PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 [140] 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Shahi3D
22-05-2013, 20:59
آره همینه...الان بازیت شده 5.3 ولی متاسفانه پورت ها بسته اس!!!:n29:
کسی راهی پیدا نکرد؟؟؟؟
من وصل شدم با «اسمش رو نبر»
این هم یه عکس از لتنسی٬ تنها مشکلی که داره اینه که یهو سکته میزنه واسه ۴-۵ ثانیه هیچی تکون نمیخوره بعد دوباره راه می افته. :n13:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hossein2801
23-05-2013, 09:55
دوستان عزیز از این براکسیهای بی درو پیکر واسه wow استفاده نکنید
من یه سرور اختصاصی در هلند شهر امستردام تو بهترین دیتاسنتر هلند دارم جایی که بیشتر سرورهای اروپا اونجان مثل kazzak که فقط هم واسه wow‌ازش استفاده میکنیم
هر کی میخاد باهام تماس بگیره

Iloveu-ALL
23-05-2013, 10:26
دوستان عزیز از این براکسیهای بی درو پیکر واسه wow استفاده نکنید
من یه سرور اختصاصی در هلند شهر امستردام تو بهترین دیتاسنتر هلند دارم جایی که بیشتر سرورهای اروپا اونجان مثل kazzak که فقط هم واسه wow‌ازش استفاده میکنیم
هر کی میخاد باهام تماس بگیره

پینگ رو کم میکنه دیگه درسته؟

Masoodegh
23-05-2013, 11:42
پینگ رو کم میکنه دیگه درسته؟

گفته بودن پینگاشون 150 تا 250 است

hossein2801
23-05-2013, 15:20
گفته بودن پینگاشون 150 تا 250 است

ما دو سیستم داریم یکیش vpn با ip ایران که ما باهاش لتنسی ۱۰۰ هم گرفتیم ولی چون دیتاسنتر تو ایران و ایرانم از لحاظ اینترنتی تو هوا تشریف داره زیاد دچار مشکل میشه و بجای این محدودیت زمانی نزاشتیم روی اکانتا +‌ http , socks5 از امستردمام هلند مجانی هم تقدیم میکنیم
هر کی هم دوست نداره با ip ایران وارد بازی بشه میتونه مستقیما هم از همون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , socks امستردام استفاده کنه حتی میشه با Vpn‌وصل شی بعدش به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] socks امستردام وصل بشی تا ip عوض بشه به هلند چون دیتاسنتر تو ایرانه و روی بستر شبکه داخلی ایران وصل میشید به vpn ما که پینگ 90 با اروپا داره خیلی از مشکلات نت رو میتونه حل کنه

miladdarren
23-05-2013, 22:30
دوستان می گم مشکل ین dc ها تموم شده؟آخه من تو molten frostwolf مشکلی ندارم.چرا؟

hossein2801
24-05-2013, 12:53
طبق صحبتهایی که من با الکس و علی وطنی داشتم :ي
بلیزارد ایرانو از تحریم دراورد :n19:

saeedA144
24-05-2013, 13:17
طبق صحبتهایی که من با الکس و علی وطنی داشتم :ي
بلیزارد ایرانو از تحریم دراورد :n19:
؟!؟! حسين بگو که داری شوخی میکنی؟!؟!:9:

hossein2801
24-05-2013, 13:19
چک کن میبنی که سایت و بازی بودن قندشکن میاد بالا
حالا یه تاپیک هم زدم ببینم چی میگن

Masoodegh
24-05-2013, 13:26

تازه ایرانم به لیست کشوراش اضافه شده
برو بزن ساخت اکانت جدید

میگم اکانتم uk زده بودم الان با کارت ملی باز میشه؟
بن نشده فقط از این Authenticator استفاده کردم حالا نمی دونم چجوری برم تو اکانت

saeedA144
24-05-2013, 13:42
اشک تو چشام حلقه زد:n28:

jafarr
24-05-2013, 13:44
اقایون تبریک میگم در روز میلاد حضرت علی (ع) ایشالا این یه استراتژی دیگه توسط بلیزارد نباشه و تا اخر مثل بچه ادم بازی کنیم
دوستار همه

33505775
24-05-2013, 13:46
تازه ایرانم به لیست کشوراش اضافه شده
برو بزن ساخت اکانت جدید

میگم اکانتم uk زده بودم الان با کارت ملی باز میشه؟
بن نشده فقط از این Authenticator استفاده کردم حالا نمی دونم چجوری برم تو اکانت
من زمان تحریما همین مشکل تو رو پیدا کرده بودم با گذر نامه باز کردم (با این که کشورم جعلی بود ولی اسم و فامیلم کاملا واقعی بود)

saeedA144
24-05-2013, 14:39
تاپيک رو بستن :n23:
ولی انشاالله همه چی درست ميشه مام بر ميگردیم بليزارد
-----------------------
همين الان دوستان خبر دادن بدون فندق شکن لتنسی زير 200 ميگيرن

JIGSA
24-05-2013, 15:40
از ساعت 4:30 صبح امروز گویا بلیزارد تحریم رو برداشته

jafarr
24-05-2013, 15:56
زیاد سرو صدا راه ندازین یه وقت میبنین طی عمل تلافی جویانه ایران فیلتر میکنه . اونوقت باید قند شکن یا فندق شکن که هیج باید ناو یخ شکن برین تو سایت:n25:

..hamed..
24-05-2013, 16:11
سلام
این فیلترینگهای جدید رو سرورهای بلیز هم گذاشتن ؟! یا شما میتونید بازی کنید ما که نمیتونیم بریم مولتن اگه مشکلی ندارین بیایم بلیز

Shahi3D
24-05-2013, 16:14
ممکنه آی پی های ایران عوض شده باشه و بلیزارد تو لیست ای پی های بن شدش این ای پی ها رو نداشته باشه :n13:
یا شاید هم قضیه همون کارمندی باشه که یادش رفته دکمه تحریم ایران رو روشن کنه، الان اشتباهی خاموشه
ترجیحا بذارید بی سر و صدا به بازی مون بپردازیم. :n02:

33505775
24-05-2013, 16:19
ممکنه آی پی های ایران عوض شده باشه و بلیزارد تو لیست ای پی های بن شدش این ای پی ها رو نداشته باشه :n13:
یا شاید هم قضیه همون کارمندی باشه که یادش رفته دکمه تحریم ایران رو روشن کنه، الان اشتباهی خاموشه
ترجیحا بذارید بی سر و صدا به بازی مون بپردازیم. :n02:
اگر عوض شده بود پس چرا ایران به لیست کشور ها اضافه شده

jafarr
24-05-2013, 16:25
اگر عوض شده بود پس چرا ایران به لیست کشور ها اضافه شده

یعنی تا دیروز ایران تو لیست نبود از کسایی که اینو تا دیروز تست کردن نظر بدن

JIGSA
24-05-2013, 16:37
ایران تو لیست که نبود هیچ
از آی پی ایران هم وصل نمیتونستی بشی

hossein2801
24-05-2013, 16:42
ایران تو لیست که نبود هیچ
از آی پی ایران هم وصل نمیتونستی بشی

فکر کنم رفتی تو سایت wowzone :n02:
من دارم تو سایتش میچرخم بدون کلم پلو

Shahi3D
24-05-2013, 16:46

والا من خودم یاد ندارم ایران رو از لیستش حذف کرده باشه.
زمان تعیین می کنه بلیزارد داره چی کار میکنه.
بهتره که دوستانی که با چیز وصل میشدن تا یه مدت با همون چیز وصل شن که یه وقت مشکلی در آینده واسشون پیش نیاد.
من شخصا فعلا میخوام با یه استارتر بازی کنم ببینم چی به چیه تا یه مدت بگذره، بعد اگه مطمئن شدم می افتم دنبال باز کردن اکانت اصلیم

JIGSA
24-05-2013, 17:17
فکر کنم رفتی تو سایت wowzone :n02:
من دارم تو سایتش میچرخم بدون کلم پلو

من در جواب اون دوسنمون که گفته بود مگه قبلا اسم ایران تو لیست نبوذ این رو گفتم.
وگرنه من از ساعت 4:30 صبح دارم بدون فندق شکن بازی میکنم

hossein2801
24-05-2013, 17:19
من در جواب اون دوسنمون که گفته بود مگه قبلا اسم ایران تو لیست نبوذ این رو گفتم.
وگرنه من از ساعت 4:30 صبح دارم بدون فندق شکن بازی میکنم
اطمینان داری که تو لیست نبود؟ بهضی از بچه ها میگن زمان تحریمم تو لیست بودش

33505775
24-05-2013, 17:34
اطمینان داری که تو لیست نبود؟ بهضی از بچه ها میگن زمان تحریمم تو لیست بودش
من خودم 4 ماه پیش برای اولین بار عضو شدم و ایران نبود و کشورو زدم عراق :n21:

lizard.tiny
24-05-2013, 17:36

Max Level 255
Teleporter Master
VIP NPC
Vote NPC
Mini Teleporter Item
Player Command
Donation
VIP Account
VIP Command
Leveling Zone
Custom Boss
Custom Instance
Custom Area
Custom Item
Custom Quest
All Battlegrand Att level 255 Working
All Arena Work
Spell Work 97%
Talent Work 98%
Active Arena Teams
Shop Mall
Gold Farming Zone
Fun Rate
Fun Item Stats
... And More

وضعیت سرور : آنلاین

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نسخه جدید ریلم Fun Server 3.3.5a آسیاگیم

آخرین بروزرسانی صورت گرفته روی این ریلم :
به اطلاع کلیه کاربران ریلم Fun Server 3.3.5a میرسانیم که این ریلم بعد از آخرین بروزرسانی تغییرات بسیار زیادی داشته است که به شرح زیر اعلام میگردد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] افزوده شدن Bot Officer : با استفاده از این NPC هر بازیکن میتواند یک ارتش 10 نفره بصورت Raide در اختیار بگیرد که این ارتش با توجه به درخواست بازیکن میتواند شامل کلیه کلاسها باشد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] افزوده شدن Doctor NPC : با استفاده از این NPC میتوانید Healt و Mana هیرو خود را فول کنید - Cooldown آیتم و اسپل های خود را ریست کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] افزوده شدن Teleport Master : این تلپورتر علاوه بر قرار گرفتن در شهرهای مهم بصورت آیتم در Bag بازیکنان میباشد که در هر لحظه با Use کردن این آیتم میتوانند در هر جایی از این تلپورتر استفاده کنند. از این پس کلیه شهرهای جدید فقط در این تلپورتر افزوده خواهد شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] افزوده شدن Mount Service : این NPC به شما کمک خواهد کرد تا موقع level up از مونت رایگان استفاده کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] افزوده شدن Arena Spectator : با استفاده از این قابلیت میتوانید بازی و مسابقات آرنای دیگر بازیکنان را مشاهده کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] افزوده شدن Blood Money Duels : با استفاده از این NPC میتوانید با دوستان خود بصورت شرط بندی Duel کنید در این سرویس مبنای شرط بندی Asia Game Pvp Token میباشد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] افزوده شدن Transmogrify NPC : با استفاده از این NPC میتوانید شکل آیتم های خود را به شکل آیتم های مورد علاقع خود تغییر بدهید با استفاده از این سرویس فقط شکل آیتم مورد نظر شما تغییر خواهد کرد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] افزوده شدن Top Class Killers : با استفاده از این NPC میتوانید 5 بازیکن هر کلاس رو مشاهده کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] افزوده شدن Enchanter : با استفاده از این NPC میتوانید روی آیتم های خود بصورت رایگان Enchant قرار دهید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] افزوده شدن کوئست Donation World Boss Quest : با استفاده از این کوئست بازیکنان دوناته میتوانند بصورت رایگان برخی از آیتم های دوناته خود را ارتقاء دهند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] افزوده شدن 3 اونت ( Event ) جدید با Reward های جذاب
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] افزوده شدن Option های جدید به VIP NPC
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تغییر Shop Mall از Shattrath به منطقه Dalaran که Shop Mall جدید با دستور mall. در دسترس میباشد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] افزوده شدن دستور Death ویژه کلیه بازیکنان, با استفاده از این دستور در صورتی که هیروی شما در زمان مرگ باگ شده و یا فرشته مرگ در دسترس نباشد با استفاده از این دستور به محل فرشته مرگ در Dalaran منتقل خواهید شد. در زمان مرگ این دستور را باید به این صورت وارد کنید : g .death/
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همچنین از این پس در روزهای شنبه و یک شنبه XP Rate دو برابر میشود در این روزها levelup راحتر از سایر روزهای هفته میباشد ( روزهای شنبه و یک شنبه میلادی )
نسخه جدید از آنتی -- با حساسیت بالا روی سرور نصب شد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از این پس کاربران VIP نیازی به level up نخواهند داشت. با خرید اکانت VIP کلیه هیروهایی که در اکانت ساخته میشوند بصورت پیشفرض لول 255 میباشند
در این نسخه کلیه آیتم های بازی بصورت پیشفرض تقویت شده و بازیکنان برای دریافت آیتم میتوانند به کلیه اینسهای بازی مراجعه کنند. همچنین کلیه آیتم های قدیمی و کاستوم بصورت World Boss در مپ افزوده شده است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Chanel جدید با نام VIP Chanel ویژه کاربران VIP افزوده شد که این Chanel با دستور Chat. قابل استفاده میباشد
افزوده شدن بیش از 500 کلمه تبلیغاتی به سیستم فیلترینگ سرور
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نصب سیستم شروع سریع مسابقات Arena
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راه اندازی سیستم نمایش برترین تیم های Arena
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نصب سیستم نمایش جناح هنگام استفاده از Chanel ها
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انتقال خودکار بازیکن به Shop Mall بعد از گرفتن لول 255
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] افزوده شدن سیستم و فروشگاه پت ویژه کلاس Hunter
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] افزوده شدن قابلیت Multi Kill این قابلیت با دستور multikill در دسترس میباشد
بمنظور راحتی بیشتر بازیکنان برخی از Command ها برای بازیکنان باز شده است که عبارت اند از :

: Player Command list
account password
dismount
help
save
spectate
spectate view
spectate leave
spectate player
spectate reset
mall
multikill
death

: VIP Command list
account password
dismount
help
save
spectate
spectate view
spectate leave
spectate player
spectate reset
mall
multikill
death
account
bank
instance unbind
maxskill
buff
arena
chat

و هزاران قابلیت دیگر که با بازی توی این سرور میتونید از اونها استفاده کنید

میدونی آسیاگیم 5 سرور آنلاین World Of Warcraft داره ؟

Fun Server 3.3.5a

Pvp Server 3.3.5a

Hard Server 3.3.5a

Cataclysm Fun Server 4.0.6a

TBC Fun Server 2.4.3

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصاویری از ریلم Fun Server 3.3.5a آسیاگیم :

ورود به سایت آسیاگیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Set Realmlist login.asia-game.ir

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Doctor Splinter
24-05-2013, 17:44
در زمان تحریم اسم ایران در لیست نبود ،بنده چون دو تا اکانت استارتر ساختم اون موقع .صد در صد اطمینان دارم،ولی الان ایران تو لیست کشوراش بود

Shahi3D
24-05-2013, 17:58
من خودم 4 ماه پیش برای اولین بار عضو شدم و ایران نبود و کشورو زدم عراق :n21:

قبل تحریم بود این رو مطمئن هستم. بعدش رو نمیدونم ولی شما میگید نبوده پس نبوده

Masoodegh
24-05-2013, 18:08

من یه ماه پیش ساخته بودم ایران نبود
ولی چند وقت یه بار سر می زدم

آغا شما هم چقد گیر میدین اگه میترسین یه استارتر بسازین تست کنید
کار سختیه؟

Koosha_Raisi
24-05-2013, 18:09
بعله ایران از تحریم در اومده. دعا کنید شرایط ایران بعد 25 خرداد هم این قضیه رو دوباره زیر سوال نبره.

gharibehm
24-05-2013, 18:20
درود به همه دوستان
wowzone پچشو مثل اینکه امروز کرده کاتا!
دوستان من برا ارتقا پچ چکار کنم؟
اگر کسی لینک خوب برا دانلود داره لطفا کمکم کنه.

Masoodegh
24-05-2013, 18:50
درود به همه دوستان
wowzone پچشو مثل اینکه امروز کرده کاتا!
دوستان من برا ارتقا پچ چکار کنم؟
اگر کسی لینک خوب برا دانلود داره لطفا کمکم کنه.

همه جا صحنت از بلیزه شما میگی wowzone؟
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میتونی پچا رو دان کنی

gharibehm
24-05-2013, 18:55
همه جا صحنت از بلیزه شما میگی wowzone؟
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میتونی پچا رو دان کنی

دوست عزیز بلیز خوب هست اینو همه میدونن،ولی با این همه محدودیت و هزینه،خوب حداقل برا من مقدور نیست

Masoodegh
24-05-2013, 18:56
دوست عزیز بلیز خوب هست اینو همه میدونن،ولی با این همه محدودیت و هزینه،خوب حداقل برا من مقدور نیست

برا کی مقدوره با این قیمتا
خودمم به زور بتونم بتل چست بخرم ولی ارزششو داره
البته تاکید من رو قسمت wowzoneـش بود:n02:

EXI
24-05-2013, 19:08
کاش خود بلیز یه نیمچه خبری چیزی میداد تا مارو مطمئن کنه و خیالمون راحت شه :n03:

ali021sam
24-05-2013, 19:28
سلاک کسی اینجا هانترپرو هست؟ چند تا سوال درمورد آرنا ثارم پچ لیچکینگ. دانشگیم بازی میکنم
،

Arrowtic
24-05-2013, 19:53
سلاک کسی اینجا هانترپرو هست؟ چند تا سوال درمورد آرنا ثارم پچ لیچکینگ. دانشگیم بازی میکنم
،

من کم و بیش بلدم . جانم ؟

Crawling In MySkin
24-05-2013, 20:14
باز آمد و بوی باد معده
صب کن ببینم قضیه چیه
چطور اون موقع که همه تحریم بودن از خود نت و نمیتونستن بیش از 30 ثانیه آن شن من میتونستم
حالا که تحریم برداشته شده من نمیتونم
جلل خالق از این اینترنت ایران این عمو قیزتر چی فکر کرده داره با چیزش بازی میکنه این کلید و هی نگه میداره هی ول میکنه
به دوستان پیشنهاد میشه حداقل تا آخر خرداد همچنان به حالت قبلی به بازیشون ادامه بدن در سایه ای از تاریکی و گمنامی
علتشم اینه که اگه کوچیکترین احتمالی وجود داشته باشه که بلیز میخواد ایرانیا رو مشخص کنه بن کنه به دلایلی که نمیخوام سر خودمو به باد بدم
ارزششو نداره که اکانتاتون رو از دست بدید
با تشـــــکر ستاد مبارزه با حرومیان لشگری و کشوری و بلیزاردی

Masoodegh
24-05-2013, 20:20
چطور اون موقع که همه تحریم بودن از خود نت و نمیتونستن بیش از 30 ثانیه آن شن من میتونستم
حالا که تحریم برداشته شده من نمیتونم

از شانس خوبته:n08:
مشکل 30 ثانیه ای که منم نداشتم
الانم لتنسی ورلدم 170 بود بازی کردم

..hamed..
24-05-2013, 20:45
اقا بیلز چقدر هزینه میخواد
بازی رو باید حتما دان کنیم ؟
اینترنتم 1mb هست کمه یا کافیه ؟(تو مولتن 300 لتنسیمیده ) تو این wowzone هم 90 (چاره ای جر بازی کردن تو این سرورای ایرانی ندارم )
سرورای بلیز هم مث مولتن که قطع و ویل نمیشن ؟
قضیه این تحریما چیه صلاحه برم بلیز یا صبر کنم بعد انتخابات یا شابدم 2 3 ماهی بعد از انتخابات :n21:

Masoodegh
24-05-2013, 21:06
اقا بیلز چقدر هزینه میخواد
بازی رو باید حتما دان کنیم ؟
اینترنتم 1mb هست کمه یا کافیه ؟(تو مولتن 300 لتنسیمیده ) تو این wowzone هم 90 (چاره ای جر بازی کردن تو این سرورای ایرانی ندارم )
سرورای بلیز هم مث مولتن که قطع و ویل نمیشن ؟
قضیه این تحریما چیه صلاحه برم بلیز یا صبر کنم بعد انتخابات یا شابدم 2 3 ماهی بعد از انتخابات :n21:

من نت 128 دارم پینگم 170ـه الان خیلی به سرعت ربطی نداره
بازی هم اگه دان کنی مطمئن تره چون اون خریدنیا یدفه ناقص در میاد مجبور میشی تو هر منطقه ی جدیدی که میری وایسی تا دان کنه
فقط موقع ارتقا پچ سرور آف میشه
من که میگم یه ماه وایسا

forceful
24-05-2013, 21:10
بلیزارد هیچ وقت قطع نمیشه مگه با اطلاع قبلی روزای چهارشنبه هم فقط تا ساعت 1:00 PM ما قطع میشه تعطیلی هفته گیشه.
اگه قطع شه سالی 4-5 باره اونم با اطلاع قبلی و کم تر از 15 min.
هزینش فعلا به علت تحریما بالاست یعنی فول اکانتش میشه دوروبر 200 تومان + 1 ماه فری و هر دو ماه کارت شارژ میگیره که 2 ماه میشه فعلا 100 تومان.
فعلا بازی نکن بزا بعد انتخابات یا بهترش اینه که بزاری 2 ماه بعد ، از نظر من.

omegax
25-05-2013, 10:21
حسین تو acc رو باز کردی؟

deltax
25-05-2013, 10:41
حسین یه شماره تماس یا yahoo رو بده کارت دارم

hossein2801
25-05-2013, 14:03
نه
هنوز معلوم نیست که از تحریم دراومدیم یا نه

JIGSA
25-05-2013, 14:06
دو نفر از دوستانم که به خاطر ایرانی بودن بن شده بودن تونستن اکانتش رو از بن دربیارن.

hossein2801
25-05-2013, 14:08
دو نفر از دوستانم که به خاطر ایرانی بودن بن شده بودن تونستن اکانتش رو از بن دربیارن.

پس این چیه؟

Masoodegh
25-05-2013, 16:01
چقد طول کشید تا تاپیکو تو بلیز قفل کنن؟
تو بلیز us یه تاپیک زدم هنوز که بازه

deltax
25-05-2013, 18:16
نه
هنوز معلوم نیست که از تحریم دراومدیم یا نه
حسین بدو برو اکانت و پس بگیر
مال منم پاک شده بود از بیخ و بن......یه اکانت با همون اسم ساختم تیکت زدم پس دادن secret q رو هم گذاشت عوض کردم :n06::n05:

EditEhsan
25-05-2013, 18:18
من که از دیروز میل زدم جوابی ندادن
شما چیکار کردی که پس گرفتی ؟

deltax
25-05-2013, 18:24
کل اطلاعات اکانت و چه سکرت کوستای قبلی و چه اخریا رو دادم...+ ایمیل قبلیا و الان....برام ایمیل فرستادن pass رو ریست کن و یه سری چرت و پرت..درباره ایران و این چیزا اصلا چیزی نگفتما

JIGSA
25-05-2013, 18:40
من چون اکانت اروپا دیگه برام مهم نبود مخصوصا برای تست گفتم که من از ایران وصل میشم و چون تحریم بودیم اکانت من رو بن کردن ولی الان شنیدم که تحریم ایران برداشته شده برای همین میخوام اکانتم رو پس بگیرم.
بهم یه ایمیل زدن و ازم خواستن که اطلاعات و کپی پاسپورت براشون بفرستم.
هیچ چیزی هم راجع به بن و تحریم نگفتن

lichkinger
25-05-2013, 18:58
من چون اکانت اروپا دیگه برام مهم نبود مخصوصا برای تست گفتم که من از ایران وصل میشم و چون تحریم بودیم اکانت من رو بن کردن ولی الان شنیدم که تحریم ایران برداشته شده برای همین میخوام اکانتم رو پس بگیرم.
بهم یه ایمیل زدن و ازم خواستن که اطلاعات و کپی پاسپورت براشون بفرستم.
هیچ چیزی هم راجع به بن و تحریم نگفتن
عشق است ALEX....
و همینطور ARSENE!!!!

hossein2801
25-05-2013, 19:27
اکانت منم درست شد :n02:
البته من هم زنگ زدم هم تیکت زدم هم به ساپورت میل زدیم الان معلوم نیست کدومش درستش کرده

EditEhsan
25-05-2013, 19:33
اکانت منم درست شد :n02:
البته من هم زنگ زدم هم تیکت زدم هم به ساپورت میل زدیم الان معلوم نیست کدومش درستش کرده

شما اکانتت ایران خورده بود ؟
وقتی صحبت کردی چیزی از اینکه از ایران بازی میکنی نپرسیدن یا نگفتی ؟

hossein2801
25-05-2013, 19:36
شما اکانتت ایران خورده بود ؟
وقتی صحبت کردی چیزی از اینکه از ایران بازی میکنی نپرسیدن یا نگفتی ؟

نه uk بود و هیچی از ایران هم نگفتم

iranzaminn
25-05-2013, 22:38
جواب customer support به یکی از دوستان:

Hello - thanks for your ticket. Following discussion and resolution with the appropriate parties, we are now able to allow connection from Iran as before. Your account has been unlocked accordingly.

JIGSA
25-05-2013, 23:59
دوست عزیز این بلیزارده ، مخابرات ایران نیست که هر کی هر کی باشه.

Koosha_Raisi
26-05-2013, 07:26
درود بر بلیزارد :)))

اگر دوباره بن کنن خیلی ** میشیم...:n16:

Doctor Splinter
26-05-2013, 11:34
آقا من کشور اکانتم ایران هستش و میخوام از SMS Protect استفاده کنم ولی وارد اون قسمت نمیشه همش ارور میده صفحش بقیه صفحات رو میتونم برما

Shahi3D
26-05-2013, 11:50
آقا من کشور اکانتم ایران هستش و میخوام از SMS Protect استفاده کنم ولی وارد اون قسمت نمیشه همش ارور میده صفحش بقیه صفحات رو میتونم برما
این قابلیت برای کشورایی مثل ایران ساپورت نمیشه.
تا اونجایی که یادمه٬ حتی اگه کشور دیگه ای مثل انگلستان رو هم وارد کنی٬ شماره ای که ازت قبول می کنه باید حتما مال اون جا باشه.

Doctor Splinter
26-05-2013, 11:59
این قابلیت برای کشورایی مثل ایران ساپورت نمیشه.
تا اونجایی که یادمه٬ حتی اگه کشور دیگه ای مثل انگلستان رو هم وارد کنی٬ شماره ای که ازت قبول می کنه باید حتما مال اون جا باشه.
خب اگر این طوره باید مثل راف بنویسه که کشور ابران ساپورت نمیشه ولی اروری شبیه تایم اوت میده صفحش در صورتی که تمامی صفحات درست باز میشن@

Shahi3D
26-05-2013, 12:12
خب اگر این طوره باید مثل راف بنویسه که کشور ابران ساپورت نمیشه ولی اروری شبیه تایم اوت میده صفحش در صورتی که تمامی صفحات درست باز میشن@
اکانت استارتری که من الان دارم انگلستان هست و صفحه باز میشه.
سایت بتل.نت از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واسه امنست صفحاتش استفاده می کنه٬ کند باز میشه و بعضی وقتا اصلا واسه من باز نمیشه.
یه اکانت استارتر با کشور انگلستان بساز تا مطمئن شی مشکل از ایرانی بودن هست یا نه

Mehran-King
26-05-2013, 12:26
دوستان کسی تو سرور Monster-wow بازی میکنه ؟! ریلم Ragnaros ?! اگه کسی اونجاست لگ دارن ؟! پینگ چطوره ؟ بدون وی پ ان؟

gipsy2009
26-05-2013, 15:58
دوستان سلام

کسایی که blizz اروپا رو بازی میکنن میتونن بگن چه نتی استفاده میکنن که لتنسیشون پایینه؟(تهران البته)

-مرسی

Masoodegh
26-05-2013, 16:07
دوستان سلام

کسایی که blizz اروپا رو بازی میکنن میتونن بگن چه نتی استفاده میکنن که لتنسیشون پایینه؟(تهران البته)

-مرسی

مخابرات چیز خوبیه

hossein2801
26-05-2013, 17:59
حالا که از تحریم دراومدیم بزودی سیستمی راه میندازیم با هر نتی پینگتون تو بلیز max بشه 160

Crawling In MySkin
26-05-2013, 19:04
حالا که از تحریم دراومدیم بزودی سیستمی راه میندازیم با هر نتی پینگتون تو بلیز max بشه 160
160 ? wtf ?
خیلی زیاده من ناراضیم
مگه نمیدونی از امروز پهنای باندا 1000 برابر شده مکس پینگ باید 20 باشه :39::39:
Due to:

Doctor Splinter
26-05-2013, 20:40
آقا اینا به کنار گیم کارت قیمت مناسب حالا از کجا پیدا کنیم!

Koosha_Raisi
26-05-2013, 21:23
آقا اینا به کنار گیم کارت قیمت مناسب حالا از کجا پیدا کنیم!

rafshop.ir عزیزم.

Doctor Splinter
27-05-2013, 09:50
rafshop.ir عزیزم.
والا من که علاقه ای به بن شدن و خراب کردن سابقه اکانتم به خاطر راف غیر قانونی ندارم،شما رو نمیدونم@

deltax
27-05-2013, 10:23
5 تا اکانت lvl85 موجوده ....کسی خواست بگه...:n06:

33505775
27-05-2013, 12:29
دوستان می خوام raf کنم راه رایگانی برای تغییر کشور سراغ ندارین

کسی توی انگلیس این جا فامیل نداره ؟؟؟

ali021sam
27-05-2013, 23:37
صلاحه بیایم بلیزارد؟ من الن wowzone بازی میکنم. لگه
ولی چاره اای نیست

JIGSA
28-05-2013, 00:17
بلیزارد در یک اقدام انتقام جویانه اکانت قبلی من رو کلا از بیخ پاک کرد :n14:

علتش هم صحبت های ضد و نقیض بیان شده در تیکت های قبلی من هستش. :n24:

عجب اکانت خوبی بود.
روحش شاد و یادش گرامی :n28::n14:

Shahi3D
28-05-2013, 01:19
بلیزارد در یک اقدام انتقام جویانه اکانت قبلی من رو کلا از بیخ پاک کرد :n14:

علتش هم صحبت های ضد و نقیض بیان شده در تیکت های قبلی من هستش. :n24:

عجب اکانت خوبی بود.
روحش شاد و یادش گرامی :n28::n14:

جدیدا این کار رو کردن یا مال قبلنا بوده ؟

JIGSA
28-05-2013, 09:35
من یه اکانت داشتم که قبلا بن شده بود
شنیدم بچه ها بعد از این ماجرای دراومدن از تحریم تونستن اکانتشون رو پس بگیرن
ولی مثل اینکه مال من برعکس شد

آخه من چون از این اکانت ناامید شده بودم جهت تست کردن مخصوصا گفتم که ایرانی هستم و از ایران بازی میکنم و . . .
اونا هم گفتن که اگر از ایران هستی چرا کشورت رو زدی ایتالیا ؟
را با IP آلمان بازی میکردی ؟
چرا شماره موبایلی که تو اکانت هست و تست هم شده مال ایتالیاست ؟

وکلا به خاطر تناقض تو گفته ها و اطلاعاتم منو کلا بن کردن و اکانت رو از تعلیق موقت به تعلیق دائم درآوردن

Crawling In MySkin
28-05-2013, 09:51
من یه اکانت داشتم که قبلا بن شده بود
شنیدم بچه ها بعد از این ماجرای دراومدن از تحریم تونستن اکانتشون رو پس بگیرن
ولی مثل اینکه مال من برعکس شد

آخه من چون از این اکانت ناامید شده بودم جهت تست کردن مخصوصا گفتم که ایرانی هستم و از ایران بازی میکنم و . . .
اونا هم گفتن که اگر از ایران هستی چرا کشورت رو زدی ایتالیا ؟
را با IP آلمان بازی میکردی ؟
چرا شماره موبایلی که تو اکانت هست و تست هم شده مال ایتالیاست ؟

وکلا به خاطر تناقض تو گفته ها و اطلاعاتم منو کلا بن کردن و اکانت رو از تعلیق موقت به تعلیق دائم درآوردن

نه دلشون ازت پر بوده :خخخخ
اگه به وضوح اعلام کنی که ایرانیی گیر میدن جهت فشار وارده از تحریم :n13:
وگرنه اگه کشورت رو بزنی ایتالیا با آی پی آلمان وصل شی شماره انگلیسی بزاری آدرس خونه یونان بزاری قبض آب و برق کانادا بشون بدی تو تیکت هاتم فارسی بنویسی هیچ کاری باهات ندارن:n02:

Rezatommy
28-05-2013, 20:48
سلام دوستان من یه مشکلی دارم اونم اینه که Addons برای نشون دادن Gear Score خراب شده یعنی بن شده

راهی هست که بتونم درستش کنم یا یه جدیدشو دانلود کنم که خراب نباشه ؟!

فریبا(love)
28-05-2013, 23:58
سلام

صفحه ریکانت من خود به خود از بین رفته و هیچ جوری بر نمیگرده
تو قسمت ادانس هم فعاله

اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا

Metalzadeh
29-05-2013, 01:10
بزنید recount show/

ehsannirvana
29-05-2013, 11:27
بزنید recount show/

بٓه ، پدرام اينجايي كه D:

فریبا(love)
29-05-2013, 17:52
بزنید recount show/

سلام مجدد
انجام دادم اما نیومد
این پیغام تو قسمت چت میاد
type /help/ for a listing of a few commands

Shahi3D
29-05-2013, 18:24
سلام مجدد
انجام دادم اما نیومد
این پیغام تو قسمت چت میاد
type /help/ for a listing of a few commands
این وقتی میاد که دستور رو اشتباه زده باشی و یا همچین دستوری وجود نداشته باشه.
دستور درسته٬ یه مشکلی توی خود Recount وجود داره
از توی قسمت هیروهات٬ تیک های مربو