PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 [125] 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155

doctorcomedian
06-05-2012, 18:47
دوستانی که می خوان ورژن 4.0.3 خودشون رو به 4.0.6a تغییر بدن روش زیر جواب میده و نیازی به نصب پچهای MPQ نیست:
1. اول نرم افزار زیر را دانلود و نصب می کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
2. فایل زیر را از طریق این نرم افزار دانلود کنید(تورنت هستش) و در یک پوشه ذخیره کنید.(پوشه بازی نباشه)

3. بعد از اتمام دانلود فایل ها، اونها رو به پوشه بازی انتقال بدید و فایل wow.exe را باز کنید و به سرور متصل شوید.
:31:
اگر کسی مشکلی داشت بگه تا ببینیم حل می شه یا نه.:5:

Black-Ninja
06-05-2012, 19:14
واقعا حالا که فکرش رو میکنم می بینم پاندا ها عجب چیز های زشت و خنده داری هستن !

چرا نمیاد چندتا نژاد درست حسابی اضافه کنه ؟

مثلاً یک نژاد از نور ( نور که شبیه انسان باشه ) بعد آیتم ست های مخصوص و نورانی ! اسم کلاس هم بزاره Light :))

چیزی مثل این !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عظمت ازش می باره ! نه پاندا چاق بد استیل شبیه کیسه بوگس ، گلابی ، لامپ 100 وات!

loomina
06-05-2012, 20:48
اضافه شدن یک دانجن جالب و جدید.
تم قشنگی داره دانجنه.

و چند عکس دیگه:

doctorcomedian
06-05-2012, 22:24
واقعا حالا که فکرش رو میکنم می بینم پاندا ها عجب چیز های زشت و خنده داری هستن !

چرا نمیاد چندتا نژاد درست حسابی اضافه کنه ؟

عظمت ازش می باره ! نه پاندا چاق بد استیل شبیه کیسه بوگس ، گلابی ، لامپ 100 وات!

آره بعد از illidian و lich و deathwing نیاز بود یه همچین شاهکاری رو بشه. حتماً توی تریلر بازی هم قسمت هایی از پاندای کونگ فو کار رو میذارن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم هرچی فکر می کنم نمی تونم دلیل خاصی براش پیدا کنم؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi.kr
06-05-2012, 23:23
سلام من بازی رو تازه دانلود کردم 22gb
ورژن 4.0.6
حالا که پچ بازی رو نصب کردم بازی دیگه اجرا نمیشه
تو تسک منیجر wow.exe هست
اما بازی بالا نمیاد !
حالا چیکار کنم ؟:37:

ho0rezam
07-05-2012, 00:10
سلام
به تعداد محدود گیم کارت 60 روزه دارم به قیمت 48 تومان میفرشم. البته چند تا 48500 فروختم که همینجا از دوستان به خاطر این تخفیفی که دارم میدم عذر خواهی میکنم و اونها مجبور شدن گرون تر بخرن!!!

اگه کسی خواست بهم پ خ کنه

loomina
07-05-2012, 00:26
آره بعد از illidian و lich و deathwing نیاز بود یه همچین شاهکاری رو بشه. حتماً توی تریلر بازی هم قسمت هایی از پاندای کونگ فو کار رو میذارن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم هرچی فکر می کنم نمی تونم دلیل خاصی براش پیدا کنم؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لازم به ذکره که شما با یکم تحقیق تو خود سایت بلیزارد نیاز به فکر ندارید!
پاندا ها قرار بوده زمان TBC اد بشن ولی برای این که داستان بازی نمیخورده draenei ها اد شدن.
اقایونی که فکر میکنید پاندا ها بچه بازین, میخوام ببینم پاندا ها بچه بازی ترن یا blood elf و tauren ! یا اصلا همین worgen !

این ها هم یه نژاد هستن مثل بقیه, خطرناک برای دشمن, خون ریز تو جنگ...
در ضمن پاندا نمادی از کشور های خاور دور هست نه یک چیز کارتونی!
اگر میومدن چه میدونم نماد ایرانو اد میکردن همین حرفو بازم میزدید؟!
یا اگر بلیزارد race اد نمیکرد چی می گفتید؟ می بستیدش به فحش!
اگرم هنوز فکر میکنید پاندا ها خیلی بی ازار هستن you tube در خدمت شماست! که البته فکر نکنم کسی یه خرس رو بی ازار تصور کنه!

iMbaQ_SiR
07-05-2012, 02:20
من که بد جور منتظرم 17 روشه سا مورایی رو رو هریف پیاده کنم. :21::21::21:

..hamed..
07-05-2012, 08:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام
اقا من jc اپ کردم الان میخوام دستور تهیشونو بخرم ولی این چیزی که میخوان چیه و از کجا به دستش بیارم
اقا یکی بگه که چطوری باید این کوئست jc که روزانه داده میشه رو کامل کنم

azaramir
07-05-2012, 10:19
دوست عزیز اگه سرور فان هستی برو به شهر اصلی اونجا یه زن هست که با جاستیک پوینت هر چی بخوای بهت میده اگرو تو سرور دیگه ای هستی یه سرج تو wowhead بزن میفهمی
دوستان کسی در این مورد نظری نداره منم وقتی می خوام wowخودم رو اپدیت کنم بعد اپدیت از کار میفته ریپرم فایده نداره قبلا تا 4.3 اپیدت کردم مشکلی نداشت اما الان از 4.0.3 جرات ندارم برم 4.0.6A بکنم تا بخوام لانچر رو اجرا کنم تا بازیمو پچ کنه بعدش دیگه بازی بالا نمیاد

mehdi.kr
07-05-2012, 11:24
کسی نیست اینجا کمک کنه؟
من وقتی بازی رو اجرا میکنم تو تسک منیجر میاد اما صفحه بازی بالا نمیاد

miladdarren
07-05-2012, 11:58
کسی نیست اینجا کمک کنه؟
من وقتی بازی رو اجرا میکنم تو تسک منیجر میاد اما صفحه بازی بالا نمیاد
سلام دوست عزیز منم دقیقا همین مشکلو داشتم.می دونی چی کار کردم بازی کلا پاک کردم بعد دوباره نصب کردم بعد اتصال به اینترنتو قطع کردم بعدش شروع به پچ کردم.در هنگام پچ کردن حتما باید افلاین باشی
مشکلت حل شد بهم بگو.

miladdarren
07-05-2012, 12:19
در رابطه با این مشکل می خواستم یه چیزی بگم "وارد acc می شه تو بازیم می ره ولی هر چی دستور می دم هیچ کاری نمی کنه نه attack می کنه نه کوئست می گیره هیچ کاری نمی کنه اصلا انگار افلاین هستی تنها کاری که می تونی بکنی اینکه راه بری.من سرعت اینترنتم 128 واسه مخابرات هست."تو بازی زده "در حال دانلود بازی" ممکنه مشکل از اون باشه؟ممنون

Crawling In MySkin
07-05-2012, 13:51
پاندا ها قرار بوده زمان TBC اد بشن ولی برای این که داستان بازی نمیخورده draenei ها اد شدن.
اقایونی که فکر میکنید پاندا ها بچه بازین, میخوام ببینم پاندا ها بچه بازی ترن یا blood elf و tauren ! یا اصلا همین worgen !

اگرم هنوز فکر میکنید پاندا ها خیلی بی ازار هستن you tube در خدمت شماست! که البته فکر نکنم کسی یه خرس رو بی ازار تصور کنه! خوب دوستان همه منو میشناسن و میدونن که من حرفی رو عموما بیخود نمیزنم و حرفم ولا تیکه دار قصد توهین نیست
اما حقیقت اینه که به این موضوع میگن تبعیت گوسفندی اغلب یکی که بگه اه پاندا چیه همه دنبالش میگن اه پاندا چیه بدون اینکه پیش خودشون یکم فکر کنن در رابطه با این موضوع(به کلمه ی اغلب توجه شود)
همین تبعیت گوسفندیه که الآن این جهان با عظمت خقلت رو به -- داده و به این وضعیت انداخته از جمله کشور خویشتن !

hirsababak
07-05-2012, 14:26
الان ما هم به همین تبعیت گوسفندی که میگی باید بگیم این یارو ممده راست میگه؟

ولی از حق نگذریم نباید اینقدر انتقاد منفی بشه از پانداها
از چند نفر شنیدم که پاندا ها قرار بوده تو tbc اضافه بشن به بازی اما افتاده واسه الان

mehdi.kr
07-05-2012, 15:22
در رابطه با این مشکل می خواستم یه چیزی بگم "وارد acc می شه تو بازیم می ره ولی هر چی دستور می دم هیچ کاری نمی کنه نه attack می کنه نه کوئست می گیره هیچ کاری نمی کنه اصلا انگار افلاین هستی تنها کاری که می تونی بکنی اینکه راه بری.من سرعت اینترنتم 128 واسه مخابرات هست."تو بازی زده "در حال دانلود بازی" ممکنه مشکل از اون باشه؟ممنون

منم همین مشکل رو دارم
هیچ ربطی به اینترنت شما نداره چون وقتی مسج میدید بقیه میتونن پیغامتونو ببینن !
حدس میزنم بخاطر ورژن بازی باشه از یکی که داشت بازی میکرد پرسیدم ورژن بازیش 4.3.0 بود اما مال من 4.0.3
که خیلی قدیمی تره حالا دارم پچ دانلود میکنم !
شاید درست شد
molten-wow

Black-Ninja
07-05-2012, 15:31
خوب دوستان همه منو میشناسن و میدونن که من حرفی رو عموما بیخود نمیزنم و حرفم ولا تیکه دار قصد توهین نیست
اما حقیقت اینه که به این موضوع میگن تبعیت گوسفندی اغلب یکی که بگه اه پاندا چیه همه دنبالش میگن اه پاندا چیه بدون اینکه پیش خودشون یکم فکر کنن در رابطه با این موضوع(به کلمه ی اغلب توجه شود)
همین تبعیت گوسفندیه که الآن این جهان با عظمت خقلت رو به -- داده و به این وضعیت انداخته از جمله کشور خویشتن !

وقتی یه چیزی به نظر از دید چندنفر منطقی میاد طبیعتاً همه هم اون رو تایید می کنن ! وقتی میگن پاندا بده پاندا زشته حتماً یه چیزی هست که همه تایید می کنن خود من به شخصه کلاً راجب پانداها یکم تحقیق کردم هرکاری کردم که این کلاس -> ( تصیح میکنم نژاد ) رو دوست داشته باشم نشد !

والا تا جایی که من اطلاع دارم پاندا نماد یک حیوان آرام - تنبل - چاق و دوست داشتنی هست ، حالا این وسط هم چندتا کارتون ، فیلم که راجب پاندا بود ساختن که از بد روزگار معروف هستن ! Kung Fu Panda

حالا تصور کن این حیوان های آروم رو میخوای وارد " دنیای نبرد " World of Warcraft که بر پایه خون ریزی - خشونت هست و انواع شیطان های خبیس در آن وجود دارد جا بدی

در کل با ورود پاندا من آینده خوبی برای این پتچ نمی بینم ( این یک شکسته دیگه برای بلیزارد در اضافه کرد نژاد جدید هست حتی بدتر از Worgen و Goblin )

این بلیزارد آخر دست این Horde و Alliance رو بزاره تو دست هم خیال همه رو راحت کنه اشتباه بلیزارد نزدیک کردن Horde و Alliance به همدیگه بود از اون Shattrath هم شروع شد

یه زمان تو کلاسیک میخواستی بری Orgrimmar اون سر مپ هورد بکشی الاً مثل آب نبات زیر دست و پات توی Dalaran دارن میچرخن و Kiss میدن !!!!!!

T@Z
07-05-2012, 15:59
همین تبعیت گوسفندیه که الآن
:27: کلی خندیدم زیبا بید!!! ( وای جمعیت کشور چند راس بید؟ )
WOW و پاندا !!! مثل بقیه Race ها ( سر وته یک کرباس )

---------- Post added at 04:59 PM ---------- Previous post was at 04:57 PM ----------

همین تبعیت گوسفندیه که الآن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلی خندیدم زیبا بید!!! ( وای جمعیت کشور چند راس بید؟ )

mehdi.kr
07-05-2012, 17:28
سلام دوست عزیز منم دقیقا همین مشکلو داشتم.می دونی چی کار کردم بازی کلا پاک کردم بعد دوباره نصب کردم بعد اتصال به اینترنتو قطع کردم بعدش شروع به پچ کردم.در هنگام پچ کردن حتما باید افلاین باشی
مشکلت حل شد بهم بگو.

بازی رو روباره نصب کردم بعدشم پچ ها رو نصب کردم
بعد از نصب پچ ها
وقتی آفلاین بودم بازی اجرا شد
اما الآن که آنلاین شدم دوباره بازی بالا نمیاد:19:

miladdarren
07-05-2012, 17:51
بعد از نصب پچ ها
نمی دونم من تو حالت افلاین پچ هارو نصب کردم بعد انلاین شدم رفت تو بازی.می خوای یه کاری کن مگه نمی گی وقتی افلاینی می ره تو بازی؟پس برو تو بازی بعد انلاین شو شاید درست شد.

king_darkness
07-05-2012, 18:59
بعد از نصب پچ ها

یه نگاه به لیست firewall بنداز ببین بازی رو block نکرده باشه

mehdi.kr
07-05-2012, 20:35
نمی دونم من تو حالت افلاین پچ هارو نصب کردم بعد انلاین شدم رفت تو بازی.می خوای یه کاری کن مگه نمی گی وقتی افلاینی می ره تو بازی؟پس برو تو بازی بعد انلاین شو شاید درست شد.

آره قبلا این کار رو کردم
به سرور وصل نمیشه:41:

---------- Post added at 09:35 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

یه نگاه به لیست firewall بنداز ببین بازی رو block نکرده باشه

قبل از نصب پچ ها بازی اجرا میشه وارد بازی هم میشه
اما هیچ کاری نمیکنه :41:
فقط راه میره
مثل وقتی که DC میشی
اما جالب اینجاس message میدم بقیه میبینن

loomina
07-05-2012, 21:54
وقتی یه چیزی به نظر از دید چندنفر منطقی میاد طبیعتاً همه هم اون رو تایید می کنن ! وقتی میگن پاندا بده پاندا زشته حتماً یه چیزی هست که همه تایید می کنن خود من به شخصه کلاً راجب پانداها یکم تحقیق کردم هرکاری کردم که این کلاس -> ( تصیح میکنم نژاد ) رو دوست داشته باشم نشد !

والا تا جایی که من اطلاع دارم پاندا نماد یک حیوان آرام - تنبل - چاق و دوست داشتنی هست ، حالا این وسط هم چندتا کارتون ، فیلم که راجب پاندا بود ساختن که از بد روزگار معروف هستن ! Kung Fu Panda

حالا تصور کن این حیوان های آروم رو میخوای وارد " دنیای نبرد " World of Warcraft که بر پایه خون ریزی - خشونت هست و انواع شیطان های خبیس در آن وجود دارد جا بدی

در کل با ورود پاندا من آینده خوبی برای این پتچ نمی بینم ( این یک شکسته دیگه برای بلیزارد در اضافه کرد نژاد جدید هست حتی بدتر از Worgen و Goblin )

این بلیزارد آخر دست این Horde و Alliance رو بزاره تو دست هم خیال همه رو راحت کنه اشتباه بلیزارد نزدیک کردن Horde و Alliance به همدیگه بود از اون Shattrath هم شروع شد

یه زمان تو کلاسیک میخواستی بری Orgrimmar اون سر مپ هورد بکشی الاً مثل آب نبات زیر دست و پات توی Dalaran دارن میچرخن و Kiss میدن !!!!!!

پاندا ی من که خیلی خشنه مال شمارو نمیدونم :31:
به نظر من چنین چیزی لازم بود, ایناندا ها دارن تو دعوای هورد و الی دامن شدیدی میزنن و من داستان هورد و الی رو از تمام داستان ها بیشتر دوست دارم.
zone های پاندا ها خودش, از طرفی خیلی زیاد قشنگه, و من یکی از اون همه اتیشو تاریکیو یخ و طوفان خسته شده بودم و دقیقا همین چیزی رو میخواستم که بلیزارد داره اماده میکنه, جنگل های جالب و دعوا های faction ها.
اگر بلیزارد یک ریس یا کلاس جدید اضافه نمیکرد خیلی ها میبردنش زیر سوال: چرا بلیزارد تنبلی در میاره؟ چرا بلیزارد فقط به فلان چیز گیر داده؟ چرا بلیزارد...

همین pet battle system خیلی ها مسخره میکنن, چرا؟ چرا یکم فکر نمیکنن؟ تا چند وقت پیش اقایونی که بلیز بودن مطلع هستن, باید برای یه دانجن, حالا اگر DPS بودی مخصوصا, شاید نزدیک به 30 دقیقه بیکار بودی, الان یه کار جالب هست که میشه باهاش پول در اورد و سرگرم بود, چیز جالب تر اینه که این بازی اصلا بایدی نیست, ولی خیلی ها هی مسخره میکنن! ولی نمیدونن اگر خوشون نمیاد( که مطمئنا 70% اونایی که الان میگن اه اه ) نفرات اولی هستن که از این سیستم خوششون میاد.

در ضمن پاندا ها زشت نیستن, تنها نکته منفی در مورد پاندا ها female هاشون هست, که به نظرم فقط اونا یکم بد شدن. شما roll خوردن یه panda monk رو دیدی؟ خیلی قشنگه, واقعا حرکت جالبیه.

این بود سخن من! بدون هیچ اهانتی البته.

JIGSA
07-05-2012, 22:12
آخه واقعا که به این میگن قوز رو به شقیقه چه مربوط.
شما پاندا رو با Blood Elf و Tauren مقایسه میکنی ؟
سر تا ته داستان رو که میخونی اسم تاورن ها و بلاد الف ها تو داستان وارکرافت هست.
ولی پاندا یه با تو داستان بوده که تو یه سیرک بوده که اونم به دلیل بی ربط بودن به ماجرا حذفش کردن.

حتما تو سری جدید لاک پشت های نینجا اضافه میشن. و دوست عزیزمون میگه که اینا هم خوشگلن حالا مگه چی میشه باشن.

Mcafee*
07-05-2012, 22:25
دوستان سرور ایرانی هست که هنوز پچ 2.4.3 باشه؟

loomina
07-05-2012, 23:17
آخه واقعا که به این میگن قوز رو به شقیقه چه مربوط.
شما پاندا رو با Blood Elf و Tauren مقایسه میکنی ؟
سر تا ته داستان رو که میخونی اسم تاورن ها و بلاد الف ها تو داستان وارکرافت هست.
ولی پاندا یه با تو داستان بوده که تو یه سیرک بوده که اونم به دلیل بی ربط بودن به ماجرا حذفش کردن.

حتما تو سری جدید لاک پشت های نینجا اضافه میشن. و دوست عزیزمون میگه که اینا هم خوشگلن حالا مگه چی میشه باشن.

من کاری به گذشتشون ندارم, چیزی که هست اونا گاون, اونا گرگن اینا هم پاندا هستن!! اگر از نظر حالبت بچگیشه که من شرط میبندم بچه ها از اون tauren و blood elf و worgen بیشتر خوششون میاد!!
گوز به شقیقه وقتی نامربوط میشه که پاندا رو بگن بچه بازیه!!
چرا یکم از بعد های دیگه نگاه نمیکنید؟ اصلا صدای پاندا هارو گوش دادید؟

doctorcomedian
07-05-2012, 23:59

اگرم هنوز فکر میکنید پاندا ها خیلی بی ازار هستن you tube در خدمت شماست! که البته فکر نکنم کسی یه خرس رو بی ازار تصور کنه!

مهندس جوش نیار، یه نگاه به استیل بازی wow بکن، بعدش یه نگاه به ریس های بازی بکن، بعد نگاه کن به جهان و تاریخ و داستانی که بازی داره توش اجرا می شه، حالا یه نگاه بکن به کاراکتر پاندا.
شاید این کاراکتر خوب باشه ولی جای خودش باید استفاده بشه نه تو بازی که هیچ شکل و شمایلی بهش نداره.
میمون و گاو هم توی هند نماد هستن، دلیل نمی شه ازش کاراکتر بسازن، تازه گوریل ها هم می تونن خیلی وحشی تر از یه پاندا باشن، قدرت این کاراکتر مدنظر نیست، شکل و شمایلش مدنظر هستش که نمی سازه به یه هیرو.:41:

doctorcomedian
08-05-2012, 00:08
خوب دوستان همه منو میشناسن و میدونن که من حرفی رو عموما بیخود نمیزنم و حرفم ولا تیکه دار قصد توهین نیست
ممنون از لحن بسیار با ادبانه شما دوست عزیز، یکم دیگه .... :41:
اگه فرض بگیریم من دو روزه دارم wow بازی می کنم یا اینکه مثلاً دو روزه دارم بازی کامپیوتری می کنم حرف شما درست ولی یه بعد دیگه می گه من اول پاندا رو توی سایت بلیزارد دیدم، اولشم فکر کردم جزو شوخی ها و کاراکترهای فانی هست که بازی می سازه و فقط به عنوان یه نماد برای یه پست ازش استفاده شده که وقتی اسم بازی رو اولش دیدم و فهمیدم سری جدید هست یکم تعجب کردم، حالا شانس ما بود که با شروع بحث ما هم نظر خودمون رو گفتیم. :5:
دلیل نمی شه شمام بیای اینجوری صحبت کنی.
بچه های این تاپیک قدیما یکم ادب بیشتری داشتن، اینجوری نبود هرکی یه وری بزنه بری..نن به حالش.
درست نیست، نکنین که فراگیر می شه.:41:
شاید قصد توهین نداشته باشید ولی لحنت زیاد جالب نبود، شرمنده.:2:

doctorcomedian
08-05-2012, 00:37
کلی خندیدم زیبا بید!!! ( وای جمعیت کشور چند راس بید؟ )

خوب شد حداقل سوژه خنده شدیم.

من کاری به گذشتشون ندارم, چیزی که هست اونا گاون, اونا گرگن اینا هم پاندا هستن!! اگر از نظر حالبت بچگیشه که من شرط میبندم بچه ها از اون tauren و blood elf و worgen بیشتر خوششون میاد!!
گوز به شقیقه وقتی نامربوط میشه که پاندا رو بگن بچه بازیه!!
چرا یکم از بعد های دیگه نگاه نمیکنید؟ اصلا صدای پاندا هارو گوش دادید؟

گاو؟؟؟؟؟
گرگ؟؟؟؟؟؟
منظورت Taurenو Worgen که نیستش؟؟؟:18:
اون یکی شبیه گاو هستش، Worgen هم خودش یه نوع موجود باستانی محسوب می شه(گرگ هم نیست، اسمش هم توی ادبیات ایران به عنوان گرگینه میشناسن) و هر دوتا کاراکتر در داستان باستانی و افسانه ای دیده می شن و با توجه به نوع بازی می شه حضورشون رو تو بازی توجیه کرد.
باز هم می گم کسی به قدرت کاراکتر پاندا تو بازی و یا واقعیت و همچنین شکل و ظاهر و اقلیم و ... شون اشاره نکرد، ما گفتیم با کاراکترها و داستان بازی همخوانی نداره.
هیچ قصد بی احترامی نیست، شرمنده اگر یکم تند حرف زدیم، فقط نظر من اینه، حالا شما نظر خودت رو داری، منم نظر خودم رو، ولی توی تمامی بازی های رایانه ای برای ایجاد یه کاراکتر جدید به استیل و سبک بازی هم توجه می کنن.(نه قدرت و جذابیت کاراکتر داخل بازی)

Black-Ninja
08-05-2012, 04:20
ببین چقدر خستست ! این بچگی های یک پانداست دیگه خودت حساب کن ( چه ربطی داشت )

کی میاد دوئل با این ؟

این اسمش جاسمه جنس میفروشه =)

در کل یک پاندا تو Warcraft هست توی Dota Allsta به نام Storm واقعاً عظمت ازش می باره ! شاید اینم خوب در بیاد

در کل فقط UNDEAD خلاص !

ehsannirvana
08-05-2012, 09:56
پاندا ی من که خیلی خشنه مال شمارو نمیدونم :31:
به نظر من چنین چیزی لازم بود, ایناندا ها دارن تو دعوای هورد و الی دامن شدیدی میزنن و من داستان هورد و الی رو از تمام داستان ها بیشتر دوست دارم.
zone های پاندا ها خودش, از طرفی خیلی زیاد قشنگه, و من یکی از اون همه اتیشو تاریکیو یخ و طوفان خسته شده بودم و دقیقا همین چیزی رو میخواستم که بلیزارد داره اماده میکنه, جنگل های جالب و دعوا های faction ها.
اگر بلیزارد یک ریس یا کلاس جدید اضافه نمیکرد خیلی ها میبردنش زیر سوال: چرا بلیزارد تنبلی در میاره؟ چرا بلیزارد فقط به فلان چیز گیر داده؟ چرا بلیزارد...

همین pet battle system خیلی ها مسخره میکنن, چرا؟ چرا یکم فکر نمیکنن؟ تا چند وقت پیش اقایونی که بلیز بودن مطلع هستن, باید برای یه دانجن, حالا اگر DPS بودی مخصوصا, شاید نزدیک به 30 دقیقه بیکار بودی, الان یه کار جالب هست که میشه باهاش پول در اورد و سرگرم بود, چیز جالب تر اینه که این بازی اصلا بایدی نیست, ولی خیلی ها هی مسخره میکنن! ولی نمیدونن اگر خوشون نمیاد( که مطمئنا 70% اونایی که الان میگن اه اه ) نفرات اولی هستن که از این سیستم خوششون میاد.

در ضمن پاندا ها زشت نیستن, تنها نکته منفی در مورد پاندا ها female هاشون هست, که به نظرم فقط اونا یکم بد شدن. شما roll خوردن یه panda monk رو دیدی؟ خیلی قشنگه, واقعا حرکت جالبیه.

این بود سخن من! بدون هیچ اهانتی البته.

كاملا موافقم
ديگه به خدا خسته شديم از اين همه آتيش و fl و كمر dw و ... :دي
اين كار بليزارد يه تنوع واقعي ـه
از طرفي ديگه شما اين همه امكانات mop و نديد گرفتين گير دادين به يه نژاد
سيستم جديد تلنت ها(كه واقعا از اينكه همه ي لاك ها يه تلنت دارن،همه دودو ها يه تلنت دارن خسته شديم)
pet battle system كه ميني گيم ـه خيلي خوبيهواز اينكه وسط raid منتظر يه تانك باشيم و مردم باهم دوئل كنن خيلي بهتره
سيستم رول جديد
و كلي آيتم و امكانات جديد...
من كه پيش خريد ميكنم نسخه پك رو :5:

loomina
08-05-2012, 10:00
مهندس جوش نیار، یه نگاه به استیل بازی wow بکن، بعدش یه نگاه به ریس های بازی بکن، بعد نگاه کن به جهان و تاریخ و داستانی که بازی داره توش اجرا می شه، حالا یه نگاه بکن به کاراکتر پاندا.
شاید این کاراکتر خوب باشه ولی جای خودش باید استفاده بشه نه تو بازی که هیچ شکل و شمایلی بهش نداره.
میمون و گاو هم توی هند نماد هستن، دلیل نمی شه ازش کاراکتر بسازن، تازه گوریل ها هم می تونن خیلی وحشی تر از یه پاندا باشن، قدرت این کاراکتر مدنظر نیست، شکل و شمایلش مدنظر هستش که نمی سازه به یه هیرو.:41:

جوش نیاوردم دوست عزیز, نظرم رو گفتم!

خوب شد حداقل سوژه خنده شدیم.

گاو؟؟؟؟؟
گرگ؟؟؟؟؟؟
منظورت Taurenو Worgen که نیستش؟؟؟:18:
اون یکی شبیه گاو هستش، Worgen هم خودش یه نوع موجود باستانی محسوب می شه(گرگ هم نیست، اسمش هم توی ادبیات ایران به عنوان گرگینه میشناسن) و هر دوتا کاراکتر در داستان باستانی و افسانه ای دیده می شن و با توجه به نوع بازی می شه حضورشون رو تو بازی توجیه کرد.
باز هم می گم کسی به قدرت کاراکتر پاندا تو بازی و یا واقعیت و همچنین شکل و ظاهر و اقلیم و ... شون اشاره نکرد، ما گفتیم با کاراکترها و داستان بازی همخوانی نداره.
هیچ قصد بی احترامی نیست، شرمنده اگر یکم تند حرف زدیم، فقط نظر من اینه، حالا شما نظر خودت رو داری، منم نظر خودم رو، ولی توی تمامی بازی های رایانه ای برای ایجاد یه کاراکتر جدید به استیل و سبک بازی هم توجه می کنن.(نه قدرت و جذابیت کاراکتر داخل بازی)

اشاره کردم دوست عزیز, من کاری به گذشته این موجودات ندارم الان.
خب شما که میگی هم خوانی نداره , بلیز هم خب همین کارو داره میکنه و داره بازی رو ربط میده.
مگه draenei ها اومدن, گذشتشون چیز خاصی بود؟ نه! ولی بلیزارد داستان داد بهشون.
حالا ما که هیچ کدوممون هنوز تو بازی یه پاندا هم نساختیم, از کجا معلوم چیز هایی برای خشن نشون دادن چهره و جذابیتش در نظر نگرفته باشن؟
چیزی که من میخوام بگم اینه که الان زوده برای قضاوت. من خودم ورگن هارو خیلی دوست داشتم, ولی وقتی style شون رو دیدم اصلا خوشم نیومد!

miladdarren
08-05-2012, 12:05
آره قبلا این کار رو کردم
به سرور وصل نمیشه:41:

---------- Post added at 09:35 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

قبل از نصب پچ ها بازی اجرا میشه وارد بازی هم میشه
اما هیچ کاری نمیکنه :41:
فقط راه میره
مثل وقتی که DC میشی
اما جالب اینجاس message میدم بقیه میبینن
من تو سرور pardis game بازی کردم تا لول 7 شدم بدون هیچ لگی یا هیچ مشکلی بعد دوباره همون مشکل اومد سراغم که فقط می تونی راه بری دیگه نمی دونم بای چی کار کنم دارم دیوانه می شم.سرور های دیگه رو هم امتحان کردم ولی فایده ای نداشت اگه مشکلت حل شد قربون دستت به منم بگو حلش کنم.ممنون:2::19:

JIGSA
08-05-2012, 14:52
جوش نیاوردم دوست عزیز, نظرم رو گفتم!

اشاره کردم دوست عزیز, من کاری به گذشته این موجودات ندارم الان.
خب شما که میگی هم خوانی نداره , بلیز هم خب همین کارو داره میکنه و داره بازی رو ربط میده.
مگه draenei ها اومدن, گذشتشون چیز خاصی بود؟ نه! ولی بلیزارد داستان داد بهشون.
حالا ما که هیچ کدوممون هنوز تو بازی یه پاندا هم نساختیم, از کجا معلوم چیز هایی برای خشن نشون دادن چهره و جذابیتش در نظر نگرفته باشن؟
چیزی که من میخوام بگم اینه که الان زوده برای قضاوت. من خودم ورگن هارو خیلی دوست داشتم, ولی وقتی style شون رو دیدم اصلا خوشم نیومد!

دوست عزیزم درنای ها از اصیل ترین موجودات تو داستان هستن.
اگر داستان رو نخوندی لطفا نظر نده.
به ظاهر آرکیماند یه نگاهی بنداز. ببین چقدر شباهت به درنای ها دارن. Eredar ها همون درنای ها هستن که اسیر سارگراس شدن و اونایی که آلوده نشدن فرار کردن و رفتن به Outland که شدن همین Draenei ها. اورکهای Outland تحت نظر نرزول و گولدان که هردوتاشون توسط سارگراس آلوده شده بودن به درنای ها حمله کردن و اونا رو قتل عام کردن. شهر اصلیشون یعتی Shattrath رو از بین بردن و .....

در مورد قسمت دوم هم باید بگم که اگر فردا روزی بلیزارد بیاد و سوسک حمام رو به عنوان نژاد بعدی معرفی کنه شما خودت یه دونه میسازی ببینی چجوری میشه ؟
قرار نیست که هرچی از دستشون برمیاد رو بیارن و تو بازی قاطی کنن.

hossein2801
08-05-2012, 16:25
متاسفم که اینقدر درک و فهمتون پایینه که هنوز نمیدونید که بلیزارد واسه یه نژاد کاملا جدیدی که هنوز نیموده نمیاد داستان بده بیرون
همین dreanai ها مگه زمان کلاسیک lorewise چیزی داشتن ؟
خود matzen گفته این نژاد پاندا در قالب هزاران سال داستان دارن و باید صبر کنید تا بازی بیاد و میبینید چند کتاب در مورد همین پانداها بیاد بیرون
در ضمن پاندا نماد کشور چین و چین نماد کونگ فو هست و دیگه هم نیازی نمیبینم در مورد monkو ربطش صحبت کنم
موقعی درک و فهم نداشته باشید همینه دیگه

hirsababak
08-05-2012, 16:31
مرگ بر دشمنانی همچون رسول و دانیکس نامرد
چی بحثی کردین واسه این پانداها
جالب اینجاست خیلی ها هنوز تو کاتا بازی نکردن و میان اینجا در مورد پانداهایی که هنوز نیومده بحث می کنند و میگن بلیزارد فلان شده و ...........

البته به استثناء عمو حسن که استاد میباشند
نقطه سر خط

loomina
08-05-2012, 16:57
دوست عزیزم درنای ها از اصیل ترین موجودات تو داستان هستن.
اگر داستان رو نخوندی لطفا نظر نده.
به ظاهر آرکیماند یه نگاهی بنداز. ببین چقدر شباهت به درنای ها دارن. Eredar ها همون درنای ها هستن که اسیر سارگراس شدن و اونایی که آلوده نشدن فرار کردن و رفتن به Outland که شدن همین Draenei ها. اورکهای Outland تحت نظر نرزول و گولدان که هردوتاشون توسط سارگراس آلوده شده بودن به درنای ها حمله کردن و اونا رو قتل عام کردن. شهر اصلیشون یعتی Shattrath رو از بین بردن و .....

در مورد قسمت دوم هم باید بگم که اگر فردا روزی بلیزارد بیاد و سوسک حمام رو به عنوان نژاد بعدی معرفی کنه شما خودت یه دونه میسازی ببینی چجوری میشه ؟
قرار نیست که هرچی از دستشون برمیاد رو بیارن و تو بازی قاطی کنن.

من داستان بازی رو خیلی هم خوب بلدم, نیازی ندارم برام تعریف بشه.
جدا؟ شما داری ارکیماند رو با درن ای ها مقایسه میکنی؟
اونا همونطور که خودتون گفتید eredar بودن نه draenei .
خود نژاد درن ای کی وارد بازی شد؟ TBC که اومد!!
قبلش زمان WC: the frozen throne فقط نژاد قبلیشون یعنی شکسته شدگان بودن( اسم انگلیسیشون رو مطمئن نیستم )

یعنی اگر میومد بلیزارد یه نژادی مثلا تو مایه های demon های outland میزد بعد میگفت اینا هم پسر خاله های همونان منتها فاصد نشدن خود شما اولین نفری بودی که میگفتی بلیزارد تنبل شده داره از رو چیز های قبلیش نژاد میسازه!! شک ندارم رو این موضوع.
همه اینایی که شما تعریف کردید زمانی بود که درن ای ها وارد شده بودن( البته نه همش دقیقا)

حالا هم پاندا ها اومدن, دارن براشون داستان می سازن که اینطوره.

من سوسک حمام یا ogre یا هر موجود دیگه ای رو معرفی کنه اول میرم تستش میکنم اره, کسی چه میدونه شاید خوب باشه!؟

حالا من نمیدونم اگر شما دلت میخواد نژادی اضافه نشه میتونید با اون نژاد بازی نکنید! خیلی راحته!

اگر میخواید چیز جدید اضافه نشه که پس فردا بلیز یه چیزی رنگ کرد داد بیرون نیاید بگید اینطوری شده اونطوری شده

در اخر, شما با نظر من مشکل خاصی داری؟؟؟؟

doctorcomedian
08-05-2012, 16:58
این بحث سر و ته نداره،
سه قسمت جداگانست که هی قاطیش می کنین.
یکی در مورد هویت این نژاد هستش، البته نه بعد نمادیش بلکه بعد داستانیش که بعضی از دوستان می گن که تو تاریخ بازی نیومده، به کتاب هایی که قراره براش بیاد کار ندارم، گذشته منظورم هست.
دومی در مورد خود استیل پاندا هست کهBlack-Ninja هم روش تاکید داره و گفته می شه که این موجود در واقعیت زیاد استیل خشنی نداره، در حالی که کاراکترهای دیگه بازی چه اون هایی که در واقیعت هستند و چه اونهایی که پیوند داستانی با واقعیت دارند این جوری نیستند. به طور مثال هیومن که دیگه کاری نمونده تو واقعیت سر دنیا نیاره:31:
ورگن یا همون گرگینه هم که تو بسیاری از افسانه ها هست، خباثت ازش می باره.همین طور ارک ها، اون ها هم توی افسانه موجود های وحشی (تاکید می کنم بسیار وحشی:31:) می باشند.(رجوع شود به ارباب حلقه ها)
قسمت سوم که من روش تاکید دارم همخوانی نداشتن استیل خود پاندا درون بازی با کاراکترهای دیگست، نه دو قسمت قبل.من نه به قدمت پاندا و حضورش تو داستان کار دارم(هرچند که تا حدودی مهم هست، ولی اگه بخوان از رو داستان برن دچار محدودیت می شن آخرش) نه به این که تو واقعیت چه برداشتی ازش می شه.(چون این رو هم می شه به عنوان مثال نقض حسابش کرد که این مدلشون مثلاً وحشی بار اومدن:31:)،اون چیزی که تاکید من روش بود این بود که همخوانی نداره با خود بازی و کاراکترهاش(که تا حدودی می شه این رو داخل بازی و با استیل ساخت و لباس و یه سری شکل و شمایل و چیزای دیگه حلش کرد ولی تا حدودی).
حرف بچه ها اینه که برای آوردن یه کاراکتر و ریس جدید بهتر بود از موجودات افسانه ای دیگه ای استفاده می کردن که علاوه بر همخوانی با بازی دارای پیشینه داستانی و افسانه ای هم هستند.:20:

كاملا موافقم
ديگه به خدا خسته شديم از اين همه آتيش و fl و كمر dw و ... :دي
اين كار بليزارد يه تنوع واقعي ـه
از طرفي ديگه شما اين همه امكانات mop و نديد گرفتين گير دادين به يه نژاد
سيستم جديد تلنت ها(كه واقعا از اينكه همه ي لاك ها يه تلنت دارن،همه دودو ها يه تلنت دارن خسته شديم)
pet battle system كه ميني گيم ـه خيلي خوبيهواز اينكه وسط raid منتظر يه تانك باشيم و مردم باهم دوئل كنن خيلي بهتره
سيستم رول جديد
و كلي آيتم و امكانات جديد...
من كه پيش خريد ميكنم نسخه پك رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از این نظر که بخواد تنوع رو به بازی بده، خوب قابل قبول هستش.:46:

مرگ بر دشمنانی همچون رسول و دانیکس نامرد
چی بحثی کردین واسه این پانداها
جالب اینجاست خیلی ها هنوز تو کاتا بازی نکردن و میان اینجا در مورد پانداهایی که هنوز نیومده بحث می کنند و میگن بلیزارد فلان شده و ...........

البته به استثناء عمو حسن که استاد میباشند
نقطه سر خط

:18:

من تو سرور pardis game بازی کردم تا لول 7 شدم بدون هیچ لگی یا هیچ مشکلی بعد دوباره همون مشکل اومد سراغم که فقط می تونی راه بری دیگه نمی دونم بای چی کار کنم دارم دیوانه می شم.سرور های دیگه رو هم امتحان کردم ولی فایده ای نداشت اگه مشکلت حل شد قربون دستت به منم بگو حلش کنم.ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان گرامی اگه لطف کنین این مشکلتون رو یه بار واضح تر و کامل توضیح بدید شاید من بتونم یه کمک هایی بکنم.:46:

iMbaQ_SiR
08-05-2012, 17:08
muhahaahhahahaha.

پاندا ها خیلی هم اصالت دارن من خودم پرسیدم.:31:

بدم ی pvp player به داستان چی کار داره اصلاً .:27::27:

JIGSA
08-05-2012, 17:10
متاسفم که اینقدر درک و فهمتون پایینه که هنوز نمیدونید که بلیزارد واسه یه نژاد کاملا جدیدی که هنوز نیموده نمیاد داستان بده بیرون
همین dreanai ها مگه زمان کلاسیک lorewise چیزی داشتن ؟
خود matzen گفته این نژاد پاندا در قالب هزاران سال داستان دارن و باید صبر کنید تا بازی بیاد و میبینید چند کتاب در مورد همین پانداها بیاد بیرون
در ضمن پاندا نماد کشور چین و چین نماد کونگ فو هست و دیگه هم نیازی نمیبینم در مورد monkو ربطش صحبت کنم
موقعی درک و فهم نداشته باشید همینه دیگه

صدالبته فهم و درک من در حد شما نیست.
اما حسین جان تو کتابهای چشمه جاودانگی هم درنای ها بودن. البته اردارها بودن که همون درنای ها هستن.
گابلین ها هم تو کتاب بودن. اما ورگن ها نبودن که بعدا اضافه شدن. حالا هم که پاندا و گوریل و کروکودیل و عنکبوت و . . . . دارن به سلامتی اضافه میشن.

ببخشید که فهم و درک ما با شما هم مسیر نیست

doctorcomedian
08-05-2012, 17:14
muhahaahhahahaha.

پاندا ها خیلی هم اصالت دارن من خودم پرسیدم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بدم ی pvp player به داستان چی کار داره اصلاً .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نکته خوبی اشاره کردی، شرمنده حواسمون بهش نبود.

اما حسین جان تو کتابهای چشمه جاودانگی هم درنای ها بودن. البته اردارها بودن که همون درنای ها هستن.
گابلین ها هم تو کتاب بودن. اما ورگن ها نبودن که بعدا اضافه شدن. حالا هم که پاندا و گوریل و کروکودیل و عنکبوت و . . . . دارن به سلامتی اضافه میشن.

hossein2801
08-05-2012, 17:19
بعضی ها هستن واسه اینکه نشون بدن متفاوتن همیشه ساز مخالف میزنن
که چی اخه؟
طرف تا حالا پاشو تو سرور بلیزارد نزاشته کل وقتشو تو سرور فری حروم کرده میاد از بلیزارد انتقاد میکنه
خنده داره

hossein2801
08-05-2012, 17:19
که چی اخه؟
طرف تا حالا پاشو تو سرور بلیزارد نزاشته کل وقتشو تو سرور فری حروم کرده میاد از بلیزارد انتقاد میکنه
خنده داره

doctorcomedian
08-05-2012, 17:27
که چی اخه؟
خنده داره
آقا شما نمودی مارو،
:2:
بابا کینگ، بابا wow بابا ته بلیزارد.:42:
بابا مثل بچه آدم نظرتو بده داریم منطقی بحث می کنیم اینقد نکن تو این و اون.:2:
بچه های محترم تاپیک، اینجا ارث باباتون نیست، اینقدر نمالین به همدیگه.
گایی...دین مارو بکشین بیرون دیگه.
هرکی از رو باد معدش شده یه چیزی می پرونه، یارو دوروزه اومده... یارو دوروزه فلان، یارو هنوز تو سرور نیومده... یارو فلان... .شاشی..دین به روح تاپیک در سطح تیم ملی. هرچی مام می خندیم فایده نداره مثل اینکه.
حتماً باید شئونات ادبی رو اینجوری زیر پا بذاریم تا جمع کنین این دلقک بازی ها رو.
نظر نمی تونی بدی نده، کسی ازت نخواست که.:grrr:

Crawling In MySkin
08-05-2012, 17:28
خوب من راجع به بحثی که توش اطلاعاتی ندارم نظری نمیدم من از کل کتابای وارکرافت فقط چشمه جاودانگی اونم قسمت " سیلواناس و خا-- های سحرآمیز " رو خوندم و کلا تنها کتابی که تو عمرم خوندم "پدر مادر ما متهمیم" دکتر شریعتی بوده که اونم هنوز ادامه داره تازه اونم نمیخونم فایل صوتیه کامپیوتر میخونه من گوش میدم:دی
من همچنان سر بحث تبعیت گوسفندی باقی مانده(اینجور که من فهمیدم دوستان درست متوجه نشدند من نگفتم کسی گوسفنده من گفتم تبعیت گوسفندی)
و در مورد سوسک حمام!:
همون سوسک حمام میتونه تبدیل بشه به برترین ریس PVP
از نقاشی لذت ببرید:دی
در صورت تمایل رو عکس بزنید گشاد میشه یعنی بزرگ میشه:دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

iMbaQ_SiR
08-05-2012, 17:30
به نکته خوبی اشاره کردی، شرمنده حواسمون بهش نبود.

ابن دفعه که گذشت از دفعه دیگه حواست باشه.:9:

بدم شمام که هر دفعه ی چیزیت نیست این دفعم حواست نبود اشکالی نداره.:27::27::39:

hossein2801
08-05-2012, 17:31

دلگیر نشو از من طرف صحبت من این سرورفری بازای داغتر از کاسه ی اشه که هیچی نمیدونن دارن از بلیز و کاراش انتقاد مکنن
خودت داری میگی اردرها بودن که هیچ شباهتی به این درنایهای مسخره ی tbc ندارن
و بلیز اومد با یه تغییر کوچولو تو اردرها درنایی ها رو اضافه کردن و من الان درام در مورد یه نژاد کاملا جدید صحبت میکنم
صحبت از داستان epic داشتنه . تمدن و فرهنگ نداشته باشن مشکله
همین goblin , worgen از لحاظ داستانی هیچی برا گفتن ندارن و matzen در مورد پانداها گفته اینا در قالب هزاران سال داستان دارن و باید صبر کنید تا بازی بیاد اونقت کتاباش میاد بیرون
مشنگ نیست که بازی نیومده همه چیزو رو کنه
واسه اینکه بگن end boss گیه مارو ماه ها منتظر گذاشتن چه برسه بیاد به این زودی در مورد پاندا و تمدنشون صحبت کنن

deltax
08-05-2012, 17:36
ما از داستان سر در نمیاریم فقط نیگاه میکنیم :31:
از همون بچگی هم فقط عکسای کتاب و میدیدیم :31:
ولی خدایی از داستان بزنیم بیرون بلیزارد یکم زیادی به این کشور های شرقی حال داده...هم یه نژاد جدید ..هم یه کلاس جدید..
هم کونگفو نمادشه هم پاندا....پس نتیجه : بلیزارد برا هر چیزی بخواد اگه توش پول باشه یه داستان میسازه...حالا چه ربط داشته باشه یا نه....1/6 جمعیت دنیا تو چینه ...پس برا جذب پلایر حتما چنین کاری میکنه.....
ولی خدایی لیچ با ایلیدان کجا این دراگون مکانیکی که boss اخر cata هستش کجا
میومد یا jaina یا sylvanase رو میزاشت والا بهتر بود....یه داستانم میساخت براش:31:..بعد شما ها میومدید بحث میکردید:10:

hossein2801
08-05-2012, 17:43
ما از داستان سر در نمیاریم فقط نیگاه میکنیم :31:
ولی خدایی از داستان بزنیم بیرون بلیزارد یکم زیادی به این کشور های شرقی حال داده...هم یه نژاد جدید ..هم یه کلاس جدید..
هم کونگفو نمادشه هم پاندا....پس نتیجه : بلیزارد برا هر چیزی بخواد اگه توش پول باشه یه داستان میسازه...حالا چه ربط داشته باشه یا نه....1/6 جمعیت دنیا تو چینه ...پس برا جذب پلایر حتما چنین کاری میکنه.....
ولی خدایی لیچ با ایلیدان کجا این دراگون مکانیکی که boss اخر cata هستش کجا
میومد یا jaina یا sylvanase رو میزاشت والا بهتر بود....یه داستانم میساخت براش:31:..بعد شما ها میومدید بحث میکردید:10:
بایدم اینکارو بکنه چون فقط همین wow بود که تو دست چشم بادمیها نبود اینم تو dragonsoul رفت
الان بهترین گیلد wow کره ای
بهترین stracraft باز ها کره ای هستن
بهترین dota باز ها هم تا جایی یادمه کره ای بودن
چین و کره و تایوان و ژاپن هم که کلا پسر عمو هستن فرقی ندارن:31:

miladdarren
08-05-2012, 18:07
این بحث سر و ته نداره،
سه قسمت جداگانست که هی قاطیش می کنین.
یکی در مورد هویت این نژاد هستش، البته نه بعد نمادیش بلکه بعد داستانیش که بعضی از دوستان می گن که تو تاریخ بازی نیومده، به کتاب هایی که قراره براش بیاد کار ندارم، گذشته منظورم هست.
دومی در مورد خود استیل پاندا هست کهBlack-Ninja هم روش تاکید داره و گفته می شه که این موجود در واقعیت زیاد استیل خشنی نداره، در حالی که کاراکترهای دیگه بازی چه اون هایی که در واقیعت هستند و چه اونهایی که پیوند داستانی با واقعیت دارند این جوری نیستند. به طور مثال هیومن که دیگه کاری نمونده تو واقعیت سر دنیا نیاره:31:
ورگن یا همون گرگینه هم که تو بسیاری از افسانه ها هست، خباثت ازش می باره.همین طور ارک ها، اون ها هم توی افسانه موجود های وحشی (تاکید می کنم بسیار وحشی:31:) می باشند.(رجوع شود به ارباب حلقه ها)
قسمت سوم که من روش تاکید دارم همخوانی نداشتن استیل خود پاندا درون بازی با کاراکترهای دیگست، نه دو قسمت قبل.من نه به قدمت پاندا و حضورش تو داستان کار دارم(هرچند که تا حدودی مهم هست، ولی اگه بخوان از رو داستان برن دچار محدودیت می شن آخرش) نه به این که تو واقعیت چه برداشتی ازش می شه.(چون این رو هم می شه به عنوان مثال نقض حسابش کرد که این مدلشون مثلاً وحشی بار اومدن:31:)،اون چیزی که تاکید من روش بود این بود که همخوانی نداره با خود بازی و کاراکترهاش(که تا حدودی می شه این رو داخل بازی و با استیل ساخت و لباس و یه سری شکل و شمایل و چیزای دیگه حلش کرد ولی تا حدودی).
حرف بچه ها اینه که برای آوردن یه کاراکتر و ریس جدید بهتر بود از موجودات افسانه ای دیگه ای استفاده می کردن که علاوه بر همخوانی با بازی دارای پیشینه داستانی و افسانه ای هم هستند.:20:

از این نظر که بخواد تنوع رو به بازی بده، خوب قابل قبول هستش.:46:

دوستان گرامی اگه لطف کنین این مشکلتون رو یه بار واضح تر و کامل توضیح بدید شاید من بتونم یه کمک هایی بکنم.:46:
مشکلم اینه: وارد acc می شه تو بازیم می ره ولی هر چی دستور می دم هیچ کاری نمی کنه نه attack می کنه نه کوئست می گیره هیچ کاری نمی کنه اصلا انگار افلاین هستی تنها کاری که می تونی بکنی اینکه راه بری

JIGSA
08-05-2012, 18:16
احتمالا تو پچ بعدی استارکرافت هم همه شخصیت ها چشم بادومی میشن.

باس آخر MOP هم احتمالا تای لانگ میشه. نژاد بعدی هم تایگرس و آخوندک و افعی و لک لک میشن. باس آخر اون هم میشه بروسلی یا جکی چان. بعد یواش یواش داستان میاد جلو تا باس آخر میشه کیم ایل سونگ رهبر کره شمالی.

---------- Post added at 07:16 PM ---------- Previous post was at 07:12 PM ----------

مشکلم اینه: وارد acc می شه تو بازیم می ره ولی هر چی دستور می دم هیچ کاری نمی کنه نه attack می کنه نه کوئست می گیره هیچ کاری نمی کنه اصلا انگار افلاین هستی تنها کاری که می تونی بکنی اینکه راه بری

یکی از دستورات زیر رو بزن ببین اجرا میکنه یا نه :
Dance/
Bow/

deltax
08-05-2012, 18:39

باس آخر MOP هم احتمالا تای لانگ میشه. نژاد بعدی هم تایگرس و آخوندک و افعی و لک لک میشن. باس آخر اون هم میشه بروسلی یا جکی چان. بعد یواش یواش داستان میاد جلو تا باس آخر میشه کیم ایل سونگ رهبر کره شمالی.

---------- Post added at 07:16 PM ---------- Previous post was at 07:12 PM ----------

Dance/
Bow/
به به میبینم که همه اهل حالن...حاج حسن همه شخصیتاشم حفظه :10:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

miladdarren
08-05-2012, 19:13

Dance/
Bow/
نه هیچ کدوم از این کار هارو انجام نمی ده.:2::19:

Arrowtic
08-05-2012, 19:20
نمیدونم چرا تا میگن پاندا همه فکر میکنن کونگ فو پاندائه؟!
خواهشا بذارید کامل و خوب بیاد بازی بعد شروع به انتقاد به بلیز کنید!

Black-Ninja
08-05-2012, 19:26
نکنه بلیزارد چشم دوخته به جمعیت چین ! میخواد وارد wow شون کنه

هرچی چشم بادمی هست فردا تو WOW میریزه !

الاً 2 تا پاندا رسیدن به هم با هم صحبت می کنن
Where you From ؟
Chaina
Where you City ؟
Hung Kung
eh my from is hung kung too !
Really ؟
YES, is intersting !
not intersting I talked with few others They say my from is chaina
LOL
如何 ؟

你玩多久 ؟
ادامش دیگه با زبون خودشون صحبت می کنن ما نمی فهمیم

JIGSA
08-05-2012, 19:38
نه آخه از وقتی این انیمیشن پاندا کونگ فو کار اومده بیرون همه چی شده پاندا.
اسم ماشین شده پاندا و . . . . .
برای همین ممکنه بلیزارد هم ......

iMbaQ_SiR
08-05-2012, 19:39
کا شکی همیشه برا wow ادامه بیاد . بچه ها نبوق طنز در وکنن. من که کلی خندیم.:39::39::39::39:

SUuuuuuper Forum(فرانکی در انیمه وان پیس):27:

JIGSA
08-05-2012, 19:40

Where you From ؟
Chaina
Where you City ؟
Hung Kung
Really ؟
YES, is intersting !
LOL
如何 ؟

你玩多久 ؟

فکرشو بکن با اینا بری رید. چت رید میشه :
Kim kick ling
ling kick kim
kim cast too
lee heal me
heal lee me
jim hit him
hit jim him

Black-Ninja
08-05-2012, 19:52
فکرشو بکن با اینا بری رید. چت رید میشه :
Kim kick ling
ling kick kim
kim cast too
lee heal me
heal lee me
jim hit him
hit jim him

فکر کن برن تیم اسپیک !

این متن زیر رو به حالت لحجه چینی بخوانید !
فرمول خواندنش هر کلمه ای خواندید 0.90 Milisecond مکس کنید چینی میشه !
جیم تاییییییی : چه غلطی میکانی !!!!!!
کیم لویی : تو بد کار میکنه ! لیوش باده تایم یانگ !
من : میشه خفه شیدددددددددددد
تایم یانگ : اوه ه ه ه چرا اینطـاری میکانی ! صدات بیار پایییین!
من : چشم تایم یانگ فقط آیتم بهم بده :(
توی دلم : پففف اینا کین باو
جیم تاییی : لین خوچون اسپل ضربه کف بودا بزننننننن ده بزننننننننن Enrage شاد !
من : BRB قرص سر درد
Teamspeak Disconnected

loomina
08-05-2012, 20:30
نمیدونم چرا تا میگن پاندا همه فکر میکنن کونگ فو پاندائه؟!
خواهشا بذارید کامل و خوب بیاد بازی بعد شروع به انتقاد به بلیز کنید!

حرف من بیچاره هم همینه که همه میان هی میزنن تو سرم متلک میگن بعد یه چیزی هم که بگی ماشالا دست به یکی میکنن میگن اره تو فحش دادی تو فلان تو...

Where you From ؟
Chaina
Where you City ؟
Hung Kung
Really ؟
YES, is intersting !
LOL
如何 ؟

你玩多久 ؟

به هر حال بلیزاردم یه کمپانیه , و به پول فکر میکنه.
اتفاقا چند وقت پیش یه نفر چنین چیزی میگفت و میگفت پاندا یه چیز مقدسه اینا عمرا نمیان که پاندا بکشن که البته افراد دیگه توجیهش کردن که اینطوری نیست.

doctorcomedian
08-05-2012, 21:04
مهندس کارهایی که می گم رو انجام بده تا ببینم حل می شه یا نه:
1. سرورت رو عوض کن و امتحان کن ببین این اتفاق باز هم میوفته یا نه؟
2. اگه مشکل از سرور نبود، از چیز پی ان استفاده کن ببین حل می شه یا نه، چون احتمال داره مشکل از اینترنتت باشه که اگه اونجوری باشه باید اون رو عوض کنی.
3. اگه دو مورد بالا مشکل نداشت شاید مشکل از ورژن بازیت باشه، یعنی اینکه دارای مشکل هست و بد نصب شده، یا خراب شده بید، در اینصورت کارهای زیر رو انجام بده:
1. یک بار بازی رو پاک کن و دوباره نصبش کن ببین حل می شه یا نه.
2. اگه با بالایی حل نشد، ویندوزت رو اگه تونستی عوض کن و بعد چکش کن ببین بازی درست می شه یا نه.
3. اگه با دو تا کار بالا حل نشد شاید از دو راه زیر بشه درستش کرد:
1. از یه ورژن دیگه استفاده کن، یعنی از یکی دیگه بازی رو بگیر و اون رو تست کن.
2. این هم احتمال داره که اگه بازی رو از طریق پچ های MPQ پچ کرده باشید(تغییر ورژن 4.0.3 به 4.06) مشکل از اون باشه که یکم راهش طولانی تر هستش و اگه با کارهای بالا درست نشد بگو تا این راه رو هم بگم.
فکر کنم با وی پی ان یا آخرین راه کارت حل بشه.:20:
تاکیید می کنم در صورتی که از پچ های MPQ استفاده کردی برای ارتقای ورژن 4.0.3 به 4.0.6، راه آخر به احتمال بسیار بالا جواب می ده.:5:

JIGSA
08-05-2012, 21:16
اون کلمه چیز پی ان رو اصلاح کن.

doctorcomedian
08-05-2012, 21:27
ممنون از تذکرت، حل شد حالا؟؟؟:31:
کاربرد علمی داشت به خدا:8:

JIGSA
09-05-2012, 12:49
نه هیچ کدوم از این کار هارو انجام نمی ده.:2::19:

1- پینگ رو با سرور چک کن. اگر نوشته باشه که ping = 0 ms نشون میده ارتباط شما با سرور قطعه.
2- مطمئن شو اون سروری که بازی میکنی درست باشه. بعضی از سرورها چند تا ریلم دارن. مطمئن شو تو ریلم درستی کاراکتر ساختی.
3- یه کاراکتر دیگه بسار ببین درست میشه یا نه.
4- اگر باز هم درست نشد فولدر Cache رو پاک کن. (این روش در اصل نباید جواب بده. ولی خدا رو چه دیدی)
5- بازی رو Repair کن.
6- اگر باز هم نشد نصب پچ شاید جواب بده.
7- اگر نشد قید wow رو بزن Diablo3 بازی کن. :10:

miladdarren
09-05-2012, 16:12
:31::31::31:دوستان دست همه درد نکنه مشکلم حل شد.فقط یه سوال داشتم می شه یه توضیح مفصل در مورد شغل ها بدید اخه من تو شغل ها نوب هستم.در ضمن کدوم شغله که می شه باهاش موتور درست کرد؟ممنون:31::31::31:

Arrowtic
09-05-2012, 16:50
:31::31::31:دوستان دست همه درد نکنه مشکلم حل شد.فقط یه سوال داشتم می شه یه توضیح مفصل در مورد شغل ها بدید اخه من تو شغل ها نوب هستم.در ضمن کدوم شغله که می شه باهاش موتور درست کرد؟ممنون:31::31::31:
Engineering موتور میسازه.

miladdarren
09-05-2012, 16:57
Engineering موتور میسازه.
ممون فقط می شه بگید چه جوری باید این شغلو انتخاب کنم؟کجا باید برم؟لولم باید چند باشه؟در ضمن چه موادی برای ساخت موتور لازم دارم؟خیلی ممنون:20:

JIGSA
09-05-2012, 18:20
عزیز دل برادر موتور ساختن به همین راحتی هم نیست. کلی باید زحمت بکشین تا قدرت Engineering رو ببرین بالا تا بتونین موتورسازی کنین. تراکتورسازی تبریز هم اول پیچ چرخ تراکتور رو میساخت. بعد سپرسازی شد. بعد رادیاتورسازی و آخرش شد تراکتورسازی.
اما شما چیکار کنین :
یه سر به سایت wowhead دات کام بزنید.
اونجا دقیقا نوشته که برای لول آپ کردن Engineering چه موادی لازم دارین. شغل مکمل Engineering شغل معدنچی یا Mining هستش. شما هم میتونی 2 تا شغل بگیری.
اما توصیه من به شما اینه که اول از همه Mining و Skining رو بگیری. با Mining مواد لازم برای لول آپ کردن Engineering رو جمع کنین و با Skining پوست موجوداتی رو که میکشید میکنین و با فروش اونا پول برای خرید مواد موردنیاز برای Engineering به دست میارین. وقتی همه مواد لازم برای لول آپ کردن Engineering از لول 1 تا 450 به دست آوردین شغل Skining رو پاک کنین و Engineering رو بگیرین. این ساده ترین راهه.

Crawling In MySkin
09-05-2012, 18:29
ضمن صحبت های حاج حسن
من پیشنهاد میدم به این سایت یه سر بزنی بعد از اون سایت

loomina
09-05-2012, 18:40
این چی میگه این وسط خخخخخ

Karkas20
09-05-2012, 18:43

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بامزه:27::27:

JIGSA
09-05-2012, 19:07
آقایون ادمین این 2 تا پست غیرمرتبط با بحث بودن. لطفا پاک بشن و با عاملینشون برخورد و اعمال قانون بشه.
لطفا از بردن نام کامل متهمین به دلیل حفظ آبروی اشخاص خودداری بشه.
متهم ردیف اول ت.ل به 5 روز بن تعلیقی.
و متهم ردیف دوم ک.ک به 3 روز بن تعلیقی محکوم بشن.
این حکم لازم الاجراست و بعد از اجرای حکم خودبخود توسط اینجانب ویرایش خواهد شد.

در ضمن جهت پاک نشدن این پست :

شغلهای جمع آوری کننده مانند پوست کنی و گل چینی و معدنچی برای اولین کاراکتر مناسب ترن.

miladdarren
09-05-2012, 19:21
آقایون ادمین این 2 تا پست غیرمرتبط با بحث بودن. لطفا پاک بشن و با عاملینشون برخورد و اعمال قانون بشه.

شغلهای جمع آوری کننده مانند پوست کنی و گل چینی و معدنچی برای اولین کاراکتر مناسب ترن.
می شه بگید من چه جوری باید این شغل هارو انتخاب کنم؟

loomina
09-05-2012, 19:56
می شه بگید من چه جوری باید این شغل هارو انتخاب کنم؟

توی شهر ها trainer های این شغل ها هستن.
برای این که ببینید کجا میشه پیدا کردشون میتونید از guard های شهر بپرسید.
اگر نه بگید هورد هستید یا الی براتون جاشو تو نقشه مشخص کنم.

Karkas20
09-05-2012, 20:17

سلام

همین را میگم وبس

اگر از من اشتباهی واقعا سرزده باشه 1 هفته تعلیقم کنید !:46:

از شما سوال باید بکنم:

1. مگر نباید طبق قوانین برخورد بشه؟

2. مگر نباید کاربر خاطی مجازات بشه؟

3. مگر من که فعال انجمن هستم نباید از کاربران حمایت بکنم؟

محکوم به کسی نسبت داده میشه که از قصد کار مجرمانه ای بکنه !
ایا طرف شما مجرم است یا یک خطا کار مبتدی ؟

بنده کرکس 20 هستم و اسم کوچیکم، هم امیر هست

موفق باشید گلم

مخلصیم:11:

ایا ما نباید از ابرو دیگران محافظت بکنیم؟

Black-Ninja
09-05-2012, 21:34
سلام

همین را میگم وبس

اگر از من اشتباهی واقعا سرزده باشه 1 هفته تعلیقم کنید !:46:

از شما سوال باید بکنم:

1. مگر نباید طبق قوانین برخورد بشه؟

2. مگر نباید کاربر خاطی مجازات بشه؟

3. مگر من که فعال انجمن هستم نباید از کاربران حمایت بکنم؟

محکوم به کسی نسبت داده میشه که از قصد کار مجرمانه ای بکنه !
ایا طرف شما مجرم است یا یک خطا کار مبتدی ؟

بنده کرکس 20 هستم و اسم کوچیکم، هم امیر هست

موفق باشید گلم

مخلصیم:11:

ایا ما نباید از ابرو دیگران محافظت بکنیم؟

این هایی که الاً زیر پست شما تشکر زدن کجا هستن من تا حالا تو بخش WOW این آقایون رو زیارت نکردم

تو تشکر هم مافیا بازی ؟!

نکته جالب اینکه تو همه پروفایل های اون کار بر ها شما یک پستی دادین !

حالا مثلاً اینجا پیغام گذاشتی که چی ؟ تو بخش Antivirus

رفیقات رو تحریک میکنی بیان طرفداری ؟ تشکر بزنن ؟ یا چیزی مثل این ؟

عجب ! نایس

doctorcomedian
09-05-2012, 21:46
دم برادرای اسپم باز گرم، ترکوندین به مولا:19:
آقا برو حداقل تو فروم خودت اسپم بده.

این هایی که الاً زیر پست شما تشکر زدن کجا هستن من تا حالا تو بخش WOW این آقایون رو زیارت نکردم

تو تشکر هم مافیا بازی ؟!

عجب ! نایس
دمت گرم بابا چقد تیزی، از کجا یافتیش؟؟؟؟؟؟
کفتم بد برید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Karkas20
09-05-2012, 21:52

تو تشکر هم مافیا بازی ؟!

عجب ! نایس

این ها رفیق های من هستند

همشون:46:

من تو تشکر مافیا بازی نمیدونم چیه ! تشکر این ها برای حق بجانب داری من بوده عزیز دل:46:

دیگه قرار نشد بهم تهمت بزنیم!!!

من پست زدم که بیان قضاوت کنن که به چه حکمی من متهم شدم ! اینجا تایپیک و انجمن بازی یا دادگاه و دادگستری !:27:

همشون هم دوستای من هستند / همه اونایی که زیره پستم تشکر کردن :20:

نه من تحریک نمیکنم / من فقط بهشون اتمام حجت کردم که اگر من تعلیق شدم دیگه نیستم:46:

مثلا چیزی عزیزم؟

من پست زدم اون کاربر را مسخره کنم نگو هم دستش هم شدم !

عجب در کار نیست برادر

من با کسی سر دشمنی ندارم:11:

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:51 PM ----------

دم برادرای اسپم باز گرم، ترکوندین به مولا:19:
آقا برو حداقل تو فروم خودت اسپم بده.

دمت گرم بابا چقد تیزی، از کجا یافتیش؟؟؟؟؟؟
کفتم بد برید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

اگر این پست من مایه ناراحتی شما میشه

همه پست هام را ادیت میکنم ، خوبه !:46:

miladdarren
09-05-2012, 22:08
توی شهر ها trainer های این شغل ها هستن.
برای این که ببینید کجا میشه پیدا کردشون میتونید از guard های شهر بپرسید.
اگر نه بگید هورد هستید یا الی براتون جاشو تو نقشه مشخص کنم.
سلام من هیروم الی draenei و کلاسش mage هستش ممنون می شم جاشو تو نقشه مشخص کنید:20:

JIGSA
09-05-2012, 22:16
این ها رفیق های من هستند

همشون:46:

من تو تشکر مافیا بازی نمیدونم چیه ! تشکر این ها برای حق بجاب داری من بوده عزیز دل:46:

دیگه قرار نشد بهم تهمت بزنیم!!!

من پست زدم که بیان قضاوت کنن که به چه حکمی من متهم شدم ! اینجا تایپیک و انجمن بازی یا دادگاه و دادگستری !:27:

همشون هم دوستای من هستند / همه اونایی که زیره پستم تشکر کردن :20:

نه من تحریک نمیکنم / من فقط بهشون اتمام حجت کردم که اگر من تعلیق شدم دیگه نیستم:46:

مثلا چیزی عزیزم؟

من پست زدم اون کاربر را مسخره کنم نگو هم دستش هم شدم !

عجب در کار نیست برادر

من با کسی سر دشمنی ندارم:11:

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:51 PM ----------

سلام

اگر این پست من مایه ناراحتی شما میشه

همه پست هام را ادیت میکنم ، خوبه !:46:

دوست عزیز من برای خنده اونا رو نوشتم. از لحن من معلوم نیست که دارم شوخی میکنم ؟ :10:

Karkas20
09-05-2012, 22:22
دوست عزیز من برای خنده اونا رو نوشتم. از لحن من معلوم نیست که دارم شوخی میکنم ؟ :10:

سلام دادا

والا پست شما طوری بود که من جا خوردم و فکر کردم شما دارید جدی حرف میزنید:13:

و من پستی که زدم فقط برای مسخره کردن طرف بود نه بهم زدن تایپیک:20:

به هر صورت معذرت

موفق باشید گلم:11:

ولی لحن شما خیلی جد بود

منم که جدی حرف نزدم / نرمال بودم ولی اون کاربر فعال یکم تند برخورد کردن:46:

درخواست دوستی برای شما فرستادم و اگر قبول بکنید ممنون میشم

بخاطر اینکه کدورت ها از بین بره / خیلی مخلصیم برادر:40:

JIGSA
09-05-2012, 22:27
سلام من هیروم الی draenei و کلاسش mage هستش ممنون می شم جاشو تو نقشه مشخص کنید:20:

این برای Mining
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] npc%3D16752)

این برای Skinning
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] npc%3D16763)

در ضمن دوست عزیزم شما سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو همیشه چک کن. اگر اون چیزی که میخوای رو پیدا نکردی اینجا سوال بفرما.

---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

سلام دادا

والا پست شما طوری بود که من جا خوردم و فکر کردم شما دارید جدی حرف میزنید:13:

و من پستی که زدم فقط برای مسخره کردن طرف بود نه بهم زدن تایپیک:20:

به هر صورت معذرت

موفق باشید گلم:11:

ولی لحن شما خیلی جد بود

منم که جدی حرف نزدم / نرمال بودم ولی اون کاربر فعال یکم تند برخورد کردن:46:

کلا من همیشه در حال شوخی هستم. خیلی کم جدی میشم.
اگر لحن من بد بوده شما به بزرگواری خودت ببخش. :10:

اونقدر بدم میاد وقتی فیلم اینطوری آخرش گل و بلبل میشه. نه کسی قهر میکنه. نه کسی بن میشه.

Crawling In MySkin
09-05-2012, 22:35
والا پست شما طوری بود که من جا خوردم و فکر کردم شما دارید جدی حرف میزنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ملت شادن:دی:دی:دی

تایر 14 مانک

این که وپن فیشینگه خدا رحم کنه به واقعیاش:دی

doctorcomedian
09-05-2012, 22:40
چه بچه های خوبی تو این تاپیک پیدا می شن.:31:
چند دقیقست دارم بال در میارم از خوشی:8:
گل میدن گل میستونن.:11:
کاش همیشه اینجوری باشه.:10:
جالبه چرا همیشه چراغ نفتیاش نسیب من میشه؟؟؟؟؟:37:

Karkas20
09-05-2012, 22:48
چه بچه های خوبی تو این تاپیک پیدا می شن.:31:
چند دقیقست دارم بال در میارم از خوشی:8:
گل میدن گل میستونن.:11:
کاش همیشه اینجوری باشه.:10:
جالبه چرا همیشه چراغ نفتیاش نسیب من میشه؟؟؟؟؟:37:

سلام پسر خوب

این گل هم با عشق تقدیم شما:46:

---------- Post added at 11:48 PM ---------- Previous post was at 11:47 PM ----------

[/COLOR]
این برای Mining
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] npc%3D16752)

این برای Skinning
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] npc%3D16763)

در ضمن دوست عزیزم شما سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو همیشه چک کن. اگر اون چیزی که میخوای رو پیدا نکردی اینجا سوال بفرما.

---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

کلا من همیشه در حال شوخی هستم. خیلی کم جدی میشم.
اگر لحن من بد بوده شما به بزرگواری خودت ببخش. :10:

اونقدر بدم میاد وقتی فیلم اینطوری آخرش گل و بلبل میشه. نه کسی قهر میکنه. نه کسی بن میشه.

این گل هم تقدیم شما دادا

همیشه گل و سرسبز باشی ولی عمر گرانبهایت مثل گل نباشه .:7::35::26:

من دیگه رفع زحمت بکنم

هربدی شما و همکاراتون دیدن حلالیت:11:

loomina
09-05-2012, 23:21

تو تشکر هم مافیا بازی ؟!

عجب ! نایس

بابا اینا اتباع خارجین, کوچ کردن به این تاپیک ((:

Black-Ninja
10-05-2012, 00:32
سلام پسر خوب

این گل هم با عشق تقدیم شما:46:

---------- Post added at 11:48 PM ---------- Previous post was at 11:47 PM ----------

[/COLOR]

این گل هم تقدیم شما دادا

همیشه گل و سرسبز باشی ولی عمر گرانبهایت مثل گل نباشه .:7::35::26:

من دیگه رفع زحمت بکنم

هربدی شما و همکاراتون دیدن حلالیت:11:

معلومه از این گل ها زیاد دادی به این و اون :) دیگه اینجا جواب نمیده شرمنده

اینجا TROLL داریم ORC داریم UNDEAD داریم :)) با این چیز ها سازگار نیست

در هر صورت کسی که خودش بگه "این ها تشکر زدن چون حق با من بوده " و حق رو به خودش میده سریع می فهمیم چی به چیه !

الا شبیه Event Love is in the air شدی واسه این بخش xD این Event ت رو تموم کن PET هاتم با خودت ببر ! خوش امدی

Black-Ninja
10-05-2012, 00:55
TIER 14 کلاس MONK هم اضافه شد !

تصویر 1 :

تصویر 2 :

9 منطقه جدید اضافه شد

Ammen Vale [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واقع در : OUTLAND
Camp Narache [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واقع در : Kalimdor
Deathknell [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واقع در : Eastern Kingdoms
Echo Isles [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واقع در : Kalimdor
New Tinkertown [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واقع در : Eastern Kingdoms
Shadowglen [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واقع در : Kalimdor
Sunstrider Isle [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واقع در : Outland
Temple of Kotmogu[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واقع در : (Unknown) هنوز مشخص نکردن
Valley of Trials [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واقع در : Kalimdor

یک اسپل هم ویرایش/اضافه شد
نوع اسپل : Talent
کلاس اسپل : Druid [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Karkas20
10-05-2012, 07:32
معلومه از این گل ها زیاد دادی به این و اون :) دیگه اینجا جواب نمیده شرمنده

اینجا TROLL داریم ORC داریم UNDEAD داریم :)) با این چیز ها سازگار نیست

در هر صورت کسی که خودش بگه "این ها تشکر زدن چون حق با من بوده " و حق رو به خودش میده سریع می فهمیم چی به چیه !

الا شبیه Event Love is in the air شدی واسه این بخش xD این Event ت رو تموم کن PET هاتم با خودت ببر ! خوش امدی

شما یک محصل هستید و زدن اینگونه حرف ها از شما بعید بود ولی میدونم از روی شوخی گفتید ! درست میگم ؟:31:

اون چیزی که در ذهنت از من ساختی ، نیستم !

شما زیاد به زبان انگلیسی خوشتون میاد و منم همینطور ولی نباید همه جا از زبان بیگانه استفاده کرد !

گفتن حقیقت چقدر اشتباه هست !:19:

Event Love is in the air

خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند ولی شما عاقل هستید !:40: و خوشم میا طرف مقابلم یک فرد عاقل هست :46:

اگر فکر میکردم این گل ها اینگونه در افکار شما تغییرات ایجاد میکنه اصلا نمیگذاشتم !

PET اگر اشتباه نکنم میشه حیوانات اهلی یا دست اموز ؟؟؟ چون حیوانات اهلی را میشه دست اموزشان کرد ؟؟؟ درست میگم ؟؟؟

اگر دوستان من بیان این پست را ببین فکر نکنم یک لحظه هم تحمل بکنن!!! برعکس خودم که در بحث ها سعی میکنم نرمال باشم !

من در بحث به شما و همکارانتون توهین نکردم که به همکار های من لقب حیوان اهلی داده میشه !!!:13:

deltax
10-05-2012, 08:50
ملت شادن:دی:دی:دی

تایر 14 مانک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] onk_m_1.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] onk_m_2.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] onk_m_3.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] onk_f_1.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] onk_f_2.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] onk_f_3.jpg)

این که وپن فیشینگه خدا رحم کنه به واقعیاش:دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ems%2F86124-pandaren-fishing-spear)
اقا plz ولش کنید این بحثو...فضای اینجا روحانی و ولنتاینی شد:31:
ولی سایته که لینک کرد باحاله :39:
اینا که گزاشتی ممد چرا همشون یه قمبلک از head و shoulder زده بیرون....ولی head ماله خود پاندا کونگفوه ..:16:
اما نکته مثبت ...این weapon که گزاشتی جای امیدواری داره یه دفعه نیومده hp ها رو 2 برابر کنه ilvl 416
اینجوری باشه خوبه.. نمیاد raid های اکسپنشن قبلی رو محو کنه...
فقط خدا کنه باز این احمقا نیان 2 تا raid قدیمی رو نابود کنن و 2 تا dungeon جدید بسازن...مثل این ZA..ZG
حاظرم کل mount های pala رو بدم tiger ZA رو بگیرم

JIGSA
10-05-2012, 11:49
دوستان عزیز یه سوء تفاوت اینجا بوجود اومده.
این اصطلاحات انگلیسی که دوستمون به کار برد اصطلاحات بازی بود منظور توهین و اینا نبود.
اصلا اشتباه از سمت من بود که اومدم شوخی کنم. شوخی شهرستانی از آب دراومد.
بدینوسیله کلیه این مشکلات و سوء تفاوت های بوجود اومده رو گردن میگیرم و الان زنگ زدم پلیس 110 فروم با اون چشای چپ و چوله اش بیاد منو بگیره ببره.

Black-Ninja
10-05-2012, 13:50
این دوستمون اگر فکر کرد بی احترامی شده من معذرت میخوام همش شوخیه ...

PET هم یه کلمه توی بازی WOW هست که زیاد جدی نگیر

Karkas20
10-05-2012, 14:38
این دوستمون اگر فکر کرد بی احترامی شده من معذرت میخوام همش شوخیه ...

PET هم یه کلمه توی بازی WOW هست که زیاد جدی نگیر

سلام عزیز

والا من از اصطلاحات بازی ها سر در نمیارم / چون اهل گیم نیستم ولی گیمر ها را دوست دارم :11:

بیخال خش باشید

و ارزوی بهترین ها را برای شما دارم

اگر میدونید این گل هنوز هم خوبه تقدیم شما

و در اخر هم این را بگم و السلام !

من شما را بخاطر احساسی که دارید ذره ای سرزنش نمی کنم و مقصر نمی دانم.اگر من هم جای شما بودم بی تردید احساسی مانند شما داشتم ...

Crawling In MySkin
10-05-2012, 16:13
انشاءالله دفعه بعدی با گل و شیرینی بیای
رفتی این اتباع خارجه رو هم با خودت ببر

خوب دوستان شمارا به دیدن 2 آرنا ست دعوت میکنم قبل از اینکه آخر پست من رو بخونید پیش خودتون حدس بزنید کدوم برای چه کلاسیه مطمئنم هیچ کس درست حدس نمیزنه((:

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
بله دوستان اشتباه حدس زدید!
اولی پریست بود دومی مانک
لطفا حدس های اشتباه خود را به شماره ی ذیل ارسال نمایید
هر روز 70 حدس غلط و هر روز 80 برنده از 70 نفر

JIGSA
10-05-2012, 16:42
اینا که 3 تا بود

اون نقطه ها مگه ست PVP موریانه ها نیست که قراره تو پچ بعدی اضافه بشن ؟

hadi_gamer
11-05-2012, 15:15
بچه ها جریان اینکه بلیز به بازیکنای wow سی دی کی دیابلو مجانی میداد چی بود؟فقط نسخه بتا بود؟اصلی رو نمیده؟

JIGSA
11-05-2012, 15:28
بچه ها جریان اینکه بلیز به بازیکنای wow سی دی کی دیابلو مجانی میداد چی بود؟فقط نسخه بتا بود؟اصلی رو نمیده؟

هرکس اکانت wow خودش رو یه سال شارژ کنه یه اکانت دیابلو مجانی میگیره

mahdy2504
11-05-2012, 17:33
سلام دوستان
کجا میتونم اطلاعاتی در مورد شبکه بازی کردن به صورت lan (offline بازی call of duty black ops بدست بیارم اطلاعتی در مورد اینکه چطور باید بین چند لپ تاپ که به هم شبکه شدن سرور معرفی کرد و بقیه لپ تاپ ها و بازیکنان رو join کرد به بازی و به تونیم تیمی بازی کنیم ...ممنون میشم راهنمایی کنید گه باید اطلاعات رو از کجا بدست بیارم ...ممنون

این رو هم اضافه کنم که در حال حاضر با یک سری کرک و برنامه Boloader میتونیم خودم بازی کنم اما می خوام به صورت شبکه بازی کنم با دوستام توی خونه..
مرسی

hadi_gamer
11-05-2012, 18:03
هرکس اکانت wow خودش رو یه سال شارژ کنه یه اکانت دیابلو مجانی میگیره
خوب چه کاریه.یه سالش میشه 300 تومن.آدم 80 تومن میده بازی رو میخره دیگه.

JIGSA
11-05-2012, 18:25
خوب چه کاریه.یه سالش میشه 300 تومن.آدم 80 تومن میده بازی رو میخره دیگه.

من 100 میدم شما برای من بخر
59 یورو هستش. میشه 150 تومن

hadi_gamer
11-05-2012, 19:02
من 100 میدم شما برای من بخر
59 یورو هستش. میشه 150 تومن
بفرما اینم لینک.شماره حساب میدم 20 تومن بریز به حساب.

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

البته خوبیش اینه که مثل wow شارژی نیست.یعنی یه بار بازی رو میخری و تا آخر بازی میکنی.

De4thsong
11-05-2012, 19:25
جریان Annual Pass اینه که تو با بلیزارد قرارداد می بندی که تا یکسال باید اکانتت همیشه شارج داشته باشه، این Annual Pass بیشتر به درد کسایی میخورد که میدونستن تا یک سال دیگه WoW رو ادامه میدن. این طوری Mist Of Pandaria رو میتونستی تجربه کنی، یک Mount زشت هم میگرفتی، دیابلو 3 رو هم میگرفتی بدون اینکه یک قرون اضافه تر از شارژ اکانت WoW بدی:18: لازم هم نبود یک سال رو یکجا شارج کنی با گیم کارت هم میتونستی هر دو ماه شارج کنی.
البته مهلتش تموم شد.:37:

Crawling In MySkin
11-05-2012, 20:22
سلام دوستان
کجا میتونم اطلاعاتی در مورد شبکه بازی کردن به صورت lan (offline بازی call of duty black ops بدست بیارم اطلاعتی در مورد اینکه چطور باید بین چند لپ تاپ که به هم شبکه شدن سرور معرفی کرد و بقیه لپ تاپ ها و بازیکنان رو join کرد به بازی و به تونیم تیمی بازی کنیم ...ممنون میشم راهنمایی کنید گه باید اطلاعات رو از کجا بدست بیارم ...ممنون

این رو هم اضافه کنم که در حال حاضر با یک سری کرک و برنامه Boloader میتونیم خودم بازی کنم اما می خوام به صورت شبکه بازی کنم با دوستام توی خونه..
مرسی 3 تا کوچه پایین تره تاپیک cod black ops

البته خوبیش اینه که مثل wow شارژی نیست.یعنی یه بار بازی رو میخری و تا آخر بازی میکنی.
هنوز !
در ضمن annual pass فقط برای کسایی بود که شارج کنن اکانت رو نه مثل ما Pre Paid Game Card بخرن

JIGSA
11-05-2012, 20:26
بفرما اینم لینک.شماره حساب میدم 20 تومن بریز به حساب.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F64-diablo)

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

هادی جون. بلیزارد Pre-Order گذاشته 59 اویرو. این سی دی کی که شما لینک دادی رو روز بازی برات میفرستن که بعد باید بشینی کلاینت بازی رو دانلود کنی که میشه 2 روز معطلی. ولی با Pre-Order از الان میتونی کلاینت رو دانلود کنی.

mahdy2504
11-05-2012, 20:33
3 تا کوچه پایین تره تاپیک cod black ops

!

میشه آدرس ( لینک ) این کوچه رو بدید ..ممنون میشم

hadi_gamer
11-05-2012, 20:36
هادی جون. بلیزارد Pre-Order گذاشته 59 اویرو. این سی دی کی که شما لینک دادی رو روز بازی برات میفرستن که بعد باید بشینی کلاینت بازی رو دانلود کنی که میشه 2 روز معطلی. ولی با Pre-Order از الان میتونی کلاینت رو دانلود کنی.
خوب بشه.حالا دو روز اینور اونور برای ما فرقی نداره که.مهم قیمتشه.

De4thsong
11-05-2012, 20:36
3
در ضمن annual pass فقط برای کسایی بود که شارج کنن اکانت رو نه مثل ما Pre Paid Game Card بخرن
با Pre Paid Game Card هم میشد، ولی به هر حال بحث فایده نداره چون مهلتش تموم شد:13:

De4thsong
11-05-2012, 20:42
persi-box سی دی رو 12 ساعت قبل از شروع بازی میفرسته، همون جا هم می تونی تو اکانتت بزنی، از ثانیه اول هم اگه سرور نترکه میتونی بازی کنی. لینک دانلود بازی هم: اینجا کلیک کن! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mehran-King
11-05-2012, 20:45
از کسایی که تو سرور فری بازی میکنن کسی لگ داره؟

Crawling In MySkin
11-05-2012, 21:02
میشه آدرس ( لینک ) این کوچه رو بدید ..ممنون میشم

با Pre Paid Game Card هم میشد، ولی به هر حال بحث فایده نداره چون مهلتش تموم شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
والا اینطوری میگفتن

عجب! Cross Realm ZONES
گفتن که میخوان اینطوری هم جمعیت زون های لول آپ بره بالا و یکم فان بیشتری بیاره به بازی
گرچه من به شخصه این ایده همیشه توی ذهنم بود
همینطوری پیش بره cross realm raids و خوش خوش اصلا دیگه کلا میشه 1 ریلم :دی

Aria1997
11-05-2012, 21:07
سلام
من night elf priest هستم
در teldrassil .. هستم باید 6تا Gnarlpine Ambushers رو بکشم

ولی نمیتونم ! وقتی میرم جلوشون میزنمشون آخرسر هیل میکنن بعد خونشون زیادتر از من میشه اصلا نمیتونم بکشمشون

راهی هست؟
یا اون اطراف میشه جایی پیدا کرد مجیک یاد بگیرم ؟

ممنون

JIGSA
11-05-2012, 22:10
سلام
من night elf priest هستم
در teldrassil .. هستم باید 6تا Gnarlpine Ambushers رو بکشم

ولی نمیتونم ! وقتی میرم جلوشون میزنمشون آخرسر هیل میکنن بعد خونشون زیادتر از من میشه اصلا نمیتونم بکشمشون

راهی هست؟
یا اون اطراف میشه جایی پیدا کرد مجیک یاد بگیرم ؟

ممنون

میخواستم کمک کنم، اما به خاطر امضات متاسفم دیگه کمک نمی کنم. :31:

نه شوخی کردم :10:

شما هم که هیلر هستی. خب خودت رو هیل کن.
قانون لول آپ با پریست اینه که با 2 تا اسپل شروع کنی و بعد با Staff یا هر اسلحه ای که داری فیزیکی بجنگی. اگر جونت کم شد هیل کنی. اگر بخوای فقط با اسپل بجنگی بعد از هر کشتن باید بشینی آب معدنی بزنی به بدن.

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 11:07 PM ----------

persi-box سی دی رو 12 ساعت قبل از شروع بازی میفرسته، همون جا هم می تونی تو اکانتت بزنی، از ثانیه اول هم اگه سرور نترکه میتونی بازی کنی. لینک دانلود بازی هم: اینجا کلیک کن! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t.edgesuite.net%2Fdownloads%2Fd3-installers%2F589acdb4-c660-318a-b993-01528fad7da6%2FDiablo-III-8370-enGB-Installer-downloader.exe)

اگر اینجوری باشه خوبه. اما من قراره Collectors Edition بگیرم. :8:

Aria1997
11-05-2012, 22:10
میخواستم کمک کنم، اما به خاطر امضات متاسفم دیگه کمک نمی کنم. :31:

نه شوخی کردم :10:

شما هم که هیلر هستی. خب خودت رو هیل کن.
قانون لول آپ با پریست اینه که با 2 تا اسپل شروع کنی و بعد با Staff یا هر اسلحه ای که داری فیزیکی بجنگی. اگر جونت کم شد هیل کنی. اگر بخوای فقط با اسپل بجنگی بعد از هر کشتن باید بشینی آب معدنی بزنی به بدن.
ای .... :31:
راست میگی ! .... ممنونم :31:

رفتم horde میج رو ورداشتم ... اون یکی خیلی بهتره راحت ترم دارم کوئست هارو میرم :10:

راستی کسی horde میره؟ چرا هرکی من میشناسم alliance میره؟ :13:

JIGSA
11-05-2012, 22:21
خوب بشه.حالا دو روز اینور اونور برای ما فرقی نداره که.مهم قیمتشه.

اتفاقا مهم همون 2 روز اینور و اونورشه.

---------- Post added at 11:21 PM ---------- Previous post was at 11:18 PM ----------

ای .... :31:
راست میگی ! .... ممنونم :31:

رفتم horde میج رو ورداشتم ... اون یکی خیلی بهتره راحت ترم دارم کوئست هارو میرم :10:

راستی کسی horde میره؟ چرا هرکی من میشناسم alliance میره؟ :13:

بزن لایکو.
چون هورد داری میری از گناه استقلالی بودنت چشم پوشی میکنم.
در ضمن چون بلیزارد بالانسه هورد و الیانس هیچ فرقی ندارن. فقط هوردها بهترن :31:

Aria1997
11-05-2012, 22:46
نه من بلیزارد بازی نمیکنم :دی!

set realmlist privat-wow-server.eu

اینجا ... خیلی خلوته هیشکی نیست نمیدونم چرا :13:

راستی کوئست Marla's Last Wish

Bury Samuel's Remains

میرم سر قبره هرکاری میکنم میزنه requires Samuels Remain

این چیه و از کجا بیارم ؟ :دی

ببخشید زحمتت دادما :دی

JIGSA
11-05-2012, 23:35
شما احتمالا Undead هستی. اگر بله که شما همین راه رو که ادامه بدی بری جلو و بعد بپیچی دست راست و باز یه کم دیگه بری جلو 3-4 نفر رو میبینی که بیرون یه کمپ یا چادر هستن. اونا رو باید کشته کنی. بعد یه آیتم بهت میدن که ببری قبرستون.

در ضمن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همیشه و در همه حال جوابگوی سوالهای شماست.

deltax
12-05-2012, 08:42
نه من بلیزارد بازی نمیکنم :دی!

set realmlist privat-wow-server.eu

اینجا ... خیلی خلوته هیشکی نیست نمیدونم چرا :13:

راستی کوئست Marla's Last Wish

Bury Samuel's Remains

میرم سر قبره هرکاری میکنم میزنه requires Samuels Remain

این چیه و از کجا بیارم ؟ :دی

ببخشید زحمتت دادما :دی
برا اولین هیروت پالادین بر داری بهتره....همه کارست
با امضات خیلی حال کردم....این 4 تا انگشت معنی جالبی داره....اگه یه روز اومدی بلیزارد و کازاک و هورد 5k gold برا همین امضات بهت میدم...:31::10:
این حاج حسن تو خط فکریه من و تو نیست...خدا رو شاکریم سقوط نکردن :27:

Aria1997
12-05-2012, 10:09
برا اولین هیروت پالادین بر داری بهتره....همه کارست
با امضات خیلی حال کردم....این 4 تا انگشت معنی جالبی داره....اگه یه روز اومدی بلیزارد و کازاک و هورد 5k gold برا همین امضات بهت میدم...:31::10:
این حاج حسن تو خط فکریه من و تو نیست...خدا رو شاکریم سقوط نکردن :27:

قعلا که میج برداشتم :31:
4 عدد مقدسیه برادر :27:

یعنی همه تو بلیزارد بازی میکنین ؟ ماهیانه پول میدین ؟

Black-Ninja
12-05-2012, 11:45
SURPRISE
حالت CAT شدن DRUID تغییر می کند !

Night Elf and Worgen
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fblog%3D203353%2Fmists-of-pandaria-build-15677-new-druid-cat-forms-monk-and-priest-pvp-sets-and-m%23modelviewer%3A1%3A250016%3A0) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fblog%3D203353%2Fmists-of-pandaria-build-15677-new-druid-cat-forms-monk-and-priest-pvp-sets-and-m%23modelviewer%3A1%3A250017%3A0)

Troll and Tauren
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fblog%3D203353%2Fmists-of-pandaria-build-15677-new-druid-cat-forms-monk-and-priest-pvp-sets-and-m%23modelviewer%3A1%3A250018%3A0) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fblog%3D203353%2Fmists-of-pandaria-build-15677-new-druid-cat-forms-monk-and-priest-pvp-sets-and-m%23modelviewer%3A1%3A250019%3A0)

iMbaQ_SiR
12-05-2012, 14:50
قعلا که میج برداشتم :31:
4 عدد مقدسیه برادر :27:

یعنی همه تو بلیزارد بازی میکنین ؟ ماهیانه پول میدین ؟

سلام جیگر. خیلی با حات حال کرم کلا رو همه پست ها تشکر می زنی :20::10:

هر سوالی داری خودم جواب می دم.

بله عزیز بیشتر کسانی که اینجا پست می دن یا بلیز بازی می کنن یا می کردن قبلاً .

اگه ی موقع خواستی بلیز بازی کنی بگو ی سری راهنماییت کنم که ارزون تر در بیاد برات.

فقط امیدوارم آخرش ی جوری نشه بیایم صواب کنیم کباب شیم.

Aria1997
12-05-2012, 15:05
سلام جیگر. خیلی با حات حال کرم کلا رو همه پست ها تشکر می زنی :20::10:

هر سوالی داری خودم جواب می دم.

بله عزیز بیشتر کسانی که اینجا پست می دن یا بلیز بازی می کنن یا می کردن قبلاً .

اگه ی موقع خواستی بلیز بازی کنی بگو ی سری راهنماییت کنم که ارزون تر در بیاد برات.

فقط امیدوارم آخرش ی جوری نشه بیایم صواب کنیم کباب شیم.

وقتی دارین کمکم میکنید جا داشته باشه هزار تا تشکر میزنم :31:
نه من هنوز به سنی نرسیدم بخوام از این چیزا بخرم :27:

آقا من میج undead هستم تو چند ساعت لول 21 رسیدم ولی کوئست هارو تموم کردم یعنی کسی نیست کوئست برم :(

و یه سوال دیگه :

آیتمی چیزی هست سرعتم بالا بره؟
آخه باید از این طرف مپ تا اونور پیاده برم

iMbaQ_SiR
12-05-2012, 15:29

آقا من میج undead هستم تو چند ساعت لول 21 رسیدم ولی کوئست هارو تموم کردم یعنی کسی نیست کوئست برم :(

و یه سوال دیگه :

ببین آخه من نمی دونم شما اصلاً چه پچی چه رلمی بازی می کنی تا بهت کمک کنم.

چون سروهای فری فک کنم تا WoLTK بیشتر نباشه.

بدم چرا عزیر جان ی چیزی به اسم مونت. 60% نو لول 20 اسپید رو می باره بالا. بعد دوباره تو لول 40 ریدینگ رو که بگیری دوره 40% دیگه اسپید می ره بالا که میشه 100% رو هم.

بهدم تو لول 60 می تونی مونت پرنده بگیری که اسپید رو می بره بالا تا 150% بعدم تو لول 70 دوباره می ره بالا تا 280% ولی اینا همش گلد می خواد.

کلاً سرور فری من کمک شایا نی نمی تونم بهت بکنم چون اطلاعی ازش ندارم.

doctorcomedian
12-05-2012, 17:21
SURPRISE
حالت CAT شدن DRUID تغییر می کند !

Night Elf and Worgen
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fblog%3D203353%2Fmists-of-pandaria-build-15677-new-druid-cat-forms-monk-and-priest-pvp-sets-and-m%23modelviewer%3A1%3A250016%3A0) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fblog%3D203353%2Fmists-of-pandaria-build-15677-new-druid-cat-forms-monk-and-priest-pvp-sets-and-m%23modelviewer%3A1%3A250017%3A0)

Troll and Tauren
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fblog%3D203353%2Fmists-of-pandaria-build-15677-new-druid-cat-forms-monk-and-priest-pvp-sets-and-m%23modelviewer%3A1%3A250018%3A0) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fblog%3D203353%2Fmists-of-pandaria-build-15677-new-druid-cat-forms-monk-and-priest-pvp-sets-and-m%23modelviewer%3A1%3A250019%3A0)
چه خوف ناک شده بید.

وقتی دارین کمکم میکنید جا داشته باشه هزار تا تشکر میزنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه من هنوز به سنی نرسیدم بخوام از این چیزا بخرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و یه سوال دیگه :

همه کوئست ها رو تمومیدی؟؟؟:31:
داداش خو برو یه منطقه دیگه که لول بالاتر بخواد، اونجا کوئست های بیشتری بهت می دن، می تونی از لینک زیر استفاده کنی:

JIGSA
12-05-2012, 21:54
دوستان کسی کلاینت Diablo3 رو دانلود کرده ؟ اگر بله من میخوام. پولش رو هم میدم.

De4thsong
12-05-2012, 21:57
دوستان کسی کلاینت Diablo3 رو دانلود کرده ؟ اگر بله من میخوام. پولش رو هم میدم.
از این سایت میتونی بخری: کلیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

loomina
12-05-2012, 22:39

و یه سوال دیگه :

این امضائه انگار برای همه یه چیزی داره :31:
garen - trynd :31:

Crawling In MySkin
12-05-2012, 23:00
ای .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راست میگی ! .... ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رفتم horde میج رو ورداشتم ... اون یکی خیلی بهتره راحت ترم دارم کوئست هارو میرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی کسی horde میره؟ چرا هرکی من میشناسم alliance میره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بزن لایکو.
چون هورد داری میری از گناه استقلالی بودنت چشم پوشی میکنم.
در ضمن چون بلیزارد بالانسه هورد و الیانس هیچ فرقی ندارن. فقط هوردها بهترن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
والا بلیزارد به -- ننش خندیده که بالانسه
ولی به شخصه من بلود الف رو ترجیح میدم به دیگران..چیه اون سگ شاغالای بیریخت حال بهم زن اصلا بلود الف رو باید میکردن آلیانس(آخجون چند وقته دعوای قبیله ای راه ننداخته بودم!)

JIGSA
12-05-2012, 23:15
اگر بلاد الف ها الیانس میشدن. بازی رو تو همون Vanila میبوسیدم میزاشتم کنار. چون نمیتونم بلاد الف بکشم. از طرفی ذلت الیانس شدن رو هم نمی تونم تحمل کنم.

نکته 1 : من قبل از TBC الیانس بودم و بعد از TBC 4 تا کاراکتر خوف و خفن رو پاک کردم و هورد شدم.
تبصره : اون زمان تو سرور های PVP نمی شد هم هورد باشی هم الیانس.

نکته 2 : من یه مدت کوتاهی الیانس شدم که با پرداخت مجدد برگشتم به هورد.
تبصره : اون مدت کوتاه ننگین ترین دوران بازی من بود.

Aria1997
12-05-2012, 23:17
این امضائه انگار برای همه یه چیزی داره :31:
garen - trynd :31:
تریندا و گارن هیرو اصلیم توی lol هستن
عجب امضای خوشگلی دارم :27:
کلی معروف شدم :31:
از ناصر دزدیدمش :46:

والا بلیزارد به -- ننش خندیده که بالانسه
ولی به شخصه من بلود الف رو ترجیح میدم به دیگران..چیه اون سگ شاغالای بیریخت حال بهم زن اصلا بلود الف رو باید میکردن آلیانس(آخجون چند وقته دعوای قبیله ای راه ننداخته بودم!)

سگ شاغالای بیریخت حال بهم زن؟
منظورت کیان ؟ :16:

رفتم لول 26 :46:

loomina
12-05-2012, 23:58
اگر بلاد الف ها الیانس میشدن. بازی رو تو همون Vanila میبوسیدم میزاشتم کنار. چون نمیتونم بلاد الف بکشم. از طرفی ذلت الیانس شدن رو هم نمی تونم تحمل کنم.

نکته 1 : من قبل از TBC الیانس بودم و بعد از TBC 4 تا کاراکتر خوف و خفن رو پاک کردم و هورد شدم.

ترک میکند wow را هر ک که ترک کند الیانس را!
ایات الهیبرسا!

Aria1997
13-05-2012, 00:00

دمت گرممممم
به تو میگن مرد .... :31:

viva Horde :31:

کلا الیانس یکمی سوسوله :27:

loomina
13-05-2012, 00:04
دمت گرممممم
به تو میگن مرد .... :31:

viva Horde :31:

کلا الیانس یکمی سوسوله :27:

/snif
بو خون میاد!!

Aria1997
13-05-2012, 00:14
/snif
بو خون میاد!!

حیف که پول ندارم بیام بلیز وگرنه نشونت میدادم :27:

loomina
13-05-2012, 00:22
حیف که پول ندارم بیام بلیز وگرنه نشونت میدادم :27:

داداش ما پیر تر از این حرفاییم که با شما جوونا بحث کنیم! :31: :)

Crawling In MySkin
13-05-2012, 06:08
سگ شاغالای بیریخت حال بهم زن؟
منظورت کیان ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظورم ترولا و ارکای بیریخت قزمیت نکبتن:دی

ehsannirvana
13-05-2012, 08:05
بچه ها كسي Mop Beta رو داره كامل؟
منظورم دانلود كاملشه
اگه كسي داره يه پ.خ بده فدا مرامتون

hirsababak
13-05-2012, 09:05
ترک میکند wow را هر ک که ترک کند الیانس را!
ایات الهیبرسا!

بله هر کسی به الیانس ها پشت کنه از wow خواهد رفت
نمونه بارز همین عمو حسن که بازی رو با الیانس شروع کرده اما خیانت کار از کار در رفت
و اما خائن بزرگ که هرگز یادم نمیره خیانتش رو دانیکس نامرد هست که بعد از اینکه با نوم جان طرح رفاقت ریخت و از شهرمون و صنعت موتورسازی و تانک سازی مون بازدید کرد در اخر تمام اطلاعاتی که جمع کرده بود رو به هورد ها فروخت

مرگ بر دانیکس

deltax
13-05-2012, 10:15
اقا یه سر به این سایت بزنید
جالبه

doctorcomedian
13-05-2012, 10:52

only

Aria1997
13-05-2012, 10:53
منظورم ترولا و ارکای بیریخت قزمیت نکبتن:دی

آره خدایی خیلی بیریختن :27:
ولی پرچم هورد بالاست :21:

De4thsong
13-05-2012, 11:13
جالبه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wow)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2F)
روشی که ایشون شارژ میکنن به این صورت هست که شما یک دعوت نامه واسش میفرستید، اونم با دعوتنامه شما یک اکانت با کارت اعتباری خودش میخره بعد از اینکه شما یک ماه رو گرفتید، Payment رو کنسل میکنه. تو این روش واسه خودش هیچ خرجی نداره در صورتی که قیمتشو بالا هم برده به خاطر قیمت دلار که نشونه ی کلاه برداری هست. اینم بگم که خیلی ها این کار رو تو WOW با گلد انجام میدن. ولی در کل ریسکش زیاده

Aria1997
13-05-2012, 11:15
سلام من یه مشکلی دارم در کوئست Going, Going, Guano!
بعد میگه باید یدونه kraul guano رو بیاری
من میرم سمت اونجایی که گفته
ولی میخورم به معدن عنکبوتها نه خفاشه نه kraul داره
چیکار کنم :(

A L I E N
13-05-2012, 11:34
سلام دوستان:11:

می تونین بهم کمک کنید و یه تلنت خوب برا دث نایت معرفی کنید ؟
تانک، دی پی اس -پی وی پی و هر چی خودتون فک میکنین بهتره

deltax
13-05-2012, 11:46
روشی که ایشون شارژ میکنن به این صورت هست که شما یک دعوت نامه واسش میفرستید، اونم با دعوتنامه شما یک اکانت با کارت اعتباری خودش میخره بعد از اینکه شما یک ماه رو گرفتید، Payment رو کنسل میکنه. تو این روش واسه خودش هیچ خرجی نداره در صورتی که قیمتشو بالا هم برده به خاطر قیمت دلار که نشونه ی کلاه برداری هست. اینم بگم که خیلی ها این کار رو تو WOW با گلد انجام میدن. ولی در کل ریسکش زیاده
من که گرفتم برام بد نشد :31:

iMbaQ_SiR
13-05-2012, 13:16
سلام من یه مشکلی دارم در کوئست Going, Going, Guano!
بعد میگه باید یدونه kraul guano رو بیاری
من میرم سمت اونجایی که گفته
ولی میخورم به معدن عنکبوتها نه خفاشه نه kraul داره
چیکار کنم :(

شما این کاری که بهت می گم انجام بده. چون هیچ کس که همه معموریت ها رو به اسم نمی شناسه یا نمی دونه باید چی کار بکنی که.

شما دکمه <L> رو از رو کیبور د یزن تا صفحه کوئست ها واز بشه برات بد روی موس رو رو کئوست مورد نظر ببر دکمه Enter رو بزن بعد شیفت رو نگه دار روی کوئست مورد نظر کلیک چپ کن. بعد Ctrl+A و نعد Ctrl+C رو بزن بعد هم برو به سایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در قسمت سرچ ی کلیک کن سپس Ctrl+V نا اسم کئوست اونجا کپی بشه . سپس Enter رو بزن تا سرچ کنه برات.

بعد سرچ برای راهنمایی بیشتر به تب Comments مراجعه کن.:10:

اینم برا راهنمایی بیشتر :

Aria1997
13-05-2012, 14:08
شما این کاری که بهت می گم انجام بده. چون هیچ کس که همه معموریت ها رو به اسم نمی شناسه یا نمی دونه باید چی کار بکنی که.

شما دکمه <L> رو از رو کیبور د یزن تا صفحه کوئست ها واز بشه برات بد روی موس رو رو کئوست مورد نظر ببر دکمه Enter رو بزن بعد شیفت رو نگه دار روی کوئست مورد نظر کلیک چپ کن. بعد Ctrl+A و نعد Ctrl+C رو بزن بعد هم برو به سایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در قسمت سرچ ی کلیک کن سپس Ctrl+V نا اسم کئوست اونجا کپی بشه . سپس Enter رو بزن تا سرچ کنه برات.

بعد سرچ برای راهنمایی بیشتر به تب Comments مراجعه کن.:10:

اینم برا راهنمایی بیشتر :

مرسی رفیق
بفرما این دوتا کوئست هستن
این اولی که گفته بودم

دانجن Razorfen Kraul رو پیدا نمیکنم :(

این دومی هم

arugal پشت میله هست نمیشه بزنیش از اطاق بقلی که میرم دوتا گرگ میاد اونارو نمیشه کشت سریع دخلمو در میارن :19: :(

پیشاپیش ممنون از کمکت :31::40:

Black-Ninja
13-05-2012, 14:28

Mists of Pandaria Zone Preview: Kun-Lai Summit

دیدنش واقعاً لذت بخش هست ، چه سرزمین های زیبایی خلق کردن بعد میگن چرا بلیزارد بهترین هست ، می بینید که با چه ریز کاری هایی این سرزمین ها رو ساختن و کلی زحمت کشیدن

The Grummels

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297023.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297024.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297025.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297026.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297027.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297028.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297029.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297030.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297033.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297034.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297035.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297037.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297038.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297039.jpg)

THE WALL (یاد دیوار چین افتادم ! شبیه اونه مگه نه ؟! )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297043.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297044.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297045.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297046.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297047.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297048.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297049.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297050.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297051.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297052.jpg)

The Zandalari

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297265.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297266.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297267.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297268.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297269.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297270.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297271.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297272.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297273.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297274.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297275.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297276.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297278.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297279.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297281.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297282.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297283.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297284.jpg)

Temple of the White Tiger

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297022.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297324.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297323.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297322.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297321.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297320.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297319.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297318.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297316.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297315.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297314.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297313.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297312.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297311.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297310.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297327.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297326.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297308.jpg)

Yaungol Threats

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297014.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297015.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297016.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297017.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297018.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297019.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297020.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297021.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297287.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297286.jpg)

Shado-Pan

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297009.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297008.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297007.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297006.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F296984.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297004.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297003.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F296987.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297001.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297000.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F296999.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F296998.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F296997.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F296996.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F296995.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F296988.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F296993.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F296992.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F296991.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F296990.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F296989.jpg)

Binan Village

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297303.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297302.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297301.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297300.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297298.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297297.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297296.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297295.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297294.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297293.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297292.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297291.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297290.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297289.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297288.jpg)

Valley of Emperors

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297241.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297242.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297243.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297244.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297246.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297247.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297248.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297249.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297250.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297251.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297252.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297253.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297254.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297255.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297256.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297257.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297258.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297259.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297260.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploads%2Fscreenshots%2Fnormal%2F297261.jpg)

Crawling In MySkin
13-05-2012, 15:09
جالبه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wow)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2F)
از دنیا عقبی:دی

این روش ریسک داره
ولی شغلی که این یارو برا خودش درست کرده شغلیست کاذب ولی در عین حال با ذاتی پدرسوخته و اقتصادی
استفاده از کمترین امکانات بیشترین بازدهی

Black-Ninja
13-05-2012, 15:40
ولی شغلی که این یارو برا خودش درست کرده شغلیست کاذب ولی در عین حال با ذاتی پدرسوخته و اقتصادی
استفاده از کمترین امکانات بیشترین بازدهی

استعداد ایرانی ها تو این زمینه خارق العاده است !

Arrowtic
13-05-2012, 15:45
دیدنش واقعاً لذت بخش هست ، چه سرزمین های زیبایی خلق کردن بعد میگن چرا بلیزارد بهترین هست ، می بینید که با چه ریز کاری هایی این سرزمین ها رو ساختن و کلی زحمت کشیدن
این افعال معکوس بود یا واقعا نظرت اینه؟چون من که خیلی خوشم اومد!به غیر از تک و توک بقیشون قشنگ بودن و به نظرم اتمسفر خوشگلی دارن!SHado - Pan و دیوار چین خیلی قشنگ شدن به خصوص به نظرم!

iMbaQ_SiR
13-05-2012, 18:50
مرسی رفیق
بفرما این دوتا کوئست هستن
این اولی که گفته بودم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانجن Razorfen Kraul رو پیدا نمیکنم :(

این دومی هم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدarugal پشت میله هست نمیشه بزنیش از اطاق بقلی که میرم دوتا گرگ میاد اونارو نمیشه کشت سریع دخلمو در میارن :19: :(

پیشاپیش ممنون از کمکت :31::40:

ببین عزیز جان Dung رو باید با 4 نفر دیگه بری .

1 کی تانک 1 جان دهنده 3 تا ضربه زن ( از این فارسی تر دیگه بلد نیستم بعدم کلمه ضربه زن همین الا ن اختراع پس فردا خلاصه قا نون کپی رایت یادنون نره.):27:

تنها نمی تونی بری.

اون یکی هم که تو wowhead زده نمی شه تمو مش کرد . البته این برا بلیز ماله شما رو نمی دونم.:18:

This quest was marked obsolete by Blizzard and cannot be obtained or completed.

Black-Ninja
13-05-2012, 21:00
این افعال معکوس بود یا واقعا نظرت اینه؟چون من که خیلی خوشم اومد!به غیر از تک و توک بقیشون قشنگ بودن و به نظرم اتمسفر خوشگلی دارن!SHado - Pan و دیوار چین خیلی قشنگ شدن به خصوص به نظرم!

نه این جدی بود :)

بچه ها ! کم کم اکانت های بلیزارد رو رد کنید بره ... تا ضرر نکردید اینترنت ملی تا پایان ماه جاری برپا میشه

دسترسی به Domain های .com و ... هم دیگه امکان پذیر نیست فقط .IR

MISSION FAILED !

JIGSA
13-05-2012, 21:07
اون هم راه داره. زیاد سخت نگیرین.
آدرس وب سایت جدید بلیزارد
رمز عبور هم یا اقدس هستش

shayan_123
14-05-2012, 00:33
دوستان من پجم با سرور مور نظر هماهنگ است و realmlist رو هم تنظیم کردم اما به سرور وصل نمیشه باید چکار کنم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mnime
14-05-2012, 07:35
بچه ها ! کم کم اکانت های بلیزارد رو رد کنید بره ... تا ضرر نکردید اینترنت ملی تا پایان ماه جاری برپا میشه

دسترسی به Domain های .com و ... هم دیگه امکان پذیر نیست فقط .IR

MISSION FAILED !
بابا کی گفته چرا الکی شایعه می کنید؟
به بانک ها و شرکت های ایرانی ابلاغ شده که دیگه حق ندارن از دامین های com. استفاده کنن کسی نگفته دیگه وصل شدن بهشون امکان پذیر نیست! فقط شرکت ها نمیتونن دامین com. ثبت کنن.
اینترنت ملی هم ربطی به اینترنت جهانی نداره، تازه واسه ما بهتر هم میشه چون پهنای باند شبکه بانکی و خیلی از چیزای دیگه منتقل میشه روی شبکه ملی اونوقت ما پهنای باند بیشتری داریم.

hirsababak
14-05-2012, 10:55
ایران اینترنت می خواد چکار؟

hirsababak
14-05-2012, 12:10
چند تا action figure واسه بچه های اینجا خریدم که یه یادگاری از نوم داشته باشند
یه سری وسایل قراره بفرستم ایران داخل همونا می فرستم بیاد
فقط واسه دانیکس رو میگم که نایت الف داشت اما نگرفتم.یه ترول زشت گرفتم که هر وقت بهش نگاه می کنه بفهمه چه نامردی در حق ما روا داشت.البته ترول 2 تا گرفتم یکی هم واسه این یارو بچه زنجانی هه چی بود اسمش رسولک

Black-Ninja
14-05-2012, 12:34
بابا کی گفته چرا الکی شایعه می کنید؟
به بانک ها و شرکت های ایرانی ابلاغ شده که دیگه حق ندارن از دامین های com. استفاده کنن کسی نگفته دیگه وصل شدن بهشون امکان پذیر نیست! فقط شرکت ها نمیتونن دامین com. ثبت کنن.
اینترنت ملی هم ربطی به اینترنت جهانی نداره، تازه واسه ما بهتر هم میشه چون پهنای باند شبکه بانکی و خیلی از چیزای دیگه منتقل میشه روی شبکه ملی اونوقت ما پهنای باند بیشتری داریم.

این ها اینترنت ملی رو میارن در کنار اینترنت جهانی خوب که مردم ترسشون از اینترنت ملی کم شد کم کم اینترنت رو قطع می کنن
اول میزارن خوب سایت ها منتقل بشن بعد نقشه قطع اینترنت جهانی رو اجرا می کنن

معاون این یارو امده گفته اگر اینترنت ملی بیاد سرعت اینترنت جهانی انقدر میاد پایین که با قطعش هیچ فرقی نداره !

در هرصورت بلاخره یک بلایی سر این اینترنت جهانی میارن قطعشم نکنن سرعتش رو خیلی زیاد میارن پایین

اینترنت ملی ، ویکی پدیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2F%25D8%25A7%25DB%258C%25D9%2586%25D8%25AA%2 5D8%25B1%25D9%2586%25D8%25AA_%25D9%2585%25D9%2584% 25DB%258C_%25D8%25A7%25DB%258C%25D8%25B1%25D8%25A7 %25D9%2586)

shayan_123
14-05-2012, 12:34
دوستان من پجم با سرور مور نظر هماهنگ است و realmlist رو هم تنظیم کردم اما به سرور وصل نمیشه باید چکار کنم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی نیست جواب منو بده؟

loomina
14-05-2012, 13:01
فقط واسه دانیکس رو میگم که نایت الف داشت اما نگرفتم.یه ترول زشت گرفتم که هر وقت بهش نگاه می کنه بفهمه چه نامردی در حق ما روا داشت.البته ترول 2 تا گرفتم یکی هم واسه این یارو بچه زنجانی هه چی بود اسمش رسولک

نه تورو خدا من نایت الفم :(:( :(
گناه دارم ترول نفرست :31:

Mehran-King
14-05-2012, 13:06

با سلام اگه میشه اسم سرور رو بهم بگین آخه جدیدا نمیشه به هیچ طریق به سرور های خارجی وصل شد!(میزان لگ فوق العاده بالاست)

به عنوان مثال Gamer-district

فعلا بهتره(اگه patch تون 3.3.5a هست) بری به یه سرور ایرانی، پیشنهاد من wowzone هست بالای 1000 نفر پلیر داره بیشتر ایرانیا فعلا اونجا هستن، در هر حال لطفا نام سرورتون رو بگین تا منم بررسی کنم، موفق باشین:40:

shayan_123
14-05-2012, 13:41
با سلام اگه میشه اسم سرور رو بهم بگین آخه جدیدا نمیشه به هیچ طریق به سرور های خارجی وصل شد!(میزان لگ فوق العاده بالاست)

به عنوان مثال Gamer-district

فعلا بهتره(اگه patch تون 3.3.5a هست) بری به یه سرور ایرانی، پیشنهاد من wowzone هست بالای 1000 نفر پلیر داره بیشتر ایرانیا فعلا اونجا هستن، در هر حال لطفا نام سرورتون رو بگین تا منم بررسی کنم، موفق باشین:40:

ممنون بابت پاسختون من پچم 4.0.6a است توی سرور سیمورغ و monster-wow.com می خواستم برم نشد realmlist رو وارد می کنم و luncher رو هم دانلود ولی وقتی باز می کنم تو بازی نمیره انگار luncher بلیزارد هستن

Mehran-King
14-05-2012, 16:44
ممنون بابت پاسختون من پچم 4.0.6a است توی سرور سیمورغ و monster-wow.com می خواستم برم نشد realmlist رو وارد می کنم و luncher رو هم دانلود ولی وقتی باز می کنم تو بازی نمیره انگار luncher بلیزارد هستن

داخل بازی میتونین برین؟ بعد وارد کردن یوزر نیم و پسورد میتونین هیروتونو ببینین؟

سرور monster فعلا بیخیال سرور های خارجی بشین چون مشکل لگ هست...

الان ریلم سرور سیمرغ شما همینه؟

set realmlist 95.80.176.16

saeedA144
14-05-2012, 18:32
سلام
کسی از سعید رجایی شارژ میخره؟ مطمعن هست؟
به نظر شما میشه از این scroll of .... استفاده کرد بعد از این سعید رجایی شارژ گرفت؟

shayan_123
14-05-2012, 19:24
داخل بازی میتونین برین؟ بعد وارد کردن یوزر نیم و پسورد میتونین هیروتونو ببینین؟

سرور monster فعلا بیخیال سرور های خارجی بشین چون مشکل لگ هست...

الان ریلم سرور سیمرغ شما همینه؟

set realmlist 95.80.176.16

بله ریلم همینه ولی وقتی یوزر نیم و پسورد رو میزنم وارد بازی نمی شه

Mehran-King
14-05-2012, 19:25
بله ریلم همینه ولی وقتی یوزر نیم و پسورد رو میزنم وارد بازی نمی شه

دقیقا چه پیامی میده؟

ثبت نام کردین دیگه؟

تو صفحه لودینگ گیر میکنه؟

نگفتین میتونین هیروتونو ببینین؟

shayan_123
14-05-2012, 19:38
دقیقا چه پیامی میده؟

ثبت نام کردین دیگه؟

تو صفحه لودینگ گیر میکنه؟

نگفتین میتونین هیروتونو ببینین؟

بله ثبت نام کردن
نه اصلا تو صفحه لودینگ نمیره

the informaion you have netered is not valid please check the spelling of the account name and password. if you need help in retrieving a lost or stolen password and account....
ادامه اش هم ادرس سایت بلیزاد رو داده برای پیدا کردن پسور یا یوزنیم

Crawling In MySkin
14-05-2012, 19:56
قربون دستت گارسون من بلود الف میخورم (!)(حالا مگه قراره کسی برا من بفرسته ؟((: )

همین مونده بود بازار سیاه را بندازه
البته چیز جالبیه
بله همونطور که میبینید اون چیزی که bid داده طرف همون phoenix خودمونه!

Mehran-King
14-05-2012, 20:01
بله ثبت نام کردن
نه اصلا تو صفحه لودینگ نمیره

the informaion you have netered is not valid please check the spelling of the account name and password. if you need help in retrieving a lost or stolen password and account....
ادامه اش هم ادرس سایت بلیزاد رو داده برای پیدا کردن پسور یا یوزنیم

به احتمال زیاد یوزر نیم و پسوردتونو اشتباه وارد میکنین سعی کنین کلمه عبور رو بدون caps lock واردکنین و مطمئن بشین که caps lock خاموشه اگه جواب نداد برین به سایت و چک کنین که یوزر نیم و پسوردتون درسته یا نه اگه اشتباه بود از اونجا اقدام کنین:11:

shayan_123
14-05-2012, 20:04
به احتمال زیاد یوزر نیم و پسوردتونو اشتباه وارد میکنین سعی کنین کلمه عبور رو بدون caps lock واردکنین و مطمئن بشین که caps lock خاموشه اگه جواب نداد برین به سایت و چک کنین که یوزر نیم و پسوردتون درسته یا نه اگه اشتباه بود از اونجا اقدام کنین:11:

یوزر نیم و پسورد رو تو سایت که وارد می کنم وارد میشه ولی تو بازی میزنم وارد نمیشه :41:

F4LK3N-23
14-05-2012, 20:11
سلام
کسی از سعید رجایی شارژ میخره؟ مطمعن هست؟
به نظر شما میشه از این scroll of .... استفاده کرد بعد از این سعید رجایی شارژ گرفت؟

سلام دوست عزیز بله سعید رجایی مطمعن هست عزیز من کسایه دیگه رو میشناسم ولی سعید رجایی هم بچه شیرازه و خیلی از دوستان مثل حسین (عزیزه دلم) خریدن ازش بازم میتونی سوال کنی او بازی از اینو اون اگه خواستی از اونای که من میشناسم خرید کنی تو بازی بهم w/ بده تا شماره بدم بهت اگه هم خواستی از سعید بخری بازم میگم کارش درسته .:10:

Mehran-King
14-05-2012, 20:11
یوزر نیم و پسورد رو تو سایت که وارد می کنم وارد میشه ولی تو بازی میزنم وارد نمیشه :41:
پس ریلم لیستتون مشکل داره!:46:

به اون صفحه ای که ریلم لیست قرار داره برین مطمئن بشین که نام ریلم لیست اینجوریه:

realmlist

داخلش در متن اول نام ریلم رو وارد کنین و چیزی جز اون ریلم نباشه و پوشه رو سیو کنین از wow خارج بشین و دوباره وارد بازی بشین ببینین چطور میشه؟:46:

shayan_123
14-05-2012, 20:21
پس ریلم لیستتون مشکل داره!:46:

به اون صفحه ای که ریلم لیست قرار داره برین مطمئن بشین که نام ریلم لیست اینجوریه:

realmlist

داخلش در متن اول نام ریلم رو وارد کنین و چیزی جز اون ریلم نباشه و پوشه رو سیو کنین از wow خارج بشین و دوباره وارد بازی بشین ببینین چطور میشه؟:46:
ریلم لیست رو هم درست وارد کردم ولی نمشه
اینم عکسش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehran-King
14-05-2012, 20:24
ریلم لیست رو هم درست وارد کردم ولی نمشه
اینم عکسش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hotos%2Ff8caa0e64130.png)

برین داخل بازی پایین سمت چپ ببینین ورژن بازی چنده؟باید با ورژن سرور سازگار باشه!

shayan_123
14-05-2012, 20:39
برین داخل بازی پایین سمت چپ ببینین ورژن بازی چنده؟باید با ورژن سرور سازگار باشه!

verion 4.0.6(13623) (release

black_p30
14-05-2012, 20:49
سلام دوست عزیز
من آلان به طور کامل کمکتون می کنم
شما باهو دارید؟
آخه اینجا نمی شه درست با هم حرف زد..

..hamed..
15-05-2012, 09:30
سلام
اقا من JC اپ کردم و این کوئستهای روزانشو کامل میکنم ولی همه این دصتورالعملهلیی که برا ساخت جم میشه خرید همشون binds when pick up هستن و نمیشه فروخت از کجا میشه دستورالعملهلیی خرید که بشه جم ساخت و فروخت

Cna_1
15-05-2012, 10:11
من مي خوام بازي واركرافت رو تهيه كنم(براي پي سي) اما گيج شدم چون يه جا ميده 50 ت يه جا 5 ت فرقشون چي هست اينها ؟

moji khan
15-05-2012, 10:53
سلام
ورژن بازی من 4.0.0.12911
من از کجا بدونم که کدوم یکی از این پچ ها رو باید دانلود کنم؟
Patch 4.0.0.12911
US/Mexican patch 3.3.x to 4.0.0.12911
european patch 3.3.x to 4.0.0.12911
chinese patch 3.3.x to 4.0.0.12911
korean patch 3.3.x to 4.0.0.12911[/URL]
از سایت [URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کپی کردم
ممنونم

doctorcomedian
15-05-2012, 14:03
من مي خوام بازي واركرافت رو تهيه كنم(براي پي سي) اما گيج شدم چون يه جا ميده 50 ت يه جا 5 ت فرقشون چي هست اينها ؟
مهندس اگه منظورت بازی world of warcraft هستش که باید بگم:
این بازی به صورت آنلاین بازی میشه و شما برای بازی کردن نیازمند این هستی که به یک سرور وصل بشی.
برای حرفه ای بازی کردن باید بازی اورجینال رو خریداری کنی و توی سرور خود بلیزارد که سازنده بازی هست، بازی رو شروع کنی. که برای خرید اکانت رسمی هر 4 ورژن چه چیزی تو مایه های 100 تومن باید خرج کنی، بعد از سه ماه هم هر ماه یه چیزی تو مایه های 15 تا 20 تومن خرج داره بازی(بسته به این که از کجا خرید کنی)
در صورتی هم که بخوای بازی رو توی سرورهای مجانی بازی کنی می تونی از لیست زیر سرور رو انتخاب کنی و توش یه اکانت بسازی و با توضیحاتی که بعد از تهیه بازی بهت داده خواهد شد به سرور وصل بشی.
خب اون 5 تومنی که گفتی فقط فایل بازی هست و سریال اصلی بازی رو نداره.
ولی 50 تمونیه باید سریال بازی رو هم داشته باشه. اگر خواستی توی سرور بلیز بازی کنی بگو تا راهنمایی کامل تری گذاشته بشه.
توجه داشته باش که هر سروری یک ورژن خاص بازی رو پشتیبانی می کنه که باید شما هم همون ورژن رو داشته باشی. این ها هم توضیحاتی هست که بعد از انتخاب سرور می شه بهت بدیم:

ناگفته نمونه که سرورهای مجانی تعداد پلیر کمتری دارن، دارای باگ های بیشماری هستن، پاسخ گویی و پشتیبانی کمتری دارن، همچنین خیلی درب و داغون می باشند، ولی برای شروع بدک نیستند.
این هم لیست ورژن های اصلی بازی:

azaramir
15-05-2012, 14:21
دوستان میتونید راهنمای کنید من بازیمو ورژن 4.0.3 رو کپی کردم تو یه درایو دیگه بعد لانچر رو زدم چند مگ دانلود کرد بعد بازی رو بستم دوباره خواستم برم تو بازی ارور میده دیگه بالا نمیاد از بازیم یه کپی هم داشتم جای دیگه حتی اون رو هم میزنم بالا نمیاد اینم اروری که میده این بار سومه که بازیم خراب میشه با این اینترنت زغالی که نمیتونم هی برم مپ هی تو بازی رو دانلود کنم
his application has encountered a critical error:

An attempt was made to move the file pointer before the beginning of the file.

Program: G:\WoW\as.exe
File: .\Client.cpp
Line: 3941

doctorcomedian
15-05-2012, 16:56
سلام
ورژن بازی من 4.0.0.12911
من از کجا بدونم که کدوم یکی از این پچ ها رو باید دانلود کنم؟
Patch 4.0.0.12911
US/Mexican patch 3.3.x to 4.0.0.12911
european patch 3.3.x to 4.0.0.12911
chinese patch 3.3.x to 4.0.0.12911
korean patch 3.3.x to 4.0.0.12911
از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کپی کردم
ممنونم
این پچ هایی که گذاشتی برای تبدیل ورژن 3.3 به 4 هستش در حالی که شما پچ 4 رو داری باید پچ های بالاتر را دانلود کنی.
به علاوه که شما ورژن بازیت یحتمل uk یا اروپا هستش، اگه تو سررهای فری بازی می کنی این مشخص هستش، البته اگه تو آدرس زیر هم بری نوشته enGB نشون دهنده ورژن اروپا هستش. از این به بعد برای گرفتن پچ ها باید ورژن اروپا رو بگیری. توی فایل ها هم یا از enGB و یا لفظ اروپا استفاده شده:

moji khan
15-05-2012, 18:25
این پچ هایی که گذاشتی برای تبدیل ورژن 3.3 به 4 هستش در حالی که شما پچ 4 رو داری باید پچ های بالاتر را دانلود کنی.
به علاوه که شما ورژن بازیت یحتمل uk یا اروپا هستش، اگه تو سررهای فری بازی می کنی این مشخص هستش، البته اگه تو آدرس زیر هم بری نوشته enGB نشون دهنده ورژن اروپا هستش. از این به بعد برای گرفتن پچ ها باید ورژن اروپا رو بگیری. توی فایل ها هم یا از enGB و یا لفظ اروپا استفاده شده:

ممنون داداش نوشته بود enUS
راستی بازی رو وقتی من باز می کنم شروع به دانلود می کنه
اونم 12 گیگ
اول خودم 8 گیگ بازی رو دانلود کردم

اینم عکسشه

Aria1997
15-05-2012, 20:25
آره منم الان از WoTLK به کاتا رفتم
گذاشتم تا 12 گیگ آپدیت بشه بعد با پچ پایین میارمش میرم 4.06 بازی کنم

doctorcomedian
15-05-2012, 21:07
ممنون داداش نوشته بود enUS
راستی بازی رو وقتی من باز می کنم شروع به دانلود می کنه
اونم 12 گیگ
اول خودم 8 گیگ بازی رو دانلود کردم

خب حالا داستان فرق کرد.
اون آپدیت که بازی اعمال می کنه برای رسیدن به ورژن خود سرور بلیزارد هستش. اصولاً سرورهای فری ورژن پایین تری رو دارن. البته برای پایین آوردن ورژن هم روش هایی هست(فکر کنم) که من نمی دونم، شاید بچه ها بدونن.
اگر نخوای این آپدیت رو انجام بده باید بازی رو از فایل wow.exe خود پوشه بازی اجرا کنی.
بعد هم اگر بخوای تو سرور بلیزارد بازی کنی که بحثش جداست و اگر می خوای تو سرورهای فری بازی کنی یکم کارت دشوار می شه چون اصولاً سرورهای فری ورژن اروپا رو ساپورت می کنن. البته تو همون آدرسی که گفتم اگه یکم بگردی می تونی سرورهای آمریکا رو هم پیدا کنی.
توصیه من اینه که اول یه سرور پیدا کنی و بعد ببینی چه ورژنی رو ساپورت می کنه و بعد با دانلود پچ ها از آدرس زیر ورژن بازیت رو به اون برسونی:

مشکلی بود باز ما درخدمتیم.

moji khan
16-05-2012, 10:25
خب حالا داستان فرق کرد.
اون آپدیت که بازی اعمال می کنه برای رسیدن به ورژن خود سرور بلیزارد هستش. اصولاً سرورهای فری ورژن پایین تری رو دارن. البته برای پایین آوردن ورژن هم روش هایی هست(فکر کنم) که من نمی دونم، شاید بچه ها بدونن.
اگر نخوای این آپدیت رو انجام بده باید بازی رو از فایل wow.exe خود پوشه بازی اجرا کنی.
بعد هم اگر بخوای تو سرور بلیزارد بازی کنی که بحثش جداست و اگر می خوای تو سرورهای فری بازی کنی یکم کارت دشوار می شه چون اصولاً سرورهای فری ورژن اروپا رو ساپورت می کنن. البته تو همون آدرسی که گفتم اگه یکم بگردی می تونی سرورهای آمریکا رو هم پیدا کنی.
توصیه من اینه که اول یه سرور پیدا کنی و بعد ببینی چه ورژنی رو ساپورت می کنه و بعد با دانلود پچ ها از آدرس زیر ورژن بازیت رو به اون برسونی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمشکلی بود باز ما درخدمتیم.

ممنون داداش:20:
راستی wow.exe باز نمی شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! چی کار کنم؟:44:
بازی رو پاک کنم از اول نصب کنم درست می شه؟؟؟؟

Cna_1
16-05-2012, 12:23
مهندس اگه منظورت بازی world of warcraft هستش که باید بگم:
این بازی به صورت آنلاین بازی میشه و شما برای بازی کردن نیازمند این هستی که به یک سرور وصل بشی.
برای حرفه ای بازی کردن باید بازی اورجینال رو خریداری کنی و توی سرور خود بلیزارد که سازنده بازی هست، بازی رو شروع کنی. که برای خرید اکانت رسمی هر 4 ورژن چه چیزی تو مایه های 100 تومن باید خرج کنی، بعد از سه ماه هم هر ماه یه چیزی تو مایه های 15 تا 20 تومن خرج داره بازی(بسته به این که از کجا خرید کنی)
در صورتی هم که بخوای بازی رو توی سرورهای مجانی بازی کنی می تونی از لیست زیر سرور رو انتخاب کنی و توش یه اکانت بسازی و با توضیحاتی که بعد از تهیه بازی بهت داده خواهد شد به سرور وصل بشی.
خب اون 5 تومنی که گفتی فقط فایل بازی هست و سریال اصلی بازی رو نداره.
ولی 50 تمونیه باید سریال بازی رو هم داشته باشه. اگر خواستی توی سرور بلیز بازی کنی بگو تا راهنمایی کامل تری گذاشته بشه.
توجه داشته باش که هر سروری یک ورژن خاص بازی رو پشتیبانی می کنه که باید شما هم همون ورژن رو داشته باشی. این ها هم توضیحاتی هست که بعد از انتخاب سرور می شه بهت بدیم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدناگفته نمونه که سرورهای مجانی تعداد پلیر کمتری دارن، دارای باگ های بیشماری هستن، پاسخ گویی و پشتیبانی کمتری دارن، همچنین خیلی درب و داغون می باشند، ولی برای شروع بدک نیستند.
این هم لیست ورژن های اصلی بازی:

آفلاين نميشه بازي كرد ؟
كدوم 4 ورژن...؟ ورژن نهايي كافي نيست ؟

World of Warcraft
The Burning Crusade
Wrath of the Lich King
Cataclysm
Mists of Pandaria
از بين اين 5 تا كذوم بهتره ؟ چه فرقي باهم دارن ؟

doctorcomedian
16-05-2012, 12:29
ممنون داداش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی wow.exe باز نمی شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! چی کار کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازی رو پاک کنم از اول نصب کنم درست می شه؟؟؟؟
اول ببین با فایل repair.exe درست میشه یا نه، اگه نشد، فکر کنم بهترین راه نصب مجدد باشه. توی کاتا این اتفاق زیاد میوفته که بازی هنگ کنه و فایل هاش اجرا نشن، خداکنه تو ورژن پاندا درست بشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

doctorcomedian
16-05-2012, 12:39
آفلاين نميشه بازي كرد ؟
كدوم 4 ورژن...؟ ورژن نهايي كافي نيست ؟

از بين اين 5 تا كذوم بهتره ؟ چه فرقي باهم دارن ؟

چرا میشه. برای بازی کردن درهرحال نیاز به اتصال به یک سرور دارید، حالا چه سرور رو توی اینترنت و یه سرور درست و حسابی ساخته باشن چه شما روی سیستم خودتون ساخته باشید. برنامه هایی هستند که واسه ورژن های مختلف بازی سرور می سازن، البته برای این کار نیاز به یک سیستم درست و حسابی دارید که کم نیاره، تا لیچ کینگ رو دیدم که سرور میسازن، کاتا رو نمی دونم.البته لازم هستش که ذکر کنم ساخت سرور شخصی چندتا بدی داره:
1. تعداد پلیرهای یک سرور از مشخصه های اصلی کیفیت اون سرور هستش، اصل بازی هم به اینه که شما توی یک جهان شلوغ به جنگ بپردازید نه یک جهان خالی و پر از نوب
2. باگ های این سرورهای خودساخته به شدت زیاد هستند(البته خود سرورهای فری هم از همین نرم افزارها برای ساخت سرور استفاده می کنن که به مدت زیادی باگ گیری می کنن)
3.ساخت این سرورها یکم سخت هستش.
منظورم از 4 ورژن، ورژن های 1و 2 و3 و4 بازی هستش که به ترتیب اسامی زیر رو دارند:
1.World of warcraft
2.World of warcraft The Burning Crusade
3.World of warcraft Wrath of the Lich King
4.World of warcraft Cataclysm

ورژن نهایی الان همون کاتا (Cataclysm) هستش که تقریباً حجمی برابر 23 تا 28 گیگ داره، ناگفته نمونه که هر ورژن روی ورژن قبلی خودش نصب می شه. یعنی شما اگه ورژن 4 رو داری همه ورژن ها رو داری.:31:
همیشه ورژن آخر از همه بهتره، الان کاتا هستش و پاندا هنوز نیومده. هر ورژن که میاد دارای یه سری تغییرات هستش، یه سری ریس و کلاس جدید اضافه می شه، تا ورژن سه فقط منطقه اضافه می شد ولی از 3 به بعد یعنی تو 4 علاوه بر اضافه شدن منطقه یه سری منطقه ها هم دستخوش تغییراتی شدند.
توی ورژن 1 لول شما تا 60 می رفت بالا، توی 2 تا 70، توی 3 تا 75، توی 4 هم تا 80، ورژن پنج هم که قراره به زودی باید فکر می کنم تا 85 می ره بالا.
پس ورژن جدید غالباً دارای کلاس جدید، شغلهای جدید، ریس های جدید، مکانهای جدید و نوب های جدید هست، البته داشتن تمامی اینها الزامی نیست.:31:

Rc man
16-05-2012, 17:00
redemption تو eternal کیا هستند؟

Iloveu-ALL
16-05-2012, 18:37
چرا میشه. برای بازی کردن درهرحال نیاز به اتصال به یک سرور دارید، حالا چه سرور رو توی اینترنت و یه سرور درست و حسابی ساخته باشن چه شما روی سیستم خودتون ساخته باشید. برنامه هایی هستند که واسه ورژن های مختلف بازی سرور می سازن، البته برای این کار نیاز به یک سیستم درست و حسابی دارید که کم نیاره، تا لیچ کینگ رو دیدم که سرور میسازن، کاتا رو نمی دونم.البته لازم هستش که ذکر کنم ساخت سرور شخصی چندتا بدی داره:
1. تعداد پلیرهای یک سرور از مشخصه های اصلی کیفیت اون سرور هستش، اصل بازی هم به اینه که شما توی یک جهان شلوغ به جنگ بپردازید نه یک جهان خالی و پر از نوب
2. باگ های این سرورهای خودساخته به شدت زیاد هستند(البته خود سرورهای فری هم از همین نرم افزارها برای ساخت سرور استفاده می کنن که به مدت زیادی باگ گیری می کنن)
1.World of warcraft

ورژن نهایی الان همون کاتا (Cataclysm) هستش که تقریباً حجمی برابر 23 تا 28 گیگ داره، ناگفته نمونه که هر ورژن روی ورژن قبلی خودش نصب می شه. یعنی شما اگه ورژن 4 رو داری همه ورژن ها رو داری.:31:
همیشه ورژن آخر از همه بهتره، الان کاتا هستش و پاندا هنوز نیومده. هر ورژن که میاد دارای یه سری تغییرات هستش، یه سری ریس و کلاس جدید اضافه می شه، تا ورژن سه فقط منطقه اضافه می شد ولی از 3 به بعد یعنی تو 4 علاوه بر اضافه شدن منطقه یه سری منطقه ها هم دستخوش تغییراتی شدند.
توی ورژن 1 لول شما تا 60 می رفت بالا، توی 2 تا 70، توی 3 تا 75، توی 4 هم تا 80، ورژن پنج هم که قراره به زودی باید فکر می کنم تا 85 می ره بالا.
پس ورژن جدید غالباً دارای کلاس جدید، شغلهای جدید، ریس های جدید، مکانهای جدید و نوب های جدید هست، البته داشتن تمامی اینها الزامی نیست.:31:

ورژت آخرش بهترین نیست.
ورژن Vanilla لول شما تا 60 می رفت بالا، تویTBC تا 70، توی Wotlk تا 80، توی Cata هم تا 85 بالا میره و ورژنmop هم تا 90 می ره بالا.

من بازی کردم. سرور فوق العاده ای بود. بعد اینکه وضع سرور های خارجی تو ایران خراب شد. دیگه بازی نکردم.
البته بچه ها از جاهای دیگر کشور بازی می کردن!

Mehran-King
16-05-2012, 18:59
با سلام ، کسی یه فروشگاهی سراغ نداره که توش wow cataclysm تا patch آخرش بفروشن؟با قیمت مناسب؟؟؟

هرچی گشتم پیدا نکردم

wow cataclysm enGB + all patches to 4.3.3

خیلی ممنون میشم

ezio7
17-05-2012, 00:13

يادش بخير ٢ سال از عمر گرانبهامو اونجا تلف كردم با يه مشت هورد حال به هم زن گول قيافه اين الف زردنبو هارو خوردم.
اگه كسي خواست ٣تا هيرو شاخ تو ردمپشن ميفروشم
يه پالا كي الف جي اس هيلرش ٦.٣ دي پي اس ٦.١ pvp pve
يه پريست كي الف جي اس ٦.٢ pvp
يه ميج ناز الف هم هست تازه ٨٠ كرده بودم جي اس ٥.٥ pvp آخي
هر كدوم هم اكانتش جداس ارزون ميدم پخ كنيد.
تو مانسترم هم ٤تا ٨٥ دارم فروشي :5:

shayan_123
17-05-2012, 12:24
دوستان کسی سرور خوب و پرجمعیت برای پچ 4.0.6a بلده؟

ezio7
17-05-2012, 12:47
دوستان کسی سرور خوب و پرجمعیت برای پچ 4.0.6a بلده؟
monster-wow خیلی خوبه بالای 3000 نفر آنلاین داره همیشه اصلا هم لگ نداره با چیز پی ان لتنسی زیر 300 همه رید ها و بی جی هاشم بازه.
دیگه molten هم خوبه فقط هر بار که میخوای لوگین شی باید 2ساعت تو صف وایسی

hirsababak
17-05-2012, 13:42
تعدادی اکانت واسه فروش دارم هر کدوم 50 تومان
هیچ کارکتری توی اکانت ها لول اپ نشده و اکانت تا لول 85 باز هست
اکانت ها هم شارژ نداره

black_p30
17-05-2012, 14:08
سلام
یکی از دوستام می گفت این پچ جدید پاندا که می خواد بیاد هیرو پاندا نه Horde هستش نه Alliance.
یکی لطف می کنه یه خورده اطلاعات بده؟
Thanks

mnime
17-05-2012, 14:15
سلام
یکی از دوستام می گفت این پچ جدید پاندا که می خواد بیاد هیرو پاندا نه Horde هستش نه Alliance.
یکی لطف می کنه یه خورده اطلاعات بده؟
Thanks
برعکس حرف دوست شما هم Horde هست هم Aliance
به لول 10 که میرسی میتونی انتخاب کنی که horde بشی یا alliance

black_p30
17-05-2012, 14:27

اره، دقیقاً همینو می گفت. می گفت تا انتخاب نکنی هم Alliance ها می تونن بهت بزنن هم Horde ها.

loomina
17-05-2012, 15:09
اره، دقیقاً همینو می گفت. می گفت تا انتخاب نکنی هم Alliance ها می تونن بهت بزنن هم Horde ها.

خب کاملا اشتباه میگفتن دوستتون

چون لول 10 که میشه یه کوئست هست که مشخص میکنه کدوم سمت میخوای باشی. تا وقتی کوئست رو نزدی نمیتونی خارج شی از مخدوده لول اپ! یعنی حتما باید یه ساید رو انتخاب کنید تا بتونید ادامه بدید.

AMIR_TO
17-05-2012, 16:37
مخدودش مثله مخدوده لول آپ دث نایته؟

moji khan
17-05-2012, 17:04
سلام
من بازی رو نصب کردم وقتی wow.exe رو باز می کردم باز نمی شد
بعدش Repair کردمش این ایراد رو می ده ؟
ممنون می شم کمکم کنید

Cna_1
17-05-2012, 17:07
1.World of warcraft

اينترنتي من استفاده مي كنم سرعت و پينگ درست درمون نداره آخه
خوب حالا با اين حساب من آخريو كه كاتا باشه رو بايد بخرم ؟

و اينكه اين ديسكهاي كپي كه قيمت پاييني دارن (15 ت) نمي شه باهاش آنلاين بازي كرد؟ با اونهايي كه قيمت اورجينال دارن ميشه ؟

---------- Post added at 05:07 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

ورژت آخرش بهترین نیست.
ورژن Vanilla لول شما تا 60 می رفت بالا، تویTBC تا 70، توی Wotlk تا 80، توی Cata هم تا 85 بالا میره و ورژنmop هم تا 90 می ره بالا.

من بازی کردم. سرور فوق العاده ای بود. بعد اینکه وضع سرور های خارجی تو ایران خراب شد. دیگه بازی نکردم.

يعني لول ملاك بهتر بودنه ؟

Aria1997
17-05-2012, 17:26
سلام

سایتی .... اد آنی چیزی نیست که کوئست های تپل رو نشونمون بده :دی؟

satio idou
17-05-2012, 21:22
سلام

خوب شما ميتوني بري توي سايت wowhead بعد منطقه اي كه مناسب لولت رو سرچ كني بعد كوستاشو مياره ببين هركدوم كه حال كردي رو انجام بده

hirsababak
17-05-2012, 21:25
سلام

منظورتون رو از تپل متوجه نشدم
اما ادون loremaster هست که تمامی جاهایی رو که کوئست میده رو مشخص میکنه تو مپ

mand007
17-05-2012, 22:07
الان ای کاتالیسم چیست؟

بعد

در مورد دوتا هم حرف میزنید؟

Arrowtic
17-05-2012, 22:11
الان ای کاتالیسم چیست؟

بعد

در مورد دوتا هم حرف میزنید؟
سوال اولتون:اسم آخرین پک عرضه شده برای بازیه!(یعنی ورژن 4 به بالا)
دوتا هم نه.درمورد اون بازی برید به:

..hamed..
17-05-2012, 22:49
سلام
اقا تازگیها من یه مشکلی پیدا کردم اونم اینه که من به اینترنت وصلم و سرعت دانلوددمم 60 بالا هست با اینترنت دانلود منجر (حداقل ) (اینترنتم 512 هست و لتنسی هم بین 190 و 220 میمونه معمولا ) ولی وقتی وارد بازی میشم و یوزر و پس رو میزنم و با کاراکتر وارد بازی میشم دیگه چیزی از طرف بازی دانلود نمیشه !!! یعنی همه کاراکترهایی که دیده میشن همشون ثابت میمونن و کاراکتر من هم فقط راه میره در همون حین هم سرعت دانلود جداقل رو 60 میمونه !!!
به نظرتون این مشکل مخابراته یا بازی !!

ezio7
17-05-2012, 23:03
سلام
اقا تازگیها من یه مشکلی پیدا کردم اونم اینه که من به اینترنت وصلم و سرعت دانلوددمم 60 بالا هست با اینترنت دانلود منجر (حداقل ) (اینترنتم 512 هست و لتنسی هم بین 190 و 220 میمونه معمولا ) ولی وقتی وارد بازی میشم و یوزر و پس رو میزنم و با کاراکتر وارد بازی میشم دیگه چیزی از طرف بازی دانلود نمیشه !!! یعنی همه کاراکترهایی که دیده میشن همشون ثابت میمونن و کاراکتر من هم فقط راه میره در همون حین هم سرعت دانلود جداقل رو 60 میمونه !!!

با ساكس لوگين كن درست ميشه

Rc man
17-05-2012, 23:34
رمز داره این بازی؟

loomina
18-05-2012, 00:07
مخدودش مثله مخدوده لول آپ دث نایته؟

من خودم خبر خاصی نشنیدم در موردش ولی با چیزایی که گفتم باید اینطور باشه. ( البته هیچ لول اپی به پای DK عمرا نمیرسه :31: )

رمز داره این بازی؟

خیر بازی های انلاین یا MMO کلا رمز ندارن.

doctorcomedian
18-05-2012, 01:05
بابا ترکوندین شمام، چند روز نیستین، بعد یه هویی همه میریزین ده صفحه می نویسین،:24:
خب بریم سراغ سوالات شرعی دوستان:

ورژت آخرش بهترین نیست.

شرمنده لول ها رو اشتباهی زدم، نصفه شبی عقل از سرمان پریده بید.
با عرض پوزش حالا یعنی از کاتا بهتر هم هست؟؟؟؟؟؟ نگی لیچ یه وقتی..:18:

چه با حاله، عین ریاضی فیزیک و تجربی دبیرستان می مونه:27:

اينترنتي من استفاده مي كنم سرعت و پينگ درست درمون نداره آخه
خوب حالا با اين حساب من آخريو كه كاتا باشه رو بايد بخرم ؟

و اينكه اين ديسكهاي كپي كه قيمت پاييني دارن (15 ت) نمي شه باهاش آنلاين بازي كرد؟ با اونهايي كه قيمت اورجينال دارن ميشه ؟

---------- Post added at 05:07 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

يعني لول ملاك بهتر بودنه ؟
بعله عزیز کاتا رو بگیر، البته لیچ هم بد نیست، ورژن جدید بازی اصولاً چیزی از ورژن قبلی کم نداره، فقط یکم توسعه یافته است.
عزیز شما چه بازی رو از کسی بگیری چه از بیرون بخری و چه دانلود کنی می تونی آنلاین بازی کنی، فقط برای بازی تو سرور خود بلیزارد باید پول بپردازی که دیسک های اورجینال همین پوله رو از شما میستونه، برای بازی کردن آنلاین در سرورهای مجانی هم نیازی به پول نداری.شما کاتا رو بگیر باقی راهنمایی هاش با ما.:20:
اون دی وی دی گرون ها رو هم نخری بهتره، بهتره اول از سرورهای فری شروع کنی و بعد با خریدن سی دی کی بری بلیزارد، که دوستان در این مورد به خوبی می تونن راهنماییت کنن، البت وقتی خواستی بری بلیز، لول هم یه جورایی مبنای برتری حساب می شه، وقتی بازی رو انجام بدی می گیری چی وگویم.:31:

سلام

آره عزیز این مشکل مال پورت های مخابرات و یه سری دیگه از سرویس دهنده ها هستش که همون طوری که دوستان گفتن با ساک س و یا چیز پی ان درست می شه.

doctorcomedian
18-05-2012, 01:12
رمز داره این بازی؟
خیر این بازی رمزی نداره، البته با یه سری از برنامه ها می شه یه سری از قسمت های بازی رو ه-ک کرد، البته بستگی به سرور هم داره، آگاه باشید و بدانید که جی ام ها همیشه در تعقیب شما خواهند بود، تو سرورهای ایرانی خیلی راحت می شه ه-ک زد.:5:
آخه چرا ما ایرانیا همیشه دنبال رادررو هستیم؟؟؟؟:19:
بابا بشین مثل بچه عادم لول آپ کن:31:

moji khan
18-05-2012, 08:29
سلام
من وقتی بازی رو باز می کنم این ایراد رو می ده ؟؟؟؟؟؟؟؟
چی کار کنم؟

doctorcomedian
18-05-2012, 09:01
سلام
من وقتی بازی رو باز می کنم این ایراد رو می ده ؟؟؟؟؟؟؟؟
چی کار کنم؟

از فایل repair.exe استفاده کردید؟؟
اگه باز هم نشد، بازی رو پاک کن و دوباره نصب کن.

mnime
18-05-2012, 11:51
رمز داره این بازی؟
اگه منظورت از رمز همون Cheat هست که تا دلت بخواد داره، از Bot ها بگیر تا ه-ک های Fly و گلد و این چیزا. حتی توی سرور بلیزارد هم استفاده میشه، و بیشتر این Cheat هارو میزنن که گلد در بیارن و بفروشن که ازش کسب درآمد کنن. مثلا چیت هایی هست که خودش پرواز می کنه میره دنبال Mining سنگ جمع می کنه، من خودم یکی از اینا رو دیدم، داشتم یه Pyrite Vein رو با خوشحالی میکندم دیدم یه صدای تق تق دیگه هم میاد، طرف زیر زمین بود سنگ رو کند بعدشم مثل میگ میگ رفت سراغ بعدی. منم نامردی نکردم Report دادم بن کنن :31:

---------- Post added at 12:51 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

خیر این بازی رمزی نداره، البته با یه سری از برنامه ها می شه یه سری از قسمت های بازی رو ه-ک کرد، البته بستگی به سرور هم داره، آگاه باشید و بدانید که جی ام ها همیشه در تعقیب شما خواهند بود، تو سرورهای ایرانی خیلی راحت می شه ه-ک زد.:5:
آخه چرا ما ایرانیا همیشه دنبال رادررو هستیم؟؟؟؟:19:
بابا بشین مثل بچه عادم لول آپ کن:31:
تو سرور های Private چون GM بیکار زیاد داریم آره، میان بالا سر بازیکنا چک می کنن که ه-ک میزنن یا نه، اما تو سرور بلیزارد GM ها اصلا دنبال این چیزا نیستن، خودشون هم همیشه عنوان کردن که ما وظیفه نداریم بازیکنا رو چک کنیم که چیت میزنن یا نه، این بازیکنا هستن که باید گزارش بدن تا ما از روی Log بررسی کنیم، تا دلت بخواد تو بلیزارد ه-ک استفاده می کنن.

..hamed..
18-05-2012, 15:26

دانلودش کردم ولی کار نکرد کسی لینکشو داره

و اینکه انگار باید پول بدیم و سریال بگیریم برا این نرم افزار؟

azaramir
18-05-2012, 16:52
دوست عزیز این مشکلم ممکنه از خود سرور مقصد باشه با یه سرور دیگه تست کن اگه نشد ریپر کن

hirsababak
18-05-2012, 17:04
من خودم خبر خاصی نشنیدم در موردش ولی با چیزایی که گفتم باید اینطور باشه. ( البته هیچ لول اپی به پای DK عمرا نمیرسه :31: )

خیر بازی های انلاین یا MMO کلا رمز ندارن.

اره نو هیروهایی که لول اپ کردم dk یه چیز دیگه بود

بعضی ها چی پر رو هستن ها

راستی دانیال اینجا یکی رو پیدا کردم هم اسمش دانیاله هم بچه شیرازه

یه پا دانیکسه واسه خودش

..hamed..
18-05-2012, 17:50
دوست عزیز این مشکلم ممکنه از خود سرور مقصد باشه با یه سرور دیگه تست کن اگه نشد ریپر کن

اگه این طور باشه که بایید سایر مولتن بازها هم این مشکلو داشته باشن که ظاهرا ندارن (چون پستی ازشون نیست )
حالا بیخیال این مشکل من ورژن 4.3.2 رو دارم نرمافزاری هست که بتونه ورژنشو بیاره پایین تابتونم تو مولتن بازی کنم ؟

azaramir
18-05-2012, 17:53
اگه مولتن می خوای بازی کنی که معلومه مشکل از نت ایرانه همه به زور میتونن بازیکنن اگه می خوای سرور 4.0.6 بازی کنی که ایرانیش هم هست فقط کافیه لانچر اون سرور رو دانلود کنی بریزی تو پوشه بازی از اون وارد بشی

loomina
18-05-2012, 20:49
اره نو هیروهایی که لول اپ کردم dk یه چیز دیگه بود

بعضی ها چی پر رو هستن ها

راستی دانیال اینجا یکی رو پیدا کردم هم اسمش دانیاله هم بچه شیرازه

یه پا دانیکسه واسه خودش

نکنه منم؟ :31:
من میدونمو تو هیرسا دفعه بعد لقب دانیکس بدی به کسی! :31:

loomina
18-05-2012, 20:56

بد نیست البته ولی خب دیگه فکر کنم زیادی گنده شه!

ezio7
18-05-2012, 21:40
اگه این طور باشه که بایید سایر مولتن بازها هم این مشکلو داشته باشن که ظاهرا ندارن (چون پستی ازشون نیست )
حالا بیخیال این مشکل من ورژن 4.3.2 رو دارم نرمافزاری هست که بتونه ورژنشو بیاره پایین تابتونم تو مولتن بازی کنم ؟
دوست عزیز مشکل از پورت های isp تون هست و بازی یا سرور مشکلی نداره که تقریبا از یک سال پیش این مشکل شروع شد برای برطرف کردنش هم باید از چی چی ان یا socks استفاده کنید که هزینه ی زیادی نداره حدودا ماهی دو تا سه تومن یا این که نصف شب ها بشینید بازی کنید روز بخوابید چون اون موقع لگ نیست.

حالا آموزش کامل بازی کردن تو سرور های فری میگم با معرفی سرور های برتر:

اول سرور هایی که بر پایه لیچ کینگ هستن:
1- بیشتر این سرور ها الان بازی رو رو پچ 3.3.5a ساپورت میکنن پس اول باید بازی رو از یکی بگیرید کپی کنید رو هاردتون بعد چک کنید ورژشو که 3.3.5a باشه.
2- سروری که میخواید توش بازی کنید رو انتخاب کنید بعد تو سایتش یه اکانت بسازید.
3- realmlist سرورتون رو از تو سایتش پیدا کنید بعد کپیش کنید و از تو پوشه بازیتون وارد Data بشید بعدش وارد enGB یا enUS بشید که بستگی به نسخه بازیتون داره هر کدوم بود فرق نداره بعد realmlist.wtf رو با notepad باز کنید بعد اونی که کپی کرده بودید رو به جای ریلم لیست فعلیتون پیست کنید به بقیه نوشته هاشم دست نزنید بعد فایلو سیو کنید و ببندید.
4-حالا از wow.exe وارد بازی بشید و با یوزر و پس اکانتی که ساختید وارد بازی بشید
5-هیروی مورد علاقتون رو از تب alliance بسازید تاکید میکنم که horde نسازید برای شروع هم به نظر من بهترین کلاس پالادین هست.
6-وارد بازی بشید به همین سادگی

دوم سرور های کاتاکلیسم:
1-بیشتر سرور های مجانی کاتا روی پچ 4.0.6 هستند ولی با لانچر از 4.0.6 تا 4.3.2 رو ساپورت میکنن پس بازیتونو به 4.3.3 یا 4.3.4 آپدیت نکنید چون هنوز لانچر اون نیومده پس برای اماده کردن بازی اول ورژن wow.exe رو چک کنید که بین 4.0.6 و 4.3.2 باشه بعد یه بار بازیتون رو repair کنید.
2-لانچر زیر رو دانلود کنید و اونو تو پوشه اصلی بازی کپی کنید.

3- لانچر رو اجرا کنید و اجازه بدید فایل های مورد نیاز رو دانلود کنه.
4-بقیش هم مثل لیچ کینگ هستش تو سایت سروری که میخواید بازی کنید ثبت نام کنید و ریلم لیست اون رو جایگزین کنید فقط یه نکته دیگه بازیتون رو از wow.exe نباید اجرا کنید خود لانچر یه فایل ساخته به اسم eternion_13623.exe یا شبیه این که بازی رو از این اجرا کنید حتی اگه یه بار هم wow.exe رو بزنید دیگه لانچر از کار میوفته باید دوباره از اول ریپیر کنید و بقیه مراحل.

سرور های خوبم واسه لیچ کینگ molten-wow و eternal-wow و magic-wow و سرور ایرانی wow-zone هم خوبه واسه کاتا هم monster-wow و molten-wow جمعیت خوبی دارن.

hossein2801
21-05-2012, 17:05
اخرش mop beta رو گرفتم جججججججججججججججون :دی
این ارمور رو مونکین واقعا مسخرست من کلا از اینا بدم میومد تنفرم با دیدن این هم بیشتر شد
راستی کیا اینجا diablo 3 گرفتن یا قصد خرید دارن؟
cdkey من هنوز به دستم نرسیده

loomina
21-05-2012, 18:26
این ارمور رو مونکین واقعا مسخرست من کلا از اینا بدم میومد تنفرم با دیدن این هم بیشتر شد

خدا لعنتت کنه حسیین :(((((((((((((((
بده ما هم باهاش یه بوق بزنیم :31:
خدا لعنتت کنه :((!
میدونی چقدر خدا خدا میکردم به منم بدن؟ :((

ویرایش: میگم این قالب جدید P30 تشکر نداره, میخوایم پوز زنی کنیم چیکار کنیم حالا؟ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ :))))))

hossein2801
21-05-2012, 18:41
خدا لعنتت کنه حسیین :(((((((((((((((
بده ما هم باهاش یه بوق بزنیم :31:
خدا لعنتت کنه :((!
میدونی چقدر خدا خدا میکردم به منم بدن؟ :((

ویرایش: میگم این قالب جدید P30 تشکر نداره, میخوایم پوز زنی کنیم چیکار کنیم حالا؟ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ :))))))

client رو داری؟
الان 2.8 گیگ اپدیت واسش اومده

azaramir
22-05-2012, 08:33
سرور 4.3.3هم هست wowbeez سرور ایرانی 4.0.6ایرانی هم هست یه سرج بدید راحت چند تا پیدا میشه

Crawling In MySkin
22-05-2012, 09:46
چه خوشگل چه خوشگل چه خوشگل شدی امشب:خخخخخ
قالب بیریخت رو نگفتم نقاشی رو گفتم:خخخخ
هیرسا در پیری

hirsababak
22-05-2012, 10:16
ممد نوم جان ما که پیر نمیشه
دلم واسه این یارو دانیکسه تنگ شده
واسه زنده هم دلمان تنگیده:44:

ehsannirvana
22-05-2012, 11:10

كلشو گرفتي حسين جان؟
20 گيگ رو ؟ من الان 14 گيگ دانلود كردم لعنتي تمومي نداره :دي
يه دانجن رفتم كلي چسبيد
لاك تو pvp واقعا وحشي شده و هيشكي جلودارش نيس
پت هاش كه بعد از اون تلنت lvl 85 واقعا بهتر ميشن
demonic fury سيستم جالبيه كه خب يه نواختي رو تا حدودي كم كرد
life tap كه ديگه hp نميكنه هم جاي تعجب داره!
felguard هم با اون sword دست گرفتنش خيلي خوفناك dps ميده(هر sword ـي كه تو بگت باشه رندوم ميگيره دستش )
اينا وارلاك كه تقريباً همه چيزشو ور رفتم باهاش الا تلنت هاي lvl 90 كه ايشالا تا چند وقت ديگه 90 ميشه هيروم تو بتا و اونارم ميگم
اگه كسي كلاس ديگه اي رو ميخواست بگه(با اينكه غير از لاك و هانتر و dk چيزي از كلاساي ديگه نميدونم اما ميتونم بگم چي شد چي نشد! :دي)

loomina
22-05-2012, 11:12
client رو داری؟
الان 2.8 گیگ اپدیت واسش اومده

نه والا ندارم, چقدره کلش؟
میشه فرستاد؟ :31: :31:

Aria1997
22-05-2012, 12:06
چجوری میشه نسخه بتاشو گرفت ؟

ممنون

ehsannirvana
22-05-2012, 12:56
كلا 20 گيگ
آره يكي داشته باشه ميشه فرستاد ;)

چجوری میشه نسخه بتاشو گرفت ؟

ممنون
فقط از روي كلاينت + داشتن MoP beta روي اكانت
اگه داري برو تو تنظيمات اكانتت روي mop beta كليك كن و كلاينت رو دانلود كن كه حدود 40 مگه,بعد شروع ميكنه از رو لانچر دانلود خود بازي
كه حدود 400 مگ كه دانلود كرد ميشه playable و ميتوني بري تو بازي اما بازم همينطوري هي هرجا بري ميخواد كه دانلود كنه و تقريبا به هيچ جاي بازي دسترسي نداري

Aria1997
22-05-2012, 13:17
كلا 20 گيگ
آره يكي داشته باشه ميشه فرستاد ;)

فقط از روي كلاينت + داشتن MoP beta روي اكانت
اگه داري برو تو تنظيمات اكانتت روي mop beta كليك كن و كلاينت رو دانلود كن كه حدود 40 مگه,بعد شروع ميكنه از رو لانچر دانلود خود بازي
كه حدود 400 مگ كه دانلود كرد ميشه playable و ميتوني بري تو بازي اما بازم همينطوري هي هرجا بري ميخواد كه دانلود كنه و تقريبا به هيچ جاي بازي دسترسي نداري

mop beta روی اکانت ؟ کلاینت ؟ :دی
باید نسخه قبلی اوریجینال داشته باشم؟

ehsannirvana
22-05-2012, 13:40
mop beta روی اکانت ؟ کلاینت ؟ :دی
باید نسخه قبلی اوریجینال داشته باشم؟
100% بايد نسخه اصلي تا كاتا رو داشته باشي :)

..hamed..
22-05-2012, 13:43
سلام
اقا من ورژن 4.3.4 رو دارم نرمافزای هست که ورژنشو به 4.2 کاهش بده که بشه تو مولتن بازی کرد ؟

hossein2801
22-05-2012, 14:41
حالا اکانتش رو داری؟

كلشو گرفتي حسين جان؟
20 گيگ رو ؟ من الان 14 گيگ دانلود كردم لعنتي تمومي نداره :دي
يه دانجن رفتم كلي چسبيد
لاك تو pvp واقعا وحشي شده و هيشكي جلودارش نيس
پت هاش كه بعد از اون تلنت lvl 85 واقعا بهتر ميشن
demonic fury سيستم جالبيه كه خب يه نواختي رو تا حدودي كم كرد
life tap كه ديگه hp نميكنه هم جاي تعجب داره!
felguard هم با اون sword دست گرفتنش خيلي خوفناك dps ميده(هر sword ـي كه تو بگت باشه رندوم ميگيره دستش )
اينا وارلاك كه تقريباً همه چيزشو ور رفتم باهاش الا تلنت هاي lvl 90 كه ايشالا تا چند وقت ديگه 90 ميشه هيروم تو بتا و اونارم ميگم
اگه كسي كلاس ديگه اي رو ميخواست بگه(با اينكه غير از لاك و هانتر و dk چيزي از كلاساي ديگه نميدونم اما ميتونم بگم چي شد چي نشد! :دي)

گذاشتم کامل اپدیت شد 20.8 گیگ شد
اره منم با وارلاک بازی کردم دهنم باز مونده بود واقعا عالی شده

loomina
22-05-2012, 14:58
حالا اکانتش رو داری؟

گذاشتم کامل اپدیت شد 20.8 گیگ شد
اکانتش همون دعوت نامش منظورته؟

hossein2801
22-05-2012, 15:04
اکانتش همون دعوت نامش منظورته؟

اره
واسه بتا invite شدی؟

Aria1997
22-05-2012, 17:12
اینستالرش WoW-5.0.0-Beta-enGB-Installer
هستش وقتی روی اینستال میزنم
بازیم هم تا آخرین پچ آپدیت هست

hossein2801
22-05-2012, 21:24
اینستالرش WoW-5.0.0-Beta-enGB-Installer
هستش وقتی روی اینستال میزنم
بازیم هم تا آخرین پچ آپدیت هست

مشکل کلیه باید صبر کنی تا مشکل رو حل کنن

saeedA144
22-05-2012, 22:08
سلام
این بلیزار یه ایمیل زده بود که infaction wants u to return to wow و ....
من این play free رو زدم 1 ماه شارژ داد ولی هرچی می گردم نمی دونم چرا نمی تونم یه 80 بسازم
تیکت زدم ولی انگار همه مثل ماشین یه جواب دادن :2:
کسی می دونه چیکار باید کنم تا بتونم یه کاراکتر 80 کنم؟

یه سوال دیگه
من ویندوز 7 x64 دارم ولی بازم افت فریم شدید تو BG و raid ها دارم . باسه این افت فریم چی کار میشه کرد؟
قدیم اصلا افت فریم نداشتم حتی تو raid 25 ولی الان تو bg موندم چه برسه به raid 25

hossein2801
22-05-2012, 23:29
سلام
این بلیزار یه ایمیل زده بود که infaction wants u to return to wow و ....
من این play free رو زدم 1 ماه شارژ داد ولی هرچی می گردم نمی دونم چرا نمی تونم یه 80 بسازم
تیکت زدم ولی انگار همه مثل ماشین یه جواب دادن :2:
کسی می دونه چیکار باید کنم تا بتونم یه کاراکتر 80 کنم؟

یه سوال دیگه
من ویندوز 7 x64 دارم ولی بازم افت فریم شدید تو BG و raid ها دارم . باسه این افت فریم چی کار میشه کرد؟
قدیم اصلا افت فریم نداشتم حتی تو raid 25 ولی الان تو bg موندم چه برسه به raid 25

اول یه کارکتر لول1 بساز بعد برو تو سایت وارد اکانتت شو قسمت scroll of resurrection رو بیار بقیشو خودت متوجه میشی
چیزایی که به کارت گرافیک فشار میاره ایناس
anti aliasing
view distance
shadow quailty
اینارو بییار پایین
درایور گرافیکت رو هم اپدیت کن

..hamed..
22-05-2012, 23:39

کسی سایتی برا دانلود این نرمافزار سراغ دلره
یه سایت مطمعن

ehsannirvana
23-05-2012, 08:22
لعنتي ديروز با وارلاكم نزديكه 1 ساعت تو پاندا زون داشتم دوئل ميكردم
از 20-30 باري كه دوئل زدم 6-7 بارشو باختم اونم چون demonic fury پُر نميشد
كافيه فقط چندتا Hand of Gul'an بزني و چنتا SB اونوقته كه demonic fury فول ميشه و ميري رو متا،وقتيم كه متا بشه كلا فاز وارلاك عوض ميشه
ميره رو melee attack و چشتون روز بد نبينه
حالا فكر كنين اون تلنت لول 90 كه ميتونه دوتا پت دربياره هم اكتيو كرده باشه

پ.ن : حسين جان شما تهراني؟اگه آره بيام اين بتا رو بگيرم ازت برادر:11:

omegax
23-05-2012, 08:48
یه نفر این دستوری که تایپ میکنی zoom میره عقب رو بگه plz
یه از خدا بیخبر این macro ها رو پاک کرده...اصلا منظورم ممد نیستا:دی

deltax
23-05-2012, 08:53
یه از خدا بیخبر این macro ها رو پاک کرده...اصلا منظورم ممد نیستا:دی
eeeee من چرا با این یکی اومدم

Crawling In MySkin
23-05-2012, 09:42
یه از خدا بیخبر این macro ها رو پاک کرده...اصلا منظورم ممد نیستا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:دی
من پاک نکردم خوبشو بخوای من اصلا آن نشدم این چند وقته
دارم عین سگ میخونم برا امتحانا:خخخخ
/script SetCVar("cameraDistanceMax",30)
اینم هست انگار

/console SetCVar("cameraDistanceMax", 25)

اینم پارازیت:خخخ