PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 [133] 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

miladdarren
09-01-2013, 21:01
کسی نقشه ی mine های eastern kingdoms رو داره؟واسه level up شغل mining از 1 تا 600 می خوام.

_Nader_
09-01-2013, 21:14
به جز pala holy دیگه چی ؟اخه pala holy کمه تو سروری که بازی میکنم

lichkinger
09-01-2013, 23:12
سلام

کسی از شما میتونه به من بگه که برای بازی در سرور Blizzard و پتچ MOP چه چیزایی باید بگیرم و خرجش چقدر میشه و سرعت اینترنتم باید چند باشه تا لگ نزنم

من الان 2ساله دارم WOTLK رو تو سرورای free بازی میکنم و بیشترن هم PVP Warr بازی کردم
اشتباه نکن بازیتو تو همون free ها ادامه بده
یحتمل تحریمارو بر میدارن

superviva
09-01-2013, 23:13
ببخشید من تو بازی چند بار ازم درخواست Guild کردن.می شه بگید چی هست و به چه درد می خوره؟

iloveuallnew
10-01-2013, 00:45
ببخشید من تو بازی چند بار ازم درخواست Guild کردن.می شه بگید چی هست و به چه درد می خوره؟

اکثر حرفه باز های pve تو یه گیلد خوب هستند!
guild یعنی اتحاد، گروهی از پلیرها دورهم جمع میشن و raid و ins میرن!
یه چیزی است به نام guild bank که تو اون وسیله هایی وجود داره که میتونید از اون بگیرید، الان محدودیدت داره!

deltax
10-01-2013, 10:07
به جز pala holy دیگه چی ؟اخه pala holy کمه تو سروری که بازی میکنم
با disc priest و retri pala اگه طرف واقعا رتری باز باشه خوب میشه

deltax
10-01-2013, 10:12
سلام

کسی از شما میتونه به من بگه که برای بازی در سرور Blizzard و پتچ MOP چه چیزایی باید بگیرم و خرجش چقدر میشه و سرعت اینترنتم باید چند باشه تا لگ نزنم

من الان 2ساله دارم WOTLK رو تو سرورای free بازی میکنم و بیشترن هم PVP Warr بازی کردم
3 تا سی دی کی میخوای...wotlk...cata...mop.....از اینجا میتونی بگیری...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
..هارد pc هم میبری یه گیم نت اخرین پچ بلیزاردو میگیری.....برا نت هم +512 خوبه..دنبال یه v پی ان خوبم باش...چون بلیزارد ایران و تحریم کرده

siiiiiiiiiina
10-01-2013, 13:34
سلام ببخشید من تازه واردم میخواستم بدون یه سرور خوب واسه role-play چیه؟تو بازی lag زیاد دارم چیکارش کنم؟اگه میشه یکی به ما کمک کنه تو بازی زود را بیوفتیم.ممنون:n01:

IIIXSubZeroXIII
10-01-2013, 14:49
کسی نقشه ی mine های eastern kingdoms رو داره؟واسه level up شغل mining از 1 تا 600 می خوام.

33505775
10-01-2013, 19:21
از کسانی که بلیزارد بازند می شه سیستم pet-battle را توضیح بدین
چجوری در این سیستم می شه لول pet را بالا برد

33505775
10-01-2013, 22:24
دوستان یک سوال داشتم نمی شه روزای بلیزارد را یک جوری سیو کرد
مثلا من الان می خوام اکانتم را فعال کنم که 30 روز جایز می ده می شه 3 سه روز بازی کنم بعد بگم من می خوام تا دو ماه بازی نکنم و تا دو ماه بعد 27 روز باقی مانده از بین نره

miladdarren
10-01-2013, 22:59
سلام دوستان می شه بگید برای ساختن motor و helicopter در شغل enjineering چه مواد و وسایلی نیازه؟ممنون

IIIXSubZeroXIII
11-01-2013, 00:03
سلام دوستان می شه بگید برای ساختن motor و helicopter در شغل enjineering چه مواد و وسایلی نیازه؟ممنون
خوب بزار یکم ماهیگیری یادت بدم :n02:
سایت wowhead.com مثه یه دائرالمعارف میمونه واسه wow ، هر سوالی برات پیش اومد میتونی اونجا سرچ کنی ویه جواب کامل بگیری ، اگرم به جواب نرسیدی از تجربیات بچه های اینجا میتونی استفاده کنی !
مثلا برای ساختن موتور
واسه horde
Mechano-Hog ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واسه ally
Mekgineer's Chopper ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

miladdarren
11-01-2013, 09:12
سلام یه سوال داشتم.من شغل mining رو تا 58 up کردم ولی دیگه بیشتر از این نمی شه.نزدیک بیستا copper ore دارم و 6 تا smelt bar دارم حالا برای level up بیشتر چی کار باید بکنم؟در ضمن mining trainer هم واسه level بعدی 65 تا mining می خواد.ممنون

gamebazi.blogfa
11-01-2013, 12:11
سلام من بعد چند وقت اومدمن برم molten wow کلا بستنش آره؟ کسی خبر داره؟ سروراش همشون 0 هست و کانکت هم نمیشه

Doctor Splinter
11-01-2013, 13:09
کسی میدونه اگر با کاراکتر لول بالا بخوام آیتم اکانت واید واسه کاراکتر جدید بگیرم صرفا باید دو تا کاراکتر تویه یه ریلم باشن؟؟؟
چون با دو تا کاراکتر توی یه ریلم مشکلی ندارم ولی مشکل اینجاست که میخوام با یه کاراکتر از یه ریلم دیگه واسه هیرو جدید آیتم اکانت واید بگیرم آیا امکان پذیر هست چون الکی Honor و JP مصرف میشه اگه نشه!

33505775
11-01-2013, 15:30
چجوری می شه یک لباس را تعمیر کرد

miladdarren
11-01-2013, 15:30
سلام من بعد چند وقت اومدمن برم molten wow کلا بستنش آره؟ کسی خبر داره؟ سروراش همشون 0 هست و کانکت هم نمیشه
همش شایعه است من همین الان دارم تو molten بازی می کنم بهترین سرور بعد از blizz هستش مگه می شه ببندنش.

_Nader_
12-01-2013, 00:49
دوستان به نظرتون تو پچ 3.3.5 تیم ارنا warrior با rogue چطوره ؟paladin holy پیدا نکردم
یا ٌwarrior با druid resto
یا shaman elemntal
اولی در دسترس تره برام:n13:

luches
12-01-2013, 03:02
دوستانی که میخوان به سرور molten-wow دونت کنن این ای دی رو به یاهوشون اد کنن

hamed_ferz2003

ایشون پرداخت مانی بوکرز انجام میدن و من تا به حال 150 پوند از طریق ایشون به مولتن donate کردم
ادم معتمدی هستن و کارشون درسته . قصد تبلیغ هم ندارم فقط میخوام به دوستانی که میخوان دونت کنن کمک کنم.

Arrowtic
12-01-2013, 17:35
دوستان چه جوری مولتن میزنید؟واسه من سر لودینگ میمونه و وقتاییم که نمیمونه پینگ 12k هستش !!(توی Wowzone پینگم 20ئه)

Koosha_Raisi
12-01-2013, 17:49
دوستانی که میخوان به سرور molten-wow دونت کنن این ای دی رو به یاهوشون اد کنن

hamed_ferz2003

ایشون پرداخت مانی بوکرز انجام میدن و من تا به حال 150 پوند از طریق ایشون به مولتن donate کردم
ادم معتمدی هستن و کارشون درسته . قصد تبلیغ هم ندارم فقط میخوام به دوستانی که میخوان دونت کنن کمک کنم.

کاش اون 150 پوند رو می دادی می اومدی بلیزارد بازی می کردی! :n02:
حیف نیست ؟

IIIXSubZeroXIII
12-01-2013, 18:44
دوستان چه جوری مولتن میزنید؟واسه من سر لودینگ میمونه و وقتاییم که نمیمونه پینگ 12k هستش !!(توی Wowzone پینگم 20ئه)
امیر واسه منم همینطوریه :n03:
تو مولتن و gd نمیشه بازی کرد اصلا حتی با vqn ولی تو wowzone پینگ 35 ه ، 2 ماه پیش پینگم تو gd با vqn حدودا 200 بود !
فردا ام که باید برگردم سربازی تا 2 ماه دیگه که دوباره میام خونه امیدوارم بشه بازی کرد ! :n27:

Arrowtic
12-01-2013, 19:02
گفته میشه که مشکل طولانی مدته و شاید تا آخر بهمن طول بکشه رفعش.
به نقل از فروم مولتن

فعلا به اجبار Wowzone خواهم زد!

luches
12-01-2013, 22:27
کاش اون 150 پوند رو می دادی می اومدی بلیزارد بازی می کردی! :n02:
حیف نیست ؟

دوست عزیز 2 دلیل داشت که من بلیزارد نیومدم :
1. پینگم با سرور بلیز اصلا مناسب نبود. من با سرور بلیز پینگ گردم اصلا نتونستم زیر 300 بایم ولی با سرور مولتن 140 پینگ میگیرم ! من میخوام از بازی لذت ببرم و با یوسرهای خارجی رقابت کنم . با پینگ 300 واقعا نمیتونه دوئل کنی.

2. دومنش به دلیل تحریم کردن ایران توسط بلیزارد من از بلیزارد متنفر شدم . فرصت طلبی بسیار کثیفی بود تا پول یک عدع رو بالا بکشن. خود سنا هم هیچ چیزی راجع تحریم گیمر این حرفا نگفته و این جک به تمام عیار بود که بلیزارد بازیکن ایرانی رو تحریم کرد. .من سرم هم بره پولم رو تو جیب این شرکت نمیریزم. شرکتی که به این راحتی ایرانی جماعت رو تحقیر میکنه به بهانه واهی عمرا پول من تو جیبش بره. نوش جون مولتن ^^

راستی مبغ رو اشتباه زدم منظورم 150 دلار بود ^^ یا به عبارتی 92 پوند.

Crawling In MySkin
12-01-2013, 23:33
1. پینگم با سرور بلیز اصلا مناسب نبود. من با سرور بلیز پینگ گردم اصلا نتونستم زیر 300 بایم ولی با سرور مولتن 140 پینگ میگیرم ! من میخوام از بازی لذت ببرم و با یوسرهای خارجی رقابت کنم . با پینگ 300 واقعا نمیتونه دوئل کنی.

2. دومنش به دلیل تحریم کردن ایران توسط بلیزارد من از بلیزارد متنفر شدم . فرصت طلبی بسیار کثیفی بود تا پول یک عدع رو بالا بکشن. خود سنا هم هیچ چیزی راجع تحریم گیمر این حرفا نگفته و این جک به تمام عیار بود که بلیزارد بازیکن ایرانی رو تحریم کرد. .من سرم هم بره پولم رو تو جیب این شرکت نمیریزم. شرکتی که به این راحتی ایرانی جماعت رو تحقیر میکنه به بهانه واهی عمرا پول من تو جیبش بره. نوش جون مولتن ^^

سلام
والا دلیل اولتون که خوب برنامه های مناسبی وجود داره که پینگ رو کم میکنه و بسته به نت پینگ رو تا حد واقعا قابل قبولی میاره پایین
شما میخوای از بازی لذت ببری خوب خوبه با یوزر های خارجی رقابت کنی با دونیت کردن و گرفتن یه سری برتری ها شما رقابت نکری بلکه بازی رو تبدیل کردی به یک بازی Pay2Win ! یعنی بپرداز تا ببری
اما خوب دلیل دوم یکم قابل قبوله اما خوب این کاریه که بلیزارد چندین ساله داره میکنه خوب به هر حال سرور اصلیه و دست خودشه که چجوری پول ملت رو بالا بکشه..خیلی ساله داره این کارو میکنه و تنها هدفشم هر چی میره جلوتر فقط میشه پول
تازه شما خبر نداری که.....بلیزارد مارو تحریم نکرده ....ما بلیزاردو تحریم کردیم:39:
حالا اگه شما پولت زیادی کرده عیب نداره بده ما هم بهره ببریم
اگرم که دست به گوشت نرسیدن و پیف پیف پیف بو میده اهه که آدم به هر آنچه که هست آدم است.
به هر حال این انتخاب خود شخصه
اما یکی اینکه دونیت کردن تو یه سرور فری در واقع تبدیل یه بازی مجانی به یه بازی pay2win اهه
و اینکه اگه قراره پولی حروم بشه در راه این بازی معتاد کننده بهتره یه جایی حروم بشه که خیالت راحته 2 روز دیگه تخته نمیشه
یا وقتی یه مدت آن نمیشی کاراکترت به فروش گذاشته نمیشه(wowzone مثلا) یا اکانتت حذف میشه
و اینکه روی جدیدترین پتچ با جدیدترین امکانات به بازی بپردازید
البته این پیام خاص شما نبود مربوط به تمام اشخاصی بود که حتی فکر دونیت کردن به یه سرور مجانی به سرشون زده

superviva
13-01-2013, 06:27
دوستان برای کلاس death knight چه شغل هایی مناسب؟

hossein2801
13-01-2013, 10:53

شما چطوری سرور بلیز رو پینگ کردید؟
پینگ رو سرور بلیز بستس
سرورای مولتن اگه تو اروپا باشن از لحاظ لتنسی سرور بلیز بهتره
در مورد تحریم. بلیزارد مجبور به این کار شده اینو خوده بلیزارد گفته و حتی عنوان کردن تحریمات برداشته بشن اینا هم تحریمو برمیدارن
یکسری تحریمات بر علیه ایران وضع شده که فشار به مردم بیاره که جلو حکومت وایسن این از اون جمله تحریماته
در ضمن من بیش از 2 ساله بدون وقفه تو بلیزار بازی میکنم 150پوند خرج نکردم
اگه هدفت پول خرج نکردنه راهای زیادی هست حتی من از این بازی پولم درمیارم

luches
13-01-2013, 13:44
ای بابا کی گفته من برای خودم همه 150 پوند رو دونت کردم . من برای خودم یک 20 پوند دونت کردم و برای 3 نفر دیگه از دوستانم یک تو مولتن هستن سر جمع 72 پوند دیگه دونت کردیم ! جمعا شد 92 پوند . من منظورم این بود که تمام دونشن از طریق از اقای که معرفی کردم و پرداخت مانی بوکرز انجام میده انجام شد. کی گفته همش مال من بود :n02:

من برای این 20 پوند دونت کردم چون اولا اصلا نمیخواستم پشت 1000 نفر تو صف بمونم . بعدش یک mount خدا تو site shop داشتن که تو اکشن هوس نبود . طرف اخر هم میخواستم یک 1000000 گولد میخواستم تو اکانتم باشه. تا حالا نه باهاش ایتم خریدم و نه هیچی فقط دنبال اون مونت هستم . دوستان لطف کنن ایراد نگییرن که کی چرا به سرور فیری دونت کرده. هر کسی هر جور دلش بخواد پولشو خرج میکنه . نصیحتتون رو برای خودتون نگه دارید. به خودتون اجازه ندید تا هر کسی کاری انجام داد و از نظر مشا منطقی نبود سریع بیاید مواخضه کنید ! این حق رو هیچکس نداره. من دوست داشتم این کار رو کردم و کسی هم صداش در بیاد در حالی که بهش اصلا ربطی نداره فقط به یک چیز برمیگرده اونم خود طرف میدونه چیه ^^.
===========================
@ Crawling In MySkin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر شما پولت زیاد نکره به من ربطی نداره عزیز. من کار انلاین میکنم پولم از پارو بالا میره دلم میخواد 20 پوندشو بسوزونم ^^ . شما هم هر کاری مخوای با پول خودت بکن ولی اصلا به خودت اجازه نده منو مواخذه کنی !

33505775
13-01-2013, 17:12
آخه این چه لحن صحبت کردنه
----------------------------
راستی دوستان من چرا هر چی سوال این جا مطرح می کنم کسی جواب نمی ده؟؟!!!
:grrr:

Amir Hossein
13-01-2013, 17:22
سلام
ما یه تاپیک زدیم برای راهنمایی(البته تاپیک بهتره همه همنجا راهنمایی میکنن گمراه نمیشیم)
مدیران محترم بستنش گفتن همینجا بگم خوب دوست عزیز خودت منتقلش کن دیگه:31: :31:
===============

سلام بچه ها
ما تصمیم گرفتیم یه خورده وارکرافت بازی کنیم
ولی از اونجایی که این بازی خیلی گسترش پیدا کرده
گفتم چند تا سوال بپرسم که بهتر بتونم بازی کنم
دوستان هم مارو راهنمایی کنن ممنون میشیم

مثل اینکه بازی نسخه های مختلفی داره: آیا نسخه ای به نسخه دیگه برتری داره یا نه فقط با هم فرق دارن؟
برای هر بازی یه سروز جدا وجود داره یا هر بازی ای که انتخاب کردیم باهاش وارد سرور میشیم
پچ ها قضیش چیه؟ باید آخرین پچ رو داشت؟ انگار برای هر پچ هم یه سرور وجود داره؟
اگه میشه یه خورده در مورد raid و realm هم توضیح بدین
بین نسخه ها الان همه کدوم رو بازی میکنن که منم همون رو بگیرم چون واقا گیج کننده هستش
مراحل وارد شدن به بازی چطوریه و بهترین سرور کدومه

خوب دیگه سوالا همین بود
دوستان اگه به من کمک کنید واقا لطف کردین:دی
اگر هم در این بین برام سوال برام پیش اومد بازم میپرسم:دی
هرچی باشه اینجا استاد زیاده:دی

خیــــــــــــلی ممنون

Arrowtic
13-01-2013, 17:37
سلام
ما یه تاپیک زدیم برای راهنمایی(البته تاپیک بهتره همه همنجا راهنمایی میکنن گمراه نمیشیم)
===============

سلام بچه ها

مثل اینکه بازی نسخه های مختلفی داره: آیا نسخه ای به نسخه دیگه برتری داره یا نه فقط با هم فرق دارن؟
برای هر بازی یه سروز جدا وجود داره یا هر بازی ای که انتخاب کردیم باهاش وارد سرور میشیم
بین نسخه ها الان همه کدوم رو بازی میکنن که منم همون رو بگیرم چون واقا گیج کننده هستش

خوب دیگه سوالا همین بود

خیــــــــــــلی ممنون

نکته:وارکرفت با WoW فرق دارند.وارکرفت در سبک استراتژیک هستش ولی WoW در سبک MMORPG.
1.این بازی چندین پک داره.اول کلاسیک اومد بعد BC و همین طوری رفت تا رسید به Mists of Pandaria که جدیدشه.در مورد بهتر بودن:عملا الآن همه باید آخرین پک و آخرین پچ رو بازی کنن ولی خوب با توجه به این که سرور رایگان و غیر اصل برای بازی زیاده خوب بعضی سرورا Wotlk دارند بعضیا هم Cata.(هنوز Mists of Pandaria براش سرور درست درمون نیومده).من خودم ترجیح میدم کاتا بزنم از اونجایی که جدیدترین پک بر روی سرور های فری هستش ولی خوب سرور خوب هنوز براش نیستش به غیر از مولتن که اونم لگه.
2.در بالا توضیح دادم که سرور های فری اینطورن ولی سرور اصلی و پولی یعنی بیلیزارد خیر و باید آخرین سرور رو بازی کنید.
3.در دو سوال بالا گفتم اینم : دی
برای مثال سرور ایرانی Wowzone که رایگانه پچ 3.3.5 داره ولی مولتن هم realm پچ 4.0.6 داره هم 3.3.5 .
4.Raid یه گروهه که باهاش میرید و باس میزنید به زبان ساده.البته تعداد خاص داره و هر کسی نقش خاصیو داره توش که فعلا نیازی نیست بدونید چون هنوز حتی شروع به بازی نکردید.در طی بازی اینو یاد میگیرید.
realm هم هر سروری چند ریلم داره که شما میری توشون و کاراکتر میسازی و بازی میکنی و ریلم ها جدا از هم هستن و اینطور نیست شما رفته باشی ریلم A ولی بدونی با همون کاراکتر توی ریلم B هم بازی کنی.مثلا من در ریلم Obsidian در همین سرور Wowzone بازی میکنم موقتا ولی دوستم در ریلم Solarian.
5.پولی بخواید بازی کنید خوب همون پچ آخر ولی رایگان تا الآن اکثرا 3.3.5 و بعد از اون هم 4.0.6 .
6.شما بازیو دانلود میکنید یا میخرید(که بهتره بخرید.البته به پچش دقت کنید چون مثلا شما Classic رو بخرید باید برای رسیدن به 3.3.5 کلی آپدیت کنید).عضو سایت سرور مورد نظر میشید(سرور زیاده ولی در کل اگه فری میخواید بهتره برید مولتن و اگه لگ بودین فعلا wowzone که ایرانیه بدک نیست).بعدش یه فایل هست به نام realmlist.wtf که بازش میکنید و یک خطشو با توجه به سرور اصلاح میکنید و بعد راحت میرید تو بازی.
اگه پولی میخواید که کلا روشش فرق داره و دوستان بلیزارد باز بهتر میتونن راهنماییتون کنن.

Amir Hossein
13-01-2013, 18:04
اقا این همه تایپ کردی
دکمه تشکر کافی نبود
ممنون :31:
(منظور منم wow بود)

Crawling In MySkin
13-01-2013, 18:18
ای بابا کی گفته من برای خودم همه 150 پوند رو دونت کردم . من برای خودم یک 20 پوند دونت کردم و برای 3 نفر دیگه از دوستانم یک تو مولتن هستن سر جمع 72 پوند دیگه دونت کردیم ! جمعا شد 92 پوند . من منظورم این بود که تمام دونشن از طریق از اقای که معرفی کردم و پرداخت مانی بوکرز انجام میده انجام شد. کی گفته همش مال من بود :n02:

من برای این 20 پوند دونت کردم چون اولا اصلا نمیخواستم پشت 1000 نفر تو صف بمونم . بعدش یک mount خدا تو site shop داشتن که تو اکشن هوس نبود . طرف اخر هم میخواستم یک 1000000 گولد میخواستم تو اکانتم باشه. تا حالا نه باهاش ایتم خریدم و نه هیچی فقط دنبال اون مونت هستم . دوستان لطف کنن ایراد نگییرن که کی چرا به سرور فیری دونت کرده. هر کسی هر جور دلش بخواد پولشو خرج میکنه . نصیحتتون رو برای خودتون نگه دارید. به خودتون اجازه ندید تا هر کسی کاری انجام داد و از نظر مشا منطقی نبود سریع بیاید مواخضه کنید ! این حق رو هیچکس نداره. من دوست داشتم این کار رو کردم و کسی هم صداش در بیاد در حالی که بهش اصلا ربطی نداره فقط به یک چیز برمیگرده اونم خود طرف میدونه چیه ^^.
===========================
@ Crawling In MySkin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر شما پولت زیاد نکره به من ربطی نداره عزیز. من کار انلاین میکنم پولم از پارو بالا میره دلم میخواد 20 پوندشو بسوزونم ^^ . شما هم هر کاری مخوای با پول خودت بکن ولی اصلا به خودت اجازه نده منو مواخذه کنی !

سلام عزیزم منم شمارو دوست دارم
اما گویا سوء تفاهم شده
متاسفانه ما از قدیم یه عادت بدی که داریم اینه که برا هر کس و ناکسی دل میسوزونیم
من فقط راه و چاه رو مقابل شما گذاشتم و تجربه ی شخصی بود که شما خودت چند وقت بعد بهش میرسی
من کسی رو مواخذه نکردم و این نظر شخصی من نیست
من به شما گفتم و هنوزم میگم شما با دونیت کردن داری به خودت ظلم میکنی
چون هیچ وقت بازی رو یاد نگرفتی نشستی برات اووردن
و اون قسمت پول زیادی کردن رو شوخی/مسخره نکردم جدی گفتم
به هر حال حسین همیشه گفته و میگه چرا بیخودی دلت رو برا بقیه میسوزونی
ما هم اشتباه کردیم معذرت...تعظیم....عرض عبودیت !

سلام
مدیران محترم بستنش گفتن همینجا بگم خوب دوست عزیز خودت منتقلش کن دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
===============

سلام بچه ها

خوب دیگه سوالا همین بود
دوستان اگه به من کمک کنید واقا لطف کردین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر هم در این بین برام سوال برام پیش اومد بازم میپرسم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هرچی باشه اینجا استاد زیاده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیــــــــــــلی ممنون

سلام دوست عزیز
اگر شما دوست داری پولی خرج بشه و به اندازه ی کافی وقت اضافه برای یه بازی اعتیاد آور داری این بازی هست با سرور اصلیش
سرور های مجانی هم هستن شما خودت هرجور دوست داشته باشی میتونی انتخاب کنی
اما یاد گرفتن این بازی کاملا تجربیه یعنی این چیزیه طی این چند سال حداقل به من ثابت شده شما میتونی یه سری سوالارو بپرسی اما راه یاد گرفتن فقط تجربس اشتباهات کلفت! و خوب دفعه ی بعد دیگه یاد گرفتن
و 100 البته تو هر سروری که میرید یه راهنمای خوب بیکار که بتونه به سوالاتتون جواب بده میتونه بهترین راه برای یادگیری بازی باشه
دیگه اصل سوالارم احتمالا امیر جان توضیح دادن

Amir Hossein
13-01-2013, 18:40
کلا چقدر هزینه داره

33505775
13-01-2013, 19:56
سلام
===============

سلام بچه ها

خوب دیگه سوالا همین بود

خیــــــــــــلی ممنون

من که استاد نیستم اگر بخوای تو بلیزارد بازی کنی باید پولت زیادی کرده باشه
خب مراحل بازی کردن تو بلیزارد را الان بهت می گم
اول - یک چیزتر شکن پر سرعت
دوم - برو تو این لینک
یک اکانت بساز
سوم - این جاشو یادم نیست باید بری توی یک جایی از تنظیمات کاربری و اکانت استارتر WOW-EU را فعال کنی
چهارم - این جاش باید یک اینترنت پر سرعت داشته باشی چون می خوای 22 گیگ دان کنی برو تو لینک زیر و نسخه ویندوز (یا مک البته اگر مک داری) بازی دانلود کن
پنجم - در مرحله قبل 100 مگ دانلود می شه بقیه اش ساده است محل نصب بازی را بهش می دی شروع می کنه به دانلود جالبیش اینجاست اگر ستاپ را ببندی دفعه بعدی باز کنی از ادامه اش دانلود می کنه
ششم - play را بزن دیگه
هفتم - یک هیرو بساز و وارد بازیش کن و تا لول 20 ببرش
هشتم - پول بده به لینک زیر معتبره خودم ازش خرید کردم
اینجا سریالتو بزن
خب بعد از این می تونی 30 روز بازی کنی اگر روزات تموم شد از لینک زیر استفاده کن
نهم - اگر هیروت به لول 80 رسید اینو بخر
دهم - اگر هیروت به لول 85 رسید اینو بخر (بیشتر از این لول تو سرور های فری نیست)
تمام

یک نکته :
اگر حوصله دانلود بازی را نداری از این جا می تونی بخری

در ضمن من حامی پرسی باکس نیستم اما چون خودم ازش دو بار خرید کردم مورد اعتمادمه

superviva
13-01-2013, 22:13
دوستان برای کلاس death knight چه شغل هایی مناسب؟
دوستان یکی هم جواب مارو بده ممنون می شم.

deltax
13-01-2013, 22:27
کلا برا هیروهایی که plate میپوشند (پالا- dk - واریور ) bs خوبه
شغل دوم هم enchant برو
اول mining رو با bs بگیر..کامل که شد mining رو unlearn کن enchant بگیر..شغل سلیقه ای هستش...بایدی تو کار نیست
...در ادامه راهنمایی های دوستان اینم بگم اگه میخوای بیای بلیزارد بگو یه نفر که بلیزاد بازی میکنه و حال lvlup بات رو داره دعوتنامه برات بفرسته...با هم که lvlup کنید xp میشه 3 برابر...3x

luches
13-01-2013, 23:35
@
Crawling In MySkin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وقتی بل لحن تمسخر امیز میخوای کسی رو نصیحت کنی عزیزم مطمئن باش نصیحتت راه به جایی نمیبره که هیچ بلکه لحن صحبت کردن طرف مقابل هم باهات تغییر میکنه. شما همیشه با این لحن تمسخر امیز برای دیگران دل میسوزونی ؟

از طرفی خودت میدونی هدفت دل سوزوندن نبود عزیز چیز دیگری بود ^^ . حرفات از جایی دیگری نشات میگرفت که اصلا ربطی به دلسوزی و ... نداشت :n09: .

Crawling In MySkin
14-01-2013, 09:50
دوستان یکی هم جواب مارو بده ممنون می شم.
در کل اول از همه mining بعدم دیگه سلیقه ایه....jw جواب میده ولی لول آپش گرونه!...bs جواب میده ولی سخته !...
شما اول به صورت کامل روی mining تمرکز باید بکنی

@
Crawling In MySkin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وقتی بل لحن تمسخر امیز میخوای کسی رو نصیحت کنی عزیزم مطمئن باش نصیحتت راه به جایی نمیبره که هیچ بلکه لحن صحبت کردن طرف مقابل هم باهات تغییر میکنه. شما همیشه با این لحن تمسخر امیز برای دیگران دل میسوزونی ؟

از طرفی خودت میدونی هدفت دل سوزوندن نبود عزیز چیز دیگری بود ^^ . حرفات از جایی دیگری نشات میگرفت که اصلا ربطی به دلسوزی و ... نداشت :n09: .

والا ما لحنمون اینقدر که شما فکر میکنی تمسخر آمیز نبود نه تمسخر آمیز نه توهین آمیز
شاید این مشکل شماست که وقتی یه متن رو میخونی نمیتونی تشخیص بدی لحن طرف مقابل چیه که خوب مشکل خاصی نیست بر اثر تجربه درست میشه:n06:
شایدم جبهه گیریت به خاطر چیز دیگه ای بود که خوب اگه بگم میگی توهین کرد مسخره کرد مارو کشت.

gharibehm
14-01-2013, 18:20
سلام به همه
دوستان من یه مشکل دارم اگه میشه لطفا کمکم کنید.
wow رو اینترنتی سفارش دادم
نصب کردم،پچشو با فایلهایی که تو دی وی دیش بود به 3.3.5 رسوندم،یه 7،8 تا پچ بود
تو سرورای رایگان ایرانیو خارجی ثبت نام کردم
موقع لاگین ارور میده که پچ بازی با پچ ساپورتی از طرف سرور یکی نیست!
در صورتیکه هر دو 3.3.5 هستن
نمیدونم مشکل چیه
چنتا سرورو امتحان کردم همه همینو میگه
لطفا یکی کمکم کنه...:n27::n28::n28:

Arrowtic
15-01-2013, 09:32
شما برو توی محل نصب بازی و پوشه Data/enGB.
یه فایل داره realmlist.wtf با نوت پد بازش کن همشو پاک کن و فقط یه خطی که توی سایت سرورتون هست رو بنویسید که به شکل زیره:
set realmlist xxxxxxxxxxxx
جای x ها اون خطو بنویسید مثلا برا wowzone:
set realmlist 91.99.103.98
یا برا مولتن:
set realmlist logon.molten-wow.com

بعدش فایل wow.exe رو اجرا کنید و یوزرپستون در اون سرورو بزنید.

gharibehm
15-01-2013, 11:59
این کارو هم کردم بازم نمیشه
فک کنم فایلای بازی مشکل داره
آخه بازی فایل ستاپ نبود
نصب نکردم،فایل رار بود اکسترک کردم
سایت فروشنده هم جواب نمیده!
میخواستم بدونم برنامه ای هست که اینترنتی بشه بازی رو ریپیر کرد؟

boyfire
15-01-2013, 18:10
اقا لطفا بگین چی جوری میشه در چتروم فروزن لوگوی اپل بزارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arnino
15-01-2013, 18:22
سلام بچه ها...
اقا من داردم خودمو به در و دیوار میزنم WOW بازی کنم , نمیشه اصن!!!
فرومم که اینقد صفحه هاش زیاده آدم هنگ میکنه بخواد همشو بخونه!
من از یه تورنت فایل ستاپ اصلی4.0.0 WOW : Cat رو دانلود کردم! نصبش که میکنم میشه حدود 12 گیگ ولی اصلن اجرا نمیشه , باید صبر کنم یه سری آپدیت کنه , بعد میره تو خط Mist Of Pandaria که میزنه باید 20 گیگ دانلود شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکم صبر کردم و تیک Playbale رو زدم...بعد از دانلود 100 مگ بالاخره رفت تو بازی که اکانت مخواست!
رفتم تو سرورای خصوصی اکانت ساختم Realmlist بازی رو هم عوض کردم ولی بازم فرقی نکرد....نمیدونم باید چیکار کنم...بذارم تا آخر آپدیت شه , یه نسخه ی دیگه دانلود کنم!؟ دیوانه شدم 3 4 روز داریم باهاش کلنجار میرم نمیشه!!!
یه کمکی بدید ممنون میشم

Arrowtic
15-01-2013, 18:34
شما باید پچ سرورو دانلود کنید.اصلا MoP سرور فری نداره.
میرید قشنگ تا پچ سرور آپدیت میکنید.ریلم لیست رو عوض میکنید میرید تو بازی.

arnino
15-01-2013, 18:51
شما باید پچ سرورو دانلود کنید.اصلا MoP سرور فری نداره.
میرید قشنگ تا پچ سرور آپدیت میکنید.ریلم لیست رو عوض میکنید میرید تو بازی.

Mop چیه؟! :دی
چنتا جای دیگه خوندم باید پچ سرور بگیرم ولی تو سایتاشون نیست...!
اصن سرور فیری خوب هست!؟ خودتون از چه سروری استفاده میکنید؟!

lمن از اینجا چک میکنم...ولی تو سایتا فقط Client هست...که اونو یه بار دان کردم دیگه!

Arrowtic
15-01-2013, 19:40
Mists Of Pandaria
خوب فقط مولتن.ولی جدیدا لگ شدیده در نتیجه فعلا به طور موقت WoWZone میزنم من.

arnino
15-01-2013, 20:10
الان من اینو چیکارش کنم...اصن تو بازی که نمیره در صورتی که تبدیل شه به MoP...آدرس ئه پچ سرور داری من عوضش کنم!؟

33505775
15-01-2013, 21:46
الان من اینو چیکارش کنم...اصن تو بازی که نمیره در صورتی که تبدیل شه به MoP...آدرس ئه پچ سرور داری من عوضش کنم!؟
به نظر من تو بلیزارد بازی کنید خودتون را خلاص کنید
من همین الان در سرور بلیز در عرض دو هفته یک هیرو لول 30 دارم

deltax
16-01-2013, 00:42

عزیز خسته نباشی :دی 2 هفته تازه 30؟
در عرض 1 روز من 30 میکنم...پاندا ساختم بعد 2 ساعت با 15 اومدم ارگیمار :n11:...بیشتر سعی کن بعد 15 بری dungeon...
حالا یه چیزی بت میگم گوش کن..اگه تو اون realm رفیق داری که هیچ...وگرنه delete کن بیا kazzak
کازاک پر ایرانیه...برا شما هم که تازه کاری خوبه..

Metalzadeh
16-01-2013, 01:12
چطور شماها جرات می کنین با این وضعیت بن کردن ایرانی ها و قیمت گیم کارد هنوز بازی کنید ؟ :(

Crawling In MySkin
16-01-2013, 09:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عزیز خسته نباشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2 هفته تازه 30؟
در عرض 1 روز من 30 میکنم...پاندا ساختم بعد 2 ساعت با 15 اومدم ارگیمار :n11:...بیشتر سعی کن بعد 15 بری dungeon...
حالا یه چیزی بت میگم گوش کن..اگه تو اون realm رفیق داری که هیچ...وگرنه delete کن بیا kazzak
2 هفته 30 یکم کمه
اما اصلا به دلت بد راه نده
کاراکتر اول تو هر سروری همیشه اولین کاراکتریه که لول آپش سخته
یکم که تو دور بیافتی میشی مثل ما.....من برا MOP شمن رو 1 هفته ای 85 کردم به معنای واقعی خوابیدن رو اکانت...تازه بازی هم نکردم MOP رو.

چطور شماها جرات می کنین با این وضعیت بن کردن ایرانی ها و قیمت گیم کارد هنوز بازی کنید ؟ :(
پدارم جون یعنی میخوای فرافکنی کنی بگی دیگه بازی نمیکنی؟:دی
حالا ما که دیگه بازی نمیکنم همش گرویده میشیم به بازی هایی جز WOW
مثل GW2 یا جدیدن AOW که واقعا قشنگه در نوع خودش(AGE OF WULIN)

Metalzadeh
16-01-2013, 09:50
والا نه همچین قصدی نداشتم :دی
حدودا 2 ماه هم هست که دیگه بازی نکردم
ای روزا اگه نت بزاره فقط LoL بازی می کنم :)

amir-9
16-01-2013, 14:13
اقا يكي كمك كنه
من لولم 26 هست وي هرجي ماموريت بود رو رفتم
و هي ادم ميكشم xp ديكه اضاف نميكنه
بعد من ميرم توو يه منطقه جديد افراد اوونجا قويتر من هستن سه سووته ميميرم
نزادم هم blood elf هست

miladdarren
16-01-2013, 14:30
آقا چنتا سوال داشتم ممنون می شم پاسخ بدید:
1-هیرویی که می خواد dps بشه چه نوع آیتم هایی رو باید برداره؟چه چیز هایش بالاتر باشه بهتره؟)واسه هانتر(
2-سوکت چیست؟هیچی ازش نمی دونم فقط می دونم یه چیزی مربوط به آیتم هاست.
3-glyfh چیست؟این یکی رو هیچی ازش نمی دونم.
4-برای هانتر پت رو هم می شه train کرد؟سیستم pet battle چیه؟
واقعا ممنون می شم به اینا جواب بدید.ما هم که نوبیم یه چیزی یاد بگیریم.

Crawling In MySkin
16-01-2013, 15:28
اقا يكي كمك كنه
من لولم 26 هست وي هرجي ماموريت بود رو رفتم
و هي ادم ميكشم xp ديكه اضاف نميكنه
بعد من ميرم توو يه منطقه جديد افراد اوونجا قويتر من هستن سه سووته ميميرم
نزادم هم blood elf هست

چه سروری هستید

آقا چنتا سوال داشتم ممنون می شم پاسخ بدید:
1-هیرویی که می خواد dps بشه چه نوع آیتم هایی رو باید برداره؟چه چیز هایش بالاتر باشه بهتره؟)واسه هانتر(
2-سوکت چیست؟هیچی ازش نمی دونم فقط می دونم یه چیزی مربوط به آیتم هاست.
3-glyfh چیست؟این یکی رو هیچی ازش نمی دونم.
4-برای هانتر پت رو هم می شه train کرد؟سیستم pet battle چیه؟
واقعا ممنون می شم به اینا جواب بدید.ما هم که نوبیم یه چیزی یاد بگیریم.
1-آیتم های دی پی اس :دی
هانتر هم بستگی به spec داره mm survival beat mastery که هر کدوم تو هر پچ تو یه جایی خوبن
2-سوکت همون جم خودمونه مثلا فرض کن یه آیتم داری جای جم قرمز و آبی داره میگن سوکت قرمز و آبی داره و اصطلاح سوکت انداختن هم همون جم انداختنه
3-glyph یه چیزی شبیه تلنته یه کاری شبیه تلنت میکنه چند قسمت تقسیم میشه major minor تو قسمت تلنت ها هم هست نوشته glyph
4-pet battle مال بلیزارده پچ MOP که ارتباطی به هانتر نداره
پت های هانتر هم فقط یه سری اسپل مخصوص به خودش رو داره که با لول آپ گرفته میشه بسته به پچ
Noob یا newbie هم یعنی تازه کار و فحش یا ناسزا نیست:دی اینم اطلاعات عمومی اگه کسی نمیدونست

_Nader_
16-01-2013, 18:51
یکی سری جواب بده لطفا warrior Fruy pve سوکت hit o armor pene بزنم فقط یا crit o str هم اضافه کنم با ap ?
نقش str چیه ؟توضیح بدین ممنون
پچ 3.3.5

33505775
16-01-2013, 19:13
یک سوال داشتم نمی شه از یک اکانت بلیزارد دو نفر همزمان استفاده کنند
من یک اکانت بلیزارد دارم که واسش پول می دم نمی شه من و دوستم همزمان توش آن باشیم ولی روی دو تا هیروی مختلف باشیم
(پرو ک سسی مورد استفاده من و دوستم یکی ست)([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Crawling In MySkin
16-01-2013, 21:16
یک سوال داشتم نمی شه از یک اکانت بلیزارد دو نفر همزمان استفاده کنند
من یک اکانت بلیزارد دارم که واسش پول می دم نمی شه من و دوستم همزمان توش آن باشیم ولی روی دو تا هیروی مختلف باشیم
(پرو ک سسی مورد استفاده من و دوستم یکی ست)([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به طور کلی شما توی هیچ سروری نمیتونی روی یک اکانت 2 نفر بازی کنن
حداقل طبق اطلاعات من
بلیزارد دزد پول گرا هم که مسلما پیشروی توی این قضیه:دی

Doctor Splinter
16-01-2013, 21:35
کسی میدونه اگر با کاراکتر لول بالا بخوام آیتم اکانت واید واسه کاراکتر جدید بگیرم صرفا باید دو تا کاراکتر تویه یه ریلم باشن؟؟؟
چون با دو تا کاراکتر توی یه ریلم مشکلی ندارم ولی مشکل اینجاست که میخوام با یه کاراکتر از یه ریلم دیگه واسه هیرو جدید آیتم اکانت واید بگیرم آیا امکان پذیر هست چون الکی Honor و JP مصرف میشه اگه نشه!
یعنی هیچ کس نمی دونه راهی داره یا نه؟؟؟؟

deltax
16-01-2013, 22:13
یعنی هیچ کس نمی دونه راهی داره یا نه؟؟؟؟
تا اونجا که من میدوونم از یه ریلم به ریلم دیگه نمیشه.....حالا یه تیکت به GM بزن ببین شاید راهی باشه

کسی شرکتی برا اینترنت میشناسه تو تهران که از طرف بلیزارد تحریم نشده باشه؟

superviva
17-01-2013, 11:17
ببخشید Recipe برای سختن موتور رو کجای orgimar می تونم پیدا کنم؟helicopter هم Recipe داره؟اگه داره کجا؟
اگه محلوشو تو نقشه با عکس نشون بدید خیلی ممنون می شم اگرم نتونستید اسمشو بگید برم پیداکنم.

boyfire
17-01-2013, 13:03
اقا لطفا بگین چی جوری میشه در چتروم فروزن لوگوی اپل بزارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Arrowtic
17-01-2013, 13:08
ببخشید Recipe برای سختن موتور رو کجای orgimar می تونم پیدا کنم؟helicopter هم Recipe داره؟اگه داره کجا؟
اگه محلوشو تو نقشه با عکس نشون بدید خیلی ممنون می شم اگرم نتونستید اسمشو بگید برم پیداکنم.

برای هورد و Alliance فرق داره فروشندش ولی توی borean tundra فروخته میشن:
هورد:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الاینس:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما باید اینو توی تاپیک DotA مطرح کنید نه اینجا.
ولی به هر حال سه کاراکتری که توی لینک زیر گفتنو کپی کنید تو بازی.طریقه ساخت سه کاراکترم گفتند:

superviva
17-01-2013, 13:30
برای هورد و Alliance فرق داره فروشندش ولی توی borean tundra فروخته میشن:
هورد:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الاینس:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما باید اینو توی تاپیک DotA مطرح کنید نه اینجا.
ولی به هر حال سه کاراکتری که توی لینک زیر گفتنو کپی کنید تو بازی.طریقه ساخت سه کاراکترم گفتند:
ممنون ولی هلیکوپتر چی؟

Koosha_Raisi
17-01-2013, 13:55
ممنون ولی هلیکوپتر چی؟

داداش اینقدر عجله نکن !!! اول لول کارت رو به اون اندازه برسون !! بعد خود Trainer بهت آموزش میده.

سوالی هم داشتی داجب چیزی تو wowhead.com دنبالش بگرد.

کدوم پچ بازی می کنی ؟

Koosha_Raisi
17-01-2013, 13:59
عزیز خسته نباشی :دی 2 هفته تازه 30؟

خسته نباشی تو یک روز 30 کردی !!!

بابا کازاک آشغاله...پر عربه...عرب هم نه هر عربی ! عربای ****** به تمام معنا. 1 سال کازاک بودم دیگه...کسی واقعا الان بخواد کازاک بازی کنه...

amir-9
17-01-2013, 16:00
توو اين بازي هليكوبتر هست ؟؟:n13:

Arrowtic
17-01-2013, 16:36
یه مونته که Engineer ها میتونن بسازن.

superviva
17-01-2013, 17:48
داداش اینقدر عجله نکن !!! اول لول کارت رو به اون اندازه برسون !! بعد خود Trainer بهت آموزش میده.

سوالی هم داشتی داجب چیزی تو wowhead.com دنبالش بگرد.

کدوم پچ بازی می کنی ؟
molten تو realm frostwolf

Koosha_Raisi
17-01-2013, 18:30
molten تو realm frostwolf

پرسیدم کدوم پچ ! نپرسیدم سرور و ریلم که.

Wotlk? Cataclysm

Doctor Splinter
17-01-2013, 19:28
تو سرور بلیزارد واسه Enchant کردن آیتم هام باید چکار کنم؟؟؟(هورد)
منظور اینکه که چطوری باید Enchanter پیدا کنم تا این کار رو واسم انجام بده؟؟؟؟

superviva
17-01-2013, 19:38
پرسیدم کدوم پچ ! نپرسیدم سرور و ریلم که.

Wotlk? Cataclysm
4.0.6a چه طور؟

miladdarren
17-01-2013, 19:43
سلام یه چنتا ایتم هست نمی تونم پیداشون کنم:
Moss Agate
Tigerseye
Malachite
Light Leader
Medium Leader
کجا می تونم اینا رو بخرم؟AH رفتم نداشت.wowhead هم محلشو تو نقشه می زنه ولی وقتی به اونجا می رم اون ایتم نیست که از کسی بخرم فکر کنم نسخه پچش فرق می کنه.چی کار کنم؟

Crawling In MySkin
17-01-2013, 19:50

شما هر شغلی رو که بخوای میزنی LF Enchanter برای مثال در کانال ترید
بعد اونوقت ملت یا ویسپر میدن یا تو همون ترید LFW Enchanting میدن
شما روش میزنی میبینی اونی که میخوای رو داره یا نه اگه نداشت که هیچی اگه داشت:
2 حالت داره یا شما متریال اون انچانت ها حالا هر چیز رو دارید یا ندارید
اگه داشته باشید 2 حالت داره:دی طرف آشناس متریال رو میدی مفتی انجام میده برات
طرف آشنا نیست و قیمت enchant هم نهایتا 25g تا 50g بود زمان ما
حالا اگه شما متریال رو ندارید 2 حالت داره دوباره:
یا باید از Ah بخرید یا باید گیر بیارید یا باید طرف داشته باشه که خوب شاید یکم گرون بده
ولی حواست باشه که قیمتش رو بیشتر از قیمت اون انچنت توی ah نده

gharibehm
18-01-2013, 03:28
سلام به همه
دوستان من تازه شروع کردم
یه سوال داشتم
مونت از کجا باید گیر بیاریم سوار شیم،پیاده رفتن بین کوئستا خیلی سخته
من یه پت دارم ولی یه پرنده کوچیکه،به هیچ دردی نمیخوره!
یه سوال دیگه
چطوری به BG برم؟
جوین باتلو که میزنم همینجور منتظر نگهم میداره
ببخشید اگه چیزیو اشتباه گفتم
همش 4،5 روزه بازی میکنم
یکی از دوستان جواب بده ممنونش میشم:n02::n02:

33505775
18-01-2013, 10:11
سلام به همه
دوستان من تازه شروع کردم
یه سوال داشتم
مونت از کجا باید گیر بیاریم سوار شیم،پیاده رفتن بین کوئستا خیلی سخته
من یه پت دارم ولی یه پرنده کوچیکه،به هیچ دردی نمیخوره!
یه سوال دیگه
چطوری به BG برم؟
جوین باتلو که میزنم همینجور منتظر نگهم میداره
ببخشید اگه چیزیو اشتباه گفتم
همش 4،5 روزه بازی میکنم
یکی از دوستان جواب بده ممنونش میشم:n02::n02:

دوست عزیز نژادت چیه بعد باید به لول 20 رسیده باشی تا بتونی مانت تهیه کنی

Arrowtic
18-01-2013, 10:17

طریقه دریافتشم اینه که یه سری آیتم هستن که Inscription میسازه.اسمشون هم Enchanting Vellum هست که شما باید آخرین لولشو بگیرید(اگه آخرین لول هستید خودتون).(گویا توی کاتا یا MoP این آیتمو از Vendor میشه خرید)
دو نوع هم دارند یکی برای آرمور یکی برای سلاح.یا شما یکی تهیه میکنید یا خود انچنتر و بعد انچنتر اون آیتمو انچنت میکنه و میده دست شما و پولشو میگیره.حالا شما رو آیتم کلیک راست میکنی و شروع میکنه به انچنت کردن آرمور یا سلاحتون.
اگه خودتون انچنتینگ دارید هم این اسکرول رو انچنت کنید و میل کنید به اون یکی کاراکترتون.
اطلاعاتی که دادم برای Wotlk هستن و ممکنه همون طور که گفتم کمی عوض شده باشن توی پچ های بعدی.(مثلا دیگه یه اسکرول بخرید برای انچنت و دیگه نخواد برای سلاح و آرمور اسکرول جداگانه بگیرید)

miladdarren
18-01-2013, 11:53
سلام یه چنتا ایتم هست نمی تونم پیداشون کنم:
Moss Agate
Tigerseye
Malachite
Light Leader
Medium Leader
کجا می تونم اینا رو بخرم؟AH رفتم نداشت.wowhead هم محلشو تو نقشه می زنه ولی وقتی به اونجا می رم اون ایتم نیست که از کسی بخرم فکر کنم نسخه پچش فرق می کنه.چی کار کنم؟
یه دوست عزیزی هم پیدا می شه به ما کمک کنه؟

shadow fiend
18-01-2013, 12:24
salam mikhastam bebinam chejori bayad vase hero shoghl gereft?????????

Arrowtic
18-01-2013, 13:20
salam mikhastam bebinam chejori bayad vase hero shoghl gereft?????????

سلام.
شما میرید توی یکی از شهرهای اصلی,از یه گارد محل Profession Trainer رو میپرسید.یه سری گزینه میده,شما اون شغلی که میخواید رو انتخاب میکنید(مثلا Mining).توی نقشه شهر محل ترینرش رو بهتون میگه.میرید پیش ترینر و یادش میگیرید.یه نفرم کنار ترینر هست که ابزار مورد نیاز اون شغل رو میفروشه.

پ.ن:لطفا فارسی تایپ کنید : دی

Arrowtic
18-01-2013, 13:23
یه دوست عزیزی هم پیدا می شه به ما کمک کنه؟

سلام.
شما همون Wowhead درسته اطلاعاتش.مثلا برای Moss Agate برید لینک زیر:
حالا یه سری سر فصل داره که از اونا استفاده میکنید.مثلا Mined From رو بزنید نوشته که از Silver Vein و Tin Vein به دست میاد.(تا جایی که یادمه من هم اکثرا همین طوری این آیتما رو به دست میوردم).کلا شما تک تک تب ها رو ببینید و درصدا رو بخونید و برید سراغ بیشترین درصد ها.الیبته در سرور های فری معمولا این درصدا بیشترن.نکته آخرم این که توجه کنید که شاید نوشته باشه که 65 درصد مواقع از یه آیتم به دست میاد.ولی خوب ممکنه اون آیتم از یه باسی بیفته و درصد افتادنش از اون باس در عوض کم باشه.

gharibehm
18-01-2013, 13:44
نژاد بلود الف هست
لول 28
حالا این مونت باید بخری؟
راستی برا بهبود کاراکتر مثل دوتا باید آیتم بخری؟
کجا هستن این آیتما؟
لطفا اگه میشه درباره باتل گروندم یه توضیحی بدید
ببخشید دیگه،تازه واردم:n01::n01::n02:

gharibehm
18-01-2013, 13:48
کسی نیست؟:n03::n03:

Arrowtic
18-01-2013, 15:09
نژاد بلود الف هست
لول 28
حالا این مونت باید بخری؟
راستی برا بهبود کاراکتر مثل دوتا باید آیتم بخری؟
کجا هستن این آیتما؟
لطفا اگه میشه درباره باتل گروندم یه توضیحی بدید
ببخشید دیگه،تازه واردم:n01::n01::n02:

لول 20 که شدید یه نامه براتون اومده برید کنار یک صندوق نامه و بازش کنید.توش یه آیتمه که کوئست داره و کوئستش اینه که برید با یکی حرف بزنید.اون شخص همون فروشنده مونته.میرید باهاش حرف میزنید و ازش سواری یاد میگیریدو مونت میخرید.یه بار دیگه لول 40 باید برید پیش همون شخص تا مونت سریعتر بخرید.
بله آیتم بسیار مهمه ولی آیتمای خوب اکثرا خریدنی نیستن و از یونیت (و در آینده از باس) میفتن.اگه هم PvP (یعنی آرنا و Battle Ground که توشون با بقیه پلیر ها میجنگید) باز باشید میرید آرنا و BG و با Honor که بهتون میده از دالاران,استورم ویند و یا اورگریمار آیتم PvP میخرید.
این BG اینا رو لول80 بشید خودتون به تدریج یاد میگیرید.

gharibehm
18-01-2013, 16:12
لول 20 که شدید یه نامه براتون اومده برید کنار یک صندوق نامه و بازش کنید.توش یه آیتمه که کوئست داره و کوئستش اینه که برید با یکی حرف بزنید.اون شخص همون فروشنده مونته.میرید باهاش حرف میزنید و ازش سواری یاد میگیریدو مونت میخرید.یه بار دیگه لول 40 باید برید پیش همون شخص تا مونت سریعتر بخرید.
بله آیتم بسیار مهمه ولی آیتمای خوب اکثرا خریدنی نیستن و از یونیت (و در آینده از باس) میفتن.اگه هم PvP (یعنی آرنا و Battle Ground که توشون با بقیه پلیر ها میجنگید) باز باشید میرید آرنا و BG و با Honor که بهتون میده از دالاران,استورم ویند و یا اورگریمار آیتم PvP میخرید.
این BG اینا رو لول80 بشید خودتون به تدریج یاد میگیرید.
ممنون دوست عزیز
مونتو گرفتم
فقط یه مشکل که دارم کوئستام تموم شده
یه کوئست داده که یه نامه رو به کسی برسونم
ولی تو یه سرزمین دیگست
نمیدونم چجوری به اونجا برم
بعد از قستلند وارد یه سرزمین میشه که چهاتا تاور توشه
پر از هورده با لول بالا
نمیدونم الان باید چیکار کنم

Arrowtic
18-01-2013, 17:26
برید به لینک زیر:
آموزش داده لول آپ رو و گفته که چه مناطقی برای لول آپ باید برید و چطور.

_Nader_
18-01-2013, 17:54
سلام دوستان بچه هایی که بلیز هستین الان با چی ان میشین ؟از کجا گرفتین ؟

Doctor Splinter
18-01-2013, 20:58
شما هر شغلی رو که بخوای میزنی LF Enchanter برای مثال در کانال ترید
بعد اونوقت ملت یا ویسپر میدن یا تو همون ترید LFW Enchanting میدن
شما روش میزنی میبینی اونی که میخوای رو داره یا نه اگه نداشت که هیچی اگه داشت:
2 حالت داره یا شما متریال اون انچانت ها حالا هر چیز رو دارید یا ندارید
اگه داشته باشید 2 حالت داره:دی طرف آشناس متریال رو میدی مفتی انجام میده برات
طرف آشنا نیست و قیمت enchant هم نهایتا 25g تا 50g بود زمان ما
حالا اگه شما متریال رو ندارید 2 حالت داره دوباره:
یا باید از Ah بخرید یا باید گیر بیارید یا باید طرف داشته باشه که خوب شاید یکم گرون بده
ولی حواست باشه که قیمتش رو بیشتر از قیمت اون انچنت توی ah نده
می دونی مشکل چیه،کاراکتر آلت خودم Enchanter هستش ولی مشکل اینه که چطوری باید آیتم رو از کاراکتر اصلی به دستش برسونم که بتونه Enchant کنه براش.چون با پست که نشد چون آیتم سول بند بودش،رو در رو هم که نمیشه چون جفتشون توی یه آکانت هستن.
حالا موندم چکار کنم ؟؟؟

Arrowtic
18-01-2013, 21:02
می دونی مشکل چیه،کاراکتر آلت خودم Enchanter هستش ولی مشکل اینه که چطوری باید آیتم رو از کاراکتر اصلی به دستش برسونم که بتونه Enchant کنه براش.چون با پست که نشد چون آیتم سول بند بودش،رو در رو هم که نمیشه چون جفتشون توی یه آکانت هستن.
حالا موندم چکار کنم ؟؟؟
دوست عزیز جوابتونو دادم بنده : دی

deltax
18-01-2013, 21:15
حالا موندم چکار کنم ؟؟؟

عزیز برو پیش enchant triner..بقلش یه یارو واستاده یه نامه هایی میفروشه ( شایدم inspection triner ) از اون نامه ها بخر بع اونی رو که میخوای بزن رو نامه ها ...هم میتونی بزاری ah هم send کنی هم trade

gipsy2009
18-01-2013, 21:19
سلام دوستان الان من موندم که wow zone برم یا ریلم lordaeron سرور molten?

در ضمن لتنسیم هم بالاست

Doctor Splinter
18-01-2013, 21:35
طریقه دریافتشم اینه که یه سری آیتم هستن که Inscription میسازه.اسمشون هم Enchanting Vellum هست که شما باید آخرین لولشو بگیرید(اگه آخرین لول هستید خودتون).(گویا توی کاتا یا MoP این آیتمو از Vendor میشه خرید)
دو نوع هم دارند یکی برای آرمور یکی برای سلاح.یا شما یکی تهیه میکنید یا خود انچنتر و بعد انچنتر اون آیتمو انچنت میکنه و میده دست شما و پولشو میگیره.حالا شما رو آیتم کلیک راست میکنی و شروع میکنه به انچنت کردن آرمور یا سلاحتون.
اگه خودتون انچنتینگ دارید هم این اسکرول رو انچنت کنید و میل کنید به اون یکی کاراکترتون.
اطلاعاتی که دادم برای Wotlk هستن و ممکنه همون طور که گفتم کمی عوض شده باشن توی پچ های بعدی.(مثلا دیگه یه اسکرول بخرید برای انچنت و دیگه نخواد برای سلاح و آرمور اسکرول جداگانه بگیرید)
آقا مشکلم حل شد>
ولی برای chestو back تونستم این کار رو انجام بدم.
اما واسه Ring نمی دونم چرا نمیشه؟؟؟

Arrowtic
18-01-2013, 22:08
خب این اسکرول کذایی رو باید از چه فروشنده ای خرید(هورد) یا از اکشن هوس هم قابل تهیه است؟؟؟؟

این اسکرول کذایی رو توی پچ 3.3.5 از Auction House و یا کسایی که شغل Inscription دارن میتونید بخرید.

gharibehm
18-01-2013, 22:33
برید به لینک زیر:
آموزش داده لول آپ رو و گفته که چه مناطقی برای لول آپ باید برید و چطور.
ممنونم
کارم راه افتاد،مرسی عزیز
راستی برا اینکه هیروهایی که خودشون غیب میکنن چه کار باید کرد؟مثل دوتا جم یا دوست یا اینجور چیزا هست که بخرم؟

Arrowtic
18-01-2013, 23:07
ممنونم
کارم راه افتاد،مرسی عزیز
راستی برا اینکه هیروهایی که خودشون غیب میکنن چه کار باید کرد؟مثل دوتا جم یا دوست یا اینجور چیزا هست که بخرم؟
نه اونطور آیتمی نیست.با استفاده از اسپل های AoE میتونید جاشونو معلوم کنید مثلا میج Blizzard میزنه یا دث نایت D&D یا هانتر Flare و ... .

آقا مشکلم حل شد>
ولی برای chestو back تونستم این کار رو انجام بدم.
اما واسه Ring نمی دونم چرا نمیشه؟؟؟
تا جایی که یادمه رینگ رو نمیشه به بقیه داد انچنتشو و فقط خود انچنتر میتونه ازش استفاده کنه مثل جم های مخصوص JW.

سلام دوستان الان من موندم که wow zone برم یا ریلم lordaeron سرور molten?

در ضمن لتنسیم هم بالاست
ببینید اگه مولتن قابل بازیه مولتن برید چون از هر نظر از ووزون بهتره.باگ کم,جمعیت بالا و Community خوب.
ولی خوب WoWZone اگه مشکل زبان دارید(به صورت شدید) و نمیتونید درست با خارجی ها حرف بزنید و یا پینگتون تو مولتن بده جز سرورای نسبتا خوبه.اگر چه میگم بازم مقابل مولتن هیچه و من خودم دلیل بازی کردنم توش اینه که لگ ندارم و پینگم 15ئه توش.

gharibehm
19-01-2013, 12:05
Arrowtic داداش ممنونم ازت که به ما مبتدیا کمک میکنی
یه سوال دیگه داشتم ازتون
من سرور مولتن هستم
لول 34
چطوری وارد باتل گروند و آرنا شم؟
جوین باتل میزنم ولی منتظر نگهم میدتره و همینطور میمونه...:n15:

Unholy
19-01-2013, 12:26
اخوی های محترم، کسی اینجا اکانت مولتنی داره که لازم نداشته باشه و استفاده نکرده باشه واسه مدتی ؟ ( + لازم نداشته باشه VP هاشو، حتی اگه خودتون هم vote نداده باشین، معمولا وُت های جایزه تو اکانت هست. )
به شدت به چنتا BoE نیازمندیم :دی

loomina
19-01-2013, 13:39
یه سوال دیگه داشتم ازتون
من سرور مولتن هستم
لول 34

معمولا به خاطر کمبود جمعیت اینطور هست, وقتی به max لول رسیدید راحت تر join میده برای battle ground ها.
برای لول اپ بهتره کوئست بزنید بعد که max شدید برید bg

superviva
19-01-2013, 13:46
بازم یه چنتا سئال دیگه ممنون می شم پاسخ بدید:
1-واسه lockpicking کردن هیروی mage باید level چند باشه؟
2-socket ایتم رو چه جوری باید قرار داد؟اینو می دونم که باید از AH یه gem بخرم ولی وقتی زیر شاخه gem رو انتخاب می کنم و رنگشو هم می زنم هیچی نمی یاره.حالا چی کار کنم؟
3-چه جوری از glyph استفاده کنیم؟ممنون

Crawling In MySkin
19-01-2013, 14:14
بازم یه چنتا سئال دیگه ممنون می شم پاسخ بدید:
1-واسه lockpicking کردن هیروی mage باید level چند باشه؟
2-socket ایتم رو چه جوری باید قرار داد؟اینو می دونم که باید از AH یه gem بخرم ولی وقتی زیر شاخه gem رو انتخاب می کنم و رنگشو هم می زنم هیچی نمی یاره.حالا چی کار کنم؟
3-چه جوری از glyph استفاده کنیم؟ممنون
سلام
1-lockpicking رو فقط کلاس rogue داره و کلاس های دیگه نمیتونن
2-Shift و کلیک راست موس بود فکر کنم رو آیتم میزنی اینو میاره جاشو رنگ خاص خودشو
*نکته:همه جا نیاز نیست عینا مثل رنگ های سوکت رو جم قرار داد چون بعضی جاها به بعضی کلاس ها بدردشون نمیخوره باید ببینی اون bouns set از روی سوکت بدرد میخوره یا نه
3-N(تلنت ها) >>>قسمت گلیف ها
*:اگه یه گلیف رو داری و میخوای یکی جدید بزاری جاش بسته به پچ با یه آیتمی قبلی رو میپرونی و جدید رو میزاری.

Arrowtic
19-01-2013, 14:55
یه سوال دیگه داشتم ازتون
من سرور مولتن هستم
لول 34

خواهش میکنم
همون طور که دانیال جان گفتن در سرورهای فری به خصوص شما باید به آخرین لول ممکن برسید چون جمعیت بیشتری در اون لول ها BG میرند.

moscow
19-01-2013, 16:05
سلام
آقا ما خیلی وقت پیش که پچ 3.3.1 بود، Wow میزدیم. خداییش هم noob بودیم کلی، ما عاشق شمن ِ انچنت (؟!) بودیم، همه هم هرکی از راه میرسید این شیلد ما رو میدید کلی بهمون میخندید که چرا اسپل زن یا هیلر نیستی!:دی
آخر هم انقدر زدن تو سرمون، تا بیخیال Wow شدیم،الان رفتیم LoL میزنیم:دی
میخواستم ببینم توی پچ های جدید هم وضعیت کماکان همونه؟! :n27:

superviva
19-01-2013, 16:33
سلام
1-lockpicking رو فقط کلاس rogue داره و کلاس های دیگه نمیتونن
2-Shift و کلیک راست موس بود فکر کنم رو آیتم میزنی اینو میاره جاشو رنگ خاص خودشو
*نکته:همه جا نیاز نیست عینا مثل رنگ های سوکت رو جم قرار داد چون بعضی جاها به بعضی کلاس ها بدردشون نمیخوره باید ببینی اون bouns set از روی سوکت بدرد میخوره یا نه
3-N(تلنت ها) >>>قسمت گلیف ها
*:اگه یه گلیف رو داری و میخوای یکی جدید بزاری جاش بسته به پچ با یه آیتمی قبلی رو میپرونی و جدید رو میزاری.
ممنون.واسه lockpicking باید level چند باشه؟

deltax
19-01-2013, 16:53
سلام
آقا ما خیلی وقت پیش که پچ 3.3.1 بود، Wow میزدیم. خداییش هم noob بودیم کلی، ما عاشق شمن ِ انچنت (؟!) بودیم، همه هم هرکی از راه میرسید این شیلد ما رو میدید کلی بهمون میخندید که چرا اسپل زن یا هیلر نیستی!:دی
آخر هم انقدر زدن تو سرمون، تا بیخیال Wow شدیم،الان رفتیم LoL میزنیم:دی
میخواستم ببینم توی پچ های جدید هم وضعیت کماکان همونه؟! :n27:

انچنت نیست که enhance ...بعد تو enhance شما حتما باید 2 تا axe یا mace بگیری که onehand باشه یا 2 تا first weapon

moscow
19-01-2013, 17:44
انچنت نیست که enhance ...بعد تو enhance شما حتما باید 2 تا axe یا mace بگیری که onehand باشه یا 2 تا first weapon

چمیدونم،من یه ساله بازی نکردم!:دی
یادم رفته، حالا همون enhance ، میشه دقیقا بگی وظیفه ش چی بود؟
آخه دقیقا هیچ چیز خاصیش قوی و قابل اتکا نبود!

Iloveu-ALL
19-01-2013, 19:18
سلام،حدود دو هفته میشه که برای pandaria هم سرور فری اومده. سرورش فقط پچ 5.0.5 رو ساپورت می کنه و اگه پچ 5.1 رو داشته باشید نمی تونید بازی کنید
سرور فرانسویه و ظرف دو هفته تونست 2000 پلیر جمع کنه!

gharibehm
19-01-2013, 19:32
خواهش میکنم
همون طور که دانیال جان گفتن در سرورهای فری به خصوص شما باید به آخرین لول ممکن برسید چون جمعیت بیشتری در اون لول ها BG میرند.
چه بد
یعنی من فعلا باید کوئستارو برم؟هیچ کار دیگه ای نمیشه کرد؟
این که بده،اصلا هیجان نداره،بریم همون دوتا بزنیم:n27::n27:

Iloveu-ALL
19-01-2013, 20:20
چه بد
یعنی من فعلا باید کوئستارو برم؟هیچ کار دیگه ای نمیشه کرد؟
این که بده،اصلا هیجان نداره،بریم همون دوتا بزنیم:n27::n27:

با توجه به گفته های دانیال جان و با توجه به اینکه سروری که توشون بازی می کنید پلیر کم داره، شما تا لولتون max نشده نمی تونید bg یا مثلا آرنا برید، البته این چیزا جذابیت اصلی بازی رو کم نمی کنه (!) و در واقع بازی از max lvl آغاز میشه و بعد از اون هرچی بیشتر از بازی یادبگیرید، لذت بازی بیشتر میشه!
من پیشنهاد می کنم که تا max lvl بازی،بازی کنید :n16:

Rc man
19-01-2013, 22:16
سلام من اسیا و اترنال بازی میکنم
لیچ کینگ
اترنال سرور ریدمپشن کسی هست اونجا بازی کنه؟

superviva
19-01-2013, 23:08
1-سلام بچه ها کسی روش نصب پچ های MPQ رو بلده؟خیلی مهمه.
2-هیروی rouge برای lockpicking باید level چند باشه؟

deltax
20-01-2013, 00:24
چمیدونم،من یه ساله بازی نکردم!:دی
یادم رفته، حالا همون enhance ، میشه دقیقا بگی وظیفه ش چی بود؟
آخه دقیقا هیچ چیز خاصیش قوی و قابل اتکا نبود!

یه تلنت شامن که نزدیکزنه.....خیلی هیولاست اگه بلد باشی...تو کاتا یه شامن enhance بود تو دوراتر وامیستاد ندیدم حتی 1 بار دویل رو ببازه..تو کاتا mage fire....mage frost خیلی شاخ بودن...جفتشونو مثل لواشک میخورد
رو mainhand باید windfury بندازی رو offhand هم flame.....این windfury وقتی روشن میشه haste میشه حدود 60%...2 تا گرگ هم که میده بیرون هم stun میده هم شما heal میشی..کلا این تلنت و من تو شامن همیشه باید داشته باشم.... :n02: ممد شاهده

TESTES
20-01-2013, 20:12
سلام
من یه شغل tailoring دارم، به 400 رسوندمش
اگه اینو حذفش کنم برم سراغ 2تا شغل دیگه و بعد دوباره اینو بگیرم باید از 1 شروع کنم یا همون 400 میمونه؟

Crawling In MySkin
20-01-2013, 20:43
از اول باید شروع کنی
اگه مانتی چیزی هم داشته باشی از جمله flying carpet که مال tailoring اهه اگه unlearn کنی توی کلکسیون مانتت هست ولی نمیتونی سوار شی

superviva
20-01-2013, 21:10

یعنی هیچ کس نیست جواب مارو بده؟

Iloveu-ALL
20-01-2013, 21:32
سلام من اسیا و اترنال بازی میکنم
لیچ کینگ
اترنال سرور ریدمپشن کسی هست اونجا بازی کنه؟

من قبلا اترنال بازی می کردم، الان دیگه خیلی donor داره.

کدوم پچ بازی می کنید؟
از لول 20

Doctor Splinter
20-01-2013, 23:23
میخوام یه کاراکتر دلیت کنم نمیشه!
نه تو باانک آیتم داره نه تو بگش چیزی هست و نه توی صندوق پست چیزی داره!
موندم چکار کنم:n28:

masoud93
21-01-2013, 00:19
سلام.
من تو مولتن بازی میکنم ...

جدیداً (از دیروز) زمانی که میرم تو بازی چند دیقه که بازی میکنم (الان که تا میرم تو بازی ارور میده) ارور زیر رو میده:

میخواستم ببینم مشکل از بازی منه ، یا از سرور و ...
___
در ضمن ، بهترین سرور رایگان چیه ؟؟؟

ممنون.

loomina
21-01-2013, 02:50
سلام.
من تو مولتن بازی میکنم ...

جدیداً (از دیروز) زمانی که میرم تو بازی چند دیقه که بازی میکنم (الان که تا میرم تو بازی ارور میده) ارور زیر رو میده:

میخواستم ببینم مشکل از بازی منه ، یا از سرور و ...
___
در ضمن ، بهترین سرور رایگان چیه ؟؟؟

ممنون.

این مشکل علت های مختلفی داره یکی از علت هاش همخوانی نداشتن فایل سرور و کلاینت هست که بعضی مواقع از خود سرور هست و بعضی مواقع هم از کلاینت.
بهترین کار و گزینه اینه که بازی رو repair کنید.

loomina
21-01-2013, 02:54
میخوام یه کاراکتر دلیت کنم نمیشه!
نه تو باانک آیتم داره نه تو بگش چیزی هست و نه توی صندوق پست چیزی داره!
موندم چکار کنم:n28:

دوست عزیز ورداشتی میخوای کاراکتر رو حداقل از چیزی که من میبینم 2 تا تیکه HEIRLOOM روش DELETE کنی :)) :31:

لباسش رو دقت کردید؟ :31:

deltax
21-01-2013, 10:18
chest ..shoulder heirlom یا همون item کرم داره...4000 justic رو میخوای به فنا بدی:n02:

Rc man
21-01-2013, 17:20
شما تو چه سروری بازی می کنید بگید منم بیام
من فقط لیچ کینگ دارم

hacker2007
21-01-2013, 18:22
سلام بچه ها سرور wowzone آفه یه من آف می بینم ؟
راستی اگه هیرو تانک +6 pala gs دارین تو zone میخرم پخ بزارید

amir-9
21-01-2013, 19:19
دوستان قضيه بج ها جيه ؟؟؟
اكه بريزم بازيم ابديت ميشه ؟؟؟
اكه بريزم جه فرقي با بازي قبله ايجاد ميشه ؟؟
اكه بج ريختم توو جه سرور هايي نميتونم برم و توو جه سرور هاي ميتنم برم ؟؟
جطوري بايد بج بريزم ؟؟؟

amir-9
21-01-2013, 19:21
تقريبا 1 روز ميشه كه نمتونم login كنم
وقتي رو login ميزنم ميكه loging server down رفتم توو ريلم ام ادرس سرور تغير دادم
بازي رو دوباره نصب كردم ولي باز همون بوود كه بود الان من بايد جيكار كنم ؟؟:n28:

superviva
21-01-2013, 22:24
آقا من می خوام با exalted ، hord expedition بشم چی کار باید بکنم می شه خوب توضیح بدید؟خیلی ممنون

Doctor Splinter
21-01-2013, 22:53
دوست عزیز ورداشتی میخوای کاراکتر رو حداقل از چیزی که من میبینم 2 تا تیکه HEIRLOOM روش DELETE کنی :)) :31:

لباسش رو دقت کردید؟ :31:
آره حاجی اصلا حواسم نبود،البته تقصیری هم ندارم چون اکانت رو خریدم و از اول ماله خودم نبوده!

gipsy2009
21-01-2013, 23:29
سلام،حدود دو هفته میشه که برای pandaria هم سرور فری اومده. سرورش فقط پچ 5.0.5 رو ساپورت می کنه و اگه پچ 5.1 رو داشته باشید نمی تونید بازی کنید
سرور فرانسویه و ظرف دو هفته تونست 2000 پلیر جمع کنه!

خسته نباشی دوست عزیز

میگم این پانداریاهای فری که اومدن ریتشون با همون بلیزارد یکیه؟یعنی blizzlike 1x هستن؟

moscow
22-01-2013, 00:58
یه تلنت شامن که نزدیکزنه.....خیلی هیولاست اگه بلد باشی...تو کاتا یه شامن enhance بود تو دوراتر وامیستاد ندیدم حتی 1 بار دویل رو ببازه..تو کاتا mage fire....mage frost خیلی شاخ بودن...جفتشونو مثل لواشک میخورد
رو mainhand باید windfury بندازی رو offhand هم flame.....این windfury وقتی روشن میشه haste میشه حدود 60%...2 تا گرگ هم که میده بیرون هم stun میده هم شما heal میشی..کلا این تلنت و من تو شامن همیشه باید داشته باشم.... :n02: ممد شاهده

من همین الان هوس کردم از LOL برگردم به WOW : دی
الان یه سوال...
بهترین سرور و شلوغ ترین سرور کدومه؟ که نه خز باشه، نه خیییییییلی دونیت کرده باشند ، نه خیلی آنبلانس باشه؟ (هورد و آلیانس رو میگم! همیشه هورد 4 برابر آلیانس ها بود:دی!)
و اینکه حتما باید پچ کاتا داشته باشم؟
پانداریا که فکرنکنم جایی (به اون صورت) اومده باشه... :n18:

Arrowtic
22-01-2013, 06:56
الان یه سوال...
بهترین سرور و شلوغ ترین سرور کدومه؟ که نه خز باشه، نه خیییییییلی دونیت کرده باشند ، نه خیلی آنبلانس باشه؟ (هورد و آلیانس رو میگم! همیشه هورد 4 برابر آلیانس ها بود:دی!)

برای 3.3.5:
خارجی molten
ایرانی wowzone

برای کاتا:
molten

deltax
22-01-2013, 10:03
الان یه سوال...

والا من زیاد درباره سرور free نمیدونم...بچه ها وارد ترن........اگه میخوای بیای بلیزارد که عالیه...اگه میخوای بری free فکر کنم molten حرف اولو بزنه..رو سروری که mop باشه هم اصلا حساب نکن

mr-dion
22-01-2013, 16:37
دوستان در cata برای هیلری pve کدوم کلاس رو پیشنهاد میدن؟ Driud Or Shaman ?

deltax
22-01-2013, 16:50

به نظر من شامن

Crawling In MySkin
22-01-2013, 17:02
Paladin!
و بعدش priets
بعدش shaman
این نظر شخصی منه چون هیچ وقت از دودو خوشم نیومده

Iloveu-ALL
22-01-2013, 17:27
الان یه سوال...
بهترین سرور و شلوغ ترین سرور کدومه؟ که نه خز باشه، نه خیییییییلی دونیت کرده باشند ، نه خیلی آنبلانس باشه؟ (هورد و آلیانس رو میگم! همیشه هورد 4 برابر آلیانس ها بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!)
برای 3.3.5:
خارجی molten
ایرانی wowzone

برای کاتا:
molten

wow Freakz سرور رومانی ، پچ 4.3.4 ، بعد از مولتن یکی از بهترین سرورهای فری برای کاتا
پر طرف دارترین پچ ها بین سرور های فری:
1- 3.3.5 , 2- 4.0.6 , 3- 4.3.4 (بعد از این ها 5.0.5 ، 2.4.3 و 1.12.1)

خسته نباشی دوست عزیز

میگم این پانداریاهای فری که اومدن ریتشون با همون بلیزارد یکیه؟یعنی blizzlike 1x هستن؟

به احتمال زیاد 5x blizzlike

والا من زیاد درباره سرور free نمیدونم...بچه ها وارد ترن........اگه میخوای بیای بلیزارد که عالیه...اگه میخوای بری free فکر کنم molten حرف اولو بزنه..رو سروری که mop باشه هم اصلا حساب نکن

برای چی علی جون؟ (از لحاط باگ اینا میگی؟ میگن برنامه نویسی mop خیلی سخته)

masoud93
22-01-2013, 19:34
این مشکل علت های مختلفی داره یکی از علت هاش همخوانی نداشتن فایل سرور و کلاینت هست که بعضی مواقع از خود سرور هست و بعضی مواقع هم از کلاینت.
بهترین کار و گزینه اینه که بازی رو repair کنید.

سلام.

بازی من فایل repair نداره ، اگه میشه یکی از دوستان لطف کنه این فایل رو برا من آپلود کنه ...

ممنون :n12:

superviva
22-01-2013, 20:20
آقا من می خوام با exalted ، hord expedition بشم چی کار باید بکنم می شه خوب توضیح بدید؟خیلی ممنون

gipsy2009
22-01-2013, 21:40
سلام دوستان خسته نباشید

طی یک اقدام ناعاقلانه WOW رو پاک کردم (درس و مشق و اینا....) حالا پشیمونم حسابی

دیگه هم انقدر WOTLk و Cata بازی کردم که دارم ........

میخواستم بدونم جایی تو تهران هست که کل wow تا MOP 5.0.5 رو بفروشه (بفروشه ها!!نه قالب کنه :n02:)مثل این سایتا ارزون قیمت بده (بین 12-18 تومان)
برای بازی تو سرور pandashan میخوام که اولین سرور فری MOP هست که جمعیتش به 3k رسیده

ممنون میشم اگر جایی رو معرفی کنید تا بتونم شخصا گیرش بیارم (اخه این سایتا پست میکنن بازیو و ممکنه یهو بسته دست یکی از اعضای خانوادمون که به این بازی آلرژی داره برسه!)
در ضمن امکان دانلودش هم ندارم :(

-با تشکر

deltax
22-01-2013, 21:42
wow Freakz سرور رومانی ، پچ 4.3.4 ، بعد از مولتن یکی از بهترین سرورهای فری برای کاتا
پر طرف دارترین پچ ها بین سرور های فری:
1- 3.3.5 , 2- 4.0.6 , 3- 4.3.4 (بعد از این ها 5.0.5 ، 2.4.3 و 1.12.1)

به احتمال زیاد 5x blizzlike

برای چی علی جون؟ (از لحاط باگ اینا میگی؟ میگن برنامه نویسی mop خیلی سخته)
اخه خود بلیزارد تازه رفته رو mop...
خیلی سرورهای کاتا هنوز نتونستن باگهاشو fix کنن ..چه برسه به این که تازه اومده
به قول هیرسا 1 poz میدم در حد رسول.......این هفته هم mount onyxia هم ashez دراپ شد برام :n04:

masoud93
22-01-2013, 23:16
سلام.

کسی از دوستان هست که تو سرور مولتن Cataclysm بازی کنه ...

میخواستم دانلودش کنم ، میخواستم ببین الان درسته یا نه ...

ممنون.

Arrowtic
23-01-2013, 06:49
سلام.

کسی از دوستان هست که تو سرور مولتن Cataclysm بازی کنه ...

میخواستم دانلودش کنم ، میخواستم ببین الان درسته یا نه ...

ممنون.

بنده بدون مشکل بازی میکنم توی Warsong و Neltharion.

gharibehm
23-01-2013, 12:45
درود بر همه دوستان
کم کم لول ما هم داره میره بالا
به لطف راهنمایی دوستان یکم از بازیو یاد گرفتم
ولی خیلی بازی پیچیده ایه
واقعا زمان میبره کاملا یادش بگیری
دوستان دو تا سوال برام پیش اومده:
یکی اینکه بعضی از کوئستا رو که میگیرم برام ثبت میشه،ولی روی مپ هیچی نشون نمیده،اصلا نمیتونم انجامشون بدم،الان اکثرشون اینجوری شده،لول 65 موندم:n27:
یکی دیگه اینکه کلاس پالادین،بعضی اسپلهاش مختص پارتی و رید ممبر هست،ولی نمیدمنم چطوری رو هم گروهی هام اجرا کنم،همیشه غیر فعال هستن!
اگه کسی جوابمو بده ممنونش میشم...

Iloveu-ALL
23-01-2013, 13:07
درود بر همه دوستان
کم کم لول ما هم داره میره بالا
به لطف راهنمایی دوستان یکم از بازیو یاد گرفتم
ولی خیلی بازی پیچیده ایه
واقعا زمان میبره کاملا یادش بگیری
دوستان دو تا سوال برام پیش اومده:
یکی اینکه بعضی از کوئستا رو که میگیرم برام ثبت میشه،ولی روی مپ هیچی نشون نمیده،اصلا نمیتونم انجامشون بدم،الان اکثرشون اینجوری شده،لول 65 موندم:n27:
یکی دیگه اینکه کلاس پالادین،بعضی اسپلهاش مختص پارتی و رید ممبر هست،ولی نمیدمنم چطوری رو هم گروهی هام اجرا کنم،همیشه غیر فعال هستن!
اگه کسی جوابمو بده ممنونش میشم...

بعضی از کوئست ها اینطوری هستند ، میتونید اسم این گونه کوئست هارو یادداشت کنید و در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سرچ کنید ، تا اطلاع مربوط به اون رو برای شما بیاره.
ممکنه اسم اون اسپلهارو بگید تا طریقه استفادشون رو بهتون بگم؟

پ.ن: کدوم سرور بازی می کنید؟ کدوم پچ؟

gharibehm
23-01-2013, 13:15
بعضی از کوئست ها اینطوری هستند ، میتونید اسم این گونه کوئست هارو یادداشت کنید و در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سرچ کنید ، تا اطلاع مربوط به اون رو برای شما بیاره.
ممکنه اسم اون اسپلهارو بگید تا طریقه استفادشون رو بهتون بگم؟

پ.ن: کدوم سرور بازی می کنید؟ کدوم پچ؟
سرور ملتن 3.3.5
همه اسپل ها اولشون belessing هست اگه اشتباه نکنم

Iloveu-ALL
23-01-2013, 13:30
سرور ملتن 3.3.5

برای زدن Blessing of King / Blessing of Might یکی رو invite می کنید و بعد این buff رو روش میزارید!

gharibehm
23-01-2013, 13:34
برای زدن Blessing of King / Blessing of Might یکی رو invite می کنید و بعد این buff رو روش میزارید!
این کارو میکنم ولی نمیشه
symbol of king چی هست؟
این پیامو میده
اینو ندارم

ShinGo1992
23-01-2013, 13:34
سرور ملتن 3.3.5
ادرس دقیق سرور رو میدید

gharibehm
23-01-2013, 13:36
ادرس دقیق سرور رو میدید
molten-wow.com

Iloveu-ALL
23-01-2013, 13:41
این کارو میکنم ولی نمیشه
symbol of king چی هست؟
این پیامو میده
اینو ندارم

ببنید بعضی جادو هستند که برای کارکردن به یه چیزی نیازمندند ،
برای زدن این جادوها نیز، شما نیاز به Symbol of Kings دارید که اون رو میتونید با مراجع به Reagent ها تهیه بفرمایید!

gharibehm
23-01-2013, 13:47
ببنید بعضی جادو هستند که برای کارکردن یه چیزی می خوان .
برای زدن این جادو نیز، شما نیاز به Symbol of Kings دارید که اون رو میتونید با مراجع به Reagent ها تهیه بفرمایید!
ممنون،فقط یه سوال؟؟؟
کلا تا کی باید کوئست برم؟
چطوری خودمو قوی کنم؟
دوستان میگن که با باس زدن و ایتم گرفتن
خوب این باس ها کجا هستن؟
تقریبا چه لول باشی خوبه بری دنبال باس؟

Arrowtic
23-01-2013, 15:03
ممنون،فقط یه سوال؟؟؟
چطوری خودمو قوی کنم؟
خوب این باس ها کجا هستن؟

سلام
شما تا آخرین لول ممکن کوئست میری.در مورد باس زدن باس ها در Dungeon و Raid ها قرار دارن.
وقتی به آخرین لول رسیدید دو حالت داره:

PvE
اگه دوست دارید با دوستانتون برید باس بزنید,شما عضو یه گیلد میشید,کار میکنید کوئست های Daily میرید و پول در میارید.با گیلدتون Dungeon های لول پایین میرید و آیتم میگیرید,با پول هم میتونید یه سری آیتمای خیلی خوب بخرید.به تدریج قوی میشید.
PvP
باز هم شما یه سری آیتم میخرید و یه کم خودتونو قوی میکنید,بعدش میرید BG و Arena و Honor و آرنا پوینت(Conquest Point در کاتا) میگیرید و با اینا هم از شهر های اصلی(Storm Wind و Orgrimmar) آیتم PvP میگیرید.

برای لول رفتن سراغ باس اگه بلیز هستید از لول های پایین هم میرن ولی سرورهای فری باید ماکسیمم لول باشید.

پ.ن:عشق است آواتارتون

Iloveu-ALL
23-01-2013, 15:06
ممنون،فقط یه سوال؟؟؟
چطوری خودمو قوی کنم؟
خوب این باس ها کجا هستن؟

تا لول 80 باید این روند کوئست رفتن رو انجام بدین وقتی که لول 80 شدید میتونید برای پول در آوردن کوئست های daily برید ، برای exalted کردن reputation ها و همینطور گرفتن مانت و چیز های فان کوئست های خاص یه منطقه رو بری ویا کوئست هفتگی icc رو بری که بهت emblem میده!

ببین بازی دو بخش pve و pvp داره :
برای قوی شدن در pve باید به dungeon و raid برید ، باس ها هم در raid ها هستند که با زدن اون ها آیتم های pve میوفته. همچنین میشه از شغل و exalted کردن رپ بعضی جاها آیتم گرفت ، ولی اصولا آیتم های که از باس ها میوفتن قوی ترند!
(به dungeon و raid تقریبا از لول 15 الی 20 میتونید برید، اصولا در سرو های بیلیزارد چنین روندی رو باید در پیش بگیریم ، در سرور های فری بهتره که وقتی به max lvl رسیدیم به raid و dungeon بریم.)

بخش pvp هم که باید با BattleGround و Arena رفتن باید آیتم های pvp جمع کنیم.همینطور میشه از raid های مثله VoA آیتم 4-5 آیتم pvp گرفت!
فرق این آیتم ها ، با آیتم های pve در اینه که عموما آیتم های Resilience ، pvp دارند و آیتم های pve فاقد اون هستن.

pvp: مخفف Player vs Player (بازیکن علیه بزیکن) هست و pve مخفف player vs environment (بازیکن علیه طبیعت).

gipsy2009
23-01-2013, 16:00
دوستان پس چرا کسی جواب نمیده؟؟؟من در به در امروز دنبال پچ های وارکرفت بودم (نزدیک 2-3 ساعت) ولی هیچ جا پیداش نکردم کسی جایی رو میشناسه که کل پچ ها رو ازش بگیرم؟؟:n30::n30::n30::n30:

Arrowtic
23-01-2013, 16:09
دوستان پس چرا کسی جواب نمیده؟؟؟من در به در امروز دنبال پچ های وارکرفت بودم (نزدیک 2-3 ساعت) ولی هیچ جا پیداش نکردم کسی جایی رو میشناسه که کل پچ ها رو ازش بگیرم؟؟:n30::n30::n30::n30:

اگه وارکرفت میخواید اینجا نباید بپرسید.

در کل چه برای World of Warcraft و چه Warcraft شما میتونید یا آنلاین بخرید یا برید به گیم نت و بازی رو بگیرید(معمولا دی وی دی ندارن و باید فلش یا اگه فلشتون جا نداره هارد ببرید)

moscow
23-01-2013, 19:12
آقا من کاملا توجیهم!
همه چیم حله! فقط! از 3.3.0 به 4 میشه آپدیت کرد؟!
یادمه اون اوایل که 4.0.0 اومده بود، رفتم بلیزارد، نوشته بود باید کل بازی رو دانلود کنی:دی! (یکم ستمه!!):n02:

Arrowtic
23-01-2013, 19:27
بله میشه ولی اگه نمیخواید تو بلیز بازی کنید بهتره پچ ها رو دستی دانلود و نصب کنید و از لانچر استفاده نکنید.(طبق آموزش فروم مولتن اینو میگم)
لینک هم سایت های مختلفی دارن ولی یه لینک معتبر بنده خودم سراغ ندارم چون بازیو از کسی گرفتم و دان نکردم.

gharibehm
23-01-2013, 22:08
سلام
شما تا آخرین لول ممکن کوئست میری.در مورد باس زدن باس ها در Dungeon و Raid ها قرار دارن.
وقتی به آخرین لول رسیدید دو حالت داره:

PvE
اگه دوست دارید با دوستانتون برید باس بزنید,شما عضو یه گیلد میشید,کار میکنید کوئست های Daily میرید و پول در میارید.با گیلدتون Dungeon های لول پایین میرید و آیتم میگیرید,با پول هم میتونید یه سری آیتمای خیلی خوب بخرید.به تدریج قوی میشید.
PvP
باز هم شما یه سری آیتم میخرید و یه کم خودتونو قوی میکنید,بعدش میرید BG و Arena و Honor و آرنا پوینت(Conquest Point در کاتا) میگیرید و با اینا هم از شهر های اصلی(Storm Wind و Orgrimmar) آیتم PvP میگیرید.

برای لول رفتن سراغ باس اگه بلیز هستید از لول های پایین هم میرن ولی سرورهای فری باید ماکسیمم لول باشید.

پ.ن:عشق است آواتارتون
ممنون از شما دوست عزیز و همه که منو راهنمایی میکنن
آره آواتارو عشقه مثل شما
فقط کوئستا من باهاشون مشکل دارم
قبلا هم گفتم که کوئستو که میگیرم هیچی تو مپ ندارم
الان همه کوئستام اینجوری شده
یعنی مشکل از سرور هست؟

Arrowtic
24-01-2013, 10:33
آره آواتارو عشقه مثل شما
یعنی مشکل از سرور هست؟

طبق فروم WoW:
Open your map-> look at the bottom right hand corner and check the box next to "Show objectives"

البته من خودم این مشکلو داشتم ولی فرداش که دوباره آن شدم برطرف شده بود : دی

Iloveu-ALL
24-01-2013, 11:39
آره آواتارو عشقه مثل شما
یعنی مشکل از سرور هست؟

شما یکی از کوئست هاتون رو abandon کنید ببینید درست میشه؟

moscow
24-01-2013, 13:51
سلام
آقا این داداش ما DVD ها رو پیچیده رفته: دی!
کلا باید Wow رو یا بیخیال شم، یا دو هفته دانلودش کنم فقط: دی!
الان خرید اینترنتی مد نظرم هست، توی نت سرچ زدم، فروشگاه زیاد بود. اما اینکه کدوم قابل اعتماده و DVD هاش 100% نصب میشه و اینا رو نمیدونم...!
هرکی اگه تجربه ی خریدی چیزی داره، یا فروشگاه آشنایی سراغ داره معرفی کنه، ممنون میشم!

به نظرتون پچ پانداریا رو بخرم یا کاتا رو؟
کاتا قدیمی نشده دیگه؟

Arrowtic
24-01-2013, 14:22
بلیزارد میخواید بازی کنید باید پانداریا داشته باشید.سرور های رایگان یا کاتا یا wotlk.

Iloveu-ALL
24-01-2013, 14:28
سلام
الان خرید اینترنتی مد نظرم هست، توی نت سرچ زدم، فروشگاه زیاد بود. اما اینکه کدوم قابل اعتماده و DVD هاش 100% نصب میشه و اینا رو نمیدونم...!
هرکی اگه تجربه ی خریدی چیزی داره، یا فروشگاه آشنایی سراغ داره معرفی کنه، ممنون میشم!

کاتا قدیمی نشده دیگه؟

اگه براتون 3.3.5a و 4.0.6 تکراری شدن، پچ 4.3.4 رو بگیرید! برای 4.3.4 هم سرور های خوبی هست یکیش wow freakz .
به زودی سرور های Astral wow و pardis wow پچشون به 4.3.4 ارتقا پیدا می کنه. البته pardis wow در حال حاضر خیلی باگ داره اما وقتی 4.3.4 رو ران کرد به احتمال زیاد تعداد باگش خیلی کمتر میشه! علاوه بر این ها monster wow هم هست. ولی بهترینشون astral wow و wow freakz هست.

molten wow هم که 4.0.6 رانه. برای پاندا پچ 5.0.5 سرور pandashan هست که برای login شدن باید از یک چیز پی ان یا pr0xy استفاده کنید!

gharibehm
24-01-2013, 16:44
طبق فروم WoW:
Open your map-> look at the bottom right hand corner and check the box next to "Show objectives"

البته من خودم این مشکلو داشتم ولی فرداش که دوباره آن شدم برطرف شده بود : دی
این کارم جواب نمیده!
رفتم outland کوئستای اونجا اوکی هست،اونجا دارم فعلا پیش میرم.

gharibehm
24-01-2013, 16:48
سلام

کاتا قدیمی نشده دیگه؟
فروشگاهو یکی که گرفته بگیر
من که سفارش دادم فایلش خراب بود
شماره های پشتیبانی هم جواب نمیداد
با هزار تا بدبختی،با نرم افزارای ریپر درستش کردم:n05:

Doctor Splinter
24-01-2013, 17:59
مدتی از یه چیز پی ان استفاده می کردم که به خاطر سرعت کمش اومدم با یه چیز پی ان دیگه آن شدم.برای اینکه اکانت لاک نشه،همون اول که با چیز پی ان جدید آن شدم رفتم اکانت رو پسورد ریست کردم و در نتیجه بدون لاک شدن اکانت تونستم با یه آی پی دیگه(چون چیز پی ان تغییر کرده بود) وارد اون بشم.
دیروز صبح من این کار رو کردم امروز یه ایمیل اومد که اکانت شما به خاطرترید گلد بن شده.در صورتی که من چند دقیقه با یه کاراکتر لول پایین تو مپ چرخ زدم.البته با بخش تریال اکانتم لوگین کردم و فقط اون بن شده تا الان با اکانت اصلی هم دیروز بعد از ظهر آن شدم ولی تا حالا پیغامی دریافت نکردم ولی بازم خیلی می ترسم.

moscow
24-01-2013, 18:14
اگه براتون 3.3.5a و 4.0.6 تکراری شدن، پچ 4.3.4 رو بگیرید! برای 4.3.4 هم سرور های خوبی هست یکیش wow freakz .
به زودی سرور های Astral wow و pardis wow پچشون به 4.3.4 ارتقا پیدا می کنه. البته pardis wow در حال حاضر خیلی باگ داره اما وقتی 4.3.4 رو ران کرد به احتمال زیاد تعداد باگش خیلی کمتر میشه! علاوه بر این ها monster wow هم هست. ولی بهترینشون astral wow و wow freakz هست.

molten wow هم که 4.0.6 رانه. برای پاندا پچ 5.0.5 سرور pandashan هست که برای login شدن باید از یک چیز پی ان یا pr0xy استفاده کنید!

فروشگاهو یکی که گرفته بگیر
من که سفارش دادم فایلش خراب بود
شماره های پشتیبانی هم جواب نمیداد
با هزار تا بدبختی،با نرم افزارای ریپر درستش کردم:n05:

فکر کنم ... دارم بحث های این بخش رو منحرف میکنم؟ اگه اینطوره معذرت میخوام
خب..! این آخریشه.

کسی میدونه این فروشگاه معتبر هست یا نه،و آیا خرید ازش معقوله؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

gharibehm
24-01-2013, 23:56
درود بر همه دوستان
آقا من همیشه از واریور میخورم:n25::n25:
جریان چیه؟
سبک جنگیدن پالادین با واریور چیه؟
فقط این واریور منو بدجوری میزنه:n03:

Doctor Splinter
25-01-2013, 00:03
درود بر همه دوستان
جریان چیه؟
تا جایی که من دیدم شامان و پالادین هیلر دهن واریور رو صاف میکن.
راستی در کدوم پچ منظورتون هست؟:
ولی در کل با پالادین رتی خیلی توفیقی بدست نمی یاری جلو واریور ولی اگه تانک یا هیلر باشی نم نم می کشیش.:n19:

Iloveu-ALL
25-01-2013, 00:06
درود بر همه دوستان
جریان چیه؟

تو 3.3.5a که می خورید ، تو کاتا هم اگه باگ نباشه میتونید بزنید،
توی لیچ کنیگ موقع دوئل زدن sacred shield رو به خودتون بدید و زیاد damage بزنید ، همینطور از Flash of Light استفاده کنید!

gipsy2009
25-01-2013, 03:00
سلام یه سوال

اگر من cataclysm رو روی WOTLK با پچ 3.3.5a نصب کنم ,پچم اتومانیک از 3.3.5a میره به 4.0.1؟

loomina
25-01-2013, 03:51
سلام یه سوال

اگر من cataclysm رو روی WOTLK با پچ 3.3.5a نصب کنم ,پچم اتومانیک از 3.3.5a میره به 4.0.1؟

اگر شما کاتا رو دارید نمیتونید کلاینت رو مستقیما برروی wotlk بریزید, شمامیتونید پچ هارو جدا کپی کنید و بعد اپگرید کنید یا این که کلا WOTLK رو delete کنید و کاتارو جایگزین کنید.
یا این که توسط لانچر بزارید بازی اپدیت شه!

gipsy2009
25-01-2013, 04:00
دوست عزیز میشه یه ذره واضح تر توضیح بدین؟من چندین ساله دارم WOTLK بازی میکنم و امروز cataclysm رو خریدم که بیام 4.0.6 مولتن

و هنوز نصبش نکردم....در هر صورت اگر کاتا رو نصب کنم دیگه نمیتونم WOTLK بازی کنم؟

و اینکه پچمو برای کاتا باید از 3.3.5a اپگرید کنم یا 4.0.1??

gipsy2009
25-01-2013, 04:01
اگر شما کاتا رو دارید نمیتونید کلاینت رو مستقیما برروی wotlk بریزید, شمامیتونید پچ هارو جدا کپی کنید و بعد اپگرید کنید یا این که کلا WOTLK رو delete کنید و کاتارو جایگزین کنید.
یا این که توسط لانچر بزارید بازی اپدیت شه!

دوست عزیز میشه یه ذره واضح تر توضیح بدین؟من چندین ساله دارم WOTLK بازی میکنم و امروز cataclysm رو خریدم که بیام 4.0.6 مولتن

و هنوز نصبش نکردم....در هر صورت اگر کاتا رو نصب کنم دیگه نمیتونم WOTLK بازی کنم؟

miladdarren
25-01-2013, 10:26
دوستان می شه لطفا کمکم کنید؟من می خوام schematic mechano hog رو بخرم و برای این کار باید eng رو تا 450 up کنم اینو می دونم. ولی چه جوری باید اینو انجام بدم اصلا چی هست:
requires horde expedition - exalted

Arrowtic
25-01-2013, 10:43
لینک زیر به طور کامل توضیح داده:

sepehr1380
25-01-2013, 11:29
بچه ها من هر کاری می کنم نمی تونم بازی کنم اکانت دارم وقتی می خوام لوگین شم می گه کانکنت نیستی چی کار کنم بعد میگید چه شکله میشه افلاین بازی کرد ما به همونشم را ضییم
:n28::n28::n30:

iranzaminn
25-01-2013, 11:41
دوستان می شه لطفا کمکم کنید؟من می خوام schematic mechano hog رو بخرم و برای این کار باید eng رو تا 450 up کنم اینو می دونم. ولی چه جوری باید اینو انجام بدم اصلا چی هست:
requires horde expedition - exalted

دوست عزیز همه dungeon های northrend اگه به صورت heroic و بدون اینکه پوشیده باشینtabard انجام بشن به هورد اکسپدیشن rep میدن البته میتونین یه سری کوئست هم با اون 4 تا فکشنی که هورد اکسپدیشن شاملشون میشن رو انجام بدین!!!

Iloveu-ALL
25-01-2013, 13:59

اگه می خواهید هردو نسخه رو همزمان بازی کنید ، باید 2 تا نسخه رو در 2 جای مختلف نصب کنید ، برای مثال کاتا رو در X:/wow cata و wotlk رو در X:/wow نصب کنید!
(X درایو دلخواه مثلا C یا D )

gharibehm
25-01-2013, 14:40
تو 3.3.5a که می خورید ، تو کاتا هم اگه باگ نباشه میتونید بزنید،
توی لیچ کنیگ موقع دوئل زدن sacred shield رو به خودتون بدید و زیاد damage بزنید ، همینطور از Flash of Light استفاده کنید!

ممنون
راستی فلش لایتو برا من ترین نمیکنه،نمیدونم چرا!
راستی دیروزم یه دختری پیدا شد 5000 تا گلد بهم داد
بهترین کاری کا با این پول میشه کرد چیه؟

Arrowtic
25-01-2013, 15:20
ممنون
راستی فلش لایتو برا من ترین نمیکنه،نمیدونم چرا!
راستی دیروزم یه دختری پیدا شد 5000 تا گلد بهم داد
بهترین کاری کا با این پول میشه کرد چیه؟

نگهش دارید.در آینده باهاش Gem و انچنت و غیره بخرید.(چون که 5k باهاش نمیشه آرموری چیزی خرید)
البته وضعیت مالی در سرور های مختلف فرق داره.توی مولتن مثلا ما Gem میخریدیم 400g ولی توی GD حدود 100g اگه اشتباه نکنم.

lichkinger
25-01-2013, 16:01

دانشمند!!!!
مولتن اپدیت شد سروراش به 4.3.4!!!!
سوختی؟؟؟؟

Arrowtic
25-01-2013, 17:01
دانشمند!!!!
مولتن اپدیت شد سروراش به 4.3.4!!!!
سوختی؟؟؟؟

چه طرز صحبته؟!
درضمن به نقل از سایت مولتن:
Cataclysm 4.3.4 launch has been postponed until the end of February.

معنیشم اینه که آپدیت به پچ 4.3.4 تا آخر فبریه به تعویق افتاده.(بنده همین الآنش با پچ 4.0.6 دارم توی مولتن بازی میکنم)

33505775
25-01-2013, 18:44
دوستان یک سوال داشتم شما کوئست های لول خودنون را می رید

من چون که کوئست های لول خودم برام سخته کوئست های لول پایین تر را می رم شمام همین کار را می کنید ؟؟؟

Arrowtic
25-01-2013, 18:54

من چون که کوئست های لول خودم برام سخته کوئست های لول پایین تر را می رم شمام همین کار را می کنید ؟؟؟

من کوئست هایی که توی log رنگشون زرد یا سبزه رو میرم.البته به نارنجی ها هم یه سری میزنم چون اکثر وقتا باز میشه رفتشون.قرمزا و نارنجی های سختو با دوستان چندنفره میریم و یا صبر میکنم قوی تر بشم بعد تکی میرم.

Crawling In MySkin
25-01-2013, 19:23

سلام
کوئست هم خوبه سلام میرسونه
ولی یه پیشنهاد دارم برای دوستان بلیزاردی که میخوان لول آپ کنن
از 1 تا 15 که خوب هیچی....ولی از 15 تا 47 48 به راحتی میشه با دانجن با سرعتی نجومی رفت بالا....تا 50 هم کوئست یه جا گیر بیارید بعد دوباره دانجن...53 54 یکم سخت میشه با دانجن کوئست مخصوصا کوئستای blasting lands....بعد 58 هم دوباره دانجن تا نزدیکای 70 بعدم(اگه پرواز باشه چه بهتر) به northrend و زدن کوئستای اونجا.....و اولاش هم هر دانجنی که تازه باز شده و بیشترین اکس پی رو میده رو برید.....ترجیحا تمام دانجن های دانجن فایندر رو تجربه کنید...هم فانه هم اکس پی ! تا 77...از 77 تا 80 هم فقط کوئستای strom peaks یا ice crown از 80 تا 85 هم دوستان ترجیح به کوئست میدن ولی من میگم تا 82 دانجن میشه زد فقط اولش برا قشنگی با یه کاراکتر مانت زیر آبی vashjir رو بگیرید و اینکه کوئست در حد اینکه پورتالا باز شه ثواب داره...نشدم نشد بعدم 82-83 deepholm بعد درست یادم نیست که اینجا دانجنی باز میشد یا نه...اگه نه که خوب همچنان کوئست اگرم آره تا 85 فقط دانجن 84 تا 85 رو میشه با چند تا هیرلوم و باف های اکس پی با 10 تا دانجن سر و تهشو هم اوورد
Gz...ur 85
از 85 به بعدم من بازی نکردم که براش راهنمایی بسازم:دی

gharibehm
25-01-2013, 21:30
نگهش دارید.در آینده باهاش Gem و انچنت و غیره بخرید.(چون که 5k باهاش نمیشه آرموری چیزی خرید)
البته وضعیت مالی در سرور های مختلف فرق داره.توی مولتن مثلا ما Gem میخریدیم 400g ولی توی GD حدود 100g اگه اشتباه نکنم.
ممنونم
همین کارو میکنم
فقط اگه یه لطفی کنی درباره جم و انچنت یه توضیحی بدی خوب میشه
یا اگه تو فروم هست لینکشو بذاری:n02:

Arrowtic
25-01-2013, 22:23
ممنونم
همین کارو میکنم
فقط اگه یه لطفی کنی درباره جم و انچنت یه توضیحی بدی خوب میشه
یا اگه تو فروم هست لینکشو بذاری:n02:

انچنت چیزیه که شما از کسی که شغلش Enchanting هست میخرید و میزنید رو آرمور ها یا سلاح هاتون و قویشون میکنید.مثلا یه انچنت میخرید(یا میسازید) واسه Chest که به همه stat هاتون کلی اضافه میکنه.
Gem هم چیزیه که از کسی که Jewelcrafting داره میخرید(یا خودتون شغلو یاد میگیرید و میسازید).لباس های لول های بالا چیزی به نام Socket دارن.مثلا Legs های PvP یه Blue Socket و یه Red Socket دارن و شما میتونی یه Gem قرمز(یا نارنجی) بخری و بندازیش روی Red Socket اون آرمور.(برای انداختن رو آرمور روی اون آرمور Shift و کلیک میکنید و Gem رو Drag میکنید سر جایی که میخواید باشه).مثلا یه Gem که Agility میده رو میندازید روی اون Red Socket.(البته نیازی نیست حتما رنگا مطابق باشن ولی یه لباس رو اگه همه ی سوکت هاشو درست پر کنید و با Gem های همرنگ,آخرش اون لباس یه چیزی به نام Socket Bonus میده بهتون.این تشخیص شماست که می ارزه اون رو بگیرید یا نه)

gharibehm
26-01-2013, 00:25
انچنت چیزیه که شما از کسی که شغلش Enchanting هست میخرید و میزنید رو آرمور ها یا سلاح هاتون و قویشون میکنید.مثلا یه انچنت میخرید(یا میسازید) واسه Chest که به همه stat هاتون کلی اضافه میکنه.
Gem هم چیزیه که از کسی که Jewelcrafting داره میخرید(یا خودتون شغلو یاد میگیرید و میسازید).لباس های لول های بالا چیزی به نام Socket دارن.مثلا Legs های PvP یه Blue Socket و یه Red Socket دارن و شما میتونی یه Gem قرمز(یا نارنجی) بخری و بندازیش روی Red Socket اون آرمور.(برای انداختن رو آرمور روی اون آرمور Shift و کلیک میکنید و Gem رو Drag میکنید سر جایی که میخواید باشه).مثلا یه Gem که Agility میده رو میندازید روی اون Red Socket.(البته نیازی نیست حتما رنگا مطابق باشن ولی یه لباس رو اگه همه ی سوکت هاشو درست پر کنید و با Gem های همرنگ,آخرش اون لباس یه چیزی به نام Socket Bonus میده بهتون.این تشخیص شماست که می ارزه اون رو بگیرید یا نه)
خیلی خوب بود ممنون
فعلا که لول 70 هستم به 80 نمیرسه:n15:
راستی وقتی که یه اسلحه جدید مثل axe رو یاد میگیری و میتونی ازش استفاده کنی،بازم میشه آموزش دید که با یه اسلحه فنای خاصی رو زد؟
آخه من یه پالادینو دیدم که با تبر یه حرکات خاصی انجام میداد و به همه دمیج میداد
ولی پالادین فک نکنم همچین اسپلی داشته باشه:n13:

Iloveu-ALL
26-01-2013, 00:32
خیلی خوب بود ممنون
راستی وقتی که یه اسلحه جدید مثل axe رو یاد میگیری و میتونی ازش استفاده کنی،بازم میشه آموزش دید که با یه اسلحه فنای خاصی رو زد؟

خیر، شما با هر سلاحی ، مثله axe , sword و mace یک نوع جادو می زنید! اون جادو ها هم زمانی که لولتون بالاتر رفت باید بگیرید!

icehell
26-01-2013, 01:22
دوستان من یه مشکل عجیب دارم کاتا رو نصب کرده بودم قبلاً بازی هم کرد بودم و هیچ مشکلی‌ نداشتم بنا به دلایلی پاک شد هارد بردم از رفیقم اونیکه تو سیستمش بود رو گرفتم الان یه مشکله عجیب دارم پینگم ۲۵۰ِ تو گیم هرچی‌ تایپ کنم هم بلافاصله رو صفحه میاد اتفاقت دورورم هم طبیعی هست ( هیرو‌های دیگه راحت راه می‌رن بدون هیچ مشکلی‌ ) اما هیچ اسپلی نمیتونم بزنم تمام‌ها npc هم unknown هستن بنظرتون مشکل از کجاست؟ کمک کنید لطفا

deltax
26-01-2013, 11:30
خیلی خوب بود ممنون

اون ماله wotlk که تو اخرین تلنت retri یه spell بت میده aoe میزنه
تو کاتا و mop فرق میکنه این..همون اوایل بت میده

deltax
26-01-2013, 11:32
دوستان من یه مشکل عجیب دارم کاتا رو نصب کرده بودم قبلاً بازی هم کرد بودم و هیچ مشکلی‌ نداشتم بنا به دلایلی پاک شد هارد بردم از رفیقم اونیکه تو سیستمش بود رو گرفتم الان یه مشکله عجیب دارم پینگم ۲۵۰ِ تو گیم هرچی‌ تایپ کنم هم بلافاصله رو صفحه میاد اتفاقت دورورم هم طبیعی هست ( هیرو‌های دیگه راحت راه می‌رن بدون هیچ مشکلی‌ ) اما هیچ اسپلی نمیتونم بزنم تمام‌ها npc هم unknown هستن بنظرتون مشکل از کجاست؟ کمک کنید لطفا

فکر کنم اون پچی که از رفیقت گرفتی با اون سرور نمیخونه..مثلا مال خودت 4.0.6 بوده این الان 4.3.4

miladdarren
26-01-2013, 19:17
دوست عزیز همه dungeon های northrend اگه به صورت heroic و بدون اینکه پوشیده باشینtabard انجام بشن به هورد اکسپدیشن rep میدن البته میتونین یه سری کوئست هم با اون 4 تا فکشنی که هورد اکسپدیشن شاملشون میشن رو انجام بدین!!!
خیلی ممنون از جوابتون می شه بگبد منظورتون از tabard چیه؟

Iloveu-ALL
26-01-2013, 20:25
خیلی ممنون از جوابتون می شه بگبد منظورتون از tabard چیه؟

یه چیزیه که بیشتر برای قشنگی میپوشن([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).بعضی)).بعضی ها علاوه بر قشنگی در exalted کردن rep یه جایی به شما کمک می کنند. مثلا شما می خواهید rep شهر orgrimmar رو بگیرید tabard اون رو میپوشید، اینطوری هروقت یه mob از هرجایی بزنید rep برای orgrimmar حساب میشه.

miladdarren
26-01-2013, 20:33
یه چیزیه که بیشتر برای قشنگی میپوشن([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).بعضی)).بعضی ها علاوه بر قشنگی در exalted کردن rep یه جایی به شما کمک می کنند. مثلا شما می خواهید rep شهر orgrimmar رو بگیرید tabard اون رو میپوشید، اینطوری هروقت یه mob از هرجایی بزنید rep برای orgrimmar حساب میشه.
اخه می گن برای exalted شدن با horde expeditoin نباید اونو بپوشم چرا؟در ضمن از کجا باید بخرمش؟

رضا توکلی
26-01-2013, 20:58
سلام من تازه 55 شدم یه هیرو DK ساختم اولین QUSTS رو انجام دادم ولی دومی رو که میگه باید برم تو میدونه بجنگم رو هرکاری میکنم نمیتونم انجام بدم لطفا کمک کنید.

Aria1997
26-01-2013, 21:01
سلام من یه مشکلی که دارم اینه که npc ها غیب میشن! بعضی وقتا نصفه هستن سه تا هستن دوتا نیستن!!!
دیوونم کرده این موضوع ...
رفتم تو فروم خارجی میگن مشکل گرافیکه و اینا چرت میگن ...!
شما که تجربه بیشتری دارین میدونین مشکلش چیه؟
اصلا تاحالا کسی این مشکل رو داشته؟
ممنون دوستان

Iloveu-ALL
26-01-2013, 22:11
اخه می گن برای exalted شدن با horde expeditoin نباید اونو بپوشم چرا؟در ضمن از کجا باید بخرمش؟

برای گرفتن رپ horde expeditoin به tabard نیازی ندارید.

سلام من تازه 55 شدم یه هیرو DK ساختم اولین QUSTS رو انجام دادم ولی دومی رو که میگه باید برم تو میدونه بجنگم رو هرکاری میکنم نمیتونم انجام بدم لطفا کمک کنید.

این quest فکر کنم باید سومین یا چهارمین quest باشه که باید برید تو میدان با یکی بجنگید، خیلی ساده است میرید داخل میدان و یکی رو آزاد می کنید و با اون می جنگید!
quest قبلش هم به این صورته که شما باید روی سلاحتون به کمک جادو Runeforging انچنت بندازین!

سلام من یه مشکلی که دارم اینه که npc ها غیب میشن! بعضی وقتا نصفه هستن سه تا هستن دوتا نیستن!!!
دیوونم کرده این موضوع ...
رفتم تو فروم خارجی میگن مشکل گرافیکه و اینا چرت میگن ...!
شما که تجربه بیشتری دارین میدونین مشکلش چیه؟
اصلا تاحالا کسی این مشکل رو داشته؟
ممنون دوستان

باگ شده، برای من هم چندبار اتفاق افتاده. پوشه ی catch و wtf رو پاک کنید ببنید درست میشه؟! اگر باز هم درست نشد character تون رو stuck کنید!

forceful
27-01-2013, 10:52
سلام من پچ wow 4.0.3 رو دارم فایل تبدیل اون به 4.0.3a رو داملود کردم که نام wow-update-13596.mpq داره چتور wow 4.0.3 13329 خودم رو به 4.0.3a یا 4.0.3.13596 تبدیل کنم؟
luncher.exe رو اجرا می کنم فایده نداره میگه اینترنت کانکت نیست IP عوض میکنم که اجرا شه wow منو تبدیل نمی کنه به 4.0.3a بعد چند دقیقه دانلود میگرده و پچ pandaria تو درایو دیگه رو پیدا میکنه و 5.1 رو باز میکنه.
launcher بازی رو تبدیل نمی کنه به پچی که می خام اخرین پچ blizzard رو برام باز میکنه.چتور 4.0.3 خودمو تبدیل کنم به 4.0.3a فایل wow-update-13596.mpq رو دانلود کردم cut کرئم تو data.

azaramir
27-01-2013, 11:21
اگه مي خواي از لانچر استفاده كني بايد چيز پي ان داشته باشي بليزارد ايرانو تحريم كرده لانچر بالا نمياد فايلهاي mpq هم تو پوشه ديتا با اپديت پيس كن

Iloveu-ALL
27-01-2013, 13:17
سلام من پچ wow 4.0.3 رو دارم فایل تبدیل اون به 4.0.3a رو داملود کردم که نام wow-update-13596.mpq داره چتور wow 4.0.3 13329 خودم رو به 4.0.3a یا 4.0.3.13596 تبدیل کنم؟
luncher.exe رو اجرا می کنم فایده نداره میگه اینترنت کانکت نیست IP عوض میکنم که اجرا شه wow منو تبدیل نمی کنه به 4.0.3a بعد چند دقیقه دانلود میگرده و پچ pandaria تو درایو دیگه رو پیدا میکنه و 5.1 رو باز میکنه.
launcher بازی رو تبدیل نمی کنه به پچی که می خام اخرین پچ blizzard رو برام باز میکنه.چتور 4.0.3 خودمو تبدیل کنم به 4.0.3a فایل wow-update-13596.mpq رو دانلود کردم cut کرئم تو data.

فایلی که دانلود کردید رو تو پوشه wow پیست کنید!
X:\wow

gharibehm
27-01-2013, 14:57
درود به همه
آقا من امروز گلدام شده بود 400
8000تا داشتم:n28::n28:
جریان چیه؟
راستی rdf یعنی چی؟

Iloveu-ALL
27-01-2013, 15:23
درود به همه
آقا من امروز گلدام شده بود 400
8000تا داشتم:n28::n28:
جریان چیه؟
راستی rdf یعنی چی؟

شاید خرج کردید، شاید شما پسورد رو به یکی دادید و اون دزدکی ازتون گرفته! شاید هم GM گرفته باشه و دلایل دیگه مثلا باگ شدن!
rdf یا Random Dungeon Finder سیستمی هست که از بین شما و اون کسایی که تو join rdfشدن 5نفر انتخاب می کنه و شما رو به یک Dungeon (به طور خودکار) می بره!

sepehr1380
27-01-2013, 15:24
بچه ها من هر کاری می کنم نمی تونم بازی کنم اکانت دارم وقتی می خوام لوگین شم می گه کانکنت نیستی چی کار کنم بعد میگید چه شکله میشه افلاین بازی کرد ما به همونشم را ضییم
:n28::n28:

Iloveu-ALL
27-01-2013, 15:43

شما ریلم رو عوض کردید؟ اگه آره و کار نکرد به احتمال زیاد باید مشکل از پچتون باشه که با سرور موردنظر همخوانی نداره!

miladdarren
27-01-2013, 15:58
بچه ها من الان برای horde expedition د 750 rep جمع کردم این امتیاز برای خریدن mechano hog کافیه؟

Iloveu-ALL
27-01-2013, 16:02
بچه ها من الان برای horde expedition د 750 rep جمع کردم این امتیاز برای خریدن mechano hog کافیه؟

اونطور که تو فرمولش گفته خیر، باید exalted شید!

miladdarren
27-01-2013, 16:09
اونطور که تو فرمولش گفته خیر، باید exalted شید!
اخه دیگه اضافه نمی شه هر چی هم quest انجام می دم زیاد نمی شه می نویسه:
your rep with horde expedition has increased by 750 دیگه هم زیاد نمی شه.چی کار کنم؟

Iloveu-ALL
27-01-2013, 16:26
اخه دیگه اضافه نمی شه هر چی هم quest انجام می دم زیاد نمی شه می نویسه:
your rep with horde expedition has increased by 750 دیگه هم زیاد نمی شه.چی کار کنم؟

شما quest های اینجا رو رفتید؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Aria1997
27-01-2013, 17:59
درست نشدش .... هنوزم بعضیهاشون غیب میشن :((
دیگه دارم دیونه میشم :n28:

Iloveu-ALL
27-01-2013, 18:37
درست نشدش .... هنوزم بعضیهاشون غیب میشن :((
دیگه دارم دیونه میشم :n28:

آریا جان کدوم سرور بازی می کنی؟
من قبلا eternal-wow ریلم remorse 255 بازی می کردم همیشه این اتفاق برام می افتاد ، یکی دو بارش که از teleport استفاده می کردم درست میشد!
بهترین راهش اینه که توی بازی یه تیکت برای gm ها بزاری!

رضا توکلی
27-01-2013, 19:42
سلام من تو این quest گیر کردم این هم اسمش crimson dawn revealed لطفا سریع تر کمکم کنید.درود بی کران:n03:

gharibehm
27-01-2013, 19:44
شاید خرج کردید، شاید شما پسورد رو به یکی دادید و اون دزدکی ازتون گرفته! شاید هم GM گرفته باشه و دلایل دیگه مثلا باگ شدن!
rdf یا Random Dungeon Finder سیستمی هست که از بین شما و اون کسایی که تو join rdfشدن 5نفر انتخاب می کنه و شما رو به یک Dungeon (به طور خودکار) می بره!
نه پسووردمو کسی نداره
اینم دیگه ته بدشانسیه:sq_3::sq_3:

Arrowtic
27-01-2013, 19:46
نه پسووردمو کسی نداره
اینم دیگه ته بدشانسیه:sq_3::sq_3:

احتمال رول بک خوردن سرور هم هست.
اگه برای سرور مشکلی پیش بیاد بعضی وقتا رول بک میخوره و مثلا همه اطلاعات به یه روز قبل بر میگرده.بقیه چیزایی که تو این یه مدت به دست اورده بودید سر جاشونن؟

رضا توکلی
27-01-2013, 20:01
برادرا مشکل منم حل کنید:n28:

Iloveu-ALL
27-01-2013, 20:11
سلام من تو این quest گیر کردم این هم اسمش crimson dawn revealed لطفا سریع تر کمکم کنید.درود بی کران:n03:

بگتون رو چک کنید ، یه ایتم به اسم Ornately Jeweled Box دارید!

اون رو باز کنید و sword رو use کنید بعد برید به یکی از آدم ها اتک بدید.( بعد از دهنش حرف می کشه، بعد اینکه دیالوگ تموم شد quest کامل میشه!)

رضا توکلی
27-01-2013, 20:27
دمت گرم داره درست میشه.
:n12:

رضا توکلی
27-01-2013, 20:34
اقا ببخشید من اینقدر سوال میپرسم دختره کجاست که برم پیداش کنم

Iloveu-ALL
27-01-2013, 20:41
اقا ببخشید من اینقدر سوال میپرسم دختره کجاست که برم پیداش کنم

دوست عزیز میشه اسم درست اون quest رو بگید؟!

رضا توکلی
27-01-2013, 20:44
how to win friends and....

Iloveu-ALL
27-01-2013, 20:50

بگتون رو چک کنید ببینید Keleseth's Persuader دارید؟

اگر دارید use کنید و برید اون human ها رو بزنید ، اگر ندارید quest رو abandon کنید و یه بار دیگه بگیرید!

Arrowtic
27-01-2013, 21:06

اگه اشتباه نکنم کوئست DK هستش.
شما توی محوطه به نفر اتک میدید شروع کرد به حرف زدن دیگه نمیدید.توی توضیحات اسم اون سربازایی که حرف میزننم گفته.(یادمه یه خونه ای بود حیاطش پر آدم بود,بیرون خونه دور و بر دیواراش از اون سربازا زیاد پیدا میشد)

Aria1997
27-01-2013, 21:26
آریا جان کدوم سرور بازی می کنی؟
من قبلا eternal-wow ریلم remorse 255 بازی می کردم همیشه این اتفاق برام می افتاد ، یکی دو بارش که از teleport استفاده می کردم درست میشد!
بهترین راهش اینه که توی بازی یه تیکت برای gm ها بزاری!

سرور مولتن هستم ... سرورای آلمانی میرفتم مشکلی نداشتن این مشکل داره
چطوری تیکت بذارم؟

gharibehm
27-01-2013, 21:29
احتمال رول بک خوردن سرور هم هست.
اگه برای سرور مشکلی پیش بیاد بعضی وقتا رول بک میخوره و مثلا همه اطلاعات به یه روز قبل بر میگرده.بقیه چیزایی که تو این یه مدت به دست اورده بودید سر جاشونن؟
آره همه چی سر جاش هست
ولی پولا معلوم نیس چی شدن

gharibehm
27-01-2013, 21:37
دوستان سرور مولتن ریلم deathwing کسی هست یه کمک کنه لول آپ شم:n02:

Arrowtic
27-01-2013, 21:41
دوستان سرور مولتن ریلم deathwing کسی هست یه کمک کنه لول آپ شم:n02:

من بازی نمیکنم ولی یه کمی پول دارم بهت بدم : دی (خودم کلا مجموع همه کاراکترام تو اونجا 130k پول دارن ولی از اونجایی که خودم هرزگاهی میرم یه کم زیادش میکنم چون میخوام باهاشون Coin بخرم و دونیت کنم که نخواد تو صف مولتن وایسم در نتیجه در حد 5k اینا میتونم بهت کمک کنم : دی )
با دو تا کاراکتر آن میشم:Demon که Disc Priest هستش.
Arrowtic که هانتره.

هر دو هم هورد اگه Alliance هستی نمیشه کاریش کرد : دی

Iloveu-ALL
27-01-2013, 21:53
سرور مولتن هستم ... سرورای آلمانی میرفتم مشکلی نداشتن این مشکل داره
چطوری تیکت بذارم؟

بعد از انتخاب help request چهارتا گزینه وجود داره،گزینه talk to gm و سپس open a ticket رو انتخاب کنید!

miladdarren
27-01-2013, 22:33
من بازی نمیکنم ولی یه کمی پول دارم بهت بدم : دی (خودم کلا مجموع همه کاراکترام تو اونجا 130k پول دارن ولی از اونجایی که خودم هرزگاهی میرم یه کم زیادش میکنم چون میخوام باهاشون Coin بخرم و دونیت کنم که نخواد تو صف مولتن وایسم در نتیجه در حد 5k اینا میتونم بهت کمک کنم : دی )
Arrowtic که هانتره.
دوست عزیز اگه gold اضافه داری به منم بده تو ملتن و realm frostwolf بازی می کنم اسم هیروم هم stefen هستش.ممنون

Arrowtic
27-01-2013, 22:34
دوست عزیز اگه gold اضافه داری به منم بده تو ملتن و realm frostwolf بازی می کنم اسم هیروم هم stefen هستش.ممنون

من فقط توی Warsong بازی میکنم و فقطم توی Deathwing و Warsong کاراکتر دارم.(کلا هم هورد)

gharibehm
28-01-2013, 01:54
Arrowtic که هانتره.

منم هورد هستم
اگه میشهبیا بهم برسون
اسم کاراکتر هم segherghe هست:n01::n01:

miladdarren
28-01-2013, 06:49
شما quest های اینجا رو رفتید؟

دوست عزیز این منطقه ای که معرفی کردید برای Ally هاست من horde هستم.

Arrowtic
28-01-2013, 06:59
دوست عزیز این منطقه ای که معرفی کردید برای Ally هاست من horde هستم.

همون عکس شما برو Warsong Hold.

marde tanhayi
28-01-2013, 09:58
اقا این Scroll of کجا ها دراپ می شه
البته غیر اینس ها خارجش رو بگین برای پچ 2.4.3
خوش هم قوی ترینش رو بگین این اسکرولها لول دارن و برای سطح خواصی هست

ایا می شه خودمون بسازیم اگه می شهبگین با چه شغلی ؟
Scroll of Agility
Scroll of Intellect
.
.
.

رضا توکلی
28-01-2013, 10:37
سلام ببخشید varlots head کجای قلعه است که برم پیداش کنم .ممنون

رضا توکلی
28-01-2013, 11:27
اقا اینم اسم دقیق کوست bloody breakout لطفا کمک کنید.
:n27:

رضا توکلی
28-01-2013, 11:44
اقا زحمت نکشید خودم حلش کردم

Iloveu-ALL
28-01-2013, 15:03

Scroll of Agility
Scroll of Intellect
.
.
.

با شغل inscription میتونید بسازید یا میتونید از AH بخرید.اسکرول های خوب drop نمی شن!

جاهایی که اسکرول ها دراپ میشه:

Scroll of Intellect VI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Scroll of Intellect VII
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Scroll of Agility VI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) |Scroll of Agility VII ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

miladdarren
28-01-2013, 15:35
اقا من دیگه دارم دیوونه می شم هر چی quest بوده انجام دادم ولی با horde expedition اکسلتد نشدم جی کار کنم؟لولم 77 هست

Iloveu-ALL
28-01-2013, 15:59

Scroll of Agility
Scroll of Intellect
.
.
.

شما 2.4.3 رو تو کدوم سرور بازی می کنید؟

اقا من دیگه دارم دیوونه می شم هر چی quest بوده انجام دادم ولی با horde expedition اکسلتد نشدم جی کار کنم؟لولم 77 هست

rep رو تا چند بالا بردید؟ پیشنهاد می کنم که لول 85 بشید بعد horde expedition رو exalted کنید.

miladdarren
28-01-2013, 16:13

rep رو تا چند بالا بردید؟ پیشنهاد می کنم که لول 85 بشید بعد horde expedition رو exalted کنید.
تا 750 بیشتر هم نمی شه حالا باید چه قدر باشه؟بره چی 85؟

miladdarren
28-01-2013, 16:27

750 بالاتر هم نمی ره حالا چند باید باشه؟
واسه چی 85؟

Iloveu-ALL
28-01-2013, 16:40
تا 750 بیشتر هم نمی شه حالا باید چه قدر باشه؟

شما tabard پوشیدین؟ نباید بپوشید!

750 بالاتر هم نمی ره حالا چند باید باشه؟
واسه چی 85؟

750 کمه باید exalted بشید. لولتون 85 بشه rep گرفتن آسون تر میشه
برای راحتی rep ـه horde expedition رو بیارید بالای exp bar
(C بزنید برید تو تب skills بعد بیایید رو horde expedition اونجا یه گزینه است اسمش یادم نیست بعد اون رو انتخاب کنید بعد horde exp میاد بالای xp bar)

miladdarren
28-01-2013, 17:10
شما tabard پوشیدین؟ نباید بپوشید!

750 کمه باید exalted بشید. لولتون 85 بشه rep گرفتن آسون تر میشه
برای راحتی rep ـه horde expedition رو بیارید بالای exp bar
(C بزنید برید تو تب skills بعد بیایید رو horde expedition اونجا یه گزینه است اسمش یادم نیست بعد اون رو انتخاب کنید بعد horde exp میاد بالای xp bar)
ممنون از راهنمایتون ولی وقتی من c می زنم character info می شه و تب skills نداره.

Iloveu-ALL
28-01-2013, 17:28
ممنون از راهنمایتون ولی وقتی من c می زنم character info می شه و تب skills نداره.

ببخشید تب Reputation

miladdarren
28-01-2013, 17:31
ببخشید تب Reputation
می شه لطف کنید یه عکس بزارید من رفتم ولی horde expedition رو ندیدم.ممنون

Iloveu-ALL
28-01-2013, 18:02
می شه لطف کنید یه عکس بزارید من رفتم ولی horde expedition رو ندیدم.ممنون

دوست عزیز من بازی wow رو ندارم،شاید horde expedition زیر مجموعه ای یکی از rep ها بشه ،علامت های + رو بزنید حتما پیدا می کنید!:n06:

رضا توکلی
28-01-2013, 18:06
سلان من یه هیرو dk ساختم داشتم میجنگیدم که مردم بعد که میخوام خودمو زنده کنم هرچه قدر accept رو میزنم قبول نمیکنه.هیچ اتفاقی نمی افته.

sepehr1380
28-01-2013, 18:09
نوشته شده توسط sepehr1380 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما ریلم رو عوض کردید؟ اگه آره و کار نکرد به احتمال زیاد باید مشکل از پچتون باشه که با سرور موردنظر همخوانی نداره
ببخشید ریلم چیه؟خوب من اطلاعات زیاد ندارم

Iloveu-ALL
28-01-2013, 18:09
سلان من یه هیرو dk ساختم داشتم میجنگیدم که مردم بعد که میخوام خودمو زنده کنم هرچه قدر accept رو میزنم قبول نمیکنه.هیچ اتفاقی نمی افته.

تو چت باکس بزنید g/ بعد که نوشته سبز شد بزنید st. بعد پیش فرشته خودتون رو زنده کنید!