PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 [128] 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

ungodly
03-07-2012, 14:45
دوستان من وقتی میخام برم داخل اکانتم یه پیغام میده که اکانت قفل شده (Due to suspicious activity, this account has been locked. A message has been sent to this account’s email address containing details on how to resolve this issue. Visit [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] for more information.)
بعد برا اینکه بخوام unlock کنم میرم برا عوض کردن پسوورد و با موفقیت انجم میدم ولی هیچ ایمیلی برام نمیاد که بتونم پسوورد عوض کنم.تیکت هم میزنم جواب ندادن !حالا چیکار کنم من؟
لطفا کمکم کند

Crawling In MySkin
03-07-2012, 17:06
دوستان من وقتی میخام برم داخل اکانتم یه پیغام میده که اکانت قفل شده (Due to suspicious activity, this account has been locked. A message has been sent to this account’s email address containing details on how to resolve this issue. Visit [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] for more information.)
بعد برا اینکه بخوام unlock کنم میرم برا عوض کردن پسوورد و با موفقیت انجم میدم ولی هیچ ایمیلی برام نمیاد که بتونم پسوورد عوض کنم.تیکت هم میزنم جواب ندادن !حالا چیکار کنم من؟
لطفا کمکم کند
شما برا اینکه بخوای آنلوک کن باید بری به ایمیلی که اومده برات از طرف بلیزارد مبنا بر یور اکانت ایز لاکد
میری اینجا بعد خودش گفته برای آنلوک پسورد رو عوض کنی میری پس رو عوض میکنی ازت سکوریتی کوئسچن و انسرش رو میخواد بعدم درست میشه تموم میشه میره پی کارش

آقا یکی این زنیکرو جمعش کنه وضعش خیلی خرابه:خخخخ استغفرالله :خخخخ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

loomina
03-07-2012, 18:30
شما برا اینکه بخوای آنلوک کن باید بری به ایمیلی که اومده برات از طرف بلیزارد مبنا بر یور اکانت ایز لاکد
میری اینجا بعد خودش گفته برای آنلوک پسورد رو عوض کنی میری پس رو عوض میکنی ازت سکوریتی کوئسچن و انسرش رو میخواد بعدم درست میشه تموم میشه میره پی کارش

آقا یکی این زنیکرو جمعش کنه وضعش خیلی خرابه:خخخخ استغفرالله :خخخخ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تو چرا گیر بیخودمیدی به خلق ا... ؟ ((:

ویرایش: یکی در میون هم که نوشتی لوک , لاک , لوک , لاک ((: مگه لاکی لوکه خخخخخ

ویرایش 2 :
برای این که اسپم نشه:
یه پت دیگه, فکر کنم فروشی باشه , همراه با باباش که میشه مانت :31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چقدرم بیریخته خخخخ

ungodly
03-07-2012, 18:41
مشکل اینجاس من همهی مراحل انجاممیدم اما برام ایمیلی نمیاد....

Crawling In MySkin
03-07-2012, 19:33
مشکل اینجاس من همهی مراحل انجاممیدم اما برام ایمیلی نمیاد....
نمیشه که باید اولش بیاد بگه ur account is locked
یعنی اومده باشه

..hamed..
03-07-2012, 21:22
سلام
اقا cod تو میل باکس چیه ؟
من خواستم یه ایتمو با این cod بفروشم ایتمو قرار دادم مقدار گلدی هم که میخواستم اون طرف بابتش بده تا بتونه اون ایتمو بگیره رو هم وارد کردم اسمشو هم نوشتم ولی send نمیشد چیگار باید بکنم یکی توضیح بده scamer خیلی زیاد شده امروز سرم کلاه رفت یه ایتمو که 70000 میفروختم به 70 تا گلد فروختم

ezio7
03-07-2012, 22:49
سلام
اقا cod تو میل باکس چیه ؟
من خواستم یه ایتمو با این cod بفروشم ایتمو قرار دادم مقدار گلدی هم که میخواستم اون طرف بابتش بده تا بتونه اون ایتمو بگیره رو هم وارد کردم اسمشو هم نوشتم ولی send نمیشد چیگار باید بکنم یکی توضیح بده scamer خیلی زیاد شده امروز سرم کلاه رفت یه ایتمو که 70000 میفروختم به 70 تا گلد فروختم

1k بیشتر رو نمیشه c.o.d کرد بعد شما چطوری 70کا رو با 70 تا گلد اشتباه کردی مگه چشم بسته ترید میکنی

mordant
03-07-2012, 23:45
اگه adon هست که سایز چیزای تو اسکرین رو بتونه تغییر بده مثل ایکون هیرو ها یا اسپلا بزارین یا اسمشو بگین واسه پت هانترم اگه actionbar هست اونم بزارین واسه پچ 4.0.6 جفتش

hirsababak
04-07-2012, 12:04
کاتا کی میاد؟
این هم اتاقی خنگ من برداشته بازی رو پاک کرده
باید بشینم دوباره دانلودش کنم

hirsababak
04-07-2012, 12:11
دانیااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااال
من چی دارم میبینم؟
این چیه اخه؟
بیام شیراز خرخره تو می جویم

Iloveu-ALL
04-07-2012, 12:54
دانیااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااال
من چی دارم میبینم؟
این چیه اخه؟

خائن خائن رفتی پول دادی که بری بلاد الف آلیانس با صفا رو ول کردی رفتی باغ وحش اونم بلاد الف :دی

لول تازه فهمیدم چرا میگی خائن :دی

خائن محمد هم خراب کردی ؟!

پ.ن:این Tiudion کیه؟!

Deadqt
04-07-2012, 13:55
اگه adon هست که سایز چیزای تو اسکرین رو بتونه تغییر بده مثل ایکون هیرو ها یا اسپلا بزارین یا اسمشو بگین واسه پت هانترم اگه actionbar هست اونم بزارین واسه پچ 4.0.6 جفتش

MoveAnything addon

Crawling In MySkin
04-07-2012, 15:41
خائن خائن رفتی پول دادی که بری بلاد الف آلیانس با صفا رو ول کردی رفتی باغ وحش اونم بلاد الف [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لول تازه فهمیدم چرا میگی خائن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم فساد فی العرضم:خخخخ
دوست دانیاله

این عکسه جالب بود به نظرم بین این نقاشیا گفتم شما هم ببینید
یک سری تغییرات هم توی سیستم loot pandaria اعمال شده که من چیزی ازش نگرفتم دروغ چرا:دی

Iloveu-ALL
04-07-2012, 16:06
پاک شود!!!

loomina
04-07-2012, 17:55
من چی دارم میبینم؟
این چیه اخه؟

من نبودم :((( :((( :((((((((!!!

خائن خائن رفتی پول دادی که بری بلاد الف آلیانس با صفا رو ول کردی رفتی باغ وحش اونم بلاد الف :دی

پول؟ حرفی میزنی, من اگر مجانی نبود عمرا میرفتم هورد ((: من کسی بودم که سر نایت الف بهتره یا بلاد الف خون ریختم برای نایت الفا, کجای کاری :31:
tiudion دوسته منه چطور مگه؟

Iloveu-ALL
04-07-2012, 18:41
لول عجب سرور باحالیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Heroes WoW 255 Level & 21 Custom Race
255 Level Cap• New Race like Pandaren, Naga, High Elf etc.•21000+ Custom Items•Amazing Custom and scripted Instances•Custom Quests

فقط نمی دونم wotlk یا cata

IIIXSubZeroXIII
04-07-2012, 19:28
سلام :31:
الان بعد از 2.5 ماه اومدم خونه مخم هنگ کرده :خخخ
خدا لعنت کنه باعث و بانیه این سربازی رو :24:
برای اینکه اسپم نشه حرفی واسه گفتن ندارم :خخخخخخخخخخخ

Iloveu-ALL
04-07-2012, 19:40
به به. اومدم داخل پی سی وورد اسمتو دیدم. خیلی وقته نبودی! لول گفته بودی که میرم سربازی
الان میای mmo بازی می کنی صفا دیگه :دی

IIIXSubZeroXIII
04-07-2012, 19:55
به به. اومدم داخل پی سی وورد اسمتو دیدم. خیلی وقته نبودی! لول گفته بودی که میرم سربازی
الان میای mmo بازی می کنی صفا دیگه :دی
آره Wow که همیشه نصبه :40:
تو این یه هفته فقط میتونم رفع استخون درد کنم:31:
تو فکره خریدن D3 بودم ولی انگار باید تا آخره سربازی بیخیالش شم (about 1 year)
کلا Cry/

hirsababak
04-07-2012, 20:48
من نبودم :((( :((( :((((((((!!!

پول؟ حرفی میزنی, من اگر مجانی نبود عمرا میرفتم هورد ((: من کسی بودم که سر نایت الف بهتره یا بلاد الف خون ریختم برای نایت الفا, کجای کاری :31:
tiudion دوسته منه چطور مگه؟

اواخر سپتامبر واسه 3 روز میان شیراز-نیشابور-سرخس-تهران
تا اون موقع دارمت
سنگهامون رو با هم وا میکنیم

مرگ بر دانیکس
مرگ بر زنده

hirsababak
04-07-2012, 20:52

سلام
الان پیامتو دیدم
مرسی خوبم
گهگاهی که انلاین شدم تو بازی پینگش 38 بوده تا 110
البته بستگی به محیطش
یه کمپی رو میشناسم که همیشه اونجا ثابت 50 هست
هر موقع می خوام بازی کنم میرم اونجا وا فای داره راحت

پ.ن : با این زنده و دانیکس نچرخی هااااا
یه وقت از راه به درت میکنن
از الیانس ها هم اطلاعات ندی بهشون

Iloveu-ALL
04-07-2012, 21:47
سلام
الان پیامتو دیدم
مرسی خوبم
گهگاهی که انلاین شدم تو بازی پینگش 38 بوده تا 110
البته بستگی به محیطش
یه کمپی رو میشناسم که همیشه اونجا ثابت 50 هست
هر موقع می خوام بازی کنم میرم اونجا وا فای داره راحت

پ.ن : با این زنده و دانیکس نچرخی هااااا
یه وقت از راه به درت میکنن
از الیانس ها هم اطلاعات ندی بهشون

من هیچی نفهمیدم :دی

hirsababak
04-07-2012, 21:55
چرا؟زیرا؟
کجا شو نفهمیدی بگو از خودم توضیحات در کنم

Iloveu-ALL
04-07-2012, 22:02
چرا؟زیرا؟
کجا شو نفهمیدی بگو از خودم توضیحات در کنم

من کسی بودم که سر نایت الف بهتره یا بلاد الف خون ریختم برای نایت الفا, کجای کاری
:دی

..............................................

لول !!! آقا اوکی فهمیدم . یاداشت پروفایل رو گفتی!! آها اوکی :دی

Iloveu-ALL
04-07-2012, 22:04
اون موقع ها تو wotlk یه rep گرفته بودم که گارد های دشمن به من آتک نمی دادند(نمی دونم کدوم rep)
rep هم وجود داره که بشه زبان دشمن رو فهمید!؟

--------------------------------------------------------------------
این سرزمین های wow بر چه اساسی تغییر و وسعت پیدا می کنن!؟

hirsababak
04-07-2012, 22:15
اون موقع ها تو wotlk یه rep گرفته بودم که گارد های دشمن به من آتک نمی دادند(نمی دونم کدوم rep)

یه چیزی تو این مایه ها بود اما دقیق یادم نیست

loomina
04-07-2012, 22:30
تا اون موقع دارمت
سنگهامون رو با هم وا میکنیم

مرگ بر دانیکس
مرگ بر زنده
ق
فراااااار
ممد من میام یه چند روزی پیشت هستی که؟ خخخخخ :31:

ولی جدی هیرسا اگر شیراز اومدی حتما یه خبر بده یه جا بیایم ببینیمت, اگر خبر ندی از من خائن تری :31:

چنین rep یی کلا وجود نداره( یا قعلا که وجود نداره! ) زبان دشمن هم فعلا که نمیشه( خدا رو شکر!)

بر اسا داستان بازی.
مثلا thousned nidless ( اسمشو نوشتم حالا خیلی توش غلط پیدا میشه خخخخ )

death wing که اومد از deep holm بیرون سیل اونجارو برداشت, قسمتی از منطقه که به دریا وصل بود شکست, اب ریخت تو!

یا مثلا hillsbrad , اونجا سیلواناس نامرد حمله کرد تعداد زیادی از مردم الیانس رو کشت و سرزمینارو گرفت.

یا ashenvale یا barrens که جنگ بین نیرو های الیانس( درود خدا بر ان گروه باد!) و هورد(لعنت خدا بر هورد خخخ ) اتفاق افتاده به همین خاطر عوض شده.

..hamed..
04-07-2012, 22:41
1k بیشتر رو نمیشه c.o.d کرد بعد شما چطوری 70کا رو با 70 تا گلد اشتباه کردی مگه چشم بسته ترید میکنی

نه بابا نامرد 70k رو وارد کرد ترید رو که زدم تو 1 ثانیه به 70 تا کاهش داد و ترید رو زد !!! منم اون موقع لق بودم

Iloveu-ALL
04-07-2012, 22:55
ق
فراااااار
ممد من میام یه چند روزی پیشت هستی که؟ خخخخخ :31:

ولی جدی هیرسا اگر شیراز اومدی حتما یه خبر بده یه جا بیایم ببینیمت, اگر خبر ندی از من خائن تری :31:

چنین rep یی کلا وجود نداره( یا قعلا که وجود نداره! ) زبان دشمن هم فعلا که نمیشه( خدا رو شکر!)

بر اسا داستان بازی.
مثلا thousned nidless ( اسمشو نوشتم حالا خیلی توش غلط پیدا میشه خخخخ )

death wing که اومد از deep holm بیرون سیل اونجارو برداشت, قسمتی از منطقه که به دریا وصل بود شکست, اب ریخت تو!

یا مثلا hillsbrad , اونجا سیلواناس نامرد حمله کرد تعداد زیادی از مردم الیانس رو کشت و سرزمینارو گرفت.

یا ashenvale یا barrens که جنگ بین نیرو های الیانس( درود خدا بر ان گروه باد!) و هورد(لعنت خدا بر هورد خخخ ) اتفاق افتاده به همین خاطر عوض شده.

از الان داری آماده سازی می کنی که یه موقع اون repه اومد مورد فحش قرار گرفتن بعضیا قرار نگیری!؟ :دی

-----------------------------------------------------------------
دانیال نمی تونی با دوستت بیایین آلیانس!؟

loomina
05-07-2012, 00:07
از الان داری آماده سازی می کنی که یه موقع اون repه اومد مورد فحش قرار گرفتن بعضیا قرار نگیری!؟ :دی

-----------------------------------------------------------------
دانیال نمی تونی با دوستت بیایین آلیانس!؟

اره دیگه گفتم فعلا وجود نداره یهو اگر اومد مورد عنایت قرار نگیرم :31:

والا این دوست من هورد بود, داستان بازیو که براش روشن کردم, تصمیم گرفت بیاد Alliance , ولی وقتی خودم رفتم وضعیت جدید کزاک الی رو دیدم, متوجه شدم اینجا حداقل تا 6-7 ماه دیگه هیچ اینده ای نداره!!! تعداد الی کزاک همیشه کم بود, ولی من تا اونجا که میتونستم مونده بودم, ولی این بار که اومدم, دیدم شهر به کل خالیه!! به قول ممد تنها دیالوگی که دیده میشه اینه:
fresh bread for sale ((:
خودم اصلا دوست نداشتم برم هورد, ولی چاره ای نبود دیگه. جمعیت شده 500 الی( که البته نهایتا 100-200 تا بیشتر همزمان ان نیستن ) و نزدیک به 24 هزار هورد.

یه حساب کردم دیدم ( تازه اگر نبود رید و گیلد و حجوم فراوون هورد و تعداد زیاد هورد تو map رو ندیده بگیریم ) کوچک ترین مشکلی که خواهیم داشت اینه که وقتی MoP بیاد فکر کنم مجبور میشدم یه 30 روز دیر تر لول اپ کنم!

خلاصه این که هر چند دپرس شدم خیلی پشیمونم( مرد توجه هیرسا خخخخ ) ولی خب چاره نبود :31:

راستی تو کی اومدی بلیز؟ چرا خبر ندادی!( الان مشخص میشه یه 5 سالیه بلیزه من نمیدونستم خخخخخخ )

hirsababak
05-07-2012, 09:16
دانیال دلیل هات غیر مجه هست برادر
می تونستی بری یه ریلم دیگه به جای اینکه بری هورد
حیف من که دست تو رو گرفتم تمامی ironforge و gnomergan رو بهت نشون دادم

بله حتما میام
یکی از دوستان اتریشی قول گرفته که ببرمش ارامگاه سعدی حافظ و عمو فردوسی خودمون

JIGSA
05-07-2012, 09:31
سلام
میبینم که دوستان بعد از 5 سال بازی کردن تازه میفهمن که هورد بهتره.
اونایی هم که تا الان نفهمیدن باید تلاش خودشون رو بکنن.
اگر میترسین بیاین هورد من حاضرم بهتون امان نامه بدم که مشکلی نداشته باشین. کارت VIP اورگریمار هم دارم همه Vendor ها نصف قیمت و دو بار بازدید از قلعه گاروش و حرمسرای اورگریمار

سرزمین آزرات زیر چکمه های هورد خواهد لرزید. جمله کلیشه ای رو حال کردین؟

Crawling In MySkin
05-07-2012, 09:49
سلام
اگر میترسین بیاین هورد من حاضرم بهتون امان نامه بدم که مشکلی نداشته باشین. کارت VIP اورگریمار هم دارم همه Vendor ها نصف قیمت و دو بار بازدید از قلعه گاروش و حرمسرای اورگریمار

به به :دی

if u want kotak u can easily just say it :))

مرگ بر دانیکس
مرگ بر زنده
والا دیگه فکر نکنم نیازی باشه من بگم که من دانی رو مجبور چی یعنی این دانیال کلی نشست زیر پای من که هورد بهمانه هورد فلانه :O ! :دی

به به مرغ هیرسا بیا بیا شاهد ناله ی هزینم شو :خخخ
بیا منم میام پیش دانیال تلپ میشم تا تو بیای (!)

این نقاشی قشنگه ولی اگه یکی ارتباطش رو با wow به من میگفت خوب میشد :خخخ

loomina
05-07-2012, 10:10
سلام

من که دروییدم برای نفوذ تو استحکامات هورد رفته, DK م هم رفته نفوذ پیدا کنه تو دربار :31: من روحم تا ابد الیانس میمونه!

به به :دی

if u want kotak u can easily just say it :))

والا دیگه فکر نکنم نیازی باشه من بگم که من دانی رو مجبور چی یعنی این دانیال کلی نشست زیر پای من که هورد بهمانه هورد فلانه :O ! :دی

به به مرغ هیرسا بیا بیا شاهد ناله ی هزینم شو :خخخ
بیا منم میام پیش دانیال تلپ میشم تا تو بیای (!)

این نقاشی قشنگه ولی اگه یکی ارتباطش رو با wow به من میگفت خوب میشد :خخخ

ممد باز اقا حسن و دیدی پر رو شدی؟ همین که به خاطر بد و بیراهات به تیراند تا حالا زنده ای برو صدقه بده خخخخخخ :31:

اتفاقا ممد بیا یه حسابی باید باحات خلی کنم خخخخ

hirsababak
05-07-2012, 11:13
سلام

ارادتمندیم عمو حسن
کسی که از اول هورد بوده که بوده
اما کسانی که همچون دانیکس و زنده خیات میکنند رو باید گوشمالی داد
این است سخن نوم

JIGSA
05-07-2012, 14:41
هورد بخش جداگانه برای استحکامات نداره که. کلا همش استحکاماته. گابلین های فینقیلی هم از صد تا الیانس مستحکم تر هستن.

doctorcomedian
05-07-2012, 18:19
ما نیز آمدیم، بالاخره این ترم نیز تمومید و خلاص گشتیم. خب بحث چیه؟؟؟؟:8:
بابا این الیانس ها رو چیکار دارین؛ بذارین خوش باشن بابا؛ موجود به این گوگولی مگولی تا حالا کی دیده. :31:
خلقت همینه دیگه یه جاهاییش هم ناقص از آب در میاد.:31:
Only Horde
پرچم بالاست...
:7:

نیشابور؟؟
قضیه این چیه. من اصالتاً نیشابوریم ساکن مشهد کمکی لازم بود ما در خدمتیم، می خواین برین الیانس تکونی؟؟؟:31:

loomina
05-07-2012, 19:25
ما نیز آمدیم، بالاخره این ترم نیز تمومید و خلاص گشتیم. خب بحث چیه؟؟؟؟:8:
بابا این الیانس ها رو چیکار دارین؛ بذارین خوش باشن بابا؛ موجود به این گوگولی مگولی تا حالا کی دیده. :31:
خلقت همینه دیگه یه جاهاییش هم ناقص از آب در میاد.:31:
Only Horde
پرچم بالاست...
:7:

نیشابور؟؟
قضیه این چیه. من اصالتاً نیشابوریم ساکن مشهد کمکی لازم بود ما در خدمتیم، می خواین برین الیانس تکونی؟؟؟:31:

چی میگی شما پرچم بالاست؟ خخخخخ :31: من خودم پرچم پاره کن بودم زمان خودم :31:

اون جمله اخرتو ادیت کن الان هیرسا میاد میکشتت!

loomina
05-07-2012, 19:29
هورد بخش جداگانه برای استحکامات نداره که. کلا همش استحکاماته. گابلین های فینقیلی هم از صد تا الیانس مستحکم تر هستن.

کدوم شهر هورد به گرد قدرت iron forge میرسه؟ :31:
کدوم شهر هورد به زیبایی و با ارامش دارناسوسه؟ کدوم یک از شهرای هورد اصلا شباهتی هم به شهر دارن ؟ خخخخ اون ارگریمار که شبیه یه دره هست که یه مشت سر گیر و راهزن ریختن توش خخخخخ
اون تارن ها هم که عشایر نشینن , اندد ها هم که اصلا قابل بحث نیستن! با اون فازلاباشون :31:
تو کل هورد یه شهر blood elf ها بد نیست, اونم به 2 دلیل , 1- از نوادگان نایت الف ها هستن 2- همشو با جادو ساختن.
اون گابلیناتونم که به کل سرگردونن, باز این worgen ها یه شهر دارن!

خدایی از اهنگی که تو ارگ و sW میزنه تفاوت رو میشه احساس کرد, موزیک ارگ ادمو به وحشی گری وا میداره, در حالی که stormwind به افتخار و شکوه, خدایی این یه تیکه رو کاملا جدیم!( اون تیکه های قبلی رو هم هستم البته :31: )

Amin4All
05-07-2012, 19:44
سلام.
آقا من بازی رو دارم .ولی شاید قدیمی باشه .با پچی چیزی میشه جدیدش کنم ؟بازی رو هم بلد نیستم .ولی warcraft 3 رو بلدم.
یه سرور رایگان و مطمین هم معرفی کنید .
اشنا گیم خوبه ؟

loomina
05-07-2012, 19:52
سلام.
آقا من بازی رو دارم .ولی شاید قدیمی باشه .با پچی چیزی میشه جدیدش کنم ؟بازی رو هم بلد نیستم .ولی warcraft 3 رو بلدم.
یه سرور رایگان و مطمین هم معرفی کنید .
اشنا گیم خوبه ؟

البته سبک wow با MMOrpg هست و سبک warcraft ستراتجی, ولی از بعضی نظر ها میتونه کمک کنه.

پچ بازیتون رو بگید میتونم بهتون بگم که چقدر قدیمی یا جدیده.

mordant
05-07-2012, 23:39
من این PLAY SCOR یا GEAR SCORE رو واسه پچ 4.0.6 دانلود کردم نمیدونم چه جوری استفاده میشه GEAT SCORE خودم رو نشون میده ماله بقیه رو نه یک گردالی هم کنار مینی مپ میاره که کلا نفهمیدم ماله چیه یه توضیحی بدین اگه تصویری باز باشه بهتره ایشا الله محمودو اقاش به درک واصل شن MOLTENO ول کنیم بیایم با هم BLIZ :)

arya_7
06-07-2012, 00:15
دوستان اگر امکانش هست و توی یک گیلد ایرانی هستند هیرو من دعوت کنند به گیلد گابلین وارلاک لول 20 kazzak و به زودی هم 85 اش می کنم

Metalzadeh
06-07-2012, 02:30
به Payan یا Rashna واسه inv whisper بده ;)
ExaBat ftw !!!

JIGSA
06-07-2012, 09:26
خوشگل پسر اسم بازی رو دقت کن . World of WarCraft نه World of Dancecraft . آهنگ باید جنگی باشه.

فکر کن سارگراس میخواد بیاد شهرتون رو بترکونه بهش بگی یه کم صبر کن من الان دارم آهنگ تتلو گوش میدم 2 دقیقه و 30 ثانیه اش مونده و قر هم تو کمر فراوونه نمی دونم کجا بریزم.
بعدش هم به نظر من شهرهای هورد حرف ندارن. اورگریمار که اوج ابهت و عظمته. تاندربلاف هم که در اوج هنر ساخته شده. سیلورمون هم که خب هیچی نمی گم. و میرسیم به Undercity که سرزمین سیلواناس جونه که هیچ حرفی توش نیست. بهترین طراحی رو داره. بانک در مرکز شهره و با نزدیک ترین Trainer یا Vendor فقط یه کم راه باید بری. البته باید حق بدم که Ironforge هم همینطوره. اما بقیه شهرهای الیانس مفتشون گرونه و به لعنت خدا هم نمی ارزن.

Crawling In MySkin
06-07-2012, 09:47
خوشگل پسر اسم بازی رو دقت کن . World of WarCraft نه World of Dancecraft . آهنگ باید جنگی باشه.

فکر کن سارگراس میخواد بیاد شهرتون رو بترکونه بهش بگی یه کم صبر کن من الان دارم آهنگ تتلو گوش میدم 2 دقیقه و 30 ثانیه اش مونده و قر هم تو کمر فراوونه نمی دونم کجا بریزم.
بعدش هم به نظر من شهرهای هورد حرف ندارن. اورگریمار که اوج ابهت و عظمته. تاندربلاف هم که در اوج هنر ساخته شده. سیلورمون هم که خب هیچی نمی گم. و میرسیم به Undercity که سرزمین سیلواناس جونه که هیچ حرفی توش نیست. بهترین طراحی رو داره. بانک در مرکز شهره و با نزدیک ترین Trainer یا Vendor فقط یه کم راه باید بری. البته باید حق بدم که Ironforge هم همینطوره. اما بقیه شهرهای الیانس مفتشون گرونه و به لعنت خدا هم نمی ارزن.
والا ارگریمار فعلی رو آدم حالش بهم میخوره توش قدم بزنه.....یه گوداله در هم ور همه
تاندربلاف که به قول دانیال سیستم عشایریه اما تکنولوژی هاش جالبه:دی
آندرسیتی اسمش روشه آندرسیتی پس ازش انتظاری جز فاضلاب نمیشه داشت
سیلورمون هم که خوب خوبو خشگله
تا جایی که یادم میاد توی سرور های فری(حداقل اونایی که ما بازرسیشون کردیم مهر استاندارد بدیم بشون) در زمان ایلیدن دین الشاه سیلورمون کپتال سیتی بود و حقا که درست هم کپتال سیتی بود آدم کیف میکرد توش قدم میزد
حالا میری تو این ارگریمار حال به هم زن آدم اوقش میگیره
این از هورد و اما آلیانس
استورم ویند معماری انسانی رو نشون میده که خوب فرق کلفتی با اون ارگریمار داره و اونم اینه که آدم میفهمه داره چه -- میخوره توش
من یه شاپ رو تاحالا 100 بار از یه گارد پرسیدم تو ارگریمار هر دفعه هم یادم میره(البته این شاپ اینسکرپشن ساپلیزه :خخخ)ولی کل شاپ های اصلی و سوراخ های استورمویند رو از برم چون هر چی تو جای خودش و با نظم قرار گرفته
در واقع ارگریمار فعلیه که واقعا حال به هم زن و زشته وگرنه قبلیه خوب بود
دراناسوس که وقتی میری توش حس میکنی رفتی تو حرمسرا....---- خونس و در صدرشون هم معبد ---- ی اعظم بانوی فا----ه تیراندا وجود داره که تو این دانجن جدیده دهن مارو سرویس کرده و من همیشه بش فوش میدم:خخخخ
آیرنفورج که واقعا هم نماد تراشکاری آهنه و در نوع خودش قشنگی زیاد داره اون آیرنفورج قدیمیه از این یکی هم قشنگ تره :دی(old ironforge)
اکسدر هم که میشه با آندرسیتی مقایسش کرد توش فاضلاب زیاده :خخخخ
. و این بود انشایه من به قول هیرسا

Amin4All
06-07-2012, 10:19
البته سبک wow با MMOrpg هست و سبک warcraft ستراتجی, ولی از بعضی نظر ها میتونه کمک کنه.

پچ بازیتون رو بگید میتونم بهتون بگم که چقدر قدیمی یا جدیده.

ورژنم 2.4.3 هستش .
یه اکانت داشتم قبلا روی یه سرور دیگه بازی میکردم. بعد اون سرور فرض کنیم نابود شد .
برم رو یه سرور دیگه میتونم از ادامه همون بازی کنم ؟ یعنی لِوِل و.... تغییر میکنه یا باید از اول برم ؟

loomina
06-07-2012, 12:20

درسته dance craft نیست, منم نگفتم تو sw سازو اوازه بندری میزنه :31:

من که البته نظرمو گفتم راجع به شهرا, ولی اون تاندر بلاف رو دیگه نشد دیگه! اخه اونجارو چیچیش رو ساختن؟ خخخخخ کلا یه سخرس که 4 تا الونک و چادر زدن روش, فقط یه اسانسورش رو ساختن!
اگر بخوایم تکنولوژی مثال بزنیم که gnomeregan از همه این شهر ها تکنولوژی بهتری داره! مخصوصا الان که دارن پسش میگیرن قدرت زیاد جنگ الیانس بر میگرده.
اگر در مورد نحوه چیدمانه که darnassus هم بانک دقیقا مرکز شهره, و با هر ترینری چند قدم بیشتر راه نیست, قشنگیش هم به اینه که شهر سر باز و سبزیه ( برعکس اون فاضلابا!) تازه اون شهرم که human ها ساختن, حالا سیلواناس عقلش نرسیده بره تو خود شهر زندگی کنه بحثش جداس :31:
sw با این که نمای دفاعی خودش رو به خوبی حفظ کرده, ولی نمای معماری خودش رو هم داره, مثلا نمای بندرش واقعا قشنگه( مخصوصا تو غروب افتاب)
تنها شهری از الیانس که چندان مورد علاقه نبوده exodar بوده, که البته اونم به نوع خودش تکنولوژی و قشنگی خودش رو داره, مثلا اون narru که اون پایینه یا اون کریستالایی که از قدرتشون استفاده میکنن, یا مثلا platform های شیشه ای و قشنگی که داره.

یه نکته بگم در مورد silvermoon به ممد, اون که دیدی capital بوده به این خاطره که تو پچ اخر sunwell دقیقا بالای silvermoon بود

ورژنم 2.4.3 هستش .
یه اکانت داشتم قبلا روی یه سرور دیگه بازی میکردم. بعد اون سرور فرض کنیم نابود شد .
برم رو یه سرور دیگه میتونم از ادامه همون بازی کنم ؟ یعنی لِوِل و.... تغییر میکنه یا باید از اول برم ؟

ورژن بازیتون البته خیلی قدیمیه, اگر میخواید همین ورژن رو بازی کنید سرور های خیلی خیلی کمی هستن که پلیر به تعداد کافی داشته باشن, وگرنه میتونید اگر میخواید مجانی بازی کنید بازی رو تا پچ 3.3.5 بخرید( ارتقا ندید بازی رو, چون به صورت بتا ارتقا پیدا میکنه)
یا اگر هم قصد بلیزارد دارید که تا 4.3.3

jack bauver
06-07-2012, 13:29
من wow ام رو تازه از 4.0.3a به 4.2.0 ارتقا دادم اما وقتی میخوام وارد بازی بشم این ارور رو میده . لطفا یکی بگه چیکار کنم

Amin4All
06-07-2012, 14:28
ورژن بازیتون البته خیلی قدیمیه, اگر میخواید همین ورژن رو بازی کنید سرور های خیلی خیلی کمی هستن که پلیر به تعداد کافی داشته باشن, وگرنه میتونید اگر میخواید مجانی بازی کنید بازی رو تا پچ 3.3.5 بخرید( ارتقا ندید بازی رو, چون به صورت بتا ارتقا پیدا میکنه)
یا اگر هم قصد بلیزارد دارید که تا 4.3.3

خوب چقدر میفروشن ؟
تو گیم نت رفیقم احتمالا میتونم پیدا کنم .
ولی تو نت جایی میفروشه ؟قیمت چند میدن ؟
یه سروری خوب مجانی که برای مدت طولانی پچش رو عوض نکنه چی هست ؟پچش چند است ؟

doctorcomedian
06-07-2012, 17:15
دوستان گرامی تو سر کله خودتون نزنین، همه بازی بر مبنای وحشی گری و جنگ پایه ریزی شده، همونطور که جیگساو هم گفت هنر جنگ بید، لذا با توجه به قیافه های از کادر در رفته هوردها و شهرهاشون همش آدم یاد جنگ میوفته، با دیدن الیانس های نازنازی هم آدم یاد خاله شادونه میوفته، :27: جنگ بید بابا عروسک بازی که نیومدین. الیانس ها همیشه سرزمین های گوگولی مگولی دارن و تیریپ هاشون هم همشون ناز بیدن، البت بجز نایت الف، دارنی هم بد نیست ولی بازم به پای کاراکترهای هورد نمی رسه. ناگفته نمونه تو کاتا با اضافه کردن این گرگ های بدبخت یکم به الیانس ها حالی دادن، البت من خیلی تعجبیدم از این کار بلیز:31:. لذا از این بحث بکشین بیرون که سخن سرخ سر سبز دهد بر باد.
فی الحال دوباره می ذکریم که:
Only Horde

خوب چقدر میفروشن ؟
تو گیم نت رفیقم احتمالا میتونم پیدا کنم .
ولی تو نت جایی میفروشه ؟قیمت چند میدن ؟
یه سروری خوب مجانی که برای مدت طولانی پچش رو عوض نکنه چی هست ؟پچش چند است ؟

بیشتر سایت ها با قیمتی بین 10 تا 15 تومن بازی رو میفروشن. البت بیشترشون داراری مشکل هستن، سایت سافتگذر تست شده و می تونی از اونجا بگیری، البت گرفتن بازی از گیم نت بهترین کاره.

من wow ام رو تازه از 4.0.3a به 4.2.0 ارتقا دادم اما وقتی میخوام وارد بازی بشم این ارور رو میده . لطفا یکی بگه چیکار کنم

از رپیر استفاده کردید؟؟؟؟؟؟؟؟

sw با این که نمای دفاعی خودش رو به خوبی حفظ کرده, ولی نمای معماری خودش رو هم داره, مثلا نمای بندرش واقعا قشنگه( مخصوصا تو غروب افتاب)

نگفتم این الیانس ها یه جار کارشون می لنگه!!!
:22:
آقا بشین دم ساحل وقت غروب آفتاب می بینمت، چیپس و پفکم من میارم، با هم خوش باشیم چند صباحی.
به قول یه دوست گرانبها هی وای من

jack bauver
06-07-2012, 18:32
آره ولی مشکلی رو پیدا نمیکنه !!!

loomina
06-07-2012, 20:19
دوستان گرامی تو سر کله خودتون نزنین، همه بازی بر مبنای وحشی گری و جنگ پایه ریزی شده، همونطور که جیگساو هم گفت هنر جنگ بید، لذا با توجه به قیافه های از کادر در رفته هوردها و شهرهاشون همش آدم یاد جنگ میوفته، با دیدن الیانس های نازنازی هم آدم یاد خاله شادونه میوفته، :27: جنگ بید بابا عروسک بازی که نیومدین. الیانس ها همیشه سرزمین های گوگولی مگولی دارن و تیریپ هاشون هم همشون ناز بیدن، البت بجز نایت الف، دارنی هم بد نیست ولی بازم به پای کاراکترهای هورد نمی رسه. ناگفته نمونه تو کاتا با اضافه کردن این گرگ های بدبخت یکم به الیانس ها حالی دادن، البت من خیلی تعجبیدم از این کار بلیز:31:. لذا از این بحث بکشین بیرون که سخن سرخ سر سبز دهد بر باد.
فی الحال دوباره می ذکریم که:
Only Horde

بیشتر سایت ها با قیمتی بین 10 تا 15 تومن بازی رو میفروشن. البت بیشترشون داراری مشکل هستن، سایت سافتگذر تست شده و می تونی از اونجا بگیری، البت گرفتن بازی از گیم نت بهترین کاره.

از رپیر استفاده کردید؟؟؟؟؟؟؟؟

نگفتم این الیانس ها یه جار کارشون می لنگه!!!
:22:
آقا بشین دم ساحل وقت غروب آفتاب می بینمت، چیپس و پفکم من میارم، با هم خوش باشیم چند صباحی.
به قول یه دوست گرانبها هی وای من[/COLOR]
[/COLOR]
[/COLOR]
[/COLOR]
[/SIZE]

برادر شما از وحشی گری خوشت میاد, ملتاز زیبایی , :31: درسته میگم اینطوریه ولی همین کینگ داشت گاروش رو 2 نصف میکرد! هوردا فقط میخوان یه چیزی رو غرات کنن, در حالی که الیانس مردمای شریف هستن, و شریف بودنشون به معنی این نیست که ناتوان هستن.

یه تحقیق کرده بودن, متوجه شده بودن که 75% هورد های اروپا افرادی هستن که تو کشور های جهان سوم زندگی میکنن, نمونشم کزاکه که 80%ش عرب, 19%ش ایرانیه.

خلاصه که این بحثو ول کنید چون من رو در رو چند ماه طول کشید یه نفررو از گرماهی در بیارم چه برسه الان پایه اینترنت :31:

loomina
06-07-2012, 21:47
اقا کسی اینجا قیمت زیر 50 تومن گیم کارت سراغ داره؟ هر کس سراغ داشت خریداریم ((:

Black-Ninja
06-07-2012, 22:08
این بحث Horde و Alliance ریشه خیلی طولانی داره آخر همه بحث ها به دعوا ختم شده نه فقط تو این فروم در فروم های خارجی هم بحث Horde و Alliance داغ هست و هر 2 انقدر دلیل میارن آخر به نتیجه نمیرسن

هرکی بر اساس خصوصیات فردی خودش جناحش رو انتخاب میکنه حالا یکی گل و بلبل دوست داره یکی تاریکی ، آتش ... در هر صورت هر دو طرف خوب هستن

نوشته سفید رنگ پایین رو بخونید دیگه دعوا هم تمام کنید

FOR THE HORDE _|_

ungodly
06-07-2012, 22:28
دوستان یه اکانت دارم 3 تا 85 داره و 1 80 داخلش هیرو مین 6500 اچیومت.394 ایتم لول و مانت(خریدنی.گیلد.اونت.اچیو و...) و پت و ... فراوان.توی ریلم burning legion-alliance در یه گیلد خوب.با یه هیرو در همین سطح در ریلم کازاک عوض میشه ترجیحا واریور .یا با گلد کلان تو کازاک هم باز عوض میشه.یا با قیمت ارزان بفروش میرسد برای اطلاعات ببشتر اس بدین 09356955542

jack bauver
06-07-2012, 23:38

کسی ج منو نداد !!

doctorcomedian
07-07-2012, 05:17
پاره و نابود گشتیم با این جمله سفید رنگت نینجا، ترکوندی بد جور، سر صبحی اشک ما رو در آوردی، دمت گرم. آقا همینه که هست، تو جنگ که گل و بلبل تنظیم بازار پخش نمی کنن، جنگ بید، وحشی گری بید،:4:
حالا ایشاا... بیاین زیر پرچم هورد بلکه آمرزیده شوید.:31:

کسی ج منو نداد !!

چیزی که من می تونم بگم اینه که بازی رو پاک کن و دوباره مراحل نصبت رو اجرا کن شاید درست شد. اگه نشد شاید با تعویض ویندوز و نصب مجدد درست بشه، اگه بازم نشد دیگه باید روی بیاری به ورژنای دیگه.

Iloveu-ALL
07-07-2012, 18:59
هیچ راهی نداره به maelstrom و یا the lost isles رفت!؟
گابلین ها با stuck نمی تونن برن kezan?
اگه نمی شه تو پچ های بعدی میشه رفت!؟
این شهر ها کامل نیستن تو پاندا کامل شدن!؟

..hamed..
07-07-2012, 20:21
کسی ج منو نداد !!

تو خط پنجم اون فایلی که ایراد داره رو نوشته میخوای یه سرچ کن ببین میتونی اون فایلو پیدا کنی نصب کنی یا نه البته سخته شایدم کلا پیدا نشه اگه هم پیداش کنی کلی ریسک داره دانلود کردنش که ممکنه با ورژن بازین مطابقت نداشته باشه از من میشنوی برو گیم نت اون فایلو کپی کن بیار و بریز تو پوشه بازیت اگه نشد کلا بر از گیم نت کل بازی رو یه 5 تومن بده بگیر این از همه راه حلها به صرفه تر و سریع تره حجم اینترنتتو هم حروم نمیکنی
من خودم ورژن 4.0.6 رو از oxshop گرفتم اون موقع که سرور فری کم بود براش به خوبی نصب و اجرا میشد و چون سرور پرجمعیتی براش نبود پاکش کردم ولی الان سه چهار باره همونو دارم نصب میکنم با کمال تعجب ارور میده !!!!!! منم کلا بیخیال ورژن 4 شدم (میگن spriest در مقابل meleی ها کم میاره پس بیخیال ورژن 4.0.6)

Amin4All
08-07-2012, 00:01

[/COLOR]
[/COLOR]
[/COLOR]
[/COLOR]
[/SIZE]

کسی دانلود کرده ؟
لینک تست شده ای داره ؟
بخام دانلود کنم کدوم ورژن رو بگیرم ؟
کدوم نسخه wow رو باید بگیرم ؟ چون لیچ کینگ و نسخ مختلف داره انگار .

Black-Ninja
08-07-2012, 09:00
تصویر از Black Market جدید
طبقه گفته های طرف حتی مونت Al'ar هم می توانید در بازار سیاه به دست بیارید و خیلی چیز های ..

52709

Iloveu-ALL
08-07-2012, 10:13
تصویر از Black Market جدید
طبقه گفته های طرف حتی مونت Al'ar هم می توانید در بازار سیاه به دست بیارید و خیلی چیز های ..

52709

این buyout نداره!؟
اوه اوه تورم چه زده بالا!!!
یه چیزه جالب اینه که این ایتم هارو npc ها گذاشتن!

AMIR_TO
08-07-2012, 11:31
max hp حدودا چنده؟
وقتی یک waist اونم mail 1500 استامینا بده خدا میدونه hp boss ها چقدره

Iloveu-ALL
08-07-2012, 12:48
من خودم فساد فی العرضم:خخخخ
دوست دانیاله

این عکسه جالب بود به نظرم بین این نقاشیا گفتم شما هم ببینید
یک سری تغییرات هم توی سیستم loot pandaria اعمال شده که من چیزی ازش نگرفتم دروغ چرا:دی

loomina
08-07-2012, 19:23
ممد این دوستت دوباره اومد خخخخخخ

Amin4All
08-07-2012, 22:23
کسی دانلود کرده ؟
لینک تست شده ای داره ؟
بخام دانلود کنم کدوم ورژن رو بگیرم ؟
کدوم نسخه wow رو باید بگیرم ؟ چون لیچ کینگ و نسخ مختلف داره انگار .

دوستان با کدوم نسخه بازی میکنید ؟

World of Warcraft: Cataclysm ؟
World of Warcraft Cataclysm 4.0.3a + All Patches to 4.3.0

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینی که سافت گذر گذاشته مشکلی نداره ؟میشه باهاش بازی کرد و سرور خوب براش پیدا میشه ؟
کسی توش عضو هست و میتونه لینکهای دانلودش رو بزاره ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

loomina
08-07-2012, 22:24

اگر میخواید بیاید بلیزارد باید همین نسخه رو با اخرین پچش داشته باشید, وگرنه wrath of the lich king بهتره.

Amin4All
08-07-2012, 22:33

World of Warcraft Cataclysm 4.0.3a + All Patches to 4.3.0

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینی که سافت گذر گذاشته مشکلی نداره ؟میشه باهاش بازی کرد و سرور خوب براش پیدا میشه ؟
کسی توش عضو هست و میتونه لینکهای دانلودش رو بزاره ؟

اگر میخواید بیاید بلیزارد باید همین نسخه رو با اخرین پچش داشته باشید, وگرنه wrath of the lich king بهتره.

بلیزارد پولیه دیگه نه ؟
من رایگان بخام بازی کنم سرور خوب براش هست ؟
پس باید همین wrath of the lich king رو بگیرم ؟
با چه پچی باید بگیرم ؟

loomina
09-07-2012, 20:03
بلیزارد پولیه دیگه نه ؟
من رایگان بخام بازی کنم سرور خوب براش هست ؟
پس باید همین wrath of the lich king رو بگیرم ؟
با چه پچی باید بگیرم ؟

بله بلیزارد پولیه.
سرور خوب برای رایگان هست , مثلا مولتن یا چند تایی دیگه.
برایرایگان باید پچ 3.3.5 داشته باشید.

mrmobham
10-07-2012, 04:24
سلام بچه ها من یه مشکل عجیب دارم :13:
میدونید,من تو سرورای ایرانی هیچ questی ندارم وهیچ player ری رو نمیبینم ولی
توسرورای خارجی همه چیز درسته ولی lagوdelay دارم.
کسی میدونه مشکل چیه؟(چجوری تو سرورای ایرانی بازی کنم؟)

wow من هم cataclysm 4.0.6.13623 enGB هست.

Amin4All
10-07-2012, 08:43
بله بلیزارد پولیه.
سرور خوب برای رایگان هست , مثلا مولتن یا چند تایی دیگه.
برایرایگان باید پچ 3.3.5 داشته باشید.

حالا من نمیتونم پچش رو دانلود کنم بعد رو بازیم نصبش کنم ؟
اگر نمیشه , میشه کل بازی با همین پچ رو دانلود کنم ؟ کسی اینجا دانلود کرده بازی رو ؟

loomina
10-07-2012, 15:29
اگر نمیشه , میشه کل بازی با همین پچ رو دانلود کنم ؟ کسی اینجا دانلود کرده بازی رو ؟

چرا شما میتونید پچ هارو جدا دانلود کنید.
لینک دانلود بازی معمولا پیدار نیست و اگر بخرید بهتره, با توجه به این که حجم بازی تقریبا 30 گیگا بایت هم هست.

..hamed..
10-07-2012, 20:14
سلام
من بالاخره ورژ 4.0.6 رو نصب کردم یه سوال :
من از سه کلاس خیلی خوشم میاد spri & feral druid & frost mage حالا کدوم یکی از این سه کلاس برا بازی تو ورژن 4.0.6 بهتره میگن pri ضعیف شده تو این ورژن ولی از اون دوتای دیگه خبر ندارم در ضمن من تو مولتن بازی میکنم تو 3.3.5 با priest تقریبا همه کلاسها به جر feral druid رو میزنم با تلنت disc اونم میزنم ولی با اون دوتای دیگه بازی نکردم بازیم با وارلاک افتضاخه نمیدونم چرا !!! در حالی که بیشتری حالو با لاکم میکنم :()

mordant
11-07-2012, 01:32
سلام
من بالاخره ورژ 4.0.6 رو نصب کردم یه سوال :
من از سه کلاس خیلی خوشم میاد spri & feral druid & frost mage حالا کدوم یکی از این سه کلاس برا بازی تو ورژن 4.0.6 بهتره میگن pri ضعیف شده تو این ورژن ولی از اون دوتای دیگه خبر ندارم در ضمن من تو مولتن بازی میکنم تو 3.3.5 با priest تقریبا همه کلاسها به جر feral druid رو میزنم با تلنت disc اونم میزنم ولی با اون دوتای دیگه بازی نکردم بازیم با وارلاک افتضاخه نمیدونم چرا !!! در حالی که بیشتری حالو با لاکم میکنم :()
کلان دوست دارن اون دوتا تو pvp بتونن feral رو بزنن واسه pve هم mage بد نیست اما بازم فرال سره از نظر من top 2 هیروی پچ hunter و edruid باهم combo تو pvp زدن ندارن

tonypb
11-07-2012, 10:00
تو اصفهان کسی نیست لیچ کینگ بازی کنه؟؟؟
من لیچ کینگ رو تو اصفهان از کجا میتونم بخرم؟؟؟

JIGSA
11-07-2012, 11:22
تو اصفهان از آقای رضا بابایی بگیر خوب.
جریان شما همون آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم هستش.
09131151721

jrzm1388
11-07-2012, 12:45
سلام دوستان یک راهنمایی فوری می خوام من wow catalysim رو به 4.0.6a ارتقا دادم
بعدش رفتم لانچر سیمرغ رو دانلود کردم ولی وقتی وارد بازی می شم یک صفحه ی Sign up مال Battle میاد و بعدش هر چی می زنم آپدیت می کنه ولی وارد بازی نمی شه کمک کنید
فوری

..hamed..
11-07-2012, 13:20
سلام دوستان یک راهنمایی فوری می خوام من wow catalysim رو به 4.0.6a ارتقا دادم
بعدش رفتم لانچر سیمرغ رو دانلود کردم ولی وقتی وارد بازی می شم یک صفحه ی Sign up مال Battle میاد و بعدش هر چی می زنم آپدیت می کنه ولی وارد بازی نمی شه کمک کنید
فوری

ریلمتو تغییر ندادی
ریلمتو باید به ریلم سروری که میخوای توش بازی کنی تغییر بدی
ریلم لیست تو ادرس :
World of Warcraft\Data\enGB
با word pad بازش کن هر چی توشه رو پاک کن و ریلم سرور رو توش کپی کن

Amin4All
11-07-2012, 17:10
چرا شما میتونید پچ هارو جدا دانلود کنید.
لینک دانلود بازی معمولا پیدار نیست و اگر بخرید بهتره, با توجه به این که حجم بازی تقریبا 30 گیگا بایت هم هست.

حجم پچ هاش چند گیگ میشه ؟
شما گفتید اگر پچ دانلود کنید بتا میشه و ... ؟
یعنی چی ؟ در کل من پچ 3.3.5 رو دانلود و روی همون ورژن قدیمی بریزم اپدیت میشه و میتونم بازی کنم ؟

mordant
11-07-2012, 18:35
دو تا سوال در حد فوق نوب داشتم این mastery rating دقیقا چیه؟ 2- hunter یک spell داره اسمش misdirection دقیقا کارش چیه ؟

Crawling In MySkin
12-07-2012, 08:59
mastery برای هر کلاس و هر spec کار متفاوتی انجام میده شما N رو بزن view summeries اونجا مستریش رو نوشته
اون اسپل هم مثلا شما میندازی رو تانک یا پت خودت اینطوری تا یه حدی aggro ایی که گرفتی به کسی که انداختی روش انتقال میابه

deltax
12-07-2012, 09:05
mastery برا هر تلنت فرق میکنه...برا بعضی از تلنت هام اصلا مهم نیست...مثل همین هانتر..هیچ کدوم از تلنتاش ندیدم کسی mastery رو ببره بالا...برا تانک و هیلر و بعضی تلنت های dps مهمه
misdirection هم اگه aggro 'گرفتی میزنی رو تانک ... تراش ها میرن رو تانک...ninja pull هم میتونی باش بکنی...قبل fight میزنی رو تانک و اتک اول و میدی
ندیدم ممد جواب دادی :46:

hirsababak
12-07-2012, 10:06
سلام به همه
مخصوصا دانیکس-حاج علی و ممد زنده
دلم تنگیده

JIGSA
12-07-2012, 10:32
سلام به همه
مخصوصا دانیکس-حاج علی و ممد زنده
دلم تنگیده

یه اسپم در حد بوندس لیگا به این میگن.
البته هرچه از دوست رسد نیکوست.

deltax
12-07-2012, 10:35
قبلا معرفت داشتی 2 min تو wow میومدی با هم میحرفیدیم :31:...
والا منم دلم برات تنگیده..ایشالا هر جا باشی خوش باشی.. kiss/

hirsababak
12-07-2012, 11:39
یه اسپم در حد بوندس لیگا به این میگن.
البته هرچه از دوست رسد نیکوست.

عمو حسن چرا اینکار رو با نوم میکنی؟:دی
حالا اومدیم یه عرض ادب و احوالپرسی از دوستان بکنیم

hirsababak
12-07-2012, 11:40
قبلا معرفت داشتی 2 min تو wow میومدی با هم میحرفیدیم :31:...
والا منم دلم برات تنگیده..ایشالا هر جا باشی خوش باشی.. kiss/

اینجا 2 شیفت کار میکنم عمو علی
وقت نیست که بیام تو بازی
البته چند باری هم که لاگین میشم همه دوستان افلاین بودن

Crawling In MySkin
12-07-2012, 12:00
اینجا 2 شیفت کار میکنم عمو علی
وقت نیست که بیام تو بازی
البته چند باری هم که لاگین میشم همه دوستان افلاین بودن
سلام هیرسووو :دی
نه که 12 ساعت اختلاف ساعته بخاطر اونه:دی

mordant
12-07-2012, 12:41
سوالی دیگر اینکه این addon move any ting رو گرفتم چجوری کار میکنه؟

mrmobham
12-07-2012, 12:46
بچه ها سرور پردیس goblino سوپورت نمیکنه؟
یکی از questash باگه نمیشه رفت جلوتر
راستی شاخترین هیرو تو 4.0.6 چیه تو PvE و PvP؟

hirsababak
12-07-2012, 13:33
سلام هیرسووو :دی
نه که 12 ساعت اختلاف ساعته بخاطر اونه:دی

رفتی شیراز میگی هیرسووو؟
تیکه اختلاف ساعت رو خوب اومدی :دی

ALt3rnA
12-07-2012, 15:01
سلام خدمت همه !
یه کمک لطفا !
من بخوام این بازی رو شروع کنم باید دقیقا چیا رو دانلود کنم ؟

deltax
12-07-2012, 18:41
به نظر من هیچی دانلود نکن ......از یه گیم نت که داره بریز رو هاردت..

Iloveu-ALL
12-07-2012, 19:30
ممد بیا اینو شوهر بده بره بابا

AMIR_TO
12-07-2012, 20:08
جدی این زنه کیه؟

Iloveu-ALL
12-07-2012, 20:12
جدی این زنه کیه؟

چیه هنو هیچی نشده به فکر عوض کردن آواتارت افتادی!!

-------------------------------------------
این مد LFR دیگه چطوری آیتم میندازه!؟

ali021sam
12-07-2012, 21:22
سلام من میخوام مکرو بسازم که خودکار یه اسپل رو 3 بار بزنه
مثلا هانتر تو تلنتش یه چیزی داره که ترپ میندازی 3 بار میتونی پشت سر هم arcane shot بزنی
من میخوام وقتی مکرو رو زدم خودش 3 بار اینو بزنه
اینطوری----> بار اول-2ثانیه صبر-بار دوم-2ثانیه صبر-بار سوم

در ضمن من یه سرور واسه کاتا میخوام که شلوغ باشه و فیکس و بی لگ لطفا کمک کنیننننننننننننننن
پدرم در اومد تو WOTLK

Iloveu-ALL
12-07-2012, 21:33
سلام من میخوام مکرو بسازم که خودکار یه اسپل رو 3 بار بزنه
مثلا هانتر تو تلنتش یه چیزی داره که ترپ میندازی 3 بار میتونی پشت سر هم arcane shot بزنی
من میخوام وقتی مکرو رو زدم خودش 3 بار اینو بزنه
اینطوری----> بار اول-2ثانیه صبر-بار دوم-2ثانیه صبر-بار سوم

در ضمن من یه سرور واسه کاتا میخوام که شلوغ باشه و فیکس و بی لگ لطفا کمک کنیننننننننننننننن
پدرم در اومد تو WOTLK

wotlk بهتره اگه کلا خسته شدی بیا کاتا...
سرور خارجی :
Motlen-wow
Monster-wow
هست.
و سرور ایرانی یکی هست Iranian-wow که داره سرورش رو اف می کنه
و Pardis gs هم که بهترین سرور کاتا ایرانه ولی پر از باگ

ali021sam
12-07-2012, 21:36
هانتر فول PVP یا فول PVP PVE تو PARDISGAME یا هر سرور شلوغ که کاتا باشه خریداریممممممممممممممم

شماره 09368166677
فقط اس ام اس بدبد
فقط هم بچه های تهران که حضوری پول رو بگیره PW بده
اگه هم بچه جای دیگه هستین اول PW میگیرم بعد پول میدم

masoud93
12-07-2012, 21:44

اگه با تورنت اشنایی دارید ، میتونید از اینجا بازی کامل با پچ 3.3.5a رو دانلود کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2812340%29

=====================

من از سرور های این سایت استفاده میکنم ، ولی زمانی که می خوام برم تو یه سرور ، میزنه که مثلاً 900 نفر جولوی شما هستن ...

جایی هست که سرور خلوت تر داشته باشه ؟؟؟

ungodly
12-07-2012, 21:53
اکانت با چندتا هیرو واقعا خوب داخلش تو ریلم burning legion با یه اکانت یا گلد تو ریلم کازاک عوض میشه !کسی خواست ارزون هم بفروش میرسد ولی بیشتر روی چنج تاکید میشه.کسی تمایل داشت اس بده 09356955542

loomina
12-07-2012, 22:11
جدی این زنه کیه؟

mmo champion تقریبا هر هفته ی ریپورت میده از بعضی بازی ها, این یکی از کسایی هست که اخبارش رو میگه.

ali021sam
12-07-2012, 23:03
wotlk بهتره اگه کلا خسته شدی بیا کاتا...
سرور خارجی :
Motlen-wow
Monster-wow
هست.
و سرور ایرانی یکی هست Iranian-wow که داره سرورش رو اف می کنه
و Pardis gs هم که بهترین سرور کاتا ایرانه ولی پر از باگ

ممنون از راهنماییت ولی من شنیدم molten شدیدا لگه چون ما رو تحریم کرده
هرکی مولتن بازی میکنه خبرشو به من بده میخوام تابستون wow رو بترکونم

hirsababak
13-07-2012, 09:29
هانتر فول PVP یا فول PVP PVE تو PARDISGAME یا هر سرور شلوغ که کاتا باشه خریداریممممممممممممممم

شماره 09368166677
فقط اس ام اس بدبد
فقط هم بچه های تهران که حضوری پول رو بگیره PW بده
اگه هم بچه جای دیگه هستین اول PW میگیرم بعد پول میدم

بلیزارد دارم اگه خواستی ریلم ragnaros

ali021sam
13-07-2012, 12:22
بلیزارد دارم اگه خواستی ریلم ragnaros

شماره بده با لینک آرموری که ببینم چجوریه

Iloveu-ALL
13-07-2012, 12:31
شماره بده با لینک آرموری که ببینم چجوریه

این از بانو هیرساااا :دی

آیتماش خیلی خوبن!

ali021sam
13-07-2012, 12:45
من فقط هانتر میخوام لطفا هانتر معرفی کنین

deltax
13-07-2012, 15:37
این mage ماله خودمه....مطمین که scam نمیشه...80 تومن مفت :31:
acc خودمم هست میخوام اگه قیمت خوب کسی بده بدم به......تو امضام لیست char هام هست

ali021sam
13-07-2012, 16:22
یعنی کسی نیس که اینجا هانتر فول واسه فروش داشته باشه؟؟

T.Eftekhari
13-07-2012, 16:26
با سلام
من تو یه سرور فری (مونستر) یه پریست آپم کردم
ورکشم آلچمی رفتم حالا که 525 شده هریچیزی که در ست میکنم نمی شه تو AH گذاشت فلسک یا پوینتای که درست می کنم وقتی می خوام بزارم میگه
You cannot auction an item with used charges
در حالی که من اصلا از یه دونشم استفاده نکردم
تریکت ام هریچی مسازم در جا سولباند می شه ولی من هنوز بگم و باز نکردم که بیام یوز کنم ب که بیاد سولباند بشه مشکل از منه یا باگه سروره ؟
تو پنجره ورکمم اصلا هیچیز دسته بند ی نیست همه چیز پشت سر هم نشون داده میشه
بعضی تریکتام که روشن میرم ببینم چیکار می کنن برای ساخت می گه اطلاعاتی موجود نیست
حالا قضیه چی من باید چی کار کنم ؟

Iloveu-ALL
13-07-2012, 17:05
یعنی کسی نیس که اینجا هانتر فول واسه فروش داشته باشه؟؟

وایسا داداش! یکی پیدا میشه

hirsababak
13-07-2012, 20:11
این از بانو هیرساااا :دی

آیتماش خیلی خوبن!

مورد خشم نوم قرار گرفتی
نوم را به هیچ قیمتی نخواهم فروخت.حتی اگه قرار باشه واسه همیشه باهاش بازی نکنم

G U L D A N
14-07-2012, 01:00
یا سلام
یه سوال !
من شغل Inscription دارم patch 3.3.5
یه مشکلی در Quest : Darkmoon Card of the North دارم
quest کامل شده ! اما NPC که این Q رو تحوبل می گیره نه تو Terokkar Forest , Elwynn Forest and Mulgore نیست !

چه کار کنم ؟

rezausa2020
14-07-2012, 12:11
ببخشید یه سوال تو 3.3.5 راهی هست تلنت ها رو ریست کرد ؟
لطفا پاسخ بدید لنگم

mordant
14-07-2012, 12:51
2 تا سوال دیکه در حد فوق نوب این main spec و second spec که میگن منظورشون چیه؟ همون talenta رو میگن؟

ehsannirvana
14-07-2012, 13:12
ببخشید یه سوال تو 3.3.5 راهی هست تلنت ها رو ریست کرد ؟
لطفا پاسخ بدید لنگم
براي ريست كردن تلنت ها بايد بري پيش trainer كلاست،مثلا اگه shaman ـي برو پيش shaman trainer اونجا يه گزينه داره ريست تلنت

2 تا سوال دیکه در حد فوق نوب این main spec و second spec که میگن منظورشون چیه؟ همون talenta رو میگن؟
main spec يعني تلنت اولت كه ميتونه تلنتي باشه كه روش تسلط بيشتري داري يا تلنتي كه باهاش بيشتر بازي ميكني،مثلا paladin ميتونه main spec تانك باشه و off spec يا scound spec هيلر :) يا هر جور ديگه،اوني كه بيشتر باهاش بازي ميكني و معمولا ميگن Main Spec
كلا تاثيري كه داره رو لوت كردن آيتماس(تو بليزارد كه اينطوريه جاهاي ديگرو نميدونم)

mordant
14-07-2012, 13:36
براي ريست كردن تلنت ها بايد بري پيش trainer كلاست،مثلا اگه shaman ـي برو پيش shaman trainer اونجا يه گزينه داره ريست تلنت

main spec يعني تلنت اولت كه ميتونه تلنتي باشه كه روش تسلط بيشتري داري يا تلنتي كه باهاش بيشتر بازي ميكني،مثلا paladin ميتونه main spec تانك باشه و off spec يا scound spec هيلر :) يا هر جور ديگه،اوني كه بيشتر باهاش بازي ميكني و معمولا ميگن Main Spec
كلا تاثيري كه داره رو لوت كردن آيتماس(تو بليزارد كه اينطوريه جاهاي ديگرو نميدونم)
دستت مرسی الن من میخوام تو یک guild برم گفته Link to your current PvE Main Spec (use wowhead) منظورش اینه عکس تلنتا رو لینک کنم براش؟

Crawling In MySkin
14-07-2012, 17:11
دستت مرسی الن من میخوام تو یک guild برم گفته Link to your current PvE Main Spec (use wowhead) منظورش اینه عکس تلنتا رو لینک کنم براش؟
خدا مرگم بده حرفا یارو خودش به ترجمه نیاز داره:خخخخ
فکر میکنم منظورش این باشه که بری توی تلنت کلکیتور وو هد و اونجا بسازی تلنت مینت اسپکت رو اونم PVE ایش رو
لینک تلنت کلکیتور وو هد
راستی شما توی چه سرور/ریلمی هستید :)

T.Eftekhari
14-07-2012, 21:14
من تو یه سرور فری (مونستر) یه پریست آپم کردم
ورکشم آلچمی رفتم حالا که 525 شده هریچیزی که در ست میکنم نمی شه تو AH گذاشت فلسک یا پوینتای که درست می کنم وقتی می خوام بزارم میگه
You cannot auction an item with used charges
در حالی که من اصلا از یه دونشم استفاده نکردم
تریکت ام هریچی مسازم در جا سولباند می شه ولی من هنوز بگم و باز نکردم که بیام یوز کنم ب که بیاد سولباند بشه مشکل از منه یا باگه سروره ؟
تو پنجره ورکمم اصلا هیچیز دسته بند ی نیست همه چیز پشت سر هم نشون داده میشه
بعضی تریکتام که روشن میرم ببینم چیکار می کنن برای ساخت می گه اطلاعاتی موجود نیست
حالا قضیه چی من باید چی کار کنم ؟

ثواب داره یکیم مارو تحویل بگیره

loomina
15-07-2012, 00:21
ثواب داره یکیم مارو تحویل بگیره

مشکل ساخت ترینکت اگر روی ترینکت از قبل از ساخت نوشته باشه bind when pick up که خب مشخصا باید soul band بشه.
اگر اطلاعاتی نمایش نمیده شاید به این خاطره که سرور اون ایتم رو نمیشناسه.
در مورد ایتمی کهنمیتونید بزارید, شاید اشتباها از ایتم استفاده کرده باشید؟ اسم ایتم چیه؟

xxdudexx
15-07-2012, 16:06
خواهشاً یکی از اساتید کمکم کنه!من یک wow cata 4.3.4 دارم و یک wow 4.1.0 حالا این 4.3.4 اجرا میشه راحت اما 4.1.0 رو میخوام اجرا کنم اررور میده اررور 134 هم هست اینم عکسش

mordant
15-07-2012, 19:23
تاکتیک CHO GALL رو لطفا بزارین یا توضیح بدین

mordant
15-07-2012, 20:41
کلا اگه اموزش bot رو داین بزارین همه باساشو

mordant
15-07-2012, 20:45
خدا مرگم بده حرفا یارو خودش به ترجمه نیاز داره:خخخخ
فکر میکنم منظورش این باشه که بری توی تلنت کلکیتور وو هد و اونجا بسازی تلنت مینت اسپکت رو اونم PVE ایش رو
لینک تلنت کلکیتور وو هد
راستی شما توی چه سرور/ریلمی هستید :)

ما فقیر بیچاره ها مولتن بازی میکنیم :)

rikiman
15-07-2012, 22:24
baah hirsa ham ke inja hasT:D amo riki ham omad

G U L D A N
16-07-2012, 11:54
یا سلام
یه سوال !
من شغل Inscription دارم patch 3.3.5
یه مشکلی در Quest : Darkmoon Card of the North دارم
quest کامل شده ! اما NPC که این Q رو تحوبل می گیره نه تو Terokkar Forest , Elwynn Forest and Mulgore نیست !

چه کار کنم ؟
نبود یه مرد کمک کنه

mordant
16-07-2012, 17:58
فروم کلا تعطیل؟؟؟

mordant
16-07-2012, 22:16
اقا اون cho gall رو بیخیل این Valiona ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) & Theralion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دوتا رو تاکتیکشو بزارین جون عمتون

mohsen_sir
17-07-2012, 00:27
بابا تاك تيك اينارو ميخواين چي كار كنيد wowhead همه رو كامل توضيح داده زيادم سخت نيست

mordant
17-07-2012, 00:38
بابا تاك تيك اينارو ميخواين چي كار كنيد wowhead همه رو كامل توضيح داده زيادم سخت نيست

خوب اگه داری لینک فارسیشو بزار اگرم که اسونه خودت یه توضیح بده

ehsannirvana
17-07-2012, 10:40
خب دیشب آخرید شب راکت های بیریخت raf بود و از امروز مانت جدید ریلیز شد،شبیه اون مانتای jc تو پچ mop ـه
همین الان یکیشو خریدم به قیمت خیلی خوب ! :دی
یه چیزی تو مایه های Vial of the Sands ـه که خودت میشی مانت و یه ترک اضافه هم واسه رفقا داری
در کل جالبه
Heart of the Nightwing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mordant
17-07-2012, 13:05
اقا اون cho gall رو بیخیل این Valiona ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) & Theralion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دوتا رو تاکتیکشو بزارین جون عمتون

یکی جواب بده لطفا

mordant
18-07-2012, 11:56
این فروم چرا یهو مرد؟سوالام سخت بود؟ :)

miladdarren
18-07-2012, 15:04
سلام من چند وقت پیش تو سرور depholem که برای سایت molten می باشد بازی می کردم که بعد یه مدت بازی نمی کردم.حالا همین دیروز دوباره خواستم بازی کنم دیدم اون سروری که من بازی می کردمه حذف کردن یعنی سرور depholm.به جای این سرورم چند تا سرور جدید گذاشتن حالا می خوام ببینم همیشه همین جوریه که سرورارو بعد یه مدت پاک می کنند؟هر چی زحمت می کشیم هدر میره؟

mordant
18-07-2012, 15:37
سلام من چند وقت پیش تو سرور depholem که برای سایت molten می باشد بازی می کردم که بعد یه مدت بازی نمی کردم.حالا همین دیروز دوباره خواستم بازی کنم دیدم اون سروری که من بازی می کردمه حذف کردن یعنی سرور depholm.به جای این سرورم چند تا سرور جدید گذاشتن حالا می خوام ببینم همیشه همین جوریه که سرورارو بعد یه مدت پاک می کنند؟هر چی زحمت می کشیم هدر میره؟
نه شما محلت داشتی هیروتو انتقال بدی به یکی دیگه از ریلمها فکر کنم الانم بتونی برو سایت مولتن نگاه بنداز

AMIR_TO
18-07-2012, 18:37
یکی میتونه آموزش downgrade یا نمیدونم downdate (نمیدونم کدوم درسته) از 4.3.4 به 4.0.6 رو بده؟

mordant
18-07-2012, 18:54
یکی میتونه آموزش downgrade یا نمیدونم downdate (نمیدونم کدوم درسته) از 4.3.4 به 4.0.6 رو بده؟

هیچکس که جواب منو نمیده من لا اقل یه کمکی بکنم eternion_Launcher این رو باید دانلود بکنی کپی کنی جا وردت بزاری دانلودش که کم هم نیست تموم بشه

mordant
18-07-2012, 19:17
هست کسی اینجا بگه رنج لول های BG چند تا چنده؟

sanyax
18-07-2012, 22:41
من بعد از چند وقت میخوام برم سرور مولتن الان پچ کاتا مولتن چیه؟از کجای سایتش هیرو میشه به ریلم کاتا انتقال داد؟/

mordant
19-07-2012, 00:44
من بعد از چند وقت میخوام برم سرور مولتن الان پچ کاتا مولتن چیه؟از کجای سایتش هیرو میشه به ریلم کاتا انتقال داد؟/

همه رفتن من موندمو هوزم :) -پچ 4.0.6 هست-هند که نیست کیلویی انتقال بدی 150 تا vore point میخواد اگر مثل من lordaeron بازی میکردی انتقال نده خخیلی باگ داره هرس میخوری فقط

ali021sam
19-07-2012, 16:20
هانتر تو پچ کاتا میخریممممممم

سرور خوب و شلوغ

لگه تو بلیزارده لینک آرموری هم بذارین

hirsababak
20-07-2012, 10:35

fek konam to acc esh 85 dige ham dashte bashe
mage va dk age eshtebah nakonam

hirsababak
20-07-2012, 11:07
age khasti ham mishe horde esh kard va ham change realm
faghat kafie ye dost shoma ro res kone

ali021sam
20-07-2012, 16:05
hirsa jan lotfan sms bede (faghat sms) shomare mane 09368166677
raje be gheymat harf bezanim
bache tehrani dg???????

hirsababak
20-07-2012, 19:04
hirsa jan lotfan sms bede (faghat sms) shomare mane 09368166677
raje be gheymat harf bezanim
bache tehrani dg???????

iran nistam aziz
amri bod haminja pm bede

Black-Ninja
21-07-2012, 00:57
New mounts

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

V i r u s e r
21-07-2012, 01:00
خواهشاً یکی از اساتید کمکم کنه!من یک wow cata 4.3.4 دارم و یک wow 4.1.0 حالا این 4.3.4 اجرا میشه راحت اما 4.1.0 رو میخوام اجرا کنم اررور میده اررور 134 هم هست اینم عکسش
مشکل شما اینه که فایل 4.1 رو روی ورژن 4.3.4 کپی کردید.
اگه ورژن بازی شما از 4.3.2 بیشتر باشه و فایل مخصوص سرور خصوصی رو توش کپی کنید این ارور میاد
راه حلش هم دانلود مجدد از تورنت هست. البته یه روشایی هست ولی حدودا 15 گیگ دانلود می خواد... همون تورنتو دانلود کنید راحتتره

نبود یه مرد کمک کنه
اون NPC ها هفته ی اول هر ماه میلادی میان
شما صبر کن 2 هفته ی دیگه میان.

V i r u s e r
21-07-2012, 01:02

پچ 4.0.6
خیر نمیشه. 2 ماه پیش میشد ولی الان نمیشه

loomina
21-07-2012, 20:00

این هم حالت stag هه درویید که به جای travel form میشه استفاده کردو یه نفر هم میشه سوار کرد.

Black-Ninja
21-07-2012, 23:50
یکم احمقانه نیست به یکی سواری بدی ؟

loomina
21-07-2012, 23:53
یکم احمقانه نیست به یکی سواری بدی ؟

وقتی با مانت vial of the sands که به اون سختی به دست میاد و خیلیه م گرونه سواری میدن دیگه این که جای خود دارد :31:

البته یه گلایف دیگه هست اسمش glyph of cheetah که هنوز عکسی ازش نیومده, وقتی اونو استفاده کنی شکلت عوض میشه + این که نمیتونی کسی رو هم سوار کنی.

من از یه طرف خوشحالم, از طرفی ناراحتم, از فردا این ممد هی میخواد از دروییدم سواری بکشه خخخخخ

Amin4All
22-07-2012, 12:38
دوستان سلام.

میخام این ورژن رو بگیرم .
World Of Warcraft: Wrath Of The Lich King 3.5.5a
ورژنش سرور خوب ایرانی یا کلا سروری که بشه روش خوب بازی کرد بدون مشکل پیدا میشه ؟

نوشته :

گفته بودید این رو بگیرید :
یعنی پچ 3.3.5a

اگر حتما باید این پچ باشه بگید دنبال همین بگردم .

اصلا خود پجش رو نمیتونم دانلود کنم بریزم تو پوشه ورژن 2 قبلیم بعد ورژنش بشه 3.3.5a ؟؟؟

Iloveu-ALL
22-07-2012, 13:02
دوستان سلام.

میخام این ورژن رو بگیرم .
World Of Warcraft: Wrath Of The Lich King 3.5.5a
ورژنش سرور خوب ایرانی یا کلا سروری که بشه روش خوب بازی کرد بدون مشکل پیدا میشه ؟

نوشته :

گفته بودید این رو بگیرید :
یعنی پچ 3.3.5a

اگر حتما باید این پچ باشه بگید دنبال همین بگردم .

اصلا خود پجش رو نمیتونم دانلود کنم بریزم تو پوشه ورژن 2 قبلیم بعد ورژنش بشه 3.3.5a ؟؟؟

سرور های private بیشتر پچاشون 3.3.5a هست.
اگه با سرور های خارجی مشکل ندارید
سرور های خوب خارجی 3.3.5a اینان:
molten-wow . eternal-wow . magic-wow . gamer-district
البته اترنال wow قبلا خوب بود ولی الان خراب شده پره donor هه!!

اگه با سرور خارجی مشکل دارید:
wowzone . jahangames . ashena games . danesh game
هست
wowzone سرور خوبیه (بیشترین پلیر رو تو ایران داره) دوتا ریلم داره شاید ریلم wowzone شو ارتقا بده به cata و بدیش اینه که لول آپش سخته 3x . پول خیلی سخت گیر میاد و برای تغییر پسورد و دیگر امکانات باید پول بدید ولی داخل بازی مجانی فقط یه سری مانت و پت ش پولیه! 1200 تا 1500 هم پلیر آنلاین داره
jahangames هم دومین سرور ایران از لحاظ پلیر . سرور خوبیه من بازی نکردم ولی donor اش خیلی تخلیه یهو یه war جلوت میاد 90k خون داره :31: و حدوده 1300 پلیر آنلاین داره
ashena game سرور بدی نیست فقط بعضی موقع سرور بدلیل پلیر زیاد مثلا 600 نفر آنن لگ میشه .. بدی هاش هم اینه که جی ام به پلیر های قدیم آیتم داده و donate داره هر آیتم 40 تومان البته باید به gm تیکت بزنی مخفیه :خخخخخ
danesh game هم سرور فان است pvp و همین طوری اول بازی بهت لول 80 میده حدودا 150 نفر آن داره

این سرور های ashena game و danesh game دمیجاش خیلی باگن و وحشتناک میره رو عصاب ... اه اه
wowzone که خیلی فیکسه نسبت به سرور های دیگه
jahan games هم که donate اش مسخرست.

(بهترین سرور پولی ایران pishgaman که فکر کنم 100 تا 150 پلیر داشته باشه و tbc هست پچش
سرور pardisgs هم tbc داره فری و hard realm
برا پچ کاتا هم ایران فک کنم دوتا سرور pardisgs و iranian wow باشه
که iranian wow بدلیل مشکل کرش شدن سرورشو رو اف کرد و ممکنه که iranian wow با pardisgs متحد بشه
اینطور که من از یکی دوستام شنیدم که خودش با gm رفیقه .... و احتمال اینکه wowzone پچ آپ کنه زیاده!

the God
23-07-2012, 23:40
سلام وو بازا
یه Ha ck می خوام به اسمه GM power Ha ck 2.4.3
اگه کسی داره یا upload کنه یا به email
mohammadreza4853@yahoo.com
ارسال کنه
ممنون

Black-Ninja
24-07-2012, 14:10
این بلیزارد که دیگه مونت های چند نفره رو خز کرد بیاد به نظر من یک مونت کالسکه بزنه با اسب های آتشین تا 5 نفر هم سوار بشن بدیکو بدیکو کنیم حال میده...

mordant
24-07-2012, 18:12
یه سوپر منی پیدا بشه تاکتیک اینا رو بزاره لطفا Valiona ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) & Theralion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وAscendant Council

ehsannirvana
25-07-2012, 07:40
یه سوپر منی پیدا بشه تاکتیک اینا رو بزاره لطفا Valiona ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) & Theralion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وAscendant Council

normal ميخواي يه hc ؟

mrmobham
25-07-2012, 10:40
سلام برو بچ

یه addon میخواستم که بتونم باهاش لول questaye منطقه رو ببینم

یکی بزاره استفاده کنیم.

mordant
25-07-2012, 13:28
normal ميخواي يه hc ؟

normal -فرق میکنه مگه با هم؟ اگر سختت نیست که جفتشو بزار

mordant
25-07-2012, 13:33
من الان archaelogy شده 525 ولی هیچ چیز تغییر نکر همچنان همون ایتما قدیمی و solve چطوری میتونم ایتما مفیدشو بسازم؟

hirsababak
25-07-2012, 16:49
سلام برو بچ

یه addon میخواستم که بتونم باهاش لول questaye منطقه رو ببینم

یکی بزاره استفاده کنیم.

تو curse دنبال addon loremaster باش

hirsababak
25-07-2012, 16:50
مشخص نشده کی پانداریا میشه ما برگردیم به wow

hossein2801
25-07-2012, 17:26
مشخص نشده کی پانداریا میشه ما برگردیم به wow

Mists of Pandaria to be Released on September 25

ali021sam
25-07-2012, 19:28
hirsa mage nemikhasti hunteret o beforushi
addresi shomare E chizi bede dg

Iloveu-ALL
25-07-2012, 20:14

داداش فینگلیش خلاف قوانین است فارسی بنویس لطفا!

Mists of Pandaria to be Released on September 25

4ام مهر ماه :دی

hirsababak
25-07-2012, 22:16

سلام
عرض کردم خدمتتون ایران نیستم
اگه بحث اعتمادسازی هست بچه های همینجا می تونند تایید کنند

mordant
26-07-2012, 01:32
من الان archaelogy شده 525 ولی هیچ چیز تغییر نکر همچنان همون ایتما قدیمی و solve چطوری میتونم ایتما مفیدشو بسازم؟

نبود کسی جواب بده؟

deltax
26-07-2012, 09:26
هیرسا اگه میج رو فروخت من اکانت و مفتی میدم بت....:دی
تنها کسی که اینجا میتونی بش اعتماد کنی همین هیرساست

deltax
26-07-2012, 09:28
والا 2 تا mount میتونی بسازی خیلی توپن...ولی کامل نمیدونم چجوری :20:

mordant
26-07-2012, 11:23
یکی نیست به درد ما برسه اینجا فقط الکی با هم کل کل میکنین؟
یه سوپر منی پیدا بشه تاکتیک اینا رو بزاره لطفا Valiona ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) & Theralion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وAscendant Counci

hirsababak
26-07-2012, 14:23
هیرسا اگه میج رو فروخت من اکانت و مفتی میدم بت....:دی
تنها کسی که اینجا میتونی بش اعتماد کنی همین هیرساست

kneel/
عرض ادب داریم عمو علی
میج نفس من بید
مگه دیوونم بفروشمش

ali021sam
26-07-2012, 14:55
من اعتماد می کنم یه راهی بگو با هم حرف بزنیم خب

الان من هانتر رو می خوام چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

deltax
26-07-2012, 16:02
kneel/
عرض ادب داریم عمو علی
میج نفس من بید
مگه دیوونم بفروشمش
از راه دور سلام گرم منو بپذیر

یکی بیاد تاکتیک تانکspine-of-deathwing رو بزاره من این قسمت اولشو نمیفهمم.....یهو همرو میزنن بعد اینا هر سری مارو با خودشون میبرن...
کل باسهارو solo تانک میکنم این یکی رو نمیدونم اصلا چی هست..!...فقط قسمت اولشو نمیفهمم...
حسین جواب

Crawling In MySkin
26-07-2012, 16:20
علی جان چرا از این کرکس سوال میپرسی به خودم میگفتی:خخخخخ(حالا من خودم از اون پرسیده بودم:خخخ)
قسمت اولش مربوط به تانک نیست در رابطه به همه اس و قسمت اول نیست سر هر قسمت از زره باید انجام بدی
یه کاری باید بکنی به اسم barrel roll به این صورت بیه که 3 تا از اون کرمک هارو میزنن که رو تنه دثوینگه بعدش dbm بهت میگه ROLL اونجا باید توی یکی از جای اون کرمک ها stack کنی حالا لیدر میگه مثلا top left top right رو غیره
بعد از اون هم دیگه آخرین کرم باقی مونده رو dps میزنه تا ازش اون اد گنده ه بیاد یه collect میمونه که بلدی و آخرشم وقتی 9 تا شد باید ببری سمت زره که بترکونه زره رو

یکی نیست به درد ما برسه اینجا فقط الکی با هم کل کل میکنین؟
یه سوپر منی پیدا بشه تاکتیک اینا رو بزاره لطفا Valiona ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) & Theralion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وAscendant Counci

کی با کی کل کل کرد عزیز من این اولا
دوما باس هایی که شما تقاضا کردی برای عهد دغیانوسه(املاش همینه؟:دی)
حالا دیگه چون گذری کردیم چیزی که تو ذهنمه رو میگم
اون Koonsoul رو تقریبا چیز زیادی نداره...وقتی که میخواد earthquake کست کنه باید بری روی اون چیزا که شبیه طوفان میمونه یه حالتیه که انگار داره میبرتت به سمت هوا !
و وقتی هم که میخواد اون چیز هوایی رو کست کنه باید بری رو اون که داره فلش میزنه به سمت زمین که زمین گیرت کنه !
آخ آخ فاز 3 اش پدر در میاره...فقط نباید وایساد تو چیزی که اون جاها میاد...پدر هیلر در میاد شما راحت باش:دی
در مورد اون 2 تا اژدهاها هم چیز خاصی ندارنیه تغییر فازه و اینکه وقتی داره یه کاری میکنه :خخخ که زیاد هم اینکارو میکنه :خخخ که یادم نیست ! :خخخخخ باید همه روی دمش stack شید یعنی پشتش
در مورد اون archeology قرار نیست که رسایپ خاصی اضافه شه کوکینگ که نیست عزیزم
شما الآن این امکان رو داری که تو یه سری از مناطق یه سری چیز میز مثل مانت و چیز های فان و یه سری آیتم های فوق العاده بدرد بخور حتی تا پچ 4.2 ! از زیر زمین پیدا کنی که این آیتم ها binds to acc هستن یعنی میتونی به هر کدوم از کاراکتر هات که خواستی بفرستی
+ اینکه وقتی اینجا تاکتیک میپرسید اگه رول خودتون رو بگید (نقش >> تانک/هیلر/دی پی اس) خیلی راحت تر و سریعتر به شما کمک میشه

mordant
26-07-2012, 17:15
علی جان چرا از این کرکس سوال میپرسی به خودم میگفتی:خخخخخ(حالا من خودم از اون پرسیده بودم:خخخ)
قسمت اولش مربوط به تانک نیست در رابطه به همه اس و قسمت اول نیست سر هر قسمت از زره باید انجام بدی
یه کاری باید بکنی به اسم barrel roll به این صورت بیه که 3 تا از اون کرمک هارو میزنن که رو تنه دثوینگه بعدش dbm بهت میگه ROLL اونجا باید توی یکی از جای اون کرمک ها stack کنی حالا لیدر میگه مثلا top left top right رو غیره
بعد از اون هم دیگه آخرین کرم باقی مونده رو dps میزنه تا ازش اون اد گنده ه بیاد یه collect میمونه که بلدی و آخرشم وقتی 9 تا شد باید ببری سمت زره که بترکونه زره رو

کی با کی کل کل کرد عزیز من این اولا
دوما باس هایی که شما تقاضا کردی برای عهد دغیانوسه(املاش همینه؟:دی)
حالا دیگه چون گذری کردیم چیزی که تو ذهنمه رو میگم
اون Koonsoul رو تقریبا چیز زیادی نداره...وقتی که میخواد earthquake کست کنه باید بری روی اون چیزا که شبیه طوفان میمونه یه حالتیه که انگار داره میبرتت به سمت هوا !
و وقتی هم که میخواد اون چیز هوایی رو کست کنه باید بری رو اون که داره فلش میزنه به سمت زمین که زمین گیرت کنه !
آخ آخ فاز 3 اش پدر در میاره...فقط نباید وایساد تو چیزی که اون جاها میاد...پدر هیلر در میاد شما راحت باش:دی
در مورد اون 2 تا اژدهاها هم چیز خاصی ندارنیه تغییر فازه و اینکه وقتی داره یه کاری میکنه :خخخ که زیاد هم اینکارو میکنه :خخخ که یادم نیست ! :خخخخخ باید همه روی دمش stack شید یعنی پشتش
در مورد اون archeology قرار نیست که رسایپ خاصی اضافه شه کوکینگ که نیست عزیزم
شما الآن این امکان رو داری که تو یه سری از مناطق یه سری چیز میز مثل مانت و چیز های فان و یه سری آیتم های فوق العاده بدرد بخور حتی تا پچ 4.2 ! از زیر زمین پیدا کنی که این آیتم ها binds to acc هستن یعنی میتونی به هر کدوم از کاراکتر هات که خواستی بفرستی
+ اینکه وقتی اینجا تاکتیک میپرسید اگه رول خودتون رو بگید (نقش >> تانک/هیلر/دی پی اس) خیلی راحت تر و سریعتر به شما کمک میشه

دستت مرسی -خب ما هم ماله همو عهدیم پچ 4.0.6 مولتن میزنیم ما فقیر بیچاره ها -این تاکتیکتم چنان رسا و شیوا توضیح دادی که تو حلقم اون konnsoul که گفتی رو نمیدونم ولی من نرسیدم به ac هنوز اما اون دراگن ها رو دیدم این تاتکتیک که گفتی فک کنم fast wipe :D به عنوان لیدر میرم باید به این گوساله ها زبون نفهم حالی کنم چیکار کنن یعنی هر کدوم تنهایی یه طویله گاون این خارجیا-
در مورد archaeloy یعنی من همینجور باید به کندن زمین ادامه بدم تا خودش یه ایتمی بده؟ پس اون 150 -100 fregmant که او wowhead نوشته هر ایتم میخواد چیه؟

maxreload
26-07-2012, 18:25
سلام من تازه عضو شدم
من یه hpaly دارم که تا رتینگ 1800 تو 3v3 رفتم ولی از اون به بعد خیلی سخت شد هی می باختیم میخواستم بدونم بهترین setup با hpala چیه؟
الته این مال season قبلی هست میخواستم یه کمپ جدید راه بندازم
اگه کمکم کنید ممنون میشم

hm741
26-07-2012, 18:40
دوستان کسی میدونه این بازی رو تو کرمانشاه از کجا باید تهیه کرد؟ هر مغازه تو این شهر خراب شده بود گشتم هیچ کدوم نداشتند گیم نت هم که قحطیه اینجا .... من موندم این بازی به این معروفی با این همه سرور داخلی و خارجی چطور اینقدر فروشش کمه...........

loomina
26-07-2012, 23:13
اقایون محترم دقت کنن!

هر کس که میخواد شانس گرفتن بتا کی رو داشته باشه بره به این ادرس, و طبقه گفته هاش عمل کنه, هر هفته 2000 تا بتا کی میده.

G U L D A N
27-07-2012, 00:25
سلام

دوستان من یه فیلم میدیدم طرف سه Warrior داشت !

یه ماکرو نوشته بود که Spell
Heroic Strike ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با [Bloodthirst] رو Use کرده بود جووری که اول [Bloodthirst] می زد بعد Heroic Strike ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ظاهر می شد وقتی Bloodthirst] از CD در میومد اون ظاهر میشد

چی جووری ؟

Crawling In MySkin
27-07-2012, 10:48
دستت مرسی -خب ما هم ماله همو عهدیم پچ 4.0.6 مولتن میزنیم ما فقیر بیچاره ها -این تاکتیکتم چنان رسا و شیوا توضیح دادی که تو حلقم اون konnsoul که گفتی رو نمیدونم ولی من نرسیدم به ac هنوز اما اون دراگن ها رو دیدم این تاتکتیک که گفتی فک کنم fast wipe :D به عنوان لیدر میرم باید به این گوساله ها زبون نفهم حالی کنم چیکار کنن یعنی هر کدوم تنهایی یه طویله گاون این خارجیا-
در مورد archaeloy یعنی من همینجور باید به کندن زمین ادامه بدم تا خودش یه ایتمی بده؟ پس اون 150 -100 fregmant که او wowhead نوشته هر ایتم میخواد چیه؟
حالی خارجیا کردن یه بحث دیگس:دی
اون فایت یه چند تا فاز عوض کردن داره چند تا پورتال داره واقعیتش چیز زیادی یادم نمیاد
در مورد آرکئالاجی نه نباید بکنی مثلا توی یه سری مناطق مثل اولدم و غیره یه سری آیتم کلفت میده :دی از جمله رسایپ وایل آو د سندز که الکمیست میسازه و اون پوشنس که تو اژدها میشی یکیو سوار میکنی
فرگمنت رو نمیدونم + همون وو هد میتونی آیتم هایی رو که میافته از این شغل رو سرچ کنی ببینی هر کدوم برای کدوم منطقس
فارسی را پاس بداریم:خخخخخخخخخ

mordant
27-07-2012, 14:47
حالی خارجیا کردن یه بحث دیگس:دی
اون فایت یه چند تا فاز عوض کردن داره چند تا پورتال داره واقعیتش چیز زیادی یادم نمیاد
در مورد آرکئالاجی نه نباید بکنی مثلا توی یه سری مناطق مثل اولدم و غیره یه سری آیتم کلفت میده :دی از جمله رسایپ وایل آو د سندز که الکمیست میسازه و اون پوشنس که تو اژدها میشی یکیو سوار میکنی
فرگمنت رو نمیدونم + همون وو هد میتونی آیتم هایی رو که میافته از این شغل رو سرچ کنی ببینی هر کدوم برای کدوم منطقس
فارسی را پاس بداریم:خخخخخخخخخ

پس این جوریه یسری مناطق خاص ایتمارو داره- این گوساله ها به من کفتن باید انقدر solve کنی تا خودش ایتم رو بده بازم مرسی cho gallam که 100% یادت نیست نه؟

Crawling In MySkin
27-07-2012, 15:21
پس این جوریه یسری مناطق خاص ایتمارو داره- این گوساله ها به من کفتن باید انقدر solve کنی تا خودش ایتم رو بده بازم مرسی cho gallam که 100% یادت نیست نه؟
عرضم به حضورت که چوگال یه سری اد اسپاون میکنه یه گروپ از بروبکس باید برن سراغ اون اد بعد اینکه اد مرد یه گله بچه اد میریزه بیرون که باید با سرعت فوق سگی دی پی اس بزنتش
فاز آخرش هم که همه جا سیاه میشه استک باید باشندندی و دوباره عین گاو اد هایی که اسپاون میشن رو بزنه دی پی اس وگرنه وایپ به طور فجیح !
البته همون اولشم باید استک شه حالا کجا نمیدونم :خخ فکر میکنم پشت باس یعنی تانک باس رو بچرخونه به مخالف جایی که استک هستید ..فکر کنم:دی

gamebazi.blogfa
27-07-2012, 16:09
سلام دوستان میشه wow رو با وایمکس ایرانسل همراه بازی کرد؟ کسی امتحان کرده؟

loomina
27-07-2012, 21:40

hc من به شما نصیحت, اگر اینترنت wireless میگیرید دور بازی رو خط بکشید!
چون اصلا به درد نمیخوره.

gamebazi.blogfa
27-07-2012, 22:51
Adsl خودم چند ساله وایرلس هست ولی وایمکس نیس از یه آی اس پی دیگس ولی مشکلی باهاش ندارم خوب میشه بازی کرد،شما خودتون با وایمکس تست کردی؟

mordant
27-07-2012, 23:42
اقا من تو archaelogy بعد از 525 تا حالا 3 تا 200 نتا troll رو solve کردم هیچ کوفتی جدید نداد قضیه چیه؟

leon scott kendy
27-07-2012, 23:50
رفقا می گم یک جایی رو می شه معرفی کنید که اونجا gold زیاد بده منظورم موب اینا هست بزنیم وسایل گرون قیمت و چیزایی گرون تو جیباشون باشه
و الان من قار k3 رو می روم اونجا خوبه ولی باز یک جا دیگه که بیشتر گولد بده رو می خوام
می روم تو این قاره میام بیرون تو 15 دقیقه 200 گولد نصیبم می شه جایی دیگه رو می شناسید خفن باشه
ولی زورم برسه بزنم دیگه
جای عجیب نگید
ممنون رفقا

hirsababak
28-07-2012, 09:18

یک سال و نیم با وایمکس بلیزارد بازی کردم
اوکی بود
البته بگم 1 نامحدود بود

G U L D A N
28-07-2012, 13:23
با سلام

یه ماکرو می خواستم برای warrior بنویسم که شکل های زیر گویای چیزی هست که می خوام ! لطفا کمکم کنید !

1 ) در حالی که Dps نمی ده ! این شکل هست ( [Whirlwind] )

2 ) وقتی که dps اول رو می ده شکل زیر هست !

بعد [Whirlwind] می ره تو CD و [Bloodthirst] ظاهر می شه ! تا وقتی [Bloodthirst] هست که [Whirlwind] از CD دربیاد

حالا این ماکرو رو چه جور بنویسم ! مرسی !

gamebazi.blogfa
28-07-2012, 17:25
منظورتون 1 مگ هس؟

milad10
28-07-2012, 21:15
سلام من امروز wow رو از گیم نت گرفتم پچهای روش 3.3 و 4 بود و بازی هم king lich هست.حالا باید با کدوم سرور کارم رو شروع کنم?امکان سرچ نیست تاپیک خیلی صفحه داره

loomina
28-07-2012, 23:03
دوستان, برای مدت محدودی, بلیزارد 25% تخقیق برای کسانی که میخوان race change کنن داره, اگر خواستید از این فروشنده ها بخرید بهشون بگید تخفیف خورده, پول زیاد نگیرن ازتون.

T.Eftekhari
28-07-2012, 23:39
با سلام
یه چند روزیه این ماکرو رفته تو مخم بد رو اعصابمه یه پوست بود توضیح کاملی بود
اما هر کاری کردم چیزی که می خواستم نشد
حالا اگه می شه زحمتش و یکی بکشه یا اصلا ممکنه
می خوام این دوتا شدو رو بندازه رو طرف
اینا جفتش کست تایم نداره می شه کاری کرد با یه کیلیک خودش نوبتی بندازه ؟
Devouring Plague ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Shadow Word: Pain ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینا هیچکدوم کست تایم ندارن اگه می شه با یک کلیک نوبتی بندازه که خوبه اگه نمی شه ام که هیچ اگه نمی شه زحمت 2 کلیک ش و بکشید

در ضمن گیم کارت بلیزارد الان چنده ؟

doctorcomedian
29-07-2012, 14:07
سلام من امروز wow رو از گیم نت گرفتم پچهای روش 3.3 و 4 بود و بازی هم king lich هست.حالا باید با کدوم سرور کارم رو شروع کنم?امکان سرچ نیست تاپیک خیلی صفحه داره

اگه لیچ کینگ رو داری به ورژن 3.3.5a برسونش و بعد از سرور مولتن استفاده کن که بهترین سرور فری هستش.

اگر هم ورژن کاتا هستی باید یه سرچ تو سرورها بکنی و ببینی کدوم چه ورژنی رو ساپورت می کنن و به همون ارتقا بدی:

:5:

mordant
29-07-2012, 14:50
و من همچنان منتظر تاکتیک باسهای bot :|

Black-Ninja
29-07-2012, 16:42
با سلام
یه چند روزیه این ماکرو رفته تو مخم بد رو اعصابمه یه پوست بود توضیح کاملی بود
اما هر کاری کردم چیزی که می خواستم نشد
حالا اگه می شه زحمتش و یکی بکشه یا اصلا ممکنه
می خوام این دوتا شدو رو بندازه رو طرف
اینا جفتش کست تایم نداره می شه کاری کرد با یه کیلیک خودش نوبتی بندازه ؟
Devouring Plague ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Shadow Word: Pain ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینا هیچکدوم کست تایم ندارن اگه می شه با یک کلیک نوبتی بندازه که خوبه اگه نمی شه ام که هیچ اگه نمی شه زحمت 2 کلیک ش و بکشید

تا جایی که من اطلاع دارم به جز روش /castsequence روش دیگری نیست ( من خودم قبلا به همچین چیزی نیاز داشتم)
به اسپل هایی که cooldown ندارن میگن Rotation فقط یک راه دارید به مکرو زیر نگاه کنید...

mordant
29-07-2012, 17:13
بلیزارد فروم فارسی نداره؟ مثل مولتن؟

gamebazi.blogfa
29-07-2012, 18:53
سلام دوستان. الان ورژن مولتن چنده؟ من 4.0.6 زدم امروز ولی وقتی داخل سرور میشم همه چی ثابته انگار پینگت 999 هست ولی میشه پی ام داد
نمیشه هیچچ کاری کرد یا mobi دید همه اسم ها هم unknow هستن .اشکال چیه؟ از بازیه؟
--------------------
الانم یه جور شد که اصلا نه پی ام نشون میده نه هیچ انگار time out شدی ولی وضع اینترنتم خوبه فقط تو سرور ایینجوریه

milad10
29-07-2012, 20:12
سلام شنیدم تو لیچ کینگ لولا رو باید به هشتاد برسونی بعد میتونی با رقبای آنلاین بازی کنی درسته?
اگه این‌جوریه دو تا سوال
اگه سرورت رو عوض کنی هیروت رو باید از اول بسازی یا میشه ادامه داد?
اگه میشه ادامه داد خوب من فعلا با سرور آفلاین بازی میکنم تا هشتاد بعد انلاینش میکنم

metana
29-07-2012, 20:46
سلام رفقا!

آخرین wow رو از کجا میتونم بگیرم دانلود کنم؟ اسمشو هم بگید ممنون میشم.

سوال دوم اینکه، من قدیما (حدود 5-6سال پیش) یه اکانتی داشتم با یه هیرو، الان میتونم از اون هیرو استفاده کنم تو این نسخه جدیدا؟

ممنون از راهنمایی...

ali021sam
29-07-2012, 20:57
سلام
عرض کردم خدمتتون ایران نیستم
اگه بحث اعتمادسازی هست بچه های همینجا می تونند تایید کنند

هیرسا من بهت اعتماد می کنم یه راهی بگو سر قیمت و... حرف بزنیم

teamspeak مثلا

doctorcomedian
29-07-2012, 21:15
سلام دوستان. الان ورژن مولتن چنده؟ من 4.0.6 زدم امروز ولی وقتی داخل سرور میشم همه چی ثابته انگار پینگت 999 هست ولی میشه پی ام داد
نمیشه هیچچ کاری کرد یا mobi دید همه اسم ها هم unknow هستن .اشکال چیه؟ از بازیه؟
--------------------
الانم یه جور شد که اصلا نه پی ام نشون میده نه هیچ انگار time out شدی ولی وضع اینترنتم خوبه فقط تو سرور ایینجوریه

Cataclysm 4.0.6a طبق گفته سازنده. مشکل از ای اس پی های بی کیفیت ایران هستش که پورت هاشون بعد از حمله سایبری به وزارت نفت تحت آپدیت امنیتی به ... رفته، البته میگن سرورهای روسیه رو خوب ساپورت می کنه و مشکلی نداره:31:. بماند. با یک عدد وی پی ---ان و یا ساک----س درست می شه.

doctorcomedian
29-07-2012, 21:21
سلام رفقا!

آخرین wow رو از کجا میتونم بگیرم دانلود کنم؟ اسمشو هم بگید ممنون میشم.

سوال دوم اینکه، من قدیما (حدود 5-6سال پیش) یه اکانتی داشتم با یه هیرو، الان میتونم از اون هیرو استفاده کنم تو این نسخه جدیدا؟

ممنون از راهنمایی...
آخرینش world of warcraft cataclysm هستش و می تونی از سایت زیر دانلود کنی برای گرفتن پچ ها هم اول از سایت دوم سرورت رو انتخاب کن و بعد با توجه به ورژنی که ساپورت می کنه از سایت سوم به ترتیب پچ ها رو دانلود و نصب کن. اگرم می خوای تو بلزارد بازی کنی بهترین کار استفاده از لانچر خود بازی هستش.
خیر نمی شد. اگر سرور فری بودی که خدا بیامرزتش تو بلیز هم نمیشد. یعنی من میگم. شاید کسی راهی بلد باشه.:21:

gamebazi.blogfa
29-07-2012, 21:29
Cataclysm 4.0.6a طبق گفته سازنده. مشکل از ای اس پی های بی کیفیت ایران هستش که پورت هاشون بعد از حمله سایبری به وزارت نفت تحت آپدیت امنیتی به ... رفته، البته میگن سرورهای روسیه رو خوب ساپورت می کنه و مشکلی نداره:31:. بماند. با یک عدد وی پی ---ان و یا ساک----س درست می شه.

از سا----ک--------س هم استفاده کردم ولی ج نمیده بعضی وقتا هم هیرو ثابت میمونه هیچ چیز تو بازی نیس به جز زمین و درختا هیچ بازیکن یا mob ای نشون نمیده ولی پی ام میدی نشون میده پینگمم خوبه نوشته 260

gamebazi.blogfa
29-07-2012, 22:18
وقتی از سا----کس استفاده میکنم بازیکنارو نشون میده ولی همه ی mob هارو unknown نشون میده و نمیشه از spell ها هم استفاده کرد

milad10
30-07-2012, 07:54
سلام شنیدم تو لیچ کینگ لولا رو باید به هشتاد برسونی بعد میتونی با رقبای آنلاین بازی کنی درسته?
اگه این‌جوریه دو تا سوال
اگه سرورت رو عوض کنی هیروت رو باید از اول بسازی یا میشه ادامه داد?
اگه میشه ادامه داد خوب من فعلا با سرور آفلاین بازی میکنم تا هشتاد بعد انلاینش میکنم

دمتون گرم این سوالم بی جواب موند

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

doctorcomedian
30-07-2012, 12:00
دمتون گرم این سوالم بی جواب موند

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

1. باید تو لیچ تا 80 بری بالا ولی اینکه بعد از 80 می تونی با بقیه آن لاین بازی کنی چرت بید.
2. هر هیرو تو یه سرور خاص هستش که بعضی سرورها این توانایی انتقال کاراکتر رو هم برای خودشون به وجود میارن ولی باید درخواست داده بشه.
خیر نمیشه که با سرور آفلاین بازی کنی و بعد تبدیلش کنی به آنلاین(زرنگی بید:31:)

doctorcomedian
30-07-2012, 12:01
وقتی از سا----کس استفاده میکنم بازیکنارو نشون میده ولی همه ی mob هارو unknown نشون میده و نمیشه از spell ها هم استفاده کرد

از چیز پی ان استفاده کن احتمالاً درست بشه.

maxreload
30-07-2012, 15:45
من وایمکس 128 دارد LFR DS . رو براحتی با 40 نفر بازی مکنم رو سرور بلیز

gamebazi.blogfa
30-07-2012, 16:53
از چیز پی ان استفاده کن احتمالاً درست بشه.

از اونم استفاده کردم ولی درست نمیشه همه چی خوبه بازیکن ها هم نشون داده میشه و پی ام هم میشه داد ولی اسمه همه ی mob ها unknow هست ,و نمیشه باهاشون صحبت کرد و هیچ spell ای هم نمیزنه

metana
30-07-2012, 18:28
میممنون.

اما نمیشه ازش دانلود کنم... میشه یه لینک مستقیم دیگه بدی؟

اصلا من با کلاینت و پچ wow آشنایی ندارم. میشه توضیح کامل بدین چیا رو نصب کنم؟ (لینک دانلودشونم بدین که ممنون میشم.)

doctorcomedian
31-07-2012, 02:07
میممنون.

اما نمیشه ازش دانلود کنم... میشه یه لینک مستقیم دیگه بدی؟

اصلا من با کلاینت و پچ wow آشنایی ندارم. میشه توضیح کامل بدین چیا رو نصب کنم؟ (لینک دانلودشونم بدین که ممنون میشم.)

کارای سخت سخت خواستی، سایتای ایرانی که کلاً شعورشون نمی کشه. برات یه لینک مستقیم پیدا می کنم امروز با لینک پچ ها و دستور کامل نصب، فقط تو سرور بلیزارد می خوای بازی کنی یا فری. امروز رو تحمل کنی تا آخر شب میذارم.
آقا مشتری خودمه ها کسی مخشو نزنه که شاخامون می ره تو هم ماه رمضونی:31:
سوال دیگه ای بود ما در خدمتیم.:5:

Saeed Dz
31-07-2012, 09:57
با سلام
دوستان GearScore برای یکی از اکانت هام غیر فعال شده
چطور باید درستش کنم؟

Iloveu-ALL
31-07-2012, 16:38
با سلام
دوستان GearScore برای یکی از اکانت هام غیر فعال شده
چطور باید درستش کنم؟

وقتی لاگین میشی ... (اونجایی که هیرو ها رو انتخاب می کنی) ... میری رو قسمت add-ons ... بعد تیک های GearScore و BunosScanner Continued رو میزی (تیک داشته باشه) و اون بالا loadout of date add-ons رو هم بزن (تیک دار)

gamebazi.blogfa
31-07-2012, 21:01
از اونم استفاده کردم ولی درست نمیشه همه چی خوبه بازیکن ها هم نشون داده میشه و پی ام هم میشه داد ولی اسمه همه ی mob ها unknow هست ,و نمیشه باهاشون صحبت کرد و هیچ spell ای هم نمیزنه

مشکلم حل شد اگه دوستای دیگه هم این مشکلو دارن من luncher خوده سرور moltenwow رو دانلود کردم و با اون اجرا کردم و مشکلم حل شد

metana
31-07-2012, 22:12
مرسییییی از کمکت :)

سرور بلیزارد پولیه دیگه؟ اگه آره که همون فری بهتره :دی

منتظرم عزیز...

hirsababak
01-08-2012, 12:16
هیرسا من بهت اعتماد می کنم یه راهی بگو سر قیمت و... حرف بزنیم

teamspeak مثلا

ببخشید دیر جواب دادم
راستش میومدم داخل سایت نمیشد پست داد
تنها راه ارتباطیم یاهو هست
اکانت رو 120 میدم
پولش رو هم می تونید به حساب یکی از بچه های همینجا بریزی
یا لومینا یا علی یا ممد زنده
اگه خواستی همینجا بگو تا بهشون بگم شماره حسابشون رو پ.خ کنند واست

deltax
01-08-2012, 17:21
این اکانت به فروش میرسد.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
65 تومان ...اکانت کامل...scam هم نمیشه 100%

davidricky
02-08-2012, 00:57
سلام دوستان یه account دارم تو بلیززرد می‌خوام بفروشمش همهٔ expansion هارو داره تا لول85 بردمش یعنی‌account کلا آمدست نیازی به لول نداره تو account چند تا کارکتر دارم به شرح زیر
مشخصات paladin :
Fly mount 310%
mining 450 va jewelcrafting 455
dual spec داره
کلی‌ mount دارم توش از جمله Proto drake و mammoth همون فیل که چند نفر می‌تونین روش سوار کنین :د
gear PVP holy دارم خیلی‌ خوب فول
بیشتر gear pvp دارم توش اکثرا pvpمی‌کردم اما آیتم‌های tanking هم دارم
نزدیک 3k گلد دارم توش
mage level 80 هم دارم به مشخصات زیر :
fly mount 280 داره
dual spec داره
خیلی‌ چیزای دیگه ..............
یه hunter blood Elf female دیگه هم دارم لول73 یه خورده وقت می‌خواد تا به ۸۵ برسه به مشخصات زیر:
%Fly mount 150 داره
dual spec داره
با کلی‌ چیزی دیگه..
یه سری priest و warlock هم دارم لول‌های بین ۱۵ تا ۱۰
realm هانتر trollbane هستش
و realm paladin و بقیه در balnazzar
اینم بگم که همهٔ کارکتر‌ها تو یک account هستش
کل جوزیات account هم دارم از جمله سی‌دی کی‌ و secret question که موقع فروش تحویل داده می‌شه
من ساکن تهران هستم
قیمت هم کنار میام باهاتون shahabtt_77@yahoo.com
add konin mano ya pm bezarin miharfim mersi
یه پیام خصوصی هم اینجا بهم بدین مرسی‌ اگه مشخصات بیشتری خواستین

T.Eftekhari
02-08-2012, 21:48
یکی به ما بگه این قدرت روگ دقیقا چی کار می کنه ؟

Tricks of the Trade

؟

metana
02-08-2012, 23:42
رفقای عزیز،

من بالاخره یه لینک مستقیم پیدا کردمو دارم WoW Cataclysm رو که فایل زیپ 8 گیگ هستو دانلود میکنم. توی زیپ یه فایل ایمیج هست.

سوالاتی تو ذهنمه!:

1. این Cataclysm ی که دارم دان میکنم، الحاقیه؟ یعنی باید قبلش چیزیو نصبیده باشم بعد اینو روش بنصبم؟ یا خودش کامله؟
2. بعد نصب این Cataclysm باید چیز دیگه ای رو هم نصب کنم؟ یا تمام میشه و میتونم بازی کنم؟

ممنون...

loomina
03-08-2012, 01:14
رفقای عزیز،

من بالاخره یه لینک مستقیم پیدا کردمو دارم WoW Cataclysm رو که فایل زیپ 8 گیگ هستو دانلود میکنم. توی زیپ یه فایل ایمیج هست.

سوالاتی تو ذهنمه!:

1. این Cataclysm ی که دارم دان میکنم، الحاقیه؟ یعنی باید قبلش چیزیو نصبیده باشم بعد اینو روش بنصبم؟ یا خودش کامله؟
2. بعد نصب این Cataclysm باید چیز دیگه ای رو هم نصب کنم؟ یا تمام میشه و میتونم بازی کنم؟

ممنون...

شما فکر نکنم نیاز باشه کار دیگه ایانجام بدید, چون هر یک از پکهای wow برای خودشون کامل هستن, البته به این معنی نیست که اگر wotlk رو دارید باید جدا cata رو نصب کنید.

اگر نسخه ای که دانلود میکنید نسخه ی beta نباشه نباید مشکلی پیش بیاد.

ali021sam
04-08-2012, 03:28
ببخشید دیر جواب دادم
راستش میومدم داخل سایت نمیشد پست داد
تنها راه ارتباطیم یاهو هست
اکانت رو 120 میدم
پولش رو هم می تونید به حساب یکی از بچه های همینجا بریزی
یا لومینا یا علی یا ممد زنده
اگه خواستی همینجا بگو تا بهشون بگم شماره حسابشون رو پ.خ کنند واست

اوکی
چقدر گیم کارت داره ؟؟؟ تا آخر شهریور میکشه؟
شماره حساب رو ایمیل کن ولی خدا وکیلی با وجدان کار کن من اولین بار دارم هیرو میخرم ty
اینم ایمیام شماره طرف حسابم هم بفرست
ali_hassani64@yahoo.com

leon scott kendy
04-08-2012, 04:01
رفقا می گم یک جایی رو می شه معرفی کنید که اونجا gold زیاد بده منظورم موب اینا هست بزنیم وسایل گرون قیمت و چیزایی گرون تو جیباشون باشه
و الان من قار k3 رو می روم اونجا خوبه ولی باز یک جا دیگه که بیشتر گولد بده رو می خوام
می روم تو این قاره میام بیرون تو 15 دقیقه 200 گولد نصیبم می شه جایی دیگه رو می شناسید خفن باشه
ولی زورم برسه بزنم دیگه
جای عجیب نگید
ممنون رفقا

کسی جایی رو بلد نیست

ehsannirvana
05-08-2012, 10:52
سلام
رفقا واسه farming تو بليزارد چيو پيشنهاد ميدين؟!
اين شغلا رو دارم : mining,skining,herb

metana
05-08-2012, 11:34
سلام دوباره.من cata رو نصبیدم. لانچر که باز میشه، میخواد آپدیت شه، اما نوار آپدیت که تا وسطا میاد یه خطایی میده:Update connection timeout.اینترنتم سالمه، بازی های آنلاین دیه رو بی مشکل بازی میکنم.چیکار کنم؟ ممنون میشم کمکم کنید.

doctorcomedian
06-08-2012, 10:30
سلام دوباره.من cata رو نصبیدم. لانچر که باز میشه، میخواد آپدیت شه، اما نوار آپدیت که تا وسطا میاد یه خطایی میده:Update connection timeout.اینترنتم سالمه، بازی های آنلاین دیه رو بی مشکل بازی میکنم.چیکار کنم؟ ممنون میشم کمکم کنید.

عزیز بعد از اینکه یکم گشتم لینک مستقیم معتبر که دردسر درست نکنه پیدا نکردم، بهترین کار استفاده از تورنت هستش. خب شما که اینترنتت خوبه کارای زیر رو می تونی بکنی:
1. نرم افزار µTorrent رو دانلود کن.
2. فایل زیر رو بگیر و داخل نرم افزار اضافش کن و بعد توی قسمت دانلود تمامی فولدرها و فایل هاش رو انتخاب کن تا دانلودش کنه. یه چیزی تو مایه های 28 گیگ میشه و بعد با همین ورژن می تونی به سرور مولتن وصل بشی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:20:
مشکلی پیش اومد بنویس خودم حلش می کنم برات.

mobin_eshghe pro
06-08-2012, 13:53
دوستان من
Cataclysm رو نصب کردم
اونی که بازیو ازش خریدم یه دی وی دی پچ بهم داده که شامل یه سری پچ با پسوند exe می شه که شماره هاش اینجوریه
WoW-4.0.0.12911-to-4.0.1.13164enUS-patch
WoW-4.0.1.13164-to-4.0.1.13205-enUS-patch
WoW-4.0.6.13623-to-4.1.0.13914-enUS-patch

بعد یه سری فولدر هست که توش یه سری پچ با پسوند mpq هست اسم فولدرها و پچ ها داخلش اینه
فولدر :WoW-4.0.3.13329-to-4.0.6.13596_USMX_Patch داخل فولدر wow-13205-13287-Win-final

wow-update-13329
WoW-4.0.3.13287-to-4.0.3.13329-enUS-patch

wow-update-13596
WoW-4.0.1.13205-to-4.0.3.13287-enUS-patch
الان فک می کنم که پچم 4.0.1 باشه
به سایت های مختلفی سر زدم از راهنمای هاشون استفاده کردم ولی جواب نداد
اگه ممکنه کمک کنید ممنون

mobin_eshghe pro
07-08-2012, 22:52
آقا من تونستم یه کارایی بکنم ولی سر یکی از پچ ها این گیرو دارم
کسی نیست جواب مارو بده؟!

mobin_eshghe pro
08-08-2012, 09:54
اگه قرار نیست اینجا کسی جواب کسیو بده ببندیدش بره ملتم سر کار نذارید

Arrowtic
08-08-2012, 15:02
بچه ها ببخشید یه سوال:شماها چیز پی ان خوب برا بازی تو مولتن سراغ دارید؟اگه آره لطفا بهم پ.خ کنید!

doctorcomedian
08-08-2012, 15:36
اگه قرار نیست اینجا کسی جواب کسیو بده ببندیدش بره ملتم سر کار نذارید

آقا پیام خصوصی برات زدم ولی به هر حال یه روشم می گم ببین کار می کنه برو تو پوشه Data و هرچی فایل و فولدر که توش enUS داره رو پاک کن و بعد امتحان کن.

doctorcomedian
08-08-2012, 15:36
بچه ها ببخشید یه سوال:شماها چیز پی ان خوب برا بازی تو مولتن سراغ دارید؟اگه آره لطفا بهم پ.خ کنید!

شما نیز پیغام خصوصی بده تا بهت بگم.

mobin_eshghe pro
09-08-2012, 15:12
ممنون فرستادم برات یه پیام دیگه.توضیح کامل دادم
با این شیوه هم مشکل حل نشد

loomina
10-08-2012, 02:35
شما نیز پیغام خصوصی بده تا بهت بگم.

دوست عزیز لطف کنید اگر مشکلی رو میدونید همینجا بگیدش , تا اگرکسی دیگه همون مشکل رو داشت دچار سردرگمی نشه و وقتش تلف نشه.

ممنون

doctorcomedian
10-08-2012, 10:41
دوست عزیز لطف کنید اگر مشکلی رو میدونید همینجا بگیدش , تا اگرکسی دیگه همون مشکل رو داشت دچار سردرگمی نشه و وقتش تلف نشه.

ممنون

دوست عزیز جواب دادن به سوال این دوست گرامی خلاف قوانین انجمن هستش و بنده اصلاً قصد بن شدن ندارم، سوالات از این قبیل رو از همون طریق فقط میشه جواب داد.:20:

Arrowtic
10-08-2012, 11:03
مشکلم حل شد.توی فروم مولتن خودشون معرفی کردن.اینجا:
راضیم از این چیز پی ان تا الآن.پینگم 250.

hadi_gamer
10-08-2012, 13:33
یا خدا!!!!قیمت MOP رو سایتا زدن 85 تومن.چه خبره مگه.من که دیگه عمرا بخرم.شارژ هم که ماهی 30 تومن میفته.یادش بخیر ماهی 15 تومن بازی میکردیم.سر گنج که ننشستیم.خداحافظ wow .دوران خوبی بود.

davidricky
10-08-2012, 15:51
سلام دوستان یه account دارم تو بلیززرد می‌خوام بفروشمش همهٔ expansion هارو داره تا لول85 بردمش یعنی‌account کلا آمدست نیازی به لول نداره تو account چند تا کارکتر دارم به شرح زیر
مشخصات paladin :
Fly mount 310%
mining 450 va jewelcrafting 455
dual spec داره
کلی‌ mount دارم توش از جمله Proto drake و mammoth همون فیل که چند نفر می‌تونین روش سوار کنین :د
gear PVP holy دارم خیلی‌ خوب فول
بیشتر gear pvp دارم توش اکثرا pvpمی‌کردم اما آیتم‌های tanking هم دارم
نزدیک 3k گلد دارم توش
mage level 80 هم دارم به مشخصات زیر :
fly mount 280 داره
dual spec داره
خیلی‌ چیزای دیگه ..............
یه hunter blood Elf female دیگه هم دارم لول73 یه خورده وقت می‌خواد تا به ۸۵ برسه به مشخصات زیر:
%Fly mount 150 داره
dual spec داره
با کلی‌ چیزی دیگه..
یه سری priest و warlock هم دارم لول‌های بین ۱۵ تا ۱۰
realm هانتر trollbane هستش
و realm paladin و بقیه در balnazzar
اینم بگم که همهٔ کارکتر‌ها تو یک account هستش
کل جوزیات account هم دارم از جمله سی‌دی کی‌ و secret question که موقع فروش تحویل داده می‌شه
من ساکن تهران هستم
قیمت هم کنار میام باهاتون shahabtt_77@yahoo.com
add konin mano ya pm bezarin miharfim mersi
یه پیام خصوصی هم اینجا بهم بدین مرسی‌ اگه مشخصات بیشتری خواستین

loomina
10-08-2012, 23:50
یا خدا!!!!قیمت MOP رو سایتا زدن 85 تومن.چه خبره مگه.من که دیگه عمرا بخرم.شارژ هم که ماهی 30 تومن میفته.یادش بخیر ماهی 15 تومن بازی میکردیم.سر گنج که ننشستیم.خداحافظ wow .دوران خوبی بود.

85 هزار تومن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من زمانی که اکانتم رو فول اپگرید کردم کلا با پول گیم کارد 60 روزه رو هم شد 90 تومن!!!!

ehsannirvana
11-08-2012, 10:01
85 هزار تومن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من زمانی که اکانتم رو فول اپگرید کردم کلا با پول گیم کارد 60 روزه رو هم شد 90 تومن!!!!

85 تومن الانه
تازه خوبه
دلار بره بالا بدتر هم ميشه
از طرفي بعضيا ميگن چون پيش فروشه ارزونه بعداً بليزارد گرونتر ميكنه !!
روز اول 115 هزار تومنم من ديدم كه ميفروختن تو kazzak !
البته اين قيمت ايرانياس
با گلد خارجيا 75k هم ديدن ميفروشن

Crawling In MySkin
11-08-2012, 12:46
85 تومن الانه
تازه خوبه
البته اين قيمت ايرانياس
اتفاقا من میگم این چون پیش فروشه بلیزارده چون برا بلیزارده وقتی خود بازی بیاد ارزون تره اگرم گرون تر باشه شورت تایم بسیار اولشه !
بخاطر اینکه بلیزارد موجودیست جاندار و تشنه ی پول الآن پیش فروشه این ذهنیت رو در شما ایجاد میکنه که پیش فروشش ارزون تره شما میری میخری بعد که خود بازی بیاد ارزونش میکنه که همه جهان ازش راحت و آسوده بخرن
اینطوری با این سیاست کثیف از همه جهت پول در اوورده
جدول اکسپرینس ها:

Level
Old XP Requirement
New XP Requirement

1-9
Old ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Same

10-39?
(-20%)

40-84?
Same

85-86
10 million
15.5 million (+55%)

86-87
11.6 million
18 million (+55%)

87-88
14.6 million
22.6 million (+55%)

88-89
17.6 million
27.3 million (+55%)

89-90
21.2 million
32.8 million (+55%)

عموما گیر های ساخت کاراکتر برای پریست و میج برا خودش قشنگی و زیبایی خودش رو همیشه داشته اما اینبار دیگه بلیزارد غوغا کرده برای این 2 کلاس:
از هر گیری تو بازی خوشگل تره برای این 2 تا کلاس:خخخخخخ

..hamed..
11-08-2012, 13:32

t.r.u.s.t.v.p.n.info

برا بازی تو مولتن عالیه ping
البته برا ورژن3.3.5

loomina
11-08-2012, 13:41
85 تومن الانه
تازه خوبه
البته اين قيمت ايرانياس

البته گرون تر میشه ولی بعد از یه مدت خیلی کمی مطمئنا میاد پایین, من کاتا رو اگر اشتباه نکنم 55 تومن خریدم, الان فکر کنم اومده رو 40 تومن؟ البته الان که نه, بعد از این که خریدم:31:

loomina
11-08-2012, 13:42
اتفاقا من میگم این چون پیش فروشه بلیزارده چون برا بلیزارده وقتی خود بازی بیاد ارزون تره اگرم گرون تر باشه شورت تایم بسیار اولشه !
بخاطر اینکه بلیزارد موجودیست جاندار و تشنه ی پول الآن پیش فروشه این ذهنیت رو در شما ایجاد میکنه که پیش فروشش ارزون تره شما میری میخری بعد که خود بازی بیاد ارزونش میکنه که همه جهان ازش راحت و آسوده بخرن
اینطوری با این سیاست کثیف از همه جهت پول در اوورده
جدول اکسپرینس ها:

Level
Old XP Requirement
New XP Requirement

1-9
Same

10-39?
(-20%)

40-84?
Same

85-86
10 million
15.5 million (+55%)

86-87
11.6 million
18 million (+55%)

87-88
14.6 million
22.6 million (+55%)

88-89
17.6 million
27.3 million (+55%)

89-90
21.2 million
32.8 million (+55%)

عموما گیر های ساخت کاراکتر برای پریست و میج برا خودش قشنگی و زیبایی خودش رو همیشه داشته اما اینبار دیگه بلیزارد غوغا کرده برای این 2 کلاس:
از هر گیری تو بازی خوشگل تره برای این 2 تا کلاس:خخخخخخ

ممد جان اینا تایر نیستن اینا ست های بدون state برای transmorf هستن ((:

Crawling In MySkin
11-08-2012, 14:28
دانیال جان منم نگفتم اینا تایر هستن گفتم اینا گیر هست از فضل کوری شما مرا چه حاصل ((:

loomina
11-08-2012, 18:07
دانیال جان منم نگفتم اینا تایر هستن گفتم اینا گیر هست از فضل کوری شما مرا چه حاصل ((:

نه اخه جوری گفتی که انگار مثلا توقع داشتی ست های جدید باشه ((:

metana
11-08-2012, 19:22
سلام!
بچه ها، بچه ها! یکی بهم بگه. من WoW Cata رو دانلود کردمو نصب و آپدیتو همه چی. فقط مساله اکانت ساختنو اینا مونده. چجوری سرور فری باید اکانت بسازم؟ یکی راهعنمایی کامل کنه که هیچی نمیدونم...

A L I E N
12-08-2012, 08:28
پچ پاندا اومده یعنی ؟:3: