PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 [133] 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

miladdarren
09-01-2013, 21:01
کسی نقشه ی mine های eastern kingdoms رو داره؟واسه level up شغل mining از 1 تا 600 می خوام.

_Nader_
09-01-2013, 21:14
به جز pala holy دیگه چی ؟اخه pala holy کمه تو سروری که بازی میکنم

lichkinger
09-01-2013, 23:12
سلام

کسی از شما میتونه به من بگه که برای بازی در سرور Blizzard و پتچ MOP چه چیزایی باید بگیرم و خرجش چقدر میشه و سرعت اینترنتم باید چند باشه تا لگ نزنم

من الان 2ساله دارم WOTLK رو تو سرورای free بازی میکنم و بیشترن هم PVP Warr بازی کردم
اشتباه نکن بازیتو تو همون free ها ادامه بده
یحتمل تحریمارو بر میدارن

superviva
09-01-2013, 23:13
ببخشید من تو بازی چند بار ازم درخواست Guild کردن.می شه بگید چی هست و به چه درد می خوره؟

iloveuallnew
10-01-2013, 00:45
ببخشید من تو بازی چند بار ازم درخواست Guild کردن.می شه بگید چی هست و به چه درد می خوره؟

اکثر حرفه باز های pve تو یه گیلد خوب هستند!
guild یعنی اتحاد، گروهی از پلیرها دورهم جمع میشن و raid و ins میرن!
یه چیزی است به نام guild bank که تو اون وسیله هایی وجود داره که میتونید از اون بگیرید، الان محدودیدت داره!

deltax
10-01-2013, 10:07
به جز pala holy دیگه چی ؟اخه pala holy کمه تو سروری که بازی میکنم
با disc priest و retri pala اگه طرف واقعا رتری باز باشه خوب میشه

deltax
10-01-2013, 10:12
سلام

کسی از شما میتونه به من بگه که برای بازی در سرور Blizzard و پتچ MOP چه چیزایی باید بگیرم و خرجش چقدر میشه و سرعت اینترنتم باید چند باشه تا لگ نزنم

من الان 2ساله دارم WOTLK رو تو سرورای free بازی میکنم و بیشترن هم PVP Warr بازی کردم
3 تا سی دی کی میخوای...wotlk...cata...mop.....از اینجا میتونی بگیری...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
..هارد pc هم میبری یه گیم نت اخرین پچ بلیزاردو میگیری.....برا نت هم +512 خوبه..دنبال یه v پی ان خوبم باش...چون بلیزارد ایران و تحریم کرده

siiiiiiiiiina
10-01-2013, 13:34
سلام ببخشید من تازه واردم میخواستم بدون یه سرور خوب واسه role-play چیه؟تو بازی lag زیاد دارم چیکارش کنم؟اگه میشه یکی به ما کمک کنه تو بازی زود را بیوفتیم.ممنون:n01:

IIIXSubZeroXIII
10-01-2013, 14:49
کسی نقشه ی mine های eastern kingdoms رو داره؟واسه level up شغل mining از 1 تا 600 می خوام.

33505775
10-01-2013, 19:21
از کسانی که بلیزارد بازند می شه سیستم pet-battle را توضیح بدین
چجوری در این سیستم می شه لول pet را بالا برد

33505775
10-01-2013, 22:24
دوستان یک سوال داشتم نمی شه روزای بلیزارد را یک جوری سیو کرد
مثلا من الان می خوام اکانتم را فعال کنم که 30 روز جایز می ده می شه 3 سه روز بازی کنم بعد بگم من می خوام تا دو ماه بازی نکنم و تا دو ماه بعد 27 روز باقی مانده از بین نره

miladdarren
10-01-2013, 22:59
سلام دوستان می شه بگید برای ساختن motor و helicopter در شغل enjineering چه مواد و وسایلی نیازه؟ممنون

IIIXSubZeroXIII
11-01-2013, 00:03
سلام دوستان می شه بگید برای ساختن motor و helicopter در شغل enjineering چه مواد و وسایلی نیازه؟ممنون
خوب بزار یکم ماهیگیری یادت بدم :n02:
سایت wowhead.com مثه یه دائرالمعارف میمونه واسه wow ، هر سوالی برات پیش اومد میتونی اونجا سرچ کنی ویه جواب کامل بگیری ، اگرم به جواب نرسیدی از تجربیات بچه های اینجا میتونی استفاده کنی !
مثلا برای ساختن موتور
واسه horde
Mechano-Hog ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واسه ally
Mekgineer's Chopper ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

miladdarren
11-01-2013, 09:12
سلام یه سوال داشتم.من شغل mining رو تا 58 up کردم ولی دیگه بیشتر از این نمی شه.نزدیک بیستا copper ore دارم و 6 تا smelt bar دارم حالا برای level up بیشتر چی کار باید بکنم؟در ضمن mining trainer هم واسه level بعدی 65 تا mining می خواد.ممنون

gamebazi.blogfa
11-01-2013, 12:11
سلام من بعد چند وقت اومدمن برم molten wow کلا بستنش آره؟ کسی خبر داره؟ سروراش همشون 0 هست و کانکت هم نمیشه

Doctor Splinter
11-01-2013, 13:09
کسی میدونه اگر با کاراکتر لول بالا بخوام آیتم اکانت واید واسه کاراکتر جدید بگیرم صرفا باید دو تا کاراکتر تویه یه ریلم باشن؟؟؟
چون با دو تا کاراکتر توی یه ریلم مشکلی ندارم ولی مشکل اینجاست که میخوام با یه کاراکتر از یه ریلم دیگه واسه هیرو جدید آیتم اکانت واید بگیرم آیا امکان پذیر هست چون الکی Honor و JP مصرف میشه اگه نشه!

33505775
11-01-2013, 15:30
چجوری می شه یک لباس را تعمیر کرد

miladdarren
11-01-2013, 15:30
سلام من بعد چند وقت اومدمن برم molten wow کلا بستنش آره؟ کسی خبر داره؟ سروراش همشون 0 هست و کانکت هم نمیشه
همش شایعه است من همین الان دارم تو molten بازی می کنم بهترین سرور بعد از blizz هستش مگه می شه ببندنش.

_Nader_
12-01-2013, 00:49
دوستان به نظرتون تو پچ 3.3.5 تیم ارنا warrior با rogue چطوره ؟paladin holy پیدا نکردم
یا ٌwarrior با druid resto
یا shaman elemntal
اولی در دسترس تره برام:n13:

luches
12-01-2013, 03:02
دوستانی که میخوان به سرور molten-wow دونت کنن این ای دی رو به یاهوشون اد کنن

hamed_ferz2003

ایشون پرداخت مانی بوکرز انجام میدن و من تا به حال 150 پوند از طریق ایشون به مولتن donate کردم
ادم معتمدی هستن و کارشون درسته . قصد تبلیغ هم ندارم فقط میخوام به دوستانی که میخوان دونت کنن کمک کنم.

Arrowtic
12-01-2013, 17:35
دوستان چه جوری مولتن میزنید؟واسه من سر لودینگ میمونه و وقتاییم که نمیمونه پینگ 12k هستش !!(توی Wowzone پینگم 20ئه)

Koosha_Raisi
12-01-2013, 17:49
دوستانی که میخوان به سرور molten-wow دونت کنن این ای دی رو به یاهوشون اد کنن

hamed_ferz2003

ایشون پرداخت مانی بوکرز انجام میدن و من تا به حال 150 پوند از طریق ایشون به مولتن donate کردم
ادم معتمدی هستن و کارشون درسته . قصد تبلیغ هم ندارم فقط میخوام به دوستانی که میخوان دونت کنن کمک کنم.

کاش اون 150 پوند رو می دادی می اومدی بلیزارد بازی می کردی! :n02:
حیف نیست ؟

IIIXSubZeroXIII
12-01-2013, 18:44
دوستان چه جوری مولتن میزنید؟واسه من سر لودینگ میمونه و وقتاییم که نمیمونه پینگ 12k هستش !!(توی Wowzone پینگم 20ئه)
امیر واسه منم همینطوریه :n03:
تو مولتن و gd نمیشه بازی کرد اصلا حتی با vqn ولی تو wowzone پینگ 35 ه ، 2 ماه پیش پینگم تو gd با vqn حدودا 200 بود !
فردا ام که باید برگردم سربازی تا 2 ماه دیگه که دوباره میام خونه امیدوارم بشه بازی کرد ! :n27:

Arrowtic
12-01-2013, 19:02
گفته میشه که مشکل طولانی مدته و شاید تا آخر بهمن طول بکشه رفعش.
به نقل از فروم مولتن

فعلا به اجبار Wowzone خواهم زد!

luches
12-01-2013, 22:27
کاش اون 150 پوند رو می دادی می اومدی بلیزارد بازی می کردی! :n02:
حیف نیست ؟

دوست عزیز 2 دلیل داشت که من بلیزارد نیومدم :
1. پینگم با سرور بلیز اصلا مناسب نبود. من با سرور بلیز پینگ گردم اصلا نتونستم زیر 300 بایم ولی با سرور مولتن 140 پینگ میگیرم ! من میخوام از بازی لذت ببرم و با یوسرهای خارجی رقابت کنم . با پینگ 300 واقعا نمیتونه دوئل کنی.

2. دومنش به دلیل تحریم کردن ایران توسط بلیزارد من از بلیزارد متنفر شدم . فرصت طلبی بسیار کثیفی بود تا پول یک عدع رو بالا بکشن. خود سنا هم هیچ چیزی راجع تحریم گیمر این حرفا نگفته و این جک به تمام عیار بود که بلیزارد بازیکن ایرانی رو تحریم کرد. .من سرم هم بره پولم رو تو جیب این شرکت نمیریزم. شرکتی که به این راحتی ایرانی جماعت رو تحقیر میکنه به بهانه واهی عمرا پول من تو جیبش بره. نوش جون مولتن ^^

راستی مبغ رو اشتباه زدم منظورم 150 دلار بود ^^ یا به عبارتی 92 پوند.

Crawling In MySkin
12-01-2013, 23:33
1. پینگم با سرور بلیز اصلا مناسب نبود. من با سرور بلیز پینگ گردم اصلا نتونستم زیر 300 بایم ولی با سرور مولتن 140 پینگ میگیرم ! من میخوام از بازی لذت ببرم و با یوسرهای خارجی رقابت کنم . با پینگ 300 واقعا نمیتونه دوئل کنی.

2. دومنش به دلیل تحریم کردن ایران توسط بلیزارد من از بلیزارد متنفر شدم . فرصت طلبی بسیار کثیفی بود تا پول یک عدع رو بالا بکشن. خود سنا هم هیچ چیزی راجع تحریم گیمر این حرفا نگفته و این جک به تمام عیار بود که بلیزارد بازیکن ایرانی رو تحریم کرد. .من سرم هم بره پولم رو تو جیب این شرکت نمیریزم. شرکتی که به این راحتی ایرانی جماعت رو تحقیر میکنه به بهانه واهی عمرا پول من تو جیبش بره. نوش جون مولتن ^^

سلام
والا دلیل اولتون که خوب برنامه های مناسبی وجود داره که پینگ رو کم میکنه و بسته به نت پینگ رو تا حد واقعا قابل قبولی میاره پایین
شما میخوای از بازی لذت ببری خوب خوبه با یوزر های خارجی رقابت کنی با دونیت کردن و گرفتن یه سری برتری ها شما رقابت نکری بلکه بازی رو تبدیل کردی به یک بازی Pay2Win ! یعنی بپرداز تا ببری
اما خوب دلیل دوم یکم قابل قبوله اما خوب این کاریه که بلیزارد چندین ساله داره میکنه خوب به هر حال سرور اصلیه و دست خودشه که چجوری پول ملت رو بالا بکشه..خیلی ساله داره این کارو میکنه و تنها هدفشم هر چی میره جلوتر فقط میشه پول
تازه شما خبر نداری که.....بلیزارد مارو تحریم نکرده ....ما بلیزاردو تحریم کردیم:39:
حالا اگه شما پولت زیادی کرده عیب نداره بده ما هم بهره ببریم
اگرم که دست به گوشت نرسیدن و پیف پیف پیف بو میده اهه که آدم به هر آنچه که هست آدم است.
به هر حال این انتخاب خود شخصه
اما یکی اینکه دونیت کردن تو یه سرور فری در واقع تبدیل یه بازی مجانی به یه بازی pay2win اهه
و اینکه اگه قراره پولی حروم بشه در راه این بازی معتاد کننده بهتره یه جایی حروم بشه که خیالت راحته 2 روز دیگه تخته نمیشه
یا وقتی یه مدت آن نمیشی کاراکترت به فروش گذاشته نمیشه(wowzone مثلا) یا اکانتت حذف میشه
و اینکه روی جدیدترین پتچ با جدیدترین امکانات به بازی بپردازید
البته این پیام خاص شما نبود مربوط به تمام اشخاصی بود که حتی فکر دونیت کردن به یه سرور مجانی به سرشون زده

superviva
13-01-2013, 06:27
دوستان برای کلاس death knight چه شغل هایی مناسب؟

hossein2801
13-01-2013, 10:53

شما چطوری سرور بلیز رو پینگ کردید؟
پینگ رو سرور بلیز بستس
سرورای مولتن اگه تو اروپا باشن از لحاظ لتنسی سرور بلیز بهتره
در مورد تحریم. بلیزارد مجبور به این کار شده اینو خوده بلیزارد گفته و حتی عنوان کردن تحریمات برداشته بشن اینا هم تحریمو برمیدارن
یکسری تحریمات بر علیه ایران وضع شده که فشار به مردم بیاره که جلو حکومت وایسن این از اون جمله تحریماته
در ضمن من بیش از 2 ساله بدون وقفه تو بلیزار بازی میکنم 150پوند خرج نکردم
اگه هدفت پول خرج نکردنه راهای زیادی هست حتی من از این بازی پولم درمیارم

luches
13-01-2013, 13:44
ای بابا کی گفته من برای خودم همه 150 پوند رو دونت کردم . من برای خودم یک 20 پوند دونت کردم و برای 3 نفر دیگه از دوستانم یک تو مولتن هستن سر جمع 72 پوند دیگه دونت کردیم ! جمعا شد 92 پوند . من منظورم این بود که تمام دونشن از طریق از اقای که معرفی کردم و پرداخت مانی بوکرز انجام میده انجام شد. کی گفته همش مال من بود :n02:

من برای این 20 پوند دونت کردم چون اولا اصلا نمیخواستم پشت 1000 نفر تو صف بمونم . بعدش یک mount خدا تو site shop داشتن که تو اکشن هوس نبود . طرف اخر هم میخواستم یک 1000000 گولد میخواستم تو اکانتم باشه. تا حالا نه باهاش ایتم خریدم و نه هیچی فقط دنبال اون مونت هستم . دوستان لطف کنن ایراد نگییرن که کی چرا به سرور فیری دونت کرده. هر کسی هر جور دلش بخواد پولشو خرج میکنه . نصیحتتون رو برای خودتون نگه دارید. به خودتون اجازه ندید تا هر کسی کاری انجام داد و از نظر مشا منطقی نبود سریع بیاید مواخضه کنید ! این حق رو هیچکس نداره. من دوست داشتم این کار رو کردم و کسی هم صداش در بیاد در حالی که بهش اصلا ربطی نداره فقط به یک چیز برمیگرده اونم خود طرف میدونه چیه ^^.
===========================
@ Crawling In MySkin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر شما پولت زیاد نکره به من ربطی نداره عزیز. من کار انلاین میکنم پولم از پارو بالا میره دلم میخواد 20 پوندشو بسوزونم ^^ . شما هم هر کاری مخوای با پول خودت بکن ولی اصلا به خودت اجازه نده منو مواخذه کنی !

33505775
13-01-2013, 17:12
آخه این چه لحن صحبت کردنه
----------------------------
راستی دوستان من چرا هر چی سوال این جا مطرح می کنم کسی جواب نمی ده؟؟!!!
:grrr:

Amir Hossein
13-01-2013, 17:22
سلام
ما یه تاپیک زدیم برای راهنمایی(البته تاپیک بهتره همه همنجا راهنمایی میکنن گمراه نمیشیم)
مدیران محترم بستنش گفتن همینجا بگم خوب دوست عزیز خودت منتقلش کن دیگه:31: :31:
===============

سلام بچه ها
ما تصمیم گرفتیم یه خورده وارکرافت بازی کنیم
ولی از اونجایی که این بازی خیلی گسترش پیدا کرده
گفتم چند تا سوال بپرسم که بهتر بتونم بازی کنم
دوستان هم مارو راهنمایی کنن ممنون میشیم

مثل اینکه بازی نسخه های مختلفی داره: آیا نسخه ای به نسخه دیگه برتری داره یا نه فقط با هم فرق دارن؟
برای هر بازی یه سروز جدا وجود داره یا هر بازی ای که انتخاب کردیم باهاش وارد سرور میشیم
پچ ها قضیش چیه؟ باید آخرین پچ رو داشت؟ انگار برای هر پچ هم یه سرور وجود داره؟
اگه میشه یه خورده در مورد raid و realm هم توضیح بدین
بین نسخه ها الان همه کدوم رو بازی میکنن که منم همون رو بگیرم چون واقا گیج کننده هستش
مراحل وارد شدن به بازی چطوریه و بهترین سرور کدومه

خوب دیگه سوالا همین بود
دوستان اگه به من کمک کنید واقا لطف کردین:دی
اگر هم در این بین برام سوال برام پیش اومد بازم میپرسم:دی
هرچی باشه اینجا استاد زیاده:دی

خیــــــــــــلی ممنون

Arrowtic
13-01-2013, 17:37
سلام
ما یه تاپیک زدیم برای راهنمایی(البته تاپیک بهتره همه همنجا راهنمایی میکنن گمراه نمیشیم)
===============

سلام بچه ها

مثل اینکه بازی نسخه های مختلفی داره: آیا نسخه ای به نسخه دیگه برتری داره یا نه فقط با هم فرق دارن؟
برای هر بازی یه سروز جدا وجود داره یا هر بازی ای که انتخاب کردیم باهاش وارد سرور میشیم
بین نسخه ها الان همه کدوم رو بازی میکنن که منم همون رو بگیرم چون واقا گیج کننده هستش

خوب دیگه سوالا همین بود

خیــــــــــــلی ممنون

نکته:وارکرفت با WoW فرق دارند.وارکرفت در سبک استراتژیک هستش ولی WoW در سبک MMORPG.
1.این بازی چندین پک داره.اول کلاسیک اومد بعد BC و همین طوری رفت تا رسید به Mists of Pandaria که جدیدشه.در مورد بهتر بودن:عملا الآن همه باید آخرین پک و آخرین پچ رو بازی کنن ولی خوب با توجه به این که سرور رایگان و غیر اصل برای بازی زیاده خوب بعضی سرورا Wotlk دارند بعضیا هم Cata.(هنوز Mists of Pandaria براش سرور درست درمون نیومده).من خودم ترجیح میدم کاتا بزنم از اونجایی که جدیدترین پک بر روی سرور های فری هستش ولی خوب سرور خوب هنوز براش نیستش به غیر از مولتن که اونم لگه.
2.در بالا توضیح دادم که سرور های فری اینطورن ولی سرور اصلی و پولی یعنی بیلیزارد خیر و باید آخرین سرور رو بازی کنید.
3.در دو سوال بالا گفتم اینم : دی
برای مثال سرور ایرانی Wowzone که رایگانه پچ 3.3.5 داره ولی مولتن هم realm پچ 4.0.6 داره هم 3.3.5 .
4.Raid یه گروهه که باهاش میرید و باس میزنید به زبان ساده.البته تعداد خاص داره و هر کسی نقش خاصیو داره توش که فعلا نیازی نیست بدونید چون هنوز حتی شروع به بازی نکردید.در طی بازی اینو یاد میگیرید.
realm هم هر سروری چند ریلم داره که شما میری توشون و کاراکتر میسازی و بازی میکنی و ریلم ها جدا از هم هستن و اینطور نیست شما رفته باشی ریلم A ولی بدونی با همون کاراکتر توی ریلم B هم بازی کنی.مثلا من در ریلم Obsidian در همین سرور Wowzone بازی میکنم موقتا ولی دوستم در ریلم Solarian.
5.پولی بخواید بازی کنید خوب همون پچ آخر ولی رایگان تا الآن اکثرا 3.3.5 و بعد از اون هم 4.0.6 .
6.شما بازیو دانلود میکنید یا میخرید(که بهتره بخرید.البته به پچش دقت کنید چون مثلا شما Classic رو بخرید باید برای رسیدن به 3.3.5 کلی آپدیت کنید).عضو سایت سرور مورد نظر میشید(سرور زیاده ولی در کل اگه فری میخواید بهتره برید مولتن و اگه لگ بودین فعلا wowzone که ایرانیه بدک نیست).بعدش یه فایل هست به نام realmlist.wtf که بازش میکنید و یک خطشو با توجه به سرور اصلاح میکنید و بعد راحت میرید تو بازی.
اگه پولی میخواید که کلا روشش فرق داره و دوستان بلیزارد باز بهتر میتونن راهنماییتون کنن.

Amir Hossein
13-01-2013, 18:04
اقا این همه تایپ کردی
دکمه تشکر کافی نبود
ممنون :31:
(منظور منم wow بود)

Crawling In MySkin
13-01-2013, 18:18
ای بابا کی گفته من برای خودم همه 150 پوند رو دونت کردم . من برای خودم یک 20 پوند دونت کردم و برای 3 نفر دیگه از دوستانم یک تو مولتن هستن سر جمع 72 پوند دیگه دونت کردیم ! جمعا شد 92 پوند . من منظورم این بود که تمام دونشن از طریق از اقای که معرفی کردم و پرداخت مانی بوکرز انجام میده انجام شد. کی گفته همش مال من بود :n02:

من برای این 20 پوند دونت کردم چون اولا اصلا نمیخواستم پشت 1000 نفر تو صف بمونم . بعدش یک mount خدا تو site shop داشتن که تو اکشن هوس نبود . طرف اخر هم میخواستم یک 1000000 گولد میخواستم تو اکانتم باشه. تا حالا نه باهاش ایتم خریدم و نه هیچی فقط دنبال اون مونت هستم . دوستان لطف کنن ایراد نگییرن که کی چرا به سرور فیری دونت کرده. هر کسی هر جور دلش بخواد پولشو خرج میکنه . نصیحتتون رو برای خودتون نگه دارید. به خودتون اجازه ندید تا هر کسی کاری انجام داد و از نظر مشا منطقی نبود سریع بیاید مواخضه کنید ! این حق رو هیچکس نداره. من دوست داشتم این کار رو کردم و کسی هم صداش در بیاد در حالی که بهش اصلا ربطی نداره فقط به یک چیز برمیگرده اونم خود طرف میدونه چیه ^^.
===========================
@ Crawling In MySkin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر شما پولت زیاد نکره به من ربطی نداره عزیز. من کار انلاین میکنم پولم از پارو بالا میره دلم میخواد 20 پوندشو بسوزونم ^^ . شما هم هر کاری مخوای با پول خودت بکن ولی اصلا به خودت اجازه نده منو مواخذه کنی !

سلام عزیزم منم شمارو دوست دارم
اما گویا سوء تفاهم شده
متاسفانه ما از قدیم یه عادت بدی که داریم اینه که برا هر کس و ناکسی دل میسوزونیم
من فقط راه و چاه رو مقابل شما گذاشتم و تجربه ی شخصی بود که شما خودت چند وقت بعد بهش میرسی
من کسی رو مواخذه نکردم و این نظر شخصی من نیست
من به شما گفتم و هنوزم میگم شما با دونیت کردن داری به خودت ظلم میکنی
چون هیچ وقت بازی رو یاد نگرفتی نشستی برات اووردن
و اون قسمت پول زیادی کردن رو شوخی/مسخره نکردم جدی گفتم
به هر حال حسین همیشه گفته و میگه چرا بیخودی دلت رو برا بقیه میسوزونی
ما هم اشتباه کردیم معذرت...تعظیم....عرض عبودیت !

سلام
مدیران محترم بستنش گفتن همینجا بگم خوب دوست عزیز خودت منتقلش کن دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
===============

سلام بچه ها

خوب دیگه سوالا همین بود
دوستان اگه به من کمک کنید واقا لطف کردین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر هم در این بین برام سوال برام پیش اومد بازم میپرسم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هرچی باشه اینجا استاد زیاده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیــــــــــــلی ممنون

سلام دوست عزیز
اگر شما دوست داری پولی خرج بشه و به اندازه ی کافی وقت اضافه برای یه بازی اعتیاد آور داری این بازی هست با سرور اصلیش
سرور های مجانی هم هستن شما خودت هرجور دوست داشته باشی میتونی انتخاب کنی
اما یاد گرفتن این بازی کاملا تجربیه یعنی این چیزیه طی این چند سال حداقل به من ثابت شده شما میتونی یه سری سوالارو بپرسی اما راه یاد گرفتن فقط تجربس اشتباهات کلفت! و خوب دفعه ی بعد دیگه یاد گرفتن
و 100 البته تو هر سروری که میرید یه راهنمای خوب بیکار که بتونه به سوالاتتون جواب بده میتونه بهترین راه برای یادگیری بازی باشه
دیگه اصل سوالارم احتمالا امیر جان توضیح دادن

Amir Hossein
13-01-2013, 18:40
کلا چقدر هزینه داره

33505775
13-01-2013, 19:56
سلام
===============

سلام بچه ها

خوب دیگه سوالا همین بود

خیــــــــــــلی ممنون

من که استاد نیستم اگر بخوای تو بلیزارد بازی کنی باید پولت زیادی کرده باشه
خب مراحل بازی کردن تو بلیزارد را الان بهت می گم
اول - یک چیزتر شکن پر سرعت
دوم - برو تو این لینک
یک اکانت بساز
سوم - این جاشو یادم نیست باید بری توی یک جایی از تنظیمات کاربری و اکانت استارتر WOW-EU را فعال کنی
چهارم - این جاش باید یک اینترنت پر سرعت داشته باشی چون می خوای 22 گیگ دان کنی برو تو لینک زیر و نسخه ویندوز (یا مک البته اگر مک داری) بازی دانلود کن
پنجم - در مرحله قبل 100 مگ دانلود می شه بقیه اش ساده است محل نصب بازی را بهش می دی شروع می کنه به دانلود جالبیش اینجاست اگر ستاپ را ببندی دفعه بعدی باز کنی از ادامه اش دانلود می کنه
ششم - play را بزن دیگه
هفتم - یک هیرو بساز و وارد بازیش کن و تا لول 20 ببرش
هشتم - پول بده به لینک زیر معتبره خودم ازش خرید کردم
اینجا سریالتو بزن
خب بعد از این می تونی 30 روز بازی کنی اگر روزات تموم شد از لینک زیر استفاده کن
نهم - اگر هیروت به لول 80 رسید اینو بخر
دهم - اگر هیروت به لول 85 رسید اینو بخر (بیشتر از این لول تو سرور های فری نیست)
تمام

یک نکته :
اگر حوصله دانلود بازی را نداری از این جا می تونی بخری

در ضمن من حامی پرسی باکس نیستم اما چون خودم ازش دو بار خرید کردم مورد اعتمادمه

superviva
13-01-2013, 22:13
دوستان برای کلاس death knight چه شغل هایی مناسب؟
دوستان یکی هم جواب مارو بده ممنون می شم.

deltax
13-01-2013, 22:27
کلا برا هیروهایی که plate میپوشند (پالا- dk - واریور ) bs خوبه
شغل دوم هم enchant برو
اول mining رو با bs بگیر..کامل که شد mining رو unlearn کن enchant بگیر..شغل سلیقه ای هستش...بایدی تو کار نیست
...در ادامه راهنمایی های دوستان اینم بگم اگه میخوای بیای بلیزارد بگو یه نفر که بلیزاد بازی میکنه و حال lvlup بات رو داره دعوتنامه برات بفرسته...با هم که lvlup کنید xp میشه 3 برابر...3x

luches
13-01-2013, 23:35
@
Crawling In MySkin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وقتی بل لحن تمسخر امیز میخوای کسی رو نصیحت کنی عزیزم مطمئن باش نصیحتت راه به جایی نمیبره که هیچ بلکه لحن صحبت کردن طرف مقابل هم باهات تغییر میکنه. شما همیشه با این لحن تمسخر امیز برای دیگران دل میسوزونی ؟

از طرفی خودت میدونی هدفت دل سوزوندن نبود عزیز چیز دیگری بود ^^ . حرفات از جایی دیگری نشات میگرفت که اصلا ربطی به دلسوزی و ... نداشت :n09: .

Crawling In MySkin
14-01-2013, 09:50
دوستان یکی هم جواب مارو بده ممنون می شم.
در کل اول از همه mining بعدم دیگه سلیقه ایه....jw جواب میده ولی لول آپش گرونه!...bs جواب میده ولی سخته !...
شما اول به صورت کامل روی mining تمرکز باید بکنی

@
Crawling In MySkin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وقتی بل لحن تمسخر امیز میخوای کسی رو نصیحت کنی عزیزم مطمئن باش نصیحتت راه به جایی نمیبره که هیچ بلکه لحن صحبت کردن طرف مقابل هم باهات تغییر میکنه. شما همیشه با این لحن تمسخر امیز برای دیگران دل میسوزونی ؟

از طرفی خودت میدونی هدفت دل سوزوندن نبود عزیز چیز دیگری بود ^^ . حرفات از جایی دیگری نشات میگرفت که اصلا ربطی به دلسوزی و ... نداشت :n09: .

والا ما لحنمون اینقدر که شما فکر میکنی تمسخر آمیز نبود نه تمسخر آمیز نه توهین آمیز
شاید این مشکل شماست که وقتی یه متن رو میخونی نمیتونی تشخیص بدی لحن طرف مقابل چیه که خوب مشکل خاصی نیست بر اثر تجربه درست میشه:n06:
شایدم جبهه گیریت به خاطر چیز دیگه ای بود که خوب اگه بگم میگی توهین کرد مسخره کرد مارو کشت.

gharibehm
14-01-2013, 18:20
سلام به همه
دوستان من یه مشکل دارم اگه میشه لطفا کمکم کنید.
wow رو اینترنتی سفارش دادم
نصب کردم،پچشو با فایلهایی که تو دی وی دیش بود به 3.3.5 رسوندم،یه 7،8 تا پچ بود
تو سرورای رایگان ایرانیو خارجی ثبت نام کردم
موقع لاگین ارور میده که پچ بازی با پچ ساپورتی از طرف سرور یکی نیست!
در صورتیکه هر دو 3.3.5 هستن
نمیدونم مشکل چیه
چنتا سرورو امتحان کردم همه همینو میگه
لطفا یکی کمکم کنه...:n27::n28::n28:

Arrowtic
15-01-2013, 09:32
شما برو توی محل نصب بازی و پوشه Data/enGB.
یه فایل داره realmlist.wtf با نوت پد بازش کن همشو پاک کن و فقط یه خطی که توی سایت سرورتون هست رو بنویسید که به شکل زیره:
set realmlist xxxxxxxxxxxx
جای x ها اون خطو بنویسید مثلا برا wowzone:
set realmlist 91.99.103.98
یا برا مولتن:
set realmlist logon.molten-wow.com

بعدش فایل wow.exe رو اجرا کنید و یوزرپستون در اون سرورو بزنید.

gharibehm
15-01-2013, 11:59
این کارو هم کردم بازم نمیشه
فک کنم فایلای بازی مشکل داره
آخه بازی فایل ستاپ نبود
نصب نکردم،فایل رار بود اکسترک کردم
سایت فروشنده هم جواب نمیده!
میخواستم بدونم برنامه ای هست که اینترنتی بشه بازی رو ریپیر کرد؟

boyfire
15-01-2013, 18:10
اقا لطفا بگین چی جوری میشه در چتروم فروزن لوگوی اپل بزارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arnino
15-01-2013, 18:22
سلام بچه ها...
اقا من داردم خودمو به در و دیوار میزنم WOW بازی کنم , نمیشه اصن!!!
فرومم که اینقد صفحه هاش زیاده آدم هنگ میکنه بخواد همشو بخونه!
من از یه تورنت فایل ستاپ اصلی4.0.0 WOW : Cat رو دانلود کردم! نصبش که میکنم میشه حدود 12 گیگ ولی اصلن اجرا نمیشه , باید صبر کنم یه سری آپدیت کنه , بعد میره تو خط Mist Of Pandaria که میزنه باید 20 گیگ دانلود شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکم صبر کردم و تیک Playbale رو زدم...بعد از دانلود 100 مگ بالاخره رفت تو بازی که اکانت مخواست!
رفتم تو سرورای خصوصی اکانت ساختم Realmlist بازی رو هم عوض کردم ولی بازم فرقی نکرد....نمیدونم باید چیکار کنم...بذارم تا آخر آپدیت شه , یه نسخه ی دیگه دانلود کنم!؟ دیوانه شدم 3 4 روز داریم باهاش کلنجار میرم نمیشه!!!
یه کمکی بدید ممنون میشم

Arrowtic
15-01-2013, 18:34
شما باید پچ سرورو دانلود کنید.اصلا MoP سرور فری نداره.
میرید قشنگ تا پچ سرور آپدیت میکنید.ریلم لیست رو عوض میکنید میرید تو بازی.

arnino
15-01-2013, 18:51
شما باید پچ سرورو دانلود کنید.اصلا MoP سرور فری نداره.
میرید قشنگ تا پچ سرور آپدیت میکنید.ریلم لیست رو عوض میکنید میرید تو بازی.

Mop چیه؟! :دی
چنتا جای دیگه خوندم باید پچ سرور بگیرم ولی تو سایتاشون نیست...!
اصن سرور فیری خوب هست!؟ خودتون از چه سروری استفاده میکنید؟!

lمن از اینجا چک