PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 [132] 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Iloveu-ALL
17-11-2012, 14:55
دور این بازی خط بکشین . تجربه خودم. زندگیتو نابود میکنه!
داخل بازی هزار تا نماد شیطان پرست وجود داره!!! همون چشم ها!!! بخاطر همین معتاد چنین بازی میشین!!! مراقب باشین...

بــــله قــــبول دارم زندگی رو خراب میکنه :sq_13: ولی نماد های شیطانی چی ربطی به معتادشدن دارن!؟ :sq_12:

ehsannirvana
17-11-2012, 17:22
داخل بازی هزار تا نماد شیطان پرست وجود داره!!! همون چشم ها!!! بخاطر همین معتاد چنین بازی میشین!!! مراقب باشین...

کسی که نتونه بین دوتا مقوله مختلف مثل بازی و زندگی شخصیش مرز قائل بشه هنوز به بلوغ فکری نرسیده و براش میشه گفت هنوز زوده
حالا چه بازی باشه چه هرچیز دیگه میتونه به اون فرد و زندگیش لطمه وارد کنه.

Kheee
17-11-2012, 17:30
تو شهرمون هرچی گشتم این بازیو پیدا نکردم :sq_2:نمیشه دانلود کرد؟

Crawling In MySkin
17-11-2012, 21:03
تو شهرمون هرچی گشتم این بازیو پیدا نکردم :sq_2:نمیشه دانلود کرد؟
یکم حجمش زیاده

کسی که نتونه بین دوتا مقوله مختلف مثل بازی و زندگی شخصیش مرز قائل بشه هنوز به بلوغ فکری نرسیده و براش میشه گفت هنوز زوده
حالا چه بازی باشه چه هرچیز دیگه میتونه به اون فرد و زندگیش لطمه وارد کنه.
بالاخره هر کس یه نظری داره ولی بهتره که اون نظر که میدونه بهش حمله میشه حالا توی یه جمعی مطرح نشه اما حمله به یک نظر هم زیاد توام با خدشه ی سگی (!) به شخصیت طرف هم خیلی جالب نیست

این بازی زندگی کسانی رو نابود میکنه که خوب کمم نیستن و علتشم اینه که هنوز نفهمیدن نباید معتاد یه بازی بشن ما که یه عمره گذاشتیم کنار رفتیم تو کار gw ولی اونور اینقدر ساکت و خلوته آدم افسردگی میگیره
و اما نمادین شیطان پرستی! کلا بهتره به این بحث وارد نشیم ولی در همین حد که نیاز نیست اینقدر پیچیده بری جلو که بخوای برسی به نمادین شیطان پرستی
داستان بازی از اساس بر پایه ی شیطان پرستیه و داستان خیلی از بازی های دیگه یعنی نیاز نیست دنبال نماد بگردی
و اینکه اگه بخوای خیلی دنبال این چیز ها بری گمراه خواهی شد پس بشینید بازیتونو بکنید پسرای خوب
و زمانی که پرده ها کنار روند...دور نیست....
پیشگویی های ممدالداموس جلد اول

Iloveu-ALL
17-11-2012, 21:31
بالاخره هر کس یه نظری داره ولی بهتره که اون نظر که میدونه بهش حمله میشه حالا توی یه جمعی مطرح نشه اما حمله به یک نظر هم زیاد توام با خدشه ی سگی (!) به شخصیت طرف هم خیلی جالب نیست

تایید میشه!!

این بازی زندگی کسانی رو نابود میکنه که خوب کمم نیستن و علتشم اینه که هنوز نفهمیدن نباید معتاد یه بازی بشن ما که یه عمره گذاشتیم کنار رفتیم تو کار gw ولی اونور اینقدر ساکت و خلوته آدم افسردگی میگیره
و اما نمادین شیطان پرستی! کلا بهتره به این بحث وارد نشیم ولی در همین حد که نیاز نیست اینقدر پیچیده بری جلو که بخوای برسی به نمادین شیطان پرستی
داستان بازی از اساس بر پایه ی شیطان پرستیه و داستان خیلی از بازی های دیگه یعنی نیاز نیست دنبال نماد بگردی
و اینکه اگه بخوای خیلی دنبال این چیز ها بری گمراه خواهی شد پس بشینید بازیتونو بکنید پسرای خوب
و زمانی که پرده ها کنار روند...دور نیست....
پیشگویی های ممدالداموس جلد اول

همه اش تایید میشه!!
پس wow از gw2 بهتره : دی!
ممنون

Kheee
17-11-2012, 21:56
یکم حجمش زیاده
یعنی چقدر؟

Iloveu-ALL
17-11-2012, 22:19
یعنی چقدر؟

حدود 22 تا 24 گیگ!!

Crawling In MySkin
17-11-2012, 23:08
همه اش تایید میشه!!
پس wow از gw2 بهتره : دی!
ممنون
نه بازیش که شلوغه به بدختی بازی میکنیم اینقدر شلوغه:دی منظورم تاپیکشه
تاپیکش خاک میخوره عجیب ما هم مجبورا اسپم هامونو اینجا میدیم

یعنی چقدر؟
شما مینیموم(حداقل) 15 گیگ هم که در نظر بگیری هنوز خیلیه گرفتن از یه گیم نتی یعنی بردن کپی کردن به صرفه تر به نظر میرسه از هر نظری البته خوب مسلما طرف باید منصف باشه
ولی اگه بازم گیرت نیومد از یکی از این سایت ها بخر:)
فقط باید به این توجه کنی که چه سروری میخوای بازی کنی چه پکی بخری و غیره توضیحات جزئی تر رو میزاریم به عهده جوونا میریم بخوابیم (خیلی دیگه مرغ).

Mehran-King
18-11-2012, 09:57
خب میدونین چیه دلیل معتاد شدن به این بازی اینه که شیطان پرستان ورد های مختلف رو داخل بازی قرار دادن مثلا خود این dalaran یا علامت های چشم یا کل نقشه arathi basin در کل نماد چشم یا همون شیاطین هست! و این ورد ها معلوم نیست چی هستن که براحتی بعد چند روز آدمو معتاد میکنه! فقط من نیستم 90% درصد پلیر ها معتاد چنین بازی هستن!

hirsababak
18-11-2012, 10:32
for the Gnomergan

T.Eftekhari
18-11-2012, 20:10
سلام به همه
من یه سوال داشتم اونم اینه که من وقت ادآن ریکانت و استفاده می کنم به شدت لگ می شه اصلان هیچ کاری نمی شه کرد
می خواستم بدونم کلا به نت ایران نمی کشه
یا اینکه کانفیگشو یه تغیراتی بدم تا عمل کنه
اونوقت این تغییرات چیه که باید اعمال کنم ؟

hayderali
18-11-2012, 20:52
دروووووود بر WarLock دوستان یه سایت مخصوص وارلاک پیدا کردم که ضد بقیه Class هان و به گفته ی بعضییاشون : اگه درباره Class دیگه حرف بزنی مدیرا لهت میکنن :sq_2: برید حالشو ببرید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

loomina
20-11-2012, 16:49
دروووووود بر WarLock دوستان یه سایت مخصوص وارلاک پیدا کردم که ضد بقیه Class هان و به گفته ی بعضییاشون : اگه درباره Class دیگه حرف بزنی مدیرا لهت میکنن :sq_2: برید حالشو ببرید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اوه اوه سایته clasict هه(!) بر وضن racist (((:

Mobham69
21-11-2012, 15:46
یه سرور ایرانیه خوب و بدون لگ سراغ نداره کسی ؟؟

Iloveu-ALL
21-11-2012, 17:01
پیشگامان 3.3.5a کی آورد :دی!؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه سرور ایرانیه خوب و بدون لگ سراغ نداره کسی ؟؟

wowzone

(danesh game (instant 80 pvp

...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehran-King
21-11-2012, 19:23
دوستان چرا نمیاین سرور Monster-wow ریلم Rangaros ? لگ هم نیست کلا با ایران سازگاره پینگم معمولا همیشه سبزه خیلی خوبه ^^

G U L D A N
21-11-2012, 22:22
یا سلام
آقا این Rep Sholazar که می گن Mount می ده First Quest اش کودومه ؟ اسن می شه کامل توضیخ بدید ! ممنون !

راستی این Turkey Event هم چیزه خو بیه ها ! Cooking در روز :D

Mobham69
21-11-2012, 22:43
پیشگامان 3.3.5a کی آورد :دی!؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wowzone

(danesh game (instant 80 pvp

...

من خودم الان wowzone هستم کجاش خوبه ؟
سرور چند روزه بهم ریخته همش لگ و dly شده:sq_10:

G U L D A N
22-11-2012, 01:53
دوستان این مونت رو چه جور میشه Farm کرد ؟ Reins of the Raven Lord ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

من
Sethekk Hallsرو nm رفتم اما HC رو نمی زاره ! ؟ برای hc چی کار کنم ؟

loomina
22-11-2012, 22:49
یا سلام
آقا این Rep Sholazar که می گن Mount می ده First Quest اش کودومه ؟ اسن می شه کامل توضیخ بدید ! ممنون !

راستی این Turkey Event هم چیزه خو بیه ها ! Cooking در روز :D

راستش من خودم تو لول اپ کوئستارو زدم و برای همین متاسفانه یادم نیست start ش چی بود.

سیستمش به این صورته که شما باید revered بشی با این فکشن( اونایی که شبیه به ناگا ها هستن, اون گرگا mount نمیدن)
بعد از اون هم باید هر روز یه تخم مرغ بخری ازشون که نسبت به پچ بازی 7 یا 3 روز یه بار میشکنه و میتونی لوتش کنی.
در ضمن rep گیری اصلی از جایی شروع میشه که یه lich اینارو mind control میکنه و شما باید اونی رو که میخوای باهاش rep بگیری رو زنده بزاری.
اسم مانت هم green proto drake هست

دوستان این مونت رو چه جور میشه Farm کرد ؟ Reins of the Raven Lord ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

من
Sethekk Halls

رو nm رفتم اما HC رو نمی زاره ! ؟ برای hc چی کار کنم ؟

در مورد raven lord
شما باید با فکشن lower city اگر اشتباه نکنم ( مطمئن نیستم همین باشه یا نه ) honor بشی, اگر دانجن رو چند بار به صورت نرمال بری این rep رو میده و نیاز به کار دیگه ای نیست.

من خودم حدود 40 روز فارم کردم تا گیرم اومد.

G U L D A N
22-11-2012, 23:50
راستش من خودم تو لول اپ کوئستارو زدم و برای همین متاسفانه یادم نیست start ش چی بود.

سیستمش به این صورته که شما باید revered بشی با این فکشن( اونایی که شبیه به ناگا ها هستن, اون گرگا mount نمیدن)
بعد از اون هم باید هر روز یه تخم مرغ بخری ازشون که نسبت به پچ بازی 7 یا 3 روز یه بار میشکنه و میتونی لوتش کنی.
در ضمن rep گیری اصلی از جایی شروع میشه که یه lich اینارو mind control میکنه و شما باید اونی رو که میخوای باهاش rep بگیری رو زنده بزاری.
اسم مانت هم green proto drake هست

در مورد raven lord
شما باید با فکشن lower city اگر اشتباه نکنم ( مطمئن نیستم همین باشه یا نه ) honor بشی, اگر دانجن رو چند بار به صورت نرمال بری این rep رو میده و نیاز به کار دیگه ای نیست.

من خودم حدود 40 روز فارم کردم تا گیرم اومد.

ممنون از دوست عزیز

G U L D A N
22-11-2012, 23:51
دوستان کسی تنظیمات pirox bot fishing رو بلده ؟

2 ) یه Priest باز Help بده ! tallent Holy و Gear PVE چه Gem ای باید بندازم ؟ gear هام باید Spirit دار باشه ؟ (3.3.5 Patch )

mordant
24-11-2012, 03:33
یه سوال تو پچ 4.0.6 با vp ایتم های pve رو lیشه خرید بالاترین item lvl رو به اصطلاح تو پچ 4.3.4 هم همین vp هست برای بالاترین item lvl یا چیزه جدیدی اضافه میشه؟

Rc man
24-11-2012, 20:39
سلام من wow cata ورشن 4 دارم میخوام ورزنش رو کم کنم میشه کمک کنید

armin69
24-11-2012, 20:58
سلام من wow cata ورشن 4 دارم میخوام ورزنش رو کم کنم میشه کمک کنید

به کدوم پچ میخوای downgrade کنی!؟

Rezatommy
25-11-2012, 16:19
سلام بچه ها

آقا من تو مولتن 82 کردم الان چطوری برم DeepHolm

loomina
25-11-2012, 17:31
سلام بچه ها

آقا من تو مولتن 82 کردم الان چطوری برم DeepHolm

یک سری board هستن تو شهر ها باید از اونا کوئست رو بگیری.
اگر horde هستی کایی که گاروش هست دم درش.
اگر هم alliance هستی تو ورودی trade district هست, یا تو جایی که بانک دوم هم هست اونجا هم هست.

Rc man
26-11-2012, 18:59
به کدوم پچ میخوای downgrade کنی!؟

من میخوام تو یه سایت خوب ایرانی بازی کنم ولی نمیدونم کدوم سایت خوبه

armin69
26-11-2012, 19:35
من میخوام تو یه سایت خوب ایرانی بازی کنم ولی نمیدونم کدوم سایت خوبه

سرور کاتا 2تا هست فعلا پردیسwow و ایرانیانwow (پردیس گیم بهتره!) ولی اون قدر ها هم خوب نیست! اگه می خوای کاتا بازی کنی!
دوست عزیز حالا شما برید سایت pardiswow.ir ثبت نام کنید و لانچر رو دانلود کنید شاید تونستید بازی کنید (خودمم همین کار رو کردم!)

دوستان من بازی 4.2 رو داشتم میتونستم توی سرور هایی که پچ 4.0.6 داشتن میتونستم بازی کنم، امکان داره!؟

Rc man
26-11-2012, 20:08
سرور کاتا 2تا هست فعلا پردیسwow و ایرانیانwow (پردیس گیم بهتره!) ولی اون قدر ها هم خوب نیست! اگه می خوای کاتا بازی کنی!
دوست عزیز حالا شما برید سایت pardiswow.ir ثبت نام کنید و لانچر رو دانلود کنید شاید تونستید بازی کنید (خودمم همین کار رو کردم!)

دوستان من بازی 4.2 رو داشتم میتونستم توی سرور هایی که پچ 4.0.6 داشتن میتونستم بازی کنم، امکان داره!؟

اصلا پردیس وو نمیره

armin69
26-11-2012, 21:02
اصلا پردیس وو نمیره

سایت خراب شده!
4شنبه من رفته بودم سایتش سالم بود!
یا مشکل فنی ِ از خودشون
یا هم فیلتر شده!

اگه خبری شد خبرت میکنم
تو هم اگه تونستی هرروز سایتشون برو!

ویرایش:
ایرانیان wow تو گوگل سرچ کردم نبود ... شاید کلا اف شده (شاید هم نه بعد از فامیلم میپرسم)
ولی تو برو پردیس wow بهتره

سایت pardiswow الان من دیدم مشکل از فیلتر نیست
مشکل از خودشونه به احتمال زیاد درست میکنن!

Mobham69
27-11-2012, 00:25
به نظرتون:
بهترین کلاس تانک چیه؟
بهترین کلاس دی پی اس؟
بهترین کلاس هیلر؟

mordant
27-11-2012, 01:44
یه سوال تو پچ 4.0.6 با vp ایتم های pve رو lیشه خرید بالاترین item lvl رو به اصطلاح تو پچ 4.3.4 هم همین vp هست برای بالاترین item lvl یا چیزه جدیدی اضافه میشه؟

کسی که جواب سوال منو نداد اما تا جایی که من فهمیدم vp تو پچ4.3.4 تبدیل میشه به jp حالا عقلانی هست از پچ 4.0.6 vp رو نگه درم تا وقتی اپدیت میشه به 4.3.4 یا فارم jp تو پچ 4.3.4 مثل 4.0.6 اسونه ؟اوم محدودیت های vp ذو نداره دگه؟ روزی 1 rhc یا هر boss تو 70 تا تو هر raid?

loomina
27-11-2012, 11:36
به نظرتون:
بهترین کلاس تانک چیه؟
بهترین کلاس دی پی اس؟
بهترین کلاس هیلر؟

هر کدوم از اینا تو ر پچ عوض میشن!
پچ مورد نظرتون رو بگید.

نکته: هر چند هم یه کلاس بهترین باشه, باز هم با نحوه بازی کردن شما مربوط میشه, اگر با کلاس خو نگیرید چه خوب چه بد بازی شما بد میشه.
ولی اگر کلاسی رو که باهاش مچ هستید پیدا کنید حتی اگر مثلا بدترین هیلر هم باشه بازم باهاش خوب هیل میدید.

armin69
27-11-2012, 13:19
کسی که جواب سوال منو نداد اما تا جایی که من فهمیدم vp تو پچ4.3.4 تبدیل میشه به jp حالا عقلانی هست از پچ 4.0.6 vp رو نگه درم تا وقتی اپدیت میشه به 4.3.4 یا فارم jp تو پچ 4.3.4 مثل 4.0.6 اسونه ؟اوم محدودیت های vp ذو نداره دگه؟ روزی 1 rhc یا هر boss تو 70 تا تو هر raid?

آره باید تغییر کنه چون اگه تغییر نکنه یکی میاد فقط 4.0.6 بازی می کنه یه عالمه valor point میگیره بعد میمونه تا 4.3.4 استراحت می کنه بعد همه ی ایتم هارو میخره!
یا که وقتی پچ 4.3.4 اومد vp ها 0 شه که اینطوری یه کم چرت میشه پس همون اولی درسته!

پچ مورد نظرتون رو بگید.

نکته: هر چند هم یه کلاس بهترین باشه, باز هم با نحوه بازی کردن شما مربوط میشه, اگر با کلاس خو نگیرید چه خوب چه بد بازی شما بد میشه.
ولی اگر کلاسی رو که باهاش مچ هستید پیدا کنید حتی اگر مثلا بدترین هیلر هم باشه بازم باهاش خوب هیل میدید.

تایید میشه
نظر شما اینه که هرکی با یک کلاسی (شاید هم بیشتر) خو میگیره و مچه!
از نظر شما آیا هرکسی میتونه یه هیلر بشه! هر کسی میتونه تو هر spec موفق بشه!
یعنی هرکسی بره 4تا کلاس هیلر رو بازی کنه حتما با یکیشون خو میگیره!؟

mordant
27-11-2012, 16:56
آره باید تغییر کنه چون اگه تغییر نکنه یکی میاد فقط 4.0.6 بازی می کنه یه عالمه valor point میگیره بعد میمونه تا 4.3.4 استراحت می کنه بعد همه ی ایتم هارو میخره!
یا که وقتی پچ 4.3.4 اومد vp ها 0 شه که اینطوری یه کم چرت میشه پس همون اولی درسته!

تایید میشه

قراره از پچ 4.0.6 یهو بشه 4.3.4
یعنی vp که قراره تبدیل بشه به jp ریست میکنن؟
بعد فارم jp تو پچ 4.3.4 چه جوریه ؟ مثل vp تو 4.0.6؟ یا اسونه ؟محدودیت روزی 70 تا یا هر boss توی raid 70 تا رو داره یا نه؟

armin69
27-11-2012, 19:06
قراره از پچ 4.0.6 یهو بشه 4.3.4
یعنی vp که قراره تبدیل بشه به jp ریست میکنن؟
بعد فارم jp تو پچ 4.3.4 چه جوریه ؟ مثل vp تو 4.0.6؟ یا اسونه ؟محدودیت روزی 70 تا یا هر boss توی raid 70 تا رو داره یا نه؟

کدوم سرور بازی می کنی!؟ فکر کنم پردیس گیم چون اون هم قراره ببره به 4.3.4
این که معنی نداره ... نه تو همون vp پوینت رو داری بهت jp پوینت اضافه میشه (مثلا اگه تو 4.0.6 10تا vp داری تو این پچ 10تا vp داری 0تا jp)
نمیدونم 4.3.4 بازی نکردم : دی

سوال
با توجه به اینکه تو پچ کاتا همه ی Emblem ها (شاید هم اون هایی که فقط تو wotlk بودن) حذف شد و بجاش valor point و ... اومد
تو همه ی پچ ها اینطوری بوده!؟ مثلا الان که پاندا اومد mark های جدید اومدن!؟

Mobham69
27-11-2012, 19:25
پچ مورد نظرتون رو بگید.

جوابی بس عاقلانه است دوست عزیز "
منظور من با توجه به تجربه و علاقه شخصی بود؟
ملاک هم میزاریم 3.3.5 مثلا "

armin69
27-11-2012, 20:16

بهترین تانک با توجه به kungen و گفته های یکی از آشنایان که گفته بود بهترین تانک warrior بهترین تانکه و امتیاز 4رو از 4 گرفته تو تانک ها
و از نظر قشنگی pve set اش همینطور بخاطر اینکه tauren واریور داره بهترین تانک واریوره چه ربطی داشت :خخخخخخخ

آسون ترین تانک هم پالادین ِ علل خصوص توی VoA یه شیلد میزنه حدود 6تا12 ثانیه اتک نمی خوره و آف تانک و ... نمی خواد تو voa : دی

به نظرتون:
بهترین کلاس تانک چیه؟
بهترین کلاس دی پی اس؟
بهترین کلاس هیلر؟

بهترین dps هم خوب هرکدوم یه خوبی داره بیشترشون خوبه
ولی از نظر اینکه کدوم بیشتر به من بیشتر حال میده فکر کنم warrior باشه و همینطور caster ها (البته فقط 1 2 باری تست کردم!)
هیلر ها هم تو 3.3.5 توی pve شمن و دروید بعد پالادین و پریست! توی pvp هم همشون خوبن کلا همشون یه جا بدرد میخورون منم چون جوگیرم همشونو دوس دارم :دی یه دوست داشتم رفته بودیم سرور تست فان لول 255 این پریست ساخته بود راید زده بودیم اونجا pvp همه رو میزدیم کلی حال کرد :خخخخخخ

ویرایش:

دیگه world of warcraft هم پیر شد فک کنم دیگه باید جاشو به جوون ها بده

loomina
28-11-2012, 02:12

تایید میشه

حالا این که آیا هر کسی تو ضمینه هیلر بودن بتونه باز هم به خود شخص بر میگرده, یه نفر ممکنه علایق مختلفی داشته باشه, مثال میزنم من خودمو.

من کلاس های زیادی رو لول اپ نکردم تا max , ولی با همشون تو اخرین لول بازی کردم.
به شخص برای مثال DPS یی که دوست داشتم frost dk بود تو کاتا, چون به نظرم rotation جذابی داشت, هر چند شاید تو بعضی پچ ها بد میشد, ولی من خیلی خوشم میومد, مثلا تو پچ 4.2 با این که druid اول بود, و خودمم هم مدتی از این پچ رو DPS بودم با دروییدم, متنفر بودم از DPS درویید! ( البته کلا از DPS هر کلاس range یی به جز arcane mage خوشم نمیاد!) حالا جالبیشم به اینه که با اون قدرت زیاد درویید, با ایتم های متوسط, DPS یی که میدادم اصلا خوب نبود! اونم DPS عادیی که درویید الان داره, فقط اسپمه 4 تا spell هه :31:

حالا در مورد چیزی که گفتید, من خودم شخصا از support و کلا نقشای اینجوری لذت میبرم, یه حس خوبی داره, ولی یه نکته ای, من با هیل با light نمیتونستم کار کنم, میگم به نظر عجیب یا حتی مسخره میاد ولی با پریست و پالا اصلا نمیتونستم کار کنم, یه جوری هیلشون به دلم نمیشنست.
بر عکس, با درویید که هیل میدادم اصلا انگار خودم ت وواقعیت هیل میشدم :31: این رو بهش میگن مچ بودن با یه کلاس, شاید بهترین درویید باز نباشم, ولی کار های قشنگی باهاش میکردم که بعضی وقتا هم افرادی که باهاشون بودم تعجب میکردن مثلا چجوری فلان کارو کردم, حالا اگر با پالا بودم, عمرا نمیتونستم, حتی با وجود این که پالا cool down های خیلی زیادی نسبت به درویید داره, یعنی شاید 4-5 تا CD حداقل بیشتر داره.

این در مورد هر کسی صدق میکنه.

از نظر تجربه, تو WOTLK کلا DK عقب بود, تو PVP قوی بود ولی تانک خوبی نبود
کلا تو WOTLK اگر نظر منو بخواید, میگم تانک ها
pala ( multy target ) = Warrior (solo target ) > druid >dk

هیلر ها هم مطمون نیستم ولی تو این حدود بود

pala=priest >druid = shaman
البته خوب مثلما شمن و درویید تو هیل های AOE بهتر بودن.

DPS رو نظری خاصی ندارم ولی فکر میکنم بهترینشون warrior بود و mage

توی CATA که اومد, یکم متحول شد چیزا

مثلا هیلر ها شدن به این صورت

Druid > pala = priest > shaman

تانک ها هم بعد از اوایل کاتا شدن به این صورت

DK > druid > pala > warrior

Dps هم که هر پچ یکی اول بود,
4.1 پریست و وارلاک بود ت range و DK تو Melee ها بود
4.2 druid و پریست.
4.3 رو خیلی بازی نکردم متاسفانه نظری ندارم.

باااااااز هم میگم, این اختلافات بین کلاس ها تو 98% مواقع یه اختلاف جزئی بود, که نصبت به مهرات بازیکن ممکن بود کاملا برعکس بشه, ولی overall ش این بود.

من خودم هیچ وقت یادم نمیره, اوایل کاتا یه درویید دیدم, cat بود, اون موقع یکی از تلنت های منم cat بود منتها هیلر رفته بودم,
gear های اون در مقایسه با gear هایی که برای DPS م داشتم میشد گفت اگر مال من رو 100 حساب کنی مال اون 50 بود, ولی DPS اولمون بود, نه این که اون یکیا ضعیف بودن, اونا هم مثلا DPS خوب و بالا میدادن, ولی این با گیر های به این ضعیفی اول بود

ازش پرسیدم چجوری اینقدر خوب DPS میدی, گفت من از شروع WOW درویید cat بازی میکنم.

armin69
28-11-2012, 12:56
حالا این که آیا هر کسی تو ضمینه هیلر بودن بتونه باز هم به خود شخص بر میگرده, یه نفر ممکنه علایق مختلفی داشته باشه, مثال میزنم من خودمو.

من کلاس های زیادی رو لول اپ نکردم تا max , ولی با همشون تو اخرین لول بازی کردم.
به شخص برای مثال DPS یی که دوست داشتم frost dk بود تو کاتا, چون به نظرم rotation جذابی داشت, هر چند شاید تو بعضی پچ ها بد میشد, ولی من خیلی خوشم میومد, مثلا تو پچ 4.2 با این که druid اول بود, و خودمم هم مدتی از این پچ رو DPS بودم با دروییدم, متنفر بودم از DPS درویید! ( البته کلا از DPS هر کلاس range یی به جز arcane mage خوشم نمیاد!) حالا جالبیشم به اینه که با اون قدرت زیاد درویید, با ایتم های متوسط, DPS یی که میدادم اصلا خوب نبود! اونم DPS عادیی که درویید الان داره, فقط اسپمه 4 تا spell هه :31:

حالا در مورد چیزی که گفتید, من خودم شخصا از support و کلا نقشای اینجوری لذت میبرم, یه حس خوبی داره, ولی یه نکته ای, من با هیل با light نمیتونستم کار کنم, میگم به نظر عجیب یا حتی مسخره میاد ولی با پریست و پالا اصلا نمیتونستم کار کنم, یه جوری هیلشون به دلم نمیشنست.
بر عکس, با درویید که هیل میدادم اصلا انگار خودم ت وواقعیت هیل میشدم :31: این رو بهش میگن مچ بودن با یه کلاس, شاید بهترین درویید باز نباشم, ولی کار های قشنگی باهاش میکردم که بعضی وقتا هم افرادی که باهاشون بودم تعجب میکردن مثلا چجوری فلان کارو کردم, حالا اگر با پالا بودم, عمرا نمیتونستم, حتی با وجود این که پالا cool down های خیلی زیادی نسبت به درویید داره, یعنی شاید 4-5 تا CD حداقل بیشتر داره.

این در مورد هر کسی صدق میکنه.

از نظر تجربه, تو WOTLK کلا DK عقب بود, تو PVP قوی بود ولی تانک خوبی نبود
کلا تو WOTLK اگر نظر منو بخواید, میگم تانک ها
pala ( multy target ) = Warrior (solo target ) > druid >dk

هیلر ها هم مطمون نیستم ولی تو این حدود بود

pala=priest >druid = shaman
البته خوب مثلما شمن و درویید تو هیل های AOE بهتر بودن.

DPS رو نظری خاصی ندارم ولی فکر میکنم بهترینشون warrior بود و mage

توی CATA که اومد, یکم متحول شد چیزا

مثلا هیلر ها شدن به این صورت

Druid > pala = priest > shaman

تانک ها هم بعد از اوایل کاتا شدن به این صورت

DK > druid > pala > warrior

Dps هم که هر پچ یکی اول بود,
4.1 پریست و وارلاک بود ت range و DK تو Melee ها بود
4.2 druid و پریست.
4.3 رو خیلی بازی نکردم متاسفانه نظری ندارم.

باااااااز هم میگم, این اختلافات بین کلاس ها تو 98% مواقع یه اختلاف جزئی بود, که نصبت به مهرات بازیکن ممکن بود کاملا برعکس بشه, ولی overall ش این بود.

من خودم هیچ وقت یادم نمیره, اوایل کاتا یه درویید دیدم, cat بود, اون موقع یکی از تلنت های منم cat بود منتها هیلر رفته بودم,
gear های اون در مقایسه با gear هایی که برای DPS م داشتم میشد گفت اگر مال من رو 100 حساب کنی مال اون 50 بود, ولی DPS اولمون بود, نه این که اون یکیا ضعیف بودن, اونا هم مثلا DPS خوب و بالا میدادن, ولی این با گیر های به این ضعیفی اول بود

ازش پرسیدم چجوری اینقدر خوب DPS میدی, گفت من از شروع WOW درویید cat بازی میکنم.

پس شما میگید که هر کسی به علاقه داشته باشه میتونه بازیگر خوبی بشه!؟
و هرکسی هم میتونه یه بازیگر خوبی بشه!؟ (کسی وجود نداره که کلا با هر کلاس wow یی مچ نباشه! )

Crawling In MySkin
28-11-2012, 15:06
و هرکسی هم میتونه یه بازیگر خوبی بشه!؟ (کسی وجود نداره که کلا با هر کلاس wow یی مچ نباشه! )
تنها نقطه ی قوت wow نسبت به بقیه ی بازی های آنلاین و mmo همینه که نوع کلاس ها و اسپک هاش یه جوریه که هر کس در هر سنی میتونی یه جورایی گمشده ی خودش رو پیدا کنه
هر کسی به هر ریسی و به هر کلاسی واقعا ایمان داشته باشه که همینه نیمه گمشدش و بهش علاقه داشته باشه میتونی بهترین استفاده رو از اون کلاس ببره
البته ممکنه حالا کسی با چندین تا اسپک و کلاس بازی کنه خوب اون برمیگرده بازم به علاقه و اینکه مثلا تو چه پکی کی چقدر قوی تر حداقل برای اون شخص به نظر میرسه
مثلا تو wotlk من با spriest جارو میکردم ولی تو کاتا اولاش که مزخرف بود این آخریا هم دیگه دنبالشو نگرفتم
یا مثلا تو wotlk هیچ وقت یاد نگرفتم با holy pala دوئل بدم یعنی دوئل با یه کلاس مثل دث نایت که منجر به برنده شدن من بشه
ولی این آخریا بقیه که همه جارو میشدن پر بیننده ترین دوئل ها دوئل پالادین من با وارلاک حسین بود
به شخصیت هم یکمی برمیگرده مث من و دانیال توی خیلی از چیزا نقظه نظرات مشترکی داریم تا حدی که یه چیزی رو هم میخوایم بگیم یه دفعه عینا همون مطلب تو ذهن طرف مقابله تا این حد ولی همونطور که دانیال به هیچ وجه نمیتونست با لایت بازی کنه منم هیچ وقت نتونستم عین آدم با نیشر بازی کنم(nature) حالا واتر یکم مشترک بود شمن یعنی
پس همه چیز اول برمیگرده به علاقه بعد اگه مولتی بود قضیه چند تا شاخه داشت برمیگرده به زیبایی و قدرت از نظر شخص در رابطه با اون کلاس و غیره

niksal
28-11-2012, 16:24
سلام به همه دوستان عزيز
من پچ wow 3.3.5 a هست رفتم پچ 4.0.1 كه 5 گيگ هست رو hc [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود كردم
شامل 6تا فايل هست كه دوتا installer
اينارو ريختم تو پوشه Updates
رو هر كدوم كه كيلك ميكنم اين ارور ميده Unable to initialize streaming. Please check your Internet connection. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (CreateStreamingManifest::Execute)
اما وقتي run az ميزنم اين ارور ميده
The disk doesn't have enough free space to install World of Warcraft. Please free up space.
من 40 گيگ فضاي خالي دارم
مشكل كجاست ؟ لطفا راهنماي كنيد

loomina
28-11-2012, 18:47

مطمئنا همینطوره.
به هر حال کسی که wow رو دوست داشته باشه, یه کلاسی رو هم دوست داره. البته یه چیزی بگم, همش در مورد کلاس نیست, race هم تاثیر بسیار زیادی داره, یکی از دلایلی که من دیگه wow بازی نمیکنم اینه که مجبور شدم برم هورد, و بازی هم بدون night elf برای من هیچ بود :31:

من واقعا عاشق نایت الفام, جفت کاراکتر هام رو در بدترین شرایط دوست داشتم,ولی الان یکیشون ترول بیریخته... یکیشم بلاد الف.... اصلا نمیتونم تحملشون کنم.

armin69
28-11-2012, 19:52
مطمئنا همینطوره.
به هر حال کسی که wow رو دوست داشته باشه, یه کلاسی رو هم دوست داره. البته یه چیزی بگم, همش در مورد کلاس نیست, race هم تاثیر بسیار زیادی داره, یکی از دلایلی که من دیگه wow بازی نمیکنم اینه که مجبور شدم برم هورد, و بازی هم بدون night elf برای من هیچ بود :31:

من واقعا عاشق نایت الفام, جفت کاراکتر هام رو در بدترین شرایط دوست داشتم,ولی الان یکیشون ترول بیریخته... یکیشم بلاد الف.... اصلا نمیتونم تحملشون کنم.

درمورد race خیلی با شما موافقم!

به قول شاعر "از ماست که بر ماست"
تو اگه اون موقع تو کازاک که محمد زنده و نوم جان داشتن از آلیانس دفاع میکردن تنهاشون نمیزاشتی الان وضعیت الیانس های کازاک اینطوری نبود تو هم داشتی صحیح و سالم wow بازی می کردی :دی

Update 5.1 بازی World of WarCraft: Mists of Pandaria عرضه شده که قابلیت ها و آیتم های جدیدی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد. همچنین برخی از UIهای بازی نیز تغییر کرده اند. همچنین Blizzard این بازی را تا تاریخ 29 نوامبر با 50 درصد تخفیف عرضه می کند.

5.1 اومد!

Mobham69
28-11-2012, 23:15
شما ها الان تو چه سروری بازی میکنید اسم هیرو هاتون رو هم بگین لطفا

Doctor Splinter
28-11-2012, 23:24
برای لول آپ Dk باید از چه تلنتی استفاده کنم؟؟؟؟
در پچ پانداریا هم منظورم هستش!
راستی کسی مطلب آموزشی راجع به DK در پچ 5 سراغ داره؟؟؟؟؟؟
میخوام DK آپ کنم ولی هیچ اطلاعاتی راجع بهش ندارم!

loomina
28-11-2012, 23:53
برای لول آپ Dk باید از چه تلنتی استفاده کنم؟؟؟؟
در پچ پانداریا هم منظورم هستش!
راستی کسی مطلب آموزشی راجع به DK در پچ 5 سراغ داره؟؟؟؟؟؟
میخوام DK آپ کنم ولی هیچ اطلاعاتی راجع بهش ندارم!

هر کدوم از تلنت هایی که انتخاب کنید یه جور خوب هستن.

اگر بلاد انتخاب کنید:
خوبی هایی که داره میتونید چندین npc رو یه جا تانک کنید و بکشید و بدون کوچک ترین اطلاف وقت برید برای بقیه quest ها.
در مقابل کسایی هم که میخوان گنک کنن واقعا موئثر هست.

در واقع میشه گفت بدی نداره, فقط dmg اولیه تون نسبت به بقیه تلنت ها کمتره.

اگر فراست انتخاب کنید:
معمولا با فراست dual hand میرن, یعنی 2 تا one hand استفده میکنن که البته دمیج بسیار زیادی داره, یه NPC رو تو 2 هیت میتونید بزنید, ولی اگر NPC ها زیاد شدن ممکنه از کنترلتون خارج شه ولی اگر درست باهاش بازی کنید بهترین تلنت DK برای lvl up میشه.

Unholy رو اگر انتخاب کنید:
یه پت هم کمکتون هست که خب کار رو یکم راحت تر میکنه, من خودم شخصا توصیه میکنم unholy رو انتخاب نکنید, چیز هایی که داره(نسبت به تلنت های دیگه ) به درد lvl up نمیخوره.

اگر میخواید با دانجن هم لول اپ کنید بلاد خوبه, چون تانک هم میتونید برید.
اگر BG زیاد تر میرید فراست بهتره, دمیج فوق العاده زیادی داره.

در مورد اموزش, من متاسفانه دیگه بازی نمیکنم, ولی هر سوالی که همینجا بپرسید تا حد امکان جواب میدم.

Mobham69
29-11-2012, 00:13
در مورد اموزش, من متاسفانه دیگه بازی نمیکنم, ولی هر سوالی که همینجا بپرسید تا حد امکان جواب میدم.
آقا ما نفهمیدیم این DK قضیش چیه ؟
تلنت هاش رو میگم تو 3.3.5 مثلا <<
من با Blood دیدم تانک با Frost دیدم بلاخره کدم تلنت تانکه ؟؟؟
کدوم DPS هست؟
منظور در کل PVE هست خارج از بحث PVP

armin69
29-11-2012, 00:27
آقا ما نفهمیدیم این DK قضیش چیه ؟
تلنت هاش رو میگم تو 3.3.5 مثلا <<
من با Blood دیدم تانک با Frost دیدم بلاخره کدم تلنت تانکه ؟؟؟
کدوم DPS هست؟
منظور در کل PVE هست خارج از بحث PVP

dk تو 3.3.5a سیستمش کلا با بقیه class های wow فرق داره
تانک : Blood و Frost (که کلا هیچکدومشون زیاد خوب نیست dk کلا تانک خوبی نیست تو 3.3.5a)
dps برای pve ا: Frost (با Blood و Unholy هم میشه ولی frost خیلی بهتره تو pve)
dps تو pvp ا: unholy از همه بهتره بعد blood و frost-blood !

hirsababak
29-11-2012, 09:56
مطمئنا همینطوره.

چی؟
مجبور شدی بری هورد؟
دانیال تو به ما نوم ها خیانت کردی
چقدر من تو رو تو Gnomergan اینور اونور رفتم و همه چم و خم ها رو نشون دادم بهت
از همه فن اوری های روز تانک سازی و Eng اگاهت کردم
بعد یهو نمی دونم کدوم اسکولی گولت زد بردت هورد
اون هم ترولی که میدونی دشمن درجه یک نوم جان بود
از دست رسول راحت شدیم گیر ترول تو افتادیم
از یه شیرازی توقع نداشتیم ما رو بفروشه بره هورد

Doctor Splinter
29-11-2012, 12:49
با تشکر فراوان از راهنمایی برادر بزرگوار loomina
البته هدف من یکی تانکینگ هست و یکی هم آرنا!
حالا چه ریسی پیشنهاد میکنید که برای این منظور بهتر جواب بده!
(هورد فقط باشه)

armin69
29-11-2012, 12:55
(هورد فقط باشه)

تنها classـی که به ریس tauren نمی خوره همین dk است (البته منظورم رنگ های سفید و آبی است که برای dk میزارن!)
از لحاظ قوی بودن اول blood elf بعد orc و tauren (هر چند من خودم زیاد با blood elf ها حال نمی کنم! :دی) ولی خوب قوی ترین race برای dk همین blood elf است! (البته این چیزا بیشتر سلیقه ای هست و خیلی هم تاثیر گذار!)
و همچنین female ، blood elf نسازید! این نظر من بود!

G U L D A N
29-11-2012, 22:58
سرور ملی بازی های رایانه ای به همت انجمن ورزش های الکترونیک ( وزارت ورزش و امور جوانان جمهوری اسلامی ایران ) – سازمان انفورماتیک و فناوری اطلاعات شهرداری تهران و سازمان ورزش شهرداری تهران شنبه 1391/08/06 شروع به کار خواهد کرد .هدف INGS ایجاد محیطی رقابتی – تفریحی سالم و جذاب است که بازیکنان بتوانند اوقات فراغت خوشی را تجربه کنند .مشخصات سخت افزاری و ارتباطی سرور :

سرور های بسیار توانمند و اینترنت اختصاصی بر روی بهترین بستر مخابراتی کشور علاوه پر پشتیبانی از تعداد زیاد بازی و بازیکنان پینگ تایم بسیار پایین و پایداری قابل ملاحظه ای را فراهم می آورد .سرور در فاز اول با WoW شروع کرده و در فاز های بعد دارای قابلیت های زیر خواهد شد :[/FONT][font=Tahoma]

[*=center][B]تکمیل سرور WoW با اضافه شدن بیش از 9 ریلم در انواع نسخه های BC و WOTLK و Cataclysm
[*=center]راه اندازی سرور کانتر استرایک (Counter Strike)
[*=center]راه اندازی سرور COD
[*=center]ارائه نرم افزار کلاینت ملی بازی های رایانه ای شامل بازی های Warcraft –Strong Hold – Generals –NFS
[*=center]اضافه شدن بیش از 25 نسخه بازی جدید به کلاینت ملی
[*=center]اضافه شدن 25 بازی – سرگرمی به کلاینت ملی برای کلیه سنین

برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید
Game.Tehran.IR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

armin69
30-11-2012, 00:03
سرور ملی بازی های رایانه ای به همت انجمن ورزش های الکترونیک ( وزارت ورزش و امور جوانان جمهوری اسلامی ایران ) – سازمان انفورماتیک و فناوری اطلاعات شهرداری تهران و سازمان ورزش شهرداری تهران شنبه 1391/08/06 شروع به کار خواهد کرد .هدف INGS ایجاد محیطی رقابتی – تفریحی سالم و جذاب است که بازیکنان بتوانند اوقات فراغت خوشی را تجربه کنند .مشخصات سخت افزاری و ارتباطی سرور :

سرور های بسیار توانمند و اینترنت اختصاصی بر روی بهترین بستر مخابراتی کشور علاوه پر پشتیبانی از تعداد زیاد بازی و بازیکنان پینگ تایم بسیار پایین و پایداری قابل ملاحظه ای را فراهم می آورد .سرور در فاز اول با WoW شروع کرده و در فاز های بعد دارای قابلیت های زیر خواهد شد :[/FONT][font=Tahoma]

[*=center][B]تکمیل سرور WoW با اضافه شدن بیش از 9 ریلم در انواع نسخه های BC و WOTLK و Cataclysm
[*=center]راه اندازی سرور کانتر استرایک (Counter Strike)
[*=center]راه اندازی سرور COD
[*=center]ارائه نرم افزار کلاینت ملی بازی های رایانه ای شامل بازی های Warcraft –Strong Hold – Generals –NFS
[*=center]اضافه شدن بیش از 25 نسخه بازی جدید به کلاینت ملی
[*=center]اضافه شدن 25 بازی – سرگرمی به کلاینت ملی برای کلیه سنین

برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید
Game.Tehran.IR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرید آقا نرید رفتید همون دقیقه اینترنتتون قطع میشه، ای پی تونم سیو میشه میریزن تو خونتون به جرم حماسه گرایی و اسطوره گرای و دیدن تصاویر و لباس های مستهجن ، دزدی و فحاشی و ... میبرنتون شلاغتون میزنن و جریمتونم می کنن! :31:

پ.ن: حیف شد برا vanilla سرور نزدن! (برا پاندا هم شاید زدن چون الان نیست تازه اومده!)

loomina
30-11-2012, 02:58
(هورد فقط باشه)

تنها classـی که به ریس tauren نمی خوره همین dk است (البته منظورم رنگ های سفید و آبی است که برای dk میزارن!)
از لحاظ قوی بودن اول blood elf بعد orc و tauren (هر چند من خودم زیاد با blood elf ها حال نمی کنم! :دی) ولی خوب قوی ترین race برای dk همین blood elf است! (البته این چیزا بیشتر سلیقه ای هست و خیلی هم تاثیر گذار!)
و همچنین female ، blood elf نسازید! این نظر من بود!

حرف دوستمون تا حدی درسته, فقط یکم کامل تر میگم

از اول که شروع کنیم

orc برای DPS DK خوبه, چون یه enrage داره که دمیجش رو میبره بالا, که اگر hardcore باشید و به این چیزا اهمییت بدید خوبه.

tauren برای Tank خوبه, چون 5% اگر اشتباه نکنم HP بیشتر دارن, به علاوه این که اگر تو PVP هم برید از یک STUN هه اضافی بهره مند هستید که میتونه کمک کنه.

troll این ریس کلا فقط caster ش خوبه, مگر این که واقعا ازشون خوشتون بیاد توصیه نمیکنم اصلا.

Undead گزینه ی نسبتا بهتری برای PVP هست, چون با racialیی که داره میتونه charm , fear , sleep رو از رو خودش remove کنه, که خب اگر در جریان باشید یکی از spell های DK هم همین کار رو میکنه و در واقع شما میتونید 2 تا از این spell داشته باشید یا این که اون spell رو به جاش چیز دیگه بگیرید.

Goblin هم بدک نیست, اگر بخوای فاصله بگیری, یا با یه حرکت سریع فاصله رو کم کنی, گابلین بد نیست.

blood elf هم گزینه خوبی برای PVP و مخصوصا ارنا هست, چون silence داره, اگر نخوام دروغ بگم من واقعا ازش راضی هستم, با یه combo حساب شده healer دشمن در عرض چند ثانیه دار فانی رو وداع میگه!
+ این که مقداری هم runic power میده که خب برای یک سری از اسپل ها خوبه.

من خودم blood elf که کردم DK رو, تو ارنا بهتر کار میکردم از این نظر, به این صورت که به یارم میگفتم تا وقتی نگفتم CC هات رو نزن, بعد تو یه فرصت خوب که HP هیلر به 80% میرسید, یارم مثلا پالادین بود , stun میزد رو هیلر, بعد هیلر تا میومد remove کنه و هیل بده, من mind freez خود DK رو استفاده میکردم, بعد تو این مدت باز دوباره تا میومد خودشو هیل بده, یکم ازش فاصله میگرفتم death grip میزدم روش که casting ش intrupt بشه, تو این مدت 30% هیلر ها میمردن, اون بقیه رو هم به اینصورت ادامه میدادم که اگر نزدیکم مونده بود silence یی که blood elf داره رو میزدم, اگر نه silence مال DK رو, باز هم تا اینجا 70% از هیلر ها میمردن, اگر بازم سماجت به خرج میدادن تو این مدت mind freez م اماده میشد, دوباره میزدم.
95% هیلر ها نمیتونن یه همچین CC طولانی رو تحمل کنن, اونم زیر دست یه DK! مخصوصا اگر frost هم باشی.

Doctor Splinter
30-11-2012, 13:54
آقای loomina میشه لطفا لینک آرموری DK تون رو اینجا قرار بدین!

Kelly Clarkson
30-11-2012, 15:24

eu.battle.net/wow/en/character/kazzak/Dkmosashi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ایشون مدتی میشه که دیگه wow بازی نمی کنن!

loomina
30-11-2012, 21:24

DK من مال دهه 85(!) هستش :31:
یعنی بعد از پانداریا دیگه کلا wow بازی نکردم.( البته تا به تلنت هاش اشنا هستم و باهاش کار کردم ) 4.3 هم که فقط اخراش بودم, گیر هاشم چیز قشنگی نیست در کل! ولی خب اگر میخواید براتون بزارمش.

loomina
30-11-2012, 21:30
چی؟
مجبور شدی بری هورد؟
دانیال تو به ما نوم ها خیانت کردی
چقدر من تو رو تو Gnomergan اینور اونور رفتم و همه چم و خم ها رو نشون دادم بهت
از همه فن اوری های روز تانک سازی و Eng اگاهت کردم
بعد یهو نمی دونم کدوم اسکولی گولت زد بردت هورد
اون هم ترولی که میدونی دشمن درجه یک نوم جان بود
از دست رسول راحت شدیم گیر ترول تو افتادیم
از یه شیرازی توقع نداشتیم ما رو بفروشه بره هورد

این که گاروش رو میخوان بکشن سندیه بر حرف های من که به عنوان جاسوس رفتم, اصلا من کشف کردم این داره یه کار هایی میکنه :31:

loomina
01-12-2012, 02:30
eu.battle.net/wow/en/character/kazzak/Dkmosashi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ایشون مدتی میشه که دیگه wow بازی نمی کنن!

بله دیگه به هر حال دوستان زحمت لینکشو کشیدن! همونطور که گفتم ار برای gear میخواید چکش کنید مال اهد بوقه!

AMIR_TO
02-12-2012, 18:59
کسی میدونه چه جوری میشه از 4.4.3 به 3.3.5 downgrade کرد؟

loomina
02-12-2012, 19:22
کسی میدونه چه جوری میشه از 4.4.3 به 3.3.5 downgrade کرد؟

4.4.3 و 3.3.5 دو تا پک مختلف هستن, امکانش وجود نداره تا اونجایی که من میدونم.

Iloveu-ALL
02-12-2012, 19:47
سرور پردیس گیم یه چندروزی که ترکیده و لگ شده
پلیرهاش از 200 نفر شدن 50 نفر! چندتا از پلیرهاش رفتن monster wow :دی

G U L D A N
03-12-2012, 16:02
Kalu'ak Fishing Derby رو کی بلده ؟

loomina
04-12-2012, 01:50
Kalu'ak Fishing Derby رو کی بلده ؟

اگر منظورتون اون event ماهیگیری هفتگی هست کهباید بگم اون تو دالاران یه tuskar هست, اون کوئست رو تو ساعت مشخص شده میده, بعد نصبت به کوئست متفاوته دیگه کاری که باید بکنید, من booty bay رو میرفتم, اون یه چیزی حدود 40 تا ماهی باید میگرفتی, که متاسفانه هر بار با اختلاف 5-7 تا باختم.

amir.em
04-12-2012, 16:19
الان time card فروش معتبر کدوم سایت هست ؟

Crawling In MySkin
04-12-2012, 19:28
رضا بابایی
دزد همیشه مطمئن
LOL گیم کارت شده 82 تومن.....چه خوب شد رفتیم

amir.em
04-12-2012, 22:17
این که الان بخریم 3 ماه دیگه دستم میرسه

Iloveu-ALL
04-12-2012, 23:19
این که الان بخریم 3 ماه دیگه دستم میرسه

یه پیشنهاد بهت میکنم برو guild wars 2 چون تو این وضع گرونی گیم کارت خیلی بهتر از wow ـه (همینطور اگه سبک dota رو دوست داری برو league of legends بازی خوبیه!)

Doctor Splinter
06-12-2012, 11:41
جدیدا کسی با راف شارژ کرده؟؟؟؟
آخه میگن که دیگه راف بن نمیکنه و فقط شارژ رو حذف میکنه

Kheee
10-12-2012, 14:49
به نظر شما کدوم wow از همه بهتره؟ و سیستم من رم4 و گرافیک 1 هست چه wow بهش میخوره؟ و از کدوم سایت این بازیو بخرم :n13:اخه تو شهرمون اسم این بازیو نشنیدن چه برسه به این که بازیشو بیارن:n28:

Iloveu-ALL
10-12-2012, 19:25
به نظر شما کدوم wow از همه بهتره؟ و سیستم من رم4 و گرافیک 1 هست چه wow بهش میخوره؟ و از کدوم سایت این بازیو بخرم :n13:اخه تو شهرمون اسم این بازیو نشنیدن چه برسه به این که بازیشو بیارن:n28:

اگه خیلی پول داری برو بلیز! (این خیلی رو بخاطر دلاری گرون گفتم چون اگه قبلا اگه یه کم هم پولدار بودین میشد رفت blizzard ولی الان :دی)
و همینطور بهترین پک هم تا اینجا که دیدیم و دوستان گفتن mists of pandaria یعنی آخرین پک که اومده و الان رو سرور battle.net ِبلیزارد ران هستش!
فکر کنم دیگه تا الان برای mop سرور private و رایگان اومده باشه! (wow mop private server تو گوگل سرچش کن ببین چی میاره بعد برو دنبال سرور!)
الان هم بیشتر سرور های free برای پک های wotlk و cata هستش که خوب راحت هم هست پیدا کردنه سرور برای cata و wotlk!

marde tanhayi
10-12-2012, 23:56

یه جواب هم من بنویسم

اول بگم بازی شدیدا اعتیاد اوره

بازی رو باید انلاین بازی کنی افلاین هم می شه ولی اصل بازی چند نفره هست

برای اول بهتره از سرور free استفاده کنی سرور پولی هم گرونه هم سخت برای همین کافی تو اینترنت مونیتور بازی wow بنویسی هزار تا سرور فری ایرانی خارجی میاد

بازی پچ های زیادی داره باید بر اساس پچ بازی رو بازی کنی همون بهتر که اخرین پچ رو بگیری بعدا دوباره هوس می کنی بیای پچ جدید رو بگیری برای همین دوباره پول خرج می کنی

پچ3.3.5 و 4.0.6 و 5.0.5 محبوت ترینها هستن بهتره همون 5 رو پیدا کنی تا دوباره نخری ببینی 5 چی داره که 3 یا 4 نداره . یه سرچی بزن بازی رو پیدا می کنی

بازی گرافیک متوسط هست مساله اصلی سرعت اینترنت تو هست که باید پینکش کم باشه

Mobham69
11-12-2012, 16:48
کارای بلیزارد حساب نداره بخصوص در مورد wow تا میای روی یکی از پچ ها کار کنی جدید ترش میاد میترسم mop رو هم بگیرم باز ببینم 4 روز دیگه یکی جدید اومد:n19:

amir.em
12-12-2012, 10:02
MoP تازه اومده تا دوسال آینده هیچ نسخه جدیدی نمیاد

loomina
12-12-2012, 21:43
MoP تازه اومده تا دوسال آینده هیچ نسخه جدیدی نمیاد

البته خدمتتون عرض کنم که معلوم نیست, احتمال داره سال دیگه تو اوایل پاییز پک بعدی بیاد.

بلیزارد چیزی اعلام نکرده در این مورد, ولی با توجه به تجربه ای که دارم از بلیزارد فکر میکنم یه همچین کاری بیاد بکنه.

Rezatommy
14-12-2012, 15:45
سلام بچه ها من تو سرور مولن 4.0.6 بازی میکنم نمیتونم Uldum و Twilight رو Exalted کنم کوست هاش باگن آقا روش دیگه ای نیست؟

شنیدم باید فارم کنم اما چطوری کجا رو باید فارم کنم|؟؟؟؟

loomina
14-12-2012, 21:10
سلام بچه ها من تو سرور مولن 4.0.6 بازی میکنم نمیتونم Uldum و Twilight رو Exalted کنم کوست هاش باگن آقا روش دیگه ای نیست؟

شنیدم باید فارم کنم اما چطوری کجا رو باید فارم کنم|؟؟؟؟

tabard شون رو بخرید و برید دانجن, اگر tabard شون رو استفاده کنید تو دانجن به اضای هر boss و npc که میزنید rep میده.

esi257
15-12-2012, 01:55
سلام لطفا کمک کنید
من بازی wow رو ریپایر کردم برگشته رو پچ 3.0.1 و پچ رو میزنم

Blizzard Updater was unable to read the file "E:\game\world of warcraft\Data\enGB\backup-enGB.MPQ". This error may be caused by problems with the media or drive at E:\--for example, a scratched or dirty CD-ROM/DVD-ROM, hard drive corruption, or a networking problem while downloading the update. (The data being read was "Data\enGB\Credits_LK.html", and the error code was 0.) If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (Converter::Load)
To check this installation for problems, click the "Repair" button. The Repair tool can automatically fix many update errors.
رو میاره همه پچ ها رو دارم ولی کار نمیکنه البته تا 1درصد میره بعد این پیغامو می اره.

esi257
15-12-2012, 10:41
و repayer هم کار نمی کنه میگه پچ ساپورت نمیشه توسط بلیزارد:n03::n28:

esi257
16-12-2012, 16:41
[RIGHT][LEFT]سلام لطفا کمک کنید

Blizzard Updater was unable to read the file "E:\game\world of warcraft\Data\enGB\backup-enGB.MPQ". This error may be caused by problems with the media or drive at E:\--for example, a scratched or dirty CD-ROM/DVD-ROM, hard drive corruption, or a networking problem while downloading the update. (The data being read was "Data\enGB\Credits_LK.html", and the error code was 0.) If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (Converter::Load)
To check this installation for problems, click the "Repair" button. The Repair tool can automatically fix many update errors.
رو میاره همه پچ ها رو دارم ولی کار نمیکنه البته تا 1درصد میره بعد این پیغامو می اره.

33505775
16-12-2012, 22:11
سلام دوست ندارم کل تاپیکو بخونم
یک سوال داشتم
راحت ترین راه برای خرید گیم کارت بلیزارد تو ایران چیه (ارزون ترین راه را نمی خوام)
و البته مطمئن ترین راه

Metalzadeh
16-12-2012, 23:06

Iloveu-ALL
17-12-2012, 14:43

در واقع این راحت ترین و امن ترین راه است که خود دوستمون هم خواسته بودن (خودتون : دی) ولی ارزون ترین نیست!

basiic
17-12-2012, 15:01
من میفروشم عزیز به قیمت 70-75 هزار تومان و مثل همه سایت ها اسکن گیم کارت تحویل میدم

علی.م
17-12-2012, 15:29
با عرض سلام
امروز بازی رو دانلود کردم
دوستان ، من فایل wow رو باز کردم که این پیام رو میده

اینترنت رو قطع کردم ، بازم همین پیام اومد ، اینترنت رو وصل کردم ، بازم همین پیام رو میده

قسمت فایروال آنتی ویروسم رو هم غیر فعال کردم بازم نشد

لطفا من رو راهنمایی کنید ، در حال حاظر هم دارم patch های بازی رو دانلود میکنم و نمیدانم ایا درست میشه یا نه

esi257
17-12-2012, 22:06
داش علی لینک دانلودشو میزاری

esi257
18-12-2012, 19:27
جان مادرتون کمک کنید ج بدید

luches
19-12-2012, 10:32
درود خدمت همه دوستان.....
یک گیمر حرفه ای هستم که هر چی بازی خوب و خفن بوده رو انجام دادم از FPS گرفته تا RPG و استراتزیک ولی به دلیل دانشگاه و این حرفا هیچ وقت سمت wow نرفتم چون میدونستم معتاد میشم . دیگه خداییش صبرم ته کشیده و حس میکنم منی که 5 سال خود وارکرفت رو بازی کردم حیفه wow بازی نکنم. یک چند مورد سوال دارم که wow بازهای گل لطف کنن جواب بدن تا من هم مشغول بشم. ( در مورد پچها و ورژنهای محبوب حال حاضر سوال دارم)

1. الان محبوب ترین ورژنهای WOW (برای انلاین) کدوم ها هستن ؟

2. بهترین سرورهای داخلی و خارجی free برای wow رو لطف کنید معرفی کنید ؟ ایا سرور ایرانی اصلا ارزش بازی کردن داره ؟

در کنار سرور خارجی و ایرانی که معرفی میکنید لطف کنید بگید هر سرور در حال حاضر از کدوم ورژن و چه پچی استفاده میکنه تا من سریع برم دنبالش.(اگر سرور خارجی معرفی میکنید واقعا توپ باشه چون میخوام خودم خفش کنم و میخوام ارزششو داشته باشه :n20:. توانایی رقابت با سرور خود Blizz رو داشته باشه چه بهتر)

3.من ایرانسل 2مگ دارم که با لندن پینگ 250ms میده . برای بازی با سرورهای اروپایی به درد میخوره ؟ ایا برنامه مخصوص کاهش پینگ برای wow وجود داره ؟

با تشکر از وقتی که عزیران میزارن. دست گلتون درد نکنه :n12:

omegax
19-12-2012, 10:47
اگه نظر منو میخوای 2 ماه سرور مولتن بازی کن بعد برو بلیزارد......مولتن 3.3.5 داره با 4.0.3 که میگه تا 4.3.0 رو ساپورت میکنه...سرور ایرانی هم که اطلاعات ندارم

Iloveu-ALL
19-12-2012, 12:14
1. الان محبوب ترین ورژنهای WOW (برای انلاین) کدوم ها هستن ؟

محبوب ترین پک ها wotlk ورژن 3.3.5 همینطور cataclysm (از نظر تعداد سرور های free) و mop

. بهترین سرورهای داخلی و خارجی free برای wow رو لطف کنید معرفی کنید ؟ ایا سرور ایرانی اصلا ارزش بازی کردن داره ؟

بهترین سرور خارجی => molten wow / بهترین سرور ایرانی => wowzone / بستگی داره که دیدتون به ارزش داشتن چطوری باشه من به شخصه میگم نه و اگر در کل بخواهی حساب کنی و اونطور که کسانی که رفتند blizzard میگن و من شنیدم اینه که کلا بازی کردن تو سرور های free ارزش نداره!! نه اینکه اصلا ارزش نداشته باشه ها!
ولی سرور های خارجی(عموما اروپایی و آمریکایی!) معمولا از سرور های ایرانی بهترن! ولی سرور های ایرانی از نظر پینگ نسبت به سرور های خارجی شرایط بهتری رو دارن!
بگذریم!

در کنار سرور خارجی و ایرانی که معرفی میکنید لطف کنید بگید هر سرور در حال حاضر از کدوم ورژن و چه پچی استفاده میکنه تا من سریع برم دنبالش.
سرور wowzone ورژن 3.3.5
سرور molten چندتا سرور داره برای wotlkش ورژن 3.3.5 و برای cata فکر کنم 4.0.3 یا 4.0.6 باشه!

توانایی رقابت با سرور خود Blizz رو داشته باشه چه بهتر)
تا الان که هیچ سروری توانایی این رو نداشته که با blizz رقابت کنه.
سرور مولتن میشه گفت در حد blizzard ـه (البته تا حدودی!)

3.من ایرانسل 2مگ دارم که با لندن پینگ 250ms میده . برای بازی با سرورهای اروپایی به درد میخوره ؟ ایا برنامه مخصوص کاهش پینگ برای wow وجود داره ؟

بد نیست ، اگه time out نده خوبه!

forceful
19-12-2012, 14:58
با عرض سلام
امروز بازی رو دانلود کردم
دوستان ، من فایل wow رو باز کردم که این پیام رو میده

اینترنت رو قطع کردم ، بازم همین پیام اومد ، اینترنت رو وصل کردم ، بازم همین پیام رو میده

قسمت فایروال آنتی ویروسم رو هم غیر فعال کردم بازم نشد

لطفا من رو راهنمایی کنید ، در حال حاظر هم دارم patch های بازی رو دانلود میکنم و نمیدانم ایا درست میشه یا نه

سلام این اورو میگه که اینترنتت برا وصل شدن به سرور دسترسی نداره اگه می خای blizzard بازی کنی اول واس VPN یا hide IP چیزی استفاده کنی تا بتونی سرور بلیز رو بازی کنی. blizzard به دلیل تحریم دسترسی ایرانیها رو به سرورش بسته.

forceful
19-12-2012, 15:04
سلام دوست ندارم کل تاپیکو بخونم
یک سوال داشتم
راحت ترین راه برای خرید گیم کارت بلیزارد تو ایران چیه (ارزون ترین راه را نمی خوام)
و البته مطمئن ترین راه
سلام راحت ترین راه از نظر من خریدن از وب سایت اقای تعبیر زاده است به نشونی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که با کارتای عضو شتاب اکثر محصولات بلیز رو انی میده.

forceful
19-12-2012, 15:10

سلام pingzaper و WTFast واسه blizzard هستش بد نیستن این دوتا IP تو چنج میدن (تحریم دور زدن) WTFast گرون ولی بهترین پینگ ردوس هست.

forceful
19-12-2012, 15:21
[RIGHT][LEFT]سلام لطفا کمک کنید

سلام من درست نمیدونم ولی شما اگه فایل "E:\game\world of warcraft\Data\enGB\backup-enGB.MPQ" رو پاک کنی و repair.exe رو ران کنی اگه رپایر کرد که بعدش launcher رو ران کن اگه کار نکرد فقط launchr.exe رو اگه بازم کار نکنه و ارور بده یه wow دیگه واس پیدا کنی اگه یه wow دیگه ریختی رو ویندوزت و بازم بازیتو خراب کرد ایراد از ویندوزت هست :n02:

luches
19-12-2012, 16:23
ممنون از همه دوستان گل ... والا با این قیمت دلار اگر بخوام کنارش بازی اوریجینالو بگیرمو و از یک طرف WTFfast رو هم بخرم نجومی میشه. حالا نمیخوام حتما در سطح المپیک باشه. بعد از معرفی دوستان یک تحقیق کردم و خود خارجیهام از Molten کلی تعریف کردن و امتیاز بالایی بهش دادن. من همون مولتو رو میرم ^^. در حال حاضره هم دارم فول گیم Cat 4.0.6a مخصوص مولتن رو از تورنت میگیرم. اگر کسی ادرس دانلود خواست بگه برای پیام میکنم. گیم فول 28 گیگ هست پچ شده تا 4.0.6a . از شر هر چی پچ کردن بود راحتم کرد.
---------------
این طور که خوندم این SSH tunneling ها برای همه سرورها تاثیر حالا فرقی نمی کنه بلیز باشه یا مجانی . کلا هرکی پینگش بالای 250 باشه بهتره تست کنه. البته اول یه trial میرم ببنیم واقعا چه تاثیر داره. 9$ کمی زیاده -_-.

Iloveu-ALL
19-12-2012, 19:24
سلام pingzaper و WTFast واسه blizzard هستش بد نیستن این دوتا IP تو چنج میدن (تحریم دور زدن) WTFast گرون ولی بهترین پینگ ردوس هست.

قبلا چندتا رایگانش هم بود(الان هم فکر کنم باشه) ولی اگه از اینا استفاده کنی و blizzard ببینه بن می کنه.

miladdarren
19-12-2012, 22:08
می شه کمکم کنید؟ من الان تو سرور های مولتن بازی می کنم ولی هر چند وقت یه بار سرور هارو ری استارت می کنن از یه نفر شنیده بودم می شه هیرو رو transfer کرد ولی من هر چی گشتم تو سایتش پیدا نکردم می شه راهنمایی کنید؟چه جوری باید هیرو رو transfer کرد؟

luches
19-12-2012, 23:11
به پیشنهاد دوستان بازی کردن در کدوم molten wow Realm برای ایرانی بهتره ؟ کدوم realm از همه باحالتره . 7-8 تا realm موقع ثبت نام دیدم گیج شدم.
-----------
اگر کلن ایرانی تو مولتن هست لطف کنید بگید تو کدوم realm هست . اگر که نیست کدوم realm بیشتر ایرانی داره ؟ (البته اگر دوستلان اطلاع دارنو شرمنده سوالا زیاد شد)

Iloveu-ALL
20-12-2012, 15:51
سلام چندتا سوال داشتم

1- برای mop هنوز سرور free نزدن؟
2- مولتن donate item داره؟
recustomization -3 یعنی چی؟ چی هست اصلا؟

33505775
20-12-2012, 18:35
من خوشم نمی یاد در حق بلیزارد نامردی کنم به خاطر همین تو هیچ سروری غیر از بلیز بازی نمی کنم
به نظر من برای شروع بهترین کار اینه که بری توی battle عضو شی بعد ستاپ wow را دانلود کنی و آنلاین نصبش کنی بعدی بری تو یک سرور بتل (مثل : eu.battle.net)

و اکانت استارتر را فعال کنید بعد شروع کنید به بازی (البته فقط می تونید تا لول 20 برید بعدش باید گیم کارد بخرید)

Doctor Splinter
21-12-2012, 01:21
به نظر بنده هم به جز بلیزارد هیچ سروری ارزش وقت گذاشتن نداره،مخصوصا سروهای ایرانی که یهو دیدی دو روز بعد آف میشن!

miladdarren
21-12-2012, 03:14
خواهش می کنم کمکم کنید؟
من الان تو سرور های مولتن بازی می کنم ولی هر چند وقت یه بار سرور هارو ری استارت می کنن از یه نفر شنیده بودم می شه هیرو رو transfer کرد ولی من هر چی گشتم تو سایتش پیدا نکردم می شه راهنمایی کنید؟چه جوری باید هیرو رو transfer کرد؟

luches
21-12-2012, 03:27
برای ترانسفر هیرو باید پول بدید عزیز .. معادل 10 سکه که میشه حوالی 7 یورو و به تومان تقریبا 28 هزار توما تومان . شما تو پروفایلت زیر تب Donate گزینه transfer رو می بینی ولی تا معادل 7 یورو donate نکنی و حسابت به ا ندازه 10 سکه پر نشه نمی تونی انتقال هیرو بدی .

متاسفانه درگاههای پرداختش فقط مانی بوکرز و google checkout هست که افتضاحه . اگر پی پال یا وب مانی قبول میکرد شارژ اکانت راحت می شد. یه ادم پیدا کن money bookers کار کنه و برات شارژ کنه.

miladdarren
21-12-2012, 05:01
برای ترانسفر هیرو باید پول بدید عزیز .. معادل 10 سکه که میشه حوالی 7 یورو و به تومان تقریبا 28 هزار توما تومان . شما تو پروفایلت زیر تب Donate گزینه transfer رو می بینی ولی تا معادل 7 یورو donate نکنی و حسابت به ا ندازه 10 سکه پر نشه نمی تونی انتقال هیرو بدی .

متاسفانه درگاههای پرداختش فقط مانی بوکرز و google checkout هست که افتضاحه . اگر پی پال یا وب مانی قبول میکرد شارژ اکانت راحت می شد. یه ادم پیدا کن money bookers کار کنه و برات شارژ کنه.
یعنی هر چند وقت یه بار که سرور رو ری استارت می کنه دوباره باید از اول بازی کرد؟هرچی زحمت کشیدیم از بین می ره؟(در صورت transfer نکردن)

luches
21-12-2012, 06:00
عزیز من خودم wow باز نیستم و تاز دارم شروع میکنم ولی گیمر حر فه ای هستم و گیم نت هم زدم شریکی به دوستان. ریست سرور امری طبیعی هست. بخش اخبار سایت رو بخون در حال انجام اپدیت های خیلی سنگینی هستن که گاهی اوقات نتیجه نمیدن و مجبور میشن Update رو رورت کنن . برای هر کدوم از این کار ها سرور ریست میشه. دتا بس مخصوص هیروها و کاراکترها کاملا جداست و به ریست شدن سرور ربطی ندارهو کاراکتر شما تو دتا بس ذخیره شده و دست هم نمیخوره و شما بعد از هر بار ریست دوباره لاگین کن و ادامه بده !! اگر یک زمانی هارد درایور اصلی کاملا کرش کنه و یا خراب شه و backup هم وجود نداشه بشه اون موقع بله کاراکترت به رحمت خدا می پیونده.
برای هر ارتقای سیستمی سرور باید ریست شه . این بخشی از کاره. شما کاراکتری که ساختی سر جاش میمونه عزیز و طوریش نمیشه :n05:

Iloveu-ALL
21-12-2012, 12:24
خواهش می کنم کمکم کنید؟

من الان تو سرور های مولتن بازی می کنم ولی هر چند وقت یه بار سرور هارو ری استارت می کنن از یه نفر شنیده بودم می شه هیرو رو transfer کرد ولی من هر چی گشتم تو سایتش پیدا نکردم می شه راهنمایی کنید؟چه جوری باید هیرو رو transfer کرد؟

دوست عزیز به غیر از donate برای transfer روش vote دادن هم وجود داره که کاملا free است!!

همونطور که می بینید باید تو سایت مولتن log in کنید و برید به قسمت vote و برای جمع کردن point باید گزینه vote رو انتخاب کنید و اونجا چندتا گزینه داره (یه توضیحاتی رو هم نوشته) دوتاشو یا 3تاشو هر 12 ساعت میتونی بزنی و هروقت 2پوینت میده
در نتیجه برای realm transfer باید 50 روز و برای faction change باید 75 روز وقت بزارید!

omegax
21-12-2012, 13:07
میدونی سرور Free چه بدی هایی داره.....خودتو جر بدی یه ایتم که دنبالش بودی رو بگیری بعد ببینی یرور rollback داده و پریده...از اون بدتر تو full باشی طرف با ایتم دونات بیاد 2 تا بت بزنه بیفتی...
ایناش ادمو اذیت میکنه

miladdarren
21-12-2012, 20:00
ممنون از جواب هاتون دوستان خیلی ممنون.

mobin_eshghe pro
21-12-2012, 23:50
چند روزی هست که داره به سرورای خصوصی حمله می شه.از طرف کی نمی دونم.کاملا ممکنه این حرفم اشتباه باشه ولی هیچ بعید نیست کار خود بلیزارد باشه.
راستی دوستان من پیشنهاد می کنم تو سرور astralwow بازی کنید که شبیه ترین سرور به بلیزارد.من خودم شخصا تو سرور molten بازی کردم.درسته که پر جمعیت ولی سرعت لول آپش خیلی بالاست.سرور astralwow سرور 1X هستش و توش خبری از این آیتمای پولی و ... نیست.
یه سوال دارم.من الان با سه تا از دوستام بازی می کنم.می تونم از هدست برای برقراری ارتباط همزمان باهاشون استفاده کنم؟

Iloveu-ALL
22-12-2012, 10:09
چند روزی هست که داره به سرورای خصوصی حمله می شه.از طرف کی نمی دونم.کاملا ممکنه این حرفم اشتباه باشه ولی هیچ بعید نیست کار خود بلیزارد باشه.
راستی دوستان من پیشنهاد می کنم تو سرور astralwow بازی کنید که شبیه ترین سرور به بلیزارد.من خودم شخصا تو سرور molten بازی کردم.درسته که پر جمعیت ولی سرعت لول آپش خیلی بالاست.سرور astralwow سرور 1X هستش و توش خبری از این آیتمای پولی و ... نیست.

ممکنه که فقط تو سروری که شما توش بازی می کنید حمله شده باشه / من eternal بودم یه چندباری حمله شده بود
و زیاد هم احتمال نمیدم که blizzard بوده باشه!

یه سوال دارم.من الان با سه تا از دوستام بازی می کنم.می تونم از هدست برای برقراری ارتباط همزمان باهاشون استفاده کنم؟
بله با برنامه هایی مثله Teamspeak میتونید از طریق هدفون صحبت کنید! (برنامه هایی مثله yahoo messenger و raidcall باعث میشه که تو بازی لگ شید اما Ts این طور نیست!)

sanyax
22-12-2012, 13:16
سلام خدمت اساتید
کسی از دوستان پچ 4.0.6 داره در مشهد؟میخوام مولتن باری کنم
فایل اپدیت و دارم ولی پسوندش mpq اگر هم روش اپدیت با این فایل هم بگین که دیگه کار من راه میفته:n16:

Mehran-King
23-12-2012, 22:13
سلام دوستان کسی میدونه چرا سرور مانستر امروزا از ساعت 7 به بعد واسه ایرانیا افلاین میشه؟

Iloveu-ALL
23-12-2012, 23:10
سلام دوستان کسی میدونه چرا سرور مانستر امروزا از ساعت 7 به بعد واسه ایرانیا افلاین میشه؟

فقط برای ایرانی ها اف شده؟برای خارجی ها اف نشده؟
شاید خوده monster ای پی های ایران رو بسته!

پ.ن: یه سوال شما از کجا میدونین که برای خارجی اف نشده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dream Varamin
23-12-2012, 23:46
سلام
ما یک گیلد کاملا ایرانی تو سرور kazzak EU ایم. دنبال playerهای خوب با نت قابل بازی می گردیم. این آدرس سایتمونه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . فعلا 9 تا باس HC(هیرویک) زدیم از 16 تا. حتما سر بزنین، منتظر اپلیکیشناتون هستیم.

این بتل تگه منه: Sina#2486
اگه سوالی داشتین اد کنین

لینک wowprogress:

Mehran-King
24-12-2012, 08:31
فقط برای ایرانی ها اف شده؟برای خارجی ها اف نشده؟
شاید خوده monster ای پی های ایران رو بسته!

پ.ن: یه سوال شما از کجا میدونین که برای خارجی اف نشده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MONSTER
12x Rates

1065 Players Online
0d 5h 10m Uptime

RAGNAROS 4.3.4
12x Rates

342 Players Online
0d 10h 30m Uptime

miladdarren
24-12-2012, 11:44
سلام.می دونم اینجا جاش نیست ولی ببخشید.
آسیا گیم سرور teeworlds رو راه انداخته ولی وقتی می ری تو بازی تو لیست سرور ها نیست search هم کردم ولی چیزی نیست.چرا؟

saeedA144
24-12-2012, 13:14
با عرض سلا خدمت همه دوستان
دو نا سوال داشتم
اول اینکه الان امن ترین راه بازی تو بلیزاد بدون بن شدن چیه؟
بعد اینکه کسی یا جای مطمعنی رو میشناسید که با visa یا pypal پرداخت آنلاین کنه؟
ممنون:n16:

Mehran-King
24-12-2012, 13:39
دوستان کسی اینجا مشکل لگ تو سرور های خارجی نداره؟ نت من گوگل رو خیلی دیر باز میکنه تازشم تو بازی 13042 ms لگ دارم!!!:n14:

Iloveu-ALL
24-12-2012, 14:54
دو نا سوال داشتم

از اینجا بخر امنه ولی نسبت به جاهای دیگه گرون تر میده!

دوستان کسی اینجا مشکل لگ تو سرور های خارجی نداره؟ نت من گوگل رو خیلی دیر باز میکنه تازشم تو بازی 13042 ms لگ دارم!!!:n14:

شما یا باید صبر کنید تا فرجی شه (ممنکه مشکل از isp خودتون باشه یا میتونه مشکل از خود سرور monster باشه!)
یا اینکه برید و یه vpn خوب و پرسرعت بخرید!

forceful
24-12-2012, 15:16
سلام
ما یک گیلد کاملا ایرانی تو سرور kazzak EU ایم. دنبال playerهای خوب با نت قابل بازی می گردیم. این آدرس سایتمونه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . فعلا 9 تا باس HC(هیرویک) زدیم از 16 تا. حتما سر بزنین، منتظر اپلیکیشناتون هستیم.

این بتل تگه منه: Sina#2486
اگه سوالی داشتین اد کنین

لینک wowprogress:

سلام اعضای گیلد شما بیشتر ایرانی هستن بلیزاردم اینو می دونه پلایراشم اینو می دونن.
من شنیدم یه سری همه ی اکانتای توی این گیلد به خاتر ایرانی بودنشون بن شدن منم تو کازاک هرد یه 85 دارم ولی نمی خام به ساده گی بن بدون ان بن شه.
احتمال داره همه ی اعضا اکانتشون بن شه. من تیم اسپیک دارم میکروفنم همین تور.
ولی بعد تحریمای بلیز (اونم شاید اگه تحریما تموم شه) دوست دارم بیام گیلدتون.

Mehran-King
24-12-2012, 15:43
از اینجا بخر امنه ولی نسبت به جاهای دیگه گرون تر میده!

شما یا باید صبر کنید تا فرجی شه (ممنکه مشکل از isp خودتون باشه یا میتونه مشکل از خود سرور monster باشه!)
یا اینکه برید و یه vpn خوب و پرسرعت بخرید!

مطمئنا از isp خودمه چون سرعت دانلودمم پایین 1 کیلو بایت میشه! یعنی بایت بایت دانلود میکنه! از دیشب ساعت 7 اینجوریه! قبلا اینجوری نمی شد چندین بار هم مودممو روشن خاموش کردم فایده نداشت نمیدونم مشکل از کجاست! :_(

Iloveu-ALL
24-12-2012, 15:44
ببخشید 2تا سوال داشتم:

1- با سوسک یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میشه توی blizzard بازی کرد؟
2- recustomization چیه؟

مطمئنا از isp خودمه چون سرعت دانلودمم پایین 1 کیلو بایت میشه! یعنی بایت بایت دانلود میکنه! از دیشب ساعت 7 اینجوریه! قبلا اینجوری نمی شد چندین بار هم مودممو روشن خاموش کردم فایده نداشت نمیدونم مشکل از کجاست! :_(

Mehran-King
24-12-2012, 16:13
ببخشید 2تا سوال داشتم:

1- با سوسک یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میشه توی blizzard بازی کرد؟
2- recustomization چیه؟

نگرفتی :دی میگم قطع شدنش از ای اس پی خودمه ولی کم شدن سرعت دانلودم از کجاست :/
:n02:چته؟ فقط من نیستما :دی بی ارتباط با موضوع تاپیک :/:n26:

Dream Varamin
24-12-2012, 17:37
سلام اعضای گیلد شما بیشتر ایرانی هستن بلیزاردم اینو می دونه پلایراشم اینو می دونن.
من شنیدم یه سری همه ی اکانتای توی این گیلد به خاتر ایرانی بودنشون بن شدن منم تو کازاک هرد یه 85 دارم ولی نمی خام به ساده گی بن بدون ان بن شه.

همه ی اعضا گیلد ما ایرانی ان. هیچکس ام تا حالا از ریدرامون بن نشده .از بقیه گیلدای ایرانی اونایی بن شدن که ناواردن. بیلیزارد با ملیت ایرانی مشکلی نداره فقط نباید با آی پی ایران سعی کنی آنلاین بشی. شایعه ام پشت سر ما زیاد درست میکنن

این آی پی تیم اسپیکمونه: 37.72.171.10

سوالی داشتین از خودمون بپرسین بهتره.

luches
24-12-2012, 18:12
دوستان من دیشب تو مولت برای اولین بار یک تستی کردم با deathknight 55 شروع کردم. با وایمکس ایرانسل یک تستی کردم پینگ زیر 250 نیومد. خونه یک adsl حجمی از پیشگامان داره با اون یک تست کردم پنگم شد 140 . هر کار کردم با wtfast یا smoothping پایینتر نیومد. 140 برای pvp خوبه بچه ها یا تو رید جواب میده ؟ من تازهکارم نسبتا ممنون میشم راهنمایی کنید.

Dream Varamin
24-12-2012, 18:41
دو نا سوال داشتم

من چون 20 تا پست ندارم فعلا نتونستن جوابتو بده تو پیغام شخصی.
ما از وی پی ان با آی پی ثابت و سرعت مناسب برای اعضای گیلد استفاده می کنیم .

omegax
25-12-2012, 10:15

بیشتر کسایی رو ban میکنه که یه جورایی بلیزارد و دور میزنن..... من خودم بعد چند بار raf شارژ کردن کلا بلیزارد کشورمو کرد ایران....ولی ban نکرد...از وقتی هم که ip iran رو ban کردن من همیشه با ip هلند on شدم..مشکلی هم پیش نیومده

Iloveu-ALL
25-12-2012, 10:23
بیشتر کسایی رو ban میکنه که یه جورایی بلیزارد و دور میزنن..... من خودم بعد چند بار raf شارژ کردن کلا بلیزارد کشورمو کرد ایران....ولی ban نکرد...از وقتی هم که ip iran رو ban کردن من همیشه با ip هلند on شدم..مشکلی هم پیش نیومده

deltax
25-12-2012, 19:17
از حبس ازاد شدم :n02:
از وقتی این ممد از بلیزارد رفته شانس ما هم ته کشید....نه mounti نه چیزی :دی

loomina
26-12-2012, 19:30

هیچ کس نیست بهش پز بدی برای همینه :31:

ویرایش:

اینو تو یه سایت دیدم که داشت سرور wow میساخت, خیلی برام خنده دار بود گفتم بزارم شما هم فیض ببرید ((((:

لازم به ذکر است که بسیاری از امکانات این سرور حتی در بلیزارد هم وجود ندارد .

Doctor Splinter
26-12-2012, 21:21
وقتی می خوام دوتا جم رو در چستم سوکت کنم با این پیغام مواجه میشم،و نمی تونم این کار رو انجام بدم! چاره چیه؟؟؟
you can only equip 2 item in the Jeweler's Facet category

Iloveu-ALL
26-12-2012, 21:26
وقتی می خوام دوتا جم رو در چستم سوکت کنم با این پیغام مواجه میشم،و نمی تونم این کار رو انجام بدم! چاره چیه؟؟؟
you can only equip 2 item in the Jeweler's Facet category

ببخشید یه کم بیشتر توضیح میدید!
شاید جم های میزاری socket gem نیستن و جم خام هستند
اگه امکانش هست اسم سوکت رو بدین

luches
26-12-2012, 22:10
بابا این امریکاییهای wow باز ادمهای با معرفتین. تازه ورد رو تو مولتن شروع کردم با Tauren . به لول 10 نرسیده بودم خوردم به پست یک لول 35 یارو همون اول 40 تا گولد داد به من و برداشت محل تمام کوستهای خوب رو نقشه نشون داد و class trainer ها و ride trainer رو نشون و راه افتاد دنبالم . برمیداشت لول 30 رو تا اخر جونش میزد و ضربه اخر میداد من بزنم. 3 ساعت تو مپ با من میچرخید. طرف یا زیاد بیکار بود یا خیلی با حال بود . یکشبه 35 شدم XD . بچه کانزاس بود فکر کنم معادل همون میدون شوش خودمنه :n09:

Doctor Splinter
26-12-2012, 22:21
ببخشید یه کم بیشتر توضیح میدید!
شاید جم های میزاری socket gem نیستن و جم خام هستند
اگه امکانش هست اسم سوکت رو بدین
بفرمایید این عکش امیدوارم مفهوم رو برسونه!

Iloveu-ALL
26-12-2012, 22:35
بفرمایید این عکش امیدوارم مفهوم رو برسونه!

خوب شما باید جم هایی رو که فقط jewel ها میتونن بپوشن رو درست کرده باشی؛ درسته؟
خوب اون ها محدودیت دارن و فقط jewel ها میتونن 2 یا 3تا از اون هارو بندازن رو لباسشون.
مثلا چون فقط میتونن 2تا agility 30 بندازن میندازن (.):دی2تا agility 30 رو میندازن بقیه رو هم 20 agility میندازن!

Iloveu-ALL
26-12-2012, 22:43

منم از وقتی که ممد رفته از wow افسردگی گرفتم ... آخه کسی نیست بیاد p30world روح ما رو شاد کنه :دی (امضا: من، دانیال و ... :دی)

ویرایش: گفتم اسم ِ چندتا رو که نوشتم اسم بقیه رو هم بنویسم که [ریا نشه!] مبادا کسی ناراحت نشه :n09:
من = علی :دی
deltax = اسمت علی بود؟ :دی
و بابک (نوم / هيرسا)
و حسین :دی

loomina
27-12-2012, 10:06
حسین که اصلا افسردگی گرفته بعد از رفتن گرازش ((((:

deltax
27-12-2012, 12:58
دانیال والا اصلا چیزی نبردیم که بخوایم پز بدیم.....هیرسا بیچاره هم ban شده
3 تا الیانسا رو بردم یه realm دیگه...الان تو کازاک 9x90 دارم 1 دروید 87 با مونک 50...فعلا حوصله و gear برا raid ندارم...اینا همه 11x90 شن بعد dungeon جدید بیاد epic dp کنه اون موقه میرم سراغ raid ;)
علی جان اره منم علی ام (I.love all)

hossein2801
28-12-2012, 02:47
حسین که اصلا افسردگی گرفته بعد از رفتن گرازش ((((:

:n28:

دانیال والا اصلا چیزی نبردیم که بخوایم پز بدیم.....هیرسا بیچاره هم ban شده
3 تا الیانسا رو بردم یه realm دیگه...الان تو کازاک 9x90 دارم 1 دروید 87 با مونک 50...فعلا حوصله و gear برا raid ندارم...اینا همه 11x90 شن بعد dungeon جدید بیاد epic dp کنه اون موقه میرم سراغ raid :wink:
علی جان اره منم علی ام (I.love all)

bad news
دانجن جدیدی تو پچ بعدی در کار نیست

Doctor Splinter
28-12-2012, 18:33
آقایون[Orb of Mystery] از کجا میشه پیدا کرد؟؟؟
میخوام مانت بسازم نیاز دارم بهش!

Iloveu-ALL
28-12-2012, 19:07
آقایون[Orb of Mystery] از کجا میشه پیدا کرد؟؟؟
میخوام مانت بسازم نیاز دارم بهش!

پیش این npc میتونید بخرید!

Doctor Splinter
28-12-2012, 20:00
پیش این npc میتونید بخرید!

دوست عزیز متشکرم ،برای اولین باره که میخوام با JC مانت بسازم،آیا می تونم این مانت رو بفروشم و آیا اصلا کسی خریدارش هست؟؟؟؟

Iloveu-ALL
28-12-2012, 20:25
دوست عزیز متشکرم ،برای اولین باره که میخوام با JC مانت بسازم،آیا می تونم این مانت رو بفروشم و آیا اصلا کسی خریدارش هست؟؟؟؟

برید توی شغل JC ، بیایین روی اون آیتم یا همون مانت موردنظرتون ببنید روش نوشته برای استفاده ازش JC نیازه؟ *
اگه میشه اسم مانت رو بگین!
راجب به فروش رفتن مانت، بستگی به مانت داره. باید خودتون وقتی ساختید امتحان کنید (!) بعد خبرشو به ما هم بگید :n01:

* مانت های مثله Turbo-Charged Flying Machine که وقتی روشون میایید نوشته (Requires Engineering 375) این ها یا غیرقابل فروشند یا فقط اون هایی که Engineering 375 دارند میتونن از این استفاده کنند
نوع دیگرش هم که دیگه مشخصه! مثله (mechano chopper (mechano hog که با Engineering 450 میسازید و میتونید اون رو بفروشید!

deltax
28-12-2012, 20:49
اینطور که فهمیدم بلیزاردی......
اره میشه فروخت ..اسم مانتاش هم pantere
تو کازاک بین 20 تا 22 k قیمتشه..امار بگیر ببین میصرفه بسازی؟

Doctor Splinter
28-12-2012, 20:50
برید توی شغل JC ، بیایین روی اون آیتم یا همون مانت موردنظرتون ببنید روش نوشته برای استفاده ازش JC نیازه؟ *
اگه میشه اسم مانت رو بگین!
راجب به فروش رفتن مانت، بستگی به مانت داره. باید خودتون وقتی ساختید امتحان کنید (!) بعد خبرشو به ما هم بگید :n01:

* مانت های مثله Turbo-Charged Flying Machine که وقتی روشون میایید نوشته (Requires Engineering 375) این ها یا غیرقابل فروشند یا فقط اون هایی که Engineering 375 دارند میتونن از این استفاده کنند
نوع دیگرش هم که دیگه مشخصه! مثله (mechano chopper (mechano hog که با Engineering 450 میسازید و میتونید اون رو بفروشید!
اینم عکس مانت منظوره به همراه آیتم های مورد نیازش!
اگه بعده ساخت ،قابله فروشه بگید!
در ضمن اگه بخوایید موادش رو بهم برسونید تا رایگان براتون بسازم!

Iloveu-ALL
28-12-2012, 21:13
اینم عکس مانت منظوره به همراه آیتم های مورد نیازش!
اگه بعده ساخت ،قابله فروشه بگید!
در ضمن اگه بخوایید موادش رو بهم برسونید تا رایگان براتون بسازم!

باتشکر از علی جان و با توجه به این عکس این مانت یعنی Jade Panther قابل فروشه!
دوست عزیز من نه Blizzard بازی می کنم نه Wow :دی (قبلا wow تو سرور free بازی می کردم!)

niksal
28-12-2012, 22:21
سلام دوستان عزيز
من پچم 3.3.5 هست
رفتم 5 گيگ پچ 4.0.0 دانلود كردم
يخو.ايم نصب كنم
ارور ميده كه درايوم جا نداره در حالي 40 گيگ جا داره چيكا كنم
كمك كنيد لطفا

amirkelan
29-12-2012, 13:15
سلام من یه چند وقتیه به دلیل این ارور دیگه از 4.0.6 رو بازی نمیکنمو 3.3.5 بازی میکنم. یه 2-3 ماه پیش این ارور اومد که تا حالا نتونستم درستش کنم و مجبورم یا دانلود کنم یا از جایی بخرم .آیا کسی هست که بتونه کمکم کنه تا درستش کنم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirkelan
29-12-2012, 15:04
کسی نیست کمک کنه:n28::n17:

deltax
29-12-2012, 17:25
کسی امروز تو بلیزارد تونسته بره تو بازی؟ یا فقط من نمیتونم:n13:

hossein2801
29-12-2012, 17:46
کسی امروز تو بلیزارد تونسته بره تو بازی؟ یا فقط من نمیتونم:n13:

همه مشکل دارن

Mehran-King
29-12-2012, 18:35
سلام دوستان یک سوال این مشکل لگ از کجاست؟ مخابرات اینجا که میگه دست ما نیست پس دست کیه ؟ :n27:

Iloveu-ALL
29-12-2012, 20:02
سلام من یه چند وقتیه به دلیل این ارور دیگه از 4.0.6 رو بازی نمیکنمو 3.3.5 بازی میکنم. یه 2-3 ماه پیش این ارور اومد که تا حالا نتونستم درستش کنم و مجبورم یا دانلود کنم یا از جایی بخرم .آیا کسی هست که بتونه کمکم کنه تا درستش کنم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازي رو اگه دارين يه بار ديگه نصب كنيد، اگه درست نشد از repair استفاده كنيد! (اگه بازي رو براي نصب نداريد از همون repair استفاده كنيد!)

پ.ن: به به eternal-wow ، بازار donor هم كه تشريف داريد:n09:

deltax
29-12-2012, 21:22
همه جای دنیا دیوونه هست :n02:

Doctor Splinter
29-12-2012, 21:24
رضا بابایی قیمت گیم کارت رو خیلی گرون کرده!
کسی جای دیگه سراغ داره واسه خریدن گیم کارت؟؟؟

amirkelan
29-12-2012, 22:07
بازیو ندارم.خوده repair میگه دوباره نصب کن. کسی تو کرج این پچ و داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n13:

Iloveu-ALL
30-12-2012, 12:30
10 فرستنده برتر p30world و فارسی زبان ِ World Of Warcraft

1- محمد زنده
Crawling In MySkin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2- دانیال (دانیکس)
loomina ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3- حجت
HoJJaT_007 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4- حسین
hossein2801 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
5- پارسا
Muradin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
6- رضا
ho0rezam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
7- امیر
Arrowtic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
8- علی
deltax ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
9- حسن
JIGSA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
10- علی
Iloveu-ALL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با نهایت تأسف و شرمندگی نسبت به عمو حسن باید بگم که مرد اخلاق این دوره ما کسی نیست جز
hirsababak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مبنع:
با تشکر از محمد که در کامل کردن این لیست به من کمک کردن!

hirsababak
30-12-2012, 20:16

1- محمد زنده
Crawling In MySkin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2- دانیال (دانیکس)
loomina ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3- حجت
HoJJaT_007 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4- حسین
hossein2801 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
5- پارسا
Muradin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
6- رضا
ho0rezam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
7- امیر
Arrowtic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
8- علی
deltax ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
9- حسن
10- علی
Iloveu-ALL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با نهایت تأسف و شرمندگی نسبت به عمو حسن باید بگم که مرد اخلاق این دوره ما کسی نیست جز
hirsababak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مبنع:

همه یوزرهای ممد رو با هم جمع کردی که نفر اول شده؟ :n02::n02::n02:

ممنون از جایزه مرد اخلاق
مطمئنا اگه اقای پدر اینجا بود افتخار می کرد به همچین پسری

Mehran-King
30-12-2012, 21:18
همه یوزرهای ممد رو با هم جمع کردی که نفر اول شده؟ :n02::n02::n02:

ممنون از جایزه مرد اخلاق
مطمئنا اگه اقای پدر اینجا بود افتخار می کرد به همچین پسری

سلام این تیکرو خوب اومدی مردم از خنده :دی LoL ...

از ممد خبری نیست؟ جواب مارم ندادین که کسی lag نداره یعنی؟ الان همه بدون لگ بازی می کنین؟ بابا ایول مخابرات ما که ... به !@#$ رفت! هی DC DC DC بعدش بیا زنگ بزن میگه فردا فردا ... فرداش میشه پس فردا و ... (این پدیده ادامه دارد) ...:n29:

deltax
30-12-2012, 21:41
هیرسا امروز بگو کی on شده بود :دی
رسولک .....تمشک طلایی هم بدیم رسول...گناه داره:n10:

hirsababak
30-12-2012, 21:45
سلام این تیکرو خوب اومدی مردم از خنده :دی LoL ...

از ممد خبری نیست؟ جواب مارم ندادین که کسی lag نداره یعنی؟ الان همه بدون لگ بازی می کنین؟ بابا ایول مخابرات ما که ... به !@#$ رفت! هی DC DC DC بعدش بیا زنگ بزن میگه فردا فردا ... فرداش میشه پس فردا و ... (این پدیده ادامه دارد) ...:n29:
جایی که من هستم لگ معنی نداره(پز رسولی)

هیرسا امروز بگو کی on شده بود :دی
رسولک .....تمشک طلایی هم بدیم رسول...گناه داره:n10:

به رسول باید اسکار فخر فروشی بدیم
اولین ایتمی که تو کاتا گرفت مثل ترکیدن بمب همه جا پیچید :n02:

luches
30-12-2012, 22:46
دوستان لطف کنید چت و مت و گپ زدن رو اینجا نکنید. من اومدم یک مطلب اموزشی بخونم اینجا همش جک و متلک و بگو بخنده چند صفحه اخر. ناسلامتی تاپیک اموزشی هست. خواهشا بزارید اموزشی بمونه و افرادی مثل من که دنبال چیزی میگردن بتونن استفاده کنن./

hirsababak
30-12-2012, 22:55
دوستان لطف کنید چت و مت و گپ زدن رو اینجا نکنید. من اومدم یک مطلب اموزشی بخونم اینجا همش جک و متلک و بگو بخنده چند صفحه اخر. ناسلامتی تاپیک اموزشی هست. خواهشا بزارید اموزشی بمونه و افرادی مثل من که دنبال چیزی میگردن بتونن استفاده کنن./

دوست عزیز
شما برای فعالیت در این فروم وجه اشتراکی پرداخت نمی کنی که همه موظف باشند همیشه صفحه رو رفرش کنند منتظر باشند مشکل کسی رو حل کنند و حتما مطالب اموزشی بزارن
+
با توجه به نداشتن چت روم سایت و بخش گفتگوی ازاد نمیشه همچین خواهشی کرد
روبات که نیستیم بیایم اینجا و هیچ چی نگیم
همین 2 کلمه رو هم صحبت نکنیم تایپیک خاک میگیره
+
تو 6 ماه اخیر 10 تا پست هم اینجا نداشتم

deltax
30-12-2012, 23:38

3300 صفحه حالا تو بقیه رو کار نداری اومدی به چند صفحه اخر گیر دادی...!!
بروو اون صفحه ها اول و بخون شاید جواب سوالت اونجا باشه

loomina
31-12-2012, 02:48

1- محمد زنده
2- دانیال (دانیکس)
3- حجت
4- حسین
5- پارسا
6- رضا
7- امیر
8- علی
9- حسن
10- علی

مبنع:

صبر کن ببینم, Immortal power و LuminaL رو هم جمع کن, نفر اول خودمم P:< !
:31:
من اعتراض دارم و خواستار شمارش دوباره پست ها هستم خخخخ

دوست عزیز شما فرق سایت و فروم رو میدونی که درسته؟ تو فروم طرف میاد سوالش رو میپرسه, بقیه جواب میدن, اون سایته که میرن پست هارو میخونن ببینن ایا هست یا نه!!!
اگر قرار به این بود که اینجا رو خودن صفحات کسی جواب سوال بگیره, یه سایت میساختن براش, یا نه میومدن کل فرو مرو میکردن 10-15 صفحه, بعد هم قفلش میکردن که دیگه کسی پست نده!

Crawling In MySkin
31-12-2012, 09:37
دوست عزیز با توجه به اینکه دوستان دیگه مستفیضت کردن دیگه من چیزی نمیگم:دی
اما این رو در نظر داشته باش که اینجا فرومه
فروم هم جایی برای بحث و گفت و گو
اصلا فروم یعنی تالار گفتمان یا محل اجتماع مردم تو یونان باستان ملت با هم صحبت میکردن این اولا
دوما اسم این تاپیک هم آموزش و ارائه ی این بازیه
و ارائه اش هم در بین همین بحثا شکل میگیره

صبر کن ببینم, Immortal power و LuminaL رو هم جمع کن, نفر اول خودمم P:< !
من اعتراض دارم و خواستار شمارش دوباره پست ها هستم خخخخ

برو عمو luminal رو که من باش پست دادم و بنش کردم:خخخخخ
تازه تازه من یه مدت بود چند ماه نبودم تو این تاپیک تو برا خودت تاختی:دی

مانت جدید
یکی پس از دیگری زشت و زشت تر
جمعش کن بینیم بابا بلیزارد

IIIXSubZeroXIII
31-12-2012, 10:54

1- محمد زنده
2- دانیال (دانیکس)
3- حجت
4- حسین
5- پارسا
6- رضا
7- امیر
8- علی
9- حسن
10- علی

مبنع:

درووووووووود :n12:
بله بله وقتی آدم 10 ماه نباشه بایدم تو لیست نباشه :n13:
کلا از دل برود هر آنکه هی on نشود :n02:

hossein2801
31-12-2012, 17:09
دوست عزیز با توجه به اینکه دوستان دیگه مستفیضت کردن دیگه من چیزی نمیگم:دی
اما این رو در نظر داشته باش که اینجا فرومه
فروم هم جایی برای بحث و گفت و گو
اصلا فروم یعنی تالار گفتمان یا محل اجتماع مردم تو یونان باستان ملت با هم صحبت میکردن این اولا
دوما اسم این تاپیک هم آموزش و ارائه ی این بازیه
و ارائه اش هم در بین همین بحثا شکل میگیره

برو عمو luminal رو که من باش پست دادم و بنش کردم:خخخخخ
تازه تازه من یه مدت بود چند ماه نبودم تو این تاپیک تو برا خودت تاختی:دی

مانت جدید
یکی پس از دیگری زشت و زشت تر
جمعش کن بینیم بابا بلیزارد

سر گراز پیدا شد
این مانت نیست از امثال خودته پته

Crawling In MySkin
31-12-2012, 20:46
سر گراز پیدا شد
این مانت نیست از امثال خودته پته
کرکس قشنگم وقتی این پته یقینا مانتشم یا هست یا بعدا میاد دیگه

loomina
31-12-2012, 21:08
کرکس قشنگم وقتی این پته یقینا مانتشم یا هست یا بعدا میاد دیگه

خیار درختی عزیز, مطمئنا مانتش به بیریختی خودش نمیشه خخخخ :31:

loomina
31-12-2012, 23:56
اخرین پست 2012 رو هم میدم میرم خخخخ

سال 2013 تون مبارک باشه!

Iloveu-ALL
01-01-2013, 00:21
اه لعنتی چرا من یادم نبود / وایسا ببینم آهان اولین پست 2013 :خخخخخ

Aria1997
01-01-2013, 00:59
به ساعت خودتون میگین 2013؟؟؟
عجب!!!! به ساعت GMT بگین نه ساعت خودتون!!!

loomina
01-01-2013, 01:33
به ساعت خودتون میگین 2013؟؟؟
عجب!!!! به ساعت GMT بگین نه ساعت خودتون!!!

عزیز دلم برای هر کشور ساعت 12 کریسمس میشه, همونطور که برای هر کشوری که اول بهار رو جشن میگیرن به ساعت رسمی کشورشون جشن میگیرن :)

اه لعنتی چرا من یادم نبود / وایسا ببینم آهان اولین پست 2013 :خخخخخ

نههههههههههههه :)) یادم رفت اولین پست رو :31:

_Nader_
01-01-2013, 16:44
سلام دوستان چندتا سوال در مورد warriorarms(pvp)داشتم تو پچ 3.3.5
hit بزنم برای جم زرد یا critical strike ?کلا hit مهمتره یا crit ?هرکدوم حدود چند درصد باشه خوبه؟
جم قرمز str بزنم یه armor penetration ?اینا باید حدود چند درصد باشه؟
کلا همه جم ها رو armor penetration بزنم چطوره ؟
کلا crit مهم تره یا hit ?
:n16:

Rezatommy
01-01-2013, 17:56
سلام بچه ها چند تا سرور فری 4.0.6 معرفی می کنید که بازیکنشم زیاد باشه هم پینگ خوبی داشته باشه هم سرور خوی باشه ممنون

Iloveu-ALL
01-01-2013, 18:43
سلام بچه ها چند تا سرور فری 4.0.6 معرفی می کنید که بازیکنشم زیاد باشه هم پینگ خوبی داشته باشه هم سرور خوی باشه ممنون

Moltenwow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهترینه ولی باید صف بمونی!
Monsterwow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دومین سروره و باگ زیادی داره!
pardiswow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باگ زیاد داره ولی پینگش خوبه ، سرور ایرانیه
wow Freakz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تست نشده!

deltax
02-01-2013, 09:22
hit بزنم برای جم زرد یا critical strike ?کلا hit مهمتره یا crit ?هرکدوم حدود چند درصد باشه خوبه؟

تا اونجا که یادم میاد armor pen میزدن تو lvl 80

forceful
02-01-2013, 18:42
سلام
من پچ 4.3.4 رو دارم می خام بدون اینترنت wow.exe رو باز کنم ولی باز نمیشه.
ارور میده که دسترسی به اینترنت نیست میخام فقط وارد login شم نوارد بازیش وقتی نت وصل می کنم
wow 4.3.4.exe رو ران می کنم launcher رو باز میکنه و میخاد که اپدیت کنه پچ اخری بلیز 5.1 در حال حاضر هست.
چیکار کنم که هم wow.exe باز شه و update هم نکنه چیزیرو واس از تو پوشش پاک یا عوض کنم؟

Iloveu-ALL
02-01-2013, 22:05
سلام
من پچ 4.3.4 رو دارم می خام بدون اینترنت wow.exe رو باز کنم ولی باز نمیشه.
ارور میده که دسترسی به اینترنت نیست میخام فقط وارد login شم نوارد بازیش وقتی نت وصل می کنم
wow 4.3.4.exe رو ران می کنم launcher رو باز میکنه و میخاد که اپدیت کنه پچ اخری بلیز 5.1 در حال حاضر هست.
چیکار کنم که هم wow.exe باز شه و update هم نکنه چیزیرو واس از تو پوشش پاک یا عوض کنم؟

شما باید اولین بار (یا یه بار قبلا) فایل launcher رو باز کرده باشید (و آپدیت کرده باشید!) اگه آره پس بازیتون خراب شده باید یه بار دیگه نصب کنید!!
یا downgrade به 4.3.4!!

lichkinger
03-01-2013, 10:52
Moltenwow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهترینه ولی باید صف بمونی!
Monsterwow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دومین سروره و باگ زیادی داره!
pardiswow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باگ زیاد داره ولی پینگش خوبه ، سرور ایرانیه
wow Freakz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تست نشده!

اولا بگم molten اشغالترین سروره
چون همه چیش رو donate هستش
بعدشم سرورای ایرانی همش باگن
ضمنا freakz رو من دارم توش بازی میکنم
تو این هفته میشه ۴.۳.۴
یعنی باید ۲۵ گیگو دی ال کنی...
به نظر من freakz فعلا تو سرورای مجانی بهترینه
ضمنا خیلیم خوب تست شده
شب ها هم شلوغ میشه
بازیکن ایرانیم داره

IIIXSubZeroXIII
03-01-2013, 15:59
hit رو برسون به 5% ، همه جم ها رو arp بزن.

miladdarren
03-01-2013, 23:13
سلام.من شغل tailoring رو یاد گرفتم ولی نمی دونم باید چی کار کنم.چه کاری باید انجام بدم؟می شه راهنمایی کنید.در ضمن یه سوال دیگه چی جوری باید شغلی رو که انتخاب می کنی کنسل کرد؟خیلی ممنون

Iloveu-ALL
03-01-2013, 23:31
سلام.من شغل tailoring رو یاد گرفتم ولی نمی دونم باید چی کار کنم.چه کاری باید انجام بدم؟می شه راهنمایی کنید.در ضمن یه سوال دیگه چی جوری باید شغلی رو که انتخاب می کنی کنسل کرد؟خیلی ممنون

دکمه C رو بزن برو توی تب skill بعد روبه رو ی هرشغلی یه علامت ضربدر زد که با زدن اون میشه شغلت رو به اصطلاح delete کرد!
البته فقط شغل های اصلی حذف میشن ولی secondary skill (شغل هایfirst aid و cooking و fishing و archaeology) قابل حذف شدن نیستند!
شغل tailoring برای درست کردن bag و همینطور لباس های cloth! ولی از شغل های دیگه کم در آمد تره!

33505775
04-01-2013, 23:27
سلام من تازه بازی را شروع کردم حوصله سرچ هم ندارم
من یک هیرو لول 13 mage دارم که نژادش پانداریاست و هورد هم هست (تو سرور بلیزارد بازی می کنم)
یک سوال چه جوری می تونم براش شغل انتخاب کنم از یکی شنیدم برای این کار باید بری پایتخت یعمی اوریگیمار من رفتم و دو تا چیز را الکی زدم train اما بعدش نفهمیدم چی شد؟؟؟

Iloveu-ALL
04-01-2013, 23:43
سلام من تازه بازی را شروع کردم حوصله سرچ هم ندارم
من یک هیرو لول 13 mage دارم که نژادش پانداریاست و هورد هم هست (تو سرور بلیزارد بازی می کنم)
یک سوال چه جوری می تونم براش شغل انتخاب کنم از یکی شنیدم برای این کار باید بری پایتخت یعمی اوریگیمار من رفتم و دو تا چیز را الکی زدم train اما بعدش نفهمیدم چی شد؟؟؟

دوست عزیز train به شما لول و جادوهای جدید میده! شما تا لول 80 باید train کنید تا تمام جادوهایتون رو بگرید!
برای گرفتن شغل که رفتید به شهر orgrimmar (یا پایتخت های race های دیگه) باید برید پیش گارد شهر و گزینه ی profession و بعد یه لیست 10 الی 15 تایی از شغل ها میاد که با انتخاب هرکدومشون میتونید اون رو توی نقشه با یه علامت پرچم مانند ببینید و برید پیشش!
بیشتر از 2تا شغل اصلی نمی تونید بگیرد!
فکر کنم برای mage شغل های tailoring و enchanting گزینه ی خوبی باشه!
اگرم بتونید توی بازی یه همراه و helper پیدا کنید (بهش بگید im new, can you help و ...) که عالی میشه! :)

miladdarren
05-01-2013, 01:27
ببخشید اینکه بعضی از سرورا جلوش می نویسه 12* (ضربدر دوازده) یا مثلا 20* معنیش چیه؟

Iloveu-ALL
05-01-2013, 01:28
ببخشید اینکه بعضی از سرورا جلوش می نویسه 12* (ضربدر دوازده) یا مثلا 20* معنیش چیه؟

x12 ینی لول آپش 12 برابر سریع تر از blizzard ِ !
بعضی چیز ها مثله شانس دراپ شدن آیتم و همینطور شانس دراپ شدن گلد و درجه سختی باس ها میتونه با اون x12 فرق کنه
ولی منظور از اون x12 همون سرعت لول آپه!

deltax
05-01-2013, 11:05
دوست عزیز train به شما لول و جادوهای جدید میده! شما تا لول 80 باید train کنید تا تمام جادوهایتون رو بگرید!
برای گرفتن شغل که رفتید به شهر orgrimmar (یا پایتخت های race های دیگه) باید برید پیش گارد شهر و گزینه ی profession و بعد یه لیست 10 الی 15 تایی از شغل ها میاد که با انتخاب هرکدومشون میتونید اون رو توی نقشه با یه علامت پرچم مانند ببینید و برید پیشش!
بیشتر از 2تا شغل اصلی نمی تونید بگیرد!
فکر کنم برای mage شغل های tailoring و enchanting گزینه ی خوبی باشه!
اگرم بتونید توی بازی یه همراه و helper پیدا کنید (بهش بگید im new, can you help و ...) که عالی میشه! :)

علی جان تو سیستم جدید بلیزارد شما تا خود lvl90 لازم نیست train کنید...خودش همه spell ها رو بتون میده:n06:

Iloveu-ALL
05-01-2013, 12:15
علی جان تو سیستم جدید بلیزارد شما تا خود lvl90 لازم نیست train کنید...خودش همه spell ها رو بتون میده:n06:

یعنی فقط trainer برای تغییر دادن تلنت و unlock کردن ِ secondary talent ه؟
بعد برای این کارها هم باید بریم پیش ترینر مربوط به کلاسمون؟

پ.ن:پس با این اوصاف اون دوستمون باید شغل train کرده باشن :n02:

deltax
05-01-2013, 14:56
یعنی فقط trainer برای تغییر دادن تلنت و unlock کردن ِ secondary talent ه؟
بعد برای این کارها هم باید بریم پیش ترینر مربوط به کلاسمون؟

پ.ن:پس با این اوصاف اون دوستمون باید شغل train کرده باشن :n02:

باه دقیقا براتغییر کلی......چون برا عوض کردن یه خط تلنت هم لازم نیست بری...

superviva
05-01-2013, 14:59
سلام من تازه با این انجمن و بازی اشنا شدم و یه سوال داشتم.من یه هیرو با کلاس hunter دارم ولی نمی دونم چه شغل هایی براش مناسبه.می شه راهنمایی کنید؟فرض کنید من الان رفتم پیش یه trainer و یه شغلی رو انتخاب کردم بعدش باید چی کار کنم کجا برم؟ممنون می شم پاسخ بدید.

Iloveu-ALL
05-01-2013, 15:06
سلام من تازه با این انجمن و بازی اشنا شدم و یه سوال داشتم.من یه هیرو با کلاس hunter دارم ولی نمی دونم چه شغل هایی براش مناسبه.می شه راهنمایی کنید؟فرض کنید من الان رفتم پیش یه trainer و یه شغلی رو انتخاب کردم بعدش باید چی کار کنم کجا برم؟ممنون می شم پاسخ بدید.

شغل Engineering + Mining فکر کنم گزینه خوبی برای hunter باشه
و همینطور (تخصص ممد زنده :دی) Leatherworking + Skinning گزینه های خوبی تا اونجایی که من میدونم برای hunter هستند!

راجع به شغل، هر کدوم مراحل خاص خودش رو داره و با بقیه شغل ها فرق می کنی ولی یک بار یه شغلی رو بگیری تقریبا گرفتن شغل های دیگه برات آسون تر میشه! :n01:

superviva
05-01-2013, 15:38
ببخشید می شه یه سرور pve برای پچ 4.0.6a معرفی کنید؟

forceful
05-01-2013, 15:47
سلام طبق تجربه 9-10 ساله ام تو wow و همه ی پچهای قدیمی و جدید (حتی 5.1)
یه توضیح کلی راجع به شغلا می دم.
واسه اون دوتا دوست جدید که راجع به شغلا تو wow پرسیدن.
tailoring واسه priest ,mage, warlock خوبه.
leatherworking واسه hunter , shaman , monk ,druid هست.
blacksmithing واسه deathknight, paladian, warrior.
شغلهای jewelcrafting, enchanting, herbalism ,engineering , inscription انتخابی هست هر کلاسی می تونه بگیره.
mining به دردengineering و blacksmithing و jewelcrafting میخوره.
herbalism به درد alchemy و inscription میخوره.
skining هم واسه leatherworking ضرور هست.
3 شغل بالا که واسه شغلای جلوش ضروری هست رو میتونی نگیری ولی واسه اون شغلای وابسته,واس یا لوازم احتیاجی شون رو از بقیه
بخری یا با یه شخصیت دیگه که این سه شغلو دارن بری جم کنی.
هر کلاس فقط میتونه دوتا از شغلای بالا رو بگیره.
cooking,fishing,archaeology,firstaid, رو همه میتونن بدون محدودیت کنار بقیه ی دوتا شغلشون بگیرن.

Iloveu-ALL
05-01-2013, 15:47
ببخشید می شه یه سرور pve برای پچ 4.0.6a معرفی کنید؟

سرور فقط برای pve سراغ ندارم
اما این هارو امتحان کن

Moltenwow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهترین سروره و قطعا pve اش
Monsterwow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فکر کنم بخاطر باگ های که داره از لحاظ pve زیاد شما رو راضی نگه نمی داره یه موقع pve اش افتضاح بود تازگی رو خبر ندارم ولی به امتحانش می ارزه!

superviva
05-01-2013, 15:52
سرور فقط برای pve سراغ ندارم
اما این هارو امتحان کن
تو این سرور ها می تونی بری boss بزنی؟

Iloveu-ALL
05-01-2013, 16:13
تو این سرور ها می تونی بری boss بزنی؟

بله
عموما اکثر سرور های که instant pvp نباشن (و همچنین باگ نداشته باشن!) میتونید raid برید و boss بزنید!
/
Molten-wow بهترینشونه ولی برای هربار ورود اکثر اوقات باید صف بمونید،
سرور ایرانی pardiswow هم هست که 4.0.6 رو ساپورت می کنه ولی بیشتر جنبه ی pvp داره، البته pve هم میرن منتهی خیلی کم!
wow Freakz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم امتحان کنید!

33505775
05-01-2013, 16:56
دکمه C رو بزن برو توی تب skill بعد روبه رو ی هرشغلی یه علامت ضربدر زد که با زدن اون میشه شغلت رو به اصطلاح delete کرد!
البته فقط شغل های اصلی حذف میشن ولی secondary skill (شغل هایfirst aid و cooking و fishing و archaeology) قابل حذف شدن نیستند!
شغل tailoring برای درست کردن bag و همینطور لباس های cloth! ولی از شغل های دیگه کم در آمد تره!
ببخشید تب skill کجاست من پیداش نکردم
نکنه چون که استارتر هست اکانتم قابلیت شغل نداره
من بازی wow را خریدم اما دوست ندارم تا هیروم به لول 20 نرسیده از سریال استفاده کنم

Iloveu-ALL
05-01-2013, 18:09
ببخشید تب skill کجاست
نکنه چون که استارتر هست اکانتم قابلیت شغل ندارم
من بازی wow را خریدم اما دوست ندارم تا هیروم به لول 20 نرسیده از سریال استفاده کنم

33505775
05-01-2013, 18:13
چرا واسه من نداره؟
نسخه شما چیه آیا 5.1 ؟
و همینطور برای استارتر بودن اکانتم نیست؟

Iloveu-ALL
05-01-2013, 18:24
چرا واسه من نداره؟
نسخه شما چیه آیا 5.1 ؟
و همینطور برای استارتر بودن اکانتم نیست؟

این عکس مربوط به mop هه!

شما این گزینه رو هم ندارید؟ یا فقط تب skills رو؟

33505775
05-01-2013, 19:02
این عکس مربوط به mop هه!

شما این گزینه رو هم ندارید؟ یا فقط تب skills رو؟
فقط تب skills رو

Iloveu-ALL
05-01-2013, 19:28
فقط تب skills رو

میتونید از یکی از بازیکن های داخل بازی سوال بپرسید؟
اگه گفتن داریم بخاطر استارتر شمایه!
اگه گفتن نداریم پس معلوم میشه که جای اسکیل ها رو توی mop عوض کردن!

این دوتا گزینه زیر هم امتحان کنید.

33505775
05-01-2013, 19:37
میتونید از یکی از بازیکن های داخل بازی سوال بپرسید؟
اگه گفتن داریم بخاطر استارتر شمایه!
اگه گفتن نداریم پس معلوم میشه که جای اسکیل ها رو توی mop عوض کردن!

این دوتا گزینه زیر هم امتحان کنید.
من تا به لول 13 رسیدن همه این ها رو زیر و رو کردم ولی توش همچین گزینه نیست
------------------------------------------------

از دوستان بلیزاردی سوال می کنم آیا شما همچین گزینه ای دارید

lichkinger
05-01-2013, 20:18
بله
عموما اکثر سرور های که instant pvp نباشن (و همچنین باگ نداشته باشن!) میتونید raid برید و boss بزنید!
/
Molten-wow بهترینشونه ولی برای هربار ورود اکثر اوقات باید صف بمونید،
سرور ایرانی pardiswow هم هست که 4.0.6 رو ساپورت می کنه ولی بیشتر جنبه ی pvp داره، البته pve هم میرن منتهی خیلی کم!
wow Freakz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم امتحان کنید!
freakz داره به 4.3.4 اپ میشه
3 ساله دارم توش بازی میکنم
بهترینه

forceful
05-01-2013, 20:18
تو MoP skill تو صفحه ی spell booke.
P بزن بورو تو تب proftion.
33505775 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

33505775
05-01-2013, 21:08
تو MoP skill تو صفحه ی spell booke.
P بزن بورو تو تب proftion.
33505775 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
می شه با عکس نشان بدید

superviva
05-01-2013, 22:08
من تو سرور molten یه هیرو با کلاس hunter برداشتم و سرور به صورت پیش فرض یه pet برام گذاشته می خواستم بپرسم امکان تغییر دادنش هست؟

33505775
05-01-2013, 22:11
می شه با عکس نشان بدید
پیداش کردم ممنون

Iloveu-ALL
05-01-2013, 22:58
من تو سرور molten یه هیرو با کلاس hunter برداشتم و سرور به صورت پیش فرض یه pet برام گذاشته می خواستم بپرسم امکان تغییر دادنش هست؟

بله، به وسیله Tame Beast میتونید پت جدید بگیرید!

پیداش کردم ممنون

ممکنه جای skills رو از طریق عکس به من نشون بدید!؟

superviva
05-01-2013, 23:15
ببخشید tame beast چیه؟من یکم نوبم

Iloveu-ALL
05-01-2013, 23:17
ببخشید tame beast چیه؟من یکم نوبم

عکس جادو به صورت بالایه، هروقت لول 10 شدید میتونید برید شهر و پیش trainer کلاستون، این جادو رو train کنید!

miladdarren
06-01-2013, 01:47
بازم یه سوال دیگه.می خواستم بدونم چه فرقی می کنه که چه حیوونی رو به عنوان pet انتخاب کنی؟حیوونا باهم چه فرقی می کنن؟یه سوال دیگه اگه یه موقعه pet بمیره می شه دوباره زندش کرد؟ممنون

superviva
06-01-2013, 01:51
سلام بچه ها کسی روش downgrade کردن wow رو بلده؟از4.0.6a به3.3.5a

luches
06-01-2013, 02:04
دوستان چه هیروهایی قابلیت stealth دارن ؟؟ ایا glyph وجود داره که قابلیت stealth به هر هیرویی بده ؟

Iloveu-ALL
06-01-2013, 09:50
بازم یه سوال دیگه.می خواستم بدونم چه فرقی می کنه که چه حیوونی رو به عنوان pet انتخاب کنی؟حیوونا باهم چه فرقی می کنن؟یه سوال دیگه اگه یه موقعه pet بمیره می شه دوباره زندش کرد؟ممنون

هر پتی یه خصوصیاتی داره! یکی برا pve خوبه یکی برا pvp یا فلان talent!
مثلا بعضی پت ها هستند که فقط اتک میدن، معمولا برای pve خوبه، اون طرف هم پت های عنکبوت مانند هستند که برای مثلا 2ثانیه طرف رو نگه می دارن!
بله، با Revive Pet میتونید پتتون رو زنده کنید!

دوستان چه هیروهایی قابلیت stealth دارن ؟؟ ایا glyph وجود داره که قابلیت stealth به هر هیرویی بده ؟

rogue و druid به طور دائم و mage به مدت 20 ثانیه میتونن غیب شن!
همینطور race نایت الف به شرطی که حرکت نکنه تاهرچقدربخواد میتونه غیب بشه!

luches
06-01-2013, 12:06
ممنون . druid تو حالت مورف کریتیکلش چند در صد میشه. من تو northend داشتم کوست میزدم یکهو یه درید stealth پشتم دراومد یک استان کرد و من رو 6 ضربه کردم. من یک پالادین 75 با ارمور و هلیت خیلی خوبم ولی یک جوری ای از این درید لول 74 کریتیکال خوردم که دهنم وا موندم. کرتیکال یک دروید مورف شده به شیر یا گرگ مگه چنده ؟

33505775
06-01-2013, 12:21
بله، به وسیله Tame Beast میتونید پت جدید بگیرید!

ممکنه جای skills رو از طریق عکس به من نشون بدید!؟

farshad.badiee
06-01-2013, 12:43
سلام بچه ها تاپیک برای اموزش بازی بود اما من چیزی ندیدم .. :دی اموزش کامل بازی از مبتذی تا حرفه ای و هر اموزش دیگه که تو گیم هست و من از زبون خود بچه های بازی گرفتم خیلی عالی بود شاید به کار شما هم بیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که انگار سایت یه گیلد تو wowzone هستش

amirkelan
06-01-2013, 12:56
سلام یه سوال فوری.من میخوام تو مولتن بازی کنم.کدوم پچو بگیرم 4.3.4 یا 4.3.3.آیا کسی تو کرج داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برا فروش.

Iloveu-ALL
06-01-2013, 13:04
سلام یه سوال فوری.من میخوام تو مولتن بازی کنم.کدوم پچو بگیرم 4.3.4 یا 4.3.3.آیا کسی تو کرج داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برا فروش.

4.3.4 بگیرید بهتره!
سرور های مولتن برای کاتا، پچ های 4.0.3 تا 4.3.4 رو ساپورت می کنن!

amirkelan
06-01-2013, 13:07
از کجا تهیه کنم؟؟؟؟؟؟؟سایت فروش خوب سراغ دارید؟؟؟

Iloveu-ALL
06-01-2013, 13:14

دوست عزیز اگه دوست دارید میتونید شغل enchanting رو بگیرید، tailoring و enchanting تنها شغل هایی هستند که میشه بصورت تکی گرفتشون و نیازی به شغل کمکی نداره!
کار enchanting همونطور که از اسمش پیداست enchant کردن آیتم و هیمنطور درست کردن scroll ـه! برای شروع شغل تقریبا سختیه!

33505775
06-01-2013, 15:06
ببخشید چرا وقتی من وارد اورگیمار می شم به جای لول بازیکنم علامت zzzzzzzzzz می یاد .

amirkelan
06-01-2013, 15:37
از کجا تهیه کنم؟؟؟؟؟؟؟سایت فروش خوب سراغ دارید؟؟؟فروش wow

Iloveu-ALL
06-01-2013, 16:08
ببخشید چرا وقتی من وارد اورگیمار می شم به جای لول بازیکنم علامت zzzzzzzzzz می یاد .

وقتی شما داخل شهری یا inn باشید، به اصطلاح کارکترتون استراحت می کنه و لول شمارو بصورت zzz نشون میده،
وقتی که از شهر خارج بشید میتونید لولتون رو ببینید!

33505775
06-01-2013, 20:02
بهترین راهش اینه که دانلودش کنی

miladdarren
06-01-2013, 20:14
از سایت p30gamers.com بخر البته نسخه پچش 4.0.6a من خودم از اونجا گرفتم

33505775
07-01-2013, 15:19
یک سوال داشتم برای مهاجرت بین قاره ها باید چی کار کرد

Iloveu-ALL
07-01-2013, 15:47
یک سوال داشتم برای مهاجرت بین قاره ها باید چی کار کرد

از طریق کشتی!

رنگ قرمز برای هورد هایه
رنگ آبی برای آلیانس هایه
و رنگ زرد برای دوطرفه!

33505775
07-01-2013, 16:29
از طریق کشتی!

رنگ قرمز برای هورد هایه
رنگ آبی برای آلیانس هایه
و رنگ زرد برای دوطرفه!
اینو می دونستم چه جوری می شه سوارش شد

iloveuallnew
07-01-2013, 16:46
اینو می دونستم چه جوری می شه سوارش شد

میری ایستگاه ی کشتی،بعد منتظر میمونی تا کشتی بیاد و بعد میری داخلش و بعد چن دقیقه حرکت میکنه!

برای هرد باید برید به origammar و تو valley of wisdom انواع پروتالها کشتی و تلپورت برای رفتن به قارهای دیگر هست . باری غیر هرد رو نیمدونم چون خودم تازه کارم ^^
=============================
دوستان چه راهی برای به دست اوردن طلای زیاد هست ؟ من تو مولتن بازی میکنم تو auction house ایتمها ابی زنگ از 2000 گولد به بالا هستند همگی و ایتمای بنفش که دیگه جکه. رسیدم به 85 ولی از بی پولی نمیشه گیر خوب جمع کرد. چی کار کنم طلای زیاد در بیارم؟ کسی هست برای ریلم nelthorian طلا بفروشه. من میخرم ازش.

بهترین راهش گرفتن یه شغله!
یکی دیگه از راه ها همون auction house و همینطور فروختن آیتم هایی که بدرد نمی خوره ست!
یه کلک هم میشه تو بعضی سرور ها زد، ولی ریسک و همینطور مقداری سرمایه می خواد،
مثلا میری تو AH میبینی فقط 4تا جمع red هست دونه ای 500 گلد همه ی اون ها رو میخری بعد هرکدومش رو دونه ای 750 گلد میفروشی!
4راه ی پول درآوردنم رفتم quest مخصوصا quest های daily یه!

luches
07-01-2013, 16:52
برای هرد باید برید به origammar و تو valley of wisdom انواع پروتالها کشتی و تلپورت برای رفتن به قارهای دیگر هست . باری غیر هرد رو نیمدونم چون خودم تازه کارم ^^
=============================
دوستان چه راهی برای به دست اوردن طلای زیاد هست ؟ من تو مولتن بازی میکنم تو auction house ایتمها ابی رنگ از 2000 گولد به بالا هستند همگی و ایتمای بنفش که دیگه جکه. رسیدم به 85 ولی از بی پولی نمیشه گیر خوب جمع کرد. چی کار کنم طلای زیاد در بیارم؟ کسی هست برای ریلم nelthorian طلا بفروشه. من میخرم ازش.

luches
07-01-2013, 22:02
من عجب اشتباهی کردم. اقا راهی نیست بشه شغلها رو undo کرد و از اول برداشت . من الان یک کلیپ دیدم طرف اموزش میداد چطوری با mining و jewlcrafting پول پارو کرد . من حواسم نبود اول بازی برداشتم ماهیگیری و اشپزی روا انتخاب کردم و تست کردم. راهی نیست اینا رو undo کردم.

miladdarren
07-01-2013, 22:26
من عجب اشتباهی کردم. اقا راهی نیست بشه شغلها رو undo کرد و از اول برداشت . من الان یک کلیپ دیدم طرف اموزش میداد چطوری با mining و jewlcrafting پول پارو کرد . من حواسم نبود اول بازی برداشتم ماهیگیری و اشپزی روا انتخاب کردم و تست کردم. راهی نیست اینا رو undo کردم.
کجا دیدی؟ بگو ما هم بریم ببینیم.یا حداقل آپلودش کن بریم دان کنیم.

iloveuallnew
07-01-2013, 22:29

شغل های آشپزی، ماهیگیری، first aid و archaeology جز دوشغل اصلی به حساب نمی آد و میشه این 4تا رو درکنار 2شغل اصلی گرفت!
این 4تا شغل قابل undo شدن نیستن!

luches
07-01-2013, 22:56
به چشم میزارم . 11 مگ بیشتر نیست ولی با اینترنت زغالی که همش تایم اوت میده معلوم نیست اصلا بشه اپش کرد . یک سایت برا اپلود برای ایرانیا بگو اونجا بزارم. من فقط ار هاست خارجی دان کردم که برای ایران فیل هست.
==================
ادرسشو پیدا کردم :

miladdarren
08-01-2013, 10:47
به چشم میزارم . 11 مگ بیشتر نیست ولی با اینترنت زغالی که همش تایم اوت میده معلوم نیست اصلا بشه اپش کرد . یک سایت برا اپلود برای ایرانیا بگو اونجا بزارم. من فقط ار هاست خارجی دان کردم که برای ایران فیل هست.
==================
ادرسشو پیدا کردم :
فکر کنم سایت picofile.com خوب باشه.دمت گرم.

luches
08-01-2013, 11:24
عزیز ویدئو خود یوتیوب رو دانلود مستقیم کنی بهتره. من اصلا نمیتونم اپلود کنم. تایم اوت نتم خیلی زیاده و اپلود دائما قطع میشه.

superviva
08-01-2013, 12:09
بچه ها یه سوال من داشتم با یه نفر می جنگیدم بعد کشته شدم بعد که دوباره خودمو زنده کردم پتم نبود هر چه قدر هم سوت زدم نیومد از revive pet هم استفاده کردم ولی می گه u dont have a pet چی کار کنم؟

basiic
08-01-2013, 16:04
سلام خدمت همه بچه های گل P30World من واسه دوستم دنبال یه اکانت میگردم که شرایط زیر رو داشته باشه :
1- یه هیروی DK یا WAR یا druid توش باشه
2- CD-Key های اکانت رو داشته باشه
3-کارت شناسایی معتبر (Pasport,قبض اب یا ...) داشته باشه
اکه کسی داشت پ.خ بده یا همینجا شمارشو بذاره کا زنگ بزنم بش
ممنون

Kelly Clarkson
08-01-2013, 21:26
بچه ها یه سوال من داشتم با یه نفر می جنگیدم بعد کشته شدم بعد که دوباره خودمو زنده کردم پتم نبود هر چه قدر هم سوت زدم نیومد از revive pet هم استفاده کردم ولی می گه u dont have a pet چی کار کنم؟

یه پته دیگه بگیرد. به وسیله Tame Beast میتونید یه پت جدید بگیرید!

superviva
08-01-2013, 23:27
یه نفر یه لطفی بکنه جواب بده. داشتم با یه نفر می جنگیدم بعد کشته شدم بعد که دوباره خودمو زنده کردم پتم نبود هر چه قدر هم سوت زدم نیومد از revive pet هم استفاده کردم ولی می گه u dont have a pet چی کار کنم؟

gipsy2009
09-01-2013, 13:27
سلام

کسی از شما میتونه به من بگه که برای بازی در سرور Blizzard و پتچ MOP چه چیزایی باید بگیرم و خرجش چقدر میشه و سرعت اینترنتم باید چند باشه تا لگ نزنم

من الان 2ساله دارم WOTLK رو تو سرورای free بازی میکنم و بیشترن هم PVP Warr بازی کردم

iloveuallnew
09-01-2013, 14:29
یه نفر یه لطفی بکنه جواب بده. داشتم با یه نفر می جنگیدم بعد کشته شدم بعد که دوباره خودمو زنده کردم پتم نبود هر چه قدر هم سوت زدم نیومد از revive pet هم استفاده کردم ولی می گه u dont have a pet چی کار کنم؟

به وسیله Tame Beast یه پت جدید بگیرید!

_Nader_
09-01-2013, 15:33
تو پچ 3.3.5 برا ارنا 2v2 به نظرتون warrior با چه کلاسی جفت و جر تره ؟من الان با یه dk میرم زیاد جواب نمیده .:n16:
من warrior ام

IIIXSubZeroXIII
09-01-2013, 16:07
تو پچ 3.3.5 برا ارنا 2v2 به نظرتون warrior با چه کلاسی جفت و جر تره ؟من الان با یه dk میرم زیاد جواب نمیده .:n16:
من warrior ام
hpala
.....................