PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 [129] 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

doctorcomedian
12-08-2012, 08:54
سلام!
بچه ها، بچه ها! یکی بهم بگه. من WoW Cata رو دانلود کردمو نصب و آپدیتو همه چی. فقط مساله اکانت ساختنو اینا مونده. چجوری سرور فری باید اکانت بسازم؟ یکی راهعنمایی کامل کنه که هیچی نمیدونم...

عزیز به ترتیب انجام بده:
ورزن بازیت باید 4.0.6a باشه اگه می خوای تو مولتن که از همه بهتره بازی کنی. اگر هم می خوای با ورژن آخر بازی کنی باید از لینک زیر یکی از سرورها رو که ورژن بازیت رو ساپورت می کنه انتخاب کنی. ورژن بازی رو هم هر وقت واردش بشی تو گوشه سمت چپ پایین می نویسه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
2.اگر مولتن رو انتخاب کردی به لینک زیر برو و مراحل ثبت نام رو طی کن:

چون هفت خان رستم نبود توضیح ندادم اگه نتونستی بگو تا اون رو هم توضیح بدم.
3بعد از ساخت اکانت باید آدرس سرور مولتن رو تو بازی برای اتصال وارد کنی که باید به پوشه زیر بری و فایل realmlist.wtf رو با notepad باز کنی و تمام چیزهایی که توش هست رو پاک کنی و جاش متنی که تو قسمت دوم می نویسم و آدرس سرور هست رو اضافه کنی.بعد هم با ذخیره کردن فایل اون رو ببندی و وارد بازی بشی و یوزر و پسوردت رو بزنی و فاتحه:
آدرس فایل مورد نظر:

هرجا بازیت رو نصب کردی برو اونجا و پوشه Data بعد هم باقی آدرسو برو
آدرسی که باید تو فایل realmlist.wtf بذاری:

اگر هم خواستی تو سرورهای دیگه بازی کنی بعد از ثبت نام تو سرورهاشون باید دنبال آدرس سرورشون (مشابه بالا)بگردی و بعد اون رو بذاری تو فایلی که گفتم. البته بعضی از سرورها لانچر هم دارن که با دانلود کردن اون کارت راحت تر می شه و خودکار ریلم لیست رو عوض می کنه.
مشکلی بود بگو تا حلش کنم.:31:

doctorcomedian
12-08-2012, 08:56
پچ پاندا اومده یعنی ؟:3:

بابا تو باغ نیستیا، دو خط بالاتر نوشته بیاد گرونترم میشه، اون یکی نوشته بیاد ارزونتر می شه، یعنی هنو نیومده دیگه. اگه خود آقا بلیز بخواد مهر میاد، حالا اولش نشد، آخرش.:31:

loomina
12-08-2012, 11:41
پچ پاندا اومده یعنی ؟:3:

25 September انشالا در خدمتتون هستن ((:

gomgashte_r
13-08-2012, 16:26
سلام دوستان
میخواستم یه سرور واسه CATACLYSM 4.0.6A معرفی کنید که بر و بچ ایرانی توش بازی کنن و سرور بدون باگی باشه
با تشکر

Iloveu-ALL
13-08-2012, 16:35
سلام دوستان
میخواستم یه سرور واسه CATACLYSM 4.0.6A معرفی کنید که بر و بچ ایرانی توش بازی کنن و سرور بدون باگی باشه
با تشکر

واسه کاتا تو ایران 2تا سرور باشه pardis wow و iranian wow ولی خیلی باگ دارن!

tntnet
13-08-2012, 16:38
بزودی ریلم کاتالیسم آسیا گیم راه اندازی میشه

Vahidking.75
14-08-2012, 11:25
سلام ... من تازه می خوام شروع کنم به بازی تجربه ای هیچ ندارم ... دوستان از کجا باید شروع کنم ؟

لینک دانلود بازی --- کدوم سرور باید برم ... کلا چه کارهایی باید بکنم ؟

loomina
14-08-2012, 12:13
سلام ... من تازه می خوام شروع کنم به بازی تجربه ای هیچ ندارم ... دوستان از کجا باید شروع کنم ؟

لینک دانلود بازی --- کدوم سرور باید برم ... کلا چه کارهایی باید بکنم ؟

شما سعی کنید بازی رو از جایی بخرید چون بهتره, دانلودش خیلی سنگین هست و ممکنه خیلی طول بکشه و حتی ممکنه بعد از دانلود یه فایل خراب از اب در بیاد.

شما اگر به گیم نتی که این بازی رو داره رجوع کنید و بازی رو بگیرید بهتره.پچ های
ی که الان بازی میکنن یکی wrath of the lich king 3.3.5 هست که توی سرور های مجانی هست, اگر هم میخواید پول پرداخت کنید و توی بلیزارد بازی کنید باید cataclysm 4.3.3 رو بگیرید.

Vahidking.75
14-08-2012, 14:42
بعد ببخشید یه سوال شاید خیلی ساده باشه اما ممنون میشه اینو بگین من زیاد از این بازی اطلاعات ندارم :

این وارکرافتی که آنلاین بازی میکنین همونه که استراتژیک هست یا اونی که سوم شخص هست ؟

Arrowtic
14-08-2012, 17:59
سوم شخص.......

Vahidking.75
14-08-2012, 23:33
خیلی ممنون دوستان از راهنماییتون .... من یه جا تو شهر دیدم واسه خرید گفت 10 تومان 20gb هم هست ... همینه ؟

بعد اینکه یه فایل راهنمای فارسی یا Pdf مرجع فارسی واسه بازی نیست ؟ آخه من هیچی درمورد اسکیل ها ، نژاد ها ، کلاس های اینجور بازی ها نمدونم ... گفتم که برای اولین باره همچین بازی بازی میکنم .... اگه هرچیزی که به نظرتون کمک میکنه یا هر لینکی بلدین ( ترجیحا فارسی ) ممنون میشم بزارین ...

ببخشید زحمتتون میدم

loomina
14-08-2012, 23:50
خیلی ممنون دوستان از راهنماییتون .... من یه جا تو شهر دیدم واسه خرید گفت 10 تومان 20gb هم هست ... همینه ؟

بعد اینکه یه فایل راهنمای فارسی یا Pdf مرجع فارسی واسه بازی نیست ؟ آخه من هیچی درمورد اسکیل ها ، نژاد ها ، کلاس های اینجور بازی ها نمدونم ... گفتم که برای اولین باره همچین بازی بازی میکنم .... اگه هرچیزی که به نظرتون کمک میکنه یا هر لینکی بلدین ( ترجیحا فارسی ) ممنون میشم بزارین ...

ببخشید زحمتتون میدم

خیلی چیز ها هست که باید بدونید, و قایل مشخصی من خودم ندیدم تاحالا, ولی میتونید تو اینترنت در مورد اون چیز هایی که میخواید سرچ کنید تا اطلاعات راه اندازی رو بهتون بده. اگر نه میتونید همینجا بپرسید تا دوستان کمکتون کنن. مثلا در مورد یک سری از توانایی های کلاس ها اگر انگلیسیتون خوبه تو خد سایت بلیزارد هست اگر نه سایت های فارسی دارن, یا اگر میخواید به صورت عیر از حالت فانتزی کلاس ها در مورد قدرت های اصلیشون چیزی بدونید و یا کار هاشون بگید همینجا بنده تا اونجایی که بتونم کمک میکنم

===============================

این هم مدل مو های پاندا ها.( به قول یکی که الان میاد میگه: " منو میگه منو میگه" ) به عکس انگشت کنید تا بزرگ شه ((: :31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

doctorcomedian
15-08-2012, 10:14
بعد ببخشید یه سوال شاید خیلی ساده باشه اما ممنون میشه اینو بگین من زیاد از این بازی اطلاعات ندارم :

این وارکرافتی که آنلاین بازی میکنین همونه که استراتژیک هست یا اونی که سوم شخص هست ؟

آره همون 20 گیگه درسته، البته باید توجه داشته باشی که این بازی به صورت پچ پچ ارائه می شه و هر سروری ورژن خاصی رو از بازی پشتیبانی می کنه، مثلاً یکی 4.0.6 هستش و یکی 4.2.3، برای خرید همون رو بگیری بهتره و بعد با دیدن ورژن بازی(وقتی داخل بازی بشی سمت چپ پایین نوشته) می تونی سرور خودت رو انتخاب کنی و طریقه انتخاب رو هم دو سه صفحه قبل توضیح دادم، برای توضیحات اولیه هم برو صفحه اول همین تاپیک یه سری چیزها توضیح داده، اگر چیز دیگه ای هم مدنظر بود و یا سوالی داشتی بگو تا جواب بدیم.:8:(چند صفحه قبل توضیحات کاملی در مورد اتصال به سرورها دادم):31:
درضمن با این مدل مو ها اصلاً حال نکردیم، خیلی ضایع بید.:9:

marmolak kocholo
16-08-2012, 13:23
Wow بازای عزیز، یه چندتا اسکرین شات از Mist of Pandaria دیدم گفتم بزارم اینجا لذت ببرید D: :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1Alliance-Theramore-Scenario-156x97.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1Alliance-Theramore-Scenario.jpeg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Brewing-Storm-Scenario-156x97.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Brewing-Storm-Scenario.jpeg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3Dread-Wastes-156x97.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3Dread-Wastes.jpeg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4Gate-of-the-Setting-Sun-Dungeon-156x97.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4Gate-of-the-Setting-Sun-Dungeon.jpeg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5Heart-of-Fear-Raid-156x97.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5Heart-of-Fear-Raid.jpeg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6Horde-Theramore-Scenario-2-156x97.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6Horde-Theramore-Scenario-2.jpeg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7Horde-Theramore-Scenario-156x97.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7Horde-Theramore-Scenario.jpeg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8Jade-Forest-2-156x97.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8Jade-Forest-2.jpeg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9Jade-Forest-156x97.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9Jade-Forest.jpeg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0Krasarang-Wilds-156x97.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0Krasarang-Wilds.jpeg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1Kun-Lai-Summit-Tiger-Temple-156x97.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1Kun-Lai-Summit-Tiger-Temple.jpeg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Kun-Lai-Summit-156x97.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Kun-Lai-Summit.jpeg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3Mantid-in-Dread-Wastes-156x97.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3Mantid-in-Dread-Wastes.jpeg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4Mogushan-Vaults-Raid-156x97.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4Mogushan-Vaults-Raid.jpeg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5Monk-on-a-Cloud-Mount-156x97.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5Monk-on-a-Cloud-Mount.jpeg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6Pet-Battle-System-156x97.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6Pet-Battle-System.jpeg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7Terrace-of-Endless-Spring-Raid-156x97.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7Terrace-of-Endless-Spring-Raid.jpeg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8Vale-of-Eternal-Blossoms-156x97.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8Vale-of-Eternal-Blossoms.jpeg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9Valley-of-the-Four-Winds-Chief-Salyis-World-Boss-156x97.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9Valley-of-the-Four-Winds-Chief-Salyis-World-Boss.jpeg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0Valley-of-the-Four-Winds-156x97.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0Valley-of-the-Four-Winds.jpeg)

هـــــــــــــــی... چه خاطراتی که با این Wow نداشتیم... : (

SevenCity
16-08-2012, 15:36
این عکسارو گذاشتید مارو جو گرفت انلاین با این گرافیک خیلی حال میده ها
خب من باید از کجا شروع کنم؟
کدوم ورژن رو از کجا دانلود کنم؟ FREE
حجمش مهم نیست

Arrowtic
16-08-2012, 15:53
اگه حجمش مهم نیستش بسته به پچ:شما یه سرچ بزن تو اینترنت "دانلود World of warcraft کاتا" سایت ایرانی زیاد هست.یه 17 گیگ فکر کنم حجمشه دان میکنی بعدش یه فایل realmlist هستش ادیت میکنی یه لانچره دان میکنی بازی میکنی.فعلا دان کن بعدا اینارم میگیم!
ولی اگه ترجیح میدی ورژن قدیمی تر ولی بدون باگ بازی کنی دانلود world of warcraft 3.3.5 یا wrath of lich king رو بزنی پره لینکه 16 گیگی هست اینو دان میکنی.میری پوشه data فایل realmlist رو ادیت میکنی و بسته به سرور توش اطلاعات جدیدو میریزی و میری تو سرور عضو میشیو بازیو اجرا میکنی.شما دان کنی بعدش دوستان خوب راهنمایی میکنن.

اینم لینک دان:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*goz*ar.com/webpage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=1211&Title=World-of-Warcraft-Wrath-of-the-Lich-King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ورژن 3.3.5 بدون باگ(ولی قدیمی تر)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کاتا ولی سرور خوب فعلا نداره مگر پولی بخوای بازی کنی تو بلیزارد

اگه نمیخوای 17 گیگ دان کنی یا باید آنلاین بخری یا از گیم نت بگیری بازیو.
ستاره رو از لینک اول بردار.

Rezatommy
16-08-2012, 16:54
سلام به همه آقا من یه وورد 4.0.3a دارم میخوام به 4.0.6a تبدیل کنم با خیلی ها حرف زدم خیلیم سوال کردم گفتن که با Luncher فقط میشه که اونم یه حجم گنده ای رو دان میکنه (9 GB) که با اینترنت زغالی ما مقدور نیست

حالا من چیکار کنم که 4.0.6a داشته باشم راستی اگر فقط با Luncher میشه پس چرا اینهمه سایت پچ ها رو به صورت جداگنه برای دانلود گزاشتن

جون مادرتون اگر میدونین بگین دمه همتون گرم مردیم انقدر WLK بازی کردیم

marmolak kocholo
16-08-2012, 17:57
تریلر سینماتیک Mist of Pandaria هم منتشر شد! دیگه تعریف لازم نیست! همه سینماتیکای بلیزارد رو میشناسن!
از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونید ببینید؛ اگه کسی لینک دانلود و غیر شیلتر داشت بزاره...

loomina
17-08-2012, 12:31
سلام به همه آقا من یه وورد 4.0.3a دارم میخوام به 4.0.6a تبدیل کنم با خیلی ها حرف زدم خیلیم سوال کردم گفتن که با Luncher فقط میشه که اونم یه حجم گنده ای رو دان میکنه (9 GB) که با اینترنت زغالی ما مقدور نیست

حالا من چیکار کنم که 4.0.6a داشته باشم راستی اگر فقط با Luncher میشه پس چرا اینهمه سایت پچ ها رو به صورت جداگنه برای دانلود گزاشتن

دوست عزیز بدون قسم هم میشد سوال پرسید!

شما برید تو سایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر پچی که میخواید دانلود کنید.

Rezatommy
17-08-2012, 13:26
دوست عزیز بدون قسم هم میشد سوال پرسید!

شما برید تو سایت

هر پچی که میخواید دانلود کنید.

اقا من اصلا نفهمیدم دانلود کردم پچ ها رو اما نمیدونم چطوری باید اعمال کنم توضیح کامل بدید لطفا

loomina
17-08-2012, 15:05
اقا من اصلا نفهمیدم دانلود کردم پچ ها رو اما نمیدونم چطوری باید اعمال کنم توضیح کامل بدید لطفا

پسوند فایل ها چیه؟ میشه اجراشون کرد؟

Rezatommy
17-08-2012, 16:26
نه .MPQ هستن

loomina
17-08-2012, 16:50
نه .MPQ هستن

اگر MPQ هستن بریزیدشون توی فولدر Updates تو فولدر WoW تون.

معمولا یه لانچر دارن که وقتی میریزد اونجا باید لانچر رو بزنید, اگر نداشت فقط فایل رو بریزید بعد لانچر خود بازی رو اجرا کنید ببینید تغییری کرده یا نه.

doctorcomedian
17-08-2012, 22:54
این عکسارو گذاشتید مارو جو گرفت انلاین با این گرافیک خیلی حال میده ها
خب من باید از کجا شروع کنم؟
کدوم ورژن رو از کجا دانلود کنم؟ FREE
حجمش مهم نیست

راه های دیگرو امتحان نکن، بهترین راه اینه:

doctorcomedian
17-08-2012, 22:55
اگر MPQ هستن بریزیدشون توی فولدر Updates تو فولدر WoW تون.

معمولا یه لانچر دارن که وقتی میریزد اونجا باید لانچر رو بزنید, اگر نداشت فقط فایل رو بریزید بعد لانچر خود بازی رو اجرا کنید ببینید تغییری کرده یا نه.

بابا بچه مردم رو گیج نکن، نمیشد، روش دارد.:31:آن را هم عرض می نماییم.

doctorcomedian
17-08-2012, 23:01

عزیز هیچ روش معتبری نیست جز اینکه اینجا توضیح داده ام:

loomina
17-08-2012, 23:22
بابا بچه مردم رو گیج نکن، نمیشد، روش دارد.:31:آن را هم عرض می نماییم.

والا من خودم همین الان لانچر نصب MPQ و پچ هاش تو فولدر update م هست :31:

Black-Ninja
18-08-2012, 14:29
مدل کوئست گرفتن ما ایرانی ها

54613

ANDROYD3
18-08-2012, 17:36
سلام
میشه یکی یه لینک دانلود بهم بده؟
من قبلا این بازی رو داشتم. وقتی ریختم میرفت توی یه زمین بعد به هر موجودی میخوذدم با رفیقاش میریختن میکشتنم .هیچجوری هم نمیشد نابودشون کرد
جریان چی بوده؟

doctorcomedian
18-08-2012, 18:22
سلام
میشه یکی یه لینک دانلود بهم بده؟
من قبلا این بازی رو داشتم. وقتی ریختم میرفت توی یه زمین بعد به هر موجودی میخوذدم با رفیقاش میریختن میکشتنم .هیچجوری هم نمیشد نابودشون کرد
جریان چی بوده؟

دو پست بالاتر لینک برای دانلود گذاشتم، بهتره از تورنت استفاده کنید، یه چیزی در حدود 20 گیگ دانلود داره.
اون رو هم که گفتی حتماً توی منطقه ای بودی که لول کاراکترای بازی از تو خیلی بیشتر بوده و برای همین زود می کشتنت. در این گونه مواقع باید از روش های خاصی برای فرار استفاده نمایید.:31:

ANDROYD3
18-08-2012, 23:15
دو پست بالاتر لینک برای دانلود گذاشتم، بهتره از تورنت استفاده کنید، یه چیزی در حدود 20 گیگ دانلود داره.
اون رو هم که گفتی حتماً توی منطقه ای بودی که لول کاراکترای بازی از تو خیلی بیشتر بوده و برای همین زود می کشتنت. در این گونه مواقع باید از روش های خاصی برای فرار استفاده نمایید.:31:
20 گیگ؟
من یه سی دی داشتم تازه نصفش پر بود
حالا می گید 20 گیگه؟

اون روش خاص چیه؟
فرار می کردم ولی همون موجودات بهم می رسیدن می زدنم

Sohi123
19-08-2012, 03:10
20 گیگ؟
من یه سی دی داشتم تازه نصفش پر بود
حالا می گید 20 گیگه؟

اون روش خاص چیه؟
فرار می کردم ولی همون موجودات بهم می رسیدن می زدنم
عزیز این چیزی که شما می گی به نظر می رسه شما بازی Warcraft III منظورته اگه رو CD داشتیش که سبکش کاملا با (WoW (World of Warcraft متفاوته ( Warcraft استراتژی هست، WoW رول پلیینگ).

ANDROYD3
19-08-2012, 04:21
دیگه بعد از این همه بازی کردن فرق این 2 تا رو می دونم.
نسخه استراتژی ش رو همین الان دارم میبینمش روی میزمه
ورد وارکرفت رو میگم.
انقدر سنگین نبود.
قدیمی بود یه زمین داشت خیلی ساده توش یه سری موجود می دیدی.

hossein2801
19-08-2012, 07:06
9 روزه دیگه پتچ 5.0.4 میاد پتچ رو میتونید اینجا مستقیم دانلود کنید

loomina
19-08-2012, 10:54
9 روزه دیگه پتچ 5.0.4 میاد پتچ رو میتونید اینجا مستقیم دانلود کنید

اون که wow wiki داره درسته حسین؟ 6.1 گیگه , دانلود نکنیم بگه گول خوردی :31:

hossein2801
19-08-2012, 13:04
اون که wow wiki داره درسته حسین؟ 6.1 گیگه , دانلود نکنیم بگه گول خوردی :31:

اره همونه
من دانلود کردم تستش کردم درسته

loomina
19-08-2012, 18:14
With the release of patch 5.0.4, we’re making all the races of Azeroth playable by anyone, no matter which version or expansion of World of Warcraft they own. This includes the enigmatic pandaren, who will become available for play when Mists of Pandaria is released on Tuesday, September 25. We want the entire World of Warcraft community to be able to embrace their inner goblin, blood elf, worgen, draenei, or pandaren from the moment they step foot into the world of Azeroth.

با اومدن پچ 5.0.4 تمام race های world of warcraft ازاد میشن برای بازیکن ها, یعنی این که اگر کسی کاتا رو نگرفت هباشه یا MoP رو نگرفته باشه میتونه با worgen , goblin, یا حتی پاندا ها هم بازی کنه.

Crawling In MySkin
20-08-2012, 10:18
ولی نمیتونه تا 90 بره:دی
اینکارو که کردن دیگه موج عظیمی از پاندا میریزه تو ریلما مثل اوایل که چه ارز کنم اواسط کاتا که میرفتی تو یه گروپ احساس میکردی هیچی نمیفهمی چون تو مثلا یه الف بودی بقیه 4 تاشون ورگن احساس غریبی دست میداد
حالا که دیگه بدترم میشه!

loomina
20-08-2012, 11:10
ولی نمیتونه تا 90 بره:دی
اینکارو که کردن دیگه موج عظیمی از پاندا میریزه تو ریلما مثل اوایل که چه ارز کنم اواسط کاتا که میرفتی تو یه گروپ احساس میکردی هیچی نمیفهمی چون تو مثلا یه الف بودی بقیه 4 تاشون ورگن احساس غریبی دست میداد
حالا که دیگه بدترم میشه!

یه بار تو یه BG رفتم, کلا فقط من یه الف هانتر بودم, بقیه از دــــــــــــــــــــــــ ــــــــم worgen ((:

T.Eftekhari
22-08-2012, 08:59
سلام به همه دوستان

این سرور
که یه سرور فریه پچ 4.3.4 راه انداخته و فقط تو سه روز اول هر کسی کارکتری بسازه 85 به هش میدن
اما از اونجا که من 4.3.4 ندارم تا بیام آپ دیت کنم فنا رفتم از دوستان بیلیز بازو غیر بلیز بازی که پچ 4.3.4 دارم تقاظای کمک درام لطفا یکی که داره بهم پیام خصوصی بده تا منم براش یوز پسورد یه اکانت و بدم اونم زحمت ساختن یه کارکترو برام بکشه

فقط خواهشان یکی به من کمک کنه هم با هم بی خیال نشین که به کمک شما ما هم بتونیم مزه 4.3.4 رو به کشیم

پیشاپیش مرسی از کمکتون

----------------------------------------------------------------------------------------------------
حل شد ممنون از همه ی مردای دنیا

vogone
22-08-2012, 11:00
سلام :|

آقایونه عزیز مشکل منه یا همگانیه؟؟؟ نه سایت وا میشه نه خود بازی وارد میشه :| ولی با سا/کس مشکلی نداره ! :| فیلتر شده فکر کنم از نوع فیس بوکیش :|:|:| با ساکس اوکیه:(((((

hossein2801
22-08-2012, 13:16
سلام :|

آقایونه عزیز مشکل منه یا همگانیه؟؟؟ نه سایت وا میشه نه خود بازی وارد میشه :| ولی با سا/کس مشکلی نداره ! :| فیلتر شده فکر کنم از نوع فیس بوکیش :|:|:| با ساکس اوکیه:(((((

بلیز بازی میکنی؟
واسه منم نه سایت بلیز رو میاره نه میره تو بازی!

deltax
22-08-2012, 14:22
دقیقا ..با سا....کس مشکلی نداره
جالبترش اینکه مولتن مشکلش حل شده

Iloveu-ALL
22-08-2012, 14:31
هه مولتون درست شده!!! یه چیزی بر عکس اون (که بیشتر سرورهای خارجی لگ میشدن) اتفاق افتاده فکر کنم

پ.ن:برامنم battle.net رو باز نمی کنه!

deltax
22-08-2012, 15:02
والا همش 3 تا realm شده
1x...12x...20x
ولی اصلا لگ نداره مثل سابق..

hossein2801
22-08-2012, 15:16
امیدوارم درست نشه :دی
ولی درست میشه این مشکل چند بار پیش اومده

Iloveu-ALL
22-08-2012, 15:21
والا همش 3 تا realm شده
1x...12x...20x
ولی اصلا لگ نداره مثل سابق..

اگه 3.3.5a دارین eternal هم اگه خواستین تست کنید!

آقا حسین هنوز هیچی نشده مسافر کشی کردی رفتی پانداریا!!!

hossein2801
22-08-2012, 15:24
اگه 3.3.5a دارین eternal هم اگه خواستین تست کنید!

آقا حسین هنوز هیچی نشده مسافر کشی کردی رفتی پانداریا!!!

mop رو خیلی وقت پیش بتا بازی میکردم

hossein2801
22-08-2012, 15:30
dalaran تو mop کاملا ماله الیانسا میشه و هوردا دیگه نمیتونن وارد دالاران بشن :دی
دلیلشم جنایتی هست که گاروش انجام داد و باعث مرگ rhonin هم شد

میلاد نکوفر
22-08-2012, 16:43
کسی اینجا سی دی کی بازی را میفروشه؟
اینایی که از طریق RAF شارژ میکنن کارشون غیر قانونی نیست؟

vogone
22-08-2012, 18:12
شانسه بد چیست ؟ شانسه من بدبخت که 4 ماهه با ساک/س بازی میکنم چون مال همارا سیستمه اینترنتم و پینگ داغونه و یک هفته بعد این که رفتم شاتل و پینگ برگشته 170 میبینی بدون ساکس نمیره تو ! :| زندگیه درست کردن؟!!!!!!

این جریان dalaran درسته؟:(:(:(:( ( نه که 24 ساعته dalaranam :| )

Crawling In MySkin
22-08-2012, 19:06
بهتر !از قبل بهتر میشه که تا میخواستی یکیو بگردی یه کاری برات بکنه :
hoy where are u
ehm im in dalaran
خوب من ---- به اون دالارانت با خودت هردو مرتیکه ----- شهر اصلی org اهه نه دالاران چرا با اعصاب ما بازی میکنید:دی

A L I E N
22-08-2012, 19:12
آقا شرمنده پچ پاندا اومده مگه ؟:20:
آخه تو یوتیوب ویدئو جدیدش رو دیدم

Crawling In MySkin
22-08-2012, 19:54
آقا شرمنده پچ پاندا اومده مگه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه تو یوتیوب ویدئو جدیدش رو دیدم

خیر دوست عزیز
پچ پانداریا یک ماه دیگه میاد
بحث دوستان اینجا سر آنچه خواهد اتفاق بیافتده:دی

loomina
22-08-2012, 22:40
dalaran تو mop کاملا ماله الیانسا میشه و هوردا دیگه نمیتونن وارد دالاران بشن :دی
دلیلشم جنایتی هست که گاروش انجام داد و باعث مرگ rhonin هم شد

نه بابا؟ ؟؟!؟!؟ rhonin؟ ای گ* به ریش این هورد و گاروش که هر چی که میبینن میکشن.... همین rhonin و میج های دالاران بودن که تو کشتن لییچ کینگ این همه کمک کردن.

Crawling In MySkin
22-08-2012, 22:58
نه بابا؟ ؟؟!؟!؟ rhonin؟ ای گ* به ریش این هورد و گاروش که هر چی که میبینن میکشن.... همین rhonin و میج های دالاران بودن که تو کشتن لییچ کینگ این همه کمک کردن.
رونین سگ کیه پسره ی یه فاحشه ی سارگراس(اون که مدیو بود :خخخخخخخ)
تو کشتن لیچ کینگ از اول تا آخرش سیلواناس خودشو جر داد که آخرشم موفق شد ولی آخرش که چی سیلواناس اومد لشکرگشایی کنه گاروش اومد از ترس اینکه نابود شه توسط سیلواناس جلوشو گرفت تازه بهش بتچ هم گفت:خخخ
احتمالا بخاطر همین کلمه ی بتچی که گاروش به سیلواناس گفت سیلواناس کینه شتریش میگیره تو این پک و جر میده خودشو برا کشتن گاروش ((:

badboym99
23-08-2012, 06:42
Iran's government banned battle.net's IPs

فعلا 15ساعته بعد weekly reset هيچ كس نميتونه به battle net وصل بشه و اينكه GM تا حالا جواب نداده خيلي ها هم نامه زدن بازم جواب ندادن .ايران دسترسي به battle net رو بسته به دليل هاي زير

Look at how moronic the reasons for this act are:

1. Promotion of superstition and mythology
2. Promotion of violence due to too much violence (I'm not exaggerating this is exactly what they wrote).
3. Abolishing the deformation in sin.
4. Demonstration of inappropriate clothing and slutty outfits for female avatars.

badboym99
23-08-2012, 06:56
حتي من خودم فكر كردم شايعه است حالا بگيم mmo champion معتبر نيست كه هست ولي سايت هاي معتبر ديگه اي از جمله

iهمين خبرو گفتن ديروز دقيق بعد اينكه weekly reset شد الان تو فروم بليزارد 30 تا page نوشتن ولي هنوز gm جواب نداده

و حتي اسم كشور ايران از ليست country ها حذف شده

GZ به كسايي كه mop و game time خريدن

hossein2801
23-08-2012, 08:12
حتي من خودم فكر كردم شايعه است حالا بگيم mmo champion معتبر نيست كه هست ولي سايت هاي معتبر ديگه اي از جمله

iهمين خبرو گفتن ديروز دقيق بعد اينكه weekly reset شد الان تو فروم بليزارد 30 تا page نوشتن ولي هنوز gm جواب نداده

دروغه
این دروغ رو یکی از مدیران بازیسنتر تو فوروم mmo champion مطرح کرده و منبع و دلیل این دو تا لینکی هم که گذاشتی اینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Darkfield که یکی از مدیران سایت بازیسنتره این شایعه رو پخش کرده اگه این خبر اعتبار داشت تو سایت خودشون هم اعلام میکردن اینا فقط دارن از اب گل الود ماهی میگیرن

azaramir
23-08-2012, 08:33
سلام یه مطلب پیدا کردم حیفم اومد نزارمش اموزش پچ کردن 4.0.3 به 4.0.6aمن همه روش هارو امتحان کردم نتونستم بازیمو پچ کنم اما با این روش راحت پچ شد ظاهرا لانچر پچ 4.0.3 bug داشته بعضی ها نمیتونن بازیشون رو پچ کنن

Crawling In MySkin
23-08-2012, 08:35
دروغه
این دروغ رو یکی از مدیران بازیسنتر تو فوروم mmo champion مطرح کرده و منبع و دلیل این دو تا لینکی هم که گذاشتی اینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Darkfield که یکی از مدیران سایت بازیسنتره این شایعه رو پخش کرده اگه این خبر اعتبار داشت تو سایت خودشون هم اعلام میکردن اینا فقط دارن از اب گل الود ماهی میگیرن
دروفه !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اولا تو این سایتایی که گفتی mmo از همشون معتبر تره !
دوما mmo این خبر رو اعلام نکرده و فقط یک یوزر اومده همچین چرتو پرتایی رو سر هم کرده
علتشم کاملا مشخصه حالا از بازیسنتره یا هر خراب شده ی دیگه
هر هدفی هم میتونه داشته باشه از جمله اینکه ملت گوسفند ما باور کنن و بیان اکانتشونو خیلی ارزون به این آقا بفروشن این آقا هم دیگه بیزینسش با خودشه دیگه میخواد بفروشه یا هر کاری بکنه
یکی که بفروشه بقیه پشت سرش میفرشون =))
اسم ایران خیلی وقته از لیست کشور ها حذف شده
و اگر هم بوده فقط برای دکور بوده
کسی که از ایران باشه rec نمیتونه بکنه و 100 تا کار دیگه که نمیتونه بکنه اون فقط یه دکور بود
خدا انگلیسو لعنت کنه!

Rezatommy
23-08-2012, 08:54
سلام یه مطلب پیدا کردم حیفم اومد نزارمش اموزش پچ کردن 4.0.3 به 4.0.6aمن همه روش هارو امتحان کردم نتونستم بازیمو پچ کنم اما با این روش راحت پچ شد ظاهرا لانچر پچ 4.0.3 bug داشته بعضی ها نمیتونن بازیشون رو پچ کنن

داداش اینکه لینکش خرابه لطفا لینک سالم بزارید ممنون

hirsababak
23-08-2012, 12:04
داستان چیه رفقا
بچه های گیم نت ما همه ایمیل زدن که نمیشه داخل بازی برن

badboym99
23-08-2012, 12:16
اره منم فكر ميكنم كه چرت ميگن ايران بن كرده و اين حرفا

اين اولين باري نيست كه اينجوري ميشه چند ماه پيشم يه مشكلي بود 2 روز نميشد loggin كرد ولي gm سريع جواب داد و بعدش درست شد

الان دقيقا 41 تا page شده تو فروم blizz و تا حالا جواب ندادن. و حقم دارن جواب ندن چ.ن ما ايراني ها واقعا ابرو نداريم

يه سري ها واقعا احمق و بي جنبه هستن طرف اومده فروم زده blizzard vs iran اون يكي ميگه we save some nuclear bomb for u blizzard

fيه سري لاشخورها به فارسي تبليغ سرور هاي فري ميكنند تو فروم بليزارد واقعاااا زشته

azaramir
23-08-2012, 12:17
داداش اینکه لینکش خرابه لطفا لینک سالم بزارید ممنون

متاسفانه از خوده سایته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که بالا نمیاد
این اصل موضوعشه

1. Go to [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2. Locate the table with the download mirrors for the 4.0.3.13329 -> 4.0.6.13596 patch
3. Download both the MPQ and the TFIL files that matches your locale and OS (Win or Mac)
4. Go to [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and download the MPQ file from there
5. Decompress the content of both of the downloaded zip files from the patch mirrors, into the same folder
6.
Rename the wow-13596-Win-Final.MPQ downloaded from rapidshare.com to
wow-patch.MPQ and copy it to your World of Warcraft folder, overwrite if
file exists
7. Open the folder that you decompressed the two zip files into.
8. Copy the wow-update-13596.MPQ to World of Warcraft\Data folder, overwrite if file exists
9. Copy the wow.tfil to your World of Warcraft folder, overwrite if file exists
10. Open your World Of Warcraft\WTF folder, and rename the file named Launcher.WTF to Launcher.WTF-bak
11. Go back to your World of Warcraft folder and run the file named Blizzard Updater.exe
12. The Blizzard Updater should hopefully tell you that the update was completed with success

به زبون سادش میشه
1.فایل wow-13329-13596-Win-final.MPQ رو از اینترنت دانلود کن یا ببین تو پوشه اپدیتت هست 4mb
2.اسمشو عوض کن بزارwow-patch.MPQ بعد بزارش تو پوشه بازی جای که Blizzard Updater.exe هست
3.فایل Blizzard Updater.exe رو اجرا کن تمام
این روش کاملا عملی من کلی روش رو امتحان کردم نشد اما با این راحت تونستم پچ کنم برای 4.0.6aهم از همین روش میتونی پچ کنی

forceful
23-08-2012, 13:20
سلام منم یکی دو روز از مشهد نمی تونم وارد بازی شم
با VPN سعی کردم locked شد اکانتم نه بدونه VPN نه با اون نمی تونم وارد اکانت منجمنتم بشم که انبن کنم
شماها می تونید برید تو account manager wow-eu?
من با VPN فقط سایت رو میتونم باز کنم بدون اون سایتم باز نمیشه.

brain
23-08-2012, 15:08
شنیدم billizard کلا wow رو برای ایرانی ها بسته. برا همینه که نه battlenet باز میشه نه تو بازی میره. مثله کاری که apple با iiTunes کرده برای ایرانیا ....
منبع : بازی سنتر

Kheee
23-08-2012, 15:34
سلام من با لب تاپ بازی میتونم بکنم اینترنت مخابرات 256 رم4 ویندوز7 32بیت و گرافیک 1 وهارد 500 میتونم بازی کنم خواهشا سریع تر بگید که دانلود کنم یا نه؟

brain
23-08-2012, 16:03
این عکسو داشته باشین :31:

55142

سلام من با لب تاپ بازی میتونم بکنم اینترنت مخابرات 256 رم4 ویندوز7 32بیت و گرافیک 1 وهارد 500 میتونم بازی کنم خواهشا سریع تر بگید که دانلود کنم یا نه؟
فعلا دست نگه دار تا ببینیم چی میشه. شاید باز بشه حالا.

forceful
23-08-2012, 17:31
من اکانتم بلاک شده نمی تونم برم ان بلاکش کنم
کسی هست که تو این دو روز گذشته تونسته باشه تو account managment رفته باشه انگار با هیچی باز نمی شه مشکل از کجاست بلیزارد یا ایران؟

Metalzadeh
23-08-2012, 18:30

Iloveu-ALL
23-08-2012, 18:36
این عکسو داشته باشین :31:

55142

فعلا دست نگه دار تا ببینیم چی میشه. شاید باز بشه حالا.

داداش قربون دستت
اگه منبع رو میزاشتید بهتر میشد!!!

JIGSA
23-08-2012, 19:35
قربون اون بلاد الف جیگر برم که الان 2 ساله جزو Wallpaper های منه. خیلی عکس خدایی هستش

در ضمن فقط wow نیست. استارکرافت و دیابلو هم هستن. که نمیشه واردشون شد.
من زنگ زدم به ISP خودم میگم این مشکل رو دارم. میگه مشکل از بلیزارده. میگم واقعا ؟ جواب داده شما سعی کن باور کنی که ایراد از اوناست.

deltax
23-08-2012, 20:16

عجب خر تو الاغیه اینجا :31:
فقط ما نفهمیدیم ایراد از اینوره و بخاطر این اجلاسه..یا ایراد از اونوره و بخاطر تحریمه

JIGSA
23-08-2012, 21:55
یکی نیست به اینا بگه
بابا، بوووووووق های بی بووووووووق پدر بووووووووق مادر بوووووووووق
آخه شما با بازی کردن مردم هم مشکل دارین ؟
آخه بووووووووق توی بوووووووووق اون بووووووووووقتون

زنگ زدم به واحد آی تی مخابرات میگم فلان مشکل رو دارم
میگه حتما سرورهای بلیزارد مشکل دارن
میگم عمو جان همه دنیا دارن بازی می کنن فقط ایرانیا نمی تونن
میگه این بی شرفا هر روز حلقه تحریم رو تنگ تر می کنن
میگم آخه احمق جون من Trace Root کردم پشت چیلترینگ مخابرات گیر افتاده
میگه خب اگر اونجوره حتما بازی مشکل اخلاقی داشته و شروع کرده نصیحت کردن

hossein2801
23-08-2012, 22:11
نگران نباشید
اقا دستور دادند یک بازی بزرگ mmo اسلامی هم اکنون در دست ساخت قرار گرفته اسمش هم هست
Rise of Islam : wrath of the emam zaman

Crawling In MySkin
23-08-2012, 22:17
اسم رو اشتباه رسوندی
Rise of the Islam : Wrath of The Emam Victoria The Monkey
این حرفا چیه خودتونو اسکل کردید هم ملت اینجارو....نه حاج حسن اینا با بازی کردن من و شما مشکل ندارن اینا با زندگی کردن ما مشکل دارن
این قضیه ی بلیزارد هم تنها هدش فقط و فقط فروش گله اییه VPN ها و سووسک های بالدارشونه
خدا لعنتشون کنه
خدا انگلیس رو هم لعنت کنه که آخه کینه شتری تا چه حد !

شنیدم billizard کلا wow رو برای ایرانی ها بسته. برا همینه که نه battlenet باز میشه نه تو بازی میره. مثله کاری که apple با iiTunes کرده برای ایرانیا ....
منبع : بازی سنتر

بازی سنتر گه خورد

Black-Ninja
23-08-2012, 22:19
و خداوند So..C..K...S را آفرید....

Iloveu-ALL
23-08-2012, 22:26
و خداوند So..C..K...S را آفرید....

تا ایرانیان بتوانند با فی/لترینگ آنها را بفروشانند!!

G U L D A N
23-08-2012, 23:20
ما یه 8 ماهی می شه بی خیال سرور خارجی شدیم ! یادتون میاد ما جوش می زدیم می گفتیم ریده شده اینترنت شما ها می گفتین Blizz بهتر شده . حالا هم Blizz رفت کنار باقالی ها :دی :31::21:

اینم به خاطر هم دردی :37:

Black-Ninja
24-08-2012, 00:54
یک سوال ایران دسترسی رو قطع کرده یا بلیزارد ؟

Crawling In MySkin
24-08-2012, 09:06
یک سوال ایران دسترسی رو قطع کرده یا بلیزارد ؟
کار انگلیسه :دی
ما هم نفهمیدیم چیز گه به هم وریه تنها نقطه ی مشخصش علتیست برای فروشه vpn و عنکبوت و عقرب و سوسکو این حرفا
حالا من که اصلا شارج ندارم فردا برمیگردم به بازی این تست کوفتی رو بدم ولی موضوع اینجاست که خدا همشونو لعنت کنه
کسی ساکس خواست من سراغ دارم:خخخخخ

forceful
24-08-2012, 11:20
شما ها با S/o/ck/s الان می تونید ان شید؟

forceful
24-08-2012, 11:31
دیروز با وی پی؟ان خاستم وارد بازی شم block شد اکانتم الان هم با s-o-c-k-s خاستم ان بن کنم میشد ولی تو اخرین مرحلش باز نمیکرد سایتو.
س-ا-ک-سی که وارد کردم هم خیلی قطعم می کرد کمتر وقتی وارد wow-eu وبسایتاش می شد چطور اکانتمو ان بن کنم؟ با س-ا-ک-س می تونم آنلاین شم؟

JIGSA
24-08-2012, 11:46
همانا خداوند متعال چیز پی ان و سا---کس را برای ضایع کردن بعضی ها آفرید
و شما چه میدانید که ضایع شدن چیست
همانا غرق شدن در شیلنگ آب از ان بهتر است
ضایع شدگان پنچر گیری قطار را به آن ترجیح خواهند داد
و به درستی که خداوند رئوف و رحیم است

Black-Ninja
24-08-2012, 11:54
بعد از کلی صحبت با بچه های بالا - پایین - چپ - راست فهمیدم ایران بسته نه بلیزارد. Heh :/

Iloveu-ALL
24-08-2012, 14:07
پاک شود...!

Black-Ninja
24-08-2012, 14:28
به نظر من رنج وسیعی از آی پی ها را بستن که آی پی های Blizzard هم جزء ی از این رنج آی پی هست و شاید اصلاً بلیزارد هدف نباشه

خبر جالب اینکه قبلاً هم اینطوری شده بود و بعد از یک هفته دوباره وصل شد

malegos
24-08-2012, 16:15
سلام بچه ها خواهشا یه جایی معرفی کنید با بچه های wow ببینیم چه خبره

amir.em
24-08-2012, 16:40
چه شانسی دارم من
همین دیشب pandaria پیش خرید کردم با یه تایم کارد 60 روزه !!!
اکانت بلیزارد من رو کسی نمیخواد ؟ :دی
wow cata و SC2
یه تایم کارد 60 روزه هم روش ^_^

jafarr
24-08-2012, 17:11
اصلاح مییشه نیازی به پ خ نیست

jafarr
24-08-2012, 17:29
اینم بعضی از دوستان حرف از بمب اینا زدن تا شاید بتونن حقشون رو بگیرن

loomina
24-08-2012, 18:04
چه شانسی دارم من
همین دیشب pandaria پیش خرید کردم با یه تایم کارد 60 روزه !!!
اکانت بلیزارد من رو کسی نمیخواد ؟ :دی
wow cata و SC2
یه تایم کارد 60 روزه هم روش ^_^

دوست عزیز احتمال 80% هدف از این کار فروختن اکانت ها با قیمت کم باشه, اکانتتون رو برای اینجور چیزا نفروشید.

من تا دیشب میتونستم وارد فروم بلیز بشم ولی انگار امروز فقط با so-/cks میشه رفت!

malegos
24-08-2012, 18:36
بچه ها من با vppn میرم تو سایت wow بعد پسمو میخام reset کنم(چون با vppn اکانت lock میشه) email نمیفرسته برام.؟؟؟؟؟
بچه ها میگن با پی ان connect میتونن بشن.

deltax
24-08-2012, 19:23
از این سایتایی که پینگ رو میارن پایین و بعضی هاشونم رایگانه استفاده کنید درست میشه....با 1 تیر 2 نشون میزنید....هم مشکل چی چی ان ندارید هم پینگ میاد پایین...فقط تابلو نکنید ..بفهمن اینام تعطیل میشه :31:

jafarr
24-08-2012, 22:44
تا اونجایی که من فهمیدم این مشکل بنظر میاد از سمت ایرانه نه بلیزارد اگر هم از سمته بلیزارد باشه حلالشون وقتی 4 تا گوسفند به خودشون جرات میدن بیان تو فروم بلیزارد تبلیغ سرور ایرانی کنن یا بیان بگن blizzard vs persian server ....

forceful
24-08-2012, 23:44
من یکی دو تا lowerping امتحان کردم کارایی نداره نمی تونم کانکت بشم؟!

amir.em
25-08-2012, 00:13
به نظر من نمیتونه از طرف ایران باشه
اگه از طرف ایران بود حداقل یه نفر از بلیزارد میگفت کار ما نیست
دوما ، خیلی ها میگن بعد maintenance این مشکل پیش اومد
سوما تا اونجایی که من دیدم فقط IP های بلیزارد بلاک شده و هیچ رنج IP ای مشاهده نمیشه

JIGSA
25-08-2012, 01:00
براساس رتبه بندی بنیاد بازی های رایانه ای این بازی خلاف شئونات اسلامی شناخته شده و موقتا سایتش بلاک شده

Black-Ninja
25-08-2012, 01:17
به نظر من نمیتونه از طرف ایران باشه
اگه از طرف ایران بود حداقل یه نفر از بلیزارد میگفت کار ما نیست
دوما ، خیلی ها میگن بعد maintenance این مشکل پیش اومد
سوما تا اونجایی که من دیدم فقط IP های بلیزارد بلاک شده و هیچ رنج IP ای مشاهده نمیشه

بلیزارد اگر بسته بود مطمئن باش یک پیغام میدیدم که گفته به دلیل فلان چیز کشور شما مسدود شده مطمئن باش کاره ایرانه همین طوری هرتکی بسته

Black-Ninja
25-08-2012, 01:21
چندی از عناوین MMO و تحت وب همچون World of Warcraft و Diablo III به علت مخالفت دولت کشور ایران و دیگر دلایل در این کشور ممنوع اعلام شدند و غیر قابل دسترسی می باشند.
.

.
بازی کننده های شبکه Battle.net این گزارش را ارائه داده اند؛عناوینی چون World of Warcraft,Diablo III,Guild Wars و… در ایران قفل شده اند.
بر اساس این گزارش این عناوین دارای تصاویر و قوانین و خون ریزی های فراوانی هستند که دولت جمهوری اسلامی ایران آن ها را غیر قانونی دانسته است و دست به ممنوع کردن آن زده است.
بیشتر این عناوین متعلق به شرکت بلیزارد هستند؛مانند Guild Wars, RuneScape, Second Life, Dofus, Evony و Entropia Universe که همه آن ها قفل شده اند.

منبع dbazi

این یارو از خودش چی داره میگه

loomina
25-08-2012, 02:29
بلیزارد اگر بسته بود مطمئن باش یک پیغام میدیدم که گفته به دلیل فلان چیز کشور شما مسدود شده مطمئن باش کاره ایرانه همین طوری هرتکی بسته

نه دیگه اشتباه شما همینجاس! اگر خودشون انجام بدن و بیان بگن ما بلاک کردیم, بحث بالا میگیره که پولمون رو پس بدید بهمون! و احتمال میدم کار خودشون باشه.

احتمال دومی که میدم اینه که یکی از این کله گنده های server free تو ایران اومده یه کاری کرده, وگرنه چطور 8 سال این بازی داره ران میشه یهو الان بهش گیر دادن؟

davidricky
25-08-2012, 07:06
بچها من وی‌پی‌ان میدم بهتون واسهٔ گیم بلیززرد عالیه من خودم دارم بازی می‌کنم با latency ۲۵۰ قبلان با ۳۰۰ اینا بودم از قبل هم بهتره در حد خیلی‌ خوبی‌ بهتر از قبل هرکی‌ خواست تو yahoo به من پی‌ام یا ادم کنه online shodam میهرفیم shahabtt_77@.com (shahabtt_77@yahoo.com) قیمت خوب. وی‌پی‌ان‌های دیگرو امتحان کنید بد واسهٔ منو از ۴.۲.۲.۴ با وی‌پی‌ان ۲۰۰ ping در ضمن سرورuk هست کیفیت خوب
اینم بگم که ادمین اومد تو فروم گفت که از تحت آمریکا تحت فشار قرار گرفته که ایران ban کنن اینم لینکش
iran کاری نکرده خود بلیزرد کرده
اینم لینکش انگلیسی‌ بلدی بخون

ba behnevis type kardam ghalat dare sry

hossein2801
25-08-2012, 07:56
تموم شد رفت
بلیزارد جواب داد و مثل اینکه خود بلیز بسته و بخاطر تحریمهای امریکاس
تاپیک رو هم بزودی میبندن
علی این سایتو برنامه هایی رو که میگی برام پ.خ کن

deltax
25-08-2012, 09:19
تموم شد رفت
تاپیک رو هم بزودی میبندن

پ خ ..کردم...اگه بازم مشکل داشتی تو بازی بگو

vogone
25-08-2012, 09:31
بچه های عزیز و معتادان گرامی که مشکل با سا/کس و وی - پی ان دارن :)
دلیل بلاک شدنتون share شدن یه آیپی با 2 یا چند wow باز هستش ، سعی کنید وقتی ساکس میخرید از فروشنده بخواید که بهتون یه آی پی جدا و یه نفره بده تا بلاک نشید ، هیچ مشکلی نداره وگرنه :D این ممده میدونه من کلا شیش ماه با سا/کس بازی کردم :D یکبارم بلوک نشدم :D ;) به فنا رفتیم :(((

malegos
25-08-2012, 12:42
یکی جواب بده من با چیز چی ان کانکت مسشم بلاک میشه بعد که میرم بلاکو درس کنم email نمیفرسته برام بره reset password

deltax
25-08-2012, 13:39
یکی جواب بده من با چیز چی ان کانکت مسشم بلاک میشه بعد که میرم بلاکو درس کنم email نمیفرسته برام بره reset password

از طریق mail صفحه unlock رو باز کن

deltax
25-08-2012, 13:45
تموم شد رفت
تاپیک رو هم بزودی میبندن

این obama lمادری فکر کرده ما تو ارگیمار اورانیوم غنی میکنیم.... اخه چیکار بلیزارد داری

loomina
25-08-2012, 13:50
تعجب من اینجاست, اینا میگن با مردم کاری ندراریم مشکل ما با دولته, بعد میان دارو هارو تحریم میکنن!
میگن کاری با مردم نداریم اونوقت چیزایی که ملت نیاز دارن رو تحریم میکنن, خوب د معلومه اینا میخوان فشار بیارن رو ملت که یه کاری کنن, خبر ندارن مردم اینجا بی بخار تر از خودشون , خودشون هستن, دولت هم که مردم رو به **** خودشم حساب نمیاره!
حالا جالبیش به اینه که این بازی که الان تحریم کردن به ضرر خودشون هم کار کردن! چوندارن یه پولی هم میگیرن برای 4 تا دونه پیکسل!

Black-Ninja
25-08-2012, 14:22
تعجب من اینجاست, اینا میگن با مردم کاری ندراریم مشکل ما با دولته, بعد میان دارو هارو تحریم میکنن!
میگن کاری با مردم نداریم اونوقت چیزایی که ملت نیاز دارن رو تحریم میکنن, خوب د معلومه اینا میخوان فشار بیارن رو ملت که یه کاری کنن, خبر ندارن مردم اینجا بی بخار تر از خودشون , خودشون هستن, دولت هم که مردم رو به **** خودشم حساب نمیاره!
حالا جالبیش به اینه که این بازی که الان تحریم کردن به ضرر خودشون هم کار کردن! چوندارن یه پولی هم میگیرن برای 4 تا دونه پیکسل!

شاین میخوان جوان ها رو از خونه نشینی در بیارن و یک حرکتی صورت بگیره

البته این تایید میشه
خبر ندارن مردم اینجا بی بخار تر از خودشون , خودشون هستن

Metalzadeh
25-08-2012, 14:58
بچه ها خواهشا برید اینجا و Sign بدید :

ممنون
امیدوارم نتیجه بده

hossein2801
25-08-2012, 15:09
بچه ها خواهشا برید اینجا و Sign بدید :

ممنون
امیدوارم نتیجه بده

خودتو خسته نکن
این چیزا کی جواب داده که الان جواب بده؟
guild wars هم ایرانو تحریم کرده؟
من میخوام فرار کنم برم افغانستان :دی

Black-Ninja
25-08-2012, 15:34
راستی ها :| شیتونه میگه برو یک خونه نقلی تر و تمیز تو افغانستان پیدا کن با یک خط اینترنت زندگی تو کن :->

Crawling In MySkin
25-08-2012, 16:05
وای اگر مایکل مورهایم حکم دادنم دهد
یک عدد موجود که قرار بوده شارج مارو بمون بده گم شده از یابنده تقاضا میشود هرچه سریع تر به نزدیک ترین باجه ی یاهو مراجعه فرماید:| !

JIGSA
25-08-2012, 18:10
فکر کنم باید بریم سفارت افغانستان تو ترکیه و برای اقامت و کار توی افغانستان اونجا فرم پر کنیم و تو نوبت بمونیم.
دیشب داشتم فکر میکردم ای کاش 3 سال پیش یه خورده تلاش و حضورم رو بیشتر میکردم. یا تا الان اوضاع عوض شده بود یا به دلیل استفاده بیش از حد از شیشه نوشابه تا الان مرده بودم.
مرگ از این زندگی بهتره. حتی به تفریح آدم هم گیر میدن

amir.em
25-08-2012, 19:07
شما چطوری کانکت میشین ؟ یه ساکس خوب کسی نداره معرفی کنه ؟

hirsababak
25-08-2012, 19:43
خوش به حال نوم
اصلا فک نمی کردم یه روزی همچین مشکلی پیش بیاد

Crawling In MySkin
25-08-2012, 22:02
خوش به حال نوم
اصلا فک نمی کردم یه روزی همچین مشکلی پیش بیاد

از این به بعد باید بگیم مرگ بر نوم که اونوره:خخخخخ

loomina
25-08-2012, 22:32
اگر امریکا میدونست چقدر اشتغال زایی کرده برای ایران مطمئنن بن نمیکرد ((:

Rezatommy
26-08-2012, 10:21
آره راس میگی راستی آقا من دارم با سرعت زغالی کاتالیسم رو کامل دان میکم کل حجمش 28.3 گیگ درسته؟؟؟

Mehran-King
26-08-2012, 10:39
پینگا مگه خوب نشدن؟ من که راحت بدون vpn میتونم تو سرور خارجی مثل monster-wow بازی کنم!

ABTS
26-08-2012, 11:08
آخر سر معلوم نشد ؟ چرا بسته شده 100% از بلیزارد بوده؟
اگه دولت بازی وردو غیر قانونی می دونست 100% الان سرور های ایرانی جمع بودند

amir.em
26-08-2012, 13:20
یه عکس نمیشه آپ کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

JIGSA
26-08-2012, 15:29
این دروغ محضه
من موقع ثبت نام کشورم رو ایتالیا معرفی کردم و همیشه با آی پی ثابتی که مخصوص کشور ایتالیا بوده به بازی وصل شدم
پس این قضیه گل واژه محضه

Black-Ninja
26-08-2012, 15:55
ایران بسته عزیزان :) این Blue Poster هم منظورش تحریمی بود که خیلی وقت پیش روی Blizzard اعمال شده و کلاً نام ایران در فرم ثبت نام حذف شده

فکر کنم به خاطر جنبش عدم تعهد یک سری آی پی رو بستن و فکر کنم تا چند روز دیگه بلیزارد باز بشه

loomina
26-08-2012, 16:08
این دروغ محضه
من موقع ثبت نام کشورم رو ایتالیا معرفی کردم و همیشه با آی پی ثابتی که مخصوص کشور ایتالیا بوده به بازی وصل شدم
پس این قضیه گل واژه محضه

اقا حسن اگر با IP ایتالیا بیای که نباید مشکلی داشته باشی! مساله اینجاس با IP غیر از ایران میشه رفت...

loomina
26-08-2012, 16:09
ایران بسته عزیزان :) این Blue Poster هم منظورش تحریمی بود که خیلی وقت پیش روی Blizzard اعمال شده و کلاً نام ایران در فرم ثبت نام حذف شده

فکر کنم به خاطر جنبش عدم تعهد یک سری آی پی رو بستن و فکر کنم تا چند روز دیگه بلیزارد باز بشه

خدا کنه باز شه, ما که بدمون نمیاد! ولی اگر با دقت تر بخونید به خود بلیزارد داره میگه به خاطر تحریمات و قانون های امریکا هست, یعنی این که تحریمه. و گفته بلیزارد رو از تبادل کالا و پول با چندین کشور که ایران هم شاملشون هست منع میکنه.

Black-Ninja
26-08-2012, 16:41
خدا کنه باز شه, ما که بدمون نمیاد! ولی اگر با دقت تر بخونید به خود بلیزارد داره میگه به خاطر تحریمات و قانون های امریکا هست, یعنی این که تحریمه. و گفته بلیزارد رو از تبادل کالا و پول با چندین کشور که ایران هم شاملشون هست منع میکنه.

این تحریمی که میگی خیلی وقته رو سر ایران اعمال شده از طرف بلیزارد حالا نه خیلی ما مستقیم پول میدیم بلیزارد ! یا مستقیم کالا می خریدیم! کلاً با واسطه بود دیگه ولی بستن سرورش عجیب بود

Crawling In MySkin
26-08-2012, 16:46
موش نخوره تورو اینقدر فکر میکنی
این که دیگه معلومه:دی

اگه تو هم با دقت تر بخونی نوشته ما امید واریم این قانون هر چه زورتر به ما اجازه بده که باز کنیم دسترسی رو
معنیش اینه که علتش همین سران گوز چسه که بعدش دوباره باز میکنیم
یعنی جدا شما فکر کردید علتش چیز دیگه ایه؟
هر وقت یه خبری بوده همه جا بسته میشده
مهم بودن خبر با بسته شدن بیشتر آی پی هم همیشه رابطه ی مستقیم داشته
هر چی خبر مهم تر باشه آی پی بیشتری بسته میشه و فشار بیشتری وارد میشه
از جمله اینکه وقتی آقا به صورت آشکار به قم وارد شدند کل اینترنت قم بالخصوص یاهو نابود شد
و وقتی هم که چند وقت یه بار نا آشکارا تشریف مبارکشون رو به قم میارن با خودشون گه زدن به سرعت اینترنت و بسته شدن یاهو رو به ارمغان میارن
ولی خوب خوبیش اینه که سایتایی که اکثرا برا همه جا فیلتر میشه عموما برا قم خیلی فیلتر نمیشه :خخخخ
ولی احتمال اینکه بعد از اینکه این سران هم تموم شد حتی تعطیلیاش هم تموم شد
بیان برای تنوع (!!!!) کلا بلیزارد رو بسته نگه دارن:دی

JIGSA
26-08-2012, 16:56
من فکر کنم بلیزارد این اراجیف رو گفته که ما نگیم پول ما رو پس بدین
قسمت آخر نوشته اونا دقیقا تاکید همین قضیه هستش. که گفته بر اساس تحریم ها ما نمی تونیم پول شما رو برگردونیم
اگر میومد و میگفت که ایران اینکار رو انجام داده همه میگفتن که پس پول ما رو پس بدین و از این حرفا

ایران دسترسی رو بسته و اینکار رو از طریق شرکت تلیا کام سوریه انجام داده که واسطه ایران و شبکه جهانی هستش.
این قسمت دوم رو وقتی زنگ زدم به ISP خودم اونا بهم گفتن.

Black-Ninja
26-08-2012, 17:08

معما گر حل شود آسان شود :|
====================

خوب تا اینجا فکر می کنیم ایران بسته ولی چرا ایران باید سروری رو ببنده که نه تنها خطرناک نیست بلکه باعث خانه نشین شدن جوان ها میشه ؟

قبلاً هم گفتم Blizzard هدف نبوده بلکه بلیزارد جزء کوچکی از سیل عظیم آی پی های مسدود شده بوده

Black-Ninja
26-08-2012, 17:26
فعلاً که WoW تعطیله!
اینو دیدین ؟!

55325

forceful
26-08-2012, 17:32
کسی بازی آنلاین سوراق نداره که همیشه کشورش با ایران خوب باشه و هر وقت مثل امریکا ابلشون راست شد یه گیم ساده رو رو مردم
بعضی کشورا نبنده؟

Crawling In MySkin
26-08-2012, 17:35
این که دیگه معلومه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
معما گر حل شود آسان شود :|
====================

خوب تا اینجا فکر می کنیم ایران بسته ولی چرا ایران باید سروری رو ببنده که نه تنها خطرناک نیست بلکه باعث خانه نشین شدن جوان ها میشه ؟

قبلاً هم گفتم Blizzard هدف نبوده بلکه بلیزارد جزء کوچکی از سیل عظیم آی پی های مسدود شده بوده
من که همون اولش همینو میگفتم
معما چون چی شود اون شوذ بیا به میکده حافظ که برتو عرضه کنند...هزار صف.....

قسمت آخر نوشته اونا دقیقا تاکید همین قضیه هستش. که گفته بر اساس تحریم ها ما نمی تونیم پول شما رو برگردونیم
اگر میومد و میگفت که ایران اینکار رو انجام داده همه میگفتن که پس پول ما رو پس بدین و از این حرفا

ایران دسترسی رو بسته و اینکار رو از طریق شرکت تلیا کام سوریه انجام داده که واسطه ایران و شبکه جهانی هستش.

اتفاقا وقتی بلیزارد بگه ما بستیم ما میتونیم بگیم پولمونو پس بدید
وقتی که ایران بسته اونم کاملا حق داره بگه به چپم
آقا این بحثا چیه
معتادای بدبخت 2 روز با ------ برید تا باز شه دیگه ((:

کسی بازی آنلاین سوراق نداره که همیشه کشورش با ایران خوب باشه و هر وقت مثل امریکا ابلشون راست شد یه گیم ساده رو رو مردم
بعضی کشورا نبنده؟
تراویان تراویان :دی

abbas642
26-08-2012, 17:46
loooool
یه سری بی سواد ریختن تو این فروم
بابا برین یه خورده انگلیسی یاد بگیرین
خوده بلیزارد میگه مابستیم اینا میگن ایران بسته :18:

Crawling In MySkin
26-08-2012, 17:48
loooool
خوده بلیزارد میگه مابستیم اینا میگن ایران بسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تنها واکنش من نسبت به پست این فرد بزرگوار:
جونی جونم یا جونم بیا دردت به جونم شب مهتاب لب دریا سی تو آواز میخونم=))

JIGSA
26-08-2012, 18:08
احتمالا ایشان از اساتید دانشگاه ماست تو چست هستن که ما را بی سواد می دانند.

مهندس گرامی! بلیزارد بازی guild wars رو نساخته
استاد! سایت ویکی پدیا مال شرکت بلیزارد نیست که الان 3 روزه اطلاعاتش از ته چاه میاد بالا
پروفسور جان! بلیزارد اگر قرار بود اینکار رو انجام بده اکانت همه ایرانی ها رو بلاک میکرد الان که همه ما داریم بازی میکنیم
من جمعه تو بازار دیابلو 3 یه آیتم گذاشتم که 12 یورو فروختم و پولش رو هم گرفتم. این چه جور تحریمیه آقای دکتر!!!!!

loomina
26-08-2012, 18:34

اگه تو هم با دقت تر بخونی نوشته ما امید واریم این قانون هر چه زورتر به ما اجازه بده که باز کنیم دسترسی رو
معنیش اینه که علتش همین سران گوز چسه که بعدش دوباره باز میکنیم
یعنی جدا شما فکر کردید علتش چیز دیگه ایه؟
هر وقت یه خبری بوده همه جا بسته میشده
مهم بودن خبر با بسته شدن بیشتر آی پی هم همیشه رابطه ی مستقیم داشته
هر چی خبر مهم تر باشه آی پی بیشتری بسته میشه و فشار بیشتری وارد میشه
از جمله اینکه وقتی آقا به صورت آشکار به قم وارد شدند کل اینترنت قم بالخصوص یاهو نابود شد
و وقتی هم که چند وقت یه بار نا آشکارا تشریف مبارکشون رو به قم میارن با خودشون گه زدن به سرعت اینترنت و بسته شدن یاهو رو به ارمغان میارن
ولی خوب خوبیش اینه که سایتایی که اکثرا برا همه جا فیلتر میشه عموما برا قم خیلی فیلتر نمیشه :خخخخ
ولی احتمال اینکه بعد از اینکه این سران هم تموم شد حتی تعطیلیاش هم تموم شد
بیان برای تنوع (!!!!) کلا بلیزارد رو بسته نگه دارن:دی

نه بابا؟ مثلا توقع داشتی بیاد بگه که ما بستیم به هیچ عنوان هم خوشمون نمیاد دوباره IP هارو باز کنیم برید گمشید؟ معلومه میاد میگه امیدوارم زود تر قانون رو بردارن, خو تنها کسی که داره این وسط ضرر میکنه بلیزارده !

من در مورد ایران نمیدونم چیکار کرده, شاید اونا هم متقابلا دسترسی رو بستن ولی چیزی که هست اینه که اگر ایران میبست اونا میگفتن ما هیچ مشکلی نداریم تو سرور یا جای دیگه , مشکل از خودتونه پولی رو وقتی خودشون ببندن دیگه میگن بیاید اینم پولتون برید به سلامت, و چیزی که هست
1- بلیزارد پول مفت رو دور نمیریزه!
2- خودش گفته به خاطر تحریم نمیتونیم پولی رو پس بدیم.
اگر ایران هم بسته که خب خدارو شکر که هم از خودی میخوریم هم از اجنبی!

استاد! سایت ویکی پدیا مال شرکت بلیزارد نیست که الان 3 روزه اطلاعاتش از ته چاه میاد بالا
پروفسور جان! بلیزارد اگر قرار بود اینکار رو انجام بده اکانت همه ایرانی ها رو بلاک میکرد الان که همه ما داریم بازی میکنیم
من جمعه تو بازار دیابلو 3 یه آیتم گذاشتم که 12 یورو فروختم و پولش رو هم گرفتم. این چه جور تحریمیه آقای دکتر!!!!!

اقا حسن حرفی میزنیا؟ مثلا منی یا خود شما که زدی کشور ایتالیا, اینا بیان به چه دلیلی ببندن اکانت من رو؟ بگن IP ت ماله ایرانه جواب میدن خیلی راحت اره رفته بودم ایران!

loomina
26-08-2012, 18:37
loooool
خوده بلیزارد میگه مابستیم اینا میگن ایران بسته :18:

نه داداش ما بی سواد شما خبره تو 25 زبون زنده و مرده دنیا!!!
بعضی وقتا چیز هایی غیر از زبان واجبه, مثل عقل!

Crawling In MySkin
26-08-2012, 19:11
نه بابا؟ مثلا توقع داشتی بیاد بگه که ما بستیم به هیچ عنوان هم خوشمون نمیاد دوباره IP هارو باز کنیم برید گمشید؟ معلومه میاد میگه امیدوارم زود تر قانون رو بردارن, خو تنها کسی که داره این وسط ضرر میکنه بلیزارده !
نخیر
تو یه جوری گفتی که یعنی قراره تا ابد همین وضع بمونه

نه داداش ما بی سواد شما خبره تو 25 زبون زنده و مرده دنیا!!!
بعضی وقتا چیز هایی غیر از زبان واجبه, مثل عقل!
این جمله رو باید الماس گرفت زد به جلو تخت ماه عسل ایرانیا که وقتی دارن گوسفندارو تولید بذرپاشی میکنن یکم تامل کنن
همش کار انگلیسه:خخخ

اقا حسن حرفی میزنیا؟ مثلا منی یا خود شما که زدی کشور ایتالیا, اینا بیان به چه دلیلی ببندن اکانت من رو؟ بگن IP ت ماله ایرانه جواب میدن خیلی راحت اره رفته بودم ایران!
یعنی چی این حرفا چیه آقا
من یه زمان از همه جای دنیا آن شدم تو سفر های کشوریم
آلمان فرانسه انگلیس و 100 جای دیگه
همه جا غیر ایتالیا البته :خخخ
این حرفا چیه آخه یعنی که چه وای وای پیف پیف یه مدیر خوب یه اکتیویژنز ورشکسته یه انگلیس کودن!.!.!.!:دی

بعید هم نیست ایشان از خویشاوندان رئیس دانشگاه آزاد باشن
شمارو به دیدن این بخش از برنامه و نامه ی استاد به مردم زلزله زده ی آذربایجان دعوت میکنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%D8%B4%D8%B1%D9%82%DB%8C
ای خدا، همه­ درهم ریختگی‌ها را، تو خود به سامان آر!

ای هدهد صبا! به سبا می فرستمت/ بنگر که از کجا به کجا می فرستمت!

حیف است طایری چو تو، در خاکدان غم/ ز این جا، به آشیان وفا می فرستمت.

در راه عشق، مرحله قرب و بعد نیز/ می‌بینمت عیان و دعا می‌فرستمت.

تا لشکر غمت، نکند ملک دل خراب/ جان عزیز خود، به نوا می‌فرستمت.

ساغی بیا که هاتف غیبم، به مژده گفت/ با درد صبر کن که دوا می فرستمت.
چه ارتباط پر معنایی بین این ابیات و البته بین موضوعی که نامه برایش فرستاده شده به به به به

loomina
26-08-2012, 19:55
نخیر
تو یه جوری گفتی که یعنی قراره تا ابد همین وضع بمونه

این جمله رو باید الماس گرفت زد به جلو تخت ماه عسل ایرانیا که وقتی دارن گوسفندارو تولید بذرپاشی میکنن یکم تامل کنن
همش کار انگلیسه:خخخ

یعنی چی این حرفا چیه آقا
من یه زمان از همه جای دنیا آن شدم تو سفر های کشوریم
آلمان فرانسه انگلیس و 100 جای دیگه
همه جا غیر ایتالیا البته :خخخ
این حرفا چیه آخه یعنی که چه وای وای پیف پیف یه مدیر خوب یه اکتیویژنز ورشکسته یه انگلیس کودن!.!.!.!:دی

بعید هم نیست ایشان از خویشاوندان رئیس دانشگاه آزاد باشن
شمارو به دیدن این بخش از برنامه و نامه ی استاد به مردم زلزله زده ی آذربایجان دعوت میکنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%D8%B4%D8%B1%D9%82%DB%8C
ای خدا، همه­ درهم ریختگی‌ها را، تو خود به سامان آر!

ای هدهد صبا! به سبا می فرستمت/ بنگر که از کجا به کجا می فرستمت!

حیف است طایری چو تو، در خاکدان غم/ ز این جا، به آشیان وفا می فرستمت.

در راه عشق، مرحله قرب و بعد نیز/ می‌بینمت عیان و دعا می‌فرستمت.

تا لشکر غمت، نکند ملک دل خراب/ جان عزیز خود، به نوا می‌فرستمت.

ساغی بیا که هاتف غیبم، به مژده گفت/ با درد صبر کن که دوا می فرستمت.
چه ارتباط پر معنایی بین این ابیات و البته بین موضوعی که نامه برایش فرستاده شده به به به به

جور تو دهنه من نزا هیچ جوری نگفتم خخخخخ

ایشون البته نامه ننوشتن نامه ریدن (((((:

abbas642
26-08-2012, 20:06
شما اگه بیسواد نبودین وقتی خود بیلیزارد میگه ما بستیم دیگه این همه نظر کارشناسی نمیدادین
در ضمن یاد بگیرین به جای با مزه بازی و چرت و پرت گفتن از عقلتون استفاده کنین :9:

loomina
26-08-2012, 20:20
شما اگه بیسواد نبودین وقتی خود بیلیزارد میگه ما بستیم دیگه این همه نظر کارشناسی نمیدادین
در ضمن یاد بگیرین به جای با مزه بازی و چرت و پرت گفتن از عقلتون استفاده کنین :9:

مهران جان عزیز دلم ما هم داریم همین کارو میکنیم, وقتی به قول اقاق حسن چند تا سایت دیگه رو باز نمیکنه یعنی یه مشکلاتی هم از طرف ایران داره :|

+ این که ضایس مهرانی ((:

Visca_Barca
26-08-2012, 20:25
من امروز wow cata رو از گیم نتـ کنار خونمون گرفتم! خودشم داشت بازی میکرد
برام ریخت روی هارد آلان که آوردم تو کامپیوتر خودم WoW Simorgh که اجرا میکنیم صفحه سیاه میاد بالا دیگه جلو نمیره!
مشکل چیه؟باید چکار کنم

Visca_Barca
26-08-2012, 21:41
الان تونستم برم تو بازی وقتی WoW Simorgh رو اجرا میکنم و یوزر و پسوردم رو میزنم هی تو Connect گیر میکنه!
یکبارم ارور داد که یوزر و پسورد اشتباه زدی! تو گیم نت که هستیم بالا گزینه Quit نوشته Pardis اما الان نزده! چیکار کنم :(

Arrowtic
26-08-2012, 22:43
باید برید سایت سرور سیمرغ اول عضو بشید.(میگن سرور خوبیم نیست)

Visca_Barca
26-08-2012, 23:39
عزیز دلم مگه میشه بدون اینکه یوزر داشته باشم بیام این رو بگم! دارم اکانت یه هیرو هم دارم لول 25اِ :| آلان هرچفدر یوزر و پسورد میزنم اررور میده
بعضی وقت های هم تو Connect گیر میکنه

amir.em
27-08-2012, 00:07
چقدر ایکیوسان زیاده اینجا :دی
یارو خودش گفته ما بستیم بازم میگید کار ایرانه
خب اگه کار ایران بود که دیگه لازم نبود توپ رو بندازن تو زمین خودشون ! میگفتن کار ما نیست دیگه کسی بهشون فشار نمی آورد
یعنی این رنج IP لامصب دقیق گرفت یقه همه شرکت های بازی آنلاین رو خفت کرد ؟!!
مشخصا اقدام هماهنگ شده بود با سایر شرکت ها که پشتش هم دولت امریکای جهان خوار بود
دیگه هم باز نمیشه
خلاص :)
البته من دارم با وی پی ان بازی میکنم مشکلی نیست الان هم یه DS رفتیم

loomina
27-08-2012, 00:32
چقدر ایکیوسان زیاده اینجا :دی
یارو خودش گفته ما بستیم بازم میگید کار ایرانه
خب اگه کار ایران بود که دیگه لازم نبود توپ رو بندازن تو زمین خودشون ! میگفتن کار ما نیست دیگه کسی بهشون فشار نمی آورد
یعنی این رنج IP لامصب دقیق گرفت یقه همه شرکت های بازی آنلاین رو خفت کرد ؟!!
مشخصا اقدام هماهنگ شده بود با سایر شرکت ها که پشتش هم دولت امریکای جهان خوار بود
دیگه هم باز نمیشه
خلاص :)
البته من دارم با وی پی ان بازی میکنم مشکلی نیست الان هم یه DS رفتیم

دوست عزیز مساله اینجاس که یک سری سایت ها طبق گفته ی حسن جان باز نمیشه و این که خود بنده هم تو بازی های دیگه مثل LoL و ... که انلاین هست باید با soosk برم!
این که گفته ما بستیم درست, ولی دلیل نمیشه ایران هم کاری نکرده باشه!!

hossein2801
27-08-2012, 00:44
دوست عزیز مساله اینجاس که یک سری سایت ها طبق گفته ی حسن جان باز نمیشه و این که خود بنده هم تو بازی های دیگه مثل LoL و ... که انلاین هست باید با soosk برم!
این که گفته ما بستیم درست, ولی دلیل نمیشه ایران هم کاری نکرده باشه!!
کدوم سایتا؟
خود بلیزارد گفته طبق قانون امریکا ما کل سرویسمون رو برای ایران بستیم و دوست هم داریم با تغییر کردن قانون در اینده باز به ایران سرویس بدیم
دولت ایران خیلی هم دوست داره مردم پشت همچین بازی بشینن و کاری به هیچی نداشته باشن نه اینکه با این کارا کاری کنه مردم عصبانی بشن بریزن بیرون
دقیقا هدف امریکا با همچین تحرمهایی اینه که مردم رو وادار با اعتراض علیه دولتش کنه ولی خبر نداره این مردم چقدر سرکوب شدن و دیگه کاری ازشون برنمیاد

loomina
27-08-2012, 01:25
کدوم سایتا؟
خود بلیزارد گفته طبق قانون امریکا ما کل سرویسمون رو برای ایران بستیم و دوست هم داریم با تغییر کردن قانون در اینده باز به ایران سرویس بدیم
دولت ایران خیلی هم دوست داره مردم پشت همچین بازی بشینن و کاری به هیچی نداشته باشن نه اینکه با این کارا کاری کنه مردم عصبانی بشن بریزن بیرون
دقیقا هدف امریکا با همچین تحرمهایی اینه که مردم رو وادار با اعتراض علیه دولتش کنه ولی خبر نداره این مردم چقدر سرکوب شدن و دیگه کاری ازشون برنمیاد

به نظر من دیگه بازی رو بر نمیگردونن, بعضیا( تحویل بگیرن ((: ) میگن بعد از این نشست سران دوباره درست میشه ولی من بعید میدونم.

JIGSA
27-08-2012, 11:28
آقایون شما چرا مسائل رو جور دیگه تحویل میگیرید
من میگم این مثل این میمونه که آمریکا نفت کش های ایران رو تحریم کنه. ایران برداره پرچم افغانستان بزنه رو کشتی ها و آمریکا هم نفهمه بگه به به سلام بر نفتکش افغانی.
اگر قراره ما رو تحریم کنن نمیان آی پی رو ببندن که. اکانت رو میبندن که با سوسک و اینا هم نشه بازی کرد

در هر حال اگر هم کار آمریکا باشه حقشه. بازی ساخته دوست نداره ایرانی ها بازی کنن.
بنیاد بازی های رایانه ای هم بره بازی ( World of Islam - Wrath of the muslims ) رو بسازه نزاره آمریکایی ها بازی کنن.
البته من ایده هایی هم برای این بازی دارم که بعدا میگم. باس آخر پچ اولش هم بنیامین نتانیاهو باشه

بعد اونوقت اگر قرار بوده بازی ها در این مرحله تحریم باشن چرا شرکت Electronic Arts ما رو تحریم نکرده.
از اون بدتر اخوی من با XBOX به شبکه وصل میشه و آنلاین بازی میکنه. اون که دیگه اوجب واجباته و باید ایران رو تحریم کنه
چرا هنوز ویندوزهای ما با وجود اتصال به اینترنت هنوز دارن خودشون رو آپگرید می کنن و ارور نمی دن.
آمریکا میخواست تحریم کنه میزد زرت ویندوز رو درمیاورد که نتونی باهاش کار کنی بری تو خیابون عربده کشی

یه مطلب مهم تر. دقت کردید از وقتی با سوسک داریم بازی میکنم لیتنسی چقدر کم شده
دیشب من تو دیابلو 3 با یه سوسک ارزون قیمت نه چندان حرفه ای به لیتنسی 91 هم رسیدم
امیدوارم که اصلا بلیزارد اکانت های همه ایرانی ها رو ببنده. من که از ایران نیستم و اکانتم ماله ایتالیاست

Crawling In MySkin
27-08-2012, 12:52
آقایون شما چرا مسائل رو جور دیگه تحویل میگیرید
من میگم این مثل این میمونه که آمریکا نفت کش های ایران رو تحریم کنه. ایران برداره پرچم افغانستان بزنه رو کشتی ها و آمریکا هم نفهمه بگه به به سلام بر نفتکش افغانی.
اگر قراره ما رو تحریم کنن نمیان آی پی رو ببندن که. اکانت رو میبندن که با سوسک و اینا هم نشه بازی کرد

در هر حال اگر هم کار آمریکا باشه حقشه. بازی ساخته دوست نداره ایرانی ها بازی کنن.
بنیاد بازی های رایانه ای هم بره بازی ( World of Islam - Wrath of the muslims ) رو بسازه نزاره آمریکایی ها بازی کنن.
البته من ایده هایی هم برای این بازی دارم که بعدا میگم. باس آخر پچ اولش هم بنیامین نتانیاهو باشه

بعد اونوقت اگر قرار بوده بازی ها در این مرحله تحریم باشن چرا شرکت Electronic Arts ما رو تحریم نکرده.
از اون بدتر اخوی من با XBOX به شبکه وصل میشه و آنلاین بازی میکنه. اون که دیگه اوجب واجباته و باید ایران رو تحریم کنه
چرا هنوز ویندوزهای ما با وجود اتصال به اینترنت هنوز دارن خودشون رو آپگرید می کنن و ارور نمی دن.
آمریکا میخواست تحریم کنه میزد زرت ویندوز رو درمیاورد که نتونی باهاش کار کنی بری تو خیابون عربده کشی

یه مطلب مهم تر. دقت کردید از وقتی با سوسک داریم بازی میکنم لیتنسی چقدر کم شده
دیشب من تو دیابلو 3 با یه سوسک ارزون قیمت نه چندان حرفه ای به لیتنسی 91 هم رسیدم
امیدوارم که اصلا بلیزارد اکانت های همه ایرانی ها رو ببنده. من که از ایران نیستم و اکانتم ماله ایتالیاست

اشالله...منم که انگلیسی ام:دی
یکسری حرف هارو متاسفانه نمیشه زد و اگه زده شن سر خودم به باد میره
ولی تا همین حدش کافیه که دوستان بدانند کلا تحریم معنایی نداره | کسی که بفهمه که خوب انگلیس در کمینشه:خخخخ کسی که نفهمه اگه دوست داشت بره تحقیق کنه بفهمه کسی هم که نفهمید و هیچ علاقه ای به تحقیقش نداشت و باز هم حرف خودش رو زد و ایران و آمریکا کرد که خوب باید خودش رو جزو طبقه ی گوسفندان این دنیای پهناور بدونه :)(دقت کنید عزیزان دنیای پهناور نه کشور پهناور پس نگران نباشید تنها نیستید:دی)
یه حرفایی همیشه هست که در اوج هایدن مایند پیداس یه حرفای خیلی بد نگفتی و نمیگم عمرا مگه دیوونم سرم رو به باد بدم:دی

Visca_Barca
27-08-2012, 13:51
تورو خدا جواب مارو هم بدید :( دوستم میگه بخاطر این نمیاد که پچ نداری
میخوام سرور ایرانیان وو با پردیس بازی کنم پچ رو از کجا گیر بیارم

Crawling In MySkin
27-08-2012, 14:54
[

تورو خدا جواب مارو هم بدید :( دوستم میگه بخاطر این نمیاد که پچ نداری
میخوام سرور ایرانیان وو با پردیس بازی کنم پچ رو از کجا گیر بیارم

خوب پچ نداری دیگه:دی
هر پچی رو که میخواید میتونید دانلود کنید

و اما پچ 5.0.4 این هفته میاد اما کسی نگفت چی قراره بیاد :دی شایدم خبرش رو ندیدن:دی
نیو تلنت سیستم -بله سیستم نکبت و آسون تر و در عین حال جدید
کلس چنج های اعمال شده - یقینا فایر میج در صدر لیسته:دی
اینمیشن های جدید - در راستای طرح جدید مند سازی ابیلیتی ها
نرف شدن دوباره و دوباره ی اکسپرنینس رکوئرد برای لول آپ
11 اسلاتی شدن مکسیمم کاراکترر قابل ساخت برای اضافه کردن مانک !(من اذا داشتم کدومارو پاک کنم:خخخ)
ای او ای لوتینگ - با یک کلیک تمام یونیت های اطراف رو لوت میکنید ! خبر خوش برای فارمر های ان پی سی:دی
اسکارلت مانستری هم یوخده تغییر کرده:دی
تغییراتی که در راستای پچ جدید روی والور و کوووونکوئست اعمال میشه - والور بی والور فقط جاستیس و آنر
پت مانت و اشیومنت های واید اکانت !-بله کاراکتر لول 60 شما میتونه وایل آو د سندز سوار شه u fucking rich man xD
باف و دباف ها با گروپ و پارتی و اینا یکم دچار تغییرات نامهمی شدن :دی
استاتز پی وی پی پاور در کنار پی وی پی رسیلینز !
نیو دودو فرم - فرم های جدید این کلاس مسخره ی ایکبیری نکبت که دم به دم بافش میدن آخرم دانیال میاد میگه ااااا ضعیفیم ما ما جامعه ی بدبختای وویم ما چیم چویم اونیم اینیم !
پت و اموتای جدید برای وارلاک
کراس ریلم زونز ! - دیگه تو دنیای خالی از جمعیت زندگی نکنید !
کلی تغییرات روی اینترفیص !
و هزاران جایزه ی نقدی و غیر نقدی دیگر:دی

JIGSA
27-08-2012, 16:22
یعنی واقعا 45 دقیقه طول کشید تا کل مطلب رو فهمیدم. با این نوشتنت

منهدم کردی زبان فارسی و انگلیسی و فینگلیسی رو

loomina
27-08-2012, 20:06
[
خوب پچ نداری دیگه:دی
هر پچی رو که میخواید میتونید دانلود کنید

و اما پچ 5.0.4 این هفته میاد اما کسی نگفت چی قراره بیاد :دی شایدم خبرش رو ندیدن:دی
نیو تلنت سیستم -بله سیستم نکبت و آسون تر و در عین حال جدید
کلس چنج های اعمال شده - یقینا فایر میج در صدر لیسته:دی
اینمیشن های جدید - در راستای طرح جدید مند سازی ابیلیتی ها
نرف شدن دوباره و دوباره ی اکسپرنینس رکوئرد برای لول آپ
11 اسلاتی شدن مکسیمم کاراکترر قابل ساخت برای اضافه کردن مانک !(من اذا داشتم کدومارو پاک کنم:خخخ)
ای او ای لوتینگ - با یک کلیک تمام یونیت های اطراف رو لوت میکنید ! خبر خوش برای فارمر های ان پی سی:دی
اسکارلت مانستری هم یوخده تغییر کرده:دی
تغییراتی که در راستای پچ جدید روی والور و کوووونکوئست اعمال میشه - والور بی والور فقط جاستیس و آنر
پت مانت و اشیومنت های واید اکانت !-بله کاراکتر لول 60 شما میتونه وایل آو د سندز سوار شه u fucking rich man xD
باف و دباف ها با گروپ و پارتی و اینا یکم دچار تغییرات نامهمی شدن :دی
استاتز پی وی پی پاور در کنار پی وی پی رسیلینز !
نیو دودو فرم - فرم های جدید این کلاس مسخره ی ایکبیری نکبت که دم به دم بافش میدن آخرم دانیال میاد میگه ااااا ضعیفیم ما ما جامعه ی بدبختای وویم ما چیم چویم اونیم اینیم !
پت و اموتای جدید برای وارلاک
کراس ریلم زونز ! - دیگه تو دنیای خالی از جمعیت زندگی نکنید !
کلی تغییرات روی اینترفیص !
و هزاران جایزه ی نقدی و غیر نقدی دیگر:دی

تن شکس پیر و سعدی رو با هم تو قبر لرزوندی ((: یه alt + shift اینقدر زحمت داره؟ ((:

Crawling In MySkin
27-08-2012, 21:46
از قدیم گفتن پارسی را پاس بداریم:خخخخ
اینم ویدیو های انیمیشن های جدید ابیلیتی ها:
دودو:
وریر:
میج:
پالادین:
پریست:
روگ:
شامن:
ورلاک:
تغییرات نسبتا خوبی صورت گرفته
فقط پالادینه که بی کلا مونده
چیز خوبش یه دیواین شیلدشه که دیگه اینقدر حاله نورش بزرگ شده که اگه 5 تاشون تو یه بتل گراند باشن بزنن با هم دیگه صفحه اینقدر نورانی میشه که کور میشی که نمیتونی نگاه کنی بعد میزنه مثلا هورد/آلاینس وینز !

loomina
27-08-2012, 22:58
منتظر DK هستم, ابیلیتی جدیداش باید قشنگ باشه

loomina
28-08-2012, 00:50
از قدیم گفتن پارسی را پاس بداریم:خخخخ
اینم ویدیو های انیمیشن های جدید ابیلیتی ها:
دودو:
وریر:
میج:
پالادین:
پریست:
روگ:
شامن:
ورلاک:
تغییرات نسبتا خوبی صورت گرفته
فقط پالادینه که بی کلا مونده
چیز خوبش یه دیواین شیلدشه که دیگه اینقدر حاله نورش بزرگ شده که اگه 5 تاشون تو یه بتل گراند باشن بزنن با هم دیگه صفحه اینقدر نورانی میشه که کور میشی که نمیتونی نگاه کنی بعد میزنه مثلا هورد/آلاینس وینز !

به نظرم به خاطر شباهت حاله نور پالادینم به یک سری چیزا که شده باید برش گردونن wow رو (((:

Visca_Barca
28-08-2012, 01:15
آلان من میتونم تو iranianwow بازی کنم برای اینکه بتونم سیمرغ هم بازی کنم باید چکار کنم! لانچرش رو که گیر نیوردم

marmolak kocholo
28-08-2012, 16:57
سلام، از دوستان اگه کسی خواست Mists Of Pandaria یا هر Expansion Pack دیگه از Wow رو تهیه کنه به من پیغام خصوصی بده.

Crawling In MySkin
28-08-2012, 22:48
سلام، از دوستان اگه کسی خواست Mists Of Pandaria یا هر Expansion Pack دیگه از Wow رو تهیه کنه به من پیغام خصوصی بده.
مثلا به تو پیغام خصوصی بدیم اونا خودشون اضافه میشن از طرف بلیزارد؟:دی

من همینجا دارم میگم نون کسی رو هم نمیخوام آجر کنم این آرین هم از رفقای قدیمیه
اگه قراره کسی هم چیزی بفروشه اینجا قیمت رو بگه که همه ی دوستان نظر بدن درباره قیمت
طرف اومده میگه vpn میدم خفنننننننننننننننننننن یاهو بهرفیم (با ه 2 چشم هم تازه:خخخ) خیلی مردی همینجا قیمتت رو بگو
اگه اومدید تبلیغ کنید برا خودتون که دیگه اسمش تبلیغه و تو سایت مردم جرم است! اگه اومدید به فکر برو بچ اینجا باشید و یه کمکی کرده باشید با یه قیمت خوب جنس بدید دست ملت قیمت رو بدید خدا پدر مادرتون رو هم بیامرزه قیمت خوب بدید تبلیغ حساب نمیشه:دی

تا ساعاتی دیگر 5.0.4 در تمامی ریلم های مرده و زنده دنیا میریزه توو :دی

ABTS
29-08-2012, 02:27
آقا این mists کی میاد ؟؟؟؟؟ مهر؟ مشکل چیزیپن حل نشد؟ الان بخوای یه اکانت بلیز دستو پا کنی چه قدر در میاد؟

davidricky
29-08-2012, 04:21

اگه قراره کسی هم چیزی بفروشه اینجا قیمت رو بگه که همه ی دوستان نظر بدن درباره قیمت
طرف اومده میگه vpn میدم خفنننننننننننننننننننن یاهو بهرفیم (با ه 2 چشم هم تازه:خخخ) خیلی مردی همینجا قیمتت رو بگو
اگه اومدید تبلیغ کنید برا خودتون که دیگه اسمش تبلیغه و تو سایت مردم جرم است! اگه اومدید به فکر برو بچ اینجا باشید و یه کمکی کرده باشید با یه قیمت خوب جنس بدید دست ملت قیمت رو بدید خدا پدر مادرتون رو هم بیامرزه قیمت خوب بدید تبلیغ حساب نمیشه:دی

داداشی من گفتم یاهو چون نمیخواستام اینجا خریدو فروش راه بندازم دوما قیمت ۶ تومنه واقعنم با پینگ سبز به بچها دادم دارن بازی می‌کنن سوماً شما هرقیمتی خواستی‌ من بهت میدم فقط نیا پشت سر آدم اینطوری حرف بزن خوبیت نداره بعدشم فقط واسه world of warcraft و بازی‌های blizzard هستش نه چیزه دیگه.

davidricky
29-08-2012, 04:29
آقا این mists کی میاد ؟؟؟؟؟ مهر؟ مشکل چیزیپن حل نشد؟ الان بخوای یه اکانت بلیز دستو پا کنی چه قدر در میاد؟
۵ مهر میاد فکنم دورور ۱۰۰ تومن اینا دربیاد اما دقیق تر میخوای از بچها بپرس من خیلی‌ وقت پیش گرفتم یه دونه account دارم تو بلیززرد چند تا کارکتر هم توش هست تا expansion آخری که cataclysm خریدم براش فقط باید منتظر بمونی mist of pandaria اومد بخریش ۵ مهر میادش hunter ۷۳ توشه mage ۸۰ توشه paladin ۸۵ توشه با یه سری کارکتر‌های دیگه که level پائین هستش همه جزئیات account هم دارم مایل بودی باهم میحرفیم ;)

davidricky
29-08-2012, 05:08
بچها این پتچ 5.0.4 کسی‌ میتون به من برسونه ؟ من لپتاپ دارم اگر کسی‌ هارد اکسترنال داره ممنون میشم بتونه گیم آپدیت شده که قراره همین ۴ شنبه release شروع بهم بده من باهاش حساب می‌کنم ساکن تهران هستم

یا بجاش می‌تونم tunnel world بدم مرسی‌ :D

add kone lotfan shahabtt_77@yahoo.com

amir.em
29-08-2012, 07:35
دوستان شما چطور آپدیت کردید ؟ من چیز پی انم موقع آپدیت قطع میشه بعد سرعت میشه 20 تا
کسی چیز خوب سراغ نداره ؟

Shahroozs2
29-08-2012, 10:24
سلام بچه ها.
من با چیز پی ان وصل میشدم و از طریق RAF شارژ هم میکردم اما دیروز زده اکانتت قفل شده و از طریق ACCOUNT RECOVERY برش گردون.منم این کارو کردم ولی GM گفت دیگه نمیتونه کاری بکنه.
الان من دیگه برا همیشه بن شدم یه فقط برا یه مدت؟

Crawling In MySkin
29-08-2012, 10:32
سلام بچه ها.
من با چیز پی ان وصل میشدم و از طریق RAF شارژ هم میکردم اما دیروز زده اکانتت قفل شده و از طریق ACCOUNT RECOVERY برش گردون.منم این کارو کردم ولی GM گفت دیگه نمیتونه کاری بکنه.
الان من دیگه برا همیشه بن شدم یه فقط برا یه مدت؟

سوال خوبیه بلیز وقتی مارو هم به جرم های نکرده بن میکنه نمیگه چه مدت:خخخ

داداشی من گفتم یاهو چون نمیخواستام اینجا خریدو فروش راه بندازم دوما قیمت ۶ تومنه واقعنم با پینگ سبز به بچها دادم دارن بازی می‌کنن سوماً شما هرقیمتی خواستی‌ من بهت میدم فقط نیا پشت سر آدم اینطوری حرف بزن خوبیت نداره بعدشم فقط واسه world of warcraft و بازی‌های blizzard هستش نه چیزه دیگه.
برادر محترم جناب آقای داود جان بحث ما اینه که وقتی شما تو یه جمع نشستی صحبت میکنی این PM me و lets talk in yahoo مثل این میمونه که به کنار دستیه من اومدی میگی بیا بریم کوچه پشتی چیزای خوووب نشونت بدم
بنده از سوسکم راضیم ماهی 3 میدم با پینگ بسی خوب (البته بیشتر بخاطر نت خودمه:خخخ) ولی خوب
وقتی شما اینجا میای خرید و فروش را میندازی با قیمت خوب جنس خوب میدی دست مردم یقینا مسئولی (دیگه اینقدر نوع زیاد شده از مدیر دیگه باید گفت مسئول) که میاد میبینه شما داری اینگونه به مردم کمک میکنی به شعور خودش توهین کرده که کاسبی شمارو کساط! کنه(گرچه کم نیستند خود توهینرایی در اینجا و آنجا و همه جا)
در ثالث..ثانی...سبع...السوم وقتی شما اینجا خرید و فروش رو راه میندازی خیلی بیشتر مشتری برات گیر میاد چون کم نیستند کسانیی شبیه من که هیچ وقت نمیان یاهو رو بگیرن یا پی ام بدن از تنبلی مفرط رنج میبرند و کیف میکنند وقتی یه جایی که هستند قیمتا جلوشون باشه مگر اینکه دیگه یارو خیلی نیاز داشته باشه یا مثلا طرف داره رد میشه میگه ا چه خوب این که مثلا از مال خودم بهتره این حرفا
مثل اینکه شما برداشت بد فرمودی از انتقاد بنده

Shahroozs2
29-08-2012, 10:35
سوال خوبیه بلیز وقتی مارو هم به جرم های نکرده بن میکنه نمیگه چه مدت:خخخ
پس یعنی اکانت من به ... رفت؟

hossein2801
29-08-2012, 10:46
کفتار اپدیت کردی ؟ واسه من تازه رسیده به reconfig game files

deltax
29-08-2012, 10:55
zeki
این 6.1 رو که دانلود کردیم هیچ...این تو نصبش یه 500 meg دیگه دانلود نوشته هنوز...!!!
این داره بدبختمون میکنه...چقدر دانلود میکنه
اون قسمت اخر که داره 480 mb ر. دانلود میکنه میتونید چی چی ان رو خاموش کنید سرعت میره بالا

mordant
29-08-2012, 11:13
سلام چطور میتونم یه macro درست کنم freezing trape هانتر رو بندازه رو ائن که تو set focus هست؟
/cast trap launcher
/cast [target=focus] freezing trap

این کار نکرد بازم رو target میندازه فقط

marmolak kocholo
29-08-2012, 11:31

سلام، چه طوری؟ خوبی! خیلی وقت بود ندیده بودمت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهت حق میدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قیمت هم درست نیست من اینجا بنویسم! ولی چون گفتی چی کار کنیم دیگه!
قیمتش 82 هزار تومان هستش. من کلی سایت رو برای قیمت زیر و رو کردم، فکر نمیکنم سایتی پیدا بشه که زیر این قیمت بخواد بازی رو بده!!

در هر صورت، پیغام خصوصی هم اگه بدی، بهت یه جایزه میدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( راستی نظرت رو در مورد قیمت بگو)

hossein2801
29-08-2012, 11:55
با حالی که 6 گیگ دانلود کردیم حجم بازی از خود کاتا هم کمتر شده

loverpcgames1985
29-08-2012, 12:55
کسی میدونه برای عوض کردن کشور توی اکانت چه چیزهایی لازم هست دقیقا ؟ من توی گرجستان آشنا دارم فقط نمیدونم چیا باید واسه بلیز بفرستم تا قبول کنن کشور عوض کنن

Crawling In MySkin
29-08-2012, 13:23
کفتار اپدیت کردی ؟ واسه من تازه رسیده به reconfig game files
کرکس عزیز در حال حاضر دارم پشت سر هم آبقند میخورم و روی 80 درصده 1 گیگ از همین 6 گیگیه مونده

کسی میدونه برای عوض کردن کشور توی اکانت چه چیزهایی لازم هست دقیقا ؟ من توی گرجستان آشنا دارم فقط نمیدونم چیا باید واسه بلیز بفرستم تا قبول کنن کشور عوض کنن
خیلی سخت نمیگیرن در حد یه قبض آب برق گازی...کپی شناسنامه ای کارت ملیی چیزی یه تیکت بدی هم بهت میگن دقیقا

با حالی که 6 گیگ دانلود کردیم حجم بازی از خود کاتا هم کمتر شده
کاتا بیخودی زیادی بود حجمش هیچ کوفتی هم نبود از اول تا آخرش

پس یعنی اکانت من به ... رفت؟
همم نه یه تیکت بده بگو دفعه اولم بود گه خوردم اشتباه کردم داداشم نشسته بود پا پی سی و این حرفا بلیز هم که پول دوست انواع داستان های ساخته شده براش رو باور میکنه:خخخخخ

zeki
این 6.1 رو که دانلود کردیم هیچ...این تو نصبش یه 500 meg دیگه دانلود نوشته هنوز...!!!
این داره بدبختمون میکنه...چقدر دانلود میکنه
اون قسمت اخر که داره 480 mb ر. دانلود میکنه میتونید چی چی ان رو خاموش کنید سرعت میره بالا

هاه ! 500 مگ بعد این 480 بعدش یا بعد این 6 تاییه فقط یه 480 تاییه...حسین من میدونم و تو...مرتیکه تو که گفتی 200 مگ بعد اینه:دی

سلام، چه طوری؟ خوبی! خیلی وقت بود ندیده بودمت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهت حق میدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قیمت هم درست نیست من اینجا بنویسم! ولی چون گفتی چی کار کنیم دیگه!
قیمتش 82 هزار تومان هستش. من کلی سایت رو برای قیمت زیر و رو کردم، فکر نمیکنم سایتی پیدا بشه که زیر این قیمت بخواد بازی رو بده!!

در هر صورت، پیغام خصوصی هم اگه بدی، بهت یه جایزه میدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( راستی نظرت رو در مورد قیمت بگو)
مرسی من خوبم تو خوبی:دی
والا آرین جون از وقتی این آواتار پنگوئنت رو کردی مکس پین مارو تحویل نمیگیری:دی
یادش بخیر scape gaming ....هیییییییییییییییییی ! چقدر با هم تو این تاپیک اسپم دادیم با یوزر zende ام(چه افتخار آفرین:دی)
در مورد اگه میخوای یه پانداریا مفتی بهم بدی که خوب من از قدیم گفم پیغام خصوصی جزو کار های پسندیده است:خخخخ
و خوب در مورد قیمت الآن این بابایی با کلی منت میده 88 خوب تو داری میدی 82 چه اشکالی داره که بیای اینجا به بچه ها خدمات بدی
اینکه آیا ارزون تر پیدا میشه یا نه دیگه به من ربطی نداره :دی ولی تا اینجا شما کمترین قیمت رو دادی (البته بحث ما اینجاست وگرنه ما یه دوستی داشتیم اون از اونطرف میخرید قرار بود یه سایت هم راه بندازه با سود کم بفروشه خدا بیامرز سکته کرد مرد)
بنابراین هیچ موردی نداره که با قیمت خوب جنس رو بدید دست مردم
تا جایی که یادم میاد آدم کلاه برداریم که نبودی:دی (البته الآن تورم رفته بالا..راستشو بگو...نکنه:دی)

کسایی که دلوکس خریداری کرده بودن بعد از لوگ کردن 5.0.4 که دیگه الآن ران شده میتونید پت و مانت و اشیومنت هارو بگیرن اینم پت و مانتی که قرار بود بدن

mordant
29-08-2012, 13:41
سلام چطور میتونم یه macro درست کنم freezing trape هانتر رو بندازه رو ائن که تو set focus هست؟
/cast trap launcher
/cast [target=focus] freezing trap

این کار نکرد بازم رو target میندازه فقط
یکی این ماکرو رو بگه چطور بسازم

marmolak kocholo
29-08-2012, 13:50
مرسی من خوبم تو خوبی:دی
والا آرین جون از وقتی این آواتار پنگوئنت رو کردی مکس پین مارو تحویل نمیگیری:دی
یادش بخیر scape gaming ....هیییییییییییییییییی ! چقدر با هم تو این تاپیک اسپم دادیم با یوزر zende ام(چه افتخار آفرین:دی)
در مورد اگه میخوای یه پانداریا مفتی بهم بدی که خوب من از قدیم گفم پیغام خصوصی جزو کار های پسندیده است:خخخخ
و خوب در مورد قیمت الآن این بابایی با کلی منت میده 88 خوب تو داری میدی 82 چه اشکالی داره که بیای اینجا به بچه ها خدمات بدی
اینکه آیا ارزون تر پیدا میشه یا نه دیگه به من ربطی نداره :دی ولی تا اینجا شما کمترین قیمت رو دادی (البته بحث ما اینجاست وگرنه ما یه دوستی داشتیم اون از اونطرف میخرید قرار بود یه سایت هم راه بندازه با سود کم بفروشه خدا بیامرز سکته کرد مرد)
بنابراین هیچ موردی نداره که با قیمت خوب جنس رو بدید دست مردم
هــــــــــــــــــــی منو یاد قدیما انداختی : ( ! یادش به خیر...

تا جایی که یادم میاد آدم کلاه برداریم که نبودی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (البته الآن تورم رفته بالا..راستشو بگو...نکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دستت درد نکنه دیگه D:

(الانم داریم اسپم میدیما، خبر داری که D: بهتره به روزای اوج برنگردی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
------------
در هر صورت اگه کسی خواست Mists of pandaria رو بخره، بنده در خدمتم...

deltax
29-08-2012, 14:19
هــــــــــــــــــــی منو یاد قدیما انداختی : ( ! یادش به خیر...

دستت درد نکنه دیگه D:

(الانم داریم اسپم میدیما، خبر داری که D: بهتره به روزای اوج برنگردی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
------------
در هر صورت اگه کسی خواست Mists of pandaria رو بخره، بنده در خدمتم...

والا من میخوام...ولی اعتباری هست که scam نشه؟..
omg...این دیگه چه مدل تلنتیه....چرا اینجوری شده؟

Crawling In MySkin
29-08-2012, 14:39
والا من میخوام...ولی اعتباری هست که scam نشه؟..
omg...این دیگه چه مدل تلنتیه....چرا اینجوری شده؟
صبح بخیر علی:دی
ما این همه خبر گذاشتیم و گفتیم که چقدر نکبت کردن سیستم تلنتو
تنها نکته خوبیش اینه که یه مدل جدیده حداقل بلیزارد رنگ نکرده

deltax
29-08-2012, 15:17
mount ها چه حالی میده linke :31:

deltax
29-08-2012, 15:30
صبح بخیر علی:دی
ما این همه خبر گذاشتیم و گفتیم که چقدر نکبت کردن سیستم تلنتو
تنها نکته خوبیش اینه که یه مدل جدیده حداقل بلیزارد رنگ نکرده
بالاخره پالا رو تکونی دادن....judgement هم بزنی 1 holy power میده.....dps تانک پالا خوب شده ...الان فردا نرف میکنن

Crawling In MySkin
29-08-2012, 15:35
گرچه رید ها نیومدن اما توی آرموری ملت که برید میبینید پراگرس 3 تا رید جدید رو

deltax
29-08-2012, 15:51
مسخرشو در اوردن....قیافه بیشتر spellها رو عوض کردن.......اخه من به قیافه میشناختمشون:31:
از رو اسم خیلی هارو نمیشناختم
ملت هم که ندید بدید..یه مشت گوزن ریختن تو این شهرا..این travel form رو دادن ...ملت از خود بیخود شدن..احساس گوزن بودن بشون دست داده

Crawling In MySkin
29-08-2012, 18:49
موضوع این پست مشکلی بود که داشتم که تا مطرحش کردم سریعا حل شد:خخخخخ
دوستان اگه برا شما هم توی قسمت reconfiguring game fiels کلی طول کشید نگران نشید
برا خیلی ها میشه بعد یه مدت هم یا درست میشه یا خود به خود میره رو 100

saeedA144
29-08-2012, 20:37
سلام
جایی یا کسی cdkey mop رو میفروشه؟

leon scott kendy
29-08-2012, 22:02
سلام به دوستان رفقا بخوام یک سرور رو سیستم خودم راه بندازم منظورم خودم تکی بازی کنم باید از کجا چیزاشو بیاوم دانلود کنم
ممنون می شوم همراهیم کنید

Iloveu-ALL
29-08-2012, 22:05
سلام به دوستان رفقا بخوام یک سرور رو سیستم خودم راه بندازم منظورم خودم تکی بازی کنم باید از کجا چیزاشو بیاوم دانلود کنم
ممنون می شوم همراهیم کنید

آموزش ساخت سرور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud_kh74
29-08-2012, 23:30
دوستاااان لطفا یکی به من بگه چجوری باید skill riding رو از 150 بکنم 300؟؟؟ ها؟ :18:
راستی از مونتم هم خوشم نمیاد درویدم با مونتم زیاد حال نمیکنم .
تو dalaran یه مونت میده با 600g جای دیگه نیست مونت بده واسه دروید؟؟؟

loomina
30-08-2012, 00:22
دوستاااان لطفا یکی به من بگه چجوری باید skill riding رو از 150 بکنم 300؟؟؟ ها؟ :18:
راستی از مونتم هم خوشم نمیاد درویدم با مونتم زیاد حال نمیکنم .
تو dalaran یه مونت میده با 600g جای دیگه نیست مونت بده واسه دروید؟؟؟

باید برید پیش trainer
توی outland هست, بعدش هم برید دالاران تا ترینر پیدا کنید.

درویید که مانت اختصاصیی نداره, هر مانتی رو هم که بخواید میتونید براش بخرید.

4891
30-08-2012, 01:15
سلام دوستای گلم من پس از سالها دوری از این تاپیک دوباره اینجا پست میدم :11:
منم WOW رو از این تاپیک یاد گرفتم و شروع کردم یادش بخیر
و الان تو بلیزارد بازی میکنم
Realm silvermoon / alliance
البته اینم بگم تازه 3 هفته هستش که رفتم بلیزارد بازی میکنم و به این نتیجه رسیدم که کله این 6/7 سالی که تو فری سرور ها بازی میکردم کلا وقتمو تلف کردم و طعم بازی واقعی رو تازه میچشم :31:
امروز هم که وقت کردم به این تاپیک قدیمی سر بزنم دارم پچ جدید پانداریا 5.0.4 رو دانلود میکنم واسه همون از بازی دورم :7:
توصیه میکنم اگه میتونید حتما تو بلیزارد بازی کنید واقعا یه چیزه دیگس

loomina
30-08-2012, 01:18
سلام دوستای گلم من پس از سالها دوری از این تاپیک دوباره اینجا پست میدم :11:
البته اینم بگم تازه 3 هفته هستش که رفتم بلیزارد بازی میکنم و به این نتیجه رسیدم که کله این 6/7 سالی که تو فری سرور ها بازی میکردم کلا وقتمو تلف کردم و طعم بازی واقعی رو تازه میچشم :31:
امروز هم که وقت کردم به این تاپیک قدیمی سر بزنم دارم پچ جدید پانداریا 5.0.4 رو دانلود میکنم واسه همون از بازی دورم :7:

یکی که خودش میدونه کیه بیاد این نوشته رو ببینه ((:

deltax
30-08-2012, 09:07
به نظر میاد mop قشنگ باشه...دیروز cinematic رو برا چند تا یوزرام که گذاشتم همه تو کف این پانداهه رفتن میخوان بیان بلیزارد :31:

4891
30-08-2012, 10:03

کی ؟ :31:

به نظر میاد mop قشنگ باشه...دیروز cinematic رو برا چند تا یوزرام که گذاشتم همه تو کف این پانداهه رفتن میخوان بیان بلیزارد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MOP واقعا قشنگه خیلی حال میده سیستم جدید تالنت / و اینکه اچیومنت ها مال یک کارکتر نیست بجز تعداد خاصی بیشترشون روی اکانت هستش مثلا پت ها و مانتها تو اکانت مشترک هست و دیگه لازم نیست از یک نوع پت یا مانت برای هر کارکتر یکی بگیری
و یک بازی جدید یا سیستم جدید که بهش اضافه شده پت های کوچولو که دارین لول آپ میشن و ترینر دارن که اسپل یاد بگیرن و میتونن با پت های مثل خودشون جنگ کنن البته اطلاعات خودم هنوز در این مورد کامل نیست :31: . کلی چیزای باحال دیگه :11: :7:

Crawling In MySkin
30-08-2012, 10:08
یعنی کیو میگه این وقت شب چایشو بخور:خخخ

به نظر میاد mop قشنگ باشه...دیروز cinematic رو برا چند تا یوزرام که گذاشتم همه تو کف این پانداهه رفتن میخوان بیان بلیزارد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله بله قشنگه
یه مشکل کلفت داره اونم دیروز کشفش کردم و اون اینه که دیگه هانتر نمیتونه هیچ اسلحه ای جز تفنگ و تیرکمون و کراسبو دست بگیره
با حذف شدن رلیک ها و دوستان جای بو هانتر هم حذف شده

سلام دوستای گلم من پس از سالها دوری از این تاپیک دوباره اینجا پست میدم
البته اینم بگم تازه 3 هفته هستش که رفتم بلیزارد بازی میکنم و به این نتیجه رسیدم که کله این 6/7 سالی که تو فری سرور ها بازی میکردم کلا وقتمو تلف کردم و طعم بازی واقعی رو تازه میچشم
امروز هم که وقت کردم به این تاپیک قدیمی سر بزنم دارم پچ جدید پانداریا 5.0.4 رو دانلود میکنم واسه همون از بازی دورم

کار خوبی میکنی اومدی بلیز:دی

و همانا ما باگ را آفریدیم سپس در بلیزارد قرار دادیم سپس در اکانت من بدبخت قرار دادیم :خخخخ
الببته این باگ مفیده
توی اشیومنت های پت من که شامل پت بتل ها میشه :
pet battle points رو زده 30/100 هنوز من رنگ جنگ پت رو هم ندیدم این 30 تاشو برا من پر کرده:خخخخ
پک جدید است و کار بنده به عنوان باگ گیر شروع شده:دی

hossein2801
30-08-2012, 10:20

بله بله قشنگه
یه مشکل کلفت داره اونم دیروز کشفش کردم و اون اینه که دیگه هانتر نمیتونه هیچ اسلحه ای جز تفنگ و تیرکمون و کراسبو دست بگیره

کار خوبی میکنی اومدی بلیز:دی

و همانا ما باگ را آفریدیم سپس در بلیزارد قرار دادیم سپس در اکانت من بدبخت قرار دادیم :خخخخ
الببته این باگ مفیده
توی اشیومنت های پت من که شامل پت بتل ها میشه :
pet battle points رو زده 30/100 هنوز من رنگ جنگ پت رو هم ندیدم این 30 تاشو برا من پر کرده:خخخخ
پک جدید است و کار بنده به عنوان باگ گیر شروع شده:دی

موش خرما او واسه pet collect هست یه نگا کن:31:

Crawling In MySkin
30-08-2012, 10:56
من 55 تا پت دارم این 40 تاست

hossein2801
30-08-2012, 11:10
من 55 تا پت دارم این 40 تاست

بعضی از پتا باگ شدن چندین بار Add شدن

loomina
30-08-2012, 11:26
کی ؟ :31:

MOP واقعا قشنگه خیلی حال میده سیستم جدید تالنت / و اینکه اچیومنت ها مال یک کارکتر نیست بجز تعداد خاصی بیشترشون روی اکانت هستش مثلا پت ها و مانتها تو اکانت مشترک هست و دیگه لازم نیست از یک نوع پت یا مانت برای هر کارکتر یکی بگیری
و یک بازی جدید یا سیستم جدید که بهش اضافه شده پت های کوچولو که دارین لول آپ میشن و ترینر دارن که اسپل یاد بگیرن و میتونن با پت های مثل خودشون جنگ کنن البته اطلاعات خودم هنوز در این مورد کامل نیست :31: . کلی چیزای باحال دیگه :11: :7:

یه بنده خدایی بود که به لطف خدا دیگه دور و برا زیاد پیداش نمیشه ((:

من که dk رو بازنشست کردم میخوام بزنم تو کار پرورش پت :31:

Iloveu-ALL
30-08-2012, 12:38
به به مثله اينكه اين پچ خوب از آب در اومده :31:

كسي monk نگرفت ببينه چيه!؟‌ بعد اينكه مانك ها چندتا چي پاور دارن 10 تا 100 ؟!!!

hossein2801
30-08-2012, 12:59

واسه مانک باید صبر کرد تا ریلیز mop

4891
30-08-2012, 13:26

بله بله قشنگه

کار خوبی میکنی اومدی بلیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هانتر که باحال شده نزدیکم با همون میتونه بزنه :31:

پالادین دیگه لازم نیست هی آاورا چنچ کنه دیگه آاورا نداره پسیو شدن همش :31:

MONK و PANDA
25 سپتامر میاد

یه بنده خدایی بود که به لطف خدا دیگه دور و برا زیاد پیداش نمیشه ((:

من که dk رو بازنشست کردم میخوام بزنم تو کار پرورش پت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این بنده خدارو من میشناسم :31: ؟

راستی پیشنهاد ورود به بلیز و ریلم سیلورمون رو یکی از بچهای قدیمی همین تاپیک که با هم تو سرور wowscape بازی میکردیم داد
اگه کسی WOWscape یادش باشه من و با اسمه Blackflower باید بشناسه :11:

Crawling In MySkin
30-08-2012, 15:50
هانتر که باحال شده نزدیکم با همون میتونه بزنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پالادین دیگه لازم نیست هی آاورا چنچ کنه دیگه آاورا نداره پسیو شدن همش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نزدیک رو تست نکردم ببینم ولی با رفتن یه اسلحه ازش خیلی ضعیف شده
همچینم میگی آورا چنج کنه که انگار چه کار طاقت فرسایی بوده و باید هی وسط فایت عوض میکردی:خخخخ
این اولشه یکم نا آشناییم به محیط سخته
مخصوصا قضیه ی مکس مانا 100 کی که واقعا خیلی رو اعصابه

راستی پیشنهاد ورود به بلیز و ریلم سیلورمون رو یکی از بچهای قدیمی همین تاپیک که با هم تو سرور wowscape بازی میکردیم داد
اگه کسی WOWscape یادش باشه من و با اسمه Blackflower باید بشناسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الآن یعنی اگه ما نشناسیمت معنیش اینه که اسکپ نبودیم :خخخخخ گرچه اسمت آشناس

یه پاوری هست دیگه حالا هر اسمی هم داشته باشه

این بافه هم شده 35 درصد دیدن برا هیلر سخته همون مانا رجن 100 کی مانا
البته من تست نکردم ببینم چجوریه

اخبار جدید:
ای جووووووونم حس فوضولی / هر کسی رو در هر رنج فاصله ای که باشه اگه بتونید تارگت کنید میتونید اینسپکت کنید
یه پت روباه اضافه شده به تول باراد به ازای 200 تا مارک تول باراد
این پت هم اضافه شده به قیمت 500 میتونید بخرید Warbot Ignition Key ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که البته من از این اسباب بازی فروشی دستی ارگیمار که قبلا تو دالاران بود سوال کردم به من 350 یا 300 میداد حالا اینجا نوشته 500 ما هم عین خبر رو منتقل میکنیم:دی
ragefire chasm آپدیت شده
اسکارلت مانستری و رفقا هم اتفاقاتی نا مهم افتاده براشون
یه گلایف دادن به روگ که وقتی پیک پاکت میکنه قیافش تا 5 دقیقه شبیه طرف میشه
کپ و محدودیت دیلی کوئست از بین رفت !
گیلد پرک های جدید : مس سامن ایز بای بای ! و +25 درصد سرعت پرواز اضافه شده
کپ و محدودیت اکسپرینس گیلد از بین رفت !
حالا وقتی اون پوشن اسکلت رو هم خورده باشید میتونید همچنان مانت کنید (همون که کوچیک و اسکلت و این حرفا میکنه)
هلث هیروئیک رگناروس از 74.2 میلیون شده 63 میلیون /نرمالش تغییری نکرده\

ho0rezam
30-08-2012, 16:49
الان از تلویزیون شنیدم بلیز زده آی پی های ایران رو تحریم کرده :)) حالا راست و دروغش رو نمیدونم...اما اومدم تسلیتی عرض کرده باشم :)) اون همه مشکل پینگ کم بود ، حالا باید ------ هم استفاده کنید

Sohi123
30-08-2012, 16:55
به علت تحریم های آمریکا دیگه نمیشه تو سرور Official یا همون Retail با Ip های ایرانی online شد. با VPN باید وصل شد فقط. در ضمن مثل اینکه می خوان همه ی سرویس هاشون از جمله خرید Patch جدید رو از کاربرایی که کشورشون ایران هست بگیرن بدون این که کاربرا بتونن پولشونو پش بگیرن. خدا رو شکر 2 ماه بیشتر Blizz بازی نکردم.

loomina
30-08-2012, 18:14
الان از تلویزیون شنیدم بلیز زده آی پی های ایران رو تحریم کرده :)) حالا راست و دروغش رو نمیدونم...اما اومدم تسلیتی عرض کرده باشم :)) اون همه مشکل پینگ کم بود ، حالا باید ------ هم استفاده کنید

از همدردی شما کمال تشکر رو داریم, ولی خدارو شکر با کمک مسولین خیلی از اکانت ها به صورت ضد زلزله بازسازی شدن (((:

loomina
30-08-2012, 18:17
هانتر که باحال شده نزدیکم با همون میتونه بزنه :31:

پالادین دیگه لازم نیست هی آاورا چنچ کنه دیگه آاورا نداره پسیو شدن همش :31:

MONK و PANDA
25 سپتامر میاد

این بنده خدارو من میشناسم :31: ؟

اگه کسی WOWscape یادش باشه من و با اسمه Blackflower باید بشناسه :11:

خیر فکر نکنم بشناسیدش :31:

خدا چه لطف بزرگی کرده بهتون که سعادت الیانس بودن رو داده بهت! :31: ما هم الیانس بودیم, خدا لطفشو ازمون گرفت شدیم هورده بوگندو! :(

پیرایش(!) : چه جالب, پست 32210 رو تو صفحه 3221 مال من شد ((:

amir.em
30-08-2012, 19:29
به علت تحریم های آمریکا دیگه نمیشه تو سرور Official یا همون Retail با Ip های ایرانی online شد. با VPN باید وصل شد فقط. در ضمن مثل اینکه می خوان همه ی سرویس هاشون از جمله خرید Patch جدید رو از کاربرایی که کشورشون ایران هست بگیرن بدون این که کاربرا بتونن پولشونو پش بگیرن. خدا رو شکر 2 ماه بیشتر Blizz بازی نکردم.

این رو از کجا شنیدی؟

Metalzadeh
30-08-2012, 19:43

loomina
30-08-2012, 20:40
نزدیک رو تست نکردم ببینم ولی با رفتن یه اسلحه ازش خیلی ضعیف شده
همچینم میگی آورا چنج کنه که انگار چه کار طاقت فرسایی بوده و باید هی وسط فایت عوض میکردی:خخخخ
این اولشه یکم نا آشناییم به محیط سخته
مخصوصا قضیه ی مکس مانا 100 کی که واقعا خیلی رو اعصابه

الآن یعنی اگه ما نشناسیمت معنیش اینه که اسکپ نبودیم :خخخخخ گرچه اسمت آشناس

یه پاوری هست دیگه حالا هر اسمی هم داشته باشه

این بافه هم شده 35 درصد دیدن برا هیلر سخته همون مانا رجن 100 کی مانا
البته من تست نکردم ببینم چجوریه

اخبار جدید:
ای جووووووونم حس فوضولی / هر کسی رو در هر رنج فاصله ای که باشه اگه بتونید تارگت کنید میتونید اینسپکت کنید
یه پت روباه اضافه شده به تول باراد به ازای 200 تا مارک تول باراد
این پت هم اضافه شده به قیمت 500 میتونید بخرید Warbot Ignition Key ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که البته من از این اسباب بازی فروشی دستی ارگیمار که قبلا تو دالاران بود سوال کردم به من 350 یا 300 میداد حالا اینجا نوشته 500 ما هم عین خبر رو منتقل میکنیم:دی
ragefire chasm آپدیت شده
اسکارلت مانستری و رفقا هم اتفاقاتی نا مهم افتاده براشون
یه گلایف دادن به روگ که وقتی پیک پاکت میکنه قیافش تا 5 دقیقه شبیه طرف میشه
کپ و محدودیت دیلی کوئست از بین رفت !
گیلد پرک های جدید : مس سامن ایز بای بای ! و +25 درصد سرعت پرواز اضافه شده
کپ و محدودیت اکسپرینس گیلد از بین رفت !
حالا وقتی اون پوشن اسکلت رو هم خورده باشید میتونید همچنان مانت کنید (همون که کوچیک و اسکلت و این حرفا میکنه)
هلث هیروئیک رگناروس از 74.2 میلیون شده 63 میلیون /نرمالش تغییری نکرده\

راستی اون پته قبلا هم بوده, منتها دراپی بوده, یعنی دراپ شانس داشته, که دیدن خیلی ضعیفه گفتن گناه دارن ملت ((:

4891
30-08-2012, 21:24
خیر فکر نکنم بشناسیدش :31:

خدا چه لطف بزرگی کرده بهتون که سعادت الیانس بودن رو داده بهت! :31: ما هم الیانس بودیم, خدا لطفشو ازمون گرفت شدیم هورده بوگندو! :(

پیرایش(!) : چه جالب, پست 32210 رو تو صفحه 3221 مال من شد ((:

من هورد دوست داشتم ولی متاسفانه دوستان بعد از مدتها هورد بازی رفتن الینس منم مجبورم کردن :31:

اوناییم که میگن تحریم منبع موسق بلیزاردیشونو رو کنن و گرنه تو کت من نمیره چون اکانت منو داداشمم ضد زلزله هست :11::7:

loomina
30-08-2012, 23:19
من هورد دوست داشتم ولی متاسفانه دوستان بعد از مدتها هورد بازی رفتن الینس منم مجبورم کردن :31:

اوناییم که میگن تحریم منبع موسق بلیزاردیشونو رو کنن و گرنه تو کت من نمیره چون اکانت منو داداشمم ضد زلزله هست :11::7:

همین چند صفحه پیش عکس از پستی که بلیزارد داده تو فرومش هست. یکم هم که برید عقب تر خود لینک فرومش هست, فکر کنم صفحات 75-76 فروم بلیزارد هست پستش.

Iloveu-ALL
31-08-2012, 16:34
باتوجه به اينكه جايه relic و دوستان رو پاك كردن براي warrior و rogue هم 2تا شده يا همون 3تايه!؟‌ اگه 2تا شده باشه كه thrown هم بايد از بين برده باشن
( تو mop هانتر ميتونه thrown بگيره!؟ )

پ.ن: بچه ها فكر مي كنيد كي اين تاپيك بره زير آب!؟ (بخوابه)

loomina
01-09-2012, 03:17
باتوجه به اينكه جايه relic و دوستان رو پاك كردن براي warrior و rogue هم 2تا شده يا همون 3تايه!؟‌ اگه 2تا شده باشه كه thrown هم بايد از بين برده باشن
( تو mop هانتر ميتونه thrown بگيره!؟ )

پ.ن: بچه ها فكر مي كنيد كي اين تاپيك بره زير آب!؟ (بخوابه)

کلا هانتر فقط میتونه bow و هر گونه range یی بگیره دستش, فکر نمیکنم بتونه thrown بگیره, که اگرم بتونه حماقته بگیره!

برای هر کلاس دیگه ای هم relic و کلا سومین slot پاک شده و نمیتونه هی کلاس دیگه bow یا اسلحه ای که hunter میگیره بگیره.

Crawling In MySkin
01-09-2012, 10:29
کلا هانتر فقط میتونه bow و هر گونه range یی بگیره دستش, فکر نمیکنم بتونه thrown بگیره, که اگرم بتونه حماقته بگیره!

برای هر کلاس دیگه ای هم relic و کلا سومین slot پاک شده و نمیتونه هی کلاس دیگه bow یا اسلحه ای که hunter میگیره بگیره.
تصحیح میکنم الآن هانتر هم دیگه نمیتونه اسلحه ی دیگه ای جز تفنگ دستش بگیره که این یکم ضعیف کرده هانتر رو
ولی خوب مثلا یه سری دیدم وند گرفتن دستشون با آف هندشون به جای میس یا چیز دیگه از حمله پریست خودم چون ونده از مین هنده قوی تر بوده:دی

Iloveu-ALL
01-09-2012, 11:37
تصحیح میکنم الآن هانتر هم دیگه نمیتونه اسلحه ی دیگه ای جز تفنگ دستش بگیره که این یکم ضعیف کرده هانتر رو
ولی خوب مثلا یه سری دیدم وند گرفتن دستشون با آف هندشون به جای میس یا چیز دیگه از حمله پریست خودم چون ونده از مین هنده قوی تر بوده:دی

آهان يعني اينكه ميتونيد از wand بجاي main تون استفاده كنيد ...!!

الان كلان اين thrown بايد از بين رفته باشه يا مثه وند شده! فكر كنم همينطور باشه !‌ بعد تو پاندا ديگه بايد وند ها رو بردارن
چي گفتم خودم نفهميدم :31:

loomina
01-09-2012, 11:45

از تصحیحت ممنون ولی منم همینو گفتم خب خخخخخخ :31: کجا بابا ضعیف شده, برو لول ها و تلنت های جدیدشو ببین, بعدم وقتی مثل فیلم هندی از فاصله 20 سانتی با کمون اتک میده دیگه چجوری میشه جلوشو گرفت!

Crawling In MySkin
01-09-2012, 12:18
خوب یه چرت و پرتایی اینجا مشاهده میکنید که مبنا بر اینه مختصرش که : اجلاس تمام شد و دسترسی دوباره باز حالا ما هی میگفتیم شما میگفتید نه هر دفعه ما همین و میگیم و شما در آخر ضایع میشید:خخخخ
eu.battle.net/wow/en/forum/topic/5207843510?page=1

ولی خوب مثلا یه سری دیدم وند گرفتن دستشون با آف هندشون به جای میس یا چیز دیگه از حمله پریست خودم چون ونده از مین هنده قوی تر بوده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از تصحیحت ممنون ولی منم همینو گفتم خب خخخخخخ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کجا بابا ضعیف شده, برو لول ها و تلنت های جدیدشو ببین, بعدم وقتی مثل فیلم هندی از فاصله 20 سانتی با کمون اتک میده دیگه چجوری میشه جلوشو گرفت!
نه دیگه ببین داری خیلی حرف میزنی:خخخخخ

Iloveu-ALL
01-09-2012, 12:34
خوب یه چرت و پرتایی اینجا مشاهده میکنید که مبنا بر اینه مختصرش که : اجلاس تمام شد و دسترسی دوباره باز حالا ما هی میگفتیم شما میگفتید نه هر دفعه ما همین و میگیم و شما در آخر ضایع میشید:خخخخ

بعد اين اجلاس سران درست ميشه ؟؟

همنشيني با شما خيلي تاثير گذار است استاد :31:

mobin_eshghe pro
01-09-2012, 12:41
اگه ممکنه یه سرور 1x معرفی کنید که پچ 4.0.6 رو ساپورت کنه

loomina
01-09-2012, 13:02

برو بابا حالت خوشه خخخخخخ کجای این نوشته تحریم رو برداشتن؟!؟! :O!

Iloveu-ALL
01-09-2012, 13:07

سرور 1x خارجي: astralwow.info
سرور خارجي خوب: Molten-wow و Monster-wow
سرور ايراني‌‌‌ (بد) : Pardisgs و Iranian-wow
و ريلم WowZone براي كاتا هم به زودي مياد !!!

malegos
01-09-2012, 13:12
سلام سایت و لانچر برای من باز شده اما reset password که میکنم email میفرسته ولی تو email من نمیاد یعنی به من نمیرسه میشه بدون login ایمیلو عوض کرد و any idea what should i do???

loomina
01-09-2012, 15:25
بعد اين اجلاس سران درست ميشه ؟؟

همنشيني با شما خيلي تاثير گذار است استاد :31:

استاد؟ حتما هم با اون اواتارش خخخخخ :31:

mobin_eshghe pro
01-09-2012, 15:35
سرور 1x خارجي: astralwow.info
سرور خارجي خوب: Molten-wow و Monster-wow
سرور ايراني‌‌‌ (بد) : Pardisgs و Iranian-wow
و ريلم WowZone براي كاتا هم به زودي مياد !!!
راستش تو این astralwow عضو شدم ولی اگه اشتباه نکنم باید یه چیزی حدود 15 گیگ دانلود کنی تا بتونی یه سرور وصل بشی...
می تونی راهنماییم کنی واصه وصل شدن به این سرور

Crawling In MySkin
01-09-2012, 16:04
استاد؟ حتما هم با اون اواتارش خخخخخ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حسودی مکن ضعبغه:خخخخخ

دانجنای موپ !

Iloveu-ALL
01-09-2012, 16:55
راستش تو این astralwow عضو شدم ولی اگه اشتباه نکنم باید یه چیزی حدود 15 گیگ دانلود کنی تا بتونی یه سرور وصل بشی...
می تونی راهنماییم کنی واصه وصل شدن به این سرور

من بازيشو ندارم
نه اگه پچ شما با پچ سرور يكي باشه دانلود نمي خواد ... فقط 15مگابايت بايد لانچرش رو دانلود كني و ريلمشو عوض كني همين!
تو 3.3.5a سرور ها لانچر نمي خواستن ولي تو كاتا همه ی سرورها لانچر مي خوان!
ممكن كه خود astralwow بازي رو edit كرده باشه !!
ببين پچت با پچ سرور يكيه ... بعد لانچرشو دانلود كن!

mobin_eshghe pro
01-09-2012, 17:11
من بازيشو ندارم
نه اگه پچ شما با پچ سرور يكي باشه دانلود نمي خواد ... فقط 15مگابايت بايد لانچرش رو دانلود كني و ريلمشو عوض كني همين!
تو 3.3.5a سرور ها لانچر نمي خواستن ولي تو كاتا همه ی سرورها لانچر مي خوان!
ممكن كه خود astralwow بازي رو edit كرده باشه !!
ببين پچت با پچ سرور يكيه ... بعد لانچرشو دانلود كن!
پچم که با سرور یکیه
لانچرش رو قبلا دانلود کردم اما ظاهرا فایلش خراب بود اگه لینک دنلود لانچرو داری بده که برم دانلود کنم دوباره
بازیو با دانلود کردن یه سری فایل بعد کپی کردنش رو فولدر بازی پچ کردم الان پچم 4.0.6 هستش

Iloveu-ALL
01-09-2012, 17:27
پچم که با سرور یکیه
لانچرش رو قبلا دانلود کردم اما ظاهرا فایلش خراب بود اگه لینک دنلود لانچرو داری بده که برم دانلود کنم دوباره
بازیو با دانلود کردن یه سری فایل بعد کپی کردنش رو فولدر بازی پچ کردم الان پچم 4.0.6 هستش

راستش من با pc داييم ميام فروم بعضي وقت ها براي دادن يك پست بايد 15مين بيشتر وايسم و گاهي وقت ها چند بار مي فرستم بازم نمياره !!!
دفعه ي اولي كه داشتم سرور معرفي مي كردم نوشته بودم (من يه سرچ كوچيك كردم و سرور 1x رو پيدا كردم راستش من تضمينم نمي كنمش) بنظرمن سرور molten-wow بريد خيلي خوبه ... البته ممكنه خراب بشه بازم!!!!

mobin_eshghe pro
01-09-2012, 17:30
ممنون
دوستان دیگه اگه می دونن چجوری باید از سرور astralwow استفاده کرد لطفا راهنمایی کنن

Iloveu-ALL
01-09-2012, 17:37
سرورش خوبه 650 نفر آنلاين داره
داداش patch سرور 4.0.6a هست
ميشه eror شو اينجا بگيد .... يكمم تو سايت و فروم astralwow بگرديد شايد چيزي دستت اومد

mobin_eshghe pro
01-09-2012, 19:36
قبلا چند روز پیش یه بار تونستم تو یکی از این سرورا برم ولی خوب نبود چند وقت ولش کردم حالا تو این سرورای جدید نمی رفت نفهمیدم مشکلش چیه.الان امتحان کردم دیدم تو سرور قبلیم نمیره.بازیو پاک کردم دوباره نصب کنم.حالا تصبم نمی شه...

loomina
01-09-2012, 23:35
swipe now does 400% weapon damage, up from 375%.

این بلیزارد خره! خر! یعنی هر کسی با سطح IQ بالا تر از یه میمون لمور افریقای نمیاد چنین کاری بکنه!!!

یه عمره, بیشتر از یه عمره ببخشید! که داره این swipe رو از 475 میبره به 400, بعد میگه نه هنوز زیاده, بعد میاره رو 375, بعد میگه نه کمه, میبره رو 400 دوباره!!! بعد میگه بازم کمه میبره رو 475! یعنی من نمیدونم چی بکم, یه همچین بساطی با یکی از تلنت های DK داریم که اسمش یادم نیست, فقط تو خود دوره ی cata نزدیک به 4 بار این از 25% شد 20% دوباره شد 25% دوباره شد 20% هر بار هم میبینن کم یا زیاده و البته خیلی از اسپل ها و تلنت های دیگه ی کلاس ها هم همینن! خب د اخه شرکت سادیسمی پارانویدی, این همه عدد, یکی بزار بین اینا که مارو مسخره خودتت نکنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SAJJAD0077
02-09-2012, 19:39
سلام بچه ها کسی هست که یک سرور رایگان برای کاتاکلیسم 4.0.3 سراغ نداره اگه سراغ دارین بهم بدید که دارم دیوانه میشم عجب غلتی کردم اینو گرفتم

doctorcomedian
03-09-2012, 15:15
چند وقتی بود نبودیم چه کردین اینجا:20:

سلام بچه ها کسی هست که یک سرور رایگان برای کاتاکلیسم 4.0.3 سراغ نداره اگه سراغ دارین بهم بدید که دارم دیوانه میشم عجب غلتی کردم اینو گرفتم

داداش ورژنت رو به 4.0.6a ارتقا بده تا راحت بتونی بازی کنی. اگرم نخواستی از لینک زیر خودت بگرد:

برای ارتقا دادن هم یه روشی توی چندین صفحه قبل که یادم نمیاد کدوم صفحه بوده توضیح دادم، شاید بتونی از تو پروفایلم پیدا کنی:5:

forceful
03-09-2012, 15:30
درباره ی این سیستم cross realm zone چیزی خوندید ؟
تا جایی که من می دونم player ها از اکثر ایلمها می تونن تو جا های خلوت غیر از captal city ها همو ببینن خصوصا که اگه friede هم باشنو همو اینو کنن.
واسه balace ریلما این سیستمو درست کرده.

forceful
03-09-2012, 15:34

سرور wowzone.ir قرار به همین زودی cata 4.0.6 بشه شایدم الان شده XP optional میتونی با پول انتخاب کنی ضریب XP رو .
ولی اکثرا با هارد تول آپ میکنن. D:

Hamed 360
03-09-2012, 20:19
دوستان اگه به محصولی نیاز داشتید میتونید از سایت ما با قیمت های مناسب تهیه کنید.
Gamekey.ir

vogone
03-09-2012, 23:25
سلام ملت!! آقا ما خل شدیم ؟ بلیز خل شده ؟ جریان چیه ؟ تحریمارو برداشتن ، چی شد؟ من battle.net رو باز کردم الان :d خیلیم سریع باز شد ، کودتا شده نصفه شبی؟:D:D:D

Sohi123
04-09-2012, 06:41
سلام ملت!! آقا ما خل شدیم ؟ بلیز خل شده ؟ جریان چیه ؟ تحریمارو برداشتن ، چی شد؟ من battle.net رو باز کردم الان :d خیلیم سریع باز شد ، کودتا شده نصفه شبی؟:D:D:D

تحریم ها که هنوز سره جاشه، حالا نمی دونم شما چجوری battle.net و باز کردی :18:!

deltax
04-09-2012, 08:10
دوستان اگه به محصولی نیاز داشتید میتونید از سایت ما با قیمت های مناسب تهیه کنید.
Gamekey.ir

قیمتات خیلی تیزه

deltax
04-09-2012, 08:11

فکر میکنم برا بعضی شرکتاست...ماله ما که بستست

Crawling In MySkin
04-09-2012, 09:31
Gamekey.ir
69 هزار تومن بابت یه کد 2 ماهه که 40 تومن برا خودت در میاد
جالبه که کلا با این قیمتای خشکل فقط 3 محصول wow هست
خیلی رک و پوسکنده میگفتی اومدم برا تبلیغ محصولات دیگه چرا خودتو اذیت میکنی=)
الآن که دارم توجه میکنم میبینم کشف جدیدی را نموییدم نیما بابایی هم یه کار دیگه احتمالا پیدا کرده بود که از wow پر سود تر بوده چون -- شر محض میگفت که داره ضرر میده چون اونور بود خودش یعنی ارز مستقیم میخرید

اینم فن آرته خوشملیه:

JIGSA
04-09-2012, 10:31
قربون قد و بالای کیفیت
اصلا سیلواناس اوج شاهکار طراحی بلیزارده چه از لحاظ ظاهر و چه از لحاظ داستان

Hamed 360
04-09-2012, 11:30
69 هزار تومن بابت یه کد 2 ماهه که 40 تومن برا خودت در میاد
جالبه که کلا با این قیمتای خشکل فقط 3 محصول wow هست
خیلی رک و پوسکنده میگفتی اومدم برا تبلیغ محصولات دیگه چرا خودتو اذیت میکنی=)
الآن که دارم توجه میکنم میبینم کشف جدیدی را نموییدم نیما بابایی هم یه کار دیگه احتمالا پیدا کرده بود که از wow پر سود تر بوده چون -- شر محض میگفت که داره ضرر میده چون اونور بود خودش یعنی ارز مستقیم میخرید

اینم فن آرته خوشملیه:

کی گفته 40 تومن در میاد چرا از خودتون نظریه صادر میکنید آخه ؟
هرکجا که تو زیر 27 دلار پیدا کردی من خودم بهت مفتی میدم اصلا
مضخرف نگید خواهشا

Hamed 360
04-09-2012, 11:44
قیمتات خیلی تیزه

میخواستم بپرسم از کدوم سایت ها میخرید ؟
میخوام قیمت هام رو مقایسه کنم خودم

Crawling In MySkin
04-09-2012, 12:32
کی گفته 40 تومن در میاد چرا از خودتون نظریه صادر میکنید آخه ؟
هرکجا که تو زیر 27 دلار پیدا کردی من خودم بهت مفتی میدم اصلا
مضخرف نگید خواهشا
من از آمازون 30 دلاری با مالیاتش رو هم با هم حساب کردم
ناراحت نشو دوست عزیز اما وقتی کسانی هستن که با ارز مستقیم میخرن و با همون میفروشن کسی نمیاد از شما بخره که با دلار 2 معاملاتت رو انجام میدی