PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 [152] 153 154 155

mahdi--
18-03-2015, 19:01
درود
اینایی که تو سرور کازاک گلد میگیرن تایم میدن منقرض شدن؟
کسی نمیشناسه؟
دچار بحران مالی و تایمی شدم!:n31:

mahdi--
18-03-2015, 19:02
نظر من:
-زندگی سخت شده و وضعیت اقتصادی ضعیفه
-فروم همسایه
-گسترش بازی های موبایل (مثل کلش) و نرم افزار های اجتماعی - ارتباطی
و دیگر دلایل: -مشغله بچه های قدیم -افت انجمن بازی های آنلاین -پرطرفدار شدن بازی های دیگر (مثل LOL) حداقل در این انجمن
همینا به فکرم رسید :n02:
نبودن جیگسا و بقیه کاربرای قدیمی رو هم اضافه کن.....

mx10
19-03-2015, 05:35
چقدر طرفدار داره

mnime
20-03-2015, 00:20
اصلا عنوان این مطلب غلطه! World of Warcraft پرطرفدار ترین بازی تاریخ نیست!
Tetris پرطرفدار ترین بازی تاریخه با 100 میلیون نسخه فروش. تازه تو بازی های آنلاین هم پرطرفدار ترین نیست! حتی تو بازی های خود Blizzard هم پرطرفدار ترین نیست! Diablo 3 از WoW بیشتر بازیکن داره و فروشش هم بیشتره.
دلیل اینکه اینجا خلوته اینه که اطلاعات غلط در مورد بازی زیاد میدن. کسی اعتماد نمی کنه سوالش رو بپرسه.
من با Alex Afrasiabi صحبت کردم، کسانی که نمیشناسن ایشون یکی از مدیران پروژه World of Warcraft هستن که ملیت آمریکایی-ایرانی دارن، مادر ایرانی، یکی از Lead Game Designer ها یعنی سرپرست طراحی بازی و الان هم شاید بگم جزو 5 تا آدم بزرگ و مهم Blizzard هستن که سایت ها و مجلات در مورد بازی با ایشون صحبت و مصاحبه می کنن. قرار هست یه امکاناتی بگیریم برای ایرانی ها، قیمت شارژ و بقیه محصولات کمتر باشه. یه سری کمک های دیگه هم داده میشه، اگه موفق بشیم این کار رو عملی کنیم یه سایت آموزشی کامل از همه بازی های Blizzard ارائه داده میشه به زبان فارسی. دعا کنید مسئله تحریم خیلی تاثیر نذاره.

mnime
20-03-2015, 00:24
یه چیز دیگه هم یادم رفت بگم، اصلا اینجا کمتر کسی در مورد Blizzard حرف می زنه! بازی ساخت شرکت Blizzard هست ولی همه بازی رو به اسم wowzone میشناسن :n04:
همه دارن تو سرور های پر از باگ و بی مصرف مجانی بازی می کنن، و خب معلومه که سوالی براشون پیش نمیاد! چون چیزایی که تو سرور های مجانی دیده میشه اصلا ربطی به سرور اصلی Blizzard نداره.
اگر یه زمانی شما بتونید توی Blizzard با یه قیمت خیلی مناسب بازی کنید ارزش نداره یه خرده پول بدید بابت چیزی که دارید ازش لذت می برید؟ غذا، سینما، ورزش، دور دور، اینا همش لذت بخشه و همش هزینه داره! چرا نوبت بازی که میرسه سراغ سرور مجانی میرید؟

hossein2801
20-03-2015, 10:12
چرا این تاپیک مثل سابق نیست . 3 یا 4 سال پیش روزی 30 تا 40 پست شایدم بیشتر فقط این تاپیک داشت . خیلی سوت و کوره :n27:

نه تاپیک مث قبله نه خوده بازی
دیگه حالم از این garrison بهم میخوره رسما هویت بازی رو نابود کرد رفت
من با حالی که 1سال شارج هنوز دارم ولی فعلا بیخیالش شدم
wod به مضخرفترین xpack تاریخ wow تبدیل شده
این 20man mythic هم زد بازیو واسه ایرانیا جهنم کرد حتی خیلی از گیلدای تاپ disband شدن ولی دلیلش بشتر blast furnace and blackhand بود:n02:
blood legion,prime,inner sunctum,nightmare asylum

hossein2801
20-03-2015, 10:15
درود
اینایی که تو سرور کازاک گلد میگیرن تایم میدن منقرض شدن؟
کسی نمیشناسه؟
دچار بحران مالی و تایمی شدم!:n31:

پچ 6.1.2 تا یکی 2 هفته دیگه میاد خودت میتونی با گلد از Ah گیم تایم بخری

mnime
20-03-2015, 11:41
نه تاپیک مث قبله نه خوده بازی
دیگه حالم از این garrison بهم میخوره رسما هویت بازی رو نابود کرد رفت
من با حالی که 1سال شارج هنوز دارم ولی فعلا بیخیالش شدم
wod به مضخرفترین xpack تاریخ wow تبدیل شده
این 20man mythic هم زد بازیو واسه ایرانیا جهنم کرد حتی خیلی از گیلدای تاپ disband شدن ولی دلیلش بشتر blast furnace and blackhand بود:n02:
blood legion,prime,inner sunctum,nightmare asylum
حداقل Blood Legion رو میدونم که دلیلش سختی Blackhand نبود. اونا الان دارن 10 سال بازی می کنن، خیلی هاشون ازدواج کردن، چندتاشون بچه دار شدن! بقیه شونم کار های بهتر پیدا کردن و به زندگیشون بیشتر باید برسن. اصلا تعداد Try هاشون هم کم شده بود این اواخر چون خیلی هاشون به Raid نمیرسیدن، بعضی هاشون مثل Dexter اصلا به کلی Raid رو کنار گذاشتن. Roster دیگه مثل زمان Wrath of the Lich King قوی نبود، الانم Guild های دیگه ای اومدن. Nihilum با Kungen برگشته و 10/10 هم زده، این نشون میده WoD کار خودشو کرده، نه تنها دوباره تعداد بازیکنای Blizzard به بالای 11 میلیون رسید بلکه بازیکن های حرفه ای که زمان Cata گفتن این بازی دیگه Fun نیست الان برگشتن و دارن جدی بازی می کنن.

hossein2801
20-03-2015, 12:22
حداقل Blood Legion رو میدونم که دلیلش سختی Blackhand نبود. اونا الان دارن 10 سال بازی می کنن، خیلی هاشون ازدواج کردن، چندتاشون بچه دار شدن! بقیه شونم کار های بهتر پیدا کردن و به زندگیشون بیشتر باید برسن. اصلا تعداد Try هاشون هم کم شده بود این اواخر چون خیلی هاشون به Raid نمیرسیدن، بعضی هاشون مثل Dexter اصلا به کلی Raid رو کنار گذاشتن. Roster دیگه مثل زمان Wrath of the Lich King قوی نبود، الانم Guild های دیگه ای اومدن. Nihilum با Kungen برگشته و 10/10 هم زده، این نشون میده WoD کار خودشو کرده، نه تنها دوباره تعداد بازیکنای Blizzard به بالای 11 میلیون رسید بلکه بازیکن های حرفه ای که زمان Cata گفتن این بازی دیگه Fun نیست الان برگشتن و دارن جدی بازی می کنن.

همیشه اول xpack خیلی از پلیرها برمیگردن ولی مهم اینه که اینا ول نکنن برن
پلیرها به 10 میلون رسیدن همونطور که اول mop هم به این مقدار رسید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امار بعدی رو باید ببینمیم
اینم از جدیدترین نظرسنجی

در مورد bl قبل از brf افینیتی leave میده میره midwinter فکر کنم استارت hm بود و استارت hm هم یهو میرن ته جدول وقتی وضعشون بهتر میشه باز میبینیم یکی دیگه مثل shinafe ول کرده رفته وقتی midwinter میاد us1 رو میگیره فرداش rignaros اعلامیه میده ما دیگه harcore بازی نمیکنیم و بعدش اکثر پلیرهاشون leave میدن میرن یه گیلد میزنن به اسمlimit
اینا نشون میده از داخل مشکل داشتن یعنی با leadership مشکل داشتن

Crawling In MySkin
20-03-2015, 17:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینم از جدیدترین نظرسنجی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد bl قبل از brf افینیتی leave میده میره midwinter فکر کنم استارت hm بود و استارت hm هم یهو میرن ته جدول وقتی وضعشون بهتر میشه باز میبینیم یکی دیگه مثل shinafe ول کرده رفته وقتی midwinter میاد us1 رو میگیره فرداش rignaros اعلامیه میده ما دیگه harcore بازی نمیکنیم و بعدش اکثر پلیرهاشون leave میدن میرن یه گیلد میزنن به اسمlimit
من هلاک اون 4 درصدیم که زدن WOTLK اون نظر سنجیو :خخخخخ

mahdi--
20-03-2015, 18:14
این gw2 که تازه اومده رو کسی بازی کرده؟
میگن خیلی از wow بهتره ولی به نظر من هیچی نیست.
گرچه wow با اون خوبی هاش فقط خرج گذاشته رو دستمون:n27:

mnime
20-03-2015, 18:31
اینم از جدیدترین نظرسنجی

شما نظرسنجی ای که کلا 1000 نفر شرکت کردن رو ملاک قرار دادی؟ :n02: احسنتم

hossein2801
20-03-2015, 19:29

جدیدترن نظرسنجی رو گذاشتم از یه فروم تخصصی
قرار که نیست کل 10میلون کاربر wow توش شرکت کنن

mnime
21-03-2015, 00:35
جدیدترن نظرسنجی رو گذاشتم از یه فروم تخصصی
قرار که نیست کل 10میلون کاربر wow توش شرکت کنن
یک اینکه فروم تخصصی اگه بخوای Reddit از این تخصصی تره، mmo champion فقط سایت کاملیه، فروم کاملی نداره. Reddit پر از بازیکن های حرفه ای و حتی Developer های خود Blizzard
دوم، اگه قرار باشه من به حرف 1000 نفر از بین 15 میلیون نفر بها بدم که فرق من با بعضی ها چیه؟ میدونی که بعضی ها گفتن ما اقلیت درست میگیم و شما اکثریت خس و خاشاکین. البته اینکه شما کدوم طرفی هستی به خودت مربوط میشه، ولی اگه بخوای اصولیشو در نظر بگیری آدم از رو آمار و ارقام درست حسابی نظر میده نه از روی اقلیت.

hossein2801
21-03-2015, 08:00
یک اینکه فروم تخصصی اگه بخوای Reddit از این تخصصی تره، mmo champion فقط سایت کاملیه، فروم کاملی نداره. Reddit پر از بازیکن های حرفه ای و حتی Developer های خود Blizzard
دوم، اگه قرار باشه من به حرف 1000 نفر از بین 15 میلیون نفر بها بدم که فرق من با بعضی ها چیه؟ میدونی که بعضی ها گفتن ما اقلیت درست میگیم و شما اکثریت خس و خاشاکین. البته اینکه شما کدوم طرفی هستی به خودت مربوط میشه، ولی اگه بخوای اصولیشو در نظر بگیری آدم از رو آمار و ارقام درست حسابی نظر میده نه از روی اقلیت.

هیچی شمارو نمیتونه متقاعد کند جز امار q2 , q3
صبر کنید اعلام شه

jafarr
21-03-2015, 14:35
اینم از جدیدترین نظرسنجی

فک کنم اون افتی که زمان cata به mopداره تبدیل میشه ماله ایرانی های بودن که بن شدن خخخخخ

jafarr
21-03-2015, 15:35
شما این wow بازهای ایرانی رو نگاه نکن که اکثرا از گیم نت ها بازی میکنن . (توهین به گیم نت ها نباشه من خودم هم گیم نت دارم)
شرط میبندم اکثر ایرانی ها میگن Wotlk یا شاید بگین 80 که وقتی من نگاه میکنم بعضی هاشون حتی نمیدونن WOD اومده و بلیزارد روی پتج 6.1 هست .
دلیل اصلی هم نبود بستر مناسب اینترنت , credit card ها و سیستم مناسب وگر نه هر Expansion که بلیزارد جلو رفته پیشرفت داشته و جدید بوده .
درسته دوستمون میگن Garisson چیزه خوبی نیست ولی خدایی نسبت به اون الافی های قدیم که بعضی روزها هیچ کار نداشتیم و کف Dalaran رو جامپ میزدیم چیزه خوب و سرگم کننده ای هست .
فقط یکی از اشتباهاتی که من شخصا فک میکنم بلیزارد در WOD داره برداشتن justice هست چون دیگه کسی اونصورت RDF نمیره که بعضی وقت ها تا 20-30 min باید منتظر شی
ساله نو هم مبارک

hossein2801
21-03-2015, 17:47
شما این wow بازهای ایرانی رو نگاه نکن که اکثرا از گیم نت ها بازی میکنن . (توهین به گیم نت ها نباشه من خودم هم گیم نت دارم)
شرط میبندم اکثر ایرانی ها میگن Wotlk یا شاید بگین 80 که وقتی من نگاه میکنم بعضی هاشون حتی نمیدونن WOD اومده و بلیزارد روی پتج 6.1 هست .
دلیل اصلی هم نبود بستر مناسب اینترنت , credit card ها و سیستم مناسب وگر نه هر Expansion که بلیزارد جلو رفته پیشرفت داشته و جدید بوده .
درسته دوستمون میگن Garisson چیزه خوبی نیست ولی خدایی نسبت به اون الافی های قدیم که بعضی روزها هیچ کار نداشتیم و کف Dalaran رو جامپ میزدیم چیزه خوب و سرگم کننده ای هست .
فقط یکی از اشتباهاتی که من شخصا فک میکنم بلیزارد در WOD داره برداشتن justice هست چون دیگه کسی اونصورت RDF نمیره که بعضی وقت ها تا 20-30 min باید منتظر شی
ساله نو هم مبارک

اوایل که ریلیز شد همه کف کرده بودیم همه راضی کلی از battle id من که leave داده بودن برگشته بودن همزمان میدیدم 30 نفر از لیست من انلاین شدن
ولی یه مدت گذشت نظر 90% گیلد ما عوض شد خیلیا ول کردن رفتن گیلدمون بی انگیزه شده هیشکی با بازی حال نمیکنه
اینا خیلی چیزا رو کنسل کردن و یه xpack نیمه کاره با یه مینی گیم سینگل mmo نابود کن به اسم garrison انداختن بهمون
ghostcrawler که ول کرد رفت یکمم قبل ریلیز wod یکی از اصلی ترین designer ها rob pardo ول کرد رفت
rob pardo کسی بود که الکس افراسیابی و tigole رو اورد به بلیزارد

Crawling In MySkin
21-03-2015, 19:02
موضوع این نیست که بلیزارد تنوع نداره
موضوع اینه که باید پروژه ی wow خیلی وقت پیش تموم میشد
سریالای ترکی رو در نظر بگیرید(ایزل / خرم و ... )
شروعی فوق العاده ادامه دادن فوق العاده اما کم کم سریال افتضاح میشه چون سریالی که باید 50 قسمت باشه 500 قسمته
دقیقا مثل wow اهه
دوره ی wow دیگه تموم شدس
هر پکی که میده بیرون اولش قشنگه این پک هم قشنگیش این بود که دوباره بازی نسبتا یکم بهتر شده بود نسبت به mop ولی بعد یه مدت بازی تکراریه و کسایی که اومدن >>> خداحافظ:n07:
موضوع اینه که بلیزارد باید wow رو تمومش کنه اما وقتی میبینه هنوز سود داره نمیاد شات داون کنه

این gw2 که تازه اومده رو کسی بازی کرده؟
میگن خیلی از wow بهتره ولی به نظر من هیچی نیست.
گرچه wow با اون خوبی هاش فقط خرج گذاشته رو دستمون:n27:
والا اگه 3 سال از نظر شما تازه اومدنه بله تازه اومده :n07:
من جزو اولین بازیکن هاش بودم اون زمان مشکلی که داشت کمبود پلیر بود
ولی در کل گیلد وارز قشنگ منتها یه کپی ناقص از روی wow بود
بازی با بیس pvp فقط و فقط age of wushu گیلد وارز اصلی رو میشه تو این بازی دید
فقط یه نت خفن میخواد که با پلیر های حرفه ای آمریکا بازی کنی و کیف کنی که ما نداریم

mahdi--
21-03-2015, 21:59
موضوع این نیست که بلیزارد تنوع نداره
موضوع اینه که باید پروژه ی wow خیلی وقت پیش تموم میشد
سریالای ترکی رو در نظر بگیرید(ایزل / خرم و ... )
شروعی فوق العاده ادامه دادن فوق العاده اما کم کم سریال افتضاح میشه چون سریالی که باید 50 قسمت باشه 500 قسمته
دقیقا مثل wow اهه
دوره ی wow دیگه تموم شدس
هر پکی که میده بیرون اولش قشنگه این پک هم قشنگیش این بود که دوباره بازی نسبتا یکم بهتر شده بود نسبت به mop ولی بعد یه مدت بازی تکراریه و کسایی که اومدن >>> خداحافظ:n07:
موضوع اینه که بلیزارد باید wow رو تمومش کنه اما وقتی میبینه هنوز سود داره نمیاد شات داون کنه

والا اگه 3 سال از نظر شما تازه اومدنه بله تازه اومده :n07:
من جزو اولین بازیکن هاش بودم اون زمان مشکلی که داشت کمبود پلیر بود
ولی در کل گیلد وارز قشنگ منتها یه کپی ناقص از روی wow بود
بازی با بیس pvp فقط و فقط age of wushu گیلد وارز اصلی رو میشه تو این بازی دید
فقط یه نت خفن میخواد که با پلیر های حرفه ای آمریکا بازی کنی و کیف کنی که ما نداریم
من که تازگی ها خبر دار شدم که اومده .

فقط یادم نبود ببینم کی اومده.:n02:

پایان wow هرگز نمیرسه چون بلیزارد ول کن نیست.

میره هرچی ابر باسه پیدا میکنه پچ نابودیشونو میسازه.

یه پچ نابودی هورد و آلاینس هم بده کار wow پایان میابه.

ولی موضوع مزرگ زندگیه اگه wow شات داون بشه.

خیلی از انسان ها هم شات داون میشن!

mnime
21-03-2015, 22:20
حالا جالب اینه که من همین بحث رو تو یه انجمن دیگه راه انداختم، نزدیک های اومدن MoP هم بود، گفتم آقا WoW دیگه تکراری شده هیچ ایده جدیدی نداره، همچین اومدن به ما توپیدن که تو بی خود کردی میگی WoW تموم شده! پشیمون شدم از نظر دادن!! بعدشم ناظم انجمن اومد 2 تا بار ما کرد ما هم تا اومدیم یه چیزی بگیم طرف ما رو از انجمن اخراج کرد :n08: اسم انجمن هم میگم که آبروشون بره : بازی سنتر ، نمیدونم آشنایی چیزی اونجا دارید یا نه، ولی با عرض معذرت یه مشت بچه 10 ساله اونجارو دارن اداره می کنن، ناظم که بیاد توهین کنه بعد اخراج کنه یکی که نظر داده رو دیگه وای به حال بقیه! خوشجالم که حداقل اینجا کسی نظر میده توهینی در کار نیست. معلومه دوستان کاملا با فرهنگ بحث کردن آشنان.

راستشو بخواید اصلا هر بازی که PvE باشه همین میشه، چرا یه بازی مثل Dota یا LoL قدیمی نمیشه و هر روز داره محبوب تر میشه، چون پشت همه دشمن هایی که جلوتون هستن یه ذهن خلاق وجود داره نه یه روبات احمق که کار های تکراری می کنه و فقط باید گولش زد! کاری که method کرد و کلا با 5 تا کلاس رفت Blackhand زد.
حالا هرکی پایه هست Heroes of the Storm آینده خوبی داره از من گفتن :n02: اگه Beta Invite ندارید فکر کنم همه لیست دوستای من دعوت میشن، چون هر کی منو Add می کنه Beta میگیره. هر کی خواست منو Add کنه شاید واقعا لیست دوستای بعضی ها Invite میشن هنوزم. battle tag من هست Jinjer#2326
تا 1 هفته هم 25% بیشتر xp میگیرید، اگه با هم queue کنیم 50% هم به خاطر Friend میگیرید 3 سوته lvl up میشید. منم میخوام این Murky رو lvlup کنم واقعا چیز چرتیه اصلا حاضر نیستم pvp برم باهاش!

hossein2801
21-03-2015, 23:00
حالا جالب اینه که من همین بحث رو تو یه انجمن دیگه راه انداختم، نزدیک های اومدن MoP هم بود، گفتم آقا WoW دیگه تکراری شده هیچ ایده جدیدی نداره، همچین اومدن به ما توپیدن که تو بی خود کردی میگی WoW تموم شده! پشیمون شدم از نظر دادن!! بعدشم ناظم انجمن اومد 2 تا بار ما کرد ما هم تا اومدیم یه چیزی بگیم طرف ما رو از انجمن اخراج کرد :n08: اسم انجمن هم میگم که آبروشون بره : بازی سنتر ، نمیدونم آشنایی چیزی اونجا دارید یا نه، ولی با عرض معذرت یه مشت بچه 10 ساله اونجارو دارن اداره می کنن، ناظم که بیاد توهین کنه بعد اخراج کنه یکی که نظر داده رو دیگه وای به حال بقیه! خوشجالم که حداقل اینجا کسی نظر میده توهینی در کار نیست. معلومه دوستان کاملا با فرهنگ بحث کردن آشنان.

راستشو بخواید اصلا هر بازی که PvE باشه همین میشه، چرا یه بازی مثل Dota یا LoL قدیمی نمیشه و هر روز داره محبوب تر میشه، چون پشت همه دشمن هایی که جلوتون هستن یه ذهن خلاق وجود داره نه یه روبات احمق که کار های تکراری می کنه و فقط باید گولش زد! کاری که method کرد و کلا با 5 تا کلاس رفت Blackhand زد.
حالا هرکی پایه هست Heroes of the Storm آینده خوبی داره از من گفتن :n02: اگه Beta Invite ندارید فکر کنم همه لیست دوستای من دعوت میشن، چون هر کی منو Add می کنه Beta میگیره. هر کی خواست منو Add کنه شاید واقعا لیست دوستای بعضی ها Invite میشن هنوزم. battle tag من هست Jinjer#2326
تا 1 هفته هم 25% بیشتر xp میگیرید، اگه با هم queue کنیم 50% هم به خاطر Friend میگیرید 3 سوته lvl up میشید. منم میخوام این Murky رو lvlup کنم واقعا چیز چرتیه اصلا حاضر نیستم pvp برم باهاش!

من که فعلا دارم teso بازی میکنم بعضی وقتا هم hots
بعضی وقتا یه سر به world of garrison هم میزنیم

Crawling In MySkin
21-03-2015, 23:29

hots خوب بید :n02: یه لذت خاصی داره آرتاسو پیک کنی تلتنای تانکو بگیری بری اون وسطه مگه میمیره =)) فیلم هندیه
یا از اون فیلم هندی تر تو رده اساسینا ایلیدن :| یه اسکور 30/0 داشتم باهاش یبار :n02: میکشه مثل بز در میره
منم مثل اون بالاییه منتظرم teso برسه دستم بازی کنم:n07:

mnime
22-03-2015, 00:22
زیاد به TESO دل نبندین :n02:
اولش موقع Level Up یه لذتی داره که اصلا قابل مقایسه نیست با بقیه MMO ها (مخصوصا اگه Dominion برید و Queen Ayrenn عزیز با صدای Kate Beckinsale به به چه شود) ولی به Level آخر که میرسی فکر می کنی الان کلی کار هست باید انجام بدی، در صورتی که بازم Level Up داره!! تازه نه یه ذره، نه دو ذره! کلی Veteran Rank!!! بعدشم به آسونی اوایل نیست، Mob ها دیگه سنگین میزنن و با این نت عزیز ما Reflex به اندازه کافی نیست، اونقدر آدم میمیره که اعصاب نمی مونه. تازه وقتی هم Veteran Rank میگیری بازم فقط 1 دونه Trial هست که همون Raid بازیه. میری داخلش اصلا احساس نمی کنی Raid اومدی، احساس می کنی یه Map جدیده با یه سری چیزا داخلش. قسمت Elder Scrolls اش خوبه، همون حس باحال Skyrim به آدم دست میده ولی به Online که میرسه خیلی پرته از قضیه. تیمی که روی آنلاینش کار کرده خیلی بد کار کرده و همه انتقاد کردن، منم کاملا احساس کردم که اگه حتی این بازی آنلاین هم نبود آنچنان فرقی نداشت. بعد هم یه سری کلاس هاش اصلا بالانس نیست، مثلا شما اگه Nightblade برداری و DPS کار کنی Skill هاتو هیچکس هیچ جا نمیبرتت :n09: مگر اینکه خودشم خبر نداشته باشه که این کلاس ضعیفه.
توی PvP یه Map فوق العاده بزرگ داره، کلاس ها اونقدر بالانس نیست که یهو میبینی که Dragonknight 35 اومد تو که 50 هستی رو کشت. این اتفاق زیاد واسه من افتاده. بعدشم اونقدر Zerg بزرگیه که اصلا احساس نمی کنی کوچیکترین نقشی در برد گروهت داری، یه چیزی حدود 200 نفر میریزن سر یه قلعه و گروه دیگه هیچ کاری نمی تونه بکنه مگر یه اتفاقات عجیب بیفته.

hossein2801
22-03-2015, 00:40
زیاد به TESO دل نبندین :n02:
اولش موقع Level Up یه لذتی داره که اصلا قابل مقایسه نیست با بقیه MMO ها (مخصوصا اگه Dominion برید و Queen Ayrenn عزیز با صدای Kate Beckinsale به به چه شود) ولی به Level آخر که میرسی فکر می کنی الان کلی کار هست باید انجام بدی، در صورتی که بازم Level Up داره!! تازه نه یه ذره، نه دو ذره! کلی Veteran Rank!!! بعدشم به آسونی اوایل نیست، Mob ها دیگه سنگین میزنن و با این نت عزیز ما Reflex به اندازه کافی نیست، اونقدر آدم میمیره که اعصاب نمی مونه. تازه وقتی هم Veteran Rank میگیری بازم فقط 1 دونه Trial هست که همون Raid بازیه. میری داخلش اصلا احساس نمی کنی Raid اومدی، احساس می کنی یه Map جدیده با یه سری چیزا داخلش. قسمت Elder Scrolls اش خوبه، همون حس باحال Skyrim به آدم دست میده ولی به Online که میرسه خیلی پرته از قضیه. تیمی که روی آنلاینش کار کرده خیلی بد کار کرده و همه انتقاد کردن، منم کاملا احساس کردم که اگه حتی این بازی آنلاین هم نبود آنچنان فرقی نداشت. بعد هم یه سری کلاس هاش اصلا بالانس نیست، مثلا شما اگه Nightblade برداری و DPS کار کنی Skill هاتو هیچکس هیچ جا نمیبرتت :n09: مگر اینکه خودشم خبر نداشته باشه که این کلاس ضعیفه.
توی PvP یه Map فوق العاده بزرگ داره، کلاس ها اونقدر بالانس نیست که یهو میبینی که Dragonknight 35 اومد تو که 50 هستی رو کشت. این اتفاق زیاد واسه من افتاده. بعدشم اونقدر Zerg بزرگیه که اصلا احساس نمی کنی کوچیکترین نقشی در برد گروهت داری، یه چیزی حدود 200 نفر میریزن سر یه قلعه و گروه دیگه هیچ کاری نمی تونه بکنه مگر یه اتفاقات عجیب بیفته.

یه چیزی تو مایه های diablo هست خیلی کارها میشه solo انجام داد multi هم میشه از همینش خوشم میاد کنار داستان عالی موزیک عالی صداگذاری عالی
این بازی تازه اوله راهشه b2p هم شد خیلی پلیر تو مپ میبینم
امروز تیکت زدم اخرش نوشت این روزا سرمون خیلی شلوغه هر تیکتی رو بین 3-5 روز جواب میدیم

Dadashmohammad22
22-03-2015, 08:33
سلام. ضمن عرض تبریک سال نو. کسی مشکلی با دی سی شدن در بازی هایی مثل wow و lol نداره؟ طی همین 2 روز اخیر..
تو wow که همه شروع میکنن تردمیل زدن و چنل چت بازه و راحت میشه چت کرد
میدونم ربطی به این تاپیک نداره ولی lol هم وسط گیم attempting to reconnect میاد. یه سال پیشم یه همچین بلایی نازل شده بود.
سال 94 رو شیلترینگ مضاعف و ترتر اینترنتی نام گذاری کردن

hossein2801
22-03-2015, 09:32
سلام. ضمن عرض سال نو. کسی مشکلی با دی سی شدن در بازی هایی مثل wow و lol نداره؟ طی همین 2 روز اخیر..
تو wow که همه شروع میکنن تردمیل زدن و چنل چت بازه و راحت میشه چت کرد
میدونم ربطی به این تاپیک نداره ولی lol هم وسط گیم attempting to reconnect میاد. یه سال پیشم یه همچین بلایی نازل شده بود.
سال 94 رو شیلترینگ مضاعف و ترتر اینترنتی نام گذاری کردن

من از خیلیا شنیدم چند روزه مشکل دارن

mahdi--
22-03-2015, 18:41

منم موافقم .
اگه بلیزارد به hots بها بده بهتر از اینها هم میشه.
این همه هیرو تو گیر دادی به اون قورباغه داری؟
برو آرتاس بردار تلنتاش خیلی خوبن.

mnime
22-03-2015, 19:46
منم موافقم .

باید میرسوندم به Level 5 که 500 تا گلدو بگیرم :n09: تازه پچ بعدی مثل اینکه بازم Level Up کردن گلد اضافه میده تا 15 و 20

mnime
22-03-2015, 20:04
منم موافقم .

باید میرسوندم به Level 5 که 500 تا گلدو بگیرم :n09: تازه پچ بعدی مثل اینکه بازم Level Up کردن گلد اضافه میده تا 15 و 20

ezio7
23-03-2015, 00:03
hots بتا کی ندارید؟ یا اینوایت میتونید بکنید؟ شدیدا تو کفم :n03:

mnime
23-03-2015, 02:12
hots بتا کی ندارید؟ یا اینوایت میتونید بکنید؟ شدیدا تو کفم :n03:
منو Add کن احتمالا Invite میگیری. همه لیست من بعد از اینکه من Level 40 شدم Invite شدن. Jinjer#2326

azumaki
23-03-2015, 16:16
منو Add کن احتمالا Invite میگیری. همه لیست من بعد از اینکه من Level 40 شدم Invite شدن. Jinjer#2326

منم می خوام این بازی کنم:n03: از کجا باید دانلودش کرد چجوری به سرور باید وصل شد ؟

De4thsong
24-03-2015, 12:38
,,,,,,,,,,,,,,,

horono
26-03-2015, 12:30
سلام
من یه کارت بالانس 20 یوریی گرفتم اکانتم هم یورو هست حالا که وارد میکنم این ارور میده

The currency of the balance code you are trying to redeem is not supported in this region.

چرا؟

mnime
26-03-2015, 21:41
سلام
من یه کارت بالانس 20 یوریی گرفتم اکانتم هم یورو هست حالا که وارد میکنم این ارور میده

The currency of the balance code you are trying to redeem is not supported in this region.

چرا؟
کشورت ایرانه، ایرانی ها جزو "آدم" حساب نمی شن تو دنیا بنابراین نمیتونی خریدی انجام بدی از فروشگاه بلیزارد. جدیدترین افتخاری که به تمدن 3500 ساله ایران اضافه شده.

jepetoe
27-03-2015, 09:17
gift of malfurion لطفا اینو بیشتر توضیح بده من نمی تونم تو تلنت پیداش کنم

sasansalimi
01-04-2015, 11:34
سلام به همه من خودم واو پچ های 3تا اخر 4 رو تو مولتن بازی کردم و الان یه موضوعی برام جالب شده که چه فرقی بین بلیزارد و سرورای رایگان داره یعنی به نظر من که فرق چندانی نداره به غیر این که شاید شما بگید پینگ و لتنسی تو بلیز بهتره که من به ندرت پیش میومد تو مولتن لگ بشم
شاید بگید مثل بلیزارد 1x نیست که به نظر من خیلی فرق چندانی نداره و یا اینکه این سرورای فیری چند وقتی طول میکشه تا کاملا باگاش برطرف بشه که بله این واقعا بعضی موقع رو اعصابه ادمه غیر اینا چیزای دیگه فک نکنم باشه
اگر به پلیره که تو مولتن و ریلم هایی که من بازی میکردم کاتا نلسریون بودم پلیر حرفه ای کم نداشت ولی نوبم زیاد بود که صد البه تو بلزاردم باید یه سری نوب باشن اگه چیزه دیگه ایم هست که بازی تو بلیزارد رو جذاب تر میکنه بگید .
البته اینم اضافه کنید که تو بلیز باید چقدر هزینه کنید که اخرشم فقط پولتون رفته که شاید برای خیلیا که منبع درامد خوبی دارن مشکلی نداشته باشه ولی برای کسی مثله من سخت باشه هزینشو بدم.

کلا دلایلتونو برای بازی بگید خیلی دلم میخواد بدونم.

jafarr
05-04-2015, 23:59
سلام به همه من خودم واو پچ های 3تا اخر 4 رو تو مولتن بازی کردم و الان یه موضوعی برام جالب شده که چه فرقی بین بلیزارد و سرورای رایگان داره یعنی به نظر من که فرق چندانی نداره به غیر این که شاید شما بگید پینگ و لتنسی تو بلیز بهتره که من به ندرت پیش میومد تو مولتن لگ بشم
شاید بگید مثل بلیزارد 1x نیست که به نظر من خیلی فرق چندانی نداره و یا اینکه این سرورای فیری چند وقتی طول میکشه تا کاملا باگاش برطرف بشه که بله این واقعا بعضی موقع رو اعصابه ادمه غیر اینا چیزای دیگه فک نکنم باشه
اگر به پلیره که تو مولتن و ریلم هایی که من بازی میکردم کاتا نلسریون بودم پلیر حرفه ای کم نداشت ولی نوبم زیاد بود که صد البه تو بلزاردم باید یه سری نوب باشن اگه چیزه دیگه ایم هست که بازی تو بلیزارد رو جذاب تر میکنه بگید .
البته اینم اضافه کنید که تو بلیز باید چقدر هزینه کنید که اخرشم فقط پولتون رفته که شاید برای خیلیا که منبع درامد خوبی دارن مشکلی نداشته باشه ولی برای کسی مثله من سخت باشه هزینشو بدم.

کلا دلایلتونو برای بازی بگید خیلی دلم میخواد بدونم.
اگه شما میخای فرق بلیزارد و سرورهای private رو ببینی یه پیشنهاد دارم اونم اینکه یه اکانت Free که تا level 20 باز هست بساز و بازی کن احتمالا کلان متوجه شی چه به چیه
فرق های عمده که داره :
1 : جمعیت حدود 100 برابر مولتن هست که این جمعیت کلا باهم میتونن Raid DF BG Arena برن البته Mythic خیر
2 : کلا فیکس هست و همیشه داستان ها و ماجراهایی که تو Quest ها هست رو متوجه میشی (البته برای من مهم نیست)
3 : کلا یه Expansion جلوتر از سرورهای Private هست
4 : همه چیزش رو یه قانون هست و حرفشون تا حالا 2 تا نشده . و قانون برای همه یه جور هست . که تو سرورهای private اینجوری نیست . به شخصه دیدم GM ها رفیق بازی کردن
5 : ساپورتش مثل ادمه و احترام به پلیر گذاشته میشه . که شخصا دیدم GM در سرور Private خیلی برخورد بدی با پلیرها داشتن و به ادم احساس بدی دست میده
6 : سطح PVE در گیلدهای PVE زمین تا اسمون فرق داره و بسته به سطح شما گیلدها زیادن
دلیل خیلی زیاده
ولی من چرا بازی میکنم
1 : سرور های ایرانی و خارجی که شما میگی Lag نیست خیلی هم Lag دارن . زمانی که molten بازی میکردم قشنگ قابل مشاهده بود که سخت افزار سرور ضعیفه و پلیرها نقطه نقطه هنگام move دادن پرش میزدن اینو قشنگ تو BG 40v40 میشه دید
2 : چون سرور پولی هست و کمی قدر وقت رو بهتر میدونم البته برای ما ایرانی چرا که در سرورهای مجانی شاهد بودم . نمونش من در سرور wowzone گیلد داشتم (Angels of war) و برای First realm تلاش میکردیم ولی پلیرها زیاد قدره وقتو نمیدونستن و چون سرور مجانی بود ارزشی هم قاعل نبودن
3 : دلیلی که سرورهای خارجی مثل مولتن بازی نمیکنم اکثرا خارجی های درب داغون هستن که همه ماله شرق اروپا : رومانی ثربستان کرواسی مقدونیه و یا اسیایی های مثل هند پاکستان که به ندرت بینشون پلیر ادم حسابی پیدا میکنی

sasansalimi
06-04-2015, 15:45
در مورد gm ها واقعا درسته خیلی چرتن تو مولتن
از لحاظ جمعیتم درسته خیلی کم پیش می اومد که بی جی 40نفره بریم
ولی لگاالان تو مولتن بهتر از قبل شده حداقل من که تو کاتا تو ریلم نلس راحت بودم البته همیشه از پلیرای ایرانی می شنیدم که از لگ می نالیدن که من نمی دونم چرا شاید به خاطر نتشون بود ولی منم از 512 مخابرات نامحدودش استفاده میکردم و مشکلی نداشت مگر تو اوج شلوغی که اگر لگ میشدم با شیلتر شکن درست می شد .
خب د مورد بازیکن گاو و نوب زیاد بود ولی خب پلیر حرفه ایم بودن ولی وقتی برای اولین بار می خواستیم یه ریاد رو کامل کنیم خیلی بد بختی میکشیدیم چون سطح همه یهکی نبود
دمت گرم توضیح دادی .

sasansalimi
06-04-2015, 15:46
در مورد gm ها واقعا درسته خیلی چرتن تو مولتن
از لحاظ جمعیتم درسته خیلی کم پیش می اومد که بی جی 40نفره بریم
ولی لگاالان تو مولتن بهتر از قبل شده حداقل من که تو کاتا تو ریلم نلس راحت بودم البته همیشه از پلیرای ایرانی می شنیدم که از لگ می نالیدن که من نمی دونم چرا شاید به خاطر نتشون بود ولی منم از 512 مخابرات نامحدودش استفاده میکردم و مشکلی نداشت مگر تو اوج شلوغی که اگر لگ میشدم با شیلتر شکن درست می شد .
خب د مورد بازیکن گاو و نوب زیاد بود ولی خب پلیر حرفه ایم بودن ولی وقتی برای اولین بار می خواستیم یه ریاد رو کامل کنیم خیلی بد بختی میکشیدیم چون سطح همه یهکی نبود
دمت گرم توضیح دادی .

JIGSA
09-04-2015, 14:08
به نظر من که البته بارها گفتم
بعد از TBC بلیزارد فقط به درآمدزایی فکر کرد. نه به داستان، نه به زیبایی و نه پلیرها.
TBC با یه اختلاف خیلی زیاد قشنگ ترین و سخت ترین Expansion بازی بود.
چه بسیار پلیرهایی رو که تو زمان پچ Cata میبردم Black Temple و بوست میکردم.
اومدن Wotlk هیجان زیادی برام داشت، خط داستانی حفظ شده بود و Dungeon ها Raid ها خیلی خوب بودن.
اما خود Lich King چنگی به دل نمیزد. به نظر من Naxxramas از ICC بهتر بود و تاکتیک پذیر تر بود.
بعد از این هم که Cata اومد که با وجود یه Dragon به عنوان باس آخر هیچ نکته