بازی خواهیم بود.

طی سه ماه گذشته، بلیزارد یک چهارم کل بازیکنان و مشترکین ماهانه World of Warcraft را از دست داده. Activision Blizzard در طی فصل مالی گذشته ۱٫۲۸ میلیارد دلار درآمد داشته اند. در ژانویه امسال، تعداد کاربران WoW در حدود ۱۰ میلیون نفر اعلام شد و حالا این رقم به ۷٫۱ میلیون رسیده است.
۷ میلیون هنوز هم رقم شگفت انگیزی است اما ۳ میلیون کاهش، برای یک سرویس معتادکننده آن هم تنها در طول سه ماه، رقم قابل توجهی محسوب می شود.
در سال ۲۰۱۱، تعداد کاربران World of Warcraft به ۱۲٫۵ میلیون نفر رسید، ۱۲٫۵ میلیون نفری که هر ماه ۱۵ دلار روانه جیب های اکتیویژن بلیزارد می کردند.
کوتاکو در این رابطه می گوید، کیفیت بازی با افت خاصی مواجه نشده و دقیقا همان چیزی است که سال های پیش بوده، مسئله اینجاست که بازیکنان دیگر کار جدیدی برای انجام دادن در این بازی ندارند.
بلیزارد، توسعه دهنده بازی، بسته الحاقی Warlords of Draenor را در طی همین فصل منتشر کرد. در ابتدا همه چیز خوب به نظر می رسید. بازیکنان برای اینکه ببینند چه چیزی به بازی اضافه شده بازگشتند اما به محض اینکه متوجه شدند محتوای مناسبی در اختیارشان قرار نگرفته، دوباره بازی را رها کردند.
البته، سهامداران شرکت دلیلی برای نگرانی ندارند، چرا که ارزش سهام اکتیویژن بلیزارد با ۵٫۲۲ درصد رشد، به ۲۴٫۴۱ دلار رسید.

منبع دیجیاتو

mnime
09-05-2015, 10:27
من موندم شما چطوری میگید WoW تموم شده مُرده و فلان :n02:
بابا هنوز 7 میلیون بازیکن داره. از وقتی Cata اومد ملت شروع کردن که آی ملت WoW دیگه تموم شد، WoW مُرد، حتی شایعه شد که بعد Deathwing دیگه Content ندارن!!! الان 2 تا Expansion دیگه هم اومد هنوزم WoW تموم نشده، هنوزم بازیکن هاش حتی به نصف هم نرسیده که بگیم خیلی کم شده. در اوج خودش حدود 12 میلیون بازیکن داشت در Wrath of the Lich King الان رسیده به 7 میلیون.
بازم میگم، شما هی دارید سعی می کنید به این 7 میلیون که دارن از بازی لذت می برن "به زووووور" تحمیل کنید که نباید لذت ببرید! از نظر من LoL بازی چرتی شده ولی هیچ وقت تلاش نمی کنم نظر خودمو تحمیل کنم یا بگم هرکی LoL بازی می کنه احمقه! هنوزم که هنوزه هیچ MMO ای نتونسته رقابت کنه اونم در این سطح و با Subscription ! همه بازی ها یا مجبور شدن Free to Play بشن یا 1 بار خرید مثل ESO، حتی Free to Play هاشم اینقدر بازیکن نداره. شما یه mmorpg اسم ببر که اندازه wow بازیکن داشته باشه.
من قصد طرفداری از WoW رو نداشتم اما دیدم خیلی دیگه داره نامردی میشه در حقشون. بلیزارد 5 تا از بازی هاش توی 20 تا پر بیننده ترین بازی های Twitch قرار داره، اگر واقعا اینطور که شما میگید مُرده بود یا تموم شده بود یا به شعور بازیکن داشت توهین می کرد مطمئن باشید بقیه دنیا هم میرفتن سراغ بازی های دیگه.

hossein2801
09-05-2015, 11:16
من موندم شما چطوری میگید WoW تموم شده مُرده و فلان :n02:
بابا هنوز 7 میلیون بازیکن داره. از وقتی Cata اومد ملت شروع کردن که آی ملت WoW دیگه تموم شد، WoW مُرد، حتی شایعه شد که بعد Deathwing دیگه Content ندارن!!! الان 2 تا Expansion دیگه هم اومد هنوزم WoW تموم نشده، هنوزم بازیکن هاش حتی به نصف هم نرسیده که بگیم خیلی کم شده. در اوج خودش حدود 12 میلیون بازیکن داشت در Wrath of the Lich King الان رسیده به 7 میلیون.
بازم میگم، شما هی دارید سعی می کنید به این 7 میلیون که دارن از بازی لذت می برن "به زووووور" تحمیل کنید که نباید لذت ببرید! از نظر من LoL بازی چرتی شده ولی هیچ وقت تلاش نمی کنم نظر خودمو تحمیل کنم یا بگم هرکی LoL بازی می کنه احمقه! هنوزم که هنوزه هیچ MMO ای نتونسته رقابت کنه اونم در این سطح و با Subscription ! همه بازی ها یا مجبور شدن Free to Play بشن یا 1 بار خرید مثل ESO، حتی Free to Play هاشم اینقدر بازیکن نداره. شما یه mmorpg اسم ببر که اندازه wow بازیکن داشته باشه.
من قصد طرفداری از WoW رو نداشتم اما دیدم خیلی دیگه داره نامردی میشه در حقشون. بلیزارد 5 تا از بازی هاش توی 20 تا پر بیننده ترین بازی های Twitch قرار داره، اگر واقعا اینطور که شما میگید مُرده بود یا تموم شده بود یا به شعور بازیکن داشت توهین می کرد مطمئن باشید بقیه دنیا هم میرفتن سراغ بازی های دیگه.

اگه ملاک به twitch باشه همون بازی که شما میگی چرته یعنی LoL بهترین بازی دنیاست
اخرین توهین به شعور مشتریشون رو میخای نشونت بدم؟
کسی نیمگه Wow مرده بازی mmo با 1میلیون پلیر هم سود اوره
ما میگیم بلیزارد دیگه quality company نیست
Wow از زمانی کارگردانیش رو از jeffry kaplan دادن به tom chilton افت کرد
میخای نظر بازیکنان معروف رو نشونت بدم؟
نظر پدر خوانده وارلاکها رو؟
میدونی pvp designer بازی holinka خودش pvp بازی نیمکنه؟
میدونی کلیدی تری designer ها ول کردن رفتن امثال rob pordo و ghostcrawler ?
یکم اطلاعات داشته باشید بعد نظر هم بدید خوبه نه اینکه الکی چون اسمش wow هست طرفداریشو کنید

mnime
09-05-2015, 14:22
اگه ملاک به twitch باشه همون بازی که شما میگی چرته یعنی LoL بهترین بازی دنیاست
اخرین توهین به شعور مشتریشون رو میخای نشونت بدم؟
کسی نیمگه Wow مرده بازی mmo با 1میلیون پلیر هم سود اوره
ما میگیم بلیزارد دیگه quality company نیست
Wow از زمانی کارگردانیش رو از jeffry kaplan دادن به tom chilton افت کرد
میخای نظر بازیکنان معروف رو نشونت بدم؟
نظر پدر خوانده وارلاکها رو؟
میدونی pvp designer بازی holinka خودش pvp بازی نیمکنه؟
میدونی کلیدی تری designer ها ول کردن رفتن امثال rob pordo و ghostcrawler ?
یکم اطلاعات داشته باشید بعد نظر هم بدید خوبه نه اینکه الکی چون اسمش wow هست طرفداریشو کنید
بازم دارید نظر خودتون و چند نفر دیگه رو تحمیل می کنید. همش دارید سعی می کنید بقیه رو قانع کنید این بازی چرته. OK چرته ولی محبوب ترین بازی دنیاست؟
من به اندازه کافی اطلاعات دارم، مطمئن باش از این نظر، من قضیه Ghostcrawler رو دنبال می کردم، حتی قبل از اون کلی از مهم ترین Game Designer های Blizzard رفتن پروژه Guild Wars 2 رو کار کردن، همین LFR که شما میگی مسخره و احمقانست کار Mike O'Brien یکی از برنامه نویس های Blizzard بوده که الان تو پروژه Guild Wars 2 هست. این PvP یا PvE احمقانه که شما میگی از Cata شروع شده کار Ghostcrawler هم بوده، اون موقع که ملت از Cata می نالیدن همین Ghostcrawler هفته ای 1 دونه بلاگ می نوشت و حمایت می کرد از کارهاش و نوع Balance کلاس ها. حالا که از تیم جدا شده Blizzard دیگه مُرد؟ و Ghostcrawler شد خدای Game Design؟ نه عزیز من، یه شرکت به این بزرگی روی انگشت 1 نفر 2 نفر نمی چرخه که با رفتن اینا شرکت تعطیل شه بره. انجمن های Riot Games هم چک بکنی میبینی که چقدر به Ghostcrawler اعتراض می کنن در صورتی که بازم هیچ ربطی به اون نداره مشکلات بازی!! این بازی شاید یه قسمت کوچیکش دست 50 نفر آدم هست و با همکاری هم دارن انجامش میدن، حالا 1 نفر میاد تو Forum ها مطلب می نویسه مثل Ghostcrawler همه کاسه کوزه ها سر اون خالی میشه.
اگه اضافه کردن یه Mount به بازی توهین به شعور شماست که پس همه شرکت های دنیا دارن به شعور شما توهین می کنن که؟ Apple گنده ترین شرکت که داره توهین می کنه، فرق iPhone 5 با 6 در چی بوده؟ شرکت Adobe هر سال یه نمونه تکراری Photoshop میده بیرون پول هم میگیره، شرکت های تولید کننده تلویزیون هر سال 2 اینچ اضافه می کنن 50 دلار می کشن روش. شرکت های ماشین سازی هر سال با یه تغییر خیلی جزئی میگن ماشین جدید دادیم بیرون. پس همه اینا دارن به شعور شما توهین می کنن که! Quality Company از لحاظ شما چیه آخه؟ یه کمپانی که 10 سال یه بازی رو سرزنده نگه داشته که همیشه بالای 6 میلیون طرفدار داشته به نظر شما کیفیت مد نظر نبوده؟ همه این 6 میلیون گاو بودن نفهمیدن این بازی کیفیت نداره؟ شما 6 میلیون آدم رو گذاشتی یه طرف، یه نفر Warlock باز رو گذاشتی یه طرف دیگه، شمایی که داری به شعور اون 6 میلیون توهین می کنی نه شرکت.
این طرز نگاه کردن شما به شرکت ها باعث میشه شما از همه چی متنفر میشی از هیچی هم لذت نمی بری.
اگه MOBA سبکی هست که شما بهش علاقه داری و LoL هم بازی مورد علاقته ادامش بده! کسی به شما اعتراضی نکرد که چرا بازی می کنی یا احمقی که بازی می کنی یا هر کی که تو LoL مونده جزو 3 دسته ست همه شون هم گاو و احمق و عقب موندن. نه!... کسی هم نگفت Riot Games شرکت پول پرسته و داره به شعور بازیکن توهین می کنه. گرچه همه بلدن از این ایراد ها بگیرن، خود من میتونم تا صبح برات از Riot Games ایراد بگیرم، ولی هر کی کار خودشو داره می کنه، از بازی خودشم لذت می بره.

hossein2801
09-05-2015, 15:02
بازم دارید نظر خودتون و چند نفر دیگه رو تحمیل می کنید. همش دارید سعی می کنید بقیه رو قانع کنید این بازی چرته. OK چرته ولی محبوب ترین بازی دنیاست؟
من به اندازه کافی اطلاعات دارم، مطمئن باش از این نظر، من قضیه Ghostcrawler رو دنبال می کردم، حتی قبل از اون کلی از مهم ترین Game Designer های Blizzard رفتن پروژه Guild Wars 2 رو کار کردن، همین LFR که شما میگی مسخره و احمقانست کار Mike O'Brien یکی از برنامه نویس های Blizzard بوده که الان تو پروژه Guild Wars 2 هست. این PvP یا PvE احمقانه که شما میگی از Cata شروع شده کار Ghostcrawler هم بوده، اون موقع که ملت از Cata می نالیدن همین Ghostcrawler هفته ای 1 دونه بلاگ می نوشت و حمایت می کرد از کارهاش و نوع Balance کلاس ها. حالا که از تیم جدا شده Blizzard دیگه مُرد؟ و Ghostcrawler شد خدای Game Design؟ نه عزیز من، یه شرکت به این بزرگی روی انگشت 1 نفر 2 نفر نمی چرخه که با رفتن اینا شرکت تعطیل شه بره. انجمن های Riot Games هم چک بکنی میبینی که چقدر به Ghostcrawler اعتراض می کنن در صورتی که بازم هیچ ربطی به اون نداره مشکلات بازی!! این بازی شاید یه قسمت کوچیکش دست 50 نفر آدم هست و با همکاری هم دارن انجامش میدن، حالا 1 نفر میاد تو Forum ها مطلب می نویسه مثل Ghostcrawler همه کاسه کوزه ها سر اون خالی میشه.
اگه اضافه کردن یه Mount به بازی توهین به شعور شماست که پس همه شرکت های دنیا دارن به شعور شما توهین می کنن که؟ Apple گنده ترین شرکت که داره توهین می کنه، فرق iPhone 5 با 6 در چی بوده؟ شرکت Adobe هر سال یه نمونه تکراری Photoshop میده بیرون پول هم میگیره، شرکت های تولید کننده تلویزیون هر سال 2 اینچ اضافه می کنن 50 دلار می کشن روش. شرکت های ماشین سازی هر سال با یه تغییر خیلی جزئی میگن ماشین جدید دادیم بیرون. پس همه اینا دارن به شعور شما توهین می کنن که! Quality Company از لحاظ شما چیه آخه؟ یه کمپانی که 10 سال یه بازی رو سرزنده نگه داشته که همیشه بالای 6 میلیون طرفدار داشته به نظر شما کیفیت مد نظر نبوده؟ همه این 6 میلیون گاو بودن نفهمیدن این بازی کیفیت نداره؟ شما 6 میلیون آدم رو گذاشتی یه طرف، یه نفر Warlock باز رو گذاشتی یه طرف دیگه، شمایی که داری به شعور اون 6 میلیون توهین می کنی نه شرکت.
این طرز نگاه کردن شما به شرکت ها باعث میشه شما از همه چی متنفر میشی از هیچی هم لذت نمی بری.
اگه MOBA سبکی هست که شما بهش علاقه داری و LoL هم بازی مورد علاقته ادامش بده! کسی به شما اعتراضی نکرد که چرا بازی می کنی یا احمقی که بازی می کنی یا هر کی که تو LoL مونده جزو 3 دسته ست همه شون هم گاو و احمق و عقب موندن. نه!... کسی هم نگفت Riot Games شرکت پول پرسته و داره به شعور بازیکن توهین می کنه. گرچه همه بلدن از این ایراد ها بگیرن، خود من میتونم تا صبح برات از Riot Games ایراد بگیرم، ولی هر کی کار خودشو داره می کنه، از بازی خودشم لذت می بره.

نظر من؟
بقیه رو قانع کنم؟
عزیزم اگه بهترین گیلد ایران ما بودیم ول کردیم رفتیم نیازی هم نبود کسیو قانع کنیم
مثل خیلی گیلدهای خوب دیگه که Wod نابود کرد و قبلا اسم بردم
نظر sparkuggz چی؟
اون تاپیک که upvote شده چی؟
نظر fraggnance چی؟

برگرد پستای قدیمیتو ببین تا بفهمی فقط یه fanboy ساده هستی
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ghostcawler یکی از اساتید دانشگاه امریکاس چیزیای که ما از اون دیدیم و با رفتنشم دیدم چی شد همه چیو ثابت کرد که چه ادمی بود
ghostcrawler کجا رفت؟ رفت riot الانم میبینم LoL یکی از محبوبترین بازی های دنیاس
در مورد rob pordo چی میتونی بگی
این بازی از ریشه به این ادم وابسته بود
alex afrasiabi و jeffry kaplan رو هم این ادم اورد بلیزارد

من موندم با چه زبونی با شما صحبت کنم
ساده واست بگم؟
ایرانی های که من فکر نمیکردم هیچ زمانی این بازیو ول کنن اکثرا ول کردن رفتن
ایرانی های که هیچ تفریحی ندارن
تا جایی که من میدونم تمام گیلدهای ایرانی منقرض شدن
هی باز بیا بگو بهترین بازی دنیا همینه:n02:
خوشبختانه مردم عقل دارند و میفهمن من چی میگم و واسه کلیه حرفام دلیل هم میارم
اوایل hype train درست کردن واسه wod الان unsub train
فقط و فقط over hype شدیم

میتونی به من بگی چرا مردم از اینکه اینهمه پلیر از دست داده خوشحال هستن؟

در ضمن او وارلاک فقط یه وارلاک نیست پدرخوانده ی وارلاک هاست بهترین وارلاک دنیاست تو بهترین گیلد دنیا
نظرش خیلی ارزش داره
follower هار رو دقت کن

با garrison خوش باش

mnime
09-05-2015, 16:11
نمیدونم اون دو تا تاپیک از من که لینک کردی چه ربطی داشت به اینکه من Fanboy ساده هستم و اصلا منظورت از این حرف چیه؟ میخوای منو تحقیر کنی؟ میخوای بگی از من بهتری؟ OK شما بهتر.
ولی بازم برگشتی به همون پله اول که بودی، این همه صفحه حرف زدی، یک پله هم بالا نرفتی. حرفت از اول اینه که چون 2 تا گیلد و چهار تا بازیکن و 5 تا Game Designer بازی رو ول کردن رفتن پس این بازی دیگه به درد نمی خوره، بقیه آدم هایی که موندن نفهم و احمق و گاو هستن چون اونایی که ول کردن اینو تایید می کنن.
اگه تونستی یه پله از این بالاتر بری و بحثو ادامه بدی منم ادامه می دم. هروقت تونستی اینو متوجه بشی که این 6 میلیون آدمی که هنوز دارن بازی می کنن با اون 4 میلیون آدمی که رفتن هیچ فرقی ندارن و هر دو قابل احترام هستن اونوقت میشه باهات صحبت کرد، تا زمانی که به این 6 میلیون باقی مونده احمق و بی شعور بگی میشی همون بابایی که 8 سال صاحاب مملکت میشه و بقیه رو پشم خودش حساب می کنه و میگه من از شما بیشتر حالیمه. بد خود شما به این جور آدم ها میگی دیکتاتور ولی عینا کارشون رو تکرار می کنی.

hossein2801
09-05-2015, 16:19
نمیدونم اون دو تا تاپیک از من که لینک کردی چه ربطی داشت به اینکه من Fanboy ساده هستم و اصلا منظورت از این حرف چیه؟ میخوای منو تحقیر کنی؟ میخوای بگی از من بهتری؟ OK شما بهتر.
ولی بازم برگشتی به همون پله اول که بودی، این همه صفحه حرف زدی، یک پله هم بالا نرفتی. حرفت از اول اینه که چون 2 تا گیلد و چهار تا بازیکن و 5 تا Game Designer بازی رو ول کردن رفتن پس این بازی دیگه به درد نمی خوره، بقیه آدم هایی که موندن نفهم و احمق و گاو هستن چون اونایی که ول کردن اینو تایید می کنن.
اگه تونستی یه پله از این بالاتر بری و بحثو ادامه بدی منم ادامه می دم. هروقت تونستی اینو متوجه بشی که این 6 میلیون آدمی که هنوز دارن بازی می کنن با اون 4 میلیون آدمی که رفتن هیچ فرقی ندارن و هر دو قابل احترام هستن اونوقت میشه باهات صحبت کرد، تا زمانی که به این 6 میلیون باقی مونده احمق و بی شعور بگی میشی همون بابایی که 8 سال صاحاب ممکلت میشه و بقیه رو پشم خودش حساب می کنه و میگه من از شما بیشتر حالیمه.

خیلی جالب شد
شما مگه همون ادمی نبودی میگفتی پلیرا برگشتن همه راضی هستن من کلی دلیل اوردم گفتم اینطور نیست اوضاع خرابه کلی دلیل اوردم مردم ناراضی هستن دارن ول میکنن
حالا که رکورد زدن تو ساعت 1380 پلیر از دست دادن تو 3ماه باز کوتاه نمیای؟
اون موقه اون چند تا لینکی من دادم اون 1000 نفری که تو نظرسنجی شرکت کرده بودن ملاک نبودن
الان این 3میلیون نفر و بقیه قضیه ها هم ملاک نیستن :n02:

یه پله برم بالاتر؟ :n02:
یک بار باهات بحث کردم دیدم در چه سطحی هستی
الانم شک دارم Wod رو بازی کرده باشی

یه چیزیو از من داشته باش
فقط 2 چیزه که یک mmo رو نابود میکنه
خود اون کمپانی
veteran players

mnime
09-05-2015, 16:38
یه بار با من بحث کردی دیدی در چه سطحی هستم؟ بازم داری سعی می کنی منو تحقیر کنی که خودتو ببری بالا. ولی این کارت فقط شخصیت خودتو زیر سوال می بره.
چون رو همون پله گیر کردی من دیگه ادامه نمیدم. فقط 1 چیز میگم که بحث از طرف من تموم شه.
حدود 12 میلیون آدم با 12 میلیون طرز فکر مختلف این بازی رو انجام دادن. شما میگی چرت شده قبول؛ 4، 5 میلیون آدم دیگه هم گفتن چرت شده رفتن بازم قبول، این 6، 7 میلیون آدمی که موندن طرز تفکرشون اینجوریه که این بازی رو قبول دارن، چه از نظر mmo چه از نظر rpg و دارن پول میدن و بازی می کنن. گفتن اینکه این 6، 7 میلیون آدم احمق هستن، با 4 تا Mount و Achievement و اینا خر میشن و می مونن، فقط احترام خودتو میاره پایین.
هیچ وقت هیچ بازی ای نمیتونه کاری کنه یا Expansion ای بیرون بده که 100% بازیکن هاش راضی بشن...

hossein2801
09-05-2015, 16:50
بازم داری سعی می کنی منو تحقیر کنی که خودتو ببری بالا. ولی این کارت فقط شخصیت خودتو زیر سوال می بره.
چون رو همون پله گیر کردی من دیگه ادامه نمیدم. فقط 1 چیز میگم که بحث از طرف من تموم شه.
حدود 12 میلیون آدم با 12 میلیون طرز فکر مختلف این بازی رو انجام دادن. شما میگی چرت شده قبول؛ 4، 5 میلیون آدم دیگه هم گفتن چرت شده رفتن بازم قبول، این 6، 7 میلیون آدمی که موندن طرز تفکرشون اینجوریه که این بازی رو قبول دارن، چه از نظر mmo چه از نظر rpg و دارن پول میدن و بازی می کنن. گفتن اینکه این 6، 7 میلیون آدم احمق هستن، با 4 تا Mount و Achievement و اینا خر میشن و می مونن، فقط احترام خودتو میاره پایین.
هیچ وقت هیچ بازی ای نمیتونه کاری کنه یا Expansion ای بیرون بده که 100% بازیکن هاش راضی بشن...
طرز فکر مختلف؟
یه زمانی این بازی تا اخر Xpack دوازده میلیون کاربر Stable داشت الان تو 3 ماه اول xpack ببین چی شده
هیج وقت هم بلیز xpack نداده که اولش بعد 3ماه تقریبا 1/3 پلیرها ول کنن برن الان xpack پنجم هستیم. تو تاریخ گیم رکورد زد
ببین ایرانی های مثل ما که زمان تحریم با vpn بازی میکردیم ول کردیم
اون 7 میلیونیم مونده 1 میلیونش Bot و گلد سلرو از این حرفا حساب کن
یکی مثل من 2 اکانت داره 1 کیش هنوز اکتیو ولی من دیگه جز sub حساب نکن خیلیا دیگه شاید مثل من باشن و یا جدیدا ول کردن از اون امار 2ماه گذشته معلوم نیست الان چقد شده
چند ماه بعد ریلیز hos باز باهات کار دارم جایه دوری نمیرم :P

راستی منم یه زمانی از دست رفته بودم مونت فارم میکردم ولی این ماله زمانی بود 1سال از Soo گذشته بود:n02:
شما هم این خرو احمقا رو گرفتید به دست ول نمیکنید با حالی من گفتم یه دسته از پلیرا اینطورن
همه جا احمق هست
امار احمق ها هم از عاقل ها خیلی بیشتره:n02:

Arrowtic
09-05-2015, 17:52
دوستان Calm down !

G U L D A N
09-05-2015, 19:09
طرز فکر مختلف؟
یه زمانی این بازی تا اخر Xpack دوازده میلیون کاربر Stable داشت الان تو 3 ماه اول xpack ببین چی شده
هیج وقت هم بلیز xpack نداده که اولش بعد 3ماه تقریبا 1/3 پلیرها ول کنن برن الان xpack پنجم هستیم. تو تاریخ گیم رکورد زد
ببین ایرانی های مثل ما که زمان تحریم با vpn بازی میکردیم ول کردیم
اون 7 میلیونیم مونده 1 میلیونش Bot و گلد سلرو از این حرفا حساب کن
یکی مثل من 2 اکانت داره 1 کیش هنوز اکتیو ولی من دیگه جز sub حساب نکن خیلیا دیگه شاید مثل من باشن و یا جدیدا ول کردن از اون امار 2ماه گذشته معلوم نیست الان چقد شده
چند ماه بعد ریلیز hos باز باهات کار دارم جایه دوری نمیرم :P

راستی منم یه زمانی از دست رفته بودم مونت فارم میکردم ولی این ماله زمانی بود 1سال از Soo گذشته بود:n02:
شما هم این خرو احمقا رو گرفتید به دست ول نمیکنید با حالی من گفتم یه دسته از پلیرا اینطورن
همه جا احمق هست
امار احمق ها هم از عاقل ها خیلی بیشتره:n02:
دوست عزیز سلام
اگر اکانتت رو لازم نداری و بازی نمی کنی می شه بدیش من بازی کنم .
بازم ممنون

hossein2801
09-05-2015, 19:39
دوست عزیز سلام
اگر اکانتت رو لازم نداری و بازی نمی کنی می شه بدیش من بازی کنم .
بازم ممنون

ممکنه بخاطر account sharing بن بشم اکانت منم حاصل چندین سال زحمته ریسک نمیکنم
الان که بازی ارزون شده gametime هم با گلد تو بازی میتونی بگیری از Ah
با حالی از که state الان بازی راضی نیستم و به هیچ کس پیشنهادش نمیکنم ولی شما اومدی من 10k گلد واسه شروع بهتون میدم

Crawling In MySkin
09-05-2015, 21:21
سلام
دوست عزیز mnime
شما بازی lol رو مسخره میدونی و از 7 میلیون بازیکن wow طرفداری میکنی
من 2 تا سوال داشتم:
1-رنک شما در lol چیست ؟ با ذکر حقیقت بدون در نظر گرفتن جوانب و بالا بردن الکی خودت
2-بهترین دستیابی pve و یا pvp ایه دوره ای که بازی کردی و یا حتی مقدار اچیومنت ها (یا اگه کمه چه اچیو های درست درمونی داری ) یا حتی حتی تعداد مانت های بسیار ریر یا آیتم های کمیابت چیه

من قصد تحقیرت رو ندارم توهم خود تحقیر پندار اما میخوام بدونم کلا چجوریاس که اینچنین با جذبه و سابقه نظر میدی :n02:
من قصدم طرفداری از riot هم نیست چون واقعا ایراد های خیلی خیلی زیادی داره و باگ های متعددی هم توش پیدا میشه چندوقت یبار و واقعا خیلی جاها ضعیف کار کرده
از جمله تقلید میمونانش برای قشنگ کردن مپ که قشنگ کردن مپ نبود تا دید مپ dota2 اون شکلیه و طرفدار جمع کرده سعی کرد مپ فانتزی خودش رو به اون سمت سوق بده که بلایی که سر بلیزارد اومد سر خودش نیاد پلیر هاش از حدود 40 میلیون یهو افت پیدا نکنه
عین بلیزارد که به هر چیزی چنگ میزنه تا wow از تو مرداب در بیاد ولی wow فقط روند نزولی داره

amin704
15-05-2015, 02:46
دوستان من cata رو از یه سایتی دانلود کردم و حدود 20 گیگ شد ... بعدش یه اکانت ساختم توی wowzone ولانچر رو دانلود کردم خلاصه اول اینکه لانچرو ریختم تو پوشه بازی زاجراش کردم و رو پلی کلیک کردماما ارور داد، خارج از پوشه این که دانلود کردم هم ریختم دیدم بازم ارور داد انگار کلا مشکل از خودشه ...

اول چطوری میشه این مشکل رو حل کرد؟ دوم این wow که دانلود کردم رو میتونم به جای فایلی که قصد دانلودشو داره (منظورم از خوده wowzone هست) جایگزین کنم؟

moonfury
15-05-2015, 11:10
سلام و درود به همه دوستان و عزیزان
بالاخره مچمونو گرفتن ، 6 ماه بن شدیم :D
اعتراف کنید ، کیا اینجا بات استفاده می کردن ؟

moonfury
15-05-2015, 11:30
جسارته تو بحثتون دخالت میکنم و ولی به نظر من نظر هر کی واسه خودش محترمه ، چه فرقی می کنه که کی چی میگه راجع به هر چیزی ؟ پلیر ها کم شدن ؟ پلیر ها زیاد شدن ؟ بازی آسون شده ؟ سخت شده ؟
تا وقتی که "من" از کاری که دارم می کنم ، لذت می برم ، اون کار و ادامه میدم ، اگرم دیگه لذت نمی برم میکشم بیرون بدون این که بخوام بقیه رو هم با خودم به زور همراه کنم
لذومی هم نداره نظرمو به کسی تحمیل کنم
عادته بدیه که با توجه به شرایطی که توشیم در مورد اتفاقای دور و برمون نظر بدیم و برای دیگران نسخه بپیچیم
یکی چون نتونسته و یا نخواسته درس بخونه ، از درس خوندن و مدرک بد میگه و وقت تلف کردن می دونه این کارو ، یکی که تا بالاترین حد ممکنه ادامه تحصیل داده و جوونی نکرده و بعد از 30 و خورده ای سال هنوز کار هم نداره ، اونی که درس نخونده و رفته تو بازار رو تحقیر میکنه ، قرار نیست همه مثل هم زندگی کنیم ، و راهی که من دارم میرم لذوما بهترین راه نیست ، و به قوله حاج آقا برای رسیدن به خدا به تعداد آدمای کره زمین راه هست ، حالا این خدا می تونه موفقیت و خوشبختی و آرامش و چیزای دیگه هم باشه
هر کاری میکنیم واسه خودمون کنیم ، چه فرقی میکنه دیگران چی می گن ، تا وقتی حال کنم بازی میکنم ، حال نکنم نمی کنم ، هر کسی هم آزاده هر جوری که سلیقشه زندگی کنه
باز جسارته ها جلوی قدیمی های فروم نظر میدم ، ولی این رویه فقط فاصله دل ها رو از هم بیشتر می کنه

نظر شخصیه خودم هم اینه که بازی زیاد افت نداشته نسبت به پاندا که بهتر هم شده ، ولی نسبت به نسخه های قبلی ضعیف تر شده در واقع ، در حدی کمی که وقت می زارم بهم می چسبه ولی واقعیت اینه که از یه حدی بیشتر که آنلاین می مونم به شدت حوصلم سر میره و آلت اف 4 به دادم میرسه، گریسون هم اولش جالب بود ولی الان خیلی بد شده ، قدیما که اکثرا تو یه شهر جمع میشدن ، orgrimmar و iron forge خیلی حس بهتری بهم میداد تا این که عین منزوی ها تک و تنها تو گریسونت بچرخی

proaref
15-05-2015, 12:35
سلام به شما دوستداران بازی وو در ایران من بهتون پیشنهاد میکنم اگر سوال حرفه ای در مورد بازی دارید از حرفه ای ها بپرسید یا از پشتیبانی ویکی وو ایران استفاده کنید.
ویکی وو ایران ، برترین و تنها مرجع آموزش بازی وو در ایران
کاملا رایگان و بدون پرداخت حتی یک ریال!!

hossein2801
15-05-2015, 14:58
جسارته تو بحثتون دخالت میکنم و ولی به نظر من نظر هر کی واسه خودش محترمه ، چه فرقی می کنه که کی چی میگه راجع به هر چیزی ؟ پلیر ها کم شدن ؟ پلیر ها زیاد شدن ؟ بازی آسون شده ؟ سخت شده ؟
تا وقتی که "من" از کاری که دارم می کنم ، لذت می برم ، اون کار و ادامه میدم ، اگرم دیگه لذت نمی برم میکشم بیرون بدون این که بخوام بقیه رو هم با خودم به زور همراه کنم
لذومی هم نداره نظرمو به کسی تحمیل کنم
عادته بدیه که با توجه به شرایطی که توشیم در مورد اتفاقای دور و برمون نظر بدیم و برای دیگران نسخه بپیچیم
یکی چون نتونسته و یا نخواسته درس بخونه ، از درس خوندن و مدرک بد میگه و وقت تلف کردن می دونه این کارو ، یکی که تا بالاترین حد ممکنه ادامه تحصیل داده و جوونی نکرده و بعد از 30 و خورده ای سال هنوز کار هم نداره ، اونی که درس نخونده و رفته تو بازار رو تحقیر میکنه ، قرار نیست همه مثل هم زندگی کنیم ، و راهی که من دارم میرم لذوما بهترین راه نیست ، و به قوله حاج آقا برای رسیدن به خدا به تعداد آدمای کره زمین راه هست ، حالا این خدا می تونه موفقیت و خوشبختی و آرامش و چیزای دیگه هم باشه
هر کاری میکنیم واسه خودمون کنیم ، چه فرقی میکنه دیگران چی می گن ، تا وقتی حال کنم بازی میکنم ، حال نکنم نمی کنم ، هر کسی هم آزاده هر جوری که سلیقشه زندگی کنه
باز جسارته ها جلوی قدیمی های فروم نظر میدم ، ولی این رویه فقط فاصله دل ها رو از هم بیشتر می کنه

نظر شخصیه خودم هم اینه که بازی زیاد افت نداشته نسبت به پاندا که بهتر هم شده ، ولی نسبت به نسخه های قبلی ضعیف تر شده در واقع ، در حدی کمی که وقت می زارم بهم می چسبه ولی واقعیت اینه که از یه حدی بیشتر که آنلاین می مونم به شدت حوصلم سر میره و آلت اف 4 به دادم میرسه، گریسون هم اولش جالب بود ولی الان خیلی بد شده ، قدیما که اکثرا تو یه شهر جمع میشدن ، orgrimmar و iron forge خیلی حس بهتری بهم میداد تا این که عین منزوی ها تک و تنها تو گریسونت بچرخی

مقایسه میکنم feature های mop رو با wod یبینیم کدومش کیفیت و content بهتری داشت

mop چه چیز جدیدی داشت؟
1- challenge mode
2-brawler arena
3 new class
4- new race
5-new arena
6-new bg
7-proving ground

wod چه چیز جدیدی داشت؟
1- garrison :n02:
2- چیز جدید دیگه ای داره ؟
3- Ashran? جک ترین design تاریخ pvp

mop رو با wod که بیشتر شبیه یه patch بود میشه مقایسه کرد؟
حتی همه Zone هاش هم ازاد نیست tannan jungle هم قفله تا 6.2 و جالبه که قیمتشم بیشتر کردن بابت چی نمیدونم
tannan jungle هم اینطور که معلومه افتضاح ترین Zone تاریخ wow خواهد شد

آمار Wowprogress هم نشون میده گیلدهای اکتیو 1/4 زمان mop شده

خوب گقتی این اواخر هم فقط Alt f4 بداد من میرسه

moonfury
15-05-2015, 18:22
نظر کارشناسی نمی تونم بدم ولی نظر شخصیم اینه
البته نصف mop رو بازی نمی کردم و از وسطاش شروع کردم ولی اصلا با mop ارتباط برقرار نکردم ، خیلی بچه گانه به نظر میرسد برام ، خط داستانی کاملا چرند ایده های جدیدش بد نبود ولی کلا اعداد نجومیو اسپل های بیش از حد ، یاد یه زمانی افتادم اون اولای بازی تو نسخه کلاسیک ، یه سری سرور مجانی بودن که میرفتی لولت میشد 255 و کلا رقما ها هی میرفت بالا ، یه همچین حسی بهم میداد
این کارشون که تو wod کلا به قول مموتی که می خواست از جلوی پولمون 3 تا صفر کم کنه ، کار خوبی بود ؛
اولای wod خوب بود ، دلچسب بود ، یاد و خاطره ای شد از شخصیت های قدیمی
این که گیر آپ کردن تو pvp رو ساده تر کردن به نظرم یه نقطه مثبت به حساب میاد ، چون تو pvp نباید کسی از نظر آیتم بالاتر باشه ، اونجا تواناییه فردیه که باید حرف اول رو بزنه ، ashran هم خر تو خریه واسه خودش ، به نظرم از tol barad بهتره ولی از wintergrasp نه
رید هاش هم نمیشه گفت خوب و نمیشه هم گفت بد بودن ، در کل من با این قضیه 4 مدل کردن سختی مخالفم (LFR , normal , heroic , mythic )
بهترین حالتش همون مثل زمان tbc بود که یه مدل بیشتر نبود و سختیش در حدی بود که زیر 1 ماه معمولا پیش نمی اومد که کاملا تموم شه و بعدش دیگه همه مثل گشنه ها شروع کنن به boost فروختن (و من هم مثل گشنه ها اون موقع داشتم بات می زاشتم ، ای بر پدر طمع لعنت )
اینا فقط نسبت به mop بود
ولی اگر بخوام کلا مقایسه کنم ومثلا با زمان tbc بازی با این که کلا از همه نظر سخت تر بود ؛
همون طور که می دونید مثلا باید 2 نفر حتما می رفتن دم در instance تا سامون کنن بقیه رو ؛
یا باف druid و paladin هر کدوم 5 دیقه روت میموند ، هی باید میزدی یااین که تو رید ها greater mark of the wild می زدی که به 1 گروه میزد هر بار ، 10 دیقه روش می موند؛
یا مثلا heroism و BL فقط به یه گروه میداد واسه همین چیدمان رید تو گروه ها خیلی مهم بود ؛
LFR ای نبود آیتم کرافتی زیاد نبود ، باید میرفتی normal dungeon و بعدش با مصیبت گروه پیدا میکردی یا درست می کردی برای heroic اونم فقط تو ریلم خودت اگر dps بودی هم که بیچاره بودی ،
الان همه کلاس ها cc دارن و اصلا لازم نیست تو حتی challenge mode (به جز موارد خاص شاید) کسی رو cc کنی ولی اون موقع همه cc نداشتن(مثلا شمن hex نداشت) و مثلا بین 5 تا ترش موبی که جلوت بودن باید 3 تاشو cc می کردی (تانک به جز پالادین که consecration میزد کسه دیگه ای aoe مولتی نداشت ، druid ننه مرده اسپلش اش فقط به 3 نفر می خورد اونم با cd و اگر موبی از دست تانک در میرفت خیلی سریع هیلر میمرد) حالا تو این وضعیت شمن dps رو مگه کسی اینوایت میکرد واسه یه dungeon heroic ساده!!
از این بابت ها نصبت به الان مصیبت بود ولی شیرین ، همه راضی بودن ، هیچ کس نق نمی زد ، هر چیزی می خواستی به دست بیاری باید براش زحمت می کشیدی ، و چیزی که با زحمت به دست بیاد قدرشو می دونی
اون موقع هر باس 3 تا لوت میداد به 25 نفر ، ولی الان 3 تا لوت میده به 10 نفر (یا 2 تا به 10 نفر ، شک کردم) ؛
اون موقع آیتم legendary کم بود ، هیچ کس هم ناراحت نبود که legendary نداره ، اولین بار یادمه 2 تا warglave رو یه rogue دیدم به اسم sharky تو iron forge مثل ندید پدیدا افتاده بودم دنبالش هی inspect اش می کردم و screen shot می گرفتم :|
کلا تو بازی چند تا دونه تایتل بیشتر نبود ، واسه هر کدومشم باید حسابی وقت میزاشتی و زحمت می کشیدی ،
بخدا الان کلی از تایتل ها رو اصلا نمی دونم برای چی میده ، هر غلطی که میکنی یه تایتل بهت میدن:|
کوئست فلای مود druid داستانی داشت واسه خودش ، یا مانت های warlock و paladin
anzu بدبخت وفقط druid می تونست سامن کنه ، منتمونو می کشیدن که SH باهاشون بریم واسه سامن کردن :|
alterac valley یه زمانی امتیازی نبود ، یکی واسم تعریف میکرد یه بار 6 ساعت تمام تو alterac valley بوده ، خودم تا 1-2 ساعتشو بودم یه چیز عادی بود
با تمام این سختی ها واقعا لذت داشت و الان که فکر می کنم واسه همون سختی ها بود که لذت داشت ، اسپل ها هم مثل الان شونصد تا نبود ، نصف زمان mop هم نبود
تو سایت warcraftmovies.com که بری ، هنوزم پر بیننده ترین کلیپ ها برای زمان tbc و کلاسیکه
اینم لینکش که با سند حرف زده باشم
World First: Nihilum Vs. Illidan Stormrage با 1.3 میلیون بازدید دومه

ولی بازم با این اوضاع الان بهترین کاری که من شخصا می تونم کنم اینه که بازم به چشم یه تفریح ، یه چیزی که هر از گاهی آنلاین شی ، یه چرخی بزنی ، واسه خودت باشی تا جایی که می تونی حالشو ببری ، بهش نگاه کنم ، حق با شماست ، از یه جایی به بعد چشم بلیزارد فقط پول دید ، کیفیت و فراموش کرد ، بازی رو آسون کرد که به خیال خودش بتونه اونایی که حوصله بازی سخت ندارن یا نمی کشن رو هم جذب کنه ولی خراب کرد
و باز هم به نظر من بین بد و بدتر wod 100% از mop بهتره ، نظر شما هم 100% برای من محترم

amin704
15-05-2015, 22:50
دوستان من cata رو از یه سایتی دانلود کردم و حدود 20 گیگ شد ... بعدش یه اکانت ساختم توی wowzone ولانچر رو دانلود کردم خلاصه اول اینکه لانچرو ریختم تو پوشه بازی زاجراش کردم و رو پلی کلیک کردماما ارور داد، خارج از پوشه این که دانلود کردم هم ریختم دیدم بازم ارور داد انگار کلا مشکل از خودشه ...

اول چطوری میشه این مشکل رو حل کرد؟ دوم این wow که دانلود کردم رو میتونم به جای فایلی که قصد دانلودشو داره (منظورم از خوده wowzone هست) جایگزین کنم؟

راهنمایی کنید لطفا

Crawling In MySkin
16-05-2015, 10:04
alterac valley یه زمانی امتیازی نبود ، یکی واسم تعریف میکرد یه بار 6 ساعت تمام تو alterac valley بوده ، خودم تا 1-2 ساعتشو بودم یه چیز عادی بود
خیییییلی حال میداد....یعنی واقعا خیلی حال میداد....دیوار دفاعی میچیدی
استراتژیک میریختی انگار 8 سال جنگه ایران عراقه...
الآن عین گاو میریزن سر همدیگه هر کی برا خودش میره یه گوشه از مپ اردک شکار میکنه 5 نفرم میرن سراغ باسا تموم میشه میره :|

moonfury
17-05-2015, 09:19
خیییییلی حال میداد....یعنی واقعا خیلی حال میداد....دیوار دفاعی میچیدی
استراتژیک میریختی انگار 8 سال جنگه ایران عراقه...
الآن عین گاو میریزن سر همدیگه هر کی برا خودش میره یه گوشه از مپ اردک شکار میکنه 5 نفرم میرن سراغ باسا تموم میشه میره :|

آره خداییش :n08:چه قدر حال میداد ، همون 4 تا دونه bg

G U L D A N
17-05-2015, 10:57
راهنمایی کنید لطفا
مشکل از فایل یا پچ دانلودیت هست .

چرا از خود wowone نمی گیری ؟ یا برو از گیم نت ها بگیر . اکثرا دارن پچ 4.3.4 رو .

amin704
17-05-2015, 17:25
مشکل از فایل یا پچ دانلودیت هست .

چرا از خود wowone نمی گیری ؟ یا برو از گیم نت ها بگیر . اکثرا دارن پچ 4.3.4 رو .

امکانش نبود از گیم نت بگیرم، خود wow zone مگه واسه دانلود گذاشته بود؟ یا منظورت دانولد با همین لانچر هست؟ در کل من لانچرو تنها گذاشتم تو یکی از دراوام بازم زدم دانلود هیچی نشد ... اما این فایلی که دانلود کردم متوجه شدم مخصوصه molten هست ... این مولتن چطوریه؟ نسبت به wowzone v,v fijvdi?

Saafa
20-05-2015, 14:28
سلام.
من خیلی وقته از میادین WOW دور بودم :n02:

الان میخواستم توی Molten، و realm ئه Sargeras وارد بشم، هی نمیشد. :n03:
آپدیت شده عایا!؟ :n35:

سوال:
الان ورژن سارگراس چنده؟ هنوز کاتا هست یا میست آف پانداریا شده!؟
در کل چندچنده!؟ :n28:

javanmardi123
26-05-2015, 21:03
سلام من 1 ساله که wow 4.3.4 بازی میکنم اما این اواخر یه مشکل برا بازیم پیش اومده دارم از بیکاری دیونه میشم :n19:

همش این ارور رو میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خواهش میکنم زود کمکم

:n34::n35::n28::n28:کنید در ضمن وقتی هم وارد بازی میشه یه مشکل دیگه هم هست وقتی وارد سرور میشم تصویر کاراکتر نمی یاد و وارد بازی هم نمیشه

HVM32
26-05-2015, 23:02
دوستان توی mop بهترین کلاس کدوم هست. توی dps ? من خودم وارلاک رو می پسندم.

HVM32
27-05-2015, 16:18
دوستان بازی تا چند هفته دیگه شروع می شه می خوام یک dps خوب بردارم. خودم با warrior راحت ترم چون از اول با اون بودم اما تو والک با وارلاک بودم dps چه pvp چه pve جالب بود. نمی دونم تو panda کدوم رو انتخاب کنم؟

mmwmilad
29-05-2015, 17:31
آقا یه سوال دارم اگه میشه جواب بدید من یه دی وی دی خریدم منتها ورژن بازی 1.5.0 هستش میدیونم خیلی پایینه فک نکنم سروری برای این باشه حالا چی کار کنم باید برم یه ورژن دیگه بخرم من به زور اینم پیدا کردم اییی بابا
:n27::n27:

Arrowtic
30-05-2015, 11:56
آقا یه سوال دارم اگه میشه جواب بدید من یه دی وی دی خریدم منتها ورژن بازی 1.5.0 هستش میدیونم خیلی پایینه فک نکنم سروری برای این باشه حالا چی کار کنم باید برم یه ورژن دیگه بخرم من به زور اینم پیدا کردم اییی بابا
:n27::n27:
طریقه های به دست اوردن و آپدیت کردن بازی تو پست اول نوشته شده . اونو بخونید .

zxzxcvcv
03-06-2015, 05:45
سلام دوستان
من میخوام warlords of draenor رو توی سرور های خود بلیزارد بازی کنم
یه اکانت battle.net دارم و خود بازی رو هم دارم دانلود میکنم
حالا سوال من اینه
برای بازی کردنش باید cd key بخرم درسته؟دقیقا چه cd key رو باید بخرم؟
دوستانی که اطلاع دارن ممنون میشم من رو راهنمایی کنن
در ضمن چه قدر خرجش میشه؟یه سایت ایرانی هم معرفی کنید که بتونم از همون بخرم
ممنون :n16:

hossein2801
03-06-2015, 17:30
سلام دوستان
من میخوام warlords of draenor رو توی سرور های خود بلیزارد بازی کنم
یه اکانت battle.net دارم و خود بازی رو هم دارم دانلود میکنم
حالا سوال من اینه
برای بازی کردنش باید cd key بخرم درسته؟دقیقا چه cd key رو باید بخرم؟
دوستانی که اطلاع دارن ممنون میشم من رو راهنمایی کنن
در ضمن چه قدر خرجش میشه؟یه سایت ایرانی هم معرفی کنید که بتونم از همون بخرم
ممنون :n16:

شما میتونید free trial بازی کنید به lvlcap که رسیدید بعد Cdkeyها رو بخرید
در ضمن اگه کسیو تو بازی میشناسید بگید دعوتتون کنه که راحت lvlup کنید باهاش
اول battlechest رو باید بگیرید که شامل 1-90 میشه با 30روز تایم که 45تومن قیمتشه
بعد هم Wod رو باید بخرید که 125تومن قیمتشه
چند سایت بهت pm میدم

man.guilty
04-06-2015, 23:01
اگر می شه من هم همین مشکل را دارم لطفا دقیق تر توضیح بدید

V i r u s e r
10-06-2015, 08:12
سلام
عجب گرد و خاکی گرفته اینجا
من بعد از مدت ها میخوام برگردم به بازی.. ولی اینجور که از فروم ها دستگیرم شد بلیزارد تو پک جدید خیلی گند زده!!
یادش بخیر یه زمانی همه از کاتا بد می گفتن ولی الان گویا کاتا دوران طلایی ورلد بود :n02:

سوالم اینه که ایا ارزش داره برگردم یا نه؟ چون شندیم با گلد میشه تایم خرید منم تو اکانتم به اندازه یه ماه تایم فکر کنم گلد داشته باشم. mop هم که فری شده یه مقدار بازی می کنم ببینم دنیا دست کیه بعد wod رو بخرم. چطوره؟
فقط کسی هست رشت بازی رو بهم بده؟ خیلی زور داره ۲۰ تومن دادن.
حجم دانلود از صفر چقدره؟

G U L D A N
10-06-2015, 10:00
فقط یکی از اون Specialization هارو میتونی داشته باشی، هر کدوم باعث میشه یه شانسی داشته باشی به جای 1x از اون آیتم چندتا بسازی. Transmution Master یعنی هرچی transmute داری شانس داره که به جای 1 دونه چند تا بسازه. رکورد من 5 تاس. به جای 1 دونه 5x از Living Steel ساخت،
طبق عکسی که شما گذاشتین در یک روز به تعداد matt ای که دارید، Living steel میسازید . اما تو پچ کاتا روزی یک عدد می شد True Gold ساخت بعد می رفت cooldown یک روزه . شما چطور این cooldown رو ریست می کنین ؟

sasansalimi
10-06-2015, 12:43
دوستان بهترین سرور به غیر بلیزارد برای mop یا wod کدومه من مولتن بازی می کردم الان یه ساله بازی نکردم ولی می خوام برگردم نمی دونم یکی از این پچ ها رو می خوام فکر نکنم سرور عالی و ماندگاری باسه wod فعلا باشه ولی برای موپ چی .
اگر سرور خوب و شلوغ با بازیکنایه خوب میشناسید لطفا معرفی کنید.:n27:

HVM32
10-06-2015, 17:37
wowzone که شلوغ ترین سرور ایرانه داره می ره پچ پاندا و 25 خرداد همین سال 94 یعنی یک هفته دیگه ران می شه.
آدرس سایت جدیدش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HVM32
10-06-2015, 17:57
wowzone که شلوغ ترین سرور ایرانه داره می ره پچ پاندا و 25 خرداد همین سال 94 یعنی یک هفته دیگه ران می شه.
آدرس سایت جدیدش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sasansalimi
10-06-2015, 18:06
سرور ایرانی اصلا بازی نکردم تا حالا 3 4 ساله تو مولتن بودم و راضی بودم در کل
حالا شاید یه تست کردم ولی به احتمال زیاد بازم میرم مولتن.

HVM32
10-06-2015, 18:18
آره خب سرور مولتن خیلی معروفه. ولی فکر کنم دونات می خواد آره؟

soos1
14-06-2015, 14:34
بنظر من بعد کاتا بلیز دیگه پکی نداده که مثل کاتا از هر لحاظ در سطح کیفیتی بالایی باشه تو کل موپ راید SoO خوب بود wod شروع خوب و پرمحتوایی بنظرم داشت گریسون ایده خوبی هست اما نه برای کل بازی که همش تو گریسون باشیم اما یک چیزی رو دقت کنیم سازندگان وارکرفت امریکایی هستن چیزی میسازن که بنظرشون ادمای اطرافشونو جذب کنه اگرچه از هر ملیتی تو بیلز کار میکنن ولی تصمیم گیرنده اصلی اون گروه اصلی هستن که امریکایین و کشورهای غربی و امریکایی به وقت خیلی اهمیت میدن میخوان همه چی درست و سر راست و بی نقص باشه سرساعت شروع کنن و زود تموم کنن که به بعقیه کاراشون برسن بهمین خاطر بلیز بازی رو اسون کرده و این بازیسنتر هم بنظرم جزو 10 درصد جامعه هستن مدیراش

G U L D A N
14-06-2015, 17:20
با سلام
کسی تو زنجان هست پچ 5.4.8 رو داشته باشه . فوری فوتی می خوام ×:n02:

Ja\/aD
16-06-2015, 16:21
سلام ...

دوستانی که بلیزارد بازی میکنن میتونن بگن پینگشون چنده ؟

من امروز wod رو دانلود کنم . تریالش رو که رفتم پینگ 200 ام اس بود !

به نظرتون میشه با این وضع تو یه ریلم شلوغ بازی کرد ؟

soos1
17-06-2015, 15:46
پینگ ربطی به تریال یا نسخه کامل نداره باید اوضاع نت خودتو ببینی اروپا تست کردی یا امریکا؟ من از پارس افلاین رفتم یکجای دیگه که فقط تو ساری سرویس میده... 90 تا 110 تو اروپا 150 تا 320 تو امریکا پینگ دارم

:n09:

G U L D A N
17-06-2015, 21:14
با سلام
کسی تو زنجان هست پچ 5.4.8 رو داشته باشه . فوری فوتی می خوام ×:n02:
کسی نیست اینجا کمک کنه ؟

G U L D A N
24-06-2015, 10:16
فروش ویژه پک پاندا 5.4.8 فقط در زنجان .

G U L D A N
25-06-2015, 16:28
تو سرور ووزون برای اینکه بخوایم تو مپ پاندا پرواز کنیم چی کار باید بکنیم ؟ آیا الان باگه ؟ با تشکر

soos1
02-07-2015, 17:21
wod us الان تخفیف زده 40 درصد اف امان از ریال بی ارزش

Iloveu-ALL
02-07-2015, 18:45
تو سرور ووزون برای اینکه بخوایم تو مپ پاندا پرواز کنیم چی کار باید بکنیم ؟ آیا الان باگه ؟ با تشکر

باید riding رو train کنی
تو شهر های پانداها
آلیانس: Cloudrunner Leng ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هورد: Skydancer Shun ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ.ن: اگه wod بازی میکنی در منطقه جدید یعنی draenor قابلیت پرواز وجود نداره / منبعwowwiki.wikia.com/Riding_trainers

soos1
04-07-2015, 02:03
کسی با تخفیفات بلیز چیزی نمیخواد؟

:n13:

V i r u s e r
04-07-2015, 09:44
کسی با تخفیفات بلیز چیزی نمیخواد؟

Wod چند در میاد؟

S.R Download
04-07-2015, 10:16
آقا wod سرور Free و فیکس داره ؟؟؟؟ :n03:

soos1
04-07-2015, 21:01
Wod چند در میاد؟

wod ورزن امریکا فقط.... امکان خرید با یورو یا پوند یا eu برام مقدور نیست قیمت اصلی 29.99 دلار فقط تا 3 روز دیگه تخفیف داره+قیمت روز ارز+هزینه حواله از صرافی به کارت من که 16 تومن برا 30 دلار میشه + تا 5 هزار تومن سود من جمعا حول و حوش 120 تومن 120~110 الان حساب کردم با دلار 3200 تومنی میشه 116968 تومن 115000 تومن سر راست میتونم بدم اگه دیدید به صرفه هست براتون یا از بعقیه جاها ارزونتره پ.خ بدید زیاد وقت نیست فقط 3 روزه دیگه

V i r u s e r
04-07-2015, 21:21
wod ورزن امریکا فقط.... امکان خرید با یورو یا پوند یا eu برام مقدور نیست قیمت اصلی 29.99 دلار فقط تا 3 روز دیگه تخفیف داره+قیمت روز ارز+هزینه حواله از صرافی به کارت من که 16 تومن برا 30 دلار میشه + تا 5 هزار تومن سود من جمعا حول و حوش 120 تومن 120~110 الان حساب کردم با دلار 3200 تومنی میشه 116968 تومن 115000 تومن سر راست میتونم بدم اگه دیدید به صرفه هست براتون یا از بعقیه جاها ارزونتره پ.خ بدید زیاد وقت نیست فقط 3 روزه دیگه سلام. من eu بازی میکنم. به هر حال ممنون

soos1
05-07-2015, 00:50
سلام. من eu بازی میکنم. به هر حال ممنون

باشه و ممنون

awz2
06-07-2015, 00:10
اقا بازی با آی پی روسیه خریداری شده روی اکانتم منم الان دارم نسخه EU رو دانلود میکنم . درسته یا نسخه RU جدا داره باید دانلود کنم ؟ :n36:

javoona
06-07-2015, 00:12
سلام آقا یه سرور ایرانی پانداریا گذاشته رایگان چجوریه به نظرتون؟
بازی کنم؟

Arrowtic
06-07-2015, 20:03
سلام آقا یه سرور ایرانی پانداریا گذاشته رایگان چجوریه به نظرتون؟
بازی کنم؟
به نظر بنده خیر .
احتمال بالا پر باگ باشه .

javoona
07-07-2015, 14:09
من تست کردم بدک نبود.. 335 و 434 و 548 داره نوشته که 6.2 هم به زودی راه اندازی می شه ولی خیلی خلوته هنوز اولشه

A L I E N
07-07-2015, 20:55
ما که رفتیم wod :n02:
پاندار رو ول کنین
تغییرات خوبی داشته نسبت به نسخه های قبلی :n26:

csmoker
11-07-2015, 06:54
سلام به همه
دوستان من تازه بازی رو نصب کردم منتهی بعد از ثبت نام موقعی که وارد انتخاب سرور میشم بعد از انتخاب می نویسه connected و دیگه جلوتر نمیره.

یه عکس هم ازش گذاشتم تا دقیقا متوجه بشید کجا گیر میکنه.
ممنون کمک کنید

soos1
12-07-2015, 01:36
خب به اینرنت ایران خوش اومدی درثانی حالا حالا ها کار داری با این اینترنت نمیدونم چقدر طول میکشه تا بفهمی که کسانی که مسئولند چه در اینترنت و چه در کل مثل حیون با ما رفتار میکنن اصلا مردم براشون ملاک نیست والا وضع ما الان این نبود

RT8
23-07-2015, 16:06
سلام به همه
دوستان من تازه بازی رو نصب کردم منتهی بعد از ثبت نام موقعی که وارد انتخاب سرور میشم بعد از انتخاب می نویسه connected و دیگه جلوتر نمیره.

یه عکس هم ازش گذاشتم تا دقیقا متوجه بشید کجا گیر میکنه.
ممنون کمک کنید

سلام. شما در کدوم سرور بازی میکنین؟ در بلیزارد؟؟؟؟؟:n04: بهتره در سرور های خارجی بازی نکنین ، چون پر لگه :n29: مگر برخی سرور ها که کمتر لگ دارن.:n26:

RT8
24-07-2015, 23:18
سلام.
به نظر شما بهترین سرور برای worldofwarcraft ( بغیر از بلیزارد ) چیست؟ :n33: این فقط یک نظرسنجیست! :n31:

ezio7
25-07-2015, 11:07
سلام.
به نظر شما بهترین سرور برای worldofwarcraft ( بغیر از بلیزارد ) چیست؟ :n33: این فقط یک نظرسنجیست! :n31:

من یه سال و خورده ایه که بازی نکردم ولی از تجربه ای که دارم سرور های ایرانی که اصن ارزش ندارن سرور های خارجی مولتن خوب بود که نابودش کردن warmane زدن که مثل قبل نشد الان فکر کنم برای کاتا سرور molten-wow کم باگ ترین باشه از نظر جمعیت هم wow-circle ولی خودم توش بازی نکردم

hossein2801
25-07-2015, 14:45
دوستان عزیز اگه میخواین wow بازی کنید وقتتونو تو سرورهای فری هدر ندید بیاین تو بلیزارد بازی کنید
بلیزارد که که دیگه میتونید از خود ah بازی با گلد Gametime بخرید نمیدون چرا هنوز تو سرور فری بازی میکنید
2 تا کارکتر 100 داشته باشد تو بلیزارد Raid های قدیمی رو هر هفته بزنید ایتما رو وندور کنید پول Gametime درمیاد

Iloveu-ALL
25-07-2015, 18:41
سلام.
به نظر شما بهترین سرور برای worldofwarcraft ( بغیر از بلیزارد ) چیست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این فقط یک نظرسنجیست! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من یه سال و خورده ایه که بازی نکردم ولی از تجربه ای که دارم سرور های ایرانی که اصن ارزش ندارن سرور های خارجی مولتن خوب بود که نابودش کردن warmane زدن که مثل قبل نشد الان فکر کنم برای کاتا سرور molten-wow کم باگ ترین باشه از نظر جمعیت هم wow-circle ولی خودم توش بازی نکردم

2 سرور معروف مولتن و آرنا تورنومنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])(مخصوص pvp باز های حرفه‌ای) با هم ادغام شدن و اسمشون شد warmane
الان دیدم 15k آنلاین داره ... خود مولتن قبلا بیشتر پلیر داشت حالا آرنا تورنومنت بماند. نمیدونم پلیر هاش کجا رفتن!
سرور wow circle که روسیه و من قبلنا چندتا از ریلم هاشو تست کردم و همه روسی زبان بودن ... من با 20 نفر برخورد کردم و فقط 1 نفرشون انگلیسی بلد باشه اونم به زور :n04:
2 سال پیش تعداد آنلاین هاش تو بعضی ساعت 60k تا 75k میرفت

تو سرور های ایرانی wowzone و فکر می کنم با فاصله زیاد اول باشه.
از سایت های مثل gtop100 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یا xtretemetop100 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میشه بعضی از سرور های پرطرفدار رو پیدا کرد.

پ.ن: یکی از دوست های بنده تو یکی از سرور های ایرانی پرجمعیت ، مبلغ 200 هزارتومان دونور کرده بود و بعد از نزدیک 1 سال اون سرور بسته شد! پس مواظب بستن شدن بعضی از سرور ها باید باشید

RT8
26-07-2015, 00:22
دوستان عزیز اگه میخواین wow بازی کنید وقتتونو تو سرورهای فری هدر ندید بیاین تو بلیزارد بازی کنید
بلیزارد که که دیگه میتونید از خود ah بازی با گلد Gametime بخرید نمیدون چرا هنوز تو سرور فری بازی میکنید
2 تا کارکتر 100 داشته باشد تو بلیزارد Raid های قدیمی رو هر هفته بزنید ایتما رو وندور کنید پول Gametime درمیاد

دوست عزیز تو پول رو بده ، بقیش با ما :n08:اول بازی که پول میخواد! ... حالا اومدن بازی هارو هم غیر انتفاعی کردن! واقعا که... :n08:

hossein2801
26-07-2015, 00:28
دوست عزیز تو پول رو بده ، بقیش با ما :n08:اول بازی که پول میخواد! ... حالا اومدن بازی هارو هم غیر انتفاعی کردن! واقعا که... :n08:

یعنی پول اینکه یک بار بازیو بخرید ندارید؟
چند باری پیتزا نخوری پولش درمیاد

RT8
26-07-2015, 00:45
یعنی پول اینکه یک بار بازیو بخرید ندارید؟
چند باری پیتزا نخوری پولش درمیاد

پیتزا فروشی تو محلمون نداریم! تو شهرمونم دو سه تایی هست. منظورم این نبود آقا حسین! مگه بلیزارد پول نمیگیره ؟ :n04:

hossein2801
26-07-2015, 01:04
پیتزا فروشی تو محلمون نداریم! تو شهرمونم دو سه تایی هست. منظورم این نبود آقا حسین! مگه بلیزارد پول نمیگیره ؟ :n04:

شما باید بازیو بخیرید که یک ماه تایم هم روشه بقیشم که گفتم چیکار کنید

RT8
26-07-2015, 17:39
شما باید بازیو بخیرید که یک ماه تایم هم روشه بقیشم که گفتم چیکار کنید

بازی رو باید از بلیزارد بخریم یا از همین سی دی فروشی کنار فلکه؟ من نمیدونم تا بحال بلیزارد بازی نکردم :n02: ولی میگن که پلیراش زیادن. کسی میدونه دقیقا چندن؟

ezio7
26-07-2015, 21:38
بازی رو باید از بلیزارد بخریم یا از همین سی دی فروشی کنار فلکه؟ من نمیدونم تا بحال بلیزارد بازی نکردم :n02: ولی میگن که پلیراش زیادن. کسی میدونه دقیقا چندن؟

نه داداش شما همون سرور مجانی به دردت میخوره بری بلیز مطمئنا تا 4-5 ماه نمیتونی برای گیم تایم فارم کنی تازه بعدشم باید کلی وقت بذاری تازه اگه راه های فارم کردنو زود یاد بگیری
من نمیگم برو سرور مجانی پچ های بالا چون wod که هیچی هنوز سرور پاندا کم باگ نیست ولی سرور های کم باگ و پر جمعیت کاتا و لیچ کینگ تا دلت بخواد هست
برای شما که تازه میخوای بازی کنی هر پچی باشه فرقی نداره چون هنوز چیزی تکراری نشده تازه اکسپنشن لیچ کینگ فوق العاده بهتر و جذاب تره
فقط کافی سروری که میخوای بازی کنی انتخاب کنی
بازی رو مطابق با پچ سرور دانلود کنی یا از یکی بگیری
یعد لانچر سرور رو از سایتش دانلود کنی و تمام

G U L D A N
26-07-2015, 22:11

برای شروع با همین Wowzone و یا molten کار کن تا قلق بیاد دستت . طول می کشه تا بفهمی چی به چیه . الکی پولت هدر می ره تو بلیز فعلا .

Iloveu-ALL
26-07-2015, 22:23
wowzone باید panda بازی کنی
پلیر های cata ش خیلی کم شدن.

dalaran-wow هم سرور خوبیه

RT8
27-07-2015, 00:41
نه داداش شما همون سرور مجانی به دردت میخوره بری بلیز مطمئنا تا 4-5 ماه نمیتونی برای گیم تایم فارم کنی تازه بعدشم باید کلی وقت بذاری تازه اگه راه های فارم کردنو زود یاد بگیری
من نمیگم برو سرور مجانی پچ های بالا چون wod که هیچی هنوز سرور پاندا کم باگ نیست ولی سرور های کم باگ و پر جمعیت کاتا و لیچ کینگ تا دلت بخواد هست
برای شما که تازه میخوای بازی کنی هر پچی باشه فرقی نداره چون هنوز چیزی تکراری نشده تازه اکسپنشن لیچ کینگ فوق العاده بهتر و جذاب تره
فقط کافی سروری که میخوای بازی کنی انتخاب کنی
بازی رو مطابق با پچ سرور دانلود کنی یا از یکی بگیری
یعد لانچر سرور رو از سایتش دانلود کنی و تمام

برای شروع با همین Wowzone و یا molten کار کن تا قلق بیاد دستت . طول می کشه تا بفهمی چی به چیه . الکی پولت هدر می ره تو بلیز فعلا .

wowzone باید panda بازی کنی
پلیر های cata ش خیلی کم شدن.

dalaran-wow هم سرور خوبیه

سلام. تشکر از پاسخ شما. من تازه وارد نیستم! من خودم پنج شش سال wow بازی کردم! و تا حدودی پرو شدم! :n05: فقط واسه دونستن پرسیدم.
مدیران عزیز من این سوالات رو فقط بخاطر یه نظر سنجی پرسیدم! و قصدی از تبلیغ نداشتم. :n02: اینو صرفا جهت اطلاع ، پرسیدم. :n02:
من کلا از سرور های ایرانی خاطره ی خوشی ندارم! فقط میخواستم بدونم که سرور های دیگری هم آیا هست که من خبر ندارم.:n33: ولی از نظر شخص بنده ، بهترین ورژن 4.3.4 هست و بهترین سایت بلیزارد. ولی ما تو بلیزارد نمیتونیم بازی کنیم و تا حدودی سخته و یا مشکلاتی دیگر. همین سایت مولتن خوب بود که داون شد. و الان دقیقا بهترین سایت فری رو نمی دونم :n13: تو 100 تاپس که گفته Heros-wow هست ولی اون ووتی هست که پلیر ها میدن. :n29: و همین. با تشکر... :n01:

RT8
27-07-2015, 17:06
کسی میتونه بگه مولتن چرا داون شد و پلیر ها و آکانتاش چی شدن؟ و الان کجاست این مولتن ؟ من هر چقدر میزنم چیزی نمیاره. ؟؟؟؟؟

ezio7
27-07-2015, 18:07
کسی میتونه بگه مولتن چرا داون شد و پلیر ها و آکانتاش چی شدن؟ و الان کجاست این مولتن ؟ من هر چقدر میزنم چیزی نمیاره. ؟؟؟؟؟

S.R Download
31-07-2015, 15:15
آقا این مونت ببر ( آبی یا قرمز ) رو از کجا میشه گیر اوورد واسه Horde ?
خیلی خفنه لامصب :n02:

Crawling In MySkin
31-07-2015, 19:20
این چیزی که گفی دایره ی زیادی از احتمالات رو پیش رو ما میزاره الآن:n31:
ولی فکر میکنم jade panther رو میگی که شغل jewelcrafting میسازه

S.R Download
31-07-2015, 19:32
من منظورم Mount هستا :n04: مطمئنی ؟

Iloveu-ALL
31-07-2015, 20:07
من منظورم Mount هستا :n04: مطمئنی ؟

درسته
این مانت توی mop اضافه شده

S.R Download
31-07-2015, 21:17
درسته
این مانت توی mop اضافه شده

خب کجا میشه پیداش کرد اینو ؟
از کجا میشه خریدش ؟

RT8
01-08-2015, 08:35
خب کجا میشه پیداش کرد اینو ؟
از کجا میشه خریدش ؟
سلام. ما که قدیما تو 3.3.5 از Zull Group بود Zolian Tiger می گرفتیم. :n02: تو 4.3.4 هم از همون جا که Zolian Panther :n26: و پاندا که نمیدانم. این چیزی که دوستان گفتن درسته. (شاید) :n31: ولی من که بیشتر از سایت میگرفتم. :n08:در مورد Swift Spectral Tiger چیز دقیقی از کجا دراپ شدنش نمیدونم. ولی من از راه 2 میرفتم و می خریدم. (از سایت) :n33:

S.R Download
02-08-2015, 17:12
یه سوال :
بهترین تلنت برای Rouge تو پچ 5.4.8 چیه ؟؟؟؟؟؟ برای PVP و PVE

Iloveu-ALL
02-08-2015, 22:43
سلام. ما که قدیما تو 3.3.5 از Zull Group بود Zolian Tiger می گرفتیم. :n02: تو 4.3.4 هم از همون جا که Zolian Panther :n26: و پاندا که نمیدانم. این چیزی که دوستان گفتن درسته. (شاید) :n31: ولی من که بیشتر از سایت میگرفتم. :n08:در مورد Swift Spectral Tiger چیز دقیقی از کجا دراپ شدنش نمیدونم. ولی من از راه 2 میرفتم و می خریدم. (از سایت) :n33:

ببر که فقط یکی نداریم
... مثلا یکیش رو توی winterspring میشه گرفت ، یکی هست یکدست سفیده یا یکی شفافه ، مانت نایت الف ها و ...

پ.ن: تو اون raid یکی از اون باس های ترول رو بزنی تو کاتا یه زن ترولـه ... توی 3.3.5 اگه اشتباه نکنم یک ترول مرده که دوتا نوچه هم کنارش هستن! (شکل مانت ها هم یکم فکر کنم فرق کنن)

@S.R Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RT8
02-08-2015, 23:40
ببر که فقط یکی نداریم
... مثلا یکیش رو توی winterspring میشه گرفت ، یکی هست یکدست سفیده یا یکی شفافه ، مانت نایت الف ها و ...
میدونم یکی نیست. می دونم چه رنگیه. میدونم از کجا دراپ میشه. ممنون. ولی ما داریم از Spectral Zolian Tiger و Spectral Zolian Panther و Spectral تو پاندا حرف میزنیم.
(اگه درست تایپش کرده باشم.)

پ.ن: تو اون raid یکی از اون باس های ترول رو بزنی تو کاتا یه زن ترولـه ... توی 3.3.5 اگه اشتباه نکنم یک ترول مرده که دوتا نوچه هم کنارش هستن! (شکل مانت ها هم یکم فکر کنم فرق کنن)
بله . درسته . شکل مانت ها هم فرق میکنه . ممنون از اطلاع دهی شما.:n02:
یادش بخیر... میرفتیم دراپ میکردیم. :n03: از یاد رفتنی نیست. :n37: خیلی دلم میخواد بدونم الان اون پلیر های قدیمی کجان! :n13: هر کجا باشن امیدوارم موفق و سربلند باشن.:n02: یا رب.

soos1
03-08-2015, 02:45
کسی سی دی کی ارزون میخواد موقع کریسمس ورزن امریکاشو میتونم ارزون بدم اگه خواستین.... این تحریمهای سوئیفتی برداشته بشه

:n19:

به احتمال زیاد ورزن اورپا رو هم میتونم ارزون بدم

Iloveu-ALL
05-08-2015, 15:11
کنفراس بلیزارد توی گیمزکام برگزار شد ، امروز درباره HotS و Overwatch صبحت کرد.
فردا هم کنفراس داره که از نسخه بعدی wow رونمایی میکنه

Join us Thursday, August 6 at 9 a.m. PDT for a special World of Warcraft event streamed live from gamescom 2015 in Cologne, Germany—where we’ll be unveiling the next chapter of the World of Warcraft saga. . . .

Tune in again Sunday, August 9 at 8:00 a.m. PDT for a World of Warcraft developer chat before the show ends, and find out more about what’s in store.

Stay tuned to our dedicated gamescom page ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])for further details on the live stream. Those who are able to join us in person at gamescom can visit us at the Blizzard booth in hall 7.1. We hope to see you there! / source ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

G U L D A N
05-08-2015, 18:23
سلام دوستان recipe های زیر رو چه جور می شه find کرد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من نزدیک به 3000 تا از آیتم زیر ساختم اما هیچ کودوم از recip های transmute رو نمی شه find کرد .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

- - - Updated - - -

یه سوال دیگه اینکه چه جوری recipe ایتم Potion of luck رو می شه پیدا کرد . ؟

ali021sam
06-08-2015, 10:35
ه نام خدا

بعد از تحقیق و جستجو های زیاد برای پیدا کردن سورس مناسب و نبود سرور با فیکس قابل قبول در زمینه PVP تصمیم به راه اندازی سرور در این زمینه گرفتیم تا پذیرایی شایسته ای از پلیرهای PVP ایرانی داشته باشیم

سرور WarfareWoW با تکیه بر پشتیبانی قدرتمند و برنامه نویس های متخصص به زودی ران خواهد شد

برای سیزن اول که دو تا سه ماه طول خواهد کشید جوایزی به شرح زیر برای نفرات اول و دوم ارنا 2v2 در نظر گفته شده:

- نفر اول یک عدد موس حرفه ای گیم Utechsmart Venus

- نفر دوم مبلغ 120 هزار تومان وجه نقد

- نفر سوم 90 هزار تومان شارژ حساب کاربری

برای مشاهده امکانات و نحوه اجرای سرور به سایت ما رجوع کنید : Warfarewow.ir

S.R Download
06-08-2015, 20:34
پچ جدید wow !!!

World of Warcraft Legion

ایلیدن برگشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ WTF ?????? :n19:

Iloveu-ALL
06-08-2015, 20:48
پچ جدید wow !!!

World of Warcraft Legion

ایلیدن برگشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ WTF ?????? :n19:

آره کلاس جدید هم اوردن demon hunter.
تو بعضی از سرور های فان کلاسی با این بود
اگه اشتباه نکنم فقط نایت الف ها و بلاد الف ها میتونن دیمن هانتر بشن!

دنیای جدید: broken isles ... کجا میخوان جا بدنش ... احتمالا قاره ی کوچیکی هست!
حدس میزنم غول آخرش sargeras باشه.

انتظار تغییرات بیشترو داشتم (هنوز wod بازی نکردم ...)
:n02:

کلی شایعه بود درباره emerald dream و دارک پرافت (azshara) آخرش این اومد

ولی خب من قبل اینا حدس میزدم پچ بعدی درباره burning legion باشه و این طور هم شد...
تغییراتی که متصور بودم: فکشن سوم - کلاس ها و نژادهای جدید - کلاس و نژاد های مخصوص burning legion و ...

RT8
06-08-2015, 23:43
آره کلاس جدید هم اوردن demon hunter.
تو بعضی از سرور های فان کلاسی با این بود
اگه اشتباه نکنم فقط نایت الف ها و بلاد الف ها میتونن دیمن هانتر بشن!

دنیای جدید: broken isles ... کجا میخوان جا بدنش ... احتمالا قاره ی کوچیکی هست!
حدس میزنم غول آخرش sargeras باشه.

انتظار تغییرات بیشترو داشتم (هنوز wod بازی نکردم ...)

کلی شایعه بود درباره emerald dream و دارک پرافت (azshara) آخرش این اومد

ولی خب من قبل اینا حدس میزدم پچ بعدی درباره burning legion باشه و این طور هم شد...
تغییراتی که متصور بودم: فکشن سوم - کلاس ها و نژادهای جدید - کلاس و نژاد های مخصوص burning legion و ...

سلام. legion دیگه چیه ؟ :n13: من متوجه نمی شم. ؟! :n13: مگه warlords of dreanor دراومده که داره میره ورژن جدید؟ :n38: یا خدا !!! منکه هنوز پاندا بازی نکردم ، اینا رفتن با ایلیدن 2 میجنگن !!! :n04:
بابا یکی به این blizzard بگه که یه داستانی بهتر و متنوع تر بسازه !!! خسته شدم از این بی نهایت شدن ، و زیاد شدن HP ها و Damage ها . :n27: همون wotlk بهتر بود. (میانه رو.) :n29: ما که فوق فوقش به زور رفتیم Cata !!! عجبز... کدوم ایرانی الان تو 6.2 فول شده؟؟؟ :n36:

RT8
06-08-2015, 23:53
سلام.

حالا کی این LEGION میاد بازار؟ 2016 ؟ و میشه بگین برای اطلاعات بیشتر درمورد این به کجا بریم ؟؟؟

RT8
07-08-2015, 00:00
حالا کی جوایزو میدی دادا؟ منم آدمین کن :n02: شوخی میکنما !!! :n02: از این ماوس ها کجا میشه پیدا کرد؟ من میخوام اول بشم . ماوس هارو بگیرم... :n02: ماوس یکی چنده ؟ کاری داشتی در خدمتیما !!! 17 مرداد کی میشه ؟؟؟ میایم...

awz2
07-08-2015, 04:33
گیلد ایرانی فعال هست توی silver moon ? پ.خ بده اگه کسی هست توی گیلد منم اینوایت کنین.

S.R Download
07-08-2015, 15:25
آقا میگن این پچ Legion آخرین پچ wow هست !! درسته ؟ :n04:
میگن یکی از باس ها Saragras هست !!! :n04:
مگه ساراگراس خدا نیست ؟؟؟؟ مگه میشه خدا رو کشت ؟؟؟ :n04:
من که میگم این بلیزارد میخواد همرو زنده کنه پچ بعدی هم Lich king زده میشه بعدش Death wing بعدش ... :n09:

RT8
08-08-2015, 00:12
من که میگم این بلیزارد میخواد همرو زنده کنه پچ بعدی هم Lich king زده میشه بعدش Death wing بعدش ... :n09:

عزیز من دلتو به چه چیزایی خوش کردی !!! :n05: آخرشه ؟ نمی دونم ... در مورد این چیز که ... استغفرا... واقعا که ... چه چیزایی میگین شما؟؟؟ :sq_10: این بازی مال شیطان پرستاست ... خوب لابود سارگرس خدا شونه ؟! من این چیزارو نمیدونم و نمی خوامم بدونم چون من که بازی نمی کنم دیگه و گناهشون پای خودشونه و منم نمی خوام خودمو آلوده کنم ...
بذار زنده بشن تو جیب من و تو چیزی نمیره که ؟ میره ؟ من که همین 335a و 434 رو بازی کردم بسم بود ... شما رو نمیدونم ؟! :n13:

RT8
08-08-2015, 00:18
گیلد ایرانی فعال هست توی silver moon ? پ.خ بده اگه کسی هست توی گیلد منم اینوایت کنین.

سلام . عمو اینجا میای میگی منو اینویت کنین ؟ یا خدا ... برو تو بازی بگو دیگه مرد مومن ؟؟؟ مشکل که نیست ؟ :n33: این سیلور مون چی هست ؟ منظورت سیلور مون سیتیه ؟ یا یکی از ریلم های بلیزارده ؟؟؟ شما چطوری با این پینگ خوب ( بد ) تو بلیزارد بازی می کنین ؟؟؟ :n04:

Iloveu-ALL
08-08-2015, 15:26
سلام. legion دیگه چیه ؟ :n13: من متوجه نمی شم. ؟! :n13: مگه warlords of dreanor دراومده که داره میره ورژن جدید؟ :n38: یا خدا !!! منکه هنوز پاندا بازی نکردم ، اینا رفتن با ایلیدن 2 میجنگن !!! :n04:
بابا یکی به این blizzard بگه که یه داستانی بهتر و متنوع تر بسازه !!! خسته شدم از این بی نهایت شدن ، و زیاد شدن HP ها و Damage ها . :n27: همون wotlk بهتر بود. (میانه رو.) :n29: ما که فوق فوقش به زور رفتیم Cata !!! عجبز... کدوم ایرانی الان تو 6.2 فول شده؟؟؟ :n36:

سلام.

حالا کی این LEGION میاد بازار؟ 2016 ؟ و میشه بگین برای اطلاعات بیشتر درمورد این به کجا بریم ؟؟؟

dreanor که پارسال ریلیز شد تازگی هم پچ 6.2 اومد.
لژیون فعلا فقط معرفی شده بتا تستش هم اواخر 2015 شروع میشه.
اره تا قبل کاتا (توی hp و دمیج و مانا) میانه رو بودن. تو wod دیگه زیادتر نشد.

Iloveu-ALL
08-08-2015, 15:29

آخرین پچ؟ اصلا...
اخه بلیزارد مگه دیوانه است بیاد منبع اصلی درآمد شرکتش رو ببنده وقتی جانشینی براش (تو سبک mmorpg) نداره. + بازی اصلی بهترین ip اش هست
wow هنوزم که هنوزه پرطرفدارترین بازی تو این سبکه!
sargeras و ایلیدن که هیچی وارکرافت کلی باس و داستان دیگه داره که میتونه باهاشون کلی expansion بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S.R Download
08-08-2015, 17:27
عزیز من دلتو به چه چیزایی خوش کردی !!!
:n05:
آخرشه ؟ نمی دونم ... در مورد این چیز که ... استغفرا... واقعا که ... چه چیزایی میگین شما؟؟؟
:sq_10:
این بازی مال شیطان پرستاست ... خوب لابود سارگرس خدا شونه ؟! من این چیزارو نمیدونم و نمی خوامم بدونم چون من که بازی نمی کنم دیگه و گناهشون پای خودشونه و منم نمی خوام خودمو آلوده کنم ...
بذار زنده بشن تو جیب من و تو چیزی نمیره که ؟ میره ؟ من که همین 335a و 434 رو بازی کردم بسم بود ... شما رو نمیدونم ؟!

عزیز دور و بر ما پر از نماد های شیطان پرستی و ... وجود داره اونوقت به خاطر این چیزا باید کارمونو ( حالا در این مورد بازی مونو ) تعطیل کنیم ؟؟؟!!! :n13: تو همین Dota یا Call of Duty پر نماد هست. اینجوری باشه هیچ بازی رو نباید بازی کرد. کلا من داستان وارکرفت رو دوست دارم واسه همین اینقدر کنجکاو شدم که پرسیدم :n01: در مورد ساراگراس هم باید بگم که یکی از خداهای بد بازی هست خدای خوب هم داره بازی !!!

Arrowtic
08-08-2015, 19:10
خواهشا بحث ها رو تو اون فازی که داره میره نبرید ...

new evil
08-08-2015, 23:15
این گیم تایم داخل بازی چطوریاس
راحت می شه خرید؟
قیمتش چقدره؟
بعد از 2 ماه بازی کردن می شه پولشو در اورد؟
من بشدت استعداد پول در اوردنم زیاده

hossein2801
08-08-2015, 23:37
عزیز من دلتو به چه چیزایی خوش کردی !!! :n05: آخرشه ؟ نمی دونم ... در مورد این چیز که ... استغفرا... واقعا که ... چه چیزایی میگین شما؟؟؟ :sq_10: این بازی مال شیطان پرستاست ... خوب لابود سارگرس خدا شونه ؟! من این چیزارو نمیدونم و نمی خوامم بدونم چون من که بازی نمی کنم دیگه و گناهشون پای خودشونه و منم نمی خوام خودمو آلوده کنم ...
بذار زنده بشن تو جیب من و تو چیزی نمیره که ؟ میره ؟ من که همین 335a و 434 رو بازی کردم بسم بود ... شما رو نمیدونم ؟! :n13:

چطوری مهران
چند وقتی بود نبودت :دی

hossein2801
08-08-2015, 23:39

خیر اخری نیست همین الان xpack بعد از legion تو برنامست
end boss احتمالا kil jaeden هست

soos1
08-08-2015, 23:49
((این بازی مال شیطان پرستاست))
سی و چند سال اسلامو دیدیم واسه N میلیارد سالمون بسه

hossein2801
08-08-2015, 23:49
این گیم تایم داخل بازی چطوریاس
راحت می شه خرید؟
قیمتش چقدره؟
بعد از 2 ماه بازی کردن می شه پولشو در اورد؟
من بشدت استعداد پول در اوردنم زیاده
هر ماه 40k
خیلی راحت میشه دراورد کافیه کارکتر زیاد داشته باشی

new evil
09-08-2015, 12:28
من رفتم یه real و چک کنم
Draenor بود
copper bar تغریبا دونه ای 1 گلد بود
گیم تایمم 45 گلد
یعنی 40 50 تا کاپر بفروشی پول 30 روز در میاد واقعا؟

hossein2801
09-08-2015, 13:14
من رفتم یه real و چک کنم
Draenor بود
copper bar تغریبا دونه ای 1 گلد بود
گیم تایمم 45 گلد
یعنی 40 50 تا کاپر بفروشی پول 30 روز در میاد واقعا؟
40k نه 40 تا = 40000

new evil
09-08-2015, 13:22
بفرما
من گفتم یجا اشتباه حساب کردم
------
ریلم Magtheridon چطوره ؟کسی هست؟
هم پر جمعیت هم بالانسه
122k ally<>128k horde
البته من می خوام فقط هورد بسازم ولی شاید خواستم الای هم بسازم

hossein2801
09-08-2015, 13:31
بفرما
من گفتم یجا اشتباه حساب کردم
------
ریلم Magtheridon چطوره ؟کسی هست؟
هم پر جمعیت هم بالانسه
122k ally<>128k horde
البته من می خوام فقط هورد بسازم ولی شاید خواستم الای هم بسازم

horde kazzak
ally ravencrest
تازه میخوای بیای؟ اگه اره بگو من دعوتت کنم گلد ماه اولتم بهت میدم

new evil
09-08-2015, 13:41
اره ولی هنوز نخریدم بازی رو
من 1 ماه بیشتره اکانت بتلنت دارم
مشکلی واسه ریکروت کردن نداره؟
----
شما تو کدوم ریلم ها هستی؟
این ریلم ها pvp ان
pve نرم؟
-----
Necronax#2317
ایدی بتلنت

hossein2801
09-08-2015, 13:46
اره ولی هنوز نخریدم بازی رو
من 1 ماه بیشتره اکانت بتلنت دارم
مشکلی واسه ریکروت کردن نداره؟
----
شما تو کدوم ریلم ها هستی؟
این ریلم ها pvp ان
pve نرم؟

باید از اول اکانت بسازی
من کازاک هستم
ریلم pve pvp دیگه معنی نداره
تو بلیزارد خیلی وقته world pvp نابود شده

new evil
09-08-2015, 13:50
توی این اکانتم دیابلو دارم اخه
یعنی چی نابود شده؟

hossein2801
09-08-2015, 13:53
توی این اکانتم دیابلو دارم اخه
یعنی چی نابود شده؟

میتونی تو هم اکانت یه Wow دیگه اضافه کنی

new evil
09-08-2015, 13:55
چطوری اضافه کنم؟

hossein2801
09-08-2015, 13:58
چطوری اضافه کنم؟

هر وقت خواستی بازی رو بخری بگو من یه لینک برای میل میکنم

new evil
09-08-2015, 14:03
اکی
اول باید وانیلا رو بخرم بعد وارلردزو دیگه
درسته؟

hossein2801
09-08-2015, 14:06
اکی
اول باید وانیلا رو بخرم بعد وارلردزو دیگه
درسته؟

2تا کی باید بخری
battlechest
wod
نری بخری بزنی رو همینی کی داری
خریدی باید با لینکی من بت میدم یه wow دیگه اضافه کنی بعد به lvlcap free که رسیدی کی هایی که خریدی رو میزنی

new evil
09-08-2015, 14:09
اکی
اگه رو همین بزنم اپگرید میشه؟
فری لول کپ منظورت همون لول 20 ه؟

hossein2801
09-08-2015, 14:13
اکی
اگه رو همین بزنم اپگرید میشه؟
فری لول کپ منظورت همون لول 20 ه؟

اره اپگرید میشه بدون دعوت
yes

Crawling In MySkin
11-08-2015, 08:45
دوست عزیز newevil
من چیزی نمونده برام تو کازاک ک بخوام لول آپ کنم همه چی دارم :n02:
ولی اگه دوس داشتی آلی بسازی بگو rec ات کنم تو ravencrest یکی دو تا کاراکتر شاید لول آپ کردم بات یا همین آقا رو مجبور کن بسازه اونجا بات لول آپ کنه :n02:
xp 3 برابر میشه وقتی با کسی که rec ات کرده لول آپ میکنی
از بس تو چرک و محیط لزج و خلط خونی هوردا بازی کردیم داریم بالا میاریم:n09:

S.R Download
11-08-2015, 08:53
از بس تو چرک و محیط لزج و خلط خونی هوردا بازی کردیم داریم بالا میاریم
:n09:

MY LIFE FOR THE HORDE

اونوقت الینس خوبه ؟ هر چی بدبختی داریم زیر سر این الینسه دیگه اه:n34:

new evil
11-08-2015, 11:33
دوست عزیز newevil
من چیزی نمونده برام تو کازاک ک بخوام لول آپ کنم همه چی دارم :n02:
ولی اگه دوس داشتی آلی بسازی بگو rec ات کنم تو ravencrest یکی دو تا کاراکتر شاید لول آپ کردم بات یا همین آقا رو مجبور کن بسازه اونجا بات لول آپ کنه :n02:
xp 3 برابر میشه وقتی با کسی که rec ات کرده لول آپ میکنی
از بس تو چرک و محیط لزج و خلط خونی هوردا بازی کردیم داریم بالا میاریم:n09:
My life and Axe
Always
FOR THE HORDE
البته من تازه میخوام بیام
الای خوشم نمیاد
شاید بعد از اینکه چندتا هورد اپ کردم برم یه درنای اپ کنم
مکس چندتا کاراکتر می شه داشت؟توی چندتا ریلم؟

hossein2801
11-08-2015, 14:14
MY LIFE FOR THE HORDE

اونوقت الینس خوبه ؟ هر چی بدبختی داریم زیر سر این الینسه دیگه اه:n34:

کاملا برعکسه
شما نگاه به هوردهای بی ثبات کن هر xpack وارچیفش عوض میشه چون از ریشه مشکل دارن
lichking کیه؟ نرزول اورک شمن هورد
گاروش کیه؟ وارچیف هورد
بلک هندو دوستان کیه؟ هورد قدیم
گولدن کیه؟ کسیه هوردها رو از پورتال عبور داد
این وسط هیروهای الیانس برای هیچ کشته شده مثل پدر کینگ واریان -اوتر - ارتاس - جینا - رونین - mrrad و کلی دیگه که الان یادم نیست حتی ایلیدن هم برای دفاع از سرزومینش به اونجا رسید
الانم kirin tor هست که داره مقابله میکنه که این فرقه رو هم الیانسها تشکیل دادن و هوردها رو هم از دالاران اخراج کردن
کلا اورک بخاطر فهم و شعور پایین تارگت شیاطین شده که گولشون بزنن تا به اهدافشون برسن این چیزیه در داستان تعریف شده و همین الانم ثابته

new evil
11-08-2015, 15:04
Battlenet SMS protection چطوری میشه استفاده کرد؟

لطفا
>>آقا<< گولدن

only horde

S.R Download
11-08-2015, 16:52
کاملا برعکسه
گاروش کیه؟ وارچیف هورد
این وسط هیروهای الیانس برای هیچ کشته شده مثل پدر کینگ واریان -اوتر - ارتاس - جینا - رونین - mrrad و کلی دیگه که الان یادم نیست حتی ایلیدن هم برای دفاع از سرزومینش به اونجا رسید
الانم kirin tor هست که داره مقابله میکنه که این فرقه رو هم الیانسها تشکیل دادن و هوردها رو هم از دالاران اخراج کردن
کلا اورک بخاطر فهم و شعور پایین تارگت شیاطین شده که گولشون بزنن تا به اهدافشون برسن این چیزیه در داستان تعریف شده و همین الانم ثابته

ایلیدن که دیگه الیانس بود :n01: ( البته شایدم نبود ولی میدونم برادر یه نایت الف به اسم ملفیورین بود)
در کل این ساراگراس بود که ما رو گول زد دست خودمون نیست
و کلا عقیده من اینه که باید حتما آدم های بد وجود داشته باشن تا خوبی معنا پیدا کنه !! نه ؟
ما هم آدم بد های داستان هستیم دیگه :n02:
پس به لطف کار های ما هست که به الینس میگن خوب !!!

- - - Updated - - -

کاملا برعکسه
گاروش کیه؟ وارچیف هورد

ایلیدن که دیگه الیانس بود :n01: ( البته شایدم نبود ولی میدونم برادر یه نایت الف به اسم ملفیورین بود)
و کلا عقیده من اینه که باید حتما آدم های بد وجود داشته باشن تا خوبی معنا پیدا کنه !! نه ؟

- - - Updated - - -

کاملا برعکسه
گاروش کیه؟ وارچیف هورد

S.R Download
11-08-2015, 21:31
دوستان یه وبلاگ پیدا کردم که تمام کتاب های Warcraft رو برای دانلود گزاشته پیشنهاد میکنم حتما بخونید :n01: خالی از لطف نیست
اینم سایتش و لیست کتاب ها :

- - - Updated - - -

دوستان یه وبلاگ پیدا کردم که تمام کتاب های Warcraft رو برای دانلود گزاشته پیشنهاد میکنم حتما بخونید :n01: خالی از لطف نیست
اینم سایتش و لیست کتاب ها :

RT8
12-08-2015, 00:35
سلام علیکم ملت ! خوبین ؟!

یه چند تا سوال دارم که لطفا کوتاه جواب بدین ( از کسایی که تو بلیزارد بازی میکنن ) :

تعداد ریلم ها دقیقا چقدره ؟

آیا ریلم BC , WOTLK , CATA , PANDA , WOD همشونو داره یا فقط Warlords of Dreanor هست ؟
من هر چی اسم میزنم 200-300 تا میاره ؟ یعنی اونقدر ریلم هست ؟ آخه asdasdasdas رو چطوری میشه شناخت که 155 تا هیرو ساختن با این نام ؟!؟!؟!؟! :n04:
از کجا ثبت نام کنم؟ چطوری لوگین بشم ؟ یه آدرس دقیق بدین لطفا . منکه تو اون همه مطلب گم شدم ؟!:n13:
من از کجا بدونم چقدر پلیر آنلاینن ( از سایت ) ؟! :n29:
سوال های دیگری هم هست... اینارو جواب بدین هنوز :n02: ممنون میشم :n01: با تشکر ! :n26:

tntnet
15-08-2015, 18:00

سلام

از اونجایی که تهیه نسخه های بروز بازی World Of Warcraft برای برخی از عزیزان در شهرهای مختلف کمی دشوار هست تصمیم گرفتیم فروشگاه اینترنتی " تاینی کو " به آدرس " [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " رو برای شما کاربران عزیز راه اندازی کنیم, گفتنی است که محصولات این فروشگاه فقط به فروش نسخه های مختلف بازی World Of Warcraft محدود نمیشه و بزودی محصولات جدید و متنوع در سایت قرار داده خواهد شد

فروشگاه تاینی کو مورد تایید و طرف قرارداد با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران میباشد

فروش محصولات به دو صورت انجام میشود :

1 پرداخت بصورت آنلاین :
در این روش مشتری هنگام سفارش هزینه کالای مورد نظر خود را بصورت آنلاین از طریق درگاه بانکهای عضو شبکه شتاب پرداخت نموده و فروشگاه پس از تایید سفارش کالای مورد نظر را توسط شرکت پست برای مشتری ارسال مینماید

2 پرداخت هزینه به مامور پست :
از آنجایی که فروشگاه تاینی کو طرف قرارداد شرکت پست میباشد این امکان فراهم میباشد که مشتری هزینه کالا را پس از تحویل کالا درب منزل به مامور پست پرداخت نماید

محصولات ارائه شده در فروشگاه تاینی کور ( مرتبط با این سایت ) :

نسخه نهایی ویندوز ۱۰

قیمت 10.000 تومان

گرد آوری شده در 1 DVD

آخرین نسخه ( نهایی ) ویندوز 10 که بصورت کامل و رسمی از سایت مایکروسافت منتشر شده است ( به همراه کلید فعال سازی )

بازی World Of Warcraft نسخه TBC 2.4.3

قیمت 8.000 تومان

گرد آوری شده در 2 DVD

این نسخه از بازی بصورت کامل تست و برسی شده است که بمنظور نصب و استفاده آسان بصورت پکیج فشرده شده نصبی ارائه میگردد, لذا بمنظور نصب کافیست پس از قرار دادن دیسک فایل نصب را اجرا کنید تا نصب بصورت خودکار انجام شود

بازی World Of Warcraft نسخه WOTLK 3.3.5a

قیمت 12.000 تومان

گرد آوری شده در 4 DVD

این نسخه از بازی بصورت کامل تست و برسی شده است که بمنظور نصب و استفاده آسان بصورت پکیج فشرده شده نصبی ارائه میگردد, لذا بمنظور نصب کافیست پس از قرار دادن دیسک فایل نصب را اجرا کنید تا نصب بصورت خودکار انجام شود

بازی World Of Warcraft نسخه Cata 4.3.4

قیمت 15.000 تومان

گرد آوری شده در 4 DVD

بازی World Of Warcraft نسخه MOP 5.4.8

قیمت 15.000 تومان

گرد آوری شده در 4 DVD

بازی World Of Warcraft نسخه WOD 6.1.2

قیمت 15.000 تومان

گرد آوری شده در 7 DVD

آدرس فروشگاه : TinyCo.ir ( دامنه های مجاز TinyMall.ir و Tiny-Mall.ir ) میباشد

در صورتی که قبل از خرید هرگونه سوالی دارید با شماره 09307203004 تماس بگیرید

در صورتی که در میان کالاهای سایت کمبودی احساس میکنید آن را به ما اطلاع دهید تا پس از برسی در صورت لزوم در فروشگاه قرار داده شود

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است

hadi_gamer
19-08-2015, 20:29
سلام بچه ها.
چه شغلى تو بازى درآمدش بيشتره و ميشه پول شارژ رو باهاش درآورد؟

cpt.sepehr
19-08-2015, 23:53
سلام ، دوستان کسی سیلور مون هست ؟ تازه شروع کردم میخواستم اگه میتونین یه چند تا کیف بدین :n02:. خیلی بدم میام اینونتوریم پر باشه :n14:

alone_son
20-08-2015, 12:27

یه چند تا سوال دارم که لطفا کوتاه جواب بدین ( از کسایی که تو بلیزارد بازی میکنن ) :

آیا ریلم BC , WOTLK , CATA , PANDA , WOD همشونو داره یا فقط Warlords of Dreanor هست ؟
من هر چی اسم میزنم 200-300 تا میاره ؟ یعنی اونقدر ریلم هست ؟ آخه asdasdasdas رو چطوری میشه شناخت که 155 تا هیرو ساختن با این نام ؟!؟!؟!؟! :n04:
از کجا ثبت نام کنم؟ چطوری لوگین بشم ؟ یه آدرس دقیق بدین لطفا . منکه تو اون همه مطلب گم شدم ؟!:n13:
سوال های دیگری هم هست... اینارو جواب بدین هنوز :n02: ممنون میشم :n01: با تشکر ! :n26:
تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه اکانت بساز لوگ این کن همونجا بعد تو قسمت دانلود کلاینت را دانلود کن و نصب کن با کلاینت هم لوگین کن بازی حدود 30 گیگ هست که باس دانلود کنی
بعدم از یه سایتی که سی دی کی میفروشه سی کی شا میخری بعدشم پچ والوردا می خری
همه این کارا را که کردی به خودم میگی تا ریکوروتت کنم هم یک ماه به تو میده هم به من میای بقل خودمم لول آپ میکنی 3x میشه و کلی جیز باحال دیگه
:n06:

- - - Updated - - -

تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه اکانت بساز لوگ این کن همونجا بعد تو قسمت دانلود کلاینت را دانلود کن و نصب کن با کلاینت هم لوگین کن بازی حدود 30 گیگ هست که باس دانلود کنی
بعدم از یه سایتی که سی دی کی میفروشه سی کی شا میخری بعدشم پچ والوردا می خری
همه این کارا را که کردی به خودم میگی تا ریکوروتت کنم هم یک ماه به تو میده هم به من میای بقل خودمم لول آپ میکنی 3x میشه و کلی جیز باحال دیگه
:n06:

Malona
21-08-2015, 17:13
دوستان شنیدم این بهترین بازی استراتژیک دنیاست!
من هیچی از این بازی نمیدونم و میخوام شروع کنم!!!
حالا از کجا شروع کنم!!
1- آیا این بازی حجم و ترافیک زیادی از اینترنت رو میخوره!؟ (مشکل پینگ و فی لتر ندارم)
2- کدوم نسخه رو از کجا بخرم یا کدوم نسخه رو از کدوم سایت دانلود کنم!؟
3- آیا این یک بازی رایگان هست و میشه بدون پول خرج کردن پیشرفت کرد!!؟
4- دارم صفحات قبلی تایپیک رو میخونم ولی اگر ممکنه نکات اولیه و پایه ای این بازی رو بگید مثلا من به همه تازه واردان دنیای کلش آف کلنز میگم که در شروع به هیچ عنوان جمهاشون رو خرج نکنند برای خرید بیلدر نیاز میشه (خسته نباشم ):n02:

Crawling In MySkin
21-08-2015, 20:18
سلام عزیزم
خوب شنیدی منتها این بازی اصلا استراتژیک نیست mmorpg عه
اگه حاضری یکم خرج کنی از سرور اصلی بازی که بلیزارد است (نقطه)
1-خیر
2-بسته به اینکه سرور اصلی میری یا سرور های مجانی و خصوصی نسخه متفاوته ولی سایت persibox آخرین نسخه رو قدیما میفروخت..الان بچه ها رفتن دیدن نمیفروشه دیگه ..سرچ کنی تو نت میفروشن ملت میتونی از گیم نت هم بگیری آخرین نسخه warlords of dreanor هست
3-بسته به اینکه سرور اصلی بری یا مجانی متفاوته سرور اصلی که پول اینو میگیره که بتونی بازی کنی ولی سرور های فری متفاوتن و بعضا pay2win هستن و بعضا نه
4-اولین پست صفحه اول که معرفی بازی هست و بخون

RT8
22-08-2015, 00:29
سلام دوست عزیز Malona

این بازی بهترین و پرطرفدار ترین بازی چندنفره ( آنلاین ) هست.

اگه اولین باره داری اسم این بازی رو میشنوی و تازه میخوای بازی کنی سرور های فری بهترن. ( البته اگه پول و وقتشو داری برو بلیزارد! ) اگه میخوای همه ی پچ هاشو ( اینایی که

خودم بازی کردم : 3.3.5 و 4.3.4 و 5.4.8 ) که جدید ترین نسخه WoD 6.2 هست. خیلی هزینش میره بالا ( البته از نظر من ) خوب اگه مایه داری همشو بخر. اگه نه وضعت توپ نیست

پیشنهاد می کنم یکی شون رو انتخاب کنی ( طبق سلیقه )

در مورد دانلود بازی بگم که اصلا به صرفه نیست اگه اینترنتت محدوده چون بازی دارای حجم بسیار بالاییه. اگه نامحدوده که با صبر کردن دانلود میشه...

اینم اضافه کنم که این بازی بشدت اعتیاد آوره و شما باید خیلی رعایت کنین. ( مثلا رفتن به یه راید با پلیر های قوی حداقل 2-3 ساعت طول میکشه! و اینطوری وقتتو می گیره. این بازی

برای وقت گذروندن بازی خوبی هست. اما بهر حال هر چیزی مزایایی داره و معایبی!) اگه میتونین این بازی رو تو روزی 3-4 ساعت بازی کنین شاهکار کردین. ( من خودم 4-3 ساعت به

بالا بازی میکردم... ) تو پست های قبلیم مزایا و معایبشو گفتم.

mahdi--
23-08-2015, 00:04
ووووووووووووااااااااااااا ااااااااییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییی
این پچ LEGION که معرفی شده عالیه!:n20::n20::n20::n20:
لحظه شماری میکنم براش.

G U L D A N
23-08-2015, 16:42
ووووووووووووااااااااااااا ااااااااییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییی
این پچ LEGION که معرفی شده عالیه!:n20::n20::n20::n20:
لحظه شماری میکنم براش.
اطلاعات بیشتری می دید ؟

mahdi--
24-08-2015, 02:41
پچ 7.
کلس دمن هانتر اضافه میشه ایلیدن زنده میشهو ناگاها هم وارد عمل میشن و لجیون میخواد به آزراث حمله کنه.
تو این لینک همه چی رو راجع به این پچ توضیح دادن. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Iloveu-ALL
24-08-2015, 11:59
اطلاعات بیشتری می دید ؟

اینجا رو هم نگاه کنید:

Everything We Know about World of Warcraft Legion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

World of Warcraft: Legion Information *8/11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S.R Download
28-08-2015, 14:51
این Human ها چه باحالن :n02: بعد از 3 سال بازی کردن تو Horde گقتم یه بار هم بیام یه Alliance بسازم ببینم چجوریه :n09:

RT8
28-08-2015, 18:47
این Human ها چه باحالن :n02: بعد از 3 سال بازی کردن تو Horde گقتم یه بار هم بیام یه Alliance بسازم ببینم چجوریه :n09:

نایس...
تو کدوم سرور بازی میکنی دوست عزیز؟

mohamad.psp80
29-08-2015, 20:43
سلام به همه گیمر های با مرام
آقا من واقعا گیج شدم:n13:
من نسخه4.3.4 رو دانلود کردم (البته با سرعت 256 مخابرات (: ) :n19:
بعد از دانلود اکسترکت کردم رفتم wow zone هم ثبت نام کردم و لانچر رو هم نصب کردم و Realm رو هم چنج کردم الان که میزنم بازی باز نمیشه :n14:و یه صفحه ای باز میشه که میگه باید آپدیت کنی :n29:
خدایی گریم در اومده کمک کنید لطفا :42:

G U L D A N
29-08-2015, 21:59
5.4.8 هست Wowzone

RT8
30-08-2015, 11:57
سلام به همه گیمر های با مرام
آقا من واقعا گیج شدم:n13:
من نسخه4.3.4 رو دانلود کردم (البته با سرعت 256 مخابرات (: ) :n19:
بعد از دانلود اکسترکت کردم رفتم wow zone هم ثبت نام کردم و لانچر رو هم نصب کردم و Realm رو هم چنج کردم الان که میزنم بازی باز نمیشه :n14:و یه صفحه ای باز میشه که میگه باید آپدیت کنی :n29:
خدایی گریم در اومده کمک کنید لطفا :42:

سلام.
دوست عزیز اینهمه سرور هست میری سراغ WOWZONE ؟؟؟

ولی خوب ... شما مطمئنین که Realmlist 4.3.4 رو گذاشتین تو پوشه ی ریلم؟

احتمالا 5.4.8 گذاشتین که میگه آپدیت میخواد ؟!

از کجا بازیو دانلود کردین؟

آپدیت میاد اونکه مال بلیزارده فکر کنم... ما که چنین مشکلی نداشتیم... تا جایی که یادم میاد بازیو نصب میکردیم. ریلملیست رو از سایت میگرفتیم. و میذاشتیم تو پوشش. همین دیگه بازی میکردیم.

S.R Download
30-08-2015, 15:23
نایس...

سرور Warmane یا همون Molten Wow قدیم پچ 5.4 میگن تمام رید ها و دانجن های پانداریاش فیکسه
فعلا level 76 هستم :n02:

- - - Updated - - -

نایس...

سرور Warmane یا همون Molten Wow قدیم پچ 5.4 میگن تمام رید ها و دانجن های پانداریاش فیکسه
فعلا level 76 هستم :n02:

S.R Download
03-09-2015, 19:17
آقا کلا پالادین تو PVP ضعیفه یا من بلد نیستم ؟؟ :n03:

m.a.h-93
03-09-2015, 19:59
سلام دوستان
من لانچر battle.net و دان کردم از تو اونم wow رو دان کردم الان بازی میکنم تا لول 20 بیشتر نمیره میگه باید اکانتتو آپ کنی خب سوال هایی که دارم اینه که از چه طریقی میتونم اکانتمو آپ کنم به فول ورژن حتما باید سی دی کی بخرم؟ بعد سایت قابل اطمینانی که خرید کرده باشید سراغ دارید برا خرید سی دی کی و گیم کارت؟ تو انجمن خود وو گفته بودن با گیم کارت نمیشه اکانتو آپ کرد راسته آیا؟ کلا مشکل من با گیم پلی بازی نی با اپگرید اکانت و گیم تایمه که اگه یکی بتونه کامل توضیح بده برام ممنون میشم
شرمنده اگه سوالام تکراری بود این تاپیک 3799 صفحس نتونستم بخونم:|

RT8
04-09-2015, 00:07

سلام. اگه در سروری مانند بلیزارد که باگ بسیار کم داره بازی میکنین ، هیچ کلاسی قوی تر یا ضعیف تر از بقیه نیست. ( با در نظر گرفتن پینگ کاملا مشترک! )
چون سازندگان این بازی همه ی کلاس هارو ( که اگه بدون هیچ باگی فرض کنیم. ) تقریبا مساوی ساختن.
مهم اینه که شما از چه کلاسی خوشتون میاد و اینکه اون کلاس رو کاملا بلدین یا نه.
خوب WOW یک بازی ساده نیست. تلنت داره ، گلیف داره ، آیتم ها و جم ها و انچنت هایی که میذارین ، و از این قبیل. قطعا با بقیه پلیر ها فرق داره. :n26:
خوب. در جوابتون باید بگم که دو جواب دارین:
اگه در بلیزارد هستین: همه ی کلاس ها برابر هستن. شاید بلد نباشین.
اگه در سرور دیگه ای هستین: خوب شاید پالادین کاملا فیکس نباشه. یا اینکه فیکس باشه ولی بقیه کلاس ها فیکس نباشن.
شما در Warmane ( یا همون Molten-wow قدیم ) بازی میکنین؟ درسته؟ ... خوب مولتن قدیم رو تا جایی که یادم میاد بعد از بلیزارد فیکس ترین بود ، حالا نمیدونم...

بهرحال من اینجا نمیتونم کاملا کلاس هارو توضیح و آموزش بدم. بهتره برای یاد گرفتن کلاسی که دوست دارین اما بلد نیستین ، ویدئو ی خوبی که کلاس مورد نظر رو آموزش میده رو دانلود کنین. یا اینکه در سایت های معتبر به بخش Guide برین که همون آموزش هست.

:n12: با تشکر...:n12:

RT8
04-09-2015, 00:19
سلام دوستان
من لانچر battle.net و دان کردم از تو اونم wow رو دان کردم الان بازی میکنم تا لول 20 بیشتر نمیره میگه باید اکانتتو آپ کنی خب سوال هایی که دارم اینه که از چه طریقی میتونم اکانتمو آپ کنم به فول ورژن حتما باید سی دی کی بخرم؟ بعد سایت قابل اطمینانی که خرید کرده باشید سراغ دارید برا خرید سی دی کی و گیم کارت؟ تو انجمن خود وو گفته بودن با گیم کارت نمیشه اکانتو آپ کرد راسته آیا؟ کلا مشکل من با گیم پلی بازی نی با اپگرید اکانت و گیم تایمه که اگه یکی بتونه کامل توضیح بده برام ممنون میشم

سلام دوست عزیز.
اگه شما در بلیزارد بازی میکنین ، تا لول 20 رایگانه بله. اما بعد اون باید گیم کارتی که میگین رو بخرین. من خودم تا به حال در بلیزارد باازی نکردم ، ولی از دوستان شنیدم که میگن میشه Gold رو به گیم کارت تغییر داد. نمیدونم چطوری ولی خوب گفتن که میشه!
آموزش کامل رو در این آدرس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نقل قول alone_son رو بخون.

:n12: با تشکر ... :n12:

Crawling In MySkin
06-09-2015, 22:55
1-لول max نیستی
2-بیشتر تمرین کن و گاید بخون و استریم کن

سلام دوستان

سلام
اکانت تریال تا لول 20 بیشتر نمیره
از اون به بعد شما باید بازیو بخری
سی دی کی بازی در حال حاضر 2 تاس یکی battlectest که شامل 1 تا 90 + 30 روز تایم بازی میشه
و دیگری سی دی کی warlords of dreanor که کنتنت 90 تا 100 رو شامل میشه
بعد از اون 1 ماه تایمت هم باید برا بازی کردن شارج بخری که به طرق مختلف میتونی بخری (گیم کارت 2 ماهه بخری / مستقیم گیم تایم بخری / با گلد گیم کارت بخری / با گلد گیم تایم از داخل بازی بخری )
2 سایت مطمئن برای خرید و چک قیمت:

در مورد سیستم RAF بلیزارد یا recruit a friend
فرضا من شمارو recruit میکنم ایمیلی فرستاده میشه برای شما که اکانت بتل نت رو باید از این ایمیل بسازید
باهم کاراکتر میسازیم لول آپ میکنیم تا لول 90 سرعت 3 برابر حد عادیه و شایدم بیشتر (1 تا 2 روزه میشه 90 کرد) میتونیم همدیگه رو سامون هم بکنیم
بعد از اینکه شما اولین بار گیم تایم استفاده کردی به من 1 ماه شارج بازی + یه مونت خیلی زشت میده
مهماش همین بود
بیشترین خاصیتش همون 3 برابر شدن بدست آوردن اکسپرینسه
اگه دوست داشتی من آلیانس ریلم ravencrest کاراکتر آپ میکنم باهات
هورد کازاکم تا خرخره پره حالا بعدش خیلی دوس داشتی بری هورد جا باز میکنم:دی

m.a.h-93
07-09-2015, 11:55
1-لول max نیستی
2-بیشتر تمرین کن و گاید بخون و استریم کن

سلام
اکانت تریال تا لول 20 بیشتر نمیره
از اون به بعد شما باید بازیو بخری
سی دی کی بازی در حال حاضر 2 تاس یکی battlectest که شامل 1 تا 90 + 30 روز تایم بازی میشه
و دیگری سی دی کی warlords of dreanor که کنتنت 90 تا 100 رو شامل میشه
بعد از اون 1 ماه تایمت هم باید برا بازی کردن شارج بخری که به طرق مختلف میتونی بخری (گیم کارت 2 ماهه بخری / مستقیم گیم تایم بخری / با گلد گیم کارت بخری / با گلد گیم تایم از داخل بازی بخری )
2 سایت مطمئن برای خرید و چک قیمت:

در مورد سیستم RAF بلیزارد یا recruit a friend
فرضا من شمارو recruit میکنم ایمیلی فرستاده میشه برای شما که اکانت بتل نت رو باید از این ایمیل بسازید
باهم کاراکتر میسازیم لول آپ میکنیم تا لول 90 سرعت 3 برابر حد عادیه و شایدم بیشتر (1 تا 2 روزه میشه 90 کرد) میتونیم همدیگه رو سامون هم بکنیم
بعد از اینکه شما اولین بار گیم تایم استفاده کردی به من 1 ماه شارج بازی + یه مونت خیلی زشت میده
مهماش همین بود
بیشترین خاصیتش همون 3 برابر شدن بدست آوردن اکسپرینسه
اگه دوست داشتی من آلیانس ریلم ravencrest کاراکتر آپ میکنم باهات
هورد کازاکم تا خرخره پره حالا بعدش خیلی دوس داشتی بری هورد جا باز میکنم:دی

ممنون دوست عزیز
من بالانس کارت خریدمو از سایت خود بلیزارد اکانتمو آپ کردم پس فک کنم دیگه اون raf که گفتی نشه انجام داد درسته؟ در مورد اینکه تو بازی گلد رو به گیم تایم تبدیل میشه یه توضیحی بدی ممنونت میشم

Crawling In MySkin
08-09-2015, 00:11
بله دیگه نمیشه 3x اکسپرینس ناز رو پروندی رف :دی
میری auctionhouse یه قسمت زده gametime بعد میخری گیم تایم 1 ماهه 50 کیلو
البته این قیمت بلیز گرون فروشه که خوب مستقیم از خود بلیز قانونی میگیری
ملت 60 روزه رو 70 کیلو میفروشن :دی

RT8
08-09-2015, 17:27
باوا بلیزارد سر آدم رو درد میاره با این روش هاش!
بهتره برین همین warmane.com بازی کنین. پلیر نسبت به بلیزارد کم داره ولی کم باگ داره و بابت گیم تایم هم خیالتون راحته.
از نظر من سرورهای فری خوبن. خودم قبلا تو سرور های فری بازی میکردم. چند تا هیرو هم فول کردم. بدون درد سر! همین.

maghzemotefaker
10-09-2015, 09:41
ba salam
dostan kasi mitone behem linke downloade update world of warcraft 2.0.0 ro be 2.4.3 ro behem bede ?

m.a.h-93
10-09-2015, 12:43
بله دیگه نمیشه 3x اکسپرینس ناز رو پروندی رف :دی
میری auctionhouse یه قسمت زده gametime بعد میخری گیم تایم 1 ماهه 50 کیلو
البته این قیمت بلیز گرون فروشه که خوب مستقیم از خود بلیز قانونی میگیری
ملت 60 روزه رو 70 کیلو میفروشن :دی
من از گیم تایمم 25 روز مونده اگه تا 25 روز دیگه نتونستم گلد مورد نیاز برا خرید گیم تایمو جور کنم ی اکانت دیگه درست میکنم قبل خرید بت خبر میدم که بگی چ کنم برا اون raf چون به هر حال گیم تایم 60 روزه قیمتش اندازه بالانس بیست دلاریه

..hamed..
11-09-2015, 08:55
This application has encountered a critical error:
ERROR #134 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (0x85100086) Fatal Condition
Program: F:\World of Warcraft\Wow.exe
Failed to read file WORLD\EXPANSION02\DOODADS\DALARAN\DALARAN_FOUNTAIN ROCK_01.blp.
اقا این ارور کلافم کرده کسی میدونه این ارور از چی میتونه باشه گیم رو هم دوباره نصب کردم ولی مشکل برطرف نشد ممکنه این یه مشکل از سخت افزار کامپیوتر باشه من این گیمو 2 سال پیش رو کامپیوتر نصب کردم و تا حالا مشکلی نداشتم نمیدونم یه هویی چی شده این ارور رو میده !!!! اولاش وسطای گیم این ارور رو میداد الان موقع لود کردن این ارور رو میده اصلا وارد بازی هم نمیشه cata رو هم رو کامپیوتر دارم اونم یه مشکل اینجوری داره !!!!!!

mahdi--
11-09-2015, 12:37
میشه یه راه بگید که با همون هیرو لول 20 که بدون تایم کارد داریم گلد تایم کارد و جمع کنیم؟

mahdi--
11-09-2015, 12:45

سلام

از اونجایی که تهیه نسخه های بروز بازی World Of Warcraft برای برخی از عزیزان در شهرهای مختلف کمی دشوار هست تصمیم گرفتیم فروشگاه اینترنتی " تاینی کو " به آدرس " [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) " رو برای شما کاربران عزیز راه اندازی کنیم, گفتنی است که محصولات این فروشگاه فقط به فروش نسخه های مختلف بازی World Of Warcraft محدود نمیشه و بزودی محصولات جدید و متنوع در سایت قرار داده خواهد شد
دوشواری؟
دوشواری نداریم که:n02:

mahdi--
11-09-2015, 12:47
نمیشه با پچ 6 تو سرور های پچ های پیشین بازی کرد؟

G U L D A N
11-09-2015, 18:55
نمیشه با پچ 6 تو سرور های پچ های پیشین بازی کرد؟

نخیر ! نمی شه!

Scary Feelings
12-09-2015, 13:40
سلام میشه راهنمایی کنید برای وصل شدن به سرور warmane چیکار باید کنم؟
لانچر رو دانلود کردم realmlist هم همون logon.warmane.com کردم اما باز موقعی از لانچر پلی میزنم ارور میده
The System Cannot Find the File Specified Browse ur ww game path first
همین کارو هم کردم فولدرشو مشخص کردم اما نمیشه باز داستان چیه

RT8
16-09-2015, 19:47
سلام میشه راهنمایی کنید برای وصل شدن به سرور warmane چیکار باید کنم؟
لانچر رو دانلود کردم realmlist هم همون logon.warmane.com کردم اما باز موقعی از لانچر پلی میزنم ارور میده
The System Cannot Find the File Specified Browse ur ww game path first
همین کارو هم کردم فولدرشو مشخص کردم اما نمیشه باز داستان چیه

سلام دوست عزیز. اگه همچنان مشکلتون رفع نشده سرور های دیگه رو آزمایش کنین. Realmlist یه سرور دیگرو بذارین ببینین بازی باز میشه یا نه. اگه باز شد که بازیتون مشکلی نداره. اما اگر بازی در سرور های دیگه هم باز نشد مشکل از نصب شماست .
معنی این ارور : سیستم نمیتواند پیدا کند فایل مشخصی را در فهرست بازی شما برای اولین بار : یه چیزهایی دور بر این.
set realmlist logon.warmane.com دقیقا این رو بذار ببین درست میشه یا نه.

S.R Download
16-09-2015, 20:56
دوستان میخواستم ببینم آیتم لول 522 آخرین ایتم لول PVP هست ؟؟؟ چون من یه Dagger واسه روجم خریدم آیتم لولش 522 هست میخواستم ببینم از این خفن تر هم هست یا نه ؟؟؟ :n01:
یه سوال دیگه با ایتم لول بالای 496 ( PVP ) میشه تو Raid ها خوب ضاهر شد ؟؟؟
و اخرین سوال اینکه من بعضی موقع ها دیدم مثلا یکی یه head عین مال من داره اما شکلش فرق داره !!! چجوری این کارو میکنن ؟ میشه توضیح بدید ؟

ممنون

- - - Updated - - -

دوستان میخواستم ببینم آیتم لول 522 آخرین ایتم لول PVP هست ؟؟؟ چون من یه Dagger واسه روجم خریدم آیتم لولش 522 هست میخواستم ببینم از این خفن تر هم هست یا نه ؟؟؟ :n01:
و اخرین سوال اینکه من بعضی موقع ها دیدم مثلا یکی یه head عین مال من داره اما شکلش فرق داره !!! چجوری این کارو میکنن ؟ میشه توضیح بدید ؟

ممنون

Crawling In MySkin
17-09-2015, 10:37

ممنون
سلام
پک قبلی و درس یادم نیس ولی فک میکنم season elite آیتم لولش از اون بیشتر باشه
تا قبل از WoD یه مشکلی که gear pvp داشت این بود که از گیر Pve یه چیز کمتر داشت (یه استات ) و همین باعث میشد با گیر پی وی پی عملکرد توی pve بیاد پایین
Transmogrification سیستمیه که شما یه تیکه از gear قدیمی توی void storage یا بانکت یا بگت داری ولی حالا یا قدیمیه یا دیگه به کارت نمیاد ولی خوشگله و میخوای استفادش کنی میری پیش اینا قیافه ی اون رو میزنن روی gear جدیدت
کنار reforge و item upgrade میتونی پیدا کنی transmog و void storage رو (void storage یه نوع بانکه که فقط gear ها رو میتونی داخلش بذاری معمولا هم گیر های قدیمی چون به محض ورود به وید استورج انچنت و جم هاشو میپرونه) توی شهر های اصلی
رو نگهبانا هم کلیک راست کنی گزینه transmogrification بزنی نشونت میدن یا reforge کنار همن معمولا اینا