PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 [138] 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Saeed Dz
15-04-2013, 20:39
تنها حالتی که میدونم و بدون هیچ گونه ترفندی هست اینه که اگه دو نفر توی یه Raid بوده باشن و یه آیتم بیفته و یکیشون برداره میتونه تا یه مدت با اون یکی Trade کنه.(توی مولتن که اینطور بود و من خودم یه بار از VoA یه آیتم افتاد برای هانتر که ماه ها دنبالش بودم ولی یکی دیگه Roll رو برد و من حدود 65k خریدمش ازش(Leg رو داشتم) 25man البته.

ولی روش سه شغل گرفتن رو نمیدونم.
نه روش دیگری هستش که تمام آیتم ها رو هر زمانی میشه trade کرد.

stefen
15-04-2013, 20:44
دوست عزیز ببخشید اینو می گما شرمنده ولی مگه dungeon هست که می خوای پنج نفر بشه خواهشا اگه امکانشو داری بزار من خیلی نیاز دارم بهش خیلی ممنون.البته قصد توهین ندارما فقط شوخی بود

Iloveu-ALL
15-04-2013, 21:00
دوستان میخواستم نحوه ی trade کردن آیتم های soulbound رو توضیح بدید (البته میدونم در حالت عادی امکان پذیر نیست اما زوش هایی برای انجام این کار وجود داره) و نحوه ی انجام سه prof رو روی یک کاراکتر توضیح بدید (البته میدونم این مورد هم در حالت عادی امکان پذیر نیست).
لطفن توضیحات هماهنگ با نسخه ی warth of lich king باشه و از همگی ممنون.

تو یه سروری که قبلا بازی می کردم، میشد 3 شغل شدنی رو donate کرد ولی در حالت عادی امکان پذیر نیست.

Saeed Dz
15-04-2013, 21:04
تو یه سروری که قبلا بازی می کردم، میشد 3 شغل شدنی رو donate کرد ولی در حالت عادی امکان پذیر نیست.
با یه باگ میشه، در مورد امکان پذیر بودنش مطمئن هستم!

T.Eftekhari
15-04-2013, 21:16

خوب یعنی فکر می کنی این باگ فکیس نمی شه ؟

Arrowtic
16-04-2013, 05:53

به سرور ربط داره پس و بعید میدونم تو سرورای خوب مثل مولتن این باگ کار کنه یا اگه کار هم میکنه احتمالا به زودی برطرف بشه.

Saeed Dz
16-04-2013, 10:26
به سرور ربط داره پس و بعید میدونم تو سرورای خوب مثل مولتن این باگ کار کنه یا اگه کار هم میکنه احتمالا به زودی برطرف بشه.
سه prof اهمیت زیادی نداره و به قول شما به زودی برطرف میشه. اگر امکانش هست در مورد trade کردن آیتم های soulbound راهنمایی کنید و به نظرم خیلی مفید باشه حتی اگر این باگ موقت باشه!

Amir Hossein
16-04-2013, 11:06
سلام سلام
منم اومدم بازی :31:
مراحلی که انجام دادم رو به ترتیب میگم
بعدش بگید چکار کنم , اگه این بین کار اشتباهی هم کردم بگین
1-نصبیدم :31:
2-پچ ها رو هم نصبیدم و بازی به 3.3.5 ارتقا پیدا کرد
3-لیرم لیست رو هم تو خط اول اون فایلی که پسوندش .wtf هست گذاشتم
شنیدم wowZone سایته خوبیه منم همینو انتخاب کردم:n27:
4-بازی رو اجرا یوزرنیم و پس رو دادم :31: (خوشبختانه وارد شد)
5-یه کادر اون بغل هست که خالیه (نمیدونم باید چیزی توش باشه یا نه:31:) ولی انگار باید یه کاراکتر هم بسازم
6-خـــــوب همینجا موندم.... من اطلاعاتی در مورد قابلیت اینا ندارم , لینکی چیزی برای توضیح قابلیت اینا ندارین؟ :31:

بعد هم بگین بعدش چیکار کنم

خیـــــــــلی هم ممنون

ali_metal_357
16-04-2013, 11:12
مثل اینکه اولین باره میخوای wow بزنی پس من بهت واریور رو پیشنهاد میکنم حتما هورد هم برو :D

luches
16-04-2013, 11:45
خوب همون طور که انتظار میرفت روز اول 4.3.4 رو neltharion اوضاع بد جوری خرابه... لگ و دیلی سرور وحشتناکه ولی خوب حداقل 2 روزی فرصت نیاز دارن. بیخیال ارنا باید شد چون هی دیسی میشه.

من هنوز مطمئن نیستم ressilience درست کار میکنه یا نه. امروز با یک rogue تست dps کردیم . من به 3k resii ایشون 60K crit میزدم ^^. یارو برق از سرش میپرید. به رستو شامن دو ست ارمور 58K crit میزدم . معلوم نیست ressilience اصلا درست کار میکنه یا نه .

Uglyhorde
16-04-2013, 12:03
سلام دوستان من همیشه پست های این جارو می خوندم و کلی یاد گرفتم ولی تا الان عضو نبودم بعد که دیدم دوست عزیز اقای Luches می خواد تورنت بزاره سریع عضو شدم که بگم تورنت بزار لطفا.​حالا نمی شه 4 نفرش کنی خیرشو ببینی؟

luches
16-04-2013, 12:07
اوکی عزیز.. تورنت رو میزارم براتون ^^

luches
16-04-2013, 12:31
اینم تورنت برای ورد 4.3.4 خصوص مولتن. این تورنت مخصوص ایرانیهاست و شخصی هست و چون تعداد کمه فول اسپید خطتون رو میگیرید. لطف کنید این تورنت رو به خارجیها نیدید و از طرفی خیلی تو فورومهای دیگه ایرانی پخشش نکنید. اگر تعدا زیاد شه سرور زیاد سنگین میشه و چون رو RDP هستم اونور ادمین ممکنه گیر بده ^^
فایل رو extract کنید و فایل تورنت رو ران کنید یک دایرکتوری با 12 گیگ جای خالی هم براش انتخاب کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Saeed Dz
16-04-2013, 12:37
پیرامون trade آیتم های soulbound این مطالب رو پیدا کردم، تست کنید ببینید کار میکنه یا نه.

1) Go to General Goods Vendor and buy a bag.
2) Equip the bag and put it next to the backpack (make sure the new bag is empty)
3) Put your friend/receiver (so you will be the giver, you will trade SB item with the receiver) to make the 1-2 stpes exactly like you.
4) Make party with receiver.
5) Put your Hearthstone into first slot of the bag you just bough (the giver make this)
6) Drag the bag into your friends avatar
7) Accept the trade, you and your friend
Cool You will see that the bag didn't dissapear, well, drag the item you want to trade on the second slot of the bag you bough
9) The item should dissaper
10) The giver must logout first
11) The receiver must logout AFTER the giver complety logout
12) The receiver must login FIRST and he/she will see the SB item into his/her bag.

Things you need:
-2 people (of course)
-A travelers backpack (works best, other nonsoulbound bags work)
-The items
-The one who will be giving items needs a hearthstone.

Things you may not want:
-One partner going to snitch
-An addon that makes your bags into one huge bag such as OneBag.

Now for the method:
-Both players need to make sure the bag slot next to their backpack is empty (meaning you have backpack, empty, other bags).
-Once there is an empty spot next to the backpack...equip the nonsoulbound bag; both players must do it.
-Both players open up that newly equipped bag.
-The person who will be giving the soulbound items should: Drag the bag that he equipped onto the other players portrait. This will open up the trade window.
-When the bag is open, go to the bag in which you have your hearthstone in and place the hearthstone in the tradable bag.
****THE HEARTHSTONE HAS TO BE IN THE UPPER LEFT SLOT OF THE NEW TRADE BAG****
-Once the hearthstone is in, the giver hits trade and the receiver hits trade afterwards.
-MAKE SURE TO NOT CLOSE THE BAG
-Now drag items and drop it in the slots....MAKE SURE TO NOT STACK OR PLACE ITEMS ON EACH OTHER.
-Now you should see the items drop in but disappear. This states taht you are doing it correct.
-Once the items have been traded, the person who was giving the items must logout first, then the receiver must logout.

The new items should be in the 2nd bag slot (the slot that you cleared then put in a new bag).

siiiiiiiiiina
16-04-2013, 13:13
سلام به دوستان. آقا یه retpala داریم که macro بلد باشه به مام یاد بده؟؟؟ واسه pvp بیشتر میخوام.ممنون :)

miladdarren
16-04-2013, 14:44
کسی اینجا هست که ریلم Nelth تو molten بازی کرده باشه؟می خوام ببینم چه بلایی سر honor و jp اومده لطفا جواب بدید.

Amir Hossein
16-04-2013, 15:10
کسی که جواب مارو نداد : (
کلا هیچکی به نوب ها توجه نمیکنه :31:
حالا یه چیزی
من رفتم تو بازی
مگه بازی آنلاین نیست؟ پس چرا من تنهام؟ کجا میتونم بقیه رو ببینم (نسخه:wolk)

Arrowtic
16-04-2013, 16:13
کسی که جواب مارو نداد : (
کلا هیچکی به نوب ها توجه نمیکنه :31:
حالا یه چیزی
من رفتم تو بازی
مگه بازی آنلاین نیست؟ پس چرا من تنهام؟ کجا میتونم بقیه رو ببینم (نسخه:wolk)

به سرورتون ربط داره و احتمالا جاهایی هستید که مردم کمتر میرن.اصل جمعیت رو در لول 80 و در شهر های اصلی(Orgrimmar و SW و دالاران) میبینید.

fulldownloadcity
18-04-2013, 00:37
با سلام و خسته نباشید من بازی wow Pandaria گرفتم چه جوریباید سرورشش عوش کنم آیا سرور رایگاندارد

icehell
18-04-2013, 01:06
کسی اینجا هست که ریلم Nelth تو molten بازی کرده باشه؟می خوام ببینم چه بلایی سر honor و jp اومده لطفا جواب بدید.
۱-cp به honor تبدیل شده vp به cp تبدیل شده
۲- cp و honor به گلد تبدیل شدن :n02:

Masoodegh
18-04-2013, 06:58
با سلام و خسته نباشید من بازی wow Pandaria گرفتم چه جوریباید سرورشش عوش کنم آیا سرور رایگاندارد

سرور پانداشان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

azaramir
18-04-2013, 09:19
وقتی رو لانچر پانداریا کلیک می کنم ارور میده که به اینترنت وصل نیست باید باید چیز پی ان استفاده کنم؟

Masoodegh
18-04-2013, 09:54
وقتی رو لانچر پانداریا کلیک می کنم ارور میده که به اینترنت وصل نیست باید باید چیز پی ان استفاده کنم؟

بله
با فری گیت هم میره
cache هم حذف کن

33505775
18-04-2013, 12:50
سرور پانداشان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به درد نخور ترین سرور wow
دوست من mop پر از باگه بهتره به نظر من cata بازی کنی

avator20002000
18-04-2013, 13:58
تجربه تو molten:
اکثر fix ها روش انجام شده
احترام متقابل اکثرا توش هست
horde به alliance و برعکس به newb های هم کمک هم می کنن.حداقل اینه کاری باهاتون ندارن
سرور گدای پول ما نیست
بزرگترین مشکلش پینگشه که شبا در بهترین حالت هم 200 اینا میشه ولی اون موقع جمعیت هم کم هستش!
تجربه بازی تو wowzone :
بازیکنای تماماُ بیشعور 99.99% بازیکناش
کارایی که هیجای دیگه نمیبینید!یعنی از نوب بودنشونه:
با lvl 80 میرن newb هارو میزنن
80 ها با لول پایین duel می کنن!
دزدی که دیگه خودتون می دونید تو هر بخشی نیست بری ninja و اینا نبینی
شبیه چت روم های یاهو میمونه یا کارت شارژ ایرانسل trade می کنن:n09:
با موارد دیگه !
تنها نکته مفید این سرورای ایرانی پینگ خوبشونه همینو بس!
سرور خوبی میشناسید که ping خوبی داشته باشه ولی ایرانی هم نباشه لطفا معرفی کنید!:n16:

Iloveu-ALL
18-04-2013, 14:24
تجربه تو molten:
اکثر fix ها روش انجام شده
احترام متقابل اکثرا توش هست
horde به alliance و برعکس به newb های هم کمک هم می کنن.حداقل اینه کاری باهاتون ندارن
سرور گدای پول ما نیست
بزرگترین مشکلش پینگشه که شبا در بهترین حالت هم 200 اینا میشه ولی اون موقع جمعیت هم کم هستش!
تجربه بازی تو wowzone :
بازیکنای تماماُ بیشعور 99.99% بازیکناش
کارایی که هیجای دیگه نمیبینید!یعنی از نوب بودنشونه:
با lvl 80 میرن newb هارو میزنن
80 ها با لول پایین duel می کنن!
دزدی که دیگه خودتون می دونید تو هر بخشی نیست بری ninja و اینا نبینی
شبیه چت روم های یاهو میمونه یا کارت شارژ ایرانسل trade می کنن:n09:
با موارد دیگه !
تنها نکته مفید این سرورای ایرانی پینگ خوبشونه همینو بس!
سرور خوبی میشناسید که ping خوبی داشته باشه ولی ایرانی هم نباشه لطفا معرفی کنید!:n16:

سرور eternal-wow ریلم Redemption . پینگش خوبه ولی donate زیاد داره و یکمی هم فانه !!

Masoodegh
18-04-2013, 14:35
به درد نخور ترین سرور wow
دوست من mop پر از باگه

بات موافقم ولی تا پیدا شدن یه سرور درست حسابی میشه ساخت.
کاتا هم مشکلات خودشو داره مال من یه دفه ای خراب شد مجبور شدم آپش کنم به mop

fulldownloadcity
18-04-2013, 15:02
چه جوری میشه سرور Mits Pandaria را تغییر داد کاربر سرور سرور پانداشان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داده فقط سایت است اسم سرور چیه

Masoodegh
18-04-2013, 15:19
چه جوری میشه سرور Mits Pandaria را تغییر داد کاربر سرور سرور پانداشان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داده فقط سایت است اسم سرور چیه

منظورتون چیه؟من نفهمیدم

fulldownloadcity
18-04-2013, 15:29
من تو این سایت عضو شدم وقتی بازی اجرا می کنم نمیره توش سرور پانداشان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از کسی پرسیدم گفتن باید سرورش عوض کنی که باید بری اینجا realmlist.wtf عوض کنی من بلد نیستم کسی بلد هست
راستی من نسخه 5 دارم آپدیتش کردم که میشه 5.2 اینiآپدیت که شده 5.2 شده نسخه The Thunder king

miladdarren
18-04-2013, 15:51
سلام ببخشید اون addon که تو BG کلاس (Class) طرف مقابل رو نشون می ده اسمش چیه؟

avator20002000
18-04-2013, 16:11
سرور eternal-wow ریلم Redemption . پینگش خوبه ولی donate زیاد داره و یکمی هم فانه !!

300-700 بودش برای من:n03:
پایین تر وحود نداره؟

Masoodegh
18-04-2013, 17:23
من تو این سایت عضو شدم وقتی بازی اجرا می کنم نمیره توش سرور پانداشان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از کسی پرسیدم گفتن باید سرورش عوض کنی که باید بری اینجا realmlist.wtf عوض کنی من بلد نیستم کسی بلد هست
راستی من نسخه 5 دارم آپدیتش کردم که میشه 5.2 اینiآپدیت که شده 5.2 شده نسخه The Thunder king

آهان فهمیدم برای این کار تو سایت خودش بالاش نوشته HOW TO CONNECT برو اونجا بعد نوشته Download our Pandashan Launcher here
رو here کلیک کن
بعد که لانچرو دان کرد اگه چیز پی ان داری فعال کن. یه مشت چیز دان میکنه بعد اجرا میشه
realmlist هم خودش عوض می کنه لازم نیست عوضش کنی

fulldownloadcity
18-04-2013, 18:33
من بازی که گرفتم از طریق Luncher آپدیتش کردم ولی هیچ تغییری نکرد

set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com
set patchlist enGB.patch.battle.net:1119/patch
set realmlistbn ""
set portal eu

Masoodegh
18-04-2013, 18:47
من بازی که گرفتم از طریق Luncher آپدیتش کردم ولی هیچ تغییری نکرد

u
لانچر پانداشانو میگی؟
اگه منظورت همینه بگو مو به مو چیکار کردی تا ببینم می تونم کمک کنم یا نه

fulldownloadcity
18-04-2013, 18:57
من باز خریدم نسخه 5.0.5 دیدم نسخه 5.2 آماده از طریق لانچر اصلی بازی آپدیتش کردم حالا بازی اجرا می کنم میاد بالا ولی داخل نمی ره وارد سایت battle.net شدم یه اکانت ساختم با وی پی ان متصل شدم باز هم نرفت دنبال سرور خارجی رایگان می گشتم پیدا نکردم فقط یکی از کاربرا داد حالا نمی دانم چکار کنم رفتم تو قسمت realmlist.wtf دیدم توش اینها نوشته

set realmlistbn ""
set portal eu
این ها را تغییر می دم درست نمیشه
سوال من اینکه من بازی را آپدیت کردم از طریق لانچر اصلی شده 5.2 همون نسخه WOW – Mists of Pandaria 5.2.0 – The Thunder king شده

2- من تو سایت پادشانو اکانت ساختم لانچر هم زدم آپدیت کرد و بازی آمد بالا هر کاری می کنم متصل نمیشه

Masoodegh
18-04-2013, 19:02
سرور پانداشان الان دیس کانکت شد احتمالا چن دقیقه دیگه درست میشه

fulldownloadcity
18-04-2013, 19:14
این ها را باید تغییر بدم من

set realmlistbn ""
set portal eu

Amir Hossein
18-04-2013, 19:22
سلام بچه ها

یه چند تا سوال
این اسبو وسیله ی نقلیه و این چیزا رو کجا میشه جور کرد؟
شغل چی؟ انگار به شغل هم احتیاجه :31:
بعد
کیفم هم خیلی زود پر میشه.از کجا میشه کیف جور کرد

دست شما مرسی

Masoodegh
18-04-2013, 19:52

set realmlistbn ""
set portal eu

لانچر موقع بازی خودش اتوماتیک اینا رو تغییر می ده لازم نیست تغییرشون بدی

سلام بچه ها

یه چند تا سوال
شغل چی؟ انگار به شغل هم احتیاجه :31:
بعد

دست شما مرسی

مونت (همون وسیله نقلیه ) بستگی به raceت داره ولی وقتی به لول 20 رسیدی(باید لولت20 باشه تا بتونی ترینش کنی) یه میل برات می فرسته که کجا بری
واسه شغل تو شهر های اصلی (استورم ویند و اورگریمار)از گاردها بپرس بت میگن
اگه شغل (اگه درست نوشته باشم)Tiloring
رو به فک کنم 50 برسونی (که کار ساده ای هست)می تونی کیف 6slot بسازی بالاتر هم که دیگه حتما می تونی کیف های بزرگتر بسازی
واسه خرید هم پیش vender ها میدن حدود 25تا نقره

Iloveu-ALL
18-04-2013, 20:35

set realmlistbn ""
set portal eu

متوجه منظورتون نمی شم!!

سلام بچه ها

یه چند تا سوال
شغل چی؟ انگار به شغل هم احتیاجه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه به لول 20 برسید میتونید مانت(اسب و اینا) بخرید. مانت هم فعلا بستگی به race تون داره که کجا ها میفروشن!! Warlock و Paladin با Train میتونن تو لول 20 مانت بگیرن.
از نظر من بهترین گزینه برای warrior شغل JewlCrafting + BlackSmithing هستند ولی برای اینکه شما به دردسر نخرید به Mining نیاز دارید ولی نمی شه بیشتر از 2 شغل گرفت بخاطر همین شما نیاز به کارکتر به اصطلاح Miner دارید که شغل Mining داشته باشه.
بخاطر همین بهترین گزینه برای شما میتونه BlackSmithing + Mining یا JewlCrafting + Mining باشه.

سعی کنید چیز های اضافه رو بفروشین یا اگه وسط یه جایی به Vendor ها دسترسی ندارید، برای گرفتن چیز های بهتر بندازیدشون!

اگه شغل (اگه درست نوشته باشم)Tiloring
رو به فک کنم 50 برسونی (که کار ساده ای هست)می تونی کیف 6slot بسازی بالاتر هم که دیگه حتما می تونی کیف های بزرگتر بسازی
واسه خرید هم پیش vender ها میدن حدود 25تا نقره

اجباری به گرفتن Tailoring و درست کردن bag 6 slog نیست.همونطور که خودتون هم گفتید میشه bag 6 slog رو از همون فروشنده هایی که کنار Tailoring trainer هستن خرید. برای بعد ها هم میشه از Tailor یا AH خرید و همینطور از بعضی از Boss ها هم دراپ میشه.

Masoodegh
18-04-2013, 20:53
از لحاظ مالی گفتم آخه اولای بازی 25 تا خیلیه

Iloveu-ALL
18-04-2013, 21:18
DARK HERO جان عزیز اگه شما Human هستید میتونید اینجا مانت رو ترین کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه ریس های دیگه هستید میتونید به لینک زیر مراجعه کنید:

Masoodegh
18-04-2013, 21:53
یه UI دیدم کاراکتر و تارگتشو سر تا پا نشون می داد کسی اسمشو نمی دونه؟

superviva
18-04-2013, 22:22
سلام ببخشید اون addon که تو Arenaکلاس (Class) طرف مقابل رو نشون می ده اسمش چیه؟

ببخشید دوستان این سوال منم هست می شه لطف کنید پاسخ بدید خیلی ممنون

Arrowtic
18-04-2013, 22:37
ببخشید دوستان این سوال منم هست می شه لطف کنید پاسخ بدید خیلی ممنون

نمیدونم من ولی ما از روش زیر استفاده میکردیم :
Reload میکردیم با استفاده از تایپ کردن /reload.
بعدش اگه درست یادم باشه شیفت + تب یا شیفت و آلت رو میزدیم.(این تیکش خوب یادم نیست ! شاید آلت و تب بود به هر حال تست کنید چندبار پیدا مکنید : دی)
توی صفحه ای که وا میشد Class حریف نوشته شده بود.

Iloveu-ALL
18-04-2013, 22:48
نمیدونم من ولی ما از روش زیر استفاده میکردیم :
Reload میکردیم با استفاده از تایپ کردن /reload.
بعدش اگه درست یادم باشه شیفت + تب یا شیفت و آلت رو میزدیم.(این تیکش خوب یادم نیست ! شاید آلت و تب بود به هر حال تست کنید چندبار پیدا مکنید : دی)
توی صفحه ای که وا میشد Class حریف نوشته شده بود.

آلت و تب که میاره بیرون :n02:

من تو آرنا ها reload/ میزدم بعد یه گزینه هست برای leave دادن آرنا هم استفاده میشه. اون رو میزدم بعد حریف رو نشون میداد.
البته تو بعضی سرور ها این ترفند کار نمی کنه!!

Arrowtic
19-04-2013, 09:24
آلت و تب که میاره بیرون :n02:

من تو آرنا ها reload/ میزدم بعد یه گزینه هست برای leave دادن آرنا هم استفاده میشه. اون رو میزدم بعد حریف رو نشون میداد.
البته تو بعضی سرور ها این ترفند کار نمی کنه!!

:دی

پس همون شیفت و آلت یا شیفت و تب هست.
من از این روش در مولتن استفاده میکردم.

fulldownloadcity
19-04-2013, 10:54
[QUOTE=Iloveu-ALL;7591670]متوجه منظورتون نمی شم!!

برای تغییر سرور در بازی وارکراف قبلا می آمدیم اینجا realmlist.wtf سرور تغییر می دادیم حالا این بازی بریا تغییر باید برویم اینجا تغییر بردیم realmlist.wtf باری WOW Pandaria که توش باز کردم این ها نوشته بود

set realmlistbn ""
set portal eu

من لانچر که کاربر در پست قبلی گفته بود دانلود کردو و نصب ولی بازی میاد بالا اکانتی که ساخته بودم می زنم وارد نمیشه

Iloveu-ALL
19-04-2013, 10:58
متوجه منظورتون نمی شم!!

برای تغییر سرور در بازی وارکراف قبلا می آمدیم اینجا realmlist.wtf سرور تغییر می دادیم حالا این بازی بریا تغییر باید برویم اینجا تغییر بردیم realmlist.wtf باری WOW Pandaria که توش باز کردم این ها نوشته بود

set realmlistbn ""
set portal eu

من لانچر که کاربر در پست قبلی گفته بود دانلود کردو و نصب ولی بازی میاد بالا اکانتی که ساخته بودم می زنم وارد نمیشه

شما تو سرور Blizzard میخوایید بازی کنید؟ این realm برای بلیزه!

Arrowtic
19-04-2013, 11:04
[QUOTE=Iloveu-ALL;7591670]متوجه منظورتون نمی شم!!

set realmlistbn ""
set portal eu

طبق گفته سایت سرور میرید به لینک زیر و لانچر رو دانلود میکنید :
کپیش میکنید در محل نصب بازیو بعد اجراش میکنید.خود لانچر چیزای مورد نیاز رو دانلود میکنه و بازی شروع میشه و یوزر پستون در سایت بازیو میزنید.

پچتون باید 5.0.5 باشه.

توی سایت هرچی گشتم جایی realmlist رو نگفته و خود لانچر ترتیب همه چی رو میده وبرای اجرای بازی باید لانچر سرور پانداشان اجرا بشه.

در کل این پست منظورم لانچر سرور پانداشان بوده و نه لانچر خود WoW .

Masoodegh
19-04-2013, 12:05
پچتون باید 5.0.5 باشه.

من با 5.2.0 بازی می کنم مشکلی نداره

Iloveu-ALL
19-04-2013, 12:16

Pandashan ?? پچ خود سرور 5.0.5 ه دیگه درسته؟ مشکل لگ ندارید؟ باگ ها اذیتتون نمی کنند؟ انگلیسی زبان کم نداره؟

33505775
19-04-2013, 12:24
Pandashan ?? پچ خود سرور 5.0.5 ه دیگه درسته؟ مشکل لگ ندارید؟ باگ ها اذیتتون نمی کنند؟ انگلیسی زبان کم نداره؟
پانداشان علاوه بر این که کلا تو نژاد پانداریا مشکل داره و در 12 لول اول تو سرزمین خود پانداها نیست تو کوئست ها باگ هاش طاقت فرساست نکته دوم اینه که سیستم جدید تالنت روش پیاده سازی نشده در واقع بازی توش به نظر من نمی ارزه
اگر پج کاتا و لیچ کینگ را دوست دارید فقط مولتن اما اگر mop را می خواید به جز انتخاب بلیز راه دیگه ای نداره

siiiiiiiiiina
19-04-2013, 12:27
دوستان عزیز یه retpala حرفه ای نداریم به ما کمک کنه؟لطفا جواب ما رو هم بدین ممنون

Iloveu-ALL
19-04-2013, 12:28
پانداشان علاوه بر این که کلا تو نژاد پانداریا مشکل داره و در 12 لول اول تو سرزمین خود پانداها نیست تو کوئست ها باگ هاش طاقت فرساست نکته دوم اینه که سیستم جدید تالنت روش پیاده سازی نشده در واقع بازی توش به نظر من نمی ارزه
اگر پج کاتا و لیچ کینگ را دوست دارید فقط مولتن اما اگر mop را می خواید به جز انتخاب بلیز راه دیگه ای نداره

نژاد پاندا رو دیدم بازی از اون جایی شروع میشه که faction ـت رو انتخاب می کنی!!
یعنی چی سیستم جدید تلنت رو پیاده نکردن؟ پس چه سیستم رو تلنت ها پیاده کردن؟ تلنت داره اصلا؟

دوستان عزیز یه retpala حرفه ای نداریم به ما کمک کنه؟لطفا جواب ما رو هم بدین ممنون

چه سوالی داری دوست عزیز ؟
فروم مولتن بخش class ها > paladin خیلی میتونه کمکتون کنه

Masoodegh
19-04-2013, 12:47

بازی رو از بلیز دان کردم ولی کم و بیش لگ داره ولی بیشتر اوقات خوبه
باگ ها هم بیشتر مربوط به کوئیستاست البته battle pet باگه
انگلیسی زبان هم زیاد نیست ولی اغلب بلدن اگه ازشون چیزی بپرسی بت میگن

پره باگه ولی سیستم جدید تلنتو داره
باهاش میشه ساخت تا یه سرور درست بسازن

33505775
19-04-2013, 15:11
بازی رو از بلیز دان کردم ولی کم و بیش لگ داره ولی بیشتر اوقات خوبه
باگ ها هم بیشتر مربوط به کوئیستاست البته battle pet باگه
انگلیسی زبان هم زیاد نیست ولی اغلب بلدن اگه ازشون چیزی بپرسی بت میگن

پره باگه ولی سیستم جدید تلنتو داره
باهاش میشه ساخت تا یه سرور درست بسازن
من دفعه قبلی توش بازی کردم واسه آموختن قدرت ها مجبور بودی بری پیش ترینر

Arrowtic
19-04-2013, 15:16

توی سایت رسمی نوشته بودن اینو.البته فکر کنم تاکیدشون رو این بود که 5.1.0 نباید باشه.

Masoodegh
19-04-2013, 15:21
من دفعه قبلی توش بازی کردم واسه آموختن قدرت ها مجبور بودی بری پیش ترینر

از وقتی بازیو شروع کردم درست بوده
شانسم خوب بوده فیکسش کردن:n02:

fulldownloadcity
19-04-2013, 15:45
[QUOTE=fulldownloadcity;7592423]
طبق گفته سایت سرور میرید به لینک زیر و لانچر رو دانلود میکنید :
کپیش میکنید در محل نصب بازیو بعد اجراش میکنید.خود لانچر چیزای مورد نیاز رو دانلود میکنه و بازی شروع میشه و یوزر پستون در سایت بازیو میزنید.

پچتون باید 5.0.5 باشه.

توی سایت هرچی گشتم جایی realmlist رو نگفته و خود لانچر ترتیب همه چی رو میده وبرای اجرای بازی باید لانچر سرور پانداشان اجرا بشه.

در کل این پست منظورم لانچر سرور پانداشان بوده و نه لانچر خود WoW .

اینکه گفتید من انجام دادم نمیره داخلش این ارور می ده این هم عکسش ببینید

Masoodegh
19-04-2013, 16:18
اینکه گفتید من انجام دادم نمیره داخلش این ارور می ده این هم عکسش ببینید

فایل cache o WTF تو پوشه بازی حذف کن شاید درست شد

fulldownloadcity
19-04-2013, 17:10
بسیار سپاس گذارم یه سوال کوچلو من بازی آپدیت کنم بهخ نسخه 5.2 نسخه بازی من میشه WOW – Mists of Pandaria 5.2.0 – The Thunder king

Masoodegh
19-04-2013, 18:43
بسیار سپاس گذارم یه سوال کوچلو من بازی آپدیت کنم بهخ نسخه 5.2 نسخه بازی من میشه WOW – Mists of Pandaria 5.2.0 – The Thunder king

آره ولی تو این سرور تغییری نمی کنه باز همون 5.0.5 اجرا میشه

siiiiiiiiiina
19-04-2013, 21:08
چه سوالی داری دوست عزیز ؟
فروم مولتن بخش class ها > paladin خیلی میتونه کمکتون کنه

رفتم ولی تقریبا چیزی واسه ماکرو نداشت منم واسه همین اینجا سوال کردم

Masoodegh
19-04-2013, 21:22
رفتم ولی تقریبا چیزی واسه ماکرو نداشت منم واسه همین اینجا سوال کردم

برو به این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شاید ماکرو خوب پیدا کردی

luches
20-04-2013, 02:00
خوب مولتن که داره از چپ و راست میاره . به خاطر یک باگ ناجور Database ریلم نلتاریون مشکل پیدا کرده و دارن بک اپ رو دوباره بالا میارن . فقط خدا کنه بک اپ ساعتی باشه چون اگه روزانه باشه هر چی conquest با این لگ و دیلی جمع کردیم و گیر جدید امروز گرفتیم میپره :n28:

هنوز باگها اونقدر زیادن که 60% تیما ارنا شرکت نمیکنن. Feral druid تو کل یک ارنا فقط 60K dmg میزنه ولی هانتر 300K dmg میزنه. grounding totem شامن کار نمیکنه . boomkin در حد فندق dmg میزنه. blood DK هر death strike که میزنه برابر 30K critical هست در حالیکه باید ضعیفترین DK از نظر dmg باشه :n04: و دو برابر همه DK میزنه.

یونیتهایی که از همون ابتدا stealth هستند تو ارنا اصلا تو لیست مشخص نمیشن ( مثل rogue, druid.....) و شما تا زمانیکه اون یونیت از stealth در نیاد اصلا نمیدونی با کی طرفی و باید حدث برنی. rogue یک باگ بسیار وحشتناک داره که همه رو باهاش میزنه. اگر شما rogue رو نبینی و تو cloak بیا بزنه اصلا تو مانیتور شما rogue دیده نمیشه و فقط صدای backstab و critical میاد و اصلا نه rogue رو می بینی نه هیچی حتی تو ارنا همه اینطوریه......................اینا همش مال PVP بود. حالا خدا میدونه اوضاع کوئستها چطوری هست.
امروز frost wolf رو هم بردن رو 4.3.4 . امیدوارم هر چه سریعتر اوضاع رو جمع و جور کنن.:n29:

azaramir
20-04-2013, 09:23
راهی نداره لاگ رو تو بازی کمتر کرد
یه بار لاگ بودم هیرو مانک پاندا تو منطقه لول 6 بودم اسپیل پرش روزدم همون که قل میخوره طرف اینقدر قل خورد رفت رفتش تو duskwood حالا باید کلی زحمت بکشم با لاگ دو باره بیارمش تو منطقه لول اپ:n02::n02::n02:

Amir Hossein
20-04-2013, 10:47
سلام مجدد :31:

میگم بین وو ها کدومش بهتره؟
من شنیدم wolk بیشتر از همه طرف دار داره

بعد از همین wolk کدوم ورژنش از همه بهتره؟
من شنیدم 3.5.5a از همه بهتره دارم همینو میرم

یه توضیح کوچیک میدین

Iloveu-ALL
20-04-2013, 14:34
سلام مجدد :31:

میگم بین وو ها کدومش بهتره؟
من شنیدم wolk بیشتر از همه طرف دار داره

بعد از همین wolk کدوم ورژنش از همه بهتره؟
من شنیدم 3.5.5a از همه بهتره دارم همینو میرم

یه توضیح کوچیک میدین

اگه سرور بلیزارد رو به حساب نیاریم بهترینش از لحاظ جمعیت
(woltk (3.3.5a
cata اگه مولتن بتونه 4.3.4 رو فیکس کنه ، 4.3.4 !
بعد 4.3.4 ، 4.0.6
بعد از این 3تا پچ ، پچ های 2.4.3 ، 1.12 و mop

superviva
21-04-2013, 12:24
دوستان من سه تا سوال داشتم
1- چرا سایت blizz برای من باز می شه؟در صورتی که از هیچ قند شکنی استفاده نمی کنم isp من مبین نت هست
2- چرا blizz از سرور های free شکایت نمی کنه؟ امکانش رو نداره؟
3-اگه من بخوام تو blizz ثبت نام کنم کدوم کشور رو باید انتخاب کنم؟چون می دونید که ایران ......

Masoodegh
21-04-2013, 13:03
دوستان من سه تا سوال داشتم
1- چرا سایت blizz برای من باز می شه؟در صورتی که از هیچ قند شکنی استفاده نمی کنم isp من مبین نت هست
2- چرا blizz از سرور های free شکایت نمی کنه؟ امکانش رو نداره؟
3-اگه من بخوام تو blizz ثبت نام کنم کدوم کشور رو باید انتخاب کنم؟چون می دونید که ایران ......

1 isp مبین نت اینجوریه سایت باز می کنه ولی بازی نمی تونی کنی(احتمالا چیز پی ان وصل کردن).
2 چون مثل یه تبلیغ می مونه براش پلیرا واسه بازی ای که نمی شناسن پول خرج نمی کنن و می تونن بازی رو بسنجن و اگه خوششون اومد برن تو بلیز بازی کنن که بهتر هست.
3 بستگی به کشور چیز پی انت داره(از سایت pingtest میشه فهمید)

Amir Hossein
21-04-2013, 14:12
سلام
بخوایم تو بیلزارد بازی کنیم یه بار پول بیدم تمومه
یا نه
هر چند وقت یه بار باید پول داد؟

Masoodegh
21-04-2013, 14:42
سلام
بخوایم تو بیلزارد بازی کنیم یه بار پول بیدم تمومه
یا نه
هر چند وقت یه بار باید پول داد؟

هر دو ماه باید چیزی حدود 100 هزار تومن بدی

miladdarren
21-04-2013, 16:23
اقا اینجا کسی هست که blizzard بازی کنه؟نه این که قبلا بازی می کرده الان ترک کرده.یه سری سوال داشتم ممنون

33505775
21-04-2013, 20:52
اقا اینجا کسی هست که blizzard بازی کنه؟نه این که قبلا بازی می کرده الان ترک کرده.یه سری سوال داشتم ممنون
من بازی می کنم سوالی داشتید بفرمایید

superviva
21-04-2013, 21:09
دوستان کسی می دونه این error رو چه جوری می شه درست کرد؟لطفا متن error رو واسم ترجمه نکنید چون خودم می دونم چی نوشته می خوام ببینم راهی هست یا نه.خیلی خیلی ممنون می شم سریع پاسخ بدید

miladdarren
21-04-2013, 21:13
من بازی می کنم سوالی داشتید بفرمایید
می خاستم ببینم چه جوری می شه invite friend کرد ؟ایا می شه واسه یه account که starter edition هست دعوت نامه فرستاد اصلا کلن قاعده اش چه جوریه؟خیلی ممنون

33505775
21-04-2013, 21:41
می خاستم ببینم چه جوری می شه invite friend کرد ؟ایا می شه واسه یه account که starter edition هست دعوت نامه فرستاد اصلا کلن قاعده اش چه جوریه؟خیلی ممنون
منظورتون raf هستش . اگر هستش باید قبل از ساختن اکانت stater edition تون دعوت بشی و بعد با استفاده از اون دعوت نامه ای که به ایمیلت ارسال شده اکانتت را بسازی این جوری هر دو ماه که شارژ کنی اکانت دعوت کننده 30 روز شارژ می شه
نکات :
1- دعوت کننده باید موقع ثبت نام کشور UK را انتخاب کرده باشد
2- دعوت کننده باید استارتر نباشد و بتل چست را داشته باشد
3- روز های دعوت کننده موقع دعوت نامه فرستادن تمام نشده باشد

arash_gartal
22-04-2013, 02:01
من بازیم ورژنش 3.3.5 بود. آپدیت شد بازی ورژنش شده 4.0.0.12911
یعنی بدبخت شدم؟!! من تازه می خواستم شروع کنم.

miladdarren
22-04-2013, 04:17
منظورتون raf هستش . اگر هستش باید قبل از ساختن اکانت stater edition تون دعوت بشی و بعد با استفاده از اون دعوت نامه ای که به ایمیلت ارسال شده اکانتت را بسازی این جوری هر دو ماه که شارژ کنی اکانت دعوت کننده 30 روز شارژ می شه
نکات :
1- دعوت کننده باید موقع ثبت نام کشور UK را انتخاب کرده باشد
2- دعوت کننده باید استارتر نباشد و بتل چست را داشته باشد
3- روز های دعوت کننده موقع دعوت نامه فرستادن تمام نشده باشدf
با ابن حساب شما می تونید برای من دعوت نامه بفرستید؟لطفا

Amir Hossein
22-04-2013, 13:53
من چقدر مزاحم میشم :31:
بچه ها چطوری میشه بریم به یه قاره ی دیگه؟

Arrowtic
22-04-2013, 13:55
من چقدر مزاحم میشم :31:
بچه ها چطوری میشه بریم به یه قاره ی دیگه؟

شهرای اصلی اکثرشون کشتی یا زپلین دارن به مقصد های مشخص.
شما از کجا به کجا میخواید برید ؟

IIIXSubZeroXIII
22-04-2013, 15:25
سلام به همگی :n12:
خیلی از تاپیک دور بودم و دور خواهم بود تا 3 ماه دیگه که سربازی تموم شه :n27:
یه سوال ! الان من بخوام چیز پی ان بگیرم واسه بازی تو بلیز از کجا بگیرم (؟)

Amir Hossein
22-04-2013, 15:56
شهرای اصلی اکثرشون کشتی یا زپلین دارن به مقصد های مشخص.
شما از کجا به کجا میخواید برید ؟
من میخوام برم شهر های بالا تر ولی این سرزمین جلومو گرفته...
بهش که میرسم راه پیدا نمیکنم بالا تر برم...

بعد هم میخوام برم قاره ی kamimdor ولی راه پیدا نمیکنم
یه اسکله پیدا کردم ولی راهی برای رفتن نبود

مرسی از کمک :31:

Masoodegh
22-04-2013, 16:15
من میخوام برم شهر های بالا تر ولی این سرزمین جلومو گرفته...
بهش که میرسم راه پیدا نمیکنم بالا تر برم...

بعد هم میخوام برم قاره ی kamimdor ولی راه پیدا نمیکنم
یه اسکله پیدا کردم ولی راهی برای رفتن نبود

مرسی از کمک :31:

برای بالاتر رفتن تو استورم ویند تو یه قسمتی از شهر که ترینر mining o blacksmiting هم اونجان یه راه زیر زمینی هست که میره به Ironforge
بعد از اونجا بری به wetland (فک کنم) تا بری به بالا
تو اون اسکله هم یه پرتال به کالیمدور هست
این سایت هم شاید کمک کنه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amir Hossein
22-04-2013, 16:40
"استورم ویند" کجاست؟

ویرایش : پیدا کردم :31:

Masoodegh
22-04-2013, 16:43
"استورم ویند" کجاست؟

شهر اصلی Alliance
راستی Ally هستی دیگه؟

Amir Hossein
22-04-2013, 16:45
Ally یعنی چی؟
فقط میدونم آدم عادی و جنگنده هستم :31:
من دو روزه دارم بازی میکنم
زیاد بلد نیستم
تازه لولم 53 هستش

Masoodegh
22-04-2013, 16:55
Ally یعنی چی؟
فقط میدونم آدم عادی و جنگنده هستم :31:
من دو روزه دارم بازی میکنم
زیاد بلد نیستم
تازه لولم 53 هستش

تو بازی دو گروه هست یکی آلینس(Ally) و هورد
آدم یا Human جزو Allyـه
راستی یادم رفته بود بگم می تونی از تراول هم استفاده کنی (عکس سر پرنده داره رو نقشه) بعد هر کجا میخوای تو قاره می بردت

Masoodegh
22-04-2013, 17:10
یه سوال داشتم
وقتی می خوام برم دانجیون نفرات که کامل شد ورود به دانجیونو می زنم
بعد اعضای گروه هم اضافه می شه ولی نمی ره تو دانجیون
باید چیکار کنم تا بره تو دانجیون؟

farbod02
22-04-2013, 17:40
:n02:لطفا یکی بگه چه طوری میشه رفت اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir Hossein
22-04-2013, 17:41
برای بالاتر رفتن تو استورم ویند
تو یه قسمتی از شهر که ترینر mining o blacksmiting هم اونجان
یه راه زیر زمینی هست که میره به Ironforge
بعد از اونجا بری به wetland (فک کنم) تا بری به بالا
تو اون اسکله هم یه پرتال به کالیمدور هست
جایی که قرمز کردم کجا میشه؟

Iloveu-ALL
22-04-2013, 18:07
جایی که قرمز کردم کجا میشه؟

از guard های درون شهر اگه این ها رو سوال کنید توی نقشه به شما نشون داده میشه:
Profession Trainer > Mining
یا Profession Trainer > Blacksmithing

33505775
22-04-2013, 19:09
f
مشکل اینه که من موقع ساختن اکانت اینو نمی دونستم کشور را uk انتخاب نکردم

Masoodegh
22-04-2013, 19:39
یه سوال داشتم

کمک کنید لطفا

Iloveu-ALL
22-04-2013, 19:51
یه سوال داشتم

برای ورود به دانجن نیاز به یه tank ، به یه Healer و به 3تا dps ه اگه هر کدوم از اینا نباشن ، df جوین نمی خوره

Masoodegh
22-04-2013, 20:03
برای ورود به دانجن نیاز به یه tank ، به یه Healer و به 3تا dps ه اگه هر کدوم از اینا نباشن ، df جوین نمی خوره

همه هستن و جوین هم میشن ولی من نمیرم

Iloveu-ALL
22-04-2013, 20:10
همه هستن و جوین هم میشن ولی من نمیرم

هیچ اروری نمیده؟

Masoodegh
22-04-2013, 20:11
هیچ اروری نمیده؟

نه ارور نمی ده

Amir Hossein
22-04-2013, 20:34
بازم سلام
باو بازی انگار قاط زده
کوئست هامو رو نقشه نشون نمیده
show quest objective رو هم میزنم یازم نشون نمیده :worried:

Masoodegh
22-04-2013, 20:45
بازم سلام
باو بازی انگار قاط زده

اددون carbonite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داری؟ اگه نداری دان کن شاید کمکت کرد (ان زیپ کن بریز تو پوشه اددون)

Amir Hossein
22-04-2013, 21:07
اددون carbonite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داری؟ اگه نداری دان کن شاید کمکت کرد (ان زیپ کن بریز تو پوشه اددون)
این به wolk 3.5.5a میخوره؟
چکار میکنه؟

Arrowtic
22-04-2013, 21:08
نه ارور نمی ده

تست کردید که خودتون با پای پیاده برید دم دانجن ؟ یعنی 2 نفر برن بقیه رو Summon کنن.

( مدت هاست WoW نزدم حافظم در زمینه PvE تحلیل داره میره آخه شاید ماهی یه Raid میرفتم ! شایدم دو ماهی : دی)

Iloveu-ALL
22-04-2013, 21:08
نه ارور نمی ده

عجیبه!
تو چت باکس هم چیزی نمینویسه؟

Iloveu-ALL
22-04-2013, 21:09
بازم سلام
باو بازی انگار قاط زده

یکی از quest هاتون رو abandon کنی مشکل حل میشه :n01:

Iloveu-ALL
22-04-2013, 21:22
مدت هاست WoW نزدم حافظم در زمینه PvE تحلیل داره میره آخه شاید ماهی یه Raid میرفتم ! شایدم دو ماهی : دی

دلت میاد امیر pve به این باحالی رو نری! البته تو cata تم raid ها fire هستد که یکم اذیت می کنه. باس هاش هم بیشتر dragon هستن و تنوع کمه:n02: در عوض 3.3.5 pve سالاری داشت، مخصوصا raid فوق العاده icc با تم ice و lore music فوق العاده و همینطور boss های فوق العاده اش آدم رو تا نصف شب هم که شده میخ کوب می کرد! من واقعا لذت می بردم تو icc! اواخر متاسفانه تو icc 25m که وقتی که موقع زدن باس کمبت میشدم به مدت 5 مین لگ میشدم که واقعا نمی شد بازی کرد! یه بار هم بدون لگ icc 10m باس Rotface رو تانک کردم که واقعا لذت داشت!(یه مدت تو فاز این ozee ها بودم، کلا باهاشون حال میکنم:دی) یه بار دیگه هم یادم هست که 10 مین با پالادینم با پروفسور تک به تک زدم، لحظه ی آخر باید یه لحظه Divine Shield رو میزدم و میرفتم Abom میخوردم، بیشتر طول می کشید (Abom مخفف The Abomination همون big ungly thing ـه!) . آخر سرور وقتی Recount رو نشون دادن 30% اتک داده بودم تو 10m :n02:

Raid های Icc و Ruins of Ahn'Qiraj و Temple of Ahn'Qiraj در کل هرگز از ذهنم فراموش نمی شن واقعا فوق العاده بودن!!

Masoodegh
22-04-2013, 22:25
تست کردید که خودتون با پای پیاده برید دم دانجن ؟ یعنی 2 نفر برن بقیه رو Summon کنن.

( مدت هاست WoW نزدم حافظم در زمینه PvE تحلیل داره میره آخه شاید ماهی یه Raid میرفتم ! شایدم دو ماهی : دی)

نه

عجیبه!
تو چت باکس هم چیزی نمینویسه؟
فقط گفتوگوی اعضای گروه رو می نویسه
البته چن دیقه پیش زدم رفت بعضی وقتا میره بعضی وقتا نمی ره
فک کنم مشکل از سرور باشه (پانداشان)

این به wolk 3.5.5a میخوره؟
چکار میکنه؟
این یه نقشه با کلی امکانات بهت میده و بله می خوره
شما برای آموزش کامل می تونید برید به فروم پردیس وو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خیلی خوب و جامع هست(البته بعضی جاهاش واسه نسخه کاتالیزمه)

Iloveu-ALL
22-04-2013, 22:50
فقط گفتوگوی اعضای گروه رو می نویسه
البته چن دیقه پیش زدم رفت بعضی وقتا میره بعضی وقتا نمی ره
فک کنم مشکل از سرور باشه (پانداشان)

بغل mini map علامت df هست. موقع هایی هیچی نیومد که بری داخل رو اون علامت df کلیک چپ/راست کن بعد یک/دو گزینه میاد که اون رو بزنی میری داخل دانجن!

hossein2801
23-04-2013, 01:26
f

من میتونم برات بفرستم

avator20002000
23-04-2013, 01:36
بازم سلام
باو بازی انگار قاط زده
یه راه دیگشم اینه یه quest دیگه بگیر درست میشه.امروز برای منم پیش اومد

superviva
23-04-2013, 04:46
اقا من زدم luncher بازی رو به mop اپدیت کنه بعد رفتم تو فسمت connection information دیدم زده 22 گیگ می خواد دانلود کنه.این یعنی چی اخخخخخخه ؟؟؟؟ نسخه من 4.0.6 هست و خودش 22 گیگ حجم داره اونم بیاد روش می شه 44 گیگ.چرا این جوریه؟؟؟؟؟

Uglyhorde
23-04-2013, 05:49
دوستان کدوم سرور برای MOP بهتره؟؟
Sunreavers [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا
Pandashan [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arrowtic
23-04-2013, 06:15
من که میگم هیچ کدوم !
فلا همه سرورای پاندا در وضع وحشتناک بدی هستند با باگ هاشون .

Masoodegh
23-04-2013, 08:33
بغل mini map علامت df هست. موقع هایی هیچی نیومد که بری داخل رو اون علامت df کلیک چپ/راست کن بعد یک/دو گزینه میاد که اون رو بزنی میری داخل دانجن!

فقط Leave نوشته

اقا من زدم luncher بازی رو به mop اپدیت کنه بعد رفتم تو فسمت connection information دیدم زده 22 گیگ می خواد دانلود کنه.این یعنی چی اخخخخخخه ؟؟؟؟ نسخه من 4.0.6 هست و خودش 22 گیگ حجم داره اونم بیاد روش می شه 44 گیگ.چرا این جوریه؟؟؟؟؟

نه کلا فایلها رو جایگزین میکنه و میشه 22g

Sunreavers [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا
Pandashan [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط پانداشان mop داره اونم همونطور که دوستمون گفتن پره باگه ولی به هر حال من بازی می کنم مشکلی هم نداشتم باهاش
(باگ هم قسمتی از بازیست:n02:)

azaramir
23-04-2013, 10:01
دوستا ن پانداشان چه جوری بازی میکنید من تو بازی میرم خیلی لاگ میشم حتمی باید چیز پی ان استفاده کرد تو بازی فری گیت هم اگه همش باز باشه هر چند دقیقه قطع میشه:n06:

Amir Hossein
23-04-2013, 11:35
سلام
نمیشه این کاراکترمون رو از یه سروری به سرور دیگه انتقال بدیم؟

اگه نشه
وقتی یکی میخواد تو یه سرور دیگه شروع به بازی کنه باید از 0 شروع کنه؟

Masoodegh
23-04-2013, 11:46
دوستا ن پانداشان چه جوری بازی میکنید من تو بازی میرم خیلی لاگ میشم حتمی باید چیز پی ان استفاده کرد تو بازی فری گیت هم اگه همش باز باشه هر چند دقیقه قطع میشه:n06:

مال من که قطع نمی شه چه نسخه ای رو داری؟(جدیداش واسه من خوب کار نمی کنه فقط 7.27 کار می کنه)

سلام

اگه نشه

تو سروری که می خوای بری بگرد شاید داشته باشه ولی احتمالا باید یه هیرو لول 57 داشته باشی تو سرور جدیده

Iloveu-ALL
23-04-2013, 12:23
سلام

اگه نشه

بستگی به سروری که توش بازی می کنید داره که این قابلیت هست یا خیر.
تو بعضی سرور ها از یه ریلم به ریلم دیگه میشه!
بعضی موقع ها هم سرور مقابل برای جذب پلیر قابلیتی رو میزاره که بوسیله ی اون GM کارکتر شما رو از یه سرور دیگه کپی می کنه (دستور کار اینطوریه که شما یوزر-پسوردتون رو تو فلان سرور به GM می دید اون هم میره کارکتر شما رو میبینی بعد میاد تو سرور خودش کپی می کنه یعنی یه char جدید میسازه با مشخصات و آیتم های اون! حالا بعضی GM ها characterتون تو سرور قبلی رو delete می کنن بعضی GM ها نه)
اگر هم نشه بله باید از اول شروع کنید

یا

sunreavers فکر کنم پچ سرور 4.0.6 باشه ولی پچ های دیگه رو هم ساپورت می کنه!
pandashan هم هست ولی سرور خوبی نیست

superviva
23-04-2013, 12:23
خب این چه کاریه.چرا پچ هارو از ادامه ی 4.0.6 دانلود نمی کنه؟مگه من بیکارم بشینم 22 گیگ دانلود کنم؟؟اونم با این وضع اینترنت!!!

miladdarren
23-04-2013, 12:25
من میتونم برات بفرستم
دوست عزیز می شه دعوت نامه رو بفرستی؟فقط یه سوال این دعوت نامه تا چند روز اعتبار داره؟

Masoodegh
23-04-2013, 13:03
خب این چه کاریه.چرا پچ هارو از ادامه ی 4.0.6 دانلود نمی کنه؟مگه من بیکارم بشینم 22 گیگ دانلود کنم؟؟اونم با این وضع اینترنت!!!

منم بیکار نبودم ولی دانلود کردم و الان دیگه لازم نیست کلی وایسم تا نقشه دان شه تا اطرافمو ببینم
شما می تونی پچ ها رو جداگانه دانلود کنی و بعد از کپی تو پوشه بازی و لانچر بلیزو اجرا کنی بعد از چند دیقه خودش تبدیل میشه

Amir Hossein
23-04-2013, 13:48
تو سرور های ایرانی این قابلیت هست؟
من سروری که بازی میکنم زیاد آنلاین نداره :31: (از علائم نوب بودن:31: )

بعد یه سوال دیگه (چقدر من میپرسم)
اینکه الان من دارم 3.5.5 بازی میکنم و یه ورژن بالاتر هم هست
اون برتریش نسبت به این چیه؟
اگه باگ کمتر داره چرا همه همونو نمیرن

و اگه من بخوام اونو برم
باز از 0 باید برم؟
چه مکافاتیه :31:

superviva
23-04-2013, 13:56
دوستان من اولین بار کی 4.0.6 رو اجرا کردم نقشه هیچ جایی رو نداشت منم باید کلی وای می سادم که نقشه ها دانلود بشه ولی الان دیگه نقشه ها کامل دانلود شده. حالا الان که نسخه 4.3.4 رو گرفتم دوباره همون مشکلو داره نقشه هیچ جایی رو نداره حالا سوال من اینه که این نقشه ها که دان می شه تو کدوم پوشه ذخیره می شه؟می خوام از اونا کپی بگیرم بریزم تو 4.3.4 که دوباره نیازی به دانلود مجدد نباشه.ممنون

Masoodegh
23-04-2013, 14:27
من سروری که بازی میکنم زیاد آنلاین نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (از علائم نوب بودن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

اگه باگ کمتر داره چرا همه همونو نمیرن

و اگه من بخوام اونو برم
باز از 0 باید برم؟
چه مکافاتیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه سروری بازی می کنید؟
اون داستانش فرق می کنه و نژاد وارگن و گابلین بهش اضافه میشن و تغییرات ظاهری
باگ هم مربوط به سرورا هست نه نسخه بازی همین 3.3.5 باگش تو سرورا کمتره
و باید از 0 شروع کنید

دوستان من اولین بار کی 4.0.6 رو اجرا کردم نقشه هیچ جایی رو نداشت منم باید کلی وای می سادم که نقشه ها دانلود بشه ولی الان دیگه نقشه ها کامل دانلود شده. حالا الان که نسخه 4.3.4 رو گرفتم دوباره همون مشکلو داره نقشه هیچ جایی رو نداره حالا سوال من اینه که این نقشه ها که دان می شه تو کدوم پوشه ذخیره می شه؟می خوام از اونا کپی بگیرم بریزم تو 4.3.4 که دوباره نیازی به دانلود مجدد نباشه.ممنون

data==> cache

Amir Hossein
23-04-2013, 14:40
چه سروری بازی می کنید؟
و باید از 0 شروع کنید

خیلی ممنون بابت راهنمایی
آشنا گیم بازی میکنم
حالا شما همین 3.5.5 رو پیشنهاد میکنین؟

راستی من یه یه خرس خریدم 600 تا طلا :|
برای من که تازه شروه کردم خیلی زیاده این پول
ولی نمیدونم با اسب قبلیم چه فرقی داره
اسبم هم با همین سرعت میرفت
این همه پول دادم برا چی پس : (

Arrowtic
23-04-2013, 15:03
خیلی ممنون بابت راهنمایی
آشنا گیم بازی میکنم

راستی من یه یه خرس خریدم 600 تا طلا :|
برای من که تازه شروه کردم خیلی زیاده این پول
ولی نمیدونم با اسب قبلیم چه فرقی داره
اسبم هم با همین سرعت میرفت

اگه تحمل باگ دارید کاتا وگرنه 3.3.5 .(البته برای این میگم که جدیدتره ولی از نظر لذت 3.3.5 یه چی دیگه بود)

شما لول چندی ؟ اصولا Mount های مختلف فرقی در سرعتشون نیست(به غیر از اون هایی که واسه لول 20 بودن) و فقط برای خوشگلیه.(هیچ وقت دعوا های توی OS سر اون Dragon که میفتاد یا دعواهای VoA سر اون ماموت رو یادم نمیره ! )
البته بعضیاشون چند نفره هستند مثل موتور و ماموت . موتور خریدنیه ماموت هم هم خریدنی هم دراپ شدنیه.(ماموت 3 نفر میگیره موتور 2 نفر )

Masoodegh
23-04-2013, 15:13
خیلی ممنون بابت راهنمایی
آشنا گیم بازی میکنم

این سرور فان هست و نمی شه
من پیشنهاد میکنم تو سرور های فان بازی نکنید چون هیچ وقت نمی تونید بازی رو درست یاد بگیرید
می تونید برید اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و یه سرور بلیزلایک پیدا کنید پیشنهاد خودم هم irgs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست
آره چون واسه نسخه های بالاتر سرور خوب کمه
واسه قشنگیش :n02:

Amir Hossein
23-04-2013, 15:30
اگه تحمل باگ دارید کاتا وگرنه 3.3.5 .(البته برای این میگم که جدیدتره ولی از نظر لذت 3.3.5 یه چی دیگه بود)

شما لول چندی ؟ اصولا Mount های مختلف فرقی در سرعتشون نیست(به غیر از اون هایی که واسه لول 20 بودن) و فقط برای خوشگلیه.(هیچ وقت دعوا های توی OS سر اون Dragon که میفتاد یا دعواهای VoA سر اون ماموت رو یادم نمیره ! )
البته بعضیاشون چند نفره هستند مثل موتور و ماموت . موتور خریدنیه ماموت هم هم خریدنی هم دراپ شدنیه.(ماموت 3 نفر میگیره موتور 2 نفر )

آها
پس همینو میرم
لولم 53 هستش.خیلی ضد حال خوردم.600 تا طلا رو به فنا دادم رفت
این mount ها کلا به نظرم آهسته میرن :31:
زیاد کار راه انداز نیستن :31:

من پیشنهاد میکنم تو سرور های فان بازی نکنید چون هیچ وقت نمی تونید بازی رو درست یاد بگیرید
می تونید برید
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و یه سرور بلیزلایک پیدا کنید پیشنهاد خودم هم
irgs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هست
آره چون واسه نسخه های بالاتر سرور خوب کمه
واسه قشنگیش
:n02:
برم یه سرور دیگه؟!؟!؟!
بی خیال من حوصله ندارم باز لول آپ کنم
========
اگه برا خوشگلیه من از این اسب مشکیا میخوام :31:
کجا دارن؟
نمیشه خرسمو بفروشم؟

Masoodegh
23-04-2013, 15:45
آها
پس همینو میرم
لولم 53 هستش.خیلی ضد حال خوردم.600 تا طلا رو به فنا دادم رفت
این mount ها کلا به نظرم آهسته میرن :31:
زیاد کار راه انداز نیستن :31:

برم یه سرور دیگه؟!؟!؟!
بی خیال من حوصله ندارم باز لول آپ کنم
========
اگه برا خوشگلیه من از این اسب مشکیا میخوام :31:
کجا دارن؟
نمیشه خرسمو بفروشم؟

شاید Riding رو ترین نکردید کنار همون جا که مونت می فروشن ترینر هست

لول آپ تو این سرور زیاد هم سخت نبوده البته

من کلا جای اسب بلد نیستم
نه نمیشه

Iloveu-ALL
23-04-2013, 16:08

به ایرانی با خارجی بودن سرور ربط نداره!
تو آشنا گیم که این قابلیت realm به realm وجود نداره چون کلا یک realm داره!
قابلیت تغییر realm رو سرور های کمی میزارن. قابلیت سرور به سرور هم خیلی کم دیده شده، هیچ وقت یک سرور نمیاد قابلیت تغییر از سرور خودش به سرور دیگه رو بزاره چون به ضرر خودش میشه.

من سروری که بازی میکنم زیاد آنلاین نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (از علائم نوب بودن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
400-600 نفر بد نیست.

منظورتون کاتایه؟ اون خوبیش بیشتر بخاطر جدید تر بودنه (2 نژاد بیشتر ، مانت های جدید ، جاهای جدید و ...) چیز های دیگه 3.3.5 میشه گفت سر تره.

همینطور اون موشکی که تو کاتا اضافه شد و قابلیت fly هم داره.
و حالت گوزن druid که تو پاندا اضافه شد که druid میتونه یکی رو سواری بده.

سلام دوست عزیز برای چی می گید سرور آشنا گیم فانه؟
فقط لول آپش آسونه!

می تونید برید اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و یه سرور بلیزلایک پیدا کنید پیشنهاد خودم هم irgs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست
تو سایت gametop100.ir خیلی از سرور های خوب ایرانی نیستن!

Amir Hossein
23-04-2013, 16:25
من چند روز پیش که دیدم wowzone
2000 نفر آن داشت ولی الان کم تر شده گویا , امروز 150 نفر بود
همین آشنا خوبه الان یه 400 نفری داره
چون من با این وضعیت نتم (ترافیکم زود تموم میشه) + عدم وجود اعصاب :31: برای لول آپ شدن
نمیتونم سرور های دیگه رو با اون سرعت کم لول آپ برم

یه نگاه به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کردم
نمیشد از آشنا انتقال داد
اگه میشد , تو آشنا لول آپ میکردیم بعد انتقال میدادیم اینجا :31:

راستی:
نمیشه چیت زد؟
یکی به من گفت چرا چیت نمیزنی؟
بن نمیشم؟

Arrowtic
23-04-2013, 16:36
من چند روز پیش که دیدم wowzone
2000 نفر آن داشت ولی الان کم تر شده گویا , امروز 150 نفر بود
همین آشنا خوبه الان یه 400 نفری داره
چون من با این وضعیت نتم (ترافیکم زود تموم میشه) + عدم وجود اعصاب :31: برای لول آپ شدن
نمیتونم سرور های دیگه رو با اون سرعت کم لول آپ برم

یه نگاه به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کردم
نمیشد از آشنا انتقال داد
اگه میشد , تو آشنا لول آپ میکردیم بعد انتقال میدادیم اینجا :31:

راستی:
نمیشه چیت زد؟
یکی به من گفت چرا چیت نمیزنی؟
بن نمیشم؟

چیت نزن خیلی بده : دی
اگه سرور سرور خوبی باشه Anti Cheat داره که به محض زدن چیت بنت میکنه.
آنتی چیت نداشته باشه هم بازم چی نزن نمیذاره بازیو یاد بگیری.

یه نصیحت از طرف کسی که مدت نسبتا زیادی رو توی سرور ایرانی(WoWZone) گذرونده : سرور فقط خارجی,اگه خیلی لگی هم بازی نکنی بهتره.با ایرانی جماعت نمیشه بازی کرد , یه BG درست نمیشه رفت انقدر نوبن , یه Raid رو نمیشه عین آدم تموم کرد انقدر نینجا زیاده.کلا اعصاب رو نابود میکنن.حالا میگیم نوب ایراد نداره , ولی دیگه با جماعت چیتر و نوب هایی که ادعا هم دارند نمیشه بازی کرد !
کلا الآن تنها سرور خوب به نظرم مولتنه بقیه سرور ها دیگه پرت پرتن.

هیچ وقت یک سرور نمیاد قابلیت تغییر از سرور خودش به سرور دیگه رو بزاره چون به ضرر خودش میشه.
سرور دهنده قابلیت رو نمیذاره , سرور گیرنده این کارو میکنه به این صورت که شما یوزر پس یا نمیدونم لینک آرموری کاراکترتو میدی و با انجام یه سری مراحل ثابت میکنی مال خودته اون کاراکتر و برای شما یه کاراکتر عین اون با همون آیتما میسازه سرور جدید و کلا سرور قبلی نقشی نداره.

Amir Hossein
23-04-2013, 16:49
والا من تو این بازی نوب هستم ولی خوشبختانه ادعایی ندارم :31:
چیت هم که تو بازی آفلاین نمیزنیم آنلاین که جای خود دارد
حالا این مولتن خارجیه دیگه؟
چجوریاس؟ لینکی ازش داری؟

superviva
23-04-2013, 16:50
چه سروری بازی می کنید؟
و باید از 0 شروع کنید

data==> cache
این پوشه ای که شما گفتی 8 گیگه نمی دونید کدوم فایل ها نقشه هستن که فقط اونارو کپی کنم؟؟؟

Arrowtic
23-04-2013, 16:56
والا من تو این بازی نوب هستم ولی خوشبختانه ادعایی ندارم :31:
چیت هم که تو بازی آفلاین نمیزنیم آنلاین که جای خود دارد
حالا این مولتن خارجیه دیگه؟
چجوریاس؟ لینکی ازش داری؟

خارجیه
هم 3.3.5 ریلم داره هم کاتا.
مشکل پینگ نداشته باشید عالیه . 3.3.5 ش خیلی فیکسه.
پست اول تاپیک لینکش هست با توضیحات.
رفتی 3.3.5 من یه کاراکتر دارم توش میتونم باهاش در حد وسعم پول بفرستم برات : دی ( حداقل 10000 تا میتونم بفرستم برات چون خودم دیگه بازی نمیکنم,کلا همه کاراکترای 3.3.5 من رو هم حدود 200000 تا دارن که البته به رفیقم قول دادم بیشترشو بدم بهش بره آرمور 264 بخره)
کاراکترای من توی ریلم Deathwing هستند .
اسم کاراکتر اصلیم هم Arrowtic هست هانتر هورد . یه چندتا دیگه هم دارم کاراکتر که باهاشون بازی نمیکنم.( به غیر از Priest م به نام Demon )
اگه خواستی اونجا بازی کنی(پینگت خوب بود) به یکی از این دو تا ترجیحا هانتر Mail بزن تو بازی تا اسمتو ببینم و بفرستم.(البته در یاهو هم میتونی اسم کاراکترتو بگی : دی )

Masoodegh
23-04-2013, 17:48
این پوشه ای که شما گفتی 8 گیگه نمی دونید کدوم فایل ها نقشه هستن که فقط اونارو کپی کنم؟؟؟

نه فقط همین قدر می دونم

superviva
23-04-2013, 18:26
نه فقط همین قدر می دونم
نگاه که کردم بعضی از اون فایل هارو اسمشو نوشته sound cache فک نمی کنم اونا نقشه باشه درسته؟

Masoodegh
23-04-2013, 18:45
نگاه که کردم بعضی از اون فایل هارو اسمشو نوشته sound cache فک نمی کنم اونا نقشه باشه درسته؟

patch-base-16309.MPQ
patch-base-16516.MPQ
patch-base-16650.MPQ
patch-base-16016.MPQ
اینا اصلیاشه (البته شاید بعضیاش تو بازیت نباشه چون مال من 5.2.0ـه

hossein2801
23-04-2013, 21:00
دوست عزیز می شه دعوت نامه رو بفرستی؟فقط یه سوال این دعوت نامه تا چند روز اعتبار داره؟

دقیقا نمیدونم ولی فکر کنم ۱ماه باشه
اگه جدا قصد داری بیای بلیز بگو برات بفرستم چون برای خیلیا فرستادمو بیخیال شدن و تعداد دعوت نامه های منم محدوده

amirj2
24-04-2013, 10:40
سلام...من می خوام تو بازی سرعت هیروم بالا بره سریع تر حرکت کنم ولی نمی دونم چه جوری بوت بخرم....یکی راهنمایی کنه ..یه عکسی چیزی بده (در ضمن سرور cata 4.0.6 بازی می کنم):n13:
یه سوال دیگه.(مهم)..وسط بازی بودم .... داشتم بازی می کردم...یه نفر اومد..گفت lvlup کن...من گفتم سخته! بلد نیستم اینا.....بعدش منو برد یه جایی کلی گرگ آدم اونجا بود...چنتا att دادم..ل و لم شد 12 ..بعد یه دفعه یه کاری کرد...lvlm رفت 85 !!!:n04: گفت بقیش با خودت کسی میدونه این کی بوده:n15: ؟؟ یا چی جوری این کارو کرده؟؟:n29:

Masoodegh
24-04-2013, 10:56
سلام...من می خوام تو بازی سرعت هیروم بالا بره سریع تر حرکت کنم ولی نمی دونم چه جوری بوت بخرم....یکی راهنمایی کنه ..یه عکسی چیزی بده (در ضمن سرور cata 4.0.6 بازی می کنم):n13:
یه سوال دیگه.(مهم)..وسط بازی بودم .... داشتم بازی می کردم...یه نفر اومد..گفت lvlup کن...من گفتم سخته! بلد نیستم اینا.....بعدش منو برد یه جایی کلی گرگ آدم اونجا بود...چنتا att دادم..ل و لم شد 12 ..بعد یه دفعه یه کاری کرد...lvlm رفت 85 !!!:n04: گفت بقیش با خودت کسی میدونه این کی بوده:n15: ؟؟ یا چی جوری این کارو کرده؟؟:n29:

احتمالا باید آیتمایی بگیری که Agilityت رو بالا ببرن

azaramir
24-04-2013, 11:27
اون اسمش بوت نیست بهش میگن MOUNTکه سوارش میشه دونوع هم هستند زمینی با هوای که رو زمین حرکت میکنن با روی هوا پرواز میکنن
احتمالا جیم بوده اومده کمکت کرده شدی 85 یا یه چیتر بوده کردتت 85
بهتر بچسبی به یکی که بلده تا بازی رو یاد بگیری اینجوری بخوای بری جلو هیچی از بازی متوجه نمیشی

Amir Hossein
24-04-2013, 16:20
دوستان خواهشا یه دستی برسونین:31:
1-من لولم 55 هست
2-اکثر کوئست هام افتاده قاره ی سمت چپ
3-تقریبا لب تمام اسگله هایی که بلد بودم رفتم ولی کسی نبود تا منو ببرخ اون قاره
4-تو شهر دالاران هم چند تا پورتال بود ولی هیچکدوم منو به اون قاره نبرد
چطوری برم اونور ؟ :31:

Arrowtic
24-04-2013, 16:26
1-من لولم 55 هست

Horde یا Ally ?
میخواید برید Kalimdor دیگه ؟

Amir Hossein
24-04-2013, 16:27
ally
بله بله
راستی بازی هر ساعت حدودن چقدر حجم ترافیک میبره؟

Iloveu-ALL
24-04-2013, 16:32
1-من لولم 55 هست

اگه آشنا گیم هستید برای لول 55 میتونید برید WinterSpring یا Un'Goro Crater
از لول 58-59 هم برید outlands
البته آشنا گیم اکه لول 40 شدید میتونید به GM تیکت بزنید که لول 80تون کنه. از اون علامت سوال پایین صفحه میتونید تیکت بزنید.
از کشتی booty bay میتونید به barens برید! وقتی رفتید booty bay باید منتظر کشتی بمونید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جنوبی ترین نقطه Eastern Kingdom !
شهرهای Darnassus و Exodar تو قاره ی Kalimdor قرار دارند.

متغیره! حدودا 15-20 مگ

Arrowtic
24-04-2013, 16:34
ally
بله بله

شما میری شهر Booty Bay یه کشتی داره(باید صبر کنی بیاد) سوارش میشی میری Barrens که در Kalimdor هست .
میتونی هم بری Darnassus از طریق کشتی های Stormwind .
خیلی کم .

Amir Hossein
24-04-2013, 18:02
یعضی از این دشمنا وسط مبارزه جادو مادو میزنن ما کند میشیم:31:
دارو دوایی نیست مارو در مقابل این چیزا واکسینه کنه؟

Arrowtic
24-04-2013, 18:23
یعضی از این دشمنا وسط مبارزه جادو مادو میزنن ما کند میشیم:31:
دارو دوایی نیست مارو در مقابل این چیزا واکسینه کنه؟

نه فقط بعضی Class ها اسپل دارند برای این کار.
مثلا هانتر Master's Call و پالادین هم Hand of Freedom و یا Druid ها هم Shapeshift . در لول های بالاتر هم یه Trinket هست به نام مدالیون که با زدنش از استان , Fear , Slow و اینجور موارد آزاد میشید که البته کسی برای Slow اون رو نمیزنه.

farbod02
24-04-2013, 18:50
آقا لطفا یکی که 4.3.4 بازی کرده بیاد بگه چه جوری میشه molten front رفت :n14: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Uglyhorde
24-04-2013, 21:11
دوستان من زدم wow به 5.2.0 آپدیت بشه 5 درصد که شد وقتی رو پوشه wow کلیک راست کردم و گزینه properties رو انتخاب کردم دیدم نوشته size on disk: 44 gg و size: 20 gig در حالی که هنوز 21 gig مونده دانلود تموم بشه؟چرا این جوریه؟یعنی چی این؟

Masoodegh
24-04-2013, 21:44
دوستان من زدم wow به 5.2.0 آپدیت بشه 5 درصد که شد وقتی رو پوشه wow کلیک راست کردم و گزینه properties رو انتخاب کردم دیدم نوشته size on disk: 44 gg و size: 20 gig در حالی که هنوز 21 gig مونده دانلود تموم بشه؟چرا این جوریه؟یعنی چی این؟

برعکس ننوشتی ؟
آخه مال من size on disk 20گیگ بود
دانلود که تموم شد میشه 22 گیگ

sepand_salehi
24-04-2013, 22:23
دوستان کسی مونستر بازی می کنه؟ اگه آره آیا باگ این سرور زیاد نداره؟
من خیلی از کودست هاش رو نمی تونم پیش برم. یه جا باید یه ببره رو تو یه ناحیه بکشم ، حدود 7 تا 8 بار اون ناحیه رو گشتم ببره نبود. یه جا دیگه باید یه مجموعه استخوان رو با بمب داغون کنم ، هر چی می زنم داغون نمی شه. یه جا دیگه باید 15 تا دشمن رو تو یه ناحیه بکشم که دو حالت داره. یا تو کودست هر چی می کشم به تعداد کشته ها اضافه نمی کنه یا اینکه اصلا اون دشمن ها تو اون ناحیه نیستن.
بدجوری اعصابم رو خورد کرده. آیا مشکل از باگ سروره یا بازی من هست؟

امکان انتقال شخصیت به کدام سرور وجود داره؟ آیا می تونم شخصیتم رو به مولتن انتقال بدم؟

farbod02
24-04-2013, 22:36
من مانستر بازی میکنم باید بگم یکی از بهترین سرورای 4.3.4 که تا به حال توش بودم باگش هم خیلی کمه و درباره اون سوال دومتون میتونین کارکترتونو انتقال بدین ولی باید پول بدین برای انتقال مثلا تو مانستر 50 donate point میخواد

sepand_salehi
24-04-2013, 22:45
من مانستر بازی میکنم باید بگم یکی از بهترین سرورای 4.3.4 که تا به حال توش بودم باگش هم خیلی کمه و درباره اون سوال دومتون میتونین کارکترتونو انتقال بدین ولی باید پول بدین برای انتقال مثلا تو مانستر 50 donate point میخواد

مونستر قبلا 4.0.6 بود که اول یه بار به 4.3.4 ارتقا داد. اما مجددا به خاطر باگ زیاد به 4.0.6 برگشت و الان حدود دو سه هفته هست که به 4.3.4 ارتقا داده. واسه همین من احتمال می دم که این مشکلاتی که دارم به خاطر باگ بازی است. تو فروم این سایت هم این مشکلات رو صبح مطرح کردم که تا بعدازظهر جوابی بهش داده نشد و الان که می خواهم وارد سایت مونستر شوم می زنه که دسترسی فعلا محدود شده. (هرچند که با ترجمه گوگل می شه بالا اورد :) )
شما خودتون به تازگی در این سرور به هیچ باگی برنخوردید؟

Masoodegh
25-04-2013, 07:55
لتنسی home o world منظورش چیه؟
بعدم می خواستم بدونم اگه لتنسی home 450 و world 520 باشه می ارزه بلیز تو سرور آمریکا بازی کرد
آخه متاسفانه بازیم USـه
یا اینکه باید نسخه gb رو دانلود کنم دوباره؟

Arrowtic
25-04-2013, 08:26
دوستانی که میخوان نسخه 4.3.4 رو دانلود کنند من بهشون تورنت زیر رو معرفی میکنم :

(این تورنت رو یکی از دوستان به نام Pure Energy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به من معرفی کردن)

خودم الآن دانلودش تموم و تست کردم و کاملا سالمه و تو بازی میره .
12 گیگ هست کلا در 4 پارت.

A L I E N
25-04-2013, 10:38
کی میتونه به من هانتر یاد بده ؟:n28:
یه توضیحاتی راجبه استفاده از لول ها توی دوئل مثلا ( من هانترم ست قوی هم دارم (127k( در حد دث نایت 95 k خودم نیست :| (از نظر اتک دادن )
تازشم موقع دوئل ها اینقد استان و کند میشم نمی تونم کار کنم منو میزنن ::((((((

Masoodegh
25-04-2013, 10:46
یه توضیحاتی راجبه استفاده از لول ها توی دوئل مثلا ( من هانترم ست قوی هم دارم (127k( در حد دث نایت 95 k خودم نیست :| (از نظر اتک دادن )

بگو با چه نسخه ای بازی میکنی تا بتونن کمکت کنن

A L I E N
25-04-2013, 13:54
4.3
سرور مونستر
ریلم مونستر:n28:

Arrowtic
25-04-2013, 14:04

تلنت ؟
شما باید کایت کردن رو یاد بگیرید . از Trap هاتون کمال استفاده رو ببرید , اگه Slow شدید هم Master's Call بزنید Cooldown ش پایینه . حریفو توی محوطه اون Trap که Slow میکنه بچرخونید هی وبا Pet تون استانش کنید . اگه خیلی نزدیک شد Deterrance دارید که بزنید . در مواقعی که حریف اومد نزدیکتون حواستون باشه که Disengage دارید برای زدن , همیشه Interrupt کنید اسپل هاشونو با استفاده از Scatter Shot و Silencing Shot و اگه پتتون Ravager هست با استفاده از اسپل اون , اگه روتون چیزی Cast میکردن Faint Death فراموش نشه . اون اسپلی که همه Cooldown ها رو از بین میبره هم خیلی مهمه برای Burst کردن و اگه به موقع بزنیدش میتونید وحشتناک دمیج بدید .
یادتون نره که Steady Shot رو به Aspect of Fox ماکرو کنید . ( تو یه پست آموزش اینو داده بودم یه سرچ کنید پیداش میکنید )

اینایی که من گفتم برای تلنت Marksmanship هست که از قسمت Survival تا اون Entrapment گرفته باشه .

در کل هانتر Class خیلی عالی هست و خیلی بازی باهاش لذت بخشه به طوری که من در طول چندین سالی که بازی میکردم WoW رو , شاید 90 درصدشو با هانتر هام بازی میکردم .

موقع CC های خفن هم از Medallion استفاده کنید .

A L I E N
25-04-2013, 14:39
مرسی داداش عالی بود

ماکرو ها رو توی همین تاپیک آموزش دادی یا جداگونه است ؟
اینجا سرچ کردم ندیدم آخه :n27:

Arrowtic
25-04-2013, 14:50
خواهش میکنم !
سه پست زیر رو بخونید :

teragonet
25-04-2013, 16:28
بچه ها از کجا میشه همه موسیقی های wow رو دانلود کرد ؟؟؟

sepand_salehi
25-04-2013, 21:45
این کوئست هایی که به صورت group باید انجام داد چجوری باید پیش ببریم؟ باید برم مخ چند تا بازیکن رو بزنم تا تیمی کودست رو پیش ببرم یا نه انفرادی هم می شه؟

Arrowtic
25-04-2013, 21:56
این کوئست هایی که به صورت group باید انجام داد چجوری باید پیش ببریم؟ باید برم مخ چند تا بازیکن رو بزنم تا تیمی کودست رو پیش ببرم یا نه انفرادی هم می شه؟

بسته به لولتون داره وقتی میگیریدشون اگه لولتون در حده همون کوئست باشه باید چندنفری برید ولی اگه نمیتونید میشه اول کوئست های دیگه رو برید خوب لول آپ بشید بعد برید تکی اون کوئستو انجام بدید .

T.Eftekhari
26-04-2013, 10:08

مخ یه لول بالا رو بزن تو اولین اتک و بده اون بعد می کوشتش بعد کوست واست تکمیل می شه

Masoodegh
26-04-2013, 10:45
برای ساخت Guild باید چیکار کرد؟(باید بری پیش Guild master بعدشو دقیق نمی دونم)
گلد زیاد می خواد؟

Arrowtic
26-04-2013, 10:49
برای ساخت Guild باید چیکار کرد؟(باید بری پیش Guild master بعدشو دقیق نمی دونم)
گلد زیاد می خواد؟

میرید پیش گیلد مستر و ازش یه نامه میگیرید و میدید به 10 نفر امضا کنند بعد نامه رو پس میدید .(برای امضا هم رو شخص مورد نظر کیک میکنید بعد رو نامه رایت کلیک میکنید )
پولش یادم نیست .

البته مطمئن نیستم ولی فکر کنم توی کاتا دیگه نیازی به نامه نیست و از همون قسمت گیلد میتونید بسازید .(مثل آرنا توی کاتا البته گیلد رو مطمئن نیستم)

Masoodegh
26-04-2013, 12:30
حالا که گیلد ساختم چرا لول گیلدم باز یکه؟
برای دعوت هیروهای دیگه باید چیکار کنم؟
اگه تو پنل گیلد add member رو بزنم درسته؟

Iloveu-ALL
26-04-2013, 12:37
حالا که گیلد ساختم چرا لول گیلدم باز یکه؟
برای دعوت هیروهای دیگه باید چیکار کنم؟
اگه تو پنل گیلد add member رو بزنم درسته؟

باید اعضای گیلد quest و اینا برن تا گیلد xp بگیره بعد لول گیلد میره بالا.
بله add member بعد نام پلیر

masoud93
26-04-2013, 13:34
سلام.

قضیه سرور Warsong تو مولتن چیه ؟
هیرو که میسازی از لول 85 شروع میشه ...

Masoodegh
26-04-2013, 14:13
سلام.

ریلم مخصوص آرنا ساخته تا مستقیم بدون لول آپ برن آرنا

Masoodegh
26-04-2013, 15:43
می خواستم بدونم نینجا چیکار می کنه؟
مثلا تو دانجیون و رید همش need میزنه؟

Arrowtic
26-04-2013, 16:11
می خواستم بدونم نینجا چیکار می کنه؟
مثلا تو دانجیون و رید همش need میزنه؟

بله برای آیتمایی که نیاز نداره هم حتی Need میزنه.یه حالت دیگه هم اینه که مثلا تو مولتن یه روشی بود رئیس Raid بعد از کشتن Surfang کل اون Chest رو واسه خودش Loot میکرد و همه آیتما به خودش میرسیدن.(خیلیا اینطوری DBW رو به دست اوردن)

ezio7
26-04-2013, 16:47
بله برای آیتمایی که نیاز نداره هم حتی Need میزنه.یه حالت دیگه هم اینه که مثلا تو مولتن یه روشی بود رئیس Raid بعد از کشتن Surfang کل اون Chest رو واسه خودش Loot میکرد و همه آیتما به خودش میرسیدن.(خیلیا اینطوری DBW رو به دست اوردن)
از جمله خود من چه حالی میداد من بره خودم با 3 تا از رفیقام اینجوری dbw گرفتم کلن تو wotlk بیشتر رید تا باس سوم دووم میاورد بعد همه لیو میکردن

Masoodegh
26-04-2013, 16:50
اگه کسی پانداشان بازی میکنه اسم هیروشو پ خ کنه
دلم پوسید پیش این زبون نفهما(شایدم برعکس باشه:n02:)

A L I E N
26-04-2013, 17:27
آقا end of timeچجوری باید رفت:n27:
راستش من امروز رفتم ها باسش رو هم زدیم ولی سامون شدم و خودم نفهمیدم از کجا و چجوری باید رفت:n02:

Iloveu-ALL
26-04-2013, 17:41
سلام.

بعضی از سرور ها لول آپشون رو 3x میزارن بعضی ها 10x میزارن بعضی اصن لول آپ نمیزارن که میشه اینه Warsong!
به این نوع سرور ها instant 85 میگن و این سرور ها pvp هستند و فقط آره نا و bg و duel دارن و همینطور کشتن دشمن تو فضای آزاد.
بعضی از instant 85 ها raid و dungeon هم داره که جنبه fun داره.
این سرور ها بیشتر برای Test به کار میره

برای دومی باید Leader حالت loot رو از Group loot به Raid Master (اگه اشتباه نکنم) تغییر بده.
ninja pull هم داریم. همونطور که از اسمش پیداست به کشیدن boss ها وقتی تانک نیستی و raid آماده نیست.

Masoodegh
26-04-2013, 20:39
آقا end of timeچجوری باید رفت:n27:
راستش من امروز رفتم ها باسش رو هم زدیم ولی سامون شدم و خودم نفهمیدم از کجا و چجوری باید رفت:n02:

اینجا رو ببین شاید کمکت کرد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای بانک گیلد بیشتر چه آیتمایی بزارم؟
آیتمای سبز و آبی و ... که از دانجیون گیرم میاد خوبه؟
و مدالیون فقط واسهArena o BG کار میکنه؟

M A X I M U M
27-04-2013, 09:13
سلام دوستان

من تا همین اواخر 3.3.5 بازی می کردم
از سایت مولتن لینک تورنت 4.3.4 رو گرفتم و دانلودش کردم حدود 14 گیگ بود
یه پوشه از گیم نت گرفته بودم که برای نسخه 4.0.6 بود و باهاش بازی نمی کردم و اون حدود 28 گیگه
الان گی شدم میخوام کلا برم 4.3.4 بازی کنم اما نمی دونم چطوری آپدیت کنم
نسخه 4.3.4 رو که دانلود کرده بودم در هر دو پوشه کپی کردم یعنی هم در 3.3.5 و هم در 4.0.6 اما فایل اصلی بازی wow.exe کار نمی کنه و بازی اجرا نمیشه

در واقع الان من سه تا پوشه وارکرافت دارم :

نسخه 3.3.5 دانلود شده از مولتن enUS
نسخه 4.0.6 که از گیم نت گرفتم enUS
نسخه 4.3.4 که از سایت مولتن دانلود کردم enGB

الان چطور نسخه 4.3.4 رو آماده و بازی کنم ؟

Arrowtic
27-04-2013, 09:41
اینجا رو ببین شاید کمکت کرد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای بانک گیلد بیشتر چه آیتمایی بزارم؟
آیتمای سبز و آبی و ... که از دانجیون گیرم میاد خوبه؟
و مدالیون فقط واسهArena o BG کار میکنه؟

مدالیون همه جا کار میکنه .(ولی کسی تو PvE استفاده نمیکنه ازش چون Resil که میده + قابلیت Active ـش به درد PvE نمیخورن)

sepand_salehi
27-04-2013, 11:14
سلام دوستان

من تا همین اواخر 3.3.5 بازی می کردم
از سایت مولتن لینک تورنت 4.3.4 رو گرفتم و دانلودش کردم حدود 14 گیگ بود
یه پوشه از گیم نت گرفته بودم که برای نسخه 4.0.6 بود و باهاش بازی نمی کردم و اون حدود 28 گیگه
الان گی شدم میخوام کلا برم 4.3.4 بازی کنم اما نمی دونم چطوری آپدیت کنم
نسخه 4.3.4 رو که دانلود کرده بودم در هر دو پوشه کپی کردم یعنی هم در 3.3.5 و هم در 4.0.6 اما فایل اصلی بازی wow.exe کار نمی کنه و بازی اجرا نمیشه

در واقع الان من سه تا پوشه وارکرافت دارم :

نسخه 3.3.5 دانلود شده از مولتن enUS
نسخه 4.0.6 که از گیم نت گرفتم enUS
نسخه 4.3.4 که از سایت مولتن دانلود کردم enGB

الان چطور نسخه 4.3.4 رو آماده و بازی کنم ؟

این نسخه 4.3.4 که مولتن گذاشته فایل بندی نداره و شما باید خودتون فایل بندیش کنید.

جایی که بازی رو نصب کردید برید و مطابق اون تورنتی رو که دانلود کردید فایل بندی کنید.

مثلا فایل هایی نظیر expansion1.MPQ و expansion2.MPQ رو باید یه فایل به نام Data بسازید و این دو فایلی رو که دانلود کردید رو توش بریزید. با همه ی فایل ها این کار رو کنید و در نهایت این 14 گیگ فایل فایل بندی شده رو تو محلی که بازی رو نصب کردید کپی کنید تا بازی به 4,3,4 ارتقا پیدا کنه.

بعد از اتمام این کار فایل Need_to_434 Repair Pack رو هم دانلود و اجرا کنید.

luches
27-04-2013, 11:25
نسخه 4.3.4 مولتن بازی کامل هست و نیازی نداره کاری روش انجام بدید. فقط توی یک دایرکتوری 3 تا فایل rar رو اکستراکت کنید بعدش wow.exe رو ران کنید. خود به خود به مولتن وصل میشید . اول برید برید تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک اکانت بسازید بعد با همون تو ورد لاگین کنید کاراکترتنون رو بسازید.

masoud93
27-04-2013, 12:39
سلام.

یکی از دوستان addon های مخصوص ورژن 4.3.4 رو برا دانلود بزاره ...

ممنون :n16:

M A X I M U M
27-04-2013, 18:05
این نسخه 4.3.4 که مولتن گذاشته فایل بندی نداره و شما باید خودتون فایل بندیش کنید.

جایی که بازی رو نصب کردید برید و مطابق اون تورنتی رو که دانلود کردید فایل بندی کنید.

مثلا فایل هایی نظیر expansion1.MPQ و expansion2.MPQ رو باید یه فایل به نام Data بسازید و این دو فایلی رو که دانلود کردید رو توش بریزید. با همه ی فایل ها این کار رو کنید و در نهایت این 14 گیگ فایل فایل بندی شده رو تو محلی که بازی رو نصب کردید کپی کنید تا بازی به 4,3,4 ارتقا پیدا کنه.

بعد از اتمام این کار فایل Need_to_434 Repair Pack رو هم دانلود و اجرا کنید.

اصلا همچین چیزی نیست فایل هایی که گفتید از قبل مرتب شدن

نسخه 4.3.4 مولتن بازی کامل هست و نیازی نداره کاری روش انجام بدید. فقط توی یک دایرکتوری 3 تا فایل rar رو اکستراکت کنید بعدش wow.exe رو ران کنید. خود به خود به مولتن وصل میشید . اول برید برید تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک اکانت بسازید بعد با همون تو ورد لاگین کنید کاراکترتنون رو بسازید.

اکانت دارم ولی بازی اجرا نمیشه wow.exe رو که میزنم هیچ اتفاقی نمیفته

Iloveu-ALL
27-04-2013, 19:16
سلام.

یکی از دوستان addon های مخصوص ورژن 4.3.4 رو برا دانلود بزاره ...

ممنون :n16:

add-on که زیاد هست
این سایت میتونه کارتون رو راه بندازه:

Masoodegh
27-04-2013, 21:00
من بیشتر تو کار Pve بودم الان اگه برم سمت آرنا می تونم پیشرفت کنم؟

Iloveu-ALL
27-04-2013, 21:18

بله، کار نشد نداره، فقط اولش آیتم هایی که با BG رفتن و Honor میشه خرید رو بگیرید تا resilience تون بره بالا

luches
27-04-2013, 21:23

اکانت دارم ولی بازی اجرا نمیشه wow.exe رو که میزنم هیچ اتفاقی نمیفته

عزیز به نت وصلی موقع اجرای wow ?

Arrowtic
27-04-2013, 21:25

بله من خودمم از PvE شروع کردم ولی وسطاش حال نکردم باهاش ( مگر چند تا Raid خیلی خاص مثل بعضی باس های ICC و صد البته ToC)
فقط ورود به PvP سخته از نظر آرمور چون شما با آرمور PvE سه سوت میمیرید . راه هایی که هستن اینه با Token هایی که آدم از PvE میگیره آرمور PvP بخره یا اینکه برید BG و Honor فارم کنید که خوب دم دست تره ولی ممکنه به خاطر آرمورتون فحش بخورید بگن چرا با این آرمور اومدی PvP : دی)
با آرمور PvE شما به پلیر ها دمیج خیلی بالایی میزنید ولی در عوض دمیج بسیار بالایی هم میخورید به دلیل نداشتن Resil .

Iloveu-ALL
27-04-2013, 21:32
بله من خودمم از PvE شروع کردم ولی وسطاش حال نکردم باهاش ( مگر چند تا Raid خیلی خاص مثل بعضی باس های ICC و صد البته ToC)
فقط ورود به PvP سخته از نظر آرمور چون شما با آرمور PvE سه سوت میمیرید . راه هایی که هستن اینه با Token هایی که آدم از PvE میگیره آرمور PvP بخره یا اینکه برید BG و Honor فارم کنید که خوب دم دست تره ولی ممکنه به خاطر آرمورتون فحش بخورید بگن چرا با این آرمور اومدی PvP : دی)
با آرمور PvE شما به پلیر ها دمیج خیلی بالایی میزنید ولی در عوض دمیج بسیار بالایی هم میخورید به دلیل نداشتن Resil .

برای فحش نخوردن بهترین کار اینه که بزارین رو حالت Busy

همچنین آیتم های pvp از Stamina بیشتری نسبت به آیتم های pve (به غیر از tank) برخوردار هستن

Arrowtic
27-04-2013, 21:42
برای فحش نخوردن بهترین کار اینه که بزارین رو حالت Busy

همچنین آیتم های pvp از Stamina بیشتری نسبت به آیتم های pve (به غیر از tank) برخوردار هستن

اونا که ویسپر نمیدن تو چنل BG مینویسن : دی

M A X I M U M
27-04-2013, 22:49
عزیز به نت وصلی موقع اجرای wow ?

:n04::n22:

Arrowtic
27-04-2013, 22:57
wow.exe رو زدید اگه توی Process در Windows Task Manager دارید wow.exe رو صبر کنید تا اجرا بشه . بار اول طول میکشه.منم که 4.3.4 ریختم بار اول کلی طول کشید که باز شه بعد از اون درست شد و دیگه راحت بالا اومد.

luches
28-04-2013, 00:46
:n04::n22:

جدی گفتم عزیز.. گفتم شاید نتت اون وقع تایم اوت وحشتناک میداده . انتقال دتا مشکل داشته و شما نمیتوسنتی ورد رو باز کنی. قصد تمسخر نداشتم عزیز :n18:

Mehran-King
28-04-2013, 00:56
جدی گفتم عزیز.. گفتم شاید نتت اون وقع تایم اوت وحشتناک میداده . انتقال دتا مشکل داشته و شما نمیتوسنتی ورد رو باز کنی. قصد تمسخر نداشتم عزیز :n18:

ورلد:n16::n26:

miladdarren
28-04-2013, 05:05
دوباره صف وایسادنا واسه مولتن شروع شد اون موقع که warsong آپدیت شده بود خیلی خوب بود صف وای نمی سادی ولی الان هر موقع می ری پره.:n04::n13:

Masoodegh
28-04-2013, 05:32
ممکنه به خاطر آرمورتون فحش بخورید بگن چرا با این آرمور اومدی PvP : دی)

خیالتون راحت پانداشان بازی می کنم اغلب اسپانیایین نمی فهمم چی می گن انگلیسیاشم که با فرهنگن:n02:

Doctor Splinter
28-04-2013, 09:27
خیالتون راحت پانداشان بازی می کنم اغلب اسپانیایین نمی فهمم چی می گن انگلیسیاشم که با فرهنگن:n02:
پاندا شان اوایل که من اومدم به قدری افتضاح بود که نتونستم حتی لول آپ کنم.
الان آِیا بهتر شده؟؟؟
یعنی حداقل قابل بازی هستش:n29:
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Masoodegh
28-04-2013, 10:49
پاندا شان اوایل که من اومدم به قدری افتضاح بود که نتونستم حتی لول آپ کنم.
الان آِیا بهتر شده؟؟؟
یعنی حداقل قابل بازی هستش:n29:
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bg o Arena درسته
دانجیون ها اغلب فیکسن
کوییستا مشکل داره ولی اونم میشه باهاش لول آپ کرد( من الان تا لول 70 رسوندم)
اسپل ها و تلنت ها اغلب کار می کنن
فقط بعضی وقتا لگ داره
و نوب زیاد داره(شاید 60%)

superviva
28-04-2013, 19:35
آقا کسی اینجا Diablo III بازی می کنه؟؟؟؟

Arrowtic
28-04-2013, 19:42
آقا کسی اینجا Diablo III بازی می کنه؟؟؟؟

superviva
28-04-2013, 20:23
جناب Arrowtic این طور که من فهمیدم شما در زمینه Hunter خیلی حرفه ای هستید می شه یه توضیحی در مورد Trap ها بدبد مثلا وقتی من تو BG یا Arena زیر بار Melee اتک ها هستم یا در مواقع دیگه چه استفاده ای می تونم بکنم ازشون؟؟ممنون

Arrowtic
28-04-2013, 20:37
جناب Arrowtic این طور که من فهمیدم شما در زمینه Hunter خیلی حرفه ای هستید می شه یه توضیحی در مورد Trap ها بدبد مثلا وقتی من تو BG یا Arena زیر بار Melee اتک ها هستم یا در مواقع دیگه چه استفاده ای می تونم بکنم ازشون؟؟ممنون

یه تلنت هست تو Survival که Entrapment هست اسمش اونو حتما بگیرید . بیشتر مواقع مقابل Melee ها از Trap استفاده میشه و شما سه تا Trap رو استفاده میکنید :
اونی که حریف یخ میزنه
اونی که زمین یخ میزنه همه Slow میشن
اونی که مار میاره

توی آرنا ببینید میخواید کدوم شخص رو بکشید اگه اونی که Melee نیست رو میخواستید بزنید , ببینید Melee دنبال کیه اگه دنبال شما بود این Trap اولی که گفتمو میکارید میخوره بهش که خورد استان میشه , اگه مدالیون زد هم Scatter Shot میزنید و از اسپل Pet استفاده میکنید تا CD اون Trap تموم بشه ( کمه CD ـش ) و دوباره این کارو میکنید این بار دیگه کلی یخ میزنه شما راحت میریزید سر یارش . دنبال دوست شما بود هم Trap بکارید بگید دوستتون بیاد طرفتون تا اون یارو هم بیاد دنبالش و بخوره به Trap .
در مورد دومی وقتی که Melee حریف دنبال شماست عالی کار میکنه . میکاریدش با خوردن بهش حریف 4 ثانیه به خاطر اون تلنت سر جاش میخکوب میشه بعدشم که اسپل Pet تون هست . مدت زیادی هم میمونه این زمین یخی در نتیجه شما هی دور این زمین بدوید و بزنیدش و اونم برای رسیدن به شما باید از این زمینه رد شه که خوب نمیتونه چون به شدت Slow شده و به این صورت به اصطلاح Kite میشه ( اگه روتونCharge کرد یا شما رو Death Grip کرد هم با Disengage باز ازش دور بشید) .
سومی هم مثل دومی ولی تنها استفادش اون 4 ثانیه به خاطر تلنت هست یعنی شما زمین یخی میزنید به هر دلیلی بهتون داشت میرسید مار ها رو هم میکارید بمیخوره بهشون 4 ثانیه دیگه سر جاش میمونه و شما دور میشید و دمیج میدید .

البته در مواقعی که خواستید Range رو کاریی کنید یخ بزنه (CC کنید) میتونید از اون اسپل Launcher استفاده کنید و بزنیدش رو اون Trap که باعث یخ زدن میشه(اسماشون یادم رفته متاسفانه) و حالا پرتش کنید در مسیر حرکت حریف , اگه به موقع و درست پرت کنید نمیتونه جاخالی بده و بهش میخوره . (اگر چه که من خیلی وقتا با کشیدن یارش طرف یه جای مشخص ( یا اگه میخواست منو بکشه با کشیدن خودش دنبالم) باز کاری میکنم قشنگ پاشو بذاره روش.

superviva
28-04-2013, 20:48
دمت گرم خیلی خوب بود تازه فهمیدم هیچی از Hunter نمی دونم:n08:

Iloveu-ALL
28-04-2013, 22:00

2008 تاپیکش رو زده بودن ؟!!:n02:

دوستان کسی هنوز Blizzard بازی می کنه؟ وضعیت چطوره؟

Uglyhorde
29-04-2013, 11:29
دوستان به نظرتون Molten به MOP هم ارتقا پیدا می کنه؟منظورم الان نیستا!!(در آینده ای نه چنداد نزدیک)

luches
29-04-2013, 12:19
مولتن به یک پچ جدید انتقال پیدا کرد پدرش دراومد سر باگها و مشکلات لگ و optimization . حالا اگر بخواد به یک expansion کاملا جدید ارتقا بده دیگه خدا داند چند ماه طول میکشه تا مشکلاتش حل شه. همین الانشم پدرشون در اومده. حداقل تا 1.5 سال اینده انتظار ارتقا به MOP رو نداشته باشید.

Arrowtic
29-04-2013, 12:43
به نظر من حتما ارتقا میده ولی خوب حالا حالا ها نه .
مدت ها از اومدن کاتا گذشت که رفت تو کار کاتا تازه اون موقع wotlk خیلی فیکس تر از کاتای الآن بود و کلی همینطوری وقت میبره الآن رو فیکس کنن .
ولی بدون شک در آینده ارتقا میده .

Masoodegh
29-04-2013, 13:39
به نظر من حتما ارتقا میده ولی خوب حالا حالا ها نه .
مدت ها از اومدن کاتا گذشت که رفت تو کار کاتا تازه اون موقع wotlk خیلی فیکس تر از کاتای الآن بود و کلی همینطوری وقت میبره الآن رو فیکس کنن .
ولی بدون شک در آینده ارتقا میده .

یه جا خوندم که مولتن گفته ریلم MOP نمی زنه

Arrowtic
29-04-2013, 13:42
یه جا خوندم که مولتن گفته ریلم MOP نمی زنه

کجا خوندید ؟

Masoodegh
29-04-2013, 13:53
کجا خوندید ؟

یادم نمیاد اوایل که پاندا اومده بود خوندم الانم تو نت گشتم پیداش نکردم

A L I E N
29-04-2013, 20:54
اقا من از وقتی ماکرو درست کردم هانترم از این رو به اون رو شده :D
خدایی خودم نبودم فکر میکردم هانتر ضعیفه :n08:

آقا یه سوال دیگه
اساتید بزرگوار

شما با این شلغم هایی که شیلد میزنن و ضد ضربه میشن به قول ما تازه کارا :n02: چجوری برخورد میکنید ؟ ( پالا ها ، فکر کنم میج یا پریست و اینا کلا :n13:

Arrowtic
29-04-2013, 21:00
اقا من از وقتی ماکرو درست کردم هانترم از این رو به اون رو شده :D
خدایی خودم نبودم فکر میکردم هانتر ضعیفه :n08:

آقا یه سوال دیگه
اساتید بزرگوار

شما با این شلغم هایی که شیلد میزنن و ضد ضربه میشن به قول ما تازه کارا :n02: چجوری برخورد میکنید ؟ ( پالا ها ، فکر کنم میج یا پریست و اینا کلا :n13:

بستگی به شلغم ( و در نتیجه شیلد ) داره
یارتون اگه بتونه باید Dispel کنه نتونه هم( به هر دلیلی ) اکثرشون چیز خاصی نیست و هانتر 1 شات بزنه شیلدشون میپره میمونه پالا و Divine Shield که کاملا ضد ضربه میشه , در این مرحله دو راه دارید :
یارتون اگه تواناییش رو داشته باشه Dispel کنه ( مثلا Priest ها میتونن Mass Dispel کنن )
اگه یارتون نمیتونست هم هیچ کاری نمیتونید بکنید : دی

برای همینه من و آرنا پارتنرم در اکثر بازی هام با هانتر پالا رو CC میکنیم و یارشو میزنیم .

پ.ن : دوران تحمل به سر رسید : دی
به WoW باز میگردیم ! (البته فردا Neverwinter ریلیز میشه اگه بیش از حد حال داد اونو بازی میکنم)
از ترک MMORPG بیرون زدم ولی با خودم عهد بستم که دیگه به هانتر دست نزنم و ولش کنم . 4 سال بازی کردم بیشترش با هانتر بوده دیگه حالم بد میشه می بینمش : دی
پیش به صوی PvP Frost DK !

درضمن یه نکته کاربردی بگم : شما یه Shot دارید به عنوان هانتر آیکون Warlock روشه Tran چی چی شات : دی
اون فوق العادست و کارش Dispel کردن BUFF های حریفه و مثلا باهاش Wing پالا رو نابود میشه کرد !

33505775
29-04-2013, 21:06
2008 تاپیکش رو زده بودن ؟!!:n02:

دوستان کسی هنوز Blizzard بازی می کنه؟ وضعیت چطوره؟
منظورت چیه
همه چیز خوبه می خوان پچ 5.3 را به زودی آپ کنن
منم که جدیدا مشغله هام زیاده کاراکترم تو لول 89 گیر کرده

Iloveu-ALL
29-04-2013, 21:09
منظورت چیه
همه چیز خوبه می خوان پچ 5.3 را به زودی آپ کنن
منم که جدیدا مشغله هام زیاده کاراکترم تو لول 89 گیر کرده

wow!
5.3? زمان چه زود میگذره ها !!
این آخرین پچه دیگه ؟ Last Boss تو 5.3 رو نمایی میشه؟ (همون ببره تو کونگ فو پاندا:n02: )

Iloveu-ALL
29-04-2013, 21:12
یارتون اگه بتونه باید Dispel کنه نتونه هم( به هر دلیلی ) اکثرشون چیز خاصی نیست و هانتر 1 شات بزنه شیلدشون میپره میمونه پالا و Divine Shield که کاملا ضد ضربه میشه , در این مرحله دو راه دارید :
یارتون اگه تواناییش رو داشته باشه Dispel کنه ( مثلا Priest ها میتونن Mass Dispel کنن )

warrior ها هم یه Spell داره که Divine Shield رو میشکنه (همون که Cast میخونه!)

درضمن یه نکته کاربردی بگم : شما یه Shot دارید به عنوان هانتر آیکون Warlock روشه Tran چی چی شات : دی
اون فوق العادست و کارش Dispel کردن BUFF های حریفه و مثلا باهاش Wing پالا رو نابود میشه کرد !

wing کدوم بود؟ همون Buff ـه که mana per sec میده؟ یا اون spell که میاد زیرت و dispel می کنه؟

A L I E N
29-04-2013, 21:17

برای همینه من و آرنا پارتنرم در اکثر بازی هام با هانتر پالا رو CC میکنیم و یارشو میزنیم .

پ.ن : دوران تحمل به سر رسید : دی
به WoW باز میگردیم ! (البته فردا Neverwinter ریلیز میشه اگه بیش از حد حال داد اونو بازی میکنم)
از ترک MMORPG بیرون زدم ولی با خودم عهد بستم که دیگه به هانتر دست نزنم و ولش کنم . 4 سال بازی کردم بیشترش با هانتر بوده دیگه حالم بد میشه می بینمش : دی
پیش به صوی PvP Frost DK !

اره این اخریه رو که میزنی کلی از stamina ش کم میشه بیچاره رو راحت میشه نقش زمین کرد:n02:

راستی میشه یه توضیح راجب pvp ، و pve بدین ؟
من ورلد رو کلا به صورت خود خوان پاس کردم و اطلاعات اینجوری ندارم
pvp فکر کنم میشه بتل و ارنا
pve میشه باس و راید
درسته ؟
راجبه ایتماش ، و اینکه اصن نجوه بازی باید فرق کنه داحل هر کدوم ؟

Arrowtic
29-04-2013, 21:23
اره این اخریه رو که میزنی کلی از stamina ش کم میشه بیچاره رو راحت میشه نقش زمین کرد:n02:

راستی میشه یه توضیح راجب pvp ، و pve بدین ؟
من ورلد رو کلا به صورت خود خوان پاس کردم و اطلاعات اینجوری ندارم
pvp فکر کنم میشه بتل و ارنا
pve میشه باس و راید
درسته ؟
راجبه ایتماش ، و اینکه اصن نجوه بازی باید فرق کنه داحل هر کدوم ؟
بله درسته . PvP مقابل پلیر هست ولی PvE نه .
آیتم PvP بهتون چیزی به نام Resil میده که توی PvP حیاتیه و باعث میشه از بقیه پلیر ها کمتر دمیج بخورید و Stamina ی بیشتری هم داره . در عوض آیتم PvE دمیج بیشتری میده . با آیتم PvE برید PvP دمیج زیاد میدید ولی به راحتی کشته میشید . با PvP برید PvE هم دمیج بسیار کمی میدید نسبت به بقیه .

wing کدوم بود؟ همون Buff ـه که mana per sec میده؟ یا اون spell که میاد زیرت و dispel می کنه؟
همونه که میزنه دمیجش میره بالا برای یه مدت .

Arrowtic
29-04-2013, 21:47
این Frost DK عجب چیزیه برا PvP !
دوستانی که میخوان بهاش یاد بگیرن میتونن از یوتــــوب ویدئو زیر رو دانلود کنند عالیه و من که از دیروز شروع کردم الآن در حد عالی یاد گرفتم اساس کار رو(با Unholy بلد بودم خودم) :

خیلی ساده همه چیز رو یاد داده . (البته من تلنتی که چیدم سر یه چیز کوچیک با واسه این فرق داره)
اول تلنت رو گفته(آموزشش هم واسه فراست و هم آنهولی(آنحولی ؟!) هست) بعدش Glyph و Gem و Reforge آخرشم Rotation ها رو یاد داده .

من همیشه با Reforge مشکل داشتم ولی الآن خوب یاد گرفتم با این آموزش ! خیلی ساده اومد گفت که شما اول اگه Hit Cap نیستید خودتونو به Cap برسونید بعدش همه Crit و Haste ها رو به Mystery تبدیل کنید . یعنی با دیدن این قسمت و Gem ها به این نتیجه میشه رسید :
اول Hit
بعدش Spell Pen (از طریق Gem و اون Enchant واسه Cloak)
بعدش Mystery

طبق آموزش مولتن هم بعد این ها Haste و آخر Crit . (اگر چه تا جایی که بشه اینا Reforge میشن به Mystery)

توی BG هم تست کردم حرف نداشت ! دست اول 2.3 میلیون دمیج دستای بعدی هم از این نظر جز نفرات اول بودم .

کلا این ویدئو ها اگه زبانتون خوبه بهترین منبع هستن !

sepand_salehi
29-04-2013, 21:48

ببخشید فکر کردم که گفتید مونستر :)

sepand_salehi
29-04-2013, 21:54
یه سوال اولیه
اگه بخوایم تو بلیزارد بازی کنیم باید پول بدیم؟ چون رو نت یه تبلیغ از بلیزارد دیدم که تا لول 20 فری هست. بعد از اون چجوریه باید پول بریزیم واسشون؟

Iloveu-ALL
29-04-2013, 23:23
یه سوال اولیه
اگه بخوایم تو بلیزارد بازی کنیم باید پول بدیم؟ چون رو نت یه تبلیغ از بلیزارد دیدم که تا لول 20 فری هست. بعد از اون چجوریه باید پول بریزیم واسشون؟

باید سی دی کی ها رو بخری بعد اون هم هر دو ماه یه بار باید پول بدی
تا لول 20 هم مجانیه

deltax
30-04-2013, 09:24
تا وقتی ایران از تحریم در نیاد بازی تو بلیزارد بدرد نمیخوره.....با 400 ms و +100 تومن برا گیم کارت پول دادن دیگه بصرفه نیست......من خودم 2 ماهه بیخیال بلیزارم

یاد ایام.:n06: fun

Doctor Splinter
30-04-2013, 09:35
خیلی تو کفه سیمرغ کائل هستم،کسی میدونه آیا با هیروی لول 90( Ilvl 485) میشه کائل رو تنهایی زد؟؟؟؟

Harvest_moon_majid
30-04-2013, 10:00
بابا چرا نمیرین دنبال این بازی خیلی باحاله(به پای WoW می رسه..)

deltax
30-04-2013, 10:41
تو lvl 90 اکثر کارکترا kael رو solo میزنن.....hunter ..warrior rogue dk راحته....با پریست اصلا نتونستم

lichkinger
30-04-2013, 11:32
wow!
5.3? زمان چه زود میگذره ها !!
این آخرین پچه دیگه ؟ Last Boss تو 5.3 رو نمایی میشه؟ (همون ببره تو کونگ فو پاندا:n02: )
چه زود رسید به آخر پانداریا!!!!
مگه هر اکسپانژنی 2 سال طول نمیکشه؟؟؟

Iloveu-ALL
30-04-2013, 12:32
خیلی تو کفه سیمرغ کائل هستم،کسی میدونه آیا با هیروی لول 90( Ilvl 485) میشه کائل رو تنهایی زد؟؟؟؟

تو lvl 90 اکثر کارکترا kael رو solo میزنن.....hunter ..warrior rogue dk راحته....با پریست اصلا نتونستم

باید کایل رو بزنیم یا خود سیمرغه رو؟
این سیمرغه خیلی بد میزنه یه بار زمان نوبی ، با پالا رفته بودم
استراتژیکش چطوره و چند تا player نیازه برا زدنش؟؟ (تو 3.3.5a)

بابا چرا نمیرین دنبال این بازی خیلی باحاله(به پای WoW می رسه..)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AoW حالا حالا باید امتحان پس بده!

چه زود رسید به آخر پانداریا!!!!
مگه هر اکسپانژنی 2 سال طول نمیکشه؟؟؟

فعلا که خبری از 5.3 نیومده! زود زودش اگه بخوان تابستون release می شه! از این گذشته از کجا معلوم 5.3 final patch باشه!

deltax
30-04-2013, 12:46

فعلا که خبری از 5.3 نیومده! زود زودش اگه بخوان تابستون release می شه! از این گذشته از کجا معلوم 5.3 final patch باشه!
باید kael رو بزنید...من با رسول تو lvl85 باهم 2 تایی زدیم...رسول dk blood من hunter .......
kael که کاری نداره...یه ضرب میری سراغ باس اخر............برا گرفتن اون MH OH warglaives بیچاره شدم...1 سال برا mainhand هر هفته فارم میکردم

33505775
30-04-2013, 20:03
باید kael رو بزنید...من با رسول تو lvl85 باهم 2 تایی زدیم...رسول dk blood من hunter .......
kael که کاری نداره...یه ضرب میری سراغ باس اخر............برا گرفتن اون MH OH warglaives بیچاره شدم...1 سال برا mainhand هر هفته فارم میکردم
به نظرت با mage lvl 90 می شه زدش؟
--------------------------------------------
بالاخره بعد از 20 روز تلاش netherwing را گرفتم :n20:

Mehran-King
30-04-2013, 20:39
یه راهنمایی واسه کسایی که Mdps هستن :

اگه میخواین Attack هاتون Dodge یا Parry نشه

از پشت به دشمن حمله کنین و همینطور پشت دشمن بمونین! اونوقت هیچ یک از Attack هاتون Dodge ya Parry نمیشه!!!

با تشکــــــــــــر.:n16:

deltax
01-05-2013, 08:05
به نظرت با mage lvl 90 می شه زدش؟
--------------------------------------------
بالاخره بعد از 20 روز تلاش netherwing را گرفتم :n20:

cds ها رو سر اون 4 تا که با هم میاد بعضی ها رو استفاده کن...(miror image )
سر فاز 1 که کایل هنوز نرفته بالا image نزن.... wipe میشی......بقیه cds هم زیر 35% شد بزن....اون اخراش کایل خیلی وحشی میشه

Masoodegh
01-05-2013, 09:51
واسه honor گرفتن راه دیگه ای جز BG نیست؟(به جز kill honor)
آخه تو سروری که بازی میکنم فقط لول 90ـا میرن BG

Arrowtic
01-05-2013, 13:29
واسه honor گرفتن راه دیگه ای جز BG نیست؟(به جز kill honor)
آخه تو سروری که بازی میکنم فقط لول 90ـا میرن BG

کوئست هایی هم هستن که Honor میدن .
مثلا Wintergrasp یادمه ما لول 80 میرفتیم کوئست هاشو انجام میدادیم .

Iloveu-ALL
01-05-2013, 13:55
کوئست هایی هم هستن که Honor میدن .
مثلا Wintergrasp یادمه ما لول 80 میرفتیم کوئست هاشو انجام میدادیم .

Tol Barad هیچ کدوم از کوئست هاش Honor نمیده؟

Mehran-King
01-05-2013, 14:04
Tol Barad هیچ کدوم از کوئست هاش Honor نمیده؟

فقط یکیش .......... 64 تا بود فک کنم... اونم اینکه اگه جنگ تول برد رو ببرین میدن....

Iloveu-ALL
01-05-2013, 14:13
فقط یکیش .......... 64 تا بود فک کنم... اونم اینکه اگه جنگ تول برد رو ببرین میدن....

دوستان خود جنگ Tol Barad چی میده؟ (Conquest یا Honor)
Wintergrasp که Honor میداد!!

من یه سوال دارم:
توی بار گزینه pvp از همونجا که bg جوین میشن
توی کاتا 4 تا گزینه است:
یکی
battlegrounds برای bg رفتن / arena برای arena رفتن / War Games درباره ی زمین های arena و bg توضیح داده
/ و آخری Conquest هست که توش 2 گزینه Tol Barad و Rated Battlegrounds هست. درسته؟
اگه Tol Barad پوینت Conquest میده، برای اینکه توی Tol Barad پوینت Conquest بگیری باید از همینجا Join بشی؟
یا اگه همینطوری برای تو جنگ Tol Barad همون Conquest رو میده دیگه؟ (الان فکر کنم WG هم اینطوریه تو کاتا!)
بعد یه چیز دیگه Rated BG چطوری باید Join شد؟ و خوبی اش چیه؟

Mehran-King
01-05-2013, 14:26
دوستان خود جنگ Tol Barad چی میده؟ (Conquest یا Honor)
Wintergrasp که Honor میداد!!

من یه سوال دارم:
توی بار گزینه pvp از همونجا که bg جوین میشن
توی کاتا 4 تا گزینه است:
یکی
battlegrounds برای bg رفتن / arena برای arena رفتن / War Games درباره ی زمین های arena و bg توضیح داده
/ و آخری Conquest هست که توش 2 گزینه Tol Barad و Rated Battlegrounds هست. درسته؟
اگه Tol Barad پوینت Conquest میده، برای اینکه توی Tol Barad پوینت Conquest بگیری باید از همینجا Join بشی؟
یا اگه همینطوری برای تو جنگ Tol Barad همون Conquest رو میده دیگه؟ (الان فکر کنم WG هم اینطوریه تو کاتا!)
بعد یه چیز دیگه Rated BG چطوری باید Join شد؟ و خوبی اش چیه؟

Honor میده....

Conquest چیه :دی این که مال Arena هست :دی

نه اشتباه نکنین دوست عزیز اون مال اینه که با گروهت بری!!!!!!! یعنی 10vs10 خودت گروه تشکیل بدی و خودش یک Arena بزرگ محسوب میشه ولی نه بصورتی که همینطور پلیر اینوایت کنی بعدش بری :دی همینطوری بری Honor با گروه اختصاصی بری Conquest 10v10 عین arena هست

منتهی ارنا معمولی 2v2-3v3 -5v5 ولی این 10v10 اگه از پسش بر بیای :دی :n05:

هیچی اونم honor میده ولی کمی بیشتر ...:n16:

Iloveu-ALL
01-05-2013, 14:43
Honor میده....

Conquest چیه :دی این که مال Arena هست :دی

نه اشتباه نکنین دوست عزیز اون مال اینه که با گروهت بری!!!!!!! یعنی 10vs10 خودت گروه تشکیل بدی و خودش یک Arena بزرگ محسوب میشه ولی نه بصورتی که همینطور پلیر اینوایت کنی بعدش بری :دی همینطوری بری Honor با گروه اختصاصی بری Conquest 10v10 عین arena هست

منتهی ارنا معمولی 2v2-3v3 -5v5 ولی این 10v10 اگه از پسش بر بیای :دی :n05:

هیچی اونم honor میده ولی کمی بیشتر ...:n16:

10v10 کدوم گزینه است؟ زمینش چیه، arena ست یا bg ?

Mehran-King
01-05-2013, 15:42
10v10 کدوم گزینه است؟ زمینش چیه، arena ست یا bg ?

نوعی arena همون Tol barad هست منتهی نوعی زمین arena البته این BG هم میتونه محسوب بشه!!! مثلا 40 نفره میتونی بری ولی CP نمیده:n16:

hossein2801
02-05-2013, 00:12
یه راهنمایی واسه کسایی که Mdps هستن :

اگه میخواین Attack هاتون Dodge یا Parry نشه

از پشت به دشمن حمله کنین و همینطور پشت دشمن بمونین! اونوقت هیچ یک از Attack هاتون Dodge ya Parry نمیشه!!!

با تشکــــــــــــر.:n16:

از پشت فقط parry نمیشه

hossein2801
02-05-2013, 00:14

5.4 پچ اخره یعنی t16
5.3 فقط یه middle patch‌هست واسه اپگرید ایتم و ..
بعد از 5.4 احتمالا هم باید یه پچ اپگرید باشه

Iloveu-ALL
02-05-2013, 13:21
از پشت فقط parry نمیشه

تو یکی از این Loading ها نوشته بود dodge and parry شاید من اشتباه می کنم ، شما مطمئن هستید؟

5.4 پچ اخره یعنی t16

middle patch چی هست؟ از همون پچ هایی هست که سریع میره؟

deltax
02-05-2013, 13:34
5.4 پچ اخره یعنی t16
hosein الان بهترین تانک چه کلاسی شده؟

miladdarren
02-05-2013, 16:16
من بابام گفته گفته دیگه حق نداری تا تا بستون بشینی پای wow آخه من روزی سه چهار ساعت بازی می کنم می ترسه امتاحانارو خراب کنم.آخه این چه بازیه که این همه آدمو معتاد می کنه؟؟؟ :n08:تو این دو روز که تحریم شدم خیلی دلم تنگ شده واسه wow:n21::n03::n28::n29::n30:

hossein2801
02-05-2013, 16:18
تو یکی از این Loading ها نوشته بود dodge and parry شاید من اشتباه می کنم ، شما مطمئن هستید؟

middle patch چی هست؟ از همون پچ هایی هست که سریع میره؟

however a mob can dodge attacks that are from behind

Creatures will no longer be able to Parry attacks from behind

پچی که تو اون ایتم آپگرید اضافه میشه با tier خاصی بش میگن middle patch

hossein2801
02-05-2013, 16:18
hosein الان بهترین تانک چه کلاسی شده؟

نظر شخصی من پالادینه