PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 [134] 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

sepehr1380
28-01-2013, 18:11
یه لینک پچم می زارید

رضا توکلی
28-01-2013, 18:14
دادا اصلا فرشته هم نیست که برم حالا چیکار کنم

Iloveu-ALL
28-01-2013, 18:18
نوشته شده توسط sepehr1380 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بچه ها من هر کاری می کنم نمی تونم بازی کنم اکانت دارم وقتی می خوام لوگین شم می گه کانکنت نیستی چی کار کنم بعد میگید چه شکله میشه افلاین بازی کرد ما به همونشم را ضییم
:n28::n28:

شما ریلم رو عوض کردید؟ اگه آره و کار نکرد به احتمال زیاد باید مشکل از پچتون باشه که با سرور موردنظر همخوانی نداره
ببخشید ریلم چیه؟خوب من اطلاعات زیاد ندارم

ریلم آدرس سروره!شما ابتدا باید به سایت سروری که توش بازی می کنید برید و از اونجا realmlist سرور رو بگیرید. بعد برای تغییر دادن realm باید برید به آدرس زیر (تو درایو D مثلا بازیتون قرار داره)
D:/wow/data/en-gb/realmlist.wtf
realmlist رو با notepad باید باز کنید دقت کنید که پسوندش حتما باید wtf باشه.

یه لینک پچم می زارید

دوست عزیز تو صفحه اول بازی، قسمت چپ پایین یه سری عدد نوشته اون میگه پچت چنده؟! بعد ببین سروری که انتخاب کردی پچش چیه؟!
باید همخونی داشته باشند تا بتونید بازی کنید!

دادا اصلا فرشته هم نیست که برم حالا چیکار کنم

همونجا تو چت باکس reload/ رو تایپ کنید اگه درست نشد باید برای GM تیکت بزارید!

رضا توکلی
28-01-2013, 18:21
کمممممممممممممممممممممممم ممممممممممک:n28:

رضا توکلی
28-01-2013, 18:27
یعنی چی برای gm تیکت بزارم

رضا توکلی
28-01-2013, 18:33
دادا بازم نشد

Iloveu-ALL
28-01-2013, 18:38
دادا بازم نشد

اگه شما در st ، /g. زدید فرشته نبود بعد در همون مکان reload/ کردید و فرشته نیومد، باید برای GM تیکت بزارید: طریقه تیکت گذاشتن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

deltax
28-01-2013, 23:07
سلان من یه هیرو dk ساختم داشتم میجنگیدم که مردم بعد که میخوام خودمو زنده کنم هرچه قدر accept رو میزنم قبول نمیکنه.هیچ اتفاقی نمی افته.

dk که میسازی اگه اون اوایل بمیری خود بخود یه فرشته میاد بالا سرت زندت میکنه...شاید باگ شده پاک کن دوباره بساز

marde tanhayi
28-01-2013, 23:49
سلان من یه هیرو dk ساختم داشتم میجنگیدم که مردم بعد که میخوام خودمو زنده کنم هرچه قدر accept رو میزنم قبول نمیکنه.هیچ اتفاقی نمی افته.

چهار راه داری
1 روی نقشه یه تابوت قهوه ای رنگ هست بری به سمت اون و نزدیک اون شدی خودش درخواست زنده شدنمی ده
2 بری یه قبرستون پیداکنی که فرشته داشته باشه که با اون صحبت کنی اون زندت کنه ( فرشته خود بازی می گذاره البته همه قبررستون ها ندارن )
3 از یه دورید یا پلادین کمک بخوای که بیاد سر جسدت و تو رو زنده کنه
4 تیکت برای gm بنویسی اگه سرور فری بود یه کمی باید صبر کنی و مدام درخواست بدی تا بعد چند هفته از رو برن و بیان زندت کنن

marde tanhayi
28-01-2013, 23:53
شما 2.4.3 رو تو کدوم سرور بازی می کنید؟

.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رضا توکلی
29-01-2013, 13:46
سلام راهی هست که من هیروم رو از این اکانتم به یک اکانت دیگر ببرم.

Arrowtic
29-01-2013, 14:06
بستگی به سرورتون داره که اجازشو بده یا نه.مثلا توی WoWZone تا جایی که یادمه میشه.

33505775
29-01-2013, 14:08
سلام ببخشید چگونه می شه guild را عوض کرد

Iloveu-ALL
29-01-2013, 14:15
سلام ببخشید چگونه می شه guild را عوض کرد

برید تو گیلدتون! بعد تو لیست اعضای گیلد، اسم خودتون رو بیایید و اون رو انتخاب کنیدو گزینه leave guild رو بزنید!

Mobham69
29-01-2013, 17:46
سلام
کسی یه سرور 2.4.3 خوب ترجیحا PVE سراغ نداره ؟ که لتنسی هم پایین باشه ؟ اگه ایرانی باشه بهتره (چون مشکل لگ نیست )

Iloveu-ALL
29-01-2013, 19:18
سلام
کسی یه سرور 2.4.3 خوب ترجیحا PVE سراغ نداره ؟ که لتنسی هم پایین باشه ؟ اگه ایرانی باشه بهتره (چون مشکل لگ نیست )

سرور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست (تست نشده!)

سرور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم فکر کنم سرور خوبی باشه ولی من تستش نکردم!

چندتا سروری رو که سرچ کردم رو اینجا میزارم(تست نشده):
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همینطور میتونید در گوگل سرچ کنیدserverد2.4.3

ویرایش:
سرور ایرانی سرور پیشگامان هست، ولی پولیه!(تست نشده) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arrowtic
29-01-2013, 19:25
دوستان برای من یه مشکی پیش اومده:
توی یه گیلد جوین شدم و همون لحظه Crash داد بازی.وارد اون کاراکتر میشم درجا Crash میشه.
میگه یه فایل mpq مشکل داره و data/interface/guildspellbook.blp
طبق اینترنت اون فایل رو پاک کردم و دوباره اجرا کردم بازم ارور میداد.تنها راه پیش روم repair هست که اونم دردسر داره و میخوام راه آخرم باشه.
کسی راهی میشناسه؟

Iloveu-ALL
29-01-2013, 19:30
دوستان برای من یه مشکی پیش اومده:
توی یه گیلد جوین شدم و همون لحظه Crash داد بازی.وارد اون کاراکتر میشم درجا Crash میشه.
میگه یه فایل mpq مشکل داره و data/interface/guildspellbook.blp
طبق اینترنت اون فایل رو پاک کردم و دوباره اجرا کردم بازم ارور میداد.تنها راه پیش روم repair هست که اونم دردسر داره و میخوام راه آخرم باشه.
کسی راهی میشناسه؟

نمی تونید بازی رو دوباره نصب کنید؟
با character دیگه وارد بازی بشید و برای GM تیکت بزارید و بگید که چنین مشکلی برای شما پیش اومده.

Arrowtic
29-01-2013, 20:07
نه بازیو از کسی گرفتم کپی کردم رو هارد.
مشکلی نیست که GM ها بتونن حل کنن مربوط به خود بازیمه و ناقصی داره احتمالا.
درضمن همه کاراکترام گیلد دارن برای همین نمیتونم وارد هیچ کدومشون بشم.

پ.ن:فعلا به دوستم گفتم که لوگین کنه و از گیلدام لیو بده تا ببینم مشکل کجاست.

Iloveu-ALL
29-01-2013, 20:25
نه بازیو از کسی گرفتم کپی کردم رو هارد.
مشکلی نیست که GM ها بتونن حل کنن مربوط به خود بازیمه و ناقصی داره احتمالا.
درضمن همه کاراکترام گیلد دارن برای همین نمیتونم وارد هیچ کدومشون بشم.

پ.ن:فعلا به دوستم گفتم که لوگین کنه و از گیلدام لیو بده تا ببینم مشکل کجاست.

اگه دوستتون هم لوگین کرد و درست نشد ، یه کارکتر جدید بسازید برای GM تیکت بزارید که شما leave guild کنه، بعد مشکلش رو بگین البته فکر نکنم جواب درست و حسابی بده! (تو سرور های دیگه هم اینطوری شدین؟ همونطور که خودتون گفتید به احتمال زیاد مشکل از بازیتونه!)

moscow
29-01-2013, 21:26
سلام : )
فعلا اومدم رو پچ 3.3.5a (درست گفتم؟! آخرین wotlk دیگه) ،اما مولتن خیلی لگه!
به طوری که توی استورم ویند اصلا نمیشه فهمید کی به کیه و تا میای دوتا دونه totem بذاری، پنج شیش ثانیه طول میکشه : ))
من امتحان کردم، توی جهان گیمز این مشکل نبود (گرچه اصلا به پای مولتن نمیرسه!)

کلا توی مولتن لگ دارم : ))
سرور دیگه ای سراغ ندارید که زبان بین الملل باشه و XP زیاد بده و مثل مولتن درست و حسابی هم باشه!؟

ولی دم مولتن گرم!!
تمامش روی پروتوکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست!!
خییییییلی شاخه!: دی!

Arrowtic
29-01-2013, 21:31
به طوری که توی استورم ویند اصلا نمیشه فهمید کی به کیه و تا میای دوتا دونه totem بذاری، پنج شیش ثانیه طول میکشه : ))

سرور دیگه ای سراغ ندارید که زبان بین الملل باشه و XP زیاد بده و مثل مولتن درست و حسابی هم باشه!؟

ولی دم مولتن گرم!!
تمامش روی پروتوکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست!!

کیمیاگر تمام فلزی عزیز : دی
مولتن سرور wotlk بله لگه البته نه به شدت واسه شما : دی
من توی DW پینگم 400 یا حتی 600ئه.ولی توی سرورهای cata مثل Warsong یا Neltharion از 200 شروع میشه تا 300 یا 350.یه چند روزم دیوونه شده بود 130 بود : دی

متاسفانه سرور دیگه ای نیستش برای این پچ که زبان بین الملل باشه.باز برای کاتا به غیر از مولتن یکی دو تا دیگه هم هست.
قدیما Gamer District هم خوب بود البته الآنشو نمیدونم.ایرانی بخواید هم WoWZone.

شما پینگتون از 4.2.2.4 چنده؟

مولتن کلا فوق العادست.باگ کم,پلیر خیلی زیاد و جامعه باحال.

Iloveu-ALL
29-01-2013, 21:44

ولی دم مولتن گرم!!

همونطور که امیرجان گفتند، هیچ سروری به پای مولتن نمیرسه!
من قبلا eternal-wow بودم ولی الان خیلی بدشده پر donor ـه! ریلم redemption اش blizzlike ، تونستید تست کنید!

moscow
29-01-2013, 23:18
کیمیاگر تمام فلزی عزیز : دی
مولتن سرور wotlk بله لگه البته نه به شدت واسه شما : دی
من توی DW پینگم 400 یا حتی 600ئه.ولی توی سرورهای cata مثل Warsong یا Neltharion از 200 شروع میشه تا 300 یا 350.یه چند روزم دیوونه شده بود 130 بود : دی

متاسفانه سرور دیگه ای نیستش برای این پچ که زبان بین الملل باشه.باز برای کاتا به غیر از مولتن یکی دو تا دیگه هم هست.
قدیما Gamer District هم خوب بود البته الآنشو نمیدونم.ایرانی بخواید هم WoWZone.

شما پینگتون از 4.2.2.4 چنده؟

مولتن کلا فوق العادست.باگ کم,پلیر خیلی زیاد و جامعه باحال.

هه هه!
ای ول رفیق انیمه باز!:دی!

همممممممممم!! الان پینگ گرفتم ظاهرا 350 بود : (
یادم رفت توی بازی لتنسی رو هم نگاه کنم، میام اونم میگم.

فقط، یه چیزی..
توی فروم مولتن خوندم که با قند ترکون (!) سرعتش خوب مبشه.. شما امتحان کرده اید!؟
معمولا که وقتی با اون وصل میشیم باید سرعت کم شه... نباید!؟

همونطور که امیرجان گفتند، هیچ سروری به پای مولتن نمیرسه!
من قبلا eternal-wow بودم ولی الان خیلی بدشده پر donor ـه! ریلم redemption اش blizzlike ، تونستید تست کنید!

بلیییز لایک؟
برو عزیز! : دی! من همین 20X اش رو هم موندم!!
دیگه بلیزلایک که بماند!

یه سوال دیگه...!
برای 40 تا 50 کجا باید لول آپ کنم؟
برای هورد یادمه میرفتیم تاناریس، برای آلی کلا راه نداره برم تاناریس که!! چه کنم!؟
__________________________________________________ ________________

منتظرم Wow جدیدم که سفارش دادم برسه.
4.0.6 سفارش دادم بیاد، اون بیاد ببینیم چه میشود و چه باید بکنیم!
یادمه یه جایی خوندم (ظاهرا) توی پچ 4 اش کلا دنیا اش متحول میشه (پس این 3x.x صرفا جنبه یادگیری داره: دی)

Iloveu-ALL
29-01-2013, 23:39
هه هه!

فقط، یه چیزی..

بلیییز لایک؟
دیگه بلیزلایک که بماند!

یه سوال دیگه...!
برای هورد یادمه میرفتیم تاناریس، برای آلی کلا راه نداره برم تاناریس که!! چه کنم!؟

یادمه یه جایی خوندم (ظاهرا) توی پچ 4 اش کلا دنیا اش متحول میشه (پس این 3x.x صرفا جنبه یادگیری داره: دی)

نه منظورم این نبود که x1 ـه (ببخشید!)، منظورم اینه که عینه بیلیزارد باید لول آپ کنی و بری raid و dungeon و bg و آرنا و ...!
آخه اکثر ریلم هاش fun ان!

اگه بتونید بری اونجا میتونید لول آپ کنید! برید به booty bay و از اونجا کشتی سوار شید برید به barrens و بعد از اونجا رو تا Tanaris پیاده برید!
پچ 4.3.4 هم میگرفتی خوب میشد چون بعضی سرور ها دارن میرن رو 4.3.4 ! ولی برای 4.0.6 هم هنوز سرور های خوب هست!

Arrowtic
29-01-2013, 23:45
هه هه!

فقط، یه چیزی..

بلیییز لایک؟
دیگه بلیزلایک که بماند!

یه سوال دیگه...!

قربانت : دی
350 خوبه که برای ایران!
بله قندشکن تاثیر بالایی داره در مولتن ولی به قندشکنش بستگی داره.من قدیما با قندشکن پینگ 300 میگرفتم ولی الآن بدون اون 240ئه و با اون میشه 400 در نتیجه دیگه نیازی بهش ندارم : دی
برای الاینس همون تاناریس میشه رفت تا جایی که یادمه : دی (خیلی وقته لول آپ نکردم,اشتباه نکنم اسم شهرش Gadgetzan یا چنین چیزی بود : دی) البته بعد از تموم کردن booty bay.

Doctor Splinter
29-01-2013, 23:49
با یکی از دوستان راجع به شامان المنتال و Enc بحثم شده من معتقدم که المنتال در نهایت قدرت بیشتر داره و Enc فقط به درد لول آپ میخوره،کسی هست که در این باره اطلاعات خوبی داشته باشه و بتونه یه مقدار ما رو راهنمایی کنه؟

Iloveu-ALL
30-01-2013, 00:11

Hunter @ Deathwing

Hunter @ Warsong

هه هه مولتن armory اش رو راه انداخت ، خیلی جالبه! :)

luches
30-01-2013, 08:14
یک پیشنهاد برای دوسنانی که میخوان تو مولتن یا کلن سرور اروپایی ورد بازی کنن و پینگ خوب میخوان. من الان چند وقتی هست از برنامه wtfast استفاده میکنم وتمام طول روز پینگم رو 150-180 هست و به راحتی هم میوتنم arena برم و دوئل هم میکنم . این برنامه یک دوره ازمایشی یک ماهه مجانی داره که دوستان راحت میتونن تست کنن. البته من از ای دس ال خودم یک tracert کردم من معمولی با فرانکفورت المان 130 پینگ دارم و روتم از اوپراتور روس رد میشه. از شانس من ممکنه روتی که شرکت اد اس ال من استفاده میکنه واقعا خوب باشه (پشگامان داده افزار - تهران). به هر حال میارزه دوستان این برنامه رو تست کنن. من تمام برنامه اعم از pingzipper - smothping و هرچی فکر کنید رو تست کردم ولی هیچ کدوم به خوبی wtfast برای نت من ایرانی جواب نداد.

iranzaminn
30-01-2013, 08:16
با یکی از دوستان راجع به شامان المنتال و Enc بحثم شده من معتقدم که المنتال در نهایت قدرت بیشتر داره و Enc فقط به درد لول آپ میخوره،کسی هست که در این باره اطلاعات خوبی داشته باشه و بتونه یه مقدار ما رو راهنمایی کنه؟

دوست عزیز من بلیزارد بازی میکنم و پچ 5.1!!!!!!
از سرور های فان و این چیزا هم خبر ندارم اما چیزی که الان توی بلیزار هست:
در dps خالص الان enh قوی تر هست و دی پی اس بیشتری میزنه... البته نه اونقدرا ها زیاد!!! مثلا اگه المنتال 100k بزنه اون یکی 110k میزنه!!! اما به لحاظ buff هایی که برای raid گروپ ها میارن enh بسیار بهتر عمل میکنه و لازمه یکی از اون ها همیشه در کنار melee و tank باشه برای همین در raid های 10 نفره تقریبا همیشه enh به المنتال ترجیح داده میشه!!! اما در raid های 25 نفره المنتال رو هم میبرن تا گروه کامل تری داشته باشن!!!!

gipsy2009
30-01-2013, 10:26
salam chetoriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii manam khobammmmmmm

Doctor Splinter
30-01-2013, 11:12
دوست عزیز من بلیزارد بازی میکنم و پچ 5.1!!!!!!
از سرور های فان و این چیزا هم خبر ندارم اما چیزی که الان توی بلیزار هست:
در dps خالص الان enh قوی تر هست و دی پی اس بیشتری میزنه... البته نه اونقدرا ها زیاد!!! مثلا اگه المنتال 100k بزنه اون یکی 110k میزنه!!! اما به لحاظ buff هایی که برای raid گروپ ها میارن enh بسیار بهتر عمل میکنه و لازمه یکی از اون ها همیشه در کنار melee و tank باشه برای همین در raid های 10 نفره تقریبا همیشه enh به المنتال ترجیح داده میشه!!! اما در raid های 25 نفره المنتال رو هم میبرن تا گروه کامل تری داشته باشن!!!!
از راهنماییت سپاس گذارم ولی فکر می کنم در زمینه پی وی پی المنتال بهتر باشه چونکه یه جادوگری که شیلد بذاره و میل بپوشه کار دشمن رو خیلی سخت می کنه.بنده هم فقط بلیزارد بازی می کنم و حتی اگه بنم بشم نگاه به به سرور فری نمی کنم این آرموری هیرو منه.خوشحال میشم آرموری هیروی شما رو ببینم!

iranzaminn
30-01-2013, 12:27
اینم آرموزی هیرو اصلی من...پالادین دی پی اس و تانک:

البته لول 90 من priest و DK و Hunter هم دارم....یه rouge هم دارم 87!!!!
monk و resto shaman و warlock هم دارم که در حال لول گرفتن هستن و البته 3 تاشون بالا 65 هستن...اگه خواستین آرموری اونا رو هم براتون بذارم...:n02:

در مورد بلیز هم منم اگه بن بشم دیگه وارکرافت رو میذارم کنار و حتی نمیتونم به بازی کردن توی سرور های فان فکر کنم!!!:n04::n28:

gipsy2009
30-01-2013, 12:43
این مولتن اخر کدوم ریلماش میخوان 4.3.4 بشن؟؟؟؟

به نظرم اگه WOTLK رو ورداره نصف پلیراشو از دست میده!

Iloveu-ALL
30-01-2013, 13:16
این مولتن اخر کدوم ریلماش میخوان 4.3.4 بشن؟؟؟؟

به نظرم اگه WOTLK رو ورداره نصف پلیراشو از دست میده!

4تا از 7تا ریلم ها که پچ 4.0.6 هستند به 4.3.4 ارتقا پیدا می کنند (Sargeras ، Neltharion، Frostwolf و Warsong) و 3تای دیگه همون wotlk باقی میمون! (Deathwing ، Lordaeron و Ragnaros)

Aria1997
30-01-2013, 15:55
4تا از 7تا ریلم ها که پچ 4.0.6 هستند به 4.3.4 ارتقا پیدا می کنند (Sargeras ، Neltharion، Frostwolf و Warsong) و 3تای دیگه همون wotlk باقی میمون! (Deathwing ، Lordaeron و Ragnaros)

سلام این کی اتفاق میوفته؟
و اینکه این پچ هارو کجا میشه گیر آورد؟
مرسی

Iloveu-ALL
30-01-2013, 16:13
سلام این کی اتفاق میوفته؟
و اینکه این پچ هارو کجا میشه گیر آورد؟
مرسی
اوایل March احتمالا!

goldenmember
30-01-2013, 16:38
سلام دوستان یه سوال دارم بازیهای آنلاین مثل همین WoW یا age of wushu که چند روز دیگه میاد چقدر ترافیک یا اعتبار حجمی مصرف میکنن.
مثلا روزی نیم ساعت خیلی مصرف میشه
آخه راستش من آدم خسیسی ام.

miladdarren
30-01-2013, 16:56
ببخشید تب Reputation
دوست عزیز می شه یه عکس از نحوه قرار دادن rep bar برای horde expedition قرار بدبد بد جوری لنگم.ممنون

sepehr1380
30-01-2013, 17:51
بچه ها یکی بهم یاد بده چه شکلی افلاین بزنم

iranzaminn
30-01-2013, 18:11
دوست عزیز می شه یه عکس از نحوه قرار دادن rep bar برای horde expedition قرار بدبد بد جوری لنگم.ممنون

دوست عزیز شما کلید u رو بزن بعد horde expedition رو اینجا بین reputation ها پیدا کن....روش کلیک کن..3 تا گزینه سمت راست میاد اونی که نوشته show as experince bar رو تیک بزن...حالا یه نوار دیگه بالای نوار xp توی صفحه اصلیت میبینی....اینو باید به آخر برسونی.....
در ضمن برای رپ هورد اکسپدیشن گفتم که باید مدل Heroic یا همون hc این dungeon ها رو بری....و برای رفتن به اچ سی شون باید حتما 80 باشی تا بتونی بری!!!!

Crawling In MySkin
30-01-2013, 18:47
یک پیشنهاد برای دوسنانی که میخوان تو مولتن یا کلن سرور اروپایی ورد بازی کنن و پینگ خوب میخوان. من الان چند وقتی هست از برنامه wtfast استفاده میکنم وتمام طول روز پینگم رو 150-180 هست و به راحتی هم میوتنم arena برم و دوئل هم میکنم . این برنامه یک دوره ازمایشی یک ماهه مجانی داره که دوستان راحت میتونن تست کنن. البته من از ای دس ال خودم یک tracert کردم من معمولی با فرانکفورت المان 130 پینگ دارم و روتم از اوپراتور روس رد میشه. از شانس من ممکنه روتی که شرکت اد اس ال من استفاده میکنه واقعا خوب باشه (پشگامان داده افزار - تهران). به هر حال میارزه دوستان این برنامه رو تست کنن. من تمام برنامه اعم از pingzipper - smothping و هرچی فکر کنید رو تست کردم ولی هیچ کدوم به خوبی wtfast برای نت من ایرانی جواب نداد.

برا هر کس یه جوری یه برنامه ای جواب میده بسته به نتش..مخابراتش..شهرش (سادش)
مثلا برای من pz با wtfast تفاوت چندانی روی age of wushu نکرد در صورتی که wtfast اصلا روی wow ام جواب نمیداد
smoothping هم کاملا مضخرفه
یه برنامه هم بود قدیما به اسم battleping که اونم خوب بود ولی الآن یا جمعش کردن یا اگرم باشه که مضخرف شده:دی

کاملا بستگی به فرد داره
یه موقعس شما با المنتال یا کلا رنجر(از دور زن) حال میکنی یا بهت میخوره 50 تا میدی (فرضا)
یه موقعس نه شما خوشت نمیاد با همون رنجر 30 میدی به جاش با میلی(نزدیک زن) 60 میدی
بازی کردن با هر کلاسی توی wow بسته به این داره که کدوم ریس بهت بخوره و با کدوم کلاس/کدوم ستش حال کنی
ولی عمومیت یه چیز دیگس
مثلا عمومیت الآن اینه که دی پی اس شمن المنتال به مرور زمان روی باس میاد پایین من خودم به صورت مفت خوری روی اکانت دیگران اومدم تست کردم دیدم مثلا این قضیه روی من صدق نمیکنه و بیشترم میشه
اما PVP هم دوباره بر میگرده به همون قضیه ی خوردن
من elemental میشناسم لا مصب انگار اصلا کلاسو مال این ساخته بودن بتل گراندو آرنا رو میجویی میرفت جلو
ench میشناسم میخورد میرفت جلو

سلام دوستان یه سوال دارم بازیهای آنلاین مثل همین WoW یا age of wushu که چند روز دیگه میاد چقدر ترافیک یا اعتبار حجمی مصرف میکنن.
خیلی زیاد نیست....البته عدد دقیقشو دوستان میگم
من اومدم جواب یه چیز دیگرو بدم و اونم اینه که ذوقتو کور کنم
چون age of wushu بیشتر از 1 ماه به تاخیر افتاد
که اگرم میومد خاصیت زیادی برای ما نداشت چون ورژن آمریکا بود و از اروپاش هم خبری نیست.

Doctor Splinter
30-01-2013, 21:51
کاملا بستگی به فرد داره
یه موقعس شما با المنتال یا کلا رنجر(از دور زن) حال میکنی یا بهت میخوره 50 تا میدی (فرضا)
یه موقعس نه شما خوشت نمیاد با همون رنجر 30 میدی به جاش با میلی(نزدیک زن) 60 میدی
بازی کردن با هر کلاسی توی wow بسته به این داره که کدوم ریس بهت بخوره و با کدوم کلاس/کدوم ستش حال کنی
ولی عمومیت یه چیز دیگس
مثلا عمومیت الآن اینه که دی پی اس شمن المنتال به مرور زمان روی باس میاد پایین من خودم به صورت مفت خوری روی اکانت دیگران اومدم تست کردم دیدم مثلا این قضیه روی من صدق نمیکنه و بیشترم میشه
اما PVP هم دوباره بر میگرده به همون قضیه ی خوردن
من elemental میشناسم لا مصب انگار اصلا کلاسو مال این ساخته بودن بتل گراندو آرنا رو میجویی میرفت جلو
ench میشناسم میخورد میرفت جلو
البته بنده به خاطر این میگم المنتال چون که یه جادوگری که میل بپوشه و شیلد هم دست بگیره و یه هیل بخور و نمیر هم بتونه به خودش بده واقعا کار دشمن رو سخت میکنه ولی از اون طرف ench آرمورش که خیلی نیست استان هم نداره یک دفعه هم نمیتونه به تارگت برسه،با هر میلی (دث نایت ،روگ،پالا، واریور)هم که بخواد اتک به اتک بشه کم میاره.:n25:

Crawling In MySkin
30-01-2013, 22:11
البته بنده به خاطر این میگم المنتال چون که یه جادوگری که میل بپوشه و شیلد هم دست بگیره و یه هیل بخور و نمیر هم بتونه به خودش بده واقعا کار دشمن رو سخت میکنه ولی از اون طرف ench آرمورش که خیلی نیست استان هم نداره یک دفعه هم نمیتونه به تارگت برسه،با هر میلی (دث نایت ،روگ،پالا، واریور)هم که بخواد اتک به اتک بشه کم میاره.:n25:
من خودم با میلی حال نمیکنم ولی
نه به اینا نیست همش بسته به پلیر داره
شیلد و آرمور میل و اینا هم توی دمج های فیزیکی تاثیر داره
البته قوت قلب که هست :خخخخخ
اون بازیکنی که اون کلاس بهش بخوره اگه استان و شارج هم نداشته باشه خودش یه جوری از خودش در میاره استان و شارج رو:دی

پ.ن:
این pooyesh در این عکس یه ایرانیه اون یکی خارجیه در سرور GD بالاخره نکات جالب پیش میاد دیگه:دی
Copy Right @ Hojjat
حسین رو هم مورد عنایت قرار داد وسط چت.

marde tanhayi
30-01-2013, 23:17

هر ساعت 20 مگابایت حداکثر

وب گردی سه برابر این حجم مصرف می کنه

sepehr1380
31-01-2013, 01:39
بچه ها یکی بهم یاد بده چه شکلی افلاین بزنم
کسی نیست یاد بده:n30:

sepehr1380
31-01-2013, 01:46
من نیاز مندم تورو خدا

Arrowtic
31-01-2013, 02:00
کسی نیست یاد بده:n30:

gharibehm
31-01-2013, 11:56
درود بر همه دوستان
بالاخره امتحانات این ترم هم تموم شد
حالا میشه درست و حسابی بازی کرد:n02:
دوستان بالاخره لول 80 شدم،ولی هیروم خیلی ضعیف هست
یه rdf رفتم ولی آبروم رفت،سه سوت مردم:n02:
چیکار کنم؟
جریان اکسلتد شدن چیه؟
آیتمهایی که جم روشون میبندن باید حتما اکسلتد شی تا بتونی بپوشی؟

Iloveu-ALL
31-01-2013, 12:10
درود بر همه دوستان
بالاخره امتحانات این ترم هم تموم شد
حالا میشه درست و حسابی بازی کرد:n02:
دوستان بالاخره لول 80 شدم،ولی هیروم خیلی ضعیف هست
یه rdf رفتم ولی آبروم رفت،سه سوت مردم:n02:
چیکار کنم؟
جریان اکسلتد شدن چیه؟
آیتمهایی که جم روشون میبندن باید حتما اکسلتد شی تا بتونی بپوشی؟

اگه میتونی یه کم برو battleground و چندتا آیتم بگیر و gs بیاد 4 ، 4.5 بعد برو rdf بهتره! هرچند آیتم هات pvp هست ولی بین بد و بدتر باید بد رو انتخاب کنی، بعد که کم کم همه ی آیتم ها pve شد میتونی بری raid ! آیتم های pvp برای battleground ، Arena و Duel هستن و آیتم های pve برای raid و dungeon (فرق بین آیتم های pvp و pve این است که آیتم های resilience ، pvp دارند، ولی آیتم های resilience ، pve ندارند!)
exalted شدن یعنی reputation (اعتبار) یک حزبی رو گرفتن! نمونه اش همین Horde Expedition که با exalted شدن rep اونجا میتونید فرمول ساخت موتور رو بگیرید!
بعضی rep ها آیتم میدن بعضی mount ویا Elixir و Potion و ...
خیر.در واقع آیتم هایی که آیتم لولشون پایین هست جای gem ندارند ولی آیتم هایی که آیتم لولشون بالاست جای gem دارند!

رضا توکلی
31-01-2013, 12:38
سلام دوستان من چجوری باید ضربه هام رو بالای اون اعدادو راست صفحه بچینم ؟

رضا توکلی
31-01-2013, 13:59
سلام کسی هست که به من کمک کنه کوست the battle for the....رو حل کنم نمیتونم باس رو بکشم

sepehr1380
31-01-2013, 14:33
اقا من بد بختم هر کاری میکنم نمی تونم بازی کنم کلان

sepehr1380
31-01-2013, 14:36
یکی جواب بده

رضا توکلی
31-01-2013, 16:34
یکی جواب بده
برای چی نمی تونی بازی کنی/ارورمیده یا اکانت نداری

رضا توکلی
31-01-2013, 16:41
سلام بهترین سرور magic wow که بازیکن زیادی داره رو معرفی کنید.البته رایگان

superviva
31-01-2013, 17:03
سلام دوستان.یه paladin برای attacker شدن کدوم talent رو باید انتخاب کنه؟ممنون

gharibehm
31-01-2013, 17:14
سلام دوستان.یه paladin برای attacker شدن کدوم talent رو باید انتخاب کنه؟ممنون
درود
شما retribution رو باید کامل کنی

moscow
31-01-2013, 19:31
سلام دوباره : )
امروز Wow 4.0.6 ام رسید.
شیش تا DVD بود، همه رو که ریختم یه جا، اکسترکت کردم، همه چیش ردیف بود.
بعد رفتم ریلم رو گذاشتم ریلم مولتن.وقتی رفتم توی بازی (همین گرگینه ها) بالای اسم همه ی اطرافیان اسمشون رو نوشته بود Unknown و علامت کوئست ها هم بالای سر هیچکدوم نمیومد.
رفتم توی یه سرور دیگه، دیدم همه ی همون مشکلات، دوباره وجود داشت.
اسم ها همه Unknown بودن، اسپل و اینا نمیشد زد ، به کسی نمیشد ضربه زد و الی آخر ...

به نظرتون مشکل از کجاست؟
WoW ای که رسیده خرابه؟؟ : (
ویرایش:
اینم بگم! کلا ارتباطاتم تعطیله!
یعنی علاوه بر اینکه نمیشه علامت کوئست ها رو دید، کلا با هیچکس حرف هم نمیشه زد...!

حالا برای بخش پشتیبانیشون پیام فرستادم، ولی فکر نکنم ازشون آبی گرم شه!:دی!

Iloveu-ALL
31-01-2013, 19:52
امروز Wow 4.0.6 ام رسید.
بعد رفتم ریلم رو گذاشتم ریلم مولتن.وقتی رفتم توی بازی (همین گرگینه ها) بالای اسم همه ی اطرافیان اسمشون رو نوشته بود Unknown و علامت کوئست ها هم بالای سر هیچکدوم نمیومد.
اسم ها همه Unknown بودن، اسپل و اینا نمیشد زد ، به کسی نمیشد ضربه زد و الی آخر ...

به نظرتون مشکل از کجاست؟
ویرایش:
یعنی علاوه بر اینکه نمیشه علامت کوئست ها رو دید، کلا با هیچکس حرف هم نمیشه زد...!

شما lag دارید و latency تون خیلی بالایه! سرور pardiswow رو امتحان کنید ببینید چی میشه.

moscow
31-01-2013, 20:11
شما lag دارید و latency تون خیلی بالایه! سرور pardiswow رو امتحان کنید ببینید چی میشه.

باشه ، امتحان میکنم..
ولی من تا همین یه ساعت پیشش داشتم توی مولتن 3.3.5a بازی میکردما
ولی خب! باشه، امتحان میکنم.

فقط یه سوال دارم
توی این کاتا ، داستان ِ این دانلود کردن چیه؟
مینویسه اگه برای بار اوله از این race استفاده میکنید، صبر کنید تا دانلود کنه...

1- داستانش چیه؟
2- موقعی که دانلود میکنه ،نوشته ممکنه کمی طول بکشه، اما سی ثانیه ای تموم میشه، طبیعیه؟؟
3- وقتی توی بازی میرم، اون علامت سبز رنگ لودینگ میاد و بعد ناپدید میشه.. اون موقع صد در صد دانلودش تمومه؟؟

نمیدونم چرا اینجوری شده.. اصلا تو مخمه!!:n28:ویرایش:
اونجا هم همین مشکل رو داشتم... : (
یه سوالی برام پیش اومد! نکنه ورژن بازیم درست نیست..؟!
الان پچ 4.0.6a باید ورژنش 4.0.6.13623 باشه؟

Iloveu-ALL
31-01-2013, 20:37
باشه ، امتحان میکنم..
ولی من تا همین یه ساعت پیشش داشتم توی مولتن 3.3.5a بازی میکردما
ولی خب! باشه، امتحان میکنم.

فقط یه سوال دارم
توی این کاتا ، داستان ِ این دانلود کردن چیه؟
مینویسه اگه برای بار اوله از این race استفاده میکنید، صبر کنید تا دانلود کنه...

1- داستانش چیه؟
2- موقعی که دانلود میکنه ،نوشته ممکنه کمی طول بکشه، اما سی ثانیه ای تموم میشه، طبیعیه؟؟
3- وقتی توی بازی میرم، اون علامت سبز رنگ لودینگ میاد و بعد ناپدید میشه.. اون موقع صد در صد دانلودش تمومه؟؟

نمیدونم چرا اینجوری شده.. اصلا تو مخمه!!:n28:

اونی که میگه داره دانلود می کنه چیزی نیست، بعد یه مدت که بازی کنی خودش میره.

امروز Wow 4.0.6 ام رسید.

به نظرتون مشکل از کجاست؟
ویرایش:

حالا برای بخش پشتیبانیشون پیام فرستادم، ولی فکر نکنم ازشون آبی گرم شه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!

یکی دیگه هم این مشکل رو داشت:

اونجا هم همین مشکل رو داشتم... : (
عجیبه!
پوشه ی cache و wtf رو پاک کنید ببینید درست میشه؟
شاید مشکل از add-ons ها باشه!

یه سوالی برام پیش اومد! نکنه ورژن بازیم درست نیست..؟!
الان پچ 4.0.6a باید ورژنش 4.0.6.13623 باشه؟
پچ شما درسته!

پ.ن: لانچر رو دانلود کردید دیگه درسته؟

gharibehm
31-01-2013, 20:48
درود دوستان
توی dungeon بهم گفتند که righteus fury رو دربیارم،منم اینکارو نکردم از dungeon حذف شدم
چرا باید این کارو میکردم؟

Iloveu-ALL
31-01-2013, 21:10
درود دوستان
توی dungeon بهم گفتند که righteus fury رو دربیارم،منم اینکارو نکردم از dungeon حذف شدم
چرا باید این کارو میکردم؟

این جادو برای تانک هاست و زمانی که شما این جادو رو می زنید تانک نمی تونه خوب agro بگیره و درنتیجه باس میاد روی شما و شما می میرید!
( فکر کنم هیلر ها هم بتونن استفاده کنن!)

Arrowtic
31-01-2013, 21:20
امروز Wow 4.0.6 ام رسید.

به نظرتون مشکل از کجاست؟
ویرایش:

مشکل از لگ نیست.پچتون مشکل داره.منم یه مدت پیش اینطور شدم,یه بار با وی پـــی ان فایل repair رو اجرا کردم بعدش فایل زیر رو دان کردمو محتویاتشو توی محل نصب ریختم درست شد:

باز شما Repair کن اجرا کن ببین درست میشه یا نه.اگه نشد این فایلا رو بریز.

gharibehm
31-01-2013, 21:37
این جادو برای تانک هاست و زمانی که شما این جادو رو می زنید تانک نمی تونه خوب agro بگیره و درنتیجه باس میاد روی شما و شما می میرید!
( فکر کنم هیلر ها هم بتونن استفاده کنن!)
آهان حالا فهمیدم چی شد:n02:
راستی agro چیه؟

Arrowtic
31-01-2013, 21:40
agro میزان علاقه باس به زدن شماست : دی
تانک باید همیشه aggro داشته باشه تا باس اونو بزنه.

gharibehm
31-01-2013, 21:41
جم رو وقتی رو یه آیتم sock کردی دیگه نمیشه عوضش کرد؟

Iloveu-ALL
31-01-2013, 21:45
جم رو وقتی رو یه آیتم sock کردی دیگه نمیشه عوضش کرد؟

اگه یه جم دیگه رو اون جم sock کنی ، عوض میشه!

gharibehm
31-01-2013, 21:54
ممنون که سوالاتمو جواب می دید
دوستان که تو مولتن هستن یه لطفی کنن اگه میشه کمکی بدن یه چنتا باس که راحت هست بزنیم یه چنتا آیتم هم گیر ما بیاد:n02:
بابا هیروم ضعیفه،این خارجیهای مولتن هم که هیچ
یه چنتا dungeon رفتم چیزی نشد
فکرکنم یکمی زیادی نوبم:n02::n02:
بابا با تجربه ها بیاید یکم هم مارو راه بندازین...

moscow
01-02-2013, 02:05
اونی که میگه داره دانلود می کنه چیزی نیست، بعد یه مدت که بازی کنی خودش میره.

یکی دیگه هم این مشکل رو داشت:

عجیبه!
پوشه ی cache و wtf رو پاک کنید ببینید درست میشه؟
شاید مشکل از add-ons ها باشه!

پچ شما درسته!

پ.ن: لانچر رو دانلود کردید دیگه درسته؟

مشکل از لگ نیست.پچتون مشکل داره.منم یه مدت پیش اینطور شدم,یه بار با وی پـــی ان فایل repair رو اجرا کردم بعدش فایل زیر رو دان کردمو محتویاتشو توی محل نصب ریختم درست شد:

باز شما Repair کن اجرا کن ببین درست میشه یا نه.اگه نشد این فایلا رو بریز.

خب! بالاخره تونستم درستش کنم، ولی خدااااییش نفهمیدم مشکل از چی بود و چطور درست شد!
با لانچر سرور پردیس که وارد میشم همه چیز درست پیش میره!: دی!

نمیدونم چرا، ولی وقتی wow.exe رو اجرا میکنم کلا مشکل داره، ولی وقتی با لانچر پردیس وارد میشم همه چیز درسته.
فی الحال تونستم با همین لانچر پردیس ، و با آدرس molten ، راحت بازی کنم و اینا... ولی میدونم، سر اولین آپدیت دوباره عذا گرفتنم شروع میشه: (
(البته اینم اضافه کنم که گذاشتم تا وسطای repair رو جلو رفت، بعد کنسلش کردم... دیگه نمیدونم همونی که باید ریپیر میشده ریپیر شده، یا واقعا این لانچره معجزه میکنه!: دی!

با تشکر از راهنمایی همه ی دوستان.:n16::n01:

Arrowtic
01-02-2013, 10:57
ممنون که سوالاتمو جواب می دید
دوستان که تو مولتن هستن یه لطفی کنن اگه میشه کمکی بدن یه چنتا باس که راحت هست بزنیم یه چنتا آیتم هم گیر ما بیاد:n02:
بابا هیروم ضعیفه،این خارجیهای مولتن هم که هیچ
یه چنتا dungeon رفتم چیزی نشد
فکرکنم یکمی زیادی نوبم:n02::n02:
بابا با تجربه ها بیاید یکم هم مارو راه بندازین...

شما باید از اون دانجن توی دالاران شروع کنید چون نسبتا راحت تره(البته یاراتون باید خوب باشه آیتماشون)

اگه سرور wotlk هستید هم با vote دادن میتونید آیتمای خیلی خوبی بخرید از سایت مولتن.

Iloveu-ALL
01-02-2013, 11:26
شما باید از اون دانجن توی دالاران شروع کنید چون نسبتا راحت تره(البته یاراتون باید خوب باشه آیتماشون)

ببخشید امیر، دانجن های توی دالاران کجا هست؟

Arrowtic
01-02-2013, 13:20
ببخشید امیر، دانجن های توی دالاران کجا هست؟

Violet Hold ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای ورود بهش به یک کلید نیاز دارید که از اینجا به دست میاد:

miladdarren
01-02-2013, 21:08
سلام دوستان برای up کردن mininig و eng از525 به بعد کجا باید برم؟
یه سوال دیگه اگه molten پچشو به 4.3.4 ارتقا بده ما که 4.0.6 داریم دیگه نمی تونیم بازی کنیم؟هر چی lvl up کردیم هدر میره؟باید از اول up کنیم؟

Iloveu-ALL
01-02-2013, 21:55
سلام دوستان برای up کردن mininig و eng از525 به بعد کجا باید برم؟
یه سوال دیگه اگه molten پچشو به 4.3.4 ارتقا بده ما که 4.0.6 داریم دیگه نمی تونیم بازی کنیم؟هر چی lvl up کردیم هدر میره؟باید از اول up کنیم؟

Twilight Highlands فکر کنم خوب باشه! بیشتر کنارهای رودخونه!
شما برای اینکه بتونید بازی کنید پچ 4.3.4 رو باید داشته باشید! خیر نیاز به لول آپ نیست، بازی از ادامه 4.0.6 ـه یعنی اگه شما فلان آیتم هارو دارید وقتی سرور patch up کرد شما اون آیتم هارو از دست نمی دید. مثله Blizzard!

miladdarren
01-02-2013, 23:06
ممنون از شما ولی منظورم از up کردن mining و eng این بود که به کجا و کدوم trainer مراجعه کنم؟ببخشید بد گفتم.

Iloveu-ALL
01-02-2013, 23:25
ممنون از شما ولی منظورم از up کردن mining و eng این بود که به کجا و کدوم trainer مراجعه کنم؟ببخشید بد گفتم.

Mining's trainers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Engirneering's trainers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gharibehm
02-02-2013, 12:28
درود دوستان
میشه درباره tabard یه توضیحی بدین
کارش چیه؟
خودمون بسازیم یا بخریم؟
کی بپوشیم؟

Iloveu-ALL
02-02-2013, 14:46
درود دوستان
میشه درباره tabard یه توضیحی بدین
کارش چیه؟
خودمون بسازیم یا بخریم؟
کی بپوشیم؟

Tabard (شنل روی زره سلحشوران) برای قشنگی میپوشن!
بعضی tabard ها علاوه بر قشنگی، به شما کمک می کنند که rep یک جایی رو بگیرید! مثلا tabard فلان جا رو بگیرید، بعد هرجا quest برید به rep اونجا اضافه میشه!
Guild Tabard ها رو میتونیم خودمون طراحی کنیم ولی بقیه tabard ها رو باید بگیریم!
هروقت دلتون خواست میتونید بپوشید، به جز موقعی که می خواهید rep یک جایی رو بگیرید بعضی tabard ها رو نباید بپوشید!

moscow
02-02-2013, 16:28
نمیدونم چرا این مولتن انقدر تخیلیه!: دی!
من قبلا که پچ 3.3.5a اش رو بازی میکردم، همه چیزش تقریبا نرمال بود، فقط XP بیشتر میداد.
اما این پچ 4.0.6 اش خیلی تخیلی شده!
باهزار امید و آرزو تا لول 40 لول آپ کردم، اومدم استورم ویند ببینم چه خبره ، Health ها رو که نگاه کردم همه 120k و اینا بودن..: دی! والا قبلیه اینجوری نبود: دی!
مولتن هم سرور ریلم فان داره؟ من دارم 20x اش رو بازی میکنم... خبر دارید 12x اش هم مثل همون تخیلیه یا نه؟:n13::n27:

Iloveu-ALL
02-02-2013, 16:31
نمیدونم چرا این مولتن انقدر تخیلیه!: دی!
من قبلا که پچ 3.3.5a اش رو بازی میکردم، همه چیزش تقریبا نرمال بود، فقط XP بیشتر میداد.
اما این پچ 4.0.6 اش خیلی تخیلی شده!
باهزار امید و آرزو تا لول 40 لول آپ کردم، اومدم استورم ویند ببینم چه خبره ، Health ها رو که نگاه کردم همه 120k و اینا بودن..: دی! والا قبلیه اینجوری نبود: دی!
مولتن هم سرور ریلم فان داره؟ من دارم 20x اش رو بازی میکنم... خبر دارید 12x اش هم مثل همون تخیلیه یا نه؟:n13::n27:

دوست عزیز وقتی بازی patch up میشه، آیتم ها هم قوی میشن و درنتیجه hp ها هم میره بالا بخاطر همین hp های توی کاتا بیشتر از hp های توی wotlk هه!

moscow
02-02-2013, 16:33
دوست عزیز وقتی بازی patch up میشه، آیتم ها هم قوی میشن و درنتیجه hp ها هم میره بالا بخاطر همین hp تو کاتا بیشتر از hp های توی wotlk است!

میدونم! ولی دیگه چقدر!!؟
توی woltk نهایت Hp ها 40k بود دیگه.. دیگه طرف خیلی شاخ میشد 45k .. توی کاتا هرکی سه چهار برابر یه باس Hp داره : دی
طبیعیه؟ من جدید اومدم ،خبر ندارم حقیقتش!

Iloveu-ALL
02-02-2013, 16:39
میدونم! ولی دیگه چقدر!!؟
توی woltk نهایت Hp ها 40k بود دیگه.. دیگه طرف خیلی شاخ میشد 45k .. توی کاتا هرکی سه چهار برابر یه باس Hp داره : دی

کاتا یه کم زیاد hp هاش بالا رفت ولی آره طبیعیه!

hirsababak
02-02-2013, 17:03
نوم می اید
نوم به دوستان سلام می کند

superviva
02-02-2013, 17:49
دوستان برای اینکه تو molten بدون صف وارد بشم چه قد باید donate کنم؟اگه یه بار donate کنم دیگه تا ابدیت می تونم بدون صف وارد بشم؟:n02:

Arrowtic
02-02-2013, 17:53
دوستان برای اینکه تو molten بدون صف وارد بشم چه قد باید donate کنم؟اگه یه بار donate کنم دیگه تا ابدیت می تونم بدون صف وارد بشم؟:n02:

1 Coin باشه تو اکانتتون تا ابدیت کافیه : دی

superviva
02-02-2013, 18:04
1 Coin باشه تو اکانتتون تا ابدیت کافیه : دی
خب یه coin هزینش چه قدره؟

iranzaminn
02-02-2013, 18:32
میدونم! ولی دیگه چقدر!!؟

دوست عزیز تا جایی که من یادمه hp باس های دانج های کاتا بالا 2 میلیون بود و همون کاتا دانج zul gurab و zul aman هلث باس ها بالا 4 میلیون بود پس 120k هلث زیادی نیست تو کاتا....
تازه من الان دارم mop بازی می کنم بدون باف 390k هلث دارم....:n02:

moscow
02-02-2013, 20:16
دوست عزیز تا جایی که من یادمه hp باس های دانج های کاتا بالا 2 میلیون بود و همون کاتا دانج zul gurab و zul aman هلث باس ها بالا 4 میلیون بود پس 120k هلث زیادی نیست تو کاتا....
تازه من الان دارم mop بازی می کنم بدون باف 390k هلث دارم....:n02:

تز بدیم اونا هم سه تا صفر رو حذف کنند : دی!
ممنون از جواب ها

deltax
02-02-2013, 21:22
نوم می اید
نوم به دوستان سلام می کند

درود بر عامو هیرس....wow بی تو حال نمیده :n18:

luches
03-02-2013, 17:14

شما باید یک بار دونت کرده باشی . کمترین میزان دونت هم 7 پوند هست یعنی 11 سکه. کمترین از این مقدار اپشن نداره.

gharibehm
03-02-2013, 17:24
درود دوستان
بهترین شغل برای کلاس rouge چیه؟

Iloveu-ALL
03-02-2013, 17:26
درود دوستان

leatherworking + skinning

ezio7
03-02-2013, 19:25
آقا من چند ماهه دیگه wow بازی نمیکنم سرور monster-wow همه کلاس هارو لول 85 دارم میج و پالادین فول pve و فول vici بقیه کلاس ها گیر معمولی هرکی خواست پی ام بده ارزون میدم

miladdarren
04-02-2013, 16:08
ا قا من یه مشکلی دارم وقتی از zeplin استفاده می کنم که از یه قاره به قاره دیگه برم توی صفحه loading گیر می کنه دیگه هم نمی یاد بعدشم من heart stone رو تنظیم کردم تو orgimar وقتی از اون هم استفاده می کنم که بیام orgimar باز تو loading گیر می کنه به نظرتون چی کار باید بکنم؟

lichkinger
04-02-2013, 18:57
آقا چجوری میشه اینجا LIKE کرد؟
جایی علامت شست نداره!!!!

Iloveu-ALL
04-02-2013, 19:10
ا قا من یه مشکلی دارم وقتی از zeplin استفاده می کنم که از یه قاره به قاره دیگه برم توی صفحه loading گیر می کنه دیگه هم نمی یاد بعدشم من heart stone رو تنظیم کردم تو orgimar وقتی از اون هم استفاده می کنم که بیام orgimar باز تو loading گیر می کنه به نظرتون چی کار باید بکنم؟

من هم بعضی وقت ها که از teleport استفاده می کنم این مشکل برام پیش میاد.
بیشتر بخاطر لگه.(ویروس هم توش یه کم تاثیر میزاره)

آقا چجوری میشه اینجا LIKE کرد؟
جایی علامت شست نداره!!!!

باید در انجمن 20تا پست بدید تا این قابلیت برای شما باز بشه.

davood66
05-02-2013, 10:49
سلام دوستان

خواهش میکنم کمکم کنید چون دارم دیونه میشم.

من تو سرور monsterبازی میکنم اومدم یه کوئست انجام بدم من برد به سرزمینه دیگه که تو صفحه loding ارور میده و از بازی میندازه بیرون.

ولی یه کاراکتر جدید ساختم رفت تو بازی.خواهش میکنم بگید چیکار بکنم.

Iloveu-ALL
05-02-2013, 13:10
سلام دوستان

خواهش میکنم کمکم کنید چون دارم دیونه میشم.

من تو سرور monsterبازی میکنم اومدم یه کوئست انجام بدم من برد به سرزمینه دیگه که تو صفحه loding ارور میده و از بازی میندازه بیرون.

ولی یه کاراکتر جدید ساختم رفت تو بازی.خواهش میکنم بگید چیکار بکنم.

اگه سایت قابلیت stuck داره، برید به سایت و کارکترتون رو stuck کنید. اگر نداره برای GM تیکت بزارید که کارکترتون رو stuck کنه!

طریقه تیکت گذاشتن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arrowtic
06-02-2013, 16:09
درود دوستان

به خودتون هم بستگی داره البته(و علاقتون).
به صورت عادی Skinning + LW میگن ولی خوب اجبار نیست اینا رو برید.
من خودم به شخصه همیشه برای Class های بدون مانا, Mining و JW میرم.برای Class های مانا دار(مثل میج) Tailoring + Enchanting.(لول آپ کردن انچنتینگ و JW خیلی لذت بخشه : دی)

miladdarren
06-02-2013, 17:10
دوستان من الان lvl 81 هستم الان کجا باید برم؟البته به جز northern و mount hyjal چون تمام کوست های اون جارو انجام دادم.

Iloveu-ALL
06-02-2013, 17:34
دوستان من الان lvl 81 هستم الان کجا باید برم؟البته به جز northern و mount hyjal چون تمام کوست های اون جارو انجام دادم.

gharibehm
06-02-2013, 17:45
درود بر همه
دوستان تو مواتن چطوری با vote میشه آیتم خرید؟

Iloveu-ALL
06-02-2013, 18:06
درود بر همه

بعد از log in شدن ، از قسمت بالا سمت راست گزینه marketplace رو انتخاب کنید.

بعد یک صفحه باز میشه، تب point shop رو انتخاب کنید.

Arrowtic
06-02-2013, 18:12
درود بر همه
جوابتونو دادن فقط بگم که توی سرور های کاتا(حداقل نلثاریون) Vote item نداریم.(منظورم برای لول 85 هستش)

جواب شما رو هم دادن ولی اون جواب توی سرور های رایگان به کارتون نمیاد چون اصلا DF نمیرن.
این پستو بخونید:

انگلیسی هست البته.

mahdibozorg
07-02-2013, 00:06
دوستان سلام من این آیتم رو میخوام با کویست بگیرم Gnomeregan Pride ولی موقعی که میرم به iron forg این طرفی Captain Tread Sparknozzle که کویست باید بهش بدم نیست توی سه سرور پارس آشنا جهان تست کردم نشده یکی بگه این کویست باگه یا کار خاصی باید انجام بدم ممنون میشم راهنمایی کنین

Iloveu-ALL
07-02-2013, 14:04
دوستان سلام من این آیتم رو میخوام با کویست بگیرم Gnomeregan Pride ولی موقعی که میرم به iron forg این طرفی Captain Tread Sparknozzle که کویست باید بهش بدم نیست توی سه سرور پارس آشنا جهان تست کردم نشده یکی بگه این کویست باگه یا کار خاصی باید انجام بدم ممنون میشم راهنمایی کنین

احتمال داره خود GM برداشته باشه. میشه روی مپ نشونش بدید؟

mahdibozorg
07-02-2013, 14:47
احتمال داره خود GM برداشته باشه. میشه روی مپ نشونش بدید؟

بفرمایید اینم لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hossein6599
07-02-2013, 16:16
سلام بچه های گل
من آپدیت 3.3.5 به 4.0.1 فول رو با حجم حدودی 5 گیگ دان کردم
بعد از اکسترکت فایلهایی بهم داده که کاری باهاش نمیتونم بکنم
اسم فایلها :
Installer Tome.MPQ
WoW-3.3.0.10958-4.0.0.12911-EU-Stage-1
WoW-3.3.0.10958-4.0.0.12911-EU-Stage-2
WoW-3.3.0.10958-4.0.0.12911-EU-Stage-3
WoW-x.x.x.x-4.0.0.12911-Updater

لطفا سریع کمکم کنید

lichkinger
07-02-2013, 17:43
سلام بچه های گل
من آپدیت 3.3.5 به 4.0.1 فول رو با حجم حدودی 5 گیگ دان کردم
بعد از اکسترکت فایلهایی بهم داده که کاری باهاش نمیتونم بکنم
اسم فایلها :
Installer Tome.MPQ
WoW-3.3.0.10958-4.0.0.12911-EU-Stage-1
WoW-3.3.0.10958-4.0.0.12911-EU-Stage-2
WoW-3.3.0.10958-4.0.0.12911-EU-Stage-3
WoW-x.x.x.x-4.0.0.12911-Updater

لطفا سریع کمکم کنید
چقدر بگم این راها فایده ای نداره؟؟؟
باید فول دانلود کنی

TESTES
08-02-2013, 04:45
سلام دوستان

Pet های هانتر فرقی باهم دارند؟ از نظر دمیج و hp و اینجور چیزا؟
چه نوعی یا چه pet بهتر از بقیه هست؟
اگه روش گرفتنش هم بگین ممنون میشم

Arrowtic
08-02-2013, 10:29
سلام دوستان

Pet های هانتر فرقی باهم دارند؟ از نظر دمیج و hp و اینجور چیزا؟
چه نوعی یا چه pet بهتر از بقیه هست؟
اگه روش گرفتنش هم بگین ممنون میشم

سلام
از نظر دمیج,hp,تلنت هاشون و مهم تر از همه اسپل هاشون.
برای PvE و PvP فرق داره.از نظر من:
PvE : من همیشه از Cat ها استفاده میکنم.
PvP : اگه Marksmanship هستید یا Crab یا Spider و Monkey.اگه Beast Mastery هست تلنت هاتون هم من خودم به شخصه از Chimera (برای wotlk) و یا Monkey در Cata.(البته بنا به دلایل شخصی اصلا از Monkey استفاده نمیکنم و به نظرم کاربرد Spider بیشتره)
برای گرفتنم شما یه اسپل Tame Beast دارید,برید و اون رو روی یه Beast بزنید,یه سری علامت قلب میاد و حیوون بهتون حمله میکنه ولی اهمیتی ندید و بذارید تموم بشه کار اسپل.تموم که شد پت واسه شما میشه.

این لینکو ببینید:

پت های Exotic پت هایی هستن که فقط کسایی که Beast Mastery رو تا ته رفتن میتونن داشته باشنشون.

Shahroozs2
08-02-2013, 12:29
سلام دوستان.
من از یکی از سایت ها wow با بچ 4.0.6a گرفتم.
نصبش کردم و ادرس مولتن هم بهش دادم.ولی وقتی میرم تو بازی لتنسی home خوبه ولی مال world صفره که باعث میشه نه بتونم اسبل بزنم و نه npc ها رو بزنم.
رفتم با یه سرور دیگه هم امتحان کردم ولی باز همین مشکل بود.

حتی گفتم شاید مشکل از isp باشه(شرکت مخابرات) و با دیال اب هم امتحان کردم ولی باز world همش صفره.

کسی میدونه مشکل از چیه؟

Arrowtic
08-02-2013, 12:47
دوست عزیز اسم NPC ها واستون Unknown هستش؟

(درضمن من هم پینگ World ندارم تو مولتن ولی مشکلی ندارم و بازی میکنم)

Shahroozs2
08-02-2013, 13:23
دوست عزیز اسم NPC ها واستون Unknown هستش؟

(درضمن من هم پینگ World ندارم تو مولتن ولی مشکلی ندارم و بازی میکنم)
بینگ home هم ۲۵۰ هست اکثرن
بعضی جاها unknown هستند و بعضی جاهای دیگه انگار غیب شدن.
در ضمن به بقیه میتونم wisper به بقیه بدم.

Arrowtic
08-02-2013, 14:00
برای Unknown بودن شما یه بار repair.exe و اجرا کنید(با چیز پی ان) تا درست کنه فایلارو.این مشکل از پچ ها هستش.واسه منم اینطور بود این کارو کردم درست شد.

پ.ن:پینگتون خیلی خوبه.(به خصوص مولتنی که لگ توش بیداد میکنه به علت شلوغیش)

miladdarren
08-02-2013, 17:18
سلام دوستان بالاخره پس از مدت ها تلاش با Horde Expedition اکسلتد شدم و Mechano Hog رو ساختم ممنون از همه دوستانی که به من کمک کردند.:n02::n20::n19:

Shahroozs2
09-02-2013, 11:08
برای Unknown بودن شما یه بار repair.exe و اجرا کنید(با چیز پی ان) تا درست کنه فایلارو.این مشکل از پچ ها هستش.واسه منم اینطور بود این کارو کردم درست شد.

پ.ن:پینگتون خیلی خوبه.(به خصوص مولتنی که لگ توش بیداد میکنه به علت شلوغیش)
با چیز بی ان repair کردم ولی باز همین مشکل دارم.
حالا چیکار کنم؟

Iloveu-ALL
09-02-2013, 13:15
با چیز بی ان repair کردم ولی باز همین مشکل دارم.
حالا چیکار کنم؟

luches
09-02-2013, 14:23
دوستان بهترین هیرو DPS میلی برای نسخه جدید کاتا که مارچ برای مولتن میاد ؟ . (پچ جدید 4.3 هست)
من یک پالای رتا ساختم ولی تو پچ جدید مولتن که مارچ میاد پالادین رسما هیلرش نابود میشه (حیف این همه وقت و 15000 تا ارنا پوینت که خرجش کردم) . میخوام سوئیچ کنم به یک کاراکتر فول DPS که که بالانس باشه و با پچ جدید کاتا نابوود نشه. death knight or rogue ??

Iloveu-ALL
09-02-2013, 14:29
دوستان بهترین هیرو DPS میلی برای نسخه جدید کاتا که مارچ برای مولتن میاد ؟ . (پچ جدید 4.3 هست)
من یک پالای رتا ساختم ولی تو پچ جدید مولتن که مارچ میاد پالادین رسما هیلرش نابود میشه (حیف این همه وقت و 15000 تا ارنا پوینت که خرجش کردم) . میخوام سوئیچ کنم به یک کاراکتر فول DPS که که بالانس باشه و با پچ جدید کاتا نابوود نشه. death knight or rogue ??

برای pve فکر کنم unholy dk بهترین باشه!

luches
09-02-2013, 14:48
برای PVP چطور ؟؟

Iloveu-ALL
09-02-2013, 15:04
برای PVP چطور ؟؟

برای pvp بیشتر کلاس ها قوی ان! بیشتر ببینید با کدوم کلاس match هستید!

miladdarren
09-02-2013, 15:16
دوستان می شه بگید آرنا چیه؟

Iloveu-ALL
09-02-2013, 15:33

آرنا به این صورت که با یکی تیم درست می کنید و join میشید و مقابل دشمن جنگ می کنید و اگر حداقل 10 دست بازی کنید به شما arena point می ده.دقت کنید که arena point هفتگی واریز میشه!
با arena point میتونید آیتم های pvp بخرید و همینطور میتونید با بالا بردن rating تون قدرت خودتون رو نشون بدید. آرنا به 3 صورت 3v3 ، 2v2 و 5v5 انجام پذیره.

Arrowtic
09-02-2013, 15:42

دوستمون جوابتون رو دادن ولی اون جواب برای wotlk هستش.
برای Cata:
همون طور که گفتن یه جایی هست به صورت 2,3 یا 5 نفری میرید و بازی میکنید.توی کاتا بر خلاف wotlk که شما هفته ای 10 تا میرفتید و امتیاز رو آخر هفته میگرفتید(بدون توجه به برد و باخت و هفتگی واریز میشدن ولی توی کاتا هر بردی درجا بهتون Conquest Point واریز میکنه و هر هفته اون Cap ریست میشه),برد هاتون مهمن.شما یه چیزی به نام Cap دارید که اولش 1350 هست.(با زدن H میتونید در بالای صفحه سمت راست ببینیدش).هر بازی آرنا که برید و ببرید درجا 180 تا Conquest Point میگیرید(دیگه چیزی به نام آرنا پوینت وجود نداره).هر هفته شما میتونید ماکسیمم به اندازه اون Cap امتیاز بگیرید.این Cap در هر هفته با توجه به بیشترین Ratingی که هفته قبل بهش رسیدید تعیین میشه,یعنی اگه شما مثلا rating آرناتون(که نشون دهنده قدرت تمیتونه) 2200 باشه,مسلما Capتون و در نتیجه ماکسیمم Conquest Point هفته بعدتون از کسی که تیمش زیر 1000 هست ریتینگش بیشتره.(باز هم میگم ریتینگی که هفته قبل رسیدید تعیین میکنه یعنی اگه شما یه هفته بازی نکنید هفته بعد Capتون همون 1350 هستش).

در کل سیستم آرنا توی Cata بر خلاف قبل به برد و باخت ربط بیشتری داره,یعنی یه نفر که تازه لولو 85 شده نمیتونه بره آرنا و به راحتی Conquest Point به دست بیاره و باید اول با Dungeon و خرید یه ذره آرمور به دست بیاره بعد بره BG و اونجا هم Honor جمع کنه آرمور دار که شد بره آرنا.

در ضمن در wotlk برای ساخت یا جوین دادن آرنا باید میرفتید Dalaran ولی توی کاتا دیگه از همون پنل PvP که با دکمه H باز میشه میتونید تیم بسازید و جوین بدید به آرنا.

miladdarren
09-02-2013, 15:44
دوستان وقتی من از teleport استفاده می کنم رو loading گیر می کنه و دیگه نمی یاد و باید بازی رو ببندم و از دوباره اجرا کنم و بیفتم پشت 1000 نفر صف وایسم راه حلی واسه حل این مشکل دارید که تو loading گیر نکنه؟

Iloveu-ALL
09-02-2013, 15:53
دوستان وقتی من از teleport استفاده می کنم رو loading گیر می کنه و دیگه نمی یاد و باید بازی رو ببندم و از دوباره اجرا کنم و بیفتم پشت 1000 نفر صف وایسم راه حلی واسه حل این مشکل دارید که تو loading گیر نکنه؟

فکر کنم مشکلتون بخاطر lag یا پایین بودن سرعت دانلودتون باشه.

شما این فایل رو دانلود کنید شاید درست شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

icehell
09-02-2013, 18:39
سلام دوستان این ادن‌ای که اسپلارو با تایمر بالای سر تارگت نشون میده چیه ؟

رامینم
09-02-2013, 19:03
راستی اسم فارسی این بازی چیه؟؟

Iloveu-ALL
09-02-2013, 19:15
سلام دوستان این ادن‌ای که اسپلارو با تایمر بالای سر تارگت نشون میده چیه ؟

x-perl و dhud
از این سایت هم میتونید دانلود کنید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iranzaminn
09-02-2013, 19:37
راستی اسم فارسی این بازی چیه؟؟

دنیای هنر جنگ......:n06:

TESTES
10-02-2013, 02:38
سلام اساتید
این آیتم برای pirest هست. کارش دقیقاً چیه؟ چه طوری ازش استفاده کنم؟
3 تا ساختم از اینا اما نمیدونم چیه! :D

Crawling In MySkin
10-02-2013, 10:18
سلام عزیزم
این آیتم مال پریست نیست
ترجمه میکنیم همی:دی :
برای همیشه این نخ جادویی رو توی شورت شما یعنی شلوار شما گلدوزی میکنه...که 95 تا اینتل ات و 80 تا استمینا اضافه میکنه بهش
یه نکته هم پایینش نوشته که اگه آیتم شلوار مورد استفاده ی شما هنوز سولباند نشده با استفاده ی این آیتم سولباند میشه فرضا یه آیتم binds when equided
و اما چی هست :دی
به اینجور آیتما میگن اینچنت مثل خیلی اینچنت های دیگه یعنی علاوه بر جم و ساکت این هم هست.

Iloveu-ALL
10-02-2013, 11:51
ببخشید، Resilient Parchment ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو کجا میشه پیدا کرد؟

JIGSA
10-02-2013, 12:53
ببخشید، Resilient Parchment ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو کجا میشه پیدا کرد؟

من 2-3 سالی هست بازی نمیکنم. اما اگر اشتباه نکنم این آیتم بعد از پچ پاندا تبدیل به آیتم خاکستری شده و دیگه استفاده نمیشه.
اما اون قدیما Inscription Vendor و Trades Goods Vendor اینا رو می فروخت.

luches
10-02-2013, 23:36
دوستان یک سوال در مورد Frost mage داشتم. دارم یک فراست میسازم و در مورد اولویت state ها یک سوال داشتم . میدونم که باید تا جایی که میشه Intelligence جمع کرد و برای pvp باید ressi هم بالا باشه و بعد hit رو که کپ کردیم بریم سراغ crit . حالا بعد اینا haste مهمتره یا mastery ?? من میخوام یک فراست full DPS باشه.
==========
من رفتم تو ارموری مولتن و تمام تیمهای ارنای رتینگ 2600 به بالا رو چک کردم که بیشتروشون mage داشتن. یکی mastery رو به haste اولویت ولی بعدی اومدی haste رو به mastery اولویت داده. کدومش بهتره ؟؟

iranzaminn
11-02-2013, 00:02
دوستان یک سوال در مورد Frost mage داشتم. دارم یک فراست میسازم و در مورد اولویت state ها یک سوال داشتم . میدونم که باید تا جایی که میشه Intelligence جمع کرد و برای pvp باید ressi هم بالا باشه و بعد hit رو که کپ کردیم بریم سراغ crit . حالا بعد اینا haste مهمتره یا mastery ?? من میخوام یک فراست full DPS باشه.
==========
من رفتم تو ارموری مولتن و تمام تیمهای ارنای رتینگ 2600 به بالا رو چک کردم که بیشتروشون mage داشتن. یکی mastery رو به haste اولویت ولی بعدی اومدی haste رو به mastery اولویت داده. کدومش بهتره ؟؟

دوست عزیز mop هستی؟؟؟
اگه هستی این ترتیب اهمیت stat ها برای frost mage هست:

Intellect;
Hit Rating (until 15%);
Haste Rating;
Critical Strike Rating;
Mastery Rating.

راستی در حال حاضر arcane بیشترین میزان dps رو میزنه ها!!!!:n06:

luches
11-02-2013, 01:48
نه عزیز تو مولتن هست کاتالیسم 4.0.3 که به زودی میشه 4.3 .

من میخوام survivability کاراکترم هم بالا باشه . نمیخوام دائم فول برست بکنم میتونم با shatter فراست کار خودمو انجام بدم و برای همین فراست رو انتخاب کردم. من خودم یک پالای 85 full gear دارم (item lvl 362)ولی همیشه تو دوئل با فراست اینقدر فراست راحت دوئل رو مدیریت میکنه و من رو راحت میزنه که کلی خودم حال میکنم. اگر فقط تو نخ دمج بودم شاید arcane میرفتم ^^.

ممنون از راهنمایی . دوستان دیگه نظرشون چیه.

Arrowtic
11-02-2013, 07:16
نه عزیز تو مولتن هست کاتالیسم 4.0.3 که به زودی میشه 4.3 .

من میخوام survivability کاراکترم هم بالا باشه . نمیخوام دائم فول برست بکنم میتونم با shatter فراست کار خودمو انجام بدم و برای همین فراست رو انتخاب کردم. من خودم یک پالای 85 full gear دارم (item lvl 362)ولی همیشه تو دوئل با فراست اینقدر فراست راحت دوئل رو مدیریت میکنه و من رو راحت میزنه که کلی خودم حال میکنم. اگر فقط تو نخ دمج بودم شاید arcane میرفتم ^^.

ممنون از راهنمایی . دوستان دیگه نظرشون چیه.

همیشه فروم مولتن بهترین مرجعه.

طبق این آموزش برای stat ها:
Intellect > Spell Hit (4%) > Spell Pen (195 or 240) > Resilience > Crit > Mastery > Haste

luches
11-02-2013, 11:45
ممنون... تمامشو خوندم. تاپیک خیلی خوبی بود.

حالا اخرین سوال. دوستان Macro دقیقا چی هست و چیکار میکنه ؟ یک اسپانیایی تو مولتن میخواست برام توضیح بده متاسفانه انگلیسی طرف اصلا تعریف نداشت و فکر کنم خودشمو نفهمید برای من چی نوشت:n09:

Arrowtic
11-02-2013, 12:17
ممنون... تمامشو خوندم. تاپیک خیلی خوبی بود.

حالا اخرین سوال. دوستان Macro دقیقا چی هست و چیکار میکنه ؟ یک اسپانیایی تو مولتن میخواست برام توضیح بده متاسفانه انگلیسی طرف اصلا تعریف نداشت و فکر کنم خودشمو نفهمید برای من چی نوشت:n09:

یه چیزیه شما میسازی : دی
توی خیلی کارا به درد میخوره.با مثال بگم راحت تره:
من Class م هانتر هست.یه اسپل دارم Steady Shot و یه Chimera Shot.دو تا Aspect هم دارم که مهمن:Fox و Hawk.
Fox بهم Focus میده و باعث میشه راحت و در حال حرکت Steady Shot بزنم.از طرفی Hawk بهم Attack Power میده و باعث میشه اسپل هایی مثل Chimera Shot که Casting Time ندارن دمیجشون خیلی بالا بره.در نتیجه به طور معمول Steady Shot رو وقتی Fox اکتیوه باید بزنم ولی Chimera رو وقتی Hawk اکتیوه.وسط PvP واقعا سخته که سر هر بار استفاده از Chimera,Steady,Arcane Shot و هی بخوام به صورت دستی این Aspect رو عوض کنم.در نتیجه چند تا ماکرو میسازم هر کدوم با عکس یه اسپل و جای این اسپلا که گفتم میذارمشون تو اکشن بار.این ماکرو ها رو جوری نوشتم که مثلا وقتی روی کاکرو Chimera Shot زدم,Aspect of the Hawk رو اکتیو کنه و بلافاصله خود Chimera Shot رو بزنه(دلیل اینکه بلافاصله میزنه اینه که Aspect ها Cooldownشون برای اسپلا کاری نمیکنه).اینطوری من چند تا ماکرو ساختم که کارمو خیلی راحت کردن.
در مورد بلافاصله کار کردن هم باید بگم که دلیل این که میشه اینه که Aspect ها Global Cooldown ندارن,یعنی چی؟توجه کرده باشی وقتی اسپلا رو میزنی همه اسپلای دیگت حدود 1 ثانیه میرن تو Cooldown.ولی Aspect ها این کارو نمیکنن یعنی من میتونم همزمان یه Aspect و یه اسپل رو بزنم به طوری که بلافاصله که Aspect زده شد اسپل هم زده میشه.
برای ساخت ماکرو هم اولین قدم زدن /m یا /macro در چت هستش.ساخت ماکروها البته مبحث پیچیده تری هست ولی سعی میکنم بعدا حداقل واسه هانترشو یه آموزش بدم.

luches
11-02-2013, 12:28
اهان کاملا متوجه شدم ماکرو چی کار میکنه . فقط حالا میمونه نمونه دستورها و عملکردشون. مثلا این چند مورد دقیقا چیکار میکنن.

Blink
For blink fast, stop casting and use the spell.
Code:

/stopcasting /cast Blink
====================
Deep Freeze
Stop casting and use Deel Freeze. If shift is pressed, you cast it on focus.
Code:

/stopcasting /cast [modifier:shift, target=focus] Deep Freeze /cast [nomodifier:shift] Deep Freeze
=============================
Water Elemental
Summon Water Elemental (if it's not) and use his spell Freeze. Make him to follow, to be passive and to attack. Essential for control the pet.
Code:

/cast [nopet] Summon Water Elemental /click PetActionButton5 /petfollow /petpassive /petattack

Arrowtic
11-02-2013, 12:36
اهان کاملا متوجه شدم ماکرو چی کار میکنه . فقط حالا میمونه نمونه دستورها و عملکردشون. مثلا این چند مورد دقیقا چیکار میکنن.

Blink
For blink fast, stop casting and use the spell.
Code:

/stopcasting /cast Blink
====================
Deep Freeze
Stop casting and use Deel Freeze. If shift is pressed, you cast it on focus.
Code:

/stopcasting /cast [modifier:shift, target=focus] Deep Freeze /cast [nomodifier:shift] Deep Freeze
=============================
Water Elemental
Summon Water Elemental (if it's not) and use his spell Freeze. Make him to follow, to be passive and to attack. Essential for control the pet.
Code:

/cast [nopet] Summon Water Elemental /click PetActionButton5 /petfollow /petpassive /petattack

اولی:Blink میکنه.نکتش تو اینه که اگه در حال کست یه اسپل دیگه اینو بزنید اون اسپل متوقف میشه کستش و بلینک رو میزنه.
دومی:بازم مثل اولی(اینبار واسه Deep Freeze) فقط نکتش تو اینه که با نگه داشتن Shift و زدن این ماکرو,Deep Freeze رو روی Focus میزنه.
سومی:Watter Elemental رو Summon میکنه,اسپل Freezeش رو میزنه و Passive میکنش و رو اتک و Follow میذارش.

پس نتیجه گرفتیم که اون stopcasting کارش اینه که کست کردن رو متوقف میکنه.modifier:xxxx باعث میشه که دکمه xxxx رو اگه نگه داری یه حرکت دیگه بزنه.

luches
11-02-2013, 12:57
اقا شدیدا ممنون.... من برم wikiwow لیست کامل فرمان های ماکرو رو بخونم. بیشتر از این زحمت نمیدم ^^ . یک سرچ هم برای بهترین ماکروهای فراست مج میزنم .

بازم ممنون
======================
فقط یک چییزی ایا دستوری هست که باعث بشه از از همون اکون خود اسپل استفاده بشه و نه ایکون انتخابی ما. من به ایکون اصلی بلینک عادت کردم و نمیخوام اکشن بارمو قاطی کنم.

Arrowtic
11-02-2013, 12:59
اقا شدیدا ممنون.... من برم wikiwow لیست کامل فرمان های ماکرو رو بخونم. بیشتر از این زحمت نمیدم ^^ . یک سرچ هم برای بهترین ماکروهای فراست مج میزنم .

بازم ممنون

خواهش میکنم.
الآن یه چیزی یادم اومد:یکی از کاربرا به نام Black-Ninja اگه اشتباه نکنم,توی همین تاپیک در چندین پست آموزش کامل ماکرو نویسیو گذاشته بودن.بگردید پیدا میکنید آموزشای خوبی بودن.

Arrowtic
11-02-2013, 13:26
فقط یک چییزی ایا دستوری هست که باعث بشه از از همون اکون خود اسپل استفاده بشه و نه ایکون انتخابی ما. من به ایکون اصلی بلینک عادت کردم و نمیخوام اکشن بارمو قاطی کنم.
بله
#showtooltip xxxxx
جای xxxxx اسم اسپلو دقیق بذارید.(بهتره از توی اسپل بوک در حالی که صفحه ماکرو بازه روی اسپل شیفت + کلیک کنید تا خود به خود اسمش بره توی صفحه ماکرو)

Iloveu-ALL
11-02-2013, 14:50
خواهش میکنم.
الآن یه چیزی یادم اومد:یکی از کاربرا به نام Black-Ninja اگه اشتباه نکنم,توی همین تاپیک در چندین پست آموزش کامل ماکرو نویسیو گذاشته بودن.بگردید پیدا میکنید آموزشای خوبی بودن.

ساخت MACRO مبتدی تا پیشرفته ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بله
#showtooltip xxxxx
جای xxxxx اسم اسپلو دقیق بذارید.(بهتره از توی اسپل بوک در حالی که صفحه ماکرو بازه روی اسپل شیفت + کلیک کنید تا خود به خود اسمش بره توی صفحه ماکرو)

توی کاتا نمیشه همزمان اسپل بوک و صفحه ماکرو رو باز کرد. از طرفی اسم اسپل رو اگر با shift + click بزنید کار نمی کنه باید حتما اسمش رو بنویسید! (توی wotlk با shift + click اسم جادو رو نوشتن کار می کنه ولی توی کاتا نه!)

Arrowtic
11-02-2013, 15:15
ساخت MACRO مبتدی تا پیشرفته ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توی کاتا نمیشه همزمان اسپل بوک و صفحه ماکرو رو باز کرد. از طرفی اسم اسپل رو اگر با shift + click بزنید کار نمی کنه باید حتما اسمش رو بنویسید! (توی wotlk با shift + click اسم جادو رو نوشتن کار می کنه ولی توی کاتا نه!)

عزیزم هم میشه با هم بازشون کرد هم میشه با شیفت و کلیک کار کرد.
این عکس هم به عنوان مدرک:

در اینجا هم هر دو رو با هم باز کردم هم اینکه اون اسمی که میبینید جلوی showtooltip رو با شیفت کلیک گذاشتم.

Iloveu-ALL
11-02-2013, 16:10
عزیزم هم میشه با هم بازشون کرد هم میشه با شیفت و کلیک کار کرد.
این عکس هم به عنوان مدرک:

در اینجا هم هر دو رو با هم باز کردم هم اینکه اون اسمی که میبینید جلوی showtooltip رو با شیفت کلیک گذاشتم.

آها، شما با m/ باز کردید! من چون اسپل ها رو تو چت باکس می نوشتم بعد از توی چت باکس shift + click می کردم بخاطر همین فکر کنم کار نمی کرد.

luches
11-02-2013, 17:03
من تمام اون اموزش ماکرو رو خوندم. کمی از مغز مبارک دود بلند شد چون تا به حال اصلا ماکرو استفاده نکردم ولی چون خودم کار برنامه نویسی انجام میدم خیلی مفهوم بود و انشالله زود عادت میکنم.

راستی فکر کنم یکی چیز از دستون در رفت موقع راهنمایی من. اون بخش که راجع استفاده از ایکون اصلی خود اسپل پرسیدم و نه اسفاده از ایکون انتخابی ما فرمودید که از showtooltip استفاده کنم ولی طبق این اموزش show برای ایکون هست و showtooltip اطلاعات اسپل رو به ما نشون میده . درسته ؟

Iloveu-ALL
11-02-2013, 17:24
من تمام اون اموزش ماکرو رو خوندم. کمی از مغز مبارک دود بلند شد چون تا به حال اصلا ماکرو استفاده نکردم ولی چون خودم کار برنامه نویسی انجام میدم خیلی مفهوم بود و انشالله زود عادت میکنم.

راستی فکر کنم یکی چیز از دستون در رفت موقع راهنمایی من. اون بخش که راجع استفاده از ایکون اصلی خود اسپل پرسیدم و نه اسفاده از ایکون انتخابی ما فرمودید که از showtooltip استفاده کنم ولی طبق این اموزش show برای ایکون هست و showtooltip اطلاعات اسپل رو به ما نشون میده . درسته ؟

تمرین کنید یاد می گیرید! بعد از اینکه این هارو یاد گرفتید میتونید برید تو سایت های خارجی ِ مربوط به کلاستون macro های پیچیده رو ببینید.
بله show فقط ایکون اسپل موردنظر رو نشون میده و showtoolip علاوه بر ایکون اسپل ، اطلاعات مربوط به اون اسپل نمایش میده.

luches
11-02-2013, 17:39
اقا بازم سوال.. ایا ایتمهایی مثل ترینکتهای alchemist stone برای کاراکترهایی قابل استفاده هستند که alchemy بالای 500 دارند یا برای هر کاراکتری میشه استفاده کرد. مثلا من اگر با پالادینم یک alchemist stone بسازم برای فراست مجی که alchemy نداره میشه استفاده کرد ؟

Arrowtic
11-02-2013, 17:47
اقا بازم سوال.. ایا ایتمهایی مثل ترینکتهای alchemist stone برای کاراکترهایی قابل استفاده هستند که alchemy بالای 500 دارند یا برای هر کاراکتری میشه استفاده کرد. مثلا من اگر با پالادینم یک alchemist stone بسازم برای فراست مجی که alchemy نداره میشه استفاده کرد ؟

اگه روی آیتم نوشته Reauires xxxx Alchemy یا چنین چیزی حتما باید شغلو داشته باشید وگرنه نیازی نیست.(مثلا رو جم های خفن JW نوشته در نتیجه فقط کسی که JW داره میتونه استفاده کنه)

iranzaminn
11-02-2013, 18:38

دوست عزیز showtooltip اطلاعات ماکرو زو بهتون نشون میده و نه همون شکل اصلی طلسم رو.....
اگه میخواین شکل اصلی طلسم برای ماکرو بمونه وقتی قسمت انتخاب شکل ماکرو رو باز میکنین اولین گزینه یه علامت سوال هست...اگه همون رو انتخاب کنید شکل اصلی طلسم برای ماکرو انتخاب میشه!!!!:n06:

33505775
11-02-2013, 21:10
یک سوال
راه حل پول در اوردن در حد هزار تا طلا چیه

Iloveu-ALL
11-02-2013, 21:35
یک سوال
راه حل پول در اوردن در حد هزار تا طلا چیه

در حد هزار تا quest daily !
شغل هم برای پول در آوردن خوبه. مثلا jewelcrafting
یا فروختن آیتم های که لازم ندارید به npc ها.
Auction house هم راه ِ خوبی برای پول در آوردن هه!

33505775
11-02-2013, 21:56
بالاخره از امروز مجبور به ترک بازی شدم تا نوروز ولی تو این چهل روزی که برای اولین بار بازی کردم چه حالی داد
اینم اولین هیروم تو زیندگی ام که در حدود چهل روز به اینجا رسید

gharibehm
11-02-2013, 23:43
درود بر همه
دوستان تو ساختن مکرو وقتی بخوایم که یه اسپل بلافاصله بعد از زدن یه اسپل اجرا بشه دستورش چی هست؟
منظورم اینه که یکی از اسپلهام برا زدن نیاز داره که یه اسپل رو قبلش بزنم،نمیشه همزمان با هم زدشون.

Iloveu-ALL
12-02-2013, 00:00
درود بر همه
دوستان تو ساختن مکرو وقتی بخوایم که یه اسپل بلافاصله بعد از زدن یه اسپل اجرا بشه دستورش چی هست؟
منظورم اینه که یکی از اسپلهام برا زدن نیاز داره که یه اسپل رو قبلش بزنم،نمیشه همزمان با هم زدشون.

بخاطر global colddown نمیشه بعضی جادو هارو تو یه مکرو گذاشت تا باهم کارکنند! شما میتونید هردو جادو رو توی یک مکرو بزارید و 2بار روی اون مکرو کلیک کنید به اینصورت که بار اول جادو اول رو اجرا می کنه و بار دوم جادو دوم رو!

miladdarren
12-02-2013, 17:30
سلام بچه ها من رفتم یه چنتا glyph گرفتم بعد یادشون گرفتم ولی نمی دونم هر کدومو رو کدوم دایره باید بزارم.می شه راهنمایی کنید.هانتر هستم.

Arrowtic
12-02-2013, 18:27
سلام بچه ها من رفتم یه چنتا glyph گرفتم بعد یادشون گرفتم ولی نمی دونم هر کدومو رو کدوم دایره باید بزارم.می شه راهنمایی کنید.هانتر هستم.

سه نوع داریم:
Major
Minor
Prime
شما گلایف رو Learn کردید,N رو بزنید و در تب Glyph برید.سمت راست پنجره نوشته Prime glyphs , Major Glyphs و Minor Glyphs.زیر اونا نوشته که کدوم گلایفا رو شامل میشن و اونایی که شما داریدم نورانی کرده.روی Glyph کلیک کنید سمت چپ صفحه اون دایره هایی که میشه توشون گذاشت زرد میشه دورشون.(در کل دایره بزرگا Prime,متوسطا Major و کوچیکای وسط Minor هستند)

Iloveu-ALL
12-02-2013, 18:55
سلام! برای holy paladin توی Corroded Skeleton Key ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، pvp بهتره یا Purified Lunar Dust ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؟در ضمن کدوم socketها برام بهتره؟

Arrowtic
12-02-2013, 19:05
سلام! برای holy paladin توی Corroded Skeleton Key ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، pvp بهتره یا Purified Lunar Dust ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؟در ضمن کدوم socketها برام بهتره؟

آموزش پالا:

Meta: [Revitalizing Shadowspirit Diamond] (54 spi & 3% crit effect) or [Forlorn Shadowspirit Diamond] (54 int & 10% silence reduced)
Red: [Brilliant Inferno Ruby] (40 int)
Blue: [Purified Demonseye] (20 int & 20 spi) or [Sparkling Ocean Sapphire] (40 spi)
Yellow: [Mystic Amberjewel] (40 resi) or [Potent Ember Topaz] (20 int & 20 crit)

در مورد ترینکت هم دقیق نمیدونم پالا باز نیستم ولی به شخصه با هیچ Classی به Skeleton Key نیاز پیدا نکردم.

superviva
12-02-2013, 19:35
دوستان کسی می دونه این item هارو از کجا می تونم گیر بیارم؟(واسه ساخت mechano-hog بهشون نیاز دارم)
[Salvaged Iron Golem Parts] [Goblin-Machined Piston] [Elementium-Plated Exhaust Pipe]

Arrowtic
12-02-2013, 19:40
دوستان کسی می دونه این item هارو از کجا می تونم گیر بیارم؟(واسه ساخت mechano-hog بهشون نیاز دارم)
[Salvaged Iron Golem Parts] [Goblin-Machined Piston] [Elementium-Plated Exhaust Pipe]

توی wotlk اینطوریه کاتا رو نمیدونم فرق کرده یا نه:
Borean Tundra میرفتید میخریدیدشون(گرون هم بودن).پایینای Borean Tundra یه شهری بود کوئست داشت,همون جاست.Fly Trainer یا Flight Master هم هستش علاوه بر فروشنده.

superviva
12-02-2013, 20:00
توی wotlk اینطوریه کاتا رو نمیدونم فرق کرده یا نه:
Borean Tundra میرفتید میخریدیدشون(گرون هم بودن).پایینای Borean Tundra یه شهری بود کوئست داشت,همون جاست.Fly Trainer یا Flight Master هم هستش علاوه بر فروشنده.
اره همین جوریه رفتم اونجا ولی فقط دو تاشو تونستم بخرم اون یکیو زده بود sold out در حالی که من اصلا قبلا اون item رو نخریده بودم.منظورم این ایتم هست:Elementium-Plated Exhaust Pipe

Arrowtic
12-02-2013, 20:17
اره همین جوریه رفتم اونجا ولی فقط دو تاشو تونستم بخرم اون یکیو زده بود sold out در حالی که من اصلا قبلا اون item رو نخریده بودم.منظورم این ایتم هست:Elementium-Plated Exhaust Pipe

به این معنی نیست که قبلا خریدید.
این آیتما رو هر روز یه چند دونه بیشتر نمیاره و تموم کرده.مثلا 3 تا داشته هر 3 رو مردم خریدن.شما باید صبر کنید تا روز بعد تا دوباره بیاره و سریع بخرید.

ali021sam
13-02-2013, 15:05
سلام بچه ها من دنبال سرور instant 80 ya instant 85 میگردم که فقط برم آرنا کسی سرور خوب میشناسه بدون لگ و باگ ؟

در ضمن اونایی که molten بازی میکنن لگ ندارن. چجوری میرین به منم یاد بدین. پچ کاتاشو میگم.

Arrowtic
13-02-2013, 15:58
سلام بچه ها من دنبال سرور instant 80 ya instant 85 میگردم که فقط برم آرنا کسی سرور خوب میشناسه بدون لگ و باگ ؟

در ضمن اونایی که molten بازی میکنن لگ ندارن. چجوری میرین به منم یاد بدین. پچ کاتاشو میگم.

فقط مولتن.
درباره لگ هم معمولا تا ساعت 7 لگ نیست و بعدش لگ میشه.(البته دو روزه کلا لگه نمیدونم چشه)

Iloveu-ALL
13-02-2013, 20:04
سلام دوستان یکی دو روزی هست که دنبال سرور های روسی می رم امروز تونستم سرور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو پیدا کردم. جالبه که این سرور 3تا realmlist و حدود 58 59 هزار بازیکن آنلاین، اون طوری که تو سایتش نوشته داره.
فقط زبان بازی روسی هست!

miladdarren
13-02-2013, 20:12
فکر کنم مشکلتون بخاطر lag یا پایین بودن سرعت دانلودتون باشه.

شما این فایل رو دانلود کنید شاید درست شد.
دوست عزیز من این فایل هارو دان کردم و تو محل نصب بازی ریختم ولی حالا دیگه بازی اجرا نمی شه لطفا سریعا کمکم کنید.cd بازی رو ندارم.

Arrowtic
13-02-2013, 20:13
سلام دوستان یکی دو روزی هست که دنبال سرور های روسی می رم امروز تونستم سرور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو پیدا کردم. جالبه که این سرور 3تا realmlist داره وحدود 58 59 هزار بازیکن آنلاین، اون طوری که تو سایتش نوشته داره.
فقط زبان بازی روسی هست!

تجربه به من ثابت کرده با دو جماعت بازی نکن:
1.ایرانی (استثنا زیاد داره البته)
2.جماعتی که اکثرشون انگلیسی بلد نیستن.

دلایل:
1.با تمام احترام به پلیرای ایرانی خوب و باحال,این جامعه متاسفانه پر نینجا و کلاه برداره.اخلاقه اکثرشونم خوب نیست.یادمه من یه مدت توی بهترین گیلد ایرانی مولتن بودم(تو دثوینگ با هانتر PvE که توی Alliance دارم) یه بار رفتیم ICC و من قبل شروع به زدن باس یه 2 دقیقه DC شدم(اصلا هنوز کسی توی ICC نبود).نتیجش کیک شدنم بود و کلی فحش خوردن.
با هانتر هورد PvP هم توی بهترین گیلد PvP ایرانی بودم که سره یه BG رفتیم اینا همه ریختن PvP کردن و کلا اصلا کاری به Flag و قوانین نداشتن.منم گفتم بروبچ همه وسط جمع نشید پخش شید دفاع کنید,نتیجش این شد که رئیس گیلد بهم گفت من رئیسم نه تو و من باید استراتژی بچینم و کیک شدم : دی
جالبیش اینه که با هر دو کاراکتر بعدش رفتم توی گیلد های خارجی خفن و مطرح(و جدی) ولی این جور کارا نداشت.با PvE یه تست DPS دادم وقتی دیدن میتونم خوب DPS کنم رفتم تو گیلد.به همین راحتی.با هورد هم رفتم توی بهترین PvP ریلم و هر روز Premade میرفتیم و همه چی عالی بود بدون دعوایی.(چند تا جا که اشتباه کردم توی دنبال کردن استراتژی هم خیلی برام جالب بود که رئیس گیلد بهم لینک ویدئو داد ببینم برای استراتژی های پیشرفته تر.همین!نه فحشی نه چیزی)

البته بازم میگم استثنا داره هر دو طرف.شده توی گیلد خارجی بودم و رفتیم VoA و Leg 264 Hunter افتاده و ما دو تا هانتر بودیم.رول زدیم من مثلا 60 خورده بهم اون یکی 10.دوباره رول زده شده 90 این بار.طبق قانون هر کسی یه بار رول میزنه در نتیجه آرمور توسط لیدر به من رسید.این دوست خارجیمونم منو به فحش بستن که این آرمور واسه منه رولم بیشتره.هر چی بهش گفتیم نفهمید(دستیار گیلد مستر بود) آخرشم گفت یا از گیلد میره بیرون,یا من باید کیک بشم یا این که Leg رو بدم بهش.چون رفیق گیلد مستر بود روش نشد دوستشو کیک کنه و منم که ماه ها منتظر این آیتم بودم لیو دادم از گیلد.

ولی در کل ایرانیا به صورت تکی خیلی حال میکنم بازی کنم باهاشون ولی گیلد ایرانی و تعداد زیاد ایرانی دور هم اصلا!

2.دلیل اینم معلومه دیگه.در نظر بگیر رفتی آرنا یا BG به یارو میگی CC Healer.بهت جواب میده me no english : دی

Arrowtic
13-02-2013, 20:18
دوست عزیز من این فایل هارو دان کردم و تو محل نصب بازی ریختم ولی حالا دیگه بازی اجرا نمی شه لطفا سریعا کمکم کنید.cd بازی رو ندارم.

چه اروری میده؟

جالبه توی فروم مولتن با این فایلا مشکل همه من جمله من برطرف شد : دی

miladdarren
13-02-2013, 20:54
چه اروری میده؟

جالبه توی فروم مولتن با این فایلا مشکل همه من جمله من برطرف شد : دی

هیچ اروری نمی ده فقط تو بازی نمی ره توی task manager اسم بازی می یاد ولی بازی بالا نمی یاد.

Arrowtic
13-02-2013, 20:57
هیچ اروری نمی ده فقط تو بازی نمی ره توی task manager اسم بازی می یاد ولی بازی بالا نمی یاد.

آها
این عادیه وقتی اولین بار اجراش میکنید.شما بذارید توی task manager باشه و نبندینش.ممکنه حتی یه ربع یا بیشتر طول بکشه ولی باز میشه.واسه من اینطور بودش.بار اول که باز شد دیگه اینطوری نشد.(فقط درصد کمی ممکنه ارور بده درباره فایل های mpq که در اون صورت شما کافیه اون فایلی که گفته رو پاک کنید و بعد بازیو اجرا کنید)

superviva
13-02-2013, 21:44
کسی می دونه ظرفیت سرور مولتن چه قدره؟چند نفر می تونند همزمان توش بازی کنن؟

Arrowtic
13-02-2013, 22:25
کسی می دونه ظرفیت سرور مولتن چه قدره؟چند نفر می تونند همزمان توش بازی کنن؟

بعضی ریلم ها 3500 و بعضی هم 4000.

Iloveu-ALL
14-02-2013, 00:15
دوستان من بعضی فایل ها رو ندارم. بعد بیشتر اوقات بازی هنگ می کنه! آیا به اون فایل های که ندارم ربط داره؟

Arrowtic
14-02-2013, 00:17
دوستان من بعضی فایل ها رو ندارم. بعد بیشتر اوقات بازی هنگ می کنه! آیا به اون فایل های که ندارم ربط داره؟

شما یه بار ریپیر رو بزنی درست میشه.

ولی در کل باید ارور بده.وقتی یه فایلو ندارید اجراش کنید اگه ارور نده یعنی خودش ساخته فایلو و مشکلی نیست.

Iloveu-ALL
14-02-2013, 00:24
شما یه بار ریپیر رو بزنی درست میشه.

ولی در کل باید ارور بده.وقتی یه فایلو ندارید اجراش کنید اگه ارور نده یعنی خودش ساخته فایلو و مشکلی نیست.

نه ارور نمی ده، یه سری فایل های کوچکش پاک شده. repair هم پاک شده.فکر کنم ویروس کش پاکشون کرده.

miladdarren
14-02-2013, 06:05
آها
این عادیه وقتی اولین بار اجراش میکنید.شما بذارید توی task manager باشه و نبندینش.ممکنه حتی یه ربع یا بیشتر طول بکشه ولی باز میشه.واسه من اینطور بودش.بار اول که باز شد دیگه اینطوری نشد.(فقط درصد کمی ممکنه ارور بده درباره فایل های mpq که در اون صورت شما کافیه اون فایلی که گفته رو پاک کنید و بعد بازیو اجرا کنید)
بازی اجرا شد ولی وقتی می ره تو بازی صفحه سیاه می مونه و not responding می ده.یه مشکلی به نظرم می یاد من موقعی که بازی رو نصب کردم 22 گیگ حجم داشت ولی دیروز که نگاه کردم 14 گیگ بود حجمش در صورتی که من اصلا دستکاری نکرده بودمش ممکنه مشکل از اون باشه؟راهنمایی کنید لطفا

Arrowtic
14-02-2013, 07:46
بازی اجرا شد ولی وقتی می ره تو بازی صفحه سیاه می مونه و not responding می ده.یه مشکلی به نظرم می یاد من موقعی که بازی رو نصب کردم 22 گیگ حجم داشت ولی دیروز که نگاه کردم 14 گیگ بود حجمش در صورتی که من اصلا دستکاری نکرده بودمش ممکنه مشکل از اون باشه؟راهنمایی کنید لطفا

اگه صفحه سیاهه رو هیچ چی کلیک نکنید و بذارید بمونه آخرش بازی باز میشه.(واسه من اینطور بود)
ولی احتمالا بله.
14 گیگ خیلی کمه : دی

Iloveu-ALL
14-02-2013, 10:25

احتمالا آنتی ویروس موقع scan بعضی از فایل های wow رو ،بصورت هـک بخونه خونده و اون ها رو پاک کرده.
اگه بازی رو دارید دوباره نصب کنید.

TESTES
14-02-2013, 13:55
سلام
این Justice Points و Valor points رو باید از کجا بگیریم؟ چی هستن اصلا؟ :D

به نظر شما بین هیروی huner , DK , Preist کدومش بهتر و راحت تر برای یه تازه کار؟
این 3تا هیرو رو لول 85 رسوندم (کاتا - Monster ) می خوام بدونم کدومش رو به عنوان هیروی اصلیم انتخاب کنم؟

Doctor Splinter
14-02-2013, 14:03
کسی میدونه حجم بازی در پچ 4.3.4 دقیقا چقدره>>>>؟؟؟؟؟؟؟

Iloveu-ALL
14-02-2013, 14:08
سلام

این 3تا هیرو رو لول 85 رسوندم (کاتا - Monster ) می خوام بدونم کدومش رو به عنوان هیروی اصلیم انتخاب کنم؟

Justice Points و Valor points رو می تونید با dungeon و raid رفتن بدست بیارید! با jp و vp میتونید آیتم های pve خریداری کنید!
dk از همشون آسون تره ، بعد از اون هم hunter!
باید ببینی با کدوم بازیت بهتره ، از کدوم خوشت می آد و آیتم های کدوم قوی تره بعد بعنوان هیروی اصلی انتخاب کنی!

Arrowtic
14-02-2013, 16:48
سلام

فقط علاقه مهمه برای کلس ها.به سختی راحتی نرو,شما در طول بازی و با پرسیدن از بهترین های Classت حرفه ای میشی.

G.D.ragon.Ir
14-02-2013, 17:13
من پچ های 4.2.0 تا 4.3.4 دانلود کردم ولی پچ ها exe نیستند (تعدادی پوشه با تعدادی فایل که بعضی هاشون هم بصورت MPQ هستند) با این ها چطور باید بازی رو ارتقا داد؟

luches
14-02-2013, 23:00
دوستان فرقی اصلی گیر PVE با PVP در همینه که گیر PVP دارای resilience هست ولی PVE اینو نداره درسته؟ ایا تفاوتهای اسای دیگری هم با هم دارند ؟

Iloveu-ALL
14-02-2013, 23:05
دوستان فرقی اصلی گیر PVE با PVP در همینه که گیر PVP دارای resilience هست ولی PVE اینو نداره درسته؟ ایا تفاوتهای اسای دیگری هم با هم دارند ؟

بله درسته، گیر های pvp دارای resilence هستند ولی pve ها خیر!
همینطور گیر های pve از 'گیر های pvp بیشتر strength و crit و ... میدن.در مقابل گیر های pvp بیشتر stamina میدن!

CATA WOW
15-02-2013, 00:15
......................................

رضا توکلی
15-02-2013, 10:09
دوستان من چجوری باید برم به icc برای کشتن باس ها.ممنون

Iloveu-ALL
15-02-2013, 11:49
دوستان من چجوری باید برم به icc برای کشتن باس ها.ممنون

اول باید دانجن و یا rdf برید تا gs تون به 5.2-5.3 برسه. بعد باید وارد یک guild خوب بشید و از طریق اون به icc برید.
بعضی سرورها فرق می کنن و world channel دارن که علاوه بر guild میتونید از طریق اون icc برید.

پ.ن: سیستم raid browser هم هست که فکر نکنم تو سرور های فری مورد استفاده قرار بگیره.

gharibehm
15-02-2013, 11:53
سلام دوستان
haste rating دقیقا به چه درد میخوره؟

Iloveu-ALL
15-02-2013, 11:56
سلام دوستان
haste rating دقیقا به چه درد میخوره؟

attack speed و سرعت cast خوندن رو بیشتر می کنه. برای melee ها توی pve بیشتر استفاده میشه ولی برای caster ها و healer ها علاوه بر pve تو pvp نیز زیاد استفاده میشه.

superviva
15-02-2013, 16:39
بچه ها من الان lvl 85 شدم و 280 تا ilvl دارم حالا باید چی کار کنم بیشتر بشه؟rdf هم رفتم ولی هر item که می ده ماله خودم بهتر از اونه.لطفا کمک کنید.
یه سوال دیگه می شه با یه هیرو هم pvp رفت هم pve ؟

Iloveu-ALL
15-02-2013, 16:47
بچه ها من الان lvl 85 شدم و 280 تا ilvl دارم حالا باید چی کار کنم بیشتر بشه؟rdf هم رفتم ولی هر item که می ده ماله خودم بهتر از اونه.لطفا کمک کنید.
یه سوال دیگه می شه با یه هیرو هم pvp رفت هم pve ؟

هر آیتمی item level ثابتی داره و نمی شه اون رو تغییر داد. باید آیتم های جدید بگیرید و اون رو جایگزین قبلی کنید.
rdf شما رو بصورت خودکار به دانجن های مختلف میبره. خوب یا بد بودنش بستگی به شانستون داره! البته می تونید خودتون دانجن موردنظر رو انتخاب کنید. (rdf رفتن مزایای خاص خودش رو داره. مثلا توی wotlk به طور روزانه 2تا EoF میده)
بله، میشه با یه هیرو هم pvp رفت و هم pve.

superviva
15-02-2013, 17:13
هر آیتمی item level ثابتی داره و نمی شه اون رو تغییر داد. باید آیتم های جدید بگیرید و اون رو جایگزین قبلی کنید.
rdf شما رو بصورت خودکار به دانجن های مختلف میبره. خوب یا بد بودنش بستگی به شانستون داره! البته می تونید خودتون دانجن موردنظر رو انتخاب کنید. (rdf رفتن مزایای خاص خودش رو داره. مثلا توی wotlk به طور روزانه 2تا EoF میده)
بله، میشه با یه هیرو هم pvp رفت و هم pve.
من اینو می دونم ولی سوال من این بود از کجا item های قوی گیر بیارم که ilvl بره بالا.
حالا EoF به چه دردی می خوره؟تو cata هم می ده اینو؟

Iloveu-ALL
15-02-2013, 17:38
من اینو می دونم ولی سوال من این بود از کجا item های قوی گیر بیارم که ilvl بره بالا.
حالا EoF به چه دردی می خوره؟تو cata هم می ده اینو؟

item های قوی pve رو می تونید با raid رفتن و کشتن boss ها بدست بیارید.

آیتم های قوی pvp هم می تونید با BattleGrounds و arena رفتن honor و conquest بدست بیارید و به وسیله اون ها آیتمpvp بخرید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EoT و EoF تو کاتا نیست ولی به جای اون ها valor point و justice point وجود داره که با کشتن boss ها در raid و دانجن بدست میاد و با اون می تونید آیتم pve بخرید.(علاوه بر اینکه از خود باس ها آیتم pve دراپ می کنن،به شما vp ویا jp میدن که میتونید باهاشون آیتم pve بخرید.)

superviva
15-02-2013, 18:07

آیتم های قوی pvp هم می تونید با BattleGrounds و arena رفتن honor و conquest بدست بیارید و به وسیله اون ها آیتمpvp بخرید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EoT و EoF تو کاتا نیست ولی به جای اون ها valor point و justice point وجود داره که با کشتن boss ها در raid و دانجن بدست میاد و با اون می تونید آیتم pve بخرید.(علاوه بر اینکه از خود باس ها آیتم pve دراپ می کنن،به شما vp ویا jp میدن که میتونید باهاشون آیتم pve بخرید.)
مشکل منم دقیقا همینه چون ilvl من پایینه نه raid می تونم برم نه BG.حالا چی کار کنم نمی دونم

superviva
15-02-2013, 18:10

مشکل منم دقیقا همینه چون ilvl من پایینه نه raid می تونم برم نه BG.حالا نمی دونم چی کار کنم

Iloveu-ALL
15-02-2013, 18:52
مشکل منم دقیقا همینه چون ilvl من پایینه نه raid می تونم برم نه BG.حالا چی کار کنم نمی دونم

bg که با هر آیتمی می تونید برید. درباره ی raid رفتن هم قبلش باید دانجن برید تا gs تون به حد نصاب برسه.

superviva
15-02-2013, 19:36
bg که با هر آیتمی می تونید برید. درباره ی raid رفتن هم قبلش باید دانجن برید تا gs تون به حد نصاب برسه.
اخرین سوال gs چیه؟

Iloveu-ALL
15-02-2013, 19:49
اخرین سوال gs چیه؟

gs یا gear score ، ارزش هر آیتم رو نشون میده که هرچه عدد بالاتر باشه بهتره . مجموع gs آیتم ها ، gs هیرو شما رو مشخص می شه.

با افزونه gear score یا player score میتونید gs افراد رو ببینید.

از اینجا میتونید این افزونه رو دانلود کنید:
نسخه های قبلی:

بعد از دانلود فایل رو extract کنید و محتوای اون در آدرس x:/wow/interface/add-ons کپی کنید.

رضا توکلی
15-02-2013, 21:04
سلام من چجوری باید یه arena برم

Arrowtic
15-02-2013, 21:12
H رو بزنید و در پنل Conquest گزینه join battle رو بزنید.(قبلش باید از طریق پنل سوم یعنی Arena یه تیم بسازید(با کلیک بر روی پرچم) و یه نفرو توش دعوت کنید و اون شخص رو توی یه party هم دعوت کنید)

Iloveu-ALL
15-02-2013, 21:12
سلام من چجوری باید یه arena برم

اگه cata بازی می کنید اون جایی که bg جوین میشه ، یه تب دیگه هست به نام conquest ، اون جا باید یه تیم بسازید بعد باید یارتون رو به تیم دعوت می کنید. بعد باید یارتون رو به party دعوت کنید و join بشید!
اگه wotlk هستید باید برید زیرزمین شهر dalaran اونجا پیش یه گابلینه باید تیم بسازید ، بعد اون رو باید بدید به یارتون که امضا کنه. بعد لوگو تیم رو می سازید و تیمتون ساخته میشه. بعد میرید پیش اون یکی گابلین join میشید. دقت کن که گزینه skirmish رو انتخاب نکنی!

League OF Legends
15-02-2013, 22:53
اقا لینکی چیزی ندارید واسه دانلود؟

Arrowtic
15-02-2013, 22:55
اقا لینکی چیزی ندارید واسه دانلود؟

سلام
از سایت اصلی بازی یعنی worldofwarcraft.com میتونید استفاده کنید و یا از سایت مولتن به صورت تورنــت با سید بالا دانلود کنید.

superviva
16-02-2013, 06:48
واسه کلاس DK اگه بخوام dps قوی تری بشه کدوم talent رو انتخاب کنم بهتره؟ frost یا unholy ؟

Arrowtic
16-02-2013, 06:59
واسه کلاس DK اگه بخوام dps قوی تری بشه کدوم talent رو انتخاب کنم بهتره؟ frost یا unholy ؟

PvE باز نیستم بنده ولی توی PvP هر دوشون عالین.به شخصه Unholy رو بیشتر دوست دارم بنده اگرچه فراست هم خیلی حال میده.

JIGSA
16-02-2013, 10:17
آقای Arrowtic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کسب مقام ناظر انجمنی را به شما تبریک عرض می نماییم.

Iloveu-ALL
16-02-2013, 14:39

برای wotlk برای frost pve رو انتخاب کن و برای unholy pvp .تلنت blood هم توی pvp بد نیست.

gharibehm
16-02-2013, 15:26
درود بر همگی
دوستان اینجا کسی به روگ مسلط هست منو یکم راهنمایی کنه؟

Arrowtic
16-02-2013, 15:45
درود بر همگی
دوستان اینجا کسی به روگ مسلط هست منو یکم راهنمایی کنه؟

فروم مولتن هم برای PvE و هم PvP و هم توی wotlk و هم cata آموزش داره.

amir.em
16-02-2013, 19:07
دوستان من blizzard بازی میکنم یه چند وقتیه تصمیم گرفتم برم سرور فری، الان بهترین سرور فری چی هست ؟ وضعیت پینگ و لگ اونجا چطوره ؟ و اینکه الان که من پانداریا دارم چطوری میتونم سرور فری بازی کنم؟

Iloveu-ALL
16-02-2013, 20:09
دوستان من blizzard بازی میکنم یه چند وقتیه تصمیم گرفتم برم سرور فری، الان بهترین سرور فری چی هست ؟ وضعیت پینگ و لگ اونجا چطوره ؟ و اینکه الان که من پانداریا دارم چطوری میتونم سرور فری بازی کنم؟

بهترین سرور molten-wow هست. وضعیت پینگ هم بستگی به نت شما داره باید تست کنید. بیشتر اوقات در این سرور برای login شدن باید صف بمونید. سرور مولتن wotlk 3.3.5a و cata 4.0.6-4.2 رو پشتیبانی می کنه.(به زودی میشه 4.3.4)
شما اگه پچ 5.0.5 دارید میتونید توی سرور pandashan بازی کنید وگرنه یاباید downgrade کنید یاباید بازی رو از اول دانلود کنید.

Rezatommy
16-02-2013, 20:28
سلام دوستان من میخوام از سرور Molten هیرو به سروره Omega بفرستم کسی چیزی میدونه کمکم کنید.

amir.em
16-02-2013, 20:34
من 5.1.0 هستم،
الان شما که بازی میکنی پینگت حدودا چنده ؟

Arrowtic
16-02-2013, 20:36
سلام دوستان من میخوام از سرور Molten هیرو به سروره Omega بفرستم کسی چیزی میدونه کمکم کنید.

متاسفانه به طور کلی امکان نداره مگر سرور امگا اجازه بده.
اگه اجازه میدن توی پنل کاربری باید یه قسمت مخصوص باشه به نام Hero Transfer یا چنین چیزی.(من یه سرور دیده بودم که کپی رو انجام میداد و اینطور بود طریقش توی اون)

درکل سرورهایی که این اجازه رو میدن خیلی سطح بالا نیستند.

CATA WOW
17-02-2013, 14:39
سلام به نظر من سرور های 4.3.4 و 4.0.6 رو ولکن برو تو سرور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازی کن من خودم هم بلیزارد بازی میکردم الان بلیزارد رو بوسیدم گذاشتم کنار :n08: تصمیم گرفتم تو سرور فری بازی کنم بهت پیشنهاد میکنم بیا تو این سرور که گفتم بیا پچ بازی هم 5.0.5 هست با 5.1.0 هم میشه بازی کرد
ولی سرور یه مشکل داری که باید با VPN بازی کنی ولی انصافا سرور خوبی هست

miladdarren
17-02-2013, 17:06
اگه دنبال سروری هستید که 5.1.0 رو ساپورت کنه این سرور هست ولی من خودم تستش نکردم.

amir.em
17-02-2013, 18:13
نه دیگه اگه قراره وی پی ان بزنم همون بلیزارد بازی میکنم چه کاریه
فقط دنبال یه سرور میگردم که پینگ پایین داشته باشه ، وی پی ان نخواد ، لگ نداشته باشه ، پلیر زیاد هم داشته باشه، ایرانی هم داشته باشه

Iloveu-ALL
17-02-2013, 18:38
نه دیگه اگه قراره وی پی ان بزنم همون بلیزارد بازی میکنم چه کاریه
فقط دنبال یه سرور میگردم که پینگ پایین داشته باشه ، وی پی ان نخواد ، لگ نداشته باشه ، پلیر زیاد هم داشته باشه، ایرانی هم داشته باشه

سرور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو تست کنید شاید بدون چیز پی ان هم کارکرد.

superviva
17-02-2013, 21:41
دوستان من با این مولتن یه مشکلی دارم وقتی می رم تو سایت و log in می کنم و می خوام vote بکنم روی یکی از لینک ها که کلیک می کنم می ره تو اون سایتی که بره مولتن vote می کنه بعد یه کد امنیتی می خواد من اونو وارد می کنم درست هم وارد می کنم ولی هیچ امتیازی برای من توی سایت منظور نمی شه.الان خیلی وقته که می گذره ولی هیچ vote point ندارم.چرا؟

Arrowtic
17-02-2013, 21:57
دوستان من با این مولتن یه مشکلی دارم وقتی می رم تو سایت و log in می کنم و می خوام vote بکنم روی یکی از لینک ها که کلیک می کنم می ره تو اون سایتی که بره مولتن vote می کنه بعد یه کد امنیتی می خواد من اونو وارد می کنم درست هم وارد می کنم ولی هیچ امتیازی برای من توی سایت منظور نمی شه.الان خیلی وقته که می گذره ولی هیچ vote point ندارم.چرا؟

بعد از رای دادن توی همون سایت روی لوگوی مولتن باید کلیک کنید.(البته مدتیه واسه من که خود به خود برمیگرده سایت مولتن ولی خوب قدیما اینطور بود)

CATA WOW
17-02-2013, 22:38
سلام
این سرور مشکل داره
لانچر سرور مال 4.3.4 هست
و جالب اینجاست یه لگو داری وقتی میزنی بالا میاد مال سرور eternion-wow.com این هم 4.3.4 رو ساپورت میکنه

Iloveu-ALL
17-02-2013, 23:47
سلام
این سرور مشکل داره
لانچر سرور مال 4.3.4 هست
و جالب اینجاست یه لگو داری وقتی میزنی بالا میاد مال سرور eternion-wow.com این هم 4.3.4 رو ساپورت میکنه

یعنی چی؟ یعنی پچ سرور کاتاست؟ یانه با لانچر کاتا mop رو run می کنه؟ عجیبه تو سایتش زده 4.0.6-5.1.0 (شاید چندتا ریلم داشته باشه!)

luches
18-02-2013, 03:17
اینقدر این چند روزه battleground و arena رفتم چشمام از کاسه داره در میاد. جالبیش اینه تو مولتن ریلم neltharion عملا ماله ally هست . تو BG میای که گیر جمع کنی یکهو می بینی ally مقابل همه full vici gear و ایتم لول 362 هستند انوقت با یک مج ایتم لول 300 ادم هیچ غلطی نمیتونه بکنه. یکی نیست به اینا بگه جای شما تو ارناست و نه ضعیف کشی تو BG.
باز خوبه crysis 3 دور روز دیگه رو پی سی میاد خوراکه چند وقت جور میشه ^^

azaramir
18-02-2013, 09:13
سرور فان فقط wowbeez سرورش ارزش بازي كردن داره فقط هنوز سر كاتا مونده نيومده رو پاندا

Arrowtic
18-02-2013, 14:53
اینقدر این چند روزه battleground و arena رفتم چشمام از کاسه داره در میاد. جالبیش اینه تو مولتن ریلم neltharion عملا ماله ally هست . تو BG میای که گیر جمع کنی یکهو می بینی ally مقابل همه full vici gear و ایتم لول 362 هستند انوقت با یک مج ایتم لول 300 ادم هیچ غلطی نمیتونه بکنه. یکی نیست به اینا بگه جای شما تو ارناست و نه ضعیف کشی تو BG.

عزیزم اونایی که ilvl بالا دارن هم باید BG برن.Honor نیاز دارن اونا هم.من خودم آیتمام فولن ولی میرم چون هم تمرین خوبیه و هم با Honor میتونم چیز میز بخرم.

در اصل اونایی که ilvlشون کمه نباید برن BG.اونا باید از PvE یه کم آیتم جمع کنن(یا بخرن) بعد برن BG چون همه ضعیف باشن BG سطحش پایین میاد.

Mafia_2oo4
18-02-2013, 15:20
agha man ye moshkeli daram:waro ro ok kardam, hame kara tebghe reval anjam shode vali ye moshkeli ke has too bazi bala sare hame neveshte UNKNOWN !!!! nemidoonam irad kojas vali midoonam ke nemishe quest gereft mishe ye nafar rahnamaiym kone ?

Arrowtic
18-02-2013, 17:10
agha man ye moshkeli daram:waro ro ok kardam, hame kara tebghe reval anjam shode vali ye moshkeli ke has too bazi bala sare hame neveshte UNKNOWN !!!! nemidoonam irad kojas vali midoonam ke nemishe quest gereft mishe ye nafar rahnamaiym kone ?

فایلاتون مشکل دارن.
یه بار بازیو Repair کنید احتمالا درست میشه.نشد هم چند صفحه پیش یه پستی گذاشته بودم لینک فایلای بازی بود با ریختن اونا درست میشه.

Iloveu-ALL
18-02-2013, 17:25

اولا یه تمرین هست برای خود اون شخص + روزانه bg یه مقدار arena point (تو کاتا شاید conquest بده!) میده
یا ممکنه اون شخص بخواد spec دیگه اش رو full کنه یا بخواد materials جور کنه (تو 15k honor میدادی و یه جم میگیرفتی بعد با اون جم میتونستی socket بسازی!) honorable kills هم هست ،تو کاتا فکر کنم یه چیزی به نام bg rating رو هم اضافه کرده باشن یا یکی میره bg نفر اول میشه یا مثلا 40 نفر رو می کشه یا فلان قدر heal میده و لذت میبره و از همه مهم تر bg جزئی از بازیه و لذت های خاص خودش رو داره.

superviva
18-02-2013, 17:30
می شه یکی از دوستان یه لطفی بکنه و macro های کلاس DK رو یاد بده ما هم استفاده کنیم؟

Iloveu-ALL
18-02-2013, 17:38

فایلاتون مشکل دارن.
یه بار بازیو Repair کنید احتمالا درست میشه.نشد هم چند صفحه پیش یه پستی گذاشته بودم لینک فایلای بازی بود با ریختن اونا درست میشه.

خدمت شما

Mafia_2oo4
18-02-2013, 17:42

فایلاتون مشکل دارن.

Agha man repairo ke mizanam mige nemitoone be site blizzard connect she !!! too chan page ghabl ham natoonestam link peyda konam mishe link bedin file hasho dl konam?

Iloveu-ALL
18-02-2013, 17:43
می شه یکی از دوستان یه لطفی بکنه و macro های کلاس DK رو یاد بده ما هم استفاده کنیم؟

آموزش ساخت macro (مبتدی تا پیشرفته):

همینطور شما می تونید تو سایت ها و فروم های خارجی مخصوصا سایت های تخصصی dk ماکرو های فراوانی پیدا کنید.

Agha man repairo ke mizanam mige nemitoone be site blizzard connect she !!! too chan page ghabl ham natoonestam link peyda konam mishe link bedin file hasho dl konam?

برای اینکه repair شما کار کنه ، باید از چیز پی ان استفاده کنید.
لینک هم در پست بالا قرار دادم.

CATA WOW
18-02-2013, 21:16
حالا اگه با این سرور ها موافق نیستی بازی کنی برو کاتا بازی کن سرور هم زیاد هست با پینگ عالی
یه چیز هم بگم تا 2 هفته دیگه هم تو کشور خدمون یه سرور قرار ران شه که پچ 5.0.5 رو ساپورت میکنه:n19: تا چند روز دیگه هم وبسایت سرور راه اندازی میشه
سرور ازیک گروه قدیمی wow تشکیل شده تو استان خوزستان-شهرستان دزفول هست
در همین تایپ اخرین اطلاعتش رو میگم پس منتظر باشید
:n04:باور نکردنی نه ولی قراره یه سرور با پچ 5.0.5 تو ایران ران شه

Doctor Splinter
18-02-2013, 22:20
دنبال یه مقاله در مورد میج در پچ 4.3.4 هستم ترجیحا فارسی(انگلیسی هم بود یه کاریش می کنم) کلا انتخاب بین میج و وارلاک همیشه واسم کاره سختی بوده چون هر دو کلاس فوق العاده لذت بخش و دوست داشتنی هستند و آدم از بازی باهاشون خسته نمیشه!

Iloveu-ALL
18-02-2013, 22:24
دنبال یه مقاله در مورد میج در پچ 4.3.4 هستم ترجیحا فارسی(انگلیسی هم بود یه کاریش می کنم) کلا انتخاب بین میج و وارلاک همیشه واسم کاره سختی بوده چون هر دو کلاس فوق العاده لذت بخش و دوست داشتنی هستند و آدم از بازی باهاشون خسته نمیشه!

توی فروم مولتن راهنمایی های خیلی خوبی وجود داره:

G.D.ragon.Ir
19-02-2013, 07:17
یه چیز هم بگم تا 2 هفته دیگه هم تو کشور خدمون یه سرور قرار ران شه که پچ 5.0.5 رو ساپورت میکنه:n19:
تا چند روز دیگه هم وبسایت سرور راه اندازی میشه
سرور ازیک گروه قدیمی wow تشکیل شده تو استان خوزستان-شهرستان دزفول هست
در همین تایپ اخرین اطلاعتش رو میگم پس منتظر باشید
:n04:
باور نکردنی نه ولی قراره یه سرور با پچ 5.0.5 تو ایران ران شهصرفآ ران کردن mop چیز مهمی نیست اگر کوئست ها, اسپل ها باگ باشن یا باس ها اسکریپت نباشن و... ولی در هرصورت امیدوارم موفق باشند

miladdarren
19-02-2013, 13:13
دوستان یه تاکتیکی برای کشتن Pala بلدید؟اخه من با یه pala دوئل می کردم خونش تقریبا رسیده بود به اخر بعد یه دفعه یه spell زد خونش پر شد بعدش هم منو کشت.چی جوری می شه شکست داد pala رو؟

CATA WOW
19-02-2013, 14:10
سلام هیرو شما چی هست ؟

miladdarren
19-02-2013, 14:29
سلام هیرو شما چی هست ؟
سلام من death knight هستم.

Iloveu-ALL
19-02-2013, 14:40
دوستان یه تاکتیکی برای کشتن Pala بلدید؟اخه من با یه pala دوئل می کردم خونش تقریبا رسیده بود به اخر بعد یه دفعه یه spell زد خونش پر شد بعدش هم منو کشت.چی جوری می شه شکست داد pala رو؟

توی duel پالادین حق نداره از Lay on Hands ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنه و hp اش رو با این spell پر کنه!
شما هر وقت دیدید کسی از Lay on Hands ویا Divine Shield ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (ضد ضربه) در duel استفاده کرد forfeit/ بزنید و از duel انصراف بدید.

Arrowtic
19-02-2013, 14:46
به نظر من اجازه استفاده از شیلدشون رو دارن پالاها چون توی آرنا هم میتونن بزننش.ولی LoH رو نباید تو دوئل بزنن.

Iloveu-ALL
19-02-2013, 16:04
به نظر من اجازه استفاده از شیلدشون رو دارن پالاها چون توی آرنا هم میتونن بزننش.ولی LoH رو نباید تو دوئل بزنن.

توی wotlk نباید divine shield بزنه.
یا مثلا توی shaman wotlk میتونه توی BL arena بزنه ولی توی duel نباید بزنه.