PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 [132] 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

Iloveu-ALL
17-11-2012, 14:55
دور این بازی خط بکشین . تجربه خودم. زندگیتو نابود میکنه!
داخل بازی هزار تا نماد شیطان پرست وجود داره!!! همون چشم ها!!! بخاطر همین معتاد چنین بازی میشین!!! مراقب باشین...

بــــله قــــبول دارم زندگی رو خراب میکنه :sq_13: ولی نماد های شیطانی چی ربطی به معتادشدن دارن!؟ :sq_12:

ehsannirvana
17-11-2012, 17:22
داخل بازی هزار تا نماد شیطان پرست وجود داره!!! همون چشم ها!!! بخاطر همین معتاد چنین بازی میشین!!! مراقب باشین...

کسی که نتونه بین دوتا مقوله مختلف مثل بازی و زندگی شخصیش مرز قائل بشه هنوز به بلوغ فکری نرسیده و براش میشه گفت هنوز زوده
حالا چه بازی باشه چه هرچیز دیگه میتونه به اون فرد و زندگیش لطمه وارد کنه.

Kheee
17-11-2012, 17:30
تو شهرمون هرچی گشتم این بازیو پیدا نکردم :sq_2:نمیشه دانلود کرد؟

Crawling In MySkin
17-11-2012, 21:03
تو شهرمون هرچی گشتم این بازیو پیدا نکردم :sq_2:نمیشه دانلود کرد؟
یکم حجمش زیاده

کسی که نتونه بین دوتا مقوله مختلف مثل بازی و زندگی شخصیش مرز قائل بشه هنوز به بلوغ فکری نرسیده و براش میشه گفت هنوز زوده
حالا چه بازی باشه چه هرچیز دیگه میتونه به اون فرد و زندگیش لطمه وارد کنه.
بالاخره هر کس یه نظری داره ولی بهتره که اون نظر که میدونه بهش حمله میشه حالا توی یه جمعی مطرح نشه اما حمله به یک نظر هم زیاد توام با خدشه ی سگی (!) به شخصیت طرف هم خیلی جالب نیست

این بازی زندگی کسانی رو نابود میکنه که خوب کمم نیستن و علتشم اینه که هنوز نفهمیدن نباید معتاد یه بازی بشن ما که یه عمره گذاشتیم کنار رفتیم تو کار gw ولی اونور اینقدر ساکت و خلوته آدم افسردگی میگیره
و اما نمادین شیطان پرستی! کلا بهتره به این بحث وارد نشیم ولی در همین حد که نیاز نیست اینقدر پیچیده بری جلو که بخوای برسی به نمادین شیطان پرستی
داستان بازی از اساس بر پایه ی شیطان پرستیه و داستان خیلی از بازی های دیگه یعنی نیاز نیست دنبال نماد بگردی
و اینکه اگه بخوای خیلی دنبال این چیز ها بری گمراه خواهی شد پس بشینید بازیتونو بکنید پسرای خوب
و زمانی که پرده ها کنار روند...دور نیست....
پیشگویی های ممدالداموس جلد اول

Iloveu-ALL
17-11-2012, 21:31
بالاخره هر کس یه نظری داره ولی بهتره که اون نظر که میدونه بهش حمله میشه حالا توی یه جمعی مطرح نشه اما حمله به یک نظر هم زیاد توام با خدشه ی سگی (!) به شخصیت طرف هم خیلی جالب نیست

تایید میشه!!

این بازی زندگی کسانی رو نابود میکنه که خوب کمم نیستن و علتشم اینه که هنوز نفهمیدن نباید معتاد یه بازی بشن ما که یه عمره گذاشتیم کنار رفتیم تو کار gw ولی اونور اینقدر ساکت و خلوته آدم افسردگی میگیره
و اما نمادین شیطان پرستی! کلا بهتره به این بحث وارد نشیم ولی در همین حد که نیاز نیست اینقدر پیچیده بری جلو که بخوای برسی به نمادین شیطان پرستی
داستان بازی از اساس بر پایه ی شیطان پرستیه و داستان خیلی از بازی های دیگه یعنی نیاز نیست دنبال نماد بگردی
و اینکه اگه بخوای خیلی دنبال این چیز ها بری گمراه خواهی شد پس بشینید بازیتونو بکنید پسرای خوب
و زمانی که پرده ها کنار روند...دور نیست....
پیشگویی های ممدالداموس جلد اول

همه اش تایید میشه!!
پس wow از gw2 بهتره : دی!
ممنون

Kheee
17-11-2012, 21:56
یکم حجمش زیاده
یعنی چقدر؟

Iloveu-ALL
17-11-2012, 22:19
یعنی چقدر؟

حدود 22 تا 24 گیگ!!

Crawling In MySkin
17-11-2012, 23:08
همه اش تایید میشه!!
پس wow از gw2 بهتره : دی!
ممنون
نه بازیش که شلوغه به بدختی بازی میکنیم اینقدر شلوغه:دی منظورم تاپیکشه
تاپیکش خاک میخوره عجیب ما هم مجبورا اسپم هامونو اینجا میدیم

یعنی چقدر؟
شما مینیموم(حداقل) 15 گیگ هم که در نظر بگیری هنوز خیلیه گرفتن از یه گیم نتی یعنی بردن کپی کردن به صرفه تر به نظر میرسه از هر نظری البته خوب مسلما طرف باید منصف باشه
ولی اگه بازم گیرت نیومد از یکی از این سایت ها بخر:)
فقط باید به این توجه کنی که چه سروری میخوای بازی کنی چه پکی بخری و غیره توضیحات جزئی تر رو میزاریم به عهده جوونا میریم بخوابیم (خیلی دیگه مرغ).

Mehran-King
18-11-2012, 09:57
خب میدونین چیه دلیل معتاد شدن به این بازی اینه که شیطان پرستان ورد های مختلف رو داخل بازی قرار دادن مثلا خود این dalaran یا علامت های چشم یا کل نقشه arathi basin در کل نماد چشم یا همون شیاطین هست! و این ورد ها معلوم نیست چی هستن که براحتی بعد چند روز آدمو معتاد میکنه! فقط من نیستم 90% درصد پلیر ها معتاد چنین بازی هستن!

hirsababak
18-11-2012, 10:32
for the Gnomergan

T.Eftekhari
18-11-2012, 20:10
سلام به همه
من یه سوال داشتم اونم اینه که من وقت ادآن ریکانت و استفاده می کنم به شدت لگ می شه اصلان هیچ کاری نمی شه کرد
می خواستم بدونم کلا به نت ایران نمی کشه
یا اینکه کانفیگشو یه تغیراتی بدم تا عمل کنه
اونوقت این تغییرات چیه که باید اعمال کنم ؟

hayderali
18-11-2012, 20:52
دروووووود بر WarLock دوستان یه سایت مخصوص وارلاک پیدا کردم که ضد بقیه Class هان و به گفته ی بعضییاشون : اگه درباره Class دیگه حرف بزنی مدیرا لهت میکنن :sq_2: برید حالشو ببرید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

loomina
20-11-2012, 16:49
دروووووود بر WarLock دوستان یه سایت مخصوص وارلاک پیدا کردم که ضد بقیه Class هان و به گفته ی بعضییاشون : اگه درباره Class دیگه حرف بزنی مدیرا لهت میکنن :sq_2: برید حالشو ببرید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اوه اوه سایته clasict هه(!) بر وضن racist (((:

Mobham69
21-11-2012, 15:46
یه سرور ایرانیه خوب و بدون لگ سراغ نداره کسی ؟؟

Iloveu-ALL
21-11-2012, 17:01
پیشگامان 3.3.5a کی آورد :دی!؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه سرور ایرانیه خوب و بدون لگ سراغ نداره کسی ؟؟

wowzone

(danesh game (instant 80 pvp

...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehran-King
21-11-2012, 19:23
دوستان چرا نمیاین سرور Monster-wow ریلم Rangaros ? لگ هم نیست کلا با ایران سازگاره پینگم معمولا همیشه سبزه خیلی خوبه ^^

G U L D A N
21-11-2012, 22:22
یا سلام
آقا این Rep Sholazar که می گن Mount می ده First Quest اش کودومه ؟ اسن می شه کامل توضیخ بدید ! ممنون !

راستی این Turkey Event هم چیزه خو بیه ها ! Cooking در روز :D

Mobham69
21-11-2012, 22:43
پیشگامان 3.3.5a کی آورد :دی!؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wowzone

(danesh game (instant 80 pvp

...

من خودم الان wowzone هستم کجاش خوبه ؟
سرور چند روزه بهم ریخته همش لگ و dly شده:sq_10:

G U L D A N
22-11-2012, 01:53
دوستان این مونت رو چه جور میشه Farm کرد ؟ Reins of the Raven Lord ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

من
Sethekk Hallsرو nm رفتم اما HC رو نمی زاره ! ؟ برای hc چی کار کنم ؟

loomina
22-11-2012, 22:49
یا سلام
آقا این Rep Sholazar که می گن Mount می ده First Quest اش کودومه ؟ اسن می شه کامل توضیخ بدید ! ممنون !

راستی این Turkey Event هم چیزه خو بیه ها ! Cooking در روز :D

راستش من خودم تو لول اپ کوئستارو زدم و برای همین متاسفانه یادم نیست start ش چی بود.

سیستمش به این صورته که شما باید revered بشی با این فکشن( اونایی که شبیه به ناگا ها هستن, اون گرگا mount نمیدن)
بعد از اون هم باید هر روز یه تخم مرغ بخری ازشون که نسبت به پچ بازی 7 یا 3 روز یه بار میشکنه و میتونی لوتش کنی.
در ضمن rep گیری اصلی از جایی شروع میشه که یه lich اینارو mind control میکنه و شما باید اونی رو که میخوای باهاش rep بگیری رو زنده بزاری.
اسم مانت هم green proto drake هست

دوستان این مونت رو چه جور میشه Farm کرد ؟ Reins of the Raven Lord ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

من
Sethekk Halls

رو nm رفتم اما HC رو نمی زاره ! ؟ برای hc چی کار کنم ؟

در مورد raven lord
شما باید با فکشن lower city اگر اشتباه نکنم ( مطمئن نیستم همین باشه یا نه ) honor بشی, اگر دانجن رو چند بار به صورت نرمال بری این rep رو میده و نیاز به کار دیگه ای نیست.

من خودم حدود 40 روز فارم کردم تا گیرم اومد.

G U L D A N
22-11-2012, 23:50
راستش من خودم تو لول اپ کوئستارو زدم و برای همین متاسفانه یادم نیست start ش چی بود.

سیستمش به این صورته که شما باید revered بشی با این فکشن( اونایی که شبیه به ناگا ها هستن, اون گرگا mount نمیدن)
بعد از اون هم باید هر روز یه تخم مرغ بخری ازشون که نسبت به پچ بازی 7 یا 3 روز یه بار میشکنه و میتونی لوتش کنی.
در ضمن rep گیری اصلی از جایی شروع میشه که یه lich اینارو mind control میکنه و شما باید اونی رو که میخوای باهاش rep بگیری رو زنده بزاری.
اسم مانت هم green proto drake هست

در مورد raven lord
شما باید با فکشن lower city اگر اشتباه نکنم ( مطمئن نیستم همین باشه یا نه ) honor بشی, اگر دانجن رو چند بار به صورت نرمال بری این rep رو میده و نیاز به کار دیگه ای نیست.

من خودم حدود 40 روز فارم کردم تا گیرم اومد.

ممنون از دوست عزیز

G U L D A N
22-11-2012, 23:51
دوستان کسی تنظیمات pirox bot fishing رو بلده ؟

2 ) یه Priest باز Help بده ! tallent Holy و Gear PVE چه Gem ای باید بندازم ؟ gear هام باید Spirit دار باشه ؟ (3.3.5 Patch )

mordant
24-11-2012, 03:33
یه سوال تو پچ 4.0.6 با vp ایتم های pve رو lیشه خرید بالاترین item lvl رو به اصطلاح تو پچ 4.3.4 هم همین vp هست برای بالاترین item lvl یا چیزه جدیدی اضافه میشه؟

Rc man
24-11-2012, 20:39
سلام من wow cata ورشن 4 دارم میخوام ورزنش رو کم کنم میشه کمک کنید

armin69
24-11-2012, 20:58
سلام من wow cata ورشن 4 دارم میخوام ورزنش رو کم کنم میشه کمک کنید

به کدوم پچ میخوای downgrade کنی!؟

Rezatommy
25-11-2012, 16:19
سلام بچه ها

آقا من تو مولتن 82 کردم الان چطوری برم DeepHolm

loomina
25-11-2012, 17:31
سلام بچه ها

آقا من تو مولتن 82 کردم الان چطوری برم DeepHolm

یک سری board هستن تو شهر ها باید از اونا کوئست رو بگیری.
اگر horde هستی کایی که گاروش هست دم درش.
اگر هم alliance هستی تو ورودی trade district هست, یا تو جایی که بانک دوم هم هست اونجا هم هست.

Rc man
26-11-2012, 18:59
به کدوم پچ میخوای downgrade کنی!؟

من میخوام تو یه سایت خوب ایرانی بازی کنم ولی نمیدونم کدوم سایت خوبه

armin69
26-11-2012, 19:35
من میخوام تو یه سایت خوب ایرانی بازی کنم ولی نمیدونم کدوم سایت خوبه

سرور کاتا 2تا هست فعلا پردیسwow و ایرانیانwow (پردیس گیم بهتره!) ولی اون قدر ها هم خوب نیست! اگه می خوای کاتا بازی کنی!
دوست عزیز حالا شما برید سایت pardiswow.ir ثبت نام کنید و لانچر رو دانلود کنید شاید تونستید بازی کنید (خودمم همین کار رو کردم!)

دوستان من بازی 4.2 رو داشتم میتونستم توی سرور هایی که پچ 4.0.6 داشتن میتونستم بازی کنم، امکان داره!؟

Rc man
26-11-2012, 20:08
سرور کاتا 2تا هست فعلا پردیسwow و ایرانیانwow (پردیس گیم بهتره!) ولی اون قدر ها هم خوب نیست! اگه می خوای کاتا بازی کنی!
دوست عزیز حالا شما برید سایت pardiswow.ir ثبت نام کنید و لانچر رو دانلود کنید شاید تونستید بازی کنید (خودمم همین کار رو کردم!)

دوستان من بازی 4.2 رو داشتم میتونستم توی سرور هایی که پچ 4.0.6 داشتن میتونستم بازی کنم، امکان داره!؟

اصلا پردیس وو نمیره

armin69
26-11-2012, 21:02
اصلا پردیس وو نمیره

سایت خراب شده!
4شنبه من رفته بودم سایتش سالم بود!
یا مشکل فنی ِ از خودشون
یا هم فیلتر شده!

اگه خبری شد خبرت میکنم
تو هم اگه تونستی هرروز سایتشون برو!

ویرایش:
ایرانیان wow تو گوگل سرچ کردم نبود ... شاید کلا اف شده (شاید هم نه بعد از فامیلم میپرسم)
ولی تو برو پردیس wow بهتره

سایت pardiswow الان من دیدم مشکل از فیلتر نیست
مشکل از خودشونه به احتمال زیاد درست میکنن!

Mobham69
27-11-2012, 00:25
به نظرتون:
بهترین کلاس تانک چیه؟
بهترین کلاس دی پی اس؟
بهترین کلاس هیلر؟

mordant
27-11-2012, 01:44
یه سوال تو پچ 4.0.6 با vp ایتم های pve رو lیشه خرید بالاترین item lvl رو به اصطلاح تو پچ 4.3.4 هم همین vp هست برای بالاترین item lvl یا چیزه جدیدی اضافه میشه؟

کسی که جواب سوال منو نداد اما تا جایی که من فهمیدم vp تو پچ4.3.4 تبدیل میشه به jp حالا عقلانی هست از پچ 4.0.6 vp رو نگه درم تا وقتی اپدیت میشه به 4.3.4 یا فارم jp تو پچ 4.3.4 مثل 4.0.6 اسونه ؟اوم محدودیت های vp ذو نداره دگه؟ روزی 1 rhc یا هر boss تو 70 تا تو هر raid?

loomina
27-11-2012, 11:36
به نظرتون:
بهترین کلاس تانک چیه؟
بهترین کلاس دی پی اس؟
بهترین کلاس هیلر؟

هر کدوم از اینا تو ر پچ عوض میشن!
پچ مورد نظرتون رو بگید.

نکته: هر چند هم یه کلاس بهترین باشه, باز هم با نحوه بازی کردن شما مربوط میشه, اگر با کلاس خو نگیرید چه خوب چه بد بازی شما بد میشه.
ولی اگر کلاسی رو که باهاش مچ هستید پیدا کنید حتی اگر مثلا بدترین هیلر هم باشه بازم باهاش خوب هیل میدید.

armin69
27-11-2012, 13:19
کسی که جواب سوال منو نداد اما تا جایی که من فهمیدم vp تو پچ4.3.4 تبدیل میشه به jp حالا عقلانی هست از پچ 4.0.6 vp رو نگه درم تا وقتی اپدیت میشه به 4.3.4 یا فارم jp تو پچ 4.3.4 مثل 4.0.6 اسونه ؟اوم محدودیت های vp ذو نداره دگه؟ روزی 1 rhc یا هر boss تو 70 تا تو هر raid?

آره باید تغییر کنه چون اگه تغییر نکنه یکی میاد فقط 4.0.6 بازی می کنه یه عالمه valor point میگیره بعد میمونه تا 4.3.4 استراحت می کنه بعد همه ی ایتم هارو میخره!
یا که وقتی پچ 4.3.4 اومد vp ها 0 شه که اینطوری یه کم چرت میشه پس همون اولی درسته!

پچ مورد نظرتون رو بگید.

نکته: هر چند هم یه کلاس بهترین باشه, باز هم با نحوه بازی کردن شما مربوط میشه, اگر با کلاس خو نگیرید چه خوب چه بد بازی شما بد میشه.
ولی اگر کلاسی رو که باهاش مچ هستید پیدا کنید حتی اگر مثلا بدترین هیلر هم باشه بازم باهاش خوب هیل میدید.

تایید میشه
نظر شما اینه که هرکی با یک کلاسی (شاید هم بیشتر) خو میگیره و مچه!
از نظر شما آیا هرکسی میتونه یه هیلر بشه! هر کسی میتونه تو هر spec موفق بشه!
یعنی هرکسی بره 4تا کلاس هیلر رو بازی کنه حتما با یکیشون خو میگیره!؟

mordant
27-11-2012, 16:56
آره باید تغییر کنه چون اگه تغییر نکنه یکی میاد فقط 4.0.6 بازی می کنه یه عالمه valor point میگیره بعد میمونه تا 4.3.4 استراحت می کنه بعد همه ی ایتم هارو میخره!
یا که وقتی پچ 4.3.4 اومد vp ها 0 شه که اینطوری یه کم چرت میشه پس همون اولی درسته!

تایید میشه

قراره از پچ 4.0.6 یهو بشه 4.3.4
یعنی vp که قراره تبدیل بشه به jp ریست میکنن؟
بعد فارم jp تو پچ 4.3.4 چه جوریه ؟ مثل vp تو 4.0.6؟ یا اسونه ؟محدودیت روزی 70 تا یا هر boss توی raid 70 تا رو داره یا نه؟

armin69
27-11-2012, 19:06
قراره از پچ 4.0.6 یهو بشه 4.3.4
یعنی vp که قراره تبدیل بشه به jp ریست میکنن؟
بعد فارم jp تو پچ 4.3.4 چه جوریه ؟ مثل vp تو 4.0.6؟ یا اسونه ؟محدودیت روزی 70 تا یا هر boss توی raid 70 تا رو داره یا نه؟

کدوم سرور بازی می کنی!؟ فکر کنم پردیس گیم چون اون هم قراره ببره به 4.3.4
این که معنی نداره ... نه تو همون vp پوینت رو داری بهت jp پوینت اضافه میشه (مثلا اگه تو 4.0.6 10تا vp داری تو این پچ 10تا vp داری 0تا jp)
نمیدونم 4.3.4 بازی نکردم : دی

سوال
با توجه به اینکه تو پچ کاتا همه ی Emblem ها (شاید هم اون هایی که فقط تو wotlk بودن) حذف شد و بجاش valor point و ... اومد
تو همه ی پچ ها اینطوری بوده!؟ مثلا الان که پاندا اومد mark های جدید اومدن!؟

Mobham69
27-11-2012, 19:25
پچ مورد نظرتون رو بگید.

جوابی بس عاقلانه است دوست عزیز "
منظور من با توجه به تجربه و علاقه شخصی بود؟
ملاک هم میزاریم 3.3.5 مثلا "

armin69
27-11-2012, 20:16

بهترین تانک با توجه به kungen و گفته های یکی از آشنایان که گفته بود بهترین تانک warrior بهترین تانکه و امتیاز 4رو از 4 گرفته تو تانک ها
و از نظر قشنگی pve set اش همینطور بخاطر اینکه tauren واریور داره بهترین تانک واریوره چه ربطی داشت :خخخخخخخ

آسون ترین تانک هم پالادین ِ علل خصوص توی VoA یه شیلد میزنه حدود 6تا12 ثانیه اتک نمی خوره و آف تانک و ... نمی خواد تو voa : دی

به نظرتون:
بهترین کلاس تانک چیه؟
بهترین کلاس دی پی اس؟
بهترین کلاس هیلر؟

بهترین dps هم خوب هرکدوم یه خوبی داره بیشترشون خوبه
ولی از نظر اینکه کدوم بیشتر به من بیشتر حال میده فکر کنم warrior باشه و همینطور caster ها (البته فقط 1 2 باری تست کردم!)
هیلر ها هم تو 3.3.5 توی pve شمن و دروید بعد پالادین و پریست! توی pvp هم همشون خوبن کلا همشون یه جا بدرد میخورون منم چون جوگیرم همشونو دوس دارم :دی یه دوست داشتم رفته بودیم سرور تست فان لول 255 این پریست ساخته بود راید زده بودیم اونجا pvp همه رو میزدیم کلی حال کرد :خخخخخخ

ویرایش:

دیگه world of warcraft هم پیر شد فک کنم دیگه باید جاشو به جوون ها بده

loomina
28-11-2012, 02:12

تایید میشه

حالا این که آیا هر کسی تو ضمینه هیلر بودن بتونه باز هم به خود شخص بر میگرده, یه نفر ممکنه علایق مختلفی داشته باشه, مثال میزنم من خودمو.

من کلاس های زیادی رو لول اپ نکردم تا max , ولی با همشون تو اخرین لول بازی کردم.
به شخص برای مثال DPS یی که دوست داشتم frost dk بود تو کاتا, چون به نظرم rotation جذابی داشت, هر چند شاید تو بعضی پچ ها بد میشد, ولی من خیلی خوشم میومد, مثلا تو پچ 4.2 با این که druid اول بود, و خودمم هم مدتی از این پچ رو DPS بودم با دروییدم, متنفر بودم از DPS درویید! ( البته کلا از DPS هر کلاس range یی به جز arcane mage خوشم نمیاد!) حالا جالبیشم به اینه که با اون قدرت زیاد درویید, با ایتم های متوسط, DPS یی که میدادم اصلا خوب نبود! اونم DPS عادیی که درویید الان داره, فقط اسپمه 4 تا spell هه :31:

حالا در مورد چیزی که گفتید, من خودم شخصا از support و کلا نقشای اینجوری لذت میبرم, یه حس خوبی داره, ولی یه نکته ای, من با هیل با light نمیتونستم کار کنم, میگم به نظر عجیب یا حتی مسخره میاد ولی با پریست و پالا اصلا نمیتونستم کار کنم, یه جوری هیلشون به دلم نمیشنست.
بر عکس, با درویید که هیل میدادم اصلا انگار خودم ت وواقعیت هیل میشدم :31: این رو بهش میگن مچ بودن با یه کلاس, شاید بهترین درویید باز نباشم, ولی کار های قشنگی باهاش میکردم که بعضی وقتا هم افرادی که باهاشون بودم تعجب میکردن مثلا چجوری فلان کارو کردم, حالا اگر با پالا بودم, عمرا نمیتونستم, حتی با وجود این که پالا cool down های خیلی زیادی نسبت به درویید داره, یعنی شاید 4-5 تا CD حداقل بیشتر داره.

این در مورد هر کسی صدق میکنه.

از نظر تجربه, تو WOTLK کلا DK عقب بود, تو PVP قوی بود ولی تانک خوبی نبود
کلا تو WOTLK اگر نظر منو بخواید, میگم تانک ها
pala ( multy target ) = Warrior (solo target ) > druid >dk

هیلر ها هم مطمون نیستم ولی تو این حدود بود

pala=priest >druid = shaman
البته خوب مثلما شمن و درویید تو هیل های AOE بهتر بودن.

DPS رو نظری خاصی ندارم ولی فکر میکنم بهترینشون warrior بود و mage

توی CATA که اومد, یکم متحول شد چیزا

مثلا هیلر ها شدن به این صورت

Druid > pala = priest > shaman

تانک ها هم بعد از اوایل کاتا شدن به این صورت

DK > druid > pala > warrior

Dps هم که هر پچ یکی اول بود,
4.1 پریست و وارلاک بود ت range و DK تو Melee ها بود
4.2 druid و پریست.
4.3 رو خیلی بازی نکردم متاسفانه نظری ندارم.

باااااااز هم میگم, این اختلافات بین کلاس ها تو 98% مواقع یه اختلاف جزئی بود, که نصبت به مهرات بازیکن ممکن بود کاملا برعکس بشه, ولی overall ش این بود.

من خودم هیچ وقت یادم نمیره, اوایل کاتا یه درویید دیدم, cat بود, اون موقع یکی از تلنت های منم cat بود منتها هیلر رفته بودم,
gear های اون در مقایسه با gear هایی که برای DPS م داشتم میشد گفت اگر مال من رو 100 حساب کنی مال اون 50 بود, ولی DPS اولمون بود, نه این که اون یکیا ضعیف بودن, اونا هم مثلا DPS خوب و بالا میدادن, ولی این با گیر های به این ضعیفی اول بود

ازش پرسیدم چجوری اینقدر خوب DPS میدی, گفت من از شروع WOW درویید cat بازی میکنم.

armin69
28-11-2012, 12:56
حالا این که آیا هر کسی تو ضمینه هیلر بودن بتونه باز هم به خود شخص بر میگرده, یه نفر ممکنه علایق مختلفی داشته باشه, مثال میزنم من خودمو.

من کلاس های زیادی رو لول اپ نکردم تا max , ولی با همشون تو اخرین لول بازی کردم.
به شخص برای مثال DPS یی که دوست داشتم frost dk بود تو کاتا, چون به نظرم rotation جذابی داشت, هر چند شاید تو بعضی پچ ها بد میشد, ولی من خیلی خوشم میومد, مثلا تو پچ 4.2 با این که druid اول بود, و خودمم هم مدتی از این پچ رو DPS بودم با دروییدم, متنفر بودم از DPS درویید! ( البته کلا از DPS هر کلاس range یی به جز arcane mage خوشم نمیاد!) حالا جالبیشم به اینه که با اون قدرت زیاد درویید, با ایتم های متوسط, DPS یی که میدادم اصلا خوب نبود! اونم DPS عادیی که درویید الان داره, فقط اسپمه 4 تا spell هه :31:

حالا در مورد چیزی که گفتید, من خودم شخصا از support و کلا نقشای اینجوری لذت میبرم, یه حس خوبی داره, ولی یه نکته ای, من با هیل با light نمیتونستم کار کنم, میگم به نظر عجیب یا حتی مسخره میاد ولی با پریست و پالا اصلا نمیتونستم کار کنم, یه جوری هیلشون به دلم نمیشنست.
بر عکس, با درویید که هیل میدادم اصلا انگار خودم ت وواقعیت هیل میشدم :31: این رو بهش میگن مچ بودن با یه کلاس, شاید بهترین درویید باز نباشم, ولی کار های قشنگی باهاش میکردم که بعضی وقتا هم افرادی که باهاشون بودم تعجب میکردن مثلا چجوری فلان کارو کردم, حالا اگر با پالا بودم, عمرا نمیتونستم, حتی با وجود این که پالا cool down های خیلی زیادی نسبت به درویید داره, یعنی شاید 4-5 تا CD حداقل بیشتر داره.

این در مورد هر کسی صدق میکنه.

از نظر تجربه, تو WOTLK کلا DK عقب بود, تو PVP قوی بود ولی تانک خوبی نبود
کلا تو WOTLK اگر نظر منو بخواید, میگم تانک ها
pala ( multy target ) = Warrior (solo target ) > druid >dk

هیلر ها هم مطمون نیستم ولی تو این حدود بود

pala=priest >druid = shaman
البته خوب مثلما شمن و درویید تو هیل های AOE بهتر بودن.

DPS رو نظری خاصی ندارم ولی فکر میکنم بهترینشون warrior بود و mage

توی CATA که اومد, یکم متحول شد چیزا

مثلا هیلر ها شدن به این صورت

Druid > pala = priest > shaman

تانک ها هم بعد از اوایل کاتا شدن به این صورت

DK > druid > pala > warrior

Dps هم که هر پچ یکی اول بود,
4.1 پریست و وارلاک بود ت range و DK تو Melee ها بود
4.2 druid و پریست.
4.3 رو خیلی بازی نکردم متاسفانه نظری ندارم.

باااااااز هم میگم, این اختلافات بین کلاس ها تو 98% مواقع یه اختلاف جزئی بود, که نصبت به مهرات بازیکن ممکن بود کاملا برعکس بشه, ولی overall ش این بود.

من خودم هیچ وقت یادم نمیره, اوایل کاتا یه درویید دیدم, cat بود, اون موقع یکی از تلنت های منم cat بود منتها هیلر رفته بودم,
gear های اون در مقایسه با gear هایی که برای DPS م داشتم میشد گفت اگر مال من رو 100 حساب کنی مال اون 50 بود, ولی DPS اولمون بود, نه این که اون یکیا ضعیف بودن, اونا هم مثلا DPS خوب و بالا میدادن, ولی این با گیر های به این ضعیفی اول بود

ازش پرسیدم چجوری اینقدر خوب DPS میدی, گفت من از شروع WOW درویید cat بازی میکنم.

پس شما میگید که هر کسی به علاقه داشته باشه میتونه بازیگر خوبی بشه!؟
و هرکسی هم میتونه یه بازیگر خوبی بشه!؟ (کسی وجود نداره که کلا با هر کلاس wow یی مچ نباشه! )

Crawling In MySkin
28-11-2012, 15:06
و هرکسی هم میتونه یه بازیگر خوبی بشه!؟ (کسی وجود نداره که کلا با هر کلاس wow یی مچ نباشه! )
تنها نقطه ی قوت wow نسبت به بقیه ی بازی های آنلاین و mmo همینه که نوع کلاس ها و اسپک هاش یه جوریه که هر کس در هر سنی میتونی یه جورایی گمشده ی خودش رو پیدا کنه
هر کسی به هر ریسی و به هر کلاسی واقعا ایمان داشته باشه که همینه نیمه گمشدش و بهش علاقه داشته باشه میتونی بهترین استفاده رو از اون کلاس ببره
البته ممکنه حالا کسی با چندین تا اسپک و کلاس بازی کنه خوب اون برمیگرده بازم به علاقه و اینکه مثلا تو چه پکی کی چقدر قوی تر حداقل برای اون شخص به نظر میرسه
مثلا تو wotlk من با spriest جارو میکردم ولی تو کاتا اولاش که مزخرف بود این آخریا هم دیگه دنبالشو نگرفتم
یا مثلا تو wotlk هیچ وقت یاد نگرفتم با holy pala دوئل بدم یعنی دوئل با یه کلاس مثل دث نایت که منجر به برنده شدن من بشه
ولی این آخریا بقیه که همه جارو میشدن پر بیننده ترین دوئل ها دوئل پالادین من با وارلاک حسین بود
به شخصیت هم یکمی برمیگرده مث من و دانیال توی خیلی از چیزا نقظه نظرات مشترکی داریم تا حدی که یه چیزی رو هم میخوایم بگیم یه دفعه عینا همون مطلب تو ذهن طرف مقابله تا این حد ولی همونطور که دانیال به هیچ وجه نمیتونست با لایت بازی کنه منم هیچ وقت نتونستم عین آدم با نیشر بازی کنم(nature) حالا واتر یکم مشترک بود شمن یعنی
پس همه چیز اول برمیگرده به علاقه بعد اگه مولتی بود قضیه چند تا شاخه داشت برمیگرده به زیبایی و قدرت از نظر شخص در رابطه با اون کلاس و غیره

niksal
28-11-2012, 16:24
سلام به همه دوستان عزيز
من پچ wow 3.3.5 a هست رفتم پچ 4.0.1 كه 5 گيگ هست رو hc [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود كردم
شامل 6تا فايل هست كه دوتا installer
اينارو ريختم تو پوشه Updates
رو هر كدوم كه كيلك ميكنم اين ارور ميده Unable to initialize streaming. Please check your Internet connection. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (CreateStreamingManifest::Execute)
اما وقتي run az ميزنم اين ارور ميده
The disk doesn't have enough free space to install World of Warcraft. Please free up space.
من 40 گيگ فضاي خالي دارم
مشكل كجاست ؟ لطفا راهنماي كنيد

loomina
28-11-2012, 18:47

مطمئنا همینطوره.
به هر حال کسی که wow رو دوست داشته باشه, یه کلاسی رو هم دوست داره. البته یه چیزی بگم, همش در مورد کلاس نیست, race هم تاثیر بسیار زیادی داره, یکی از دلایلی که من دیگه wow بازی نمیکنم اینه که مجبور شدم برم هورد, و بازی هم بدون night elf برای من هیچ بود :31:

من واقعا عاشق نایت الفام, جفت کاراکتر هام رو در بدترین شرایط دوست داشتم,ولی الان یکیشون ترول بیریخته... یکیشم بلاد الف.... اصلا نمیتونم تحملشون کنم.

armin69
28-11-2012, 19:52
مطمئنا همینطوره.
به هر حال کسی که wow رو دوست داشته باشه, یه کلاسی رو هم دوست داره. البته یه چیزی بگم, همش در مورد کلاس نیست, race هم تاثیر بسیار زیادی داره, یکی از دلایلی که من دیگه wow بازی نمیکنم اینه که مجبور شدم برم هورد, و بازی هم بدون night elf برای من هیچ بود :31:

من واقعا عاشق نایت الفام, جفت کاراکتر هام رو در بدترین شرایط دوست داشتم,ولی الان یکیشون ترول بیریخته... یکیشم بلاد الف.... اصلا نمیتونم تحملشون کنم.

درمورد race خیلی با شما موافقم!

به قول شاعر "از ماست که بر ماست"
تو اگه اون موقع تو کازاک که محمد زنده و نوم جان داشتن از آلیانس دفاع میکردن تنهاشون نمیزاشتی الان وضعیت الیانس های کازاک اینطوری نبود تو هم داشتی صحیح و سالم wow بازی می کردی :دی

Update 5.1 بازی World of WarCraft: Mists of Pandaria عرضه شده که قابلیت ها و آیتم های جدیدی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد. همچنین برخی از UIهای بازی نیز تغییر کرده اند. همچنین Blizzard این بازی را تا تاریخ 29 نوامبر با 50 درصد تخفیف عرضه می کند.

5.1 اومد!

Mobham69
28-11-2012, 23:15
شما ها الان تو چه سروری بازی میکنید اسم هیرو هاتون رو هم بگین لطفا

Doctor Splinter
28-11-2012, 23:24
برای لول آپ Dk باید از چه تلنتی استفاده کنم؟؟؟؟
در پچ پانداریا هم منظورم هستش!
راستی کسی مطلب آموزشی راجع به DK در پچ 5 سراغ داره؟؟؟؟؟؟
میخوام DK آپ کنم ولی هیچ اطلاعاتی راجع بهش ندارم!

loomina
28-11-2012, 23:53
برای لول آپ Dk باید از چه تلنتی استفاده کنم؟؟؟؟
در پچ پانداریا هم منظورم هستش!
راستی کسی مطلب آموزشی راجع به DK در پچ 5 سراغ داره؟؟؟؟؟؟
میخوام DK آپ کنم ولی هیچ اطلاعاتی راجع بهش ندارم!

هر کدوم از تلنت هایی که انتخاب کنید یه جور خوب هستن.

اگر بلاد انتخاب کنید:
خوبی هایی که داره میتونید چندین npc رو یه جا تانک کنید و بکشید و بدون کوچک ترین اطلاف وقت برید برای بقیه quest ها.
در مقابل کسایی هم که میخوان گنک کنن واقعا موئثر هست.

در واقع میشه گفت بدی نداره, فقط dmg اولیه تون نسبت به بقیه تلنت ها کمتره.

اگر فراست انتخاب کنید:
معمولا با فراست dual hand میرن, یعنی 2 تا one hand استفده میکنن که البته دمیج بسیار زیادی داره, یه NPC رو تو 2 هیت میتونید بزنید, ولی اگر NPC ها زیاد شدن ممکنه از کنترلتون خارج شه ولی اگر درست باهاش بازی کنید بهترین تلنت DK برای lvl up میشه.

Unholy رو اگر انتخاب کنید:
یه پت هم کمکتون هست که خب کار رو یکم راحت تر میکنه, من خودم شخصا توصیه میکنم unholy رو انتخاب نکنید, چیز هایی که داره(نسبت به تلنت های دیگه ) به درد lvl up نمیخوره.

اگر میخواید با دانجن هم لول اپ کنید بلاد خوبه, چون تانک هم میتونید برید.
اگر BG زیاد تر میرید فراست بهتره, دمیج فوق العاده زیادی داره.

در مورد اموزش, من متاسفانه دیگه بازی نمیکنم, ولی هر سوالی که همینجا بپرسید تا حد امکان جواب میدم.

Mobham69
29-11-2012, 00:13
در مورد اموزش, من متاسفانه دیگه بازی نمیکنم, ولی هر سوالی که همینجا بپرسید تا حد امکان جواب میدم.
آقا ما نفهمیدیم این DK قضیش چیه ؟
تلنت هاش رو میگم تو 3.3.5 مثلا <<
من با Blood دیدم تانک با Frost دیدم بلاخره کدم تلنت تانکه ؟؟؟
کدوم DPS هست؟
منظور در کل PVE هست خارج از بحث PVP

armin69
29-11-2012, 00:27
آقا ما نفهمیدیم این DK قضیش چیه ؟
تلنت هاش رو میگم تو 3.3.5 مثلا <<
من با Blood دیدم تانک با Frost دیدم بلاخره کدم تلنت تانکه ؟؟؟
کدوم DPS هست؟
منظور در کل PVE هست خارج از بحث PVP

dk تو 3.3.5a سیستمش کلا با بقیه class های wow فرق داره
تانک : Blood و Frost (که کلا هیچکدومشون زیاد خوب نیست dk کلا تانک خوبی نیست تو 3.3.5a)
dps برای pve ا: Frost (با Blood و Unholy هم میشه ولی frost خیلی بهتره تو pve)
dps تو pvp ا: unholy از همه بهتره بعد blood و frost-blood !

hirsababak
29-11-2012, 09:56
مطمئنا همینطوره.

چی؟
مجبور شدی بری هورد؟
دانیال تو به ما نوم ها خیانت کردی
چقدر من تو رو تو Gnomergan اینور اونور رفتم و همه چم و